КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

Дівонька Зіронька
01.11.2009, 16:04
Оленочка, вітаю з народженням синочка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! солодкого молочка і цікавих снів.!!!!!!!!

IvannaSS
02.11.2009, 06:57
Дівчата, може не в ту тему пишу, але... Мені висіяли золотистий стафілокок, лікували "Біопароксом" - не допоміг, тільки трохи титр зменшився, зараз використовую "Хлорфіліпт". Хто з таким стикався і наскільки то небезпечно?
Зараз 38 тижень вагітності.

Lavazza
02.11.2009, 09:09
Дівчата, може не в ту тему пишу, але... Мені висіяли золотистий стафілокок, лікували "Біопароксом" - не допоміг, тільки трохи титр зменшився, зараз використовую "Хлорфіліпт". Хто з таким стикався і наскільки то небезпечно?
я стикалася минулої вагітності
єдине, чим від нього постраждала - це те, що довелося на Батальній народжувати в обсервації
цього разу ще аналізів не здавала, але підозрюю, що нікуди він не дівся

Adelaida
02.11.2009, 09:59
Пробуйте хлорфіліпт (він же евкаліпт), він як раз від стафілококу. Масляний розчин капайте в ніс, а спиртовим полоскайте горло (звичайно розведіть водою). Або ще таблетки солодкі є, також можете купити. То все коштує майже копійки.

Дівчата, і мені потрібна порада. Завтра повинна йти в поліклініку на комісію, що дає лікарняний (декретну відпустку). З тими грипами не дуже мені хочеться робити це саме завтра (щоб потрапити до жіночої консультації, треба пройти через два поверхи, де тусуються хворі... і хто це придумав?). Та комісія проходить раз на тиждень по вівторках. В мене зараз 30 тиждень.
Чи нічого страшного, що я піду в декрет на тиждень чи два пізніше? Лише те. що лікарняний буде коротший?
Наперед вдячна за допомогу.

Єва
02.11.2009, 10:10
Дівчата, підкажіть. В мене минулого тижня було щось схоже на грип. Температуру збила відразу, сухий кашель за один день перейшов в мокрий, нежить також тільки один день. Зараз все добре. Сьогодні лікарка з Короленка сказала, що то аж ніяк не міг бути грип, бо інакше в мене вже б не було цієї вагітності. Тепер навіть не знаю, що думати.

Lavazza
02.11.2009, 10:15
Мені з ЖК вчора лікарка дзвонила, щоб я не приходила на планові консультації, не здавала ніяких аналізів і взагалі не показувалася в поліклініці найближчим часом. Щоб замість мене хтось прийшов і взяв ліки для профілактики грипу (не знаю які). Ну і це не її ініціатива, а наказ МОЗ.
Adelaida (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=3329), а ви не можете передзвонити до своєї лікарки?

kitty
02.11.2009, 10:23
Я зі своєю лікаркою консультуюсь по телефоні. Казала не приходити до неї і не показуватись ні в поліклініці ні на вулиці ні ніде. Сидіти дома, або взагалі кудись поїхати на той час, поки то все заспокоїться

Vesnyanka
02.11.2009, 10:50
також викоростовувала спиртовий розчин хлорофіліпту - ним полокала і горло, і ніс промивала), і біопарокс. Сестрі помогло. А я ще до анлізу використовувала (знаю, що був). То аналіз чистий.
А як Вам не допомогає, не може бути, що хтось з домашніх ще має (чоловік зокрема). може б їм теж евкаліптом якусь профілактику зробити?

В мене від завтра теж лікарняний. Ходила я пятницю - в лікарки була одна жінка. По лікарняний сказала прийти на наступну пятницю (просто забрати), але відкритий буде від завтра. Ні на які аналізи - огляди сказала ніде не ходити і взагалі по вулиці не лазити. Я ще другий снід не здала, то сказала прийти пізніше ,як все трохи заспокоїться. Навіть не поважила-поміряла, тільки запитала чи скарг немає.
І казала для профілактики афлубін попити (якого ніде не має). Питали в родичів в Донецьку - то в них від суботи теж вже ні масок, ні противірусних, ні оксолінки.... Правда, ще олійку ефірну ніби встигли купити. Люди вже наперед позапасалися.

Сидіти дома, або взагалі кудись поїхати на той час, поки то все заспокоїться

Взагалі поїхати - то ще питання. Хіба своєю машиною і то десь в село. Все таки людей менше, свіжорго повітря більше. А як громадським транспортом, то ліпше сидіти вдома.

Adelaida
02.11.2009, 14:17
Додзвонилась до лікарки. Каже, що завтра відкриє сама. От і добре. А то казали, що треба півдня сидіти в "живій" черзі. Якщо може відкрити сама, то для чого взагалі наявність вагітної в цей день? Навіть, якби і грипу не було.

Galya
02.11.2009, 15:20
Мені теж лікарка відкрила сама, правда прийти потім треба буде все одно особисто, десь там підписатись. Але гроші нараховуються від того числа, яким виписана довідка, а не від того, яким заберете чи в собез занесете. Так шо нема куди спішити.

Zoryanazirka
02.11.2009, 15:24
Сьогодні лікарка з Короленка сказала, що то аж ніяк не міг бути грип, бо інакше в мене вже б не було цієї вагітності.
Повна бздура як на мене. Я десь на такому терміні з Марком будучи в Києві дістала ьемпературу 38, і такий головний біль що вночі спала і думала як мене голова болить. Наступного дня випила аспірин (в 1му триместрі ще можна) ще за кермом доїхала до Львова, і все пройшло.

Ная
02.11.2009, 16:28
Єва,за симптомами то точно не грип,навіть звичайний.
Вичитала в книжці,шо для вагітних є три небезпечні хвороби-грип,герпес і краснуха. Але книжка собі пише,а в житті все по іншому буває.Зовсім не обов"язково перенесений грип призводить до втрати вагітності,знаю з досвіду багатьох знайомих.

Adelaida
02.11.2009, 17:03
А я, на жаль, до лікарок з Короленка взагалі маю упереджене ставлення... І не радила би до деяких з них звертатись взагалі. Ставлять неіснуючі діагнози, направляють на непотрібні дорогі і не дуже безпечні діагностичні процедури і ще й гормональні ліки прописують "по схемі, рекомендовані МОЗом", а не по моїй особистій. А от ерозії не помітили. Знайомій радили перервати вагітність, бо аналізи показали, що там інфекція. Навіть не перевіривши вдруге.
Це я тепер така розумна, а скільки на них свого часу, здоров'я та нервів витратила... Не кажучи про гроші. Тепер мушу сама заглиблюватись у медичні терміни, щоб не бути дурнем.

Єва, все у Вас в малечею буде добре! І я би подумала, чи звертатись до цієї лікарки вдруге, якщо вона собі дозволяє ТАКЕ казати вагітній жінці. Вона ляпнула, а Ви тепер себе накручуєте. В мене також десь на такому терміні була застуда. Спокій, затишок, ліжко, люблячий чоловік та народні методи (обережно) - це Ваші ліки. :)

Єва
02.11.2009, 17:12
А я, на жаль, до лікарок з Короленка взагалі маю упереджене ставлення... І не радила би до деяких з них звертатись взагалі.
Абсолютно згідна. Колись довго і безрезультатно там лікувалась і собі обіцяла, що туди нога моя більше не ступить. Зараз прийшлось за скеруванням поліклініки робити аналізи на ТОРЧ. Тут роблять безкоштовно. Але просто так кров в тебе не візьмуть, хочеш не хочеш - мусиш йти на прийом до їхньої лікарки.
Ная, я також сумніваюсь, що це був грип, бо температуру збила відразу травяними гранулами Інсті і свічками Вібуркол, інші симптоми, крім кашлю, також авідразу зникли. Кашель не сухий, а мокрий. Може, то була звичайна простуда, а може грип типу В або С, які по своїй формі легші за грип типу А?

Ная
02.11.2009, 17:48
Може, то була звичайна простуда, а може грип типу В або С, які по своїй формі легші за грип типу А?
Я грипом останній раз хворіла років 8 назад-пам"ятаю дотепер яка то ломота в суставах,болять всі м"язи,висока температура,кашель і нежить з"являються не зразу.Легше перебіг тільки грипу С,але симптоми одинакові.

Оленка
03.11.2009, 10:18
всім дівчаткам дякую за
привітання :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in _love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

Яська Березнева
03.11.2009, 10:24
Хороші новини:girl_claping:! Ірена народила дівчинку :connie:! Вже є вітання у відповідній гілці:girl_smile:.

Улянка
03.11.2009, 10:30
не обов"язково перенесений грип призводить до втрати вагітності

я за вагітність тричі грипом хворіла і все нормально було

галичанка
03.11.2009, 14:09
всім дівчаткам дякую за
привітання
А ще є вітання для вас з відкритками - в гілці для вітання!

tslezinska
03.11.2009, 14:57
Вичитала в книжці,шо для вагітних є три небезпечні хвороби-грип,герпес і краснуха. Але книжка собі пише,а в житті все по іншому буває.Зовсім не обов"язково перенесений грип призводить до втрати вагітності,знаю з досвіду багатьох знайомих.
Я перенесла грип посередині вагітності...на роботі мені прямо в обличчя чхнув співробітник. І нічого, перележала вдома, гомеопатичний антигрипін, молоко, спокій...і все щасливо минулося! Головне-не переживайте, бо маляткові тільки гірше від того!

tslezinska
03.11.2009, 15:30
Зараз 38 тижень вагітності.
Купіть в аптеці у рецептурному відділі розчин фурациліну (жовта рідина така), коштує шось порядка 4 грн. Ним якомога частіше промивайте ніс (змоченими ватними паличками можете), а хлорофіліптом полочіть горло. Мені за 10 днів помогло. Хоча стафілокок є у всіх, просто в періоди, коли організм ослаблений, його титр збільшується, тому його й висіюють. Тому ще одним помічним засобом буде загальне зміцнення організму, хоча не знаю, наскільки зараз це для вас реально...

Уляночка
03.11.2009, 21:36
Ная, я також сумніваюсь, що це був грип, бо температуру збила відразу травяними гранулами Інсті і свічками Вібуркол, інші симптоми, крім кашлю, також авідразу зникли. Кашель не сухий, а мокрий. Може, то була звичайна простуда, а може грип типу В або С, які по своїй формі легші за грип типу А?
А як скоро минулася температура і яка була...бо я вже від вчорашнього ранку збиваю, збиваю, а вона далі наростає....максимум, що в мене був 37,8-37,9....лікарка, з якою я консультуюсь по кілька разів на день також дозволила звичайний аспірин при підвищенні температури, а коли допирала до 38, то казала пити дитячий нурофен...виписала ще вібуркол, магне в 6.....стан нормальний в мене, якби не вагітність, то все б швидко і легко минулося...а ще сьогодні почався кашель...зранку трохи відхаркуючий, а на вечір більш сухий...пю молоко домашнє з медом і маслом, калину, малину, липовий чай, збір конюшини...лимони по 4-5 шт за день..а ще афлубін.....а вона зараза, температура, далі піднімається.....завтра йду слухатися, бо лікарка переживає, щоб легені були чисті...як я переживаю ви розумієте...прошу Бога, щоб все минулося і ми записалися на узд, де нам скажуть, що з дитинкою все добре..

Irusya
03.11.2009, 21:56
З лимонами будьте обережніше - забагато вітаміну С - небезпечно для вагітних.
Від кашлю добре чай з цвіту бузини

Уляночка
03.11.2009, 22:07
чим лимони небезпечні?????????
кашель в мене слабенький - пю молочко з медом, конюшинку запарили, липу....ну і калина, малина..

Oliusia
03.11.2009, 22:11
Уляночко,ще від кашлю зробіть чорну редьку з медом.

Vittoriya
03.11.2009, 22:28
Дівчата привіт! Може хтось порадить хорошого гінеколога. Хочу завагітніти і маю з цим проблеми. Ходила раніше до Петренко (Третякова) на Симоненка. Але в них з Габрієлем зараз якась кооперація по здиранню грошей
Мені здається. Що вам сюди треба заглянути. там такі компетентні дівчата, точно щось вам порадять! http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40919&highlight=%ED%E0%F0%E5%F8%F2%B3+%F1%F2%E0%F2%E8+%E C%E0%EC%EE%FE

Natalia
03.11.2009, 22:49
Уляночко, на рахунок лимону - на початку вагітності небезпечним є високий вміст вітаміну С, який має здатність відштовхувати все лишнє з організму і десь я таке чула, що під цю "категорію" може попасти і маленький плід. Тобто потрібно бути обережнішим з вітаміном С.

Фіяна
03.11.2009, 23:52
чим лимони небезпечні?????????

Уляночка, як мені пояснила моя гінеколог, - вагітним радять споживати не більше ніж 90 мг вітаміну С на день (а це, наприклад, 1.5 лимони максимум).

Небезпечним є не сам вітамін С, а його властивість блокувати вітамін В12, без якого в свою чергу не засвоюється фолієва кислота. ну а вже відсутність фолієвої к-ти може мати погані наслідки такі як гіпертонус, невиношування вагітності, часткове чи повне відшарування плаценти, а також підвищує розвиток у плоду різних вроджених вад - дефекти нервової трубки, мозкові грижі, гідроцефалія і т.д.
Також гінекологи категорично не радять вживати калину під час вагітності через її здатність викликати скорочення матки. Але відвар з калини радять випити безпосередньо перед пологами, бо вона помякшує болючі перейми. Те саме стосується листків малини. Так що краще обмежте калину та лимони у великій к-ті.

зичу вам швидкого одужання! і легкої вагітності!

Ная
04.11.2009, 00:37
Ну,не знаю,я при попередній вагітності в першому триместрі мандарини їла,можна сказати кілограмами,пила чаї з малини(ягід),калини. Все добре,при тому шо до того в мене була загроза через сильний гіпертонус.
Якшо досить,то організм сам про то повідомить і жодного цитрусового не схоче. Зараз,в першому триместрі я щодня їла грейпфрути,так мені їх хотілося,а от відтоді залишився один,я на нього навіть не дивлюся,пройшла захцянка:girl_smile:.

Єва
04.11.2009, 09:53
як скоро минулася температура і яка була...бо я вже від вчорашнього ранку збиваю, збиваю, а вона далі наростає....максимум, що в мене був 37,8-37,9....лікарка, з якою я консультуюсь по кілька разів на день також дозволила звичайний аспірин при підвищенні температури, а коли допирала до 38, то казала пити дитячий нурофен...виписала ще вібуркол, магне в 6.....стан нормальний в мене, якби не вагітність, то все б швидко і легко минулося...а ще сьогодні почався кашель...зранку трохи відхаркуючий, а на вечір більш сухий...пю молоко домашнє з медом і маслом, калину, малину, липовий чай, збір конюшини...лимони по 4-5 шт за день..а ще афлубін.....а вона зараза, температура, далі піднімається.....завтра йду слухатися, бо лікарка переживає, щоб легені були чисті...як я переживаю ви розумієте...прошу Бога, щоб все минулося і ми записалися на узд, де нам скажуть, що з дитинкою все добре
В мене температура була піднялася до 38.4 десь на кілька годин. Лікарка порадила гранули Інсті і Вібуркол, якщо не поможе,казала. що можна аспірин, але по пів таблетки два рази на добу і не більше 5 таблеток загалом. Мені вдалось збити за першим разом до 37.4 без аспірину. Тому думаю, нічого страшного. Ще лікарка сказала. що для вагітних температура до 37.6 не несе небезпеки, так як в деяких жінок може підніматись просто від вагітності. Повпливати на плід може лише в тому випадку, якщо тримається високою кілька днів і супроводжується кашлем, насмарком, сильним головним болем. Тривалий головний біль може свідчити про токсини в організмі, спричинені хворобою, які через плаценту передаються дитині.
Думаю, в тебе Уляночко, нічого страшного. В мене такий самий кашель. Лікуйся калиною-малиною. На рахунок афлубіну - його можна на пізніших термінах, в першому триместрі не бажано. Малина з кісточками має природній аспірин. Тому вже краще вона, ніж всяка хімія.
До речі, в перший день хвороби я не могла нічого їсти, крім мандарин. Їх втоптплп більше кілограма. Дума те, що писали про лимони - перебільшення. Читала, що цитрусових не бажано на 18-20 тижні, щоб в дитини не було схильності до алергії. А в інші терміни - не бачу причин собі відмовляти, якщо хочеться.

kitty
04.11.2009, 14:06
Я і зараз їм мандарини по півкілограма щодня - вони мені смакують і мені їх хочеться. Лимон пю тільки до чаю і почуваюсь добре.:girl_spruce_up:

Nastynya
04.11.2009, 14:36
Уляночко, тримайся, все пройде, головне побільше лежати і думати ще-Я ЗДОРОВА!!!

і я мандарини топчу,як має бути, і лимони, можу й без чаю і без цукру навіть. сьогодні ходила гуляти з чоловіком(в масках)! така холодіна і вітер, що й виходити не хочеться)))

Оленка
04.11.2009, 15:09
Пишу для тих, хто вагається брати чоловіка на пологи чи ні. Так от, я свого єлі впросила піти зі мною не дивлячись на вагомі аргументи які він мені наводив наслухавшись знайомих. Коли в мене почались схватки і мене перевели в родзал приїхав мій чоловік. В нього очі були більшими за 5 копійок. Коли почались сильні схватки він мене завжди підтримував і терпів біль зі мною, бо я йому чуть обручку в кості не загнала і понаставляла на руах кучу синяків. Триматись за нього виявилось зручніше наж за крісло. Коли прийшов час тужитись він мало того , що не втік з родзалу а став біля акушерки і лікаркя і в прямому смислі слова бачив чудо народженяя!!!!!! Лікар аж здивувався!!! Правда коли йому запропонували перерізати пуповину то чуть незомлів :girl_crazy:. Побачивши це все я б сказала що наша сімя стала ще міцнішою, адже ми пройшли це РАЗОМ :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

Грильяжка
04.11.2009, 15:12
кашель в мене слабенький - пю молочко з медом, конюшинку запарили, липу....ну і калина, малина
Супер ще запарювати траву ісландського моху, моя коліжанка вагітна ним бронхіт вилікувала

tslezinska
04.11.2009, 15:32
З лимонами будьте обережніше - забагато вітаміну С - небезпечно для вагітних.
У лимоні якраз вітаміну С геть мало, у апельсинах значно більше, а у цибулі, капусті, листі смородини - куди більше!!! До того ж, вітамін С при високій температурі руйнується, отже у чаї з лимоном його просто нема:)
Це все стереотипи...

Фіяна
04.11.2009, 16:08
У лимоні якраз вітаміну С геть мало, у апельсинах значно більше, а у цибулі, капусті, листі смородини - куди більше!!!

звідки така інформація?

у 100 г лимону міститься 50 мг вітаміну С, в 100 г апельсину - рівно стільки ж
в білій капусті - 40 мг, квашеній капусті - 20 мг, цвітній капусті - 75 мг, цибулі - 27 мг.

вже довго цікавлюся цією темою, бо народила передчасно на 31 тижні без жодних явних причин. Основні причини, про які говорили мені кілька фахових гінекологів, - гіпервітаміноз С (виходячи з мого харчування під час вагітності), або молочниця. Не хочу нікого лякати, бо вище наведені підозри - не встановлена причина і факт, але на майбутнє буду більш обережною, хоча хочеться вірити що організм сам розумний і сам знає що для нього краще!

Irusya
04.11.2009, 16:58
Це все стереотипи...

Я не хочу тут сперечатися і сильно переконувати, а лише застерегти, бо мова йшла не про чай з лимоном, а п*ять лимонів на день....

Уляночка
04.11.2009, 18:05
Я не хочу тут сперечатися і сильно переконувати, а лише застерегти, бо мова йшла не про чай з лимоном, а п*ять лимонів на день....
цікавилась сьогодні в свого лікаря..казала, що лимони геть не шкідливі, а от мандарини і помаранчі - це троха інша історія...
доповідаю...була в мене сьогодні терапервт...мене слухала...хрипів нема, дихання чисте, кашель проходить...може 2-3 рази за увесь день покашлювалось, насмарку не було і нема....а от температура може бути від горла, бо лікарка каже, що задня стінка червона, тому полощу щогодини горло....температура вдень піднялася знову до 37, 8, тому змушена була пити мефенамінову кислоту, пропотіла і наразі температура спала..прошу Бога тільки б вона знову не набігла за 3-4 години, бо завтра зранку то вже буде 3 доба моєї хвороби...сказала лікарка, що то ніякий не грип, а віруска...в п"ятницю, якщо не буде температури, маємо узд...дуже переживаю звичайно...ще й бідний мій муж сьогодні від того всього вже розкис...бідацтво, так плакав, бо боїться втрати.....але вірю,що такий перебіг подій не дуже сильно повпливає на мою лялюську....

Iryha
04.11.2009, 21:20
Уляночка, Заспокійтеся усе Ввас буде добре. Я також перехворіла 2 доби мала температуру, страшний насмарк і кашель, правда лікувалася довше ніж усі в дома, але тепер вже практично здорова (десь колись кашляну) і та вся обстановка нарахунок грипу мене до паніки доводила, аж плакала зранку, а то знайома лікар розказала що в роддомах карантін і якщо є признаки ГРВІ навіть насмарк то родити не приймають. А в мене пішов від нині 40-й тиждень. І доця моя тоже кашляла сильно, але треба вірити і молитися і точно все гаразд буде.

Ная
04.11.2009, 22:37
як мені пояснила моя гінеколог, - вагітним радять споживати не більше ніж 90 мг вітаміну С на день
Одна таблетка вітамінів для вагітних Вітрум форте містить 120 мг вітаміну С...
Я так думаю,що описані вище приклади негативного впливу надлишку вітаміну С при вагітності якраз можливі при прийомі вітамінів+нормальне харчування,а самі по собі лимони,мандарини,апельсини шкоди не зроблять.

Iwka
05.11.2009, 12:36
знайома лікар розказала що в роддомах карантін і якщо є признаки ГРВІ навіть насмарк то родити не приймають

То мені пора готуватись до домашніх пологів???:girl_crazy: Ото мій чоловік ніяк вже не відкараскається від ДП)))

Lavazza
05.11.2009, 12:40
якщо є признаки ГРВІ навіть насмарк то родити не приймають

зі снідом і сифілісом приймають а з признаками ГРВІ - ні ?
як казала одна няня - "АЧУМЄТЬ!"

Iryha
05.11.2009, 12:53
Кажуть приймають роди на стаціонарі і зразу ж додому. Вчора сімейна лікарка підтвердила, ходила щоб малу послухала.

Melisa
05.11.2009, 13:01
А я сьогодні накінець стала на облік. Через три тижні відправляють вже мене в декрет. В нас все чудово, малятко росте, мама (дякувати Богу ) здорова.

Iwka
05.11.2009, 13:03
Кажуть приймають роди на стаціонарі і зразу ж додому. Вчора сімейна лікарка підтвердила

Ура!!! Менше помучать в роддомі) Хоч би епідемія не закінчилась поки я народжу))) :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

(як мені подобається властивість наших докторів сіяти паніку де тре і НЕ тре...) ех...

Zoryanazirka
05.11.2009, 14:30
А я ьільки від лікара в пологовому, сказали що вже голівка опустилася і розкриття 1 палець, якщо щось почнеться сідати і їхати, але бажано хоч ще тиждень поносити. Враховуючи те що Марко народився в 37 повних тижнів думаю чекати лишилося мені недовго :)

Оленка
05.11.2009, 14:38
А ще є вітання для вас з відкритками - в гілці для вітання
Я щось ту гілочку не можу знайти :(

Lavazza
05.11.2009, 14:39
Ще сніг не лежить, а я вже загриміла ((((
Сама не встигла зрозуміти, як так сталося: тільки крок ступила з бордюру - і вже лежу на ньому.
Дівчата, будьте обережні!

Adelaida
05.11.2009, 15:16
І ми офіційно в декреті (правда, ще передаю справи на роботі)! Наступного разу піду тижні на 25, або може і пізніше. Лікарка щодня дзвонить і питає як моє самопочуття, чи немає температури. Кажу, що немає, а тільки нежить. Наказ в них такий, от і видзвонюють. Читала (посилання з сусідньої гілки), що окрім планових дзвінків до вагітних планують здоровим вагітним робити щеплення - ото вже повна бздура. Сподіваюсь, у них вистачить мізків не робити цього.

Мій чоловік вже каже, що вже хоче другу дитинку. Хоча, ми тільки з першою ходимо. :)

devnull
05.11.2009, 16:36
А я ьільки від лікара в пологовому
Zoryanazirka, народжувати будете в Прокопіва? Розкажіть, як він вам, мені теж його рекомендують в Інтерсоно, а відгків про нього тут мало...

Zoryanazirka
05.11.2009, 17:41
Zoryanazirka, народжувати будете в Прокопіва? Розкажіть, як він вам, мені теж його рекомендують в Інтерсоно, а відгків про нього тут мало...
Перший раз народжувала в його доньки - Ліди Сегедій (Прокопів), в неї стояла і стою знов на обліку в Інтерсоно. Зараз вона пологи тимчасово не приймає бо має сама маленьку доню. Ігор Володимирович мене оглядав як я поступила, і після пологів щодня навідувався, бо Ліда вдень була на роботі в Інтерсоно. Мені він подобається, спокійний, адекватний чоловік. Взагалі все індивідуально, треба щоб вам сподобався лікар як людина. Моїй коліжанці всі радили Усика, а вона пішла до нього, і потім мені каже - не можу в нього родити, він мені не сподобався, може хоч і добрий спеціаліст. Народжувала в Прокопіва.

Iwka
06.11.2009, 08:46
Усьо! Нам сьогодні виповнилось 38 тижнів!!! (за тим як нагадали на картах Таро нам дохтори...:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: ) Торби в ПБ ніби спаковані, чоловік засоби контролю за медперсоналом (револьвер):girl_crazy:)) начистив - тепер з нетерпінням будем очікувати появу нашого карапузика в цей світ:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

Zoryanazirka
06.11.2009, 09:20
А в мене як і в перший раз нічого не готове, в нас з чоловіком така звичка починати пакуватися за дві години перед відльотом :)
Нині мабуть тим займуся, кажуть вдруге трохи скорше все проходить.

Leila
06.11.2009, 09:28
Зорянка тільки не погоджуйтеся на таблеточки від Прокопіва, зі мною було дві дівчини в пологовому і обидвох стимулював, йому не дуже хочеться їхати на вихідні і вночі, така собі окситоцинова проба. не бачила б на власні очі, то не писала б, жіночку з 3-ю дитинкою штопав як має бути, все через той окситоцин, в неї ще було трохи часу, але він не хотів чекати

Єва
06.11.2009, 12:04
Дівчата, не вкурсі, лікарняні будуть давати вагітним на час карантину, чи все залишилось на рівні рекомендацій?

Nastynya
06.11.2009, 12:08
поки на рівні рекомендацій!!!((( я звонила своїй лікарці, вона сказала, що це ще не затверджено(((але хіба за свій рахунок брати!!!

а за що мене так зацілували?))))

kitty
06.11.2009, 14:29
Скоріш за все - то все буде на рівні рекомендацій і нахто ніякі лікарняні давати не буде. Мені моя начальниця вже сказала що той тиждень буде мені за свій рахунок.

Zoryanazirka
06.11.2009, 15:21
Зорянка тільки не погоджуйтеся на таблеточки від Прокопіва
В мене тут зараз інша проблема, вже є відкриття 2 пальці, пробка відійшла,, а хочеться доносити ще б тиждень. Каже що такими темпами маю шанси народити в дорозі

Уляночка
06.11.2009, 15:32
отже, стосовно калини, малини і лимонів і те, що вони спричиняють гіпертонус і ще там щось...Слава Богу, жодного натяку на тонус сьогодні у мене не виявили, тому думаю, дівчата, що то перебільшення, бо стільки я того всього випила і з"їла за 3 днів, що ОГОГО....
хто не читав, то були на узд..ми - гарні і великі..навіть на тиждень більшими виглядаємо (але це не дивно, бо маю дуже ранню овуляцію), тому "переставили" нам ПДП з 27.05 на 20.05...попозували, показавилися у всій красі....дивилися між ніжки..наразі ніц не виросло, хоча Ігор Євгенович каже, що ще рано рости...одним словом Я- ЩАСЛИВА!!!!!!!!!!!!!

Leila
06.11.2009, 15:35
коли на наступний раз підеш? вже щось буде видно або не видно :), головне що ти вже виздоровіла і з мацьопою все добре!!!

Уляночка
06.11.2009, 15:38
коли на наступний раз підеш? вже щось буде видно або не видно , головне що ти вже виздоровіла і з мацьопою все добре!!!
мені все одно...піду перед Новим роком...буде такий собі подарунок......

erene
06.11.2009, 16:08
то були на узд..ми - гарні і великі..навіть на тиждень більшими виглядаємо
Ну і Слава Богу, молодці, так тримати, ти даремно переживала, хоча я така сама, понапридумую собі хто зна чого, а потім ночами спати не можу, в кого були на Узд?

zaba
06.11.2009, 16:45
Дівчатонька, бережіться!!! Я минулого року двічі перехворіла, температуру мала високу 39, робила укол анальгіну і пила Афлубін, пила калину-малину і ніби все було добре, одужала і пішла на УЗД то був 25 тиждень лікар сказала, що все добре, але часом після грипу якісь ускладнення можуть проявитись через 2 тижні, тому краще буде ще раз зробити УЗД. Але я себе добре почувала і не робила в результаті народила я на 36 тижні вагітності, дуже швидко і раптово, ніяких ознак до того не було, всі аналізи чудові.... Лікарі сказали, що швидше за все це було спровоковано перенесеними хворобами. (синочок народився мацьопим 2240кг і44 см, а ще сказали що пуповина яка нас з'єднувала була дуже тоненька). Тому тепер всім раджу робити ще УЗД після хвороби за 2 тижні!!!
БУДЬТЕ ЗДОРОВЕНЬКІ і нехай вагітність приносить тільки радість!!!

Уляночка
06.11.2009, 17:00
Дівчатонька, бережіться!!! Я минулого року двічі перехворіла, температуру мала високу 39, робила укол анальгіну і пила Афлубін, пила калину-малину і ніби все було добре, одужала і пішла на УЗД то був 25 тиждень лікар сказала, що все добре, але часом після грипу якісь ускладнення можуть проявитись через 2 тижні, тому краще буде ще раз зробити УЗД. Але я себе добре почувала і не робила в результаті народила я на 36 тижні вагітності, дуже швидко і раптово, ніяких ознак до того не було, всі аналізи чудові.... Лікарі сказали, що швидше за все це було спровоковано перенесеними хворобами. (синочок народився мацьопим 2240кг і44 см, а ще сказали що пуповина яка нас з'єднувала була дуже тоненька). Тому тепер всім раджу робити ще УЗД після хвороби за 2 тижні!!!
БУДЬТЕ ЗДОРОВЕНЬКІ і нехай вагітність приносить тільки радість!!!
По-перше, грип і застуда - то різні речі, по-друге, моя температура аж ніяк недосягала позначки 39, а 37,4 -37,8, по-третє, не обов"язково, передчасні пологи почалися саме через перенесену хворобу...

в кого були на Узд?
в Палиги..уже не вперше...+1000000000000000

zaba
06.11.2009, 17:09
По-перше, грип і застуда - то різні речі, по-друге, моя температура аж ніяк недосягала позначки 39, а 37,4 -37,8, по-третє, не обов"язково, передчасні пологи почалися саме через перенесену хворобу...

Уляночка, я вибачаюсь, якщо мій допис викликав в вас негативні емоції, я, чесно, зовсім не хотіла!!!! Просто поділилась своїм досвідом.... Вірю що в Вас все буде дуже добре!!! Міцного здоров'я!!!

Уляночка
06.11.2009, 17:12
ляночка, я вибачаюсь, якщо мій допис викликав в вас негативні емоції, я, чесно, зовсім не хотіла!!!! Просто поділилась своїм досвідом.... Вірю що в Вас все буде дуже добре!!! Міцного здоров'я!!!
Та що Ви..нащо вибачатися, я розписала відмінності і все...:girl_bye2:
П.С. Як мені набрид головний біль...........................

tslezinska
06.11.2009, 17:23
лікарка, з якою я консультуюсь по кілька разів на день також дозволила звичайний аспірин при підвищенні температури
Ось шо каже Вікіпедія про аспірин та вагітних:
"В связи с имеющимися экспериментальными данными о тератогенном действии ацетилсалициловой кислоты рекомендуется не назначать её и содержащие её препараты женщинам в первые 3 месяца беременности."
тут (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%86%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%81%D0%B0%D 0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1% 8F_%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%B0)

Уляночка
06.11.2009, 17:27
Ось шо каже Вікіпедія про аспірин та вагітних:
"В связи с имеющимися экспериментальными данными о тератогенном действии ацетилсалициловой кислоты рекомендуется не назначать её и содержащие её препараты женщинам в первые 3 месяца беременности."
тут
і що? вплив високої температури ,думаю, не менш шкідливий....притому, наш реальний термін вагітності трохи більший, бо швидка овуляція, тому маємо вже початок 2-го триместру...консультувалась з цього приводу і з Палигою...казав,що нічого страшного в цьому він не бачить, гірше, якщо б температура надалі виросла більше 38.........

Ная
06.11.2009, 17:32
Є,навпаки,багато інформації про те,що аспірин найбільш небезпечний в третьому триместрі вагітності. Наприклад
Хотя исследования на животных показали, что салицилаты (аспириноподобные лекарства) могут вызывать врожденные аномалии, нет убедительных доказательств, что они вызывают пороки развития у людей. Однако если принимать его на поздней стадии беременности, аспирин может ингибировать сокращения матки, что приведет к осложнениям во время родов и может вызвать кровотечение у матери и новорожденного В целом рекомендуется полностью избегать аспирин во время беременности.

Стаття про ліки під час вагітності http://www.antibiotic.ru/books/pd/18.shtml

галичанка
06.11.2009, 17:33
на узд..ми - гарні і великі..навіть на тиждень більшими виглядаємо (але це не дивно, бо маю дуже ранню овуляцію), тому "переставили" нам ПДП з 27.05 на 20.05...попозували, показавилися у всій красі....дивилися між ніжки..наразі ніц не виросло, хоча Ігор Євгенович каже, що ще рано рости...одним словом Я- ЩАСЛИВА!!!!!!!!!!!!!
Ура!!! Таке полегшення! Дитинка міцна і грип перемогла! Приємно ще й те, що великі шанси, що все таки це дівчинка!!!:girl_curtsey:

Уляночка
06.11.2009, 17:34
і грип перемогла
дяки...
Народ, грипу в мене не було!!!!!!!!! температура від горла!!!!!!!!

галичанка
06.11.2009, 17:37
Слава Богу, що то не був грип!!!

Zoryanazirka
06.11.2009, 17:41
Насправді більш небезпечно приймати в 2му та 3му триместрі - http://www.babycenter.com/404_is-it-safe-to-take-aspirin-during-pregnancy_1357403.bc

ckorpionsha
07.11.2009, 00:06
що все таки це дівчинка!!!
І я думаю,що це дівчинка

галичанка
07.11.2009, 10:50
"переставили" нам ПДП з 27.05 на 20.05
18 05 - іменини в Ірини, може то буде Іруська, а не Дануська (жартую)? :girl_wink:

Уляночка
07.11.2009, 13:56
то буде Іруська, а не Дануська (жартую)?
Якщо дівчинка - то однозначно вона собі сама вибрала ім"я - Богдана і ніяк інше...якщо хлопчик, то будемо думати...але то - не основне...основне - здоров"ячко малятка....

masjanj4ka
07.11.2009, 20:47
Уляночка, ну якщо хлопчик, то певно Богдан? Теж даний Богом...Чи не хочете?

Ірена
08.11.2009, 12:47
ку-ку:girl_smile:
а ми вже вдома!:girl_curtsey:
довго шукала гілочку з вихвалялками - але не знайшла. в нас доня - 3100, 51 см. гарнюююня:girl_in_love:. все пройшло дуже добре.
решту - в гілочці про пологи.
P.S. - я така рада, що в нас є ще одна сім"я - форумна, де чекали звісток. (хтось зауважив, що народжується росте нове покоління формлян?:girl_bye2:)

галичанка
08.11.2009, 13:29
Ірено, дуже рада за вас! :girl_in_love: Чекаю розповіді про пологи і фото манюні :girl_in_dreams:

In4a
08.11.2009, 13:35
в нас доня - 3100, 51 см. гарнюююня
ВІТАЮ!!!:girl_in_love: Нехай Ваша донечка росте здорова, радісна і щаслива!!!

Vitaminka
08.11.2009, 14:03
Ірена, вітаю!!!
http://cards.infan.ru/img/c/v/vc_1146836131.jpg

viltis
08.11.2009, 14:18
Іренко!!!! Я сьогодні аж розплакалась від радсті за ВАс!!! Згадую, якою бажаною була та дитинка для тебе!!!! нехай ця велика -велика радість дарує тобі по 1000 посмішок на день:))) і молочка багато для маленької принцеси:)

Уляночка
08.11.2009, 14:24
Уляночка, ну якщо хлопчик, то певно Богдан? Теж даний Богом...Чи не хочете?
щось не хочу, щоб Бодькою кликали.....будемо сина питати..

masjanj4ka
08.11.2009, 17:04
Мені раніше теж не подобалося це імя. А сестра назвала малого і так гарно кличуть Богданчик. І малий такий файненький... що й імя почало подобатися. )))
А ми ще теж з іменем не оприділилися. От як раптом народиться хлопчик, то точно буде Маркіян. А для дівчинки... може сама собі імя принесе )))

Єва
09.11.2009, 11:57
П.С. Як мені набрид головний біль...........................
Як ти з ним борешся? В мене тиск 100 на 60, а в таку погоду ще більше падає. Раніше піднімала трохи кавою Зараз не можу. А голова розколюється :(

kitty
09.11.2009, 12:21
Я теж два дні мучилась з головою - пішли в аптеку щось купити, щоб хоча б полегшити трошки, а там нічого для вагітних немає :girl_cray:. Випила піваспірину, бо терпіти було просто неможливо.

Nastynya
09.11.2009, 12:55
каву можна, тільки слабеньку, а ще мені лікарка казала, що можна лимонною водою піднімати тиск

мамочка
09.11.2009, 12:57
лимонною водою піднімати тиск
навпаки я знаю що лимони понижають тиск...

Irusya
09.11.2009, 13:04
Крім кави ще горіхи добре. Не знаю наскільки то правда, але горіхи ще ніби в собі йод містять, тому радять з*їдати 6-7 горіхів на день.

Я вже не можу дочекатись коли мене нудити перестане... Так мені гидко, що до кухні зайти не можу...

А ще минулого тижня ходила в ЖК, то лікарка мені написала вітаміни приймати - Вітрум пренатал форте - хтось таке п*є?

Iwka
09.11.2009, 13:27
І мене нудить... з самого ранку. Хоча для токсикозу ніби пізнувато... Вже геть не знаю шо робити... :girl_cray:

то лікарка мені написала вітаміни приймати - Вітрум пренатал форте
Як і будь-які штучні вітаміни - не надто вже вони і корисні. Мені радили, але я їх не пила - краще овочі/фрукти/збалансоване харчування...

Nastynya
09.11.2009, 13:32
щойно читала в інтернеті, що лимони таки радять коли тиск понижений, а ще смородину, ну і гуляти побільше на свіжому повітрі, або провітрювати приміщення частіше)))

Дівонька Зіронька
09.11.2009, 13:44
я пила цілу вагітність вітрум пренатал! і зараз купила собі цілу банку їх же. а ще пила кальцемін, йодомарин. Помоєму у вітрум пренатал ФОРТЕ вже є йод.

Івка, а не за пізно для нудоти....може лікарю своєму скажіть про цей симптом.

Януся
09.11.2009, 13:54
то лікарка мені написала вітаміни приймати - Вітрум пренатал форте - хтось таке п*є?

Мене від них дуже нудило і за 20 хвилин вітамінка поверталась:girl_sad:
Лікар сказав вживати натуральні вітаміни морква, яблука, бур"як і т.д.
Добре, що практично всі овочі та фрукти у нас з власного городу:girl_crazy:
У першому триместрі я пила фольку, зараз кальцемін і йодомарин.

Iwka
09.11.2009, 14:45
Івка, а не за пізно для нудоти...

Та пізнувато... Але на то можуть бути причини, зовсім незалежні від вагітності... Тому поки не виключу їх - ніяких дохторів, а то залікують до пів-смерті...

tslezinska
09.11.2009, 15:18
щойно читала в інтернеті, що лимони таки радять коли тиск понижений
І все ж таки лимони збивають тиск. А ще каркаде у холодному вигляді (у гарячому навпаки підвищує). Я лимонною водою якось дуже високий тиск збила, мені аж очі з орбіт вилазили від того тиску...на шклянку води видушила півлимона, випила і за 10хв відчула значне полегшення!

Natalia
09.11.2009, 17:24
В мене тиск 100 на 60, а в таку погоду ще більше падає. Раніше піднімала трохи кавою Зараз не можу. А голова розколюється
У мене теж 100 на 60 або 90 на 60, але під час вагітності навпаки значно рідше болить голова. А каву я попиваю з 2 триместру 3-4 рази на тиждень, найчастіше з молоком.
А якщо все таки болить голова - лежу. Правда іноді і цілий день так проходить. :girl_cray:

Ная
09.11.2009, 17:38
Мені від головного болю часто помагає досить теплий душ Або масаж потилиці,деколи проходить коли я просто поїм:girl_smile:,а деколи рятує прогулянка на свіжому повітрі. Кілька раз так боліла голова,шо думала череп трісне,зробила висновок,шо тиск,поміряла-нормальний. А під час вагітності голова болить значно рідше.
Колись читала в журналі,шо частий чи постійний головний біль є недобре для вагітних і з тим не тре легковажити.

Зануда
09.11.2009, 19:33
Хоча для токсикозу ніби пізнувато...
Це називається пізній токсикоз. Але лікрю скажіть.

odree
09.11.2009, 23:58
Iwka: але мені дохтор казав, шо пізніх токсикозів не буваєо, бувають, ще й як бувають. тому обов"язково проконсультуйтеся

Iwka
10.11.2009, 12:21
о, бувають, ще й як бувають. тому обов"язково проконсультуйтеся

Гм... це вже цікаво, аднако.
На щастя вже все гаразд, вчора просто мій шлунок протестував... Йому деколи буває) Дякую, ща підтримку!!!:girl_in_love:

Galyna555
10.11.2009, 16:47
Маю вагітну знайому, от була вчора вона на УЗД (20 тижнів) і сказали їй, що видно у навколоплідних водах якісь "хлоп"я". Може хтось знає, що це означає??? І ще одне, якщо дитинка відповідає терміну на тиждень менший(на 100 грам менша ніж має бути), то зле, чи як? В мене такого просто не було, от вона дзвонить , питає, а я навіть незнаю, що сказати:girl_in_dreams:.

Може ви щось про таке знаєте???

kitty
10.11.2009, 16:54
Мені сказали, що моє малятко на два тижні молодше, ніж виходить по термінах. Але як мені пояснили, то то залежить від циклу - в мене він триває 35 днів, тому така різниця

Ірена
10.11.2009, 17:07
на 100 грам менша ніж має бути), то зле, чи як?
гг.. міряють вони:girl_haha:
за тиждень до пологів лікарка на УЗД сказала на мою дитину, що "воно якесь таке мале" - народилася гарненька довгенька дівчинка - 3100:girl_smile:

Єва
10.11.2009, 17:32
.. міряють вони
за тиждень до пологів лікарка на УЗД сказала на мою дитину, що "воно якесь таке мале" - народилася гарненька довгенька дівчинка - 3100
А я тепер керуюсь принципом особливо не задумуватись над всякими страшилками і скривленими мінами лікарів.
Лікарка, в якої я на обліку - дуже класна, завжди каже, що все супер і все буде добре. А от зав. відділенням на тій же поліклініці відразу мене почала страшити, шо в мене і вузький таз, і в минулому гормональні порушення, а отже - капець як погано, дала вказівку на моїй особовій справі поставити помітку про те, що я в групі високого ризику. Через деякий час викликала мене до себе і почала розмову на тему, що в неї особисто на обліку багато жінок з ускладненнями і що вона дуже уважно за ними дивиться, щоб було все добре.
А ще, в тій же поліклініці мені в аналізі крові на цукор поставили космічну цифру - 8,0 при нормі 3,5-5,5. Пошукала результати аналізів з Батальної, які робилися 2 тижні перед тим - 5,0, тобто в межах норми. От і думаю собі, які вони безсовісні. То ж треба так вагітним нерви мотати на рівному місці!!!! Тепер не вірю нікому. Довіряю лікарці, в якої на обліку і час від часу консультуюсь зі своєю лікаркою, яка допомогла мені завагітніти.

Iwka
10.11.2009, 18:19
А я тепер керуюсь принципом особливо не задумуватись над всякими страшилками і скривленими мінами лікарів.

Загалом дуже навіть непогана тактика. Тобто повністю їх ігнорувати не можна, але розумно відфільтровувати - то просто необхідність...
Мене свого часу полякали вже чим тільки хотіли - і діабетом, і нирковими проблемами, і загрозами - і то лише для їхньої перестраховки!!! А не для користі мого здоров"я... А коли прийшлось трішки полежати на Мечнікова, то лікарка, жеби мене втримати (я нагло рвалась додому) сказала шо в мене погані аналізи, і заставила повторно здавати на наступний день... Самі можете прикинути скільки в мене пішло нервів за тоту добу... Так шо менше переймайтесь - якщо себе нормально почуваєте - значить і з мацьопою все ок!

І ще одне, якщо дитинка відповідає терміну на тиждень менший(на 100 грам менша ніж має бути)
А в мене мальота за тотим УЗД на 2 тижні старша... І хто б ся тим гриз?

Nastynya
10.11.2009, 20:49
на 20 тижні на 100 грам менша? тож скільки вона важить? в мене на 19 тижні було 150 грам всього, зато 20 см. може в неї дійсно цикл довший чи просто пізніше була овуляція, скажіть їй хай про веселку і сонечко думає, а не про бздури лікарів!)))

Abraira
10.11.2009, 23:12
на 20 тижні на 100 грам менша? тож скільки вона важить? в мене на 19 тижні було 150 грам всього
Вони перед пологами на кільо помилитися можуть, не побачити очевидне і побачити неіснуюче :)

Іруня
11.11.2009, 10:05
гг.. міряють вони
за тиждень до пологів лікарка на УЗД сказала на мою дитину, що "воно якесь таке мале" - народилася гарненька довгенька дівчинка - 3100

Ага, і нам так наміряли, тільки в другу сторону:girl_mad:. На 38-му тижні казали, що мала важить вже 4000, а родила на 41-му 3850. Так що не дуже тому УЗД в плані ваги дитини треба довіряти.

In4a
11.11.2009, 11:18
Вони перед пологами на кільо помилитися можуть, не побачити очевидне і побачити неіснуюче
Вже писала, але повторюсь: не вірю я тим узидистам щодо ваги! 22-го вдень мені сказали, що малий важить "більше, ніж 4 кг, і то так ого-го як більше!", 23-го зранку народився синочок 3300!

Zoryanazirka
11.11.2009, 12:32
А в нас навпаки було, 9 березня сказали що ляля маленька - 2800, а 13го я народила козака 3600 :)

Iwka
11.11.2009, 12:39
Як на мене - ото усе визначення ваги по УЗД (так само як і ПДР) - велике медицинське гадання на зірках і кавовій гущі... Хоч і самі лікарі знають шо то всьо умовно і індивідуально - дуже люблять всіх підрівняти під лінієчку, і оперувати точними цифрами... Мо’ їм так легше - бояться незнання???

сніжна
11.11.2009, 12:42
а мені,що малюк важить не більше 3 кг, а народився 3800

Оленка
11.11.2009, 13:18
Я ходила на УЗД в понеділок, то мені сказали 3550 а в четвер народився 3500. Може це все залежить від апаратури і від лікар, який оглядає. Та і моя лікарка по розміру живота зразу сказала, що точно дитинка буде важити не менше 3400. Для визначення ваги лікар обводить головку дитинка, тулоб, ручки, ножки а потім програма сама вираховує, скільки дитинка важить.

Zoryanazirka
11.11.2009, 13:39
Та ні, апарат в Інтерсоно зовсім таки непоганий. Просто та сама програма допускає похибку в межах 1 кг!!! А вам просто повезло - відгадали :)

cherepashka
11.11.2009, 13:51
Мені ще на першому УЗД зразу лікар казав,що дитина буде велика,біля 4 кг.І з кожним наступним тільки це підтверджувалось.Ну і на останньому він мені сказав,що дитина буде 4100.Доця так і народилась

Nastynya
11.11.2009, 14:01
а я сьогодні була в інтерсіті на сихові, в магазині для малят, то там ліжечка такі файнючі за 840 гривень, з функцією гойдання і шуфлядкою, ну таке як я хотіла, а самі прості до 400 гривень, може кому тре!)))

Zoryanazirka
11.11.2009, 17:21
А мене щосб сьогодні так хапає, не болить нічого, але живіт як затвердне на хвилину, і таке відчуття що дитина тисне і зараз вискочить. Поки їздила нині за кермом то кожні 10-15 хвилин таке, а зараз вдома ніби попустило.

Abraira
11.11.2009, 17:24
з функцією гойдання
Нашо вам то гойдання? Спочатку привчають, потім відівчають :) Я *з дуру* купила, зараз жалію жахливо. Як маєте трохи терпіння спочатку, то потім набагато більше нервів собі і дитині збережете.

Зануда
11.11.2009, 17:44
Поки їздила нині за кермом то кожні 10-15 хвилин таке, а зараз вдома ніби попустило.
У вас гарний термін для передвісників. Організм тренується. Будьте уважні.

Ірена
11.11.2009, 18:09
А мене щосб сьогодні так хапає, не болить нічого, але живіт як затвердне на хвилину, і таке відчуття що дитина тисне і зараз вискочить. Поки їздила нині за кермом то кожні 10-15 хвилин таке, а зараз вдома ніби попустило.
будьте дуже уважні - другі пологи... я після таких "тренувань" за три години народила:girl_smile:

Iwka
11.11.2009, 18:36
А мене щосб сьогодні так хапає, не болить нічого, але живіт як затвердне на хвилину, і таке відчуття що дитина тисне і зараз вискочить.

А ми нині вилізли погуляти - і теж шось схоже... Але ше додатково болить і животик і спина... зара спробую розслабитись, фільм якийсь глянути - мо пройде...

Zoryanazirka
11.11.2009, 21:10
Я от похвалилася що відпустило, так ні. Нерегулярно, але хапає, і такий тиск на таз.. відчуваю щл голова вже низько дуже. В мене ще в п"ятницю пробка відійшла і відкриття було 2 пальці.

сяняНЯНЯ
11.11.2009, 21:15
Zoryanazirka,відчуваю що скоро ви нас порадуєте лялею! легких вам пологів!

Iwka
11.11.2009, 21:23
Zoryanazirka, будемо усі тримати кулачки!:girl_claping: принаймі я і моє мацьопе чудо (якщо вдасться з ним домовитись ;))

Adelaida
12.11.2009, 00:40
Як раз і для мене актуальна тема - ліжечка (а також возики, слінги, атвокріселка і решта маленького і гарненького). :girl_crazy: Я би хотіла без гойдання, але щоб була можливість поставити біля свого ліжка, тобто щоб можна було повністю зняти одну бокову частину. То у всіх ліжках таке можливо?
А відносно гойдання, то здається воно у всіх трохи дорожчих від найдешевших присутнє. Хіба блокувати або знімати то коромисло знизу.

І ще, дізналась, що у Тигресі кожного 13 числа знижка 13%. Але, за їхніми словами, тільки до кінця цього року. У наступному році такого не буде.

guculyanka
12.11.2009, 01:06
Adelaida, а ви плануєте годувати дитинку грудьми?

Якщо так, то ліжечко буде викидання грошей на вітер і безсонні ночі. Найкраще спати разом з дитинкою, поки вона на грудн. год. Дитина не будиться кожні 5 хв, щоб перевірити де мама поділася, а ви нормально будете висиплятись.

Дитяче ліжечко, то вже стереотип, а зовсім не необхідність. Без нього вам буде легше.:girl_smile:

Lavazza
12.11.2009, 09:18
Дитяче ліжечко, то вже стереотип, а зовсім не необхідність.
Я би не була такою категоричною.
Дитинка спить не тільки вночі, разом з мамою, але і вдень між годуваннями також. А якщо мама одна вдома? Чи не краще, щоб дитинка була в своєму ліжку, з якого вона принаймні не впаде, ніж на батьківському дивані, коли мамі треба поїсти чи принаймні в туалет вийти?
Ліжечко не виключає спільного сну, слінгів і годування на вимогу. І що кому з допоміжних засобів потрібне - питання дуже індивідуальне.

guculyanka
12.11.2009, 11:13
Lavazza, ми з вами говоримо, виходячи з власного досвіду, а я не категорична. :)
Ми прекрасно обійшлись без ліжечка до 2 х !!! років. І тільки в 2 роки ми поставили ліжечко притул до дивана, знявши боковину, бо мала ще на ГВ.
Як ви уявляєте денний сон без грудей? Мабуть, ви дуже мало годували грудьми. Моя дитина до сих пір без грудей не засне на денний сон.
Слінг тут ні при чому...

Колись вже подавала цю статтю, подивіться.:)
http://mama.tomsk.ru/baby/babyarticles/pridanoe2/

сяняНЯНЯ
12.11.2009, 11:35
як там наша Zoryanazirka почувається? другі пологи по ідеї короткі,може вже роддомі?:girl_claping:

loreniya
12.11.2009, 11:48
яка актуальна тема! мені вже мозги в трубочку скручуються - а виявляється не я така одна!
Мами компостують мозок - свекруха чого я нічого не раджуся з нею, бо друга невістка вагітна то весь час радиться!!! Ясно - живуть "через паркан"... а ми за 200 км... Та і що ж я маю радитись з нею??? Вагітність ж кожна індивідуальна! А моя мама вперлась що треба мені родити в нас в районі бо вона тут у Львові нікого не знає!!! ЇЇ зовсім не бентежить що до роддому 60 км... А ще вперлась що памперси шкідливі... А ще що годувати треба по графіку, бо тому що треба і все. Я вже сили не маю з тим воювати!!!
Як ви той напор стримуєте? чи то мене одну так "вчать"...
Я собі знаю приблизно як я буду зі свєю дитиною обходитись - начиталась і про годування грудьми і про спання разом і окремо, про користь свіжого повітря - мама вважає що до весни я буду сидіти з дитиною вдома, представляєте??? Слава богу живем окремо, до одної мами 200 км до другої 100... Але на той період що мама візьме відпустку і приїде сюди що ж я маю робити??? З одного боку добре - хтось їсти зготує і хату прибере, а з другого - з її напором в мене молоко від нервів пропасти зможе!!!
Крім того в мене є ще свої проблеми - роддом на джамбула закривають приблизно тоді коли я маю родити - рівняння з двома невідомими - точної дати родів ясна річ наперід ніхто не знає, точної дати закриття роддому тоже ніхто не знає... Треба шукати запасний варіант, а як його шукати як чоловік з хати не пускає по лікарнях бо грип! А ще коляску б хотілось подивитись і чоловікові пальцем тикнути яку він має купити потім... Ліжечко... треба не треба - досі не знаю... тобто сумніваюсь. Але глянути мабуть треба...
Шкіра на животі таке враження що лусне - так пупець болить що страх! мабуть він в мене якось дефектно завязаний - бо став овальний в ширину і натянутий як струна. Мазюкаюсь кремом - попускає біль...
Хіт дня - я ненавиджу молоко з чаєм - взагалі молоко можу випити тільки з какао чи з кавою без кофеїну - то моя мама рішила що я вже повинна почати пити молоко з чаєм - щоб привикла!!! Насилувати себе місяць часу... Як буде треба то може і буду пити... ну але не від сьогодні ж! Невже нема іншого способу на молоко... Я читала що молоко залежить не від того що ми їмо а від гормонів... То як чай з молоком на гормони має вплинути???
Розписалась я щось... просто набралось багато...

Adelaida
12.11.2009, 11:59
guculyanka, планую годувати, і то хотіла би чим довше! Якщо чесно, я сумніваюсь, чи треба мені ліжечко, якщо годувати за вимогою, і чи треба возик, якщо хочу у слінгу/ерго...

З іншої сторони, маю приклад подружки, яка годує вже 2,5 років, але тепер ніяк не може привчити дитинку спать окремо. Дитинка засипає виключно з мамою. То є проблема, так як вони хочуть віддавати в садочок. Та і тато з мамою іноді хочуть побути вдвох на свому ліжку, а дитинка часто "заважає", якщо так можна сказати. :girl_smile:

Ото я собі подумала, що якщо поруч з ліжком дитяче ліжечко, то, по-перше, дитинка буде мати вільний доступ до грудей, по-друге, буде і нас сумісний сон (якщо назад не перекладу), по-третє, буде знати, що в неї своє ліжечко, але мама завжди поруч. І ще в мене якийсь страх, що можу дитинці зле зробити, якщо поруч спати будемо...

І не знаю, чи треба воно нам, чи не треба. Але я категорично проти ліжечка, яке буде стояти окремо від нашого десь в куточку кімнати. І ще чомусь мені оті балдахіни не подобаються. :)

Тому і звернулась сюди за порадою, бо сама вже не знаю, який вибір зробити.

loreniya, на скільки я знаю, наявність молока не залежить від того, чи будете Ви пити чай з молоком. :) А від Вашого бажання годувати, від гарного настрою та від того, як часто прикладатимете дитинку, особливо вночі.
Якщо я щось не так написала, мене поправлять. А Ви ще можете встигнути походити на курси по вигодовуванню.

Відосно порад родичів, то я навчилась уважно вислуховувати і казати щось типу "Дякую, побачимо, як воно буде". :) Незадоволених немає.
До речі, дам гарний лінк про те, як поводитись з родичами, які дають всякі поради. Правда, там відносно слігів пише, але теорію можна застосувати і по інших питаннях:
http://www.slingokonsultant.ru/articles/psycho/mothers.php
http://www.slingokonsultant.ru/articles/psycho/slingomamy.php#1

Lavazza
12.11.2009, 12:01
Як ви уявляєте денний сон без грудей? Мабуть, ви дуже мало годували грудьми. Моя дитина до сих пір без грудей не засне на денний сон.
Я не кажу, що засне без грудей, звичайно ні.
Засинати і спати - різні речі.

Ну і з власного досвіду: десь до 8-9 місяців доця переважно дуже спокійно вдень гамала і перекладалася в ліжечко сплячою, вночі - з нами на дивані. Пізніше стала спати лише обіймаючи мене за шию і так років десь до трьох. Тоді ми ліжечком користувалися значно менше, тільки вночі, присунутим до дивану без боковинки.

І я планую купувати ліжечко, основна вимого в мене до нього - щоб були коліщата і знімалася/опускалася боковинка.

In4a
12.11.2009, 12:03
loreniya, поки є час ОБОВ"ЯЗКОВО зайдіть сюди http://www.posydenky.lvivport.com/forumdisplay.php?f=131 і почитайте! Там і про чай з молоком, і про годування за графіком, і все-все-все... Тримайтеся! Це Ваша дитина, а не Вашої мами чи свекрухи, в них вже були шанси робити так, як їм хотілося... Моя мама спочатку дивувалась всьому, що я роблю зі своєю дитиною, але мовчала, потім взяла книжку Сірсів і зрозуміла, що "часи доктора Спока пройшли". Думаю, що варто зайняти тверду позицію вже, бо якщо зараз вони розказують Вам про пологовий, то що буде далі, коли почнеться "молочниця, корочки на голові, алергія, пркорм, горщик і т. д."... Терпіння і здоров"я Вам! :)
І ще в мене якийсь страх, що можу дитинці зле зробити, якщо поруч спати будемо...
В мене теж до пологів був такий страх, тепер аж смішно))) НІЧОГО поганого Ви своїй дитині не зробите, повірте!
Ліжечко нам подарували, стоїть впритул до нашого ліжка, але малий там буває 2 рази на день по 10 хвилин, коли дивиться на свою улюблену карусельку)))

guculyanka
12.11.2009, 12:05
loreniya, обов*язково підшукайте ще одного лікаря в іншому роддомі, щоб ви були спокійні. Не обов*язково до нього їхати. Почитайте відгуки, будете мати загальне уявлення, майте контакти і все. Як буде можливість, тоді й зустрінетесь.

Щодо чаю з молоком - від нього молока точно не буде. :) Кількість молока залежить від того, чи будете ви прикладати дитину до грудей. Ви все добре кажете.
Щоб з мамою не конфліктувати, так і кажіть - такі рекомендації лікаря.

А от щодо памперсів, ваша мама права. :) Перегляньте собі темку Перший раз на горщик (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=23929). Там є багато інформації, як обійтись без памперсів.

сяняНЯНЯ
12.11.2009, 12:06
loreniya,навалилось на вас усе,добре що виговорились через форум.на рахунок мам-то певно всі такі-вони краще знають бо народили вже дітей і виховали.я то постійно чую.Але коли вони родили то було як мінімум 20 років тому! Зі своєю мамою я якось домовилась і роз"яснила,що то в першу чергу моя дитина,я буду з нею постійно а мама поїде через місяць.Звичайно я прислухалась до думки мами,але в межах можливого!
а на рахунок чаю з молоком,то мені здається що то не впливає на лактацію.ви самі будете бачити по собі.Як будете годувати дитину,то дуже хотітиметься пити,будь-що!
Удачі вам і терпіння!

loreniya
12.11.2009, 12:36
Відосно порад родичів, то я навчилась уважно вислуховувати і казати щось типу "Дякую, побачимо, як воно буде". Незадоволених немає.
ви знаєте, моя мама як доктор Хаус - якщо я просто так скажу "добре мама" вона точно щось запідозрить! А перша ссилочка чомусь не відкривається. Зараз читаю другу.
Дякую вам всім за такі швидкі відгуки - я навіть не чекала!!! Я звичайно догадувалась що не в чаї з молоком справа :girl_haha:, але лекціїї всерівно будуть....
Як моя мама може вчити мене годувати грудьми??? Вона двох дітей по місяцю кожного годувала :girl_in_dreams:... Що тут сказати - перше прикладання на третій день !!! після родів /ото цікаво ШО я їла тих три дні???/ нічні перерви в годуваннях ну і ЧАЙ З МОЛОКОМ... Мама стверджує що вона не молочної породи :girl_cool:... Я то взагалі дивуюсь як вона ще молоко мала на третій день.
Памперси. Я не кажу що вони корисні, але і не такі категорично шкідливі думаю. Звичайно з голою дупкою треба походити але мабуть іти зимою гуляти - а коли дитина попісяє під час прогулянки а до хати ще пиляти і пиляти...
Я собі просто так з прокладками порівнюю - ми ж не марлю носимо в критичні дні - а наші мамусі носили... А бабця моя вважає що прокладки зло несусвітнє і шо мені просто лєнь прати ну і що вони ПАРЯТЬ ТАМ ВСЕ... але ж я всерівно купую прокладки - бо того що живучи в сучасному темпі і суспільстві це є норма і признайте що почуваєшся людиною...
Є крайності - нашо памперси з розмірами на дітей 4-5 років??? чи не має така дитина вже пісяти в горшок??? Тут я би була категоричною - марш на горшок або ходи пісяний!!! :girl_devil:
На рахунок слінгів - я думаю вони ТОЧНО НЕ ШКОДЯТЬ - цигани своїх дітей носять та і багато народів, хай це праобраз але свого роду слінг. Чи буду носити свого не знаю, але хотілось би - коляска прив"яже мене на пару років до району яка там маршрутка з колскою!!! Маю трохи скривлений хребет - коли беру в дві руки разом 5 кг, то болить... а 5 кг дитина то щось дуже коротко я з тим слінгом зможу...

Анута
12.11.2009, 12:41
Мама стверджує що вона не молочної породи
значить буде вам говорити, що ви з тої самої.

дуже багато хочеться написати, але нажаль 1) немаю зараз вільного часу, 2) зле себе почуваю. Може пізніше ;)

Melisa
12.11.2009, 12:44
Тримайтеся loreniya, не нервуйтеся не піддавайтеся. Ви обов'язково будете найкращою на світі мамою. Поради слухайте, але фільтруйте їх з огляду на вже отриманий багаж інформації. Якби я свого часу мала менше порадників, то впевнена,що годувала би свою першу доцю хоча би до 1,5 року. а так лише 4 місяця. Про що тепер дуже шкодую.

Анута
12.11.2009, 12:47
Якби я свого часу мала менше порадників
є така гарна приказка: добрими намірами вистелена дорога до пекла....
поради всі варто "переварювати" і фільтрувати. а ще добре прислухатись до порад спеціалістів: тобто щодо ГВ - консультантів з ГВ, або ж хоча б матусь, які довго годували, а не людей, які самі практично не годували...

Імель
12.11.2009, 12:54
якщо я просто так скажу "добре мама" вона точно щось запідозрить!

loreniya, яби Вам радила перечитати ВСЮ новостворену гілку про ГВ і записи в щоденнику Тані Яремко, там надзвичайно багато інформації, але це треба зробити ще до родів і бажано кілька раз, щоб все добре вклалося в голові.

Щодо мами, якщо вона ТАКА категорична може спробувати схитрувати трохи?
Роздрукуйте рекомендації МОЗ (вони теж є в Тані Яремко, називаються здається Секрети успішного ГВ) і підсуньте тихенько мамі чи скажіть, що то вам в ЖК лікар дала і сказала вивчити ВСЕ напам"ять, а коли мама буде вам щось радити, то будете посилатися на лікаря чи на МОЗ, бо то ж ЛІКАР, може так на маму подіє? :girl_in_dreams:
Мені серце кров"ю обливається, коли чую, що дівчат молодих згущенним молоком розпихають, щоб дитина мала, що їсти!:girl_devil:

Melisa
12.11.2009, 12:55
є така гарна приказка: добрими намірами вистелена дорога до пекла....
Я то знаю. Але чомусь була впевнена, що мені ніхто нічого поганого не може. Ні лікарі в поліклініці, яким я справно "Дякувала " за кожен прийом , ні мама, ні свекруха, ні бабуся.........

Zoryanazirka
12.11.2009, 13:21
В мене далі ті тренувальні перейми, таке відчуття що голова лялі розпирає мені лобкову кістку зсередини. Але я ще мушу протриматися до 18 :) В суботу в племінниці ДН, а 17 в коліжанки 30 років, а там після забави можна і в пологовий їхати

Зануда
12.11.2009, 13:45
а там після забави можна і в пологовий їхати
Я так з з другими пологами мала. Причому у буквальному розумінні - після забави у пологовий. Гості додому, а я в родзал - чоловікові на ДН подарунок народжувати. :)

Зануда
12.11.2009, 13:51
Дитяче ліжечко, то вже стереотип, а зовсім не необхідність. Без нього вам буде легше
Ну, то як сказати. Діти чудово спали у своїх ліжечках. Я спала спокійно і не переживала, що накрию ковдрою дитину з головою і щось непоправиме станеться. То є індивідуально.

Оленка
12.11.2009, 13:59
розпирає мені лобкову кістку зсередини
В мене такі розпирання були ще десь з 36 тижня а народила я на початку 40, так що можете не переживати, кругом всигнете.

Iwka
12.11.2009, 14:25
А я щойно говорила зі своєю лікаркою - Медінститут закрили на карантин і здорових (без Грипу) туди не беруть... Тепер я безхозна - хоч дійсно народжуй вдома... Сидю і думаю, куди ж тепер подаватись на Мечнікова, чи на Батальну... Шось зовсім не була готова до такого повороту подій...

Ото буквально до нині говорила зі своїм сонечком, щоб може ми вже народжувались - тепер буду говорити про протилежне - мо’ якраз карантин знімуть коли ми вже будемо готові... Одним словом суцільний караул...

Ная
12.11.2009, 14:30
loreniya,моя мама наперед з вказівками не пхалася але після народження Софійки вона вважала за свій обов"язок все ж без міри пхатися зі порадами,з котрими я була зовсім не згідна. Закінчилося все відвертою розмовою з мамою,про те шо я також вже мама,і най вона мені дозволить бути такою мамою своїй дитині,якою я хочу бути,бо для дитини бажаю лише найкращого,а вона бабуся,котра так само потрібна дитині і нехай кожен має своє. Моя мама плакала півдня,наводила приклади як вона була молода і їй не було кому помогти,тому вона в свою чергу хоче мені як краще але так як вона то розуміє. Я стратила за ту розмову купу нервів але з того часу без просу ніхто не пхається до нашої дитини,прийшов час і в бабусі з"явилася можливість себе проявити-вони так гарно бавляться з Софійкою,читають книжечки,якшо чесно мені деколи бракує часу і сил на таке щире бавлення з дитиною.Софійка її дуже любить. Отак однією неприємною розмовою вирішилася в нас подібна проблема,в результаті все на своїх місцях і всі задоволені.На ГВ ми були 2 роки 2 місяці. Повірте,мама тому і мама,шо зможе вас зрозуміти,якшо ви того захочете,не бійтеся сперечатися і доказувати те,шо ви рахуєте важливим для своєї дитини чи сім"ї.Бажаю щоб у вас все склалося якнайкраще:girl_smile:.
А візок такий як ви хотіли і писали недавно в відповідній гілці,я маю вдома,можете прийти роздивитися,в нас всі здорові,навіть сусіди:girl_smile:
Ліжечко нам знадобилося лише без однієї боковинки,присунуте до нашого ліжка.Зрозуміло,шо дитина хоч і засинає в ньому,потім спить на нашому. Але вона знає,шо то ЇЇ ліжечко.

DolceVita
12.11.2009, 14:32
Мусить бути черговий пологовий в будь-якому випадку!!! Дзвоніть взнавайте.

loreniya
12.11.2009, 14:35
Медінститут закрили на карантин і здорових (без Грипу) туди не беруть... Тепер я безхозна - хоч дійсно народжуй вдома...
цирк якийсь!!! як це не беруть??? Туди здорових не беруть сюди хворих... Я в шоці! Роди ж не перенесеш на період карантину... Як в такий період з кимось про роди домовитись? в кожному роддомі по лікарю "забронювати"?
Зробили все для спокою вагітних - примусову вакцинацію від грипу чула обіцяють, в роддоми не пускають, лікарняні пообіцяли всім на час епідемії тільки указом забули оформити... Мда, ото ми собі дівчата вибрали період... /жартую - ніхто ж не знав/

А візок такий як ви хотіли і писали недавно в відповідній гілці,я маю вдома,можете прийти роздивитися,в нас всі здорові,навіть сусіди
дуже вам дякую - виявляється в моєї подруги такий!!! так що мабуть буду брати! Просто дивилась на інший колір то і не впізнала, а глянула помаранчевий і зразу впізнала!

DolceVita
12.11.2009, 14:39
правильно робялть що здорових не беруть!!!! чи може хочете приєднятися в ряди хворих,а вагітних як ви знаєте майже нічим лікувати не можна! і тим більше що ще точно не знають від чого точно лікувати!
Вагітні бережіть себе,я за вас найбільше переживаю!!!!!!!!!

сніжна
12.11.2009, 15:07
оворила зі своєю лікаркою - Медінститут закрили на карантин і здорових (без Грипу) туди не беруть..
як це? а моя співробітниця спокійнісінько позавчора ходила туди до свого гінеколога на огляд і вона їй ніц не казала... А куди ж ту масу вагітних дівати?

Iwka
12.11.2009, 15:31
правильно робялть що здорових не беруть!!!!

Ну шось в тому є, я просто була настроєна народжувати саме в Медінситуті, дуже довго зважувала всі за і проти...

А куди ж ту масу вагітних дівати?

Ну, в обласну зі Львова не дуже і хочуть брати... львів має своїх 3 пологових будинки, які спокійно ніби справляються з кількістю вагітних... Але в кожному з тотих ПБ є свої "але" через які я б не хотіла там народжувати...
Та й зараз просто не маю сил ні з ким домовлятись...

Одним словом я в ауті... покишо... ;) Тішусь шо мальота передумала вчора народжуватись)))

loreniya, в мене шо з мамою, шо з свекрухою одне і те ж саме... Тілько вони до мене значно блище. Мама в сусідній кімнаті (покишо змушені жити разом) а свекруха пів години маршруткою... Єдине що з мамою вдалось вже провести таку розмову про яку писала Ная, плачу не було, тілько образи троха, мама загалом звикла шо я не завжди з нею погоджуюсь... А от з свекрухою гірше - там йде така промивка мозгів кожного разу - шо то просто капці... Єдине шо роблю зараз - то мовчки погоджуюсь, деколи вставляючи - поживем-побачим... Головне - пам"ятати, хто мама, а хто бабуся дитини, і тверезо фільтрувати інформацію.
Бажаю успіху в тотій нелегкій справі.

А ше мені вчора ліжечко принесли... Так там боковина не знімається - і я його забракувала, то мама мене досі вар"яткою тихенько називає... ех...

Уляночка
12.11.2009, 15:54
Кашель і вагітність....щось дуже страшне:girl_cray::girl_sad:..а то я ніяк від нього не можу визволитися....

Єва
12.11.2009, 15:59
Кашель і вагітність....щось дуже страшне..а то я ніяк від нього не можу визволитися....
В мене вже пройшов. Я захворіла на тиждень раніше від тебе. Тому наберися терпіння і почекай кілька днів. Все буде добре :)

Уляночка
12.11.2009, 16:02
В мене вже пройшов. Я захворіла на тиждень раніше від тебе. Тому наберися терпіння і почекай кілька днів. Все буде добре
вчора його вже майже не було...сьогодні знову....от я переживаю, бо все ж надриваю собі живота через кашель...п"ю молоко, грудний збір, мати-й-мачуху, липу, смородину, роблю інгаляції, кладу варену картоплю на груди...а він не проходить..а ще самогонкою мене натирають....

Єва
12.11.2009, 16:04
а ще самогонкою мене натирають....
Я собі робила компреси зі самогонкою на ніч. Правда, коли піднімається температура, компреси класти не можна.

Loyal
12.11.2009, 16:06
Дівчата, хороший лікар порадила ефективний відхаркуючий засіб. 1:1 молоко+боржомі. Діє супер!

Уляночка
12.11.2009, 16:10
але є і перемога....вчора моя свекруха так підкормила мене печіночкою, бурячком і гречкою, що нарешті голова в мене не крутиться..так вони гемоглобін мій "піднімали"...

loreniya
12.11.2009, 16:35
мені від кашлю помагає перцевий пластир на горло приклеєний. Вагітним можна. Я собі клеїла пару тижнів тому - поміг. Таке ненав"язливе тепло... клеїла половинку.

Drimka
12.11.2009, 16:37
Я би хотіла без гойдання, але щоб була можливість поставити біля свого ліжка, тобто щоб можна було повністю зняти одну бокову частину. То у всіх ліжках таке можливо?
А відносно гойдання, то здається воно у всіх трохи дорожчих від найдешевших присутнє. Хіба блокувати або знімати то коромисло знизу.

У нас таке ліжечко, правда там і шуфлядка, і колесика, і дуги для гойдання. Бокова частина опускається, а при потребі знімається. Спочатку боковинку опустили і ліжечко стояло на колесиках, щоб можна було легко пересунути, десь в 1,5р зняли боковинку, зняли колесика і дуги (якими так і не користувалися) і присунули ліжко впритул до нашого, як на мене ідеальний варіант, бо якщо Данилко вночі заплаче чи просто крутиться, мені не треба вставати, а просто достатньо взяти його за ручку, а в крайньому разі він просто перекочується до мене.
Як на мене ліжечко, абсолютно не заважає грудному годуванню, в нас ліжечко було від народження , а годування було на вимогу і тривала до 2 років і майже 2 місяців. Я не сперечаюся, був період, коли ліжечко вночі просто пустувало, бо Данилко спав з нами, але вдень воно мене дуже виручало. Особливо коли малюк вже починає перевертатися і повзати, то я б не ризикнула лишати його самого спати на великому ліжку. А в ліжечку безпечно і коли дитинка починає спинатися на ножки, теж зучно тренувати свої навики там, є за що триматись і не вдариться, якщо впаде.
І ще до ліжечка Данилка ніхто спеціально не привчав, просто настав період і він сам почав проситися полежати в свому ліжечку, просто полежати і накритися ковдрою вдень. Потім ми зняли боковинку і поставили впритул до свого ліжечка і Данилко сам з дорослого переліз на своє і дуже тішився, що має тепер своє ліжечко. Тепер дуже-дуже рідко засинає на дорослому, бо залазить до своїх ведмедиків (постіль) і спокійно засинає.

А я щойно говорила зі своєю лікаркою - Медінститут закрили на карантин і здорових (без Грипу) туди не беруть... Тепер я безхозна - хоч дійсно народжуй вдома... Сидю і думаю, куди ж тепер подаватись на Мечнікова, чи на Батальну... Шось зовсім не була готова до такого повороту подій...

Я розумію, що з моїм терміном, то ще зарано розраховувати, але дуже би хотілося знати, коли там, який пологовий закривається на чергове миття. І щось я забула з якою періодичністю вони закриваються, раз в півроку, чи що три місяці. Коли останній раз Батальна милася, бо я хочу там в травні народжувати і трохи починаю переживати, аби вони не закрилися на той період.

Vitaminka
12.11.2009, 16:55
дуже би хотілося знати, коли там, який пологовий закривається на чергове миття. І щось я забула з якою періодичністю вони закриваються, раз в півроку, чи що три місяці. Коли останній раз Батальна милася
Графік закриття пологових стаціонарів на 2009 рік:
“Батальна” 3.09. - 1.10.2009р.
“Медінститут” 2.03.-16.03. та 1.08.-1.09.2009р.
“Мечнікова” 1.06-14.07. та 26.10-14.11.2009р.
“Джамбула” 15.04.-29.05. та 10.12.2009р.-12.01.2010р.

на скільки я знаю, графіку на 2010 ще не має

Leila
12.11.2009, 16:57
Батальна була закрита місяць з 20 чисел вересня до 22 жовтня, але що буде в наступному році невідомо, бо ще далеко
Побачила графік, але то тільки приблизно, бо насправді було тоді коли я написала у випадку з Батальною

Фіяна
12.11.2009, 17:02
“Мечнікова” 1.06-14.07. та 26.10-14.11.2009р.

так як Мечнікова в жовтні-листопаді не закрили у зв'язку з відсутністю коштів, наступну промивку вони планують на квітень-червень 2010, але коли точно ще не відомо...

Drimka
12.11.2009, 17:04
Так, ясно, що нічого не ясно. Я ж розумію, що то ще задалеко, але раз в жовтні Батальна тільки відкрилася, то буду себе тішити думкою, що вони закриються на початку весни і до травня якраз приготуються нас зустрічати. Та-ак, ця думка мені дуже подобається!:girl_claping:

Galya
12.11.2009, 18:12
loreniya, як я вас розумію - мене мама пробує вчити досі (причому і в питаннях Гв теж - аж смішно деколи, просто слів вже нема). сваримось постійно і толку 0. Бачу, шо і з другою дитиною від мене не відчепляться, тому постараюсь по-мінімуму використовувати її допомогу. Мені особисто буде спокійніше, коли я (хай втомлена і знесилена) буду справлятись зі всім сама, ніж мені постійно будуть компостувати мізки.
Про молоко з чаєм вам вже казали, на всіпоради такого типу можете сміло казати, що сучасна медицина каже інакше, або лікар мені порадив таке...
Ще хотіла про ліжечко сказати - нам пригодилось біля 2 років. До того доця спала з нами, а потім зняли одну сторону (в конструкції це не передбачалось, але нас то не зупинило:)) і тепер спимо ніби й разом і ніби й окремо. Правда дуже б помогло, якби можна було те ліжечко чимось прикрутити до дорослого, а то постійно віїжджає. А взагалі ліжечко не є предметом першої необхідності. Придавити свою дитину твереза мама не може в принципі. Скотитись дитина теж зможе ще не скоро, а коли й буде вміти перевертатись, можна страхувати її валиком з рушника або класти між собою і стіною.

галичанка
12.11.2009, 20:47
В мене далі ті тренувальні перейми
ЗоряноЗірко, ви ще не в пологовому? :girl_smile: Як будете їхати, як буде змога, напишіть, щоб ми могли за вас вболівати! І всі решта дівчат також пишіть!

Росинка
12.11.2009, 21:46
А в нас вже 27-мий тиждень. Живіт вже такий величенький ,ого-го!!.З малою я з таким пузякою вже йшла родити.І набрала я вже 16,5 кг,а з малою тільки 14 за всі 9 місяців. Сиджу і думаю:"Цікаво лусну я до 9-го місяця чи нє?:girl_crazy:
Ще якось малі дивно рухаються,одного чую просто чудово,а другого майже ніколине чую.Він до задньої стінки прикріплений і лікарка каже,шо мені через плаценту не чути добре. Троха іноді переживаю,а може з ним щось сталося???
Про ліжечко: в нас стояло як зберігач іграшок,а ось зараз намагаюсь малу перекладати в її ліжко,то ніц не виходить.А пузо вже велике,спати важко разом.Поки що засинаемо разом,а потім я її перекладаю.Іноді спить там сама до ранку,але частіше перелазить до нас.Коли думаю що будемо робити коли родяться близнята,починаю впадати в паніку просто.:girl_cray:
І хто би нам щось порадив на цю тему?:girl_sad:

Ная
12.11.2009, 22:11
Росинка,ми одну дитинку чекаєм,а я теж часами в паніці:girl_smile:. Наразі придумали купити ортопедичний диван і присувати на ніч впритул до нашого ліжка(ше б найти такий щоб по висоті співпадав...:girl_in_dreams:) і буде таке велике ліжко на чотирьох.Дитяче ліжечко прийдеться забрати,бо нема на нього тоді місця. А вже пізніше купити дітям двоповерхове ліжко,нам буде диван,а ліжко поїде на село. Отакі плани,котрі ше можуть змінитися,залежно від поведінки дітей.
А найбільше я гризуся тим як офійка буде себе вести з меншою дитинкою.Недавно була з нею в коліжанки,там дівчинка 5-ти місячна,то Софія все намагалася її на руки взяти,не встигали пильнувати. А ше в нас лялька є повзаюча,шоб вона повзла далі,тре її покрутити за голову,то Софійка і тій дитинці все старалася голову скрутити,шоб та робила,шо вона хоче. Ляльку сховали,все називаєм своїми іменами діте-дітьми,ляльок-лялями,шоб не думала,шо то одне і те саме. Вже наперед переживаю,шо не зможу ні на мить дітей лишати вдвох... Мамусі з досвідом,а як з тим у вас?

галичанка
12.11.2009, 22:12
що будемо робити коли родяться близнята
А ви вже знаєте, хто це: два хлопчики, дві дівчинки, хлопчик дівчинка?:girl_in_dreams:

Росинка
12.11.2009, 22:28
Галичанко, казали на УЗД на 20-му тижні,що ніби хлопці.Але другий дуже вже шифрувався,то може ще є невеличка надія,що то дівчинка.Хоча сердце підказує, що обидва - хлопці.:girl_smile:
А про ліжечко ми думали так:Янкіне дитяче поставити впритул до нашого зі знятою стінкою і поки малі маленькі,то можна буде по одному на ніч підкладати,а Янці прийдеться купляти окреме ліжко.І прийдеться їй в ньому спати.Ну то так дуже орієнтовно поки що.Взагалі будемо купляти велике двухповерхове ліжечко,в якому на низу буде два ліжка, а зверху одне(не знаю як то по людьські пояснити,можу хіба намалювати).Але таке ліжко буде потрібно років так через 2 я думаю.

Zoryanazirka
13.11.2009, 08:18
Щойно я стала мамою вдруге!!! 7-40 ранку, 3200,52 см. Злізла з ліжка в 5-53, ледве встигли

Ірена
13.11.2009, 08:51
Щойно я стала мамою вдруге!!! 7-40 ранку, 3200,52 см. Злізла з ліжка в 5-53, ледве встигли
Вітаю!!!:girl_claping: ростіть здоровенькі!!!
а правда гарні другі пологи?:girl_in_love:

Iwka
13.11.2009, 09:13
Клас!!! Zoryanazirka, Вітаю!:girl_in_love: Хай росте здоровим і щасливим (у Вас хлопчик, правда?)

я теж хочу...

Zoryanazirka
13.11.2009, 09:42
Ми ледве встигли доіхати,Я тільки в 6й встала, поки помилася, почала пакуватися і чую що все, або ідемо або тут народжу. Доіхали, вони тут всі з просоння в паніці - потужний період кричать, в родзал на крісло!!! Документи тільки що оформили, мене відразу на крісло, 3 гарні потуги і маля закричало!!! Жодної стандартноі процедури провести не встигли, немає жодного розриву і тріщинок

loreniya
13.11.2009, 10:44
Zoryanazirka Я вас вітаю!!! Ото історія оптимістична!!! Я ТОЖЕ ТАК ХОЧУ!!! Хай росте здорове!!!

вчора була в лікаря. взяла і запитала що там з пологовими (він належить до Джамбула) Казав що невідомо ще точно - з понеділка мабуть буде точніше, але є слух що під час карантину нічого не будуть закривати на мойку - тобто до нового року ситуація лишиться така як зараз - медінститут для хворих, один роддом закритий і два приймають здорових. ну але то поки слух.

In4a
13.11.2009, 10:58
Zoryanazirka, ВІТАЮ!!! :girl_claping: Здоров"я, тепла і радості Вашій родині! :girl_in_love:

Iwka
13.11.2009, 11:42
ситуація лишиться така як зараз - медінститут для хворих, один роддом закритий і два приймають здорових.
А для тих, хто в танку - це який роддом закритий?

Vesnyanka
13.11.2009, 12:10
це який роддом закритий
так розумію, що медінститут. Тільки не повністю закритий, просто приймають тільки хворих на грип..

сяняНЯНЯ
13.11.2009, 12:20
Zoryanazirka,я як прочитала-то слів просто забракло! Вітаю!!! Ну ви й метеор! Я думала що вдруге буде швидко,але не настільки!!! Ростіть здоровенькі!:girl_claping:

сніжна
13.11.2009, 13:03
медінститут для хворих, один роддом закритий і два приймають здорових. ну але то поки слух.
ну то воно як виходить? Батальна і Мечнікова- працюють, Медінститут-для хворих і закритий Джамбула? Бо його закривати мали з 10 грудня,карантитн до того часу можк уже закінчиться.та і моїй родичці,яка хотіла народжувати на Джамбула у грудні ,наразі, відмовили через закриття.

cleonata
13.11.2009, 13:19
Zoryanazirka Велика Молодчина!!!! Бажаю Міцного здоров'ячка малюку і мамі ;)

guculyanka
13.11.2009, 13:26
Ми ледве встигли доіхати,Я тільки в 6й встала, поки помилася, почала пакуватися і чую що все, або ідемо або тут народжу.

Зоряна, вітаю!!!:clapping:
То вже треба було вдома родити! :) Класні роди. Ростіть здоровенькі.

devnull
13.11.2009, 13:36
Щойно я стала мамою вдруге!!! 7-40 ранку, 3200,52 см.
Zoryanazirka, дууууже рада за вас! Я по ваших слідах іду :), чекаю розповіді детальнішої, як будете вже більше в формі і появиться час.
Прокопів хоч встиг приїхати?
Я щось розпереживалася останнім часом, бо намовляють мене на кесаревий, а я не хочу...

Iryha
13.11.2009, 13:55
ну то воно як виходить? Батальна і Мечнікова- працюють, Медінститут-для хворих і закритий Джамбула? Бо його закривати мали з 10 грудня,карантитн до того часу можк уже закінчиться.та і моїй родичці,яка хотіла народжувати на Джамбула у грудні ,наразі, відмовили через закриття.

Джамбула не закритий, я була там в середу 11.11.09р. то приймали жінок, просто там не беруть нікого до 36 тижня. Мені з дня на день там родити. І лікар мені казала, якщо до понеділка не народжу то в понеділок лягаю туди.

loreniya
13.11.2009, 13:56
Коли думаю що будемо робити коли родяться близнята,починаю впадати в паніку просто.
І хто би нам щось порадив на цю тему?
я звичайно не порадник, але мама казала що коли народила брата то коли приїхала з роддому "серйозно" зі мною поговорила - сказала що мол я тепер мушу бути доросла бо в мене братик і попросила помагати їй. Не знаю чи співпало чи дійсно подіяло - кажуть я стала шовкова... Було мені 2 роки.

на рахунок роддомів то точно буду знати через 2 тижні - піду до лікаря і запитаю. Хочу народжувати на джамбула то мені як раз тема закривання-незакривання саме цього роддому дуже актуальна. Я щось зі слів лікаря поняла що на даний момент якийсь роддом таки закритий саме на мийку... я сильно не допитувалась - в кабінеті лікаря була нарізана цибуля і стояв страшенний сморід, а я ще й в масці - почувались рибою на березі...

з ліжечком мені все ясно - може пригодитись а може і ні, так шо мабуть куплю якесь просте без наворотів, а така штука як пеленатор??? читала тут в гілці різні думки... поки що не розумію чого не можна процедури всякі проводити на дивані??? стола в мене нема... що, пеленати треба тільки стоячи чи як? а чому сидіти на дивані не можна? /пеленати - то я маю на увазі передівати!/ Просвятіть турка!!! Маю комод, висотою з письмовий стіл. розмір десь 80*60. Як би я телевізора поставила на журнальний стіл то з того комоду може бути пеленатор? класно би було - в верхню шухлядку всі прибамбаси типу памперси, присипки, в середню дитячі речі... не хочу накупити непотрібних речей - я не шкодую грошей дитині, просто думаю може є потрібніші і корисніші речі... дивилась в неті пеленатори - якесь таке нещастя... Одні схожі на комод, другі - на... телєжку з ліками в моєї стоматолог...

ванночка... треба? хто купляв? мені більше подобається ідея щоб малий хлюпався в нашій великій - буду мити щодня...але страшно мабуть такого масіка в велику ванну відразу...

сніжна
13.11.2009, 14:05
жамбула не закритий,
він і немає зараз бути закритий. за графіком- лише з 10 грудня.

Ная
13.11.2009, 14:11
"серйозно" зі мною поговорила - сказала що мол я тепер мушу бути доросла бо в мене братик і попросила помагати їй. Не знаю чи співпало чи дійсно подіяло - кажуть я стала шовкова... Було мені 2 роки.
Я,навпаки,не хочу шоб моя дитина в два роки ставала дорослою,бо в неї буде братик чи сестричка. Вона ше маленька і я хочу шоб мої діти ніяк не страждали від того шо їх у мене двоє. Постраюсь приділяти максимум уваги обом. А про те шоб Софія мені помагала,то вона і так все повторює за дорослими,головне показувати правильний приклад.

kitty
13.11.2009, 14:19
Зоряна, Вітаю вас з народженням синочка!:girl_in_love::clapping::connie: Всім би так родити як і вам. Надіюсь мої теж будуть швидкими, щоб я і злякатись не встигла:girl_spruce_up:

loreniya
13.11.2009, 14:29
Ная, та я не мала на увазі що дійсно стала дорослою - яка була така і лишилась, але не просилась на руки поки мама брата тримала, в малого нічого не відбирала... а вам взагалі - двоє на раз масіків!!! в нас в родині є близнята - то їм все треба одночасно - і їсти і маму і плакати! А не дай бог різні іграшки подарувати!!! кожній зразу треба ту другу іграшку!!! і не помінятись, а забрати!!! Але нічого - ростуть, скоро в школу...

Ная
13.11.2009, 14:34
а вам взагалі - двоє на раз масіків!!!
То в Росинки двоє буде,ми одного чекаєм:girl_smile:

Оленка
13.11.2009, 15:37
Zoryanazirka прийміть найщиріші вітання :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: Ростіть здоровенькі і щасливі!!!! Всім би таки легких пологів як ваші

Єва
13.11.2009, 16:29
А я щойно з лабораторії. Отримала результати на ПАПП і вільний ХГЧ. Все в нормі :)

Melisa
13.11.2009, 16:31
Молодці так тримати, і щоб надалі також все було в нормі. А зрештьою інакше і бцти не може.

Муська
13.11.2009, 16:42
заздалегідь у роддом не їдьте.
Розкажу за свою добру коліжанку, вона сама попросилась наперед на два тижні у пологовий,щоб відпочити.В неї малий хлопчик,має три роки і має "шило в одному місці". То от вона і вирішила перед родами полежати і відпочити та набратись сили на майбуднє. Мені це було дивно, але вона була задоволена.

In4a
13.11.2009, 17:07
Все в нормі
Як добре! :girl_claping: Бажаю, щоб і далі були тільки радісні новини!:girl_in_love:

katrina
13.11.2009, 17:25
А я от незнаю що робити, в мене раннэ старыння плаценти та й кровоплин трохи порушений. Мій лікар сказала що потрібно буде на тиждень раніше лягти. Наступного тижня йду на УЗІ, якщо все залишиться по старому прийдеться лягти. От і незнаю що робити.:girl_cray:

Галченя
13.11.2009, 17:47
А я от незнаю що робити, в мене раннэ старыння плаценти
Мені такий діагноз ставили майже з першого УЗД. Постійно лякали недоношеною вагітністю і передчасними пологами. Але в кінцевому результаті, я дитинку ще й переношувала:girl_smile:
Врахуйте те, що плаценту взагалі відносно недавно почали досліджувати і діагностувати. Наші мами напевно й не здогадувались що ще й такою інформацією лякатись можна.
Тому дивіться по власному самопочутті чи варто вам завчасно лягати. В дома все ж таки значно краще:girl_smile:.

kitty
13.11.2009, 18:04
А нам все ніяк не можуть написати заключення на Торчі, то в них аналізи не готові, то карточки найти не можуть, то треба аналізи перездати, бо там щось не те. Як же я вже змучилась - я в тому центрі частіше зявляюсь ніж у своєї лікарки в ЖК

Зануда
13.11.2009, 18:23
Тому дивіться по власному самопочутті чи варто вам завчасно лягати. В дома все ж таки значно краще
Старіння плаценти на самопочутті жінки не відображається, а от на розвитку дитини так - і дуже сильно. Тому краще пройти обстеження і в разі необхідності попити відповідні препарати, які підживлять плаценту і дадуть дитинці можливість отримувати необхідні поживні речовини і правильно розвиватись.

katrina
13.11.2009, 23:09
Як же я вже змучилась - я в тому центрі частіше зявляюсь ніж у своєї лікарки в ЖК

А де ти здавала аналізи на ТОРЧ? Раджу всі інші здавати на Короленка - там спеціальний центр...ще й все безкоштовно....Вони дають писюльку, що ніби-то треба оплатити...тіпа доброчинні внески, але я ні разу не платила - і все робили вчасно.

kitty
14.11.2009, 08:30
Здавала всі аналізи теж на Короленка 9 - туди мене лікар направила. Всі аналізи безкоштовні, то правда. Вчора їздила за заключенням - так мої аналізи не готові, про нього мабуть просто забули. Карточку мою взагалі в архів кудись закинули і сказали приїхати в понеділок за заключенням :girl_cray:

Галченя
14.11.2009, 09:58
Старіння плаценти на самопочутті жінки не відображається,
Я, як така що сама "перестраждала" цей діагноз(передчасне старіння плаценти), сміливо можу заявити, що на самопочутті жінкм воно навіть дуже відбивається у вигляді постійного переживання, страху, нервування і навіть стресу. І коли мені призначили таблетки (назви зараз не пригадаю), то думки лікарів (я консультувалась з декількома) на цю тему розділились. Приймала я зрештою ті таблетки не повний курс і, знову ж таки, на свій "страх і ризик". Від т.з. "кисневих коктелів" я відмовилась.

Тому краще пройти обстеження
От тут я з вами повністю згідна.
І ще було б добре проконсультуватись з декількома лікарями

Zoryanazirka
15.11.2009, 08:01
Я ще в пологовому, місць в палатах тут немає, так породілі сплять в родзалі. Я вчора запропонувала мене виписати - звільниться місце :)
Мене тут називають ненормальною мамочкою з 3ї палати

Bogdanka
15.11.2009, 12:00
Старіння плаценти на самопочутті жінки не відображається, а от на розвитку дитини так - і дуже сильно.
100%. А ще моя лікар - Литвинчук Любомира Петрівна казала, що вплив на плаценту має тільки Господь Бог і жінка, що виношує дитя. Її настрій, харчування, стиль проведення дня і інше. І до речі багато хто вважає, що 80% випадків використання такого терміну є абсолютно необгрунтованими!

Зануда
15.11.2009, 12:04
на самопочутті жінкм воно навіть дуже відбивається у вигляді постійного переживання, страху, нервування і навіть стресу.
Ви не так мене зрозуміли. Я мала на увазі, що навіть при доброму самопочутті вагітної в неї можуть бути проблеми з плацентою, а вона і знати не буде, якщо не буде регулярно обстежуватись. А те, що ви описали, то є вже реакція на діагноз.

А ще моя лікар - Литвинчук Любомира Петрівна казала,
Я також в неї народжувала. :)

Анута
15.11.2009, 12:43
дівчата, хто народжував у Литвинчук. Дайте будь-ласка, відповідь на моє запитання тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=565672&postcount=2952)
дякую :)

Ольга
15.11.2009, 14:40
тут називають ненормальною мамочкою з 3ї палати
а 3 на 2 чи на 3 поверсі?
я дитину на огляд понесла на руках то криком кричали аби я поклала чи віддала сестричі! при тому що я сама після родів відразу ходила бо втоми не було (за 35 хв не встигла змучитися)

Zoryanazirka
15.11.2009, 17:45
На 1 в 2му пологовому. На мене теж кричали щоб йшла відлежуватися, а я так почувалася що й додому б вже йшла. Вже неможу так хочу додому, обіцяють у вівторок відпустити.
Казав мені прокопів що з третім можу недоїхати :)

Редвумен
15.11.2009, 17:50
Казав мені прокопів що з третім можу недоїхати
а чому можете не доїхати?

Leila
15.11.2009, 17:54
І в мене так само, все дуже швидко, без стимуляції і малу не забирали гріти. у вас вага нормальна все, а хто дитячий лікар часом не Ярослава Євстахіївна, вона дужее любить догодовування назначати

Ольга
15.11.2009, 21:05
а чому можете не доїхати?
мені сестра вже радила купити хату навпроти Батальної :) якщо прийдеться третій раз народжувати, аби встигла...
прекрасно за таких пологів як у мене і Зоряни, що ти оминаєш всі процедури. Я нічого не встигла заповнити, лише перші питання відповіла і бігла в родзал з лікаркою за руку... :)

Irusya
15.11.2009, 21:13
Останні три дні мене нарешті перестало нудити, може то так співпало, але я пов"язую цю подію з тим, що таки почала приймати Вітрум пренатал форте... Дуже довго вагалась, але зважилась. Стала набагато краще себе почувати, особливо в другій половині дня, а то вже ставала якоюсь розвалюхою - нудило навіть від думок чи поглядів за вікно.

А ще сьогодні почула перший рух:girl_in_love:

Zoryanazirka
15.11.2009, 21:17
Я нічого не встигла заповнити, лише перші питання відповіла
А мене без питань в родзал, а документи оформляли вже як малого забрали :)

Zoryanazirka
15.11.2009, 21:20
чому можете не доїхати
Бо всі перейми я не відчувала, проспала собі, а відчула відразу потуги. В той час я ше була в хаті не вбрана і не спакована!

loreniya
15.11.2009, 21:37
та й кровоплин трохи порушений
мені тоже ставили порушений кровоплин, я налякалась, пила дорогущі таблетки... переживала - лякали затримкою розвитку!!!!
через 2 тижні знов УЗД, міряли міряли, а потім каже лікарка - обернись на бік. Я лягла на бік - при положенні на боці КРОВОПЛИН НОРМАЛЬНИЙ!!! таблетки відмінили, я заспокоїлась. Дуже добрий спеціаліст саме по кровоплину Рібун Тетяна, приймає на Джамбула в п"ятницю і в суботу /вроді працює ще в якомусь приватному кабінеті, але толком не знаю де/

Єва
16.11.2009, 10:31
Не знаю, куди мені з цим дописом - у вихвалялки чи в гілочку про УЗД-спеціалістів. В мене сьогодні знову хороші новини:) Я нарешті побачила свою лялю на УЗД, маю першу фотографію. Лікар Прокопчук Н.М. - хороший спеціаліст і просто класна людина. Настрій вміє підняти, розхвалити дитинку (воно там таке страшненьке, а вона розказує, яка та дитинка красунечка). І, головне, я заспокоїлась. Моя застуда на бейбіка ніяк не повпливала.

Уляночка
16.11.2009, 12:19
в мене нарешті кашель зупинився, але, певно, від нього все ж "накашляла живота"..чи то тонус легкий чи що, але інколи живіт поколює і таке враження, що здуло і ниє...ось таке...

Єва
16.11.2009, 13:44
в мене нарешті кашель зупинився, але, певно, від нього все ж "накашляла живота"..чи то тонус легкий чи що, але інколи живіт поколює і таке враження, що здуло і ниє...ось таке...
То в тебе якраз "дні очікуваних місячних", матка за звичкою трошки скорочується. В мене також таке було на 8-9 і 12-13 тиждень, а ще звичні для місячних болючі прищики на підборідді і чолі.

Nastynya
16.11.2009, 15:27
Були ми сьогодні на прийрмі в лікаря, сказала приходити 8 грудня відкривати декрет, ура!!!!!!!!

Уляночка
16.11.2009, 17:21
То в тебе якраз "дні очікуваних місячних", матка за звичкою трошки скорочується
та ні....то м"язи від кашлю болять...прищиків на мому блідому обличчі нема..завтра моя дохторка як на мене гляне, то впаде...біла, як смерть...проте вже 4 дні, як я їм...

Уляночка
16.11.2009, 20:57
сьогодні вперше зловила себе на думці, що нарешті я відчуваю задоволення від вагітності...п.с. головне, щоб задоволення не переросло в апетит....а то рекорд в +25 кг можна і подолати...
завтра до лікарки і аналізи здавати, бо мої 11 скерувань так 3 тижні і пролежали...

Natalia
16.11.2009, 21:11
А мене вже другий день груди болять - аж якось печуть всередині. І яка тому причина?
Моя малявка сьогодні вирішила покопати мене в мочовий міхур... :girl_crazy:

cleonata
16.11.2009, 21:17
мені шось не вистачає дихання на вечір, щоб правильно пояснити_ схоже відчуття як перед чханням, але так довго і не чхаю. просто так не вистачає повітря, важко вдихати., чи тоя кась алергія чи що? колись таке бувало, але я спирала на куріння. а тепер на шо спирати?

dieSonne
16.11.2009, 21:23
колись таке бувало, але я спирала на куріння. а тепер на шо спирати?
на наслідки куріння і підростаюче пузіко :) Провітрюйте помешкання, прогуляйтеся перед сном.

Єва
17.11.2009, 10:32
А мене радикуліт прихопив. Не можу розігнутися і не знаю, чи мені можна перцевий пластир....

Уляночка
17.11.2009, 10:33
Єва, а в тебе пузік росте...видно хоч трохи?

Lavazza
17.11.2009, 10:43
дещо цікаве про набряки, гестоз і вживання води та солі (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.soznatelno.ru. %2Fberemennost%2F37-beremennost%2F58-voda-i-oteki.html)
Любой, кто изучит механизм возникновения гестоза, легко выведет необходимую диету. Следует пить достаточно много воды (2 – 2,5 л), есть почаще белковую пищу (это отнюдь не только мясо!), не забывая об углеводах (потому что при нехватке последних белки сжигаются как топливо) и жирах (они – и топливо, и строительный материал, в частности для мозга малыша). Диета должна быть сбалансированной, один из компонентов не должен преобладать в ущерб другому. Соль ограничивать нельзя, потому что она удерживает жидкость в крови.Первым признаком гестоза может быть повышение количества гемоглобина в общем анализе крови после 18-20 недели беременности. (В норме гемоглобин должен немного снижаться). Еще красноречивей будет рост показателя гематокрита. Оба они будут говорить о сгущении крови, то есть о нехватке воды.Гестоз почти никогда не протекает без повышения кровяного давления, это самый важный момент. Обычно к нему в дополнение присутствует и белок в моче (количество его переменно: то больше, то меньше, то он есть, то его нет). Отеки же в современном клиническом акушерстве исключены из критериев диагностики гестоза. Потому что слишком часто при беременности они случаются, а их наличие или отсутствие ничего о тяжести гестоза не говорит!

Єва
17.11.2009, 10:44
Єва, а в тебе пузік росте...видно хоч трохи?
То як дивитися. На роботі хто не знає, почали придивлятись, чи я поправилась. Животик заплив жирком легенько, я звичайні штани ще защіпнути можу, але вже не хочу в них ходити, бо жмуть.
Пи.Си. Повезло тим, хто вагітний влітку. Їм хоч час від часу в автобусі місце дають. А нам у верхному одязі напевно так і прийдеться стояти до кінця вагітності.

Cielito
17.11.2009, 16:16
Дівчатка, не знаю, чи в цю тему, але як в кого справи з настроєм? в мене з 32-го тижня такий капець... ((( до того чоловік натішитися не міг що жодних проблем... а тепер ужас один((((

Natalia
17.11.2009, 20:36
Пи.Си. Повезло тим, хто вагітний влітку. Їм хоч час від часу в автобусі місце дають. А нам у верхному одязі напевно так і прийдеться стояти до кінця вагітності.
О, це точно! Бо по мені ще і досі не помічають, коли я в своєму пуховику. В пенсійний пішла віднести звіти - то вони дуже дивувались чого це я так переймаюсь щоб не заразитись. Прийшлось повідомити, що в мене взагалі-то 7!!! місяць.
Так що вам, дівчата, ще не скоро грозить покористуватися "вагітними пільгами". :girl_smile:
Пи.Си. Цікаво, що я буду носити вже зовсім незабаром, якщо цей самий пуховик, що є найбільшим в моєму гардеробі, стане замалим??? :girl_sad:

SOLODKA
17.11.2009, 21:19
Можу позичити плащ і куртку, в яких ходила я -донечка народилась 15 лютого.За весь час уступили 2 рази місце в транспорті.:girl_cray::girl_cray:
А 38 маршрутка з Лисенка на Любінську їде повнісінька-багато студентів і бабульок-пенсіонерок-і всі щось цікаве бачили в вікні.:girl_mad::girl_mad:

odree
17.11.2009, 21:46
дівчатка, тримайте кавальчик позитиву :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ct8T9t3mlxM

Vesnyanka
17.11.2009, 22:11
Мені на 4-5 місяці влітку-напочатку осені досить часто вступали місце. Хоча і їхати не дуже далеко. Зате на 7 в куртці вже ніхто не бачив. Прийшлось раз в центр зранку їхати в 29. Хлопці студенти так ззаду сильно товклись. Я раз попросила обережніше. На другий раз не витримала і сказала, що вагітна. Хлопці повідходили на півметра. А дівчата-студентки, що сиділи, лише переглянулись між собою.

Ная
17.11.2009, 23:30
В мене живіт тільки починає округлятися,то у верхньому одязі тим більше ніц не видно. Нині зайшли з малою в "Барвінок" бо дитина сама повела мене туди купити їй цукорка. Взяли 100 грам цукорків,пішли на касу,а там чергааа і у всіх товару багато,а мені доводиться Софійку весь час в черзі на руках тримати,бо потім не зловлю,а вона вже важкенька в мене. перший раз в житті попросилася пройти без черги з тим кульочком цукорків,бо тримати дитину було вже не сила. Так ніхто не пропустив,ше пообзивали ні за шо,то я вернулась знов в кінець черги,мало не розплакалась від образи. Потім перед касою двоє людей самі запропонували мені стати перед ними.
А минула вагітність була літня,то,дійсно,ставлення було інше,бо все на виду.

В суботу йдем на УЗД,може взнаєм хто там у нас:girl_smile:

Росинка
17.11.2009, 23:50
А в мене такий пузень,що дають місце, бо не помітити важко. Хоч якась користь з такого розмірчика :girl_claping:

Adelaida
18.11.2009, 00:17
Мені почали місцем поступатись десь місяця з 6. Раніше хіба якщо майку "в обліпку" вдягну :) Там вже було видно. А тепер майже завжди пропонують місце. Правда, тепер вже видно, що сильновагітна, а не розповніла. :)

І я пропоную кавалок позитиву!
Дітки
http://nevsedoma.com.ua/index.php?newsid=38880
і тут "батьки і діти"
http://nevsedoma.com.ua/index.php?newsid=65091

Анута
18.11.2009, 00:50
мій Чудік в пузєні так тлумиться, що живіт ходуном ходить. Навіть не треба руку прикладати :)
Саме цікаве, що він там дуже добре прощупується. Щось виставить, а я його - шкроб-шкроб, забрав і виставив в іншому місці. Я знову шкроб - чоловік каже "не знущайся", а я кажу "то ми так в лоскотки бавимось :)"
а як тлумиться коли спати вкладається! я вмощусь і він собі моститься. Перевернусь на другий бік і він знову собі моститься )))))))))) комедія )))))))))))

Iwka
18.11.2009, 09:01
А моє чудо не дає мені спати. Просто в прямому розумінні слова. Стараюсь довго не лежати на спині, а як тілько ляжу на бік - то там обов"язково опиняються його ніжки які дуже хочуть побігати... Тоя мушу деколи прям "колисати" живіт, і шось довго розказувати, аби втихомирився...
А ше в нас днів так 4 тому появилась розвага - "позбав маму сечового за ... хв." Як починає перевертатись і ручками там махати - то я деколи аж скрикую від болю... Аж чоловік вічно лякається...

Ото хотіла запитатись - то нормально шо дитина так товчеться неа таких термінах?

masjanj4ka
18.11.2009, 10:03
Iwka, не знаю чи нормально, але в мене малий теж так товкся. Та й тепер в житті такий ж рухливий, як і був в животику. ))) От мала зараз зовсім інша, набагато спокійніше поводить себе в животику. Певно, жаліє маму )))

Росинка
18.11.2009, 10:09
Ото хотіла запитатись - то нормально шо дитина так товчеться неа таких термінах?

В мене мала останій тиждень перед родами так товклась,що "мама дарагая".Не давала спати, а мочовий міхур то було її улюблене місце де можна лупнути:girl_crazy:В одну прекрасну нічь малеча так стукнулася головою ,що роздалося "хлоп!" і відійшли води.

Стараюсь довго не лежати на спині

І ви можете лежати на спині?З малою десь з 35 тижня я задихалася так лежати, а на той раз взагалі тижня з 20 вже не можу спати на спині.:girl_cray:

Iwka
18.11.2009, 10:17
Дякую за відповіді і підтримку!

І ви можете лежати на спині?

Деколи просинаюсь лежачи на спині - це коли боки відтовчені вже геть і кілька разів дістала добряче по печінці...

loreniya
18.11.2009, 11:55
перший раз в житті попросилася пройти без черги з тим кульочком цукорків,
я в ДЦ так літом попросилась - чую кисень кінчається /я падала в обморки за 3 секунди якшо не було чим дихати/ кажу, пропустіть мене бо мені зле... так мене виховали... мол молода то стій, бо вони старші і їм тоже жарко! Чую зараз впаду! Лишаю все на касі і під крики касирки і тих двох придурочних іду до виходу... за крок до дверей відчуваю що падаю! Обертаюсь до охоронця і кажу - я вагітна і мені погано і падаю йому на руки... Прсипаюсь на вулиці під ДЦ в центрі, на табуретці, довкола вся охорона з ДЦ, хлопці розтирають мене карпатською джерельною...
такі в нас вже люди...

А моє чудо не дає мені спати. Просто в прямому розумінні слова. Стараюсь довго не лежати на спині, а як тілько ляжу на бік - то там обов"язково опиняються його ніжки які дуже хочуть побігати... Тоя мушу деколи прям "колисати" живіт, і шось довго розказувати, аби втихомирився...
А ше в нас днів так 4 тому появилась розвага - "позбав маму сечового за ... хв." Як починає перевертатись і ручками там махати - то я деколи аж скрикую від болю... Аж чоловік вічно лякається...
О! а я вже до лікаря збиралась дзвонити! мій теж товчеться в прямому смислі - в мене коліна на животі випирають!!! Чоловік дивиться і тоже каже аж страшно... а мене ще то болить! Сечовий міхур то взагалі м"ячик футбольний...
Ввечері як починаю моститись і подушками підкладатись... тіки вмощусь - трісь по ребрах! Аж підскакую...
а я то читала що після 34 тижня дитині стає мало місця і вона менше рухається...

Ная
18.11.2009, 13:01
Дівчата,а мені і лікарка казала,і ше десь я потім читала,шо вагітним взагалі спати на спині не добре,найкраще на боці,бо коли на спині,то шось там перетискається і дитина може недоотримувати кисню і від того так починає товктися. Наскільки то правда,не знаю,але попередню вагітність я боялася спати на спині,просила навіть чоловіка то контролювати:girl_crazy:,тепер поки сплю часом на спині,сильного дискомфорту ше не відчуваю від того:girl_smile:.

kitty
18.11.2009, 14:05
Я сплю на спині час від часу вночі, але дискомфорту не відчуваю - просто боки вже так болять, що не можу більше на них лежати - лягаю на спину, правда ненадовго.
В мене Малятко починає товктись, коли щось тісніше ніж завжди, або коли сиджу на роботі і якось незручно сяду, то отримую сигнал, щоб сіла гарно, а не як попало :girl_spruce_up:

Фіяна
18.11.2009, 14:08
шо вагітним взагалі спати на спині не добре,найкраще на боці

підтримую і трошки уточню! на спині не варто спати через надмірне навантаження на спину, кишківник чи нирки, а також на дві основні кровяні судини - аорту (кровопостачання від серця до решти тіла) і вену (забула назву) (зворотнє кровопостачання до серця), - як наслідок можливі болі спини чи попереку, закрепи чи геморой, набряки, проблеми з арт.тиском ( його пониження).

Найкраще спати на лівому боці, а між ноги класти або маленьку подушечку або валік. Як мені пояснювали лікарі, така позиція забезпечує найкращий кровообіг та живлення плаценти, а також ця позиція найкраща для ниркової системи (краще виведення рідини і як наслідок - відсутність набряків).

tslezinska
18.11.2009, 14:12
вагітним взагалі спати на спині не добре,найкраще на боці,бо коли на спині,то шось там перетискається і дитина може недоотримувати кисню
Це правда. Перетискається порожниста вена (vena cava) і дитина недоотримує кисню. Не можна лежати на спині та правому боці, лише на лівому. Звичайно, якщо дитинка відтовкла лівий бік, то можна ненадовго перевернутися на правий чи трошки на спину, але не лежати так довго.
З тих самих міркувань стандартна поза "на спині" у ПБ є небезпечною, оскільки в процесі родів потік кисню до дитини і так зменшується, а тут ще й перетискається головний його канал...

Natalya Engy
18.11.2009, 14:55
Трапилася мені щойно дуже цікава стаття про "Правило десяти" (http://umnitsa-loshad.livejournal.com/262231.html#cutid1):
В родах существует правило запрета на потуги при схватках, пока шейка не раскроется на все 10 см. Женщин пугают, что, если начать тужиться до того, как ворота полностью открыты и путь свободен, можно получить отек и/или разрывы шейки.

Описано як відбувається розкриття шийки, про бажання потужитися на 5-6см, про так зване припинення родової діяльності Почитайте, не пошкодуєте.

Ось ше кілька цитат:
Десятилетиями женщин накачивали наркотиками во время родов и усыпляли собственно во время появления на свет ребенка, поэтому я могу себе представить, как появилось «Правило Десяти». Если женщина не полностью раскрыта, а сильные мужские руки гинеколога уже выдавливают, вытягивают и выпихивают усыпленного наркозом младенца из вялого тела матери, конечно, врач рвет не полностью (на все 10 см, то есть) раскрытую шейку. Д-р Глэдис МакГэри писала в разделе «Женское здоровье» ноябрьско-декабрьского 2007 г выпуска «Путешествия внутрь»: «Будем уважать мудрость природы... Наша задача – познать и поддержать Божественный порядок вещей»
Я полагаю, что в том, что шейка остается раскрытой на 4 см на протяжении большей части родов, есть Высшая мудрость. Каждая схватка начинается сверху и распространяется вниз; наверху она сильнее и длится дольше. Достигая нижнего отдела, схватка заметно слабеет, позволяя шейке раскрываться. В родах работает нейромышечная гармония верхнего и нижнего отделов матки. Мышечные волокна верхнего отдела сокращаются сильнее и сжимаются (становятся все короче), в то время как волокна нижнего отдела сокращаются только слегка и растягиваются. По мере сокращения и сжимания верха, низ становится «тоньше», растягиваясь и пропуская опускающуюся головку ребенка. Это продолжается до полного раскрытия шейки, когда ребенок может покинуть матку.
Когда ребенок достигает максимально низкого положения перед полным раскрытием (8 см), мать входит в переходную фазу – последнюю из активных фаз. Раскрытие временно замедляется. В это время многим хочется прилечь и отдохнуть, или встать на четвереньки и так дождаться полного раскрытия. Многие из наблюдаемых мною женщин отдыхают всего несколько минут, достаточных для расслабления шейки, после чего снова хотят тужиться. Шейка уже не может сдерживать давление ребенка и потуги материи пропускает ребенка на выход.

Iwka
18.11.2009, 14:56
Угу. І мені казали не лежати на спині - всю вагітність так і робила. Але зараз чесно - вже нема сил... :girl_cray:Кручусь як дзига...

А ше хотіла вибачитись же ввела шановне товариство в оману стосовно закриття медінституту. Справа в тому шо моя попередня дохторка приймає пологи тілько в обсервації (для інфекційних хворих) і тому сказала шо вони на карантині. А здорові вагітні продовжують народжувати, і навіть ніби можна з чоловіком.

А ше похвалюсь.:girl_in_love: Головка мацьопи вже добряче притиснута до тазу - так шо вже ніби ось-ось...:girl_claping::girl_claping::girl_claping:

Зануда
18.11.2009, 15:39
Якщо дитинка сильно товчеться, то відкрийте вікно - напустіть свіжого повітря, або підіть у ванну, намочіть губку в прохолодній воді і протріть животик. Відразу стане легше. Дитинці бракує кисню - от і товчеться. Корисним є 15-30 хв. гуляти перед сном, якщо є можливість.

Iwka
18.11.2009, 16:02
Якщо дитинка сильно товчеться, то відкрийте вікно - напустіть свіжого повітря, або підіть у ванну, намочіть губку в прохолодній воді і протріть животик. Відразу стане легше. Дитинці бракує кисню - от і товчеться.
Не помагає... Принаймі мені. Перед сном завжди провітрюю кімнату... Навіть якщо гуляла доволі довго - ритуал вечірнього товчіння - то золоте...
А як спробувати троха довше сидіти - то то взагалі караул...

Але то ше недовго - ото буду насолоджуватись останніми митями)))