КПК

Показати повну версію : стать майбутньої дитини

olyaveres
29.07.2011, 19:50
Може хтось знає, як можна визначити стать майбутньої дитини без УЗД.Коли була вагітна перший раз не вірила, що таке можливе, те з часом переконалась, що то правда. На УЗД козали, що буде дівчинка, а виявився, хлопчик.

Borsychok
29.07.2011, 20:16
Китайська таблиця.
Як свідчить легенда, Китайську таблицю підлог знайшли в імператорській могилі, якій понад 700 років. Ця таблиця заснована на віці матері в період зачаття (перша колонка зліва) і на передбачуваному місяці зачаття майбутньої дитини (перший ряд зверху).

Ну це, звичайно не 100 процентний результат, але мені співпало.На знайомих перевіряла- теж зійшлося.

Женічка
29.07.2011, 20:18
Китайську таблицю
по моъх багтьох спостереженнях - 50% на 50 %.

Olka Sherolka
29.07.2011, 20:28
Десь в газеті читала що стать можна визначити за віком обох батьків - нібито кров оновлюється в чоловіків кожні 4 роки, а в жінок - кожні 3 роки і чия кров "молодша" - така і буде стать дитини (якщо в матері - буде дочка, в батька - син) і ще якось це від крупи крові може залежати...але це все методи не надто достовірні.

sofka08
29.07.2011, 20:36
Китайська таблиця.
по таблиці показує що буде пацик...хм поживем побачим)

Borsychok
29.07.2011, 20:40
за віком обох батьків
а в мене за віком не зійшлося:nea:

Olka Sherolka
29.07.2011, 22:29
а в мене за віком не зійшлося - я ж кажу - достовірність методу 50 на 50, тобто або хлопчик, або дівчинка :)

natorella
29.07.2011, 22:39
або хлопчик, або дівчинка
такий прогноз і я вам скажу)))

Пупсик
29.07.2011, 22:53
такий прогноз і я вам скажу)))
І головне точний.

natorella
29.07.2011, 23:05
головне точний
і без узд)))))

Dobra
29.07.2011, 23:08
достовірність методу 50 на 50, тобто або хлопчик, або дівчинка
Це як в тому анекдоті - шанси зустріти динозавра 50 на 50, або зустрінеш, або ні:girl_crazy:
Я вже не можу з тих визначань статі, уже мій брат із жінкою і стать визначали, і харчувались, "як на хлопчика", і вагітніли у визначені дні, і все по крові сходилось, і по всяких там календарях, - хотіли хлопчика, продовжувача роду, до нестями (більше 30 років в родині народжуються лише дівчатка, ще й до того старша у них дівчинка), а УЗД виявило що в животику оселилась дівчинка :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:, яку з радістю очікують одна рідна і дві дворідні сестрички.
Не вірю в те все. Це таємниця, чудо зачаття, а чудо календарями не визначається.

.

Zoryanazirka
29.07.2011, 23:19
І хто ще вірить в ті всі китайські таблиці і по крові? :) Насправді все набагато простіше. Сперматозоїди хлопчики дуже швидкі, але також дуже вразливі. Їм потрібне лужне середовище. Сперматозоїди-дівчатка витриваліші, можуть жити до 5 днів і люблять середовище кисле з ph 4-4,5. Для початку потрібно купити стрічки для визначення PH. А тоді за допомогою спеціальної дієти регулювати середовище, починаючи за кілька днів до зачаття. Чоловічі спермики в кислому середовищі гинуть, а дівчатка в лужному. Є жінки в яких природнго кисле або лужне середовище, і по тому вони дивуються - ну чому в мене вже 4 дівчинки і ні одного хлопчика, або навпаки :)

olangel
29.07.2011, 23:30
Я вже писала в одній темі про цікавий спосіб дізнатись стать дитини який прочитала у одній старій книжці...може допоможе)
(Др. Станислав Трча Мы ждём ребёнка - Прага, 1977 г.)
"в папирусе написано,что пол плода,еще находящегося в матке,можно определить
следующим образом:достаточно якобы поливать мочой беременной женьщины
зерна ячменя и пшеницы.Если раньше прорастет ячмень,то родится мальчик,если,однако,скорее начнет проростать пшеница,то это будет знамением
рождения девочки....это древнеегипетский метод.
Некоторые ученые нашего века испытали этот метод.Й.Менгер опубликовал в 1933
году интересное сообщение о полученых им результатах. Чтобы избежать
искажения ,он поместил отдельно зерна ячменя и пшеницы в эксперементальные
сосуды,куда добавлял одинаковое количество розбавленой мочи беременной женщины(при предшествовавшем использованнной нерозбавленой мочи зерна
проростали очень медленно или вообше не проростали).Длину ростков Менгер
подвергал тщательному измерению.Он обнаружил,что на основании длины
ростков в 80 % случаев можно было правильно предсказать,в 20%,результаты
являлись,однако,ошибочными.Некоторые биологи попытались найти причину
того,почему моча беременной женщины в одном случае ускоряет проростание ячменя,в другом-пшеницы;они сошлись,на том,что моча беременной женьщины
содержит вещества,подобные гормонам роста и отличающиеся друг от друга в
зависимости от того,развивается ли в матке мальчик или девочка."

Tsokotukha
29.07.2011, 23:50
Як на мене, найдостовірніший спосіб дізнатись стать дитини без УЗД - це пологи ;)

Nevermind
30.07.2011, 09:50
Дівчата, а хто-небудь визначав стать за народними прикметами? Щось співпало, чи це все дурниці?

Народные методы:

Форма живота и поведение малыша
1. Заостренная форма живота предсказывает появление на свет мальчика, округлая – девочки.
2. Живот резко выпирает вправо - мальчик, влево - девочка.
Современные акушеры с большим скепсисом относятся к данным приметам, ссылаясь на то, что форма живота у беременной женщины определятся индивидуальными анатомическими и физиологическими особенностями будущей мамы, а никак не полом будущего ребенка. Что же, может быть, и так. Вот только хорошо известно, что деревенские повитухи всегда безошибочно умели определять пол ребенка по животу роженицы. 3. Мальчики и девочки шевелятся в животе немного по-разному. Если малыш бьет маму по печени – это девочка, а если норовит стукнуть по мочевому пузырю – мальчик.

Самочувствие и внешность беременной женщины
1. Сильный токсикоз указывает на мальчика. Данный признак достоверен, ибо он имеет под собой реальную физиологическую основу – вынашивать существо противоположного пола сложнее.
2. Помимо самого токсикоза хорошим диагностическим признаком является склонность беременной женщины к употреблению тех или иных пищевых продуктов. Особенно большое значение имеют продукты, позволяющие справиться с тошнотой. Так сыновья вынуждают мам есть кислое, соленое и мясо. А вот дочки ведут себя, как настоящие сладкоежки, подталкивая материй к булочкам и сладким фруктам. Имеет значение и аппетит будущей мамы. Родительницы пацанов есть хотят значительно больше, хоть и страдают от жестокого токсикоза.
3. Женщина испытывает озноб – девочка, приступы удушающей жары – мальчик.
4. Резкое увеличение количества волос на ногах женщины говорит о наличие в ее утробе мальчика. Так же стоит обратить внимание на температуру ног женщины: постоянно холодные ноги указывают на мальчика.
5. Ареолы сосков светлые - мальчик, темные – девочка.
6. Женщина подурнела с самого начала беременности – девочка, похорошела – мальчик. Установлено, что отеки лица у матерей девочек и возникновение пигментных пятен обусловлено снижением количества половых гормонов, которые нужны малышке.

Время зачатия
В данном случае в виду имеется время полового сношения, которое, согласно расчетам будущих родителей, и должно было привести к беременности.
Если половой акт имел место в день овуляции, то родиться мальчик, если же он состоялся за несколько дней до овуляции – девочка. Все дело в том, что сперматозоиды, несущие в себе мужские гены, более активны, чем «женские» клетки, а потому проникают в яйцеклетку первыми. Но вот живут они меньше, и если им приходится ждать овуляции несколько дней, они гибнут.

Первые три группы составляют методы, которые имеют под собой определенные медицинские обоснования, а потому заслуживающие доверия. Следующие методы – это методы «от отчаяния»: пол ребенка узнать хочется, а как?

Поведение будущей мамы
1. Женщина долго скрывает беременность – девочка, демонстрирует свой живот – мальчик.
2. Женщина испытает непреодолимое желание спасть на левом боку головой на север – мальчик.
3. Будущую мать сильно раздражают окружающие ее мужчины – девочка.
4. Хорошее настроение всю беременность – мальчик, плохое – девочка.
Очевидно, что подобные признаки больше зависят от характера самой женщины, ее семейного положения и условий жизни во время беременности, нежели от пола развивающегося плода.

Определение пола ребенка по отцу
Народные мудрецы не забыли уделить внимание и виновникам интересного положения женщин.
1. Отец ребенка лысый – мальчик. Любопытно, что данный метод, на самом деле, подтверждается статистическими данными: у лысых мужчин сыновья рождаются в полтора раза чаще.
2. Отцы дочерей обладают большей мужской силой и чаще выполняют свой супружеский долг. Возможно, именно с мужской силой отцов и связана следующая примета.
3. Мужчина носит тесное белье – мальчик, свободное – девочка (хорошо известно, что обтягивающее белье вредит мужской потенции). Метод маятника

Несколько особняком от всех описанных выше методов стоит метод маятника. Суть этого метода заключается в том, что необходимо взять любой отвес, например, кольцо без камня, привязанное к х/б нитке, и подержать отвес над животом беременной женщины. Если кольцо начнет качаться из стороны в сторону – мальчик, если описывать круги – девочка. Несмотря на всю свою сказочность, данный метод довольно часто дает правильный ответ.

Zoryanazirka
30.07.2011, 10:11
Я думаю то все неправда:) принаймні по всіх прикметах у мене 2 рази повинна була бути дівчинка. А є 2 суперчудові козаки :)

La esposa
30.07.2011, 10:13
Китайську таблицю підлог

насмішили :xaxa: російське "пол" може також перекладатися як "стать", а не підлога ;)

Borsychok
30.07.2011, 10:27
насмішили
перепрошую,то я скопіювала і не зауважила :blush:

Nevermind
30.07.2011, 10:30
принаймні по всіх прикметах у мене 2 рази повинна була бути дівчинка. А є 2 суперчудові козаки

У мене по багатьом цим прикметам виходить, що хлопчик, але я хочу дівчинку... :girl_tender: Навіть не уявляю, що це може бути хлопчик, я розмовляю з нею, як з дівчинкою.

А по китайській таблиці виходить, що дівчинка.

natorella
30.07.2011, 10:56
не уявляю, що це може бути хлопчик, я розмовляю з нею, як з дівчинкою
я з першою дитиною також розмовляла як з дівчинкою, навіть після узд, коли сказали шо хлопчик))

Уляночка
30.07.2011, 11:03
навіть після узд, коли сказали шо хлопчик))
а чого?????????

Андріана
30.07.2011, 11:04
ну,я розумію, що це все так гадалка, і правильність 50 на 50, але якщо вже бавитися то яка правильніша таблиця, я знайшла дві давньокитайські таблиці і вони в деяких моментах відрізняються, хто знає яка "точніша"? (варіант після пологів буде видно яка точніша, я знаю:girl_wink: )http://s55.radikal.ru/i147/1107/2a/05cdbc99c2e2.jpg http://i066.radikal.ru/1107/9e/ff69ea6a9c9d.jpg

natorella
30.07.2011, 11:05
а чого??
бо сподівалась, шо помилились. а я так хотіла дівчинку;)

---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

(варіант після пологів буде видно яка точніша
по обох виходить, шо в мене має бути дівчинка
а всі кажуть - хлопчик)))0

StarKa
30.07.2011, 11:20
У мене по багатьом цим прикметам виходить, що хлопчик, але я хочу дівчинку... Навіть не уявляю, що це може бути хлопчик, я розмовляю з нею, як з дівчинкою.
кажуть це може погано вплинути на розвиток психіки плоду. Може бути невпевненим, або відчувати себе небажаним.
Я також схилялася до думки, що у мене мусить бути дівчинка, але якось від самого початку просто знала що це буде хлопчик. І всі навкруги також налаштовувалися на дівчинку. І я в глибині душі також би більше хотіла дівчинку - це до пологів. Але коли я побачила свого Матвійка я зрозуміла, що треба перед ним вибачитися за свої погані думки ( може він десь також це відчував) і що ніяка на світі дівчинка мені його не замінить. Так думає тепер і чоловік і бабуся, які були двома руками за дівчаток.

І про прикмети

Сильный токсикоз указывает на мальчика.
жодного токсикозу не було. Ні раннього ні пізнього.

Так сыновья вынуждают мам есть кислое, соленое и мясо. А вот дочки ведут себя, как настоящие сладкоежки, подталкивая материй к булочкам и сладким фруктам.
Їла все що попадалося під руку і лимони і торти по страшній силі.

приступы удушающей жары – мальчик.
це можливо і правда, хоча не факт що якби була дівчинка жара би надокучала менше.. (згадайте минуле 35-ти градусне літо..)

Женщина испытает непреодолимое желание спасть на левом боку головой на север – мальчик.
під столом... дуже довго сміялася... Дуже дивна прикмета, таке враження що навіть якщо б це було по діагоналі ліжка - то все одно жінка б мала виявити таке бажання, якщо носить хлопчика?? ЛОЛ!!

---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:18 ----------

а всі кажуть - хлопчик)))

Заостренная форма живота предсказывает появление на свет мальчика, округлая – девочки.

ну якщо говорити про форму живота - то навіть два хлопчики :))

kvVItKA
30.07.2011, 12:56
я мабуть нетипова жінка, бо завжди хотіла хлопчика.Коли вже була вагітна то відчувала, що там хлопчик, але іноді сумніви підкрадались,що а може дівчинка? але вже на той момент я не думала про стать, головне щоб маля було здорове. По тих календарях виходив теж хлопчикМій тато завжди розповідає, що вирахував,щоб я була дівчинкою.во. Про стать наступної дитини не переймаюсь, хоч чоловік хоче дівчинку третьою гг:girl_tender:

Уляночка
30.07.2011, 12:59
тато завжди розповідає, що вирахував,щоб я була дівчинкою
ага...мій теж-казав, що косинку треба вдягнути:girl_blum: ....а ми з Юрком всьо бандани і бандани напялювали:girl_wink:

nattsol
30.07.2011, 13:02
я розмовляю з нею, як з дівчинкоюя спершу чомусь казала "він", та й за таблицями виходило 70%, що там хлопчик.
правда, ми з самого початку чекали просто на дитинку, статтю не переймалися, а оте "він" не знаю звідки взялося. мабуть, хлопчурка буде (як мама :))
а всі кажуть - хлопчик
ще раз ставлю на дівчинку :)

natorella
30.07.2011, 13:09
ше подивилась - по цих таблицях виходить, шо в мене, в оленкистар, і в натасі мають бути діти одної статі
нуну - пасмотрім
натасі показалась дівчинка, нам з оленкою буде суУприз

kati
30.07.2011, 13:13
а як користуватись тими таблицями?

natorella
30.07.2011, 13:17
як користуватись тими таблицями?
цифри - повний вік мами на момент зачаття
місяці - місяці зачаття
вибираєш горизонталь і вертикаль - і бачиш Ме чи Жо

olenkastar
30.07.2011, 13:19
нам з оленкою буде суУприз
ага)) то навіть так цікавіше ,правда? вже коли пологи завершуться і малятко покажеться повністю нам скажуть "вітаю,у вас дівчинка /хлопчик" :)- і це буде приємно чути, бо не знали до кінця хто саме)))
по табличкам в мене дівчинка, побачим

natorella
30.07.2011, 13:21
по табличкам в мене дівчинка,
аналогічно))) а по пузі в мене такийййййййй хлопчик валикий)
ну я можу ше інтригу потримати дооовго і на ДП не розказувати хто народився;)

kati
30.07.2011, 13:25
ну капець, брехня ті всі таблиці. В мене мало б бути 2 дєвки, а маю два хлопака)))

Ная
30.07.2011, 13:56
Мені з Софією всі рази на УЗД три різні спеціалісти казали,шо буде хлопчик,по формі живота тех казали,шо хлопчик,по моєму вигляду теж хлопчика прогнозували,а народилася дівчинка.Нам навіть зразу не сказали,бо дохтор наробив мені проблем в пологах і мене рятували,аж неонатолог спитала хто народився,ми не питали,бо були впевнені,шо хлопчик))) Ото був сюрприз для нас,а я щаслииива,бо дівчинку дуже сильно хотіла. Тепер та дівчинка бавиться машинками,ганяє на велосипеді і лазить по деревах) Певно наслідок того,шо думала і зверталася до неї як до хлопчика...)

cjomcjomka
31.07.2011, 09:22
по табличках... (я частково довіряю методу "оновлення крові") в мене РІВНО 50/50 :) сюрпризик і є.

Svitlanka
31.07.2011, 09:54
по обох виходить, шо в мене має бути дівчинка
В мене обидві вагітності по таблицях виходило, що дівчатка, як результат маю 2 хлопців ;)

---------- Додано в 06:54 ---------- Попередній допис був написаний в 06:44 ----------

Сусідка дууууже хотіла хлопчика, узі тоді ще не було настільке розповсюджене. Коли народила - не повірила, що дівчинка, сказала, що їй брешуть, все ніяк не могла повірити....Так от, та дівчинка з самого дитинства бавилась лише з хлопцями, іграшки - тільки хлопчачі, сукн на себе вдягнути взвгалі не давала, стрижка - тільки під хлопчика....В ній взагалі не можливо було знайти хоч щось дівчаче, навіть міміка якась хлопчача була. Мій син був впевнений, що це хлопчик, тільки з дівачим ім'ям ;)А коли років в 11-12 вона поїхала в дитячий табір, де її ніхто не знав, то видала себе за хлопця, придумала ім'я собі, танцювала з дівчатами.........
Тепер їй 19, жіночість взяла своє :)

Artemida
31.07.2011, 10:57
Подивилася і я таблички:girl_smile: З першою вагітністю таблички вгадали хлопчика. А от цього разу одна показує хлопчика, друга - дівчинку. Весело:girl_smile:

Borsychok
31.07.2011, 11:27
Є ще визначення статі по Місяцю в знаках зодіаку [фігня це все, звичайно, але просто цікаво перевірити.в мене зійшлося]:girl_haha:

Недавно чешский врач и психиатр Ойген Ионас сделал сенсационное открытие. Оказывается, что с помощью астрологии, в зависимости от времени оплодотворения, можно выявить пол будущего ребёнка.
Опросив 30000 беременных женщин, доктор Ионас установил, что если Луна в момент оплодотворения пребывала в мужских знаках Зодиака, рождался мальчик, если Луна пребывала в женских знаках Зодиака, появлялась на свет девочка.
Это открытие было верно в 98 % случаев.

Женские знаки Зодиака (стихии Земли и Воды): Телец, Рак, Дева, Скорпион, Козерог, Рыбы.

Мужские знаки Зодиака (стихии Воздуха и Огня): Овен, Близнецы, Лев, Весы, Стрелец, Водолей.

Стрелец 23 ноября - 21 декабря
Скорпион 24 октября - 22 ноября
Весы 24 сентября - 23 октября
Дева 24 августа - 23 сентября
Лев 23 июля - 23 августа
Рак 22 июня - 22 июля
Близнецы 21 мая - 21 июня
Телец 21 апреля - 20 мая
Овен 21 марта - 20 апреля
Рыбы 21 февраля - 20 марта
Водолей 21 января - 20 февраля
Козерог 22 декабря - 20 января

Svitlanka
31.07.2011, 11:58
Згадала, що колись вичитала як раніше визначали стать дитини. Точно не пам'ятаю, але змішували сечу вагітної та молоко 50/50 , доводили до кипіння, якщо не змінювалось, то малв бути хлопчик, якщо зверталось - дівчинка. Або навпаки, не пам'ятаю ;)

---------- Додано в 08:44 ---------- Попередній допис був написаний в 08:39 ----------

Здається, ось цей:
Метод определения пола ребенка «молоко»

Для этого химического эксперимента потребуется пастеризованное молоко. Чем меньше срок хранения, тем лучше. Далее необходимо взять мочу будущей мамы, которая беременна более десяти недель, и смешать в пропорции один к одному. Довести до кипения. Если в животе девочка, молоко должно свернуться, если мальчик - нет.

Метод построен на выявлении разного химического состава мочи беременной из-за гормональной перестройки организма. У беременных женщин, ожидающих девочек, уровень гормона хорионического гонадотропина в крови в среднем на одну пятую выше, чем у тех, кто вынашивает мальчика. А также метод базируется на качестве и свежести взятого молока.

---------- Додано в 08:58 ---------- Попередній допис був написаний в 08:44 ----------

И взагалі - "до чего дошел прогресс" - тепер в аптеках продають тести, визначити по сечі стать дитинки. Там щось типу реактивів,додаєш сечу,по кольору визначаєш, хлопчик чи дівчинка....82 % ймовірності...:)

Sertce
31.07.2011, 13:02
Колись мені одна жінка сказала, шо, якшо дитина з лівої сторони- дівчинка, з правої-xлопчик. Мені зійшлося, подружкам теж. На четвертому тижні в-ті, узд показало, шо маля з правої сторони. Маю xлопцятко. Те саме колись чула від мамів під кабінетом узд.

nattsol
31.07.2011, 13:05
Тепер та дівчинка бавиться машинками,ганяє на велосипеді і лазить по деревах) Певно наслідок того,шо думала і зверталася до неї як до хлопчика...)
моя мама, як була вагітна мною, була переконана, що народиться дівчинка. в дитинстві я любила і по деревах лазити, і в машинки бавитись, і в футбол грала з хлопцями :) зараз не люблю рожевий колір, блискітки і взуття на підборах.
за тими таблицями виходить, що я мала б бути хлопчиком :)

Molecule
31.07.2011, 13:11
якшо дитина з лівої сторони- дівчинка, з правої-xлопчик

в мене дитятко з лівої сторони. По китайським таблицях теж дівчинка,по оновленню крові і за народним методом теж дівчинка,а на обох узд сказали що хлопчик :) Так що будемо точно знати вже після пологів,хоча я більше узд довіряю.

lestan
31.07.2011, 13:37
А ми планували по овуляції і по групі крові а узд також протилежне показує. УЗД 3D робили, не думаю, що помилились, але час покаже:girl_wink:

sofka08
31.07.2011, 14:31
Так що будемо точно знати вже після пологів,хоча я більше узд довіряю.
а буває таке що по узд кажуть:верняк пацан, а потім дівчинка народжується, або навпаки?

Orman
31.07.2011, 14:37
а буває таке що по узд кажуть:верняк пацан, а потім дівчинка народжується, або навпаки?

ще й як - знайомим у США по УЗД 4(!) рази казали що хлопчик - народилась дівчинка

sofka08
31.07.2011, 14:42
4(!) рази казали що хлопчик - народилась дівчинка
а як ж готувати одьожку для новонародженого бебіка???рожева?голуба?

Андріана
31.07.2011, 14:48
а буває таке що по узд кажуть:верняк пацан, а потім дівчинка народжується, або навпаки?в моїх знайомих таке було,3 узд в різних лікарів показувало, що буде хлопчик, все купили синьо-голубе, візок синій, а народилася дівчинка, яка пів року носила синеньке:girl_smile:

Orman
31.07.2011, 14:51
рожева?голуба?

ну крім того що є багато інших кольорів, думаю що немовлятку все одно в повзунки якого кольору пісяти :)

sofka08
31.07.2011, 14:53
ну крім того що є багато інших кольорів, думаю що немовлятку все одно в повзунки якого кольору пісяти
згідна, але якось хотілося б знати стать майбутнього малюка)))тому певно наперед не будемо багато купувати...

Люша
31.07.2011, 14:54
Мені вже цікаво))) по таблицях у мене хлопчик, по УЗД - теж хлопчик. Всі навколо, десь так тижня з 5 - кажуть "ти ТАК змінилася, у тебе 100% дівчинка", по прикметах - типу смакові забаганки, форма живота і т.і. - теж дівчинка. От цікаво хто ж там - мені особисто все рівно, звикла що там хлопчик - але смішно, якщо справді буде донечка (до речі для неї, на відміну від синулі, - ім'я вже є).

sofka08
31.07.2011, 14:57
на відміну від синулі, - ім'я вже є
ой а в нас з тим великий "капец"...чоловікові подобаються зовсім протилежні імена ніж мені)))інколи навіть чуть до сварки не доходило...ну і не придурки ...скажіть))))
думаю ще за всі місяці що залишились прийдем до якогось порозуміння)

olangel
31.07.2011, 15:16
"тепер в аптеках продають тести, визначити
по сечі стать дитинки."
Оо,круто!треба попробувати!))правда ще не бачила такого новшества)

"думаю ще за всі місяці що залишились прийдем до якогось порозуміння)"
Звичайно,що прийдете...в мене теж великі проблеми з цим були..хлопчачі імена взагалі ніякі не подобались,а дівчачі вже готове було...
Але нічого...з чвсом знайшли те,що нам обом подобається...)))

Halina
31.07.2011, 17:18
Я ще до вагітності уявляла, що у нас тільки дівчинка і по іншому бути не може. Коли дізнались що чекаємо дитинку, то тут почались прогнози рідних, знайомих, друзів. Всі запевняли що хлопчик у нас, бо там якісь вони признаки-ознаки бачили. Чоловік теж переконаний що у животику живе хлопчик. В мене був такий токсикоз, що я тільки переживала щоб дитинка здорова була. Пішли на УЗД, а нам кажуть - дівчинка. Я аж скрикнула від радості. А потім почалось, то хлопчик, то дівчинка, то удари серця як у хлопчика, то форма живота як у дівчинки. Так що ми чекаємо малятко і звертаємось до дитинки як малятко. А речі купили на початок то нейтральних кольорів то жовтеньке, то фіолетова постіль.
А щодо тесту то я бачила в журналі рекламу. Називається "ТестПол". Пише так - інноваційний тест по визначенню статті дитинки уже з 10 тижня вагітності. Але якась така велика коробка. І ще допис що перед використанням порадитись з лікарем. Цікаво що там всередині?

рижик
31.07.2011, 17:59
Ось, що каже Google:
Гендерный тест «ТестПол» - это простой анализ мочи, схожий с тестом на беременность. Для него используется утренняя моча и специальный набор реактивов, которые вступают в реакцию с гормонами эмбриона в моче матери. Для определения пола вашего малыша достаточно, чтобы прошло 8 недель после зачатия (или 6 недель с момента прекращения менструации). Для получения результата достаточно пяти минут. Этот тест достаточно прост, чтобы сделать его дома.
Тестом легко пользоваться. Неукоснительно следуйте инструкции, вложенной в упаковку. Добавьте указанное количество своей первой утренней мочи в тестовый стаканчик. Энергично размешайте содержимое круговыми движениями и оставьте на горизонтальной поверхности на 4-5 минут. Сравните получившийся цвет с цветовыми образцами для мальчика и для девочки на контейнере.
Темно-зеленый цвет – МАЛЬЧИК. Цвета от желтого до оранжевого – ДЕВОЧКА.

Nevermind
31.07.2011, 18:35
А щодо тесту то я бачила в журналі рекламу. Називається "ТестПол". Пише так - інноваційний тест по визначенню статті дитинки уже з 10 тижня вагітності. Але якась така велика коробка. І ще допис що перед використанням порадитись з лікарем. Цікаво що там всередині?

Мені порадила моя гінеколог. (Але, напевно, "ТестПол" платить ЖК за рекламу). Почитала я в інтернеті на інших сайтах відгуки дівчат про цей препарат. Десь 40% дівчатам він передбачив неправильну стать. Одна жінка робила його 4 рази, у неї 2 рази показало хлопчика, 2 рази - дівчинку.

Загалом, фігня цей "ТестПол". Я так подумала.

Левицька
31.07.2011, 18:45
мені лише раз сказали, що в нас буде хлопчик, то ми купили пару лашок блакитного кольору (чоловік вибрав)), постіль маю салатову, а ще мама передала пару бодіків білих з рожевим кантом - комусь купувала на подарунок і не дійшла в гості, чи щось таке)) але я тими кольорами не парюсь) Все-одно - доля в тих лашок одна))) Я ж ходжу в блакитних і синіх блузках)))

Molecule
31.07.2011, 19:37

в моєї знайомої так було 2 рази казали що хлопчик,а родилася дівчинка. Лікарі часто пуповину приймають за чоловічий орган,так що,точну вагу,ріст і стать вам скажуть вже після народження дитинки:girl_wink:

natusik
31.07.2011, 20:19
самий прікол в тому що навіть якщо цей тест виявився помилковим, то гроші назад все одно не повернуть. Хі-хі, класний спосіб заробити:girl_haha:

Molecule
31.07.2011, 20:26
якщо цей тест виявився помилковим, то гроші назад все одно не повернуть

це точно, а тест то не є з дешевих,в інтернеті знайшла,що його ціна 313 грн.

Svitlanka
31.07.2011, 20:32
Лікарі часто пуповину приймають за чоловічий орган
А я сама на узд дивилась - все дуже добре видно було, сплутати неможливо :) Старшому лікар навіть заміряла цей орган - аж 3 см ;). А молодшого коли дивились всією сім'єю, то навіть старший син пбачив, що буде братик, все так чітко видно було. Ну може, це мені так пощастило :)

olangel
01.08.2011, 00:49
Мені теж у другий раз вже показували прикмети хлопчика(коли в паталогії на Мечнікова була),але я щось нічого не зрозуміла...от пійду на планове узд,там ще раз нормально подивлюся...
"ціна 313 грн."
неее,заради підтвердження цікавості не дам-я жадна)

Nana11
01.08.2011, 05:06
А я сама на узд дивилась
І я дивилася, мені показали шо буде дівчинка, тому я практично впевнена ну на 99%, хоча по всіх народних прикметах в мене мав би бути хлопчик. Хоча від того чи то хлопчик чи дівчинка любити менше не стану:kiss: Єдине шо всі лашки вже рожеві, якшо шо то буде гламурний хлопчик:girl_curtsey:
А ше я говорила з однією УЗД-исткою то вона казала шо вони мають такий секрет, шо як одна дитинка вже є, а інша получається тої самої статі то вони спеціально говорять шо дитинка закривається і не показується.

Shatenka
01.08.2011, 11:58
як одна дитинка вже є, а інша получається тої самої статі то вони спеціально говорять шо дитинка закривається і не показується.
А чого так? Щоб батьки не розстроювалися?

А нам сказали на одному УЗД, що буде хлопчик, а на іншому дитятко сховалося:girl_haha: Так що точно не знаємо, хто буде.. Але чоловік вже на 100% впевнений, що то хлопчик:girl_crazy: Ото прикол буде, коли дівчинка народиться:girl_crazy:

Dobra
01.08.2011, 12:29
А чого так? Щоб батьки не розстроювалися?
Думаю що так. Я прийшла на УЗД зі старшенькою, не було з ким залишити. Вагітність була важка, побачили на кількох УЗД велику фіброму. Я лежу на черговому УЗД, чекаю що там. Лікар дивиться, і каже:
- Я навіть не знаю як вам про це сказати........(ну дуже велика пауза) .....(у мене вже руки затряслись)........У вас ДІВЧИНКА
Захотілось спочатку вдарити, а потім "пацеловать". Не можна перестрашених вагітних так лякати. І де ж їй було знати, що я хотіла не хлопчика стандартно, а ще одну подружку.

Orman
01.08.2011, 12:31
то вони спеціально говорять шо дитинка закривається і не показується.

какіє страсті :)! Нема їм шо робити, а може хтось хоче дітей однієї статі і побольше ...

Женічка
01.08.2011, 12:40
то вони спеціально говорять шо дитинка закривається і не показується
а смисл? щось не вловлюю. бояться, щоб їх на місці тапками не закидали? :) я хотіла б одної статі, але не вийшло :) матимемо різної, але це те красота.

Dobra
01.08.2011, 13:16
бояться, щоб їх на місці тапками не закидали?
Думаю більшість людей все ж таки хочуть хлопчика та дівчинку, і за роки проведених УЗД надивились на різні реакції, і тенденції прослідковуються. Занадто глибоко цей стереотип засів в голови. Ось мій брат минулого місяця, коли УЗД показало, що друге дитя також дівчинка, висловився негарно, хоч і в межах пристойного. Отримав дуже повчальну лекцію від УЗД-истки про добро і зло:girl_yes2:. А потім і від нас всіх.
Уздисти відмежовують себе від зайвих емоцій пацієнтів напевно.

Haidee
01.08.2011, 13:19
А я не дуже хотіла стать знати, але першими словами лікарки на УЗД були "Яка в нас тут гарненька дівчинка!"
А я шось не знаю. Приїхали мені повзунята рожевого кольору, і так мені до них душа не лежить:girl_nea: А до всього голубенького тягнуся. За всіма тими календарями, оновленнями крові і купою народних прикмет в мене має бути хлопчик. Два різні узд-исти обіцяли 100% дівчинку. Побачимо:)

sofka08
01.08.2011, 13:26
і купою народних прикмет в мене має бути хлопчик.
думаю за прикметами вам так здається, бо душа більше до голубенького лежить ....
прикмети то не точна наука, хоча і вона у нас хромає....)

JAriNOCHKA
01.08.2011, 14:36
самий прікол в тому що навіть якщо цей тест виявився помилковим
А я взагалі не розумію пріколу в тому тесті. Ну зробить жінка його в терміні 6-8 тиж, покаже не те, що вона так хотіла і що після того бігти робити аборт? На мою думку, якщо дуже хочеш дитинку то й цілу вагітність можна проходити і не заморочуватись хто там. Це ж все одно буде ваше маля- саме-саме наймиліше, найлюбиміше і найрідніше....:girl_in_love:

Molecule
01.08.2011, 16:30
говорять шо дитинка закривається і не показується.

я читала,що зараз взагалі деякі лікарі не говорять і вже точно не пишуть в обмінній карті стать дитини,навіть якщо дитинка показується,вони таким чином ніби страхуються,бо був такий випадок коли лікар помилився зі статтю і жінка подала на нього в суд.

natorella
01.08.2011, 17:00
точно не пишуть в обмінній карті стать дитини
то взагалі я перший раз чую. якийсь брєд

odree
01.08.2011, 17:02
вже точно не пишуть в обмінній карті
а такого ніколи і не писали

Nana11
01.08.2011, 17:08
чого так? Щоб батьки не розстроювалися?
Ну типу так, шоб мама наперед не розстроювалася і любила ту дитинку не менше...
акіє страсті ! Нема їм шо робити, а може хтось хоче дітей однієї статі і побольше ...
А я знаю чого вони так :girl_blum: за шо купила за те продала...
обмінній карті стать дитини
А хіба вони її десь пишуть?і врятлі писали колись, бо вони навіть не пишуть дитинка а плід.

пальмочка
03.08.2011, 15:55
А хіба вони її десь пишуть?
В обмінній мені не писали,а от в листі-висновку УЗД в Інтерсоно було вказано стать дитини.

TesTanya
05.08.2011, 15:17
В тих китайських таблицях треба враховувати не просто вік жінки, а вік жінки в залежності від часу настання Нового року за східним календарем (він наступає в різний час - інколи в січні, чи в лютому).
Для народження дочки пробували вираховувати за подібною табличкою, і там було пояснення як розраховувати вік жінки, на жаль вирізану з журналу табличку згубила моя сестра, ми перевірили за днями народження всіх наших знайомих - співпало 90%
Знаю ще такі прикмети про визначення статі дитини:
- якщо між дітьми кілька років - більша ймовірність народження дітей одної статі Так і між моїм чоловіком і його молодшим братом 2роки, а між ним і старшою сестрою 8років, між мною і братом 6 років і між моїми сином і дочкою - 7років, щоб точно була дочка:girl_yes2:
- народна прикмета як встає вагітна жінка з пози:сісти на підлозі із випрямленими ногамиКому цікаво, спробуйте, а потім гляньте на поясненняЯкщо жінка для того, щоб встати спочатку повертається на бік, спирається на обидві руки з одної сторони - буде дівчинка, якщо встає, згинаючи ноги в колінах і спирається на руки піднімаючи одночасно попу - буде хлопчикколи ходила вагітною сином, всі знайомі говорили, що буде дівчинка, чоловік злився страшно: "Не слухай тих дурних бабів". Тільки одна старша пані запропонувала спробувати визначити стать дитини так і вгадала...

Artemida
05.08.2011, 15:41
якщо встає, згинаючи ноги в колінах і спирається на руки піднімаючи одночасно попу - буде хлопчик

Зробила саме так:girl_wink: Все вказує на хльопчика:girl_smile:

---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:36 ----------

Думаю більшість людей все ж таки хочуть хлопчика та дівчинку, і за роки проведених УЗД надивились на різні реакції, і тенденції прослідковуються. Занадто глибоко цей стереотип засів в голови

Цікаво)))) А УЗД-ти тут яким боком? То все від татуся залежить. Що зробив, то має:girl_wink:

Dobra
05.08.2011, 17:31
Цікаво)))) А УЗД-ти тут яким боком?
А то як який УЗДист. Також чула, що не завжди кажуть стать, гіпотетично боячись бути гінцем з поганою новиною. Ось конкретно мені, повторюсь, новину про те, що друге дівчинка, сказала щось типу "не розчаровуйтесь", побачила мою щасливу реакцію, запитала "а чого ви радієте - у вас старша - дівчинка" (сиділа збоку). Для неї хотіти дві дівчинки було нетипово.

TesTanya
05.08.2011, 17:54
А яка різниця у віці між Вашими дітьми? менше ніж 5 років, бо ніби саме такою мінімальною має бути різниця, щоб з більшою ймовірністю народились діти різних статей?

Nevermind
05.08.2011, 19:42
Так і між моїм чоловіком і його молодшим братом 2роки, а між ним і старшою сестрою 8років, між мною і братом 6 років і між моїми сином і дочкою - 7років, щоб точно була дочка

В цьому до речі щось є. Між моїм чоловіком та його братом різниця 2 роки, а між мною і моїм братом - більше 5 років.

Ще в мене є подруга - у неї три дівчинки. Там різниця теж менше трьох років. Їй зараз 31, першу дитину народила в 24 роки.

cjomcjomka
05.08.2011, 20:15
В цьому до речі щось є.
ну як в цьому може щось бути??? то все наші чоловіки :) тільки від них і залежить...

TesTanya
05.08.2011, 20:46
Так, залежить від чоловіківяких сперматозоїдів "Х" чи "У" виробляється в чоловіка більше, але і від жінок залежить...
Колись читала таку теорію: сперматозоїди які несуть "Х" і "У" хромосому відрізняються "хвостиками-джгутиками", якими вони проникають в яйцеклітину як "ключиком", в та може сприймати тільки якийсь один тип, як "пазл" що підходить чи ні...

cjomcjomka
05.08.2011, 20:52
"Х" чи "У" виробляється в чоловіка більше
не БІЛЬШЕ, для вагітності достатньо одного :)

"хвостиками-джгутиками",
ото дивно. Оболонку яйцеклітини розчиняють голівки сперматозоїдів - акросоми. Хвостики тут точно ні до чого

TesTanya
05.08.2011, 21:17
не БІЛЬШЕ, для вагітності достатньо одногоТак, одного, а якщо із множини сперматозоїдів, які потрапляють в сприятливі умови 80 % несуть хромосоми одного типу (наприклад "Х"), то невже можна говорити про більшу ймовірність запліднення сперматозоїдами, які несуть хромосоми іншого типу "У"?
ото дивно. Оболонку яйцеклітини розчиняють голівки сперматозоїдів - акросоми. Хвостики тут точно ні до чого
Я розказала про гіпотезу, яка можливо колись отримає підтвердження, чи спростування. Якщо так все ясно, то чому досі не можуть із 100% ймовірністю запланувати методом In vitro дитину бажаних статей не за примхами батьків, а за медичними показами?

cjomcjomka
05.08.2011, 21:33
Якщо так все ясно,
все ясно, що 50%50 в кожному випадку :)

TesTanya
05.08.2011, 21:50
все ясно, що 50%50 в кожному випадкуЯсно, що теорія ймовірності діє, хоч і не всі про неї знають.:girl_blum::girl_bye:

Nevermind
05.08.2011, 22:44
Якщо так все ясно, то чому досі не можуть із 100% ймовірністю запланувати методом In vitro дитину бажаних статей не за примхами батьків, а за медичними показами?

Отож. 21-ше століття, а запланувати стать дитини досі не вдається...

Artemida
06.08.2011, 10:36
В цьому до речі щось є. Між моїм чоловіком та його братом різниця 2 роки, а між мною і моїм братом - більше 5 років

А в мене з моїм братом різниця 2 роки. В чоловіка з його братом - 6 років. Так що тут це правило не діє:girl_smile:
До речі, в наших кумів троє дітей. Старшому хлопчику 11 років, середньому - 6, а донечці - 4 рочки. От рахуйте різницю і вірте прикметам:girl_wink:

TesTanya
06.08.2011, 10:59
А в мене з моїм братом різниця 2 роки. В чоловіка з його братом - 6 років. Так що тут це правило не дієТа ж не правилоправило тоді коли справджується на 99%, а більша ймовірність...

natorella
06.08.2011, 14:37
більша ймовірність..
це просто ймовірність ні більша ні менша
як вгадування

маю питання, як опитування - а для чого ви хочете взнати стать дитини? шо крім кольору одягу та інших девайсів може стимулювати видивлятись на моніторі *хто там?*
це ж таке диво і так цікаво, коли ти не знаєш і всі навколо вгадують і сперечаються)))

olenkastar
07.08.2011, 10:08
, коли ти не знаєш і всі навколо вгадують і сперечаються)))
та, нам цей раз такий і вийшов))
до речі, дивися шо вичитала-
Зовнішність майбутнього тата

Вважається, що у лисих чоловіків народжується в півтора рази більше хлопчиків, ніж дівчаток. Можливо це пов'язано з тим, що у таких чоловіків підвищений чоловічий гормон тестостерон. :D:D:D
у тебе хлопчик знач ;) ти ж так любиш лисих))))

cjomcjomka
07.08.2011, 10:17
Вважається, що у лисих чоловіків народжується в півтора рази більше хлопчиків, ніж дівчаток
:) :) :) класний прікол. Розкішне волосся мого чоловіка незавадило нам народити Дмитрика :)

Nevermind
29.09.2011, 17:50
У мене по багатьом цим прикметам виходить, що хлопчик...

А по китайській таблиці виходить, що дівчинка.

Прикмети не підвели, а от китайська таблиця, на жаль, не вірна. По УЗД - хлопчик.

cjomcjomka
29.09.2011, 18:16
Розкішне волосся мого чоловіка незавадило нам народити Дмитрика
і тепер чекати ще одного хлопця :)

Rodionochka
04.10.2011, 23:32
маю питання, як опитування - а для чого ви хочете взнати стать дитини? шо крім кольору одягу та інших девайсів може стимулювати видивлятись на моніторі *хто там?*
це ж таке диво і так цікаво, коли ти не знаєш і всі навколо вгадують і сперечаються)))
Зараз третій раз вагітна (здається), два попередніх - хлопчаки. Я вже згораю від нетерпіння, хоча і страшенно хвилююсь. Як витримати з тим сюрпризом 9 місяців - для мене нереальність. Жіноча цікавість знати все наперед...

padesnig
06.10.2011, 15:54
Насправді вже існує точний метод виначення статі дитини вже на 6-му тижні вагітності - це ДНК аналіз.

Rodionochka
07.10.2011, 10:52
вже на 6-му тижні вагітності - це ДНК аналіз
я б з задоволенням, але це напевно дорого...

olya_d
07.10.2011, 12:41
а от китайська таблиця, на жаль, не вірна
в моєї коліжанки по таблицях - троє дівчаток, а в реалі - троє хлопців

cjomcjomka
07.10.2011, 13:00
Хммм.. я ніколи не замислювалась спеціально над тим, чи хочу я знати стать дитини, чи не хочу... 6 місяців не знала - не вмерла від цікавості. То і ще 3 міс точно витримала би не знаючи, але попробуй тут не дізнайся, коли дрібося спеціально хвалиться тим, що він - хлопець, на весь монітор :) Ну і знаю тепер, то і що... якось дійсно "ні холодно ні жарко".
Завжди хотіла мати трьох синів. І звичайно, якась доля відсотка цікавості в цьому є - чи будуть троє підряд, чи "розбавлені" дівчатами :)

Orman
07.10.2011, 13:10
але це напевно дорого...
ага і загрожує викиднем...

DesperateHousewife
07.10.2011, 13:47
це ДНК аналіз
Не розумію я сенсу в додаткових аналізах для визначення статті. То для задоволення цікавості якось занадто, хіба б жінка вирішила позбавлятись дитини певної статті, бо якось іншого пояснення для себе не знаходжу.
Вже ж і так нічого не змінити - яка є стать, така і залишиться.
Я вже десь писала, що в лікарні, де я стою на обліку (тобто проходжу всі аналізи, узд, і тд) і буду народжувати взагалі політика стать дитини не говорити - взнаєш коли народиш. І якось ми з чоловіком від цікавості не помираємо :)

Zoryanazirka
07.10.2011, 19:44
У США в кожній аптеці бачила тест на визначення статі вже на 7 тижні. Дають точність в 98%

DesperateHousewife
10.10.2011, 15:31
Вчора взнала новий для себе спосіб визначення статі по звуку серцебиття дитинки, але десь до 5 місяця вагітності, бо потім вже той звук стає однаковим.
Так от для тих хто цікавиться: то моїй знайомій розповіла акушерка, що звук серцебиття дівчинки схожий до цокання копит коника, а в хлопчика - до того як їде поїзд :girl_crazy: Тобто в дівчинки дзвінкіше і коротше :)
І от моїй знайомій акушерка "проговорилась", що в неї "поїзд" і так воно і сталось :)
Я вчора намагалась згадати свій звук, але щось мені не вдалось його ідентифікувати :)

lestan
31.01.2012, 18:32
Вчора взнала новий для себе спосіб визначення статі по звуку серцебиття дитинки
щось в цьому є. у дівчаток кажуть сердечко краще прослуховується, ніби швидше б'ється. Мені також в консультації після прослуховування сердечка сказали, що швидше за все дівчинка, а от в сестри хлопчик, то вона все переживала, що погано прослуховується серцебиття.
А по групі крові і овуляції у нас не зійшлось. Навіть програмка в компі стояла, сприятливі дні для зачаття хлопчика і дівчинки, татко все казав подивитись хто сьогодні получиться:girl_haha:

newlife
08.02.2012, 17:44
Не розумію я сенсу в додаткових аналізах для визначення статті.

Визначення статі на ранніх термінах принципово необхідне лише у випадках складних захворювань у батьків, які повязані з статтю особи і, отже можуть передаватись дитині тільки (переважно 85-95%) однієї статі (наприклад - хлопчики - гемофілія).

А оце "Хочу хлопчика!" чи "Хочу дівчинку", то "бджоли в голові"
ми з чоловіком від цікавості не помираємо - 100%

Pampulichka
14.02.2012, 22:14
А в нас за всіма прикметами, а потім і на УЗД сказали що буде дівчинка, ото буде класно якщо народиться хлопчик.Для мене суттєвої різниці нема.

Sluhachka
16.02.2012, 15:36
Щодо статі, то маю також класну історію, моя знайома цілу вагітність ходила з впевненістю що це дівчинка, і на УЗД говорили, і вираховувала, а вже перед родами їй несподівано сказали шо то хлопчисько, просто дешо сховалося, а вже перед родами вирішило показатися в всій красоті)))) ОТ ТАКА ВЕСЕЛА ІСТОРІЯ. Нам покишо також кажуть шо дівчинка, але хто його знає шо там ховається, тому ми не зациклюємся на цьому. Кого Бог дасть - той чи та і буде)))))

newlife
17.02.2012, 14:22
Також була історія: одна мама мені особисто про свою вагітність розповідала (і то історія не 10-річної давності, а дитині і пів року ще не було, як ми говорили в жовтні 2011). Казала, що на кожному УЗІ розказували/показували, що буде дівчинка. Вони весь час дитину Бусінкою кликали. А народився Бусінок :-).

Asal
18.02.2012, 09:09
ну на УЗД ніби чітко все видно:unknown: невже справді зараз бувають випадки, коли не ту стать прогнозують?
у нас точно помилки не може бути, ми наш "дзвіночок" чітко бачили:girl_yes2:

mariquita
09.02.2014, 20:12
І я дивилася, мені показали шо буде дівчинка, тому я практично впевнена ну на 99%, хоча по всіх народних прикметах в мене мав би бути хлопчик. Хоча від того чи то хлопчик чи дівчинка любити менше не стану Єдине шо всі лашки вже рожеві, якшо шо то буде гламурний хлопчик

В мене аналогічно :) На УЗД сказали, що дівчинка, а всі знайомі - хлопчик, ти не змінилася і животик, наче м'ячик з'їла :confused: Тепер чекаю - дівчинка або гламурний пацанчик. Чекати лишилося десь тиждень. Тепер вже точно знатиму ;)

Fleshka
09.02.2014, 21:19
моя знайома цілу вагітність ходила з впевненістю що це дівчинка, і на УЗД говорили, і вираховувала, а вже перед родами їй несподівано сказали шо то хлопчисько, просто дешо сховалося

От і в нас УЗД в 13 тижнів показало дівчинку, в 18 тижнів - дівчинку, і в 32 тижні - знов дівчинка. По всіх китайсько-японських таблицях - дівчинка.
А я все плаваю в сумнівах, а може там щось сховалось? А може не роздивились?

Хоч дівчинкою марили завжди, і навіть ще до вагітності просили в Бозі дитинку, а в розмові між собою говорили, що дав би він нам доцю і навіть ім"я її обговорили і вирішили одноголосно)).
Чоловік теж постійно питає мене чи то 100%, як і я все не вірить що в нього Х хромосома спрацювала.

Попри те ще з другого триместру мимоволі фанатично скуповуюсь рожевими дівчачими прибамбасами - сарафанчиками, сукеночками, штанцями-шортиками в рожеву клітиночку. Замовила рожевий дівчачий шезлонг. Добре хоч коляску купили червону - типу унісекс. То як манія якась, яка невідомо чим лікується.

Такщо може в нас бути гламурний пацанчик.

Зіра
09.02.2014, 22:35
а ми чомусь з першого дня як взнали то були впевнені що хлопчик...і всі мої знайомі казали так. і якщо з попередніми дівчатками я поправилась на 22 і 35 кг, то тут тільки 10.., і якщо з ними не було ніякого токсикозу і мліла від солодкого, то тут було все навпаки. страшний токсикоз і на солодке дивитись не могла. зате огірки квашені наминали з тим ще смаком. хоча до того я їх взагалі не їла. і от три рази була на узд і три рази сказали що пісюн ще той...

Fleshka
09.02.2014, 22:41
а ми чомусь з першого дня як взнали то були впевнені що хлопчик...і всі мої знайомі казали так. і якщо з попередніми дівчатками я поправилась на 22 і 35 кг, то тут тільки 10.., і якщо з ними не було ніякого токсикозу і мліла від солодкого, то тут було все навпаки. страшний токсикоз і на солодке дивитись не могла. зате огірки квашені наминали з тим ще смаком. хоча до того я їх взагалі не їла. і от три рази була на узд і три рази сказали що пісюн ще той...

Мені з Ромчиком теж всі хлопчика пророкували.
І коли вперше на УЗД сказали що хлопятко - то ні грама не сумнівалась що так і є. І всі місяці без задньої думки чекали на хлопчика.

А цього разу вагітність зовсім інша, дитятко в животику поводить себе геть інакше, чекаєм на наш сюрпризик.

Чоловік жартує, що хлопчик 100% вдався в татуся ну а доця - чиста мама, неугомонна непосидюха.

Barnaulka
22.05.2014, 12:02
Прочитала це - сміялася, що аж пузо від того ржачу боліло :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

https://pp.vk.me/c619420/v619420883/71f2/b3rsf_lJa84.jpg

Olka Sherolka
22.05.2014, 21:11
Прочитала це - сміялася, що аж пузо від того ржачу боліло :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

https://pp.vk.me/c619420/v619420883/71f2/b3rsf_lJa84.jpg

а шо должен пєть муж? судячи з солдатської шапки і топора - щось типу "ати-бати, йшли солдати" головне з ритму не збитись і щоб жона не засміялась - а то ще якийсь задорнов народиться))

Sonechcko
22.05.2014, 21:29
Прочитала це - сміялася, що аж пузо від того ржачу боліло
Пішла шукати шерстяні труси, а не знайду, то прийдеться тримати під подушкою топор :greeting: )))))

Olka Sherolka
22.05.2014, 22:17
Пішла шукати шерстяні труси, а не знайду, то прийдеться тримати під подушкою топор
тю, я колись спала з мачете під боком, правда сама-самісінька, тому, напевно, тоді не вийшло завагітніти)) але тепер я розумію - вже тоді, за 7 років до зачаття, всьо було вирішено)) тому раджу для певності класти поруч мачете, пилу "дружба", а щоб зовсім напевне - бензопилу))

H2O
29.05.2014, 08:29
В мене згідно зі всіма тестами виходила дівчинка, навіть на першому УЗД по серцебиттю прогнозували дівчину. Але все ж після 20 тижня УЗД-истка запевнила, що це 100%-ий хлопець. Навіть "доказ" показала:xaxa:.

orxidejaa
20.10.2014, 12:08
а я чомусь ще до вагітності була впевнена що буде хлопчик, ще навіть три роки перед вагітністю коли ми брали в церкві шлюб, то священник казав що до трьох років в нас буде син, три роки вже пройшло, ще місяць неповний і буду родити))) подивимося хто буде))) на УЗД казали що точно хлопчик)))

iriwa
23.10.2014, 11:18
У мене схоже буде ще один хлопчмк. Лікар нмні на узд сказала що дитинка дуже хоче бути хлопчиком, але на 100 % це підтвердити не може, бо не дуже видно було. Чесно, я розстроілася, дуже хотіла дівчинку, ну але буде видно. Через 2 тижні буде експертне узд, там скажуть точно...

Megan
23.10.2014, 11:28
У мене схоже буде ще один хлопчмк. Лікар нмні на узд сказала що дитинка дуже хоче бути хлопчиком, але на 100 % це підтвердити не може, бо не дуже видно було. Чесно, я розстроілася, дуже хотіла дівчинку, ну але буде видно. Через 2 тижні буде експертне узд, там скажуть точно...

Не розстроюйтесь, дитинка ж відчуває, ви чого? 2 хлопчики це теж файно, чесно. Я зі старшим троха розстрїлась, бо дуже хотіла дівчинку, а з молодшим думала, що ношу дівчинку, бо вагітності ну дуже відрізнялися, але я другий раз так хотіла дитину, що в Бога так і просила "дай мені дитинку, не важливо чи хлопик чи дівчинка, хочу лялю". Напевне Бог вирішив, що для мене краще 2 синочки. Старший у мене такий більше хлопчур, а молодший так тулиться, пеститься, такий зовсім не схожий на старшого. Але так любить старшого, крок в крок за ним.
Не сумуйте, дітки то така радість, ну і потім в житті братам буде легше разом.

iriwa
23.10.2014, 11:46
Та враховуючи що в мене старший особлива дитина то я дуже хотіла помічницю. А так буду мати чоловіче царство, чоловік, свекор і 2 сина... То капєц, сиди і вари ідло круглодобово.. Вже мужу сказала хай купує 5 літрові баняки. Ото сиджу і фігію, але може то і на краще. Поживемо побачимо

Kandya
23.10.2014, 11:53
Пішла шукати шерстяні труси, а не знайду, то прийдеться тримати під подушкою топор

А ше я читала, що якщо хочеш хлопця, то чоловік під час зачаття має бути злим, голодним і невдоволеним. Автор мотивує тим, що у час воєн, коли люди відчувають масу незручностей -- більше хлопців народжується. Бо типу хлопцяям у час негараздів легше вижити, ніж жінкам. І відповідно, коли все добре у житті (коли чоловік нагодований, спокійний, уміротворьонний) -- то дівчата родяться.

Megan
23.10.2014, 11:55
Та враховуючи що в мене старший особлива дитина то я дуже хотіла помічницю. А так буду мати чоловіче царство, чоловік, свекор і 2 сина... То капєц, сиди і вари ідло круглодобово.. Вже мужу сказала хай купує 5 літрові баняки. Ото сиджу і фігію, але може то і на краще. Поживемо побачимо

Та я в курсі про старшого. Ну а може молодший буде стимулом/опорою для старшого? Ми ж не можемо знати всього.. Розумію вас.. Ну а відносно баняків в мене теж такі думки були, але хіба ж то основне? Аби здорові..

Маю знайому, в неї вже дорослі діти, школу позакінчували. Так от, в неї теж 2 сина. Казала, що спочатку важко було, баняк голубців, 3 літри підливки.. А тепер молодший пішов вчитися в кулінарний, каже, приїде додому налисниквв напече, пляцки спече, баняк борщу зварить.. Так що головне виховання, можна і помічника виховати.

Vittoriya
23.10.2014, 12:12
В моєї двоюрідної сестри 4 синочка, так , вона дуже марила дівчинкою :), але має класних хлопців, плюс п'ятий чоловік :). Важко буде не все, бо діти ростуть, а хлопець так само має допомагати мамі, як і дівчина, вважаю це нормальним і природнім. А потім буде хорошим чоловіком для своєї дружини :).

preciosa
23.10.2014, 12:25
В моїх двох братових - хлопці:) В однієї - 2, в другої - 3:) Планували, що може дівчинка буде, але дав Бог хлопчика. Старшенькі дуже хороші хлопці, то я також кажу, що виховають гарних чоловіків для майбутніх дружин:)
А сама я зовсім не зациклююсь... В моєї мами це буде перший внук або внучка, а от в свекрухи - 5 хлопців, то може і на дівчинку чекають, чоловік схиляється, що буде дівчинка... Але я якось не можу нічого передбачити та і наперед думати не хочу.

Марта2
23.10.2014, 12:42
Я завтра йду на повторне УЗД))) Так надіюсь що скажуть кого чекаємо :) Якось не важливо хто саме, важливо знати кого саме чекаємо. Вже руки сверблять купити щось для дитя свого. Якось з кумою ради цікавості у всякі там таблички і календарі заглядали, то конкретно нічого не ясно, одні хлопця показують, інші дівчаток. Але особливо звернула увагу на один календар, там опитування було і з 138 опитуваних, тільки 11 не співпало))) Вона не схожа на всі інші, можливо в тому щось є? :):girl_crazy:

SoloGalka
23.10.2014, 13:15
В мене відчуття 50\50
Хотіла спочатку другого сина, бо вже звикла до всіх заморочок з хлопом :girl_blush2:
А тепер більше хочу донечку, сама не знаю чого :girl_dance:
Від початку вагітності з малим я знала, 100%, що це пацан
А тепер...
Але що вже Богом закладено - то нехай буде
Тааак хочу швидше дізнатись стать дитини, що то капєць якийсь :girl_in_dreams:

Yulia Lashkevich
23.10.2014, 13:40
Чесно, я розстроілася, дуже хотіла дівчинку, ну але буде видно.
не накручуйте себе так...))) на все воля Божа. Значить так і мало бути. І ця дитинка буде для вас чудовим помічником)))

Vittoriya
23.10.2014, 13:43
а от в свекрухи - 5 хлопців, то може і на дівчинку чекають, чоловік схиляється, що буде дівчинка.
та то невідомо, в мене от в свекрухи син, племінники хлопці, а коли я сказала, що в нас буде дівчинка, то реакція якась така була ніяка якщо чесно, я навіть не зрозуміла, чи то було розчарування, чи що? А мені всерівно, бо зрештою найголовніше-то здорова дитина. Коли довго чекаєш на той Божий дарунок, то просто якось навіть самій дивно бажати ще дитини певної статі. Та й дійсно

що вже Богом закладено - то нехай буде
насправді ж від нас нічого взагалі не залежить.

katysik
23.10.2014, 15:41
Я завжди дуже хотіла донечку, ще, мабуть, зі школи :) Завжди казала, що хочу лише одну дитину-дівчинку, марила платтячками, ім'я давним-давно придумала, чоловік підтримав, і коли на УЗД сказали, що буде хлопчик, то якось навіть розстроїлась. Чоловік був на сьомому небі від щастя, а я понура йшла додому, дурне :) З часом звиклась до думки, що чекаємо сина, продовжувача роду. І знаєте, тепер скажу, що бути мамою сина - це якось так особливо!!! Так, можливо це подекуди важче, але від самої думки, що ти виховуєш майбутнього мужчину, захисника, я горда :) Тепер не уявляю як то бути мамою дівчинки ))) На разі другої дитинки не плануємо, але час покаже, на все як говориться Божа воля, але точно знаю, тепер не буду такою як тоді на 1ому УЗД, дитинка - це таке щастя, а стать для мене вже різниці не має!!!

Kvitneva
23.10.2014, 17:27
Перша вагіність - з самого початку була впевнена на 100%, що хлопчик. Чоловік теж. Коли сказала, що тест позитивний, перші слова були - "то у мене тепер буде син!" Але - не склалося.
Друга вагітність - мені було все одно зовсім. Чоловік казав, що йому теж. Коли на УЗД сказали, що хлопчик, то якось сприйнялося само собою. А в чоловіка виросли крила)))
Третя вагітність - розумом розуміла, що здалося б дівчинку для різноманітності, але десь там в глибині душі(навіть собі не признавалася) хотілося хлопчика. Хлопчик! )) Чоловік, правда, признався, що очікував дівчинку. Ну, але пишався,що "йде" за прикладом батька - у того 3 сини.
І четверта вагітність. Мені ну зовсім все одно було, хто буде - аби було ( бо починалось трохи з проблемами), та й не сподівалася, що може бути дівчинка - з нашим то татом )). Тому налаштовувалася на хлопця знов, навіть уявляла собі - як то класно - 3 козаки. Але коли на УЗД сказали, що дівчинка, несподівано сама для себе розплакалася - від зворушення, від відчуття ніжності, що накрило мене, від радості - від щастя, одним словом. Тепер в трепетному очікуванні - сподіваюсь, лікар не помилилася. ))

Retaret
23.10.2014, 19:00
а мені ще до чергового планового узд майже місяць. Сподіваюся, що тоді вже побачимо кого чекати. Хоча зараз весь час говорю чоловікові, що буде хлопчик, та він все каже, що хто би не був то буде добре, хоча трошки більше все таки хотілось би сина. А я навіть незнаю кого саме хочу, якось немаю твердою установки ні на хлопчика ні на дівчинку. І взагалі пузик так повільненько набирається, що я іноді його питаю - "ти ше там?" ))) а чоловік з мене сміється

KAPUCHINKA
24.10.2014, 11:27
Іріша, та буде так як ви собі навчите. Мій чоловік вдома і посуд мив і прибирав і істи варив, ну то вже не було обовязком, але при потребі запросто. І коли мама там щось пекла то допомагав все що казала. І те, що належить вміти чоловікові теж вміє. Так що хлопчик так само може бути помічником як і дівчинка. То вже як собі навчите. Але якщо навчите, то і вам буде добре і невістка вам буде вдячна-вдячна.

Shatenka
24.10.2014, 11:55
Я першого разу чомусь була впевнена, що у нас буде дівчинка. Коли на УЗД сказали, що буде хлопчик, то я дуже здивувалася, чомусь не уявляла себе мамою хлопчика:) Чоловік казав, що йому нема різниці, хто буде, але я знала, що він більше хоче сина:)
Другого разу, ми навіть не сумнівалися, що буде хлопчик, ще до вагітності придумали ім'я. Тепер маємо двох синочків:) Я ще хочу дівчинку, а чоловік каже, що йому двох вистачає. Поживем - побачим:)

katysik
24.10.2014, 13:27
До речі, маю ось таку табличку :) У мене і у багатьох коліжанок, знайомих співпало, можливо комусь пригодиться

http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/10/24/thumb_56574544a2879c5004.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/10/24/56574544a2879c5004.jpg)

А ще можна провести міні опитування :) Пишіть мамусі в карму у кого співпало, а у кого ні, і будемо знати про доцільність використання даного способу :girl_wink:

Avanturistka
24.10.2014, 14:15
у кого співпало, а у кого ні, і будемо знати про доцільність використання даного способу
у нас зачаття було в липні в 25р. мала бути дівчинка))) маємо чудового синочка:)
на рахунок статі, то я з самого початку відчувала, що ношу під серцем хлопчика. так і сталося. тепер мріємо про дівчинку)))

Megan
24.10.2014, 14:48
мала бути дівчинка))) маємо чудового синочка:)

Гггг, у мене мало бути 2 дівчинки, во як)))

катенок
24.10.2014, 14:51
В мене мав би бути хлопчик, а є дівчинка. Короче, то все ЄРУНДА)

Kandya
24.10.2014, 15:07
1-неспівпало2-співпало3-неспівпало-4-співпало

ГаЛоЧкА
24.10.2014, 15:10
наскільки я знаю, стать дитини залежить від тата) а не від віку мами) і по темі..в мене співпало

katysik
24.10.2014, 15:22
На разі 7/7, певно точно
то все ЄРУНДА) :girl_crazy:

iriwa
24.10.2014, 15:25
мала бути дівка, маєм хлопчика

Amelisha
24.10.2014, 15:53
А в мене мав бути хлопчик а є дівчинка

Уляна Поберейко
24.10.2014, 19:57
а в мене 1 і 2 раз співпало ,цікаво як з третім разом

Gloria Tempus
24.10.2014, 21:20
у мене співпало. подруг перевірили, то теж співпало.

Megan
24.10.2014, 21:29
Короче, то все ЄРУНДА)

100%, то як говориться, 50/50 - або хлопчик, або дівчинка.
Я хоч і хотіла першу дівчинку, скажу, що мама любить дитину незалежно від статі))

Бажаю всім діток)))

Багіра
24.10.2014, 21:36
я коли вагітна була то теж визначала по якихось таблицях, але там не суто вік мами був, а ще багато факторів і додавання-віднімання
то по тому сходилося і у всіх кого перевіряла теж зійшлося, хіба на себе одненьку не збіглося, але потім мене мама поправила, що я неправильно 9 місяців відняла від дня свого народження))))))))) то ж і для мене все зійшлося

Vittoriya
24.10.2014, 22:00
В мене звичайно зійшлося, якщо по даті зачаття власне, бо воно було вже в наступному місяці після початку циклу. Але таки ж стать від чоловічих спермиків залежить, тому то все просто жарти.

Fleshka
24.10.2014, 22:01
А в мене двічі співпало по вашій табличці. Я ще коли вагітна була, обидва рази по всяким таблицям бавилась - то все співпадало.

aknytsU
24.10.2014, 22:06
Хм, цікаво чи можна по тій табличці визначити близнят чи двійнят ;)

Kvitneva
24.10.2014, 22:10
100%, то як говориться, 50/50 - або хлопчик, або дівчинка.
нагадало)) Одна знайома колись давно розповідала про УЗД - "Я так рада - сказали, що дають 50% відсотків, що буде дівчинка (вона дуже хотіла саме дівчинку:girl_smile:)" Я спочатку подумала, що вона приколюється, але ні - бачу, на повному серйозі тішиться)) Кажу - " Та я сама тобі можу гарантувати, що дівчинка 50%" Вона, здається, не зрозуміла.)))