КПК

Показати повну версію : Одяг та взуття для малечі -3

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

levandivka
21.05.2011, 14:49
Продовження.
Початок теми читайте тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40787), частина №2 тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=72473)
Нагадую, що посилання на сайти, адреси, телефони та інша рекламна інформація може бути розміщена на умовах, описаних тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41135).

taniarz
11.10.2012, 14:58
Дівчата, шось геть зовсім розгубилася я з тими зимовими убьорами:girl_cray:. Вчора міряла напівкомбез і куртку американської фірми Faded Glory (я так розумію воно таке саме як Carters), штани від костюма мені сподобались, аналогічний картерівському, як я розумію по описах. А от куртка, я думаю , що геть затонка. Ну вже дуууже там тонкий слой синтепону і потім фліс.
Я так хочу замовити картерівський:girl_in_dreams:, але боюсь. Скажіть, хто має такі костюми, там куртка такої ж товщини , як штани?
а може ще хтось дозволить помацати свій картерс?:girl_blush2: я би була дуже вдячна!:girl_yes2:

silvia
11.10.2012, 15:11
не можу розібратись з розмірами шапки. якщо у нас окружність голови 44 см., то шапку нам потрібно 44 розміру?

olangel
11.10.2012, 17:12
Дівчата, допоможіть!!! Щось я не можу розібратись у тій термобілизні.... На скільки вона дійсно потрібна? Я так зрозуміла, що вона не гріє, але допомагає триматитепло?

WildWind
11.10.2012, 17:33
Дівчата, допоможіть!!! Щось я не можу розібратись у тій термобілизні.... На скільки вона дійсно потрібна? Я так зрозуміла, що вона не гріє, але допомагає триматитепло?
Вона відводить вологу, якщо дитина рухлива і багато потіє. Є дві великі різниці, як одягати дитину, яка постійно сидить у візочку, і не хоче бігати зимою, і ту, яка без кінця ганяє.
http://pro-odejki.livejournal.com/
Почитайте отут, там багато статей, я думаю ви знайдете відповіді на усі питання.
Від себе додам, що якщо хочете, щоб білизна гріла, чи то пак зберігала тепло, то синтетика ніяк вам не підійде, синтетична термобілизна лише для рухливих малят, які мерзнуть від того, що мокріють коли бігають, і потім "вистигають" поки мама шапочку поправляє, чи по дорозі додому. Шукайте шерстяну термобілизну, меріносову, але вона дуууууже дорога, і не усім дітям підійде, бо може "кусатись", є така, що не кусається, але і ціни її.. А дешева термобілизна, то як вам сказати.. толку з неї ніякого.

olangel
11.10.2012, 17:57
Ну малий в мене рухдивий, але всяке буває... Дивилась на термобілизну JOHA.
А під неї щось вдягається? Чи на голе тіло. Бо все ж таки питання кусючості цікавить. Але як під низ щось вдягнути, то тоді вона не бути вбирати у себе вологу і толку тоді ніякого, так?
Бо наприклад зараз, на таку погоду термобілизга + флісовий комбез, було б супер?

Bublyk
11.10.2012, 18:15
якщо у нас окружність голови 44 см., то шапку нам потрібно 44 розміру
Так, але я б радила все ж таки міряти, бо як відомо розміри далеко не завжди співпадають

---------- Додано в 18:15 ---------- Попередній допис був написаний в 18:02 ----------

Щось я не можу розібратись у тій термобілизні.... На скільки вона дійсно потрібна? Я так зрозуміла, що вона не гріє, але допомагає триматитепло?
На мою думку, то просто мода зараз така пішла на все ТЕРМО і властивості термобілизни не повністю виправдовують її височезну ціну. Можливо, якщо дитина займається спортом на вулиці, катається на лижах і т.п., то в тому є якийсь резон. А просто так, для прогулянок - думаю, можна і без неї обійтися.

WildWind
11.10.2012, 18:31
А під неї щось вдягається? Чи на голе тіло.
На голе тіло, інакше сенсу ніякого.
Бо все ж таки питання кусючості цікавить
Є термобілизна шерсть плюс шовк, вона не кусається.
термобілизга + флісовий комбез, було б супер?
Не знаю. Термобілизна під мембрану добре, тоді білизна відводить вологу, а завдяки дихаючій мембрані все сохне. Коли холодно, то фліс одягають для утеплення.
Дивилась на термобілизну JOHA.
Я не розуміюсь на фірмах ще, буду купляти дитині термобілизну десь з років двох, до того сенсу не бачу. І ще, якщо у вас зимовий комбез для дитини пуховий, не мембрана, то сенсу в термобілизні немає. Хіба ота шерстяна, але я вже забула якщо чесно. Почитайте ту ЖЖшку, там є декілька статей, як все правильно одягати і на яку температуру, і по фірмах. А ще в коментарях багато написано як на практиці чи мерзне дитина в термобілизні певних фірм, як вона переться і т.д.
В одній спільноті батьки своїм діткам такий тест придумали, якщо дитина після прогулянки має мокру маєчку, а одіта була по погоді, тобто не зажарко, то потрібна термобілизна. А взагалі радять мати і мембранний комбезик, і пуховий, і термобілизну, і флісовий шар, і шерстяну, і ще спеціальне взуття, і шкарпетки. То не на наш гаманець))) Таке можна дорослому купляти (я тому і читаю то, бо переношу то на себе і чоловіка), бо такий набір на довгі роки дасть спокій з одяганням на лижі, в місті, поїздки до батьків, перебіжки по місту і т.д. А для діток мабуть є сенс лише коли в сім’ї більше, ніж 2 дитини, і все переходить у спадок від одної дитини іншій.

---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

На мою думку, то просто мода зараз така пішла на все ТЕРМО і властивості термобілизни не повністю виправдовують її височезну ціну. Можливо, якщо дитина займається спортом на вулиці, катається на лижах і т.п., то в тому є якийсь резон. А просто так, для прогулянок - думаю, можна і без неї обійтися.
Реально потрібна термобілизна лише дуууже активним дітям, як на мене, такі з шилом))) Діткам, які спокійно собі граються лопаткою в снігу термобілизна ніц не дасть, толку ніякого, та ще й змерзнути може більше, ніж в дешевій маєчці.
А висока ціна тому, що така білизна служить дууже довго, реально дорога і якісна термобілизна служить роками, навіть десятком років я би сказала, то для дорослого. А для дитини.. То направду дуже влітає в копійку купляти щороку нову термобілизну.

lizarda
11.10.2012, 19:17
не можу розібратись з розмірами шапки. якщо у нас окружність голови 44 см., то шапку нам потрібно 44 розміру?
незавжди. от в нас окружність голови-50см, а шапку маємо 48 (50 завелика). це все залежить від форми голови дитини і форми шапки.

Bublyk
11.10.2012, 23:49
це все залежить від форми голови дитини і форми шапки
трохи не так. все залежить від виробника, бо в різних виробників розмірні сітки можуть не співпадати.

Sera
12.10.2012, 08:17
Маю питання до власників мембранного одягу. Ви його перете спецпорошками для мембрани? Якщо так то якими саме і де берете?

WildWind
12.10.2012, 08:27
Ви його перете спецпорошками для мембрани? Якщо так то якими саме і де берете?
В спортивних магазинах. Коламбія, Спортландія. Фірм не пам’ятаю, цього року ще не купляла.

Calypso
12.10.2012, 09:41
Маю дилему з вибором зимового взуття :confused:. Дуже сподобались Бартек, але зупиняє те, що вони з нубуку. Ніколи не носили взуття з цього матеріалу, тому сумніваюсь чи будуть такі чобітки практичні (ми взимку активно гуляємо :smile:). Інший варіант - Котофей, мембранні. Можливо у когось було взуття цих марок, буду рада почути відгуки.

natorella
12.10.2012, 09:47
кщо дитина після прогулянки має мокру маєчку
в мене жодного разу дитина як би не ходила не мала мокрої майки

Дивилась на термобілизну JOHA
в мене йохівські є легінси шерстяні, то просто з тонкої шерсті легніси
я саші їх під штани зимові вдягала
крім шерсті в складі нема нічого
вони гріють, теплі і не грубі
для чого тобі термо? малий буде 2 год ганяти по вулиці? чи просто собі йти, гуляти, шось колупати?
для мене термо - то виключно для активного відпочинку
і в нас не такі АЖ холода шоб купувати на овчині комбінезони, тому можна обійтись тоншими синтепоновими, або пуховими, і під низ - просто бавовну

Donata
12.10.2012, 09:58
але зупиняє те, що вони з нубуку.
в мене зимове як не нубук, то замш, замш вибагливий, я його лише на суху погоду, а з нубуком простіше, купіть спрей водовідштовхуючий і все буде добре. Бартеки теж є мембранні.

olangel
12.10.2012, 10:39
для чого тобі термо? малий буде 2 год ганяти по вулиці? чи просто собі йти, гуляти,
шось колупати?
та бо я не знаю, що маллму теплійше купити!!! Як гуляти ходим, то не хочу його в три шари кутати. Маю з цим зараз проблему((( Під флісовий комбез вдягаю два шари, потім фліс, потім дощовик/вітрівку. Мене трошки замахує така кількість одягу, от і думала, може якось по інакшому вирішити то питання. От і думала Йохівській бодік + легінси купити, вони ж теплі? Чи є якісь варіанти дешевші(а то ціна дійсно кусається), бо я заплуталась. А на зиму мембранний Коламбія, пуховика і на овчинці нема в нас.

Gala
12.10.2012, 10:40
Котофей, мембранні. Моя мала мала того року,ще цього року будуть добрі,але вони до -10 максимуму,то шукаю ще щось тепліше їй.

Calypso
12.10.2012, 10:58
Бартеки теж є мембранні
Моделька з нубуку сподобалась більше і мені здається, що вони тепліші за мембранні.

Анютка
12.10.2012, 11:00
Я так хочу замовити картерівський, але боюсь. Скажіть, хто має такі костюми, там куртка такої ж товщини , як штани?
а може ще хтось дозволить помацати свій картерс? я би була дуже вдячна!
Ми маємо Картерсівський. Ще його не випробували, але можу сказати, що не виглядає він надто теплим, але ми ще маємо пуховий плащик, тому я спокійна. Дозволяю "помацати" ))) якщо Вам підходить район Рясне

Щодо термобілизни, начиталась, тепер думаю чи варто було замовляти M&S чи не треба було? хто має їхню термобілизну?

bioland7
12.10.2012, 12:06
А на зиму мембранний Коламбія, пуховика і на овчинці нема в нас.
я малого теж намагаюся не "закутувати", маємо на цю зиму подібний ось такий
http://i.piccy.info/i7/5de0967fdb62e19b38f88cfd2c8fe68b/4-47-349/43126778/69472_1.jpg (http://piccy.info/)http://i.piccy.info/a3/2012-10-12-09-02/i7-3577166/178x307-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-10-12-09-02/i7-3577166/178x307-r)
але роздільний. Під низ одягаю фліску і все ок. Термобілизну не купую оскільки вона синтетична (принаймні ту,яку я бачила).
а на наступний рік мабуть куплю цієї ж фірми Rodeo ось такий:
http://i.piccy.info/i7/72d2c87c631e537fb93bb084e4bfe37b/4-47-349/48745676/85695_1_240.jpg (http://piccy.info/view3/3577183/f5ac83a3db472071245243047a8bcb51/)http://i.piccy.info/a3/2012-10-12-09-05/i7-3577183/139x240-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-10-12-09-05/i7-3577183/139x240-r)
дуже він мені сподобався:)

Котя
12.10.2012, 14:01
Термобілизну не купую оскільки вона синтетична (принаймні ту,яку я бачила).
От і я ту що бачила і купила теж синтетична, щось мені не дуже хочеться її одягати на малого:girl_nea:Але я в тому не дуже розбираюсь, може є якась інша?

olangel
12.10.2012, 14:47
От і я ту що бачила і купила теж синтетична, щось мені не дуже хочеться її одягати на малого Але я в тому не дуже розбираюсь, може є якась інша?
Я синтетичну не хочу((( зупинилась на ось такій (http://m.kidstaff.com.ua/tema-2137331.html) , думаю ту білизну можно носити спокійно в холод і вона буде гріти, але і ціна кусюча...

Лідочка
12.10.2012, 18:16
А я сьогодні прикупила малому Демарчики зимові! Суперові - теплесенькі, легенькі і ціна дуже демократична. (як побачила сьогодні в Антошці суперфіти 20р. за 800 з копійками гривень, то прозріла...)
Помацала вживу краги Ленне і шапку до них - сподобалися - овчина тонка, якість як завжди - супер. Будем замовляти, на відомому всім сайті:)

До речі, Ніколь, киньте будь ласка лінк в карму, в кого саме на Стафі ви замовляли, бо їх там так багато і ціни у всіх різні. Буду дуже вдячна.

Ніколь
12.10.2012, 19:50
До речі, Ніколь, киньте будь ласка лінк в карму, в кого саме на Стафі ви замовляли
я нашу краги купила б/у, бо мені дуже хотілось щоб вони були ідентичні з основним орнаментом комбінезона, а такі в потрібному кольорі і розмірі знайшла лише б/у. Але вони мабуть або взагалі не носились, або дуже мало, бо в ідеальному стані, навіть етикетка всередині була ще хрустяща ))))

ljalechka
14.10.2012, 21:44
покажу, які ми купили нашій Роксолюсі утеплені вельветові штани (завужені). Дуже гарні на дотик:girl_yes2: Виробництво Польща. Тепер ми вже точно готові до холодів) саме основне, що там дуже хороша резинка на поясі, яка ідеально підійшла на нашу осину талію)
http://s10.postimage.org/de94u7bll/IMG_1828.jpg

Berry
15.10.2012, 18:30
От і я ту що бачила і купила теж синтетична, щось мені не дуже хочеться її одягати на малогоАле я в тому не дуже розбираюсь, може є якась інша?

Є Рейма, дуже приємна на дотик. Ми купували в кінці сезону, тому ціна була нормальною (колір правда тільки чорний лишився), і вистачило на два сезони. Тепер треба нову шукати.

katrinka
15.10.2012, 23:04
Йохівській бодік + легінси купити, вони ж теплі? Чи є якісь варіанти дешевші(а то ціна дійсно кусається)
купувала минулого року в "антикризі" Nieland 100%шерсть на вагу (вул.Бандери початок) вийшло загалом приблизно 40грн + два шлемики (один шерстяний, другий котоновий йоха) по 20грн, все нове з бірками, навіть розміра були

olangel
15.10.2012, 23:18
приблизно 40грн + два шлемики (один шерстяний,
другий котоновий йоха) по 20грн,
ОГО!!! :-) А в якій саме Антикрізі, бо мені щось ніколи там цікавого нічого не попадалось(

Сяночка
16.10.2012, 10:00
Нарешті дочекались ми свій комплект Ленне, на ріст 92 брала 98 розмір, потім дуже переживала що втопиться. Ну що сказати, великуватий, рукави підкотили, на штанах певно ще гудзики перешию щоб вище сіли, то в цілому нормально, буде на 2 сезони, крім того маємо ще минулорічний напівкомбінезон Ленне 92 р., який того року буде якраз)))) Ще шапку взяла Lassie, гарно пасує, на флісі але трохи мені тонка здається...
http://s8.postimage.org/t6lfbdyxx/IMG_1461.jpg

SOSKA
17.10.2012, 22:26
Дівчатка допоможіть розібратися з розміром піжами(колись про це вже писалося, та не можу знайти).Доця має 103см росту піжаму хочу GAP,замовити на kidstaff, та виникла в мене проблема з вибором розміру.Який обрати 5т чи 6т,вони маломірять чи навпаки?.Дякую за підказку.

Panadolka
17.10.2012, 23:35
Щось цбого року з взуттям я неможу розібратися. Незнаю які чобітки малому взяти на зиму. Що ви берете своїм діткам на зиму? Думала про суперфіти, але хотілося б на 2 роки взяти йому, але поговоривши з одною мамочкою і зрозуміла, що якщо я їх візьму на 2 роки, але 1 пару, то він їх знищить однозначно. отже висновок, потрібна ще одна пара взуття. То може не варто, краще купити 1 пару на один рік, але якісь дешевші ніж суперфіт, бо на один рік така ціна мене лякає )). Розгубилася я...вже скоро холод, а взуття зимового в нас немає, бо мама запудрила собі мозги, а дитина боса )

Donata
18.10.2012, 00:15
Думала про суперфіти, але хотілося б на 2 роки взяти йому, але поговоривши з одною мамочкою і зрозуміла, що якщо я їх візьму на 2 роки, але 1 пару, то він їх знищить однозначно.
Своїм купую на зиму Суперфіти постійно, по одній парі, в моїх дітей нога росте дуже повільно, тому в них зимове не на один сезон (був випадок: купили вкінці зими, поносив місяць, наступну цілу і ще третьої половину) і я б не сказала, що він їх вбиває. Нормально вони виглядають. Єдине, що я беру з захищеним носком, бо знаю як мій син неакуратно носить, але і він їх не вбиває. Після нього ще не одна дитина носила.
І я взуття купую в кінці сезону, на розпродажах, поки без проколів.

bioland7
18.10.2012, 09:46
Що ви берете своїм діткам на зиму?
мали Суперфіт, залишилась задоволеною, єдиний мінус на сильні морози їх не взували, бо ніжка була холодна. Коли було дуже холодно ходили виключно в валянках Котофей.
Тепер вже другий рік буде малий ходити в Richter чобітках, порівняно з Суперфітами тепліші і вбити їх важко.
А ще знаю, що Ecco дуже теплі і хороші, в принципі за цю марку вже багато мамусь тут позитивних відгуків писали.

mokhnatska lesia
18.10.2012, 10:17
що Ecco дуже теплі і хороші

підтверджую, мали минулої зими і на цю купила, доця відносила так, що вони залишилися в ідеальному стані і ми ще відпродали, носки мала часто задерає, в цих навіть подряпин не було, бо вони легенькі, не громадні і дитині зручно ходити, ну але і запас був розумний, не впритик, а 1,5 см + для нас воно добре тим, що не вдіваєм до них шкарпетки бо мала їх не переносить, тільки махрова колготка і гуляли досить довго і при морозах, тому рекомендую.

zetta
18.10.2012, 11:15
ми на цю зиму маємо куому, і ессо. а для булочки демари.

Сяночка
18.10.2012, 11:31
Ecco дуже теплі і хороші
підтверджую, мали минулої зими і на цю купила, доця відносила так, що вони залишилися в ідеальному стані і ми ще відпродали, носки мала часто задерає, в цих навіть подряпин не було, бо вони легенькі, не громадні і дитині зручно ходити, ну але і запас був розумний, не впритик, а 1,5 см + для нас воно добре тим, що не вдіваєм до них шкарпетки бо мала їх не переносить, тільки махрова колготка і гуляли досить довго і при морозах, тому рекомендую
аналогічно, і ми відносили всю зиму і в ідеальному стані продали, на цю теж прикупили, довольна повністю. Ще розглядала варіант Коламбії, дуже хвалять, може наступного року спробуєм

ljalechka
18.10.2012, 11:56
А ми мали Екко минулого року впринципі задоволені, але от коли були сильні морози і ми з малявою виходили на вулицю, то ніжки були холодні, і казала доця, що в ножки змерзла(. Цього року прикупили Суперфіти.

ola-lyola
18.10.2012, 15:31
Знову маю проблему з дитячою білизну-ну де можна купити красиві комплекти маєчка-трусики? І не прості білі, а якісь гарні,дівчачі.

Ніколь
18.10.2012, 16:06
А ми мали Екко минулого року впринципі задоволені, але от коли були сильні морози і ми з малявою виходили на вулицю, то ніжки були холодні, і казала доця, що в ножки змерзла(. Цього року прикупили Суперфіти
з нашого досвіду, суперфіти ще холодніші за екко. Правда якщо покласти термоустилки то ніжці чуть тепліше, але на морози нижче -8 в суперфітах холодно, або треба бігати без перестанку....
у нас на цей рік власне суперфіти на +/-0 і на незначні морози, а на сувору зиму коламбія...

Сяночка
18.10.2012, 16:08
Знову маю проблему з дитячою білизну-ну де можна купити красиві комплекти маєчка-трусики? І не прості білі, а якісь гарні,дівчачі
Замовляла малому Джордж, Прімарк, останній раз брала ось тут наше українське, якість вроді нічого

ksjuha
18.10.2012, 16:37
Замовляла малому Джордж, Прімарк, останній раз брала ось тут наше українське, якість вроді нічого

Навіть дуже нічого ). Я вже присіла на трикотаж цієї фірми. Минулого року вперше такий комплектик трусики та маєчку прикупила в Антошці. Переться та носиться трикотаж супер.
Минулої суботу знайшла на Південному один магазинчик з такою білизною, то тепер знову маємо обновочки )

mokhnatska lesia
18.10.2012, 17:07
І я малій купую білизну Лемуа - Одетта, задоволена дуже, тільки ціна в антошці трохи зависока порівняно з кідстафом і ще на "малечі" є жіночка, яка займається продажем цієї торгової марки, наприклад, трусики для малої 60 розмір (110-116) в неї 13 грн, а в антошці 27 грн., піжамки 58 грн., в антошці 119 грн., різниця суттєва, тільки один недолік, в неї треба замовляти, вона бере на складі і буває, що деколи нема бажаної розколірки в потрібному розмірі.

Сяночка
18.10.2012, 19:08
останній раз брала ось тут наше українське, якість вроді нічого

малій купую білизну Лемуа - Одетта
Мені теж сподобалось, ціна на стафі нормальна, брала трусики-боксерки малому і маєчки

mokhnatska lesia
18.10.2012, 19:59
ціна на стафі нормальна

погоджуюся, а Ви брали в когось зі Львова чи Вам пересилали?

Сяночка
18.10.2012, 20:14
а Ви брали в когось зі Львова чи Вам пересилали?
переслали укрпоштою +9грн

Panadolka
18.10.2012, 20:17
Тобто чобітки екко тепліші на мороз? Бо мене власне більше цікавить на мороз, моє чудо минулого року жалілося на те, що ножки мерзнуть...

mokhnatska lesia
18.10.2012, 20:19
переслали укрпоштою +9грн

і мені пропонували пересилку, чомусь у Львові мало займаються цим виробником

ljalechka
18.10.2012, 21:17
суперфіти ще холодніші за екко
в нас Екко взагалі без утеплення були, а суперфіт іде до половини з утепленням в нашій моделі, пойми тепер як то буде взимку:confused:

Donata
18.10.2012, 22:14
але на морози нижче -8 в суперфітах холодно, або треба бігати без перестанку....
Або то я моделі вдало вибираю, або мої діти не змерзлюхи, або ми так активно ходимо, але маємо лише суперфіти на всю зиму і не мерзнуть мої. Одягаю лише звич. колготи (махрових вже й на зиму не купую) і, якщо холодніше шкарпетки з ангорки.
Маю на цю зиму суперфіти та екко для доні. То в суперфітах і устілка м"якенька, пухнаста, утеплена, а в екко як звич. войлок. Зараз сфоткаю і виставлю

---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

http://s1.uploads.ru/haIVo.jpg
Екко - 25, Суперфіти - 24. По масі екко - 200гр, суперфіти - 214гр. Екко явно ширші. По довжині практично однакові, тому зробила висновок, що екко все ж маломірить, або суперфіти великомірять:
http://s1.uploads.ru/IEugj.jpg
І серединка, в суперфітах утеплювач високо і скрізь, в Екко устілка та язичок не утеплені:
http://s1.uploads.ru/vJHFc.jpghttp://s1.uploads.ru/7Mb0O.jpg

Vероніка
18.10.2012, 22:19
Наші Суперфіти великомірять, принаймні 2 моделі з 2. Ессо завжди всі йшли в розмір, зупинилась в цьому році на такій зимовій моделі р.26 - 17 см

http://images.slanet.com.ua/~src1492075/novye_zimnie_botinki_Ecco_Gore-tex_po_supercene_450grn.jpg

І ще неочікувано маємо на осінь-зиму такі Джеокси - знайомій привезли з Італії, а їй не підійшли. Якість відмінна, у нашому Інтертопі зовсім інша, не промокають\не парять абсолютно.

http://s1.uploads.ru/t/gQ4lI.jpg (http://s1.uploads.ru/gQ4lI.jpg)

Holly
18.10.2012, 22:22
о, ми теж такі супефіти маємо ;)

Або то я моделі вдало вибираю, або мої діти не змерзлюхи, або ми так активно ходимо, але маємо лише суперфіти на всю зиму і не мерзнуть мої. Одягаю лише звич. колготиППКС. Минулого року мали екко, то нога досить часто потіла

Donata
18.10.2012, 22:40
що екко все ж маломірить, або суперфіти великомірять
щойно ще бартеки 24 синові знайшла, то вони явно на 1 розмір менші за Суперфіти 24
Ось ще сфотографувала устілки екко 25(чорна знизу) і суперфіти24 (біла) - вони однаковісінькі:
http://s1.uploads.ru/wS9Dz.jpg

mokhnatska lesia
18.10.2012, 22:54
екко для доні.

і ми маєм такі самі червоні, тільки 30 розмір, то зауважила, що дана модель досить широка і важча ніж наші минулорічні(були легші і акуратніші)

Carpe diem
18.10.2012, 23:06
щодо екко - мій чоловік дуже любить цю марку. недавно прийшов додому і каже, що все життя не того розміру взуття носив, бо його розмір 43, а на днях зайшов у екко, то там 42 на нього наліз.... очевидно, що вони там лекала свої поміняли. чи просто стали в іншому підвалі шити ))))

знову про термобілизну. я взагалі в цьому повний 0!!! на кідстафі знайшла від марк енд спенсер за досить демократичну ціну. хтось таку мав? то щось нормальне?

Vероніка
18.10.2012, 23:13
мій чоловік дуже любить цю марку.
Аналогічно моєму, практично нереально примусити купити якусь іншу. І навіть якщо модель не зовсім подобається, все-одно обере цю марку - консерватор, блін. :girl_crazy:

Carpe diem
18.10.2012, 23:18
консерватор, блін. то точно )))) і нема на то ради :girl_flag_of_truce:

Ніколь
19.10.2012, 01:38
дівчата, може хтось брав на асді скінні джинсики?
наскільки вони власне скінні?
На нашу попу налізуть чи то треба бути виключно худенькими?

Fast
19.10.2012, 10:28
Хто має зимове взуття з картерсу чи окошу? Вони теплі? І з розміром ніяк не можу визначитись. Зараз в Мійки 24, а який замовляти 8 чи 9.
От роздумую над тими http://www.carters.com/carters/Snow-Boot/V_CF12-F11501G,default,pd.html?cgid=carters-toddler-girl-cold-weather-shop
або тими http://www.carters.com/oshkoshbgosh/Snow-Boot/VC_OKF12606BRN,default,pd.html?dwvar_VC__OKF12606B RN_color=Brown&navid=oshkosh-xsellPDPYMAL а тут ще й колір мені сірий подобається, але ж не практичний то який

Януся
19.10.2012, 10:39
дівчата, може хтось брав на асді скінні джинсики?
наскільки вони власне скінні?

Ніколь ми мали джорджі 86 розміру, доня дрібна, то попку гарно обягували :) Як знайду фото виставлю.

Olenya
19.10.2012, 15:27
Маю на цю зиму суперфіти та екко для доні.
А навіщо вам аж 2 пари взуття на зиму? бо ми купили такі як в вас червоні екко і думали, що нам вистастачить. а тепер думаю може мало.....????

Donata
19.10.2012, 16:14
А навіщо вам аж 2 пари взуття на зиму?
До цього випадку в нас було по одній парі на зиму, а тут така історія вийшла: купила я спершу суперфіти, начиталась тут, що всі з таким запасом в 3 розміри беруть, перелякалась, а раптом і моя вирішить вийти з графіка росту ніжки, пішла купила на розмір більші екко, щоб не пролетіти, з розрахунку, якщо що, то по такій ціні, як я брала без проблем відпродам. То вже пізніше я помітила, що взуття то однакове вийшло і не було як на більші поміняти.
Тепер в роздумах чи не рухати екко і продати, чи потестити обидві пари.
Але мати 2 пари на зиму незле, однозначно, наразі обходились одною спокійно, бо воно не мокне, не тече, не було потреби міняти і мої не мерзнуть в ньому, щоб розглядати ще тепліші одні на холоднечу. Але признаюсь на коламбію слюні пускаю, подобаються.

Ная
19.10.2012, 16:20
колір мені сірий подобається, але ж не практичний то який
маю сірі замшеві кросівки, виявилися дуже навіть практичними :) Але ті сірі чобітки напевне можуть промокати і штучний матеріал не завжди теплий.

Donata
19.10.2012, 16:23
а тепер думаю може мало.
я вже боюсь казати, що достатньо, бо я тут в меншенстве "немерзнучих"

Ная
19.10.2012, 16:25
2 пари взуття на зиму
теж купую дві пари, одні термо для прогулянок, другі шкіряні або замшеві на вихід, ну і для страховки, бо одна пара взуття може намокнути часом і тоді нема в чому вийти. А ще вибираю так щоб одні були до штанів, другі і до спіднички щоб можна було одягнути.

Olenya
19.10.2012, 16:32
Але признаюсь на коламбію слюні пускаю, подобаються.
Ми мин. року мали Коламбію і суперфіти, і мала і я, то по теплоті вони мені однакові. А цього начиталась, що всі обходяться одними екко, то й собі купила.) Подивимось), чи буде достатньо....

---------- Додано в 16:32 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

другі і до спіднички щоб можна було одягнути.
ми зимою від спідничок відмовляємось)

Latane
19.10.2012, 16:38
що всі обходяться одними екко
ми знову купили тільки одні ессо, як і минулого року)) Ми перші носили від +5 до -20 в дощ, сніг, слякоть - ні разу не промокли і вигляд нових мають!

ELEGANCE
19.10.2012, 17:46
І я обома руками за екко. Малий проходив в них цілу зиму без проблем. А от літо, весна і осінь у нас вінсент. Також задоволена на всі 100%.Можливо і зиму попробую вінсент. Гляну які там є моделі

---------- Додано в 17:46 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ----------

теж купую дві пари, одні термо для прогулянок, другі шкіряні або замшеві на вихід, ну і для страховки,
А ми обходимось зимою і однією парою екко вони у нас і на вихід ідля прогулок

Уляночка
19.10.2012, 18:29
обома руками за екко. Малий проходив в них цілу зиму без проблем.
Любчик вже 5 зиму ходитиме в екко, Марко минулого року теж "перебув" у екко+термовистілка..цьогоріч взяла Кларкс на пробу...сподіваюсь, що мерзнути не буде

Guapa
19.10.2012, 19:45
А як ви доглядаєте за Ессо? Використовуєте водовідштовхуючі спреї?

Panadolka
19.10.2012, 23:24
Такс, визначилась... нам потрібні екко, тепер наступне, де ви їх купуєте? В Інтертропі? Чи замовляєте десь?

екко+термовистілка
Де таке щастя можна придбати? Чи це звичайні які на базарі продають?

Adelaida
20.10.2012, 01:29
Знайшла львівського виробника одягу для малечі - kubera (мені на міні байт подібний).
Може хтось бачив, де продається таке?

Ніколь
20.10.2012, 01:33
Може хтось бачив, де продається таке?
хіба може передзвонити їм (http://www.kubera.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=9&lang=uk), запитатись де придбати можна..

Sera
20.10.2012, 07:19
А де ви екко і суперфіти берете по хорошій ціні? У Львові доорого. Знайшла на кідстафі суперфіти по 380 грн та боюсь чи не підробка...

nonstop
20.10.2012, 11:10
А де ви екко і суперфіти берете по хорошій ціні? У Львові доорого
Цього року знову придбали Екко для доці. Такі як тут дівчатка показували на минулій сторінці, ми взяли чорні зі срібним напиленням. Брали в Плато, заплатили як на мене, дуууже багато (699 грн). Але чоловік не возмущався, бо казала ж йому, купити на одному американському сайті їх за 40 дол., а він каже, "та почекай, ше знижки будуть"... Ага... розмели! То тепер вдвічі дорожче заплатили(((

Vероніка
20.10.2012, 12:39
Я практично все взуття купляю на стаффі - але тільки перевірені фірми і продавців.
Там можна задати в пошуку, пропозицій море. Підробки Ессо і Superfit ще не траплялись.
Якщо повезе, можна і нові за 400 грн. придбати, але не в сезон, зараз дорожче.

ljalechka
20.10.2012, 13:09
А де ви екко і суперфіти берете
Наші Екко купляла на Кідстафі, а Суперфіти в Антошці, ще дуже люблю торгову марку Pablosky, то також купляєм в Антошці:girl_yes2:

nonstop
20.10.2012, 13:21
торгову марку Pablosky
Ага, маємо кросовки Паблоскі- невбиваємі, хоч і біленькі. Дуже добротні! Але іспанська фірма))
Щодо Екко, то купувала минулі рази на Стафі також, маю там продавця, в якої завжди брала, претензій до якості нема- все оригінал. Тільки цього року пропозицій цікавих не було, от і получилось, що купили за такі гроші...

Donata
20.10.2012, 14:59
Якщо повезе, можна і нові за 400 грн. придбати, але не в сезон,
не в сезон, як повезе, і в інтертопі, і в плато, і в антошці можна й за меншу ціну суперфіти й екко купити. За екко (інтертоп) я дала 390, а за суперфіти (антошка) - 299 десь в кінці лютого-поч. березня. Але от за 30р. для сина дешевше 600грн. не знайшла.

kvVItKA
20.10.2012, 15:19
синочок минулу зиму супер відходив в суперфітах, вони як новенькі, шкода, що вже маленькі
цього року покищо без взуття, але мабуть теж суперфіт купимо

Strekoza
20.10.2012, 18:03
Відносно взуття - теж зупинилась на екко. Ціна (23 розм.) в Плато - 600 грн (вищі замшеві такого плану, як викладали фотку чорних), нижчі - 500 грн (така ж ціна пріміджі) Думаю, дешевше зараз не знайдеш. Принаймі мені не траплялись на кідстафі.
До речі, були в Плато в новому цумі - ну дуже вже гарно нам продавець розказав/показав, ще й дитину мені забавив.
Я ще сподіваюсь, що знайду бу в гарному стані - як хто знає, де можна купити (крім посиденьок і кідстафу), поділіться.

Відносно термобілизни - купувати не буду, не бачу необхідності. Маємо комбез Ленне, як вже дуже приморозить, вберу теплий светр. Минулого року купувала маркспенсер (комплект футболка д/рук і штанята) на подарунок, тому не знаю, як носилась вона, але на дотик приємна, мягенька, типу теплої піжамки.

Нарешті дочекались ми свій комплект Ленне
Дуже гарний комбез і шапка! Можете кинути ссилку, в кого замовляли (можна в ПП). Хочу краги і шолом. Хтось купував шоломи Ленне? Як вони, чи зручні і як з розмірами. В Антошці минулих вихідних зимових ще не завезли, поміряла малому демі 50 р. при обємі голови 52 см - не впевнена, може й більший варто взяти

Zoryanazirka
20.10.2012, 19:05
Ми 2 зими відтопали в уггах. Тепер маємо осінні, на вигляд як мокасини, Марко б їх не знімав

ljalechka
22.10.2012, 20:18
дівчата хеелп, хочу замовити малій кофтинки Джорж, і не можу зоорієнтуватись з розміром, в нас ріст 98см, але ми худенькі, то брати нам на 3-4роки, чи на 4-5рочків?

Ніколь
22.10.2012, 20:22
я би радила 3-4
бо Юля моя зараз носить джордж кофтинки на 4-5 рочків, але ми не худенькі і ростом майже 110

ljalechka
22.10.2012, 20:31
я замовляла малій легінси влітку на 3-4 рочки, то вони нам були якраз впритик, от і будь мудрим:girl_in_dreams:

Ніколь
22.10.2012, 20:41
в джорджа трусики маломірять, штаніки мабуть також....
я стандартно для малої верх: футболочки, регланчики, кофтинки, гольфіки замовляю на 4-5 років якщо це Джордж і на 4-6 рочків якщо це НМ.
А низ: шортіки, штани, джинси, і плаття до речі, замовляю на 5-6 рочків, будть то джордж чи НМ. І все нам ідеально.
А рукавчик у регланчиків джордж в розмірі на 4-5 рочків навіть не впритик, а так абсолютно нормально, з незначним запасиком.

Gossip
22.10.2012, 22:00
Хто з мамусь купляв малюкам взуття ТМ Демар (Польща), порадьте яку краще модель обрати дитині на рочок 20/21р. SNOW RIDE b,
SNOWMEN c
які з них зручнішші, котрі кращі на ніжку з "підйомом"???

mokhnatska lesia
22.10.2012, 22:18
SNOW RIDE b,

радила б цю модель, бо вже берем 2 рік тільки снов мар а для малої, тими шнурками можна добре стягнути при потребі, в тому місці де це потрібно, а в снов мен с регулюється тільки в одному місці, а судячи з того, що як дитина починає активно ходити то і ніжка худне (принаймі так було в нас і наших однолітків) і вони будуть зручніші

Haidee
25.10.2012, 09:53
Чиїсь дітки носили тарми B&G? Поміряла вчора малій і дуже сподобалися, тільки не впевнена, чи той верхній шар промокати не буде.
http://kolombino.com.ua/products_pictures/termobotinki-dlya-devochki-fioletovoe-chudo-358-B.jpg

ljalechka
25.10.2012, 11:43
ходила я вчора на свою точку де продаються шапочки Pupill ( колись про неї писала, і дівчата, які запитували в кармі, всім чемно відписала) так от, ціни на нову колекцію зимову нормальні, сама дешева була за 107грн ,і найдорожча, за 153грн, дуже гарні моделі були за 137грн. От в таких межах зараз вони коливаються, нема таких космічних цін, як давніше описували дівчата по 250грн і вище:girl_wink::girl_yes2:

ola-lyola
25.10.2012, 15:17
Почитала я тут відгуки про дитячу білизну одета-лемуа і вирішила замовити пару комплектів, вчора прийшли, білизна просто суперова, якісна, 100% бавовна, дуже схожа на ТМ "Нежний возраст", я її мала пару років, і дуже задоволена,добре переться, не сідає, думаю замовити ще. Ярці дуже сподобалось що є з фейками. Шкода що у Львові ніде не бачила.В комплектах правда трусики трохи маломірять, маєчки на свій ріст-розмір, а трусики на пишненьку дівчинку малуваті будуть. Але окремо трусики суперові, бо я ще трусики окремо докупила. Думаю може похресникам на Миколая купити, бо дуже сподобалася білизна.
Маємо таке
http://trikotagka.com.ua/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=1220-12_07_242x242.jpg&newxsize=242&newysize=242&fileout= http://trikotagka.com.ua/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=%2Fcomponents%2F com_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2F1220-08_05.jpg&newxsize=242&newysize=242&fileout=http://trikotagka.com.ua/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=%2Fcomponents%2F com_virtuemart%2Fshop_image%2Fproduct%2F1220-12_02.jpg&newxsize=242&newysize=242&fileout=

DarkNess
25.10.2012, 16:37
А де ви екко і суперфіти берете по хорошій ціні?
Я цього року взяла такі суперфіти типу дутіки
http://www.superfit-shop.ru/upload/resize_cache/iblock/32d/400_1000_1a4f3af7496c473665106b764f5f41ba7/32d865452b72d1e711f8e9b425b5fa97.jpg
за 470 грн у Львові
наразі вечорами коли +3-+4 вже в них гуляєм, суперові!

solomka
26.10.2012, 10:15
не можу зоорієнтуватись з розміром
Хочу купити своїй маліій пальтішко і плаття джордж, але незнаю який розмір брати. Вона у мене дівчинка височенька, має ріст 135 см. Судячи з того, що джордж маломірить, і що писала Ніколь плаття до речі, замовляю на 5-6 рочків, будть то джордж чи НМ то потрібно брати 10-11 років? На такий вік ріст написано 140-146. Джинси джордж ми маємо 8-9 років, то вони вже короткуваті на малу. А коли куплю пальто на 10-11 років (ріст 140-146), боюсь щоб е було дуже велике. Порадьте з розміром.

Ніколь
26.10.2012, 11:15
має ріст 135 см. Судячи з того, що джордж маломірить, і що писала Ніколь
Джордж не маломірить, хіба шо трусики ну і стикнулась з тим що бодіки/человечки на малюків скорше маломірять ніж великомірять. А в загальному джордж це одяг на діток нормальної або упітаної тілобудови, якщо брати розмір в розмір.
Але скажімо так. Якщо орієнтуватись по довжині і її відповідності до росту, то розмірна таблиці досить точна. Але ще враховувати повноту дитини. Довжину ніг, рук.
У мене мала не стільки висока ( хоча і висока також), скільки ноги довгі і попа яка влазить лише в одяг на 5-6 років. Але якщо взяти річ з рукавами, то розмір 5-6 р. буде задовгий в рукавах, тому беру на 4-5 рочків.

На такий вік ріст написано 140-146. Джинси джордж ми маємо 8-9 років, то вони вже короткуваті на малу. А коли куплю пальто на 10-11 років (ріст 140-146), боюсь щоб е було дуже велике.
у вашому випадку на мою думку визначним має бути ріс дитини, і під той ріст вибирати річ, і того розміру який йде до того росту.
там же щ ще є на 9-10 розмір (135-140cm)

---------- Додано в 11:15 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

Вона у мене дівчинка височенька, має ріст 135 см.
я би для вашої дитини радила 9-10 років розмір однозначно

Olenya
26.10.2012, 11:44
Дівчата, а як ви доглядаєте за зимовими екко? Пшикаєте їх сптеями для горе-тексу?

Donata
26.10.2012, 12:58
Дівчата, а як ви доглядаєте за зимовими екко?
я нічим не пшикаю, купую "змішаний" верх, як в болото залізе, то помию під краном і хай собі сохнуть (не біля батарей, я взуття до батарей ніяке не ставлю), воно мені не виглядає на таке, яке потребує багато уваги (як замш, наприклад)
горе-тексу
розсмішило мене "горе", кумедно вийшло

ljalechka
26.10.2012, 13:02
Пшикаєте їх сптеями для горе-тексу?
особисто ми ніразу не пшикали, також тільки мили і все, проносили нормально сезон:girl_yes:

Donata
26.10.2012, 13:05
проносили нормально сезон
додам, що непшикані і 2 сезони норм. носились в нас (це стосується мембранних Суперфітів)

ljalechka
26.10.2012, 13:11
що непшикані і 2 сезони норм.
просто ми купляєм взуття малечі лише на один сезон, тому от так, в нас на 1 сезон:connie_pull-pigtail

Pulupjak
26.10.2012, 13:26
Дуже часто перечитую цю тему, багато якими порадами скористалася, нарешті прийшов наш комбез lenne, тішуся, дуже класний, ось такий
http://s2.uploads.ru/pI5LT.jpg
Краги докупила вже на Добробуті, шапочки теж є.
Маю дилему з взуттям, хресна передала з Польщі чобітки зимові, шкіряні, дуже гарненькі на овчині, тільки по-перше розмір 21, вони якраз зараз на ніжку, тобто впритик, по-друге чомусь мені здається що вони будуть холоднуваті в - температуру. Задумуюсь щоб купити суперфіти, або екко, чи можливо ще почекати, незнаю[COLOR="Silver"]

Donata
26.10.2012, 14:18
ми купляєм взуття малечі лише на один сезон, тому от так, в нас на 1 сезон
а у нас нога так росте повільно, що й на 2 може вистачити. В 4-х річної племінниці розмір ноги, як в мого другокласника :girl_impossible:.

Vероніка
26.10.2012, 14:33
а у нас нога так росте повільно, що й на 2 може вистачити.
Це дуже класно, нам тільки куртки на 2 сезони вистачає, а взуття ніяк, принаймні зимового і літнього.
Хоч в 3,5 ніжка делікатна р.26, а у всіх знайомих дівчаток-хлопчиків 27-28. :girl_yes:

ljalechka
26.10.2012, 14:36
Хоч в 3,5 ніжка делікатна р.26
а в наші, без 3 тижнів 4 рочки, маєм 23 розмір:girl_crazy:, ми як дюймовочка:girl_tender:

Usmishka
26.10.2012, 14:39
А я відпишусь по останніх пакунках по Олдневі-Геп. Гепівські кофтинки, як завще, прикольні. Дуже задоволена з Олдневі колготками, взяла на пробу 2 шт для Іри,
платтячко таке тільки в квіточки. яскравіше, таке трохи "дубове", могло би бути краще
http://www1.assets-gap.com/webcontent/0005/257/685/cn5257685.jpg
і ще одне дуже класне флісове, на сайті вже немає, і так мені шкода, треба було брати відразу два.

Donata
26.10.2012, 14:52
Хоч в 3,5 ніжка делікатна р.26,
в доні такий ж вік і 23р.

JuniorSkeptic
26.10.2012, 15:16
Ми теж учора отримали наш комплект і шапку Lenne, рукавички мають пізніше приїхати. Я просто дуууже задоволена. Шарф я в'язала сама, але додала його, щоб показати, як виглядатиме все разом, як і наші зимові черевики Primigi.

http://imageshack.us/a/img607/9122/pic0986.jpghttp://imageshack.us/a/img696/4989/pic0990u.jpg
http://imageshack.us/a/img826/9901/pic0987.jpghttp://imageshack.us/a/img846/6509/pic0988.jpghttp://imageshack.us/a/img502/6934/pic0989.jpg

а де замовляли?

Замовляла ще взимку на Кідстафі, можу написати, в якої посередниці - в неї, здається, ще є якісь залишки.

Ніколь
26.10.2012, 18:56
розпирає мене бажання написати відгук про терміки B&G ( купували Юліному старшому брату)
http://ib3.keep4u.ru/b/2012/10/26/5b/5b491892ebc3f743f6ecb1a58cbf4beb.jpg http://ib3.keep4u.ru/b/2012/10/26/90/90e5a8edbc8147dce49a0fe16b8f3da0.jpg
візуально дуже кльові, наощупь також, не важкі, сипатичні, якби я не знала хто виробник, і на них була приліплена етикетка Екко, сумніви б в душу також не закрались, охотно б повірила.
Та навіть устилочка має петельку, щоб виймаючи не відковирювати її нігтями від підошви, а потягнути за петельку і витягнути.
Всередині утеплені такою ж войлочною тканиною як і в екках моїх, ну і мембрана звичайно.
А основна приємність ціна - 360 грн, на стафі. Мілоє дєло :)

Holly
26.10.2012, 19:36
Дівчата, середньостатистична новонароджена дитина який об"єм голови має? Сьогодні в Антошці бачила чудову шапочку ленне, розмір 44. Ніби не виглядала великою. Але я щось завагалась і не взяла

Ніколь
26.10.2012, 19:40
середньостатистична новонароджена дитина який об"єм голови має?
помойму 34-35
а великими вони не виглядають, бо вони всі маленькі )))
у малого зараз голова 42, носимо шапочку 42-44, також великою не виглядає :)
а в порівнянні з новонародженим, так ого яка шапка )))

Holly
26.10.2012, 19:44
коротше та 44 буде велика?
вона така кльова(((

Naturals
26.10.2012, 19:53
коротше та 44 буде велика?
однозначно, ми зараз носимо 43-44. На новонародженого треба десь 36-38 ну максимум 40

Іриска
26.10.2012, 19:58
буде велика
в мене мала зараз носить 44-46)))))
а я першу брала 36-38)

Holly
26.10.2012, 20:06
Ясно, добре що не купила)))
Я щось взагалі з тим одягом тепер розгублена
Дівчата на зиму були вже досить великі, аби їх взяти магазин і поміряти, а тут....

Іриска
26.10.2012, 20:25
Хоч в 3,5 ніжка делікатна р.26,
йой, а у нас 24))))) то в мене малий певно дюймовчик ;)

Guapa
26.10.2012, 20:26
написати відгук про терміки B&G
Де у Львові такі можна поміряти?

Ніколь
26.10.2012, 21:08
точно не скажу, ми не міряли....
взуття цієї фірми точно є на південному, на базарах, в магазинах... треба шукати
ми орієнтувались на довжину устилки чобітків...

Strekoza
28.10.2012, 20:38
Ми вже маємо на зиму майже все - комбез, чобітки, шапку-шолом. Залишились краги. Шолом ленне купив чоловік в Антошці - зараз там акція -20 грн на шапки - ціна вийшла орієнтовно як на кідстафі, враховуючи пересилку. На наш обєм 52 см взяли 52 розмір. Вчора-сьогодні вже в ньому гуляв малий - на разі я задоволена, не можу сказати, що аж так щільно облягає голову, але й вуха не вилазять.

Дівчата, які виставляв фото ленне комбезів - дуже гарні, таки подобається мені ця марка.

Ще дивлюсь за шапками (холодна осінь-тепла зима)
Може хтось купував таокго плану НМ (цікавить якість і "тянучість" - в сина велика головіка видовженої форми)

http://s2.uploads.ru/KQEAX.jpg

http://s2.uploads.ru/5oJ14.jpg

Holly, відносно шапки для малечі - дівчата праві. Наш синочок народився з голівкою 37 см, і то вже рахувалась великою, правда спочатку вона в нього досить швидко росла - на 2 см щомісяця. Тому тут навіть важко сказати точно щодо розміру, але не 44, явно

Panadolka
28.10.2012, 21:27
Приїхали вчора наші чобітки суперфіти. Наразі дуже задоволена. І ціна мене порадувала, набагато дешевше ніж в антошці. Погодка якраз зіпсулася, думаю скоро випробуємо їх.

olangel
29.10.2012, 09:00
Я щось в печалі :(
Замовляла ще пару місяців назад Демари ось такі http://img07.emarket.ua/images_emarketua/22521185_1_644x461/demar-demar-zimnie-sapogi-model-snow-storm-novinka-2012-dnepropetrovsk.jpg а їх виявляється не буде :(
І от тепер мучить мене вибір... Може допоможете оприділитись, які ліпші б були?
http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/19/108257/4103234/108257_20121028092414_600x600.jpghttp://pic1.kidstaff.net/pictures_user/15/99055/1858131/99055_20120724072833_600x600.jpghttp://lipoo.com.ua/components/com_virtuemart/shop_image/product/Demar-zimnie-dutiki-Snow-Mar-c-blue.jpg.jpg
Перші мені подобаються тим, що якісь компактні і ногу всюди фіксують, але не подобається колір.
У других мене цікавить, чи нормально фіксується нога і чи не буде попадати сніг. Ну а треті мені просто подобаються і по кольору до комбінізона підійдуть дуже, але знову питання про фіксацію.
Я думаю ліпше б за все було б поїхати їх роміряти, але не знаю куди(

mokhnatska lesia
29.10.2012, 09:06
питання про фіксацію.

фіксують дуже добре, гарно підходять для різного під"йому, бо можна стягувати шнурівку там де потрібно (маю на увазі 3), цього року взяла знов такі для малої тільки з рожевим кольором, мали мунулого року і залишилися задоволені, тканина не промокала, мала лазила по всіх кучугурах снігу і їй було зручно, бо як їй не комфортно у взутті то ходити не буде, а ганяти тим більше

а 2 ( ті темні) внизу над пальчиками не мають чим фіксуватися і тому там завжди морщаться.

taniarz
29.10.2012, 10:04
Може допоможете оприділитись, які ліпші б були?
ми Поліні минулого року ,якраз на рік брали отакі золотисті, зверху з правої сторони. http://s2.uploads.ru/21lmH.jpg
Ніжка була гарно зафіксоана, ми брали найменшого розміру, здається він у Демарів 21.
А ще міряли на шнурівочку, як ви показали останні голубенькі, то нам біля пальчиків, де починається шнурівка, воно якось так коробилось, не лягало по ніжці. Навіть на фото воно трошки видно, що шось там торчить.

unsure
29.10.2012, 12:27
Дівчата поможіть з вибором, ніколи не купляла Демарки, як вони в носці, як на наші зими, чи не мерзне ножка. В магазинах рекомендують термо черевики від фірми В&G, хто колись їх брав для діток?

olangel
29.10.2012, 12:48
а десь на південному є демари?

Ніколь
29.10.2012, 13:06
термо черевики від фірми В&G, хто колись їх брав для діток
я днями писала тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1380174&postcount=106)
як за ті гроші, то супер

Logos
29.10.2012, 13:36
дівчата хтось купляв взуття Vin-Tex?як воно вам?

unsure
29.10.2012, 15:14
я днями писала тут
Дуже дякую, заходила в магазин дивилась на термо чобітки, виглядають дуже гарно, може рушусь на цю зиму купити.))

sofka08
29.10.2012, 15:25
На Шуварі. Практично у кожному магазині з дитячим взуттям.

Кольорова
29.10.2012, 15:37
чи нормально фіксується нога і чи не буде попадати сніг
У нас були другі і четверті - сніг таки потрапляв зверху, бо шнурки все-таки не фіксували так, як би мало бути. Але загалом чоботи суперові, особливо подобалися нашій бабці :)

kvVItKA
29.10.2012, 15:55
Може хтось купував таокго плану НМ
оту другу з черепами HM ми позавчора купили разом з шаликом, розмір 2-4 роки на синочка якраз добра, і тягнеться нормально, але вона не є на холодну погоду, тоненький трикотаж, тоньша ніж ми на осінь отаку купили
http://demandware.edgesuite.net/sits_na/dw/image/v2/AADY_PRD/on/demandware.static/Sites-Carters-Site/Sites-carters_master_catalog/default/v1351494635150/images/OK2218TBNVY_Grey.jpg?sw=350&sh=350
на зиму з нового в нас така
http://demandware.edgesuite.net/sits_na/dw/image/v2/AADY_PRD/on/demandware.static/Sites-Carters-Site/Sites-carters_master_catalog/default/v1351494635150/images/OK2223TBNVY_Default.jpg?sw=350&sh=350

Уляночка
29.10.2012, 16:18
Ще дивлюсь за шапками (холодна осінь-тепла зима)
Може хтось купував таокго плану НМ (цікавить якість і "тянучість" - в сина велика головіка видовженої форми)
взяла Любчикові такі 2..правда, з розділу 8-14 років..йому 6, але голова немала...шапка якраз добра..там одинарна в"язка.на зараз

Тетянка
30.10.2012, 00:04
Демарки, як вони в носці, як на наші зими
ми на цю зиму взяли модель demar mack a, вони мають знімний валянок - то я наразі дуже ними задоволена, перед тим 2 зими брали також демари. Хороше співвідношення ціна-якість.

карапуз
30.10.2012, 14:01
Потрібно на танці Юсті такі штани, бо жодні легінси не витримують тих викрутасів :girl_crazy:. Де можна такі купити ?

http://s2.uploads.ru/fKt5F.jpg http://s2.uploads.ru/EYokn.jpg

Ljus6ka
30.10.2012, 14:07
Допис від карапуз
Потрібно на танці Юсті такі штани, бо жодні легінси не витримують тих викрутасів . Де можна такі купити ?
На taobao подивіться, щось схоже там бачила
О такі гляньте http://www.ttnaru.com/product/20234720904/-, але 130 розмір то найбільші чи може то 130 см
http://www.ttnaru.com/product/17306219559/2012%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20% 20%20%20KZ-1209
http://www.ttnaru.com/category/50023107/taobao-agent/1.html?props=3015384%3a44642%3b тут купа штанів для танців, єдине , що то для дорослих, але може щось знайдете

oliv
31.10.2012, 17:05
Дівчата, чи брав хтось своїм діткам цьогорічну колекцію шарочок Дембохаус? Як вони відповідають розмірам?
В них тепер є інтернет-магазин і можна звідти прямо замовляти. Де їх у нас можна подивитися вживу?

olangel
31.10.2012, 17:43
Дембохаус
ой, які вони класні :)

Ніколь
31.10.2012, 18:46
чи брав хтось своїм діткам цьогорічну колекцію шарочок Дембохаус?
брала малому цього року осінню
до того старша мала носила 2 зимі підряд різні моделі цих шапочок.
йдуть в розмір
Де їх у нас можна подивитися вживу?
пару років тому були на південному, але не у всіх

napoleona
01.11.2012, 12:29
хтось заммовляв такі tundra ? який розмір брати на ніжку 14см ?

http://i.piccy.info/i7/fcfa5cc100ab20da8435d73f9258babc/4-48-46/36009553/6628_720936_p_500.jpg (http://piccy.info/view3/3662314/9631ba233685c0ee74b8484dfb77d6d1/)http://i.piccy.info/a3/2012-11-01-10-29/i7-3662314/472x354-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-11-01-10-29/i7-3662314/472x354-r)

ksjuha
01.11.2012, 16:25
Дівчата, чи брав хтось своїм діткам цьогорічну колекцію шарочок Дембохаус? Як вони відповідають розмірам?
В них тепер є інтернет-магазин і можна звідти прямо замовляти. Де їх у нас можна подивитися вживу?

Щойно з привокзального. Їх там багатенько по базару )

Rosynka
01.11.2012, 17:34
Дівчата, як думаєте, можна ортопедичні устілки ставити в мембранне взуття? Бо нам треба носити, але мені здається, що тоді нозі можуть мерзнути, то ж виходить втручання "інородного тіла" в ту систему вологовідведення і теплозбереження... Чи то ПІД "рідну" стельку давати...

Ніколь
01.11.2012, 17:51
Бо нам треба носити, але мені здається, що тоді нозі можуть мерзнути, то ж виходить втручання "інородного тіла" в ту систему вологовідведення і теплозбереження...
так якщо не помиляюсь, у підошві мембрани немає, вона йде по самому матеріалу взуття. Тому думаю устилки на мембрану не вплинуть.

kati
01.11.2012, 18:17
який розмір брати на ніжку 14см
думаю 6.
В нас ножка 13 см, то 6 нам троха великувата( хочеш можу дати примыряти 6)

Arika
01.11.2012, 21:21
Щойно з привокзального. Їх там багатенько по базару )
Також хотіла написати, що на Привокзальному їх багато, і ціни на 10-15 грн. в різних будках можуть відрізнятися!

Nastylove
04.11.2012, 17:52
Дівчатка, маю дилему! Купила сьогодні малому шапку-шолом Ленне (вживу набагато світліша)
http://bambino.dp.ua/published/publicdata/BAMBINO/attachments/SC/products_pictures/dex_066.jpg?1352043824574
В нас голова 48 см, взяла 50-й розмір, вона йому як раз, не вільно, а так нормально сидить. Ось і думаю, йти обміняти на 52 розмір, чи залишити цю. На скільки в діток нашого віку об"єм голові за 4 місяці збільшується? а якщо візму 52 то не буде та шапка вільна і вуха відкриті, коли повертати голову буде? Порадьте, що робити!

hrystusja
04.11.2012, 18:51
На скільки в діток нашого віку об"єм голові за 4 місяці збільшується?
на скільки мені відомо то не сильно збільшується. Я купила минулого року була якраз і от тепер міряла і гарно лежить, не мала абсолютно.
Тому раджу не міняти)

Лідочка
04.11.2012, 20:12
Ось і думаю, йти обміняти на 52 розмір, чи залишити цю.
І я думаю, що міняти не варто. На цю зиму вам точно вистачить, а от 52 скоріше буде відставати від вушок і вітер буде задувати.

Arika
04.11.2012, 21:39
І я за те щоб не міняти! Моя дитина, наприклад, зараз ще носить шапки з 1,5 року )))))))))))) Ви ж самі пишете "Якраз добре сидить", а за 4 місяці голова ну може зовсім "каплю" виросте :)

Bogdanka
04.11.2012, 21:51
їде моїй Софійці
http://s7ondemand1.scene7.com/is/image/Gymboree/140098490?$PRODMAIN$ http://s7ondemand1.scene7.com/is/image/Gymboree/140098063?$PRODMAIN$ http://s7ondemand1.scene7.com/is/image/Gymboree/140098495?$PRODMAIN$
піжамка
http://s7d2.scene7.com/is/image/Crazy8/140098833?$PRODMAIN$
отаке на літо, коштувало дуже дешево на джимборівському сейлі
http://s7ondemand1.scene7.com/is/image/Gymboree/140098470?$PRODMAIN$ http://s7ondemand1.scene7.com/is/image/Gymboree/140098054?$PRODMAIN$
Марті на весну
http://personal.usbuy.com.ua/catalogImg/1343.133614.gif

---------- Додано в 21:51 ---------- Попередній допис був написаний в 21:49 ----------

ще приїхав чілдренсплейс, завтра сфоткаю покажу, бо нема вже на сайті дечого (ггг, якщо доця згадає, куда пристроїла шнур до фотіка)))

kljysochka
05.11.2012, 00:12
їде моїй Софійці
прикольний перший касцюмчік!
отаке на літо,
а шо то таке перше, браслєтик?

Bogdanka
05.11.2012, 10:59
прикольний перший касцюмчік!
аха, колготки такі прогавили з розміром
а шо то таке перше, браслєтик?
то гумка для волосся, ми такі заколочки подібні маємо, виглядають супер
http://s2.uploads.ru/x7rnK.jpg

maryshunka
05.11.2012, 11:21
хтось заммовляв такі tundra ? який розмір брати на ніжку 14см ?
до нас такі фіолетові їдуть. але я з тими розмірами геть сивію:girl_mad:у Єви ніжка 14см, міряли Каміки і Сорелі 8ку-малі, Тімберленди 8,5-величезні, Кроксівські космобути 8-якраз. То я погарячкувала і Тундри теж 8ку взяла. А тепер думаю що великі будуть...:girl_cray:

kvVItKA
05.11.2012, 11:57
14см, міряли Каміки і Сорелі 8ку-малі, Тімберленди 8,5-величезні, Кроксівські космобути 8-якраз. То я погарячкувала і Тундри теж 8ку взяла. А тепер думаю що великі будуть...
в нас ніжка 14 см з пару міліметрами -тімберленди носимо 6,5 і 7 ; 7-ка трохи забагато місця мають (до 1 см) то пальчики на позначці "just right" , 8 навіть не уявляю на своєму малому то можна кілька разів втопитись напевно. Ми взуття з запасом більше 1см не купуємо та й ніжка в нас повільно росте, але на 14 см 8-ка то, як на мене, явно забагато в тімберлендах точно

maryshunka
05.11.2012, 12:06
8-ка то, як на мене, явно забагато
ну будем надіятись, що відгуки про Тундру на форумах та моя розмірна чуйка створять диво...))інакше чоловік мене приб*є:girl_crazy:

hrystusja
05.11.2012, 12:19
Наше новеньке
http://2.firepic.org/2/images/2012-11/05/2nmops8sb7af.jpg http://firepic.org/images/2012-11/05/9ylpbremcj0i.jpg
http://2.firepic.org/2/images/2012-11/05/ocbswf14ifvp.jpghttp://2.firepic.org/2/images/2012-11/05/ndoctbaolfgf.jpg

Svitlanka
05.11.2012, 12:24
Наше новеньке
Таке все класне! Де купляли?

hrystusja
05.11.2012, 12:28
Таке все класне! Де купляли?
Піжамки Картерс
Светерки Кунда

marycherry
05.11.2012, 13:06
А я купила таку піжаму з картерсу http://s2.uploads.ru/EQJCb.jpg
спішила коли замовляла, так вона виявилась з 100% поліестру. Тепер не знаю, що з нею робити.
А друга, та що snug fit - то 100% бавовна.
Не розумію, як можна дитячу білизну з поліестру робити?

ksjuha
05.11.2012, 13:30
А я купила таку піжаму з картерсу
спішила коли замовляла, так вона виявилась з 100% поліестру. Тепер не знаю, що з нею робити.
А друга, та що snug fit - то 100% бавовна.
Не розумію, як можна дитячу білизну з поліестру робити?

От і мене цікавлять відгуки про піжамки Картерс. Хотіла малому замовити, але мене настрожив отой 100% поліестер. Чи не потіють у Вас дітки у тих піжамках? Це тоненький фліс чи щось на подобі нього?

hrystusja
05.11.2012, 14:01
Чи не потіють у Вас дітки у тих піжамках? Це тоненький фліс
Тонесенький фліс. Мій малий не потіє. Я ними дуже задоволена. Дуже приємний на дотик матеріал. Ми вже маєм кілька і от я знову замовила. В нас в дома зимно, тому я вбираю на ніч маєчку і таку піжамку. Супер. А головне малому тепло.

Лідочка
05.11.2012, 14:02
їде моїй Софійці
Богданко, яке класне!
Блін, як скажуть що в нас дівчинка - то плакали мої грошики. Я вже не можу стриматися! Яке ж воно все класне. Я й хлопчаче все дивлюся і весь час себе стримую. А на дівчаток - та то ж взагалі, така краса!!!!

Ніколь
05.11.2012, 14:38
ну, всі хваляться, і ми похвалимось свіженьким )))
для Андрюши ( многа фото :girl_crazy:)
http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/88/88931562ab18d5ac7b8745bf029c61ea.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/ec/eca0c097b19aca453384a4bb80ccee0d.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/dd/dd1eff4f4d7edcc053b718becd6b431b.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/6a/6abc6d9da28384d6ba9d78ca4c6be5eb.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/6c/6cd273cd446d35701d2fc1e2e56d7ab2.jpg http://ib3.keep4u.ru/b/2012/11/05/16/160117164c1107f9a62f568dbade91f8.jpg http://ib3.keep4u.ru/b/2012/11/05/f3/f3e8e7627ae4967682137196e430cd9c.jpg http://ib3.keep4u.ru/b/2012/11/05/3c/3c434d3c7108bca44c2d073de3243861.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/c4/c48d871bf4121caf55b7acae2216f261.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/e3/e38de1987529f3f9b4dc3a512a5c9de2.jpg http://ib3.keep4u.ru/b/2012/11/05/92/92a038e7e87d3b7e94a7761abb7ba4d0.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/ba/ba912137e0c68b88e6b171710d9249c6.jpg http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/18/185dc69cb65b39b449b259a1dc9decea.jpg

п.с. Юлькіни вже не виставляю, там ще більше :girl_blush2:
п.с. окремо серед Юлькіного хочу виділити такі штаніки:
http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/a4/a457b7d8a1a147c4b6d976e4fd0217ec.jpg
вони на трикотажній підкладочці, шнурочки на талії зтягуються, штаніки дуже зручні, практичні, і якщо хтось такого плану шукає, дуже раджу.
і платтячко http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/05/87/87b31021527188274c6a60cbf4290cea.jpgтоненька акуратна вьязка, не грубе, приємне до тіла, дуже симпатичне, і шкода що розмір 4-6 р нам впритик, до речі, продаю, якщо когось цікавить, замовлятиму на розмір більше....

olerusya
05.11.2012, 14:39
штаніки дуже зручні, практичні, і якщо хтось такого плану шукає, дуже раджу.
шо то, де то :girl_crazy:?

Ніколь
05.11.2012, 14:42
шо то, де то
то з НМ (http://www.hm.com/gb/product/03282?article=03282-C)
основне що взяли чуть з запасом по довжині, так призборене на резиночці внизу штанки не дає їй спускатись і не заважає.

napoleona
05.11.2012, 14:50
ну і я похвалюсь
їде до нас
http://i.piccy.info/i7/3ce53f1389b2ef1337cef2dcb991be6c/4-48-183/18175569/357_801_Default.jpg (http://piccy.info/)http://i.piccy.info/a3/2012-11-05-12-48/i7-3679297/350x350-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-11-05-12-48/i7-3679297/350x350-r)http://i.piccy.info/i7/564ca5cb3d8c3a78bd2ae70e2a51d42a/4-48-183/18089326/353_247_Default.jpg (http://piccy.info/)http://i.piccy.info/a3/2012-11-05-12-48/i7-3679294/350x350-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-11-05-12-48/i7-3679294/350x350-r)
багато приїхало з кунди, ще їде тополіно

kljysochka
06.11.2012, 18:41
дівчата, а шо скажете про валянки Шалунішка? ціна прийнятна, але як в носці? промокають, теплі? хто мав - поділітся досвідом, бо знайшла симпатичні але ніц про них не знаю.. не дуже тверді? на вузьку ногу?

sofka08
07.11.2012, 10:23
Дівчата потребую допомоги.
Чим ви перете зимові комбезики lenne?
Купили малечі,хочу випрати,але боюсь зіпсувати.
В нас ось така модель 2009 -2010 року.
http://ib2.keep4u.ru/b/2012/11/07/6c/6c2dd542876caff9fbd11832113229e2.jpg

Януся
07.11.2012, 13:12
Я перу наш ленне рідиною домол для мембран на 30 градусах. Шар, який відштовхує бруд і вологу, не зіправся, болото просто витирається серветкою. Наші друзі попрали звичайним порошком, то штани стали промокати і вбирати болото.

Haidee
08.11.2012, 11:51
Міні вихвалялочки:)

http://www1.assets-gap.com/webcontent/0005/549/832/cn5549832.jpg

Дуже класна шапочка, приємний м"який фліс всередині, не груба, закриває добре вушка і шию, але трошки с-ка великувата нам, на макушці помітно, ще певно і на наступний сезон буде.

http://www1.assets-gap.com/webcontent/0005/406/102/cn5406102.jpg

А ця на 18-24 місяці впритик, планувала весна-літо її носити, будемо тепер.

solomka
08.11.2012, 12:24
Приїхала моя сестра і привезла замовлені мною речі.
Для доці http://s3.uploads.ru/UElPk.jpg http://s3.uploads.ru/fD3WO.jpg http://s2.uploads.ru/wgHUE.jpg
І для синочка http://s3.uploads.ru/lDw4j.jpg http://s3.uploads.ru/9YK54.jpg
Брала для малої всі речі одного розміру і для малого також все одного розміру, то джинси фіолетові виявились завеликі - будемо чекати поки доросте до них, а все решта добре.

olerusya
08.11.2012, 16:09
а хтось десь бачив вже термоустілки(B&G наприклад), і за якою ціною?

nataliachita
08.11.2012, 16:12
декілька тижднів тому купувала термоустілки в магазині Топ-топ, що в центрі

bioland7
08.11.2012, 16:40
Чекаємо з Zara:
сорочечку з вишивкою симпатичненьких велосипедиків:)
http://i.piccy.info/i7/791fd4bf1c09fb4ae813f8c280881181/4-48-294/64297158/3878760250_1_1_3_500.jpg (http://piccy.info/view3/3693328/8ff0d41be5cffca7d47f3bb59674884e/)http://i.piccy.info/a3/2012-11-08-14-38/i7-3693328/360x463-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-11-08-14-38/i7-3693328/360x463-r)
і штани скінні:
http://i.piccy.info/i7/8e23f1c0ceb6e7f8ce38a85e056391d1/4-48-295/1110540/9320765802_1_1_4.jpg (http://piccy.info/)http://i.piccy.info/a3/2012-11-08-14-40/i7-3693334/257x330-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2012-11-08-14-40/i7-3693334/257x330-r)

Ніколь
08.11.2012, 17:13
Для доці
якщо можна детальныше про це пальтышко, бо також на нього задивляюсь, це ж george, так?
Яке воно ззовні, зсередини, чи є там утеплювач, яка в нього довжина по колінка чи лиш попу закриває, в общєм ваши враження пліз.

Яська Березнева
08.11.2012, 18:05
Дівчатка, може, хтось у процесі вибору одягу для діток на тих усіляких різних сайтах "наштовхувався" на дівчачі джинси зеленого кольору? Якщо так, тицьніть носом, пліз, я ніц не петраю, де шукати, бо ніколи нічого не замовляла з одягу по і-нету.

maryshunka
08.11.2012, 18:20
дівчачі джинси зеленого кольору
такі (http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?cid=6791&vid=1&pid=489254012) чи такі (http://www.gap.com/browse/product.do?cid=56877&vid=1&pid=914429052) ?

Ніколь
08.11.2012, 18:24
Якщо так, тицьніть носом, пліз, я ніц не петраю, де шукати, бо ніколи нічого не замовляла з одягу по і-нету
тиц (http://www.next.co.uk/g48410s4#821420g48), тиц (http://www.next.co.uk/g48416s2#771993g48), тиц (http://www.next.co.uk/x502638s4#771297x50), і ще тиц (http://www.next.co.uk/g65672s6#762847g65)

solomka
09.11.2012, 10:38
це ж george, так
так, це джордж. Це пальто не утеплене - тільки верхня тканина і підкладка. Довжина така, що закриває попу повністю. Загалом я ним задоволена, хоча думала що верхня тканина буде цупкішою. На дитині воно дуже гарно лежить.
http://s2.uploads.ru/l4rEm.jpg

oreol
09.11.2012, 13:30
На Олдневі розпродаж верхнього одягу. Ось таку жилеточку я купляла по знижці за 15 долларів, а зараз 10.http://oldnavy.gap.com/browse/product.do?pid=4922810425000&cid=53858
http://img.pixs.ru/thumbs/0/5/4/Oldnevizhi_4419267_6274054.jpg (http://pixs.ru/showimage/Oldnevizhi_4419267_6274054.jpg)http://img.pixs.ru/thumbs/1/7/0/Oldnevizhi_7204860_6274170.jpg (http://pixs.ru/showimage/Oldnevizhi_7204860_6274170.jpg)
В моєї дочки 100 см зросту. Жилетки маломірять на розмір, тому я взяла розмір -5Т, їй зараз добре і ще на рік буде нормально.

kati
11.11.2012, 20:50
Дівчата, чи маєте відгуки про пухові куртки SNOWIMAGE, а може у львові десь можна приміряти?
http://media.modnakasta.ua/site_media/uploads/product_image/2012/11/659/708248_061f04fb5bb0928f734c76d603a165cb_320x446.jp ghttp://media.modnakasta.ua/site_media/uploads/product_image/2012/11/652/708245_4d86ae8584062df66a9c533584860203_320x446.jp ghttp://media.modnakasta.ua/site_media/uploads/product_image/2012/11/650/708238_efa41f352240a27c1fa918922c60f90d_320x446.jp ghttp://media.modnakasta.ua/site_media/uploads/product_image/2012/11/659/708249_ab90bc4a4efec811609ddea885f3b696_320x446.jp g

Уляночка
11.11.2012, 20:55
SNOWIMAGE, а може у львові десь можна приміряти?
не знаю, як зараз ситуація, але у вересні я все обшукала і не знайшла у Львові дитячої колекції...так і побоялася через нет замовити, не мацавши....:girl_in_dreams:

mokhnatska lesia
11.11.2012, 21:20
про пухові куртки SNOWIMAGE,

в ТЦ Шувар на 2 поверсі є магазин Амадео (чи щось таке) не далеко від Карапузика (не плутати з Карапузом) по другій стороні, то там є дівчачі моделі, думаю і для хлопців мають бути бо одяг хлопчачий є.

Там взагалі багато гарного, якісного одягу, вибір великий переважно польських виробників, але є різний.

Magnolia
12.11.2012, 23:22
На Олдневі розпродаж верхнього одягу. В моєї дочки 100 см зросту. Жилетки маломірять на розмір, тому я взяла розмір -5Т, їй зараз добре і ще на рік буде нормально
Саме цікавить питання про розмірну сітку верхнього одягу для діток на Олд Неві - чи справді він маломірить? Бо вже читала не один відгук про те, що трохи маломірить. Хотіла б купити старшій донечці якусь курточку, і хотілося б вгадати. І які в них ті курточки - буде на нашу зиму в них тепло, чи ні?

Pulupjak
13.11.2012, 12:09
Такс, я сюди хвалитися, приїхало наше замовлення з кунди, Настя трошки моделькою побулаhttp://s10.postimage.org/r0jcymd21/IMG_0016.jpg http://s14.postimage.org/em8nwsvi9/IMG_0019.jpg http://s16.postimage.org/9xac61rtx/IMG_0023.jpg http://s10.postimage.org/5m165l47t/IMG_0030.jpg
і це ще не все, ще для племінниці дуже гарні гольфики, безрукавка з светриком, піжамка.

Vероніка
13.11.2012, 12:38
Сподобались такі штани і жилетка Олд Неві. На зріст 104 брати 5Т ?

http://www3.assets-gap.com/webcontent/0005/371/415/cn5371415.jpg http://www3.assets-gap.com/webcontent/0005/354/677/cn5354677.jpg

Corena
14.11.2012, 19:07
дівчата, хто має такі тімберленди?
http://s3.uploads.ru/W5C3r.jpg
в них не важко взувати непосидючих діток без замка?
і ще мене цікавить розмір? великомірить, чи навпаки? маємо зараз ножку 12,5 см, ніби 6-ка мала б бути, але знову ж таки шушузи 5-ка ще великуваті на 5 мм.
і так само, щодо розмірів Каміків або Тундри, може хтось має

---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

там є замок)
дякую, додивилась ))

карапуз
14.11.2012, 19:15
і ще мене цікавить розмір? великомірить, чи навпаки? маємо зараз ножку 12,5 см, ніби 6-ка мала б бути
Ось тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1387146&postcount=571) розпитайте, можливо і поміряєте :girl_wink: .
Я Юсті такі купила, то можу сказати , що вони великомірять, як і усе взуття цієї фірми. З мого досвіду.

natorella
14.11.2012, 19:23
На зріст 104 брати 5Т
думаю так. хоча саші брала вже і XS з розділу БОЙЗ

Gala
14.11.2012, 19:30
Дівчата може мали ваші дітки такі Naturino http://www.naturino.com/cache/com_zoo/images/barents_1_faf4cf71495602b347e8ad466029f34a.jpg
Чи теплі? не промокають? Як носяться?

panikvarts
14.11.2012, 20:06
дівчата, хто має такі тімберленди?
Бачила такі тут вживу, мацала - не сподобались, хоча хтось на посиденьках їх замовляв і були задоволені. Як на мене, важкі і не зручні.
і так само, щодо розмірів Каміків або Тундри, може хтось має
Ми мали у Львові Тундру 6 розмір на 13 см ніжки. Продали, бо може і по встілці ще був запас, але взути ніяк не могли, хіба коли дитина спала - то взула на силу, бо на високий підйом не йдуть, і важкі, зовсім не гнучкі. Каміки теж тут пробувала погнути - теж саме, та й відгуки не дуже.

Дуже шкодую, що не купила ще у Львові екко зимові, бо з того що можна вибрати тут - це найкраще: і легесенькі, і тепленькі, і ціни ще прийнятні. Може, хто вишле? ))) Думала, в штатах легше купити зимове дитяче взуття - дуже помилялася.
Зупинила свій вибір на коламбії, таких, як Ніколь купляла. Сподіваюсь малеча у 8 розмірі не втопиться з розміром у 13,5 см, по відгуках, ніби 8-ка якраз і йде на 13-13,5 см голої ніжки.
Словом, була б я у Львові обовязково купила б екко.

natorella
15.11.2012, 12:24
Бачила такі тут вживу, мацала - не сподобались, хоча хтось на посиденьках їх замовляв і були задоволені. Як на мене, важкі і не зручні.
ну так коламбія по тому ж принципу зроблена - калоша глибока і від неї галоша
на вік до 2 років зручні чобітки типу суперфіт, екко, ті ж угги, беарпав
а ті калоша+галоша - то для більших дітей, бо на малу площу стопи вони не дуже зручні

nattsol
15.11.2012, 12:37
Каміки теж тут пробувала погнути - теж саме, та й відгуки не дуже.
знайома своїй доньці брала каміки, то теж незадоволена: негнучкі, доволі слизька підошва, ще й, порівняно з сорелами (які брала раніше), маломірять майже на розмір.

Corena
15.11.2012, 13:25
порівняно з сорелами
о, я на сорел теж дивлюсь. кажете, кращі за каміки?
угги, беарпав
але в них, напевно, по нашому мокрому снігу не дуже походиш...?

nattsol
15.11.2012, 13:51
я на сорел теж дивлюсь. кажете, кращі за каміки?
мені важко судити, бо своїй доні я взяла тімберленди :girl_crazy:
а так, за відгуками знайомої, сорели якісніші і зручніші (за каміки), краще сидять на ніжці.
ще на минулу зиму вона брала подібні до цих:
http://i276.photobucket.com/albums/kk21/krakr_kraken/1477320-p-MULTIVIEW.jpg

Corena
15.11.2012, 13:54
тімберленди
:), а як там з розміром і зручністю?

nattsol
15.11.2012, 14:07
а як там з розміром і зручністю?
ще не знаю, бо їх сьогодні отримав чоловік, мірятимемо ввечері :)
хіба з того, що він наміряв по підошві, 7-ка тімберлендів на пару мм довша за 23й розмір екко.

Strekoza
15.11.2012, 14:40
подобались такі штани і жилетка Олд Неві. На зріст 104 брати 5Т

Теж замовила малому таку жилетку. Так як читала, що маломірять, взяла на 82 см росту розмір 3Т, враховуючи, що на весну ще малий підросте. Поки в дорозі, чекаємо)

Дуже шкодую, що не купила ще у Львові екко зимові,

А в мене з еківськими чобітками якась *непонятка*. Купила 23 розмір, запас 1.5 см (можна було б і 22 брати, але в сина високий підйом) Взували вже кілька разів при температурі 3-5 градусів. Ноги зимні! (правда, коли гуляє чи спить у візку) Але все-одно дивно. Чому так?

Уляночка
15.11.2012, 15:04
в мене з еківськими чобітками якась *непонятка*. Купила 23 розмір, запас 1.5 см (можна було б і 22 брати, але в сина високий підйом) Взували вже кілька разів при температурі 3-5 градусів. Ноги зимні! (правда, коли гуляє чи спить у візку) Але все-одно дивно. Чому так?
чому так не знаю, але якщо є 1,5 см запасу і зимно, то, можливо, ситуацію врятує термо-вистілка?

Prutylyatko
15.11.2012, 15:08
можливо, ситуацію врятує термо-вистілка
та ніби в екковських передбачено вже термосистему

Olenya
15.11.2012, 15:10
Взували вже кілька разів при температурі 3-5 градусів. Ноги зимні! (правда, коли гуляє чи спить у візку)
В екко, так як і в суперфітах, чи коламбії, чи інших термочобітках треба рухатись, а коли дитина спить, то відповідно і зимно.
Я навпаки дуже задоволена. В малої ноги теплюські, ми тепер постійно в них ходимо. Бо в Коламбії мали зимні ноги. А екко дуже класні. Дякую всім за відгуки, бо начиталась і таки купила екко.

Уляночка
15.11.2012, 15:11
ніби в екковських передбачено вже термосистему
я особисто малим купувала ще вистілки...ноги не мерзли...екко купую 5 зиму:girl_sad:

Donata
15.11.2012, 15:15
Ноги зимні!
самі й відповіли:
правда, коли гуляє чи спить у візку
то взуття для руху більше, але, дивно, що при +температурі мерзне, бо мої при +5 в мембранному взутті вже впрівати потрошку починають (певно вони в нашого тата пішли, він морж ще той, зимою без рукавиць з гарячими руками, коли я вже синя вся)

Strekoza
15.11.2012, 15:43
я особисто малим купувала ще вистілки
А можете написати, де саме? Чи то не проблема знайти

то взуття для руху більше, але, дивно, що при +температурі мерзне,
Ну от і мені дивно, бо загалом я чобітками дуже задоволена
Треба буде спробувати з вистілками, а на зиму спати в конверті значить буде

---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

зимою без рукавиць з гарячими руками, коли я вже синя
як я Вас розумію)))

Уляночка
15.11.2012, 17:45
можете написати, де саме? Чи то не проблема знайти
я брала B&G на стафі..нормально..ноги зимні не були...правда, чи то завдяки термовистілкам я не знаю:girl_crazy:

olangel
15.11.2012, 21:33
А я довольна як слон. Нарешті отримала свої демари. Одним словом - краса! Теплющі, легусенькі, акуратні, малий сам ногу висовував, щоб я йому їх вдягнула і ганяв по хаті. За такі грощі, нереально задоволена http://cs308826.userapi.com/v308826544/53ef/kwsAsIMpA98.jpg
І собі замовила Демари, з малим зимою на санчатах ганяти, а з розміром нк вгадала :( йду в барахолку..

olerusya
15.11.2012, 21:39
термо-вистілка
до речі, так і не знайшла наразі де купити. на Шуварі лише від 27 розміру є. чи ще десь хтось бачив?

Фіяна
15.11.2012, 21:56
а так, за відгуками знайомої, сорели якісніші і зручніші (за каміки), краще сидять на ніжці.
ще на минулу зиму вона брала подібні до цих

плюсуюсь, мені також Сорели більше подобаються ніж Тундри, Каміки і т.д.
на цю зиму взяла на санчата середульшій точно такі як на зображенні, хоча шукала за Коламбією, просто відповідного розміру не було...
так ось, вони навіть менш дубові ніж Коламбія, дуже гнучкі, легко одягаються, внутрішній валянок легко виймається, можна взувати відразу "подвійну амуніцію", можна спочатку валянок, а потім чобіт, все відбувається однаково легко, незважаючи на високий підйом ноги моєї доні...

та модель йде розмір в розмір, ми брали 9-ий американський, що цілком відповідає 25 європейському і довжині 14 см.
ну і ціна, дуже приємна ціна, я б сказала, навіть занизька як для хорошої якості (з доставкою вийшли менше ніж 25 у.о.) зі сієрри

ksjuha
15.11.2012, 22:52
А можете написати, де саме? Чи то не проблема знайти

Я в неділю якрз купила малому B&G В центрі в магазин "Топ-Топ". По ціні 30 чи 35грн. вроді.

Уляночка
16.11.2012, 10:19
модель..приміряємо комбез Юсточки..
п.с. дівчата, як думаєте, більшого не треба (92 р, маломірка..дитина менша від
Марка на 11 м ..легша на 1 кг і 9 см нижча)?

http://s3.uploads.ru/X62Nx.jpghttp://s2.uploads.ru/gWUey.jpghttp://s2.uploads.ru/Ur4M5.jpg

Сяночка
16.11.2012, 10:38
9 см нижча
Якщо так то думаю не треба

Vероніка
16.11.2012, 10:59
Уляночка, думаю запас цiлком достатнiй.
А хто виробник?

Уляночка
16.11.2012, 11:01
думаю запас цiлком достатнiй.
А хто виробник?
це СOCOBELLO

Rosynka
17.11.2012, 19:17
Думала, де спитати поради, надумала тут, бо в "Шопоголіках" щось не зустрічала обговорень термо взуття.
Хочу купити собі черевики, вагаюся з розміром. Міряла свій розмір - нормально, але пальцем відчуваю носок, не тисне, не заважає, але відчувається. На розмір більші - пальцям вільно, ну, але виглядають трохи масивніші, оскільки і нога в мене далеко не крихітна:) Ніколи не мала такого взуття, і не знаю, чи буде мені тепло, але у випадку чого, ні товсту шкарпетку, ні стельку я в менший не вдягну.
А з іншого боку, там є шерстяне утеплення, може, воно з часом трохи вляжеться (тобто може ті менші стануть ок), хоч то, звичайно, не цегейка, щоб аж дуже робити різницю... Знову ж боюсь, щоб, якщо візьму більші, то вони потім не розходилися ще і не виглядали взагалі валянками... Але читаю, що краще, коли є трохи вільного місця. Не знаю, коротше, порадьте, підкажіть, буду вдячна дуже!

Donata
17.11.2012, 19:45
але у випадку чого, ні товсту шкарпетку,
в мене термо взуття і товста шкарпетка несумісні речі, втрачається "фішка" того взуття в такому поєднанні, тому я б не вибирала таке взуття з розрахунку на товсту шкарпетку.

Rosynka
17.11.2012, 20:42
термо взуття і товста шкарпетка несумісні речі,
То я так всі варіанти продумую, бо ж не знаю, чи не буду мерзнути.

Sera
17.11.2012, 22:15
То я так всі варіанти продумую, бо ж не знаю, чи не буду мерзнути.
Якщо будете стояти чи дуже повільно ходити- то думаю вам і шкарпетка не допоможе. Мені в термочеревиках жарко. Ношу виключно тонкі шкарпетки. Причому я такаакий змерзюх))).

Rosynka
17.11.2012, 22:54
Ну, стояти я точно не буду.
То якби Ви мали стояли перед вибором: розмір впритик чи вільніший, то, маючи вже досвід носіння такого взуття, що би вибрали?

Sera
18.11.2012, 12:14
То якби Ви мали стояли перед вибором: розмір впритик чи вільніший, то, маючи вже досвід носіння такого взуття, що би вибрали?
Саме моє взуття я би брала впритик. Воно дуже мягусіньке і потягнулося добре. Але я так думаю що не все воно тягнеться. Тут треба дивитися на матеріал.

olerusya
18.11.2012, 13:30
ну вже всюди писано-переписано, і я так вважаю, що зимове взуття повинно мати запас 0,5-1 см, тоді ноги не будуть мерзнути. Впритик однозначно не варто брати тим більше що в такому віці нога швидше росте ніж у старших діток, і що в листопаді може бути добре то в січні вже може виявитись замале.

Vероніка
18.11.2012, 13:48
розмір впритик чи вільніший
Вільніший однозначно, має бути запас для циркулювання повітря, інакше пальці просто замерзнуть, перевірено на собі.

Corena
18.11.2012, 13:59
в такому віці нога швидше росте ніж у старших діток, і що в листопаді може бути добре то в січні вже може виявитись замале.
я так розумію ,Росинка для себе обирає :)

Sera
18.11.2012, 15:24
я так розумію ,Росинка для себе обирає
Для себе)))

Corena
18.11.2012, 21:30
та модель йде розмір в розмір, ми брали 9-ий американський, що цілком відповідає 25 європейському і довжині 14 см.
от тут я запуталась...
зараз ніжка в доні 12 см приблизно. носимо 21 розмір, амер.5 трішки вільнуваті. думала брати 6-ку.
але відкрила розмірну таблицю на сайті сорел і на мій великий подив ніжці 13 см відповідє 24 європейський і 8 США!!!
мені здається, що моя дитина втопиться у 8-ці...

Фіяна
18.11.2012, 21:44
на мій великий подив ніжці 13 см відповідє 24 європейський і 8 США!!!
мені здається, що моя дитина втопиться у 8-ці...

не тільки на ваш подив, ми тут якраз в пп обговорювали дивні розмірні нюанси і розбіжності в см :unknown:

єдине, що скажу точно - в тій моделі 9-ий розмір то справді для ніжки 14 см :girl_curtsey:
ну і якщо треба, можу дати помацати/поміряти нашу 9-ку...

ljalechka
18.11.2012, 21:46
Сьогодні була з коліжанкою на Південному, то натрапили на Демари, вона купила свому сину ціна 200грн. Нарешті я їх побачила вживу:girl_blush2:І сама задумалась малій купити, щоб мала 2 пари, але щось без неї не наважилась купляти, вибір великий, принаймі з приблизно нашим розміром було багато моделей.

Corena
18.11.2012, 21:48
єдине, що скажу точно - в тій моделі 9-ий розмір то справді для ніжки 14 см
отже, вони свою окрему розмірну сітку мають :).
тоді 8-ка має підійти...

olerusya
19.11.2012, 16:47
а для мене і надалі залтшається питання відкритим: де можна купити джинси утеплені флісом?? бажано німецькі магазини(кунда, хм), ну або англійські.
чи може хто де бачив гарні і стильні турецькі?

nalia
19.11.2012, 16:51
де можна купити джинси утеплені флісом?
Я купляла доці в Інтерсіті на Сихові, на першому поверсі біля ліфтів

olerusya
19.11.2012, 16:54
Я купляла доці в Інтерсіті на Сихові,
ну а фірма яка, вигляд?
бо те що я бачила по наших магазина/базарах мені зовсім не подобається(

Nastylove
19.11.2012, 16:54
Я на Кунді малому брала! Задоволена! Тепленькі, гарні і ціна тоді була здається 9 Є.
На рахунок дівчачих не дивилась)

nalia
19.11.2012, 16:58
у а фірма яка, вигляд?
На бірці пише C&А, до низу завужені, біля кишені аплікація сови, прошиті малиновою ниткою.

KitiKet
19.11.2012, 23:33
Девочки, кто в ближайшее время будет делать покупки в Антошке (от 200 грн), хочу предложить свою карточку на 5% скидки. Мне осталось около 3000 грн до скидки в 10% (ее дают если набрать 15000 грн) до конца года, иначе все набранное обнулится (думаю владельцы подобной скидки в курсе). Может кто будет покупать обувь, комбезы... Пишите в ПП. Буду очень благодарна :girl_blush2:

Nastylove
20.11.2012, 16:35
Приїхали наші обновки з Олд неві. Можу сказати, що реально маломірить на розмір(чи то ми такі великі). Зараз Артему рік і 5 місяців.
Брала піжамку розмір 18-24 міс
https://lh5.googleusercontent.com/-mxOCTtsgg2c/UKuUwVA8VcI/AAAAAAAAAPA/-RlqI9UINcs/s200/cn5023235.jpg
то реально вона на впритик, тобто може місяць поносимо і все:girl_sad:, дуже шкода бо піжамка класна, але на худеньку дитину.
Ще брала шапку 12-24 міс
https://lh4.googleusercontent.com/-KHOd8nt3F9g/UKuUw5DFFCI/AAAAAAAAAPE/RBj55GcIXKk/s200/cn5042364.jpg
то вона Артему, навіть вуха не прикрила. Буду продавати. А шкода бо на весну шапка була б люкс!

Corena
20.11.2012, 16:39
Олд неві. Можу сказати, що реально маломірить на розмір
а нам добре, я брала худі і штани флісові, а також джинси, то штаніки навіть великуваті більше, ніж я сподівалась. там треба крім віку звіряти по см в таблиці, тоді ніби добре.
а шапки... то мені здається, американці такі шапки шиють ))
а такф піжамки з закритими ніжками завжди брала на розір більші, що в картерс,що тут, бо дійсно короткі. але зараз їх майже не вдягаємо, не зручно.

Муська
20.11.2012, 16:57
Чи купував хтось термочоботи фірми SUPER GEAR ось такі
http://shoes-kids.com.ua/uploads/images/original/9397645571_7050(%20%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%BD_27).jp g.
Можете дати відгуки про них?

Nastylove
20.11.2012, 17:34
а такф піжамки з закритими ніжками завжди брала на розір більші
Да я вроді так і взяла на розмір більше)
А те що треба дивитись більше не по віку а по зросту то ви абсолютно праві, бо я тільки додивилась зараз, що та шапка йде на зріст до 86 см. В нас зараз 87.

Strekoza
20.11.2012, 19:35
Приїхали наші обновки з Олд неві. Можу сказати, що реально маломірить на розмір(чи то ми такі великі). Зараз Артему рік і 5 місяців.
Брала піжамку розмір 18-24 міс
/не працює цитатник/

я малому (в нас ровесники) беру одяг на 2 роки (при чому наш нижчого росту)
хіба як сезонний, то вже треба дивитись
а олдневівську жилетку, вже писала, брала 3Т, буде завелика весною - не біда, до осені почекає)
хіба дивлюсь НМ светрик і штани, ну то буду брати 18-24, великомірить

Ная
20.11.2012, 21:52
реально вона на впритик, тобто може місяць поносимо і все, дуже шкода бо піжамка класна, але на худеньку дитину.
Якщо та піжамка бавовняна, то "ростиме" разом з дитиною. Ми маємо олдневі на розмір 2Т, то вона на Таюсю як була добра минулої зими, так само добра і тепер, дитина виросла,тепер одяг весь ноимо розміром 3Т, а піжама розтягнулася :) Хіба бачу, що рукави чуть короткуваті стали. А те, що піжама та по ширині "в обтяжку" то мені то навіть подобається і дитині зручно, то її сама улюблена піжама.

natorella
20.11.2012, 21:56
ну олд неві ті розміри які по місяцях - маломірять
а вже з Т - в розмір

маю від саші замовлення - футболку з лего-ніндзя
фанати, саме так
http://www1.assets-gap.com/webcontent/0005/470/692/cn5470692.jpg

zetta
20.11.2012, 21:59
Олд неві. Можу сказати, що реально маломірить на розмір(чи то ми такі великі).
ми в свій рік в олдневівську куртку на 24міс не влізли... продали.

Nastylove
20.11.2012, 22:22
А те, що піжама та по ширині "в обтяжку" то мені то навіть подобається і дитині зручно
І мені то подобається, але реально, при нашому зрості та ще + 1-2 кг, то б вже не влізли.

ljalechka
21.11.2012, 14:07
купила я сьогодні маляві в стоковому магазині Кундівські колготи за 30грн, а шкарпетки утеплені за 10грн, і так мене "гризе" чого більше тих шкарпеток не понабирала:girl_mad:

arkka
21.11.2012, 22:53
сьогодні на кунді замовляла своїй малій
до низу завужені, біля кишені аплікація сови, прошиті малиновою ниткою.
вони вже по знижці 5Є http://c-and-a.com/de/de/shop/product.html#/89231/1

Strekoza
22.11.2012, 00:06
Дівчата, а хто купував своїм малявкам светри gymboree
Сподобались

http://s2.uploads.ru/K8nS7.jpg

http://s3.uploads.ru/OgGCr.jpg

Цікавить, чи доброї якості і відповідність розміру

silvia
23.11.2012, 18:34
дівчата, а олд неві маломірять?

Haidee
23.11.2012, 18:41
Мені олдневі конкретно маломірить. Мала зараз носить 18-24 місяці, то якраз по ній. Але то тільки дитячого стосується, доросле ніби в розмір йде.

JuniorSkeptic
23.11.2012, 22:21
дівчата, а олд неві маломірять?

Як на мене, то ні, одяг зазвичай відповідає їхній розмірній таблиці.

Lapatulya
24.11.2012, 10:24
Нарешті приїхали наші обновки з Некст
http://s3.uploads.ru/PRXix.jpg
http://s2.uploads.ru/tAWb5.jpg
http://s2.uploads.ru/BfP6u.jpg
картерс
http://s3.uploads.ru/MO2rZ.jpg

maryshunka
24.11.2012, 11:14
і ми вже з обновками на зиму:
комбез картерс (замовляла на амазоні фіолетовий ош кош в сердечка, а прийшов цей:pardon:)
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51HDrduCaJL._SX385_.jpg
термобілизна
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41qiOIAwALL._SX342_.jpg
тундри (ну дуже класне взуття! і з розміром не прогадали!)
http://a3.zassets.com/images/z/1/6/9/2/2/6/1692268-p-MULTIVIEW.jpg

KitiKet
24.11.2012, 12:46
Девочки, а где вы покупаете джинсы деткам?
Я хочу на лето на прохладную погоду тоненькие и мягкие.
С какого возраста деткам удобно ходить в джинсах?
И какие лучше: пояс на резинке или на пуговку как взрослые? Я про деток от года, до двух.

Лідочка
24.11.2012, 13:04
И какие лучше: пояс на резинке или на пуговку как взрослые? Я про деток от года, до двух.
Краще на резинці. Я купую на Нексті - подобається якість як тоненьких так і теплих.

Lapatulya
24.11.2012, 13:11
пояс на резинке или на пуговку как взрослые? краще на резинці, бо маємо на гудзик, то тиснуть в животик, але це ще залежить від комплектації дитини, бо в мене Яна не худенька, і трохи має пузяко))

Януся
24.11.2012, 13:12
Для нас на резинці краще, мала сама знімає і підтягає після "туалетних справ". Ну і влітку на вулиці пісяли, то швидко і легко знімати.