КПК

Показати повну версію : Вивчити німецьку самостійно

Kotice
12.05.2011, 13:37
Всім привіт!У зв"язку з надлишком вільного часу :girl_blush2:, вирішила вивчити самостійно німецьку мову, сама філолог за освітою (іспаніст правда))) , але думаю, що Deutshche осилю)))
ПРоблема в тому, що от уже місяць перебуваю в активному пошуку хорошого підручника з вивчення німецької мови, дивилася всі ці книжечки а-ля за 60 днів та за 90 днів, але щось не маю їм віри. Бачу, щ є хороші підручники німецьких видавництв, але там все німецькою..... :girl_blush2: А мені ще до того рівня.... як з болота до неба)
Можливо хтось мав досвід вивчення німецької і порадить якийсь хороший підручник українських чи російських авторів?)
Наперед вдячна))))

olenkastar
12.05.2011, 15:03
Deutshche
правильно буде - просто Deutsch :girl_cool:
........
починайте дивитися мультики німецькою мовою-так наші емігранти вчать за кордоном мову, то найкращий спосіб))) Teletubies- найзрозуміліший, для немовлят, але там мало слів. в ютюбі гляньте знайомі вам мультики німецькою.
книжлк є багато хороших, але здебільшого на німецькій. Тамболін- дуже хороший, по ньому вчимо дітей.

Almariel
12.05.2011, 15:12
Тамболін- дуже хороший, по ньому вчимо дітей.
то підручник? щось мені гугл нічого не видає.... мо не так шукаю?

olenkastar
12.05.2011, 15:22
то підручник?
не зовсім. то такий робочий зошит. німецькою називається trambolin.
я свого часу вдосконалювала свій німецький з-за допомогою цього підручника- Ярцев.Deutsch Fur Sie und… / Немецкий язык для вас и... (http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2186958)- книга написана на росмові, з поясненням і різними вправами. там є і граматика і лексика, але може бути трішки і заскладно.
добре піти в бібліотеку і взяти підручники початкових класів- там файно все пояснено.

Kotice
12.05.2011, 16:12
Скажіть, будь ласка, а чи є якийсь такий підручник по типу Верби з англійської мови, там дуже доступно пояснена граматика від початку до рівня вище середнього?
Бо словниковий запас набрати можна, а от в"їхати в граматику - важко)))

Megan
12.05.2011, 16:18
Скажіть, будь ласка, а чи є якийсь такий підручник по типу Верби з англійської мови,
Є, автор Воліна і Педанова. Дуже доступна книжка. Тільки не знаю, чи вона є ще в продажі, бо після цієї серії вийшов трьохтомник, але там автор Воліна тільки, він схожий, але дуууууже розширений. По "Воліна-Педанова" реально самостійно добре підтянути знання.

HOPIC
12.05.2011, 22:17
я потроху вчу мову через онлайн відеокурс від дойче веллє..не знаю, мені поки-що подобається..
а щодо граматики - ну то мені трошки проводяться паралелі з укр і анг.

mrochkizm
12.05.2011, 23:19
Тамболін- дуже хороший, по ньому вчимо дітей.
Може, Ви мали на увазі Tamburin видавництва Hueber?:)

Мамусічка
13.05.2011, 09:10
Можливо хтось мав досвід вивчення німецької і порадить якийсь хороший підручник українських чи російських авторів?)
Наперед вдячна))))
добре піти в бібліотеку і взяти підручники початкових класів- там файно все пояснено

По моєму - це найправеильніше. Бо там поступово, доступно з найростіших слів і правил - до найскладніших. Може, візьмете в найближчій школі, де живете? Мені легше, бо я вчила німецьку з 5 по 11 клас. То всі ази знаю. То вдома підчитую потроху. Коли знаєш одну мову - буде легше вивчити другу, Вам в даному випадку. Тільки якби ви бачили, як правельно там читається, вимовляється - було б добре. Якби хто показав і розказав вживу. Можна було б взяти в учителя німецької мови тієї школи (найближчої) пару уроків. Не думаю, що це було б дорого, а що користь принесло і деяку ясність - це точно.

dieSonne
13.05.2011, 09:20
На вул. Лисенка є хороша австрійська бібліотека, там і аудіофайли і навчальна література і словнички і журнали є. Там і на курси нім. мови по рівнях можна записатися, але набори восени починаються, ведуть заняття австрійці, тому розмовна мова буде добре поставлена. Самоосвіта це найкращий шлях, і якщо вже вирішили, то починайте з бібліотеки, в інтернеті є маса матеріалів, але вже для середнього рівня і високого.

Kotice
13.05.2011, 14:28
Дуже всім дякую за відповіді)))
Я в принципі років 5 тому ходила на курси при універі Франка, перший рівень А1, займалися по підручнику THemen aktuell, але пам"ятаю хіба трохи як правильно читати німецькою)
Курси - це, звичайно, річ хороша, питання в тому, що зараз, на жаль, не зможу їх відвідувати - чекаємо синочка з чоловіком ось-ось) Тому і думаю про самостійне навчання)

Galicija
13.05.2011, 23:03
Самому вивчити іноземну мову доволі важко...... Тим більше німецьку. Раджу Вам під час вивчення все-таки звертатись до якогось вчителя, щоб , так-би мовити, направляв у правильне русло... Бо дууууже часто трапляється так, що людина завчить щось неправильно, і позбутись цього потім досить проблематично..... Німецька прекрасна, і не така вже й важка мова, як про неї кажуть, вона доволі "логічна", але з цією "логікою" Вас крок за кроком має знайомити людина, котра вже її(логіку) добре відчуває (до-речі, це вміє не кожен викладач....) Якщо ж Ви все ж твердо стоїте на своєму - вивчити самостійно - найкращий варіант, була вже така порада - відео та аудіокурси. Не хочу Вас відохочувати, але з підручником Ви далеко не просунетесь. Хіба маєте талант до тих же іноземних мов. В будь-якому випадку - успіху Вам!

Ritamadonna
05.06.2011, 02:04
Я сама колись пройшла всю книжку самовчителя - наприкінці мені викладачка з універу дещо допомогла...
це реально, просто потрібна наполегливість, і все буде ок!

Головне використовувати ту мову якнайчастіше!

Мамусічка
07.06.2011, 08:57
Люди, а хто вивчає ще німецьку самостійно? Давайте спілкуватись, ділитися - хто, як вивчає мову. Вчора купила собі новий словник на шістдесят тисяч слів з новими поправками і введеннями до мови. Онлайн словник також допомагає, як немає в трьох інших словниках. Зошити і підручники з німецької забрала ще в мами. Зошити самі корисні - правила розкладені по поличках.ТО є з чого поновлювати інформацію. Багато чого забуто. Перекладаю оповіді, казки. Ставлю собі за мету вивчати по 20 слів кожен день. Щоб був більший словниковий запас. Давайте розвиватися разом!!!)

romaschka
07.06.2011, 10:19
Дівчатка я раджу дивитись програми (можна і дитячі в неті знайти) на німецькій мові, так буде значно краще.
А з книжок можна купити якісь дуже прості оповідання( наприклад шкільного рівня) читати, виписувати слова, їх вчити.
А от з граматикою трохи важче, якщо ви хочете вивчити суто для себе щоб спілкуватись більш менш то можна взяти граматику, а якщо вже досконало то напевно таки з викладачем, або принаймі щоб хтось час від часу радив, тому що німецька граматика дуже складна.

mrochkizm
07.06.2011, 10:49
німецька граматика дуже складна.
Нічого подібного! (кажу вам як викладач). Німецька граматика логічна, послідовна і чітко структурована - тому її легко вчити, основне - зрозуміти логіку!
підручники з німецької забрала ще в мами.
Підручник то добре, але проблема українських та російських підручників в тому, що вони дають нам у 90% випадків не ту мову, якою говорять німці. Тому я їх у роботі узагалі не використовую - маю чудові книжки німецьких видавництв, де справжня "жива" мова.
А узагалі найкращий засіб - це дивитися фільми/кліпи/мультфільми, простенькі для початку, бровзати в німецькому інтернеті, слова із словника не просто вивчати, але придумувати хоча би 5 речень чи виразів на кожне слово - інакше забудете. Говорити, слухати, слухати, говорити - бо забудете. Читати, писати - використовувати всі можливі методи. І перш за все - створити навколо себе максимально німецькомовне середовище - ТВ, інтернет, музика - все німецькомовне.
Спочатку то дратуватиме своєю незрозумілістю, але потім нічого, звикнеться і вивчиться.
А найголовніше - німецьку мову треба щиро полюбити!:girl_in_love::girl_in_love:

Kerzenlicht
07.06.2011, 11:39
THemen aktuell
коли зрідка викладаю, зазвичай його використовую - вважаю найкращим. ще непоганий Deutsch aktiv. Але перевага підручника виключно іноземною мовою у чужій країні стає недоліком - все ж пояснювати правила і виправляти якісь мимовільні помилки хтось має (в іншій країні це робить мовне середовище).
до речі, до тих усіх підручників є касети-диски.
тому, якщо вивчати мову тут, добре мати "Довідник з граматики". особисто я користуюся одним для старшокласників, виданим ще в радянський час (на факультеті ми його називали "жовтий довідник") - дуже класно написаний.
зараз багато кафедр ін.мов при непрофільних вузах (зокрема, лісотех, НУЛП - бачила видані там) видають більш-менш пристойні довідники, бо вихідний рівень студентів переважно "нижче плінтуса". Шкільні підручники не раджу - в них все лиш за програмою і розтягнуто, а сучасні просто нечитабельні, ІМХО.
можу допомогти прояснити конкретні питання, пишіть в ПП дипломований германіст, 3 роки викладацького і більше 10 перекладацького стажу. не обіцяю негайної відповіді, але спробую допомогти, якщо з часом складеться.

---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

1.слова із словника не просто вивчати, але придумувати хоча би 5 речень чи виразів на кожне слово - інакше забудете.
2.Говорити, слухати, слухати, говорити - бо забудете.
3.Читати, писати - використовувати всі можливі методи.
4.І перш за все - створити навколо себе максимально німецькомовне середовище - ТВ, інтернет, музика - все німецькомовне.
Спочатку то дратуватиме своєю незрозумілістю, але потім нічого, звикнеться і вивчиться.
1.1.А найголовніше - німецьку мову треба щиро полюбити!
+1000!
у вересні на 2 курсі бекала-мекала, за канікули забула, ну але мала немовля... у вересні на 3 курсі ситуація повторилася за винятком немовляти) ... після 3 курсу влітку мила посуд - проговорювала думки німецькою, полола грядку - те саме; мої домашні з мене сміялися. зате у вересні на 4 курсі я помітила різницю з моїми одногрупниками.
а про "полюбити" - ну то все вдається лиш тоді, коли любиш те, що робиш.

Мамусічка
07.06.2011, 14:56
маю чудові книжки німецьких видавництв, де справжня "жива" мова.
Вибачте, а не поділитися де брали, або де купити в інтернеті! Бо В нас, в Санжарах, нема - в Полтаві теж. Шукала в інтернеті теж путнього нічого не знаходила. Чи я не так шукала. Німецьких путніх книг небачила, а от англійських море, бо поширеніша мова набагато, яку вивчають скрізь(. Хоча і судити якість книг не беруся по анлійській не можу, бо не вивчала в школі таку.

romaschka
07.06.2011, 15:25
Нічого подібного! (кажу вам як викладач).
то напевно в нас в університеті її погано викладали :)

mrochkizm
07.06.2011, 15:43
Вибачте, а не поділитися де брали, або де купити в інтернеті!

Ці книжки купляла в Львові, вони дорогі доволі (від 100 грн/книжка) плюс потребують занять з викладачем. Або вчити самостійно,якщо вже є якась база.

---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

то напевно в нас в університеті її погано викладали
Не обов"язково. Просто мені видається, що якщо зрозуміти саму логіку граматики ( а в німецькій мові, вона, безсумнівно, присутня), то не такий страшний вовк, як його малюють :)

romaschka
07.06.2011, 16:08
саму логіку граматики
я з вами згідна
тому в свій час пішла до репетитора, за що вдячна
Граматику розумію, можливо не все,але всерівно не вважаю її вже такою легкою.
А можливо просто особисто мені, вона дається важко.

Kotice
07.06.2011, 17:39
Цитата:
Допис від mrochkizm Переглянути допис
саму логіку граматики
я з вами згідна
тому в свій час пішла до репетитора, за що вдячна
Граматику розумію, можливо не все,але всерівно не вважаю її вже такою легкою.
А можливо просто особисто мені, вона дається важко.
Як на мене, то граматика достатньо структурована і зрозуміла, єдине - потрібно багато завчати, як от рід іменника (наскільки я це зрозуміла))).
Ромашка, можу Вам сказати, що порівнюючи німецьку з грецькою - розумію, що не такий страшний чорт як його малюють)))
До речі, сьогодні знайшла цікавий підручник "Немецкий язык. 30 уроков. От нуля до совершенства" Богданова, дуже гарно пояснена базова граматика, просто і зрозуміло. Буду пробувати поєднувати його з Themen aktuell) Потім поділюсь з Вами досвідом)
КОму потрібно цей підручник, пишіть в ПП - скину на мейл)

Мамусічка
07.06.2011, 19:55
ТВ, інтернет, музика - все німецькомовне.
Хто порадить з сенсом німецькомовну музику.
Тільки не Рамштайн: Я перекладала дещо з їхніх пісень.)

Або вчити самостійно,якщо вже є якась база.
Трохи історії про себе - я вивчала німецьку з 5 по 11 клас. І зайняла друге місце в олімпіаді з німецької мови в районі, в 11 класі . Можливо тоді готова була до таких книг.
Зараз перекладаю, але це важче. Бо трохи призабулось. База лишилася на процентів 50. От перекладати можу. І написати можу, але не дуже складне, хоч раніше могла. Забуті в основному правила відміни Партіціп цвай, імперфект, слабка, сильна, мішана відміна прикметників... Ще деякі.
І німецьку люблю - тому вивчати далі хочу)))
Про підручники. Вважаю шкільні найкращі, бо базові по вивченню слів, побудови і доступно написані, але не ті , що сучасні(хоч в мене є і ті, і ті), а трохи старіші. Бо в сучасних все дуже складно пояснено і переклади текстів давалися важко, бо деякі слова не знаходила в чотирьох словниках! Не знаю для кого такі підручники написані були, але не для школярів. З вчителькою навіть переривали, бо навіть вона не знала слова...Бувало не знаходили.
А як правильно вимовляти вчила наша вчителька, яка спілкувалася з німцями і вчила нас правильно говорити німецькою. Хоч, гадаю - все одно не вийде як німці говорять, бо це не рідна. І давала нам старі підручники, а не нові, бо перші були набагато легші для сприйняття.
Вчителька доступно розкладала по поличках правила - то конспекти на вагу золота.
І Ромашка права в тому, що німецька видалась важкою, бо такий був викладач. Багато залежить саме від нього.

Kerzenlicht
08.06.2011, 17:19
деякі слова не знаходила в чотирьох словниках
сучасні підручники - то є що говорити, нема що слухати.

а щодо слів - я віддала свої паперові словники у школу свою. відколи маю Лінґво - в паперові не лажу, хіба німецько-німецький тлумачний...або пробую ґуґлом перекладати - незважаючи на обмеженість, деколи гарну ідею можна "зловити". або в нім.інтернеті шукаю. а ще знайшла було форум Cosmiq, там задавала питання типу "що таке..." - допомагали добрі німці))

Мамусічка
09.07.2011, 19:17
ільки не Рамштайн: Я перекладала дещо з їхніх пісень

Так, як не порадив більш ніякої музики з сенсом. То слухала Рамштайн, а не перекладала німецький текст читаючи. Але тяжко, бо тaк різко слова швидко тa ще й рок. Може хтось порадить німецьку музику "легшу". :girl_yes2:

marianast
09.07.2011, 19:43
Лише вона прийшла на думку :)
http://www.youtube.com/watch?v=4TYJUsHVyjc
http://www.youtube.com/watch?v=KP8O8Lgjkiw

Nemi
09.07.2011, 20:07
Може хтось порадить німецьку музику "легшу".
Die Band Ohne Namen, Tic Tac Toe, Tokio Hotel - на рахунок останнього гурту не впевнена, але та єдина їхня пісня, яку чула, була досить милозвучною і текст змістовний))

моя улюблена пісня :connie_pull-pigtail
http://www.youtube.com/watch?v=4uX5FBwhzXM

mrochkizm
20.11.2011, 18:21
Усім, хто вивчає німецьку і має рівень хоча б А1, можу порекомендувати серіал "ЕХТR@", розроблений спеціально для тих, хто вивчає німецьку. Є субтитри німецькою, що теж дуже важливо.
Сам серіал - весела молодіжна комедія. Досить простенька, але не тупа (як безліч гамериканьских). Сюжет мені подобається, дикція і гра акторів - теж. Зараз кожного заняття дивимося по одній серії з моїми айтішниками.
Серія триває 20-22 хв., є ненав"язливе повторення ключової лексики і фраз.
Дивлюся онлайн ось тут (http://startdeutsch.ru/viewforum.php?f=14&sid=45e9ee1799b252c287c8ba43e1627520).

mrochkizm
21.11.2011, 19:06
Мені ще дуже подобаються ось ці віршики :) Легко запам"ятати, тренується пам"ять, вимова та збагачується словниковий запас:
Das Wort „aus“
wohnt in einem richtigen Haus,
doch zugleich in der Jause,
in der Maus
und in der Laus.

Das Wort „und“
wohnt im Hund,
im Grund
und im Schlüsselbund,
in der Stunde, in der Runde
und im Namen Rosamunde.

Das Wort „ein“
wohnt im Schwein
und im Mondenschein,
in den Steinen, in Beinen
und
Hundeleinen.

Das Wort „um“
wohnt in der Blume
und in der Krume

und meine Freundin Anne
wohnt in der Wasserkanne,
in Tannen, Pfannen
und Badewannen.

Und wo wohnt das „ach“?
Im Bach
Im Krach
Im Lachen
und in vielen
anderen Sachen.

oksumoron
21.11.2011, 21:27
я давно вже вчу німецьку мову - і загалом як філолог іноземний вивчила вже д-ка мов!
можу порадити такий сайт як www.busuu.com
для тих хто має силу вивчати мову самостійно в домашніх умовах!
сайт дуже цікавий можна вивчати не тільки німецьку але й інші мови, можна спілкуватись з іноземцями і також прослуховувати різні діалоги!
АЛЕ деякі частини сайту є закритими і платними! що звичайно не є дуже вигідним! крім того сайт більш орієнтується на вивчення мови шляхом САМОВИВЧЕННЯМ! тобто граматика трохи стоїть на задньому плані для них! але загалом сайт дуже позитивний!

Olga Stadnyk
25.11.2011, 08:50
можете також спробувати взяти собі підручники автора Басай. Я в школі по них навчалась і своїх учнів вчила по них, хоча зараз міністерство рекомендує Сотникову ((( якщо хочете я би могла Вам позичити так як я в декретній відпустці і відпочиваю від німецької)))

Galicija
25.11.2011, 13:34
Може хтось порадить німецьку музику "легшу".

Обов'язково послухайте "ich und ich", "Söhne Mannheims", "Silbermond" - прекрасні німецькі групи, вважаю.

mandaryna
23.01.2012, 21:01
ще можна Unheilig i Rosenstolz

Venus
24.01.2012, 11:44
Ще можна послухати Max Raabe. Дуже виразно вимовляє слова, трохи іронічні тексти:
http://www.youtube.com/watch?v=8PFXH8LFhlk

І ще Tim Bedzko
http://www.youtube.com/watch?v=4BAKb2p450Q

Але основне, коли вже є лексична і граматична база, - читати художню літературу.

landscape
30.07.2012, 18:57
А де у Львові можна знайти німецькомовні клуби, щоб потренуватись у мовленні. Мене дуже клинить говорити, ще відповісти можу а от задати питання то катастрофа, просто боюсь, встидаюсь.

Sertce
07.01.2013, 16:07
Не минула і мене біда... Мушу підтягувати, чи правильніше сказати, вчити німецьку. А все через годину другої іноземної мови у 5 класі. В мене в дипломі є німецька, а от в голові- нема. Сиджу, вчу, мало не реву над нею. Ще словниковий запас, xоч і бідний, але терпимий, а от граматика для мене- темний ліс. Вчу все з початку. І чого, питається, було не вчити її в унівєрі, коли була можливість?

молекула
07.01.2013, 22:39
хороший сайт для вивчення: www. de-online.ru

Hexe
07.01.2013, 23:19
Сиджу, вчу, мало не реву над нею. Ще словниковий запас, xоч і бідний, але терпимий, а от граматика для мене- темний ліс.
Не переймайтесь:) все у Вас вийде:) по якому підручнику викладати треба?
Головне настрой та гарний настрій:) німецька не така вже й важка, головне систематичність:) слухайте музику, дивіться фільми, пробуйте читати (зараз в неті стільки всього можна почитати\завантажити\подивитися)- наберете словниковий запас, а ще й якщо для 5 класу, то думаю без проблем :girl_wink:

Made in USSR
08.01.2013, 11:40
для тих, хто хоч трохи розуміє дойч, раджу послухати (та й подивитись) виступи Kaya Yanar. Це гуморист, турок за походженням, але народився і виріс в Німеччині. Дуже класна його програма Made in Germany. Говорить зрозуміло, чітко і дуже смішно. Я його просто обожнюю.
Ось уривок про дуже болючу тему в німецькій мові, артиклі))
http://www.youtube.com/watch?v=l21uhFCljlU

Hexe
08.01.2013, 11:48
"... hat der Schfanz oder was?" ха ха ха, я під столом:girl_haha: тут ще треба словничок сленгу в нагрузку, щоб оцінити жарт:girl_cool:

Made in USSR
08.01.2013, 11:56
... hat der Schfanz oder was?
і далі по темі: mähnlich? ich sag was ist mähnlich! Karotte!
В нього багато цікавого можна почути. а ще класне є відео ось це
http://www.youtube.com/watch?v=M63oThQ1hIA
там про росіян класно сказано)))

Sertce
08.01.2013, 13:04
Щиро дякую всім, xто відгукнувся і тут і в кармі. Перечитала тему всю, скористаюся вашими порадами. Правда, рівень в мене початковий. Я ще не знаю, за яким підручником буде викладатися німецька в 5 класі, бо це нововведення. 6 років я німецьку в очі не бачила, xоча в унівєрі навіть державний екзамен з неї здала на 5. Забула німецьку майже повністю.

Hexe
08.01.2013, 13:12
Забула німецьку майже повністю.
Чудово Вас розумію, як мала народилась, то я часу на німецьку не мала зовсім. Забувається швидко і набагато легше ніж вчиться:) Тепер оце буду братися за розум:)
Музику собі скачайте, в тому стилі що Вам подобається, тексти знайдіть і співайте:)

А взагалі, якщо бути цілеспрямованим, то можна дуже високого рівня досягти. Маю знайомого, котрий самостійно вивчив німецьку, навіть без допомоги репетитора. І показником його успіху особисто для мене було те, що він говорив досить добре(граматика дуже добре, а вимова - відмінно), в мене деякі одногрупниці на 3 курсі стаціонару в універі на фак-ті германістики гірше за нього говорили:) тому, немає нічого неможливого:)

Made in USSR
08.01.2013, 13:14
А все через годину другої іноземної мови у 5 класі.
скоріше за все це буде підручник Hallo Freunde!
Що можна сказати про нього? Кріпіться... Книжка написана дуже кострубато, нецікаво, робити там нема чого, але наше міністерство освіти поки що не вигадала нічого мудрішого, аніж написати отаку пародію на підручник і пхати його у всі діри.
Якщо ж це Ви будете по ній дітей вчити, то можете не переживати, граматики там майже нема, слів теж малувато. Будете вчити все разом з дітьми. Але чесно кажучи. користі з такої науки буде небагато.

Hexe
08.01.2013, 13:20
граматики там майже нема, слів теж малувато.
І питається, для чого тоді вводити ту німецьку? В мене в школі німецька була десь рік чи два, не пам"ятаю(5-6 клас). Вчилися по Басай. Так я б теж не сказала що це була якась толкова книжка. Я перед тим два рази по 1 місяцю(на літніх канікулах) була в Німеччині(мову спеціально не вчила). То для мене там в принципі не було невідомих слів:girl_wink:

Sertce
08.01.2013, 13:24
Підручник якийсь новий буде, вже друкують, це ж друга іноземна, перша в ниx англійська. Я лише 1годину її буду мати і лише один рік.

Sertce
09.01.2013, 15:39
Привіз мені брат граматику для початковиx класів, вчора щось троxи вчила...

antoninakoshenja
01.07.2013, 21:32
Я також почала вивчати німецьку самостійно. Не дуже легка мова для самовивчення. Я користуюсь самовчителем і додатково безкоштовними онлайн курсами. Їх дуже багато.
Можу порадити ось ці:
Deutsche Welle (http://www.dw.de/%D0%B2%D0%B8%D0%B2%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%83/s-9954 р).Ось ці ще мені сподобались http://www.deutsch-lernen.com/, але вони для тих, хто знає англійську.
Є ще можливість вивчати мову з онлайн репетиторами або на онлан курсах. Не потрібно виходити з дому, а можна за допомогою спеціальних сайтів і скайпу.Сама не пробувала, але знайомі давали позитивні відгуки. В мене обмаль коштів наразі, тому користуюсь безкоштовними засобами.

Я ще особисто починала ходити на зустрічі LANGUAGE EXCHANGE CLUB - це безкоштовно. Збираються люди різних рівнів знання мови у Львові і спілкуються. Часто приходять носії мови. Проте, поки що від ідеї відмовилась. Бо мого рівня недостатньо для підтримання бесіди.

Повідомляйте про свої успіхи і відкриття. Вивчати німецьку-мені важко дається. Тому щиро бажаю успіху і натхнення!

Made in USSR
01.07.2013, 22:15
Вивчати німецьку-мені важко дається.
Як виникнуть якісь питання, звертайтесь, з радістю допоможу))
Сама бачу що деякі моменти треба повторити, обіцяю взятись за розум, шукаю компанію))) Може комусь треба вчителя, то з радістю візьмуся за науку, заодно і собі освіжу пам*ять))

antoninakoshenja
02.07.2013, 14:11
Вчитель мені не завадить. Важко себе саму стимулювати до вивчення. Можемо скооперуватиьс по скайпу, чи що)Я зовсім зовсім ще зелений опчатківець) на рівні біст ду)

Made in USSR
02.07.2013, 16:51
Важко себе саму стимулювати до вивчення.
вся справа у хороших матеріалах. Мені подобається підручник WIR. там є кілька рівнів складності, до кожного книжка та робочий зошит. дуже зручно і зрозуміло написано. Я своїм учням його постійно раджу. Книжку і робочий зошит можна спокійно скачати в мережі.

karioka
03.07.2013, 15:28
доброго дня! :) а я взагалі початківець з початківців:) -ще на рівні -"хоті ла б...."(точніше- "треба було б нарешті!":))
приймете в кумпанію?
але не по скайпу, а може реального репетитора просити?щоб міг додому прийти,бо мала дитина ще на ГВ...:girl_in_dreams:

Sonne
03.07.2013, 18:05
там про росіян класно сказано)))
Ой дякую, насміялася!

Made in USSR
14.07.2014, 12:53
гарний ресурс для вивчення німецької мови http://vorleser.net/
там є аудіокниги різних жанрів, а для дітей цікаві історії і казки, а також кілька вправ на правопис та аудіювання.

і ще для бажаючих вивчити мову можу порадити заняття з репетитором по скайпу (сама так працюю). То дуже зручно і просто. А якщо маєте компаньйона, то можна організувати парні чи навіть групові заняття.