КПК

Показати повну версію : Передчасно народжені діти!

pravovuk
31.01.2010, 15:00
В одному із своїх дописів у іншій темі, я написала ,що передчасно (на 6-му місяці ,з вагою 1 кг., а зростом в 30 см.) народила свою донечку.З цього приводу,багато отримала листів в приват . Мами,бабусі стривожені з цього ж приводу бо і у них є такі ж дітки.І вони не знають, багато нюансів по розвитку таких дітей.
Саме тому вирішила створити цю тему, щоб усі мамочки,бабусі чи інші родичі ділились своїм досвідом щодо лікування, розвитку та виховання таких діток. Саме головне-це підтримати одне одного. Бо до року часу від дня народження такої дитинки-це страшенно важкий етап в житті як самої дитинки ,так і усієї родини.
Для того щоб ви(рідні таких діток) не втрачали надію, і вирили ЩО ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ. Я виставлю тут фото своєї Лілі:

На цьому фото моєму Ангелику вже місяць!!!:
http://s001.radikal.ru/i195/1001/a5/9f7d45c69670.jpg

Самий щасливий момент-тут мені перше до грудей приклали Лілю(їй тут 2 міс)

http://s45.radikal.ru/i110/1001/d0/f42613e8c27c.jpg

Тут моїй Квіточці вже рочок!
http://s005.radikal.ru/i212/1001/95/9894ce86afc5.jpg

Така моя Лілечка зараз!

http://s60.radikal.ru/i170/1001/e5/17aba99c1a94.jpg

http://s005.radikal.ru/i210/1001/ce/41d689c45c61.jpg

Всі, хто має таких же діток, виставляйте тут їх фото.Такими які вони народились і в порівнянні-такими якими стали! Це дуже допоможе морально тим, хто тільки зараз народив таких передчасних діток!!!!

Уляночка
31.01.2010, 20:17
Дуже гарна і потрібна тема...не раз задумувалась, з якою вагою, при яких умовах вдається врятувати життя передчасно народженим діткам..влітку була у своєї гінеколог, то в неї якраз стався випадок: жінка, що стояла в неї на обліку на 27 тижні народила синочка..причиною передчасних пологів - сильне отруєння кавуном та інтоксикація організму...

карапуз
31.01.2010, 20:32
У мене є подружка,донечка котрої народилась на 29 тижні з вагою 1.300 (можливо ,що я трішки помиляюсь ).20 березня маленькій красуні виповниться 1 рочок.
Подружка на ДП не зареєстрована,але форум наш читає.Якщо захоче,то поділиться з нами своєю розповіддю.
А ще,моя рідна сестричка народила синочка на 32 тижні з вагою 1600. Грала з чоловіком у нарди,програвала постійно,дуже розхвилювалась і ось народила передчасно.Але ,якщо серйозно,то причина передчасних пологів , так і невідома.Кажуть,що організм такий,що не може доносити діток до повного терміну.Вона, і донечку народила раніше,ніж повинна була.Нажаль, немаю на комп"ютері фото,де племінничок маленький .Зараз йому 15 років ,красунчик ще той.

pravovuk,у Вас дуже гарненька донечка :girl_in_love:!

Уляночка
31.01.2010, 20:56
одружка на ДП не зареєстрована,але форум наш читає.Якщо захоче,то поділиться з нами своєю розповіддю.
А ще,моя рідна сестричка народила синочка на 32 тижні з вагою 1600.
і в мене подруга народила на 32 тижні..поїхала на сесію до Києва, називається "перетряслася" і в Броварах народила донечку без усіляких домовленостей і знайомих..дівка ще та...на 32 тижні - 2200....уявляєте..зараз вже їй майже 3 з половиною рочки ..ріст 107 см..вага десь 16-17..так що Бозя добра...

pravovuk
31.01.2010, 21:16
Моя Ліля народилась на 26 тижні. В мене була дуже важка вагітність...відмовляли нирки,ще на початку вагітності....Лікарі наполягали на перериванні вагтності, бо була загроза моєму життю.....Я відмовилась.......Залишила роботу і лежала в лікарнях...І все ж таки недоносила....:(
В лікарні,де нас "виходили" були дітки і по 500 гр. Але за ці місяці,що ми там були, реально я бачила, діток що вижили по 700грам.

Синочка(йому зараз 12р.) в принципі також трішки недоносила(Народився на 34 тижні).Видно організм в мене якийсь слабенький.... Але на відміну від доні він дихав сам.А Лілечка була ще зовсім неготова до життя.Не було самостійного дихання , ще не було смоктального рефлексу...... Але вона молодчинка!!!!!Переброла усе- і ми тепер маємо справжню красунечку в хаті.

Уляночка
31.01.2010, 21:45
лікарні,де нас "виходили" були дітки і по 500 гр. Але за ці місяці,що ми там були, реально я бачила, діток що вижили по 700грам
а яка це лікарня..скільки ви пробули там, наскільки важким був перший рік...поділіться, прошу...

pravovuk
31.01.2010, 22:04
Виходили нас у лікарні на Чернігівській,4. Кожен день молюсь за лікарку,яка нам допомогла спасти Лілю- ДЕЦИК ОЛЬГА ЯРОСЛОВІВНА!Пробули ми там 3 місяці.
А потім до року часу мануальна терапія,масажі,обстеження,лікування.
Не хочу писати всі діагнози,що нам ставили. Бо бачу Уляночка,що Ви чекаєте дитинку,тому Вам треба зараз читити лише позитив ;)
Тому розкажу Вам,те що маю зараз.Лілі зараз 1р.10міс. Вона вже говорить усе,співає,танцює і знає увесь алфавіт.Імунітет трошки слабенький-часто хворіє простудними захворюваннями. Тому ніяк неможу вибратись з нею до вас на Форумівки.Але обіцяю-ми прийдем ;)

---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

Але хочу порадити.Якщо хтось із вас народить таки передчасно і вас поставлять перед вибором -куди везти дитину :на Чернігівську чи на Орлика.Категорично кажіть на Чернігівську!!!! Там спасають таких діток уже 30 років,на Орлика лише 4 роки.І є ще інші причини....Тому краще на Чернігівську.

Уляночка
31.01.2010, 23:11
Не хочу писати всі діагнози,що нам ставили.
а який відсоток дітей, що народжені приблизно на такому терміні, що виживають і живуть життєрадісними і такими симпатюльками, як ваша доця...
чого питаю..на майданчику, де ми гуляємо маю знайому,яка на 6 місяці минулого червня народила синочка, вагою 600 з лишнім грам..на жаль, хлопчик не вижив...

pravovuk
31.01.2010, 23:20
Про відсоток важко сказати і лікарі Вам не скажуть. Нас навіть коли з лікарні виписували-не гарантували життя! У Ліліній книжечці великими буквами пише-ДИТИНА ГРУПИ РИЗИКУ!!!Я навіть не розуміла чому? Поки не стався випадок....Коли Лілі було 5 міс.,в один момент вона просто перестала дихати.....Я навіть не пам"ятаю добре що я в той момент робила, в мене був шок,істерика .....страх і т.п..Трясла,кричала.....відкривала їй ротик,терла задубівше тільце-і на щастя вона заплакала....Більше такого не повторювалось.......Але нас всіх у тій лікарні попереджали ,що таке може статись, і що такі дітки мають проблеми із диханням....Ми підтримуєм зв"язки із всіма мамами з тієї лікарні.Ділимось нашими успіхами і бідами...Є такі ж дітки як і моя Ліля, є і інваліди ........А одну дівчинку,я хотіла привітати на рочок.....в трубку почула лише плач її мами.....дівчинки вже нема....

Уляночка
31.01.2010, 23:27
ДИТИНА ГРУПИ РИЗИКУ!!!

ле нас всіх у тій лікарні попереджали ,що таке може статись, і що такі дітки мають проблеми із диханням...
Скільки часу така дитина має такий неофіційний чи офіційний статус...тобто як довго можуть виникати проблеми з диханням...яка зараз у вас терапія чи щось побідне....

ckorpionsha
31.01.2010, 23:33
Красуня донечка як і мама. Моя знайома на 6 місяці родила,дівчинка прожила 3 дні..це третя дитина.яку вона не може доносити...причина:старіння плаценти. Зараз жінка здалася..нажаль..має всиновленого сина.йому вже 10 років

pravovuk
31.01.2010, 23:35
Такий статус до року.Зараз ніби зняли.Також вже зняли з обліку невролога.Невролог запевнив що розумово вона переганяє звичайних діток. Були проблеми лише з моторикою.Пізно почала ходити. Але дуже боїмось хворіб пов"язаних з легенями.Це саме слабке місце таких діток.Вони народжуються усі без винятку(ті що до 30-го тижня) з вродженою пневмонією легень. З першої хвилини життя їм колять антибіотики. І так нам кололи 3 місяці..........
Зараз ніякої вже терапії.

Уляночка
31.01.2010, 23:40
а яка причина саме у вас передчасних пологів..лише проблема з нирками...чи були і інші фактори, що спричинили пологи на 26 тижні...і чи одразу ви зрозуміли, що народжуєте....вибачте, що так детально, але тема дійсно непроста і цікава для мене...

Consuelo
31.01.2010, 23:50
розумово вона переганяє звичайних діток

моя сестричка (по мамі) (зараз 10 років) народилась в 7 місяців. Що дитинка, що мама (мама до 5 місяців не знала, що вагітна, фігура, а саме широкі бедра помагали приховати вагітність, плюс були якісь иділення) були присмерті. Вага дитинки була дуе маленька (кілограм+ якщо не помиляюсь), при тому що я і друга сестра (на 2 роки за мене молодша) народились як книжка пише. В лікарні (за розповіддю батька малої) якась жінка сказала, що ось повний місяць, якщо мала виживе - буде дуже талановита і розумна. І мама, і сестричка вижили. Не повірите, але вона всі мелодії зловлює на льоту, має дуже гарний голос, сама дуже гарна і шалено розумне та свідоме дитя!

pravovuk
31.01.2010, 23:57
Синочка народила передчасно,бо як кажуть лікарі -він просто в мені не поміщався.Я маленького зросту, і перед пологами важила аж 45кг.(до пологів було 38:)). А він мав уже 51 см,хоча важив мало 2.400кг.

Потім я була ще вагітна,але паралізувало мого тата ...Від стресу я знов передчасно народила ще синочка теж на 6-му міс...синочок помер.........

Потім народилась Ліля.Мої діагнози- ускладнений токсикоз,нирки,анемія,не засвоювалась їжа,всі вітаміни,гормони кололи лише через вену, бо те що пила чи їла сама-вералось назад.Ліікарка сказала,що я виснажена і фізично і морально....Напевно у цьому причина.....

чи одразу ви зрозуміли, що народжуєте....
так,одразу.Бо перед цим як бачите мала досвід......Але я була вже підготовлена до цього,я знала що недоношу. Схватки почались 1 березня і ще 10 днів мені зупиняли схватки..і кололи сурфактант,для того щоб збільшити шанси на життя моїй дитині......Ліля народилась 10 березня. Ще до її народження приїхала бригада лікарів з Чернігівської-лише показали мені її і забрали швидко під апарати і повезли у лікарню.

La esposa
01.02.2010, 00:05
Добре, що у вас все добре. Я чомусь болісно сприймаю розмови на такі теми. В мене сусідка має внучку,яка народилася в 5 місяців - мають з дитиною гризоту - дитя ніби розвивається нормально, але має припадки, а ті ліки, які рятують від припадків, гальмують загальний розвиток дитинки :( Люди вони далеко не бідні, чоловік - проректор одного німецького університету, підключив для лікування доньки найвідоміших світових фахівців, але... тут гроші не показник :(

Здоров"я Вам і Вашій Лілюсі, ви молодці :)

Уляночка
01.02.2010, 00:08
Мда..я щиро бажаю вашим діточкам і вашій родині здоров"я, благополуччя, сили фізичної і моральної, Божої ласки.....
п.с. і тепер я точно себе не жалітиму, а то, як кажуть мої коліжанки, "і воно тобі треба, відпочила б, ти така за рік замучена фізично і морально, ми б точно вже не зважилися..принаймні так скоро"..ваш приклад ще раз підтвердив,що заради дитинки мама готова на великі самопожертви..фізичні, моральні ...будь-які......

pravovuk
01.02.2010, 00:10
підключив для лікування доньки найвідоміших світових фахівців, але... тут гроші не показник
Здоров"я Вам і Вашій Лілюсі, ви молодці
Дякую.Так ,погоджуюсь гроші тут не показник,але якби ми їх не мали- не було б і Лілі. В нас пішли шалені кошти.Але то дурниці- саме головне , що вона повністю здорова дитинка!
Стосовно Вашої сусідки,скільки дитинці зараз?

La esposa
01.02.2010, 00:11
Але то дурниці- саме головне , що вона повністю здорова дитинка

то правда :)

Стосовно Вашої сусідки,скільки дитинці зараз?

Більше, ніж 3 роки, але виглядає на 2... а очі такі розумні-розумні... А бачили б ви, як бабця тішиться, коли мала говорить з нею по телефону - і ніби словами не каже, але так реагує на розмову, так змістовно, ніби доросла!

pravovuk
01.02.2010, 00:16
Більше, ніж 3 роки, але виглядає на 2... а очі такі розумні-розумні
Навіть не знаю що сказати.....наш невролог казав, що такі неврологічні розлади повністю лікуються лише до року.....а Ви кажете що їй вже три......Дай Бог щоб мій невролог помилився....хай ця дитинка буде здорова.

Leila
01.02.2010, 00:30
Я дуже боялася народити передчасно, а з моїми постійними стресами, матка весь час була в тонусі, постійно з 20 тижня я приймала на гініпрал і інші препарати що знімали тонус. З малим було стільки крапельниць що вже не було місця куди колоти. але слава Богу я народила вчасно. Оксанка від твоєї розповіді, аж сльози навертаються на очі, скільки ти пережила і що втратила одну дитинку, то дуже шкода. Добре що лікарі можуть рятувати передчасно народжених діток, але краще всіма силами намагатися протянути і чим довше поносити. Так що майбутні мамочки не нервуватися, відпочивати, важкого не носити, не падати на льоді і надіятися на Бога щоб все було добре.

Юкола
01.02.2010, 11:47
Зі мною в палаті лежала дівчина, що народила на 36 тижні.
Її хлопчик мав 2,5 кг, а проти мого 3750 виглядав просто манюнею.
В тої дівчини раптово води відійшли й почалися пологи. Робили КС.
Її малий був у реанімації, так вона з мого очей не зводила.
Мені її було так шкода, але вона трималася, не плакала.Тільки чула, що лягала, відверталася і молилася весь час.
А виписали їх на 2 дні раніше ніж нас.
Її Святославчик почав сам смоктати і все з ним добре зараз. Сподіваюся.

Тетянка
01.02.2010, 12:37
моя сестра двоюрідна родила дитинку (дівчинку) на 29 тижні, вага 1200. Зразу ж в лікарні дитинку хрестили, назвали Христинкою, думали, що не виживе. Мама дуже переймалась роботою, якісь там проблеми були....Бо старшого синочка родила вчасно, без проблем. Христинка і мій Сашко мали родитись в один місяць, з різницею 1-2 тижні, але...На щастя зараз Христинка чудова гарна дівчинка, от тільки почала ходити у 1,3 міс.. Подруга також родила передчасно донечку - на 30 тижні, 1500, також виходили, з дитинкою все нормально (на жаль, перша дитинка, синок, родився доношеним, але відразу помер). на все воля божа....Дивилась фото маленької Лілі і сльози навертались на очі....Згадались дітки моєї сестри і подруги...таке мацьопство....Здоров"я і сили всім недоношеним діткам!

katrinka
01.02.2010, 12:52
свого хлопчика я теж народила 36-тижневого з вагою 2450 і 44 см. пологи були важкими, проте дитинка була повністю сформована, добре дихав. через 5 днів нас вже виписали з вагою 2550. за два місяці він догнав потрібну вагу і ріст ( за перший місяць виріс на 8 см!). швидко і добре розвивався, що й зараз успішно робить:girl_haha:. звичайно я шалено переживала і ревіла біля кювезика першу дорбу, коли на цій крихітці памперс був нижче колін і аж підпашки:girl_cray:, але Бозя дала йому всі шанси до життя. єдине, теж маємо слабке місце легені та думаю недоношеність на це мало вплинула.
у мого брата три роки тому теж дівчинка родилась 7-місячна (з вагою 1400 або 1700), виходжували на чернігівській. зараз чудова лялька, яка танцює, співає, знає безліч віршів, а приколістка ще та. проблема, часті респіраторні інфекції.
і ще одна знайома чотири роки назад народила 6-місячну трійню 800, 850, 900 гр. правда один хлопчик помер на першу добу, другий на 9-ту, третього виходили. у всіх був крововилив у мозок, в останнього розсмоктався. зараз йому вже 4 рочки минуло, класний хлопчисько, який має "шило в одному місці"!
тому дівчатка, навіть з передчасними пологами величезні шанси на здоровенького малюка, вони дуже швидко доганяють ровесників і часто талановитіші за звичайних діток!

сніжна
01.02.2010, 12:57
Моя однокласниця народила хлопчика в 34 тижні, вагою 1800.Зараз це здоровий 7-річний пацан.
Моя знайома- на 32 тижні,вагою 1600, з відсутністю практично усіх рефлексів. Зараз це вже велика дитина,по якій ніколи не скажеш,що кілька років тому лікарі давали їй мінімальні шанси.
Моя однокурсниця народила теж семимісячного важкого хлопчика- зараз йому вже 4 роки.
Зі мною в пологовму лежала дівчинка з двійнею: на 32 тижні один з плодів внутрішньоутробно загинув. її мусили екстренно кесарити,щоб врятувати другу дівчинку.Дитинку виходили.
Недоношені дітки мають величезні резервні сили, вони чіпляються за життя і потім намагаються "набрати своє" значно швидшими темпами,ніж доношені "ровесники". Треба просто вірити в своє малятко!

Юкола
01.02.2010, 13:00
Загадала,
дивилася ТСН вартру про недоношених діток.
Там розказували історію львів"янки, котра 20 з гаком років тому родила донечку.
та народилася чи трохи менше кілограма, чи трохи більше (точно не пам"ятаю, але дуже раніше терміну, зовсім мацьопа). Ії поклали у звичайнісіньку картонну коробку і поставили на вікно. А зима була, зимно. В жінки пологи були важкі, сил встати і забрати вона не мала, просила, щоб дитинку до неї дали, але в ті часи таких малюків не рятували.
І сталося так, що та дитинка у коробці на вікні ніч пережила і на ранок не померла. І та жінка вмовила таки лікарів, щоб її донечкою зайнялися.
Зараз та дівчинка бавить вже свого синочка.
І я її знаю особисто:)

дашулька
01.02.2010, 13:07
Оксанка,Вм дійсно з малечею такі молодці!щоб це витримати треба мати не тільки віру ,силу,надію,але й є здатність не опускати руки у найскладніших ситуаціях в житті! Ваше маленьке сонечко має у себе за спинкою могутнього янгола-охоронця,який буде оберегати її усе життя!
Мамочки,бережіть себе!

Ніколь
01.02.2010, 13:09
Ії поклали у звичайнісіньку картонну коробку і поставили на вікно. А зима була, зимно. В жінки пологи були важкі, сил встати і забрати вона не мала, просила, щоб дитинку до неї дали, але в ті часи таких малюків не рятували
Я навіть не можу уявити що пережила жінка...коли її дитинка на холоді в коробці всю ніч лежала... а жінка навіть не могла нічим допомогти їй, навіть притулити до себе, і зігріти....... який жах :cesored:

сніжна
01.02.2010, 13:15
ДЕЦИК ОЛЬГА ЯРОСЛОВІВНА!
А потім до року часу мануальна терапія,масажі,обстеження,лікування.

Тому розкажу Вам,те що маю зараз.Лілі зараз 1р.10міс. Вона вже говорить усе,співає,танцює і знає увесь алфавіт.
Цей лікар виходила діток і у моїх знайомих. А масажами на Чернігівській займається з дітками чудова масажистка Василина-вона не лишень недоношеним допомагає, а й багатьох діток з ДЦП на ноги поставила.
Лілечка Ваша- справжній ангелиК! І вона красуня і розумничка! У Вас- все добре , а буде ще краще. Просто ще трішечки часу.

Нікуся
01.02.2010, 13:18
Здається форумлянка Андріася теж народила свою Іоасю недоношеною... Десь була розповідь про її народження...

Megan
01.02.2010, 13:19
Я народила на 32-33 тижні. Хлопчик мій без рефлексів, смоктати не міг, навіть очей не відкривав, не закричав відразу, його забрали від мене в реанімацію. Вага 3000, ріст 51. Казали лікарі, якби доносила, то був би богатир. Виходили, дякувати Богу.
Десь перших пів року ми не могли догнати ровесників. А тепер все просто супер. Мій хлопчисько виглядає навіть старшим за своїх однолітків.
Чоу передчасно - не знаю. За два тижні перед тим понервувала, поплакала, от тоді себе не жаліла, не думала про себе, за чоловіка переживала. Але в переддень пологів почувалася просто супер, і добре було, і легко. А потім просто відійшли води, районні лікарі чомусь дуже заметушились і швидкою повезли мене на Львів.
Але не перестаю дякувати Богу що маю такого синочка... як би я без нього жила, навіть не уявляю...

Фотографій з пологового не маю, бо тоді ще не мали такої техніки.

Юкола
01.02.2010, 13:41
а два тижні перед тим понервувала, поплакала, от тоді себе не жаліла, не думала про себе, за чоловіка переживала.

Напевно, то не лише від бажання жінки залежить, а більше від того, на що ми не можемо вплинути.
Я під час вагітності також багато нервувалася, через різін дрібниці (певно гормони), усі нервувалися за мене, що нарожду швидше, але вродила за три дні до терміну.
Так само і з ГВ. одна трохи перехвилюється, і з молоком проблеми, інша нервує сама і всіх довкола, а молоко рікою

ESTEILA
01.02.2010, 14:01
Я також народила на 36-37 тижні,хлопчика вагою 2.000кг,ріст 49см.Пролежали в лікарні 10 днів,він ваги не набирав.Пізніше нас виписали з вагою 1600(хоча в документах написали 2100).Лікарка приходила до нас щоденно.Ми трошки відставали в розвитку від інших діток(пізніше сів,пішов в 1рік і 3 місяці).Але ми це все пережили.Тепер нам 8 років,і ми вже в 2-му класі.:girl_in_love:
http://s005.radikal.ru/i212/1002/31/0e437abbf03et.jpg (http://s005.radikal.ru/i212/1002/31/0e437abbf03e.jpg)

Дана
01.02.2010, 14:12
Моя Соня народилася на 34 тижні 46см і з вагою 2600, зразу вона закричала але мала проблеми з диханням, я вже точно не пам'ятаю, але якісь уколи їй кололи і в боксі з кисневою маскою вона лежала, навіть фото маю вдома, зразу не вміла смоктати, довго я з нею намучилася через це, в 5 місяців Соня потроїла свою вагу, а зараз, фото доці є в малечі - кучерява красуня, поговорити собі любить страшенно, дуже "жвава" дитина, з шилом в одному місці, за ці два роки єдине що вказувало на недоношеність - в дитини все-таки нервова система була повністю не сформована, зараз це не так відчутно як в перші пів року. З хворіб два рази мала вірусний стоматит, пару раз покашлювала, і все тьфу-тьфу, апетит має на заздрість дуже добрий. :girl_smile:

Charovnisa
01.02.2010, 16:54
Читаю, аж слезы наворачиваются, pravovuk- вы очень сильная женщина, пережить такое, не падать духом и вырастить доченьку красавицу- очень тяжелая работа морально и физически. Дай Бог здоровьечка вашим деткам!
Девочки, я смотрю таких мамочек очень много, я честно думала, что это редкость. Пусть с вашими детками все будет хорошо, вы все очень смелые и сильные. А Бог все видит и помогает.

MASLINKA
01.02.2010, 21:41
pravovuk, дуже дякую за створення такої темки. Мій синочок також родився на 30 тижні і з вагою 1100. І ми також пережили ці складні моменти, коли тобі ніхто з лікарів не дає жодного шансу на те шо твоє малятко буди жити і якшо буде то буде повноцінне. Я дякую Богу шо він врятував нашу малечуі з ним все більш- менш добре. Зараз йому 8 міс він перекидається саменький, сидить з підтримкою, важимо 7,5 кг. Ще багато в нас попереду але я надіюся на Божу допомогу і на те шо в нас все буде гаразд.

P.S Коли навчуся виставляти фотки обовязково сюди виставлю

Yurta
01.02.2010, 22:43
вас поставлять перед вибором -куди везти дитину :на Чернігівську чи на Орлика
О на Орлика можуть лікувати всіх... навіть здорових, якби не моя подруга яка порадила поїхати з малим в Чорнобильську лікарню, то точно моя дитина вже б була лікована самими сильними антибіотиками.(Поприписували ще той список препаратів.) То з серіі "Ви ще здорові? то ми вас виправимо..., а насправді нічого приймати не прийшлося. Богу дякувати, що е справжні лікарі.

pravovuk
01.02.2010, 23:18
pravovuk, дуже дякую за створення такої темки. Мій синочок також родився на 30 тижні і з вагою 1100. І ми також пережили ці складні моменти, коли тобі ніхто з лікарів не дає жодного шансу на те шо твоє малятко буди жити і якшо буде то буде повноцінне. Я дякую Богу шо він врятував нашу малечуі з ним все більш- менш добре. Зараз йому 8 міс він перекидається саменький, сидить з підтримкою, важимо 7,5 кг. Ще багато в нас попереду але я надіюся на Божу допомогу і на те шо в нас все буде гаразд.
Все буде ок.Тільки вірте в це і допомагайте своєм малятку.Говоріть з ним,розвивайте,крім професійних масажів постійно робіть самостійно легкі.Коли почне сидіти-займайтесь на великому мячику.Дуже добре розвиває моторику рухів.Все це можна і потрібно виправити до року. Робіть також усе що кажуть лікарі(але консультуйтесь у декількох).Особливо звертайте увагу на нервову систему..і моторику..Щось не те помічаєте-до невролога поки не пізно.Якщо є потреба,можу дати контакти нашого невролога.

MASLINKA
02.02.2010, 11:47
.Якщо є потреба,можу дати контакти нашого невролога.
Дайте будь ласка, або в приват або тут

---------- Додано в 09:27 ---------- Попередній допис був написаний в 08:51 ----------

Але хочу порадити.Якщо хтось із вас народить таки передчасно і вас поставлять перед вибором -куди везти дитину :на Чернігівську чи на Орлика.Категорично кажіть на Чернігівську!!!! Там спасають таких діток уже 30 років,на Орлика лише 4 роки.І є ще інші причини....Тому краще на Чернігівську.

Повністю підтримую pravovuk . І лікарі на Чернігівській набагато кваліфікованіші ніж на Орлика. На Орлика за кожен день перебування дитинки там потрібно платити десь коло 300 грн і плюс ліки. А ліки для таких маляток дуже і дуже дорогі. Реанімація на Чернігівській нагадує американські клініку: найновіша апаратура, на якій відображається кожен подих твоєї дитини, перед тим як зайти туди потрібно переодітися повністю (в халат і тапочки), плюс при вході витерти ноги об спеціальний дизенфікуючий коврик і двічі помити руки якимись спецрозчинами. Лікарі Ольга Ярославівна Децик і Зоряна Василівна Салабай - це лікарі з великої букви і з великим досвідом роботи, які проходили навчання і стажування в американських та європейських клініках. Відповідно підхід до виходжування таких діток трохи інший. За мого перебування там виходили дитинку яка при народженні важила 680 грам і ше й до того мала групу крові 4 - -.

---------- Додано в 09:47 ---------- Попередній допис був написаний в 09:27 ----------

Lapatulya
02.02.2010, 12:33
Привіт, дівчата! Читаю ваші дописи і ...плачу... Рік і три місяці тому, я на 6 місяці народила двійню вагою 570 і 530 г.діти прожили лише 1 день, врятувати не вдалося. Причину не знаємо і до сьогодні. Почувала себе добре, ходила на пари в інститут, на підтримці не лежала,...а вночі просто почав поболювати періодично живіт, я дочекалася ранку, оскільки і подумати не могла, що то схватки, відезли в лікарню, там і кололи і капельниці капали, але родовий процес вже пішов і на жаль вже нічого зробити не можна було.

MASLINKA
02.02.2010, 13:10
[/QUOTE]Привіт, дівчата! Читаю ваші дописи і ...плачу... Рік і три місяці тому, я на 6 місяці народила двійню вагою 570 і 530 г.діти прожили лише 1 день, врятувати не вдалося. Причину не знаємо і до сьогодні. Почувала себе добре, ходила на пари в інститут, на підтримці не лежала,...а вночі просто почав поболювати періодично живіт, я дочекалася ранку, оскільки і подумати не могла, що то схватки, відезли в лікарню, там і кололи і капельниці капали, але родовий процес вже пішов і на жаль вже нічого зробити не можна було.[/QUOTE]
То направду велике горе, але подивіться на це з іншої сторони: Бог забрав до себе двох маленьких ангеликів, які йому були в той час потрібні на небі і вони зараз там і дивляться на вас і радіють шо в них така хороша мама. А вам в свій час подарує (або можливо вже подарував незнаю)ще багато маленьких малявок. Та що не журіться все буде добре

Nata
02.02.2010, 13:42
лікарі на Чернігівській набагато кваліфікованіші ніж на Орлика
Я народилася доношена з вагою 1800 :) (ну спадково у нас малі діти народжуються). Лежала на Чернігівській, розповідає мама, що були там діточки по 500 гр шестимісячні, їх виходжували. Так що не втрачайте надії.
Звичайно, ситуації бувають різні, але не варто опускати рук.

---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

Рік і три місяці тому, я на 6 місяці народила двійню вагою 570 і 530 г.діти прожили лише 1 день, врятувати не вдалося. Причину не знаємо і до сьогодні
Моя тітка народила на 6 місяці, екстренне кесарське, дитину не врятували. Через три роки вона народила красиву, здорову донечку.

Уляночка
03.02.2010, 09:43
Дівчата, хто пережив таке, прошу сказати, а які причини передчасних пологів вам називали лікарі?

MASLINKA
03.02.2010, 10:26
Дівчата, хто пережив таке, прошу сказати, а які причини передчасних пологів вам називали лікарі?

В мене це сталося по вині лікаря в котрого я стояла на обліку. Я дуже скоро почала набрякати (десь з тижня 24), а мій лікар замість того шоб покласти мене на збереження виписав мені фуросимед. Хоча проблем з нирками в мене небуло, тобто ні один аналіз шо мені зробили непоказав проблем.Потім почав поступово підніматися тиск (я впринципі гіпотонік мій норм тиск 110 на 70). І потім на 30 тижні в мене почалася сильна кровотеча - відшарування плаценти, викликали швидку і вона мене завезла на Батальну. Коли приїхала швидка в мене тиск вже був 140 на 90. Під час операції мені вже піднявся до 170. Мене вчасно прокесарили...Отак. Єдине шо може порадити всі вагітним - радьтесь з кількома лікарями (навіть якшо невиникає жодних проблем) і якшо хоча один з них скаже лягати на збереження, робіть це негайно. Тому шо від того залежить і життя дитини і його мами. І Слава Богу що врятували і мене і дитину, тому шо знаю такий самий випадок коли не вижив ніхто.... Бажаю всім здоровя

pravovuk
03.02.2010, 12:16
Дайте будь ласка, або в приват або тут
Все буде добре!!!!!!!!Я написала Вам в приват.

pravovuk
03.02.2010, 18:40
Стосовно лікарів ,які допомогли нам виділю таких:
Децик Ольга Ярославівна (Чернігівська,4)
Невролог-Куксенко Олег Вікторович(Орлика)
Ортопед- Попик(забула як звати)(Орлика
Окуліст -Радомський Всеволод Модестович(Брюховичі)
Хірург-Федусь Володимир Романович (Орлика)
Масажистка-Марія Михайлівна(кому треба дам тел.в приват)
Скільки буду жити-стільки буду вдячна їм за ЛІЛЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фіяна
03.02.2010, 22:18
pravovuk, дякую вам за тему та за те, що ділитесь своїм досвідом – плачу і захоплююсь вами водночас... 4.5 роки тому мені довелось спостерігати багатьох мам та родин на Чернігівській – я була просто вражена їхньою силою, мужністю, вірою та надією, тими тижнями та інколи місяцями безперервного сціджування.
Зичу багато здоров’я вам та вашій донечці-красуні!
Я знаю дуже багато випадків передчасних пологів, на щастя, тільки позитивних – здорові, гарні та розумні дітки.

Я народила свою доню природнім шляхом передчасно на 32-33 тижні, 44 см та 2400 кг. За усіма ознаками фізичного розвитку (окрім ваги) доця відповідала терміну.
Моя вагітність протікала дуже добре (без ускладень та попередніх анамнезів), причинами передчасних пологів лікарі пост-фактум називали кілька - надмірна вага плоду нехарактерна терміну, молочниця, гіпервітаміноз С, гіпер-активний спосіб життя – сильні навантаження на роботі, постійні відрядження, один стресовий випадок за кермом (незначне ДТП - я в ролі водія)...
Дуже критичними були 3 перші дні життя доні (відсутня терморегуляція та смоктальний рефлекс), на 4 день стан донечки кардинально покращився, - вона вперше сама змогла смоктати груди і більше не потребувала кювезу, - нас виписали додому на 6 день після пологів без будь-яких неврологічних діагнозів.
Власне тому, що доня народилась достатньо великою та дуже сильною духом, ми до 5 місяців наздогнали інших діток у вазі та рості, після того різниці у фізичному розвитку не відчували жодної.

Ситуації в житті дуже різні бувають... головне – ніколи не падати духом, не нарікати та мати сильну віру та надію на Божу поміч.

тетяна7777
03.02.2010, 23:33
Моя знайома народила хлопчика на 7 міс,підскочив білок в нирках,аж зашкалив,лікарі сказали що вона вчасно звернулась,якось сама відчула-кесарили,хлопчик мав вагу 1060гр. Я бачила фото,для мене це і досі шок,маленьке тільце де видно кожну кісточку і всюди голки......
а зараз Олежику 2,5.це козак,правда трошки дрібненький,розвивається нормально,ходить в садочок,цілком нормальна дитина!!!!!!!!!

сніжна
08.02.2010, 13:18
які причини передчасних пологів вам називали лікарі?
у однієї моєї знайомої- істмико-цервікальна недостатність ( хоч і були наложені скоби на шийку ще в 12 тижнів)
у іншої- пізній гестоз ( тиск,набряки...),як наслідок- відшарування плаценти.

Уляночка
12.02.2010, 21:34
істмико-цервікальна недостатність ( хоч і були наложені скоби на шийку ще в 12 тижнів)
і що шов не допоміг?????????

сніжна
12.02.2010, 21:40
на 35 тижні розійшовся...добре,що вона в той час була на збереженні.А з першою вагітністю скоба теж була накладена, але почалася кровотеча ...

MYR
16.02.2010, 01:25
Лежала на Чернігівській, розповідає мама, що були там діточки по 500 гр шестимісячні, їх виходжували.
Це правда я теж з донечкою там лежала в липні 2008р (Донечка народилася 1800гр на 34-му тижні) при мені там виходили лялю яка народилася 580гр. Там чудові лікарі. Велике їм спасибі!!!!

---------- Додано в 01:25 ---------- Попередній допис був написаний в 01:17 ----------

А такі дітки і справді дуже швидко наздоганяють нормальних. Ми в 3місяці вже почули перші втішні результати від лікарів. В плані розвитку я взагалі різниці не бачила з іншими дітьми(мала з чим порівнювати-племінниця на місяць молодша народилася з вагою 4000гр), а вага не головне, моя доня і зараз менша за однолітків, але ж дівчаткам це пасує.

ikaklyk
16.02.2010, 12:44
Привіт! не розумію чому ви так настроєні проти лікарні на Орлика. я народила синочка на 32 тижні вагою 1650 гр. і зростом 42 см. кесарили, бо відійшли води,відслойка і передлеження плаценти. Лікарка, в якої я родила ще до операції викликала реанімацію з Орлика, малого зразу ж забрали, я навіть не бачила.Лежали ми там місяць, ліки для дитини купували, але нічого більше не платили і коли хотіла віддячити медперсоналу навіть не брали, бо казали що вам вони зараз більше потрібні. З першого ж дня , бо я ще 6 днів лежала на Мечнікова, нас просили довозити молочко, що чоловік і робив 2 рази на день. Зі мною в палаті лежала дівчина, дитинку якої забрали на Чернігівську, їй молоко передавати не дозволили, а дитину присадили на суміші... По-вашому це добре?

---------- Додано в 12:44 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

А 5 років тому на 28 тижні теж почали підтікати води, на Батальній мене не прийняли, сказали так у вас відходять води, але ми вас не можемо прийняти , їдьте кудись інше...... вбила б того лікаря, мій хлопчик тоді не вижив....

сніжна
16.02.2010, 13:15
ернігівську, їй молоко передавати не дозволили, а дитину присадили на суміші... По-вашому це добре?
У жодної з моїх знайомих діток на Чернігівській не присаджували на суміші- молочко мами передавали з першого ж дня або зціджувалися потім прямо на Чернігівській.
на 28 тижні теж почали підтікати води, на Батальній мене не прийняли, сказали так у вас відходять води, але ми вас не можемо прийняти , їдьте кудись інше...... вбила б того лікаря, мій хлопчик тоді не вижив....
це справді страшно. Але ,це на совісті того лікаря. Бо моя коліжанка на Батальній 7 років тому теж народила передчасно на 29 тижні. І її дитинка прожила лише один день... Зараз вона мама 2 чудових діток ( теж народжених передчасно), але народжених на тій же Батальній у тих же лікарів...Казала,що у всіх випадках вони робили усе можливе...

victory
16.02.2010, 13:44
Я також передчасно народила в 33 тижні.Дуже важко бачити своє маля безпомічним і слабким.

ikaklyk
16.02.2010, 14:26
жодної з моїх знайомих діток на Чернігівській не присаджували на суміші- молочко мами передавали з першого ж дня або зціджувалися потім прямо на Чернігівській
Вона була теж після кесаревого розтину, а чоловікові сказали,що те молочко буде невідомо як зціджене, можуть попасти бактерії. тобто все не стерильно і т.д. а за тиждень дитина привикла до бутилочки і потім груди не брала...
Мій малий теж груди взяв через три тижні, але на Орлика дитину годують шприцом, щоб не звикла до бутилки...Зараз нам 4,5 місяці, цицю гамаєм добре ттт, важимо 5,700, гукаєм з 3 міс., іноді пнемся ніби сідати хочемо, хоча я розумію,що ще рано.

---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ----------

Я також передчасно народила в 33 тижні.Дуже важко бачити своє маля безпомічним і слабким.
А зараз ви як? Дихало саме? Які успіхи?

MASLINKA
16.02.2010, 16:35
У жодної з моїх знайомих діток на Чернігівській не присаджували на суміші- молочко мами передавали з першого ж дня або зціджувалися потім прямо на Чернігівській

повністю підтримую. мене також кесарили, і мою дитинку забрали в першу ж добу на Чернігівську, але ніхто навіть і ненамагався присадити його на суміш. Коли вперше туди прийшла (а то було через тиждень після кесаревого) то мене запиталися шо мені кололи і шо я приймала, і після того сказали шо я можу з наступного дня привозити молочко і коли виписували то казали чим подовше годувати грудьми. На рахунок стерильності: вони його всерівно пастеризують.

але на Орлика дитину годують шприцом, щоб не звикла до бутилки

шприцом годують всіх в кого немає ще смоктального рефлексу, а потім поступово вчать смоктати з бутилочки , а потім і груди. Наш малий навчився нормально смоктати груди не в лікарні,а дома і то десь через місяць після виписки. А до того часу я йому сціжувала молоко і паралельно вчила смоктити.

pravovuk
19.02.2010, 18:29
Зі мною в палаті лежала дівчина, дитинку якої забрали на Чернігівську, їй молоко передавати не дозволили, а дитину присадили на суміші... По-вашому це добре?
Мою дитину лише моїм молоком годували .Вводили через шприц-бо ще довго не було ковтального рефлексу.Так що там напевно були вагомі причини годування сумішшю, оскільки точно знаю, що на Чернігівській всі лікарі наполягають на грудному вигодовуванню.Хіба що мама не має молока, або чимось хвора, або приймає ліки,які можуть зашкодити дитинці.......

Lilusik
07.03.2010, 18:10
Ми теж нещодавно повернулись з П.Орлика. Народились на 33-34тижні з вагою 2.330 Пройшли курс антибіотиків, в перші дні були на підтримці дихання + жовтушка.Годували нас в реанімації з шприца, але як пояснив лікуючий лікар, для того щоб дитинка взяла груди. молоко моє не пастеризували. Відношення медперсоналу сподобалось. Лікарі, як на мене, досить компетентні та кваліфіковані.
Дівчата,а як ваша малеча набирала вагу в перший місяць, бо ми трохи слабо справляємось?

Уляночка
07.03.2010, 18:49
жовтушка.
конфлікт по групі крові?

Lilusik
07.03.2010, 19:31
конфлікт по групі крові?
Ні, просто неонатальна жовтяниця, але це не було так страшно і критично. Просто грілися під ультрафіолетом

MYR
08.03.2010, 00:36
Дівчата,а як ваша малеча набирала вагу в перший місяць, бо ми трохи слабо справляємось?
Таке буває, але в цьому немає нічого страшного, головне щоб не було проблем з розвитком і здоров'ячком. Ми народилися 1800гр, за перший місяць набрали 600гр, а далі ще краще.

MASLINKA
08.03.2010, 17:38
Ми народилися 1100 і за перший місяць набрали тільки 300 грам

Aster
08.03.2010, 20:44
за перший місяць набрали тільки 300 грам

Ми народилися трошечки більші і за перший місяць набрали 200 грам. То ніц страшного, головне щоб далі було більше.

Alonka
09.03.2010, 02:53
Вже декілька днів в мене відкрита ця сторінка...і я все збираясь з думками, як написати, як поділитись так, щоб було зрозуміло і нікого не втомити...і я всеодно не знаю з чого почати.

Моя крихітка родилась 1300 і 36 см. Мене кесерили через кровотечу на 29 тиждні. Чернігівська виходила мою лялю. Сльози течуть, як згадаю.
Безкінечне чекання, дзвінки і стах почути відповідь...." без змін" (10 днів на штучному диханні). Я 12 днів була в лікарні з ускладненням. Безкінечне цідіння і виливання молока (через кожні 3 години,) не знаючи чи знадобиться.... А збоку, в палаті, в роддомі мамочки з малявками, живими і здоровими. І я поряд колишу чуже, коли мами на оглядах...і плачу...
Бокс....маленьке тільце в синціх і трубках...І надія яка потрошки зростала з молитвою...
Не можу висловити думки. Якось іншим разом допишу.

Нам 7 числа було 6 місяців, важили місяць тому 6200 (виписали з вагою 2190 в 2 місяці), ми на ГВ повністю, агукаєм, бавимся іграшками над собою, і радуєм маму посмішками.
Так є проблемки (ми не какаєм без стимулювання, ми не сміємось, ставим на носочок ліву ніжку....), але такі проблеми є і в доношених діток.

P.S - Я горжусь своєю дитиною, її тягою до життя (лікар її не рятував це вона кричати почала, а реанімації дитячої не було, в ручну розтирали. А Чернігівська не могла зрозуміти чому дитина в синцях).
Горджуся іі зусилями навчитись істи тільки цицю (з пляшкою наві не знає що робити).
Горда за себе, що мене це не зламало і я 2 місяці цідила груди через кожні 2-3 години для збереження лактації не знаючи чи знадобиться (а ще в мене розмір 1,5 при годуванні).

Все можна подолати, головне віра!!!

MASLINKA
09.03.2010, 10:54
Alonka ви молодчинка!!!! Прочитала ваш допис і плачу, оскільки сама пережила то ж про шо ви написали слово в слово. Безперервне цідження, виливання такого дорогоцінного молозива і молока, сльози в подушку, молитви за життя і здоровя малятка..... і багато багато чого іншого...

Діточки, які родились передчасно справжні герої, так як вони пережили і витримали те шо навіть доросла людина нездатна витримати. Я також горджуся своїм синочком, його кожному новому досягненню, тому як він намагається то зробити.

Зараз нам 9,5 міс ми важимо 8 кг, самі первертаємось, сміємось, помаленько підповзаємо,крутимось навколо своєї осі, сидимо саменькі, але сісти ще неможемо, кажемо "ам" і "мам" (але правда тільки тоді коли хочемо їсти).

Стаємо правда також ще на пальчики, але це є ознака гіпертонусу, яка відкоригується масажами, какати почали самі тільки тоді коли почали їсти шось з прикорму (печене яблучко, зупку)., а так то тільки з трубочкою. Все буде добре основне щира молитва і віра в те, шо Бог обовязково допоможе.

ikaklyk
12.03.2010, 13:57
За це не переживайте, мій перший місяць теж ледве пів кг набрав, а три наступні по 1,1 кг. це на грудному вигодовуаанні. а штучники ще більше набирають! все буде ок. нам зараз 5,5міс. вже перевертаємось зі спини на живіт і навпаки, скоро мабуть бедем сидіти!

strilo4ka
13.03.2010, 01:19
моя малеча народилася на 36тижні, але причина була в тому,що була великою-майже 4кг! навіть страшно уявити якою вона б була ще за три тижні:)
але й ми без проблем не обішлися - була вада шкт, теж пробули в лікарні майже два місяці...пережили таке, що страшно згадувати...здавалося вагітність прекрасно відходила, жодних болячок чи тому подібного, а тут на тобі!...сумно, але треба завжди бути готовими до всього:(
читаючи ваші дописи, розумію, що нам ще легкі випробування припали...
ви-молодці! хочу побажати вам міцної витримки, терпіння та сильної віри в Бога!

http://www.malecha.org.ua/lines/little/l_1.gif_b_21.gif_t_Kokhanjhjj__Uljanochcjh_d_17_m_ 4_y_2007_c_10.gif (http://www.malecha.org.ua)

shnaps
30.03.2010, 13:45
Всім привіт!Так приємно,що всі мами,які виховують таких дітей-пройшли цей етап з вірою і надією!От хочу і я написати про свою історію,яка стала великою частиною мого життя!
25 Вересня 2009 року я на 5 місяці вагітності народила донечку з вагою 650 грам!Це було так незрозуміло,дивно!І мою доню зпбрали на Чернігівську на збереження.Лікарі казали,щоб готуватись до гіршого,бо стан вкрай тяжкий,ще ж 4 міс вона мала дозрівати внутрішньоутробно,був великий крововилив в шлуночки мозку,легені недорозвинені,щоб самостійно дихати.
Коли я побачила свою крихітку,моє серце просило Бога,якщо їй дароване життя-дай їй силу боротись за нього!Але й просила його забрати її до себе,якщо ж це буде для неї мукою!І так кожен день я приходила і молилась за неї,лікарі говорили,що шансів мало.Але пройшов тиждень,другий,місяць,другий!І сталося чудо,в яку я так вірила.Вона почала дихати сама,крововилив зник безслідно,розсмоктався.Я готувала себе до всього,але в душі я ні на хвилину не зневірювалась,бо вона би відчула це і перестала б боротись! міс ми провели в реанімації,а ще 2-на палатах,корегували здоров"ячко,набирали вагу,дозрівали!А якими солодкими були миті,коли вона почала посміхатись,плакати!
Мамочки,якщо у вас таке станеться-не втрачайте віри,саме вона дає сили таким діткам боротись,щоб потім подарувати мамі все!!!
Донечку ми назвали Софією!Нам вже 6 місяців!В розвитку ми не відстаємо,звичайно з такими дітками потрібно постійно працювати,приділяти максимум уваги,бути уважними щодо їх поведінки,щоб нічого не пропустити!Звичайно необхідний ретельний та регулярний огляд спеціалістів,особливо невропатолога!Якщо цього дотримуватись-більше шансів,що наші дітки будуть рости здоровими,щасливими та головне-повноцінними!
Успіхів вам!

---------- Додано в 12:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ----------

Мені на Чернігівській казали лікарі,що у дітей,яких вже виписують додому з диханням проблем не можуть виникати без причини,бо всі зупинки дихання ці дітки переростають.Тому коли зупинилось дихання через тривалий час після виписки-потрібно шукати причину глибше!

Alonka
31.03.2010, 19:40
shnaps Ви молодець, так тримати!!!:girl_claping:

Нам вже 6 місяців!В розвитку ми не відстаємо
А що ви вже вмієте? Наші малі майже "однолітки", в мене термін трішки більший, і вага:o:o:o а всеодно цікаво, може ми і пересікались на Чернігівській

ikaklyk
01.04.2010, 21:16
Привіт! Дуже хотіла б знати про вакцинацію для недоношених діток. малому зараз 6 місяців, а в нього ні одної прививочки немає. Поділіться досвідом, хочу почути різні думки: і тих,хто робив прививки і тих, хто відмовився!!!

Aster
01.04.2010, 21:41
про вакцинацію для недоношених діток

Зайдіть, будь-ласка, на оцю тему і уважно прочитайте всі дописи - це якраз по вашому питанню:
Щеплення немовлят (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=27537)

Птася
01.04.2010, 23:01
Привіт! Багато хто на форумі вже знає мою історію. Народила на 35 тижні. Розвилося за останні 2 тижні багатоводдя, за 9-ть годин не змогла сама родити, було екстренний КР. Мала родилася 2500 але за декілька днів втратила вагу до 2-х кг. Дихати самі не могли, жовтушка, легка форма гіпоксії, незакрите овальне вікно в серці. Нас забрали на Орлика, я довіку буду вдячна завідуючому реанімацією немовлят Чуйку, за те що він врятував моя малечу і в мене тепер здорова ляля. Дитину я побачила зразу як вийшла з роддому (а лежала там 7-м днів після КР), мені зразу дозволили її прикласти до грудей, хоча вона ще була на апараті дихання. На 9-тий день малу перевели до мене в палату, вона почала інтенсивно гамати цицю і ми через тиждкнь вже поїхали додому (хоча було мало шансів що вона вижеве, а якщо і вижеве то проведе хочаб 1,5 місяці в лікарні). Тоді всі лікарі сказали що це диво, так як не бачили ще такого скорого одужання дитинки в такому стані.
Вагу набирала скоро, за перший і другий місяці по півтора кіло за кожен місяць. Потім як книжка писала.
Ми в 3 і в 8-м місяців робили масаж, за це я дякую пані Богдані з Орлика, в її руках мала засинала. Дитина повноцінно розвивалася, зараз танцює, балакає, співаю малює. Хоча в нас була операція на серці (але вона не пов"язана з передчасним народженням), але як мені сказали то Бог вирішив в подальшому врятувати життя моїй дитині, як би після недоношеності нам не казали кожних пів року проходити ехо серця, ми б ніколи не знайшли ваду на ранніх стадіях. Тому на все воля Божа.

MYR
02.04.2010, 00:40
Дуже хотіла б знати про вакцинацію для недоношених діток
Ми зробили всі щеплення крім БЦЖ. Почали в 5 місяців, переносили все нормально. Всі лікарі яким ми довіряли радили робити щеплення, на Чернігівській нам теж радили робити, я не думаю, що люди які врятували мою дитину хотіли б їй зашкодити. А на рахунок теми про щеплення немовлят, то вона якась одностороння, таких як я там називають "припареними".

MASLINKA
02.04.2010, 09:09
Ми ще не робили жодного щеплення, тому шо в нас поки шо заборона від невропатолога (і то не одного). Кажуть , впринципі що поки така(мається на увазі народжена передчасно) дитина не почне нормально ходити і говорити, то робити щеплення не варто.

Aster
02.04.2010, 12:48
заборона від невропатолога (і то не одного). Кажуть , впринципі що поки така(мається на увазі народжена передчасно) дитина не почне нормально ходити і говорити, то робити щеплення не варто.

Так! Абсолютно так само нам кажуть всі неврологи, до яких ми зверталися з часу народження малого. Від звичайного невролога в поліклініці до досвідчених лікарів з наших і київських лікарень.

на Чернігівській нам теж радили робити, я не думаю, що люди які врятували мою дитину хотіли б їй зашкодити

Цікава думка. А ви ніколи не думали, що лікарі не Чернігівській не особливо досвідчені в питанні щеплень? Ніколи не питали себе, чому жодній дитині на Чернігівські щеплення не робили?

MASLINKA
02.04.2010, 18:02
на Чернігівській нам теж радили робити, я не думаю, що люди які врятували мою дитину хотіли б їй зашкодити
І нам на Чернігівській казали що щеплення робити обовязково, але шось я маю трохи іншу думку на рахунок того. І знаю багато випадків коли щеплення не допомагає а шкодить

MYR
04.04.2010, 14:05
Ніколи не питали себе, чому жодній дитині на Чернігівські щеплення не робили
Нам і невропатологи і лікарі з Чернігівської радили зачекати 2 місяці поки дитина не набере вагу. Я знаю що з тіє ж причини ім не роблять щеплень і в роддомі. Так що тут нема про що гадати, дитина яка немає й двох кг. просто не може бути вакцинована.

inchik
06.04.2010, 12:15
Вирішила і я написати про свою доню. Вона теж народилася ранувато - в кінці 36-го тижня з вагою 2450 г і 47 см завдовшки. Нам не було настільки важко, як тим маляткам і їх батька, що зовсім малюсінькими народжуються, але теж пережили немало гірких хвилин розпачу, зневіри, безпорадності. Дякувати лікарям за їх допомогу, підтримку і розраду!
Нам трохи більше пощастило, бо Настуня і дихала сама і навіть відразу після народження кричала і як після народження відразу приклали до грудей, то і намагалася смоктати....але дуже швидко втрачала вагу і вже за день тільки спала і все....я тоді ніколи не могла подумати, що таке маленьке так важко розбудити, але як і будилася, то не мала сили їсти і за пару хвилин знову спала.
Теж стояли на обліку у невропатолога до року часу, а завдяки масажам і фізкультурі позбулися гіпертонусу... в порівнянні з однолітками я б не сказала, що відставали у розвитку.
тут Настуні 9 днів (голова на долоньку вміщалася, а сама як кошеня)
http://farm2.static.flickr.com/1171/631508103_4b0921781b.jpg
Зараз, ттт, але і бігаєм, і шкоду робим, і всебічно розвиваємся.
http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=691932&postcount=4591
А мамам маленьких таких діток хочу побажати терпіння, сили і віри в те, що все буде добре!

pravovuk
06.04.2010, 18:32
Привіт! Дуже хотіла б знати про вакцинацію для недоношених діток

Всі лікарі яким ми довіряли радили робити щеплення, на Чернігівській нам теж радили робити, я не думаю, що люди які врятували мою дитину хотіли б їй зашкодити. А на рахунок теми про щеплення немовлят, то вона якась одностороння, таких як я там називають "припареними"

Я зовсім не "односторонньо" до цього питання відношусь. Оскільки сину робила усі щеплення- і все нормально. Жодного разу не було ускладнень.Тому вважала що це робити необхідно

А от з донечкою,думка про вакцинацію змінилась. Оскільми вона ДУЖЕ недоношена нам на Чернігівській порадили робити вакцинації лише з дозволу невролога. В рочок нам невролог дозволив робити щеплення.Ліля вже на той час говорила деякі слова та самостійно стояла.Після БЦЖ на другий день ій важко було навіть сидіти, на ножки вона підвестись взагалі не могла. В мене був шок і навіть істерика......Розвиток зупинився на 3 місяці. Лише в 1.3р. Ліля знов встала , а в 1.5 рочку почала ходити!!!!!!!!!!!! ТЕПЕР Я ВІДМОВЛЯЮСЬ ВІД УСІХ ЩЕПЛЕНЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Бо маю на то причину........

Alonka
08.04.2010, 01:04
тут Настуні 9 днів (голова на долоньку вміщалася, а сама як кошеня)
Може не дуже в тему, але для когось як приклад, може підбадьорить:
Це нам 14 днів, мені в перше на груди малечу виклами
http://i035.radikal.ru/1004/e5/a520657e9445.jpg
А ми отакі були (це нам 20 днів), а памперс...
http://i017.radikal.ru/1004/bb/9d94e5ebe187.jpg
А це нам 5 міс. І всі жахи майже забуті. Майже... Ми вже тут 6200.http://s006.radikal.ru/i215/1004/ab/44057bb3f06e.jpg

pravovuk
08.04.2010, 23:22
Alonka! Це якраз дуже в тему!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ! У Вас чарівне малятко!Хай росте здоровеньким!!!!!!!!!!!! Я думаю фото наших мацьоп,допоможе хоча б морально тим мамочкам, в яких нещодавно народились такі малятка!!!!!!!Бо хто ж як не ми всі знаємо як морально важко пережити цей період!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ!

Smokky
15.04.2010, 16:56
Вибачте, якщо не зовсім в тему, але я та моя сестра народились недоношеними. Моя сестричка у 6,5 місяців, а я майже у 8-м. З вагою відповідно 1700 кг та 2300. Ми обидві цілком здорові, зріст понад 170 см. Моїй мамі сказали, що якщо буде третя дитинка, то ймовірніше теж недоношена. Я зараз на 5-му місяці, може хтось знає, яка спадковість недоношеності, які в мене шанси доносити свою дитинку?

Alonka
15.04.2010, 21:41
Smokky не переймайтесь, в мене в мами є знайома (я про це взнала як родила), вона 11-та!!!! Все решта викідні, вона родилась з вагою десь біля 800 гр, і це в 60-ті роки!!! Ніколи б і неподумала, нормальна тьотка. В неї троє здорових дітей, всі вагітності вдалі... Тому не накручуйте себе, все буде добре!!!

sophia
15.04.2010, 23:31
Дуже дякую шановним МАМУСЯМ за їхні історії та фотографії, бо мені як лікарю реанімаціїї новонароджених, дуже приємно читати, що наші зусилля не пропадають марно і з малесеньких горобчиків виростають такі чудові пташенята. Ви справжні герої і Ваші зусилля та переживання не можна зрівняти з нашими і Ваші дописи будуть давати нам наснагу для подальшої боротьби за життя малечі!

inNusjalapusja
21.04.2010, 22:26
Читаю - і плачу. Знову переживаю все з початку. Я народила свою донечку в 25 тижнів і 2 дні з вагою 760 грам і ростом 29 см. Тим, хто пережив подібне, все стає зрозумілим, а решті не потрібно знати всих тих жахів (особливо вагітним!!!). Зараз нам 1 рік і 7 місяців. Дуже жвава дитина. Говорить цілими днями, бігає ("на чотирьох") по всій квартирі і пищить. Почала була ходити, але потім знову поповзла. Кажуть - ще не її час. Правда важить моя Дюймовочка всього 8 кг 200 гр. Дуже делікатна дівчинка.
Дуже хотіла би зустрітися і поспілкуватися "вживу" з мамами таких крихіток, поділитися досвідом, подивитися на карапузиків. Кого це зацікавить - відгукніться.

ikaklyk
22.04.2010, 15:00
А от з донечкою,думка про вакцинацію змінилась. Оскільми вона ДУЖЕ недоношена нам на Чернігівській порадили робити вакцинації лише з дозволу невролога. В рочок нам невролог дозволив робити щеплення.Ліля вже на той час говорила деякі слова та самостійно стояла.Після БЦЖ на другий день ій важко було навіть сидіти, на ножки вона підвестись взагалі не могла. В мене був шок і навіть істерика......Розвиток зупинився на 3 місяці. Лише в 1.3р. Ліля знов встала , а в 1.5 рочку почала ходити!!!!!!!!!!!! ТЕПЕР Я ВІДМОВЛЯЮСЬ ВІД УСІХ ЩЕПЛЕНЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Бо маю на то причину........
Дуже дуже велике Вам дякую, в мене якраз на рахунок БЦЖ були великі сумніви, тепер точно не буду робити!!! Ще раз дякую! Дуже прикто,що вам прийшлось це пережити на власному досвіді........

Yaremko
23.04.2010, 18:04
(копіюю повідомлення)
Yesss!!!! (http://ulitca.livejournal.com/33950.html)

Делюсь радостью.

К нам в Украину, кажется, приедет (33 тьфу, надеюсь таки приедет, спасибо французскому посольству) Nathalie Charpak!
Это человек с мировым именем в методе выхаживания кенгуру (тут можно почитать подробнее про метод, у д-ра Бергмана www.kangeroomothercare.com ).

о, нашла ее блог.
http://www.mother-child.org/weblogs/2005/aug/18/0952/kangaroo_mother_care_kmc_method_worldwide

будет представлять evidence based kangaroo mother care guidelines (для областей, работающих с Проектом, и, надеюсь, для руководства Минздрава).

У нас этот метод кенгуру есть даже в 584 приказе по маловесным детям, но пока что редко где реально используется.
при этом, как в свежем исследовании нам пишут
http://ije.oxfordjournals.org/cgi/content/full/39/suppl_1/i144
ассоциируется с большим снижением смертности среди детей меньше 2000 г - на 51%
и с еще большим снижением тяжелой заболеваемости (типа сепсиса, тяжелой пневмонии, НЭК)

(+ еще много полезностей есть)

MALYNKA
08.05.2010, 23:50
Привіт усім!
Історія появи на світ нашої донечки була також не веселою. Мої передчасні пологи почалися на 25-26 тижні вагітності. Найстрашнішим для мене було те, що під час переймів лікарі припускали, що дитина родиться вже мертвою (оскільки серцебиття дитини вже не прослуховувалось). Це були найболючіші хвилини у моєму житті (як для тіла, так і для душі).
Але коли я почула, що дитинка народилась жива, я забула про все, оскільки дякувала Богові за те, що дає нам можливість хоча б охрестити нашу донечку і віддати її в руки Божі. У цей момент, я навіть не уявляла, що таких діток рятують, так як ніколи раніше тим не цікавилась і з цим не стикалась. Наша доня народилася з вагою 750 г та зростом 33 см.
Минав день за днем. Разом з молитвою моя віра зростала. Разом з підтримкою родини моя упевненість утверджувалась. Звичайно, що були моменти розпачу, зневіри, постійні сльози…
Розумію всіх матусь, оскільки і мене не минуло постійне слідження молока по ночах, постійна радість і смуток за кожен грам ваги, який набирала або втрачала моя доня, довге очікування того, коли вона нарешті вже сама почне дихати…
На Чернігівській ми пролежали 3,5 місяці (1 місяць в реанімації), які, здавалось, були найдовшими в моєму житті.
Зараз нам вже майже 1,3 місяця, важимо 9 кг. Дні просто злітають… З кожним днем все цікавіше стає спостерігати за новими досягненнями доні.
Звичайно розвиваємось ми трошки із запізненням, ще не ходимо (хіба, що попід руки), але і за це дякуємо Богові. На все свій час…
Ось декілька наших фотографій:
http://s53.radikal.ru/i142/1005/98/bf0e158b4d37t.jpg (http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i142/1005/98/bf0e158b4d37.jpg.html)
http://s45.radikal.ru/i110/1005/92/61f700a7a311t.jpg (http://radikal.ru/F/s45.radikal.ru/i110/1005/92/61f700a7a311.jpg.html)
http://i080.radikal.ru/1005/4a/cf831fcd8ba9t.jpg (http://radikal.ru/F/i080.radikal.ru/1005/4a/cf831fcd8ba9.jpg.html)

pravovuk
10.05.2010, 16:18
ОСЬ ТАКА НАША УКРАЇНОЧКА ВЖЕ ВЕЛИКА!
Просто красунечка!!!!!!!!!!!!!!:girl_in_love:

oliv
11.05.2010, 23:47
Кажуть , впринципі що поки така(мається на увазі народжена передчасно) дитина не почне нормально ходити і говорити, то робити щеплення не варто
А мені так радила моя педіатр і щодо цілком доношеного мого малятка, каже, що краще поки дитинка хоча б ходити сама не почне нормально і перші слова говорити, то краще щеплення не робити, а то потім не знаєш від чого якісь зрушення - чи то від щеплення, чи від чогось іншого

shnaps
12.05.2010, 00:29
Я народила свою донечку в 25 тижнів і 2 дні з вагою 760 грам і ростом 29 смПривіт,як мені це знайомо!Я свою донечку народила на 22 тиж з вагою 650 грам,32 см!Так боляче було переживати цей етап,коли вона така беззахисна лежала в лікарні,серце не витримувало!Так мамам,які мають доношених дітей чи неглибоко недоношених---------не зможуть зрозуміти що це таке-бачити своє дитя таким незрілим,коли просвічується шкіра,якої як такої ще нема!Коли ти знаєш,що воно має ще 4 місяці дозрівати внутрішньоутробно,а тут не можеш зрозуміти як твоя крихітка,появившись на світ-має боротись за своє життя!

MASLINKA
14.05.2010, 20:46
Допис від pravovuk
ДИТИНА ГРУПИ РИЗИКУ!!!

Кілька днів тому взнала шо такий статус зберігається за дитиною до семи років

MALYNKA
16.05.2010, 12:37
Привіт Lapulya.Співчуваю вам. Частково вас розумію, тому що починалось в мене все подібно. В мене також почались болі, які я перетерпіла до ранку не підозрюючи навіть що це почалися вже схватки. Але в моїй ситуації, дякувати Богові, донечка вижила.
А чому ви не знаєте причини передчасних пологів? Лікарі не можуть визначити, чи ви ще не дізнавались? Якщо ви ще не вагітні, обов'язково дізнайтеся причину, щоб уникнути ускладнень при наступній вагітності(проконсультуйтесь в кількох лікарів).
В мене перша вагітність закінчилась тим, що на 8 тижні завмер плід, причому із здоров'ям ніколи ніяких проблем не було. Після цього я зробила повне обстеження, які показали, що я цілком здорова(лікарі казали що я могла просто перенервувати). Я заспокоїлась. Пройшов рік. Я знову завагітніла і вже була впевнена що ця вагітність пройде добре, але не так сталось як гадалось...
Причину також ще не знаю, але якраз вияснюю. Дуже хочу бути впевненою на 100% що при наступній моїй вагітності вже нарешті нічого поганого не трапиться, оскільки дуже хочу ще діток!!!
P.s. Мамочки як тільки щось під час вагітності іде не так, не зволікайте, відразу біжіть до лікарів! Кожна хвилина може бути дорогою!

Prutylyatko
16.05.2010, 12:42
Бігти до лікарів можна, але перед тим варто трошки поцікавитись про лікаря, до якого бігтиме. Моя знайома так побігла, коли на 12 тижні вагітності почались проблеми. Так лікар такого наговорив, що в неї почалась істерика, яка закінчилась втратою малечі. Після вього почали вияснювати все детальніше та дійшли висновку, що можна було вберегти малятко, якби звернулись до іншого лікаря. А взагалі, завжди не втрачайте віри та надію - все у вас буде добре.

MALYNKA
17.05.2010, 08:43
Привіт Prutylyatko . Звичайно, ви праві. Розібратись обов'язково треба, тому що лікарів від бога не так багато. Але це треба робити до вагітності, або на ранніх стадіях вагітності, тому що коли вже виникають якісь проблеми, немає часу бігати від до лікаря і шукати того, який викличе в вас більшу довіру.

zaba
21.05.2010, 13:35
Привіт всім! Мій синочок також народився передчасно, на 36 тижні з вагою 2240 і 44см. На щастя він був добре сформований, самостійно дихав, тому вже за тиждень нас виписали додому. Чому почались передчасні пологи не відомо... дякувати Богу що все добре, зараз Павлик активний життєрадісний малюк, від одноліток відрізняється тільки тим що дрібненький :)

Малявка
09.08.2010, 17:04
Мій маленький народився на 31 тижні, 44 см, 1 кг 840 г. Дякувати Богові, дихав сам і досить швидко нас виписали додому. Але після пережитого і побаченого нікому не побажаю такого. Зараз нам майже 2 місяці, їмо-спимо-какаємо-ростемо і тішимо маму:girl_tender:

Girljanda
10.08.2010, 11:31
Мої передчасні пологи почалися на 25-26 тижні вагітності. Найстрашнішим для мене було те, що під час переймів лікарі припускали, що дитина родиться вже мертвою (оскільки серцебиття дитини вже не прослуховувалось). Це були найболючіші хвилини у моєму житті (як для тіла, так і для душі).
Але коли я почула, що дитинка народилась жива, я забула про все, оскільки дякувала Богові за те, що дає нам можливість хоча б охрестити нашу донечку і віддати її в руки Божі. У цей момент, я навіть не уявляла, що таких діток рятують, так як ніколи раніше тим не цікавилась і з цим не стикалась. Наша доня народилася з вагою 750 г та зростом 33 см.
Минав день за днем. Разом з молитвою моя віра зростала. Разом з підтримкою родини моя упевненість утверджувалась. Звичайно, що були моменти розпачу, зневіри, постійні сльози…
Коли читала, то в мене аж мороз по шкірі і сльози на очах. Як добре, що у вас все гаразд!!! І як добре, що таких маленьких діток спасають!!!!!!!!

Yaremko
27.08.2010, 10:04
і ще раз про
http://mihp.com.ua/mihp_I/newinform.gif "Метод Кенгуру" Практическое руководство (http://mihp.com.ua/ukraine/INFOukr/KMC_rus.pdf)
і ще таке Метод кенгуру (http://community.livejournal.com/lyalechka/4599671.html)
і таке Метод Кенгуру. ВОЗ (http://sling-info.ru/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=85:kengurumethod-&catid=36:info-articles&Itemid=60)
і хочу нагадати що в Україні це затверджено офіційно!!!
Наказом від 29.08.2006 № 584 (http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20060829_584.html) Про затвердження Протоколу медичного догляду за новонародженою дитиною з малою масою тіла при народженні
http://www.youtube.com/watch?v=JXkPYEOA0U4&

Метод Кенгуру на сайті ВООЗ (http://www.who.int/making_pregnancy_safer/documents/9241590351/en/)
із брошури ВООЗ про Метод Кенгуру

http://pics.livejournal.com/kid_carrier/pic/0007pap9/s320x240
Положення дитини при використанні Метода кенгуру: Жабкою, коліна вище дупці, голова зафіксована.

http://pics.livejournal.com/kid_carrier/pic/0007q7tq/s320x240

http://pics.livejournal.com/kid_carrier/pic/0007r7r6/s320x240
Мама носить дитину і займається домашніми справами

http://pics.livejournal.com/kid_carrier/pic/0007swyb/s320x240
Ліжко для відпочинку і сну при використанні Метода кенгуру

http://pics.livejournal.com/kid_carrier/pic/0007t3zy/s320x240
Батько також може носить дитину в кенгуру-позиції

http://pics.livejournal.com/kid_carrier/pic/0007we9w/s320x240

годування груддю в позиції кенгуру

Yaremko
27.08.2010, 12:56
а ще в догонку до попереднього допису

Малави - бідна африканська країна. Африці і Азії в цілому народжується велика кількість недоношених діток. Причини до кінця не зрозумілі, одне з припущень - інфекції (зокрема, в ролику згадується малярія).
У Малави, наскільки стає зрозуміло з ролика, прийнята державна програма по виходжуванню недоношених діток Методом кенгуру (МК)
http://www.youtube.com/watch?v=npythvUL9pU&

А ось ролик про Колумбію. До речі, там і Великобританія згадується - переймає досвід
http://www.youtube.com/watch?v=7dF7joClLh4&

А ось приклад, як МК може поєднуватися з виходжуванням недоношених діток в інкубаторі
http://www.youtube.com/watch?v=Uh-uA63TgDY&

І на кінець: МК підходить не лише для новонароджених з низькою вагою, але і для діток, що народилися в термін. МК можна використовувати до 4-6 тижнів, це сприятливо впливає на розвиток дитини
http://www.youtube.com/watch?v=jz2Ox3tfz48&

Yaremko
27.09.2010, 10:33
Метод кенгуру в Україні!
відео в новинах на інтері
(http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2010/09/25/718223.html)

Украинских мам научили "донашивать" малышей методом кенгуру
25 сентября 2010 | 22:35
Новорожденные с малой массой тела получили еще один шанс на жизнь. В детской клинике "Охмадет" теперь выхаживают малышей по-новому - с помощью "метода кенгуру". Родители не разлучаются с ребенком 24 часа в сутки, по очереди согревая его своим теплом.
Методика в Украине довольно молодая, но уже довольно успешная. Продолжит Ольга Чепиль.
- При народженні кіло 665 було...
Маленькая Софийка с отцом неразлучна с рождения. Он отдает малышку маме только для кормления. Это условие лечения "методом кенгуру". Девочка родилась на седьмом месяце беременности. За первые 30 дней жизни она набрала рекордный килограмм.
Александр, отец Софии:
- Для мене вона отут, скажемо так - лежить, ворушиться, жива, дихає. Я вважаю, що це більше, чим метод. Тому що є результат, який підтверджує, що це метод.
При таком лечении главное - максимальный физический контакт малыша "кожа к коже" с мамой или папой. Чем больше тела соприкасается, тем лучше. Это помогает держать в норме температуру ребенка. Плюс обязательное грудное вскармливание.
Ольга Чепиль, корреспондент:
- "Метод кенгуру" имеет еще и психологический аспект. Малыш рядом с матерью чествует ее запах, тепло и стук сердца. Такой близкий контакт не только развивает эмоционально, но и вырабатывает одинаковой график снов у мамы и малыша.
Способ кенгуру впервые попробовали в Колумбии, чтобы как-то компенсировать нехватку инкубаторов. Спустя 30 лет его начали глубоко внедрять и в Украине.
Татьяна Гавриленко, врач-неонатолог:
- Может быть, наша страна была более закрыта для этой информации. На сегодняшний день многое, что мы имеем - это с англоязычных источников. Здесь есть дефицит просто информации.
Это все подарки от французов. Подушки, термометры, весы... Приспособления немудреные и недорогие, но обеспечат эффективное и комфортное лечения "методом кенгуру". Родитель сможет круглосуточно быть с ребенком, не уставая.
Жак Фор, посол Франции:
- Это только начало эксперимента, этого метода. Этот эксперимент развивается, и мы, конечно, готовы сотрудничать дальше с нашими украинскими коллегами.
Методом кенгуру можно лечить только если состояние ребенка стабильно и он сам может дышать. За последние три года такой способ выхаживания только начал приживаться в Украине. Недоставало не только приспособлений, но и хорошего опыта. Сейчас на базе Национальной детской больницы решили создать специальный центр обучения. Не только для докторов, а и для родителей.
Ольга Чепиль, Максим Чеблин, "Подробности", ТК "Интер"

Yaremko
11.11.2010, 14:00
цікаве відео про Метод Кенгуру (http://kdm-ldd.org.ua/medics/index.php?tab=2&subtab=3&submenu=80&entity=414) (для більш посвячених в медичні тонкощі)

SoloGalka
02.12.2010, 16:17
Лікарі Ольга Ярославівна Децик і Зоряна Василівна Салабай - це лікарі з великої букви і з великим досвідом роботи, які проходили навчання і стажування в американських та європейських клініках. Відповідно підхід до виходжування таких діток трохи інший.
Салабай направду СПЕЦ! Хоча троха залякувала на початку але потім виявилась привітнішою.

---------- Додано в 16:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

Цей лікар виходила діток і у моїх знайомих. А масажами на Чернігівській займається з дітками чудова масажистка Василина-вона не лишень недоношеним допомагає, а й багатьох діток з ДЦП на ноги поставила.
100%!!! Вона і нам допомогла з нашим синочком

slovjanka
10.12.2010, 11:01
ака моя Лілечка зараз!
яка ж вона лапочка-красунечка!!!!:girl_tender:Щастя вам всім!

Yaremko
03.02.2011, 14:50
цікаво чи у Львові буде такий тренінг

Тренинг по выхаживанию недоношенных методом кенгуру: день первый (http://inwonderland19.livejournal.com/68358.html)

LIMOA
12.02.2011, 23:04
Зараз на Чернігівській в реанімації мій племінник...дуже хвилююся...стараюся тримати себе в руках...
Народився з вагою 1800 г(тепер,почитавши цей форум, розумію,що це не так уже й мало....)ріст,якщо чесно,то вже й не пам*ятаю,а турбувати брата з лишніми питаннями не хочу,здається 46 см.В нього крововилив в голові,де саме точно не знаю,начебто між двома півкулями мозку...Легені ще покищо не працюють самі
Якщо хтось може,дайте якусь пораду,або розкажіть які шанси на те,що у нас буде здоровенький хлопчик.Наперед вдячна!!

MALYNKA
21.02.2011, 13:26
Шановна LIMOA, думаю що визначати рівень шансів для будь-якої недоношеної дитинки не наважаться навіть лікарі. Більне того, напевно і батьки вашого хлопчика відчули на собі важкий період, коли лікарі готували їх до гіршого, не даючи ані найменшої надії на те, що все може бути добре. Але я думаю раз вже стількох малесеньких діток виходили, це говорить про те, що в нас хороші лікарі і апаратура, яка дозволить і вашого хлопчика виходити. Вам залишається лише налаштувати себе на краще, бо дитинка все відчуває. Тримайтеся.

Yaremko
21.02.2011, 13:32
Але я думаю раз вже стількох малесеньких діток виходили, це говорить про те, що в нас хороші лікарі і апаратура, яка дозволить і вашого хлопчика виходити.це говорить про те що дитина мала жити, бо якби дійсно лікарі щось хотіли то би вони застосовували метод кенгуру в повній мірі, а не виганяли батьків і не дозволяли їм бачити свої дітей, чи створювали всі умови щоб мамою і близько там "не пахло".

LIMOA
21.02.2011, 22:50
Дуже дякую всім за відповіді. Тепер наш Святославчик, вже у терапії...стан ніби покращується)))

MALYNKA
23.02.2011, 09:29
якби дійсно лікарі щось хотіли то би вони застосовували метод кенгуру в повній мірі, а не виганяли батьків і не дозволяли їм бачити свої дітей
Шановна Yaremko.Я народила свою донечку в середу, з пологового мене виписали цього ж тижня в суботу, в цей самий день я вже побачила свою доню. А вже з понеділка(тобто на 5-й день після пологів) день в день, мені прикладали мою дитину до грудей(протягом 3,5місяці). Тому якщо якийсь період мамі не дають спілкуватись з дитинкою, то я думаю на це є вагомі причини

Yaremko
23.02.2011, 09:37
Тому якщо якийсь період мамі не дають спілкуватись з дитинкою, то я думаю на це є вагомі причиниЄ різні випадки, і різні стадії недоношеності. але є і законодавча база яку наші лікарі не виконують і роблять різні перешкоди щоб мама не бачилася із дитиною. але якщо щось стається вони завжди прикриваються цими самими нормативами і актами і роблять маму винною. іншими словами одне вони роблять і говорять, а інше записують в документацію.
У вас зараз говорять емоції. але якщо б ви запитали як би це все мало виглядати у вас у спеціалістів тих самих медиків/неонатолога який займається не доношеними дітьми і які вчать наших лікарів (і на цю мету виділяється немалі кошти) то ви би змінили свою думку.
ось як виглядає їх навчання (але я бачу що це як горохом об стіну)http://pics.livejournal.com/inwonderland19/pic/000324b8/s640x480 (http://pics.livejournal.com/inwonderland19/pic/000324b8/)http://pics.livejournal.com/inwonderland19/pic/00039rs7/s640x480 (http://pics.livejournal.com/inwonderland19/pic/00039rs7/)

MALYNKA
23.02.2011, 09:48
одне вони роблять і говорять, а інше записують в документацію.
Мабуть все ж ви праві. Під час перебування на Чернігівській я теж чула про незадовільне відношення лікарів відносно деяких сімей. І після нашої виписки чула про "довгі карантини", коли до дітей справді нікого не пускали. Співчуваю тим мамочкам. В нас, слава богу, було трошки інакше.
Якщо вже говорити про те, що мені не подобалось відносно мене, то це страшне залякування на початках: що ваша дитина в будь-який момент може померти, що вона може бути калікою... і т.д. вони ж з таким підходом самі призводять до того, що батьки втрачають надію(а дитина все відчуває!). А на фоні таких переживань мама ж може втратити грудне молоко! Про що вони думають?!

Alonka
23.02.2011, 13:51
Про що вони думають?!
Вони знімають з себе відповідальнісь:girl_devil:

In4a
23.02.2011, 14:47
Про що вони думають?
Вони знімають з себе відповідальнісь
А ще для того, щоб батьки маленької дитини почували себе безмежно вдячними лікарям, які запобігли отому всьому страшному, що могло статися, і відповідно "віддячилися" грошима...

Aster
24.02.2011, 01:26
Не пам'ятаю, чи писала це в цій темі, але можна і повторити. Я маю дуже багато претензій до лікарів і персоналу, що працюють на Чернігівській. 2,5 місяці день у день була там. Так, вони рятують десятки дітей. Але чи дають вони змогу дітям бути здоровими? Відношення до батьків в деякі моменти жахливе, ставлення до дітей нагадує старі радяньскі часи. Діти страждають від голоду... Мамів до них пускають на пару хвилин за графіком... Коли ж це скінчиться і зролблять нормальну лікарню для виходжування недоношених????

SoloGalka
24.02.2011, 10:21
Я маю дуже багато претензій до лікарів і персоналу, що працюють на Чернігівській. Відношення до батьків в деякі моменти жахливе, ставлення до дітей нагадує старі радяньскі часи. Діти страждають від голоду... Мамів до них пускають на пару хвилин за графіком... Коли ж це скінчиться і зролблять нормальну лікарню для виходжування недоношених????
Я теж страшенно незадоволена відношенням персоналу на Чернігівській. :shok: Найзлішому ворогу б не побажала пережити той пресінг, який вони творять. :shout: Місяць часу, поки наш малюк знаходився там, я почувала себе як у в"язниці. Як то кажуть: "Шаг влево, шаг вправо - расстрел!" :mad: З порогу лікарні вже боїшся дихнути не спитавши на це дозволу. Я розумію, що правила існують, і вони ніби дбають, щоб мами годували молоком (заохочують на це) а з іншого боку роблять все можливе щоб воно зовсім пропало. Дяка Богові, що я це витримала, хоча іноді дах зривало від хамської поведінки деяких лікарів :sad:

pravovuk
24.02.2011, 14:04
Вчора по новинах показували, як помер передчасно народжений хлопчик у лікарні,через те що батьки не змогли знайти 9.500 тис.грн. на той сурфактант, який лікарня мала, і повинна була дати безкоштовно......Стріляти таких лікарів мало...

---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

езадоволена відношенням персоналу на Чернігівській. Найзлішому ворогу б не побажала пережити той пресінг, який вони творять.
Для мене найстрашнішим там було,бачити як вони важать діточок кидаючи голівками на залізну вагу, а при вигляді білих коробочок, я одразу мліла...Бо один раз побачила, як в цю коробочку клали дитинку.......Не дай Боже такої біди нікому......

---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

езадоволена відношенням персоналу на Чернігівській. Найзлішому ворогу б не побажала пережити той пресінг, який вони творять.
Для мене найстрашнішим там було,бачити як вони важать діточок кидаючи голівками на залізну вагу, а при вигляді білих коробочок, я одразу мліла...Бо один раз побачила, як в цю коробочку клали дитинку.......Не дай Боже такої біди нікому......

OlichkaI
24.02.2011, 14:20
Вчора по новинах показували, як помер передчасно народжений хлопчик у лікарні,через те що батьки не змогли знайти 9.500 тис.грн. на той сурфактант, який лікарня мала, і повинна була дати безкоштовно......Стріляти таких лікарів мало...
ми теж купляли на двох дітей сурфактант "бо не було в лікарні".
Після виписки хотіли звернутися щоб повернули гроші, адже це держава має забезпечувати цими препаратами, але як, якщо в виписці не було вказано що дитина потребула і отримала цей препарат!!!! А з своїм чеком з аптеки ми нічого не докажем:girl_sad:

SoloGalka
24.02.2011, 16:47
9.500 тис.грн. на той сурфактант, який лікарня мала, і повинна була дати безкоштовно......Стріляти таких лікарів мало...
Не то слово, і забирати право на лікарську практику.
Нам ще в роддомі гарно натякнули, що треба 3 дози сурфактанту :shok: і це коштуватиме 30тис. гривень:eek:
Потім натякали, що це коштуватиме по 7тис. за ампулу, потім за 5тис.
В той день я реально їхала мозгами, бо від тих натяків ледь не втрачала свідомість. Це було ще й на другий день після родів - я толком ще не отямилась від родового стресу а тут ще один і який :mad:
А потім і сама дізналась, що це мало видаватись безкоштовно :girl_mad:

inNusjalapusja
24.02.2011, 18:36
треба 3 дози сурфактанту

А я купляла 5 доз, тоді правда ще по 4,5тис. (але тоді і долар був по 5гр.). І на той час ти не думаєш, купляти чи ні, а купуєш і молишся аби допомогло.

А на рахунок відношення медперсоналу, то взагалі окрема тема. І те, що бачать мами, які приходять 1-2 рази на день на годування, то така маленька часточка того, що там насправді відбувається! Просто я можу порівняти, бо спочатку 3 місяця раз на день бігала в реанімацію, а потім мене поселили у гуртожиток ще на 1,5 місяця. І ось саме тоді я побачила справжнє відношення персоналу. Не хочу нікого ображати, там працює багато гарних людей, яким можна довірити свою дитинку і бути спокійною, але є й такі, яких там бути і не повинно.
одна медсестра, будучи вже сама вагітною, стояла на коридорі і розмовляла з коліжанкою-медсестрою. мами в палаті, а вона на весь коридор: "Не дай, Боже, таких жаб народити".
і ще багато таких випадків було, про які навіть згадувати не хочеться.
на мою думку, для роботи з такими дітьми медперсонал має проходити дуже жорсткий відбір, бо ті дітки потребують уваги і любові набагато більше, ніж їх доношені однолітки.

Alonka
24.02.2011, 18:51
ми теж купляли на двох дітей сурфактант "бо не було в лікарні"
а ще було, що з трійні двом вкололи, а дівчинці ні, подумали що і так буде...батькам не сказали дівчинка вмерла, хоч була набагато більша і сильніша.:( Батьки тоді якби знали мабуть космічну суму віддали б, аби мала жила, так дівчинку хотіли, бо вдома вже було двоє хлопців. Але мені здається що і тут гроші замішані "які б то ВИПЛАТИ мали тій мамочці бути!":girl_feminist:

SoloGalka
24.02.2011, 19:40
одна медсестра, будучи вже сама вагітною, стояла на коридорі і розмовляла з коліжанкою-медсестрою. мами в палаті, а вона на весь коридор: "Не дай, Боже, таких жаб народити".
Прибила б ту "жабу" власноруч, якби таке почула :girl_mad::aggressive:

MALYNKA
25.02.2011, 08:19
ставлення до дітей нагадує старі радяньскі часи. Діти страждають від голоду...
В мене був неприємний випадок вже ближче до виписки з однією старшою медсестрою на 2-му поверсі: я не могла прикласти дитину до грудей, бо в неї був повністю закладений ніс і вона просто задихалаль,коли брала груди. Коли я попросила медсестру відсмоктувачем пробити дитині носа, вона просто мене не чула! І коли вже я за третім разом запитала: ну коли вже ви це зробите?! Вона відповіла:"коли мені захочеться!". А, пізніше в цей самий день, коли потрібно було догодовувати дитину з пляшечки,вона принесла моїй дитині 60гр.суміші, хоча мало бути 40гр. мого молока! коли я зробила їй зауваження, вона відповіла:"подякуйте шо ми взагалі їх годуємо!!!"А як же та дитинка, яка мала з'їсти свої 60гр. суміші?!!!Жах!

Іруня
25.02.2011, 09:29
Пригадую, що колись в новинах розказували, як дитинці чи двійні, не пригадую, потрібен був суфрактант, а його, звичайно, в лікарні "нема"... Поки тато шукав гроші, мама на колінах стояла перед лікарем, просила, аби вкололи дитині, а чоловік гроші пізніше принесе. Не погодився... Дитина - померла.
Не розумію, як можна бути таким бездушним, черствим? Адже ти теж маєш своїх дітей, внуків. Чи то вони так привикають до щоденної смерті, що в них це вже буденна справа?

SoloGalka
25.02.2011, 12:17
коли я зробила їй зауваження, вона відповіла:"подякуйте шо ми взагалі їх годуємо!!!"
Вони там постійно щось плутали - міняли суміш на материнське молоко і навпаки.
А ще сама чула як з молочної кухні працівниця дзвонила лікареві і питала де взяти Пре НАН, бо на кухні вже не було. А та їй заявила - "Робіть щось"

In4a
25.02.2011, 14:47
Ой-ой-ой, дівчата... Ви таке пишете, в мене серце зупиняється і сльози в очах, невже такі люди бувають...:girl_impossible::girl_sad::(

pravovuk
25.02.2011, 15:41
Ви таке пишете, в мене серце зупиняється і сльози в очах, невже такі люди бувають.
Там і гірші ситуації бувають, але повторюсь окрім людей, яких і до тварин не можна підпускати,не те що до таких крихіток, там все ж такі є і справжні спеціалісти і добрі люди, завдяки яким і звісно зусиллями мамочок та Бога, слава Богу наші дітки вижили.

Доречі, дівчата - мамочки діточок -суперкнопочок, чому не виставляєте фотки своїх мацьоп??? Це ж так необхідно для підтримки тих мамочок, які щойно народили таких діток! Я саме для цього цю тему і створювала. Бо коли я народила Лілю, нажаль тут такої теми не було. Шукала на інших сайтах подібні випадки, для того щоб хоч приблизно знати, що ж буде далі з моєю крихіткою....

Yaremko
25.02.2011, 15:46
справжні спеціалістиі чому я про них не знаю? скажіть які спеціалісти займаються у Львові методом "кенгуру" (бо справжній спеціаліст робить все щоб дитина вижила, а метод кенгуру дає великий плюс у шансах на виживання) буду їх рекомендувати

pravovuk
25.02.2011, 15:54
На жаль я незовсім розумію,що таке метод "Кенгуру"....:girl_blush2: Це можливо те,що нам прикладали дітей в лікарні тілом до тіла??????? Якщо це те що я пояснила.То мій лікар постійно наполягала на прикладанні дітей до тіла мами, навіть якщо дитя було ще підключено до різних апартів,це дозволялось хоч на декілька хвилин.

Yaremko
25.02.2011, 15:59
так, саме це, але по можливості щоб постійно чи мама чи батько мав так дитину на голому тілі, а не пару секунд. так як показано у всіх попередніх відеороликах

MYR
25.02.2011, 16:08
постійно чи мама чи батько мав так дитину на голому тілі
Мені теж так казали тримати дитину на Чернігівській, а на рахунок постійно то я не впевнена чи це можливо, через те, що дитина підключена до апаратів, і їй роблять різні процедури, мені наприклад краще було не бачити як робили маніпуляції з моєю донечкою, бо одразу пропадало молоко. А перебуванням на Чернігівській в загальному я задоволена, крім залякування про яке писали раніше. Навіть був випадок коли медсестра віддала мені 10грн, які я їй дала зранку, бо мою дитину перевели на другий поверх. Я аж розплакалася, бо після Батальної побачила людське відношення до себе і донечки. Можливо мені просто попадалися добрі люди.

Yaremko
25.02.2011, 16:21
через те, що дитина підключена до апаратів, а ви ролики дивилися? там багато дітей підключені до багатьох апаратів,
і їй роблять різні процедури ну звичайно що 24 год вам не вдасться, але якнайбільше потрібно.
бо одразу пропадало молокоце напевно в тему "перли мам про ГВ"

MYR
25.02.2011, 16:26
а ви ролики дивилися? там багато дітей підключені до багатьох апаратів,
Ні не дивилася, але моя дитина була підключена.
За винятком ночі я не мало часу проводила з дитиною, 1-1,5 год через кожні дві години, вдома я не дуже більше часу їй приділяла.

Alonka
25.02.2011, 22:15
1-1,5 год через кожні дві години, вдома я не дуже більше часу їй приділяла.
як це, вдома не більш? Ви не могли бути поруч в дома, а хто заважав?
краще було не бачити як робили маніпуляції з моєю донечкою, бо одразу пропадало молоко
Yaremko можливо то і перл, але насправді треба мати не аби які нерви щоб то пережити. І так ревеш, і ледь тримаєшся, їсти-пити- спати не можеш, а чути цей писк(саме писк) і не могти нічого зробити...:( тут не тільки молоко, тут розум може пропасти....мабуть це розуміє той хто пережив...

inNusjalapusja
25.02.2011, 23:22
чути цей писк(саме писк) і не могти нічого зробити
а я перші 1,5 місяця навіть цього не чула. донечка ротик відкриває, а звуку немає, така вона була слабенька. і мені за щастя було почути навіть цей писк, який більше нагадував "мявкання", бо це означало, що моя крихітка набирається сил.

Alonka
26.02.2011, 01:13
а я перші 1,5 місяця навіть цього не чула. донечка ротик відкриває, а звуку немає, така вона була слабенька. і мені за щастя було почути навіть цей писк, який більше нагадував "мявкання", бо це означало, що моя крихітка набирається сил.
Я кажу вже про другий поверх Чернігівської, перед тим ті всі маніпуляції я не бачила

MYR
26.02.2011, 09:13
Ви не могли бути поруч в дома, а хто заважав?
Я мала на увазі, що потрібно було виконувати домашню роботу, та й доня в цей ча спала. Тому я не сиділа остійно біля неї, і не тримала її за методом "Кенгуру".

А це моя Ксеніча яка, народилася на 35 тижні з вагою 1800г.
http://s48.radikal.ru/i121/1102/8b/b47f30c5df21.jpg (http://www.radikal.ru)

MALYNKA
26.02.2011, 09:59
Доречі, дівчата - мамочки діточок -суперкнопочок, чому не виставляєте фотки своїх мацьоп??? Це ж так необхідно для підтримки тих мамочок, які щойно народили таких діток!
Цілком з вами згідна. А то своїми неприємними спогадами ми лише тих мамочок залякуємо.
http://s39.radikal.ru/i084/1102/52/b421ff8d0a75.jpg
http://s49.radikal.ru/i125/1102/88/a0e4089c7ea0.jpg

11 лютого нам виповнилось 2 рочки, а народились ми,нагадаю, на 26му тижні з вагою 750грам.

pravovuk
26.02.2011, 10:56
MYR ,MALYNKA - дякую ! Ваші донечки справжні красунечки!!!!!!Не даремно ми так боролись за їх життя!!!!!!!!!!!Щастя вам!!!!!!!

Yaremko
26.02.2011, 14:31
Я мала на увазі, що потрібно було виконувати домашню роботу, та й доня в цей ча спала. Тому я не сиділа остійно біля неї, і не тримала її за методом "Кенгуру". а ви ролики подивіться! там мами роблять все по дому, а дитина примотана до них, а коли діти підключені до монітора то тут дійсно мало порухаєшся.
Yaremko можливо то і перл, але насправді треба мати не аби які нерви щоб то пережити. І так ревеш, і ледь тримаєшся, їсти-пити- спати не можеш, а чути цей писк(саме писк) і не могти нічого зробити...а хто каже на це все дивитися, тут не проблема в молоці (а може раптом кров пропасти?) тут буде проблема в рослабленні, але і то можна якщо захотіти.

Alonka
26.02.2011, 17:02
буде проблема в рослабленні, але і то можна якщо захотіти.
точніше якщо ти не перейматись...

Доречі, дівчата - мамочки діточок -суперкнопочок, чому не виставляєте фотки своїх мацьоп??? Це ж так необхідно для підтримки тих мамочок, які щойно народили таких діток! Я саме для цього цю тему і створювала.
Я якось вставила фото де нам 6 міс. а мені
Востаннє редагував levandivka: 12.05.2010 о 10:36. Причина: є спеціальна гілка от і не виставляла більше:confused:
http://s009.radikal.ru/i308/1102/df/3e858b6c1546.jpg
http://s005.radikal.ru/i210/1102/39/2a5419e081ad.jpg

Yaremko
26.02.2011, 19:06
точніше якщо ти не перейматись...я би сказала довірити це все Богу "...нехай буде воля Твоя, як на небі так і на землі..."

---------- Додано в 19:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:29 ----------

А то своїми неприємними спогадами ми лише тих мамочок залякуємо.не переживайте більше ніж лікарі ви залякати не зможете.

Hustjanochka
01.03.2011, 19:24
Моя хресниця народилася на 7 місяці з вагою 1950 і зростом 45 см. Вони пережили тяжкий період. В травні їй буде 2 рочки. Дуже красива дівчинка, звати її Богданка, вона дійсно дана Богом. Ваші історії зворушують. Бажаю вашим діточкам і вашій родині здоров"я, щастя і любові.

MALYNKA
20.03.2011, 14:36
Привіт мамочки. Прошу вашої поради, тих, хто має саме недоношених діток, відносно такого питання: в якому віці і на скільки далеко можна було б везти свою дитину на відпочинок? Бо нам вже 2, ми б хотіли цього літа поїхати на відпочинок на море, можливо навіть в Туреччину, але маю сумнів чи це є безпечно для таких діток як наші. Минулого літа ми відпочивали в Карпатах, було все добре. Але чи не рано нам наважитись на "далекий" відпочинок?
p.s.Вибачте якщо засмічую темку не цілком доречними запитаннями, але не маю з ким порадитись.

pravovuk
20.03.2011, 19:39
MALYNKA, минулого року ми їхали потягом , то було дууууууууууже важко саме в дорозі. Бо 24 год. в дорозі.На відпочинку було вже все супер. Якщо будете літаком летіти, думаю проблем не буде. Лише б дитя зворовеньке в цей час було.

LIMOA
26.03.2011, 16:42
Скажіть,будь ласка, на плановому оглдяі комусь казали,що заповільнені рухи????????
Дайте, будь ласка відповідь!!!!))Дуже буду вдячна!!!)))

pravovuk
26.03.2011, 18:46
Дайте, будь ласка відповідь!!!!))Дуже буду вдячна!!!)
Мені не казали.

Alonka
26.03.2011, 21:42
а нам ставили рухові розлади

MALYNKA
27.03.2011, 14:24
на плановому оглдяі комусь казали,що заповільнені рухи????????
Нам не казали, але пригадую як колись від когось чула про подібну проблему. Після огляду жінка також тим перейнялась. Тоді вона звернулась до іншого лікаря, який їй пояснив, що це ще не привід так перейматись, тому що дитинка могла просто в момент огляду так поводитись...а може вона відпочивала:girl_in_dreams:? Правда я не знаю долі тієї жінки. Може проконсультуйтесь з кимось ще з лікарів..

---------- Додано в 14:24 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

а нам ставили рухові розлади
а пізніше що казали?

Alonka
28.03.2011, 01:55
а пізніше що казали?
на і далі їх ставлять:girl_sad:
Були в "еліті" на консультації, я прозріла як ціни виросли, курс після року на десять днів
4 950 грн!:girl_cray: Капець і де тих грошей люди мають стільки набрати?ага там ще діє система знижок 10-20%, здається після 12-ого курсу і більше!
От сиджу і думаю, що його робити:girl_impossible:Як його зі шкіри вилізти?

Aster
28.03.2011, 02:58
Привіт мамочки. Прошу вашої поради, тих, хто має саме недоношених діток, відносно такого питання: в якому віці і на скільки далеко можна було б везти свою дитину на відпочинок?

Ми дуже недоношені. Їздили перший раз на море в 1,3 роки в Крим поїздом - все супер! Були 3 тижні. Далі через рік їздили автобусом (їхати цілу добу) в Болгарію - були два тижні. Все супер! Далі їздили в Миколаївську область на море на 3 тижні. Поїздом.

Чим більше моря - тим краще!!!

---------- Додано в 02:58 ---------- Попередній допис був написаний в 02:56 ----------

Були в "еліті" на консультації,

Я б не дуже радила ту "Еліту". Нам після неї тільки гірше було. І не тільки нам. Гроші деруть, а користі...

Alonka
28.03.2011, 14:16
Я б не дуже радила ту "Еліту". Нам після неї тільки гірше було. І не тільки нам. Гроші деруть, а користі...
Та? А нам добре, якби не вони не знаю що б робила.

Sertce
28.03.2011, 15:02
Дівчата, xочу розказати вам свою історію. Я довго не могла мати діток, з першим чоловіком через це і розлучилась. Потім лікувалась і завагітніла. Xлопець, від якого дитина, від нас відмовився. Дуже мені морально важко було. Дитина родилась 8 місячна і майже не жива. Це через лікарів, бо мене боліло, а до мене в пологовому ніxто не підxодив, не робили Узд. Те що ми пережили, то зрозуміє лише той, xто пережив те саме. Без чоловіка, сама після кесерового і дитина присмерті. В дитини був крововилив, не диxав, місяць в реанімації. Я молилася день і ніч, плакала. А його тато навіть не подзвонив ні тоді, ні тепер. Він навіть не знає, що його син лежав в раковій лікарні з підозрою на рак крові. В той час, як його син був в реанімації, він подав заяву на одруження з іншою жінкою.
На моїx очаx вмирали дітки, тоді, як ми лежали в лікарні. Дівчата, я думала, що з розуму зійду. Дякувати Богу все добре. Зараз Богданчику рік і 9 місяців. Xодить, говорить вже всі слова. Я плакала, коли в сина виліз перший зубчик, як сів сам, як зробив перший крок. Дівчатка, мамочки такиx діток, як мій синочок, моліться, тримайтеся, все буде добре, радійте всьому новому і позитивному, що стається з вашою кровинкою. А ми до цієї пори ще семо цицю, і завдяки маминому молочку і виздоровіли. Все буде добре.

Svitlana83
28.03.2011, 16:42
Дівчатка, якщо Вам підходить метод Козявкіна, то можна спробувати до Падка, він колись в нього працював.Ціна там менша.

Alonka
29.03.2011, 01:00
Sertce, ви молодець! Ви дуже сильна жінка.
Дякувати Богу все добре
А про ГВ окремо молодці! :girl_claping:Сама знаю як то не легко.

Я сьогодні мабуть отруїлась і зранку дуже крутилась голова і я бекала :bad:
Так реально в сплели спогади після КР, в перше за останні півроку я знову все явно згадала. Як відходила від наркозу, як кликала чоловіка (чомусь всі інші кликали маму). Як ледве випросила в медсестри замість води телефон, щоб запитатись чоловіка чи купив памперси, бо боялась на пряму запитати чи жива мацьопа....сльози горохом і побігла тулити вже таке доросле янголя:d25:

Aster
29.03.2011, 03:19
А ми до цієї пори ще семо цицю, і завдяки маминому молочку і виздоровіли

То ви молодці! Продовжуйте далі!
Ми ось досі з цицею (по секрету скажу, а нам вже три роки ось). :) :) :)

ljalechka
29.03.2011, 13:31
а в мене відійшли води в повних 35тижнів і почались передчасні пологи, я повинна була родити на Джамбула але в той час коли в мене почались передчасні перейми роддом був закритий на санітарний ремонт,і моя лікарка, яка повинна була приймати пологи наголосила, що народжувати мені тільки потрібно на Ботальній, тому що там добрі для дітей ковпаки! і от ми туди і поїхали народжувати.Народились ми з вагою 2350, були 3 дні під ковпаком, а взагальному тиждень, я там сціджувала своє молоко і трохи там маляву підгудовували сумішшю, но чесно кажучи я так там намучилась що навіть ті моменти не хочу згадувати! але все нормально, малеча розвивається добре, є аж занатто активною!

Sertce
30.03.2011, 16:58
Сьогодні зустріла свою знайому, у неї малий родився на 34 тижні. Йому вже 5років, але він голову ще не тримає, в нього ДЦП. Ужасне видовище. Не доведи Господи комусь таке. Їй вже 35 і це їxня єдина дитина.

inNusjalapusja
07.04.2011, 15:38
в якому віці і на скільки далеко можна було б везти свою дитину на відпочинок?
MALYNKA, обов"язково порадтеся із своїм невропатологом!
Я в цьому році везу свою кнопку перший раз на море (а нам зараз 2,6 років), то лікарка ніяких протипоказів не виявила, але зауважила, що таких діток треба вивозити в інші кліматичні умови не менш як на 21 день.
до речі, маю знайому з такою ж недоношеною дитинкою, так їм категорично заборонено змінювати клімат, найдалі виїхати, так то в Карпати.

Xruxa
13.05.2011, 13:47
Напишемо і свою історію народження.
Народила я синочка в лютому цього року на терміні 37-38 тиж., шляхом КР, вроді і термін нормальний як для дитини, але сталося так що наш хлопчик важив усього 1700кг., та 43 см зросту.Як казали мені він старий по терміну але по розмірах малий(якось так).
Нашого хлопчика протримали 4 дні в реанімації на Батальній,(памятаю як я приходила до нього а мене виганяли, мол шо вам дасть шо ви тут стоїте?!) а потім забрали на Чернігівську.
Коли ще в роддомі я прийшла до свого хлопчика ..... мені було дуже тяжко, так тяжко що коли пишу то ще й зараз плачу:girl_cray:Я знала що народжу дитинку з малою масою тіла, але знати і бачити (як я вже зрозуміла)це дві різні речі.
Якихось страшних діагнозів нам не ставили(це я зрозуміла зараз, начитавшись книжок і статтей), але на той момент для нас кожне невідоме для нас слово лікаря було страшним діагнозом і страхом що щось не так з нашим маленьким.
На Чернігівській ми пролежали 3 довделезних тижні,як і всі мами носила сціджене молоко та ходила на годування.(Це все чомусь мені нагадувало жіночу тюрму, хоч там ще ніколи не була.) Памятаю випадок коли вперше мені дали сина на руки щоб прикласти до грудей, уявляєте це був перший довгоочікуваний раз коли я могла потримати свою дитину,за 12 днів його життя:d25: але я (як молода мама, з першою дитиною) невміла тримати його не говорячи про прикладання до грудей, просила медсестру щоб показала мені як шо і до чого, як краще його тримати (в мене було враження що йому відірветься голова ящо я його неправилтно візьму,він був такий мацьопкий), як прикласти щоб він відчув мамину цицю то та "каза"(вибачте бо немаю слів) почала на мене кричати шо я невімію дитину тримати, шо то за мама ти ж знала яка в тебе дитина і т.д..... я в плач, сльози рікою чи то від щастя що нарешті той комочок в мене на руках чи то від образи.., щей страшила мене що забере дитину якщо плакати не перестану, хамка.!
Приходивши щоденно до свогохлопчика я його просила щоб він гамав і поправлявсі бо тільки тоді я його зможу забрати до дому.
Нам вже 3 місяць, ми сміємося, при чому голосно :girl_haha:, тримаємо голівки високо високо, агукаємо щось говоримо...
Нам казали ще в роддомі що такі дітки дуже живучі, і я в цьому переконалася, думаю що в цьому і переконалися і інші матусі недоношених чи з малою вагою діток. Потрібно перш за все вірити. На даний момент синочок важить 5100 кг., набираємо вагу дуже добре, їмо цицю і це головне!!!!
Ось фото мого хлопчика це йому 7 днів.
http://s54.radikal.ru/i146/1105/f6/1b381f06ccf1.jpg

olerusya
13.05.2011, 14:03
kristinka, Ви молодець! Якщо маєте можливість поставте ще теперішнє фото Вашого синочка, думаю воно буде дуже помічне для багатьох мам!

Xruxa
13.05.2011, 14:24
А це наш козак зараз!!
http://s015.radikal.ru/i332/1105/cf/9faddebdb820.jpg

Holly
17.05.2011, 10:53
А це наш козак заразА мені щось не видно фото :(

HAPPY NATA
17.05.2011, 14:15
А це наш козак зараз!!

А мені щось не видно фото

і мені не видно...... :girl_sad:

algo
17.05.2011, 14:32
Було видно як тільки поставили. я точно бачила. файненький кругленький козачок!!

mamvasulka
17.05.2011, 15:39
Настуська народилась вагою 2 100 ,45 см на 37-38 тижні. Спочатку ми були в роддомі( ми тоді ще жили в іншому місті) тільки лікарка попалась жахлива, експерементувала над дитиною, давала непотрібні ліки, Малій ставало гірше, поки не підключили головного лікаря і зробили великий скандал, на відправили на Чернігівську . Це було 9 роів назад, а спогади ніби сьогодні. В лікарні зробили всі обстеження, аналізи, і коли лікарка побачила які призначенні ліки були в роддомі , вона була в шоці. Там я нарешті там змогла побачити свою дитину, бо мене раніше не пускали в роддомі. Це так страшно, мамочкам пиносили дітей на годування, а я ридала . На Чернігівській ми пробули три тижні, лікарка і медсестри були дуже добрі і професіонали. Коли приїхала сестра і чоловік, медсестра винесла Настуню, то вони аж присіли, маленька, з катетром на головці. Потім всі переживали яка виросте дитина. Зараз Настусі 9 років,красива, розумна,відмінниця, майже не хворіє.
Коли завагітніла Васьком, всі переживали,щоб не сталось знову,але я молилась і була впевнена.що все буде добре. В роддомі Васька нікому не віддала, постійно милувалась і тішилась що ця дитина зі мною, і не розуміла тих мам які віддають дітей,щоб віддихнути

Xruxa
17.05.2011, 17:41
виставляю повторно нашого козака)
http://s010.radikal.ru/i312/1105/16/d5d72382330d.jpg

Yaremko
18.05.2011, 23:11
USAID допомагає знизити смертність серед новонароджених в Україні (http://www.voanews.com/ukrainian/news/ukraine/USAID-05-17-2011-122038049.html)

(гарний відеорепортаж (http://youtu.be/tWoHGy8QIiU))
Америка допомагає Україні знизити смертність серед новонароджених. За сприяння Агентства США з міжнародного розвитку в українських лікарнях поширюють новий метод виходжування недоношених дітей з малою масою тіла. Метод зветься «кенгуру», і він настільки ж простий, наскільки ефективний: при його застосуванні виживає удвічі більше немовлят, що народилися завчасно.

Захарчик народився семимісячним з масою тіла 1 кілограм 90 грамів. Зараз він уже навчився смоктати молоко і швидко набирає вагу. Мама весь час тримає його на грудях, вигріваючи власним тілом, а в інкубатор кладе лише зрідка – коли треба відлучитись.

Цей метод догляду за недоношеними дітками зветься «кенгуру». Замість «кишені» у мам-«кенгуру» – спеціальний бандаж. З його допомогою дитину можна носити на собі 24 години на добу. Малечі подобається. Діти менше плачуть і більше сплять.

Нетрадиційний метод у дитячій спецлікарні Охматдит запровадили 7 місяців тому. І вражені ефектом. Кажуть – без додаткового устаткування та медикаментів мають феноменальний результат. Завідував відділенням інтенсивного виходжування глибоко недоношених дітей Тетяня Орлова зазначає:

«Термін перебування недоношених немовлят у стаціонарі скоротився; тривалість інтенсивної терапії – теж. Діти менше піддаються інфекціям, активніше набирають вагу і швидше виписуються додому».

Як свідчить світова статистика, серед недоношених дітей з малою масою тіла, яких виходжують за методом «кенгуру», смертність удвічі нижча, ніж при стандартному догляді. Тому «кенгуру» – золотий стандарт перинатального догляду, рекомендований ООН.

Сьогодні зі столичного Охматдиту метод поширюють на всю Україну. Перший тренінг щойно відбули 30 педіатрів з різних областей.

Агентство США з міжнародного розвитку, що фінансувало навчання, видало новим спеціалістам сертифікати. Як кажуть представники агентства, метод, що довів свою ефективність в усьому світі, допоможе зменшити смертність серед новонароджених в Україні.

«Технологія догляду «кенгуру» немовби продовжує вагітність, а отже, збільшує шанси недоношених дітей на виживання. Тому дуже важливо поширити цю технологію тут в Україні, де статистика смертності новонароджених досі залишається високою», – зазначає директор програми «Здоров’я матері і дитини» USAID Гелен Лефевр-Шоле.

Christi
04.07.2011, 22:29
Хочу написати вам нашу історію народження))) Народилися ми в кінці 32 на початку 33 тижня. В пузіку маляток було троє, два хлопчики і одна дівчинка. Відповідно народилися ми не великі перший хлопчик мав 1.900кг другий 1.520кг., і дівчинка 1, 480 кг. Діти дихали самі, відразу заплакали, що всіх дуже тішило, перші дві доби вони лежали в реанімаційному відділенні на батальній. Другий хлопчик давав кілька зупинок дихання, але все слава Богу обійшлося. На третю добу їх перевели на Чернігівську. Напевне не варто описувати мої почуття, коли моїх крихіток забирали з Батальної сльози, переживання і страх. Хоча я розуміла що їм там буде краще але важко було в тому плані що не зможу їх бачити поки не випишуть мене з лікарні, не зможу погладити їх за ручку, подивитися на них коли захочу. Але цей період ми преежили і я дуже добре пам"ятаю той день коли мене виписували з роддому, я наче на крилах летіла до свої мацьопок.
Про лікарню на Чернігівській залишилися лише позитивні емоції. Всьому мед персоналу величезне спасибі за гарне ставлення до моїх крихіток. Лікуючим лікарем була Деців Ольга Ярославівна, їй також дуже вдячні.
Пролежали ми в лікарні рівно місяць, Наші малявки були сильні, пройшли лише один курс антибіотиків, аналізи були нормальні діти були активні хоч і маленькі і більше антибіотиків їм не призначали. Ми набирали вагу пили вітаміни і вчилися самі їсти.
Зараз ми вдома, я тільки згадую той час як ходила на годування до діток, і чекала тої години щоб побачити їх (всі мами які це пережили мене зрозуміють).
За такими дітками які народилися такі маленькі потрібен буде особливий догляд поки не почнуть самі сидіти, ходити і говорити, але зробимо з чоловіком все від нас можливе щоб вони виросли здоровенькі. Попереду нас чекає не легкий час поки вони виростуть але ми до того готові :girl_yes2::girl_yes2::girl_yes2::girl_tender::gir l_tender::girl_tender:

Virginia
12.07.2011, 21:50
Лікуючим лікарем була Деців Ольга Ярославівна, їй також дуже вдячні.
Тільк її прізвище не Деців, а Децик:)

Milochka
13.07.2011, 12:32
Мій синочок народився на 34 тижні, вагою 2600г і зростом 46см. Лікарі казали краще народити на 7 місяці, ніж на 8. Давали нам 3 дні на життя, але ми вижили. Шукали хвороби, які постійно бувають в недоношених діток, але так і не знайшли. І на 6 день ми поїхали додому.
Чому народила зарано? Жоден лікар не має відповіді на моє питання. Протягом вагітності не мала жодної скарги. За день до пологів прийшла на прийом, мені сказали: "Все добре, через місяць тобі народжувати". На наступний ранок відійшли води, схваток не було. Через 6 годин перебування в роддомі мені поставили і капельницю і викликали схватки. Коли прийшла акушерка, то була в шоці, вона не розуміла, чому так довго тягнули, дитина вже місяць була опущена і матка відкрита на 5см.
Єдине, з чим було важко, це те, що малий не міг нормально смоктати. Через півтора місяця нам виповниться 3 рочки і ми повністю відповідаємо своєму віку.
Так, що батьки, бабусі, дідусі не переживайте за своїх недонешених діток все з ними буде добре, вони доженуть, а то і переженуть своїх однолітків в розвитку!

---------- Додано в 09:32 ---------- Попередній допис був написаний в 09:30 ----------

Ваша донечка просто красуння! Здоров'ячка їй і хай росте батькам на радісь!

Adriasia
17.10.2011, 05:38
Здається форумлянка Андріася теж народила свою Іоасю недоношеною... Десь була розповідь про її народження...
НЕ бачила у нас такої теми і ось добралася сюди.

Зараз половина п*ятої ранку і якраз маю час розповісти три історії про недоношених діток. Усі три позитивні.
12 липня 1984р. у моєї мами відійшли води. Мені було 35 тижнів. Мова про те аби мене рятувати навіть не йшлася, бо мамі перед кесаревим ще зробили операцію на серце, бо то відмовилося працювати і медики були просто переконані що плід не витримав наркозу і помер. Розповідаю зі слів лікаря, що врятував мою маму і чисто випадково почув мій писк.
Прийшли ми до нього на огляд з Йоасею, бо при проходженні медогляду в садочок у малої почули якісь шуми. Загалом заходимо троє (я, мама і Масяпа) у кабінет і я бачу як лікар спершу дивиться на нас, не реагує на наше привітання, сідає, знову встає, знімає окуляри, знову одягає і таким дивним голосом запитує: "Олю... то... то ти? Олінька... жива? То ти?" І так багато разів... Почав мамі руки цілувати, сльози в очах. Стою такою окам*янілістю шокованою, ніц не розумію і оце споглядаю. Ну поговорили. А потім питається хто я така. Ну мама каже шо то її єдина донька Адріана, яка вот вже свою дитину має. Той тішиться що мама дожила до внуків... і починає мені розповідати як я народилася.
Коли він зашив серце і все решта, то прийшов дядько який розрізав мамі живота і вийняв мене, загорнув у рушника і поклав збоку. Думок про важити, міряти не було (совдепія), всі були свято переконані що я віддала Бозі душу. "Аж, - каже, - дивлюся рушник пищить і так наче рухається, я до нього а там дитя з відкритими очима. Я давай кричати що дитина жива. Вибігаю в коридор, біжу вниз і повідомляю родичам, що всі живі, хоч перед тим і казали шо дитина не житиме і щоб були готовими." Я народилася 2100гр. 45см, потім втратила вагу до 1850гр. Казали шо буду інвалідом, тримали купу часу у лікарні. У чотири роки читала я газети і всі довкола божеволіли від мене (як каже мама), бо всьо мені було треба. Була дуже складною дитиною в емоційному плані, мала купу проблем з неврологією, зором і ще там якісь. Але вперше в житті на грип я захворіла лише після народження донечки, я взагалі не хворіла до 25 років і по нині не маю жодної пломби.
Сьогодні я є. Колись недоношена дитина, найменша у класі, інакша від усіх... але Я Є.
Я така вдячна тому лікарю. Мою маму тоді йому дали як навчальний матеріал, до речі. Ось така історія, перша.
Історія друга.
12 липня 1988р. у маминої сестри, а моєї тітки на восьмому місяці вагітності відійшли води. Павлика вона народжувала сама. Кісточки обгорнуті шкірою. У нього була затримка розвитку. Галі (так звати тітку) казали шо найгірше слід очікувати до тижня часу. Але лікарі, як зазвичай, помилилися. Павлик вижив. Був дуже хворобливою дитиною, мав неврологічні проблеми, мав навіть навчання на дому. На нинішній день то пацан якому 23 роки, який має дві вищих освіти 185см зросту і є майстром спорту.
Обох нас вибавила моя бабуся. Не можу її не згадати, бо так як вона за нас молилася, я знаю, що не молився ніхто окрім матерів. Саме вона навчала нас усьому і саме завдяки їй я йшла до школи вміючи читати, писати, рахувати, множити і ділити.
12 липня 1991р. її не стало.
Історія третя
більша її частина є описана http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=441038&postcount=93 тут.
А тепер про розвиток. Сидіти почала у шість місяців, ходити у рік і два. Мали купу купезну самих ріноманітних проблем. Починаючи від різної довжини ніг, які якось зрівнялися, до того шо десь до 1,5р мала вертала більшу частину їжі, мала проблеми з сфінктером. Зараз має астигматизм, ваду мітрального клапана і ще точно не зрозуміла що з нервами. Зазвичай - це ідеально мудра дитина, спокійна, задопитлива, активна у грі... а іноді - це ураган, що мчить по квартирі змітаючи все на своєму шляху. Дитина яка прекрасно розуміє чого її вчать і може навчити решту, але коли опиняється без пильного ока чинить діаметрально протилежне. Дитина, психологію якої я, як психолог, не розумію. Вона різна і різна зі всіма. Подекуди я сідаю на заспокійливі, бо не можу дати лад з власними емоціями від тих маніпуляції, що чинить мала. Не в комплімент їй сказано, але вона до жаху і страху хитра, вони вибудовує у своїй малій голівонці такі логічні послідовності, що завжди таки добивається того, що хоче. Але якщо раніше це приносило мені гордість і я називала це мудрістю, то зараз я просто шизію... втрачаю сон і не можу знайти виходу...
Але я така вдячна Богу, небайдужим людям, лікарям, за те що нині можу обіймати і мати свою дитину. То мені коштувало продажі квартири аби віддати борги за лікування малої (нині вже є інша квартира)...

Про недоношених. Я знаю одне. Більшість передчасно народжених людей є іншими, кожен у чомусь свому, але іншими. У них просто там у голові щось не встигає сформуватися, або розформуватися і тому у них трішки інше сприймання світу. Зазвичай це талановиті люди, головне вчасно помічати талант і давати можливість йому розвиватися.
Все з нашими дітками буде добре. Вони вибороли собі життя, подекуди і всупереч підготовці медиків до ... але ж мами завжди готові лише до посмішок своїх діток, до радості, до щастя. Чого Всім хто з таким стикається і бажаю.
Все буде добре.

Дякую всім, хто таки осилив дочитати мої не вельми короткі історії.

pravovuk
17.10.2011, 14:39
Але я така вдячна Богу, небайдужим людям, лікарям, за те що нині можу обіймати і мати свою дитину.
Все буде добре!!!! Не дарма Бозя дала їй життя. Це важко. Повірте, мені теж важко. Важко, бо ще з самої вагітності вже майже 4 роки ведем боротьбу. Спочатку за її виношування, потім за її життя, потім за її нормальний розвиток і здоров"я. Найгірше - що ми й досі не знаємо точно діагнозу. 2 роки лікували неврологію. Лише декілька тижнів назад- нам сповістили ,що в суто нас ортопедична проблема.....Але ми боремся і віримо, що все буде добре і у нас і у всі маляток!

MALYNKA
29.11.2011, 13:34
Привіт мамочки. Я знову до вас за порадою. Можливо це не до цієї теми, але мене цікавлять саме недоношені дітки. Я нагадаю: ми народились на 26-му тижні вагітності з вагою 750гр., в лютому нам вже 3 рочки. Так от питання відносно прививок: чи ви робили їх своїм діткам? якщо так, то які? в якому віці? чи не було ніяких наслідків? Тому що в нас до тепер жодної прививки. До лікарів не спішимо звертатись, тому що знаємо що вони скажуть їх робити, а ми дуже сумніваємось, самі ж знаєте що в світі робиться. Взагалі,дякувати богу, наша дитина не є хвороливою(кілька звичайних простуд на протязі року), але поки що ми дуже і не мали звязку з дітьми, тобто в садок ще не ходимо. Що ж робити? Порадьте...

Adriasia
29.11.2011, 13:51
Тому що в нас до тепер жодної прививки.
У нас також жодної. і нам у січні - 3р буде.

До лікарів не спішимо звертатись
І правильно робите.

Так от питання відносно прививок: чи ви робили їх своїм діткам?
ні не роблю, мені моя дитина більше живою здоровою подобається

якщо так, то які? в якому віці?
моїй мамусі хватило мудрості і тому в мене до тепер жодного щеплення, ну і малій своїй я також не буду робити жодних щеплень. Лише здорове харчування і загартовування.

чи не було ніяких наслідків?
Щеплень без наслідків не буває Питання в тому до якої степені наслідки. Якщо є ймовірність що одна дитина на 1000 помирає, я не готова ризикувати і не бачу потреби за що?
Я б Вам радила пройтися по лінках Уки з її підпису і там є вичепна інформація про щеплення.

А недоношену дитину тим калічити би тим більше не стала.

pravovuk
25.01.2012, 19:40
Що ж робити? Порадьте...
Не можу радити, але... розкажу свою історію. А Ви робіть висновки. Зробили щеплення в рочок. Перше.БЦЖ. Перед щепленням обійшли всіх лікарів. Дитина була здоровою. В рочок говорила, стояла, робила перші кроки. Через три дні після БЦЖ моя Ліля сидіти самостійно не могла. В мене шок , істерика. Лікарі, неврологія. Все НІБИ відновилось у 1,5р. Але Ліля почала ходити на пальчику правої ноги. Лікування, фізпроцедури, мануальна терапія, масажі, парафінотерапія , рефлексотерапія - це в нас тепер щомісяця на протязі 3 років.

ні не роблю, мені моя дитина більше живою здоровою подобається
Молодчинка......

Старшому сину робила всі щеплення. І все добре. Але пам"ятайте, що наші дітки ГРУПИ РИЗИКУ!

ljalechka
25.01.2012, 20:26
Напишу і свою історію народження нашої донечки. Вранці 9 листопада 2008року у мене відійшли води на 35 тижні вагітності. Планово повинна я була народжувати на Джамбула, але в той час якраз був санітарний період, і мій лікар сказала, щоб народжувала я на Батальній, тому, що там були на той час, хороші кувези для недоношених діток. Приймав пологи дуже хороший лікар, про нього писала у відповідній темі. Так от, пологи тривали 12год, але доця благополучно народилась 2350кг, 44 см. Лежали ми в кувезі 3 дні, а на 4 мені принесли нарешті моє манюсіньке янголя. Груди брати не хотіла, і фізично не могла, при тому у мене були проблеми із самими сосками.але я зціджувала молочко і так ми гамали. Пробули ми в пологовому 7 днів, і нас нарешті виписали. Дуже швидко набирали вагу, гарно розвивались. В 10 міс пішли самі. Була і є дуже активна дитина. Все добре в нас. Дівчатка, з власного досвіду скажу, не потрібно падати духом чи себе накручувати, якщо дитина народилась передчасно, все буде добре!

Oddly
25.01.2012, 21:02
не потрібно падати духом чи себе накручувати
це все, звичайно, так і
все буде добре!
але потрібно постійно тримати руку на пульсі, ніхто цього не зробить за батьків.
деякі особливості розвитку реально виявити і проаналізувати не раніше певного віку (наприклад, 5-6 років, чи підлітковий вік).
Бажаю усім діточкам здоров"я!

ljalechka
25.01.2012, 21:11
деякі особливості розвитку реально виявити і проаналізувати не раніше певного віку
про які саме особливості розвитку ви мали на увазі?
я також народилась в 35 тижнів, і в мене тьфу- тьфу взагалі ніяких відхилень не було і не має)

Oddly
25.01.2012, 22:50
я також
я зовсім не мала на увазі вас особисто. не будемо засмічувати тему, ок?
я не хочу узагальнювати, бо це не та тема. Звичайно, що кожен організм індивідуальний, і добре, якщо все закінчується добре.
Я мала на увазі, що розвиток (моторний, психоемоційний, фізіологічний і т.д. і т.п. (я не лікар) триває довше, ніж перші кілька років життя (грубо кажучи).
Наприклад, в період статевого дозрівання, коли в організмі відбуваються гормональні зміни, можуть запускатися механізми, які до того мирно "дрімали", різного роду дисфункції, які у ранньому віці не вважаються показовими (простими словами ми це називаємо - "Дитина переросте"), але на які, можливо, варта було звернути увагу. Особливо часто ігноруються різні психоемоційні особливості дитини. Це не дивно, бо батьки не є лікарями, не можуть помітити того, чого просто не можуть помітити.

Я знову-таки не хочу переходити на індивідуальні випадки, але суть в тому, що не можна розслаблятися і частіше, ніж раз на "п"ятирічку" консультуватися у неврологів чи інших конкретних фахівців, які мають стосунок до зон ризику.
А мами переважно дбають про такі речі тільки доти, доки "належиться", тобто максимум до 2-3 років. Хіба ні?
Коротше, більше мене не питайте, в неті маса спеціалізованих статей.

ljalechka
25.01.2012, 23:03
А мами переважно дбають про такі речі тільки доти, доки "належиться", тобто максимум до 2-3 років. Хіба ні?
звичайно ні) мама дбає про свою дити протягом усього життя)

Zhaba
26.01.2012, 12:48
Привіт мамочки. Я знову до вас за порадою. Можливо це не до цієї теми, але мене цікавлять саме недоношені дітки. Я нагадаю: ми народились на 26-му тижні вагітності з вагою 750гр., в лютому нам вже 3 рочки. Так от питання відносно прививок: чи ви робили їх своїм діткам? якщо так, то які? в якому віці? чи не було ніяких наслідків? Тому що в нас до тепер жодної прививки. До лікарів не спішимо звертатись, тому що знаємо що вони скажуть їх робити, а ми дуже сумніваємось, самі ж знаєте що в світі робиться. Взагалі,дякувати богу, наша дитина не є хвороливою(кілька звичайних простуд на протязі року), але поки що ми дуже і не мали звязку з дітьми, тобто в садок ще не ходимо. Що ж робити? Порадьте...
Я не дуже з таким досвідом, бо нам лише пів рочку. А народились ми в 28 тижнів. Про прививки питання вирішує невропатолог і тому ніякі лікарі до нас не пхаються. Сам невропатолог не каже приймати прививки. Ну може після року і скаже, але поки ні. Я б дитині певно зробила прививку від туберкульозу і все. Але то я так думаю :girl_smile:

pravovuk
26.01.2012, 17:05
але потрібно постійно тримати руку на пульсі, ніхто цього не зробить за батьків
Дуже влучно сказано! Я тут , в темі, коли Лілі був рочок писала , що у нас все ок....Але не все так гарно потім стало. Але ми працюємо і все буде добре, я впевнена.
не потрібно падати духом чи себе накручувати
Це точно. Накручування нічого не дасть. Працювати, працювати і працювати над проблемою і з усмішкою на обличчі для наших коханих діток....хоча із болем у серці...

ljalechka
26.01.2012, 18:04
Працювати, працювати і працювати над проблемою і з усмішкою на обличчі для наших коханих діток
Звичайно Оксанко, якщо проблеми є, то над ними потрібно працювати і працювати, але якщо їх нема, то не потрібно і їх для себе створювати)

amazon
30.01.2012, 10:16
Ми теж передчасно народилися-в 34 тижні з вагою 1900 і 2150 і по42см росту.Зараз нам 9-невропатолог каже,що в нас все люкс-ми всіх по розвитку псих. і нервов.догнали.

amazon
31.01.2012, 20:51
Але для того ми протягом 9 міс пройшли 3 курси масажу по 15 днів

ptaha
13.04.2012, 15:06
В мене двоє діток і обоє передчасно народженні .Син народився 1600 і 40см.,донечка 1800 і 42 см.Сину 14 років ,прививки робили всі з 9-го місяця.Доні 2 рочки,перша прививка в11 місяців.Невролог дозволив робити щеплення з 6 місяців, але сказав що краще починати весна-літо.

Hermi
13.04.2012, 15:48
я Вам скажу одне, я якось дуже важко захворіла,і потрапила в лікарню. і зі мною в палаті лежала дівчинка, їй на той час було 7 рочків. Вона народилась недоношеною(якщо не помиляюсь на 6 місяці), хоч проблем зі здоровями мами не було.Сама дівчинка постійно мала проблеми з астмою. І до неї приходила одна старенька лікарка, і сказала, якщо дитинка завчасно зявляється на світ, значить вона спішить щось зробити велике на цьому світі!!! за таких дітей потрібно дбати!!!
Можливо це просто співпадіння, я зараз з тою дівчинкою маю досить хороший контакт. Вона дуже розумна і дуже хороша!!! Людина, яка лише своєю присутністю знімає душевний біль!!!
Тож потрібно боротись за таких маленький діток, які прийшли щоб принести радість!!!

glasses
20.04.2012, 09:38
Мене мама народила на 8 місяці, в дитинстві єдиною проблемою були лише ларингіти, фаренгіти і все. Ходила мама з татом за віниками в баню, не встигали на автобус, прийшлось пробігтись, ось і результат.А чоловіка мама народила в 7 місяців, то в нього була скрутна ситуація зі здоров"ям до пів року, він постійно ліжав в лікарні. Потім вже десь у класі 5 дуже захопився спортом, хочете вірте, хочете ні, але від того часу як він почав займатися спортом він ще навіть не разу не мав температури. Зараз трохи зіпсувався сигарети і так далі. Але ось такі ми двоє недоношених дитини були. Я вже точно не пам"ятаю, але здається мама його щось там у ванну залізла чи душ загарячий прийняла, щось такого типу.

pravovuk
20.04.2012, 17:02
одна старенька лікарка, і сказала, якщо дитинка завчасно зявляється на світ, значить вона спішить щось зробити велике на цьому світі!!!
Точно так , мені сказала дитяча лікар, коли я ридала, щойно народивши донечку, коли її підключали до всіляких апаратів.... Вона ще сказала -що це живчик, і що вона впевнена, що з неї будуть великі люди... :). Побачим. Зараз я лише дбаю ,щоб вона здорова була і розвиваю її у всіх напрямках. Сьогодні її вихователька у садочку сказала, що це перша дитина в групі , яка за 3 дня у садочку стала "авторитетом" у групі. Всі дітки її слухають , вона придумує якісь ігри і вони бавляться. Вихователька сказала, що і дітки і вона в захваті від Лілі :). Я щаслива...
Якби не фото, то й не вірилось вже б, щоб із такої крихітки
http://s019.radikal.ru/i617/1204/bc/e17b33efe1fe.jpg ,
я маю таку красуньку
http://s019.radikal.ru/i603/1204/2c/fca1c26e3e87.jpg
і розумничку і щодня дякую Богові, що вона жива.

Ірка-Шкірка
08.02.2013, 19:19
Якби не фото
Ех, знайомі стіни... А я так і не наважилась зробити фото своєї манюні в кувезі... Хоча відлежала вона в ньому (на тій же Чернігівській) добряче, народившися на 32 тижні...

З лікарів дуже сподобався Сергій Володимирович, з реанімації. Дуже приємний, не шкодував часу на детальну розмову. Дякую йому і за це, і за його професійність в цілому.

Зустріла я в тій лікарні багато хороших людей, провела немало приємних хвилин, спілкуючися з мамами, чиї дітки лежали разом з нами. Оксана, мама Анички, якщо прочитаєш цей допис, напиши мені ПП, дуже шкодую, що не взяла твій номер телефону.

ptaha
16.07.2013, 11:49
дівчатонька, хто памятає прізвище та імя невролога, вона ще є на прийомі в охматдиті.:girl_nea:

Magnolia
18.07.2013, 17:52
дівчатонька, хто памятає прізвище та імя невролога, вона ще є на прийомі в охматдиті
Можливо, Андрієвська Оксана.

Kvinna
22.07.2013, 19:13
Дівчата, скажіть кому із вас казали, що ваша дитина дуже-дуже важка? Мої діти в реанімації. Самі не дихають, їжу не травлять. З нами сьогодні завідувачка таку розмову провела, що я ще не скоро оговтаюсь... говорила, що погано ВСЕ через інфекцію та гіпоксію (тому і передчасні роди). Але потім дали мені тіло до тіла старшенького, на молодшого тільки дивилась і зі всіх сил старалась передати йому позитивні емоції і любов. У кого таке ж було???
Поділіться зі мною своїм позитивним досвідом, будь-ласка!!!

truskaffka
22.07.2013, 20:00
Дівчата, скажіть кому із вас казали, що ваша дитина дуже-дуже важка? Мої діти в реанімації. Самі не дихають, їжу не травлять. З нами сьогодні завідувачка таку розмову провела, що я ще не скоро оговтаюсь... говорила, що погано ВСЕ через інфекцію та гіпоксію (тому і передчасні роди). Але потім дали мені тіло до тіла старшенького, на молодшого тільки дивилась і зі всіх сил старалась передати йому позитивні емоції і любов. У кого таке ж було???
Співчуваю Вам... Не маю позитивного досвіду, але скажу для порівняння - мені мою малюську не дали навіть на руки (навіть не торкнулась ні разу, лиш дивилась крізь кувез). Тому, можливо те, що Вам дозволяють брати малюньчика до себе - це добрий знак? Я вважаю, що так. І це взагалі має гігантське значення - цей контакт тіло до тіла!!! Зарядіться тою думкою! Я колись ловила себе на тому, що почуваюсь як боєць - хоч нічого не можу дуже зробити, але буквально ВСЕ, від подиху до кроку я робила тоді заради дитинки. Так що заряджайтесь позивним настрОєм і мусите пройти через усе разом з вашими малятами!

А слова лікаря - то ще не остання інстанція, повірте, дуже часто все навпаки.

OlichkaI
22.07.2013, 20:38
Коли ми народились, з чоловіком теж завідувачка таку розмову провела то чоловік старався щоб я з нею не зустрічалась, боявся що від тих ужасів молоко пропаде. Ви говоріть з ними, вірте, і ніяких поганих думок не пускайте в голову. Вони бояться обнадіяти марно, але ж ви їх батьки маєте бути сильними і готовими боротись за них.

inNusjalapusja
22.07.2013, 20:50
Поділіться зі мною своїм позитивним досвідом, будь-ласка!!!

Kvinna, в жодному разі не впадайте у відчай! Зоряна завжди всіх мамів настроює на найгірше, всіх лякає.
Після 1,5 місяців реанімації та 2,5 місяців на палатах, я маю чудову донечку, якій за 2 місяці виповниться 5 років.
Моліться, приходьте до своїх діток лише з усмішкою, розмовляйте з ними, співайте (я в реанімації співала колискові), ваші малята все відчувають! Ви маєте передати їм лише позитивні думки і емоції!!!

cjucjuripochka
22.07.2013, 20:51
Дівчата, скажіть кому із вас казали, що ваша дитина дуже-дуже важка?
Розкажу як було в мене....Було це 10 років тому, але відчуття і переживання такі ніби це було вчора... Родила я свого хлопчика в 35-36 тижнів, роди були передчасні, важкі, три рази був замотаний пуповиною, синій-синющий...робили штучне дихання бо не дихав, родила вечером і мені зразу сказали, щоб тільки дожив до ранку..........можете уявити мій стан, цілу ніч не сплю, переживаю, плачу, молюся, кожна хвилина як ціла вічність...... Зранку поприїжали всі мої, ну ніби лікарі сказали, що вже краще...пустили до нього, а він такий манюсінький лежить собі, крапельниця в голівці...плачу... На третій день в нас жовтушка...високий білірубін... виписали нас на 9-й день. З того всього молока в мене так і не було, чи це перегоріло, чи ще не були готові груди..!
Треба вірити і надіятись тільки на краще, молитися, бо на все воля Божа, це таке випробування яке Ви маєте подолати. Я вірю і надіюсь, що з Вашими дітками все буде добре. Діва Марія їх захистить і подарує здоровячко... Щастя Вам і вірте, що все буде добре!!!

truskaffka
22.07.2013, 21:11
Зоряна завжди всіх мамів настроює на найгірше, всіх лякає.

Це 100% , я то чула багато разів. Забула написати...

сніжна
22.07.2013, 21:20
дитина дуже-дуже важка?
у моєї коліжанки дитинка народилася на 31 тижні ( передчасна відслойка плаценти)- з відсутністю фактично усіх рефлексів. Місяць виходжували, шансів не давали ніяких. Мало того- під час перебування у відділенні виходжування її малюк отримав сінегнойну паличку, що робило його шанси на виживання ще меншими, оскільки почалося зараження крові. Дитинка не лише вижила, а й дуже скоренько потім наздоганяла ровесників по розвитку ( у нього з моїм сином різниця у кілька днів, просто один народжений у 7 місяців, а другий у 9). Зараз це дуже активний і розумний школярик. Не втрачайте надії, просто вірте, що все з дітками буде гараз. Віра творить чудеса.

didymos
22.07.2013, 22:30
потім дали мені тіло до тіла старшенького, на молодшого тільки дивилась і зі всіх сил старалась передати йому позитивні емоції і любов. У кого таке ж було???
Якщо дали на руки це добре.Моїй сестрі якій ставили діагнозі гіпоксія і рунопатія,глухота крововилив сьогодні (у 1.5років) нічого не підтвердилось.Мій родився 3800,а її 1100 але вони одинакові ,( у нас термін по вагітності-різниця 2 тижні) її швидше почав говорити.Вона каже, що треба таких малят підтримувати грудним молоком,і маминим теплом.

mashka
22.07.2013, 22:30
У кого таке ж було???
Нашим племінникам трійнятам, які народились на 31 тижні, самі не їли не дихали вже буде по 9 місяців вага при народженні була 1,6кг, 1,7, 1,9. Місяць вони лежали в реанімації, на них страшно було подивитись, тонюсенькі, голови якісь неправильні. А зараз такі два козака і красунька, що годі й казати. Хлопці вже майже по 9 кг, а дівчинка 8. Всі дуже переживали, а мама була сповнена оптимізму.

Vika
22.07.2013, 22:59
мені казала таке лікарка, як ми з донею лежали в патології новонароджених в тернополі. в неї була родова травма-набряк ЦНС.
виписали через 2 тижні. потім казала що можемо взагалі забути що в дитинки були якісь проблеми. так і є. єдине що грудьми не дозволяли годувати, дозволили в 3 тижні, але вона їх так і не взяла.

pravovuk
23.07.2013, 22:50
Дівчата, скажіть кому із вас казали, що ваша дитина дуже-дуже важка? Мої діти в реанімації. Самі не дихають, їжу не травлять.
Моя Ліля теж не мала ні дихального,ні ковтального рефлексу... Чоловікові сказали готувати мене до найгіршого, бо шансів нема....(правда,він мені це сказав, коли Ліля вже мада 3 місяці)...Але я вірила і знала,що вона мусить жити! Тримайтесь, все буде добре!

ptaha
30.07.2013, 17:30
З нами сьогодні завідувачка таку розмову провела, що я ще не скоро оговтаюсь.
Раджу вам набратися сили і терпіння, знаю, це дуже важко, мої обоє пройшли через Чернігівську. Там лікарі всім говорять, що ваша дитина дуже важка, особливо коли ще мама у пологовому,а тато прийшов до лікаря. Зі свого досвіду скажу, що перед ними не потрібно лякатися,падати в паніку і плакати, постарайтеся бути врівноваженими і спокійно їх вислухати (це дуже не просто), вони не люблять коли їх перебивають, а потім питайте що цікавить, (лише потім на самоті можете тати волю емоціям, виплакатися, без цього ніяк, бо це наші діти і серце в мама розривається ).

Грильяжка
30.07.2013, 18:04
Мої діти в реанімації. Самі не дихають, їжу не травлять. З нами сьогодні завідувачка таку розмову провела, що я ще не скоро оговтаюсь.
Моя знайома народивши синочка на 32 тижні була у розпачі, а їй одна мудра лікар сказала:Ці дітки швидше народжуються а згодом так само швидко викручуються з усіх проблем та неграздів". Зараз в неї такий козак що ого-го, з апетитом неабияким і великими планами на це несподіване життя)))..Так що все у вас буде добре, тим більше у вас двійнятка, а недоношені-двійнятка стійкіші і швидше набирають вагу-так є в природі-бачила величезну програму про недоношених діток, власне про двійнят-близнят якийсь мудрий пан з Гамерики так розповідав

ptaha
31.07.2013, 12:55
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/31/thumb_2853751f8dea9184c4.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/31/2853751f8dea9184c4.jpg)
син народився 31 тиж. 1600, 40см, доня 32 тиж. 1800, 42см. Ніхто і не скаже що недоношені. І ваші діточки Kvinna також перейдуть цей нелегкий період, час, терпіння, молитва, ну і звичайно кошти. Сили вам.

Margarett
31.07.2013, 13:47
Бог добрий він може все.
У брата чоловіка сестри мого чоловіка у вересні минулого року народилась передчасно доця. Там взагалі проблеми на проблемах і ними поганяли. Невиношуваність (якась хвороба крові чи що), до певного терміну доходить, а потім зрив (то була її 3 спроба). Вилежала левову частку вагітності і таки на 31 чи 32 зрив. Терміновий КР, маленька вага, не розвинуті легені, два дні дитя під ковпаком в ОХМАТДИті (щось 4000 грн. за день платили), за два дні почало самостійно (без апарата) дихати, груди заборонили лише пляшка, бо не могло тягнути (дуже слабке) в додаток ще й якийсь бронхіт підхопила до тих всіх ліків ще й від того антибіотики приєднали. Грошей маса і взагалі ... переживань і сліз .... Але минуло 11 місяців, як 1 день і на початку вересня дівчинці вже 1 рік. Витягнули всіма силами, але витягнули. І така собі дівка росте, як всі. І ваші вишкрябаються. Треба молитись лише і просити в Бога. Все буде добре.

Khaleesi
07.08.2013, 19:14
Дівчата, а як розвивались ваші дітки, як швидко наздогнали таких діток, які народились доношеними? Бо нам 2 місяці, народились на 35 тижні з вагою 2,450, були сьогодні в невролога, то сказала, що відстає в розвитку, мав би вже посміхатись до мами, а ми сміємось, але ще неусвідомлено, у сні, мав би добре реагувати, стежити за іграшкою і вимовляти певні букви, а мій ще такого нічого не робить. Прописали нам сомазина(цераксон). Чи приймали ви ці препарати?

Уляна Поберейко
08.08.2013, 00:18
Дівчата, а як розвивались ваші дітки, як швидко наздогнали таких діток, які народились доношеними? Бо нам 2 місяці, народились на 35 тижні з вагою 2,450, були сьогодні в невролога, то сказала, що відстає в розвитку, мав би вже посміхатись до мами, а ми сміємось, але ще неусвідомлено, у сні, мав би добре реагувати, стежити за іграшкою і вимовляти певні букви, а мій ще такого нічого не робить. Прописали нам сомазина(цераксон). Чи приймали ви ці препарати?
ми приймали цераксон розчин але ми родились на початку 38 тижня і в нас ішемічне ураження центральної нервової системи нам цераксон дуже допоміг нам вже 9 місяців ми вже сидемо,стоїмо тримаючись за
ліжечко бо до прийому цераксону ми навіть не сиділи

Adriasia
08.08.2013, 00:41
Прописали нам сомазина(цераксон)
приймали. Також багато чого по "нормі" не робили (а ким норми писані?).
Але так і не пройшли повного курсу. Я більше часу у вільний від сну час малої проводила з нею. Треба посміхатися? Ок! І я до не посміхалася і за тиждень отримала її усвідомлену посмішку у відповідь... і так зі всім.
Справа лікаря - лякати і залякувати Вас аби Ви якомога більше ліків купували і мали занепокоїність. Ваша справа - працювати з дитиною і... менше ходити до лікарів.

Aster
08.08.2013, 02:39

Раджу надалі звертатися до іншого невролога. Дуже він у вас необізнаний з розвитком недоношених малят. Це ваш дільничний лікар? Він перший раз за два місяці бачить дитину і вже знає, що вона відстає в розвитку? І приписує такий препарат? Капець...

Якщо дитина народилася на 35 тижні, то її розвиток в 2 місяці має відповідати в кращому випадку місячній дитині. Абсолютно зарано усвідомлено всміхатися. Вимовляти звуки (а не букви) навіть доношеній дитині в 2 місяці зарано.

Цераксон - викачування грошей з батьків (ІМХО). Прочитайте хоча б отут (консультують відомі кваліфіковані лікарі):
http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=235413&highlight=%F6%E5%F0%E0%EA%F1%EE%ED
або просто інструкцію до препарату.

Якщо хтось каже, що Цераксон поміг його дитині щось нове зуміти досягти, то це (в більшості випадків) просто прийшов час і дитина САМА змогла це зробити, ліки тут ні до чого.

Раджу ще уважно прочитати ось це:
http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=27797

Khaleesi
08.08.2013, 09:58
Дуже дякую за відповіді. Невролога нам порадила педіатр з роддому, були в неї в місяць і тепер пішли в 2. Вона подивилась малого і поставила діагноз гіпоксично ішемічне ураження центральної нервової системи, такий діагноз був при виписці з роддому, нічого не пояснивши направила на нейросонографію. По узд як і в місяць так і тепер виявили псевдокісти, прийшли до неї з результатом і вона прописала нам ці препарати. На те, що я перепитала чи відставання повязане з недоношенністю, відповіла якось невпевнено,що може бути... Але я наприклад іншої причини не бачу.Педіатр теж радить приймати цей препарат, але я тепер вже задумалась над тим. Можливо хтось порадить хорошого невролога, бажано в Чорнобильській лікарні, бо живемо на Дністерській.

---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:11 ----------

Я більше часу у вільний від сну час малої проводила з нею Я теж стараюсь з ним говорити, щось розказую, але він коли не спить то майже весь час плаче, хочу побавитись в якісь ігри, поробити вправи і не дуже виходить. Може то ще через животик, бо дуже рідко какає(

Aster
09.08.2013, 00:34
Можливо хтось порадить хорошого невролога, бажано в Чорнобильській лікарні

Через недоношеність ми були на консультаціях багато разів в цій лікарні у всіх неврологів. Є серед них нормальні. Є звичайні. Є такі, що капець. :( Дуже класних ми там не знайшли, на жаль. Але якщо в дитини нема крім недоношеності інших особливих проблем - то можна звертатися.

На форумі писати прізвища не буду. Якщо потрібно - пишіть ПП.

ptaha
13.08.2013, 14:25
Прописали нам сомазина
Таке враження, що невролог всіх підряд лікує сомазиною. Тиждень приймали, бо так нам написали при виписці на аркуші як і які ліки давати. Через місяць на огляді невролог була в шоці, чому не цілий місяць, мали купити 3 штуки, обійшлись одною. На черговому огляді нас спитали чи все прийняли, ми збрехали що чемно випили всі три, і лікар сказала що воно нам так помогло.

Holly
13.08.2013, 14:28
всіх підряд лікує сомазиноюПовнінстю погоджуюсь. Маркіян родився доношеним, але мав дуже сильний тремор підборіддя і аж на ніжку віддавало(( Приписали нам той препарат, але начитавшись, прийняли рішення не давати. Все саме пройшло.

ptaha
13.08.2013, 14:33
поставила діагноз гіпоксично ішемічне ураження центральної нервової системи, такий діагноз був при виписці з роддому,
щодо виписки, різниця між моїми дітьми 12 років, але виписка слово в слово точнісінька. Стандартний бланк, просто вставляють прізвище. Двоюрідного брата мого чоловіка родилась двійня, виписка ідентична, лише добавлено що проводилася реанімація.

Уляна Поберейко
13.08.2013, 16:13
Дуже дякую за відповіді. Невролога нам порадила педіатр з роддому, були в неї в місяць і тепер пішли в 2. Вона подивилась малого і поставила діагноз гіпоксично ішемічне ураження центральної нервової системи, такий діагноз був при виписці з роддому, нічого не пояснивши направила на нейросонографію. По узд як і в місяць так і тепер виявили псевдокісти, прийшли до неї з результатом і вона прописала нам ці препарати. На те, що я перепитала чи відставання повязане з недоношенністю, відповіла якось невпевнено,що може бути... Але я наприклад іншої причини не бачу.Педіатр теж радить приймати цей препарат, але я тепер вже задумалась над тим. Можливо хтось порадить хорошого невролога, бажано в Чорнобильській лікарні, бо живемо на Дністерській.
сходіть до кунти вона зав віділенням неврології

---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

Дівчатка я вам раджу схоіть зі своїми малятками на мануальну терапію повірте вона дуже багато нам вчому помогла,ми ходили до Падка на хуторівку (в центр інвалідів)Володимир Олександрович великий вам і низький уклін,і всьому вашому колективу дуже дякуєм,

pravovuk
15.08.2013, 20:14
поставила діагноз гіпоксично ішемічне ураження центральної нервової системи, такий діагноз був при виписці з роддому
В нас у виписці теж такий діагноз. Вони ставлять всім недоношеним діткам такий діагноз....

вона прописала нам ці препарати Нам теж їх виписали. Після декількох прийомів зауважила, що Ліля стала пасивна, до всього. Перестала давати- дитина стала активна і жвава. Більше ніякими таблетками її не пічкала.......Але це все індивідуально...

---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:06 ----------

Дівчатка я вам раджу схоіть зі своїми малятками на мануальну терапію повірте вона дуже багато нам вчому помогла,ми ходили до Падка на хуторівку
А чим саме вона Вам допомогла? Я вже пару раз була у Падка на консультації, а от віддати доцю на мануалку так і не наважилась... Не можу пояснити навіть чому... Побачила раз як дитині на цій терапії голову викручували...,боюсь щоб не зробили дитині гірше......

innamorata
22.12.2013, 13:56
Можливо хтось порадить хорошого невролога, бажано в Чорнобильській лікарні
ми в Чорнобильській були в лікаря Країнського. Мені дуже сподобалося, толковий, гарно порадить, нічого лишнього(як от наприклад масажики, які всі навколо прописують просто для профілактики)
Щодо мануала, я малого завела до одного лікаря, який раз на тиждень приїжжає з києва і тут приймає. я зробила дуууже великі очі після того як він мені показав що в малого одна ніжка довша, я ж його показувала ортопедам!!! і відразу при мені ж то все і поправив (та довша ніжка не розводилася до кінця і голівка в той бік не до кінця поверталася) сказав що то т.зв внутріутробна травма, від того що дитинка нерівно лежала, він на тому спеціалізується.
доречі нічого малому не крутив і не "ламав" як то люблять костоправи, легенько якось так помасував в районі шийки лише кінчиками пальців.

tanchyk
10.03.2014, 16:19
В лікарні,де нас "виходили" були дітки і по 500 гр. Але за ці місяці,що ми там були, реально я бачила, діток що вижили по 700грам.
малеча народилася з вагою 540грам, спочатку чоловік сказав 700грам, щоб жінка дуже не переживала, бо важко відходила від наркозу, впала в дипресію. Ні з ким не хоче говорити, телефон не підіймає. Лікарі сказали, що у малечі шансів мало, жоден орган повністю не розвинутий. Але ми все одно віримо в чудо, молимось і просимо Бога про чудо.

Fistawka
23.04.2014, 00:31
Незнаю чи постили вже це відео. Розчулило просто до сліз. Бувають такі манюнечки і з них виростають чудові хлопчики і дівчатка:)
https://www.youtube.com/watch?v=EEPHLC6dMGA

jassystay
18.05.2014, 13:59
О! Тут буде доречно. Шанси завжди є в таких діток!

Неймовірна історія про дитятко яке народилось в 4.5 міс і важило 490 гр. Але вижило завдяки житомирському лікарю. http://gordist.org/laureate/2007/serge_laponog/

А ось про цього ж хлопчика в 2 роки:
http://gazeta.ua/articles/people-newspaper/_490gramovomu-hlopchiku-vipovnilosya-dva-roki/282396

Може комусь ця історія додасть сил і надії. Дива трапляються!

Britney
15.06.2014, 21:55
Моя приятелька народила два з половиною місяці тому дівчинку на 33-34 тижні вагітності. з вагою 1800 грам 44 см. Стимулювали пологи через високий титр антитіл (здається було 1 до 84). Не дихала. Робили замінне переливання крові, кололи антибіотики.Лежали вони на Орлика. Переживали всі дуже, молилися. Але дякувати Богові, вижила. Зараз поправляється, набирає добре вагу,виглядає дуже гарно. І мама і дитинка на разі в порядку.

Megan
15.06.2014, 22:27
У нас зі старшим була майже така сама історія. Тільки в мене води самі відійшли. Дякувати Богові хлопчисько вже 1 клас закінчив.