КПК

Показати повну версію : "103" Хворіє дитина. Поради. (2)

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13

Анута
15.07.2012, 13:10
дівчата, порадьте щось розумне, бо вже в мені сперечаються паніка та адекватність.

Був сухий кашель. Тепер вже є мокрий кашель і соплі. І кашлю досить таки багато. З одного боку він лякає, але з другого - хочеться вірити, що це якраз добре - є мокротиння і воно активно відходить. Врозуміть мене!
Т не було і нема.

Usmishka
15.07.2012, 13:24
Тепер вже є мокрий кашель і соплі. І кашлю досить таки багато
Тепер активно стрибаєте, рухаєтесь, щоб все виходило назовні, коли сопельки жовтіють і гуснуть - от воно світло в кінці тонеллю. Видужуйте)

zetta
15.07.2012, 14:28
. Врозуміть мене!виглядає на бронхіт... ну принаймі в нас так починався... покашлювання, далі сильніше, далі купа мокроти... соплі пізніше з"явились... а от коли почали гуснути то таки дійсно
жовтіють і гуснуть - от воно світло в кінці тонеллю
тут важко сказати щось, але як мокроти буде ну дуже багато, а малята відкашлювати і плювати не вміють (моя глотала і блювала) то треба контролювати... там вже дуже мало залишається до пневмонії. Треба шоб лікар слухав.

Анута
15.07.2012, 14:46
Тепер активно стрибаєте, рухаєтесь, щоб все виходило назовні
зараз прокинемось і почнемо ;)

Треба шоб лікар слухав
ну лікаря я викличу однозначно. Просто сьогодні неділя і не хотілось би нашпигувати дітей ліками і мамі дістати психозу на фоні того кашлю.

Дякую, дівчата, заспокоїли!

natorella
15.07.2012, 15:11
прокинемось і почнемо
я від кашлів мох ірландський заварюю. не хімія, чайочки. і полегшує

Олюська
16.07.2012, 16:56
Тепер активно стрибаєте, рухаєтесь, щоб все виходило назовні
Дуже добре ходити на руках: берете маля за ноги і гуляєте руцями по хаті..

Був сухий кашель. Тепер вже є мокрий кашель і соплі. І кашлю досить таки багато. З одного боку він лякає, але з другого - хочеться вірити, що це якраз добре - є мокротиння і воно активно відходить
Колись наш педіатр слухав Юстинку якраз в періоду отакого мокрого кашлю, як ви пишете, то казав, що в таких випадках навіть краще, коли кашель сухий. Я так толком не зрозуміла, що він мав на увазі, але казав, що до хрипів недалеко. Тоді виписав чи то еофілін чи то неофілін, але ми порятувались мати-й-мачухою та компресами зі свинячої плівки.

Анута
16.07.2012, 17:06
як на сьогодні малі виглядають значно краще. Правда як вранці відкашлювали, то чоловікові було моторошно.
З другою половиною дня я стала трохи спокійнішою оскільки чую, що таки краще.
Але от викликала вранці педіатра і її досі ще не було... Чекаємо. Хочу аби таки послухала малих.

Павлик каже: Тараська, ти кашляв на мене свої отруйні мікроби і я тепер теж захворів.
І звідки ті дітиска такі розумні?..

taniarz
16.07.2012, 23:25
(моя глотала і блювала) то треба контролювати... там вже дуже мало залишається до пневмонії.
якшо дитина то відкашляла, то дуже добре, ате, що ковтнула до пневмонії не приведе. Головне ,щоб з легень відходила мокрота!

zetta
17.07.2012, 07:29
ате, що ковтнула до пневмонії не приведе.
звичайно не приведе.
але як мокроти буде ну дуже багато

olenkastar
17.07.2012, 07:47
я взагалі не лікую кашель. Останній раз менша мала в травні, кашляла тижні 2 - робила похлопуючі масажики, щоб відходило мокротиння і частенько перевертала її головою донизу, провітрювала хату, гуляли і вірила в те, що мої діти здорові. Усе минулося.
Аня, для самозаспокоєння прочитай Мендельсона от про кашель) http://healthy-back.livejournal.com/198973.html

Анута
17.07.2012, 10:48
Оленко, я кожну хворобу малих б"юсь головою об стіну з питанням "як не втратити тверезу голову?" То вже видно моє прокляття: з одного боку страшно за малих (враховуючи досвід катання на швидких та лікарні), з другого - не зашкодь. Особливо на фоні бажання "З"їв одну чарівну таблЄтку і чік - вже здоровий" ;)

вчора ввечері була лікарка. З меншим майже все добре - питання за малим, то все гарно відкашляти. Зі старшим складніше - той бронхіт об"єднався з алергією і, як результат, маємо бронхоспазм. Я відчувала, що він якось жорстко кашляє, в надрив. Тепер знаю звідки. Загалом, нічого аномального нам не призначили - лиш відхаркувальне (ми і так п"ємо трав'яні чаї та молоко з прополісним медом) і старшому одну но-шпу (зняти той спазм). Я щось зовсім забула, що в аптечці для старшого но-шпа - препарат №1. Після неї я реально побачила/почула зміну в його кашлі і спав він легше. Думаю, тепер вже все піде до одужання ;)

zetta
17.07.2012, 14:09
і не лікую кашель. Останній раз менша мала в травні, кашляла тижні 2 - робила похлопуючі масажики, щоб відходило мокротиння і частенько перевертала її головою донизу, провітрювала хату, гуляли і вірила в те, що мої діти здорові
нажаль такий метод нам не допоміг -без лікаря не обійшлося.

olangel
18.07.2012, 18:54
От в ступорі... Весь ранок малий провів на циці, прокинулись, ніби все добре, активний, але був дуже гарячий, поміряла температуру - 38,7. Дала Нурофен, температурка спала. Ні сопель ні кашлю не було. Цілий день спав, зараз прокинувся, температура знову 38,5 але мені здається, що трошечки підхрип. Бо перед тим впевнена була, що то зуби, бо слюнки рікою. Далі більш меньш активний, бавиться, ходить. Хочу подивитись як горло, але не знаю як то праильно зробити(((( Дала йому крапельку Афлубіну з молоком та і все на разі....спостерігаю за станом, але якось тривожно.

olangel
19.07.2012, 04:21
Була температура 39,5 дала Нурофен, пройшла година, зараз 39... Невже від зубів таксильно може піднятись? Не знаю чим ще збивати(((

Usmishka
19.07.2012, 06:42
Була температура 39,5 дала Нурофен, пройшла година, зараз 39... Невже від зубів таксильно може піднятись? Не знаю чим ще збивати(((
А яка суть в вашому збиванні? Здайте аналізи, підіть до якогось лікаря, нехай послухає і гляне горло та вушка, варіантів більш ніж достатньо.
до слова, я ніколи не вірила про температуру на зуби, а цього разу моя Олеся мала два дні 38, аналізи сечі та крові в нормі, горло не червоне, стоматиту нема, вуха не боліли,ю за два дні вилізло 2 зуби і температура впала, але ми під час того інтенсивний курс пройшли на гомеопатії.

olangel
19.07.2012, 09:36
А яка суть в вашому збиванні?
Суть в тому, що з такою температурою дитині не комфортно, він не може ходити, або бавитись, від цього перенапружується, не думаю, що дитині в такому стані потрібен зайвий стрес. І я не збивала температуру 38, а збивала 39,5-39.
Горло в нас в нормі, вушка не болять.

panikvarts
19.07.2012, 09:45
А взагалі, яка логіка списувати все на зуби? Я чомусь так теж одного разу думала, бо зазвичай в нас зуби ростуть не помітно, але хтось на форумі писав, що температура, понос - не від зубів, просто на фоні прорізування імунітет слабне і підчепити можна всякі болячки - вірусні, кишкові. Між зубами й іншою проблемою не треба ставити знак дорівнює, треба писати це через кому і лікувати через кому. З прорізуванням зубів часто проблеми ці зникають, бо імунітет сильнішає і сам в силі з тим поборотися. Не спихайте все на зуби.

SoLana
19.07.2012, 09:55
І я не збивала температуру 38, а збивала 39,5-39.
Може бути таке, що збиваючи температуру , вона може ще більше рости, тому, якщо вже і збиваєте, то давайте половинку дози ліку, щоб не збило до 36, а до 38.
А взагалі, яка логіка списувати все на зуби?
Ну чесно кажучи, в мене мала температурила майже на кожне прорізування зубів, бувало таке що приєднувалася якась віруска, а бувало взагалі безсимптомно, окрім температури і то досить високої - 40,5, тому тут я вважаю, що це діло треба "тримати на контролі", коли трималась така висока, я зробила аналізи, але знову ж не поспішала і в перший же день бігла робити, а дивилась на динаміку.

Halina
19.07.2012, 13:15
Обтиранням з оцтом, або просто водою, мятні холодні компресик.В крайніх випадках свічки анальдин. В нашому випадку температура 39,1-39,2 дала нам судоми і т.д.

А яка суть в вашому збиванні? Здайте аналізи, підіть до якогось лікаря, нехай послухає і гляне горло та вушка, варіантів більш ніж достатньо.
Раніше я теж так думала. Після того що ми пережили я уже і до 38 допускати не буду. Буду збивати, а потім шукати причину. Зараз нам ще важче знайти причину, уже стільки варіантів поставили (і кишковий грип, і гостра респіраторна вірусна інфекція, гострий назофарингіт, алергічний дерматит, розеола+зуби). Я уже не знаю ні що робити, ні що лікувати. А ще маємо зробити нейросонографію, еег.

Женічка
19.07.2012, 15:10
дівчата, як думате, чим відрізняється дорослий лор від дитячого? Насті 5,5. а якби я її до дорослого лора зводила. у нас в Стрию така толкова дівчина ЛОР дорослий.
страшне загострення тонзиліту у неї. ну просто ситуація СОС, у вівторок, чи навіть у понеділок на море,а зміна клімату нам грозить ангіною.
руки мені опускаються....

panikvarts
19.07.2012, 15:28
Обтиранням з оцтом
Йой, тільки не це.

Halina
19.07.2012, 16:56
Йой, тільки не це.
Поясніть чому, бо я не в курсі.

panikvarts
19.07.2012, 17:13
Поясніть чому, бо я не в курсі.
Ну, як на свій хлопський розум, сказала б, що це якесь варварство)))) Ви ж дитині оцет не даєте вживати? Але через шкіру його хочете втерти. Шкіра ж дитяча ніжна. Розумію, що це з водою буде розведене і всяке таке, але не все, що народна медицина - аж так добре.

Fleshka
19.07.2012, 18:34
Діткам в нашому віці при харчовому отруєнні краще смекту, чи регідрон? Просвітіть плз, бо отруєнь ще не мали, я тому ноль. Рвота, на протязі двох-трьох годин з інтервалом в 10-15 хвилин, понос.

Пи.Си. Дівчата, не давайте своїм діткам круп"яні палички з зайчиками на обгортці.

olangel
19.07.2012, 18:55
круп"яні палички з зайчиками на обгортці.
може вам якісь не свіжі попались, бо ми їх майже день в день їмо

Gala
19.07.2012, 18:56
Перш за все потрібно зупинити рвоту.Я давала мотіліум або як не помагало церукал.(не знаю скільки таблетки для такого віку).Потім нічого на протязі 2-х годин ні пити ні їсти.а тоді по пів чайної ложечки на протязі години відпаювала простою водою або регідроном кожні 5 хв.Через годину збільшити до чайної ложки,столової.А тоді вже пізніше можна і смекту дати і інші ліки.

Анута
19.07.2012, 19:01
вчора ввечері була лікарка. З меншим майже все добре - питання за малим, то все гарно відкашляти. Зі старшим складніше - той бронхіт об"єднався з алергією і, як результат, маємо бронхоспазм. Я відчувала, що він якось жорстко кашляє, в надрив. Тепер знаю звідки. Загалом, нічого аномального нам не призначили - лиш відхаркувальне (ми і так п"ємо трав'яні чаї та молоко з прополісним медом) і старшому одну но-шпу (зняти той спазм). Я щось зовсім забула, що в аптечці для старшого но-шпа - препарат №1. Після неї я реально побачила/почула зміну в його кашлі і спав він легше. Думаю, тепер вже все піде до одужання
отак, зарано потішилась :(

Тарасик так файно йшов до одужання і в один момент все перемкнуло :( Дитині реально стало гірше. Таке враження, що того мокротиння на нього забагато - дуже важко відкашлює. Вже роблю псевдо-інгаляції (пускаю гарячу воду у ванну), то після них соплі течуть річкою. Сподіваюсь, що нічого серйозного. Скоріш за все завтра знову викличу лікарку. Але сподіваюсь що ніч буде вже спокійніша - сьогодні ніби виглядає краще аніж учора. Хвилююсь страшенно :(

SoLana
19.07.2012, 19:08
при харчовому отруєнні краще смекту, чи регідрон?
А може якісь сорбенти - активоване вугілля для прикладу. І пиття при поносі. Я б зробила клізму, першу з сіллю, а другу просто воду, щоб від обезводнення

Fleshka
19.07.2012, 19:13
може вам якісь не свіжі попались, бо ми їх майже день в день їмо

я взагалі не практикую такого типу смаколиків, хіба пару штучок десь-колись, начувана про реальні складники. Але Роман гуляв зранку з бабусею, а після того як прийшов додому, був блідий і відмовлявся від їжі і пиття. Коли його почало рвати паличками, перепитала в бабулі - з"їли на двох пачку.

olangel
19.07.2012, 19:34
Співчуваю, що так траванулись :( Я завжди купляю біля себе в магазині, постійно свіжі, можем з чоловіко ввечері пачку влопати) та і малий любить випросити. Вони якось в мене більше довірм викликають ніж такі в пакетиках
Трошечки малий почав підкашлювати і почервоніння в горлі з'явилось. Температурка меньше 38 не падає. Що можна від горла дати?

Bogdanka
19.07.2012, 20:08
регідрон
якщо він буде пити

---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 20:05 ----------

і дай розведену глюкозу - ампула має 20мл - її розводять на 200 мл перекипяченої води кімнатної температури, і дають по чайній ложці або ковтку раз в 10-15 хв, Софія таке п'є добре
колись нам таке порадив Гайдук і це допомагає

Fleshka
19.07.2012, 20:34
Ниє, дуже просить чаю з цукором. То можна? Який? З ромашки, чи чорний?

Iryna
19.07.2012, 21:07

нам лікар Гайдук казав, що якщо просить дитина пити, то це великий плюс... просто додати замість цукру глюкозу до того, що дитина хоче пити, зокрема це може бути чай (бажано ромашковий, м"ятний...)і так поїти дитину. а ще можна дати трошки посмоктати цукерок "корівка"....

taniarz
19.07.2012, 21:23
Сьогодні були в лора, діагноз отит зовнішнього вуха.Зранку температура 37,6 і так весь день.Дікар виписала каплі ципрофарм і умкалор, як противірусний. І сказала, якщо Т піде вверх , тоді підключати антибіотик, а саме Аугментин. Я вже капала 2 рази сьогодні тим ципрофармом, і вичитала, що це теж антибіотик:girl_cray: чи ні? чого лікар сказала, при погіршенні стану антибіотик підключати? Що робити? кинути ципрофарм і іншими каплями капати чи продовжити? Нам на мору 1 серпня і тут таке:girl_cray:

Анута
19.07.2012, 22:11
Коли його почало рвати паличками, перепитала в бабулі - з"їли на двох пачку
він міг налопатись не особливо пережовуючи і від того теж зле та рвота. Плюс бажано було б те запити файно.

я в таких випадках теж глюкозу даю.
і як дорога десь лежить (довго машиною аби не закачувало) беру плящинку води і туди глюкозу.

---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

отит зовнішнього вуха
ми капали Отипакс (http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=7168)

а от чи ще щось пили - не згадаю, на жаль :(

Usmishka
19.07.2012, 23:03
Діткам в нашому віці при харчовому отруєнні краще смекту, чи регідрон? Просвітіть плз, бо отруєнь ще не мали, я тому ноль. Рвота, на протязі двох-трьох годин з інтервалом в 10-15 хвилин, понос.
Є така штука - Атоксил, чи ентеросгель, чи та ж смекта - це щоб рвота припинилась, пити регідрон мало хто хоче, дівчатка добре радили глюкозу, ще є Хумана електроліт в пакетиках з банановим смаком - то ще пити можна, добре на пронос - рисово-морквяний відвар.

olangel
19.07.2012, 23:12
Дівчата, в нас повністю зелені каки стали. Що то таке?!!! :(

Nastylove
19.07.2012, 23:32
в нас повністю зелені каки стали. Що то таке?
Можливо забагато ягідок/фруктів?

Дівчата, а просвітіть мене для чого та глюкоза, як вона діє при отруєннях? Це тільки для діток, чи дорослим теж рекомендують?

olangel
19.07.2012, 23:38
Можливо забагато ягідок/фруктів?
ні(( від вчора нічого такого не даю...почали зеленіти як пояалась температура.... температура тримається, а какає повністю зеленим вже. Схоже на інфекцію?

Nastylove
19.07.2012, 23:45
В нас один раз така реакція на банан була температура 38-39 какав взагалі незрозуміло чим, зелено-чорним з цяточками), було нам тоді 6 місяців і перша температура, я злякалась, то давала креон і біфіформ 5 днів(за порадою лікаря - кажу ж злякалсь), зараз думаю, що все б вийшло і пройшло б само собою). До сих пір банан в Артема дуже погано перетравлюється. Можливо і у вас щось таке, нового, останнім часом, нічого малий не їв?

SoLana
19.07.2012, 23:50
Дівчата, а просвітіть мене для чого та глюкоза, як вона діє при отруєннях?
Це для того, щоб ацетон зменшити

olangel
19.07.2012, 23:59
Нового не їв, але свекруха пригостила чаєм з м'яти

Анута
20.07.2012, 00:20
Це для того, щоб ацетон зменшити
це коротко і по простому.
якщо хочете більше - шукайте в гуглі про "голодні" кетони. Це пов"язано із розщепленням жирів і т.д.
Я колись гарну статтю про це читала, але так нашвидкуруч не знайду.

ось що знайшла коротко:
Особливо важливо перевіряти рівень кетонів під час хвороби і при стресових ситуаціях, коли вас нудить або у вас блювота.
Кетони в крові або сечі - це індикатор того, що клітини голодують.
Голодні кетони утворюються при низькому рівні глюкози крові. Концентрація глюкози в сечі при цьому теж низька. Це відбувається при недостатньому харчуванні, через блювання і, можливо, при гастроентериті. Якщо низький рівень глюкози в крові викликаний надмірною дозою інсуліну, то продукція кетонів загальмована, оскільки інсулін протидіє трансформації жирів і жирових кислот в кетони.

відповідно глюкоза швидко "реанімує" організм з того стану.

В мене Павлусь під час горячки завжди "пахнув" ацетоном, ну і відповідно кетони у сечі.

olangel
20.07.2012, 03:35
Не можу Нурофеном температуру сбити. Можна давати Панадол чи 4 год чекати?!

Анута
20.07.2012, 09:16
Не можу Нурофеном температуру сбити.
в мене молодший найкраще реагує на свічки Цефекон Д (нурофен його не бере).
А зачекати однозначно треба якщо вже дали Нурофен, а то він може подіє трішки з інтервалом а ви на той час ще одні ліки дасте. Результат може бути не найкращим. Аби не було передозування.

natorella
20.07.2012, 10:47
я вночі мусіла на вулиці гуляти
отак до 2 години гуляли, потім заснув
принесла до хати, переклала в ліжко
а в 5 підйом
крик страшний
ну темп-ра то таке, а шо ж його болить
вже всьо перемацала, ні вуха, ні кістки, живіт мякий
я так довго невитримаю...

Iryna
20.07.2012, 10:55
Не можу Нурофеном температуру сбити. Можна давати Панадол чи 4 год чекати?!

нурофен починає діяти в повну силу через годину, тому як на мене не варто зразу давати інші жарознижуючі... Анута правильно написала, може бути поганий результат((

olangel
20.07.2012, 13:56
Ми чекали 1,5год температура майже не впала. В Панадола і Нурофена різні діючі речовини тому їх можна давати, як щось з цього не діє.
Але так і не давала, малий спав, температура до 39 впала.
Наталь, ви як?

Corena
20.07.2012, 14:59
ну темп-ра то таке, а шо ж його болить
вже всьо перемацала, ні вуха, ні кістки, живіт мякий
здайте сечу.
нирки дають високу температуру і біль скажений.

Fleshka
20.07.2012, 15:10
Наталь, ви як?
Ттт.
Вчора в дванадцятій ночі казав - мама давай будем снідати.
Ще трошки на дієті, але рвоти і поносу немає. Надіюсь то наразі усьо перейшло.

olangel
20.07.2012, 15:37
Приходила до нас лікарка, виписала нам антибіотик ніфуроксазид, лінокс і смекту від поноса. А від горла сказала приймати Лісобакт, по четвертинці три рази.
Але напрягає антибіотик(

Fleshka
20.07.2012, 15:41
Але напрягає антибіотик(
А що діагнозувала?

Анута
20.07.2012, 15:54
Лісобакт
я балдію від них... хоча б періодично цікавились, чи наявні ці ліки в аптеці. Лісобакт наразі проходить чергову сертифікацію в Україні. Я не знайшла в жодній аптеці. Принаймні тиждень назад його ніде не було.

---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

антибіотик ніфуроксазид
а це точно антибіотик?
бо гугля дає ось це (http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=2911)
Протимікробний засіб для лікування інфекційно-запальних захворювань кишечнику

natorella
20.07.2012, 16:08
здайте сечу
а крім того шо темп і біль - ше шось?

скопіюю з жж
педіатр послухала - чисто, горло - ок
каже - від памперсів зараз бувають запалення. кажу - ми без памперсів вупшето
каже - то зуби. пийте, циця, руки. але якшо хочете - сходіть до лора

пішла

шоб її

бабулька-лор почала кричати - чого ти вуха йому чистиш?там зібралась сірка і скрутилась в камінчики і тисне на барабанну перепонку. тому він і кричав! і вопше відсядь дальше - чого він кричить? ти чого кричиш? ану тихо!!!
виписала 3 види крапель орально (афлубін, флюдитек, імупрет (дія аналогічна, як в афлубіна) і 2 види в вуха (по рецепту щоб розмякшити сірку і потім отипакс) О_о

так волала як самашедша
педіатр то почитала і каже - ну ви подумайте чи вам треба то всьо капати

зато в хаті всі спокійні - наталя відвела дитину до лікаря

малий не має вже температури. або має, але малу. бавився з сашкою. заснув правда на мені, знов на вулицю мусіла йти
подивлюсь. якшо шо - піду здам кров і сечу в пон.

olangel
20.07.2012, 16:12
я балдію від них... хоча б періодично цікавились, чи наявні ці ліки в аптеці.
він вже є в аптеках,пару днів тому з'явився.
а це точно антибіотик?
хммм, треба ще погуглити, бо на різні варіанти попадаю.
Але то і краще як не антибіотик)
О, знайшла... http://www.komarovskiy.net/faq/nifuroksazid.html
ніби все ж таки ліпше ніж антибіотик... а чи потрібно тоді давати ще Лінекс і Смекту? То не забагато всього?!
А що діагнозувала
та нічого конкретного.... горло червоне(типу ангіна), понос і купа слюней і висока температура. Поки поп'єм ліки і в понеділок на аналізи.

natorella
20.07.2012, 16:25
чи потрібно тоді давати ще Лінекс і Смекту?
я б давала (якшо дужевасзамучив) тільки смекту
і всьо

Nastylove
20.07.2012, 16:26
виписала нам антибіотик ніфуроксазид
Нам теж виписували - казали що антибіотик, я не давала. Давала тільки пробіотик і смекту по-трошки цілий день. Все пройшло. Але ми не рвали, тільки понос.

olangel
20.07.2012, 16:59
я б давала (якшо дужевасзамучив) тільки смекту
і всьо
я не давала
та бо 3-й день какає кожні 15-30хв і однією зеленю(((
температура висока і болить животик, бо коли присипляю, то ніжками починає перебирати(як при коліках) та й не спить нормально, виглядає хворо(

panikvarts
20.07.2012, 17:09
та бо 3-й день какає кожні 15-30хв і однією зеленю
А скільки раз на добу пісяє? Давайте побільше пити якогось компоту зі сушки, сухофруктів (курага, родзинки).

natorella
20.07.2012, 17:13
а я тепер озадачилась тим шо може то нирки
як ше подивитись? сечу аж в понеділок здам

panikvarts
20.07.2012, 17:17
як ше подивитись?
в мене як колись було запалення нирок, то дуже боліло від одного постукування по них ззаду по спині.

olangel
20.07.2012, 17:34
А скільки раз на добу пісяє?
Пісяєм нормально, постійно на циці і ще воду даю пити
Допис від natorella як ше подивитись?
ну я думаю самому тяжко оприділити, дитина не скаже де саме болить. А УЗД зробити не хочеш?

natorella
20.07.2012, 17:38
УЗД зробити не хочеш?
певно спочатку треба сечу здати

olangel
20.07.2012, 17:43
та то ясно...але до понеділка чекати, а як то нирки, то не дуже добре.

Donata
20.07.2012, 17:52
сечу аж в понеділок здам
щоб не чекати до понеділка, то в медіс можна ще відвезти й завтра, але в гол. офіс, на некрасова.
Ще можна в Чорнобильську лікарню, там то й же Медіс є (треба уточнити чи в суботу приймуть сечу) або в лабораторію самої лікарні, попросити, я й в неділю в чорноб. дітям робила, правда з направленням лікаря з самої чорноб., але думаю то можна обійти.

Анута
20.07.2012, 18:33
а я тепер озадачилась тим шо може то нирки
як ше подивитись? сечу аж в понеділок здам
в нас був пієлонефрит. Окрім високої Т особливо більше нічого.
Лікар його оглянула і сказала здати сечу, оскільки висока ймовірність на нирки (все решта перемацала і гуд).
Виявили лише після аналізу. А потім лікарня, крапельниці... І теж попало на п"ятницю, а я чекала до понеділка.
Наталю, постарайся здати завтра. Якщо все добре, то хоч не будеш мати бубу в голові за нирки. А як нирки, то до понеділка чекати не найкращий варіант

mamvasulka
20.07.2012, 19:06
В суботу працює "Параскевія" і аналізи і педіатри. Васько минулого року отравився і в суботу попали до них, бо наш лікар був відпусці.

Яська Березнева
20.07.2012, 20:36
бабулька-лор почала кричати - чого ти вуха йому чистиш?там зібралась сірка і скрутилась в камінчики і тисне на барабанну перепонку. тому він і кричав! і вопше відсядь дальше - чого він кричить? ти чого кричиш? ану тихо!!!
виписала 3 види крапель орально (афлубін, флюдитек, імупрет (дія аналогічна, як в афлубіна) і 2 види в вуха (по рецепту щоб розмякшити сірку і потім отипакс) О_о
Наталю, а ви в якого лора були - в Лунькової? Такої старенької-сухенької і дулька на голові? Пошліть її в ніс, ліпше сходіть до лора Мироненко - вона нормальна. Ну навиписувати теж любить деколи того, що не потрібно, але хоча би в вуха нормально подивилася, а то та "сірка, що в камінчики скрутилася", мене реально шокувала.
Каплі "від сірки" і отіпакс - це хорошо.
А нащо афлубін, флюдитек і імупрет? Якийсь хоч діагноз сказала?

Donata
20.07.2012, 20:57
та бо 3-й день какає кожні 15-30хв і однією зеленю(((
а не рве? Доволі довго і так інтенсивно поносить, смекту б однозначно давала, а ще регідрон (бо вимиваються солі з організму і звич. водою і компотами не поповните). і слідкуйте за станом - стане вялим і неактивним - до лікаря
в мене син за добу зневоднення 2-го ступеня дістав, як наслідок - 5 діб відкапували, але він відмовлявся від пиття взагалі і я тоді не знала про регідрон і ознаки зневоднення

Sertce
20.07.2012, 22:47
В малого температура 38, 7. Вранці покакав раз, не дуже гарним. Раз вирвав. Їсть, п'є як завжди. Не плаче, грається. Дала ніфуроксазид, вугілля( 1таблетку), збила Т ібуфеном. Каже, що нічого не болить. Але ж і Т і вирвав. Що це може бути.( малому три роки)?

olangel
21.07.2012, 00:24
а не рве?
Ні, рвоти нема. П'є багато. Активний, веселий, правда ці дві ночі його вимотали. Але здається все йде на спад)))) Все ж таки напевно зуби.
Що тоді буде як клики полізуть як така реакція на двійку нижніх?!
Що це може бути.
а, що їв? якісь фрукти, овочі?

Sertce
21.07.2012, 07:33
Грішу на свіжі домашні огірки

Usmishka
21.07.2012, 07:52
Майте на увазі,що ніфуроксазид якщо почали давати, то хоча б 3-4 дні, бо в принципі це антибіотик місцевої дії.

SoLana
21.07.2012, 09:05
Але ж і Т і вирвав. Що це може бути.( малому три роки)?
Це може бути і не отруєння, тому ніфуроксазид як на мене не потрібний (ну але вже почали давати;)). На віруси теж може бути і понос і рвота і животик боліти. Якось багато ліків Ви на раз дали, могли симптоми ними "приглушити" ІМХО

natorella
21.07.2012, 10:38
дуже боліло від одного постукування по них ззаду по спині
навіть не помітив, коли простукувала

Окрім високої Т особливо більше нічого.
вона трималась? бо в юрка вчора як вдень пропотів, то більше не піднімається
тобто температури нема взагалі від вчорашного дня
бавиться, повзає, скаче (капітально так)
не какав вже третій день і перестає плакати, коли я йому масажую живіт

ви в якого лора були - в Лунькової? Такої старенької-сухенької і дулька на голові? Пошліть її в ніс, ліпше сходіть до лора Мироненко - вона нормальна.
ага, в лунькової. нухто був, до того пішла. раніше не доводилось

Corena
21.07.2012, 11:26
навіть не помітив, коли простукувала

вона трималась? бо в юрка вчора як вдень пропотів, то більше не піднімається
я скажу про себе, коли мала сильне запалення, то при пальпації мене не боліло. бо без того біль був такий, що на стіни лізла. але от температури не було, мож 37, ну але то в мене особливість організму така, що хворію без температури.

бавиться, повзає, скаче (капітально так)
не какав вже третій день і перестає плакати, коли я йому масажую живіт
може дійсно животик болів, раз вже скаче.

natorella
21.07.2012, 11:35
може дійсно животик болів, раз вже скаче
він т ак любить - сісти на коліна, і підстрибувати
так товчеться, аж гупає попою до підлоги) підозрюю при болю в нирках так би нескакав

а от з каканням не знаю шо робити... свекруха ше вчора почала - клізму!!!
ну не хочу, чекаю шоб сам покакав. дала нині посмоктати з чайної ложки олії, може розслабить

Женічка
21.07.2012, 11:44
і мій какун не какав давно, збилась з рахунку скільки днів. Вже потроху адалєвают мєня смутниє самненья...

Corena
21.07.2012, 11:56
а от з каканням не знаю шо робити...
я помітила, що моя доня какає відразу, коли поїсть сир кисломолочний.

natorella
21.07.2012, 12:32
моя доня какає відразу, коли поїсть сир кисломолочний.
шойно всьо вийшло
сидів, тихенько в штани наробив і приповз до мене, жалітись
вже бабуся спокійна

Анута
21.07.2012, 13:59
вона трималась?
трималась. То ж було запалення нирок.
До того ж в лікарні навіть уколом збити не могли -- обтирали прохолодною водою.

Corena
21.07.2012, 16:47
сидів, тихенько в штани наробив
як де-коли мало треба для маминого щастя і спокою :d25:

veronka
21.07.2012, 20:50
капець, моя сьогодні цілий день жаліється зі слізьми, що болить пузик - спершу на пупік показувала, а потім значно нижче. Пісяє нормально - звичайними "порціями", без болю і не часто. Т нема. Що б це могло "пріключіцца"??
а ще зараз на ногах кропивниця висипала, таке у нас вперше. Не знаю з чим пов*язати, вже тиждень ніяких фруктів не даю, хіба соки п*є, сьогодні йогурт їла((

natorella
21.07.2012, 21:48
трималась
значить в нас таки не запалення, бо темп-ра була з обіду четверга до вчорашнього обіду
дитина не гаряча, їсть, не плаче, як вчора
але почався криз висаджування, пісяє виключно на підлогу(((

Януся
21.07.2012, 21:54
veronka, я б звернулась до лікаря, апендицит виключити. Може це я задуже перелякана,та знайомі так лікували самі 3 річному сину ніби отруєння, що апендикс розірвався.
Ще попросіть, хай мала поскаче на правій нозі, понатискайте внизу справа живота, чи не посилиться біль.

veronka
22.07.2012, 10:58
апендицит виключити. Може це я задуже перелякана,та знайомі так лікували самі 3 річному сину ніби отруєння, що апендикс розірвався.
і стрибала і підіймала - не болить; животик вже перестав боліти, зате кропивниця вилізла... краса неземна((( вранці де-не-де ще пухирці залишилися

Ніколь
22.07.2012, 14:07
а ще зараз на ногах кропивниця висипала, таке у нас вперше. Не знаю з чим пов*язати
Можливо і ні з чим, вона може сама по собі пройти...
У Юлі недавно ( в травні) висипала кропивниця по плечиках, ручках і трішки по спинці-животику. Зранку проснулась йти в садочок а там така красотєнь... І також фруктів тоді ще не було особливо, а ті що були то їли їх всю зиму і нормально, йогуртів нових не їла, взагалі нічого нового за ці дні не було. До вечора кропивниця сама зійшла і більше не повторювалась.
Чому вона була - для мене досі загадка.

Rosynka
23.07.2012, 14:34
Малий два дні температурив (більше 38,5 не намірювала), млявий був, багато, але неспокійно спав. Сьогодні ніби легше, Т якщо і є, то зовсім трошки.
Але.
Зранку їв і гризнув мене так добряче. Я насварила і відвернулася. Ридав-ридав, повертаюся - а в нього весь рот і пів обличчя в крові, і на ліжку вже плями! Дівчата, не можу передати, що я відчула в той момент... Понесла мити, подивитися не дає, але помітила, що ясна між верхніми одиничками спереду і ззаду дуже набряклі і аж вишневі. Скоріше за все, звідти і кровило... Ще є ранка з внутрішнього боку щоки.
Що це може бути? Чи можна пов'язати це з температурою?
Мама каже, що, може, стоматит... Але кров?...
Розрадьте... :(

---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

Нальоту немає, почервоніння навколо ранки також...

NataliaFed
23.07.2012, 14:43
Ще є ранка з внутрішнього боку щоки.
Може сам себе куснув? І звідти кров пішла...

taniarz
23.07.2012, 14:46
Мама каже, що, може, стоматит... Але кров?...
Розрадьте...
---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------
Нальоту немає, почервоніння навколо ранки також...
в нас нальоту теж не було на стоматит, але температура 2 дні і ясна...але вони були вишневі аж... і потім прищики 3-4 зявились на язику. У вас теж схоже на стоматит,він триває мінімум 7-8 днів, Т спала і вже було легше , але їсти тільки цицю хтіла наша дитина. а може через те , що
Ридав-ридав, і покровоточило , бо надривався і плакав.
Видужуйте, то пройде.
Ридав-ридав,

Rosynka
23.07.2012, 15:06
Може сам себе куснув? І звідти кров
пішла...

---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:59 ----------

і
ясна...але вони були вишневі аж... і
потім прищики 3-4 зявились на
язику. У вас теж схоже на
стоматит,
В нього теж вишневі, але тільки в тому одному місці.
А які дії при стоматиті? Щось давати, мазати? Якийсь особливий режим?

NataliaFed
23.07.2012, 15:13
Мене при стоматиті рятував Стоматидин, здається молочне не бажано давати але у вас груди, то може хто з годуючих порадить

Corena
23.07.2012, 15:23
А які дії при стоматиті? Щось давати, мазати?
дуже помічне трояндове варення давати смоктати дитині. то - найкращий лік. і не тільки при стоматиті, а при всяких інших захворюваннях горла і ротової порожнини.

grape
23.07.2012, 15:49
Мама каже, що, може, стоматит...
По опису справді схоже на стоматит. У нас у малої був. То нам бабуся ще старий перевірений рецепт дала - купити у аптеці шипшинову олію і змазувати нею по-кілька разів на день. Вона абсолютно нейтральна на смак, а ранки заживають дуже швидко. Наша малеча спокійно давала змазати рота коли бачила, що я з тією баночкою наближаюся. І вже на 2 день їй було легше.

natiok
23.07.2012, 21:50
стоматит
Ой і ми зараз таке маємо, правда у нас ще + понос, були сьогодні в Гайдука з інфекційної лікарні, сказав, що на фоні прорізування зубів підхватили вірус, зробили аналізи, поставив діагноз: "Ентеровірусна інфекція", щей стоматит в придачу, ми обробляємо ротик рощином синьки, температуру до 39 не збиваємо, тільки голову змочуємо водою кімнатної температури, а вище 39 порадив давати пів дози жаропонижаючого, для шлунку-ніфоруксазин, якщо температури дуже високої нема, сказав, можна йти гуляти. Але з малою справді зараз дуже важко, їсти відмовляється, пити заливаємо практично на силу...спить по пів годинки з перервами на плач...надіємося завтра буде краще...

taniarz
23.07.2012, 22:47
А які дії при стоматиті? Щось давати, мазати? Якийсь особливий режим?
ми мазали ротик водним розчином метилонвої синьки, можна напевно, і спиртовим, але розвести з водою. Стоматидином раз помазали, але потім моя бабця вичитала, що ковтати його ні ні :girl_nea: а я як обробляла , то намотувала бинт на палець , мочала в стоматидин розведений з водою і мазала язик і десна, і все-рівно воно затікало в горло і дальше і я для того, аби не травмувати так бабцю, продовжила лише синькою, ну і циця, багато циці, нічого інакше не хотіла.

Rosynka
23.07.2012, 23:04
Не можу нічим помазати, зуби затискає і плаче. Здається, є наліт на язику. Дала двічі по половинці Лісобакту.
Ще ніби трохи має Т, але сьогодні вже до вечора на голові ходив :) і як не дивно, мене це тішить:)
Ну, а те що не їсть, то нам не звикати:) от тільки кусатися знову почав... :(

Rosynka
24.07.2012, 16:15
Не знаю я, що з дитиною... Цілу ніч плакав-нив, заснули по шостій зранку... В роті ніби нічого нового, Т нема. Каки рідкі і яскраво-жовті, тому наступна версія - животик. Але від чого?? Він майже нічого не їсть, та й я чогось такого нового-шкідливого не пригадую... Що за біда... :(

panikvarts
24.07.2012, 16:46
Але від чого?? Він майже нічого не їсть
Не обовязково щось зїсти, щоб мати проблеми з животиком. Достатньо лизнути брудні руки, цяцьки, в туалеті щось хапнути - взяти до роту.

Rosynka
24.07.2012, 17:14
Ну та, логічно, якось відразу про це не подумала...
Чого-чого, а брудних рук нам не бракує...

krab
26.07.2012, 10:50
В племінника, який має 5-ть місяців, яєчка покритті волоссям. І тімячко майже вже затянулося. Лікарка в поліклініці при огляді дитини, сказала шо то дуже погано і послала на аналізи в патологію. Може хтось з таким стикався?:girl_cray:

Rosynka
27.07.2012, 23:40
Ех, а в нас що не день, то нові "враження"... :( То була Т, то ніби стоматит, а ніби й ні, тричі ясна кровили, і то так добряче. А сьогодні... Ранок так-сяк, синусь не буянив, як звичайно, але трохи бавився. А з обіду почав рвати. Раз, другий, третій... Поп'є щось - вирвав, поїв груди, заснув - через півгодини будиться з плачем, вирвав. За 2,5 год сім раз, останні - просто жовч. Не витримала я того, поїхали до лікарки. Хотіла класти в лікарню "колоти і відпоювати":) призначення такі, як я, в принципі, і очікувала: церукал, клізма, ентеросгель, щось типу регідрона, ну, і пити багато. Діагноз письмово: ентеровірусна інфекція, усно: "щось таке зараз є в повітрі... " Геніально.
Здали аналізи, ацетону нема. За півтори години результат, підвищені лейкоцити, шое, і "палички". Лікар додала ще антибіотик, бо "є запальний процес в кишечнику".
Цілий вечір лікувалися. Дівчата, почуваюся якимось катом, як та дитиночка ридає, аж пищить, а я клізму роблю, чи укол :( плакала разом з ним... Як вам то дається?
Ентеросгелю не їсть, хумани не п'є... Відпоюю чаєм з ромашки-м'яти і цицею, добре, що хоч не рве вже, а то такий голодний був... Антибіотик не даю, подивлюся до завтра.
Отаке-то...
Так мені важко його хвороби даються, саму нудить і шлунок болить :(
От ніби не часто хворіє, зате вже як почнеться, то одне за другим...

taniarz
28.07.2012, 01:10
Як вам то дається?
а так і дається, треба , щоб мамочка головне не панікувала, а була в стані допомогти дитинці. ми як Полю відпоювали, вона ніза що не хотіл, але брала на коліна, трохи сильно тримала і заливала то з шпріца. іХоча самій не хотілось ще більше причиняти їй болю, але пустити все на самотік не можна.
От ніби не часто хворіє, зате вже як почнеться, то одне за другим...
тримайтеся, ви не одні такі, все мине

Rosynka
28.07.2012, 08:52
добре, що хоч не рве вже,
Називається : рано радовались...
Цілу ніч гарно спав, а зранку знов "фонтан" :(
Так собі думаю, що то, напевно, через те, що їсть багато, а то би добре потрошки, але часто. Може таке бути?
Ну але як то я маю так зробити... Не можу ж що дві хвилини забирати цицю, потім знов давати, і т. д. Вчора хоч чоловік був, то носив його, а я ховалась, щоб не спокушати. Сьогодні так не вийде...
Вколола знову той церукал (скільки то можна? Вона написала 2 ампули, я по 1 мл даю, то ще на один раз лишилося...), але ж то ненормально уколами рвоту весь час стримувати...
От заснув тепер, бідолашка, а я лежу і прислухаюсь, чи часом знову нічого не клекоче в горлі, бо поїв черговий раз...

NataliaFed
28.07.2012, 10:17
Важко щось радити але я б пішла до іншого лікаря. Колись і ми таке мали, дитина рвала постійно, навіть трошки попив і вирвав так до лікарні попали.
Але уколів ніхто не призначав. Всерівно давали пити часто і трошки і ще якісь порошки(не пам"ятаю.що конкретно). Але в нас не було інфекції.

Я б не полокала дитині стільки кишечник тими клізмами

Nitriotka
28.07.2012, 11:25
але ж то ненормально уколами рвоту весь час стримувати.
Я б в такому випадку зразу в інфекційну гнала, капельницю ставити, ну і однозначно ще в якогось лікаря проконсультуватись.

Rosynka
28.07.2012, 13:32
Я б в такому випадку зразу в
інфекційну гнала, капельницю
ставити
Скоріше за все, так би і було, якщо б ми були у Львові, а так, то є кусень дороги. Та й з лікарями тут не густо... Ото порадили нам цю, як більш-менш компетентну. Якщо би було гірше, то таки поїдемо, хоча дуууже сподіваюся, що не треба буде.
В нього ще й зубки ріжуться, то, видно, на тому фоні щось і причепилося.
Не раз задумувалась: а як таким діткам крапельниці ставлять, бо тут щоб вколоти чи залити, то тих пару секунд ледве можна втримати...
Зараз вже вдруге спить, ніби повеселішав, вже мене налупив і намагався кусати, трошки сміявся. Ох, як хочеться вірити, що вже буде краще...

Rosynka
29.07.2012, 10:43
Так, тепер діарея.
Коли ж тому кінець буде?! :(
Може бути від того, що нічого не їсть, крім ГМ? Бо каки виглядають так само, як рік тому, нема неприємного запаху...

Corena
29.07.2012, 10:53
Так, тепер діарея.

каки виглядають так само, як рік тому, нема неприємного запаху...
то діарея? чи просто одноразові рідкі випорожнення?

Ксеня26
29.07.2012, 11:36
Rosynka, здайте ще раз сечу на ацетон, в нас таке було теж, дитина рвала 5 днів і пронос був, то пили регідрон по і ч.л. кожні 5 хв., смекту, і мезим, нам помогло, але ацетон зашкалював був ++++, поставила лікарка діагноз синдром ацетонічної блювоти, нас від лікарні спасло тільки те, що дитина пила і просила пити, а так самі дивіться, має пісяти принаймі кожні 3-4 год, якщо ні, то раджу їхати в інфекційну.

Rosynka
29.07.2012, 13:20
то діарея? чи просто одноразові
рідкі випорожнення?
За 6 годин чотири рази.

здайте ще раз сечу на
ацетон, в нас таке було теж, дитина
рвала 5 днів і пронос був,
У нас рвота змінилася проносом. Останній раз рвав вчора зранку.
Майже не п'є, дуже рідко, але за це не переживаю, бо цицю їсть і пісяє в звичному режимі.
Знаєте, так дивлюся на нього, вже набагато веселіший і жвавіший ніж був (хіба що мене ні на крок не відпускає, постійно "мя-мя-мя" і за руку тягне),то,може, синок вже на шляху до видужання, і організм так позбавляється від решток "забруднення"...
А ще спало на думку, що причиною може бути куряче яйце, він любить сирі пити, то даю час від часу.
Що скажете?

NataliaFed
29.07.2012, 13:30
О, сирі яйця....! В них може хто зна шо бути(Яйця можна використовувати в харчуванні дітей вже з першого року життя, спочатку у вигляді жовтка, а потім і у вигляді цілісного яйця. Проте, враховуючи значну поширеність останнім часом важкої кишкової інфекції - сальмонельозу, причиною якої часто служать сирі курячі яйця, їх можна давати дітям тільки після інтенсивної теплової обробки (варіння, запікання, обсмажування). Яйця можуть також викликати у деяких дітей алергічну реакцію (шкірний висип, порушення з боку шлунково-кишкового тракту). Тому їх треба використовувати з обережністю дітям, схильним до таких реакцій. Не слід захоплюватися яйцями і давати дітям більше 1 яйця в день (чи 1-2 яйця через день). Джерело: http://www.cooking.ru). Ви, коли в лікаря були треба було сказати про це.

Corena
29.07.2012, 13:37
А ще спало на думку, що причиною може бути куряче яйце, він любить сирі пити, то даю час від часу.
запросто!
ваші симптоми схожі на отруєння, чи інфекцію кишкову.
якщо чесно, то я сама боюсь продуктів зі сирими яйцями, не те щоб дитині дати...
я не знаю, що ви з ліків зараз йому даєте, але однозначно порадила б щось на зразок ентеросгелю, для швидкого очищення крові. ну і якщо би погодився трошки їсти - то рис зварений на воді. добре скріплює (від діареї) і дієтичний.

---------- Додано в 13:37 ---------- Попередній допис був написаний в 13:34 ----------

прочитала вище ,що ентеросгелю не їсть. може спробуйте дати по трошки зі шприца. він дійсно швидко помагає. шкода дитини, що стільки часу вже мучиться.

Rosynka
29.07.2012, 13:52
Та якось мені тоді це не пов'язалося, от сьогодні на думку спало...

---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:46 ----------

ентеросгелю
не їсть. може спробуйте дати по
трошки зі шприца. він дійсно
швидко помагає.
Та намагаюся, трохи розчинила у воді і заливаю... Але то мука, він сприймає таке не легше, ніж уколи... :(

NataliaFed
29.07.2012, 13:59
Старайтесь, коли саме найбільше плаче і роззявляє рота, за щоку чим далі до горла. Мав би проковтнути.йой, то шкода але ви маєте розуміти, що мусите допомогти дитині.

Rosynka
29.07.2012, 14:09
Чесно, трохи й боюся той гель часто давати, бо коли вдається залити, малий так відкашлюється і тиснеться, що маю страх, щоб знову не рвав.

Neverland
29.07.2012, 14:10
Що скажете?
Я думаю варто не бавитися в лікаря, а здати сечу і глянути ацетон. Бо навіть як там ніц страшного зараз вже нема, то блювота і понос це пряма дорога до ацетону, а там вже і до біди недалеко. То ж не важко і недорого, чого гадати і займатися самолікуванням? Здали - спокійні. Я малому завжди сечу здаю, як що. От позавчора була Т під 40 -38, 1,5 дні трималась, то я зразу з сечею погнала в Синево. І ацетон таки був, тому налягла йому на солодку воду.

Donata
29.07.2012, 14:15
куряче яйце - в мене зразу думка про сальмонельоз. На майбутнє, як любить сирі, то давайте перепилині, в них сальмонели немає.
Особисто я б вже пакувала манелі до лікарні, але то я з своїм гірким досвідом. Сподіваюсь стан малечі покращиться.

---------- Додано в 14:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

От позавчора була Т під 40 -38, 1,5 дні трималась, то я зразу з сечею погнала в Синево.
На ацетон можна і вдома сечу перевірити, є такі спец. лакмусові папірці, продаються в аптеці (купувала малій 2 роки тому, але не у Львові ми тоді були). В залежності від рівня ацетону папірець набуває відтінку фіолетового, чим темніше - тим гірше. Точно так не визначиш, але динаміку і його появу в сечі відслідкувати можна.

На рах. ентеросгелю, як я Вас розумію, малу в такому ж віці намагалась ним напхати, нівкакую. Замінили смектою, вона теж кріпить і є сорбентом, але не має тої текстури як той гель, я його як спробувала, то було враження, що пінопластом напихаюсь, ледь примусила себе ковтнути.

Rosynka
29.07.2012, 14:16
варто не бавитися в лікаря,
а здати сечу і глянути ацетон
Здавали ж, в день, коли рвати почав. Нема.

Neverland
29.07.2012, 14:20
лакмусові папірці, продаються в аптеці (купувала малій 2 роки тому, але не у Львові ми тоді були)
О буду знати. Я правда з сечею лечу не через ацетон, а бо боюсь за нирки. Бо в малий хворіє рідко, але ті рази, що були - просто безсимптомно зашкалює Т. І я одразу для перестраховки несу сечу. Бо нирки - не жарти.

---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

Здавали ж, в день, коли рвати почав. Нема.
Варто переперевірити, бо якщо довго рвав, це могло зневоднити його, ще і не п"є. А ацетон може вирости. Просто понос і рвота дуже зневоднюють.

maty
29.07.2012, 15:32
ще і не п"є
але ж писали,що цицю добре смокче,пісяє нормально.
Rosynka , а як зубчики ? Ви писали,що ясна вишневі.Зараз мене тут закидають тапками,але маю знайому,фармацевт,в неї дитина в рік мучилася з проносом 10 днів-і в лікарні були і регідрон пили,і все на світі,а пронос припинився,як зуб виліз.
Ще напишу,що від проносу допомагає настій деревію(тисячолистника)-якщо можете нарвати.Або справді давайте смекту,хоч вона теж гидка,але ентеросгель,то справді неможливо ковтати.Або вугілля -теж добре допомагає і смак нейтральний.Також при проносі,якщо це не отруєння,непогано діє мезим-третину таблетки для дитини,але смак теж гидкий.

NataliaFed
29.07.2012, 15:53
Саме при поносі в мене завжди на підхваті ніфурокзазид.

Зараз мене тут закидають тапками
Та чого? Коли в нас було щось подібне, то так і причини не вияснили, бо то такий вік, що зуби лізуть але по їхніх аналізах- кишкова інфекція, то щось її спричинило?
Спихаємо на сире яйко

maty
29.07.2012, 16:05
Спихаємо на сире яйко
справді ,з яйцями не експериментуйте-смакуйте перепелині

Rosynka
29.07.2012, 16:27
той гель, я його як
спробувала, то було враження, що
пінопластом напихаюсь,
При отруєнні їла, то таки насилу в себе запихала, поки не дочиталася, що можна запивати:)
як зубчики ? Ви
писали,що ясна вишнев
Зуби лізуть, два відразу, здається. Але ясна вишневі були і набряклі посередині зверху, де вони вже давно вилізли, і кровили вони ж. То я вже думаю, що, може, десь щіткою зранила, коли дочищувала, то вже не чіпаю.
Зневоднення немає, не бачу ніяких ознак.
Ніфуроксазид в мене є, але в таблетках:( Пише, що до 6 років призначається в суспензії.
Подивлюся, що з тим проносом далі буде.

---------- Додано в 16:27 ---------- Попередній допис був написаний в 16:15 ----------

з яйцями не
експериментуйте-смакуйте
перепе
Ех, це тут він так собі вподобав, знайде десь на гнізді і несе вже, щоб йому дали...
А я якось без жодної задньої думки...

NataliaFed
29.07.2012, 16:29
Саме в суспензії для дитини, а для себе табл. маю.Ще не підводив) Яєчка перепелині не є дорогі(20шт=10грн). Я малому по два штука вару, користі з них набагато більше і безпечні, навіть сирі, якщо вже так любить

Neverland
29.07.2012, 19:29
А в нас походу розеола. Тижні півтора тому 1 день були соплі, потм зникли безсимптомно. Потім, за півтора тижні, позавчора, Т підскочила раптово десь під 40, млаий міряти не дав, але рукою відчула, що шкалить не по-дитячому. Вчора спала зовсім, а сьогодні нас "висипало" на спинці і животику... Дуже на розеолу схоже, хоча переживаю жеби не кір, бо племінниця весь час була з малим, а їй на море їхати за тиждень. Хтось мав сіє чудо?

NataliaFed
29.07.2012, 21:01
На кір мав би кашляти і темпер. висока.

Rosynka
30.07.2012, 18:48
,може, синок вже на
шляху до видужання,
Таки схоже на це:)
Правда, какає ще рідким, але не часто.
Нарешті можна зітхнути полегшено...
Дуже-дуже дякую за співпереживання, поради в темі і слова підтримки в кармі!

Pulupjak
31.07.2012, 13:04
А я не знаю що у нас, вчора піднялася Т різко 39.2, потім все було нормально дитина бавилася, якщо не рахувати що лізуть ікла і вона трохи неспокійна. В ночі знову Т, і зараз теж, крім температури більш ніяких ознак, правда в нас завжди коли Т піднімається више 38.3 дитина стає дуже-дуже вяла і просто лежить на ліжку і зовсім нічого не хоче, тому Т 39 то для нас дуже зле. Єдине добре що п"є добре, але не їсть. Боюся списувати все на зуби, зараз має прийти ЛОР і подивиться ще мені вушка і горло (я хочу відразу переконатися щоб не було нічого з того, боюся знову тих запалень).:(

---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

Ааа і всетаки в нас вушка знву, тому і температура... Виписали нам левоміцетинові 0,25% спиртові краплі у вуха ( раніше капали софрадекс), я трошки погуглила, а це виходить антибіотик! Щось не хочеться давати, можливо дати той же софрадекс? Порадьте:girl_flag_of_truce:

Corena
31.07.2012, 13:21
перше ,що видав гугл Софрадекс (капли глазные/ушные) относится к группе антибиотиков и противоспалительных средств, для местного применения (уши, глаза).

Donata
31.07.2012, 13:26
трошки погуглила, а це виходить антибіотик!
а ще трішки погуглити і взнаєте, що Софрадекс (http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=7155) теж до антибіотиків відноситься.
Я б отак ліки не міняла, тим більше, що ними ж ви раніше лікувались. На наступний раз просіть лікаря пояснити нащо він виписує саме такі ліки і чим вони мають допомогти.

Usmishka
31.07.2012, 13:30
Мені Юрочко завжди нагадує, що при початковому запалені добре просто борний спирт або Отіпакс, бо антибіотики вже варто при гнійному отиті.

Pulupjak
31.07.2012, 13:58
Я б отак ліки не міняла, тим більше
Ось власне, тими раніше лікувалась і добре допомагали, тому і задумалась для чого міняти.

Отіпакс
нам просто знімав біль, а вже доліковували все тим же софрадексом.

Usmishka
31.07.2012, 14:01
нам просто знімав біль, а вже доліковували все тим же софрадексом.
А чому саме доліковували? Після повторного огляду лікаря?

Donata
31.07.2012, 14:02
Ось власне, тими раніше лікувалась і добре допомагали, тому і задумалась для чого міняти
щоб організм не звик, бо може помагати-помагати, а потім раз і все - звикання, і тоді в хід сильніші ліки підуть?

Pulupjak
31.07.2012, 14:07
А чому саме доліковували? Після повторного огляду лікаря?
І після огляду інших лікарів, і вже коли Т дуже довго трималася.
Ніколи до одного лікаря не йду, підтримуюся думки що потрібно слухати лікарів, але й трошки всі поради фільтрувати, дуже люблять нажаль багато всього понавиписувати.

карапуз
03.08.2012, 09:13
Скажіть, що у Львові кишкова інфекція "бродить" чи ми імпортну привезли ? Діти мої усю ніч по черзі рвуть, температури не мають, але скаржаться, що болить голова, такі бідаки вимучені :girl_cray:.

Андріана
03.08.2012, 09:20
Скажіть, що у Львові кишкова інфекція "бродить" чи ми імпортну привезли ? Діти мої усю ніч по черзі рвуть, температури не мають, але скаржаться, що болить голова, такі бідаки вимучені . це львівська, багато знайомих дітей із рвотою, та й лікарка знайома казала що кишковий вірус ходить, багато в інфекційній.

Bree van deKamp
04.08.2012, 09:47
Маємо таке: соплі градом температури нема, очі червоні і сльозяться, постійний плач. Скажіть то може бути на зуби? І чим можна закапати носик? Ми капали водою для інєкцій.

HAPPY NATA
04.08.2012, 10:23
соплі градом температури нема, очі червоні і сльозяться мені чомусь на алергію схоже... Ви не допускаєте такого варіанту?

Bree van deKamp
04.08.2012, 10:26
Вже є тем. 37.1 а якщо алергія то на що може бути?

HAPPY NATA
04.08.2012, 10:27
соляний розчин (від приготованого самостійно чи аптечного фізрозчину і до дорогущих загранічних крапель) можна завжди. Він рейтральний для організму і непогано промиває.

Corena
04.08.2012, 10:30
Вже є тем. 37.1
я би для власного спокою виключила червоне горло і щоб послухали дитину, чи все чисто. здається, темп при алергії немає бути.

HAPPY NATA
04.08.2012, 10:30
якщо ми говоримо про вашу 4-місячну клубнічку, то температура 37,1 - абсолютно нормальна. До 37,3, здається, є нормальною для такого віку...

Bree van deKamp
04.08.2012, 10:43
Дівчата, а стосовно зубів? Просто в нас вже було щось подібне в 3 м.але тоді тем. була висока. Через 4 дні післч хвороби виліз зуб. А як проявляється тепловий удар?

grape
04.08.2012, 23:08
Дівчата, а стосовно зубів? Просто в нас вже було щось подібне в 3 м.але тоді тем. була висока. Через 4 дні післч хвороби виліз зуб. А як проявляється тепловий удар?
Тепловий удар ніколи не дасть соплів. (Симптоми -головний біль, блювання запаморочення.) Як на мене то найімовірніші справді зуби або алергія. Температура 37 з копійками могла піднятися від плачу дитинки, від перегріву, тощо. Якщо це простуда чи інфекційне, то мало б ще щось додатися на наступний день (кашель, вища температура, горло). Щоб виключити зубки можна спробувати помазати десна знеболюючим гелем, якщо дитя трохи заспокоїться - то зуби. А носика у будь-якому випадку мийте соляним розчином.

Женічка
04.08.2012, 23:12
здається, темп при алергії немає бути
у 5-ому класі прийшли з мамою вгості. там жив був риженький котик. виповзла я звідти з 38.5. Тварини для мене супер алергію дають, а рижі коти - навіть температуру :)

Bree van deKamp
04.08.2012, 23:16
Дякую всім хто відгукнувся. Носик чистим, здається трошки легше...

---------- Додано в 23:16 ---------- Попередній допис був написаний в 23:13 ----------

Тварини для мене супер алергію дають, а рижі коти - навіть температуру
Я спочатку теж на кота грішила, але мені здається алергія проявилась би швидше.

Женічка
04.08.2012, 23:31
але мені здається алергія проявилась би швидше
ви знаєте, я до 4-ох чи навіть п"яти років жила з котами, спала з котами, а потім воно незрозуміло звідки взялось :(

Bree van deKamp
04.08.2012, 23:46
жила з котами
От і ми з котиком з народження. Я не виключаю алергії на кота, але і точно стверджувати не можу. Поспостерігаю до понеділка якщо буде гірше то підем до лікаря(((

veronka
04.08.2012, 23:48
в четвер вночі у Маргош Т була 39, збивала обтиранням, вчора - нічого, були в полуклініці (медоглад для садочку), показалися терапевту - ні, горло не червоне, ніц страшного, може перегрілася (ага, вдома 18 від сили, у дворі - густа тінь). Ввечері дізналась, що у сусідських дівчаток ангіна. Сьогодні Маргошка цілий день марудна, але без Т. Ввечері піднялась Т, почала плакати, що ліве вушко болить... ппц, я одна, нікого в аптеку заслати (оскільки дитинча моє рідко хворіє і, як правило, швидко одужує, то й ліків вдома практично нема).
Що то - ангіна (горлечко червонувате, але без нальоту), чи вухо болить "від горла"??

jalla
05.08.2012, 08:36
Я прокинулась в 4 год ночі і відразу пішла слухати чи з моєю дитиною все гуд. Не знаю чого воно так, під вечір і в вечір ніяких признаків чогось неладного не було. Ми навіть його як завжди скупали. Торкаюсь, а чоло гаряче, міряю Т-38 зашкалює. Думаю, мдяяя, таки ми того віруса серед кашляючих і пчихаючих дітей в поліклініці зловили, а в понеділок перший день в садочок мали іти. Лягла біля нього думаю що робити, відчуваю вже весь мокрий. Через годину 37, з ранку 37. Надибала в хаті афлубін, але він чогось без кришки і того спитртяка вже не так чути. Не знаю чи ефективний він ще, бо по даті нормальний від зими. В горло принципово подивитиися не дає, питаю де і що болить, показує на руку, на ногу, на стінку, на підлогу)) тільки не на горло. Ні кашлю, ні соплів ніяких признаків застуди нема.
Ну, і шо я нині в неділю маю з ним робити?

Neverland
05.08.2012, 12:01
В нас вже досить давно (може кілька місяців) шкіра в складочках колінних сухувата і червона. Я на це не звертала уваги, але щось вора мама сказала, що то точно діатез... А когось таке було? Не хочу нашій педатерші казати, бо то буде купа лікв зразу і лекії а тему харчування... І головне, що в дитини то не раптово з"явилось, а перманентно є і не зникало, незалежно від еонності фрукті-овочів... Може чим помазати?

Pesyk
05.08.2012, 12:09
Може чим помазати?
В моєї знайомої в малого таке було навколо шиї в усіх складочках, це попрілість від спеки. Вона обробляє судокремом, майже вже пройшло.

Neverland
05.08.2012, 12:17
це попрілість від спеки
І була суха? Бо в нас суха... ще помітила, бо така ж суха шкіра у місцях укусів комарів, там де вони сходять, то довго так плямки ще є..

Pesyk
05.08.2012, 13:40
І була суха? Бо в нас суха... щ
Так, була сухість і почервоніння. Скажу що зараз у нас на місці де ми креїли пластирь, де шкіра не дихала, вона суха і є почервоніння, я змазую тоненьким слоєм судокремом, і все минає.

Т@нюшк@
07.08.2012, 21:58
в нас вчора на горлі зявились прищики булуваті. Т була 39. День перед тим також була висока Т і малий жалівся на біль в горлі. прищиків не було, тому я давала таблетки від горла.
прищики зявились вчора ввечері і вчора я збила Т десь біля 17 год. Полоскав малий горло фурациліном ввечері і сьогодні, ще пшикала біопароксом і терафлю. На даний момент ті прищики щеє (змін не побачила), але вчора вночі і сьогодні високої Т не було. переважно 37,4-5. найвища була 37,7. зараз 36,6
чи можна вважати зниження Т етапом до виздоровлення? я чомусь думала що ті прищики вже зійдуть, хоч трошки чи то нормально що вони ще є, а Т спадає? ще в малого сьогодні помітила на небі червоні точки, ніби як від потер чи подразнив чимось. хоча нічого такого не їв. що то може бути?

Mary
08.08.2012, 09:25
Дівчата, потребую поради. Малому 11 місяців, вчора трошки ріденько какав, сьогодні від ранку пронос зі слизом, і є щось схоже на кров. Температури нема, активний, гарно поїв. То може бути на зуби? Чи краще лікаря викликати?

Arctica
08.08.2012, 10:18
То може бути на зуби? Чи краще лікаря викликати?
Як на мене краще викликати педіатра, нехай лікар краще виключить все а причину залишить за прорізанням зубчиків.

Kapitoshhka
08.08.2012, 10:30
трошки ріденько какав, сьогодні від ранку пронос зі слизом, і є щось схоже на кров. Температури нема,
у нас таке було коли я з'їла сосиску, через день пройшло. більше я їх не їм

tanchyk
08.08.2012, 12:14
і є щось схоже на кров.
В нас тоже колись таке було, але ліка сказав, що кров це коли капельки, а у нас було щось типу прожилочок. То виписав смекту, дієту і все пройшло. Якщо пронос частий то варто викликати лікаря.

danusyk
08.08.2012, 12:43
пронос зі слизом, і є щось схоже на кров. Температури нема, активний, гарно поїв. То може бути на зуби? Чи краще лікаря викликати?
і в нас так.... І триває вже 14 днів (((( Ще й з зеленню ЖАХ
Пропили Ніфуроксазид і Біфідумбактерин. Непомогло... Какає і далі по 7-8 разів на день.
Здала Копрограму в Синево (ніби не поганий результат)але діло в тому, що той кал, що я зібрала вранці був справді гарний (жовтий з характерним запахом, без зелені...). А от зараз знов: ленена слизь з комочками неперетравленого молока і різким неприємним запахом
Сьогодні їдемо ще до одного педіатра на консультацію.

olerusya
08.08.2012, 13:01
А от зараз знов: ленена слизь з комочками неперетравленого молока і різким неприємним запахом
а малеча якого віку?

danusyk
08.08.2012, 13:39
5,5 місяців

Corena
08.08.2012, 13:41
5,5 місяців
що дитина їсть/п"є? зубки прорізаються?

danusyk
08.08.2012, 13:52
що дитина їсть/п"є? зубки прорізаються?
вже починала давати прикорм, але з зв'язку із захворюванням, відклала все. Тільки моє молочко. Зубки десь там ріжуться, але ще не видно.
Я вже думала, ще виння пустушка деколи на сон даю, але ні 3 дні вже не даю

Dolche
08.08.2012, 14:27
а в моєї малої вже другий день температура 37-38, вчора наніч поставила свічечку, вранці дала Нурофен. Зараз температура 37,1, не збиваю. Наразі надіюся, що це на зубки, бо останнім часом багато какає, хоча я вже дивилась в ротик, поки нового нічого не помітила. Дитина активна, бавиться, лиш час від часу трохи капризує (температура як не як). А і ще вчора два рази (мабуть під час сплеску темп.) виступили на ручках (а другий раз на ножках) такі пухирці, схожі як кропива попекла. Раніше такої реакції не було. От думаю чи то вже завтра йти до лікарки чи ще завтра зачекати і поспостерігати за дитиною?

Corena
08.08.2012, 14:32
вже починала давати прикорм,

ну йклмн, нащо вам того? ще встигнете нагодувати свою дитину! тим більше зараз спека, продукти мають здатність швидко псуватись ,а шкт вашої малявки ще не готовий до прийому дорослої їжі.

ще виння пустушка
деколи на сон даю
не знаю, пустушка сама по собі до травлення відношення не має, хіба брудними руками брали, чи якийсь пес облизав, і так могла дитина набратись інфекції.
але менше з тим, пустушка ворог гв, хіба не знаєте про таке?

Veselivka
08.08.2012, 23:07
Підкажіть, може хтось з таким стикався. В мене дитина 2 роки 2 місяці, вчора дали прививку інфантекс, на попці в місці уколу утворилося невеличке затвердіння. Наклала йодну сітку 2 рази, і ніби все пройшло. А сьогодні ввечері після купання помітила, що сідниця напухла (помітно) і почервоніла навколо уколу в радіусі 2-3 см. Не знаю, чи то наслідки купання, чи то якась реакція на вакцину. буду вдячна за будь-яку інформацію.

Nitriotka
08.08.2012, 23:14
Не знаю, чи то наслідки купання
Нам після цієї прививки заборонили два дні купатись, і лікар сказала попити Зодак два дні. Малому робили в стегно, то там ще досі невеличка гулька, а пройшов вже майже місяць. То так має бути, хто знає?

Veselivka
08.08.2012, 23:20
о, бачите, а нам нічого не казали про купання. Доця гарно переносить всі прививки, тому і думка така в голову не прийшла. Тепер не знаходжу собі місця. набряк помітний, і червоний. А можна дати діазолін чи кларитин?

Nitriotka
08.08.2012, 23:24
Половинки діазоліну я думаю можна, за кларитин не знаю. Я дома завжди маю Зодак або Лоратадин.

Veselivka
08.08.2012, 23:28
Nitrilotka, дякую за інформацію.

danusyk
09.08.2012, 01:10
ще встигнете нагодувати свою дитину!
початковий прикорм не для годування, а для знайомства зі смаком. Та й 4-ма чайними лажечками мою дитину не нагодуєш )))він в мене хлоп великий)))

тим більше зараз спека, продукти мають здатність швидко псуватись
ви думаєте, я готую завчасно? Зварила перетерла через сито і відразу нагодувала ще й всю посуду, яка має відношення до дит.харчування кип'ячу

пустушка ворог гв, хіба не знаєте про таке?
Звичайно знаю. А що ви порадите: коли дитина не може на вулиці заснути і розривається від крику, бо їй потрібно заспокоїтисьпросто посмоктати. З циці молоко булькає, а їсти вона не хоче
мала моєї знайомої не вміє смоктати дурник, то для неї це проблема. В них були коліки, дитинка наїлась, а ще хотіла посмоктати і плакала на груді. Скільки вона пустушок понакупляла, ні одна не підійшла
Я з вами повністю згодна , що дурник ворог, бо сама ще раніше в тому переконалась. Проте це якщо його використовувати постійно, а коли 5-10 хв в сумі за добу...?

---------- Додано в 23:10 ---------- Попередній допис був написаний в 23:05 ----------

Були ми сьогодні в лікаря, приписали нам фталазол і лактомун. Маю велику надію, що допоможе. а ще за 0,5 місяці ми втратили 300 г (((

Corena
09.08.2012, 08:10
початковий прикорм не для годування, а для знайомства зі смаком.

дурник ворог, бо сама ще раніше в тому переконалась. Проте це якщо його використовувати постійно, а коли 5-10 хв в сумі за добу...?
ви можете давати своїй дитині що завгодно, але є чіткі рекомендації, для забезпечення нормального розвитку і здоров"я дитини. та, звісно, ніхто вас не переконує, ви чините так, як ви вважаєте правильно.

Були ми сьогодні в лікаря, приписали нам фталазол і лактомун.
хоч сказав лікар, що лікує?

panikvarts
09.08.2012, 09:31
Та й 4-ма чайними лажечками мою дитину не нагодуєш
Мама дарагая:girl_impossible:

А що ви порадите: коли дитина не може на вулиці заснути і розривається від крику
Дати цицю порадимо)

З циці молоко булькає, а їсти вона не хоче
Все тимчасове, наполегливості бракує і розуміння потреб своєї дитини.

мала моєї знайомої не вміє смоктати дурник, то для неї це проблема.
Проблема тоді, коли вміє дитина смоктати, а то не проблема, навпаки. Жаль мені таких дітей, дуже жаль, що мають таких матусь.
Такі вже перли написали.

нталька
09.08.2012, 11:11
Дівчатка, для обговорення діток до року є тема Здоров’я малятка у перший рік життя 2 (http://posydenky.com/showthread.php?t=81223)
Для обговорення прикормів і смоктання дурника-пустушки-соски є теж окремі теми. Зверніть, будь ласка, на це увагу!

danusyk
09.08.2012, 23:50
Цитата: Допис від danusyk
Та й 4-ма чайними лажечками мою дитину не нагодуєш
Мама дарагая
А що ви порадите: коли дитина не може на вулиці заснути і розривається від крику
Дати цицю порадимо)
З циці молоко булькає, а їсти вона не хоче
Все тимчасове, наполегливості бракує і розуміння потреб своєї дитини.
мала моєї знайомої не вміє смоктати дурник, то для неї це проблема.
Проблема тоді, коли вміє дитина смоктати, а то не проблема, навпаки. Жаль мені таких дітей, дуже жаль, що мають таких матусь.
Такі вже перли написали.
Мені здається, мадам, вас понесло....
Аж не цікаво з вами сперичатись...

---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:47 ----------

хоч сказав лікар, що лікує?
так, кишкова інфекція.

Corena
09.08.2012, 23:58
так, кишкова інфекція.
кишкова інфекція в грудної дитини... дуже цікаво... а як ваша дитина нею заразилась?

Nastylove
10.08.2012, 00:11
так, кишкова інфекція
Майже всі "кишкові інфекції" діток віку як у Вас, називаються "Мама щось не те з"їла", або "Мама/тато/баба дали щось не те з"їсти дитині".
Теж таку "інфекцію" мали, каки були і зелені і навіть ...О, ужас!... з якимись червоними прожилками, а причиною був звичайний банан, який наш добрий тато дав синочку полизати, сказав, що сам попросив). А до цього банану ШКТ моєї дитини не був готовий, ось і результат.
Перегляньте своє харчування, можливо і справді щось таке їсте, і відкладіть прикорм на потім, бо при такому стані дитинки, як ви описуєте, я б нічого крім циці не давала б, рано ще!
І не ображайтесь, Ви ж прийшли сюди за порадою, а почули не те що хотіли, бо "Правильно, влийте відро ліків в дитину, Вам тут ніхто не скаже". Можливо трохи різко але завжди змушує замислитись. спробуте поради дівчат
Як на мою думку, то ніфуроксазид Вам ту інфекцію, якби вона була, вже б вбив, бо має широчезний спектр дії. Я б в іншому шукала проблему. А скільки часу давали?

danusyk
10.08.2012, 00:31
кишкова інфекція в грудної дитини... дуже цікаво... а як ваша дитина нею заразилась?
А хіба ж ви не знаєте як попадають бактерії до рота дитини? Як правило, інфекція передається через іграшки, предмети побуту, воду.
У нашому випадку, кожна дитина в дворі хоче погладити Данка по ручці, полапати його іграшки. А коли просиш не чіпати , то дивляться як на "перестрашену мамашу".

---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

Як на мою думку, то ніфуроксазид Вам ту інфекцію, якби вона була, вже б вбив, бо має широчезний спектр дії. Я б в іншому шукала проблему. А скільки часу давали?
В тому і наша проблема, що давали 5 днів так нам наш педіатр сказала, а той що ми в нього були в останнє, говорила , що треба було 10. Але то вже пізно , бо ми перервали...
А стосовно догодовування, то я його відмінила, як тільки почалась діарея. Та й сама сіла на дієту вже три дні не їм свіжих овочів і фруктів, солодкого, копченого і тд

---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:26 ----------

"Правильно, влийте відро ліків в дитину, Вам тут ніхто не скаже"
Я ліки без призначення лікаря не даю, та й з лікарем 100 разів думаю. Ось чому до приватного возила.
Я думала мені дівчата порадять їсти більше рису, не їсти огірки, допоювати водичкою, щоб не було обезводнення..... Самій більше пити, щоб молоко було рідше.

Rosynka
10.08.2012, 01:13
допоювати водичкою, щоб не було обезводнення..... Самій більше пити, щоб молоко було рідше
Щоб не було обезводнення, достатньо циці, перевірено на своїй дитині:)
Більше пити Вам теж корисно, але молоко від того не стане рідким. Та й нащо?..

panikvarts
10.08.2012, 08:46
Я думала мені дівчата порадять їсти більше рису, не їсти огірки, допоювати водичкою, щоб не було обезводнення..... Самій більше пити, щоб молоко було рідше.
Виявляється, ви все знаєте:8: тільки чекаєте підтвердження своїх слів від форумчан.
Дитині циця потрібне, грудне молоко, а не водичка. В грудному молоці безліч корисних бактерій, які мають здатність відновити стан ШКТ вашої дитини. Побільше читайте про ГВ, а не про допоювання і ліки.

Женічка
10.08.2012, 09:28
наш педіатр сказала, а той що ми в нього були в останнє, говорила , що треба було 10
навіть дорослим на 10 днів цього препарату не призначають, я вже мовчу про 5,5 місячну дитину :girl_impossible:

просто, для інформації, може і постили вже тут, але не завадить
В 2003 г. после переоценки соотношения польза/риск от применения нифуроксазида и длительных дискуссий между производителями и Французским медицинским агентством (FMA), использование оральной суспензии было ограничено и запрещено у детей младше двух лет. Это явилось долгожданной мерой, однако наилучшим подходом представляется прекращение назначения нифуроксазида вообще.

NataliaFed
10.08.2012, 10:29
Коли в нас таке було(газики, поносики і т.д) в приблино такому віці(з міс), то наш педіатр казав, що то тому, що дитина на ГВ і то є нормально. Особливого лікування не призначав, тільки біфідобактерії.

Nastylove
10.08.2012, 10:31
Я думала мені дівчата порадять їсти більше рису, не їсти огірки, допоювати водичкою, щоб не було обезводнення
Допоювати не треба, хіба в дитинки стул водичкою? Тоді б я дала трошки смекти, 1 пачку по-трохи цілий день, або рисового відвару, якщо ситуація критична. І більше циці! Самі пийте, але теж в міру, бо багато рідини, як і мало може лактостазу сприяти. Окрім каш їште овочі, але тушені.
Ніфуроксазид вбиває не тільки шкідливі, а і корисні бактерії, тому Ваша задача зараз відновити мікрофлору в дитинки. Ваше грудне молочко справиться з цим найкраще)

Ascorbinka
10.08.2012, 10:38
У 7 серії "людини під мікроскопом" (http://www.ex.ua/view/5147023) дуже гарно показано харчове отруєння. І, о жах який, навіть показано чому не бажано приймати протидіарейні препарати.

А рідини обов"язково треба багато, і берегти від зневоднення, кіко ж тої дитини.

вже починала давати прикорм, але з зв'язку із захворюванням,
цілком можливо, що ШКТ тракт вашого дитяти ще не готовий до прикорму, після тижня ніфуроксазиду ситуація з прикормом кращою не буде. Почитайте поки на форумі про педприкорм (уважно!), як єдиноправильний вихід з такої ситуації.

danusyk
10.08.2012, 22:23
Дівчата, в чому ви хочете мене переконати? Щоб я своїй дитині груди давала? Та він їх має скільки хоче і коли хоче єдиний момент, коли даю дурника, це коли їду по дорозі і нема де присісти, то як доїхати до "точки приземлення"? Або коли сесія була і мама з дитям сиділа, то що вона мала йому дати? А коли дощ, то як додому доїхати? Чи краще хай кричить?. А вночі з ротика цицю випускає, тільки щоб поміняти на іншуну і підгузник відразу
Не дай Боже вам опинитись на нашому місці. Малюк 15 ДНІВ ПОНОСИТЬ з попи тече зелена вода з кусками слизу і неперевареного молока, під час кожного годування (а то і по 2 рази), шкіра стала вялою, ротик сухий, втрата ваги за цей період майже 500 г що ж це як не перші признаки обезводнення?. Я ж не хочу допоювати здорову дитину.
Виявляється, ви все знаєте
Так, порадили на російському форумі якісь мамочці з такою ж проблемою її форумчанки.
Мені і так на душі зле, що не вберегла дитину, та ще й тут ви "морально підтримали". Дякую.

panikvarts
10.08.2012, 22:36
Малюк 15 ДНІВ ПОНОСИТЬ

шкіра стала вялою, ротик сухий, втрата ваги за цей період майже 500 г
Як на мене, це дуже серйозні ознаки і вам або в лікарню терміново або хоча б до нормального лікаря. З цим не жартують і так довго вдома не тримають з поносом. Ну, принаймні я б вже не витримала, бо маю "приємні" спогади з інфекційної лікарні, де діти так само поносили, як ваш малюк.

та ще й тут ви "морально підтримали"
Можу дати номер телефону лікаря-інфекціоніста. Хоча б по телефону проконсультуйтесь.

Ніколь
10.08.2012, 22:58
Щоб не було обезводнення, достатньо циці, перевірено на своїй дитині

Дитині циця потрібне, грудне молоко, а не водичка. В грудному молоці безліч корисних бактерій, які мають здатність відновити стан ШКТ вашої дитини.
Да, да, дівчата, це все правильно.... але, коли вимивається рідини більше ніж поступає, то починається зневоднення, мова не про +/- 100 мл, а більші обьєми. Циця то є добре і необхідно в цій ситуації однозначно, але часом буає що з попи просто як з крана, під напором хлеще, і дуже дуже часто..... а з грудей з такою швидкістю молоко ж не лиється, то тут додаткове пиття для дитини просто необхідне, інакше рідину залиють крапельницею.
Тут мова про життєву необіхність додаткової рідини а не про правильно/не правильно. Гайдук завжди до речі питає чи пьє дитина і як багато, бо як не пьє - то прошу дуже - відкапаєм.

Повірте, я знаю про що говорю, бо Юля в 1,4 пережила анлогічну ситуацію, кишковий грип був во всєй красє, тиждень часу дитина навіть пукнути не могла, з неї просто лило, лило постійно, їжа не перетравулювалась взагалі, виходило все в такому ж вигляді як і поступало в шлунок.... короче я би не хотіла це все пережити знов. І цицю ми тоді їли дуже активно, але якби не регідрон, компотики і т.п. - то фіг би ми тоді вигребли на одному ГВ..

Nana11
11.08.2012, 17:05
В малої сильні соплі, просто течуть рікою, сьогодні вже 5 день, мию фізрозчином- не допомагає,течуть ше більше відповідно, навіть капнула називін, не допомагає, спати не може, вчора до 3 ночі товклася, вночі плаче бо задихається, їсти не може.Я в розпачі, і шо то з тим робити, може хто шо порадить?

Fast
11.08.2012, 22:12
Нас виручає прокталгол (в рецептурних аптеках продається). А коли зовсім зле то наніч віброцил, а через 5 хв тойже проктаргол. І ще промиваєм ніс соленим розчином, але то перед закапуванням або впродовж дня

Dolche
11.08.2012, 23:28
Нас виручає прокталгол
мої дуже плакали від того протарголу. Лікар казала, що в його склад входить спирт, тому мабуть пече. І чесно, я б не сказала, що він аж дуже краще допоміг ніж Називін.
Але то індивідуально.

olerusya
12.08.2012, 09:17
Я в розпачі, і шо то з тим робити, може хто шо порадить?
переважно нічого не допомагає... в нас все життя не буває як дехто каже "трошки соплі, або легкі соплі", якщо в нас почались соплі - я знаю шо то капець на тиждень-півтора... і лише коли останні два рази я давала Синупрет, то проходило швидше до тижня. ну а щоб спала капаю на сон Віброцил, інакше не спить ні вдень ні вночі.

Arctica
12.08.2012, 22:15
В Данилка вчора й сьогодні трохи закладений носик, цілий день провів активно, бавився, скарг не було, температури теж. А щойно помітила на одній гланді в нього білі крупинки (наліт), каже що горло не болить. Що робити? Що той наліт означає? Від закладення носика сьогодні почала давати капель Синупрет.

Katrine
14.08.2012, 22:40
підкажіть, як здавати аналіз на глисти? просто принести каки в лабораторію і все, чи треба ще додатково здати аналіз крові?були в батьків під час ремонту, приїхали домів, і я помітила, що Маркіянка турбує свербіж в задньому проході. підозрюю, що то можуть бути гострики:girl_cray:

Arctica
15.08.2012, 13:06
Що робити? Що той наліт означає?
Вже два дні ходимо до лора, вимиваємо Данилкові з гланд оцей гнійний наліт. Якби випадково в дитини в горлі цього не помітила, то і не знала б, бо ніяких симптомів не було. Лор і сама не знає причини їх появи.

Bogdanka
15.08.2012, 13:10
як здавати аналіз на глисти?
купити в лабораторії спец баночку вона пару грн, ґ(4 чи 5 здається) або простерилізувати баночку і закрити її наприклад папером, завязавши бинтом
а ще простіше піти в лабу, де будете здавати і запитати в них про ях вимоги до збирання калу, деякі дають/кажуть купити їх баночки (в Синево продаються точно)
можуть бути гострики
то літо, ніц дивного, гострики - строга гігієна і вони йдуть до двох-трьох тижнів, аскаридиииии гірше

TASJA
15.08.2012, 14:36
А щойно помітила на одній гланді в нього білі крупинки (наліт), каже що горло не болить. Що робити? Що той наліт означає?

А який вам діагноз лікар поставив? Може то фарингомікоз? В нас таке було після прийому антибіотиків.

natorella
15.08.2012, 23:47
а хто мав запалення легень? як то починалось?
саша кашляє, ну кашляє як все
нині сильно і часто, спазматично. від вчора даю мох пити - під вечір вже змок той кашель
але цілий день на щоці має пляму
через неї підозрюю шось не то. завтра то певно шо піду - най послухають. чи то не вислухають
йой. як шо - підкажіть

Ная
16.08.2012, 00:02
а хто мав запалення легень?
я мала) основною ознакою була сильна слабість, ще була висока температура.
Можеш здати аналіз крові, при запаленні ШОЕ високе. Мені минулого разу спочатку запалення не прослухалося.

natorella
16.08.2012, 00:07
основною ознакою була сильна слабість, ще була висока температура.
темератури нема взагалі
слабість... з 8 ранку до 11 ночі ганяв як вітер по хаті за машиною, їв як має бути. навіть какао з МОЛОКОМ 2 рази пив
про то шо канхвет йому треба було конче дати за розкидані 5 раз всі ящики іграшок - мовчу

Ніколь
16.08.2012, 00:25
а хто мав запалення легень? як то починалось?
кашель і температура 38,5 ( как щас помню)
кашель десь тиждень - тоді то ще не було запаленням але уваги мама не звернула особливої
потім тиждень була температура 38,5 - ніхто і не припускав що то вже початок запалення. Коли прийшла лікарка, прослухала і нарешті зробили аналіз, картина була очевидна.

Але Наталь - початок з кашля це типова картина як для запалення так і для просто кашля/бронхіта. А пляма тут до чого?

В недрях нету читала що запалення буває і без температури, і часом навіть хрипи не вислуховуються, а часом і рентген не показує всього. Здай аналіз і точно будеш знати. Кстаті одна стара лікарка, тоді коли я хворіла, казала моїй мамі що при запаленні хрипи не просто хрипи, а вони є специфічні, ніби як булька лопається. Так що ще не все що сильно хрипить є запаленням.

natorella
16.08.2012, 00:35
пляма тут до чого?
всюди пишуть шо часто однієб з ознак запалення є пляма на щоці, саме з того боку де є запалення
я власне кашель не розглядаю як ознаку
та і хрипи запалення ще треба мати добре вухо лікарю шоб почути
ота пляма мене вибила з колії
зранку підемо в поліклініку - без направлення най зроблять аналіз, шоб не чекати

Ніколь
16.08.2012, 00:38
всюди пишуть шо часто однієб з ознак запалення є пляма на щоці, саме з того боку де є запалення
не знала...
у мене було тоді двохстороннє і нижні долі, плям не було ніде ніяких...

natorella
16.08.2012, 00:44
не знала..
то є різні види і різні симптоми
Ознаки крупозного запалення легенів

Крупозне запалення легенів – це поразка цілої частки легені, яке викликається пневмококами. Йому зазвичай не передує гостре респіраторне захворювання або будь-яка інша інфекція, захворювання починається раптово з ознак запалення легенів.

У хворого раптово різко підвищується до високих цифр температура тіла, з'являється озноб і болю в боці на зацікавленій стороні. Болі в боці посилюються при глибокому вдиху і кашлю. Майже відразу ж з'являється задишка, а потім приєднується сухий рідкісний кашель. Інтенсивність кашлю може наростати, він стає нав'язливим, але в деяких випадках кашлю в перші дні немає зовсім.

Характерний зовнішній вод хворого: яскраво-червоне забарвлення щоки (або червоні плями на щоці) з того боку, де уражено легке, що роздуваються ніздрі, злегка посинілі губи.

HAPPY NATA
16.08.2012, 20:48
а хто мав запалення легень?
моєму малому в охмадиті поставили діагноз "запалення" (слухали, робили аналіз крові і рентген). На той момент дитина кашляла тиждень, була висока температура, млявість... По вашому опису активності дитини мені зооовсім на таке серйозне захворювання не схоже. А що вам в поліклініці сказали? Ви ж мали сьогодні піти.
(правда, наша приватна лікарка потім глянула рентген і аналізи і сказала, що насправді це був серйозний бронхіт, тому я досі не впевнена, що саме тоді було...)

natorella
16.08.2012, 20:56
що вам в поліклініці сказали? Ви ж мали сьогодні піти
викликали лікарку додому
діагноз - наша улюблена колиміняєтьсяпогода простуда
вночі ше юрко почав температурити
саша кашляє раз в годину, а не шохвилинин
пляма пройшла, підозра на канхвети (дякую, бабусю)

lolo
18.08.2012, 18:27
привіт всім!дівчатка може хтось порадить ,що можна дати дитині від блювоти.дитині 1,4рочки,вже давали смекту але виблюваоа,ні температурки ні діареї немає,і в нормальному гуморі,животик м"який.

jalla
18.08.2012, 23:42
Мій Святослав нині цілий день температурить. Признаків застуди, чи чогось не ладного жодних. Старалась глянути в горло, але він принципово не дає цього зробити, хоча наскільки могла підгледіти, то там ніц нема. Температуру поки нічим не збиваю, хоча свічки нурофенівські вже наготувала, але як то кажуть і хочеться і колеться... Вирішила нинішній день просто поспостерігати за станом і за температурою, а не замазувати картину.
І от з того що маємо- темпа скаче від 38 до 39. Висока зараза, висока...
Думаю може то ще самий кутній зуб в нас ріжеться, є в нас таке діло- одного ше не хватає і на яснах ніби є припухлість.
Цілий день малий млявий, висить на мені і не відпускає, до нікого більше іти не хоче, не ганяє, не перевертає все верх дригом як завжди. Що найгірше- пити не хоче категорично і годі в нього те пиття запхати. За цілий день горнятко малиново-смородинового компоту, а то мало. Правда з їди трошки їв, не голодає.
Десь три тижні тому в нас було те саме, але тільки один день і все зникло безслідно, а тепер не знаю. Зара ніч, малий спить гарячий як п"єц.((
Як ше буде таке завтра треба буде викликати лікарку.

NataliaFed
18.08.2012, 23:54
Може б ви таки збили темп.. бо мучить вона дитинку, а тим більше-не п"є. Хоч спати йому буде легше, а завтра подивитесь...

jalla
19.08.2012, 00:04
Може б ви таки збили темп.. бо мучить вона дитинку, а тим більше-не п"є. Хоч спати йому буде легше, а завтра подивитесь...
Та я от хочу, але якось себе сама стримую.
Спить ніби не погано, тихенько... Зато я не сплю, роздумую над упаковкою нурофену...

Nastylove
19.08.2012, 00:11
Спить ніби не погано, тихенько.
Якби турбувало - не спав би. Заспокойтесь і самі лягайте)
В мене Артем тиждень тому не то що не спав - заснути не міг, в першій ночі не витримала, поставила свічку, а то не воно, бо і далі не спав, так забитий носик його мучав(, по 5-ій заснули обоє

olerusya
19.08.2012, 09:19
Якби турбувало - не спав би
ну різні діти по різному реагують, моя при будь-якій Т, навіть 37,0, спати не буде взагалі, тобто час від часу вирубується від слабості але на 1-2 хв, і постійно плаче-плаче... а інші діти з Т можуть сутками спати.
Жанна, а навіщо дотягувати щоб Т була 39 і більше, я б казала полегшити дитині страждання, і навіть якщо то той же зуб, то всеодно нурофен і біль зменшить і Т.

нталька
19.08.2012, 10:13
Дівчатка, ну, якщо вагаєтесь давати-не давати ліки від температури, то, принаймні, можна обтирати прохолодною водою. Це вже, звичайно, купу разів говорено, ну, але й такі дії практично завжди допомагають.

Arctica
19.08.2012, 10:39
то, принаймні, можна обтирати прохолодною водою
Навесні Данилко перехворів якимось вірусом, температура кілька днів поспіль була дуже високою. Одного разу наміряла більше 40 далі вже й не міряла, тільки пам"ятаю, що в тому шоці роздягнула малого до гола і повністю всього обтерла холодною водою (водою без оцту, обтерла цілого). Поки приїхала швидка, в синочка температура значно знизилася.

sirudenka
19.08.2012, 11:32
Дівчата, не знаю що робити, старший малий 3 ночі підряд прокидається близько 1- ї ночі плаче,важко нервово дихає, ніби щось наснилося. Ми його будемо, то нічого не памятає, посміхається, каже що хоче спати, що йому нічого не снилося. Ніби ніяких змін в житті не має ні з ким не сварився. Вдень веселий, не збуджений. Що то може бути?

veronka
19.08.2012, 11:40
1- ї ночі плаче,важко нервово дихає, ніби щось наснилося.
не може так реагувати на зміну погоди/магнітні бурі?
у нас теж так було одного разу і теж не могла зрозуміти з чим пов*язано

Halina
19.08.2012, 12:38
старший малий 3 ночі підряд прокидається близько 1- ї ночі плаче,важко нервово дихає, ніби щось наснилося. Що то може бути?
Думаю що то сон, тому що прокидається близько однієї і тієї ж години. Якби його щось турбувало/боліло то б це було не один раз за ніч і т.д. Один і той же сон може турбувати/снитись і до 10 раз підряд. А коли він прокидається то і не пам'ятає чи щось взагалі снилось. Подивіться за скільки годин після того як уклали він просипається? Попробуйте змістити час укладання чи при тому щось зміниться? Де спить малий(сам чи з батьками)? Чи є в кімнаті темно чи є нічник?

Nastylove
19.08.2012, 13:01
ну різні діти по різному реагують, моя при будь-якій Т, навіть 37,0, спати не буде взагалі
Але ж тоді і вдень видно, що дитину це турбує. І Ви приймаєте якісь заходи щоб полегшити біль дитини. А коли дитина спокійно спить не вважаю що потрібно її будити і збивати температуру.
Жанно, як там малий?

lolo
19.08.2012, 13:47
дівчата,порадьте що можна дати дитині від блювоти????сорбекс пити не хоче.ні температури ні діареї немає.дитина на грудному вигодовуванні,а при блюванні ніякого молока неможна.коли з"їдає щось не молочне то все добре,а коли просить молока то обов"язково його зригує,або вибльовує.черговий ліфкар приписав ліки які нні по віку ні по вазі дитині непідходять і симптоми там діарея і зневоднення.а вона у гарному настрої лшише весь час "грудь"просить.може хтось мав подібну проблему?

---------- Додано в 13:47 ---------- Попередній допис був написаний в 13:43 ----------

Що то може бути
може то глисти.один із симптомів неспокійний сон.

Corena
19.08.2012, 13:51
.дитина на грудному вигодовуванні,а при блюванні ніякого молока неможна.
не порівнюйте грудне молоко до коров"ячого, чи козячого. чим побільше давати дитині груди, навіть коли рве. так ви збережете дитину від зневоднення, і одужання прийде швидше.

lolo
19.08.2012, 13:55
я просто переживаю бо вона весь час вибльовує його.і мучати дитину неможу бо вона весь час просить .і сама знаю ,що грудне молоко це"ліки")))

Corena
19.08.2012, 14:06
я просто переживаю бо вона весь час вибльовує його
я при отруєнні блювала від любого пиття, від марганцівки, трав"яних чаїв, мінеральної води, але все рівно мене рідиною заливали.
вона весь час просить .і сама знаю ,що грудне молоко це"ліки")
ну як знаєте, то чого самі собі перечите? тим більше дитина сама підказує, чого потребує.

natorella
19.08.2012, 14:18
Ніби ніяких змін в житті не має ні з ким не сварився
ви не можете знати які на нього події вплинули
моєе до школи треба йти? може якісь колєги кудась проїхали? бабуся/дідусь/родичі приїжджали? всяке-різне на шо батьки не звернуть уваги

jalla
20.08.2012, 11:10
Жанно, як там малий?
Дівчата, мій малий після тої температурної ночі встав як огірочок з температурою 36,6. Я так нічим і не збивала, просто поклала біля себе і цілу ніч спостерігала. Якби Т підскочила ще вище, звичайно збила б, але вона якраз навпаки правда дуже поступово, але знижувалася.
Вчора цілий день як ні вчому не бувало, нині те ж саме. Вже й забули що таке було. Ну, образно, бо я таки серйозно роздумую що то могло таке з ним бути. За ціле життя в нього таке вже третій раз- Т піднімається на один день дуже висока і далі як ні в чому не бувало. І що то таке може бути???

NataliaFed
20.08.2012, 11:14
Наш лікар каже, що раптова і висока темп-ра, то на зуби( тобто вона не повинна триматися). То в нас так і було кілька разів

jalla
20.08.2012, 11:33
Наш лікар каже, що раптова і висока темп-ра, то на зуби( тобто вона не повинна триматися). То в нас так і було кілька разів
Ааа, ну все може бути. Там в кутику в нас останній зубчик ріжеться.
А ще мені колись говорили, що така Т висока, яка минає безслідно сама по собі може бути, коли в організм потрапляє вірус, температура його "спалює", але то щось таке не зрозуміле як на мене. Може хтось ще колись таке чув, або я не правильно висловилася.

Usmishka
20.08.2012, 11:42
температура його "спалює"
Мається на увазі, що організм працює на знищення інфекції, про що свідчить температура, що йому і вдається.

jalla
20.08.2012, 11:51
Мається на увазі, що організм працює на знищення інфекції, про що свідчить температура, що йому і вдається.
Тепер зрозуміло.:)
Десь місяць тому назад ми ходили з малим в поліклініку здавати аналізи щоранку три дні підряд. Так от я вже десь тут про це розповідала, під лабораторією була тьма кашляючих і пчихаючих діток, після тих всіх аналізів в малого різко піднімається Т, в мене починається чхання і насмарк просто шаленний. Ну, тут все ясно -схопили вірусяку. Так от малий тою т-рою перегорів одну ніч, на другий день встав як ні в чому не бувало, натомість я закатарилася, запчихалася і цілий тиждень проходали з т-рою 37-37,4, лікувалася, мурдувалася...

Kapitoshhka
20.08.2012, 12:26
Т піднімається на один день дуже висока і далі як ні в чому не бувало
2 дня тому у нас теж таке було, хоч малечі всього 3 міс. Лікарка приходила і казала що то такий вірус, 1-2 дня Т і все...

jalla
20.08.2012, 12:37
Лікарка приходила і казала що то такий вірус, 1-2 дня Т і все...
А щось прописала приймати?

Kapitoshhka
20.08.2012, 20:14
так - для профілактики "імунофлазід" і збивати Т якщо буде свічками ефералган, не гуляти на дитячих майданчиках, а йти десь в парк (подальше від дорослих діток). Унас Т була тільки вночі і зранку

SoLana
20.08.2012, 21:51
для профілактики "імунофлазід"
Я б з тим препаратом була обережною, тим більше для такої маленької дитинки.

oksanusyk
21.08.2012, 19:53
У нас лікарка діагностувала Афтозний стоматит. Казала мазати 1 % р-ном метиленової синьки. Хтось підкаже наскільки воно ефективне і коли починає діяти, чи треба дивитися по дитині?

Arctica
23.08.2012, 13:39
Кілька днів (після гучного крику) Данилко захрип, горло не боліло, не кашляв, тільки хрипло говорив. Давали йому смоктати іслу (ісландський мох), а сьогодні вночі піднялася температура 38,1. Зранку вже температура нормалізувалася, трішки ослаблений, але бавиться, горло прополіскує (кора дуба, шалфей, ромашка - все по черзі). Лікаря не викликали, що це може бути, подруга говорить що це може бути ларингіт/фарингіт. Що це таке, які ознаки цього захворювання і якщо це один із перелічених діагнозів чим ефективно лікувати?

Ljus6ka
23.08.2012, 16:23
Допис від Arctica
подруга говорить що це може бути ларингіт/фарингіт.
може бути
Допис від Arctica
Що це таке, які ознаки цього захворювання і
і ларингіт і фарингіт це захворювання верхніх дихальних шляхів, і власне для ларингіту характерно охриплість голосу, почервоніння горла і першіння в горлі, лаючий кашель.
Допис від Arctica
якщо це один із перелічених діагнозів чим ефективно лікувати?
якщо турбує горло то дайте лісобакт, нам дуже допомагають при ларингіті інгаляції з шавлії та соди, ну і лужне пиття ( боржомі тепле разом з молоком пити)

lolo
24.08.2012, 14:32
Казала мазати 1 % р-ном метиленової синьки
на протязі декількох днів від синьки почне зникати,залежить від того наскільки багато є уражень.

---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

чи треба дивитися по дитині?
і по дитині одразу буде видно.бо як починає підсушувати то одразу менше болить,і дитинка буде жвавіша.

true
25.08.2012, 02:16
Лікаря не викликали, що це може бути, подруга говорить що це може бути ларингіт/фарингіт. Що це таке, які ознаки цього захворювання і якщо це один із перелічених діагнозів чим ефективно лікувати?
А я би радила викликати . Якщо ви не впевнені у діагнозі, то самолікування тут може зашкодити. імхо.

Lingerie
27.08.2012, 16:38
У нас теж 10 дн.тому була три ночi висока температура, нiяких iнших ознак простуди. Потiм мала 3-4 дн була ослаблена ( потiм ми здали аналiзи, якi показали легенький запальний процес у нирках. Сьогоднi повторили цi аналiзи, знову запальн. процес нирок:cry: Лiкуэмось "Канефроном", антибiотик "Цефiксим", капсули "фурагам".
Якщо у когось таке було,подiлiться досвiдом,що призначають дiткам у львiвських полiклiнiках?

Arctica
28.08.2012, 10:04
Якщо ви не впевнені у діагнозі, то самолікування тут може зашкодити
Були вчора в педіатра, хрипів не має, горло (задня стінка ледь червонувата, мигдалики в нормі), охриплість і надалі є. Діагноз лікаря: окрім того що від крику надірвав голос ще приєднався якийсь вірус. Два тижні смоктав Данило іслу - не допомогло, лікарка виписала:1). Інгаляції 2). по пів таблетки 3 р. в день декатилену 3). Інгаліпт 4). Тепле пиття. Може хтось знає щось помічне для дитини від охриплості, буду вдячна:girl_yes2:/

Donata
28.08.2012, 11:29
Може хтось знає щось помічне для дитини від охриплості,
тепле боржомі без газу потрошку і часто (по пару ложок), молочко з маслом і мовчання (ну тут тяжко, але постарайтесь, щоб не кричав/сильно не сміявся, одним словом якнайменше напружував зв"язки). І дивно, що Ісла-мос чи Ісла-мінт не допоміг, бо мені добре знімає.

Arctica
29.08.2012, 10:00
лікарка виписала:1). Інгаляції 2). по пів таблетки 3 р. в день декатилену 3). Інгаліпт 4). Тепле пиття.
Забула написати...Нам ще крім всього вищепереліченого виписали по 1ч.л. лазолвану, Данилко не кашляє, але лікарка мотивувала, що сироп добре обволікує стінки гортані і від охриплості теж допоможе, ми покищо сиропу не давали, дитина далі ще досить захрипло говорить, давати цей лазолван чи це без потреби (тобто від охриплості допоможе)?:girl_in_dreams:

Donata
29.08.2012, 11:38
давати цей лазолван чи це без потреби
без потреби, він же солодкий, з барвниками/ароматизаторами, навпаки може подразнювати, ну і нащо дитині лишня хімія в шлунку і крові. Краще киселику зваріть.

olangel
30.08.2012, 07:57
Чи то від купання вчора в морі, чи десь протягнуло болить в малого горло і сопельки. Починає ажхнюпати коли цицю їсть :(
Вирішила дати Афлубін. А від горла нам лікарка якось виписувала Лісобак по четвертинці три рази на день. Читала, що препарат дієвий, але от не знаю чи варто давати, в інструкції вказуютьз трьох років.

tanchyk
30.08.2012, 09:04
Дівчата, Максимко вже дві ночі кашляє так, що важко пояснити - просто гул, як в трубі, не відкашлює, чути що легені чисті, просто гуде. Що можна подавати при такому кашлі?

Lingerie
30.08.2012, 10:25
дві ночі кашляє так, що важко пояснити - просто гул, як в трубі, не відкашлює,
Може це щось типу ларингiту? А в кiмнатi не надто сухо? Нам лiкарка приписувала нош-пу,Бронхолiтин,повiсити змоченi рушники бiля дитини. Але краще звернiться до лiкаря)

Nitriotka
30.08.2012, 12:22
Не знаю що робити. До лікаря не можу додзвонитись, і в поліклініку сама з двома малими не можу поїхати, тому питаю вашої поради. В Артемка 5 рочків два дні була висока температура. Ніяких кашлів-соплів не було, взагалі ніяких ознак хвороби не було, тільки температура. А сьогодні почав з*являтись стоматит. Підозрюю що це вірусна його форма. Що давати? Чим лікувати? Чи може все-таки поїхати в поліклініку?

Bambe
30.08.2012, 12:31
А від горла нам лікарка якось виписувала Лісобак по четвертинці три рази на день. Читала, що препарат дієвий, але от не знаю чи варто давати, в інструкції вказуютьз трьох років.

Давала малому лісобакт з 9-ти місяців, нам помагав. Зараз ( в нас нежить) теж його даю.

Donata
30.08.2012, 13:07
два дні була висока температура. Ніяких кашлів-соплів не було, взагалі ніяких ознак хвороби не було, тільки температура. А сьогодні почав з*являтись стоматит. Підозрюю що це вірусна його форма.
ну стоматит так і проявляється, температура без признаків, а потім ранки, з"явилися афти - температура падає (класичний перебіг). Чому вирішили, що то "вірусна форма"? через температуру?
стандартне лікування - розчином синьки обробляти, стоматидин, полоскати ромашкою, календулою, содовим розчином, Лісобакт, варення з рози смоктати та мед (це дуже подразнює і болюче, хоч кажуть помічне). Але краще сходіть до лікаря, хай гляне, бо то противна штука і бувають тяжкі випадки.
Ну і іжу давати не гостру/кислу, пюре, каші, щоб поменше травмувати слизову.