КПК

Показати повну версію : Ремонт

Сторінки : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

Зорянівонька
02.03.2011, 10:59
а ми з аналогічних міркувань брали матовий лак - блиску немає, а мороки менше, ніж з маслуванням
В нас зараз в одній кімнаті маловий лак, то мені не подобається як то виглядає - ні те ні се. Але ми то років 7 тому робили, може зараз і кращі є.

Michela
02.03.2011, 14:02
мені не подобається як то виглядає - ні те ні се
мені теж не подобається...може я якась "старомодна":girl_haha:
В нас цього місяця будуть стелити дубовий паркет і я хочу, щоб він потім блищав, як скло...Мені дуже подобається так! Можливо зараз вже не модно, але я вважаю- саме головне, щоб нам подобалось...:girl_yes2:

Златка
03.03.2011, 22:39
та це очевидно, що все питання смаку і вподобань
мені от сильно глянцевий - геть не до душі

поки не маю змоги сфотографувати сам паркет, тому показую Злату на паркеті :girl_smile:http://s002.radikal.ru/i200/1103/5f/dbf37e84fa34.jpghttp://s57.radikal.ru/i157/1103/eb/0d8edd699c86.jpg
хоча звичайно фото не відтворюють на всі 100% вигляд
тим більше треба брати до уваги, що паркет в нас не те, що старий, а просто древній :girl_nea:

Michela
04.03.2011, 14:30
показую Злату на паркеті
красунечка Ваша Златка...а які оченята...:girl_tender:

terezka
04.03.2011, 14:45
стикнулись з проблемою:
кутова кімната, поклеїли там шпалери. Рік шпалери протримались, а тепер починають падати (саме на тих стінах, що виходять на вулицю). Стіна трошки волога.

можливо хтось з таким зустрічався і порадить щось, а то вже не знаємо що робити: чи підклеювати шпалери чи просто їх здирати?

Mazerati
04.03.2011, 14:54
стикнулись з проблемою:
кутова кімната, поклеїли там шпалери. Рік шпалери протримались, а тепер починають падати (саме на тих стінах, що виходять на вулицю). Стіна трошки волога.
можливо хтось з таким зустрічався і порадить щось, а то вже не знаємо що робити: чи підклеювати шпалери чи просто їх здирати?
в нас таке було. Минулого року були низькі температури, по ночах щось тріщало, ми не знали що то, а одного прекрасного ранку прокинулись, а всі наші шпалери повідклеювались і висять. Але то зйомна квартира і дешеві шпалери, тож ми просто взяли і позаклеювали їх назад. Зараз знов починають помалу відклеюватись..

terezka
04.03.2011, 15:06
то зйомна квартира і дешеві шпалери,
аналогічно те саме
знаючі люди кажуть, що треба утеплювати кут з боку вулиці, але на зйомній хаті такого робити не варто, бо вартує гарних грошей.

мабуть доведеться підклеювати:(

Злата
08.03.2011, 00:30
Дякую Златка за фото, у Злати ще посмішка дуже мила!

розмовляли з майстрами, сказали, що є лак напівмат:girl_sad: цікаво як же він виглядає

Materynka
08.03.2011, 12:39
Зробили у ванні нішу в стіні, тепер треба знайти скляні полички, швидше за все треба робити на замовлення Може хтось стикався, підкажіть, де можна таке замовити.

kati
08.03.2011, 13:48
на зеленій, трохи нижче водоканала, є майстерня по склу і дзекркалах

mirishka
08.03.2011, 22:16
Зробили у ванні нішу в стіні, тепер треба знайти скляні полички, швидше за все треба робити на замовлення Може хтось стикався, підкажіть, де можна таке замовити.
Я також робила у ванні в ніші скляні полички, але мені підійшли стандартні, брала в епіцентрі, також там брала тримачі до цих поличок, а замовити нестандартних розмірів думаю можна у склонарізці, їх по Львові є багато, на Городоцькій вище Скрині, біля Блек Ред Вайт, біля радіоринку на Богдана Хмельницького.

Dell
15.03.2011, 22:35
порадьте будь-ласка де краще замовити у Львові акрилову стільницю (штучний камінь)

Зорянівонька
16.03.2011, 11:40
Чи робив хтось карнизи, які кріпляться до вікна на липучках? Хочу в кухні фіранки дати біля самого шкла, дуже так подобається. Де таке роблять, чи практично?
Отакого плану, але фіранки хочу з візерунком, типу кружевні
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQASwOnlRJvhF_KimCTmiX5sg7Wf2hUo 1b6rrlduV-vL9lNRtKE&t=1

Оленка
16.03.2011, 14:44
надумала зробити у вітальній натажну стелю, може хтось хорошу фірму порадить, де б якісно це все діло зробили. І взагалі хотілося б почути враження від тої стелі.

orki
19.03.2011, 01:29
Дівчата, може хтось знає майстрів, котрі би могли завалити цегляні перегородки, позбирати будівельні відходи і знести з 7-ого поверху (ліфту наразі немає). Бажано, щоб були тверезомислячі.

---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:21 ----------

надумала зробити у вітальній натажну стелю, може хтось хорошу фірму порадить, де б якісно це все діло зробили. І взагалі хотілося б почути враження від тої стелі.
Нам натяжні стелі робила фірма, що знаходиться на вул. Зеленій навпроти Дністровської. Роботи виконали швидко і якісно. Але це задоволення недешеве. Треба врахувати, що вартість, це не тільки м.кв. стелі, а ще кріплення і встановлення.
Враження від вигляду стель - візуально збільшують кімнату.

KAPUCHINKA
20.03.2011, 11:53
Дівчата, купили ми собі ту екологічно чисту вапняну фарбу на "Львівській політехніці" Я так тішилася. А тепер паркет поцикльований, полакований, ремонт згрубше закінчений, а та фарба почала клаптями відслоюватися зі стелі, при чому всюди і на панелях перекриття, і на гіпсокартоні (((
Майстри в шоці, в одному місці підшкурять, поправлять, зранку приходять, а воно ще у кількох місцях відслоїлося.

На стінах ніби все нормально. Але я постійно боюся що на стінах почнеться то саме. Напевно прийдеться всі стелі здирати і наново робити :girl_cray: Все б нічого, але ж новенький паркет... як він то переживе :girl_cray::girl_cray:

Пупсик
20.03.2011, 11:57
А на яку основу наносили фарбу?

Michela
20.03.2011, 12:15
А на яку основу наносили фарбу?
Мене теж це зацікаввило...можливо Ваші майстри щось не так зробили...В нас теж зараз роблять ремонт...завтра спитаю в своїх майстрів- від чого таке могло статися(наші ніби по відгуках хороші майстри)...А скільки Ваші за 1 кв.м. роботи беруть..?

---------- Додано в 11:15 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

Все б нічого
та як нічого, а матеріали, сама робота, знов ті порохи...
але ж новенький паркет... як він то переживе
потрібно буде добре його закрити, чимось застелити, щоб не нищився....

KAPUCHINKA
20.03.2011, 12:31
На шпаклівку ферозіт. Я знаю що рекомендується шпаклювати штуком, але на той час у нас все було вже зроблено. Питалися у продавця чи добре помалює на ту основу що вже є. Казав - без проблем.

Та й барвники були чомусь не дуже ((( якісь крупинками і стіни виходили з розводами. То коридор помалювали з їхнім барвником (бідні наші майстри). А в кімнату барвник купили в Практікері, вийшов хороший рівномірний колір, хоч на Політехніці запевняли що з іншими не можна бо піде плямами.

---------- Додано в 09:22 ---------- Попередній допис був написаний в 09:18 ----------

А скільки Ваші за 1 кв.м. роботи беруть..?

якщо чесно то я і не знаю, вірніше не пам*ятаю. вони нам казали скільки то коштує, ми порахували скільки вийде в кінцевому результаті, нам підійшло та й усе.

---------- Додано в 09:31 ---------- Попередній допис був написаний в 09:22 ----------

та як нічого, а матеріали, сама робота, знов ті порохи...
ми там зараз не живемо, зрештою нам просто не пощастило. єдине за що переживаю то це за паркет )))

а майстри стараються то якось виправити, пропонують венеціанську штукатурку на стелях зробити за свій рахунок (це при тому, що ми вже з ними розрахувалися)

маю підозру що фарба була стара, або перемерзла (чомусь на термін не подиволися)
Такі висновки роблю з того, що барвник який ми там купили до кінця свого терміну придатності мав менше місяця (((

Пупсик
20.03.2011, 12:32
Напевно продавці вам дали неправдиву інформацію.
До вапняної фарби використовуються лугостійкі барвники. Ми брали барвники Jobi, здається це єдині, що зараз в нас продаються. Колір рівномірний, насичений, не вигорає. Щодо барвника - розводити тількималими порціями в невеликій кількості фарби, а тоді цю суміш давати до загального відра. Чому так? Лужний барвник несійкий в часі, має невеликий термін придатності і з часом кристалізується. Якщо рН фарби вищий за допустиме значення, то барвник також може випасти в кристали. тому і розводять в малому об"ємі, щоб не попсувати всю фарбу.
Вапняну фарбу наносять тільки на лугостійку основу - штук.В жодному разі не на гіпсову чи крейдяну основу, бо вапно з ними реагує і ця сполука між основою і фарбою спричинює відслоєння останньої.

Michela
20.03.2011, 12:43
пропонують венеціанську штукатурку на стелях зробити за свій рахунок (це при тому, що ми вже з ними розрахувалися)
А може просто чують за собою вину...?

KAPUCHINKA
20.03.2011, 13:24
А може просто чують за собою вину...?
думаю що ні. просто я в хороших відносинах з їхнім виконробом,ми часом пересікаємося по роботі, він сам особисто приїжджав, дивився, а зрозуміти чому так сталося не може. Тим більше це професійні майстри, у них немає умільців на всі руки. Одні роблять тільки паркетні робити, інші тільки сантехніку, ще інші малярку і т.д. Тим більше люди займаються ремонтами десь років 20. Я все ж грішу на матеріал. Майстри з самого початку мені казали що фарба не дуже, погано перекриває, а коли засихає на кришці відра, то достатньо трохи порухати кришкою, і вона сама відвалюється, а я вперлася, хочу цю і все.

Michela
20.03.2011, 13:37
а я вперлася, хочу цю і все
ну то тепер мусите набратись терпіння і зробити так, як радять майстри...але для страховочки можете ще в когось поцікавитись, щоб не наступити на ті ж граблі...
Успіхів та вдалого завершення Вашого ремонту!!!

KAPUCHINKA
20.03.2011, 13:40
Ми брали барвники Jobi, здається це єдині, що зараз в нас продаються.
і ми ці брали, от вони і були з крупинками, а на дні вже не просто крупинки, а клапті. В результаті я їх просто викинула, оскільки вже були відкриті, і навіть початі, бо пробували колір. Купили в Практікері , здається дюфу, (нам там її хлопці порадили для вапняної фарби). І у нас вийшов хороший рівномірний колір.

Я думаю, що нам попалася або якась бракована партія, або стара, а може дійсно ця фарба підходить тільки для штуку хоча для чого вони говорили що по гіпсу теж можна.

Пупсик
20.03.2011, 13:42
хоча для чого вони говорили що по гіпсу теж можна
може щоб продати :girl_blush2:

Michela
20.03.2011, 13:44
може щоб продати
так, так..або продавець тупий в тій справі...

KAPUCHINKA
20.03.2011, 14:18
В жодному разі не на гіпсову чи крейдяну основу, бо вапно з ними реагує і ця сполука між основою і фарбою спричинює відслоєння останньої.

в батьків пошпаклювали звичайною гіпсовою шпаклівкою відкоси в коридорі, і помалювали, навіть не вапняною фарбою, а звичайнісіньким вапном, і нічогісінько не відслоюється.

---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

так що буду з майстрами в понеділок говорити, щоб здирали стелю і робили наново, вже іншою фарбою. Сподіваюся що хоч стіни не треба буде переробляти. Хоча сама фарба мені подобалася, ніякого запаху ремонту, смороду, але що зробиш...

---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:50 ----------

а звичайнісіньким вапном, і нічогісінько не відслоюється.
хоча майстри теж думають що то "покусався"матеріал

---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

Дівчата, я розумію що вже нічого не зміниться, але мені вже просто цікаво ось що я знайшла,

ТИНЬК
(укр.)
Покриття поверхні конструктивного елементу шаром з будівельного розчину, що зроблений з піску і вапна, гіпсу або цементу (синонім — штукатурка).

Призначення
Елітна вапняна, екологічно чиста, матова фарба марки ПВФ-1 з особливо високим ступенем білизни використовується для покриття внутрішніх нових шпакльованих поверхонь стін та стель в житлових будівлях (особливо підходить до дитячих і спалень), а також по цементно-вапняних і гіпсових тиньках, ДСП, ДВП, гіпсопаперових плитах, шпалер. Також доцільно використовувати при проведенні реставраційних та ремонтних робіт по старих підготовлених, прогрунтованих екологічною грунтовкою поверхнях.

http://artbud-zahid.com.ua/catalog/product_info.php?products_id=58?osCsid=eqnta4riqct oo04quttf4e87v2 то виходить що по гіпсу таки можна чи як? я вже нічого не розумію :girl_in_dreams:

cream
20.03.2011, 23:35
[/COLOR]Чи робив хтось карнизи, які кріпляться до вікна на липучках? Хочу в кухні фіранки дати біля самого шкла, дуже так подобається. Де таке роблять, чи практично?
Отакого плану, але фіранки хочу з візерунком, типу кружевні
так, я маю такий карниз-кафе, продається в усіх будів. гіпермаркетах, вартість від 30 і вище (залежить від виробника і матеріалу) за комплект (2 шт.). Мені подобається, дуже затишно з такими фіраночками (продаються у салонах з гардинами)

mirishka
21.03.2011, 11:11
відслоюватися зі стелі, при чому всюди і на панелях перекриття, і на гіпсокартоні (((
Може ця фарба підходить тільки до вапняної шпаклівки? Я тоже фарбувала стіни вапняною краскою, під низ давала штук, стелю ми робили з гіпсокартону, то майстри малювали її звичайною краскою.

---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:07 ----------

ми там зараз не живемо, зрештою нам просто не пощастило. єдине за що переживаю то це за паркет )))
Накрийте паркет картоном, якщо маєте, ябо чимось іншим, я так робила і все добре, чистий і не поздирався.

Medusa
21.03.2011, 11:16
та фарба почала клаптями відслоюватися зі стелі
А Ви грунтували стелі перед пофарбуванням? Грунтом для стелі-гіпсокартону (забула як правильно називається)?

Зорянівонька
21.03.2011, 11:50
Може хтось порадить. Закінчили ми ремонт, залишилося поприбирати. В нас на підлозі плитка темна, під дерево, і скільки ми разів не мили - залишаються білі розводи. То просто тре довго мити? Поділіться досвідом, як прискорити.

Medusa
21.03.2011, 12:14
Я купляла в Епіцентрі засіб Sarma (укр., 11 грн. пляшечка) - з цим гелем мені відмилося практично за раз, лише треба буде ще раз "на зовсім чисто " помити.
Я в захопленні від цього засобу, та ще й так недорого :)
А шви я шурувала щіткою.

kati
21.03.2011, 12:17
Средсво для удаления цемент

http://www.stem.net.ua/conril/files/images/chemicals/8808.PNG

Чистящее средство для швов

http://www.stem.net.ua/conril/files/images/chemicals/8804.PNG

Я брала оцих два засоби, ніби так нічого...хоча теж не за першим разом))

KAPUCHINKA
21.03.2011, 16:05
А Ви грунтували стелі перед пофарбуванням?

так грунтували якоюсь спеціальною грунтовкою.

cream
04.04.2011, 00:06
Може хтось порадить. Закінчили ми ремонт, залишилося поприбирати. В нас на підлозі плитка темна, під дерево, і скільки ми разів не мили - залишаються білі розводи. То просто тре довго мити? Поділіться досвідом, як прискорити
По закінченні ремонту (приміщення для бізнесу), що моя кума тільки не робила для того, щоб позбутись таких плям на плитці...нічого не допомогло...вона, навіть, працівників з клінігової компанії викликала, і Керхер не допоміг і їхні засоби супермодні також, (а містер "Пропер" взагалі був в шоці:girl_impossible:), сказали, що підлогу кладуть після завершення усіх робіт, або ж плівку скотчем прикріплюють на поверхню. Бажаю, щоб Вам все ж таки вдалось з цим впоратись

Зорянівонька
04.04.2011, 10:55
щоб Вам все ж таки вдалось з цим впоратись
Дякую:)
Накупляли ми якоїсь хімії в Епіцентрі, і таки відмили. Дівчата, дякую за поради!

Violation
04.04.2011, 12:44
Накупляли ми якоїсь хімії в Епіцентрі, і таки відмили. Дівчата, дякую за поради!
А треба було спочатку не мокрою ганчіркою,а сухою витерти....В мене у ванній червона плитка,то я спочатку все на сухо протерла,а потім вологою ганчіркою.І все без проблем відмилось і без хімії.

cream
04.04.2011, 12:47
а я хочу на підлогу масивну дошку (як у сільських хатах кладуть) і зпустити темним лакобейцом:girl_in_dreams:, але не знаю де таку купити і хто б постелив, порадьте, будь-ласочка

Michela
04.04.2011, 13:52
Накупляли ми якоїсь хімії в Епіцентрі, і таки відмили.
А яку саме...ту, що дівчата порадили...? І за скільки раз відмили? Дякую!
Я в суботу почала свою мити (теж після ремонту... плитка темна)...Помила 10 раз, а вона далі біліє...Жах...

Зорянівонька
04.04.2011, 14:18
А яку саме...ту, що дівчата порадили...? І за скільки раз відмили? Дякую!
Саме тої не було, то я постояла, почитала і сама вибрала. За 2 рази відмила. Теплою водою і чистими шматами

Materynka
05.04.2011, 10:56
де таку купити
Суперова дошка, вже готова, покрита або лаком або олією є на Тургєнєва 73 . Великий магазин Ера декор. І темна і світла, до вибору до кольору. В них ще є сайт, то можете глянути.
Дівчата, може у когось після ремонтних робіт залишилася мінеральна вата? згідна купити.Треба невеличкий кусок утеплити над дверями. А продається великими пачками.

KAPUCHINKA
05.04.2011, 11:34
Саме тої не було, то я постояла, почитала і сама вибрала. За 2 рази відмила. Теплою водою і чистими шматами
а якісь назви можете сказати, бо у мене теж сивіє, а ще й плитка не глянцева, а шорстка, трошки краще стало, як помила пронто до підлоги (то вже експеременти), але все одно ще не так як має бути.

---------- Додано в 07:34 ---------- Попередній допис був написаний в 07:24 ----------

Я думаю, що нам попалася або якась бракована партія, або стара, а може дійсно ця фарба підходить тільки для штуку хоча для чого вони говорили що по гіпсу теж можна.

знаєте, дівчата, навіть не знаю що і думати, забакланила я фарбу, а в суботу прибираючи в хаті після ремонту знайшла дві каністри з грунтовкою під ту фарбу. Майстри використали тільки 5 літрів, і це тоді коли розхід мав бути 100-200 гр/м2
Чим вони ті стіни і стелі грунтували і чи грунтували взагалі. Для мене загадка. В процесі прибирання вилізли ще всякі какашки, от тобі і знайомі майстри. :girl_impossible:

talja
05.04.2011, 11:43
Маю невелику проблему чи можливо велику:girl_impossible:, обляпали нам вікна як робили відкоси і як я не старалась відмити не виходить, залишаються царапини... :girl_cray:можливо хтось зустрічався із таким чи знає якусь хімію що вправляється з тим, порадьте!
Один раз не попильнувала і наш фасад на вікнах нових залишив невиводні сліди, от така халепа... майстри такі :cry:

Пупсик
05.04.2011, 11:45
В процесі прибирання вилізли ще всякі какашки, от тобі і знайомі майстри.
От тому з знайомими волію не мати справи. В нас ванну, туалет і кухню робив знайомий. Робив дуууже довго, не настільки якісно як би хотілось і при тому нічого йому не скажеш, бо ж майже родина. Ек как вспомню так вздрогну

Michela
05.04.2011, 11:51
бо у мене теж сивіє, а ще й плитка не глянцева, а шорстка
в мене те саме...
як помила пронто до підлоги
я помила (натерла) теж пронто (але не розводила)- не помогло...Буду тепер якусь хімію купляти- так, як зробили дівчата

Зорянівонька
05.04.2011, 12:02
обляпали нам вікна як робили відкоси
В Епіцентрі продають засоби для миття поверхонь після ремотну, зокрема від цементу. Там є консультанти - вони порадять що і як (правда краще чоловіків-консультантів питайте). Однозначно треба відмочувати а не здирати!

talja
05.04.2011, 15:19
Однозначно треба відмочувати а не здирати!
Теперішній цемент розмочування не дуже бере, основне знімається а сліди залишаються :confused:
Я вже все перепробувала ще надія на якусь хімію тому дякую:yes: за пораду відвідаємо Епіцентр!

Virginia
05.04.2011, 19:24
Хочу запитати, хто де купував обої? Сьогодні заходила в Інтеріор, то там дуже гарні є, алеот з ціною, в мене шось не сходиться (меблі виходять дешевще ніж обої) Ціна за рулон (5м в рулоні) 80 євро

Ніколь
06.04.2011, 13:14
А в нас халепа....
той майстер який нам мав би робити ремонт надовго їде зі Львова, і тепер виходить що робити ремонт немає кому.
Дівчата, дуже прошу, хто задоволений був своїми майстрами ( оперативно, якісно, відповідально, тверезо, і бажано не дорого) в ПП скиньте будь-ласка координати...

Niferttiti
06.04.2011, 14:00
хто де купував обої
Ми завжди зупиняємося в кінцевому результаті на Епіцентрі. Там є хороший вибір італійських шпалер і не дуже дорого. Якість чудова, бо самі їх клеїли і могли в тому переконатися.

Nuson
06.04.2011, 14:01
В нас знайомі майстри робили настільки довго, що вже ціле село сміялось з нас (то фасад робили в селі). І після того як вони поїхали, почало вилазити всьо, що вони там виробляли. А саме: пляшки з-під горілки в хаті заникані по кутиках (ми ще в тій хаті не живемо), пробичковані вікна (нові пластикові), пообдирані підвіконники, подряпане скло на тих же вікнах, нерівний накладена штукатурка і т.д. Як згадую, аж кипить всьо всередині:girl_devil:. Після того, ми з ними навіть не зідзвонюємось.:girl_mad:

Зорянівонька
06.04.2011, 14:30
Вже писала про шпалери. Брали в Епіцентрі і в маг на Південному в господарському ряді за церквою, там один великий магазин з шпалерами.

Nuson
06.04.2011, 16:20
Хто знає майстра, який вміє ставити пічки? Бажано, щоб був такий, який добре розуміється на цьому ділі (але, щоб його робота не зашкалювала по ціні), бо з такими собі "майстрами" вже не хочеться мати справи.

Violation
06.04.2011, 17:03
Michela (http://posydenky.com/member.php?u=32919), попробуйте протерти на сухо чистими ганчірками,а потім ще раз помити...

Оксана Ст
06.04.2011, 19:32
засіб Sarma
Який саме гель Ви брали з тієї серії, бо там є різні?

Роса
08.04.2011, 01:39
В нас на підлозі плитка темна, під дерево, і скільки ми разів не мили - залишаються білі розводи.
У мене була така ж проблема. Плитка великого розміру, глянцева, світла + викладений "килим" з темної плитки. Що я тільки не робила, чим не мила, навіть пробувала витирати насухо після миття - нічого не допомагало... все одно по плитці були розводи.
Рішення випадково знайшов мій чоловік :), але то окрема історія. Та тепер, щоб моя плитка була дзеркально чиста мені треба тільки: відро чистої води, окрему швабру (яку я використовую тільки для цієї плитки) і засіб для миття вікон. Намочила швабру, відтиснула, попшикала підлогу і протерла - от і вся премудрість :)
Просто, якщо однією шваброю мити і паркет (в воду додаємо засіб для паркету, а він жирний, або з силіконом) і плитку, то ті розводи залишаються.
Сподіваюсь, що пояснила зрозуміло. Спробуйте, може Вам допоможе:)

Virginia
10.04.2011, 15:27
Вже писала про шпалери. Брали в Епіцентрі і в маг на Південному в господарському ряді за церквою, там один великий магазин з шпалерами.

Так прочитала трохи.
Ніби оприділились зі шпалерами, фірма DN колекція Chacran. На одну стіну будуть темні з візерунком а інші три світлі однотонні. Так от, що я прочитала, що з дорогими шпалерами є морока. На темних шпалерах видно стики і не всі майстри їх вміють клеїти. От і думаю (бо до середи маємо занести задаток) що то робити???

klen
11.04.2011, 16:08
Привіт. Ми вирішили за ванну взятися.
Дуже хочу зробити столешню з вбудованим умивальником, обкладину плиткою. Приблизно такого плану http://i075.radikal.ru/0%38%309/a4/0189e6e163a5.jpg
Може хтось таке робив? Мені власне треба знайти майстра. Який би взявся зробити таке і щоб гарно вмів плитку викласти, мав інструмент.
Бо минулий раз майстр викладав гарно, але плитку пиляв болгаркою - у результаті зрізи були негарні і довелося багато сушити голову щоб викласти той малюнок який мені треба.
Зараз знову хочу малюнок іі вже не хочу мордуватися з тим що плитку гарно відрізати не можуть.
Буду дуже вдячна за будьякі поради(у ПП) бо мені дуже треба пошвидше той ремонт зробити. А де гарного майстра шукати поняття не маю

Зорянівонька
11.04.2011, 16:17
На темних шпалерах видно стики і не всі майстри їх вміють клеїти.
В нас така проблема з світлими була. То ми консультувалися в знаючих майстрів (з того салону де замовляли) і вийшло нормально
Зараз знову хочу малюнок
Щось не бачу малюнка - то ж просто дрібна плиточка викладена.

klen
11.04.2011, 16:28
Щось не бачу малюнка - то ж просто дрібна плиточка викладена.
на фото то я столешню показала яку я хочу. А плитка і розклатка буде інакша. Столешня буде буквою "Г" ось тут певно більш зрозуміло (хоч у процесі і не так гарно ) http://forum.ivd.ru/uploads_old/pict1_251390.JPG#448#336
Проблема з чого ту столешню зробити і як закріпити до стін щоб надійно було. У неті всякого начиталася як то роблять але хочеться знайти майстра який би то всьо грамотно зробив. + Потім обклав плиткою. З запилюванням кутів під 45* і на торець тої стільниці ціла плитка не ляже тоже треба мати інструмент щоб гарно кусоч напиляти.

Tanita
11.04.2011, 17:07
гарно кусоч напиляти
такі послуги надає магазин плитки, що в Марку. Ту роботу я бачила, дуже гарно. Але вже не памятаю ціни. Нам треба було порізати багато плитки на квадратики 10*10см., то вийшло дорого.
Звичайний майстер, швидше за все, того не зробить так, щоб було акуратно, бо для того треба спеціальне обладнання.

kati
12.04.2011, 18:26
тепер, щоб моя плитка була дзеркально чиста мені треба тільки: відро чистої води, окрему швабру (яку я використовую тільки для цієї плитки) і засіб для миття вікон. Намочила швабру, відтиснула, попшикала підлогу і протерла - от і вся премудрість
а я ще простіше придумала)))
в відро з чистою водою додаю ковпачок засобу для вікон- і ніяких розводів
А так нічого не допомагало- навіть спец. засоби по 100 грн для глянцевої плитки

---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ----------

З запилюванням кутів під 45* і на торець тої стільниці ціла плитка не ляже тоже треба мати інструмент щоб гарно кусоч напиляти.

однозначно треба майстра грамотного.Ми щось подібне робили, тільки не плиткою обкладали стільницю а суцільну мармурову ставили... то там майсьтри добре наколупались.
А плитку різали під 45 град. на київський- там є майстерня лазерної порізки. Доречі там можуть будь який малюнок зробити з плитки

Котя
12.04.2011, 18:38
Плитка великого розміру, глянцева, світла + викладений "килим" з темної плитки. Що я тільки не робила, чим не мила, навіть пробувала витирати насухо після миття - нічого не допомагало... все одно по плитці були розводи.
Чесно кажучи, я трохи розчарувалась в своїй глянцевій плитці, вона хоч і має супер-пупер вигляд, але її реально треба мити щодня, а то і по два рази :girl_mad: На ній дуууже все видно, до того в мене була під мрамор (не дорога) і не глянцева, то підлогу могла мити для профілактики раз в три дні.

cream
18.04.2011, 22:19
тільки почали ремонт, а я вже "в шокови"...кажуть добрі люди, що доброго електрика в день з вогнем не відшукаєш, допоможіть, будь-ласочка, порадьте якогось аса в тій справі. (буду безмежно вдячна)

Ніколь
19.04.2011, 23:15
В нас сьогодні перший день ремонту :) Вже поприходили половина межканців нижніх поверхів взнавати що за армагедон їх чекає найближчим часом.
Ото клопоти в нас будуть....зато приємні :)

Ніколь
23.04.2011, 17:25
Хто знає де у львові можна замовити виготовлення арки. Щось типу такого
http://s58.radikal.ru/i161/1104/a8/82d75b1eeede.jpg http://s39.radikal.ru/i085/1104/63/08d0c32569bf.jpg
чи то треба самим в то бавитись?

Ніколь
24.04.2011, 22:55
Щось я сюда зачастіла, дівчатка, хочу порадитись, бо в нас з чоловіком думки розходяться протилежно.
Значить всюди ( 3 кімнати і коридор) крім кухні у нас буде підлога в кольорі "дуб світлий натуральний" відповідно всі двері і їх буде 4 штуки ( ванна, туалет, дитяча і спальня) мали б бути також в одному кольорі, питання в якому.....
Чоловік вперся щоб вони були як і підлога. Як на мене воно буде сильно зливатись. А ще оскільки у вітальні в нас всі меблі в кольорі "горіх" то і двері мабуть треба робити якщо не горіх, то хоча б темніше ніж підлога.
Наскільки гарно буде дивитись світла підлога, темніші двері, і ще темніші меблі? Стіни вітальні будуть в світло жовтувато-кремовому кольорі, коридор з якого буде видно і спальню і вітальню і дитячу буде також в світлому кольорі, подібному до вітальні, але дещо з іншою фактурою на стінах.

Chortenia
25.04.2011, 00:49
Ніколь, у нас колір дверей темніший за підлогу (на підлозі паркет ясень, двері десь кольору яблуні). Двері (там, де вони є) заходять з жовтого коридору. По-моєму, виглядає файно.
Подивіться на двері в різних кольорах, бо різні фасони (якщо так можна сказати) по-різному виглядають в кольорах. І ваші бажання по фасону і кольору можуть просто не співпасти.

П.С. Мені здається, таку раму і лиштву може зробити будь-яка фірма, яка виготовляє двері.

Lidusha
25.04.2011, 12:37
Ніколь, а чому б вам не зробити навпаки світлі двері?Тоб то світліші за підлогу. Вони будуть виглядати легшими, не такими масивними, як темні.

cream
25.04.2011, 13:15
я погоджуюсь з попереднім дописом, двері - в колір підлоги, або ж світліші (дуже не подобається наявність в одному приміщенні декількох відтінків і різних порід дерева). Я б не робила акценту на дверях. Краще на якійсь ніші чи насиченому килимі, структурі стіни, абажурі. В себе планую дуже темну підлогу (майже чорну) в поєднанні з такими ж дверима і білими/слонової кістки стінами. Або темна підлога + білі (фарбовані) двері + широкий білий плінтус по периметру. Ось таке в мене бачення. А взагалі добре б Вам було вирізати кілька квадратиків, наприклад 10*10, замалювати у кольори які існують у інтер"єрі і які плануєте внести, прикласти один до одного і робити висновки.

Катруся
25.04.2011, 13:31
У нас отак як на фото можете порівняти ваше бачення кольорів і чоловіка
http://s05.radikal.ru/i178/1104/41/1329819581ab.jpg (http://www.radikal.ru)

cream
25.04.2011, 14:19
колір і малюнок підлоги мені подобається, а от двері - ні, надто коньячні чи руді, не знаю. На мою думку забирають на себе більше уваги ніж підлога, до них доведеться підбирати такі ж меблі, що теж ситуацію не зовсім врятує. Раджу двері + підлогу об"єднати одним кольором (світленьким)) Бо зараз трохи схоже на "такой себе" готельний номер, а Вам, мабуть, хочется затишку і гармонії

---------- Додано в 13:19 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

Батьки робили ремонт і встановили акрилову ванну, майстер місце стику ванни з плиткою на стіні загерметизував силіконом і той силікон за декілька місяців користування продерся по всьому периметру. Тепер у мене розпочався ремонт і я з цієї причини боюсь купувати акрил. в.(хоча вона мене за усіма іншими критеріями цілком влаштовує), що робити, порадьте, пліззз...Може майстер щось не зробив по технології? Хтось зістрічався з такою проблемою?
І ще питання, хтось робив меблі до ванної за замовленням? (тумбу під умивалку і під дзеркало) Дякую

klen
25.04.2011, 14:52
Як на мене то чим поменьше різних відтінків дерева у кімнаті тим краще. Бо може дуже дисонувати. По яскравості можна брати світліші- темніше, але головне щоб по відтінку співпадали. Тобто щоб не було такого що підлога сірувата або зеленкувата, а двері руді. Те ж і з меблями.
Особисто я у відношенні дверей люблю класику. Білі двері і білі високі плінтуси (доречі велика проблема у львові високі плінтуси знайти). І підходить практично до будьякого стилю.
С приводу кольору паркету то темний дуже не практично. Маю одну кімнату де підлога дуже темна то всі порохи одразу видно, доводиться у два рази частіше прибирати ніж решта кімнат.

---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:38 ----------

Батьки робили ремонт і встановили акрилову ванну, майстер місце стику ванни з плиткою на стіні загерметизував силіконом і той силікон за декілька місяців користування продерся по всьому периметру. Тепер у мене розпочався ремонт і я з цієї причини боюсь купувати акрил. в.(хоча вона мене за усіма іншими критеріями цілком влаштовує), що робити, порадьте, пліззз...Може майстер щось не зробив по технології? Хтось зістрічався з такою проблемою?
І ще питання, хтось робив меблі до ванної за замовленням? (тумбу під умивалку і під дзеркало) Дякую
Я у мене на минулій квартирі була акрилова ванна і зараз також акрилова. Нічого ніде не відходило.
У ваших батьків проблема певно тому що ванна дуже прогинається і відходить від стін. Акрил завжди трохи деформується але якщо аж так що силікон не витримує то певно щось не так. То може бути або не дуже якісна ванна (дуже тонкий акрил) або погано закріпили до стін.

cream
25.04.2011, 14:56
а якщо підлогі з масиву просочена олією?
Мабуть, все ж таки майстер десь прогавив моменти при монтажу

klen
25.04.2011, 15:04
У мене ще питання, хтось робив камін у кімнаті? У нас польский будинок, колись були пічки. Пічки давно порозбирали (тепер на опалення котел маємо) а димарі у стінах лишилися. Ось дуже хочеться у вітальні камін зробити. Хочу простий сучасного стилю, без всякого мрамуру.
Чи треба на то якісь дозволи? взагалі наскільки то складно-довго-дорого?
Дякую.

ckorpionsha
25.04.2011, 15:10
У нас в кожній кімнаті паркетна дошка іншого кольору,(підбирали під колір стін) а от двері всюди одинакового кольору, тіки арка і двері на кладовці-купе (чи шо то буде) (вони поруч) співпадають по кольору. а в коридорі паркетна дошка темна. Ми арку робили самі та й весь ремонт зовсім-зовсім самі, тіки сантехніку майстри

klen
25.04.2011, 15:14
а якщо підлогі з масиву просочена олією?
Мабуть, все ж таки майстер десь прогавив моменти при монтажу
То ви про темну підлогу під олїєю?
У мене підлога - старий дубовий паркет під лаком. Просто у одній кімнаті той паркет вже ДУЖЕ старий і не дуже щільно відцекльований(навмисне так робили) у результаті колір вийшов як темний шоколад.
Про підлогу під олією точно не скажу, але мені здається що справа не у покритті а у кольорі. На дуже темному дуже видно поохи. Ще певно залежить від структури деревини, якщо має яскраву структуру (має і світлі і темні прожилки) то певно буде більш практично ніж якщо вся підлога темна(як у моєму випадку)

Ніколь
25.04.2011, 22:33
а чому б вам не зробити навпаки світлі двері?
чому? мабуть тому що особисто мені здається темніший колір дверей більш благородним за світлі двері. Це особисто моє бачення.
Підлога буде така http://s007.radikal.ru/i302/1104/a0/68bb0a9ba8f6.jpg сьогодні їздили взяли кусочок ламінату, щоб до дверей прикладати, чи пасує.... це дуб натуральний. Стіни будуть світлі, і робити двері світліші за стіни - то тоді треба щоб двері були практично білі чи слонової кістки, двері в колір стін будуть зливатись. Відповідно двері темніші розглядаєм. Чоловік вже теж погодив темніші двері. Плінтуса будуть в колір дверей. Меблі у вітальні і спальні будуть темні( в одній кімнаті горіх , в іншій венге або чуть світліше) дитячу наразі взагалі не вмебльовуєм.

малюнок підлоги буде таким як в фото Катрусі, лише полоси будуть ширші дещо. Двері плануєм знайти шоколадні, чи кольору горіха. Підлога буде всюди однакова, одним рівнем і кольором, двері також.
але головне щоб по відтінку співпадали. Тобто щоб не було такого що підлога сірувата або зеленкувата, а двері руді. Те ж і з меблями. вот за таким принципом шукаєм темніші двері

Підвіконники по всій квартирі будуть такі http://s40.radikal.ru/i087/1104/e8/16553cab2181.jpg
до них же в кухню сьогодні підібрали плитку на підлогу, "кремовий мрамор". Тепер ще треба визначитись з кольором стін на кіхні і з фасадами меблів.

П.С. але ремонт планується без фанатизму, тобто все нове, максимально якісне, але досить бюджетний варіант, бо стислі терміни ремонту і після купівлі квартири дещо обмежені фінанси.

Ніколь
26.04.2011, 01:38
І ще, за цей тиждень мушу вирішити яка з кімнат в нас буде дитячою а яка спальнею.
Бо чоловіку конкретно це питання не принципове, сказав як захочеш так і буде. Отже:
http://i003.radikal.ru/1104/f0/1f732ff6165d.jpg
кімната 10,4 м. планувалась як дитяча спочатку. Північна сторона, там достатньо світло але не жарко, кімната всередині квартири, напевно в ній буде чути що робиться в кухні наприклад і але для двох діток думаю замало буде місця. В той же час для спальні - там чудово встане двоспальне стаціонарне ліжко, тумбочки, якась шафка чи столик, і буде невеличка але комфортна спальня. Кімната має лише вікно.

кімната 14,2 планувалась спочатку як спальня, але вона довга і вузька, відповідно ліжко там як не став, все одно буде не зручно. Більше того якщо відкрити балкон - то повітря з балкону до дверей кімнати йде по діагоналі, тобто сквозити буде через нас сплячих завжди. Тепер думаю може там збоку в кутку добре б стояло двоярусне ліжко дитяче і тоді б кімната не перегороджувалась нічим, там би не дуло, і все таки хоч мінімально але 14 метрів це більше місця ніж 10 метрів. Кімната виходить на південну сторону, сонячна, світла, сама тиха бо в самому кінці квартири, має лоджію.

Що мене смущає, так ще балкон в дитячій, але з іншого боку, діти згодом зможуть відкрити як балкон так і вікно, тобто питання безпеки тут напевно однакові.

З радістю вислухаю поради і думки з цього приводу. Бо вже тиждень наж цим думаю і щодня то так подобається, то інакше. А в середу буде електрик якому вже мушу кінцево розказати що де і як, і оприділитись з призначенням кімнат.

Dobra
26.04.2011, 01:51
Підвіконники по всій квартирі будуть такі
Я дуже не задоволена нашими підвіконниками - немає ще і року від монтажу, а вже всі в подряпинах. Може комусь мій досвід пригодиться - поставили на кухні в якості підвіконника постформінг, щоб пасувало до кухонних меблів, так він один тільки і в чудовому стані. Всі решта - жах, і брали не найдешевші.

Ніколь
26.04.2011, 02:02
А в вас такі самі як я показала наші майбутні?
Бо в тій квартирі де ми зараз живемо йшли до вікон рехау стандартні підвіконники, то за 4 роки користування я б не сказала що вони поцарапались сильно. А ці що зараз берем, то відвіконники ф-ми Danke - там полірована акрилова поверхня стійка до утворення подряпин і гарячих предметів Высокая стойкость к износу и царапанью поверхности легко позволяет перемещать по подоконнику DANKE цветочные горшки и прочие предметы интерьера без ущерба для его глянцевой поверхности.

Высокая термостойкость позволяет подоконнику ДАНКЕ выдерживать горячие предметы, в том числе и тлеющую сигарету, хотя в этом случае все-таки лучше использовать предназначенную для сигарет пепельницу.

Абсолютная влагостойкость и паростойкость обеспечивают долгосрочное беспроблемное использование подоконника DANKE без угрозы расслоения и набухания от влажности или сырости, как это, к сожалению, происходит например, с подоконниками из ДСП или некачественно обработанного дерева.

Устойчивость к ультрафиолету сохраняет первоначальный вид подоконника ДАНКЕ десятилетиями. Тепличный эффект солнечных лучей через оконное стекло никоим образом не изменит ни цвет, ни рисунок подоконника DANKE

Dobra
26.04.2011, 02:06
З радістю вислухаю поради і думки з цього приводу
Жила 4 роки в квартирі з таким же плануванням - заснути в кімнаті 10,4 при господині на кухні в дії було мені майже нереально, ця маленька кімната була в епіцентрі всіх пересувань по квартирі, відчуття як на вокзалі, а ось 14,2 була дуже і дуже затишною. Але то лише мій досвід і відчуття.
А в вас такі самі як я показала наші майбутні?
Ні, у нас білі, фірми також не знаю, якби знала що таке буде, приділила би більше уваги на вибір фірми і якості.

Зорянівонька
26.04.2011, 11:45
Ніколь, я теж голосую за дитячу 14,2 - бо та менша якраз на проході - навіть вночі в туалет будете боятися вийти щоб не стукнути чи канапку з'їсти:) Єдине, варто дізнатися що в судів через стінку до тої кімнати.
А про кольори - я люблю коли підлога і двері одного кольору. Потім викладу як в нас вийшло.

klen
26.04.2011, 12:49
Ніколь мені здається що гарно би дивилися темні двері. Накшталт венге якихось сучасних прямокутних форм, може зі шклом.
По кімнатах, якщо не робити перепланування то також думаю що у довгу і вузьку кімнату краще дитячу.
А взагалі файно би було між коридором і кімнатою 10м знести стіну і зробити вітальню. А від 17м відрізати маленький коридорчик і зробити там спальню і гардеробну. Але то вже не дуже бюджетний ремонт. І то тіки якщо стіни не несучі.

---------- Додано в 09:49 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

Маю 2 підвіконня за виглядом схожі на ваші, пластик під мрамур. Стоять 2 роки поки що стан ідеальний.

Coffe13
26.04.2011, 13:34
З радістю вислухаю поради і думки з цього приводу.
Дітям рекомендую віддати південну сонячну і більшу кімнату, тобто ту, що має 14 кв.м.
1. Дитячий організм крім освітлення (яке має і північна сторона) потребує і сонячного проміння, то є корисним для росту кісточок.
2. Якщо діток двоє чи троє, то довгу кімнату легше роззонувати. В любому випадку дітки підростаючи схочуть мати кожен свою територію, нехай і умовну.
3. Спальня... для спальні вночі всерівно північна сторона чи південна :)

Ніколь
26.04.2011, 14:44
А взагалі файно би було між коридором і кімнатою 10м знести стіну і зробити вітальню. А від 17м відрізати маленький коридорчик і зробити там спальню і гардеробну
Ідея гарна, мені сподобалась, але стяжки на підлозі вже залиті, і нажаль таке переполанування в першу чергу не вписується в наші стислі терміни ремонту. Хіба може колись потім. Щось я зовсім про такий варіант не подумала, а ще може могли б встигнути, якби одразу таке спланували.

Юстина
26.04.2011, 16:17
У мене ще питання, хтось робив камін у кімнаті?
Ми робили. Але встановлення каміну - це одна з великої кількості змін, які відбувалися в нашій квартирі. Малювали проект і проходили усі інстанції. Якщо лише камін, то волокити, звичайно, буде менше, але такі кроки обов"язково треба погоджувати.
Щодо цін, все залежить від майстрів, від оздоблення. Не так страшно. Я вже цін не пам"ятаю, бо наш будувався два роки тому і в контексті реконструкції всієї квартири (в австрійському одноповерховому будинку) я загубилася в розрахунках. Пам"ятаю лише скільки було в купці грошей, якої не стало... Обов"язково слухайте рекомендації щодо майстрів, бо неправильно побудований камін не буде правильно працювати. І ще, не завжди димарі, які будувалися для пічок і розраховані на квартиру, будуть в змозі "тягнути" камін.

klen
26.04.2011, 16:31
Ми робили. Але встановлення каміну - це одна з великої кількості змін, які відбувалися в нашій квартирі. Малювали проект і проходили усі інстанції. Якщо лише камін, то волокити, звичайно, буде менше, але такі кроки обов"язково треба погоджувати.
Щодо цін, все залежить від майстрів, від оздоблення. Не так страшно. Я вже цін не пам"ятаю, бо наш будувався два роки тому і в контексті реконструкції всієї квартири (в австрійському одноповерховому будинку) я загубилася в розрахунках. Пам"ятаю лише скільки було в купці грошей, якої не стало... Обов"язково слухайте рекомендації щодо майстрів, бо неправильно побудований камін не буде правильно працювати. І ще, не завжди димарі, які будувалися для пічок і розраховані на квартиру, будуть в змозі "тягнути" камін.
Дякую. Я вже думаю що не так і хочу камін...
Мусимо ремонт до вересня закінчити. А ще попереду ванна, спальня. А тоді вже вітальня. То на вітальню вже а ні часу а ні грошей майже не лишається.
Я чомусь думала що у каміні головне щоб димар був. Погодження вже точно не встигаємо.

Юстина
26.04.2011, 17:11
Я вже думаю що не так і хочу камін...
Скажу вам по величезному секрету, що мій поки виконує тільки декоративну функцію. Там стоять рамочки з фотографіями, фарфорові лялечки і т.д. Палили його ми один раз, а наразі там живуть донині іграшки і сама вона там любить посидіти і побавитися http://s49.radikal.ru/i123/1104/40/ab39d5d34b76.jpg.

---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:09 ----------

Я чомусь думала що у каміні головне щоб димар був
Ви правильно думали. Але димарі бувають різні. Не всі підходять до потужності каміну, навіть самого найменшого і найпростішого.

Blondo4ka
26.04.2011, 17:19
двері в колір стін будуть зливатись. Відповідно двері темніші розглядаєм.
Ми собі беремо двохколірні двері http://s004.radikal.ru/i205/1104/60/038f63c688fa.jpg (http://www.radikal.ru) Тоді одного кольору буде підлога, а іншого - меблі.

Ніколь
26.04.2011, 17:42
Ми собі беремо двохколірні двері
ці двері МДФ чи масив? яка їх ціна?
бо я щось не можу зайти по тій адресі яка на фото

Blondo4ka
26.04.2011, 17:55
Це шпоновані двері білоруські модель "Лілія" або "Лідія" різних відтінків: світліші та темніші. орієнтовна ціна зі шклом 1400 - 1500 грн.

Зорянівонька
26.04.2011, 18:07
Питали мене за паркет маслований. Отак виглядає, правда фото дуже спотворює, насправді краще. І древі реставровані, помальовані в такий самий колір (правда не дуже видно, бо вирізаю з фотки).
http://img707.imageshack.us/img707/962/unled1zo.jpg

Ніколь
26.04.2011, 18:14
Зорян, а мені подобається та світла частина стіни. То шпалери? Вони кремові чи то так фото передає колір? Де брали? Бо я такого плану хотіла би в спальню шпалерки

Katrin
26.04.2011, 18:23
Трохи і я вставлю свої 5 копійок.
Ніколь, живемо в такій самій квартирі як і у тебе, під дитячу віддали південну сторону(але в нас поправка на дорогу, бо вся північна сторона виходить на дорогу), балкон в данному випадку для мене не мінус, та й можливості розміщення всього там більше. Наша спальня в малій кімнаті. Фото покажу пізніше, якщо цікавить, або краще зайди в гості
Стосовно зняття перегородки, то трохи проблематично, стіна там не несуча, але зараз з тим погодженням, то біганини будеш мати, а то час, якого немає я так розумію. Або зробити і потім погоджувати, а це значно дорожче.

Про камін для klen:
Якщо Ви плануєте газовий камін - про це можна забути, на дрова – поставити можна, погодження наскільки я пам’ятаю не потребує, але 100% говорити не можу, мушу норми переглянути, просто треба правильно вибрати конструкцію, щоб тяги Вашого димового каналу вистарчило.

Ніколь
26.04.2011, 18:42
Наша спальня в малій кімнаті. Фото покажу пізніше, якщо цікавить
показуй фото, можешь і в ПП. В гості постараюсь забігти, ну але не знаю коли.
Нічого зносити не будем, все лишаєм як є, лише знімаєм двері у вітальню і в кухню, і там будуть прямокутні арки.

kati
26.04.2011, 18:48
і я за кімнату більшу. Те що прямокутна - не біда. Ми теж під дитячу віддали прямокутну кімнату, правда троха більшу 24 кв., спочатку та кімната була як футбольне поле)) але правильно розмістити меблі і тепер зовсім інший вигляд. А на балкон можна поставити замок, якщо переживаєш дуже.
А на рахунок дверей- я за один колір підлоги і дверей. І мабуть за світлий. Хоч як би гарно темна підлога і двері не виглядали, скажу вам це просто ужас- кожну пилинку видно. В нас ще в спальні шкурки білі на підлозі, а Сашка любить їх тягати по всій квартирі, то я від того білого пуху вже потроху їду мозгами. На дверях те саме- можна щодня витирати))

---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

лише знімаєм двері у вітальню і в кухню,

а я дуже задоволена що все ж залишила в кухні двері. Ми зробили хитрий хід- фальшстіну,за яку ховаються розсувні двері, тобто фактично дверей немає, ми ніколи не закриваєм їх, але коли я готую, жарю-шкварю, то закриваю двері.

klen
26.04.2011, 19:55
Скажу вам по величезному секрету, що мій поки виконує тільки декоративну функцію. Там стоять рамочки з фотографіями, фарфорові лялечки і т.д. Палили його ми один раз, а наразі там живуть донині іграшки і сама вона там любить посидіти і побавитися
Ви правильно думали. Але димарі бувають різні. Не всі підходять до потужності каміну, навіть самого найменшого і найпростішого.

Я не думаю що ми також будемо той камін часто палити. Скорше для декору. А ле маємо димар, маємо велику площу і збираємося робити ремонт. Ось і хочеться зробити гарно. А справжній камін то так всетаки дуже гарно і затишно.

Якщо Ви плануєте газовий камін - про це можна забути, на дрова – поставити можна, погодження наскільки я пам’ятаю не потребує, але 100% говорити не можу, мушу норми переглянути, просто треба правильно вибрати конструкцію, щоб тяги Вашого димового каналу вистарчило.
Газові труби вже давно переварені і від тої кімнати відрізані (пічка там стояла газова). Камін хочу на дрова.
Я ще хотіла там додаткове вікно прорубати. То крайня кімната і стіна глуха. Але дозволу на то фіг отримаєш, а без дозволу я не наважуюся.
З каміном думаю всетаки простіше(якщо і треба то на дозвіл можна забити), головне майстра знайти нормального.
Будьласка якщо пам"ятаєте скиньте у ПП контакти майстра з яким можна на рахунок каміну проконсультуватися.

Ніколь
26.04.2011, 22:06
А на рахунок дверей- я за один колір підлоги і дверей. І мабуть за світлий.
А на рахунок дверей я холодна. Думали взяти якісь нєзатєйливі шпоновані дубом, стандартні з ассортименту буд.супермаркетів, але там нічого немає. Або світле, або по відтінку не підходять, або затемні, або розмірів немає і т.д. А замовляти в приватників, то дуже довго буде, і ще поки їх знайти, і невідомо чи ще вони зроблять так якісно як обіцятимуть. А час йде....
Лише в практікері бачила двері ідентичні практично до кольору нашої майбутньої підлоги. І якщо ще днями нічого кращого не знайду, то напевно таки поставимо їх. Очевидний плюс - як каже Каті - щодня не треба буде пилюку з них зтирати )))

На кухні двері в мене зараз лише для того щоб час від часу відгородитись від моїх і спокійно чобі чаю випити. Коли смажу то двері не закриваю, якось привіткрите вісно+витяжка мені більше подобаються. А от дверима мала наша щодня бавиться, і мене вже трясе від того як вона щоразу ними об стіну гримає, і говорено про то вже надцять разів, і все рівно підійде і гримне. Тому хочу щоб наразі в кухня їй двері були не цікаві. Ну і стандартні двері там трішки не вписуються в планування самої кухні, бо заважатимуть . Було б добре поставити розсувні, але ціна їх трішки зашкалює, а двері-гармошку я не хочу

Котя
27.04.2011, 00:42
І я теж за південну сторону для дітей, тим більше , якщо Ви плануєте мати двох, то краще таки 14м. У нас теж дитяча 14 м, вся мебель гарно розташована, а в майбутньому буде ще одне дитяче ліжко, я чомусь не хочу двохярусного ліжка:d23:.

---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:31 ----------

А на рахунок дверей- я за один колір підлоги і дверей
Повністю згідна:girl_yes2:
Хоч як би гарно темна підлога і двері не виглядали, скажу вам це просто ужас- кожну пилинку видно. В нас ще в спальні шкурки білі на підлозі, а Сашка любить їх тягати по всій квартирі, то я від того білого пуху вже потроху їду мозгами
Катя у нас аналогічно, темний венге всі двері і підлога в один колір, а на підлозі в спальні білі овечі шкури в дитячій білий коврик. Але мені це поєднання дуууже подобається:girl_in_love:, і в майбутньому хочу такий самий варінт. Двері я протираю раз в місяць, бо немає потреби частіше, а підлогу і так прибираю кожного дня, бо малий дома і шкурки я наші теж дуже люблю:d23:

Tina
27.04.2011, 01:38
А у нас навпаки, колір дверей та підлоги - абсолютно різні. Двері - венге (швидше навіть шоколадний), а підлога - світлий дуб. Двері ми купували білоруські, якось там на зразках навіть і не зустрічали, щоб пропонували одного кольору.
http://s51.radikal.ru/i134/1104/b0/86fc0d111e75.jpg
Ми і у ванні такі кольори плитки поєднали, і так само шафу зробили в таких двох кольорах.
А от щодо шпалер, то ми теж поклеїли на одну стіну з малюнком, а на 3 інші однотонні. Нам подобається, але деколи питають, чи то нам не вистачило шпалер на ту стіну. :) Коли клеїти їх так, треба, щоб контраст був сильний, тоді воно виглядатиме гарніше.

---------- Додано в 22:38 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

Ніколь, а щодо арок, то бачили готові в Практікері, там у тому відділі,де двері. От не згадаю тільки, чи були серед них прямокутні.

Ніколь
27.04.2011, 01:49
Ніколь, а щодо арок, то бачили готові в Практікері, там у тому відділі,де двері. От не згадаю тільки, чи були серед них прямокутні
були і прямокутні, я там бачила. Але ті арки що там пропонуються готові, то прямокутна була або надто громіздка або зовнішні краї прямокутні, але всередині вона була кругла. Я тепер більше схиляюсь взагалі по кутах арки наклеїти деревьяний кутовы планочки, так щоб по пару см з кожного боку кута прикривали на арці, а середину замалювати в тон стін, або поклеїти там шпалери аналогічні як і на стінах. І вийде арка в прямих лініях, не громіздка, і відокремлена планочками деревьяними, і в той же час буде гарно поєднюватись зі стінами.

ckorpionsha
27.04.2011, 03:18
Ось які стіни в наших кімнатах:
дитяча
http://i003.radikal.ru/1104/02/48c1a992d00f.jpg
спальня
http://i030.radikal.ru/1104/c7/7f36485b39b4.jpg
вітальня
http://i061.radikal.ru/1104/9e/f9392a16276b.jpg

Підлога в нас вся під колір, фото поки не маю. Це фоткала кімнати після закінчення. Кухня в мене рижа (стіни) плюс крихта внизу

ckorpionsha
27.04.2011, 09:38
В коридорі в нас така підлога
http://s44.radikal.ru/i106/1104/b7/78452e34d168.jpg
а стіни декоративна штукатурка золотиста

Котя
27.04.2011, 12:02
Я тепер більше схиляюсь взагалі по кутах арки наклеїти деревьяний кутовы планочки, так щоб по пару см з кожного боку кута прикривали на арці, а середину замалювати в тон стін, або поклеїти там шпалери аналогічні як і на стінах. І вийде арка в прямих лініях, не громіздка, і відокремлена планочками деревьяними, і в той же час буде гарно поєднюватись зі стінами.
Ніколь, у нас аналогічно:d23:, тільки ми не дерев"яні планки давали на кути ( бо вони нам би не підійшли по стилю), а просто білі пластмасові, а всередині обої, такіж як і на кухні в коридорі. Виглядає це класно при умові, якщо стіни досить широкі по бокам проходу в кухню .:girl_wink:

cream
28.04.2011, 22:37
а може хтось знає де продають широкі, тобто, високі плінтуси? ХОЧУУУ

cream
29.04.2011, 16:05
Мабуть, це справді рідкість(( В неті не можу знайти, може хтось таку розкіш на замовлення виготовляє?

kati
29.04.2011, 16:08
Високi то скiльки см ви хочете?
Ми робили дерев'яннi, то нас питались скiльки ми хочемо- 8,10 см...не думаю що проблема i ширшi зробити

klen
29.04.2011, 16:09
Мабуть, це справді рідкість(( В неті не можу знайти, може хтось таку розкіш на замовлення виготовляє?
Рідкість. Я довго шукала. Написала вам у ПП.
Я знайшла висотою 8 см. Готові. На замовлення певно можно будьякі, але я після того як з дверима на замовлення намахалася краше готові купляти (і думаю що дешевше)
А ще знайома замість плінтусів лиштву ставила. Широку. Ще дешевше вийшло.

cream
29.04.2011, 16:18
Лишьву теж мала на думці, але не було впевненості, що можна так зробити. А тепер є))) Дякую. Висота - близько 15-ти см

klen
29.04.2011, 17:09
Лишьву теж мала на думці, але не було впевненості, що можна так зробити. А тепер є))) Дякую. Висота - близько 15-ти см
Тоді певно тіки на замовлення. А лиштва від плінтусу відрізняеться зрізом кутів. Плінтус(класичний) кріпиться під кутом до стіни і закриває приблизно 3 см підлоги. А лиштва кріпиться на пряму до стіни і підлоги практично не закриває, тіки на товшіну самої лиштви (0,8 -1см)
Тому то ще від матеріалу (стану) підлоги залежить. Якщо між стіною і підлогою не мае великих зазорів то можна лиштву брати.
Як на мене то плоский (як лиштва) плінтус навіть гарніше виглядає. Але у мене підлога- старий паркет і зазори були досить великі, то мусила плінтус брати

---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

ще запитаюся.
Треба мені ванну велику прямокутну 190*90. Може хтось може порадити де такі пошукати? На південному тіки один варіант знайшла і щось він мені по якості сумнівний. 180*80 багато а ось 190*90 ніц знайти не можу.

---------- Додано в 14:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

У інтернеті декілька гарних знайшла, але то все Київ. Або якісь невідомі інетмагазини. Якось страшно через інтернет таке замовляти. Ніхто по інтернету сантехніку не купував?

cream
29.04.2011, 17:12
поцікавлюсь за ванну, а підлогу я планую масивну, буду просити майстрів, щоб врахували і не робили великих зазорів

cream
02.05.2011, 19:04
Хочу перегородку декоративну в кухні зробити з старої польської чи австрійської цегли з клеймом, де таку можна придбати? Може хтось знає, або ж у когось така є? (В "Вашому магазині" є такі оголошення, але там по 5000 шт нараз треба купувати, а мені стільки не треба)

Ніколь
03.05.2011, 02:02
Я сюди з питанням про фарбу, як на стелі так і на стіни....
Аж такого надзвичайного досвіду по фарбах не маєм, але в нас вимога - аби та фарба була стійка до багаторазового миття чим завгодно ( мокрого миття мається на увазі). І от в нашій старій квартирі ми фарбували стелі наприклад колоритом - то можна хоч содою то все мити - нічого не змивається. Майстер нам радить Тріора, але він я так розумію не практикує колорит, а ми не знаєм якості тріори....
Хтось має вдома помальовані стелі та стіни Тріорою? Які враження? Чи дійсно фарба є стійкою до мокрого миття?

klen
03.05.2011, 20:02
Ми також все колоритом малювали. Дуже задоволені. А майстру яка різниця що за фарба? Яку фарбу купете такою і помалює. Колорит дуже файно наноситься

Ніколь
03.05.2011, 22:28
Майстер каже що працює з тріорою, гарантує що по якості вона нічим не гірша за колорит. Мені основне щоб вона милась.
А на рахунок різниці, наприклад я про колорит читала що якщо під голоритом є гіпсова шпаклівка то колорит до гіпса ніби не дуже добре пристає, що там до різних основ потрібно з розумом підбирати свої фарби, бо може піти реакція між основою і фарбою і щось полущиться, попузириться і т.д. Хоча звичайно стіни б грунтувались також колоритом, ну але може й направду щось не те піде....
В ремонт стільки грошей вкладено, що вдавимось якщо щось потім почне від стіни відставати, і якщо це буде з саме тою фарбою яку ми хотіли проти рекомендацій майстра. Ну і якби щось потім не те, то часу переремонтовувати ми не маєм, а в ремонті жити ми не можем.
Наразі вибираю таки з палітри тріори....але там стільки кольорів.... і вони деякі настільки подібні, що порой себе дальтоніком відчуваю :)

mirishka
04.05.2011, 11:15
Треба мені ванну велику прямокутну 190*90. Може хтось може порадити де такі пошукати? На південному тіки один варіант знайшла і щось він мені по якості сумнівний. 180*80 багато а ось 190*90 ніц знайти не можу.
А в Епіцентрі були? Там великий вибір сантехніки.

---------- Додано в 10:07 ---------- Попередній допис був написаний в 10:05 ----------

а може хтось знає де продають широкі, тобто, високі плінтуси? ХОЧУУУ
Я замовляла дерев'яні в майстра який виготовляє двері.
Щось схоже на це
http://s40.radikal.ru/i087/1105/36/87a0fcd56b55.jpg (http://www.radikal.ru)

---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:07 ----------

Цитата:
Допис від kati
А на рахунок дверей- я за один колір підлоги і дверей
Повністю згідна
А я мене підлога дубовий паркет, а двері всі білі, мені дуже подобається, як на мене біла столярка робить будинок затишнішим.

Wonder
04.05.2011, 11:36
а мене цікавлять шпоновані двері, але якісно зроблені на нестандартну висоту 2,17 м (разом з коробкою)

наразі знайшла лише одне місце, може хтось порадить, можна і в ПП :)

Зорянівонька
04.05.2011, 11:48
Зорян, а мені подобається та світла частина стіни. То шпалери? Вони кремові чи то так фото передає колір? Де брали?
Так, кремові, дуже ніжний колір. Брала на Південному, в тому ряді за церквою.

Materynka
04.05.2011, 11:50
А мені потрібна арка міжкімнатна прямокутної форми. Ті що в будмаркетах, не підходять. Потрібна ширина 24,5, А там стандартна 18,5

Coshitce
04.05.2011, 23:03
Для підключення водонагрівача (газового), потрібно подати акт з розрізами димовентиляційних каналів. Чи хтось з таким стикався? Що можете порадити? Вдячна за будь-яку інформацію щодо цього.

levandivka
05.05.2011, 15:41
потрібно подати акт з розрізами димовентиляційних каналів. Чи хтось з таким стикався?
З тим щодня стикається закріплений сажотрус. Викликаєте з ЖЕК, платите за акт (3-4 роки тому 20 грн.), може й на місці видати, або завірити у ЖЕК.

Юстина
05.05.2011, 15:59
3-4 роки тому 20 грн.
в нашому вже 50 грн і чекати кілька днів.

levandivka
05.05.2011, 16:48
і чекати кілька днів
Можна "нагрузити" головного інженера, якщо "горить". ;)

lesja.f
05.05.2011, 21:57
хочемо робити капітальний ремонт балкону (живемо у панельному будинку на сихові), балкон у нас один, вхід з вітальної. хочу там кладовку (на закрутки , слоїчки і всякий хлам) , от тільки незнаю які двері там ставити розсувні чи звичайні, пластикові чи деревяні , я ніколи не бачила "вживу" як воно виглядає. чи краще ставити типу шафи купе? і ще - що краще: підлогу і стіни обкласти плиткою чи тільки підлогу? порадьте щось.... може в когось є фото свого балкону-викладіть будь-ласка, бо щось нідочого конкретного додуматися не можу. буду вдячна за поради

Michela
05.05.2011, 22:23
підлогу і стіни обкласти плиткою чи тільки підлогу
Ми зараз закінчуєм ремонт....На балконах постелили на підлогу плитку, а стіни та стелі повністю "зашили" білою вагонкою...Завтра там буду- зроблю фото і Вам покажу...

Coshitce
05.05.2011, 22:34
Викликаєте з ЖЕК, платите за акт (3-4 роки тому 20 грн.), може й на місці видати, або завірити у ЖЕК.

ЛКП 411 "Північне" (в особі головного інженера) сказалО(!), що їх сажотрус НЕ МАЄ державної ліцензії.
(Та довга і прикра історія викликів сажотруса до огляду пічок, ще з осені тягнеться. Тепер ще з"явилась нова проблема: зворотня тяга в каналі водонагрівної колонки, тому колонку й відключили.)
А на Львівгазі без такого акту, навіть заяву про підключення колонки не приймають.

Coffe13
05.05.2011, 22:44
хочемо робити капітальний ремонт балкону (живемо у панельному будинку на сихові), балкон у нас один, вхід з вітальної. хочу там кладовку (на закрутки , слоїчки і всякий хлам) , от тільки незнаю які двері там ставити розсувні чи звичайні, пластикові чи деревяні , я ніколи не бачила "вживу" як воно виглядає. чи краще ставити типу шафи купе? і ще - що краще: підлогу і стіни обкласти плиткою чи тільки підлогу?
Щодо шафки-кладової, то варто врахувати глибину тої шафки, бо розсувна система вкраде у вас 7-10 см тої глибини, крім того відкрити навстіж на всю ширину її не відкриєте. А для дверок - зважте, що перед дверима стоятимете ви, і ще для дверок має бути місце, щоб їх відкрити. Облицьовувати плиткою раджу лиш підлогу. На стіни нема сенсу.

Тетянка
05.05.2011, 23:23
балкон у нас один, вхід з вітальної
у нас так само, живем на Сихові. Ми обшили все білою вагонкою, закруток на балконі не тримаю, тільки чоловік має невелику шафку для інструментів, ну й мої вазонки весною-літом там живуть, на вікнах склопакети. Вагонка зручна тим, що її легко доглядати - протер тряпочкою і все :). П.С. на підлозі у нас лінолеум, не люблю плитки, мені все здається, що коли плитка на балконі і вийти на той балкон зимою, то ноги примерзнуть :girl_crazy:, жартую звичайно.

Ніколь
06.05.2011, 00:51
хочемо робити капітальний ремонт балкону (живемо у панельному будинку на сихові)
Робимо капремонт в новій квартири ну і по ходу ремонтуємо балкони. Маєм дві лоджії, одну більшу другу меньшу. Обидві як в старі часи були виложені плиточкою. Щоб піти більш економним шляхом, нам майстри поверх плитки/штукатурки нанести цементний розчин спеціальний, який до того добре пристає і добре тримається. Все там зарівняли, потім покриють нам стіни тою ж фарбою миючоюся як і кімнати в квартирі. Плитка на стінах не подобається мені, а від пластикової вагонки майстер нас сам відмовив, мол під нею може сирість розвестить, мурашки, ще там щось, в обшєм ми вагонку не ставили.
Лоджії зашклені шклопакетами.
На рахунок шкафчика - роблю там від підлоги до початку вікна шафку невеличку, глибиною десь 0,8 м, з розкриваючимися вперед дверками. Місця балконі багато, тож такого плану дверки не проблема.
Підлога балкону в нас деревьяна, деревьяні бруси по типу ламінату викладені один в одний всунуті. В чудовому стані, тож ми вирішили кинути на підлогу на балконі ковролін і буде добре . В нас зараз на старій квартирі на балконі ковролін, здавалось раніше що не практично, але якщо балкон сухий і нічого всередину не затікає то зручно і комфортно).

Michela
06.05.2011, 10:25
а від пластикової вагонки майстер нас сам відмовив, мол під нею може сирість розвестить, мурашки, ще там щось, в обшєм ми вагонку не ставили.
Ми на попередній квартирі теж балкон обшивали вагонкою....За 9 років- там нічого такого не було, як каже Ваш майстер...А саме головне, що стан іі не змінився ...не пожовтіла, не знищилась...Виглядає просто, акуратно, а саме головне зручно...Але кожному своє...кому, що подобається...:girl_smile:

kati
06.05.2011, 10:30
На старiй квартирi в нас також на балконi була вагонка, скажу що влiтку( а в нас сонячна сторона) трохи неприэмний запах був , все ж то пластик. Зараз балкони облицьовували декоративним болгарським каменем+мозаiка .
Менi подобаеться)

Michela
06.05.2011, 10:40
все ж то пластик
Ми мали від сонця вертикальні жалюзі і нічого не нагрівалось та запаху неприємного не було...Але сонечко нам світило мах до 1 годинки...Може тому?!
Кati, а вікна, які у Вас?

Materynka
06.05.2011, 10:43
Якщо комусь потрібні шпоновані двері, то знаю гуртовий склад. Знадобляться контакти пишіть в ПП

kati
06.05.2011, 10:43
Але сонечко нам світило мах до 1 годинки.
а в нас сонце було з ранку і до вечора, 6 поверх, панелька, може тому....

а вікна, які у Вас
на старій квартирі? засклений балкон, не металопластик

Iryna
06.05.2011, 11:28
Зараз балкони облицьовували декоративним болгарським каменем+мозаiка
kati, якщо маєте можливість, сфотографуйте і покажіть нам як це виглядає:girl_yes:!

Ніколь
06.05.2011, 16:16
За 9 років- там нічого такого не було
( а в нас сонячна сторона)
Але сонечко нам світило мах до 1 годинки
Ну вот, а в нас більший балкон на північній стороні, меньший на південній. Враховуючи що північна сторона несонячна то зі свого досвіду майстер нам давав такі поради. Ну а південний балкон зробили ідентично, щоб вже однаково дивились.
а в нас сонце було з ранку і до вечора, 6 поверх
вот таке в нас в дитячій буде

А ремонт наш потрошки просувається.... сьогодні поставили вікна, вхідні двері, зараз ставлять міжкімнатні.... вже кухня потрошки вимальовується, фартук з плитки поклали.
Займаюсь самим цікавим - підбираю кольори стін.

cream
09.05.2011, 12:29
а мені не подобається як виглядає пластикова вагонка, але я визнаю, що для людей з обмеженими матеріальними можливостями це рішення проблеми. Виглядає ніби й гарно, акуратно, але як подумаю, що це пластик:girl_nea: Гадаю, краще облицювати дерев"яною вагонкою, але не до стелі а до рівя підвіконня, наприклад, чи трохи вище. Замалювати ту вагонку у колір стін емаллю, чи в білий колір. Стіни заклеїти шпалерами, такими, що миються або побілити. Щафку зробити, типу, як кухонну. Квіти і т.д., на вікнах тканинні ролети, а згори стельвий карниз з шторкою-фальбанкою до рівня трохи нище початку вікна. Можна плетений диванчик або крісло + столик, що складається, прикріпити до стіни. Ось таке моє бачення

klen
09.05.2011, 12:57
А у нас 2 відкриті балкони. І закривати їх не хочемо. Але хочу над балконами дашок зробити. Щось легеньке і гарне. Може пластик на кованих тримачах. Може хтось таке робив? Бо я навить не знаю хто то таке робить і куди звертатися.

Megan
09.05.2011, 14:08
Може пластик на кованих тримачах.
Воно виглядає дуже гарно, але пластик від найлегшого удару просто тріскає.. наприклад від граду.

cream
09.05.2011, 14:51
Мислю, можна черепицю стару польську чи австрійську, наприклад, в один ряд постелити, але хто таке зробить, незнаю

---------- Додано в 13:51 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

Але хочу над балконами дашок зробити. Щось легеньке і гарне
думаю, можна стару польську чи австрійську черепицю в один ряд постелити, було б гарно. Та, нажаль, не можу порадити майстра

Тетянка
09.05.2011, 15:46
Може пластик на кованих тримачах
В подружки таке, то з часом дуже потріскався.

Ніколь
09.05.2011, 16:07
але пластик від найлегшого удару просто тріскає.
а ще під час дощу краплі но ньому конкретно тарабанять. В маминої сусідки так. То казала що мусіла перший час до цього звикати бо вночі навіть спати було важко якщо гроза наприклад чи злива....

Sapiha
09.05.2011, 16:39
але пластик від найлегшого удару просто тріскає.. наприклад від граду.
Ну від граду не потріскає, а від бурульок взимку цілком можливо. В нас простояв 3 роки, а потім потріскав, мусіли переставляти. Не є дешеве задоволення.

klen
09.05.2011, 18:02
Дякую за відповіді.
Від бурульок в нас не потріскає, бо ми на останьому поверсі. Таміж тим дашком та дахом будинку аж раптом пів метра буде. То бурулька не розженеться щоб удар був досить сильним. А суттевий град внас не так вже часто трапляється.
У пластику міні ще подобається що він майже прозорий, не буде світло закривати. Тай по ціні певно пластик найдешевше вийде.
Але те що дощь буде дуже голосно то я не подумала. Але певно якщо той дах з якої бляхи робити то буде ще голосніше.

nataliya
09.05.2011, 20:07
хочемо робити ремонт в новобудові, але до кінця не визначилися з дизайном, тому може хтось стикався з цією проблемою, знає хорошого дизайнера який може зробити дизайн квартири площею 60кв.м, і скільки б приблизно це коштувало, але так щоб не дорого.

Oddly
09.05.2011, 20:23
хочу над балконами дашок зробити. Щось легеньке і гарне. Може пластик на кованих тримачах. Може хтось таке робив? Бо я навить не знаю хто то таке робить і куди звертатися.
мене теж це питання дуже цікавить.
коли будете знати - порадьте.

до прикладу - минулого року зібралася зайнятися нарешті балконом - простенькі ковані поручні і дашок (балкон півтора на півтора, кутовий), то майстри нарахували, що це буде коштувати 3 000 євро.
щось в мене це викликало сумніви (завелика честь такому нещасному балкончику) і я відмовилася. більше тим питанням не займалася. досі не знаю, чи це така нормальна ціна чи фантазія майстрів.

коротше, порадьте фахівців.

Ніколь
09.05.2011, 21:35
Я сюди знов за порадою...
Вибираю кольори стін і..... вже всі очі поламала. Те що на тому вєєрі непогано виглядає, в реальності виглядає яскравіше і насиченіше, багато відтінків настільки подібні що здається періодами що я дальтонік. Кричащих кольорів не хочу, не хочу надто яскравого і кольорового. Ніяких візерунків, полос, клітинок і в такому дусі також не хочу.
До дитячої підібрала кольори: дуже світлий жовто-гарячий і світлий жовто-зелений кольори ( це буде південна сторона і буде сонячно, світло і радісно в кімнаті, ну і універсальний колір для дітей)
Далі північна сторона: Кухня і спальня будуть ніжно-ніжно персикові, а от щодо вітальні і прихожої ну не можу кольору підібрати і все. Голубі, салатові, рожеві, фіолетові відтінки навіть не розглядаю, сірі і коричневі також здається на північній стороні будуть дивитись хмуро. Ну і нічого не бачу кращого як зробити вітальню і прихожу тим самим теплим світло жовтим кольором як і частину стін в дитячій.
Але чи буде так гарно що практично всі кімнати і прихожа будуть в одному кольорі?
БО насправді щоб вся квартира була різнокольорова мені не дуже подобається, але і сумніваюсь чи варто отак масштабно робити все одним кольором.

---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

Але певно якщо той дах з якої бляхи робити то буде ще голосніше
якщо бляху знизу обшити обезшумкою, чи утепленням, чи якось його зробити грубшим щоб звуки поглинались, то він не буде так шуміти, але не буде таким негким, прозорим і невагомим.

Mazerati
09.05.2011, 21:46
Голубі, салатові, рожеві, фіолетові відтінки навіть не розглядаю, сірі і коричневі також здається на північній стороні будуть дивитись хмуро. Ну і нічого не бачу кращого як зробити вітальню і прихожу тим самим теплим світло жовтим кольором як і частину стін в дитячій.
білий не розглядаєте?

Ніколь
09.05.2011, 22:06
білий не розглядаєте
неа, білий тим більше.... по перше дуже маркий, по друге він скорше холодний колір аніж теплий, а мені хочеться кольорами створити ненавьязливий затишок, тим більше що з того боку північна сторона.
а ще, це все має гарно поєднюватись з от такими дверями
http://i078.radikal.ru/1105/6b/f2ad09a48bec.jpg

Зорянівонька
09.05.2011, 22:09
З кольорами не пораджу, але хочу сказати, що колір вибраний в палітрі насправді в кімнаті виглядатиме темніше.

Skaliaria
10.05.2011, 00:00
а ще, це все має гарно поєднюватись з от такими дверями
Думаю, пасував би оливковий колір, але він з холодної гами... Ми колись теж довго вибирали, зупинились на оливковому і кавово-брудно-рожевому, 2 кімнати розділені великою падугою. Досить гармонійно виглядає. Але в новій хаті, мабуть буду віддавати перевагу теплим кольорам...

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

то майстри нарахували, що це буде коштувати 3 000 євро.
Ну і майстри... знаю хорошого майстра, який разів в десять дешевше зробить... Робив нам багато ковки різної, заволені, не те слово. Якщо зацікавить, напишу в приват.

---------- Додано в 23:00 ---------- Попередній допис був написаний в 22:58 ----------

Мене також цікавить дизайнер інтер"єру...може хтось знає, скільки зараз коштуюють їх послуги, приблизно?

Strekoza
10.05.2011, 00:11
Вибираю кольори стін

На мій погляд, відтінки жовтого, жовто-зелений (оливка, але тепла) - вдалі варіанти. Коли вибирали колір стін, так само думали-гадали, але на тому і зупинились. Ще мені подабається гірчичний, але може бути затемним (хоч по великому рахунку він з тієї ж гами).
При виборі кольору оптимально мати взірець більший, ніж на розкладці, згідна з Зорянівонькою. Батьки при змішуванні фарби мали шмат шпалер (вони комбінували в кімнаті) - відтінок підібрали можна сказати ідеально.

Skaliaria
10.05.2011, 00:15
оливка, але тепла
Справді-дуже вишуканий колір...

---------- Додано в 23:15 ---------- Попередній допис був написаний в 23:13 ----------

Бачила на нашому форумі у розділі про кухню, фото-насичено гірчичні стіни і темно коричневі меблі, дуже гарно виглядає, але це мабуть для сонячних кухонь.

Ніколь
10.05.2011, 00:22
При виборі кольору оптимально мати взірець більший, ніж на розкладці, згідна з Зорянівонькою. Батьки при змішуванні фарби мали шмат шпалер (вони комбінували в кімнаті) - відтінок підібрали можна сказати ідеально
Кольори будуть мішатись на колеровочній студії, відповідно до майстрів вони попадуть у готовому вигляді. Так надійніше у випадку якщо треба буде домішати ще пару літрів якогось кольору - намішається такий самий відтінок 100%
Або будем замовляти по 1л фарби на пробу, або на страх і ризик обирати так щоб підодило найбільше.
Оливкова вітальня в свекрухи - по ряду причин не хочу щоб моя вітальня була подібна на ту. Ну і вітальня в нас поєднана з коридором, їх розмежовує лише арка висока и широка, відповідно знаходячись і коридорі проглядатиметься половина вітальні, і якось мені не дуже щоб коридор був одного кольору а вітальня іншого, і коридор оливковий здається буде затемний .
вот подобається,
http://s60.radikal.ru/i167/1105/76/132bf68240ea.jpg
ну але нарядно виглядає зі світлими меблями, а в нас кавовий і коричневий - горіх, мрачновато здається буде

Strekoza
10.05.2011, 01:50
Ніколь, я Вас розумію. Кімнати - то ще півбіди (в крайньому випадку можна перемалювати), ми недавно вибирали колір для зовнішнього оздоблення стін - ум за разум заходив :girl_crazy:
А змішувати обовязково в студії (супермаркеті, гуртівні...), я переконалась, що майстрам цього не довіриш, та й сприйняття кольорів в людей дуууже різне. Плюс так як кажете - при потребі приніс папірець з номером - фарбу домішали

---------- Додано в 22:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

вот подобається
Дуже схожий на колір у гостьовій кімнаті в батьків + на одній стіні шпалери в тон (рослинний мотив). Меблі (стіл, стільці, креденс) - теж горіх. Не виглядає мрачно, правда, великі вікна в кімнаті.

tasha
10.05.2011, 11:37
БО насправді щоб вся квартира була різнокольорова мені не дуже подобається, але і сумніваюсь чи варто отак масштабно робити все одним кольором

У мене вся квартира одного кольору (світло жовтий, але не яскравий, а такий теплий), лише кухня біла. Виглядає гарно. А от коли кольори в кімнатах кардинально різні, мені особисто не подобається. Відразу в очі кидається.

Materynka
10.05.2011, 11:52
Ми теж вибирали на днях кольори для стін. Квартира однокімнатна, світла, сонячна. Вибрали колір для кухні приблизний як на фото вище. Коридор більш жовтіший. До кімнати ще не дійшли. Теж не подобається, коли купа кольорів. Тим більше квартира маленька. Різні кольори і фактури подобаються, коли цим займається дизайнер. Тоді все продумано і зрозуміло. А так кардинально експерементувати страшнувато.

Зорянівонька
10.05.2011, 15:35
В нас теж вся хата буде в кремових, персикових, бежевих тонах. Не люблю темних стін, а з світлих теплих теж тільки такі підійшли.

olerusya
10.05.2011, 23:43
а мені не подобається як виглядає пластикова вагонка, але я визнаю, що для людей з обмеженими матеріальними можливостями це рішення проблеми. Виглядає ніби й гарно, акуратно, але як подумаю, що це пластик ну чому так відразу щодо матеріальних можливостей? вагонка є зарає дуже різноманітних розмірів і кольорів, а не така як була 10 років тому - вузькі білі пластинки приблизно 10 см шириною

Я теж хочу зараз зайнятись балконом, так сказать - капітальний ремонт, поміняти також вікно(зараз він просто зашклений)

Тож маю питання: що краще - розсувне вікно чи звичайне? Боюсь щоб та розсувна система швидко не полетіла...

щодо стін, то мені нема чого видумувати якісь супер-дизайни, квартира не нова, та й нема часу ті всі стіни і плитку здирати,тому пластикова вагонка якнайкраще б підійшла, бо її можна давати поверх усього, мені подобаються такі широкі пластини, вони мають досить непогану палітру колоторів під мармур. Від багатьох чула що вагонку можна поставити самому, хто знає, це правда? А що потрібно для цього, дрель, дюбелі? чи вона вкладається як ламінат? :) вибачте,може питання дурні, але не маю кого спитати...

---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:41 ----------

до речі, стеля теж зашивається вагонкою, чи як?:)

Зорянівонька
10.05.2011, 23:50
стеля теж зашивається вагонкою
В нас наразі стеля зроблена в ванні вагонкою, то задоволена - миється, не сиріє.

Ніколь
10.05.2011, 23:55
Боюсь щоб та розсувна система швидко не полетіла...
ми собі обрали не розсувні вікна а звичайні мателопластикові. І основна причина була в тому що в розсувних системих, коли з часом на ті салазки і в саму розсувну систему назбирується пилюка, то вони гірше іздять, скриплять, і так начісто як це можна зробити в звичайних металоплатикових вікнах весь бруд не виймешь. В сусідів наших балкон ( власне та система) 4 річної давності - то ніби не поганий, але мені з балкону наприклад чути як вони внизу совають вікна. А в Єгипті в номері вихід на балкон був таким розсувним, то скрипів жахливо і прям чути було як та пилюка скрипіла на роликах.

А стелю можна зашити вагонкою і навіть дати точкові світільники на стелі, щоб окремо лампу освітлення не чіпляти)

---------- Додано в 22:55 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ----------

квартира не нова, та й нема часу ті всі стіни і плитку здирати
я вже писала, що нам майстри не здирали плитку зі стін на балконі, і покрили його спеціальним цементним розчином який до такої плитки добре пристає, далі прошпаклювали, і просто пофарбують. Стіни на балконі будуть як в кімнатах, лише поверхня буде чуть більше шероховата.

olerusya
11.05.2011, 09:19
І основна причина була в тому що в розсувних системих, коли з часом на ті салазки і в саму розсувну систему назбирується пилюка, то вони гірше іздять, скриплять, і так начісто як це можна зробити в звичайних металоплатикових вікнах весь бруд не виймешь
от за це і я сумнівалась... а ще розсувні с-ми важко мити, їх здається треба знімати, і так мити, мені здається то не зовсім зручним, так що стосовно вікна вирішила! :)

стеля зроблена в ванні вагонкою, то задоволена - миється, не сиріє
оце точно, мені постійно приходиться ту фарбовану стелю мити...
ще б хтось написав як ту вагонку укладати!:)

kati
11.05.2011, 09:51
Вагонку вкладають на деревянну раму-основу

Michela
11.05.2011, 13:33
розсувне вікно чи звичайне? Боюсь щоб та розсувна система швидко не полетіла...
цікавились теж тим питанням...Більше плюсів найшли в звичайних, тому десь місяць тому- поставили звичайні...
Від багатьох чула що вагонку можна поставити самому, хто знає, це правда?
Правда. Мій чоловік поставив сам за три дні два балкона (він не майстер). Правда знайомий допомагав тримати і т.д. Майстри наші сказали, що беруть за один балкон- 1100 грн.
А що потрібно для цього, дрель, дюбелі?
так потрібні, але обов'язково потрібно спочатку прикріпити дерев'яні рейки, щоб було на що вагонку закріпити.
до речі, стеля теж зашивається вагонкою, чи як?
як душа бажає...:girl_wink:Ми зашили стелю теж.

---------- Додано в 12:33 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

В нас наразі стеля зроблена в ванні вагонкою, то задоволена - миється, не сиріє
В мого тата так само, проблем жодних. А ми в ванну на стелю теж поклали плитку, то ще краще.

klen
11.05.2011, 15:01
Цитата:
Допис від Зорянівонька Переглянути допис
В нас наразі стеля зроблена в ванні вагонкою, то задоволена - миється, не сиріє
В мого тата так само, проблем жодних. А ми в ванну на стелю теж поклали плитку, то ще краще.
У мене навіть на старій квартирі, у хрущовській ванні 150*125 стеля не сіріла і не цвіла. Була просто шпакльована і фарбована у білий колір.
На цій квартирі навіть у малому санвузлі зробила плитку не до стелі, а одну стіну взагалі фарбовану з росписом залишила. 2-гий рік стоїть все як було.
Велику ванну взагалі плиткою тіки на 1м , а коло душу на 2 м від підлоги збираюся викладати. Решта стін пофарбую.
Якось мені фарбовані стелі і стіни більше до душі.

olerusya
11.05.2011, 16:01
Майстри наші сказали, що беруть за один балкон- 1100 грн.
ого, щось то зажирно за один балкон:girl_curtsey:, тим більше Ви кажете що то не важко! прийдеться мені закатати рукава!:girl_in_dreams:

Ніколь
11.05.2011, 17:42
У мене навіть на старій квартирі, у хрущовській ванні 150*125 стеля не сіріла і не цвіла. Була просто шпакльована і фарбована у білий колір
Ванна в нашій старій квартирі колись давно у попередніх власників була вся чорна, ну просто вся, і стіни, і стеля, а все через те що був надлишок вологи постійно. Замість того щоб поставити бойлер, люди набирали ванну кипьятку і потім пів дня ним користувались ( була маленька дитина була потреба у гарячій воді) Ну але то якось мені дивно.
Коли ми в ній ремонт робили, и це все чоне пообдирали, прогрунтували надцять разів протигрибковим грунтом, пошпаклювали, пофарбували, поставили бойлер, і от за 4 роки проживання стеля і стіни чистеньки.

Ну і я нарешті визначилась з кольором стін, вже сьогодні фарби намішали....
Отже: дитяча світло жовта+ світло салатовий, прихожа і вітальня такий світло жовтувато-кавовий, спальня ніжно персикова, а кухня.... я тут начиталась про поради щодо оливкового кольору, і подумала а чого б ні, якщо фартук кавового кольору, и меблі шоколадно-зеленкуваті, і плитка на підлозі світло кавового кольору, і в общем стіни в кухні будуть світло-світло фісташкові ( в оригіналі колір називається "сок лайма" але він такий ледь тепло-зеленкуватий, в общєм я вся в очікуванні тього що нам намалюють.
Оцей колір в кухню обрала втіхаря від чоловіка, сьогодні він був проінформірован...казав пристрелить якщо погано буде, ждьомссс :girl_crazy::connie_pull-pigtail

nataliya
11.05.2011, 18:31
Дівчата, маю питання яку підлогу робити в кухні, ламінат чи плитка.Бо де живемо зараз є ламінат і я цілком задоволена, але хотіла б почути відгуки про плитку на кухні з вашого досвіду, варто робити плитку чи краще ламінат.

Michela
11.05.2011, 18:41
ого, щось то зажирно за один балкон
мій чоловік теж так сказав...
прийдеться мені закатати рукава
не Вам, а чоловікові чи татові:girl_yes2:, бо в Вас точно нічого не вийде:girl_nea:
Успіхів!:smile:

---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:35 ----------

варто робити плитку чи краще ламінат
Я тільки за плитку:girl_yes: навіть ніколи не думали про щось інше в кухні на підлогу.

Зорянівонька
11.05.2011, 18:43
зараз в нас лінолеум - кращого не придумаєш. Але в себе поклали плитку. Босому зимно, хоч підігрів влітку включай.

olerusya
11.05.2011, 20:35
бо в Вас точно нічого не вийде

я маю на увазі що я в ролі підсобника:girl_crazy:! нам з чоловіком більше нікому допомогти, а підтримувати ж треба - сам один теж не справиться...:girl_in_dreams:

підлогу робити в кухні, ламінат чи плитка
ми цього літа робили ремонт в кухні, то поставили під кухонні меблі плитку, а на відкриту поверхню(там де ходимо/сидимо) ламінат, бо в нас 1-й поверх, і так постійно тягне з низу! плитка то зазимно для нас...
лінолеум теж може бути як варіант, але я не хотіла..., вже набрид за всі попередні роки!

Michela
12.05.2011, 21:19
зроблю фото і Вам покажу...
показую приклад "економного" балкону
пластикова вагонка, але я визнаю, що для людей з обмеженими матеріальними можливостями
http://s60.radikal.ru/i169/1105/be/28b7a8c7a51d.jpg

до речі, стеля теж зашивається вагонкою, чи як?
в нас так...
http://i082.radikal.ru/1105/18/72c9437e32b6.jpg

Ніколь
18.05.2011, 00:09
Маю ще питання про ламінат. Поклали нам його, все гарно....але....
то нормально що він трішки гуляє під ногами, тобто ти наступаєш і він прогинається вниз ( чи то пружинить - не знаю як описати)? чи він має намертво триматись і не прогинатись? Бо сам ламінат грубий, 10 мм, підкложка в листах ( на твердій основі - як пишеться на пачці) товщиною 3 мм.

Заспокойте мене пліз, бо скоро вже нєрвішкі пошалівать будут з тим ремонтом....

---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

Якщо стоїш подалі, а хтось проходить по тим місцях де він прогинається, то прям видно на глаз як воно трішки прогнулось а потім встало на місце.... я шось в шоці від цього....

Юстина
18.05.2011, 09:21
Чи хтось виготовляв технічні умови на водопостачання і на електропостачання (при будівництві будинку, чи при переобладнанні квартири)? Довго те щастя виготовляють? Скільки коштує?

kitka
18.05.2011, 09:40
наступаєш і він прогинається вниз
Вперше таке чую. А підлога у вас рівна була? Не треба було стяжку робити?

Тетянка
18.05.2011, 10:41
Якщо стоїш подалі, а хтось проходить по тим місцях де він прогинається, то прям видно на глаз як воно трішки прогнулось а потім встало на місце.... я шось в шоці від цього....
Дивно..в нас ламінат, але таких приколів з прогинанням нема.

kitka
18.05.2011, 11:00
Маю запитання. Дівчата, як вам ходиться в кухні по голій плитці (навіть, якщо є підігрів підлоги)? До чого веду. Вся наша сім'я тусується в квартирі босоніж, бо ніде не дує і всюди підлога застелена. Зараз в мене на кухні лінолеум, але хочемо класти плитку, бо практичніше. Але я прийшла до висновку, що мені необхідно буде постелити собі перед робочим рядом доріжку. Бо я не уявляю, як можна пройти в кухні (наприклад, в суботу :girl_in_dreams:) кілька кілометрів по абсолютно твердій підлозі. Тобто, нога на плитці абсолютно не пружинить і це є некомфортно, а з роками для жінки навіть дуже некомфортно. Цей нюанс при ходьбі навіть називається якимось терміном... От від лінолеуму в мене нема такого відчуття, бо він в нас має досить грубий нижній шар.

Michela
18.05.2011, 11:17
Ми декілька років назад в хаті (в селі) на підлогу постелили ламінат.
ти наступаєш і він прогинається вниз
теж таке є, відчутно у великих кімнатах (де площа більша)....
Заспокойте мене пліз
в нас він так "дихає" далі...ставили ми на чорнову (рівну!) підлогу.
Служить він добре, виглядає супер, але із-за того недоліку я його більше не хочу...Стелили тепер дубовий паркет...
в нас ламінат, але таких приколів з прогинанням нема
можливо це залежить від якості, товщини і т.д., або маленькі кімнати, бо в нас в малих теж все нормально...

tasha
18.05.2011, 11:27
Дівчата, як вам ходиться в кухні по голій плитці

Як робили ремонт в квартирі, то я точно знала, що плитку не покладу. Ми теж любимо босоніж ходити, і в нас всюди паркетна дошка, тепло і приємно. А от у свекрухи плитка в кухні, то я там як один раз без тапочок посиділа, то просто відчула, що ще пів години ноги на плитці і цистіт мені забезпечений. Як на мене то вже краще хороший лінолеум ніж плитка.

---------- Додано в 10:27 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

, тобто ти наступаєш і він прогинається вниз

ламінат і паркетна дошка практично однакові, то наша дошка не прогинається, але скрипить в деяких місцях. Ще була покладена палубою і на коркову основу.
А як у вас той ламінат поклали, рівно чи наіскосяк? Хоча в подруги рівно лежить, і теж нічого не прогинається. Думаю стяжку вам нерівно поклали.

kati
18.05.2011, 11:39
то нормально що він трішки гуляє під ногами,
ламінат не повинен прогинатись!!! якщо доски будуть прогинатитсь, колись замки не витримають і піде вздуття
Тут однозначно або стелили не пррофесіонали або ж крива підлога. Стяжку робили?

підкложка в листах ( на твердій основі - як пишеться на пачці) товщиною 3 мм.
Підложка не компенсує нерівності підлоги, а служить тільки для шумоізоляціі

Дівчата, як вам ходиться в кухні по голій плитці

тут напевне діло звички. Ми також всі босі ходимо, і якраз по твердій підлзі мені краще ніж по килимах ходиться:)

Як на мене то вже краще хороший лінолеум ніж плитка

ще все залежить від квартири.Якщо холодна квартира, чи перший поверх-однозначно буде зимно від плитки. Наша колишня квартира на 6 поверсі, півд. сторона, взимку форточки посійно відкриті були...то плитка в мене там навіть без підігріву була, а завжди тепла

Michela
18.05.2011, 11:43
як вам ходиться в кухні по голій плитці
мені нормально...на попередній квартирі мали плитку і тепер на новій поклали...
необхідно буде постелити собі перед робочим рядом доріжку
я собі теж так стелила, бо плитку мали без підігріву...а на літо знімали, бо якраз коли горячо- по плитці ходити добре...
кілька кілометрів по абсолютно твердій підлозі

це є некомфортно, а з роками для жінки навіть дуже некомфортно.
мені нормально...чи може просто звикла??? але в мене всі босі по хаті ходять...

nataliya
18.05.2011, 11:44
Маю ще питання про ламінат. Поклали нам його, все гарно....але....
то нормально що він трішки гуляє під ногами, тобто ти наступаєш і він прогинається вниз
Думаю, шо то під ламінатом була не рівна підлога чи бетон, можливо треба було робити стяжку і добре вирівняти, а тоді вже класти ламінат.В нас так є в одному місці, але ми знаємо шо там була трошки не рівна підлога, бо ми клали ламінат по паркету, тому стяжку не робили.

Michela
18.05.2011, 11:55
Дівчатка, підкажіть чим добре мити натяжні стелі? :girl_in_dreams:
Майстри чоловікові казали, а він забув...:girl_devil:
Буду дуже вдячна!:yes:

Бурулька
18.05.2011, 12:07
варто робити плитку чи краще ламінат.
У нас ламінат вже 5 років в коридорі і кухні. Без жодних проблем лежить. Просто з ламінатом можуть бути проблеми, якщо на підлозі буде часто вода, або ж залиється водою повністю підлога. Хоча, нас за тиждень до вселення залили сусіди, але ламінату нічого не сталося (вода була на підлозі недовго, бо чоловік вчасно прийшов, але поки побіг до сусідів, щоб воду перекрили, поки вибрав воду, то часу теж трохи пройшло)
Правда, чоловік каже, що зараз стелив би плитку. Чому? Він каже, що це надійніше. Погоджуюся, але зате ламінат легше і дешевше згодом міняти

Raven
18.05.2011, 13:55
Дівчатка, підкажіть чим добре мити натяжні стелі?
Майстри чоловікові казали, а він забув...
Буду дуже вдячна!
Якщо на кухні, то плином до посуду, розведеним у воді. Головне не дряпати.

МаленькаКотя
18.05.2011, 14:06
Якщо підлога рівна, то ламінат гуляти не буде, а ще якщо майстри не зробили щілини між дошкою і стіною(вона прикривається плінтусом), то адаптуючись до вологості вашого дому, він може вздутись і прогинатись

nataliya
18.05.2011, 16:07
Дівчатка дякую, ми вирішили шо все-таки будемо в кухні робити ламінат(паркетну дошку), бо ми любимо в хаті ходити босими, мені здається по плитці буде холодно в ноги. Може хтось знає або зі свого досвіду, що краще в кухні ламінат чи паретна дошка, бо ламінат в нас є і я задоволена, а от на рахунок дошки то не знаю.чи вона так само може здутись як ламінат чи ні? хотілось би ще почути від вас відгуки про паркетну дошку, хто має і чи ви нею задоволені.

Ніколь
18.05.2011, 18:02
А підлога у вас рівна була? Не треба було стяжку робити?
була рівна ( так нам казали і такою вона здавалась, правда з васервагою я по квартирі не бігала, не міряла рівні), по всій квартирі заливали стяжку одним рівнем. Клали ламінат не на саму стяжку, а ще її грунтували, давали підложку в листах на твердій основі ( не ту білу в рулонах)

можливо це залежить від якості, товщини і т.д
ну...не знаю, 32 клас, товщина 10 мм, вологостійкий, да і ціна 150 грн/м.кв - це не є аж такий дешевий ламінат.

Майстер каже що скорше всього ще вляжеться. А якщо і ні, або частково такий еффект прогинання залишиться - то через товщину самого ламінату йому нічого не буде.
А як у вас той ламінат поклали, рівно чи наіскосяк?
рівно поклали ламінат

Думаю стяжку вам нерівно поклали
і я також так думаю, але вже нічого не зміниш, в суботу мусим туди заселятись.

Тут однозначно або стелили не пррофесіонали або ж крива підлога.
ой, блін ну що сказати, я майстрами у всьому дуууже задоволена, крім ламінату, і що тепер робити я просто не знаю....
підлогу заливали не самовирівнюючимися сумішами а просто робили бетонну стяжку, крім всього вирівнювали перепади підлоги у 5 см - панель крива, епрст, і от маю.... таких місць не багато, на всі 67 метрів лише в 2 чи 3 місцяз де не де. За певні місця не переживаю бо атм встануть меблі, то все притиснуть і гуляти не буде нічого, а є одне містєчко, яке...... я просто не знаю що з ним робити

бо ми клали ламінат по паркету
якби поклали по тому паркету що там був - то взагалі алєс був би....

---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 17:00 ----------

а ще якщо майстри не зробили щілини між дошкою і стіною(вона прикривається плінтусом)
це все зробили, проміжок до стін лишився близько 8 мм, так і треба.

Materynka
19.05.2011, 15:53
Дівчата, скажіть, якщо хтось клав паркет, або може хто знає, на що саме він настилається. Бо майстер сказав нам що треба тирсоплиту. Але знайомі посіяли в мені сумнів:кажуть що це дуже дивно, і що паркет кладеться на фанеру. Я вже й в інтернеті дивилася, теж згадується фанера. І що тепер робити?:girl_cray: Навіть не знаю, добре що ще хоть тирсоплиту не купили. Я вже й сама думаю, ДСП від вологи може набухнути і паркет вздується.

Michela
20.05.2011, 10:02
якщо хтось клав паркет, або може хто знає, на що саме він настилається. Бо майстер сказав нам що треба тирсоплиту. Але знайомі посіяли в мені сумнів:кажуть що це дуже дивно, і що паркет кладеться на фанеру
Ми клали паркет десь місяць назад на фанеру. Зараз так кладуть, а колись на чорнову підлогу. Чесно кажучи, що про вкладання паркету на турсоплиту- вперше чую...:girl_in_dreams:

tasha
20.05.2011, 11:36
Бо майстер сказав нам що треба тирсоплиту. Але знайомі посіяли в мені сумнів:кажуть що це дуже дивно, і що паркет кладеться на фанеру

Сестрі клали на фанеру. Може майстер задумався і просто не то сказав.

Materynka
20.05.2011, 11:42
Та нє, точно Дсп, бо сказав щоб ми її купили, потім паркет, ну а тоді він вже буде то всьо класти. Але я вже вияснила, що то оказується дешевше ніж фанера. Ми паркет будемо класти на кухні, і щось я побоююся, щоб потім не прийшлося то все здирати в разі чогось. Тепер намагаюся переконати маму.

Raven
20.05.2011, 13:15
В свекор вдома паркет клав на чорнову підлогу (перший поверх). Тепер там набагато тепліше, ніж було. Казав, що набивати цвяшки краще на шось потвердіше, краще тримає і не вздує сильно від вологи.

KAPUCHINKA
20.05.2011, 13:45
Під паркет кладуть вологостійку фанеру. А та плита вологостійка? Якщо ні, то, думаю, краше потратитися на фанеру, тим більше, що це кухня.

cream
22.05.2011, 09:25
Чесно кажучи, що про вкладання паркету на турсоплиту- вперше чую...
Справді кладуть на тирсоплиту (OSB), не просто майстри з "шарашкіної" кантори, а професіонали. Я була зверталась до декількох виробників масивної дошки і паркету, крім того до фірм, що займаються укладанням, більшість з них рекомендували тирсоплиту. ЇЇ встановлюють, а згодом шліфуюють, а тоді вже укладають масивну дошку чи паркет. Не можу пригадати чим аргументували, але звучало це, досить переконливо.

Michela
22.05.2011, 20:30
про вкладання паркету на турсоплиту- вперше чую..
вже почула....
але....
набивати цвяшки краще на шось потвердіше, краще тримає і не вздує сильно від вологи
наш майстер теж так сказав :girl_yes2:
вже вияснила, що то оказується дешевше ніж фанера
тирсоплита така добра та ще і дешевша, а ставити майже ніхто її не хоче...Чому?! :girl_in_dreams:

кладуть на тирсоплиту (OSB), не просто майстри з "шарашкіної" кантори, а професіонали
це Вам сказали ті "професіонали" :biggrin:

cream
23.05.2011, 21:14
це Вам сказали ті "професіонали"
OSB, з цієї плити зводять величезні будинки, які стоять при спеці і морозі роками, а тут мова йде про якісь цвяшки:gamer:.
вам так смішно, може і не варто мені реагувати на такі дописи, типу, "а може хтось чув чи знає?", може ви присвятіте декілька днів хотьбі по фірмах і салонах, поспілкуєтесь з виконробами, почерпаєте інфу в неті, поділитесь з форумчанами, а ми усі почитаємо і посміємось:girl_claping:

Michela
24.05.2011, 13:12
може і не варто мені реагувати на такі дописи, типу, "а може хтось чув чи знає?"
варто! бо в попередніх Ваших порадах (не про вагонку) прочитала для себе корисну інформацію...
вам так смішно
це Вам смішно, бо наших звичайних майстрів- назвали з "шарашкіної" кантори.
присвятіте декілька днів хотьбі по фірмах і салонах, поспілкуєтесь з виконробами
Ви вважаєте, що вони все знають та добре роблять...Ви дуже помиляєтесь!!! Чула від знайомих дуже багато відгуків, не скажу, що всі погані, але цього було достатньо, щоб зрозуміти, що там не всі професіонали...Знаєм навіть такого одного (хоча і не одного), який працює вже декілька років в одній відомій будівельній фірмі- халтурщик з халтурщиків, а ще паралельно робить часто ремонти в себе вдома (тепер вже в сусідів) з чужих будматеріалів...Як він каже:" А то, що я тільки такий ?!"

---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:02 ----------

Так виглядають наші двері...
http://s53.radikal.ru/i142/1105/5a/f6eb9099a5b0.jpg http://s011.radikal.ru/i316/1105/7d/0c5bfc87da15.jpg http://s004.radikal.ru/i208/1105/db/519c073d1fcc.jpg

bleste
24.05.2011, 13:28
Дівчатка, підскажіть, будь ласка, може хто має роз'їздні двері у ванній кімнаті? Де можна їх знайти? Може хто фотку кине?

nataliya
29.05.2011, 19:10
Так виглядають наші двері...
В мене питаннячко,чи то дуб, і скільки коштує таке задоволення.

MarMar
29.05.2011, 22:30
привіт, люди!
маю запитання. зізнаюся, що не встигла перечитати тему цілком, але за перші 70 сторінок не зустріла того, що шукала.
ми поки морально і матеріально готуємся до ремонту і подумалося, може є якісь нюанси щодо діточої безпеки в хаті. форумляни - це переважно батьки малих дітей, може хтось має чим поділитися. типу якісь спостереження, можливо щось вже після ремонту хотілося б зробити по-іншому, щоб дитині було безпечніше. трохи кучеряво мені формулюється... цікавить все, що стосується електрики, спеціального (більш екологічного) фарбування стін, ковзкої підлоги і т.д.
наперед дякую всім за поради і чекаю їх з нетерпінням!

klen
30.05.2011, 12:51
привіт, люди!
маю запитання. зізнаюся, що не встигла перечитати тему цілком, але за перші 70 сторінок не зустріла того, що шукала.
ми поки морально і матеріально готуємся до ремонту і подумалося, може є якісь нюанси щодо діточої безпеки в хаті. форумляни - це переважно батьки малих дітей, може хтось має чим поділитися. типу якісь спостереження, можливо щось вже після ремонту хотілося б зробити по-іншому, щоб дитині було безпечніше. трохи кучеряво мені формулюється... цікавить все, що стосується електрики, спеціального (більш екологічного) фарбування стін, ковзкої підлоги і т.д.
наперед дякую всім за поради і чекаю їх з нетерпінням!

Можу декілька моментів назвати
1 резетки краще нічим не закривати, бо як там щось є то у дитини часто виникає не переборне бажання то щось видряпити. А просто резетки принаймі мою дитину не цікавлять.
2 на кухні добре мати окрему варочну поверхню з ручками згори (поруч з поверхнею) І добре коли духовка також окрема і знаходиться на рівні стільниці(щоб дитина не дотягнулася)
3 Ми зробили на вхідних дверях замок з баранцем високо, а не під ручкою. Щоб сама дитина не дотягнулася відкрити. А під ручкою поставили додатковий замок на ключ.
4 Вимикачі на світло ми поставили низько. То вже не стільки безпека, скільки зручність для трошки старшої дитини.

poputochka
30.05.2011, 14:46
Дівчата, чи хтось робив підвісну стелю з пластику на кухні? Як воно "носиться"?
І ще, потрібні якісь ідеї обробки "вільної" стіни (протилежної до меблів)... Обираю між простим фарбуванням, обоями і фігурною штукатуркою. Що менше брудниться, краще миється і гарно виглядає?

Raven
30.05.2011, 15:18
фігурною штукатуркою
Виглядає найгарніше, але так дістає то пилесосити. Краще обоями, які помити можна.

klen
30.05.2011, 19:53
Треба було мені плитку гарно порізати. Зїла я собі з тою порізкою вагон нервів. Якщо хтось теж схоче то мої поради
1. краще того НЕ РОБИТИ!
2. у Львові є декілька магазинів які пропонують таку послугу. Але ВСІ ріжуть у Пустомитах. І ВСІ дуже безвідповідально до того відносяться.
3. Я за ремонт мала справу з 3-ма різними магазинами. Ціни за порізку відрізняються(хоч всі у Пустомитах ріжуть) І крізь обіцяють одне роблять інше.
4. Якщо збираєтесь віддавати у порізку то треба віддавати мінімум тижні за 2 до того як вам треба буде ту плитку. Бо обіцяти порізати можуть і на завтра але у них весь час або машини ламаються або блискавка у станок трапляе (а може і цунамі накрити Пустомити)
І ще один висновок. Вагітним краше ремонтом не займатися.

MyNameIsDezy
30.05.2011, 20:30
Треба було мені плитку гарно порізати. Зїла я собі з тою порізкою вагон нервів. Якщо хтось теж схоче то мої поради
1. краще того НЕ РОБИТИ!
2. у Львові є декілька магазинів які пропонують таку послугу. Але ВСІ ріжуть у Пустомитах. І ВСІ дуже безвідповідально до того відносяться.
3. Я за ремонт мала справу з 3-ма різними магазинами. Ціни за порізку відрізняються(хоч всі у Пустомитах ріжуть) І крізь обіцяють одне роблять інше.
4. Якщо збираєтесь віддавати у порізку то треба віддавати мінімум тижні за 2 до того як вам треба буде ту плитку. Бо обіцяти порізати можуть і на завтра але у них весь час або машини ламаються або блискавка у станок трапляе (а може і цунамі накрити Пустомити)
І ще один висновок. Вагітним краше ремонтом не займатися.

Я замовляла порізку та шліфування для плінтуса у Марку - обійшлось без ексцесів - якісно і швидко. І коштувало якось не дорого...

klen
30.05.2011, 20:47
Я замовляла порізку та шліфування для плінтуса у Марку - обійшлось без ексцесів - якісно і швидко. І коштувало якось не дорого...
Я ТАМ різала на малу ванну. Різали 2 тижні, хоча обіцяли за 3 дні - "машина поламалася" а то було зимою. Певно волами тиждень везли.
Цей раз замовляла у іншому місці - у півтора рази дешевше(контору можу у ПП написати кого цікавить, бо так правила форуму забороняють). Але відношення до замовлення то просто .... Обіцяли за 2 дні порізати. Сьогодні вже півтора тижні пройшло. Плитки не має і невідомо коли буде
Кожен день "завтра буде" і нічого не кажуть і навіть не передзвонюють як обіцяють.

MyNameIsDezy
30.05.2011, 22:06
Цитата:
Я ТАМ різала на малу ванну. Різали 2 тижні, хоча обіцяли за 3 дні - "машина поламалася" а то було зимою. Певно волами тиждень везли.
Цей раз замовляла у іншому місці - у півтора рази дешевше(контору можу у ПП написати кого цікавить, бо так правила форуму забороняють). Але відношення до замовлення то просто .... Обіцяли за 2 дні порізати. Сьогодні вже півтора тижні пройшло. Плитки не має і невідомо коли буде
Кожен день "завтра буде" і нічого не кажуть і навіть не передзвонюють як обіцяють.

Як мені це знайоме - я шафу пів року вибивала, з кров"ю!!!! Зрушилось з місця, коли пригрозила посадити за шахрайство(((( Що за країна((((

klen
30.05.2011, 22:36
До речі порізка плінтуса то трохи простіша порізка. Бо там великої точності не треба і краї зашліфовуються тож ідеального різу теж не треба. Такі станки є у Львові і у Пустомити не возять. А ось якщо як у мене треба рівно відрізати полоски-квадратики плитки, щоб по швах добре зходилися і різ був ідеально рівний. Ото вже робиться на якійсь диво-машині яка є тіки у Пустомитах.

Ніколь
30.05.2011, 23:53
Як мені це знайоме - я шафу пів року вибивала, з кров"ю!!!!
Дівчата, а де ви такі "ексклюзивні" фірми знаходите що вам по пів року нерви тягнуть? Хіба в наш час коли жорстка конкуренція не можна знайти тих хто зробить все оперативно ?
Чи ви замовляєте таке чого вони робити не вміють, і отих пів року вчаться щоб вам це нарешті зробити?

Holly
31.05.2011, 00:33
Ото вже робиться на якійсь диво-машині яка є тіки у Пустомитахне повірите, але то звичайнісінький станок для плитки, можна навіть болгаркою, в залежності від типу плитки. В мене батьки, так сказати плиточники, то я знаю як то все робиться. І якби не ваш допис, навіть не знала б, що порізати плитку у Львові то такий дефіцит.

kati
31.05.2011, 01:06
де ви такі "ексклюзивні" фірми знаходите що вам по пів року нерви тягнуть?

ну якщо меблі не нашого виробника то таки можуть і пів року тягнути.
Я стільці на кухню замовляла в грудні, мали вони бути в січні, а приїхали аж в березні.

klen
31.05.2011, 01:19
не повірите, але то звичайнісінький станок для плитки, можна навіть болгаркою, в залежності від типу плитки. В мене батьки, так сказати плиточники, то я знаю як то все робиться. І якби не ваш допис, навіть не знала б, що порізати плитку у Львові то такий дефіцит.
Станок то на плинтуси-шліфовку. Якість звичано покраше як болгаркою, але всеодно похибка може бути 1-3мм. Таких станків у Львові є декілька (май же при всіх магазинах плитки) то не дорого і не дефіцит.
А ось порізати з точністю до 0,2мм підлоговий керамограніт на невеликі квадратики, чи криволінійний різ зробити - то вже інша технологія - Гідроабразивна порізка. Я за цей час вже теж "єксперт" стала.
Корочше краще з тим гідроаброзивом не зв"язуватися. Але я дурна все собі "дизайн" придумаю, а тоді мучуся.

---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

де ви такі "ексклюзивні" фірми знаходите що вам по пів року нерви тягнуть?

Вам або ДУЖЕ пощастило, або ви не надто довго ремонтом займаєтеся.
Дійсно відповідальних фірм, які все вчасно і добре роблять дуже мало. А якщо замовляеш щось що виходить за межі стандартоного, то кількість косяків-затримок-недоробок зростає у геометричній прогрессії.
Та навіть коли замовляеш щось звичайне то завжди є імовірність що попадеш на якусь махінацію.
Тому при замовленні треба дуже ретельно складати договір, з прописуванням усіх термінів і обов"язків. Але й то ніц не гарантує, бо судитися у нашій державі те ще задоволення.

Ніколь
31.05.2011, 01:26
або ви не надто довго ремонтом займаєтеся
Да по суті ми його вже закінчили ( протягом 1,5 місяця 6-7 майстрів практично щодня вкалували, і по святах і по вихідних) :) правда надзвичайного ексклюзиву не робили бо були обмежені в термінах... але суттєвих нарікань не маю....
Попереду тепер штори, умеблювання дитячої, спальні, прихожої...але то вже не ремонт , то вже продовження марлезонського балету :)

klen
31.05.2011, 01:52
Да по суті ми його вже закінчили ( протягом 1,5 місяця 6-7 майстрів практично щодня вкалували, і по святах і по вихідних) правда надзвичайного ексклюзиву не робили бо були обмежені в термінах... але суттєвих нарікань не маю....
Попереду тепер штори, умеблювання дитячої, спальні, прихожої...але то вже не ремонт , то вже продовження марлезонського балету
От власне при умеблюванні основні проблеми і виникають. Хоча мої знайомі і з замовленням вікон мали пригод на 3 місяці з нервами. А ремонтні косяки часто-густо вилізають не одразу а через декілька місяців експлуатації.
Але я щіро вам бажаю щоб ви з жодними проблемами у ремонті і надалі не стикалися.

MyNameIsDezy
31.05.2011, 09:31
Чому шафа пів року?.... Та тому, що фірма накрилася і гроші приходилося по краплині вибивати. А як ти розпізнаєш, що таке станеться? Коли давала аванс у листопаді, все виглядало пристойно - договір, великий офіс на південному, якісна кухня у сусідів (звідки я їх і нарила)... Чому саме ця фірма? Та тому, що хотіла безрамну шафу, бо ті що роблять всі підряд викликають у мене асоціацію з офісом(((( і совком(((( , а мені хотілося, щоб шафа розчинилася, виглядала , як суцільна стіна... І тільки там мені сказали, що це можливо. Вони, зрештою, все зробили, тільки крові і нервів попили порядно(((( Чому так легко довірилася?... Та тому, що сама маю відношення до великої мережі львіських меблевих магазинів і звикла, що все привозиться згідно домовленостей...

Одним словом, дівчата, добре, коли все добре. Чого і вам бажаю. Але мені здається, що моя шафа вартувала того, щоб за неї поборотись, я дуже рада виглядом свого передпокю! (фото є в балкончику, повторюватись не буду).

Materynka
08.06.2011, 12:03
Дівчата, може хтось в курсі останніх тенденцій на кладку паркета, або якому виду кладки надаєте перевагу чи більше вам подобається? Майстер пропонує класти палубою по діагоналі. А мені щось не дуже подобається. Згідна на ялинку, але це ніби якось зараз не модно. Найбільше подобається кладка квадратами, але майстрові щось там не дуже виходить. От і не знаю на чому ж наполягати?

Raven
08.06.2011, 12:24
Мені палубна подобається найбільше. Візуально кімната якось більшою здається і меблі можна розтавляти хоч по діагоналі.

iriwa
08.06.2011, 12:32
Народ, хто знає де можна купити якісні міжкімнатні двері дешево? В пп будь-ласка. Дякую.

Materynka
08.06.2011, 13:04
Досить гарно, а ще скажіть з чого в вас оці плінтуса. В нас паркет буковий 5*30, майстер пропонує відтінити дубовими плінтусами. Щось я сумніваюся на рахунок цього

MyNameIsDezy
08.06.2011, 14:05
Нажаль, мої фото видалили, а постійно зменшувати розмір і так невеликих фото відверто дістає((((

Стосовно плінтуса - це плінтус з натурального бука. Він вам підійшов би ідеально, але.... Я відверто ним не задоволена. Як кожна жива деревина, він живе своїм життям, тому його дуже важко ідеально допасувати до стін і підлоги. Так я хотіла конче високий білий плінтус , то на майбутнє брала би тільки поліуритановий, хоча він на порядок дорожче.

Materynka
09.06.2011, 10:38
Стосовно плінтуса
А підскажіть, де ви його купували, буковий маю на увазі? Поліуретановий- це який?

MyNameIsDezy
09.06.2011, 11:08
Той що я купувала, не раджу, його крутить(((( Фірма знаходиться в районі Хімічної. Якщо всеж таки надумаєте - дам точніші координати, треба в ремонтному портфелі поритись.

Я планую з часом змінити свої на такі:

http://www.moslepnina.ru/80-axxent-skirtin

Бачила фірму на Південному, що мала такі плінтуси.

Materynka
09.06.2011, 11:14
Проситиму вас все ж про координати, на всяк випадок, глянемо. А на Південному - де саме? Або хоча б приблизно, щоб знати,де шукати.

MarMar
16.06.2011, 12:59
Друзі по ремонту! Може хтось має координати нашого виробника паркету? Можливо, хтось недавно купував і задоволений ціною і якістю :) Дуже прошу відгукнутися!

Зорянівонька
16.06.2011, 16:04
нашого виробника паркету?
Є гуртівня паркету на Шота Руставелі. Задоволені якістю і цінами.

Fechka
16.06.2011, 16:15
координати нашого виробника паркету
Біля Вопаку на Зеленій є магазин там чудовий вибір. Подивіться.може щось підберете..

Huculka
16.06.2011, 22:54
Привіт усім! Не підкажете, де можна замовити меблі із вологостійкого ДСП, як для ванної кімнати? Бо нам потрібно тумбу на балкон, він хоч і засклений, але розташований у виступаючій частину будинку, тож взимку там волого. Звичайні меблі не підійдуть. Може хтось замовляв?

Huculka
18.06.2011, 23:17
Питання про меблі на балкон знімається, бо виявляється вологостійкий ДСП нестійкий до холоду:)
Але маю ще питання. Хто купував меблі до ванної (умивальник з тумбою, пенал), які враження від виробників? Мене зокрема цікавлять Аква Родос і Ювента. Бо в неті почитала, що деякі гарнітури після підвищення температури починають м'яко кажучи дуже смердіти якою хімією. Буду вдячна за відгуки

Victi
18.06.2011, 23:24
В батьків дзеркало Аква родос, ось такого плану:
http://i046.radikal.ru/1106/d9/8fe4717ba6c5.jpg
Вже років 4. То нарікань немає. Не смердить.

MyNameIsDezy
18.06.2011, 23:52
Коли шукала меблі у ванну, то або не подобались, або не підходили по розмірам або ціні(((. Тому зробили на замовлення з білого глянцевого МДФ. Я дуже задоволена. Ціна теж нормальна.

http://i003.radikal.ru/1106/db/d1d181f80862.jpg (http://www.radikal.ru)

Mazerati
19.06.2011, 22:18
Я собі запримітила панель Комбі замість плити на кухні, цікаво чи хтось юзає таке, чи зручно і т. п.особливо цікавлять відгуки про гриль і фритюрницю. Ось як та штука виглядає (моделі можна комбінувати, там є всяке-різне):http://s11.radikal.ru/i184/1106/bf/29e090c92746.jpg (http://www.radikal.ru)http://s47.radikal.ru/i117/1106/f0/f5e50ea14d06.jpg (http://www.radikal.ru)http://s014.radikal.ru/i327/1106/fe/9c682a099fd8.jpg (http://www.radikal.ru)

Лідочка
20.06.2011, 11:11
Коли давала аванс у листопаді, все виглядало пристойно - договір, великий офіс на південному,
Так підозрюю, що ви з Каті попали на одну і ту ж фірму. Вона писала про неї в "чорному списку".

MyNameIsDezy
20.06.2011, 12:59
Чи можна попросити посилання на той чорний список..

poputochka
20.06.2011, 14:10
Допоможіть! Як "врятувати" мозаїчну штукатурку?
Наносилась непрофесійно і вийшла нерівномірною, потім ще від "великого розуму" залисини були покриті вдруге - і з"явились плями, які при денному світлі досить помітні.
Чи лак з блискітками врятує ситуацію? Чи можна її (штукатурку) фарбувати? Чи вже ніц не допоможе?

kati
20.06.2011, 14:43
підозрюю, що ви з Каті попали на одну і ту ж фірму
та ні, ніби то різні аферюги.. Дезі хоч вибила свою шафу, в нас взагалі глухарь повний(
ось тут писала...
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1004483&postcount=40

Kocja
20.06.2011, 14:56
може хто має роз'їздні двері у ванній кімнаті? Де можна їх знайти? Може хто фотку кине?
Покажіть будь-ласка як вони виглядають!!! Дуже дякую)))

MyNameIsDezy
20.06.2011, 15:15
kati, а пані звати Зоряна, а машина голубий Сітроен, а фірма на другому поверсі біля кафе з тістечками?????? Щось мені все це буде схоже((((((

Мені тоді лише гороші повернула, коли я пригрозила, що її посаджу, але сума була значно менша. Мені вся шафа в дві тисячі доларів вийшла.

kati
20.06.2011, 15:18
kati, а пані звати Зоряна, а машина голубий Сітроен,
Саме так...правда вже машини давно в неї нема...

MyNameIsDezy
20.06.2011, 15:27
Упс! Я знала, що таких як я чоловік вісім. Дуже вам співчуваю, бо сама таке пережила! Скажу лише, що не опускайти руки і тисніть. Краще знайти знайомих у міліції і притиснути її там. Коли вона відчувае смажене, то знаходить гроші.

kati
20.06.2011, 15:33
Краще знайти знайомих у міліції і притиснути її там. Коли вона відчувае смажене, то знаходить гроші.
притискали її вже не тільки з міліціі....але вона реально немає грошей...що робити незнаю...через 5 тисячбрати гріх на душу неж не хочеться

Huculka
24.06.2011, 23:29
В батьків дзеркало Аква родос вже років 4. То нарікань немає. Не смердить.
Дякую. Бо я якраз на цю фірму накинула оком.

---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

Коли шукала меблі у ванну, то або не подобались, або не підходили по розмірам або ціні(((. Тому зробили на замовлення з білого глянцевого МДФ. Я дуже задоволена. Ціна теж нормальна.
Дякую. Справді дуже гарно виглядає. А це вологостійкий МДФ і чи могли б скинути координати тих майстрів в ПП?

Лідочка
24.06.2011, 23:38
Ой, і в нас наближається ремонт, і грошей так дуже немає на нього, але треба - кров з носа. Та і хочеться привести то до пуття, значить будемо помаленьку шкрябти. Але є деякі проблеми, потрібно буде робити перепланування і можливо добудовувати і робити так, щоб був вихід на другий поверх, якого на даний час немає. Одним словом - тяжко. От сиджу і думаю з чого почати. В першу чергу треба наново заливати дах і робити ванну кімнату і санвузол, але якось біля того мають бути сходи на гору і як то зробити.....

klen
29.06.2011, 15:12
Дуже прошу порадити у ПП майстрів, що можуть камін зробити. З топкою, на дрова. Димар у кімнвті є.
Планаю у серпні нарешті доробити ремонт. Лишилася тільки велика кімната, де хочемо камін. Нам треба камін з простою оздобою у сучасному стилі.

iriwa
29.06.2011, 18:29
Аква Родос і Ювента
Маю і те і те. Ювента смерділа страшне, але вже вивітрилася, а Аква Родос супер

lovefreedom
01.07.2011, 16:24
Дівчатка, привіт! Може підкажете куди будівельний мусор вивозити? Зокрема тверді відходи від стяжки. Бо в фірмах по вивозу сміття ТАКІ ціни закидають!!!

Ніколь
06.07.2011, 15:30
дуже потребую консультації і можливо деяких послуг ДОСВІДЧЕНОГО і ТОЛКОВОГО електрика. Якщо хтось може порадити в ПП, буду дуже вдячна.

Ситуацію маєм - почав бойлер током битись. Ні посуди помити, ні скупатись... верніше це все можна робити якщо немає пошкоджень на шкірі. На руках маю декілька царапинок - то якраз через них постійно тіпає током, дуже неприємне відчуття (при чому через воду слабше, від мийки сильніше). В чоловіка на пьятці тріщінка невелика - то мав днями електрофорез протягом усього часу поки мився.
А я боюсь що одного разу як шарахне.... і погано скінчитись може....
А постійно його вимикати коли треба з водою контактувати також не вихід.

Sapiha
14.07.2011, 18:50
Дівчата, хто робив дерев"яні сходи скиньте в привіт номер телефону майстра. Була б ще вдячна за фото )))))

KAPUCHINKA
15.07.2011, 13:24
В першу чергу треба наново заливати дах

А Ви маєте наувазі? Як це заливати дах?