КПК

Показати повну версію : Продукти: яких виробників не раджу купувати

Сторінки : 1 [2] 3 4

Vittoriya
13.10.2011, 12:43
хотіла б я побачити як якась бабуся перед тим як подоїти корову проведе повну дезінфекцію сараю, своїх рук і тари
ну я не говорила про повну дезінфекцію. А чистоплодність людини таки має значення, у моєї бабці була корова, я бачила як вона все старанно робить, хоча роботи ясно ж хватало. І сарай був завжди у моєї бабці в нормальній чистоті(ясно що не стерильно чисто, це ж сарай, але завжди проводилася чистка там), від того і буває часом у молока дивний неприємний запах.
То вам не європа, де ферми підлягають суровому нагляду і де є нормальні умови праці
а хто говорить про ферми?:)

mrochkizm
13.10.2011, 13:00
як якась бабуся перед тим як подоїти корову проведе повну дезінфекцію сараю, своїх рук і тари...особливо коли в неї багато роботи.
Чому ж, є бабці, які перед тим, як подоїти корову, миють свої руки, миють їй вим"я, миють і ретельно висушують відро, після кожного проціджування молока цідилко (марлю) теж миють.
А є бабці, які того всього не роблять.

solomka
13.10.2011, 13:28
а хто говорить про ферми?
От мене цікавить чи хтось купляв це фермерське молоко, яке продають на базарах з бідонів? Декілька разів поривалась купляти, але щось мене стримувало і брала перевірене в магазині.

terezka
13.10.2011, 13:57
фермерське молоко, яке продають на базарах з бідонів
біля Нового Цуму купувала регулярно, добре скисало, завжди було свіже

Тетянка
14.10.2011, 00:09
чистоплодність
чистоплотність :girl_wink:

Loyal
14.10.2011, 13:03
Чому ж, означає. Ось Terezka писала:
Допис від terezka
на натуральність масло перевіряють так: в холодильнику воно замерзає на камінь, після діставання - кришиться і дуже тяжко ріжеться. Як трохи постоїть в кухні на столі - тане дуже сильно.
Думаю, "Молокія" - дійсно смачне масло
Ну, дівоньки, так то воно так, але незовсім. Скажу зразу, що Молокію підтримую на всі 100% А от з маслом незовсім.
В мене вдомаиперіодично є власне домашнє масло (бабця робить - натур такий, що більшого бути не може). То властивості щодо замерзання-розмерзання найбільш схожі до домашнього масла власне в селянського, бо Молокія не замерзає в холодильнику добре. І зовсім воно не кришиться. Такі всі властивості власне в Селянського. При чому, воно в Арсенах є іншого різновиду - якесь канапкове - біле в зелені квадратики.
Радили взяти масло в Ашані, типу їхнього виробництва... Але ще не пробувала, не скажу

---------- Додано в 12:03 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

От мене цікавить чи хтось купляв це фермерське молоко, яке продають на базарах з бідонів?
Я не раджу!!!! Воопще! В мене домашні пробували купувати, типу фермерське і т.ін. Я пішла порозпитуватись. Це, власне, про того дядька, що біля Аквапарку стояв. В нього тато має 2 корови, а решта збирає по сусідах... Ну як вам сказати... Про чистоту і дизінфекцію мовчу в принципі. Але приходить такий час, коли корови "тімні". Так якщо хоч трошки влити такого молока до цілком нормального, то вийде ефект ложки дьогтю...
Така ж сама ситуація в тих "фермерських" бідонах. Я особисто - не прихильник. Хіба тим, хто не противиться того присмаку

mrochkizm
14.10.2011, 13:25
Селянське масло є синьо-біле, червоно-біле і зелено-біле:) Воно мій фаворит серед масел в упаковках:)

zaderyshka
14.10.2011, 13:31
Мені також найбільше Селянське і Молокія подобається у них двох якийсь більш "масляний" смак, чи що. Кілька разів на гуртовні купляла "Мої корівки" гидота неймовірна, довелось, щось екстрено пекти, щоб не пропало, сметана така сама.

Seppy
14.10.2011, 20:38
Радили взяти масло в Ашані, типу їхнього виробництва... Але ще не пробувала, не скажу
Переважно його й купую, але недоліком є великі кавалки і не завжди воно присутнє на прилавку. Мені і пачки (200гр) на 2 місяці вистачає, а тут цілих пів кіля! Мушу зберігати в морозилці. Хоча для топлення на пательні, наприклад до пельменів, воно найароматніше і найсмачніше.

Ніколь
14.10.2011, 20:59
От мене цікавить чи хтось купляв це фермерське молоко, яке продають на базарах з бідонів?
нормальне молоко, жирніше і на смак натуральніше ніж та ж Молокія.
Але через те що молоко за пакетів ми пьємо не кипьяченим, а це розливне треба кипьятити, то беру його виключно для кашок малій і для йогурту. Чудовий смак і все подобається.
Це, власне, про того дядька, що біля Аквапарку стояв. В нього тато має 2 корови, а решта збирає по сусідах... Ну як вам сказати...
то напевно є різне молоко. Бо дійсно, біля аквапарку, але зі сторони 100 метрівки перед Провеснем вже багато років приїзжає машина з бідонами. і мужик якимсь черпаком те молоко розливає в бідони. Я там не наважувалась брати.
А беру молочко на прод.базарі рід Новим Цумом. В Критій старій частині, там де квіти. Там тіпа будочка, полички, стоять бідони з молоком, там же і сметана, і сир і масло фермерське продають. все чистенько і аккуратно. Полички в одноразових пляшках нових, в які при потребі молочко заливають. Творог і масло там не брала, сметану купую в іншому місці, а молоко там цілком нормальне.

---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

Переважно його й купую, але недоліком є великі кавалки і не завжди воно присутнє на прилавку. Мені і пачки (200гр) на 2 місяці вистачає, а тут цілих пів кіля!
я щось не догнала, а що то за упаковки по 500гр? бо я купую ашанівське масло постійно, 82,5% жирності але в 200 гр упаковочках.

terezka
14.10.2011, 21:36
А беру молочко на прод.базарі рід Новим Цумом. В Критій старій частині, там де квіти.
я про це місце і казала, там всі базарники закупляються, а вони точно знають що і як:)))

Neytasa
14.10.2011, 21:52
Хто пробував фету "Парижская буренка"? Вона мені на смак як маргарин! Чи то я чогось не розумію....

Seppy
14.10.2011, 22:07
а що то за упаковки по 500гр?
Там є розважне, продається поруч з спредами і бринзою.

---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

Воно, до речі, відрізняється від пачкового.

Neytasa
24.10.2011, 20:16
В якого виробника хороше, якісне борошно? А яке не варто купувати? Бо дуже великий вибір і різні ціни.... Як розібратись?

jalla
24.10.2011, 21:20
Я колись брала, тепер перестала. Цікаво чого то фермерське молоко через днів три смердить не відомо чим. Якщо б пахло запахом прокисшого молока- розумію, а то якийсь такий вже запах фууу.
Така ж сама ситуація в тих "фермерських" бідонах. Я особисто - не прихильник. Хіба тим, хто не противиться того присмаку
Тільки що подумала, може то запах тих бідонів?

Ніколь
24.10.2011, 21:32
В якого виробника хороше, якісне борошно?
Хуторок хороше, беру його останніх 1,5 роки, дуже задоволена.
Богуміла також добре. але дорожче.
А загалом напевно в темці про хлібопічки дівчата найкращє порадять, бо там самі пекарі :)

pelagiya
25.10.2011, 00:00
Молокію підтримую на всі 100% А от з маслом незовсім.
їх масло чимось спред нагадує. воно дійсно не твердне в холодильнику так, як нормальне масло...

---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

Хуторок хороше
я теж віддаю перевагу Хуторку. взагалі борошно зі східних регіонів краще, ніж з західних. сухіше чи що

Vittoriya
25.10.2011, 00:08
воно дійсно не твердне в холодильнику так, як нормальне масло...
Ну не знаю, а чому у мене твердне дуже? І як відрізати кусочок, то так ніби стружкою ріжеться?

masaryk
25.10.2011, 17:40
Я про це вже питала у темі про хлібопічку. Можете почитати. Найкраще
Богумила.

Donata
25.10.2011, 19:08
Найкраще Богумила.
а я перестала це борошно купувати, пекла на ньому хліб рік десь, а останні пару місяців він в мене на ньому постійно падає, треба давати конкретно більше, ніж в рецепті, одним словом зіпсулось борошно "Богумила", перейшла на Хмельницьке, хлібчик наразі добрий.

marycherry
26.10.2011, 15:12
Молоко Драгобрат - за смаком воно дуже подібне на розведене водою сухе молоко.

---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

Хто знає якого в якого виробника нормальна гречка і де її купити?
Купувала гречку від ТМ Жменька - була смачна.

Supernatural
26.10.2011, 20:17
Чи не знаєте, що за молоко продається в "Родинній ковбасці" у пляшках на розлив (мені радили його для дитини, казали що це справжнє фермерське)?

pelagiya
26.10.2011, 22:33
Ну не знаю, а чому у мене твердне дуже?
може молокія почала виробляти краще масло. я його вже кілька місяців не купую

Seppy
30.10.2011, 23:07
Додаю до списку неякісних білоруські молочні товари. Купила вчора сметану (400 гр. за 15 грн.), а вона всередині була вся в колоніях бактерій, хоч до закінчення терміну ще було далеко. До речі, термін придатності хваленої натуральної білоруської продукції втричі довший за домашнє "бабусине".

Klava
31.10.2011, 21:44
вся в колоніях бактерій
То як - з цвіллю чи шо?

Sitara
02.11.2011, 02:05
Чи не знаєте, що за молоко продається в "Родинній ковбасці" у пляшках на розлив (мені радили його для дитини, казали що це справжнє фермерське)?
Я купувала його, набагато краще і за виглядом і за смаком від магазинного.

Vittoriya
02.11.2011, 10:52
Додаю до списку неякісних білоруські молочні товари
моя мама , як була тут купила білоруське згущене молоко, а точніше Вершки(але то фактично то саме), "Глубокое". Відкрили ми банку, а там звреху така кругла штучка коричнева з мохом-грибок. Я потім в неті читала, що то порушені технології виробництва і що це знак, що там брудно.

status quo
17.11.2011, 20:59
розчарувалася в шоколаді фірми "Світоч" і куди там тільки дивляться? кілька разів натрапляла на старі цукерки, а в нових "трюфелях" -кілька разів траплялися хробачки...

Diana
18.11.2011, 10:29
білоруські молочні товари
я також переконалася що вони не якісні та термін зберагання довший, ну і ще ми навіть не уявляємо як і скільки їх транспортують, тому надаю перевагу нашим

Furore
18.11.2011, 10:48
кілька разів натрапляла на старі цукерки, а в нових "трюфелях" -кілька разів траплялися хробачки...
Ну, це не до Світоча, а до служби розповсюдження.
Як на мене їх шоколад давно перестав бути шоколадом. Навіть язик не повертається назвати їх солодкі плитки шоколадом. :bad:
Цукерки ще бувають біль-менш їстівні, але це вже далеееко не те, що було раніше.

kristina
18.11.2011, 11:33
Цукерки ще бувають біль-менш їстівні, але це вже далеееко не те, що було раніше
так точно не те, колись рецептура була з натуральних складників, а як викупило то все Нестле( до речі 10 років вже як викупило) , відповідно все міняють, взагалі був період коли хотіли зняти з в ва ваговий товар, а залишити плитки і коробки цукерок.Але є надія знаю точно,що збираються в деякій мірі вертати стару рецептуру( не всю звичайно),щоб товар на складах не простоювався. А відносно бактерій, то впринципі з тим все строго, на в-ві є своя мікробіологічна лаболаторія, і все перевіряють самі, якщо находиться якась палочка то ВСЕ викидається на вулиці, то есть каналізацію. Але якщо викидають просто за територію, то є певний процент людей, що йдуть на запах))) а потім на Краківському продають шоколадних зайців свого в-ва

Taska
18.11.2011, 12:29
купила вчора молоко "Повна чаша" у Сільпо, спокусилась на соціальну ціну. Молоком цю рідину важко назвати, зхапах і смак жахливий, все вилила в унітаз

solomka
18.11.2011, 12:45
молоко "Повна чаша"
Я давно нічого не купую під маркою "Повна чаша", також пару разів спокусилась на низьку ціну, товари нікудишні.

terezka
18.11.2011, 13:00
Молоком цю рідину важко назвати, зхапах і смак жахливий, все вилила в унітаз
якщо ще збереглась етикетка, то подивіться, будь-ласка хто виробник, бо ТМ "Повна чаша" то просто етикетки брендовані, а виробники кожного продукту різні

Almariel
18.11.2011, 13:02
під маркою "Повна чаша"
я соду брала - вроді нормальна :girl_yes:

Seppy
18.11.2011, 14:54
товари нікудишні
Додайте до списку ще й їхні макаронні вироби. Завжди купую італійські, а позавчора вирішила спробувати дешеві з надією, що низька ціна не означає низька якість. Таки означає, бо навіть облізлий і голодний пес в дворі не хотів того їсти. вони ще були сируваті, але вже стали сіруваті і зібралися в одну величезну груду, яку я не стала доварювати

---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:50 ----------

бо ТМ "Повна чаша" то просто етикетки брендовані, а виробники кожного продукту різні
Так само як в Метро чи Ашані, але часом таке враження, що та Повна чаша вибирає гірших виробників серед найдешевших.

Donata
18.11.2011, 15:07
я на "Повну чашу" давно вже навіть не дивлюсь, купила якось крупу в Сільпо (ціна спокусила), то так і не вирішила чи то було так багато сміття в тій крупі, чи так мало крупи в тому смітті.
що та Повна чаша вибирає гірших виробників серед найдешевших.
+ 100, дуже влучно

agalinka
02.12.2011, 03:15
АЖУР!!!! Овочева суміш, жах, вирішила зробити рис з овочами, зробила, але в заморожених овочах була заморожена жирнюща гусениця, я спочатку подумала, що то фасоля стручкова, але бачу, що лише одна фасолина на всю суміш, я глянь, а то бррррррр, жах, як так блін можна робити. Брєд повний, настрій зіпсований і вечеря теж.

Nimfa
02.12.2011, 12:07
в заморожених овочах була заморожена жирнюща гусениця
то ше пів біди, бо вона хоть вже була не жива, недавно в новинах показували що дівчинка купила смажене насіння,(шкода не пам'ятаю виробника) , а там був живий павук:girl_impossible: який вкусив її за палець

Delfy
02.12.2011, 12:56
який вкусив її за палець
жесть. а хіба павуки кусаються??? яким же він, цікаво, розміром був??

zaderyshka
02.12.2011, 13:49
який вкусив її за палець
хехе, круто, якщо брати до уваги події з фільму, то нас невдовзі очікує прихід спайдервумен, яка принесе мир і спокій у нашу країну:girl_wink: шутю-шутю

Seppy
02.12.2011, 14:23
живий павук який вкусив її за палець
:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

agalinka
02.12.2011, 17:55
бо вона хоть вже була не жива
вона була заморожена, може якби з моїм рисом зварилась, то був вже б метелик )))

сніжна
02.12.2011, 18:37
вона була заморожена, може якби з моїм рисом зварилась, то був вже б метелик
в овочах найти гусінь то ще якось "природньо". А як щодо величезної коричневої гусені у запакованій пачці меленої кави "Чібо"?

Seppy
02.12.2011, 23:56
меленої кави "Чібо"?
А шо вони не люди? Кофе не п*ют?

сніжна
03.12.2011, 00:48
шо вони не люди? Кофе не п*ют
ага. глямурна гусінь-кавоманка. Чоловік її розглянув пильно і сказав, що то взагалі якась заморська гостя...

agalinka
03.12.2011, 13:33
А як щодо величезної коричневої гусені у запакованій пачці меленої кави "Чібо"?
та я згідна, що гусінь природньо, якщо то якась "французька овочева суміш" там і жабки природні, але от як я уявила, що я б прийняла її за стручкову фасолю :), або ще й гостей угостила :)

purse
04.12.2011, 11:40
Купила недавно сир Комо -нарізний в іх фабричній упаковці, як відкрила він так смердів, що жах, при тому дата була нормальна(((((. Чи то вони дати змінюють чи я не знаю, але до цього постійно брала і все було гуд, а тут таке абідно(((((

masaryk
07.12.2011, 13:31
сир Комо

сир Комо я щось не дуже "уважаю"
народ, а ви який сир яких виробників купуєте?

solomka
07.12.2011, 13:34
а ви який сир яких виробників купуєте?
Якщо Ви про тверді сири, то я останнім часом купую польський "Королівський" або "Маздамер".

Seppy
07.12.2011, 16:32
"Королівський" або "Маздамер".

masaryk (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=34941) мала на увазі все ж виробників сирів, а не їх види.
Я ще поки не зовсім розчарувалась в ТМ "Шостка" і "Звенигород". А от "Добряна", "Клуб сиру", "Комо" і т.д. вже дааавно не виробляють придатну до споживання продукцію. ІМХО

dieSonne
07.12.2011, 16:57
Якщо Ви про тверді сири, то я останнім часом купую польський "Королівський" або "Маздамер" в нас вже близько двох років переважно польські та італійські сири, часом ще з Німеччини знайомі підкинуть пачечку-другу а наші сири ні смаку ні вигляду не мають. Шостка то ще певно єдина фірма в якої менш-більш і консистенція сиру і насиченість смаку нормальна.

Vероніка
07.12.2011, 17:09
"Клуб сиру"
Кілька років купляю їх продукцію, була задоволена. Невже і вони тепер халавлять ?!

aknelitta
07.12.2011, 18:44
Якщо Ви про тверді сири, то я останнім часом купую польський "Королівський"
Також любимо з чоловіком цей сир. Вже десь з рік його купуємо - завжди смачний.
А ще подобався від Добряни "король артур", але ціна в нього - майже 100 грн за кг

Furore
07.12.2011, 21:54
Шостка то ще певно єдина фірма в якої менш-більш і консистенція сиру і насиченість смаку нормальна.
Згідна. :girl_yes:

Smorodynka
08.12.2011, 12:35
Мені подобаються білоруські сири

masaryk
08.12.2011, 12:37
Приєднуюсь до питання про "Клуб сиру". Що скажете?

Seppy
08.12.2011, 13:03
питання про "Клуб сиру". Що скажете?
Я робила "м*ясо по-французьки" і затерла його "клубом сиру" послала чоловіка зі списком на закупи, а він чомусь купив голандський саме від ТМ "клуб сиру". В духовці він замість плавитись почав всихатись і темніти, став твердий як камінь і почорнів на вуглі. Повірте, що я його не переготувала, це сталось за хвилини 3-4. В мами таке саме сталось, але з "добряною", коли робила гарячі канапки в мікрохвильовці на сніданок.

Bublyk
22.12.2011, 12:11
Останнім часом купую сир ТМ Frico - мені подобається. Зараз якраз в Арсені акція на їхню Гауду.

А ще цікавить, чому на базарі ціна ідентичного з супермаркетівським сиром менша суттєво (буває і до 20 грн/кг) ???

jalla
23.12.2011, 19:14
Я давно нічого не купую під маркою "Повна чаша", також пару разів спокусилась на низьку ціну, товари нікудишні.
Підтримую. Я раз купила сметану, а вона в супі перетворилась на якісь смердячі комочки, зупу прийшлось вилити. Більше нічого цієї марки не беру, хоча чула якось що гречка їхня ніби не погана.

ukralya
08.01.2012, 17:11
Дівчата, ото я мала пригоду з смаженням пампухів!!!!!!!!! Налила олії, чекала поки нагріється - ніби вже нормально - вкинула пампух і .........чекаю, чекаю, ще чекаю!!! Рідина булькає, а мій пампушок не засмагає?????? Білий та й все тут! Так ми з моїми батьками дивились нак нього як зачарованого?????? Ну вариться він, аж ніяк не жариться!!!!!! То комедія, банка олії була зовсім не олією, а виходить, то просто вода і трошки жиру!!!!! ще такого я не зустрічала, навіть колись, коли олію купляли на базарах з бочок і казали, що там розбавляють, але щоб вже так розбавити!!!! Самій не віриться, але то факт. Тому НІКОЛИ не купляйте олію ТМ" Премія"!!!!!!!!

---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

Я вперше купила продукт цього бренду Сільпо, дещо докупляла в супермаркеті, трохи мало було часу, а тут прямо в проході був цілий великий кошик тої олії, от я мимоволоі купила
До речі, сьогодні моя мама занесла їм ту олію в Сільпо і їй відразу ж, не дослухавши, менеджер віддала гроші і швидесенько втекла з залу, щоб мама раптом не розпочала скандалу.

AilataN
08.01.2012, 17:23
Олію "Щедро" теж не купуйте. не знаю, що воно за суміш жирів, але не соняшникова чиста олія то точно. При смаження смердить так ніби її вже хтось їв. Технічними якимись жирами, пересмаженими. Рідка "маргарина" , одним словом.

Ная
08.01.2012, 20:24
хоча чула якось що гречка їхня ніби не погана
не раджу її купувати,брала кілька разів,вона несмачна зовсім.

sofka08
09.01.2012, 10:24
Тому НІКОЛИ не купляйте олію ТМ" Премія"!!!!!!!!
ну на мій погляд продукти торгової марки "Премія" взагалі не варто купувати...ними пів сільпо завалений....
невже Сільпо здатний виробляти стільки продуктів якісно.....недумаю....
пару раз брали кукурузку,гриби і закрутки-не сподобались абсолютно....

Galya
09.01.2012, 11:11
невже Сільпо здатний виробляти стільки продуктів якісно....
Це ж не Сільпо виробляє - почитайте упаковку, там вказано виробника. Сільпо підписує угоду, щоб продукція була під ТМ "Премія". Але якщо така продукція дешевша, ніж продукція того ж виробника під своєю маркою, то варто задуматись, чи ж не на якості зекономили? До речі, сир твердий в Ашані не рекомендую брати з тих же причин - для Ашану виробники виробляють окремі партії - набагато гіршої якості, зате дешевше.

kati
09.01.2012, 12:08
Не купуйте сметану "Волошкове поле"..ціна-25 грн, упаковка скло...спокусилась, думала ,може й справді якісний продукт...нажаль ні, сметана з крупинками чогось і зак километр чути хімкою

jalla
09.01.2012, 12:10
ну на мій погляд продукти торгової марки "Премія" взагалі не варто купувати...
Хто їв масло солодковершкове "Премія"? Мені подобається.:girl_yes2:

Chortenia
09.01.2012, 12:16
Це ж не Сільпо виробляє - почитайте упаковку, там вказано виробника. Сільпо підписує угоду, щоб продукція була під ТМ "Премія". Але якщо така продукція дешевша, ніж продукція того ж виробника під своєю маркою, то варто задуматись, чи ж не на якості зекономили? До речі, сир твердий в Ашані не рекомендую брати з тих же причин - для Ашану виробники виробляють окремі партії - набагато гіршої якості, зате дешевше.
Не захищаю Сільпо (ібо майже нічого там і не купую), але такі продукти (вже забула мудре слово. як то називається) будуть зазвичай дешевші зі ідентичні того ж виробника (немає витрат на рекламу, входження в магазин і тд), для того то і робиться.

Margaryta
09.01.2012, 12:22
Моя донечка дуже захотіла сосиску в тісті, я подумала ніж купляти зроблю сама всеодно принаймі тісто кращим буде, за вибором сосисок відправилась в, будку "Родина ковбаска", що знаходиться на новому львові, там і придбали "Родинні сосиски"прийшовши до дому ми побачили, що сосиски пахнуть кислим і липнуть до рук, ми одразу зателефонували на їх гарячу лінію. Коли ми повернулись до кіоску, пояснили ситуацію на що почули відповідь в мене вся продукція свіжа і цим сосискам ніц не бракує, але гроші повернула

dasha
12.01.2012, 14:58
Хочу віднести до найчорнішого списку продукцію Молочна родина радехівського виробництва. Чоловік купив перед новим роком сметану і молоко я їх перелила в банки, але не використали, бо їхали відпочивати. Приїхали через 2,5 тижні і о диво! і сметана і молоко має такий смак ніби вчора зроблене, а термін придатності там здається менше тижня. Відразу виникло питання, що вони там наколотили.:girl_mad:
Завжди беремо молочні продукти в знайомих на селі, цей випадок хіба підтвердив мені, що не помиляюсь:girl_sad:

Holly
12.01.2012, 15:06
продукцію Молочна родинане знаю як молоко і сметана, а от масло просто суперове. Тільки його беремо. Властивості і смак як у масла з дитинства.

Snegamondo
27.01.2012, 01:06
Десерт "Волошкове поле" Молозиво справжнє лайно на смак, дарма, що коштує 25 гривень.
Такий вигляд гарний, баночка скляна, у складі згущене молоко та сметана топлені, а на смак навіть не солодке, як манка якась кусками за таку-то ціну.

Klava
27.01.2012, 11:57
Надибала в неті інформацію про те, що в Росії купа діток отруїлись "Растішкою" та "Агушою" дитячою. Я такого "бе..." малому не купую, але може комусь в нагоді стане. В мене в знайомої малий теж на "Растішку" колись мав жахливу алегрію.

masaryk
27.01.2012, 18:06
В мене в знайомої малий теж на "Растішку" колись мав жахливу алегрію.

У нас, до речі, теж на Растішку алергія була, правда не така жахлива, але... Думаю, дітям все таки треба своє, домашнє.

Vероніка
27.01.2012, 18:23
дітям все таки треба своє, домашнє
Домашнім так само можна отруїтись, якщо не дотримуються належні умови виготовлення і зберігання.
Часто купляю дитячі продукцію "Тьома", за 3 роки дорікань в мене не було.

KAPUCHINKA
27.01.2012, 18:44
Приїхали через 2,5 тижні і о диво! і сметана і молоко має такий смак ніби вчора зроблене,

я так купувала молоко з сонечком, здається тернопільське. поклала у холодильник і забула.десь так через два тижні - побачила. поставила варити, і уявіть воно прекрасно зварилося. цікаво що вони в нього сиплять. якщо не кисне (((

marycherry
27.01.2012, 19:23
А в мене Тернопільське швидко кисне (казкове). Мені колись радили купувати тільки Тернопільське, бо казали, що на Тернопільському молокозаводі дійсно є корови, а всі решта виробників використовують сухе молоко. Чи то правда, чи ні? Може хтось знає?

terezka
27.01.2012, 19:27
а всі решта виробників використовують сухе молоко. Чи то правда, чи ні?
зимою завжди всі виробники додають сухе молоко (корови або тільні або дають мало молока)
влітку - всі виробляють з нормальної сировини, себто молока, проте, іноді, для вирівнюванння якості молока теж дають сухе молоко

Chortenia
27.01.2012, 20:46
А в мене Тернопільське швидко кисне (казкове). Мені колись радили купувати тільки Тернопільське, бо казали, що на Тернопільському молокозаводі дійсно є корови, а всі решта виробників використовують сухе молоко. Чи то правда, чи ні? Може хтось знає?
Як ви то собі уявляєте? Скільки корів треба тримати, щоб забезпечити сировиною молокопереробний завод?

marycherry
28.01.2012, 11:07
Скільки корів треба тримати, щоб забезпечити сировиною молокопереробний завод?
Ну так, цілком логічно! Мені одразу загадалося, що родичі з Франківщини розказували, що своє молоко здають на Тернопільський завод, що до них аж з Тернополя приїжджає машина і збирає селянське молоко. І тоді мені в пам'яті засіло, що Тернопільське молоко - це селянське молоко. І постійно його купую.
Сьогодні ще зранку уважно прочитала упаковку від Казкового - пише, що молоко незбиране, без додавання сухого молока!
Ще додам, що добре знаю, який смак в сухого молока, бо якось чоловік приніс, думали до кави додавати. Але воно грудочками збилося в гарячій каві, то я розвела в холодній воді і хотіла попробувати яке воно на смак. На смак воно як звичайне молоко тільки з таким присмаком, напрошується одна асоціація: як пахне домашня випрана постіль і нова (фабрична). Так і це молоко, ніби якийсь фабричний смак. Потім зустрічала такий подібний смак у якомусь Дніпропетровському молоці, яке чоловік пізно ввечері купив в магазині, бо іншого не було.

Usmishka
28.01.2012, 13:51
А в нас на селянське молоко страшна алергія - тільки випє - через 2 години повністю обкинуло прищами і страшний зуд, спочатко не могла зрозуміти що, а потім чітко пішла закономірність, правда тільки останні 2 тижні.

Furore
28.01.2012, 14:10
я так купувала молоко з сонечком, здається тернопільське. поклала у холодильник і забула.десь так через два тижні - побачила. поставила варити, і уявіть воно прекрасно зварилося. цікаво що вони в нього сиплять. якщо не кисне (((
Я теж завжди купую Тернопільське з сонечком, інколи як немає, то Добряну. З сонечком мені особисто більше смакує. Так от, також помітила що Тернопільське може стояти дуже довго в холодильнику :girl_crazy: і ніц йому не буде. А Добряна скисає як звичайне молоко. :girl_nea:

Tanyunya
28.01.2012, 14:23
Скільки корів треба тримати, щоб забезпечити сировиною молокопереробний завод?
У моєї бабусі на селі щодня збирають у господарів молоко, люди практично всі надої здають. Їм то вигідніше, ніж возити до міста продавати. І по сусідніх селах так само, тому тримати корів на заводі нема потреби)))

Nana11
28.01.2012, 17:59
А Добряна скисає як звичайне молоко.
Вже десь тут раніше писала шо Добряна як мені скисло то смерділо ацетоном на весь холодильник.:girl_impossible:

Chortenia
28.01.2012, 21:51
У моєї бабусі на селі щодня збирають у господарів молоко, люди практично всі надої здають. Їм то вигідніше, ніж возити до міста продавати. І по сусідніх селах так само, тому тримати корів на заводі нема потреби)))
Ну так, цілком логічно! Мені одразу загадалося, що родичі з Франківщини розказували, що своє молоко здають на Тернопільський завод, що до них аж з Тернополя приїжджає машина і збирає селянське молоко.
Дівчата, моя репліка стосувалась:

що на Тернопільському молокозаводі дійсно є корови, а всі решта виробників використовують сухе молоко. Чи то правда, чи ні? Може хтось знає?
При молокопереобному заводі нема своїх корів. Молоко збирають в селян і в молочних господарствах. При чому ще не знати. звідки краще, бо люди часом теж таке молоко здають, особливо побактеріальних показниках, що за голову хапаються. А деякі умніки і купу всього туди підсипають от ніби то молоко будуть пити не такі самі люди. Потім то молоко треба по всіх показниках вирівняти (на хлопський розум). П.С. Якщо до нормального молока додається трохи сухого, ви не відрізните на смак.
Ми останнім часом і пємо, і йогурти робимо з суперпастеризованого молока, йому довіряю найбільше. Або ж коли приїжджаємо на дачу, тоді купляєм в однієї бабуськи, то випивають все і одразу, особливо якщо воно ще тепле.

Klava
29.01.2012, 12:06
Добряна як мені скисло то смерділо ацетоном на весь холодильник
Мені Добряна смерділа ацетоном і свіжа.

Harmony
29.01.2012, 16:17
Купляли яйця в євротеку вже пару тижнів підряд то вони мають якийсь дивний запах (не тухлий ) і смак і то причому всі

Corena
29.01.2012, 16:40
раз тут мова за молоко зайшла, то напишу свої спостереження (хоча сама того молока не п"ю і взагалі навіть на нюх не сприймаю). отже, відколи поставили біля будинку контейнери для пластикового сміття ,щоранку спостерігаю картину - приїжджають люди на автомобілях, так скажемо не найдешевших, і витрясають з тих контейнерів пляшки пластикові з води ,складають то в багажник і їдуть під наступний будинок, там те саме. в мене постійно думка така: що ті люди в смітнику забули і нащо їм тих пляшок стільки??? і відразу інша думка - а коли встигають ті бабусі, що молоко на базар кожен день привозять, випивати по 6 літрів води, щоб в ті пляшки молока поналивати? то ж не вигідний бізнес виходить, купляти воду для тари, щоб продавати молоко...
моя порада всім, хто молоко на базарах купляє, як маєте свою продавщицю ,якій довіряєте, то просіть, щоб вам в банках скляних те молоко привозила, як колись. так хоч спокійніше, банку можна помити, простерилізувати.

Nimfa
29.01.2012, 23:00
Я теж подібне спостерігала, як бабуля намагалась дістати собі тих пляшок з контейнера (видно молоко продала і пішла збирати пляшки для наступного продажу), а інша жінка то побачила і давай її сварити, бо зразу зрозуміла для чого їй то. Але саме смішне, що бабця навіть того не приховувала і сказала що немає де стільки брати тих пляшок. Тому в бабок на базарі бриджусь купувати молоко і сир тепер теж, бо як не піду його вибирати, то обов'язково знайду то волосся, то шерсть!:girl_nea:

jalla
01.02.2012, 20:20
Купила нині солодковершкове масло Вершкова долина. Пам"ятаю колись воно таке смачненьке було, а тепер жахіття повне. То геть не масло, то якийсь набір рослинних жирів. З того попереднього смачного масла хіба упаковка залишилась та сама.
Я не розумію для чого видавати самий звичайнісінький спред за солодковершкове селянське, ще й продавати по такій ціні. Ще пише з ніжних вершків і в складі продукту лиш вершки з коровячого молока без ГМО.:confused: Я обурена.

Corena
01.02.2012, 20:24
вершки Простоквашено. колись були нормальні зараз в каві робляться грудочками. і так знаю, що то не справжні вершки (а де ті справжні знайти?), але коли той крохмал прямо в горнятку плаває ,то брррр. я такого не люблю.

Seppy
02.02.2012, 00:25
крохмал прямо в горнятку плаває
А може то не крохмаль, а пальмова олія для підвищення жирності молочних продуктів?

---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:22 ----------

До речі, мені порадив знайомий купувати молочні продукти якнайнижчої жирності, бо каже, що жирність піднімають пальмовою олією, хоч і не зазначають того на упаковці.

Corena
02.02.2012, 11:17
А може то не крохмаль, а пальмова олія для підвищення жирності молочних продуктів?
то не знати, що гірше :), але все рівно тому продукту рейтинг не піднімає :girl_wink:

Corena
03.02.2012, 23:24
вже двічі через львівські дріжджі мала зіпсовану випічку і настрій. при чому один раз зі сухими, інший зі свіжими. тісто зовсім не піднімається і не печеться, було в духовці годину - витягла гливку масу :girl_devil:

Donata
04.02.2012, 12:52
Я не рекомендую макарони виробника "Макфа", в них є дитячі макарончики, купувала час від часу, поки в одній не знайшла рештки тарганів (висипала пачку в кип*яток, а вони всплили), іншу вирішила дослідити перед викиданням, розрізала, почала висипати в миску, а звідти міль жива вилетіла і, відповідно, макарони в павутині. :girl_devil:
http://radikal.ua/data/upload/05615/6895e/562e08513f.jpg

masaryk
04.02.2012, 14:55
вже двічі через львівські дріжджі мала зіпсовану випічку і настрій. при чому один раз зі сухими
Дивно, я думала вони найкращі. Я вже рік використовую сухі львівські дріжджі і проблем з ними не було...

gorgosia
04.02.2012, 17:47
Аналогічно постійно користуюся львівськими дріжджами, і ще причин для нарікань не маю. А з маслами, то дійсно проблема: ціни зашкалюють, а купити порядне масло неможливо.

Corena
04.02.2012, 18:26
Аналогічно постійно користуюся львівськими дріжджами, і ще причин для нарікань не маю. А з маслами, то дійсно проблема: ціни зашкалюють, а купити порядне масло неможливо.
дівчата, надіюсь, то не натяк, що я господинька погана? :girl_wink:
з іншими дріжджами ніколи проблем не було, завжди все файно вдавалось! а тут два рази купила і два рази бека. збіг?

Galya
04.02.2012, 19:10
два рази купила і два рази бека. збіг?
може проблема в магазині (неправильне зберігання чи ше шось?) 2 рази в тому ж магазині купували?

Corena
04.02.2012, 19:40
може проблема в магазині (неправильне зберігання чи ше шось?) 2 рази в тому ж магазині купували?
та в арсені купляла. там свіжі дріжджі в холодильнику лежать :confused:

сніжна
04.02.2012, 22:20
а звідти міль жива вилетіла
мука торгової марки "Фуршет"- в запакованій пачці виявилися живі черв ячки. Рис тієї ж торгової марки- із живими жуками.Де вони то все фасують і зберігають?

whisper
05.02.2012, 12:40
не то щоб не радила купляти, але уважно видіться на банку згунки вареної "іриска" з хлопчиком, а то вже другий раз купляю і вдруге вона з крупитками, які чогось не розчиняються в кремі і таке получається ...., а шкода бо це моя любима торгова марка.

наталя 2204
05.02.2012, 13:33
І в мене таке було. То напевно вона вже стара була. Треба свіжу шукати.

Nitriotka
09.02.2012, 19:13
І в мене таке було. То напевно вона вже стара була. Треба свіжу шукати.
Чоловік купував свіжу - історія така сама. Рідка, крупинчаста фігня - замість згущеного вареного молока.

Vandamovna
09.02.2012, 20:28
Я взагалі подивилася передачу про харчування, де сказали, що до згущеного молока клей якийсь додають!:shok: Після того моя улюблена згущенка залишилась у минулому.

Neytasa
09.02.2012, 20:34
Я вже задавала колись це питання, але так і не знайшла відповіді... в якого виробника хороша гречка? вже багато яку купувала, і все не така, то без смаку, то з запахом дивним, то зовсім не розварюється, то за декілька хвилин приготування розлазиться, але найстрашніше коли попадаються мишачі фекалії, це в мене викликає відразу на довго... хоча дуже люблю гречку і діти не проти їсти її хоч кожен день. Маю таку підозру що в багатьох випадках розфасовують Китайську, або кормову. Хто має інформацію який виробник дійсно добросовісний і яку крупу можна сміливо споживати?

носик
09.02.2012, 20:34
А я не рекомендую "Добряну". Особливо її плавлені сирки. Купила 2 шт. на сирний суп. Відкриваю- а він увесь в крупинках. А в середині ті крупинки ще більші.
з того часу не хочу їхнього нічого:girl_mad:

Amrita
10.02.2012, 12:50
в якого виробника хороша гречка?
Я купую "Хуторок" або "Жменька", ніби нічого.... А от щодо того, що розварюється, то я не варю, а замочую помиту у теплій воді на 2 годинки, потім закип"ячу, накриваю рушником - і за 1 годину готово! :girl_curtsey:

irushka
10.02.2012, 13:30
але найстрашніше коли попадаються мишачі фекалії
Мама мія! А як вони виглядають? Ми теж гречку любимо і часто їмо:girl_impossible:

kostuk
10.02.2012, 13:54
Я купую "Хуторок"
Я теж віддаю перевагу крупам цієї торгової марки. І гречка, порівняно з іншими виробниками, досить "чиста". Муку теж їхню купую.

olja_zaj
10.02.2012, 14:12
купую "Хуторок"
Я теж постійно беру Хуторок, ніби поки нічого...теж не варю, кип"ятком залила, накрила.

---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

уку теж їхню купую.
І я, поки не було розчаруванні в Хуторку, рис пропарений теж їхній беру.

Kumochka
10.02.2012, 14:34
Я в щоці, від того,що тут дівчата пишуть))
Ото вже труять людей.
Я теж інколи купляю макарони "Чумак" (бо переважно беру італійські(ніби-то), але після прочитаного, навіть не знаю.. З українських виробників макаронів, виходить, взагалі нема з чого вибрати. Але ж не в усіх є можливість купити дорожче))
А борошно і крупи теж "Хуторок" беру

---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ----------

Щодо соняшникової олії, то перевірила вже всіх виробників, і беру лише "СтоЖар", "Олейна" або "Щедрий дар". А всі інші, як вода, дуже швидко випаровуються.
Що ж таке додають до олії, що вона стає, як вода??:girl_impossible:
А ще недавно взяла "Олейну для смаження", те саме)))Ніякої "Золотої скоринки", не олія, а невідомо що.
Буду брати лише "Класичну".

arina
10.02.2012, 22:54
Мама мія! А як вони виглядають?
такі маленькі чорні полосочки, десь 5 мм в довжину:bad:
Я коли брала в пакетах, то теж різна попадалась, а останньго разу (десь ще восени) взяла в нас в Арсені, коли була акція на "Українську гречку, новий врожай" по 9,99 грн за кг, то взала кілограм з 5-6, маю досі. Вона правда після того ще дешевша стала, але ця мені подобається: не розварюється і досить чиста.

сніжна
13.02.2012, 11:54
що-дата виробництва була на 12 год пізнішою,ніж час,коли купили продукт!Ось такі в нас служби доставки!
це вже навіть не дивує. Виробники часто відпускають товар своїм постійним замовникам "з відкритою датою" ( тобто без дати, яку потім штемпельним способом самі проставляють продавці). У наших супермаркетах неодноразово натрапляла на молочні та м ясні вироби з "майбутньою" датою.

хельга
13.02.2012, 11:57
Я всі каші, крупи беру від ТМ Жменька. Поки не було ніяких нарікань. Єдине, часто нема в продажу гречки цієї ТМ. Якось взала дешевшу, не памятаю якої марки, вона розтиралася в порошок між пальцями. То ж я знову повернулася до Жменьки.
Олію беру Олейна запашна, або Чумак.

GalkaSv
17.02.2012, 17:00
Ми купили на вихідних у Метро оселедець ТМ Флагман, то це якийсь жах, він був такий гіркий як полин, я тільки облизала палець з олії і мені в роті було гірко весь день, ще такого чуда не бачила.

Furore
18.02.2012, 18:14
Ми купили на вихідних у Метро оселедець ТМ Флагман
Теж сильно розчарувалась в цій марці. Дуже шкода, що в основному риба в магазинах тільки цієї марки є.

Marcipanka
18.02.2012, 18:39
ТМ Флагман
Ми надивились реклами і купили червону рибку цієї марки - марно викинули гроші, вона хоч по термінах була придатна повністю, смак мала специфічно-жахливий і запах пластмасовий :bad:. Більше не купуємо нічого цієї марки :girl_nea:.

Seppy
18.02.2012, 23:59
гіркий як полин,
То швидше за все оселедець був протермінований і олія згіркла. В Метро не можна брати жодних продуктів, які мають термін придатності. Там таке враження, що працює ціла команда людей, які ночами сидять і дати перебивають на продуктах.

LGalT
20.02.2012, 14:54
але найстрашніше коли попадаються мишачі фекалії
На днях натрапила на них в гречці "Екор" :shok:, вона ще якась надто пересмажена була
(чоловік купив в Євротеці)

alesya
20.02.2012, 21:39
Захотілося нам з мужом сьогодні свіжої риби, поїхали у Фуршет на хмельницького, а там фуу... разом із живою купа мертвої плаває. ні не одна-дві а десь 5-7шт, фу так бридко, що зразу перехотілося. більше ні ногою туди за рибою

La esposa
20.02.2012, 21:41
Молоко "Радимо" останнім часом зіпсувалося - раніше робили по ДСТУ, а останні два походи в магазин вже було по ТУ на упаковці. Сумно!

сніжна
20.02.2012, 21:46
Сік "Одеського комбінату" ( у білих пачках )- нарешті вони почали писати повний склад ( сподіваюся)- тепер "чесно" зізнаються, що у складі навіть звичного яблучного соку є ароматизатор "яблуко" ( у складі яблучно-полуничного складників ще більше).

Ніколь
24.02.2012, 02:32
Варила сьогодні курячі грудки, не памьятаю якої ТМ, не Нашої ряби, а Гаврилівські курчата чи щось в тому роді.
Питання, то лише моє вагітне обоняніє відчуло запах антибіотиків під час варки, чи то всім так пахне?
БО останні два рази варила ті грудки, перший раз думала здалось, але сьогодні ще раз почула.

Хто яке куряче мьясо купує, щоб без того пеніцилінового запаху?
В сирому вигляді мьясо пахло як звичайна курятина, було свіже, варене мьясо на смак також нормальне, як і бульончик з нього. Але купа тої піни з чистеньких грудок і запах....

KAPUCHINKA
24.02.2012, 10:49
ми курятину не купуємо взагалі, говорила мені одна лікарка, що такого м*яса не можна їсти впринципі, хіба домашнє, але домашнє виходить таке тверде що капець.

а щодо варки, це про м*ясо взагалі, то найкраще не збирати той шум, а виливати. Це виглядає так - з*явилася піна, відставляєте, воду виливаєте, м*ясо миєте, кладете в нову воду і знов на вогонь, і так поки піни не буде. (так виходить проблизно 3-4 рази треба зробити). Тоді і бульйон виходить чистенький і фігні в м*ясі менше, бо ви то виливаєте, а не варите в ньому.

Kasia
24.02.2012, 10:51
Але купа тої піни з чистеньких грудок
то нормально. бо це згортається білок з мяса.

Fleshka
24.02.2012, 11:08
так - з*явилася піна, відставляєте, воду виливаєте, м*ясо миєте, кладете в нову воду і знов на вогонь, і так поки піни не буде. (так виходить проблизно 3-4 рази треба зробити
Я так не тільки курятину, а будь-яке базарне м"ясо готую, маю пунктик... правда на 3-4 рази мене не вистачає. Максимум на 1-2.

Almariel
24.02.2012, 11:12
Хто яке куряче мьясо купує, щоб без того пеніцилінового запаху?
мені як в Україні доводилося купувати будь-яке м’ясо (навіть не вагітній), то при варці воно так смерділо (якщо жарити, то не так), що я ледве могла на кухні знаходитися, але іншим людям - нічого (то ми в гуртожитку жили), мабуть звикли. ми жили тоді на домашньому.
А от в Німеччині вже мушу купувати м’ясо - теж смердить трохи, але я вже звикаю((

KAPUCHINKA
24.02.2012, 11:26
Я так не тільки курятину, а будь-яке базарне м"ясо готую, маю пунктик...
А я і написала :girl_wink:
а щодо варки, це про м*ясо взагалі,

курятина у нас буває 1-2 рази в рік, зрештою як і всякі магазинні і базарні м*ясні вироби, краще звичайне м*ясо в духовці запекти. У мене теж пунктик

Ніколь
24.02.2012, 19:24
правда на 3-4 рази мене не вистачає. Максимум на 1-2
я першу воду завжди зливаю з тим всі що з мьяса вспливає ( незалежно яке мьясо), а далі мьясо мию, наливаю свіжої води і варю. Якщо протягом варки 3-4 рази воду злити то ж і навару і жиру з мьяса ніякого не залишисться, та й бульончиком це діло не назвеш.

---------- Додано в 18:24 ---------- Попередній допис був написаний в 18:20 ----------

краще звичайне м*ясо в духовці запекти. У мене теж пунктик
та просто якщо і курятина і телятина на антибіотиках чи чомусь такого плану то немає різниці чи її виварювати, чи запікати, може сморід і меньше але суть залишається та сама.

Я одного разу спробувала малій варити бульон з фермерської курки, там була така жирність сумасшедша, і то з невеличкого кусочка, що я направду таке жирне їсти не можу, і натуральний запах теж був сильний. Я може вже від того відвикла, тому решта курки в морозилці, а я купувала надалі магазинне. Лише от сотанні рази зауважила що бульон під час варки такий запах, але вже тоді кращє натуральний запах курки витерпіти, ніж антибіотиків.

masaryk
27.02.2012, 23:39
ТМ Флагман

Чоловік купив морожену рибку хек цієї фірми. Економна заморозка, мінімум льоду, бла-бла-бла...

Ну ніби нічо така була. Правда досі думаю країна походження Китай то добре чи то погано... Вона ж океанська та риба і хто його знає де той океан чистий, а де ні...

А ви таку рибу не купляєте? З огляду на початок посту проблема вибору рибки актуальна. Яку порадите купляти, щоб по пательні не розлазилась і смачна була і з нормальною "генеологією"?

Т@нюшк@
28.02.2012, 10:41
Я не розумію для чого видавати самий звичайнісінький спред за солодковершкове селянське, ще й продавати по такій ціні
ви самі відповіли на своє питання. для збільшення прибутків

у виробників це єдина ціль, яка досягається будь-якими методами.

Я не рекомендую макарони виробника "Макфа", в них є дитячі макарончики, купувала час від часу, поки в одній не знайшла рештки тарганів (висипала пачку в кип*яток, а вони всплили), іншу вирішила дослідити перед викиданням, розрізала, почала висипати в миску, а звідти міль жива вилетіла і, відповідно, макарони в павутині.
ого, мені ще таке не попадалось. я раніше купувала Туреллі, а зараз вже сама роблю - набагато смачніше і не розварюється. правда час займає)

in todash
02.03.2012, 22:25
А ще недавно взяла "Олейну для смаження", те саме)))Ніякої "Золотої скоринки", не олія, а невідомо що.
Ми теж недавно купили по акції Олейну "для смаження" - погана.
Пінилась сильно, пахла нефайно, і смажилось на ній гірше, ніж на звичайній Олейні, яку завжди берем. Більше не братиму.

ManyuManyu
02.03.2012, 23:44
Допис від Donata Переглянути допис
Я не рекомендую макарони виробника "Макфа", в них є дитячі макарончики, купувала час від часу, поки в одній не знайшла рештки тарганів (висипала пачку в кип*яток, а вони всплили), іншу вирішила дослідити перед викиданням, розрізала, почала висипати в миску, а звідти міль жива вилетіла і, відповідно, макарони в павутині.
ого, який жах. ми останнім часом тільки їх і купуємо. буду тепер більше придивлятися, бо і дитину тим годуєм

Fiancee
04.03.2012, 17:01
А мені дуже не сподобалась сметана "Мої корівки"!:girl_sad: Термін придатності ще не вийшов, а вона вже гірчить та й крупинки невимішаного порошку не потішили! Раніше її вже купляла, то начебто нормально все було, а того разу придбала якусь беку!:girl_impossible:

сніжна
04.03.2012, 18:00
"Мої корівки"
стосовно цієї торгової марки різних продуктів- десь місцяць тому виробник був оштрафований на значну суму за недостовірність даних, вказаних на упакуванні продукції. Так, наприклад,в упакуванні масла "Дві корівки" зі складом 100% вершки реально був виявлений спред.

KAPUCHINKA
06.03.2012, 17:25
ого, який жах. ми останнім часом тільки їх і купуємо. буду тепер більше придивлятися, бо і дитину тим годуєм

а ми беремо її вже більше року, і нічого не спливало і не вилітало. хоча буду тепер уважно дивитися, мо я недобачаю і ми їмо макарошки з м*яском :khomyak::khomyak::khomyak:

---------- Додано в 14:25 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

Дівчата, а яку ви сметану берете, мені тепер чомусь вся смердить якоюсь содою чи що. з борщем нормально, а от з дирунами чи варениками їсти не можливо. Не можу дочекатися теплої весни поїду на ближні села шукати постійного постачальника сметанки, сиру і молочка. Бо з магазинним чим далі тим гірше (((

Farfalla
06.03.2012, 17:30
в упакуванні масла "Дві корівки" зі складом 100% вершки реально був виявлений спред.
а я то думаю, чого ж те 100% вершкове масло в холодильнику не твердне, а постійно м"яке :girl_devil:

kostuk
06.03.2012, 17:43
Дівчата, а яку ви сметану берете

Особисто мені подобається сметана ТМ "Молокія". І взагалі всю молочну продукцію купую тільки цієї торгової марки. Наразі жодних претензій не було.

Nimfa
06.03.2012, 19:02
Особисто мені подобається сметана ТМ "Молокія".
І я беру її вже два роки, поки нормально, без претензій.

Tamilla
19.03.2012, 22:27
не то щоб не радила купляти, але уважно видіться на банку згунки вареної "іриска" з хлопчиком,
Якщо чесно, то я взагалі не знаю де взяти справжнього згущика... :girl_nea: кілька разів брала різні згущики різних виробників для крему і мені жодного разу, ЖОДНОГО воно не зварилося! Я в шоці! :girl_impossible: Востаннє робила медовий торт, то стільки затратила часу і коштів на приготування і оформлення, що прийшлося додати до того незвареного *** трохи желатину, бо не було ради тому! :(:(:( Може хтось порадить конкретну ТМ.

jalla
19.03.2012, 22:35
Я купую "Хуторок" або "Жменька", ніби нічого....
Я взяла "Хуторок", але чогось вона мені геть не сподобалась. По-перше, брудна страшенно, треба хіба перед варінням перебирати, по-друге, запах далеко з не найгірших, але до яскраво вираженого гречаного йому ще далеко. Чому так? Чи то я така вимоглива?
А і доречі, ця гречка в передачі "Знак якості" зайняла останнє місце серед п"яти вибраних.

Особисто мені подобається сметана ТМ "Молокія". І взагалі всю молочну продукцію купую тільки цієї торгової марки. Наразі жодних претензій не було.
І я так само. Хороша продукція.

Tamilla
19.03.2012, 22:59
Молоко беремо у бабусі нашої козяче. А зимою кози позапускалися, то тільки Казкове, інше навіть і не пробую.
Мука хороша була колись Макфа зараз не знаю як - давно вже не брала. Стосовно макаронів Макфа, то то який повний кабздець: на днях купила - то після варки отримала сіру незрозумілу купу якогось, вибачте на слові, лайна! :girl_feminist: Бо на макарони то не було схоже. Вечеря і настрій - коту під хвіст...:(:(:(
От масло досі шукаю і не можу знайти... перепробувала багато. Колись брала від ТМ "Премія" - вроді таке нічого було, але то було давніше, а перечитавши всі дописи про цю марку не дуже хочеться експериментувати за свої ж гроші..:umbrage:

---------- Додано в 21:59 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

...згадала: м"ясо ТМ "Родинна ковбаска" не рекомендую нікому! "Свіжі сосиски" наступного дня вже покриті слизом, шинка така, як керзовий чобіт... фууу. Іноді попадало, що полядвиця такаааа солена, що неможливо було смак м"яса відчути, теж, думаю, не без причини це. Давно у них вже не та якість, що була колись.
Курятина в "Арсені" не першої свіжості завжди. Як на мене, то вже краще в Метро взяти.
Тверді сири в супермаркетах, що вже зважені і пофасовані не завжди відповідають тому, що на етикетках понаписувано. Ви берете Шостку, а там... один Бог знає, що за сир..:girl_nea: Зараз спробувала сир "Морський" жіночка привозить з Польщі, досить такий непоганий, я задоволена.

jalla
19.03.2012, 23:29
От масло досі шукаю і не можу знайти... перепробувала багато. Колись брала від ТМ "Премія" - вроді таке нічого було
Я зараз його інколи купую. Ну, досить не погане мені подобається. Проте фаворитом було і залишається "Селянське"- те в якого така упаковка синя з білим в клітинку.
Ну, і "Молокія" масло купую як десь є по акції, бо якщо без акції, то волію взяти теж вище описане "Селянське", воно і дешевше і як на мене смачніше.

Almariel
19.03.2012, 23:57
не знаю, чи у Львові продають, але мені подобається молоко і масло Яготинське, а от сметана їхня трошки не те.

marycherry
20.03.2012, 00:05
От масло досі шукаю і не можу знайти... Мені дуже масло Кухарочка подобається - таке дійсно солодковершкове

Coshitce
20.03.2012, 00:10
А в нас найкраще споживається масло "Полтавочка". "Селянське" молоко - єдине яке купую вже декілька років, а от масло їх мені не подобається.

jalla
20.03.2012, 09:42
єдине яке купую вже декілька років, а от масло їх мені не подобається.
А можете пояснити чим? Може тим, що воно занадто жовте? Так, це дійсно присутнє. Хоча домашнє також жовте, але тут попадає під сумнів, чи натуральна ця жовтизна?:unknown:

octavia
20.03.2012, 10:01
кщо чесно, то я взагалі не знаю де взяти справжнього згущика... кілька разів брала різні згущики різних виробників для крему і мені жодного разу, ЖОДНОГО воно не зварилося! Я в шоці! Востаннє робила медовий торт, то стільки затратила часу і коштів на приготування і оформлення, що прийшлося додати до того незвареного *** трохи желатину, бо не було рад
Мені також попадалося згущене молоко яке не зварилось за 3 год.Тому стараюсь купувати білоруську згущонку ф-ма "Рогачев" а ще краще їхні вершки(сливки) крем виходить ідеальний.

Тетянка
20.03.2012, 12:01
"Селянське"- те в якого така упаковка синя з білим в клітинку
а хіба це масло не має 73%?...Це ж означає, що там присутні рослинні жири. Я беру тільки 82,5%, але от з ТМ все не можу визначитись - весь час різне пробую. Наразі "Вологодське" таке нічого.

Almariel
20.03.2012, 12:11
а хіба це масло не має 73%?...Це ж означає, що там присутні рослинні жири
не обов’язково. це означає, що там 73% жиру, а якого - треба читати упаковку. те ж саме з 82%.

Donata
20.03.2012, 12:13
а хіба це масло не має 73%?...Це ж означає, що там присутні рослинні жири. Я беру тільки 82,5%
чому це означає, що воно має росл. жири? Їх додають, щоб жирність підвищити, десь про молоко таке читала.
На упаковці "Селянського" в синю клітинку пише ТУ, а не ДСТУ, щойно додивилась.

Luika
20.03.2012, 13:32
ТУ, а не ДСТУ, щойно додивилась

Так саме ТУ і означає, що виробник змінив технологію, і додає що хоче, а ДСТУ - Державний стандарт України, яки на свій розсуд змінити не можна. Тому саме ДСТУ на всіх продуктах свідчить про належну якеість.

Tamilla
20.03.2012, 13:47
стараюсь купувати білоруську згущонку ф-ма "Рогачев" а ще краще їхні вершки(сливки) крем виходить ідеальний.

...а я жодного разу ще не пробувала білоруських товарів... якось руки не доходили :girl_mad: а тепер ще той скандал, щодо великого вмісту антибіотиків у їхній молочці мене трохи спантеличив...:girl_impossible::girl_impossible: :girl_impossible: А що ви про це думаєте?

Materynka
20.03.2012, 14:12
А я не розумію коли пишуть на продуктах Без ГМО, читаєш склад а там крохмаль модифікований, соя?:unknown:

kristas
20.03.2012, 15:00
Ага, наприклад на кетчупах, то я розумію шо сам продукт не ГМО, ну а якщо якийсь там крохмаль ГМО, ну то не вина виробника, не вони його роблять...

Дана
20.03.2012, 15:28
не розумію коли пишуть на продуктах Без ГМО, читаєш склад а там крохмаль модифікований, сояМодифікований крохмаль це не те саме що генно-модифікований, це різні речі, при генній модифікації втручаються ДНК для зміни певний властивостей, а модифікований крохмаль це звичайний крохмаль, картопляний, кукурудзяний і.т.п який піддали певній дії(фізичній,термічній,хімічній і т.) для зміни якихось його властивостей. А соя по ідей також не мала би бути генетично модифікованою якщо це не вказано(хоча як на мене 95 % сої є генетично модифікованою напевно виробник має "надію" що саме його соя є не генетично модифікованою.)

Тетянка
20.03.2012, 15:30
Так саме ТУ і означає, що виробник змінив технологію
ага, я завжи дивлюсь, щоб писало ДСТУ. Давно вже дивилась передачу про масло - то наголошували, що нормальне масло має мати не менше 82,5%, все що менше - свідчить про добавляння лишнього..Ну й ДСТУ обов"язково має бути.

Almariel
20.03.2012, 15:30
А я не розумію коли пишуть на продуктах Без ГМО, читаєш склад а там крохмаль модифікований, соя?
я дивилася колись передачу (чи то сюжет в новинах) про "Без ГМО". Виявляється Україні нема такої державної установи, яка вповноважена перевіряти і давати дозвіл писати "Без ГМО", тому цей значок виробники затверджують як ЕЛЕМЕНТ ДИЗАЙНУ упаковки. Тому цьому зовсім не можна вірити.

jalla
20.03.2012, 16:12
а хіба це масло не має 73%?...Це ж означає, що там присутні рослинні жири.
Я ніколи такого і припустити не могла. Мені такий відсоток жирності якраз добре, а з 83% вже зажирне трохи.
.Це ж означає, що там присутні рослинні жири.
Принаймі в цьому маслі я на смак їх не відчуваю, що не скажеш про багато інших, на яких на упаковці такі казочки пишуть, а попробувавши розумієш що то геть не то.

Lyakerka
20.03.2012, 16:22
Правда продукції, де б писало ДСТУ досиль малувато, треба добре пошукати. Всюди ТУ. Думаю справжнє масло можна тільки самому зробити. Щось не вірю, що в нас можна щось натуральне купити, хіба що менше чи більше з консервантами. Але варіантів немає, тому треба вибирати, з того, що є((

masaryk
20.03.2012, 20:09
Кабачкова ікра "Чемпіон". До чемпіонів дуже далеко. І до "Преміум кволіті", як пише на упаковці теж... Коричнева на вигляд. На смак пюре морковне. Вже краще "Верес", або "Чумак".

Bublyk
20.03.2012, 20:42
саме ТУ і означає, що виробник змінив технологію, і додає що хоче, а ДСТУ - Державний стандарт України, яки на свій розсуд змінити не можна. Тому саме ДСТУ на всіх продуктах свідчить про належну якеість.
Знаєте, в нинішній час я б утрималась від таких впевнених заявок, бо тепер написати можуть що завгодно, а от що там насправді - один Бог знає...

сніжна
20.03.2012, 23:28
ДСТУ на всіх продуктах свідчить про належну якеість
ДСТУ свідчить не стільки про належну якість, як про те, що продукт виготовлений за нормами, затвердженими на законодавчому рівні ( по ТУ- норми затверджуються на виробництві). АЛЕ: зараз діють зовсім інші норми ДСТУ, ніж колись. І за ними зараз допускається додавання багатьох раніше заборонених речовин.

zaderyshka
20.03.2012, 23:40
один Бог знає
...або технологи

Svjatkova
21.03.2012, 00:14
нормальне масло має мати не менше 82,5%, все що менше - свідчить про добавляння лишнього..Ну й ДСТУ обов"язково має бути.

Дівчата, просвіть мене, бо щось геть запуталася((
Масло "Вершкова долина" 72,6% , термін придатності 35 діб, Склад : вершки з коров"ячого молока. без ГМО. ДСТУ 4349:2005.

Про рослинні жири нічого не пише.. Чи можна вірити, написаному на упаковці? На смак мені подобається.
Хтось купляє цю ТМ?

Ніколь
21.03.2012, 00:32
Я беру тільки 82,5%,
а я постійно з також жирністю беру ашанівське в пачечках. Багато пробувала різних, але вже певно більше пів року як їмо тільки це.
а тепер ще той скандал, щодо великого вмісту антибіотиків
це в більшій мірі товарні війни. Як от боржомі не продається у Россії, чи польські яблука табу для російського населення, чи як наші сири здається россія також заборонила...

а от цікаво якщо на пачці і ДСТУ стоїть і ТУ, тоді як?
пішла дивитись оце ашанівське. Виробник старокостянтинів, той самий що й вершкову долину робить.
А на пачці вказано:
http://s019.radikal.ru/i629/1203/fe/9f72d59cc12b.jpg
ДСТУ по центру під штрих-кодом, а зправа ТУ :unknown:

jalla
21.03.2012, 00:50
Масло "Вершкова долина" 72,6% , термін придатності 35 діб, Склад : вершки з коров"ячого молока. без ГМО. ДСТУ 4349:2005.
Про рослинні жири нічого не пише.. Чи можна вірити, написаному на упаковці? На смак мені подобається.
Хтось купляє цю ТМ?
Ну, я купила, більше не хочу.:girl_nea: Вже тут писала, що мені попався якийсь набір рослинних жирів, які до того ж ще пахли жахливо, а не масло. Я цю ТМ викреслила зі списку своїх продуктів взагалі, але поскільки тут читаю різні схвальні відгуки, то рука просто чешеться спробувати ще раз. Бо колись ще, приблизно 2 роки тому я регулярно купувала саме це масло, а тепер після невдалої покупки думала що воно так зіпсувалося. Не розумію нічого, може якусь підробку купила?
Може дійсно ще хтось щось розкаже нам про дану ТМ.

Njavko
21.03.2012, 10:25
так, сучасним виробникам дійсно вірити важко. ми переважно купуємо на базарі масло на вагу, найсмачніше Радивилівське (ціна вища за інші, але смак і запах дійсно справжнього масла... хоча, мабуть, і цей виробник не без гріха)... купуємо на базарі з запасом на тиждень, щоб по магазинам сумнівного не купувати, а коли немає виходу і доводиться йти у супермаркети, то вибираю або Тульчинку або оте Селянське у синю клітинку, що ви вже вище згадували ... можливо, робити масло самому було б таки краще, але ж то фізично треба напрацюватись немало поки ту банку натрясеш до потрібного стану (це якщо "дідівським" методом робити) та й доки ті 200 грам зробиш, що у фасованих пачках продають, то шляхи трафляють :)
натрапила на статтю, може комусь знадобиться
Як вибрати вершкове масло?
Вершкове масло — традиційний продукт на наших столах. Масло цінно, якщо воно натурально, без добавок, ароматизаторів та рослинних жирів. На жаль, справжнє вершкове масло велика рідкість в магазинах. А воно корисно не тільки здоровим людям, а й хворим. 15-20 грам вершкового масла забезпечить нашому організму третину добової дози вітаміну А. Крім того, в олії містяться вітаміни Е, D і К, незамінні для зору і зростання кісток, здорового стану шкіри і волосся. Як визначити справжнє вершкове масло? І як вибирати його в магазині?
Інструкція
На упаковці завжди вказується сорт масла: «Вершкове», «Аматорське» або «Селянське». Традиційне вершкове масло має жирність від 82,5%, «Аматорське» — від 78%, «Селянське» — 72,5%. Якщо вказана жирність нижче 70% — перед вами спред.
До складу справжнього вершкового масла не повинні входити рослинні жири. Якісний продукт складається тільки з натуральних вершків і незбираного молока. Присутність пальмової, арахісової, кокосового масла або так званого «замінника молочних жирів» має супроводжуватися надписом «Маргарин» на упаковці.
Олія з натуральних вершків у зимову пору року має білий колір. А ось літнє вершкове масло відрізняється приємним жовтим відтінком, який змінюється завдяки включенню в літній раціон корів свіжої трави. Жовтий колір маслу в зимовий час надають лише штучні барвники.
Охолоджене вершкове масло повинне бути пластичним і легко намазувати на бутерброд. Масло кришиться і розсипається? Значить, рецептура продукту була істотно змінена.
Спробуйте визначити якість олії за запахом. Не один штучний ароматизатор повною мірою не відтворить запах справжнього вершкового масла. Натуральне масло має чистий, без сторонніх домішок, ледь вловимим вершковим запахом. Якщо запах відчувається через упаковку, можна припустити, що в пачці ароматизована підробка.
Вибираючи масло врізався, вивчіть зріз продукту. Справжнє вершкове масло по структурі щільне, сухе, злегка блискуче. Можливо виступ рідкісних крапель вологи.
Нерідко інформацію про наявність рослинних жирів «ховають» за допомогою дрібного шрифту. Якщо прочитати склад продукту не можна, краще відмовитися від його покупки. Додавання приставок «екстра», «особливе», «традиційне», «староруське» до назви масла, швидше за все, вкаже на комбінований продукт, виготовлений за ТУ, а не по ГОСТу.
Вибираючи легке або бутербродне масло, вивчіть склад. Якщо в складі продукту більше 50% молока, то він повинен називатися молочно-рослинною сумішшю, якщо менше 50%, то рослинно-молочною сумішшю.

Amrita
21.03.2012, 13:31
Завжди купувала масло "Молокія", але те, що в білій пергаментній упаковці - подобалося. Та нещодавно спробувала зробити масло сама вдома з домашньої сметани - 15 хв. роботи міксером - і з 0,5 л сметани мала 300 гр. масла і горня маслянки ! :)
В порівнянні з Молокією і іншими видами масла набагато смачніше, окрім того, зрозуміла, що в магазинне щось однозначно додають, бо домашнє масло дуже кришиться при нарізанні та довго м"якне, якщо з холодильника, а куповані - всі ріжуться як пластилін...:(

Тетянка
21.03.2012, 13:47
За масло - гугл каже, що ніби найякісніший є "President" , але от де гарантія?...

сніжна
21.03.2012, 13:50
ДСТУ по центру під штрих-кодом, а зправа ТУ
зазначене ДСТУ- це загальне ДСТУ власне для "масла вершкового". А ТУ - це розроблені на даному підприємстві умови виготовлення масла, що не повинні суперечити даному ДСТУ ( тобто одночасно зазначено просто технологію вироблення на підприємстві , але відповідно до норм ДСТУ). А чи є так насправді- невідомо.
До речі, спред також виготовляється по ДСТУ але 4445 2005

Тетянка
21.03.2012, 14:17
Тому я дивлюсь, щоб писало ДСТУ 4399:2005 "Масло вершкове" , дивлюсь, чи "правильне" ДСТУ на пломбірі, згущеному молоці..Тобто на улюблених продуктах :d23:.

mpaseflora
21.03.2012, 16:39
найякісніший є "President"
Чула по радіо, що проводили незалежне дослідження і таки "Президент" визнали найякіснішим маслом. Будемо надіятись, що так і є. Малому тільки його даю.

zaderyshka
21.03.2012, 17:38
іби найякісніший є "President"
а мені смак не подобається. Кілька разів брала, то поряд з "Молокією" і "Селянським" воно трохи гірше по смаку. То стосовно моїх вподобань, не берусь судити щодо якості чи безпечності.

Vероніка
21.03.2012, 17:40
з 0,5 л сметани мала 300 гр. масла і горня маслянки
А яку сметану ви використовували ?
Я вже сама думаю так робити, тому що в нашій країні ні в чому не можна бути впевненим.

Solomi
21.03.2012, 17:52
я так робила з домашньої сметани ,сепараторної
але то хв 10 тре руцями бити в банці

останнім часом купую на шуварі польське чи бєловежське, маслом пахне:girl_haha:

Amrita
22.03.2012, 23:13
Використовувала домашню сепараторну, купувала таку, щоб запах подобався - не був кислий, і на смак щоб не гірка була. Таку, яку б Ви на крем або збивати на вершки купили.
але то хв 10 тре руцями бити в банці
Я в інтеренті прочитала, що можна міксером - так і зробила. Все вийшло!:girl_wink:

Пундик
22.03.2012, 23:48
в інтеренті прочитала, що можна міксером - так і зробила
дівчата я теж масло роблю зі сметани, збиваю в комбайні з такою хвилястою насадкою пласкою (нею крем чи майонез ще добре збивати), то збивається не більше 3-х хв.

мамочка
26.03.2012, 16:20
ковбаса "дрогобицька", виробництво "Премія" (торгова марка для магазинів "Сільпо, Фоззі") - з кусками жовтої свинячої шкіри, чорною ниткою в фарші...
гидота

ola-lyola
27.03.2012, 10:38
Молоко ТМ Молокія "Казкове" - ну до якості самого молока претензій немає, купую його завжди, а от до кількості - на пакеті написано 1000 мг а реально є набагато менше, я роблю йогурт в йогуртниці і для того міряю молоко - вчора був рекорд - 780 мл, а ще було від 800 до 900, до літра не дотягує. Ну навіщо дурити споживача напишіть чесно скільки є, а то через це мушу докупляти ще один пакет,бо з їхнього літра мені замало... Чи може 1000 мг це менше ніж 1000 мл?

Corena
27.03.2012, 11:06
Чи може 1000 мг це менше ніж 1000 мл?
щоб сказати точно, треба знати густину того молока. закони фізики ніхто не відміняв ;).

ola-lyola
27.03.2012, 11:15
закони фізики ніхто не відміняв
О, з цим в мене туго, як і з математикою:girl_blush2: Але пару раз купувала молоко цієї ТМ Молокія просте, з сонечком на упаковці, там також написано 1000 мл і є нормальний літр.

kati
27.03.2012, 11:16
дивлячись чого:)
Води 1000 мг= 1000мл. А от інші рідини залежить від щільності речовини.

Tamilla
27.03.2012, 11:17
з такою хвилястою насадкою пласкою

то ви маєте на увазі диск для збивання? В мене теж такий, крем, наприклад, не кожен зіб"ється, я вже так не раз продукти перевела... :girl_nea:

Donata
27.03.2012, 11:17
щойно зважила 100мл казкового = 100 гр., тому літр має мати кг., рік тому робила з нього йогурт, то такої недостачі не помічала.
треба знати густину того молока. закони фізики ніхто не відміняв
так то воно так, але молоко, то не є така вже нестабільна речовина по густині, щоб коливання маси більше ніж 20% було.

Corena
27.03.2012, 11:23
там також написано 1000 мл і є нормальний літр
не плутайте мг і мл, бо мл - то одиниця об"єму, що означає тисячну літра, а мг - одиниця маси, означає тисячну кілограма.
у фізиці при ПЕВНИХ умовах і температурі лише вода може мати 1л=1кг.
вже колись про це писали в сусідній темі...

Tamilla
27.03.2012, 11:26
закони фізики ніхто не відміняв

:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Пупсик
27.03.2012, 11:35
До речі, пачка молока Добряна має 900 мг. Але про то написано на упаковці. Хоча люди. які не читають що написано на пачці, певно свято вірять, що купують літру.

Corena
27.03.2012, 11:36
так то воно так, але молоко, то не є така вже нестабільна речовина по густині, щоб коливання маси більше ніж 20% було.
не про коливання маси йдеться. на відміну від води, молоко має якусь жирність.

Щільність натурального молока не повинна бути нижчою за 1,027 г/см³ = 1027 кг/м³ = 27 °А. Густина сирого молока не повинна бути меншою за 28 °А, для сортового не менше 27 °А. Якщо густина нижча за 27 °А, то можна підозрювати, що молоко розбавлене водою: додавання до молока 10% води знижує щільність на 3 °А.
для води та цифра дорівнює 1,000 г/см куб.

Donata
27.03.2012, 12:08
Щільність натурального молока не повинна бути нижчою за 1,027 г/см³ = 1027 кг/м³ = 27 °А.
......
для води та цифра дорівнює 1,000 г/см куб.
з цих цифр виходить, що 1 літр молока =1,027 кг.

Corena
27.03.2012, 12:13
з цих цифр виходить, що 1 літр молока =1,027 кг.
все вірно, тому коли пишуть на пакеті 1000 мг до літра бракує!

Galysik
27.03.2012, 13:20
А ось який "казковий" йогурт у мене недавно вийшов із молока ТМ Молокія "Казкове"
http://s018.radikal.ru/i523/1203/0d/0acbebabeb56.jpg
В цей день наша собака високо оцінила його поживні властивості :)
Роблю йогурт щодня з однакової закваски, але такої чудасії у мене ще не було. Молоко мало того що мало половину сироватки, ще й якимось чином збродило, ніби туди додали дріжжі. Більше Молокію не купую.
Перейшла на Селянське, (пакет в клітинку). З ним ні разу ще не було промаху. Юшки якщо і є, то не більше чайної ложки на баночку йогурту. І смак нам подобається :)

Donata
27.03.2012, 15:09
Перейшла на Селянське, (пакет в клітинку). З ним ні разу ще не було промаху
Ну Ви порівняли звич. молоко і суперпастеризоване.
Раніше робила йогурти з Казкового, інколи з нього не виходило, але дуже рідко, в осн. все добре, зараз перейшла на суперпастеризоване через власну лінь, бо його кип"ятити не треба. З суперпастеризовано ще жодного разу не було промаху. А зі звичайного молока, чи то магазинного, чи домашнього були проколи з йогуртом.

Marcipanka
27.03.2012, 15:26
Кефір ТМ "Молокія" - густий, що можна ложкою їсти, грудками, несмачний. Так всі розхвалювали цю ТМ тож купила. По терміну був придатний, але такий жахливий :girl_nea:. Люблю, щоб кефірчик пився і був однорідним. Вернулася знову до ашанівського кефіру (EPU) в великому пакеті.

terezka
27.03.2012, 16:03
грудками,
кефір має бути таким, якщо рідкий, то це вже кефірний продукт, а зрештою, дивіться на складники, там все пише чи то кефір чи ні

Marcipanka
27.03.2012, 16:06
кефір має бути таким знач я любітєль кефірного продукту :girl_yes: не люблю грудки ;)

solomka
27.03.2012, 16:10
кефір має бути таким якщо хороше молоко поставити скисати, то воно буде густе і грудками

Пундик
27.03.2012, 16:31
то ви маєте на увазі диск для збивання?
так, саме він

Bublyk
28.03.2012, 02:52
якщо хороше молоко поставити скисати, то воно буде густе і грудками
все вірно, але то буде квасне молоко, а кефір - то трохи інша історія...
доречі, я вже роками купую кефір (зараз він називається кефірний продукт) Біо Баланс в картонній пачці - він для мене най-найкращий. Ще один час купувала Добряну Живий, де термін придатності був 3 дні, то теж непоганий був, але вже давненько його ніде не бачу, певно нерентабельно з таким терміном продукти випускати...
А ще чоловік купив в Сільпо пряників дітям, там були пофасовані по кульочках, "Забавка" називаються - рідкісна бяка виявилася, таке враження, що з протухлої муки спечені, викинули ми їх...

Hermi
28.03.2012, 03:01
сьогодні стикнулась з гречкою третього сорту!!!уважно читайте що пише на упаковці, я ніколи не думала що таке розфасовують, купила як завжди, відкрила пачку здивував запах...коли почала варити, такий сморід був, що мусіла відразу все провітрити..а ту гречку ні кіт ні сусідський собака їсти навіть не хотіли...почала читати що на упаковці пише, а там малесенькими буквами дописано "груска третього сорту", хоч ціна не відрізнялась від першого сорту, хіба на декілька копійок....

Galysik
28.03.2012, 19:26
Ну Ви порівняли звич. молоко і суперпастеризоване
тут не у пастеризації справа, а у якості (густині) молока. А якість низька. А точніше - молоко або розведене, (бо вийшло пів банки юшки, там, де мав би бути йогурт), або не дотягує до норм через неякісні корми і т.д.
По ціні Казкове лише на 10-15% дешевше від пастеризованого, а по якості - на 50% водянистіше.
Якось робила йогурт із звичайного домашнього молока, одразу з-під корови, не пастеризованого, то юшки майже не було, що теж свідчить про якість молока.
Доречі, спробувала молоко АРО з Метро. Юшки більше ніж в Селянському і структура йогурту якась дивна, не однорідна, а наче із невеличких молочних згустків, наче туди додали крохмаль. І смак йогурту мені не так подобається, як із Селянського.

masaryk
28.03.2012, 20:06
1 літр молока =1,027 кг.
Часто роблю йогурт у мене теж підозріння було..., що літри немає. Бо ціджу в літрову банку, і туди ще якась актімелька чи актівія спокійно влазить... Часом і місце лишається ще...

Тож сьогодні важила "Казкове". Мала три пачки молока.
На пакеті написано 1000 г. Так приблизно воно і було: 1002, 999, 1001. Спарила одне. Вийшла 1 літра (і до і після кип'ятіння :) ). Так, що не придерешся...

юшки майже не було
Мені здається, що та юшка в йогурті, якщо довго робиться (так в інструкції писало). Якщо роблю у своєму Мулінексі з актімелькою тільки 6 год. юшки ніколи не буває.

ola-lyola
04.04.2012, 13:51
Молоко з майбутнього – такий товар придбав львів’янин у магазині супермаркету «Арсен», що на вулиці Зеленій у Львові. На кришці скляної пляшки молока була дата виготовлення… наступного після покупки дня.
докладніше тут (http://zik.ua/ua/photoreport/2012/04/03/342308)
А якщо врахувати те, що це молоко ТМ Злагода, яке везуть, здається з Дніпропетровська, то можна собі уявити, коли воно дійсно виготовлено...
А ця ТМ вважається дитячим харчування, колись ще їх кефір купувала, просто свинство...

сніжна
04.04.2012, 14:40
вважається дитячим харчування, колись ще їх кефір купувала, просто свинство
в сирках "Злагода" ( глазурованиих) , згідно результатів тестування років два тому кишкова паличка знайдена була.

Patty
04.04.2012, 14:55
А мені останнім часом не щастить з пластівцями.. Купила гречані "Премія" - при варінні поспливало кілька зеленуватих (радже кольору хакі) частинок розміром трохи менше 0.5 см.. Легко розтерлися в пальцях.. Не хочу навіть думати, що то могло би бути :bad:
(до речі, це вже не перше розчарування Премією, але "чому би граблі не навчали..")

До того купувала рисові пластівці Нордік, з нормальним терміном, а в них.. жирненькі такі білі личиночки - мабуть, додаткове джерело білків :) А вівсяні часом бували склеєні тоненькою павутинкою. І не перевіриш же, бо пачки картонні.. Шкода, бо мій малий їх так любить, та й коштують Нордіки недешево. Та що поробиш - довелося викинути..

А крупи на вагу (тим більше по акції) вже давно не беру, бо від них мала в шафці купу довгоносиків, чи як та комашня називається, і не кинулися вони тільки на гречку. Крім того, мало що туди домішують - для ваги.

inchik
06.04.2012, 10:38
Дуже корисна темка!
Я б НЕ радила купувати приправу Хмелі-сунелі від Avokado. Зпах ніби нічого, а під зубами скрипить подрібений пісок і таке враження, що від приправи справжньої мало що є, а більше стружки з дерева.

mysha
17.04.2012, 22:41
А ось який "казковий" йогурт у мене недавно вийшов із молока ТМ Молокія "Казкове"
Роблю домашній йогурт (раз на два дня) вже більше двох років. Такого чуда як у Вас ще жодного разу не було!
Роблю з молока "Бурёнка" 2,6% жиру, маса 1000 гр. Молоко не кіп"ячу, до пачки молока додаю пачку Активії та 1 ст. ложку фруктози (замість цукру). Збиваю блендером.
Сироватки виходить не більше 14 чайної ложки.

Vероніка
22.04.2012, 18:04
Продукт сирний плавлений "Дружба" (виробник Таврійськ) - дуже поспішала, і не роздивилась, що це не справжній "плавлений сир", хоч ціна, як за справжній. Продукція абсолютно свіжа, але якість і смак ...
Одразу мене насторожило, як він легко натерся на терці, з справжнім так ніколи не буває. Звісно Е, желатину, загущувачів і т.д. напхано багато. Тому в котрий раз собі нагадую, що перед купівлею будь-чого потрібно добре прочитати етикетку ! :girl_yes2:

jalla
24.04.2012, 11:40
Я чесно кажучи трохи в шоці.
завжди купую куряче м"ясо на лотку фірми "Наша ряба", що біля нас на базарчику. Ніколи в житті не мала ніяких проблем. Перепробувала там всю продукцію від супових наборів, до лапок, крилець, фаршу, печінки, філейки і т.п. Вже й ніколи не перепитую чи свіже і чи добре, бо знаю точно що і смак нормальний і гормонами не штиняє як вариться.
Блін, взяла в суботу передню частину- так воно якось називається на бульон. Беру не вперше, бульон виходив смачний і вміру жирний, на святковий стіл якраз то, так от як почала варити, який то запах пішов.:beee: Фу, давненько я такого запаху не відчувала, ще хіба коли жила в секрухи і вона варила курку з "Сільпо" то щось схоже було і то не так смерділо сильно. Нюхаю саме сире м"ясо- задихає, хоч на вигляд свіженьке.:confused:
Не знаю, в чому то може бути річ. Таке враження, що продавщиця доставляє якесь інше м"ясо, або ж десь воно на сонці припеклося так. Нічого не розумію...
Піду нині їй розкажу, вона мене як постійного клієнта на вигляд добре знає. Тепер буду брати м"ясо тільки попередньо понюхавши.

inchik
24.04.2012, 17:10
десь в неті вичитала спосіб визначення якості масла вершкового: взяти склянку окропу і розчинити в ньому маленький шматочок масла. якщо воно з молока (вершків, сметани), то воно розчиниться в воді і забарвить її в білий колір і зверху майже нічого не плаватиме, бо, як відомо, рослинні жири плавають на поверхні води.
вирішила я протестувати масла вершкові, солодко-вершкові і селянські....
даний тест пройшло масло "Селянське" (біло-синя клітка) - майже нічого не плавало; масло солодков-вершкове "Добряна" трохи гірше, але може бути....
не пройшли тест масла: "Молокія", "Мої корівки", "Президент" (воно навіть воду не забарвило - сплошний маргарин, хоча на упаковці написано, що з вершків чи то пастеризованих чи то нормалізованих - зустрічала і таке і таке формулювання)

Patty
24.04.2012, 17:16
масло "Селянське" (біло-синя клітка)
І якраз воно мені зовсім не смакує.. Певно, вже смакові рецептори забули, що то є таке - справжнє масло :) А Молокія, моя найбільша любов - хімія! :(

Яруська
24.04.2012, 20:23
Певно, вже смакові рецептори забули, що то є таке - справжнє масло А Молокія, моя найбільша любов - хімія!
То вже не тільки у вас і не тільки рецептори але й шлунки і підшлункові.
В неділю взяла в мами вареникі і ще до них мама дала домашню сепараторну сметану, яку ми ніколи не купуємо і не їмо...Людоньки, як нам з чоловіком і малим було зле, то капєц. Так що мій організм вже натурпродукту жирного не сприймає. Про масло сільське взагалі мовчу, смердить мені і все.

inchik
24.04.2012, 20:53
Про масло сільське взагалі мовчу, смердить мені і все.
до-речі, можете так само із сільським маслом проекспериментувати і матимете "шаблон" натуральності.

А Молокія, моя найбільша любов - хімія!
я той експеримент робила десь місяць тому. маю надію, що на весну більше корів дають більше молока і в маслі таки буде більша доля масла, бо сама давно і довший час тільки Молокію в сім'ю несла :(

Пупсик
24.04.2012, 21:07
Щодо молокії. Цілу ніч пролежав на кухні відкритий пакет молока. Синя пачка. Десь аж в обід згадали про нього. І, о чудо, воно не скипілось, хоч і лежало при температурі в 24 градуси. З домашнім коров"ячим молоком такого не буває, скисає значно швидше. Підозрюю, що таки щось домішують в ту Молокію.

Alexx
24.04.2012, 21:16
З домашнім коров"ячим молоком такого не буває, скисає значно швидше. Підозрюю, що таки щось домішують в ту Молокію.
А от і буває таке з домашнім )))) нам жіночка носить своє молоко домашнє (вже майже 2 роки). Так от, свекруха своє (тобто те що ця жіночка для неї приносить) частенько на всю добу забуває його на тумбочці )))), правда перекип"ячене. І нічого не псується ;).

Пупсик
24.04.2012, 21:29
правда перекип"ячене. І нічого не псується .
О! Кип"ятіння, це стерилізація. А молоко Молокія пастеризоване.

При пастеризации молоко нагревают до температуры 63-98 °С и выдерживают при этой температуре некоторое время. При такой обработке инактивируются ферменты, от такой обработки погибают вегетативные формы микроорганизмов, но споры остаются в жизнеспособном состоянии и при возникновении благоприятных условий начинают развиваться.

Поэтому пастеризованное молоко хранят при пониженных температурах в течение ограниченного периода времени. Пищевая ценность продуктов при пастеризации практически не изменяется.

Сущность тепловой стерилизации заключается в тепловой обработке молока при температуре выше 100 град.С с выдержкой в целях уничтожения в нем всех бактерий и их спор, инактивации ферментов при минимальном изменении его вкуса, цвета и питательной ценности.
Эффективность стерилизации находится в прямой зависимости от температуры и продолжительности ее воздействия.Готовый продукт можно хранить и употреблять в течение года. Для упаковывания этого продукта обычно используют стеклянные бутылки или жестяные банки.

Ніколь
24.04.2012, 21:46
якщо воно з молока (вершків, сметани), то воно розчиниться в воді і забарвить її в білий колір і зверху майже нічого не плаватиме, бо, як відомо, рослинні жири плавають на поверхні води.
вирішила я протестувати масла вершкові, солодко-вершкові і селянські....
не мала чим зайнятись, тому теж тестанула масла - стаканчики відповідно до масел
http://s019.radikal.ru/i614/1204/95/d46f2729d275.jpg
1. Крестьянское ( білоруське) 72,5% жирність
2. Ашанівське, 82,5% жирність
3. Не знаю яке саме масло, ф-ма Білозгар ( вінницька обл)

http://s019.radikal.ru/i614/1204/c5/ff04b1cbee71.jpg
і цілому результат мені найбільше сподобався в останньому стаканчику Білозгар. Ще так непогано у білоруського маселка, Ашанівське найгірше забарвило воду і загалом зверху плавало не багато але при детальному роздивлянні, воно було явно інакше ніж у решти масел.

tanchyk
24.04.2012, 21:51
не пройшли тест масла: "Молокія",
Капець, я досі була впевненна, що то найкраще!

inchik
25.04.2012, 11:04
не мала чим зайнятись, тому теж тестанула масла - стаканчики відповідно до масел
тре було і собі пофоткати....дякую за ідею :)

---------- Додано в 10:04 ---------- Попередній допис був написаний в 09:19 ----------

Капець, я досі була впевненна, що то найкраще!
самі бачите, що все в порівнянні.

Donata
25.04.2012, 13:24
десь в неті вичитала спосіб визначення якості масла вершкового: взяти склянку окропу і розчинити в ньому маленький шматочок масла. якщо воно з молока (вершків, сметани), то воно розчиниться в воді і забарвить її в білий колір і зверху майже нічого не плаватиме, бо, як відомо, рослинні жири плавають на поверхні води.
Ну цей метод дуже сумнівний, як на мене.
бо, як відомо, рослинні жири плавають на поверхні води.
відомо, що жири не розчиняються у воді, вони легші за воду і тому плавають зверху, це стосується як рослинних, так і тваринних жирів.
Якщо в склянці ніц не плавало зверху, то це, скоріш, вкаже, що у продукта вказана завищена жирність, а от який жир/жири викор. для підвищення жирності так і залишиться під питанням.

Ніколь
25.04.2012, 13:35
Якщо в склянці ніц не плавало зверху, то це, скоріш, вкаже, що у продукта вказана завищена жирність, а от який жир/жири викор. для підвищення жирності так і залишиться під питанням
у мене плавало але різне...
В деяких стаканчиках плавав зверху жирок, але він був такий з дрібнюсеньких крапельок і візуально виглядав як бархатиста плівочка. А в одному зі стаканів краплинки жиру були більші по розміру і бархатистості не було...

Ну загалом я точно знаю що те масло з вінницької області суперове, бо свекри його завжди везуть коли їдуть звідтам.
Білоруське також масло особисто мені подобається дуже.
Ашанівське добре тим що при непоганому смаку на ньому не потрібно чаклувати пів дня аби розмерзлось.
На вихідних спробую селянське в клітинку, подивимось як воно по смаку.

Marcipanka
25.04.2012, 13:49
даний тест пройшло масло "Селянське" (біло-синя клітка)
клас, тільки його й купуємо вже мінімум 2 роки. дуже подобається і на смак.

Nana11
25.04.2012, 14:00
З домашнім коров"ячим молоком такого не буває, скисає значно швидше.
Я зараз роблю малій сир, кожен день, якраз домашнє молоко(кипячене, а магазинне теж пастеризоване) теж не скисає так швидко як ми собів думаємо, я ставлю його в неділю ввечері і аж в в середу зранку його можна зварити на сир!

Donata
25.04.2012, 14:04
Ашанівське добре тим що при непоганому смаку на ньому не потрібно чаклувати пів дня аби розмерзлось.
а оце може вказувати, що в ньому є росл. жири.
Певно треба експерементувати і порівнювати яка плівочка зверху.
Я чула про такі ознаки "справжньості" масла:
1. При охолодженні воно має тверднути і не мазатись на хліб
2. Якщо масло залишити при кімн. температурі, то воно не повинно "поплисти", має зберігати форму, хоч і буде дуже м"яке.
3. В роті воно має танути і не чіплятись до піднебіння (хто пробував Раму, той зрозуміє, що я намагалась описати :) )
4. На зрізі можуть виступати крапельки вологи, якщо їх багато, то виробник схалявив з циклом відділення пахти, масло буде кислуватим.
5. Якщо різати холодне масло, то воно кришиться.

Ніколь
25.04.2012, 14:10
якраз домашнє молоко(кипячене
тому що кипьячене. Якби ставили не кипьячене скисало би швидше.
А взагалі, не маю на меті лізти з порадами, але що заважає в молоко покласти ложку сметани, чи вичавити трішки соку лимона, чи того ж хлористого кальцію додати - і мати творог значно швидше?
Чи творог який сам по собі з молока скис і зроблений "з прискоренням" чимось відрізняється?

---------- Додано в 13:10 ---------- Попередній допис був написаний в 13:06 ----------

2. Якщо масло залишити при кімн. температурі, то воно не повинно "поплисти", має зберігати форму, хоч і буде дуже м"яке.
3. В роті воно має танути і не чіплятись до піднебіння (хто пробував Раму, той зрозуміє, що я намагалась описати )
4. На зрізі можуть виступати крапельки вологи, якщо їх багато, то виробник схалявив з циклом відділення пахти, масло буде кислуватим.
5. Якщо різати холодне масло, то воно кришиться.
Ашанівське також твердне і одразу не намазується, але розмерзається швидше ніж скажімо розмерзалось масло у моєму дитинстві...
А так розмерзшись до дуже мьякого стану форму тримає, в роті тане, якщо замерзле конкретно - то звичайно кришиться, але в общєм то і маргарин добре замерзлий також кришиться, тут залежить певно від температури охолодження...

inchik
25.04.2012, 22:01
Ну цей метод дуже сумнівний, як на мене.
я не кажу, що він дуже правильний і точний, але визначити і порівняти масла таким чином можна і порівняти з маргарином (!) теж. маргарин зовсім не забарвлює воду і жовті оліїсті плями зверху плавають :(

---------- Додано в 21:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

з села масло (зі сметани) дійсно твердне в холодильнику, але воно не настільки тверде, щоб кришитись...хоча з дитинства пам'ятаю магазинне масло було дуже твердющим з холодильника і дуже довго розтавало.

MakarOnka
26.04.2012, 03:10
Ну загалом я точно знаю що те масло з вінницької області суперове, бо свекри його завжди везуть коли їдуть звідтам
О,то я завжди те масло на базарі беру вже роками називається Білозгар масло селянське,є на вагу і в пачках 200гр-то те що в пачках смачніше і ціна досить приємна зимою-літом коливається в районі 11-12 грн.воно моїй сім"ї найбільше смакує,нагадує те "колишнє":girl_wink:

olerusya
26.04.2012, 08:45
коливається в районі 11-12 грн
ого, а хіба може бути така ціна за масло?? то хіба за спред...:confused:

Seppy
26.04.2012, 12:35
з села масло (зі сметани) дійсно твердне в холодильнику, але воно не настільки тверде, щоб кришитись...
В мене з пів літри сепараторної сметани виходить приблизно 350 гр. масла, яке таки твердне і кришиться "з холодильника".

siriuska
26.04.2012, 13:21
Скоро корови підуть пастися, відповідно і молоко і все решта трішки подешевшає, то ж дівчата не лінуйтесь купити сметани і зробити масло, вже точно будете впевнені в його якості, правда смак в того масла не такий як в магазині.

MakarOnka
26.04.2012, 17:08
а хіба може бути така ціна за масло?? то хіба за спред.
Ну та як,масло Добряна теж коштує в районі 12 грн за пачку,то ж не спред,білоруське деяке теж так коштує

zaderyshka
01.05.2012, 17:40
Муж захотів бісквітний рулет зі згущиком. Варений купований згущик я не люблю, тож подумалось мені, що ліпше зварити самій, бо на смак він кращий. Згущик фірми Техлопром полтавської до речі, в мене закрався сумнів, що саме той виробник і є причиною нещасть через які, бідні полтавці вже півроку висять на банері на посиденьках, бо продукція виробника дійсно схожа більше на нечистоти після чотирьох годин варіння був схожим на підсолоджений прозорий клей, з кислуватим присмаком. Певно таки попрошу в свекрухи рецепт домашнього згущика.

Тетянка
01.05.2012, 17:55
фірми Техлопром
а на банці часом не писало "продукт згущений"?...ДСТО був?..Це я так, на замітку беру, бо дуже полюбляю згущенку.

zaderyshka
01.05.2012, 18:04
на банці часом не писало "продукт згущений"
та ні, написано незбиране згущене молоко, ДСТУ і ISO стоять.

Osya
01.05.2012, 20:26
Я недавно купляла згущик де хлопчик намальований, варила 1,5 години то була нормальна, як колись в дитинстві.

masaryk
02.05.2012, 21:36
попрошу в свекрухи рецепт домашнього згущика.

і з нами поділіться :), бо я магазинним взагалі не довіряю, стільки начиталася..

Zlju4ka
02.05.2012, 22:17
свекрухи рецепт домашнього згущика.
250 мл молока
150 г сухого молока
300 г цукру
Змішати молоко, цукор и сухе молоко.
Поставити на водяну баню.
Варити, постійно помішуючи 1годину.
як нема простого сухого молока,а дуже треба згущенку, то даю кофетту(біленькі такі вершки ніби ,для кави).Але тоді варити треба трохи довше.І воно спочатку не дуже густе,потім загущується,як вистигне.Смачне!

masaryk
05.05.2012, 14:34
Молоко "Злагода".

Хотіла малому (1 рік) йогурт домашній зробити. Вибрала молоко "Злагода". Робила одночасно в йогуртниці дорослим (на молоці "Молокія") і 2 баночки на "Злагоді". Я в шоці. "Злагода" не сквасилася...

А тепер інформація з нету:

Кисломолочные микроорганизмы-пробиотики заквасок не сквашивают молоко или сливки, т.е. не живут в молочной среде, в случаях:

- если в молоко и/или сливки добавлен антибиотик (обычно тетрациклин) для увеличения срока хранения;

- если в молоко и/или сливки добавлен спирт для увеличения срока хранения;

- если молоко, которое вы купили, не является молоком и даже молочным напитком (сухим молоком, разведенным в воде).

І чим тих дітей годувати...

pelagiya
05.05.2012, 14:49
ось тут було про молоко - http://zakupy.lviv.ua/2012/05/moloko-i-sche-descho/
дехто з виробників, виявляється, і содою не гребує (

Vероніка
31.05.2012, 17:03
масло Добряна
До речі, про це масло - звичного для мене "Селянського Люстдорф" не було, тому продавець порадила це.
На смак ніби непогане, рослинні жири не відчуваються, але те, що вони присутні - це 100 %. Після холодильника масло не твердіє, як натуральне, і досить легко мажеться.

Cifalius
31.05.2012, 17:28
Молоко "Злагода".
скільки людей стільки і думок. Злагоду даю з 8 місяців. А от минулого тижня на Молокії робила йогурт, то він не тільки створожився, ай став рости як на дріжжах, аж з банок став вивалюватись :)!

Rosynka
31.05.2012, 17:38
Треба було вже, купила в найближчому магазині крупу пшеничну "Ранок". Жахлива. Дуже брудна, слабо подріблена (зустрічаються половинки зерна), довго варити, несмачна.

Cifalius
31.05.2012, 17:38
Я недавно купляла згущик де хлопчик намальований, варила 1,5 години то була нормальна, як колись в дитинстві.
Я таку згущонку купую білоруську! Дуже смачна

masaryk
31.05.2012, 23:14
Злагоду даю з 8 місяців. А от минулого тижня на Молокії робила йогурт, то він не тільки створожився, ай став рости як на дріжжах

Йогурт на "Молокії" роблю вже пів року. Ніколи такого не було... Ну але всяке може бути...
Щодо "Злагоди". Якщо в молоці домішки, які запобігають скисанню (напр. антибіотик) - це шкідливо, хоч і не зразу видно тієї шкоди...
Чоловіка сестра також скаржилася, що "Злагода" не скисає. До речі, як вони б могли дату перебивати? (я про скандал з завтрашнім молоком "Злагода", купленим у "Арсені"). Хочете купуйте, а я не буду...

Klava
05.06.2012, 15:34
рослинні жири не відчуваються, але те, що вони присутні - це 100 %. Після холодильника масло не твердіє, як натуральне, і досить легко мажеться.
Роблю часом домашнє із домашньої сметани. То воно, уявіть собі, теж не твердне в холодильнику на камінь і легко мажеться. Так що це не показник наявності рослинних жирів.

Ука
05.06.2012, 15:45
До речі, як вони б могли дату перебивати?
я думаю, що її не перебивають, а на виробництві б'ють кілька днів наперед. Гляньте, хто буває в Метро, там на молоко любого виробника. Воно завжди з майбутнього, і то 2-3 дні.

LadyLand
05.06.2012, 17:47
Роблю часом домашнє із домашньої сметани.

і я таке роблю масло діткам - з півлітрової банки у мене виходить 180-200 гр.

сніжна
06.06.2012, 00:01
як вони б могли дату перебивати
не знаю про всіх, але ряд "ближніх" обласних молочних виробників просто відпускають продукцію з відкритою датою ( тобто без неї)- постійні покупці ( на кшалт велики супермаркетів та гіпермаркетів) самі потім проставляють потрібну.

murawka
06.06.2012, 00:10
Сьогодні різала для супу плавлені сирки від "Добряни". Знайшла якусь пластмаску. Більше ці сирки купляти не буду.