КПК

Показати повну версію : Схуднути за будь-яку ціну

Сторінки : 1 [2]

zetta
25.11.2012, 20:22
а сухофрукти
а які? вони ж теж з цукром а оріхи жирні.

Vittoriya
25.11.2012, 20:26
посприяє зменшеню ваги? Чи далі їсти те, що люблю.
залежно які пріоритети ;) Не думаю, що буде відовідь на ваше питання-ні , то ніц не допоможе, їжте дальше солодке :). Ясно що солодке-мучне то найбільші вороги нашого тіла. Але чи варто повністю себе обмежувати в тому? То вже залежить в кого які цілі і яка сила волі. Спробуйте позволяти собі щось солодке на сніданок лишень. До такого звикається за якийсь час і вже потім підсвідомо пізніше 12ої за солодке не буде думатися. Ну може то я така наївна, бо я таким методом користуюсь :)

ckorpionsha
25.11.2012, 21:03
а які? вони ж теж з цукром а оріхи жирні.
напевно на менш солодкі) оріхи не люблю, тільки в шоколаді. З солодкого моя слабість - це цукерки і батончик Рошен червоний. І все, що шоколадне. Торти, пляцки різні і такого плану-можу обійти. А от батончик Рошен тяжкувато обійти)

Багіра
25.11.2012, 21:38
напевно на менш солодкі) оріхи не люблю, тільки в шоколаді. З солодкого моя слабість - це цукерки і батончик Рошен червоний. І все, що шоколадне. Торти, пляцки різні і такого плану-можу обійти. А от батончик Рошен тяжкувато обійти)
організм до всього звикає... Вітторія файно радить, їсти небагато солодкого до 12-ої.. поки звикнете до того балуйте себе ще годинка 4-5 дня сухофруктами, бо то відомий час низького інсуліну в людини... (я так хочу цукерок в той час)))
...а взагалі - якщо хочеться експериментувати то пробуйте - відмовлятися, заміняти.. я найбільша солодкоїжка всіх часів і народів мала час що взагалі солодкого не їла, тільки свіжі фрукти, зрідка мед:)

Vittoriya
25.11.2012, 21:53
зрідка мед
до речі зранку зелений чай в прикуску з медом-смакота. Я коли роблю паузи в вживанні солодкого, то п'ю зранку чай так. От знову ж таки-сила звички. Я довший час позволяю собі солодке лише зранку-то тепер вже без того важко. Але можна себе обманути :)

zetta
26.11.2012, 00:00
дівчата, зараз дуже часто натрапляю в мережі на протеїнові коктейлі. Хтось на них худне.. читала відгуки що і солодкого не хочеться.

Jane
26.11.2012, 00:02
Поки годувала дитину, годі було скинути зайві кілограми, навіть ходячи на фітнес і голодуючи. Потихеньку-полегеньку від часу народження дитини за 3 роки набрала ще 10 кг, вже думала, не зможу того позбутися, почала комплексувати та депресувати. Ще й сидяча робота з "печеньками-цукерками" давала себе взнаки, почала вже й на здоров"я скаржитися. Але вирішила взятися за себе, чоловік підтримав, бо й сам останні 6 років не міг скинути зайвої ваги. Купили пароварку, вирішили відмовитись від солодкого, жирного, печива та хліба, не переїдали, зайнялися спортом (біг на орбітреці, чоловік качав руки гантелями, качали разом прес та ноги). За 2 місяці позбулися багатьох кілограм: я від 81 кг схудла до 74 кг, чоловік від 118 - до 104 кг. Після цього - вже почали собі дозволяти деколи чорний хліб, трохи жареного (до обіду), цукерку чи печиво, але зрідка. І тепер потрохи так само скидаємо, десь по кілограму за місяць. Я результатом задоволена, тим більше то похудання не є за рахунок голодування, а за рахунок обмеження у їжі і занять спортом.

Маруся-мама
26.11.2012, 00:27
А то все залежить. Фрукти мені цілковито замінили потребу в тортиках і цукерках. Наразі задоволена.

AilataN
26.11.2012, 01:13
Коли хворіла так мені солодкого хотілося, страшенно, я до нього байдужа, а тут наплив хотіння, причому чорного пористого, або чорного з горіхами цілими. А, і ще пташине молоко. Несамовите бажання, яке мене з т-урою піднімало до магазину, бо годі було терпіти поки хтось принесе(((.
От, вийшла я з хвороби , а потяг залишився. То, думаю, тимчасово, поки організм не оклигає повністю?
Зараз їм мармеладки і часом чорну шоколадку, причому шоколаду хочеться саме гіркого, готова як в час вагітності замішувати на молоці какао, до стану густої сметани і їсти без цукру...

26.11.2012, 02:10
А я ніякої дієти не дотримуюся. Просто кожний день займаюся три рази на день вправами,- танцюю (рано в обід і вечір під музику по пів години) . В середньому зганяю у місяць від 2 до 3 кг. Пропоную музику Psy Gangnam Style Live in New York 싸이 미국 아침 방송 라이브.(youtube.com). Пишіть про результати схуднення.

бетменша
26.11.2012, 10:24
Я учора експерементувала: кефір нежирний, імбир мелений, кориця і трошки перець червоний острий мелений-гадость,пити фее.
Спрбуйте вживати тільки корицю. Нприклад, додавати, її дод кави по 1 ч. л. Вона не тільки сприяє схудненню, але й справді зменшує тягу до солодкого. Головне пити її регулярно, ну і не завше, а допустимо один місяць, а потім перерва, а потім знову можна

ckorpionsha
26.11.2012, 10:37
Спрбуйте вживати тільки корицю
З даного експерименту я виключила саме корицю...бо її смак, запах мому організму не альо(((до кави кажете? поекспериментую..

бетменша
26.11.2012, 11:17
до кави кажете?
ну взагалі-то існує окремий рецепт: на склянку кипяченої води 1 ч. л. криці, коливистигне - 2 ч. л. медуі пити по половинці ввечері і зранку. Просто додавати корицю до кави мені простіше, але мені особисто її смак подобається

zetta
26.11.2012, 11:52
на склянку кипяченої води 1 ч. л. криці,
в мене таке перетворюэться на слиз і я того пити вже не можу.

arushka
26.11.2012, 16:37
Напихаю свою бідну хвору дитину всякими корисностями, на черзі - імбирний чай з медом.
Я (для стимулу) : Пишуть, що від імбиру добре худнуть
Доцька: Вони забули написати, щоб крім імбиру нічого більше не їсти:girl_crazy:
Занавєс. Плюс новий ефективний рецепт.

Orman
01.12.2012, 13:02
Дівчата, наполегливо прошу прочитати перший (прикріплений) допис в темі.

Prutylyatko
19.01.2013, 16:31
Може, не зовсім в тему, але вчора коліжанка повідомила, що шукає центри, де кодують "від їжі" (навіть не знаю, як првильно назвати). Цікаво, чи хтось стикався з тим, бо для мене це щось трохи міфічне:girl_in_dreams:

сніжна
19.01.2013, 16:40
шукає центри, де кодують "від їжі" (навіть не знаю, як првильно назвати). Цікаво, чи хтось стикався з тим, бо для мене це щось трохи міфічне
є такі речі, правда, де зараз знаходяться- не підкажу. Кілька років назад моя родичка пробувала через таке пройти- не раджу нікому. Це той же спосіб втручання у підсвідомість ( шляхом гіпнозу і т.п.) з метою знизити потяг до їжі ( тобто блокування клітин, які відповідають за почуття голоду). Результат- порушення в роботі усього організму і ще + зайві кг.

Yoda
19.01.2013, 17:04
Може, не зовсім в тему, але вчора коліжанка повідомила, що шукає центри, де кодують "від їжі" (навіть не знаю, як првильно назвати). Цікаво, чи хтось стикався з тим, бо для мене це щось трохи міфічне:girl_in_dreams:

Моя тітка кодувалась десь в 90-х. Схудла, але не сильно, але ( я думаю із-за впливу на підсвідомість) стала вразливішою і іі затягли в секту :( то було щось страшне..

Neytasa
20.01.2013, 00:03
На мене колись дуже подіяли аудіозаписи ''Слов'янськоі клініки'', це щось типу ''кодування'', .яке внушає відразу віж жирного, солодкого і всього некорисного. Створюються вкрай неприємні асоціаціі. Не знаю як проходять у них заняття вживу, але я би не проти послухати знову щось подібне, бо немає стримання...

Ravlyk
20.01.2013, 00:07
Цікаво, чи хтось стикався з тим, бо для мене це щось трохи міфічне
свекруха має коліжанку, котра десь місяців з три назад закодувалася, сказати що є результат не можу, ніц по ній не видно, але вона допоки не їсть ніби худне, по її словах, а от почалися свята і вона почала по-трошки їсти, і казала, що вже знову набрала кг, як на мене це надурно викинуті гроші, ще й не малі....і зрушена психіка.....

Prutylyatko
20.01.2013, 00:13
допоки не їсть ніби худне
так й я пояснюю їй, що якби то було так супер, то вже давно спортзали позакривали: закодувався, та й сидиш і худнеш:girl_in_dreams:

marife
20.01.2013, 15:49
Маю якийсь диск ніби то з гіпнозом. Завантажуєш на комп і воно там блимає. Щось на мене не діє, дала сусідці то вона така задоволена......... Незнаю чи це ефект Плацебо(чи як там.......), чи дійсно комусь допомагає:girl_in_dreams:

сніжна
21.01.2013, 00:12
диск ніби то з гіпнозом. Завантажуєш на комп і воно там блимає
25 кадр- вплив на підсвідомість. дуже небезпечна штука. Під цим може маскуватуся що завгодно.

orange girl
21.01.2013, 13:27
в мене таке перетворюэться на слиз і я того пити вже не можу.
в мене теж. Експериментувала з корицею..намагалася пити, але й тиждень не протрималася, бо зранку діставала з холодильника півчашки "слизького пойла", яке випити мені ну дууже важко було. Тобто ввечері, ще +/- нормально було то пити, а зранку, ну ніяк

zetta
21.01.2013, 14:08
я корицю додаю до йогуртів, імунолакта, до кави.. а ше набір спецій похудальних даю.. вже звикла, смакує.

solomka
21.01.2013, 14:50
набір спецій похудальних даю
а можна детальніше, що то за спеції такі?

zetta
22.01.2013, 14:03
що то за спеції такі?
кардамон, мускатний горіх, кориця, імбир, куркума, гвоздика -пропорцій не знаю бо купувала готове.

Маруся-мама
22.01.2013, 18:07
Люди добрі не вірте в кодування, заговорювання і гіпноз проти ожиріння. Це все фішка аби взяти з вас побільше грошей. Може ви спочатку і скинете вагу, але як тільки почнете їсти, то наберете все назад.
Суть в тому, що треба харчуватись збалансовано і помірно.

Зануда
25.01.2013, 00:35
Мені треба схуднути на 20 кг. То ясно, що для тривалого результату процес не може бути швидким, але в мене проблема в тому, що я не можу зрушити вагу з мертвої точки. Я чомусь вирішила, що якби взятись якось радикально, то це допоможе запустити процес і далі вже звичним способом: спортзал і збалансоване харчування. От тепер думаю, чим "шокувати" свій тлущ, щоб втік?

Rona
25.01.2013, 00:39
От тепер думаю, чим "шокувати" свій тлущ, щоб втік?
може регулярністю тренувань і збалансованим повноцінним харчуванням? ;) оце й буде "радикально", так... рішуче :)

Мія
25.01.2013, 01:12
От тепер думаю, чим "шокувати" свій тлущ, щоб втік?
може спортом?

Зануда
25.01.2013, 01:32
Проблема в тому, що коли я останній раз ходила в спортзал, то за кілька місяців виснажливих тренувань по три рази на тиждень я не скинула жодного кілограма. Вже роки, як я не переїдаю навіть на свята, маю досить помірковане відношення до їжі в принципі, а єдина моя слабкість це солодке, та й то не щодня. Бо був період, коли я зловживала шоколадом і то мені вилізло всіма боками:) Але з вагою робиться щось таке, що я пояснити цього не можу. Я не харчуюсь правильно, але мій апетит не відповідає моєму вигляду.
Фізичні навантаження потрібні -це безперечно, але може можна організм якось стимулювати, щоб краще реагував на вправи?

Мія
25.01.2013, 02:12
Проблема в тому, що коли я останній раз ходила в спортзал, то за кілька місяців виснажливих тренувань по три рази на тиждень я не скинула жодного кілограма. Вже роки, як я не переїдаю навіть на свята, маю досить помірковане відношення до їжі в принципі, а єдина моя слабкість це солодке, та й то не щодня. Бо був період, коли я зловживала шоколадом і то мені вилізло всіма боками Але з вагою робиться щось таке, що я пояснити цього не можу. Я не харчуюсь правильно, але мій апетит не відповідає моєму вигляду.
Фізичні навантаження потрібні -це безперечно, але може можна організм якось стимулювати, щоб краще реагував на вправи?
В вас сповільнений метаболізм і чим менше ви їсте тим більше він сповільнюється. Відсутність здорового апетиту цьому доказ.
Можна звичайно говорити і про гармони, але тільки в серйозних розладах (роки на гармональних контрацептивах, лікування беспліддя, менопауза) вони впливають так що спорт не поможе. У всіх інших випадках спорт допомагає всім. ВИснажливі тренування - це вже для тренованих. Для того щоб скинути вагу надто виснажуватися потреби немає, головне система, правильний підхід і харчування раціональне а не для горобця. Ну і наполегливість.. а наїстися хімії, то для "голови" - печінка, серце дякую не скажуть.

Svjatkova
25.01.2013, 03:54
Кожен раз як дивлюся на лінійку Марусі-мами( я сбросила уже 20кг) кажу собі: " Візьми себе в руки, як нормальні люди роблять і почни процес похудання" , але ну ніяк в мене не вистарчає сили волі(((
За останній рік я дуууже сильно поправилася ( я не їм чіпсів, хот-догів, картоплі фрі, ковбас, кетчупів, хліба та цукру дууже мало вживаю, не вживаю алкоголю, газ.напоїв і т.д.), АЛЕ я страшенна солодкоїжка і маю проблеми із щитовидкою :girl_blush2:
Ходити в тренажерні зали немаю можливості, бо живемо самісінькі і немає на кого дитинку залишити(( підкажіть ЯК заставити себе не їсти солодощі?

zetta
25.01.2013, 07:47
Занудко, ви самі відповіли..

Я не харчуюсь правильно,
а треба правильно..
підкажіть ЯК заставити себе не їсти солодощі?
просто їх не їсти і все, але знову ж таки не треба їсти мало, треба харчуватись правильно і головне якісну їжу.. тобто та що правильно зберігалась, та що правильно приготована. і їсти правильно не на ходу ..пити воду.

marife
25.01.2013, 08:40
але в мене проблема в тому, що я не можу зрушити вагу з мертвої точки
В мене також. Правда це вже друга мертва точка. Почала худати з 75к. довго не могла схуднути. Допомогло зрушити 2-во денне голодування. Вага почала знижуватись. тепер 69 і заклинуло знову

Rona
25.01.2013, 08:53
єдина моя слабкість це солодке
то ж добре! жінка має їсти солодке, то дуже добре для репродуктивної системи, головне - коли то їсти (зраня, до 12-ї дня), мені лікар порадила таку штуку робити: курага+родзинки+інжир+горіхи (які смакують)=перемолоти через м"ясорубку + мед, і то мож собі смакувати замість вафельок, тортиків, пампушок і т.д. дуже сподобалось, спробуйте, може й Вам підійде

Jane
25.01.2013, 10:01
В мене довший час вага стояла на місці, поки я годувала грудьми, намагалась і в зал ходити, і обмежувати себе в їжі - не сходило навіть ані грама. А вже після припинення годування пішла в зал, почала харчуватись більше овочами, робити каші та рибку/м"яско на пароварці, і хоч не швидко (це й добре, бо не можна надто швидко вагу втрачати, може або шкіра обвиснути, або ж повернеться швидко), але за півроку десь скинула 10 кг, при тому, що в об"ємах втратила набагато більше, а за рахунок спорту тіло підтягнуте. І зараз за зиму я тільки намагаюсь закріпити результат, бо ж овочів нормальних немає, ще й свята, але схуднення потрошку продовжується, може півкіло, але у місяць сходить, хоча буває і щось шкідливе їмо (ну буває, що ж поробиш). Вже чекаю, покі буде весна, щоби наїстися ягідок, овочів свіженьких і продовжити процес з новими силами.
До речі, чула у "все буде добре", що якщо намагаєтеся активно скидати вагу, то після обіду не варто їсти фрукти тя ягоди, бо вони мають здатність заважати активному схудненню, бо містять фруктозу, і навіть якщо багато займатися фізичними вправами, результат буде слабший, ніж якщо їх не їсти.

solomka
25.01.2013, 10:51
Я ніколи раніше не мала проблем із зайвою вагою. Але за останніх півроку я поправилась десь на 5 кг, особливо далися взнаки новорічно-різдвяні свята. Читаючи дописи, що дівчата хочуть скинути по 20 кг, мені я кось незручно писати про своїх 5-8 зайвих. Але бачу, що одяг стає мені тісніший, зникає талія і треба взятись за свою фігуру. Я вже почала більше пити звичайної води, снідаю вісяними пластівцями на воді, випиваючи натще склянку води. Але ніяк не можу відмовитись від солодощів. Без різноманітного печива я б ще могла обійтись, але шоколад і цукерки то моя слабкість. І ще одна проблема - в мене сидяча робота, я проводжу сидячи за комп'ютером весь робочий день, і ходити в тренажерний зал немаю можливості. Приходжу з роботи в 6-7 вечора, а потім вечеря/уроки ідень минув. Чула, що хороший результат для талії дає хулахуп, чи це дійсно так?

Lyudvig
25.01.2013, 11:09
Але ніяк не можу відмовитись від солодощів.
О. це про мене. Я довго боролася з собою, щоб не їсти солодкого. В результаті нерви, зриви, толку 0. Але коли пішла в спортзал, скинула, якраз своїх зайвих 5-8 кг. Солодке їм і надалі, навіть зараз цим не переймаюсь. Вага далі падає. Правда, нагрузки даю великі: два паркети підряд+бігова 1год. В сумі майже 2.5 год. за одне тренування. Щоб Ви себе почували краще і м"язи були в тонусі треба шукати час на спортзал. :girl_wink:

Чула, що хороший результат для талії дає хулахуп, чи це дійсно так?
Я проти цього категорично. легкий не дає бажаного результату, та й щоб підтягнути все тіло хулахупу буде явно замало. А якщо той важкий, то можна собі біди на робити по жіночому. Можливо я помиляюсь, то нехай дівчата виправлять.

Virchuk
25.01.2013, 12:42
курага+родзинки+інжир+горіхи (які смакують)=перемолоти через м"ясорубку + мед,
я собі таке зробила на цьому тижні:) Але з тим тре дуже обережно, бо особисто в мене реакція на таку суміш трохи бурхлива:)

Маруся-мама
25.01.2013, 16:04
Можливо я помиляюсь, то нехай дівчата виправлять.
Помиляєтесь щодо легкого кола. Про нього тут писано, переписано...

Доречі Маріса Томей займається лишень тим, що крутить коло. Вона навіть комплекс вправ розробила лишень з колом. Я б не сказала, що у неї погане тіло.
http://images.starpulse.com/Photos/Previews/Marisa-Tomei-nc01.jpg

тим тре дуже обережно
В тій суміші такий заряд цукру/глюкози, що ого-го.

Lyudvig
25.01.2013, 19:47
Вона навіть комплекс вправ розробила лишень з колом
Нє, ну, якщо комплекс вправ, то супер! Але, якщо просто щодень лишень крутити на бедрах легкий хулахуп, то яким чином можна підтянути руки, ноги, груди, щось я слабо уявляю. :girl_nea:

Маруся-мама
25.01.2013, 19:56
яким чином можна підтянути руки, ноги, груди, щось я слабо уявляю.
Я скажу ней вам Марійка Орман пояснить. Коли крутиться обруч то в роботу йдуть не лише м’язи живота, хоч його в першу чергу. То ще треба вміти втримати на собі той легкий обруч. Саме легкий!!!

Balu
01.03.2013, 07:58
Хотілось би запостити сюди відео, але не розібралась як саме це зробити, тому краще дам лінк http://govoryt-ukraina.tv/stories/discuss/436/

Хотілось би дізнатись, хто що думає саме про оперативне втручання з метою подальшого схуднення?

Orman
01.03.2013, 09:46
Я скажу ней вам Марійка Орман пояснить.
відповіла в Як ви підтримуєте форму? (http://posydenky.com/showthread.php?t=33661)

onebyone
03.03.2013, 10:15
кинулось мені в очі таке http://www.slenderplus.ru. Що скажете ? Щось я слабо в таке вірю, але стільки коментів, невже всі монтаж ?

Музик
03.03.2013, 10:21
Що скажете
моя думка - однозначно проти. я боюсь таких речей. тай втрата 15 кг за 3 місяці - то занадто великий стрес для організму

onebyone
03.03.2013, 10:26
моя думка - однозначно проти. я боюсь таких речей. тай втрата 15 кг за 3 місяці - то занадто великий стрес для організму
А мене цікавить чи воно дійсно дієве. Бо той диск 300грн коштує, але що тоді виходить їж що хочеш і дивись диск - і буде тобі щастя?

Музик
03.03.2013, 11:11
читайте тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=67129&page=28), 273 допис і далі

а взагалі так, то є дуже дієве заробляння грошей :)

їж що хочеш і дивись диск - і буде тобі щастя
так не буває ніколи, щоб нічого не робити і втрачати вагу при цьому

Vittoriya
03.03.2013, 11:16
Лохотрон для лінивих..
Для похудания и здоровья – спорт является лучшим варрантом из всех упомянуиых выше. Но и здесь есть свой подводный камень. Как много времени потребовалось Вам, чтобы увидеть даже первые результаты? Сколько сил Вы потратили? Ходить в тренажерный зал после изнуряющей работы? Готовы ли Вы к такому труду каждый день
ага, дуже гарна настанова-сказати що спорт , то тяжкий труд. Так, це праця нелегка, але приємна, бо працюєш над своїм тілоам. Та я як почала ходити в спортзал, почала більше всього встигати робити впринципі, з'явилися сили, настрій хороший. Брехня це все, спецом , щоби люди того не хотіли.
Используя программу «Slender+», Вы сможете похудеть, не предпринимая при этом никаких активных действий. Единственное, что Вам нужно – просто запустить программу и начать худеть!
Классс, кладеш свою дупку на крісло і худнеш-магія...

Багіра
03.03.2013, 12:01
то ж добре! жінка має їсти солодке, то дуже добре для репродуктивної системи,
ну нарешті, є мені відмазка:girl_haha:

Rona
03.03.2013, 12:15
є мені відмазка
то правда, а не відмазка, то мені дохтир казав, але то солодке тра їсти до обіду ;)

Маруся-мама
04.03.2013, 18:27
мені дохтир казав
Мені одна стара вумна дохтірка сказала, що для репродуткивної систему дуже важливий холестерин. Може тому вам сказали, що їсти солодке це ОК.

Я не їм солодкого, ака "солодке." Я їм жир аля масло і олії різні (соняшникова, оливкова, лляна). Наразі у мене проблем з тою галузю нема.

---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:19 ----------

Классс, кладеш свою дупку на крісло і худнеш-магія...
Коли вам треба схуднути велику кількість, то як заохочення почати щось робити використовується саме такий принцип. Це ж психологія. Маркетологи добре знають, що людина за своєю природою страшний лінтюх. От вони і використовують такі слова, мол "с’єлі сєбє таблєточку, і худєйте на здоровьє". Спочатку воно навіть так і діє, що з’їв собі таблеточку і ...

АХА!!! Онтут і є те, що лапає людину на гачок. Ви як до них приходите, то вони вам говорять, що таблеточка то добре, але треба збалансувати своє харчування. Виключити те, і те, і те. А після того як виключиться з раціону онте і те, тоді наступне говорять - додайте рух у свій щоденний раціон. 30 хвилин прохід на дворі на свіжому повітрі.

Тому, я особисто вірю, що людина може схуднути на 15кг за 3 місяці (не так то вже й страшно) але робота там йде не менш складна. Єдине у що не вірю, і переконалась вже на багатьох, це те, що таблеточка, навіть натуральна і необмеження в їжі щось допомагає. Фіґу з маком!

PS. Вчора до мене підійшла одна знайома в церкві і жалілась, що їсть таблеточки але паралельно обжирається і ніц їй не худнеться а навпаки. "А ти за ті два тижні, що ми останній раз бачились зменшилась. І як це тобі вдається?"
Бо не напихаюсь яка пацєтко перед швєтами, хоч швєта вже через кілька тижнів.

irushka
22.03.2013, 20:58
Минулого тижня зустріла в фітнес-клубі знайому. Вона завжди була пишнотілою, але за її словами за останній час набрала ще 20 кг, бо лежала зі зламаною ногою і зараз надумала боротись зі своїми 90 кг, почала ходити в зал. А в нас там на рецепції сидить такий хлопчик молоденький, не знаю чи він просто адміністратор чи ще й тренер, бо кажуть дівчата, що він проводить групові заняття і консультує на тренажерах, то він тій знайомій знаєте яку дієту порадив? Сказав їй їсти одного дня саме варене м`ясо, а наступного дня тільки м`ясо і овочі і так харчуватись, зважаючи на її вагу, протягом увага!.. 6 місяців. Гарна порада - їсти півроку саме м`ясо і овочі через день, я була шокована.

Маруся-мама
27.03.2013, 15:41
Он якби так можна було? Я б щодня так лежала ))))
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-snc7/253727_445965742158082_1559493338_n.jpg

mamba
02.04.2013, 16:06
Дівчата, думаю хто серйозно сидить на дієті, знає що це таке, коли після першого стрибка ваги в мінус, вага зупиняється і все:girl_sad: що не роби, а зайві кілограми далі не хочуть втікати. Як зсунути з місця ту мертву цифру? Застряла я на місяць на одній цифрі (((

Oliusia
02.04.2013, 16:09
Як зсунути з місця ту мертву цифру?
перегляньте харчування, збільшіть фіз.навантаження, масажі, різні процедури для тіла

Corena
02.04.2013, 16:14
думаю хто серйозно сидить на дієті, знає що це таке, коли після першого стрибка ваги в мінус, вага зупиняється і все що не роби
нормальна реакція організму на стрес. мозок отримав інформацію, що організм стали сильно обмежувати в калоріях і поживних речовинах (війна? голод? катаклізми?) і включив захист, тобто сповільнив обмін речовин, бо не відомо скільки він так зможе протриматись.
то є основним недоліком будь-яких серйозних дієт.

mamba
02.04.2013, 16:21
Харчування та фіз навантаження не змінились, перше зменшу, а друге збільшу, то впаду замертво з двома малими)))). Масажі відпадають- немає можливості((. Певно буду чекати поки організм сам від стресу відійде)))

---------- Додано в 15:21 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

Дієта несерйозна, оскільки дітина на ГВ.

Oliusia
02.04.2013, 16:24
так не треба зменшувати харчування, можливо треба перегянути його якість
і фіз.навантаження не треба збільшувати, поміняйте вправи

Маруся-мама
02.04.2013, 16:27
Харчування та фіз навантаження не змінились, перше зменшу, а друге збільшу, то впаду замертво з двома малими)))). Масажі відпадають- немає можливості((. Певно буду чекати поки організм сам від стресу відійде)))
У мене схожа ситуація. До скидання ще багато, а організм чомусь вступив в фазу опору. Тобто, воно ніби і не поправляюсь, але час від часу то надується щось на лінією талії, то ніби штани легше защіпаються. Ноги менші стали, і коли одягнула спідницю до коліна, то вже навіть приємно дивитись на те що з під спідниці стирчить... бо не таке як колоди. Хворма є. А он вага, яко цифра то застряла на певній відмітці і хоч їй грець.
Я буду і надалі продовжувати робити те саме, що і робила. Збільшувати навантаження і зменшувати харчування неправильно, і це вам всі скажуть. Тобто, якщо воно у вас ітак вже внормоване, то не можна доводити організм до виснаження, бо потім буде капітальний зрив.

За собою зауважила, що у мене це все дуже емоційне. Мої емоції просто зашкалюють і від того у мене бажання нажертись. Наразі цьому бажанню не піддалась, бо переключаюсь з проблемних ситуацій розмовами з знайомими які вміють розрадити. Тоді вже стає легше сприймати, що вага не слухається. :girl_haha:

Я думаю, що вам треба просто розслабитись і саме зачекати коли організм відійде від стресу. Треба йому дати щось, чим б він потішився. Адреналін в крові підняти.

zetta
02.04.2013, 17:31
Марусю а зиг заг вам можна?

Маруся-мама
02.04.2013, 19:44
Марусю а зиг заг вам можна?
А со то таке?:girl_flag_of_truce:

zetta
02.04.2013, 20:29
ну видiляэте день, i iсьте недозволене.. а завтра знову як все. плато зрушуэться як правило.

Маруся-мама
02.04.2013, 20:32
ну видiляэте день, i iсьте недозволене..
а... з тим у нас трохи строго, але я саме так і зробила, правда перехитрила систему ))))
Спекла собі дуже смачну паску, просто смакота. (Ну бо я може господиня, а нє.) Тільки он паска моя на рисовій муці і без цукру, а з глюкозою/фруктозою. Нині пів маленької пасочки собі на сніданок з кавою наїлась. Щаслива! Надіюсь, що воно щось зрушить.:girl_dance:

Vittoriya
02.04.2013, 21:23
до обезжирених продуктiв як ви люди вiдноситесь
з недовірою :), ну бо що ж з тим продуктом роблять, аби в ньому було 0 жиру. Я завжди беру кефір 1.5%, чи сир стараюсь менш жирний брати, але не з 0% жиру.

Маруся-мама
02.04.2013, 22:55
до обезжирених продуктiв як ви люди вiдноситесь?
залежить що мається на увазі під обезжиреним. Якщо використовується олія vs коров’яче масло, тоді таке приймаю як низько-жирне, ітд, ітп. Або замість жиру використовується яблучний соус (перетерте зварене ябко) тоді так, вірю, що кексики "обезжирені".

Проте коли мова заходить про штучне вироблений продукт, тоді такого не їм. Якщо подивитись на вміст того продукту, то воно напихане чимось іншим, якщо жир з нього забрали.

Молочні продукти беру звичайної 2% жирності, хоча кажуть, що треба брати 0%... але я його не любу.

---------- Додано в 20:16 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

рецепт де тоi паски э? чи то тихенько собi спекла, насолодилась а ти зетточко облизуйся сиди. м?
То ішо гірше. Сама з’їла і ніз ким не поділилась. :girl_haha: Вдома сфоткаю, і напишу, бо все дуже просто і швидко.

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:16 ----------

як визначитись який овоч пiдходить а який нi?
На загал всім кажуть, що овочі/фрукти з великим вмістом крохмалю чи цукру краще не зловживати. Тобто, бараболя сама по-собі ніц поганого в собі не несе. Проте, якщо її вживати щодня, три рази на день, та щей з маслом, сметанкою, чи гарно висмажену в олії, то вже ой як ніхарашо. Але якщо картопельку їсти два рази на тиждень, ну або три, то ніц в ній поганого нема.
Те саме щодо інших подібних продуктів, аля кукурудза, банан, батат, морква (у ній цурку багато), виноград. Деякі люди визначають кориснісь продуктів базуючись на самопочутті після з’їдженого. Скажімо, я знаю, що після того як з’їм салату з капусточки з горошком мене буде дути, що гей, ну або після біґосу (там не тільки поросятина, вона щей вуджена... мене від такого дуже дує).

Kayla
04.04.2013, 22:45
дівчата, прийшла сюди знов, щось дуже мало толку в тому моєму схудненні:girl_emo:. вичитала таку японську дієту, вона по-суті, білково-овочево-фруктова. ніц поганого в ній ніби нема, але я не бачу вау-ефекту:girl_nea:дієта "обіцяє" схуднення на 7-8 кг, розразована на 14 днів. пройшло 9 днів (:girl_crazy:нині така дата), я скинула лише 2 кг 300 гр.
при тому, що тричі ходжу в спортзал. і дієти дотримуюсь чітко. ну вже як дуже жерти хочеться,то можу зїсти яблуко,або 2, але то в основному після вечері, в годині 9-10 вечора. по об"ємах відчуваю, що схудла. по одягу бачу, в животі легко. вже тисячу разів тут писалося, що на цифрі не зациклюватися, що спочатку тануть об"єми,а потім кг...то все знаю. але випустила той момент, що там після зменшення обємів. кг мали б піти, рано чи пізно, нє?:girl_smile: то коли те рано чи пізне буде? ефекту плато ніби нема, бо то тільки 9 днів дієти, ну може 2 тижні стриманого харчування. так хочеться до липня скинути бодай 10 кг. хелп,може хто знає якусь дієву дієту, перевірену на собі. бо з одного боку,я не прихильник дієт, бо так з одної до другої як переходити,то здоровя не стане, а з іншого, треб щось радикально робити. а худнути мега плавно мене не влаштовує. я не маю в запасі року-два, щоб розтягувати той процес. бо дратує все: відображення в дзеркалі, гардероб треба обновити, на море хочу, але як гляну на себе без одягу - біда.:girl_devil:

enigma
05.04.2013, 12:26
то можу зїсти яблуко,або 2, але то в основному після вечері, в годині 9-10 вечора

ніззя :) Там фруктоза, себто прості вуглеводи, що підуть в жирок під час сну. Краще нежирний кефір або нежирний сир.

Kayla
05.04.2013, 12:59
Там фруктоза, себто прості вуглеводи, що підуть в жирок під час сну
думаєте,причина в тих яблуках? бо як на мене ні. якщо дієта каже мінус 7-8 кг, а я скинула 2-3, то не думаю, що проблема в яблуках

enigma
05.04.2013, 13:09
думаєте,причина в тих яблуках?

може й ні, я просто кажу, шо фрукти - то перша половина дня.
А взагалі я скептично ставлюсь до дієт, які обіцяють неймовірні результати з 2 тижні.

Vittoriya
05.04.2013, 13:10
, шо фрукти - то перша половина дня.
їм яблука на вечерю і ніц.

enigma
05.04.2013, 13:11
при тому, що тричі ходжу в спортзал.

ще є така штука, шо кількісне переростає в якісне: жир сходить, зате росте м'яз, при цьому вага лишається майже на тому самому рівні.

Kayla
05.04.2013, 13:39
жир сходить, зате росте м'яз, при цьому вага лишається майже на тому самому рівні
маю надію, що це так

Сана
05.04.2013, 15:59
Мій знайомий сидів на тій дієті. Скинув 5 кг, але все повернулось назад, як він не намагався втримати вагу)) Ще й під час дієти ходив такий злющий-презлющий. Після того сказав: ніяких більше дієт!

Маруся-мама
05.04.2013, 17:16
ніяких більше дієт!
Найправильніше рішення. Ніяких дієт. Вони всеодно не діють, особливо якщо в людини є певні психологічні проблеми щодо їжі.

---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:13 ----------

їм яблука на вечерю і ніц.
Я також. Їм фрукти ввечері, та щей з йоґуртом, і буває з дутим рисом.

Vittoriya
05.04.2013, 17:25
буває з дутим рисом.
то типу таких?
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREWjKw0Q5wNtZH1x501JpSr_kYoMr1n 3iQ9rbqOQYuC7naxHYa
Я їх теж часом купую, але все було цікаво, як то воно робиться? і чи є з них якась користь?

Маруся-мама
05.04.2013, 17:49
Отакий:
http://davidgrotto.files.wordpress.com/2010/02/brown-rice-puffed1.jpg?w=614

Значить пише, що дутий рис сам по-собі гірший від звичайного звареного рису, бо гласимік індекс підвищений. Проте, якщо його поєднати з молоком, фруктами і щей яйком, то воно скомпонує досить добрий сніданок.

Те, що у вас на малюнку, то у вас воно пресовані пластівці. Воно просто задовільняє потребу коли треба пожувати щось легке, бо великої користі у них нема. Тому, якщо хочеться щось погризти, і стоїть вибір між бараболяними чіпсами і рисовими хлібцями, то рисові хлібці перемагають у всіх параметрах.

Vероніка
05.04.2013, 22:11
то типу таких?
Віта, я дуже полюбляю такі рисові хлібці - допомагають втамувати першї ознаки голоду. До того ж досить смачні у порівнянні з звичайними пшеничними хлібцями.
Особливо до смаку з насінням гарбуза і диким рисом. (http://www.sonko.pl/x.php/3,846/Risovye-galety.html)
бо великої користі у них нема.
Не погоджусь. Вони виготовляються з цільних зерен коричневого рису, містять складні вуглеводи, без глютену. Тому з чіпсами їх навіть не порівняти. :)

Маруся-мама
07.04.2013, 00:41
Не погоджусь.
Ви маєте на то право. То не я придумала, а так говорять люди які займаються тим професійно. Але те, що воно пусте повітря то воно пусте повітря. Набагато корисніше з’їсти 2 ст. ложки брондзового рижу просто звареного.

Я їм, бо мені подобається хруст, але водночас усвідомлюю, що для кращої користі його треба парувати з ягодами або посипати цинамоном, наприклад.

Vittoriya
07.04.2013, 00:46
бо мені подобається хруст
о, я як маньячка з тим хрустом. Все життя любила все, що хрустить.:girl_crazy: Я знаю, що у них користі ніби й нема, але то ясно зовсім інше, ніж чіпси картопляні. Воно й продається разом з хлібцями і такими іншими малокалорійними продуктами.

Rona
07.04.2013, 11:06
бо мені подобається хруст
я як маньячка з тим хрустом
блін, я думала, що одна така звихнена... а то не))) прікольно :) горіхи теж хрустять і скоринка свіжого хліба з висівками :girl_cool: вже давно задумуюсь, може то щось означає, що так подобається хруст? ну мус з"їсти хоч раз в день щось хрустке

onebyone
15.07.2013, 00:28
Дівчата, вже й не знаю що робити- записалася на фітнес, ходила практично два місяці, харчувалася як положено ( не їла до того і після 1.5 год.) і ввечері також після 19-00. Солодке їм тільки по святах, хліба не їм , мучне дуже рідко, газовані напої також, їжа в основномуабо варена, або тушкована.Коротче кажучи після 1 міс. занять ще плюс 1 кг. Розстроїлася другий місяць заставляла себе ходити на той фітнес, от завтра після відпустки треба продовжувати , бо абонемент на пів року, а бажання нема зовсім. Вага як стояла на місті , так і стоїть, єдине ноги стали більше накачаніші.Що порадите?

marife
15.07.2013, 09:12
Що порадите?
Заспокоїтись:girl_smile: Я також падала в крайнощі, он в цій темі навіть за таблетки питала. Але Бог милував. В мене була просто манія схуднути, я робила майже те, що і Ви. Потім надоїло, забила на то худнення, правда іла більше овочів і обезжирених сирів+коло. І вуалаля.................я схудла, досить добре. Як писала десь Маруся, проблема ще й психологічна(щось тіпа того)..............

bostvl
16.07.2013, 12:20
Коротче кажучи після 1 міс. занять ще плюс 1 кг.
І від чого паніка? Це ж нормально. Целюліт спалюється, м'язи наростають. А м'язи завжди важчі. Тут можна хіба порадити вимірювати результат не вагою, а міряти об'єм талії.

irkaa
20.07.2013, 13:17
Хочу Вам сказати класний напій для схуднення, дуже ефективний

ЛИМОННА ВОДА ДЛЯ СХУДНЕННЯ - РЕЦЕПТ

ля приготування такої води необхідні лимон, апельсин, вода і м'ята.
Інгредієнти:
Питна вода - 1 літр,
Апельсин - 1 штука,
Лимон - 2 штуки,
Листя м'яти - 10 штук.

Спосіб приготування:
Листя м'яти кладемо в глечик де будемо готувати напій.

Лимон нарізаємо пластинками зі шкіркою. Теж саме робимо і з апельсином.

Апельсин, лимон, м'яту злегка подавити ложечкою.
Залити трохи теплою водою і дати настоятися напою протягом 10 хвилин.

Потім перемішати його і дати постояти ще 5 хвилин. Наш напій готовий.

Якщо додати лід, напій добре втамовуватиме спрагу, але буде менш ефективним. Також можна додавати ло лимону і інші цитрусові.

Vероніка
20.07.2013, 13:54
Що порадите?
Продовжувати тренування і правильно харчуватись. Зараз у ваш сповільнений обмін речовин, він одразу не запуститься, потрібен час.
І не зациклюйтесь на вазі, можете час від часу міряти параметри - бедра, талія, живіт.
Побачите, що через кілька місяців будете виглядати значно краще.

Маруся-мама
20.07.2013, 19:03
А м'язи завжди важчі.
Знову тої самої...

А он, щодо об’єму то погоджуюсь. Варто його вимірювати. Якщо чесно, то просто треба розслабитись. Якщо організм не віддає, то має на то причини. Я он два тижні тому стала на вагу, і була в шоці, бо був плюс. Ну що воно таке, ніби і не змінилось нічого в харчуванні, і додала фізичні нагрузки... Проте, під постійним стресом від роботи. Поїхали відпочивати, розслабилась, класно провела час, хоч також нерви були... але після поїздки -2кг. Організм сам віддасть тоді, коли буде вважати за потрібне. Мій тримає вагу, як захист від навколишніх подразників. Я ще не навчилась давати собі раду з тими подразниками, тому і вага не сходить більше ніж те, що йде. Навіть, при фізичних навантаженнях. Вони не заваджають, але все в голові!!!

---------- Додано в 17:03 ---------- Попередній допис був написаний в 16:59 ----------

записалася на фітнес, ходила практично два місяці,
Доречі, я б від фітнесу таких яскравих і швидких результатів не чекала. Як я писала вище, а для чого ви ходите на той фітнес? Він вам потрібен? Якщо потрібен то для чого? Справді для чого?

Я переконалась, що туди треба ходити просто для задоволення, а результат буде тоді коли буде. Марійка-orman, знає краще, але я щось думаю, що для візуального результату (аля six pack) треба роки, а не кілька місяців.

onebyone
05.08.2013, 13:10
реклама,
Що то таке, і чи не шкідливе воно?

Nyashka
10.09.2013, 12:22
Orman, цей допис не має бути тут. Видаліть.

lilochok
10.09.2013, 13:22
Заставити себе потренуватись дуже важко. Треба щоб це подобалось і щоб компанія була (пообіцяла комусь разом потренуватись, хоч і не хочеться, але мусиш)
Я знаю, що ранкова пробіжка корисна і необхідна, але бігати не люблю. Тож заставити себе ну ніяк не можу
Люблю кататись на велосипеді, грати волейбол. У холодний період року ходжу в тренажерний
А от з харчуванням проблеми маю! Люблю солодке і від нього поправляюсь
Коли я беру себе в руки, то все гаразд. Вага стабілізується. Добре себе почуваю. Життя налагоджується! І все це триває до чергового зриву
Пообіцяла собі від сьогодні не їсти солодкого (ну хіба трішки)

---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

та ще й тренер
Тренером я не працюю, просто працюючи у сфері спорту, займаючись ним та цікавлячись ним знаю більше, ніж середньостатистичний тренер :)

Lyudvig
21.09.2013, 22:55
Потребую допомоги, або копняка в дупу, бо вже більше місяця не ходжу в спортзал, але проблема навіть не в тому, бо у вівторок планую знов розпочати тренування.
Проблема в харчуванні. Я так, як в алкоголіка починається запой, впала в зажор. Кожного вечора я обіцяю собі зранку взяти себе в руки, а зранку знов нажрусь. Потім думаю, що день вже і так змарновано, і до вечора рот не закривається. І так день за днем.
Рік тренувань і правильного харчування може піти насмарку. Почала стрімко поправлятись. В мене є схильність до надмірної ваги, тому дуже боюсь. Що робити?! Руки опускаються, треба якось це зупинити, а як не знаю.
Я вже думаю, сісти на якусь дієту, ну, так, щоб було написано коли і чого їсти. Бо заставити себе їсти потроху не спрацьовує. Потрібна якась дисципліна.
HELP! :girl_flag_of_truce:

Rona
21.09.2013, 23:25
Lyudvig (http://posydenky.com/member.php?u=32077), Ви пробували систему -60 Мірімановоі? Вона досить добре дисциплінує в харчуванні, виробляється певний порядок, за яким легше слідувати. На початок можна прочитати книжку і вирішити: альо/не альо

Soledad
21.09.2013, 23:28
Я так, як в алкоголіка починається запой, впала в зажор.
то ви як про мене написали! я так худла після пологів, а тепер щодня зранку обіцяю собі і до вечора наїдаюся:girl_cray:
от від завтра знов буду на дієті... але чи мені то вдасться... маю надію, що здоровий глузд переможе

napoleona
21.09.2013, 23:54
мені здається то такий осінній період, хандра. У мене таке кожного року, і для себе я побачила, що мені потрібна постійна зайнятість, щоб не було часу заїдати лише основін прийоми їжі і багато прогулянок.

Lyudvig
22.09.2013, 00:14
Lyudvig, Ви пробували систему -60 Мірімановоі? Вона досить добре дисциплінує в харчуванні, виробляється певний порядок, за яким легше слідувати. На початок можна прочитати книжку і вирішити: альо/не альо

Скачала, почитаю, спробую, хоча я знаю основні принципи -60. Але чесно сказати не вірю, що зможу їх дотримуватись. Весь цей рік я їла все, що хотіла, але просто меншими порціями, приблизно половину з того, що зазвичай би з'їдала.

На рахунок по-більше гуляти згідна, але зараз почався такий етап: дощі, багато не погуляєш, уроки з хлопцями, впадаєм помалу в зимову сплячку.

В мене зараз такий стан, що здається, що я помалу з розуму сходжу, думаю, якби то схуднути, читаю всяку інформацію і разом з тим постійно щось жую.

Маруся-мама
22.09.2013, 07:05
з розуму сходжу, думаю, якби то схуднути, читаю всяку інформацію і разом з тим постійно щось жую.
Буває. Але перший крок вже є, що почали тим цікавитись. Тепер треба переключитись з супер-мами на спорт-заохочення. У мене наразі не вийшло, тому я тільки харчування наразі внормувала. Сьогодні взяла в племінниці диск з Зумбою. Може поможе? Бо я така, що танчі люблю, але затягти мене в спортзал, то хіба бульдозером. Забагато справ на купу.... Але також в голові вже постійно те, що я себе не люблю, хоч і купа компліментів кажуть, що я файно виглядаю. Я всеодно ще себе бачу великою і негарною. Наступний крок, окрім як полюбити себе, то ще додати спорт в якомусь його прояві (шопіньґ не рахується):girl_blum: Бо так класно слухати, як люди хваляться, що вони цілою сім’ює на роверах їздили.
Кожного вечора я обіцяю собі зранку взяти себе в руки, а зранку знов нажрусь.
А нащо чекати до вечора. Новий день може початись будь-коли. Це не мусить бути ранок понеділка, це може бути обід середи. І взагалі, з тим харчуванням треба дивитись на світ так - мені аби сьогодні, а завтра буде завтра. І так щодня собі повторювати, і йти один день по черзі. Я так одним днем вже рік прочапала, майже. Ще три тижні залишилось, і буде рік.

Lyudvig
22.09.2013, 13:09
Це не мусить бути ранок понеділка
Це став ранок неділі, начиталась я вчора Міріманової і пробую.
мені аби сьогодні, а завтра буде завтра.
Отак я вирішила прожити сьогоднішній день. Правду сказати боюсь, бо до вечора ще далеко.

Буду час від часу відписуватись тут і питатись поради.

Хочу спробувати поставити собі планку, скинути стільки-то кг. до такої-то дати. Що скажете? Варто так?

arushka
22.09.2013, 14:06
Хочу спробувати поставити собі планку, скинути стільки-то кг. до такої-то дати. Що скажете? Варто так?
:girl_nea: не впишетесь раз-другий в термін і бажання худнути щезне
мені добре було всю зайву вагу розбити на етапи - н-д, худну до 70 кг, доповзла - ставлю планку 65, потім - 60. Без термінів

Vittoriya
22.09.2013, 14:24
Пийт воду, кожного разу, коли на думку приходить щось взяти пожувати. наливайте склянку води і поволі пийте. Привчитеся до води, за якийсь час вже не зможете не пити, ну і відчуття голоду буде менш відчутно (голоду психологічного, бо голодати таки не треба, їсти просто треба повноцінно і правильно)

Seshat
22.09.2013, 14:37
Я в телефоні маю жіночий календар і там можна відмічати вагу. Почала. Муляє очі і дає копняка. Хочу побачити той графік падіння ваги і тішитися. Ну і чоловікові заборонила пропонувати мені добавки:)

Lyudvig
22.09.2013, 14:50
Я в телефоні маю жіночий календар і там можна відмічати вагу. Почала. Муляє очі і дає копняка. Хочу побачити той графік падіння ваги і тішитися. Ну і чоловікові заборонила пропонувати мені добавки:)

Чоловік разом зі мною почав. Також хоче позбутися живота. Надіюсь, що в парі легше буде.
А що це за календар? Як програма називається? Бо наразі написали вагу і приклеїли на холодильник :)

Seshat
22.09.2013, 15:11
А що це за календар? Як програма називається?
Я собі завантажила WomanLog - там є українська мова. Відмічаю цикл, симптоми і пігулки, якщо приймаю. Тепер ще вагу. Окрім того, там можна вказувати ВМТ і так далі. Класна програмка для Андроїда. Аналогів купа:)

Надіюсь, що в парі легше буде.
Мій в зал ходить, то їсть багато. Але мені головне, щоб він мені не пропонував - він вміє так гарно, з компліментами, що я худа і щоб не брала собі до голови. Обіцяв, що не буде спокушати:)

lilochok
22.09.2013, 19:07
Я в телефоні маю жіночий календар і там можна відмічати вагу. Почала
Не сильно зациклюйтесь на цифрах. І пам"ятаєте, що до та в період менструації вага буде більшою на 1-2 кг. А ще вага залежить від спожитої солі; вона затримує воду в організмі. Рекомендують важитись раз в тиждень. Я роблю це 2-3 рази на тиждень :)

Seshat
22.09.2013, 19:15
Не сильно зациклюйтесь на цифрах
Особисто я не зациклююсь. Так контролювати схудення легше. Важилась минулого року (коли худла) щоранку. Підняття ваги під час менструації то нормально і мене це не лякало. Зважування раз в тиждень мені мало, бо втрачається відчуття результату. Ну і корегувати харчування легше. Зірвалась ввечері - побачила зранку негарну циХру і знову до роботи. Знаючи себе, то я б 5 днів їла все досяжне, а за 2 дні до зважування пила б кефірчик. Отака я неорганізована, а шо дєлать?:girl_crazy:

Latane
22.09.2013, 20:57
А що це за календар?
В мене такий https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.periodcalendar&hl=ru
дуже кльовий :girl_tender:

Маруся-мама
22.09.2013, 23:14
Не сильно зациклюйтесь на цифрах.
Щоб не зациклюватись на цифрах треба важитись лишень один раз на місяць, бо інакше схуднення перетворюється в залежність від терез. Сьогодні цифра на них не змінилась - все депресія. А так, раз на місяць я важусь і бачу результат - зниження ваги на кілограм, або два. Спочатку мені того було мало, а зараз цілком достатньо. Ітак треба весь гардероб поміняти, а тут щей виявилось, що мій сьогоднішній розмір найбільш ходовий і ніц путнього в магазині нема. Так, що я собі спокійненько чапаю вперед. Головне не переїдати, навіть поживних продуктів.

---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:12 ----------

Чоловік разом зі мною почав. Також хоче позбутися живота. Надіюсь, що в парі легше буде.
Мій також хоче позбутись живота. В парі нам дуже добре спацерується.

Kazkivnycja
24.09.2013, 10:43
мені здається то такий осінній період, хандра.
Мені теж так здається. Надворі холодно, в хаті також - хочеться залізти під ковдру з чаєм з лимоном, ну і пляцочком до чаю:girl_blush2:
Повністю згідна - треба побільше рухатися. Але в мене заняття спортом залежить від внутрішньої гармонії. Коли є якісь сімейні проблеми - зовсім немає натхнення займатися. Ось і зараз закинула і відчуваю, що то вже надовго.
Мені знаєте, що дуже допомаагає в процесі схуднення - розуміння того, що наш шлунок - це такий орган, який стягується і розтягується. І відповідно мені достатньо тиждень відмовитися від будь-якої їжі після 18.00, як мені потім великі порції просто не влазять. Та й взагалі їсти менше хочеться.
А ще помітила, що моя вага залежить від місячної фази.
Ну і ще змінила свою психологію їжі - не треба з"їсти все, що в хаті є, навіть якщо воно дуууже самчне. Я переважно готую щось смачне на вечерю, як напевно і більшість з нас, але свою порцію з"їдаю на наступний день - хоч воно звичайно й не настільки смачне чи корисне на другий день. Просто я себе знаю, якщо спробую хоч кілька ложок - можна рахувати цей вечір пропав для схудненя - вже не стримаюся,
А попити води мені чомусь не допомагає. Набагато краще попити чаю, а найкраще м"ятно-мелісового. А ще зуби можна почистити перед тим як готувати вечерю, то потім не буде спокуси навіть попробувати - бо то ж знову потім зуби прийдеться чистити:)

Маруся-мама
24.09.2013, 21:49
Мій муж сьогодні вислав мої старі речі в Україну, отже мені тепер не можна поправлятись. :girl_haha:
Просто я себе знаю, якщо спробую хоч кілька ложок - можна рахувати цей вечір пропав для схудненя - вже не стримаюся,
У мене також таке. Тому я тепер навіть і не пробую. Я можу порозглядати гарний тортик, покохатись з ним але їсти мене його не тягне. Я люблю "займатись любов’ю" з солодким. Правда воно паскудний коханок!!!

Seshat
24.09.2013, 21:58
Я можу порозглядати гарний тортик, покохатись з ним але їсти мене його не тягне. Я люблю "займатись любов’ю" з солодким. Правда воно паскудний коханок!
Секрет цих зносин в студію. Бо я сьогодні з еклерчиками довго не церемонилась:girl_crazy:

Маруся-мама
24.09.2013, 22:10
Секрет цих зносин в студію.
Запросто. Он ходила з дітьми в столову в суботу, і моя малеча замовила собі кусок торта з трускавками. Коли я побачила того торта, то зразу в голові запрацювала машина - який він гарний на вигляд, як багато збитих вершків, яка ягідка гарна, вся в желе... ті думки в мене викликали почуття які виникають коли споглядаєш гарне чоловіче тіло, і хочеться чогось більше ніж просто доторкнутись. Зразу придумуєш що б ти з ним зробила.
Ну он так я і до того кусочка торта відносилась. Потім у мене було просто нестримне бажання взяти ложку і відрізати кусочок, аби "відчути" який це той тортик, чи достатньо просочений, чи м’який, чи трускавки правдиві чи з варення...
Он тільки їсти я його точно не хотіла, бо розуміла, що хоч я той тортик і люблю очима, користі з нього нуль і задоволення він мені не принесе. Те, чого я шукаю від інших, торт мені не дасть. Торт дасть мені лишень пустку і незадоволення собою, бо той кусок перекреслить всі мої досягнення.

Тільки то в тему про психологію харчування.

Soledad
28.09.2013, 18:07
покохатись з ним але їсти мене його не тягне
ох, треба мені вчитися з тортиками кохатися! так гарно про то пишете!:girl_in_love: бо нагла я якась до солодкого! де побачу, то б зразу все до рота як дитина маленька:girl_cray:

Сана
28.09.2013, 18:11
з купленими солодощами я ще можу просто "покохатись", а от з домашньою випічкою не все так просто...

Маруся-мама
29.09.2013, 00:56
з домашньою випічкою не все так просто
Тому я її печу без цукру і без пшеничної муки, тільки з перемеленою вівсянкою або змеленими горіхами. Це моя мука. Знаєте, бананові кексики чи хлібчик надзвичайно смачні.

Soledad
29.09.2013, 01:13
бананові кексики чи хлібчик
а можете переписом поділитись?

Vittoriya
29.09.2013, 01:22
я її печу без цукру і без пшеничної муки, тільки з перемеленою вівсянкою або змеленими горіхами. Це моя мука. Знаєте, бананові кексики чи хлібчик надзвичайно смачні.
моє улюблене тепер печиво
ПЕЧЕНЬЕ «ФИТНЕС»
ИНГРЕДИЕНТЫ:

изюм 100 г;
чернослив 100 г;
грецкий орех 50 г;
льняные семечки 100 г;
овсяные хлопья 3 ст. ложки;
2 яичных белка;

ПРИГОТОВЛЕНИЕ:

Сухофрукты и орехи измельчить в блендере.
Добавить яичные белки, льняные семечки и овсяные хлопья.
Противень застелить бумагой для выпечки, равномерно распределить полученную массу слоем толщиной 5 мм.
Выпекать (а точнее подсушить) при температуре 100 градусов в течение 1-1,5часа.
Пока горячее разрезать и дать остыть.
Правда останній раз я троошки наплутала, бо в одному контейнері мала вівсянку, в другий відсипала потрібну порцію, а перемоловши горішки і ізюм, вкинула то до першого контейнеру, де було багато вівсянки, зрозуміла свою помилку вже коли поставила пекти, хоч довго дивувалася, чого то мені якось не клеїться :D, ну і замість грецького горіха я дала кеш'ю. І чорносливу не мала, дала два види ізюму :). І всерівно вийшло смачно, а так як бааагато, то я ще потім робила собі до сніданку з йогуртом, аля мюслі :) І до речі печиво вийшло досить солодким через перемелений ізюм

Маруся-мама
29.09.2013, 02:51
печиво вийшло досить солодким
Там багато тих родзинок! :girl_smile:

Kazkivnycja
29.09.2013, 13:17
ПЕЧЕНЬЕ «ФИТНЕС»
Дівчата, печиво з огляду на перепис виглядає апетитно, але чи не калорійне воно виходить через ізюм та горіхи. А то вийде, що відмовляємся від муки, але в сумі калорії залишаються ті самі :girl_sad:

Rona
29.09.2013, 13:21
але в сумі калорії залишаються ті самі
калорії калоріям рознь, одні будуть тримати к-ка годин, а інші й півгодини не протримаються, захочете їсти ще раз

Vittoriya
29.09.2013, 13:25
але чи не калорійне воно виходить через ізюм та горіхи. А то вийде, що відмовляємся від муки, але в сумі калорії залишаються ті сам
ті самі як що? булочка? Печиво магазинне з купою цукру і невідомо яких жирів? Усьо, що ми їмо має калорії, хіба вода немає, але ж водою одною не проживеш ;), а для здоров'я і гарного вигляду не самих калорій треба боятися, а їх виду, бо дійсно
калорії калоріям рознь,
До того ж, треба ще думати, коли як і в якій кількості їсти. Ясно, що таке печиво на вечір не піде, бо нащо нам ввечір вуглеводи? Але зранку для енергії на цілий день буде супер. І від горіхів не варто відмовлятися, просто теж дозовано їсти, вони дуже корисні

lilochok
29.09.2013, 17:33
Додам ще я :girl_smile:
Крім калорійності, важливе значення також має кількість вітамінів та мікроелементів, які ми отримуємо з їжею. У горіхах та сухофруктах їх багато

iriwa
01.10.2013, 12:41
А в мене сало набирається від стресу :( судячи з недавнього експерименту. У Львові старалася тримати себе в узді, бігала ввечері на протязі 1,5 міс. по 30 хвилин, і ефекту особливого не було. Муж сказав що зад підтягнувся і кіло зійшло. А поїхали ми на море, за 10 днів без всякого напрягу і занять зійшло 2 кіло при тому що жерла все і пили пиво щовечора десь по літрі мінімум... І відпочинок у нас був тюленячий.... Я плавати не вмію, тож точно не від того схудла. Так тішилася, а приїхали до Львова і все, вага повернулася :(
Стрес не заїдаю, хіба запиваю чаєм або кавою. В харчуванні є проблеми, але не вважаю що суттєві. Єдине що часто і довго знаходжуся в стресі, виходжу з нього важко, часом з допомогою антидепресантів...
Дууже мені треба зкинути кілограм з 5-7 і навіть незнаю що маю робити :(

marianast
01.10.2013, 15:16
часом з допомогою антидепресантів...
Поки ви їх застосовуєте - навряд чи нормалізуєте вагу.

iriwa
01.10.2013, 16:12
Я приймаю лише засоби рослинного походження. Невже вони можуть так впливати?

marianast
01.10.2013, 17:28
Я приймаю лише засоби рослинного походження. Невже вони можуть так впливати?
Залежить від конкретного препарату. Зазвичай антидепресанти стимулюють утворення кортизону, він в свою чергу збільшує відчуття голоду. Та й загалом, стрес і депресія перешкоджають стабілізації ваги, не лише схудненню, деякі люди з тих же причин не можуть набрати ані грама.

Маруся-мама
01.10.2013, 17:46
Дууже мені треба зкинути кілограм з 5-7 і навіть незнаю що маю робити
Розслабитись в першу чергу. Якщо ви ті 5кг набрали у Львові, значить організму вони потрібні, саме для боротьби з стресом.
Зазвичай антидепресанти стимулюють утворення кортизону
але не ті, що на травах. Природні препарати, якщо вони такі як я думаю, власне і сприяють тому щоб мозок ввести в баланс але без ніяких побічних дій.

Іріша, не переймайтесь. На дворі стало холодно, і тому ваш організм вибудував систему захисту. Якщо вам щось і треба робити, то знаходити як себе не мучити через повсякденні проблеми. Не стресуйте ітак стресовим виснажений організм щей якимись дієтами. Побільше релаксу. Дозволяю гарне дороге червоне вино.

iriwa
01.10.2013, 20:46
Та просто бачу що з часом поправляюсь, десь воно відкладається з чогось, а зхуднути ніяк.... щоразу міряю речі з минулого року то бачу що не налазить і ніби не жру такого незнати чого, а десь то сало накопичується... Ще якщо звернути увагу на то що весь час ходжу як примара бо спати хочу і до заняття себе загнати зараз складно то боюсь навіть подумати в яку снігову бабу можу перетворитися...

Маруся-мама
01.10.2013, 22:42
Та просто бачу що з часом поправляюсь
Це нормально і закономірно. Ми всі з часом поправляємось. Перегляньте харчування. Обмежте прості вуглеводи і побачите чи є результат. Проте, я настоюю, що спокій в голові і любов до себе повинні бути на першому місці.

lilochok
24.10.2013, 08:59
Відмовилась я взагалі від солодощів (лише маленька ложка меду вранці) та від випічки. Уже 2 тижні у нас ранкова зарядка (бігаємо). А ваги показують +1 кг :(

Rona
24.10.2013, 09:02
Відмовилась я взагалі від солодощів
а зачєм так себе катувати? хочете збій в гормональній системі? жінці треба їсти солодке (просто в 1-й половині дня), її мозок ніколи не відпочиває, а живиться глюкозою, яку Ви забрали. Ваш організм в стресі, рятується як може

lilochok
24.10.2013, 10:00
а зачєм так себе катувати? хочете збій в гормональній системі? жінці треба їсти солодке (просто в 1-й половині дня), її мозок ніколи не відпочиває, а живиться глюкозою, яку Ви забрали. Ваш організм в стресі, рятується як може
я і до того обмежувала себе в солодкому. Зараз просто перестала цукор їсти. Їм фрукти, сухофрукти, зранку мед. Хіба цього не достатньо?

Rona
24.10.2013, 11:30
Їм фрукти, сухофрукти, зранку мед
а чому кажете, що солодкого не їсте? :) то теж солодке ;) до речі, я від сухофруктів поправляюсь не гірше, ніж від вафельок, дууже кальорійні

Soledad
24.10.2013, 11:35
я без солодкого зовсім не можу, то дозволяю собі за ранковою кавою 1-2 цукерки:girl_yes2:

lilochok
24.10.2013, 11:41
а чому кажете, що солодкого не їсте? то теж солодке до речі, я від сухофруктів поправляюсь не гірше, ніж від вафельок, дууже кальорійні
сухофрукти (ізюм, курага) я на сніданок з вівсянкою їм
Вдень їм яблука, рідко виноград, банани

arushka
24.10.2013, 11:42
Хіба цього не достатньо?
не полінуйтесь, спробуйте 2-3 дні записувати все, що їсте (ложечка меду і сметана, якою салат мастили теж рахується:girl_yes2:) і прикиньте скільки це калорій.
Я так для себе відкрила багато нового, коли вага зупинилась. До того думала, що клюю як пташка, а як записати і порахувати ..:shutup:

lilochok
24.10.2013, 22:50
прикиньте скільки це калорій
Яка кількість калорій повинна бути в день, щоб худнути і не бути голодною?

Маруся-мама
24.10.2013, 23:17
Голод треба розрізняти. Духтори багато чого кажуть і обраховують кальорії. Важливо саме ЩО ви їсьте, як вже казала арушка.

Перед тим як щось обмежувати, я б склала журнальчик і записала все що їсьте щодня. Плюс, таке часами буває, що вкладаєш все а воно не худнеться а навпаки. Може у вас десь є зневіра в те, що ви можете схуднути?

lilochok
24.10.2013, 23:22
Я от думаю може то м"язева маса починає рости від зарядок. Але біг, то аеробне навантаження, значить має спалюватись трохи жиру. Отже, м"язи ростуть,жир спалюється, вага стабільна. То я собі так уявляю :)

panikvarts
24.10.2013, 23:30
може то м"язева маса починає рости від зарядок
Від 2-х тижнів зарядки? :)
А загалом в неті є багато калькуляторів, які можуть порахувати вам вашу кількість калорій. Все дуже залежить від вашого способу життя ще.
І таки так - врахуйте ще не лише калорії, а й те, як з якою швидкістю вони засвоюються організмом, глікемічний індекс Дякую, Маруся-мама, десь ви про нього згадували. Я про суть цього індексу здогадувалася, але багато чого дізналася нового.

Masterpiece
24.10.2013, 23:37
я худну на 1500 калорій в день, їм 5 раз і голоду не відчуваю)

arushka
25.10.2013, 08:23
Отже, м"язи ростуть,жир спалюється, вага стабільна.
а об"єми що кажуть?

---------- Додано в 06:23 ---------- Попередній допис був написаний в 05:53 ----------

читала в якогось дядька: записуєте, що їсте, від тих калорій віднімаєте 10% і худнете.
Але я лінива, нарила в неті калькулятор, який то все порахував:girl_yes2:
Потім попитала в мудрих людей :cool:, що б то з"їсти, щоб похудати ( можна на 1500к наїсти печеньок, а треба збалансовано білки-жири-бла-бла....- ви то знаєте, пра?)
Ну і не варто чекати, що за місяць скинете 35кг. Це спосіб життя: ви харчуєтесь правильно - організм помалу, але добровільно скидає зайве.
Успіху!

lilochok
25.10.2013, 16:10
Снідаю я практично завжди однаково - вівсянкою. Вчора, для прикладу, практично не хотілось їсти до самого обіду. А от сьогодні я ледве досиділа до обіду. Десь близько 11 захотіла їсти. З чим то пов"язано?

Маруся-мама
25.10.2013, 16:13
Отже, м"язи ростуть,жир спалюється, вага стабільна. То я собі так уявляю
Ну тоді дивіться по об’ємах. Якщо зменшуються, то ваша теорія правильна. Якщо ні, то значить ви собі десь поставили блок.

lilochok
25.10.2013, 19:07
Джинси уже не тріщать на мені. Значить об"єми зменшуються (чи джинси розтягуються :)
І я нарешті зрозуміла звідки той +1 кг. То яблучка. Я останнім часом присіла на них (думаю, калорій мало, вітамінів багато), перед їжею їла по 2-3. Виявляється у одному яблуку майже 100 ккал. Отже, в день я 600 ккал стабільно мала лишніх

lilochok
28.10.2013, 16:32
Як ви визначаєте кількість калорій? Важите їжу? Чи на око? Мене радують деякі калькулятори калорій, де вказана кількість калорій в грамах, а також, для прикладу, у маленькій морквині, середній, великій

terezka
28.10.2013, 16:43
Важите їжу? Чи на око?
обов'язково слід важити, бо, як показує досвід, 50 г на "око" то всі 150 в реалі.

Маруся-мама
28.10.2013, 16:50
Важите їжу? Чи на око?
В залежності від того ЩО їм, то або важу або на око. Ну ще є міряльні чашки. У мене є такий маленький пластиковий контейнер, з помітками. То я наприклад накладу собі в него йоґурту пів склянки, засиплю ґранолою, майже до верху і маю свій сніданок.
На обід важу тільки м’яско, овочі на око.

Вчора під свіже молочко з під корови схрумала чотири несолодкі, безґлютинові печенька. Хотіла ще п’яте з’їсти, але віддала дитині, бо знала, що забагато. Постановила, що більше такого не буде. Є порція - одне тістечко, то так і буде. Не можеш себе стримати - не буде тістечка. Крапка!!!:girl_cray: То певно холодна погода на мене так вплинула.:girl_in_dreams:

lilochok
19.11.2013, 22:55
Зрив... близько 2-х місяців трималась. Зустрічі з друзями, відвідування батьків... Їла як дурна все підряд. Сьогодні на вагах + 2 кг :( Заїла то все сьогодні декількома шматками торта. Почуваюсь зле. Боюсь навіть завтра стати на ваги

Masterpiece
19.11.2013, 23:54
Сьогодні на вагах + 2 кг
Не хвилюйтеся так, адже це навряд чи 2 кг чистого жиру ( для такого треба огого скільки з'їсти). Головне після зриву не морити себе голодом наступні дні, а просто харчуватися в усталеному до того режимі і багато пити. Тоді організм сприйме свято живота , як випадковість)

Soledad
19.11.2013, 23:59
багато пити
не можу змусити себе пити навіть необхідні 1,5-2л в день(

aknytsU
20.11.2013, 00:03
не можу змусити себе пити навіть необхідні 1,5-2л в день
Я теж так раніше думала :girl_yes2: Але пройшло всього 3 тижні і я випиваю 1,5-1,8 л. води в день.
Можливо Вам допоможе поступове збільшення кількості води. Тобто спочатку 0,5л., потім 0,75л., і так далі до бажаної кількості.
Повірте, тепер водиця смакує ще й як! :girl_wink:
Та й думаю, що організм подякує за це.

Soledad
20.11.2013, 00:13
тепер водиця смакує ще й як
думаю, може собі нагадування на тел ставити і, наприклад, щогодини по півсклянки випивати?:girl_haha:

sunday
20.11.2013, 19:46
Зрив...

нічого страшного!!! це був не зрив, а "чітинг",спеціальна загрузка "вкусняшками",щоби побалувати себе-єдину ;) не картайте себе,і продовжуйте в звичному режимі.
а взагалі навіть рекомендується робити собі заплановані такі "зриви",щоби струснути організм.

---------- Додано в 18:46 ---------- Попередній допис був написаний в 18:44 ----------

1,5-2л в день(

в вихідний день я випиваю 2-3 літри, а на роботі всі 4 л води
спека,плити,витяжки..дуже сухо
але теж поступово привчалась.

iriwa
21.11.2013, 17:22
Зрив... близько 2-х місяців трималась. Зустрічі з друзями, відвідування батьків... Їла як дурна все підряд. Сьогодні на вагах + 2 кг Заїла то все сьогодні декількома шматками торта. Почуваюсь зле. Боюсь навіть завтра стати на ваг
У мене теж трагедія... Було стабільних 63... Нині зважилась 64800. Звідки то воно взялося... 2 рази правда плотно повечеряла домашніми варениками зі сметаною. Хіба то могло дати ті півтора з гаком кілограми?
І шо я маю робити...
Ніби стараюсь тримати себе в руках... Нині перший раз за місяць з того горя з"їла 5 печеньок горішків зі згущонкою...
Печально...

arushka
21.11.2013, 17:34
Хіба то могло дати ті півтора з гаком кілограми?
затримка рідини в організмі, КД, середина циклу...
Без паніки. Продовжуйте правильно харчуватись і все буде гуд

з того горя з"їла 5 печеньок горішків зі згущонкою..
:girl_nea::girl_nea:

iriwa
21.11.2013, 20:14
Без паніки. Продовжуйте правильно харчуватись і все буде гуд
Цитата:
Допис від iriwa
з того горя з"їла 5 печеньок горішків зі згущонкою..
З"їла їх в обід до чаю, може не так страшно...

Маруся-мама
21.11.2013, 22:58
З"їла їх в обід до чаю, може не так страшно
Краще на сніданок, але якщо з’їли то вже не страшно, ібо поїзд поїхав.

Dolche
21.11.2013, 23:30
Повірте, тепер водиця смакує ще й як!
це правда. Мені також було важко привчитись випивати стільки води, при тому, що раніше випивала мабуть 0,5 л+кава. А тепер спокійно 1,5-2 +кава і часом чай.
Все поступово.
на початку я навіть рахувала кожен стакан і плюсувала собі, щоб приблизно знати скільки я випила. Старалась пити воду цілими стаканами

---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

наприклад, щогодини по півсклянки випивати?
ну не зовсім добра ідея. Треба враховувати режим харчування.
Я вже колись і тут на ДП запитувала відносно пиття. Тепер знаю і живу за таким принципом, воду п"ю лише між їжею. Перед їжею за 10-15 хв і не раніше ніж за 40 хв після їжі.
маю недолік в тому, вранці каву п"ю з бутербродом(( Ну так звикла вже.

Vittoriya
21.11.2013, 23:33
спокійно 1,5-2 +кава і часом чай
ага, єдина проблема, принаймні у мене, це часте бігання в туалет :girl_crazy: . З одного боку це звичайно добре, цистит мене не хвилює вже давно. Але от коли на репетиції ледь досиджуєш заїзд, то не дуже альо, тому я бігаю в туалет дуууже часто . То тільки в мене так?

Talya
22.11.2013, 00:48
То тільки в мене так?
думаю, що ви не одна така)) я також бігаю часто. проблематично для мене кудись їхати автобусом більше ніж 2 год. караул тоді.

casablanka
22.11.2013, 12:07
У мене аврал. Я вже кілька років важу одну і ту ж вагу, все хотіла схуднути ще, але мій сидячий спосіб життя і величезна жага до солодкого це реалізувати не може. Записалась у фітнес центр, щоб себе розрухати і пару кг скинути. Я от точно не знаю, але коли я почала ходити в зал, я зважилась(тиждень тому) я набрала 2,5 кг , важусь вчора і тут ще + 0.5кг. Я шокована, хочу схуднути, а тут так добряче набрала. Харчуюсь я як завжди, себе вже стала обмежувати в солодкому, але повністю його не виключила, але точно солодким не снідаю. Від чого то може залежати що коли я почала ходити в зал, у мене стало +3 кг? Чи то співпадіння просто, можливо ту лишню вагу я набрала раніше, просто по собі не відчуваю її, а ваги говорять зовсім інше. Зараз у мене максимальна вага яку я коли небуть мала, і мене це дуже лякає.

Virchuk
22.11.2013, 13:01
у мене стало +3 кг
відтоді як вийшли заміж ;)) Гормони однако))

Soledad
22.11.2013, 13:11
То тільки в мене так?
ні, то ще я така відколи почала себе змушувати багато води випивати:girl_haha:

casablanka
22.11.2013, 13:34
відтоді як вийшли заміж ) Гормони однако))
Тут точно не через заміж, однозначно:girl_yes:
Вже думала про щось інше, але КД спростували. Але навіть 3 кг так швидко набрати нереально.

Virchuk
22.11.2013, 13:44
Вже думала про щось інше, але КД спростували.
Ви не вірно мене зрозуміли, не у вагітності справа. Жінка як виходить заміж трохи поправляється, так кажуть:)

casablanka
22.11.2013, 13:53
Ви не вірно мене зрозуміли
Ні, я правильно Вас зрозуміла, і ще трохи своїх припущень додала.

бетменша
22.11.2013, 14:01
Жінка як виходить заміж трохи поправляється, так кажуть
В мене це правиор подіяло. Після одруження, як набрала 2-3 кг, так їх і не вдалось скинути. Але я це пов"язую з тим, шо чоловік любитель нічних перекусів. Ну і я коло нього, як не наїмся, то дзьобну) Так, напевно, і набирається.
А відносно спорту - така ж фігня. Відразу набираю, але, мушу сказати, шо при тому дієти не дотримуюсь, тільки вправи. Колись кілька місяців займалась, то фігура змінилась, стала підтягнутіша, але не схудла ніц, хоч і було куди. Кажуть, на початках, при підключенні спорту, так буває, а потім худнеш, але то не мій випадок, або я щось не так робила.

cjomcjomka
22.11.2013, 15:05
якщо при хорошому чоловікові, ггг :)
а якщо без жартів - я теж без причин за перші півроку одруженого життя набрала 3 кг.

---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:03 ----------

чоловік любитель нічних перекусів
згадалось. якось ми з коханим вирішили не їсти після 18.00. 23.30 - лежимо, в животах булькає, ржемо один з одного... 00.00 - хлібопічка спекла хліб. 00.30 - ми в темряві жеремо канапки :)

Sera
22.11.2013, 15:17
Не факт, не факт.
Тих теорій не злічити.

Virchuk
22.11.2013, 15:51
Тих теорій не злічити.
Та я б не сказала, що то теорії. Виключення, як то кажуть, лиш підтверджують правило.

сніжна
22.11.2013, 16:54
не знаю, у мене +3 кг стало аж на 10 році сімейного життя. І то вже після народження дитини. Тобто гормональна перебудова, зумовлена початком регулярного інтимного життя. аж ніяк не вплинула на набір ваги. Спортом не займалася, дієт не дотримувалася.

п.с. як на мене, то такі теорії- це лише виправдання себе за те, що "ой, поправилася, бо заміж вийшла". Хоча... "Поправилася, бо розслабилася". А розслабилася, бо вже чоловік під боком є і кожні +100 г уже перестали хвилювати. А де +100, там і +1 кг і т.д.

Dolche
22.11.2013, 17:02
То тільки в мене так?
не тільки у вас. Це найгірше з того всього. Мене мої рідні постійно підозрюють у тому, що я застудилась, а коли приїжджаю до тата, то питає чи в мене діарея. Смішно так. :lol:
Але мене це часом аж нервує. Перед виходом на вулицю сходжу "по ділах", а вже за півгодини прям не можу втримати, жену до ближчого Т.Але через це менше не п"ю

Sera
22.11.2013, 17:05
Та я б не сказала, що то теорії. Виключення, як то кажуть, лиш підтверджують правило.
Те, що бачу я- якщо жінки, у яких була\є схильність до повноти, виходячи заміж, розслабляються щодо цієї особливості організму(ну бо заміж взяли, чого паритися далі)- вони поправляються.
Якось так.

Маруся-мама
22.11.2013, 17:36
Якось так.
І це також.
Просто коли дівчата виходять заміж, то в голові проходить саме багато змін, і те, що ціль досягнена також. Це супер. Треба розслабитись, насолоджуватись життям і коли на то буде час, тоді вага відійде.

Поїдати солодощі в великих кількостях нікому не рекомендується. Це не показник щастя чи задоволення собою, а радше навпаки. Один невеликий кавальчик тортика в тиждень я розумію, а щодня зранку і ввечері - депресія!

aknytsU
22.11.2013, 18:55
Чула зовсім іншу теорію - чоловік, коли одружується, набирає трішки ваги.
І в принципі, маю докази, навіть декілька ;)
P.S. Так не хочеться чекати аж до вересня, аби мій хоть на пів кг поправився :girl_haha:

Маруся-мама
22.11.2013, 19:58
Так не хочеться чекати аж до вересня, аби мій хоть на пів кг поправився
А коли йому там 40-ка світить? Я йшла за свого, то він був худющий. Носив 28 розмір сподень. Сьогодні нам виношує ще одне дітятко. :girl_wink:

aknytsU
22.11.2013, 23:03
А коли йому там 40-ка світить?
Ще більше 10-ки чекати. Але я стільки не хочу :girl_nea:

Olka Sherolka
26.11.2013, 10:48
Якось так.
я також набрала вагу після одруження, причин багато: перед весіллям я хвилювалась, гонила у купі справ - організація, ремонт. Важила 43 кг при 164 см зросту. Весільна сукня на мені ледь трималася :) після весілля фактори хвилювання зникли : забава відбулася, ремонт скінчили, бігти нікуди не треба, от я і розслабилася. Плюс регулярний секс і регулярне повноцінне харчування. Плюс те що я влаштувалась на роботу - сидячу, з мінімумом активності і обідами в офісі. От так я набрала кілограм 8-9 в перші 2 роки після одруження. Додам що до повноти я не схильна.

iriwa
26.11.2013, 13:30
бігти нікуди не треба
І мені нікуди бігати, а того так бракує!!! Бо сиджу з малявкою вдома, робота не світить бо дитину тре підняти... А вага то стоїть на місці то набирається.... Вже думала йти в зал спортивний, але подружка дала задню, а самій ходити то зовсім не то. Потребую чарівного копняка
Нині себе змусила їсти сиру моркву. Прийду на кухню і відкушую кусок від качанчика, але вона мені така недобра...

Златка
26.11.2013, 13:37
відкушую кусок від качанчика, але вона мені така недобра
Спробуйте солодкий сорт - ммм, ням )))

Stroga
26.11.2013, 14:20
а самій ходити то зовсім не то.
Тю,я ходжу сама, на першому занятті нікого не знала, а зараз вже з багатьма подружилась, списуємось вконтакті, домовляємось коли йдемо і т.д. Головне бажання, а решту просто відмазки.

Vероніка
26.11.2013, 15:16
Вже думала йти в зал спортивний, але подружка дала задню, а самій ходити то зовсім не то.
Мені було б не зовсім комфортно займатись разом з подругою - можна часто відволікатись, щось обговорювати, спостерігати за діями іншої. А так я одна, можу максимально зосередитись на процесі і результат є.
Тому раджу не чекати і записатись в зал - коли будете мати абонемент на руках, з"явиться і бажання, і мета.

Alicia
26.11.2013, 15:18
Вже думала йти в зал спортивний, але подружка дала задню, а самій ходити то зовсім не то.
А до дівчат не хочете приєднатися, які займаються по системі вправ Джилліан Майклс?

Pobigaychyk
27.11.2013, 00:00
Мені було б не зовсім комфортно займатись разом з подругою
мені також. Я колись з подругою ходила на танці. Вона подзвонить перед заняттям, що їй лінь, погода погана і тобі теж стає лінь. А так - ходжу регулярно , ні до кого не прив,язуюсь. За тих 5 років, що я ходжу на шейпінг я вже купу разів змінювала групу (дні, години) і навіть тренера.

Detektyv
27.11.2013, 03:17
Мене чоловік виганяє в спортзал і в басейн. А я ЛІНИВА. ))) Вагу, то я скинула, а от тіло-- "дриглі"))))) (так каже чоловік).
Замітила по собі, якщо дуже хочу скинути (не їм після 6, не їм хліба) дуже слабий результат, зате хоча б Є. А деколи коли зовсім не очікуєш схуднення, а ваги тебе тішать))) Всетаки і гормони, і емоції також важливу роль мають.
Робила масаж лікувально профілактичний, бо боліла спина, і 1 кг пішов...
А ще в мене манія якась ставати на вагу кожен день по 10 раз. Може, то і дає якийсь плюс щоб не гамцяти багато)))))) А поїсти, ой як люблю))
Вже пообіцяла, що піду в спортзал після Нового року!

lilochok
27.11.2013, 09:22
Одного бажання чоловіка - замало. Треба ще й Ваше бажання
Немало знаю тих, хто починав з понеділка, з нового місяця, після якоїсь події. Ще досі вони збираються

Vittoriya
27.11.2013, 11:24
деколи коли зовсім не очікуєш схуднення, а ваги тебе тішать)
ага, тішать. В мене все вага трималася не нище 53.5 і коливалася до 55. А тут вже місяць 52.6 :girl_crazy:. І головне, що за той час я не можу сказати, що живу дуже правильно, навіть занадто часто розслабляюся зараз. Але багато стресів, ще одна робота і маєш..

kaktak
05.12.2013, 14:04
А до дівчат не хочете приєднатися, які займаються по системі вправ Джилліан Майклс?
ооооооо Джилиан - это сильно, очень сильные нагрузки, девчонки ещё очень хорошо хорошо помагает бодифлекс и оксисайз, это дыхательная гимнастика 15мин утром и 15мин вечером, есть такие програмки. При помощи их, вы подтягиваете мышцы и худеете теряя сантиметры.

Lyudvig
04.05.2014, 23:04
Остаанім часом не маю можливості ходити в спортзал. Вдома займатись ніколи не виходило, не вмію самодисциплінуватись). Набрала зайву вагу, яку планую будь-яким способом скинути. Потрібно позбутись 5 кг., які мені ну дуже сильно заважають(, але я ніяк не можу поставити точку відліку для початку. Не знаю з якої сторони до цього братись...

sonyafortuna
05.05.2014, 15:14
Не хочу страшити, але в мене так було я підчас ГВ дуже схудла: вагітніла з 64 кг, підчас ГВ схудла до 54 (при зрості 172 і тоді 5 розмірі грудей!!!). А потім закінчила годувати... поправилась до 62 при тому, що їла небагато. Зараз 60, але худнути ДУЖЕ тяжко.
Але як правило, ті, хто на ГВ поправляється, після закінчення годування худнуть.Я теж при ГВ мала вагу 62кг, а після поправилась до не реальних для мене 75кг дуже швидко, виявилось що в мене проблеми з щитовидкою, гормональний збій. Тепер за кожний лишній кг працюю "до упаду",дієти, спортзал, деколи вже сил нема:girl_cray:

Virchuk
05.05.2014, 16:09
Не знаю з якої сторони до цього братись...
напевно варто визначитись що ви готові робити для схуднення, здорове харчування, спорт, чи і те і інше.
В неті є купа відео-програм, оберіть ту яка найбільше подобається і підходить по часу і починайте. Записування результату дуже стимулює.

cjomcjomka
05.05.2014, 16:49
виявилось що в мене проблеми з щитовидкою, гормональний збій
нажаль, у мене те ж саме виявилось... дисфункція щитоподібної залози. І прогресує, зараза. Наразі препаратами йоду мала би обходитись, подивимось...

Lyudvig
05.05.2014, 17:28
напевно варто визначитись що ви готові робити для схуднення, здорове харчування, спорт, чи і те і інше.
В неті є купа відео-програм, оберіть ту яка найбільше подобається і підходить по часу і починайте. Записування результату дуже стимулює.

Харчування хочу підкорегувати, бо останнім часом дозволяла собі все, але от спортом займатись немаю ніякого бажання, аж сама собі дивуюсь. Ще пів року назад я не пропускала жодного тренування, а зараз така лінь напала, що ну...

Dominika
05.05.2014, 18:06
але от спортом займатись немаю ніякого бажання
От я також зовсім не спортивна. Для мене єдиний варіант фіз.навантаження - ходіння пішки. Ми з чоловіком виxодимо з громадського транспорту на дві зупинки швидше і йдемо пішки додому. Правда то тільки за гарної погоди. На вихідних можемо пішки в центр піти і назад.
Ще хочу сказати, що мені дуже пішла на користь відмова від чаю і кави, відповідно від цукру і вершків. Чоловік восени поставив фільтр на питну воду. І якось та вода мені так засмакувала, що я ось вже 7 місяців п'ю тільки її. Ну ще інколи узвар з сушки. Чай і каву за той час пила разів 2-3. Крім того, збільшила кількість тої води до 7 склянок на день(на роботі п'ю з кулера). Вага зменшилась відтоді лише на 4 кг, але з'явилась якась легкість. Зранку зникло набрякання на обличчі, яке мене супроводжувало все життя. Прощай, "китайский пчеловод"))) Ну і самопочуття тепер значно краще...

lilochok
17.05.2014, 11:54
«Я товста»
Чесна сповідь жінки, далекої від сучасних стандартів краси.
Блогер Адель Хайд відкрито написала про те, що хвилює її та багатьох інших жінок - особливо навесні, коли починається масова хвиля схуднення. Можна по-різному ставитися до тих думок, які висловлює Адель, але вони заслуговують на увагу хоча б за сміливість.

- У мене не «широка кістка». Гаразд, добре, у мене здоровенні селянські кістки, але це не описує мене повністю. Я не жінка нестандартних розмірів, хоча мої габарити значні. Я навіть не «апетитна пампушка».
Я товста.
Це просто, відверто та ідеально характеризує мене. Це не погано. Це не добре. Це факт.
Одного разу, коли я базікала з кількома жінками на перерві під час конференції, хтось помітив, що ми постійно повертаємося до теми їжі. Одна з нас відповіла: «Ну, ми ж жінки. Звичайно, у нас проблеми з їжею».
Мій жир став значимим для мене. Це свого роду броня. Після того, як я пережила сексуальне насильство (якраз перед статевим дозріванням), я прийняла свідоме рішення стати товстою, тому що вирішила, що це стане своєрідним стоп-сигналом. Якби я була товста, ніхто не хотів би мене.
Це також допомагає тримати людей на відстані. Подобається вам це чи ні, наше суспільство не виносить людей із зайвою вагою. Багато людей навіть не вступлять в бесіду з товстуном, побоявшись «заразитися» жиром.
Мій жир був способом вирішення конфліктів, особливо з матір'ю. Кожного разу після чергової сварки я могла схопити щось калорійне, замкнутися в своїй кімнаті і думати - ну добре, ти виграла битву, але ти не перешкодиш мені з'їсти це! Таким чином я отримувала ілюзію - правда, дуже короткочасну - контролю в сімейному житті, де насправді не могла контролювати нічого.
Пізніше жир став одним великим «та пішли ви зі своїми стандартами краси», зверненням до всьому світу. Я відчувала, що світ не зробив мені ласки, щоб я йшла на співпрацю з ним і худла для нього. Це було зовнішнє вираження моєї войовничості і мого нещастя.
Мій жир був ще й тестом. Я знала: якщо хтось зможе закрити на нього очі і зацікавитися моїм внутрішнім світом, то він гідний мого часу. Ці люди не були дрібними. Вони не турбувалися, що думають інші. Вони не шукали найважливіше в зовнішності.
Мій жир також навчив мене бачити значуще в інших людях. Я була і залишаюся товстою, не була і не стала привабливою, так що я ніколи не могла користуватися привілеями краси. Кожну свою оцінку, кожне досягнення, кожну роботу я отримувала шляхом важкої праці. Мені доводилося боротися за все, що я мала. Але так як я не могла розраховувати на зовнішність, то швидко дізналася, що зовнішність - не головне. Цінність людей визначалася не лицем або фігурою, а їх серцем і розумом. Їх турбота про ближнього, їх співчуття - ось що було важливо.
Не скажу, що бути товстою просто. Упередження проти повних - останнє з соціально прийнятних. Людям, які закидали б тухлими яйцями расистів, нічого не варто зробити їдке зауваження, коли повз проходить товстий чоловік. У нашому суспільстві чоловіків судять по тому, що вони роблять для життя і скільки вони заробляють. Жінок судять по тому, як вони виглядають і з ким вони одружені. Жінки платять набагато більшу ціну, якщо не відповідають популярним стандартам краси. Над ними можуть відкрито знущатися. При цьому ЗМІ буквально кричить: ви повинні виглядати ось так! Ви виглядаєте неправильно! Ви недостатньо гарні! Це позначається на багатьох жінках, які щодня стикаються з таким повідомленням.
У нашому суспільстві «товстий» означає «дурний, лінивий, недисциплінований». Або навіть «злий». Наступного разу, коли будете дивитеся кіно, зверніть увагу на розміри лиходіїв. У роботодавців є ті ж думки, коли ви приходите на співбесіду. Вони не визнають людей з надмірною вагою, навіть не усвідомлюючи цього. Але повірте, я б ніколи нічого не досягла, якби була ледачою, дурною або недисциплінованою.
О, люди спробують сказати вам про це делікатно. «Ви ведете нездоровий спосіб життя» = «Ваш розмір заважає мені відчувати себе комфортно через мої власні забобони». Ви нічого не знаєте про моє життя. Ви нічого не знаєте про мене. А можна бути здоровим і товстим. Я знаю! Медицина та дієтична індустрія витрачають мільйони, щоб переконати вас, що це не так, але це можливо. Якщо ви досить активні і тримайте під контролем свою «велику трійку» ( кров'яний тиск, рівень холестерину і цукру в крові), то ви в порядку.
Моя «велика трійка» у відмінному стані, спасибі.
Звичайно, непросто тягати зайву вагу на своєму тілі. Але я скажу вам одну річ. Мої ноги повинні носити мене кожен день і вони стали дуже сильними. Коли я посковзнулася на льоду і почала падати прямо на коліно, зайві кілограми пристойно додали до імпульсу. Але коли мені вдалося впасти всім тілом, це допомогло уникнути додаткових травм: груди і живіт стали «подушками безпеки». Я розтягнулася і не пошкодила себе занадто сильно. Я знаю обмеження свого тіла (на подив, їх не так вже й багато) і вмію з ними працювати.
Отже, я товста. Це не погано. Це не добре. Це просто факт. І чим раніше ми як суспільство подолаємо себе і перестанемо судити про людей по зовнішності, тим кращими ми будемо. У той же час ми - особливо жінки - повинні перестати турбуватися про те, що думають інші. Ви не можете знати всіх і всім подобатися. Єдиний, хто повинен любити вас, - ви самі. Ви не повинні чекати на оцінку інших, дайте її самі собі. І я говорю не про вас п'ятьма роками і десятьма кілограмами раніше, а про вас сьогоднішньому. Ваше тіло - це просто контейнер для душі. Ось що важливо: ваші душа, серце і розум дивовижні. Цінуйте їх. Любіть себе. І перестаньте гнобити себе: від цього ніхто не стане щасливішим.

lilochok
28.08.2014, 12:22
Дівчата!Подивіться це відео
Прочитала назву і не хочу навіть дивитись. 10 кг за місяць без шкоди для здоров"я це нереально. А екстримальні методи ще нікого не зробили щасливим

Жемчужинка
28.08.2014, 13:37
Але ж тема звучить Схуднути будь-якою ціною.Я себе прекрасно почувала з таким екстремальним методом схуднення.

Жемчужинка
29.08.2014, 01:14
10 кг за місяць без шкоди для здоров"я це нереально.
Запевняю Вас,що реально)

Gabi
29.08.2014, 01:26
10 кг за місяць без шкоди для здоров"я це нереально
Абсолютно реально, але має значення скільки зайвих кіло у людини є.

TinkaMalvinka
29.08.2014, 19:30
При своїй стабільній вазі 64-65 кг, на будь-якій дієті втрачала за 2 тижні 6-8 кг.,але у мене більш втрачалась рідина ну і трішки жиру, у всіх організми різні і терміни та к-сть кг скинутих теж. Наразі годую грудьми і дитині 1.5 місяць, то з дієтами не бавлюсь, але мала ціле життя установку, що буду за деякий час після пологів ще стрункіша і гарніша:girl_spruce_up:

Ahaha
29.10.2014, 23:59
виявилось що в мене проблеми з щитовидкою, гормональний збій
Мені у роддомі дівчина з якою я лежала в післяпологовому відділенні, розказувала, що мала проблеми зі щитовидкою, які саме не скажу, якісь там були кісти чи що... не буду казати бо не пам"ятаю... але вона каже, хтось з їхнього села порадив купити козу, і пити молоко. І все - так вона і вилікувалась.
А по темі, я вже теж думаю про якісь експрес дієти, бо після другої вагітності так туго йде, що капець. Подумую про тижневу бананову дієту. А ще така ідея - щось схоже на мінус 60, зранку що хочеш, а після 12 - одні банани. От думаю може сюди напишу буде мені мотивація )) Щоб потім похвалитись якщо вийде ))

Jasmin
30.10.2014, 12:25
А ще така ідея - щось схоже на мінус 60, зранку що хочеш, а після 12 - одні банани.
Чим банани кращі від -60?
Якщо це тижнева дієта, то результат, можливо малий, але буде. Але не від бананів, а від того, що більше нічого не будете їсти. І злетить трохи лише за рахунок зменшення їжі, але не від бананів. Від таких дієт все скинуте має здатність швидко повертатися і ще з додатковим плюсом. Моя особиста думка)

lilochok
30.10.2014, 12:27
а після 12 - одні банани
А Ви знаєте що банани на голодний шлунок не рекомендовані? А ще банан один з найкалорійніших фруктів, отож, бананова дієта мені видається сумнівною

Рекомендую спробувати наступний спосіб схуднення
Їсти часто (кожні 3-4 години) невеличкими порціями їжу без обробки чи з її мінімальною обробкою. Тобто, сирі овочі, фрукти (не змішувати, за один прийом щось одне) або приготовані на пару, творог, кашку, рибку, м"ясо на пару

сніжна
30.10.2014, 14:20
банани кращі від -60?
гірші. Бо думаєм навіть логічно: за рахунок чого піде скидання ваги? Якщо дієта білкова ( як у Дюкана)- це зрозуміло: немає вуглеводів, при браку вуглеводів білок починає розщеплювати жир. При системі - 60- враховуються біологічні цикли організму, і в той період, коли йде повільне розщеплення вуглеводів- вони практично не вживаються. А що в банановій? До 12- їж що хоч, а після 12- голі вуглеводи . За рахунок чого піде скидання ваги? А лиш за рахунок виведення води з органзіму- банани мають властивість виводити воду. От і все. Жир нікуди не дівається. Кількість поступаючих вуглеводів- велика. Білків -0 ( що узагалі недобре і пдриває імунну систему). Як тільки злазиться з тої бананової дієти- вода повертається назад і вага знову та сама.

napoleona
30.10.2014, 15:21
Мене цікавить чи пробував хтось худнути, додаючи в раціон ягоди годжі, так вже їх всюди хвалять і задоволення не з дешевих, але чи насправді вони такі неймовірно дієві?

сніжна
30.10.2014, 15:45
додаючи в раціон ягоди годжі, так вже їх всюди хвалять і задоволення не з дешевих, але чи насправді вони такі неймовірно дієві?
як джерело додаткових мыкроелементыв- так , як одинарнийзасіб для схуднення- це із серії "зеленої кави" і т.п.( тобто їх і дієтологи радять під час дієт- запарювати чи просто їсти як ізюм, але власне як джерело додаткових мікроелементів, а не як засіб для схуднення).

Одним словом, якщо будете на певній системі харчування і будете вживати ягоди- будете худнути. Якщо будете на системі і не вживатимемте ягоди- теж будете худнути. Якщо не будете на певній системі харчуваня і всі надії лиш на ягоди- нічого не буде.

Vittoriya
30.10.2014, 15:50
Якщо ягоди годжі їсти замість солодкого, мучного, то результат точно буде ;)
Моя свекруха тут в нас накупила тих ягід, бо ж вони чудодійні для схуднення. Мені було смішно якщо чесно, бо треба міняти раціон харчування . Так, вівсянка з ягодами годжі, чи з ізюмом, горіхами буде краще, аніж вівсянка з цукром, так до прикладу. Але якщо не пильнувати за харчуванням, а поміж тим їсти ті ягоди і чекати чуда-обман самого себе.

napoleona
30.10.2014, 16:00
лиш на ягоди- нічого не буде.

якщо не пильнувати за харчуванням, а поміж тим їсти ті ягоди і чекати чуда-обман самого себе.
дівчата, та то ясно, мене якраз в комплексі цікавить

Vittoriya
30.10.2014, 16:40
мене якраз в комплексі цікавить
думаю, що не зашкодить по любе, якісь корисні властивості воно точно має, але щодо отого пришвидшеного розщеплення жирів, ну не вірю я...

Vika
30.10.2014, 17:16
коліжанка сиділа на банановій дієті тижденью
кожного дня 10 бананів, мене б на 2 день знудило, але вона витримала.
-7 кг було, але потім ВСІ вернулися десь за 2 тижні.

zetta
30.10.2014, 18:32
Наполеона я ті ягоди годжі їла , їла і толку не було .

Ahaha
30.10.2014, 21:14
Чим банани кращі від -60? Та взагалі-то нічим, може навіть і гірше, але я просто чомусь на мінус 60 в цей раз не можу і все. Сама велика прибічниця цієї дієти, і минулого разу саме на ній я і скинула 10 кг за 4 міс. Але зараз ну не виходить і все... Банани, бо вже пару раз сиділа на розгрузочних днях на бананах, і мені подобається, як вони зганяють лишню воду, - у них же багато калію і магнію. А ну і ще серотонін виробляється, на них якось легко сидиться. І потім коли я собі постановлю "їм одні банани" я вже не тяну до рота, що попало. Бо то там то сям дзьобну, то за одною дитиною доїм до за другою і так короче виходить. На рахунок того, що калорійні вони, воно то так, але навіть якщо я їх з"м кілограм без шкірки (що маловірогідно) все рівно вийде тільки 900 ккал. Ну а до 12 встигну "наїсти" ну припустим 700 ккал. Все рівно для мого основного обміну і помірної активності, буде десь так 300-400 дефіциту калорій. Втрачати хоч би 50 грам жиру в день було б круто, в ідеалі хотілось би дефіцит 700 ккал, якраз калорійність 100 грам жиру.
Ще мені подобаються банани тим, що вони допомагають зігнати ту воду, яка виробляється в процесі розщеплення жирів. А зі 100 грам жиру в процесі розщеплення виходить 109 грам води. І якщо є дефіцит калію, вона так і гуляє в міжклітинному просторі. Помітила таку особливість, ще коли сиділа на -60. Тиждень вага стоїть, а потім з"їдаєш щось сечогінне і за один день злітає до півтора кіло (тільки й робила що в туалет бігала, пам"ятаю).

А Ви знаєте що банани на голодний шлунок не рекомендовані?А чому не можна? Питаю, бо часто дітям даю зранку банан...

сти часто (кожні 3-4 години) невеличкими порціями їжу без обробки чи з її мінімальною обробкою. Так, дякую за пораду, мені теж так подобається, власне вчора у мене такий день вийшов приблизно.

Так я усвідомлюю, що втрачу в основному воду, ну й нехай, почищу собі трохи лімфу. Нова ж набереться водичка чистенька )) Я хочу розкачати метаболізм трохи бо три роки з тими 12 лишніми кг мене вже дуже-дуже нервують. Я вважаю, що я вже витримала два дні. На разі один єдиний банан получився після обіду і дві склянки томатного соку, але то єрунда, скільки там тих калорій. (обід як звичайно, тобто жири білки, то все я буду їсти до 12, так що за білок я не переживаю) Відзвітуюся сюди п"ятого в середу, буде рівно тиждень.

---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:12 ----------

коліжанка сиділа на банановій дієті тижденью
у мене мама сиділа три дні - скинула 5 кг. Але теж потім швидко набрала.Вона гіпертонік то тиск ще й нормалізувався.

Маруся-мама
30.10.2014, 23:20
Питаю, бо часто дітям даю зранку банан...
Краще давайте яблуко, воно і збудить і вітаміни має. Корисніше, ніж банан.
Банан має багато потасіуму і коли його з’їсти на голодний шлунок, в мозк поступає інформація, що потасіум на цілий день отримано і природний виробіток цієї речовини припиняється. Йде збій.
На голодний шлунок найкраще випити теплої води. Просто води, без цукру, без чаю.

zetta
31.10.2014, 08:10
Я часто читаю як дівчата худнуть і зустрічаю таку інфу що п'ють лимонну воду цілий день . А нашо ? Кислотність від такої регулярності не підіймається ?

Shatenka
31.10.2014, 13:58
Дівчата, а хто вживав висівки? Чула, що вони дуже корисні і допомагають схуднути.

сніжна
31.10.2014, 14:10
хто вживав висівки? Чула, що вони дуже корисні і допомагають схуднути.
висівки- це груба клітковина. Яка в організмі не затримується, а виконує роль щіточки для кишківника. ТОбто за допомогю висівок прочищається кишківник і, звісно, кілька кг сходить. Крім того, багато дієт пов язані із побічним ефектом- запорами ( бо організм перестає отримувати з їжею достатню кількість клітковини, яка є в продуктах). ТОму потрібне додаткове їх надходження. Так, наприклад, у Дюкана вживання 2 ст.л. висівок щодня є обов язковою умовою, оскільки білкова в основному їжа практично не містить клітковини і призводить до запорів

---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

лимонну воду цілий день . А нашо ? Кислотність від такої регулярності не підіймається ?
піднімається. Тому не всім можна. Та і немає потреби цілий день пити власне лимонну воду. Достатього один раз натще вранці з ложечкою меду ( і то якщо не схильні до гастриів та виразок). Це власне вже не із серії дієти, а із серії- запустити роботу кишківника. Якщо ж власне розглядати як дієту вживання лимонної води, то тут такий нюанс:власне ніби то підвищення кислотності шлунку призводить до пришвидшеної перильстатики+ ніби-то пришвидшуєтся обмін речовин ( останнє не доведено). Це як із вживанням води із додаванням яблучного оцту перед кожним прийомом їжі ( є така дієта)- виразку можна заробити на раз ( я колись пробувала- і навіть врахвуючи те, що усе життя маю знижену кислотність і кислі продукти мій організм сам часто вимагає, на такому вживанні підкисленої води за певний час почалися болі в шлунку)