КПК

Показати повну версію : Купівля товарів в Інтернет-магазинах

Сторінки : 1 [2] 3

Rodionochka
30.07.2012, 19:53
у Львові є магазини італійського одягу за дуже доступну ціну
Підкажіть, будь-ласка, де то таке є.
І ще таке питання, чи є в когось досвід купівлі шкільного портфелю на якомусь іноземному сайті?

Альона
12.08.2012, 19:05
Carpe diem, я робила тричі замовлення в Модній Касті. Задоволена. Якість відповідала початковій ціні. Через 12-14 днів кур'єр доставив додому. Форма оплати- післяоплата. В інтернеті знайшла виключно негативні відгуки про МК, проте в мене складалось все супер. Замовлятиму надалі (до першої невдачі)

Made in USSR
18.08.2012, 12:21
Дівчата, хтось замовляв одяг з Бонпріксу? Хочу собі там взяти кілька речей, але от що мене збиває з толку: в відгуках пишуть що на свій наприклад 50 розмір брала 48 розмір бонпрікс. як то? в них там є розмірна сітка, але в мене все співпадає. мій розмір в ждитті і їхні параметри сходяться. може хтось просвітить мене темну. ну і відгуки про них теж цікаві.

zaderyshka
18.08.2012, 12:38
хтось замовляв одяг з Бонпріксу
Ми з мамою замовили були. Прийшли неймовірно жахливі речі, десь на три розміри більше ніж мали б, хоч я робила ту поправку з розміром. А якість, то просто стрілятись можна було. Однак, ми відправили назад і гроші нам таки повернули.
Хоча, моя співробітниця замовляла не раз і їй приходили нормальні речі, задоволена була.
Видно то як кому підфартить.

Donata
18.08.2012, 14:14
Дівчата, хтось замовляв одяг з Бонпріксу?
я замовляла, певно, "фартова", бо всім була задоволена і з розмірами вгадувала.

kati
18.08.2012, 14:25
я робила тричі замовлення в Модній Касті. Задоволена. Якість відповідала початковій ціні. Через 12-14 днів кур'єр доставив додому. Форма оплати- післяоплата.
в мене знайома замовила чоловікові крсівки, не підійшли по розміру...то мала купу волокіти з поверненням, але таки повернули їй гроші,правда десь за 2 місяці

JuniorSkeptic
18.08.2012, 16:38
хтось замовляв одяг з Бонпріксу?

Якось замовила там блузку - якість дуже низька, тканина якась така неприємна, хоч і натуральна. Більше там не замовляю.

Sonetti
23.08.2012, 11:21
З Бонпріксом у мене теж були проблеми. Замовляла сукню... отримала дуже великий розмір та й колір не зовсім відповідав дійсності... Я не повертала. Віднесла в майстерню і мені переробили, але то ж додаткові витрати!

Хоча друзі замовляли і все було ок але я більше не буду.:girl_sad:

Незабудка
20.09.2012, 00:31
Прошу поради у тих, хто купує товари в закордонних інтернет-магазинах.
Купила я парфуми в США. 6 вересня посилку відправили. Дали трекінг-номер. Але інформація щодо місця розташування не з'являється. Тобто посилка ніде не "трекається". Ось (https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction_input?origTrackNum=LN327134273U S)
То просто помилка, чи мені варто хвилюватися? Що скажете?

Golgy
20.09.2012, 08:46
То просто помилка, чи мені варто хвилюватися? Що скажете?
це не помилка, у Вас просто дешевший вид доставки (First-Class Mail International), який не відслідковується за трекінг номером, відображається тільки дата відправлення. зазвичай посилки з такою доставкою йдуть 2-3 тижні, іноді і 4 (але так довго в мене тільки 1 раз було). так що поки що немає причин для хвилювання)

Незабудка
20.09.2012, 18:41
Golgy, велике вам спасибі за таке детальне пояснення!

А цю посилочку з парфумами я сьогодні вже забрала на пошті :girl_blum:
Приємно шокована. Йшла вона всього 12 днів (повідомлення з пошти я отримала ще 18 вересня, просто щось навіть не сподівалась, що то саме вона).

Руда Лисиця
20.09.2012, 19:01
посилочку з парфумами я сьогодні вже забрала на пошті
хм, здивована що парфуми вислали. вони ж на спирту, їх не можна висилати. але раз вдалося, то гуд))
буває ще що трекінг відслідковуєтсья по Америці лише, а в Україні вже ні.

napoleona
04.10.2012, 13:34
а хтось замовляв щось з цього магазину? http://www.thebodyshop-usa.com/

Руда Лисиця
04.10.2012, 15:00
а хтось замовляв щось з цього магазину
вони нам не шлють напряму. українські картки не приймають. хіба через посередників з американськими картками. але косметика в них файна. маю їх масло для тіла - дууже гарно зволожує, і хлопцеві якось замовляла крем для обличчя, то теж файне і після бриття нема такого подразнення( а то для нього взагалі кошмар)

Імель
26.10.2012, 11:41
Мала я вчора трабл і троха переляку.
Приходить мені смс, що відмовлено в списанні коштів з моєї картки, сума транзакції - 8100. Дзоню до мужа, а він мені каже, що нічого з моєї картки не платив :eek:
Я ще раз в смс: а там, валюта HKD, :khomyak:, гонконгські доллари. заблокувала картку.

Сіли ввечері думати, платила я тієї карти на асосі, на вілонні і ще на одному американському сайті. Причім на асосі картка була в моєму профілі збережена.

Короч, хакнули мені номер картки і cv-код на котромусь з цих сайтів :girl_devil:

Вже потім до нас дійшло, що все рівно, списання не відбулося б, бо картку ми заблокували для проплат в інтернеті. Але факт залишається фактом

Руда Лисиця
26.10.2012, 11:59
Імель (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4744), сумніваюся що з асосу хакнули. там ж все рівно треба вводити CVV код, а от як його зламали - це вже інше питання.
І таке запитання: чи не оплачувалося це коли інтернет був вай-фай і чи часом не в кафе, абощо. Бо так дуже легко перехопити інфу про дані картки.

Імель
26.10.2012, 12:15
чи не оплачувалося це коли інтернет був вай-фай і чи часом не в кафе, абощо. Бо так дуже легко перехопити інфу про дані картки
вілонну вже відкинула, там оплата була через динамічний пароль
вай-фай - ні, тим більше, не в кафе

там ж все рівно треба вводити CVV код, а от як його зламали - це вже інше питання
підозрюю, що "хапнули" №картки, термін дії + cvv

проплату пробували зробити в Гон-Конгу, причому двічі

Руда Лисиця
26.10.2012, 13:11
от тому краще мати карту спеціально для оплат, і краще класти гроші на неї десь перед оплатою.
хм, мабуть варто обновити свої паролі

Імель
26.10.2012, 13:20
от тому краще мати карту спеціально для оплат, і краще класти гроші на неї десь перед оплатою
я вже вирішила - тепер тіко віртуальна карта, і гроші закидати лише необхідну на раз суму, то займе 5 хв, але є шанси зберегти свої гроші на картці

Paradise
08.11.2012, 16:27
Дівчата, якими картками ви користуєтесь для оплати в інтернет-магазинах. Потрібно щоб ця картка була валютною, чи можуть гривні на ній бути? Ще ніколи не оплачувала карткою за товари.. От тепер думаю який рахунок краще відкрити для оплати в інтернет-магазинах, чи вигідніше через систему PayPol?

Руда Лисиця
08.11.2012, 17:50
Потрібно щоб ця картка була валютною, чи можуть гривні на ній бути? Ще ніколи не оплачувала карткою за товари.. От тепер думаю який рахунок краще відкрити для оплати в інтернет-магазинах, чи вигідніше через систему PayPol
я б рекомендувала валютну. Бо банк ставить свої курси валют, що не завжди вигідно. А так поклав 20дол - їх і потратив. Але можна обійтися і гривневою.
Особисто я маю картку в Прокредитбанку - жодних проблем з нею не бувало. Мінуси банку - мало відділень і нема як поповнити картку у вихідні.
В Пейпал ви не можете просто відкрити рахунок. Ви підключаєте туди картку, і з допомогою Пейпалу проводите оплату в тих магазинах, які не приймають картки, а приймають лише Пейпал. Пейпал тут як посередник - знімає гроші з вашої картки і переводить їх на рахунок продавця. Плюс, у випадку конфліктих ситуацій - приїхав відвертий брак, не відповідає суппорт магазину на ваші запити - ви відкриваєте диспут в Пейпал. Як показує практика - магазин тоді реагує моментально. Бо тоді можливі штрафи і погана репутація магазину.

Lamara
08.11.2012, 20:08
Я маю тільки картки Приватбанку.
Одну соціальну гривневу, яку зареєструвала в Приват24, а вже в онлайн-банкінгу відкрила безкоштовну Віза-віртуал долярову.
Її ж підключила до Paypal.
Мені дуже зручно. Знаю що Приват не всі люблять, але наразі альтернативи не маю

Allo
08.11.2012, 22:40
Мене цікавить, чи замовляв хтось посуд з іноземних інтернет-магазинів? В якому стані приходить (чи цілий)?
Хочу придбати посуд з новорічною символікою, але страшно, що розіб'ється, а ціна немаленька.

Carpe diem
09.11.2012, 13:13
а хтось замовляв щось через parfumeria.ua? пишуть, що косметика і парфуми оригінальні, ціни дуже заманливі... от сиджу і думаю, чи то замовляти, чи ні?

mamba
18.11.2012, 23:17
чоловік як юрист порадив мені не звязуватись з купівлею через 100% передоплату на форумі ( по інших сайтах я,звичайно, таке не практикую ні в якому разі:)), я йому пояснила, що тут всі свої, давно спілкуємось, забираємо товар у дівчат дома і т. і., але він все рівно фиркав)), каже у них адвокатів купа справ по ось таким "довірливим" відносинам, а інтернет шахрайство процвітає. як ви вважаєте, 100%передоплата і відсутність можливості повернути товар - чи є це чесно по відношенню до покупців?

tsiuma
21.11.2012, 12:40
Дівчата, чи можна з України купувати в інтернет-магазині Бенеттон?

Orman
22.11.2012, 19:39
детальніше про ebates.
Ebates, возвращает определенный процент от покупки в интернет магазине на PayPal, при условии, что на страничку инет-магазина вы заходите через Ebates до окончания оформления заказа.

Можно вернуть 3,5% с каждой покупки, разместив заказ через сайт www.ebates.com. Для этого сначала регистрируетесь на этом сайте, затем можно размещать заказы и получать проценты. В настоящее время за регистрацию сайт сразу зачисляет на ваш аккаунт 5 долларов. Деньги сначала числятся на вашем аккаунте в ebates.com , а раз в квартал сайт отправляет их либо на ваш счет в платежной системе PayPal, либо высылает вам чек. Ebates НЕ Зачисляет деньги на вашу карту!
После регистрации наберите в строке поиска ASOS и жмите на верхнюю ссылку, появится надпись Congratulations! You are on your way to 3,5% cash back at ASOS. И сайт перебросит вас на Асос.
Обратите внимание, что цены и размеры могут измениться на американские, если вы платите в другой валюте, измените её (ссылка в верхнем правом углу).
Лучше всего предварительно сформировать корзину, затем отправиться на ebates.com, и сразу зайдя в корзину, разместить заказ.
Больше ничего на сайте Асоса по поводу ebates делать не требуется.
Через 2-3 дня вы можете зайти на сайт ebates.com и увидеть свой баланс в верхнем правом углу. Кроме баланса, там также находится следующая информация:
Cash paid: сколько вам уже выплатили кэш-бека (на счет в PayPal либо чеком)
Cash Pending: сколько всего вам начислено кэщ-бека, но еще не выплачено.

Вы можете проверить правильность начислений (за все ли заказы пришли кэш-беки), зайдя по ссылке Account Info.
Через ссылку Cash Pending можно увидеть даты заказов, номера заказов, общую сумму покупки в долларах (независимо от валюты вашего платежа!) и сумму кэш-бека.

Если по какой-то причине начисление отсутствует или у вас есть другие вопросы, вы можете попробовать связаться с Customer Care через сайт : ссылка в нижнем левом углу либо http://www.ebates.com/help.htm?navigation_id=18571
Для вопросов по начислению выбирайте Contact Us. Откроется форма, которую надо заполнить.
Выберите в меню тему вопроса Where's my Cash back,
далее название магазина - ASOS,
далее дату покупки,
далее идёт номер tracking ticket, но он как правило подставляется автоматически,
далее укажите сумму покупки в долларах (если вы платили в фунтах, зайдите в ваш аккаунт в Асос, откройте данный заказ, поменяйте валюту в верхнем правом углу на доллары, и вручную посчитайте сумму покупки. Либо воспользуйтесь любым калькулятором валют, например, на www.yandex.ru, на дату платежа).
последний пункт - необходимо скопировать из почты текст Order Confirmation, который вам прислал ASOS при размещении заказа. Это именно письмо о размещении заказа, с позициями и суммами, а не подтверждение об отправке.

Больше ничего не нужно, жмите Отправить. Сервисная служба ebates отвечает очень быстро, особенно в вечернее время, т.к. это американский сайт, и у нас с ними большая разница во времени.

Помните: если вы забыли пройти через ebates.com до размещения заказа на Асос, вы все же можете получить кэш-бек, если сделаете это в тот же день. Просто кэш-бек не появится автоматически, нужно будет пройти процедуру, писанную выше - написать им запрос.
Если зайти позже, вероятно, шансов уже нет.

Когда вы начнете получать проценты за заказы, очень важно также пройти процедуру регистрации и подтверждения в платежной системе PayPal, через которую ebates перечисляет кэшбек.
Сначала нужно выбрать PayPal как метод платежа, если вы не хотите получить чек, который в России не очень удобно обналичивать. Для этого зайдите через закладку My ebates либо Account info и выберите Cash Back method.
После подтверждения имейла и пароля вы увидите страницу, на которой нужно выбрать:
1) выберите из двух вариантов
Pay me directly (Вам непосредственно)
Pay my designated charity / friend (можно отправлять деньги на благотоворительность либо указанному другу)
2) Select Method*:
Check
Paypal Email Address*:
PayPal

Тут нужно выбрать метод платежа: чек или PayPal.
Если вы выбираете второе, нужно указать адрес электронной почты, на которую зарегистрирован Ваш счет в платежной системе PayPal.

Больше ничего делать не нужно. Вам необходимо теперь только пройти все процедуры на сайте платежной системы PayPal.
https://www.paypal.com/ru
Зарегистрируйтесь.
Обязательно выполните все запросы, которые будет предлагать вам система.
Чтобы вы могли получать и отправлять платежи через PayPal, ваш аккаунт должен иметь статус Verified. В правом верхнем углу под надписью Notifications вы увидите, остались ли какие-то невыполненные вами проверки, или нет. Если всё сделано, там будет только надпись Policy Updates.
Вам потребуется подтвердить свою карту. PayPal предоставит подробные инструкции на русском языке, как это сделать, это несложно.
Также необходимо будет подтвердить адрес электронной почты, вам пришлют письмо на указанный вами адрес, нужно будет просто пройти по присланной ссылке.
Ebates будет перечислять на ваш аккаунт платежи каждый квартал. Обычная схема такая: дата выплаты, условно говоря, 15 августа. Будут выплачены все начисления за период с 1 апреля по 30 июня. Июль попадет уже в следующий платежный период. И так далее.

Этими деньгами вы можете расплачиваться на ASOS и любых других сайтах, которые принимают платежи от PayPal, их очень много.
На Асосе вы должны выбрать метод платежа не свою обычную карту, а PayPal и указать адрес эл. почты, на которую он зарегистрирован, далее вас перебросит на сайт PayPal ,чтобы залогиниться обычным образом.
Если сумма на счете в PayPal будет меньше суммы покупки, недостающую разницу Asos спишет с вашей карты. Обратите внимание, что валюта платежа должна соответствовать валюте, установленной у вас в настройках на сайте PayPal, должно быть одинаково! Иначе платеж не пройдет.
Ebates даёт также кэш-беки за покупки и на других сайтах, вы можете посмотреть через строку поиска или по тематически разделам слева, какие именно.

звідси захомячила (http://forum.cosmo.ru/index.php?showtopic=183110&st=0)
Тут на прикладі Асоса, але все так само працює і з іншими магазинами. І не конче мати пейпел можна вказати спосіб нарахування - чек. Його пришлють на пошту. Правда кажуть жи банки дорого беруть за зняття грошей по чеку.
Ти вже отримувала кешбек?
ще ні, але надіюсь гггг

а і інформація по квитанції відразу не відобразиться на Ebates в профілі, а через 2-3 дні

Virginia
22.11.2012, 20:03
ще ні, але надіюсь гггг
а і інформація по квитанції відразу не відобразиться на Ebates в профілі, а через 2-3 дні

А там при отриманні беків не потрібна американська адреса?
Бо я користуюсь аналогом Mrrebates, то там чеки присилають виключно на "фізичний" амер. одрес.

Orman
22.11.2012, 20:08
Бо я користуюсь аналогом Mrrebates, то там чеки присилають виключно на "фізичний" амер. одрес.
ну в Росію присилають 100%. І від біди можна PayPal рахунок зробити і буде щастя.

Zavadivka
26.11.2012, 11:58
Я теж техніку купую в одному інтернет-магазин
Поділіться, будь ласка, в якому???

mamba
26.11.2012, 23:01
Нещодавно мали справу про махінацію з гарантійними талонаи на розетці. Рекомендую там не бати зараз техніку- дурять на гарантійному ремонті

KAPUCHINKA
28.11.2012, 15:41
дівчата, не впевнена що мені сюди, але все ж. допоможіть розібратися з розмірною сіткою одягу олд неві. там, виміри не в см. як то правильно поміряти?

Lamara
28.11.2012, 16:23
дівчата, не впевнена що мені сюди, але все ж. допоможіть розібратися з розмірною сіткою одягу олд неві. там, виміри не в см. як то правильно поміряти?
виміри там в дюймах, треба зазначений об'єм множити на 2,54.
і майте на увазі, що олдневі, та й гап великомірить на розмір, а інколи і два (ношу хс або с, замовляла майку хс, то вона повноцінна М)
дитяче також великомірить

KAPUCHINKA
28.11.2012, 16:43
а з чоловічим одягом як?

Sera
28.11.2012, 18:26
і майте на увазі, що олдневі, та й гап великомірить на розмір, а інколи і два (ношу хс або с, замовляла майку хс, то вона повноцінна М)
А довжина рук і спинки як? Tall відрізняється сильно?

Lamara
28.11.2012, 20:59
а з чоловічим одягом як?
вроді також великомірить.

А довжина рук і спинки як? Tall відрізняється сильно?
замовляла тільки майку, тож про довжину рук не скажу, і розмір регулар мені підійшов, в талл мені було би як туніка (в мене зріст 175)

fantazerka
01.12.2012, 11:48
Нещодавно мали справу про махінацію з гарантійними талонаи на розетці. Рекомендую там не бати зараз техніку- дурять на гарантійному ремонті

mamba, якщо можна, розкажіть детальніше про "махінацію". Чим все закінчилось?
Справа в тому, що сестрі цього тижня доставили посудомийку і не надали гарантійного талона. Вона зателефонувала в їхній кол-центр, де їй відповіли, що надішлють гарантійний талон поштою. Чи це реально? Сестра дуже переживає!

Orman
02.12.2012, 18:57
ще про ebates

якщо інформація про нарахування не з"явилась через 4 дні - сміло пишіть їм "лист щастя". Нараховують як ошпарені :)

kira lv
05.12.2012, 22:04
Підкажіть в приват нормальний інтернет-магазин з представництвом у Львові, який надає реальну гарантію для купівлі побутової техніки

Orman
07.12.2012, 11:28
на сторінці АСОС в ФБ можна виграти код на знижку
тиць (https://apps.facebook.com/fashion-bingo/)

мені сьогодні нічого не треба дарю свій EA97BEADB947

*хто візьме - відпишіться в темі*

Strekoza
24.12.2012, 20:54
Замовила нарешті (запрошення маю давно) на usbuy. Мій товар зараз доставляється в Україну. А далі яка процедура, підкажіть

taniarz
25.12.2012, 00:16
Дівчата, хтось замовляв з цього сайту? http://www.cheapnickjordan.com/products/?Burberry-Sunglasses-s1064_p1.html
бачу там окуляри такі дешеві, і доставка безкоштовна, але не можу зрозуміти, що то за ціни такі? просвітіть хтось, бо я ше недосвідчена онлайн шопоголічка.

Orman
25.12.2012, 10:29
бачу там окуляри такі дешеві, і доставка безкоштовна, але не можу зрозуміти, що то за ціни такі? просвітіть хтось, бо я ше недосвідчена онлайн шопоголічка.
особисто я би побоялась замовляти з цього сайту. Особливо burberry за 12 доларів...

taniarz
25.12.2012, 11:05
особисто я би побоялась замовляти з цього сайту. Особливо burberry за 12 доларів...
от і мені шось трохи не внушає довіри. Там ще так хитро : 120 баксів закреселно і тут 12. Тому й питаюсь про відгуки.

Orman
25.12.2012, 13:59
120 баксів закреселно

а на офіційному сайті вони 200 доларів коштують ...

Незабудка
01.01.2013, 23:11
Поділюсь цікавою деталлю, яку дослідила при купівлі у Victoria`s Secret.

Виявляється, магазин деколи блокує на картці трошки більшу суму, ніж вартість покупки. Потім знімає точно стільки, скільки треба.

Приклад.
Зробила замовлення 23.12. Сума - $182.43. На картці в мене $183.00 (спеціально на своїй віртуальній картці для покупок в інтернет-магазинах не тримаю грошей, а перераховую туди саме таку суму, на яку збираюсь зробити покупку). Кілька днів статус замовлення - Payment Pending. Ну, думаю, странно-странно.. 25.12 приходить лист: "We have been unable to obtain authorization on your MasterCard ending in 3*** for order number 5098*****. We will continue to attempt authorization for up to 14 days from the initial purchase date." Я вирішила нічого з тим не робити, оскільки те все замовлене не було мені потрібно аж так критично :) 27.12 докинула грошей на картку, бо збиралася закупитися ще на одному сайті. І о диво! Того ж дня Віка заблокувала гроші на картці - $186,00. І вже навіть відправила мені мої лашки. Сьогодні дивлюсь - зняли з картки рівно стільки, скільки треба - $182.43.

Треба мати на увазі.

Руда Лисиця
02.01.2013, 08:54
хм,дивно...в мене завжди знімає стільки скільки треба. а картка доларова?

Sweet kitty
02.01.2013, 20:14
хтось замовляв на TinyDeal.com?

Маріка
02.01.2013, 20:18
хтось замовляв на TinyDeal.com?
Я там постійний клієнт :) А що цікавить?

Sweet kitty
02.01.2013, 20:30
за скільки часу приходить посилка до львова?
А що цікавить?

Маріка
02.01.2013, 20:49
в основному 2-3 тижні, але було одного разу, що йшла місяць.

Незабудка
03.01.2013, 16:14
хм,дивно...в мене завжди знімає стільки скільки треба. а картка доларова?
Так, доларова MasterCard Virtual (спеціальна для розрахунків в інтернет-магазинах).
Знімає дійсно точно стільки, скільки треба, але спочатку блокує на картці трошки більшу суму. Наскільки я розумію, це "авторизація" картки - магазин перевіряє, чи картка дійсна, і чи є достатня сума.

Руда Лисиця
03.01.2013, 16:59
Знімає дійсно точно стільки
і блокує я мала на увазі теж.
от, щойно глянула смс-ки про дії. заблокувало 271,41 - стільки ж і зняло.

Orman
05.01.2013, 19:52
А як в Асоса з розмірами? бо я не знаю - на мої 87-63-88 треба 8 чи 10 рощмір брати?...Help!!!
нє ну вам точно не 10. Це якщо ми про англ. розміри.
А взагалі потусіть на шопхелп там є вігуки на конкретні речі - чи маломірять, як сидять і всяке таке.

Gentle
07.01.2013, 19:48
Дівчата, чи мав хтось справу з цим сайтом
http://www.efoxcity.com
Ціни дуже заманливі...

Руда Лисиця
10.01.2013, 16:06
чи мав хтось справу з цим сайтом
справи не мала, але от знайшла відгук про нього в одном блозі http://www.gvozdishe.com/2012/12/efoxcitycom.html

Virginia
10.01.2013, 16:10
Дівчата, чи мав хтось справу з цим сайтом
це є один з бааагатьох сайтів який купляє речі на таобао, щось типу рутаобао.
Через приватних посередників, які купляють на таобао виходить дешевше.

Gentle
10.01.2013, 16:12
один з бааагатьох сайтів який купляє речі на таобао
Ага, бо я нарила його в американському блозі і дівчинка так його розхвалювала, що я вирішила поцікавитися.

Strekoza
30.01.2013, 17:04
Дівчата, а хто замовляв тут http://www.aeropostale.com? Цікавить якість і відповідність розміру. Дивлюсь чоловічі і жіночі футболки, літа захотілось :)

Oduvashka
30.01.2013, 17:15
а хто замовляв тут http://www.aeropostale.com? Цікавить якість і відповідність розміру
Я часто замовляю тут, дуже мені подобаються фотболки і толстовки, маю вже аж забагато їх, але часом такі спокусливі пропозиції бувають, що не можу зупинитись :girl_in_dreams:
Як на мене, то одяг маломірить, на свій стандартний М(38) беру Л
Колись магазин помилився, і вислав мені купу речей М, то реально тісненько мені було.
А з штанами не склалось, М дуже затісна, Л дуже велика

Orman
31.01.2013, 16:48
маю два коди на 10% на першу покупку в NEXTі - стукайте в ПП

enigma
31.01.2013, 17:04
Я часто замовляю тут, дуже мені подобаються фотболки і толстовки

а як ви замовляєте? самі чи через посередника?

Oduvashka
31.01.2013, 17:14
а як ви замовляєте?
Через посередника

enigma
31.01.2013, 17:32
Через посередника

Напишіть мені де, я б теж замовила дещо

Руда Лисиця
31.01.2013, 18:03
дівчата, багато з аеропостал можна знайти на ібей і з прямою доставкою до нас.

Lamara
31.01.2013, 22:14
Я часто замовляю тут, дуже мені подобаються фотболки і толстовки, маю вже аж забагато їх, але часом такі спокусливі пропозиції бувають, що не можу зупинитись
Як на мене, то одяг маломірить, на свій стандартний М(38) беру Л
Колись магазин помилився, і вислав мені купу речей М, то реально тісненько мені було.
А з штанами не склалось, М дуже затісна, Л дуже велика
і я там частий гість. Та як на мене - то одяг зовсім не маломірить. В основному ношу S, маю худі М, то трохи вільна, але мені подобається. Штани їхні ношу XS та S, одні вільніші, інші по хфігурі. І дуже раджу читати відгуки про річ. Дівчата пишуть де тре більший розмір взяти, а де навпаки.
І на рахунок якості. Замовляла футболки - якість на 3-, бо тоненькі, багато поліестеру та дуже швидко кашлатяться. Худі мая я та чоловік, обоє задоволені дуже, носимо більше пів року, і нічого їм не є. Єдине що треба прати вручну, бо надписи облазять. Джинси - суперські як на щодень. одним більше року - то ношу в хвіст і в гриву, нічим не гірші від левайсів.

KAPUCHINKA
10.02.2013, 13:04
Дівчата, скажіть, чи можу я собі щось замовити тут http://wojas.pl/wyprzedaz/ona/wszystko/buty/wszystko чи то тільки на територію Польщі поширюеться, і якщо мож,у то з чого мені починати. треба якусь карточку відкрити чи як. Я ще ніколи не замовляла з за кордону сама. а тут дещо собі приглянула. хотіла б спробувати.

mitla
10.02.2013, 22:49
Дівчата, скажіть, чи можу я собі щось замовити

Якщо я правильно зрозуміла, то саме в цьому польському магазині немає доставки в інші країни... Ось що зазначено в розділі про доставку Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski

---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

Дівчата, хто замовляв next 37? Йде розмір в розмір?

ELEGANCE
25.02.2013, 14:10
Довго я настроювалась на покупку одягу по інтернету (боялась не вгадати з розміром). І от нарешт "созрєла", замовила на МА дві пари джинів і кофту. Купилась на знижку, чекала місяць і от нарешті настав той день радості-приїхала посилочка. Відкрила і перше що побачила ШОК. Кофта з затяжкою (на самому видному місці-на грудях), джинси-причому дві пари -теж браковані. Зате підійшов розмір.
Мені цікаво чи то тільки я така "щаслива", чи то і ще комусь дістаються браки?

---------- Додано в 14:10 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ----------

Може хтось підкаже "турку" де замовляти, щоб їхав якісний і без браків одяг?.(або принаймі обмінювали браки)
Доречі чекаю ще на курточку з МА (боюсь...)

Nastylove
25.02.2013, 14:49
Мені цікаво чи то тільки я така "щаслива", чи то і ще комусь дістаються браки
Мені з МА прийшла сукня з браком (не зовсім ця, але схожа) -було багато зятяжок і поганf в"язка в деяких місцях, а так як вона вживу виявилась набагато прозоріша, ніж на фото, то ті недоліки досить такі помітні).
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/73441654_10_B.jpg
Сукня була з невеликою знижкою і коштувала 20Є по знижці, але і це не гарантія того що річ прийде якісною і не міряною-переміряною, теж з таким стикнулась. Але я прекрасно розумію, що це сток і свідомо пішла на цей ризик, хоча якість Манго бажає бути кращою. Ще не подобоється невідповідність кольорів - картинка і річ вживу можуть дууууже відрізнятись, знову ж таки історія з сукнею. З останнього мого замовлення з 5 речей, тільки до 2-х не мала ніяких зауважень - розачарувало(
З тих марок, що мені подобаються то Еrnstings family (тополіно), С&А і Некст мої фаворити - в мене ще жодного разу не було браку, розміри відповідають, речі гарні та якісні.

ELEGANCE
25.02.2013, 14:53
Але я прекрасно розумію, що це сток і свідомо пішла на цей ризик, хоча якість Манго бажає бути кращою.
Я також розумію що це сток, але щоб всі замовлені речі прийшли з браком-це для мене ШОК.

Dominika
25.02.2013, 15:13
Перестала замовляти з Манго і НМ . Найбільша халепа у них з розмірами. Замовляла два светри і сукню теплу розмір S. Светри ледве натягнула, а в сукню можна було ще й подругу втиснути з собою, "діріжабль", одним словом. І плюс зробила висновок,що одяг цей не дуже якісний. Ми он собі думаємо, що якщо це Німеччина чи Британія, то це вже гарантія якості. Дзуськи... Светри дуже швидко кашлатяться, сумочки і взуття протираються, трикотаж розтягується.
І ще зауважила, що на наших секондах, там де якісніші і новіші речі, рідко коли зустрінеш одяг цих брендів, хоча вони дуже популярні. Думаю собі, що через те, що їхні речі дуже швидко втрачають товарний вигляд, як і Zara, Bershka і Ко. Як на мене, то найякісніші речі то є бренди River Island i Marks and Spenser.

ELEGANCE
25.02.2013, 15:27
Перестала замовляти з Манго і НМ . Найбільша халепа у них з розмірами. Замовляла два светри і сукню теплу розмір S. Светри ледве натягнула, а в сукню можна було ще й подругу втиснути з собою, "діріжабль", одним словом. І плюс зробила висновок,що одяг цей не дуже якісний. Ми он собі думаємо, що якщо це Німеччина чи Британія, то це вже гарантія якості. Дзуськи... Светри дуже швидко кашлатяться, сумочки і взуття протираються, трикотаж розтягується.
Шкода що про таке дізналась надто пізно. А то я як у "рожевих" окулярах думала що речі якісні. Просто у голові не вкладається, як можна відправити покупцеві бракований товар?

Dominika
25.02.2013, 15:37
Шкода що про таке дізналась надто пізно. А то я як у "рожевих" окулярах думала що речі якісні.
Не засмучуйтесь так))) Часом там і нормальні речі трапляються. Просто не треба покладати на них особливих надій. І, основне, не купувати за повну ціну. Шопитись тільки на сейлах. Бо речі тих повних цін не вартують.

ELEGANCE
25.02.2013, 15:45
е засмучуйтесь так))) Часом там і нормальні речі трапляються. Просто не треба покладати на них особливих надій. І, основне, не купувати за повну ціну. Шопитись тільки на сейлах. Бо речі тих повних цін не вартують.
Та я не засмучуюсь (просто обідно).На помилках вчуся. Якщо чесно, то ці речі і по знижці не вартують тих грошей.
На МА я вже нічого більше не куплю, а от на інших попробую може пощастить.

Haidee
25.02.2013, 18:08
На МА я вже нічого більше не куплю, а от на інших попробую може пощастить

МА то рулетка. Маю трохи їхніх речей, то джинси, які обходилися мені орієнтовно в 130 гривень пара, дуже навіть нічо. Трикотаж більше не хочу, втрачає форму, кошлатиться. Ще дуже не подобається Промод - жахлива якість навіть за ту ціну і вигляд, як з Краківського. Олдневі як пощастить. Некст тішить, дитина їх речі не може "вбити". Ну і плюс повернути можна, якщо самому замовляти. Кунді теж +, светр чоловік рік носить, а вигляд, як щойно магазину.

Seshat
25.02.2013, 18:16
то і ще комусь дістаються браки
Мені в останній посилці приїхала футболка з затяжкою..Теж на видному місці. Треба щось туди пришити. Всі інші речі - в ідеальному стані.

Galin Max
26.02.2013, 23:26
я маю кілька секондівських речей НМ. Якість супер. Не знаю, може то якісь давніші колекції...

kati
26.02.2013, 23:30
А мені з Манго жодної браковонаої речі не приходило, так само і речейне відповідних кольору...з розмірами були проколи( це коли три пари 38 штанів мають до 6 см різниці в таліі)))
НМ також приходив добрий, хоча то якось везло, бо коли я заходила в магазин НМ то жодної речі не хотілось навіть приіряти- все поятнуте/не якісне/тканини ужос

Nastylove
26.02.2013, 23:45
А мені з Манго жодної браковонаої речі не приходило
Ми про МА говоримо - то ж на скільки я розумію сток Манго. А якщо Ви на Манго закуповуєтесь то може за браком там слідкують. І на рахунок розмірів скільки з МА не замовляла (завжди беру С-ку чи 36) завжди ідеально. Але кольори іноді дивували)
У всіх все настільки по-різному, таки інтернет-шопінг неабияка лотерея, хоч я вже так до нього звикла, що вже не пам"ятаю, коли я собі щось вживу купляла.
А НМ чомусь недолюблюю, хоча малому іноді купую там, але чомусь тільки шапки)

Allo
26.02.2013, 23:51
Мені з Манго прийшла 1 раз спідниця з витягнутою ниткою, це можна було виправити, з розмірами штанів там дійсно не вгадаєш.
НМ приходив хороший, на мою думку, якщо купувати щось з дорожчих речей, то і якість відповідно краща. Розмір завжди мені підходить 34 (або 8). Якщо ж з розмірної сітки XS, S, то там можуть бути невідповідності.

Уляночка
28.02.2013, 17:18
Ми про МА говоримо - то ж на скільки я розумію сток Манго. А якщо Ви на Манго закуповуєтесь то може за браком там слідкують. І на рахунок розмірів скільки з МА не замовляла (завжди беру С-ку чи 36) завжди ідеально. Але кольори іноді дивували)
я маю речей зо 25 і з манго,і з ма..жодної бракованої,могла бути якість трохи гірша,аніж розраховувала,але браку не було...
HM - дитячі речі,як на мене,там більш якісні і стиль для дітей мені подобається у них...а те,що я маю з одягу-такееее,на жодень,розміри теж не зрозуміло які, великомірять на 1-2 пункти точно,часто синтетика, тому тепер щось не беру з того магазину для себе..хоч категоричного табу в мене нема..щось сподобається,то ризикну...

mamvasulka
28.02.2013, 17:28
Замовляю два роки, речей дуже багато, то мала в джинсах поломаний замок, а в других на штанині внизу недомальваний колір.( але так як були великі це все обрізалось. ) Розмір завжди вгадую ( як не вгадую то менший розмір заберає старша доня, а більший свекруха:girl_crazy:) , з кольором також не було проблем. Зараз чекаю знову посилочку, побачим.

карапуз
28.02.2013, 17:34
А мені з Манго жодної браковонаої речі не приходило, так само і речейне відповідних кольору
Мені прийшла кофтинка, у якій була дірка, але по шву, тому я це пережила :girl_yes2:. І ще, штани не того кольору, але кольру файного, тому і це я пережила :girl_wink:.

Orman
28.02.2013, 17:36
Думаю собі, що через те, що їхні речі дуже швидко втрачають товарний вигляд, як і Zara, Bershka і Ко. Як на мене, то найякісніші речі то є бренди River Island i Marks and Spenser.
це одного рівня [якості] бренди, може у вас просто такий досвід... а проколи вони всюди бувають
Просто у голові не вкладається, як можна відправити покупцеві бракований товар?
так можна ж повернути...

Nastylove
28.02.2013, 17:39
І ще штани не того кольору, але кольру файного
Класно, що файного. Просто коли мені прийшла сукня замість молочного кольору, такий бежево-сірий, який мені зовсім не личить, а сукня, як назло, сидить ідеально, ото мені сумно було...:girl_cray:

ELEGANCE
28.02.2013, 17:41
я маю речей зо 25 і з манго,і з ма..жодної бракованої,
Це напевне треба мати щастя на купівлю товару по нету. Як виявилось на МА щастя я не маю попробую пошукати його десь інде...
Зараз чекаю на курточку з Манго сподіваюсь повезе і буду задоволена, а з МА я "завязала"

---------- Додано в 17:41 ---------- Попередній допис був написаний в 17:40 ----------

так можна ж повернути...
Цікаво як?

Artemida
28.02.2013, 17:48
Я отримала капрі та сорочку з Аутлету - без зауважень. І розмір якраз) Замовляла там вперше. До того дещо брала на Кунді - дуже подобається. НМ також маю. І також подобається. "Вагітні" штани їх обожнювала, не вилазила з них). Єдине, що з розміром на НМ не завжди вгадувала (але можливо тому, що сама мінялась у параметрах).
Часто замовляю взуття з 6 р.м. Не вгадала лише раз, з босоніжками Міхаель Антоніо, які явно великомірять.
Коротше кажучи, я і надалі залишаюсь прихильником інтернет-шопінгу. Зручно і ціни тішать. Ну а промахи.....З ким не буває)))

---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

Цікаво як?

І мені цікаво. Хіба наші форумні посередники бавляться з поверненням?

Orman
28.02.2013, 18:08
та ну,ті речі що я купувала рівер і марк з зарою навіть не рівняю а бершка, страдіваріус навіть нічого не купую

значить це мій такий досвід. Маю з Зари спідницю - все кльово. З марка і спенсера плаття- то теж кльово, але могло б і кльовіше, рівер виділа щось не ахті... це ще дуже залежить що саме купувати...

п.с. шо там відписали?

Хіба наші форумні посередники бавляться з поверненням?
ну ні, напевно, але ж тема про покупки в інтернеті взагалі, а не тільки, і не стільки через посередників. Так от загальна практика купівлі в інтернеті така, що речі можна повернути.

Artemida
28.02.2013, 18:56
але ж тема про покупки в інтернеті взагалі, а не тільки, і не стільки через посередників

У даному випадку
Просто у голові не вкладається, як можна відправити покупцеві бракований товар?
так можна ж повернути..

купувалось на форумі, через посередника. Тому й цікаво.

kvVItKA
28.02.2013, 22:56
Orman, я тебе люблю:girl_crazy:
якщо я в карму написала то мабуть не хотіла на загал, але то таке, то мій досвід,
мені взагалі краще через карму на форумі спілкуватись, бо дописи труть не залежно чи то офф чи не офф:connie_pull-pigtail
п.с. шо там відписали?
попросили вислати фото, далі не знаю бо переписку чоловік вів, приїде запитаю
щодо повернень то я повертала тільки на Модну касту, втрачається сума доставки 25 грн, зараз вже 35 грн
а от за кордон я чомусь вважаю мінінгітним повертати, але цього разу браковану сукню маю намір повернути, ібо нефік брак присилати:girl_devil:
а взагалі мала сьогодні розмову з одним чоловіком, таким ніби прогресивний і цікавий, він в інтернеті за все життя зробив одну покупку, я ж проаналізувала, що тепер практично все купую в інтернеті, хіба продукти рідко, а одяг, техніку, навіть диван замовили в інтернеті не бачивши його, тільки маючи на руках зразки тканини, які поштою прислали, таки закупи в інтернеті то дуже зручно, особливо якщо якість купованого товару/фірма вже перед тим була перевірена, бо таки картинку завжди гарні

Vittoriya
28.02.2013, 23:07
і з ма..жодної бракованої
мені раз прийшла бракована кофтинка з гудзиками. Все в ній добре, тільки вшита навиворіт. Не зачинала з повертанням, бо не знала навіть як то робити та й не хтілося, то була зовсім проста кофтинка

Orman
01.03.2013, 09:13
а от за кордон я чомусь вважаю мінінгітним повертати
та нормально повертати, то ж навіть писати нічого не треба, форма повернення в пакунку, тільки галочку поставити, а на пошту йде
чоловік
хе-хе

речі пристроювати для мене менінгітніше, про браковані мовчу - це просто мус відіслати, і за їх рахунок
ібо нефік брак присилати

ELEGANCE
01.03.2013, 09:25
речі пристроювати для мене менінгітніше, про браковані мовчу - це просто мус відіслати, і за їх рахунок
Тоді виникає запитання чому наші форумні посередники не хочуть цим займатись?.Вони також втрачають клієнта (в даному випадку мене), а це ж їх заробіток.
та нормально повертати, то ж навіть писати нічого не треба, форма повернення в пакунку, тільки галочку поставити, а на пошту йде
Якщо це дійсно так просто...

Just me
01.03.2013, 10:05
Минулого місяця замовляла собі в Польщі свої парфуми, бо ті, що маю, якраз на дні. Перечитала море відгуків, усі задоволені-щасливі, вибирала не тестери, а повноцінні парфуми в упаковці. Продавець передбачав опцію повернення, але за рахунок клієнта і ТІЛЬКИ якщо товар не розпакований. Прислали мені, я першим ділом акуратненько розпакувала і ввела код на дні пляшечки. Що ви думаєте? парфуми виготовлені в липні 2009 року. Я оф.гіла. Як таке барахло можна слати клієнтам? Коротше я їм написала що розпакувала і по коду визначила, що продукт ось вже півроку як протермінований, а мені ним ще користуватися і користуватися. І виразила очікування, що вони повернуть не лише вартість продукту, але й поштові витрати. Повернули мовчки. В принципі, варіанту в них не було, інакше б чекали на них штрафи з державних контролюючих органів.

Vittoriya
01.03.2013, 10:09
в липні 2009 року. Я оф.гіла. Як таке барахло можна слати клієнтам
від чого?? Ми тут усі шукаємо парфуми до 2010 року, щоби відчути ті аромати, які були до змін ;) Для парфум то не проблема , я маю багато вже так сказати протермінованих-з ними нічого не є. Недавно купила Аддікт Діорівський 2006 року, як я раділа, що його вполювала :)

Just me
01.03.2013, 10:46
від чого?? Ми тут усі шукаємо парфуми до 2010 року, щоби відчути ті аромати, які були до змін
Та власне від запаху. Зовсім не мій, я свій впізнаю (DG La Lune 18). Той був на півтона вліво :) Парфуми теж мають термін дії, Ви колись нюхали парфуми з "бабциної скрині", які пролежали трохи часу? Всі дістають якийсь специфічний запах. Та й могли б на сайті написати, що парфуми старі, якщо є на них попит. Бо я б пошукала інший магазин.

Vittoriya
01.03.2013, 14:15
Ви колись нюхали парфуми з "бабциної скрині", які пролежали трохи часу
2010 рік і з шафи то троха інші речі. Мої Діор 2006 пахнуть чудово. Хоча може компотики мають властивість швидше псуватися. Просто я багато читала про парфуми на форумах, ні в кого нічого не псується. Маю ще Givenchy Very Irresistible, куплені в 2008 десь році.

kvVItKA
01.03.2013, 14:32
це просто мус відіслати, і за їх рахунок
так, відписали, щоб я її відіслала, код на 10% знижку дали:dance: дякую усім за поради!
а як думаєте, якщо я в пакунок ще покладу ту сукню що на мене завелика і оплачу поштові витрати так нормально буде? чи двома пакунками відсилати?

Marcipanka
01.03.2013, 14:39
то точно. на дрес-фор-лес так. ше є варіанти, чого повертаєш - не підійшло, брак, не подобається :girl_crazy:
а от якщо купувати через форумних посередників, то таки мінінгітно мабуть...

KAPUCHINKA
01.03.2013, 14:55
Кунді теж +, светр чоловік рік носить, а вигляд, як щойно магазину.
Це точно ))) Брала чоловікові минулого року два, то дійсно, ніби щойно з магазину, при чому він з них майже не "вилазив" от буквально кілька днів тому ще два забрала + футболка ))) і також по якості супер. чоловік навіть один носив ))) і футболки їхні класні. Виносилися ціле літо, це при тому, що один раз одягнув і прання. і також на вигляд супер. Жіночих речей там ще не брала, щось нічого мені не подобається.

hrystusja
01.03.2013, 15:07
Жіночих речей там ще не брала, щось нічого мені не подобається.
А мені подобається. Не усе, але те, що купляла задоволена на усі 100 %. А якість взагалі не обговорюється, дуже задоволена. Дитячими також. Практично лише там купляю малому одяг.
Що до МА. Все подобається, окім не відповідності фото на картинці і тим, що приходить по пошті. Часом таке враженння, що модель інша. А з якістю ніби все ок. Браку не приходило. Щастило :)

Bonita
01.03.2013, 15:24
А мені практично завжди нещастило з покупками в неті. Декілька разів замовляла одяг, то мій ХС спокійно підходив на маму з її М, а на мені висів, з НМ замовляла светрик (переміряла всі розміри) на зиму, прийшов такий коротенький, що навіть весною-осінню не походиш, бо вся спина гола, під сорочку також не піде бо з високою горловиною. Такі нюанси мала практично у всіх випадках, про взуття взагалі мовчу тому вирішила більше не ризикувати, єдиний варіант це сумки і косметика.

Orman
01.03.2013, 17:55
щоб я її відіслала,
за їх рахунок?
а як думаєте, якщо я в пакунок ще покладу ту сукню що на мене завелика і оплачу поштові витрати так нормально буде?
ну деякі хитрі кладуть в той пакунок, що з браком за рахунок фірми все що їм не підійшло...
в твоєму випадку я би разом поклала.

код на 10% знижку дали
ти його зразу не трать - перевіряй час від часу, він виросте (десь до 20%)
Тоді виникає запитання чому наші форумні посередники не хочуть цим займатись?
ну тому, напевно, що одне діло з одним пакунком возитись, і гроші на вашу ж картку повертають. Ну і треба вкластись в терміни повернення. А так спочатку позбирай пакунки, потім зніми гроші, потім пороздавай... то я їх розумію... ну і клієнти знають що повернути не зможуть. Якось так.

analastanka
03.03.2013, 14:43
Можливо, комусь буде корисно взнати:

Дієтичні добавки визнано харчовими продуктами та дозволено пересилати на адреси громадян

Державна митна служба, яка на сьогодні входить до складу Міністерства доходів і зборів України, доручила митним органам здійснювати пропуск на митну територію України дієтичних добавок, які переміщуються (пересилаються) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях на адресу громадян.
Таким чином вирішено правову колізію, яка виникла навколо дієтичних добавок. Органом, який затверджує належний рівень захисту здоров'я людей, обов'язкові параметри безпечності та мінімальні специфікації якості харчових продуктів, звід правил і належну практику виробництва харчових продуктів та координує діяльність органів виконавчої влади з питань безпечності та якості харчових продуктів є центральний орган виконавчої влади у сфері охорони здоров'я (стаття 4 Закону України “Про безпечність та якість харчових продуктів”).
Враховуючи те, що питання віднесення (чи не віднесення) дієтичних добавок до категорії харчових продуктів належить до компетенції МОЗ України, Держмитслужбою було спрямовано відповідний запит до зазначеного міністерства.
Відповідно до роз’яснення, яке надано Міністерством охорони здоров’я Держмитслужбі у рамках виконання доручення Кабінету Міністрів України, дієтичні добавки відносяться до харчових продуктів.
Відтепер дієтичні добавки можуть безперешкодно пересилатися в міжнародних поштових та експрес-відправленнях на адресу громадян.

http://www.customs.gov.ua/dmsu/control/uk/publish/article?art_id=3891258&cat_id=295923

Paradise
04.03.2013, 23:30
Дівчта, як розібратися з розмірами на asos, я ношу XS,-який розмір мені підійде?

Seshat
05.03.2013, 09:41
asos
Замовляла звідки пальтішко. Певно, на верхній одяг дають трохи запас, бо взяла на розмір менший і сів ідеально. А що саме хочете купити?

Paradise
05.03.2013, 10:13
Замовляла звідки пальтішко. Певно, на верхній одяг дають трохи запас, бо взяла на розмір менший і сів ідеально. А що саме хочете купити?
Я націлилася на штани та плаття...

marycherry
05.03.2013, 11:19
І я поділюсь своїм приколом з Mango, прийшла мені така блуза, пошита задом наперед :girl_haha: спочатку було не дуже смішно, а коли приміряла з пояском - то дуже так непогано виглядає. І ще вже точно знаю, що якщо річ на моделі виглядає вільно - то треба брати на розмір меншу.

http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/75234652_WN.jpg http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/75234652_WN_R.jpg

Princess
05.03.2013, 12:43
Дівчта, як розібратися з розмірами на asos, я ношу XS,-який розмір мені підійде?
я ношу XS, який часто ще й завеликий буває (зокрема в довжину). на asos беру 6 UK, буває задовге (але це поправимо в ательє). довжину чуть меншу мають речі з розділу Petite, якщо це критично (наприклад брала сукню з мереживом по низу, таке в ательє не виправиш гарно). пальто теж брала 6 UK, сіло ідеально. ну але, як і з будь-яким одягом з Інтернету, річ може просто не сісти при ідеальному розмірі... буває...

Strekoza
06.03.2013, 21:59
А хтось замовляв з асосу їх сумки? Маю дивну хотілку - сумку-рюзказ (не спортивний). Дивну, бо не впевнена, що буду носити, але вичитала, що зараз модний такий фасон :) Як не передумаю, то буду купувати не дорогу, дивлюсь на асосі, із замінника, цікавить якість

Princess
06.03.2013, 22:50
то напевно раз на раз не прийдеться (по виробнику і моделі), але замовляла сумочку (http://www.asos.com//Asos/Asos-Nude-Quilted-Lock-Across-Body-Bag/Prod/pgeproduct.aspx?iid=953709), то задоволена була на 100% (була знижка, по якійсь смішній ціні купувала, по якості - на літній сезон, може на 2, якщо акуратненько). а гаманець (http://www.asos.com//Pauls-Boutique/Pauls-Boutique-Zip-Coin-Purse/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2178098)купувала - то він 3 місяці на балконі жив, від запаху просто сльози виступали, але не відіслала назад, мені він сподобався :) зараз вже майже рік пройшов, а все-одно чутно противний запах... так що то по всякому буває

Marcipanka
06.03.2013, 23:07
Може шоперам буде цікаво: http://www.usbuy.com.ua/catalog/Zappos (справа список інших інтернет-магазинів)

marife
07.03.2013, 13:52
Дівчата чи замовляли ви через форумлянок з сайту Ideeli. І в кого?, Чи може самі? Вони доставляють безпосередньо в Україну?

Руда Лисиця
07.03.2013, 15:18
Ideeli. І в кого?, Чи може самі? Вони доставляють безпосередньо в Україну
я собі замовляю часто. напряму не шлють, тому або користуватися послугами посередника, або мейл-форвардера, або місцевих друзів-родини)
магазин класний, по дуже привабливих цінах можна взяти багато гарних речей

Seppy
08.03.2013, 01:29
Поясніть мені політику знижок на 6 p.m. Давно спостерігаю за кількома брендами і от сьогодні почались знижки на The North Face, а ціни "знижкові" на жаль, такі ж як і тиждень-місяць тому і пів року тому, а на деякі речі навіть вищі, хоч пишуть 40%. Замануха?

Smaylik
08.03.2013, 02:07
а мене цікавить чи хтось замовляв взуття із 6 pm фірми RSVR, враження?
Приглянулись такі
http://www.6pm.com/rsvp-sheryl-navy?zfcTest=mat%3A1

Mazerati
08.03.2013, 02:55
Поясніть мені політику знижок на 6 p.m.
це стоковий магазин, а знижки пишуть у відсотках від ціни у фірмових магазинах.

Jeanjerry
08.03.2013, 11:25
а мене цікавить чи хтось замовляв взуття із 6 pm фірми RSVR, враження?
Замовляла босоніжки, правда шкіряні, йдуть розмір в розмір, зручні, м'ягкі, - задоволена.

pravovuk
30.03.2013, 19:37
я ношу XS , який часто ще й завеликий буває
От я ніби ношу S, але замовила сукню XS- завелика:(.

Таке саме з Mango-замовила курточку XS http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/73012781_N1_D1.jpg...гарна,якісна , але знов завелика :( :girl_cray: Після багатьох невдалих спроб, вирішила замовляти лише дітям...бо все ,що замовила собі завелике...

Pavonia
03.04.2013, 14:44
Дівчата, чи замовляє хто з італійських сайтів ? Як то можна зробити? Можливо є в кого перевірені посередники? а то я сумку там побачила- то вже приснилась мені навіть, так хочу.

Princess
03.04.2013, 15:07
я ніби ношу S, але замовила сукню XS- завелика
з марок того типу нічого не замовляю, бо їх XS - то на добрий такий S, ну або точно не на мене :) для себе бачу, що 6 розмір асосу - то якраз мій розмір. якщо замовляти 4, а такий там теж є, то може бути вобтяг. хоча замовляла сукню, якраз задумувався такий ефект - то хіба я відчувала, що то трохи не мій розмір, але суто по відчуттях, не по сантиметрах...

lerucha
04.04.2013, 11:41
Дівчата, хто вже замовляв одяг з цього сайту http://www.aliexpress.com? Я так розумію, що доставка в Україну у них безкоштовна (якщо обрати відповідну опцію), і в деяких магазинах можна від 1-ї шт. замовляти. Ціни доволі адекватні на китай))) Цікавить, як в них з розмірами, чи не маломірять. І ще не зрозуміла, де в України забирати посилку.

Nana11
07.04.2013, 12:53
От мені цікаво чи хтось замовляв піджаки через інтернет? в якомц стані вони приїжджають? Хочу чоловіку купити, але боюся що може приїхати в жахливому вигляді іяк я його потім розгладжу?

Strekoza
08.04.2013, 17:51
Хочу чоловіку купити, але боюся що може приїхати в жахливому вигляді іяк я його потім розгладжу?
Піджаків не замовляла. Замовила собі пальто, прийшло трохи пом*яте, розпрасували (майже ідеально) мені в хімчистці

evstaxivna
08.04.2013, 22:42
чи хтось замовляв піджаки через інтернет?
замовляла з ASos,правда жіночий і ,правда мнутий...трохи псіхувала,поки розпрасувала, але все гуд:girl_yes2:

Latane
18.06.2013, 12:14
Дівчатка, дуже потребую поради - з саме іспанського мангоаутлету який розмір суконок замовити на параметри 83-65-91????

Princess
18.06.2013, 12:46
А ще маю обновки, про які забула:
мені їдуть такі ж балеточки - можете прокоментувати як вони з розміром (трохи переживаю, чи вгадала): стандартний/більшомірить/маломірить/широкі/вужчі?

allusya
18.06.2013, 15:30
як вони з розміром
Я орієнтувалась по їх таблиці розмірів, взяла 8,5 на свій 39, підійшли ідеально :)

kapa
18.06.2013, 15:38
який розмір суконок замовити на параметри 83-65-91????
Беру в основном S. А какое вы платье смотрите?

Latane
18.06.2013, 17:21
какое вы платье смотрите?
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T6/fotos/S9/63439572_02.jpg
http://www.mangooutlet.com/ES/p0/outlet/mujer/vestidos/vestido-cockatil-lady/?id=63439572_BP&n=1&s=mujer.vestidosprendas&ie=0&m=&ts=1371495198011
Ще на таке дивлюся
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T6/fotos/S9/61440364_02.jpg
http://www.mangooutlet.com/ES/p0/outlet/mujer/vestidos/vestido-cocktail-recto/?id=61440364_02&n=1&s=mujer.vestidosprendas&ie=0&m=tipoTalla3.color9&ts=1370882092904

Jeanjerry
18.06.2013, 19:27
А я з питанням про взуття, ношу наш 40, американський 9,5, а який то буде англійський розмір?

capf
22.06.2013, 06:00
дівчата хто брав взуття ALDO з 6пм як по якості і як розміри ідуть( сподобались балетки)?

Latane
08.07.2013, 11:30
Дівчата, тренчі з мангоаутлет хто брав собі - який розмір на які параметри? Щось не можу знайти такого плану відгуки :(
Наприклад
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/73015150_N1_D1.jpghttp://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/71015152_92_D1.jpg
http://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/71015154_92_D1.jpghttp://st.mngbcn.com/rcs/pics/static/T7/fotos/S9/73015025_10_D1.jpg

napoleona
10.07.2013, 18:08
дівчата, шукаю червоні чоботи зручні і щось ніц не бачу
знайшла лише такі на амазоні http://www.amazon.de/Bugatti-J27123-Damen-Fashion-Stiefel/dp/B0089KUBY8/ref=sr_1_490?s=shoes&ie=UTF8&qid=1373455273&sr=1-490
може хтось бачив такого плану ще десь?

Lanasweety
20.07.2013, 23:41
дівчата, підкажіть будь-ласка, сайт де замовляєте Уггі?, бо теж дуже хочу!
мені здається, що дійсно вже стало не модою, а класикою і не уявляю собі зими без них!

Сяночка
21.07.2013, 11:21
дівчата, підкажіть будь-ласка, сайт де замовляєте Уггі?, бо теж дуже хочу!
мені здається, що дійсно вже стало не модою, а класикою і не уявляю собі зими без них
я пригляділа на 6PM

Lyudvig
21.07.2013, 11:38
я пригляділа на 6PM
Там і замовляла.
До речі, на свій 38, брала 7, підійшли ідеально.

danchyk
21.07.2013, 14:59
Дівчата, тренчі з мангоаутлет хто брав собі - який розмір на які параметри? Щось не можу знайти такого плану відгуки
Наприклад

Аня, в мене такі подібні тренчі замовляли arseniya і olka barabolka, можете їх у приват запитати.

Сяночка
22.07.2013, 20:57
Дуже сподобались на 6ПМ такі тімберленди
http://s23.postimg.org/f09162fkr/2167746_p_MULTIVIEW.jpg
Підкажіть, як з розмірами, в мене 38, який брати америк. 7 чи 7,5, може хтось такі має чи носить цю фірму взагалі
ще такі нра, але не знаю чи ввійду без замка http://s22.postimg.org/k2vvhmerl/1915629_p_MULTIVIEW.jpg

Marcipanka
22.07.2013, 22:24
Маю тімберленди чоботи.на свій 37,5 брала амер. 7,5, але реально великуваті. Весною міряла в інтертопі тімберленди, то 7 була добра.

---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:23 ----------

Маю чоботи без замка-там досить широка халява, влізете ;)

Marcipanka
25.07.2013, 12:53
Дівчатка, хто купував взуття фірми Bass на 6пм? який розмір брали і який носите?

Virginia
27.07.2013, 19:23
Дівчатка, хто купував взуття фірми Bass на 6пм? який розмір брали і який носите?
ношу повний 38, то взяла собі 8,5. Підійшли:)
Мама носить не повний 36, взяла собі 6W, то теж вгадали.
А ще kati має bass, то я в неї консультувалась

Marcipanka
27.07.2013, 20:48
ношу повний 38, то взяла собі 8,5. Підійшли:)
Мама носить не повний 36, взяла собі 6W, то теж вгадали.
А ще kati має bass, то я в неї консультувалась

Дякую, я вже й з Каті прокунсультувалась і взяла 7,5, сподіваюсь підійдуть :)

Gentle
06.08.2013, 17:36
Дівчата, чи хтось щось знає/носить про фірму Karrimor? Дивлюсь на їхні куртки на sportdirect, подобаютсья фасони, але не орієнтуюся, чи вони добре носяться і як підібрати розмір. Буду вдячна за консультацію.

Музик
06.08.2013, 17:55
про фірму Karrimor
курток їх не маю, нажаль, маю черевики - неймовірно зручні, мені дуже подобаються, чоловік має кроси - то теж каже, що якісні і зручні

Gentle
06.08.2013, 19:23
маю черевики
А як хоч черевики йдуть з розмірами? Може, хоч буду розуміти, чи мало- чи великомірить фірма загалом...

Музик
07.08.2013, 12:47
черевики йдуть з розмірами?
ніби так - я на 38-38,5 брала 39, чоловікові теж чуть більші брала

Сяночка
10.08.2013, 16:19
Дівчата хтось брав з МА ось таке плаття
http://s12.postimg.org/r7ybh076l/63440167_N1_63622027_03_66601028_78.jpg
цікавить як тканина, не покашлатилась? бо моє ось таке за пару раз покашлатилось страшно http://s21.postimg.org/t468dg9s7/490382_20130219091510_600x600.jpg, склад не можу порівняти бо з того жовто-полосатого відрізала етикетку, в синього склад ось такий 68% viscosa,27% poliéster,5% elastano

---------- Додано в 13:19 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

Ще цікавить такий тренч, хто брав, як з розміром
http://s16.postimg.org/6cx981uvp/63015154_N1.jpg

marife
11.08.2013, 09:23
цікавить як тканина, не покашлатилась? бо моє ось таке за пару раз покашлатилось страшно
Я про жовте:girl_tender:. Купляла його, правда в Мадриді, десь 2.5 роки тому:girl_in_dreams: Для мене на літо воно за жарке, так як тканина досить цупка, я ношу весною і восени+піджак чи куртка. Так от, воно одне з моїх улюблених, тягаю і тягаю його. Здається що воно не зношенне, ніякого шалшатання і не видати.

Сяночка
11.08.2013, 12:17
Я про жовте. Купляла його, правда в Мадриді, десь 2.5 роки тому Для мене на літо воно за жарке, так як тканина досить цупка, я ношу весною і восени+піджак чи куртка. Так от, воно одне з моїх улюблених, тягаю і тягаю його. Здається що воно не зношенне, ніякого шалшатання і не видати.
і я його люблю, це мій фасон, але спочатку покашлатилось там де сумка висить збоку за 1 раз, а потім через разів 5 потрохи і все покашлатилось, цікаво чому... може перу не так, але перу гелем в машинці на делікатному режимі... прикол...

marife
11.08.2013, 14:20
все покашлатилось, цікаво чому
Не хочу здатись якимось хвальком, але я вже встигла порівняти речі котрі я купила вдома, а котрі замовила в неті (я про Mango). В деяких речах є суттєва різниця в якості, навіть швах,гудзиках,кишенях...ну не знаю я як це поснити, але іноді здається що на дешеву річ причіпили бірку Mango.:girl_devil:

Gentle
14.08.2013, 09:38
але іноді здається що на дешеву річ причіпили бірку Mango
Це не тільки через інтернет так. Я недавно як була в Іспанії купила блузку в Зара, то тільки вдома додивилася, що на одному рукаві шви зовсім не "ахті". Маю підозру, що на розпродажі чи навіть в нет вони дають гірше пошиті моделі, які за повну ціну ніхто не купить.

marife
14.08.2013, 11:36
. Маю підозру, що на розпродажі чи навіть в нет вони дають гірше пошиті моделі, які за повну ціну ніхто не купить
Мабуть так, але обідно)))))

Seshat
16.08.2013, 21:31
Як з розмірами джинсів H&М? В мене бедра 88 см то мені 26 розмір мав б підійти?
Може хтось собі брав такі...
http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2013/P63%200156752%20001%2071%201151%207.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&call=url[file:/product/large]

marife
16.08.2013, 22:19
Може хтось собі брав такі...
Брала трохи інші, але
бедра 88 см то мені 26 розмір підійшов:girl_yes:

redfox
19.08.2013, 10:24
Барышни-красавицы, подскажите, с каких сайтов заказываете? а то я совсем не знаю как, но ооочень хочется

Latane
05.09.2013, 11:50
Може хто бачив, де вибір сумок - замш (натуральна, штучна) чорного кольору???

Gentle
08.09.2013, 12:10
Чи хтось замовляв з магазину sheinside.com? Доставка безкоштовна, так руки і чешуться попробувати замовити без посередників...

Dominika
08.09.2013, 16:24
Чи хтось замовляв з магазину sheinside.com? Доставка безкоштовна, так руки і чешуться попробувати замовити без посередників...
я не замовляла, але з цікавості зайшла на сайт. Асортимент той самий , що на ТаоБао, але в рази дорожчий. Не знайшла, щоб десь був вказаний бренд обраної позиції. У рубриці "про нас", пише, що сайт з Китаю. Тобто все - репліки речей відомих європейський брендів мас-маркету аля Зара, НМ...Тільки чомусь ціна вдвічі вища за Тао, хоча думаю, речі шиються в одній "канторі".
От наприклад у мене в закладкаї тао є магазин, який майже дублює асортимент вашого сайту. наприклад
http://item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.1.w4523994-2753280105.5.tBm4wF&id=25693964665
Ця сукня на сайті коштує 32 дол(прибл.250 грн плюс доставка), а на Тао 85 юаней(якщо замовляти в посередника, то додається 15%) то виходить 125 грн(з врах.процентів) плюс доставка з Китаю до посередника(сукня легенька, думаю, що заважить на 20 грн), разом - 145 грн.

Gentle
09.09.2013, 09:14
Dominika, дякую! Я вже теж дочиталася про це - гугл допоміг і по відгуках тих, що купували, все саме так як ви розписали. Не буду замовляти :(

Dominika
09.09.2013, 09:45
Не буду замовляти
А чому не будете?
Знайдіть на Тао те, що вам сподобалось з вашого сайту. та й замовляйте. Тут на форумі приймають замовлення на Тао. тільки дивіться. щоб магазин з тао мав рейтинг і обрана позиція мала продажі.

lilochok
09.09.2013, 10:29
Хтось робив замовлення з цього (http://www.derailed.com/) сайту? Одяг та в основному спортивний. Подобаються ціни

Надія Вірченко
09.09.2013, 11:35
Так, люблю цей інтернет-магазин
Головне - що в ціну включена доставка, так що одразу бачиш скільки витратиш на річ, що замовляєш

napoleona
09.09.2013, 15:33
де можна замовити класний одяг для вагітних? хто з яких магазинів замовляє? нм, кунда, спенсер вже обходила:)

Імель
11.09.2013, 10:13
де можна замовити класний одяг для вагітних
асос ще гляньте
http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=5813&via=top

Gentle
19.09.2013, 21:34
Знайдіть на Тао те, що вам сподобалось з вашого сайту. та й замовляйте. Тут на форумі приймають замовлення на Тао
Вдасне в тому і різниця, що з sheinsiede можна замовляти без посередників. Мене дуже напрягає постійно бігати і пересилати гроші на чиюсь картку, точніше останнім часом просто не маю можливості витратити стільки часу на це, а сама - то сама. Хоча, можливо, що з тим замовлянням самостійно могло б бути більше коломийок - карточку валютну, діла-дрова..
І, якщо чесно, то я один раз пробувала глянути на той тао-бао... Ієрогліфи мене налякали і я закрила його :)

tsiuma
20.09.2013, 10:38
і мене цей сайт зацікавив.
Так ніхто з ДП і не пробував звідти замовляти? Чи то так як пише Dominika, краще з ТаоБао попробувати?..

Олюнька
20.09.2013, 11:09
де можна замовити класний одяг для вагітних? хто з яких магазинів замовляє? нм, кунда, спенсер вже обходила

Подивіться ще тут http://www.vertbaudet.de/umstandsmode-umstandskleidung.htm

Marcipanka
24.09.2013, 00:01
Дівчата, а як з розмірами на взутт фірми Enzo Angiolini? хтось замовляв/має?Приглянула босоніжки на сейлі, боюсь прогадати з розміром.

Seshat
24.09.2013, 21:21
а як з розмірами на взутт фірми Enzo Angiolini
Може ще комусь буде корисно - на мої 24,8см в мене 7М і вони мені впритик.

Marcipanka
24.09.2013, 21:31
на мої 24,8см
ти добре поміряла, бо в мне 24,5 і ти тоді міряла мої туфлі і вони були на тебе завеликі :confused:

Seshat
24.09.2013, 21:33
ти добре поміряла
Я собі взуття замовляю на 24,5см, щоб не шльопало. Зараз пригадую, що твої туфлі мені по повноті були дуже великі.

Marcipanka
24.09.2013, 21:38
Я собі взуття замовляю на 24,5см, щоб не шльопало.
тоді я нічого не розумію, бо я собі теж таке беру а ті туфлі я так і не носила, продала...

Seshat
24.09.2013, 21:45
тоді я нічого не розумію
Може, справа все-таки в повноті?
Візьму в суботу ті туфлі з собою, поміряєш.

napoleona
24.09.2013, 22:16
Enzo Angiolini?
маю босоніжки, то на мої 26см на наш 40р я брала ам. 10, але можна було брати 9, тільки я не люблю коли пальчики на рівні з швом босоножка))
якби брала туфлі чи чоботи то брала б 9

Barbie
31.10.2013, 12:07
Дівчата, хто замовляв з ібею без посередників, як це все відбувається?

Vittoriya
31.10.2013, 12:11
хто замовляв з ібею без посередників, як це все відбувається?
я замовляла, тільки то, що я в Польщі, але думаю то без різниці. Чоловік колись і до Львова замовляв, все доходило завжди, чи що тебе цікавить?

Музик
31.10.2013, 13:43
хто замовляв з ібею без посередників,
я, то не складно зовсім. але треба уважно продавців вибирати - мала 1 не дуже приємну історію - прислали трішки не те, що мало бути. ну і доставка - то як коли, іноді навіть раніше приїжджає, ніж вказаний термін, а іноді і запізнюється на місяць-півтора

Руда Лисиця
31.10.2013, 15:51
треба розуміти що ібей - це не магазин. це торгова площадка. тут різні продавці з різних країн. з Німеччини може прийти за тиждень-два, а з Китаю і за місяць. Раджу дивитися рейтинг продавця, відгуки про товар, і якщо щось не то - не боятися відкривати диспут в пейпел

Тетянка
09.11.2013, 11:18
Дозріла я до самостійного замовлення товарі з iherb - начитаталась теми нової від Лілі)), бачу, що багато хто звідти замовляє. Маю питання - валюту в грн. знайшла, але Україну в списку країн не бачу...Ну й доставка -в Україну вона з трек-кодом, чи без?..Гроші з карточки зразу знімаються?...Може дурні питання, але раніше замовляла все через посередників, а тут бачу, на перше замовлення ще й знижка в 10 дол. :).

Allo
09.11.2013, 15:48
доставка -в Україну
Замовляла один раз через International Airmail with Tracking - з трекінг номером. Не можу сказати, що він дуже допоміг, але все ж таки спокійніше.
Країну доставки вибираєте в розділі View Cart & Check Out (кошик та розрахунок) і натискаєте кнопку Calculate, тоді система показує способи доставки та її вартість. Вартість доставки залежить також від ваги.
Гроші з картки знялися одразу.

allusya
09.11.2013, 15:54
А в мене питання: чи варто посилку страхувати?

Allo
09.11.2013, 15:59
Я не страхувала. Як це можна і де зробити?
В інтернеті читала, що різні ситуації були з посилками, хоча більшість приходить без особливих труднощів.

allusya
09.11.2013, 16:02
Як це можна і де зробити?
Це можна зробити в перевізника. Просто замовляю з США перший раз, раніше замовляла з Англії, то про таке не задумувалась, та й сума була значно менша. А зараз вагаюсь.

Allo
09.11.2013, 16:26
Замовляла багато з США, посилки не страхувала. Але то вже на Ваш розсуд. Все дійсно залежить від вартості чи речі, яку замовили.
В моїх знайомих одного разу пропала частина посилки - разом з різним обладнанням був одяг, то одяг не прийшов. Наші митники, напевно, попрацювали(((

Lamara
10.11.2013, 15:47
Може кому згодиться.
Замовляла з сайту http://www.miniinthebox.com/ .
Для свого айпеду та айфону кабелі, чохли, бампера та на подарунки іграшки на сонячних батарейках (ще не випробувала, чекають Миколая) . Якість - непогана, сподобалось практично все. В магазинах на 300-500% дорожче. Чекаю ще на механічних годинник, потім розповім про свої враження.
Є безкоштовна доставка, та я обрала платну, доїхало за 18 днів.

arseniya
10.11.2013, 21:37
Дівчата, хто замовляє з укр. Next, чи відрізняються товари за якістю від англійського? Дякую.

Annyhka Kavetska
11.11.2013, 17:41
Дівчата , а ви колись замовляли тести на вагітність і овуляцію на eBay ? Хочу собі замовити , та думаю чи вони нормальні там... Може в когось :)є досвід?

Vittoriya
11.11.2013, 17:47
вити , та думаю чи вони нормальні там... Може в когось є досвід?
ну так а чим вони відрізняються від тих, що в магазині? Просто вибрати якусь фірму нормально, то ж не ебеївські тести :)

Annyhka Kavetska
11.11.2013, 18:16
Просто вибрати якусь фірму нормально, то ж не ебеївські тести
Я просто там знайомих фірм не знайшла))

Vittoriya
11.11.2013, 18:32
можна скопіювати назву і в гуглі пошукати відгуки

Annyhka Kavetska
11.11.2013, 18:42
можна скопіювати назву і в гуглі пошукати відгуки
Дякую, так і зроблю))

Т@нюшк@
11.11.2013, 19:25
а ви колись замовляли тести на вагітність і овуляцію на eBay ?
а що вони там дешевші?

Kiruskin
11.11.2013, 19:34
а що вони там дешевші?
Так. Я щойно теж подивилася: 30 тестів на вагітність і 60 на овуляцію (набір такий)- в середньому 10 у.е.

Annyhka Kavetska
11.11.2013, 21:11
а що вони там дешевші?
Набагато ! :girl_yes2:

domino
11.11.2013, 21:44
Дівчата , а ви колись замовляли тести на вагітність і овуляцію на eBay ? Хочу собі замовити , та думаю чи вони нормальні там... Може в когось є досвід?
в мене є досвід таких тестів.:d23: Купляю на ebay, бо зручно, значно дешевше ніж в магазина-аптеках, бо це дуже великий ринок. Постійно нини користувалася, купляла як для вагітності, так і для овуляції. Ними визначали мою овуляцію, спочатку в цілях, щоб бути обережними під час овуляції, а вже потім завагітніли:girl_curtsey: якшо цікавить які, можу пошукати і дати ссилочку Вони ж перші, які показали вагітність)

---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:41 ----------

Просто вибрати якусь фірму нормально, то ж не ебеївські тести
то ж не означає, що їх робить ebay:girl_nea: це ж просто інтернет-ринок,тай все))

Vittoriya
11.11.2013, 21:52
то ж не означає, що їх робить ebay це ж просто інтернет-ринок,тай все))
а де я таке написала? Ви фактично повторили мої слова ;)

domino
11.11.2013, 21:56
а де я таке написала? Ви фактично повторили мої слова
давайте не оффтопити, може я не так зрозуміла, але тоді що ви мали на увазі під словом "ебеївські" тести?:girl_wink: я користуюся ebay послугами дуже часто, тому знаю , що там можна знайти ті ж самі фірми, шо і в магазинах, просто набагато! дешевше)))

Vittoriya
11.11.2013, 22:05
, але тоді що ви мали на увазі під словом "ебеївські" тести
так як форумлянці Gajka чомусь мій допис здався дууже не файним :girl_curtsey: :girl_crazy:, поясню ще раз тут-тому і написала, що тести не ебеївські, бо ебей то не фірма, повірте, я знаю , що таке ebay.com, бо купувала там вже багато разів. Не туплю, повірте :D , ось тому і пояснювала Анничці, що треба вибрати якусь фірму і тоді вже шукати відгуки, бо як можна сказати, чи на ебеї нормальні тести? Там ж вони різні, фірм тих стільки є, що ми і не знаємо. Надіюся пояснила зрозуміло ;) А щодо покупок в неті тестів, то вважаю це економією доброю, якщо жінка овуляцію оприділяє таким чином, то тих тестів треба огого скільки, тих 5 в пачці одній на один цикл не завжди вистарчає.
на питання з карми-Доміно, так, я купувала на ебеї, невже ви думаєте, що я така темна? :girl_crazy: Одною своєю фразою так вас схвилювала :)

domino
11.11.2013, 22:12
Там ж вони різні, фірм тих стільки є, що ми і не знаємо. Надіюся пояснила зрозуміло
А щодо покупок в неті тестів, то вважаю це економією доброю, якщо жінка овуляцію оприділяє таким чином, то тих тестів треба огого скільки, тих 5 в пачці одній на один цикл не завжди вистарчає.
хто з дівчат цікавився, то й написала - я купляла, все показували, хороші тести і надалі куплятиму, можу кинути ссилку кому треба в карму чи ПП і купляла набором 60 шт, мені вистачало на огого, бо ж цикл більш-менш стабільний, тому їх не треба було робити кожен день, а приблизно 10шт за цикл використовувала)))

Olka Sherolka
12.11.2013, 18:00
дівчата, хто замовляв Некст з їх сайту і для розрахунку користувався своєю карткою для соцвиплат - не було проблем з замовленням? Чи для Нексту ця картка не підходить?

Haidee
12.11.2013, 19:08
хто замовляє з укр. Next, чи відрізняються товари за якістю від англійського?

Ні. То той самий Некст, доставка здійснюється з Англії.

хто замовляв Некст з їх сайту і для розрахунку користувався своєю карткою для соцвиплат - не було проблем з замовленням?

Якщо Ощадівська, то не пройде, бо вона недійсна закордоном, за Приват не скажу, але там ніби має бути підключена якась додаткова опція для розрахунків в неті.

Olka Sherolka
12.11.2013, 19:36
Якщо Ощадівська, то не пройде, бо вона недійсна закордоном
так, я власне і з тієї причини, крім ще інших, хочу зробити собі Приватівську картку, тому і цікавить чи картка для виплат від Привату підійде

Virginia
12.11.2013, 20:07
хто замовляв Некст з їх сайту і для розрахунку користувався своєю карткою для соцвиплат
Я користують карткою дельта банку для соц виплат. Картка обов"язково має бути іменна і мати сіві код.

Імель
12.11.2013, 20:12
так, я власне і з тієї причини, крім ще інших, хочу зробити собі Приватівську картку, тому і цікавить чи картка для виплат від Привату підійде

Якщо іменна, то підійде
Від універсальної відрізняється тарифами зарахування/зняття коштів, відсутністю кредитного ліміту, а в інтернеті працюють однаково

zetta
12.11.2013, 20:15
Я нарешті сама почала здійснювати міжнародні покупки, досягнення) вчора підкорила. Айхерб, а перед тим ще пару магазинчиків.

Seshat
12.11.2013, 20:17
А я вчора отримала перші посилки з Аліекспрес. При тому, що наплутала адресу і переписувалась з продавцями - все пройшло на ура!

Людок
12.11.2013, 23:27
І до нас часто приїжджають посилки з аліекспрес.
Поки теж все добре

Seshat
12.11.2013, 23:28
Пробувала сформувати кошик з ТестерКорея - в мене не вибирається спосіб доставки. Комусь вдавалось звідти замовити?

Alicia
12.11.2013, 23:40
Я нарешті сама почала здійснювати міжнародні покупки, досягнення) вчора підкорила. Айхерб, а перед тим ще пару магазинчиків.
Для айхерб потрібно, щоб картка була прив'язана до пейпел?

Ная
13.11.2013, 00:07
Замовляла з сайту http://www.miniinthebox.com/ .
не знайшла там української валюти , як відбувається оплата?

Ніколь
13.11.2013, 01:20
в мене не вибирається спосіб доставки. Комусь вдавалось звідти замовити?
він вибирається через раз, коли дає вибрати, коли ні.

zetta
13.11.2013, 07:13
Алісія, моя карта нідочого чого не прив'язана. Просто віза . І на аліекспрес теж прикупилась )

Lamara
13.11.2013, 10:52
Ная, в мене Пейпел привязаний до віртуальноі приватівськоі картки, а на віртуальну кладу гроші за допомогою приват 24, з соціальноі картки.
І розраховуюсь тільки через пейпел. Було якось що замовляля в тих же китайців на ебеі. На 44 день відкрила диспут, оскільки товар не прийшов за цей час. Посилка приповзла десь через тижня два чи три. Замовляла щітку для миття ніг, та яка на присосках, то ми з продавцем порозумілись, замовила ще одну для свекрухи, оплатила за дві, прислали одну, борг повернула)))

Імель
13.11.2013, 13:45
Прошу підказати, в яких і-магазинах пошукати домашні чоловічі штани
бо жіночі знайшла, а чоловічі мені не піддаються :)
такого типу, але чоловічі, не обов"язково в середечка :)
http://static.oysho.net/6/photos2/2013/I/3/1/p/0335/672/448/0335672448_1_1_3.jpg?t=1380700675374 http://static.oysho.net/6/photos2/2013/I/3/1/p/0336/698/600/0336698600_1_1_3.jpg?t=1384256128999

krab
13.11.2013, 14:32
Імель (http://posydenky.com/member.php?u=4744), http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni//Bielizna%20dzienna%20i%20nocna/Pi%C5%BCamy тут є.

Mazerati
14.11.2013, 03:10
А що на аліекспрес купляєте? Бачу ціни там ну дуже непогані, а якість?

zetta
14.11.2013, 08:29
що на аліекспрес купляєте?
резинки до волосся, дитячi сумки, лампу до кiдла, наклейки на стiну.

Дана
14.11.2013, 09:54
Для айхерб потрібно, щоб картка була прив'язана до пейпел?
Ні не треба, просто звичайна картка з можливістю оплати в інтернеті.

olitsisa
14.11.2013, 10:56
А які терміни доставки на Айхерб? Як що наприклад заявлено через 7 днів , то так і приходить , чи протерміновують?

Дана
14.11.2013, 14:42
А які терміни доставки на Айхерб?Ви за DHL Express питєтесь? Там швидка доставка, до 10 днів приходить, і за 5 днів доходила. Тільки там треба брати по максимальному щоб кошик забити, тоді вигідно доставка виходить.

allusya
14.11.2013, 14:46
Тільки там треба брати по максимальному щоб кошик забити
А вага має значення? Бо чула, що максимально вага 1,8 кг,Є тоді одна посилка, якщо більше, то вони на дві ділять.

Людок
14.11.2013, 15:18
А що на аліекспрес купляєте? Бачу ціни там ну дуже непогані, а якість?

Чай різний
Термометр класний доречі
Чоловік інструменти різні замовляє
Зараз вирішила спробувати білизну замовити, ще не отримала.
Загалом якість, як в китайського, но за нормальні гроші. Бо вже в Україні сильно націнюють, то немає змісту замовляти.

Allo
14.11.2013, 15:39
А вага має значення?
Має.
Чим більша вага, тим вища вартість доставки.
Обмеження по вазі є, залежить від способу доставки:
- DHL Express- International Orders up to 22 lbs. (10 kg.);
- International Airmail with Tracking Orders up to $80.00, and 6 pounds (2720 grams)
- Global Priority Mail by DHL Orders up to $80.00, and 4 pounds (1814 grams)

Це все вказується при оформленні замовлення

Дана
14.11.2013, 17:36
що максимально вага 1,8 кЄ три види доставки, перша до 1812 грам вартість доставки - 4дол, без треку
до 2720 грам вартість доставки до 12 дол( може бути 8, 10, 12 залежить від ваги) ця посилка з треком для відслідковування
і до 10 кг вартість доставки в залежності від суми товару+ваги

Тетянка
14.11.2013, 17:42
а хто який метод для доставки з айхербу вибирає?...без того номера - щось мені страшнувато...

Дана
14.11.2013, 18:07
Я замовляла 2 безтрекові, дійшли нормально перша за 14 днів, друга за 19
і 5 посилок з треком, термін доставки різний від 11 днів до 24 днів з моменту відправки замовлення з Америки.
Безтрек то такий собі адреналін, прийде не прийде і коли прийде? А з треком мені якось простіше, точно знаю що посилка вже на пошті і можна йти забирати.

Logos
14.11.2013, 23:48
Чоловік останнм часом багато замовляє на аліекспрес, все приходить, але зараз дуже довго йде

kvVItKA
15.11.2013, 04:06
а хто який метод для доставки з айхербу вибирає?
я завжди замовляла безтрекові, але тоді ще вибору ніби не було
минулого року якісь приколи з доставкою почались то ніби тоді ті зміни і ввели

allusya
15.11.2013, 13:33
Поясніть мені, будь ласка, бо сама не можу зрозуміти в чому різниця замовлення на Нексті в Україні і Англії? Ціни ніби однакові? Я чогось не знаю чи погано рахую ? ))))

Tempernice
15.11.2013, 14:14
хто який метод для доставки з айхербу вибирає
я безтрекові завжди вибирабю, бо найдешевші, вже 24 посилки прийшло нормально. були перебої, коли заборонили ввіз бадів і вітамінів, тоді одна посилка загубилася, але через 2 місяці вернулася назад на айхерб і мені повернули гроші

Allo
15.11.2013, 14:46
в чому різниця замовлення на Нексті в Україні і Англії?
Я побачила лише одну відмінність - на українському сайті нема сейлу.

Dominika
18.11.2013, 12:45
На днях влаштувала велике прибирання в своїй шафі з поточним одягом і з одягом, який відкладений через неактуальність . В результаті «чуток офигіла»))))) Бо побачила купу одягу, який купувався через Інтернеті і через різні причини був відкладений чи просто не носиться. Десь не підійшов розмір, десь бажане не співпало з «отриманим» . Я дивилась на ту купу і бачила купу своїх грошей(((, які були викинуті в трубу. Я наче і не новачок в інтернет-купівлі. Років напевно 7 вже замовляю собі сама або частіше через посередників. І все рівно трапляються казуси. Є декілька кофтин для чоловіка, в яких закороткі рукави і довжина, хоча по замірах сайтів ніби все було добре. Є пару моїх светрів, в яких завузькі рукави біля плечей, а так ніби добре. Щось закоротке виявилось чи завузьке в плечах. З розмірами взагалі халепа. Наприклад, з Манго і НМ завжди замовляла Еску, все підходило. Але звідки взялися звідти речі цього розміру , в яких можна помістити ще одну мене? Так, можна десь пришити, щось розшити, щось продати. Але, йолкі-іголкі, для чого я економлю час і гроші, купуючи в Неті? Для того, щоб потім мастити голову фотографуванням, виставлянням на форумі чи пошуком спеціаліста, який підправить річ?! Якось не задумувалась над цим… Ну прийшов пакунок, одна річ не підійшла, нічого страшного. Але якщо так їх всі скласти – Мама Мія))))
Карочє))) зробила такий висновок:
залишаю в закладках декілька магазинів: 6 pm – маю пар 15 взуття звідти, жодного «промаху», усе чудово носиться, асос – трохи дорого, але зрідка на акціях там можна купити бомбезні і якісні речі, ТаоБао- так, Китай, але тільки там я можу замовити купу сумок на щоденне юзання за 50-70 грн, біжутерію і аксесуари за копійки, які потім бачу в магазинах за ціною в десятки разів більшою, Амазон – дитяче, іграшки, зрідка одяг і взуття, Вікторія Сікрет. Це ті магазини, речі з яких у мене не потрапили у «відкладену купу».
В інші магазини, обіцяю собі, заглядати не буду. Чесно-чесно. Ага…)))

Олюнька
19.11.2013, 12:16
Поясніть мені, будь ласка, бо сама не можу зрозуміти в чому різниця замовлення на Нексті в Україні і Англії? Ціни ніби однакові? Я чогось не знаю чи погано рахую ? ))))

Якщо це Некст Дірект, (в Україні), то ви купуєте напряму, оплачуєте лише вартість товару (на суму від 300грн доставка безкоштовна),
а якщо замовляти з Нексту з Англії, тоді посередники беруть відсотки за свої послуги, + доставка , тоді виходить ціна дорожчою.

І на українському, як вже написали, немає сейлу.

Тетянка
19.11.2013, 12:22
В мене питання щодо віртуальної картки - замовила, є номер картки, термін дії, але cvv-коду нема - вже 10 раз його замовляла - відповідь все та сама - мол прийде смс-кою.Ну й вже 3 день глухо. Ви теж так довго чекали?...пишу в он-лайн підтримку - відповідь генільна - роз"яснення мені про pin-код до картки :girl_devil:

Kolomyianka
20.11.2013, 20:02
Будь моя воля, я би все купувала в інтернет магазині:) маю малесеньку дитину, тому часу деколи не вистачає на походеньки по магазинам і базарам. Купувала до Нового року плаття максі, темно зеленого кольору в українського бренду. Доставили Новою Поштою додому. Дуже зручно і чекала всього день. Розмір підійшов. Щастю не було меж:) маю велику мрію зробити замовлення на сайті Вікторія Сікрет, але поки дуже боюся пустити гроші на вітер... Може, хтось колись навчить робити там замовлення:girl_crazy:

Mazerati
20.11.2013, 20:51
З Вікторіяс сікрет варто замовляти білизну, але одяг там часто неякісний, особливо всякі плаття, кофти. Розміри часто не відповідають дійсності і кольори.

Kolomyianka
20.11.2013, 22:06
О так! думаю про деякі одиниці білизни іхньоі фірми мріє кожна:kiss:Ви замовляли з їхнього сайту?

Тетянка
20.11.2013, 23:23
про деякі одиниці білизни іхньоі фірми мріє кожнаВи замовляли з їхнього сайту
я замовляла 2 рази купальники й одяг - плаття. Чекаю знову на якийсь сейл, щоб новий купальник собі виловити :).

Mazerati
21.11.2013, 00:03
Я досить часто білизну в них беру, купальники. Одяг більше не беру. Іноді купляю в магазині, але частіше он-лайн. На сайті більший вибір.

---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:02 ----------

Чекаю знову на якийсь сейл,якраз буде black friday, потім cyber monday

Kolomyianka
21.11.2013, 07:25
Ви напряму замовляєте чи через посередника?

casablanka
21.11.2013, 15:08
А я вчора отримала перші посилки з Аліекспрес.
А доставка відбувається одночасно всього товару відразу чи кожної речі окремо? Я так розумію що там різні продаці, система як на ебеї? І доставка вийшла справді Free Shipping?

cupa
21.11.2013, 15:25
підкажіть,будь ласка,на якому сайті можна гарну біжутерію підібрати.дякую

Людок
21.11.2013, 15:26
А доставка відбувається одночасно всього товару відразу чи кожної речі окремо? Я так розумію що там різні продаці, система як на ебеї? І доставка вийшла справді Free Shipping?

Якщо купляєте товар в одного продавця і замовите разом, то одною посилкою.
Продавці мають типу свої магазини, можна зорінтуватись, що продають.
Якщо в різних продавців, то різними посилками.
якщо пише фрішип, то так і є.

casablanka
21.11.2013, 16:42
Якщо купляєте товар в одного продавця і замовите разом, то одною посилкою.
Продавці мають типу свої магазини, можна зорінтуватись, що продають.
Якщо в різних продавців, то різними посилками.
якщо пише фрішип, то так і є.
Я зрозуміла що система ebayївська. Дещо собі пригледіла на aliexpress, але продавці різні. Не дуже то хочеться 5 речей по черзі отримувати.

Tempernice
21.11.2013, 17:23
Не дуже то хочеться 5 речей по черзі отримувати.
А в чому проблема, якщо по черзі отримувати? Якщо вибирати безкоштовну доставку, то після оплати картою товару більше нічого не платиться. Так навіть цікавіше і зручніше, бо якщо щось загубиться то не все зразу:) У мене був період коли я назамовляла з аліекспресу шт 20 різних дрібниць від різних виробників за період 2-3 дня. Більшість посилок прийшло за 15 днів, остання прийшла через 65 днів від дати замовлення. Зручність в тому, що посилки непогано відстежуються, принаймні завжди видно коли попадають в Київ, потім у Львів і на своє відділення. Я ходила на пошту раз в тиждень і забирала по кілька посилок.

casablanka
21.11.2013, 18:29
потім у Львів і на своє відділення. Я ходила на пошту раз в тиждень і забирала по кілька посилок.
Для мене в тому і проблема, що з пошти можу лише в суботу забирати, а по буднях у мене зовсім немає часу. А якщо дізнаюсь що щось прийшло, не стримаюсь щоб довго на пошті лежало, буду бігати.:radist:

Tempernice
21.11.2013, 18:46
не стримаюсь щоб довго на пошті лежало, буду бігати
Це у всіх спочатку так, але швидко проходить, коли почнете багато і регулярно замовляти:girl_wink:

casablanka
28.11.2013, 11:11
А на сайті спортивного одягу sportsdirect є плата за доставку, хто замовляв??? Зараз дуже привабливі знижки, а я щось не можу розібратись!