КПК

Показати повну версію : Особливості гігієни хлопчиків

Сторінки : [1] 2

Vероніка
13.08.2011, 01:39
Створити цю тему мене мене спонукало нещодавне відвідування дитячого уролога, дії і рекомендації якого вважаю абсолютно неприпустимими і варварськими. Проблем з сечостатевою системою дитина ніколи не мала, тому до лікаря на Симоненка звернулись у зв"язку з медоглядом в садок. Я була попереджена хірургом, що деякі лікарі без дозвола батьків можуть самостійно відкривати голівку пеніса повністю, що часто супроводжується кровотечею і тріщинами, мотивуючи це "діагнозом ФІМОЗ" і необхідністю цієї процедури.
Не буду розказувати усіх подробиць нашого огляда у уролога, скажу тільки що я вже в останній момент просто вирвала дитину з рук лікаря, хоча завчасно попередила нічого не робити.
Результат - в дитини легенька кровотеча і "діагноз ФІМОЗ", пісяти боляче. Лікар каже, що без процедури дитина буде мати проблеми, в майбутньому прийдеться обрізати. До цього ми проблем не мали, голівка і так відкривалась.
Досі не розумію, як лікарі можуть робити що-небудь без дозволу. В мене було таке бажання відірвати урологу руки. Ось так ...

Поради спеціалістів про гігієну хлопчиків.
Профілактикою фімозу є гігієна статевого члена, яка полягає у зміщенні шкіри крайньої плоті до кореня пеніса і обмивання головки водою. Деякі спеціалісти, зокрема Комаровський, радять не зміщувати, а тільки обмивати. Частіше всього фімоз буває вродженим, і до 8 років проходить без втручання (деколи до 18 років).
У Вікіпедії (http://uk.wikipedia.org/wiki/Фімоз)доступно описано про це.
Пропоную ділитись у цій темі, як ви доглядаєте за нашими маленькими мужчинами, рекомендації лікарів, особливості огляду в поліклініках\лікарнях. :girl_smile:

Olena-m
13.08.2011, 01:52
Мені теж в поліклініці хірург радив відкривати щоб до року головка звільнилась. Але в неті читала поради лікарів, що не можна рухати, що до 3-6 років само відкриється. Малому зараз 4,5, але аж таких помітних змін не бачу. Трохи хвилююсь, щоб не довелось втручатись дохторам, от чекаю, коли інший хірург вийде з відпустки, щоб проконсультуватись. хто знає людських дитячих хірургів або урологів маякніть пліз!

Vероніка
13.08.2011, 01:58
Більшість урологів схиляється в теперішній час до консервативних методів, тому б радила знайти толкового хірурга або педіатра навіть.

katrinka
13.08.2011, 01:59
тема актуальна. коли проходили медогляд в школу уролог рекомендувала провести деяку процедуру, бо голівка в малого не оголюється повністю, навіть не на половину. це в нього так постійно було, хоча я(тепер малий сам) практично щодня при вмиванні трішки відтягує шкірку, щоб поступово збільшувати відкриття. збільшення не помітно, але і не зменшується оголення. не знаю що робити... чи залишити дитину в спокої все само собою прийде в норму, чи таки провести процедуру, яку рекомендувала лікар вакуумним способом. каже, не боляче і малотравматично, потім потрібно обробляти маззю і все буде гуд.

хельга
13.08.2011, 02:05
Коли Данило був маленький теж вивчала це питання. Десь вичитала, що можна під час купання трохи нятягувати крайню плоть, але не до болю. Але близько 1,5 року в малого було почервоніння і навколо голівки утворилось біле кільце з виділень. Було видно під шкірою. Повели до хірурга. Він таки натягнув крайню плоть, щоб все вичистити, але тріщин не було. Можливо, саме те наше натягування і спричинило накопиченню виділень. А взагалі, поки фімоз не спричиняє запалення, струя сечі нормальна, під час сечовипускання шкіра не вздувається, то не варто втручатись.

Zlju4ka
13.08.2011, 02:13
Вже була така тема на форумі,доречі.Нам ставили з 5 місяців-ми не дали різати,потім підчас іншого втручаня оглядав хірург-і переконав ,що помилились в пол-ці,що малий здоровий,просто в нього трохи завуження йде.Робили ванночки,троха натягували,потім перестали малого травмувати тими маніпуляціями.От місяць назад прийшли в пол-ку на мед.огляд,і нас знов оглянули і сказали, що все ок,саме відкриється, що то не фімоз.Ну і вже майже повністю і відкривається:))

Vероніка
13.08.2011, 02:14
Ось тепер я переживаю, що чекає дитину після маніпуляцій спеціаліста. Чи не спричинить запалення і інших проблем ?!
Питання обговорювалось в темі Здоров"я Малятка. Хотілось створити спеціалізовану тему.

Марта2
13.08.2011, 20:20
Ой, ті хлопці...
У нас з народження теж не відкривається повністю той пісюн, але дитина нормально пісяє, не жаліється! З часом у нього почались назбируватись білі виділення(це я вже потім знала що то виділення, а до того надумала Бог зна шо), я налякалась, бо гулька утворилась не мала!!! Пішла до лікаря, але мене заспокоїли і казали нічого не робити, пісюн не мучити само все вийде і відкриється!!! На даний момент гульки вже нема, і чуток більше відкривається ніж раніше(на огляді були теж перед тим як іти в садік, 1 рік назад)

DolceVita
13.08.2011, 20:37
в нас була така операція-Якщо крайня плоть анатомічно нормальна і при насильному оголенні головка не стискується крайньою плоттю (немає збліднення, чи посиніння головки), то розкривають препуціальную порожнину пуговчастим зондом або тонким зажимом після обприскування аерозолем анестетика, потім обробляють вазеліновим маслом, закривають головку і надалі періодично відкривають її з метою запобігання злипання або утворення спайок і патологічних звужень крайньої плоті.
Коли нам було 2 і 9міс. В шоці були ми всі,особливо чоловік,бо тримав малого за ножки. Тепер раз в тиждень відкриваємо під час купання коли добре відмокне.........

Kecan
14.08.2011, 01:10
Коли Данило був маленький теж вивчала це питання. Десь вичитала, що можна під час купання трохи нятягувати крайню плоть, але не до болю. Але близько 1,5 року в малого було почервоніння і навколо голівки утворилось біле кільце з виділень. Було видно під шкірою. Повели до хірурга. Він таки натягнув крайню плоть, щоб все вичистити, але тріщин не було. Можливо, саме те наше натягування і спричинило накопиченню виділень. А взагалі, поки фімоз не спричиняє запалення, струя сечі нормальна, під час сечовипускання шкіра не вздувається, то не варто втручатись.
Аналогічна ситуація була і в нас зі Святиком, але лікарі на Орлика були одностайні, промили і сказали не підрізати, хіба, якщо загноєння буде частіше повторюватися. А саму процедуру підрізання можна провести і більшому віці.

Маруся-мама
14.08.2011, 01:44
Трохи хвилююсь, щоб не довелось втручатись дохторам

Не хвилюйтесь і не давайте втручатись лікарям. Все буде ҐУД.

Я он була дурна і лікарів послухала, а тепер картаю себе і пробачити собі не можу. Мушу з тим жити і бути записана в список поганих мам які дозволили лікарям порізати її дитину. Для мене це дуже болюча тема, і пишу і сльози на очах.

Уляночка
14.08.2011, 05:40
З старшим були на огляді в хірірга на Орлика з приводу віртуальної дисплазії,то лікар попри те ше оголив і промив пісюна. Плакав коли пісяв тільки в той день,далі проблем не було.
З Марком під час купання оголювали самі,поки одного разу не зявились тріщини з кровю і не пішло почервоніння крайньої плоті...Тепер лишились того ровера.

jalla
14.08.2011, 10:30
З Марком під час купання оголювали самі,поки одного разу не зявились тріщини з кровю і не пішло почервоніння крайньої плоті...
Я малому нічого не оголюю. Може так треба, чи так радять лікарі, але я там дитині нічого чіпати не буду. Підмиваю легенько, стараюсь промити добре і все.
Дівчата, ви мене шокували що хірурги таке витворяють. Я поки послухала доктора Комаровського не чіпати. Не чіпаю. Хірург на огляді ніяких відхилень не побачила. Але моя мама каже, що треба ще якимось спеціалістам показати, бо в хлопців часто бувають з тим різні проблеми, а хірург з районної поліклініки могла щось пропустити. Проте я нічого не роблю, не мурдую дитини. Тим більше відхилень ніяких не бачу.

Fleshka
14.08.2011, 16:08
Я малому нічого не оголюю.
нам педіатр казала оголювати при купанні, я шось побоялась, нічого не робила...вродь нормально все.

Glori
14.08.2011, 17:39
Я теж малому за 2,8 роки ніколи не оголювала і не промивала. Ще вагітною прочитала в цій книжці, що Ющенчиха роздавала, що цього робити не можна. І, слава Богу, в нас ніколи не запалювався. Перед садком лікар виявив мінімальний фімоз, та зараз не рухаємо. Перед школою побачимо, може переросте.
Кума теж робила операцію малому перед школою, щоб не травмувати малого,пояснила ніби то обов"язкова процедера для всіх першачків. Болі і дискомфорт тривали 1 день.

inka
14.08.2011, 17:46
Маю цілу і сторію з того приводу : в 1.5 і 2р на оглядах хірург відкривав малому " цю справу" дитині було боляче буквально 30 сек, лікар був хороший- робив чітко та миттєво, казав кожен день відкривати і мастити левоміколем. Але дитині ж боліло та пекло, відповідно синок навіть не давав доторкнутись до пісі, потім навіть помити добре не давав. До 4 років нічого не відкривалось, ми мились як завжди, . Начиталась "страшилок", що потім хлопчикам роблять справждні операціі, дуже переживала. І одного разу . малому було 4.5, в ванній при купанні , все було як завжди але голівка відкрилась!!! Чесно скажу- в мене просто було свято ( мами зрозуміють). Виходить на все свій час і не варто травмувати дітисьок. Не думаю, що нашим чоловікам в той час , щось спеціально робили з цією справою. ))) Зі свого досвіду: не чипати дитину, а просто дивитись щоб було чистенько і не було почервонінь.

сніжна
14.08.2011, 18:11
коли проходили медогляд в школу уролог рекомендувала провести деяку процедуру, бо голівка в малого не оголюється повністю, навіть не на половину. це в нього так постійно було, хоча я(тепер малий сам) практично щодня при вмиванні трішки відтягує шкірку, щоб поступово збільшувати відкриття. збільшення не помітно, але і не зменшується оголення. не знаю що робити... чи залишити дитину в спокої все само собою прийде в норму, чи таки провести процедуру, яку рекомендувала лікар вакуумним способом. каже, не боляче і малотравматично, потім потрібно обробляти маззю і все буде гуд.
я просто розповім нашу історію: ніколи з крайньою плоттю не було ніяких проблем. Я , як і казав Комаровський, нічого не рухала. Хіба при гігієнічних процедурах легесенько інколи трішечки відтягувала ( зовсім трішки), але не намагалася оголити. Ніколи не було у малого ніякого навіть найменшого почервонніння. А от коли ми вже закінчували перший клас, одного разу увечері він пожалівся, що трішки його зудить, коли пісяє. На кінчику голівки помітила ледь -лед почервоніння. Промила ромашкою. А на ранок пісюнчик набух. Малого бігом завезла у консультативну поліклініку на Орлика до уролога Людмили Миколаївни ( прізвища не питала). Вона оглянула - баланопостит, причому вже з нагноєнням. На моє здивування пояснила, що у хлопчиків такі явища розвиваються за лічені години. То в той день нам лише прочистили, а на наступний - роз єднали спайки і вивели голівку. То роз єднання робилося без застосування інструментів, просто вручну, зайняло буквально кілька секунд і крові при тому не більше булавочної головки.Хоч явище не з приємних. Одним словом: три дні ( включаючи період до роз єднання) пісяти малому доводилося у баночку з ромашкою чи фурациліном ( інакше було боляче). І три дні на ніч ми обробляли голівку офлокаїновою маззю. Все. Надалі рекомендовано було лише раз на тиждень при прийнятті гігієнічних процедур все-таки самостійно виводити голівку і омивати. Виводиться вона вже елементарно. Як виявилося потім, у багатьох моїх подруг та знайомих із синочками були такі ж проблеми. І саме у період 5-8 років. Можливо. саме тому урологи рекомендують все-таки вивести голівку з медичним втручанням ( якщо вона сама не виводиться) саме перед школою? Мені сказати важко. Але факт залишається фактом: дитячий уролог наголошувала на тому, що каталізатором до початку запального процесу може служити будь-яка річ- дитина в школі чи садку пішла в туалет і десь ручки брудні були; скупалися у озері; просто пішов застій звичайної змазки, яку неможливо вимити без виведення голівки і т.п. А від початку запального процесу до появи гною може пройти лише 2-3 години. Якщо спайки розводяться вільно вручну, то не потрібно ніяких інструментальних втручань ( підрізань). Якщо вручну голівку вивести не можливо- тоді пропонують підрізати.

---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

Не думаю, що нашим чоловікам в той час , щось спеціально робили з цією справою.
моєму брату робили у віці 4 чи 5 років ( власне підрізали), але оскільки після того голівку самостійно періодично не виводили, то спайки утворилися знову . І це не заважало аж до початку статтевого життя. Тоді він знову ходив до уролога і той йому вже вручну роз єднав і строго казав обов язково раз на тиждень виводити голівку самостійно

aknelitta
14.08.2011, 21:06
Якщо голівку "не вивоти" після процедури роз"єднання, то в малих діток знов може зарости. Мама повинна за ким слідкувати.
З своїм синочком їздила на Орлика на консультацію з цього приводу. Переважно хлопчикам "відкривають" (процедура займає кілька секунд, але потім днів 3 дитині боляче пісяти - пече). Але нас лікар оглянув і сказав, що потрібно просто промивати, потрішки у ванні відтягувати шкірку, і до років 7 мала б відкритись сама, але в разі почервоніння - негайно звернутись до лікаря.

Arctica
14.08.2011, 22:30
Здається що в темі "Здоров"я малятка" ми вже цю проблему обговорювали
Прочитала багато інформацію, консультувалася із різними лікарями (хірургом, дитячим урологом , педіатором) і дійшла до того, що нічого я із цим не роблю. Я так розумію, що серед хлопчиків це досить поширене явище, все природньо, зі 100% по статистиці у 98% проходить само. Підмиваємося кожний день, слідкуємо щоб не було запалення, почервоніння, практично всі лікарі (нормальні) сходяться на тому, що якщо дитина без проблем пісяє 3 і більше разів на день, струя рівненька, при тому дитина не відчуває дискомфорту або болі, немає почервоніння - то все добре:girl_yes2:. В моєї подруги малому проривали, як дитина так і батьки перенесли стрес, крики, плачі, кілька днів дитина стримувала сечу бо боялася пісяти так нестерпно боліло і пекло, парили, промивали ромашкою, слідкували, а за деякий час пісюн знову затягнуло :girl_devil:, другий раз вони не наважуються на ту процедуру, дали собі і дитині спокій а просто слідкують.
Маю багато братів сторшого віку, от перепитала своїх тіток що колись робили/радили робити із цією "проблемою", вони робили круглі очі, бо ніхто за таке не чув і за тим не слідкували, і нічого , одружилися, виховують діточок, просто на тому колись не акцентувуали уваги, і хлопцям нічого не бракує

Vероніка
14.08.2011, 23:41
от перепитала своїх тіток що колись робили/радили робити із цією "проблемою"
Так само перепитала родичів\знайомих, навіть хлопців - дивувались, ніхто нічого не робив, просто дотримувались звичайної гігієни.

Prutylyatko
15.08.2011, 00:04
Я з тим стикалась обидва рази зі своїми хлопцями. Першого разу (тоді ще це не було так поширеним) ми не спішили втручатися, просто слідкували за гігієною малого, але одного разу пісюн набух та почав боліти його десь у віці 5 років, в результаті малому відкривали голівку та він три дні мав "армагедон" та й ми з ним, про таке вже Сніжна писала.
Тому, коли в меншого виявили фімоз, ми десь в 6,5 місяців з допомогою уролога відкрили голівку, він, мабуть, навіть й не зрозумів, не плакав зовсім, тільки десь з годинку як пісяв, то здригувався, промивали фурацеліном, мастили лівомеколем, все перейшло. Минулого тижня ходили на огляд для садочку, казали, що все добре.
То вибір кожного, втручатись чи ні, але, маючи "досвід" зі старшим, я вже не вагалась.

Olena-m
15.08.2011, 00:15
А я мужа спитала (чому раніше не додумалась?:)). Мама йому ніц не робила, і він відповідно теж. Аж в 15 років став сам поступово відтягувати крайню плоть (бо було не повне оголення), і за рік часу все стало ґуд. Так що я лишилась того ровера.

Magnit
15.08.2011, 00:28
Старшому синові голівка виводиться, але не до кінця -- залишаються спайки. Їх нам роз'єднували двічі. Перший раз (у віці 2,5р.), під час операції (на водянку), робив пан Могиляк. Сказав до наступного дня не чіпати, а потім періодично відкривати/виводити голівку. Але на другий день знову утворились спайки. Знову ми тільки голівку обмивали під час купання. Десь років за два почервоніло і почало набрякати. Пішли до хірурга в поліклініку. Вона там голими руками і якимось інструментом знову це діло роз'єднала, виписала мазі... і та сама історія -- далі спайки. (Та ще й довго лікували малого, бо після процедури почалось запалення).
Тепер дали собі спокій. Під час миття/купання малий сам собі відкриває голівку (на скільки це можливо), вимиває змазку. А далі побачимо, будемо діяти по ситуації.
До речі, в меншого та сама справа. Теж поки чекаємо.

cjomcjomka
15.08.2011, 18:08
моєму сину у вересні буде 3 рочки. Пеніс у нього з "хоботочком", і я навіть не пробувала після року відкрити голівку, і не збираюсь того робити. Почервонінь нема, загноєнь - тим більше. Пісяти не заважає.
у нас це вроджене і спадкове, чоловік розповів, що у нього "все минуло" близько 8 років.
Нещодавно на медогляді нам порадили оглянутись в уролога.я кажу:нащо? терапевт:"ну, раптом ті проблеми... фімоз..." А я пояснила, що "фімоз є, проблем нема" - і більше до уролога ми не ходимо.

ViTanya
19.08.2011, 15:13
Старшому синові голівка виводиться, але не до кінця -- залишаються спайки. Їх нам роз'єднували двічі... Але на другий день знову утворились спайки... і та сама історія -- далі спайки. (Та ще й довго лікували малого, бо після процедури почалось запалення).
Тепер дали собі спокій. Під час миття/купання малий сам собі відкриває голівку (на скільки це можливо), вимиває змазку. А далі побачимо, будемо діяти по ситуації.
До речі, в меншого та сама справа. Теж поки чекаємо.
Подібне не на спайки , а на синехії крайньої плоті, які розділяти не потрібно, бо тоді замість ніжних сінехій можуть утворюватись грубі спайки.
Цікава стаття на цю тему http://www.babyblog.ru/user/androlog_child/499628 "У всех мальчиков изначально крайняя плоть приращена к головке нежными врожденными синехиями, эти нежные спайки постепенно самостоятельно разделяются по мере того, как головка пениса готовится открыться." Мені подобається відео Комаровського на цю тему, наз "гигиена мальчиков".

Vероніка
20.08.2011, 18:56
Так, я теж дивилась це відео, досить доступно описано догляд і поради. Можна тут подивитись
http://video.komarovskiy.net/gigiena-malchikov-27-03-2011.html

Уляночка
19.09.2011, 03:41
дівчата,порадьте хорощого дитячого уролога..дякую

сніжна
19.09.2011, 17:06
порадьте хорощого дитячого уролога..дякую
полікілінчне відділення на Орлика- оперуючий і консультуючий уролог Людмила Миколаєвна- до неї без проблем можна потрапити узявши талончик у приймальному або ж при потребі- можу скинути номер мобільного

ivanuska
29.11.2011, 00:04
Оце перечитала усі дописи на тему гігієни у хлопчиків і зраділа, що свого часу не послухала хірургів а пішла на Орлика до уролога, який проконсультував, приблизно так як і Комаровський. Сказав, що тим хірургам лиш би різати :) Проблем нема. Сподіваюсь, з часом само все стане на своє місце. Головне -набратись терпіння. А де ж його взяти, як хочеться щоб було все й одразу як у дорослих :) Так що терпіння нам , дорогі мамочки!!!!

fantastyka
22.03.2012, 11:56
Дівчатка, підкажіть координати грамотного дитячого уролога!! В мого малого вже деклька разів було таке: починає страшенно плакати, я знімаю памперс, яєчок не має, десь позаскакували, пеніс твердий робиться, аж припіднімається. Мушу його якийсь час на руках вертикально носити, коли кладу горизонтально, знов страшно плаче. І так поки яєчка в мішечок знов не поопускаються, пеніс тоді знов м'якшає і ддитину можна вбрати. Ніяких проблем з пісянням у нього не має, ні почервонінь. Може хтось з таким стикався? Боюсь йти до будь-кого, бо ми вже так свого часу на Батальній до неонатолога Савчак попали. Дитині було пару тижнів від народження, ми прийшли просто на огляд, а вона не питаючись одним рухом відкрила йому голівку, бо там бачте, "почистити треба і так потім не треба буде операцій робити"! це її слова! Я була в шоці, в дитини з головки пішла кров, він страшно кричав. Я ще й зараз про це спокійно писати не можу, хоча пройшло вже 7 місяців.

jalla
22.03.2012, 12:17
Дівчатка, підкажіть координати грамотного дитячого уролога!!
А два дописи вище все так гарно написано.:)

олікілінчне відділення на Орлика- оперуючий і консультуючий уролог Людмила Миколаєвна- до неї без проблем можна потрапити узявши талончик у приймальному

Я й собі сама на всякий пожарний переписала.

SashaV
22.03.2012, 12:26
Комаровського люблю і поважаю, але це єдине,з чим не погоджуюсь. Звичайно, вирішувати вам,матусі, але впевненна,що відкривати треба! Не в поліклініці(у нас шок навіть біля реєстратури))), а дома-під час купання,коли хлопчик розслаблений. Треба поступово,але кожного разу. Маю двох хлопчиків. Була проблема в племінника- в 6 років абсолютні покази на операцію. Але свекруха потихеньку, не спіша, за 2 тижня виправляла ситуацію))) Звичайно, коли лікар різко рване-будуть тріщинки, треба буде промивати ромашкою...А син вас і близько не підпустить до свого багатства..Тому просто раджу-не затягуйте це відкривання. Може в когось і вирішеться після 15-ти,але в основному під час медогляду в старших класах, багатьох відсилають до уролога-хірурга(

jalla
22.03.2012, 12:46
Тому просто раджу-не затягуйте це відкривання.
А що робити, коли мій малий сам туда руки пхає і відкриває. При тому сміється, напевно його не болить коли він то робить.
Я вже замучилася просити щоб не робив і колготи вдягаю, а він все собі десь сховається, витягне багацтво своє і відкриває-відкриває...

SashaV
22.03.2012, 14:20
І таке буває! Спробуйте не звертати уваги, просто слідкуйте,щоб він це чистими руками робив) Через це майже всі проходять..Ви ж не дивувались коли він свої ручки-ножки вивчав....От-вивчає далі)

Т@нюшк@
22.03.2012, 14:56
При тому сміється, напевно його не болить коли він то робить.

:) думаю, йому навіть приємно :)

а він все собі десь сховається, витягне багацтво своє і відкриває-відкриває...
почитайте про дитячу маструбацію і як на це реагувати. це нормальне явище.

jalla
22.03.2012, 16:02
почитайте про дитячу маструбацію і як на це реагувати.
Мати рідна.:shok: Вже йду читати, бо саме словосполучення на мене нагнало неабиякого страху. Я не думала що все так серйозно і оце
думаю, йому навіть приємно
ви серйозно???

Vероніка
22.03.2012, 17:18
Звичайно, вирішувати вам,матусі, але впевненна,що відкривати треба!
Я б сказала швидше не відкривати, а ПРИвідкривати, тому що неправильні дії можуть зробити ще гірше.
Нам зараз 3 рочки і все добре - ніякого фімоза, поставленого урологом, не має. Продовжую під час купання легенько відсувати шкірку.
Тому ще раз попереджаю, будьте обережні на прийомі у лікаря !

Т@нюшк@
22.03.2012, 17:20
ви серйозно??
взагалі-то так. але це нормальне явище для дітей такого віку!!! головне не загострювати і не перетворити для дитини це в щось страшне і неприпустиме
це нормальне явище.
мастурбация в детском возрасте – это вполне нормальное явление, непременное составляющее развития ребенка. Уже в раннем возрасте у детей может происходить возбуждение. Это может проявиться случайно, во время сна, в ответ на физическое раздражение, при опрелостях, в момент изучения собственного тела ребенком. Однажды испытав такое ощущение, ребенок может найти это достаточно приятным.

нет причин воспринимать детскую мастурбацию, возбуждение идентичными взрослому сексуальному возбуждению (особенно в раннем возрасте; психологи считают, что не следует придавать мастурбации сексуальную значимость, если ребенок не ассоциирует её с сексом)

Lyudvig
22.03.2012, 17:46
Я ніколи своїм хлопцям не лізла до пісюнів і нічого не привідкривала і не промивала, просто слідкувала чи добре миються. Кожного року проходимо медогляд в хірурга, то все в нас добре. Пам'ятаю, коли була з старшим вперше на огляді, то він мені наголошував, щоб я туди не лізла!

Vероніка
22.03.2012, 18:24
Пам'ятаю, коли була з старшим вперше на огляді, то він мені наголошував, щоб я туди не лізла!
Певно, ви попали до толкового спеціаліста. Неодноразово вже чула, що зараз деякі урологи намагаються вручну насильно все відкрити.

Т@нюшк@
22.03.2012, 22:13
Неодноразово вже чула, що зараз деякі урологи намагаються вручну насильно все відкрити
я з малим була в уролога-жінки ще в рік на Орлика (не знаю прізвища), то вона тоже казала, що самим не треба відкривати, бо будуть робитися мікротріщинки. питалася чи малий струйкою пісяє чи ні. якщо струйкою то все ок.
а позавчора дзвонила на швидку, бо малий має дуже висову Т і каже що пісюн болить. то мені сказали що може бути фімоз і дивувались як то я шкірку не відтягую.

fantastyka
23.03.2012, 18:26
Мені порадили уролога в Охмадиті Гермак Ігор не знаю по-батькові. Хтось щось про нього чув?

Setka
03.04.2012, 20:34
Кожна мама хоче для своєї дитини найкращого, в даному випадку я схиляюсь до поради Комаровського, що нічого чіпати не треба. Більше того цю процедуру може виконувати лише кваліфікований лікар під час профілактичного огляду.
Бо справді якщо б це було так необхідно, то раніше також була б така практика (а я питала у мам, а вони здивовано на мене дивились), а то таке враження що лікарі як завжди за рахунок здоров"я наших малюків себе страхують.:girl_cray:

Т@нюшк@
03.04.2012, 22:44
за рахунок здоров"я наших малюків себе страхують
і не тільки малюків. зразу виписують цілу купу препаратів, антибіотики, тільки щоб все швидко пройшло і не важливо яка шкода організму наноситься

garnazirochka
28.04.2012, 11:47
Ми не чіпаємо, не знаю, правильно робимо чи ні.. 2роки тому влітку була жара, їздили до родичів в інше місто, не було можливості нормально помити дитину, та може ще з якихось причин - повернулися додому, син почав скаржитися, що в нього там болить, я подивилася і помітила почервоніння і припухлусть головки, і ще якісь білі виділення, промила добре дігтярним милом і ромашковою водичкою, і часто промивала, все за пару днів пройшло, хотіла вести до лікаря спочатку, але чоловік не погодився - каже, у чоловіків так бува, попісяв мимо вітру і т.п. Темпуратури в малого не було.

Molecule
12.06.2012, 13:49
Більшість хірургів радить відкривати і мити...як на мене,то є не припустимо. Якщо дитина нормально пісяє,не скаржиться на біль,то рухати,смикати і т.д не потрібно.
абсолютні покази на операцію. Але свекруха потихеньку, не спіша, за 2 тижня виправляла ситуацію)))
тоді які ж це були абсолютні покази? Для мене абсолютний показ до операції(тобто обрізання) це коли вже нічого не можливо зробити. А тут ви справилися самі...
Неодноразово вже чула, що зараз деякі урологи намагаються вручну насильно все відкрити.
Це взагалі жах,як можна щось насильно робити дитині? Кримінал...

хельга
12.06.2012, 14:16
Ще з старшим, коли йому було десь 1,5 рочку я ходила до лікаря, тому що було запалення, під крайньою плоттю навколо голівки були білі згустки, малий скаржився на біль. Лікар не різав а тільки відтягнув, щоб голівка відкрилась, тріщин не було. Лікар в е прочистив і призначив ванночки.
Тепер і в молодшого бачу білі згустки під шкіркою. Не знаю що робити. Йти до лікаря? Дівчата, у ваших малюків було таке?

Котя
12.06.2012, 14:58
Дівчата, у ваших малюків було таке?
У моїх малих не було, але було у мого племінника, то сестра ходила до уролога, який сказав, що із-зі фімоза таке може часто повторюватись, тому треба трошки підрізати плоть і коли все почне гарно відкриватись, то таких проблем вже не буде:8: Моя сестра трохи з цим тянула, але коли почався знову запальний процес, то таки наважилась на міні операцію, цілий тиждень малий мучився, а через два тижні це все затянуло, і плоть так і надалі не відкривається:8:
Оскільки в мого старшого аналогічна проблема ( скоріш за все і в молодшого), то ми з чоловіком таки схиляємось, що зараз нічого робити не будем, а коли малий стане трошки старшим, то можливо зробим обрізання. Як ви дивитесь на таку процедуру?

ViTanya
12.06.2012, 15:01
Якщо немає почервоніння чи болю, можна обійтись без лікаря. Промивати тепленькою ромашкою, краще шприцом на 20 мілілітрів (без голки, звичайно), не відтягуючи шкірку з голівки, а впорскуючи рідину шприцом між шкіркою і голівкою 1-2 рази на день.

cjomcjomka
12.06.2012, 17:11
а коли малий стане трошки старшим
можливо, в період статевого дозрівання питання фімозу вирішиться саме собою.
Як ви дивитесь на таку процедуру?
особисто я на цю процедуру дивлюсь, як і на всі інші: без потреби - не робити.

Котя
12.06.2012, 17:26
можливо, в період статевого дозрівання питання фімозу вирішиться саме собою.
Я це питала в лікаря, на що він відповів, що якщо при ванних процедурах плоть хоч трохи можна відтянути, то дійсно все може налагодитись, але в мого малого нажаль взагалі не відкривається:girl_sad:, тому якраз і вирішуєм , що робити:confused:

Vероніка
12.06.2012, 18:20
а коли малий стане трошки старшим, то можливо зробим обрізання. Як ви дивитесь на таку процедуру?
Мені мама розповідала, що подібну процедуру робили одному з родичів десь у 15 років, він сам прийшов до цього. Неприємні відчуття і дискомфорт були на протязі 2 тижнів, а потім ніяких проблем.
Так що можливо почекати до трошки старшого віку, щоб не створювати зараз для дитини стрес і страх перед лікарями.
Ну і звісно, проконсультуватись у кількох спеціалістів.

cjomcjomka
12.06.2012, 18:26
в мого малого
вік? фімоз, що не заважає пісяти, є фізіологічним для дошкільнятка. Думаю, Ви вже багато чого гуглили і знаєте :)
можливо почекати до трошки старшого віку
- раціонально, бо
десь у 15 років
людина вже і сама може вирішити.

NataliaFed
12.06.2012, 18:54
Ми робили таку процедуру,коли Стасу було трошки більше року

Було важко,в плані,що дитині було боляче пісяти але,то десь так днів три і все.
Та я не шкодую.
Але на повторному огляді не дозволила лікарю повторити маніпуляцію.Робила все сама не жалкуючи дитину і зарас все добре.

Люша
12.06.2012, 19:00
що якщо при ванних процедурах плоть хоч трохи можна відтянути, то дійсно все може налагодитись
от, і це має казати педіатр, а не просто не чіпати, бо ось це "не чіпання" вилилось у мого старшого синочка у запалення яке довелось ліквідовувати відкриванням голівки у хірурга. Фімоз не заважав йому пісяти, і я нічого не чіпала до 2 років допоки одного дня у нас все не набрякло та почервоніло, причому - це реально відбулося протягом одного дня, зранку до обіду. Хірург при мені проводив маніпуляцію відкриття голівки і я бачила весь цей жовтий гній який був під шкіркою. Тому тепер я вже в 2 міс. перевірила чи хоч трохи відкривається голівка - і чіпати не буду, бо трохи відкривається - у Дениса взагалі голівку побачити не було можливим, нерухомою була шкірка взагалі, лише маленький отвір через який пісяв.

наталя 2204
13.06.2012, 15:12
В моєї сусідки малому 7років. То лікар насварив на неї, що вона така погана мамочка, що дочекала аж до 7 років і тепер такому великому хлопцю будуть робити ту процедуру по від"єднанню голівки. В мого меншого з одного боку не відкривається, то планую на наступний тиждень йти до лікаря, щоб провів ту "операцію" по від"єднанню крайньої плоті від голівки. Не хочу дочекати до старшого віку, щоб потім то все робити. Краще зараз, поки маленький. А в те що все саме розійдеться- не вірю.

Vероніка
13.06.2012, 15:49
То лікар насварив на неї, що вона така погана мамочка
Деяким лікарям взагалі притаманно говорити усілякі дурниці ...
Нічого страшного не бачу у проведенні цієї процедури у більш старшому віці, якщо дитину нічого не торбує.
Наприклад, моя дитина зараз би точно не сприйняла ніяких маніпуляцій з боку лікарів, ще й таку неприємну і з анестезію. Для нього це було б великим шоком.
Тому кожен обирає приємливий для нього варіант.

Котя
13.06.2012, 16:00
Ми робили таку процедуру,коли Стасу було трошки більше року
Яку саме? Відкривання голівки у хірурга, чи
від"єднанню крайньої плоті від голівки ?
бо це є велика різниця.
у Дениса взагалі голівку побачити не було можливим, нерухомою була шкірка взагалі, лише маленький отвір через який пісяв.
От і у мого Артура аналогічно :girl_in_dreams: Але ми чомусь більш схиляємось до обрізання, єдине що його наразі нічого не турбує, тому чекаєм поки подорослішає.
Мені б було дуже цікаво почути думки дівчат, які вже робили таку процедуру своїм малим:girl_yes:.

kati
13.06.2012, 16:08
Наприклад, моя дитина зараз би точно не сприйняла ніяких маніпуляцій з боку лікарів, ще й таку неприємну і з анестезію. Для нього це було б великим шоком.
Ми оперувались в рік і 2 міс.,то скажу що в меншомувіці для дитини це менш травматично ніж скажімо у 7. Вся операція виглядала так- прийшли, вкололи вдупцю анестезійку,забрали малого, через 20 хв. сплячого мені повернули в плату. Малий проснувся, мама поряд, нічого не болить...пісяв одразу без будь яких болісних відчуттів, була повязка на пісюні десь пару днів, ми в той же день поїхали додому.
Зараз, в 6 років я навіть не уявляю який би стрес малий получив, зараз,коли він вже має відчуття сорому, стидається перевдягатись перед чужими людьма(на пляжі на приклад) а утт щоб лікарі дивились на його пісюнь і щось там робили...В підлітковому віці теж не кожен хлопець наважиться йти до лікаря з такими делікатними питаннями.

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

Але ми чомусь більш схиляємось до обрізання
ой я дуже переживала чи йому часом не зробялть то обрізання)))) Але ні, нам тільки трішки чікнули ото звуження на голівці.Івласне мені тоді хірург пояснював, що в меншому віці можна отак чікнути тільки краєчок, а вже в більш дорослому робялть вже повне обрізання

ViTanya
13.06.2012, 16:12
В мого малого був значний фімоз. Пісяв струйкою, але пісюн при цьому аж викривлявся. Так як його нічого не турбувало, гігієни ми дотримувались дуже ретельно, запалень не було, то зробили обрізання майже в 6 років. Він уже все розумів і не боявся. Коли дитина геть маленька, то їй нічого не поясниш, так як вона не зрозуміє, а чрез це може отримати психологічну травму. Потім це може обернутись психологічними проблемами, порушеннями статевого життя і т.п. Ми робили в Могиляка в Чорнобильській, все пройшло добре.

Котя
13.06.2012, 16:32
Але ні, нам тільки трішки чікнули ото звуження на голівці
Катя, це дуже класно, що у Вас так все пройшло. Але маю не найкращий досвід з племінником, якому теж так чікнули, а він потім два тижня не міг нормально попісяти, а ще через тиждень йому назад все затянулось:girl_impossible: Ходила сестра на повторний огляд, то сказали, що знову треба підрізати:girl_sad: Племміник відмовляється на відріз, у нього відразу починається істерика, та і сестра не горить бажанням повторювати цю процедуру. Тому ми наразі схиляємся, щоб один раз все зробити і більше до того питання не повертатись. Плюс трохи погуглила, то кажуть , що для хлопчиків в майбутньому це кращий варінт в плані гігієни:girl_yes:
то зробили обрізання майже в 6 років.
А як Ваш малий, довго відходив від процедури?

Made in USSR
13.06.2012, 17:12
для хлопчиків в майбутньому це кращий варінт в плані гігієни
в пустелі живете???

cjomcjomka
13.06.2012, 17:21
в те що все саме розійдеться- не вірю
вірити чи ні - у кожного своя аргументація. Звісно, що перш за все я звернулась з цим питанням до чоловіка. він мав виражений фімоз в дитинстві, але "все розійшлось" близько 10 років, як я тепер розумію - під впливом гормонів, які впливають на еластичність тканин крайньої плоті. Діти - його, тож нічого дивного, що будова статевих органів ідентична :)
І ще врізалось мені в память - коли лежала з Дмитриком на Орлика (йому 2 міс було), то там всіх діточок дивився якийсь старенький хірург-світило. Він сказав дослівно: "фімоз, фізіологічний". Деталей не пам'ятаю, бо лежали ми тоді з небезпечною для життя хворобою і ті всі фімози дрібницею здавались.

Сергійчика в ПБ дивилась неонатолог і сказала, що все добре, головне -щоб не подразнювалось і не запалювалось. А коли дізналась, що ми не плануємо користуватись підгузками - то сказала "ну тоді взагалі нема чого переживати".

і не переживаю :)

---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

кажуть , що для хлопчиків в майбутньому це кращий варінт в плані гігієни
скільки людей, стільки думок. Є і побічні ефекти. Але і переваги теж.
і все ж я радила би дочекатись хоча би 12-15 років.

Molecule
13.06.2012, 17:30
"фімоз, фізіологічний".
во-во:girl_yes2:
У Вікіпедії доступно описано про це.

Котя
13.06.2012, 18:27
Звісно, що перш за все я звернулась з цим питанням до чоловіка. він мав виражений фімоз в дитинстві, але "все розійшлось"
У мого чоловіка такого не було, він взагалі з народженням малого перший раз почув про фімоз. Просто у нас здається "парафімоз", це коли голівка не відкривається взагалі, коли малому був рік, то сказали, що до трьох має відкриватись, вже нам 4,5 , а наш "віз" і далі там:girl_in_dreams: Тому і переймаюсь трохи тим питанням.

cjomcjomka
13.06.2012, 18:38
коли малому був рік, то сказали, що до трьох має відкриватись
Коли Дмитрові був рік, нам сказали, що відкриватись має з народження і що дивно, що в нас ще не було запалення:girl_emo: настрашили так, що я ледь до хати дійшла. А потім прийшов чоловік і сказав, що нічого там смикати не дасть, бо знає, як то має бути в майбутньому :) потім подивилась Комаровського, почитала гугля. Заспокоїлась.
не заперечую, що патологічні випадки теж трапляються. Але думаю, що їх менше, ніж нагнітають окремі лікарі, як щодо фімозу, так і щодо багато чого іншого:girl_yes:

ViTanya
13.06.2012, 19:22
А як Ваш малий, довго відходив від процедури?
Робили під загальним наркозом. На наступний день виписали додому. Пісяв зразу ж після операції безболісно. Повністю все гоїлось 5 днів.

наталя 2204
14.06.2012, 15:37
і все ж я радила би дочекатись хоча би 12-15 років.
Ага, а потім коли хлопцю буде 15 років скажете йому : "знімай труси, показуй що там в тебе"? І візьмете його за руку і поведете до лікаря? Сам він не піде- точно.

І про анестезію: При тій процедурі , що я планую робити малому ніякої анестезії не роблять, навіть місцевої. Все діло триває три секунди. Лікар спеціальним пристроєм (на подобі ножиць) від"єднує крайню плоть від голівки ( в тому місці, де вона не оголюється). Бо там ніби плівочка утворюється, яка з"єднує голівку і крайню плоть. Після того дитина має один день пісяти в баночку з ромашкою або з марганцовкою (щоб не пекло) і три дня треба змащувати там якоюсь маззю, щоб добре заживало. Якщо це все виконувати, то проблем не мало би бути ніяких.
Вважаю, що краще цю процедуру зробити поки дитина маленька і не бачу в цьому ніякої психологічної травми. А от в шкільному віці якраз буде і травма і сором. І якщо надіятись, що все само собою пройде і воно не пройде, то потім в юнацькому (дорослому) віці вже буде дуже велика травма і фізична і емоційна і психологічна. І дай Бог щоб ще не було проблем в плані статевого життя.
така моя думка.

І як вам такі запитання:
мне уже 14 лет ,но у меня не открывается головка члена (совсем). Я думаю что у меня фимоз и хочу узнать обязательно ли хирургическое вмешательство и когда это лучше сделать?
Родители пока не знают но наверно придется рассказать.

Здравствуйте. Мне 17 лет. Дело в том, что у меня полностью не открывается головка члена при эррекции. А совсем недавно у меня был первый опыт секса. При половом акте я испытал очень неприятные болезненные ощущения.

у меня не открывается головка члена! вообще..как в сосоянии ерекции так и в спокойном! Что мне делать?идти к урологу,делать операцию? а то ведь нармально заниматься сексом это жутко мешает...

В состоянии эрекции у сына не открывается головка члена, открытся она может только силой. Нормально ли это?

Мне 20, девственник, при эрекции у меня не открывается головка члена, если отодвигать руками, то наступает сильная боль, что это может быть?

Здравствуйте, мне 17 лет, но у меня не окрывается головка члена. Когда я пытаюсь это сделать, то видно что крайняя плоть немного приросла с одной стороны к головке.

Зравствуйте, у меня не открывается головка в возбуждённом состоянии, совсем недавно неоткрывалась и в спокойном. На данный момент в спокойном сосоянии головка открывается почти вся, но с одной стороны краяняя плоть как-бы припаяна к головке что мешает её оголению. И ещё накапливаются какието желтоватые комочки. Что плохо? Мне 14 лет.

)Мне уже 14 лет,а головка члена всё ещё не открывается!это нормально?до скольки лет она ещё может открыться?

Здравствуйте! У меня такая проблема не открывается головка члена,когда начинаеш тянуть кожу она открывается на половину головки и все. И то она очень сильно сжимает головку. Что это может быть?

Таких питань море.......... Хто хоче ще почитати, прошу : http://03.uroweb.ru/category/ne-otkryvaetsya-golovka-chlena?page=1.
Після цього хтось буде казати, що все саме собою пройде? Я не хочу для свого сина таких проблем в майбутньому.

Котя
14.06.2012, 15:48
Таких питань море.......... . Після цього хтось буде казати, що все саме собою пройде? Я не хочу для свого сина таких проблем в майбутньому.
Наталя, Ви напевно читали цей самий сайт що і я :girl_bye:, власне після таких масових проблем у хлопчиків у підлітковому віці, відразу розумію, що потрібно робити щось із цією проблемою вже. Але як я описувала вище, ніяк не можу розібратись який спосіб краще обрати для малого - підрізання чи обрізання:confused:

наталя 2204
14.06.2012, 15:51
залежно від того, яка у вас проблема. У нас просто з одного боку ніби плівочкою приклеєно. А у вас? Краще сходити до лікаря ( а може і до кількох), проконсультуватися, порадитися.

Котя
14.06.2012, 16:04
А у вас? Краще сходити до лікаря
А у нас помоєму звучало парафімоз:confused:- це коли голівка не відкривається взагалі. Ніби непоганий лікар сказав, що наразі можим зробити і один і другий варіант, бо потім світе тільки суто обрізання, але сказав, що вирішувати маєм ми що робити. В мене чоловік такий, що якщо я скажу що краще так, то він завжди підтримує, тому сижу і вирішую, що робити:girl_in_dreams:

NataliaFed
14.06.2012, 16:07
ку саме? Відкривання голівки у хірурга, чи
Цитата: Допис від наталя 2204
від"єднанню крайньої плоті від голівки
?
бо це є велика різниця.

Діагноз-фімоз.Від"єднували,бо голівка не відкривалалась повністю і вже назбиралась там всяка гидота,яку лікар при мені вичищав.

Моя думка,що це абсолютно не так страшно,як "намальовано".А зробити треба.
Просто,після цього не жаліти і відтягувати то все діло до кінця(як татові) і все буде добре.

наталя 2204
14.06.2012, 16:12
Ясно,Котя, у вас складніший випадок. Я би обрізання не робила. А ви мусите самі вирішувати.

Моя думка,що це абсолютно не так страшно,як "намальовано".А зробити треба.
Просто,після цього не жаліти і відтягувати то все діло до кінця(як татові) і все буде добре.
Повністю підтримую. Бо бувають випадки, коли після того дитина плаче, не дає відтягувати, бо болить перші 2-3 дні. Мама дитину жаліє, нічого не рухає. Потім те все діло знову приростає, а мама шукає винних.

Котя
14.06.2012, 16:15
Діагноз-фімоз.Від"єднували,бо голівка не відкривалалась повністю і вже назбиралась там всяка гидота,яку лікар при мені вичищав.
Я Вас трошки "помучу":girl_wink: В якому віці зробили обрізання малому? В кого робили? І як довго зогоювалось?

---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

Я би обрізання не робила.
Скажіть, будь-ласка, чому?

NataliaFed
14.06.2012, 16:22
У віці 1.5р.Робили на Орлика в Наконечного.важко вже точно пригадати
та десь днів три дитині важко пісяти(там все живе)
Робили ванночки ромашки і зверху мазь.
Спочатку мамі не можна рухати,лиш,коли заживе(то лікар скаже),а заживає і приростає назад моментом.
Я вже писала,що наповторному огляді не дала лікарю зробити ще раз,а сказала,що сама буду.

він сказав,коли можна буде і все

наталя 2204
14.06.2012, 16:27
Скажіть, будь-ласка, чому?
Тому, що крайня плоть виконує приблизно ту ж роль для головки статевого члена, що і віко для ока (хоч і в меншій мірі необхідну), захищає голівку від механічних пошкоджень та переохолодження.
Є медичні причини, по яких потрібно зробити цю операцію:
патологічний Фімоз (або повна неможливість відкриття голівки статевого члена);
постійно повторюються запалення головки пеніса;
порушення сечовипускання через виражений фімоз;
парафімоз (обмеження голівки пеніса надто вузьким колом крайньої плоті, що може призвести до некрозу (омертвіння) ділянки або всієї головки статевого члена).
Я вважаю, що якщо можна обійтися без обрізання, то краще його не робити. Але то моя власна думка.

Котя
14.06.2012, 16:33
парафімоз (обмеження голівки пеніса надто вузьким колом крайньої плоті, що може призвести до некрозу (омертвіння) ділянки або всієї головки статевого члена).
У нас нажаль саме це :( Наразі вирішила, що піду хоча б ще до двох лікарів проконсультуватися.

наталя 2204
14.06.2012, 16:41
обрізання - це видалення крайньої плоті, тобто частини шкіри статевого члена, яка закриває головку. За допомогою цієї операції можна повністю видалити крайню плоть і оголити голівку члена, або ж зробити часткове обрізання - відповідно частково оголивши голівку.

NataliaFed
14.06.2012, 16:44
Тому, що крайня плоть виконує приблизно ту ж роль для головки статевого члена, що і віко для ока (хоч і в меншій мірі необхідну), захищає голівку від механічних пошкоджень та переохолодження.

А ще тому,що в майбутньому мужчини з відкритою головкою скаржаться на передчасну або надто швидку еякуляцію)

Знаю особисто таких чоловіків,а ще кажуть,що і їхні дружини теж на це скаржаться

Проконсультуйтесь в хорошого спеціаліста по тих всіх питаннях

наталя 2204
14.06.2012, 16:46
Шкіра крайньої плоті може використовуватися при збільшенні статевого члена під час ерекції. Крайня плоть закриває зовнішній сечівник від зовнішніх впливів. У шкірі крайньої плоті багато чутливих рецепторів, їх роздратування під час статевого акту посилює збудження і відчуття, з-за цього у необрізаної людини тривалість статевого акту менше, ніж за відсутності крайньої плоті, вилученої при обрізання. Пояснюється це тим, що голівка статевого члена набагато менш чутлива, ніж крайня плоть (як не дивно).

Відсутність крайньої плоті збільшує тривалість статевого акту і запобігає передчасне виверження.

kati
14.06.2012, 16:50
у нас помоєму звучало парафімоз
парафімоз то не то. Це коли шкірка задирається і назад вже не опускається...Іце не є вродженний дефект, а набутий, який потрібно терміново ліквідувати

Власне,наша операція була терміновою,якраз через парафімоз. Ми в 1.3 прийшли до хірурга, він подивився пісюн, відсунув шкірку, промив від білковий відколаден і сказав,що так є фімоз, але можете потроху відсовувати шкірочку при купанні і підмивати. ...ну ми так і зробили ввечір- купали малого, я кажу мужу,давай задирай))) він задер а назад опустити не зміг...це канєшн був ппц повний, тому що кінчик ж при фімозі звужений,відповідно одразу йде набряд голівки...вобщем ми набаралий страху багато, за 8 хв. чоловік з патона на сихів привіз нашу лікарку( яка вже прийхала зі скальпелем доречі), але дяка богу вона опустила назад ту шкірку.
Власне, це дуже ризиковано відкривати голівку самостійно, бо можна отакої біди зробити.

Котя
14.06.2012, 17:24
А ще тому,що в майбутньому мужчини з відкритою головкою скаржаться на передчасну або надто швидку еякуляцію)

Відсутність крайньої плоті збільшує тривалість статевого акту і запобігає передчасне виверження.
Цих дві цитати ще раз доказують, що різних думок на цю тему дуже багато :girl_in_dreams:

---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:19 ----------

парафімоз то не то.
от власне я була не впевнена, значить виходить патафімоз (паталогічний фімоз):girl_yes2:
він задер а назад опустити не зміг...це канєшн був ппц повний,
Да , я б напевно була в повному шоці :girl_impossible:

Tamilla
14.06.2012, 17:28
Власне, це дуже ризиковано відкривати голівку самостійно, бо можна отакої біди зробити.

Я теж боюся це робити самостійно. При купанні добре промиваю статевий орган і періодично показуємося нашому лікареві... Слава Богу, ніяких змін в гіршу сторону немає.
І ще: дівчата, моєму хлопцеві 5 років, уявляю собі, що він собі думає, коли мама йому пісюна, образно кажучи, "дрочить".... А у них фантазія же теж ого-го... Хто знає, що у нього там в голові робиться і як це вплине потім на майбутнє... Ну хіба нє?

NataliaFed
14.06.2012, 17:43
Я не знаю теорії того всього, а кажу те, що кажуть люди. які в такому становищі є.

А протиріччя будуть завжди і в усьому...
Це ваша дитина і тільки ви берете на себе відповідальність за ті рішення, які приймаєте для її блага

---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

коли мама йому пісюна, образно кажучи, "дрочить"....

Ну, ви й загнули... Це ж, які вже продвинуті діти в 5 років...

Моєму 2.5р, то може і він вже, щось не те собі мислить. Та язнаю точно, що якщо не буду цього робити, одна дорога - на обрізання.
А ми вже там були. І малий на мене значно "легше" реагує ніж на лікара, та й звик вже

Я, як мама ще собі не думала про такий інтимний підтекст цих маніпуляцій щодо своєї дитини

Котя
14.06.2012, 17:44
Це ваша дитина і тільки ви берете на себе відповідальність за ті рішення,які приймаєте для її блага
Та я це все прекрасно розумію. Просто боюсь зробити не правильно, ось і питаюсь тут на форумі різні думки. Але ,нажаль , бачу , що в цій сфері все не однозначно :girl_in_dreams:
П.С. В любому випадку, всім дякую за відгуки :girl_bye:

Tamilla
14.06.2012, 17:46
Я,як мама ще собі не думала про такий інтимний підтекст цих маніпуляцій щодо своєї дитини

Та я теж впевнена до кінця в такій позиції... Але те, що пам"ять у дітей формується якраз з 5 років - то це факт. Те, що робить лікар навіть і сприймається по іншому...
Може я і помиляюся, але ті сумніви спокою мені не дають...

Made in USSR
14.06.2012, 17:49
Я,як мама ще собі не думала про такий інтимний підтекст цих маніпуляцій щодо своєї дитини
в разі якихось побоювань щодо цього варто підключити тата. в нас миттям Сашка займається лише чоловік, він же і слідкує за тим щоб всі хлопчачі справи були в чистоті.

NataliaFed
14.06.2012, 18:02
Та,я б і нічого немала проти але це вище сил нашого тата)

Made in USSR
14.06.2012, 18:34
навчити дитину доглядати за собою??? мдя.....

NataliaFed
14.06.2012, 21:58
Так,так...Це мій обов"язок

Vероніка
14.06.2012, 22:00
Ага, а потім коли хлопцю буде 15 років скажете йому : "знімай труси, показуй що там в тебе"? І візьмете його за руку і поведете до лікаря? Сам він не піде - точно.
Ну чому все так категорично? Люди і ситуації різні.
Ще раз повторюсь - особисто в свому випадку, якщо б виникли така проблема і були б варіанти, під скальпель я б не віддала. Але якщо єдиний вихід - це подібне втручання, то вже інша справа.
Уролог з 20-річним досвідом моментально поставила нам діагноз "фімоз", тому що не сильно відкривалось. І наполягала на негайній процедурі, потреби в якій не було і я відмовилась.

сніжна
14.06.2012, 22:45
При тій процедурі , що я планую робити малому ніякої анестезії не роблять, навіть місцевої. Все діло триває три секунди. Лікар спеціальним пристроєм (на подобі ножиць) від"єднує крайню плоть від голівки
ця процедура часто виконується навіть без застосування інструментів- хірург-уролог за лічені секунди виводить голівку вручну- спайки у маленьких хлопчиків дуже ніжні і легко розводяться. Після цього змазує голівку офлокаїновою маззю і прикладає клаптик бинту. Крові фактично немає- буквально одна краплинка на бинтику, так ніби пальчик покололи. Ця процедура буває і необхідною. Бо запалення крайньої плоті із загноєнням при фімозі може настати за лічені години і у будь-якому віці- смегма виробляється у хлопчиків із народження, а при повному фімозі її просто неможливо вимити. Тому запалитися вона може і в 2-річному віці, і в 10-річному. Взагалі вважється, що в період статтевого дозрівання гормони, які починають вироблятися у чоловічому організмі, сприяють тому, що спайки розходяться самостійно. Але так трапляється не завжди. ісля періоду статтевого дозрівання, у випадку виникнення проблем, чоловікам уже справді потрібно робити серйозніше хірургічне втручання- під наркозом і з накладенням незначних швів. Справа у тому, що структкра тканин вже зовсім інша.

Процедура розведення спайок зовсім нескладна- триває момент. Після того справді дитина протязі 2-3 днів під час відвідування туалет відчуває дискомфорт. Тому в цей період рекомендується робити ванночки із ромашкою чи розчином фурациліну ( і хай дитинка пісяє у таку ж баночку. Навіть коли відвідуватиме туалет "по великому", щоб не відчував дискомфорту- на цей період занурюйте пісюнчик у баночку з теплою ромашкою). На ніч змазується голівка офлокаїновою маззю. За три дні дитина забуває про неприємності. В подальшому, щоденну гігіжну проводите дитині як звично і лише раз- два на тиждень повністю відкриваєте голівку і вимиваєте смегму ( її буде за цей час дуже і дуже мало, фактично навіть не видно)

Ніколь
14.06.2012, 23:01
Але як я описувала вище, ніяк не можу розібратись який спосіб краще обрати для малого - підрізання чи обрізання
колись в кінці 80-х початку 90-х моя мама стикнулась з тою самою проблемою з моїм братом. Одні лікарі казали не чіпати, другі пропонували щось трішки підрізати, мама відмовилась. Так, звичайно в ті часи було значно меньше доступної інформації ніж зараз....але суть в іншому.
Коли в класі 3-4 в школі був медогляд, то малому лікар з медкоміссії а потім і інші хірурги постаивли однозначний діагноз "фімоз". І при цьому до цього часу ніяких випадків не було з почервоніннями, запаленнями, чи з чимось іншим що би малому заважало... але діагноз був невтішний, ніяких прогнозів що само пройде, відкриється, потягнеться - вже ніхто не робив, бо було і так очевидно що чуда не станеться.
В результаті на Орлика зробили повне обрізання, під загальним наркозом.
І коли ми приходили до малого, а він там пробув щось трішки меньше тижня, то дійсно молодші дітки це легше з моральної точки зору сприймали бо ще повністю не розуміли що чому і для чого. Але там лежали і хлопці-підлітки, і вони того страшенно стидались, то прям по них було видно. Вони навіть з палат старались не виходити.... стидались своїх марлевих спідничок....

Після операції ніяких проблем не було і немає.

Dolche
15.06.2012, 00:09
Наш тато теж думав що не зможе і в перших 2-3 міс. підмиванням (як і купанням взагалі) займалась я. Але з 7-ми місяців ту важливу справу перейняв наш татко (добровільно :girl_tender:). Зараз успішно з тим справується :)

kati
15.06.2012, 00:27
ще: дівчата, моєму хлопцеві 5 років,
ну тут Вам вже пора навчити дитину самому митись. Мій десь з 3.5 роеів сам проводить собі ту процедуру- я мию спину/руки/ноги., а вже пісюна то він сам

Tamilla
15.06.2012, 08:09
ну тут Вам вже пора навчити дитину самому митись.

Та мити то він себе миє, але мова йде про відтягування... :umbrage:

HOPIC
15.06.2012, 11:32
в нас так було, що в 1,5 року тре було бату роботи оте "підрізання". ну та, неприємно, але він нічого не пам"ятав. а от стосовно гігієни - мама дуже скоро його навчила робити це самому - і мені не було ніяких проблем його покупати . це вже звичка і по-іншому навіть не є зараз.

Люша
15.06.2012, 12:49
Та мити то він себе миє, але мова йде про відтягування...
Денис десь з 4 років і відтягує и миє сам, спочатку він боявся відтягувати та мити, але купався пару разів з татом, тато на власному прикладі показав йому, як це не страшно і не боляче, мама так наглядно не пояснить.

Tamilla
15.06.2012, 14:48
це не страшно і не боляче, мама так наглядно не пояснить.
Напевно треба добре проконсультуватися з лікарем щодо техніки тої маніпуляції і справді навчити дитину робити собі це самостійно... Бо я, чесно кажучи, сама маю трохи страх, щоби не наробити якоїсь біди...

наталя 2204
19.06.2012, 15:14
Ми сьогодні ходили з моїм меншеньким на від"єднання голівки. Тепер знаю точно, що то не боляче, тільки дуже страшно для дитини і для мами. Ходили з сусідкою. Її синові 7 років, то він трохи поплакав під час самої процедури (2хв) і все, вийшов в коридор, то вже не плакав. Мій малий трохи довше плакав, але то більше від страху, ніж від болю. Хвилин 5 поплакав і теж пішов бігати по коридору. Сказав лікар прийти через три дні, щоб перевірити, чи знову не приросло і помастить маззю. І все. Я задоволена.

Котя
19.06.2012, 15:31
Ми сьогодні ходили з моїм меншеньким на від"єднання голівки.
Поясніть мені далекій, що це обрізання , чи підрізання ?
Я задоволена.
А в кого і де робили? Можна в ПП :girl_yes2:

наталя 2204
19.06.2012, 15:38
що це обрізання , чи підрізання
Ні те , ні друге. Просто крайня плоть приросла до головки тоненькою шкірочкою і головка не відкривалася до кінця з одного боку. То лікар від"єднав, помастив маззю. І все. Лікаря звати Федір Михайлович. Прізвища не знаю. Робили на Орлика в поліклінічному відділенні.

сніжна
19.06.2012, 18:55
лікар від"єднав
якщо у хлопчика крайня плоть не прирощена міцно ( а у більшості маленьких так і є, навіть при повному фімозі), то лікар просто вручну розводить спайки. Ця процедура так і називається- виведення голівки. Це не підрізання і не обрізання.
на Орлика в поліклінічному відділенні.
тут ще непогана Людмила Миколаївна- теж консультуючий і оперуючий лікар-уролог поліклінічного відділення

наталя 2204
22.06.2012, 15:48
Сьогодні ходили на повторний огляд до лікаря. Подивився, сказав, що все добре. Тепер маю спокій :).

Fleshka
01.08.2012, 13:42
А скажіть но мені, хоч комусь хоч раз хоч один лікар при фімозі сказав в віці поза три рочки, щоб нічого не рухати, ще може само відкритись...чи то з області фантастики?
Чи може є в когось дітки в кого все то діло само собою вивелось в більш пізньому віці - 3-4-5-6 років?

HAPPY NATA
01.08.2012, 13:58
в поліклініці на Медової Печери є дитячий хірург (молода жінка), яка спокійно ставиться до фімозу і не вважає, що в 3 роки все має бути "по-дорослому" :) . Вона, власне, каже, що неповне відкриття голівки до 5-6 річного віку є варіантом норми.

---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

ми, звичайно, говоримо про ситуацію, коли фімоз не спричиняє дискомфорту дитині: пісяє без болю, нічого не напухає, не нагноюється...

natorella
01.08.2012, 14:10
в більш пізньому віці - 3-4-5-6 років?
в саші не виходила голівка до тепер
якось мився і бачу шо вже отвір досить великий і все прекрасно починає виходити.
заховаю далі
юрко зараз в хаті голий, ну і саша також хоче як малий
бабуся свариться, бо саша повтрює за юрою мацання пісюна
але я прошу не сварити - най перевірять всьо шо є зараз, шоб потім не було їм АЖ так цікаво
юра - той тягає пісю ніби збирається її відірвати. ше й йому цікаво шо у саші таке є)
як на мене - то такий собі *масаж*, котрого позбавлені діти у памперсах
най собі ходять голі - мусять добре вивчити своє тіло

Fleshka
01.08.2012, 15:05
в поліклініці на Медової Печери є дитячий хірург (молода жінка)
Треба мені з нею поспілкуватись для заспокоєння, ато після вранішнього наїзду ортопеда в нашій поліклініці аж ніяково. Монстром себе відчуваю, який дитину на операцію наштовхує.
По її словам, якщо до року не відкрилось, то капєц, треба рвати...да-да, саме так і сказала - рвати! бррр...
Я не налаштована поки на будь-які маніпуляції, ітак забагато дитина перенесла і не зовсім оговталась. Дискомфорту немає, пісяє нормально, нічого поки не набухало не гноїлось. От, шукаю позитивні приклади в кого минулось без агресивних втручань...

HAPPY NATA
01.08.2012, 15:21
ортопеда
ортопеда??????? А він тут при чому?.. Чується спеціалісом у ВСІХ сферах медицини?..

---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

я зауважила, що стосовно фімозу, як і, наприклад, щеплень чи тривалого гв, лікарі діляться на два "табори", які мають кардинально протилежну думку. І кожна сторона, що найцікавіше, має "залізні" і дуууже переконливі аргументи на користь своєї теорії... Тут вже питання на кого попадете і кому повірите...

Fleshka
01.08.2012, 15:22
ортопеда??????? А він тут при чому?
А я знаю? На медогляді ортопед перевіряв робочість всіх приборів, і зробив, м"ягко кажучи, мені отаке голосне зауваження.
До речі в сім Романових місяців проходили востаннє плановийй огляд, то саме ортопед зновуж таки перевіряв усьо те саме. З того часу ми по лікарях не хо-хо. От сьогодні вперше зазирнули.

Romanivna
01.08.2012, 15:44
Ми десь в 3 місяці мали фімоз, який виник на фоні алергії і попрілостей. Тоді нам приписали ванночки і мазь. Нещодавно, в 2 рочки, на вулиці синок пожалівся, що болить піся. Поїхали ми до уролога в Охмадет (того, що і в 3 місяці) він нам зробив маніпуляцію (оголення, чи надріз не знаю як називається), але він використовував тонку, гостру паличку. Оголив голівку, а там було багато гною. Ну і звісно ванночки і мазь. 3 дні після тої процедури були дуже не простими.

cjomcjomka
01.08.2012, 16:17
Чи може є в когось дітки в кого все то діло само собою вивелось в більш пізньому віці - 3-4-5-6 років?
приїхала чоловікова сестра з сином, малому 6. До того колись говорили з нею про фімоз - то в її сина голівка взагалі і зовсім не відкривалась. А от недавно мився і ледь не до половини відкрив сам. Тому не хвилюйтесь.
4-5-6 років, до речі, не межа :) я знаю принаймні двох хлопців, які близько 10 років собі "там все" відкрили.

Samilla
06.08.2012, 16:57
Дічата моєму хлопчику 3 місяці, а що голівка хіба має повністю оголюватись???

Vероніка
06.08.2012, 17:29
В 3 міс. ще не має повністю оголюватись. Цей процес проходить у кожного індивідуально, так що і в 10 років може не відкриватись.

Fleshka
08.10.2012, 17:46
Скільки людей - стільки думок. Але направду, зараз почути від лікаря, що фімоз в трьохрічної дитини - не привід для механічного втручання, якщо немає суттєвих показань (запалення, проблеми з мочеспусканням), нереально. Всі лякають...І мамулі в двориках всі перестрашені, "а-а-а, півтора рочки, нічого не відкривається, будем різати!". Та що там казати, дівчата, які ще не стикнулись з радістю материнства, навіть ті вже точно знають що в два рочки в хлопчика все має виводитись, а як ні - то тягнути з підрізаннями не можна!!! ні в якому разі!!!
В тяжкий час живемо, громадяни...стільки проблем, жесть...
http://www.7ya.ru/article/fimoz-obychnaya-istoriya-s-grustnym-koncom/

говорить о фимозе как диагнозе можно в трех случаях:

• начиная с 8–9-летнего возраста;
• если есть трудности с мочеиспусканием;
• если воспаление следует за воспалением
http://www.uaua.info/zdorovye-uhod/article-8585-muzhskie-problemyi-ili-tak-li-strashen-malchikam-fimoz/

Rodionochka
13.10.2012, 01:05
Ото і я нині на ту штуку в меньшого глянула - заростає та дзюрочка (((. Якось посмикали - посмикали туди-сюди та й кинули ))). Напевно, цю вправу треба частіше робити. Він в мене тою штукою не дуже цікавиться, може тому і приросло. Бо в коліжанки малий постійно там рухає, то і проблема та в них відпала. Зі старшим робили ту неприємну процедуру двічі. Перший раз у віці місяць після року, при огляді у хірурга, який просто надірвав, малий потім годин 5 пісяти боявся. Приємного було мало. Другий раз десь у роки 4, коли побачила якусь білу гульку під шкіркою. Знову до хірурга - знову надірвав, почистив. Вже було меньш травматично. Зараз ніби все ОК, він в нас вже дуже дорослий, і мене у цю страву не допускає, але чоловік час від часу контролює.
А тепер от з меньшим. Нині ніби пожалівся на пісю, але коли помила, то все стало ОК. Але дзюрочка заростає (((. Чи може то не чіпати?

NataliaFed
13.10.2012, 11:28
побачила якусь білу гульку під шкіркою.
От і внас так було. Уролог почистив і все. Головне, після того вже не жаліти, а робити самій таку маніпуляцію, щоб знов не приросло.

skarlet
29.10.2012, 20:15
кусь білу гульку під шкіркою.
У нас така біла гулька сама "розійшлась", я зовсім нічого не рухала і то при тому, що у нас фімоз із звуженням (ніби "хоботок"), голівки навіть краєчком ніколи не бачила. Здається, це смегма, яка не мала б становити ніякої загрози і має сама "вимитись", але точно не скажу.

Після нещодавнього візиту на Орлика в урологічне відділення (нам 4.5 р) з іншою проблемою, попросила ще лікаря (хірург-уролог) глянути на фімоз. Подумала, наївна, що мене заспокоїть, оскільки лікар виглядав досить розумним та врівноваженим. Почула таке: до півтора року уже має все відкриватись повністю. Якщо у 4 роки не відкрилось, тоді нам треба зробити аж 5-6 маніпуляцій по розтягуванню (будуть утворюватись якісь мікротріщинки :girl_cray:). І то треба робити терміново, оскільки там у нас точно нічого не відкриється і у підлітковому віці чекатиме операція по обрізанню...
Я собі ще три роки назад зробила висновок, що якщо нічого не турбує, то й рухати не буду до підліткового віку, а тут лікар нагнав "настрою" :girl_cray:. Тепер знову шукаю інформацію, як і Fleshka про те, чи відкрилось у когось само там все у більш старшому віці, без маніпуляцій.

Не маю жодного бажання травмувати фізично та морально дитину стільки раз а потім ще лікувати часті запалення - чула, що після таких маніпуляцій таке часто буває. І не рідко потрібно повторно проводити відкривання, оскільки може заростати знову.

Флешко, Наторелло, а наскільки фімоз був\є виражений у ваших діток ? У нас , мабуть, гірше не буває... голівка навіть не проглядається. Єдиний плюс це те, що у річному віці, коли пісяв, навколо голівки "надувалось", а тоді аж виходила струйка. Тепер такого нема і то давно - просто струйка , без переривань, тільки направлена вбік трішки. Я жодних інших дій . окрім звичайного миття з милом щовечора не роблю, жодного разу не робила ніякого промивання шприцом, як більшість мам роблять. І тьху-тьху, проблем не було. хіба десь раз чи два сказав. що щось там болить, то "пополоскала" ромашкою, якщо було легесеньке почервоніння чи змастила кокосовим маслом, якщо зовсім все чисто зовні, і проходило.

olya_d
29.10.2012, 22:22
ніякого промивання шприцом, як більшість мам роблять
почуваюсь мачухою, бо навіть не знала про таке...
Були ми перед школою зі старшим в хірурга, сказав, що є фімоз, але рухати поки що не варто. Просто під час купання трішки шкірку стягувати, ніби намагаючись відкрити голівку. А коли були з ним в Охматдиті, то там уролог нас лякав, десь в рік пропонував надрізати. Ми вирішили почекати.

Materynka
30.10.2012, 10:34
із звуженням

тільки направлена вбік трішки
В мого племінника теж таке, ми щось ні до кого не ходимо, але останній раз хірург казав, що вже відтягуй, не відтягуй всеодно доведеться підрізати.

kharchenkoiryna
30.10.2012, 10:52
Дівчата підскажіть малий (8м) вже тиждень чухає собі пісюнець і шкірка погано знімається, раніше до 6м я зніма кожне купання, кожний день, а тепер купаємо раз 3 дня і інколи забувала зняти шкірку. Я так не хочу, щоб йому щось різали :(

NataliaFed
30.10.2012, 11:46
)))Та ніхто нічого не ріже
Якщо робили це раніше, то і тепер робіть
Якраз і треба, два рази в тиждень закочувати і мити там
Якщо вже дуже приросло, то не варто самим обривати. Дивіться по ситуації...

Kosjana
11.12.2012, 14:48
Дівчатка підкажіть хорошого дитячого уролога, буду дуже вдячна!!!

Burberry
12.12.2012, 17:16
Малому місяць. Були на огляді в хірурга, а він нам: у вас фімоз і взяв та відтягнув ту шкірку. Дитя як заплакало. Я трохи розгубилася: навіщо він це рухав? Адже деякі лікарі радять нічого не чіпати як не турбує. Що меніі тепер робити: оголювати голівку під час купання (він так сказав), чи нічого не робити?

Vероніка
12.12.2012, 19:44
Дуже прикро, що в місяць лікарі беруться так робити, дитинка росте і все ще формується.
Я б радила особливо нічого не оголювати, а просто дотримуватись звичайної гігієни.

WildWind
12.12.2012, 20:09
і взяв та відтягнув ту шкірку. Дитя як заплакало.
І ви спокійно пішли? Якби то було при мені, той хірург вже би не допрацював до кінця дня, руки би м йому сі трясли)) Але я би кричала, і пару скарг накатала. Вся поліклініка була би на ногах.
Ніззя там нічого рухати, будете оголювати, а воно все рівно заросте, в таких діток дуууже швидко шкіра оновлюється, все гоїться, відповідно воно за день може зарости, особливо якщо надірване.

Burberry
16.12.2012, 17:12
І ви спокійно пішли?
На жаль пішла. А все тому, що дуже мало знала про фімоз і у мене не було своєї сформованої думки, що правильно, а що ні. Та й бачу, що в лікарів думки теж різні, одні наполягають втручатися самому, інші ні. Я вирішила наразі довіритися природі і самостіно нічого не відтягувати.

Olka Sherolka
16.12.2012, 17:40
Чоловік ввів мене в ступор : оглядаємо малого, і тут чоловік раптом питає - а яєчка в нього опустились? А аж розгубилась - куди опустились, для чого? Питаю його, а він і сам не знає. Почитала трохи про це, пишуть що яєчка зазвичай опускаються в мошонку ще під час вагітності, або протягом першого місяця дитини, в рідкісних випадках цього не стається, але можна почекати до 3-ох років і лише тоді якщо щось не так втручатись. Начиталась я того, знову оглянула малого, намацала таки щось, з гордістю повідомляю чоловікові, а він питає - а обидва нащупала чи тіко одне? Блін, а я звідки знаю :) Я знову в ступорі, вміють же чоловіки спантеличити :) Я собі думаю так - в місяць малого оглядав хірург і певно б сказав мені якби щось було не так, правда? Чи міг і не помітити чи не сказати?

Надька
16.12.2012, 17:49
розкажу нашу історі. нам було п десь півтори рочку як у на під шкіркою почалось назбируватися якась біла смазка, виглядало як прищики під шкірою ( пісюнчик взвгвлі невідкривався) і я немогла вимити. Пішла в ахмадет до лікаря Поцюрка А.Р. і він легенько натягнув і все там почистив. синок навіть невстиг пікнути. потім ми кожного дня приймали ванночки з ромашки і промивали. а потім мастили мазью. через 2 тижня все було класно.хоч там де він натягнув шкірку були маленькі ранки. зараз через день натягую і там промиваю. нічого неприростає.
я нешкодую що пішла і зробила це.

---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

в нас в півтори року відкрили головку бо він взагалі невідкривався і там під шкіркою назбирувалась якась міла речовина. малий плакав як пісяв. нам в ахмадеті гарно відкрили і прочистили. потім ми 2 тижні робили ванночки на травах і мастили мазью. все зажило і тепер все добре. відкривається і промивається 1 раз у 2 дні.

allja
17.12.2012, 14:51
Чи міг і не помітити чи не сказати
Нам ще на останьому узд сказали, що яєчка опустились в мошонку, після цього ніхто нічого не питав і не говорив. В хірурга ми ще не були і не бачу потреби. Думаю, що хірург, коли ви були на оглядіпевно б сказав мені якби щось було не так,

cjomcjomka
17.12.2012, 15:52
а обидва нащупала чи тіко одне?
Яєчка у таких мацьоп при найменшому відчутті холоду/дискомфортунаприклад, коли хтось, навіть мама, хоче схопити за *господарку*/небезпеки піднімаються в таз, і Ви не зможете намацати. Це - нормально :) Потім все знову опускається.

mamvasulka
29.01.2013, 21:32
У Васька спух пісюн, жалівся що болить, мию в ромашці. То тре бігти до лікаря? до якого лікаря? саме пройде? Голівка відкривається лише трішки, але я ніколи її не відкривала. Не хочу щоб лікар силою відкривав .Що робити?

сніжна
29.01.2013, 21:46
То тре бігти до лікаря? до якого лікаря? саме пройде? Голівка відкривається лише трішки, але я ніколи її не відкривала. Не хочу щоб лікар силою відкривав .Що робити?
тут ромашка вже мало поможе. вранці бігом до уролога ( можете на поліклінічне відділення на Орлика до Рудаман Людмили). Можливо почався баланопостит ( якщо пісюнчик спух)- гнойне запалення, воно розвивається дуже скоренько. Треба відкривати крайню плоть, і прочистити. Це справа кількох секунд, потім 2-3 дні дискомфорту при пісянні, але якщо така ситуація, то не варто чекати, поки перейде саме. Обов язково до уролога

mamvasulka
29.01.2013, 22:09
каже свекруха що він вчора вдарився, може спухнути від удару? коли пісяє то не жаліється, тільки не дозволяє рухати

mamvasulka
30.01.2013, 17:39
Були ми в уролога, чистили, бо був гній, головка не відкривалась, а збирались виділення і сталось загноєння. Васько кричав, я плакала-це жахливо. Перший раз пісяв в ромашку і його пекло, правда не довго. Завтра знову до лікаря.
Тепер задаюсь питанням, якби відтягувала щкірку постійно потрошки, то може б такого не було.

Т@нюшк@
30.01.2013, 17:46
Тепер задаюсь питанням, якби відтягувала щкірку постійно потрошки, то може б такого не було
якби знав де впадеш, постелив би.
таке могло статись навіть якби відтягували.

NataliaFed
30.01.2013, 17:52
таке могло статись навіть якби відтягували.
В нас після того, як почали відтягувати ніяких проблем немає...все чистеньке, вже ніколи нічого там не залишається...

сніжна
30.01.2013, 18:24
якби відтягувала щкірку постійно потрошки, то може б такого не було.
не думаю- у дитинки оцей фімоз мама сама відкрити не може. Просто в одних діток це все йде без проблем до того віку, поки голівка почне виводитися, а в ін.- починаються в один момент проблеми, які потребують втручання.
чистили, бо був гній, головка не відкривалась, а збирались виділення і сталось загноєння
це те, що я вчора і писала- гнійний баланопостит.
після того, як почали відтягувати ніяких проблем немає...
не у всіх діток можливо відтягнути крайню плоть самостійно, не у всіх вона відкривається. У деяких діток таким фізичним мамським чином можна лише клопотів наробити.

---------- Додано в 15:24 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

Завтра знову до лікаря.
лікар завтра ще гляне і при потребі- проведе процедуру. А потім за день-два вже забудете про проблему. просто надалі вже голівка виводитиметься і треба не забувати її періодично, раз в тиждень при купанні виводити і самому промивати . Це вже не буде проблемою

NataliaFed
30.01.2013, 18:25
фізичним мамським чином можна лише клопотів наробити.
Я вже писала раніше в цій темці про те, як в нас все було...
сама я б і досі ніколи туди не "втрутилась")))

haspers
30.01.2013, 19:17
Привіт всім!

Сьогодні педіатр продемотсрував як витягувати пісюн. Кінчик пісюна був білий і вона сказала протери його. Я з жінкою спробували протерти два рази але білий кінчик зостався і неможливо його витерти. Тому в нас виникло питання, а як має виглядати голівка пісюна?
Хлопчику всього два тижні.

сніжна
30.01.2013, 19:21
залиште той пісюн у спокої. дитині лише 2 тижні.Якщо у нього немає проблем і сечовипусканням- дайте спокій.

NataliaFed
30.01.2013, 19:32
а як має виглядати голівка пісюна?
так, як звичайно)) але
за чим туди лізти вже без наглої потреби?

mamvasulka
30.01.2013, 20:39
А потім за день-два вже забудете про проблему.
Боляче пісяти, хоч і в баночку з ромашкою, але кричить що пече . Що зробити щоб буле менш боляче. Плачем всі, і Васько і свекруха і я

haspers
30.01.2013, 21:08
за чим туди лізти вже без наглої потреби?
Сечовипускання без проблем, ми би і не лізли, так педіатр нас налякав, каже треба протирати, промивати.....

Будем менше туди лізти, дякую за поради.

jalla
30.01.2013, 22:04
так педіатр нас налякав, каже треба протирати, промивати.....
Ну, як? Нашо?
нам он вже 2,9 і я туди не лажу. Легенько і то дуже рідко споглядаю як там в нас справи, щоб бути в курсі і все. А такого мацьопика нашо тим мурдувати?
Вже ті педіатри не знають що придумати.(((

сніжна
30.01.2013, 22:09
Боляче пісяти, хоч і в баночку з ромашкою, але кричить що пече . Що зробити щоб буле менш боляче
наразі нічого кращого, як пісяти у теплу водичку нема. Це йому сьогодні дискомфортно. І завтра ще може бути- а потім усе гаразд. Ще можу дати таку пораду ( коли дитина захоче в туалет "по великому"): тоді теж йдете разом із ним і поки він сидить на унітазі ( горщику) тримаєте пісюнчик у баночці з теплою ромашкою. Вам офлокаїновою маззю після відкриття пісюнчик помазали? На ніч порадили ще раз голівку нею змазати? ( ця мазь не лише загоює, а й має у складі знеболююче)

mamvasulka
30.01.2013, 22:57
відкриття пісюнчик помазал
мазали
На ніч порадили ще раз голівку нею змазати
казав нічого не робити
Завтра він подивиться і тоді тією мазю мазати 10 днів.

Oddly
30.01.2013, 23:15
Мамочки хлопчиків, так відкривати чи ні? Дитині 2 міс. - масажистка показала, як відкривати і радила щодня так робити. А мені страшнувато, що щось не так зроблю.
Хоча все відкривається нормально.

NataliaFed
30.01.2013, 23:24
Хоча все відкривається нормально.
Якщо відкривається, то раз або два рази в тиждень відкривайте в воді, коли купаєте

Prutylyatko
30.01.2013, 23:34
Боляче пісяти, хоч і в баночку з ромашкою, але кричить що пече
ми в аптеці купували розчин фурациліну, він допомагав знімати ту біль

сніжна
30.01.2013, 23:54
розчин фурациліну, він допомагав знімати ту біль
фурацилін це звичайний антисептик. він не має болезаспокійливої дії. Так що це скоріше співпадіння.Офлокаїн має антисептичну дію+містить лідокаїн
Завтра він подивиться і тоді тією мазю мазати 10 днів.
аж 10 днів? Нам уролог-хірург з Орлика свого часу казала лише 3 дні і то на ніч ( не враховуючи ще по 1 разу на протязі 2 днів, коли сама проводила процедуру).Хоча допускається її застосування до 2 тижнів ( особливо після серйозних хірургічних втручань)

Holly
03.02.2013, 23:28
Мамочки хлопчиків, так відкривати чи ні?от і мене це цікавить. В ПБ педіатр казала не відкривати, тільки легенько стягувати шкірку наскільки пускає і промивати. А сімейна казала відкривати. Кому вірити?

NataliaFed
03.02.2013, 23:34
Ну, я б по ситуації дивилась, якщо відкривається, то можна раз на тижд. в воді відкрити, якщо бачите, що "не йде" до кінця, то

тільки легенько стягувати шкірку наскільки пускає і промивати.

Oddly
03.02.2013, 23:56
от і мене це цікавить. В ПБ педіатр казала не відкривати, тільки легенько стягувати шкірку наскільки пускає і промивати. А сімейна казала відкривати. Кому вірити?
І мені знов порадили нову версію - не чіпати взагалі.
Але якщо чесно, після того, як масажистка перший раз повністю відкрила голівку, наступного дня якась ніби шкірка стала злазити там. Злізла і ніби більше нічого.
Я більше не відкриваю, бо мені не виходить, я пробувала. Може, і вийшло би, якби я страху не мала.
Вирішила краще не чіпати.
За кілька днів йдемо на плановий огляд до педіатра, почую ще одну версію, мабуть. Цікаво, яку.
Ех, з дівчинкою якось простіше було.

Женічка
03.02.2013, 23:58
Я не чіпаю взагалі.

Oddly
04.02.2013, 00:02
якась ніби шкірка стала злазити там. Злізла і ніби більше нічого.
я просто тепер переживаю, щоб там по свіжому зрушеному нічого тепер не зросталося

Lyudvig
04.02.2013, 00:09
І мені знов порадили нову версію - не чіпати взагалі.
Я ніколи хлопцям до пісюнів не лазила, нічого там не відкривала і не промивала. Коли ходжу до хірурга, то завжди каже, що все в порядку і не чіпати!
Я не чіпаю взагалі.
:girl_yes:

Oksana Lupneva
04.02.2013, 00:29
Я пробувала відкривати з народження, але повністю не відкривалось, ще й шкірка починала тріскати. Вирішили почекати і показати хірургу в рік. Одним словом у рік і три місяці відкрили хірургічно(під наркозом-була міні-операція,як пояснили нам, що дьорнути не вийде тому що в малого не еластична шкірка і будуть сильні розриви, десь до тижня помучились з перев'язками, але зараз маємо спокій - гарно відкривається без плачу і крику. (Вирішили відкрити до півтора року,щоб дитина не пам'ятала болі.В нас знайомі відкривали у три роки,то хлопчик потім пів року боявся до лікаря іти і відкривати)

Avanturistka
04.02.2013, 02:48
мені хірург сказав теж не чіпати і не лізти туди. до трьох років, якщо і є фімоз, то він фізіологічний. я не рухаю.
але замічаю часом, що під ранок, мій малий похникує, і прокидається від того, що нібито не може попісяти (памперс міняю двічі на ніч), знімаю памперс, а там ""великий надутий пісюн". (вибачте, іншими словами не можу пояснити ) коли попісяє, заспокоюється. таке буває один-два рази на тиждень. то нормлаьно чи ні? бо до хірурга підемо вже у рік. моя знайома мене лякає, її малому скоро рік, так їм педіатр відкривала в 4 міс і там були прямо солі (це з її слів), якась біла бяка..так йому промивали і сказали обовязково по-маленьку відкривати, що вона і робить.

Jane
04.02.2013, 10:02
Ми не рухали, хоча я переживала, бо в малого була вся шкірка прирощена десь до 3 років. Але після 3-ох почала потроху відшаровуватись і зараз у 4 роки вже майже повністю відкривається. Думаю, лазити там не варто, якщо немає болю, всьому свій час, в когось в рік, в когось в 3-4, але відкриється. А як вже в 4 не відкрилось - тоді вже треба щось робити.

cjomcjomka
04.02.2013, 15:18
Коли ходжу до хірурга, то завжди каже, що все в порядку і не чіпати!
а сам не оголює голівку?
Думаю, якби мої діти були в памперсах до року, я би трохи переживала. А так - впевнена: нема запалення, нема чого лізти.

Lyudvig
04.02.2013, 15:23
а сам не оголює голівку?
Ні, не оголює. Причому, що ходили до різних хірургів.
Ніколи ніякого запалення не було, пісяють добре, та й я і не лізу. Моя бабця (мала двох синів)казала, що також не лізла туди .
Можливо, я не правильно робила, не знаю. Я взагалі тільки недавно взнала, що дехто оголює. :unknown:

сніжна
04.02.2013, 15:37
Ніколи ніякого запалення не було, пісяють добре, та й я і не лізу

Можливо, я не правильно робила, не знаю.
правильно. Якщо немає ніяких почервонінь. подразнень, дитинка немає ніяких скарг- краще не чіпати. Потім, у підлітковому віці ( якщо до цього часу не виникне ніяких несподіваних ситуацій), коли почнеться гормональна перебудова, буде видна істинна картина: чи голівка оголюється чи ні. Якщо вже в цей період виявиться, що фімоз таки-існує, тоді звернетеся для роз єднання спайок.
мої діти були в памперсах до року, я би трохи переживала.
не знаю. наскільки великий тут вплив памперсів. Мій малий був у памперсах ,але до 7 років я ніколи навіть найменшого подразнення не спостерігала. Допоки раптово в один день просто не виникла несподівана ситуація, яка потребувала негайного роз єднання спайок і виведення голівки.
прокидається від того, що нібито не може попісяти (памперс міняю двічі на ніч), знімаю памперс, а там ""великий надутий пісюн".
в цьому випадку краще додатково проконсультуватися. Бо такого в нормі не повинно бути. Можливо, справді потрібна допомога.

cjomcjomka
04.02.2013, 15:52
наскільки великий тут вплив памперсів
Мені здається, вплив усе ж є. Я не кажу ніколи, що пами - абсолютне зло, і в мене вдома, як правило, є про всяк випадок пару штук.
Але все ж мені здається, що памперси мають подібний вплив, як наші прокладки, той же олвейз. Ніби і нічого, а ніби... запарюється..

Fleshka
04.02.2013, 16:17
Потім, у підлітковому віці ( якщо до цього часу не виникне ніяких несподіваних ситуацій), коли почнеться гормональна перебудова, буде видна істинна картина:

А до якого саме віку можна чекати з зверненням, якщо нічого не турбує? 12? 15? Коли там та перебудова в хлопчиків?

Lyudvig
04.02.2013, 16:22
До речі мої хлопці були в підгузках, як мінімум до року, але проблем не виникало. І дупи ніколи не пріли. Правда, я зранку і ввечері підмивала, а памперс міняла дуже часто.

сніжна
04.02.2013, 16:25
якщо нічого не турбує? 12? 15? Коли там та перебудова в хлопчиків?
у кожного хлопчика пубертатний період починається по своєму. Одні в 12 років вже стають дорослими, інші лише в 15. тут справа у тому, що чоловічі статтеві гормони впливають на природнє "розм якшення" спайок ( якщо це лише фізіологічний, а не патологічний фімоз). відправною точкою дозрівання вважається поява перших нічних поллюцій. А період - у кожного різний. В середньому 13-14 років. Початок статтевого дозрівання у хлопчиків - пізніше ніж у дівчаток, але його подальший розвиток йде набагато скоріше.

---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:23 ----------

речі мої хлопці були в памперсах, як мінімум до року, але проблем не виникало. І дупи ніколи не пріли
аналогічно. я навіть не знайома з почервоніннями чи пітничкою на попі . Шкода памперсів ще ніким не доведена ( але то вже в ін. тему)

MaryF
06.03.2013, 00:04
Тепер розкажу свою історю. Тиждні 2 тому я замітила в молодшого на пісюні припухлість. Сказала чоловікові. Спочатку він сказав, шо то я шось вигадую, але пеотім сказав, шо дійсно є. Дирочка дуже маленька шкірочка практично не відтягується. Від того часу ми кожний день в ванній в воді з ромашкою відтягували ту шкірочку наскільки вона відтягувалася. До лікаря не вели, бо думаю, поки не болить не варто. І десь через тиждень після сну я замітила, шо є якісь білі виділеня. Коли я відтягнула шкурку, то їх вийшло дуже богато. Промиваю ромашкою і фурациліном. Разім по сім на день знімаю ті виділення вже третій день. Гульки вже немає. Надіюся, шо до лікаря нам не прийдеться йти.

natorella
06.03.2013, 19:01
Гульки вже немає. Надіюся, шо до лікаря нам не прийдеться йти
власне шо ви легенько з равками то робите - то скоро все пройде
а якби ви до лікаря пішли - ото він би там тягав і рвав

kurovets
15.03.2013, 16:36
А нам уролог сказав, ще від самого народження при підмиванні старатись відтягувати шкірочку, так і робимо уже на протязі 4 років, але то може нам індивідуально така порада, щоб часом не виникали якісь запальні процеси. бо в малого і так є лише одна нирка , тай і та після операції.

наталя 2204
28.03.2013, 12:26
Нам робив хірург від"днання крайньої плоті від голівки, після чого казав 1 раз на місяць під час купання оголювати голівку. А частіше не потрібно.

kyca
29.03.2013, 20:03
В нас теж був фізіологічний фімоз, педіатр сказала відкривати при купанні, я раз попробувало нічого в мене не вийшло:( Пожалілась чоловікові і кажу: хотів хлопчика, то тепер прапор в руки:)))) Він не віднєкувався, а взявся до справи, йому видніше як там має бути, бо чесно кажучи докінця не розуміла як маю то робити і як то правильно, ну бо в мене такого нема))) Чоловік щодня по чучуть відкривав у ванні при купанні і за 2 тижні вже дуже гарно відкривався. Так що можна це самому все зробити, просто не треба спішити і з першого разу не задирати, бо це погано може закінчитися.Потім робили це ч/з день, а тепер один раз в тиждень. Тепер і я вмію це робити(доречі добре виходиить коли трошки твердіє) Ну а на рахунок того , щоб не рухати незнаю.... я щось боюсь це діло пускати на може пронесе, бо в старшому віці однозначно важче діти переносять будь-які процедури. Доречі чоловік розказував, що у військоиаті коли проходили медогляд то зі всіх хлопців тільки йому і ще одному сказали, що все гуд, а всі решта вже в такому поважному віці не виводили і відповідно не мили там... він був в шоці :0

MaryF
29.03.2013, 20:17
власне шо ви легенько з равками то робите - то скоро все пройде
а якби ви до лікаря пішли - ото він би там тягав і рвав

Нам так за три дні ті всі білі виділення вийшли повністю. Було таки досить богато. Тепер раз в тиждень заглядаю туди, то нічого там вже нема і не появляється, але голівка не оголюється дирочка таки дуже маленька. В старшого так само було, нічого не чіпали, то вже оголюється голівка добре. До лікаря ми ходимо ну дуже в крайніх випадках. Шось в мене до них велика недовіра.

Fleshka
29.03.2013, 22:49
В старшого так само було, нічого не чіпали, то вже оголюється голівка добре
Тобто до 4-х років все налагодилось?

MartaKas
13.06.2013, 21:31
Нам(1 рік і 4 міс) сьогодні робив хірург від"єднання крайньої плоті від голівки, бо назбиралось там під шкірою тих виділень і ні туди, ні сюди. Приїхала моя коліжанка з Канади вона там практикувалась, то сказала:через накопичення смегми (масляниста речовина, яку виділяють залози) виникають спайки та запалення і в подальшому є високий ризик запальних процесів у сечовому міхурі, а далі у нирках. Якщо цього не робити дитину доведеться оперувати, а це вже більший ризик, бо в маленьких діток можуть бути ускладнення після наркозу: алергія, серцеві проблеми.

Olka Sherolka
13.06.2013, 21:45
ам(1 рік і 4 міс) сьогодні робив хірург від"єднання крайньої плоті від голівки
а звернулись ви до хірурга бо дитину щось турбувало? Чи ви самі це помітили? Чи помітив хірург під час чергового огляду?

MartaKas
14.06.2013, 12:16
А звернулись ми до хірурга бо, малий десь зо два тижні постійно пхав туди ручки і тоді я почала придивлятися і побачила навколо пісюна білий ободок і під ним ще й гульку також білу. Щось мені те все не сподобалося і ми пішли до лікаря. До слова, вчора ще поспілкувалася з однією мамочкою так у них взагалі жахлива історія трапилась. Вони нічого не чіпали, з явились ободки білі, вони не надавали цьому значення і поїхали відпочивати за кордон і у перший же день: малеча на пляжі відповідно гола, пісок позалазив під шкіру, змішався з тими виділеннями і до вечора в малого пісюн збільшився в десь 4 рази, там далі лікарня, купа нервів і грошей, добре попався хороший гід. З другим малим все порішала до року не затягуючи ситуацію до лікарні і операціїї.

Olka Sherolka
14.06.2013, 12:35
другим малим все порішала до року не затягуючи ситуацію до лікарні і операціїї.
тобто порішала? зробила обрізання про всяк випадок?

сніжна
14.06.2013, 20:51
від"єднання крайньої плоті від голівки,

обрізання про всяк випадок
До речі, це дві різні речі. Від єднання фактично не є хірургічним втручанням- просто вручну від єднуються спайки-плівочки, але крайня плоть не обрізається і не видаляється. Обрізання- це хірургічна операція, при якій не просто від єднуються спайки, які з єднують крайню плоть з голівкою, а повністю удаляється крайня плоть.

---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

малеча на пляжі відповідно гола, пісок позалазив під шкіру, змішався з тими виділеннями і до вечора в малого пісюн збільшився в десь 4 рази
при фізіологічному фімозі, коли потрапляє бруд, пісок і навіть вода ( у тій же не завжди чистій водоймі- басейні. озері чи навіть морська вода, яка має "розм якшувальну" дію), через накопичення смегми до нагноєння може пройти всього кілька годин.

kati
14.06.2013, 22:40
Обрізання- це хірургічна операція, при якій не просто від єднуються спайки, які з єднують крайню плоть з голівкою, а повністю удаляється крайня плоть.
або не повінстю.Старшому робили операцію,видалили тільки той кавалчик, який був звужений . Голівка лишилась закритою.

сніжна
14.06.2013, 22:54
або не повінстю.
так. Я мала на увазі, що роз єднання спайок не є по своїй суті хірургічною процедурою ( її може проводити не лише хірург, а і неоперуючий уролог), а от обрізання- це вже хірургія. А види обрізання можуть бути різними ( навіть у мусульман і іудеїв процедура і вид обрізання різниться, наприклад у мусульман відсікається верхня частина крайньої плоті і залишається рубцюватися, а у іудеїв- власне кругове обрізання). При роз єднанні ж спайок голівка виводиться без особливих зусиль. От лише є такий нюанс, що тканина спайок у хлопчиків після 5-річного віку стає менш еластичною і більш міцно зв язана із крайньою плоттю та голівкою, тому іноді вже потрібне хірургічне втручання ( оскільки вручну вивести голівку стає важко)

marife
15.06.2013, 14:14
Нам робив хірург від"днання крайньої плоті від голівки
А як ця процедура взагалі виглядає? Обезболюють чимось? Роблять руками чи інструментом? Чи це взагалі як операція виглядає?

наталя 2204
15.06.2013, 16:20
НЕ знаю як роблять (руками чи інчструментом) я не могла в ту сторону дивитися як вони це робили. Здається якимсь інструментом. Я була біля голови дитини і як могла- заспокоювала його. Триває процедура- 1-2 хвилини. ось тут я про це писала: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1300805&postcount=100

MartaKas
15.06.2013, 19:02
тобто порішала?
від"єднала крайню плоть від голівки.

MartaKas
15.06.2013, 21:32
Це роблять інструментом схожим на пилочку але із заокругленим кінцем і він не гострий. Спочатку лікар підтягала шкірку поки вона піддавалася, а потім вже почала застосовувати інструмент: піддівала шкірку навколо голівки і далі відсувала шкірку, поки голівка не оголилася. Повичищала все, що там було, далі дезинфекція Перикисем водню і Фурациліном, в кінці змастила це все діло добряче маззю Левоміколем. Сказала десь тиждень приходити на змазку щоб не приросло знову. Малий трохи ревів але тільки в момент, коли це робили і на мою думку більше зі страху.Коли його відпустили і взяли на руки плакати перестав. Єдине, що мучило його - це печіння під час пісяння десь першу добу. Лікар казала садити в теплу ванну і робити ванночки з ромашки і фурациліну. То на другий день вже все налагодилося.

cjomcjomka
15.06.2013, 21:48
а Сергія мого на медогляді навіть ніхто не чіпав (я вже приготувалась до агресивної дискусії, а уролог так спокійненько: "Фімоз? ну і ладно"). Записали в карточці і сказали, що все рівно "доведеться щось робити" . Ну, доведеться чи ні - то таке, а я рада, що все так мирно минуло.

Fleshka
15.06.2013, 22:43
Ну, доведеться чи ні - то таке, а я рада, що все так мирно минуло
А в Дмитрика я так розумію, ще не минуло?
Я от читаю дівчат, які щось роблять, втручаються, лікують, і відчуваю чебе мачухою. Навіть переживати починаю. А може і не минеться то?

сніжна
16.06.2013, 01:16
які щось роблять, втручаються, лікують, і відчуваю чебе мачухою
якщо ніц дитину не турбує, немає утрудненого сечовипускання, немає періодичних навіть почервонінь кінчика голівки- нічого і не треба робити.Робити треба, коли справді є необхідність. Ми робили, бо "припекло": у першому класі, десь біля 7 років отримали в один прекрасний день баланопостит ( до того за усі роки ніколи ніяких навіть і близько почервонінь чи дискомфорту не було, видать десь тут заліз брудними руками ( зрештою діти в садках-школах інколи на такі речі не зважають) при відвідинах туалету .Тут вже варіантів не було- треба було вичищати і роз єднувати спайки. Вичищала уролог за допомогою офлокаїнової маззі, яку вводила у канальчик спец. такою тонкою паличкою. А коли зійшов набряк- просто вручну, без інструментів, за секунду вивела голівку назовні і прочистила. Крові при цьому- не більше булавочної голівки на бинтику залишилося, одразу помазалося все офлокаїном- він має у складі ще і обезболюючий-охолоджуючий лідокаїн. Ну і на ніч ще два дні теж треба було вже вдома офлокаїном змазувати.
Тобто у нашому випадку
інструментом схожим на пилочку але із заокругленим кінцем і він не гострий
цього не застосовували. Тільки секундне ручне втручання.

наталя 2204
17.06.2013, 12:34
якщо ніц дитину не турбує, немає утрудненого сечовипускання, немає періодичних навіть почервонінь кінчика голівки- нічого і не треба робити

То за принципом- "поки грім не вдарить"? Я не згідна. Поки дитина маленька- треба все зробити так як має бути. Бо потім в старшому віці дитина вже більше розуміє, більше боїться та й для психіки хлопчика - не дуже добре.
Але то МОЯ думка. Кожен має право на СВОЮ.

cjomcjomka
17.06.2013, 12:41
в Дмитрика я так розумію, ще не минуло?
ні, не минуло. Але ніяких почервонінь-гульок-білих нальотів тощо нема.
В чоловіка мого минуло (вибачайте, розтягнув сам:)) в молодших класах, точно вік він згадати не може, каже, що до 10 років.
Я от читаю дівчат, які щось роблять, втручаються, лікують, і відчуваю чебе мачухою
а я - ні. Напевно, я - точно мачуха :)

Я просто чого писала про уролога. Дмитрикові в рік туди полізли подивитись (я-то думала, що від простого огляду нічого нікому не буде), як смикнули - добре, що не надірвали нічого. Потім в багатьох знайомих дізналась, що після такого огляду за тиждень максимум - баланіт, міні-операція. Нас оминуло. Тому більше ні Дми, ні Сергійчика давати тягати за інтимні місця я не збиралась, твердо. Фімоз - знаю. Робити нічого не збираюсь. Страшити дітей - тим більше не збираюсь.

ranetka
17.06.2013, 14:04
Із старшим синочком, прочитавши в неті різноманітні статті про те, що нічого рухати і смикати там не потрібно, й собі вирішила не чіпати.
Аж раптом в 1,3 р.- температура 39, нічим не збивалась практично 3 дні, лікарка подивилася - послухала, поставила нам ГРВІ, виписала стандартні препарати, все начебто минулося.
Добре, що завжди після хвороб обов"язково здаю аналізи дитині,так і того разу,сеча - погана,лейкоцити 10, перездаємо - те саме.
Йду з малим в нашій сихівській дитячій поліклініці на узд нирок в приватний кабінет 200, кажуть - та всьо ок, трішки ниркові синуси ущільнені, то не страшно.
Але мене то не влаштувало, і на наступний день ми вже на Лисенка в Охматдиті, йдемо до нефролога, вона скеровує на узд уже в них, заключення - ліва нирка запалена і збільшена, відсилає до уролога - хірурга там же, каже - фімоз, відкрив і вивів сину голівку,а там - купа всього, з десяток ватних дисків пішло на те, щоб там все повитирати((
Як нам пояснив лікар, ті виділення, що майже півтора року накопичувалися там у сина , і спричинили запалення нирки. Добре,що хоч цим відбулися!
Пролікувалися антибіотиком і сечогінним, плюс мазь і ванночки, контрольні узд і аналізи - все в нормі.
Тепер молодшому синочку ( 7 місяців), вже потроху відкриваю голівку кожен день під час купання, від гріха подалі, тому тут не вгадаєш, комусь щастить, але, як видно на нашому прикладі, не всім, а травмувати дитину зайвий раз...

Fleshka
17.06.2013, 14:08
Я не згідна.
Тобто Ви не вірите, що фізіологічний фімоз сам по собі може минути? І не у всіх хлопчиків то обов"язково минає до 2-х років?

Vероніка
17.06.2013, 15:09
фізіологічний фімоз сам по собі може минути
Абсолютна правда - в 2 роки уролог поставила нам діагноз "фімоз" і вручну намагалась це все поправити, але я не дала (писала в першому дописі теми).
Тепер нам 4 і немає ніяких проблем, все в нормі. Я з народження ретельно слідкую за гігієною, час від часу трошки відтягую шкірку і все ок.
Навіть уявити собі не можу, якби лікарка насильно нам надірвала "зайве", який це був жах для дитини !
Інколи трапляється, що фімоз не проходить у старшому віці, але не бачу нічого страшного в проведенні цієї процедури тоді.

Женічка
17.06.2013, 15:11
Читаю і зовсім запуталась.
Ок, фімоз фізіологічний - не страшно, згідна. Але як уникнути накопичення виділень? Розумію, що не у всіх таке бувае, але судячи з останніх дописів, у багатьох.

Vероніка
17.06.2013, 15:22
Але як уникнути накопичення виділень?
Під час купання легенько відтягувати шкірку і промивати.

HOPIC
17.06.2013, 16:11
Під час купання легенько відтягувати шкірку і промивати.
я загалом після купання "досліджую" що там і як, якось легше стерти. але тепер побачила під шкірою таку білу цятку, до якої в принципі не добратися, бо туди не відкривається..і вже десь з місяць не проходить. я от думаю, чи воно не плчинає вже потрохи підзбируватися?

Котя
17.06.2013, 16:12
Навіть переживати починаю. А може і не минеться то?
Наталь, я теж переживаю, нам 5,5 років і абсолютно нічого не минулося :girl_in_dreams:, у нас правда трохи складніше, бо голівка не оголяється взагалі (( Єдине, що нас це не турбує, але розумію, що рано чи пізно прийдеться з тим щось робити. Мене от зацікавило, як Каті описала, що ніби не обрізали плоть, а тільки трошки , щоб відкривалась нормально голівка. Як взагалі ця процедура називається?

Fleshka
17.06.2013, 16:17
бо голівка не оголяється взагалі
і в нас її не видко

розумію, що рано чи пізно прийдеться з тим щось робити
та я щось так наївно вірила що не доведеться...дарма чи шо?

Ну я так мислила, що раніше ж такого поголовного відкривання на мус голіки не робили, не було то в моді, і виросли ж мужики...чи нє? карочь не наю...
Я взагалі туди не лажу, нічого не відтягую, і не збираю-не витираю.
Нічого ніде не збирається, не запалюється (ттт), і ваще, нормальний хлоп росте.

Ждьомс...Мо років за 20 щось нове для себе взнаю.

cjomcjomka
17.06.2013, 16:20
голівка не оголяється взагалі
у моїх так в обох.
нічого ніколи не відкривала і нічого ніколи всередині не промивала.
що рано чи пізно прийдеться з тим щось робити
я вважаю інакше. Саме тому нічого і не роблю, а не "відкладаю вирішення питання на потім". Щоправда, ніяких білих цяток ніколи не було, ніяких білих виділень, нічого, що викликало б підозри чи запитання.

Котя
17.06.2013, 16:43
нічого ніколи не відкривала і нічого ніколи всередині не промивала.
Я теж, бо немає що відкривати
Нічого ніде не збирається, не запалюється (ттт),
це все добре, але нажаль саме такі фімози більш піддатні до запалення, і якщо воно запалиться через 20 років, де прийдеться робити вже серйознішу операцію, то думаю , що мені мій Артур за це точно дякую не скаже(( А гадати на кавовій гущі запалиться, чи ні теж не можу, бо прекрасно розумію наслідки. Я це питання всетаки хочу вирішити до походу в школу. Бо теж мала надію, що все минеться, переросте, але нажаль...

Fleshka
17.06.2013, 16:47
і якщо воно запалиться через 20 років
ого!
Я так сподіваюсь через 20 років вже внуків бавитиму... іто рідних бажано. Тобєсь вже і не буде чому запалюватись.

tanchyk
17.06.2013, 17:03
немає періодичних навіть почервонінь кінчика голівки- нічого і не треба робити.
ми в 3 рочки були в хірурга і він від"єднав крайню плоть, тепер Максимко коли купається завжди відкриває голівку для полоскання водичкою, але чомусь голівка у нього постійно темно червоного кольору і коли відкриває, то каже що трошки болить. Порадьте толкогового уролога щоб подивився і сказав що це і чи так має бути.

cjomcjomka
17.06.2013, 18:06
немає що відкривати
я теж так думала, а уролог Дмитрикові відкрила голівку практично наполовину (не знаю, як пояснити краще). Мені аж очі на лоба полізли, не кажучи про Дми. То було в 1 рік, з тих пір ніхто нічого не чіпає.

сніжна
17.06.2013, 19:00
поки грім не вдарить"? Я не згідна. Поки дитина маленька- треба все зробити так як має бути. Бо потім в старшому віці дитина вже більше розуміє, більше боїться та й для психіки хлопчика - не дуже добре.
тут є такий нюасн: фізіологічний фімоз, який не турбував ніяким чином до підліткового віку, часто проходить сам по собі: у підлітковому віці починають вироблятися гормони, які "пом якшуюче" діють на спайки і голівка починає виводитися сама собою. Що таке спайки у хлопчиків? Це, по суті аналог синехій у маленьких дівчат. Маленьким дівчатам синехії розводять інколи за допомогою гормональної мазі. От у хлопчиків свої гомони у підлітковому віці теж впливають на синехії і про фімоз успішно забувається. Лиш основне, щоб до підліткового віку не виникало ніяких проблем .А будуть вони чи ні- наперед ніхто не може сказати.
білих нальотів тощо нема.
смегма виробляється у хлопчиків постійно. Її зовні не видно- накоплюється вона у ділянці вуздечки голівки, яка при фімозі щільно схована. Чим старше стає хлопчик, тим активніше виробляється змазка. І тим більша ймовірність запалення ( хоча не 100%)- просто змазки більше, хлопаки у садках-школах не завжди ідеально чистими руцями при поході в туалет "користуються"+ ще такий варіант- якщо багато змазки накопичується, іноді достатньо купання у відкритих водоймах, щоб почався запальний процес.
Фімоз - знаю. Робити нічого не збираюсь
думаю, що без потреби і немає необхідності щось робити. Бо проблеми можуть виникнути у будь-якому віці до підліткового включно, але точно так само може все благополучно оминути. Тобто вирішувати їх "по мірі надходженя".

cjomcjomka
17.06.2013, 19:05
смегма виробляється у хлопчиків постійно
та я знаю, просто тут пишуть про те, що бачать дехто цяточки, дехто нальоти. Мені нічого не видно..

сніжна
17.06.2013, 19:06
голівка у нього постійно темно червоного кольору
тобто такого кольору вже сама виведена голівка? Таке може бути- на ній тоненька шкірочка і багато кров яних судин. ТОму голівка є темно червоного кольору
і коли відкриває, то каже що трошки болить.
може його болить, бо він занадто натягує собі шкірочку ( голівка у такому віці ще повністю і не має оголюватися, якщо не було лікарських маніпуляцій)
толкогового уролога
непогана Рудаман Людмила Миколаївна- консультативне поліклінічне відділення на ОРлика

---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

що бачать дехто цяточки, дехто нальоти
їх видно, якщо голівка сама вже хоч трохи виводиться і коли тої змазки вже накопичилося добряче.

tanchyk
17.06.2013, 22:56
ТОму голівка є темно червоного кольору
мені чомусь здається що вона надто вишневого кольору, вже багато часу пройшло а колір не змінюється, але й не турбує Максимка зовсім. Хотіла б щоб ще якийсь толковий уролог подивився.

---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:55 ----------

голівка у такому віці ще повністю і не має оголюватися, якщо не було лікарських маніпуляцій
відкривається повність бо один хірург трошки надрізав йому, бо не відкривалась зовсім.

marife
11.07.2013, 14:01
Довго я читала цю тему, вагалсь чи йти до хірурга, щоб вивів головку....
Прийшлось іти. Вчора побачила кругом головки , під шкірою, білі гульки. Сьогодні побігла до хірурга. Як він пояснив там назбирались виділення, потрібно вивести головку, почистити це все. Сьогодні нічого не робив так я потрібно що найменше 5 днів ходити на перевязки після того. На питання чи сильно дитину буде боліти, відповів що ні. Обезболювати будуть лідокаїном, дитина більше може настрашитись сомої процедури. Хто вже робив таке і ходив на ті перевязки? Як воно виглядає? Не можу собі того уявити? Як дитина після того буде почуватись, пісяти? Як же мені страшно.......

NataliaFed
11.07.2013, 14:33
то вже робив таке і ходив на ті перевязки? Як воно виглядає? Не можу собі того уявити? Як дитина після того буде почуватись, пісяти? Як же мені страшно......
Тут, вже писано-переписано... процедура триває кілька хвилин, дитину після того пече, коли пісяє два-три дні, перев"язки не робили, ванночки з ромашки і мазь якусь мастили. Вдруге я не дала вже лікару відтягувати, а спитала чи можна самій і як. Від того часу все добре)

marife
11.07.2013, 15:01
перев"язки не робили
ото мене найбільше насторожує. Я щось навіть уявити не можу як то має виглядати

NataliaFed
11.07.2013, 15:09
уявити не можу як то має виглядати
я теж, бо там фактично і перев"язувати немає чого
може, то мається на увазі повторна процедура, якщо після того не відтягувати, то знову приросте

marife
11.07.2013, 16:00
то мається на увазі повторна процедура
сказав після вивільнення голівки 5 днів приходити до нього на перев'язки.

marife
15.07.2013, 14:06
Ну все. Ми це зробили. Були сьогодні у хірурга, вивели гловку і все там почистили, а там було дуже багато "каки". Добре, що пішли, бо була б біда, ті виділання могли перетворитись з часом на гній. Тривало не більше 1хвилини. Малий не плакав, швидше кричав від страху самої процедури. Після тої процедури наклали на стерильну салфетку мазі і приклали до ранки. Сказали самій нічого не робити, тільки 2-3 рази мочити в ромашці+мазь на ранку, а завтра до нього. Зараз я в очікуванні того як він захоче пісяти, це ж мабуть буде пекти дуже. Напевне попрошу пісяти його в баночку з теплою водою.....

NataliaFed
15.07.2013, 14:08
Напевне попрошу пісяти його в баночку з теплою водою....
А чи можна так?

marife
15.07.2013, 14:12
А чи можна так?
Думаю, що можна. Звичайна перекипячена вода нічому не зашкодить.

NataliaFed
15.07.2013, 14:17
Спробуйте. Може так він зможе все відразу випісяти. Наш через біль попускав по чуть і плакав

marife
15.07.2013, 14:18
Наш через біль попускав по чуть і плакав
Ось цього і боюсь, щоб не настрашився і не тримав

NataliaFed
15.07.2013, 14:26
Не хотіла Вас лякати
Може в Вас буде інакше, легше

marife
15.07.2013, 14:28
Може в Вас буде інакше, легше
Не думаю. Я ж бачу, що головка червона, подразнена, тому зрозуміло, що дискомфорт, чи мінімальний біль все одно буде.

cjomcjomka
15.07.2013, 17:18
Звичайна перекипячена вода нічому не зашкодить.
можна для такого діла ромашки наварити. І в теплий відварчик...

marife
15.07.2013, 17:25
можна для такого діла ромашки наварити. І в теплий відварчик...
Власне так тепер і зробила. Запарила ромашку+кипячної водички і малий туди попісяв. Болі не було, не плакав, але не дає туди навіть торкнутись.

Magnit
15.07.2013, 18:24
попрошу пісяти його в баночку з теплою водою.....
Нам лікар казав так робити. Правда, не просто водичку, а додати запарену ромашку. Від теплої води малий розслабиться, і не так боляче пісяти у воду.

tanchyk
16.07.2013, 14:50
можна для такого діла ромашки наварити.
я тепер запарюю ромашку і під час купання Максимко сам відкриває голівку і ми сполоскуємо ромашкою. Його нічого не турбує, не пече але голівка чомусь вишневого кольору.

burunduchoc
12.08.2013, 17:22
Дівчатка підскажіть можливо хтось стикався з такою проблемою як водянка в яїчкові, наш хірург сказав що треба оперувати порадьте хорошого дитячого оролога .
пишіть в приват буду дуже вжячна.

tsiuma
13.08.2013, 20:37
Ну все. Ми це зробили. Були сьогодні у хірурга, вивели гловку і все там почистили
Сьогодні пройшли цю неприємну процедуру, тільки не в хцрурга. а в уролога на Орлика. Нам вона вивела голівку без підрізань всяких, без крові і т.п. Малий викручувався і кричав, але після процедури (дійсно тривала не більше хвилинки) швидко заспокоївся.

Нам лікарка сказала мінімум 3 р. на день по пару хвилинок тримати пісюна в розчині фурациліну (1 т. на 200 мл гарячої води, перед продедурою - остудити до комфортної температури). Пісяти можна прямо в цю водичку - не так дискомфортно.

hannatal
16.08.2013, 13:01
як водянка в яїчкові
теж цікава мені така інформація - Комаровський каже до скількох-то років не чіпати, але можливо хто мав таку проблему, підкажіть консервативні народні методи усунення даної неполадки

maniunia
16.08.2013, 23:36
водянка в яїчкові
ми мали легку при народжені і в перші місяці то нам казали вдягаючи памперс піднімати яєчка догори так і робили все пройшло

Prutylyatko
20.08.2013, 14:11
Порадьте, будь ласка, дитячого уролога, малий брудними руками заніс інфекцію, вже не знаю як з тим боротись. а наш дитячий уролог у відпустці:(((

jalla
20.08.2013, 14:14
ми мали легку при народжені і в перші місяці то нам казали вдягаючи памперс піднімати яєчка догори так і робили все пройшло
Зі старшим малим те саме було.
Не думала що все може бути так серйозно.

сніжна
20.08.2013, 15:04
дитячого уролога,
полікілінчне відділення на Орлика. Рудаман Людмила. У реєстратурі просто берете до неї талончик і вам її по тел. викликають.

Prutylyatko
20.08.2013, 15:20
полікілінчне відділення на Орлика. Рудаман Людмила. У реєстратурі просто берете до неї талончик і вам її по тел. викликають
дякую, вона там постійно чи по графіку?

сніжна
20.08.2013, 15:28
вона там постійно
вона оперуючий уролог в лікарні. Тому постійно. Її просто по моб. викликають у приймальний кабінет поліклініки. Я вам у приват зараз її особистий моб. скину ( якщо він не змінився)

burunduchoc
23.08.2013, 23:58
піднімати яєчка догори так і робили все пройшло
ми також так постійно робили ще й марлічку підкладала, але нажаль нам 3,3рочки і так і непройшло тож потрібно оперувати.
Доречі дякую дівчаткам з Малечі які порадили лікаря з Орлика маємо з понеділка йти на прийом напишу що і дочого.

HAPPY NATA
30.10.2013, 15:57
колись тут писала, що в поліклініці на Мед.Печери нормальна лікарка-хірург з адекватним поглядом на дит.фімоз. Так от тепер тут інший хірург, чоловік з іншими поглядами на те питання, напевно.
Сьогодні бачила, як від нього вийшов хлопчик років 6-7. Як він кричав... Як він плакав... Тримався за штани і скакав по коридору... Можна було б припустити, що він звернувся з проблемою, але як виявилось - просто проходив медогляд (мама так казала і займала чергу до всіх дит.лікарів).
Словом, мамочки хлопчиків, які належать до цієї поліклініки - майте на увазі як будете приходити на огляд...

Matvijko
09.11.2013, 21:36
Дівчата потребую поради! В мене малий останнім часом перед тим, як попісяти сильно плаче, але таке переважно вночі. Це може тривати від хвилини до п'яти, а потім спить далі. Висадитись не дає, починається ще більша істерика. Це нормально чи треба показатись урологу? Буду вдячна за поради і коментарі

DarkNess
14.11.2013, 11:54
Яка профілактика почервонінь/подразнень в особливих місцях?
Можливо, є щось більш натуральне, крім кремів?

Soleil
14.11.2013, 12:10
А що Ви мате на увазі? Якщо пелюшковй дерматит і не хочете користуватися кремами, то піся того, як помили дитинку не вдягайте одразу підгузник, а зробіть повітряні ванни, і тих почервонінь не буде.

DarkNess
14.11.2013, 12:16
Ні, ми вже старші. Зараз холодна пора, і коли півдня походить вдягнений, то в місцях "залипань" шкіра червоніє і пече. Підмиваю кожного дня. Ввечері "повітряні ванни", а на другий день знов те саме.
В чому мити, чим мастити?

natorella
14.11.2013, 12:18
профілактика почервонінь/подразнень в особливих місцях
де саме??? не можу зрозуміти про креми

---------- Додано в 11:18 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

коли півдня походить вдягнений, то в місцях "залипань"
залипань чого????

DarkNess
14.11.2013, 12:20
де саме???
Дупка і під пісюном
Яким кремом? Просто дитячий не допомагає.

NataliaFed
14.11.2013, 12:25
Важко зрозуміти мені
А дитина пісяє в штанці?

Fleshka
14.11.2013, 12:29
Важко зрозуміти мен

Та чогож.
Я так розумію, підпріває малюк і трошки шкіра подразнюється.
Тут треба взагалі від кремів відмовитись, не зволожувати, а підсушувати.

Щоб не прів в колготках старатись.
Вдома - штанці і шкарпетки, надвір - ніякої махри.
Коли підмиватись, то милом дитячим - максимум, атой просто ромашкою.

Soleil
14.11.2013, 12:29
Можливо, він затепло одягнутий і йому там все запріває?

DarkNess
14.11.2013, 12:31
Можливо, він затепло одягнутий і йому там все запріває?
Саме так. Але вплинути я на це не можу
перших півдня в садку

NataliaFed
14.11.2013, 12:33
перших півдня в садку
Чому? Мій теж в садочку ганяє і дуже пітніє, то змінюють одяг. Залишайте ще один комплект одягу і просіть, щоб перевдягали

Soleil
14.11.2013, 12:47
перших півдня в садку
Ну то вдягайте його в шортики, якщо зажарко в штанах. В нас так хлопчики минулого року ходили і вихователі знімали светрики, то дітки були в майках. А Ваш хлопчик сам витирається після туалету, можливо, частково і в цьому причина?

---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

І вдягайте лише одяг з натуральних тканин.

DarkNess
14.11.2013, 12:53
А Ваш хлопчик сам витирається після туалету
З допомогою.
А почервоніння як зняти, попередити?

Нікуся
14.11.2013, 13:07
А почервоніння як зняти, попередити?
може спробуйте крем, що застосовують під підгузники... судокрем, деситин

Soleil
14.11.2013, 13:12
Якщо зняти почервоніння, то ми користувалися Судокремом.

Patty
14.11.2013, 15:21
Для зняття почервоніння найкраще допомагає, не повірите, звичайний крохмаль. Ми вже свого часу які тільки суперкреми в аптеці не купували, бо дерматит був страшний, шкіра червона з замоканнями і аж з пухирцями, пекло, неможливо було доторкнутися. Спробували мастити кремом Чікко і зверху присипати крохмалем - все пройшло за кілька днів.