КПК

Показати повну версію : антибіотики

Harmony
15.05.2010, 13:32
Хоча кожен організм індивідуальний поділіться досвідом прийому антибіотиків! Чи були побічні дії? Чи допомогло? Що приймали щоб лікування не відбилось на Вашому здоровї?

zylia
16.05.2010, 17:12
Зимою пила антибіотик ленкоміцин(кістковий), випила не багато,але зрозуміла що таке дисбактеріоз в страшній формі. відновлювалася місяць. нещодавно мала вірусну інфекцію, вдруге за останній місяць. дуже сильно кашляла. з першого дня хвороби почала пити аугментин - наслідок запалення легень.

Drizzle
19.05.2010, 10:45
Четвертий день п"ю аугментин після стоматологічного втручання. З першого дня побічні у всій красі - трохи нудить, розлад шлунка, в животі бурчить і булькає. Ось...

stira
19.05.2010, 10:59
Пила флемоксин солютаб. Ніяких побічних ефектів не спостерігала, перенесла його дуже добре, хоча антибіотики і собі і діткам стараюсь давати в останню чергу.

Provizor
19.05.2010, 11:14
вірусну інфекцію, вдруге за останній місяць. дуже сильно кашляла. з першого дня хвороби почала пити аугментин - наслідок запалення легень
Вірусна інфекція не лікується антибіотиками. Чому запалення, як наслідок застосування антибіотика? І чим ви лікували запалення?

zylia
19.05.2010, 17:17
запалення, як наслідок застосування антибіотика? І чим ви лікували запалення?
запалення - не наслідок застосування антибіотика, але дивно чому антибіотик не перешкодив ускладненю (пневмонії).
ірусна інфекція не лікується антибіотиками.
в мене був рецедив вірусної інфекції.тобто була вірусна інфекція я її вилікувала народними методами і гемеопатією, а за 5 днів повторилася ще раз. але я почала кашляти. зробила рентген. сходила до лікаря. і вона сказала. так як організм ослаблений після першої вірусної плюс кашель, то краще відразу пити антибіотики, так я і зробила.Результат - пневмонія

---------- Додано в 13:17 ---------- Попередній допис був написаний в 13:13 ----------

І чим ви лікували запалення?
пневмонію виявили на 5 день прийому антибіотику, а день перед тим мене слухали 2 досвідчені лікарі. і ніяких хрипів не було. а зараз пневмонію лікую азитроксом.

mirishka
19.05.2010, 17:26
Ой, я наприклад проти антибіотиків, та взагалі будь-яких таблеток навіть вітамінів, настроєна дуже проти, бо вони підривають імунітет, стараюсь зміцнювати організм народними методами, коли хвора іду до лікаря, немає нічого серьозного, а він виписує список таблеток, ніколи їх не купляю, пила антибіотики два рази в житті.

Пупсик
19.05.2010, 17:42
І я проти... Але коли з двостороннім запаленням на 30 тижні вагітност івтрапляєш в реанімацію, то варіантів небагато...

Мене таке цікавить. Є такі ситуації, що застосування антибіотика є виправданим. Як доцільніше вводити його. Бо якщо в таблетованій формі, то проблеми з ШКТ гарантовані. Може краще колоти?

Myroslava82
20.05.2010, 01:53
Вірусна інфекція не лікується антибіотиками.
Але вірусна інфекція дає ускладнення, які лікують антибіотиками, чи не так?

Оляна
20.05.2010, 03:00
При вірусній інфекції треба приймати противірусні препарати і ті, що підвищують імунітет.А приймаючи антибіотики ви добиваєте залишки імунітету і створюєте сприятливе середовище для прогресування вірусної інфекції- як наслідок- запальний процес.
А щоб зменшити вплив антибіотиків на ШКТ паралельно потрібно приймати препарати, що містять біфідо-лакто-бактерії, типу Хілак, Лактувіт,Симбітер. Ті,що сприяють відновленню мікрофлори кишківника. Приймати не раніше, ніж через годину після прийому антибіотиків.

Туфелька
20.05.2010, 10:16
Може краще колоти?
звичайно краще, а в крапельниці -ще краще, бо тоді всмоктується він краще, адже потрапляє відразу в кров"яне русло,і постійна концентрація антибіотику в крові вища, що краще для лікування-ефект сильніший, але від дизбактеріозу всеодно не врятує, хіба паралельно пити Лактовіт форте, то прояви будуть не так помітні. а якщо пощастить, то і дизбактеріоз не розвинеться у всій своїй величі))).

Пупсик
20.05.2010, 11:02
Це не вірусна інфекція дає ускладнення. На фоні ослабленого імунітету вірусною інфекцією може розвинутись бактеріальна, аку і лікують антибіотиками. А ще часто паралельно застосовують протигрибкові засоби.

Dolli
03.03.2012, 17:00

да иногда без антибиотиков не обойтись-(
часто если ОРВИ переходит в бронхит или хуже всего в воспаление легких то тут ниче не поделаешь нужно пить антибиотики, мне в прошлый раз врач сказала пить калину-малину, а мне хуже и хуже - и оказалось что пневмония, лечили потом 5 дневным курсов сумамеда, но ттт все прошло, хотя если б заметила врач раньше то может и быстрее бы выздоровела

Samodumka
11.03.2012, 10:18
да иногда без антибиотиков не обойтись-(
часто если ОРВИ переходит в бронхит или хуже всего в воспаление легких то тут ниче не поделаешь нужно пить антибиотики, мне в прошлый раз врач сказала пить калину-малину, а мне хуже и хуже - и оказалось что пневмония, лечили потом 5 дневным курсов сумамеда, но ттт все прошло, хотя если б заметила врач раньше то может и быстрее бы выздоровела
Важливо правильно підібрати групу антибіотка. Бо якщо він не діє на ті мікроби, які викликають пневмонію, то і ефекту від нього не буде. Як мінімум, дивіться в інструкції на покази застосування.

elpis
11.03.2012, 14:55
Багато раз намагалася вилікувати синові бронхіт без антибіотиків(варила ісланський мох, робила інгаляції і т. д.), але після довгого виснажливого кашлю здавалась. Зви- чайно процес одужання з антибіотиком є значно швидший. Але важливо підібрати "правильний" препарат. Моєму синові, наприклад, не підходить амоксицикліновий ряд , а цефаспориновий(цедокс,цефатоксин і т. д.)

Finya
11.03.2012, 15:02
В грудні мала ГРВІ з високою температурою . Дало ускладнення на горло. Призначали одні, потім інші антибіотики - всього 3 варіанти. Перед випискою з лікарняного зробили посів -виявилося, що стафілококк, який викликав хворобу, стійкий до антибіотиків, не діють вони на нього. А якби я їх пила...

Sertce
11.03.2012, 16:23
Я, можливо, роблю не правильно, тому не є прикладом для наслідування, але, коли в малого береться ангіна, температура відразу 39 і вище не збивається- відразу колю антибіотик, бо потім набагато гірше. Маю гіркий досвід.

svoboda
13.03.2012, 22:42
береться ангіна, температура відразу 39 і вище не збивається
А чим Ви намагаєтесь збити температуру?
відразу колю антибіотик
Зараз є антибіотики в сиропах, які добре виліковують ангіну. Сумамед - найбільш безпечний і ефективний, якщо не підходить Сумамад (або інший сироп, може дитина рве після сиропу), можна взяти в таблетках, наприклад Флемоксин - він розчинний, без смаку. Якось зразу колоти - шкода :(

Sertce
14.03.2012, 08:29
Анальдім( в свічкаx), Ібуфен температуру збивають нам максимум на 2 год... А далі знову 39 і вище. Від антибіотиків в сиропаx малий рве і вони абсолютно ніякого результату йому не дають. Якраз 31 грудня ц.р.почалась ангіна, виписали нам аугментин. Ми його приймали і 8 січня швидка забрала нас в лікарню, де вже кололи антибіотик. І чого я відразу не вколола? Що я виграла тим? Абсолютно нічого, бо дитина вимучена, виxудла, з синцями під очима і від одного антибіотика перейшли до іншого.

---------- Додано в 07:29 ---------- Попередній допис був написаний в 07:25 ----------

(SVОВОDА, дякую за поради, прийму до уваги). Колоти дійсно шкода, але що поробиш?

Neytasa
21.03.2014, 15:39
Підкажіть будь ласка, чи можна зменшити дозу антибіотика після 5 днів прийому і явного покращення?
Потрібно приймати 10 днів. Дози були назначені досить високі, бо була стрептококова ангіна, але вже ситуація значно покращилась, тільки від антибіотика постійно тошнить...

Руда Лисиця
21.03.2014, 16:06
наприклад Флемоксин
як ангінщик зі стажем, майже останні рази пила флемоксин. дійсно діє найдієвіше, і відносно мяко стосовно ШКТ.
Останню ангіну відбила медом з куркумою(вона природній антисептик) при перших же симптомах.

inka
21.03.2014, 16:16
Аугоментин- краще не купляти, його підробляють і він дуже часто не діє, а час втрачено. Флемоксін Салютаб, також загальної діі препарат новіший. При ангінах- хорошу дію на лор органи мають Азітромцин і всі його похідні (азімед, азіцин та інші), зручно- п"ється 1 раз в день 3 дні, або більше при потебі. Але було в нас таке, що недіяв він (певно бактеріі були не чутливі або пройшло мало часу від останнього прийому), лікар прописувас Зентел здається, паралельно Лактовіт. Важливо : якщо на 3 ий день прийому ви не бачите покращення, слвд до лікаря і змінювати групу антібіотика. Дуже мені шкода, що в нас назначають навмання і нема можливості здати мазок на чутливість....от і лукуєшся на абум. Дуже раджу мамам зважати при кашлі, якщо нема покращння на антібіотику- бо цілком можливо, що час втратиться в і прийдеться уколи робити, а для дітей дають тільки один препарат дієвий але надзвичайно!!! болючий. Я не не маю медичної освіти- то цей допис хіба мої власні висновки та спостереження, ніяких ліків не рекомендую)

Vesnyanka
21.03.2014, 16:19
Neytasa, те що Вам краще, не означає, що Ви вбили той стрептокок. Антибіотик треба допити до кінця, інакше вилізе вам стійкий до Ваших антибіотиків стрептокок. А на рахунок тошнить- консультуються з лікарем. Може на інший замінить. І почитайте в інструкції умови його приймання ( після іди чи як), можливо так приймаєте.
Inka, мазок в синево можна зробити разом з чутливістю.

Neytasa
21.03.2014, 16:23
Я до кінця збираюся пити обов'язково! Тільки цікавить чи можливо зменшувати дозу?

inka
21.03.2014, 16:26
Тільки цікавить чи можливо зменшувати дозу?
ні в якому разі, бактеріі звикнуть- а ефекту не будуть, бо доза замала)) пристосуються як таргани)

---------- Додано в 15:26 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

Inka, мазок в синево можна зробити разом з чутливістю

а як він називається якщо знаєте?

Vesnyanka
21.03.2014, 16:32
Я б не зменшувала. Щось можете недолікувати. А краще порадяться з лікарем.

---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

Просила " мазок на флору з чутливістю". І уточнити, я робила і з носа і з рота ( з зіву по їхньому). Робила трохи давніше, то десь коло сто гривень було. Тільки трохи часу він займає. В поліклініці теж роблять, але без чутливості. І теж щось з тиждень. Ну і на чутливісь два тижні ніяких антибіотиків не приймати.
Коли постійно болить горло, то є сенс здавати. А от коли вже ангіна повним ходом, то поки дочекаєшся...

inka
21.03.2014, 16:39
Ну і на чутливісь два тижні ніяких антибіотиків не приймати.
Коли постійно болить горло, то є сенс здавати. А от коли вже ангіна повним ходом, то поки дочекаєшся.

я знайщла- роблять 7 днів- то довго, антібіотики треба рніше починати пити..

Моя думка і з того приводу : кожна мама знає слабинки в здоров"ї дитини ( в кого горло- в кого кашлі), відповідно методом проб та помилок має знати приблизне лікування і манеру перебігу хвороби в дитини, відчуває коли можна почекати з АБ, а коли все "капці" і корегувати з лікарем, підказати щось лікарю відносно вашої дитини. Я наприклад знаю, що Цефадокс сина не брав 2 рази при ангіні- відповідно лікарці це казала

Gloria Tempus
06.04.2014, 14:26
У нас якась чорна смуга з тими хворобами почалася( спершу з малим втрапили до лікарні із запаленням (взагалі до кінця не впевнена, що це таки було запалення, бо рентген ще не показав запалення, а потім по аналізах таки діагноз такий записали). В лікарні мамлому кололи 4 дні Цефтріаксон, пізніше замінили на сироп Цефодокс (коли пішло покарещення), бо дитина важко переносила уколи. І тільки ми з того вигреблись того ж тижня мене починає боліти горло, я, звичайно, ж не лякаюсь, якісь там льодяники в горлі обертаю, полощу легенько. В результаті за кілька днів горло починає боліти конкретно, і Т 40. Я все ще думаю, що в мене грип такий і на вихідних лікуюсь вдома. Звертаюсь до лікаря з початку тижня, каже, що фонікулярна ангіна. Виписує антибіотик Цефотоксим в уколах, вдома колюсь3 дні, Т тримається загалом вже 5 днів і я викликаю лікаря додому. Підтверджує ангіну, наслухує хрипи і на рентген. Рентген показує складне запалення. Того дня мені нарешті полегшало, Т спала, а мене ложать в лікарню. Я не кашлюю, задишки нема, в грудях нічо не болить, не пече і взагалі почуваюся нормально, а у мене правобічна сегментарна пневмонія у двох місцях! В лікарні тричі на день колять Аугментин і ще Цефтріаксон. Через 6 днів повторний рентген - і ще щось там залишилось. Тепер продовжують Цефтріаксон і назначають Левофлоксацин (від якого дістаю алергічну реакцію і взагалі мені стає зле). Нині лікаря нема, тож чекаю завтра і надіюсь, що та неймовірна кількість антибіотиків таки мені допомогла, бо я вже практично в розпачі. Мені націлились на лікування пневмонії, бо складний випадок, ангіна ж відсунулась на другий план, думала, що ці антибіотики її подолають. Але зараз заглядаю в рота і бачу, що горло ще червоне і деколи дискомфорт я там відчуваю. За скільки часу взагалі ангіна лікується і чи достатньо антибіотики для цього? Одним словом, я вже дуже виснажена і втомлена від цього лікування (вже заробила дисбактеріоз і молочницю попутньо) й просто не знаю, що вже діла діяти.

Vesnyanka
06.04.2014, 21:15
Ангіна ваша мала б пролікуватися. Може якийсь вірус не сильний новенький , або залишилися " пробки" десь. Краще звісно до лікаря. Можете спробувати пополоскати травками і хлорофіліпт посмоктати. Він добре діє на ті всі бацили.