КПК

Показати повну версію : Собаки: ваше ставлення до їх присутності на дитячому майданчику і не тільки

Сторінки : [1] 2 3

Adriasia
09.08.2011, 13:06
З вчорашньо виникшого конфлікту на тему собак хочу поговорити про них окремо. Більшість вважає мене мало не ізвєргом за те, що я сказала шо псів на дитячому майданчику травитиму.
Але чому я так сказала? Та тому що я вже просто не витримую наглості господарів тих тварин.

Нашо вести собаку і без повідка на дитячий майданчик?
Нашо дозволяти підбігати до діток? А потім виправдовуватися перед їхніми батьками.
Нашо перетворювати дитячі майданчики і парки на місця для випорожнень домашніх улюбленців?

Може я і занадто категорично висловилася щодо їх труєння, але може хтось порадить дієвий метод який допоможе усунути псів з дитячих майданчиків, а причина наявності їх там у господарях які на лавках сємкі жують, або теревені по телефону розводять, або ще займаються чимсь своїм замість зайнятися твариною. І не слід говорити про безпритульних собачок. Я якщо за все життя одного/двох там (на майданчику) бачила то добре і вони дуже добре реагують на відганяння, в той час як домашня тварина реагує лише на господаря, здебільшого.

Мені цікаво почути думку форумлян з приводу собачого питання.

Бурулька
09.08.2011, 13:13
З вчорашньо виникшого конфлікту
Ви думаєте, що в цій темі всі скажуть, що таки треба травити псів?
Якщо хотіли ще поговорити на цю тему, то просто треба було попросити модераторів перенести дописи, щоб зекономити час форумлянок писати знов те саме

manka
09.08.2011, 13:27
за все життя одного/двох там (на майданчику)
Не на майданчику, але все ж: по вулицях Мазепи - Грінченка бігає зграя бродячих собак (орієнтовно 8-10). Моторошно біля них проходити, бо одного разу бачила як "ні з того ні з сього" один цапнув перехожого за руку.
то просто треба було попросити перенести дописи,
було б не погано, бо в темі "рагулі" так наоффтопили.
думаєте, що в цій темі всі скажуть, що таки треба травити псів
Думаю, що Андріяся про травлення написала все-таки з гарячої руки. Можливо варто це визнати.
цікаво почути думку форумлян з приводу собачого питання
Думки залежать здебільшого від того чи форумлянка є власником собаки. Самі ми тому не зарадимо, бо справді вигулювати собак нема де, але й гуляти на дит. майданчиках не вихід.
А щоб проблему вирішити, треба спільно обдумати і звернутись з якоюсь пропозицією (чи просто з скаргою) в ЛМР (звичайно не один раз). Особливо добре звертатися в передвиборчий період. Авось допоможе.
Або ще залишається надіятись на свідомість мамочок і власників собак.

Adriasia
09.08.2011, 13:34
Думаю, що Андріяся про травлення написала все-таки з гарячої руки. Можливо варто це визнати.
звісно, що саме з такої руки. Не буду ж я маніакально висліджувати псів і запихати їм у морди трутку.

А щоб проблему вирішити, треба спільно обдумати і звернутись з якоюсь пропозицією (чи просто з скаргою) в ЛМР (звичайно не один раз).
А це дуже мудра думка і лише заради цієї думки варто було створювати тему.

Якщо хотіли ще поговорити на цю тему, то просто треба було попросити модераторів перенести дописи, щоб зекономити час форумлянок писати знов те саме
Може модератори, якщо вважатимуть за потрібне перенесуть дописи.

Vittoriya
09.08.2011, 13:41
не витримую наглості господарів тих тварин
Так при чому тут тварини?? Треба з господарями говрити серйозно, а травка тварин-то лиш нас, людей показує зовсім не з кращої сторони....

Цитрина
09.08.2011, 13:42
домашня тварина реагує лише на господаря
Ось Ви самі і написали про менш-більш прийнятний вихід. Зазвичай собак вигулюють одні і ті ж люди, тобто Ви мали б знати і власників, і псів. І знаючи, що пес буде слухати господаря, чому б Вам не спробувати потоваришувати з ним? Натомість злість Ваша тільки провокуватиме злість у собаковода. Думаєте, ніхто з них не переживає, коли бачить, що скрізь льотають діти, а батьки їх не пильнують (бо якби пильнували, то, найпевніше, ніяких конфліктів не виникало).
Тому головне - спокій. Тим більше жодна собака не любить крику. Ну та й як і людина.
На мене в дитинстві теж напав пес, при чому наш власний, при чому мирний. А чому? Тому, що я сама гуляла на подвір'ї і почала його дражнити (і хто мені винен?). Ну і шкода, звичайно, що мама не була поруч. А в цій ситуації, що Ви, Адріасю, описуєте, Ви завжди поруч. Не треба шукати недоліки тільки в інших!
І врешті, собаку можна відігнати, а от позбутися недопалків і іншого сміття на тих же майданчиках - не так легко. Це ж не менша проблема.

Vittoriya
09.08.2011, 13:43
Не буду ж я маніакально висліджувати псів і запихати їм у морди трутку
Ви ні, а от хтось інший потравив ні в чому не винних собак.

Зорянівонька
09.08.2011, 13:46
І врешті, собаку можна відігнати,
ага, ще напишіть як, коли собіка сама десь бігає, а господар в іншому кінці парку з кимось розмовляє. А собаці щось зайшло і починає гарчати на тебе?
Я не проти собак. Але деякі їх господарі просто не зважають ні на кого і не дотримуються законів. Кілька разів оштрафувати і буде порядок - собака в наморднику, і точно не на дитячому майданчику.

Vittoriya
09.08.2011, 13:49
. Кілька разів оштрафувати і буде порядок
власне! Господарів треба карати, а не собак. Вони несуть за тварину повну відповідальність.

Зорянівонька
09.08.2011, 13:51
по вулицях Мазепи - Грінченка бігає зграя бродячих собак (орієнтовно 8-10). Моторошно біля них проходити, бо одного разу бачила як "ні з того ні з сього" один цапнув перехожого за руку.
я теж постійно з ними стикаюся. Це голодні, злі звірі. І мені аж ніяк не приносить задоволення біли них проходити, особливо з дитиною. Я розумію, що вони не винні ні в чому, але моє і дитини здоровя мені важливіші. І я би була дуже щаслива, якби їх зловили в якийсь притулок, де і їм самим було б краще.

---------- Додано в 12:51 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

Господарів треба карати, а не собак. Вони несуть за тварину повну відповідальність.
господарів травити тре :girl_flag_of_truce: (це жарт)

Materynka
09.08.2011, 13:55
Я вважаю, якщо хтось заводить собаку, то повинен одразу подумати про оточуючих людей. А то виходить,що хазяїн отримує задоволення, а ті хто поруч страждають. Адже відомо, що навіть мирні собаки можуть напасти і навіть на свого господаря, то як можна запевняти, він не кусає. Це тварина і її поведінка непередбачувана. Я б наприклад хотіла мати собаку, але ж думаю, про те, де мені її вигулювати, в яких умовах я її утримуватиму і т. д.

яринка
09.08.2011, 13:57
А якщо собака гуляє разом з дитиною? і дитина так само бігає і зачіпає інших дітей? і, деколи, навіть пісяє під дерево? то дитину ви б теж отруїли?)
Я часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш, які настоюють дітей проти тварин, замість того, щоб вчити їх любові і поваги до інших.
Якщо собака на вас гарчить, то відчуває злість і недобре ставлення.
Змініть своє ставлення і собаки вам не заважатимуть.

Vittoriya
09.08.2011, 14:08
господарів травити тре (це жарт
жарт жартом, але не собак травити треба, точно! Якось держава має людям у підсвідомість внести, що за своєю твариною треба дивитися, мають бути якісь штрафи, серйозні, без взяток і такого іншого. То має пильнуватися і тоді може за якийсь час люди звикнуть до порядку

Цитрина
09.08.2011, 14:10
ага, ще напишіть як, коли собіка сама десь бігає, а господар в іншому кінці парку з кимось розмовляє. А собаці щось зайшло і починає гарчати на тебе?
В такому випадку можна дочекатися господаря, але в жодному випадку не проявляти агресію, кричати тощо. А починалася ця тема ще в "Рагулях" саме з випадку, пов'язаного з агресією.
Я ж не заперечую: це дуже погано, що є бездоглядні пси, тим більше в місцях, де бігають малі діти. Погано, що власнику вистачило розуму завести собаку, але не вистачає, щоб пильнувати. Але поки будуть писатися скарги в міськраду, облаштовуватися парки для вигулювання тварин, - якось треба ділити територію, і тре це робити спокійно. Тому й писала, що найкраще спробувати знайти спільну мову з господарем. І ще: собака ніколи просто так не нападає. А гавкіт - не завжди означає агресію, це ще й вияв радості.
Тому поки влада почне думати про братів наших менших, тре подумати, як жити дружно, без отрут і т.д.

Materynka
09.08.2011, 14:11
Але ж ваша собака може бути потенційно небезпечною для дітей. Знаю випадок коли дитина бавилася з котом і він їй вицарапав око. Тут не винна ні дитина ні кішка, але наслідки плачевні. Інший випадок, коли стафф відкусив жінці 2 руки! Якщо власник собаки несвідомий того, що наражає оточуючих на небезпеку вигулюючи собаку без повідка і намордника, то краще попередити дитину про те що собака небезпечна і оминати її якнайдалі.

Vittoriya
09.08.2011, 14:13
випадок коли дитина бавилася з котом
а для чого дитині позволяти бавитися з котом?? Чому батьки на то спокійно дивилися? Дитина може кішці зробити боляче, цілком зрозуміло, що тварина починає захищатися

Adriasia
09.08.2011, 14:17
не люблю істеричних переляканих мамаш, які настоюють дітей проти тварин, замість того, щоб вчити їх любові і поваги до інших.
Я також не розумію мамаш, які налаштовують дитину проти тварин. Моя дитина тварин любить і знає що чіпати їх не можна. Але коли та псіна підбігає до дитини і починає її облизувати/обнюхувати/обтирати... І мене абсолютно не цікавить такий вияв любові собаки до дітей. Мене цікавить чому собака не в наморднику, не на повідку, а також чому на дитячому то майданчику.
І агресивно я налаштована проти тварин на дитячому майданчику з багатьох причин. Засмічення майданчику фекаліями, непередбачувана поведінка собак з дітьми і т.д.
Невже комусь було б приємно чи радісно якби собака покусала дитину? Ситуацію завжди легше попередити аніж потім боротися з наслідками. І тих господарів які вигулюють собак у людних місцях без повідка я вважаю безвідповідальними (закидайте мене тапками). Бо якщо взяли тварину то слід нести повну свідому відповідальність за неї і можливі подальші наслідки. І більш ніж впевнена що кожен господар який каже "не кусає, не бійтеся" десь але таки має сумнів. Бо то - ТВАРИНА, хоч і друг людини. У мене також була собака і гулялася вона лише на повідку.

Зорянівонька
09.08.2011, 14:17
Я часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш, які настоюють дітей проти тварин,
А ви подумали, що в інших дітей може наприклад бути алергія на шерсть, що може дитину колись собака настрашили і вона тепер всіх псів боїться... А де випорожнюється ваша собака? На дитячому майданчику? Чи на тротуарі, де люди ходять?
І про істеричних мамочок, яких ви тут образили. Я не страшу дитину псами. Я вчу дитину обережно поводитися з незнайомими обєктами. І не тільки псами, а і людьми теж. І пояснюю, що підходити і гладити можна тільки знайому собаку, бо невідомо як зреагує чужа. Добре, якщо ваша дійсно нікого не вкусить, а якщо собака неправильно зрозуміє наміри чи настрій дитини і таки нападе?

Як правильно вигулювати собак?

1. Не дозволяється вигулювати собак особам, яким іще не виповнилось 14 років. Вигул потенційно небезпечних собак дозволяється з 16 років.

2. Дозволяється виводити собак за межі квартири, території подвір’я, організацій, підприємств тощо лише на повідку з прикріпленим до нашийника особистим номерним знаком, а потенційно небезпечних собак та собак, що визнані небезпечними, обов’язково на короткому повідку (не більше 1,2 м) і в наморднику.

3. Вигулювати собаку без повідка можна лише в місцях та зонах для вигулу тварин, які позначені відповідними знаками або надписами. Це не стосується небезпечних порід - для них вигул будь-де означає вигул у наморднику та на повідку вказаної довжини.

4. Не дозволяється приводити тварин (крім собак–поводирів) у приміщення магазинів і кафе (крім спеціалізованих закладів для тварин), об’єктів громадського харчування, установ охорони здоров’я, освіти та культури, на територію дитячих та спортивних майданчиків.

5. Власник собаки (або той, хто її вигулює) зобов'язаний:
- забезпечити безпеку тварини;
- забезпечити безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди супроводжуваною твариною;
- прибирати екскременти за своїми тваринами в під’їздах багатоквартирних будинків, сходах, ліфтах та інших місцях загального користування (ця вимога не поширюється на власників собак–поводирів);
- навчати собак за визнаними навчальними програмами без повідків і намордників на майданчиках для дресирування.

Покарання за порушення правил вигулу собак
Верховна Рада України прийняла за основу закон про кримінальну відповідальність за порушення правил вигулу собак.

Якщо порушення правил вигулу собак призвело до тілесних ушкоджень потерпілого - штраф складе від 3400 до 8500 гривень (інші можливі покарання - 150-240 годин громадських робіт, виправні роботи строком до 2 років, обмеженням свободи до 3 років).

Якщо порушення правил вигулу собак призвело до смерті або тяжких тілесних ушкоджень, то це карається позбавленням волі на термін від 3 до 8 років, у разі смерті декількох людей - позбавленням волі на 5-10 років.

Materynka
09.08.2011, 14:18
От про що й мова, те ж саме про собак. Краще попередити трагедію заборонивши дитині бавитися з собаками і котами.

Зорянівонька
09.08.2011, 14:22
раще попередити трагедію заборонивши дитині бавитися з собаками і котами
і забезпечивши безпеку для інших власниками тварин.

gnoma
09.08.2011, 14:22
Я часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш
За однією дитиною важко впильнувати на майданчику, не те що за двома та ще й за собакою без повідка. Мабуть ті мамаші тому такі й перелякані що самі повинні пильнувати щоб Ваша собака не підбігла до їхньої дитини. Через таких господарів і виник цей конфлікт.

Adriasia
09.08.2011, 14:24
Краще попередити трагедію заборонивши дитині бавитися з собаками і котами.
Ага. Посадити дитину на повідок, а пси най си бігаю де хцут. І коли псіна підбігає відтягувати повідок з дитиною (бо та не завше зреагує що слід відійти).

Вибачєйте за сарказм.

А коли серйозно то я згідна з Зорянівонькою. (дякую за інфу)

Зорянівонька
09.08.2011, 14:24
раще попередити трагедію заборонивши дитині бавитися з собаками і котами
і забезпечивши безпеку для інших власниками тварин.

Бурулька
09.08.2011, 14:40
Але поки будуть писатися скарги в міськраду, облаштовуватися парки для вигулювання тварин, - якось треба ділити територію,
Так проблема в тому, що не дуже хтось хоче щось писати, придумувати. Чомусь часто відразу починають сваритися з господарем, а не робити спокійно зауваження.

Я вважаю, якщо хтось заводить собаку, то повинен одразу подумати про оточуючих людей
Цілком з Вами погоджуюся. Але дві сторони конфлікту повинні бути зацікавлені у мирному розв"язанні. А не починати кричати. Звичайно, якщо до господаря не доходить в першого разу і він далі сидить десь осторонь, то треба діяти рішучіше: писати скарги у відповідні служби на конкретну людину, а не просто так.

Materynka
09.08.2011, 14:46
Вибачєйте за сарказм
Я мала на увазі, якщо господар собаки не дотримується застережних заходів, то я змушена попереджати свою дитину і пильніше за нею наглядати.

Adriasia
09.08.2011, 14:47
то треба діяти рішучіше: писати скарги у відповідні служби на конкретну людину, а не просто так.
Ага на того пана у синій майці шо сидів на першій лавочці і не звернув уваги на мою вимогу забрати свою тварину. Скаргу то на кого писати? Якщо ті господарі не йдуть на мирний діалог, то тим паче не виявлять бажання з вами знайомитись, аби на них скаргу накатали. У ліпшому випадку просто заберуться і підуть.
то я змушена попереджати свою дитину і пильніше за нею наглядати.
Кожню мить впильнувати малореально, на жаль. Тут двостороннє питання. І щоб діти не лізли і собак біля дітей не вигулювали.

Materynka
09.08.2011, 14:54
Кожню мить впильнувати малореально
Цілком з вами згідна.

Люша
09.08.2011, 14:56
часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш
ооо, навіть так))) ну гуляли б Ви без повідку біля мене та моєї дитини на майданчику - то на вас би вже була написана мною скарга у дільничого - повірте він прояснив би Вам Ваше право гуляти з собакою без повідка поряд з дітьми на дитячому майданчику.

Бурулька
09.08.2011, 14:58
У ліпшому випадку просто заберуться і підуть
І то добре, бо заберуть і пса, який заважає.

Телефонуйте на гарячу лінію Міськради. Можливо, вони нададуть якусь інформацію, куди звертатися. В Садопоміч. Скажіть, що викличите дільничого міліціонера. Якщо погрози не пройдуть, то попросіть дільничого, щоб разок прийшов з Вами на майданчик, коли Ви гуляєте з дитиною... Хоча, з допису Зоряни складаєтсья враження, що хтось щось може зробити, оштрафувати лише тоді, коли щось погане вже сталося.
Як на мене, то господарів, що хамлять у відповідь на зауваження, не так вже й багато. І з більшістю можна домовитися мирно. Одного разу на подвір"ї, де є ще й дитячі гойдалки, вигулювали собак. Одна з них підійшла дуже близько до дітей. Я попросила господаря забрати пса в інший куток. Він щось почав розповідати, що його песик не кусається. Але господарі інших псів в той час йому зробили зауваження, і він таки забрав пса. Подружіться з авторитетом серед тих, хто вигулює собак.
Кожну ситуацію треба розглядати окремо. Не заперечує, є такі рагулі, що боротися важко, але вони є і серед тих, хто тварин не тримає, не любить...
І ще. Дитина гуляє не лише на майданчику, і не лише на майданчику є собаки. Моя донька не боїться псів, але якщо хоче погладити, то лише з мого дозволу, а так, коли біля неї проходить пес, вона ховається за мене.

P.S. У мене нема собаки. І взагалі, я люблю котів більше.

Зорянівонька
09.08.2011, 15:10
Хоча, з допису Зоряни складаєтсья враження, що хтось щось може зробити, оштрафувати лише тоді, коли щось погане вже сталося.
ні, здається є, але то би краще юристи написали і порадили що робити
штраф за тримання незареєстрованих собак, за вигул собак без повідків і намордників або за вигул у невідведених для цього місцях з 17-51 грн

Люша
09.08.2011, 15:21
у нас по району жіночка з ротвейлером гуляла без поводку - я навіть вірю, що у неї добрий і розумний пес, я ніколи не бачила від нього агресії - але він, мабуть, дуже любив дітей бо дуже любив підходити до візочків наприклад, та тикатись носом у ніжки сидячих там діток - хазяйка при цьому могла бути метрів за 100 від нього. Це все дуже мило - але, як пояснити дитині у такому віці щоб не чіпала ту милу тваринку?? Тікати з дитиною від того песика - теж діло не дуже приємне. На зауваження "істеричних мам" хазяйка дуже бурхливо реагувала - і мами зібрались та написали скаргу дільничому - я не знаю, що саме їй пообіцяв дільничий, але песик гуляє тапер виключно на поводку та ще й у наморднику (що, в принципі, може й зайве - але, напевно, за законом така порода так мусить гуляти, це ж не пудель).

Suzi
09.08.2011, 15:39
Взагалі-то за законом собака і має гуляти в наморднику і на повідку.

Orman
09.08.2011, 16:24
Взагалі-то за законом собака і має гуляти в наморднику і на повідку.

я просто не дуже розумію який сенс тоді в такому гулянні? Про те що короткомордим собакам в спеку в намордниках гуляти просто для життя ризиковано я вже писала в "рагулях".

тільки не треба мені казати щоб зовсім не заводити тварин, я всіх своїх з вулиці забрала і намордником собаку мучити надворі не буду, така я погана хазяйка-рагулиха.

Зорянівонька
09.08.2011, 16:33
я просто не дуже розумію який сенс тоді в такому гулянні?
гуляння собак має відбуватися в спеціально визначених місцях, там можна без всього. А повідок і намордник має одягатися на дорогу з дому до такого місця гуляння.

---------- Додано в 15:33 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

намордником собаку мучити надворі не буду
намордник ніби обов'язковий тільки для частини пород собак. А повідок теж може зашкодити собаці?

Mavpysuk
09.08.2011, 16:36
тільки не треба мені казати щоб зовсім не заводити тварин,
чому ж не заводити?Заводити...тільки собака не має створювати небезпеку для інших людей, наміри і дії собаки непередбачувані, як би Ви добре не знали свого "улюбленця".Говорю це з власного досвіду

Suzi
09.08.2011, 16:40
я просто не дуже розумію який сенс тоді в такому гулянні? Про те що короткомордим собакам в спеку в намордниках гуляти просто для життя ризиковано я вже писала в "рагулях".
тільки не треба мені казати щоб зовсім не заводити тварин, я всіх своїх з вулиці забрала і намордником собаку мучити надворі не буду, така я погана хазяйка-рагулиха.
знаєш, я в дитинстві дуже хотіла собаку, але ми жили в 1-кім. квартирі і мама була категорично проти. Була вівчарка в баби, в квартирі, правда в 3-хкім. Раніше я думала, що це нормально. Коли з моїм тоді ще майбутнім чоловіком мріяли про всяке різне, то вівчарка в нас виявилась спілною героїнею мрій, але він сказав, що пес має жити в подвір*ї. Тоді я з ним не погодилась. Але тепер думаю, що це краще для самої собаки. Їй потрібен простір, а в квартирі їй затісно, гуляти в місті в нас немає практично де. Тому моя думка - треба думати до того, як заводити - де і як той пес буде гуляти.
Коли твоя цьопа підросте і на вулиці якась хазяйка стаффора, який гуляє сам по собі скаже "Мамаша, заберите своего ребенка" цілком можливо, що ти зрозумієш про що я.

kolobok
09.08.2011, 16:49
гуляння собак має відбуватися в спеціально визначених місцях, там можна без всього. А повідок і намордник має одягатися на дорогу з дому до такого місця гуляння.
Повністю згідна. Те, що тих місць нема, то усвідомлюю, але можна, наприклад, вигулювати тварину рано-вранці або ввечері вже пізніше, коли людей менше і дітей малих практично немає в парках. В нас по районі регулярно гуляють з собаками типу пітбулів, бульдогів і тд і ведуть їх так додому без намордника і повідка. І нерідко, що собака на кількадесят метрів далі від хазяїна. Мені, навіть якщо я без дитини, чесно кажучи, не дуже комфортно. Бо то людині часом щось "в голову зайде", то що тварині дивуватись. Я старають зразу десь відійти, зайти в магазин, перейти на інший бік вулиці. Думаю, це не є нормально.

terezka
09.08.2011, 16:50
А повідок і намордник має одягатися на дорогу з дому до такого місця гуляння.
це стосується лише частини порід, а далеко не всіх (є затвердженний перелік), плюс, навіть для потенційно небезпечних собак діє закон про 6, здається, місяців, коли на цуценя не треба одягати намордник

Ага на того пана у синій майці шо сидів на першій лавочці і не звернув уваги на мою вимогу забрати свою тварину. Скаргу то на кого писати? Якщо ті господарі не йдуть на мирний діалог, то тим паче не виявлять бажання з вами знайомитись, аби на них скаргу накатали.
звичайно, простіше писати тут емоційні тексти, ніж піти до участкового та представника жеку, запросити його на майданчик, щоб він склав протокол і записав слова очевидців. Працівники школи цілком можуть видрукувати таблички із забороною вигулу тварин.
Хто хоче- робить,чомусь, як на мене вночі напала собака, то я змогла і прослідкувати куди потім господар її повів, і в міліцію на другий день піти, і в ветслужбу, і в міськраду. І знайшли ми потім того господаря, як є бажання, то все робиться, і "знайомитись" зовсім не треба.

ola-lyola
09.08.2011, 16:51
намордник ніби обов'язковий тільки для частини пород собак.
В мене був французький бульдог - там при всьому бажанні намордник причепити нема куди.
І після нього мала проблеми з Яриною, бо вона лізла мацати за писок і цілувати усіх собак, думала що то наш Ральф.
Коли гуляли разом, то гуляли подалі від дітей, я зачепала повідок за ручку візка, і так гуляли. Я то знаю, що мій пес не вкусить (він сам ховався від дітей, бо його Ярка мучила) але ж кожній мамі не поясниш що "мій песик добрий, просто так страшно виглядає", або "то він не гарчить, то він так дихає, порода така".
Ми як гуляли з дітками біля школи!!! - між нами гуляла цьоця з діткою-доберманом, якому вона шпурляла мячик, до мяча бігли діти(що єстественна в 1,5-2 роки), а цьоця верещала "заберите детей, мне сабаку тренировать надо"...
Кожен вигулює, що має:girl_tender:
Але маючи досвід вигулу і пса, і дитини думаю, що з псом в публічному місці треба на повідку, подалі від дітей. А якщо псу треба вибігатись, то в ліс, в парк, де дітей нема.
Дитина може налякатись собаки, і їй точно не поясниш, що то пес біжить бавитись, а не вкусити.

terezka
09.08.2011, 16:52
Те, що тих місць нема, то усвідомлюю,
чому нема? я тут раз в три місяці кидаю лінки із тими місцями, і два дні тому теж давала зсилку на розпорядження. Місця є, діють, і місцеві жителі знають де ті місця знаходяться.
Простіше казати "нема, нема", а для чого жек? Кожен жек виділив кілька таких місць на своїй території

kolobok
09.08.2011, 16:56
чому нема? я тут раз в три місяці кидаю лінки із тими місцями, і два дні тому теж давала зсилку на розпорядження. Місця є, діють, і місцеві жителі знають де ті місця знаходяться.
Простіше казати "нема, нема", а для чого жек? Кожен жек виділив кілька таких місць на своїй території
Ну я не є власником собаки, тому не цікавлюсь. Але з того, що гуляють з собаками в нас в районі кругом, і з того, що писали в темі "рагулі", думаю, що може, недостатньо тих місць.

terezka
09.08.2011, 17:01
думаю, що може, недостатньо тих місць
є безвідповідальні люди, згідна, живучи у Львові стикнулась з тим, що власники приватних будинків випускали своїх собак просто так, і вони у нас у дворі, на дитячому майданчику лежали і робили свої справи. Вирішила то елементарно - до господарів, а потім до дільничого.
За нашими законами навіть курка не може вийти за територію садиби без господаря і відсутності паспорту про щеплення:)

jalla
09.08.2011, 17:07
по вулицях Мазепи - Грінченка бігає зграя бродячих собак (орієнтовно 8-10). Моторошно біля них проходити, бо одного разу бачила як "ні з того ні з сього" один цапнув перехожого за руку.
100%!!!!!
Я якраз тепер тут живу. Дівчата, то повний капець!!! Чесне слово!!! Страшно пройти то раз, по-друге, гавкають майже цілу ніч без упину.
Йшла з малим вчора, як побачила ту зграю, мені серце в пятки втікло. Очі злі-злющі, язики висулуплені і дивляться в нашу сторону. Я їх обійшла і все ж...

Ніколь
09.08.2011, 17:22
Але коли та псіна підбігає до дитини і починає її облизувати/обнюхувати/обтирати...
Адріася, меня вже просто лєнь вступати в полєміку, все що хотіла сказати вже сказала. Але так і не отримала відповіді на своє запитання, де знаходитесь ви, коли до вашої дитини підбігає собака? Собака непомітно не підбігає, і якщо ви як нормальна мама дивитесь за своєю дитиною, то непомітити підбігаючу собаку неможливо. І як тоді ви допускаєте те що собака таки підбігає?

Бо я гуляю в цьому ж районі, і живу тут вже 8 років, і з дитиною гуляю щодня, і до дитини ЩЕ НІ РАЗУ не підбігла собака ( мова про незнайомих і про великих, а для вас я так розумію тут всі назнайомі) і не почала обнюхувати. А все тому що я не допускаю такої можливості, і не дозволяю чижим собакам наближатись та нюхати мою дитину. А чому ви цю можливіть допускаєте для мене просто загадка.

І вже на останок, люди з собаками, за якими я маю можливіть тут спостерігати не є клінічні ідіоти, і якщо вже так сталось що їх собака десь неподалік від дітей, то простого прохання забрати собаку як правило достатньо. Я НІ РАЗУ не рвала глотку до господарів щоб пса забрали, і відповідно матами мене також не обкладали, і мабуть тому й немаю приводу писати такі сумні і страшні ( правда не знаю наскільки правдиві) історії як ви.

---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

гуляння собак має відбуватися в спеціально визначених місцях, там можна без всього
да-да, ми з цього починали, таких місць дууже мало. Зорян, реально, те що там написано в списку таких місць ( було в тмемці про рагулів) , на половині тих місць стоять припарковані машини, ще половину перерили наші доблесні ремонтники водопроводів, до частини неможливо дістатись в силу різних причин, не все так просто....

---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

і місцеві жителі знають де ті місця знаходяться
ну да..... пройдешся до того місця а собака вже і вигулялась, пройдешся додому ще кращє вигулялась...вже й того місця не треба.

Музик
09.08.2011, 17:31
ну да..... пройдешся до того місця а собака вже і вигулялась, пройдешся додому ще кращє вигулялась...вже й того місця не треба
до найближчого до нас місця вигулу собак треба йти або через садок дитячий, або через дитячий майданчик, або по дорозі... як тоді?
ну а взагалі я згодна, що собаки повинні гуляти у відведених місцях, але вони повинні бути обладнані, а не так як зараз - я не говорю про якісь особливі умови, але повішати якісь знаки, покосити траву і то не може бути болото!

natorella
09.08.2011, 17:34
де знаходитесь ви, коли до вашої дитини підбігає собака? Собака непомітно не підбігає, і якщо ви як нормальна мама дивитесь за своєю дитиною, то непомітити підбігаючу собаку неможливо. І як тоді ви допускаєте те що собака таки підбігає?
тут приплюсуюсь
бо сама пильную. і хоч стараюсь не акцентувати уваги. просто контролюю процес і дії тварини
але от щодо

люди з собаками, за якими я маю можливіть тут спостерігати не є клінічні ідіоти, і якщо вже так сталось що їх собака десь неподалік від дітей, то простого прохання забрати собаку як правило достатньо.
то певно не всіх стосується. в костюшка колись (саші було 2 роки) мені один дядечко на прохання взяти собаку (стафф такий собі немаленький) на повідок, бо тут діти з*їжджають з гірки (а хто ту собачину знає, може і погнатись), сказав - ви свою дитину візьміть на повідок, чого моя собака має страждати і не може в парку вільно погуляти
мені мову відняло. а чоловікові моєму додало. він не матюкався, але висказав все, шо думає. підійшли ше інші люди. то не помогло правда, бо дядько просто покликав пса і зі словами - дебільним дітям можна, а тобі, дружок ніззя. то най повиздихають,- пішов з парку. при тому на повідок не взяв пса
а в костюшка написано чорним по білому - вигул заборонено

Ніколь
09.08.2011, 17:37
то певно не всіх стосується
не всіх бо писала

за якими я маю можливіть тут спостерігати
малось на увазі в нашому районі, і навкого обговорюваного стадіона в т.ч.

Adriasia
09.08.2011, 17:47
Адріася, меня вже просто лєнь вступати в полєміку, все що хотіла сказати вже сказала. Але так і не отримала відповіді на своє запитання, де знаходитесь ви, коли до вашої дитини підбігає собака? Собака непомітно не підбігає, і якщо ви як нормальна мама дивитесь за своєю дитиною, то непомітити підбігаючу собаку неможливо. І як тоді ви допускаєте те що собака таки підбігає?
Не повірите, але коли ми гуляємо то я у 99% випадків є біля дитини, або у паро кроках від неї. Я ніколи не сідаю на лавочки поспілкуватись з іншими мамами, бо мала у мене шило дай Боже. А ше я маю страх шо дитина десь може вдаритися і маю бути поряд аби зловити (такий бзік мо коли пройде). Де я була коли підбігла собака? Біля дитини. І почала ту собаку відганяти, в результаті взяла дитину на руки, позбирала наші забавки (хоча завше їх збирає мала) і пішла геть. Другий раз також була біля дитиниі почала просити господаря аби забрав свого звіра... (ворланячи знизу стадіону догори). Результату було нуль. Взяла дитину та пішли гуляти у інше місце. А це доречі був стадіон 46 школи. Живу я тут лише паро місяців і певні ше не зовсім звикла до того як тут на одному квадратному метрі мирно (а чи мирно?) живуть і діти і пси.

Ніколь
09.08.2011, 18:17
Я ніколи не сідаю на лавочки
Де я була коли підбігла собака? Біля дитини.
точно? бо вчора ви писали що:
Я сиділа на лавочці і підбігаю відганяти ту собацюру
так сиділи чи ні? тепер питання як далеко, що не помітили підбігаючу собаку :)
От підбігло таке паце годоване до малої (а та тварин дуже любить) і почало її лизати. Тішуся шо та собака лише полизала
І почала ту собаку відганяти, в результаті взяла дитину на руки, позбирала наші забавки (хоча завше їх збирає мала) і пішла геть.
ну якщо ви собаку відганяли а потім взяли дитину на руку то взагалі загадка як собака ще є полизати встигла.... бігла за вами і продовжувала лизати Яну?

я вам скажу ось що. Ви як мама маєте купу способів аби не допустити наближення собаки до вашої дитини, і тим більше облизування. Те що з вами таке стається - можу пояснити,, тим що або ви не так добре пильнуєте дитину як тут нам розказуєте, або собака реактивна ))) бо в цьому районі живе багато мам з ДП, і на стадіоні і в окрузі всі ми тут дружно гуляєм, і ні разу не чула страшилок про облизування дітей чужими собаками.

Тут є цілком благополучний район, по ньому не бігають стаї бродячих собак як от по Миколайчука/Топольній, тут є достатньо місць для гулянь з дітьми, власники собак тут вмєняємі і собаки також.

Merry
09.08.2011, 19:32
Господарів треба карати, а не собак.
А от скажіть як тих господарів карати? Якщо я бачу що гуляє досить велика собака без намордника та не на повідку і проявляє якусь агресію, то що мені робити: викликати міліцію і хапати господаря за рукав щоб не втік (якщо не знаєш власника собаки), і в цей же час закликати інших людей бути за свідків що та собака на мою дитину гарчала? Та я і пікнути не встигну, бо собака буде захищати господаря.

---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

і якщо вже так сталось що їх собака десь неподалік від дітей, то простого прохання забрати собаку як правило достатньо.
Дуууже часто собака таки досить далеко від господаря бігає. І не завжди слухається. А сусід моїх батьків мешкає на 9-му поверсі і випускає свого добермана погуляти самого (сам у той час сидить і дивиться телевізор), так той собака буває нікого у підїзд не впускає, сидить і гарчить
І як тоді ви допускаєте те що собака таки підбігає?
з ваших слів виходить що мами мають дітей водити на повідках щоб ті нікуди не відбігли, а не власники собах своїх улюбленців. Я взагалі не бачу проблеми вдягнути собаці намордника. Що такого з собакою страшного станеться? І всім би було спокійніше.

terezka
09.08.2011, 19:38
А сусід моїх батьків мешкає на 9-му поверсі і випускає свого добермана погуляти самого (сам у той час сидить і дивиться телевізор), так той собака буває нікого у підїзд не впускає, сидить і гарчить
і всі мовчать, лише в неті обурюються? значить все нормально і всіх це влаштовує

Ніколь
09.08.2011, 19:39
А сусід моїх батьків мешкає на 9-му поверсі і випускає свого добермана погуляти самого (сам у той час сидить і дивиться телевізор), так той собака буває нікого у підїзд не впускає, сидить і гарчить
і ви до сих пір не написали коллективну скару і заяву в міліцію на свого сусіда? чому?

Merry
09.08.2011, 19:48
Це не мій сусід. Особисто батьки розмовляли з сусідом, після чого він почав випускати собаку тільки в дуже ранню пору.

AilataN
09.08.2011, 19:50
знаходитесь ви, коли до вашої дитини підбігає собака? Собака непомітно не підбігає, і якщо ви як нормальна мама дивитесь за своєю дитиною, то непомітити підбігаючу собаку неможливо
як варіант- я їду з дитиною у візочку, до візочка підбігає собака і з розгону лиже їй руку, лице... Можу навести ще приклади. Справа не в тому хто де в який момент знаходиться, справа в неналежному догляді за псом. На мою думку, дуже егоїстичну, дитячі майданчики тому й "дитячі" а не "псячі", чи ні?
В мене є пес з яким мені б у голову не прийшло прийти на дитячий майданчик, чи не притримати його , коли поряд йде дитина, хоча можу спустити його на довгий повідок, і мати в носі хто йде, хто за ким дивиться. Діти є діти. Як дитина буде бігти і мій собак на неї гавкне, дитина злякається, то я що піду з мамою дитини сваритись, бо вона за нею не дивиться? Я йду, тримаю собака, і дивлюся очами, і думаю в цей момент головою, бо до місця гулянки нам треба пройти по досить людним місцям, навіть зранку і вечором. А люди бувають різні, бувають п"яні, нервові, занадто тваринолюбвеобільні, і всіх не звинувачу, краще собаку попильную. До речі, собачка в мене дуже мила і зовсім не велика.)http://i037.radikal.ru/1108/16/a67ce64325bf.jpg (http://www.radikal.ru)

Ніколь
09.08.2011, 20:13
я їду з дитиною у візочку, до візочка підбігає собака і з розгону лиже їй руку, лице...
я вже себе унікальною починаю відчувати, але не лизали мою дитину інші собаки. Да я просто не допускала можливості їм підійти до дитини/коляски, не підпускала, і ніяких проблем.
справа в неналежному догляді за псом
згідна
На мою думку, дуже егоїстичну, дитячі майданчики тому й "дитячі" а не "псячі"
також згідна.

Мій допис стосується не дитячих майданчиків а конкретного стадіона, і я практично щодня там буваю і зимою і літом, і там НЕ ВИГУЛЮЮТЬ собак массово. Там їх просто не вигулюють.

natorella
09.08.2011, 20:35
я вже себе унікальною починаю відчувати, але не лизали мою дитину інші собаки. Да я просто не допускала можливості їм підійти до дитини/коляски, не підпускала, і ніяких проблем
підтримаю тебе
якшо я бачу шо собака біжить до моєї дитини, навіть якшо дитина за пару метрів, то я попереджу наближення тварини. палюбе
як то - собака підібігла і облизує??? я взагалі не розумію

terezka
09.08.2011, 21:00
Це не мій сусід. Особисто батьки розмовляли з сусідом, після чого він почав випускати собаку тільки в дуже ранню пору.
цікаві подвійні стандарти, порозмовляли, собака і далі "сидить і гарчить", але нащо тим перейматись? хай собі і далі бігає по дитячим площадкам і пісяє-какає там в "дуже ранню пору".
як хочете порядку, то я вже писала - в жек і до дільничого. чи цілий будинок не вміє писати і не знає де жек і дільничний?
от чому всі на словах хочуть того порядку, але ніц не зроблять?

ясюня
09.08.2011, 21:29
І я додам свої "п"ять копійок" за обовязкове вигулювання окремих порід псів на повідку і в наморднику . Коротенька історія з життя нашої сім"ї... Ми мешкаємо у будинку без ліфта. Тобто всі піднімаються і спускаються тими самими сходами. У квартирі під нами мешкає сім"я, у якої був пес - ротвелер. Відносини між сусідами у нас в під"їзді дуже добрі, під"їзд маленький, всі ніби одна сімя, живуть дуже давно. Пес прожив у сусідів до цього випадку десь 5 років, і кожен день ми виходили чи входили в будинок разом з господарями та їх песиком, хто з роботи , хто з гуляння з дітьми, хто з вигулювання песика.... І ніколи ніяких неприємностей аж до... Одного літнього дня наша бабуся з малою вертаються з прогулянки. Дитина на дві сходинки вище від бабусі , піднімаються по сходах. Пройшли двері сусідів і піднялись десь на 3-4 сходинки вгору. Тут сусід відкриває двері виходити зі своїм псом на вечірню прогулянку, і пес, невідомо чого , кидається нагору по сходах і впивається зубами у литку бабусі... Ті хвилини, поки господар силувався відірвати пса від її ноги, розчепити його зуби , видались бабусі роком... Море крові, болю.... Рік лікування розгризеної ноги ... І постійна молитва бабусі "Дякую, Боже, що не ДИТИНУ!!!!" І це добре знайомий пес , що "не кусається"! Можете уявити, як реагує моя дитина на будь-якого песика, і як я реагую на великих псів без намордника на дитячому майданчику. Думаю, що якби сусід мав звичку виводити пса на повідку, цієї біди не сталося б. Виню себе за доброзичливість до песика, бо знаю, що якби звернула увагу сусіду раніше, то пес був би на повідку та в наморднику.... Але дай боже мені той розум наперед... А тепер, гуляючи з малою - ношу в сумочці газовий балончик і якщо якийсь бійцівський пес з будь-якими ( лизати , обнюхувати чи кусати) намірами підбіжить до моєї і так переляканої дитини, я не буду запитувати, що йому треба, а залию морду газом. Можете говорити , що я "істерична мамаша", але я більше псам не вірю...

Бурулька
09.08.2011, 21:34
Дуже шкода, що так трапилося з бабцею.
ношу в сумочці газовий балончик
А як собака поведе себе, якщо на неї пшикнути тим газом з балончика? Це не розізлить пса ще більше?

Merry
09.08.2011, 21:53
от чому всі на словах хочуть того порядку, але ніц не зроблять?
тому що всі хочуть "грань чужими руками загрібати" і підписуватись під якимись колективними заявами не так багато охочих буває.

нталька
09.08.2011, 22:15
Знаєте, питання "де були ви, коли до вашої дитини підбігла собака" доведене вже до абсурду. І я гуляю на стадіоні біля 46 школи. І сиджу на лавочці коли моя дитина ганяє на самокаті з іншими по стадіону. Чи мені та іншим мамам слідом бігати?
Інша справа, що після ремонту стадіону на ньому справді немає масового вигулу собак, як було до того. Ще 2 роки тому я не ходила з дитиною там гуляти, бо то було, на жаль, місце вигулу собак.
і господарі собачок тут різні трапляються.
Не треба все перебільшувати (як негативне, так і позитивне)

Jupiter
09.08.2011, 22:17
До теми. Мій чоловік казав, що готовий в місяць виділяти енну суму грошей, купувати м"ясо, труїти його і розкидати по району. Ще один знайомий міліціонер казав, що вони мають право стріляти в пса, який іде по місті без намордника. Може, дівчата, я ї жорстока людина, але я підтримую і одного і другого. Бо бездомні пси в місті - це небезпека. А ще більша небезпека - домашні пси з неадекватними господарями. Кажуть, що собаки схожі на господарів. Це дуже часто правда.
Я б оте право міліціонерів стріляти поширила б не лише на псів, а й на господарів.
Бо буває, веде бійцівську собаку отака якась С...та, без намордника. А кругом люди.... Діти...
Ще колись ішла вулицею о 9 годині ранку, то одна "собачниця" дуже голосно "зронила фразу" : "Стільки народу ходить, аж неможливо з собакою нормально погуляти!" Оце прям забилам би!!!!
А ще буває, деякі батьки приходять в дитсадок забирати дитину з собакою. Це взагалі окрема тема.

Музик
09.08.2011, 22:31
Мій чоловік казав, що готовий в місяць виділяти енну суму грошей, купувати м"ясо, труїти його і розкидати по району. Ще один знайомий міліціонер казав, що вони мають право стріляти в пса, який іде по місті без намордника.
вибачте, але не можна бути такими жорстокими. собаки не є таким вселенським злом, щоб вбивати всіх під ряд без розбору, бо вони пройшлись по вулиці!

jalla
09.08.2011, 22:48
вибачте, але не можна бути такими жорстокими.
Та й ну, то не означає, що чоловік Jupiter дійсно хотів труїти псів, чи той міліціонер їх стріляти. У нас є тема "Забилам би" і що то означає, що всі дописувачі в тій темі такі жорстокі, що мають намір повбивати своїх чоловіків, чи ше там когось про кого пишуть. Слова сказані з опалу, перебільшення.
Знаєте, питання "де були ви, коли до вашої дитини підбігла собака" доведене вже до абсурду.
То точно. Не можна так перекручувати, не можна ставити собак на рівні з людиною, а навіть і вище. А де ті шановні господарі собак, собачок і собацюр дивляться, що їхнє "чадо" до дітей наближається? Чому настільки сильно хочуть дати волю своїй собаці, що не можуть одягнути намордник, чи взяти на повідок? Вибачте, ну, геть не розумію як можна спихати вину на маму, яка ніби то не дивиться за дитиною і ще й звинувачувати. Добре, ще коли пес просто підійшов, а коли біжить навпроти? Що робити? Брати дитину і тікати, надіючись, що я швидше бігаю, чи відганяти ту собацюру власноруч. Як?!

terezka
09.08.2011, 22:53
Мій чоловік казав, що готовий в місяць виділяти енну суму грошей, купувати м"ясо, труїти його і розкидати по району. Ще один знайомий міліціонер казав, що вони мають право стріляти в пса, який іде по місті без намордника
про трутку уже повторювати не буду, отрута на вільному доступі розкидана по місту ...

а стосовно стріляти - правду кажете? на вулиці стріляти ось так просто? І буде ваш знайомити цілити у пса у натовпі дітей на дитячому майданчику?
Хочу глянути на документи того знайомого і його допуск на володіння зброєю

і підписуватись під якимись колективними заявами не так багато охочих буває.
так колективної і не дуже треба, може і одна людина написати, але, бачу пуста та розмова, всі тільки словесно труїти-стріляти можуть, а використовувати законні способи - ну ніяк, постійно якісь відмазки шукають "не мої сусіди", "колективні заяви".. і буде та собака гарчати і не пускати в під"їзд, і гадити на площадці далі.

все, більше у цій темі писати не буду, бо одні лише "страшні" історії ( злі собаки гадять на майданчиках), але ніхто не піднявся і не спробував вирішити то питання законним шляхом, бо, нарікати простіше, видко.
як мені собаки заваджали на майданчику дитячому (хоч і у мене собака), то я то питання вирішила скаргою письмовою. Однією скаргою! А не розводила тут дискусії "всіх собачників перестріляти і позабивати"

natorella
09.08.2011, 23:11
питання "де були ви, коли до вашої дитини підбігла собака" доведене вже до абсурду. І я гуляю на стадіоні біля 46 школи. І сиджу на лавочці коли моя дитина ганяє на самокаті з іншими по стадіону. Чи мені та іншим мамам слідом бігати?
питання стосувалось не мам, діти котрих активно бігають/катаються
а дитини, котра сидить у візочку, і до неї підходить собака і починає облизувати
де в той час мама?
я сама не великий собачник. собака мусить мати свою територію - не квартиру, а подвір*я. і великі собаки в містах, в одно-, двокімнатних квартирах - не розумію того
але якшо вже є люди, які не мислять життя без тварин в хаті, то я мушу бути готова до того, шо *навіть палка може вистрілити* - шо і в наймиролюбніших хазяїв собаці може шось статись

DolceVita
09.08.2011, 23:19
Мене ця тема також хвилює і я задала питання,голвному санепідеміологу,про бродячих псів у центральній частин міста. Виявилося що не все так просто як здається!
Виловити і витруїти таких псів можна,але на їх місце прийдуть інші.Які охороняють свою територію і не підпускають чужих. Але по законам природи самі кращі місця займають самі сильні,а на окраїнах і пустирях живуть слабі і хворі...тому краще жити поруч з сильними собаками і більш менш здоровими,ніж поналазять невідомо з чим хворі і скажені...

kati
09.08.2011, 23:20
Собака-друг человека:girl_yes2:
Немаю нічого проти ані псів ані їх господарів, лише б вони( господарі) дотримувались елементарних правил:
- собака має бути обов"язково на повідку( в лісі, полі, прошу дуже най ганяють скільки хочуть, але не в людних місцях, а особливо поблизу дит. майданчиків)
- бойцівські породи, овчарки та інші крупногабаритні породи обов"язково!!! у наморднику.
- ну і собачі нужди справляти не посеред двору чи на газонах де діти бігають. Є ж купа місць де можна вигуляти псіну.

kineret
09.08.2011, 23:28
Відмічусь і я в цій темі. Я вважаю, і вже цитувався тут закон, що собаки ПЕВНИХ порід МУСЯТЬ вигулюватися НА ПОВІДКУ і В НАМОРДНИКУ, у відповідних місцях, щоб не ходити по вулиці як по мінному полю!!! І, звичайно, мами мають пильнувати дітей, але оскільки тварини були створені для людей, а не навпаки, то вибачайте власники собачок, мусите поступатися. І ВИ ПОВИННІ, в першу чергу, ПИЛЬНУВАТИ свого улюбленця. А що стосується безпритульних собак, то може я і жорстока, але вважаю, що їх мали б відловлювати і або десь тримати, або (за містом чи у відведеному для цього місці) знищувати. Живу на згадуваній вже тут Топольній і страшно боюсь ту зграйку, бо якби хоч одному псу щось перемкнуло, то за ним нападуть всі і в такому випадку не допоможе ні балончик ні шокер... Кидайте тапками, кажіть, що я ненормальна, жорстока і т.д., але моє життя і здоров'я мені важливіші.

jalla
09.08.2011, 23:34
знищувати
Як читаю це слово, мороз по шкірі...
От власне і собачок шкода. Чи воно винне, що таким безпритульченком народилося.
У мами в районі, тобто на Стрийській нещодавно витруїли собак. До того ж люди з місцевого базарчику їх знали і підгодовували і навіть стерилізували. Коли мама розповіла, як вони бідолашні конали, я плакала. Навіть зараз не можу спокійно про це писати...
Знаю в Брюховичах був притулок. Молодець та жінка, яка його відкрила.

Zlju4ka
09.08.2011, 23:35
Я проти псів окремих порід,типу підбулів і т.д.Нещодавно мала змогу спостерігати,як на території поч.школи(де місце вигулки мам і діток),підбуль впився в горло великому лабрадору.Били пса і дубінами і ногами,ніфіга не діяло,мертва хватка.Врятувало лише те що підбіг господар лабрадора(дядько кг.200) і ввалив тій псині в щелепу-то ледве відтягнули лабрадорчика за ту секунду,що підбуль пащу привідкрив.і що?Далі та псіна з господарями гуляє "без намордника"....

Ніколь
09.08.2011, 23:40
і ввалив тій псині в щелепу
ну це не зовсім правильно. Пітбулі тренуються на шинах, в них хватка мертва. Завалити в щелепу не завжди допоможе. А от за яйтса вхопити і за них тягнути набагато дієвіше.
Хоча я би також пітбулів не хотіла б бачити в конкретному радіусі від своєї дитини.

kineret
09.08.2011, 23:50
Я розумію, що собака не винна, а винні люди, які взяли собі песика, побавились, а коли він надоїв - викинули на вулицю (одні, другі так зробили і маєте зграю), але... І я не писала що їх потрібно знищувати посеред міста!!!, чому не процитували повністю речення де є або...або? Ви виділили лише одне слово, яке для Вас страшне.

jalla
10.08.2011, 00:26
І я не писала що їх потрібно знищувати посеред міста!!!, чому не процитували повністю речення де є або...або? Ви виділили лише одне слово, яке для Вас страшне.
Якщо це до мене, то мені собаку шкода в будь-якому випадку, тобто знистили її посеред міста, чи вивезли і там знистили. Яка різниця, де помирати.
Хіба очі не бачать серце неболить. Чи як?
І не одне оте слово страшне, а сам процес катування над твариною.

zetta
10.08.2011, 00:43
Люди беруть собак для дітей, для себе а як забезпечити тій звірині умови не думають. І дивує як вони можуть бути впевнені шо пес не вкусе ? Гуляти на майданчиках взагалі ідиотизм... бо неповага до дітей, до мам, до того що ті діти потім руки пхають в пісок з тими фекаліями...
хочете кішку чи собаку... та будь ласка, тільки слідкуйте чи не гадить сусідам під двері ну і гуляйте подалі від дітей. Я колись в стрийському парку бачила як ті собачатники кожен ранок зустрічались і гуляли... ну супер, поки один пес не загриз пуделя . от і виходить, з собаками іншими гуляти небезпечно то можна серед дітей.

Натуся
10.08.2011, 01:16
Я собак дуже люблю,ціле дитинство тягала їм вітаміни(дворовим,бо своєї батьки не дозволяли завести),з дому брала їжу,гладила,тішилася ними і шкодувала,коли вони "кудись" зникали (тепер розумію куди...),і я особисто проти собак не маю нічого...Але моя мала чомусь їх страшно боїться,і нічим я того перебороти не можу,любий пес який іде нам назустріч супроводжується втіканням за мене і панікою в малої.Пояснюю,що втікати і боятися не можна,бо пес то відчуває,але мала то робить на рівні інстинкту.Про дитячі майданчики можна взагалі не говорити.Вона більше не хоче там гуляти,кричить "йдем додому".І от що я маю казати тим хазяїнам?"Вибачте,ваша собака нічого нам не зробила,але йдіть звідси?" Ні.Я вважаю що вони самі повинні розуміти,що дитяча психіка-різна і одні діти собак за вуха тягають, інші бояться як вогню.Тому дитячий майданчик-місце для дітей!Як би це категорично не звучало.
І про котів.Маю вдома кицьку вже майже 14 років і ні разу не дозволила малій до неї підходити без мого нагляду.Чому?Тому що моя кицюня боїться дітей.Раніше на всіх дітей шипіла,не давала до себе підійти,після народження малої відноситься спокійніше,але всеодно обережніше.Тому всіх гостей одразу попереджаю-дитину до кота не пускати-бо може царапнути.Сам кіт ховається і до кінця забави звідти не вилазить.Скажете-зашугана дитина і зашуганий кіт- ваше право так думати,але я знаю,що моя дитина точно не полізе до чужих тварин і вже за це можу бути трошки спокійніша.І прошу не читати між рядками.Я цим хотіла сказати лише те,що сказала:)

Svitlanka
10.08.2011, 01:32
Я часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш
Хм....Не люблю, але гуляю...А чого своїх дітей не поведете "вигулюватись" разом з іншими собачатниками в відведені для собак місця? Купу позитиву знайдете, напевно.
Нда, то треба мати вличезну наглість вигулювати пса на дитячому майданчику і ще бути незадоволеною реакцією інших. Все бабы как быбы, а я королева! (с)

kolobok
10.08.2011, 01:44
я вже себе унікальною починаю відчувати, але не лизали мою дитину інші собаки. Да я просто не допускала можливості їм підійти до дитини/коляски, не підпускала, і ніяких проблем.

Знаєте, Ніколь, напевно тому, що Ви самі є власницею собаки, то Ви сприймаєте це трохи по-іншому. Маю наувазі в тому плані, що Ви наприклад знаєте, що собою являє та чи інша порода, як себе з собаками поводити ітд. В нас вдома собак ніколи не було, я на них не конче розуміюсь і особисто для мене "обнюхувати" це вже крайній випадок. Мені досить що тварина, яка мені виглядає потенційно небезпечною, розгулює між людей без повідка, вже не кажучи про намордник. Мою дитину жодна собака теж не нюхала і не лизала. Але дуже часто було так, що я малу встигала забрати, а собака нюхала-лизала вже мене. Або раз - я малу взяла на руки, а собака почала підскакувити до дитини. Я була малость в шоці і крик господині тої собаки за метрів 20 "не бойтесь, он так играет" не зовсім мене заспокоїв. Ще був випадок - йшли додому і біля самого будинку в нас такі кущики попри дорогу ростуть. Мала стала собі і равлики розглядала на листочках. І тут з тих кущиків виглядає здоровенна собача морда прямо на нас. Тому я за вигулювання в не дуже людних місцях, наскільки це можливо, і як мінімум повідки (для деяких порід і намордник) в людних місцях.

jalla
10.08.2011, 02:12
А якщо собака гуляє разом з дитиною? і дитина так само бігає і зачіпає інших дітей? і, деколи, навіть пісяє під дерево? то дитину ви б теж отруїли?)
Ну як!!! Як можна прирівнювати дитину до собаки!!!! Вже вкотре повторююсь, але собака не людина. Люблю собак, шкодую, якщо з ними зле поводяться, але все ж дитина не тварина. Я б так порівнювати не стала.
Я часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш, які настоюють дітей проти тварин
Як мама може настроїти дитину протів собаки? Хіба попередити, що собака зла тварина і може вкусити. А хіба то не правда?
замість того, щоб вчити їх любові і поваги до інших.
Тут я впала!!! А ви поважаєте інших, якщо мами лякаються вашої собаки на дитячому майданчику, а у вас вистарчає наглості їх обзивати переляканими і далі гуляти там зі своїм псом?!

AilataN
10.08.2011, 02:17
А ще коли преш в руках сумки з базару, дитина ведеш зубами практично, а з брами собацюра вискакує і-... до дитини (добре, що не вгриз), бо господар спромігся не те щоб із своїм вихованцем вийти, а хоч двері йому, бідному, відкрити, щоб випісявся-вибігався.

Dobra
10.08.2011, 02:27
часто гуляю з дврома дітьми і з собакою без повідка на майданчику і страшно не люблю істеричних переляканих мамаш, які настоюють дітей проти тварин, замість того, щоб вчити їх любові і поваги до інших.
Я так собі думаю, що "мамаші" не прагнуть, щоб дитина ненавиділа собаку, а лише остерігалась, причому кожну - навіть дорослий не завжди може реально оцінити потенційну небезпеку конкретної собаки, дитина тим більше.
Змініть своє ставлення і собаки вам не заважатимуть.
Мене покусала собака в дитинстві, яку я навіть не бачила - підбігла ззаду.Важко змінити своє ставлення. Історій, коли свій спокійний домашній пес кусає або і загризає дитину вдома, також немало. Я до того, що ЗВІР є ЗВІР, і слова "він у нас мирний" не аргумент.

ola-lyola
10.08.2011, 11:15
винні люди, які взяли собі песика, побавились, а коли він надоїв - викинули на вулицю (одні, другі так зробили і маєте зграю)
Біля будинку моїх батьків зграя утворилася з вини сердобольних любителів тварин, які підгодовували псів - навпроти будували будинок і "строїтелі" взяли двох песиків великого розміру для охорони будови - будинок побудували, пси залишились, їх почали годувати бабульки з будинку моїх батьків, на зиму запускати до підїзду, бо в новобудові ще ніхто не жив. Памятаю картину - важко вийти з підїзду, бо два телятка чекають їсти.
Далі песики (дві дівчинки) почали женитися (пси бігали зграями) та розмножуватись - то в підвалі, то під плитами старого дитячого майданчика був виводок песенят. Усі розуміють яка собака агресивна, коли має песят, а повз підвал чи дитячий майданчик завжди бігають діти. Небезпечних моментів море, сусіди (в більшості мами дітей) дзвонили в усі інстанції, хотіли стерилізувати але зустріли опір з боку сердобольних бабульок, які свято впевнені що роблять добре діло, а усі інші "ізвергі". Баталії тривають, а я ходжу до батьків з острахом, бо там не живу і не знаю який у собак період чи місе дислокації чергового виводку.
Питання "що делать" і хто винен і далі відкрите.
Але власника собаки при великому бажанні можна знайти і оштрафувати, чийсь пес хоча б теоретично привитий, а от від таких підгодованих при будинку псів ніхто не застрахований, управи на них ніякої, тому я не дивуюсь, якщо батьки покусаної дитини, або мешканці, яким набридло виходити з будинку повз голодних телят (навіть власники менших псів виносять їх на руках) від безвиході вдаються до негуманних способів.
Проблема існує, бо кожен дивиться на неї зі своєї "колокольні" - мами звичайно переживають за дітей, власникам псів треба десь гуляти, а покусана людина ніколи не зрозуміє сердобольної бабульки, яка підгодовує того пса.

kineret
10.08.2011, 11:43
Якщо це до мене, то мені собаку шкода в будь-якому випадку, тобто знистили її посеред міста, чи вивезли і там знистили. Яка різниця, де помирати.
Хіба очі не бачать серце неболить. Чи як?
І не одне оте слово страшне, а сам процес катування над твариною.
Собаку, звичайно, шкода, але мені більше шкода людину на яку вона нападе рано чи пізно, бо безпритульні собаки як не крути голодні і з часом стають дуже злі. І я вважаю, що все ж таки безпритульним собакам не місце на вулицях міста. І ніхто не каже їх катувати ні посеред міста, ні десь інакше. Тварину можна усипити, без особливих мук для неї.

Туфелька
10.08.2011, 12:48
А я чомусь більше боюсь бродячих собак. Просто іноді з вікна бачу як ввечері хтось йде додому, один пес на нього гавкне і вже біжить ціла зграя з гавкотом, гарчанням, іноді самий борзий "барсік" намагається цапнути перехожого за ногу... Хатні пси рідко так атакують перехожих, а для бродячих псів це щось типу розваги. А як з цим боротися? Незнаю. Коло нашого будинку розгорнувся базарчик "Секонд-хенд", і кожен продавець цього чудернацького краму завше несе з дому бродячим песикам поїсти,( я розумію, тварини теж хочуть їсти),також попід своїми вагончиками і прилавками вони понастеляли старого ганчір"я, поробили такі фіранки замість дверей і там в тих кублах живуть-плодяться песики; але таким чином там утворився такий собі собачий клан ,який вважає це виключно своєю територією і охороняє її, вдень людей та зграя не чіпає, а от ввечері мимо ринку не завше безпечно ходити. Одного разу там гонилася тічна сука, ну і ходило попід вікна оте псяче весілля, а якась жінка йшла тією дорогою. На вулиці тихо, людей немає, і тут один пес на неї гаркнув, в моменті з попід тих хендівських вагончиків повибігали пси, оточили її, гарчать, роблять випади в її сторону, жінка просто завмерла на місці, тоді їм надоїло гавкати і вони знову пішли "женитися", а та жіночка ще певний час стояла нерухомо, боячись щоб оте кодло її не наздогнало. Моторошно. Боюсь незнайомих собак, хоча сама маю великого пса вдома.
Стріляти, труїти собак -борони Боже, ми не давали їм життя, щоб те життя в них забирати, але боротися з цим треба, бо ситуація виходить з-під контролю. Питання-як?

---------- Додано в 09:29 ---------- Попередній допис був написаний в 09:17 ----------

ola-lyola, не побачила вашого допису,в мене така сама історія, тільки в трошки іншій інтерпритації.

---------- Додано в 09:48 ---------- Попередній допис був написаний в 09:29 ----------

Ото дорвалася я до болючої теми.....
Обов"язкове носіння намордника передбачено лише для певних порід собак
Перелік
порід собак визнаних як потенційно небезпечні

Акіта–іну.
Американський бульдог.
Американський стафордширський тер’єр.
Англійський мастиф.
Аргентинський дог.
Бельгійська вівчарка.
Бернський зенненхунд. --- повний брєд, ІМХО
Бордоський дог.
Бразильська філа.
Бульмастиф.
Бультер’єр.
Доберман.
Кавказька вівчарка.
Кане корсо.
Мастіно неаполетано.
Московська сторожова.
Німецька вівчарка.
Німецький дог.
Перо преса канаріо.
Південноруська вівчарка.
Пітбультер’єр.
Різеншнауцер.
Родезійський ріджбек.
Ротвейлер.
Середньоазіатська вівчарка.
Тосаіну.
Чорний тер’єр.
Німецький боксер.
Фокстер’єр.
Ягтер’єр німецький.
Метиси вищезазначених порід з явними фенотипічними ознаками.

Але статистика засвідчує, що найчастіше кусаються спаніелі і пуделі. То чому їм можна без намордників гуляти?.
ПЕРЕЛІК
порід собак, яким у ветеринарних паспортах
робиться відмітка про необов’язковість намордника

1. Австралійський тер’єр
2. Англійський той-тер’єр
3. Австралійський шовковистий тер’єр
4. Аффен-пінчер
5. Басенджі
6. Бедлінгтон-тер’єр
7. Бігль
8. Бішон-фріз, болонійський бішон, бішон-ліон
9. Бордер-тер’єр
10. Бостон-тер’єр
11. Вельш-тер’єр
12. Гладкошерстний фокстер’єр
13. Глен-ов-імаал-тер’єр
14. Гріффон
15. Денді-дінмонт-тер’єр
16. Джек-рассел-тер’єр
17. Древер
18. Жорсткошерстний фокстер’єр
19. Ірландський тер’єр
20. Йоркширський тер’єр
21. Кардіган-вельш-коргі
22. Карликовий бультер’єр - (це щось типу карликовий крокодил, .
щелепи менші, але ж він всеодно залишається крокодилом!)
23. Карликовий пінчер
24. Карликова такса
25. Карликовий шпіц
26. Керн-тер’єр
27. Левретка
28. Лейкленд-тер’єр
29. Лхаський апсо
30. Мальтійська болонка
31. Манчестерський тер’єр
32. Мексіканська та китайська гола собака
33. Мініатюрний пудель
34. Мініатюрний шпіц
35. Мопс
36. Норвіч-тер’єр
37. Норфолк-тер’єр
38. Папільон і фален
39. Пекінес
40. Пемброк-вельш-коргі
41. Пудель
42. Скай-тер’єр
43. Скотч-тер’єр
44. Сіліхем-тер’єр
45. Спаніель (всі види) (ну то ващє! вони самі кусючі по статистиці!!!)
46. Такса
47. Таксоподібний бракк
48. Тібетський тер’єр
49. Уест-хайленд-уайт-тер’єр
50. Французький бульдог (щелепи ще ті! та сама мертва хватка, він же ж брахіцефал!.)
51. Шведський вальхунд
52. Шелті
53. Шіпперке
54. Ші-тцу
55. Чеський тер’єр
56. Чіхуахуа
57. Ягдтер’єр
58. Японський хін
А ще вважаю несправедливою таку ситуацію, коли собака гуляє на повідку і в наморднику , а її атакує якийсь (бродячий-гуляючий сам по собі- загублений-відв"язаний-сусідський) "дикобраз", значно більший за розмірами, а собака не має змоги охоронятися, бо ж в наморднику... Колись так мого пса потріпав алабай. Сумна була історія. Відтоді намордника мій пес не носить, тільки повідець. Але й на дитячі майданчики ми не ходимо, навіть коли там немає дітей.Гуляємо самі, на пустирях, з іншими собачниками, і скажу вам чесно, ноу проблєм!. І нікому ми там не мішаємо, ніхто нас там не лякається, і я не хвилююсь.

Тетянка
10.08.2011, 12:53
Коли в мене був дог я теж з ним гуляла на пустирях, або на стадіоні ввечері, коли там вже нікого не було, тому що дог - собака велика і налякати може запросто. П.С. собака був у наморднику на стадіоні, на пустирі я його знімала.

manka
10.08.2011, 14:38
поки читала першу половину дописів прийшов чоловік з малим з майданчику: дитина в пісочниці влізла в каку.

Питаєте де мама в той момент коли до дитини підходить собака? Писала в темі "рагулі". Перенесу сюди.
поки воджу однорічного по пісочницях, качелях, гірках (а то таке "шило") за чотирирічним повністю встежити не можу. Просто знаю, що він до собаки не піде і дальше тротуару ні ногою. Але то не всі такі

Я є панічна людина. І коли якась небезпека, то не можу зразу зорієнтуватись, а стою кілька секунд паралізована від страху. Тому малому за межі майданчика ні-ні (хоч далі дорога по якій рідко їдуть машини і більшість діток на ній бавляться). Боюсь, що коли до малого підійде собака, то я не встигну вчасно і правильно відреагувати (через те, що Я є панічна людина), тому гуляємо в місцях призначених для ЛЮДЕЙ, а не для собак.
Дуже здивував допис Яринки. Як ви гуляєте з собакою на дити. майданчику і вважаєте, що то є правильно? Окрім того звинувачуєте мамочок в істеричності?

---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:15 ----------

Напишу історію з свого життя.
Колись (мені було років 10) у нас була кавказька вівчарка (ми жили в особняку). Був дуже добрий песик, всі дітки його любили, називали ведмедик, мало не катались на ньому. Гуляла з ним сестра завжди на повідку (законів не читали, але розум підказував, що так має бути. Про те, що має бути намордник не думали).
Одного разу собака був на подвір"ї на прив"язі. До сусідів бігла дівчинка. Пес зірвався з ланцюга, перестрибнув через паркан і напав на неї. Дякувати Богу не покусав, а лише налякав (без наслідків). Як виявилось колись ця дівчинка жбурляла в нього каміння. От він і запам"ятав. Кілька днів поки собаку не забрали (батьки боялись дальше тримати його) він сидів на двох ланцюгах, а мама вночі при кожному гавкоті вибігала дивитися до нього чи не зірвався.
Денді забрали до Львова сторожити якийсь об"єкт. Одного разу ми приїхали його провідати. Він від нас відійшов. Я його очей в той момент не забуду ніколи. Знаю, що ми його зрадили. Але собака, яка напала раз нападе іще. Коли йде вибір людина чи собака, перевага завжди надається людині.
До чого я веду.
1.Коли моя собака (якби була) покусає дитину, я буду в першу чергу звинувачувати себе, а не мамочку, яка не догледіла. Бо собака представляє загрозу людині, а не навпаки (хоча є винятки).
2. Коли я захочу завести собаку (це для мене реально лише в особняку) я вивчу законодавство, яке стосується тварин, ознайомлюсь з правами, а основне, з ОБОВ"ЯЗКАМИ і десять разів подумаю чи зможу добросовісно здійснювати догляд за нею.

Незнайомка
10.08.2011, 15:51
маю злість в тему. гуляю с раз з Мішиком на майданчику, сидить він в пісочку, та й інші дітки колупаються по-трошки, аж приходить одна дівчина з собакою (щось невелике, можливо, мисливське). тримаючи пса на вільному поводку (на око, добрих півтора метри), вона йде до діток (як мені потім сказали, що любить таких карапузів організовувати в якісь ігри). тварина підходить до пісочниці і задирає лапу. я відігнала пса, зробила зауваження "господині", що тут діти гуляють, на що почула: "він добрий і не кусається". поки говорили, собака знов підходить сцятидо пісочниці. вже досить різко сказала забрати пса. надувши губи, "господиня" з улюбленцем пішла. але неприєний осад залишився.

Ніколь
10.08.2011, 16:17
що найчастіше кусаються спаніелі
ну...якби до мене стільки разів чужі люди в морду руки пхали як до моєї Сари "Усі-пусі...який песик, а які вушка, а яка красуня і т.д. і т.п." я би вже тоже вкусила.
Ніхто ж до стафа не лізе обніматись-тіскати його, як і до вівчарок, доберів, і т.д. А все чтому що ті породи всі бояться, або опасаються. А в спаніелів зовнішність така що вони виглядають милими песиками полюбому. Але й милого песика можуть дістати сюсюкання чужих йому людей. А люди чомусь такої думки навіть не допускають.

Бурулька
10.08.2011, 16:25
якби до мене стільки разів чужі люди в морду руки пхали як до моєї Сари
Вчора їхала в маршрутці. Зайшла дівчинка з таксою. Людей було небагато. Дівчинка тримала песика біля себе. І тут який "добрий дядько" на підпитку почав приставати до собаки, гладити, мацати за вуха і т.д. Такса то витерпіла мужньо і навіть не огризнулася. Господині десь років 12-13 і вона ще вміє сказати, щоб відчепилися від її собаки. Але точно, якби такса того дядька цапнула за пальця, то крику би було багато.
Це я до того, що різні пси бувають, але й люди іноді зовсім не подарунок.

pravovuk
10.08.2011, 17:03
Я дуже люблю собачок......але....сьогодні, гуляючи з малою в пісочниці, там стільки їх "міндобрива " було, що не було де дитині стати.........жах... :(

Finya
10.08.2011, 17:18
Чомусь часто відразу починають сваритися з господарем
Я - "за" дотримання всіх правил утримання і вигулу собак. На жаль, ніхто за цим не слідкує так само, як і за всім іншим. Тому в тих умовах життя, що маємо, виглядає дуже цікавим те, як починають кричати на господарів собак тих самих "мисливських" порід, які апріорі є безпечними для людини, і біжать до дітей саме тому, що грайливі і товариські. І забрати їх не складає проблеми (господареві). Але ніхто не сміє пікнути, коли так само без намордника і поводка бігає стаффордшир або ротвейлер, нещодавно бачила кане-корсо з дівчиною. І цим господарям, до речі, і говорити марно - їм абсолютно все одно. Один такий ходить зі своїм монстром (роздер вже 2х малих псів на очах в хазяїв) цілковито неадекватний - п"яний вщент. Як іде по вулиці, а поводок волочиться, я обходжу, роблячи величезний гак. Це не просто "дитину облизав". Одного разу бачила, як пітбуль бігав вулицею, кидаючись на всіх, люди розліталися в жасі, поки якийсь чоловік не вилетів з ломом з квартири - як я зрозуміла, за традицією - та потвора жила в когось звідти, і не вперше це було. Під*їзди закриті, в людей просто паніка почалася, ховатися ніде. Проблема справді в господарях. Переважно таких собак беруть люди з комплексами, компенсуючи свої власні страхи. Їм не потрібен "маленький друг". Я гуляю з собакою, тому звертаю увагу, як бійцівських псів вигулюють дівиці на шпильках, бабульки, ледве ноги пересуваючі, підлітки, діти. А алабая втримати, "кавказця", треба мати масу тіла і хорошу фізичну силу. Крім того, мало хто з вищенаведених категорій хазяїв)) має характер альфа-самця - щоб керувати собакою бійцівської породи потрібен саме такий. Бо володіння ними прирівнюється до володіння зброєю. Тому хотілося б привернути увагу людей не до гавкаючих спанієлів, а до тих, хто мовчки несеться парком. чи сквером( До речі, інші пси в них, вочевидь, відчувають "звіра". Дуже часто починають істерично гавкати. І дуже часто це сприймають, як "невихованість собаки". Зате бійцівські пси дуже культурні. Ніколи не гавкають.
Дуже би хотілося, щоб утримання собак в нас було цивілізованим. І починати треба з обов"язкового намордника і поводка. Я би, особисто, почала з контролю над розведенням і продажем. Але.. це виглядає, наразі, зовсім нереальним(
Додам, читала тут у переліку про міцність щелеп у, навіть, невеликих псів. Це не має аж такого значення. Це все одно, що остерігатися майстра спорту) так, він сильний і вправний) Але не бандит з великої дороги)) Так і стосовно собак))) Мій пес маленький) Але хватка в нього мертва)) Коли ми бавимося з палками) Вважається, що кров його породи додала лютості стаффордам і потужності їхнім щелепам. І він, справді, дуже люто гарчить))) Але за все життя жодного разу не вкусив нікого..

Agrafka
11.08.2011, 00:08
І починати треба з обов"язкового намордника і поводка

Але за все життя жодного разу не вкусив нікого..

Я теж підтримую дотримання всіх правил утримання і вигулу собак. Була у мене історія на автомобільній стоянці. Мене вкусила собака, яку я навіть не бачила. Так просто підійшла тихо ззаду мене і вкусила ногу, причому так гарно протягнула два великих шрами своїми іклами. Коли я обернулась і побачила її та ще й зрозуміла що сталося судячи по крові на штанині та болі в нозі, ця собачка стояла, дивилась на мене і махала хвостом. Як виявилось у неї були щенята, яких забрали, а одне лишили, і в неї спрацював інстинкт збереження, мене вона сприйняла як небезпеку. Отак, а в мене переживання за власне здоров`я та шрами до кінця життя, бо минуло два роки, а вони ще досі не розсмокталися. А якби собаку в той період належно утримували і вона була у наморднику, то жодних проблем не виникло б. А собака не винна, у неї інстинкт. І якщо вона все життя нікого не кусала, то настануть обставини, коли вкусить, якщо господарі не подбають про безпеку навколишніх.

natorella
11.08.2011, 09:14
натрапила на фото)
http://farm3.static.flickr.com/2518/4208786953_bdd24dcb67.jpg
в Японии почему-то очень мало собак, а в магазинах их продают за огромные деньги. Поэтому их «носят на руках»:
"на собак у них налог и длинный перечень условий, как например, обязательное наличие частного дома..."

Arctica
11.08.2011, 10:28
в Японии почему-то очень мало собак, а в магазинах их продают за огромные деньги. Поэтому их «носят на руках»:
В нас доводиться навпаки, діток носити на руках при появі поблизу собаки без намордника...

Я люблю собак...але чужих, доглянутих, на повідку і в наморднику. Я люблю ними милуватися але не люблю потрапляти у їхні "міни" на прогулянці в парку, або відчувати страх коли він жене до тебе із висупленим язиком, величезними очима і без господаря поблизу...Власники тварин скаржаться що не достатньо місць для прогулянки із собаками, але дитячий майданчик теж їм для того ніхто не виділяв. Всі 3 роки будучи в декреті із Данилком ми переважно гуляли або біля цирку або в парку Костюшки, біля цирку ганають собацюри і дивлячись на господарів не знати хто швидше може вжерти, тварина чи власник...тому я завжди була на поготові і була поруч біля дитини. А в парку Костюшки якось одна жіночка старших літ зачастила вигулювати свого Кокир-спанієля просто поміж дітей на дитмайданчику, причому щосекунди кричала до старших діток не заважати собачці бігати а меншим не дивитися на нього, бо це не безкоштовний цирк (з її слів), звичайно, кокір-спанієль не найзліша тварина яка може бути, але всежтаки це собака, пояснити щось власниці було марною справою, через те більшість мам маленьких діточок ішли геть із майданчику в середину парку, через декілька днів сварлива власниця кудись поділася. Якби наші люди поважали один одного, розуміли і вміли домовлятися, то не тільки б цієї проблеми не було а й багато інших:girl_yes:

Музик
11.08.2011, 11:18
Але статистика засвідчує, що найчастіше кусаються спаніелі і пуделі.
на скільки я читала найчастіше на людей нападають бродячі собаки і вівчарки...
ясьогодні гуляла з собакою, підходить до нас якийсь мужик: ой яка гарна собачка і починає стукати перед її мордою пляшками, вона злякалась, почала гарчати... я звичайно її відтягла (в таких місцях ми лише на повідку), але якби вона цапнула того чувака, була б винна я, бо не навчила, а не він, бо роздратував...
ну і на тему отруєного м'яса - по дорозі бачила кілька шматків м'яса просто розкиданих по газону... їх там хтось загубив? навряд!
і останнє, вчора гуляли у відведеному місці... і там на моє велике здивування сиділи кілька мамочок з дітьми, при тому так, що ні собаку спустити побігати, ні м'ячика кинути...
то чи місце дітям на собачих майданчиках?

Balu
11.08.2011, 11:26
по дорозі бачила кілька шматків м'яса просто розкиданих по газону
:girl_impossible:
Підкажіть, а в якому районі Ви таке бачили?

Музик
11.08.2011, 11:29
франківський, коло церкви Володимира і Ольги там перед капличкою є газони.

Fleshka
11.08.2011, 11:47
обязательное наличие частного дома...
чисто моя думка - це має бути обов"язково...шкода тих собак які мучаться в прямому розумінні в наших хрущовках...

Імель
11.08.2011, 11:53
і там на моє велике здивування сиділи кілька мамочок з дітьми, при тому так, що ні собаку спустити побігати, ні м'ячика кинути.
можу підтвердити, в понеділок якраз на ВВ бачила в місці для вигулу собак бабулю з рєбьонком :girl_yes:

Balu
11.08.2011, 12:10
шкода тих собак які мучаться в прямому розумінні в наших хрущовках
Не сказала би, що мій пес дуже мучиться... Спить на ліжку, бавиться з дитиною :connie_pull-pigtail
Але то все вдома. На вулиці він людей оминає, а дітей тим більше. Дуже їх боїться. Доречі, майже кожної прогулянки нам доводиться тікати від дітей, які з витягнутими руками і диким криком біжать погладити песика

Туфелька
11.08.2011, 13:52
Переважно таких собак беруть люди з комплексами, компенсуючи свої власні страхи. Їм не потрібен "маленький друг". Я гуляю з собакою, тому звертаю увагу, як бійцівських псів вигулюють дівиці на шпильках, бабульки, ледве ноги пересуваючі, підлітки, діти.
Щодо бабульок і комплексів, соррі, але це нісенітниця. Скоріше купив пса внук, пес набрид, а вигулювати його всеодно комусь треба, тому щоб пес не гадив вдома, бабця мусить вигуляти його сама. Навряд чи літня пані купить собі пітбуля, щоб піднести себе в чиїхось очах, або компенсувати свій страх. Бабусі як правило заводять маленьких песиків, і часто безпородних, бо породисті пси коштують дорого.
собак тих самих "мисливських" порід, які апріорі є безпечними для людини
дозвольте не погодитися. читаю ось таке:
цитую:К сенсационным выводам пришли американские зоологи из Университета Пенсильвании. По результатам многолетнего исследования они назвали самой опасной, агрессивной и часто атакующей людей собакой… таксу.

---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:45 ----------

Дурным нравом с этими небольшими песиками могут помериться только две другие крохи — чихуахуа и джек-рассел-терьер. Российские ветеринары и зоологи поначалу приняли результаты исследования за первоапрельскую шутку. Ещё бы, ведь на такс и чихуахуа к участковым не поступало ни одной жалобы, милиционеры завалены кляузами на питбультерьеров, мастиффов и стаффордширских терьеров.

Впрочем, американскому исследованию всё же можно доверять. Американские исследователи, занимающиеся изучением поведения животных, опросили более 6 тыс. владельцев собак в 10 штатах и пришли выводу, что прохожим стоит опасаться не немецких овчарок или ротвейлеров, как считалось раньше, а такс.

Хотя эти собаки, выведенные для норной охоты на лис и барсуков, небольшие, они очень сердитые. Каждая пятая такса кусала или пыталась укусить незнакомцев, такое же количество нападений зафиксировано по отношению к другим собакам, да к тому же каждая 12-я такса хотя бы раз раскрывала пасть и на своих владельцев.

Чем меньше пёс, тем опаснее, утверждает исследование. По уровню агрессивности с таксами могут соревноваться только крошечные чихуахуа и джек-рассел-терьеры, которые просто не в состоянии пройти мимо, не тяпнув незнакомца за ногу. Американские исследователи полагают, что всё дело в избалованности маленьких собачек и их генетической предрасположенности к вызывающему поведению.
Але в чомусь ви таки праві, бо те саме видання пише: цитую:
«Агрессивность питбулей, стаффордов и ротвейлеров не более чем миф, — убеждён один из исследователей, доктор Джеймс Серпелл. — До сих пор исследования в области собачьей агрессии почти исключительно анализировали статистику укусов. Но она неточна. Если вас укусил, например, доберман, вы наверняка обратитесь к врачу, а атаке чихуахуа вы, скорее всего, не придадите никакого значения».

Впрочем, все исследователи признают, что ни одна порода не может считаться априори опасной для человека. Речь идёт скорее о склонностях животных. «Здесь следует учитывать несколько факторов, во-первых, воспитание, — рассказывает зоопсихолог Анна Жемайтис. — Нередко собаки становятся кусачими только от жизни собачьей. Случается, что щенки ведут себя чрезмерно агрессивно, реагируя на жесткость человека или стремясь привлечь к себе дополнительное внимание хозяина.

Дурное воспитание — вот причина дурного поведения, как у человека, так и у животных». Недаром европейские исследования свидетельствуют о том, что у агрессивных людей, как правило, и агрессивные собаки.
(Кому цікаве джерело інформації-http://petland.org.ua/mode-article/pge-832.html)

olja_zaj
11.08.2011, 14:17
Люблю собак, колись мала в свій час кавказця, дитину вчу не боятись, але не рухати собак, бо собаки не передбачувані, вважаю там де діти бавляться, гуляють, не місце собакам, не стикалась ше шоб хтось вигулював собаку на дит.майданчику, побачила зробила б зауваження .
Сьогодні гуляємо з малою, балуємось, стою подалі вона біжить до мене, з"являється собака ( бродяча здорова), біжить прямо на мою малу ( в мене серце завмерло), хоче пригнути, я в крик, мала злякалась підняла руки вгору, собака відбігла, але ми ше довго не могли відійти, досі як згадую аж трясе.

Shprotka
11.08.2011, 14:28
Мене обурюють не собаки, а коти, що ходять в дитячу пісочницю справляти свої потреби, і їх господарі до яких не доходить, що там діти бавляться! :cesored:

TUCR
11.08.2011, 16:15
Також не маю нічого проти собак, але щоб іти на дитячий майданчик з собакою це не правильно, як вже писалось є різні собаки, і хто знає що йому в голові, хоча господар може запевняти що він не вкусить. Ми одного дня ішли з Арсену ішло дві жінки з собакою(досить велика), вона обійшла їх і я думала що вона собі пройшла нас обертаюсь,а вона вже лиже руку малої я так налякалась, бо хто зна що могло статись. Вважаю якщо вже гуляти з собакою без повідка то хоча б з наморником, те саме і стосується дитячих майданчиків, навіщо іти туди з собакою...

manka
11.08.2011, 16:33
Вчора дядечко гуляв з собакою (не дуже розуміюся на породах, ніби німецька вівчарка) з повідком ... в руках. Я трішки "возмущалася", але не до нього, а коліжанок. Дядечко почув і прикріпив повідок до нашийника. От.

Fast
11.08.2011, 17:21
Дуже би хотілося, щоб утримання собак в нас було цивілізованим. І починати треба з обов"язкового намордника і поводка.
І какашки прибирати!!!
Спершу малу вчила, що гладити можна тільки запитавши додзволу власника собаки, кота. Але мала біжить до собак і стверджує: Пес, можна гладити! І хапає!
Я з тим нічого не можу вдіяти, тому зараз просто забороняю рухати тварин.
А ще недавно "пожартували" з дитини - ми були в знайомого і мала бавилась з щенятком, а моя мама, яка страшенно боїться собак, попросила щоб я забрала Мію від собаки, бо та ще вкусить дитину. Ну а тато сказав, а може то Мія вкусить пса. Ну і Мія відкриває рота щоб кусати пса:shok: І тепер, коли власники собак кажуть, що собачка не вкусить, то я боюсь, щоб мала не вкусила, бо тут же тягнеться.
А на майданчику де ми гуляємо інколи з дитиною приводять таксу і діти з нею з задоволенням бавляться, але бавлення полягає в тому, що собаці діти кидають м'яч, а власник за тим процесом уважно спостерігає (дитина ну дуже спокійна, переважно бавиться в пісочниці, тож встигають дивитись за обома)

agalinka
11.08.2011, 17:25
Я теж проти вигулу собак на дит. майданчика, але спеціалізовані місця у Львові написані для "галочки" наприклад - газон на вул. Кавалерідзе, де дозволено вигулювати собак знаходиться одразу поблизу школи і дит. садка. По закону моя собака може гуляти там без повідка і намордника, а з дітьми тоді що робити? Місця для вигулу тоді повинні бути обгородженими.

Zvizda
11.08.2011, 18:18
В цій ситуації палка має 2 кінці. Я як мама є проти вигулу собак на дит. майданчиках, незалежно від того чи господар просто гуляє з псом, чи прийшов разом зі своєю дитиною і собачкою на той ж майданчик. З іншої сторони не раз бачила де у відведених для вигулу собак місцях гуляли мамочки з калясками і злісно сварилися з протилежною стороною.
В нас інший менталітет, ніж за-кордоном. В нас чомусь начхати на всіх і все. Тому і виникають такі прикрі ситуації, які призводять до того, що собачки-котики какають в пісочницях, гуляють без повідка чи намордника підбігіють до дітей. А мами вважають, що всюди де є вони з дітьми нікого більше не може бути.
Тут не просто прийняти закон і все, тут основне його дотримуватися.

Цитрина
12.08.2011, 16:26
Ніби й офтоп трохи, але пройняло дуже:
http://s011.radikal.ru/i315/1108/d6/2374901fe225.jpg
Не дає мені спокою ідея псів труїти, не дає! Навіть просто в запалі сказана. Хтось просто скаже, бо нема часу подумати, а просто хтось отруїть.

Vittoriya
12.08.2011, 21:13
е дає мені спокою ідея псів труїти, не дає!
сьогодні були у лікарки-ветеренарки, то там листочок лежав на столі, я прочитала. то була замітка, що у Львові масово труять собак. І що розкидують труйку по вулицях і отруїтися може і домашня собака, а самі розумієте, що й діти. Треба вважати. Ось до чого приводить наша ненависть до тварин..Сумно...
А ще сумніше-по дорозі до лікарки, їхали через ліс з Брюхович, при дорозі сидять два маленькі песенята, викинув хтось :(. Поверталися ми назад, за дві години-миділи песики на тому ж місці...:( Буду зараз шукати телефон притулку, може вони щось порядять. взяти собі я їх ніяк не можу, бо не сиджу цілий час вдома, я не можу собі позволити мучити собаку. Отакі то ми добрі люди. викидємо тварин, а потім нарікаємо, що бездомних купа...

Зорянівонька
12.08.2011, 21:57
Ось до чого приводить наша ненависть до тварин..
Ні, не ненависть а безвідповідальність. Якби люди відповідали за приручених тварин а не виганяли на вулиці, до того би не дійшло. І просто так тварин ніхто не ненавидить.

mrochkizm
12.08.2011, 22:05
І просто так тварин ніхто не ненавидить.
Є люди, що ненавидять і просто так, повірте.
Викидати з дому тварину - це дуже жорстоко. Це як іграшку, котра не сподобалася. Звісно, буває таке, що мусять віддати пса/кішку і т.д., бо в дитини алергія або що, але ж можна комусь віддати, а не просто викинути.

AilataN
13.08.2011, 00:19
Сьогодні мала дві сутички з власниками собак.
Перша- з сусідкою заходимо з дітками в магазин ,а там бігає пес, великий, в породах не розбираюсь, здається сеттер, без повідка. Питаю-чий пес? Хлопчик ,років 10, відповідає- мій.
Я-чому без повідка?
Він- бо собака дуже добрий.
Я- ти знаєш, що так не можна, за це можуть оштрафувати, де батьки ?(далі міні лекція)
він- (культурно так) я не чую що ви говорите.
Але, думаю, зерно ,хоч якесь, впало в потрібне місце і буде мати ,хоч якісь, паростки.)
друга, набридла для мене вже ситуація, я йду зі своєю міні кобелючкою, але кусючою, на повідку. На зустріч вийшли на вигул мама, синок і пес-кобель також. Без повідка. Той кидається, свого тримаю. Ну, дістали, блін. А в мене в руках дві бутилки пива. :)
вопшем, кричала я і обзивалась! І ніц смішного.))

Лідочка
13.08.2011, 00:43
О, ми сьогодні з чоловіком і з малим гуляти пішли, на зустріч - хлопчина з пітбулем, без повідка. Я взагалі собак боюся, а тут таке, за чоловіка вхопилася, а те чмо йде та ще й ухмиляється, називається "нет слов, одни емоции:cesored::cesored::cesored:":girl_devil:

Zlju4ka
13.08.2011, 02:23
Ось до чого приводить наша ненависть до тварин..Сумно...
то не ненавість,а підготовка до Євро-2012,чула розмову одну,що труять фаршем з мишяком,і що пси і котики понаїдаються і блюють і помирають і на дит.майданчиках і в дітей на очах..словом,як наші бездарні люди до чогось беруться, то добра немає нікому: ні тим псам ні котикам,а тим паче дітям,бо на те все дивляться...

Туфелька
13.08.2011, 02:37
то не ненавість,а підготовка до Євро-2012
точно!, а я щось не додумалась пов"язати ці події між собою.
гм.... винищують бездомних псів-котів, бо вони псують імідж міста?
бомжі теж псують, невже з ними таке ж буде? жах!

manka
15.08.2011, 12:56
бомжі теж псують, невже з ними таке ж буде
та ні бомжів вивезуть на період Євро 2012 за межі міста

manka
16.08.2011, 00:07
сьогодні і в мене закралася "грішна мисля": в малого ріжуться зуби, вредне, три дні з рук не злазить, вже сил не вистачає. Півтора години вкладала спати. На решті майже добилася результату і от тобі ... загавкала сусідська собака! І добавила мені ще пів години колисання. Перша думка: забилам би!дивно: ми живемо на 9 поверсі, а собака на 8 сусіднього під"їзду, квартири стикуються лише одним кутом. Чому той гавкіт так сильно чути???

Arctica
16.08.2011, 21:49
Сьогодні по всіх каналах по новинах розказують про ситуацію що склалася у Львові із отруєнням тварин, місцева влада обіцяє знайти винуватих :8:. У нас завжди як не у людей, для чого виловлювати безпритульних собак, відвозити їх у спеціалізованні місця (яких у нас практично не має), де за ними потрібно доглядати, харчувати якщо можна придбати трутки, підписати до їжі, в результаті повиздихують не тільки безпритульні але є й ймовірність і домашнім улюбленцям, як завжди "крайніх" не знайдуть, активісти трішки помітингують і на тому буде крапка. У нас безлад всюди і у всьому:girl_devil:

---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:45 ----------

На решті майже добилася результату і от тобі ... загавкала сусідська собака! І добавила мені ще пів години колисання. Перша думка: забилам би!
Це у вас просто емоції... собака не знає коли ви присипаєте своє маля, і на зло вам вона точне не загавкала, це могло бути щозавгодно, крик дитини, голосно включений телевізор, пісні гостей і т.п., втому і є "краса" багатоповерхівок а не особняка.

mrochkizm
16.08.2011, 21:59
місцева влада обіцяє знайти винуватих
Місцева влада винуватих не знайде, бо сама себе не засудить:) Занадто підозріло виглядає, що раптові отруєння собак почалися в переддень Євро.
і от тобі ... загавкала сусідська собака! І добавила мені ще пів години колисання.
То дуже прикра ситуація, і для дитинки, і для вас, що перервали сон. Але, як пише Арктика, це справді могло бути що завгодно.

cherepashka
16.08.2011, 22:33
загавкала сусідська собака!
У нас, поверхом вище, теж живе голосна собака. Майже кожну ніч вона гавкає, годинки до 12. Раніше Настюха через це постійно просиналась, але ж не виселимо сусідів з собакою. Тепер звикли до того гавкоту, йде як фоновий шум для засипання

manka
16.08.2011, 22:40
Це у вас просто емоції...

справді могло бути що завгодно

та я знаю, звичайно, що труїти не стану, як і того "ді-джея", що в той же час крутив дискотеку з авто під вікнами

Arctica
16.08.2011, 23:18
У нас, поверхом вище, теж живе голосна собака. Майже кожну ніч вона гавкає, годинки до 12.
У вас хоч тварина, а у нас поверхом вище сусідка, молода дівчина, студентка, яка цілий день влітку сидить вдома тихенько а після 23.00год. починається гра на фортепіано, а ще хочаб красиво грала, а то "ріже вуха".

Finya
27.08.2011, 13:26
це нісенітниця
Прошу мене в такому стилі не коментувати. Де Ви у моєму дописі побачили, що бабулька купила собаку бійцівської породи? Я написала, "вигулюють". І я це бачу щодня, так само, як про компенсацію своїх страхів кажу на основі свого досвіду спостережень і консультації з психотерапевтом після згаданого мною вище кривавого випадку з сусідським пуделем, що гавкнув на пітбуля.
Про висновки американських зоологів..))) Ви, особисто, бачили атакуючу таксу? Щодо подібних інсинуацій хочу навести приклад зі своім собакою. Його потягнула за хвіст дівчинка приблизно року за віком. І відтягнула на півметра! То, вибачайте, в гіршому випадку агресивну таксу відкопнете. Нє? А стаффорда? Прошу уважно порівняти.

Finya
27.08.2011, 14:13
якщо вона все життя нікого не кусала, то настануть обставини, коли вкуситsь
Собаки, як і люди, є різні. Може не вкусити ніколи. Продовжу історію з дівчинкою. Я кинулася тоді до них, мама дитини бігла від лавки, а мій 12кілограмовий пес, якого тягли за хвіст, просто здивовано дивився на дитя. Це було неймовірно навіть для мене, яка знала, що він миролюбний і любить дітей. Мама дитини потім сказала, що їм дуже пощастило і вона тепер знає, що собаки бувають безпечні.

zetta
01.09.2011, 08:55
собаки.............. а коти?
маємо сусідку яка виносила кота свого справляти нужду в пісочницю......а діти мають в то пхати руки, свекруха її висварила . але гуляючи іншими дворами я пару разів бачила таку ситуацію.
чим ті люди думають? потім дивуємось звідки той токсоплазмоз та інші інфеціїї, бо котику треба покакати.. йому ж бач там легше какашки запорпати....!

Незнайомка
28.10.2011, 13:46
йому ж бач там легше какашки запорпати....!
сама маю кицьку. вона нормально справляє нужду в лотку з наповнювачем, проблем з "закопуванням" в неї нема. до такого маразму, щоб виносити кота для цього в пісочницю - не додумалась би:)

jalla
13.03.2012, 18:29
Вже писала в "прозі" ще напишу сюди в тему.
Мала нині такий випадок. Гуляли з малим на дитячому майданчику. Приходить бабулька з вівчаркою, стає посеред майданчика, знімає намордник і пускає. Та починає з шаленною швидкістю бігати, скакати. Я злякалася не на жарт. Зробила зауваження тій жіночці, що мов тут дит. майданчик, і що для чого вона тут вигулює свого пса, та ще й без намордника. На що вона мені з форсом відповіла: "Жіночко, вона вас чіпає???!!!" Ну, я була в шоці. Почалася дурна суперечка, хоча мені напевно вартувало обернутися і піти з малим, але він так файно бавився, як ніколи, шкода мені було уступати місце тій собаці.
Після всього конфлікту бабулю покликали мамочки діток, які бавились в сусідній пісочниці. Собачка прискакала до них, залізла в пісочницю і почала бавитися з дітками, обнюхувати їх, лизати. Я так зрозуміла серед тих мамів була знайома тої жінки, або ж вони всі її знали. Батьки тішаться, всі щасливі. Мдяяя, я вийшла якась тойво біла ворона, чи як то сказати. Ще всі так дружньо заглядали чи я дивлюсь, бабулька щось там так махала руками в мою сторону. Не приємно було. Звичайно що ті пси будуть гуляти на дит. майданчиках, ср...ти в пісок, в траву, в якій бавляться дітки, якщо самі батьки дозволяють, ще й майже заохочують таке. Я обурена!!!:girl_devil:

kostuk
14.03.2012, 11:11
Якийсь жах! Ну як так можна вигулювати собаку на дитячому майданчику? Я б на вашому місці вже такий скандал "закатала"...:girl_devil:
Це ж тварина...навіть її власник не може на 100 % передбачити, як вона себе поведе в певній ситуації...А тут діти бавляться...Про якісь норми гігієни я вже мовчу, то само собою зрозуміло...

Valkiriya
14.03.2012, 11:55
А в нас сусідка може під вікнами вигулювати своїх псів, це в кращому випадку. А як виходить на вулицю з ними, то каже нам: " Ну йдіть вже, куди йшли- не стійте тут". Або "Не кидайте мяч- пес зараз за ним побіжить". Причому собацюра така, що вона ледве тримає її на поводку. І без намордника. А вона так зверхньо до всіх ставиться, бо бач Викладачка університету- еліта.

kostuk
14.03.2012, 12:05
Причому собацюра така, що вона ледве тримає її на поводку.
Мені взагалі в голові не вкладається, як можна в квартирі тримати собаку таких розмірів. Люди вже "подуріли" з тими тваринами.:girl_crazy:

Solomi
14.03.2012, 12:18
про вигулювання собак, котів,
про їх нужди на майданчиках,
про бродячих, брудних собак -
це все ясно, я теж категорично Проти

але

коли мої діти бавляться на майданчику, а я сиджу на лавці, і біля мене мій цуцик

http://s57.radikal.ru/i158/1203/4d/96b0effd4a9c.jpg

то більша половина дітей на площадці збігається до нас, погладити песика
і це непогано , бо діти які не мають вдома собак, хоч якось мають звикати до собак

kostuk
14.03.2012, 12:33
бо діти які не мають вдома собак, хоч якось мають звикати до собак
Ніхто цього не заперечує. Але не тоді, коли та собака в 2-3 раза більша за дитину і не знаєш, чого від неї чекати...а господар переконує, що тваринка "добра" і нікого не кусає...

terezka
14.03.2012, 13:07
це непогано , бо діти які не мають вдома собак, хоч якось мають звикати до собак
у мене стосовно цього протилежна думка, діти, у яких вдома немає собак, повинні знати, що чіпати чужу тваринку заборонено, бо собаки бувають дуже різні. І мене доста нервують ті мами, які кажуть дитині "йди погладь собачку".
"Звикати" до собак можна: на відстані, зі знайомою собакою, коли власники не заперечують

Suzi
14.03.2012, 13:20
, бо діти які не мають вдома собак, хоч якось мають звикати до собак
Дозвольте батькам самим вирішувати до чого і як мають звикати їхні діти.

Мар'яся
14.03.2012, 13:25
коли мої діти бавляться на майданчику, а я сиджу на лавці, і біля мене мій цуцик

на дитячому майданчику не місце ніяким цуцикам: ні великим, ні малим, ні добрим, ні злим.
І, власне, звикати дитина до псів не мусить, достатнього "заочного ознайомлення", якщо його погодять батьки дитини., а не "добровільно-примусового", бо от тут є пес, значить треба йти до нього "звикати".

Ligymunka
14.03.2012, 13:37
коли та собака в 2-3 раза більша за дитину і не знаєш, чого від неї чекати...а господар переконує, що тваринка "добра" і нікого не кусає...

Повністю погоджуюся.8 березня гуляла з дитиною в Стрийському парку,біжить бульдог без намордника,а господар Собі спацерує метрів за 20 позаду.Говорю "Прошу Пана заберіть собаку", а у відповідь "Ми вже тут 5 років гуляємо і ще нікого не покусали...Тільки цікаво,як це пояснити маленькій дитині,котра ще вимовляє лише окремі слова?

terezka
14.03.2012, 13:42
а у відповідь "Ми вже тут 5 років гуляємо і ще нікого не покусали..
це також не показник, на свої очі бачила як 9-річна собака порвала мою подругу (руку 3 рази збирали), хоч власник теж казав "не кусається, нікого не покусала, "она добрая, детей очень любит"

сніжна
14.03.2012, 14:02
я проти собак на дитячому майданчику. а ще більше- проти мам. які на тому ж майанчику одночасно вигулюють і свою дитину і песика, який гадить на тому ж майданчику. Я поважаю своїх сусідів, які вигулюють собак поза межами території, де є дітки, і які навіть пропонують почекати, поки мама з маленькою дитиною зайде до під їзду, щоб дитина часом не вилякалася песика ( маю наочний приклад, коли сусідська "кімнатна" собачка хватанула за ногу мого малого, коли ми просто виходили з ліфту, а господарка стояла по ту сторону і чекала на ліфт на коридорі. Я її не звинувачую, бо тоді ніхто не міг передбачити ситуації, коли її песик ні з того ні з сього накинеться на людину, яка з ліфта виходить. Добре, що обійшлося синцем . Але, в той же час, моя дитина, якій вже 7 років дотепер панічно боїться собак). І не поважаю сусідів, які вважають допустимим на одній і тій же території перебування дітей і собак. Тому що ніколи не можна бути впевненим у тому, як зреагує навіть найменша собачка на раптовий рух чи крик діток, які поруч бавляться.
п.с. зараз, коли зійшов сніг і ще немає трави у нас біля будинку страшно глянути на той майданчик- на ньому практично немає "живого" місця від екскрементів. І прекрасно розумієш, що влітку це просто гарно "маскується" у траві.

Svjatkova
14.03.2012, 14:31
Ненавиджу абсолютно невихованих людей, які вигулюють своїх собак на дит.майданчиках та щей без намордника!

olenkastar
14.03.2012, 14:47
в Стрийському парку,біжить бульдог без намордника,а господар Собі спацерує метрів за 20 позаду.Говорю "Прошу Пана заберіть собаку",
такий чорний бульдог? думаю, знаю про кого ви))) ми теж їх оминаем, бо мені все здаеться, що якщо тому бульдогові захочеться- то той щуплий власник його не втрафить спинити.
До речі, в Стрийському парку тусуеться свора з 5-ти собак бездомних. Одна з них вже родила. І шкода дзвонитив санстанцію, бо це тваринки живі, але ж як гуляти з дітками бігаючими і знати, що за кущем бігають голодні нічийні пси?

Ligymunka
14.03.2012, 15:12
маю наочний приклад, коли сусідська "кімнатна" собачка хватанула за ногу мого малого, коли ми просто виходили з ліфту, а господарка стояла по ту сторону і чекала на ліфт на коридорі. Я її не звинувачую, бо тоді ніхто не міг передбачити ситуації, коли її песик ні з того ні з сього накинеться на людину, яка з ліфта виходить. Добре, що обійшлося синцем .

Передбачити поведінку тварини неможливо,а вдягнути намордника можливо,тоді такої б ситуації не виникло.Не має значення велика собака чи маленька,господар несе за Неї відповідальність,а якщо б це була дитина сусідки,а собака Ваша,чи допомогло б Їй почути,що такого ніхто не сподівався

---------- Додано в 15:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

категорично проти присутності собак на дитячому майданчику

Яруська
14.03.2012, 15:51
в Стрийському парку тусуеться свора з 5-ти собак бездомних. Одна з них вже родила
Вчора якраз ходила в поліклініку на Парковій за довідкою, то там якісь собаки мило дрихли на новій площадці з качельками.

Ніколь
14.03.2012, 17:14
І шкода дзвонитив санстанцію, бо це тваринки живі, але ж як гуляти з дітками бігаючими і знати, що за кущем бігають голодні нічийні пси
ну і зря, колись у нас в підвалі поселилась бездомна собака, ще й неродила там щенят, і як скажена кидалась після того на кожну собаку яка проходила повз підвальні вікна нічого не підозрюючи.
Після того як вона кинулась на мою Сару, мені було не до жалю до бездомних тваринок. Подзвонила і в службу вилову тварин, і в санстанцію і в жек. Через тиждень максимум проблема була вирішена.

Так що якби стояло питання безпеки, а тим більше дитини, на бездомних собачок мені б було мьяко кажучи пофігу.
І при тому я собак люблю, але просто цілком переконана що собака має бути або домашня, або собака охоронець території, або не бути. Бездомні тварини мене реально напрягають. Не гуманно, але бездомні тварини користі не приносять а проблем він них може бути багато.

Solomi
15.03.2012, 11:48
Але не тоді, коли та собака в 2-3 раза більша за дитину і не знаєш, чого від неї чекати...а господар переконує, що тваринка "добра" і нікого не кусає...
так я і не кажу про мого кане корсо, який теж добрий, але я ж з гим не гуляю в парку взагалі.

діти, у яких вдома немає собак, повинні знати, що чіпати чужу тваринку заборонено,
згідна з Вами

Дозвольте батькам
власне так і роблю, після того як скажу "" Дитинко, тобі мама дозволяє гладити собачку?

на дитячому майданчику не місце ніяким цуцикам: ні великим, ні малим, ні добрим, ні злим.
І, власне, звикати дитина до псів не мусить, достатнього "заочного ознайомлення", якщо його погодять батьки дитини., а не "добровільно-примусового", бо от тут є пес, значить треба йти до нього "звикати".

ну я поза межами майданчика - це по-перше
і добровільно - примусово Нікого не змушую , і не кличу

я акцентувала увагу, на фразі що дорослі і діти самі підходять до нас з собакою

Мар'яся
15.03.2012, 11:54
ви написали:

тепер ви пишете:

ну я поза межами майданчика - це по-перше

то де ж ви все-таки з вашим псом, коли ваші діти гуляють на майданчику, та ще й так, що інші підходять?

dasha
15.03.2012, 14:59
Вчора йшла з малим з садка, він тримав гілочку в руках. Тут до нього підбігає пітбуль і зубами бере собі гілочку. Господиня його покликала і він пустив. Не заперечую, може це була найдобріша собака в світі, але я тоді чуть не вмерла, коли побачила того песика біля своєї дитини.

Solomi
16.03.2012, 11:43
то де ж ви все-таки з вашим псом, коли ваші діти гуляють на майданчику, та ще й так, що інші підходять?
в нашому парку лавки стоять поза майданчиком

innamorata
16.03.2012, 13:16
Я обожнюю собак, сама собачниця. Маю красивого доглянутого виставкового стаффа. Так от. Моя думка - не має значення яка порода, не має значення розмір собаки - поруч з дітьми їм не місце. Просто до прикладу - маючи собаку умовно (бо вони виводилися як виставкові) бійцівської породи, панічно боюся малих собак, бо одна така сусідська собака в дитинстві мене постійно кусала. Ще як приклад - в сусідньому будинку колись ДОЛМАТИН!!!! (а це взагалі декоративна порода) покусав дитину на смерть. Як висновок - будь яка тварина може бути непередбачувана. Єдиний варіант у тому всьому(в то так - приблизно) - це коли тварина дресирована. До прикладу, щодо моєї собаки - він пройшов повний курс дресури, слухається не те що по голосових командах, а й по жестах. Але коли йду з дому до місця вигулу - завжди на поводку, іноді в наморднику. В наморднику не стільки для безпеки оточуючих(любий собачник вам скаже що намордник для собаки яка нападає - то так, для галочки, бо нанесе не менші травми ніж зубами), скільки для їх душевного спокою. При тому всьому, діти є всюди, де б ти не гуляв. Тож побачивши дитину, подаю команду поруч, і собака йде біля лівої ноги без поводка і намордника(нереально вдягати це все кожен раз коли повз проходить дитина).
До чого я веду. Заводячи собаку, людина має усвідомлювати що бере на себе ВЕЛИЧЕЗНУ відповідальність на найближчі років так 15. Собака не може рости сама по собі, нею треба займатись, її треба виховувати. Не розумію людей які заводять собаку бо так модно, а потім запал остиває і ніхто тою тваринкою не займається.
Щодо собачих екскрементів на дитячому майданчику - то взагалі нонсенс, тут навіть коментувати не буду.

Suzi
16.03.2012, 14:19
Щодо собачих екскрементів на дитячому майданчику - то взагалі нонсенс, тут навіть коментувати не буду.
Знаєте, не тільки на дитячих майданчиках. Коли жила в спальному районі, якось так не зверталось уваги. Мабуть тому що місця і трави більше. Але в центрі - це якийсь жах. Особливо зараз - сніг зійшов, а собаче г.... лишилось. На вузькому тротуарі з дітьми важко нормально пройти, постійно приходиться обходити. Коли в нас будуть за собаками прибирати?

нталька
17.03.2012, 18:51
Напевно, знову труять собак. Сьогодні в районі цуму, але в різних місцях бачили 2 собак,які в агонії помирали. Це жахливо!

Зануда
20.03.2012, 20:05
Не про дитячий майданчик та все ж...Сьогодні ми з донечкою поверталися додому від лікаря і зайшли в магазин. Невеличке приміщення напівпідвального типу в якому троє клієнтів створюють натовп і за нами заходить дядько з великим собакою без намордника. Я на нього так виразно подивилася і він це вловив. Але видно, що не хам якийсь, то я так спокійно і тихо питаю, чому ж собака не в наморднику, чому він не залишив її на вулиці і чи він знає, що це адміністративне порушення? Дядько аж почервонів і так виправдовувався, що повідок короткий і ним не прив"язати, а так втече і все таке...У нас люди не звикли дотримуватися правил. На жаль.

карапуз
26.03.2012, 22:14
Чи є у Львові служба вилову бездомних собак, яка працює так пізно увечері ?

Donner
12.07.2012, 13:55
Створюю тему, бо насправді вона об'ємніша, ніж допис в "Рагулі". Напевно всім знайома ситуація - щасливі господарі гуляють з чотириногими друзями. Такими милими, пухнастими. Але є інший бік медалі - повна безвідповідальність перед іншими. Всі ці песики й кицьки банально гадять довкола себе, і практично жоден з власників не прибирає за своїм питомцем. В нас на Сихові тільки одна жінка ходить на прогулянку з псом і носить з собою лопатку й посудину для прибирання за ним. Та й то, вона приїхала з Латвії чи Литви, відповідно, інша ментальність. Пісочниці для дітей перетворилися в біо-туалети для собак і котів. Тим не менше, серед власників немало мамаш, які б в інших обставнинах підняли крик "бо моїй дитині заважає". Або більше того - йдуть такі собаколюби з бійцівським псом, відпустили його на кілька метрів від себе, а намордником навіть не пахне. Що робити, як боротися з таким типовим рагулізмом? Як на мене, потрібна примусова реєстрація всіх собак з видачею спеціального чіпа, за яким наряд міліції, наприклад, може зісканувати дані про пса. Немає власник чіпа - муніципальна влада отримує право приспати собаку. І треба впровадити санітарний податок на собак і котів. Щоби кожен власник сплачував щомісяця кілька гривень, які б ішли на прибирання за їхніми тваринами та на завезення нового піску. А собак бійцівських та мисливських порід я взагаліб заборонив тримати в багатоквартирних будинках, або тільки за згодою сусідів. Ну бо як інакше боротися з таким рагулізмом? Цікаво було б послухати думки власників тварин.

Donner
12.07.2012, 14:46
Всі ці песики й кицьки банально гадять довкола себе, і практично жоден з власників не прибирає за своїм питомцем. В нас на Сихові тільки одна жінка ходить на прогулянку з псом і носить з собою лопатку й посудину для прибирання за ним. Та й то, вона приїхала з Латвії чи Литви, відповідно, інша ментальність. Пісочниці для дітей перетворилися в біо-туалети для собак і котів. Тим не менше, серед власників немало мамаш, які б в інших обставнинах підняли крик "бо моїй дитині заважає". Або більше того - йдуть такі собаколюби з бійцівським псом, відпустили його на кілька метрів від себе, а намордником навіть не пахне. Що робити, як боротися з таким типовим рагулізмом? Як на мене, потрібна примусова реєстрація всіх собак з видачею спеціального чіпа, за яким наряд міліції, наприклад, може зісканувати дані про пса. Немає власник чіпа - муніципальна влада отримує право приспати собаку. І треба впровадити санітарний податок на собак і котів. Щоби кожен власник сплачував щомісяця кілька гривень, які б ішли на прибирання за їхніми тваринами та на завезення нового піску. А собак бійцівських та мисливських порід я взагаліб заборонив тримати в багатоквартирних будинках, або тільки за згодою сусідів. Ну бо як інакше боротися з таким рагулізмом?

terezka
12.07.2012, 15:53
треба впровадити санітарний податок на собак і котів
такі податки давно існують, ще й наявність собаки чи кота включають додатково до комунальних

А собак бійцівських та мисливських порід я взагаліб заборонив тримати в багатоквартирних будинках, або тільки за згодою сусідів.
на якій підставі? правилами утримання собак у місті передбачено, що кожна людина має право завести тварину і утримувати їх у власному помешканні (є лише обмеження на кількість дорослих тварин). Дозвіл від сусідів потрібен лише для утримання тварини у комунальній квартирі.

napoleona
12.07.2012, 15:59
йдуть такі собаколюби з бійцівським псом, відпустили його на кілька метрів від себе, а намордником навіть не пахне
може м в одному дворі живем? бо у нас теж такі любітєлі є, а то що все подвіря обіс**но і смердить нестерпно, і коли власниця йде з песиком і він спокійно робить свої дєла під машину або біля дверей у підїзд, то нормально є? позабивала би таких

Made in USSR
12.07.2012, 16:07
правилами утримання собак у місті передбачено, що кожна людина має право завести тварину і утримувати їх у власному помешканні
та нехай утримує в помешканні, лиш би не гадило те чудо всюди підряд.
в ідеалі то було б добре щоб не дозволяли заводити собак вагою більше 5 кг. хоча і ті шавки теж доволі багато незручностей створюють

Donner
12.07.2012, 16:16
такі податки давно існують, ще й наявність собаки чи кота включають додатково до комунальних
Серйозно? Навіть не знав. Хоча сумніваюся, що їх сплачує хоча б половина власників. Особливо, пенсіонери, бо "їм положено". Бо в принципі, судячи за кількістю власників собак чи котів, якби всі платили а інші - не крали, то за ті кошти можна спокійно обладнати місця для вигулу. Але все-одно, відповідальність власників собак має бути більшою. Бо зараз їм все дозволено і плювати вони хотіли на Правила утримання. Я вважаю, що мешканці будинку мають мати право вирішувати, чи хочуть вони слухати собаче завивання поверхом вище або поспішаючи, обминати собачі екскременти, чи хочуть вони натикатися на бульдога без намордника в під'їзді. Але в тому випадку допоможе тільки невідворотність покарання по-німецьки. Якби власники собак заплатили кілька разів величезні штрафи за забруднення дитячих майданчиків, за вигул без намордників і т.п, то надалі ставилися б до свого захополення більш відповідально. Ну, я б ще вимагав, щоби собак вигулювали тільки з документами на них і на власників (або спеціальні ID-чіпи). Бо тоді, при виклику міліції, можна легше ідентифікувати собаку та власника.

Made in USSR
12.07.2012, 16:37
ще й наявність собаки чи кота включають додатково до комунальних
у Вас є квитанціях є графа за кота і собаку? скільки платите, якщо не секрет?

terezka
12.07.2012, 16:43
за забруднення дитячих майданчиків,
я тільки за, але заодно най штафують і мамусь, які там же курять-пьють пиво, закопують памперси, садять дитину свою пісяти-какати біля качельки і т.д. О, і чоловіків, які сцуть там же вночі і вдень. А за кожну розбиту пляшку взагалі пропоную вводити рік тюрми, бо покалічитись склом можуть всі - і дорослі, і малі.

Я вважаю, що мешканці будинку мають мати право вирішувати, чи хочуть вони слухати собаче завивання поверхом вище
ви знаєте, не всі собаки виють, як і не всі сусіди погодяться слухати як цілу ніч плаче немовля /а всім зранечку на роботу/, чи коли у трирічної дитини істерика бо їй не купили цукорку, і вона катуляється по під'їзду з дикими криками. Або як глуха сусідка з 6-ї ранку слухає телевізор/радіо, п'яна компанія тлумиться і викидає пусті фляшки з вікон.

скільки платите, якщо не секрет?
ага, є, оплата як за ще +2 людини, /вода, газ, прибирання території/

Made in USSR
12.07.2012, 16:47
ага, є, оплата як за ще +2 людини, /вода, газ, прибирання території/
не сприймайте мої слова в штики. мені дійсно цікаво чи є така оплата і скільки вона складає.

terezka
12.07.2012, 17:02
не сприймайте мої слова в штики
та я у "вже звикла":)))
просто найбільша проблема, це бродячі тварини, які нічого і нікого не бояться, гуртуються у зграї, і їх ще, при цьому всьому, підготовують "добрі люди", після чого собаки вважають ту територію своєю. Притулків бракує, а люди навіть домашніх песиків і котиків вважають "страшним звірством стерилізувати", а потім тих котиків-песиків "випускають на волю". З цим боротись треба, для початку.
А з неадеаватним власником тварини все просто - заява у жек+дільничому. Зазвичай допомагає.

jalla
10.08.2012, 12:25
Гуляла вчора з малим на дитячому майданчику. Повиходили бабулі з маленькими песиками, посідали на лавочці. Лавочка майже в притик до пісочниці. Песики починають бігати, підбігати до дітей і голосно дзявчати (гавкотом той піскіт назвати важко). Діти котрі втікають, котрі тішаться, мій Святослав ще з одним хлопчиком взагалі умудрилися тим песикам кривлятися. Хоча я старалася його забрати, пояснювала що так не можна, але ті песики добре мозолили йому очі і це визвало додаткові мої нерви і нерви мого малого. Він кричить, пес дзявчить, підбігає до нас, я малого на руки, той виривається, бо хоче бігати.:8: І от одна бабуля каже до мамочок: " ви важайте, бо він може вкусити а той другий як його рознервувати може так вгризти шо ого-го..." Нє, я "впала", якої, ну якої мари тоді вигулювати їх на дит. майданчику!!!???:girl_devil: Мами стараються відірвати дітей від тих псів, діти істерять. Дівчинка, старша правда, катається на качелі, песик підбігає і починає гавкати(дзявкати) і хоче бачу зловити її за штанку, бабуля сидить на лавочці і кричить до собачки: "Мулькаааа... Мулічкаааа, іди сюда, доця":shok:
Тоді я не стримуюсь і кажу до бабульок "Скажіть мені будьте добрі, чого ви вигулюєте своїх собачок на дит. майданчику, чи то всі зараз мають вмить покинути качельки, пісочниці, бо ви привели псів, які можуть вгризти?!" Вони як на мене кинулися... Одна билася в груди, що вже 30 років тут вигулює своїх псів і ніхто їй ніц не казав. Друга кричить, що вона попередила шо пси кусають, а ліпше було мені ніц не говорити раз я така мудра, третя голосно возмущалася про наглу молодьож. Всі решта мамів мовчали, хоча половина покинули майданчик напевно боячись щоб собачка не вгризла дитину.
Я в шоці!!! Прийшлося малого забрати і піти гуляти на іншу площадку, де я зустріла ще деяких мамів з дітками, які утекли від песиків. Я ше шось там мамам правила про наглість бабульок і про їхніх невгамовних псів, але всі мовчали. Мдяяямс...:girl_sad:

status quo
10.08.2012, 13:04
Таких бабулек (и не бабулек - всех кто выгуливает собак на детской площадке) надо гнать "поганой метлой" - с детских площадок и жаловаться на них участковому. В любом городе есть правила содержания собак и Львов не исключение.
http://scotch.in.ua/content/43/read72.html

Выделены места для выгула и это совсем не детские площадки.
http://www.city-adm.lviv.ua/adm/faq/3-zhitlove-ta-komunalne-gospodarstvo/30-perelik-teritorij-dla-viguluvanna-sobak-u-m-lvovi-

И вот статья (ещё за 2009 год)
Міська рада закликає львів’ян дотримуватись правил утримання тварин у Львові і не вигулювати собак поблизу дитячих майданчиків, оскільки зростає загроза нападу тварини на дітей. Окрім цього, вигул собак поблизу дитячих майданчиків погіршує їх санітарно-гігієнічний стан. Про це сьогодні, 13 жовтня, ЗІК повідомили у прес-службі Львівської міської ради. -AAA+
Законодавство України не вимагає визначення спеціальних місць для вигулу собак, тобто тварину можна вигулювати будь-де, крім місць, де це заборонено. Проте правила утримання тварин вимагають вигулювати собак з повідками і намордниками. Правилами також передбачено, що власник повинен прибирати за власною твариною, як це і роблять у європейських країнах. А за дотриманням цих правил, згідно із законом, стежить міліція.
http://zik.ua/ua/news/2009/10/13/199932

Haidee
11.08.2012, 12:41
"Мулькаааа... Мулічкаааа, іди сюда, доця"

Ага, в нашому під'їзді одна така "мамочка" живе. Як вийде зі своєю вівчаркою розміром з теля, а ще в ліфт запхається разом з дитиною, і до того пса:"Доця, донечка моя, ходи до мамулічки":bad:
Я взагалі не розумію, як можна порівнювати собаку з дитиною? Як то можна ганяти дітей з майданчика, бо в когось там пес кусючий бігає? Раз була свідком ситуації, як дзявкаюче цуценя причепилося до малої дівчинки, бабуся тої дитини давай кричати на малу, що вигулювала собаку, і та г...нярка на неї з матами, типу, чого стара рота роздзявляєш, де хочу там ходжу, дай собачці спокій:girl_impossible:
А мала моя песиків любить, та й я до тварин позитивно ставлюся, ну ж має бути якась повага до здоров"я і спокою тих дітей? Весною гуляла з малою, дитина спала, підбігає пес і давай гавуніти, за ним ще один. Підходить власник до мене і каже:"Ви дитинку звідси заберіть, бо собачки зараз спілкуватися будуть, ще розбудять її":shok: Дякую за турботу, називається. Часом почуваюся, ніби то я з псом гуляю, а в них діти, і боронь боже їм заважати.

HOPIC
24.10.2012, 12:16
не знаю чи в ту тему, але вчора мала "зустріч" з псом. господиня вела собаку на повідку.
і от коли я вже їх пройшла, собака виривається, підбігає і цапає мене за 5 точку щелепою. на то все господиня каже - Мері (не точно так)) перестань.. якоби вона мене лизала чи що??

я ще можу розрізнити коли собака відкриває щелепу для захвату, а коли туцькає носом, тим більше я собаку пройшла - це не намір познайомитися/обнюхати, тим більше агресивно атакувати..це просто вкусити/повалити, і притарабанити хазяїну курочку, що пахне кров"ю.

я ще довго думала, мож то я руками махала активно (але ж холодно було, руки в кишенях), чи ногами зашвидко перебирала, отака я - ще думаю, чим ж то я пса спровокувала...
а власниця спокійно пішла далі... а собака то видно не перший раз кидається... і без намордника..

чи то може в мене такі враження, і що я можу хотіти, коли купляють собак породистих "для себе" за 300 грн, і не знати, чи є у них відхилення в розвитку (в т.ч. психічному), просто аби порода була, а тренувати/дивитися не тре - це ж порода, воно автоматично розумне...... правда, в мене досвід спілкування з собаками обмежується тренованими вівчарками і "до гробу вірними" дворняшками, яких відігріли і нагодували, і для яких вкусити господаря ненавмисно - це такий жах, що собака хворіє пару тижнів.

мені дуже жаль, що собак обирають за екстер"єром((

AilataN
13.03.2013, 00:59
не знаю, чи знайшла відповіду тему, але пишу сюди, І потребую поради.
Гуляю я щовечора з песиком, подібним на таксу ( це так , щоб розміри уявити). неодноразово бачила дядька який гуляє з маленьким собакою на повідку і завжди біля них біжить великий чорний пес, типу водолаза. Той водолаз постійно норовив до мого Джека приблизитися, але я зразу брала собаку на руки і той втікав.
Сьогодні.
Ми виходимо з-за повороту, назустріч той пес. З диким риком кидається на мого, вгризається в хребет, я несамовито верещу, б"ю його повідком, відтягую свого, впала, нігті поламала до крові, бо тягнула свого, кричала так, що горло першить. Від мого крику то чудовисько втікло.
Схопила свого пса, побігла , дивлюся- стоїть той чувак, що постійно біля нього водолаз, питаю- то ваш пес? він , налякано- нєнє, не мій. Я побігла додому, бо Джека вищав.
ну і що робити? маю намір завтра дзвонити в якісь служби, куди- буду гуглити, може підкажете.
біля нас з собаками така ситуація: було багато агресивних псів базарних ( Краківський базар), їх всіх кастрували і чіпували. нарешті від них ( і їхнього розплоду, бото був жах, по 20 псів гонилося)маємо спокій. Але от ті великі пси, яких господарі вигулюють без повідка, я вже мовчу про намордники, то проблема страшна.
маю намір добити того водолаза, і завтра серйозно тим буду займатися.
У мого песика, скорше всього, пошкоджений хребет. Ходить косо, і не мав сили на сходини вискакувати, я його несла.. Хоч не перегризла його та дурна собака. Ну, бляха, хай но докопаємся до господарів.

terezka
13.03.2013, 01:51
дзвонити в якісь служби,
заяву в міськраду і дільничному.
міськрада видала правила утримання тварин у місті (потім ту заяву перескеровують у відповідну ветслужбу, ці таки будуть розбиратись). З дільничним - як уже пощастить. Швидше за все треба тиснути порушення правил утримання тварин+напад+пошкодження у собаки+ушкодження у господаря. Себто вказувати на місцезнаходження без повідка (якщо собака без повідка в громадському місці=бродяча і підлягає відлову /не стосується вигулу/ та без намордника. І дуже було б добре, якби знайшлись свідки як не нападу (мають тенденцію розбігатись і втрачати пам"ять), так хоч щоб підтвердили що собака постійно без повідка-намордника.

AilataN
13.03.2013, 01:58
дуже було б добре, якби знайшлись свідки як не нападу (мають тенденцію розбігатись і втрачати пам"ять)
Поряд йшли дівчата, то так втікали, аж тупотіли. Та певно, як здоровенний пес з диким риком кидається, а цьоця( тобто я) верещить як сирена, тут будь хто втече.
Навпроти стояли хлопці на перекурі ( вийшли з бару) . Ну і той дядько, которого я підозрюю , що він власник собаки. Дядько 100% живе в нашому районі. Знайдемо, допитаємо.

terezka
13.03.2013, 02:05
Знайдемо, допитаємо.
і чеки-чеки збирайте, щоб копії додати до заяви.
тут головне вдумливо і зі спокійною головою написати заяви
А хто господар і де він живе - працівники жеку 100% в курсі

amaretto
13.03.2013, 02:11
Ця темка для мене виявилась сьогодні актуальною(
Ввечері сестра заявила що хоче песика.,на фото вигляд чау-чау тільки менший і білий
Як медик(23 роки) живучи на 60 кв м сімя з 2 дітьми.,мама і вона може таке вимагати.
Мотивує що а во в тебе є діти. Я категорично проти, але чує моє серце що ще будуть войни за того пса
Псів котів я не люблю, розглядаю лише варіант утримання псів в особняку на подвірї
одним словом перед сном витріпала мені нерви і от я думаю :чи то лижі не їдуть чи то я далбанута....
бракує слів щоб висловити емоції

Urtica
13.03.2013, 04:07
Як медик(23 роки) живучи на 60 кв м сімя з 2 дітьми.,мама і вона може таке вимагати.

Сестра з Вами живе? Якщо ні, то не розумію суті проблеми - хай хоч носорога заводить.

amaretto
13.03.2013, 13:57
Якраз проблема в тому що разом, в неї кімната 12 в мене 18 кв м+в квартирі 2 дітей+сестра йде в 9 приходить в 19....

terezka
13.03.2013, 15:00
в неї кімната 12 в мене 18 кв м+в квартирі 2 дітей+сестра йде в 9 приходить в 19...
проблема тут не в тому, що "сестра хоче собаку", а в поділі "в мене, в тебе, я собі живу так, а ти живи так...". Спробуйте домовитись про "спільно"
а то взаємний шантаж типу:
Мотивує що а во в тебе є діти. Я категорично проти, але чує моє серце що ще будуть войни за того пса
Псів котів я не люблю, розглядаю лише варіант утримання псів в особняку на подвірї
може завершитись і, для прикладу, утвердженням свого "я маю право" і підселенням циган у квартиру

AilataN
14.03.2013, 00:34
А як , взагалі , діяти, коли стається отаке : собаки зчепились. Я вже думаю про якийсь шокер, чи що. Бо вчора я реально злякалася пхати між них руки, пес міг і мене не тільки вгризти, але і відгризти. Але чи той шокер помічний?

terezka
14.03.2013, 01:03
А як , взагалі , діяти, коли стається отаке : собаки зчепились.
направду (коли собаки великі і не пітбулі-стафи) допоможе варіант а: відливання відрами води, варіант б: почекати доки самі перестануть жертись, варіант це: впевнено йти подалі від місця де то все відбувається.
Пояснюю: коли кричати-кликати - собака відчуває підтримку всемогутнього господаря і більш активно б`ється. Коли пес на повідку і повідок тянути на себе - тим більше: "господар зі мною, разоммм нассс багатоооо". Як показує досвід - не можеш уникнути бійки - спускай пса і стій тихенько збоку (переважно то все тихо і мирно розходиться).
Пхати руки- не варто, може зачепити як свій пес, так і чужий (вони не сильно розбираються у розпалі бійки, а коли собака велика - тим більше не варто). Якщо пес дуже залежний від господаря - при втечі господаря починає почувати себе "невдобно" і потихому намагається втікти до господаря.
Іноді допомагає розтягування за задні лапи, але для того тре мати практику.

п.с. шокери заборонені, балончиком перцевим можна і собі і псові власному нашкодити+роздратувати чужинця. Від бродячих собак допомагає віртуальне зображення "беру каменюку і вже-вже кидаю", від господарських "руки в боки і голосним голосом хоч щось говорити, грізно так і впевнено"

Еліс87
14.03.2013, 14:08
Всім привіт! і я можна поділюсь випадком. Десь у вересні у дворі офісного центру "Лемберг" з'явились цуценята, я там працювала і один впав мені в око. Маленький такий, худий..., і коли звільнилась забрала того цуцика додому. Він трошки підріс проте, не є великим. У мене донечка має 5 років, тому звісно на дит. майданчиках ми не гуляємо. Пес добрий і трошки "зашуганий", певно десь копали його якісь "зволочі":girl_mad:. От а у нас на (Топольній) є один такий молодий хлопець(правда пговорять, що він під чимось весь час :bazar:) і на біду усіх його сусідів має бійцівську собаку, яку звісно ж вигулює без намордника і не раз без повідка. Десь о 7 вечора я вийшла з Роккі погуляти, чую позаду якійсь шум, обертаюсь а на мене з псом летить зла морда з таким оскалом, що ледве не отримала серцевого нападу. Беру Роккі на руки і обертаюсь спиною, та як налетіла лапами по шубі пройшлась..., я починаю кричати де господар.., :clapping:у відповідь тиша. Роккі заскавулів, та його вкусила за хвіст..., (злості моєї не було меж:ireful:і тут з повороту випливає то "чудо" що зветься господарем. Бере свою бійцівську на поводок і так спокійно через "піп" каже "ти чого коза кричиш?", я напевно весь запас слів і матів який знала в хвилину виказала, а воно до мене каже "Будеш нявчати, пса спущу:bazar:" . Я була просто в шоці ну от і як з такими господарями себе поводити!!!?

terezka
14.03.2013, 14:27
от і як з такими господарями себе поводити!!!?
та ніяк, окрім звернень до міліції (але відразу ж - свідки, потрібні свідки. І максимум що можуть зробити - побалакати. Для кардинальних дій мусять бути факти явних покусів що несуть загрозу життю.
То у нас такі закони, а з такою "специфічною" собакою такий господар що навіжений з кулеметом.

Еліс87
14.03.2013, 14:46
Для кардинальних дій мусять бути факти явних покусів що несуть загрозу життю.
тобто поки мені щось не відкусить або не загризе..:girl_impossible:, то звертатись до органів внутрішніх справ:girl_cool: немає сенсу..:nea:

terezka
14.03.2013, 14:55
немає сенсу..
вони можуть з ним поговорити, проте слідкувати за тим, щоб пес все був з повідком і намордником +повністю тверезий власник не зможуть.

Suzi
14.03.2013, 15:37
йде в 9 приходить в 19....
Я думаю, достатньо буде цей момент обговорити. Де буде пес в цей час, хто його буде гуляти-годувати?

terezka
14.03.2013, 15:48
Де буде пес в цей час, хто його буде гуляти-годувати?
а для чого пса в цей час годувати-гуляти ?
Достатньо зранку -ввечері нагодувати, і так же вигуляти. Ніхто цілодобово собаку не гуляє, і, тим більше, не годує.

Suzi
14.03.2013, 15:56
а для чого пса в цей час годувати-гуляти ?
Достатньо зранку -ввечері нагодувати, і так же вигуляти. Ніхто цілодобово собаку не гуляє, і, тим більше, не годує.
Маю досвід утримання в квартирі вівчарки - зранку, в обід, ввечері, пізно ввечері ходили на вулицю, інакше були калюжі вдома. Їла так, 2 рази. Але ж і спати 10 годин вдень пес не буде. Хто буде ним займатись?
Ну і від породи мабуть залежить. В коліжанки був чау-чау, коли довше кількох годин був вдома сам, то гриз собі боки до ран. Не переносив пес самотності, як дитина хотів постійної уваги.

terezka
14.03.2013, 16:11
мабуть залежить
від конкретної собаки, не від породи.
і все-таки ніхто не займається собакою 10-ть годин (навіть у спеціалізованих закладах, як ото для службових собак). Все йде дозовано, інакше сенсу в заняттях не буде ("засмикати" можна, що дуже погано).
та проблема у тій ситуації не в собаці, а зовсім в іншому, у визначенні чиє правильніше і важливіше.

нталька
15.03.2013, 20:20
Зі свого досвіду утримання собаки у квартирі, теж вважаю, що з 8 до 19 собаці самій важкувати у квартирі. Мій починав чи то нудитись, чи то на вулицю хотіти, бо дома - ні-ні, і відповідно, починав підвивати. Сусідам таке не дуже подобається. І, будучи в одній квартирі з собакою в цей час, думаю, інші теж не дуже радітимуть. Ну не буде собака собі тихенько сидіти весь той час.

AilataN
16.03.2013, 01:46
відповідно, починав підвивати.
Коли була на роботі і забігала додому то часто чула виття нашого собаки, вив страшне, особливо коли чув тічну сучку.
не кажу вже про шкоду , яку він робив , поки нас не було.
Зараз я нонстопом вдома, але як пес лишається сам то чую виття коли підхожу до хати. Навіть якщо нас не було пів години. а як ми вдома то лежить собі в кубельці і тільки як закличемо вилізе.

София Куликова
19.03.2013, 12:09
на дитячому майданчику, місце тільки для дітей, маю собаку, але ніколи не вигулюю там де є діти.

zetta
06.05.2013, 17:05
недавно вперше я побачила картину яка не відвернула мене від господарів собак та самих собак і котів... поруч з майданчиком гуляля тітонька з собакою (чи то шарпей чи мопс) не розуміюсь в породі... може б і не були вони там але в дітей був мяч а собак той дуже любить такі іграшки, і так вже хотів а діти зацікавились собакою і господиня стала шось про нього розказувати. в процесі собак сходив в туалет, на що миттєво з кишені дістався пакетик, все було підняте, і вони рушили в сторону смітників викидати. приємно що так буває.

Orman
06.05.2013, 17:38
від конкретної собаки, не від породи.
100%
наш може сидіти від 8 до 19. Не напісяє. Скиглити може, але то реально скиглення яке з іншої кімнати не чути, а не виття.

а мали коли різена, йой як він вив коли йому ставало скучно. Собака Баскервілів відпочиває...

але, чесно кажучи виховання страшна сила - різен був балуваний, а цей вихований, хоча порода менше надається до "строєння".

по темі: я була в шоці від того скільки собачих і кошачих какашок в пісочниці (була в мами, не мали де гуляти). Гратися дитині неможливо. Це при тому, що в тому конкретному районі є де вигуляти тварину. Але там ще прикол, що є тьма (я такого в Львові не бачила, та й Франківську колись не було) бездоглядних собак розміру вівчарки.

де ми з своєю собакою гуляємо - там дітей не буває. Чемні ми.

Маруся-мама
06.05.2013, 18:05
Моя племінниця завела собі вівчарку. Він ще дуже маленький, тільки пів року має, але такий файний. Вчора приводили його до нас, бо в нас була купа людей в хаті, то загодували дітиска бідного Барсика морквою так, що він дістав розвільнення. І він нам поливав травичку. Я казала шваґрові, що як захоче іти серйозно, то ней іде на город - удобрення буде.:girl_crazy:
Моя сестра така сурйозна до того псини. Приходить що-тижня тренер і вчить як бути з собачкою. Класно так. Але то не для мене... в мене забагато людей в хаті, а вони нераз гріше сабакі.

В нас тут також за псами господарі прибирають. Інакше тут штраф в 100 долларів.

jalla
06.05.2013, 18:21
В нас тут також за псами господарі прибирають. Інакше тут штраф в 100 долларів.
Я у Львові ще ні разу не бачила, щоб за псами господарі прибирали.

Реально дуже люблю собак, але коли пару днів назад бабуля вивела гуляти собачку в скверик, де купа мамок з дітками і попросила мене забрати малого, щоб не ганяв так, бо це може роздразнити її песика і він може покусати, я впала в ступор. Песик був без повідка.
Коли я їй на то спокійно спитала шо той песик кусающийся так собі вільно прогулюється, вона буркнула мені, що хотіла як краще, просто попередила, бо дитина мала, а я ще маю якісь претензії.))

Або, тільки то трошки не по темі, нещодавно в сусідньому будинку сталася така трагедія- дві великі собацюри пролізли попід паркан і кинулись на літню жінку, що проходила повз, загризли чуть не до смерті. І так мені страшно як те вчула. Ми щодня з малим проходим повз той паркан, з якого повибігали ті псюри і інколи малий ще присідав і заглядав як вони там морди тримають. Але мені реально було страшно, бо хоч я не знала якої величини ті пси, але паркан таку мав дирищу з низу, і все воно виглядало якось не надійно. Ну, так і сталося. В неті я бачила сюжет про це, то казали ніби господаря тут не було і ті пси були голодні.

silvia
06.05.2013, 19:01
ми гуляємо у парку, де ті, хто живуть поруч вигулюють собак, але є господарі, які йдуть з ними в глиб парку, а є такі, які гуляють по доріжках, там де ходять усі і відповідно там купа какашок....а найгірше восени, коли під листям їх не видно..і кожного дня вертаєшся додому то сама в какашках, то колеса візка....
колись одна "собачниця"в парку видала фразу "поназаводили дітей, шо нема де з собакою погуляти".....

ViTanya
27.05.2013, 12:34
Я зі своєю песьою можемо гуляти на дитячому майданчику, але тільки зимою, чи в дощ, коли дітей немає. Ну і завжди маю в сумочці пакетики і прибираю за нею. Щоправда, ніколи не бачила, щоб ще хтось так робив. Одного разу прибирала з газону і якраз якийсь дідок зі своїм псом мимо проходив і здивувався: "Навіщо ви ото прибираєте? Воно ж як добриво.." Коли сказала, що тут можуть діти бігати, та й неприємно за собою лайно залишати, тільки подивився на мене як на дурнувату.
В сквериках теж гуляємо тоді, коли дітей там немає, а якщо приходять мами з дітками - одразу йдемо геть. Собаця в мене маленька, ось така http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/05/27/thumb_3197251a319e4ef271.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/05/27/3197251a319e4ef271.jpg) Але, коли діти бігають, може радісно теж за ними побігти і гавкати при цьому. Мало чого, дитина ще переляк дістане.
Тому найчастіше гуляємо на пустирі за будинками.

terezka
27.05.2013, 13:13
на дитячому майданчику, але тільки зимою, чи в дощ, коли дітей немає
не варто, бо то місце для дітей, і погода/сезон тут ні при чому. Окрім пісяння-какання, є діти з алергією на тварин.

natorella
18.07.2013, 12:21
вчора пішли з подругою прогулятись в дендропарку лісотеху
діти побігли, там вільно, нема машин і купи людей
за нами в браму заходить пані з 3 собачками (якшо можна так їх назвати)
і приказовим тоном до малого - ану, не біжи, бо собака може побігти
подруга їй резонно - тут вигулювати КАТЕГОРИЧНО заборонено
пані почала лабуду нести - мені треба перейти, а ви своїх дітей тримайте блаблабла

от поясніть, любителі тварин, ДОКОЛЄ???

нталька
18.07.2013, 12:36
Маю питання до власників собачок, яких вигулюють на стадіонах біля шкіл. Там офіційно дозволене місце вигулу собак? Підозрюю, що ні. І чи ходите ви там з собакою на повідку? Бо, якщо ні, то не розумію, які зауваження до дітей, що ті підходять до собаки і можуть якусь прикрість їй зробити.
І з власного досвіду (мала собаку), та й з досвіду роботи родичів в травматології, можу сказати, що будь-яка собачка, якою б тренованою вона не була, може вкусити, а тим більше налякати, будь-кого чи то незнайому людину, чи то господаря. То може бути й випадково, але це просто підтверджує, що не варто казати : моя собака ніколи не...

terezka
18.07.2013, 12:51
Там офіційно дозволене місце вигулу собак?
ні, не дозволено, навіть категорично заборонено і стадіон школи, дитячий садочок, дитяча площадка заборонені місця для вигулу тварин. Єдине, що дозволено це прохід через територію, саме прохід, без пісянь-какань-спускання з повідка.
Проте, не слід забувати, що багато хто просто ігнорує всі можливі закони:( І це стосується не лише собак, а й багато чого: перебігання дороги на червоне світло, куріння у під'їздах та на зупинках, тощо

Blondo4ka
18.07.2013, 12:59
е дозволено, навіть категорично заборонено і стадіон школи, дитячий садочок, дитяча площадка заборонені місця для вигулу тварин.
А також там заборонено курити, розпивати спиртні напої тощо.
Біля школи, яка поруч з моїм домом цілими днями мами з маленькими дітками гуляють з пивом, сигаретами або чимось міцнішим, діти повзають по тих окурках та запльованих сходах. Але це нормально, бо вони гуляють з дітьми у призначеному місці.

Siania
18.07.2013, 13:03
Маю питання до власників собачок, яких вигулюють на стадіонах біля шкіл. Там офіційно дозволене місце вигулу собак? Підозрюю, що ні. І чи ходите ви там з собакою на повідку? Бо, якщо ні, то не розумію, які зауваження до дітей, що ті підходять до собаки і можуть якусь прикрість їй зробити.

Нема претензій, я за те щоб діти могли бавитись з нормальними собаками. От вчора була дівчинка, приїхала з Києва до родичів, які мають песика, кожного дня чекає вечора щоб піти на стадіон побавитись з собаками, ніхто не боїться і все добре.

І з власного досвіду (мала собаку), та й з досвіду роботи родичів в травматології, можу сказати, що будь-яка собачка, якою б тренованою вона не була, може вкусити, а тим більше налякати, будь-кого чи то незнайому людину, чи то господаря. То може бути й випадково, але це просто підтверджує, що не варто казати : моя собака ніколи не...
А ваші собаки когось кусали? Дуже велику роль відіграє якої породи ця собака, не можна всіх собак в одну купу змішувати.
Моя песя коли була маленька, я сама боялась дуже великих собак без повідка, думала зїдять її))) Зараз реагую нормально. Зазвичай так - всіх бійцівських водять на повідку і дуже пізно, нормальні мирні собаки гуляють вільно. Коли бачу що є господар - стає спокійно, отже все під контролем.
Чула по радіо що є проект закону про те що господарів чия собака вкусила можуть садити в тюрму. Я - за, тоді будуть ставитись до тварин більш відповідально, а перехожим буде спокійніше.

Olka Sherolka
18.07.2013, 13:15
Але це нормально, бо вони гуляють з дітьми у призначеному місці.
ну так же ж рагулі, чого дивуватись :)
те що одні порушують правила не означає що й іншим можна, хоча в людській психології таке закладено, є навіть таке поняття як теорія розбитих вікон (http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D1%80%D0%B0% D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%82%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D0%BA%D 0%BE%D0%BD), почитайте, може тоді трохи більш зрозуміло стане чому в нашій державі все саме так, а не інакше

а щодо місць вигулу собак - в центрі певно таких місць і нема, всі гуляють в парку Франка, хоч і заборонено. З однієї сторони я розумію власників собак - альтернативи немає, а з іншої... От чоловік хоче собаку, я проти, хоч собак дуже люблю, але, по-перше, я розумію що займатись нею буду тільки я, бо чоловік весь день на роботі, а мені і так з дитиною весело, а з собакою буде ще веселіше. А по-друге, як собачатниця з досвідом, я розумію що собаці потрібен простір, рух, спілкування з іншими псами, а тут, в центрі, собаці не буде де побігати, справить потребу - хтось вляпається, налякає дитину - я буду винна. Ну і нащо мучити тварину, себе та інших? Тому в нас немає собаки, лише кіт. От якби всі думали про всі нюанси утримання тварин в місті - було б значно легше. Але не всі розуміють що тварина - це відповідальність не менша, ніж дитина. Деякі навіть з дитиною про відповідальність не думають. Отаке

Adriasia
18.07.2013, 13:20
З однієї сторони я розумію власників собак - альтернативи немає
є, не заводити собаку на поверсі. Не мучити тварину, не ставити у не зручні становища себе і не створювати дискомфорт людям довкола. Я вже десь писала, що в мене мала дуже хоче песю, але коли я дитині розповідаю про перспективи проживання песі у нас в квартирі то дитині стає ту тваринку шкода і вона починає мріяти про когось іншого.

Blondo4ka
18.07.2013, 13:26
Просто для декого собака - це як дитина, можливо, найрідніша істота.
Часто треба хоча б спробувати зрозуміти іншу сторону, а в нас як:
- їдеш з дитиною в маршрутці (одні зляться, що їм місце не дають, інші, що приходиться вставати, а чого то з дитиною в громадському транспорті пертися, з дитиною тре в декреті вдома сидіти)
- вагітні (та ж ситуація)
- з собакою (для власників проблема відсутності мсць для вигулювання, для інших - нема чого собаку заводити, якщо нема де гуляти)
- ремонт (для ремонтуючих - кожну вільну хвилину використовують, щоб ремонт швидше закінчити, а в той час в когось дитина не може заснути)
- і т.д.
Може, трошки лояльніше відноситися до інших?

---------- Додано в 12:26 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

не заводити собаку на поверсі.
Існують спеціальні декоративні собаки, які якраз призначені для квартирного утримання.

Adriasia
18.07.2013, 13:48
Існують спеціальні декоративні собаки, які якраз призначені для квартирного утримання
воно то так, але навіть ці собачки також потребують вулиці і на унітаз не ходять.
Завжди і все можна зрозуміти. Самій почасти доводиться з дитиною їхати кудись в час пік, та і ремонт також робився. Але є якісь рамки і норми. Я - сова. Але мені жодного разу в голову не прийшло гупати і стукати в першій ночі тільки тому, що у мене - вільна хвилинка. Просто є люди які поважають тих, хто довкола, а є такі чия хата скраю і їм вся і всі по барабану. Песики у них не кусаються, молотки не стукають, самі вони не матюкаються (лише нецензурно виражаються) і т.д.

Ligymunka
18.07.2013, 13:52
починає ще гавкати, тут мені уже страшно, а власник не рухаючи заднецею, здалеку заспокоє мене, що не вкусить (тут я певне дякувати маю, чи що?), то нормально? Або ще ліпше - ваша дєвочка іспугала мою сабачку. То хто на повідку і в наморднику повинен іти дєвочка чи собачка?

Або ще варіант, коли власника з собакою треба обійти на тротуарі, то він навіть пальцем не повурухне, щоб забрати собаку по іншу сторону, щоб дитина не проходила впритик собаки. Прохання забрати собаку ігнорується цілковито - вдають, що не почули або собака нічого вашій дитині не зробить . Для мене це є хамство.

А собачі "какулі ", якими засмічені всі дитячі майданчики+ галявини в парку. За час прогулянок я не бачила жодного разу жодного господаря собаки, який би мав з собою торбинку і лопатку, чи прибирав за собакою. Дівчата, а хтось з вас бачив ?

Plenilunio
18.07.2013, 14:01
Дівчата, а хтось з вас бачив ?
Бачила. Раз в парку Франка власники ходили з поліетиленовим пакетом. Але то взагаліто мали б прибирати за своїми собаками.

нталька
18.07.2013, 14:01
А ваші собаки когось кусали? Дуже велику роль відіграє якої породи ця собака, не можна всіх собак в одну купу змішувати.
Зазвичай так - всіх бійцівських водять на повідку і дуже пізно, нормальні мирні собаки гуляють вільно. Коли бачу що є господар - стає спокійно, отже все під контролем.
Мій собак дуже не любив п"яних. На вулиці міг гаркнути на такого - запросто налякатись. Але на той час ми жили одразу біля поля, тому нам було просто з прогулянками - вийшов з будинку і в поля. За 13 років спостерігала за різними собачками, і тому кажу, що і мирна собачка може раптом стати немирною. І невеликі песики можуть вкусити. І ще прекрасно знаю, що собаки відчувають внутрішній страх людини. А ще інколи не люблять різких рухів. От буде мама везти дитинку у візочку, та з радості замахає руцями до собачки, яка поруч з"явилась, а собачка з несподіванки - хап за ручку. (на жаль, і таке бачила). А на вигляд все мирно, і господар поруч, і дитина "прищепнута".
Тому я за окремий вигул собак.

Ligymunka
18.07.2013, 14:37
[quote=нталька;1604587]От буде мама везти дитинку у візочку, та з радості замахає руцями до собачки, яка поруч з"явилась, а собачка з несподіванки - хап за ручку. (на жаль, і таке бачила). А на вигляд все мирно, і господар поруч, і дитина "прищепнута/quote]

В мене був такий випадок в стрийському парку, донечка в візочку, летить бульдог без намордника без повідка на відстані 20м йде молода пара , кажу "заберіть собаку "- відповідь, " а то не наша ". Ще на відстані десь метрів 30 від тої пари йде хлопчина, коли вже проходив повз мене і спокійно говорить : "ми вже тут 7 років гуляємо і нічого не стається " Цікаво, якби в возику була його дитина, чи влаштувала би його така відповідь :girl_devil:

enigma
18.07.2013, 15:46
В мене був такий випадок в стрийському парку, донечка в візочку, летить бульдог без намордника

якшо англійський чи французький, то не потребують намордника. Вони просто задихнуться у ньому.

І чим то так мамам собаки не вгодили, навпаки тварина, хороша, вірна, любляча. Дитині добре вчитись любові до тварин, нє? То так, думки вголос, не коментуйте.

vanilia
18.07.2013, 17:24
Я не маю собаки і не маю кицьки. Собакам ніякої собачої смерті не бажаю. Навпаки, собак я люблю. Але вважаю дитячий майданчик місцем для діток, а не для собак. Вийняток, коли господарі дотримуються правил вигулу, чого в нашому дворі ніяк нема.
На нашому майданчику вигулюють собак. На повідку ніхто не водить їх, про намордник мовчу. Мало того, деякі сусіди випускають собак самих гуляти (і таких більшість). А самі собі вдома сидять. Собаки великі. Мою дитину кілька разів налякала собака і потім дитина мала нічні кошмари, їй снилися страшні собаки. Додам ще, що моя дитина точно собак не рухає, бо так вихована. А собака налетіла і скалила зуби. Якби сусідка одна не надійшла, не знаю що б було. Собака вже стара і веде себе не дуже адекватно. Те саме було і з іншими дітьми в дворі. Сусіди власницю собаки просили, вмовляли, та вже навіть лякали, щоби, нарешті, не випускала собаку саму. Реакції ніякої. Собаку вона вважає набагато кращою, ніж діти.
Ще були випадки коли ми гуляли в парку і надійшли собачники зі собаками і сказали аби ми з дітьми йшли з парку, бо вони там, бачте, собак вигулюють. Я промовчала, бо там явно не було з ким розмовляти. ДІти собакам нічим не заважали, мало того, двоє з них були в візочку. Зате собаки були без поводків, без намордників. Породи які? А різні.
Та, що у дворі нашому гуляє, то "суміш" вівчарки з дворняжкою. Інколи один господар випускає свого бульдога без намордника самого погуляти в двір між діти.
Минулого літа одна з таких собак прямо в дворі вдень покусала сусіда. Хоча була на повідку. Ще додам, що та собака, що дітей лякає на майданчику, регулярно справляє всі свої "справи" прямо в квітнику в мене під вікнами. Я сваритися з власницею не маю бажання, а нормальні прохання до неї не доходять.

terezka
18.07.2013, 17:54
Ось так подумати, з огляду на перелік собак для яких не обов'язкове носіння намордника: той же ірландський тер'єр має у холці висоту 45 см, а пудель може мати і 50-65 см, як вівчур, не маленькі собаки; тим більше, що переважно їх власники не заморочуються дресурою та хоч яким там навчанням-вихованням.
А за моїми спостереженнями найчастіше таки кусають ті породи, яким дозволено ходіння без намордника. От і будь тут мудрим.

Svjatkova
18.07.2013, 19:31
Звичайно. що я категорично негативно ставлюся до будь-яких ( за породою , зростом) собак, а ще більший негатив до абсолютно безвідповідальних нахабних господарів. яким нас..ти на всіх, крім себе та пса!
1. за чотири роки проживання тут, лише минулого тижня я вперше ( !!) зустріла на Левандівці бійцівську породу собаки в наморднику та короткому повідку ( а такого роду собак в нашому районі тьма-тьмуща!).
2. Мене аж теліпає, коли іду з дитиною на дит.майданчик, а там постійно стара-престара бабулька років 80-90, що ледве пересувається з паличкою випускає ( вигулює?) величезну злющу вівчарку, звісно, що без будь-яких повідків та намордників. В разі якось халепи вона б навіть крикнути не мала б сили на ту звірину, не те, щоб забрати((((
3. з останнього: вчора годинка 21.00 синочок взяв свій велосипедик маленький і ми поїхали зустрічати нашого татуся з роботи , (значить ідемо по тій бетонованій стежці попри Босфор, що виходить на Сяйво ) дитина попереду мене на відстані 3-х метрів спокійно собі наярює на педальки і тут з кущів зі сторони дит.майданчика вискакує величезний собака без повідка, намордника ( в породах нічого не тямлю, але здоровезний такий, з квадратною мордою) і щастя, що прямо біля мене , а не біля дитини - я аж осторопіла від несподіванки, за ним якась старша жіночка із словами-претезіями до мене: " Убєрітє ребенка с велисипедамі - тут же сАбаки гуляють, панаразводілі тут детей - гулять спокойно негде!!!"
І про що можна в нашому суспільстві говорити далі, якщо наші діти не можу спокійно бавитися на дит.майданчиках, бо там собаки гуляють?? напишемо тут на форумі свої сумні історії іскільки всього...

Blondo4ka
18.07.2013, 20:35
Зараз полетять тапки і мінуси, але...
Повторю знову, що для декого собака/кішка є дорогим, а, подекуди єдиним членом сім"ї. Донедавна у Львові була величезна проблема з дитячими майданчиками, невже люди не народжували дітей, бо не мали де гуляти?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4H9FQKqw8Ek
Здається мені, що у більшості випадків батьки просто проектують свої страхи на дітей.
П.С.: у мене собаки нема, є в моєї сестри. Я б особисто в квартирі не заводила собаку (і взагалі я їх побоююсь), але оті напади на собаководів - трохи перегин палиці, як на мене.

Vesnyanka
18.07.2013, 20:58
Звісно, це вже дуже перегин палиці. Песики- собачки це члени сім'ї. А діти- то так..
Годину тому виходжу з під'їзду. Річну меншу везу в роверику. Старша (3р) везе свій самокат. Біля самих дверей сидять кілька собаколюбів із великим псом. Хапаю за руку старшу, щоб не гнала тим самокатом і вона в мене дуже боїться великих собак. Прошу господарів забрати собаку. Відповідь стандартна- ну він же ж не кусається. В той момент псюра втикається мордою в ровер в щоку меншоі. Ні, він не вкусив. Але мала ревіла півгодини і зрештою вернулися додому. А доблесні собаколюби залишили банки від пива під самим порогом і ще якийсь мусор. Ну але ж в них собачка. То ж їх захищати треба. І ми не праві, звичайно, що взагалі за двері під'їзду вийти посміли.

Blondo4ka
18.07.2013, 21:07
Песики- собачки це члени сім'ї. А діти- то так..
Де я таке писала?
Але у Вас є сім"я, дітки, і ніколи Вам не зрозуміти одиноких людей.
Так, є собачники - рагулі, але є й мами/тати - рагулі. І таких теж немало.

Vesnyanka
18.07.2013, 21:12
Погоджуюсь. І розумію одиноких людей- в мене прабабця живе сама далеко. Але вона чомусь має маленьку собачку, а не теля. І на повідку подалі від дітей вигулює.
Але ви праві. Рагулів у всіх рядах досить.

Blondo4ka
18.07.2013, 21:14
Погоджуюсь. І розумію одиноких людей- в мене прабабця живе сама далеко. Але вона чомусь має маленьку собачку, а не теля. І на повідку подалі від дітей вигулює.
Я ж кажу, що бувають різні люди, в т.ч. собачники, але тут вже дуже різко висловлюються проти собак взагалі.

нталька
18.07.2013, 21:26
Я ж кажу, що бувають різні люди, в т.ч. собачники, але тут вже дуже різко висловлюються проти собак взагалі.
Те, що хтось недобрий, не значить, що й ми маємо бути такими. Або бути до всіх без винятку толерантними.
І висловлюються тут різко не проти собак, а обурюються поведінці господарів тих собак. Саме таких господарів, які хочуть, щоб до їх і їхніх друзів всі були толерантні, а самі елементарно не поважають інших.

Blondo4ka
18.07.2013, 21:35
І висловлюються тут різко не проти собак, а обурюються поведінці господарів тих собак
Та ну, прочитайте останні кілька сторінок: НІ - собакам в квартирі. Поки писали про конкретні випадки рагулізму - я мовчала, але загалом бути проти тварин вдома не можна.
А як же собаки-поводирі? А як щодо різних методів лікування психічних захворювань тваринами? Отже всі любителі тварин - за місто разом зі своїми улюбленцями!

Vesnyanka
18.07.2013, 22:27
Собаки- поводирі без повідка не бігають. І ті, що лікують, по дитячих майданчиках не гадять. А для домашнього психолікування можна і якусь дрібнішу породу вибрати, і на повідку її тримати. Чи зрештою рибок чи хомяка якогось завести. Хоча ні. Після хом'яка самому треба вигрібати. А песика на газон можна пустити.
Не ображайтеся. Я не розумію тримання на "поверхах" тварин. Але як комусь так добре, то хай тримають. Тільки чому інші мають страждати?
От згадувала. З дітьми поки гуляємо, то час від часу десь з 12 собачок бачимо ( ті, що вигулюють чи проходять повз нас періодично). І з них лише двоє завжди на повідках. Всі інші - в кращому разі господар той повідок просто несе в руці. Ну і звісно гуляють і на дитячих майданчиках, і по газонах свої справи роблять. Зауваження вже втомилася давати.
З такої ж кількості татів- мамів , що теж постійно бачу, може 1-2 не зовсім адекватні. Співвідношення субєктивне звісно, але не користь собак. Навіть як всіх знайомих батьків згадаю на ту ж кількість собак, все - рівно не на користь тварин. То чому більшість батьків можуть бути адекватними, а більшості собаководів начхати на інших?

Пи.си. Згадала ще як минулого тижня дідуля з котячим кормом під пахою набирав в кульок пісок з дитячої пісочниці. Через таких і їм подібних і враження загальне про тварин в місті таке негативне.

Мар'яся
18.07.2013, 22:51
Не зовсім про дитячі майданчик, та все ж. Ми живемо в старому будинку в центрі, з внутрішнім двориком. Про те, щоб я вийшла туди з дитиною погуляти (щоб він на велосипеді покатався чи побігав), навіть мови нема, бо сильно мудрі і грамотні сусіди взялись на спосіб випускати своїх псів, а самим сидіти на балконі і зверху давати собаці вказівки і настанови. Сказитись можна. Ну чисто на дистанційному управлінні песики. І навіть в під"їзд зайти страшно, бо ті пси легко можуть з двору забігти в під"їзд , доволі неочікувано. А я собак в принципі боюсь (за що велике дякую власникам тих собак, які в моєму ранньому дитинстві вискочили мені на плечі, бо ж були без повідка), а після кількох неочікуваних вискакувань в під"їзд, і неочікуваного зльоту по сходовій клітці, різкого гавкання і т.д. мій малий вже теж не в захваті і починає кричати істерично. На зауваження реакції нуль, або шедевральне "Возьмите ребенка на руки, если боится" (то нічого, що "ребенок" має 16 кіля, а в мене живота не помітити нереально). Ну просто живий куточок, а не під"їзд - голуби, коти, а тепер ще й новий спосіб вигулу собак. І я тим всім маю страшно тішитись і всіх розуміти. Часом маю непереборне логічне бажання позичити в когось на пару днів крокодила (ну або щось з тої опери) :girl_crazy:

Seshat
18.07.2013, 23:04
А Ви разок зателефонуйте в ЛКП "Лев" і скажіть, що по Вашому подвір’ї гасають на вигляд зовсім не здорові пси і вони без господарів. Або в міліцію з аналогічним дзвінком. Думаю, господарі надалі будуть відповідальнішими.

panikvarts
18.07.2013, 23:11
Але у Вас є сім"я, дітки, і ніколи Вам не зрозуміти одиноких людей.
Та ну, більшість людей, які тримають собаку, зовсім не одинокі.

А як же собаки-поводирі? А як щодо різних методів лікування психічних захворювань тваринами?
Люди тут про тенденцію говорять, а ви про крайнощі. Багато знаєте собак-поводирів? А ті, які лікують психічні захворювання?
Я не проти собак. Але мають ж бути якісь пріоритети. Діти - перш за все. Якщо самотня людина тримає собаку і любить її як дитину, то вона її пильнуватиме і доглядатиме за нею. Але тут люди обуруються на інше - на пофігістичне ставлення до малих дітей, до місць вигулу і до правил тримання собак. Не дитина чи її батьки мають боятися собак, а господар собаки має переживати, щоб та нічого не накоїла. А виходить навпаки, а ми ще потім жаліємося, що діти бояться собак.

Донедавна у Львові була величезна проблема з дитячими майданчиками, невже люди не народжували дітей, бо не мали де гуляти?
Порівняння... аж слів бракує.

Blondo4ka
19.07.2013, 00:05
люди обуруються на інше - на пофігістичне ставлення до малих дітей, до місць вигулу і до правил тримання собак.
Направду, може я не там гуляю з дитиною, або собак-людожерів не помічаю, але таких жахів, про які тут пишуть не бачила. Серед знайомих, які мають собак, навіть пекінеси гуляють на повідочку (щоправда без намордника), свою дитину я просто навчила, що до чужих собак підходити не можна, але і втікати від них не треба.
Багато писала, але витерла, бо розуміння все одно не буде.
П.С.: Таке враження, що деяких людей оточують одні рагулі. Може, варто подивитись на себе?
П.П.С.: то ні до кого конкретно, просто мала "щастя" спілкуватися у реальному житті з нефорумлянами такого типу.
П.П.П.С.: йду звідси, поки в баню не потрапила.

Svjatkova
19.07.2013, 00:14
Направду, може я не там гуляю з дитиною, або собак-людожерів не помічаю, але таких жахів, про які тут пишуть не бачила
ну значить Вам або повезло, або мало гуляєте..
тільки от чогось мені думається, що як колись стикнетися із тих "жахом", то вже будете "по іншу сторону барикад" писати)))
так, я висловлююся категорично проти, але
до абсолютно безвідповідальних нахабних господарів, яким нас..ти на всіх, крім себе та пса!
бо дууже часто із тими нахабами стикаюся на Левандівці, нажаль. Можливо в інших р-нах міста більш виховані власники собак, та мені про це наразі невідомо із власного досвіду.
І повірте, що мені було дуже приємно бачити того мужчику, що вигулював свою собаку на повідку та в наморднику, та таких одиниці.
І ще я стараюся якомога менше ( навіть в обід) гуляти з дитиною в лісі нашому, бо знаю, що там купа тих собак і навіть безпритульних, та коли приходиш на загаджений дит.майданчик з купою собак, то це особисто мене обурює....

сніжна
19.07.2013, 03:45
Можливо в інших р-нах міста більш виховані власники собак, та мені про це наразі невідомо із власного досвіду.
І повірте, що мені було дуже приємно бачити того мужчику, що вигулював свою собаку на повідку та в наморднику, та таких одиниці.
два роки тому мого малого вкусив сусідський кокер-спаніель. І сталося це не на вулиці,не на подвір ї, а банально у під їзді: ми виходили з ліфту, а сусідка стояла з кокером по ту сторону. Чого прийшло в голову тому кокеру при відкритті дверей ліфту одразу кинутися - для мене питання. Кокер був на повідку ( довгому) , але без намордника. Сусідка довго вибачалася і запевняла, що то у них така "активна собачка". Добре, що малий мій був у джинсах і відбувся лише синцем із слідами зубів, а не рваною раною. Але вже два роки він просто панічно боїться будь-яких собак ( а пацану вже 10 рік і до того він спокійно реагував на вуличних песиків і не боявся навіть підходити до них чи погладити). Зараз- як тільки чує гавкіт собаки поблизу, у нього просто приступ паніки починається і він намагається кудись сховатися. Реакція у собачників зажди одна: "такий великий хлопець, а так собак боїться. Не зачепить тебе наша собака". І що , пояснювати кожному, що вже колись "зачепила", навіть у той момент, коли цього навіть ніхто і сподіватися не міг? Тепер щодо інших сусідів, які тримають собачок: двоє з нашого під їзду ну дуже свідомі господарі - вигулюють собак не на подвір ї, де діти бавляться, а йдуть далі; песики на повідках, у ліфт з іншими сусідами із песиком не заходять- чекають і в під їзді узагалі своїх песиків беруть на руки ( там спаніелька і болонка). А ще є варант сусіда , у якого у самого маленькі діти і тим не менше, той песик вигулюється без повідка і на дитячому майданчику. І мені якось трохи не по собі, коли бачу, що тут же песик в туалет сходив, а поруч діти ковдрочки розстелили і ляльками бавляться на тому ж п ятачку...

Я не проти собак. Але мають ж бути якісь пріоритети.
однозначно: тримає господар собаку, хай вигулює її на повідку, з намордником і не під під їздом чи на території дитячих майданчиків. У моєї сестри теж є собака. Але за територію особняка її не випускають. А якщо і випускають, то лише поряд з господарем і зі всіма атрибутами.

Finya
19.07.2013, 05:20
А також там заборонено курити, розпивати спиртні напої тощо
Біля мене шкільний стадіон, з якого під час толоки тоннами вивозяться пляшки і шприци використані. І ще дещо) Охоронці школи навіть і не думають озиватися до компаній, які постійно пиячать на території навчального закладу. Наркомани - це, взагалі, окрема тема. Ця вся шушера почувається, як риба у воді, безнаказанна.
Показовий випадок був раз у парку. Виходжу зі своїм маленьким песиком, він на поводку, якийсь чоловік робить зауваження: ви бачили, шо тут вигул заборонений? Я: звісно, маєте рацію. Показую на групу мужчин з великими собаками, без поводків і намордників: ось там з бійцівськими псами, зробіть їм зауваження, прошу вас. Зразу як води в рота набрав, розвернувся і пішов.
Дуже просто ганяти жінок з цуциками, а от з татуйованим хлопом плюс стафф впридачу щось ніхто бажання не має поспілкуватися. Я зацікавлена у дотриманні порядку і законів, але не таких, "як дишло" - на кого повернув, так і вийшло. А то ведуть якогось спанієля - то візьміть на поводок. А кане-корсо/піт-булі - нічого, хай бігають.
ПС. Завжди і я, і всі знайомі собачники маєм кульки для прибирання за собаками.

Mazerati
19.07.2013, 05:58
щось ніхто бажання не має поспілкуватися
ну реально міліція має цим займатись: і наркоманами, і собаками

ViTanya
19.07.2013, 11:25
Я зі своєю песьою можемо гуляти на дитячому майданчику, але тільки зимою, чи в дощ, коли дітей немає. Ну і завжди маю в сумочці пакетики і прибираю за нею. Щоправда, ніколи не бачила, щоб ще хтось так робив. Одного разу прибирала з газону і якраз якийсь дідок зі своїм псом мимо проходив і здивувався: "Навіщо ви ото прибираєте? Воно ж як добриво.." Коли сказала, що тут можуть діти бігати, та й неприємно за собою лайно залишати, тільки подивився на мене як на дурнувату.
В сквериках теж гуляємо тоді, коли дітей там немає, а якщо приходять мами з дітками - одразу йдемо геть. Собаця в мене маленька, ось така
Але, коли діти бігають, може радісно теж за ними побігти і гавкати при цьому. Мало чого, дитина ще переляк дістане.
Тому найчастіше гуляємо на пустирі за будинками.

не варто, бо то місце для дітей, і погода/сезон тут ні при чому. Окрім пісяння-какання, є діти з алергією на тварин.
пісяєм-какаєм в іншому місці. На рахунок алергії - якраз якщо гуляти зимою чи в дощ - то ми алергією діткам не загрожуємо. В мого сина алергія на собачу шерсть, тому і породу вибрала короткошерстну, гладкошерстну, без підшерстка, практично не линяє - тому не алергічна. Зате собаця мерзне, тому зимою чи в дощ гуляємо в курточці.

Ligymunka
19.07.2013, 21:27
Ви разок зателефонуйте в ЛКП "Лев" і скажіть, що по Вашому подвір’ї гасають на вигляд зовсім не здорові пси і вони без господарів. Або в міліцію з аналогічним дзвінком. Думаю, господарі надалі будуть відповідальнішими.

Або на гарячу лінію міста, вони виклик не знімають, поки вам не віддзвонять

Валентина Соболь
19.07.2013, 21:44
Зразу скажу : живу в особняку .Маємо милу невелику собачку хатню .З вигулом проблеми нема ,територія своя і немаленька ,прибираємо самі .Собачка дуже симпатична,ми її любимо ,але на чужих кидається без попередження ,причому кусається.На брамі маємо відповідну табличку ,брама закрита на ключ. Коли приходять гості ,ми собаку просто закриваєм.

Дуже дивуюсь тим господарям ,які вигулюють собак без повідка і без на мордника,на дитячих майданчиках . А маленькі миленькі песики так само боляче кусаються ,як і великі .

сніжна
19.07.2013, 21:51
кане-корсо/піт-булі - нічого, хай бігають
у мене сусіди свого піт буля жодного разу не вигулювали без намордника та повідка. Зато інші 3 (!) догів -телят спокійно випускають просто "йти поряд"

terezka
19.07.2013, 21:58
А маленькі миленькі песики так само боляче кусаються ,як і великі .
і я про що, і дуже шкода, що власники отих малих псів навіть не думають брати їх на повідки, вчити хоч-чомусь. Нещодавно бачила у супермаркеті - щось типу пінчера пробувало на "зуб" м"ясо на поличках холодильника, доки господиня обирала що купити:girl_impossible: про те, що в продуктові вхід з собаками заборонений я уже промовчу. На зауваження: а що тут робить собака, мені сказали: а он вам мешает??? нашлась мне тут умная:girl_devil:

Валентина Соболь
20.07.2013, 08:03
Як уже писала ,на брамі відповідна табличка ,дзвінок .Деякі розумники не зважають ні на що,пхаються на подаір*я без дзвінка (пса ж невидно .А ДВОРОВИЙ НА ЛАНЦЮГУ ) Наша мила Реся ,яка знає окружну дорогу до брами ,заходить тихенько з тилу і з диким гавкотом (вона ж на посту )нападає ,індивідум ,дивлячись на мале дзявкало ,махає ногою --коронний номер -- прокушена нога .Фініта .Тепер тримаємо браму на замку,дзвінок працює.Я в хаті .Одному індивідуму треба було мого чоловіка.Перелазить через браму (бо ніхто не виходить),вискакує собака ,він відмахується ,собака кусає...На шум вискакую я ,пострадалий збирається бити собаку .Я кажу : "Попробуй вдар -сама загризу ! Табличка Є? Брама закрита ? Дзвінок Є ? подзвони ,я закрию собаку,відкрию браму ."

Мораль сєй басні - таблИці треба читати ,а те ,що пса не видно ,не означає ,що його НЕМА !!!

Seshat
20.07.2013, 20:24
Йду сьогодні по Сихову з своїм песьом - на короткому повідку і команді "Поруч". Посередині тротуару жіночка одною рукою тримає телефон і повідок собаки, іншою - щось шукає в сумці. Проходимо мимо, її собацюра приблизно такої породи http://miladies.ru/wp-content/uploads/2012/09/boyzovskaya-sobaka2.jpg кидається з риком на мого, мій пробує втекти, вона - чудом його зупиняє і, як ні чого і не було, йде собі далі і триндить по телефону. Я не витримую і кажу їй, що її собака є бійцівська і має бути в наморднику. Відповідь "а ачєму ета тєбя валнуєт??"... Про те, що вона - рагуль, я їй сказала. І закликаю всіх не мовчати. Може з часом до таких людей і дійде.
П.с. Дане дійство було за 20м від дитячого майданчика.

Holly
20.07.2013, 22:58
Мене вже просто дістали собаки, які вільно бігають по тротуарах, біля магазинів і т.д. І слова - "та не бійтесь, він маленький, він не кусає". Як я маю в секунді пояснити дитині, щоб вона не боялась? А пес в той час летить на дитину. Складається враження, що люди ніколи не навчаться поважити інших людей.

AilataN
20.07.2013, 23:38
Мене вже просто дістали собаки, які вільно бігають по тротуарах, біля магазинів і т.д.
закликаю всіх не мовчати
Я вже готова починати якусь акцію протесту.
Чувак, який має собаку ( вівчур німецький на секундочку, я думала на той момент , що це водолаз, отут в нервах писала :http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1493283&postcount=168, ось такий той пес
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/20/thumb_3221051eaec080082e.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/20/3221051eaec080082e.jpg)
вкакатися можна. який вжер мого песю і далі ходить вже зі своїми двома псами без повідків. Робила йому зауваження ( м"яко кажучи), питала чи йому повідок подарувати ( м"яко кажучи), тупо ухмиляється і щось там вякає , на своїй рагульській мові. Але став гуляти з ними в інший час, і ми постійно з підвищеною увагою.

Seshat
20.07.2013, 23:43
Я вже готова починати якусь акцію протесту
Я за. Берем своїх улюбленців на повідки (в кого більший пес, то і в намордник), декілька міліціонерів з витягом з законодавства, роздруківку порід собак, яких заборонено вигулювати без намордника і повідка, в ідеалі - парочку журналістів і робим рейд по Сихову, центру і в місцях скупчення таких мудрагелів.

Ще можна замовити декілька білбордів з дотепними гаслами...:girl_feminist:

Siania
21.07.2013, 17:25
А хтось має список собак, які мусять гуляти у наморднику? Киньте сюди пліз, бо я не знайшла.

Finya
21.07.2013, 19:26
А хтось має список собак, які мусять гуляти у наморднику?
http://kopandcom.com/ukraine/information/meriia-lvova-rozpovila-de-u-misti-vidileni-mistsini-dlia-vigulu-sobak
Цікавий момент про місце вигулу собак)) Ті, хто живе біля Краківського ринку, повинні вигулювати свою собачку за адресою вул. Винниця (під лісом);. Це ЇХАТИ машиною хвилин 20.

---------- Додано в 17:23 ---------- Попередній допис був написаний в 17:20 ----------

А маленькі миленькі песики так само боляче кусаються ,як і великі .
Зовсім не так само. Великий може покалічити, може загризти до смерті.

---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

у мене сусіди свого піт буля жодного разу не вигулювали без намордника та повідка.
Це рідкісний випадок. Постійно бачу, як біжать такі псиська перед господарями. А ще є вівчарки, в принципі, я їх менше боюся, але коли пес без поводка і прямо на нас (а мій загавкає 100 про), я кричу господареві - візьміть собаку на поводок! - а він навіть не дивиться в мою сторону, то стрес потім такий, що до самого дому руки трусяться.

Osya
21.07.2013, 19:27
Але перед тим як заводити собаку, потрібно поцікавитися, чи буде місце де її вигулювати.

Finya
21.07.2013, 20:16
Але перед тим як заводити собаку, потрібно поцікавитися, чи буде місце де її вигулювати.
Тобто, проблеми нанайців - це проблеми нанайців?
Люди, які утримують домашніх улюбленців - такі самі громадяни, як ті, що не люблять тварин. Тому влада має дбати про належні місця вигулу - вочевидь, не на іншому кінці міста:D
Правила утримання і поводження з тваринами у Львові http://zik.ua/ua/news/2008/02/15/126117
Прикол тільки у тому, що дія такого типу регуляторів, як я зрозуміла з форумів, обмежується 5 роками. А новіших правил я не знайшла...
Забороняється на території міста утримання собак з підвищеною агресивністю таких порід: акбаш, американський піт-бультер’єр, вівчарка Даумана, гірська гонча, грецька вівчарка, доберман Владека Рошина, канадська собака, кангал, кенгуровий собака, лангедокський пастушачий собака, леопардова гонча, румунська вівчарка, супердог та його помісь з майконгом, а також помісі вище наведених порід.
Перелік порід собак, визнаних як потенційно небезпечні
1. Акіта — іну.
2. Американський бульдог.
3. Американський стафордширський тер’єр.
4. Англійський мастиф.
5. Аргентинський дог.
6. Бельгійська вівчарка.
7. Бернський зенненхунд.
8. Бордоський дог.
9. Бразильська філа.
10. Бульмастиф.
11. Бультер’єр.
12. Доберман.
13. Кавказька вівчарка.
14. Кане корсо.
15. Мастіно неаполетано.
16. Московська сторожова.
17. Німецька вівчарка.
18. Німецький дог.
19. Перо преса канаріо.
20. Південноруська вівчарка.
21. Пітбультер’єр.
22. Різеншнауцер.
23. Родезійський ріджбек.
24. Ротвейлер.
25. Середньоазіатська вівчарка.
26. Тосаіну.
27. Чорний тер’єр.
28. Німецький боксер.
29. Ягтер’єр німецький.
30. Метиси вищезазначених порід з явними фенотипічними ознаками.

---------- Додано в 18:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

Отут цікаве обговорення http://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=2419189&page=11: виявляється, на рівні держави ніякого закону немає про утримання тварин. [QUOTE]Полный беспредел, но он выгоден властям - потому что даёт возможность штрафовать собачников по любому поводу практически(с)[/QUOTE

---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:03 ----------

Суперфото - небезпечні монстри, раджу подивитися)) http://www.kharkovforum.com/showpost.php?p=29684573&postcount=242

Neverland
21.07.2013, 21:36
А я от щиро не розумію, нащо заводити собак породи "теля", коли живеш у місті. Якщо людина аж так любить собак - ну так можна завести щось маленьке. Живеш в особняку - заводь. А то ходять по вулиці з тими телятами, воно хоч і в наморднику, хоч і на повідку може бути, але як йому що в голову стрелить - воно і господаря повалить, і потягне і спокійно тою масою збити може іншу людину. От де мудрість людей? Так тримати таких псів в квартирах то, як на мене знущання з собак, бо їм простір треба. А тих телят у Львові - повсюди.

AilataN
22.07.2013, 00:12
Ті, хто живе біля Краківського ринку, повинні вигулювати свою собачку за адресою вул. Винниця (під лісом);. Це ЇХАТИ машиною хвилин 20.Супер, гуляєш з собакою, підходять і питають- тут гуляти неможна. А ти їм- я йду до місця вигулу. Може і дійду :)

стрес потім такий, що до самого дому руки трусяться.
саме так. Але собачники ж не знають:girl_crazy:, що їхні милі і добрі пси можуть просто піддатися інстинкту і агреснути на малу собаку, яка просто невдало гавкнула.
почему же тогда штрафуют? Получается не имеют права штрафовать, а штрафуют?
Получается щенка без намордника могут оштрафовать, потому что крупная собака должна быть в наморднике, а с какого возраста не указано - значит с любого возраста получается.
де штрафують? штрафують? кого оштрафували, зголосіться! я щиро порадуюсь за наших доблесних штрафувальників.
Писала якось, що нарід можна штрафувати на рівному місці, але ніхто того не робить!!!чому??
От де мудрість людей? Так тримати таких псів в квартирах то, як на мене знущання з собак, бо їм простір треба.
Після Джека мене би хіба нагородили особняком, і тоді у мене буде інша собака. То катування, чесслово. І мене можна штрафувати щокроку. Щоби власники тварин робили , якби їх штрафували на кожному кроці?

terezka
22.07.2013, 01:22
псів в квартирах
квартира для собаки то імпровізована буда, де пес їсть та спить, враховуючи стандартні розміри буди, то квартира - то шикарний "маєток" для пса.
простір йому забезпечується за межами буди (доречі, в особняках пси дуже часто на ланцюгу припняті чи у клітці сидять, от де "простору")

Siania
22.07.2013, 10:17
Щодо квартири :)
Здається мені що то незручність більше для власника тварини ніж для собаки :)
Моя собака завжди там де і я, такий хвостик, і з кімнати в кімнату переходить за мною. На вулиці вона б точно не жила, все-рівно треба з собакою виходити гуляти де вона б могла побігати. А власне подвіря це зручність щоб постійно не виходити на 10 хв. робити делішкі :)

terezka
22.07.2013, 12:55
А власне подвіря це зручність щоб постійно не виходити на 10 хв. робити делішкі

моє собачатко, яке потрапило у приватну садибу вперше, ходив у туалет далеко-далеко, за кілька кілометрів від хати, бо то в його розумінні також була "буда", а тварини намагаються там, де їдять і сплять такого не робити

Corena
31.08.2013, 18:41
куди звернутись, щоб зреагували на таку проблему: на нашій вулиці живе зграя приблудних псів, вештаються собі де завгодно, але найбільше їм подобається дитячий майданчик, там вони прямо в пісочниці лігво облаштували собі. псиська здорові, як телята, є й дрібніші між ними, часто гаркаються між собою. небезпечно і повна антисанітарія.

zorkas
17.10.2013, 04:43
За собаками обовязково треба сильно пильнувати, але що ви скажите на таке: бувало вже таке двічі що моя собачка сидить чемно біля того місця де я бавлюся зі своєю дитиною, а підходить дитя ну незнаю десь класу 5 (хлопець). І як не крикне на мою собачку (так навіть мій собака не ричить) , що тут не тільки собака налякалася, а й любу дитинку можна нашугати. А мамаша тої дитини хотьби-шо.

cvetoc
17.10.2013, 13:05
Категорично проти вигулювання собак в не спеціально для того відведених місцях.