КПК

Показати повну версію : Салати

Сторінки : [1] 2

misss
17.01.2011, 19:21
Дуже частенько у нас в сім'ї на обід повинен бути салатик. Тому пропоную вашій увазі салатик на швидкуруч.
Нам потрібно 250 гр. крабових паличок, 1 б. кукурудзи, салата, цибуля, сіль, перець, майонез.
Нарізаємо крабові палички на кубики, додаємо кукурудзу, салату розриваємо на кусочки(якщо салату нарізати ножиком, вона втрачає дуже багато соку), цибулю ріжемо на маленькі кубики, додаємо сіль, перець і заправляємо все майонезом.
Смачного!!!!!!!!

KOCHAM
21.01.2011, 22:55
Дівчата, маю кукурузку, відварене куряче філе, додам варене яйце. Підкажіть, що ще додати, щоб салат був незвичайним, пікантним та, звісно, смачненьким.
Дякую !

Liona
21.01.2011, 22:57
Підкажіть, що ще додати, щоб салат був незвичайним, пікантним та, звісно, смачненьким.
Я би ще додала мариновані гриби або кисле яблуко :) Ну або класика жанру - ананас ;)

vernata
21.01.2011, 23:38
А хтось може порадити цікаві салати без майонезу, які швидко робляться, щось майонезу не хочеться зовсім.

ola-lyola
21.01.2011, 23:49
які швидко робляться, щось майонезу не хочеться зовсім
Взимку з салатами важкувато, бо зелені мало, але можу порадити такі:
1.Тунець в оливковій олії, кукурудза консеровована, твердий сир, пекінська капуста, сік лимону. В оригіналі мають бути ще кедрові горішки, але я їх даю рідко. Олійку виливаєте в салат разом з тунцем, замість майонезу. Деколи ще роблю без пекінської капусти, як її нема.
2. варений бурячок з чорносливом і горіхами зі сметаною.
3. Салат з капусти, маринованої цибульки і насіння соняшника з олією.

Golgy
21.01.2011, 23:49
А хтось може порадити цікаві салати без майонезу, які швидко робляться, щось майонезу не хочеться зовсім.
в мене подруга живе в Іспанії і розказала мені іспанський найпопулярніший і найпростіший салат:
порізати листя шпинату, помідор і потерти твердий сир. заправити все оливковою олією

смачного! :)

Leila
21.01.2011, 23:59
Оля, а твердий сир в тому салаті з тунцем як має бути? нарізаний кубиками?
якраз маю тунець, то хочу з нього щось зробити
хоча люблю піццу з тунцем і оливками і сиром, мої її просто змітають

La esposa
22.01.2011, 00:01
Я дуже люблю простий, але для мене смачний салат: варені яйка грубо кубиками, тертий сир, мариновані грибочки, майонез.

ola-lyola
22.01.2011, 00:01
а твердий сир в тому салаті з тунцем як має бути? нарізаний кубиками?
Я тру на грубій терці.

Dobra
22.01.2011, 00:16
Може салат і не дуже цікавий, але смачний і корисний: тушимо багато подрібненої цибулі і тертої моркви (окремо одне від другого). До цих двох складників додається або куряче філе, відварене і порізане, або шампіньйони, або фасолька, можна комбінувати. Поперчити. Гості його їдять з задоволенням, тому що інші салаті з майонезом в загальному подібні, а цей за смаком відрізняється. Тим більше останнім часом у людей ностальгія за призабутими рецептами.

рижик
22.01.2011, 02:04
Досить простий і смачний салат-
Помідори кубиками(я знімаю шкірку) + ламаний ніжний крекер + вдусити туди часничок + майонез, перемішати все і зверху добре затерти сиром. Має трошки постояти в холодильнику.
Сама довго не наважувалась робити такий салатик, але коли спробувала не пошкодувала.

носик
22.01.2011, 02:13
так, пізній час, а ми по всіх темах про їжу говоримо.
Мій улюблений:
Куряче філе відварене подрібнити+ сир натерти на буряковій терці+ сухарики із батона+сіль+майонез+кукурудза

OxankaF
22.01.2011, 02:34
Помідори кубиками(я знімаю шкірку) + ламаний ніжний крекер + вдусити туди часничок + майонез, перемішати все і зверху добре затерти сиром. Має трошки постояти в холодильнику.
Сама довго не наважувалась робити такий салатик, але коли спробувала не пошкодувала.
робимо такий самий, але шарами. Крекер заливаємо часником з майонезом, трохи дати постояти, і перед подачею на стіл засипаємо шар помідорів (кубиками) і майонез. Зверзу яйце з твердим сиром потерти.

Amira
22.01.2011, 09:34
Дівчата, маю кукурузку, відварене куряче філе, додам варене яйце. Підкажіть, що ще додати, щоб салат був незвичайним, пікантним та, звісно, смачненьким.
Дякую !
Я додаю ложку свіжого видушеного лимонного соку і смак відразу стає оригінальним :)

misss
24.01.2011, 16:55
Ось ще один рецептик.
Пекінську капусту шаткуємо, додаємо кукурудзу, нарізаємо крабові палички, сіль і перець до смаку та все заправляємо майонезом.
Смачного!

napoleona
24.01.2011, 17:01
а у нас зранку чоловік любить такий салат: звечора я насмажую собі куряче філе, листя салату, мандаринки дольками, сир грубою соломкою(у нас часто домашній), помідори або перець, трошки лимонного соку і заправити оливковою олією

Liona
24.01.2011, 17:16
О! Ще один салатик згадала
Кур.філе відварюємо з коренем петрушки, селери, лавр.листом та перцем горошком, трохи підсолити. В миску пальцями рвемо мілкими шматками, туди ж додаємо розірваний пальцями грейпфрут (плівочки обов'язково зняти!) та свіжий базилік. Заправити соком лимону та оливковою олією. Смак дуже пікантний та вишуканий :)

Solomi
24.01.2011, 17:23
найшвидший салат ,який ще готувала, коли була студенткою , це :
мівіна запарена
ковбаса
яйця варені
майонез

салатик робиться 10 хвилин, а який смачнющий - ням-ням

Trumbumbulja
24.01.2011, 17:33
найшвидший салат
а я ще люблю туди огірочок свіжий додати.
і хоч то хімія, але така добра!:girl_wink:

рижик
24.01.2011, 17:36
найшвидший салат ,який ще готувала, коли була студенткою , це :
мівіна запарена
ковбаса
яйця варені
майонез
ми туди ще часничок чавили! Ми теж такий салатик, коли були студентами часто робили.

Liona
24.01.2011, 17:42
найшвидший салат ,який ще готувала, коли була студенткою

і хоч то хімія, але така добра!

йой, дівчатка! :girl_impossible: та то ж смерть підшлунковій, а не салатик! :girl_impossible: може краще без мівіни, а?..

MAXAMAK
24.01.2011, 17:45
Салитики прості та смачніі мої дітки їх люблять і від них ніколи не відмовляються даю без конкретної кількості інгредієнтів, бо вони, як то кажуть, йдуть завжди на око):
1. Терті на дрібному терку морква, салера і яблуко вимішати додати подрібнених горішків (якщо немає можна і без них). Заправити сметаною, трішки цукру і часничку.
2. Натерта чорна або біла редька (посолена та відціжена), біла цибулька мілко нарізана і домашній сир - все це вимішано та заправлено сметаною, по солено та по перчено до смаку. Для краси можна додати зеленої цибульки
Смачного!.

Trumbumbulja
24.01.2011, 17:48
може краще без мівіни, а
та раз врік можна!:girl_yes:

Solomi
25.01.2011, 10:34
та раз врік можна
у мене певно вийшло вже раз в 3 роки )))

Tanita
25.01.2011, 10:55
Часто роблю такий зимовий салат
Куряче філе порізане кубиками, чорні або зелені оливки, мариновані огірочки порізані кубиками і трохи потертого на грубій тертці твердого сиру. Все це трішки посолити і покропити соком лимону. Смачно!

poputochka
25.01.2011, 12:05
О, це мій улюблений, роблю завжди, як є нагода, а довго возитись не хочеться.
Ще люблю "Єврейський" салатик - твердий сир, натертий на дрібній терці+часник і майонез. Може йти як салатик, а можна наповнювати кошички, чи намащувати на канапки.

tanchyk
25.01.2011, 12:50
Натерта чорна або біла редька (посолена та відціжена), біла цибулька мілко нарізана і домашній сир
А користі і вітамінів море!!!!!

---------- Додано в 12:50 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

Часто роблю:
Зварити печінку(будь-яку), остудити і потерти на грубій терці, підсмажити на олії цибульку і моркву(багато), варене яйце тру також на грубій терці, майонез, сіль, перець за смаком. Все перемішати, дехто робить слоями.Смачного!!!

Insolence
25.01.2011, 15:47
Зварити печінку(будь-яку), остудити і потерти на грубій терці,
а туди сир не треба ?? бо я щось останній раз не могла згадати

Маруся-мама
25.01.2011, 15:55
Все перемішати, дехто робить слоями.
Я роблю такий лише ярусами, вимішаний мені не смакує. Виглядає як дитяча несподіванка, якщо вимішати.

---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

туди сир не треба ??

Ні не треба. Лишень печінка і овочі. Я ще зверху нераз краю на дрібні полоски свіжий огірок. Дуже гарно пасує. Але це я зверху тру. Доречі можна замінити моркву вареним буряком і знову ж таки ярусний зробити.

Liona
25.01.2011, 15:58
О, і я про печінку згадала ))
Відварити курячу печінку, порізати плястерками, додати порізані на чвертки маслини, тертий на грубій тертці сир, багато зелені,якої любите. Заправити соком лимону та оливковою олією. Сіль-перець за смаком. Швидко і смачно )
До того салату можна додати мариновану цибульку або подушений часничок. (то вже хто як любить)

tanchyk
25.01.2011, 16:04
а туди сир не треба ??
Я не даю! Але можете спробувати!

ulcha
25.01.2011, 16:09
я люблю такий "ленивий" олів"є: варена картопля, варена ковбаска і свіжий огірочок. заправ. майонезом, посол, трохи поперч. - і все! рецепт літній, але я його люблю більше, ніж традиц. олів"є. до того ж його можна просто швиденько зробити для своїх домашніх, а не сидіти над тим баняком з олів"є. смачного!!

tanchyk
25.01.2011, 17:41
=моркву вареним буряком =
Можна, але як на мене то морква з цибулею має свій неповторний смак і саме ці інгредієнти дуже добре підходять з печінкою. Але це вже на колір і смак!

Venus
25.01.2011, 17:57
Я не знаю, наскільки це швидко, але взимку мені дуже смакує цей салат. Він ситний і вітамінний (якщо не враховувати заправки майонезом:girl_blush2:, хоча, думаю, можна взяти і сметанку + трохи гірчиці)

1 куряче філе відварити, порізати дрібно
1 велика селера - потерти на буряковій терці
1-2 пучки зеленої цибулі - дрібно порізати
1/2 скл. грецьких горіхів - подрібнити ножем
сіль, перець, спеції, майонез

дуже добре підходить цей салат на забави, якщо накласти в корзинки :girl_in_dreams:

Маруся-мама
25.01.2011, 18:55
Можна, але як на мене то морква з цибулею має свій неповторний смак і саме ці інгредієнти дуже добре підходять з печінкою. Але це вже на колір і смак!

Хто б сумнівався що можуть бути різні смаки. Мій чоловік не їсть ніяких салат з кукурудзою, то що мені забитись? Я собі готую і собі з’їм, а він може і не їсти. Вибір особистий.

Insolence
26.01.2011, 12:18
сира чи відварена ? думаю, що відварена, але я така затуркана, що ліпше перепитати

Venus
26.01.2011, 12:27
Цитата:
Допис від Venus
сира чи відварена ?
думаю, що відварена, але я така затуркана, що ліпше перепитати

Селера сира. :girl_smile:
Тому той салат і вітамінний

Solomi
26.01.2011, 12:46
ще один знаю вітамінний салат, але тре відварити бурячки

отже 3 варені бурячки на терці потерти
3 сирих морквини на терці потерти
200 гр. сиру на терці потерти
запарити родзинки ( хто ск. любить)

все перекласти слоями, можна з майонезом або сметаною, зверху посипати родзинками.

Пи.Си. Я спочатку сумнівалась в смакоті того салату ,але як спробувала, то 2 рази за тиждень робила.

Venus
26.01.2011, 12:50
ще один знаю вітамінний салат, але тре відварити бурячки
отже 3 варені бурячки на терці потерти
3 сирих морквини на терці потерти
200 гр. сиру на терці потерти
запарити родзинки ( хто ск. любить)
все перекласти слоями, можна з майонезом або сметаною, зверху посипати родзинками.
Пи.Си. Я спочатку сумнівалась в смакоті того салату ,але як спробувала, то 2 рази за тиждень робила.

Я родзинки не дуже люблю. То пропоную на заміну чорнослив. Ще можна грецькі горіхи додати. Як варіант :girl_smile:
І ще колись бачила, як Б. Бурда готував подібний салат з сирими буряками :girl_impossible:. Але то мені занадто. Але теж варіант :girl_wink:

Seppy
26.01.2011, 14:43
салати без майонезу
Страшенно люблю цей салатик. Легкий, корисний і смачнючий!
На дрібній терці тру в рівних пропорціях сирі овочі:
морквина, корінь петрушки, селери,
кисле яблуко,
ріжу кільцями пору,
додаю зерна цілого гранату
і заправляю олійкою, сіллю, перцем.
Можна також його заправляти йогуртом чи майонезом, але від майонезу користь вже не та і смак салату зовсім інший.

Amira
30.01.2011, 12:33
Ріжемо фету на кубики, додаємо чорні оливки, грецькі подріблені горіхи, зубчик видушеного часину, зелень ( любу, але краще смакують прованські трави, можна перець, петрушку), заправляємл оливковою олією.Дуже смакує!

Florena
31.01.2011, 00:23
Запечене мяско ріжемо тоненькими брусочками,додаємо різану півкільцями та замариновану цибульку,зернятка граната та запрвляємо майонезом. Ще один рецептик філе відвареної рибки,смажена окремо цибулька та морква,кукурудза,смажені крутони та майонез. Нехай смакує

Ярочка
31.01.2011, 11:03
цвітна капуста (сира) дрібно порізати, морква (сира) натерти на грубій терці, печериці (сирі) дрібно порізати, 1-2 зубчики часнику, через часникодавку. Додати трошки майонезу, так, щоб лише змочити. Печериці, коли нарізаю, кидаю у воду з лимонною кислотою, чи лимоном, щоб не темніли. Всім раджу спробувати, виходить свіжий і цікавий на смак салат, гості зі столу просто змітають, особливо зимою.
Ще можна додавати помідор.

Нашвидкоруч:
Синя капуста, часник, майонез. Салат із серії - "і на стіл не встидно поставити і не шкода, як всьо з'їдять":girl_crazy:

LGalT
31.01.2011, 11:54
Я часто взимку роблю такі салати:
1. Свіжа капуста + морква сира (на дрібній терці)+ буряк сирий (на дрібній терці, невеликий кусок)+ цибуля порей+ яблуко кисленьке (на грубій терці)+ трохи соку лимона . Заправляю олією нерафінованою соняшниковою.
2. Топінамбур (на грубій терці)+ морквина (на дрібній)+ цибуля+ сік лимона або яблучний оцет. Також з олією.
3. Бурячки (або цвіклі).
4. Морква по -корейськи.

Florena
31.01.2011, 16:34
Цвітну капусту дрібно покришити ,додати зелені кропу та часничок,заправити майонезом

Trumbumbulja
31.01.2011, 20:36
Файний салатик: філе копченої риби порізати соломкою, далі цибуля кубиками, яйця терті на "грубу" терку, сир Косичка, порізаний соломкою. Кожен шар змастити майонезом. Смачного!

рижик
31.01.2011, 21:58
Вчора на забаві їла смачний салатик- куряче м"яско(печене чи обжарене) + яйця і твердий сир (потерті)+арахіс+порей - заправлено майонезом!

Solomi
01.02.2011, 10:11
У нас з чоловіком є улюблений салат вже 10 років:

гриби мариновані порізані
чорнослив
майонез

можна додати мариновану цибулю та кріп. Салат :good:

Florena
01.02.2011, 20:15
Копчена куряча грудка,помідорка,грецькі горіхи,зелена цибулька,по бажанню часник,майонез.

Malyatko
01.02.2011, 23:24
а в мене люблять такий салат : рибу 3-4 шт(бажано хек), відварити добре,відібрати від костей (якщо це не філе :)) дрібно-дрібно подрібнити її до однорідної маси, окремо 1 цибулину порізати кубиками ,підсмажити на 100 гр масла до золотистого,додати в рибу і запрввити майонезом,сіль,перець до смаку :) СМАЧНОГО!

bob
02.02.2011, 15:03
робила я новиі салатики- дуже смачні.
1)Серце (відверене та порізане тонкими полосочками), яйця (відварені і також полосками), тушена цибуля з морквою, 1 банка кукурузки, і мариновані огірочки соломкою, все заправити майонезом, ну і звичайно сіль-перець.СМАЧНОГО!!!
2)морська капуста (тільки не-покорейськи,подрібнити), крабові палички, кукурузка, яйці відварні.Заправити майонезом, додати сіль та перець.СМАЧНОГО.

tanchyk
03.02.2011, 16:32
а в мене люблять такий салат : рибу 3-4 шт(бажано хек), відварити добре,відібрати від костей (якщо це не філе ) дрібно-дрібно подрібнити її до однорідної маси, окремо 1 цибулину порізати кубиками ,підсмажити на 100 гр масла до золотистого,додати в рибу і запрввити майонезом,сіль,перець до смаку
О, я за нього зовсім забула, ми також його колись часто їли, тільки цибулю смажу з морквою, але рибу не однорідної маси, а ламаю дрібними кусочками.

Florena
04.02.2011, 12:57
З серцем можна зробити ще такий салатик:серце тонкими кусочками,маринована цибулька,мариновані або смажені печериці,кукурудза або горошок,що кому більш смакує та майонез. Відварений язик,яйце,свіжий огірок,порізати кубиками,додати горошок та заправити майонезом.

Burberry
04.02.2011, 13:50
А я на Новий рік їла смачний легкий салатик. Вже й сама його робила:
свіжа морква, потерта на дрібній терці
горіхи грецькі (не дуже дрібно)
ананас (конс.)
і все заправити майонезом. Думаю, можна спробувати і сметанкою)

Florena
04.02.2011, 21:51
Простий салатик викладається шарами,кожен перемазується майонезом:1-білок вареного яйця,2-маринована цибулька,3-терте яблуко,4-тертий сир,5-жовток,можна прикрасити зернами граната.

наталя 2204
11.02.2011, 11:08
хтось може порадити цікаві салати без майонезу, які швидко робляться, щось майонезу не хочеться зовсім
А я дуже люблю салати з майонезом, але роблю домашній майонез. Чоловік раніше взагалі не їв салатів з майонезом (бо йому шкодило), а тепер смакує величезними порціями!!!! І дітям сміло можна давати салати з домашнім майонезом.

FAIRYTALE
11.02.2011, 11:28
Дуже подобається мені та моїй сім"ї цей салат:nyam1:
Складники:
- 5 варених яєць;
- 3-4 варених картоплі в мундирах;
- 700-800 гр свіжих печериць;
- 2 цибулі;
- 2 моркви;
- 1 банка консервованої кукурудзи;
- майонез, сіль, перець.
Печериці відварити 5 хв. порізати пластерками і підсмажити на маслі, цибульку з морквою (потертою на грубій терці) підсмажити на олії, картоплю та яйця порізати кубиками, додати кукурудзу, сіль, перець, майонез до смаку. Смачного!

vernata
11.02.2011, 12:57
А я дуже люблю салати з майонезом, але роблю домашній майонез.
Поділіться, будь-ласка, досвідом, я теж не проти навчитись робити домашній майонез.

Insolence
11.02.2011, 19:01
Поділіться, будь-ласка, досвідом,
тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=864150&postcount=246)Еспоза давала

наталя 2204
12.02.2011, 14:00
Домашній майонез:
1 сире яйце (білок і жовток)
0,5ч.л. гірчиці готової
1/3ч.л.- солі
1/4ч.л.-цукру
90-180мл.-олії
1ст.л. лимонного соку

Яйце, сіль, цукор, гірчицю збити блендером. Потім вливати олію тонкою!!!! струйкою не зупиняючи мотор.( Чим більше олії дасте, тим густіший буде майонез.)
Вкінці додати лимонний сік і ще раз збити. Зберігати в холодильнику в закритій посуді не більше трьох діб.

Р.S. Я коли роблю на три яйця, то відповідно збільшую всі складники в три рази. В результаті виходить рівно 0,5л банка майонезу.

СМАЧНОГО!!!!!!!

---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

Якщо плануєте з"їсти весь відразу, то можна вкінці додати ще давлений часничок, або свіжий кріп. Але тоді його вже бажано не зберігати більше доби, бо псується смак

---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

Такий майонез даю і дітям. Дуже їм смакує. :).

tanchyk
17.02.2011, 10:27
з домашнім майонезом.Дайте рецептик, пліз! Сорі, вже знайшла! будемо сьогодні пробувати.

Florena
17.02.2011, 12:25
Салатик "Бруклін":відварені кальмари,креветки,філе риби подрібнити,додати мариновані печериці,огірочки,взбити сік лимону з оливковою олією,додати трохи подрібленого часнику,змішати з всіма інгрідієнтами,посолити за смаком,прикрасити маслинами.

Liona
17.02.2011, 13:28
І дітям сміло можна давати салати з домашнім майонезом.
тільки в тому випадку, коли курячі яйця замінити перепелиними

наталя 2204
17.02.2011, 16:59
тільки в тому випадку, коли курячі яйця замінити перепелиними
Ніколи не робила з перипелиними, і діти ,слава Богу, живі- здорові. Часто роблю навіть не з домашніх яєць.

Liona
17.02.2011, 23:57
і діти ,слава Богу, живі- здорові
Вочевидь, ви сміливіша за мене ) Бо я так не ризикую. Але домашній майонез - смакота, згідна )

KOCHAM
18.02.2011, 17:39
Мушу поділитись рецептом.
Фруктовий салат з кеш'ю.
Яблука та мандарини очищені від шкірки ріжемо невеликими кусочками, додаємо січені горішки кеш'ю (я ножиком почікала) та родзинки (я взяла сині, дуже їх люблю). Посипати ванількою, додати лимонного соку.
Смакота!!! Спробуйте )

volkovaj
18.02.2011, 21:13
теж любимо салатики, досить часто роблю.
останнім часом у нас зачастіла корейська морква, ще робила такий салатик:
1. тушити цибульку
2. додати печінку, ще тушити 7-10хв
3. додати корейську моркву
запрвити майонезом (заправляю домашнім, просто супер)
або
1. пекінська капуста(нарізаю смужками)
2. морква(тру на грубій терці)
3. кукурудза
4. можна цибульку, часничок за бажанням
запрвляю олійкою

Florena
19.02.2011, 16:37
Салат "Каприз"
200гр відвареної курячого філе
100гр шинки
100 відвареного язика
70-100гр маринованих печериць
складові ріжемо соломкою,заправляємо заправкою та викладаємо на листя салату.
Заправка:50гр олії,10мл оцету,цукор,сіль,перець за смаком

Florena
22.02.2011, 16:22
Салатик "НІЖНІСТЬ ВЕСНИ"
1 баночка м"яса кріля(креветок);
2 варених яйця,
1 свіжий огірок,
твердий сир.
Яйця,огірок,сир,порізати на невеликі шматки,змішати з м"ясом кріля та заправити соусом (сметана+майонез)

DILEMMA
22.02.2011, 18:43
Дуже люблю салат "Буніто",викладається шарами(кожен шар змазується майонезом, крім верхнього(яйця)):
-глибока тарілка змазується майонезом;
-відварене філе, нарізане кубиками(посолити, поперчити);
-корейська морква;
-натертий твердий сир;
-натерті відварені яйця.

---------- Додано в 18:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

Ще один з моїх улюблених салатів:
200г. рисових макаронів,250 г. шампіньйонів, 150 г. маслин, 3 помідори, 2 перці, 150 г. бринзи, 3 ст.л. оливкової олії,зелень, пера цибулі, листя салату для прикраси.
макарони відварити, печериці нарізати і підсмажити. Нарізати кубиками бринзу, перець, помідори.Все змішати і додати олію, прикрасити.

Insolence
22.02.2011, 18:56
теж любимо салатики, досить часто роблю.
останнім часом у нас зачастіла корейська морква, ще робила такий салатик:
1. тушити цибульку
2. додати печінку, ще тушити 7-10хв
3. додати корейську моркву
запрвити майонезом (заправляю домашнім, просто супер)
спробувала теж таке. сподобалось. але я б цибулю смажила окремо від печінки. бо воно вийшло якесь як сильно тушковане.

volkovaj
23.02.2011, 15:46
1.Тунець в оливковій олії, кукурудза консеровована, твердий сир, пекінська капуста, сік лимону. В оригіналі мають бути ще кедрові горішки, але я їх даю рідко. Олійку виливаєте в салат разом з тунцем, замість майонезу. Деколи ще роблю без пекінської капусти, як її нема.
мммммммм, тільки що зробила салатик! просто смакота, так як я обожнюю тунець, то взагалі:girl_claping:
дякую!)) за рецептик

Florena
24.02.2011, 20:00
Салат "Міланський"
відварені макарони(типу ракушки),
кукурудза,сир твердий,огірочок маринований,перець болгарський,шиночка(все ріжемо соломкою) та заправляємо майонезом.

---------- Додано в 21:00 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

Салат з тунцем: на листя салати викладаємо тунець,поверх цубулю мариновану,помідорки чері розрізані навпіл,перепелині яєчка теж розрізані навпіл,зверху полити олією в якій був тунець,зверху прикрасити маслинами.

Florena
27.02.2011, 10:38
Салат "Марсельський":помідори,огірок,мариновані печериці(за бажанням смажені),зелена цибулька,крутони з білого батона з часничком,кукурудза та заправити часником.

LGalT
27.02.2011, 16:26
Нині робила такий салатик: пекінська капуста+перець червоний смужками+порей+заправка(олія оливкова+ сік лимона+перець чорний мелений+сіль).

Sitara
27.02.2011, 16:35
Дуже сподобався мені салат: крабові палички, яйця варені, свіжий огірок, кукурудза. Все порізати грубими кубиками, заправити майонезом.

poputochka
27.02.2011, 17:20
крутони з білого батона
Що то є, просвітіть темну:girl_smile:, хочу салатик зробити.

Грильяжка
27.02.2011, 18:01
Що то є, просвітіть темну, хочу салатик зробити.
крутони, це грінки тільки переважно не кубиками а смужками порізані, чи ще якоюсь гарною формою.

Florena
27.02.2011, 21:27
Простенький салат "Закусочний":відварені картоплю, та яйця порізати кубиками,додати філе оселедця також порізане,як і овочі,зелену цубулю,заправити соусом(майонез+гірчиця).

Florena
27.02.2011, 23:47
Що то є, просвітіть темну, хочу салатик зробити.
Крутони-це шматочки переважно білого хліба.довільної форми.обсмажені у духовці,або на сковорідці.

---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:43 ----------

Салат "Флорида"
крабове мясо,куряче філе,мариновані печериці,помідори,сир порізати смужками,заправити майонез+кетчуп та викласти на листя салати,оздобити оливками.

Florena
28.02.2011, 19:34
Гарячий салатик:
куряче філе порізати кубиками та обсмажити ,на другій сковорідці на вершковому маслі обсмажити печериці з цибулею. Куряче філе,печериці з цибулею,кукурудзу,трохи майонезу,тертого сиру все перемішатита та викласти у вогнетривку форму і запекти.

wenecja
02.03.2011, 16:56
я дуже люблю власну інтепретацію салату Нісуаз: викладається шарами
- листя салату (рване руками)
- томат
- фіолетова цибуля (або звичайна) порізана напівкільцями
- спаржева фасолька (зелена), відварена
- перепелині яйця (або звичайні), перепелині порізані навпіл, а звичайні на 4 частини, к-ть яєць в залежності від того на я ку к-ть людей розраховується салат. Я даю 8 перепелиних на 2 порції, або 4 звичайних
- маслини
- тунець у власному соці (одна велика банка)
- можна додати каперси (не завжди маю тому можна ібез них)

Заправка:
- оливкова олія
- зубок часнику
- сік лимона
- діжонська гірчиця - 1ч ложка
Заправка поливається зверху на салат, не перемішуючи його
Дуже смачно.

-

talja
03.03.2011, 18:46
Салат поляна з грибами:
http://s009.radikal.ru/i310/1103/86/4dc7ef3b3a72.jpg
Потрібно:
баночку печериць маринованих
5 яєць
приблизно 400 грам сиру на російського чи голландського
пучечок зеленої цибульки
корейська морква приблизно 200- 250 грам
майонез

Простий у приготуванні:
печериці мариновані цілі розкласти по блюду (їх потрібно два однакових, хоч я робила з ризиком у мисці) купляю особливі чемпіон догори ніжками,
посипати порізаною зеленою цибулькою,
змастити майонезом,
посипати тертим сиром російським чи голландським,
затерти яйцями,
змастити майонезом,
викласти шар корейської моркви,
посипати тертим сиром,
змастити майонезом,
затерти яйцями, накрити зверху іншим блюдом притиснути і перевернути,
салат готовий, смачного!
Я трошки надто щільно гриби викладала :girl_blush2:тому вони трохи як кілька в томаті виглядають, краще трішки вільніше тоді буде справжня поляна з грибами!

manka
04.03.2011, 10:47
Дуже люблю салат Мачедонія (фруктовий). Порізати кубиками яблука, апельсин, банан, ківі, грушу, виноград, диню (можна будь-які фрукти по сезону) і заправити цукром і лимонним соком. Можна подавати з морозивом або з збитими вершками.
Порада: порізавши банан і яблуко, треба зразу скропити їх соком лимона, щоб не потемніли.

Русалочка
04.03.2011, 11:24
Дівчата, ваші салати дуже гарні! Дякую!:good:
Пригадала собі салат, який робила на минулорічне Різдво. Назви нема... Самвидав... :girl_blush2:

Викладається шарами в невеликі прозорі салатниці, чи можна одну більшу, як бажаєте.
Перший шар - варений буряк потертий на "своїй", тобто буряковій, терці.
Другий шар - відварений (запарений) чорнослив порізаний соломкою.
Зверху майноз.
Третій шар - ковбаса салямі порізана соломкою.
Четвертий - печериці потушені з цибулькою, поперчити.
Знову майонез.
П'ятий шар - сира морква натерта на дрібній терці.
Майонез (якщо любите, можна в нього видушити часник),
Шар шостий - тремо на грубій терці твердий сир.
Зверху знову змащуємо майонезом.
Всю оцю красу щедро посипаємо січеними горіхами.
Моїм гостям сподобалось!
Спробуйте й ви!
Смачного! :girl_curtsey:

Florena
04.03.2011, 11:46
Салат з креветок та овочів:
креветки,крабні паличкі,огірок свіжий,помідори черрі,укроп,часник. Огірки почистити від шкірки,та порізати соломкою.Перемішати креветки з порізаними крабними паличками,помідорами,огірками,зеленню.Викласти на листя салати та полити соусом.
Соус:змішати майонез з кетчупом та подрібненим часником.

Анютка
13.03.2011, 14:48
Хочу поділитись з Вами салатиком, винайшла на say.7, дууууже смачний

Салат "Хрумкий"

Куряче філе - відварити та розібрати на волокна
Сир твердий - потерти на дрібну тертку
Огірок - соломкою
Листя салати - порвати кусками
Крутони з батона

Заправка: олія - 4-6 ст. ложок, оцет - 1 ст.ложка, сіль, перець, трави сухі, часник

Все окрім крутонів викласти на тарілку, полити заправкою та посипати сухариками

Спробуйте, не пошкодуєте;)

Florena
13.03.2011, 14:58
Слат з печінки викладається шарами:
білок тертий на терку,
варена печінка,теж терта на терку,
масло з морозилки терте,
кукурудза, всі шари змазати майонезом зробивши сіточку.Зверху затерти вареним жовтком.

Салат з арахісом:відварити печериці та порізати соломкою,1баночка кукурудзи(мені більш смакує морожена,яка продається у Метро),5варених яєць подрібнити,3 варені морквини порізати соломкою,додати 100гр солоного арахісу,сіль,перець за смаком,змазати майонезом.

Snigurochka
13.03.2011, 16:17
А я люблю такий салатик:
варена картопля в мундирі, чиститься, нарізається кільцями, викладається на плоску тарілку. Цибуля нарізається кільцями, теж викладаємо до картоплі. На 4 картоплі приблизно 1 цибулина. Солимо, перчимо за смаком. Збрискуємо оливковою олією (можна й простою) та лимонним соком або оцетом (пару крапель). Цей салат і економний, і без майонезу, і не дуже тяжкий, і його можна подавати без гарніру, а як основне блюдо. Смачного :)

---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

Так як я обожнюю картоплю, маю ше такий салатик:
Берлінський салатик: відварена в мундирі картопля - нарізати кубиками. Додати свіжий огірок кільцями, сіль, зелень, консервовані огірки маленькими кільцями або кубиками, цибулю кубиками. Відварити яйця. Білки нарізати кубиками та відкласти. Для заправки: вершки, топлене масло, гірчицю і пиво змішати, додати сіль, перець та жовтки. Заправкою полити салат, зверху прикрасити нарізаною зеленню та білками. Смачного.
Грецький картопляний салат. Картоплю відварити в підсоленій воді (500 гр) до стану готовності, але щоб він не був занадто м'яким. Очистити, нарізати кільцями.Зелену цибулю (5 пьоришків) подрібнити. Овечий сир (150 гр)(можна замінити бринзою, або будь-яким іншим на ваш смак) нарізати кубиками.Це все змішати. Додати каперси (1 ст.л.)(можна замінити маринованими огірками), чорні оливки (80 гр), зелень подрібнену (м'яту, петрушка, шніт-лук за смаком), заправити:
оливковою (можна іншою) олією (100 мл) та соком 1 лимона . Додати йогурт (3 ст.л.) (продається без домішок актівіа чи інший, можна замінити вершками, або навіть сметаною), подрібнений кріп (3 ст.л.), гірчицю (1 ч.л.). Це все збити в крем. Посолити, попірсити, вилити в картопляний салат так, щоб рівномірно розподілити заправку по всьому салату. Смачного.

volkovaj
13.03.2011, 16:36
їла сьогодні добрий салатик: капуста, горошок, ковбаска, запралений майонезом домашнім, думаю можна заправити і олійкою теж добрий буде.
дуже простенький, швидко готується:)

inlodik
13.03.2011, 16:44
Салат "Насолода". Відварити куряче філе, нарізати кубиками, консервовані ананаси - шматочками, мариновані грибочки (можна печериці). Це все заправити майонезом. Дуже-дуже смачно!!!!!!!

Florena
13.03.2011, 17:58
Відварену картоплю у мундирах натерти на бурякову терку,зверху викласти відварену свинину порізану тонкими скибками,потім шар обсмажених печериць з цибулею,шар порізаних маринованих огірочків,кожен шар промазуєте майонезом.Зверху прикрашуєте тертим жовтком та робите гілочку бузку.Бузок робите так трете на дрібну терку варений білок додаєте декілька крапель бурячкового соку.це будуть квіти бузку Викладаєте на салат білочок- китиці до яких прикладаєте зелень укропу або петрушки роблячи гілочку.

Solomi
18.03.2011, 12:43
Один з популярних в нашій родині:
1 болг. червоний перець
200 -300 гр. печериць,порізаних, посмажених
0,5 банки кукурудзи
200-300 гр. сиру голандського, тертого
заправити майонезом

А ще полюбляю весняні , легенькі салати. І чекаю вже на черемшу:girl_in_dreams:

altari
18.03.2011, 22:51
Спробуйте такий,дуже смачно. Одна копчена куряча лапка,2 помідори,1 огірок,1-2 болг.перець,1 цибуля(заправлена соком з лимона),зелень,сіль і перець до смаку,оливкова олія.Все нарізається середніми кубиками.Смачного!

Trumbumbulja
19.03.2011, 11:37
Сьогодні зробила смачний пісний салат: морква і цибуля смажені, оселедець кубиками порізаний і пісний майонез.

Florena
20.03.2011, 16:09
Салат "Кариби":відварене куряче філе, помідор, гриби мариновані, свіжий ананас (консервований), твердий сир. Усе ріжемо невеликими смужками,перемішуємо, додаємо сіль, перець за смаком, та заправляємо майонезом. Викладаємо гіркою на листя салати.За бажання можна брати і копчену курку, та додавати часник.

Florena
21.03.2011, 14:34
Салатик "Повсякденний"
Натерти морквину на бурякову терку,додати до неї кукурудзи, сухариків (крутонів), видавити часничку та заправити майонезом або сметанкою. Хто бажає може урізноманітнити додавши твердого сиру,або помідорку.

panna
21.03.2011, 16:02
Салатик"Швидкий"
Ріжемо пекінську капусту, крабові палички, кукурудза, тремо моркву на грубій тертці, сіль перець до смаку і запрвляємо майонезом.
Коли в холодильнику не було нічого ліпшого, то просто капусту з морквою, запрвляю олійкою, трішки оцту та цукру.Теж, досить непогано.

Insolence
21.03.2011, 16:17
тремо моркву на грубій тертці,
сиру моркву ?

marry carrie
21.03.2011, 16:31
Салатик"Швидкий"
ми теж такий робимо, тільки можемо продукти варіювати, залишаємо лише капусту пекінську та моркву. Вчора наприклад додали до капусти та морква: мариновані гриби, ананас та кукурудзу. Вийшло смачно

Florena
23.03.2011, 02:25
Салатик пісний:
відварити картоплю у лушпинні,спасерувати різану півкільцями ріпчату цибульку,та печериці. Картоплю натерти на бурякову терку, зверху шар цибульки та шар печеричок, кожен шар змазати пісним майонезом або олією , поперчити та посолити за смаком.

true
23.03.2011, 13:59
А ми обожнюємо салатик з домашнього творогу, посіченої зелені, болгарського перчику, порізаного кубіками. До нього ми вичавлюємо часничок і заправляємо майонезом. Смакота..:girl_in_love:

gladiolys
23.03.2011, 21:15
коли хочу себе побалувати то готую свій улюблений салатик:
-порвати качан салату Айсберг
-копчену лапку порізати кубиками
-виноград порізати пополам ( якщо є кісточки то вийняти )
-додати пригорщ трохи подроблених фісташок
додаємо майонез, перемішуємо і смакуємо:girl_in_love:

true
23.03.2011, 23:09
Ще напишу рецептик смачнючого салатику. Варена велика фасолька, тушені грибочки, цибулька і морква. Ще туди натираю твердий сир (можна не додавати) і заправляю майонезом. Приправки і чорний перчик додаємо за смаком.

tsyganka
23.03.2011, 23:38
Я такий салатик роблю без майонезу. Підтушую цибульку і багато моркви(можна соломкою), окремо тушу на олії печериці. Посипаю сухою зеленню.

Florena
25.03.2011, 22:20
Салат з копченою скумбрією:
скумбрію почистити та порізати невеликими шматочками, викласти у салатницю, трошки скропити олією, спасерувати на сковорідці цибулю та моркву, поперчити та посолити, остудити та викласти на скумбрію, протушкувати подрібнені печериці теж остудити ти викласти шаром на цибулю з морквою, зверху присипати зеленим горошком.Хто бажає може ще змастити олією, але я більше не даю, бо пасеровані овочі мають олію.

altari
28.03.2011, 00:12
Спробуйте ще такий:Відварере куряче філе(кубиками),2 варених яйця(на тертці),сир твердий(на тертці),морква сира(бажано "корейська"),майонез з часником.Салат можна робити шарами або можна вимішувати.

Florena
28.03.2011, 01:03
Ковбаса сирокопчена,свіжий огірочок,болгарський перчик,твердий сир,все порізати тоненькими смужками,додати моркву по корейські, заправити майонезом перемішати, викласти у салатник та прикрасити маслинами.

Kiruskin
22.04.2011, 15:40
Дуже люблю такий салатик:
Відварне куряче філе порізати на кубики, помідори покраяти на тоненькі півкільця, мариновані шампіньйони покраяти плястерками, додати дрібно посічений часник, сіль до смаку, заправляти соком апельсина і майонезом. Смакота неймовірна! І дуже ситно)

bleste
23.04.2011, 11:54
Салат "Насолода". Відварити куряче філе, нарізати кубиками, консервовані ананаси - шматочками, мариновані грибочки (можна печериці). Це все заправити майонезом. Дуже-дуже смачно!!!!!!!
Роблю подібний салат, але грибочки обсмажую з цибулькою... Улюблений салат чоловіка!!!

METAMORFOZA
23.04.2011, 14:01
я дуже люблю різні салатики. Одного разу, зробила легенький весняний салатик: з огірків, зеленої цибульки, яєць і майонезу. Дуже сподобався цей салатик) Швиденько робиться і недорогий))

pravovuk
28.04.2011, 21:16
Сьогодні робила такий :
300 г червоної капусти
200 г помідорів
200 г огірків
200 г болгарського перця
100 г редиски
цибуля
зелень до смаку
сіль
олія

Все овочі добре вимити і дати їм обсохнути.

Капусту нашинкувати соломкою.

Редиску нарізати кружальцями.

Цибулю нарізати півкільцями.

Огірки нарізати соломкою.

Помідори нарізати кубиками.

Перець почистити від насіння, нарізати соломкою.

Зелень дрібно нарізати.

Змішати капусту, редиску, цибулю, огірки, помідори, зелень.

Посолити.

Заправити олією і соком лимону.

SEPTIMA
05.05.2011, 15:36
Салат "з шкварками"
Цей рецепт у мене вже досить давно, так як він у мене записаний без пропорцій, тому не можу точно сказати, що чого.Треба дивитись.
Сьогодні робила просто так, якщо робити на свята, краще робити у два слоя, і на великій тарілці.
Відварити кілька картоплин, кілька морквин.Почистити цибулю.
Кусочок твердого голандського сиру.Мариновані гриби (вони продаються такі вже порізані плястерками) Майонез.Сухарики.
Сухарики робила сама (просто порізала хліб і підсмажила на сковорідці, але інколи користуюся купованими, тоді добре брати з грибним смаком.
1.Трем на терці картоплю (щоб не забагато) і змащуємо майонезом.
2.Трем моркву і знову майонезом
3.Викладаємо мариновані гриби і знову майонез (і добре змащуєм майонезом)
4.Трем сир (можна побільше) і робими за допомогою майонезу сіточку
5.Посипаємо сухариками. (Сухарики відіграють роль шкварків)
Я не солю,але трохи притрушую перцем.
Ще цей салат добре робити в піст.
треба,щоб цей салат постояв хоча б годину,але не більше,бо сухарики тоді,не будуть хрумтіти.
http://s012.radikal.ru/i320/1011/00/44cdbc71c734.jpg
http://s014.radikal.ru/i329/1011/9a/3c79afe05349.jpg
http://s006.radikal.ru/i215/1011/8c/41792703f38d.jpg
[/quote]

Nery
06.05.2011, 15:39
Підкажіть хтось рецептики салатів з консервованими мідіями. Так ми їх не любимо, даємо тільки до піци, і то не дуже, та й лежать без діла
В неті ніби є досить рецептів, але хочеться чогось перевіреного.

Florena
06.05.2011, 18:35
Мідії, мариновані огірочки (бажано корнішони),помідор,маслини, заправляєте оливковою олією змішаною з соком лимона, перець та сіль за смаком

Borsychok
21.05.2011, 22:38
Сьогодні їла дуже смачний салат:

морква корейська
фасоля
печериці(або варені або тушені)
шинка соломкою
заправляти майонезом

Смакота:nyam1:

natorella
21.05.2011, 22:58
робила нині такий

2 кабачки молоді нарізати кружальцями чи півкружальцями, обсмажити на олії легко (на сильному вогні, мішати, шоб зверху прихватились)
в салатнику змішати нарізані петрушку і кріп, видавити пару зубок часнику, влити соєвого соусу, дати гірчиці і оливкової олії (або кунжутної), вимішати. викласти до тої бовтанки ше гарячі кабачки. вимішати вже з ними
коли кабачки вистигнуть (читай - промаринуються), нарізати до них помідори (десь 4 шт)
вимішати все знов
приправи - опційно

дуже смачний

Agrafka
24.05.2011, 09:28
Зараз роблю весняний салатик, корисний і швидко: редиска+кріп+зелена цибулька+домашній сир+сметанка+сіль+перець. Смачного!

annitothca
31.05.2011, 00:01
Дівчатка. може хтось підкаже рецепт салату фета в оливковому маслі, як і Челентано?

Пундик
31.05.2011, 00:10
Я незнаю який салат в челентано, але знаю що фету часто подають з орегано,часником роздавленим на чисникодавці і оливковою олією.Мені так дуже смакує :)[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 21:08 ----------

робила нині такий
2 кабачки молоді
якраз маю кабачки, завтра зроблю і відпишуся, дуже зацікавив мене :)

gladiolys
08.06.2011, 13:18
Дівчатка. може хтось підкаже рецепт салату фета в оливковому маслі, як і Челентано?
Мені також засмакував такий сир,тому постаралась відтворити дома.Порізала на квадратики фету.Далі підсмажила трохи грецькі горішки і подрібнила.Часник пропустити через прес.Спеції:італійські трави,солодка паприка,трошки перцю.Все скласти в баночку і додати оливкової олії.Дати трошки настоятись.

GONE BABY GONE
08.06.2011, 16:03
дуже смачний
справді класний!!! потребує мінімум часу-мінімум продуктів! дякую за рецепт.

Galicija
29.06.2011, 19:27
Прийшли сьогодні з малою з прогулянки додому в обід, дивлюся зварені макарони, а до салату в холодильнику практично ніяких продуктів!!! (куховарить в нас лише свекруха, яка якраз була в супермаркеті на закупах). Знайшла листки салати та кріп. Зробила звичайний дрессінг - олія+оцет+цукор+сіль+перець, змастила ним 2 вище названі компоненти і...... Не уявляєте, яка вийшла смакота!!!:girl_tender: Звичайно, ще б хоча один помідорчик... Але я так посмакувала!!!... Може, кому стане в пригоді такий рецепт, назвала б його "На біду" :girl_wink:

Макарони та салат звичайно для мене тільки! Для донечки в нас окреме меню :girl_yes2: (Щоб не виникло непорозумінь..)

Нюта
25.10.2011, 11:04
І ще додайте туди кураги.

Snowy
26.10.2011, 09:33
Салатики:
"Оселедець під шубою"(а в народі просто шуба) замість морковки натерати варене яєчко тобто по шарах виходить:
1.оселедець,
2.оцет,
3.цибулька,
4.яйце,
5.майонез,
6.картопля,
7.майонез,
8. бурячок,
9.майонез.
Смачного!

"ПРАГА"
Відварити морковку,
порізати варену ковбаску(просту без нічого) соломкою,
нарізати соломкою болгарський перчик(бажано жовтий для більш райдужності кольорів салату),
порізати крабові палочки теж соломкою,
зварену і почищену морковку теж нарізати соломкою.
Заправити все майонезом і перчиком.

"Улюблений"
Проварити грудку курочки з лавровим листям і духм'яним перцем, дади охолонути.
Натерти морковку (на широку терточку), протушити в олії.
Мариновані шампіньйончики нарізати скибочками.
Проварену грудку нарізати кусочками(такими самими по розмірах як грибочки).
Змішати у салатниці грудку, шампіньйони і морковку(максимально вижати олію), та майонез. Приємного смаку!

Solomi
26.10.2011, 09:39
Простий і смачний Вітамінний салатик, знайшла десь в неті, називався “Здоров’я”, на смак суперовий

отже:
свіжа капуста,
терта морква,
тертий сирий буряк ( теж думала буде несмачно, але дуже помилялась)
майонез з часником,
сухарики

Solomi
03.11.2011, 14:41
а хтось має рецепт салатику з каперсами?

Amira
16.12.2011, 19:13
Болгарський перець, помідори, сир мацарела, базилік ( свіжий), оливкова олія, лимоний сік, сіль , червона кримська цибуля.

natorella
16.12.2011, 19:31
хтось має рецепт салатику з каперсами?
каперси ж фактично як приправа
нє?

Borsychok
25.12.2011, 22:55
Знайшла на якомусь сайті такий салат - хочу спробувати зробити на Новий Рік:

Картофель - 3 - 4 шт средней величины
Морковь - 2 шт
Огурец свежий - 2 шт
Огурец маринованный - 3 шт
Грибы маринованные - 150 г
Капуста брокколи
Яйца - 3 шт
Сыр твёрдый - 50 г
Лимон
Майонез - 150 г

Приготовление:

Капусту брокколи разбираем на соцветия. Ножки обрезаем, мы их будем отваривать отдельно от соцветий.
В кипящую, подсоленную воду бросаем ножки капустные. Варим их 4 мин после того, как закипит вода. Затем вынимаем их из кипятка.
Затем в кипящую, подсоленную воду бросаем соцветия капусты. После того, как вода закипит, варим их 2 мин, вынимаем.
Отваренную капусту (соцветия и ножки) перекладываем в блюдо и оставляем остывать.
Остывшую капусту щедро поливаем соком половины лимона и оставляем мариноваться.
Картофель, морковь и яйца следует отварить, остудить и почистить.
Картофель нарезаем небольшими кубиками.
Морковь также нарезаем небольшими кубиками.
Нарезанные овощи перекладываем в глубокое блюдо.
Нарезаем солёные огурцы.
Огурцы перекладываем в блюдо с овощами.
Свежие огурцы очищаем от кожуры и нарезаем кубиками.
Отваренные ножки капусты брокколи также нарезаем кубиками.
Всё нарезанное перекладываем в блюдо.
Затем берём отваренные яйца, белки 2-х яиц пока откладываем (они нужны будут нам для украшения салата сверху), остальные яйца режем кубиками.
Всё нарезанное перекладываем в блюдо.
Нарезаем маринованные грибы
Перекладываем в блюдо.
Твёрдый сыр также нарезаем мелкими кубиками.
Нарезанное перекладываем в блюдо.
В блюдо с нарезанными ингредиентами добавляем майонез.

CaddyV
29.12.2011, 23:22
Відварену курячу грудку порізати кубиками
кукурудза
перець болгарський кубиками
можна яйце, але даю не завжди
перемішати з майонезом,після того додати пекінську капусту ,яку порвати руками,і ще раз легенько вимішати. В сезон додаю ще свіжий огірок.

Лідочка
30.12.2011, 00:40
Знайшла на якомусь сайті такий салат - хочу спробувати зробити на Новий Рік:
Якщо чесно я не уявляю як будуть разом картопля, твердий сир, яйця, мариновані шампіньони і свіжі огірки - якась мішанина виходить. А, і ще ж брокколі, шлункові не позаздриш...

Seppy
30.12.2011, 01:17
разом картопля, твердий сир, яйця,
Ці компоненти важко уявити в одному салаті, виходить важкий гарнір...

Prutylyatko
30.12.2011, 01:51
виходить важкий гарнір
ну вже занадто важкий:(((

Lira
30.12.2011, 09:38
а я робитиму на новий рік свій улюблений:
ананаси консервовані, зелені оливки (чимгостріші), твердий сир, болгарський перець (червоний) і багато кропу. Все кубиками і трошки майонезу, бажано домашнього.
Звучить дивно як поєднання- але така нямка!!!!

Smorodynka
30.12.2011, 12:27
Дуже простий і надзвичайно смачний салат. Спочатку поставилася до нього досить скептично, а коли скуштувала виявилося досить смачно.Отже, куряче філе відварити у підсоленій воді і цибулею і морквою, потім порізати його кубиками- це 1 шар, консервовані ананаси, порізані кубиками - 2 шар, зерна гранату - 3 шар. Шар між куркою і ананасами перемазувати майонезом не потрібно, лише ананаси змастити майонезом. Зерна гранату повинні щільно покрити ананаси

Vероніка
30.12.2011, 17:15
Хочу зробити салат, основними ігрідієнтами якого будуть печериці (відварені або мариновані) і куряче філе. Що порадите додати, хочеться чогось оригінального ? :girl_in_dreams:

Oliusia
30.12.2011, 17:29
будуть печериці (відварені або мариновані) і куряче філе
я до цього ще додаю помідорчики і натертий пармезан,зелень,заправляю вершковим соусом.

pravovuk
30.12.2011, 17:55
очу зробити салат, основними ігрідієнтами якого будуть печериці (відварені або мариновані) і куряче філе. Що порадите додати, хочеться
Я ще додаю сир голандський (великими кубиками) і кусочки ананасу -смакота!!!!!!!

napoleona
30.12.2011, 18:10
Я ще додаю сир голандський (великими кубиками) і кусочки ананасу -смакота!!!!!!!
і я і ще болгарський перець, дуже смачно

Coshitce
30.12.2011, 18:29
А я трохи міняю складники, в залежності від печериць: як відварені - додаю маринований перець, як мариновані - то свіжий перець (але обов"язково його від шкірки очищаю). І грубо нарізані яйця.

DILEMMA
30.12.2011, 18:37
Салат з курки.
-куряче філе відварити
-печериці потушити з цибулькою
-пожарити омлет з 4-5 яєць(яйця,молоко,сметана,мука)
Все нарізати невеликими шматками,трохи сирої цибульки,сіль та майонез.

tasha
30.12.2011, 18:53
Печериці
солені огірочки
жарена куряча печінка
яйця
майонез

Лідочка
30.12.2011, 21:22
Печериці
Печериці які? Мариновані чи смажені?

Oddly
30.12.2011, 23:30
вичитала чудернацький салат, але складники і поєднання для мене не дуже звичне,
тому вирішила не ризикувати на Новий рік - і приготувала сьогодні пробний варіант.
Рекомендую! Смакота! Завтра обов"язково буде на святковому столі!
Отже,

на дно викладаємо рваний руками салат (думаю, його можна за смаком скропити або соком лимона, або бальзамічним оцтом)
на салат - нарізаний довгими скибками сир з пліснявою (так у рецепті, але я робила з сиром Едам - теж добре, головне, щоб сир був м"який, жирний).
зверху викладаємо решіткою порізану скибками грушу.
Поливаємо заправкою (див. далі)
Зверху посипаємо підсмаженим до золотистого кольору кунжутом.

Заправка:
плавлений сирок / вершковий сир-паста + лимонний сік + оливкова олія -розмішати в однорідну масу.
Пропорції до заправки: на 100 гр сиру + 0,5 лимона + 2 ст.л. олії

Варіант - заправки я спробувала зробити дві - сир + лимон + кунжутна олія - чоловікові засмакувало краще, бо оливкова олія була в мене тільки з яскраво вираженим специфічним смаком, це вже, як кому до смаку

Експериментуйте і смачного!

Prutylyatko
30.12.2011, 23:34
Салат, який мені подобається:
мариновані ананаси ріжемо на кусочки
куряче філе відварене "рву" руками, щоб волосинки були
кукурудза маринована
грецькі горіхи (розламані наполовину)
Додаю трішки соку з маринованих ананасів та заправляю майонезом (майонезу небагато).
Смачного:)))

inka
31.12.2011, 00:03
Мій любимий такий : копчена курка+пекінська капуста+болгарський перчик ( 1 перчинка)+ананас маринований шматочками+ кукурудза. заправляємо майонезом- перед подачою до столу. Смакота.....він легенький, дууже смачний і зарахунок пекінки- його багато. Улюблений салатік одним словом.

Kryhla
02.01.2012, 11:18
Мені подобається салат: печериці тушковані + морква тушена з цибулькою + кукурудза + яйця + майонез. Смакота!!!

Зорянівонька
03.01.2012, 21:39
ечериці (відварені або мариновані) і куряче філе
Варене філе, мариновані печериці, яйця варені, сир тру і заправляю майонезом - хіт зараз в мене

allja
03.01.2012, 22:19
хіт зараз в мене
Робила такий, тільки ще картоплі вареної давала - то не дуже мені:girl_nea: Думаю, що через картоплю.
Сьогодні зробила такий: дрібно порізала мідії, свіжий огірочок, варене яйце і зелену цибульку, а заправила все майонезом - дуже сподобався, смачний:girl_yes:

Bublyk
05.01.2012, 18:25
Файний салатик:

тунець консервований
кукурузка
яйця
квашений огірок
цибулька
майонез

kyharochka
19.01.2012, 11:26
Салатик, який їла вперше в свекрухи, мені сподобався. Може вже хтось писав, то вибачайте.
Потрібно куряче філе відварене, морква по-корейськи, сир голандський, апельсини, яйця, майонез.
Викладається все шарами:
куряче філе, майонез, корейська морква, майонез, сир потертий на грубому терку, майонез, апельсини порізаний на кружельця і кожне розрізати на 4 частинки, майонез, зверху потерті яйця на грубому терку.
Смачного.

Marcipanka
20.01.2012, 20:10
На тижні була в коліжанки в гостях і зготувала вона дуже смачний салатик:

пекінська капуста дрібно посічена
огірок порізаний півкільцями
шматочки червоної рибки підкопченої
варене яйце порізане соломкою
сухарики з хліба

то все приправлено майонезно-гірчичною заправкою, але зовсім трішки

cherepashka
21.01.2012, 15:55
Завалявся в мене в холодильнику кавальчик яловичини, от і вирішила пустити його на салатик. В мене на нього пішло:
4 яйця
600 гр яловичини
1 цибулина
Мяско нарізала смужками і підсмажила. Яйця збила з сіллю і посмажила 2 тонких оилетика. Омлетики теж порізала смужками (мені для цього було зручно згорнути їх рулетиками) Цибулину порізала півкільцями. Присипала щіпкою цукру і солі, додала трішки оцту і окропу. Так промаринувала 5 хвилин. Все змішала і заправила майонезом. До речі, салат смакує як в гарячому, так і в холодному вигляді

sjasjag
25.01.2012, 22:35
1) мариновані огірки - кубик
печериці мариновані - порізати недуже дрібно
горошок консервований
шинка - кубик
майонез

2) морква по-корейський, копчене філе курки, болгарський перець (червоний), кукурудза, картопля фрі, заправити трішки майонезом

Coshitce
25.01.2012, 22:46
Відварене куряче стегенце (власне стегенце, а не грудка), порізане доволі великими (приблизно 2х2 см) шматками,
сир (типу гауди, не дуже твердий) меншими шматками (десь 1х1,5х1,5),
яйця також великими частками і
квашений (не маринований) огірок.
Заправлено майонезом.

ola-lyola
03.02.2012, 17:38
Салат Польський його навіть похвалила Мучача, рецепт:
Мариновані маленькі огірочки (не квашені) ріжемо соломкою
Варена морква також соломкою
Зелений консервований горошок
Печериці консервовані порізані в банці, але не мариновані
Зелений кріп
Насіння кунжуту підсмажене
Майонез

Antivirus
27.04.2012, 23:10
1.сир Фета, нарізаний кубиками
2. ізюм
3. курага, нарізана соломкою
4. грецькі горіхи

все це заправити оливковою олією, в яку вичавити 1 зубчик часнику.

Досить пікантний смак.

soilik
28.04.2012, 11:29
Потрібно куряче філе відварене
Я також колись відварювала філе до салатів. Але спробувала в родичів по-іншому: філе порізати на кусочки (досить великі - поділити десь на 4 частини), посипати приправами, які вам подобаються, помастити трохи майонезом. Нехай так трохи постоїть, а потім запекти в духовці. До салату порізати на кубики потрібного розміру. таке запечене філе виходить смачне і соковите.

Jeanjerry
01.05.2012, 20:49
Готувала ще минулого року салатик, хочу знову приготувати на свій день народження.
Потрібно:
- помідори чері або звичайні
- листки салату
- маслини
- консервовані ананаси
- креветки.
Заправка:
- 1 ч.л. лимонного соку
- 3-5 ст.л. оливкової олії
- 2-3 ст.л. ананасового соку.
Салатик виходить надзвичайно смачний, і краще подавати його порційно у високі фужери.

enigma
03.05.2012, 17:02
Мій найулюбленіший салатик нащодень - салат айсберг, помідорки чері і пармезан смужками. Заправляти оливковою олією. Часом додаю укроп або синю цибульку.

Hermi
03.05.2012, 17:09
а я дуже люблю салат з серця!!!
серце(можна брати і язик)
яйця
горошок
цибуля
майонез

серце відварити і трішки підсолені воді.відварені яйця і серце порізати смужками. нарізати цибулю(тут вже побажанню можна кружальцями, а можна дрібненько). засипати консервованим горошком і заправити майонезом. Вже побажаню можна додати сіль і молотий перець.

Antivirus
14.05.2012, 21:09
куряче філе
виноград зелений
виноград чорний
соус 1000 островів від Calve (або Папрік)

Виноград купуємо без кісточок. Філе нарізаємо не дуже дрібно, виноградинки кидаємо цілими (1:1 чорний і зелений). Заправляємо соусом. Можна поперчити і посолити до смаку. Хоча я цього не роблю, оскільки мені подобається кисло-солодкий смак салату.
Виглядає гарно і апетитно.
Смачного!

Antivirus
18.05.2012, 18:41
чорнослив
родзинки
варена морква
твердий сир (до цього салату надаю перевагу "Російському")

Чорнослив, моркву та сир нарізаємо соломкою. Родзинки залишаємо цілими. Заправляємо майонезом та нежирним йогуртом у співвідношенні 50/50. Витискаємо 1-2 зубчики часнику. Сіль, перець до смаку.
Смачного!

murawka
21.05.2012, 17:31
Теплий салат з рисом.
200 г. рису.
1/2 банки консервованого зеленого горошку.
200 г. цибулі (ріпчастої)
250 г. нежирного бочку (я брала копчену шию).
Сіль, перець, майонез.
Рис відварити у підсоленій воді.
Цибулю порізати кільцами і напівкільцями. Обсмажити на олії до м'ягкості і незначної зміни кольору.
М'ясо тонко порізати соломкою. Коли буде готова цибуля, кинути до неї на 2-3 хв. бочок, щоб трішки сало обсмажилось.
Змішати всі інградієнти (слово таке... паскудне. міняю на) складники, посолити, поперчити, дати майонез. Перед подачею на стіл трішки підігріти. Смачного.
http://i049.radikal.ru/1205/c9/233dca039a94.jpg

romawka
26.05.2012, 20:43
Робила сьогодні салатик слоями перемащений майонезом:
1 слой - 3 варених яєць натертих на крупну терку
2 слой - 2 плавлених сирків тертих теж на крупну терку
3 слой - 2 помідора порізаних кубіками
4 слой - шпроти (брала тм "премія" то були маленькі і смачні"
5 слой - чищене соленне насіння і чіпси.
останній слой без майонеза.
досить смачно і ситно вийшло!

Маріка
28.05.2012, 00:23
Дівчата, напишіть, будь-ласка, в який салат можна пристроїти руколу. Посадила для цікавості, Вже вона якраз "дозріла", тільки не знаю з чим її їсти. :confused:
Рецепти з нету щось не рулять. :girl_sad:

Marcipanka
28.05.2012, 19:39
в який салат можна пристроїти руколу.
теж садимо на балконі руколу, бо дуже смакує такий салатик:
рукола
помідори черрі
кедрові горіхи
заправка з тертого пармезану, оливк.олії і соку половини лимона.

Yeremiya
29.05.2012, 10:32
в який салат можна пристроїти руколу

рукола
помідори
бринза або інший подібний сир
кунжут (підсмажити)
заправити все олією - дуже подобається такий салатик (якраз зробила його сьогодні на роботу)
можна ще робити з морепродуктами

murawka
13.06.2012, 12:36
Салат із трускавки.
300 г. вареного курячого філе.
1 велика зелна цибуля.
180 г. твердого сиру.
4 яйця.
Приблизно 150-200 г. свіжих трускавок.
Листя салату.
Сіль, перець, майонз.
На велику пласку тарілку викладаємо ціл листя салату. На нього ставимо обруч від тортівниці.
1 шар: порізане кубиками куряче філе+порізана зелена цибуля+сіль+прець+майонез.
2 шар:натертий на грубій терці твердий сир+майонез.
3 шар:натерті на дрібній терці яйця+сіль+перець+майонз.
4 шар:порізана трускавка.
Після цього знімаємо обруч від тортівниці і ставимо на півгодини у холодильник.

Gybka Bob
16.06.2012, 19:53
Дуже простий салат з крЕветками. (Швидко і смачно, як на мене:girl_wink:)
-Варені крЕветки
-помідор
-огірок
-майонез
-сік лимона
-сіль, перець.
Інгридієнти у довільній кількості!:girl_wink:

Almariel
28.06.2012, 13:17
улюблені салати (не весняні):
1. варена курка, кукурудза, мариновані грибочки, яйця, цибуля, майонез. перші 3 складники в однаковій кількості, інші - до смаку.
2. з 1 кг моркви зробити корейську, але олії менше, ніж зазвичай даєте десь наполовину, 300 г печінки обсмажити, порізати соломкою, посмажити цибулю (чим більше, тим солодший салат), петрушка (бажано свіжа, але іноді морожену брали), трішки заправити майонезом. виходить, що моркви дуже багато, а печінка і цибуля трошки помякшують смак. до свят, коли на столі багато жирного, дуже пасує.

Morena
31.07.2012, 14:12
колись їла дуже смачний салатик з філе курки. Пам"ятаю, що особливість була в тому, що додавались 10 білків без жовтків. Може хтось підкаже рецепт?

METAMORFOZA
31.07.2012, 14:27
Минулого тижня на гостину зробила дуже смачний салат! Всі казали, як з ресторану. Ігрідієнти: 2-3 копчених курячих лапок, 1 банка маринованих грибочків, омлет з молоком (2-3 яйця, даємо омлету вистигнути і нарізаємо кубиками), 3-4 шт. помідорів. Заправляємо майонезом, дадаємо приправ. Наразі мій улюблений салат, принаймі щось нове і цікаве:)

Emerald
31.07.2012, 14:38
А мені такий подобається:

200 г квасолі
200 г печінки
2-3 шт. моркви
2 шт. цибулі
20 г вершкового масла
сіль
перець
майонез

Квасолю відварити до м*якості, злити воду. Додати до квасолі 20 г вершкового масла. Печінку нарізати невеликими шматочками, зварити. Цибулю нарізати і пасерувати в соняшниковій олії. Зварити моркву, почистити і натерти на крупній тертці. Цибулю з морквою посолити, поперчити і змішати з квасолею і печінкою. Заправити майонезом.

Emerald
03.08.2012, 11:07
Недавно куштувала такий салат:

4 огірки
4 помідори
1 б. кукурудзи
300 г твердого сиру (був "Російський")
1 цибулинка
2 пачки сухариків ("Флінт" і т.д.)
майонез

Почищені огірки, сир, помідори нарізати кубиками. Цибулину дрібно нарізати соломкою. Кукурудзу промити холодною водою. Вимішати все + сухарики, заправити майонезом. Салат солити не потрібно і вимішувати безпосередньо перед подаванням, щоб сухарики не розм*якли.

soilik
07.08.2012, 12:12
Недавно спробувала:
куряче філе (пекла шматочками)
червоний перець,
кукурудза
зелений салат
оливкова олія
притрусити кунжутом.
Чоловік порадив замінити кукурудзу на оливки і додати трошки фети, але такого експерименту ще не робила.

olerusya
15.08.2012, 14:55
підкажіть рецепт салату до якого входять легеніі морква(і ще щось:))?

Дана
15.08.2012, 16:40
підкажіть рецепт салату до якого входять легеніі морква(і ще щось
Варені легені + тушкована морква і цибуля+ заправка майонез
Варені легені+ тушкована морква, цибуля і печериці обсмажені+майонез
Варені легені+ тушкована морква, цибуля, горошок консервований+ майонез
Ще їла салат з легенів куди входив маринований огірок, не можу знайти рецепт

burunduchoc
10.10.2012, 18:35
А в наій сім'ї люблять такі салати:
1) пекінська капуста розрізати повздовж, а потім дрібненько
куряче філе відварити і також смужками або грубшими кусочками по волокнах
ананас кусочками
апельсин подовгасттими кусочками
кукурудза
заправляємо все майонезом безпосередньо перед подачею щоб не впустив сік!
2)перець болгарський соломкою
куряче філе великими кубиками
відварене яйце на 4 частини
зелена цибулька, сіль перець
я заправляю майонезом, але куштувала цей салат в краївці і мені здається що там був змішаний майонез з йогуртом.
3) печінка(беру індичу або курячу) відварити і натерти на грубій терці
морква відварена на грубій терці
чорнослив соломкою
цибуля підтушити щоб була мякенька не жовта(хоча хто як любить)
кукурудза небагато
сіль, перець до смаку,
майонез.
Смакуйте пишіть чи сподобалось!

Mavpysuk
10.10.2012, 19:45
Салат придумала сама з того, що було в холодильнику:
-відварене куряче філе- розділити по волокнах
-підтушена цибулька-півкільцями
-консервований горошок
-відварені яйця - на грубій терці
-сіль, перець
-майонез
Смачного!!!

Gorda
10.10.2012, 20:58
Зробила салат з того що було дома:
-Болгарський перець червоний і жовтий, порізала на тоненьку соломку
-Консервовані печериці, розрізала тільки на половинку
-Цибулю порізала тоненькою соломкою
-Порізала петрушку
Заправила оливковою олією, оцтом і додала трохи солі.

Kvinna
02.12.2012, 15:35
Я минулого тижня була в тата на ДН і моя мама там такий салатик класний презентувала:
1 кочан листя салату (руками порвати на дрібніші шматки)
1 авокадо (порізати кубиками - я люблю щоб крупними, але то вже хто як любить)
1 банка тунця
1 варене яйце (кубиками)
1 ст.л. ол. олії
Легенько усе перемішуємо і їмо - НЯМ-НЯМ!
збираюся на днях його зробити. Думаю куряче яйце замінити на 2-3 перепелині (я їх дузе люблю :nyam2:

Coshitce
02.12.2012, 18:18
Сподобався салат:
Салат „Наречена” :
Два зварених яйця натерти на великих отворах терки, зверху так же ж натерти почищені від шкірки яблука (два середніх або одне велике). Зверху на яблука натерти шар твердого сиру (30-40 грам), теж на великих отворах. Залити зверху негострим майонезом і посипати дрібно посіченими горіхами.
Салат не перемішувати. (Яблука взяти кислуваті).

KOCHAM
04.01.2013, 14:10
консервовані персики половинками
на них викласти
салат: квадратиками відварена курка
твердий сир
зелена цибуля
майонез
ми ще додали кріп
дуже класне поєднання, підійде до святкового столу

от мені б ще один новий класний салатик до святкового столу
ммм....

Galin Max
04.01.2013, 18:11
Недавно робила салатик-експромт:
мікс-салат
"морський коктейль" обсмажений
сухарики домашнього приготування
зелена цибулька
кріп
лимонний сік
соєвий соус

Vyshenjka
09.01.2013, 15:26
А ось і мій улюблений святковий салатик:girl_smile:
всі інгредієнти викладати шарами у глибоку тарілку в такій послідовності:
1-й шар - відварене і порізане кубиками куряче філе, посолити;
2-й шар - порізана кубиками цибуля, попередньо підсолена, замаринована у вині;
майонез
3-й шар - відварена картопля, потерта на дрібній терці, сіль, перець до смаку;
майонез
4-й шар - відварена морква, потерта на дрібній терці, посолити;
5-й шар - відварений дрібно порізаний чорнослив;
майонез
6-й шар -відварене яйце потерти на дрібній терці, посолити;
7-й шар - плавлений потертий підкопчений сир;
майонез
зверху салат можна притрусити дрібно посіченими грецькими горіхами.
Смачного!

Багіра
09.01.2013, 15:38
роблю часто бо дуууже люблю

пекінська капуста
помідори-чері
сир фета (або якийсь такого типу)
зелена цибулька
олія на ваш смак

Sweet kitty
09.01.2013, 18:21
куряче філе і твердий сир порізати кубиками ,додати консервовані ананаси кубиками і то всьо заправити майонезом!:girl_tender:

---------- Додано в 18:21 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

і ше один :пекінська капуста порізати ,маринована кукурудза,червоний і жовтий болгарські перці,заправити майонезом.зверху прикрасити маслинами(чорними):girl_bye:

Руда Лисиця
09.01.2013, 18:23
салат для тих хто не любить майонез.
грушка кубиками ,пліснявий сир(рокфор, блакитний,кому який більше подобається) теж кубиками, розпарена курага порізана дрібними шматочками, грецькі горішки, італійські приправки або трави і оливкова олія.

---------- Додано в 18:23 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

о, ще полюбляю такий іноді зробити: червона квасоля варена, цибулька дрібно-дрібно порізана, тунець(або сардини, якщо нема), оливкова олія, бальзамічний оцет.

soilik
11.01.2013, 20:34
пекінська капуста, морква (потерти на корейській терці), буряк (сирий, терти, як і моркву),куряче філе (можна шинку або ковбасу) - соломкою. викладати на великий таріль купками всі компоненти, зверху полити майонезом і посипати смаженою картоплею (брала "Файна бульба" - типу чипсів). ще можна додати зеленої цибульки

Kroshka Enot
14.01.2013, 17:59
Вчора відкрила для себе салат, в якому я можу (і навіть із задоволенням) їсти таку ненависну мною селеру:
Селера, пекінська капуста, цибулька ріпчаста, варене яйце, зелена цибулька, домашній майонез.

Нікуся
14.01.2013, 18:02
лежить запакований " морський коктейль"- який салат з нього можна зробити? але бажано, перевірений рецепт, бо в неті їх купа, але чи вони добрі....

Seshat
14.01.2013, 18:07
Чи морожений кинути на пательню і прогріти, чи концервований класно смакує з черрі помідорками (розрізати навпіл), міксом салатів, вареними перепелиними чи звичайними яйцями (розрізати навпіл) і оливковою чи мікс олією. Я інколи додаю трішки соєвого чи лимонного соку. Сіль-перець по смаку...
Помідори можна взяти звичайні салатні..Тоді нарізка як на грецький..

Akseniya
28.02.2013, 12:12
Дуже швидкий, простий, економний і ситний салат:
Беремо картоплю, чистимо, ріжемо соломкою і обсмажуємо на олії малими порціями, даємо стекти олії.Відварюємо куряче філе, ріжемо, додаємо порізаний соломкою мариновани огірок.Заправляємо майонезом, солемо, перчемо до смаку.
Смачного!!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender:

Annamarija
25.07.2013, 14:50
Рыбный салат с крекерами

Ингредиенты:
• 2 пачки несладких круглых крекеров
• 1 баночка любых рыбных консервов (горбуша, тунец, сайра в масле, можно крабовые палочки)

• 4-5 яиц
• майонез
• 1-2 зубчика чеснока
• зеленый лук
• твердый сыр

Приготовление:
Выложить на тарелку слой крекеров, сверху натертые на терке и смешанные с майонезом яичные белки (желтки оставить для украшения), опять слой крекеров (чтобы между ними было как можно меньше просветов), сверху слегка смазать майонезом, сверху положить слой размятых вилкой и смешанных с майонезом консервов (жидкость слить), посыпать зеленым луком. Снова слой крекеров, затем смешанный с чесноком и майонезом тертый сыр. Далее слой крекеров, сверху все смазать майонезом и посыпать тертыми желтками. Оставить при комнатной температуре на 2 часа, потом еще на час в холодильнике (или оставить в холодильнике под пленкой до следующего дня). Следите за количеством майонеза, чтобы не получилось суховато или слишком жидко.

amaretto
03.09.2013, 18:19
хочу якийсь теплий салат, хто що робить?

Seshat
03.09.2013, 19:53
теплий салат
Японський теплий салат
500гр нежирної свинини,
400гр спаржевої фасольки,
3 середніх морквинки,
3 ст.л. кунжуту,
середня цибулина,
0,5 ч.л. тертого імбирю,
сіль,цукор, перець, оцет.

Свининку ріжемо соломкою, обжарюємо до повної готовності в олії-маслі, трішечки солимо і перчимо в процесі приготування. Витягуємо з пательні, збризгуємо оцтом (я брала бальзамічний) і олією (соняшниково-оливковий мікс). Накриваємо харчовою плівкою. Цибульку нарізаємо півкільцями і маринуємо (вода, оцет, сіль, цукор). В олії обсмажуємо спершу хв. 10 моркву, нарізану соломкою, до неї додаємо спаржеву фасольку. Обжарюємо-тушимо до готовності. НЕ солимо взагалі. Додаємо до свинини, перемішуємо, додаєм цибульку, посипаємо кунжутом і імбирем. Все гарненько перемішуємо і трішки досолюємо-доперчуємо по смаку. Сіль і перець не повинні перебивати смак овочів. Салатик простий в приготуванні, порція велика - на 5-6 осіб, незвичний, але усім дуже сподобався. Смачного!

bobryha
10.10.2013, 18:25
Останнім часом "збилась" з майонезів і інших шкідливих, тяжких для шлунка і фігури продуктів, а без салатів не обходиться жодна забава. Одже поділюся рецептом найвдалішого( був найбільш корисним, смачним та естетичним і гості сприйняли на ура).
салат робила кожному на тарілочці, щоб ефектніше виглядало:girl_tender:
отже:
салат латук порвала на великі шматки, те ж саме зробила з руколою(але можна і без неї хто не любить). додала порізаний на великі шматки огірок, помідори черрі пополам, болгарський перчик соломкою, і фіолетову цибулька кільцями. далі додала варені, пополам розрізані перепелині яйця і натертий на терку для корейської моркви твердий сир(дуже класно виглядає в салаті),за бажанням можна додати якісь дрібнорізані горішки чи мигдальні пластівці(я додавала насіння кунжуту),поперчила, полила оливковою олією і вже кожен за смаком добавляв бальзамічний оцет.

Поділіться ще хтось рецептами святкових, але корисних салатів

zorkas
10.10.2013, 23:58
Гори Гімалаї
Варений бурячок потерти на грубому терку
Варену моркву теж на грубому
Сиру капусту посікти і посолити
Смажена картопля фрі
Все разом перемішати, додати спеції, заправити майонезом.
Смачного.

BlackSheep
11.10.2013, 09:21
У нас зараз основний салат це:
Червона капуста + терта морква+трошки тертого яблука(кисло -солодке) все посолити і полити оліею.
наразі для мене з червоноі капусти то найкращій варіант )

Alicia
22.10.2013, 15:11
В Рафаелі спробувала смачний салат, і тепер вже кілька разів його вдома робила:
- листя салату будь-якого 2-3 пучка, побільше (там був салат цикорій-ендивій, такий гостролистий, дуже смачний)
- м'ята 1-2 гілочки
- сир (краще кілька видів - твердий королівський, брі і лазурний)
- виноград - одна невелика гронка.
- горішки волоські - щедра жменька, там було їх багато.
- олія оливкова 1-2 ст. л. (в мене виноградних кісточок, нейтральна)
- сіль/перець
І від себе ще додаю варені перепелині яєчка (6-7 штук), хоча там не було в складі.

Зварити перепелині яєчка, почистити.
В ступці гранітній товчу горіхи, сіль - в мене крупна морська, перець, додаю олію, перемішую. Потім треба порвати салат на невеликі шматки, листочки м'яти також подрібнити, перемішати в горіхово-олійній суміші, дати постояти. Тим часом нарізати виноград на половинки, якщо є кісточки великі, то вийняти їх, перепелині яєчка також нарізати на половинки, сир нарізати кубиками, додати до салату. Ще раз вимішати і зверху щедро потерти сиром (на дрібній тертці, круто, якщо це буде пармезан, в мене був простий твердий сир). Довго писала, а насправді робиться мега швидко, м"ята там вписалася - ммм... Кислинки не відчула, не знаю, чи був там лимонний сік чи бальзамічний оцет, я не давала, виходить дуже ніжний і корисний салат.
як же ж я і без фото:girl_crazy:
http://s5.uploads.ru/qmfMi.jpg

VsjaVolodina
31.10.2013, 17:36
Дівчата, запропоную вам два рецепти простезних але водночас смачних салатів.
1- варену моркву порізати кубиками, додати банку маринованого горошку, сіль, перець. цибуля і заправити олійкою. Для бажаючих можна ще до смаку оцту.
2 - пекінська капуста, кукурудза маринована, цибулька заправити майонезом.

zorkas
02.11.2013, 16:50
Простенький салат з яйцем-пашот, я його дуже люблю
Порвати листя салату і перемастити таким соусом: 1 лож. майонезу + 1 лож. гірчиці.
На ці листя салату викладаємо смажену курячу печінку,
і підсмажені до золотистої шкірочки шампіньйони.
І яйце-пашот.
Це все гарно виглядає на тарілочці. Смачного.

Samhayne
02.11.2013, 23:02
Дуже сподобався салат, який готує моя свекруха.
В велику глибоку салатницю складаємо пошарово:
1. Твердий сир потертий на дрібну тертку (не ту, що для буряків, а дрібнішу) + змазати майонезом добряче
2. Відварене куряче філе порізати кубиками. Десь 0,5 кг. + змазати майонезом добряче
3. Знову шар твердого сиру потертого на дрібну тертку. + змазати майонезом трохи
4. Білок (штук 5) + змазати майонезом трохи
5. Яблуко перетерте на крупнішій тертці (зо 3 штуки середнього розміру, брати кисло-солодкі) + змазати майонезом трохи, але змазувати швидко, щоб яблуко не потемніло
6. Чорнослив дрібно покришити + змазати майонезом трохи
7. Жовток (5 штук, потерти на дрібну тертку)
8. Грецькі горіхи дрібно покришити чи перемолоти і посипати зверху. Горіхів брати багато.

Майонез я беру рідший по консистенції, і аби не перемазувати усе ложкою, відрізаю маленький кутик і роблю таку собі "сіточку".
Солити/перчити салат не потрібно. Достатньо аби філе варилось в добре посоленій воді.
Смачного!

ROSMARIN
03.11.2013, 14:02
Огірочки цілі мариновані або квашені (я квашу спеціально такі малюсінькі огірочки)
+ мариновані печериці цілі
+ перець болгарський нарізаний соломкою
+ цибуля кільцями
Заправити олією.

KUSJ
07.11.2013, 15:56
Поділіться будь-ласочка рецептом смачного салату з креветками, але без майонезу)):)
може бути з помідором, червоним перцем

blakytnooka
01.12.2013, 23:07
дівчата, треба 2-3 салатики на день народження синочка. Хочеться щось особливе, але разом з тим і таке, щоб сподобалось гостям.
мала на увазі салатик сиром фета і з попередніх сторінок салат з курячим філе, а що може бути ще таке цікаве святкове? але вже, мабуть, без курячого філе?
до речі, знайшла дуже оригінальні і цікаві варіанти, як можна прикрасити салати. Особливо актуально до новорічного столу
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/12/01/thumb_57719529ba4ba22931.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/12/01/57719529ba4ba22931.jpg)
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/12/01/thumb_57719529ba4d4bc81e.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/12/01/57719529ba4d4bc81e.jpg)

Нікуся
01.12.2013, 23:29
сиру кольорову капусту обібрати на дрібні суцвіття
сиру морквину натерти на терці для корейської моркви
сир кубиками
варене яйце кубиками
майонез , часник
як записувала рецепт, то думала"як таке їсти?". а як зробила -смакота!

bobryha
10.12.2013, 13:39
сиру кольорову капусту обібрати на дрібні суцвіття
сиру морквину натерти на терці для корейської моркви
сир кубиками
варене яйце кубиками
майонез , часник
я таке їла)) називається Донна Бейжа)))

Montmartre
10.12.2013, 17:56
салат з броколі (зараз вже трохи не сезон, але все таки)

1 свіжа броколі
упаковка сиру фета
1-2 зубчики часнику
3 столові ложки натурального йогурту (можна замінити сметаною)
2 столові ложки майонезу
насіння соняшнику (близько 3 столові ложки)

Броколі зварити в малій кількості води, не розварити! відцідити. Фету нарізати кубиками. додати до броколі.Йогурт та майонез перемішати.Часник пропустити через прес додати до йогурту з майонезом. Цим соусом полити броколі з фетою, і посипати піджариним соняшниковим насінням (лущеним звичайно).

arushka
10.12.2013, 18:46
посипати піджариним соняшниковим насінням

часто роблю такий салат, але посипаю мигдалем (груба стружка). Перед самою подачею мигдаль 1хв обсмажую на 0.5 ч.л. вершкового масла. Запах - ммммммм:girl_in_love:

Маруся-мама
10.12.2013, 19:09
часто роблю такий салат
Я також дуже люблю такий салат, тільки броколі не варю. Просто розбираю на суцвіття, викладаю на друшляк і зливаю кип’ятком дуже добре. Так капуста не втрачає кольору і залишається хрумка. Я взагалі люблю сиру броколі.:girl_cool:

Montmartre
11.12.2013, 15:22
але посипаю мигдалем
з мигдалем теж багато хто робить, але мені з соняшником більше до смаку :)

тільки броколі не варю
я броколі варю лише 3 хв. і в малій кількості води (1 см на дні баняка), тому вона виходить фактично підварена на парі. Щось до зовсім сирої броколі не можу себе переконати.

sanches
15.12.2013, 14:15
Два улюблених салати:
1. Стебла селери (1 упаковка), курка (2 філе або 2-3 четвертинки), яблуко або апельсин або ананаси з банки, насіння соняшникове, майонез.
2. Стебла селери, пучок салату, помідрки (краще черрі), бринза або фета, насіння соняшникове, оливкова олія

Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk

SweetMira
25.12.2013, 08:16
Недавно засмакував такий салатик:
знизу листя салати
тунець з банки
варені перепелині яйця
грейпфрут очищений і порізаний середніми кусками
заправка-оливкова олія, гірчиця, мед, лимонний сік, сіль і перець.
Спробуйте...дуже легкий і смачний салат.:girl_in_love:

Marcipanka
25.12.2013, 21:21
Для любителів печінки, вперше експериментувала на вихідних. Вийшло смачно.
Пару шматочків курячої печінки відварити 20 хв в підсоленій воді з лавровим листком та духм*яним перцем.
Вистудити, порізати на кубики.
Сир дор блю або інший сир з пліснявою порізати на кубики.
Взяти салатну суміш або будь-яке салатне листя на ваш смак.
Інгрідієнти перемішати, скропити оцтом бальзамік та полити трішки соусом з журавлини.
Цікавий і смачний!

Lyudvig
25.12.2013, 22:15
Мені дуже подобається такий салат:
- сиру петрушку потерти на дрібненькій терці
- варені яйця також так потерти
- додати родзинки ( попередньо замочити в теплій воді)
- майонез
Його треба спробувати, щоб оцінити цю смакоту. :nyam2:

Malyatko
01.01.2014, 21:35
1.Тунець в оливковій олії, кукурудза консеровована, твердий сир, пекінська капуста, сік лимону. В оригіналі мають бути ще кедрові горішки, але я їх даю рідко. Олійку виливаєте в салат разом з тунцем, замість майонезу.
Я роблю подібний шарами, шар порізаної пекінки з майонезом, зверху тунець подріблений, зверху яйця на терці, майонез, зверху порізаний полосками бекон(або шпондер,дрогобицька ковбаска), майонез, сир твердий на терці з майонезом і 1 помідор для присмаку кілечками.майонез домашній, на весь салат десь 150 грам

Lyudvig
02.01.2014, 20:53
Мені дуже подобається такий салат:
- сиру петрушку потерти на дрібненькій терці
- варені яйця також так потерти
- додати родзинки ( попередньо замочити в теплій воді)
- майонез
Його треба спробувати, щоб оцінити цю смакоту.
Сьогодні пробувала цей салат з грецьким горіхом дрібно потовченим. Все решта по рецепту. Було ще смачніше.

Margarett
02.01.2014, 21:46
Можливо вже хтось писав, не побачила.

Десь колись на якомусь весіллі (будучи гостею) спробувала такий салат, простенький, але мені страшенно смачний. Дешевий ще.
Варені морква і яйця на терку (грубу), доправити майонезом і в ідеалі він має містити часник. Маю печію від нього тож обходжусь просто перцем і сіллю до смаку. Клас ! Кількість часнику тут можна собі (як і будь-де) до смаку додавати. Щодо пропорцій моркви і яєць, то так десь на кілограм моркви додаю 5-6 яєць (див. чи малі-великі).

lovikyou
02.01.2014, 23:46
На НР відкрила для себе новий салатик - варений бурячок натерти (1шт.), додати апельсинку шматочками (половинка) та кубики фети - так мені засмакував, що більше ніхто навіть спробувати не встиг :girl_cool:
Заправляла майонезом. Але думаю цікавіше було б зробити заправку на основі апельсинового соку...

KOCHAM
17.01.2014, 16:06
1.сир Фета, нарізаний кубиками
2. ізюм
3. курага, нарізана соломкою
4. грецькі горіхи
все це заправити оливковою олією, в яку вичавити 1 зубчик часнику.
Досить пікантний смак.
я окремо роблю заправку: оливкова олія, часник, додаю гвоздики, духмяного перцю (які перед поливкою забираю), базиліку, трішечки червоного сухого або півсухого вина

KOCHAM
22.01.2014, 18:03
я дуже люблю овочевий салат з відварених овочів: броколі, цвітна капуста, стручкова зелена фасоля, морква, горошок, заправляю оливковою олією + лимонний сік

колись тут форумлянка писала такий справді цікавий салат
все кубиками: копчена курка, мариновані гриби, помідор, омлет з великою кількістю зелені заправлене не великою кількістю майонезу

я маю бажання його видозмінити
маю курку копчену, шинку, помідори чері
думаю додати омлет або просто варені яйця
що б ви додали?
як там буде пасувати червоний перець?

fiesta
13.03.2014, 16:20
Буде в мене піцца-паті для друзів. Піццу купляю. А до неї хочу якийсь салат зробити. Треба якийсь весняний і легкий, щоб полегшити піццу.
Але який? (Господиня з мене ніяка). Підкажіть щось...

tsvetochek
13.03.2014, 16:41
Треба якийсь весняний і легкий
останнім часом роблю собі такий салат:
листки салату
тунець консервований
помідорки черрі
трошки цибульки ( обливала гарячою водою, щоб забрати гіркоту)
скропити лимонним соком, трошки оливкової олії, і деколи могла присипати тертим пармезаном.
має гарний естетичний вигляд і мені дуже смакує :nyam2:

fiesta
13.03.2014, 16:42
Клас!!! Я якраз маю тунець :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Дана
13.03.2014, 17:21
Але який? (Господиня з мене ніяка). Підкажіть щось..
Капрезе, Цезар, Грецький. Або любий де за основу береться багато різного сорту салатного листя+ перець солодкий/огірок/авокадо/помідорки чері/гриби.... + сир(брі/ голубий/ фета/ бринза)+ заправка на ваш смак сама проста олія, лимонний сік/оцет винний. Вибираєте овочеву і сирну складову на свій смак. Сюди добре пасують горішки також любі які вам до вподоби Можна замість сиру дати філе куряче(порізати на шматочки, замаринувати, обкачати в сезамі і обжарити на сковороді) можна замінити копченою або слабосоленою рибою.

Marcipanka
13.03.2014, 17:45
останнім часом роблю собі такий салат:
листки салату
тунець консервований
помідорки черрі
трошки цибульки ( обливала гарячою водою, щоб забрати гіркоту)
скропити лимонним соком, трошки оливкової олії, і деколи могла присипати тертим пармезаном.
має гарний естетичний вигляд і мені дуже смакує :nyam2:

Теж такий салатик роблю, але ще додаю бальзамік і трохи каперсів. Нямка!

Т@нюшк@
13.03.2014, 18:10
а ми любимо і часто роблю такий:
пекінська капуста
огірок свіжий
кукурудза
заправка олія оливкова+оцет винний

zorkas
14.03.2014, 17:17
Недавно робила такий салатик до картопельки:
варений бурячок - тертий на грубо,
і часничку до смаку
і заправити майонезом.

Alessandrini
15.03.2014, 12:48
і часничку до смаку
і заправити майонезо

Можна ще й горiшки пiдсмаженi додати! Теж смаааачно!

zorkas
15.03.2014, 14:10
Можна ще й горiшки пiдсмаженi додати! Теж смаааачно!
Ох, можна фантазувати з простими салатиками. А в кінцевому результаті може получитися і шедевррр. Згадала що додають і горішки, а ще додають і чорнослив, але я не пробувала та кажуть смакота.

amaretto
15.03.2014, 21:19
Теж смаааачно!
а ще родзинки, курагу, чорнослив і різні види горіхів.думаю і вялена вишня та клюква теж буде добре

Yeremiya
19.03.2014, 11:11
я додаю грецькі горіхи та яблука і трошечки майонезу - виходть супер

tsiuma
23.03.2014, 00:10
Я останнім часом запала на польські міксовані зелені салати з пакетів (особливо пре, що не треба їх мити). Даю майже завжди стандартно: мікс салатів (рукола маст бі!), консервований тунець, помідорки чері, дрібно тертий пармезан і заправляю лимонним соком, бальзамічним оцтом і оливковою олією - моя стандартна вечеря.
Але мучить питання: чи ті салати - то теж все хімозне?

Marinonka
11.04.2014, 13:36
дівчата давайте ділитися рецептами смачніх салатів

---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:34 ----------

Салат «Боярський»

інгредієнти:
250 гр буженини нарізати кубиками
1 банка горошку
3 яйця варені, нарізати кубиками
2 помідори нарізати кубиками, поперчити і посолити
2-3 зубчики часнику дрібно нарізати
150 гр сиру натерти на тертці
сіль
перець чорний
майонез

Приготування:
1.Виложіть шарами.
2.После кожного шару тонко змастити майонезом.
3.Украсіть зеленню.

Olka Sherolka
11.04.2014, 13:59
захотілось мені салату на основі макаронок-бантиків, не знаю як вони італійською називаються. Сьогодні експерементувала і приготувала такий салат:
макарони-бантики
песто з черемші
чорні помідори
чорнослив
варені яйця

вийшло смачно і ситно

і цікавить мене - які інгредієнти найкраще пасують до салатів з макаронами? бо маю мульку - якщо в салаті є яйця або макарони - то заправкою не може бути олія, хіба в суміші, як песто, наприклад. Чи я не права? поділіться варіантами заправок до макаронних салатиків :)

Kuma Zybulya
11.04.2014, 14:12
захотілось мені салату на основі макаронок-бантиків, не знаю як вони італійською називаються. Сьогодні експерементувала і приготувала такий салат:
макарони-бантики
песто з черемші
чорні помідори
чорнослив
варені яйця

вийшло смачно і ситно

і цікавить мене - які інгредієнти найкраще пасують до салатів з макаронами? бо маю мульку - якщо в салаті є яйця або макарони - то заправкою не може бути олія, хіба в суміші, як песто, наприклад. Чи я не права? поділіться варіантами заправок до макаронних салатиків :)

Можна додати: тунець+помiдор+сир/моццарелла або додати шинку або сосиски замiсть тунця. Або сосиски/шинка+кукуруза+помiдор

Inviato dal mio GT-S6102 con Tapatalk 2

Antivirus
11.04.2014, 14:35
Робила з черемшою салат, легкий в приготуванні. Черемша дрібненько нарізана, домашній сир та грецькі горішки. Сіль і перець до смаку. Заправка йогуртова.

Shamna
11.04.2014, 14:51
Робила такий:
огірочки
свіжі печериці
сир твердий
ковбаса або шинка
Все нарізати соломкою, печериці обов’язково скропити соком лимона (тоді вони не так скоро чорніють), заправити майонезом. Простий і дуже смачний.

Serceedka
11.04.2014, 15:34
Часто роблю такий, щось схоже на фаршмак, але обожнюю його:
- 1 банк. маринованої в олії сардини
- 2 упак. сухариків (беру завжди білі Флін, з смаком який більше хочеться)
- 4-5 варених яїчок
- 0,5-1 невелика цибулинка
- майонез, сіль, перець до смаку

Сардину подрібнюю веделкою, змішую з дрібно нарізаною цибулькою, додаю дрібно нарізані яїчка, сіль, перець, майонез до смаку; вкінці перед подачею додаю сухарики (щоб не розмокли), додаю ще майонезу і готово. Інколи для кількості можу потерти 1 пач. плавленого сирку, також смачно :nyam1::nyam1:

Kroshka Enot
11.04.2014, 16:03
Дієтичний салатик з вареного бурячка:
За пів-години-годину до приготування мариную цибулю, нарізану півкільцями (у солі і спеціях - базилік, прованські трави).
Варений бурячок тру на грубій терці (пробувала різати кубиками, шось не то);
Додаю фету, порізану кубиками.
Заправляю олійкою.
Не солю (мені достатньо солоності фети і солі, якою замаринована цибуля).

amaretto
19.04.2014, 11:03
Надзвичайно люблю цей салатик саме на Великдень. Називаю його "З хроном". Беремо велику глибоку тарілку і все робимо шарами, які змащуємо майонезом(або зробити сіточку з майонезу). 1-варена ковбаса соломкою, 2-багато хрону потерти на терці для моркви, 3-варена картопля на терці для буряка, 4-плавлений сирок на терці для буряка(але якісний, можна замінити на голандський або російський але з плавленим мені краще), 5-варені яйця на терці для буряка, змастити все майонезом і посипати зеленою цибулькою

Anty
21.04.2014, 16:06
робила вперше такий салат і дуже сподобався:
листя салату 5 шт
1 куряче філе відварене
1 помідора
1 огірок
50 г сиру твердого

для заправки: майонез, гірчиця і сік лимона. я робила на око. приблизна пропорція: 2:1:1,5

листя салату порвала, зверху порізала помідору кубіками більшими, огірок соломкою, сир потерла на грубій терці, філе кубіками і зверху полила соусом. вже перед їдою перемішала. соусу багато не давала, бо овочі дають свій сік. дуже смачно получилось. думаю можна якось придумати черговість шарування інгрідієнтів, щоб гарно виглядало. я просто робила для себе. не солила, тільки філе відварювала в підсоленій воді

zorkas
22.04.2014, 22:16
Хочеться вже чогось зелененького, свіженького салатика заправленого олійкою. Поділіться таким рецептиком, буду вдячна:girl_in_love:

Kroshka Enot
22.04.2014, 22:34
Хочеться вже чогось зелененького, свіженького салатика заправленого олійкою
Дрібно посічена капуста, замаринована соєвим соусом і сіллю.
Решта інгредієнтів - за Вашим смаком (і готовністю їсти нітрати :girl_crazy:): я люблю з консервованою кукурудзою і огірком.
Також можна додати помідор, бринзу, потерти твердий сир - додавати можна як все разом, так і поодинці.

Kristis
23.04.2014, 14:23
Хочу поділитися рецептом салату, який готувала на свята:

300 гр. моркви по-корейськи
4 шт. варених яєць
300 гр. маринованих печериць
1 шт. вареного курячого філе
майонез, сіль, перець.

Морква + нарізані середніми кубіками яйця + порізані печериці + шматочки курячого філе + сіль, перець + заправити майонезом.

Дуже смачно. І шось новеньке.

flame
23.04.2014, 19:26
зелененького, свіженького салатика заправленого олійкою
1. листя салату, куряча печінка, подрібнені горіхи (можна соняшникове насіння), трошки родзинок. Заправка: ложку соєвого соусу змішати з олією.
2. тоненько пошаткувати капусту, кріп, петрушку, цибульку, додати соняшникове насіння. Заправити оливковою олією, лимонним соком. цей салат дуже сподобався мені в Сантіно, називається Сонях. Дуже добре в нас прижився, особливо до шашлика.
3. зробіть мікс з салатів ( з рукколи, молоденького шпинату. маш-салату, лоло, ромен, крес салат, бостон) які попадуться (обережно з базиліком, своїм різким смаком може все зіпсувати. Але то на "любітеля"), додайте горішки, насіння, трошки родзинок (я дуже люблю сушену журавлину). Заправити олією з соєвим соусом, лимонним соком (якщо є бальзамік то краще його)
4. будь - який зелений салат, куряче філе (можна сухарики), тертий сир ( в ідеалі пармезан). Заправка: олія, лимонний сік
5. не салат, але можна до нього віднести. Салатний листок намастити сиром (типу Філадельфії) покласти трошки рибки червоної або шинки і завернути як рол. Таке собі салатне суші. :girl_smile:
я взагалі зеленосалатний маньяк:girl_impossible:

---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

слів на вітер не кидаю :girl_cool: моя вечеря: купа листя і що-небудь зверху http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/04/23/thumb_327015357e96883450.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/04/23/327015357e96883450.jpg)

zolotusyk
31.05.2014, 17:21
Підкажіть будь ласка якийсь простенький літній салатик в тарталєтки?

Надіслано від мого HTC Desire 500, використовуючи Tapatalk