КПК

Показати повну версію : Для майбутніх мам (7)

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

jalla
25.12.2012, 21:40
Знайшла такі розміри в маг. "9 Місяців" в Скрині. Бюстгальтер натуральний, 100% бавовна, чашка велика
О, дякую треба сходити, бо дійсно то проблема, коли нема де той бюст подіти, ще й такий болючий.:girl_cray:
Але певно чоловік поки не натішиться
Не повірите, він і того не помічає. Коли питаю каже "ну, я не знаю..." або " та звідки я зная. Я шо...")))))

Malyatko
25.12.2012, 21:46
Не повірите, він і того не помічає
Мама мія, а мій помічає все : що я їм, скільки разів, коли, на скільки я вже поправилась, як часто потрапляє до мого рота солодке! Останнім часом почав знайомим казати, що моя мета - 90кг. Якийсь такий противний стає поки я вагітна, те саме було 1 раз.

Kotenya
25.12.2012, 22:13
треба сходити
Тільки Ви наперед передзвоніть до них і спитайте, чи є такі бюстгальтери, бо я так розумію, що не завжди. Телефон є на їхньому сайті.

Мацьопа
26.12.2012, 09:41
дівчата, хто вже ставав на облік. У вас в листку тому що по лікарях тре ходити ендокринолога не було?
Я минулого тижня стала на облік на Симоненка - то в переліку лор, стоматолог, окуліст, ендокринолог і терапевт. Перших трьох лікарів обійшла в суботу, пощастило що в суботу поліклініка працює. Завтра планую попасти до ендокринолога і терапевта.

tanchyk
26.12.2012, 10:30
Дівчата, як ваш організм реагує на зміну погоди. В мене вчора був просо жахливий день. Після обіду почала нереально боліти голова і все плило перед очима. Не могла навіть сидіти. Ледве дочекалась чоловіка з малим, з ліжка встати не могла і не знала де подіти голову. Чоловікзробив легкий чай і заспокійливі каплі. Голова боліла так, що думала трсне. Так тривало 4 години і коли я почала рвати, чоловік викликав в 9 вечора швидку. Поміряли тиск- високий. Зробили два уколи(ношпу і магнезію) і сказали поспати. Ага, мене далі цілу ніч і досі болить голова. Я вже з розуму схожу.
Як ви лікуєтесь від головного болю і тиску. Зараз у мене 130/70, а мій нормальний 110/70.

Fistawka
26.12.2012, 10:47
Дівчата, як ваш організм реагує на зміну погоди.
То не тільки вагітним зле, вчора всі кругом жалілись на страшну головну біль(( І в чоловіка теж тиск високий був.
Я свою мігрень пережила з неділі на понеділок. Мігрені в мене щомісяця, але теж часто пов`язані з погодою...
Щоразу як болить голова грожусь пити обезболюючі, але кожного разу відкладаю на наступний раз. Сама собі кажу, що цього разу ще потерплю, а вже як наступного разу буде боліти, буду шось пити...
Наразі спасаюсь лежанням і холодним компресом на голову.
Ну але в мене тиску високого немає. Навпаки низький.
Читала, що ніби панадол добре знімає головну біль. І дозволяється вже в другому симестрі, при необхідності пити. Ну але ж то той самий парацетамол?

А взагалі з вагітністю мігрені стали не такими болючими, хоча я надіялась взагалі на їх зникнення:girl_crazy:

Доречі, щодо обліку. Сьогодні за годинку здала всі аналізи. Ну і то все, що мені сказала робити моя лікар. Тобто ніяких оглядів лікарів:unknown:
Вона мені навіть обмінки не дала, казала на наступний раз.

Brenda
26.12.2012, 10:53
Зараз у мене 130/70, а мій нормальний 110/70.
Ой, високий тиск ще й на такому терміні, то не добре... в мене в першому триместрі був 80 на 50, а в другому і зараз 90 на 60...
Зверніться краще до лікаря-гінеколога, може, Вам варто щось попити... У Вас коли-небудь були проблеми з тиском?

tanchyk
26.12.2012, 11:00
Ой, високий тиск ще й на такому терміні, то не добре... в мене в першому триместрі був 80 на 50, а в другому і зараз 90 на 60...
Зверніться краще до лікаря-гінеколога, може, Вам варто щось попити... У Вас коли-небудь були проблеми з тиском?
В тому той справа, що ніколи не було. Сказали випити 4 таблетки Магне В6 і заспокійливе і спати більше.

cjomcjomka
26.12.2012, 11:06
В домашніх умовах від тиску 130/70 допоможе попити сік червоного буряка - буквально 1/3 скл. І на кишківник добре, і на тиск.

IRUSKA*8
26.12.2012, 11:07
Як ви лікуєтесь від головного болю і тиску. Зараз у мене 130/70, а мій нормальний 110/70.

В мене минулого тижня таке було-тиск 125/95 при мому звичному 80/60, думала що голова просто розколеться(. Нічого не робила, терпіла, молилася щоб хоч рвота не почалася, бо тошнило сильно. На наступний день трошки менший тиск був, але і далі тримається для мене підвищеним. Не дай Бог ще одного такого приступу, тоді вже точно до лікарів зверталася б.

Fistawka
26.12.2012, 11:13
Мені, коли ставала на облік, лікар дала таку собі пам`ятку для вагітної. Там є перелік симптомів, за яких варто подзвонити лікарю.
Щодо тиску там сказано, що дзвонити якщо тиск вищий за 139/90.
Я так розумію, що до 139 тиск не є страшно небезпечний, тим більше, що ви звертались до лікаря.
Відпочивайте більше, випийте теплого чаю з лимоном.

tiramiska
26.12.2012, 11:19
В тому той справа, що ніколи не було.
і у мене ніколи не було високого тиску. Але в першому триместрі було кілька "веселих" днів,тобто тиск не просто підвищився а скакав, десь от при такій погоді . Було то 130 на 70, то то 110 на 90. Я лежала, нудило. Лікарка казала пити нирковий чай, сушку і канефрон. Не скажу,що я оте все пила-кілька таблеток, два-три рази чай (препротивний), перейшла трохи на сушку. Само собою яксь перейшло. Є також різні способи (http://lady.tochka.net/ua/12961-kak-ponizit-davlenie-vo-vremya-beremennosti/) народні ,щоб внормувати тиск.

tanchyk
26.12.2012, 11:31
В мене минулого тижня таке було-тиск 125/95 при мому звичному 80/60, думала що голова просто розколеться(. Нічого не робила, терпіла, молилася щоб хоч рвота не почалася, бо тошнило сильно. На наступний день трошки менший тиск був, але і далі тримається для мене підвищеним. Не дай Бог ще одного такого приступу, тоді вже точно до лікарів зверталася б.
В мене все те саме, тільки рвота ще +. Вчора випили чай- вирвала. Сьогодні випила 20гр. чаю травяного- вирвала. На їжу дивитись не можу взагалі з вчорашнього обіду.

Plenilunio
26.12.2012, 11:39
У мене навпаки трохи легше організм реагує на зміну погоди. Ну тобто реагує, але якось не так, менше, легше. Раніше тааак голова боліла і крутилась, що лягай і не вставай. А при вагітності легше. А вчора просто на рівному місці ледь не від'їхала хоча перед тим ніяких натяків на погане самопочуття не було.

truskaffka
26.12.2012, 11:41
в мене в першому триместрі був 80 на 50, а в другому і зараз 90 на 60

Йой, а чого такий низенький? Чи Ви гіпотонік?

cjomcjomka
26.12.2012, 11:47
канефрон
сечогінне при тиску 130? нічого собі...

чого такий низенький?
так при вагітності нормально, якщо тиск трохи нижчий. Якщо до 100/70, то при вагітності 90/60 - самоє оно. Судини розширюються...

tanchyk
26.12.2012, 11:49
Лікар сказала випити пакетик Німесилу, так не хочеться пити лікарства і не знаю що робити. Ще й в інструкйії сказано, що при вагітності не можна. А голова розколюється.

Brenda
26.12.2012, 12:31
Йой, а чого такий низенький? Чи Ви гіпотонік?
В мене нормальний тиск 110\70, а при вагітності це норма, коли тиск понижується (мені принаймні всі лікарі так казали)... В першому триместрі взагалі катастрофа була, особливо, коли була спека, то був 70 на 40 інколи, але вже зараз 90 на 60 або 100 на 50...

---------- Додано в 12:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

Дівчата, сиджу на роботі і відчуваю, що почало в мене першіти горло. Хто як лікується від перших симптомів? Прийду додому - буду пити чай і полокати сіллю морською з содою, а ще, мабуть, почну капати ніс Аквамарісом, щоб нежить не почалась. Як ви лікуєтесь від перших симптомів?
Боюсь не захворіти, так як у нас на роботі половина людей хворі, та ще й чоловік їде у відрядження завтра і свята на носі... та й третій триместр - не бажано хворіти вже...
Короче, я починаю панікувати... :(

daisygirl
26.12.2012, 12:38
Як ви лікуєтесь від перших симптомів?
Теж минулої п'ятниці навіть температуру підвищену мала, нежить спокою не давала. Прокапала "Саліном" та пила багато рідини, чай з варенням смородини, з медом, попустило через два дні.
Думаю, що то могло бути, через сухе повітря в квартирі, бо прокидалась вночі постійно від закладеного носа, а суха слизова дуже імунітет садить. :girl_impossible:

Vinnikomachka
26.12.2012, 12:57
Я минулої суботи мала першіння в горлі, то бігом за чайки з малини і шипшини згадала, постільний режим. але Бог милував, в неділю вже було набагато краще. Правда на вулицю без помазаного носа не виходжу, або оксоліновою мазью, або ще маю такий противірусний бальзам (харківський, "народний цілитель"). Брендо, не панікуйте, все в вашій голові, ви навіть ніякої думки не допускайте про застуду, Ви навіть не збираєтесь хворіти, розумієте? а чаї поганяйте, не зашкодить))).

---------- Додано в 12:57 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

Прийду додому - буду пити чай а чого аж дома, на роботі нема можливості пити чай з лимоном?

invisible
26.12.2012, 14:11
То ті, що в бюстиках відразу продаються?чи то ще якісь?Бо в мене є підкладки з матерію в бюстику відразу.
Ті спеціальні прокладки для грудей є різних видів - одноразові (тоді в пачці їх багато) та багаторазові, які перуться і повторно використовуються (тоді в пачці 2 штучки). Напевно то малося на увазі.

Plenilunio
26.12.2012, 14:16
Були ми сьогодні на УЗД... І все, тепер не можу заспокоїтись. Знаю, що мої переживання нічого не змінять але... Сказали що малюк обвився пуповинкою і ще що має велику голову, є тенденція до великого плоду... все на купу.
І дату пологів ставлять тепер не 22 а 20 лютого...

invisible
26.12.2012, 14:25
А я вчора таку халепу мала :( Дьорнув мене чорт таки купити для проби 1 пластинку гіно-тардиферону. Замучила мене вже лікарка з тим гемоглобіном - пий залізо та пий залізо. Маю якраз в січні повторно здавати аналіз крові, думаю поп'ю собі трохи, попробую як воно мені піде і чи підвищиться гемоглобін. Так ось після першої таблетки було ок, другу випила в понеділок і у вівторок з обіду почав боліти шлунок. Під вечір все сильніше, потім тошнота, а потім, перепрошую а подробиці, жахливо мене знудило кілька раз впродовж вечора. Причому перший раз ледь встигли машину зупинити. Плюс діарея ще потім додалася і озноб. Я була просто в шоці. Зазвичай проблем з травленням не маю, навіть не пригадую, коли мене востаннє так нудило і рвало. Як назло ще вдома ніяких сорбентів не було, рятувалася активованим вугіллям, чаєм і мінералкою. Сьогодні така ослаблена сиджу, чайок п'ю, їсти боюся. Не можу зрозуміти, чи могло це бути від того дурнуватого гіно-тардиферону чи ні? Бо переважно всі на закрепи скаржаться, та і часу з моменту прийому таблетки пройшло досить багато. Але з іншого боку ніяких сумнівних продуктів не їла, чоловік їв усе те ж, що і я. На пізній токсикоз теж ніби не дуже схоже. Тепер навіть подумати боюся, щоб ще одну таблетку випити, бо вчора так хижо було.

---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

все, тепер не можу заспокоїтись. Знаю, що мої переживання нічого не змінять але... Сказали що малюк обвився пуповинкою і ще що має велику голову, є тенденція до великого плоду... все на купу.
Наскільки я знаю, зовсім не обов'язково ж, що обвиття пуповиною залишиться аж до пологів. Він же там ще собі крутиться постійно. Щодо ваги, то її далеко не завжди можна точно по УЗД визначити. Ну і зрештою, як писало багато дівчат, можна крупну дитину родити без жодного розриву, а можна навпаки. Залежить від еластичності тканин, тазу тощо.

cjomcjomka
26.12.2012, 14:28
Сказали що малюк обвився пуповинкою
термін такий, що обвився - розвинеться. Крім того, більшість діточок народжуються здоровенькими з обвиттям.

що має велику голову, є тенденція до великого плоду...
бувають маленькі здорові дітки, бувають великі здорові дітки... якщо боїтесь епізіотомії в родах - то тут же не вгадаєш. Хтось 4 кг родить без трішинки, хтось на 2.600 рветься або ріжуть.

дату пологів ставлять тепер не 22 а 20 лютого
в мене по УЗД і по місячних розбіжність була 2 тижні - так часто буває при "крупному плоді". І нічого то не міняє, дату пологів ставить Він, а не лікарі :) якщо по УЗД - то в 44 тижні народився мій другий ляль :)

Друзі, а що там Мамба? Давно не чути, а перед тим так їй вже всьо боліло... дай Бог щоб все добре. Холлі, думаю, написала би, вроді має нет. Жозя теж нещодавно з патології відписувалась...

---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

чи могло це бути від того дурнуватого гіно-тардиферону чи ні?
ще і як
Їжте сочевицю і гранат краще...

Brenda
26.12.2012, 14:29
Правда на вулицю без помазаного носа не виходжу, або оксоліновою мазью
Та я тож мажусь, а тут навколо мене всі хворі... Мені здається, що та оксолінка нічо не допомагає:((

Брендо, не панікуйте, все в вашій голові, ви навіть ніякої думки не допускайте про застуду, Ви навіть не збираєтесь хворіти, розумієте? а чаї поганяйте, не зашкодить)

Я хворіти не збираюсь :-) Але от подумую, може, то не піти на роботу завтра-післязавтра, бо якшо сьогодні мене не заразять, то завтра цілком можливо...

на роботі нема можливості пити чай з лимоном?
Немає, бо треба виходити, далеко йти за тим лимоном, а на дорогах води по коліна:(( Та до кінця дня лишилось 3 години.... витерплю якось...

daisygirl
26.12.2012, 14:29
Замучила мене вже лікарка з тим гемоглобіном - пий залізо та пий залізо.
Може навпаки, раз така реакція на таблетку, то ніякого заліза вам не потрібно, якщо організм сам відторгає і очищується від зайвого?

invisible
26.12.2012, 14:32
Може навпаки, раз така реакція на таблетку, то ніякого заліза вам не потрібно, якщо організм сам відторгає і очищується від зайвого?
Я то звичайно більше не ризикуватиму і пити того не буду. Але от цікаво, чи то дійсно була така реакція на залізо, чи все таки отруєння. Але як вже то визначиш :( Хоча таке співпадіння наштовхує на певні висновки.

tanchyk
26.12.2012, 14:35
Не можу зрозуміти, чи могло це бути від того дурнуватого гіно-тардиферону чи ні?
Я під час попередньої вагітності пила їх на 7 місяці, не було жлдних симптомів, і гемоглобін піднявся. Пригадайте може ви щось з"їли.

cjomcjomka
26.12.2012, 14:37
не було жлдних симптомів
а моїй сусідці по післяпологовій палаті дали той гінотардиферон - то бідолаху скрутило в той же вечір, вибачте, ніч провела в туалеті а на ранок вже рятували її від низького тиску і загального виснаження...

invisible
26.12.2012, 14:39
Пригадайте може ви щось з"їли.
Та от власне, що ні. Все домашнє, свіже. Чоловікові все ок, їв разом зі мною. Ну хіба мандаринка якась наколота попалася, бо той кілограм, що вдома був, уже не перший день їла.

Андріана
26.12.2012, 14:41
Не можу зрозуміти, чи могло це бути від того дурнуватого гіно-тардиферону чи ні? Я в першу вагітність теж послухалася лікарки і почала пити залізо , то було аналогічно, повний розлад травлення!

invisible
26.12.2012, 14:41
а моїй сусідці по післяпологовій палаті дали той гінотардиферон - то бідолаху скрутило в той же вечір
Я теж більше схиляюся до думки, що то певно через то. Надто великий збіг. Брр, вистачить мені експериментів. Переживаю, як там маленька то все витримала.

сніжна
26.12.2012, 14:57
сусідці по післяпологовій палаті дали той гінотардиферон - то бідолаху скрутило в той же вечір, вибачте, ніч провела в туалеті а на ранок вже рятували її від низького тиску і загального виснаження..
таблетовані препарати заліза мають таку побічну дію на шлунково-кишковий тракт. Вони дуже часто викликають або пронос або запор. Тоді рекомендується їх зняти, бо розлади кишківника призводять до стимулювання стінок матки, викликаючи загрозу. Ще коли я лежала на збереженні у відділенні гінекології, то гінотардиферон приписували кожній другій з нас ( бо показники практично у всіх були не вищими 90). У моєї сусідки по палаті цей препарат викликав запор ( і їй тут же зняли його прийом, призначивши дуфалак - препарат,тепер вже для "попи", а не для крові). У мене- він викликав зворотню рекцію. І мені теж його тут же зняли, бо проноси при і так підвищеному тонусі матки були явно не на користь. Після цього лікар рекомендувала піднімати гемоглобін тільки природніми методами.

п.с. хоча, по своїй суті, такої сильної реакції організму як описано у invisible він би не мав викликати. Хіба суто вже аж така сильна індивідуальна непереносимість організму. Зазвичай- викликає різні розлади кишківника.

Vinnikomachka
26.12.2012, 14:58
я таки не ризикнула, залізо пити, їм у продуктах, сочевиця правда йде в натяжку. але запихаюся, а гематоген щось помагає, чи не дуже?. Людоньки, но ж закрепи, сижу і чуть не плачу, бо вже маю то, чого найбільше боялася. Навіть не знаю як маю дочекатися слідуючого тижня, бо маю похід до Г., чи може завтра піду, вже оливкова олія на мене не діє :girl_cray:

Acura
26.12.2012, 15:04
дівчата, підкажіть будь-ласка, де зараз можна купити післяпологові прокладки (в дитячих магазинах не знайшла. кажуть, що давно їх вже нема)? і скільки їх треба брати з собою в пологовий?

glasses
26.12.2012, 15:08
В мене ті 2 дні страшна головна біль. То зараз міцний чайок п"ю, може попустить. Мені завжди недобре з тими перепадами погоди.
А закрипи у всіх є?Бо в мене ніц, то обов"язково?Тьфу-тьфу.

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:07 ----------

купити післяпологові прокладки
То для себе?В Знахарі купували "Тена" - біля 25 грн, чи 28

сніжна
26.12.2012, 15:09
а хто коли почав набирати вагу? Чи хто коли перестав худнути?

схудла від початку вагітності на 5 кг. Токсикоз пройшов вже тижні 3 тому. Ну апетиту дуже не маю, але їм всяке різне. Цілими днями щось жую.
Скажіть мені, то нормально?
не переживайте. В другому триместрі потрішки почнете набирати вагу. А найбільш інтенсивний приріст піде у третьому триместрі. Я не мала жахливого токсикозу і вагу у першому триместрі не скидала. Але до 20 тижня і не набирала. Тобто в 21 тиждень мій "приріст" від початкової ваги у 51 кг становив +1 кг, у 28 тижнів+3 кг ( від початкової). А вже у третьому триместрі прийшли ще 4 кг. Натомість мала сусідку по палаті, яка до 14 тижня через токсикоз скинула 7 кг. Але вже до 26 тижня набрала +12 кг ( розповідала, що до 14 тижня навіть воду пити не могла. А як минувся токсикоз- поступово апетит почав наростати і в 26 тижнів її аж "спиняли"). Все дуже індивідуально.

invisible
26.12.2012, 15:11
а гематоген щось помагає, чи не дуже?
А точно можна? Бо я щойно прочитала в Неті інструкцію, пише чомусь серед протипоказів вагітність.

підкажіть будь-ласка, де зараз можна купити післяпологові прокладки
Метро, Ашан, магазин "9 місяців" у Скрині. У Метро і Ашані є "Sena", правда називаються вони урологічні прокладки (консультант сказала, що то то саме). Я поки купила 1 пачку (15 шт.). Багато лікарів їх взагалі забороняють, кажуть робити саморобні. Буду брати саморобні і такі.

сніжна
26.12.2012, 15:14
Людоньки, но ж закрепи, сижу і чуть не плачу, бо вже маю то, чого найбільше боялася.
якщо вже геть нічого не допомагає, можете прийняти Дуфалак- його у пологовому вагітним призначали. Мені від закрепів у 3 триместрі допомагав такий рецептик: на сон грядущий робила собі салатик і перетертого у кашку (!) яблучка, чорносливу та апельсина. З їдалося це на ніч. Вранці, за хвилин 20 перед сніданком, випивала півсклянки теплої (!) води з розчиненою у ній ложечкою меду і чайною ложечкою лимонного соку

invisible
26.12.2012, 15:16
Нє, в мене теж немає, тьфу-тьфу :)

Brenda
26.12.2012, 15:28
Сказали що малюк обвився пуповинкою і ще що має велику голову, є тенденція до великого плоду... все на купу.
Я думаю, Вам поки нема чого хвилюватись, адже на Вашому терміні дитина ще доситть вільно себе почуває в матці і ще розвинеться:-) А Ви будете робити ще одне УЗД, чи це вже останнє?

Сьогодні така ослаблена сиджу, чайок п'ю, їсти боюся.
Тримайся, але їсти треба щось, бо інакше дитина не буде отримувати поживних речовин... Можеш почати з чогосьт легенького, типу кашки чи вареного м*яска... Чесно кажучи, я думаю, що то скоріше за все від ліків,кожен їх переносить по різному. А написано в Інструкції побічні ефекти, типу тошноти, рвоти, проносу?

Ну хіба мандаринка якась наколота попалася
До речі, я читала, що мандаринки не місять нітратів взагалі, тому я думаю, що то точно не від мандаринок.

daisygirl
26.12.2012, 16:11
Допис від glasses
Мене від самого початку вагітності мучать :( я ще рідкого не люблю їсти, от воно все й вилазить боком. Дуже мене рятує вода з соком лимона натощак. Бо ті чорносливи та курага вже дууууже набридли.

Vinnikomachka
26.12.2012, 16:12
Вранці, за хвилин 20 перед сніданком, випивала півсклянки теплої (!) води з розчиненою у ній ложечкою меду і чайною ложечкою лимонного соку так-так і я випиваю водичку, а з вечора ще випиваю 2-3 ложки олії, та й зранку теж, перед стаканом води ще зо дві ложки оливкової олії, раніше помагало - а зараз ну ніяк, буряк, чорнослив, кисляк, прийдеться брати дуфалак сьогодні і ще якусь мазюку, типу троксевазину, хтось користувався?

invisible
26.12.2012, 16:21
Можеш почати з чогосьт легенького, типу кашки чи вареного м*яска... Чесно кажучи, я думаю, що то скоріше за все від ліків,кожен їх переносить по різному. А написано в Інструкції побічні ефекти, типу тошноти, рвоти, проносу?
Боюся щось навіть в рот брати, та й апетиту нема, але розумію, що треба. Ото зварила собі порожнього рису клейкого, зараз буду в себе запихати ту бяку.
Власне в інструкції написано закрепи (у більшості так і є), рідко - діарея. І ще "зрідка відмічаються незначною мірою виражені диспептичні симптоми (нудота, біль в ділянці живота)". Але в мене були ну досить "значно виражені симптоми". Може мій організм то якось по-своєму переносить.

Brenda
26.12.2012, 16:59
Може мій організм то якось по-своєму переносить.
Думаю, що скоріше за все це дійсно так...

Plenilunio
26.12.2012, 17:01
Ви будете робити ще одне УЗД, чи це вже останнє?
Думаю що буду. Та й узд-ст сказала, що певно мене ще раз пошлють на огляд. То логічно, адже дитинка може як розкрутити ту пуповинку так і ще сильніше закрутити (сподіваємось що перше!)
Хтось 4 кг родить без трішинки, хтось на 2.600 рветься або ріжуть
Пише що не просто "тенденція до великого плоду", пишуть що "розміри" непропорційні (голівка (БПР) на 34-35 тижнів). Ось це мене напрягає дуже.....
Може мій організм то якось по-своєму переносить.
Може й таке. Якщо це так, то до ранку вже має стати краще.... Але мусиш щось з'їсти, бо в такому стані організм втрачає дуже багато корисних речовин.
І більше не приймай тих препаратів, а краще посиди до аналізів на залізовмісній дієті їж печінку телячу, гречку, хурму, гранати, буряк і ін.
. Все рівно ефект від препарату так швидко не настав би...

Mammy
26.12.2012, 17:07
Сказали що малюк обвився пуповинкою
В мене так було біля 20 тжн... а на 30 вже пуповини не було, так що не переживайте... А синочок взагалі народився з пуповинкою - на УЗД ні разу не показало, і все ок))) так що не переживайте)))
І дату пологів ставлять тепер не 22 а 20 лютого...
Мені на кожному УЗД ставлять на кілька днів раніше - спочатку на 10 лютого, вже до 5 дійшли... :)

cjomcjomka
26.12.2012, 17:25
БПР) на 34-35 тижнів
нічого страшного. Не може у всіх дітей бути голова 33 см при народженні

Malyatko
26.12.2012, 18:37
А я була сьогодні на останньому УЗД. Все в нормі, передлежання правильне, всі розміри відповідають на термін 37-38 тижнів. Але маю величезну проблему, я таки серйозно захворіла, вся народна медицина не допомогла, стало тільки гірше, призначили в обов"язуковому порядку антибіотики, поки не народила, щоб виздоровіла. Проте я так страшенно "гепаю", що мене всі м"язи живота болять, хапає внизу і живіт твердющий. Боюся чи не може це призвести до пришвидшення пологів? (я вже кажу,що скоро "викашляю" дитинку) І як впливає антибіотик на такому терміні, чула,що вже не так страшно і можна, а другі кажуть, вже перед пологами то так погано.....:girl_sad:

сніжна
26.12.2012, 18:43
пишуть що "розміри" непропорційні (голівка (БПР) на 34-35 тижнів). Ось це мене напрягає дуже.....

нічого страшного.
саме так. У мене малий мав максимальний об єм голівки- 37 см, робмотаний пуповинкою навколо шиї. Не рвалась, не різалась ( і то при записі у обмінці про вузький таз). Братова народила доньку з об ємом голівки 33 см- порізали її добряче.

glasses
26.12.2012, 20:03
Маю таке питання, на мому терміні, де ви відчуваєте чи відчували дитинку. І ще то так має бути, що дитина так сильно копає?Бо мене аж болить?То нормально?Теж переживаю, щоб маля не було занадто велике, з моїм то апетитом.

buhgaltersha
26.12.2012, 20:17
Мене від самого початку вагітності мучать
В мене в першому триместрі практично постійно були, зараз помітила, що мені те-таки печиво бельвіта дуже помічне, по пачечці в день з*їдаю (обідаю на роботі ним) - вже на другий день все добре, на вихідних не їм його - в понеділок маю проблеми. Чудеса

HAPPY NATA
26.12.2012, 22:52
де ви відчуваєте чи відчували дитинку я зазвичай ввдчуваю у верхній частині живота (під ребрами) і по боках. Але моя малеча попою сидить :( (сідничне передлежання).

---------- Додано в 22:52 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

переживаю, щоб маля не було занадто велике, з моїм то апетитом. спробуйте обмежити "пусті" вуглеводи (цукор, біла мука); картопля, банани, виноград в помірних кількостях; краще варене/печене, ніж смажене.

glasses
26.12.2012, 22:56
я зазвичай ввдчуваю у верхній частині живота (під ребрами) і по боках
І я так само і завжди щось таке тверде намацаю, боюсь, щоб не було

Але моя малеча попою сидить (сідничне передлежання).
Як поняти як він там лежить, ну не знаю я:girl_cray:Вже в п"ятницю на УЗД, то буду знати.
Ще питаннячко щодо УЗД. На 32 то вже частинками дитинку розглядають, вони вже не поміщаться в один кадр, так?

---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

спробуйте обмежити "пусті" вуглеводи (цукор, біла мука); картопля, банани, виноград в помірних кількостях; краще варене/печене, ніж смажене.

Та я стараюсь, зараз взагалі тре бути обережним дуже з харчуванням. А тут свята, ну не знаю наскільки мене хватить:girl_cray:
А Ви сильні копнячки чуєте чи рухи?Чи то мені тільки здається, що воно таке сильне?

Maksli
26.12.2012, 23:15
На 32 то вже частинками дитинку розглядають
саме так.
А на рахунок рухів, то я відчувала їх в основному зверху і з лівої сторони мене в ребра копав! :girl_yes:
Якщо ти відчуваєш зверху, то мабуть ножками тебе товче! :girl_smile: а тверде що манацується може бути коліно, або ж пятка, або лікоть!

---------- Додано в 23:15 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

і ще додам, що те сільки ти їсиш і на скільки поправляєшся прямо не впливає на вагу малятка!
я поправилась за вагітність десь на 15 кг. синочок родився 3430 г., а коліжанка за вагітність набрала 36 кг., і малюк родився з вагою 3550г.

Тетянка
26.12.2012, 23:16
Мене все зправа по ребрах копав, і були гульки - але я мала підозру, шо манюнь вже перевернувся, бо чула гикавку знизу, узд це підтвердило. Так важко вже ходити....З Сашком якось вперше легше було. З одягу "вагітного" - влажу тільки в одне плаття - я була впевнена, що не доросту до нього, а тепер і воно вже впритик..
За вагу - в мене зараз + 12 кг, але я трохи фільтрую, що й коли їм, в мене Сашко родився 3600, кажуть, що 2 дитинка крупніша...

Holly
26.12.2012, 23:27
кажуть, що 2 дитинка крупнішата по різному буває. В мене перша мала 3700, друга - 3500. А от за третє казли буде маленьке, а тиждень тому на узд в ПБ сказали вже є 3600, а за тиждень набере ще 300грнам. От минув тиждень і переживаю, якщо їх прогнози справдяться, як то я маю родити дитину вагою майже 4кг.

HAPPY NATA
27.12.2012, 05:45
Як поняти як він там лежить, ну не знаю я я думаю, самому то важко визначити (або неможливо). В ЖК помилились (дві лікарки). Мені про сідничне передлежання на узд сказали, а потім лікарка в пологовому підтвердила (чесно, мені в голові не вкладається, як то можна руками нащупати... Але оті гінекологи з досвідом мають тонке відчуття і майже не помиляються). Хоча гикавку я чула в самому низу, думала, що голова там. Нєа.....
А Ви сильні копнячки чуєте чи рухи?Чи то мені тільки здається, що воно таке
сильне? по-різному буває.... Буває така "спакуха" :) цілий день, що аж якось не по собі стає... А буває!.. Особливо зараз моя малявка активізуалась, коли я стала робити вправи на зміну положення (з сідничного на головне). Але я чую частіше не копнячки, а такі переміщення (думаю, це рухи руками/ногами) попід ребрами і часами удари (копняки) десь всередині живота (в районі сечового, напевно, бо в туалет тоді хочеться).
те сільки ти їсиш і на скільки поправляєшся прямо не впливає на
вагу малятка! я теж так думала, але лікарка з пологового посіяла певні сумніви в моїй голові. За її словами, якщо плацента велика, то переїдання мами може відобразитись на розмірах дитини, а якщо маленька, то все зайве залишиться на попі і животі мами. Отака свіжа (для мене) думка. !але! Це не означає, що вагітна повинна голодувати, просто харчування має бути збалансованим, раціональним (достатньо білків, поменше пустих вуглеводів).
Ну і від штучних вітамінів дитина може надміру рости, тому з ними треба бути дууже обережними.

Brenda
27.12.2012, 11:24
Моя мала така нечемнота вже третій день!:girl_blum:
Так смішно рухається - вде третій день живіт хвильками ( як так можна рухатись???), хвильки продивляються навіть через светер, але то таааак лоскотить, сиджу і постійно ржу, на роботі всі на мене дивляться, як на дивну якусь:-)) Рухи в районі пупка, дівчата, в когось таке було? Що діти там витворяють?:-))

Samhayne
27.12.2012, 11:39
Що діти там витворяють?
Не знаю що, але мені теж лоскотно. Може ніжками перебирають?

Brenda
27.12.2012, 11:43
Може ніжками перебирають?
Може... мене від такого перебирання вже б боліли ноги-))))

invisible
27.12.2012, 12:08
я зазвичай ввдчуваю у верхній частині живота (під ребрами) і по боках. Але моя малеча попою сидить
Хм. Я останніми днями відчуваю досить сильні копнячки під правим ребром, тож була переконана, що вона напевно вже голівкою перевернулася. Цікаво, як же все таки вона там лежить тоді. Бо в принципі гикавку чую внизу, але також рухи бувають і в районі пупка і зліва внизу.

І ще то так має бути, що дитина так сильно копає?Бо мене аж болить?
У мене іноді буває досить сильно вовтузиться, коли на бік приляжу. Аж живіт випирає. Але болить лише тоді, коли вона десь внизу там скаче, таке враження що по шийці матки товче, неприємно дуже (але таке буває лише іноді).

але то таааак лоскотить, сиджу і постійно ржу
У мене так по вечорам іноді буває. Ляжу на бік і сміюся собі, аж чоловік на мене коситься :) А я руку під живіт покладу, а вона собі починає вовтузитися і лоскоче.

Дівчата, як же я потім за цим сумуватиму!!!

Plenilunio
27.12.2012, 12:28
Цитата:
Як поняти як він там лежить, ну не знаю я
я думаю, самому то важко визначити (або неможливо)
Важко, важко. Ми собі одне думали а вчора на узд попросила що б нам пояснили як маля собі лежить - то трохи інакше :girl_wink:

відчуваю досить сильні копнячки під правим ребром
От всі кажуть що під ребрами відчувають. А я ні. То лише раз як лежала то відчула що підпирає (дихати стало дуже тяжко). То напевно потягувався :girl_crazy: А так то він у нас спинку-дупцю випирає справа від пупка, зліва то ми ніжками товчемось а знизу - ручками і голівкою. То ручками буває мочевим "побавиться" а то по лівій бедровій костяшці товче (ото забавки собі знайшов!)

---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:22 ----------

Ага!!!!! Я вже задумуюсь що скоро того не буде! Проте! Буде вже у нас на руцях товктись :girl_tender:

---------- Додано в 12:25 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

Допис від Brenda
але то таааак лоскотить, сиджу і постійно ржу
Найчастіше рухається так що лоскотно як лягаю спати і як в громадському транспорті їду. Ото певно по дурному виглядаю як сміюсь :girl_crazy:

---------- Додано в 12:28 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

Ще забула написати-похвалитись, що нарешті гикавку почула! Уже 2 рази: перший то знизу, а другий то якось зверху гикав. Але то так клаааасно :girl_wink:

Brenda
27.12.2012, 12:39
Я вже про це думала теж... Мені мої знайомі, які же народили всі як одна кажуть - я так скучаю за животиком:-) Дійсно дівчата той період, коли маля починає активніше і сильніше рухатись і починає активно рости животик ( з 22-ого тижня в мене), то, мабуть, золотий період вагітності:)

Ще забула написати-похвалитись, що нарешті гикавку почула!
А я так і не чую, я думала раніше, що то гикавка була ті мої відчуття "подрогування" мочового, але то шось не то... мабуть, ще зарано мені чути гикавку...

cjomcjomka
27.12.2012, 13:03
всі як одна кажуть - я так скучаю за животиком:-)
я скучаю - то не те слово.

а про положення дитини - в моїх хлопців після 38 тижнів через мій живіт промацувався хребет! Так що для визначення положення УЗД нам і не треба було :)

HAPPY NATA
27.12.2012, 13:25
про положення дитини - в моїх хлопців після 38 тижнів через мій живіт промацувався хребет! Так що для визначення положення УЗД нам і не треба було ого! Але ж хребет однаковий по всій своїй довжині - як знати де попа, а де голова???

Anty
27.12.2012, 13:46
я теж люблю свій животик. малий стукає або зверху по центру, або знизу.
нарешті стала на облік у Вінниці і познайомилась зі своєю лікаркою, яка мене вестиме. ой, дівчата, все пізнається в порівнянні. як я жалію, що прийшлось мені переїжджати зі Львова і йти від Білик Анни Ігорівни. у Вінниці в мене молода лікарка. була в неї поки раз. призначила мені бакпосів мочі і ще якийсь аналіз крові ПТТГ. і все у Сінево. бакпосів коштує 120 грн+їхня баночка 15 грн. а аналіз крові ПТТГ вони взагалі не зрозуміли на шо це... я в шоці. от нащо мене було направляти на бакпосів мочі? я так розумію його роблять при ставанні на облік і перед декретом, а так то всі здають заг. аналіз, який роблять безплатно в полілклініці. нирки мене не болять, нема ніяких скарг... вирішила на мені гроші заробити??? я і так 300 грн благодійної допомоги їм заплатила, щоб взяли мене на облік ((( рознервувала мене та ситуація. от тобі й походи до лікарів. вирішила здавати мочу на бакпосів в міській бак. лабораторії. там коштує 30 грн. а за той аналіз подзвоню перепитаю на шо саме він. головне, шо в такій ситуації я нічого зробити не можу. то чуже місто і стояти на обліку я мушу. ше спитала чи я працюю і чи отримаю декретні. то вона вирішила, шо заради своїх декретних я можу і платні аналізи поздавати? сволочі!

Samhayne
27.12.2012, 14:02
аналіз крові ПТТГ
найбільше схоже на аналіз крові на тиреотропний гормон (гормон гіпофізу, який відповідає за нормальну роботу щитовидки), але, хіба у Вас капітальні з нею проблеми?
Бо мені щитовидку тільки терапевт з ЖК пощупав і сказала, що трошки збільшена, але то вона зараз у всіх така...
Обов’язково здають, щовізиту до гінеколога - сечу, аналіз крові на ВІЛ/сифіліс - 2 рази, на рівень глюкози, загальний аналіз крові, а потім на рівень глюкози з навантаженням. За бажанням - аналіз на вади розвитку.

як знати де попа, а де голова
папа відчувається ширше, а голові, ніби бовтається трошки, так мені лікарка вчора пояснювала.

glasses
27.12.2012, 15:05
Бо в принципі гикавку чую внизу, але також рухи бувають і в районі пупка і зліва внизу.
Вот і я ніби гикавку внизу чую. А вчора ввечері малий вирішив трохи з мене посміятись, щоб мені жизнь маліной не казалась. Не давав спати, копав - я в один бік, він туда і ще я так розумію кулачком, тому що ми почали бавитись. Я наставляла руку, а мені проходив кулак, напевно, я так собі думаю, бо таке крихітне. І так ми бавились, я вже просила, щоб дав заспати, бо треба було сьогодні встати в 7. Така не виспана, голова мене болить.Зараз заварила чайку, буду попивати.
Щодо пупка - він мене б"є в пупок, реально б"є, не завжди, але як вдарить так вдарить, що мені аж плакати хочеться, от саме найболючише місце моє. Не часто, але буває.
Бо в принципі гикавку чую внизу, але також рухи бувають і в районі пупка і зліва внизу.
Цитата:
Це точно, я вже про то, теж думала.
папа відчувається ширше, а голові, ніби бовтається трошки, так мені лікарка вчора пояснювала.
Ну, все одно не понятно, яке воно ширше, як ти можеш відчути, що голова бовтається?

у Вінниці в мене молода лікарка. була в неї поки раз. призначила мені бакпосів мочі і ще якийсь аналіз крові ПТТГ. і все у Сінево.
А чому Ви не заперечували і не сказали, що у Вас немає можливості здавати це в Сінево і Вам потрібне направлення в поліклініку?Бакпосів здавала хіба раз. Може у Вас були якісь проблеми з сечею?Можна звичайно здавати все в приватних лабах, але перепрошую, то тре мати стільки грошей!Спитайте її де таке положення, що Ви маєте це здати в Сінево?Не має вона на це право. Може Вам Саша - вінікомочка щось порадить. Для лікарки це банальне заробляння грошей, не піддавайтесь.
А я ще похвалитись, що ще маю 2 робочих дня і все, я свободєн, час тільки для малятка, нє ну буду працювати вдома, але вже не стільки як працювала. І ще завтра на УЗД - трохи переживаю 1)за плаценту 2)за положення 3)за вагу, дай Боже щоб все було добре. І знову мушу завтра рано вставати -блін!

Samhayne
27.12.2012, 15:14
як ти можеш відчути, що голова бовтається?
вчора мале лежало вниз головою, коли я була на прийомі. І вона реально нащупала голову, ще й показала, як вона трошки рухається, а попа, то таке ширше - і не бовтається...

УЗД - трохи переживаю 1)за плаценту 2)за положення 3)за вагу, дай Боже щоб все було добре
Все буде добре, не переживайте!

Brenda
27.12.2012, 15:25
Хм, цікаво так:) А я взагалі не знаю, що де є... просто знаю, що там, де сильно копаєтьс я- там ніжки і все:) Де та попа, де головка, як та гикавка чуєтьсЯ, ну взагалі ніц не розумію, хоч вбийте:)

JuicyFruit
27.12.2012, 15:45
А я взагалі не знаю, що де є... просто знаю, що там, де сильно копаєтьс я- там ніжки і все
От і я так само. У нашого малюка напевно ще багато місця в животику для різноманітних піруетів, бо протягом дня він і поперек, і голівкою вниз/вверх лежить. Орієнтуюся по його місцю розташування по тому, де сильніше б"є. Хоча признаюся, що, коли під ребрами товче, то найменш приємно. Якось трохи аж болісно.
Помітила, що нічкою завжди поперек лягає, напевно від того, що я на боку сплю. Коли руку покладу на животик вночі, то так аж чути як голівку або дупку свою підпихає:) і зразу горбик утворюється.

Plenilunio
27.12.2012, 16:03
голівку або дупку
свою підпихає
О! мій також! ;-) як зправа кладу то дупку випирає, а як зліва то ніжкою по руці водить! так мило від того стає...
ще багато місця в животику
для різноманітних піруетів,
Такод місця багато але відчуваю що більше просто товчеться а не перевертається..

А ще він сьгодні якийсь спокійний... Сонний як і мама (я сьогодні пів дня в СоцЗахист збиралась ще й туплю страшенно) :-)

Kvinna
27.12.2012, 16:31
Я сьогодні вдруге повторила процедуру - і тест знову заполосатився...
сиділа і ревіла з радості... Вчора в обідню перерву вперше зробила, а там їх ДВІ, і друга така рожева-рожева! І сьогодні вранці знову.
ми вагітні... ми вагітні??? МИ вагітні!!!! :give_heart:
благоволію перед цим словом.
Нічого мене сильно не турбує, трішки часом внизу тягне. А от слюні... :o соромно зізнатись, але їх щось забагато. Я правда читала, що то нормально, тому не переживаю.
Так мені спокійно і затишно в цьому світі стало...

invisible
27.12.2012, 16:37
призначила мені бакпосів мочі і ще якийсь аналіз крові ПТТГ. і все у Сінево. бакпосів коштує 120 грн+їхня баночка 15 грн. а аналіз крові ПТТГ вони взагалі не зрозуміли на шо це...
Мда, схоже ваша лікарка має непогані відкати в Синево і планує на вас гарно заробити. Не піддавайтеся, адже всі рутинні аналізи крові, сечі, якщо ви стоїте на обліку в ЖК, мають бути безкоштовними. За гроші вас ніхто не може примусити це здавати.
ПТТГ - це пероральний тест толерантності до глюкози :) Його якраз на таких термінах приблизно роблять. Зараз він став обов'язковим і переважно всім вагітним його призначають (хіба комусь повезе з лікаркою в ЖК).

Brenda
27.12.2012, 16:37
МИ вагітні
Я Вас вітаю!!!!!!! Дійсно, це таке щастя!!!! Ласкаво просимо до нашої гілочки!!!!!!:-)
турбуйтеся про себе і малечу, гарної і легкої вагітності:)

Malyatko
27.12.2012, 16:38
от нащо мене було направляти на бакпосів мочі? я так розумію його роблять при ставанні на облік і перед декретом,
Ні, цей аналіз робиться один раз. З першою дитиною я здавала його у вигляді мазка з носа на посів, а вже зараз, лікар пояснила,що тепер аналіз сечі на бакпосів здають. Він точніший чи щось таке.
Я стою на обліку в залазнічній лікарні, але там не працюю, тому це єдиний аналіз який я здавала платний, впевнена,що відкат за нього лікар моя не отримує. Але знаю, що його (чи з носа чи сечу на той бакпосів) не всім призначають. Певно в кожного на обліку є свої "правила"...

Iablinska
27.12.2012, 16:38
І ще завтра на УЗД
І я завтра на УЗД йду, надіюсь, цього разу вони зможуть роздивитись серце і не будуть мене відправляти до кардіолога.
Стосовно копняків, то вчора мій так копошився, але в самому низу, біля сечового, що я кожні 10 хвилин в туалет бігала... Удар ногою (чи рукою) по сечовому, то приємного мало. Нас не було вдома кілька днів, їздили в гості в інший штат, то в гостях він такий чемний був, і в машині майже постійно спав. А як тільки прийшли додому і я прилягла, то тоді все і почалося - малюк відірвався за всі 3 дні спокою.

invisible
27.12.2012, 16:40
як та гикавка чуєтьсЯ, ну взагалі ніц не розумію, хоч вбийте
Як легенька ритмічна швидка пульсація. :)

Я сьогодні вдруге повторила процедуру - і тест знову заполосатився...
сиділа і ревіла з радості...
Вітаю вас! Це справді дуже радісно і приємно :girl_tender:

Malyatko
27.12.2012, 16:50
МИ вагітні!!!!
Вітаємо. Легкої Вам вагітності.....:girl_wink:

Vika
27.12.2012, 16:51
а в мене в перше від початку вагітності якісь дивні смаки. вчора 3 рази капусняк їла. а нині як дурна тягнула 2 дітей на санях по мокрому снігу далеко щоб купити білоруської згущонки, вже тиждень хочу.

daisygirl
27.12.2012, 16:56
щоб купити білоруської згущонки
Ви не повірите, але я теж про неї вже місяць думаю, тільки не знаю де її купити. Вафлі вже лежать і чекають, коли я їх перемащу. :girl_tender:

Iablinska
27.12.2012, 16:58
ще й туплю страшенно
От в мене таке останнім часом дуже часто. Чи то погода так на мене впливає, чи то в мене просто "pregnant brain"? Останнім часом в мене з"явиися проблеми в спілкуванні на англійській. Мозок перестав сприймати чужу мову... от хтось до мене говорить - а я дивлюсь на нього як баран на нові ворота, тоді прошу повторити... і вже за другим разом розумію. Минулого разу на УЗД я теж все перепитувала по 2 рази, навіть мене запитали, чи я розмовляю англійською (перший раз за два роки!).
А ще я на власній шкурі встигла відчути, що таке набряки.. трьохгодинне сидіння в машині без можливості вийти далось взнаки. А сьогодні зранку ще й судомою звело ногу.

Samhayne
27.12.2012, 17:41
ПТТГ - це пероральний тест толерантності до глюкози
ого, таке мудре названня. Але і його роблять в ЖК і безкоштовно...
Дивна в Вас лікарка

Vinnikomachka
27.12.2012, 19:30
нарешті стала на облік у Вінниці я вже чекала Вашого допису, дуже шкода що Ви попали до такої лікарки, а може треба було пробувати стати на облік на вишеньці, чи вже пізно? не йдіть на поводу у тої лікарки, бо вона дійсно має якісь проценти через Сінево, я всі аналізи здавала в ЖК і нікуди не ходила, терапевт мене посилала в бак лабораторію три тижні назад, але моя Г. нічого такого не казала, то я й тихенько сиджу і нікуди не йду. Трохи відсварюйтеся, кажіть що не маєте такої можливості йти в то Сінево, бо вона поки що "почву зондує", я так думаю.

Сьогодні ми були на КТГ, все у нас добре. Тільки малявка весь час ніжкою (я так думаю) відпихала датчик, щось не подобалось дитині. І ще нашого тата не пустили до кабінету, щоб він послухав сердечко, (а він так хотів) аж обідно.

HAPPY NATA
27.12.2012, 19:41
Дивна в Вас лікарка та чого ж дивна? ПІДПРИЄМЛИВА! :)
бакпосів роблять в звич.поліклініці безкоштовно, заг.аналіз крові і сечі теж. Та й взагалі - всі обов'язкові аналізи є БЕЗКОШТОВНИМИ. А от різні "гормональні" аналізи роблять в приватних лабораторіях за немалі гроші (але їх рекомендують якщо раніше були проблеми в даній сфері або сама жінка є ініціатором, "для себе" так би мовити).
Якщо ж на самі звичайні аналізи лікарка скеровує в приватну (конкретну) лабораторію, то є привід задуматись (не про здоров'я жінки вона дбає, а про власний добробут...).

MaryF
27.12.2012, 21:09
Ми були на УЗД і нам сказали, що напевно у нас буде дівчинка. Це звичайно не 100%, але я відчуваю, що там насправді дівчинка....тепер можна ім"я помаленько шукати і мріяти як я буду їй косички заплітати....

Charmel
27.12.2012, 21:47
Дівчата, чому кожен раз доводиться читати про те як лікарі з ЖК маніпулюють людьми. В одних благодійні внески вимагають, інших на платні аналізи посилають, в третіх вимагають аналізи які не є обовязковими! А вагітні то все слухають, а потім дома, чи коліжанкам, чи на форумах жаліються, переживають, засмучуються та все одне виконують. Але якщо ви самі себе не відстоіте то за вас це ніхто не зробить. Так і надалі будуть вами маніпулювати. Звідки береться цей страх? Лікар покликаний вам допомагати, консультувати, радити, лікувати, деколи навіть заспокоювати - це іхня робота. Ви пацієнт і ви повинні чинити так як вам зручно, як вам підходить і не боятися про це говорити прямо і чітко.

WildWind
27.12.2012, 22:00
Чи то погода так на мене впливає, чи то в мене просто "pregnant brain"? Останнім часом в мене з"явиися проблеми в спілкуванні на англійській. Мозок перестав сприймати чужу мову...
Під час вагітності наш кровоплин скеровується таким чином, що більшість крові іде до матки, щоб живити малятко, а до мозку, відповідно, доходить менше крові, кисню.. Звідси і "тугодумство" під час вагітності. Я то дуже різко помітила. З народженням дитинки все минулось))

Plenilunio
27.12.2012, 22:25
чи то в мене просто "pregnant brain"?

Звідси і "тугодумство"

Та та... Вчора, як заплуталась у терміні на узд, то Прокопчук так і сказала: "Що ж поробиш - вагітна на всю голову" :girl_crazy:

Gavil
27.12.2012, 23:07
У мене гемоглобін впав до 84. Лікарі кажуть, що то вже ну дуже зле. Хоча почуваю себе чудово, нема ні сонливості, ні втомиЮ ні запаморочень. Працюю, як завжди. Проте, як годиться, поздавала купу аналізів, на рівень заліза та іншого. Виписали мені Орофен або Тотема. Хтось таке приймав під час вагітності?

І ще мене тривожить, чи такий низький гемоглобін не впливає на розвиток дитятка? Принаймні на УЗД та аналізи ніяких вад у нас, ан щастя не виявили. Але може хтось, що чув про вплив рівня гемоглобіну на розвиток плоду.

HAPPY NATA
27.12.2012, 23:36
Тотема. я під час першої вагітності пила. Після прийому однієї ампулки вирвала (перепрошую за подробиці), це був єдиний раз за всю вагітність (токсикозу не було). Гематолог мені той препарат відмінив.
низький гемоглобін не впливає на розвиток дитятка? напевно так само, як і на дорослого/дитину. Погіршується постачання кисню у всі органи і тканини.

sanches
27.12.2012, 23:59
А в мене, здається, якась чорна полоса почалась.
Коли взнала про вагітність - літала як на крилах, а потім почалось...
Спочатку вітрянка, при чому хворіла нею вдруге. Тепер здала аналізи на ТОРЧ, в мене виявився значно завищений показник Парвовірусу В19 (в 10 разів).
До свого лікаря я попадаю в кращому випадку лише завтра, але родичі мої вже розвели бурну діяльність. Мамин знайомий знайомого знайомої (так толком і незрозуміла хто він за фахом, здається, інфекціоніст) і татова хороша знайома (гінеколог) заочно вже мене відправили на преривання вагітності. Я, звісно, відмовилась. Інтернет каже, що Парвовірус не є показанням для преривання, хоча ризики досить високі. Тим більше, що хочу перш ніж приймати будь-яке рішення, здати скрінінг і ще там які аналізи треба, зробити УЗД і особисто проконсультуватись в нормального, непереляканого лікаря. А краще в двох.
Чоловік переживає мовчки, але в цілому мене підтримує. Тато мовчить, не дзвонить, що теж непогано - не так діє на нерви. Зато мама.. то капєц. Вона мене, звісно старається заспокоїти та підготувати, але мені треба щоб мене підбадьорювали і підтримували в моїй думці, а не готували до аборту. Тому я тепер заспокоюю і себе, і маму, і чоловіка. Скоро обличчя втомиться посміхатись до всіх.

invisible
28.12.2012, 00:15
Виписали мені Орофен або Тотема. Хтось таке приймав під час вагітності?
після прийому однієї ампулки вирвала (перепрошую за подробиці), це був єдиний раз за всю вагітність
Ой, якраз два дні тому мала таку ж халепу з гінотардифероном. Gavil, можете почитати мій допис (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1431275&postcount=773), я чомусь думаю, що отруєння було саме від препарату заліза. Зрештою не факт, що у вас будуть ті побічні наслідки у вигляді закрепів чи розладів, але якщо почнете приймати, то спершу починайте з мінімальних доз. Може спробуйте спершу дієтою гемоглобін підняти?

Але може хтось, що чув про вплив рівня гемоглобіну на розвиток плоду
Наші лікарі зазвичай дуже на то охають і прописують залізо усім, в кого гемоглобін нижче 100. Західні ж лікарі іншої думки притримуються. Ось мені тут давали ссилочку (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1410367&postcount=59)

---------- Додано в 00:15 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

А в мене, здається, якась чорна полоса почалась.
Тримайтеся! На жаль, нічого не можу порадити, вперше навіть чую про цей парвавірус. Я навіть ТОРЧів і не здавала при вагітності. А який у вас термін? Я так розумію, ви ще не були на УЗД? Може воно б якось прояснило ситуацію. Звичайно ж, насамперед варто проконсультуватися в декількох хороших спеціалістів.

sanches
28.12.2012, 00:24
Тримайтеся! На жаль, нічого не можу порадити, вперше навіть чую про цей парвавірус. Я навіть ТОРЧів і не здавала при вагітності. А який у вас термін? Я так розумію, ви ще не були на УЗД? Може воно б якось прояснило ситуацію. Звичайно ж, насамперед варто проконсультуватися в декількох хороших спеціалістів.
Дякую!
На УЗД ще не була - термін тільки 10-тий акушерський тиждень...

Gavil
28.12.2012, 00:32
не факт, що у вас будуть ті побічні наслідки у вигляді закрепів чи розладів

мене відразу попередили про можливі побічні ефекти від тих препаратів. Дієтами не вдається підняти гемоглобін, вже пробувала. Справа в тому, що низький гемоглобін у мене все життя! Ніколи вище 95 не піднімався. І при цьому я займалася професійно спортом і була завжди активною. І ніколи особливо не парилася з цього приводу. А тут вже не так за себе переживаю, як за малятко. Щоб все було добре, щоб той гемоглобін не впливав на розвиток дитинки.... ой.... тому готова потерпіти і закрепи, і решта побічних ефектів..... аби дитинці було добре!!! стосовно західних лікарів, я частково розділяю їїхню думку. Однак зважаючи на те, що перш за все йдеться про здоров"я і безпеку малюка, перестраховуюсь. Тому планую пити прописаний препарат, але в половину дози, а інтенсивно збльшу кількість продуктів, фруктів та соків, які підвищують рівень гемоглобіну. Пробуватиму так.

---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

хочу перш ніж приймати будь-яке рішення, здати скрінінг і ще там які аналізи треба, зробити УЗД і особисто проконсультуватись в нормального, непереляканого лікаря.

я вас підтримую! перш за все слухайте серце!!! думка родичів, то добре, але дитинка ваша, і вам вирішувати! не поспішайте з висновками!

HAPPY NATA
28.12.2012, 05:45
здала аналізи на ТОРЧ, для початку скажу, що помилок при проведені аналізу ніхто не відміняв... На жаль... Я теж свого часу з тим стикнулась. Аналіз на якийсь гормон здала в прив.лабораторії і мені показало відхилення від норми в 10разів! А після пологів мазок на цитологію зробила - від його результату в знайомої лікарки мову відняло. На щастя, перездача аналізів в ін.лабораторіях розставила все на свої місця :) тому вам потрібна консультація толкового спеціаліста в даній сфері і, можливо, перездача аналізу... (до речі, аналіз якийсь дуже специфічний, "нетрадиційний" - у вас були покази до його здачі? Скеровував лікар?)
тримайтесь! Не думайте про погане! Будьте здорові!

sanches
28.12.2012, 07:26
аналіз якийсь дуже специфічний, "нетрадиційний"
той аналіз входить в ТОРЧ-пакет в "Синево". Здавала коли захворіла вітрянкою по рекомендації лікаря, але оскільки деякі результати визначились як "сумнівні", то перездача через 2 тижні. Знову ж таки в "Синево". От там і виліз той парвовірус.

Brenda
28.12.2012, 08:16
Капец, що за парвовірус такий? Я здавала в синево торчі, чоловік здавав, але там в списку було 4 віруса здається: краснуха, токсоплазма, герпес, цитомегаловірус. Sanches, перездайте в іншій лабораторіі і підіть на узд. Родичі можуть радити море всього, ім по великому рахунку все рівно, а дитинка-ваша, тільки Вам вирішувати, а не родичам! Я в такому випадку просто нічого мамі не розказую і роблю все по-своєму! В мене мама дуже перелякана і постійно теж підливає масла в вогонь, замість того, щоб підтримати... Тому, не робіть ніякого аборту, поки не перездасьте аналізи, не зробите узд і не проконсультуєтесь з толковим лікарем. Думаю дівчатка Вам можуть дати купу контактів толкових лікарів у Львові!

JuicyFruit
28.12.2012, 08:32
Під час вагітності наш кровоплин скеровується таким чином, що більшість крові іде до матки, щоб живити малятко, а до мозку, відповідно, доходить менше крові, кисню.. Звідси і "тугодумство" під час вагітності. Я то дуже різко помітила. З народженням дитинки все минулось))
Ви мене заспокоїли, а то у мене пам"яттю взагалі щось страшне робиться. Забуваю елементарні речі, слова. Відчуваю себе уже якоюсь неповноцінною:). І таки дійсно, як правило, моє забуття настає, коли мені жарко або в приміщенні мало кисню.

Тим більше, що хочу перш ніж приймати будь-яке рішення, здати скрінінг і ще там які аналізи треба, зробити УЗД і особисто проконсультуватись в нормального, непереляканого лікаря.
Ось це і є правильна думка. Не відступайте від свого. З 11 тижня УЗД уже стає досить інформативним стосовно стану розвитку дитини. В цей же ж період можна здати і скринінг. І головне не втрачайте надії і вірте у те, що з дитям усе добре.

jalla
28.12.2012, 09:08
Дівчатка, маю таку біду як і при першій вагітності. Страшенно чешуться груди, а соски, то просто завал.:girl_cray: Бачу вже шкіра збирається тріскати. Дурдом! Першого разу лікарка назначила спасатися обліпиховою олією, прикладала на ніч в ліфчик ватку, чимось там заклеювала і на ранок трошки попускало. Але моя вчорашня спроба поспати в бюстику закінчилась плачевно, прийшлося зняти, бо груди жахливо болять і мені не зручно.
Але цікавить по якій причині воно може таке відбуватися з грудьми? В мене при першій вагітності все минулося, коли народила. Годувала потім без проблем, а я вже думала що з тими грудьми буде, коли дитина почне ссати, а нє, все минулось. Але і почалось на пізнішому терміні оте свербіння, лущення десь пам"ятаю я вже з лікаркою з пологового консультувалася, але ж не на такому терміні. Але от почалось воно приблизно в таку саму пору року. Може то вітамінів яких не вистарчає? Чи що?

cjomcjomka
28.12.2012, 10:20
Може то вітамінів яких не вистарчає?
подібно на те. Можна помастити олійкою, в яку витиснути капсулу аєвіту.
В мене лице чіхається взимку і навесні (підчас ГВ) - і я знаю, що мені не вистачає вітамінів А та Е.

---------- Додано в 10:20 ---------- Попередній допис був написаний в 10:12 ----------

ага, і ще. Я би відмовилась від гелів для душу на користь твердого дитячого мила. Банна губка - тільки мяка, а ще можна облитись після миття парою літрів ромашкового відвару.

Orman
28.12.2012, 10:30
Банна губка - тільки мяка
і груди нею не мити :)
але я серйозно - мити груди без губки і можна без мила, просто руками і водою

zetta
28.12.2012, 10:47
Але моя вчорашня спроба поспати в бюстику закінчилась плачевно, прийшлося зняти, бо груди жахливо болять і мені не зручно.
а нащо в ньому спати? виділіть собі стареньку футболку бо замаститься , змащуйте груди олійкою оливковою або ...ну можна найти поради в неті -дитячий крем наприклад. і так спати. підкорегуйте вітаміни А Б Е.

jalla
28.12.2012, 10:51
ага, і ще. Я би відмовилась від гелів для душу на користь твердого дитячого мила.
Останнім часом тільки таким і користуюсь твердим, дитячим і без запаху, бо то все ще та реакція на різкі запахи мене мурдує.
Губкою не тру, бо груди так болять, що руками ледь можу доторкнутись.
Нині йду в ЖК то б запитала лікарку, але поскільки вона мені останній раз прописала вітамін Е 400 і я ще дурне пачку того випила, а потім мене просвітили що такого дозування вагітним не можна приймати, то зрозуміла, що лікарув дуже "мудра" і може такого нарадити, що ще гірше стане.
З того всього ніяких вітамінів в таблетках зараз не приймаю взагалі, бо тих вітамінів для вагітних, які вона мені прописала ніде по аптеках знайти не можу, а вітамін Е виявляється був не такої дози і тому довіра до лікаря утекла. А враховуючи її "звірський" огляд на кріслі, то взагалі...((
Тре якось вибратися на Батальну до лікарки, якій дійсно довіряю, але то все час, час...:girl_impossible:

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:48 ----------

підкорегуйте вітаміни А Б Е.
Спробую порити нет в чому їх багато і буду "натискати" на ті продукти. Чи все таки спробувати вияснити допустиму для вагітних дозу і почати приймати в таблетках?

tanchyk
28.12.2012, 11:24
Знову ж таки в "Синево".
ПЕрездате в іншій лабораторії. Я завжди усе здаю в Меділайні і дуже задоволена.

HAPPY NATA
28.12.2012, 11:27
Тре якось вибратися на Батальну до лікарки, якій дійсно довіряю, але то все час, час... добре, що маєте таку лікарку. Може хоча б в тел.режимі проконсультуватись "на вже"? А з часом то справа відносна - як вже дійсно "припече", то і час з'являється, і можливість і все решта...
(я чомусь думала, що шкіра на грудях і животі свербить тому, що вони різко збільшуються в об'ємі і шкіра дуже натягується... В мене теж був (і зараз буває) зуд в цих місцях. Неприємно, але можна перетерпіти).

Charmel
28.12.2012, 11:53
Jalla
Швидче за все ви елементарно пересушили шкіру на грудях плюс маєте алергічну реакцію тепер на олійки різні. Я би порадила вам зробити наступне:
1. Відмінити всі оліі, якими мажетесь, оскільки у вас шкіра не поглинає іх вони залишаються на поверхні і викликають свербіж.
2. Гаряча вода теж ваш ворог - мити груди водою кімнатноі температури, без гелів, без мила і т. д. Використовувати іх не частіше 2-3 разів на тиждень.
3. Купити максимально зволожуючий крем ( саме зволожуючий, не для живлення а для зволоження) і використовувати його щоденно після кожного миття.
4. Ну і звичайно пити воду! 10 стаканів по 200 мл щодня.

І вже на 3-4 день прийде покращення! А ще через 3-4 дня шкіра на грудях буде гладенькою такою як завжди:)

Vinnikomachka
28.12.2012, 13:05
В мене таке питання, мене зараз так сушить, воду п*ю як качка і відчуваю що пальці зігнути на руках не можу, починають набрякати (обручку вже зняла), більше набряків не замічаю, чи то може бути від води чи то на останніх місяцях у всіх таке буває?

invisible
28.12.2012, 13:12
А тут вже не так за себе переживаю, як за малятко. Щоб все було добре, щоб той гемоглобін не впливав на розвиток дитинки.... ой.... тому готова потерпіти і закрепи, і решта побічних ефектів....
Закрепи точно перетерпите думаю, головне щоб не було такого як в мене (нудота з блюванням). Бо то ще думаю значно гірше впливає на маля, ніж низький гемоглобін. Ні, я вас не відлякую і не відраджую, просто роздуми вголос :) "Как вспомню, так вздрогну".
До речі. Була сьогодні в лікаря з пологового, знайомилася. В розмові згадала про гемоглобін свій, то він взагалі на те уваги особливої не звернув і просто сказав "яблука їжте". Ну але в мене 97, а у вас 84, то може дійсно трохи низькуватий. Хоча це логічно і значного падіння у вас в принципі не відбулося, якщо у вас до вагітності він був 95, а тут кров розріджується, маля бере поживні речовини.

---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ----------

В мене таке питання, мене зараз так сушить, воду п*ю як качка і відчуваю що пальці зігнути на руках не можу, починають набрякати (обручку вже зняла), більше набряків не замічаю, чи то може бути від води чи то на останніх місяцях у всіх таке буває?
Фізіологічні набряки на останніх місяцях бувають (тому радять усе таки добової норми рідини не перевищувати, бо велике навантаження на нирки). Головне, щоб не було високого тиску і білку в сечі. Мені теж періодично починає обручка тиснути, але так ще набряків не відчуваю. А сушить мене також, але постійно по ночах чомусь.

Mammy
28.12.2012, 14:28
sanches, тільки не спішіть приймати рішення про аборт!!! Це ж Ваше малятко, а аналізи можуть бути хибними!!! І не слухайте родичів, моліться, щоб Бог дав Вам мудрості, хорошого лікаря і здоров"я малятку... Тримайтесь!!!

jalla
28.12.2012, 14:47
Ну, що ж, пришкандибала я з ЖК.
Як результат маю поганий аналіз сечі і мазка- збільшена кількість лейкоцитів. Лікарка прописала Афлазан, або Нефрокеа. Я давніше запідозрювала що там щось не те через печіння при сечовипусканні. Але я вирішила нічого не купувати, спершу не проконсультувавшись з іншим лікарем, чи принаймі не прочитавши інсрукцію в неті, а то інколи таке поназначають...
Тому планую пити прописаний препарат, але в половину дози, а інтенсивно збльшу кількість продуктів, фруктів та соків, які підвищують рівень гемоглобіну.
Коли в мене під час першої вагітності впав гемоглобін дуже допомогло його підняти без медикаментів яблуко натикане цвяшками.)))) Купуєте 10 шт. цвяхів, гарно миєте, сушите, берете яблуко, тикаєте в нього цвяхи і нехай постоїть так ніч. На ранок цвяшки витягуєте, в тих місцях, де вони були будуь такі собі почорніння, але на смак то не впливає і з"їдаєте те яблучко.:)
Ну, окрім того варене теляче м"яско їла щодня по кусочку. Ну і решти набір продуктів, які піднімають гемоглобін ви напевно знаєте.)

---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ----------

термін тільки 10-тий акушерський тиждень...
А чому вас відправляли здавати на ТОРЧ? Здається то не є обов"язковим аналізом.
Ви собі уявіть скільки дівчат того не здають і нічого не знають про якісь там надто складні віруси і т.п і при тому народжують здорових діток.
Думаю в такому випадку направду вартує здати скринінг і зробити УЗД.
Добре радять дівчата. Відкиньте всі думки родичів, знайомих і т.п. Слухайте своє серце, думайте тільки своєю головою. Вам направду зараз потрібна консультація толкового спеціаліста. Лікарі інколи дуже люблять залякувати. І думка одного може нічого не означати. Тим більше ТОРЧ напевно вартує перездати на всяк випадок.
Я вам бажаю щоб все було добре.

buhgaltersha
28.12.2012, 21:24
Страшенно чешуться груди, а соски, то просто завал. Бачу вже шкіра збирається тріскати. Дурдом!
В мене груди повний аут - виросли на 2 розміри і ростуть далі, з*явились перші розтяжки, пробувала кремом дитячим мазати - прищики поповзли, передумала. І то тепер постійно - то якісь прищики, то плями, та і болять постійно. Кошмар

daisygirl
28.12.2012, 22:07
В мене груди повний аут - виросли на 2 розміри і ростуть далі, з*явились перші розтяжки, пробувала кремом дитячим мазати - прищики поповзли, передумала. І то тепер постійно - то якісь прищики, то плями, та і болять постійно. Кошмар
Купіть собі крем Чікко мама для грудей (в Антошці продається, десь 90 грн коштує), і мажте двічі на день + завжди старайтесь носити білизну для вагітних і спати в ній, якщо геть не зручно, то топ візьміть, він підтримує. Груди треба берегти ))))

Iablinska
28.12.2012, 23:26
Ну от, була я на УЗД - сказали, що все добре з серцем і з усім іншим, що дитина розвивається добре. І ще хочу похвалитись, що зробили мені ЗD фото, правда, малюк закрив одне око ручкою, але все одно видно добре. Підборіддя точно чоловікове, а ось губи швидше мої :)
Glasses, а як ваше УЗД?

Gavil
29.12.2012, 00:25
яблуко натикане цвяшками.))))
ого, нічогенький такий рецептик) я трішки шокована звичайно, але цікава пропозиція!!! Я то все чоловік жартує, що принесе мені з роботи арматуру, щоб гризла))) дякую за альтернативу!:girl_claping:

Тетянка
29.12.2012, 00:56
Була сьогодні в лікаря з пологового, знайомилас
І я сьогодні те саме робила, а ще, надіюсь, що в останній раз, ходила в ЖК - мені "забули" подописувати деякі аналізи, які я здавала, та й взагалі, моя дільнича дуже багато чого забула - то сьогодні строчила й строчила...Тиск 90 на 60, норма :)). Взагалі моя дільнича сьогодні була сама доброта - й мила, й привітна...Чи то в неї вже передноворічний настрій, чи що..Бо зазвичай вона все десь в хмарах літала й ніц не розказувала.
Я нарешті купила конверт на овчинці Womar, рада-прерада! А то мене це питання муляло - мало що, а ми без конвертика ще...Потім чоловік купить в поспіху не те що треба, не тої фірми й кольору...Ще матрасик залишився, й ніби все є...
Ви собі уявіть скільки дівчат того не здають і нічого не знають про якісь там надто складні віруси і т.п і при тому народжують здорових діток.
Я не здавала тих аналізів ні перший раз, ні зараз, на рівень ХГЛ і що там ще модно здавати в приватних клініках - так само. Причина єдина була...На все Божа воля. Тим більше в усіх аналізах ймовірні похибки й купа чинників, які можуть викривити результат. Воно мені тре, ті лишні переживання?

сніжна
29.12.2012, 01:05
в мене виявився значно завищений показник Парвовірусу В19 (в 10 разів).
а які антитіла виявлені? Адже якщо це антитіла ДЖі, то вони є у більш ніж половини жінок репродуктивного віку ( цей вірус - інфекційна еритема,найчастіше "заводиться" ще у дитячому віці). Крім того, якщо це не превинне зараження ( не антитіла М), то інфекція матері дуже рідко впливає на вагітність та плід.(" по современным представлениям, риск для плода при инфицировании матери . парвовирусом низок.). Ви зараз маєте пройти потрійний тест,плюс УЗД, ну і для цілковитого заспокоєння- контрольний аналіз вже одного АФП в 16-18 тижнів. Але ж поки немає ніяких підстав для переривання вагітності.Ну і ще так- для інформації: Инфекция B 19 V не является причиной для прерывания беременности, так как этот вирус не оказывает тератогенного действия

buhgaltersha
29.12.2012, 07:04
Я не здавала тих аналізів ні перший раз, ні зараз...
Причина єдина була...На все Божа воля. Тим більше в усіх аналізах ймовірні похибки й купа чинників, які можуть викривити результат. Воно мені тре, ті лишні переживання?
Через те і ми з чоловіком вирішили здавати лише те, що є обов*язковим, і що здавали ще наші мами

glasses
29.12.2012, 08:57
а які антитіла виявлені? Адже якщо це антитіла ДЖі, то вони є у більш ніж половини жінок репродуктивного віку ( цей вірус - інфекційна еритема,найчастіше "заводиться" ще у дитячому віці). Крім того, якщо це не превинне зараження ( не антитіла М), то інфекція матері дуже рідко впливає на вагітність та плід.(" по современным представлениям, риск для плода при инфицировании матери . парвовирусом низок.). Ви зараз маєте пройти потрійний тест,плюс УЗД, ну і для цілковитого заспокоєння- контрольний аналіз вже одного АФП в 16-18 тижнів. Але ж поки немає ніяких підстав для переривання вагітності.Ну і ще так- для інформації: Инфекция B 19 V не является причиной для прерывания беременности, так как этот вирус не оказывает тератогенного действия
В мене була аналогічна ситуація з ТОРЧами, одна мудра лікарка змушувала мене 2 місяці колотися антибіотиками, пити антибіотики і чоловік теж. Ми так лікували антитіла до ТОРЧІв, як виявилось всім цим я перехворіла вже давним-давно. Потім мені це сказали 3 лікаря. Може Ви попали на таку теж розумну?То при тому, що я прийшла до Г, з питань планування. Тепер обходжу ту сторону 10ми дорогами.

ого, нічогенький такий рецептик) я трішки шокована звичайно, але цікава пропозиція!!!
Я от теж прочитала і думала - це прікол чи насправді таке?!

Glasses, а як ваше УЗД?
Дякуємо, в нас теж все добре. Плацента зараз на 4.4, піднялась
, бо на 20 була дуже низько. Казала лікарка, що добре, хоча норма вважається від 7. Щодо ваги - малюк важить 1400. І ще в мене відносне маловіддя, але казала з тим нічого не поробиш, води оновлюються що 3 дні, тому за то не варто переживати, а я ще була трохи води мало пила. Все решта в нормі. А ну і ПДП нам поставили не на 26 лютого, а на 3 березня.

jalla
29.12.2012, 09:09
Я от теж прочитала і думала - це прікол чи насправді таке?!
Так, я отак взяла і поприкалувалась, най вагітна жінка си жує.):girl_haha:))))))
Та чому прикол? Хіба мій допис схожий на прикол? Просто написала що мені допомоло, а робити так, чи не робити, чи піднімати гемоглобін модними медикаментами справа кожної вагітної.)
Вже мовчу.:shutup:) Якщо то так дивно- просто не беріть до уваги.
Ну, і щоб для тоності що не сама таке придумала, ще й прикалуюсь над дівчатами- мені таке порадила лікарка з пологового, яка теж не була прихильником таблеток. Таким способом ще колись під час вагітності піднімала гемоглобін моя мама...

Хочу запитати, отой скринінг, чи як там його, який роблять в 12 тижнів зараз не є обов"язковим? Бо мені лікарка навіть не натякнула при відвідуванні. Ну, я правда втішилась, що не натякнула, бо і так відмовлялася б. І все ж, при першій вагвтності мені ще на самому початку нагадували щоб часом не забула здавати, а тут просто сказала прийти через місяць і все. Хіба ще згадає і подзвонить.))

JuicyFruit
29.12.2012, 11:02
Хочу запитати, отой скринінг, чи як там його, який роблять в 12 тижнів зараз не є обов"язковим? Бо мені лікарка навіть не натякнула при відвідуванні.
Я не здавала подвійний аналіз (здається так він називається). Лікарка сказала, що так як в мене є результати аналізу ХГЧ в динаміці, то його не потрібно.Хоча на трійний на 17 тижні відправила.

Fistawka
29.12.2012, 11:08
Хочу запитати, отой скринінг, чи як там його, який роблять в 12 тижнів зараз не є обов"язковим?
Нєа, не є обов`язковим. Моя тільки запитала мене чи буду я здавати (питала правда за другий, бо коли я прийшла то подвійний здавати вже було б трохи запізно). Я відповіла, що ні. То вона лише спитала чому. Зовсім не нав`язувала, що приємно. Лише сказала, що якщо надумаю здавати, то щоб сказала.

Vinnikomachka
29.12.2012, 11:39
Так, я отак взяла і поприкалувалась, най вагітна жінка си жує.)))))))
Та чому прикол? Хіба мій допис схожий на прикол? Просто написала що мені допомоло, а робити так, чи не робити, чи піднімати гемоглобін модними медикаментами справа кожної вагітної.)
Вже мовчу.) Якщо то так дивно- просто не беріть до уваги. jalla не ображайтеся, кожен по різному сприймає такий собі їжачок, в мого чоловіка очі на лоба полізли, але цвяхи обіцяв ввечері принести, мені кольорово що їсти, аби тільки гемоглобін підняти. Так що дякую за рецепт, чесно!!!

jalla
29.12.2012, 11:58
jalla не ображайтеся, кожен по різному сприймає такий собі їжачок
Ні, я зовсім не ображаюсь,:) просто так старанно все виклала, а тут подумали, що я прикалуюсь. То трохи не тойво. Хіба нормальна, адекватна людина може сидіти тут і прикалуватись в такій формі. Ну, якби я порадила їсти цвяхи, тоді вже напевно інакше...))
Просто лікарям легше прописати залізо в таблетках, аніж скористатися якимось іншим методом його добути для організму.
Мій чоловік тоже сміявся з того їжачка, навіть тепер питає коли я буду яблуко з цвяхами їсти, а я йому що поки нема потреби.)))

Лідочка
29.12.2012, 12:01
Дівчата, їжте сочевицю і буде вам гемоглобін.

jalla
29.12.2012, 12:07
їжте сочевицю і буде вам гемоглобін.
Ого, а що то таке? Фасоля- то не то?
Мене чогось страшенно "пробиває" на фасолю. Фасоля варена, фасоля тушкована, сьогодні фасолева зупа.)

Лідочка
29.12.2012, 12:09
То подібне до гороху. Десь на попередніх сторінках я писала про неї. Більше заліза немає напевнор ні в чому.

Plenilunio
29.12.2012, 12:17
їжте сочевицю і буде вам гемоглобін.
Ги! А у мене прікол вийшов з тою сочевицею :girl_crazy: Якраз за порадою вирішила трохи її погамати. Купили, відварили і тут.... Моїм бабонькам привиділись (вибачте) червячки у відвареній сочевиці :girl_haha: Ну от під час промивки і варення ніц не було а тут появились! Було прийняте "спільне" рішення більше її не купувати і не варити. Ну але добре що в мене і так гемоглобін зараз ттт нормальний:girl_wink:

Gavil
29.12.2012, 13:00
Та чому прикол? Хіба мій допис схожий на прикол?у жодному випадку не хтіла Вас образити! Навпаки вдячна за цей рецепт! Пишу сюди аби отримати пораду, а не над кимось глузувати. А рецептики бувають різними. Просто про яблучка і цвяшки ще ніколи не чула. Думаю, коли ви про нього вперше почули, теж здивувались. Я вам дякую і обов"язково спробую!!! І переконана ще іншим рекомендуватиму! Тому не мовчіть, а діліться корисною інформацією!!!

jalla
29.12.2012, 13:38
Тому не мовчіть, а діліться корисною інформацією!!!
Так і роблю.:)
Було прийняте "спільне" рішення більше її не купувати і не варити.
А може то якісь такі відростки в самих зернах?:unknown:
Я вже чоловіка спровадила на базар за тою сочевицею, бо за бобовими всякими в мене ломка- не то слово. Але бабки такого не продавали. Але я мушу її знайти, "загорілася" не на жарт,)) може де по супермаркетах пошукати?

Plenilunio
29.12.2012, 13:41
може то якісь такі відростки в самих зернах?
Точно не знаю, мені особисто здалось що то так ніби оболонка поскручувалась (червячків я там зовсім не бачила :girl_smile:

може де по супермаркетах пошукати?
Ми в маркеті і купували: є запакована а є на розсип.

invisible
29.12.2012, 14:27
Дівчата, їжте сочевицю і буде вам гемоглобін.
Уви, мені щось не дуже допомагає :( Зрештою, як і печінка-язик-яблука-гранати-буряк-гречка. Треба ще того "їжачка" собі теж зробити:)
jalla, а цвяхи щоразу одні й ті самі можна використовувати??

glasses
29.12.2012, 15:42
у жодному випадку не хтіла Вас образити!
Це я так розумію було адресовано мені, а не Вам:-)
Я також не з метою образи, перепитала, ну я ся тяжко вибачею, але чую про це вперше, тому і питаю. Тут писали про все, а про цвяхи ще не було, тому я і подумала може це жарт. І сьогодні вранці просто вирішила перепитати, в мене як тут вже писали "прегнент брейн" і дуже тяжко доходить. Тому сорі:-)

jalla
29.12.2012, 16:05
jalla, а цвяхи щоразу одні й ті самі можна використовувати??
Так, звичайно. Я саме так робила мила, сушила і до наступного разу. Мені таким чином вдалось підняти гемоглобін за 5 днів, тому довго я з тим "їжачком" не бавилась.) Але в мене показник був не катастрофічний, шкода не пам"ятаю в цифрах.

Це я так розумію було адресовано мені, а не Вам:-)
Та, йой, дівчатка, нікому нічого не адресовано. Просто уточнила, що це не прикол і я з таким би ніколи не жартувала та й усе.:)
ну я ся тяжко вибачею
Давайте най вже буде все.:) Я написала не для того, щоб хтось вибачався, ше й "тяжо", чесно. То був мій досвід підняття гемоглобіну при першій вагітності і то був не прикол, вже все пояснила, всі ніби зрозуміли. Давате на цьому поставим крапочку. Більше вибачень не приймаю, бо то нема за що вибачатись.:)

Gavil
29.12.2012, 16:11
Уви, мені щось не дуже допомагає А можливо вам необхідно звернутися до гематолога? Я так зробила. Бо мені також не допомагають лише продукти підняти гемоглобін. Але у моєму випадку низький гемоглобін будв все життя, не вище 97, але з таким показником я завжди себе чудово почувала! Під час вагітності показник впав до 84. І хоча почуваю себе добре, однак зважаючи, що у мене тепер ще хтось живе пішла до гематолога. Аби виявити причину, чому такий низький рівень того гемоглобіну. Як пояснив лікар причин буває дуже багато. Я здала декілька аналізів і дізналися, що залізо у моїй крові просто не затримується, а йде кудись собі далі:girl_nea: Тому, щоб його затримати в своїй крові необхідно не лише багато їсти продуктів із величезною кількістю заліза, але й таблетки:girl_cray: Але, як вже писала, я прийматиму ліки лише половину дози від прописаної лікарем, але посилю прийом продуктів. До гранату, яблук печених, печінки, телятини, гречки, і т.п. додам тепер і сочевицюь і яблучка з цвяшками. Пробуватиму так.

Plenilunio
29.12.2012, 17:02
Сьогодні таке враження що живіт просто лусне! І великий - отже місця мало би вистачати... Але куди там! Вочевидь, ми ще сильно виростем. Стає тяжко то все носити

Iablinska
29.12.2012, 17:36
Так часто тут на форумі піднімається питання гемоглубіну, що мені стало цікаво, як часто ви здаєте аналізи на гемоглубін? Бо я здавала кров один єдиний раз, в 6 чи 7 тижнів, коли перший раз прийшла до лікаря. Більше нічого не здавала, який в мене гемоглубін поняття не маю. При візитах до лікаря мене тільки питають, чи не маю я головокружінь, слабкості і чи нема туману в очах (не знаю, як то точно перекласти), і перевіряють сечу на ацетон (робить то при мені медсестра). Тепер в пятницю маю йти здавати повторно тест на глюкозу тьохгодинний, то може заодно і на гемоглубін здам, якщо напишуть, але поки не в курсі.

---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------

А про метод їжачка з яблука я в курсі - ще в дитинстві мені таке тато робив :) А тепер от прочитала рецепт від Jalla і згадала :)

Vinnikomachka
29.12.2012, 18:39
Сьогодні таке враження що живіт просто лусне!
ага, таке саме, причому з правого боку, я при сонці подивилась такі рожтяжки з правого боку, караул, мастилась-мастилась, але наразі помогло тільки з лівого боку, бо дитина випирається на правий бік ;) так би сіла і чухалась-чухалась, а наразі сиджу і гладяю пуз))

Gavil
29.12.2012, 19:06
як часто ви здаєте аналізи на гемоглубін?
я здаю часто, певно щомісяця, бо у мене все життя з ним проблеми. Відповідно потрібно постійно контролювати його рівень. А якщо ви навіть не знаєте показника свого, і ваша лікар не просить здавати цей аналіз, значить у вас все добре!!! А от для мене є дивиною трьохгодинні тести на глюкозу, аналіз на ацетон в сечі. А може просто у мені ще час не прийшов (23 тиждень вагітності).

glasses
29.12.2012, 19:20
як часто ви здаєте аналізи на гемоглубін?
Здавала в 12 тижнів і вже при відкритті лікарняного.

invisible
29.12.2012, 22:17
А можливо вам необхідно звернутися до гематолога? Я так зробила. Бо мені також не допомагають лише продукти підняти гемоглобін. Але у моєму випадку низький гемоглобін будв все життя, не вище 97, але з таким показником я завжди себе чудово почувала! Під час вагітності показник впав до 84. І хоча почуваю себе добре, однак зважаючи, що у мене тепер ще хтось живе пішла до гематолога.
Я щось навіть про такого спеціаліста не чула. :girl_blush2: Дякую, буду дивитися, як далі триматиметься показник. Накупила собі трішки гематогену, ще попробую "залізного їжачка". Усе ж таки 97 то не є поки що критично, ще й на такому великому терміні, і почуваю себе теж добре.

Так часто тут на форумі піднімається питання гемоглубіну, що мені стало цікаво, як часто ви здаєте аналізи на гемоглубін? Бо я здавала кров один єдиний раз, в 6 чи 7 тижнів, коли перший раз прийшла до лікаря.
Я здавала десь певно разів 4 вже, і маю знов у січні здавати. Це тому, що в мене показники не дуже. А певно якщо все ок, то так часто не заставляють здавати. Хоча ще залежить від поліклініки. У мене подруга в своїй ЖК щодватижня здає загальний аналіз крові і сечі.

А от для мене є дивиною трьохгодинні тести на глюкозу, аналіз на ацетон в сечі. А може просто у мені ще час не прийшов (23 тиждень вагітності).
Тест толерантності вам імовірно ще призначать (у нас він двогодинний), я робила його десь в 26-27 тижнів. А щодо аналізу на ацетон, то певно мається на увазі звичайний аналіз сечі, ви його по-любому здаєте напевно.

Iablinska
29.12.2012, 22:33
Тест толерантності вам імовірно ще призначать (у нас він двогодинний), я робила його десь в 26-27 тижнів. А щодо аналізу на ацетон, то певно мається на увазі звичайний аналіз сечі, ви його по-любому здаєте напевно
Тест толерантності зазвичай тут роблять годинний (здаєш сечу і кров натще, тоді п"єш глюкозу, а через годину ще раз сеча і кров), але в мене він був не дуже, тому я здавала трьохгодинний... тобто 4 рази, щогодини здавала кров і сечу (перший раз натще). То було на 10 тижні, тепер буду повторно трьохгодинний здавати через то, що самий перший тест був не альо. А стосовно ацетону - то я не знаю, як по нашому... я як приходжу до лікаря, то мені дівчата, що працюють в офісі вручають баночку стерильну, і до того, як мене покличуть в кабінет я повинна ту баночку наповнити. В кабінеті мене медсестра важить, записує скарги, міряє тиск, тоді в ту баночку запихає паперову смужку, звіряє колір смужки з своєю таблицею і усьо виливає.
А мене цікавило про гемоглобін тому, що свекруха часто цікавиться, чи в мене добрий (бо мала з тим проблеми перед вагітністю), а я не знаю навіть, чи здавала :)

Plenilunio
29.12.2012, 22:36
а я не знаю навіть, чи здавала
Рівень гемоглобіну видно при здачі загального аналізу крові :girl_smile:

sanches
29.12.2012, 23:21
Дівчата, дякую всім за підтримку!
Сьогодні були у лікаря (пішла з мамою). Лікар - просто клад, надихнула мене і найголовніше - заспокоїла маму мою. Тепер якось спокійніше.
А ще вона нам зробила УЗД. А там... двоє!! І один (чи одна?) мені навіть ручкою помахав...:girl_in_dreams:

Plenilunio
29.12.2012, 23:32
Лікар - просто клад, надихнула мене і найголовніше - заспокоїла маму мою
Правильно! Толковий видно лікар попався!!!
Рада що Вас и Вашу маму заспокоїли. І тепер залишиться чекати появи :d25:
А там... двоє!!
То тааак класно!!! якщо чесно, я сама сподівалася на двох :girl_wink:

Brenda
30.12.2012, 10:41
Sanches, це ж просто чудовоооо!!!! Бажаю, щоб надалі все у Вас було гарно:) то що мама тепер каже?

---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

Дівчата, в мене тепер такі переживання починаються: як ми будемо жити у Львові в нашій квартирі, бо вона дуже маленька в нас:( чи буде достатньо місця, чи будуть адекватні сусіди... Мені кожну ніч сниться якийсь сон про квартиру нашу... Тепер починаю жаліти, що треба було іі продати, дозбирати гроші і купити більшу... Короче, каша в голові:( може, то якийсь "синдром гніздування" в мене? Ні в кого такого нема?

jalla
30.12.2012, 11:35
може, то якийсь "синдром гніздування" в мене? Ні в кого такого нема?
В мене є. Але наша квартира до того ж що маленька, ще й зйомна. Так що у вас, якщо є своє гніздечко- то сприймайте за щастя. А продати, докласти і купити щось краще по можливості встигнете завжди. Ми з малим 4 рази переїжджали- спочатку була спроба жити у свекрухи (вже друга за подружнє життя), потім квартира мацюпінька, переїхали, коли Святикові 7 міс. було (то навіть квартирою назвати важко, не буду вдаватися в подробиці, бо визву зараз тут масу здивуванна, але тікали будь-куди, бо життя перетворилось на повний кошмар.)), потім малому 1,2 року, ми знову переїжджаємо, жили там не повний рік і цієї весни, коли синочкові було 2 рочки, знов переїхали. Тепер я розумію що і тут ми четверо помістимся трудно, але дальше тупік, можливості орендувати щось краще нема, про те щоб щось купити навіть... ну, думаю зрозуміло. Так що мусить бути як є. Починаю вірити в диво.:girl_in_dreams:

---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

А ще вона нам зробила УЗД. А там... двоє!! І один (чи одна?) мені навіть ручкою помахав...
Я так рада за вас.
Ще якось навіть нині вранці прокинулась і згадала вашу історію. Думаю, хоч би ви щось відписали про її продовження, а тут таке... Вітаю, ростіть здорові.
Але то ті лікарі.:girl_impossible: Позалякують майбутню маму. Ех...

Mammy
30.12.2012, 15:17
можливості орендувати щось краще нема, про те щоб щось купити навіть... ну, думаю зрозуміло. Так що мусить бути як є. Починаю вірити в диво.
І в нас щось схоже - зйомна кімната в гуртожитку+2 малят ))) І все - супер!!! Не переживайте))

jalla
30.12.2012, 15:32
І в нас щось схоже - зйомна кімната в гуртожитку+2 малят ))) І все - супер!!! Не переживайте))
Ви молодці.:) Ми до того жили в гуртожитку, там і місця більше було, але нажили 10 місяців і не витримали гіркої долі. Тут все дуже багато залежить від сусідів і від господаря (господині) звичайно. Тепер вирішили, що краще най буде місця мало і ніяких спільних умов.:) Але як то має бути далі, не знаю...
Хочу свою квартиру. Особливо мене це муляє з настанням другої вагітності.

Mammy
30.12.2012, 16:26
Хочу свою квартиру. Особливо мене це муляє з настанням другої вагітності
Ой(( В мене довший час "з настанням другої вагітності" теж таке було... Я теж дуууже хочу, але вже заспокоїлась і навіть про це не думаю...

Iablinska
30.12.2012, 16:39
Дівчата, в мене тепер такі переживання починаються: як ми будемо жити у Львові в нашій квартирі, бо вона дуже маленька в нас чи буде достатньо місця, чи будуть адекватні сусіди...
В мене це з самого початку. Живемо на зйомній маленькій квартирці. Для двох місця вистачає... але от вже де покласти дитяче ліжко в спальні, я не знаю. Уже пересували меблі, деякі прийшлось міняти на менші (стіл, комод) як добре що є ІКЕА з її функціональними меблями :) Але, надіюсь, якось помістимось :) Бо знімати щось краще поки що можливості нема (на одну зарплату тут дуже важко) :(
Я вчора ввечері мала халепу з болем в животі. Боліло дуже сильно в правому боці, біля тазової кістки, не могла доторкнутись. Коли рухалась - боліло, коли лежала в певній позі, то не боліло. Вот не знаю що це було. Це вже не перший раз, лікар на то не звертає уваги, вже говорила. І зараз, як ходжу, то трохи відчуваю в тому місці легенький біль. Чи може то бути кишечник?

Brenda
30.12.2012, 20:17
Чи може то бути кишечник?
А там не апендецит часом?
Це також спокійно може бути кишечник, в мене є такі болі, але зліва знизу десь посередині між пупцем і тазовою кісткою...
А, може, Ви спали в якійсь незручній позі і Вас болить там час від часу? А спортом ніяким займатись не можна? Ви здається казали, що у Вас high risk pregnancy Бо, може, якщо то болить якийсь м*яз, то його можна трохи порозминати тим самим фітболом...

jalla
30.12.2012, 21:15
Я теж дуууже хочу, але вже заспокоїлась і навіть про це не думаю...
То точно треба не думати. Бо від тих чорних дум легше точно не стане і квартирка власна, простора не пришкандибає. Я інколи собі просто малюю в нашій уяві майбутнє з гарною хатою (такою про яку я мрію)), машиною за кермом якої обов"язково їжджу я :) і двоє діток шкільного віку. І то якось так допомагає повірити в те, що до того часу так і буде, що словами передати не можу.:girl_in_dreams:

Дівчатка, може в когось таке було, все забуваю запитати, що по УЗД виглядає, ніби дитинка на тиждень старша. Ну, тобто я робила УЗД в 10 тижнів, а УЗД показало, що 11. Я якось на то уваги не звернула, але от в п"ятницю лікарка з ЖК мені на це наголосила.
В мене з першою вагітністю ставили ЗВУР, тобто розвиток дитини відставав на 2-3 тижні і я довго лежала в патології, але це нічого не міняло. Перед пологами УЗД показало масу плоду 2,600, а Святослав народився тої ж ночі з вагою 3,400,тому я в такі речі не дуже вірю. Але коли розвиток іде тиждень в перед, то що?

Лідочка
30.12.2012, 21:17
Але коли розвиток іде тиждень в перед, то що?
То нічо, то добре:) Може просто була рання овуляція, напр. на 7-8 д.ц. Чи це виключається?

jalla
30.12.2012, 21:21
Вот не знаю що це було. Це вже не перший раз, лікар на то не звертає уваги, вже говорила.
Ви знаєте, в мене теж щось схоже було при першій вагітності, отак просто хапало і не відпускало деякий час. Таке було з якогось там боку в животі і в низу в нозі. Лікарка казала, що це якби, як колись бабця казала корчі лапають і таке в вагітних буває.
Та і кишечник то також може бути, думаю не варто хвилюватися, якщо з рештою і з вами і з дитинкою все гаразд.

---------- Додано в 22:21 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

То нічо, то добре Може просто була рання овуляція, напр. на 7-8 д.ц. Чи це виключається?
Та я поняття не маю. Того місяця я якраз абсолютно за нічим не слідкувала, не визначала, бо не планувала вагітності аж ніяк. Але то був якраз момент сильних нервів, тому все може бути, що О пройшла не так як завжди, хоч особисто я тоді не відчувала її ніяк, ні за слизом, ні за іншими показниками і вирішила в кінці місяця, що затримка через те, що то був аноуволяторний цикл.))))

Iablinska
30.12.2012, 21:25
А там не апендецит часом?
Вчора читала про апендицит і його ознаки, то в мене не такі симптоми. Спортом ніби можна займатись, але дуже обережно. В принципі, мені нічого не забороняли, все дозволено, але я повинна постійно бути "на чеку" і прислухатись до себе. Але найчастіше біль з"являється якраз після фізичного навантаження - вчора зробила прання, закупи на тиждень і трохи покрутилась на кухні, і от після цього всього мене і хапнуло. Або було таке після того, як я спробувала йти так само швидко, як чоловік, а не плентатись помало ззаду. Я якось і не подумала, що то може бути м"яз, а то, можливо, і воно. моє дітьо в основному справа лежить, і копається більше справа, і, навіть, живіт візуально з правого боку більший

jalla
30.12.2012, 21:28
закупи на тиждень
Ну, ви даєте, то скільки ж ви тягнули? Я такі речі довіряю чоловікові, або як приходиться іти самій на базар, чи в магазин беру по мінімуму. Краще напевно лишній раз перейтися. Бережіть себе трохи.)

Iablinska
30.12.2012, 21:32
Ну, ви даєте, то скільки ж ви тягнули? Я такі речі довіряю чоловікові, або як приходиться іти самій на базар, чи в магазин беру по мінімуму. Краще напевно лишній раз перейтися. Бережіть себе трохи.)
Ні, я не тягала того всього, я з чоловіком закупи робила.... але поки облазили цілий магазин, то замучена була добряче. Я себе бережу, важкого не ношу, на то в хаті є груба чоловіча сила :)

Mammy
30.12.2012, 22:53
А ми вчора з чоловіком їздили домовлятись з лікарем :) Домовились, а от наше маленьке чудо умудрилось перевернутись... горизонтально! Лежала ніжками вниз. а тепер поперек! І що робити? Просто чекати? А буває таке, що дітки так і залишаються?

Brenda
30.12.2012, 22:56
Дівчатка, а хто завтра буде пити шампанське і скільки можна його під час вагітності?

WildWind
30.12.2012, 23:04
Дівчатка, може в когось таке було, все забуваю запитати, що по УЗД виглядає, ніби дитинка на тиждень старша. Ну, тобто я робила УЗД в 10 тижнів, а УЗД показало, що 11. Я якось на то уваги не звернула, але от в п"ятницю лікарка з ЖК мені на це наголосила.
В мене з першою вагітністю ставили ЗВУР, тобто розвиток дитини відставав на 2-3 тижні і я довго лежала в патології, але це нічого не міняло. Перед пологами УЗД показало масу плоду 2,600, а Святослав народився тої ж ночі з вагою 3,400,тому я в такі речі не дуже вірю. Але коли розвиток іде тиждень в перед, то що?
В мене було, спершу на тиждень-два старший виглядав, потім на другому УЗД сказали що щось там замало, тобто менший, потім дату поступово все ближче підсували, бо знову випереджав у розвитку, особливо голівка. Але народився в кінці 41 тижня (на 1 день пізніше першої дати ПДП по УЗД). Причому з вагою, яку за місяць до пологів на УЗД поставили, тобто виходить що він за місяць нічого не набрав. Я важилась протягом місяця, і моя вага не мінялась, тому цілком імовірно мабуть... Правда голівку мав велику. Мав довгезні нігті та вже добре довге волоссячко.

Iablinska
30.12.2012, 23:06
Дівчатка, а хто завтра буде пити шампанське і скільки можна його під час вагітності?
Теж цікавить це питання. Спочатку не планувала пити, а потім подумала, що, мабуть, захочу. Але чи не нашкодить то нам...

Gavil
30.12.2012, 23:46
Але чи не нашкодить то нам... думаю символічно один келих можна випити. Взагалі планую сухе вино, я його попиваю по-трішечки. Бокал на вечір розтягую, коли буваю десь на забавах. Так і завтра. Думаю головне, щоб те шампанське чи вино було якісним, а не порошковим!!!

jalla
31.12.2012, 00:07
І що робити? Просто чекати? А буває таке, що дітки так і залишаються?
Я знаю ніби є якісь вправи, але мій малий тоже десь за місяць до пологів таке був учудив. Так смішно трохи, з ліва намацувала маленьку голівоньку, а в правий бік ногами товк. Але до пологів він файненько став собі головою в низ, так що не хвилюйтеся.))

---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 01:03 ----------

А я така порЄдна) під час першої вагітності за спирте забула взагалі, а тепер хочу пива страшенно. Нині в чоловіка трошки вкрала. Ооо, яка то благодать.)))
Завтра шампанського пити не буду, бо просто його не люблю, а от пивка для ривка хильнула б якихось 50-100 грам.
Насваріть мене.:)

Iablinska
31.12.2012, 01:02
А я така порЄдна) під час першої вагітності за спирте забула взагалі
От і я так... одного разу в гостях запропонували вина, то я погодилась. Випила рівно ковток, більше не полізло... то щось в мене як психологічний бар"єр якийсь - ніззя і усьо. А завтра, при святі, може вип"ю трошки шампанського, бо його я люблю більше ніж вино :)

---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

Ще хочу похвалитись тим, що купила сьогодні diaper bag (довго думала, як то сказати українською, але не придумала) ось така в мене сумочка http://www.amazon.com/Skip-Hop-Jonathan-Adler-Diaper/dp/B005PNHCN0/ref=sr_1_2?s=baby-products&ie=UTF8&qid=1356908270&sr=1-2&keywords=skip+hop+diaper+bag+sale колір - Chevron Blue Довольна як слон, бо сумка дуже подобається, а ще і купила зі знижкою 50%. Чоловік сказав, що підгузники, серветки, креми, запасний одяг та ін. можна кинути в візок, або в свою звичайну сумку, але я так хотіла саме спеціальну торбу, і саме цю, що йому прийшлось заплатити за неї :)

Vinnikomachka
31.12.2012, 15:44
Я буду пити шампанське "Івасик-Телесик", побачила в магазині і не могла втриматися щоб не купити, по складу - ніби нормальне, без консервінтів, а так на спиртне - щось не сильно тягне. Спина мене болить, ой так болить, що готую святковий стіл і кожних 15 хвилин йду трохи прилягати, хочеться полежати на спині, але малюк штовхає, мабуть йому не комфортно.

Mammy
31.12.2012, 15:53
Я знаю ніби є якісь вправи,
Сказала лікар в ПБ, що вправи є для перевертання з попки на голівку, а так... просто чекати :)
Подивилась я на свою кімнатку, і зрозуміла, що цілий тжд. її чистила, прибирала... Цікаво, то просто перед НР, чи гніздування починається?:girl_crazy:

daisygirl
31.12.2012, 16:58
Спина мене болить, ой так болить, що готую святковий стіл і кожних 15 хвилин йду трохи прилягати, хочеться полежати на спині, але малюк штовхає, мабуть йому не комфортно.
От і в мене несамовито болить, ні лежати, ні сидіти вже не можу. :girl_in_dreams:
Не люблю ті всі свята через вічні приготування їжі. :girl_sad:

Iablinska
31.12.2012, 17:22
Спина мене болить, ой так болить, що готую святковий стіл і кожних 15 хвилин йду трохи прилягати, хочеться полежати на спині, але малюк штовхає, мабуть йому не комфортно.

Не люблю ті всі свята через вічні приготування їжі.
В мене приготування святкових столів закінчилось зразу після того, як я побачила полосатий тест. Минулого тижня вирішили покликати родичів на вечерю, нічого особливого не робила, чоловік допомагав, але вимучена була дуже. Так само як Vinnikomachka щокількахвилин прилягала, тільки все одно і спина боліла, і ноги. Після цього експерименту я чоловіку сказала, що якщо він хоче гостей кликати, то він і сам буде все готувати, а я помагатиму, якщо зможу :) в мене через тиждень день народження, то теж не збираюсь нічого робити і нікого не кликатиму... дуже це виснажлива справа, а я не в тому стані :)

jalla
31.12.2012, 18:12
В мене приготування святкових столів закінчилось зразу після того, як я побачила полосатий тест
А що мені говорити зі своєю темкою.:girl_crazy:
Сьогодні всім наготувала, люди позабирали собі на святкові столи, а я лежу трупом і вже пів години налаштовуюсь встати і зробити "Шубу", на яку вже все начищене стоїть, тільки натерти в салатничку. Чоловік вже годину миє посуд і прибирає, настрою нема, ми змучені. Особливо я.:hang1:

Brenda
31.12.2012, 18:25
Цілком підтримую Iablinsk'y:) то хіба вартує нашого здоров'я? Ті столи, ті гості. До нас максимум два чи три рази з часу полосатого тесту приходили гості "на чай", та й все. Сьогодні теж трохи на кухні, нічого особливогр не готую, все дуже просте і легке, але теж змучуюсь:( то кожні півгодини прилягаю з ногами наверх... А чоловік помагає багато, але правда, час від часу коментуючи, що я його озадачую, але я пропускаю крізь вуха, бо сама здохну.

Iablinska
31.12.2012, 18:27
А що мені говорити зі своєю темкою.

Співчуваю, то реально важко. Я сама від себе не очікувала, що така слабачка, нема сил ні на що, тому приблизно знаю, як Ви себе зараз почуваєте. В мене в планах на сьогодні тільки шуба, теж усе готове, треба тільки натерти... але в нас тільки 11-25, то я ще маю купу часу :)
Хоча, знаю одну жіночку, котра тут в Америці заробляє на життя тим, що прибирає будинки. Прибирає по 4-6 будинків а це по 2-3 поверхи, 2-4 санвузли, 2-5 спалень на день на пару з своєю працівницею. Обидві свої вагітності ця жіночка працювала до останнього дня (тобто закінчила роботу, прийняла душ і поїхала народжувати), а через 2 тижні після пологів поверталась до роботи.

jalla
31.12.2012, 18:36
Хоча, знаю одну жіночку, котра тут в Америці заробляє на життя тим, що прибирає будинки. Прибирає по 4-6 будинків
Молодець жіночка.:)
Інколи обставини змушують, сама від себе не очікуєш, хоч то все діло треба добре контролювати. Коли в мене була два тижні тому загроза, я чемно вилежала тих пару днів. Реально плюнула на все на світі, бо свою найдорожчу несподіванку треба шанувати.:)

buhgaltersha
31.12.2012, 19:58
А в мене сьогодні за три роки подружнього життя вперше не буде гостей на Новий рік! Отак я собі відпочинок придумала:girl_claping: Нема натхнення все те нюхати, вже на Різдво буду шось думати...
Всіх з наступаючим! Здоров*я всім, терпіння, гарного настрою і самопочуття в Новому році!

jalla
31.12.2012, 20:29
А в мене сьогодні за три роки подружнього життя вперше не буде гостей на Новий рік!
А в нас за 6 років подружнього життя тільки один раз були гості на Новий рік. І ми вирішили, що найкраще все таки самим. Будемо зустрічати Новий рік в спортивних штанях по простенькому всі в купці і без нікого лишнього. Отакі ми не гостиприємні.:girl_blush2:
Вистарчило гучних багатолюдних пянок-гулянок по "малолєтці". Тепер вирішила, що Н. рік сімейне свято і усьо.)

Brenda
01.01.2013, 14:21
Дівчатка, всіх з наступившим НР!!! Нехай цей рік кожній з нас принесе здійснення найзаповітнішоі мріі- щастя материнства:)
Хотіла запитати, чи в когось бувають проблеми з пупком? Він в мене почав випирати після росту животика і почав тертись до одягу, вчора навіть краплина крові була:( хтось з таким стикався, що ви робите, коли таке? Я поки шо заклеіла пластирем...

Plenilunio
02.01.2013, 23:43
Дівчата! Вітаю Вас з наступившим Новим Роком! Нехай справдяться у ньому всі Ваші сподівання!
Сьогодні прокинулась вдосвіта і виявила, що у мене з однієї груді добряче потекло молозиво. Мене то не налякало і не здивувало. Але з того часу та грудь трохи пече і болить (з зовнішньої сторони, ближче до пахви). То нормально? В когось таке було?
П.С.: ніби нічим не перетискала, навіть спала, здається на іншій стороні (в крайньому випадку так прокинулась). Але та грудь в мене все життя трішки більша

Brenda
03.01.2013, 08:48
Дівчата, маю одну дуже делікатну проблемку:( Дуже за це переживаю... В мене напухли статеві губи ( в рази 2-3 збільшились), причому статевим життям не живем вже днів 5, ніякого зуду чи болі не відчуваю, виділення звичайні, без запаху... Що це може бути, чи хтось стикався з таким, бо шось я собі місця не знаходжу...:(:(:(

cjomcjomka
03.01.2013, 10:08
напухли статеві губи ( в рази 2-3 збільшились),
взагалі це варіант норми. Але я би показалась лікареві, щоб подивитись, чи нема варикозу статевих губ чи промежини. в мене - був. Гадість, після пологів минає

Brenda
03.01.2013, 10:48
чи нема варикозу статевих губ чи промежини.
А які його симптоми, крім напухання? Бо мене більше ніц не турбує поки шо ттт...

cjomcjomka
03.01.2013, 10:55
які його симптоми, крім напухання
ну... виглядає як варикоз. і при фіз. навантаженнях може боліти.
Але далеко не факт, що то у Вас є, я просто припустила.

Brenda
03.01.2013, 11:23
ну... виглядає як варикоз. і при фіз. навантаженнях може боліти.
Але далеко не факт, що то у Вас є, я просто припустила
Та все ОК, я Вам дуже дякую за поради, бо я боялась вже, що це якийсь передвісник пологів, до яких мені ще дуже зарано... :) Просто зараз немає змоги піти до лікаря, бо чоловік у відрядженні, а їхати на другий кінець міста двома транспортами, а зараз слизько, то думаю, що якщо мене не турбує ніц, а тільки напухло, поки почекаю пару днів, що буде далі, якщо будуть ще якісь симптоми, то тоді піду до лікаря, а якщо ні - то, значить так має бути... але тепер мені стидно, воно так виглядає неприродньо:(

cjomcjomka
03.01.2013, 11:37
але тепер мені стидно, воно так виглядає неприродньо
ой, та знайшли чим перейматись. Не болить - і ладно. А я деколи штани не могла носити :( але буквально за 2 тижні після народження Сергійчика все забулось. І стало знову виглядати і відчуватись нормально.

tanchyk
03.01.2013, 13:13
А я от переживаю, що досі не чую рухів. З Максимком почула на 20 тижні, а з другою вагітністю кажуть має бути швидше. Вже би бігла на УЗД знову. Що скажете?

сніжна
03.01.2013, 13:42
З максимком почула на 20 тижні, а з другою вагітністю кажуть має бути швидше.
все у варіантах норми. Дехто з другою дитинкою не відчуває швидше, а в тих же 18-20 тижнів. Крім того, якщо ви відчули у першу вагітність у 20 тижнів. то зараз лише неповних 16. Цілком можливо, що через тиждень-два відчуєте.
п.с. Це як з рухами при першій вагітності: кажеш у 17 тижнів лікарю, що добре відчуваєш, а він відповідає, що "неможливо, бо рано. Бо перша вагітність має бути у 20 тижнів, а друга- у 18". А у кожного ж по свому буває.

glasses
03.01.2013, 14:06
Це як з рухами при першій вагітності: кажеш у 17 тижнів лікарю, що добре відчуваєш, а він відповідає, що "неможливо, бо рано. Бо перша вагітність має бути у 20 тижнів, а друга- у 18". А у кожного ж по свому буває.
Ага, мене моя аж перепитувала чи точно я відчувала і намагалась пояснити які то відчуття. А я точно знала, що то воно вже.Ще таке питання чи насправді, що після перших рухів вираховують 4.5 місяці і виходить приблизна дата пологів.Бо в мене на 17 тижні було відчутно і тому заскоро виходить дата пологів. Це в перли чи дійсно правда?

invisible
03.01.2013, 14:13
Ще таке питання чи насправді, що після перших рухів вираховують 4.5 місяці і виходить приблизна дата пологів.Бо в мене на 17 тижні було відчутно і тому заскоро виходить дата пологів. Це в перли чи дійсно правда?
Думаю, що скоріше в перли. Знаю, що раніше так приблизно рахували дату пологів, коли не було усіляких УЗД і інших "досягнень медицини". Тут же скоріше відчуття рухів усе таки залежить від положення плоду, будови жінки, індивідуальних особливостей, тощо. У мене наприклад якщо по рухах порахувати, то майже на місяць скорше виходить (а я то знаю приблизну дату запліднення). Це якщо рівно десь на 20-21-му почути, тоді так, справджується.

Megan
03.01.2013, 14:18
кажеш у 17 тижнів лікарю, що добре відчуваєш, а він відповідає, що "неможливо, бо рано.
Я вчора свому казала, що почула на 15 тижні, то він казав що такого не буває, і що я собі щось надумала.
після перших рухів вираховують 4.5 місяці і виходить приблизна дата пологів.
Ще один перл, що якого числа почула рухи - такого числа і народиться дитинка. Я почула 11 грудня. Якщо я народжу 11 червня, то якраз буде ПДП, ну а якщо 11 травня - то трохи зарано.
З старшим малим в мене не справдилось.

Лідочка
03.01.2013, 14:24
А я почула 2 грудня - то народиться 2 травня? (ПДП 21-26 травня), чи 2 червня?

Megan
03.01.2013, 14:45
А я почула 2 грудня - то народиться 2 травня? (ПДП 21-26 травня), чи 2 червня?
Ну того перл вже не уточняє :girl_haha: Каже тільки про число. А ви собі думайте.
В мене так з старшим - почула рухи 2серпня. ПДП була 26.12. Мала би народити або 2 січня або 2 грудня. А народила 15 листопада :girl_phone1:

Лідочко, а Ви вже знаєте кого чекаєте?

Уляночка
03.01.2013, 14:56
думаю, що того,кого і ти:girl_wink:.....і я в свій час....

а я рухи якось в однаковий термін відчула,навіть,здається, Марка пізніше...17 грудня..а ми народилися 16 травня

Лідочка
03.01.2013, 14:57
Ще не знаємо, на УЗД 21 січня - може покажеться....:)
Мені більше здається, що донечка, але я не впевнена.
Якось в цю вагітність більше відчуваю як саме розташована дитина, в минулу 0 я навіть не уявляла, все мені було якось однаково. От вчора мале так довго вовтузилося...Товче знизу в передню стінку, потім такий кувирок (що в середині в мене все аж перевернулося) і чую вже товче в задню стінку, значить знов повернулося спинкою. І так декілька разів на день буває, щось там собі вовтузиться, таке солоденьке:)

А ви також ще не знаєте?

---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

Марка пізніше...17 грудня..а ми народилися 16 травня
Ага, значить я чекаю на 2 травня:)
думаю, що того,кого і ти.....і я в свій час....
Все можливо, от за Дмитриком я з першого дня була впевнена - хлопчик, мені і УЗД не треба було. А тут.....не знаю:)

Megan
03.01.2013, 15:09
А ви також ще не знаєте?
на ти можна...
нам ніби пророкували хлопчика. Але на УЗД я була в 15 тижнів, і щось та пані лікар мені не дуже сподобалась. Сказала " та ніби хлопчик, але 100% вам скажуть у пологовому". Чогось мені думається, що у нас дівчинка. Покійний свекор снився, то казав що буде в мене дівчинка, ще гарніша як я.. і весь час якісь червоні возики в сні вибираю... може то самонавіювання?
А ще зовсім протилежні вагітності - від смакових вподобань і до форми животика. Короче я не знаю, побачимо. В будь-якому випадку ляля дуже бажана і я на неї чекаю хто б там не був.

Лідочка
03.01.2013, 15:16
і до форми животика.
О тут в мене також. За малим - то був животик дуже гострий, ніби живіт окремо причіплений. Навіть на 42 тижні ще була талія, якщо дивитися зі спини. А от зараз - щось вже так розпливаюся і талія вже не сильно проглядається і животик більш кругліший.

Megan
03.01.2013, 15:30
А от зараз - щось вже так розпливаюся
В мене талія пропала ше десь у 10 тижнів. Навіть лікар з ЖК сказав, що у мене д..па груба стала. Але як не дивно, я зовсім не набираю ваги. Ставала на облік у 9 тижнів, то важила 63кг, зараз 64кг. Ніби і живота нема, але і талії нема, ззаді дивитись - то прям рівні лінії плечі-талія-п..па.

Лідочко, шукаєш лікаря на ПП?

lulu
03.01.2013, 15:37
не знаю, де то краще зробити, тому пишу тут! якось всім приватно не відпишу....тому
дівчатка, дякую вам велике за привітання. надзвичайно приємно! нехай здійсняться усі ваші побажання і у вас теж!;)

про лікаря, пологи і пологовий-звіт здала!)))) якщо шо-пишіть, усьо розкажу. ну і листя малини дійсно ще є-можу поділитись просто так;)

jalla
03.01.2013, 15:37
А от зараз - щось вже так розпливаюся і талія вже не сильно проглядається і животик більш кругліший.
Може в животику дівчинка живе?))
В мене живіт такий як і у першу вагітність росте більш гострий до переду. З боку і з переду живіт добряче видніється, а заду талію добе видно.

tanchyk
03.01.2013, 15:38
Ніби і живота нема, але і талії нема,
А у мене навпаки животик росте, а талія і бедра на місті. Так само як з Макимом, живіт був прямий і гострий.

Лідочка
03.01.2013, 15:47
Ставала на облік у 9 тижнів, то важила 63кг, зараз 64кг.
А я ставала на облік - важила 65, зараз важу 65,5.
В мене животик вже такий величенький, але він і в боки розповзається. Я якась така груба стала виглядати....
А може то ще грає роль плацентація? В мене з малим була по передній, а зараз по задній (була по передній, а стала по задній, сказала лікарка що я десь конкретно піднапряглася, бо то рідкість).
Лідочко, шукаєш лікаря на ПП?
шукаю. Наразі щось не дуже багато варіантів....От шукаю відгуки про Жемелу О.М. - небагато, а хотілося б більше інформації.

glasses
03.01.2013, 15:47
Блін, а я навіть не знаю якої в мене форми живіт. Живіт та й живіт - величезний. Але знаю точно, що в нас синочок - 4 лікарів це підтвердило.

Megan
03.01.2013, 16:00
Блін, а я навіть не знаю якої в мене форми живіт.
Все пізнається в порівнянні. Я в першу вагітність теж про то не думала.
Я от недавно задумалась над вродженими вадами, аж чоловік сварився, що до пологів відключить мені нет. Справа в тому, що в нас в садочку є дівчинка з заячою губою. Якось я з її мамою розговорились про те, і вона сказала, що в родині нема нікого з такими проблема, вагітність була легкою. На її питання лікарям що сталось, то вони сказали, що можливо вона перехворіла вірусними захворювання до 12-го тижня. Мене залив холодний піт. В 9 тижнів я лежала з ГРВІ і в 12 тижнів знов.
Скажіть щось.. ото ходжу і думаю.

Brenda
03.01.2013, 16:05
О тут в мене також. За малим - то був животик дуже гострий, ніби живіт окремо причіплений. Навіть на 42 тижні ще була талія,
А що мені казати:-)) Короче, мені перше УЗД казали, що хлопчик, друге УЗД мені сказали, що дівчинка. Причому, якщо дивитись на форму животика, то 100% хлопчик, бо талія як була так і є ( в мене від природи талія є така виразна, то, може, тому...), животик гострий, росте вперед - симптоми на хлопчика по ваших дописах, але на останньому УЗД бачили дівчинку:-)) Ту ми животик вже називаємо по статі, але все-одно, ото буде ржач, якщо хлопчик все-таки, бо вже всі настроїлись на дівчатко... Але з іншої сторони кажуть, що якщо животик маленький і акуратний, то дівчинка, а він в мене маленький а куратний таки...
Короче, не знаю, або не варто судити по формі животика, або шось нам не то сказали на УЗД:-)

Лідочка
03.01.2013, 16:07
животик маленький і акуратний, то дівчинка
навпаки - якщо акуратний - то хлопчик. А якщо дівчинка - то він так розповзається і ти стаєш такою собі бочечкою, круглою зі всіх сторін. Ну, це по моїх спостереженнях.

Fergie
03.01.2013, 16:13
животик маленький і акуратний, то дівчинка
в мене животик маленький і акуратний і ми чекаємо на хлопчика.
мені перше УЗД казали, що хлопчик, друге УЗД мені сказали, що дівчинка.
думаю друге УЗД мало би бути точнішим, оскільки термін вже був більшим. мені на 1 узд в 12 тижнів нічого не сказали бо не було видно, а от на другому УЗД я своїми очима бачила пісюн. І токсикозу в мене не було-кажуть нема токсикозу-буде хлопчик.

Brenda
03.01.2013, 16:44
А мій чоловік казав, що на другому УЗД він бачив крупним планом те місце і там не було нічого, значить дівчинка:-) Ну і лікар двічі перевіряв на другому УЗД, бо я була трохи в шоці, коли він мені сказав, що дівчинка, бо була впевнена за хлопця:-)) Можливо, тут, ще, може, від індивідуальності фігури якось залежить. От в invisible теж маленький і акуратний животик і вони чекають теж на дівчинку...
Короче, 15 січня побачу, хто в нас вже 100%:-)
Нам головне, щоб дитинка була здоровенька, а вже хто буде, той буде:)

Fergie
03.01.2013, 16:49
Короче, 15 січня побачу
ого, нічого собі, в мене також планове УЗД 15 січня. я в шоці Brenda, в нас з вами крім того що ПДП відрізняється на один день, щей УЗД робимо в один і той же день, і ще хочемо народжувати в одного й того ж лікаря.:girl_impossible:

Plenilunio
03.01.2013, 17:03
навпаки - якщо акуратний - то хлопчик.
От не знаю чи такий здоровий живіт як у мене виглядає акуратним :girl_crazy: а кажуть що хлопчика чекаєм (останнього узд навіть на "багатстві" затримались щоб нам показати). І хоч живіт більше вперед випирається, та талію я таки трохи втратила. Може то більше від великої кількості солодкого :girl_wink: (піду, доречі, цукорочку стащу)

кажуть нема токсикозу-буде хлопчик.
Знов ж таки, а чи вважається, що нема токсикозу якщо мене просто тошнило, але без зустрічей з іхтіандром? :girl_crazy:
Але в кінці кінців, хто там росте у нас буде 100% видно після пологів :girl_wink:
Кажу - не думайте! Що то змінить? верне час і Ви не захворієте? Ні! А лиш себе засмучуєте і маля також!

---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

От і ще скажу... Я також маю над чим задуматись! 1 - на самому початку я і алкоголь приймала і добряче обгоріла! Ну не знала я що ми вже вагітні! (нам лікар казав що поки ми не можем завагітніти і потрібне буде ще лікування...). 2 - десь на тижні 12 я простудилась... Але ж що я тепер можу змінити? :confused:

Brenda
03.01.2013, 17:20
ого, нічого собі, в мене також планове УЗД 15 січня. я в шоці Brenda, в нас з вами крім того що ПДП відрізняється на один день, щей УЗД робимо в один і той же день, і ще хочемо народжувати в одного й того ж лікаря
Може, в нас ще багато чого спільного?;-) Прикольно, насправді:-) Я також планую на йогу в Мацьопу ходити десь з кінця січня, Ви, часом не ходите? Могли б там здибатись, якщо що :-))

---------- Додано в 17:20 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ----------

Fergie, так Ви здається ще й в Києві живете (згадала, як Ви мені якось писали про трасу (Київ-Чоп)

invisible
03.01.2013, 17:20
Причому, якщо дивитись на форму животика, то 100% хлопчик, бо талія як була так і є ( в мене від природи талія є така виразна, то, може, тому...), животик гострий, росте вперед - симптоми на хлопчика по ваших дописах, але на останньому УЗД бачили дівчинку:-)) Ту ми животик вже називаємо по статі, але все-одно, ото буде ржач, якщо хлопчик все-таки, бо вже всі настроїлись на дівчатко...
Мені здається, що форма животика - це ще один "перл". Не зрозуміло, як може стать впливати на форму животика... Плацентація, розташування плоду, вага дитинки, м'язи живота, перша чи друга (третя...) вагітність - так, але навряд чи приналежність до статі. Я навпаки чула не раз, що гострий живіт до дівчинки, але маю подругу, яка з досить округло-розпливчатим животиком родила дівчинку. У мене справді ще компактненький такий, не гострий, більш округлий, обіцяли дівчинку. Теж вже так настроїлася, звертаюся до неї як до дівчинки постійно, уявити не можу, якщо буде навпаки :) Хоча чоловік певно був би дуже радий :)

І токсикозу в мене не було-кажуть нема токсикозу-буде хлопчик.
Колись ми тут з дівчатами обговорювали цю тему, і якоїсь закономірності не виявили. :) Та ж моя подруга, яка родила дівчинку, жодного дня токсикозу не мала.

На її питання лікарям що сталось, то вони сказали, що можливо вона перехворіла вірусними захворювання до 12-го тижня.
А я десь колись читала, що таке можливе через нестачу фолієвої кислоти.

Plenilunio
03.01.2013, 17:26
Не зрозуміло, як може стать впливати на форму животика...
От мені також. Але ж, бляха-муха, кожен хто мене вперше бачить з таким животом каже: "Кого чекаєте? Певно хлопчика, бо живіт такий на хлопчика". І всі як один провидці, навіть якийсь незнайомий чолов'яга на вулиці, проходячи повз мене, вказав пальцем і сказав: там хлопець росте :xaxa:

Fergie
03.01.2013, 17:27
Я також планую на йогу в Мацьопу ходити десь з кінця січня, Ви, часом не ходите?
:)) ні не ходжу, і не планую наразі. Я шість місяців відходила на плавання, тепер 3 місяці буду відпочивати, бо чим не раз, стає все важче, ще й дитина в мене занадто активна стала у 2013 році. Як в вас до речі з рухами? Бо моя малеча товчеться і в день, і в ночі, при чому дуже часто і дуже різко. Три дні вже спати не можу.

glasses
03.01.2013, 17:28
от недавно задумалась над вродженими вадами, аж чоловік сварився, що до пологів відключить мені нет.
Ну, Ви що?Вам про позитив думати тре, а Ви?Не може вагітна за 9 місяців ні разу хоча б не кашляти чи не мати сопельки і температури. От зараз зробити опитування кожна з нас щось мала. Імунітет в нас послаблений. Дівчатка і з бронхітами були і з грипами.
Не міряйте все на себе!
Перестаньте, думайте про свою гарну мальоту, вона чи він будуть обов"язково у Вас здоровеньки!!!

Fistawka
03.01.2013, 17:29
В мене теж всякі дурниці в голову лізуть, але стараюсь гнати їх подалі. Ви подивіться в алкоголіків, наркоманів які гарні здорові дітки народжуються. Мало що залежить від нас. Звичайно берегти себе треба, але ніхто ні від чого не застрахований. І вагітні хворіють не лише простудами, а й важчими захворюваннями, але нарожують здоровеньких діток!
Я впевнена, що у нас всіх будуть гарненькі здорові дітки!

Мене сьогодні зранку чоловік так налякав...
Я всьо прислухаюсь до себе, бо начиталась, що часом дівчата відчувають рухи вже з тижня 15-17 при першій В. Але я поняття не маю, як я мала б відчути рухи дитинки, коли не приляжу послухати що там в животику, то там яксь такі армагедони, що навіть незнаю як мала би крізь ту всю роботу кишечника почути таке легесеньке лоскотання:girl_sad:

А чоловк мій ще частіше за мене шось там собі в животику слухає. А вчора взяв стратоскоп(чи як там ту лікарську слухавку звати?)від тискоміра і десь з годину, поки ми дивились фільм, щось собі там слухав:girl_haha:
Я сьогодні зранку відкриваю очі, наді мною зігнувшись стоїть чоловік, дивиться прямо в очі у вухах в нього той же стратоскоп... він так стояв і чекав поки я проснусь, щоб послухати малятко:girl_haha:
Я серйозно з просоння аж злякалась... Ціла кумедія з тим татом:girl_crazy:

glasses
03.01.2013, 17:30
От мені також. Але ж, бляха-муха, кожен хто мене вперше бачить з таким животом каже: "Кого чекаєте? Певно хлопчика, бо живіт такий на хлопчика". І всі як один провидці
Аналогічно.

Як в вас до речі з рухами? Бо моя малеча товчеться і в день, і в ночі, при чому дуже часто і дуже різко. Три дні вже спати не можу
В мене активне малятко і б"ється так сильно, що ого-го.

invisible
03.01.2013, 17:38
А чоловк мій ще частіше за мене шось там собі в животику слухає. А вчора взяв стратоскоп(чи як там ту лікарську слухавку звати?)від тискоміра і десь з годину, поки ми дивились фільм, щось собі там слухав
Стетоскоп :) Най марно не трудиться, я з тим стетоскопом теж мордувалася, але десь лише на 28-му тижні серцебиття почула, а потім мала повернулася і знов ніц не було чути.
А мій щось лякливий дуже :( Чоловік маю на увазі. Нє, він дуже лагідно до нас ставиться, животик обнімає, погладжує, інколи говорить з ним, але якщо мала починає рухатися, то він лякається :))) На днях намацав щось дуже тверде, типу ніжку, стільки емоцій було. Каже не по собі йому стало :) Перестрашене якесь:girl_crazy:

---------- Додано в 17:38 ---------- Попередній допис був написаний в 17:36 ----------

кожен хто мене вперше бачить з таким животом каже: "Кого чекаєте? Певно хлопчика, бо живіт такий на хлопчика".
Може того, що він такий величенький? :)

Уляночка
03.01.2013, 17:39
ой,читаю вас,дівчатка,і посміююсь (хоч і така сама була:girl_crazy:)..як форма живота, токсикоз/його відсутність може бути ознакою статі дитинки????
в мене 2 синочки-при 1 вагітності токсикозу не було ні дня, живіт був великий,і гострий,але я була велика всюди,бо набрала більше 25 кг; коли носила Марка нудило 16 тижнів - і вдень,і вночі,завжди і всюди...я жити не хотіла...а живіт був невеликий,але негострий,а більше розлогий, "як на дівчинку",але....тому то хіба можна "поговорити", а насправді все залежить від місця кріплення плаценти, тілобудови, набраної ваги, дії гормонів...

Plenilunio
03.01.2013, 17:41
Най марно не трудиться, я з тим стетоскопом теж мордувалася
То всі додумуються до такого? :girl_crazy: Бо ми також пробували не раз, але ніц... не чутно :girl_sad:

що навіть незнаю як мала би крізь ту всю роботу кишечника почути таке легесеньке лоскотання
Також так думала. Але відчула якось... а згодом і та армагедонна робота кишечника якось непомітна зовсім стала.... Тепер відчуваю тільки рухи...

Fergie
03.01.2013, 17:42
так Ви здається ще й в Києві живете (згадала, як Ви мені якось писали про трасу (Київ-Чоп)
:) було таке, в мене чоловік з тих країв, в сторону Борисполя, то ж ми часто їздимо туди сюди. останній раз їздила в кінці листопада, то вроді не дуже змучилась. А зараз в карпати заїхати проблема, все терпне:( То ж наперед сплануйте свій переїзд і виберіть хорошу погоду, щоб не було як тоді-закурило, замело і міжнародна траса стоїть в кучугурах, як то було нещодавно.

Plenilunio
03.01.2013, 17:43
Може того, що він такий величенький?
Ну так :girl_smile:

glasses
03.01.2013, 17:44
А мій щось лякливий дуже Чоловік маю на увазі. Нє, він дуже лагідно до нас ставиться, животик обнімає, погладжує, інколи говорить з ним, але якщо мала починає рухатися, то він лякається ))
В мене так само - боїться, тепер трохи меньше.
То всі додумуються до такого? Бо ми також пробували не раз, але ніц... не чутно
І ми, але ще в 1 триместрі:girl_crazy:

Vinnikomachka
03.01.2013, 18:01
Певно з животом - все ж таки в перли. Бо наш пузя росте вперед огірком і так вже ротягнувся, що шкіри замало, а ззаді ніхто й не скаже що я вагітна. Але я щойно з узд і нам знову підтвердили дівчинку, такий настрій хороший, перший раз лікарка все пояснювала і показувала, навіть татка впустили (бо в минулі рази був лікар-чоловік, мені нічого не показував, тата не пустив). Сказали помалу збирати "тривожний чемоданчик", а мені навіть не віриться що ми вже на фінішній прямій.

---------- Додано в 18:01 ---------- Попередній допис був написаний в 17:57 ----------

а ще призначили пити сорбіфер, мій геглобін піднявся на 1 і зараз 101. ех, так не хотілося, але їдою щось не піднімається :(

MarichkaR
03.01.2013, 18:10
Скажіть щось.. ото ходжу і думаю

Я на 6 тижні вагітності перехворіла застудою, на 16 тижні захворіла, мала температуру два дні-38.5, кашляла 2 тижні, ще й до того ошпарила ногу, перед пологами на 38 тижні знову мала застуду. Не переживайте, дитинка народиться у вас здоровою, а через надумання ви і собі шкодите і своїй лялі.

Iablinska
03.01.2013, 18:12
Перестрашене якесь
Ото підняли мені настрій з самого ранку!
Мій чоловік чомусь дууууже рідко показує зацікавлення до мого живота. Я уже було подумала, що йому все одно (гормони мої часом таке мені нашіптують) Аж ось, в новорічну ніч, коли ми зустрілись з цілою купою людей, які вперше побачили мій животик, він почав розказувати, що в пузі футболіст росте, бо так копається, що то страшне. Само собою це мене дуже здивувало, тому запитала, а звідки він знає що малий копається сильно, інтересу ж до живота нуль. Після всього випитого він признався, що вночі, коли я сплю, він слухає як мале вовтузиться. Ось цікаво, чому він того вдень не робить :girl_crazy:

jalla
03.01.2013, 18:24
Дівчата, так сталося, що сильно перенервувала. Так, я від природи надто емоційна і вразлива, сьогодні зірвалася не на жарт, цілий день плачі і істерики. Так я до чого веду, тепер трохи прийшла до тями і думаю щоб воно не відобразилось на дитині, чи якоїсь загрози не викликало. Може можна щось прийняти? Магне скажімо, в мене є пачка я так її і не пила, чи ще щось таке подібне, заспокійливі які можна? Маю Барбовал дома, але вагаюсь. Мушу себе чимось до тями привести, сама не справлюсь то точно.

Plenilunio
03.01.2013, 18:31
так сталося, що сильно перенервувала.

заспокійливі які можна?
Я Седавітом в таких випадках заправляюсь. Ну але то актуально коли назріває істеричний стан. Опосля - нема сенсу.
Магне - то хіба якщо відчуєте тонус... Просто так теж не варто то в себе пихати.

А найкращий спосіб - заспокоїти себе, змінити хоча б на годинку обстановку... і тд

Fistawka
03.01.2013, 18:34
то хіба якщо відчуєте тонус...
А скажіть мені як то?
В мене буває твердий живіт внизу, але я постійно списую на проблеми з травленням, бо дійсно співпадає.
Які симптоми тонусу?

romawka
03.01.2013, 18:50
Так, я від природи надто емоційна і вразлива, сьогодні зірвалася не на жарт, цілий день плачі і істерики.
І в мене аналогічний сьогодні день, замість того щоб святкувати іменини півдня реву захожусь, купила в аптеці Седафітон таблетки-заспокійливі, то трохи попустило!

glasses
03.01.2013, 18:59
Дівчата, так сталося, що сильно перенервувала. Так, я від природи надто емоційна і вразлива, сьогодні зірвалася не на жарт, цілий день плачі і істерики. Так я до чого веду, тепер трохи прийшла до тями і думаю щоб воно не відобразилось на дитині, чи якоїсь загрози не викликало. Може можна щось прийняти? Магне скажімо, в мене є пачка я так її і не пила, чи ще щось таке подібне, заспокійливі які можна? Маю Барбовал дома, але вагаюсь. Мушу себе чимось до тями привести, сама не справлюсь то точно.
Жана, йдіть прогуляйтесь по свіжому повітрі, купіть собі щось смачненьке. Щодо приймати, то вже не варто. Зараз просто вже заспокоїтись.

сніжна
03.01.2013, 19:00
мій геглобін піднявся на 1 і зараз 101. ех, так не хотілося,
але ж це не страшно. Я перед пологами мала 100. І ніхто з лікарів у відділенні патології, ні моя лікар безпосередньо кіпішу з того не робили і медикаментів не призначали. То тільки в ЖК вічно проблему шукали.
Які симптоми тонусу
періодично животик стає як камінчик ( відчуття тяжесті внизу животика), може інколи піднивати чи тягнути низ живота або поясниця . У мене тонус проявлявся лише неболісним рідким "кам янінням".
постійно списую на проблеми з травленням, бо дійсно співпадає
якщо у вас проноси чи запори, то підвищена перильстатика кишківника як сама по собі може давати неприємні відчуття, так і провокувати скорочення стінок матки

---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

Маю Барбовал дома, але вагаюсь
це засіб не для вагітних. Тому краще прогулятися, полежати, подивитися гарний фільм. Ну і якщо вже медикаменти, то дозволено Магне чи валеріана

Brenda
03.01.2013, 19:04
ой, дівки, поки іхала додому ви тут стільки написали, сиджу і сміюся зі всіх нас:D:D:D які ми ше діти самі. Мій чоловік з тим стетоскопом тоже шось там слухає, але поки ніц не чує, то видно всі чоловіки якісь такі смішні:D зато коли він вухо поиставляє до животика, то мале вічно його копає:D а на рахунок рухів, то чую зараз регулярно, дитьо активне і кожен день бачу хвильки на животику, гульки (мабуть ножки), які через пару секунд вже в іншому місці:) а ще днями було шось виперло- як на ножку, то завелике, а як на попу, то замале, певно, ліктик або колінко:) я вже навіть на боку лежу і чую рухи, а вночі десь після 5 ранку починаються піруети:D:D:D

Тетянка
03.01.2013, 19:07
ой,читаю вас,дівчатка,і посміююсь (хоч і така сама була
і я )), ну правда, в мене що з Сашкою, що зараз токсикозу взагалі не було, і форма живота, що перший раз, що другий однакова - гострий невеликий живіт, який дуже чітко і явно випирає вперед, ззаду навіть не видно. що вагітна. Зараз теж хлопчик буде. Що перший раз, що другий - плацента прикріпилась спереду. Мені взагалі з Сашкою якесь маловіддя ставили - бо живіт був невеликий, перший раз набрала 12 кг, скльки зараз наберу - не знаю, бо йдуть ще свята, а в мене вже +12...Певно, буде трохи більше....
п.с. Ніхто не в курсі - як там Holly?....Я вже не маю сил зовсім - поки Сашку на плавання заведу - наприсідаюсь біля нього 10 раз - забери з садочка - одягни-заведи в басейн-роздягни..Потім знову одягни...Все мене тисне й давить, вже навіть весь "вагітний" одяг малуватий...Хочеться тільки лежати на бочку, та спина мене вже достала просто , а ще й добавився тупий ниючий, деколи стріляючий, біль в одному місці...
гульки (мабуть ножки)

то я так думала на свої гульки, а УЗД показало, що то...попа! А я була впевнена, що мене під ребра малі ніжки товкли..

jalla
03.01.2013, 19:38
Жана, йдіть прогуляйтесь по свіжому повітрі, купіть собі щось смачненьке.
дякую, дівчатка, щиро. Я вже і нагулялася і шоколадку зхрумала і Магне випила все таки, бо живіт затверд як камінець і почала нити поясниця. Зараз все тихо, все попустило, відпустило, але я от так думаю на майбутнє з моїми нервами щось страшенне.
Те що колись я могла повз вуха пропустити, чи змиритись, чи пережити (ну, по житті різне бувало) зараз робить з мене сумашедшу бабу.)) Я такі псіхи і істерики нині мала, прям припадки якісь. Як уявляю себе зі сторони, то мене б в психушку точно забрали.
То не добре такою бути. Тепер сиджу, думаю, чи є такі дівчата які цілу вагітність спокійні як удави. Кажуть ніби є. І як їм це вдається?
А і ше, підкажіть мені, чай з м"яти, чи меліси пити можна і наскільки то помічне, бо я просто клубок нервів. Так далі не можна... Треба собі чимось зарадити.

Plenilunio
03.01.2013, 19:41
вночі десь після 5 ранку починаються піруети
Я трохи соня, але знаю що близько 7-ої ранку в мого малятка ранкова зарядка :crazy: То найперше чоловік помітив (так і я дізналась, що він по ночах "прислухається" до малятка). Але я не відчуваю копнячків як таких, і то рідко... Більше гульки бігають або щось типу "підйомів з переворотами".
УЗД показало, що то...попа
Ми довго думали чим він нам випирається і ще інколи так спеціально в руку, як туди покладу чи погладжую. А на узд нам сказали що там дупця :girl_smile:

tanchyk
03.01.2013, 19:43
Які симптоми тонусу?
я відразу відчуваю тонус, внизу живота твердне. Зазвичай коли ляжу за деякий час проходить, якщо ж ні то п"ю Магне В6

---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

І в мене аналогічний сьогодні день, замість того щоб святкувати іменини півдня реву захожусь,
я взагалі стала якась неможлива, чуть що зразу сльози на очах, зразу себе шкодую, страшна обіда бере.

Plenilunio
03.01.2013, 19:56
уть що зразу сльози на очах, зразу себе шкодую, страшна обіда бере.
Ооооо... У мене буває без причини появляється бажання плакати. Вистачає однієї сентиментальної думки. А чоловік вже звик до моїх нервозів і психозів, вже знає як заспокоювати в половині випадків. І напевно тішить себе думкою що то ще не довго :girl_smile: (Ага, я ще йому не казала, що то не одразу проходить, або може і не минутися взагалі:girl_crazy:) Ніколи такою чутливою не була!

Iablinska
03.01.2013, 21:59
Тепер сиджу, думаю, чи є такі дівчата які цілу вагітність спокійні як удави
О, то я набагато спокійніша стала. Взагалі то я теж псіх ще той... але гормони на мене мають заспокійливий вплив :) Зараз можу собі тихенько поплакати, якщо мені здається що мене ніхто не любить, але без псіхів і без істерик. А колись заводилась з півоборота :)
зразу себе шкодую, страшна обіда бере.
+1

invisible
03.01.2013, 22:06
але ж це не страшно. Я перед пологами мала 100. І ніхто з лікарів у відділенні патології, ні моя лікар безпосередньо кіпішу з того не робили і медикаментів не призначали. То тільки в ЖК вічно проблему шукали.
От власне. Мені лікар в пологовому теж нічого не сказав на мій гемоглобін 97, зате в ЖК вічно кіпішують - "ой, який у вас низький гемоглобін, треба обов'язково пити залізо!" (ну його до біса те залізо)

---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:03 ----------

Тепер сиджу, думаю, чи є такі дівчата які цілу вагітність спокійні як удави. Кажуть ніби є. І як їм це вдається?
Напевно таких мало. Я теж вже пару раз такі псіхи мала, переважно на чоловіка, пару раз зі сльозами... Не можу стриматися.

---------- Додано в 22:06 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

то я так думала на свої гульки, а УЗД показало, що то...попа!
Гм, я собі теж впевнена, що то ніжки вилазять, невже дупця така худа??

Gabi
03.01.2013, 22:10
Тепер сиджу, думаю, чи є такі дівчата які цілу вагітність спокійні як удави. Кажуть ніби є. І як їм це вдається?
Є такі)) Я була такою спокійною, як удав. Нічого мене не могло вивести з себе, хоча я по 100% холерик і дуже нервова натура. Я за всю вагітність ні разу не кричала і не плакала (тільки на пологах), чоловік був щасливий від того. То все гормони, на всіх вагітність по різному діє.
то завелике, а як на попу, то замале, певно,
Я раз прощупувала свій живіт, хотіла знайти голову чи дупцю і злапала малу за спинку.

Iablinska
03.01.2013, 22:15
А я сьогодні дізналась, що не потребую в лікарню одягу для малявки, і підгузників теж (ламала собі голову якого розміру брати одьожки і памперсів, бо пакую торбу). Вирішила порадитись зі знайомою, яка народжувала в тому самому госпіталі. Виявилось, що вони дають свій одяг і свої підгузники на період перебування в них, навіть самі приходять і перевдягають, і миють щодня. А я повинна мати лише одяг на виписку. :girl_dance:

Лідочка
03.01.2013, 22:34
заспокійливі які можна?
Валеріану, чай з меліси і свіже повітря.

Чай з мяти і меліси я особисто пю. Горнятко ввечері, дуже файно перед сном.
Жанно, можете (якщо маєте) поставити на ніч супозиторій папаверину, щоб трошки зняти тонус.

Mammy
03.01.2013, 23:33
сьогодні зірвалася не на жарт
І я почала періодично зриватися, хоч по життю таке буває вкрай рідко... І, на жаль, те, що мене так виводить, що мною аж тіпає, називається... ГВ :( Я не знаю чому так, але кожен доторк малого мені настільки жахливо неприємний, що я просто почала активно його відлучати, а інакше... ((( Ми сидимо і дуетом ридаємо (він - хоче, а я не можу), плюс матка почала страшно тонусувати + я не можу більше 2 хв. витримати прикладання... :( Одним словом, поки ми не годуємось - я спокійна, як тільки малий починає смоктати - ВСЕ ((( Не знаю як буде, коли народиться мала, але зараз я не можу його годувати :( Слава Богу, чоловік розуміє, і хоч був за тандем, зараз почав активно мені допомагати, вкладати малого спати і т.д. Давно хотіла написати, все якось стримувалась... Хоч і трохи не в тему, але... прорвало(( Не думала, що відлучатиму в кінці вагітності((( Годувала рік і сім місяців, а мріяла... :(

romawka
03.01.2013, 23:59
нервозів і психозів
в мене нервозів і психозів ніби немає, просто розказали дуже погану новину про близького знайомого, а потім на придачу ще й співробітник розізлив і все зібралось на раз. Йшла 15хв. додому і ревіла і нічого не могла з собою зробити - знаю шкідливо переживати, нервуватись... але йшла і ревіла!

HAPPY NATA
04.01.2013, 06:58
Не знаю як буде, коли народиться мала, але зараз я не можу його годувати думаю, після пологів ота шаленна чутливість грудей зникне і годування не буде неприємним. Тому, якщо ви не проти тандему, то зможете продовжити гв (все-таки дитина ще досить мала).
я вже писала. Годування під час вагітності - це не так просто, м'яко кажучи. Я годувала три перші місяці, то частково це відчула... Перед тими, хто годує так довго як ви - знімаю шапку! Ви молодчинка!

glasses
04.01.2013, 10:29
О, то я набагато спокійніша стала. Взагалі то я теж псіх ще той... але гормони на мене мають заспокійливий вплив Зараз можу собі тихенько поплакати, якщо мені здається що мене ніхто не любить, але без псіхів і без істерик. А колись заводилась з півоборота
І я теж помітила, що стала набагато спокійніша, хоча колись баба-грім:-). Але так щоб повністю всю вагітність була спокійною, то нє)))

Megan
04.01.2013, 11:07
А я навпаки - така нервова, що не можу. Чоловік як щось навіть не з тією інтонацією скаже - то зразу дуюсь. З малим - то була сяюча...
Стараюсь стримуватись - не можу. На роботі то взагалі, одні стреси.
Уже рахую дні до відпустки - але мені ще як "мєдному котєлку".

glasses
04.01.2013, 11:18
Чоловік як щось навіть не з тією інтонацією скаже - то зразу дуюсь.
В мене буває так, що просто хочу поплакати, ніхто мені нічого не зробив, а мені себе просто шкода і хочу поревіти. Гормони. Блін свята, я вже переживаю знову скільки я наїла, бо цей раз дієти не було. Сьогодні в мене розгрузочний день на яблучках.

Brenda
04.01.2013, 11:27
На роботі то взагалі, одні стреси.
Уже рахую дні до відпустки
Ой, яке ж то знайоме відчуття:-) Я себе кожен день на роботу витягую за шкварку просто, а ще й в мене начальник-ідіот, і я дуже мучуся через це:( Але мені ще наступний тиждень і все - я щаслива і вільна, як птиця!!!!

А на рахунок нервів, то я б не сказала, що стала спокійніша, я просто почала тримати себе в руках, бушую всередині, але стараюсь це не показувати. Я стала плаксивою, наприклад, в неділю мене чоловік образив, бо припаркував машину близько біля іншої і заставляв мене в ту дирку вилізти, а я в білій куртці і з животиком, то так розплакалась, як дурна:-)) аж смішно зараз, потім він мене годину заспокоював:)) Потім розплакалась ні з того, ні з сього бувало.... Єдине, що сварюсь по телефону кожен день з мамою, бо вона мене нервує... то тих сварок явно зараз забагато, навіть тримання в руках не допомагає:(

glasses
04.01.2013, 11:29
просто почала тримати себе в руках, бушую всередині, але стараюсь це не показувати.
Краще навпаки це на ззовні вилити, бо в собі це гірше тримати.

invisible
04.01.2013, 11:30
Дівчата, може хтось підкаже що б то могло бути? Вчора ввечері раптово почали зудіти стопи, потім ще долоні додалися. Півночі чухалася :( Зараз ніби менше, але все одно ще є - саме стопи і долоні, більше нічого. Зовні ніяких проявів (висипок тощо) немає. Чи то якась почесуха вагітних чи що? :girl_cray: