КПК

Показати повну версію : Де у Львові знайти... (3)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

MakarOnka
28.03.2013, 10:13
Порадьте,будь-ласка,хімчистку де можна перефарбувати футболку( не тільки в чорний чи сірий колір)

Kerzenlicht
28.03.2013, 10:14
Порадьте,будь-ласка,хімчистку де можна перефарбувати
в'язану спідницю. можна і в чорний колір.

купити дорослі модні гумачки
бачила цікаві на вітрині стокового магазину "G" (товари з Німеччини) на розі Бандери-Героїв УПА

Brenda
28.03.2013, 15:10
Дівчата, порадьте будь ласка, де у Львові можна купити смачну рибу - охолоджену або морожену, а також морепродукти. Але так, щоб там на місці, наприклад, охолоджену за додаткову оплату можна було почистити і випатрошити, бо я просто ненавиджу чистити рибу :((
Раніше купували на Шуварі, але там всі морожені риби такі, що потім годину їх треба чистити (навіть кільця кальмарів заморожені прийшлось чистити, капец!), а вся охолоджена риба виглядає якось не дуже...
Буду дуже вдячна за поради, бо так хочеться смачненької свіженької рибки в пароварці...

ola-lyola
28.03.2013, 15:13
за додаткову оплату можна було почистити і випатрошити
В "Океані" на В.Великого мені чистили

Suzi
28.03.2013, 15:46
Дівчата, порадьте будь ласка, де у Львові можна купити смачну рибу - охолоджену або морожену, а також морепродукти.
Морожену вам не почистять, її ж спочатку розморозити треба. А свіжу і охолджену чистять в суперах - Фуршет, Рукавичка, Ашан, Сільпо.

lawyer
28.03.2013, 16:02
А свіжу і охолджену чистять
свіжу також чистять біля Винниківського ринку

Alicia
28.03.2013, 16:26
Але в супермаркетах вона така "підуставша" плаває, можливо, хтось знає, де можна купити виловлену прям зі ставка поблизу Львова? Колись такі будки бачила біля озера, але забула де саме...

lawyer
28.03.2013, 16:45
можливо, хтось знає, де можна купити виловлену прям зі ставка поблизу Львова? Колись такі будки бачила біля озера
така будка стоїть, як їхати на Городок. як виїжджати зі Львова, потрібно проїхати Зимну Воду, Конопницю і там, де буде поворот на Суховолю, стоїть будка, де продають живу рибу.

Музик
28.03.2013, 18:04
А свіжу і охолджену чистять в суперах
тепер є відповідне оголошення і в Таврії В

MakarOnka
28.03.2013, 18:33
Цитата:
Допис від MakarOnka
Порадьте,будь-ласка,хімчистку де можна перефарбувати
в'язану спідницю. можна і в чорний колір.
Хімчистка "Чисто" на Банківській 10(бічна Коперника).На сайті можете подивитись ціни.

AdFeja
29.03.2013, 11:21
можна було почистити і випатрошити
Подивіться в "Океані", у всякому випадку, раніше там чистили за 1 або 2 грн

---------- Додано в 11:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

Хто підкаже де в районі Південного є ремонт взуття?

Бісеня
29.03.2013, 12:21
Дівчата,де можна придбати крісла для годування? Де є вибір і нормальні ціни.Цікавить в межах до тисячі гривень.

Tequila
29.03.2013, 13:13
Де можна придбати плазмову кулю (предмет інтер'єру)? Раніше бачила таку в "Алхіміку", наразі немає, а зараз шукаю таку терміново на подарунок.
http://deshevshe.net.ua/img/upload/usbsouvenirs_neodrive_photo1_168916865085.jpg http://aukroreg.s3.amazonaws.com/photos/400x300/23/80/66/41/2380664117

olangel
29.03.2013, 13:45
Де можна придбати плазмову кулю
у Wowshop може бути. А ще бачила в таких магазинчиках як "Техніка з Європи"

lawyer
29.03.2013, 14:32
можливо, не зовсім по темі, але...
дівчата, хто користується Киівстаром, який пакет вам вигідний? в мене є "багато розмов", раніше поповнювала 40 грн. приблизно на 2 тижні, а тепер - щось там змінилося, і тих 40 грн. вистачає на кілька днів. мені вже надоїло щоразу поповнювати, тому задумуюсь над переходом на інший тар. план, але вагаюсь, на який саме

AdFeja
29.03.2013, 15:25
дівчата, хто користується Киівстаром, який пакет вам вигідний
подивіться СуперКиївстар, мені сподобався (абонплата 1 грн/день, 70 хв. безкоштовних розмов)

Virginia
29.03.2013, 15:53
Хто і де може поняти оббивку на комп. кріслі?

І ще дурне питання. Чоловік приніс півтора кг прошутто (завжди купляла в магазині, бо його там ріжуть), а я не можу його нормально тоненько порізати, а їсти кавалками його нереально, може існують якісь спец.ножі, а може його в магазині можуть порізати?:girl_blush2::girl_haha:

ljalechka
29.03.2013, 15:54
дівчата, хто користується Киівстаром, який пакет вам вигідний? в мене є "багато розмов", раніше поповнювала 40 грн. приблизно на 2 тижні, а тепер - щось там змінилося, і тих 40 грн. вистачає на кілька днів. мені вже надоїло щоразу поповнювати, тому задумуюсь над переходом на інший тар. план, але вагаюсь, на який саме
в мене тарифний план "Щасливий", маю 3год 20хв на день, і знімає 1.50коп, за з"єднання в мережі 0коп. Наразі підходить)

Marcipanka
29.03.2013, 15:54
а може його в магазині можуть порізати?
колись чоловік привіз цілу ногу прошутто. спочатку мучились, а потім занесли в магазин Food&Wine на сахарова і там хлопці нам порізали.

lawyer
29.03.2013, 16:00
в мене тарифний план "Щасливий"
вже до нього підключитись, мабуть, не можна
бо в переліку навіть такого нема (дзвонила на 477)

Bulavka
29.03.2013, 20:58
Лойер, якщо 40 грн вистачає на кілька днів - вам часом не приходять смс рекламні, блін, не памятаю номер, але щось про "бест-полезно"? вони платні, 5 грн за смс, в мене так гроші улітали.
Я з "багато розмов" перейшла недавно на "супер-київстар" також. в "багато розмов" входить 30 хв на телефони інших операторів, але вони по 15 коп\хв, а я думала, що теж безкоштовні.)) І абонплата вроді більшою стала.

---------- Додано в 20:58 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

Дівчата, шукаю хорошого інструктора з водіння, потрібні приватні уроки. Права маю, їздити можу тільки по трасі, але є потреба навчитися. Може знає хто?

Corena
29.03.2013, 21:03
3 дні тому поповнила рахунок на 20 грн, сьогодні приходить смс - поповніть рахунок, я здивувалась, то мало сказати, за ті 3 дні було дуже мало дзвінків, щоб 20 грн зговорити.
ну і раніше бонуси можна було з абонплати за інтернет перекидати на телефон - а тепер фсьо...
короче, я дуже не задоволена, а що робити не знаю...

Bulavka
29.03.2013, 21:12
3 дні тому поповнила рахунок на 20 грн, сьогодні приходить смс - поповніть рахунок

Рекламні смс не приходять щодня?

Corena
29.03.2013, 21:23
Рекламні смс не приходять щодня?
ні, не приходять

tinkaKris
29.03.2013, 21:28
Рекламні смс приходять щодня тільки якщо ви їх підключили випадково чи спеціально.
Самі просто так вони для вас теж їх слати не будуть.
Найкраще , зв"яжіться з оператором і уточніть код для відключення бо для різних реклам він різний, і все :)
Corena. Можливо ви поповнили рахунок а позачергове нарахування бонусів не замовили??
Тоді цілком 20 грн могли так скоро вичерпатись((
-----

Звичайно, що ""Київстар"" в долі але оператори не винні)) сама була оператором:);)
І всетаки самі вони не включаються це з кількох років досвіду роботи в тій сфері говорю.
Якщо ще не відписались то Подзвоніть ще раз випишіть номер з якого приходять смс, попросіть код для відключення або номер гарячоі лінії контент провайдера який робить розсилку і буде вам щастя :)
Бо такі смски будь-якого характеру (погода, анекдоти і тп) мега дорогі нажаль

Bulavka
29.03.2013, 21:42
Рекламні смс приходять щодня тільки якщо ви їх підключили випадково чи спеціально.
Самі просто так вони для вас теж їх слати не будуть.

Шлють. Не памятаю номера, короткий, щось з дев"ятками і двіійками... Я дзвонила до оператора сваритися, вони про них в курсі(я підохрюю що не лише в курсі, а і в долі, бо ж як знімають гроші?), треба відписатися, смс-кою. Вони беруть номери, що десь засвітилися в інеті. За те смс знімає 5 грн, приходять щодня. До мене так півтора тижні приходило і я не могла зрозуміти куди діваються з рахунка гроші.

Corena
29.03.2013, 21:58
Corena. Можливо ви поповнили рахунок а позачергове нарахування бонусів не замовили??
Тоді цілком 20 грн могли так скоро вичерпатись((
-----
я ніколи не робила ніяких замовлень бонусів, я завжди лише поповняла рахунок.
що таке позачергове нарахування бонусів?

tinkaKris
29.03.2013, 22:43
я ніколи не робила ніяких замовлень бонусів, я завжди лише поповняла рахунок.
що таке позачергове нарахування бонусів?

Я не знаю точно який у вас тариф....
Але якщо той де знімається щодня якась абон. Плата, то вона має зніматись вночі з 00:00-03:00
Якщо в цей час коштів недостатньо вона відповідно не зніметься, а коли вдень наприклад, поповните рахунок, то зняття цієі абон плати і нарахування бонусів треба замовити вручну по номеру 466 , 477 або через спец. комбінаціі, інакше зговорите всі гроші.

Fistawka
29.03.2013, 22:45
Можливо ви поповнили рахунок а позачергове нарахування бонусів не замовили??
З тим позачерговим нарахуванням бонусів тоже завал повний.
Колись я лише поповняла рахунок, бонуси автоматично нараховувались. Потім кілька раз зняло купу грошей, то я зрозуміла, шо бонуси не нарахувались автоматично і я стала піля поповнення рах. сама їх замовляти. Але і з тим вже кілька раз була лажа, бо нараховувались автоматично (з якоїсь радості), а ще я замовляла позачергове, то за день знімало подвійну плату!
Але мене став нервувати той Київстар:girl_devil:. В мене останнім часом йде купа грошей на поповнення рахунку, хоч і не дуже багато говорю...

Bublyk
29.03.2013, 23:11
Але мене став нервувати той Київстар
Переходьте на МТС, підберіть собі підходящий тариф і користуйтесь :)

Fistawka
30.03.2013, 01:00
Переходьте на МТС, підберіть собі підходящий тариф і користуйтесь
В мене мама доречі купила собі МТС, то натішитись не може. Але я не в курсі зовсім тих МТС-тарифів, треба буде вникнути.
Ще якби затвердили закон, який дозволить залишати за собою номер, переходячи на іншого оператора, то взагалі було б супер.

Galin Max
30.03.2013, 10:21
де можна набити кнопки? Район Провесінь, Сихів або Південний

Fleur
30.03.2013, 10:37
Кнопки набивають на Сихові у т/ц Шувар в магазині фурнітури ( останній поверх), в багатьох ательє де ремонтують одяг на іскрі, санта-барбарі а також у взутєвих майстернях

Virna
30.03.2013, 15:32
а де у Львові можна купити якийсь засіб для чищення срібла і мельхіору? може, якийсь італійський засіб?

Seshat
31.03.2013, 15:39
Де у Львові нормально можна сфотографуватися на документи? Чи може звернутися до якогось фотографа? Мені щось з тими фотками не альо - вічно або зелена, або з синцями під очима..З аматорськими фото таких проблем ніколи не маю:girl_crazy:

Virna
31.03.2013, 16:17
Де у Львові нормально можна сфотографуватися на документи?
в мене теж така проблема. але колись тре було терміново фото на документ і я сфоткалася на Чупринки, недалеко від факультету журналістики, то мені дуже сподобалася якість фото і я на ній)

Rosynka
31.03.2013, 16:32
З аматорськими фото
таких проблем ніколи не маю
А я маю :( дуууже рідко собі подобаюсь на фото, про документи взагалі краще помовчу... Цілих десять років з паспорта на мене дивилася синюшно-грузинська пика, то був жах! Тому при зміні паспорта вирішила фотографуватися скільки треба буде, але вийшло тільки двічі, бо вдруге мені на початку Куліша у Фуджі-фільм зробили досить таки непогане фото:)
ну так, то були перші місяці подружнього життя:), і я була після моря, але тим не менше, тепер не страшно і самій подивитися, і людям показати :)

Corena
31.03.2013, 16:44
в мене гарне фото на паспорт вийшло в єврофото на пр. шевченка, здається, так називається салон біля мкдональдз і освітлення гарне і тон лиця вирівняно, і осанка, все люкс.

desire
01.04.2013, 02:48
Чи не зустрічали ви у Львові в продажі еко-сумки брелки такого ось плану?
Тобто така собі торбинка що ховається в полуничку, як на фото, чи щось інше, є різні види.
http://cdn.sellbe.com/shop-4415/product/41/s466375.jpghttp://cdn.sellbe.com/shop-4415/product/41/346970.jpg

Marcipanka
01.04.2013, 11:23
в Фуршеті на Сахарова на касах такі є зараз. тільки складаються не в полуничку, а в маленький конвертик.

Hexe
01.04.2013, 11:24
В Ватсонсі, Ашані такі були. в магазинах де сумки продають, в Плато бачила подібні.

Olka Sherolka
01.04.2013, 11:36
бачила щось подібне в Епіцентрі-Деко, але то були сумки-тістечка

Lilutka
01.04.2013, 12:56
Доброго дня! Вже давніше питались, але відповідей було мало, або я недобре пошукала. Одним словом, де у Львові можна купити гарну якісну парасолю і щоб вибір був. Дякую!

lovikyou
01.04.2013, 13:08
Тобто така собі торбинка що ховається в полуничку, як на фото, чи щось інше, є різні види.
є в таких магазинах, "все по... грн.", я особисто брала на Привокзальному в такому магазині, але вже не памятаю по скільки...

Маруся Іванова
01.04.2013, 14:17
Де можна купити дитяче харчування Малиш, наш український з гноміком (не істринський) гуртом, тобто цілою коробкою, ну і дешевше.
Буду вдячна за будь-яку інформацію

desire
01.04.2013, 16:43
Дуже дякую всім за відповіді, вже хоч знаю куди йти шукати)

KAPUCHINKA
02.04.2013, 00:00
Де можна підшити тюль. Порадьте будь-ласка якесь нормальне ательє і майстриню. Бажано район центру. Дякую.

Fistawka
02.04.2013, 16:25
Де можна знайти підколінки-гольфи такого плану:
http://www.fashion-woman.com/downloads/image/noski-golfi-i-getri-maxmara-osen-zima-2010-2011/maxmara-zima-2011-14.jpg
Світлого біло-молочного кольору.
Раніше траплялись на очі, а як треба, то нема! Де вже тільки не шукала...
Може хтось бачив?

Tempernice
03.04.2013, 10:38
Підкажіть, хто де бачив цікаві невеличкі пісочні годинники, потрібно на подарунок (на 1хв і на 3хв)

Raven
03.04.2013, 10:47
Може хтось бачив?
Магазин "Гатта" на Куліша, але давненько то було.

casablanka
03.04.2013, 12:39
Але мене став нервувати той Київстар

І не кажіть. Ситуація та сама. Мій ТП(тарифний план) став дуже не вигідним для мене. Змінити на ін. ТП сама не могла. Прийшлось міняти номер, що я дуже не хотіла робити. При виборі оператора знову стала проблема на що міняти. На МТС нікого немає, лайф, то якість жах. Мене шлях трафляє коли я не можу до когось дозвонитись коли це вкрай необхідно. У лайфа навіть call-центру немає. А то б його скаргами і невдоволеними дзвінками замучили. Повернулась знову до київстару, але тепер діджу- квартал. На даний момент дуже задоволена. Не знаю що придумають потім, бо так завжди спершу заманюють, а потім тарифи піднімають і умови змінюють. Не хотілось би потім знову розглядати питання свого ТП, але зараз задоволена. І до того ж багато знайомих також поміняли на DJ-квартал.

---------- Додано в 12:39 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

Бачила на Добробуті. Для сестри хотіла також такий купити!

NNB
03.04.2013, 12:44
Підскажіть, де зараз можна купити манну кашу Nordic? Ось таку http://www.raisio.ru/catalogue/flakes/semolina/, а то вона десь зникла з полиць магазинів...і в "Антошці" продавець сказала, що можливо її взагалі вже не буде!

casablanka
03.04.2013, 12:49
Підкажіть, хто де бачив цікаві невеличкі пісочні годинники, потрібно на подарунок (на 1хв і на 3хв)

Бачила точно в Скрині на 2-му поверсі, але здається там вони в наборі ще з чимось були, хоча можу і помилитись. Походіть по сувенір магазинах, раніше бачила в сувенір магазині біля ц. Анни (початок Клепарівської).

Ravlyk
03.04.2013, 12:54
А де можна у Львові купити фарбу для тканини?

Marcipanka
03.04.2013, 13:16
на Бр. Міхновських, 9 є під-во "Атей-плюс" - воно спеціалізується на барвниках до всього: тканин, хутра, писанок тощо.

Fistawka
03.04.2013, 13:39
Магазин "Гатта" на Куліша, але давненько то було.
Немає там. Тільки чорні і не мареживні. Але я таки вчора знайшла саме такі, як мені треба:)

І в мене знову запитання.
Дівчтата, порадьте де можуть акуратно відремонтувати шкіряний одяг. Там потрібно легесенько заклеїти сантиметрову тріщину. Боюсь будь-куди давати, щоб не напартачили...
Бажано район центру.

Vероніка
03.04.2013, 14:52
манну кашу Nordic
В Ашані великий вибір цієї фірми.
фарбу для тканини
Мені тут радили магазин на вул.Данилишина (бічна Шпитальної).

Kerzenlicht
03.04.2013, 19:51
може хтось допоможе - порадить майстра або фірму чи досвідом поділиться.
маємо 7й рік дерев'яні євровікна. раптово одне почало погано закриватися - відійшов гумовий ущільнювач в одному місці по периметру частини, яка відкривається. потрібна як мінімум консультація - чим то клеїти, чи приклеювати старий, чи новий (де його взяти тоді? чи можна лише часточку поміняти чи мус весь периметр?), як максимум - ремонт. тієї фірми, яка нам ставила, вже нема (принаймні там нема, де була), заходив чоловік у будь-які - сидить продавець, який у тому ні бум-бум :(

дякую

Osya
03.04.2013, 19:53
Підскажіть, де зараз можна купити манну кашу Nordic?
В Арсені бачила

NNB
03.04.2013, 23:45
я купляла на базарі "Провесінь" на Кн.Ольги

casablanka
04.04.2013, 10:45

Дивлячись для чого вам фарба потрібна. Якщо бажаєте на тканині щось намалювати, то такі фарби продаються в декор-магазинах. В центрі їх є безліч. Наприклад: на Пекарській, наступна паралельна вулиця Ак. Богомольця, вул. Бр. Рогатинців, вул. Ференца Ліста та вул. Стефаника. А якщо повністю пофарбувати тканину, то тоді за вище вказаними адресами форумчан.

Олюнька
04.04.2013, 11:13
Можливо, хтось бачив десь рушники з малюнками на дівочу тематику (принцеси або герої з мультфільмів)?
Буду вдячна за інформацію!

raspberry
04.04.2013, 11:30
де можна набити кнопки?
На ринку Провесінь є ательє, в рядах ближче до кінця ринку.

---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ----------

Де у Львові нормально можна сфотографуватися на документи?
Фотосалон біля клубу Антураж на перехресті пр. Чорновола-Липинського або Фотонова в кінці вул. Січових Стрільців, де вул. Гнатюка.

---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 11:29 ----------

хто користується Киівстаром, який пакет вам вигідний?
Суперкиївстар, ще можна перейти на МТС - там Супермтс.

rusichka
04.04.2013, 13:01
де можна набити кнопки? Район Провесінь, Сихів або Південний

На Сихові, т/ц Шувар на 3 поверсі великий магазин фурнітури, майстер (власник) п. Умелян

---------- Додано в 13:01 ---------- Попередній допис був написаний в 12:49 ----------

Дівчата, може хтось знає де можна купити тапочки inblu в районі центру?

Олюнька
04.04.2013, 13:30
Дівчата, може хтось знає де можна купити тапочки inblu в районі центру?

Здається, бачила в Арсені.
(на пр.Чорновола є Арсен),
подивіться ще на Добробуті

napoleona
04.04.2013, 13:44
хтось бачив такий браслет? де можна купити? http://i.piccy.info/i7/40d38b2d74ad1f912492a146c49165b3/4-57-717/619094/5kYnnMbSOnA_500.jpg (http://piccy.info/view3/4381634/ed8a44140d1f7bb93984f7956efd2805/)http://i.piccy.info/a3/2013-04-04-10-44/i7-4381634/354x472-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-04-04-10-44/i7-4381634/354x472-r)

Rosynka
04.04.2013, 14:54
тапочки inblu
Коли йти від пам'ятника Данилу Галицькому до пл. Ринок по в. Галицькій, ліворуч є взуттєвий магазин ("Чобіток" ніби), то там були.

rusichka
04.04.2013, 16:21
ліворуч є взуттєвий магазин ("Чобіток" ніби), то там були.

Дякую, там і купила)))

casablanka
04.04.2013, 16:41
Не знаю чи в ту гілку звертаюсь, але ...Де у Львові можна знайти хорошу автошколу??? Щоб і не дорого, бо планую з коханим вдвох здавати на права, ну і щоб добре вчили.

Kerzenlicht
04.04.2013, 22:59
де продаються хлібці отакої марки?http://rost-shop.com.ua/pict/preview/8_5_165.JPG

AdFeja
05.04.2013, 13:36
де продаються хлібці отакої марки?
бачила в магазинчиках при заправках Окко

Freitag
05.04.2013, 14:17
де продаються хлібці отакої марки?
Точно є в опері-маркет.

marife
05.04.2013, 18:19
Де можна купити зйомний бампер- столик для каляски?
Може хто сайт знає

Seppy
06.04.2013, 00:05
де продаються хлібці отакої марки
В "Таврії В" бачила різні-різні, навпроти борошна, на нижній полиці.

zaderyshka
06.04.2013, 17:09
Дівчата, де у Львові можна купити чи замовити дорогі авторські писанки? Може хтось має контакти авторів.

aknytsU
06.04.2013, 19:37
Підкажіть, де можна купити якісні щітки для миття вікон? скоро вже Великдень, тож своїми ручками важко вимити всі 12 вікон :girl_impossible:

sofka08
06.04.2013, 20:51
Підкажіть де можна придбати чоловічі шкіряні гаманці?

Insolence
07.04.2013, 10:58
де можна придбати чоловічі шкіряні гаманці?
Залежно від суми, на яку розраховуєте. Petek є на вул. кн.Романа в магазині Шкіргалантерея, ну і є монобрендові магазини Neri Karra та Wittchen.

Seshat
07.04.2013, 11:05
А де купити фурмінатор для кішки? Або універсальний і для собак. І яка їхня нормальна ціна?

Oleolechka
07.04.2013, 11:17
Підкажіть, де можна купити якісні щітки для миття вікон?
на рахунок щіток не знаю, але ми беремо спеціальні ганчірки для миття вікон. не знаю з якої тканини її роблять, але чудово відмиває навіть просто водою. ми брали в дц, думаю в супермаркетах теж можуть бути.

Filumena
07.04.2013, 11:20
Порадьте, будь ласка, магазини де є великий вибір запонок хорошої якості. :girl_in_dreams:

Tempernice
07.04.2013, 13:14
хочу купити столик для годування чіко, підкажіть будь ласка, де шукати

Furore
07.04.2013, 18:56
Може хтось знає, де (або в кого) можна придбати африканське мило?

AdFeja
08.04.2013, 11:37
чоловічі шкіряні гаманці?
В Охніку на Південному точно є

grape
08.04.2013, 12:59
Підкажіть, де можна купити якісні щітки для миття вікон?
Ми купували LEIFHEIT у Метро чи в Ашані. Дуже якісні щітки. Їх оцінили навіть професійні прибиральники з клінінгової компанії. :)))

Vероніка
08.04.2013, 23:30
столик для годування чіко
Ось тут (http://www.chicco.com.ua/ukrcity-15) можна переглянути список магазинів, де продаються товари Chicco.
Фірмовий магазин був у Магнусі.

Kerzenlicht
09.04.2013, 08:41
де можна купити чохол для смарта HTC DESIRE C?
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/04/09/thumb_341135163ac0474643.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/04/09/341135163ac0474643.jpg)

NNB
09.04.2013, 11:09
хочу купити столик для годування чіко, підкажіть будь ласка, де шукати
На пр.Чорновола за Арсеном є магазин з Чіковським товарами...знайомі казали,що там дешевше. А впринципі їхні столики є багато де: Антошка, Пелікан... в інтернет-магазинах можна пошукати...все залежить від ціни і чи у когось знижка в магазин.

Vilanda
09.04.2013, 11:45
купити чохол для смарта HTC DESIRE C?
В магазинах з мобільними телефонами. Варто подивитись в магазинах на пр.Свободи - Альянс, Алло, і ще якийсь червоненький магазин, забула, як називається. Але найбільший вибір, як на мене, в КК на стійці недалеко від входу в Ашан (саме там ми підібрали чохол для свого смартфона, перед тим обійшовши з десяток магазинів).

Corena
09.04.2013, 13:45
На пр.Чорновола за Арсеном є магазин з Чіковським товарами...знайомі казали,що там дешевше. А впринципі їхні столики є багато де: Антошка, Пелікан... в інтернет-магазинах можна пошукати...все залежить від ціни і чи у когось знижка в магазин.
це не зовсім за арсеном, вірніше зовсім не за арсеном, а за будинком побуту, ближче до мкдональдса.

napoleona
09.04.2013, 13:58
де є великий вибір чоловічих шкіряних курток? Бо шукати лабіринтами Південного нема часу, хіба хто скаже там конкретний магазин

Shprotka
09.04.2013, 14:04
столик для годування чіко

за будинком побуту, ближче до мкдональдса.
а саме пр. Чорновола, 63 А недавно купувала там іграшку для малого, то ще й знижку 10% витягнула )))

kineret
09.04.2013, 18:15
Вперше стикнулася з проблемою заміни замків у чоботах. Дівчатка, підкажіть в якій майстерні зроблять це акуратно і якісно?:girl_flag_of_truce: Бажано на Топольній, в центрі, на Науковій або ж на Привокзальній.

Ніколь
09.04.2013, 20:46
Де в р-ні центру ( Дорошенка-Коперніка-пр.Шевченка) можна зробити термінове фото на доки, щоб за 5-10 хвилин вже віддали? Чи зараз вже у всіх лабораторіях віддають одразу за пару зв?

Seshat
09.04.2013, 21:13
Дорошенка
На трамвайній зупинці (напроти Касабланки). Сестрі робити термінове. Вийшло гарне:girl_cool:

Rosynka
09.04.2013, 21:23
майстерні зроблять це акуратно
Мені акуратно і швидко замінили в майстерні в бічній вуличці від в. Коперника.

Mammy
10.04.2013, 08:46
Скажіть, будь ласка, а де можна купити кефаль і чи дуже вона дорога? Чоловік хоче попробувати, а я щось не знаю де її можна знайти...

AdFeja
10.04.2013, 13:00
а де можна купити кефаль
кефаль по четвергах буває на гуртовому Шуварі (в інші дні не знаю, може теж буває). Коштує в межах 30 грн

simona
11.04.2013, 12:43
а де знайти майстерню, яка фарбує шкіряні сумки?

Virna
11.04.2013, 13:07
де знайти майстерню, яка фарбує шкіряні сумки?
на Куліша є така майстерня, колись фарбували, зараз точно не знаю.

Stroga
11.04.2013, 13:59
Куліша є така майстерня
Якщо Ви маєте на увазі бічну Куліша (Газова), то там і далі все фарбують, але казали тільки чорне!

Virna
11.04.2013, 14:14
Ви маєте на увазі бічну Куліша (Газова)
я не впевнена, о це бічна. та майстерня так на розі, має салатово-білу вивіску. а і ще згадала, колись носила фарбувати родичці плащ шкіриний рожевий в майстерню на Чорновола, то десь біля будинку побуту, і власне та майстерня теж в будинку. я вже не пам"ятаю, бо це давно було. але пофарбували дуже якісно. думаю, вони і далі працюють, варто пошукати.

Натуля
11.04.2013, 14:55
Де у Львові є вибір меблевого шкірзамінника? Мені потрібно жовто-салатових кольорів. В неті є гарні але я хочу вживу побачити.

Ravlyk
11.04.2013, 15:15
а і ще згадала, колись носила фарбувати родичці плащ шкіриний рожевий в майстерню на Чорновола, то десь біля будинку побуту
то є пр.Чорновола,59, але потрібно пройти в арку і в дворі є вхід, на 2-гому поверсі є та майстерня, (в самому будинку побуту, там є вивіска здвору ну і в середині також не важко зорієнтуватися) вони там досить не погано фарбують, сама планую чоловікову куртку туди занести....

Promesse
11.04.2013, 15:25
Підкажіть будь ласка, можливо хтось бачив силіконові прозорі накладки на стіл кухонний. Не знаю чи зрозуміло пояснюю. Треба накрити його, щоб дитина не подряпала, бажано під власний розмір

Charmel
11.04.2013, 15:32
Де можна розтягнути взуття (мешти) на один розмір?
Дякую.

kristas
11.04.2013, 20:34
Може хтось зустрічав таку штучку, щоб стригти кудлашки на одязі, але бажано щоб не на батарейках а від мережі.

Virna
11.04.2013, 20:53
Може хтось зустрічав таку штучку, щоб стригти кудлашки на одязі, але бажано щоб не на батарейках а від мережі.
я бачила на "дешевше юа", але не впевнена про зарядку.

Kerzenlicht
11.04.2013, 22:10
розтягнути взуття (мешти) на один розмір
не раджу. розтягала мешти (платовські-хороші) на мм-два, просто щоб не тиснуло, то дуже скоро в тому місці порвалося, тепер шов, тре думати як замаскувати... не вартує воно того... ще двічі розтягала чоботи - то потім пришва тріскає швидко. треба купувати по розміру зразу - то я собі кажу)

analastanka
11.04.2013, 23:31

В магазинах мережі "Техніка з Європи" (чи якось так називається, їх багато по місту) є такі на акумуляторах. Я брала на Привокзальній (на Городоцькій, через дорогу від повороту на Головацького), то заряджається воно ніч, але потім працює дуже довго.

Vilanda
12.04.2013, 11:38
Де можна знайти набір посуду для суші? В Ашані нема:(

lawyer
12.04.2013, 11:48
Де можна знайти набір посуду для суші? В Ашані нема
в Сільпо раніше бачила

Kerzenlicht
12.04.2013, 12:02
набір посуду для суші?
в Метро різні є

kristas
12.04.2013, 13:11
на акумуляторах
то на акумуляторних батарейках? чи від мережі сам пристрій заряджається? І як воно стриже?добре?

Gavil
12.04.2013, 13:46
А підкажіть, де у Львові є хороший вибір якісних рушників і ціни, щоб були помірні. Може якісь гуртівні???

analastanka
12.04.2013, 16:23
то на акумуляторних батарейках? чи від мережі сам пристрій заряджається? І як воно стриже?добре?

Чесно скажу - я його не розкручувала, але там все входило в комплект, шнурок для зарядки втикається у сам пристрій. Стриже добре)

Krasynja
12.04.2013, 20:26
де у Львові можна купити гарну якісну парасолю і щоб вибір був
Ми купляємо у цумі в центрі біля ратуші, здається 2 чи 3й поверх, якістю задоволені, служать 10-15років. Ціни різні залежно чи повністю автомат чи пів автомат.

Bulavka
13.04.2013, 00:09
Підкажіть десь не дуже дорогий басейн, бажано, щоб і людей н дуже багато може, хочеться піти похлюпатися.))

tinkaKris
13.04.2013, 10:13
На території стадіону ска новий басейн+ще й з підігрівом, плавати саме задоволення.
За годину, якщо не помиляюсь ~ 25 грн
Обов'язково тре мати з собою шапку і довідку від лікаря про стан здоров'я

smilee
13.04.2013, 17:55
Підкажіть де у Львові можна купити музичну літературу для дітей (ноти з пісеньками) =) мій присів на паніно, я нічого не зберегла з колишніх книжок...

lovikyou
13.04.2013, 20:04
На території стадіону ска новий басейн+ще й з підігрівом, плавати саме задоволення.
А можна точніше де саме? Як його знайти? Графік роботи?

Sandoryk
13.04.2013, 20:25
А можна точніше де саме? Як його знайти? Графік роботи?
Ґу*ґл знає:)
вул. Клепарівська 39а
http://ska.lviv.ua/

taniarz
13.04.2013, 21:01
Дівчата , чи хтось бачив у фурнітурних магазинах такі клейові металеві кружечки, паєтки (не знаю як їх назвати), не стразики, а власне металеві , що праскою на одяг приклеюються. Колись вони були у магазинах, азараз в києві вже 5 магазинів обійшла і нема.Хтось у Львові бачив, чи мо десь в якихось нет магазинах?

hen party
14.04.2013, 19:50
Де можна купити якісне спортивне харчування у Львові?

WildWind
14.04.2013, 20:15
Дівчата , чи хтось бачив у фурнітурних магазинах такі клейові металеві кружечки, паєтки (не знаю як їх назвати), не стразики, а власне металеві , що праскою на одяг приклеюються. Колись вони були у магазинах, азараз в києві вже 5 магазинів обійшла і нема.Хтось у Львові бачив, чи мо десь в якихось нет магазинах?
Якщо вам не терміново, то на Амазоні того добра повно, і дууууже дешево у порівняння з нашими магазинами.

napoleona
14.04.2013, 22:08
а хтось бачив де є точно такого плану куртки, щоб були лише шкіряні рукави?:)
http://i.piccy.info/i7/35baab72c02c5e79b519f0a3a2c8d5dd/4-57-1178/2010882/485_0_500.jpg (http://piccy.info/view3/4438173/2cc8d4976dfcda48b9bf6af849e54a56/)http://i.piccy.info/a3/2013-04-14-19-08/i7-4438173/332x500-r/i.gif (http://i.piccy.info/a3c/2013-04-14-19-08/i7-4438173/332x500-r)

Soleil
14.04.2013, 22:33
А де можна підігнути джинси в районі Медика, перехрестя Горбачевського Сахарова, Чупринки?

MUCHACHA
15.04.2013, 17:30
Потібно кравчиню (хорошу), для пошиття сукні. але треба встигнути до Паски. Буду вдячна за контакти.

New look
15.04.2013, 21:29
Де можна знайти у Львові подешевше ніж в інших магазинах палатки і спальні мішки туристичні?

Музик
16.04.2013, 08:40
подешевше ніж в інших магазинах палатки і спальні мішки
в Метро колись були найдешевші... тільки от їх якість не тішить

AdFeja
16.04.2013, 09:54
Дівчатка, а де можна купити срібну підвіску у вигляді коника?

mamasha
16.04.2013, 12:53
Дівчатка, підкажіть, де знайти нормальне ательє з ремонту шкіряного одягу. Або може хто знає хорошого майстра, що працює вдома. Потрібно поремонтувати шкіряну куртку. Та не хочеться нести в перше зустрічне, щоб не зіпсували остаточно. Куртка зовсім нова, чоловік розірвав рукав:girl_sad:

kozochka
16.04.2013, 12:56
Де у Львові є гуртівня рамок або магазин з дешевшими цінами ніж на базарі. Маю декілька вишивок на стіну.

tinkaKris
16.04.2013, 13:07
Дівчатка, а де можна купити срібну підвіску у вигляді коника?
Або у ювелірному магазині:) хоча навряд. Або берете фото того що хочете зробити і йдете з срібним брухтом у ювелірну майстерню, там роблять любе-голубе,
за 1 грам за роботу беруть від 20 до 55грн. по Львову

Vilanda
16.04.2013, 15:26
у ювелірну майстерню
До речі, хто знає, куди переїхала та ювелірна майстерня, що була на Науковій, недалеко від перехрестя Стрийська-Наукова?

Charmel
16.04.2013, 15:43
А де є така ювелірна майстерня що займається сріблом?

Заходила у декілька з срібним перстнем, щоб звузити, ніде не беруться(

AdFeja
16.04.2013, 16:20
Де є хороший вибір тюлів для кухні? Щось в новому ЦУМі і на Південному нічого не знайшла :(

Hexe
16.04.2013, 17:14
Дівчата, в якій майстерні можна в черевиках розширити "халяву"(не знаю чи правильно так українськю, сусідка попросила дізнатися, тож дослівно):wacko1:?

Kerzenlicht
16.04.2013, 20:36
ювелірна майстерня...щоб звузити
біля Привокзального, на пл.Липневій - розширювала обручку. як на мене, це не від металу залежить ,а чи роблять звуження-розширення... інструменти,навички і все таке...

aknytsU
16.04.2013, 21:19
палатки і спальні мішки туристичні?
Не знаю на рахунок "дешевше", але досить великий вибір є в магазині Gorgany (вул. Гнатюка, 13).

Olga Letsdance
16.04.2013, 22:04
Де є хороший вибір тюлів для кухні?
Підійдіть на гуртівню тканин на Зелену (вхід з Батальної), там непоганий вибір и ціни.

AdFeja
16.04.2013, 22:43
Підійдіть на гуртівню тканин на Зелену
А в суботу вони працюють?

Olga Letsdance
17.04.2013, 10:23
В суботу - ні (принаймі, раніше не працювали), в будні - до 18..
Знайшла тел. 240-41-61, 240-40-58 (але вони річної давності)

NNB
17.04.2013, 12:59
Підскажіть, будь-ласка, де можна купити або замовити гарненького кошика для доці на Великдень? Хочеться чогось цікавого, святкового, щоб був оригінально прикрашений!

Masterpiece
17.04.2013, 13:23
Я купувала для себе минулого року в магазині з подарунками на Мартовича ( за памятником М.Грушевському) Там були чудові кошички і для малечі! Можете глянути.

---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:18 ----------

До речі, хто знає, куди переїхала та ювелірна майстерня, що була на Науковій, недалеко від перехрестя Стрийська-Наукова?
Якщо ви маєте на увазі ту, на місці якої зараз будуть зводити багатоповерхівку, то вони переїхали зразу навпроти. Там науково-дослідний інститут, здається Наукова, 3 чи 3а.

tinkaKris
17.04.2013, 14:57
. здається Наукова, 3 чи 3а
У них є сайт, думаю там є всі деталі

. Не , будь-лаааска, ну піДКажете, де можна купити або замовити гарненького кошика для доці на Великдень?Хочеться чогось цікавого, святкового, щоб був гарно прикрашений!
ВІДПОВІСТИ
Якщо йти по ліву руку від оперного ( по тій стороні де "Альянс")є прохід через під'їзд в невелику вуличку, там ще є кафе назву не пам'таю, так от, там був магазин з плетеними цікавостями всякими :) .
Можливо там поцікавтесь

Vероніка
17.04.2013, 15:41
У них є сайт, думаю там є всі деталі
На сайті жодної інформації про переїзд, стара адреса і контакти.

Masterpiece
17.04.2013, 18:25
На сайті жодної інформації про переїзд, стара адреса і контакти.
адреса може і стара, але контакти Андрія - ювеліра не змінилися.
http://vk.com/club44480348
http://gold-silver.io.ua/

Olka Sherolka
17.04.2013, 23:02
так от, там був магазин з плетеними цікавостями всякими :)
там вже з рік того магазину нема (( теж хочу маленький гарненький кошичок для нашого малючка, і де його шукати :confused:

octavia
18.04.2013, 13:44
( теж хочу маленький гарненький кошичок для нашого малючка, і де його шукат
Багато оригінальних кошиків було в магазині сувенірів на вул.Левицького недалеко біля перехрестя з вул.Франка

murawka
19.04.2013, 12:14
Хто бачив, у якій з львівських аптек можна купити олівець від натирання молозів compeed. Вчора чолорвік шукав і ніде про такий навіть не чули.
Або порадьте щось подібної дії і де його купити?

kristas
19.04.2013, 14:12
А де є непоганий вибір гарних дитячих халатиків. Шоб і якість нормальна і ціна адекватна?

Usmishka
19.04.2013, 14:56
А де є непоганий вибір гарних дитячих халатиків. Шоб і якість нормальна і ціна адекватна?
В американських нет-магазинах:)
По -правді, я б дивилась в таких, що продають з тих магазинів, є Наймодніший я на Сихові, пару штук на Південному.
Бо ті що в нас китайські продають - то якість там дуже не альо, імхо.

Solomi
19.04.2013, 15:26
олівець від натирання молозів compeed.
мабуть мозолів мається на увазі

але мозолі лікують в хірурга, або хоча би вдома лимонними примочками, компресами

analastanka
19.04.2013, 21:49
але мозолі лікують в хірурга, або хоча би вдома лимонними примочками, компресами

Це олівець, щоб не натирати і попереджати, а не лікувати

Insolence
19.04.2013, 22:29
де можна купити або замовити гарненького кошика для доці на Великдень? Хочеться чогось цікавого, святкового, щоб був оригінально прикрашений!
Не знаю чи на Ваш смак знайдете, але сьогодні було багато прикрашених кошиків дитячих і дорослих в Канцтоварах біля Галицького базару, навпроти церкви Андрія, поруч з ательє Зірочка

olangel
20.04.2013, 12:58
Дівчата, а де є гарний ремонт одягу? Треба в порядок шкіряну куртку привести, підкладку поміняти і рукав по шву підшити.

arkka
20.04.2013, 13:16
на дорошенка в айболиті, колись співробітник носив шкірянку в ремонт, то ми довго намагались знайти то місце де була розірвана куртка

Ruana
20.04.2013, 13:20
Підкажіть, будь ласка, де можна купити шкільні підручники (початкові класи). Бажано ближче до центру.

Stroga
20.04.2013, 13:33
Перебирала речі в шафі і виникло таке питання: а куди можна здати одяг, який не ношу, або вдівала 1-2 рази? Також весільне плаття здалось би кудись приткнути, а то займає в шафі купу місця.

ola-lyola
20.04.2013, 13:36
де можна купити шкільні підручники (початкові класи). Бажано ближче до центру.
Леонтовича,2 бічна Городоцької, книгарня Світ знань, в народі червона школа.

носик
20.04.2013, 14:36
де можна замовити печатку?
дали на роботі мені партзавдання- знайти 2-3 місцини, де виготовляють печатки. а я бещз поняття де шукати. допоможіть:connie_pull-pigtail

Olga Letsdance
20.04.2013, 18:38
де можна замовити печатку?
На куті вул. Леся Курбаса і Тиктора (щоб зрозуміліше: від ресторану "Прага" йдете в інший кінець вулиці), ще колись були на Коперніка, навпроти Палацу Мистецтв, у дворі.
Якщо наберете в пошуку, Вам видасть багато точок з коордінатами.

tanchyk
20.04.2013, 21:02
Хочемо в дорі зробити мінімальний дитячий майданчик, де можна придбати металеві стійки чи турніки,, такого плану як в садочку на майданчихах?

Solntse
20.04.2013, 22:09
Дівчата, де купити рюкзак для дорослого. В дорогу, але не туристичного крою. Якісний і за оптимальною ціною, оббігала базари- нічого толкового, в магазинах дербі - не підійшли. Порадьте, будь ласка.

Tequila
20.04.2013, 22:15
Я купила рюкзак Nike такого формату минулого літа в магазині спортивних товарів на Південному. Назви магазину нажаль не пам'ятаю, але помічала на Південному не один такий спортмагазин, там може бути те, що Вас цікавить.

olangel
20.04.2013, 22:22
на Південному.
Є хороший магазин Спортландія

darusynka
20.04.2013, 22:30
а куди можна здати одяг, який не ношу, або вдівала 1-2 рази?
Ось тут можете знайти непоганий список таких місць http://zakupy.lviv.ua/2012/10/kudy-viddaty-nepotribni-rechi/

simona
21.04.2013, 02:57
а де у львові можна знайти хорошого, согвісного сантехніка , терміново, навіть якщо б зміг, то в неділю ввечір міг прийти?

Музик
21.04.2013, 07:33
дайте координати якогось хорошого ремонту комп'ютерів на Сихові. Ноут полетів, не можемо зрозуміти причини

sanches
21.04.2013, 12:38
а де у львові можна знайти хорошого, согвісного сантехніка
ооо, це дефіцит у ЛЬвові))
пару років тому у нас в ліфті висіло оголошення сантехніка, ми його кілька разів викликали - залишились дуже задоволені
№ телефону скинула у ПП

Туфелька
22.04.2013, 16:36
А де у Львові продаються багато пазлів, але якісних, типу Касторленд? (Час Пік не пропонуйте- там тепер все з Китаю, закос під фірму-оригінал) Або порадьте що ще можна подарувати на ДН хлопчику 9 років. Дякую!

Marcipanka
22.04.2013, 16:54
бо порадьте що ще можна подарувати на ДН хлопчику 9 років. Дякую!
ми купували в ашані такі моделі складати з деталей - ейфелева вежа, біг бен, нотр дам та ін. вони в таких коробках як і пазли великі. мій племінник (11 років) кожен раз їх замовляє на дн, миколая ітп.

Туфелька
22.04.2013, 16:56
ми купували в ашані такі моделі складати з деталей - ейфелева вежа, біг бен, нотр дам та ін. вони в таких коробках як і пазли великі. мій племінник (11 років) кожен раз їх замовляє на дн, миколая ітп.
не пам"ятаєте яка приблизно вартість?

uliana
22.04.2013, 17:00
Де є великий вибір дитячих пісочниць?

Marcipanka
22.04.2013, 17:01
не пам"ятаєте яка приблизно вартість?
ціна коливається від 90 до 100 грн, залежно від моделі

kristas
22.04.2013, 20:03
А може хто знає, де можна купити коригуючу білизну?

Lyudvig
22.04.2013, 22:43
В M&S в КК.
Я собі зразу після пологів купляла такі шорти від колін аж під груди. То файно так відносила, а тепер ше й свекруха носить. Якість супер! Платила 599 грн. Такого типу:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKQSLIhfcF22cVJ6ms4HdmAI3oHqzzy yOIs9jPk8BdiNIu0E3V7w

lawyer
22.04.2013, 23:39
А ще десь зараз можна купити гарбуз? В Ашані, Арсені, Сільпо нема(

AdFeja
23.04.2013, 09:23
купити коригуючу білизну
є хороша коригуюча білизна в салоні Healthy Joy на Січових Стрільців

Fistawka
23.04.2013, 10:29
Дівчатка, де можна купити коцик(плєд) в клітку...Потрібен для фото.
Як не потрібно, то бачила їх море, а тепер нема ніде...
Або може хтось має і може позичити?

Njavko
23.04.2013, 10:32
де можна купити коцик(плєд) в клітку
можна знайти багато в Метро таких пледів. Сезон пікніків розпочався, то тепер там є любе і різне
Можу позичити. Маю два на вибір - червоно-чорний, або ж помаранчево-зелений

Oleolechka
23.04.2013, 22:27
:girl_flag_of_truce:дівчатка, де можна придбати силіконові вставки-наклейки для взуття? придбала нове взуття, так задніки понатирали ноги, що годі ходити...:girl_impossible:

kristas
23.04.2013, 23:13
В Ватсонсі колись були всякі і різні, силіконові.

Тетянка
24.04.2013, 00:07
Дівчата, що живуть на Сихові, хто знає, куди переїхав дитячий магазин, що був раніше на першому поверсі "Єврошопу", що на "Іскрі"? Там все був непоганий вибір взуття. Пішла туди сьогонді - а там пусто...

карапуз
24.04.2013, 16:58
хто знає, куди переїхав дитячий магазин, що був раніше на першому поверсі "Єврошопу", що на "Іскрі"?
Магазин "Настінька" переїхав у магазин навпроти "Єврошопу".

Туфелька
24.04.2013, 19:51
Дівчата, які живуть біля Нового Цуму- хто знає, чи відкрився вже магазин Карапуз? Чи його взагалі кудись перенесли?

Niferttiti
24.04.2013, 20:08
Дівчата, які живуть біля Нового Цуму- хто знає, чи відкрився вже магазин Карапуз? Чи його взагалі кудись перенесли?

На місці магазину буде банк, Карапуза більше не буде.

NNB
24.04.2013, 20:08
Бачила в магазині білизни Тріумф в КК

мамочка
24.04.2013, 20:15
де можна недорого купити дитячі вишиванки?

Kerzenlicht
24.04.2013, 20:26
Карапуз? Чи його взагалі кудись перенесли?
так, там знайома працює: напроти пологового на Мечнікова. але асортимент куди обмеженіший через малу площу...

tinkaKris
24.04.2013, 20:42
Якщо Вам не принципово , щоб ручна робота, то подивіться на фабриці "весна" , сам магазин зветься ""Скиба" (біля ВАМу на Б.Хмельницького/Грінченка, через дорогу, справа , за парканчиком:);)) , вхід не центральний, а зліва того приміщення є малюсінькі двері .
м.Львів
вул.Б.Хмельницького, 212
орієнтир: фабрика Весна
там ціни досить помірні, і вибір є. Купляли там похресницям, є можливість замовити моделі по каталогам.
У них має бути свій сайт.

мамочка
24.04.2013, 20:47
Якщо Вам не принципово , щоб ручна робота, то подивіться на фабриці "весна" (біля ВАМу на Грінченка) там ціни досить помірні, і вибір є. У них має бути свій сайт. грінченка 6, приміщення гастроному??? просто мені туди далеко їхати тому уточнюю чи правильно знайшла адресу

Музик
24.04.2013, 21:30
досі шукаю
координати якогось хорошого ремонту комп'ютерів на Сихові
допоможіть!

Kerzenlicht
25.04.2013, 22:32
грінченка 6, приміщення гастроному??? просто мені туди далеко їхати тому уточнюю чи правильно знайшла адресу
неправильно.
Правильно:

вул.Б.Хмельницького, 212
орієнтир: фабрика Весна

великий будинок пісочно-коричневого кольору напроти Грінченка на її перетині з Б.Хмельницького
це не просто орієнтир, а в самому приміщенні магазин

Oleolechka
26.04.2013, 11:52
Дівчата, підкажіть де можна купити якісні компресійні панчохи? якої фірми краще брати і як їх підбирати?

yulop
26.04.2013, 12:08
координати якогось хорошого ремонту комп'ютерів на Сихові
А Ви в Інтерсіті в компанію "Приоритет" не звертались? там здається є ремонт комп.

Kerzenlicht
26.04.2013, 13:31
якісні компресійні панчохи
магазин медтехніки просто на трамвайній зупинці Медінститут в напрямку до центру. там усе розкажуть і покажуть, та все ж краще мати скерування-рецепт від лікаря-флеболога чи судинного терапевта або хірурга

Orman
27.04.2013, 18:16
де купити стіл-трансформер? Тобто, може десь хто бачив, бо ходити шукати по всіх магазинах не дуже є час.

tinkaKris
27.04.2013, 18:59
Бачила цікавий столик-трансформер у "embawood" у Трьох слонах, і взагалі там багато тих столиків по магазинах, але то тре не полінуватись каталоги погортати, тоді не пропустите щось цікаве :)
В них є сайт , може там вони теж показані , кину Вам у карму

Smorodynka
28.04.2013, 15:34
Де можна пофарбувати штани? Штани чорного кольору, трохи зіпралися. Хотілося б десь якісно пофарбувати. Порадьть де можна це зробити якісно?

Fajnalera
28.04.2013, 22:54
На території Мотозаводу вишивають по їхньому каталогу машинним методом.Я прийшла з покроєною блузою,вибрала узор і на наступний день забрала.Здається і готові є,треба буде,то я запитаю.

---------- Додано в 22:54 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------

Хто знає куда переїхала гуртовня "Лонда",яка була на вул.Каховській ?Може іншу гуртовню косметики знаєте?

Supernatural
29.04.2013, 16:30
Підкажіть, де можна знайти оригінальну косметику "Ревлон" (тональний крем та ін.), бажано в районі центру.

Rakushka
29.04.2013, 18:01
Дівчата, дуже треба. Де у Львові можна зремонтувати Уф манікюрну лампу?

Hexe
30.04.2013, 15:54
Де можна купити жорсткі або торичні лінзи(крім Лінкону)?

Marcipanka
30.04.2013, 15:56
Де можна купити жорсткі або торичні лінзи
попитайте в мережі оптик "Ваш порятунок". там і під замовлення привозять.

Supernatural
30.04.2013, 21:38
купити жорсткі або торичні лінзи
Торичні можна замовляти в мережі оптик Люксоптика (є на пр. Шевченка).

Fajnalera
01.05.2013, 01:37
зремонтувати Уф манікюрну лампу?
У львові продажем перукарського та салонного обладнання займається ф."Б*юті" на Ш.Руставелі.Вони вам підкажуть.

Яруська
01.05.2013, 08:08
Де можна пофарбувати штани? Штани чорного кольору, трохи зіпралися
Я фарбувала свої улюблені чорні джинси сама, бо так і не знайшла де надають такі послуги. І дуже добре все вийшло, головне слідувати інструкції на фарбі. Фарбу для тканин купувала в магазині "все для художників" на Ф.Ліста.

tanchyk
02.05.2013, 16:37
хто знає чи завтра працюють банки у Львові?

Insolence
02.05.2013, 17:16
Відповідно до розпорядження Кабміну від 19.12.2012 №1043-р "Про перенесення робочих днів у 2013 році" та наказом Національного банку України від 24.06.2011 №103 "Про технологічний регламент роботи системи електронних платежів НБУ", робочі дні банків 3 та 10 травня переносяться на суботу 18 травня і суботу 1 червня відповідно

Wonder
02.05.2013, 22:37
бачила нд оголошення в дельта банку, що відділення працюють до 3 год дня в операційному режимі
(мабуть лише каси)

evstaxivna
02.05.2013, 23:02
пофарбувати штани? Штани чорного кольору, трохи зіпралися. Хотілося б десь якісно пофарбувати. Порадьть де можна це зробити якісно?
на базарі або в господарському магазині (де всякі дрібниці) продається аніліновий барвник..сьогодні робила таку процедуру в домашніх умовах, думаю в майстерні ноу-хау не придумають..або наберіть в Гуглях, є в нет-магазинах.

AnnaManna
02.05.2013, 23:24
хто знає чи завтра працюють банки у Львові? Більшість Ощадбанків працюють і 3 і 4 травня

falenopsys
07.05.2013, 00:21
Де можна купити електрописачок для написаня писанок і скільки приблизно коштує?

tiramiska
07.05.2013, 00:46
Дівчата, де можна глянути на дитячі святкові білі сукні до першого причастя?
Знаю, що гарні вишивані сукні, але дивна система у тій церкві, до сповіді у вишиванках, а на наступний день у білих парадних до причастя...

kristas
07.05.2013, 15:39
Дівчта, може хто знає, чи сьогодні Південний працює?

Sandoryk
07.05.2013, 15:45
чи сьогодні Південний працює?
Не працює.

mamasha
07.05.2013, 16:58
Підкажіть, де у львові є великий вибір дитячих візочків різних виробників.. Вибрали собі в інтернеті, але хочеться все-таки вживу подивитись-помацати.

Tutuka
07.05.2013, 22:21
Знаю, що гарні вишивані сукні, але дивна система у тій церкві, до сповіді у вишиванках, а на наступний день у білих парадних до причастя...
Бачила на Куліша такі білі парадні з делікатним вишиттям (поясочок і трохи по подолу).
Нам сказали до сповіді просто бути гарно одягненими, до причастя - на розсуд батьків.

KAPUCHINKA
08.05.2013, 10:05
Дівчата, щось мене заклинило, ніяк не можу собі прикинунути де у Львові можна купити гранадлі. То на Краківський треба іти, чи ще десь є?

Rosynka
08.05.2013, 10:22
В тих магазинчиках з біжутерією-ременями, яких зараз багато, точно гранадлі є. На Городоцькій недалеко ц. Анни ніби бачила.

AdFeja
08.05.2013, 11:07
Підкажіть, де у львові є великий вибір дитячих візочків різних виробників
На Південному є великий магазин з візочками, називається, якщо не помиляюся, "Товари для малят"

jozya
08.05.2013, 11:07
Памперси для плавання? Колись бачила, але може в Польщі? Треба найменші

Kerzenlicht
08.05.2013, 12:12
от цікаво:
пишуть
гранадлі. Я завжди думала, що грЕнадлі, а Гугль каже, що ще й грИнадлі бувають... як правильно це неправильне читай: не з літературної мови слово пишеться?

Hexe
08.05.2013, 12:59
Памперси для плавання?
В Антошці були. Можливо ще в Mothercare. Здається бачила в Watsons, але не впевнена.
Якщо збираєтесь на плавання ходити,то в тренера спитайте:)Коліжанка на заняття безпосередньо в тренера купувала.

Nitriotka
08.05.2013, 13:37
грИнадлі
Завжди казала так.

tsiuma
08.05.2013, 17:20
Дівчата, поділіться інформацією, де у Львові можна купити вироби з золота чи срібла за адекватною ціною? щоб був хороший вибір.

Insolence
08.05.2013, 17:44
де у Львові можна купити вироби з золота чи срібла за адекватною ціною?
На ювелірці . Ціни адекватні, але от з вибором - ну треба їхати дивитись, на сайті є не весь асортимент [

lizarda
09.05.2013, 12:06
де можна купити( перекупити) квитки на Океан Ельзи ( 1 червня).треба 2 шт. бажано не у фан-зону, а у сектори.

lawyer
09.05.2013, 12:09
де можна купити( перекупити) квитки на Океан Ельзи ( 1 червня).треба 2 шт. бажано не у фан-зону, а у сектори.

А на Дорошенка, 19 вже нема? Минулого тижня купувала там квиточки у секторах

wchasluva
10.05.2013, 00:57
Де можна знайти картини (або майстра. який їх малює) з марсельського воску? Дуже дуже тре :girl_angel:

Ari
10.05.2013, 11:27
Чи можна десь у Львові взяти на прокат (1 день) професійний фотоапарат?

La esposa
10.05.2013, 12:20
Чи можна десь у Львові взяти на прокат (1 день) професійний фотоапарат?
Чако... здається, єдині у Львові дають напрокат.. в Цифровичку колись була оренда, але зараз такої інфи в них на сайті не бачу... хіба дзвоніть..
але ціни скажені... простіше оплатити фотографу кілька годин зйомки :8:

Nitriotka
10.05.2013, 12:35
Є у Львові якісь котячі притулки? Якщо моя П*яточка не вернеться, то хотіла би взяти кицюньку з притулку. Взагалі, чи вартує таке робити? Які умови утримання саме котів в притулках? Вони там стерилізовані?

Руда Лисиця
10.05.2013, 12:50
я сподіваюся, що модератори не видалять посилання, але у ВК є група яка займається прилаштуванням котів і собак, як знайдених простими людьми, так і з ЛКП "Лев"
http://vk.com/club35976933 - ПРИЛАШТУВАННЯ ТВАРИНОК В "ТЕПЛІ РУЧКИ"

і в тему: були в Трускавці і надибали там одну крамничку з всякими екзотичними сухофруктами - помела,фейхоа, зародки кактусів і всяка інша екзотика. У Львові є щось подібне?

Finya
10.05.2013, 15:46
Де є ветеринарні аптеки з точно якісними препаратами, не підробленими, хтось знає?
І ще, будь ласка, тицьніть, де на форумі тема про домашніх тварин, не можу знайти(

Seshat
10.05.2013, 15:48
у ВК є група яка займається прилаштуванням котів і собак, як знайдених простими людьми, так і з ЛКП "Лев"
Ось теж якраз хотіла рекомендувати. Там завжди є багацько котиків у добрі руки. Ще на днях бачила, що будуть віддавати дуже миле кошеня через 2 тижні...О! Знайшла!
Львів та область
Життя цього кошенятка почалось з того, що я знайшла його викинутим в тижневому віці. З останніх сил воно просило про допомогу своїм тихеньким писком. Воно було дуже знесилене. На щастя кошеня прийняла інша киця. Зараз кошеня зміцніло, стає дуже красиве та пухнасте. Буде віддаватися через 10-15 днів. 0967481082 або пишіть в приват)
http://cs320818.vk.me/v320818600/40a/Q1KIQQBz36g.jpg

---------- Додано в 15:48 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

тема про домашніх тварин
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1547165#post1547165

Finya
10.05.2013, 15:51
Хіх, задавала в пошуку "Друзі наші менші")))

Руда Лисиця
10.05.2013, 15:54
Там завжди є багацько котиків у добрі руки
може трішки оффтоп, але я в тій групі свого котиська взяла))) тепер не уявляю й дня без нього..
http://cs319027.vk.me/v319027261/4b17/RLmwqW38Q8I.jpg

---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

Де є ветеринарні аптеки з точно якісними препаратами, не підробленими, хтось знає?
знаю аптеку біля Барвінку по В.Великого. там начебто якісні. ще можна попитатися у веткабінетах - теж малоймовірно що ветеринари братимуть неякісні.

Nitriotka
10.05.2013, 16:04
через 2 тижні.
То зашвидко для мене. Я ще не втрачаю надії, що моя мицька знайдеться. Я вступила в цю групу, Буду там шукати собі маленького друга :girl_wink:

Finya
10.05.2013, 16:12
знаю аптеку біля Барвінку по В.Великого.
Шкода, від мене це далеко. А в центрі?
Ветеринари свідомо не братимуть, але можуть же ж не знати(
В тій клініці, де ми аналізи здавали, обробляють якимсь новим американським засобом, але привезуть лише через тиждень його, закінчився...

Руда Лисиця
10.05.2013, 17:12
Ветеринари свідомо не братимуть, але можуть же ж не знати
ну,думаю якщо неякісні ліки, то вони б це відразу помітили по тваринах яких би лікували.

evstaxivna
10.05.2013, 18:34
Може хто з дівчат підкаже, де можна порегулювати-відремонтувати у Львові швейну машинку (сучасна модель Janome)?

kolobok
11.05.2013, 00:50
Чи можна десь у Львові здати золотий брухт, але не в обмін на вироби, а за гроші?

tinkaKris
11.05.2013, 09:11
Чи можна десь у Львові здати золотий брухт, але не в обмін на вироби, а за гроші?

В ломбарди або на ювелірку Львівську
Але чи буде Вам вигідно?? Здати як брухт за грам від 190 до 230 грн максимум оцінять, в той час як на ринку ціна від 450грн/грам
Може краще всетаки обміняйте ;)

onebyone
11.05.2013, 09:59
Підкажіть десь в Куликові, що під Львовом шиють плаття до причастя. Де саме може хтось знає?

Маруся Іванова
11.05.2013, 17:54
Може хто з дівчат підкаже, де можна порегулювати-відремонтувати у Львові швейну машинку (сучасна модель Janome)?
підійдіть в магазин шевейні машини на початок Личаківської. або за галицьким базаром, одразу напроти трамвайної зупинки був магазин швейних машинок. там регульовали любі моделі

onebyone
12.05.2013, 14:29
Я своюремонтувала на вул.Б.Хмельницького там де вона перетинається з хімічною , на зупинці.

AdFeja
13.05.2013, 09:50
Де є ветеринарні аптеки з точно якісними препаратами
на Сихівський у ветеринарному кабінеті є і ветеринарна аптека, купували там ліки для собаки - нормальна якість

---------- Додано в 09:50 ---------- Попередній допис був написаний в 09:47 ----------

порегулювати-відремонтувати у Львові швейну машинку
моя мама здавала свою десь в районі Личаківською, якщо потрібно - можу запитати докладніше