КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Liliyah Romanova
04.06.2007, 17:41
Природа - штука загадкова, я також чула, що якщо їсти чогось багато під-час вагітності, то потім діти цього не люблять :-))
А я об'їдалася шоколадом... Малому мушу дозувати, бо на кожне питання "що будеш їсти?" чую незмінно "шоколад", :D
А на початках вагітності мене постійно тягнуло на курку. Одного разу марудила як ненормальна, що от чогось такого хочу. Мій чоловік бідний не знав, що вже придумати. Аж потім вирішили піти пообідати (якраз чекали свого поїзда у Перемишлі). Чоловік спитав: "курку їстимеш?". Я так мляво відповіла, що так. А як скуштувала перший шматочок, то вся аж розцвіла, бо то було те, чого я хотіла хотіла. Я була в той день на 7 небі. Чоловік також. :D:D:D

Дана
04.06.2007, 17:54
Я теж колись таким переймалася, але по-перше, Ксані має рацію щодо того, що ГВ - то найкращий станик, адже дитина фактично робить масаж грудей. А по-друге, ті форми, які нам пропонують на ґлянцевих обкладинках та в ТБ - у 99% силіконові, тому перейматися тим взагалі не варто. Чоловікові сам факт існування такої частини тіла подобається, а вже потім він може думати про форму. ;):):)

В загальному ви праві, але є виключення. В мене зараз 23 тиждень вагітності і вже маю радість 6 розміру.:ninja: Без станика я буду подібна на дійну корову, тай груди важкі, а далі будуть ще важчі, при великих розмірах я думаю він необхідний, а якщо груди невеликі і м’язи добре тримаю то можна обійтися і маленьким масажером(дитинкою;) ).

Liliyah Romanova
04.06.2007, 17:56
В загальному ви праві, але є виключення. В мене зараз 23 тиждень вагітності і вже маю радість 6 розміру.
Ой, нічого собі. Мене мій 4,5 нервував, уявляю як вам. Але спати в станику не могла. :) І протягом дня теж часом не користувалася, хоч і мала дуже зручний.

Оля
04.06.2007, 19:12
Дівчата! А Уми щось нема цілий день... Може вже вродила? ;)

Liliyah Romanova
04.06.2007, 19:22
Дівчата! А Уми щось нема цілий день...
Вона казала добу чекати. ;)

Оля
04.06.2007, 19:26
Вона казала добу чекати. ;)

Ага! Вже доба якраз і є! ;)

Ольга
04.06.2007, 20:14
Ага! Вже доба якраз і є!
невже? якось так несподівано... 9 місяців чекали, а все-одно несподівано Ума зникла...

P.S. якщо це не хибні пологи знову:p

Koza-Dereza
04.06.2007, 20:21
НУ KОЛИ ВЖЕ?????? КОЛИ??????????????????????

Liliyah Romanova
04.06.2007, 20:35
Ага! Вже доба якраз і є!
Справді, останній раз була на форумі вчора о 12:20 за моїм часом. У мене зараз 13:30.
Але ось найшла, що вона написала 01.06.2007.
На далі буде актуальна ситуація, що якщо мене не має на форумі більше доби, то я в пологовому
Так що чекаємо ще трохи. ;)

Drimka
04.06.2007, 21:07
Дівчата, дякую за дописи :p . Коротше, я з тими бюстгалтерами зрозуміла, що то все індивідуально, але я як не любила в них спати, то певно так і не полюблю, ех будь, що буде...

Drimka
04.06.2007, 21:18
переважно не люблять їсти домашній сир, але в твердих сирах (типу голандський) є значно більше кальцію. Також можна замінити денну "норму" сиру на 2 склянки молока, йогурт, кефір і тд.

Я впринципі сир можу їсти і стараюсь, хоча б раз на тиждень, але для тих хто не дуже любить молочне, можу порекомендувати молочні коктейлі, але не з кафешок, де невідомо з чого вони, а свої домашні. Я раніше молоко не те, що пити, а навіть нюхати не могла. А тепер ввечері в блендер 1-2 банани або 5-7 полуничок, два морозива (вафельки самі з"їдаємо :) ), доливаємо молоком до 500 мл (десь 250 мл) і насолоджуємось з чоловіком (і мальошкою) смачненькими і корисними коктейлями. Смакуйте, на здоров"я! :)

Полковник
04.06.2007, 22:14
Что там новенького у Умы? Есть у кого информация?

Оля
04.06.2007, 22:18
Что там новенького у Умы? Есть у кого информация?

Полковнику, Ви як той... хресний тато! ;) Не переживайте, все буде в Уми добре! :)
І в Соломійки, яку Ви дуже любите...;) Вона теж, до речі, синочка чекає...;)

Полковник
04.06.2007, 22:23
Полковнику, Ви як той... хресний тато! ;) Не переживайте, все буде в Уми добре! :)
І в Соломійки, яку Ви дуже любите...;) Вона теж, до речі, синочка чекає...;)

Ну, и Дай Бог обеим...

levandivka
05.06.2007, 06:00
чекали свого поїзда у Перемишлі). Чоловік спитав: "курку їстимеш?". Я так мляво відповіла, що так. А як скуштувала перший шматочок, то вся аж розцвіла
Нє-є-є... Курчак з Перемишля - завше суперовий! Я завжди коло базару брав половинку :y: .

Ольга
05.06.2007, 09:43
Невже!?
Доба минула?

Zoryanazirka
05.06.2007, 11:35
Я впринципі сир можу їсти і стараюсь, хоча б раз на тиждень, але для тих хто не дуже любить молочне, можу порекомендувати молочні коктейлі, але не з кафешок, де невідомо з чого вони, а свої домашні. Я раніше молоко не те, що пити, а навіть нюхати не могла. А тепер ввечері в блендер 1-2 банани або 5-7 полуничок, два морозива (вафельки самі з"їдаємо :) ), доливаємо молоком до 500 мл (десь 250 мл) і насолоджуємось з чоловіком (і мальошкою) смачненькими і корисними коктейлями. Смакуйте, на здоров"я! :)

О і я так робила під час вагітності. А взимі заморожені полуниці+банани+вершки і молоко - все то в блендері збивала і могла літру вдудлити :)

Наталя
05.06.2007, 11:50
Щодо спання в бюстгальтері - я собі недавно книжку купила про вагітність і догляд за дитиною, то там я теж таке вичитала, що спати в бюстгальтері треба "навіть якщо у вас маленькі та пружні груди" для того, щоб груди зберегли форму. Правда, читаючи то, я подумала, що то навряд чи буду слідувати цій рекомендації, дуже незручно все-таки...

Я трошки збрехала. Вночі не знімати ліфчик автор рекомендує тим, у кого великі груди, а вдень носити - всім незалежно від розміру для того, щоб груди не втрачали фотму. Більше з цього приводу пояснень нема. Автор - Наталія Стенкова, "Ви і ваш малюк від зачаття до трьох років".

Тетянка
05.06.2007, 11:58
Я сир домашній теж не дуже люблю, але з свіжою редискою, кропом і цибулькою зеленою і трошки нежирного кефіру зверху - то навіть можу з"їсти пару ложок :).
А взагалі зараз щодня їм якусь зелень....Супчик з щавелем - смакота!

Drimka
05.06.2007, 13:00
Я трошки збрехала. Вночі не знімати ліфчик автор рекомендує тим, у кого великі груди, а вдень носити - всім незалежно від розміру для того, щоб груди не втрачали фотму. Більше з цього приводу пояснень нема. Автор - Наталія Стенкова, "Ви і ваш малюк від зачаття до трьох років".

О, я собі минулого тижня теж купила цю книжку, але ше не дочитала до цього місця... Ну, нічого я то скоро наздожену.

Ascorbinka
05.06.2007, 13:00
Раз вже так розговорились про смакотки, тільки що тяпнули з Владькою на двох літру суниць :p .... тепер сижу і думаю:shy: .... розцвіте моя дитина завтра як майська рожа чи ні.:shy: ..

А УМА і справді пропала... Невже це ....:rolleyes:

Drimka
05.06.2007, 13:12
А УМА і справді пропала... Невже це ....

Певно так і Є! :D

Ольга
05.06.2007, 13:40
от так, 190 сторінок розмов у цій гілці завершуються пологами :)

Капітан
05.06.2007, 14:09
от так, 190 сторінок розмов у цій гілці завершуються пологами
Хм... завжди думав, що пологами - завершується вагітність... Як то кажуть - вєк живі, вєк учісь :D
Близнюки по гороскопу балакучі створіння - по собі знаю :)

Тетянка
05.06.2007, 16:16
Ооххх......щось сьогодні мій пуз не те витворяє.......Так тошнить!!!! :(
Надіюсь, що це "однорахова" акція, а не пізній токсикоз......Щось вже кілька днів трохи підтошнює, а сьогодні взагалі зле.......Йду полежу, чи що...

guculyanka
05.06.2007, 17:01
Я ці вихідні дні провела в глибокому трансі.:no:
Я прочита в журналі, що потрібно їсти багато мяса, риби, курки. А я цього взагалі нічого не їм вже протягом 2 місяців.:no: Мені просто нічого не йде. Якось спеціально купила і думала, що на мус буду їсти, куда там від одної думки мене вже морозить.:ninja:
Що мені робити...

Всім привіт! Я так за вами скучила....... Все ніколи. :shy:

Щодо питання: м*ясо, риба, курка. Це потрібно їсти, щоб поповнювати білки. Якщо не хочеться (чи не можеться), то можна замінити горіхами, будь-якими. Я теж не дуже можу це їсти, тому намагаюсь щодня з*їдати 5-10 горіхів, з медом. Така смакота!

guculyanka
05.06.2007, 17:05
Це нам на школі для вагітних говорили (про білки), хоча я давно знала . ;) Ми з чоловіком були минулої середи. Дуже сподобалось. Плануємо завтра теж бути.

Я коли треную ті типи дихання, то дитято наше зразу танцювати починає.;) У вас теж так?

Ascorbinka
05.06.2007, 22:29
а сьогодні взагалі зле.......Йду полежу, чи що...
бережіть себе, Тетянко.... може то тиск або ви голодні ходите?

Drimka
06.06.2007, 11:15
Дівчата, я так бачу, що то не лише Ума пропала, але й Koza-Dereza не з"являється вже протягом доби, ото буде класно, якщо вони родили в один день :crazy:

Drimka
06.06.2007, 11:19
Так тошнить!!!! Надіюсь, що це "одноразова" акція, а не пізній токсикоз......Щось вже кілька днів трохи підтошнює, а сьогодні взагалі зле...

В мене теж так недавно було і я мала підозру на токсикоз, але то все минулося, я просто трохи переїла тоді :). Треба зробити розгрузочний день. Сподіваюсь Вам нині вже краще.

Anastasia
06.06.2007, 12:36
Вчора була на лекції для подружніх пар на Батальній, так тітонька-лектор (неонатолог) сказала брати на пологи для дитинки шапочку без завязочок (типу лижної шапочки). Це справді так необхідно щоб небуло завязочок? І де такі шапочки можна купити - я щось не зустрічала таких, а може просто не звертала увагу :rolleyes:
Я спитала її чи підійде шапочка звичайна якій відрізати завязочки - вона сказала що вже краще нічого не відрізати - хай буде яка є ;) . Тому і цікаво чим кращі "лижні шапочки".

Ольга
06.06.2007, 12:38
І чому ніхто не вітає!?!?

http://www.pearsonsflorist.com.au/images/416.jpg
Вітаємо Уму і синочка!
http://www.pearsonsflorist.com.au/images/417.jpg
Вітаємо Ніну та Катрусю!

Ольга
06.06.2007, 12:41
Це справді так необхідно щоб небуло завязочок? І де такі шапочки можна купити - я щось не зустрічала таких, а може просто не звертала увагу
Дитині у пологовому шапочка потрібна на перші години життя. Потім ніхто не вдягає шапочку.
Крім того, моя мала не могла заснути поки не зняла шапочки з голови. Не могла їсти бо її дратували завязки. Ми вдягали шапочку після купання лише.
В магазинах вибір не дуже великий таких шапочок :(

Цукерочка
06.06.2007, 13:34
І чому ніхто не вітає!?!?

Ума родила????? Хлопчика???
МОЛОДЕЦЬ.

Прийміть Умо і мої вітання.
Нехай росте козаком на радість батькам, і звичайно здоровим буде.

Ascorbinka
06.06.2007, 13:35
сказала брати на пологи для дитинки шапочку без завязочок (типу лижної шапочки). Це справді так необхідно щоб небуло завязочок? І де такі шапочки можна купити - я щось не зустрічала таких, а може просто не звертала увагу
для маленьких діток підібрати шапочку ду-у-же важко ... особисто я завжди міряла, а всі шапочки приенсені в пологовий - були великі (тут вже не поміряєш:))... Шапочки з комплекту для новонарождених ми змогли носити аж через 2-3 міс... Для того, щоб шапочка без зав"язок втрималась на голові маляти в неї має бути досить туга резинка (щоб в обтяжку) і розмір підходящий... Нелегка задача... Може знайдете беретики дитячі, вони менше будуть парити, і тиснути менше... Для дівчаток підійде косинка (трикотажна, я бачила в пологовому на дівчинці)...

Дякую, що нагадали... а то я зовсім про шапочки забула... треба зайнятись покупкою...

Ольга
06.06.2007, 13:37
Ума родила????? Хлопчика???
МОЛОДЕЦЬ.

Прийміть Умо і мої вітання.
ми не маємо жодного підтвердження... але лише так можна пояснити її відсутність на форумі...

Цукерочка
06.06.2007, 14:35
ми не маємо жодного підтвердження... але лише так можна пояснити її відсутність на форумі...

:D :shutup: :shutup: :shutup:
А я подумала, що Ви знаєте точно тому і вітаєте.

Ольга
06.06.2007, 14:57
або на Батальній запитати чи не бачили вони Уми з великою кармою...:)

Drimka
06.06.2007, 15:08
Вчора була на лекції для подружніх пар на Батальній

Anastasie, а розкажіть трошки про це детальніше. Як Ви туди потрапили? Чи то всі подружні пари скеровують (тобто то йде як обов"язковий курс перед партнерськими пологами), чи треба самому взнавати. Платно/безплатно? Це тільки одна лекція чи їх має бути декілька?

п.с. А Ви там вчора Уму не бачили??? ;)

Іринка
06.06.2007, 16:22
Всім привітики:)
Сьогодні мені приснилося, що я народила дуже гарного хлопчика, але відразу піврічного:))) взагалі то нам обіцяли донечку.... тому вже не можу дочекатися чергового УЗД, а вона аж через тиждень :(((
зараз нам 31 тиждень, але за останні 2 тижні ми не набрали жодного граму.... хоча чуємося ттт добре. цікаво, чи все гаразд з моїм малятком?

Тетянка
06.06.2007, 16:47
А я маю шапочки і без зав"язок і з зав"язками.......Маю тоненькі літні і тепліші на осінь. Я взагалі всім так закупилась ніби пів-року не будуз дому виходити взагалі.......Для малечі купа речей, та й для нас - 4 бальзами для волосся, 3 шампуні, 4 гелі для душу, 5 зубних паст, блок туал. паперу.....:) :). Моя душа вимагає ще якихось покупок.....Ще не все із списку покупляла......

Дана
06.06.2007, 17:00
Іринка, а чому може бути з малятком щось не гаразд? Не беріть собі в голову дурних думок і не накручуйте себе. І з вами і з дитинкою все гаразд, не заставляйте хвилюватися своє дитятко, воно так само турбується як і ви, і відчуває те саме що і ви.
Я за останні місяць втратила один кілограм, і лікар нормально це сприйняла, було дуже жарко і я їла в основному тушковані і свіжі овочі. Свою вагу наберете, головне щоб аналізи були в порядку і ви себе добре почували.

Іринка
06.06.2007, 17:06
в принципі в нас всі аналізи в порядку, єдине що маля ще не перевернулося, але думаю, що ще маємо час. Між іншим десь вичитала, що поки дитинка не перевернулася не варто носити бандажний пояс, щоб вона мала більше місця для маневрів. А от коли вже перевернеться, то можна її трохи "зафіксувати";)
особисто мені дуже зручно ходити в такому поясі - добре тримає і животик і спину...

Ольга
06.06.2007, 17:13
А от коли вже перевернеться, то можна її трохи "зафіксувати"
особисто мені дуже зручно ходити в такому поясі - добре тримає і животик і спину...
а ще, дитинка від тиску бандажу може знову перевернутися :) вважайте!

Anastasia
06.06.2007, 17:13
Всім привітики:)
Сьогодні мені приснилося, що я народила дуже гарного хлопчика, але відразу піврічного:))) взагалі то нам обіцяли донечку.... тому вже не можу дочекатися чергового УЗД, а вона аж через тиждень :(((
зараз нам 31 тиждень, але за останні 2 тижні ми не набрали жодного граму.... хоча чуємося ттт добре. цікаво, чи все гаразд з моїм малятком?

А у нас вже 37 тижнів - так от ми також вже 2 тижні не набираємо вагу. І нічого - все гаразд :)

Тетянка
06.06.2007, 17:21
Я вже нарешті обійшла всіх лікарів в поліклініці - була в різних чергах з пів-десятої до пів-другої!!!!!!!!!! Усі майбутні мамочки, які ще не проходили огляд в сихівській поліклініці - майте на увазі, що найперше чергу тре займати до окуліста - я зайняла в 10 год, а попала в першій (!!). Всі інші швидко проходяться........

Anastasia
06.06.2007, 17:27
Anastasie, а розкажіть трошки про це детальніше. Як Ви туди потрапили? Чи то всі подружні пари скеровують (тобто то йде як обов"язковий курс перед партнерськими пологами), чи треба самому взнавати. Платно/безплатно? Це тільки одна лекція чи їх має бути декілька?

п.с. А Ви там вчора Уму не бачили??? ;)

Мабуть на курсах швидше побачимось - але розкажу всеодно.
На Батальній для сімейних пологів потрібно (незнаю чи обовязково) прослухати подружжю 2 лекції. Вартість цих лекцій довільна - у квитанції написано "спонсорська допомога", але рекомендована вартість, яку сказали у перинатальному центрі (де проводять лекції) = 100 грн. Цю суму треба буде оплати в ощадкасу у фонд "світ дитини".
Дізналась про курси коли дзвонила на Батальну і питала про сімейні пологи. Детальніше можете дізнатись по телефону 244-21-24 - перинатальний центр (центр лактації і сім. пологів). На лекцію бажано записатись заздалегідь - оскільки вони набирають групу.
Лекція триває приблизно 1-1,5 години.
На першій лекції розповідали як саме проходять пологи, як дихати, коли їхати в ПБ, що таке перейми і таке інше - про це все нам Галя уже на курсах розповідала :)
На другій лекції розповідали що брати на пологи для дитинки, як дитина буде вигляди після народження (щоб ми не лякались її зовнішнього вигляду ;) не знаю чому ми маємо налякатись) і про грудне вигодовування - для чого, як правильно, скільки, що робити коли є якісь проблеми - теж про це все Галя нам розповідала :)
Так що я і чоловік ще раз собі повторили те що знаєм :)
Окрім цих двох лекцій для сімейних пологів потрібно "придбати" сімейний родзал. За сімейний пологовий зал треба буде оплатити у бухгалтерію лікарні і сума = 100 грн.
Також потрібно мати аналізи чоловіка на стафілокок (за останні 3 місяці - це треба уточнити) і флюрографію (за останній рік).
Якщо усе це маєте - треба буде ще дозвіл від головного лікаря.

І все :)

Тепер можете народжувати вдвох :)

На жаль Уму вчора там не бачила :)

Anastasia
06.06.2007, 17:31
А я маю шапочки і без зав"язок і з зав"язками.........

Була щойно в дитячому магазинчику, що знаходиться в приміщенні лікарні на Батальній, так от там є такі шапочки без завязочок - але вони якісь теплі мені видались, така суцільна ніби двостороння резинка, коштують 4 грн. . А де ще можна подивитись за такими шапочками?

Ascorbinka
06.06.2007, 17:36
але за останні 2 тижні ми не набрали жодного граму.... хоча чуємося ттт добре. цікаво, чи все гаразд з моїм малятком?
те що ви не набрали, зовсім не значить, що малятко теж не набрало.... Воно собі росте і повніє за рахунок ваших запасів...

Іринка
06.06.2007, 17:41
а мій чоловічок не погоджується на сімейні пологи:(
впевнена що його допомога і підтримка мені буде потрібна...
шкода

Sunny
06.06.2007, 17:49
Була щойно в дитячому магазинчику, що знаходиться в приміщенні лікарні на Батальній, так от там є такі шапочки без завязочок - але вони якісь теплі мені видались, така суцільна ніби двостороння резинка, коштують 4 грн. . А де ще можна подивитись за такими шапочками?

Я купувала таку шапочку в магазині Карапузик на В.Великого біля Океану :)

Julia
06.06.2007, 18:23

Можливо спробуйте його переконати, щоб побув з вами хоча б в період перейм, в передпологовій палаті, якщо він не хоче йти в сам родзал. Або просто, щоб був в приміщенні пологового десь в коридорі, коли ви будете народжувати, щоб принаймні ви відчували його присутність близько. Якщо, звичайно, для вас це прийнятний варіант.

Перепрошую, якщо невдала порада. Але мені здається, що деколи людям важко погодитись на все, що ми від них очікуємо. А от на половину з того завжди простіше.

Julia
06.06.2007, 18:27
Anastasia, а чи казали вам на лекції точну дату, коли закривається ПБ?

Ольга
06.06.2007, 19:01
перинатальному центрі (де проводять лекції) = 100 грн.
ми платили 50 грн... думаю, що то надто багато, та і якщо Ви з лікарем домовитеся то не треба цих зайвих лекцій.
Тим більше у Школі все і краще і безкоштовно розкажуть.

Цукерочка
06.06.2007, 19:08
а мій чоловічок не погоджується на сімейні пологи
шкода

Ви знаєте Іринко, мій спочатку також не хотів. А зараз я бачу, що він вже хоче. Деякі люди кажуть, що не потрібно заставляти чоловіка, ну звичайно я його за руку туди не поведу, він повинен самостійно зрозуміти, що вам ТАК буде краще, він - це підтримка ваша в ці хвилини. Не дай Бог звичайно, але якщо схватки будуть болючі, і вам потрібно буде робити масаж, чи вам прийдеться ходити і скакати на фіто мячі, хто вам допоможе чужа людина? Навіть психологи радать, щоб родити разом. А тут чоловік бачить, що ви ідете з пузиком, а повертаєтесь з дитиною і що вас вже троє.
І я впевнена, що не потрібно слухати людей які кажуть, що після цього ваші стосунки погіршуться, (якщо так має статись то так і станеться, не в родах справи), інші сімї кажуть (які разом родили), що навпаки чоловік краще відноситься до жінки, коли він реально бачить через що проходить кохана дружина. І ви не відступайте, якщо ви цього хочете і знаєте що ваш чоловік вам допоможе (морально чи фізично).
Це моя така думка. Можливо багато чоловіків будуть проти.

Капітан
06.06.2007, 19:27
Можливо багато чоловіків будуть проти.
Можливо й ні :) Якби моїй дружині так категорично була потрібна моя присутність під час родів - хто знає, може я би й погодився. Вона особливо не настоювала, тим більше знаючи, що я деколи буваю занадто агресивний. Просто деяким чоловікам необхідно до цього психологічно підготуватись, не в меншій мірі ніж самій породіллі.

Ksani
06.06.2007, 20:26
О, завдяки нашим балачкам Капітан таки "дозрів"! І це тішить:)

alia
06.06.2007, 20:48
а мій чоловічок не погоджується на сімейні пологи
розпитайте його делікатно ,спробуйте зрозумійти ,що його лякає.

Anastasia
06.06.2007, 23:03
Anastasia, а чи казали вам на лекції точну дату, коли закривається ПБ?

Нажаль не сказали - самі ще не знають :(

Anastasia
06.06.2007, 23:12
а мій чоловічок не погоджується на сімейні пологи:(
шкода

Я знаю що не наполягала б. Думаю це не дуже вдала ідея.
Краще попросити його наполегливо :) сходити на курси і думаю що більшість його переживань та непевностей розсіються. Тим більше коли побачить на власні очі інших чоловіків, які йдуть на сімейні пологи :) . І він може сам захотіти бути присутнім на пологах. А також, як дівчата уже казали, йому не обовязково бути присутнім при потугах у пологовому залі, він може допомагати у передпологовій палаті під час перейм.

Хоча я знаю одну сімейну пару, що відвідувала курси разом зі мною (дівчина уже народила цього тижня :) ), то чоловік все одно був впевнений, що він не зможе допомогти своїй дружині і буде там зайвим - але це його рішення.
Тому перед тим як наполягати чоловіку на сімейних пологах, спочатку було б краще привести його на курси, а тоді він сам уже вирішить чи він буде з Вами на пологах чи ні.

Drimka
07.06.2007, 00:13
Мабуть на курсах швидше побачимось - але розкажу всеодно.

А я на курсах не знала, чи Ви вже читали дописи чи ні, тому й не питала. Але тут так гарно все написано, що крім мене ще й інші скористаються інформацією. Дуже дякую!

Drimka
07.06.2007, 00:15
а чи казали вам на лекції точну дату, коли закривається ПБ?

Мені моя лікарка говорила, що Батальна закривається з 19 червня.

Koza-Dereza
07.06.2007, 03:07
Я ще не родила. Просто немає настрою дописувати. Але дякую за увагу.

Julia
07.06.2007, 09:26
Я ще не родила. Просто немає настрою дописувати. Але дякую за увагу.

А чому настрою немає? Розказуйте!! Не можна з поганим настроєм ходити перед пологами. Ми тут на форумі вас підтримаємо!

Іринка
07.06.2007, 10:38
Дякую, мамочки, за всі ваші поради і підтримку:)
я вже розпчала тактику підготовки чоловіка допомогти мені принаймні в період перейм. він це сприйняв не так категорично як бути присутнім на пологах (що дуже тішить:) Але коли я починаю далі щось розповідати, то він не дуже хоче слухати... маємо в запасі ще майже 2 місяці - може ще передумаємо, але наполягати точно не буду.

guculyanka
07.06.2007, 14:06
А я вчора купила кг клубніки, ми з чоловік собі смачно лупнули на двох...:p І, уявіть собі!!!..., через пару хвилин відчуваю соски набухають і сильно печуть, дивлюся (а на той момент була наголяса), а там великі каплі молозива!!! :rolleyes:

Мабуть, це клубніка простимулювала, значить, добре для лактації. Не розумію, чому всі кругом говорять, що годуючим грудьми не можна їсти клубніку?

Ольга
07.06.2007, 14:22
чому всі кругом говорять, що годуючим грудьми не можна їсти клубніку?
все можна.. тільки перевірте чи дитина не має алерігії ;)

Дана
07.06.2007, 14:31
,
Мабуть, це клубніка простимулювала, значить, добре для лактації. Не розумію, чому всі кругом говорять, що годуючим грудьми не можна їсти клубніку?
Тому що вашу дитину може обсипати. Клубніка дуже сильний алерген.

Тетянка
07.06.2007, 14:56
Вчора на Сихові, на курсах був справжній бум майбутніх мамочок - прийшлось поділитись - новенькі в одну кімнату, а ті, хто не вперше - в другу :y:
До речі, сьогодні на 18.00-18.30 теж будуть заняття для вагітних, але (я так зрозуміла) не від школи Народжувати.

Zoryanazirka
07.06.2007, 14:57
А я вчора купила кг клубніки, ми з чоловік собі смачно лупнули на двох...:p І, уявіть собі!!!..., через пару хвилин відчуваю соски набухають і сильно печуть, дивлюся (а на той момент була наголяса), а там великі каплі молозива!!! :rolleyes:

Я їм вже тиждень щодня :) Я не планувала їсти, але мама сама купила і принесла мотивуючи тим що вона їла і нічого нам небуло, і бабця їла і нічого їм небуло то і мені можна.

Тетянка
07.06.2007, 14:58
а я вже "стоптала" 1,5 кг черешні і тепер думаю, чи мені то не зашкодить стільки......Останнім часом у мене дивна тенденція - ввечері хочу картоплю-пюре на молоці і морську капусту......Вже 2 тиждень так харчуюсь по вечорам і нічого......ще не набридло :)

Zoryanazirka
07.06.2007, 15:01
А я всю вагітність вмирала за налисниками з сиром :)

Ascorbinka
07.06.2007, 15:11
Не розумію, чому всі кругом говорять, що годуючим грудьми не можна їсти клубніку?
залежить скільки часу ви годуєте... якщо ГВ близько року - то звичайно можна ... і навіть в необмеженій кількості, а от в перші пару місяців ГВ краще думати, що їсиш.

Мишка
07.06.2007, 15:17

Я теж клубніку почала їсти, і вмене останні три дні груди болять і печуть, невже це можна пов’язати з одне з одним? дивно.

Koza-Dereza
07.06.2007, 18:02
У мене вже 3 днi iдуть схватки. З сьогоднiшньої ночi болючi. Але нiчого не прогресує. Кожнi 10 хвилин вже 2 днi. Корок всетаки вийшов тiльки сьогоднi зранку. I то я вже точно впевнена що то було, бо все так як описано виглядало. Значить щось що вийшло 3 недiлi назад було не корок, а хто зна що. Вiдкриття у вiвторок вже було на 3см (лiкар сказав) може до сьогоднi вже бiльше, я не знаю. Настрою нема, бо я вже 3 днi рахую свої схватки що 10 хв, i так проходить мiй день. Вчора чоловiк не пiшов на роботу, бо ми думали що поїдемо вже в роддом... А сьогоднi я його вже вiдправила. I так що 10 хв бiль така як мiсячнi внизу. I живiт зжимається. Менi вже надоїло рахувати, чекати iтд...

Koza-Dereza
07.06.2007, 18:02
А чому настрою немає? Розказуйте!! Не можна з поганим настроєм ходити перед пологами. Ми тут на форумі вас підтримаємо!

дякую :)

Drimka
07.06.2007, 23:09
У мене вже 3 днi iдуть схватки. З сьогоднiшньої ночi болючi. Але нiчого не прогресує. Кожнi 10 хвилин вже 2 днi. Корок всетаки вийшов тiльки сьогоднi зранку. I то я вже точно впевнена що то було, бо все так як описано виглядало. Значить щось що вийшло 3 недiлi назад було не корок, а хто зна що. Вiдкриття у вiвторок вже було на 3см (лiкар сказав) може до сьогоднi вже бiльше, я не знаю. Настрою нема, бо я вже 3 днi рахую свої схватки що 10 хв, i так проходить мiй день. Вчора чоловiк не пiшов на роботу, бо ми думали що поїдемо вже в роддом... А сьогоднi я його вже вiдправила. I так що 10 хв бiль така як мiсячнi внизу. I живiт зжимається. Менi вже надоїло рахувати, чекати iтд...

Koza-Dereza, але ж Ви (і ми разом з Вами;) ) стільки чекали того моменту, коли народиться Ваша донечка, то ці схватки означають, що вже скоро,.. що вже от-от... і Ви будете обнімати і цьомати своє таке довгоочікуване Сонечко. Так що, гладьте свій животик, усміхайтеся і нехай Ваша доця вперше побачить свою маму всю усміхнену і розпромінену! :)

Liliyah Romanova
08.06.2007, 00:09
Нінусю! Ми з тобою, всі за Тебе переживаємо, так що головне тримайся і мобілізуйся в потрібний момент!

levandivka
08.06.2007, 07:09
Хм-м-м...

Надходить черга сімох козенят?:cowboy:

oleo
08.06.2007, 08:32
Прошу вибачення у дівчат, але правильно не "клубніка", а "полуниця". Смачного! А я все життя (включаючи вагітність і вже з 5го дня по пологах)п"ю каву - по 2-3 філіжанки на день, і малому це ніяк не заважає... фэн-о-мэн...

Ольга
08.06.2007, 09:23
і малому це ніяк не заважає...
і спить добре???

не "клубніка", а "полуниця".
а я так звикла до слова трускавка, що навіть не можу уявити, що полуниця така ж смачна як трускавка ;)

Дана
08.06.2007, 09:39
А я все життя (включаючи вагітність і вже з 5го дня по пологах)п"ю каву - по 2-3 філіжанки на день, і малому це ніяк не заважає... фэн-о-мэн...

Чому феномен? Я також п’ю каву, кожного дня, маю тиск понижений, лікар дозволяє одну-дві філіжанки на день, каже набагато корисніше чим пити таблетки для підвищення тиску або зняття головної болі. Але обов’язково збільшити в своєму раціоні сир, усю молочно-кислу групу, так як кава дуже сильно вимиває кальцій, і ще дитинка своє забирає, треба в організмі поповнювати запаси кальцію. Кава на різних людей діє по різному одні стають від однієї філіжанки більш збуджені , навіть чуть-чуть агресивними, я спокійно реагую на каву, можу випити за годину до сну, і без проблем засинаю.

Цукерочка
08.06.2007, 09:52
так як кава дуже сильно вимиває кальцій,

Я також таке чула, і стараюсь до кави додавати молоко. Тому раджу усім мамам-кавоманкам так робити і смачно і корисно (ну майже :) )

Julia
08.06.2007, 09:52
І мені рекомендував терапевт пити каву, оскільки тиск завжди понижений. Але я от ще й начиталась, що кофеїн перешкоджає засвоєнню заліза, яке мені також дуже потрібне при низькому гемоглобіні :) Так що тепер стараюсь пити каву вже коли відчуваю слабість.

myla
08.06.2007, 10:05
4 дні не мала Інтернету... без нашого форуму як без рук!!! Сьогодні з самого ранку всі нові сторінки перечитала. Тут більшість з великим "стажем", але я зі своєю маленькою проблемою:p . Дівчата, скажіть, коли я вже рухи свого синочка почую??????. Я зараз на 16 тижні.
І ще одне, чи обовязково ті рухи мають бути в нижній частині живота, а то мене час від часу (раз в день приблизно) майже під ребрами щось "поштовхує" легенько. Якщо це рухи, то як часто можна їх чути в перші дні?

Ольга
08.06.2007, 10:12
Я зараз на 16 тижні.
я аж в кінці 19, початку 20 тижня почула :)

думаю, що до ребер Вам ще далеко! Дитинка не є такою великою поки що ;)
Перші поштовхи були схожі на кипіння шлунку :) а потім вже було ТУК-ТУК мамо;)

myla
08.06.2007, 10:20
Хто як думає, чи можна в моєму терміні на море їхати?:shy:
Чи краще не шукати собі проблем на голову???:rolleyes:

Дана
08.06.2007, 10:28
І мені рекомендував терапевт пити каву, оскільки тиск завжди понижений. Але я от ще й начиталась, що кофеїн перешкоджає засвоєнню заліза, яке мені також дуже потрібне при низькому гемоглобіні Так що тепер стараюсь пити каву вже коли відчуваю слабість.
Це також напевно щодо особливостей кожного організму, в мене при щоденному споживанні кави, гемоглобін -120-125 на протязі усієї вагітності. А ще я читала що препарати заліза добре засвоюються з апельсиновим соком, навіть печінку телячу коли їсте запивайте натуральним апельсиновим соком( я так роблю , на одну склянку соку в мене йде 2-3 апельсина)

Ksani
08.06.2007, 10:34
Хто як думає, чи можна в моєму терміні на море їхати? Чи краще не шукати собі проблем на голову???
Можна, але обережно. Щоб не перегрітися, не переохолодитися і т.ін. Пильнуйте себе і малятко:)

levandivka
08.06.2007, 10:35
собі проблем на голову???
Цього добра і дома нахАпати можна.
Любіть себе! +, з малюком невідомо коли виберетеся.
Прихопіть парасолю від сонця...

Ksani
08.06.2007, 10:37
Тримаємо кулаки за Козу-Дерезу.

alia
08.06.2007, 10:39
Хто як думає, чи можна в моєму терміні на море їхати?
Чи краще не шукати собі проблем на голову???
я на в кінець сьомого,початок восьмого місяця на морі провела.просто відчувала ,що це мені не зашкодить.а в день перед пологами плавала в річці.все це дуже натурально.головне довіряти собі,та й уважно до себе прислуховуватись.

myla
08.06.2007, 10:40
Тримаємо кулаки за Козу-Дерезу.
А що ВЖЕ?????

Ольга
08.06.2007, 11:02
Хто як думає, чи можна в моєму терміні на море їхати?
з нами на морі була одна дуже вагітна жінка.
Плавала, дуріла і дурачилася на всі 100! Тільки коли з води вилазила то живіт прикривала хустиною і намагалася сидіти під парасолею.
Весь інший час відпочивала краще за інших!

Ksani
08.06.2007, 11:18
А що ВЖЕ?????
Вiдкриття у вiвторок вже було на 3см (лiкар сказав)
:)

guculyanka
08.06.2007, 11:19
Дівчата, скажіть, коли я вже рухи свого синочка почую??????. Я зараз на 16 тижні.
І ще одне, чи обовязково ті рухи мають бути в нижній частині живота, а то мене час від часу (раз в день приблизно) майже під ребрами щось "поштовхує" легенько. Якщо це рухи, то як часто можна їх чути в перші дні?

Я почала відчувати на 16 тижні, як рибку. Не часто, пару раз на день, і то, коли спеціально лягала і прислухалась. А рівно з 18 тижня пішли чіткі копняки;) . Радості не було меж. З того часу і чоловік, поклавши руку, відчував, але дуже легко.

Так, рухи в нижній частині живота. В нас іде 26 тиждень, то тільки тепер доця може копатись чуть вище пупка. А ви на 16 тижні ще дуже манюнькі:), матка не виросла до пупка, тому ваш синочок ще не зможе дістати до ребер.

Але час на рухи в кожного свій. В Ольги он 19-20 тиждень, тому дуже не розчаровуйтесь, прийде і ваш час.:)

guculyanka
08.06.2007, 11:24
Щодо моря, я теж вважаю, що можна їхати. Але не ризикнула б в район Одеської області, чи на Азовське. В Криму, все ж, чистіше (і то, в невеликих містечках).

Ksani
08.06.2007, 11:25
guculyanka, прикольно у вас вийшло з полуницею :)

guculyanka
08.06.2007, 11:31
Koza-Dereza, ми дуже тішимось за вас!!!! :clapping: Це прекрасно. І, як сказала Ліля, головне --- мобілізуватись у потрібний момент. Скоро ви будете няньчити свою лялю і нам отакого язика показувати :p .

Ksani, так.:D Наш організм дивна штука. Я сама дивуюся.

Наталя
08.06.2007, 11:34
І я на своїх 18-19 тижнях буду на морі :crazy: . Єдине, в чому не впевнена - в аквапарк хочеться, не знаю, чи можна. Хоча ті водні атракціони, мабуть, не страшніші, ніж тряска в наших маршрутках, але хтозна...

Ума
08.06.2007, 11:35
Любі форумчани! Таки звершилося!!! :p

Я в понеділок (сподіваюся, що по життю нам не буде акутальна пісенька "что они не делают не идут дела" ;)) в 15.25 народила най-най-най...-най-най-гарнішого синочка на світі :):):) вага наша була 3500гр, а ріст аж 53 см!!!

Вчора ми вже були вдома, але стільки було відвідувачів, що вчора не мала вже змоги вийти на зв"язок! Згодом опишу Вам цю захоплюючу зустріч мами з синочком і татком :):)

а на разі ось так ми виглядали вчора ще в пологовому (я фоткала без спалаху, бо боялася щоб не збудити малого, тому він трохи червонявий... а ще трохи жовтявий, бо в нас з ним групи крові не сумісні і в нас була жовтушка, але все рівно для мене він найкраща дитина на світі... всьо... вже плачу :o )

http://img411.imageshack.us/img411/5859/img4190bc9.jpg

і дуже дякую усім за підтримку усіх цих 9-ти місяців :) і за вітання :)

Дана
08.06.2007, 11:35
Дівчата, скажіть, коли я вже рухи свого синочка почую??????. Я зараз на 16 тижні.
Я почула на 20 тижні

Ksani
08.06.2007, 11:36
Уааааааа!!!!! Яке малятко чарівне:)))))
Ума, вітанння!!!!!!!!!!!!!! З переходом Вас на іншу гілку форуму:)))
Як все пройшло?

Дана
08.06.2007, 11:38
Умо яка у вас ляля гарненька, як він солоденько спить.
ВІТАЮ, від усього серця

Ksani
08.06.2007, 11:40
він чудовий . так і хочеться взяти на руці:)))

Ума
08.06.2007, 11:44
Стільки всього хочу розповісти, але боюся що зараз не встигну. я собі в блокнот запишу, а потім на форум видам, бо щось малий вже дуже довго спить...

наразі я ще зелена мама... трохи їла не те що можна, лікарі сварили... (самі винні - сказали, що горіхи можна для лактації... але ж не уточнили, що не всі горіхи... - я наїлася горіхово-фруктової суміші, а там і фундук, і мигдаль, і кешю, і грецький горіх) Мацьопу мого на щічках обсипало... мама плакала... А взагалі-то малюк поки спокійний... я ще купу всього по хаті встигаю :) Але боюся, що то ненадовго :):)

Ksani
08.06.2007, 11:50
Ох, ці способи для лактації:) Я теж була наїлася горіхів (грецьких) - то скріпило і мене, і малого. Тому я діяла в інший спосіб - пила укропну воду:) Мені дуже смакувало, ще й на травлення вона помічна:))
Але головне- впевненість в тому, що ви - НАЙМОЛОЧНІША МАМА!
І даєте малюку найкраще і найсмачніше!!!
Варто було так подумати - і молоко починало капати:)

Мишка
08.06.2007, 11:56
Ума! Будь-ласка напишіть як почалися перейми, (на що це схоже, чи ви відразу зрозуміли, що це воно,) коли ви поїхали в пологовий, чи вправи на дихання допомогли, чи ви не розгубились?

По можливості, бо дуже цікавлять подробиці. Чудо зустрічі малюка і мами не важко уявити.

Я так за вас рада, я ВАМИ пишаюся, МОЛОДЦІ ВСІ ТРОЄ не рахуючи медперсоналу.

myla
08.06.2007, 12:30
Умочко:, ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!:radist: :clapping:
Здоров"я Вам і Вашому синочку. І татусеві.

Anastasia
08.06.2007, 12:58
Умочко! Вітаю з синочком! Нехай росте здоровенький на радість мамі й таткові :) бабцям та дідусям!

Цукерочка
08.06.2007, 13:30
Умочко, ви молодці, прийміть і мої вітання. :dance: Нехай ваш козак росте вам на потіху, даруйте йому любов, радість, бо він такий симпатюлька.:crazy:
Нехай вам і вашому малюку щастить. УРАААААААААААААА!!!:p
А татусь від радості напевно не знає з чого починати, що робити.:8:
А як будете називати?????

Черешенька
08.06.2007, 13:54
Я теж щиро вітаю Уму! Виховуйте дитинку на славу Божу і на радість усій добрій громаді :)!
Кожна дитиночка - то справжнє анголятко, дароване нам з небес. І важливо, виплекати і зберегти у своїх дітях ту іскру назавжди!

Ascorbinka
08.06.2007, 14:02
Найрадісніша новина дня!!! Та що говорити, тижня!!! Ума з"явилась на форумі, і вже не одна, а з синочком!!!!!!!!!!!!! ВІТАЮ!!!

Koza-Dereza
жаль, що схватки так довго вас мучать і виснажують ваші сили перед такою важливою подією... Удачі! Ми про вас не забуваєм! Легких і щасливих вам пологів!!!

Julia
08.06.2007, 14:06
Умо! Вітаю з синочком! Нехай буде завжди здоровий і тішить вас!! Бажаю Вам завжди перебувати в стані материнського щастя! :)

Тетянка
08.06.2007, 14:17
http://s.foto.radikal.ru/0706/a2/b0376cb52e93.jpg
Вітаю Умочку з синочком!!!!!!!!!

levandivka
08.06.2007, 14:29
І я пооффтоплю:
Умо, вітаю!
(а шкарпетки зніміть... ;)

Zoryanazirka
08.06.2007, 14:30
а я так звикла до слова трускавка, що навіть не можу уявити, що полуниця така ж смачна як трускавка ;)

А мене вчора коліжанка-львів"янка питала що таке трускавки :)

Zoryanazirka
08.06.2007, 14:33
Стільки всього хочу розповісти, але боюся що зараз не встигну. я собі в блокнот запишу, а потім на форум видам, бо щось малий вже дуже довго спить...

наразі я ще зелена мама... трохи їла не те що можна, лікарі сварили... (самі винні - сказали, що горіхи можна для лактації... але ж не уточнили, що не всі горіхи... - я наїлася горіхово-фруктової суміші, а там і фундук, і мигдаль, і кешю, і грецький горіх) Мацьопу мого на щічках обсипало... мама плакала... А взагалі-то малюк поки спокійний... я ще купу всього по хаті встигаю :) Але боюся, що то ненадовго :):)

Вітаю з синочком!!!
Я теж перший місяць ще все по хаті встигала зробити:)

Ольга
08.06.2007, 14:52
а шкарпетки зніміть.
Левандівко, Ви ж бачите, що костюмчик великий дуже, шкарпетки притримють :)

принципі я у перші місяці мусила вдягати шкарпетки, бо мала ноги заплутувала в одязі... особиливо вночі, ніжки важко було знайти

levandivka
08.06.2007, 15:07
костюмчик великий дуже, шкарпетки притримють
Знаю, але призвичаїти малого до термоса - легко.
Градусник бачили сьогодні?
На сЕбе слабО таке одягнути?

Ольга
08.06.2007, 15:18
думаю, що на Батальній ЩЕ ТЕПЛІШЕ :(

Ascorbinka
08.06.2007, 15:32
Градусник бачили сьогодні?
На сЕбе слабО таке одягнути?
а при якій Т жив малюк в животику??? забули? терморегуляція не розвинута, підшкірно-жировий шар дуже слабо розвинений , дітки не вміють втримувати тепло... Як для новонародженого - то одежина в самий раз... роздягати будуть тоді, коли жирочком обросте:p
І ще, коли малюку гаряче/холодно він плаче... а так як Ума встигає все - думаю комфортно.

Drimka
08.06.2007, 18:10
Умо, вітаю Вас всіх трьох і дуже тішуся за Вас. Ростіть здорові і щасливі! Набирайтеся сили і досвіду, щоб потім знову продовжувати ділитися з нами "ще зеленішими від Вас ;) "

Полковник
08.06.2007, 18:20
Умо, вітаю Вас всіх трьох і дуже тішуся за Вас. ;) "
Не понял!:mad:
Ума двойню родила? :o

Drimka
08.06.2007, 18:28
Не понял!:mad:
Ума двойню родила? :o

Та, ні. Просто Ума + чоловік + синок = 3 ;)

Полковник
08.06.2007, 18:36
А сведения проверенные? Можно УЖЕ Уму+мужа+сыночка поздравлять?
Какого числа родила?

Drimka
08.06.2007, 18:40
А сведения проверенные? Можно УЖЕ Уму+мужа+сыночка поздравлять?
Какого числа родила?

В понеділок, 6 червня. Почитайте попередню сторінку. Ума сама написала!!!

Полковник
08.06.2007, 18:56
В понеділок, 6 червня. Почитайте попередню сторінку. Ума сама написала!!!

Так в ПОНЕДЕЛЬНИК или всё-таки 6-го????????
Вот, Старый Пень! Всё пропустил! Пошел готовиться к поздравлению....:agree:

Полковник
08.06.2007, 19:39
Ума, сердечно поздравляю Вас и Вашу семью с рождением СЫНА!
Счастья, здоровья, успехов в воспитании нового Громадянина Украины!
То, что в ПОНЕДЕЛЬНИК, это очень даже НЕПЛОХО! Ваш покорный слуга тоже в понедельник родился и ничего! J

П.С. Разрешите оказать посильную помощь в работе над книгой (журналом) «Я РОДИЛСЯ», которую Вы, надеюсь, обязательно заведёте. ИТАК:

МАЛЬЧИКИ – ИМЕНИННИКИ в ЭТОТ день:

ДАНИИЛ, МАКАР, ЗАХАР, МИХАИЛ, ПАВЕЛ, ФАДДЕЙ, ФЕДОР.

В ЭТОТ день ОТМЕЧАЕТСЯ:

Православные отмечают Петров и Павлов (Апостольский) Пост
Католики, правда, ничего не отмечают, но накануне, 3 июня, отмечали Католическую Троицу! Лютеране вместе с ними!

Кроме того, в этот день отмечается:

День оборонительных Сил Финляндии
День основания штата Западная Австралия

Знаменательные события в ИСТОРИИ:

1783
На рыночной площади в Анноне состоялась первая публичная демонстрация воздушного шара братьев Монгольфье. Небольшой шар диаметром около 11 метров, сделанный из полотна и бумаги, поднялся на высоту 1830 метров. Прежде, чем опуститься на щемлю, шар пролетел более 1,6 км.

1800
Завершено строительство Белого дома в Вашингтоне, и в него въехали первые обитатели: президент Джон Адамс с женой.

1878
Подписана Кипрская конвенция - союз Англии и Турции против России. Англия в обмен на обещание помогать Турции в войне с Россией получила остров Кипр и контроль над проведением турецким правительством реформ в Малой Азии.

1896
Испытание первого автомобиля, построенного Фордом, было задержано на час, так как оказалось, что автомобиль шире, чем двери цеха, в котором его создавали.

В ЭТОТ день РОДИЛИСЬ:

1694
Родился Франсуа Кенэ (1694 - 16.12.1774), французский экономист.

1704
Родился Бенджамин Хантсмен (1704 - 1776), британский часовых дел мастер и металлург.

1785
Родился Доменико Жилярди (1785 - 26.2.1845), архитектор, видный мастер ампира, один из создателей нового облика Москвы после пожара 1812.

1892
Родился Моисей Яковлевич Гинзбург (1892 – 7.1.1946), русский архитектор и теоретик искусства.

Может чего и упустил ::)
Надеюсь, что софорумники добавят!!!!

Черешенька
08.06.2007, 19:42
Ума, сердечно поздравляю Вас и Вашу семью с рождением СЫНА!
Ото видно, що хлопака серйозно до теми підійшов! :)

Полковник
08.06.2007, 19:56
Спасибо, Черешенка!

Сначала хотел открыть новую ветку с названием , типа "Ура, поздравляем Уму", а потом вернулся к первому посту ЭТОЙ ветки. Помните?:

24.11.2006, 16:56

вирішила цю тему розмістити саме в жіночому форумі, бо більше хочу спрямувати її для дівчат і жінок, які готуються стати матерями.

Можливо мій досвід, як львів"янки, теж комусь знадобиться. Чому саме львів"янки? В інтернеті є багацько інформації на ці теми, але дуже мало інформації, що стосується львів"ян - де? як? що? коли? чому? і т.п. Тому я намагатимусь розмістити свій перший досвід у цій справі і сподіваюся, що дехто з того зможе скористати.

Зрештою мені потрібна нова аудиторія для моїх емоцій! Мені здається, що люди, які мене оточують трішки втомилися від моїх радощів :)

Ну і звісно, що я б рада була бачити поради уже досвідчених форумчан і отримувати відповіді на свої запитання :)

Нет, думаю, НИКАКИХ больше веток НЕ НАДО!
Замечательный ИТОГ замечательной ветки!!!!:y:

Ума, пора открывать :"Для МОЛОДЫХ мам!"

levandivka
08.06.2007, 20:27
терморегуляція не розвинута, підшкірно-жировий шар дуже слабо розвинений , дітки не вміють втримувати тепло... Як для новонародженого - то одежина в самий раз... роздягати будуть тоді, коли жирочком обросте
Тю...
Хто Вам такого нарозповідав?
Дітки перестають вміти, потрапивши у термос. А з жирочком прийдеться шукати крапельки для носа...
Ще скажіть шапочку одягати в любу погоду до 3 років - буде повний набір...

Я розумію, що накуплено всякого-різного...
Але дитина - не лялька... Сфотографували - зняли...

Zoryanazirka
08.06.2007, 20:34
Спасибо, Черешенка!

Ума, пора открывать :"Для МОЛОДЫХ мам!"

А в нас вже є "Для мамусь і татусів" :) Як моя мама каже - ми молоді поки у нас малі діти.

А де стільки інфи про дату народження взяли? Я теж хочу :) Моє малятко народилося 13 березня

Росинка
08.06.2007, 21:52
Ой, дівчата, як я вчасно знов з’явилася на форумі. Як раз щоб привітати Уму та ,думаю, Козу-Дерезу з народженням їхніх гарнюнь!!!Хай ростуть здоровими,веселими та розумними на радість своїм мамусям та татусям.Це так добре,коли народжуються дітки!!!:crazy: :crazy:

Росинка
08.06.2007, 21:57
Вибачте.дівчатка,що пропала,це тому що нета удома не мала,але нарешті встановили,отож буду писати потроху!
Ой,як я за вами всіма сумувала(жах !):ninja:
Моїй манюні вже 36 тижнів,тепер ми з чоловіком знаємо,що то чарівна дівчинка:radist:
Ось такі новини.

Mariya
08.06.2007, 22:08
Росинко, а фотографія вашого пузика де? Фото в студію!!!!

Полковник
08.06.2007, 22:16
Может чего и упустил ::)
Надеюсь, что софорумники добавят!!!!
Ума, позвольте еще несколько КАЛЕНДАРНЫХ событий на ЭТОТ ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЙ ДЕНЬ? Спасибо. Вот:

РОДИЛИСЬ:

Berque, Jacques (4 июня 1910 - 2 1995 ) французкий социолог
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifBraxton, Anthony (род.4 июня 1945 ) американский джазовый музыкант и композитор
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifGeorge III (4 июня 1738 - 1820 ) английский король
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifGrandi, Dino Conte (4 июня 1895 - 2 1988 ) делегат в лиге наций
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifKahler, Lyndsay (4 июня 1974 - ) мисс Америка (Калифорния)
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifKeita, Modibo (4 июня 1915 - 1 1977 ) первый президент Мали
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifMannerheim, Carl Gustav (4 июня 1867 - 1951 ) (http://www.2day.ru/4838-show.asp)политик
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifQuesnay, Franзois (4 июня 1694 - 1774 ) французский экономист и врач
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifScott, John (4 июня 1751 - 1 1838 ) английский юрист и политический деятель
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifStowe, Harriet Beecher (4 июня - 1896 ) американская писательница, автор книги "Хижина дяди Тома"
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifWieland, Heinrich (4 июня 1877 - 5 августа ) немецкий химик, нобелевский лауреат
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifWolseley, Garnet (4 июня 1833 - 1913 ) английский военный
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifБауманис Янис (4 июня 1834 - 31 марта 1891 ) первый латышский архитектор
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifГалковский Дмитрий (род.4 июня 1960 ) философ и писатель
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifЕрмолов Алексей Петрович (4 июня 1777 - 23 апреля 1861 ) генерал, герой войны 1812 года, усмиритель Кавказа
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifМайков Аполлон Николаевич (4 июня 1821 - 20 марта 1897 ) лирический поэт
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifТихонов Виктор (4 июня 1930 - ) хоккейный тренер («Динамо», ЦСКА, сборная СССР)
http://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifЯшин Лев (род.4 июня 1929 ) советский футболист

Полковник
08.06.2007, 22:18
События 4 июняhttp://www.2day.ru/img/empty.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifЗемлетрясение на индонезийском острове Суматра. Пострадали 100 человек(2000 ) http://www.2day.ru/img/dot.gif Родился сын Умы (2007) Госсекретарь США Мадлен Олбрайт официально открывает новый корпус американского посольства в Москве(2000 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПереговоры президентов Владимира ПУТИНА и Билла КЛИНТОНА в Москве(2000 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifФильм "Матрица" (Matrix)с экстравагантным Киану РИВЗОМ в главной роли побеждает в трех номинациях на девятой ежегодной церемонии MTV MOVIE AWARDS(2000 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifОткрывается памятник Пушкину с женой рядом с домом-музеем поэта(1999 ) (http://www.2day.ru/651-eshow.asp)http://www.2day.ru/img/dot.gifОткрыт российско-японский научный центр(1999 ) (http://www.2day.ru/650-eshow.asp)http://www.2day.ru/img/dot.gifОбъявлено об открытии новой федеральной столицы Малайзии – Патраджайи(1999 ) (http://www.2day.ru/649-eshow.asp)http://www.2day.ru/img/dot.gifhttp://www.2day.ru/img/dot.gifКрушение скоростного поезда «Вильгельм Конрад Рентген» в немецком городе Эшеде. В результате погибло более 100 и ранено около 300 человек(1998 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПапа Иоанн Павел II сравнил аборты с фашистскими убийствами(1991 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПроизошел взрыв на станции Арзамас Горьковской железной дороги во время подхода грузового поезда. Погиб 91 человек, сотни ранены(1988 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifДжонатан Поллард, израильский шпион, признал себя виновным в суде США(1986 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifИзраиль напал на южный Ливан(1982 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifЭпл II (Apple II) - первый персональный компьютер поступил в продажу(1977 ) http://www.2day.ru/img/dot.gif«Роллинг Стоунз» стали первой западной рок-группой, которая получила гонорар за выпуск своих песен в СССР(1975 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifАнджела Дэвис обвинена в соучастии в убийстве белого охранника(1972 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПоэт Иосиф Бродский был вынужден покинуть родину(1972 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifТонга(прежде Дружественные острова) объявили независимость от Великобритании(1970 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifВыпущен сингл «Роллинг Стоунз» (I Can’t Get No) Satisfaction(1965 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifБританский военный министр Джон Профумо ушел в отставку (1963 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifНа экраны СССР вышел первый номер сатирического киножурнала «Фитиль»(1962 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПринадлежащие США сахарные фабрики и плантации на Кубе были экспроприированы(1959 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifОкончание визита Хрущева в Албанию(1959 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПубличное выступление Хрущева, изобличающее Сталина(1956 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifЕгипет объявил, что он не будет продлять концессию Suez Canal Company после 1968 года(1956 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifУстановление уголовной ответственности за посягательство на колхозную или государственную собственность: от 5 до 25 лет лагерей(1947 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifФранцузский генерал Де Голль прибыл в Лондон(1944 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifОсвобождение Рима(1944 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifНемецкие войска вошли в Париж(1940 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifЗавершение эвакуации англичан из Франции(1940 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifЭдуард Херриот стал премьер-министром Франции(1932 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifВ издательстве «Рабочая газета» вышло первое еженедельное иллюстрированное сатирическое приложение к газете «Рабочий» (затем «Рабочая газета») на 16 страницах(1922 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifАмериканская морская пехота вторглась в Коста-Рику(1919 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПервая Пультцеровская премия была вручена Ричардсону и Элиоту(1917 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifЗакрылся III съезд партии эсеров в Москве(1917 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifБрусиловский прорыв(1916 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifИспытание первого автомобиля, построенного Генри Фордом(1896 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifТурция уступила Кипр Великобритании(1878 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifАнглия и Турция подписали Кипрскую конвенцию, тем самым заключив союз против России(1878 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifНачалась война между Мексикой и США(1845 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifНациональный конгресс выбрал Леопольда вон Сакен-Кобурга королем Бельгии(1831 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifЗавершено строительство Белого дома в Вашингтоне(1800 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifМари Тибл из Лиона стала первой женщиной, поднявшейся ввысь на воздушном шаре. На шаре, названном «Густав», она поднялась на высоту 2590 м(1784 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifНа рыночной площади в Анноне состоялась первая публичная демонстрация воздушного шара братьев Монгольфье(1783 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifФредерик Великий(Пруссия) разбил австрийцев и саксонцев(1745 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifПобеда русского отряда кораблей под командованием капитана 2 ранга Н.А.Сенявина над шведской эскадрой у острова Эзель(1719 ) http://www.2day.ru/img/dot.gifКрестоносцы захватили крепость Антиох(1098 ) (http://www.2day.ru/608-eshow.asp)http://www.2day.ru/img/dot.gifВо Франции изобретен сыр Рокфор(1070 )

Росинка
08.06.2007, 22:31
Росинко, а фотографія вашого пузика де? Фото в студію!!!!
Вставлю,як тількі навчуся вставляти.Тут вже 10 разів пояснювали як то,але я не пам'ятаю де та інформація.Може хтось допоможе ще раз,я б була така вдячна:rolleyes:

Росинка
09.06.2007, 07:43
Дівчата,а хто купляв рукавичку бану для того ,щоб купати малечу? Бачила такі у арсені,але не знаю чи вони підійдуть?

Liliyah Romanova
09.06.2007, 18:05
Дівчата,а хто купляв рукавичку бану для того ,щоб купати малечу? Бачила такі у арсені,але не знаю чи вони підійдуть?
По-моєму, руками найкраще. Для дитинки контакт з вашою шкірою, чи зі шкірою татка імхо дуже важливий. Не треба дитині ніяких шматинок до миття. І вам буде задоволення, і малечі. Ми завжди тільки руками мили. Та й нема там що дуже вимивати, аби аж банну рукавицю було треба. ;)

levandivka
09.06.2007, 18:59
А ми (дружина, звісно) в Поляндії купили "щіточку для вичісування тім'ячка"...:radist:
Досі десь валяється...

Liliyah Romanova
09.06.2007, 19:02
А ми (дружина, звісно) в Поляндії купили "щіточку для вичісування тім'ячка"...
Досі десь валяється...
То нормально. Кобіти вічно мають купу ідей. Я ледве-ледве навчилася себе фільтрувати. Тепер обходжу супермаркет 2 рази. За другим разом кладу все, що взяла зайве, на місце. :D:D:D

Drimka
11.06.2007, 10:15
Вибачте.дівчатка,що пропала,це тому що нета удома не мала,але нарешті встановили,отож буду писати потроху!
Ой,як я за вами всіма сумувала(жах !):ninja:
Моїй манюні вже 36 тижнів,тепер ми з чоловіком знаємо,що то чарівна дівчинка:radist:
Ось такі новини.

Росинко, вітаю Вас з поверненням на форум та ще й з такими гарними новинами! Як Ви там? Вже визначилися де будете народжувати?;)

Тетянка
11.06.2007, 12:57
Росинко, вітаю з поверненням! Я вже почала переживати, чи ти часом не родила передчасно........Так несподівано пропала!

Тетянка
11.06.2007, 14:40
Я як Ума, все ще ходжу на роботу - так сказати, на добровільних засадах. По-перше, дома нет щось довго проводять, а по-друге, частину речей я вже підготувала з дитячого приданого, частину ще потрошки докупляю, а дома весь час сидіти - скучно. Всі подруги працюють, а гуляти самій якось швидко набридає. На роботу ходжу швидше для спілкування і власного задоволення.

Nadin
11.06.2007, 16:42
Росинка тільки вернулась, а я хочу до вас перший раз приєднатись, бо тут розглядаються дуже важливі теми для мам. І ще й зі Львова. Хочу внести цікаву тему про слінги. Хто вже ними користувався, чи шив сам? Хочу не тратити багато грошей, але хочу якісний і зручний. Якщо ця тема вже піднімалась, то вибачайте за повторення і підскажіть в який час, бо дуже мені важливо!

Ksani
11.06.2007, 16:55
Хто вже ними користувався, чи шив сам? Хочу не тратити багато грошей, але хочу якісний і зручний. Якщо ця тема вже піднімалась, то вибачайте за повторення і підскажіть в який час, бо дуже мені важливо!
огого!!!:)
Nadin, а звідки у Вас інформація про слінги?
Я тут багато про це писала, але щоб знайти, треба мабуть перегортати купу сторінок. Я шила з кільцями і май-слінг. Зараз хочу знову шити з кільцями, бо 1-й порвався:) Що саме Вас цікавить?

Zoryanazirka
11.06.2007, 17:08
А я бачила мамусю в аптеці з блакитним слінгом, правда малеча в ньому в неї верещала :)

guculyanka
11.06.2007, 17:44
Я довго думала, і читала, читала...:) Нарешті вирішила, що візьму слінг з кільцями, а як малеча підросте, то май-слінг. Шарф трохи страшнувато виглядає, а нам ще й на осінь-зиму - верхній одяг - не знаю як його намотати. З кільцями і май, думаю, набагато простіше.

Наталя
11.06.2007, 18:05
А я думаю, що скоріш за все не буду використовувати слінг. Принаймні на вулиці. Мій масік має народитись вкінці осені - то я таки не уявляю як з тим слінгом ходити, та й впасти можна чого доброго... З візочком має бути зручніше набагато. Але, звичайно, досвіду в мене 0, тому висновки роблю по тому тільки, що собі уявляю... Може, потім і приспічить, то піду купляти. Було би добре, якби хтось із форумчан, хто вже використовував слінг, написав про свій досвід.

Liliyah Romanova
11.06.2007, 18:19
А я думаю, що скоріш за все не буду виаористовувати слінг. Принаймні на вулиці. Мій масік має народитись вкінці осені - то я таки не уявляю як з тим слінгом ходити, та й впасти можна чого доброго... З візочком має бути зручніше набагато. Але, звичайно, досвіду в мене 0, тому висновки роблю по тому тільки, що собі уявляю... Може, потім і приспічить, то піду купляти. Було би добре, якби хтось із форумчан, хто вже використовував слінг, написав про свій досвід.
Ну, коли мій малий народився, я про слінґи не чула навіть, а от кенгурушки були. Ми нашим постійно користувалися. Частіше, ніж возиком навіть. І вдома, і поза домом. Впасти не впадете. А погані сценарії можна різні вималювати. Ідете з возиком, спіткнулися, впали, возик викотився на дорогу... Не сидіти ж удома завжди? А що, як завалиться? ;)
Тільки на мене не зліться за такі слова. То у мене свекруха любить усілякі жахи вимальовувати, тому в мене таких сценаріїв у голові дуже багато.
Кенгуру для нас було просто суперове. Малий ніде так не спав і не засинав, як у кенгуру, поклавши мені голову на груди. Постійно слухала критику і в трамваях, і в маршрутках, що моїй дитині ноги стерпли. Але то таке, люди мало чого про новонароджених пам'ятають, там більше страху ніж знань.
Якось мій чоловік із малим їхав у маршрутці. Теж із кенгурушкою. Було душно, то малий почав плакати. Ми з таким плачем нічого не робили, бо того і так ніяк не заспокоїш, треба просто дочекатися своєї зупинки і вийти - плач моментально припинявся. Якась жінка в маршрутці почала приповідати, що що то за мама така, що татові таку малу дитину довірила. Безмозка курка! Я би такій не знаю, що сказала! :mad:
Ми малого покілька разів на день тримали догори ногами, робили гімнастику. А ще майже ніколи не брали на руки тримаючи попід пахи, а тримаючи за зап'ястя. То важко описати, як саме. Малюк хапав великі пальці кулачками, ми обхоплювали зап'ястя і так брали на руки. Постійно. Руки в нього дуже сильні, дитина дуже чіпка, нічого йому не вивихнули, що нам не раз наші бабусі пророкували.

Росинка
11.06.2007, 18:21
Родити я збираюся на Батальній.Вже домовилася злікаркою,але можу не встигнути до її закриття.Бо в мене строк 25 червня,а по моїх розрахунках десь 5 липня.Але всі кажуть,що дівчата зазвичай народжуються раніше.Я свою мати надурила на тиждень.
Хотілося б пошвидче,якщо честно,бо набридло 15 хвилин на 5-й поверх підніматися.
На рахунок слінгів:бачила на південому якусь цікаву конструкцію:слінг сумішений з кенгуру,але щось недопетрала роздивитися його добре.На днях поїду ще раз,роздивлюся та розкажу.

Наталя
11.06.2007, 18:26
А ще майже ніколи не брали на руки тримаючи попід пахи, а тримаючи за зап'ястя.
А під пашками не можна брати? Чи Ви йому просто так ручки розвивали?

Наталя
11.06.2007, 18:35
Впасти не впадете.
Ви вже, мабуть, забули, які у Львові тротуарчики зимою... :) Все в льодах іноді буває, та ще й криве, тільки під ноги і дивись... Ох...:mad:

Liliyah Romanova
11.06.2007, 18:38
А під пашками не можна брати? Чи Ви йому просто так ручки розвивали?
Ми йому розвивали ручки. То він у нас був чіпкий як мавпочка. :)
А ще мій чоловік його із перших днів на животика клав. Тобто лягав на спину і клав малого животиком собі на груди. Малий у нас голівку почав тримати, як мав не цілих 1,5 місяці. :) А ходити почав у 10 місяців (повзати місяць після того, як почав ходити). Правда, говорити нормально - у три роки, до того лише своєю мовою говорив. Але пазли робив з 9 місяців. :) А в 2 роки вже досить великі складав, десь на 50 частинок.
Ви вже, мабуть, забули, які у Львові тротуарчики зимою... Все в льодах іноді буває, та ще й криве, тільки під ноги і дивись... Ох...
Не забула, сама падала на 6 чи 7 місяці вагітності. :)
І все одно кенгуру користувалася. Зрештою, скільки там тої зими? ;)
А навіть якщо впадете, то як саме ви падаєте? Я завжди або на спину, або на м'яке місце падаю. Мій малий реготав при такому, як зварйований, і казав "мама, сє". Одне місце боліло лише мене. :)

Наталя
11.06.2007, 19:08
Мій малий реготав при такому, як зварйований, і казав "мама, сє".
Клас! :D

Щодо того, як впаду - згідна, якщо на спину - то дитині нічо не буде, але доводилось і вперед на руки падати... мені зразу не дуже приємні картини уявляються - а що, як дитина з того слінга вилетить, або просто вдариться при такому падінні... Такі от думки дурні... звичайно, що я то собі не вимальовую годинами, просто якщо вже зайшла мова про падіння...:shy:

Liliyah Romanova
11.06.2007, 19:33
Щодо того, як впаду - згідна, якщо на спину - то дитині нічо не буде, але доводилось і вперед на руки падати... мені зразу не дуже приємні картини уявляються - а що, як дитина з того слінга вилетить, або просто вдариться при такому падінні... Такі от думки дурні... звичайно, що я то собі не вимальовую годинами, просто якщо вже зайшла мова про падіння...
Бачите, у мене таки не було слінґа, а було кенгуру. То все-таки різні речі, якщо я добре розумію. Я навіть не знаю чи наважилася б на слінґ із першою дитиною, теж боягузкою була. :) Вже писала, що я дуже інтуїції довіряю, тому якби відчувала, що то для нас, то користувалася б. Так було із кенгуру. Там дитина дуже добре фіксується, тобто випасти не може. Користувалися ним із 2 місяців, а може й раніше, бо на нашому писало, що то від 0 до 9. Там була тверда спинка, що добре дитину тримала. Малому було зручно в тому. Якби пам'ятала фірму, то би пошукала в інеті. Ми кенгуру в "Антошці" купували.
Тут є різні види (http://www.keng.ru/new/index.php/cName/Dlya-detej-ot-0-do-1-sumki-kenguru-i-perenoski). Правда, такого як наше було нема. Зрештою, наше було досить просте.

Наталя
11.06.2007, 20:02
Дуже дякую, Лілю, за такі повні і цікаві відповіді!

Zoryanazirka
11.06.2007, 21:24
А мій малий ні в слінгу ні в кенгурушці сидіти не хоче :( починає пхикати і пробувати звідти вилізти

Ksani
11.06.2007, 21:24
А я думаю, що скоріш за все не буду використовувати слінг. Принаймні на вулиці. Мій масік має народитись вкінці осені - то я таки не уявляю як з тим слінгом ходити, та й впасти можна чого доброго... З візочком має бути зручніше набагато. Але, звичайно, досвіду в мене 0, тому висновки роблю по тому тільки, що собі уявляю... Може, потім і приспічить, то піду купляти. Було би добре, якби хтось із форумчан, хто вже використовував слінг, написав про свій досвід.
Навіть якщо не використовувати на вулиці- то в хаті дуже зручно, бо легко класти, можна годувати мале, а руки при тому вільні! Не треба сидіти-лежати годинами, чекаючи, поки мале наїсться і відпустить маму на волю:) А фіксується дитина в слінгу досить надійно, головне правильно її туди класти і хвіст підтягувати.
Я гуляла зі слінгом у листопаді і грудні, надягала його під зимову куртку, яка залишалася розстібнутою. Але початок зими був досить теплий.

Ksani
11.06.2007, 21:26
А мій малий ні в слінгу ні в кенгурушці сидіти не хоче починає пхикати і пробувати звідти вилізти
В кенгурушці наш теж не хотів місяців до 4-х.
А в слінг кладіть його перед годуванням на сон.

Цукерочка
12.06.2007, 09:50
Мамусі, а хтось відвідував курси для вагітних в Інтерсоно?

Ascorbinka
12.06.2007, 09:52
А мій малий ні в слінгу ні в кенгурушці сидіти не хоче починає пхикати і пробувати звідти вилізти
мій також не хотів... не любив на руках бути довго... В нас був хатній варіант коляски, то він так просто обожнював тусити весь свій вільний час... лежав, за іграшки смикав... і засинав там (потім в ліжечко перекладали)... Коляскоман одним словом... І на прогулянці те саме... Навіть тепер набігається, а потім веде мене до коляски і просить покатати...

Zoryanazirka
12.06.2007, 11:28
Мамусі, а хтось відвідував курси для вагітних в Інтерсоно?

Я відвідувала бо стояла там на обліку

Мишка
12.06.2007, 11:35
Зоряно, ви далі зціджуєте молоко, чи зціджували тільки в перші дні коли молоко активно прибувало?

Zoryanazirka
12.06.2007, 12:58
Зоряно, ви далі зціджуєте молоко, чи зціджували тільки в перші дні коли молоко активно прибувало?

Зціджую тільки коли кудисб їду і з малим лишається мама

Nadin
12.06.2007, 13:35
Дуже цікаво спілкуватися, бо швидка реакція на питання, майже як в живу.:p . Питання до Ksani: який це май-слінг, і де слінг можна пошити? А Росинка не знаєш ціни на слінг?:bazar: Дівчата у вас такі прікольні фотографії, де їх взяти?

Nadin
12.06.2007, 13:45
Родити я збираюся на Батальній.Вже домовилася злікаркою,але можу не встигнути до її закриття.Бо в мене строк 25 червня,а по моїх розрахунках десь 5 липня.Але всі кажуть,що дівчата зазвичай народжуються раніше.Я свою мати надурила на тиждень.
Хотілося б пошвидче,якщо честно,бо набридло 15 хвилин на 5-й поверх підніматися.
На рахунок слінгів:бачила на південому якусь цікаву конструкцію:слінг сумішений з кенгуру,але щось недопетрала роздивитися його добре.На днях поїду ще раз,роздивлюся та розкажу.
Коли закривається Батальна, і, якщо знаєш, коли відкривається?

До всіх дівчат питання: на якому ви тижні, бо я на 18-му, або скільки вам вже днів?

Цукерочка
12.06.2007, 14:10
До всіх дівчат питання: на якому ви тижні, бо я на 18-му, або скільки вам вже днів?

Ми вже на 22 тижні. :crazy:

Ljolik
12.06.2007, 14:16
Навіть якщо не використовувати на вулиці- то в хаті дуже зручно, бо легко класти, можна годувати мале, а руки при тому вільні!

Цілком згідна, я от на вулиці не носила ніколи, а вдома дуже зручно малу в слінгу носити (в мене з кільцями), дійсно дуже життя полегшує коли вдома треба щось зробити-зварити, а дитина з рук злазити не хоче, та й засинає дитина в слінгу краще.

Nadin
12.06.2007, 14:27
Цілком згідна, я от на вулиці не носила ніколи, а вдома дуже зручно малу в слінгу носити (в мене з кільцями), дійсно дуже життя полегшує коли вдома треба щось зробити-зварити, а дитина з рук злазити не хоче, та й засинає дитина в слінгу краще.

А ви інтернет маєте дома, чи ше на роботі?

Ljolik
12.06.2007, 14:30
Я вдома вже майже 3 роки сиджу з старшою, а роботу напевне прийнаймні в найближчі 2 роки я так і не побачу, бо знову на дитину чекаю. Так що Інет виключно вдома.

Nadin
12.06.2007, 14:50

Я в понеділок (сподіваюся, що по життю нам не буде акутальна пісенька "что они не делают не идут дела" ;)) в 15.25 народила най-най-най...-най-най-гарнішого синочка на світі :):):) вага наша була 3500гр, а ріст аж 53 см!!!

[...]
і дуже дякую усім за підтримку усіх цих 9-ти місяців :) і за вітання :)

Вітаю, всього світлого, ніжного, веселого!!!!!!!!! Тільки взнала про твою радість(думаю, не можу знайти тебе в чаті )

Мишка
12.06.2007, 15:24
бо я на 18-му,
Ми теж на 18 тиждні.

Ksani
12.06.2007, 15:28
до Ksani: який це май-слінг, і де слінг можна пошити? А Росинка не знаєш ціни на слінг
май-слінг- для діток, які вже сидять. А для найменших треба з кільцями або слінг-шалик. Можна замовити готові на відповідних сайтах (від 90 до 160 грн) або пошити самій.

Дана
12.06.2007, 16:00
Ми на 25 акушерському, або по моїх розрахунках 23

Julia
12.06.2007, 16:09
Ми вже на 22 тижні. :crazy:

Пам'ятаю, як була на 22 тижні - це вже здавалось таким досягненням!! Дитинка вже рухалась, та й 2 триместр найлегший :) А зараз 36 тижнів і здається, що до пологів ще так довго чекати :)

Тетянка
12.06.2007, 17:59
у нас 33 тижні.......

Koza-Dereza
12.06.2007, 20:04
Привiт подружки, накiнець i я знайшла хвилину зайти сюди та сповiстити що 8го червня, о 6:23 ранку я народила свою дiвчинку!!! Вага 3520г, зрiст 51см. Я про свої роди можу цiлу повiсть написати. Загалом все було нормально. Мене прийнли до лiкарнi о 10 вечора 7 червня, а в 6:23 8го Катя вже була на свiтi. Вернулись ми додому в недiлю вечером. Нас вiдпустили разом одразу, хоча перше не хотiли бо у Катi була жовтушка так яй її i моя кров не однаковi. Але вирiшили вiдпустити бо показники аналiзiв були добрi. Вчора ще один аналiз зробили i педiатр нам сказала що все в порядку. Ще у мене пiд час родiв була дуже висока температура, тож мене i її тримали на антибiотиках десь 24 години.
Молока у мене ще немає але потроху з'являється. Хоча я її догодовую формулою, бо так вона не наїдається.
Що можу сказати про роди: вклоняюся усiм жiнкам усiм усiм хто родить без анастезiї. У мене як вода вiдiйшла в 9:30 вечора, то до 11 вечора (коли менi вже дали епiдуральний укол) я думала що здурiю вiд болi. То що мене болiло перед тим були казочки. Я собi НЕ УЯВЛЯЮ як би я витискала дитину при такiй болi, що напевно була в ще бiльша пiд кiнець. Нажаль розриви були. Лiкар казав що не страшнi, але шив мене з 15 хв. Вже нiчого не болить але ще заживає.
От такi справи. Мiй чоловiк браво "рожав" зi мною, тримав ногу, бачив як дитина виходить. Вiв себе так як вiн сам лiкар i бачив все це 1000 раз.
Я справляюсь так потихеньку з малишкою. Хоча першу нiч взагалi не спала.
Не знаю чи буду мати багато часу навiдуватись сюди. Але по можливостi буду заходити!

Наталя
12.06.2007, 20:09
Вітаю, всього найкращого Вам з малявкою! Я рада, що у Вас все добре!:crazy:

Ума
12.06.2007, 20:40
Вітаю, Козу-Дерезу, із довгоочікуваним поповненням сім"ї :)

Здоров"я Вам і Вашій доні!

Ума
12.06.2007, 20:47
про шапочки для намовлят лижного типу - таких є багато в Пелікані на Городоцькій.

Оля
12.06.2007, 21:07
Умочко, вітаю! :) Ви бачили, що ми Вас на вітальній гілці зі синочком привітали? ;)

Ома
12.06.2007, 22:29
Дорогие наши молодые мамочки, Умочка и Коза-Дереза! Поздравляю вас с первенцами! Здоровья всем! Вам терпения - все окупается сторицей!

Liliyah Romanova
13.06.2007, 05:54
Умочко і Ніночко! Дуже за вас радію. У неділю чоловіка попросила за вас і ваших діточок Літургію відслужити. Для мене то було дуже важливо. Сподіваюся, що для вас також. ;)

Ума
13.06.2007, 10:07
Умочко, вітаю! :) Ви бачили, що ми Вас на вітальній гілці зі синочком привітали? ;)

Бачила :y:

Усім дуже дякую за вітання!

а мій Тимофійчик (так назвав чоловік сина - а я вже смиренно покорилася :)) дякує усім за його карму :crazy:

Капітан
13.06.2007, 10:20
Умо, я дуже вітаю! :)
Якось довго думав, щоб таке оригінальне придумати, якесь привітання, - ну там купу квітів, фотографій немовлят... Але нічого достойного Вас, в голову не лізе :)
Тому просто дозвольте побажати Вам, Вашому чоловікові і маленькому Тимофію міцного преміцного здоров"я, кохання, достатку у всьому, наснаги, терпіння і сімейного щастя!
Багато чоловіків "скаржаться", що їхні жінки після народження дитини змінюються, стають інакшими. Я також після того як народилася Лада, посилено придивлявся до дружини, очікуючи від неї іншої поведінки, манер, звичок :D ... Але цього не сталося :) Мабуть, просто я змінився разом із нею - синхронно. Тому бажаю й Вам з чоловіком і надалі йти уперед разом, міцно тримаючись за руки і бути щасливим для свого сина.
Вітаю Умо!

Ума
13.06.2007, 10:25
Умо, я дуже вітаю! :)
Якось довго думав, щоб таке оригінальне придумати, якесь привітання, - ну там купу квітів, фотографій немовлят... Але нічого достойного Вас, в голову не лізе :)
Тому просто дозвольте побажати Вам, Вашому чоловікові і маленькому Тимофію міцного преміцного здоров"я, кохання, достатку у всьому, наснаги, терпіння і сімейного щастя!
Багато чоловіків "скаржаться", що їхні жінки після народження дитини змінюються, стають інакшими. Я також після того як народилася Лада, посилено придивлявся до дружини, очікуючи від неї іншої поведінки, манер, звичок :D ... Але цього не сталося :) Мабуть, просто я змінився разом із нею - синхронно. Тому бажаю й Вам з чоловіком і надалі йти уперед разом, міцно тримаючись за руки і бути щасливим для свого сина.
Вітаю Умо!

Капітане, я до речі вже котрий день чекала на Ваше привітання :):) Думала, що Ви вже образились чи що :) Так що Ви все рівно оригінально привітали мене :) із запізненням НЕхарактерним для Вас :y:

Дуже дякую за щирі і теплі слова :) Чоловіку і сину передам усі побажання :)

Капітан
13.06.2007, 10:29
я до речі вже котрий день чекала на Ваше привітання
Я просто боявся наперед вітати, не знаючи напевне що Ви народили сина :) Якщо чесно (тільки між нами, ОК? ;) ) то вже декілька разів набирав текст привітання на форумі, але не наважувався відправити :) Якось дійсно, довго спілкуючись із людиною, починаєш перейматися її проблемами, настроєм... Може, я старію? Сентиментальний став...

Ума
13.06.2007, 10:31
Умо, а може Ви що з"їли?:eek:

та я постійно щось їм :D

наразі я обережно, після мого досвіду в пологовому. Хоча полуничку вже куштувала - на малому то ще не проявилося і я дуже тішуся, але все рівно не зловживаю.

Може, якби я рідше міняла підгузник, тоді б то не так часто виглядало. А так Ума-мама запріла дитині попку і мушу постіно міняти чистий, щоб вилікувати запрілість. Ото воно й виглядає мені, що какає ну дуже вже часто :)

як на мене най краще какає, ніж не какає... :shy:

Ума
13.06.2007, 10:35
Я просто боявся наперед вітати, не знаючи напевне що Ви народили сина :) Якщо чесно (тільки між нами, ОК? ;) ) то вже декілька разів набирав текст привітання на форумі, але не наважувався відправити :) Якось дійсно, довго спілкуючись із людиною, починаєш перейматися її проблемами, настроєм... Може, я старію? Сентиментальний став...

Я Вас ще більше розчулю! У пості №3861 (у мене це на 194 сторінці) є фото мого жабеняти :) :p

Капітан
13.06.2007, 10:40
Я Вас ще більше розчулю! У пості №3861
... нема слів... Тільки шкода, що не видно щасливої мами :)
Я ще раз перепрошую за запізнення - з певних причин мушу рідко бувати на форумі... Але я виправлюсь - обіцяю :)

Ascorbinka
13.06.2007, 10:41
Koza-Dereza ВІТАЮ!!! Чекаєм на вас в темі "для мамусь і татусів"... Багато смачного молочка для доці, швидкого відновлення після пологів, багато сил і спокійного сну.
+5 чоловікові за допомогу. Так тримати!

Ума
13.06.2007, 10:43
... нема слів... Тільки шкода, що не видно щасливої мами :)
Я ще раз перепрошую за запізнення - з певних причин мушу рідко бувати на форумі... Але я виправлюсь - обіцяю :)

Кеп, Ви плануйте братика чи сестричку для Лади і організуйте гілочку на форумі "Для майбутніх татусів, або щоденник вагітного татка Капітана" :)

п.с. ну ж чоловіки теж 9-ть місяців вагітні думкою, що от-от з"явиться їхнє чадо на світ :)

Капітан
13.06.2007, 10:54
Кеп, Ви плануйте братика чи сестричку для Лади і організуйте гілочку на форумі "Для майбутніх татусів, або щоденник вагітного татка Капітана"
Може краще гілочку : "Щоденник невістки для Уми, або походеньки Капітанової доньки"? :D

Ума
13.06.2007, 10:58
Може краще гілочку : "Щоденник невістки для Уми, або походеньки Капітанової доньки"? :D

Тимофійчик каже, що він не проти :)

Ascorbinka
13.06.2007, 11:00
Дівчата, а хто слідуючий на черзі в пологовий? Хто в нас тепер по терміну найстарший? У Росинки 36 тиж, у Тетянки 33тиж., так? Чи кого пропустила?

Капітан
13.06.2007, 11:03
Тимофійчик каже, що він не проти
Ну всьо, починаю придане збирати :D Моя мала вже в принципі давно почала це робити :) Десь в хаті має свою "ничку" - ми з жінкою досі не можемо вирахувати - де саме. Дасть жінка гроші побавитися чи золото - обовязково щось зникне. Всю квартиру перериємо - ноль. А Лада ходить з хитрим виразом обличчя і сміється :D Хозяйственна дівка росте :)

Ума
13.06.2007, 11:06
Дівчата, а хто слідуючий на черзі в пологовий? Хто в нас тепер по терміну найстарший? У Росинки 36 тиж, у Тетянки 33тиж., так? Чи кого пропустила?

Здається, пропустили. Марта була зі мною одного терміну, і ще було пару дівчат на тиждень-два молодші. Але очевидно не мають інтернету :(

До речі, в пологовому приблизно порівно народжується дівчаток і хлопчиків, тому можна зробити такий собі неперевірений висновок, що мами хлопчиків більше мають доступ до мережі Інтернет, або ж надмірне просиджування в нетрях Інтернету призводить до запліднення жіночої яйцеклітини У-хромосами :D

Ольга
13.06.2007, 11:15
НУ НАРЕШТІ СПРАВДІ МОЖНА ПРИВІТАТИ НІНУ! А то я вже раз завчасно привітала її ;)

Не всі мами зізнаються про те як важко усвідомити себе мамою. Мене страшенно лякала думка про те, що без мене доця просто пропаде на цьому світі. Потім просто боялася від неї відійти. Дитина собі спить, а я боюся піти в ванну... насправді з маленькими дітьми значно легше організувати вільний час для себе, аніж з дітьми після пів року.

Стосовно какань, Зоряно ВІТАЮ :)
Умо, у перший місяць кількість какунь може = кількості годувань :) не лякайтеся!

І дуже мені подобається імя Тимофійчик!

Nadin
13.06.2007, 11:23
Ми теж на 18 тиждні.
Напевно, наші проблеми будуть схожі, і радощі також.:o В мене вже друга вагітність. Я потрошку чую
рухи. В нас сказали хлопчик, а у вас?

Nadin
13.06.2007, 11:28
Привiт подружки, накiнець i я знайшла хвилину зайти сюди та сповiстити що 8го червня, о 6:23 ранку я народила свою дiвчинку!!! Вага 3520г, зрiст 51см. Я про свої роди можу цiлу повiсть написати. Загалом все було нормально. Мене прийнли до лiкарнi о 10 вечора 7 червня, а в 6:23 8го Катя вже була на свiтi. Вернулись ми додому в недiлю вечером. Нас вiдпустили разом одразу, хоча перше не хотiли бо у Катi була жовтушка так яй її i моя кров не однаковi. Але вирiшили вiдпустити бо показники аналiзiв були добрi. Вчора ще один аналiз зробили i педiатр нам сказала що все в порядку. Ще у мене пiд час родiв була дуже висока температура, тож мене i її тримали на антибiотиках десь 24 години.
Молока у мене ще немає але потроху з'являється. Хоча я її догодовую формулою, бо так вона не наїдається.
Що можу сказати про роди: вклоняюся усiм жiнкам усiм усiм хто родить без анастезiї. У мене як вода вiдiйшла в 9:30 вечора, то до 11 вечора (коли менi вже дали епiдуральний укол) я думала що здурiю вiд болi. То що мене болiло перед тим були казочки. Я собi НЕ УЯВЛЯЮ як би я витискала дитину при такiй болi, що напевно була в ще бiльша пiд кiнець. Нажаль розриви були. Лiкар казав що не страшнi, але шив мене з 15 хв. Вже нiчого не болить але ще заживає.
От такi справи. Мiй чоловiк браво "рожав" зi мною, тримав ногу, бачив як дитина виходить. Вiв себе так як вiн сам лiкар i бачив все це 1000 раз.
Я справляюсь так потихеньку з малишкою. Хоча першу нiч взагалi не спала.
Не знаю чи буду мати багато часу навiдуватись сюди. Але по можливостi буду заходити!

Вітання в далеку Гамерику з найтеплішими львівськими обіймами!!!!!!!!!:radist:

Nadin
13.06.2007, 11:44
Умо!!!!ЯК висловити уподобання до допису учасників?

Іринка
13.06.2007, 11:52
Вітання всім новоспеченим мамочкам!!!
Нехай ваші малята ростуть здоровими, чемними і розумними:)
А ми вже на 32 тижні. Вже так хочеться нарешті побачити своє малятко!!! Але ще треба трохи зачекати. Навіть хочеться вже тих какань, пісянь, та ін. приємних клопотів... Завтра йдемо на УЗД, подивимося які ми вже там великі, може навіть зроблять чергову знимочку:)

Іринка
13.06.2007, 11:56
Між іншим я чула що на деяких УЗД можуть зробити не лише знимочку але і записати весь процес огляду дитини на диск. Підкажіть де можна таке зробити, бо ми ходимо в медико-генетичний центр на Лисенка, а там завжди все в такому темпі, що добре як знимочку зроблять.

Цукерочка
13.06.2007, 12:01
Між іншим я чула що на деяких УЗД можуть зробити не лише знимочку але і записати весь процес огляду дитини на диск. Підкажіть де можна таке зробити, бо ми ходимо в медико-генетичний центр на Лисенка, а там завжди все в такому темпі, що добре як знимочку зроблять.

Я знаю, що 100% роблять в Інтерсоно. Обов"язково підіть і зробіть, памятка на все життя. :)

Іринка
13.06.2007, 12:02
Я знаю, що 100% роблять в Інтерсоно. Обов"язково підіть і зробіть, памятка на все життя. :)

Дякую:)

Julia
13.06.2007, 12:04

У нас з Росинкою однаковий термін майже. І проблеми з тим, в якому пологову народжувати доведеться. Адже дату народження не сплануєш..., а Батальна так недоречно закривається.

Ума
13.06.2007, 12:17
Умо!!!!ЯК висловити уподобання до допису учасників?

Біля імені кожного учасника є дві руки - одна з пальцем вгору - схвалити допис, інша з пальцем вниз - несподобався допис.

У відповідному дописі тиснете якусь ручку. Краще тиснути таку :y: :)

якщо помилитесь, або передумаєте, то можна відмінити.

Мишка
13.06.2007, 12:29
Напевно, наші проблеми будуть схожі, і радощі також. В мене вже друга вагітність. Я потрошку чую
рухи. В нас сказали хлопчик, а у вас?
Ой, в мене теж в животі тарабанить, але я не впевнена чи то саме дитячі поштовхи. Часто я думаю, що то дитина а коли прислухаюсь то чую ритмічні удари, (моє серце в животі відстукує), вчора ніби вже щось більш схоже, не впевнена, чи то дитя, але можливо і дитя бо зараз в животику тихо а під вечір таки, щось відбувається :)
Ми, ще не знаємо хто в нас, ми не ходили на друге УЗІ, підемо на 21 тиждні після відпустки, чоловік хоче інтригу зберігати. Я коли думаю про дитину уявляю хлопчика... подивимось.

Тетянка
13.06.2007, 12:35
Чи кого пропустила?
Анастасія десь на 36-37 тижні.....

Тетянка
13.06.2007, 12:45
Умочко, коли опублікуєте статтю про пологи? Напишіть все детально - як поводився чоловік, чи допомагав Вам, все-все......І якщо можна, в ПП - у чкого лікаря родили і ск. обійшлись пологи?......Я підзбирую інфу про докторів з різних пологових, тре підстрахуватись, бо Батальна дуууже не вчасно закривається..Для сімейних пологів залишається хіба медінститут, але щось не дуже б хотілось там - нам на курсах казали, що в медінституті люблять дитинку на всякі суміші з першого днія посадити і потім бувають проблеми з грудним вигодовуванням......

Ascorbinka
13.06.2007, 12:53
Дівчата, а давайте складем табличку ... Кому, коли і кого обіцяли;) ... Так само можна зробити ще одну табличку, тільки для вже народжених діток... Ото хохма... перепис дітей наших форумчан:D з вагою/ростом - датою - і ПБ в якому нар., ще можна ПІБ лікаря.... така собі форумська статистика:crazy: по Львівському регіону;) Зате всі будуть знати коли ДН і вітання не пропустять:bazar:

Zoryanazirka
13.06.2007, 13:01

В мене є весь процес огляду на диску :) і знимочка і надрукована і на диску

Zoryanazirka
13.06.2007, 13:03
Ой, в мене теж в животі тарабанить, але я не впевнена чи то саме дитячі поштовхи. Часто я думаю, що то дитина а коли прислухаюсь то чую ритмічні удари, (моє серце в животі відстукує), вчора ніби вже щось більш схоже, не впевнена, чи то дитя, але можливо і дитя бо зараз в животику тихо а під вечір таки, щось відбувається :)
Ми, ще не знаємо хто в нас, ми не ходили на друге УЗІ, підемо на 21 тиждні після відпустки, чоловік хоче інтригу зберігати. Я коли думаю про дитину уявляю хлопчика... подивимось.

Ритмічні удари то гикання:) Як підросте то ше й живіт ритмічно буде ходити :)

Наталя
13.06.2007, 13:50
В мене 18 тиждень, теж чую ритмічні удари іноді, але я все-таки схильна думати, що кров пульсує - надто вже з ударами мого серця збігається...

Nadin
13.06.2007, 13:57
Біля імені кожного учасника є дві руки - одна з пальцем вгору - схвалити допис, інша з пальцем вниз - несподобався допис.

У відповідному дописі тиснете якусь ручку. Краще тиснути таку :y: :)

якщо помилитесь, або передумаєте, то можна відмінити.

Умо, дякую за відповідь,все виявляється просто.Але я так і не розібралася
як фотки вставляти до псевдо? Підскажи будь-ласка?:crazy:

Nadin
13.06.2007, 14:02
У нас з Росинкою однаковий термін майже. І проблеми з тим, в якому пологову народжувати доведеться. Адже дату народження не сплануєш..., а Батальна так недоречно закривається.

Я родила першу на 39 тижні, такщо не переживай, я так зрозуміла, що Ба
тальна найкраща.;)

Nadin
13.06.2007, 14:03
В мене 18 тиждень, теж чую ритмічні удари іноді, але я все-таки схильна думати, що кров пульсує - надто вже з ударами мого серця збігається...

Наталя, а в тебе першеньке дитятко буде?:)

Наталя
13.06.2007, 14:16
Наталя, а в тебе першеньке дитятко буде?
Так, і всі враження і відчуття для мене нові... От іноді останніми днями якісь рухи відчуваю, а може то і не дитинка... сама сказати не можу. Та й ніби ранувато ще щось відчувати в першу вагітність, може, то я просто занадто вже прислухаюся?..

guculyanka
13.06.2007, 14:28
А нам сьогодні виповнилось 26 тижнів!!!:p І пішов сьомий місяць!

Зранку кажу до свого чоловіка: "ще 3 місці залишилось". В той момент він з животом бавився - дуже мала реагує на його руки. І меня так страшно стало. :no: Якщо до того родів зовсім не боялась, то зараз якась паніка нападає. І все розумію, знаю що до чого, а серце в грудях завмирає.

Мабуть варто зустрітись з лікаркою і обговорити всі мої вимоги і питання, які мене хвилюють, бо їх так багато.

guculyanka
13.06.2007, 14:39
І, здається, доця лежить по діагоналі. Живіт з правого боку завжди випирається, особливо зранку добре видно, це, напевно дупця :) , але ще перевертається туди-сюди, відчуваю на протязі дня.

Дівчата, чи було в когось, щоб дитя лежало по діагоналі або поперек живота? Я вже починаю переживати за це.

Мишка
13.06.2007, 14:43
Мабуть варто зустрітись з лікаркою і обговорити всі мої вимоги і питання, які мене хвилюють, бо їх так багато
Зустрітись потрібно але не плекайте марних надій на повне розуміння, нещодавно я знову переконалася в класично Галицькому підході до справи, "обіцяють те що ми хочемо , а роблять так як виходить". Так, що з вимогами поакуратніше, буде менше розчарувань.

Ascorbinka
13.06.2007, 14:45
Дівчата, чи було в когось, щоб дитя лежало по діагоналі або поперек живота?
на черговому огляді в ЖК мають казати, як дитинка лежить.. стійке чи нестійке в неї положення... і на УЗІ видно.
Якщо до того родів зовсім не боялась, то зараз якась паніка нападає. І все розумію, знаю що до чого, а серце в грудях завмирає.
в момент пологів - не до страху;) .... так що будьте спокійні:)

Ljolik
13.06.2007, 14:53
Дівчата, чи було в когось, щоб дитя лежало по діагоналі або поперек живота? Я вже починаю переживати за це.

В мене мала постійно печінку підпирала, на останніх місяцях аж боліло, теж періодично такий перекос на праву сторону живота був. Але саме розміщення дитини було нормальним, просто так крутилась.

Ljolik
13.06.2007, 14:54
Якщо до того родів зовсім не боялась, то зараз якась паніка нападає

Я от вже ніби і знаю що таке роди, і не так вже все й страшно було, а теж така паніка часами накочує як подумаю що знову родити :scare:

Цукерочка
13.06.2007, 14:58
В той момент він з животом бавився - дуже мала реагує на його руки.
В мене така ж ситуація. На чоловіка маля наше також "бурно" реагує, я вже сміялась на форумі, що в нас росте татова дитина. :)

guculyanka
13.06.2007, 15:08
Зустрітись потрібно але не плекайте марних надій на повне розуміння, нещодавно я знову переконалася в класично Галицькому підході до справи, "обіцяють те що ми хочемо , а роблять так як виходить". Так, що з вимогами поакуратніше, буде менше розчарувань.

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Мишка, ви мене ще більше "заохотили" до цієї зустрічі. Напишу на листочку всі питання і спробую з понеділка зустрітись з лікаркою.

Родити я збиралась на Мечнікова в л. Федини, бо всі знайомі в нього родили (близько 10 діток) і страшенно задоволені. Але він не дуже ЗА сімейні роди, і не має в цьому практики, тому я не хочу.

Зараз порекомендували л. Бариляк Зоряну Іванівну з Медінституту. Кажуть, що сама має 5 дітей, досвід з сімейними родами і старається прислухатись до жінки. Я з нею говорила коротко по тел, мені сподобалась. Але, перш ніж прийняти рішення, хочемо з нею побалакати.

в момент пологів - не до страху;) .... так що будьте спокійні:)

Я так надіюсь.:)

Тетянка
13.06.2007, 15:12
Мені все теж здавалось, що по діагоналі - бо зад під правим ребром гулькою випирався (чи то ножки?.......Я щось не розрізняю ще), а паралельно були горбики знизу зліва. Хоч УЗД показувало, що маля вже лежить правильно, а у мене пуз якийсь перекошений періодично......Так що не знаю, не знаю......

Nadin
13.06.2007, 16:01

Вчора ми вже були вдома, але стільки було відвідувачів, що вчора не мала вже змоги вийти на зв"язок! Згодом опишу Вам цю захоплюючу зустріч мами з синочком і татком :):)

(...)

Умо, поділіться найсвіжішими враженнями про пологовий будинок, який саме, які умови і скільки обійшлося. Ви чомусь цю тему обминули, а мамусям дуууже цікаво.:dance: ;) ;) :o :y: :( :clapping: :rolleyes:

Nadin
13.06.2007, 16:03
Я от вже ніби і знаю що таке роди, і не так вже все й страшно було, а теж така паніка часами накочує як подумаю що знову родити :scare:
А перша у вас хто і скільки рочків? Моїй Анюті 5 років.:D :D :D

Nadin
13.06.2007, 16:06
Хто такий модератор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Julia
13.06.2007, 16:14
Я родила першу на 39 тижні, такщо не переживай, я так зрозуміла, що Ба
тальна найкраща.;)

Дякую, Nadin! Я взагалі-то намагаюсь з дитиною домовитись, щоб ми народжувались на Батальній. :rolleyes: Але таки треба ще когось в медінституті шукати, щоб підстрахуватись.

Ljolik
13.06.2007, 16:47
А перша у вас хто і скільки рочків? Моїй Анюті 5 років.

Соломійка 2,4 р. Друге десь на січень буде.

Мишка
13.06.2007, 17:08
Хто такий модератор
Модератор — человек, который отвечает за соблюдение установленных норм поведения на интернет-ресурсах.
Модератор (музыка) — приспособление для смягчения звука в музыкальных инструментах.
Модератор (социология) - человек, проводящий социологические исследования; ведущий фокус-групп

Мих
13.06.2007, 17:12
Перечитав пару десятків постів.... Серце радується за таких хороших мам....

Росинка
13.06.2007, 17:16
Дівчата,у мене мала теж завжди на один бік повертається і живіт має форму досить дивну.;)
А нарухонок Батальної: лікарка казала,що якщо бути родити 25,то встигну до закриття.Тобто вона має працювати принаймі до 29 червня,але точну дату вона не сказала. Сказала лише,що дасть іншого лікаря у мед. інститі,але щось мені боязко йти до лікаря,якого в очі не бачила.
Доречі,може хтось чув щось про лікарку Євтушенко на Батальній,я в неї родити збираюся.В пиринципі я про неї чула тількі добре,але всяке бува...:ninja:

Росинка
13.06.2007, 17:24
Мишка, ви мене ще більше "заохотили" до цієї зустрічі. Напишу на листочку всі питання і спробую з понеділка зустрітись з лікаркою.
Я як лікарку просила мене не різати,вона сказала,що гарантії мені ніхто не дасть і що тількі коли головка буде йти тоді буди видно:чи треба різати мене чи ні:( Думаю поріжуть полюбє.
Хоч я і масажикі роблю і маслом мені так чоловік маже,щоб еластичне була шкіра і вправи роблю,але...

Улянка
13.06.2007, 17:33
Мамочки я вас вітаю всіх!!! Як майбутніх так і перш за все вже новоспечених!!!!!!!!!! Міцнющого здоров"ячка вашим найкоханішим чадам!!!!:)

Я теж вже хочу. Ой, як хочу. Тільки 20 тиждень в нас:) В понеділок рвала зубик, бо болів, але зато в винагороду отримала те чого так дооооовго чекала. ВІДЧУЛА РУХИ!!!!:) Ще й так класно, я просто лежала і гладила себе по животику і відчула паралельно за тим рухи малюка. Ніби він теж мене погладив, але зсередини:):):):) Щаслииииивааааа!!!!!!

Росинка
13.06.2007, 17:50
http://t.foto.radikal.ru/0706/40/f36c3f4c8878.jpg
Це я нарешті розібралася як то вставляти фотки.Тут нам 7 місяців

Koza-Dereza
13.06.2007, 18:55
Ума, я вас теж вiтаю з народженням синочка i бажаю здоров'я, сили i доспаних ночей!

Koza-Dereza
13.06.2007, 18:56
Дiвчата, дуже дякую за привiтання. У нас все нормально, якось справляємось. Далi буде видно. :)

Zoryanazirka
13.06.2007, 18:59
Мені все теж здавалось, що по діагоналі - бо зад під правим ребром гулькою випирався (чи то ножки?.......Я щось не розрізняю ще), а паралельно були горбики знизу зліва. Хоч УЗД показувало, що маля вже лежить правильно, а у мене пуз якийсь перекошений періодично......Так що не знаю, не знаю......

І в мене так лежав - дупа випирала здіва і копав мене тільки в правий бік! Я все переживала що перевеонувся, але все було супер:) Тетчнко, не переживайте!

Ksani
13.06.2007, 21:00
Koza-Dereza, як там Ваше молочко, прибуло? :)

guculyanka
13.06.2007, 21:22
Я як лікарку просила мене не різати,вона сказала,що гарантії мені ніхто не дасть і що тількі коли головка буде йти тоді буди видно:чи треба різати мене чи ні:( Думаю поріжуть полюбє.
Хоч я і масажикі роблю і маслом мені так чоловік маже,щоб еластичне була шкіра і вправи роблю,але...

Чи поріжуть ще залежить від лікаря. В рідного брата мого чоловіка (от закрутила;) ) двоє дітей. Ні за першою, ні за другою не різали, хоча при перших пологах були незначні 1-2 тріщини. Роди відбувались на Мечнікова, не знаю в кого.

Ljolik
13.06.2007, 21:38
Не завжди ріжуть. Я родила в медінституті, не порізали, тільки лікар пригрозив що якщо н наступній потузі не народжу, то буде різати (були трохи проблеми в дитини з серцебиттям). То подіяло, і родила без розрізів і тріщин.

Liliyah Romanova
13.06.2007, 23:07
Бо в животі я зійшла (майже так як і було до пологів), а от бедра розійшлися, а назад не сходяться... Спідниці ще одягнути можу, а от сподні різні в бедрах тиснуть.. і груди в мене зараз як...
У мене те саме було. З бедрами так лишилося. Груди трохи зменшилися, але одяг довелося купувати новий. Особливо прилягаючі сукні довелося коліжанкам із меншими розмірами в бедрах і вище віддати. :)

Оля
13.06.2007, 23:11
Дівчата, хто народили, або хто в очікуванні, можете собі в підпис на форумі вставити ось такі веселі лінійки. :)

http://line.romanticcollection.ru/oth/37_3_46631DC0_RmoIomuPsinoCku_4.gif (http://line.romanticcollection.ru)

То я для Уми спробувала. :) Правда правильно "моєму" написати не вдається, бо сайт не розпізнає українських букв. :) І відлік робить російською. Але кому сподобалося - тисніть на те "романтик колекшин" і там шукайте розділ "Смешньіе линейки". :)

Ума
13.06.2007, 23:22
Умо, поділіться найсвіжішими враженнями про пологовий будинок, який саме, які умови і скільки обійшлося. Ви чомусь цю тему обминули, а мамусям дуууже цікаво.:dance: ;) ;) :o :y: :( :clapping: :rolleyes:

Діівчата, ще пару днів зачекайте. Я вже майже дописала повну розповідь про пологи, просто немаю часу все то до купи зібрати. Чоловік у відрядженні і щоденно вимагає писати йому листи з розповідями про синочка і фотками і відео... отак поки йому напишу, то вже на форум не вистачає наснаги :)