КПК

Показати повну версію : Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Веснулька
29.06.2010, 17:33
Дівчата,створюю цю тему для того,щоб почути від вас за і проти вживання таблеток для схуднення.Можливо хтось з вас,або ваших знайомих має досвід їх приймання.Цікаво почути ваші думки.Моя подружка приймала і похудала за місяць на 8 кг,я не знаю що робити? І сили волі немаю,а похудати хочеться.За її словами-просто від таблеток не хотілось їсти,і відповідно худалось.Рада почути будь-які думки з цього приводу.

Liliyah Romanova
29.06.2010, 17:36
Я однозначно проти.
Мене раз пробило на пиття таблеток із написом, який переконував, що все натуральне. Під час приймання схудла, після - набрала кілька кг, які потому не могла скинути. При тому спосіб харчування я не міняла.
Оминайте таблетки 10-ою дорогою. Нема в них ніц корисного, ані помічного. І цілковито природніми вони теж бути не можуть зі самої своєї суті. То все намахон і "ловля на живца".

Mazerati
29.06.2010, 17:36
В мене теж проблема зі схуденням. але таблетки я би побоялась пити, невідомо як вони вплинуть на організм, які будуть наслідки.

Веснулька
29.06.2010, 17:43
Мені теж дуже страшно,але дивлюсь на подружку,жива здорова(слава Богу!).Спокуса велика.Вагаюсь.Понавичитувала в неті купу всього.От і мучусь.

Liliyah Romanova
29.06.2010, 17:43
В мене теж проблема зі схуденням. але таблетки я би побоялась пити, невідомо як вони вплинуть на організм, які будуть наслідки.
Однозначно нехороші. )))

Darcy
29.06.2010, 17:53
Таблетки таблетками, але 8 кг за місяць - це однозначно нездорове схуднення, яке до добра не приведе. Здорове схуднення - це максимум 5 кг в міс. Я от за 3 міс. скинула майже 8 кг легко - без таблеток, просто перейшла на здорове харчування, зайнялась спортом. При бажанні можна було б і більше скинути, просто я не дуже напрягалась :)

Liliyah Romanova
29.06.2010, 17:56
Мені теж дуже страшно,але дивлюсь на подружку,жива здорова(слава Богу!).Спокуса велика.Вагаюсь.Понавичитувала в неті купу всього.От і мучусь.
А вона може й не розповісти про мінуси, бо про таке зазвичай мовчать. Мене перше, що налякало й насторожило - зміна кольору сечі. І те, що той колір протримався таким ще добрих півроку після приймання таблеток. (вибачайте за такий натуралізм, але буду вас відраджувати до останнього!) То ж який вплив на організм, якщо ТАК довго вимивається... :girl_impossible: Більше ніколи в житті не буду таким бавитися.

Веснулька
29.06.2010, 19:34
Лілечко,дякую.Подружка говорила,що була трохи"затуркана",і дуже сушило.Пішла зробила УЗД внутрішніх органів,все в порядку.Мій чоловік каже,що ніяких таблеток,потім будеш від них лікуватись.От нема у мене сили волі,хоч плач.:girl_sad:

Liliyah Romanova
29.06.2010, 19:49
Лілечко,дякую.Подружка говорила,що була трохи"затуркана",і дуже сушило.Пішла зробила УЗД внутрішніх органів,все в порядку.Мій чоловік каже,що ніяких таблеток,потім будеш від них лікуватись.От нема у мене сили волі,хоч плач.
Через брак сили волі не варто труїти себе таблетками. Як багато покаже УЗД? Чи покаже наслідки?
У різних статтях пишуть, що ті таблетки можуть впливати доволі серйозно пізніше. Спричиняти хвороби серця, нирок, підривають імунну систему, можуть впливати на регулярність циклу, спричинити нездатність виносити дитину...
Крім того, оскільки складники "натуральних" таблеток впливають на кожен організм по-різному, ви не можете передбачити, як буде почуватися й поводитися ваш організм, коли припините приймання таблеток. Власне набирання ваги і є одним із побічних ефектів браку такого дослідження. Відомо, що так стається, але чому й кому саме ті таблетки протипоказані - недосліджено.

Зорянівонька
29.06.2010, 20:04
Моя родичка пє якусь каву для схуднення. Результат очевидний - похудала на 4 розміри. АЛЕ стала страшно нервова і неврівноважена.

Liliyah Romanova
29.06.2010, 20:11
Моя родичка пє якусь каву для схуднення. Результат очевидний - похудала на 4 розміри. АЛЕ стала страшно нервова і неврівноважена.
З чаями ті самі наслідки. Ви ще її спитайте, як спить. Кажуть, що дуже на сон впливає, тобто спричиняє безсоння.

Маруся-мама
29.06.2010, 20:16
Я проти. Пробувала колись такі речі. Потім поправилась дуже швидко і дуже сильно як тільки перестала брати. Краще не брати. Розумію що хочеться миттєвих результатків але може краще таки повільніше, спокійніше а ніж поспіхом до мети?

Prutylyatko
29.06.2010, 20:20
Пробувала років п"ять тому й таблетки, й каву (Мінстер, здається, називається) й чаї різні, бо вирішила стати "тонкою та прозорою". Спочатку ефект був навіть дуже та раптово відчутний. Але....... почались якісь нервові приступи, постійне незадоволення усім та всіма, шлунок через деякий час почав про себе так давати щнати, що ой-ой..
Вони ж усі ті препарати або через нервову систему починають впливати на бажання їсти, або через шлунок.
В усіх випадках результат кінцевий всеодно негативний.
Перейшла на спорт та обмеження в їжі і без тієї хімії добилась бажаного.
До речі, пластирі теж ефекту не дають.
От зараз теж після того, як перестану годувати малу грудьми, займусь спортом, бо ваги зашкалюють, але про якісь помічники інші вже не задумуюсь та й нікому не раджу.

Liliyah Romanova
29.06.2010, 20:21
Вони ж усі ті препарати або через нервову систему починають впливати на бажання їсти, або через шлунок.
О, про шлунок... у мене теж були страшні проблеми. Такі болі часом нападали...
А якщо через нервову - залежність неминуча.

Маруся-мама
29.06.2010, 20:23
Моя родичка пє якусь каву для схуднення

У нас тут це дуже рекламують, називається «кофі-похудєйка». Обіцяють за місяць 7-9кг скинеш. І ще таблетки є тої самої фірми - Нелі.

Веснулька
29.06.2010, 20:24
Натикалась на статті,ніби в таблетках є хробаки,які з"їдають в шлунку все лишнє,а потім тяжко від них позбутись.Оце точно-зло,як собі уявила,що в мені щось лазить,жах!:girl_nea:

Prutylyatko
29.06.2010, 20:26
Оце точно-зло,як собі уявила,що в мені щось лазить,жах
Ви уявили, а кілька років по СТБ була саме про ті паразити від похудання передача та й на УЗД їх показували. Думаю, кожен, хто бачив програму, про препарати для схуднення забув.

Веснулька
29.06.2010, 20:31
Не знаю,чи можна тут писати назву,але якщо ні-то прошу Лілю видалити.Подружка пила "Чарівний Лотос",кажуть,що він щадящий в порівнянні з "Лідою",від"Ліди"пишуть,що взагалі кришу зносить:girl_crazy:

Liliyah Romanova
29.06.2010, 20:34
Нема меншого зла. Зло є зло.
Якщо ви готові на наслідки - безсоння, нервовість, розлади шлунка (діарея, затвердіння тощо) та збільшення ваги після того, як припините вживати таблетки - тоді можете пробувати. Якщо ні - забудьте, бо легких шляхів немає насправді, є оманливі.

Prutylyatko
29.06.2010, 20:35
кажуть,що він щадящий
Який би не був "щадящий", а свою шкоду робить.

Zlju4ka
30.06.2010, 00:36
доволі серйозно пізніше. Спричиняти хвороби серця, нирок, підривають імунну систему, можуть впливати на регулярність циклу, спричинити нездатність виносити дитину...
+100.
Я колись капець підсіла на чайочки-думаю ну що в чайках може бути шкідливого?ніц!АГА!Спочатку все було гуд:не просто худла-танула на очах.Вони діють:як очищення організму і зменшення апетиту.потім почались цистіти,потім практично відмовили яйники,а я все лікую але за ті чайочкі мовчу..думаю це ж чайок просто..поки не випила при лікарці в лікарні-її аж в піт кинула..сказала що один з компонентів (який не зазначений на упаковці!але завжди входить в склад)міг реально спричинити мої проблеми .Я перестала...на якісь час,вага звісно вернулась з плюсом:(...а я знов за своє..поки не почала рвати+головокружіння і обмороки і тоді побачила програму про те як дівчинку від тих чайків реанімували...і вона перераховує мої симптоми!ну тут вже й я кинула і тепер тим не страждаю.
от такий сумний досвід!Так що всеж-не варто приймати те що суперечить норм.фізіології,а таке стрімке схуднення це 100%суперечить.

true
30.06.2010, 13:48
Я теж маю знайому, яка пила таблетки для схуднення, результат супер, але вона коли переставала їх пити, поправлялась назад. Звичайно їла вона багато, бо під час таблеток дієта не потрібна, а після вона порції не обмежила, але краще худати природньо, бо організм звикає до невеликих порцій їжі і ви залишаєтесь в формі. А щодо похудальних чаїв, то ними захоплюватись не варто, бо вимивають кальцій з організму. Якщо їх пити часто, то "летять" нігті і волосся.

anka
30.06.2010, 15:10
Я теж маю 2 наочні жертви бажання "схуднути на халяву". Одна важила 70 кг, чоловік пообіцяв норкову шубу, якщо скине з десяток. Почала дівчина пити Гербалайфівські якісь коктейлі і ще якусь мару від них.Схудла... тепер важить 120 і ніяк не може схуднути. Казала, що був період, коли вона вночі прокидалася від відчуття несамовитого голоду, йшла до холодильника, їла і плакала. А все тому, що результат, який давали 2 розвантажувальні кефірні дні (2-4 кг за місяць) її не влаштовував. Хочетьсся по-нашому, по-жіночому- все і одразу.

true
30.06.2010, 15:46
Хочетьсся по-нашому, по-жіночому- все і одразуТо щира правда, тому в нас стільки жертв таблеток, швидких дієт, електростимуляторів. Моя кума повелась на рекламу сауна-белт. Скажу вам чесно, сауною там не пахне, до похудання всеодно треба менше їсти, а пропрацював він в неї 3 тижні, як гарантія пише, а після того вкляк. Потім пила якісь таблетки, що ледве добігала до туалету, що хіба чоловік з неї насміявся.А потім послухала мене, обмежилась в їжі і скинула сама 15 кг. Ото проти природи хімією не попреш.

Маруся-мама
30.06.2010, 21:26
Схудла... тепер важить 120 і ніяк не може схуднути

і в мене такий самий результат був після Гербалайфу. Правда я не пила їх довго але після того як перестала - БАХ! Правда не до 120 але до 95 підскочило. А потім вагітності і ще 10 додалось.

Веснулька
30.06.2010, 21:35
Якщо вже пити,то хоча б результат був,а то травишся,а результату 0.

Mariya
30.06.2010, 21:44
Колись з великого розуму я вирішила пити таблетки Hydroxycate. Вони повинні були пришвидшити метаболізм. На третій день моя печінка мене послала дуже далеко і я ше довго сиділа на різних жовчогінних чайочках і дієтах. Як ви розумієте, пити таблеток для схуднення я вже ніколи не буду.

P.S. Через якийсь час ті таблетки були вилучені з продажу через поганий вплив на печінку.

bora
30.06.2010, 22:47
РОдичка сиділа на чайках. Потрапила до лікаря зі скаргами - мала тривале лікування. Ох він її і сварив, бо чаї ті вимивають усю флору і призводять до захворювань. Ви кажете - зайва вага, а такими методами і до операційного столу недалеко.
Я за місяць якось схудла на 5 кг. Хворіла. ПО тому просто обмежую порції - рахую, щоб не їсти понад 200 гр. (калорії то занадто). Принаймні вичитала, що це звична порція для француженок, які і круасанами не гребують, але не тостішають, бо не розбивають собі шлунку великими порціями. І щоденні перекуси печивом чи ще чимось таким непотрібним для себе взагалі виключаю.
А от спорт мені вагу ні на кг не змінював.

Myroslava82
01.07.2010, 17:06
Я теж проти всякої хімії для схуднення: не вірю і все - боюся, шо схудну, а потім як рознесе. І ше так само боюся протизаплідних таблеток - знову ж таки, шоб не рознесло. А шоб схуднути рахую калорії - протягом двох тижнів 2 рази за пів року їла 1000 ккал і схудла на 8 кг. І без таблеток, і без сили волі.

БЕЛЛАДОННА
01.07.2010, 18:58
Я десь 3 роки тому пила таблетки для схуднення, розуміла що шкодить і все рівно пила. Дякувати Богу, негативних наслідків не маю, але і не схудла сильно, десь кг 7 за пів року (може то тому, що я не була дуже повна - 67 кг при зрості 174см). Ефект був такий, що від них нудило і на їжу дивитись було неможливо. Зараз розумію, що краще в чомусь себе трошки обмежити, ніж травити свій організм хімією. Нікому не раджу.

Яруська
01.07.2010, 19:07
Якщо ви готові на наслідки - безсоння, нервовість, розлади шлунка (діарея, затвердіння тощо) та збільшення ваги після того, як припините вживати таблетки - тоді можете пробувати. Якщо ні - забудьте, бо легких шляхів немає насправді, є оманливі

І це все ще за щастя буде, а в гірших випадках- цироз печінки, відмова нирок і інші страшні наслідки.
Краще менше їсти, більше рухатись, а для геть нетерплячих попити активованого вугілля...

десь кг 7 за пів року (може то тому, що я не була дуже повна - 67 кг при зрості 174см). Ефект був такий, що від них нудило і на їжу дивитись було неможливо.

7 кг за півроку? Цирк...Мої дівчата(ті що не ліниві) без всяких таблеток втрачають 5-7 кг за місяць)))))

БЕЛЛАДОННА
01.07.2010, 19:20
7 кг за півроку? Цирк...Мої дівчата(ті що не ліниві) без всяких таблеток втрачають 5-7 кг за місяць)
Ну да, цирк. 7 кг я втратила за перших 2 місяці, а потім перестала худнути, а кинути їх пити боялась, думала розтовстію :o Молода і немудра була.

true
03.07.2010, 17:31
потім перестала худнути
В деяких випадках як і при частому вживанні ліків іде звикання організму і тоді ефект зникає, а взагалі невідомо ще чи то худнеться від самопереконання чи від таблеток. Звичайно всі ми люди і всі помиляємось та експериментуємо. Але легко та швидко не завжди корисно.Моя знайома пила відомі таблетки для схуднення, а коли перестала то за місяць завагітніла та на великий жаль мала викидень. Ото напевно плід не витримав тої концентрацїї хімії в організмі,яка ще залишалась, бо ніяких проблем з вагітністю не було. Це сталося раптово вночі і ніхто на таке горе навіть не думав. Так що бережіться дівчата, ніяка краса не варта вашого здоров"я та щастя. Є природні та нешкідливі методи схуднення. Зі мною в зал ходять такі бабульки, що умиляєшся, коли на них дивишся, а фігурки на такий вік гарненькі, словом молодчинки.

Stella
04.07.2010, 00:57
зло, однозначно... ніколи не пробувала і не збираюсь невідомо чим трути свій організм...
дієти (тільки в міру, безпечні), фізичні нагрузки - так.

Веснулька
08.07.2010, 17:02
Цікаво,чи був:girl_sad: у когось після таблеток позитивний результат без шкоди для здоров"я і набирання ваги?бо судячи з вищенаписаних дописів,цього просто не існує

true
08.07.2010, 20:31
Цікаво,чи був у когось після таблеток позитивний результат без шкоди для здоров"я і набирання ваги?Та моя знайома якби після того як схудла не їла як танк, а обмежила себе, то може результат би і був, а вона при прийомі таблеток порцій не зменшувала, і не зменшила після того,як перестала їх пити. А схудла вона конкретно. А на рахунок здоров"я не знаю нічого, вроді жива, хіба потім може щось вилізе, бо то все-таки хімія. Зараз вона наїла все назад,а про інших двох я вже тут писала.

KAPUCHINKA
15.07.2010, 00:05
в мене такий самий результат був після Гербалайфу. Правда я не пила їх довго але після того як перестала - БАХ! Правда не до 120 але до 95 підскочило. А потім вагітності і ще 10 додалось.

а у мене однокласниця важила десь під 100 кг і дуже тим комплексувала. так от після того як вона закінчила школу на золоту медаль і успішно здала першу сесію, батьки подарували їй той курс Гербалайф
Результат був фантастичний, правда не миттєвий. Я була в шоці як її побачила. Вона носила коротенькі спіднички і штанці в обліпку, і їй було так гарно. Якби не побачила на власні очі, то ніколи б не повірила, що може бути такий результат. З того часу пройшло багатенько років, вона вийшла заміж, народила дитину, але до своєї ваги у школі вона не повернулася, хоч вже і не може носити коротеньких спідничок, але все-одно гарно виглядає (бачила її десь рік чи два тому) Я не знаю чи вона зараз сидить на дієті (якось не зручно було питати) І точно знаю, що коли вона пила той Гербалайф, то дуже обмежувала себе у їжі. Може то не таблетки допомогли, а дієта?

Особисто я дуже категорично ставлюся до всяких таблеток. Вважаю, що їх ні в якому разі не можна приймати, а схуднути (якщо немає якоїсь хвороби) можна і так.
Для мене таблетки для схуднення це однозначно зло.

Svet
03.08.2010, 14:55
А я дивилась програму ЗАПРЕТНАЯ ЗОНА де батьки звернулись щоб провести розслідування своєї дочки бо та дуже схуудла короче вкінці виявляється шо та пила якісь таблетки від яких виростала в кишечнику здоровезна глиста і показували як вона там закручена по всьому кишечнику фуу ! і вона замість неї поїдала всі корисні речовини і та мала була небезпечною для людства .Отакі то можуть бути наслідки від таблетків

napoleona
03.08.2010, 15:43
А я дивилась програму ЗАПРЕТНАЯ ЗОНА де батьки звернулись щоб провести розслідування своєї дочки бо та дуже схуудла короче вкінці виявляється шо та пила якісь таблетки від яких виростала в кишечнику здоровезна глиста і показували як вона там закручена по всьому кишечнику фуу ! і вона замість неї поїдала всі корисні речовини і та мала була небезпечною для людства .Отакі то можуть бути наслідки від таблетків
і я дивилась, і ще багато чого слухала і ніколи не повірю, що просто так без навантажень можна скинути вагу,якби це було так то не було б проблем із зайвою вагою і всі ми були б 90-60-90:girl_mad:

METAMORFOZA
13.10.2010, 21:42
я категорично проти таблеток. Я не думаю, що це нормально глотати якісь пілюлі і від них худати. Взагалі треба худати поступово, тоді потім важче набрати ту саму вагу, що була на початку.
Щоб похудати, треба просто обмежувати себе в їжі і чим побільше займатися спортом!

rododendronia
28.10.2010, 13:52
дівчатка хто приймав таблетки грація віта, напишіть будь-ласка свої відгуки ))

snegok
11.11.2010, 21:58
я рахую поки вживаєш доти худнеш,перестаєш,повертаєшся до своєї ваги і ще й добираєш зайвого!І шкодить здоров"ю!Ніколи б не вживала цієї гидоти!

sofcja
12.11.2010, 01:54
Зло! Зло! Зло!:girl_devil:

бяка однозначно! і один раз з мене такої дурості вистарчило....

Sorokas
13.11.2010, 18:02
дівчата,дорогеньки-НЕ ПИЙТЕ ТАБЛЄТОК!!!!КРІМ ЗАРГОБЛЮВАННЯ ОРГАНІЗМУ-НІЧОГО НЕ СТАНЕТЬСЯ!!я була пампушка сильна й мене всі підколювали поки я сама на себе не розізлилась.Перепробувала багато чого поки не пішла на шейпінг.3 роки занять зробили з мене шейпінг модель-от я вже 20 років не поправляюсь-організм привик до сталої ваги.так що рекомендую спорт й плавання-нічого іншого не допоможе.голодування й дієти допомагають лише на час приймання дієти а перестанете -то поверенете вагу ще й зайвим....заберіть з раціону мучне й шоколадки й займіться шейпінгом чи плавання регулярно і не чекаійте результатів швидко-потрібно не меньше 9 місяців, зато результат буде назавжди,як що плтрібна порада-пишить в ПП

Melinda
09.12.2010, 17:22
Думаю що то зло, і варіантів більше ніяких. Тільки організм травлять і все. Краще менше їсти і виключити дуже калорійні продукти з раціону, і таким чином худати, з часом до того теж привикаєш. Знаю з власного досвіду.

Lacy
10.12.2010, 15:35
Дівчатка, якщо вірите, що існують диво-пігулки для схуднення, подивиться це http://k1.ua/uk/video/program/sceptic/2010/05/17/skhudnennia

Snigurochka
05.01.2011, 15:31
Все правильно, дівчатка ви говорите!!! Я з вами повністю погоджуюсь. Одна моя знайома присіла на ці пігулки, то вона вже наче наркоманка, так змінилась, вона не те що худа, вона ХУДЮЮЮЮЮЩА. Вже 2 роки їх п'є, і нічого не їсть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Від неї чоловік пішов, бо лікарі сказали, що через ці пігулки в неї не може бути дітей і розлад психіки!!!!!
Нікому не побажаю, щоб у 20 років купляти речі 10 річної дитини :girl_mad:

AilataN
05.01.2011, 18:52
Щоб розумiти дiю рiзних препаратiв для схуднення достатньо прочитати iхнiй склад,зрозумiти його. Ефект вiд них або послаблюючий,або тонiзуючий.Е ще капсули з МКЦ-целюлозою,яка мае властивiсть розбухати в шлунку.
Що об'еднуе цi препарати?iх потрiбно вживати,в основному,перед iдою,запиваючи ,як мiнiмум стаканом води,що саме по собi зменшуе апетит.
З послаблюючим ефектом все ясно,маете с...чку таку,що слiдуючий раз задумаетесь перед тим як поiсти.
З тонiзуючим ефектом-в основному це екстракти зеленого чаю,кофеiну,гiнкго бiлоба,женшеню.Випили перед iдою,тонус пiдвищився,тиск також,енергii вагон, куди вже там поiсти.
Мораль-робимо мiцний зелений чай або каву,капаем туди настоянку ехiнацеi або женшеню,п'ем цiлий день,i худнем без витрачань купи грошей на дурнi таблетки.

---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

Допишу,бо телефон розряджався.
Якщо в свiй щоденний чай ви додасте крушину,яка дасть послаблюючий ефект,будете мати супер-пупер худнучий напiй,який в аптецi коштуе дорого,а вам обiйдеться ну максимум гривень 15.
Таблетки з МКЦ,мiкрокристалiчною целюлозою,(ще е з хiтозаном,але його окремо не дiстати) розбухають в шлунку,мали б розбухати,але практика показуе(я хотiла iх використовувати для масок на лице)що iх треба дууже багато,так багато,що вже легше наiстись яблук або капусти. Хiтозан класна штука,але в аптеках його не купите.I,знову ж таки,цi засоби треба запивати дуже!великою кiлькiстю води.Так що пийте замiсть того щоб iсти,рухайтесь i буде вам щастя 90-60-90,i менi теж,бо в джинси сьоднi влiзла з великими стараннями))ВЕСЕЛИХ СВЯТ!

Оксана Ст
25.01.2011, 11:03
Мене вчора знайома затягнула на оцінку здоров"я в школу "Здорового харчування". Вони продають там добавки Гербалайф. Хто шо про це може сказати. Виглядає воно все дуже привабливо, люди скидають шалені кілограми, і шкіра стає пружною, навіть розтяжки зникають. Моя знайома похудала за три місяці на 12 кілограм. Тільки от, зрозуміла, що це дуже дорого, як на мене.

cuxivchanka
25.01.2011, 11:18
оцінку здоров"я в школу "Здорового харчування". Вони продають там добавки Гербалайф
В жодному випадку не купляйте той Гербалайф!
Він навпаки вам погірше ваше здоровя і в кінцевому результаті збільшить вагу.По гугліть і побачете які негативні відгуки в людей :girl_impossible:

Egevika
10.02.2011, 15:52
я також проти цього всього. В мене подружка через це до тепер лікується і заробила собі такі проблеми з здоровям, що мало не здасться. Дівчата - займайтеся сексом і їжте яблука...і все буде ок...

Mazerati
22.02.2011, 11:07
Знайшла таку інфу Одним из сильнодействующих веществ, снижающих вес, является сибутрамин. Из-за выраженных побочных эффектов препараты, содержащие сибутрамин, в ЕС и других странах, в том числе и в Украине запрещены. Но запрет касается только препаратов, на упаковке которых честно указано это вещество. Большинство же средств для похудения, которые активно поставляет нам Китай, зарегистрированы как биологически активные добавки БАДы и ни слова о сибутрамине не упаковках не содержат.

SuperSweet
09.03.2011, 19:06
Ми і так щоденно багато зайвого вживаємо (емульгатори, барвники, ГМО...) навіщо підривати здоров"я ще й сумнівними пігулками. Як казала Гурченко "Для того, щоб схуднути потрібно їсти на відро менше". Варто задуматись. Вийняток становлять ожиріння, викликані гормональними збоями. Треба шукати причину а не "чудо-пігулку".

Topolona
17.03.2011, 10:24
Дівчата хтось щось знаэ про такі таблетки як "ліда"чи "лідаа"?
може хтось пробував?:girl_sad:

Русалочка
17.03.2011, 18:01
Дівчата! Про шкоду таблеток для схуднення ніколи не сумнівалася! А от недавно почула про харчову добавку "Фібрент плюс йод". Дуже його хвалять, типу все натуральне... і т.д... Хтось чув, чи знає про таке??

Snigurochka
17.03.2011, 19:02
ліда
Я про них бачила на стб, в них є психотропні речовини і глисти, які з'їдають нутрощі, тому якщо комусь все одно на сам факт проживання в організмі чужих істот, то дуже важливо вчасно їх звідти прибрати, це роблять спеціальні лікарі, які знаються на цих пігулках....

Valeria
21.03.2011, 16:55
Однозначно, зло. Сама ніколи невживала і іншим не раджу. Нічого хорошого про такі методи схуднення не чула.

vasilka
07.04.2011, 16:21
Привіт усім!! Читаю я ваші переписки... Я не так категорична відносно таблеток для схуднення (якщо нема виходу). Я вважаю, якщо без фанатизму, то вони можуть дати хороший ефект і надовго. Головне не натрапити на підробку. Із власного досвіду: після 2 дітей вага із 65 кг виросла до 85 кг при рості 165 см. Сьогодні моя вага становить 73 кг. 12 кг я скинула якраз за допомогою фіз. навантаження і періодичного сідання на дієту протягом 4 місяців. Вага тримається 2 роки, але я періодично роблю розвантажувальні дні. А от ще 10 кг я скинути не можу. То я сідаю на дієту, ходжу голодна і дуже зла, деколи навіть заснути не можу, то зриваюся і починаю жерти все підряд. А як стаю на вагу після двохтижневої дієти результат -3 кг, а в обємах 0. Я десь читала, що при дієтах людина може втрачати м`язову тканину, а не жир. І зараз я зупинилася на тому, що я таки попробую пити таблетки, але з помірним і правильним харчуванням. І ще я читала, що після таблеток, не можна їсти, як їла до того, бо кг вертаються назад.
Р.S. Я обов`язково вам напишу про самопочуття і результат, коли почну вживати таблетки. Якщо хтось має хороший досвід, обов`язково напишіть мені і за одно підтримайте.

zaderyshka
07.04.2011, 16:34
Я зовсім не вірю, що таблетками можна втримати нормальну форму. Всім звісно хочеться, щоб результат був вже і зараз. Добитись короткочасного ефекту звісно можна. Схуднення і підтримка гарної форми процес довгий і постійний, а не так - наїлась, поспала, посиділа біля компа, таблетку захавала і все добре.
Я прихильник постійного фізичного навантаження і розвантажувальних днів. До зими так і робила, були дні коли їла тільки печені яблука і кефір пила. і ще регулярно займалась йогою. Потім закинула, розлінилась і звісно мої кілограмчики "наїлись" знову. Але "чайочками" і пігулками худнути не хочу пробувати.

Музик
07.04.2011, 19:26
не вірю в їх чудодійність, ніколи їх не пила, не знаю на собі, але враження таке, що не можна отримати стійкий ефект, просто ковтаючи таблеточку. тай будь-яке втручання викликає наслідки, а ще є звикання...
однозначно зло!

Barnaulka
07.04.2011, 22:23
Одна знайома пробувала приймати таблетки для схуднення у поєднанні із постійним лежанням у ліжку і поїданням печива у неймовірно великих кількостях. Щоправда, про таблетки нам не розказувала, правду з"ясували випадково
Думаю, не варто уточнювати, який результат вона отримала.:girl_impossible:
Теж нічого доброго про пігулки для схуднення не чула, тому - однозначно зло.

Sertce
20.06.2011, 22:58
Я теж колись пила одні таблетки, сxудла за 2 тиждні на 8кг. Не знаю, наскільки би вистачило б мені стабільності ваги, бо завагітніла. Після пологів поправилась, але то через те, що їм немало, а руxаюсь недостатньо. Мені чогось поганого від ниx не було, та й пила я їx лише тоді, як забагато поїм. Пила їx раз в житті, більше не xочу.

olevitska
20.06.2011, 23:32
а я не пила...але кожного разу, коли заходжу в аптеку....розглядаю вітрину...з такими препаратами...вже б давно спробувала...а стримує СТРАХ..., а перечитавши всі дописи зробила висновок...ОТ І ЧУДОВО ЩО НЕ СПРОБУВАЛА!!!

Sertce
20.06.2011, 23:48
Моя сусідка пила розрекламовану каву- сxудла класно, але перестає пити- набирає назад свої кг.

Яруська
15.07.2011, 08:30
То я сідаю на дієту, ходжу голодна і дуже зла, деколи навіть заснути не можу, то зриваюся і починаю жерти все підряд
Це у вас дієта якась неправильна. При нормально розробленій дієті не має бути голоду і приступів "жертявсепідряд".

Sertce
27.09.2011, 10:17
Дівчата, бачили вчора в "Ілюзії безпеки" про всі ці таблетки- чаї-пластері для поxудання? Жаx! А таблетки " Лі Да"? Навряд чи xтось заxоче тепер їx пити! Я- точно ні.

Materynka
27.09.2011, 10:54
я теж дивилася, висновок один за допомогою медпрепаратів схуднути неможливо. Спорт і правильне харчування дають результати, що й спостерігаю дивлячись передчу Зважені та щасливі

ogyrechik
28.09.2011, 23:15
висновок один за допомогою медпрепаратів схуднути неможливо.
схуднути то можна.....а от втримати вагу і не добрати зайвого - нереально.
Мені колись одна розумна лікарка сказала: наш організм нічого не забуває і не пробачає...

Зорянівонька
29.09.2011, 12:10
А що про чаї похудальні скажете? Вони покращують травлення і трохи слаблять...

Bursukanja
29.09.2011, 13:43
А що про чаї похудальні скажете? Вони покращують травлення і трохи слаблять...
Я колись постійно ними "бавилась", начебто всі компоненти натуральні, мовляв, травлення покращать, шлаки виведуть....Так, спершу послаблювальний ефект був, потім не стало. А далі ше гірше - перестаєш пити чаї, і одразу, даруйте, закрепи. Вичитала пояснення, шо хитрий організм запам’ятав, за допомогою чОго він функціонує нормально, і без цього уже не хоче!
Збилась з тої тєми. Ну його.:no:

verysik
24.11.2011, 17:16
http://lines.lvivport.com/love/m3036.gif (http://lines.lvivport.com/love/)

stara shuhlyada
01.12.2011, 17:11
немає на світі дівчата більшого зла і даремнішого витрачання грошей як таблетки для схуднення. спеціально на форумі зареєструвалась для того щоб поділитись досвідом схуднення і досвідом своїх помилок в тому процесі, щоб інші їх не повторювали. отже про таблетки. якщо таблетки притуплюють апетит то однозначно містять в собі наркотичні речовини. і якщо мозок голоду не відчуває, то це зовсім не означає що його не відчуває організм. і щоб компенсувати розхід-прихід енергії сповільнює внутрішній обмін речовин, подумайте що буде коли ви перестанете приймати таблетки. якщо до прийому потреби вашого організму були(в середньому на основний обмін) 1200-1300ккал то після прийому може бути і на 300 і на 400ккал менше. але коли ви перестанете приймати таблетки мозок вже не буде відчувати ситості. і їсти ви почнете тпк само як і до того і ці 300-400 ккал в день підуть куди? думаю здогадатись не важко. і так відбувається не тільки після прийому таблеток але й після сидіння на різних дієтах,особливо на дуже жорстких. тому єдино правильним варіантом схуднення є раціональне здорове харчування і фізична активність. кажучи фізична активність я не маю на увазі заганяти себе в спортзалі. я маю на увазі просту прогулянку тривалістю не менше години в комфортному темпі. думаю на це можна знайти час(навіть ввечері, перед сном)можливо це повільніше, зате результат на все життя і якість цього життя значно вища. та й саме життя довше. вибачайте що так розлого,))

---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

і хай вас не обманює їхня так звана натуральність. конопля і кока цілком натуральні рослини

Modna
10.02.2012, 15:40
Моя сестра за місяць скинула чи то 10 чи то 15 кг, вже і непам"ятаю... це був якийсь курс з таблетками, яимись мінералами, точно пам"ятаю що три дні десь в середині курсу нічого неїла а був якийсь порошок чи то гель що розбухав і нехотілось їсти. Я сама це спробувала...результат в мене десь 3-4 кг. був. Зі всіх її знайомих теж ніхто суттєво не скинув. Я так думаю їй просто потрібно було шлаки почистити... На таблетках ЛІДА сиділа знайома, вона їх недопила...її нудило при вигляді їжі, крутилась голова і поправилась майже в два рази...

EmmanuilaNY
10.02.2012, 16:42
Моя сестра за місяць скинула чи то 10 чи то 15 кг, вже і непам"ятаю... це був якийсь курс з таблетками, яимись мінералами, точно пам"ятаю що три дні десь в середині курсу нічого неїла а був якийсь порошок чи то гель що розбухав і нехотілось їсти.
можливо, щось з природнього, як агар-агар, але знаю, що його трішки в їжу додають, але не заміняють повноцінне харчування. а від таблеток рознесе точно вдвоє і сповільнить розвиток речовин назавжди

sciongirl
12.03.2012, 13:02
Можу поділитися своїм досвідом прийому різних препаратів для схуднення! По перше я ні кого не агітую до будь яких з цих препаратів, просто розкажу свою історію.
Перше що я приймала то був гербалайф ще в далекому 97 році.Тоді моя вага була 57кг.(зараз би таку), схудла до 50кг. дуже швидко набрала десь за 1-1,5 року.Нічого поганого зі мною не трапилось, організм молодий наслідків не відчула.Вже значно пізніше після перших родів я приймала багато чого: був такий чай канкура( може якось по іншому не пам'ятаю добре). То страшна гидота!!! Той чай чорного коліру на смак ще нічого коли закрити ніс)))) Раз випив 3 дні сиди на унітазі або далеко не відходь.Я його так і не допила, та і не пам'ятаю що схудла. Потім були таблетки і чай жуйдеймен( це одно сімейство з лідою). На них я схудла десь до 10 кг. побічна дія є! я привикла до чаю, точніше коли він закінчився в мене була якась залежність до того чаю.Звичайний трав'яний чай на перший погляд але там якась зараза то точно є, бо ще місяць хотілось пити той чай. Більше ніяких препаратів не купую і ні кому не раджу.Може хтось прочитає це і передумає купувати)))...

marife
26.06.2012, 17:22
Дівчата! Розкажу про свій результат від таблеток. 4 роки назад я наважилась купити таблетки для схуднення Dali. Пила по одній таблетці в день. Правда випила тільки пів пачки, бо -10 кг було якраз достатньо. Після цього курсу я обмежувала себе в солодкому і хлібі. Вагу не набирала. Набрала вже під час вагітності +20кг:girl_cray (дуже багато їла солодощів). Тепер знову хочу схуднути. На дієтах тримаюсь не довго. Ще й малий ніяк не перестане груди їсти (1.8). Почала шукати в неті знову таблетки Dali, та таких як ули вже немає. Були в голубій упаковці, а зараз якась рожева (кажуть зовсім не той ефект). Тепер про побічки: в мене була сухість в роті і маса енергії. Після обстеження всі ограни залишились в нормальному стані. Перед прийомом таблеток консультувалась з лікарем. Він звичайно по голові не погладив за такий вибір , але порадив приймати разом з припаратом вітаміни Вітрум і ще там якісь від безсоння (якщо буде. В мене не було). Ось така історія. Зароз сусідка купила припарат Цинго. Щось дуже мало відгуків. Може хтось чув щось?

Женічка
26.06.2012, 17:27
цікаво, що то за лікар такий в Стрию, що порадив з таблетками для схуднення їсти вітаміни? :connie_pull-pigtail

napoleona
26.06.2012, 17:31
то певне якийсь модний:girl_cool:
цікаво, що то за лікар такий в Стрию, що порадив з таблетками для схуднення їсти вітаміни?

marife
26.06.2012, 17:52
Це була онлайн консультація дієтолога.

---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:50 ----------

Думаю що вітаміни в будь якому разі не пошкодять:girl_yes:

napoleona
26.06.2012, 17:55
Це була онлайн консультація дієтолога.
нда..:girl_nea: і ще хтось на таке ведеться...
хоча хороший продаж получився таблетки+вітамінки
чесне слово я в шоці

AilataN
26.06.2012, 17:56
сухість в роті і маса енергії.
Сечогінний ефект і кофеїн в ударній дозі. Страшне треба бігати шукати. Кави і зеленого чаю міцнючого зранку набурбенились, зо штири порції, і вперед- бігати і пісяти. Ще можна чай з крушини попивати, він смачненький. Тоді - бігати, пісяти і какати))))
А потім сердечко і нирки лікувати.:girl_bye:

marife
26.06.2012, 18:13
таблетки+ вітамінки я них я не купляла. І не вказувала який сам припарат вживаю. На рахунок "ведеться".... не всім вдається самому счхуднути! Я змушена була схуднути щоб завагітніти. І взагалі, я просто розповіла свою історію. Нікого не агітую і не потрібно бути в шоці!

tanchyk
26.06.2012, 22:29
Перше що я приймала то був гербалайф ще в далекому 97 році.Тоді моя вага була 57кг.
Здурати можна! нащо при такій вазі пити таблетки.......?

---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

Ще й малий ніяк не перестане груди їсти (1.8).
та дитина хай їсть якнайдовше, а ви забудьте про схуднення і насолоджуйтесь життям. Ви хочете щоб дитина кинула груди заради приймання таблеток для схуднення?

marife
27.06.2012, 09:40
Аж ніяк! Припинити грудне годування я змушена через вихід на роботу(або виходиш, або втрачаєш роботу(( ) і дитячий садок. !!

Orman
27.06.2012, 10:40
не всім вдається самому счхуднути!

хто хоче - то всім (гарантію даю 100% навіть людям з ендокринними порушеннями), дехто просто не хоче працювати, а хоче "чарівну таблетку", ой чого то я в лапках пишу - чарівну таблетку

Припинити грудне годування я змушена через вихід на роботу(або виходиш, або втрачаєш роботу(( ) і дитячий садок. !!

бла-бла-бла

а що заважає ходити на роботу і годувати?

і не мають права вас звільнити ...

нащо при такій вазі пити таблетки.......?

нащо їх взагалі пити :)

Женічка
27.06.2012, 10:57
моя співробітниця тишком нишком доцю чотирьохрічну рік годує,вийшовши на роботу. Чому тишком нишком,думаю розумієте,з нашими то людьми.

marife
27.06.2012, 12:17
я тільки за грудне вигодовування, але в міру. Мені здається що 4 роки то вже трохи забагато. Хоча в кожного своя думка на це! мій наприклад зовсім відмовляється від звичайної їжі через цицю.

---------- Додано в 11:17 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

хто хоче - то всім (гарантію даю 100% навіть людям з ендокринними порушеннями), дехто просто не хоче працювати, а хоче "чарівну таблетку",
Можливо. Мені не вдалось. Ну ніяк!!!!! І ніби фізкультурою займалось). Та мабуть замало. Ну не змогла я дівчата схуднути і не можу зараз. Я не кажу що збираюсь 100% пити таблетки просто цікавлюсь, це буде вже крайня міра. Надіюсь що коли вийду на роботу буде шаленіший ритм життя вага трохи колихнеться

cjomcjomka
27.06.2012, 12:49
Та мабуть замало
може, не зовсім вірно. А може,від початку не вірили, що получиться. Взагалі, у фіз-рі "на колір і смак товариш не всяк". Лічно я хула-хуп лю. Комусь йде біг. Можна знайти своє і приходити у форму з задоволенням.
сухість в роті - дуже небезпечно. Втратити 5 кг рідини - нескладно, особливо на препаратах. А потім можна набрякнути як водяний матрац. Після пологів гормональний фон і обмін речовин міняється, вважайте!
не потрібно бути в шоці!
в шоці люди від онлайн-консультації дієтолога :)

Just me
27.06.2012, 13:21
ніби фізкультурою займалось). Та мабуть замало
Спробуйте у нас тут на посиденьках є прекрасний комплекс вправ (http://posydenky.com/showthread.php?t=52101) - ніби розрахований на ноги, але підтягується все, особливо живіт. Реально чудодійна штука. Сестра 2 тижні пройшла - то я очам своїм не повірила. І для годуючих якраз - Мія сама має мацьопку.

marife
27.06.2012, 14:54
Дякую за інфу, обовязково гляну. Нехай трохи розберусь з форумомо. Зареєструвалась довніше а ось "підсіла" недавно. Що до обруча. Кручу його так, що в голові вже крутиться:scare:

---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

Втратити 5 кг рідини - нескладно, особливо на препаратах. А потім можна набрякнути як водяний матрац. Після пологів гормональний фон і обмін речовин міняється, вважайте!
Мабуть Ви праві. Але так вже хочеться схуднути. В дзеркало страшно дивитись. Ще й груди на 2 розміри виросли...........жах.

cjomcjomka
27.06.2012, 15:21
обруча.
скільки важить Ваш обруч? до2 кг не рахується :)

marife
27.06.2012, 15:51
він важить цілих пять мабуть а то й більше. Жилізний з ризиновими шипами. Сестрі допомагав, мені щось крім синяків ніякої користі. А може це все мої гормони (приймала після родів):sorry:

Orman
27.06.2012, 16:12
скільки важить Ваш обруч? до2 кг не рахується

про обруч в темі про підтримання форми. Рахується все - чим легший, тим більше рахується.

тойво, не офтопте

cjomcjomka
27.06.2012, 16:30
може це все мої гормони
гормони - не тема для флуду, а потреба звернутись до лікаря.
то Ви з підозрою на порушення гормонального фону зібрались пити таблетки??? ого
щиро раджу не поспішати з тим.

marife
28.06.2012, 00:56
Ви мене трішки не зрозуміли. З гормонасми все в порядку. Я просто деякий час після пологів лікувалась препаратами з високим вмістом гормонів., тому і набрала ще більше.

Caramelle
07.11.2012, 14:01
Дівчата, хтось приймав таблетки для схуднення "Золотий шарік Преміум"??? Поділітся досвідом!

Nyashka
07.11.2012, 14:19
Я просто деякий час після пологів лікувалась препаратами з високим вмістом гормонів., тому і набрала ще більше.

моя мама лечилась гормональными таблетками. У неё это долго было оправданием, что именно от них она и потолстела...Но как-то потом проанализировала и поняла, что поправилась не от таблеток. таблетки дали сильный аппетит (раньше она ела мало). Да, скорее всего гормоны изменили обмен веществ и теперь как-то больше съеденного откладывается в бочка начало, но и вес не из морковки и бурячка появился, а из тортиков и жирной пищи. Когда оправдание про таблетки она сама и разрушила, то просто полюбила себя такой, какая есть, но не худеет - ленится не есть сладкое, хотя я пристрастила её к занятиям йоги - не худеет, но подтянулась немного :) Моё лично имхо, не всегда вес так критичен. Можно быть худой, но с дряблым животом, а можно быть "в теле" и подтянутой.

И кидайте в меня тапки, но мой парень похудел на 17 кг за год жизни со мной (похудел в первые полгода. Поменяли вот гардероб из XL на M). теперь весит 76. Тоже ныл про гормоны, а просто впервые за 4 года начал питаться НЕ фастфудами_хлебом_домашним_и_кексами.
А еще отказ от газированной воды, частых чипсов и прочего, еда только домашняя (пусть и з жирком, но домашняя), ну и йога (кто-то говорит, что худеют от неё, кто-то нет, но мы специально и не худели). Да и ритм жизни. Не сидеть на попе, а ходить, ходить... А еще он сладкоежка. Мне это не понять абсолютно, но нашли выход - он любит экстра черный шоколад. Вот его пусть ест когда захочет. Сладенькое же надо для работы мозга? А тортики и печеньки едим где-то раз в неделю только...

Может, после родов трудно похудеть, потому что времени на себя нет и начинаются перекусы?
Я немножко набираю именно когда ем меньше, но зато на перекусах: там печеньку, там бутербродинку, когда-то вообще забыла...

А худеть от голодовки и таблеток...зачем? Надо просто понять действительно ли вы ходите худеть или все же лень....Если причина не в том, что не можете сдержатся от поедания всего, то надо искать причину в здоровье, а не травится таблетками.

Borsychok
05.08.2013, 13:52
Особисто я приймала реклама
а в сусідній темі писали, що не приймали.
засіб реклама. Мені сестра порадила, вона на ньому худла, коли поправилася після пологів. Мені-то воно ще не треба, та я взяла на замітку)))

Provizor
30.08.2013, 00:05
Дівчата, хотіла порадитись. Я тут вкотре худну. Але проблемні ділянки з жирком, хотілось би їх трохи розрухати. Читала, що спортсмени вживають різні жироспалювачі - ефедрин і т.д. Вичитала я про йохімбін, побічної дії не описують. От надумала спробувати. Можливо хтось знає і володіє інформацією з досвіду?
жиромобилизующий его эффект абсолютно доказан. Йохимбин, блокируя альфа-адренергические клеточные рецепторы, способствует высвобождению норадреналина, катехоламинового гормона, который не только обеспечивает жиромобилизующий эффект, но и способствует термогенезу, превращению жировых калорий в тепло. В отличие от эфедрина, йохимбин не усиливает высвобождение адреналина, не отражается на работе сердца и не повышает кровяное давление. Принимаемый перед занятиями, йохимбин способствует более мощному высвобождению норадреналина по сравнению с тем, что происходит во время обычной тренировки. Исследования показали вдвое больший уровень жирных кислот в крови тренирующихся людей после приема йохимбина. Препарат сработает для женщин даже лучше, благодаря преобладанию в волокнах нижней половины тела альфа-адренергических рецепторов жировых клеток.

Vittoriya
30.08.2013, 00:21
http://www.youtube.com/watch?v=2SHvtsGzZUs

з хвилини 5:52 :) , не вважаю то добром , НМСД, розрухати ділянки важкі тре спортом, чи просто рухливим життям (то вже як кому) плюс нормальним харчуванням

Rona
30.08.2013, 09:04
розрухати ділянки важкі тре спортом
ще масаж в тім помічний, жирок стане м"яким, легким до плавки спортом

Provizor
30.08.2013, 12:13
НМСД, розрухати ділянки важкі тре спортом, чи просто рухливим життям (то вже як кому) плюс нормальним харчуванням
Все присутнє: харчуюсь по Мірімановій, 4 рази в тиждень фітнес, за 2 міс -5кг (перший міс -4кг, а другий -1кг). Зараз відчуваю, що вага зупинилась, організм адаптувався, а от ті жирові депо не розтануть ніколи :girl_cray:

Vittoriya
30.08.2013, 12:26
харчуюсь по Мірімановій
можна вже трохи видозмінювати меню, мені наприклад тепер не підходить таке харчування, як вона описує, треба підкориговувати під свої власні відчуття.

Зараз відчуваю, що вага зупинилась, організм адаптувався, а от ті жирові депо не розтануть ніколи
краще вже на масаж, аніж на таблетки.. Ну нічого хорошого я в неті не знайшла про то, реально невідомо яку вони мають дію на психіку і на всі органи впринципі також, не варто... Та й взагалі то бувають такі моменти, коли вага встає і нічого не рухається. Тут важливо не втратити бажання далі щось робити, продовжувати в тому ж дусі і думаю за якийсь час мусить зарухатися. Можна вид фітнесу змінити, щось біль динамічне , чи навпаки менш (то залежить що саме ви відвідуєте), чи просто інше

Туфелька
19.11.2013, 20:38
Моя мама ще в 90-х роках приймала такий коктейль Слім Фест, замість вечері вроді би, то на ньому вона гарно схудла. А коли почався клімакс, то конкретно набрала вагу, лікар їй порадив спочатку Слімекс, а потім Фентермін, в нас такого немає, замовляли з Америки. Так от на них мама конкретно схудла. З побічних дій- забагато енергії і спрага. Але вона просто завжди брала з собою пляшку 0,5 л. негазованої мінералки. Пропила препарати 3 міс., більше не було потреби, вага не повернулася.

сніжна
19.11.2013, 21:15
З побічних дій- забагато енергії і спрага
у складі принаймні Слім Фесту є сибутрамін- надзвичайно небезпечна психотропна речовина. Побічні наслідки зумовлені саме нею. Сибутрамін викликає підвищене продукування гормону серотоніну, від цього і почуття ейфорії та підвищеної енергії. Він входить у більшість хімічних "пігулок для схуднення", які справді дають видимий ефект на зниження ваги, але можуть призвести до незворотніх змін у нервовій системі.
п.с. глянула, що і Фентермін є амфетаміном

Туфелька
19.11.2013, 22:17
Ті ліки їй порадив знайомий.....нарколог! Тож вона знала який препарат приймає, але жага схуднути була сильніша!
До речі, попри схуднення вона ще позбулася депресії, яка в неї була протягом більше року після смерті тата...
Зараз мама має комфортну для себе вагу, нову любов до себе нової і нового чоловіка.
Спочатку я її осуджувала, але зараз я інакше до цього ставлюся.

Vika
20.11.2013, 00:19
Туфелька, а на скільки схудла мама за ті 3 місяці?

Туфелька
20.11.2013, 10:56
На Слімексі за місяць на 5 кг., тоді перейшла на фентермін, то на ньому за 2 місяці пішло ще 15 кг. Загалом 20 кг. за 3 міс.
До речі, нічого в мами не обвисло і суттєвих порушень здоров"я після прийому не виникло, хоча за це ми дуже переживали.

Prutylyatko
20.11.2013, 15:09
сибутрамін- надзвичайно небезпечна психотропна речовина
вона є в багатьох добавках харчових у спортсменів (знаю таких, що навмисне перед змаганням приймають для покращення форми та "підняття адреналіну", але. зі слів, то після прийому "серце вискакує" та таке враження, щоб "за 80 днів навколо світу встигли", проте розуміють, що не варто....

сніжна
20.11.2013, 20:40
На Слімексі за місяць на 5 кг., тоді перейшла на фентермін, то на ньому за 2 місяці пішло ще 15 кг. Загалом 20 кг. за 3 міс
а мама до прийому таблеток пробувала якісь системи харчування та фізичні навантаження і чи вони давали їй якийсь результат? Просто багато жінок в клімактеричний період ( якраз коли гормональні качелі найбільші) набирають вагу суттєво. А вже за кілька років. коли входять у період менопаузи, починають скидати. У мене з мамою було аналогічно- в клімактеричний період поправилася, в період менопаузи почала скидати. Схудла на 15 кг без препаратів. Щоправда, не за 3 міс.А десь до року часу. Просто перейшла на правильне харчування і щоденну ранкову гімнастику ( вона в той час вправами по Норбекову захопилася)+ по можливості з роботи пішки ходила. Ну і от ровесниця моєї мами в останній рік захопилася системою харчування Дюкана ( щоправда, зі своїми поправками відповідно до стану здоров я). На ній за 10 місяців скинула 20 кг ваги.

Туфелька
20.11.2013, 20:58
а мама до прийому таблеток пробувала якісь системи харчування та фізичні навантаження і чи вони давали їй якийсь результат
пробувала обмежувати себе в їжі і ще моя мама ніколи не їсть після 18.00 але щось не дуже допомагало.

Маруся-мама
20.11.2013, 21:28
пробувала обмежувати себе в їжі
Воно радше діє навпаки.

Ніц не маю проти вашої мами. Було їй добре з таблетками, то так і вирішила для себе.

Туфелька
20.11.2013, 22:18
Ніц не маю проти вашої мами.
а я мала багато проти! дуже злилася на неї, сварилася, бо переживала за наслідки, в неї хронічний гастрит....
Але Богові дякувати все обійшлося, ці пігулки на шлунок впливу не мають, вона задоволена ефектом, я також за неї тішуся.

kaktak
05.12.2013, 14:08
Когда-то я пила жевательные таблетки Доктора Тайса, они корректируют фигуру, очень классно убрали бока на бёдрах и больше они не вернулись))))))) но давно их не вижу в продаже

NutkaNezabudka
19.03.2014, 15:55
Маю подругу, яка приймала якісь таблетки для схуднення, щоправда незнаю, що то були за таблетки і який період вона їх вживала, але вона таки дійсно схуднула, і дуже схуднула, але не надовго, через пару місяців вона вже набрала більшу вагу, ніж у неї була:( після таких перемін довелося моїй подрузі ще й до психологів походити, коротше кажучи, не солодко їй це пережилось:( тому перед таким серйозним кроком треба дуже добре подумати...

keniza
04.04.2014, 00:32
Скоро лето, очень хочется сбросить ненавистные 9 кг, от которых уже год не могу избавиться. До родов весила 55кг, родила, кормила, думала, закончу и вернусь в прежнюю форму. Но не все так просто. Ограничиваю себя в мучном, сладком, хожу в бассейн, а результат – минус 3 кг за полгода. :girl_impossible:Хорошо, хоть не набираю больше, но и не сбрасываю. А планы на лето грандиозные – поездка на море, выход на работу, поэтому срочно надо что-то предпринимать. Вот и думаю, может попить чаи или препараты какие? Что посоветуете? :girl_sad:

NutkaNezabudka
А не могли бы уточнить, что именно она принимала? А то я настроена пропивать какие-нибудь препараты.

AilataN
04.04.2014, 00:41
А планы на лето грандиозные – поездка на море, выход на работу, поэтому срочно надо что-то предпринимать.
От якраз поїдете на море, вийдете на роботу, і все злетить і без препаратів))

может попить чаи или препараты какие?
Міцна кава зранку і е-кт ехінацеї, і буде гарно, разом з підвищеною активністю.
НМД у всіх препаратах для схуднення є кофеїн, є біостимулятори, а в деяких ( додатково) є проносні складники. Тому кава, єхінацея, і крушина роблять страшні речі)))

сніжна
04.04.2014, 02:54
для схуднення є кофеїн, є біостимулятори, а в деяких ( додатково) є проносні складники
то ще не найстрашніше. У реальних таблетках для схуднення ( які дають результат на час прийому), міститься сибутрамін- це психотропна речовина, яка впливає на той центр мозку, який відповідає за відчуття голоду. Курс прийому, похудання, а далі- лікування вже не
до психологів походити, а до психіатрів

Mariwelka
08.04.2014, 17:14
Вот и думаю, может попить чаи или препараты какие? Что посоветуете?
Я вважаю, що для початку треба просто взятись за себе, повністю перейти на здорове харчування, обов'язково спорт, без нього на жаль, мало що вийде. Я думаю в кожної жінки може знайтись годинка часу для себе, якщо не шукати виправдань і лінощів. Кажу це зі свого досвіду, я вже не просто не можу харчуватись інакше, зі спортом складніше, ходжу в зал три рази на тиждень, і кожен раз сама себе умовляю, але йду, результат -4 за 2 місяці...мало і повільно, це пригнічує... Тому два тижні, як, почала в додаток до усього приймати рослинні таблетки xls в них нема тих жахливих побічних ефектів, поки результат +1,5 кг, це дуже надихає. А приймати я їх почали тільки за рекомендації подруги, вона давно їх приймає, і давно мене вмовляла. І я вже не витримала свого повільного схуднення, почала в такий спосіб його прискорювати.

Теж варіант, а якщо соромно виходити повненькою, то займіться собою.

сибутрамін- це психотропна речовина, яка впливає на той центр мозку, який відповідає за відчуття голоду.
Це справді дуже страшно, я такі препарати уникаю, є серед знайомих декілька невдалих прикладів, в плані схудла, а потім вага знову повернулась в два рази більше. А от на рахунок психіки не знаю...можливо молоді, то воно не так давало.

Waterlily
09.04.2014, 23:36
моя мама ніколи не їсть після 18.00 але щось не дуже допомагало.

Я в свою чергу після роботи, тобто після 17.00 взагалі не їла довгий час. Хоча читала, що їсти не бажано за 3-4 години до сну. В мене виходило десь годин 7. Результату нуль. До спортзали на індивідуальні заняття з тренером ходжу по три рази на тиждень. За три місяці - 3 кг, тобто по кг в місяць. З розрахунку, що мені десь кг 9 треба скинути, довго ще ходити)

Судячи по мені і моїй вазі - це у нормальних людей так, а я літом ще більше набираю, ніж зимою чи восени. Чому так - не знаю. Робота у мене сидяча і мало рухлива, тому сподіватися ні на що.

Я вважаю, що для початку треба просто взятись за себе, повністю перейти на здорове харчування, обов'язково спорт, без нього на жаль, мало що вийде. Я думаю в кожної жінки може знайтись годинка часу для себе, якщо не шукати виправдань і лінощів. Кажу це зі свого досвіду, я вже не просто не можу харчуватись інакше, зі спортом складніше, ходжу в зал три рази на тиждень, і кожен раз сама себе умовляю, але йду, результат -4 за 2 місяці...мало і повільно, це пригнічує... Тому два тижні, як, почала в додаток до усього приймати рослинні таблетки xls в них нема тих жахливих побічних ефектів, поки результат +1,5 кг, це дуже надихає. А приймати я їх почали тільки за рекомендації подруги, вона давно їх приймає, і давно мене вмовляла. І я вже не витримала свого повільного схуднення, почала в такий спосіб його прискорювати.

Це ви цікаву тему завели за препарати. Я давно над цим питанням думаю, бо вже немає сил на себе дивитися і розуміти, що для схуднення постійно щось роблю, а результату не бачу( Тому мені теж цікаво які можлтво побічні ефекти мають рослинні таблетки xls? Чи всі можуть їх вживати? Подруга ваша особливих змін у стані здоров'я не відчула після їх прийому?

happylady
11.04.2014, 14:29
Я розкажу про свій метод схуднення.
Правда це було роки два тому..)
Зранку я бігла на роботу( на 6год автобус), вдома нічого не їла (бо обмаль часу).
На роботі, коли приїжджала на 7 год. робила собі міцну каву з печивом або батончиком (каву п*ю без цукру).
Протягом дня - яблуко, банан, йогурт, іноді на обід могла бутерброд з чаєм попити, потім ще одна кава, і нормально харчувалась лише вдома, коли приїжджала з роботи!
Ще тоді жила з батьками, то мама постійно боялась, щоб я не заробила собі язву з такими *перекусами*. Але, Ви знаєте, чи то я так привчила свій організм, чи просто мені підходив такий метод харчування - я прекрасно себе почувала! І зайвими кілограмами ніколи не страждала, а в той час схудла на -4 точно!
Практично весь свій гардероб то прийшлось звужувати (про що тепер шкодую), то купувати нове.
Але до чого я веду, активний спосіб життя + обмежувати себе в їжі і ніякі препарати Вам не знадобляться! Лише, якщо Ви хочете знайти собі свіжі проблеми на голову і витратити лишні гроші - гайда в аптеку за таблетками для схуднення.
Бажаю Вам успіху і гарних результатів на вагах!)):girl_wink:

сніжна
11.04.2014, 14:56
Зранку я бігла на роботу( на 6год автобус), вдома нічого не їла (бо обмаль часу).
На роботі, коли приїжджала на 7 год. робила собі міцну каву з печивом або батончиком (каву п*ю без цукру).
Протягом дня - яблуко, банан, йогурт, іноді на обід могла бутерброд з чаєм попити, потім ще одна кава, і нормально харчувалась лише вдома, коли приїжджала з роботи!
добре, що вам такий спосіб харчування не зашкодив, але насправді на такому режимі можна збити обмін речовин і посадитии підшлункову. Дивіться:
1. Хороший обмін речовин на цілий день "запускається" сніданком. Його у вас не було. Натомість на голодний шлунок потрапляла кава+ швидкі вуглеводи ( батончик-печенько), що різко підвищує цукор у крові ( тобто йде різке навантаження на підшлункову)
2.Цілий день- теж фактично вуглеводне харчування перекусами ( банан, йогурт. канапка- теж швидкі, а не повільні вуглеводи. глікемічний індекс крові зростає, а потім- різко падає). Підшлункова працює на виснаження ( бо їй доводиться у посиленому режимі виробляти інсулін, щоб розщепити швидкі вуглеводи).
3. На вечір- власне одноразове посилене харчування ( тобто в той час. коли обмін речовин сповільнюється, організм отримує конкретне навантаження).
Тому за такого харчування можна отримати панкреатит + збити обмін речовин, що врешті призведе до набору ваги

happylady
11.04.2014, 15:41
На щастя, ніяких побічних ефектів не відбулося в мою сторону.
Зараз правда все помінялось, чекаю на малечу, тому про такий спосіб харчування,як був раніше - можу лише згадувати.
Згідна, що не кожному таке підійде, але треба заставляти себе не їсти мучного, наприклад, зменшити вживання жирної їжі. В раціон добавляти свіжі овочі, фрукти, каші молочні.
В мене на роботі є жінка років 40, коли її востаннє побачила - не впізнала. Каже, що їй захотілось щось поміняти в собі. Ніякі дієти ніколи не підтримувала, просто обмежила себе в харчуванні - практично не їсть хліба (1 - 2 кусочки раз в два дні), категорично не їсть тістечок, тортів, і після 6 старається не харчуватись.
Людину як підмінили! І на вигляд стала краще, і весь гардероб поміняла, тепер носить плаття, юбки, каблуки.
ось так.

ksenia
11.04.2014, 22:25
Як на мене таблетки - однозначно зло. Без варіантів.

Lvivska Kvitka
13.04.2014, 13:08
Як на мене таблетки - однозначно зло. Без варіантів.
Я теж так вважаю,від цих таблеток не тільки користі не буде,ще й можна купу проблем собі зробити.Як на мене потрібно здорово харчуватись і не менше 5-6 разів на день,щоб організм не отримував стрес від недоїдання.Просто обмежити вживання вуглеводів(хоча би їсти їх до обіду)побільше пити простої не газованої води і їсти багато овочів і фруктів і продуктів,які містять клітковину.

keniza
14.04.2014, 11:29
AilataN
К сожалению, не пью кофе, поэтому не подходит Ваш рецепт похудения.

Сніжна
Ого, про такое первый раз слышу, что-то Вы меня совсем напугали. :shok:

Mariwelka
Вот это то, что меня интересует, если этот препарат на натуральной основе.:girl_claping: А как долго надо принимать xls? И можно поподробнее, сколько Вы сбросили кг и за какое время? Может, я тоже рискну, если нет побочек. А подруга Ваша как давно принимает, и какие ее результаты? Хочется сориентироваться насчет долготы приема и потери веса.

Happylady
Таблетки для похудения - это уже последний шанс похудеть для меня, если все остальное не помогает. У меня питание примерно такое, но организм никак не отдает лишний жир.:girl_cray:

Siania
14.04.2014, 11:38
А можливо у Вас це повязано з гормональними змінами? Дивно що Ви не можете схуднути якщо не вживаєте їжу після 17:00, ще й спортом займаєтесь!

Щодо таблеток - однозначно зло, хіба що це щось натуральне. Наприклад, знаю що алоє вера дуже сприяє похуданню.

Mariwelka
14.04.2014, 14:59
Waterlily
З приводу xls то в їх не можна вагітним, годуючих груддю, похилим жінкам і жінкам після менопаузи, а серед побічних ефектів, можлива алергія на компоненти і все. Подруга відчула, я це і сама бачила, що вона схудла, тому і сама наважилась.

happylady
Мені б такий метод не підійшов би, тільки тому, що я обов'язково снідаю, і мені здається такі маленькі перекуси фруктами мене не врятували б :girl_in_dreams:

сніжна
+1

keniza
Приймають його індивідуально, хто місяць, хто просто весь курс, скільки є таблеток... За два тижні -1,5 кг, але повторюсь в мене і ПП и спорт завжди присутні, я просто дала поштовх, тому що вага стала на місці.
Подружка їх приймає періодами, на протязі пів року приблизно, в неї +7 ... але знову ж таки спорт і харчування.

сніжна
14.04.2014, 16:03
У меня питание примерно такое, но организм никак не отдает лишний жир
для початку- перевірте щитовидку і гінекологію . Якщо є проблеми в ендокринній и репродуктивній системі- це може бути основною причиною. Тим більше, що таблетками у цьому разі можна ще більше порушити баланс гормонів.

AilataN
14.04.2014, 16:45
К сожалению, не пью кофе, поэтому не подходит Ваш рецепт похудения.
Звичайно, що не підходить)) бо це не був рецепт, ні в якому разі.
Для чого пити каву (умовно), якщо можна випити таблетку з великою дозою кофеїну або іншого стимулятора? :)

Маруся-мама
14.04.2014, 17:07
keniza, хочете я вас втішу? Нічого вам наступного місяця з вашим похуданням не вийде. Так, що розслабтесь, дихайте глибоко і не дивіться на якісь еталони чогось.

Поради, щодо щитовидки чи гінекології не вважаю розумними, бо можу взяти за приклад багато людей у яких в цій сфері все в порядку а організм не віддає лишні кг, і навпаки - є проблеми, а лишніх кг немає. Не в фізіології справа. Не в фізіології!!!

KrystynaM
14.04.2014, 17:28
Не в фізіології справа. Не в фізіології!!!
а в чому?
Якщо людина буде нормально харчуватися, займаится спортом, вести активний спосіб життя, рано чи пізно доб"ється результату.

Маруся-мама
14.04.2014, 18:41
а в чому?
а в психології! В 99.9% випадків спрацьовує психологія. Вже стільки тут на форумі писано-переписано, але кожному своє.

KrystynaM
14.04.2014, 19:01
В 99.9% випадків спрацьовує психологія.
в 99 % спрацьовує сила волі.
я по собі зауважила, колись постійно мала мульку, сиділа на дієтах, потім просто відмовилася від солодкого. От за півроку пішло 10 кг. На мою думку в кожного є такий продукт від якого він поправляється. головне якось визначити його:))ну і рух. Рух - це життя.

Маруся-мама
14.04.2014, 19:09
спрацьовує сила волі.
нема такої річі, як сила волі. Також вже про це писали. Ладно. Не буду переконувати.

cjomcjomka
14.04.2014, 19:12
Поради, щодо щитовидки чи гінекології не вважаю розумними,
а я вважаю, що обстежитись варто. Бо можна цвісти і пахнути і не здогадуватись, що десь проблеми. А вже якщо є такі тривожні симптоми як порушення обміну речовин (а нескидання ваги при всіх зусиллях саме таким симптомом і є), - то до ендокринолога завітати треба. Мене от нічого не турбувало, просто проходила медогляд і з'ясувала, що маю проблеми з щитовидкою - дифузний еутероїдний зоб 2 ст.

Маруся-мама
14.04.2014, 19:38
нескидання ваги при всіх зусиллях саме таким симптомом і є
Неправда. По собі можу сказати. Ніяких проблем в тій справі нема, а скидати вагу мені дуже а дуже важко. Особливо останні кілька місяців. Тільки он я знаю чому це так, і воно зовсім не пов’язано з моїм фізіологічним станом.

сніжна
15.04.2014, 00:42
Поради, щодо щитовидки чи гінекології не вважаю розумними, бо можу взяти за приклад багато людей
Марусю, я цей приклад взяла "не зі стелі". У мене рідна тітка перепробувала все, що лише можна було. А проблема виявилася у ендокринології. Скорегувала цю проблему- пішов результат.

happylady
15.04.2014, 08:54
:girl_tender:Якщо не їсти після 6, на скільки можна схуднути, можна схуднути якщо не їсти після 6
On 10.04.2014 · Add Comment

Якщо не їсти після 6, на скільки можна схуднути, можна схуднути якщо не їсти після 6
Чарівний рецепт схуднення знайомий кожному щоб скинути вагу, потрібно всього лише відмовитися від їжі після 18. 00. Багатьох цікавить питання: якщо не їсти після 6, на скільки можна схуднути? Постараємося з’ясувати це. Чому не можна їсти після 6? Дійсно, чому не можна їсти після 6-ти, звідки взялася ця цифра? Існує, принаймні, дві версії виникнення цього суворого обмеження.

Версія перша: після 18. 00 у середньостатистичної людини падає рухова активність. Багато хто з нас повертаються додому з роботи, всідаються за стіл, із захватом читають пресу або дивляться телевізор. Таким чином, завантажуючи шлунок їжею після 18. 00, ми не встигаємо витратити отриманий енергетичний потенціал. Нерозтрачені калорії, як відомо, відправляються в жирове депо. Саме звідси і бере початок ожиріння.

Версія друга: після 18. 00 (а точніше, після 19. 00) органи травлення переходять в режим спокою. Вжита в пізніший час їжа просто не засвоюється організмом і важким вантажем лежить в шлунку до самого ранку. У цей період починаються процеси гниття їжі, що самим негативним чином позначається на всьому організмі.

Якщо не їсти після 6 на скільки можна схуднути за тиждень? Як йдуть справи насправді? Аж ніяк не всі люди після 18. 00 відпочивають багато хто саме в цей період працюють. Деякі у вечірній час відправляються в тренажерний зал або на прогулянку. Існують і ті, хто веде нічний спосіб життя, проводячи час у клубах і на дискотеках. Не варто також забувати про фізіологічні особливості людського організму: люди, зараховувані до розряду сов, можуть не спати до глибокої ночі (якщо не до раннього ранку). Навіть не займаючись спортом, енергію вони все ж витрачають.

До того ж, таким людям складно витримати без їжі настільки тривалий час. Що стосується періоду відпочинку наших органів, то і тут все далеко не однозначно кожен з нас індивідуальний, до того ж повний спокій не настає навіть у сні, просто в рази знижується активність процесів. Таким чином, можна зробити наступний висновок: якщо ви з’їсте легка вечеря після 18. 00, нічого страшного не станеться.
Головним правилом є відсутність важкої і надмірно калорійної їжі. Ще один момент: поївши пізно, не варто відразу лягати в ліжко. В цілому ж, оптимальним розривом між їжею та сном вважається проміжок в 2-3 години. Наскільки велика втрата ваги, якщо не їсти після шести? Як показує практика, миттєвого ефекту від такої методики схуднення очікувати не доводиться. Найчастіше перші відчутні результати ми можемо побачити лише через 2-3 місяці, хоча все залежить від особливостей організму.

Хтось за 5-6 днів втрачає не більше кілограма, а хтось за пару місяців худне на 15 кг. Існують люди, на яких даний спосіб не надає і найменшого впливу (правда, таке трапляється вкрай рідко найчастіше спостерігається хоча б мінімальна втрата ваги). Практично всі, хто відчував цю методику на практиці, відзначають: іде не тільки вагу зникає важкість у животі. Якщо постійно відмовлятися від їжі після 18. 00, організм поступово звикає, вечірнє відчуття голоду зникає, людина відчуває вражаючу легкість і, як це не парадоксально, приплив енергії. Як витримати голод після 6? Якщо ви все ж таки вирішите відмовитися від їжі після 18.

00, запам’ятайте такі правила: Не обмежуйте споживання рідини, але і не старайтеся надмірно це загрожує набряками (керуйтеся своїми фізіологічними потребами)
Обов’язково щільно снідайте, інакше організм не витримає серйозних випробувань і дасть збій Щоб після 18. 00 не мучитися від голодних позивів, займіть себе чим-небудь, придумайте хобі і цілком присвятіть себе йому Коли сил витримувати голод вже не вистачає, використовуйте маленьку хитрість: почистіть зуби (складно сказати, чому цей прийом допомагає, але найчастіше він спрацьовує) Якщо не їсти після 6 на скільки можна схуднути за тиждень? Чи варто відмову. --отаке знайшла, досить пізнавально.

Waterlily
16.04.2014, 16:17

я дивуюсь, що ви таким чином не заробили собі язву. Сама намагаюсь до 18 години їсти разів п'ять, а то і шість. Нехай це буде капусточка чи яблочки, але перекушувати треба. Якби я їла тільки ввечері, то лишніми були б не 9 кг, а 19:girl_sad:

Я теж так вважаю,від цих таблеток не тільки користі не буде,ще й можна купу проблем собі зробити.Як на мене потрібно здорово харчуватись і не менше 5-6 разів на день,щоб організм не отримував стрес від недоїдання.Просто обмежити вживання вуглеводів(хоча би їсти їх до обіду)побільше пити простої не газованої води і їсти багато овочів і фруктів і продуктів,які містять клітковину.

Я з вами згодна, але цього буває замало, я ж кажу, що окрім харчування по три рази на тиждень я займаюся з тренером, з мене душа на заняттях вилазить, а вага залишається. Можливо, це просто на генетичному рівні так закладено, в мене і мама худою ніколи не була, і бабуся також. Але ж не треба все на генетику звалювати. треб щось робити, тому цікавлюсь різними способами схуднення. В наш час і продукти так нашпиговані різною гидотою, що таблетки для схуднення можуть бути менш шкідливими.

А можливо у Вас це повязано з гормональними змінами? Дивно що Ви не можете схуднути якщо не вживаєте їжу після 17:00, ще й спортом займаєтесь!
Щодо таблеток - однозначно зло, хіба що це щось натуральне. Наприклад, знаю що алоє вера дуже сприяє похуданню.

Все можливо. Вже думаю аналізи перевірити, можливо якась проблема і є причиною мого не схуднення. Після тренувань я як вижатий колобок:girl_sad: На користь таблеток поки сама сказати нічого не можу, бо не пила, але спробувати думаю, тому що моя вага просто жаважає мені жити нормально. На вулиці теплішає, дівчата спіднички та плаття вдягають, а я все те, що далеко не прилягає до тіла. Комплексую. А як з допомогою алоє можна схуднкути? Розкажіть більш детально, дякую.

З приводу xls то в їх не можна вагітним, годуючих груддю, похилим жінкам і жінкам після менопаузи, а серед побічних ефектів, можлива алергія на компоненти і все. Подруга відчула, я це і сама бачила, що вона схудла, тому і сама наважилась.

Про xls дуже багато позитивного пишуть дівчата, які їх вживали. Спілкувалася я з лікарем-дієтологом, так вона каже, що це найкращі таблетки серед їхнього роду. Ксенікалом и Турбослімом дівчата не задоволені, наприклад. Дуже багато побічних ефектів викликають, а xls дуже хвалять. Ще мабудь трохи подумаю і собі замовлю, припинити пити можна в будь-який час, а не спробую - буду картати себе за те, чого не спробувала зробити.

Маруся-мама
16.04.2014, 16:39
Марусю, я цей приклад взяла "не зі стелі".
А я напевно з підлоги. У мене все в порядку з здоров’ям, на всіх фронтах, а не худну. Не їм ані хліба, ані цукру, ані після 6-ї, ані до 6-ї. Все що мудрагені будь-коли написали все я так і роблю, а за останніх кілька місяців не схудла ані на грам, радше навпаки вага тільки плюси показує.

Яка у вас теорія на цей рахунок?

сніжна
16.04.2014, 16:58
Ксенікалом и Турбослімом

xls
це все препарати різної дії. І на кожний організм вони будуть діяти по своєму. Читайте складові і вивчайте принцип їх дії "до".
Ксенікал-це інгібітор ( блокатор) жирів, які поступають в організм з їжею. Він відноситься до медичних перпаратів ( не БАДів), які використовуються при лікуванні пацієнтів з ожирінням. Ксенікал не дає ферментам ШКТ розщеплювати і всмоктувати жири. Тобто жири як поступають- так і виводяться. Організм не отримує фактично жирів. Це не є добре для організму, бо вже йде дисбаланс у харчуванні ( засвоюються лише білки і вуглеводи).

Турбослім- це БАД. Екстракти різних рослин, одні з яких володіють сечогінними властивостями, інші- проносними, треті- гіпотетично ніби-то пришвидшують обмін речовин ( наукою не доведено результативність тієї ж гуарани)+ вітамінки.

xls- теж БАД . Принцип дії- як і у Турбосліма.

Відповідно, на БАДах можна скинути кілька зайвих кг, вивівши зайву воду з організму . Але далі- знову піде +

Реальні показники можуть давати лише медичні препарати ( той же Ксенікал), але вони застосовуються лише під наглядом лікаря і дійсно при лікуванні ожиріння ( а не просто "скинути пару кг). Бо по іншому просто порушите обмін речовин і ферментну діяльність організму.

якщо не їсти після 6
стосовно не їсти після 18.00. Дієтологи говорять,що тут треба робити поправку на режим конкретної людини. Не їсти після 18.00- це для тих, хто спати лягає не пізніше 22-23 год і встає о 6 ранку Якщо людина лягає далеко за опівніч, не їсти після 18. для неї може обернутися гастритом і виразкою. Перерва між останнім прийомом їжі і першим наступного дня не має перевищувати 12 годин.

---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

у вас теорія на цей рахунок?
так, що кожен органзім- індивідуальний. І те, що допомагає одному, не завжди допоможе іншому. Тому кожен до системи скинення ваги підходить індивідуально. І інколи є потреба в обстеженні організму.
Не їм ані хліба, ані цукру, ані після 6-ї, ані до 6-ї. Все що мудрагені будь-коли написали все я так і роблю, а за останніх кілька місяців не схудла ані на грам, радше навпаки вага тільки плюси показує.
я вам не доктор і не дієтолог:). Раз вага стоїть на місці, а з організмом усе в порядку, значить , можливо, ваш організм потребує іншої системи, ніж ви зараз притримуєтесь. Дієтолог у поміч:)

Charmel
16.04.2014, 17:09
Яка у вас теорія на цей рахунок?
Та тут ніяких теорій і не треба.
Для того щоб худнути єдине що потрібно - витрачати більше калорій аніж споживати. І все. А всілякі там не їсти після шостої, не їсти хліба чи ще там чогось - це все профанація. Раз зі здоровям все ок і ви не худнете значить споживаєте більше або так само як і витрачаєте.

Маруся-мама
16.04.2014, 17:14
Дієтолог у поміч
Ага... фігню очередну придумає, так ніби не зверталась, так ніби не знаю що вони порадять.

---------- Додано в 09:13 ---------- Попередній допис був написаний в 09:10 ----------

ваш організм потребує іншої системи, ніж ви зараз притримуєтесь.
Якої? Не скажете? Яку ще іншу придумати? Голодування - результат негативний.
Система така як приписано за всіма параметрами. Вище ж написано. Куда ще що міняти? Дієтолог каже - без цукру, не їм. Дієтолог каже - без пшениці і мучного, не їм. Дієтолог каже - без соків, не п’ю. Дієтолог каже - після 6-ї не їсти, не їм. Дієтолог каже - пити воду, п’ю. Що ще дієтолог мудрого скаже?

---------- Додано в 09:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:13 ----------

Для того щоб худнути єдине що потрібно - витрачати більше калорій аніж споживати. І все. А всілякі там не їсти після шостої, не їсти хліба чи ще там чогось - це все профанація. Раз зі здоровям все ок і ви не худнете значить споживаєте більше або так само як і витрачаєте.
Неправда. Споживаю дуже мало калорій. Їм майже як птічка.

Женічка
16.04.2014, 17:18
Марусю, а надлишковоi ваги ще багато?
Я собi встановила на планшетi калькулятор калорiй, досить цiкаво :)

Маруся-мама
16.04.2014, 18:42
Марусю, а надлишковоi ваги ще багато?
30кг ))) А може то просто видовжити ноги на 30см? :girl_crazy::girl_crazy:

---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

калькулятор калорiй
Та що той куркулятор. Скільки може бути кальорій в жменьці гречки і овочах на парі. І то так, щоб зміщалось в дві долоньки. Думаєте там 2000 кальорій?:girl_impossible:

Женічка
16.04.2014, 18:48
Марусю, а, може, встряску органiзму зробити? :) можливо, набрати рiзко пару кг й далi вернутись до звиклого Вам режиму.
Бо вiн (органiзм) ваш явно в зонi свого найкомфортнiшого комфорту ;)

arushka
16.04.2014, 18:52
Та що той куркулятор. Скільки може бути кальорій в жменьці гречки і овочах на парі
А може ви недобираєте калорій? Бо та жменька гречки каже організму "труба, брат, жеровиска не дають, переходимо в режим економії", обмін речовин сповільнюється, і замість віддавати, організм зубами тримається за кожен грам.

тойво, ноги поки не нарощуйте:girl_crazy:

Маруся-мама
16.04.2014, 18:56
встряску органiзму зробити?
Пробувала, не помогло. Як то кажуть, куплю білет і піду пішки, кондуктору на зло. :girl_haha:
Бавитись з тим не буду.:girl_yes: Треба просто розслабитись. Я не знаю чому Господь не дозволяє мому тілу зараз віддати цю вагу, напевне хоче мене чомусь навчити. Напевне я занадто прив’язана до результату, ось і не маю його. І бачите, це не пов’язано з дієтами, голодуванням, нагрузками, розгрузками. Чомусь зараз так має бути, он тільки ненавиджу моду яка вся направлена на сухадрючок.:girl_emo:

може ви недобираєте калорій?
Я як той Кащєй в москальськім мультику 80-тих. "Нєдальот! Пєрєльот!":girl_crazy:

arushka
16.04.2014, 19:04
Я як той Кащєй в москальськім мультику 80-тих. "Нєдальот! Пєрєльот!"
а видите:girl_spruce_up:
Дівчата дєло пропонують: заставити себе записати і порахувати кожен грам їжі за день, скільки то калорій, а скільки треба для зниження ваги
І рахуємо-їмо-худнемо-красівшаєм. Спробуйте, зуб даю, що вага піде:girl_yes:

Маруся-мама
16.04.2014, 20:32
заставити себе записати і порахувати кожен грам їжі за день, скільки то калорій, а скільки треба для зниження ваги
Та я зуб даю, що більше ніж 1200 калорій на день не їм. Мій раціон ось такий, тому рахуйте
сніданок 100 грам каші на воді (пшеничної не їм, тому або рисова або гречана, або вівсяна), чай.
обід - 100 грам парених овочів і 100 грам каші (або гречка або рис), або рис з фасолев. ОТО красота!!! Мої діти мені порадили - фасоля добра на серце, їш і ... (пускай ґази) на здоров’я.
вечеря - 150-200 грам овочевої зупи, сметаною не заправляю і засмажки не готую. одним словом адин вада! Хліба не їм. Якщо зупа з бараболев, то каші не їм. Якщо без, то може бути ще каша ввечері.
Усьо! То ківко то кальорій? А і кашу я маслом не мащу :girl_crazy: Вживаю тіко олію час від часу. М’яса не їм, бо я ся зробила вегетаріянков. А ще я не можу їсти броколів і каляфьору, бо здує мене як бальон на уродини. Можу ще часами на вечерю яйко з’їсти, навіть два. Тре певні то яйко на обід перенести.

Поміж тим можу хіба з’їсти їдне яблуко, і чотири горішки. )))

arushka
16.04.2014, 20:59
Мій раціон ось такий, тому рахуйте

сніданок 100 грам каші на воді ( рисова ) -78
обід - 100 грам парених овочів і 100 грам каші (гречка )- 210
вечеря - 150-200 грам овочевої зупи - +- 72
яблуко, і чотири горішки -225

А тепер ви рахуйте))) То кінець світу, а не раціон. Навіть, якщо у вас нуль фіз. навантажень і ви б нічого не робили цілими днями, а тільки лежали і кліпали очима, треба було б наїсти в два рази більше калорій.
Вот вам і відповідь, чому вага стоїть.
Марусю, починайте їсти!

Vittoriya
16.04.2014, 22:35
Мій раціон ось такий, тому рахуйте
сніданок 100 грам каші на воді (пшеничної не їм, тому або рисова або гречана, або вівсяна), чай.
обід - 100 грам парених овочів і 100 грам каші (або гречка або рис), або рис з фасолев. ОТО красота!!! Мої діти мені порадили - фасоля добра на серце, їш і ... (пускай ґази) на здоров’я.
вечеря - 150-200 грам овочевої зупи, сметаною не заправляю і засмажки не готую. одним словом адин вада! Хліба не їм. Якщо зупа з бараболев, то каші не їм. Якщо без, то може бути ще каша ввечері.
То нереально мало! Організму нема з чого брати достатньо енергії, от і запасається і не пускає лишнього.

sunday
16.04.2014, 22:51
дуже багато БУКАВ!!!!!!

типичная история типичного похудения с типичным исходом.

На конкретном примере, с объяснениями.

Начальные данные:
Вес: 73 кг.
Количество жира в организме: 32% (от общего веса тела)
Количество калорий, требуемое на поддержание тела в текущем состоянии - 2000 калорий ежедневно.
Цель: похудеть до 57 кг.

1. Чтобы похудеть, нужно тратить больше калорий, чем потреблять - это все знают.
Худеющий садится на диету из 1500 калорий в день, таким образом, создавая дефицит равный 500 калорий.

2. Резкое снижение в количестве потребляемой еды дает телу сигнал, что наступили голодные времена. Тело включает автоматические механизмы выживания и учится функционировать на 1500 калорий в день.

3. Тело адаптируется, избавляясь в первую очередь от воды и мышц (так как поддержание мышечной массы расходует наибольшее количество калорий), а во вторую - от жира. Жир является наиболее ценным для дальнейшего выживания запасом, поэтому тело оставляет его на самый крайний случай. Исследования показывают, что в целом на каждые потерянные путем диеты 5 кг веса приходится приблизительно 3 кг мышц и 2 кг жира.

4. Поскольку мышц стало меньше (следовательно, затраты на их поддержание снизились), тело приспособилось к 1500 калориям в день и потеря веса прекращается.

5. Чтобы продолжать терять вес, худеющий должен снова снизить количество потребляемых калорий. С 1500 он переходит на 1000 калорий в день.

6. Тело снова избавляется от мышц и жира, чтобы приспособиться.

7. Когда тело приспособилось к 1000 калориям в день, снижение веса прекращается.

Результаты на этот момент:
Вес: 62 кг (минус 11 кг от изначального, из них: 5 кг жира, 6 кг мышц)
Содержание жира в теле: 30% (от общего веса тела) (- 2)
Количество калорий для поддержания тела в текущем состоянии – 1000 калорий в день (- 500)

На этот момент ситуация выглядит следующим образом. Поскольку тело находится в состоянии хронического голодания, оно включает дополнительные средства по сохранению энергии - снижается функционирование эндокринной системы. Кроме того, поскольку почти половину потерянного веса составили мышцы, снижается обмен веществ и появляется вялость и сонливость. Вялость приводит к малоподвижности, и тело сжигает еще меньше калорий, чем раньше.

Дальше идти некуда. Снижать потребление калорий нельзя. Сжигать калории тоже особенно нечем - мышечная масса значительно уменьшилась, обмен веществ замедлился, эндокринная система работает медленно. В этих условия снизить вес практически невозможно, зато набрать можно очень легко: чувство голода на этот момент становится навязчивым и с большим трудом поддается контролю.

Дальше происходит неизбежное.

Поскольку организм приспособился к 1000 калориям в день для поддержания тела в текущем состоянии, на текущем уровне физической активности (очень низком), то дополнительные калории неизбежно приведут к набору веса, который тело будет конвертировать в жир. Так как чувство голода на этот момент стало непереносимым, рано или поздно человек срывается и начинается период интенсивного обжорства. Количество жира в теле увеличится до исходного и выше, поскольку тело наберет про запас, на случай следующей неожиданной голодовки (а именно – диеты).

Что мы имеем через год:
Вес: 78 кг (+ 5)
Количество жира: 38% (+ 5)
Количество калорий для поддержания тела в текущем состоянии: 1500 (- 500).

Жира прибавилось, но теперь надо сидеть на диете, чтобы еще больше не прибавилось!

У тех, кто часто и давно сидит на всяких ограничивающих диетах, обмен веществ может снизиться до такой степени, что они начинают толстеть даже глядя на пирожные. Они попадают в безвыходную ситуацию: или питаться одними огурцами, мучаясь от голода, или толстеть от каждой крошки хлеба, и при этом всем у них по-прежнему много лишнего жира.

Что делать? Два ключевых понятия - обмен веществ и мышечная масса. Обмен веществ можно разогнать, а мышечную массу можно увеличить.

1. Набрать мышечной массы. Мышцы являются основным потребителем калорий в организме, чем их больше, тем выше уровень базального метаболизма.

Олимпийский пловец Фелпс ежедневно потребляет 25000 калорий. Это в десять раз больше, чем обычный человек. И при этом у него ни капли лишнего жира. Но не столько потому, что он ежедневно тренируется, а еще и потому, что он - сплошные мышцы. С таким количеством мышечной массы он может весь день лежать на диване и смотреть телевизор, и все равно потратит на это больше калорий, чем обычный человек, весь день пробегавший по городу.

Есть два вида физических нагрузок:

1. Аэробные (кардио). Это всяческое прыгание и бегание. Этот вид нагрузок помогает сжечь больше калорий, увеличивает объем легких и улучшает работу сердца. При этом всем этот вид нагрузок может снижать объем мышечной массы.

2. Силовые. Это всяческое поднятие тяжестей (гантели, тренажеры, отжимания от пола). Этот вид нагрузок позволяет увеличить мышечную массу.

Как видите, эффект от них разный и кое где противоположный. Золотая середина - сочетать одно с другим. Например, если вы ходите в спортзал на полтора часа, то посвятите 45 минут силовым нагрузкам и 45 минут кардионагрузкам (именно в этой последовательности). Это поможет сжечь больше калорий, а также укрепить мышечную массу. Не настолько, насколько бы вы ее отрастили, занимаясь только силовыми, но все же достаточно для похудательных целей.

Тем, кто боится "стать как шварцнеггер": для женщин это практически невозможно. Задайте этот вопрос на любом бодибилдерском форуме и над вами будут «смеяться всей качалкой». Для женщин вообще трудно набрать и поддерживать сколько-нибудь существенную мышечную массу. Женщины-бодибилдерши - это люди, посвятившие своему хобби годы жизни и проводящие в спортзале по пять часов и больше ежедневно. Если вы будете ходить в спортзал три раза в неделю и по 45 минут заниматься силовыми упражнениями, вы первые полгода вообще не увидите результата в виде хоть сколько-нибудь визуально обозначившихся мышц (но чувствовать, как окрепло и подтянулось ваше тело - будете).

Максимум, что вы сможете достичь за год таких тренировок - это улучшение пропорций тела (там, где раньше был жир, будет больше мышц).

Если уж говорить, то выморить диетами лишний жир невозможно. Лишний жир можно только сжечь физическими нагрузками.

2. Есть чаще, но маленькими порциями. Я уже писала, что при первых признаках голода организм начинает разрушать мышцы, одновременно с этим замедляя обмен веществ. Его можно немного обмануть, если распределить свой рацион так, чтобы есть 4-6 раз в день, каждые 3 часа небольшими порциями. Это даст организму сигнал "Еды достаточно! За жир можно не бороться!" и он охотнее расстается с лишним. Кроме того, между приемами пищи вы не успеваете проголодаться. Получается чудесный эффект: вроде, весь день что-то жуешь, голода не чувствуешь, и при этом худеешь.

Обычные диетчики пропускают завтрак, едят что-то диетическое на обед, а на ужин атакуют холодильник и жуют до ночи.

3. Поэкпериментировать с соотношениями белка, жиров и углеводов в рационе. Иногда эффекта похудения можно добиться только этим, не снижая калории. Особенно помогает, когда снижение веса прекратилось (наступило плато). Эффект может дать увеличение белка и снижение углеводов. Об этом я позже напишу.

Есть еще и четвертый, и пятый компоненты - вода, достаточный сон и навыки по снижению стресса в жизни. Об этом тоже в отдельном посте.

Подытоживая. Для того, чтобы успешно избавиться от лишнего жира, требуется следующее:

1. Слегка снизить калорийность ежедневного рациона и при этом увеличить уровень физических нагрузок. Обязательно включать силовые нагрузки.
2. Подобрать эффективное соотношение белков, жиров и углеводов.
3. Есть часто и маленькими порциями.
4. Пить достаточно воды.

Есть еще два метода, которые можно применять время от времени (особенно, когда вес застрял):
1. Углеводное чередование.
2. Чередование калорийности.
3. Загрузочные (не разгрузочные!) дни.

В конце хочу еще раз подчеркнуть:
1. Без наличия достаточной мышечной массы похудеть так, чтобы без вреда, всерьез и надолго - практически невозможно.
2. Для того, чтобы похудеть, надо есть, а не голодать. Питаться надо правильно и достаточно.

сніжна
17.04.2014, 00:02
Не скажете? Яку ще іншу придумати? Голодування - результат негативний.
Система така як приписано за всіма параметрами. Вище ж написано. Куда ще що міняти?
дівчата вам вже добре все пояснили. При такому раціоні організм отримує команду" стоп". Відповідно, обмін речовин значно сповільнюється, вага стоїть на місці. Змінюйте раціон- підбирайте новий під себе, дивіться по реакції організму . "запуститься" швидший обмін речовин-піде вниз вага.Для кожного підходить своя система харчування ( я минулоріч 6 міс. була з певних причин на дуже низькокалорійному і обмеженому харчуванні. За ці 6 міс. вимушеної такої дієти ( не пов язнаої із бажанням скинути вагу) я схудла максимум на 2 гк за весь час. І то- за перший місяць.Правда, і зайвих кг у мене не дуже багато. Коли потім вже змогла розширити свй раціон- взяла за основу "систему -60", але підкорегувала методом "спроб і помилок" під себе ( тобто я не дотримуюся усіх її принципів на усі 100%, наприклад, їм після 18, оскільки дуже і дуже пізно лягаю; не скраблюсь-мумійофікуюсь :) та ще ряд ін. речей підібрала "під себе". Мені це підійшло ідеально. Моя коліжанка-професійна спортсменка у минулому на системі -60 ( при усіх правилах дотримання) не скинула ні одного кг. Зате їй ідеально підійшла система Аткінса, причому теж "адаптована" пд себе. На цій системі вона вже рік . І за перший період позбулася своїх 10 зайвих кг. а потім- лише на підтриманні ваги.Моя мама ( у якої вже і вік і +25 кг зайвої ваги), коли під себе підібрала свій раціон, свою систему харчування ( без звичних дієт ) за 3 місяці позбавилася 10 кг ( до речі, їй "система -60 не підійшла зовсім)

Маруся-мама
17.04.2014, 17:24
Усьо! За порадами добрих людий, нинькай поснідала сирнов булочков. Тепер точно не буду нарікати, що вага стоїть. Хоч причину знатиму. :girl_bye::girl_haha::girl_haha::connie_pull-pigtail

arushka
17.04.2014, 17:54
За порадами добрих людий, нинькай поснідала сирнов булочков
сирнов - це добре, а от булочков)) - не захоплюйтесь
Старайтесь наїсти потрібні вашому організму калорії (умовно 1300 калорій, точніше треба рахувати, виходячи з росту-віку-ваги-навантажень) корисними продуктами
Це не так просто, як здається. Я часом мушу намус їсти мед, пару горішків чи твердий сир, щоб добрати калорії.
Головне не добрати цукорками, булками і тортами:girl_wink:

Маруся-мама
17.04.2014, 18:01
Головне не добрати цукорками, булками і тортами
Та я знаю, але купувала дріжджі в пекарні і так мені запала в душу тута булочка. )))

Lukavka
15.05.2014, 20:57
через 2 тижні змін у способі життя оберіть сукню на весілля коліжанки. За ті 2 тижні, що лишаться до весілля, Ви не схуднете так, щоб сукня була геть не по розміру, а от виглядати "помітно стрункішою" - зможете. Максимально пропрацюйте в своєму образі все, що не повязано з розміром. Колір, деталі, фасон - Ви маєте бути шикарні
мудрі люди кажуть, що для напрацювання корисної звички потрібнен 21 день. Маєте великі шанси і на весіллі виглядати класно, і потім продовжувати змінюватись на краще. Успіхів вам!
Та в мене вже зовсім мало часу залишилось(((

А скільки зайвих кг вам необхідно скинути? Просто дійсно за такий короткий проміжок часу не реально багато скинути, хоч якщо трохи попрацювавши над собою, то можна досягти доброго результату. Обов'язково перегляньте живлення, перейдіть на здоровішу їжу, зараз вже дуже багато овочів сезонних з'явилося. Також і про спорт не забувайте. Можете ще попити...., я з ним набагато швидше схудла. І успіхів вам в досягненні поставленої мети.))
Дуже дякую вам за відповідь, часу у мене дійсно дуже мало, ось стала пити багато зеленого чаю кажуть, що від нього добре худнуть, але ж мені потрібно хоча б 5 кг скинути. А що це за .... скільки його пити потрібно, і скільки вам вдалось зайвої ваги позбутися? Як ви тепер себе почуваете?
В мене після пологів ще не дуже багато часу пройшло, кормлю дитину. І поки щось зовсім ніяк схуднути не можу. Може коли перестану годувати так зйва вага зійде. А зараз ніяких дієт, тільки намагаюсь правильно харчуватися, і в спортзал пішла знову.
Вам навпаки зараз треба добре харчуватись, під час того як годуєте дитину

kukuruku
17.05.2014, 19:38
jassystay і я з вами згодна, що не потрібне дуже інтенсивно худнути, це не дуже буде корисно.

Lukavka, та нема за що, головне бажаю вам досягти поставленої мети. Звичайно старайтеся більше і чистої води пити або зелений чай. А з приводу пігулок ..., я що під час прийому, що зараз нормально себе відчувала. Зараз і тоді менше їсти стала, щоб не набрати скинуту вагу. У загальній сумі схудла я майже на 8 кг.

LaDum
18.05.2014, 14:42
Lukavka,Та я нормально харчуюсь, просто хочеться бути стрункою...
kukuruku, я відгуки читаю про .... пишуть що худнуть з ним і вага не повераться потім. Зараз звичайно я нічого приймати не буду, а от коли закінчу годувати малу, то якщо сама не схудну, то щось буду думать...

Vittoriya
18.05.2014, 14:51
от коли закінчу годувати малу, то якщо сама не схудну, то щось буду думать...

з приводу пігулок ...., я що під час прийому, що зараз нормально себе відчувала.
дівчата, скажіть, то від ліні? Чи як? Невже так лінь взятися за себе, що краще травити організм пігулками? Невідомо які потім будуть наслідки?? Невже для самої себе не приємніше доглядати за своїм тілом, вести активний спосіб життя, тренуватися, добре і правильно харчуватися? Жодні таблетки вам не дадуть такого результату, як занятт спортом і збалансоване харчування!! Якщо навіть і похудаєте на короткий час, то будете мати дряхлу обвислу шкіру, проблеми зі шлунком і невідомо яке самопочуття. І можете кидати в мене тапками і казати, що то не моє діло , що ви робите, але мені реально дивно читати про поради пити пігулки для похудання... Це неповага до самої себе, до свого тіла і організму!

happylady
19.05.2014, 19:06
і я категорично негативно ставлюсь до пігулок, і різних препаратів.
Людоньки, за свої ж гроші ви себе калічите.
менше їсти, більше овочів, і хоча б мінімальні вправи - результат буде на лице!

napoleona
19.05.2014, 20:48
дівчата, скажіть, то від ліні? Чи як? Невже так лінь взятися за себе, що краще травити організм пігулками? Невідомо які потім будуть наслідки?? Невже для самої себе не приємніше доглядати за своїм тілом, вести активний спосіб життя, тренуватися, добре і правильно харчуватися? Жодні таблетки вам не дадуть такого результату, як занятт спортом і збалансоване харчування!! Якщо навіть і похудаєте на короткий час, то будете мати дряхлу обвислу шкіру, проблеми зі шлунком і невідомо яке самопочуття. І можете кидати в мене тапками і казати, що то не моє діло , що ви робите, але мені реально дивно читати про поради пити пігулки для похудання... Це неповага до самої себе, до свого тіла і організму!
приплюсуюсь багато ++++++++++
навіть, якщо я не схудну до того, що хочу, а то мені треба багато і нехай кілька років, але ніколи не травила б сама себе невідомо чим
любіть себе і буде Вам добре!

Lvivska Kvitka
25.05.2014, 11:39
менше їсти, більше овочів, і хоча б мінімальні вправи - результат буде на лице
О це правильно сказано!!!Це ж і смачно і корисно.А спорт це взагалі найкращий спосіб схуднути і зробити шикарні форми свого тіла)))

Sabinochka
26.06.2014, 12:04
Теж доречі мала проблеми з таблетками. Знайома порекомендувала, і тоді хотілося схуднути без зайвих зусиль, а вилізло боком..Згодом всеодно набрала ваги. Тепер просто ходжу в тренажерний, і щодо ваги не заморочуюсь..