КПК

Показати повну версію : Дитячий візок (2)

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

olerusya
27.02.2012, 11:30
ікс-лендер

мені ще подобаються дуже кольори Енерджі http://s52.radikal.ru/i137/1202/6d/caa3b5392022.jpg (http://www.radikal.ru)

та Дезерт http://s006.radikal.ru/i215/1202/87/04ab6f7377d5.jpg (http://www.radikal.ru)

Bogdanka
27.02.2012, 11:39
Дезерт
який класний
теж приглядалась
він мені стійикй виглядає

чи хтось знає, до ікс-лендера підходить максі-козі з перехідником?

---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

о, ще вчора через вікно бачила жіночку з конкордом - точно не знаю яка то модель, бо не було добре видно, але то сусідка і я знаю шо вони власне конкорд хотіли
на вигляд візок чудесний, спостерігала хвилин 10 - то виглядає зручний і маневрабельний, але конкорди недешеві)

olerusya
27.02.2012, 11:58
http://mysun.com.ua/universalnye-detskie-kolyaski/2-1-x-a-enerjy-2010-x-lander-7516 тут пише що якраз максі-козі підходить
я вже писала,в сусідньому будинку мають ікс-ландер, то я в нього закохалась, особливо класний і зручний прогулянковий блок!

Ніколь
27.02.2012, 12:17
купили вчора))))
Олесь, вітаю !
Скажи мені будь ласка, багато пишуть що бампер в прогулянковому блоці розташований якось надто високо і близько, що в общєм поки дитинка маленька, 6-7-8 місяців, то при сидячому положення той бампер мало не перед очима в дитини.
І наскільки там робиться спинка сидячою?
А ще яка реальна глибина сидіння.

Іриска
27.02.2012, 12:33

Олесь, вітаю !
Скажи мені будь ласка, багато пишуть що бампер в прогулянковому блоці розташований якось надто високо і близько, що в общєм поки дитинка маленька, 6-7-8 місяців, то при сидячому положення той бампер мало не перед очима в дитини.
І наскільки там робиться спинка сидячою?
А ще яка реальна глибина сидіння.
дякую Віка)
1)ну щоб знати на якому рівні бампер, треба мати 6-7 місячну дитину,щоб спробувати) не знам
2)сидяче положення не робиться на 100% вертикальним,але для мене це не мінус абсолютно, мені це не потрібно,як і дитині)) от горизонтальне на 100%, це плюс великий
3)тут (http://klumba.ua/articles/reviews/x-lander-x-a-2v1/) все гарно написано,гарний огляд візка...
там пише один з двох мінусів - не зручний тормоз,а мені він якраз здався дуже зручним, принаймі в порівнянні з тако і джеобі

olerusya
27.02.2012, 12:36
багато пишуть що бампер в прогулянковому блоці розташований якось надто високо і близько,
в анмарах схожих той бампер піднімається вверх-вниз, а тут такого нема? бо справді виглядає високувато..

tanchyk
27.02.2012, 12:48
а нова пошта йому не віддасть вантаж поки він не оплатить новій пошті доставку + вартість крісла,
Це найкращий варіант!

loreniya
27.02.2012, 14:20
[/COLOR]ткий як я подала в люльці Раннер від Роан - фіолетовий з чорним)
такий такий!
я щойно з тест драйву - оцінка візку 9 з 10, один бал знімаю на чехол на ніжки. але може то я щось недопоняла поки. Як дитина сидить все гуд, а як спить то щось не пристає щільно, але моливо це тому що я собі в той візок поставила конвертик мазекеа а чехол того не охопив.
На днях можу пофоткати візок наживо, якщо комусь цікаво.
Я собі одягла на нього чорний конверт і вийшов чорний візок, як я і хотіла! І чоловік з мамою "ситі" і я довольна!
Їде дуже гарно, правда я ще не звикла до маневреності передніх коліс. Коли пустий трошки дрижить, як посадила малого то почав амортизувати. по сходах стрибає гарно - розмір коліс гарний. Зняла одне коло і поставила малого спати на балкон - в балконні пластикові двері не вміщається на 2 см... /коло вернула на місце ясна річ - дуже проста система, легше ніж в АВС.
Малий відмовився від бампера - зняла, в комплекті є заглушки на місце стику бампера і візка - нам вони в пригоді стануть! Не знаю ще чи добре придуманий бампер - щоб "випустити дитину" треба його зняти, нема такої системи щоб відшпилити з одної сторони і повернути його.
Гарне спальне місце - велике і затишне.
поки все...

olangel
27.02.2012, 14:23
теж приглядалась
а він не заширокий буде? бо наскільки пам'ятаю, то ікс лендери теж з ліфтами не дружать...
конкорди недешев
дуууже люблю їхні візочки, дійсно маневрені і зручні(коли була в Німеччині, в знайомої був, то встигла повозитись), але ціна дорогі...здається від 9-10 тис... А ще мені не сподобався капюшон на брогулянці, дуже затоненький, як на автокріслі.

Supergirl
27.02.2012, 15:40
я купила візок - послала всі тейк офи від АБЦ і купила - Bebe beni IZZY... цілу ніч суботи не спала і думала чи не поміняти його на еспіро подібний, але рішилась і залишила. Через тижнів два вже зможу сказати що до чого... Колір як на фото в попередньому дописі. Хотіла чорний, але по перше його ніде нема, а подруге всі /мама і чоловік/ заладили що як то дитині чорний візок на літо... Купляла на Південному не в Карпатах а в тому магазинчику про котрий вище писалось - в карпатах в ТОСІ-ТОСІ 1430 а там 1350 плюс торг 30 грн. /тобто мінус торг.../
Дощовик все таки є в комлекті - продавець сам ще не знав. Вся оббивка гарно на кнопках і замочках знімається і переться в ручному пранні. На відміну від еспіро, який треба розкрутити шурупи всі щоб попрати... зато еспіро має кращий капюшон.
Переживаю що за місяць тих бені ізі буде ціла купа, бо дійсно класний візок, і я не схочу з ним ходити... Але реально в ціні до 2 тис, з великими колесами і легкий візок що гарно складається не такий вже і вибір.
Голубий колір трошки облізлий якийсь, є ще гарний темно фіолетовий. Але з того що є то якийсь найдівчачіший колір, тому взяли бузковий.
А який саме еспіро ви маєте на увазі і яка його ціна?

algo
27.02.2012, 20:16
Я вже втомилась!!! шукаю прогулянку. чи хтось чув щось про Deltim Delti Dot
http://s017.radikal.ru/i443/1202/ef/b0ad5d6233e1.jpg

loreniya
27.02.2012, 21:26
А який саме еспіро ви маєте на увазі і яка його ціна?
еспіро меджік, коштував 1400 грн на південному, я пів години ті візки там тіскала, продавець напевно був в шоці...
http://www.baby-city.com.ua/progulochnye-kolyaski/espiro-magic-4-progulochnaya-kolyaska.html

http://www.bebebeni.pl/index.php - з польського нету. але відзиви ще не шукала

Supergirl
27.02.2012, 21:52
я пів години ті візки там тіскала, продавець напевно був в шоці...
та я також в неділю пішла подивитися на візки і так само дивилася, присідала і мацала там все довгенько...продавці мали би вже звикнути до таких перебірливих матусь :girl_crazy:
Бачила я ту Bebe beni Izzy в живу, в загальному така нічого, тільки мені не дуже сподобалося, що там немає віконечка на капюшоні. Ще бачила Baby Design Mini і зрозуміла, чому вона така дешева...суто літній візок, вузьке сидіння і на вигляд не якісна.

Bogdanka
27.02.2012, 22:51
по розмірах нам певно найкращий Еспіро Ензо Атлантік отакий (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e0zrooX_FBw)
чоловіку подобається
пішла читати недоліки

olangel
28.02.2012, 00:23
Лазила в неті, знайшла ось такий візок 4baby.ua/product.php?id=1266943 і щось не можу зрозуміти, надувні колеса чи пластикові... На фото одне в дописі інше..

Зануда
28.02.2012, 00:36
Спростовую. То у моделях до 2010 р. З 2010 той бампер цілком нормальний. Глибини сидіння не вимірювала, але достатньо глибоке і широке, щоб дитина у зимовому одязі сиділа комфортно (у мене ще + конверт на овчині).

loreniya
28.02.2012, 10:18
ось такий візок
такі продумані капішони!!! важить 15 кг, з одного боку тяжкий, а з другого стійкий. я мала 16 кг, то до 1,5 року нормально, а далі десь під гоку їхати або везти одною рукою коли тебе несамовито шарпає малеча за другу важко... але там і в прогулянку можна перебратись.
А ви хочете надувані колеса? Вони ніби м"якші але пробиваються, я волію литі але з малою точкою дотику до землі.

тільки мені не дуже сподобалося, що там немає віконечка на капюшоні
о, а я навіть на це не звернула уваги - в нас капішон навіть розкладати не можна хіба як спить, в попередньому візку просто знімав капішон сам і на ходу викидав!!!

я ще з прогулянок дивилась на таку кватро за 1100 грн, але чомусь вона мені не припала до душі - явних мінусів не було просто не моє http://detto.com.ua/progulochnye/1889-detskaja-progulochnaja-koljaska-quatro-cross.html

теж стиль бебе бені і еспіро тієї що я ссилку давала. в бежевому кольорі гарна, але то не для мого пацькатика. ну і 12 кг то теж не плюс...

olangel
28.02.2012, 13:12
А ви хочете надувані колеса?
та в мене є два Quinny, тростинка і звичайний...
Просто сподобалась модель і зацікавило, що в описі написана вага 8,9кг...

loreniya
28.02.2012, 15:40
хочу собі замовити чохли на колеса візочка
такі http://s017.radikal.ru/i428/1202/23/199545e8698f.jpg
і дихаючий матрасик
Матрас-вкладыш для прогулочных колясок I COO Corn предназначена и разработана специально для колясок I COO - обеспечит ребенку дополнительный комфорт во время прогулок. Одна сторона накидки поможет создать приятные и комфортные ощущения в летнее время года, а обратная сторона согреет зимой. Также накидка защитит Вашу коляску от загрязнений. Накидку можно стирать при температуре 30 градусов. Накидка изготовлена из экологически чистого материала, изготовленного с соблюдением европейских стандартов качества и безопасности.

Характеристики:
5 различных цветов накидок
современный инновационный дизайн
согреет в холодное время года
создаст комфортные ощущения летом
материал изготовления - полиэстер
накидка мягкая и приятная на ощупь
возможна машинная стирка
размер - 84 х 37 см

В реальности цвета товаров могут отличаться от тех, которые Вы видите на экране. Это зависит от индивидуальных настроек Вашего монитора. Производитель продукции оставляет за собой право менять комплектацию, технические характеристики, цветовую гамму товаров и т.д. без предварительного уведомления. Поэтому описания продукции на сайте могут содержать неточности или различия. Просьба, интересующие Вас детали уточнять у менеджера.

Компания I'COO производит детские товары, пользующиеся большим спросом среди покупателей всего мира. Руководство компании I'COO придает огромное значение качеству выпускаемой продукции и стремится соответствовать самым высоким требованиям и вкусам. На сегодняшний день, компания имеет целый ряд представительств во всем мире и с каждым годом осваивает все новые и новые рынки. Такая популярность достигается за счет использования современных технологий, разработки новых технических и конструктивных решений, создания оригинальных дизайнерских моделей. В ассортимент компании входят такие изделия, как детские коляски, автокресла, многофункциональные стульчики для кормления. Особое внимание уделяется безопасности продукции. Все изделия прошли сертификацию и соответствуют европейским стандартам.
такий а можливо інший AeroSleep ще э, просто ще не знайшла толком ъх щоб помацати...
http://s017.radikal.ru/i410/1202/64/ea7cb758e740.jpg http://s018.radikal.ru/i520/1202/31/1484e484cfb7.jpg

чи хтось таке бачив у львові?

olangel
28.02.2012, 16:01
чи хтось таке бачив у львові?
у Львові не бачила, але маю такого плану до свого візочка... Те, що він зима літо, це равноцінно, що матраси до ліжка зима-літо, одна назва.... Просто трошечки тканиною відрізняються.

loreniya
28.02.2012, 16:18
я просто хочу щоб була натуральна тканина до тіла - знаєте як то літом - все розжарене розпарена а дитина в шортах... робити накривачки з рушника не хочу... вже так думаю може то пошити собі таке в ательє??? тільки з чого...
http://s002.radikal.ru/i200/1202/55/fe67b93a4c57.jpg

- що там того шиття - мєчта любої кравчині...... а замовити - 320 грн + доставка до 20

Производитель AeroSleep Дышащийвкладыш AeroSleep для колясок. Чтобы ребенок меньше потел в коляске, 3D сотовая структура вкладыша обеспечивает воздушную прослойку между ребенком и коляской для свободной циркуляции воздуха.Нежная кожа ребенка не контактирует с синтетической обивкой коляски. 3D сотовая структура это 95% открытого пространства, что обеспечивает большую проницаемость воздуха и оптимальную вентиляцию 5% твердого материала 1 квадратный метр может выдержать до 2 000 кг уменьшает чрезмерное потоотделение ребенка уменьшает раздражение кожи, вызванное потничками чехол и коляска остаются сухими чехол можно стирать в машинке при температуре 40С. Благодаря экстразащите, коляска дольше останется как новая

Натуля
28.02.2012, 16:32
вже так думаю може то пошити собі таке в ательє??? тільки з чого...
недавно в неті бачила роботи однієї російської майстрині яка шиє матрасики, козирьки на капюшони і муфти на різні візочки то у виборі тканин вона пропонувала плащовку і звичайні натуральні тканини. В матрасику напевно прослойка синтепону. Мама обіцяла мені такий комплект пошити.:girl_claping:

olangel
28.02.2012, 20:37
Я би синтипон не давала, бо парити буде... Просто натуральна тканина з прорізами під ремені

Ніколь
29.02.2012, 02:26
Вдогонку обговорювання ТАКО Персо...
Сьгодні його вживу бачила і так прицільно роздивилась в полкілініці, та якраз стояла на "парковці" візочків в холлі.
Ну, якщо називати її аж такою надзвочайно красивою- то я мабуть чогось не розумію. Ну ніяка, ну дуже ніяка. Можливо вона зараз цікава для продавців і покупців бо новика, але через пару місяців тими персоми буде пів району завалено.

Я розумію колиу візочка є якісь речі що в око впадають. Чи дизайн, чи матеріали, чи рама ( колір/вигляд і т.д.) Ну тут таке все непомітно-ніяке. Рама звичайна, матеріали звичайні, колір ( такого плану кольори моя бабця любила, щоб щось бежевеньке, сіреньке, непомітне і немарке) Хоч би якусь деталь, якісь кармашки чи що зробили....
Я не кажу що дитячий візок має бути кольору китайського маркеру, але ж не "моль в обмороке"
І головне то була така хвальона продавцями персо жакард...

В общєм для мене залишилось загадкою чого продавці тому персо такі дифірамби співають :unknown:

byzja
29.02.2012, 09:28
а що ви скажете на рахунок ларету???

loreniya
29.02.2012, 11:01
В матрасику напевно прослойка синтепону.
я думаю як зробити бавовняну прослойку - як у літній ковдрі, вона точно не парить!
а майстриню знайшла на кідстафі - вона шиє чохли на колеса - від 50 до 80 грн за набір і шиє текстиль для візків - чохли всякі, матрасики, навіть повністю міняє обшивку каляски. то думаю скористатись послугами.

Натуля
29.02.2012, 13:25
я думаю як зробити бавовняну прослойку - як у літній ковдрі, вона точно не парить!
угу, по народному "ватін". Думаю в магазинах тканин таке точно є. Чи маєте на увазі бавовну- тканину?

а що ви скажете на рахунок ларету???
Мені в ній сподобався в рожевому варіанті колір рами такий гламурненький :girl_crazy:.

Була в неділю на південному, зайшла глянути вживу на bebe beni 4runner. Досить жорстка амортизація як і говорила Ніколь, мені не дуже подобається відсутність опори для ніжок в прогулянці. Виглядає так, що якщо поставити прогулку обличчям від мами то дитина постарше ногами буде терти кошик і ставити їх на раму(хоча згадую, що Антон часто любив звісити ноги, а не ставити їх на підножку). І досить відкрита люлька - але мама моя пообіцяла зробити козирьок на капюшон. А так вона мені подобається і підходить по всім моїм вимогам. І на кольорі напевно фіолетовому зупинюсь. Єдине, що продавець не зміг пояснити чи побтрібні для автокрісла додаткові адаптери. А так сказав, що ці візки вони продають із жовтня і на сьогодні нарікань на них не було і гарантію дають на пів року.

loreniya
29.02.2012, 14:32
по народному "ватін".
о! вот як воно називається!!! дякую!!!!!!!!!!

але мама моя пообіцяла зробити козирьок на капюшон.
покажыть мамы - може вдохновення знайде - дуе гарна ідея
http://www.youtube.com/watch?v=HMkDBDAdCMI

то саме, але під низом капішон каляски, класно, мені подобається,
ще б взнати що то за еластична основа в тому капішоні по краю...
думаю це такий типу дротик як в тряп"яних корзинках для іграшок
як мамі гарно піде то зможе подумати про міні-бізнес і шити на замовлення, думаю бажаючих не бракуватиме!
http://s017.radikal.ru/i402/1202/9f/65825b86b066.jpg

зараз стільки аксесуарів до візків шиють - і чохли і муфти на руки і силіконові бампери і капішони!!!

Corena
29.02.2012, 15:16
зараз стільки аксесуарів до візків шиють - і чохли і муфти на руки і силіконові бампери і капішони!!!
ото читаю і думаю, чи то тут зібрались фанати возиків і всяких гаджетів до них :), чи то я така проста в тому питанні : Girl_in_dreams:. возик наш купляла, бо по дизайну мені дуже сподобався :) і дуже легко ним маневрувати. але щоб шити ще до нього цілий набір всяких приколів :girl_crazy:, то я би не додумалась навіть до такого, що хтось навіть так ще й заробляє.

Ніколь
29.02.2012, 15:35
але щоб шити ще до нього цілий набір всяких приколів
я не знаю як кому, але мені особисто просто життєво необхідним буде тепла муфта на руки, що чіпляється до ручки візочка. Бо руки зимою у мене відмерзають начисто, аж до неможливості поворухнути пальцями, і то ж не з голими руками гуляю.
Муфта це просто маст хев ))))

Corena
29.02.2012, 15:38
Муфта це просто маст хев ))))
пережила цю зиму морозну, гуляли ми і в -20 по 45 хв в шкіряних рукавицях, про муфту вперше тут почула :)

kati
29.02.2012, 15:46
а в мене муфта йшла в комплекті..і я дуже тому зраділа, бо рукавиці не ношу взагалі, тож муфта мене дуже спасала цю зиму

Ніколь
29.02.2012, 15:54
пережила цю зиму морозну, гуляли ми і в -20 по 45 хв в шкіряних рукавицях, про муфту вперше тут почула
У кожного руки по різному на холод реагують.
Моя мама все життя ходить в шкіряних з тоненькою підкладочкою, і зимою також і їй супер.
Я якщо ходжу у вьязаних то через пару днів руки такі... ну як терка просто, без перебільшень, виглядають жахливо і болять.
Якщо ходу у шкіряних то лише відпадає питання обвітреності, але просто шкіріня і вьязана підкладочка - це я в таких в 0 градусів хожу, не меньше. Зимові шкіряні маю і з грубим шьтучним хутром, пофігу, на ті морози цьогорічні зовсім не виручали.
Чоловік дивлячись на мої страждання купив мені суперові перчатки на кролячиму хурті, думаєте стало тепліше? Просто появилась ще одна чергова пара шкіряних перчоток.
Тому питення теплоти рук зимою для мене дуууже гостро стоїть.
А ноги не мерзнуть ))) я можу при -10 свої екко на босу ногу вдіти і так прогуляти пару годин і нормально.

Натуля
29.02.2012, 16:02
Мені отакий варіант козирька подобається
http://i061.radikal.ru/1202/2f/b5d082ca9a41.jpg
ото читаю і думаю, чи то тут зібрались фанати возиків і всяких гаджетів до них
Я з першою вагітністю ще задовго до пологів купила у друзів тако-трансформер б/у. Якось не дуже задумувалась про + і - візка. На що були гроші, те і придбали. Прогулянку теж купили б/у за невеликі гроші. А тепер і нового чогось хочеться і фін. можливостей трохи більше є ніж раніше. А по рос. форумам відгуки по візкам читаю, а там багато мамаш-фанаток, по 5 візків міняють і порівнюють різні нюанси. І прикрашають візочки не махровими рушниками-подушками, а кольоровими матрасиками, козирьками від сонця, теплими муфтами - і гарно і зручно.

Nastylove
29.02.2012, 16:59
Дівчатка, може хтось має таку Delti Dot
http://s51.radikal.ru/i133/1202/39/8bd936815393.jpg
Вага по опису 7,5 кг, а по відгукам тяжча і кажуть, що дуже тяжка в ходу і на бордюри важко заїзжати. Поділіться враженнями...

Ніколь
29.02.2012, 17:15
по 5 візків міняють і порівнюють різні нюанси. І прикрашають візочки не махровими рушниками-подушками, а кольоровими матрасиками, козирьками від сонця, теплими муфтами - і гарно і зручно
як кажуть " каждый с ума сходит по своему " ))))
там якраз на бебіблог особливо багато таких коллекціонерів візочків.

loreniya
01.03.2012, 11:11
в -20 по 45 хв в шкіряних рукавицях
мені пальці промерзають від одного читання про це... я муфти не мала, а замовила на кідстафі хутряні варєжки на двійному флісі і пришила їх до ручки каляски. але я в руки мерзну - кажуть всі з низьким тиском мають холодні кінцівки...

---------- Додано в 09:11 ---------- Попередній допис був написаний в 09:01 ----------

І прикрашають візочки не махровими рушниками-подушками, а кольоровими матрасиками, козирьками від сонця, теплими муфтами - і гарно і зручно.

я теж не хочу рушиків - подушок... я розумію впринципі що як світить сонце дитині в очі то ліпше накинути пеленку і затінити, але чого не перестрахуватись і не подумати про це при купівлі візка і не взяти завідомо добрий. Або вдосконалити свій візок і не мучитись.
виробник і сам може нашити по 3 капішони по два чехли на ноги /на зиму і на літо/ і всякі муфточки і прикольчики, але не всім то треба а ціна зростатиме. Так що я маю те що маю - бюджетний візок і свою фантазію... Я не фанат візочка, маю 2 /і то тому що один ще на продажі/ маю 1 поньє і 1 слінг. Тобто я взагалі не фанат - все по одному...

Corena
01.03.2012, 11:21
що як світить сонце дитині в очі
можна повернути каляску проти сонця :)

хельга
01.03.2012, 11:46
А я собі окремо замовила муфту і дуже задоволена нею. Руки дуже мерзнуть і навіть в товстих флисових рукавицях. А в муфті було тепленько, навіть тоненькі рукавички не одягала.

algo
01.03.2012, 12:20
Nastylove, я теж зараз таку придивляюсь.

Bogdanka
01.03.2012, 13:25
я теж зараз таку придивляюсь.
а ти не хочеш пошукати б/у інглезіна зіппі? піди подивись на неї нову в антоху (нова явно задорога - більше 3х тисяч на прогулку на мою думку забагато). А в районі 1000 грн можна купити чудесний б/у возик. Я мала два рази і два рази б/у. Там чехол з натуртканини, складається дуже добре, їздить легко, капішон глибокий, не є важка (хоч і не найлегша). Взагалі це був мій улюблений візок. Нам перший вкрали з маминого загального балкону і я купила другий ідентичний, бо дитина ще була мала. Кошик там теж великий і зручний і вона супер маневрабельна. Ну словом, Оль, не намовляю)), але дуже рекомендую глянути. Б\у двічі купувала на кідстафі.

algo
01.03.2012, 13:46
дивилась я на неї в антошці. непогана. правда ціна задуже. зараз от шукаю на кідстафі варіанти

Nastylove
01.03.2012, 13:56
пошукати б/у інглезіна зіппі?
І мені вона подобається! А Ви бачили/катали тростинки б/у? В якому вони стані? чогось мені здається що вбиті вони дуже, ну точно в гіршому ніж люльки/прогулки в звичайних возиках.
algo, а які ще варіанти підшукали, бо я вже не знаю що дивитись....
мені бажано щоб була добра і на літо і зараз, як сніга зійдуть), а головне легка.

zaba
01.03.2012, 14:22
Дівчатка, може хтось має таку Delti Dot
Минулої весни розглядала її на Південному, враження не дуже, тканина дуже синтетична, рама з трубок, які на вигляд тоненькі і якась вона таки дубова...

algo
01.03.2012, 14:59
а які ще варіанти підшукали
в основному в таку ціну Джобі всі, але відгуки не конче! не знаю.

kati
01.03.2012, 16:24
пошукати б/у інглезіна зіппі? піди подивись на неї нову в антоху (нова явно задорога - більше 3х тисяч на прогулку на мою думку забагато)
Меня круто повезло, я інглезіну взяла за 2300, вона тоді стояла в бебізоні пол якійсь акціі 2700 здається, плюс моя знижка на -15%. А от зараз подивилась( бо читаю і думаю щось Богданка загнула 3 з копіками) то вона вже стоїть 3570...це занадто для прогулнки

Я дуже задоволена цим візком. Це хоч і не прогулянка від трансформера, але абсолютно не поступається по функціях. І навівть колеса тут цілком прйистойні

складається дуже добре, їздить легко, капішон глибокий, не є важка

+ 1
А ще велике спальне місце, продумана підножка
З мінусів-лише відсутність кишеньки на капюшоні

Bogdanka
01.03.2012, 16:46
А Ви бачили/катали тростинки б/у?
а як на рахунок ПРОЧИТАТИ що було написано?
Я мала два рази і два рази б/у

є в різному звичайно, нам обидва рази дуже повезло. Практично нову купила раз за 1200, другий раз взагалі від нової не відрізнялось - у людей було 4 візки - за 1300 грн

в принципі шкодую що продала, хоча... все відносно - нащо привязуватись до речей;)

algo
01.03.2012, 18:07
А як щодо Inglesina TRIP?

Bogdanka
01.03.2012, 18:12
А як щодо Inglesina TRIP?
непоганий, але мені в ньому трохи низька посадка.
і це тростинка, а як я розумію ти шукаєш прогулянку, хіба ні?
тростинка для такої малої дитини... я б брала хіба як змінний візок, а як основний прогулянку.

kati
01.03.2012, 18:53
мені в ньому трохи низька посадка.
+ немає повністю горизонтального положення спинки, бампера, чохла на ніжки.
Якщо це все непотрібне, тоді візочок добрий.

Chemna
01.03.2012, 20:37
Inglesina TRIP?
Ми катаємось на такій. Дуже хотіла і дуже задоволена, теж хвилювалась як без бампера будем їздити але малій нормально, спальне положення є цілком нормальним, достатньо лежаче, в квіні спіді взагалі до самого низу не лягає. Купили коли малій було 1.4, їздили на море з візком, і нормально дитина там спала, навіть ноги не звисали. На холодну погоду маю такий ніби чехол-конверт з дірочками для ремнів возика фірми Maxi-cosi, в Антошці продається щось подібне до таких возиків.

Bogdanka
02.03.2012, 08:51
+ немає повністю горизонтального положення спинки, бампера, чохла на ніжки.
Якщо це все непотрібне, тоді візочок добрий.
100%
їздили на море з візком
от на морі я її і бачила у використанні і жіночка власне казал, шо низька посадка візка не є доброю, що перед тріп вона мала зіппі і шкодує, що поміняла.

---------- Додано в 08:51 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

На холодну погоду маю такий ніби чехол-конверт з дірочками для ремнів возика фірми Maxi-cosi
я такий маю до нині - він ідеальний для квінні був, а для інглезіни такий собі. Оригінальний кращий. А тріпп свого оригінального не має.

bioland7
02.03.2012, 10:25
Можливо хтось користується Інглезіною Магнум,які враження?
Чи не дуже важка?

Talya
02.03.2012, 10:33
тут (http://www.posydenky.com/showpost.php?p=1194743&postcount=304) описувала нашу магнум. але в нас шасі алюм. думаю, що на ерго байк буде мякше їхати. в неті купа позитивних відгуків про цю каляску. блоком я дуже задоволена. до інглезіни в даному випадку ніяких претензій не маю!

Chemna
02.03.2012, 12:05
от на морі я її і бачила у використанні і жіночка власне казал, шо низька посадка візка не є доброю, що перед тріп вона мала зіппі і шкодує, що поміняла.
----------
Нормальна посадка, покажіть мені візок тростинку вагою 6.6кг в якого висока посадка ????? Шо тут рівняти тріп до зіппі (вага 9.5), а за ціною 1800 і 3500грн.

kati
02.03.2012, 12:23
зіппі (вага 9.5)
7.8 кг:girl_curtsey:

---------- Додано в 12:23 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

Шо тут рівняти тріп до зіппі
так ,правильно...це два абсолютно не рівноцінних візка. Зіппі- повноцінна прогулняка, тріп- лише тростинка

Chemna
02.03.2012, 12:29
7.8 кг

Цікаво що на сайті антошки вказано вага 9.5кг без чохла на ніжки.
тріп- лише тростинка
Повноцінна тростинка :)))
Власне не шукала прогулянкову бо мала Hauk Apollo 2in1, а тростинка була дуже доречна бо часто їздимо за місто.

Bogdanka
02.03.2012, 12:41
Цікаво що на сайті антошки вказано вага 9.5кг без чохла на ніжки
ну і що?
ширина шассі еспіро ензо 60 см, а на сайті котрогось (не памятаю точно котрого) нет-магу пише 43. і то очепятка їхня і в коментах є вибачення, а не змінено.

Зіппі має ваги в районі 8, як пише Катя, 9 з хвостом має чікко лайт вей - одна з важчих прогулок
покажіть мені візок тростинку вагою 6.6кг в якого висока посадка ?
посадка в тростинок або більш-менш нормальна або низька.
у тріпів нижча ніж в нашої цілком простої джобі.
і ви ж порадили її людині (альго), котра шукає прогулянку;), тому ми і написали, що це тростинка:)

Chemna
02.03.2012, 12:52
і ви ж порадили її людині (альго), котра шукає прогулянку, тому ми і написали, що це тростинка
Це не порада а висловлювання думки, а як би нижче прочитали то там написано що шукали тростинку для частих поїздок на відпочинок :)))

Bogdanka
02.03.2012, 12:59
там написано
де? спеціально переглянула дописи Олі, не бачу:)

Chemna
02.03.2012, 13:09
Власне не шукала прогулянкову бо мала Hauk Apollo 2in1, а тростинка була дуже доречна бо часто їздимо за місто.
можливо ми не зрозуміли один одного :girl_crazy:

Leila
02.03.2012, 13:12
я мала інглезіну зіппі, там 9,5 кг. але якщо зняти капюшон, то легший візок виходить. зіппі нормальний прогулянковий візок, не легенький, але міцний.

Bogdanka
02.03.2012, 13:23
інглезіна зіппі (http://inglesina.co.ua/collection/strollers/zippy/)
Размеры коляски Inglesina Zippy:

Размер коляски: 53 (ш) х 88 (д) х 105 (в) см.
Размер коляски в сложенном виде: 37 (ш) х 99 (в) см.
Вес коляски: 7,8 кг

Leila
02.03.2012, 13:36
http://inglesina.co.ua/collection/modul-systems/zippy-system/
тут навіть 10.2 кг шассі +прогулянковий блок.

Bogdanka
02.03.2012, 13:40
різні дані навіть на одному сайті, по памяті, вона була легша точно від чікко лайт вей, так чисто в спогадах)

olangel
02.03.2012, 16:42
А хтось бачив десь у продажу Euro-cart
Lira 4?

olangel
04.03.2012, 15:10
еспіро меджік, коштував 1400 грн на південном
де ви його бачили?! бо облазила весь південний... чорт ногу зломить(((( Бачила тількі Іззі, нічьо так)))

algo
04.03.2012, 16:34
Нині бачила Еспіро Метро. нічо такий. хтось має?

silvia
04.03.2012, 17:16
зорієнтуйте мене недосвідчену, до якого часу дитинка їздить у люльці, і коли можна пересідати на "прогулянку" ( коли вже не захоче возитись у люльці)?

Corena
04.03.2012, 17:18
зорієнтуйте мене недосвідчену, до якого часу дитинка їздить у люльці, і коли можна пересідати на "прогулянку" ( коли вже не захоче возитись у люльці)?
коли дитина самостійно сидить, коли люлька стає замала. рекомендують не раніше, ніж у 6 місяців пересідати в прогулянку.

olangel
04.03.2012, 17:28
коли вже не захоче возитись у люльц
ну в мене вже малий у люльці відмовився...йому просто не цікаво, як би не автокрісло, то не знаю щоб робила б... бо з нього він все бачить, а от з люлькі не цікаво..тільки на балконі в ній спить)

silvia
04.03.2012, 17:33
з моїх спостережень виникає питання - чому буває переважно, що універсальні візки-трансформери не зовсім підходять на роль прогулянкових і часто приходиться купувати окремо прогулянковий....

kati
04.03.2012, 17:41
універсальні візки-трансформери не зовсім підходять на роль прогулянкових і часто приходиться купувати окремо прогулянковий та чому ж не підходять...дуже навітьпідходять, а купують додаткосу прогулянку як правило тільки через меншу вагу.

Corena
04.03.2012, 17:41
ну в мене вже малий у люльці відмовився...йому просто не цікаво, як би не автокрісло, то не знаю щоб робила б... бо з нього він все бачить, а от з люлькі не цікаво..тільки на балконі в ній спить)
я в тому випадку просто завжди опускаю капюшон і мала собі розглядається і заспокоюється

olangel
04.03.2012, 18:27
я в тому випадку просто завжди опускаю капюшон і мала собі розглядається і
заспокоюється
А нам то не допомагає((( йому треба сидіти, бо лежачи роздивлятись не цікаво.

silvia
04.03.2012, 19:38
що означає ширина шасі? Це ширина між колесами чи ширина разом з колесами...

Іриска
04.03.2012, 21:04
ширина разом з колесами...
саме так))

olangel
05.03.2012, 00:12
А хтось щось чув про ці візочки?! Мені вага дуууже сподобалась :)www.caretero.pl/209_Gringo.html

Supergirl
06.03.2012, 12:41
Я знайшла в неті візок Baciuzzi B14 http://klumba.ua/strollers/baciuzzi/b14/
Може хтось може поділитися відгуками

Bogdanka
06.03.2012, 17:01
Ми (то я громко скажу, мій чоловік) визначились - будемо брати візок Еспіро Ензо Атлантік (ширина шассі 60 см)
колір ше не домовились, я хочу салатово-зелений, муж червоний, наша зозулька Со ліолЄтовий (фіодетовий)
мені вже всеодно))
Ціна комплекту з автокріслом разом в районі 3500 грн
Попередньо-остаточний вибір на 99%

МАСЯ
06.03.2012, 19:24
Еспіро Ензо Атлантік
а скиньте ссилочку на цей візочок, бо я бачу дві різні моделі - Еспіро Ензо та Еспіро Атлантік

Bogdanka
07.03.2012, 10:30
дві різні моделі - Еспіро Ензо та Еспіро Атлантік
так і є
то я неправильно написала
ми дивились таку (http://ivasik.ua/cat/1806/product/9825/)і чоловіку сподобалась
вона нам тільки для виїздів і для няні, бо мені і слінгу в принципі вистачало з Софком довший час
наш вибір стосується суто "під няню" і під "ширину ліфта"
http://ivasik.ua/products_pictures/768442001330892706bth.jpeg

МАСЯ
07.03.2012, 10:35
під "ширину ліфта"
так там ширина шассі 65 см, в вас такий широкий ліфт?

Bogdanka
07.03.2012, 10:49
там ширина шассі 65 см
в реалії ми її переміряли - 61 см

---------- Додано в 10:47 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

і між іншим на сайтах повна фігня пише - на деяких 60, 61, 63, 65
такщо всеодно треба реально дивитись або на сайті виробника

---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

отут взагалі 60 см (http://espiro.pl/pr,prams,atlantic,22) (десь так і є - 60-61)

byzja
07.03.2012, 13:08
а ми нарешті купили колясочку, шукали довго і зупинились на DPG етно
, дуже задоволена, в реалі навіть краща ніж на фото)))
http://i054.radikal.ru/1203/34/df18210610b7.jpg

Almariel
07.03.2012, 14:07
дівчата, потребую вашої поради.
пропонують такий візок бу: Quinny Freestyle 4 XL (3 в 1)
http://детские-коляски-магазин.su/uploads/2009/02/maxi-cosi-quinny-freestyle-4-xl-2-d0b2-1.jpg
візок за 50Є + автокрісло за 50Є. я ніяк не можу вирішитися. з одного боку не думали поки що брати візок взагалі, щоб з ним не возитися, якщо доведеться переїжджати, та й не відомо, чи він нам знадобиться (маю слінг). з іншого боку, треба обов’язково мати автокрісло, щоб вийти з пологового (хоча ми машини не маємо), навіть, якщо тобі додому йти 100 м.
Варто за таку ціну брати? і чи можна буде у такому візку возити новонародженого?
цей візок старий, але не поламаний. в п’ятницю підем на "оглядини", але в п’ятницю бажано вже сказати рішення, чи берем.
і ще: ліфта у нас нема, живемо на 1-му поверсі, але треба подолати 6 високих сходинок, щоб потрапити в будинок.
тут характеристики (тільки в інших місцях пише, що маса прогулянки - 19кг... багатенько):
Коляска Quinny Freestyle 4 XL (3 в 1)
Дополнительная информация
Аксессуары адаптеры для крепления автокресла, солнцезащитный козырек
Переноска нет
Совместимые модели автокресел Maxi-Cosi Cabrio, Maxi-Cosi Citi
Конструкция
Возможность установки на шасси автокресла, люльки
Горизонтальное положение спинки есть
Корзина для покупок есть, сетчатая
Перекладина перед ребенком есть, съемная
Регулировка высоты ручки есть
Регулировка наклона спинки есть
Ремни безопасности есть, пятиточечные с мягкими накладками
Ручка/ремень для переноски есть
Ручной тормоз есть
Система амортизации пружины
Угол наклона спинки 180 град.
Общие характеристики
Вес 11 кг
Количество колес 4, передние и задние одинарные
Максимальный возраст 5 лет
Максимальный допустимый вес ребенка 20 кг
Механизм складывания книжка
Размеры (ШxДxВ) 69x97x116 см
Размеры в собранном виде (ШxДxВ) 69x90x45 см
Тип транспортная система, автокресло в комплекте, люлька в комплекте
Ширина шасси 69 см

п.с. я осилила тільки половину теми - ще не бачила відгуків по цьому візку. тому питаю у вас, як у експертів, поради. дякую.

МАСЯ
08.03.2012, 22:37
а ми нарешті купили колясочку, шукали довго і зупинились на DPG етно

ви через інтернет замовляли?
бачила сьогодні DPG Carino - закохалась в неї, моя подружка собі купила. Тепер про Тако навіть не думаю, люлюка там така просторо, прогулянка не менша, колеса і не великі і не малі, ширина шасі 58 см, а ця ручка з екошкіри то просто бомба!!!

Ніколь
08.03.2012, 22:54
бачила сьогодні DPG Carino - закохалась в неї, моя подружка собі купила
А прогулянковий блок не випробовували?
Бо там власне за нього негативні відгуки, бо фартук капюшона якось там не дуже пристає доспинки сидіння в розкладеному вигляді і що там просто задуває дитині ( в неті вичитала у відгуках)
І конкретно у моделі Каріно як на мене замілкий і закороткий капюшон у люльці.
а ця ручка з екошкіри
екошкіра тепер і в усіх моделях ТАКО останніх випусків.

Я сама дуже придивлялась до тих візочків DPG, але потім вичитуючи відгуки щось не фонтан.
Звичайно може це просто комусь не підійшло а написано було так ніби там страшне що робиться з тим капюшоном, але ви як будете купляти, ви придивіться прискіпливо до прогулянкового блоку. Вам дитину у прогулці на наступну зиму возити виходить, дитині ще не буде рочку, а тут прогулка мусить бути дуже продумала бо дитина ще в ній спатиме, а зима є зима.

Svjatkova
08.03.2012, 23:33
Ширина шасси 69 см

Це щось багато... :girl_in_dreams:

Bogdanka
09.03.2012, 08:48
Ширина шасси 69 см
так, Алмаріель, той візок дууууууууже широкий
він зручний, має недолік усіх практично квінні - плиткий капішон. Товаришка має фрістайл трьохколісну, завжди залишали в машині, додому забирали тільки люльку або автокрісло, але дуже задоволена, відвозила трьох дітей в тому візку і не продають, ми хотіли його відкупити, залишають ще брату. Попри активний спосіб життя, візок справді напіввічний. Але 4-колісний мені не подобається, він дуже громіздкий, а 3-колісний трошки інакший. Ціну Вам запропонували хорошу, якщо Вас власштовує стан візка і не лімітує ширина колісної бази, я б брала звичайно.

loreniya
09.03.2012, 09:48
Але 4-колісний мені не подобається, треба ще пам"ятати що два однакові візки але з різною базою 3 чи 4 колеса, тільки з виду подібні, а в їзді і амортизації зовсім різні. це я суджу по АВС 3 і 4 Тек, я за 4 кола - чогось авто на 4 а не на 3 роблять... я б за 50 євро брала... а він що без люльки? це чисто з інтересу... мені здається що він їде всюди на таких колесах великих - і по піску і по гравію і по лісах... мені таке дуже підходить, я не "центрова" мамочка - їздити приходиться по всякому...

Bogdanka
09.03.2012, 09:50
два однакові візки але з різною базою 3 чи 4 колеса, тільки з виду подібні, а в їзді і амортизації зовсім різні
квінні фрістайл то не дуже стосується
тут обидва візки дуууууууууже стійкі. Я бачила обидва вживу і знаю про що говорю.
Квінні спіді 3-колісний вже не такий як фрістайл. Фрістайл дуже класний візок і дууже стійкий. Здається вже знятий з виробництва. Одна з найстарших моделей квінні

Almariel
09.03.2012, 11:19
а він що без люльки? це чисто з інтересу...
схоже без люльки. сьогодні побачимо.
дякую всім за поради.
поки мене ширина шасі влаштовує - ширина дверцят на вході в двір - 85 см.

Holly
09.03.2012, 11:25
я за 4 кола - чогось авто на 4 а не на 3 роблять...З двома дітьми я мала дуууже багато візків. в т.ч. триколісний. Мій був стійкий, жодного разу не перевернувся, в той час як чотириколісний Ярина з легкістю перевертала :) Як на мене, важлива не кількість коліс, а сама побудова конструкції :)

МАСЯ
09.03.2012, 12:29
там страшне що робиться з тим капюшоном,
капюшон в прогулянці такий великий що аж до ніг дістає, і нормально все кріпиться - подружка вчора розібралась як то все прищіпити і відщіпити, виходить що з люльки треба відкріпити якісь болтіки і прикріпити до прогулянки, години три сиділа, за те довольна яка тепер сидить)))

я десь в відгуках також читала що там колеса не знімаються - всього лиш треба знайти кнопочку і все за допомогою одного пальчика відщіпається)))

loreniya
09.03.2012, 12:58
схоже без люльки. сьогодні побачимо.
та вона певно і не дуже на весну треба - як лежаче положення 180 градусів - можна купити таку сумку переноску типу люльки /бачила від 300 грн джобівські починаються/ і класти в розкладений візок... просто візок сподобався і цікаво було... Що класно що він до 20 кг, тепер багацько візочків до 15-16 кг, трохи мало - 14 кг слоник в два роки ще хоче возитися - ще куртки, черевики, конверти - от вам і 16 кг, а де ще до 3 рочків... Хоч багато хто "перегружає" візок - по 2 діток нараз возять і витримують...

byzja
09.03.2012, 18:54
Якщо чесно то такої катастрофи як пишуть із прогулянковим капюшоном нема, він у жодній прогулянці 2 в 1 впритик не лягає, а вам ж не грудну дитину в ньому возити, не здує))) і доречі замовляла не по інтернету а в магазині з дит. товарами, привезли на 2 день

МАСЯ
09.03.2012, 21:20
замовляла не по інтернету а в магазині з дит. товарами,
скажіть в якому, будь ласка, і ціна така ж як через інтернет? 3170?)))

byzja
10.03.2012, 09:56
я брала не каріну а етно, то якщо вона в інтернеті 2880 то я платила 2500, доречі бачила дівчата на форумі малеча обговорювали каріну, так жіночка бачила її на південному за 2700 чи 2800, попробуйте замовити і ви, так виходить дешевше...

МАСЯ
10.03.2012, 13:10
так жіночка бачила її на південному за 2700 чи 2800, попробуйте замовити і ви, так виходить дешевше...
я на південному питала то продавці казали що про такий возик тільки чули, але в них такого нема... от тепер мушу знов їхати бо не заспокоюсь....

Ніколь
10.03.2012, 13:17
я на південному питала то продавці казали що про такий возик тільки чули, але в них такого нема...
Є ті візочки на південному, правда в одному магазині лише, але і каріно є, і етно є новішої моделі і попередньої.

МАСЯ
10.03.2012, 13:19
Є ті візочки на південному, правда в одному магазині лише, але і каріно є, і етно є новішої моделі і попередньої.
в якому? там їх три здається

Ніколь
10.03.2012, 13:35
там їх три здається
я згадала шість, може і ще є.
Про Етно, якщо стояти на тій площі між торговими центрами, по ліву сторону ТЦ центральний, проходите його, зоомагазин, потім на куті магазин де повно візочків на дворі, його проходите, і йдете прямо далі ( зігзагообразно). І по тій же лівій стороні не доходячи до салону штор Мальви, буде дитячий магазинчик але до нього вхід з середини торгового центру а не з вулиці, але візочки стоять вздовж коридора всередині ТЦ і сам магазинчик добре видно.
В общєм спробуйте знайти, ми коли там були то всі візочки DPG були в наявності і в ассортименті.

МАСЯ
10.03.2012, 13:41
В общєм спробуйте знайти,
дякую))) спробую знайти

Almariel
11.03.2012, 16:25
Купили ми Квінні фрістайл бв. ширина шасі 69 см - то він справді як танк!! але такий зручний, маневрений - легенько натискаєш на одну сторону ручки - і він повертає. я інших візків не тримала в руках, крім того дешевого, в якому брата возили 9 років тому. тому цей мені здається суперкльовим. ну, і візок справді вічний. попередня власниця купувала його вже бв і ще сама в ньому 2-х дітей відвозила.

Т@нюшк@
13.03.2012, 00:58
не знаю, може вже згадували, але сьогодні побачила на кідстафі чохли на колеса - щоб до хати чистою каляскою заїжати - вдягаються після прогулянки і в квартирі з ними візок. пишуть що тканина прорезинена і непромокаюча.
зараз сезон дощів якраз актуально для мамусь з візочками. цікавий варіант. може комусь згодиться. ціна 100-200 грн.

Bogdanka
13.03.2012, 04:42
цікавий варіант
дуже. бахіли для візка;)
а шо вода тепер в дефіциті?
імхо

bioland7
13.03.2012, 09:33
бахіли для візка
а я чомусь подумала, що ці чохли для білих резинових коліс, щоб вони не забруднювались))

Roxie
13.03.2012, 09:39
Хочу купити тростину на весну-літо-осінь, бо наш трансформер Adamex panda такий тяжкий.. Які особливості при виборі тростини? Мені основне, щоб був легкий, і щоб можна було дитині розкласти так, щоб поспати. Ну, бажано ще дощовик, але то таке - є від великого візка.

Може хтось вибирав і підкаже ))

Nana11
13.03.2012, 09:51
уже. бахіли для візка
А мені цікавий наприклад, бо от були на вихідних в батьків за містом, по подвірю покаталися і в колеса в ті виємки в резині понабивалася глина, я їх мила- мила, мила-мила, всю ванну запацькала а воно так і не вимилося, потім чоловік з пилососом бігав бо та глина підсихала і витрушувался на землю. Тому то в якісь мірі варіант.

Supergirl
14.03.2012, 14:32
Купили на днях Bebe beni Izzy (Roan). В загальному ніби візок не поганий, але щось я переживаю, що капюшон не глибокий і малому сонце буде бити в очі. Ще не випробували, чекаємо потепління.

loreniya
17.03.2012, 22:19
дуже. бахіли для візка
імхо я свій чесно відмила рік, я б брала чохли!!!! але тоді не було! сестра взяла - супер, дитина заснула - до хати - чохли на колеса дитину на балкон, хата чиста, мама має годину чи більше для своїх справ. РЕКОМЕНДУЮ.
Supergirl я теж маю - коли сидить то мілко а як спить то глибокий виходить, але мому вже 2 роки то я не сильно переймалась тим. до нього суперово підходить чохол Мазекеа, я маю з попереднього візка - всі кажуть що він як від комплекта. А мене цікавить - нащо підніжка защолкується аж перпиндикулярно до візка - типу до бампера? ну класно як везеш продукти защолкнув і хліб від машини до хати довіз, а для дитини то нащо - чи я щось не поняла... Їде зато як танк - всюди, ну АВС ще ТАНКОВІШИЙ, але і цей танк

Bogdanka
18.03.2012, 09:59
Тому то в якісь мірі варіант.
дівчата, та ще можна купити муфту, щоб там де дитина руками тримається не стиралось покриття ручки
або не знаю... наприклад чохол на сидіння
потім при продажі написато так цілком круто: б/у, стан нового))))
В мене візок - для їзди на двір, на балкон ми виносили лиш люльку, ставили на крісло або комод
по хаті візком їздити? - нашо?))))
колеса мили, або виносили на балкон, підсохли - потрусили - помили і все. Але то нек моя справа - як комусь треба бахіл для коліс, проше бардзо))

НМД

Nana11
18.03.2012, 19:02
по хаті візком їздити? - нашо?))))
Ну по-перше, ми ше часто спимо в візку вдень, бо мушу її бачити коли шось роблю, бо той шустрик вилазить, встає і випригує звідусіль.
А-по друге ми собі так катаємся, по хаті, місця в нас огого скільки і доня страшно любить кататися, то чому ні?
Кожен робить так як йому зручно і мені чохли для каляски були б зручними.

Bogdanka
18.03.2012, 20:32
ми ше часто спимо в візку вдень,
а шо в візку зручніше ніж на ліжку?)

olangel
18.03.2012, 21:46
а шо в візку зручніше ніж на ліжку?)
але ж ліжко я на балкон або подвір'я не винесу :)

Nana11
19.03.2012, 09:16
шо в візку зручніше ніж на ліжку?)
мушу її бачити коли шось роблю, бо той шустрик вилазить, встає і випригує звідусіль.- я вже дала відповідь на то питання.
я не можу залашити малу поки вона спить ні на секунду, бо вона тихесенько встає починає повзти в будь-яку сторону, вилазити, вставати, тому я мушу її постійно бачити. Спимо ми ше декілька раз на день, бо маленькі, а я мушу шось зробити по дому чи їсти зварити,а ліжко взяти з собою на кухню нажаль не можу.

byzja
19.03.2012, 09:31
і доречі є категорія дітей, які в ліжку спати не хочуть, а в колясці засинають за 2 секунди, так моя кума тільки в колясці дитину і присипає...

Virginia
19.03.2012, 09:45
а в колясці засинають за 2 секунди,
і моя мала добре засинає і спить у візку. В ліжечку хіба бавимся 15хв поки я щось роблю біля неї.

Supergirl
20.03.2012, 11:56
loreniya, сама дивуюся нашо підніжка так защолкується, але візок дійсно, як танк і такий легесенький, особливо якщо порівнювати з трансформером. Наразі те що сидіння неглибоке нам також не заважає, моєму малому скоро 8 місяців. Вже випробували Bebe beni Izzy на вулиці і нам сподобалося, малий майже весь час спав.

olerusya
22.03.2012, 07:51
Може знаєте, де таке чудо знайти?
думаю таких не існує:girl_in_dreams:

шукаю легенький прогулянковий візочок

суперечить іншому

з добротними колесами, амортизаторами і перекидною ручкою

Supergirl
22.03.2012, 12:15
Дівчата підкажіть, будь ласка, шукаю легенький прогулянковий візочок з добротними колесами, амортизаторами і перекидною ручкою. Може знаєте, де таке чудо знайти?
Перш ніж купити наш прогулянковий візок, розглядала як варіант Baciuzzi B14. Колеса там не дуже добротні, але ручка перекидна і вага всього 7,5 кг, ще й капюшон до бампера. Але в реальності її не бачила тому і не наважилася придбати. Можливо вас цей візок зацікавить.

algo
22.03.2012, 16:26
Купили ми таки Еспіро Метро. Обійшлось разом з доставкою 1127 грн ( на базарі найдешевший варіант 1250)
Задоволена! Хотілось би трохи глибшого, але потім знімемо комбез і буде більше місця. Подобається що прищіпляється п"ятьма пасками. Обрали незвичний колір, але він мені найбільше сподобався!
http://s019.radikal.ru/i612/1203/50/d7e28940058e.jpg http://s019.radikal.ru/i607/1203/21/b668176bc7cc.jpg

Kalina
23.03.2012, 19:44
А де можна у Львові вживу подивитися на Еспіро Метро?

algo
23.03.2012, 20:08
А де можна у Львові вживу подивитися на Еспіро Метро
в мене) якщо підходить, заїжджайте в гості. ще є на Галицькому перехресті недалеко від будки охорони і на Південному магазин Оленка

Roxie
28.03.2012, 18:41
Хочу прогулянковий візок з великим капюшоном, і бажано не з маленькими колесами.. З великими капюшонами знайшла Brevi Grillo, але прочитала тут що в когось вона зламалась, а ще бачила Delti Dot.В обох не такі вже й великі колеса, проте величезний плюс - вони легкі.

Хтось може зустрічав візочки з великим капюшоном? Мені то дуже важливо, бо мала завжди будиться як сонце в очка світить, і навіть як не спить то дуже жмуриться і злиться..

olerusya
28.03.2012, 19:11
Хтось може зустрічав візочки з великим капюшоном?
в нас everflo sk-130, не скажу що візок супер-пупер, але основна моя вимога до прогулянкового була великий капюшон і складання тростинкою :) за такі гроші я цим візком дуже задоволена.

http://s019.radikal.ru/i615/1203/b1/7ce1a606abd2.jpg

Aster
29.03.2012, 03:16
Випадково зайшла в цю темку, але змовчати не можу. Хочеться поділитися зі всіма, який чудовий візок ми маємо вже два роки! :) :)

Отже, це Delti Dot від польскої фірми Deltim! Для дітей до 4 років. Неймовірний, найзручніший, дуже класний, найулюбленіший! Мільйон позитивних рис і майже нема негативних!

Що мені подобається:
- дуже зручно опускати спинку до повністю горизонтального положення і піднімати назад ОДНІЄЮ рукою (без зусиль, плавно і тихо), кут нахилу спинки може бути різний
- підніжка піднімається і дитина спить у візочку як на ліжку (спальне місце дуже довге)
- капюшон великий і гарно захищає дитину від вітру, сонця, дощу, дитину видно через прозору частину капюшону, ззаду є велика зручна кишеня на капюшоні
- сидіння широке, 4-річна дитина у зимовому комбінезоні запросто влазить
- сидіння глибоке, дитина нікуди не сповзає
- ручки регулюються, міцні-міцні
- колеса маневрують
- складається візок як тростина - чудово!
- шлейки можна зняти і їздити тільки за перекладинкою спереду
- в корзину можна запхати купу продуктів по дорозі додому з магазину (як мінімум кілограм 5) - і за 2 роки ніц не порвалося
- всі тверді частини візочка закриті, дитина не вдариться об краї
- матеріал коляски дуже гарно переться
- колеса легко знімаються і миються
- матеріал не вигоряє на сонці!!! за 2 роки + 2 поїздки на море синій колір абсолютно не змінився!

Не дуже подобається:
- підніжка (на яку старші діти ставлять ноги) незручна, ми нею не користуємося
- колеса за два роки трохи розхиталися (але ми їх нещадно експлуатували в найгірших умовах бездоріжжя, каміння і піску)
- по сходах їздить не дуже,як і всі тростини - треба ногою натискати на педаль знизу

Roxie
29.03.2012, 23:30
Здається визначилась. Хочу izacco z4. Хтось таку має? може щось про неї сказати?

Капюшон великий, колеса теж, резинові, пишуть, що є невеличка амортизація. Велике спальне місце. Правда вага майже 9 кг. Не тростина. Шасі шириною 59 см. Трохи широкувате, але може то і добре.

[U RL=http://www.radikal.ru]http://s40.radikal.ru/i088/1203/cf/95b97a42d3e8.jpg[/URL]

Viktosha
30.03.2012, 18:48
Підкажіть в кого коляска Dada Paradiso Group Carino або ETNO, як вона у використанні , який матеріал?

KitiKet
16.04.2012, 11:53
Выбираю сейчас между Tako Laret и Tako Lungo. И не могу определиться. Ларет нравится по дизайну гораздо больше. но переживаю что может не войти в лифт (если растянуть двери -максимум 63 см, так - 57-58) так как там шасси 62 см. У Лунго шасси 59 см. Но дизайн и расцветки меня не особо впечатляют.
Может у кого-то уже есть Ларет? Приглашаю попить чай маму с коляской :girl_wink: И заодно проверить на практике можно ли нормально втиснуться Ларетом, чтоб не зря потратить деньги. Потому что если поместиться, то возьму именно его. А с сантиметром немного сложно определить.

Ніколь
16.04.2012, 12:44
Но дизайн и расцветки меня не особо впечатляют
да да, простовато... і в прогулянковому блоці на капюшоні немає смотрового віконця. Це як на мене незручно, бо можна було б його туди додати, а так треба буде постійно зазирати під капюшон з іншого боку, щоб побачити як там дитина.
Tako Lungo
ще є новинка, ну або я щойно про неї дізналась, це TAKO Trinity, рама як у лунго, люлька значно більша ніж у лунго і у ларета. Правда бачила лише в 1 магазині і в 1 кольорі - суцільно червону, тому не можу зрозуміти які вони ще бувають.
Наразі безперечними лідерами серед того що я би хотіла є TAKO Captiva Slide/Turbo dream/Old mobile/Zone, різниця лише в дизайні люльок, але загалом і по ширині і по рамі і візуально вони всі мені дуже навіть подобаються.
И заодно проверить на практике можно ли нормально втиснуться Ларетом, чтоб не зря потратить деньги. Потому что если поместиться, то возьму именно его.
чекатиму відгуку після перевірки на сумісність ларета і ліфта ))))

KitiKet
16.04.2012, 19:32
TAKO Captiva Slide/Turbo dream/Old mobile/Zone
Посмотрела все эти коляски и их расцветки... Тоже ничего не нравится (((
Какая-то я слишком переборчивая, видимо. Мы ждем мальчугана, но я очень не люблю сине-розовые цвета. Мне нравится все нейтральное. А синий цвет в большом количестве вообще загоняет меня в депрессию... От чего выбор делается еще сложнее.
Из Ларетов нравится только один цвет:
http://vizochok.com/images/stories/tako/laret/det/9.jpg
Он не кислотный и не очень светлый, и в тоже время не мрачный.
А из Лунго особо ничего не нравится, но если выбирать то между этими:
http://images.prom.ua/10563826_w640_h640_kolyaska_tako_lungo_04.jpg
http://images.prom.ua/10563818_w640_h640_tako_lungo_03.jpg

Ніколь
16.04.2012, 20:10
Мне нравится все нейтральное
у нас была нейтральная коляска у малой, теперь хочется цвета, не кислотного, но тем не менее цвета.
Из Ларетов нравится только один цвет
кстати, у нас по району такой катают, на мониторе на картинке смотрится лучше чем живьем, как по мне.
у мну пока что фавориты по цветам ( тоже для мальчика)
http://s006.radikal.ru/i215/1204/a1/d16763c53ab5.jpg http://s019.radikal.ru/i611/1204/2d/3ffe310ed5ab.jpg http://s019.radikal.ru/i619/1204/6c/08143f90543d.jpg
ну и основной фаворит
http://s017.radikal.ru/i443/1204/ed/6e523cf5707c.jpg

а еще неплохая Tako ingis go, но про нее никто на Пивденном не слышал, что в целом странно...
http://s40.radikal.ru/i089/1204/ed/817a7390afeb.jpg http://s019.radikal.ru/i601/1204/fd/5c7b2545d38c.jpg

KitiKet
16.04.2012, 21:21
TAKO Captiva Slide/Turbo dream/Old mobile/Zone
А в этих моделях есть вентиляционные окошки в люльке и прогулке? И где их можно пощупать вживую? Например, зелененьку Zone.

Ніколь
16.04.2012, 22:47
А в этих моделях есть вентиляционные окошки в люльке и прогулке?
В каптивах как и в большинстве моделей ТАКО есть смотровое окошко сетчатое.
http://s019.radikal.ru/i630/1204/3a/ce0e4fbba74d.jpg
оно может закрываться на молнии, а может открываться, но оно +/- 10*10 см, и в основном служит для того что бы глянуть как там дите, не заглядывая непосредственно под капюшон. Использовать его в качестве вентиляции смешно, т.к. существенно воздуха оно не прибавит.
Другого окошка для вентиляции, такого как например в капюшоне тако лунго в этих моделях нет. Но по опыту, вентилировать люльку так чтоб аж сифонило насквозь нужно редко, если вообще нужно. А вот глянуть как там дите нужно очень-очень часто.

пощупать вживую на Пивденном можно, конкретно про зелененькую не скажу, видела эти модели в общем, но думаю что под заказ при наличии завдатка могут привезти любой цвет и модель.

Talibamina
17.04.2012, 13:49
А я закохалась ось в цю красуню Dada Paradoso Group Carino
Дуже хочу білого кольору, але наскільки то практично? може в когось є така? порадьте, чи вартує купувати

Ніколь
17.04.2012, 14:10
А я закохалась ось в цю красуню Dada Paradoso Group Carino
почитайте тут (http://detto.com.ua/blog/category/7-obzory-detskih-universalnyh-kolyasok/entry/36-obzor-detskoy-universalnoy-koljaski-dada-paradiso-group-carino.html) обзор цього візочка, і в неті пошукайте відгуки, їх мало але вони є.

Talibamina
17.04.2012, 14:23
Дякую, Ніколь! Я вже всі ці відгуки прочитала, мене більше цікавить, може в когось з форумлянок є така коляска

Iryna
19.04.2012, 13:01
випадково в неті натрапила на візочок Adamex NITRO, вирішила сюди написати, може комусь пригодиться при виборі, бо характеристики непогані і кольори є, та й пише шо ширина шасі 59 см, ну й ціна досить демократична...
http://s019.radikal.ru/i624/1204/53/f31bf3a192d4.jpg
Коляска Adamex Nitro - это новая модель 2011 года коляски от компании Adamex. Модель коляски Nitro, это усовершенствованная модель уже известной коляски Mars. Многофункциональная система для путешествий и прогулок с Вашим ребенком, запроектированная с мыслью о безопасности, удобном обслуживании и универсальном применении. Современные элементы, такие как легкая, пластиковая люлька, ручка из экологической кожи, компактная рама увеличивают комфорт и удовольствие от эксплуатации.

Характеристики коляски Adamex Nitro:

Надувные подшипниковые колеса на спортивных ободах 12'' задняя часть, 10'' передняя часть;
Ширина задней ось 59 см;
В комплекте дождевик и москитная сетка;
Полная регулировка спинки в версии прогулочной коляски и в люльке;
Современная и простая система пристегивания люльки в версии летней коляски;
Кожаная (эко) ручка с регуляцией по высоты;
Съемный утепленный чехол люльки и матрац;
Съемный передний поручень в прогулочном варианте;
Практичная сумка и корзина для покупок.

Размеры и вес коляски Adamex Nitro:

Размер в разложенном виде: Д 94, Ш 59, В 124 см;
Размер в сложенном виде: Д 98, Ш 59, В 30 см;
Сидение: Д 89, Ш 33 см;
Гондола(внешние): Д 82, Ш 34, Г 22 см;
Вес прогулочного блока: 5,8 кг
Вес люльки: 5,4 кг
Вес коляски с люлькой: 15,1 кг

В комплект коляски Adamex Nitro входит: шасси, люлька, прогулочный блок, сумка для мамы, дождевик, москитная сетка, накидка на ножки.

МАСЯ
20.04.2012, 02:08
Дуже хочу білого кольору, але наскільки то практично? може в когось є така? порадьте, чи вартує купувати
знайома вже місяць в ній катається, тільки в бежевому кольорі - задоволена на всі 100, поки що не запачкалась, але думаю як і інші (ну крім чорної звичайно) кольори буде бруднитись, там все знімається і переться

Corena
20.04.2012, 15:19
Дуже хочу білого кольору, але наскільки то практично?
в нас білого кольору була вся внутрішня сторона люльки, та все ж скажу, що люлька фактично дуже мало брудниться, хіба, як шургати нею по стінах/дверях... в мене завжди бруднилась після того, як ми в машину її складали, бо вічно брали руками не зовсім чисту раму, а потім хвать за люльку. але то не проблема, бо зараз все знімається і чудово переться.
а от в прогулці - то вже по-іншому, дала раз малій бублик на прогулянці посмоктати ггг, більше не даю :), все навкруги було в тому бублику, ну і зараз манюня ще не топає сама, а зовсім скоро буде за собою пісочок і іншій бруд в візочок носити.

Karrizo
20.04.2012, 19:14
Дівчата, а можна купити окремо москітну сітку для візка? Ми ніби зупинились на Tako Nix, але сітка тут в комплекті не йде.

mokhnatska lesia
20.04.2012, 19:17
а можна купити окремо москітну сітку для візка?

можна, є в дитячих магазинах, брала літом за 30 грн. в Карапузі біля Океану, підходить і для люльки і для візочка, а можете попитати на Південному і можуть привезти на замовлення від Тако

Bogdanka
20.04.2012, 22:08
купили візочок у нашого сімейного фотографа:) (хороша штука - форум)
основна вимога: ширина ліфта виконана:)
http://www.happyplay.ru/components/com_virtuemart/shop_image/product/Chicco_Trio_Tour_4cfcf38f91d7a.jpg

---------- Додано в 22:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

то є чікко тріо

Oriana
20.04.2012, 22:35
Дівчатка, а що порадите для нас? Малеча в нас народиться літом і ми живемо на 5 поверсі без ліфта. Який порадите варіант легенької й надійної колясочки?

Ніколь
20.04.2012, 22:43
Який порадите варіант легенької й надійної колясочки?
Знаєте у вас взагалі 2 варіанта, і обидва чимось гарні чимось не дуже...
1 варіант: Щось універсальне на надувних колесах, якісь трансформер ( але не з класичною люлькою) щоб можна було на задніх колесах великих пригати по сходах. Все колясочне життя малої ми прожили якраз на 5 поверсі без ліфта, і так щодня виходили і повертались з прогулянки, пригаючи по сходах. Тут вже вам і гарна амортизація у візочка
2. варіант щось легеньке, але воно по сходах не пригатиме а доводеться вам то все вручну тягати на сам верх, амолртизації нікої, а те що зветься в тих візочках амортизацією - не ведіться, ніякої її там немає якщо правдиво подивитись.

Якби я досі жила на 5 поверсі без ліфта я би обрала перший варіант бо комфорт дитини важливіший за певні незручності спускання піднімання візочка.

А вообще, я навіть не знаю чи бувають такі візочки щоб легенькі, надійні, не громіздки, добре амортизовані і універсальні як на літо так і на зиму.

Oriana
20.04.2012, 22:47
А як щодо варіанту - спочатку зняти люльку з малечею, занести до хати, а тоді спуститись за рамою? Чи легше буде тягнути весь візок і надувними колесами?

Ніколь
20.04.2012, 22:56
спочатку зняти люльку з малечею, занести до хати, а тоді спуститись за рамою?
у вас вдома завжди хтось є хто би міг тих пару хв пропильнувати дитину поки ви побіжіти за шассі? Якщо так то без питань звичайно.
Де гарантія що знявши люльку шассі докекається вашого повернення? Шассі також могут стиріть і продати, багато візочків якраз по частинах і продаються, навіть в магазинах. Хіба що велосипедним замком до чогось шассі чіпляти.
Крім того, я наприклад, знаючи що нікого в квартирі немає, не залишу там дитину замкнувши двері на ключ, щоб побігти ще раз вниз, бо раптом як повернусь щось замку перемкне і двері не зможу відкрити, а дитина там в квартирі одна, а я тут безпорадна фактично в підїзді по іншу сторону опинюсь?

Тягнути наверх по сходах візок на надувних колесах не важко, спускати ще легше, головне щоб ваша вага була більша за вагу візочка )))

Я так візочки таскала по сходах перших місяців 5, а далі купили прогулку то таскала наверх одним махом візок разом з дитиною, тримаючи це все в руках у повітрі. по вазі було візок 9 кг, + те що в корзині + дитина ( 9-17 кг). Коли вже мала важила 17 кг, то вже було дійсно важко на руках це все тягнути, але коли була меньша - то запросто.
Зато які я рельєфи на руках накачала.... ))))

jalla
20.04.2012, 23:00
А як щодо варіанту - спочатку зняти люльку з малечею, занести до хати, а тоді спуститись за рамою?
Я так робила, коли малий ще в люльці возився, але це можливо тільки тоді коли хтось є в хаті, бо не залишите ви ж саму дитинку, а потім за рамою спускатися будете. А коли хтось є дома, то найлегший варіан, щоб спустився і поміг, ніж отак.;)
Певний період я робила так- малого з люлькою брала на плече, а в іншій руці тягнула шассі звісно аби як, бо ж одною рукою то. Коляска наша почала ламатися через 4 місяці існування, а через 7 місяців "відкинула копитка" назавжди.))
Моя думка- найкраще беріть з великими надувними колесами.

DivineVanGate
20.04.2012, 23:08
Дівчатка, а що порадите для нас? Малеча в нас народиться літом і ми живемо на 5 поверсі без ліфта
Купити слінг :)
спочатку зняти люльку з малечею, занести до хати, а тоді спуститись за рамою?
Я так робила десь до 3 міс., бо візок у ліфт погано проходив, треба було руками розтягувати :) Боялася товкти дитиною:)
Дитину лишала саму в кошику на підлозі, але закривала лише спільні двері, вони такі, що одної лєвою відкрити можна, ну раптом щось як Ніколь пише.

І Бетменом мчалася на 5ий поверх і назад. Ліфт у нас є, але пішки деколи швидше виходило.

Одним словом весело було, так що ще раз порада: слінг:)

Haidee
21.04.2012, 17:34
Я сьогодні здуріла, не витримала лихої долі, гг гуляла з малою Південним і купила Еспіро Метро. Затія авантюрна, бо мала останні 2 місяці в візку (в Маріті) взагалі відмовилася сидіти, але я вже щось не можу тих 10 кіля довго в слінгу носити. А тут тепло, хочеться надворі бути... Купили і поїхали. І моє чуло, як не дивно, навіть поспало годинку в ньому. Так що тепер я з прогулянкою. З червоненькою. Привикаю до стукання по ямах, малих коліс. Зате легеньких він, я малу в одній руці, а візок по сходинках в другій на 4 поверх нормально витягнула (бо саме нині, як на зло, ліфт поламався).

nalia
23.04.2012, 00:24
Потребую поради.Планую купляти тростину, вибір пав на Chicco Multiway Complete, або Chicco Lite Way. Що порадите?

wchasluva
23.04.2012, 18:34
Вчора перший раз ходили дивитись на візки. Нам потрібно на червень тож шукаю з люлькою і прогулянковий 2 в 1. Сподобались ікс-лендер та АВС. На попередніх сторінках теми прочитала про те що в АВС вигоряє колір, хоча нас вчора запевняли що ніц не вигоряє, а ціниться дорожче... сумно. Поки що фаворитом залишається ікс-лендер.
А ще в темі знайшла такий Dada Paradoso Group Carino, дуже мені сподобався, а колір біленький (мій улюблений), але в реалі його не бачила. Дівчата порадьте хороші (де дешевше і є вибір, або хоча б є ті возики які я назвала) магазини в пп :girl_curtsey:

nalia
23.04.2012, 18:53
що в АВС вигоряє колір,
Повірте, вигорає. Я мала 4 ТЕС, чорний з фіолетовим

Ніколь
23.04.2012, 18:57
Поки що фаворитом залишається ікс-лендер
а він в порівнянні з ТАКО має гіршу амортизацію і відповідно жорсткіший
але в реалі його не бачила
на південному є

Roxie
23.04.2012, 20:51
на південному є
назріло питаннчяко: де на Південному є магазини з візочками? бо я щось трохи пленталась і магазинів з нормальним вибором так і не знайшла.. Кажуть десь є купа магазинів з товарами для дітей в одному місці.. де то воно таке є на південному?

Ніколь
23.04.2012, 21:29
назріло питаннчяко: де на Південному є магазини з візочками?
ну, я ті магазини по номерам і по точній назві ТЦ не памьятаю нажаль, а словами пояснювати буде надто багато.

Якщо коротко, на площі з фантанчиком зліва є магазин де 2 мужика торгують, у них купа візочків на вулиці виставлені, далі по тій же стороні лівій, якщо йти далі, то не доходячи до салону штор Мальви, в самому ТЦ всередині є також магазин з візочками.

Візочків дуже дуже багато в магазині який знаходиться в одному з внутрішніх двориків того ТЦ що навпроти дитячого садочку. Там же біля того магазину ще прохід до будівельних магазинів що на Щирецькій.

Ну і аллея яка йде наскрізь по першому поверсі ТЦ Карпати аж до Щирецької - суцільні дитячі магазини - одяг, іграшки, візочки і т.д.,
Кажуть десь є купа магазинів з товарами для дітей в одному місці.. де то воно таке є на південному?
це якраз те що ви питали

Ну і в ТЦ Калина є парочка магазинів з візочками, але вони там такі собі...

Halina
23.04.2012, 22:38
Дівчатка, а що порадите для нас? Малеча в нас народиться літом і ми живемо на 5 поверсі без ліфта. Який порадите варіант легенької й надійної колясочки?

Ми народились літом і живемо на 5 поверсі без ліфта+під'їзд не закривається+нікому допомогти знести/винести. Я довго думала (бо то все на мої руки) і зробили так. Придбала зразу прогулянковий візок Baby Point Fortuna ось такий (тільки колір інший).
http://s019.radikal.ru/i600/1204/8d/3a0176e442a4.jpg
http://s019.radikal.ru/i626/1204/7e/708fc7e5cf7f.jpg
Характеристика
Baby Point Fortuna предназначена для малышей возрастом от 6-ти месяцев до 3-х лет.
-Мягкое и комфортное сидение.
-Регулируемый наклон спинки до положения "лежа" для удобного отдыха малыша (4 положения).
-5-ти точечные ремни безопасности с мягкими накладками, что обеспечит малышу дополнительный комфорт.
-Регулируемая подножка.
-Защитный бампер для дополнительной безопасности малыша, который при необходимости можно снять.
-Солнцезащитный капюшон имеет смотровое окошко, что очень удобно для присмотра за малышом.
-На ручке размещена специальная подставка под чашку или для других мелочей.
-Коляска имеет облегченное алюминиевое шасси.
-Коляска имеет механизм складывания по типу "книжка".
-Очень легко складывается с помощью одной руки.
-Передние поворотные колеса с возможностью фиксации обеспечивают коляске высокую маневренность.
-Задние колеса оснащены тормозами.
-Достаточно большие резиновые колеса, которые обеспечат плавный ход даже по неровной дороге.
-Удобная корзинка для мелочей.
-Утепленный чехол на ножки и дождевик входят в комплект.

Размеры коляски в сложенном виде (ШxДxВ): 53x92x38 см.
Размеры коляски в разложенном виде (ШxДxВ): 53x94x106 см.
Размер прогулочного сиденья: длина - 78 см / ширина - 32 см.
Ширина шасси: 53 см.
Вес коляски: 10,7 кг.

І до того візочка взяла сумку-переноску, яку використовувала як люльку. В одній руці сумка з дитиною, а другою тягну/спускаю візок. Потім уже з 6 місяців сумку не використовую. Тепер маю поньє і візок. Саджу дитину у рюкзачок, а рукою спускаю візок. На вулиці перекладаю у візок. А якщо далеко від дому і капризує то саджу у рюкзочок, а візок везу. А потім знову у рюкзачок, а рукою тягну візок наверх. Так от ми уже більше 8 місяців той візок по сходах вверх/вниз теліпаємо (бо по іншому не виходить) і йому нічого.

Roxie
24.04.2012, 10:55
Ми народились літом і живемо на 5 поверсі без ліфта+під'їзд не закривається+нікому допомогти знести/винести. Я довго думала (бо то все на мої руки) і зробили так. Придбала зразу прогулянковий візок
Дуже хороша ідея!

А ще можна купити б/в візок, щоб недорого і залишати внизу. Хоча б робити так, щоб чоловік зранку спускав вниз, а ввечері як буде йти з роботи - витягав наверх.

В нас багато знайомих так роблять. Дехто і нові залишає. Хоча, то все на свій страх і ризик.

---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:49 ----------

Бачила прогулянкові Baciuzzi модель здається B4 не памятаю точно, то він легко сладається і можна тягнути по сходах як чемодан. Хоч і прогулянка, але розкладається до повністю лежачого, легко люлька-переноска з немовлям поміститься і ручка в ньому перекидається, щоб дитину бачити. Якби я купувала візок для немовлятка то брала б такий. тим більше на південному по 1300 грн бачила - ще й ціна демократична. Колеса великі, хороша амортизація.

Зануда
24.04.2012, 11:54
вибір пав на Chicco Multiway Complete, або Chicco Lite Way. Що порадите?
То залежить від того, що вам потрібно, які у вас вимоги до візочка. Я особисто маю Lite Way, бо мені залежало на тому, щоб візочок займав поменше місця у багажнику, був легеньким і компактним. Я потребувала абсолютно літнього візочка і я його отримала (хоча в комплект входить дуже класний чохол на ніжки утеплений флісом, який може бути конвертом для дитини від 6 місяців, але я його навіть не розпаковувала) :) А Multiway більш громіздкий, але мабуть більш комфортніший. Хоча я своїм візочком задоволена на всі 99% (1% йде в мінус дашка, який немає віконечка і коли доводиться ховати під ним дитину від дощу чи сонечка, то я не бачу дитини, ну і від вітру він також не захищає), але якщо плануєте користуватися прогулянкою і взимку, то напевно Multiway буде практичнішим.

Virginia
24.04.2012, 12:22
Дывчата, пыдкажіть! Маю три основні вимоги до прогулянки:
1. Щоб був великий капюшон, від сонця, вітру (щоб низько опускався)
2. Лицем до мами
3. Легка.
Дивлюсь на Baciuzzi B14, але сумніваюсь. Може ще щось підкажите?

wchasluva
24.04.2012, 13:02
а він в порівнянні з ТАКО має гіршу амортизацію і відповідно жорсткіший
Це був лише перший похід по магазинах ми ще в пошуках, але
тако не розглядаю. моя племінниця мала його в 2008 році. То був ужасний візок важкий, великий... Так, за 4 роки його мабуть удосконалили, але не найкращі спогади зробили своє.

loreniya
24.04.2012, 18:15
loreniya, сама дивуюся нашо підніжка так защолкується, але візок дійсно, як танк і такий легесенький, особливо якщо порівнювати з трансформером. Наразі те що сидіння неглибоке нам також не заважає, моєму малому скоро 8 місяців. Вже випробували Bebe beni Izzy на вулиці і нам сподобалося, малий майже весь час спав.

я вже знаю - поклали туди 5 місячну дитину в переносці і я все поняла дитина аж по дупцю на верхній частині спинки - на рівному, а лишня площа защолкнули і можна в переносці /щоб не сповзала/ від народження катати

http://www.youtube.com/watch?v=48okJ6Pbn2s
чи хтось бачив чи може навіть має такий візочок? цікавить скільки він коштує, бо не можу в грн знайти - скрізь нема в наявності. 5тис рос рублів в росії бачу... ніби не так вже дорого, але чомусь ніде нема...

легкий, 90 см спальне місце, гарно складається, але не теплий чохол на ніжки, - літня колясочка...

Kvitkalilia
25.04.2012, 17:58
Я зупинила свій вибір на Roan Marita правда з кольором ще не визначилась їх там дуже багато. Там дуже вмістима люлька 84 см. і дуже хороша амортизація і колеса. Тільки прогулянка не дуже подобається, але я потім планую купити на зміну іншу легеньку тростинку.
Може у когось ще був такий візочок? Які враження?

Roxie
25.04.2012, 21:36
Я зупинила свій вибір на Roan Marita правда з кольором ще не визначилась їх там дуже багато. Там дуже вмістима люлька 84 см. і дуже хороша амортизація і колеса. Тільки прогулянка не дуже подобається, але я потім планую купити на зміну іншу легеньку тростинку.
У знайомих були проблеми з колесами, їм в магазині поміняли на інший візок.

smilee
25.04.2012, 22:04
Kvitkalilia
Братова має - задоволена на 200%. :girl_wink:

Tanju
25.04.2012, 22:31
А як на рахунок не дуже зручного кошика в Роан Маріті? Він такий досить мілкий, тобто якимось пакетами з продуктами не сильно загрузишся..

Haidee
25.04.2012, 22:34

Міцний, надійний, всюдихідний, комфортний для дитини і важкий для мами:)

А як на рахунок не дуже зручного кошика в Роан Маріті?

Я нормально затарювала той кошик по висоті, нічо не випадало) Він металевий, багато витримує.

Ніколь
25.04.2012, 22:37
А як на рахунок не дуже зручного кошика в Роан Маріті?
це да, а мене зе цікавить як цей танчік запихнути в невеличкий ліфт наших 9-поверхівок, якщо сам візочок не маленький, та ще є ручка у ньго не згинається вверх /вниз. І як там ще в ліфті можуть вміститись 1-2 людей?
А ще цікавить чи він витримає спускання ( скакання ) по сходах скажем так з 6 поверху, на випадок якщо ліфт не працюватиме. БО вручну його нести це явно заважко да я візочок загроміздкий для цього.

---------- Додано в 22:37 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

Я нормально затарювала той кошик по висоті, нічо не випадало) Він металевий, багато витримує
да просто кошик немає стінок, і якщо наскладати чогось у висоту в тому кошику, то при підйомі на пригорок воно все чудово може випасти, бо ніякі стінки особливо з боків там в корзині нічого не притримують.

І ще цікавить, якщо скажімо катати люльку, наскільки важко візочок м управляти в плані поворотів якщо там дитинка вже під 10 кг лежить?
Бо згадуючи наш перший візочок, то на нього треба було налягти тілом, щоб повернути разом з дитиною, бо колеса не повротні то трішки тяжко в тому плані.

Haidee
26.04.2012, 08:08
як цей танчік запихнути в невеличкий ліфт наших 9-поверхівок

Якщо двері розсуваються нормально, то поміщається візок+1 людина. Я робила так: заїжджала візком в ліфт, трохи повертала його вбік і ставала місце, що звільнилося.

чи він витримає спускання ( скакання ) по сходах скажем так з 6 поверху

Якщо маріта не витримає, то не знаю, який ще візок то зможе) Вниз скаче прекрасно, доверху теж нормально котити по сходинках, єдине, що вага відчутна.

да просто кошик немає стінок, і якщо наскладати чогось у висоту в тому кошику, то при підйомі на пригорок воно все чудово може випасти

Скажу так: пакет з Сільпо (зав'язаний) з продуктами ті стінки мені утримували. Найбільше десь 9 кг нагрузила, коли з базару йшла. Підняти той візок з таким багажем навіть на 8 сходинок до ліфта було дуууже тяжко. Для великих покупок я корзину не використовувала, то мені незручностей та сітка не завдавала.

наскільки важко візочок м управляти в плані поворотів

Треба трохи налягати. Хоч я б не сказала, що прямо тяжко то робити.

Маріта має свої безсумнівні переваги (найкращу, як на мене, люльку зі всіх візків, амортизацію добру, прохідність), але як нема легкого доступу двері квартири-вулиця, то я б тепер 1000 разів подумала, чи варто її брати. Бо крім ваги там ще й габарити серйозні.

Nastylove
26.04.2012, 10:10
Повністю погоджуюсь з Haidee! Яка б тяжка маріта не була, але як перший візок для дитини (люлька) вона ідеальна. Якщо була б комплектація без прогулки то взагалі б супер була, бо прогулянки є легші, зручніші...
По сходах скаче прекрасно, спускаю кожен день з четвертого поверху з Артемом на руках, підняти важче, то в мене чоловік робить, або заношу малого, потім оленем скачу за візочком)
Корзина мені зручна, поміщається дуже багато і нічого не вивалюється! При спусках/підйомах теж.
В ліфт поміщається,хіба трошки притримати двері треба, ще й я з чоловіком влазили)
Ну а те що важка - то мінус великий. але в будинку з ліфтом не принциповий!. З колесами проблем ніяких не було, не скрипить, їде дуже добре, на поворотах треба трошки прикласти зусиль, але і до цього звикаєшь, я он після неї ніяк до передніх поворотних коліс не звикну)

Ніколь
30.04.2012, 16:26
Сьогодні ми з чоловіком прицільно хоили за візочками, обміряли їх зі всіх сторні і дивились як варіанти з люлькою так і їх прогулянкові блоки.

1. Маріта роан - всі кажуть і пишуть що в неї величезна люлька.... ну сантиметром ми наміряли 78-80, не є аж так багато. Але громіздкість того візочка нам занадто, отже як навіть варіант виключно люльки відпав.

2. Тако-лунго, шассі правдивих 60 см, рама проста як двері, нічого особливого, вигляд досить посередній, капюшон ані люльки ані прогулки не має всередині додаткового висувного козирька з плівкою, ну і вообщє - простовато вона виглядає, ну нікакая....

3. Тако нікс , шассі 59-60, явно не заявлені 58 см, люлька огромєнна, широка, довга, глибока. Капюшончик люльки має висувну влівочну вставочку на козирьку, присутня винтиляція, і загалом як на люльку - то 5 баллів однозначно. Але прогулянковий блок - обнять і плакать. Я як тільки його побачила, зрозуміла що такий візочок нам не підійде. Капюшон до спинки не закліплений, живе своїм життям, чохол на ножки десь так само,

4. Тако ларет - правдивих 62 см шассі, люлька в довжину десь 77, щирина є різною, бо найширша посередині, а до голови і до ніжок чуть звужується, на літо підійде, на зиму нам вже люльки і не потрібно особливо буде...
А у всьому решта - дуже продуманий візочок.
А головне що сьогодні чоловік досліджував нащ ліфт і на 1 поверсі і на нашому і вздовж в поперек, і внизу дверного пройому і посередині, і в общєм наш ліфт виявився 64 см, в наувужчому місці 63, тож тако ларет має пройти.
Тепер сплю і бачу - ларет льон в сіро-червоному кольорі
http://s45.radikal.ru/i108/1204/38/938cea97b844.jpg http://s019.radikal.ru/i617/1204/00/83fdd414723a.jpg

loreniya
01.05.2012, 18:11
http://in-lan.livejournal.com/ - тут можна подивитись накладні капішони на візок - зараз дуже актуально в сонячну пору... я хочу з сіточки але не знаю чи на наш козирьок підійде на бебе бені ізі...

Ніколь
02.05.2012, 13:30
Тепер сплю і бачу - ларет льон в сіро-червоному кольорі
Абломссс...
продавці в один голос заявляють що конкретно такі кольори і комплектацію ( 3 в 1) возять під замовлення, бо не дуже ходові, і жоден з них не гарантує що якщо замовляти таку сіро-червону то і рама також буде червона. БО часом трапляються варіанти тих ларетів, де з якихось причин та кольолрова частина рами не в колір "кузова" а звичайного стального. І ніхто наперід не знає який прийде.... А колір візочка під замовлення треба чекати до 3-х тижнів, даючи при цьому завдаток, і як приїде щось не те то вже і не відмовишся по суті.

А папаня наш нарешті внікнувши у варіанти кольорів, моделей та їх характеристик, неочікувано забраковіав сіро-бірюзовий варіант.
А погодив ось який.
http://s019.radikal.ru/i630/1205/e4/3ce2bafae788.jpg http://s019.radikal.ru/i642/1205/23/451f0b2af274.jpg http://i047.radikal.ru/1205/42/0e7980132f06.jpg http://s019.radikal.ru/i639/1205/70/d5413f39d8f9.jpg http://s019.radikal.ru/i624/1205/d2/922a8115b525.jpg http://s019.radikal.ru/i632/1205/d9/0ea207b2cd73.jpg http://s019.radikal.ru/i605/1205/5d/fa84fb833390.jpg
але також виключно з червоною ручкою, і червоними дисками...
Чорне не дуже мрачно? Особливо прогулка :scratch_one-s_head:

Talibamina
02.05.2012, 14:00
Чорне не дуже мрачно
На літо я б чорну не брала, та й чорний дійсно мрачнуватий
А ми от білу коляску купили, всі в один голос кричать: буде вимазуватись, ніби в іншому кольорі не вимазується, просто на білому - більше помітно
А червоненька суперово дивиться

Halina
02.05.2012, 15:46
Чорне не дуже мрачно? Особливо прогулка
Як на мене то дуже затемна, і літом той чорний буде припарювати.

На літо я б чорну не брала
Я б теж не брала.

loreniya
02.05.2012, 16:04
чорна парка, біла марка, сіра - неярка, рожева дівчача... от і будь мудрим... так ще трошки і вибирати нема з чого...

ларет льон в сіро-червоному кольорі
жоден з них не гарантує що якщо замовляти таку сіро-червону то і рама також буде червона. БО часом трапляються варіанти тих ларетів, де з якихось причин та кольолрова частина рами не в колір "кузова" а звичайного стального.

ви себе тіште тим що її важко прати - льон, ще усадку дасть, я не знаю, мені чорний візочок як чорний мерседес - святково і гарно... як всетаки сидячка в тако помінялась за три роки... капішон такий гарний став, мені ще б трошки чохол на ноги змінити, бо трошки диспропорція виходить. але то таке, розмишлєнія... Ще одне - це він для мами чорний - а дитині з середини він то білий - і капішон білий знизу і люлька і під попою в сидячці - біла тканина, вона точно так не нагріється як фіолетова чи червона..., от тільки щоб не рижів той чорний на сонці - ото моя проблема - дуже не люблю облізлого візка... я теж маю чорний капішон на бебе бені от і думаю...

Ніколь
02.05.2012, 17:55
от і будь мудрим... так ще трошки і вибирати нема з чого...
ну вот, а бежевенько-сіреньких валом, всяких різних , але цього разу не хочу я такого візочка, мені кольору треба, при чому не десь у фрагментах, а так конкретного поєднання двох кольорів...
Завтра в общєм знатиму за наявність чорного з червоними тими дисками, ручкою і т.д.

Якщо чорна також буде проблематично, то отака зелена вже точно є на складі.
Зелений колір мене цього разу також пре страшенно )))
http://i035.radikal.ru/1205/32/0f1e70873e18.jpg http://s019.radikal.ru/i636/1205/2e/f6afce17ea87.jpg http://s017.radikal.ru/i437/1205/34/d50a644ba2cd.jpg http://i066.radikal.ru/1205/4a/27cf0c5fc33f.jpg http://s019.radikal.ru/i628/1205/01/88307b628073.jpg
чи то брак вітаманів, чи глюки вагітної, але вона мені також смачно-зеленою виглядає, що просто не можу :girl_blush2:

Holly
02.05.2012, 18:00
А мені нра і чорний, і зелений, чорний навіть більше. І ніц він парити не буде, тобто паритиме як всі інші. Візок не стоятиме під прямими сонячними променями.

loreniya
02.05.2012, 19:07
мені той чорний "дорожче" виглядає, я б на нього оглянулась на вулиці.

olangel
02.05.2012, 19:21
ммм, взагалі обожнюю чорні візочки)))
А в неті замовити 3в1 такого кольору як хочете нереально?

Ніколь
02.05.2012, 19:37
А в неті замовити 3в1 такого кольору як хочете нереально?
ну, теоретично є, але чуть дорожче ніж воно вийде ніж у нас в магазинчиках, і практично я хочу перед тим як віддавати гроші за візочок особисто його обдивитись вдовж і впоперек.
Крім того всюди ті візочки якщо є в наявності то переважно 2в1, автокріселко поблюбому треба буде дозамовляти як додаткову опцію.

olangel
02.05.2012, 20:04
як віддавати гроші за візочок особисто його
обдивитись вдовж і впоперек.
ну з модел'ю вже оприділились, та і закон про 14днів ніхто не відміняв(сумніваюсь, шо щось не то з ним буде), зато хателка! :) такого кольору як хочете і не шукаєте компромісів.... Ну або може хтось з знайомих їздить в польщу на закупи і зміг би вам візочок привезти?автокріселко
поблюбому треба буде дозамовляти як додаткову опцію.
ага, тільки 2 сайти знайшла, що 3в1 продають.

Ніколь
02.05.2012, 20:16
ну з модел'ю вже оприділились, та і закон про 14днів ніхто не відміняв(сумніваюсь, шо щось не то з ним буде), зато хателка!
по чорному завтра точно мені скажуть чи той що є у львові з червоною ручкою ( коробку розпакують, глянуть), може то вишукувати і не прийдеться.

Ну і зелененький "совсєм как огурєчік" також дуже дуже нра мені ))))

olangel
02.05.2012, 20:24
також дуже дуже нра мені ))))
ага, мене теж ще з вагітності зелений пре)))

Ніколь
04.05.2012, 18:33
Ну шо ж....свєршилось!
Привезли сьогодні мені додому зелененький візочок, з чорним були нюанси тому вибір вирішився просто.
Красотєнь ( на фото колір чуть блідіший, а живйом такий насичений, свіжий зелений.)
http://i070.radikal.ru/1205/15/fa7eca059f66.jpg
Я задоволена дуже, а чоловік задоволений вдвойнє, бо і жінка задоволена і його тепер ніхто не водитиме на візочкові оглядини і не мучитиме питаннями вибору.

МАСЯ
04.05.2012, 21:46
Красотєнь
не то слово!!! дуже класний

Ніколь
04.05.2012, 22:09
Я ще все переживала щоб прогулянковий блок не був замаленький...
І от, тестанули його з Юлькою, так що тепер впевнена що до 2 років нам точно його буде достатньо http://s017.radikal.ru/i407/1205/15/3e02b1e4d9ae.jpg

olangel
06.05.2012, 00:03
Красотєнь
оййй, який класний колір!!!! супер, вітаю!)))
ну і я тоді повихваляюсь!!!! стоїть в мене вдома вже довго моя тростинка і сьогодні я його вирішила обкатати) quinny zapp xtraimage.linebo.com/quinny/zapp_xtra/quinny_zapp_xtra_use_rebel_red.jpg
ну так от....я в нього і закохалась)))) він дуууже маневренний, положення з сидячи в лежачи одним дотиком регулюється, дуже легка тканина яка продувається, класна підніжка, яка теж з тканини, легко піднімається і опускається, ну і капюшон, як на такий візочок, прооосто бомба! потім викладу обов'язково фотки) (як комусь цікаво)

Holly
11.05.2012, 12:30
Дівчата, хто має візок Х-лендер? Хотіла його для Олени, але тоді була широка колісна база. Тепер читаю в описі 60-61см. То нові покращені моделі? Як з тканинами, не вигорають?

Pulupjak
11.05.2012, 12:37
(як комусь цікаво)
Мені дуже цікаво!!!!! Якщо можна напишіть а ПП, яка вартість і де купляли таку красоту) Дякую:girl_yes:

Ніколь
11.05.2012, 13:58
Дівчата, хто має візок Х-лендер?
Іриска ікс-лендер купувала малій цієї весни, попитайся в неї

Ірка-Шкірка
14.05.2012, 13:10
Дівчата, підкажіть по прогулянкових візочках, може хтось має таку модель, щоб дворічна дитина могла в ній спати, тобто щоб спинка опускалась і ніжки піднімались. Буває таке? Треба в дорогу.

Взяла би в аренду на два тижні, за гарну оплату, якщо хтось може такий візочок позичити.

Adelaida
14.05.2012, 14:53
Прошу допомоги :)
Потребен мені прогулянковий візок, вимоги собі такі обрала:
- ручка регулюється по висоті (в мене зріст 175см)
- легкий
- складається книжкою
- гарний :)
І обрала такі дві моделі:
Brevi Grillo
http://chudo-detki.com.ua/products_pictures/large_GRILLO_1.jpg
Graco Citi Sport
http://s019.radikal.ru/i639/1205/14/211b7af58e49.gif
Порадьте мені, чи вони добрі і яку краще взяти :)

bioland7
14.05.2012, 15:27
Дівчата, підкажіть де можна вживу у Львові подивитися на візок Espiro Enzo?
Була вчора на Південному, то ніде його не знайшла((

mokhnatska lesia
14.05.2012, 15:31
подивитися на візок Espiro Enzo?

бачила весною на шуварі, здається на 4 му поверсі, виставковий зал від Карапузика, або в самому Карапузику на 2 му поверсі (не плутати з Карапузом)

Iryna
14.05.2012, 17:30
Прошу допомоги
в мене теж стояв вибір між цими двома варіантами візків, але я рада, що не взяла ні один ні другий...
після огляду їх вживу і відгуків в неті, можу сказати, що в Brevi Grillo незручне сидіння... в мене мала зїжджала з нього вперід прямо в магазині, зате легко складається і гарний дизайн. на рахунок Graco Citi Sport, то там дуже вузьке сидяче місце, тому я б радила піти з дитиною і примірятися)))
наш вибір далі впав між Chicco SimpliCity і Baby Design Tiny (обрали останній)

Adelaida
14.05.2012, 17:50
в мене теж стояв вибір між цими двома варіантами візків, але я рада, що не взяла ні один ні другий...
Дякую. :) Я читала про ці мінуси, але для декого це не були аж такі недоліки.

Baby Design Tiny (обрали останній)
А де у Львові можна таку подивитись?

Iryna
14.05.2012, 17:58
А де у Львові можна таку подивитись?

на південному є у двох магазинах, ми брали здається магазин "оленка", а другий був в "калині" на 2 поверсі з тої сторони де штори\фіранки продають, але там тепер якось все попереносили... тому незнаю чи він там залишився...

olangel
14.05.2012, 18:24
тобто щоб спинка опускалась і ніжки
піднімались.
щось я не можу зрозуміти, то як?

Rosynka
14.05.2012, 19:52
Я так розумію, щоб в результаті отримати повністю горизонтальне місце для спання.

Ірка-Шкірка
15.05.2012, 09:45
Я так розумію, щоб в результаті отримати повністю горизонтальне місце для спання.
так-так :) Але я так розумію, що то я собі нафантазувала, що такі візочки бувають. Доведеться брати звичайний в прокаті, де просто спинка опускається.

Almariel
15.05.2012, 09:55
Але я так розумію, що то я собі нафантазувала, що такі візочки бувають
та ні, справді такі бувають. наприклад, Квіні фрістайл 4.

Натуля
15.05.2012, 13:12
Дівчата, підкажіть по прогулянкових візочках, може хтось має таку модель, щоб дворічна дитина могла в ній спати, тобто щоб спинка опускалась і ніжки піднімались. Буває таке? Треба в дорогу.
В нас була прогулянка Тако WD7 то в 2 роки малий там нерідко на вулиці спав. Спинка опускається і підніжка піднімається. Ніжки звисали зовсім трошки. А ще Джобі тростинки, вони легші і там теж довге спальне місце.

Natalysa
15.05.2012, 14:25
А ще Джобі тростинки, вони легші і там теж довге спальне місце.

ми маємо Джобі. нам вже 2,6, але ніжки не дуже звисають, точніше, коли дитина лежить, то підніжку можна підняти, а коли лежить, то опустити.
і взагалі мій малий взахваті від візочка.
http://www.geoby.com.ua/stroller-trost/d208drf.php ось така модель D208dr-f Goodbaby расцветка RD8

natiok
16.05.2012, 20:10
Дівчатка підкажіть, може у когось є візочок ABC design Moving Light, поділіться досвітом чи зручний він, чи є повністю лежаче положення і як їздити зимою...буду дуже вдячна, бо в нас зараз проблема вибору, а в магазинах Львова я такого не бачила і замовляти через інтернет всліпу не хочеться)))

misss
17.05.2012, 10:33
http://www.geoby.com.ua/stroller-trost/d208drf.php ось така модель D208dr-f Goodbaby расцветка RD8
А у нас така ж модель D208dr-f тільки колір LKF.
Дуже зручна, як для мене так і для дитини.
Завжди з нею їздимо в місто.
Вважаю, що і ціна помірна:))

Holly
17.05.2012, 10:43
Я спочатку думала, що півроку обійдусь без візка. а потім куплю гарну і міцну прогулянку. Але все ж таки чоловік переконав, що візок теж потрібен. Дуже хтіла максі-козі мура, але там широка колісна база, як і в квіні спіді :( Ще дуже подобається жане слалом про, особливо в чорному кольорі. мммм
http://s49.radikal.ru/i123/1205/95/15c1d964c17d.jpg
але в неї теж досить широка колісна база - 63см, це впритик в нашому ліфті
а от щодо ікслендера так і не вияснила, на кожному сайті різна інформація

Зануда
17.05.2012, 11:33
Дівчата, хто має візок Х-лендер? Хотіла його для Олени, але тоді була широка колісна база. Тепер читаю в описі 60-61см. То нові покращені моделі? Як з тканинами, не вигорають?
Так і є. Моделі нові і справді покращені - тканина не вигорає і не спирається. Бачила у нашому районі найновіші кольори - фантастика! Прекрасний вибір і навіть є триколісні. Я свій ІксЛендер гарно спакувала і він чекає на появу маленького племінника, але вигляд у нього абсолютно "товарний". Прекрасний візочок - я ним дуже задоволена була. Рекомендую.
Щойно зайшла на сайт і подивилася на моделі 2012 року. Гарний чохол на ніжки у прогулянковому варіанті - кращий ніж був у моєму. Оригінальні назви кольорів і самі кольори також нічогенькі. Моделі попередніх років (10/11рр) дешевші, але кольорова гамма і якість від того не гірша.

Logos
18.05.2012, 21:38
Ще дуже подобається жане слалом про, особливо в чорному кольорі. мммм
але в неї теж досить широка колісна база - 63см, це впритик в нашому ліфті
В нас жане червоного кольору супер і в ліфт в притик заїжджаємо вже привикли, зате він мені легкий, одним словом я задоволена цим візком

olangel
19.05.2012, 10:34
жане
А чому Жане, а Джейн? ;)

Chemna
19.05.2012, 12:54
Ми маємо тростинку Inglesina Trip http://s019.radikal.ru/i631/1205/c7/5e5a853b9b46.jpg Купляли на море, малій тоді було 1.3р.Зараз їй 2.5р то ше досі там спить,підніжка піднімається, ніжки не дуже звисають. ДУЖЕ задоволена візком.

Virginia
19.05.2012, 13:09
А ми купили Quatro Caddy, основними критеріями при виборі в мене були : а) великий капюшон; б) легка - 8,6; в) лицем до мами.
http://s019.radikal.ru/i637/1205/e1/ed5e781bbdc8.jpghttp://s018.radikal.ru/i506/1205/e1/5e21cc7d2514.jpghttp://s15.radikal.ru/i188/1205/47/fdf081fcb7b4.jpg

Nana11
19.05.2012, 21:37
лицем до мами.
і як тобі в цьому положенні, ноги як йдеш за колеса не зачіпаються?
Я ніколи напевно не виберу собі прогулку:girl_impossible:шось не можу оприділитися..

Virginia
20.05.2012, 09:05
ноги як йдеш за колеса не зачіпаються?
зачіпаються, але я так не ходжу - не зручно, бо ті одинарні колеса не крутяться і не можливо керувати, та і на бордюр не можиливо підняти в такому положенні. Я це положення використовую коли вона спить, а я сиджу на лавочці і підгойдую її, а ще пару раз перекилада ручку поли сильний вітер був.
Ці всі нюанси мені розказали в магазині, а ще дуже рекламували еспіро, здається таке, як алго має.

Dolche
20.05.2012, 16:07
А ми купили Quatro Caddy
який великий дашок. Це велииикий плюс!

Nastylove
20.05.2012, 18:36
Я теж можу похвалитися, нарешті і ми купили прогулянку!
Зупинились все ж таки на Geoby
http://malyata.com.ua/pictures/3_389.jpg
З плюсів: легка(реально 7 кг), компактна, як і всі тростинки, ціна.
З мінусів: вузьке спальне місце, немає таких приємних дрібниць як ручка для переноски, кишеньки, капюшон, який ні від чого не захищає (але то мінус майже всіх тростинок).
Обирали між Джоуби та Кватро Валенсія
http://stat.vcene.ua/common/image/product/142/14272/1427296/photo.jpg
Брала б Кватро, якби вона була б нам потрібно тільки для прогулянок, а так як літом плануємо багато виїзжати то вона б займала більше місця в багажнику. І ще мені здалось що вона не дуже стійка, повозила я її перед магазином і засумнівалась, та й чоловіку чомусь шассі не сподобалось!
Але це так, кожному своє, зате вона для дитинки супер, широке спальне місце, важить 8 кг., і ціна прийнятна, відстань між задніми колесами 60 см (то ми заміряли), вживу виглядає ще краще ніж на фото (маю на увазі цей колір), рекомендую!

Haidee
20.05.2012, 21:33
дуже рекламували еспіро, здається таке, як алго має

Я теж таке маю. На 4 візочок. Капюшон що є, що нема, толку від нього нуль, механізм регулювання висоти ручки вилетів на другій прогулянці (замінили без проблем). Зате є приємні дрібнички

ручка для переноски, кишеньки

І легенька та тростинка, однією рукою без напрягів ношу куди треба. Мені для нечастих гулянь з візком вистачає.

Вірджиніє, а чому ви прогулянку окремо купували, в вас же ніби навінгтон кадет був? Там прогулянка така гарна (знайома в мене має), на літо дитині супер, і не важка вона ніби.

Xruxa
20.05.2012, 23:13
обираємо візок тростину між Geoby (Goodbaby) D208DR-FДжобі
http://s019.radikal.ru/i630/1205/80/5cb206b0a965.jpg (http://www.radikal.ru)
і QUATRO Mini
http://s019.radikal.ru/i624/1205/32/37e48571a00f.jpg (http://www.radikal.ru)
Порадьте яка з них краща з власного досвіду, може користується однією з цих калясок, які -/+.

Virginia
21.05.2012, 07:34
навінгтон кадет
В мене навінгтон галеон і прогулянка важить 18кг:khomyak: а ше плюс купа всього в "багажнику" і дитина 10кг, можете собі уявити. Звичайно, порівнюючи якість тих візків, то кватро справжнє ге. На зиму будемо пересідати назад на навінгтон.

Nastylove
21.05.2012, 09:24
На зиму будемо пересідати назад на навінгтонМи теж взимку знов в Маріту пересядемо)

Corena
21.05.2012, 10:26
В мене навінгтон галеон
в нас кадет. там різна колісна база. кадет легуууууусінький і дуже маневрений.
я перше теж дивилась за тростинами, але коли ми пересіли на нашу прогулянку, то виявилось, що мені її вистачає з головою.

Holly
21.05.2012, 13:39
в нас кадетмені цей візок теж дужжже подобається, і навіть є в чорному кольорі. Але мені не подобається кошик для продуктів, занадто низько. Вам не волочиться по землі?

Corena
21.05.2012, 13:51
Але мені не подобається кошик для продуктів, занадто низько. Вам не волочиться по землі?
є такий недолік. сам кошик там великий і зручний, але те що низько прикріплений - то факт. де-коли, як навантажу його всяким-різним з магазину, то по нерівностях, чи бордюрах шаркає. а так - то ні.

Nata
21.05.2012, 15:18
ті одинарні колеса не крутяться і не можливо керувати
О тааак. Моя братова викупила собі возика Baciuzzi (дика китайська фірма :)) ручка ніби і перекидається, зате в положенні "дитина обличчям до мами" крутяться передні колеса. Я в такому положенні навіть припаркувати рівно їхнього возика не можу, не те що їздити.
А ми впали в дитинство: Дарці скоро 2, а вона катається у возику і то винятково у величезному бебекарі :) Побачила у племінника великий візочок і після того вже на свою прогулянкову чікко просто не сідає :)
Звичайно, носити по сходах щодня 8 кг і 12 - то таки відчутна різниця, зате дитині зручно, мала вчора навіть заснула на вулиці у возику (вперше !) Ну і на зиму, якщо мала захоче ще візочка, великі колеса - то сила.

Iryna
21.05.2012, 15:26
Порадьте яка з них краща з власного досвіду, може користується однією з цих калясок, які -/+.

катала обидва візочки, то джеобі кращий!
в QUATRO Mini неможливо виїхати на бордюр (потрібно кожен раз ногою притримувати заднє колесо і тоді припіднімати передні) і постійно при ходьбі стаєш на колесика, для мене це був величезний мінус((( в джеобі ручки розташовані дальше і відповідно таких незручностей нема...

Holly
23.05.2012, 15:13
Хто має трансформер САМ?
http://s017.radikal.ru/i401/1205/f1/f6b5b6e7f8cc.jpg Як по міцності, не розхитується?

kati
23.05.2012, 15:20
трансформер САМ?
я вже писала про цей візок,пошукай.
К слову- сестра чоловіка зараз народила другу дитину і місяць катає в цьому візку- відлетіло колесо.

olerusya
23.05.2012, 15:30
сьогодні на Шуварі побачила Тако Ларет білий з ледь сіруватим! дівчатааа, то така красотулька!:girl_in_love: я закохалась. щойно подивилась по кількох сайтах щоб показати вам - ніде такого фото нема, видно найновіша моделька.
Взагалі останнім часом дуже подобаються білі возики, правді ціна цієї Тако 3300.

Зорянка
23.05.2012, 15:33
Тако Ларет білий з ледь сіруватим!
Він і справді не такий як всі, я в суботу також купувала там ларет то вибирала між тим білим і бежевим, але в суботу його ціна ще була 3100. Продавець сказав що їх дуже мало і називається колір жакард, правда я його в неті також не знайшла.

Holly
23.05.2012, 16:03
я вже писала про цей візок,пошукайахаха, пошукала. Іду по слідах Ніколь))) В кінцевому результаті теж певно тако куплю.
Ще така САМ подобається
http://s019.radikal.ru/i641/1205/a0/ea45a1393754.jpg
дуже люблю триколісні возики. І чорний колір мене пре

Ніколь
23.05.2012, 16:23
правді ціна цієї Тако 3300
то напевно був тако жакард чи тако льон....
гарні, че там казати... якби ж не наші ідіотські вузенькі ліфти....

---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:19 ----------

Іду по слідах Ніколь)))
гиг... знаєш Оль, серед тих триколісних мене накрило з головою від такого
Peg-Perego GT3 Completo 2 в 1
http://s019.radikal.ru/i632/1205/22/4d5e08b39b1d.jpg
ну і по закону подлості: Ширина шасси: 62.5 см

Irus'ka
23.05.2012, 17:33
Ще така САМ подобається
Не рекомендую. В нас така була. Амортизація нездала і з'єднання шассі+люлька/автокрісло зовсім не надійні (пластмаса)

Holly
23.05.2012, 21:15
Ширина шасси: 62.5 смМені влізе. Я теж за таким дивилась. кажу ж іду по твоїх слідах))) Мені впринципі візка не треба, я вже замовила собі слінгокуртку, і всю зиму відношу в слінгу. Візок то як запасний варіант, в магазин сходити чи чоловіка відправити погуляти. Бо наразі я собі тяжко уявляю прогулянку з візком і двома дітьми. Подумую купити хорошу прогулянку, таку щоб спинка повністю клалась і до неї конверт і так відвозити. Але не знаю чи буде зручно так

Ніколь
23.05.2012, 21:29
Мені влізе
у тебе ж будинок аналогічний до мого. Як у тебе влазить а у мене ні? ліфти за тих часів однакові ж ставили.
п.с. не кидайте помідори ))) зимою прогулки зі слінгами мені чомусь аналогічно до прогулянок будучи конкретно вагітною. Йдеш і боїшся послизнутись і грохнутись. Памьятаю цю зиму, коли я ще Юльку за руку тримала і сама обережно ходила.... І памьятаю як зимою з візочком гуляла, то скільки разів я за нього хапалась щоб не впасти посеред дороги коли ноги розїзжались...
рісля того я не знаю чи я би наважилась взику на собі ще й дитину носити.

п.с.2. якби я задавалась купити хорошу прогулку я би напевно зупинилась на капеллі, останні її моделі - ну вєздєходи, з шикарним місцем спальним, теплим чохлом, глубочайшим капюшоном і загалом дуже позитивні відкуги про цей візочок.

Holly
23.05.2012, 21:36
у тебе ж будинок аналогічний до мого. Як у тебе влазить а у мене ніне знаю, ми міряли 62-63см.

Йдеш і боїшся послизнутись і грохнутись.
Я за цю зиму ну разу не впала) Та й особливо далеко і часто ходити не буду.

Пупсик
23.05.2012, 21:36
п.с.2. якби я задавалась купити хорошу прогулку я би напевно зупинилась на капеллі,
Ссилку пліз))

Fleshka
23.05.2012, 21:45
п.с. не кидайте помідори ))) зимою прогулки зі слінгами мені чомусь аналогічно до прогулянок будучи конкретно вагітною. Йдеш і боїшся послизнутись і грохнутись. Памьятаю цю зиму, коли я ще Юльку за руку тримала і сама обережно ходила.... І памьятаю як зимою з візочком гуляла, то скільки разів я за нього хапалась щоб не впасти посеред дороги коли ноги розїзжались...
рісля того я не знаю чи я би наважилась взику на собі ще й дитину носити.
А я ходила... всю зиму ходила з ерго, інакше моя дитина просто заходилась. Ще буквально позавчора сусідка мені пригадала, що всі бабульки, і не тільки вони, пальцями біля віска крутили, що я зимою дитину в колясці не вожу а ношу на пузі. Так і гуляли.
Коляску Роман полюбив вже після року. І зараз би возився з задоволенням.

ruslichka
23.05.2012, 22:16
дівчатка, а як вам "alu spider zekiwa"? хтось бачив у Львівських магазинах?

Ніколь
23.05.2012, 22:19
Я за цю зиму ну разу не впала)
і я не впала, але ноги на напівшпагат розїзжались досить часто :)
Ссилку пліз))
т.к. я пробувала і 4-колісні з поворотними передніми, і 3-х колісні, де передніх два колеса спарені, то я фанат останніх.
І я би однозначно брала оце (http://klumba.ua/strollers/capella/2008_s-901/) чудо
правда вона 10,5 важить, але для такого вєздєхода це не вага. Да і для мене це не вага, бо я 9 кг візочок+17 кг дитина+ пару кг в корзині руками несла на 5 поверх не сильно утруждаючись :)
А тут (http://klumba.ua/articles/reviews/capella-s-801/) хороший обзор такого самого чуда але 4-колісного.

якщо мене моя ТАКО дістане швидше ніж я наразі думаю, то мій вибір буде однозначно капелла.

ruslichka
23.05.2012, 22:25
щось не вийшло фото завантажити у попередньому дописі, ось така ALU SPIDER ZEKIWA
http://s005.radikal.ru/i212/1205/d5/a7eb9cc5fa81.jpghttp://s019.radikal.ru/i627/1205/12/46a952c29cd5.jpg

Ніколь
23.05.2012, 22:28
ми міряли 62-63см
у нас так само впринципі, але то треба пролазити в той ліфт тютєлька в тютельку без зайвих мм. Щось я побоялсь що я візочок весь з боків зашаркаю об ті двері і ліфтовий пройом.

Holly
23.05.2012, 22:29
чудотриколісний в ліфт мені не влізе, перевірено на практиці. Та й не дуже маневрений. А чотириколісний, то жах жахом. Хтіла його Оленці, катала на Південному. Страшно розхитаний, тканина жахлива. Даром би не взяла.

Ніколь
23.05.2012, 22:35
А чотириколісний, то жах жахом. Хтіла його Оленці, катала на Південному. Страшно розхитаний, тканина жахлива. Даром би не взяла
дивно...стільки восторжених відгукыв про них...
вот добре що є форум :)

Holly
23.05.2012, 22:39
дивно...ага, от і я начиталась, думаю всьо - вона. А ще згадала, там капюшон так кріпиться, таке враження, що тримається на соплях. і сама вона ніби гумова. Туди-сюди хитається. І доречі тоді ціна на неї не мала була 2300 чи 2500

Gaichka
24.05.2012, 16:23
Страшно розхитаний, тканина жахлива. Даром би не взяла
Скажу чесно, в мене в 2- ох подруг був чотири колісна в 1-ї трох колісна капелла, я в захваті і від тканини, і від місця і від всього. для себе брала б 4 колісний, практично довше у використанні.
Кожний товар є на любітєля:)

olerusya
24.05.2012, 20:39
слухайте, а що Тако в ніяких моделях немає антимоскітних сіток?? мені здається то на літо найголовніше...

Ніколь
24.05.2012, 21:36
а що Тако в ніяких моделях немає антимоскітних сіток?
є, кажись в декільох...але там можна докупити стандартну антимоскітку і мати спокій.
Кстаті для мене завжди була загадка, чому не можна обьєднати всі позитивні нюанси з кожного візочка і зробити один, але щоб там і москітка була, і провітрювання капюшона, і люлька з підніманням спинки ззовні а не з середини, і щоб люлька була глибока, широка і велика, і щоб шассі зручне і рама зручна і корзина велика... і щоб ще виглядало то все пристойно. І то був би лідер продаж...

А то ж як одне щось є то іншого немає, і завжди приходиться чомусь обирати з двох зол щось найменше...

карапуз
24.05.2012, 21:42
І то був би лідер продаж
А хто б тоді усі інші купував :girl_wink: ? То так задумано, одному важливо корзина, другому ширина візочка, іншому колеса великі.., тому на кожен візочок знайдеться покупець :smile:.