КПК

Показати повну версію : Вибираємо холодильник

Багіра
23.11.2012, 13:57
вроді і неважко вибрати холодильник, але все ж... читала що досить хороші марок Liebherr, Electrolux, Gorenje, Samsung, LG... по відгуках знайомих досить непогані Ariston, Indesit... але власне і про супер надійні можна знайти багато поганих відгуків..
може важливо не марка, а де саме замовляти, чия збірка і тп. чекаю порад і контактів

Ука
23.11.2012, 14:30
У нас Зануся, куплений років 5 тому у фокстроті. Ми пристрілювалися до Електролюксу, але за порадою консультанта в магазині взяли Занусю, який відрізнявся лише назвою і ручкою. Ну і ціною - в півтора рази. З його слів - технологія, завод і матеріали ті ж самі, виробник той же, а різні бренди - просто для різних сегментів ринку.
Наразі не шкодую.

terezka
23.11.2012, 14:34
Електолюкс, Занусі та АЕГ - одне і те саме (різні торгові марки з різними ціновими категоріями)
важливо знати де вироблений холодильник, бо то дуже і дуже впливає на якість і остаточну вартість. Є також просто моделі з певним браком, які досі продаються, часто ламаються, але їх виробник не відкликає, бо вважає що періодичне ламання того ж самого реле - не критично (а спробуй його ремонтувати кожних 3-4 місяці)

В нас вдома стоїть Снайге, куплений 3 роки тому (порадив знайомий продавець), в брата було 2 холодильника Атланти - один куплений 6 років тому і працює досі без зауважень, інший, такий самий, купили на початку зими - уже кілька разів реле міняли.

NataliaFed
23.11.2012, 14:34
Сестри чоловік працює в маг. "Атлант" і собі всю техніку додому вони брали звідти- вже 8 років все працює і вони задоволені. Але нам радив брати Елекролюкс або Горенію. Ми так і зробили -взяли холод. Горенію . Вже 6 років "гаратає" ніяких нарікань не маю.

Corena
23.11.2012, 14:46
Елекролюкс
маємо угорської збірки, купляли через нет-магазин.
з першого ж дня холодильник видає дивні звуки час від часу, так ніби в холодильнику закрили гігантського комара ((.
хочемо звернутись в сервіс, щоб подивились в чому проблема, хоча в інструкції пише, що час від часу такі звуки - норма, але перед тим мали старий холодильник, то ніколи нічого зайвого не чули.
і ще з незручностей - розташування ручки горизонтально. по звичці завжди беремо за дверку, відповідно вічні відбитки пальців.
http://s2.uploads.ru/gTaDR.jpg

NataliaFed
23.11.2012, 14:51
ще з незручностей - розташування ручки горизонтально.
То у всіх моделях, чи тільки в тій, що ви вибрали?

Corena
23.11.2012, 14:54
То у всіх моделях, чи тільки в тій, що ви вибрали?
гугл видає різні варіанти дизайну, є й вертикальні ручки.
ми, чомусь, не звернули увагу на то, думали, що такі речі мають бути продуманими.
маємо ще іншу кухонної техніку електролюкс, то ні з чим нема проблем, задоволені дуже

NataliaFed
23.11.2012, 14:58
Такі варіанти ручок, наскільки мені не зраджує пам"ять, були майже у всіх старих совєцкіх маделів))
Ми ще маємо старенький Канді, то там теж такі ручки

Corena
23.11.2012, 15:06
Такі варіанти ручок, наскільки мені не зраджує пам"ять, були майже у всіх старих совєцкіх маделів))
щось не пригадую такого, тим більше старі радянські холодильники переважно мали морозилку всередині холодильної камери, висота приблизно 1.4-1.6м, як технічно та ручка там мала б бути прикріплена?
зараз в пам"яті постають взагалі холодильники без ручок ))

NataliaFed
23.11.2012, 15:17
Щось таке було даавненько в нас.Той,що меньший на дві камери http://yak-prosto.com/images/1/8/yak-utilizuvati-holodilnik.jpg

lawyer
23.11.2012, 20:54
Electrolux
і ми маємо Electrolux spaceplus (такий же, як і в Сorena). замовляли через нет.
але в нашому комарі не водяться:).
з недоліків - то хіба ручка, в мене вся верхня дверка в магнітиках, так-от, як хтось відкриває не за неї, а по звичній вертикалі, то мої магніти зрушуються((
ну, і за горизонтальну ручку як тягнути, то теж доволі важко

Seshat
23.11.2012, 21:18
У нас Самсунг вже 2 роки. Працює, ттт, як має бути. Вибирали так - срібного кольору, морозилка знизу і "втоплені" ручки. Вибір звузився до декілька моделей. Взяли Самсунг, бо так порадили знаючі люди. Задоволена на всі 100%. Проблем не виникало, є якісь налаштування температури, але я то один раз встановила і зараз навіть не згадую. Коротше кажучи, претензій нуль:girl_curtsey:

Marcipanka
23.11.2012, 21:23
У нас двокамерний Bosch (модель вже не пригадаю). Порадили як надійний та вмістимий. Вже 3 роки користуємось і дуже задоволені, ттт :girl_dance:. Взяли біленький, бо я замахалась в батьків срібний витирати від пальців :8: Замовляли в знайомого, який возить техніку з Європи в мережу магазинів побутової техніки.

Nastylove
23.11.2012, 21:43
нас двокамерний Bosch (модель вже не пригадаю). Порадили як надійний та вмістимий. Вже 3 роки користуємось і дуже задоволені, ттт . Взяли біленький
Ги-ги :girl_crazy:
Підписуюсь під кожним словом. Я дуууже задоволена своїм холодильником, а особливо дуже вмісткою морозилкою. Іноді з приходом свят хочеться побільше місця в холодильній камері, але то таке, на щодень він супер![COLOR="Silver"]

Багіра
23.11.2012, 22:35
У нас Самсунг вже 2 роки. Працює, ттт, як має бути. Вибирали так - срібного кольору, морозилка знизу і "втоплені" ручки. Вибір звузився до декілька моделей. Взяли Самсунг, бо так порадили знаючі люди. Задоволена на всі 100%. Проблем не виникало, є якісь налаштування температури, але я то один раз встановила і зараз навіть не згадую. Коротше кажучи, претензій нуль
а бокові стінки не гріються? я дуже хотіла самсунг бо підходить по дизайну, але начиталася, що його не можна ставити впритул до меблів (в нас місце на холодильник в ніші біля меблів кухонних) через оте нагрівання

Ніколь
24.11.2012, 01:37
Порадили як надійний та вмістимий.
якщо вже мова про вмістимість, то дуже раджу холодильник типу side-by-side, бо дійсно вмістимість величезна, відпадає по суті купівля окремої морозилки. Ну хіба що місце більше займає, але якщо це місце є, то це не проблема.
ми собі обрали LG (http://bt.rozetka.com.ua/lg-gw-b207fbqa/p82269/) і хоча користуємось лише другий рік, наразі нарікань немає. Ніяких "комарів", нагрітих стінок, шумної роботи, нічого немає. Стоїть собі тихенько, часом чути його роботу, подібно на шум прібоя, але дуже дуже тихо. Ноут і то гуде сильніше.

Купляли на південному, там де вже мабуть третина форуму собі техніку купила за моєю порадою.

Seshat
24.11.2012, 09:30
а бокові стінки не гріються
не більше ніж в маминого Вірпула. Тобто він тепленький (трішки тепліший ніж кімнатна температура), але не гарячий. Одною стінкою стоїть до стіни, а іншою до меблів. Ніякого впливу на меблі не помітила:girl_curtsey:

ljalechka
24.11.2012, 11:24
У нас Самсунг
І у нас Самсунг RL38ECSW (No frost), користуємся вже 5 років, задоволені ттт.

а бокові стінки не гріються?
перевірила :girl_crazy:, абсолютно не нагріті, також стоїть у нас практично впритик до меблів). Такий самий мають і мої ще 2 подруги, також ним задоволені)

olerusya
24.11.2012, 12:00
а в мене двокамерний Атлант вже 8 років, я дуже задоволена:girl_yes2:

allarud
25.11.2012, 10:00
Купили влітку Атлант. Поки задоволені )))

kati
25.11.2012, 10:21
у нас лібхер. нарікань за майже 2 роки жодних...хіба що вмістимість мала,ну але то в принципі всі вбудовані менші по об"єму. Хоча і тут я нашла плюси- менший холодильник,менще нтам всього валяється, частіше роблю порядок, нема купи банячків. Ну і добре що ще є окремо мороз. камера, теж лібхер

magic
25.11.2012, 12:52
Купили влітку Атлант. Поки задоволені )))
а де Львові є гарний вибір Атлантів?

Vероніка
25.11.2012, 14:39
А у нас вже понад 8 років Beko, поки жодних ексцесів не виникало, морозить добре, переніс вже стільки стрибків напруги.
Головним фактором при виборі був колір, конче хотіла сріблястий, а їх було обмаль. Серед претендентів ще був Індезіт, але зупинила його російська збірка.
http://www.testoff.ru/uploads/posts/2009-05/thumbs/1243494225_csk-38000-x-new.jpg

NataliaFed
25.11.2012, 14:59
а де Львові є гарний вибір Атлантів
Фірмовий магазин на початку вул.Січових Стрільцівне впевнена на 100% та, що йде до головного управління міліції

Багіра
25.11.2012, 19:37
Серед претендентів ще був Індезіт, але зупинила його російська збірка.
зараз Беко теж російська збірка.. принаймі в тих магазинах, в яких я його дивилася... а Лібхер німецький тепер в Болгарії збирають чи де там...

Фірмовий магазин на початку вул.Січових Стрільців
не впевнена на 100% та, що йде до головного управління міліції
то вул Гнатюка

NataliaFed
25.11.2012, 20:05
то вул Гнатюка
А, пьйос його знає))), може і так. Це єдиний магазин, де працюють на пряму із заводом, тому і ціни повинні відрізнятись від супермаркетів електр.

KAPUCHINKA
25.11.2012, 20:40
тому і ціни повинні відрізнятись від супермаркетів електр.
на південному дешевше :girl_smile:

Barbie
26.11.2012, 12:29
у нас лібхер.
Батьки минулого тижня обиради холодидьник. Але їм треба було вузький, і з всіх марок по ширині їм підходив або лібхер або гореньє. Обрали лібхер за порадами консультантів. Хоч по ціні вони були однакові.
В мене індезіт,теж задоволена.

NataliaFed
26.11.2012, 12:49
на південному дешевше
Можливо але, який термін гарантії дають?

Raven
26.11.2012, 16:01
8 років Beko
Нашому 7. Турецька зборка. Тре було, щоб конче три банячка впихалося на одну поличку. І ми тоді таки знайшли його. Мінусом є маленька морозилка, але додаткова морозильна камера то компенсує.
Свекруха має Лібхер років з 10. Німецька зборка, але місця там було малувато, тому купили ще Бош б/у (в мне таке враження склалося після тої покупки, що німці ніц їсти не готують, і там максимум йогурти і сирки лежали.), теж німецької зборки. Працюють без жодних поломок і нарікань.

Kroshka Enot
26.11.2012, 16:52
У нас LG Total No Frost GA-B409ULQA
http://i1.rozetka.ua/goods/2147/2147131.jpg
Купували трохи більше року тому.
Обрали цього виробника, бо хотіли обов"язково с-му охолодження No Frost, чоловік дуже хотів з електронною системою керування, а я - з великим морозильним відділенням.
Холодильники цього виробника - єдині, які відповідали усім параметрам і підійшли нам за нам ціною.
На разі нарікань немає. Переніс вже з десяток перепадів напруги (все таки думаємо над стабілізатором, досить знущатися з техніки :girl_mad:), у відгуках було написано про те, що полички слабенькі - не погоджуся, вони досить міцні. От в морозильній камері ящики, якщо вони повністю завантажені, потрібно відкривати акуратно. (ттт, ще нічо не тріснуло, але так проситься не шарпати).
Дуже сподобалося, що коли включаємо "суперзаморозку", то партія вареників або пельменів замерзає за 30 хв. Це також було зручно , коли морозила ягоди - тонким шаром розстелила, за півгодини зсипала в кульочок, розстелила наступну партію... відповідно, ягоди не змерзлися одним шматком, а зберегли форму.
В морозилці 4 ящики, вона містка (як для сім"ї з двох осіб).
Полички на дверцятах теж із надійної пластмаси, у мене в нижніх стоять скляні пляшки - ніц їм (поличкам) не є.
Одночасно з нами друзі купили Самсунг такого ж функціоналу (модель точно не знаю, якщо потрібно, можу запитати) але на 1500 грн дорожче. Скаржаться на нагрів зовнішніх стінок і періодичний шум. (шум чула сама - була в шоці - нашого не чути зооовсім).

Samhayne
26.11.2012, 18:55
В нас холодильник Лібхер. Задоволена на всі 100% Все влазить. Велика морозилка на 3 шухляди. Одного бракує в морозилці - полички для заморожувення пельменів та вареників. Але, вареники готую рідко, тому морожу на дошці в самій шухляді..

KAPUCHINKA
26.11.2012, 21:21

такий самий як і в магазині, зрештою, холодильник це не спонтанна покупка, можна піти і туди і туди, поцікавитися, порівняти.

NataliaFed
26.11.2012, 21:30
такий самий як і в магазині
Треба поцікавитись. То я так,для себе))

Ніколь
26.11.2012, 21:30
на південному, де купуєм техніку ми, гарантію дають ідентичну до тої яка в супермаркетах, бо гарантія є офіційна, на заводському гарантійному талоні і т.д. і відповідно займатиметься ремонтом в разі чого відповідний авторизований сервісний центр, це 100% бо вже мала нагоду звернутись до сервісу.

NataliaFed
26.11.2012, 21:42
дають ідентичну до тої яка в супермаркетах, бо гарантія є офіційна,
Про супермаркети можу сказати, що нещодавно дещо купували в одному з таких
То за одну ціну була одна гарантія(тобто її термін) або й взагалі не було,дивлячись який виробник, а за додаткову плату можна було собі її продовжити. Тобто самому собі оплатити ремонт вже наперед))) Тому, власне, це питання є для мене важливим

Seshat
26.11.2012, 21:48
Тобто самому собі оплатити ремонт вже наперед
ПДС - програма додаткового сервісу. Розвод. Якщо щось станеться після гарантії виробника, вони знайдуть 100500 причин Вам відмовити. Якщло доведете, що праві, то ремонтуватися буде десь в підвалі. Сервісні центри з такою гарантією не співпрацюють. Купляли мп3-шку подружці і на таке попали...Продавці то пропихають, бо мають проценти. А реально продають повітря.

NataliaFed
26.11.2012, 21:58
Продавці то пропихають, бо мають проценти. А реально продають повітря.
Не хотіла вдаватись в подробиці але я їм "напхала по повній" там, бо на ціннику була одна ціна, а на касі заплатила майже ще раз так. Вони і не попереджають про такі "нюанси".

Ніколь
26.11.2012, 21:58
То за одну ціну була одна гарантія(тобто її термін) або й взагалі не було,дивлячись який виробник, а за додаткову плату можна було собі її продовжити.
часом не у форстрота? там у них якась муля колись була подовжений сервіс чи якось так....
ми купили на південному: холодильник, плазму, пралку, духовку, пилосос, ще купу дрібьязку, ніяких додаткових гарантій ніхто не виписував і не пропонував. Якщо виробник декларує 3 роки, значить 3 роки, якщо рік - значить рік.
Зрештою кожен сам собі вирішує.
Ніш холодильник у фокстроті коштував 9 тисяч, на південному нам його під замовлення привезли за 6 , номерний бланк офіційного гарантійного талона присутній, завезений холодильник в Україну також легально, раз сервісний центр його тут ідентифікує, польська збірка. Мене все з вищеперліченого влаштовує, тому ми свій вибір давно вже зробили.

terezka
27.11.2012, 10:36
То за одну ціну була одна гарантія(тобто її термін) або й взагалі не було,дивлячись який виробник, а за додаткову плату можна було собі її продовжити
З мого досвіду роботи з супермаркетами: то так звана оплата за додаткові можливі поломки. Пропонують на термін 1-3 роки. З тим треба вважати, бо виробник може давати гарантію 7 років (по паспорту), а вам пропонуватимуть 3 роки. Ремонт все одно мусить здійснювати авторизований сервісний центр. Дивитись треба на гарантію в паспорті, і щоб при купівлі було заповнено все: дата покупки, штамп магазину, прізвище продавця і його підпис.

NataliaFed
27.11.2012, 10:44
то так звана оплата за додаткові можливі поломки.

ПДС - програма додаткового сервісу.

Ага, любий каприз за ваші гроші):girl_devil:
Шкода людей, які попадаються на таке.От, тоді, якби мій чоловік був сам, то 100% заплатив ту суму і пішов щасливий.

Багіра
27.11.2012, 15:12
нам таке пропонували в супермаркеті ШОК... якби знала що то супер діє то заплатила би, а без відсутності відгуків не ризикну... гроші не муляють)))

Alicia
30.11.2012, 18:46
У нас холодильник side-by-side SIEMENS KA 60 NA 45 (http://bt.rozetka.com.ua/side-by-side--siemens-ka-60-na-45/p185975/). Місця на кухні для нього достатньо, працює тихо, якщо не брати до уваги тих кілька хвилин, коли дробиться лід. Тоді чути, як кубики торохтять і набираються в контейнер. Для прохолодних напоїв супер опція, а влітку для мохіто взагалі рай (ще є функція подрібнювач льоду).
Віконце дуже зручне, бо там кладу найпотрібніші продукти, які часто використовую, і не потрібно кожен раз повністю холодильник відкривати.
Подобається, що є затримання низької температури на випадок, якщо не буде світла. І блокування є для дітей (і від тих, хто береже фігуру:girl_crazy:).

Nastynya
01.12.2012, 00:28
програма додаткового сервісу( пдс) продавці пропонують, бо магазин і продавець мають з того нормальний заробіток. відсоток того, що техніка поламається так швидко, досить малий, а навіть, якщо поламається, то в більшості випадків ще буде заводська гарантія. Як ні, то правильно тут писали, що будуть шукати мільйон причин, щоб вам відмовити і тільки той хто має міцні нерви і залізні аргументи може надіятися на ремонт... але в магазинах часто повідомляють, що за здається два-три(не памятаю точно) місяці до закінчення дії ПДСу можна повернути вкладені в нього гроші)))я пішла далі))) Мій дідо минолого року(по необдуманості і ні з ким не порадившись) оформив кредит на телевізор і йому і ПДС і купу аксесуарів і ще типу перевірку телевізора організували(а що нормально заробили). я коли взнала, була просто шокована його поступком, бо до декрету я там працювала))) пішли розбиратися, хотіли відмовитися від кредиту, але реально втратили б суму грошей, тому ми повернули пдс товаром, який дідо собі вибрав.

roksolanka
23.01.2013, 11:43
Шукаю собі новий холодильник. Почитала в неті про холодильники з "нульовою камерою". Чи хтось має таке чудо і чи варто за це переплпчувати?

Kroshka Enot
23.01.2013, 12:12
Почитала в неті про холодильники з "нульовою камерою"
Якщо йдеться про так звану "зону свіжості" або "нульову зону" (де температура близько 0 С), то вона ефективна, тільки якщо окрема (тобто закривається на окреме дверцятко, так як морозильне і холодильне відділення). Якщо це просто ізольований ящик в холодильному відділенні, то це одна назва. (в нас така "зона свіжості" - герметичний ящик в середині холодильного відділення. В інструкції було написано, що свіжість забезпечується вакуумом того ящика, і що фрукти/овочі так не висушуються, як на полицях (бо "Но фрост" таки висушує продукти, щоб там не казали), але особливої різниці не бачу.
В друзів теж така, як в нас (тільки виробник холодильника Самсунг) - те саме враження.
Це якщо я вірно зрозуміла Ваше запитання.

terezka
23.01.2013, 12:16
з "нульовою камерою"
нульова камера зараз практично всюди є, я навіть і не бачила, наприклад, двокамерних сучасних холодильників без нульової камери.
там зберігаються овочі, можна розморожувати поволі м'ясо, зберігати деякий час м'ясо. В мене так колись редиска лежала до листопада місяця:)))
Щоправда якість тих камер дійсно дуже залежить від ТМ холодильника, дехто дуже і дуже нарікає на навпаки псування продуктів

Annyuta
18.06.2013, 16:48
ми нарешті вибрали холодильник samsung RB 31 FSRNDEF/WT бежевий, довго ходили-шукали цей підійшо на всі 100%: Система No frost, вмістимий, класний дизайн, вольт-контроль, економічний і ціна доступна 4495 грн., до речі про ціну рекомендую купляти в інтернет-магазинах від супермаркетів електроніки. Ми замовили в інтернет-магазині ельдорадо, і вийшло значно дешевше ніж іти в магазин фізично (до речі на сайті попереджують що ціни актуальні тільки при купівлі в інтернеті), а оплатили безпосередньо в маг. і відразу забрали товар. Така послуга існує і в інших супурмаркетах

model fantazii
22.07.2013, 22:47
також в процесі обрання холодильника. Хто може толком пояснити що таке той no frost плюси і мінуси бо одного разу в магазині мені сказали, що то добре для морозилки, а для самого холодильника не дуже...
Ну і про марки: в мами гореньє- не задоволена, внизу буває вода, а овочі і фрукти в спеціальних відділеннях замерзають:girl_mad:. В свекрухи електролюкс- ніби не погано але теж не фонтан: проукти буваюь вологі ну ручка знизу дуже не зручна, всі відкривають збоку, а він металік...самі розумієте... Вже придивилася атлант, але мамина співробітниця жалілася, що свіжий суп там скис і температуру не дуже тримає, тут ще прочитала, що самсунг гріється, то взагалі не знаю... то все звичайно дуже суб*єктивно, але все ж...

Kiruskin
23.07.2013, 00:17
Вже придивилася атлант,
Атланти колись були дуже якісні, а тепер їх так штампують, що якість в них, м"яко кажучи, не найкраща. Мої родичі, і кілька знайомих купували Атлант, то до року часу холодильник ламався, в мого хресного, три роки назад за 3 чи 4 місяці після покупки того холодильника- згорів мотор.

Seshat
23.07.2013, 10:36
тут ще прочитала, що самсунг гріється
Тут ще писали, що не гріється. Навіть ходили перевіряти. Зараз знов свій попробувала - теплий, не гарячий.
Ще на Вірпули подивіться. Кажуть, непогані.

ljalechka
23.07.2013, 10:50
що самсунг гріється,
не гріється, користуємся холодильником цієї марки вже 6 рік! :girl_yes2:

terezka
23.07.2013, 12:08
вже 6 рік!
не показник той самсунг і цьогорічний, бо виробники такі, що змінюють деталі, запчастнини і країну виробника.

ljalechka
23.07.2013, 12:27
бо виробники такі, що змінюють деталі, запчастнини і країну виробника.
цілком згідка, але це можна сказати за будь-яку торгову марку))

карапуз
23.07.2013, 12:30
Ще на Вірпули подивіться. Кажуть, непогані.
У нас такий (http://www.megatechnika.com.ua/domestic-technique/refrigerators/15250.html) вже 9 років . Мені тільки морорзильна камера малувата, а загалом - задоволена.

Marcipanka
23.07.2013, 12:43
не показник той самсунг і цьогорічний
то правда. мій дядько місяць тому купив новий самсунг. то бокові стінки так нагріваються, що аж гарячі! я казала йому, що то шось ненормальне, але він казав, що в магазині його "запевнили", що то ок. уявіть як то влітку жари на кухні додає.
Ще на Вірпули подивіться. Кажуть, непогані
ага, в моїх батьків вже 8 років, служить на славу, тільки теж кажуть, що
морорзильна камера малувата

особисто у нас бош. всім дуже і дуже задоволені - тихий, великий, велика морозилка, не гріється. хоч він нам на нашій новій хаті не пасуватиме по кольору на нову кухню, але ми зробимо йому аерографію під колір кухні і прінт кухонного фартуха нанесем, бо не бачимо сесну купувати щось нове, якщо цей недавно купили і всім задоволені.

model fantazii
24.07.2013, 00:21
Ще на Вірпули подивіться
а чия то збірка буває?

Gajka
30.07.2013, 10:23
Мали норд ДХ-245-6, ще чоловік купував коли був холостяк, на днях здох, пропрацював 6.5 років. Ремонт оцінюють у 500-1000грн приблизно. Вирішили купувати новий.
Майстер каже, що зараз все китай і що там пише на них, повний брєд. Радить усю техніку старатися брати з дешевшого, бо нове однаково 3-4 роки пропрацює, як повезе, а тоді не шкода і інше купити, а от коли здохне найдорожча техніка....
Зараз і не планували таких витрат, та й ремонт недавно зробили, то в кухні шафка зверху є під той холодильник, то вище 1.6м зараз не купимо і так, а мені холодильника мало, от якби знайти без морозилки, але кажуть у нас таке рідко буває, от за кордоном є. Але там справжня їхня техніка і коштує порядно.

Я думаю що купити зараз з не дорогого і нормального на 1.6 м???
Порадите?

Усю техніку купуємо на Галицькому перехресті, там є 1 будка де возять з Європи. Поки все працює, та й зверталися туди за порадою знайомих. Може вже і з форуму хтось брав за моєю порадою, то діліться враженнями?
А головне, ціни там на 50-100% дешевші фокстротів/фоксмартів.

Мацьопа
23.11.2013, 20:18
Чи має хтось холодильник Hotpoint - Ariston? Цікавить чи не дуже шумний, бо цікавить саме такий виробник, але начиталась відгуків про високий рівень шуму (44дЦб), тому вагаємось. Буду вдячна за коментарі ;)

Багіра
02.12.2013, 20:05
якщо не помиляюся Самсунги бувають найперше китайської і корейської збірки (самі розумієте яка краща), + якщо купляти в ненадійному місці то і товар може бути "сірий"
нашому корейському)) самсунгу десь рік, стінки не нагріваються

La esposa
14.12.2013, 09:57
Прошу поради досвідчених господинь.
Маємо таку манюню Канді:
http://www.candy.ua/imgbase.php?base=ref&id=67&w=250
як його правильно розморозити? і чи треба рухати взагалі? ось тут його опис (http://www.candy.ua/ref.php?id=67), я не можу зрозуміти, як часто його розморожувати, і як це правильно зробити. Інструкція у нас, на жаль, на різних мовах окрім укр., але і так видно, що інформації про розморожування там нема, або ми погано дивились(((
а, дочиталася ще раз. Пише тільки, чим мити і чим зішкрібати лід. А як проводити сам процес розморожування?
Бо зі старим було все ясно - вимкнув-витяг продукти-розтануло (я ще ставила всередину в морозилку баняк з окропом)-витер-завантажив-увімкнув