КПК

Показати повну версію : На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7

Ritamadonna
12.11.2011, 01:50
На передсвяткві розпродажі хочу потрапити до Польщі: Перемишль, Жешів.
Може, хтось знає хороші точки продажу одягу і взуття (крім TESCO). Може, аутлети, стоки, гуртівні.

Поділіться, будь-ласка!

Just me
12.11.2011, 02:03
За Жешув не скажу, але я от в Любліні часто буваю - Галерія Олімп, Люблін-Плаза (в ценрі самому), Галерія Оркана... От тільки витрачати і витрачати! Проте, думаю, в кожному місті ті магазинчики в галеріях однакові. Як влучно мені вчора сказала сестра (у Берліні): Ти знаєш, щойно виявила значний недолік глобалізації - що Люблін, що Варшава, що Берлін - всюди ті ж марки одягу:girl_haha::girl_haha:

Ritamadonna
12.11.2011, 02:05
чи є аутлети в Любліні?
тобто магазини, де купити можна реально дешевше ніж у нас одяг і взуття.

Just me
12.11.2011, 02:19
Вони-то є, але в галеріях рідко, так, по місту розкидані. От, читаю на одному форумі, кажуть, що в Галерії Олімп є. Раджу: зайдіть на гугл.пл - в пошуковому рядку наберіть lublin outlet, буде вам тоді щастя :girl_tender:
Проте загалом на початку грудня там такі ціни, що вам і аутлет не знадобиться. Я люблю Орсей, до прикладу - надаю перевагу елегантному стилю, там для мене завжди щось є і без розпродажу за нормальними цінами. А якщо ви більше цінуєте спортивний стиль чи кежуал, то скупитися для вас взагалі проблем не буде.
Зверніть увагу на Рилко - магазин взуття, воно польського виробництва, як на мене, за якістю нічим не поступається італійському. Сестра 2 сезони поносила - ботильйони як нові.
Пи.Си. Ви крім одягу продуктами не гребуйте. Якість нічим не поступається, а от ціни - шокуюча різниця!

guculyanka
12.11.2011, 09:32
Рилко не беріть. Мала босоніжки, кілька разів взула і колір полиняв.
Після того польське взуття боюся брати.

IndigoChild
12.11.2011, 10:28
хороші точки продажу одягу і взуття
В Перемишлі - Galeria Sanowa (http://www.galeriasanowa.pl/)
А в Жушуві взагалі купа великих ТЦ є...Galeria Graffica, Galeria Rzeszów, Galeria Nowy Swiat,Millenium Hall....

але я щось найбільше люблю Galeria Krakowska:girl_tender:

Багіра
12.11.2011, 11:22
а коли починаэться і закінчується період знижок?

Vittoriya
12.11.2011, 11:51
але в галеріях рідко,
в галереях великих мусять бути туалети, просто треба їх знайти :)
І взагалі, у кожному місті в центрі є галереї торгові, де є всі потрібні магазини.

---------- Додано в 10:51 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ----------

коли починаэться і закінчується період знижок?
перед новим роком і після ще якийсь час.

Just me
12.11.2011, 12:04
в галереях великих мусять бути туалети, просто треба їх знайти
Аутлети, а не туалети )

Vittoriya
12.11.2011, 12:05
утлети, а не туалети )
:D :D Мені певно в тему затурканих.

Fleshka
12.11.2011, 12:09
Аутлети, а не туалети
я теж постійно "туалети" читала:girl_crazy:...

AilataN
12.11.2011, 13:03
дуже мене цікавить тема закупів у Польщі.
а продукти дійсно дуже дешевші? за чим дійсно вигідно їхати? чи вігідно, якщо машину гнати туди-сюди? чи можна на хвіст комусь впасти? чи є якісь автобусні шоп-тури? Як треба їхати- на день чи краще на два?
Якщо хтось їздить чи можна було б щось замовляти?
Одяг теж цікавить...
Скільки грошиків треба на поїздку, так щоб вигідно було їхати? Розумію, що нема сенсу їхати і купляти на 500-700 грн, напевно десь на 1000-1500( і до безкінечності)))треба скуплятись))
Ану, дівчата, розказуйте секрети!)))

Moonlight
12.11.2011, 13:44
Дівчата, підкажіть! Збиралися їхати в Перемишль на закупи наступної суботи, але тепер думаю, може краще тиждень-два почекати, може розпродажі будуть? Але чекати довго не можу, бо треба пуховик, холодно вже.. Що скажете?

Just me
12.11.2011, 16:59
Постараюся "розчехлити":ed4d70def841dc74b57
За знижками найкраще їхати на початку грудня, але довго не затягувати, щоб можна було з чогось вибирати. Перед Новим роком вже немає чого їхати...
Щодо продуктів. Краще скооперуватися ще з кимось, бо гнати машину - бензин принаймні на 2-х подітити можна буде. З того, що я там постійно купую:
лосось (як пощастить, то рибину в районі 15 злотих за кг навіть можна взяти, а так загалом в Керрефурі стейки в районі 24 - все ж значно дешевше, і є впевненість (принаймні в мене), що не підфарбовані),
Оливкову олію
Оливки
м"ясо (полядвичка чистесенька без жиру і кісток часто купую по 10 злотих, так само лопатку, ошийка практично нема)
сир (твердий, фета, зернистий творог, сири з пліснявою)
капусту брокколі (у вересні брала по 1,5 зл за вееелику головку, зараз не в курсі, але точно дешевше як в нас)
овочі морожені на пательню, всілякі мішанки овочеві
каву (не дешевше, але навіть той зелений якобз з нашим НЕ ДО ПОРІВНЯННЯ)
солодке (Снікерси просто обожнюю, 6 штук брала по 5 злотих)
йогурти (Zott йогурт Грецький люблю особливо - не містить сухого молока, натуральний, смачнючий) - але загалом йогурти там значно кращі наших, і дешевші - Активія, наприклад.
фрукти -вибір величезний, якісь так само коштують, як у нас, а якість значно дешевші.
Горішки лісові нечищені - останнього разу купувала по 6,5 за кг - куплю ще.
Різні смачненькі дурнички - мацу, кукурудзяні вафлі і т.д (безліч того всього)
Торти-тістечка, магазинна випічка.
Різні приправки.

Якщо окрім їжі, то беру ВСЮ побутову хімію, особливо порошки рідкі, Ваніш, кондиціонери, серветки в пачках картонних (що по 1 витягаються), рушники паперові, часто по акціях різна косметика, засоби гігієни, деякі (але не всі) продукти із серії декоративної косметики Інглот.

Чого не купую ніколи:
горіхи грецькі, картопля-морква буряки та іже з ними, дуже рідко ковбасу - з добрих раджу тільки Краковска Суха, але вона в районі 33 злотих - трохи дорого, я собі маю свою точку вдома. Загалом добрі копчені вироби починаються від 30 злотих і в безкінечність. Єдине що завжди купую - дорогу салямі)
Ага, ще забула - огірки-помідори квашені-мариновані - так дешево, що навіть з-за банки взяти варто :)

Yoda
12.11.2011, 17:09
Я завжди творог беру. Той, що пишуть для сирника. Дуже ніжний і смачний.

jozya
12.11.2011, 18:44
А я була в шоці від Перемишля - жах та й годі. Минулої осені їздила два рази машиною: Замосць - і близько, і все, що запланувала, купила (дитяче автокрісло 9-36 кг Шторхенмюллє, миючий пилесос з аквафільтром, ну і купу продуктів, може щось з одягу - ціллю були перші дві позиції). І такс-фрі собі оформила, і пообідали нормально і запаркувалися 1 раз, а далі лазили, і від Львова до Замосці 100 км (як до Трускавця), швидко все зробили і назад ще засвітла. А другий був Перемишль. :girl_devil: Ціль: хлібопічка (з такс-фрі), валіза для подорожей і продукти. На митниці поляк зразу сказав, що машина затемна (записав в чорний список) - між поїздками була різниця днів 10 і машина вже була затонована, тільки на Раві-Руській нормально пропустили, а тут... Потім я не сподівалася, що будинки після перетину кордону то вже і є Перемишль - пролетіли його, потім довго накручували кола, щоб розвернутися. В Перемишлі на торговий центр 1 нормальний магазин - блукаєш довго, а купити щось... Наступний торговий центр, наступний, в кожному купили щось одне. Купили все, оформили такс-фрі і вроді треба їхати додому, але (тут "взиграла чєловєчєская алчность") на переході Краківець і Шегині немає пункту пропуску з тим .... такс-фрі, і мені не приходить нічого в голову краще, чим через пів-Польщі летіти на машині в Замосць, а звідти на Раву, щоб блін оформити цей такс-фрі. Коротше, бензина спалила, замахалася (бо сама за кермом і змінити мене нема кому), заїхала на Раву в глибоку ніч, плюнула на чергу і майже митнику в лице, коли він мене хотів в кінець черги поставити, проїхала Раву БЕЗ печатки і матюкаючись по ямах (рідна Ненька) додому.
Резюме: щоб я ще раз в той... Перемишль?!!! Та ніколи в житті!
Резюме №2 (я так робила) по списку потрібних магазинів, в неті найти всі адреси необхідні і скласти маршрут.

Yoda
12.11.2011, 19:28
Щодо закупів в Польщі, то тут не тільки кілометраж треба враховувати, а й час потрачений на кордоні. Ми за цей рік 2 рази їздили. Перший в травні - туди 2 години на кордоні, назад 20 хв. Це при тому, що ми з малою дитиною і нас без черги пускали. 2 раз були тиждень тому - по 3 години на кордоні і туди і назад. І теж з дитиною і пускали без черги. Можливо, когось виникне питання як можна простояти 3 години на кордоні коли пускають без черги. Відповідь - щоб проїхати без черги треба щоб була вільна смуга або проїзд на смугу, а більшість часу вона забита і поки митник звільнить проїзд то час йде, потім перевірка. А далі вся митниця до поляків забита, і теж чекаєш поки є можливість то все об'їхати.
Тиждень тому їхали назад через Раву, то вже на нашій стороні пустили нас по смузі для автобусів. Але чекали 30хв так як машина через цю митницю переїжджає перший раз і потрібно багато даних в комп'ютер вводити тому і чекали.
Тому, враховуючи вище написане, я б суто за продуктами туди не їхала, бо нервна :girl_crazy:
Ми їздили по справах, і ночували в готелях (була передишка від того як по мені дитина товклась весь цей час).
Хоча, якщо їхати самим то може і варто...За час стояння на митниці можна книжку прочитати або півкартини вишити :).

vitek
12.11.2011, 19:40
Na pukti propusku Krakivec-korczowa je tax-free. Ale to je okrema czerga. i ostannim czasom (pryblyzno 2-4 misjaci) vona duze velyka. Ja zaraz prozyvaju v Polsczi, i vze nazbyrala dekilka tax-free, czekaju jakogos svjata, shob ne bulo czergy.
Jak na mene tut duze vygidno kupljaty techniku, za neju doroga toczno okupytsja. :girl_smile:

Just me
12.11.2011, 21:05
От, до прикладу, католог знижок Керрефура на цей тиждень. Просто щоб зробили висновок, чи вигідно їздити, чи ні.
http://carrefour.pl.s3.amazonaws.com/upload/img/handlowy/katalogi/hiper_20111108/katalog_hiper_1.pdf

jozya
13.11.2011, 01:21
Vitek,
На рахунок наявності такс-фрі на митному пропуску я орієнтувалась тільки з брошури, яку видають при купівлі товарів (Blue system, якщо не помиляюсь)

Тигренятко
13.11.2011, 13:52
дівчата, також вперше плануємо до Польщі самоходом, треба візу проштампувати. От подумала, що можна було б заодно і скупитись. Просвітіть на який пункт пропуску їхати, що таке такс-фрі? чи далеко від кордону до найближчих маркетів, стоків? просвітіть!

Gentle
13.11.2011, 14:00
Спеціально на закупи не їжджу ніколи, але практично завжди, коли буваю в Польщі і маю можливість роблю їх максимально - скільки в торбу влізе. Небагато скажу про Замосць, Люблін, Перемишль, Жешув, бо переважно їду завжди далі, але, в принципі, за рідкісним вийнятком ВСЕ там дешевше. Одяг? Тут його практично не купую - в основному там. Під великими містами (точно знаю про Варшаву і Вроцлав) є, як ви всі правильно кажете, галєрії-аутлети. Моя улюблена - "Фактори". Мало того, що я там можу знайти свій розмір, то ціни там навіть для нашої кишені досить доступні. А коли знижки - взагалі мовчу.
Продукти харчування? Це більше в мене мама, але вона коли бувала в Польщі, то постійно привозила шинки-ковбаси, чаї, спеції і т д. Я завжди купувала капучіно в Бєдронці по 1,79 зл :)
Хімія побутова? Теж завжди стараюся купити там шампуні, косметику (багато речей - в такій же ціні, які і у нас, але якість - краща), мама - порошки до прання, і ін.
На рахунок техніки - нічого не скажу, ніколи не купували, бо завжди їздили без машини, відповідно в руках не поносиш.
Я вже давно склала собі думку, що там купувати вигідніше. Подруга недавно в Томашові закуплялася. Здається, ніби, зовсім мале місто, але за щітку для одягу вона заплатила в 3 рази менше, ніж така коштує тут. Такі пироги :)

Brillante
13.11.2011, 16:56
За знижками найкраще їхати на початку грудня, але довго не затягувати, щоб можна було з чогось вибирати. Перед Новим роком вже немає чого їхати
взагалі, трохи не так! Ніколи перед Новим Роком у Польщі нема знижок, не спантеличуйте людей, бо поляки святкують Різдво, Миколая раніше за нас, тому в цей гострий період купівлі подарунків нікому не вигідно робити знижки! Сезон SALE 50 80% припадає на період після Сільвестра( Новий Рік) до речі, така сама ситуація і в Італії! Вчора повернулася з Кракова то у деяких магазинах є знижки, але до 20%

на переході Краківець і Шегині немає пункту пропуску з тим .... такс-фрі, і
Краківець найбільший пункт пропуску у Західному регіоні, такс фрі там є було і буде, сама оформляла його там мільйон разів!

Тигренятко
13.11.2011, 18:28
Прочитала, що для відшкодування в одному чеку сума має бути не менше 200 злотих, але не більше 7 найменувань товарів. чи це так?

Brillante
13.11.2011, 18:40
Прочитала, що для відшкодування в одному чеку сума має бути не менше 200 злотих, але не більше 7 найменувань товарів. чи це так?
так, сумма покупки повинна перевищувати 200 злотих, в Італії, чи іншій країні еврозони 200 евро! В магазині при покупці вас спитають, чи бажаєте ви оформити такс фрі;для цього треба дати свій закордонний паспорт. Дівчата, з тим такс фрі на кордоні не так легко.Якщо купуєте щось на великі кошти, техніку чи будивельні товари то варто стояти в черзі по 10 годин... бо черги реально кілометрові! минулого тижня купили чоловікові в Польщі 3 пари взуття,оформили на такс фрі, але при виїзді з Польщі плюнули;бо стояти довелося б годин 10
і ще, гроші ви получите вже після слідуючого в"їзду в Польщу (приблизно 20%) хоча, на руки отримаете десь 17-18 вони знімають процент на якийсь податок! і забрати їх можна до 60 календарних днів

vitek
13.11.2011, 22:41
Чого люди які 100% не знають пишуть "мені здається..."?
Так-фрі можна повернути протягом 6 місяців від дня покупки.
І на руки віддають повністю податок, але на різні товари він становить різний процент від 18-23%.
А щодо кількості то скільки хочете, просто все буде розписано не на одному бланку, тим більше що зараз підняли суму максимальну з 200 евро до 2000 евро.
Майже у всіх магазинах в районі 40 км оформляють так-фрі без проблем. А якщо ви дальше щось купляєте, то треба питатись чи оформляють.
На рахунок одягу то можу порадити в Лодзі Centrum Handlowe Ptak, можна знайти в нет подивитись, там дійсно дешево, бо практично все що є у Львові з Польщі то звідти. Але так-фрі там нема.
Продукти звичайно що дешевші і кращої якості, але за ними то в найближчий супермаркет. Наприклад на Шегині-Медика є відразу супермаркет Бєдронка (Бєдронку поляки то не дуже люблять бо там дешево але якість трохи гірша від всіх інших супермаркетів) і можна навіть піти на той піший перехід щоб не стояти в черзі.

jozya
13.11.2011, 22:43
і ще, гроші ви получите вже після слідуючого в"їзду в Польщу (приблизно 20%) хоча, на руки отримаете десь 17-18 вони знімають процент на якийсь податок! і забрати їх можна до 60 календарних днів
ну, це як хто отримує - я наприклад отримала їх у Львові, можна хоч в той самий день, у відділені втб банку за Старим Цумом

Пеппі
14.11.2011, 00:43
І мене цікавить питання стосовно Польщі і зокрема такс фрі. Нещодавно були в Жешові і маю чеки з такс фрі. Цікавилась у Львові в ВТБ банку сказали що повертають 70% від суми а у Польщі ніби повертають все. Хтось має точну інформацію і де можна в районі Жешова повернути гроші? Читала десь в інтернеті що як вїжджати в Польщу через Краковець, то з правої сторони є новий торговий центр і ніби там повертають. Хтось там був? Також може хтось підкаже хороші гуртовні або магазини з побутовою технікою в Жешуві, поділіться досвідом
Якщо когось цікавить то такс фрі можна оформити повність на всі речі. Закуплялись в Ашані в Красному(відразу перед Жешовом). , то відсоток повернення від 5% (за продукти) до 23% за одяг і тахніку, хоча і на деякий одяг йде 18%. Зверніть увагу, що сума чеку не може бути меншою 200 злотих і в чеку не може буть більше 20 найменувань, оскільки в бланку такс фрі є 20 стрічок. Не виконайте цих вимог такс фрі не оформлять. На митниці поляки перевіряли поверхнево наявність товару, але люди в черзі розповідали, що можуть взагалі витрясати повністю все і перераховувати, тому продукти які можете зїсти по дорозі до кордону бийте на інший чек. Якщо не має хоча б одної позиції, то можуть взагалі не проштампувати бланк, хоча ж знову таки нас перевіряли поверхнево. Черги на такс фрі(на Краковці) просто шалені, але з малими дітьми до одного року пропускають без черги, інакше треба стояти 7-8 год., принаймні так було як ми там були, без такс фрі черга 1-2 год.

---------- Додано в 23:31 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

Так-фрі можна повернути протягом 6 місяців від дня покупки.
Читала на сайті http://globalbluespb.ru/page/4/55, що для Польщі 4 місяці. Кожна країна має свій термін.

---------- Додано в 23:43 ---------- Попередній допис був написаний в 23:31 ----------

Ось ще цікава інфрмація по поверненню такс фрі

Виплати по чеках GLOBAL BLUE В ПРИВАТБАНКУ
Виплата коштів здійснюється [цензура]тільки в гривні, а зарахування коштів - тільки безготівковим шляхом на [цензура]картковий (поточний, банківський) рахунок.

ТЕРМІНИ ДІЇ ЧЕКІВ
Пам'ятайте, що виплати частини податку по чеках [цензура]деяких країн обмежені у часі:

з дня виписки чека: для Італії цей [цензура]термін складає 6 тижнів
від дати покупки: для Греції, Кореї - 3 місяці; [цензура]Норвегії - 4 місяці; Португалії, Словаччини, Фінляндії, Чехії, Угорщині - 5 [цензура]місяців; Словенії, Хорватії, Франції, Латвії - 6 місяців; Данії, Швеції, [цензура]Кіпру - 1 рік; Австрії, Бельгії, Ірландії і Люксембургу - 3 роки; [цензура]Німеччини, Швейцарії - 4 роки; Іспанії - 5 років
від дати перетину [цензура]кордону: для Туреччини - 3 місяці
безстрокові: для Аргентини, [цензура]Великобританії, Голландії, Ісландії, Литви, Сінгапуру, Естонії.

ЧОМУ ЗРУЧНО отримати повернення частини ПДВ БЕЗПОСЕРЕДНЬО У [цензура]ПРИВАТБАНКУ?

Проходження всієї митної процедури займає багато часу [цензура]і досить незручно переривати цю процедуру для того, щоб звернутися до [цензура]представництва компанії Global Blue для отримання готівки.
У разі [цензура]вибору одержання повернення за чеком на карту (розрахунковий рахунок) буде [цензура]потрібно досить тривалий час (близько 2-х місяців) для зарахування.
Ваш [цензура]персональний банкір допоможе Вам одержати повернення частини ПДВ без витрат [цензура]часу.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ВАМ НЕОБХІДНО ПРЕД'ЯВИТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ [цензура]ПОВЕРНЕННЯ?

чек компанії Global Blue з відміткою [цензура]митниці
касовий чек, виданий Вам при покупці
паспорт.

Ritamadonna
14.11.2011, 00:56
а скільки повертають податку, якщо закупи на 200 злотих?
хіба варто цього чекати 7-8 год на оформленні на кордоні?

---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

Ціль: хлібопічка (з такс-фрі)
не пригадуєте, в скільки обійшлася?

Пеппі
14.11.2011, 00:57
а скільки повертають податку, якщо закупи на 200 злотих?
хіба варто цього чекати 7-8 год на оформленні на кордоні?
від 5% до 23% (це максимум що було в моєму чеку) в залежності що купуєте (див. попередній допис.) а по черзі Вам вирішувати. Якщо купили якусь техніку за 1000 злотих то 230 злотих такс фрі це майже 600грн....

Ritamadonna
14.11.2011, 00:58
і ще: то в які дні все-таки вигідніше їхати? коли більші черги на кордоні?

Пеппі
14.11.2011, 01:01
Є гарний сайт nokaut.pl це порівняння цін в їхніх інтернет магазинах, але це потрібно наперед замовляти і відносно такс фрі чи видають не знаю, але зорієнтуватись по цінах зможете.

---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

і ще: то в які дні все-таки вигідніше їхати? коли більші черги на кордоні?
Ну все таки краще коли менші черги, а малі черги в неділю вранці, бо не має сигаретчиків і т.д., але врахуйте що там всі магазини в неділю або вихідні або працюють за скороченим графіком.

Котя
14.11.2011, 18:41
в галереях великих мусять бути туалети, просто треба їх знайти

Мені певно в тему затурканих.
Я валялась від сміху:girl_crazy:

ola-lyola
15.11.2011, 11:31
Дівчата, з тим такс фрі на кордоні не так легко.Якщо купуєте щось на великі кошти, техніку чи будивельні товари то варто стояти в черзі по 10 годин... бо черги реально кілометрові!
Пару раз мали з собою чеки на такс-фри, і жодного разу не вдалося їх на кордоні проштампувати - черги реально величезні, останній раз три тижні тому - черга була на 8 годин...

то в які дні все-таки вигідніше їхати? коли більші черги на кордоні?
Як пощастить, добре їхати коли на кордоні в поляків є пес! тоді сигаретчиків нема:girl_smile:
Їздили і в будні, і у вихідні, як пощастить. Найгірше то Краковець - там ще до підїзду всіх ділять на "зелених" і "червоних", і 3 години пускали тільки оті розвалюхи напаковані цигарками, а ми стояли, бо їм "нормальна зміна закінчувалась"... На кордоні, як на автозломі - купа розвалюх і мотоциклів з калясками, як в фільмах про німців... А їх водії грають в карти і плюють сємочки за кілометр до євросоюзу...
В Шегинях також не дуже, там вперемішку сигаретчики з туристами... На Раву їздять фури. Але найгіршк то Смільниця - сигаретчиків там нема, прехід спільний україно-польський, дуже швидко пройшли, але дорога по Україні - як після війни,ями такі, що нема як обїхати.

Yoda
15.11.2011, 11:55
На Раву їздять фури.
Але для фур є окрема смуга і на загальну чергу то не впливає. Чи там інші правила? Бо ми тільки раз проїжджали через Раву, тому може і помиляюсь.

Materynka
15.11.2011, 11:55
Щось я не дуже за закупи у Польші, ну хіба продукти. А одяг? Купити тут злоті потратити час і гроші на дорогу, щоб купити там щось на пару гривень дешевше?

ola-lyola
15.11.2011, 14:02
Чи там інші правила? Бо ми тільки раз проїжджали через Раву, тому може і помиляюсь
Останні раз були там минулого року - потрапили на якусь перевірку - відкривали опломбовані фури і митниця стояла всю ніч. Ще раз на самому підїзді порганці не пропускали бо робили коридор для колони фур, після того не їздимо.

Delfy
15.11.2011, 14:42
а оця Долина Корчова (якщо правильно пам*ятаю) - чи хтось туди їздив? чула, що туди можна без візи їхати. чи це лише тим, хто близько живе?

marichka.lg
15.11.2011, 16:35
сьогодні лишень читала про ту Долину Корчову.. пишуть, що там половина магазинів ще й не відкривалась..
Дівчатонька, хто найближчим часом їхатиме до польщі зголосіться в пп.. дуже треба:girl_sad:

Milka
15.11.2011, 17:02
На Раву їздять фури.

Я цього року їздила то фури взагалі не заважали....вони мають окрему полосу. Правда дорога перед самою Равою жах...

onebyone
15.11.2011, 21:23
Може не туди пишу, але спробую. Хтось пробував зараз реєструватися на польську візу. Вчора відкриваю їх інтернет сторінку, а в нас у Львові на чергу не ставиться. Я чогось не розумію Вінниця відкривається, Київ також , у всіх містах можна стати в чергу, а у Львові і Луцьку ні. Як таке може бути ?

IndigoChild
15.11.2011, 22:53
Хтось пробував зараз реєструватися на польську візу. Вчора відкриваю їх інтернет сторінку, а в нас у Львові на чергу не ставиться
тільки що глянула, нормально дата вибирається, на 18.11 і з 21.11 і далі є місця....

Gentle
15.11.2011, 23:02
Хтось пробував зараз реєструватися на польську візу
Може бути таке, що Ви відкрили е-консулят на російській мові. Тоді воно не дає вибрати, перейдіть на укр чи пол. Може, поможе.

sani
15.11.2011, 23:36
а малі черги в неділю вранці, бо не має сигаретчиків і т.д
в неділю поляки на заправку їдуть і назад, такщо черги теж є :)

Just me
17.11.2011, 16:39
Вчора була у Польщі, там ще знижок немає на одяг, так що не поспішайте ))) До речі, обходила у Варшаві Złote tarasy, та там можна жити! 4 поверхи (чи то 5), очі розбігаються, інфраструктура супер, навіть кімната матері та дитини на кожному поверсі:girl_yes2:
Буду повертатись через тиждень, якщо все буде ок, ще раз погуляю по магазинах, відзвітуюся:girl_flag_of_truce:

jozya
17.11.2011, 16:46
у Варшаві Złote tarasy
це найдорожчий центрум хендлови у Варшаві, я більше люблю щось до наших цін типу Аркадія. Взагалі цим до центру ближче, тим ціни дорожчі. До віддалених торгівельних центрів колись навіть безкоштовні автобуси їздили (тепер платні, але все одно і швидко і зручно). Я в серпні купляла малій босоніжки, то різниця в магазині однієї і тієї ж марки була порядка 20 злотих (при їх загальній вартості у дешевшому магазині 35 злотих).

Yoda
17.11.2011, 16:52
це найдорожчий центрум хендлови у Варшаві, я більше люблю щось до наших цін типу Аркадія

А що можете сказати за blue city i Mokotow? Бо я в blue city в основному скупляюсь, може десь є центр з тими самими магазинами і дешевшим товаром?

enigma
17.11.2011, 17:21
Була я вчора в Польщі. Дівчата, шо маю вам сказати - то атас. Я перший раз машиною закордон їздила, бо ж переважно все літаками. Їхали через Краківець-Корчова, черга не те що велика, то кілометри машин! нас пустили без черги, бо супроводжували автобус з неповносправними дітьми (і то керівник групи мусила йти і говорити з митниками, щоб пустили нас і ми по зустрічній смузі всіх обїхали). То ми провели там 3(!) години. Назад виїхали з Кракова вже самі з чоловіком, на кордоні були о 1.30 ночі - і простояли 4,5 години! Ми йшли по зеленому коридору і ні про які там такс-фрі мова не йшла, ми навіть речей особистих не мали. А ті що стояли на червоний коридор з товарами (я так зрозуміла, що якщо хочете такс-фрі то йдете по червоному), то там не знаю, певно годин по 10 люди стояти мусіли.
Висновок - або їхати десь в неділю, коли кажуть нема таких шалених черг, або ну його в баню, провести півдоби по кордонах за 300 грн економії (хіба реально купувати на великі суми)

jozya
18.11.2011, 01:20
А що можете сказати за blue city i Mokotow? Бо я в blue city в основному скупляюсь, може десь є центр з тими самими магазинами і дешевшим товаром?
Blue city достатньо дорогий, але в міру. Про Мокотув не знаю, не чула/не була. Найкращий аутлет в Варшаві - в Урсусі (їхати - мама дарагая), але воно того варте (нам останнього разу не пощастило :girl_devil:). Ось тут (http://www.factory.pl/) їхній сайт. Там же можна знайти адресу і які магазини.

zabawa
18.11.2011, 10:02
а коли починаэться і закінчується період знижок?
Говорила зі своєю знайомою, яка живе у Польщі вже б.10років, то казала , що найбільші знижки за тиждень до їхніх свят, тобто на нашого Миколая якраз.

Yoda
18.11.2011, 15:16
в Урсусі ми там минулий раз в готелі зупинялись, а їхали на закупи в Blue city

enigma
18.11.2011, 20:10
А куди поїхати на нормальні закупи, якщо їхати через Раву-Руську?

Ritamadonna
21.11.2011, 01:19
Дякую за рекомендації!!!

Вчора на один день їздила по роботі в Перемишль. Хоч не було багато часу на закупи - зрозуміла, що все-таки Жешів має бути краще.
В суботу біля TESCO інші магазини вже не працювали після 18 год, а в TESCO розпочиналася шопінг найт зі знижками по магазинах-20%.
Вибір не дуже вразив, але ціни реально нижчі ніж у Львові. Закупилася в основному продуктами: кава, екзотичні сири, приправи Вегета, а також шампуні (Head and Shoulders не порівняти - наш і польський), гелі для душу, порошок пральний.
Висновок - закуповуватися поїду ще, на одяг і продукти у великій кількості.

У Бєдронці на самому кордоні в Шегинях нічого цікаво не було. Народ чомусь скуповував сосиски, шоколадки... я це проігнорувала.

На кордоні черги були, але не надто довгі, думаю, краще їхати в будні, і не на свята.

onebyone
03.12.2011, 18:38
Дівчата може хтось поїде в Польщу велике прохання , привезіть будь ласка червону пасту до взуття. Сказали мені що в нас у Львові червоної нема , а в польщі є. Будьте-такі добрі. Не хочеться через одну пасту відкривати візу.

vitek
03.12.2011, 18:48
Mozu kupyty, ale jakszo czesno to ne baczyla nide. Pidu poszukaju na dniah jak znajdu to dam znaty.

ljalechka
03.12.2011, 19:03
краще їхати в будні
мій чоловік іхав якось недавно в Польщу на закупи в Перемишиль в Теско і в Бєдрьонку, то сказав, що останній раз їхав у будній день, правда він залишив машину на самому кордоні, і пішов через перехід, дуже добре їхати з самого ранку суботи, принаймі ми на власному досвіді переконались)

onebyone
03.12.2011, 19:20
Mozu kupyty, ale jakszo czesno to ne baczyla nide. Pidu poszukaju na dniah jak znajdu to dam znaty.
Буду дуже вдячна! І з мене шоколадка.

Marcipanka
04.12.2011, 00:09
А хіба в Польщі з 2 січня не буде сейлів?
В Європі до нового року знижечки до 50% максимум, а з 2 січня мінус 70% скрізь.

ckorpionsha
04.12.2011, 00:12
А я в Бедрьонці любила купляти всякого, сумок так на 3)))) ми з xsanka відривались по повній. В Теско теж набирали , але там довго лазити тре. Чекаю свою візу і хочу зїздити, може на знижки попаду.

Ingochka
04.12.2011, 16:40
Можливо хтось вже встиг скористатися нововведенням польського консулята - візою на закупи? Знаючі, опишіть, будь-ласка, як справи з тими іменними чеками, їх виписують без проблем, на вимогу? Цікавлять основні торг. центри наприклад в районі Перемишля, Жешува, також супермаркети типу Бєдронки, TESCO тощо.

Gentle
05.12.2011, 10:38
Złote tarasy
Я думаю, що це не найдешевше місце. Правильно кажуть:
до центру ближче, тим ціни дорожчі.
В Злотих тарасах багато брендів, відповідно якщо Ви хочете купити фірмову дорогу річ по знижці, то це, напевно, правильне місце.

найбільші знижки за тиждень до їхніх свят
Сумніваюся. До свят якраз продажі і без того добрі. Мені от кажуть їхати вже в січні.

Just me
05.12.2011, 12:52
В Злотих тарасах багато брендів, відповідно якщо Ви хочете купити фірмову дорогу річ по знижці, то це, напевно, правильне місце
Я знаю, що там ціни не найнижчі, але просто то такий фантастичний ТЦ, що принаймні не змогла відмовити собі в тому, щоби там прогулятися і повечеряти:girl_tender: А сестра моя взагалі, щоразу як у Варшаві, то Злоте тараси - перше "визначне місце", яке вона відвідує:girl_in_love: Часто і єдине:girl_haha:

Marigold
08.12.2011, 23:51
Скажіть, будь ласка, а як у Польщі з цінами на лижний одяг і взуття типу Columbia\Salomon, а то лижні куртки тут за 3000 грн мене шото лякають?

Іриска
09.12.2011, 14:09
дівачата, хто знає - через піший якщо йти, чи там оформляють такс фрі?

Yga
09.12.2011, 15:19
а як у Польщі з цінами на лижний одяг і взуття типу Columbia\Salomon,
Мій чоловік купив лижну куртку Columbia (OMNI-TECH) за 900 грн., цікава тканина, я в нас в мегаспорті такої моделі не бачила.Але казав, що там також є і по 3 тис.

Іриска
09.12.2011, 16:51
Columbia (OMNI-TECH) за 900 грн.
брат минулого року на Південному брав за 2800 грн) тому думаю вигідно за 900 грн в Польщі брати
говорила щойно з братовою, то казала, що то куртка на люті морози, і то так на -20, брат в ній вариться, то буде купляти легшу якусь зимову, бо в ній не реально ходити... то дійсно деь вгори на велику висоту, де мороз поза -15 -20

invisible
12.01.2012, 16:44
Хто знає, чи варто в Польщі пробувати шукати весільну сукню? Власне європейські дизайнери не дуже цікавлять, бо не зможу собі таку сукню дозволити по бюджету. А от цікаво, чи є якісь вартісні польські салони, чи вигідніше там купувати, чи все таки в нас?

Raven
12.01.2012, 16:55
чи варто в Польщі пробувати шукати весільну сукню?
Поки я шукала свою весільну сукню, мало не в кожному салоні бачила польських панянок, які приміряли і купували сукні у нас. Якщо хочете фірмову вишукану сукню - варта, навряд чи їх нагле відшивають і розказують шо то з Франції, польський гонор не дозволить.

LAFA NEW
15.01.2012, 22:20
Допис від Invisible
чи варто в Польщі пробувати шукати весільну сукню?
У Кракові на вулиці Dluga цілий квартал весільних суконь (магазинів 20) вздовж усієї вулиці і по бокових вулицях, що від неї відходять. То у вітринах бачила досить цікаві сукні, цінами не цікавилась. Ми якраз зупинялися в апартаментах Dluga,27, є на сайті booking, досить непогане місце.

---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

Щодо закупів у Кракові - були в Галереї Краковській, Бонарці і в аутлеті Фактори. Сподобались речі і ціни в магазинах Promod, Mango, Venezia, wojcik, Rezerved - для чоловіка. 70% знижки дуже рідко зустрічала, тільки на деякі речі вищеперерахованих марок, зазвичай 50%. На взуття Venezia - 50%, середні ціни на демисезонні чоботи - 240-350 злотих, туфлі - 200-250 зл. В магазинах Рілко, Дойчман, Фріворк - нічого цікавого не побачила. В екко - 30% зижка, то ціна такі як у Львові в Ашані, там навіть більший вибір, бо є багато марок в одному місці. Взуття ще варто подивитись у Факторах, але далеко добиратись (40 хв.). Рух транспорту дивилась на сайті Jakdojage.pl.
В магазинах Солар - 70-50% знижки, сподобались речі - елегантні, середня ціна спідниці - 140-160 злотих.
Начиталась перед поїздкою про tax free, але виявилось, що в цих 3-х торгових центрах тільки магазин Peek&Cloppenburg оформляє чеки tax free, і там не дуже було що купити, бо ціни досить високі.
Їздили по шоппінг візі потягом - лишились задоволені.

VERO
19.01.2012, 05:33
ерез піший якщо йти, чи там оформляють такс фрі?
Питала мужа. Каже, що ні. А я Вам особисто вагітній не раджу пішим переходом кордон перетинати. Хіба вичекати момент, коли немає людей. Бабульки можуть і "не помітити", збити з ніг і пройтися ніжками. Бували випадки і відбитих внутрішніх органів. Це я абсолютно серйозно говорю достовірну інформацію.

tslezinska
09.02.2012, 16:05
Можливо хтось вже встиг скористатися нововведенням польського консулята - візою на закупи? Знаючі, опишіть, будь-ласка, як справи з тими іменними чеками, їх виписують без проблем, на вимогу? Цікавлять основні торг. центри наприклад в районі Перемишля, Жешува, також супермаркети типу Бєдронки, TESCO тощо.
Ми встигли) Спочатку вони видають 1-разову візу на тиждень, щоб ви поїхали і привезли іменні чеки, з якими потім можна отримати річну мультивізу (ми вже маємо). Любі більш-менш великі магазини можуть видати вам як мінімум фактуру (Увага! ВАТ-фактуру вони видають лише полякам, а то є інша, просто фактура), на якій вказується ваше ім"я, прізвище та адреса. Магазини, які працюють в системі такс-фрі, видадуть вам такс-фрі чеки, вони теж є іменні. Виписують без проблем. З тими чеками йдете другий раз у той візовий центр на Садовій 2а і подаєте анкету та всі необхідні документи на мультивізу. Мультивіза має таку вимогу: з кожного заїзду у Польщу ви повинні привезти іменні чеки. Тобто, якщо ви 10 разів їздили, то мусите мати з кожної поїздки чек(-и).

Golgy
09.02.2012, 18:07
Мультивіза має таку вимогу: з кожного заїзду у Польщу ви повинні привезти іменні чеки. Тобто, якщо ви 10 разів їздили, то мусите мати з кожної поїздки чек(-и).

звідки така інформація? щойно дзвонила в візовий центр, сказали, що такої вимоги немає. іменні чеки потрібні тільки на відкриття 2-ї шопінг візи після першої 7-ми денної.

invisible
09.02.2012, 19:06
Ми встигли) Мультивіза має таку вимогу: з кожного заїзду у Польщу ви повинні привезти іменні чеки. Тобто, якщо ви 10 разів їздили, то мусите мати з кожної поїздки чек(-и).
І справді, звідки така інформація? Ніде таких вимог не висвітлювалося. Для першої візи так - раз їдете і привозите чеки, щоб мати змогу отримати ту другу візу. А вже потім ви їздите, як собі хочете. Адже іменні чеки потрібні винятково для вироблення повторної візи, на кордоні до того нікому немає діла.

tslezinska
09.02.2012, 20:00
Це якщо ви хочете після закінчення тої мультивізи потім ще раз отримати) Тоді з кожної поїздки треба мати чеки. Так сказали працівники візового центру.

invisible
10.02.2012, 01:12
Це якщо ви хочете після закінчення тої мультивізи потім ще раз отримати) Тоді з кожної поїздки треба мати чеки. Так сказали працівники візового центру.
Хмммм... Цікава інформація. Треба буде ще раз перепитатися, бо власне кажучи іноді працівники візового центру говорять суперечливі речі. Наприклад, у темці про візи писалося, що попередньо працівники говорили, що віза суто національна, хоча насправді це шенген типу С.
Хоча питання отримання наступних віз після річного шопінг-мультика дійсно цікаве, бо ця інформація ніде не висвітлювалася. Всюди говориться наразі лише про 2 візи.

Правда тут є одне велике АЛЕ. Людина, яка має шенген-візу, не може виробляти іншої шенген-візи, поки не закінчиться термін дії поточної. Тож, наприклад, якщо людина захочете поїхати відпочити в Іспанію, вона теоретично муситиме їхати по цій діючій шопінг-візі, бо другої одночасної шенгенки їй не дадуть. Тож тут іменні чеки з Польщі ніяким макаром не приліпиш.

tslezinska
10.02.2012, 13:28
Тож, наприклад, якщо людина захочете поїхати відпочити в Іспанію, вона теоретично муситиме їхати по цій діючій шопінг-візі, бо другої одночасної шенгенки їй не дадуть. Тож тут іменні чеки з Польщі ніяким макаром не приліпиш.
Дивіться, ви елементарно можете летіти в Іспанію з Польщі - та ще й лоукостами, яких там є достатньо (не до порівнянн з нашим єдиним...), при цьому можете встигнути шось в Польші прикупити! Ми збираємося так в Грецію летіти - з Вроцлава.

Marigold
10.02.2012, 16:10
Ми збираємося так в Грецію летіти - з Вроцлава
ну ок, а при перетині польського кордону з тою шопінг візою митники нічо не допитуються - напр, мету поїздки? коли повертаєтесь назад? (ви ж не будете світити що летите в Грецію по тій візі?)

bioland7
10.02.2012, 16:36
Дивіться, ви елементарно можете летіти в Іспанію з Польщі - та ще й лоукостами, яких там є достатньо (не до порівнянн з нашим єдиним...), при цьому можете встигнути шось в Польші прикупити! Ми збираємося так в Грецію летіти - з Вроцлава.
а якщо людина хоче летіти напряму з України в Іспанію, то що їй з цією
візою не можна?

invisible
10.02.2012, 22:41
Так, безперечно, я так в принципі зазвичай і роблю, просто я мала на увазі, що ця вимога щодо іменних чеків з кожної поїздки (якщо таке дійсно є) дещо дивна, якщо розглядати річну візу в такому аспекті.

ну ок, а при перетині польського кордону з тою шопінг візою митники нічо не допитуються - напр, мету поїздки? коли повертаєтесь назад? (ви ж не будете світити що летите в Грецію по тій візі?)
Та на кордоні можна будь-що сказати, що ви їдете на закупи в Краків чи до друзів, головне успішно перетнути польський кордон.

а якщо людина хоче летіти напряму з України в Іспанію, то що їй з цією візою не можна?
Ой, я б з такими країнами як Іспанія, Італія і т.д. - не ризикувала б. Коли я попередньо мала річну шенгенку, завжди їздила через Польщу, щоб не виникало зайвих питань. Та й рейси з Польщі набагато вигідніші - можна до Іспанії за 50 євро полетіти.

Щось ми здається трохи віддаляємося від теми закупів:)))

sani
10.02.2012, 23:05
поділіться пліз лоукостами, якими можна дешево літати

Zvizda
11.02.2012, 22:45
Дівчата підкажіть чи є весною в Польщі (Краків, Перемишль) розпродажі? Чи тільки зимою і літом?

lawyer
12.02.2012, 00:42
підкажіть чи є весною в Польщі (Краків, Перемишль) розпродажі?
була в травні і листопаді в Кракові, то розпродажі були!

LAFA NEW
12.02.2012, 13:11
Цитата:
Допис від tslezinska
Так, безперечно, я так в принципі зазвичай і роблю
Якщо Ви так уже літали, то розкажіть будь-ласка, як відбувається процедура проходження паспортного і митного контролю в аеропорту (Польщі). Чи не питали Вас там Ціль поїздки. бо, наприклад, якщо шопінг віза, то уже не скажеш, що летиш відпочивати на море.

sani
12.02.2012, 15:28
Якщо Ви так уже літали, то розкажіть будь-ласка, як відбувається процедура проходження паспортного і митного контролю в аеропорту (Польщі).
якщо летите по ЄС то ідете на зелений гейт, там нема митників і прикордонників. Тільки провірять чи макіяж в паспорті відповідає тому що на лиці :)

Virka
12.02.2012, 17:05
Можливо хтось знає де саме знаходяться гуртівні в Жешуві?

invisible
12.02.2012, 19:14
поділіться пліз лоукостами, якими можна дешево літати
Особисто я завжди літаю з Польщі www.easyjet.com або www.ryanair.com - це два найбільші лідери ринку лоукостів.
Також дуже хороші тарифи бувають у Віззейрі - www.wizzair.com, думаю, цей перевізник вам відомий, адже колись літав зі Львова і з весни знов буде. Але з Польщі в нього тарифи переважно набагато вигідніші, ніж з України.
Я взагалі завжди купую наперед, за декілька місяців, коли ціни дешевші.

---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:08 ----------

Якщо Ви так уже літали, то розкажіть будь-ласка, як відбувається процедура проходження паспортного і митного контролю в аеропорту (Польщі). Чи не питали Вас там Ціль поїздки. бо, наприклад, якщо шопінг віза, то уже не скажеш, що летиш відпочивати на море.
Саме по шопінг-візі ще не літала, літала по візі з метою "культура". Митного контролю немає, адже ви вже в зоні ЄС, мети поїздки ніколи не питали, просто перевіряють особу при посадці на літак і наявність візи.

---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:11 ----------

Дівчата підкажіть чи є весною в Польщі (Краків, Перемишль) розпродажі? Чи тільки зимою і літом?
Ой, мене теж дуже цікавить! Але от саме хочу дізнатися, якщо хтось вже був раніше, чи розпродажі більш імовірні до Великодня чи після? Вчора була в Перемишлі, бачила багато розпродажів, але не встигла скупитися, бо спішили назад (через піший перехід ішли).

bioland7
13.02.2012, 11:09
Ой, я б з такими країнами як Іспанія, Італія і т.д. - не ризикувала б. Коли я попередньо мала річну шенгенку, завжди їздила через Польщу, щоб не виникало зайвих питань. Та й рейси з Польщі набагато вигідніші - можна до Іспанії за 50 євро полетіти
Ось тут Ви неправі.
Я також маю річну польську шенгенку, і спокійно, без зайвих питань літала нещодавно через Київ в Німеччину і в Іспанію. Ніяких проблем взагалі не було.
Максимум, що спитали, яка мета поїздки:)
І по вигідності теж не погоджуюся, тому що з Києва теж дешево як і з Польщі можна
куди захочеш полетіти.І плюс, не треба на кордоні черги до Польщі вистоювати.

invisible
13.02.2012, 11:47
Ось тут Ви неправі.
Я також маю річну польську шенгенку, і спокійно, без зайвих питань літала нещодавно через Київ в Німеччину і в Іспанію. Ніяких проблем взагалі не було.
Максимум, що спитали, яка мета поїздки
І по вигідності теж не погоджуюся, тому що з Києва теж дешево як і з Польщі можна
куди захочеш полетіти.І плюс, не треба на кордоні черги до Польщі вистоювати.
Звичайно, я ж не заперечую, просто кажу що для власного спокою завжди намагалася літати через Польщу:))) Власне в темці про візи були розповіді про те, як угорці не хотіли через свій кордон людей з проїждженою польською візою пускати, тому хто їх там зна. Хоча по правилам безперечно мають пускати, бо людина може мати лише одну шенгенську візу.
Щодо вигідності, я мала на увазі Львів. Адже зі Львова є лише 2 рейси лоу-кост. Плюс як на мене що їхати в Київ, що в Краків - майже одне і теж.:)) Особливо через піший перехід - порівняно швидко і вигідно, в суботу кордон за 50 хвилин пройшли (але з дітьми безперечно так не подорожуватимеш). Окрім того з Києва з нормальних лоу-костів літає лише Візейр, а з Польщі і Ізіджет, і Райанейр (ним користуюся найбільше). А далі з Європи то взагалі:))) Колись на Майорку за 30 євро злітала:) Так само купляла квиток Краків - о.Сардинія за 50 євро, з Києва таких рейсів і таких тарифів немає:)

bioland7
13.02.2012, 12:44
Власне в темці про візи були розповіді про те, як угорці не хотіли через свій кордон людей з проїждженою польською візою пускати, тому хто їх там зна.
За угорців всі знають,як вони на польську візу реагують, але це тільки вони
такі особливі...

Особливо через піший перехід - порівняно швидко і вигідно, в суботу кордон за 50 хвилин пройшли
це не факт, бо часом черги величезні, та й незручно,якщо є валіза немаленька.

і Райанейр (ним користуюся найбільше).
будемо надіятися, що скоро буде і в нас нагода користатися їхніми пропозиціями,
якщо не помиляюся, то з березня мають літати зі Львова.

invisible
13.02.2012, 14:59
будемо надіятися, що скоро буде і в нас нагода користатися їхніми пропозиціями,
якщо не помиляюся, то з березня мають літати зі Львова.
Ех! Я теж дуже сподівалася... Були чутки, що десь з травня вони мали літати зі Львова до Барселони і Парижу, але потім самі представники Райанейр ці чутки спростували, хоча по ідеї плани вийти на ринок України в них є. Просто в нас це все дуже складно і бюрократично. Але будемо сподіватися.

це не факт, бо часом черги величезні, та й незручно,якщо є валіза немаленька.
Ну так, я бувало і 2 години стояла - залежно як пощастить і скільки буде перекупщиків. Правда іноді я показувала в черзі квиток на літак і ці жіночки мене пропускали без черги, бо розуміли, що я ніц не перевожу і спішу. А валіза в мене завжди - ручна кладь, щоб економити на багажі:)))))

MaryF
06.03.2012, 11:35
Моя мама заповняла анкету через інтернет на шопінг-візу, але анкету не дало роздрукувати, тільки прохання на відкриття (точно не пам"ятаю як називається). Чи потрібно було роздруковувати анкету, бо мама має на 13,30 в посольство, а толком нічого не знає...

invisible
06.03.2012, 11:50
Моя мама заповняла анкету через інтернет на шопінг-візу, але анкету не дало роздрукувати, тільки прохання на відкриття (точно не пам"ятаю як називається). Чи потрібно було роздруковувати анкету, бо мама має на 13,30 в посольство, а толком нічого не знає...
То вам тре в іншу темку про візи. Взагалі, вона мабуть має йти не в посольство, а у візовий центр. Анкету у візовому центрі без проблем видадуть на місці та допоможуть заповнити. Навіть якщо ви зареєстровані на конкретний час, при вході дадуть інший номерок і потрібно буде ще сидіти чекати, коли викличуть до віконечка. Останній раз ми чекали десь хвилин 40 (ну але це було вранці). За цей час можна встигнути все заповнити. Також при вході питають, чи готові у вас всі документи, і при потребі перевіряють та допомагають.

KapiLV
17.03.2012, 12:45
А де у Польщі можна купити б/у лижне спорядження (лижі, палки, черевики) за дешевими цінами, не підкажете?
Або у Львові місця може є?
дякую.

zolywka
17.03.2012, 17:57
Дівчатка хто знає скільки коштує літак з Польщі до Італії?

invisible
17.03.2012, 18:20
Дівчатка хто знає скільки коштує літак з Польщі до Італії?
То занадто обширне питання:))) Звідки саме з Польщі та куди саме в Італію? Якими саме авіалініями? Може бути від 20-30 євро бюджетними авіалініями до кількасот доларів стандартними.

zolywka
17.03.2012, 19:05
З Варшави до Риму. А як зрозуміти бюджетними?

invisible
17.03.2012, 19:28
З Варшави до Риму. А як зрозуміти бюджетними?
Ну це така категорія авіакомпаній, які пропонують лоу-кост сервіс: www.wizzair.com, www.ryanair.com, www.easyjet.com і т.д.
У таких компаній є певна специфіка: квитки потрібно купувати по інтернету, паперових квитків не видають, це подорож бюджетного класу, тому в літаку не годують, якщо хочете брати додатковий багаж більше 10 кг ручної кладі, то за нього потрібно доплачувати. Зате квитки можуть бути в 10 раз дешевші, ніж у звичайних. Я колись з Катовіц до Риму літала десь за 20 з лишнім євриків Віззейром.
Зі звичайних можете подивитися польські www.lot.com. Але там вже квитки від 1500 грн.

zolywka
20.03.2012, 00:58
Дуже дякую:girl_haha:

onebyone
20.03.2012, 10:56
Дівчатка, може вже хтось їздив у Долину корчову? Там дійсно безвізовий режим? І чи вартує їхати туди на закупи? Які ціни?

Golgy
20.03.2012, 13:54
дівчата, чи купували ви в Польщі ювелірні вироби з золота-срібла? які ціни в Польщі на таку продукцію? вищі чи нижчі як у нас?

oksumoron
20.03.2012, 14:50
А як зрозуміти бюджетними?
раджу також перевірити http://www.ryanair.com/en система така сама як і у wizzair, але більша к-ть літаків, і ціни дуже помірні!

Marigold
21.03.2012, 23:25
Питання до знаючих - чи можна в Шегинях лишити машину (може є якась офіційна платна парковка) щоб перейти пішки кордон і не переживати за неї?

panikvarts
25.03.2012, 19:49
Хто знає, чи можна в Польщі розраховуватись карточкою ВІЗА Електрон чи це має бути просто ВІЗА класична?

zabawa
26.03.2012, 00:47
Можна, розраховувалась.

Njavko
26.03.2012, 10:46
може вже хтось їздив у Долину корчову?
були там на минулих вихідних ... взагалі не варто витрачати час на той шопінг-центр, бо жодних магазинів нормальних нема... хіба маєте вільний день і просто маєте проштампувати візу ... безвізовий режим не діє, а вся інформація що є у них на сторінці про це, то певно для мешканців 30-кілометрової зони, котрі можуть без перешкод курсувати через кордон туди-сюди... знову ж таки з магазинів у Корчовій Долині можна хіба на побутову хімію подивитись, бо там такс-фрі оформляють (як і в інших магазинах цього центру) і ціни на товари кращі ніж у нас... є ще там Бєдронка, але вибір м*яко кажучи ніякий там ... як на мене, то краще вже у той ще Жушув чи Перемишль махнути і нормально у Теско чи Керефурі скупитись
і до речі про черги, то минулої суботи на кордоні на польську сторону прочекали 4 години, бо всяка наглота лізла без черги по зустрічній смузі і втикалась десь попереду.:girl_devil:.. до нас теж дядечко підходив і попльовуючи сємкі питав чи не хочемо швидше перетнути кордон, але ми чемно відмовились бо не мали бажання 20 баксів викидати ... і правильно зробили, бо всіх тих наглих наздогнали на польському кордоні, так що ніц вони не виграли заплативши нашим баригам:girl_blum:

invisible
26.03.2012, 12:24
Питання до знаючих - чи можна в Шегинях лишити машину (може є якась офіційна платна парковка) щоб перейти пішки кордон і не переживати за неї?
Машини якісь точно лишають, за пару десятків метрів від переходу, неподалік автовокзалу. Самі вже думали над тим, щоб туди скочити машиною. Але от чи платна та парковка і чи охороняється - не знаю.

Хто знає, чи можна в Польщі розраховуватись карточкою ВІЗА Електрон чи це має бути просто ВІЗА класична?
Можна, розраховувалась.
Напевно залежить від класу карти, банку чи підтримуваної валюти. Я вчора не змогла в торговому центрі Перемишлі розрахуватися своєю Візою Електрон від Приватбанку - операцію було відхилено. Тому пішла в банкомат знімати готівку... Хоча попередньою Візою Електрон раніше розраховувалася без проблем. Але в іншому супермаркеті без проблем розрахувалася кредиткою Мастеркард від Привату. Що для мене цілком не зрозуміло - як на мене, Віза Електрон і кредитка Мастеркард це карти приблизно однакового класу.

Ех, вчора ми так класно перейшли піший кордон! Найшвидше за ті енну кількість разів, що я їздила. Коли я підійшла до польського пункту, я своїм очам не повірила, подумала що кордон закрито:))) Людей не було взагалі. Тільки назад ішли десятки "м’ясників" з великими торбами. Пройшли кордон за 5 хвилин. І того, виїхали з хати біля 8-ї ранку ранку і в 10-й по польському часу були вже в Польщі. Погуляли з чоловіком в Перемишлі по Galeria Sanowa, скупилися мештиками, і мені на ніц попсували настрій - стільки ще черевичків і сандаликів лишилося там не купленими, а такі гарні.... Я чомусь дуже тащуся від взуття в ССС....

zabawa
26.03.2012, 12:51
[HIDE] Віза Електрон і кредитка Мастеркард це карти приблизно однакового класу.
Мастеркард і віза класік - одного, вищого класу, а віза електрон - нижчого.
операцію було відхилено
це могла бути тимчасова проблема як в банку,чи з самим терміналом у Польщі, так і з карткою - не було зв"язку чи щось подібне. Люблю розраховуватись карткою, але готівка є готівка, бо ця електроніка, то таке, заглючить і роби що хочеш.../HIDE]

renata_m
26.03.2012, 21:27
Цитата:
Допис від invisible
Віза Електрон і кредитка Мастеркард це карти приблизно однакового класу.
Мастеркард і віза класік - одного, вищого класу, а віза електрон - нижчого.

Зовсім не так. Мастеркард - це назва однієї платіжної системи. Віза - зовсім інша платіжна система.
В Мастеркарді є (по зростанню) MasterCard Maestro або MasterCard Electronic, MasterCard Standard Unembossed, MasterCard Standard, MasterCard Gold і MasterCard Gold Selective. У Візи (по зростанню) Visa Electron, Visa Classic Unembossed, Visa Classic, Visa Gold і Visa Platinum.

Всі вони співвідносяться. Для прикладу - MasterCard Standard одного класу з Visa Classic і т.д. Але це зовсім інші платіжні системи.

Електрон і Маестро - неембосовані картки з нанижчим рівнем захисту, вони не підходять для розрахунків в інтернеті, але підходять для оплати
в торгівельних точках (з дуже частим запитом пін-коду).

До речі, з приводу курсів розрахунку закордоном (зокрема в Польщі) поцікавтесь в банку розміром комісії за розрахунок у валюті відмінній від валюти рахунку.
Дуже часто це відображається в додатках до договору. З особистого досвіду - в Привата найбільший відсоток - 3% (хоча вони до останнього будуть битись об стінку і казати, що вони нічого не беруть, то всьо віза бере :)). Найменші - в Пумбі, Кредобанку - 1 %.

panikvarts
26.03.2012, 21:40
Десь вище в темі писало, що, якщо їхати з дітьми до року, то теоретично можна на кордоні проїхати без черги. А де ця інформація є в офіційному варіанті?

---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:38 ----------

Електрон і Маестро - неембосовані картки з нанижчим рівнем захисту, вони не підходять для розрахунків в інтернеті, але підходять для оплати
в торгівельних точках
Тобто розраховуватись ними можна без проблем?! А бронювати готель через нет, до прикладу, вже не можна? Я правильно зрозуміла?

invisible
26.03.2012, 21:47
Всі вони співвідносяться. Для прикладу - MasterCard Standard одного класу з Visa Classic і т.д. Але це зовсім інші платіжні системи.
в торгівельних точках (з дуже частим запитом пін-коду).
Угу, я теж щось таке мала на увазі, просто не дуже обізнана з видами. Як моя платіжна картка Віза Електрон, так і кредитка Мастеркард є картками найнижчого класу зі свого ряду, тому мені було дивно, чому Візу відхилено, а Мастеркард прийняло. Я чомусь вважала, що скоріше термінал прийме платіжну картку з грошима на рахунку, аніж кредитну. Але, то певно вже треба уточняти в банку, що видав картки. Бо попередня моя Віза Електрон приймалася за кордоном без проблем, але тоді нею навіть в Інтернеті можна було розраховуватися.

---------- Додано в 20:47 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

Тобто розраховуватись ними можна без проблем?! А бронювати готель через нет, до прикладу, вже не можна? Я правильно зрозуміла?
Але краще про всяк випадок тримайте запас готівки:) Як я писала вище, мою Візу Електрон вчора в Польщі не прийняло. У мене Віза Електрон Миттєва від Приватбанку, може у вас якась інша.
Інтернет-платежі такою карткою здійснювати не можна, принаймні Приват не дає. Хоча раніше можна було. Для онлайн-розрахунків я собі відкрила Візу Інтернет, також у Приваті.

renata_m
26.03.2012, 22:05
візу електрон приватівську у мене навіть в Україні не приймає в супермаркетах,а Кредобанк без проблем. Дійсно, краще візміть з собою готівку теж, я завжди так роблю, бо всяке може статись.

zabawa
26.03.2012, 22:21
Зовсім не так.
що саме не так? бо скопійовано дописи 2х людей.
Мастеркард - це назва однієї платіжної системи. Віза - зовсім інша платіжна система.
все правильно. З цим ніхто не сперечається. Дальше вся конкретизація-прям лекція про БПК :girl_wink:
Електрон і Маестро - неембосовані картки з нанижчим рівнем захисту, вони не підходять для розрахунків в інтернеті,
а от і ні, віза електрон має CVV код, нею можна розраховуватись в і-неті, і тепер нові маестро теж роблять з цим кодом, що теж дає можливість розрахунку в і-неті.Але повторюсь, це вже не стосується закупіа у Польщі, а банк. систем. Проте, може комусь буде корисним.:girl_yes2:

tslezinska
27.03.2012, 12:06
Краківець найбільший пункт пропуску у Західному регіоні, такс фрі там є було і буде, сама оформляла його там мільйон разів!
В Краковці вже нема, були там в неділю, то сказали поляки, що той пункт вже забрали, тепер лише в Україні через банки можна повернути...Хто підкаже, який банк найлегше повертає кошти?
Я ще читала, що можна відшкодувати ПДВ, якщо після штампування чеку таксфрі митниками знову повернутися в той магазин, де купили товар. Але ми так в ІКЕЮ повернулися з тими чеками, а нам сказали, шо вони не повертають, тільки на кордоні...Ми на кордон - а там послали в укр. банки! Якийсь лохотрон...

invisible
27.03.2012, 12:11
а от і ні, віза електрон має CVV код, нею можна розраховуватись в і-неті
Ну це мабуть залежить все таки від банку. Моєю новою Візою Електрон від Привату не можна (робила десь рік чи півтора назад), я спеціально питала в банку, бо постійно купую в інтернеті. Хоча на ній є CVV код, і на кредитці Мастеркард він є. Я навіть через Приват24 пробувала дозволи всі на інтернет-платежі проставити, ніц не дало. Навіть сайт Київстару її не хоче, я вже мовчу про те, щоб прив'язати до PayPal. Тому для цього я відкрила Візу Інтернет.

tslezinska
27.03.2012, 12:11
А де у Польщі можна купити б/у лижне спорядження (лижі, палки, черевики) за дешевими цінами, не підкажете?
У Пшемислі (10 км від кордону) є сток-аутлет Соломон, ми там купили лижі жіночі, лижі дитячі, черевики жіночі та дитячі, палки та шолом загалом на суму близько 5000грн, та ще й такс-фрі оформили, там сума до повернення вийшла 400 злотих (але ще не відшкодували). Вибір не дуже великий, але ціни загалом приємні!

invisible
27.03.2012, 12:14
В Краковці вже нема, були там в неділю, то сказали поляки, що той пункт вже забрали, тепер лише в Україні через банки можна повернути...Хто підкаже, який банк найлегше повертає кошти?
Скажіть будь ласка, а як взагалі оформити цей такс-фрі? Бо чеки брали (для візи), але коштів ще не повертали. Потрібно просто на тому блакитному чеку штамп митниці? Його ставлять на піших переходах чи ні?

renata_m
27.03.2012, 13:13
що саме не так? бо скопійовано дописи 2х людей.

і перше і друге не так.

все правильно. З цим ніхто не сперечається. Дальше вся конкретизація-прям лекція про БПК

якщо не знати класи карт і назви платіжних систем, то можна взяти в банку карту якою неможливо буде розрахуватись закордоном або за завищеним курсом, тому краще знати це повно, а не на рівні абсурду: "мастеркардом можно розраховуватись всюди, а електроном не всюди".

а от і ні, віза електрон має CVV код, нею можна розраховуватись в і-неті, і тепер нові маестро теж роблять з цим кодом, що теж дає можливість розрахунку в і-неті.

взагалі-то, cvv не є показником можливості розрахунку в інтернеті і магазинах.
але нехай, той хто купить карту електрон привату чи укрсіб і маестро кредобанку - звертається до Вас коли не зможе розрахуватись ні в інтернеті, ні в магазинах.

---------- Додано в 09:13 ---------- Попередній допис був написаний в 09:08 ----------

Я ще читала, що можна відшкодувати ПДВ, якщо після штампування чеку таксфрі митниками знову повернутися в той магазин, де купили товар. Але ми так в ІКЕЮ повернулися з тими чеками, а нам сказали, шо вони не повертають, тільки на кордоні...Ми на кордон - а там послали в укр. банки! Якийсь лохотрон...

магазини не вертають такс, вони тільки дають форму для такс фрі (якщо набираєш певну суму). потім тільки проштампувати на кордоні. а потім через українські банки.

tslezinska
27.03.2012, 14:51
Висновок - або їхати десь в неділю, коли кажуть нема таких шалених черг, або ну його в баню, провести півдоби по кордонах за 300 грн економії (хіба реально купувати на великі суми)
Ми в цю неділю поверталися через Краковець, йшли з такс-фрі чеками по червоному, то простояли в черзі майже 5 годин...Я так думаю, що черги там завжди є - бо то сигаретчики, то бензин поляки возять, то фури...

магазини не вертають такс, вони тільки дають форму для такс фрі (якщо набираєш певну суму). потім тільки проштампувати на кордоні. а потім через українські банки.
Ми як лижі купували (пару дописами вище), то сама продавчиня сказала - як проштампуєте на митниці, то наступний раз заїдете до мене, я вам ПДВ поверну. Ми їй казали, шо на границі мають повертати, а вона на своєму - я вам поверну...Кажу ж, лохотрон якийсь...А українські банки - то тепер тіки ВТБ, бо Приват від 15 січня перестав тим займатися. Чи хтось може знає, які банки в Польщі повертають ВАТ іноземним туристам? Ну бо загалом виглядає так, що таксфрі чек отримати фігня, проштампувати теж не складно, а от куди потім йти - темний ліс!

Just me
27.03.2012, 17:18
Електрон і Маестро - неембосовані картки з нанижчим рівнем захисту, вони не підходять для розрахунків в інтернеті
Якраз навпаки, Віза електрон тому й електрон, що розрахована на розрахунки в інтернеті. Що я постійно й роблю - рахунки телефону поповнюю, квитки за кордоном купую...

invisible
27.03.2012, 19:51
Якраз навпаки, Віза електрон тому й електрон, що розрахована на розрахунки в інтернеті. Що я постійно й роблю - рахунки телефону поповнюю, квитки за кордоном купую...
Та ну, назва тут зовсім ні до чого. Електронні платежі - це далеко не лише платежі в Інтернеті. Розрахунок через термінал в супермаркеті - це також електронний платіж. А якщо спеціально для інтернету, то є окремий тип карток - віртуальні. Мабуть час припиняти ці дискусії, бо в кожного "своя правда".:))) Залежить і від банку також. Повторюся, теперішню мою Візу Електрон жодна онлайн-система приймати не хоче. Попередню Візу Електрон приймало без проблем. Це скоріш за все тому, що в Приваті є Віза Електрон миттєва, яка дешевша, і Віза Електрон дорожчого класу, так що ні в якому разі не можна узагальнювати.
От іще про картки:
Visa Electron — самый простой вид карт. Не имеет выпуклых элементов, что ограничивает возможность использования этого вида карт в терминалах, основанных на снятии оттиска с карты (механическое копирование без подключения к базе данных). Как правило, установлены минимальные лимиты на операции и минимальные гарантии.
Visa Virtual card — карта для совершения платежей через интернет. Порой «выпускается» без физической выдачи карты. Фактически, это предоставление владельцу лишь реквизитов карты (номер, CVV2-код, дата действия и т. п.), которые можно использовать для оплаты через Интернет.

zabawa
27.03.2012, 23:46
взагалі-то, cvv не є показником можливості розрахунку в інтернеті і магазинах.
але нехай, той хто купить карту електрон привату чи укрсіб і маестро кредобанку - звертається до Вас коли не зможе розрахуватись ні в інтернеті, ні в магазинах.Власне на кредобанківських (часто саме згаданих Вами) картках, cvv код на візі і дає право розрахуватись в інтернеті - це знаю на 100% На рахунок інших банків-не в курсі. Віртуальні-виключно для інтернету, і ні для чого більше.

якщо не знати класи карт і назви платіжних систем,- думаю мало пересічних людей аж так дуже в тому обізнані, банківські працівники мали б пояснювати яка картка для чого.

Lyudamama
29.03.2012, 14:05
сама продавчиня сказала - як проштампуєте на митниці, то наступний раз заїдете до мене, я вам ПДВ поверну. Ми їй казали, шо на границі мають повертати, а вона на своєму - я вам поверну...Кажу ж, лохотрон якийсь...А українські банки - то тепер тіки ВТБ, бо Приват від 15 січня перестав тим займатися. Чи хтось може знає, які банки в Польщі повертають ВАТ іноземним туристам? Ну бо загалом виглядає так, що таксфрі чек отримати фігня, проштампувати теж не складно, а от куди потім йти - темний ліс!
Ми восени купляли техніку в магазині Мега Маркт, що навпроти Теско. Там нам оформили Тах-фрі на старому бланку в якому до 8-ми позицій і сказали після відмітки на кордоні приїхати до них і вони повернуть нам 23%. Ми все відмітили і в лютому були в Польщі, то заїхали в цей магазин з проштампованим бланком і нам повернули 23% Тах-фрі.

---------- Додано в 10:05 ---------- Попередній допис був написаний в 09:57 ----------

В Польщі ще дійсні на ряду з новими і старі бланки Тах-фрі. Різниця: старі - мають 8 позицій і повернення відбувається в магазині, де Ви здійснювали покупку (це мінус, але плюс, що повертають всю суму VAT); нові (по системі Global Blu) - 20 позицій і можливість повернення у банках цієї системи (тільки частини VAT).

Just me
29.03.2012, 15:24
Пасує в цю темку якнайкраще. А головне, що інформація з таблички - святісінька правда.
http://s11.radikal.ru/i183/1203/c0/a76fae53022b.jpg

І це, собі зауважте, без акцій та знижок, при тому, що заходячи в будь-який польський супермаркет мінімально на 2-3 позиції із того списку будуть акції (і продукти нормального терміну придатності, а не як часто в нас буває). Я, до прикладу, на м"яско без кісток частенько потрапляю і по 10 злотих, помідорчики бувають і по 2 злотих, на печериці ціна явно завищена - переважно по 4,5 злотих. З нашими зарплатами тільки в Польщі й купувати.

marycherry
29.03.2012, 16:21
мою Візу Електрон жодна онлайн-система приймати не хоче Мою теж! Приватбанк одним словом :)

Xlopak
29.03.2012, 17:38
Мож схтось в курсі щодо шопінгових віз, у п.31 візової анкети є пункт "* 31. Прізвище та ім’я особи чи осіб, яка(-і) запрошує (-ють) з держави-члена. Якщо не стосується, назва готелю(-ів) або адреса місця чи місць проживання заявника в державах- членах зони Шенген"

треба бронювати готель?

і друге: якщо до того були шенгенки (бізнес-віза, їздили неодноразово) і є фактури з магазинів (з останньої поїхдки), то можна одразу отримати мульти шенгенку шопінгову, а не 7 днів, а потім мультик?

дякую.

invisible
29.03.2012, 21:14
у п.31 візової анкети є пункт "* 31. Прізвище та ім’я особи чи осіб, яка(-і) запрошує (-ють) з держави-члена. Якщо не стосується, назва готелю(-ів) або адреса місця чи місць проживання заявника в державах- членах зони Шенген"
треба бронювати готель?

Нічого не треба, просто в цих пунктах пишете n/a (не стосується) або щось аналогічне.

і друге: якщо до того були шенгенки (бізнес-віза, їздили неодноразово) і є фактури з магазинів (з останньої поїхдки), то можна одразу отримати мульти шенгенку шопінгову, а не 7 днів, а потім мультик?
Правила для всіх однакові, незалежно від наявності віз. Це ж зовсім інший, новий тип візи. Спочатку дають одноразову на 7 днів, потім привозите чеки, і вже тоді дають річну мульти. В мене до того теж було декілька шенгенських віз, і річна мульти була, але все одно мусила через ту всю процедуру проходити.

Galyna555
03.04.2012, 12:31
Що таке такс фрі (це іменний чек чи щось інше) ?

SEPTIMA
03.04.2012, 14:25
Такс фрі цу ПДВ.
А на рахунок цін, то в Польщі, звичайно дешевше ніж у нас, але на хороші якісні товари ( маю на увазі продукти і побутову хімію) різниця не така велика. Там вказано про сири твердих сортів, то за таку ціну, як там хіба десь колись можна купити і то акційний товар. Пишу із власного досвіду. Вже цілий рік 2 рази на місяць їздимо на закупи до Польщі.

volchica
17.04.2012, 12:51
На вихідні збираємось на закупи до Перемишля, маршруткою доїдемо до залізничного вокзалу. Хочемо купити одяг (джинси, футболки, блузи, взуття..), щоб якісно і недорого. Підкажіть, будь ласка, назви магазинів Перемишля в яких це краще всього зробити, їх адреси та як і на чому до них добратися від залізничного вокзалу? Також буду дуже вдячна за інформацію де там можна смачно і недорого перекусити :girl_wink:

enigma
19.04.2012, 16:37
Дівчата, підкажіть в Жешуві цілодобові магазини, бо буду їхати в пятницю ввечері і вночі вертатимусь. Теско цілодобове?

invisible
19.04.2012, 17:45
Хочемо купити одяг (джинси, футболки, блузи, взуття..), щоб якісно і недорого. Підкажіть, будь ласка, назви магазинів Перемишля в яких це краще всього зробити, їх адреси та як і на чому до них добратися від залізничного вокзалу?
Ми завжди скупляємося в Galeria Sanowa (http://galeriasanowa.home.pl/index.php - там є адреса і мапа доїзду). Щось типу нашого Кінг-Кросу, багато різних магазинів, від дешевших до дорожчих. Є декілька класних взуттєвих. Я в цьому ТЦ завжди на півдня пропадаю, так що інших магазинів ми і не шукали, та я й сумніваюся, що є щось більше, адже Перемишль не такий вже й великий. Думаю, там і поїсти можна нормально, але от щодо цін в кафе не підкажу - ми завжди беремо з собою бутерброди:)))))
Якщо завернути за вокзалом і піти вулицею Коперніка, то можна хвилин за 15 пішки зайти.

Golgy
19.04.2012, 17:51
ле от щодо цін в кафе не підкажу

ціни там дуже доступні (дешевше ніж в самій звичайній пецерії Львова) і якість їжі досить добра.

SEPTIMA
19.04.2012, 20:31
Так Теско цілодобове. Більше, на скільки я знаю не має цілодобових.

Marigold
20.04.2012, 12:49
в Galeria Sanowa (http://galeriasanowa.home.pl/index.php
передивилась але не знайшла там продуктового супермаркету - його там таки нема? І якшо нема - то чи є десь в межах досягаємості пішки?

Vittoriya
20.04.2012, 12:53
передивилась але не знайшла там продуктового супермаркету
такого не буває, та й там є Kaufland
http://galeriasanowa.pl/pl/kaufland
ось де
http://galeriasanowa.pl/pl/mapa-galerii?mapa=26

invisible
20.04.2012, 14:59
передивилась але не знайшла там продуктового супермаркету - його там таки нема? І якшо нема - то чи є десь в межах досягаємості пішки?
та й там є Kaufland
http://galeriasanowa.pl/pl/kaufland
Так-так, там є Kaufland, досить хороший і великий супермаркет, по величині трохи менший ніж Ашан. Ми вже там 2 рази продуктами скуплялися. Ціни нормальні.
Неподалік від вокзалу також є гіпермаркет E.LECLERC, він здається більший ніж Kaufland, наступного разу плануємо туди піти.

ljalechka
20.04.2012, 15:06
Ми восени купляли техніку в магазині Мега Маркт, що навпроти Теско. Там нам оформили Тах-фрі на старому бланку в якому до 8-ми позицій і сказали після відмітки на кордоні приїхати до них і вони повернуть нам 23%. Ми все відмітили і в лютому були в Польщі, то заїхали в цей магазин з проштампованим бланком і нам повернули 23% Тах-фрі.
аналогічно, також недавно в Мега Маркеті купляли електром'ясорубку, і оформили такс фрі, то ціною, яка у нас вийшла на неї, ну дуже задоволені :girl_claping:
до Перемишля
я з батьками, правда це було вже декілька років тому, закупили класні речі в магазині BigStar, нам тоді ще дали хорошу знижку

Нюта
30.05.2012, 11:23
duze vygidno kupljaty techniku
Підкажіть будь-ласка, гуртовні чи склади де продають побутову техніку? Бо в таких звичайних маркетах, виходить майже так як у нас.

alkali
01.06.2012, 00:54
Підкажіть будь-ласка, гуртовні чи склади де продають побутову техніку? Бо в таких звичайних маркетах, виходить майже так як у нас.
Знаю точно, що багато підприємців, що займаються продажем техніки купляють її в Ярославі, там є гуртовні біля кінотеатру. Можна легко помітити бо там багато машин з нашими номерами, Ціни дійсно майже такі як у нас але Ви повертаєте такс фрі а це 23%, тобто в сумі на відсотків 30-35 зекономите в порівнянні з нашими інтернет магазинами, але врахуйте ще те, що можуть бути ньюанси на митниці, тому все добре зважуйте.

Dnepro
02.06.2012, 15:26
ми купляэм техныку в Перемишлы на проти Теско э магазин касторома, з техныкою, там цыни: пралка яка у нас у Львовы коштуэ в Фокстроты 6200, в ынтернет магазины 4200 в Польщы 3600+ повернення такс-фры!!!

Pliuka
03.06.2012, 16:58
Дівчатка, підкажіть, будь-ласка, в Перемишлі магазини, гуртівні з будівельними матеріалами, сантехнікою. Дякую

invisible
07.06.2012, 02:05
Дівчатка, підкажіть, будь-ласка, в Перемишлі магазини, гуртівні з будівельними матеріалами, сантехнікою. Дякую
Castorama - це фактично майже на в'їзді до Перемишля, навпроти Теско, перед кільцем Рондеборн чи щось на зразок того.

sani
07.06.2012, 21:39
Castorama
то наш Практікер, а щось цікавіше і дешевше хтось знає?

Netka
15.06.2012, 14:17
Чи хтось знає гарні гуртовні подарунків, декору, сувенірів в Польщі?

Gentle
16.07.2012, 10:47
Була вочра в Перемишлі, вирішила відзвітуватися.
Йшли пішки через Шегині-Медику (як я вже писала - для мене це найшвидший, найоптимальніший спосіб добратися в Польщу). Оскільки планувалася купівля виключно лахів, взуття, то не переживала, що важко буде нести.
Вистачило одного торгового центру (він, здається, і єдиний в Перемишлі - Галєрія Санова).
Відразу скажу, що там нема Зари, Бершки, Страдіваріуса, Солару. З тих дорожчих побачила тільки Мохіто (і це мене трохи здивувало). З магазинів доброго дорогого (дорожчого) взуття - тільки один.
Коротше те, що памятаю, то є Deichmann, C&A, H&M, Cubuś, Mohito, House, New Yorker, Bootsqure (вперше його побачила), з дитячих 5.10.15 І Войцік.
В H&M знижки ще не розпочалися, тому я там нічого не купила. Найбільше речей купила в C&A (було 2 светри - остання пара, то вийшли по 20 злотих). До речі, щодо C&A.. Думала навіть туди не заходити, бо в травні була в Братиславі і вибір там був просто нуль (тільки суперова біжутерія), але коли зайшла тут, то стільки всього гарного переміряла! Купила нарешті омріяну футболку з прінтом ацтецьким :girl_spruce_up::crazy:
Коротше, знижок багато, і не такі як в нас :)
Ще хотіла відмітити їхні взуттєві магазини. Розпродажі великі, я наприклад купила одну пару за повну ціну, другу - за 50%. І це по грошах дуже відчутно.
Єдине що, вже є трабли, щоб знайти мій розмір (зазвичай, S, XS найшвидше розкуповуються).
Купили ще дещо в Росмані, ну і продуктові мінімальні закупи теж. Втомлені і щасливі поїхали додому :)
Коротше, я, як і була, так і залишилася прихильником покупок не тут.

Нюта
20.07.2012, 17:40
На вихідних була у Перемишлі. Зробила купу вдалих покупок. Хлопцеві в СіА футболку дуже симпатичну 20 злотих, штани в Хаусі - 50 злотих (теж суперські, підходять і пізню осінь), ну і купу продуктів. В Лідлі гарно купила сири маскапоне близько 3 зл, моцарела 2,65 зл., лазур - 3,5 зл. В бєдронці - сочок (скляна пляшка) ням-ням 0,9 по ціні 2,19, порошок 70 прань персіл 38 зл. Ну і ще всякої смакоти.

---------- Додано в 16:40 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

дешевше ніж в самій звичайній пецерії Львова
Поїли 2 на 25 злотих. Картопля фрі (вел. +мал), бургери (вел.+мал.), кукрудза, соус, в бонус дали куряче стегенце (манюсіньке). І великий плюс в тому, що при замовленні напитку дають стаканчик і трубучку, ти сам набирає напиток, а потім можна добирати без додаткової плати.:girl_dance:

GaykaDesign
24.07.2012, 15:54
Девушки не знаю где писать ,тут или открыть новую тему?
У меня вопрос предложение.
У меня есть годовая закупочная виза в Польшу,а вот машины нету:girl_cray:
Предлагаю себя в напарники для короткосрочной поездки.
Участвую в бензине и развлекаю разговорами в дороге.
И вообще вместе веселей!
Пишите в личку.

slonenjatko
24.07.2012, 19:25
підкажіть які є хороші гуртовні в Польщі під німецьким кордоном з побутовою хімією? з продуктами?

Corason
25.07.2012, 18:32
підкажіть чи є в Перемишлі де купити дитячу каляску Тако??

Лідочка
25.07.2012, 18:57
Підкажіть, а Перемишль входить в 30-ти кілометрову зону? Бо я подала документи на картку.

і ще, чи є в Перемишлі ІКЕА?

Нюта
25.07.2012, 21:22
Перемишль входить в 30-ти кілометрову зону
Так, мій хллпець по цій карточці їздить до Перемишля.

smilee
25.07.2012, 23:22
які є хороші гуртовні в Польщі під німецьким кордоном з побутовою хімією?
і зі мною поділіться=)

Fast
25.07.2012, 23:48
чи є в Перемишлі ІКЕА?
Найближчий ніби в Кракові

LAFA NEW
10.08.2012, 01:07
Дівчата! Підкажіть, будь-ласка, чи будуть у Польщі (збираємось в Краків) 23-25 серпня ще розпродажі літні, чи всюди уже вивісять нову колекцію?

Brillante
10.08.2012, 10:58
у Кракові уже нові колекції у магазинах, але ще кругом є стенди зі знижками до повної розпродажі.

onebyone
10.08.2012, 11:31
Чула сьогодні по радіо що скасували плату за національну візу між Україною та Польщею. Може не в тему , але потрібна інформація

Drongo
13.08.2012, 17:23
Двчатка, підкажіть, скільки можна з собою везти вина в Польщу?

SweetMira
28.08.2012, 15:05
Дівчата, підкажіть де можна вигідно купити шпалери у Польщі і продукти. Їдемо вперше і ніц:girl_wink: не знаєм:) Наперед дякую:))

invisible
28.08.2012, 15:25
Дівчата, підкажіть де можна вигідно купити шпалери у Польщі і продукти. Їдемо вперше і ніц не знаєм Наперед дякую)
Якщо говорити про ближній Перемишль, то шпалери є в будівельному гіпермаркеті Castorama на в'їзді в місто, а продукти ми купляли в Tesco біля Castorama або в Kaufland (то в торговому центрі Galeria Sanowa). Але підозрюю, що певно є і дешевші гуртівні, може хтось знає. Ну а взагалі Польща велика, ви уточніть, в яке місто плануєте їхати.

LAFA NEW
12.09.2012, 18:01
Відзвітуюся про шопінг у Жешуві (їздили 23.08):
- в центрі Жешува шопінг ніякий, ходили там перший день (Galeria Graffica), нічого навіть не придивилися, страшенно розстроїлися, що немає що й купити!
- 2-й день поїхали в Millenium Hall. Зайшли туди з відкриттям 10.00 - вийшли 21.00.
І то все не встигли обійти. Розпродаж був ще у Zara, New Yorker, C&A, Gabor.
В основному в цих магазинчиках і скупилися:
спідниця літня біла в мереживі - 50зл.,
блуза (в стилі Шанель з нашитими стрічками у вигляді розочок) - 50 зл;
майка з прикріпленими дерев'яними бусами - 10 зл.
черевички з лаковим носком, а вище - атласна тканина (дуже стильні) - 80 зл.

Чоловіку: - сорочка дуже класна і модна - 10 зл !!!!!
дві футболки з вишивкою у формі лева - по 10 зл.
джинси - 60 зл,
кросівки пума - 200 зл.

Дитині:
-джинси (без розпродажу) - 40 зл.
- кофточка з тачкою - 15 зл.
- ще кофта - 7 зл.
- штани Паломіно - 15 зл,
- носки, труси, тапочки з тачками - дуже гарні ціни!
- шорти білі - 15 зл.
- дівчинці новонародженій комплект 5 бодіків - 40 зл.

- 3-й день ще заїхали в Галерею Жешув, ту що за Міленіум холом (направо за заправкою). Там накупила собі в магазині Євротоп (чи якось так, забула) 6 пар!!! взуття (туфель) за 1- 175 зл, 1-99зл, 4 - по 49зл (натуральна замша) і сумку велику лакову - 80 зл.
- потім ще заїхали по дорозі до України в Ашан, там затарились продуктами, дуже дешеві соки, і всякими дрібничками для дому.
Так що бажаю вам удачних покупок!

Dream-baby
18.09.2012, 15:37
Всім привіт) Збираюсь з подругою 22 вересня( це субота) в Польшу (Перемишиль, Радимно, Ярослав) на закупи, хочемо просто полазити по всіх супермаркетах по магазинах, обовязкові покупки лише продукти)))))) кому абсолютно нічого робити, можете поїхати з нами))) скинемось рівно на бензин та страхівку( бензину десь на 200 грн, страхівка десь так само 200грн,), нас двоє ще 2-х можемо взяти, тому на всіх по 100 грн))) переїзд через кордон буде швидкий, як мінімум туди))))) НАЗАД якщо черга буде не дуже велика можна навіть почекати на факс фрі)))))
:girl_flag_of_truce:

onebyone
24.09.2012, 11:25
Всім привіт) Збираюсь з подругою 22 вересня( це субота) в Польшу (Перемишиль, Радимно, Ярослав) на закупи, хочемо просто полазити по всіх супермаркетах по магазинах, обовязкові покупки лише продукти)))))) кому абсолютно нічого робити, можете поїхати з нами))) скинемось рівно на бензин та страхівку( бензину десь на 200 грн, страхівка десь так само 200грн,), нас двоє ще 2-х можемо взяти, тому на всіх по 100 грн))) переїзд через кордон буде швидкий, як мінімум туди))))) НАЗАД якщо черга буде не дуже велика можна навіть почекати на факс фрі)))))
Розкажіть, як з"їздили, бо збираємося на наступні вихідні, але мамині знайомі кажуть що на вихідні не варто їхати, бо там в них все зачинено. Ми хочемо купити взуття. одяг , продукти і трохи побутової хімії. Якщо ми будемо виїжджати в суботу, то в котрій треба бути на кордоні? І через яку митницю краще їхати - через Мостиська чи Рава-Руську?

Marcipanka
24.09.2012, 12:05
бо там в них все зачинено.
це неправда. в суботу все відчинено досить довго, єдине в неділю півдня може бути відчинено, але теско цілодобове, 7 днів на тиждень.

І через яку митницю краще їхати - через Мостиська чи Рава-Руську?
більше в житті не поїду через Мостиська (Шегині) на вихідні. 5 год туди кордон і 5 назад - це знущання. Завжди їздили на Краківець, то там недовго, до 2 годин у вихідні.

invisible
24.09.2012, 14:02
Розкажіть, як з"їздили, бо збираємося на наступні вихідні, але мамині знайомі кажуть що на вихідні не варто їхати, бо там в них все зачинено. Ми хочемо купити взуття. одяг , продукти і трохи побутової хімії.
Якщо вас цікавлять торгові центри, то навіть в неділю вони майже весь день відчинені, ну десь на пару годин швидше зачиняються, ніж в інші дні. Наприклад, такі речі як взуття, одяг, продукти можна купити в Galeria Sanowa (Перемишль). Що в неділю переважно закрите - так це всякого роду гуртовні, базари та маленькі магазини.

onebyone
24.09.2012, 14:10
Так де всеж таки краще купувати одяг та взуття- на базарах чи в торгових центрах ? Бо я прихильниця більш класичного стилю одягу та взуття. А в котрій ви годині виїжджаєте зі Львова? Через Шегині довго, а як через Рава руську?

marycherry
24.09.2012, 14:25
Так де всеж таки краще купувати одяг та взуття- на базарах чи в торгових центрах ? Можу тільки сказати за базар в Перемишлі (біля вокзалу), була рік тому пробігом - купила фабричні туфлі - до сих пір не можу ними натішитися, так добре носяться і ціна була нижча ніж у Львові. Одяг на базарі - турецький, китайський тільки якийсь кращий ніж наш, і ще є польський - класичні блузки, жакети, штани, спідниці. Купила сестрі жакет і спідницю за хорошою ціною, то мені воно на базарі не дуже аж подобалось, а коли приїхала додому то шкодувала що собі не купила. Загалом сам базарчик і вибір на ньому малий, працює не так довго як наш Південний тільки до 2 год приблизно, в неділю закритий. Мені здається, що багато магазинів в неділю закрито.

invisible
24.09.2012, 15:02
Так де всеж таки краще купувати одяг та взуття- на базарах чи в торгових центрах ? Бо я прихильниця більш класичного стилю одягу та взуття.
Я особисто купую таке в ТЦ Galeria Sanowa - це щось на зразок нашого Кінг-Кросу, але є більше марок, які в нас не представлені. Звичайно, то справа смаку. Думаю, класичне там теж має бути. Ви на сайті їхньому подивіться, щоб мати уявлення що до чого і які там магазини: http://www.galeriasanowa.pl/

Dream-baby
24.09.2012, 15:16
Розкажіть, як з"їздили
З"їздили 22 вересня, були тільки в Перемишлі в теско, касторама, та Галерея Санова, трошки скупились(але тих торгових центрів вистарчає), і туди і назад їздили через краківець, туди зайняло десь 1 год, назад десь 2 год на перетин кордону.

---------- Додано в 13:16 ---------- Попередній допис був написаний в 13:16 ----------

бо збираємося на наступні вихідні
а ви на чому збираєтесь їхати?

onebyone
24.09.2012, 15:53
на авто, але ще не знаю чи з чоловіком чи буду шукати собі компанію. На завтра має бути польський шенген. Я ще з одним питанням, може хтось мав таке. В чоловіка має бути поїздка в іспанію. Якщо є польський шенген , то перша країна в"їзду має бути Польща ? А потім із тою ж візою можна їхати в Іспанію, чи я помиляюся?

Dream-baby
24.09.2012, 16:00
на авто, але ще не знаю чи з чоловіком чи буду шукати собі компанію. На завтра має бути польський шенген. Я ще з одним питанням, може хтось мав таке. В чоловіка має бути поїздка в іспанію. Якщо є польський шенген , то перша країна в"їзду має бути Польща ? А потім із тою ж візою можна їхати в Іспанію, чи я помиляюся?
перша країна точно має бути польша, бо якщо ні, то будуть потім проблеми з відкриттям наступної візи. У мене у мами була така ситуація польський шенген, вона полетіла перший раз в францію, і після того мала три відмови в польському консульстві(

natka75
24.09.2012, 16:03
Якщо є польський шенген , то перша країна в"їзду має бути Польща ?
тільки так

enigma
24.09.2012, 17:32
тільки так

при першому вїзді по цій візі - то так. А далі не обовязково. Вїзжала нещодавно у Словаччину по польському шенгену (прокатаному до Польщу разів з 5) - питали запрошення польської сторони, я не мала, все одно пропустили.

onebyone
25.09.2012, 12:06
Вже маю візу. Правда тільки піврічну. Ще одне питання: такс фрі оформляється і на продукти, одяг, взуття, чи тільки на побутову техніку?

halmi
26.09.2012, 02:12
такс фрі оформляється і на продукти, одяг, взуття

Fast
27.09.2012, 11:04
Планую з чоловіком зїздити на деньок в Перемишль (машиною).
Може хто складе компанію? Витрати на бензин поділемо порівну.
Нам підходить будь який день з 1.10 по 4.10

Murcya
03.10.2012, 13:21
Привіт дівчата, в суботу 6.10.2012 їду авто в Польщу на закупи до Жешова (ТЦ Міленіум, ТЦ Сіті центр, ТЦ Європа ІІ).

Маршрут Львів - Жешув - Львів
Деталі в ПП

Marigold
07.10.2012, 21:19
Відзвітуюсь про нашу закупівельну подорож до Вроцлава. Скажу відразу, що такої кількості торгових центрів у центрі міста я ще не зустрічала. Отже, маєм там ТЦ Аркади, ТЦ Ренома, ТЦ Домініканський і ТЦ Грюнвальдський. Три перші в самісінькому центрі міста, останній - трохи далі (хв 15 пішки). Всі близько один від одного, біля кожного з них зупинка транспортних засобів - досить великої кількості. Всі ті центри величезні - де там нашому КК. За містом розташувався ТЦ Біляни (туди що-20 хв їздить спеціальний автобус) - в ньому ж Теско Екстра. Також там знаходиться ІКЕА - але вона величезна! Я собі після нашої її по-іншому уявляла. До речі, якщо тре оформити фактуру, то тре брати в автоматі номерок і чекати своєї черги (так як в посольстві напр. :)) Поруч Блек Ред Вайт, Касторама. Буквально через дорогу Ашан - грандіозних розмірів. Від нього що-40 хвилин курсує безкоштовний автобус до міста. А ще є ТЦ Магнолія - його вони позиціонують як найбільший - 230 магазинів. До нього теж без проблем добратись громадським транспортом. Ну і є у Вроцлаві також аутлет Фактори - до нього можна доїхати автобусом 406 (той що везе в аеропорт з ж\д вокзалу)
З наших покупок - мені лижна куртка 4Ф (8000 мембрана), рукавички флісові і лижні, футболка Nike на розпродажі. В ІКЕЇ взяли сидіння-подушки на стільці (вже давно таке шукаєм але в нас все було не альо) і пару прибамбасів до кухні. Ну і стандартно: харчі та хімія. Зі шмоток собі ніц не знайшла - або якість нікудишня, або ціна зашкалює. Взуття теж ні - бо то моя болюча 35-розмірна тема. Але от взуття там хмара - різні ТМ на різний гаманець.

Gentle
07.10.2012, 21:44
закупівельну подорож до Вроцлава
Ого, нічого собі занесло Вас! Далеченько ...
Грюнвальдський
Як на мене, якщо не рахувати Факторів, то це найкраща галєрія. Найгірші - Аркади і Домініканська. ІМХО.

Dream-baby
08.10.2012, 13:51
Відзвітуюсь про нашу закупівельну подорож до Вроцлава.
Наталя а чим ви їздили??

SweetMira
12.10.2012, 11:54
Дівчата, підкажіть будь-ласка де вигідніше купити злоті? Наперед дякую:girl_smile:!

Just me
12.10.2012, 16:30
підкажіть будь-ласка де вигідніше купити злоті?
Перед самим кордоном (пунктом пропуску) є обмінники поруч із будками страхових компаній - отам і міняйте. Курс добрий, і документів ніхто не питає :)

invisible
12.10.2012, 17:17
Перед самим кордоном (пунктом пропуску) є обмінники поруч із будками страхових компаній - отам і міняйте. Курс добрий, і документів ніхто не питає
Ви про укр. сторону? А я б так не сказала... Завжди купувала у Львові в обмінниках, потім перед кордоном спеціально дивилася, то там курс завжди був на пару копійок вище (що й логічно, бо нема великого вибору, а коли людині треба, то вона й так купить). Потім ми ще спеціально дивилися на курс у Польщі, там теж за гривні можна купити злоті, то здавалося, що в Польщі був курс досить добрий, навіть вигідніший (ну принаймні влітку так було).

Just me
12.10.2012, 17:37
Не буду сперечатися, але мій досвід говорить про інше. Цілком можливо, є обмінники із різним курсом, і в деяких той курс таки доволі вигідний. Проте в Польщі неодноразово міняла гривні, не виходило дуже вигідно, навпаки. Але то я в Любліні міняла, може в Перемишлі поближче до кордону курс вигідніший. До речі, чуло, що найвигідніший курс при безготівкових розрахунках кредитними картками, хоч не знаю, чи правда.
Думаю, що не всі знають, але у багатьох польських обмінниках за курс можна торгуватися, особливо, якщо міняєте трохи більшу суму.

Marigold
12.10.2012, 19:07
то здавалося, що в Польщі був курс досить добрий,
ми у Вроцлаві тепер спеціально рахували - було невигідно.

Теж купую тут в канторах (+ документів не просять).
На кордоні шось ще не пробувала рахувати.

Головне не брати в обмінниках на вокзалах - бо там абсолютне здирство.

Ще дома порахуєм вигідність на рахунок карточки (але там може від банку залежати в якому обслуговуєтесь, напевно)

invisible
12.10.2012, 19:16
ми у Вроцлаві тепер спеціально рахували - було невигідно.
Думаю в великих містах так і є, я в великих містах не дивилася, ми дивилися лише в Медиці одразу за кордоном. То влітку був досить таки непоганий. Але то напевно як попаде, бо то ще якось залежить від курсу євро.
До речі, чуло, що найвигідніший курс при безготівкових розрахунках кредитними картками, хоч не знаю, чи правда.
То певно дійсно буде курс банку, в якому видана картка, як каже Marigold. От тільки цікаво- курс продажу чи купівлі? Правда в мене чомусь лише кредитну карточку в Польщі приймало, платіжна Віза Електрон не проходила. Я щось тоді не додумалася порахувати курс...

Rodionochka
13.10.2012, 20:54
Дівчата, чи хтось їде до Польщі 18-19 жовтня, необхідно перетнути кордон. Половина вартості бензини оплачу.
Або може знаєте когось, хто їздить часто, буду вдячна за будь-яку інформацію!!!

Lyudamama
14.10.2012, 16:25
Сьогодні вночі повернулися з Кракова. Жах, що твориться на кордоні - величезні черги. Причина: наші митники фотографують кожну машину (№, що в багажнику, салоні). Чегові "бзіки" перед виборами.

Dream-baby
14.10.2012, 17:25
Чегові "бзіки" перед виборами.
В них новий наказ, тепер це буде так завжди:girl_yes:

Neytasa
14.10.2012, 19:37
Хто порівнював ціни в брендових магазинах, як у нас в КК з Польськими? Бо наприклад забігла сьогодні в Зару і ще декілька магазинів у нас, то асортимент товару практично такий як в Кракові, але цін не запам"ятала, щоб порівняти.... Чи дійсно вигідно їхати в Польщу на закупи саме в такі магазини?

renata_m
15.10.2012, 12:44
Хто порівнював ціни в брендових магазинах, як у нас в КК з Польськими? Бо наприклад забігла сьогодні в Зару і ще декілька магазинів у нас, то асортимент товару практично такий як в Кракові, але цін не запам"ятала, щоб порівняти.... Чи дійсно вигідно їхати в Польщу на закупи саме в такі магазини?

в середньому на 15% нижче. якщо щось не дуже дороге, то краще купляти в нас.

Котя
15.10.2012, 13:23
Хто порівнював ціни в брендових магазинах, як у нас в КК з Польськими?
Можу сказати про Reserved (люблю цей магазин), +- ціни одинакові, але в Польщі є завжди цікавіший вибір, особливо білиший вибір при скидках, нещодавно накупилп малим колглтів, то там вийшло по 25 грн.,але по знижках, в нас чомусь на них скидок немає:girl_sad:

lawyer
15.10.2012, 14:50
Можу сказати про Reserved
теж можу сказати про цю ТМ. купувала блузку в Кракові - 70 zl, в нас - 350 грн. АЛЕ! тканина зовсім не та (фасон, колір - ідентичні), а тканина в нас штучна.
піджак Stradivarius: в них - 150 zl, в нас - 499 грн.
і багато іншого, особливо в часі розпродажу, можна дуже вигідно придбати. а тепер ще й не обов'язково їхати аж в Краків, бо навіть в Перемишлі відкрили Галерею, де представлені дані ТМ.
минулого року кілька разів їздили в Краків, але ми поєднували і шопінг, і екскурсії, і відпочинок загалом, тому то того однозначно варте, бо місто дуже гарне.

Neytasa
15.10.2012, 14:58
не обов'язково їхати аж в Краків, бо навіть в Перемишлі відкрили Галерею, де представлені дані ТМ.
Галерея Краковська надзвичайно велика, були там майже цілий день, змучились дуже сильно! Хоча там як для мене найбільше вартує в магазині H & M закуплятись, бо вибір величезний, проте в суботу там були шаленні черги в роздягалки і до каси... думаю ця марка є і в інших торгових центрах, де трохи спокійніше... Нас найбільше зацікавив Аутлет біля Кракова, там дійсно вартує закупитись :) Ще не було часу на Ікею, туди напевно на цілий день потрібно йти, бо дуже велика:girl_crazy: Хто там був? Поділіться відгуками, бо плануємо ще раз їхати... Також порадьте хороший готель в Кракові ;)

Сheerful
15.10.2012, 16:49
були там майже цілий день

А там зараз сезон знижок?

Neytasa
15.10.2012, 17:04
А там зараз сезон знижок?
Тільки на деякі позиції були незначні знижки-акції, а великих розпродажів не було ніде...

Marcipanka
15.10.2012, 21:40
Хто там був?
Були там на зимові свята. Провели майже весь день. І те треба,і інше :girl_crazy: коли вже в нас таку відкриють?:girl_cray:
Також порадьте хороший готель в Кракові
бронювали через букінг готель Holiday Inn Express, недорогий, хороший сніданок, в райноі 30 євро на двох. до ІКЕЇ від нього рукою подати, дуже близько

Марточка
15.10.2012, 22:19
Спеціально зайшли після поїздки в Жешув ( були в 3-х галереях) в наш King Kross в магазини Zara і Reserved, бо там купували одяг, щоб порівняти асортимент і ціни. В нас знайшли ті самі речі, що купили в Польщі, але ціни відрізняються. Кофти чоловічі на 150 грн.дорожчі і куртка зимова на 300 грн.дорожча. Ну і асортимент звичайно більший в Польщі, якість надіюсь також краща. Перевіримо)))

Незабудка
15.10.2012, 22:26
Аутлет біля Кракова
Були ми там 2 тижні тому.
З магазину Levi`s мене виводили на силу :) Але я наступного дня все одно завела своїх друзів знову в цей магазин, і ще докупила джинсів. Загалом 4 пари. Ще там була акція: купуєш три пари - платиш за дві. Чесно, якби мої друзі так нагло з мене не сміялися і не підколювали, я б ще пару штук взяла. Ціни - дві пари по 130 злотих, одні по 170, і одні безкоштовно.
І ще черевички собі купила в Tommi Hilfiger - 440 злотих.
Висновок: треба їхати ще, і брати з собою багато грошів))

Fast
15.10.2012, 22:30
А ми ось тут зупинялись http://www.booking.com/hotel/pl/apartamenty-akademickie-lux.html?aid=309654&label=postbooking_confemail
за дві ночі на 4-х 500 злотих. І звідти 15 хв пішки до центру.
Але програма у нас була більше прогулянкова ніж закупівельна :)

Марточка
15.10.2012, 22:32
Аутлет біля Кракова,

Були ми там 2 тижні тому.

Скажіть, будь-ласка, як його знайти, якщо їхати машиною в Краків, може є адреса?

Незабудка
15.10.2012, 22:41
Скажіть, будь-ласка, як його знайти, якщо їхати машиною в Краків, може є адреса?
Ми забивали координати аутлету в навігатор, і так заїхали.
Але все одно трошки мали "трабли", бо по координатах той маркет з однієї сторони дороги, а в реалі - з іншої. А там автобан, швидкісний рух.. Ну але потрапили якось.

До речі, люди. Якщо є можливість купити навігатор - купуйте, якщо маєте де позичити - зичте обов'язково. Ми так і прямісінько до входу в наш готель в Кракові заїхали (який був в "тиндиках"), і в Болгарії навігатор по введених координатах заводив куди треба. Я тепер без нього не уявляю поїздки в незнайоме місце, тим більше закордон.

Сайт краківського аутлету (http://krakow.factory.pl/)
ТМ, представлені в магазині (http://krakow.factory.pl/marki)
Доїзд (з GPS координатами) (http://krakow.factory.pl/dojazd)

Neytasa
15.10.2012, 23:04
Ми були саме в цьому, на який Незабудка, дала посилання :) А ще знайшла таке- http://www.fashionhouse.pl/sosnowiec/home/274.html цікаво чи туди вартує поїхати?

Masterpiece
15.10.2012, 23:49
Мені здається, що в основному ціни приблизно однакові, зокрема в Reserved, Zara. Але от наш M&S в КК націнює суттєво. Влітку купила в варшавському кофту на розпродажі - 65 злотих. Потім забрела в КК - в нашому M&S точно така зі знижкою коштувала 400 з гаком.
Ще люблю мережу С&A і дитячий Smyk - обов'язкові закупи при кожних відвідинах ближнього зарубіжжя)

Lyudvig
16.10.2012, 00:07
Мені здається, що в основному ціни приблизно однакові, зокрема в Reserved, Zara. Але от наш M&S в КК націнює суттєво. Влітку купила в варшавському кофту на розпродажі - 65 злотих. Потім забрела в КК - в нашому M&S точно така зі знижкою коштувала 400 з гаком.
А в яких торгових центрах є M&S?

Herbera
16.10.2012, 11:23
Дівчата, може хтось знає де в Перемишлі є гуртівні побутової хімії?

lawyer
16.10.2012, 12:31
Ще не було часу на Ікею, туди напевно на цілий день потрібно йти, бо дуже велика Хто там був?
ми були. вона величезна! а які там ціни! в час передріздвяного розпродажу багато товару вартувало взагалі копійки. але ми приїхали в Ікею пізно та й змучені були, тому походили недовго, придбали лише дрібнички.
також мрію про відкриття такого гіпермаркету у нас:)

Маруся Іванова
16.10.2012, 12:32
Підкажіть чи вартує техніку побутову купувати в Польші? Дріб`язок на кшталт міксер, порохотяг, праска...ще смартфон Дешевше чи ні?

Vittoriya
16.10.2012, 12:40
Підкажіть чи вартує техніку побутову купувати в Польші? Дріб`язок на кшталт міксер, порохотяг, праска...ще смартфон Дешевше чи ні?

зайдіть на якісь польські сайти наприклад медіа маркету , здається mediamarkt.pl та й порівняйтн ціни.

invisible
16.10.2012, 14:34
Підкажіть чи вартує техніку побутову купувати в Польші?
Дріб`язок на кшталт міксер, порохотяг, праска...ще смартфон
Дешевше чи ні?
Переважно дешевше, ми трохи порівнювали. М'ясорубка Zepter була десь на пару сотень дешевша, ми собі блендер купили також досить дешево. А ще вигідніше вийде, якщо вдасться повернути ПДВ. Хоча "вигідність" ще залежить від того з чим порівнювати. Якщо з магазинами типу Фокстроту, то різниця вища, якщо з інтернет-магазинами, то різниця вже менша.

ola-lyola
16.10.2012, 15:33
Ще не було часу на Ікею, туди напевно на цілий день потрібно йти, бо дуже велика Хто там був?
Я! Коли були з чоловіком на 4 дні, то я виділила на Ікею день, бо за попереднім досвідом розуміла,що пару годин буде мало. І все одно було мало. Вибір величезний, і вже з листопада є різдвяний розпродаж і різні різдвяні дрібнички.
Хоча там як для мене найбільше вартує в магазині H & M закуплятись, бо вибір величезний, В галереї Краковскій H & M на 2 поверхи, я його дуже люблю, особливо через те, що там великий дитячий відділ!
А хто знає де в Кракові або ближче шукати Войцек? Хочу закупитись малій на зиму, я хочу в Краків,бо там є Ікея а чоловік ближче,бо йому їхати ліньки.

kati
16.10.2012, 16:08
де в Кракові або ближче шукати Войцек?
так о ніби в Факторі є
http://krakow.factory.pl/marki/wojcik-hotoil

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

В галереї Краковскій H & M на 2 поверхи
а я зайшла і вийшла- товпа народу, а все те саме я спокійно можу вибрати неспіша в інтернеті:)
шкода,що в краківських ТЦ немає брендових магазинів...Декілька цікавих магазинів розкидані в центрі- макс мара,промод, сіслі..а в ТЦ одні зари,бершки і тд

ljalechka
16.10.2012, 16:14
Підкажіть чи вартує техніку побутову купувати в Польші?
звичайно, що дешевше, ми купили в Польщі електром"ясорубку з різницею в 500грн, а зараз плануєм купляти фотоапарат, до прикладу, порівняли ціни з Ельдорадо, то фотоапарат куштує в Медіамаркті на 2000грн, з поверненням Такс фрі, дешевше ніж тут)

Котя
16.10.2012, 18:00
фотоапарат куштує в Медіамаркті на 2000грн, з поверненням Такс фрі, дешевше ніж тут)
Дівчата, поясніть мені прошу, Ви реально готові стояти по 10 годин в черзі, щоб вернути собі Такс фрі, чи може є якийсь швидший спосіб?

Людок
16.10.2012, 20:41
Підкажіть, чи працює базар в Жешуві в неділю?

ljalechka
17.10.2012, 01:43
Ви реально готові стояти по 10 годин в черзі, щоб вернути собі Такс фрі, чи може є якийсь швидший спосіб?
самий найбільший наплив це в суботу, пишу по словах чоловіка, а от в першій половині тижня, такої черги як ви пишете по 10год. не має, принаймі ніхто з моїх знайомих не попадав. Особисто мій батько сьогодні стояв в черзі на такс фрі 2 год, перевозив товари для ремонту не в малій кількості, і повірте, прочикати 2 год в черзі вартують тих грошей). І мій прочикає 2 год., як-не-як 23% від суми не маленька різниця виходить)

Just me
17.10.2012, 01:55
як-не-як 23% від суми не маленька різниця виходить)
То не 23%, а менше - близько 19, бо 23% нараховуються на ціну нетто (без ПДВ). На товари промислового вжитку і продукти харчування тривалого зберіганя та не першої необхідності (кава, до прикладу). Інші продукти - переважно 5% від ціни нетто, деякі (шоколад, ананаси) - 8%. Ліки та книги за окремими нормами.

чи працює базар в Жешуві в неділю?
В неділю в Жешові не була, але в Польщі загальне правило - базари в неділю не працюють, малі магазини теж, практично лише Галерії відчинені.

ljalechka
17.10.2012, 10:43
близько 19
поцікавилась з самого ранку в татка, сказав дійсно в районі 19% получив повернення, але як на мене це також не маленький %.

Котя
17.10.2012, 12:05
І мій прочикає 2 год., як-не-як 23% від суми не маленька різниця виходить)
Та я з Вами згідна, що навіть 19 % це не мале повернення, але кожного разу як ми проїжаєм мимо цю чергу, яка стоїть на повернення такси, то в мене таке враження, що вона не скінченна :suicide:, колись навіть засікала, то за пів години в них пропустили тільки 3 машини, коли наша черга йшла набагато швидше. Видно Вашому чоловіку дуже повезло, бо 2 год, то дійсно не довго. Мені цікаво , а з маленькими дітьми вони пропускають без черги?:d23:

ola-lyola
17.10.2012, 13:35
Дівчата, поясніть мені прошу, Ви реально готові стояти по 10 годин в черзі, щоб вернути собі Такс фрі,
Ті рази,що я мала чек-фактуру черги були на 10-12 годин, і то одного разу їхали через Смільницю, де черг практично нема. Ми не чекали, бо наші закупи було того не варті. А коли нам везли меблі, то знайомий, що віз, за відшкодування ПДВ повернув собі витрати на дорогу.

Людок
17.10.2012, 16:28
Підкажіть,
чи варто їхати до Перемишля автобусом Львів-Перемишль
на скільки то довго?
чи краще до Шегині і на піший перехід?

Gentle
17.10.2012, 18:15
на скільки то довго?
чи краще до Шегині і на піший перехід
Я б не їхала. Для чого чекати на кордоні всю чергу транспорту? Пішки перейдете набагато швидше. Крім того. автобус коштує в р-ні 80 грн., а самому: 25 грн (прибл) до Шегинь і 3 зл. з Медики до Перемишля. Але Ви собі дивіться...На пішому, буває, теж до години треба постояти...

Golgy
17.10.2012, 18:20
.На пішому, буває, теж до години треба постояти...

а як є "перенос", то і 3-4 години може бути. тут не вгадаєш, по різному буває

invisible
17.10.2012, 19:11
На пішому, буває, теж до години треба постояти...
а як є "перенос", то і 3-4 години може бути. тут не вгадаєш, по різному буває
За моїми спостереженнями через піший найкраще їхати в неділю, тоді майже немає "переносчиків". Принаймні ми їздили кілька разів, то ні разу більше 30-40 хв. не стояли, але переважно навіть менше. А от якраз автобус можуть і на кілька годин затримати. А ще автобуси якісь ненадійні. Колись взимку планувала автобусом вертатися в 17 год. з Перемишля, так рейсу просто напросто не було, добре що ще вдалося ще сісти на маршрутку до Медики.
Єдине що піший перехід може іноді бути випробуванням "не для слабонервних" :8:

Masterpiece
17.10.2012, 19:28
Допис від Людок Переглянути допис
на скільки то довго?
Іхала ним кілька разів.Дешевше їхати з кільця ( ну якщо вам зручно, звичайно) - 50 гр, а назад, якщо водію, а не в касу, то 20-25 злотих. Загалом, добирання забирає 3 години - година до кордону і 2 години - кордон та дорога до Перемишля. Зазвичай, виїжджаючи о 7.30, я о 10.30 в Перемишлі. Пішим може бути і швидше, і довше, але якось не подобається мені стояти у тому натовпі, особливо коли дощить або холодно. Все таки автобусом комфорніше. Єдине, що торговці наші чіпляються з проханнями перевезти сигарети і горілку) Назад я завжди уточняю у водія, коли буде автобус і спокійненько собі, закупившись, відпочиваю дорогою назад)

romaschka
17.10.2012, 22:32
на скільки то довго?
я вда тижні тому їздила цим автобусом. Спочатку також думала через піший, але коли поїхала все ж таки автобусом і побачила які там черги на пішому, то була рада що я не там. Автобус вийшов 85 грн,на кордоні взагалі довгон е стояли ні туди ні назад. Назад купувала білет там, то вийшло 60 грн.

Delikatna frukta
18.10.2012, 15:52
Я чомусь дуже тащуся від взуття в ССС....
А поясніть-но мені, темненькій, що то за ССС такий. Може я теж від нього тащуся, але ще не знаю про це :-). Якраз збираюсь в Польщу і не можу вибрати між Перемишлем та Ряшевом. Хочу доброго взуття чол., жін., дитячого.

Котя
18.10.2012, 15:56
А поясніть-но мені, темненькій, що то за ССС такий
Цей магазин взуття є і в Перемешлі, але скажу , що моя сестра чомусь дуже не задоволена їхньою якістю (((

Ljus6ka
18.10.2012, 16:18
Допис від Котя
Мені цікаво , а з маленькими дітьми вони пропускають без черги?
То залежить від зміни, ми літом їхали підійшли і сказали, що ми з дитиною чи можна нас пропустити, поляк запитав скільки років, і сказав, що 5 то не дуже маленька дитина, але потім додав , якщо дитина буде капризувати підходити тоді пропустять. Ми таки підійшли другий раз і нас пустили. Одного разу йшли через піший, то ми тільки доходили до черги, то поляк нам відразу сказав, з дитиною проходити без черги.
Думаю, якщо будете їхати з молодшим то вас точно пустять.

Vittoriya
18.10.2012, 20:00
А поясніть-но мені, темненькій, що то за ССС такий
То дуже подібний магазин на Deichmann. там великий вибір недорогого взуття, на будь який смак-моделі різноманітні і кольорові. От тільки якість відповідає ціні, бо дешевше взуття там не шкіряне. Є шкіряне, воно дорожче, прое таки всерівно дешевше, ніж наприклад в Rylko, чи інших. Непогане, я там взяла мешти, але шкіра така досить тоненька, тому зрозуміло, чому така ціна. А мешти я взяла на змінне взяття в філармонію, тому зіпсувати його швидко впринципі важко буде.

invisible
18.10.2012, 21:25
Цитата:
Допис від invisible Переглянути допис
Я чомусь дуже тащуся від взуття в ССС....
А поясніть-но мені, темненькій, що то за ССС такий. Може я теж від нього тащуся, але ще не знаю про це :-). Якраз збираюсь в Польщу і не можу вибрати між Перемишлем та Ряшевом. Хочу доброго взуття чол., жін., дитячого.
Мені особисто там подобається власне асортимент і моделі. І ціни недорогі. Може якість шкіри там і не найкраща, але оскільки я люблю купувати взуття на сезон-два, то мені якраз це оптимально підходить.

Gentle
19.10.2012, 10:34
поясніть-но мені, темненькій, що то за ССС такий
Я цей магазин люблю. Як кажуть дівчата, там взуття з дешевшого і воно переважно з замінника, але є й шкіряне і дуже непогане. Я собі кілька років тому купила там босоніжки на розпродажі шкіряні - Lasocki. Обожнюю їх! Цього року теж купила там 4 пари взуття, одні шкіряні лодочки, дуже гарно носяться. Плюс там можна накупити полотняних балеток, кедів, босоніжок (навіть з замінника - кілька ремінців ж все одно не парять. Хіба що в когось є принципова позиція - тільки шкіра. Мені ця мулька минулась кілька років, тому ношу різне - і шкіряне, і ні. Ціни дуже адекватні. Рекомендую цей магазин.

Neytasa
19.10.2012, 11:00
Рекомендую цей магазин.
а де ці магазини знаходяться?

invisible
19.10.2012, 11:12
а де ці магазини знаходяться?
В Перемишлі є в ТЦ Galeria Sanowa

Golgy
19.10.2012, 11:24
В Перемишлі є в ТЦ Galeria Sanowa

і ще в Перемишлі в Теско є

rautt
19.10.2012, 19:17
Просвітіть мене, темну, про те, де краще закуплятися. Робимо візу на закупи, а в яких магазинах їх здійснювати - не знаємо)) Порадьте, куди їхати в Перемишлі, щоб були такс-фрі??? (побутова хімія, продукти, одяг) І як такс-фрі повертати в Україні?

Олюнчик
20.10.2012, 14:00
А коли в Польщі розпродажі починаються в галеріях,?

Delikatna frukta
20.10.2012, 15:50
Ціни дуже адекватні. Рекомендую цей магазин.
Вчора скочила до Жешува, дійсно купила в ССС чобітки 99 злотих. Доволі оригінальні, були в різних кольорах.
Інформація для тих, хто 20 і 21 жовтня буде у Жешуві. Відвідайте Мілленіум Холл, там святкують День народження закладу. Знижки майже у всіх магазинах. Детальну інфу щодо знижок у кожному конкретному магазинчику можна знайти на буклетиках у коридорах торгового центру. Я, правда, буклетик вже сьогодні вдома прочитала %-(. Але деякими акціями скористалась.P.S.А ще будьте морально готові подарувати переходу через кордон в сумі 8 год. (як я вчора). Там суцільний бардак, люди створюють живі черги біля будок прикордонників, а самі прикордонники-митники зайняті фотографуванням шмаття, яке люди везуть у багажниках. Кіно і німці. Відпало бажання надовго їхати в Польщу, чесно кажучи.

flame
20.10.2012, 16:24
Дівчата, розкажіть будь-ласка про іменний чек. Завтра збираюся до Польщі, щоб пробити першу шопінг візу (до того біли бізнес візи, тому ніколи не цікавилася цим питанням). Цей чек видається на касі? Чи всі магазини його дають?

GaykaDesign
20.10.2012, 17:01
Дівчата, розкажіть будь-ласка про іменний чек. Завтра збираюся до Польщі, щоб пробити першу шопінг візу (до того біли бізнес візи, тому ніколи не цікавилася цим питанням). Цей чек видається на касі? Чи всі магазини його дають?
Если речь идет про большой магазин ,типа Tesko,то проплачиваете товар на кассе,а потом с чеком и паспортом идете к стойке информации.Там предъявляете паспорт и чек ( paragon) и просите чтоб Вам распечатали Faktura.
Если это маленький магазин,то сразу спрашиваете выдают они Faktura или нет.
Преимущественно те города которые рядом с границей,там все все знают и объяснять не приходиться,а вот в городах отдаленнее могут возникнуть вопросы.

katarzynka
20.10.2012, 17:50
Шановні дівчатка, пропоную Вам шанс відслідковувати знижки та акції в таких магазинах як Теско, ССС, Лідл,.. заходите на їх інтернет сторінку.
http://ccc.eu/pl/woman/inspiration
http://www.tesco.pl
www.lidl.pl
http://www.bata.pl/
Є також інтернет сторінка на якій знаходяться ці та інші акційній інформаційні листи (газетки)... http://www.promocyjnegazetki.pl
Крім того, наприклад в Теско можна підписатись на розсилку газеток , зазначаючи адрес ел.пошти і за 3 дні до проведення акцій вона приходить ВАм на скриньку... Крім того, на кожній інтернет сторінці конкретного магазину міститься інформація про його місцезнаходження на території Польщі.

---------- Додано в 13:50 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

Дівчата, поясніть мені прошу, Ви реально готові стояти по 10 годин в черзі, щоб вернути собі Такс фрі, чи може є якийсь швидший спосіб?

10 ?? це якось дуже швиденько, ми декілька разів стояли то майже добу..
Швидшим способом є їхати на великі українські свята, тоді машин набагато менше....абож перетинати кордон з Польші до України зраненька, тобіш вночі їхати на Польшу відразу після відкриття магазину придбати товар і швиденько додомцю.. ось так.. (перевірено на власній шкурі)

Vittoriya
20.10.2012, 18:49
Є також інтернет сторінка на якій знаходяться ці та інші акційній інформаційні листи (газетки)... http://www.promocyjnegazetki.pl
Крім того, наприклад в Теско можна підписатись на розсилку газеток , зазначаючи адрес ел.пошти і за 3 дні до проведення акцій вона приходить ВАм на скриньку... Крім того, на кожній інтернет сторінці конкретного магазину міститься інформація про його місцезнаходження на території Польщі.
ага, тут такі газетки проходять щотижня... От раз з Теско прийшло, що дешеві овочі-картопля, морква і таке різне. Ми з чоловіком пішли з рюкзаками, аби троха скупитися. Але в Теско з того всього вищеперечисленого не було НІЦ..... І то вже не перший раз і не тільки в Теско. Чоловік в Реалі теж таке спостерігав. І от не знаю, чи то поляки так все гребуть, чи то самі магазини не спішать то викладати, а просто заманюють людей...

katarzynka
20.10.2012, 23:24
ага, тут такі газетки проходять щотижня... От раз з Теско прийшло, що дешеві овочі-картопля, морква і таке різне. Ми з чоловіком пішли з рюкзаками, аби троха скупитися. Але в Теско з того всього вищеперечисленого не було НІЦ..... І то вже не перший раз і не тільки в Теско. Чоловік в Реалі теж таке спостерігав. І от не знаю, чи то поляки так все гребуть, чи то самі магазини не спішать то викладати, а просто заманюють людей...

Я теж з цим стикалася особливо щодо супермаркерів близько розташованих до кордону - Перемишль, Жешув... А минулого тижня була в Кракові і скористала.. Останнім часом багацько українців приїжджає на закупи ось і вигрібають..:( Тепер як вертались хотіла купити м"яса та форелі, але в Жешові не брали, боялись не довеземо , зато в Перемишлі я просто обомліла - пусті прилавки, найдешевше масл - немає, м"яса теж... просто ніц... Тому на вул.Львівській Теско для мене не актуальний.

Delikatna frukta
23.10.2012, 10:26
Може хтось знає, де у Перемишлі магазин з дитячими польськими колготками і, взагалі, з дитячим одягом? Може десь за межами тих торгових центрів. Або у Ярославі?

Олюнчик
24.10.2012, 08:43
А хтось може купує в Польщі підгузники? Здайте точки:girl_wink:

tiramiska
25.10.2012, 02:26
Дівчата, підкажіть, будь ласка, як з цінами на товари польського виробника,чи відчутна різниця? Цікавлять саме дитячі речі- конверти, стільці для годування,візки...
Може місця якісь знаєте?

Delikatna frukta
26.10.2012, 11:32
О, ще згадала, хочу знати, де у Польщі (Перемишль-Ряшів) можна знайти магазин на зразок нашого Деко. Дуже цікавить гарний посуд. Якщо хтось знає - підкажіть, просю.

Monopoliya
28.10.2012, 14:57
Приїхали ми сьогодні вночі з Перемишлю. Їздили на 1 день (перша шоппінг віза), тому далеко не хотіли. Думали про Жешов, але вирішили, що то залежатиме від швидкості перетину кордону.
Отже, по-порядку.
Кордон - найгірше зі всього. Оскільки це субота, та ще й була 7 ранку, коли ми стали в чергу в Шегині, черга розтягнулась на 4 години ((
О 12 ми в*їхали у Перемишль. Були і в Галереї Сановій, і в Теско і в славнозвісній Бєдронці. Мали з собою 800 злотих (2000 гн.) - стратили все. Якби ми закупились так в Ашані/Сільпо/Арсені - вийшло б певно вдвічі дорожче. Купували трохи продуктів, косметику (гелі/шампуні/зуб.пасти), я собі купила брюки (фірми Рилко) на роботу за 80 зл... В магазині Гатта накупила колготок (40 ден, 10.3 зл. В нас такі ж напередодні за - 44 грн.). Там ще й акція була - при покупці 2-х, на 3-і - 40% знижка.
Шоппінг там прикольний, але знижок наразі немає.
Назад на кордон ми приїхали о 19. Черга була - капець.. Ми додому приїхали о 3 ночі.
Зате в протилежну сторону (Львів-Польща) вже з 22-23 год. не було жодної машини в черзі.
В середу йдемо подавати документи на 2 візу. Тому висновки, які зробила для себе:
В Польще поїдемо обов*язково. Але не в суботу. Якщо в суботу - тільки через піший перехід - там було швидко.
В такій черзі вистояти, щоб приїхати просто на шопінг на 1 день - не варто - дуже важко. Краще їхати в будні і на кілька днів, тоді кордон не такий страшний..

kati
28.10.2012, 15:26
В Польще поїдемо обов*язково. Але не в суботу. Якщо в суботу - тільки через піший перехід - там було швидко.
та то якповезе, не зпрогнозуєш наперед коли і де будуть черги. Ми минулої суботи перетнули кордон за 30 хв( краківець) ,назад в неділю вночі звернули не на ту дорогу( туман тоді страшний був) і поїхали на медику, черга капець була, дмуали постоїмо півгодинки,якщо не зрушимось ,розвернемось на краківець, але на щастя черга швидко рухалась і троха більше ніж за годину переїхали кордони

Vittoriya
28.10.2012, 15:40
Таня, то дійсно як повезе.. Моя мама літом в будній день їхала, то були черги завал, ми як сюди їхали, то власне була субота, на нашому кордоні була взагалі пустота(то була 9 ранку), на польському було кілька машин, але ми зробили помилку, бо не в ту чергу встали, треба було в зелений коридор, там взагалі не було машин, а ми чогось встали в червоний-для тих , хто везе товар якийсь. Всі кордони зайняли 2 години і то кордон, який я не люблю-Рава Руська... Тому не вгадаєш, на жаль..

ola-lyola
07.11.2012, 15:36
Нарешті руки дійшли написати - були на вихідні у Жешуві, туди стояли лише 1,5 години і то в нейтральні зоні, до наших була дуже велике черга на 3 км,але нам знайомі зробили коридор)назад 4 години загалом.
Магазину Войцека так і незнайшла, були в галереї Graffica з дитячих магазинчиків там є H&M але дитячий відділ якийсь маленький і асортимент не дуже, REPORTER YOUNG для більших діток, SMYK. В маркетах були в Теско і бедронці, яка мене здивувала тим,що в Перемишлі в великому маркеті на надцять кас небуло терміналу...