КПК

Показати повну версію : Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6

Diana
14.05.2010, 19:41
А в нас вже як міс. як алергія пропала, навіть потрохи їли домашні яйця. Вчора робила салат з магазинних яєць, мала побачила і випросила четвертинку, за 2 хв., все личко і борода вкрилися червони плямами і всередині прищики такі як від кропиви. Дала глюконат Са, за пів год. все пройшло. Це в нас перший раз, що реакція зразу.

Ланочка
17.05.2010, 17:03
А хтось пробував крем натуральний, не гормональний від дерматиту ATOPIC? Моя кума з Іспанії приїжджала і привозила з собою баночку, бо малий її має страшний атопічний дерматит (видно продукти іспанські дитині не підходять). І я помазала свого малого, в нього теж на клубныку були щоки червоні. При чому клубніку вже місяць не їли, а зі щік не сходило і на попі появилися вісипання. То пройшло моментально, на другий день вже майже нічого не було.Так от вона розказуе, що в Іспанії той крем популярній, але замовляють вони прямо з Ізраіля, бо то якась ізраільська фірма. Ну звичайно і діета на першому місці, дитину переводять на кашу і воду.

ckorpionsha
21.05.2010, 00:52
Вот у малого обсипало щічки,але більше праву. Трохи чесав вчора. Від чого?Думаю. Пробували ложечку меду в чаї,кокос на язик,ізюм,в гостях їли трошки хліба з маслом(чи то спредом) не знаю. Може на молоко коровяче(беру у людей на базарі,постійної тьотки не маю). Ще помітила.як не покакає день-два то сильніші дрібні прищі стають.а як сходить то очищається. Пємо лоратадин лікарка сказала. Консультувалась по телефону.
Чекаю до понеділка,як буде. Ще й плюс маєм простуду,кашель посилився..от думаю чи то не алергічний кашель. В сімї алергетиків не маємо.
Чи то дати вугілля і лінекса..не знаю. Ніколи в нас такого не було

berezhano4ka
21.05.2010, 01:19
в нас березневий бронхіт дав ускладнення на алергічний кашель.По чому зрозуміло що кашель саме алергічний?-коли сухий кашель почали лікувати народними методами-розтиранням і борсучим жиром-він навпаки почав посилюватись.Лікар приписав нам антигістаміни 3 покоління.Є Еріус,Фрібріс і Едем.Діюча речовина в них однакова-різняться ціною і країною-виробником.За 2 тижні використання кашель майже зник.Ми приймали Трайфед зелений-це сироп від кашлю з антигістамінним ефектом і Едем

Rodionochka
25.05.2010, 11:41
В мене тут таке питаннячко. Нам 2,5 місяці. Маємо атопічний дерматит (на коров"ячий білок). Були в Костюченко в Чорнобильській. Назначила нам лікування, але нічого не сказала про бактерії. А я запитатись забула. Але рідний педіатр сказала поприймати ще Симбітер. Але десь я чула, що він має якесь відношення до кисломолочної продукції. Чи можна його давати, чи краще взагалі проігнорувати?

Ланочка
25.05.2010, 11:46
Почитайте тут http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=25687

Rodionochka
26.06.2010, 15:18
Хочу запитати досвідчених мамусь дітей-алергіків.
Нас обсипало в 3 тижні, перше, що лікар сказала припинити мені їсти - це молочне. Ми забрали ще деякі групи продуктів і висипки майже пройшли (час від часу нас все таки на щось підсипає). На моє питання: "на як довго виключити молочне?" відповіла, що до 5 місяців дитини. Потім треба буде дати молочко саме дитині щоб чітко побачити реакцію, бо якщо буду пробувати я, то миттєвої реакції не буде і визначити чи є алергія на молочне буде проблематично. Тому питання: чи хтось робив таке провокативне підгодовування? Як це робити, чи можна дитині в 4 місяці і взагалі ваш досвід стосовно повторного вводу молочного в меню годуючої мами. Зараз просто нема змоги звернутись до тієї лікарки, а нам конче треба підвищувати вміст кальцію ну і молочного страх як хочеться!!!

dudja
26.06.2010, 16:53
а нам конче треба підвищувати вміст кальцію ну і молочного страх як хочеться!!!
Вміст кальцію можна підвищувати і без молока. Молоко-це не є пенацея. В мого сина була алергія на молоко. Обходила я багато лікарів у свій час, добре що одна нормальна лікарка попалася, та докладно пояснила і заспокоїла мене-тиким дітям-алергетикам нічого не бракує і не потрібно ходити по лікарях і шукати пригод. Правда я малого грудьми вже не годувала. А коли почався прикорм, то каші на воді, ніякого молока, більше кефіру. Навіть навчила його що один корм випивав з пляшечки цілу порцію кефіру(тоді такого вибору в магазинах не було то мусіла сама робити). Алергія на молоко пройшла йому десь в 5-6 років. Тепер смакує із задоволенням.
Мама-найкращий лікар для своєї дитинки.

Natalysa
26.06.2010, 17:30
В мого малого теж був висип - постійно думала, що це я щось не те їм, поки кормила грудьми. Тепер знов є висип, який не може пройти на щоках. Вичитала в інтернеті, що це молочний струп. Я вже перестала давати молочні каші, а даю лише безмолочні, але чим ситним кормити дитину, а то він тими кашами не наїдається:( І висипка так повільно проходить.
Прочитала на ДП про рецепти наших "вумних лікарів" і навіть не хочу до них іти.
А головне я не впевнена, що це на молочне, хоча висип повільно проходить. До речі - його теж свербить - була на відпочинку, то він щоку праву подер аж до крові - темпер мажу Судокремом і на те місце клею пластир. Якісь жахи.
Підкажіть дівчата який вихід. Можливо в когось вже є якийсь алерголог, а то наш педіатр навіть толкового немає

---------- Додано в 15:30 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

більше кефіру. Навіть навчила його що один корм випивав з пляшечки цілу порцію кефіру(тоді такого вибору в магазинах не було то мусіла сама робити)
А який це рецепт????7 А сиру не можна, а яєць теж?

Rodionochka
26.06.2010, 21:15
темпер мажу Судокремом і на те місце клею пластир
Не знаю як там Судокрем, я за рекомендацією нашої "вумної" педіатр теж раз спробувала, і стало ще гірше. А от поміг нам косметичний засіб (нам було лише 1 місяць, тому нічого іншого нам назначити не могли) від фірми Біоскрін називається "24 години зволоження". Нам ДУЖЕ допоміг. Правда, в нас не було аж до крові. Просто була страшенно суха шкіра. Пройшло десь за днів 2-3. Правда, цей крем дорогуватий, десь коло 170-180грн (але великий 200мл тюбик), та і продається біля Чорнобильської лікарні (а назначала його, як Ви вже здогадались, лікар саме з Чорнобильської)

Можливо в когось вже є якийсь алерголог
Ми декілька раз були в Костюченко з Чорнобильської. Чесно кажучи, мені сподобалось не все. Пояснила ніби нормально все, а от лікування взагалі не сприйняла я - відразу якісь гормональні мазі, Зодак по пів року і таке інше. Але телефон до неї можу дати, може Вам щось порадить інше. До речі, в неї лікувала свого малого моя знайома. Була задоволена.

А сиру не можна, а яєць теж?
Нам, наприклад, не можна НІЧОГО молочного крім масла, ні яєць, ні курочок. Ну і ще купу всього. Якщо буде цікаво, пишіть в приват.

Ірушка
26.06.2010, 21:16
Щодо головного питання теми, моя відповідь - лікувати не потрібно само пройде.Я вживаю в їжу зараз усі продукти, ягоди, червоне, солодке і в малого ніякої реакції.

Rodionochka
26.06.2010, 21:32
лікувати не потрібно само пройде
Згідна, зі старшим так було, але обмежувати себе потрібно, коли сипить звичайно. Бо махнувши на це рукою, можна зробити тільки гірше. Він в мене з 3 тижнів і до року був обсипаний (з перемінним успіхом), ще рік-півтора були обмеження в їжі. Зараз йому майже 5 і він їсть все. Зате в ніжному віці він не пробував ніяких цукерочок і т.д. і т.п. Я думаю, це лише на користь для його організму.
Тепер з молодшим ідемо по тому ж колу. Сподіваюсь, що теж переростемо. До речі, з кожним місяцем бачу прогрес. Ті продукти, від яких сипало раніше, зараз помаленьку пробую, і ніби-то реакції вже нема.

Natalysa
26.06.2010, 21:50
ні курочок
Не можна курятини, чи я щось не так зрозуміла?
Та як само пройде, коли воно прогресує? Це ж не від грудного вигодовування в мого малюка, бо я вже не кормлю.

Rodionochka
27.06.2010, 18:31
Правильно - курятини не можна, яйка також, ну і все, куди входять яйця та яєчний порошок (різна випічка тощо). Я тепер перед тим, як щось купити, завжди вивчаю склад на упаковці. Казала алерголог, що у хлібі цього нема, а от у здобних булках є.
А "пройти" воно дійсно не може. Може просто дозріти шлунково-кишковий тракт, з"являться ферменти, яких зараз не вистачає і які допоможуть все це травити. Якось ніби так. Мені важко то пояснити на хлопський розум. Є в Комаровського класна стаття, яка Вам щось трохи роз"яснить( http://articles.komarovskiy.net/allergicheskij-dermatit.html )
Коли заберете той продукт (ну або декілька продуктів) реакцію побачите не миттєво. В нас шкіра почала очищатись десь на 4-5 день. До тижня мали б прищики зійти. Це за умови відсутності алергена і, в нашому випадку - без жодних гормональних мазей. З мазюками - це набагато швидше.

MASLINKA
28.06.2010, 00:49
Дівчата допоможіть!!! в малого алергія на памперси. В когось може таке було?? Чим вилікувалися??Може порадите хорошого алерголога по тому??

Fast
28.06.2010, 01:49
алергія на памперси
А поміняти марку слабо?(зараз вибір до вибору до кольору) Якщо не помагає - є багаторазові підгузки

Fleshka
28.06.2010, 12:27
Для чого Вам алерголог? Шоб напхав дитину хімією, і навиписував гормональних мазів? Поміняйте марку підгузників, побільше часу проводьте голяка (бажано постійно), тай все буде ок!
А як проявляється алергія у вас?

Natalysa
28.06.2010, 23:47
дівчатка, а кефір моєму малюку можна, якщо непепреносимість молока. Просто сестра купила Тьому від 8 місяців, а я не знаю, що з тим кефіром робити:girl_sad:

KNadya
29.06.2010, 00:19
в малого алергія на памперси
Я згідна з Fleshkою на всі 100%. У мене як нещодавно була жара, теж була алергія. Раніше такого ніколи не було та й дитина у мене не алергічна. Було подумала, що то пітничка, але де там. Почало чим раз більше обсипати. Тримала побільше голяка, прищики змазувала не кремом, як зазвичай, а крохмалем. Все само пройшло. Марку памперсів не поміняли. Так як давно ними користуємось, зараз все ОК. Просто ми попали на такі Памперси, що віддали назад, бо беремо самі великі упаковки. Навіть у сухому вата збивалася в грудки, що неможливо ні лежати, ні сидіти. Було, що навіть порвався якимось чудом. Але це все з однієї упаковки.

Diana
29.06.2010, 08:36
дівчатка, а кефір моєму малюку можна, якщо непепреносимість молока. Просто сестра купила Тьому від 8 місяців, а я не знаю, що з тим кефіром робити
кефір можна, але не Тему.

Natalysa
30.06.2010, 10:19
кефір можна, але не Тему.
А який тоді??????

Nyny
30.06.2010, 11:36
в мого малюка з народження була жахлива алергія , його висипало просто по дням.Личко , шийка а потім пішло і на животик.Грудь , суміш - на все висипало , притому що я сиділа на дієті.Була в різних педіатрів - говорили що чутливість кишечника до білка.Порадили мазати кремом Елідел і що до пів року пройде. Пройшло десь в 5,5 міс.))

Rodionochka
30.06.2010, 11:42
Порадили мазати кремом Елідел і що до пів року пройде
Воно Вам би і без Еліделу пройшло!!!! Крем - це лише усунення зовнішніх проявів. У Вас просто дозрів ШКТ. Ми не мазали і нам ніби теж пройшло (нам лише буде 4 місяці). Потроху пробую молочне.

Nyny
30.06.2010, 12:30
Rodionochka я це знаю , нам потрібно було чимось це мазати , на малому живого місця вже не було

mamba
30.06.2010, 13:14
нам потрібно було чимось це мазати , на малому живого місця вже не було
теж саме - допомагає тільки Елідел, а прищики добре підсушує водний розчин метиленова синька (воно як зеленка, тільки синє)...деколи в мене малий синій був як аватар... під колір очей ))))

Rodionochka
02.07.2010, 15:15
теж саме - допомагає тільки Елідел
Ви ним старайтесь не захоплюватись. Розумію, що це дуже зручно. Самій "руки чухались" тим помастити і малому полекшити стан. Але дитяча шкіра має здатність дуже швидко відновлюватись, а креми ті - просто маскування. Якщо забираєте алерген, стає краще і без крему. Перевірено на власному досвіді!!!

Olalama
15.07.2010, 13:31
Вперше червоні щічки у сина появились у 6 міс., коли почала пригодовувати. Припиняла догодовування, але щічки червоніли. Помітила, що коли прорізуються зуби, щоки стають більш червоними, але свербіжу не було. Так продовжувалось до пів року. Мастила щоки час від часу "Адвентаном" в суспензії, що мало допомагало та давала краплі "Феністил". Найстрашніші щоки були, коли малому був 1 рік, бо за 1 місяць (у 1 р 1 м) йому прорізалось 6 зубів і має їх уже 16. Після того щоки стали гарними і гладкими без медикаментів і мазі. Дитині зараз 1р.і 2,5 місяці і ось уже 1,5 місяці я забула за алергію.

Fleshka
15.07.2010, 13:39
У нашого Романа періодично з"являється пляма на шиї, розміром з сірникову коробку, яка його свербить. Точніше сказати, періодично зникає, і так вже на протязі 4 місяців. Іто, щезає вона тільки тоді, коли ми їдемо зі Львова на декілька днів. Тобто можу сказати, що альтернатива медикаментам є, і набагато краща, ніж купа хімії. І це - свіже повітря, і здорова атмосфера в родині ))).

GoldenFish
21.07.2010, 16:25
Та воно зараз від усього може бути. екологія така в нас:( тут навіть не знаєшь, що давати. Екологічно чистих продуктів не залишилося. нітрати, емульгатори.... жах!

Svitlanka
21.07.2010, 17:59
Дівчата, чи може алергія виглядати схожею на пітничку? Малого обсипало - ручки, ніжки, дуже сильно, багато маленьких червоних прищиків. Ну не може пітничка так довго бути! За алергію нічого не знаю ( зі старшим такого не біло, то й не цікавилась). Чи може алергія бути тільки на ручках, ніжках і трохи по тілу? Чи починається з обличчя?

Fleshka
22.07.2010, 00:12
Ой, Світланко, може...Така спека. В мого Романа тримається вже другий тиждень. Але я впевнена що то пітничка. Бо за ніч щезає, а по обіді, як напотіється знову з"являється.

Svitlanka
22.07.2010, 00:22
Мені просто дивно, що ця пітничка ( алергія?) в більшості є на ручках - аж до пальчиків все обсипано. Купаю в череді щодня, душ двічі на день....Тримається. Аж гнійнички з'являються. :(

Пупсик
22.07.2010, 09:43
Купаю в череді щодня,
а то не може бути подразнення від череди?

Svitlanka
22.07.2010, 10:43
а то не може бути подразнення від череди?
Не думаю, бо з перших днів купали, десь до місяця.... Потім ще іноді. Почалась та висипка, коли відпочивали на морі, але там жара трималась, то я вирішила, що пітничка. Пару днів не буду давати персики, абрикоси та помідор - подивимось.

roksolanka
22.07.2010, 11:05
Чи може алергія бути тільки на ручках, ніжках і трохи по тілу? Чи починається з обличчя?

В мене в малого таке саме. Почало висипати з ручок, потім на ніжках з"явилися прищики і на шийці, а десь за тиждень аж на личку. Наша педіатр сказала, що то пітничка. Але у мене підозра, що то алергія, бо так довго не сходить. Перестала давати фрукти. Чекаю, чи зійде тепер.
Бо за ніч щезає, а по обіді, як напотіється знову з"являється.
в нас впринципі теж так, але щезає не повністю, а стає якесь менш помітне, такі біленькі робляться прищики, а за день червоніють. Саме гірше ввечері після купання - малий як буряк червоний.

Fast
22.07.2010, 20:18
Саме гірше ввечері після купання - малий як буряк червоний.
А ви в прохолодній воді купайте!

easymark
22.07.2010, 21:01
Та прохолодна вода не допоможе. Може, спробуйте якусь фільтровану воду брати?

Romamama
22.07.2010, 23:44
В нас така сама історія, обсипало прищиками тільки на ручках. Вчора воно виглядало як пітничка, а сьогодні прищики стали червоніші і більші за розміром. Не думаю, щоб алергія була лише на руках, але і на пітничку воно не дуже схоже. Напевне треба показати лікарю.

Markkomp
23.07.2010, 15:35
В моєї малої алергія була тільки на ручках. Лікар казала що мала грибок підхопила, а коли я поїхала до алерголога в охмадит виявилась алергія на магазинне молоко перестала давати все пройшло.

roksolanka
23.07.2010, 17:34
Були ми вчора в алерголога, сказала , що не пітничка, а алергія. виписала ліки і порадила купати в морській солі. як сьогодні чоловік купить, то попробую

Vegas
23.07.2010, 18:27
Нам дали вакцину в 10 місяців. Через пару днів почалась висипка на руках, яка не проходила до місяця. Лікар сказала, що це пітничка від жари. Але я впевнена, що це була алергічна реація на вакцину.

Svitlanka
23.07.2010, 19:17
І ми тільки що від лікарки. Алергія :( Запропонувала відразу на місці вколоти тавегіл, я відмвилась, щось це занадто вже.....Виписала купу ліків. Половину з того ( що знаю ) буду давати.

Iryna
24.07.2010, 15:44
І в нас аналогічно починалося з ручок (і то інтенсивніше в районі від ліктя до пальчиків), перейшло на ножки, шию і трошки по тілі, а тепер і на личко кинулося:girl_sad: Зранку виглядає як банальна пітничка, а після обіду вже з такими червоними прищиками-гнійничками!
Лікарка сказала, що це пітничка вперемішку з алергією і таке досить часто зустрічається в діточок при такій спеці. Призначила купати в хвойному екстракті і попити діазолін і кальцій глюконат.
Наразі йдемо на поправку:girl_tender:

roksolanka
25.07.2010, 11:10
Запропонувала відразу на місці вколоти тавегіл
Ми пили тавегіл в таблетках, але нам не допомогло

попити діазолін

і нам це також ризначили, але купати казали з морській солі

Сяночка
28.07.2010, 00:06
Дівчатка, новенька у цій темі, але маю теж проблеми з алергією в дитинки 6 міс, не знаю на що думати. Порадьте, будь ласка, хорошого алерголога у Львові, так як я не місцева, то важко зорієнтуватись. Чула хороші відгуки про Костюченко в Чорнобильській. Може хто має її тел. чи якогось свого хорошого спецаіліста. Наперід вдячна.

Hochynamore
28.07.2010, 16:38
Natali, і пройшла Ваша висипка повністю? Бо в мого меншого те саме. Я писала відмову від щеплень до року. А в рік зробили перше щеплення, яке по графіку роблять в 3 місяці. Через два дні - прищі, схожі на пітничку. Я нічого не робила. Лікар переконала мене, що це справді пітничка. Через місяць знову зробили щеплення (попри те, що прищі не зникали зовсім), площа висипки збільшилась. Не знаю....через тиждень - остання порція АКДС. Боюсь робити. А може справді пітничка?

Girljanda
30.07.2010, 14:20
маю теж проблеми з алергією в дитинки 6 міс, не знаю на що думати.
А ви давали дитині прикорм чи, можливо, сумішшю годуєте?

---------- Додано в 13:20 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

Виписала купу ліків. Половину з того ( що знаю ) буду давати.
Важко знайти лікаря, який би випустив тебе з кабінету, при тому не виписавши повну торбу ліків... Ех,українська медецина...:girl_impossible:

Сяночка
30.07.2010, 22:17
годую сумішшю Нутрілон гіпоалергенний, з народження на змішаному годуванні, з 3,5 міс на штучному. Давала прикорм- яблуко зелене печене, потім кабачок. В принципі почала думати на чай Хіп, в нас вже 2 місяці то появляєтьсято пропадає.

olenkastar
30.07.2010, 22:26
Порадьте, будь ласка, хорошого алерголога у Львові,
МАМА, себто ВИ, є найкращим алергологом для ВаШОЇ дитини. бо лікарю абсолютно фіолетово,яка буде подальша доля дитини,а вам ні.
в ВАШИХ інтересах почати цікавитися літературою,вивчати причини хвороби,вести харчовий щоденник( і не тільки,записувати буквально все,на що реагує дитина алергією).

до речі, прочитала нещодавно в одній статті,що ..."Есть еще один пример — даже конвенциональные врачи начинают признавать, что подавление атопического дерматита и других высыпаний на коже постепенно приводит к развитию астмы у детей. К сожалению, все чаще приходится наблюдать, что врачи прописывают сильнодействующие мази даже тогда, когда лечение вообще не является необходимым и речь идет лишь о легких временных высыпаниях, которые прошли бы и сами при небольшой коррекции диеты. После этих мазей заболевание не только становится хроническим, но и переходит на более глубокий уровень."

Svitlanka
30.07.2010, 22:38
Важко знайти лікаря, який би випустив тебе з кабінету, при тому не виписавши повну торбу ліків..
Точно! Але для чого виписувати аж 2 антигістамінних препарати? Це взагалі дурдом. Поки що жодного не давала...

Сяночка
31.07.2010, 00:37
МАМА, себто ВИ, є найкращим алергологом для ВаШОЇ дитини. бо лікарю абсолютно фіолетово,яка буде подальша доля дитини,а вам ні.
в ВАШИХ інтересах почати цікавитися літературою,вивчати причини хвороби,вести харчовий щоденник( і не тільки,записувати буквально все,на що реагує дитина алергією).
Звичайно я розумію,що тільки я відповідаю за здоров"я своєї дитини. Але я не компетентна у всіх питаннях, і думаю порадитись з хорошим спеціалістом ніколи не завадить. В цілому історія така. Нам зараз 6 міс. З 3 місяців почали з"являтися сухі шершаві плями на колінках і далі розповсюджувались по всьому тілу. Думала алергія на олійку Чіко. Забарала. Нічого не змінилось. Були на змішаному годуванні з перших днів, але переважала в ньому все таки суміш. Педіатр запевнила що це не алергія на суміш так як ми її не міняли і все було ок. Лікувались у гастроентеролога, був застій жовчі, аналізи на дизбактеріоз в цілому були задовільні. Після лікування з часом все почало зходити, за винятком двох плям на однвй руці, вони то появляються то зникають до цих пір, з одної робиться вже мокра ранка. Десь 10 днів тому почали прикорм з печеного яблука і потім кабачка. Вроді спочатку все ок, а тепер знов посипало на шиї і личку, на руці знов відкрилась рана, дерматолог назначила лікування - Зіртек, Ентеросгель, Креон, Ойлатум для купання,крем Локобейз ріпеа, ранку фукорцином і , що найбільше лякає, крем Локоїд, він же гормональний. Я прикорм відмінила. Вже не знаю на що думати - залишився під підозрою чай Хіп в гранулах ( бо більше нічого не хоче пити), або гель Дентінокс для ясен може спровокував нові висипання. Речі перемо господарським милом, в хаті нема коврів і живих квітів.

Fast
31.07.2010, 00:58
З 3 місяців почали з"являтися
бо
був застій жовчі, аналізи на дизбактеріоз в цілому були задовільні
чи це було у різний час?
У моєї теж були сухі шершаві плями по тілу і на щічках і хоч аналізи були, загалом, не дуже погані (чому 0 кишкової палички і незначна кількість стафілококу це не дуже погано не знаю, як на мене, то зле) цього моїй дитині вистачило.
Єдине, що зі свого досвіду можу порадити - купати в прохолодній воді і тел. лікаря, якщо цікавить, можу в ПП дати

Сяночка
31.07.2010, 01:04
чи це було у різний час?
Ні, в один час, ми того і звернулись до гастроентеролога бо малий паралельно з висипаннями мав зелений кал

Єдине, що зі свого досвіду можу порадити - купати в прохолодній воді і тел. лікаря, якщо цікавить, можу в ПП дати
Купаємо в воді темп. 34 градуси, запарюємо для ванни овес. Тел. лікаря напишіть, буду вдячна

Fast
31.07.2010, 01:13
паралельно з висипаннями мав зелений кал
О так :( І у нас як тільки зелені - на другий день свіжий висип

34 градуси
молодці!

Girljanda
01.08.2010, 12:04
Сяночка, якщо у Вас підозра на чай Хіпп, то припиніть його давати хоча б на 3-4 дні, а тоді побачите результат. В мого малого десь в 3,5міс. була алергія на Нутрілон, хоча я давала його майже від народження (був на змішаному годуванні), поміняла і все пройшло. А з ліками я б радила трішки почекати, завжди встигнете.

Monny
02.08.2010, 23:25
я усю вагітність намагалася харчуватися правильно.
А як схватки почалися, то мене як прорвало - весь холодильник змела: косерви, усе солодке, ягоди.
Коротше малий родився весь обсипаний.
Те саме в мене.... Навіть і не знала тоді,що робити. Але зараз теж нівроку...

Сяночка
04.08.2010, 14:53
якщо у Вас підозра на чай Хіпп, то припиніть його давати хоча б на 3-4 дні
Не даю вже ні прикорму, ні того чаю Хіп, а алергія не проходить. Певно то все таки суміш... А яку ви даєте замість Нутрілона? Мене педіатр запевняє що то не може бути на суміш, цікаво звідки вона така впевнена?

Girljanda
04.08.2010, 16:09
А яку ви даєте замість Нутрілона? Мене педіатр запевняє що то не може бути на суміш, цікаво звідки вона така впевнена?
І мені цікова звідки, тим більше, я так розумію, ніяких аналізів ви не робили? А що взагалі каже педіатр, від чого алергія?
Замість Нутрілона даю НАН звичайний. Але не забувайте, що суміш треба міняти поступово. Якщо все-таки вирішите поміняти:
1-2 день - 1/3 нової, 2/3 старої (тобто якщо даєте 90г суміші, то 30г нової, а 60 старої),
3-4 день - 50 на 50,
5-6 день - 1/3 старої, 2/3 нової,
7 день - повністю нова суміш.
Бажаю вам якнайскоріше позбутися тої напасті!:girl_bye2:

Сяночка
04.08.2010, 19:41
А що взагалі каже педіатр, від чого алергія?
Та нічого вона толком не каже, того я і цікавилася хорошим алергологом. На рахунок суміші, то мотивує тим, що ми її їмо з нородження і нічого не було... Але читаю, що багато таких випадків коли алергія проявляється згодом, коли напевно накопичується той алерген в організмі.

---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

Бажаю вам якнайскоріше позбутися тої напасті
Дякуємо! Це дійсно напасть. Поки не стикаєшся, то до кінця не розумієш що це таке....

Natalysa
04.08.2010, 23:53
Сяночка (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=5628), в мого малого теж є алергія. Відмінила все: і соки, і чайок, і п"юре, і банан...Все, все, окрім суміші, а сипало далі.
Тепер перейшли на Нестожен - і алергія пройшла. До Нестожену додаю ще Веві безмолочну бо вже вік старший-треба щось ситніше. Їсть пюре, всі соки п"є, фрукти - окрім червоних. Відминила сир, яйця.Вже їмо м"ясце і супчики, правда не заправлені сметаною і без приправ (ну це ітак зрозуміло) До лікарів не ходила - Бог оберіг і нічого з ліків не давала. Лише мазь "Боро+" - вона швидко гоїть, але дитину дуже свербить.

Сяночка
07.08.2010, 11:53
Алерголог нам сказала що більшість алергій в дітей припадає на білок коров"ячого молока, але поки пробувати переходити на безлактозну суміш не радила, сказала наразі зменшувати кількість спожиття суміші, що ми їмо, шляхом введення супів-пюре та каш безмолочних. Будем пробувати....

Natalysa
07.08.2010, 14:15
Справа Ваша! Але висипка не пройде і дитині буде ставати гірше, бо в організмі білка буде кожен раз більше. Я теж так хотіла робити, але нічого не вийшло - висип був і свербіння теж. Ситуація лише погіршувалась, та і користі дитині від того білка жодної, а лише шкода.

Girljanda
07.08.2010, 16:30
годую сумішшю Нутрілон гіпоалергенний
але поки пробувати переходити на безлактозну суміш не радила
Чи то я щось не розумію, чи що? Гіроалергенна - це ж і є безлактозна. Чи ні? Тоді як на неї переходити, якщо ви і так нею годуєте??? Чи це просто до мене щось не доходить?
введення супів-пюре та каш безмолочних
Не забудьте, що треба вводити по 1 продукту на 3-4 дні.

kukusya
07.08.2010, 22:59
Зараз в дітей все частіше алергія на суміші,штучне молоко,воно вже настільки штучне,що організми починають боротись з тою гидотою,прямо кричать нам:"Дайте нормальну їжу!"

Сяночка
08.08.2010, 12:56
Гіроалергенна - це ж і є безлактозна.
В гіпоалергенній білок частково розщеплений, але він все таки є, а безлактозна взагалі не містить білка коровячого молока ні в якому виді

---------- Додано в 08:56 ---------- Попередній допис був написаний в 08:54 ----------

Справа Ваша! Але висипка не пройде і дитині буде ставати гірше, бо в організмі білка буде кожен раз більше. Я теж так хотіла робити, але нічого не вийшло - висип був і свербіння теж. Ситуація лише погіршувалась, та і користі дитині від того білка жодної, а лише шкода.
і що, ви перейшли на безлактозну суміш і все пройшло???

Bublyk
08.08.2010, 18:31
залишився під підозрою чай Хіп в гранулах
цілком може бути. В нас в рік гостра кропив"янка на гранульований чай була, дитину під капельницю на Орлика поклали. Правда мала пила чай Бебівіта (також нічо більше пити не хотіла), але може і інші також таке можуть провокувати. Після лікарні більше ніяких гранульованих чайочків, з нас вистачило і одного разу...

Natalysa
11.08.2010, 13:23
і що, ви перейшли на безлактозну суміш і все пройшло???
Ми зараз споживаємо Нестожен+Веві безмолочна. Висип пройшов, щоправда проходив довго. Тепер щічки чистенькі:)

Правда мала пила чай Бебівіта
Не знаю на рахуно цього чаю, але досі п"ємо Нірр і ніякого від нього висипу. П"ємо не в великих кількостях, але це вже 3 банка. Паралельно з чайком ще і сочки.

Сяночка
11.08.2010, 17:35
Не знаю на рахуно цього чаю, але досі п"ємо Нірр і ніякого від нього висипу. П"ємо не в великих кількостях, але це вже 3 банка.
Ну по перше це все індивідуально, але то певно в нас не на чай. Вже не п"є три тижні того чаю. То пов"язано в нас з сумішшю чи з самим білком коровячого молока

---------- Додано в 12:00 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

Вчора купила суміш з цифрою 2, дала 1 годування для проби. На вечір на личку нові прищики. Алерголог каже вертатись на 1, але суміш не міняти, хіба з часом поміняємо на гідролізат, якщо не буде покращень. А мене все мучить, що то через саму суміш, думала пробувати змінити, а алерголог каже що не потрібно ((((((( Кого слухати......

---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:00 ----------

Їмо Нутрілон Гіпоалергенний. Взагалі на гіпоалергенну суміш може бути алергія? Чи якщо алергія, то це означає, що алергія саме на білок коров"ячого молока?

mysha
15.08.2010, 03:16
В старшого сина аллергія тільки на харчову хімію, т.б. на соки, печиво, цукерки, шоколадки, бублики, морозиво, йогурти, сирочки з наповнювачами, фісташки з упаковки і т.д. :8:
На натуральні продукти, навіть якщо вони вважаються сильними аллергенами (мед, горіхи, апельсини, полуниця, помідори) - ніякої негативної реакції. Вже пройшло пів року як в нас пропала аллергія на пильового кліща, кота, пір"я, різкі запахи. :girl_smile:

Взагалі на гіпоалергенну суміш може бути алергія?
В суміші є хімія, може на неї? Малий з"їв два гіпоалергенних хлібця - мав бронхоспазм.

Сяночка
16.08.2010, 17:25
Взагалі на гіпоалергенну суміш може бути алергія?
дійшла до висновку що алергія може бути на все...і на гіпоалергенне теж. Будемо пробувати замість Нутрілона гіпоалергенного Хуману... Почала давати гречку на воді...тоже алергія. Будемо пробувати рисову кашу

Marjaha
17.08.2010, 15:46
в мого синочка висипка на ручках і ніжках з 5 місяців-був лише на грудному годуванні, зараз йому 1 рік і 1 місяць-висипка далі є. При введенні різних прикормів вона не збільшується і не зменшується. Здавали аналізи, годували дитя різного роду бактеріями...результат такий же. Напевно погоджусь з багатьма, хто через це пройшов-переросте до 3 років, більше нічого не роблю, дитина добре їсть, поправляється, розвивається...

Girljanda
18.08.2010, 12:27
Будемо пробувати рисову кашу
Лише не перестарайтеся, бо рисова каша діє скріплююче на випорожнення. Отак можна позбутись одної проблеми, а на її місце прийде інша. А не пробували картоплю давати? На неї не мало б бути алергії.

Сяночка
18.08.2010, 15:59
А не пробували картоплю давати? На неї не мало б бути алергії.
Картоплю даю в овочевому супі - пюре разом з кабачком та броколі

---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

рисова каша діє скріплююче на випорожнення.
А з якої ще каші можна починати, якщо на гречку алергія? Без глютену лише кукурудзяна. З неї?

Sonne
29.08.2010, 13:18
Караул! Хоч як я не пильнувала своє харчування, але моя молодша вся в прищиках. Оскільки я нічим не грішила, то припускаю, що від дитячої олійки. Ще в когось є діти, не знайомі з алергією?!?:(

Сяночка
29.08.2010, 16:03
припускаю, що від дитячої олійки.
Я на початках думала також, що від олійки (у нас Чіко була), в результаті виявилось, що на білок коров"ячого молока...

Sonne
30.08.2010, 18:15
в результаті виявилось, що на білок коров"ячого молока
Як ви прийшли до такої думки? І олійку, і молочні каші я вживала від народження масі, а висипка з"явилася в 3 тижні. Поки що відставила олійку, ніби не збільшується, але і краще нестає. Певно потрібний час, питання скільки?

Сяночка
31.08.2010, 00:14
Як ви прийшли до такої думки?
За допомогою алерголога. Нас сипало з 3,5місяців, зараз нам 6. На що я вже тільки не думала, пробували іншу суміш - те саме.Тепер перейшли на соєву і все проходить.

---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

І олійку, і молочні каші я вживала від народження масі, а висипка з"явилася в 3 тижні. Поки що відставила олійку, ніби не збільшується, але і краще нестає. Певно потрібний час, питання скільки?
Ми їли суміш з народження (були на змішаному годуванні), а конкретно посипало тільки в 3 міс, хоча до цього було час від часу трошечки, то я тоді грішила на своє меню, сіла на строгу дієту...
http://lines.lvivport.com/children/m1123.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

zetta
06.09.2010, 22:21
Допис від Сяночка Переглянути допис
в результаті виявилось, що на білок коров"ячого молока
в нас те саме було...але пiд час вагiтностi я пила багато молока, бо люблю його, i власне мене теж трохи обсипало на щоках, я не звернула на те уваги... ото видно i дитинi передалось. То був жах з тою алергiею... на коровячий бiлок, i на ше купу всього... яких тiльки лiкарiв нам не радили... аж дивлюсь почали приписувати гормональнi мазi... плюнула на то все, посадила дитину себе i дитину(в прикормi) на дiету....мила в травах... i якось за два мiсяцi пiсля того як з*iли забороненi продукти то нiчого й не було. Тобто головне дати спокiй, не провокувати а дитинка й переросте... Молочко зараз п*емо, тай взагалi харчуемось нормально, але висипка всеодно бувае як дiдо внучцi накупуе всього....(солодкого i кольорового) Борюся за свiдомicть того шо то зле...

Rodionochka
09.09.2010, 11:56
висипка з"явилася в 3 тижні
Така знайома ситуація!!!! В нас все було аналогічно, та ще й з обома дітьми. Тепер вважаю, що це був недозрілий ШКТ (чи як там воно пишеться). Одним словом, поїздили ми з меньшим разів з 5 до алерголога, і "забили" на нього: пропонували нам гормональні мазі. І дієта була найстрогіша. Коли малому було десь 3-4 місяці, і він був майже чистий, я почала все потроху пробувати в мікродозах (мікро-мікро!!!). Його трішки підсипало, але я цей продукт не вилучила (це були чорниці), бо була справді голодна до чогось нового. І на моє здивування висипка почала зникати, навіть при тому що продукт і надалі вживався. Тепер я зовсім обнагліла, що навіть дозволяю собі декілька ковтків червоного вина (правда, знаю що воно повністю натуральне - чоловік в Криму купив в одного перевіреного нами роками винороба), шматочок шоколадки тощо. Зі старшим я сиділа на жорстокій (інакше її не назвеш) дієті до 9 місяців, і він весь час мав висипку. Але коли ми припинили ГВ, все пройшло і в нього.
Тому моя порада наступна:
- допоки дитинка маленька (до 3-4 місяців) я в все-таки утримувалась від завідома небезпечних продуктів, в т.ч. молочних;
- з 3-4 місяців почала б потихеньку щось нове пробувати, але в мінімальних дозах, і при появі висипки не відразу їх виключала (така моя суб"єктивна думка);
- і в жодному разі не маскувала то все гормональними мазями та протиалергічними препаратами. Їх використовувала лише б в дуже важких випадках, коли дитина дійсно мучиться.

І ще нарахунок висипки від олійки - це ж дуже легко перевірити - припиніть нею користуватись, і за декілька днів все мало б стати на всої місця. І ще - в таких маленьких діток алергія може бути (найймовірніше) на харчування, тобто ні на пил, ні на кліщів тощо (зі слів алергологів).

Girljanda
09.09.2010, 12:09
Rodionochka, цілком підтримую. Я була на дієті до 3 міс., більше мене не хватило. Почала їсти все по троху. З 4,5міс. практично все їла. Алергії, слава Богу, не було. З"явилася, коли почала давати малому яблуко. Але і його повністю не виключила, а просто стала давати маленькими дозами і все само-собою пройшло.

Сяночка
10.09.2010, 00:41
З"явилася, коли почала давати малому яблуко.
А може бути алергія на печене яблуко? Я малому давала вже 2 рази, але висипало не зразу, а через 3-4 дні коли ми його їли. Алерголог це сприйняла з посмішкою, типу це на грані фантастики...

Girljanda
10.09.2010, 12:23
А може бути алергія на печене яблуко? Я малому давала вже 2 рази, але висипало не зразу, а через 3-4 дні коли ми його їли
На рахунок печеного незнаю, бо малий їв лише свіже, щось йому печене не подобалось. А алергія може з"явитися і через 3 дні, в нас взагалі з"явилась десь через тиждень. Я навіть спочатку не зрозуміла від чого. А потім вичислила. :girl_smile:Думала також, що алергія зразу проявляється, а виходить не завжди.

Fast
17.09.2010, 16:21
В малої уже декілька місяців жодної висипки не було. А тут знову обсипало :( і не проходить, а навпаки посилюється. В мене було два варіанти: риба або нектаринка хоча раніше від нектаринки не сипало, а рибу теж давала, але зовсім трішки а в цей раз дала трошки більше. Я забрала ці продукти. Нічого нового я їй не давала!!!
Зараз з'явився ще один варіант, але не знаю чи таке може бути - бабця зацілувала :shy: Я в тому значені, що коли забрала Міюсю то помада була на щоці. Я вже просто не знаю, що думати...
Просто коли Мійку сильно опсипало в неї був стафілокок. А коли р-ти аналізів стали нормальні, то в неї жодного висипу не було.
А сьогодні та бабця дитину мені привезла, то весь рот і ніс в піску був. Що то так важко прослідкувати за дитиною, яка ще сама далеко не піде?! Але то вже в тему забилам би!

Сяночка
22.09.2010, 00:50
Дівчатка - учасники цієї теми, маю до вас питання, може ви порадите. Малому 7,5 міс., має алергію на білок коровячого молока, за порадою алерголога перейшли на безмолочну дієту та соєву суміш, вроді стала проходити висипка, але за два тижні почалось знову. Лікар прописала суміш - повний гідролізат - Фрісопеп АС або Альфаре - дитина відмовляється їсти Альфаре, пробувала сама її, противна страшно, гірка. Повністю виключити суміш не можу, бо їсть вночі 1-2 рази, та й зранку даю суміш...
Питання : прочитала в інтернеті що Фрісопеп АС краща на смак,але в Антошці її нема і не буває як сказали (Фрісопеп є, а саме Фрісопеп АС нема). Де її можна знайти у Львові, я сама не львівська, а в нас її нема взагалі.
Питання друге - також вичитала наскільки помічна при алергіі на БКМ суміш на козячому молоці Ненні. Проте наш алерголог каже що більшість дітей, що мають алергію на БКМ,мають і на козяче, і не радить експерементувати. А воно мені не дає чесно кажучи спокою. Може хто пробував Ненні або просто козяче молоко при алергії на коровяче?

Януся
19.11.2010, 08:10
дівчата, скиньте в пп контакти хорошого алерголога. Дякую!

Bobas
20.11.2010, 00:35
Прочитала всі дописи. Навіть не знаю що написати... в мене мала також алергетик. Пробували і терпіти - не давати ліки і давали, але після знайомства з Костюченко все стало на свої місця. Саме вона нас витягнула з кропивниці( до речі не дала антигістамінне,коли побачила перші висипання.Думала пройде. А не так сталось- мала обсипалась страшними плямами. Не допомагало нічого навіть дексаметазон, прокапали на орлика, посадили на дієту і відпустили додому. А дома знову здарова. Через ніч знову мала була червона. Видзвонила Костюченко та назначила лікування і за 1 місяць ми відкараскались від кропивниці)Там же на Чорнобильській зробили аналізи на продукти харчування і виявилось у нас яблучко самим алергічним продуктом.А може бути алергія на печене яблуко? Я малому давала вже 2 рази, але висипало не зразу, а через 3-4 дні коли ми його їли. Алерголог це сприйняла з посмішкою, типу це на грані фантастики...ОТ ВАМ І ФАНТАСТИКА!!!!!!!! зараз вже нам 3.8 а яблучко провокує і дальше алергію. але ще один нюанс як тільки мала чує про садок- починається кашель і спазм, думаю тут і якийсь нервовий компонент присутній. Ще замітила, що якщо щось різнокольорове дідо-баба купить то тоже починається висип або кашель або очки починають чухатись. Там де спить дитина немає нічого окрім ліжка. І алергія може вилізти нізвідки. А от приїжджаємо до батьків, де нема ніякого вологого прибирання щодня і їсть вона все.. ноль немає ніякого висипання..нема ніц. Може наша водичка ще якусь роль грає і суперове повітрячко? тепер я не зволікаю з антигістамінними. Ось чому- сама рік тому почала інтенсивно чухатись. Лікували мене і ніякого ефекту. Також переставала ліки пити думала потрібно зробити перерву, потерпіти трішки, і в цей час так роздерла ногу, прийшлось до лікаря із загноєнням піти((((. ви собі не уявляєте як чухається той дерматит!!!!:girl_cray: а помагає мені і антигістамінні і валеріаночка на ніч))))))). такщо погоджуюсь на 100% є в алергії якісь нервові коріння!!!!!!!

Марічка
29.11.2010, 02:44
Дівчата, маю дурне питання... "На зуби" висипка по всьому тілу може бути???, коли лізе чотири зуби, з яких три кутні...
дурне питання..............

evasmile
29.11.2010, 12:13
Долго думала писать тут или не писать, то что мне захотелось спонтанно Вам всем сказать! Решила написать - надеюсь будет полезным, ведь так много ошибок и заблуждений в связи с алергией. Начну.
Я аллергик со стажем 29 лет :). Аллергия началась у меня в 2 месяца и напоминает о себе до сих пор с опредилённой периодичностью. О некоторых своих выводах и пон иманиях хочу написать.
1. Никто не знает что это такое и откуда оно берётся. Существовет оргромное количество слов, которыми пытаются её объяснить - имуноголобулины, токсины и прочее- но к причинам это всё не имеет никакого отношения - это следствия и реакции. Я задавала вопросы об аллергии очень многим и очень квалифицированным специалистам, что кто-то мне объяснил что это такое и почему у одних появляется а у других нет... Все пожимали плечами...
2. Никакими лекарственными средствами аллергию вылечить невозможно, ими можно и иногда даже нужно ( но в очень редких случаях) снять резкую вспышку симптомов аллергии, но не более того... и уж тем более упаси Бог прибегать к их услугам постоянно... Они ничего не дают кроме вреда дополнительного для организма, в котором и так идёт сбой... Не говоря уже о многих побочных действиях, которые просто мешают жить...
3. Прививки и антибиотики категорически противопоказаны. Я никому не даю советов- решайте сами. В моём детстве мне были запрещены все прививки и мне их не кололи, сейчас врачи почему-то не считаю необходимым давать алергикам отвод от прививок... Но прививки отдельная тема, не здесь и не сейчас.
4. Сделать аллергопробы или методом исключения найти алергены и их искличить - временный выход... при чём достаточно грусный и тупиковый... Я вот всё детсвто не ела шоколада, цитрусовых и ещё очень очень много всего... а иногда сидела на одной рисовой каше - кроме грусти о том времени больше ничего сказать не могу. Ничего я таким образом не переросла и никуда оно не делось... как говорили аллергологи...
5. Если уж говорить про врачей, то больше всего у меня в области аллергии вызывают доверие гомеопаты ( хотя сама никогда к их услугам не прибегала)- просто разбиралась что это такое и с чем его едят. Так вот они хоть и косвенно. но всё-таки стараются лечить причину, а не следствие, но это тоже отдельная тема. Единственное что могу сказать - у подружки малого врач гомоепат вывела из очень тяжёлого состояния и чётко сказала чего не надо было делать, а врачи классической медицины говорили делать и делали...
6. аллергия - это намного сложнее и глубже чем просто потребление или непотребление каких-либо веществ. Один врач ( правда это был специалист по позвоночнику :) сказал мне таки хоть что-то на тему аллергии - он сказал, что причина в забитом кишечнике... Для взрослого человека - это правда. Проверяла на себе - однажды аллергия дошла до такого состояния, что сыпало на всё что бы я ни ела... и на руках не было живого места. Не выдержала - начала чистить кишечник - на третий день были чистые руки - такого даже от гормональных мазей не бывает... Вывод очевиден. Но вот как связать детскую аллергию с этим не знаю... вроди ещё кишечник и не может быть забит...
7. Значит причина ещё глубже... например на эмоциональном уровне... Тоже на себе проверено - 3 года мучалась от очень жёских приступов аллергии - рассталась с парнем - через неделю вдруг сморю на руки, а они чистые... сама обалдела, но факт... После этого всё тьфу тьфу... иногда бывает конечно напоминания, но это уже мелочи... Выводы делайте сами...
8. Во время беременности - очень хотелось сладкого - ела свой запретный шоколад киллограмами и ничего... абсолютно... Значит и гормоны тут тоже место имеют...
9. Вобщем выводы делайте сами - главное делайте выводы, а не глупости! Для этого я тут это всё и написала. Будут вопросы - завайте в личку - постараюсь рассказать, что знаю!
10. Очень верю, что написанное выше принесёт пользу родителям и их деткам!
11. И ещё думайте о здоровье и занимайтесь им тогда когда с ним всё хорошо - не ждите сигналов природы в виде болезней!

Diana
07.12.2010, 13:40
хто підкаже де можна здати скребок з ніжки дитині?

Bobas
08.12.2010, 14:53
хто підкаже де можна здати скребок з ніжки дитині? на чорнобильській.Там внизу є баклабораторія. Ми там колись скребок з ручки брали , але по направленню.

BizLediSan
14.12.2010, 21:59
Дівчата, маю дурне питання... "На зуби" висипка по всьому тілу може бути???, коли лізе чотири зуби, з яких три кутні...
У моєї молодшої теж була висипка коли зуби лізли, бо також лізло по 3-4 відразу :girl_sad: мучилась маленька і з зубками і з висипкою....
у неї також алергія, її на багато продуктів сипить, тому ми на дієті, але коли зубки лізли, то й дієта не допомагала. Так що все може бути, але треба перевірити і харчування, й інші чинники.

mayscream
15.12.2010, 15:05
Вирішила також своїм досвідом боротьби з тим незрозумілим поняттям "Алергоз". Отже, перші дзвіночки були ще до року, мала була на ШВ, їла НАН місяці зо три-чотири,аж поки не обсипало,як має бути. Перший діагноз - алергія на коровячий білок, міняли суміші з соєвої на гіпоалергенну, пропили курсом біфідумбактерин, перейшли на Хіп і на деякий час забули про проблему. Правда потім виявилось що НАН містить якусь речовину, не памятаю вже назви,яка може викликати алергоз. Далі почались т.зв. "накопичувальні" рецедиви. Це коли дитина або вживає або знаходиться поруч з подразником, а зовнішній негативний ефект проявляється з часом. До двох років воювала методом тику на виключення, в рідких випадках - супрастин. Та начитавшись інтернету, подискутувавши тут на форумі на ту тему, поспілкувавшись з мамою - алергиком-астматиком, зрозуміла, що супрастин не вихід. Так ми попали на облік до алерголога в ОхМатДит. Діагноз,веселий - респіраторний алергоз + побутовий чи якось так. Від виписаного переліку я відмовилась, бо травити дитину сенсу не бачила, адже при такому узагальненому діагнозі і лікування фактично "авось поможе". Далі стало гірше - розрослися аденоїди і кожна алергічна реакція супроводжувалась шаленими нападами кашлю. Як ми воювали з аденоїдами, я описала у відповідній темі. З реального,що я робила: методом тику визначала алергени, спання з щавжди відкритим вікном, гіпоалергенний пральний порошок, мило, побутова хімія, прогулянки на свіжому повітрі постійні, пропили курсом "хлорфіліпт" (витяжка артишоку, чистить печінку), море,гори, вирвали аденоїди. Жорсткої дієти не вводила, а потенційні алергени таки вводила потроху, зараз і апельсини їмо,і мандарини, і якісний шоколад. Фанатично кімнату не прибирала, бо не факт що завжди зможу утримувати дитину в ідеально чистому просторі, тай в садочку нема стерильності. Висипок вже давно нема. Останній раз недогледіла: моя баба влила в дитину чайну ложку евкаліптової настоянки, спровокувала ту нашу "асматичну компоненту" - три доби напади задушливого кашлю,нестача повітря, знімала неофіліном,потім відходняк на 1,5 тижня. До чого це я, всі дітки різні,і у всіх ті прояви різні, але не треба поспішати з пачками ліків, бо лікуючи "невизначену" хворобу,заліковуємо досить визначені органи. Щодо алергопроб, то я їм не довіряю,бо там занадто багато факторів намішано, а в нашому випадку більшість проявів були не типовими,і в класичних розкладках не зазначені. Ще з глобального, я замінила всю постіль: матрац, подушку, ковдру. Одяг весь натуральний, бо на поліамідну нитку сльозяться очі, висипає. Від щеплень також частково відмовились. Отак воно в нас.

SoloGalka
19.12.2010, 18:36
Ніколи б не подумала, що буду мати відношення до алергії, а тим більше зі своєю дитиною. Почалося все з "елементарної" температури - зашкалило на позначці 39,2. Нас одразу в інфекційну лікарню, що на Мечнікова - там пробули одну добу і виписали додому. Вдома дільнича терапевт порадила від температури дати "Ібуфен". НІКОЛИ НЕ ДАВАЙТЕ ЦЕЙ ПРЕПЕРАТ СВОЇЙ ДИТИНІ!!!!!!!!!!! :girl_impossible: Така висипка пішла, що я чуть з розуму не з"їхала - кожен міліметр на тілі сина був в малесеньких прищиках. Температуру ми ліквідували, а тепер вже тиждень ліквідовуємо цю висипку. Просто жах якийсь. Тепер треба особливо вважати на свій раціон, не їсти моркви (шкода, я її дуже люблю) бо може спровокувати повторну висипку, цитруси, шоколад і все таке інше і смачне. Хоча до цього, шоколад вже пробувала їсти - малому нічого не було. І саме ця дільнича педіатр нам сказала, що це потнічка - прибила би :ireful: А вже інші спеціалісти сказали що це медикаментозна алергія, зокрема на "Ібуфен". Отакі справи :girl_in_dreams:

rolka
20.12.2010, 21:48
Решила поделиться и я своим опытом борьбы с детсаой экземой. Мой первый ребенок начал мучаться от алергии еще с первых дней рождения, врачи отговаривали от грудного молока, но я не здавалвсь аж до 3 лет, а потом все началось.Ребенок итак всегда когда спал был связан и это стало не помагать. На таблетки типа супрастин у ребенка была реакция(был очень возбужден) годами кололи тавегил(таблетки результата не давали никакого),а мази меняли гормональные на еще сельнее(типа кловейт) и результат-ноль.Колготки я срывала прямо с кровью или отмачивала их от ребенка в ванной и так длилось 6 лет,за диеты и искание алергена я вообще молчу)И вот я взяла очередную мазь только у бабулькии за неделю лечения остались только следы(если при том я мазала2-3 раза вдень а нужно было 5-7раз).Притом лечила без единой диеты!Теперь когда ребенок наедается ну очень много конфет и тому подобного, может слегка появиться плямочки,я их сразу замазываю и имею чистый покой.Вылечила в конце прошлого года, а пошла алерия(немного)только сейчас(обелся конфет).Девченки могу дать немного попробовать мази(я держу на всякий случай)пишите.

talja
20.12.2010, 22:58
кожна алергічна реакція супроводжувалась шаленими нападами кашлю.
От і у нас алергія спершу проявляла себе висипкою, після півтора року страшним гавкаючим кашлем, цієї осені був фальшивий круп малий просто заходився від кашлю і все як і завжди на вихідні!
пропили курсом "хлорфіліпт" (витяжка артишоку, чистить печінку), море,гори,
Також зараз у виборі шукаю інформацію і також зрозуміла що не вихід напихати постійно дитину пігулками, хотіли здавати проби та тепер розуміємо що вони надто відносні... одна заможна сім'я здавала ті проби у декількох клініках і в один час - результати скрізь різні! А от також вичитала що проблема у печінці яка не справляється із своєю функцією, а у нас лікарі лікують наслідок а не причину.
Ще цікава штука: літом мали їхати у Карпати а малий кашель аж заходиться батьки відмовляють - куди вам, поїхали на наступний день і протягом 10 днів щоб хоча б разочок, кашель як рукою зняло, я втішилась, та радість була до повернення і знову кашель! Ще питання чи хтось із вас лікувався у Наталії Земної?

---------- Додано в 21:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

Ще замітила, що якщо щось різнокольорове дідо-баба купить то тоже починається висип або кашель
Нам також прийшлось відмовитись від кольорового особливо чупа -чупсів, після того як приступ почався відразу запідозрили ту красоту кольорову бо нічого нового не давали а малому принесли їх бо ми так не купували... наслідки були страшні... задихався! Замінили кольорове на шоколад, час від часу.

dieSonne
20.12.2010, 23:25
Вылечила в конце прошлого года, а пошла алерия(немного)только сейчас(обелся конфет)
а ви не боїтеся після таких проблем давати дитині об'їдатися цукерками?

talja
20.12.2010, 23:35
"хлорфіліпт" (витяжка артишоку, чистить печінку), Зацікавив мене даний препарат та по пошуку хлорфіліпт для лікування після 12 років і зовсім інших болячок... щось я не розумію?

dieSonne
20.12.2010, 23:39
пропили курсом "хлорфіліпт"
я також не зрозуміла, як пропили, якщо потім той самий
ложку евкаліптової настоянки, спровокувала ту нашу "асматичну компоненту"?

Ljolik
20.12.2010, 23:46
я також не зрозуміла, як пропили, якщо потім той самий
то напевне мав бути Хофітол

Ljus6ka
21.12.2010, 20:32
talja
Допис від talja
Ще питання чи хтось із вас лікувався у Наталії Земної?
Мій чоловік лікував болі у хребті, але пив то десь -два-три місяці і кинув бо казав , що не бачить полегшення. Але знаю сама , що ці каплі треба пити рік, а то і два щоб помогло, не схотів.
А ще мама пила каплі , щоб полегшити стан при клімаксі теж ніц не помагало, але вона теж хоче щоб відразу ефект був

rolka
21.12.2010, 22:10
а ви не боїтеся після таких проблем давати дитині об'їдатися цукерками?
Он итак за эти 6 лет ничего не ел,а толку,а какое детство без конфет. правда я очень часто(2-3 раза в неделю)пеку,но все равно им мало.

dieSonne
21.12.2010, 22:57
а ви не боїтеся, що це все може повторитися і вже та мазь не допоможе? просто в нас ще цукерки такої якості, що часом страшно самому їсти, а не те що алергічній дитині давати.

rolka
22.12.2010, 14:27
После того как я видела реакцию после лечения гормонами и этой мазью я уже не сомневаюсь ни капли в ней. Притом у меня ребенок ест уже целый год все подряд и ничего.

Ніколь
22.12.2010, 14:43
пропили курсом "хлорфіліпт" (витяжка артишоку, чистить печінку)
мова напевно йшла про хофітол :) бо саме він є витяжкою з артишока, чистить печінку і т.д.

Bobas
22.12.2010, 15:04
Нам також прийшлось відмовитись від кольорового особливо чупа -чупсів, після того як приступ почався відразу запідозрили ту красоту кольорову бо нічого нового не давали а малому принесли їх бо ми так не купували... наслідки були страшні... задихався! Замінили кольорове на шоколад, час від часу.
Нам певно на свята від мандаринок тутешніх відмовитись треба буде. Як баба з Італії передасть- хоть би шось, а долька тутешнього добра робить "веселу нічку". Вчора почалось кигикання від вечір. Думала капут буде вночі, але поки повечеряли, покупались, потанцювали біля ялинки- все минуло. Слава Богу! Не дам 'Арсенських мандаринок'!!! Знов чоловік буде збоку говорити, що забираю в дитини дитинство... Вічно мені в тому дорікає, коли від малої забираю "щось солодке".

talja
22.12.2010, 15:07
мова напевно йшла про хофітол
Дякую, бо той попередній препарат був ну зовсім не до того...;)

nadjusja
22.12.2010, 17:45
в нас почалась алергія десь після 9 місяців, коли я ввела ту кляту рибу дитині, будь вона неладна.причому дала посмоктати невеличкий кусочок, дуже малесенький. до вечора щічки почервоніли, я зрозуміла що її обсипало, бо раніше з таким не стикалась. А потім десь в місяців 10 почало сипати страшенно ,виявили, що це морква. Виключили. зара знов посипало, але щічки просто червоні, без бляшок, не дубові, зате крім того обсипає ще й геніталії ,вони як мячик просто малинового кольору.крім того ще й з кишківником почались проблеми - поноси, кольки, не травить одним словом. зара пємо бактерії, ферменти, ентеросгель. ще лікарка прописала травяний збір від алергії. всі діти навколо їдять вже навіть мандарини а ми на перловці з вівсянкою. аж боляче думати ...

Bobas
22.12.2010, 18:19
прописала травяний збір від алергії
Дітям-алергетикам?. А що то таке? Напишіть будь-ласка. У моєї малої навіть від ромашки попка вся червона була.. а одної ложки грудного збору хватило до приступу кашлю...

nadjusja
22.12.2010, 19:00
А що то таке? Напишіть будь-ласка. У моєї малої навіть від ромашки попка вся червона була.. а одної ложки грудного збору хватило до приступу кашлю...
Напевно залежить від типу алергії, не знаю. Сама читала, що гомеопатія - один з найефективніших методів боротьби з алергією.Та і внас ні на які трави не було ще алергії. т-т-т-тттт
Збір такий - листя лісових суниць, трава фіалки триколірної, ромашка, подорожник, квіти кропиви жгучої.

SoloGalka
22.12.2010, 19:08
Сама читала, що гомеопатія - один з найефективніших методів боротьби з алергією.
Ой, навіть не думайте про цю гомеопатію - шари-бари а результату ніякого. Якщо когось зацікавить - скину статтю про гомеопатію, одна бісовщина а не лікування б-рррр

nadjusja
22.12.2010, 19:53
киньте будь ласка

mysha
22.12.2010, 22:43
скину статтю про гомеопатію
І мені скиньте, будь-ласка!

In4a
23.12.2010, 00:50
гомеопатія - один з найефективніших методів боротьби з алергією.Та і внас ні на які трави не було ще алергії.
Гомеопатія і травки - це різні речі...

SoloGalka
23.12.2010, 15:09
Статтю про гомеопатію кину на загальний перегляд, але її треба відсканувати або самій набрати. Якщо малий дасть мені троха часу - одразу виставлю. :girl_cool:

nadjusja
23.12.2010, 19:55
Гомеопатія і травки - це різні речі...
Тоді значить про травки читала ))) Взагалі до травок відношусь дуууже позитивно, бо в мене сестра мала страшний ендометріоз, вже навіть передракові вузли, пила якісь травки дооовго правда, але, ттт, вилікувала, і сліду немає.
А гомеопатія тоді що таке?

Fleshka
23.12.2010, 20:02
А гомеопатія тоді що таке?
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41319&highlight=%E3%EE%EC%E5%EE%EF%E0%F2%B3%FF
тут можете почитати.

mayscream
28.12.2010, 11:28
мова напевно йшла про хофітол
Дякую,Ніколь! Саме Хофітол, дівчатка,перепрошую,кого збила з толку, в мене ті дві назви в голові чомусь постійно плутаються!

bajda
12.01.2011, 00:54
сегодня слышала по 5 каналу рассказывали за клинику НОУ ХАУ МЕД , что они типа все могут выяснить по анализам на что у ребенка аллергия , и типа даже лечение не надо а всего лишь устранить этот аллерген и все пройдет . Я зашла на их страничку посмотрела а там цены ого-го , но дело не в этом . Вопрос вот в чем, девочки может кто-то слышал про этот центр , он есть во Львове , если действительно выявляют аллерген ?

Dobra
12.01.2011, 02:08
Ще питання чи хтось із вас лікувався у Наталії Земної?
Ми лікували старшу дочку (5 років). Надто серйозних відхилень не було, але був поганий апетит, бажання їсти багато солодкого, сухість шкіри, помірні висипання на лиці, в загальному слабкий імунітет - який незрозумілий стан, ніби серйозно і не хворіла, але постійно то кашель, то нежить, то якась закладеність. Лікарів я боюсь, звертаюсь хіба що в крайніх випадках, і то включаю фільтр. Прочитавши багато інформації в інтернеті, все ж таки вирішила звернутись для початку в Зелену аптеку. Порекомендували нам такий комплекс: Гельмін+гепахол+гастротон. Дія така - протиалергічна, проти гельмінітів (а вони часто являються провокаторами алергії), імунозміцнююча, покращення апетиту . Пили цілий грудень, зараз у нас перерва, тим більше на Різдвяні свята лікуватись складно. Два місяці жодних простудних проявів у дитини немає, (а хворіли ми від липня з максимальними проміжками без болячок лише по кілька днів) залишились кілька ледь помітних прищиків на лиці, які більше відчуваються на дотик. Аналізувати щось складно, тому що діагнозу як такого ми не встановлювали, і багато факторів могли вплинути, але наразі я задоволена, буду спостерігати далі.

Kolezanka
23.01.2011, 12:50
Як показує досвід моєї знайомої, в єкої= хлопчику вже 4 роки. Після 3-х зазвичай алергія сама починає проходити, а щоб цьому сприяти треба уважно слідкувати за раціоном дитини.
1. Вилучити з їжі аллергени (заводські соки, цукерки, вафлі, яскраві смоктунці, цитрусові, продукти швидкого приготування, продукти із консервантами та фарбниками)
2. Давати більше звичайної води. Норма 30 мл на 1 кг ваги.

І все. Бажаю всім не хворіти!:girl_wink:

Natalysa
28.01.2011, 22:21
Дівчата. В мого малюка знову алергія відновилась на щоці. а тут ще й висип на геніталіях. Це може бути від алергії чи ні?Можливо в когось таке було

pravovuk
28.01.2011, 22:36
Наталя, на Орлика(хоча я цю лікарню і не переношу), але є добрий алерголог Оксана Іванівна Мацюра.Гарний спеціаліст і дууууже добра людина.Перевірено.Якщо треба,дам тел?

bajda
30.01.2011, 00:18
Дівчата. В мого малюка знову алергія відновилась на щоці. а тут ще й висип на геніталіях. Це може бути від алергії чи ні?Можливо в когось таке було
я тоже думала что это аллергия но та сыпь прошла раньше чем та что на щечках или на ножках как у нас часто бывает . так что понаблюдайте

dovganchyk
01.02.2011, 19:48
Наталя! В мого малого були висипи на щоках та на руках і коли я порадилася з лікарем він сказав що то харчова алергія. Тоді я почала слідкувати за тим від чого може бути і виявилося, що від печеня "Марія" та домашнього сиру.
Послідкуйте може в нього теж на якусь їжу.

Romanivna
09.02.2011, 22:20
І в нас алергія :girl_sad: Личко все червоне. Були сьогодні в педіатра. Казала, що може бути алергія на рибок(особливо на корм). Плануємо поїхати ще до алерголога. Чоловік дуже не хоче прощатись з акваріумом.

Dobra
09.02.2011, 23:18
Казала, що може бути алергія на рибок(особливо на корм).
Я цікавилась тим питанням, гуглила, алергія може бути лише на сухий корм, перейдіть на морожений мотиль і трубочник, на нього однозначно алергії немає, купити можна багато, зберігати в морозилці, не буде потреби позбавлятись акваріумів. У мене чоловік фанат рибок, в хаті більше акваріумів, ніж меблів:girl_blush2:.

Bobas
10.02.2011, 00:19
Чоловік дуже не хоче прощатись з акваріумом.
Ми не розпрощались. Ми просто обмежили їй(малій) доступ до корму, бо самі рибки за склом не є алергічними. Годую риб я, а акваріум закритий. Ні ручки ні пальчика вона туди запхати не може. Може лише дивитись і радіти.

я_тут
10.02.2011, 16:29
Дівчата, в мого малого після оперативного втручання після загального наркозу на наступний день на одній ручці на передпліччі висипало дуже рясно червоною висипкою, лікар, що нас виписував, подивився і сказав. що то на ліки алергія і сказав попити лоратидин чи щось типу того три дні, пройшло більше тижня висипка не проходить, і ще й вчора все личко обкидало, але то я думаю харчове, хоча він в мене зовсім не алергік і раніше нас ніколи не обсипало
чи може така алергія бути, так локально в одному місці? і чи може так довго бути на медикаменти, бо педіатр сказала, що медикаменти виводяться протягом 72год і висипу теж вже не мало б бути

dovganchyk
12.02.2011, 15:26
висипу теж вже не мало б бути
Поїдьте на Орлика там в алергології є лікар Заставний Богдан Богданович ми постійно в нього лікуємося і подивитеся що він Вам скаже! Якщо хочете скину в ПП Вам його телефон!

Diana
13.02.2011, 22:16
Заставний Богдан Богданович
ми були в нього, він навіть на висип не подивився(((

dovganchyk
14.02.2011, 16:38
ми були в нього, він навіть на висип не подивився
Ну що я вам можу сказати - я не знаю чому він так поступив!!!
Для нас він дуже хороший: оглядає і лікує завжди.
При висипці є такий крем як "Судокрем" порадьтеся зі своїм лікарем бо він на допомагає!

Girljanda
14.02.2011, 16:50
ми постійно в нього лікуємося
А можна запитати, ви від алергії завжди в нього лікуєтеся?
При висипці є такий крем як "Судокрем" порадьтеся зі своїм лікарем бо він на допомагає!
Як на мене, то треба все-таки пошукати причину алергії, а не замасковувати висипку.

Natalysa
17.02.2011, 02:12
а ми "долікувались" у спеціалістів. :girl_devil:Мене вже просто трусить від тої ситуації. В одної сіли на дієту, але порадила борщик - висипало від буряка. Інша порадила якийсь порошочок до шлунку - висипало від нього. І ніякий нам Судокрем не допомагає.

В нас вже висип по цілому тілу і це при тому, що прийшли до лікаря, коли висип був лише на одній щоці. Його і свербить, і він здирає і екземки. Аж серце болить.
Сьогодні купила Ірикар, але про нього щось ніхто не пише. Погоджуюсь, що потрібно лікувати зсередини, але ми вже так не можемо.
Крім того Ентеросгель сьогодні почали пити і кларитин.
Взагалі нам ніякі мазюки не допомагають. Зробили нам якусь лазолінову мазь і лікар дала - результат відсутній. Ще при цьому я за дитиною по 40 хв ганяла 3 рази вдень, бо треба було робити примочки з борної кислоти (розводила на воді), щоб змити цю мазь. Потім лікар дійшов до висновку, що треба госпіталізувати. Сидимо вдома і відмовились від послуг "спеціаліста". Ще нам пропонували зробити тести - сидимо теж вдома.
Дитину мені довели, що почались закреми, одну ніч погано спав, а тепер після такої голодовки - дієти в дитини понос. Просто якийсь жах.

Тут вже дівчата писали схожу з нашою ситуацію - в нас вже була алергія 6 місяців тому, але після моря пройшла. Але це було лише на лицях, а тепер всюди.
Приймаємо ванночки з череди і ромашки разом - антисептична і пом"якшуюча. Результату поки не видно.
Я вже вся на нервах і ніяк не можу вгамувати емоції. І що з тим всім робити. Сиру, молока, сметани не їмо. Курятини вже теж. Фруктів ні крім яблука і банана. Правда каші варю на Нестожені - може це з нього? але давала весь час і не висипало:girl_nea:

Fleshka
17.02.2011, 15:05
Власне от через такі розповіді і не звертаюсь до "спеціалістів".
В нас останні 3 місяці висип. То поширюється на все тіло, то вражає тільки ноги і шию. Страшенно чешеться, Роман розчесує до ран які довго заживають. Спершу пробувала виключати щось по черзі з раціону але то не принесло результату. Шкіра на вигляд як при псоріазі. Бабуся панікує і відсилає в лікарню, а я як подумаю про оті досліди над дитиною і лікування навпомацки, боюсь що нічого крім стресу для дитини то не дасть...
Поки просто спостерігаю, купаю в череді і час від часу змазую кремчиком дитячим "червона шапочка"...
Наспостерігала, що загострення починаються під час активного прорізання зубів, як тільки зуб вилазить все починає потроху сходити, правда до кінця не встигає зійти, починає підходити інший зуб...якось то все напливами. Звичайно серце розривається, але маю підозру що спеціалісти то все заженуть ще глибше в середину, а самої проблеми то не зніме.
Ще згадала. Весною, коли в Романа лізли різці, такого ж плану висип був на шиї, в вигляді маленької плямки, яка страшенно чесалась. Два місяці то його мучило, я дуже не лізла з препаратами, як прорізались зуби все враз пройшло, і до цієї зими таких проблем не було.
Такщо поки прийняла рішення чекати поки повилазять ікла...Залишилось два, які вже вилуплюються потроху. Як проблема не пройде, почну панікувати:girl_yes2:

Provizor
17.02.2011, 17:24
А ми сьогодні від дерматолога. У Анютки атопічний дерматит... Бідненька, розчісує ті висипання до ранок. Поки сказали побути на дієті (хоча вона і так їсть здорову домашню їжу, мінімум солодкого). Прописали кальцію глюконат і зараз йду забирати аптечну "болтушку". І звідки та напасть на діток береться?:girl_mad:

Natalysa
17.02.2011, 19:02
Наспостерігала, що загострення починаються під час активного прорізання зубів

Не думаю, що в нас причина в зубах, хоча вони теж лізуть.

Вирішила робити примочки з ромашки - трохи зникає припухлість. Принаймні є трохи позитивного результату і не чешеться.

А ми сьогодні від дерматолога. У Анютки атопічний дерматит..
А в якого дерматолога?

Hochynamore
21.02.2011, 12:19
Дівчата, як я Вам співчуваю! Бідні дітки! В мого старшого (6,5 років зараз) теж була висипка періодично, часом була кропивниця (не знаю, чи правильно описую. Коли раптово тіло покривається червоними плямами з білими пухирцями, все свербить страшенно, очі червоні, сльозяться). Що робити? Кларетин - і все через 30-40 хв. проходить. А чому таке стається і як з того вилізти - ніхто не каже. Дієти, ліки...Хіба це вихід? Зараз ходимо до гомеопата (хоча звернулись до неї не через алергію, а через аденоїди). І вже півроку немає ніякої висипки, хоча інколи ще свербить тіло (ноги та руки). Гомеопат каже, що організм повинен сам боротись, без кларетинів і т.д. Може і Ви спробуйте. Бо як лікувати ту алергію і як уникнути її...як на мене, ну нема у нас хороших спеціалістів, які б допомогли.

Fleshka
21.02.2011, 12:58
Дієти, ліки...Хіба це вихід? Зараз ходимо до гомеопата (хоча звернулись до неї не через алергію, а через аденоїди). І вже півроку немає ніякої висипки, хоча інколи ще свербить тіло (ноги та руки). Гомеопат каже, що організм повинен сам боротись, без кларетинів і т.д. Може і Ви спробуйте. Бо як лікувати ту алергію і як уникнути її...як на мене, ну нема у нас хороших спеціалістів, які б допомогли.

ми лікуємось гомеопатично вже 4 місяці...

Hochynamore
21.02.2011, 13:45
ми лікуємось гомеопатично вже 4 місяці...
І зовсім ніякого результату? Згідна, те, що підходить одній дитині, може не допомогти іншій. А що каже Ваш гомеопат? 4 місяці - це не так мало...

Bobas
21.02.2011, 14:03
Просто заберіть алерген і алергія пройде. Сама велика проблема - знайти той алерген, на який дитина реагує. Заведіть щоденник харчовий і почніть з самого початку. Сьогодні якийсь продукт, а через 5 днів (як не буде ніяких реакцій) другий. І то все пишіть в щоденник.
Або здайте кров на 20 продуктів харчування (аналіз з вени). Той аналіз нас спас. Раз потерпіли і знаємо чого нам не можна. Я б ніколи не визначила того яблука( ми на нього реагуємо і то реакція починається рівно через 3 дня).

Provizor
21.02.2011, 14:32
Просто заберіть алерген і алергія пройде
От власне, але не все так просто. В моєї дитини була кропив"янка на механічне стиснення. Заспала щічку і руку, зразу плями. І як забрати такий алерген? Правда, така ситуація була кілька раз і ттт зараз не повторюється. Якщо дитина роздирає висипи, вважаю, що потрібно все ж таки дати той антигістамінний засіб для полегшення симптоматики. Звісно, причини він не усуне, але дитинка не буде мучитись.

Dobra
21.02.2011, 14:40
Або здайте кров на 20 продуктів харчування (аналіз з вени). Той аналіз нас спас.
Де ви його здавали?
У мене настільки специфічна ситуація з Таєю, що сама пишу і дивуюсь тому що пишу. Мала реагує на мої місячні. Проблеми з нею почались одначасно з відновленням місячних після родів. Тільки не пишіть що я перебільшую - цю залежність помічають вже всі близькі, це вже восьмий раз. Останні два рази я взагалі ретельно спостерігала - вдень почалось моє щастя - вночі в дитини кількагодинний приступ задушливого кашлю, по мірі закінчення в малої покращується ситуація. Ось і вчора те саме, дитина цілу ніч в мене на руках, кашляла. Може хтось в гуглі потрапляв на якусь інформацію? Просто більшість інформації про те, що місячні при ГВ жодним чином не відображається на дитині. Але з кожного правила є винятки. Дитина сама по собі дуже делікатна.

Bobas
21.02.2011, 14:49
В моєї дитини була кропив"янка на механічне стиснення.Кропивниця зазвичай вилазить там, де тіло стиснуте. В нас були плями, де резинка від колготів, шкарпеток. Має бути вільний одяг. А початок кропивниці краще пошукати в продуктах харчування. Запущенний діатез обовязково потім вилізе кропивницею, якщо не забрати алерген.(Або додати ще один). Ми тому і аналіз робили, бо обсипалися і лікували симптоми-висипи.., а причину ніяк не знаходили- доки не почали пухнути і покриватись плялами. А тепер ніяких проблем. Тху-тху. І то треба вирішувати, поки дитина мала, бо потім буде не діатез, а кашлі, соплі- так потім та алергія вилазить. А з кропивницею ми довго боролись. Десь до 3 тижнів вона трималася. Наснаги всім хто таке має, терпимості! То така зараза та кропивниця( .Я тільки за зняття симптомів, але тепер стараюсь не давати алерген і тому нема що знімати антигістамінними. Я по собі знаю, як то чешеться, навіть, я, доросла, то розчесувала до великих ран.

---------- Додано в 14:49 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

Де ви його здавали?
В Медісі в Чорнобильській лікарні. Направлення брала в Костюченко(в неї лікувалася).
У мене настільки специфічна ситуація
Точно специфічна. Але тепер всяке можливе.
В мене он яблуко- тоже таких історій не знаю!(на зелене тоже реакція-препробувала все, тепер не даю ніякого)

Hochynamore
21.02.2011, 18:55
Ми теж здавали аналіз на алергени. В Чорнобильській (в Медісі). І парадокс, але результат показав, що електрохемілюмінесцентні дослідження (списала слово з наших результатів :-) ) більші норми - 490 (при нормі не більше 60), тобто, алергія точно є, а розгорнутий аналіз на харчову та нехарчову панель показав, що всі показники в нормі, специфічних антитіл не виявлено.

Natalysa
21.02.2011, 21:01
це якийсь жах. Мене от теж намовляють на здачу тих аналізів, а я навіть і не думала, що ТАКЕ може бути. Якийсь ідіотизм.

Тепер точно не піду здавати.

Вони наших дітей не лічать, а калічать

pyzurj
21.02.2011, 21:33
алергію тре лікувати, щоб не було загострень.

Bobas
22.02.2011, 00:23
Ми теж здавали аналіз на алергени. В Чорнобильській (в Медісі). І парадокс, але результат показав, що електрохемілюмінесцентні дослідження (списала слово з наших результатів :-) ) більші норми - 490
Нам лікар сказала, що при загостренні алергії здавати аналізи не варто. Будуть хибними. Ми перечекали страшні дні, не давали антигістамінних 10 днів і тоді здавали.
це якийсь жах.
Я також так думала. А тепер для мене Жах-це коли дитина біля холодильника просить їсти, а їй ніц не можна. Жах був тоді, коли малу посадили на повну голодовку, залишили картоплю, рис, моркву. Одним словом мінімальний набор і залишили зелене яблуко. А дитина пухне і пухне. Без такого аналізу я того нашого алергену ніколи не знайшла б-(яблуко). Ви на ті намовляння не звертайте увагу-як потрібно -то робіть, а як ні- то нащо?
нехарчову панель показав
Знаю, що нехарчову панель роблять безкоштовно в пол. 5 на виговського. На 2 поверсі(стаціонар), але також перед тим пити антигістамін. не можна!(7-10днів-бо аналіз буде хибний) Та й направлення бажано там же взяти.

---------- Додано в 00:23 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:44 ----------

Одним словом мінімальний набор і залишили зелене яблуко. А дитина пухне і пухне
Це нам так кропивницю лікували без всіляких аналізів на Орлика. Добре, що вчасно видзвонили свою лікарку з відпустки.
Та відразу скасувала попереднє лікування і повернула дитині нормальне харчування.

Natalysa
22.02.2011, 01:37
ми і голодовку пережили і температуру 40 після неї. Я тут ні кого не осуджую, просто раз вже "наступили на граблі". Вдруге не хочу. Бо пішло і так одне погіршення.

Samanesvoya
25.02.2011, 02:00
скажіть будь-ласка. у моєї знайомої сину 1,5 рочки. з 2 місяців вони лікуються від алергії. шо перейде, то нова висипка,шо перейде то знов і т.д. на днях висипало малого знов. і то такими водяними пухирцями по всьому тілу. навіть на стопах. бідне дитя плаче бо не може ходити.:girl_cray:зверталися вже не до одного лікаря ніхто не може сказати шо то таке і з чим повязане. чи міг би хто порадити хорошого спеціаліста? чи можливо хтось знає шо то таке? просто реально мені дуже шкода дитя. :connie:
P.S. забула написати шо малий ше на ГВ і зовсім не поправляється.

natscorp
27.02.2011, 11:58
зверталися вже не до одного лікаря
А до дерматолога ходили? в нас було подібне.

Samanesvoya
27.02.2011, 17:52
А до дерматолога ходили? в нас було подібне.
Ходили! Казав шо то алергічне! А вам шо казали?

natscorp
03.03.2011, 21:14
Ходили! Казав шо то алергічне! А вам шо казали?
В мого синочка(3 місяці) висипало на ступнях, то він так тер ніжку об ніжку, бо свербіло і плакав. Алерголог сказав, що то алергія, і виписав Ентеросгель. Ми лікувалися-лікувалися, а потім пішли до дерматолога - а вона каже, що то короста. Прийшлось всім із сім"ї використовувати Спрегаль, але позбулися. З того часу вже минуло 7 років.

vernata
04.03.2011, 01:23
У малого все почалося з шершавої шкіри на ніжках в кількох місцях. Я спочатку навіть подумала, що це він так подряпався десь. А потім це вже стало на двох ніжках і ручках. У нього червоні плями, а навкруги шершава шкіра. Ми пробували ванни з череди (колись мені це допомогло від кропивниці), але стало ще гірше. Нам поставили діагноз - атопічний дерматит, можливо, алергію викликала червона ікра, малий за нею аж трясеться, давати перестали, наразі ефекту не видно. Виписали мазь - Локобейз Ріпеа. Чи хтось такою користувався?

я_тут
04.03.2011, 10:31
Локобейз ріпеа мені виписували,коли в мене шкіра від води пересихала,то не лікувальна мазь,а більше косметична,і вона використовується,як допоміжна при алергіях і дерматитах,щоб зволожувати шкіру і якщо чесно,то я думаю,що то лише даремно витрачені гроші,бо так само зволожать і дитяче молочко чи олійка

Дівчата,підскажіть чи можна готувати гарбуз при алергічній дієті?

Blondo4ka
04.03.2011, 10:51
Дівчатка, кому виписували крем Ірікар проти алергії. Мені сказали, що це гомеопатичний крем. Цікаво, чи допомагає... У нас алергія від народження: періодично з"являється і зникає сама по собі. Ніякої залежності від їжі нема. Маю підозру, що то від води. Лікар сказала, що могло по спадковості передатися, оскільки я - сильний алергик. Каже, якщо протягом кількох тижнів не мине - здавати кров на алергопроби:(

Dobra
04.03.2011, 11:36
У нас алергія від народження: періодично з"являється і зникає сама по собі. Ніякої залежності від їжі нема.
Може бути і від їжі, але по накопичувальному принципу.
Маю підозру, що то від води.
А побутовий алерген не розглядаєте? Я щось надумала килим викинути і пухові подушки, щоб усунути всі підозри.

natscorp
04.03.2011, 19:34
Виписали мазь - Локобейз Ріпеа. Чи хтось такою користувався
Сама не користувалася, але знайшла в інеті ось це:
"ЛОКОБЕЙЗ® РИПЕА® восстанавливающий крем для сухой и очень сухой кожи

для защиты кожи от воздействия разнообразных неблагоприятных факторов (постоянное чередование сухого горячего воздуха при работающих системах отопления и холода на улице, постоянный контакт с водой, моющими или химическими средствами и т.п.), способных ослабить защитный барьер кожи и сделать ее сухой и ранимой;"

Підозріло, що лікар таке виписує.

---------- Додано в 18:34 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

Я слухала передачу Комаровського про алергію (я поділяю цю думку). То він казав, що це такий стан дитини , коли батьки стараються, щоб середовище в якому росте дитина , було майже стерильним - а це викликає алергію. Тобто чим більше ми тримаємо дитину в чистоті - тим більше в неї шансів на алергію. Порадив при алергії дітей заводити котів, собак... Пояснюється це так- якщо тварина приносить віруси з вулиці - організм дитини швидше виробляє імунітет до цих вірусів. А щодо харчової алергії - то слідкувати за якістю продуктів і води.

algo
04.03.2011, 21:23
Порадьте якогось хорошого алерголога,але з Ужгородської, з лікарні.

kljysochka
05.03.2011, 16:47
То він казав, що це такий стан дитини , коли батьки стараються, щоб середовище в якому росте дитина , було майже стерильним - а це викликає алергію. Тобто чим більше ми тримаємо дитину в чистоті - тим більше в неї шансів на алергію. Порадив при алергії дітей заводити котів, собак... Пояснюється це так- якщо тварина приносить віруси з вулиці - організм дитини швидше виробляє імунітет до цих вірусів.
а мене таке насторожує...з крайності в крайність..:girl_in_dreams:

natscorp
05.03.2011, 18:19
з крайності в крайність.
Це не крайність - це природня адаптація організму. Це так задумано природою...:girl_smile:

denic
16.03.2011, 23:56
Почалось в нас з того, що сина обсипало на личку з 3 тижнів, ми були на змішаному годуванні до 8,5 місяців! Я постійно дотримувалась дієти. Висипання були не постійно, зявлялись пропадали.
Звернулись до дерматолога давали сину діазолін, потім супрастин, пробували крем від адерма Дермалібур, лактомун саше вроді переставало сипати потім починалось знов. Їли суміш Фріссо гіпоалергену.
Пізніше на обличчі почали сильніше висипати в район віска, нічого не допомагало поміг елоком.
Звернулись до алерголога. Десь в 5 місяців його почало висипати по цілому тілі перейшли на Фріссо пеп висипання продовжувались це були прищики червоненькі, давала феністил, пізніше еріус, секта покращення наступало потім знов обсипало.. помагав елоком.
десь приблизно два місяця суттєвих висипань не було по паро прищиків на обличчі, їли ми картошку, кролика, зупки з оливковою олією , картошки, кукурудзяно крупи, кріп, петрушка, каши від фріссо з молочною сумішю, перейшли на фріссолак голд. Потім почало висипання на правій ножці сухі ділянки червоного коляру, по обличчі прищі , поставили діагноз атопічний дерматит, свербіжу в нас нема. Почала давати сину смекту, еріус, тридерм, елоком нам перестав помагати, врод все зійшло, а правда це все супроводжувалось 5 деним поносом, від поносу пили ентерол, через день пройшло. Поїхали до алерголога(Стахняк на Орлика) здали аналіз на дисбактеріоз. Сказали починати давати кефір Наріне десь на 2-й день почало сина сипати ще я давала зупку з гречкою, картошкою, оливковою олію, кропом і суміш Фріссолак голд.Зараз почало утворюватись по другій ножці по живот ку прищики. А ножках плями з червоними точками. Перу Amway дитячим порошком.. Зараз знов було лікування знайшли в нас в кишечнику грибки і не виявлено ні лак ні біфідо бактерій. давала 5 днів супрастін, від грибку 5 днів і лактомун 1 місяць і мазали обличчя Цікапласт мазь... вроді стало краще, а тепер зявилось висипання на ручках в районі складки і на шиї ззаду і на животіку одинокі прищики.. годую тільки сумішшю Фріссо пеп, картопля, рис і геркулес пробуєм, печені я блука, печево Марія і кампот з сушення при тому, що нам 10,5 місяців!! в сімї ніхто не алергетик, правда в чоловіка брата в дитинстві десь до 1,5 року був страшний діатес по лиці він роздирав до крові... але потім пройшло.. так хочу, щоб б поскорше ми то переросли

levandivka
17.03.2011, 10:43
Звернулись до дерматолога давали сину діазолін, потім супрастин, пробували крем
Там точно "Дерматолог" на кабінеті написано? Не "Доктор Смерть"?

denic
17.03.2011, 10:54
Мається ну увазі, що спочатку диазолін, потім як знов повторилось то супрастін....

levandivka
17.03.2011, 10:56
Мається ну увазі, що спочатку диазолін, потім як знов повторилось то супрастін....
Я ще можу зрозуміти бажання спонсорувати аптеки.
А калічення власної дитини - не розумію.

denic
17.03.2011, 11:01
Дівчатка поможіть в малого зявились 2 водяних прища на ножка на одній і другій, пройшло пів години я його знов передягаю ніде нічого немає, зникли) Що це таке????

---------- Додано в 10:01 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

я його звичайно не хочу калічити, а хто хоче:::???? Що наші кохані лікарі казали, то і робила, дурна була(((( а, що дивитись на дитину коли він весь обсипаний?????? нічого не робити???? а як наслідки не лікування????

levandivka
17.03.2011, 11:03
в малого зявились 2 водяних прища на ножка на одній і другій, пройшло пів години я його знов передягаю ніде нічого немає, зникли) Що це таке????
Елементарно!
Ви не встигли до дерматолога сходити і труткою помастити.
Хочете продовжити ефект - лікуйте трутками далі.

Що наші кохані лікарі казали, то і робила, дурна була
То й почніть набиратися мудрості: читайте! Можна починати від допису №1.

denic
17.03.2011, 11:14
Елементарно!
Ви не встигли до дерматолога сходити і труткою помастити.
Хочете продовжити ефект - лікуйте трутками далі.
не смішно(((((
я сюди звернулась за допомогою Вас опитніших, а не для того щоб хі хі

---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

Можна починати від допису №1.
Я прочитала вчора повністю) одні лікують другі чекають, що саме пройде, хто не лікував і переросло в астму, це що вихід???

Girljanda
17.03.2011, 11:34
denic, а можливо у вашої дитини не харчова алергія, а на побутову хімію ( наприклад, на порошок, яким перете речі дитини).

levandivka
17.03.2011, 11:34
не смішно
Даруйте, а читати
ніде нічого немає, зникли) Що це таке????
- смішно. Ви діагноз тут шукаєте?

а можливо у вашої дитини
http://www.youtube.com/watch?v=C_53R4_ynFs

ola-lyola
17.03.2011, 11:56
Почала давати сину смекту, еріус, тридерм, елоком
А два останні препарати також давали???? Це ж креми.

Якщо чесно, перечитати все, що ви давали дитині, то трохи забагато, можливо у вас алергія на медикаменти????
давали сину діазолін, потім супрастин, пробували крем від адерма Дермалібур, лактомун
давала феністил, пізніше еріус,
Почала давати сину смекту, еріус, тридерм, елоком
давала 5 днів супрастін, від грибку 5 днів і лактомун 1 місяць

denic
17.03.2011, 12:03
а можливо у вашої дитини не харчова алергія, а на побутову хімію ( наприклад, на порошок, яким перете речі дитини).
Це виключили так як прала господарським милом, полоскала тисячу раз потім перейшла на амвай і ніякиз висипань на тілі не було... нарахунок пелюки то роблю часто вологу уборку, але в нас є килими, може в них справа????? хочу здати аналіз на алергени, от тільки алерголог навіть не заікається....

---------- Додано в 11:03 ---------- Попередній допис був написаний в 11:01 ----------

можливо у вас алергія на медикаменти????
о так слухала лікарів казали давати і давала..... зараз тьфу тьфу вродіф все проходить, лікуєм той кишечник даю тільки лактомун це бактерії

Sonne
17.03.2011, 12:09
Лишіться ви того лікування еріусами і іншою лабудою. Ваше завдання вирахувати, що провокує в дитини алергію!!!!!!! Харчуйтеся тільки тим на, що провірено немає в дитини реакції, так довго, скільки буде потрібно, щоб дойти до нормального стану. Шкіру мажте тільки помякшувальним кремом(нам добре підходить а-дерма, на бюбхен маємо алергію). Строго накажіть всім, хто контактує з дитиною, не давати нічого стороннього!!! Коли довший час все в порядку, починаєте вводити щось нове по одному в тиждень, слідкуєте за реакцією. Якщо з"являються висипання, робите крок назад. Головне знати на що маєте алергію, а не скуповувати все, що хтось десь порадить!

denic
17.03.2011, 12:13
ас алергія на медикаменти????
Важко зараз сказати, треба здавати кров на алергени! А де це можна зробити без направлення??

---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:10 ----------

Строго накажіть всім, хто контактує з дитиною
Ви не представляєте як це важко, коли я людям говорила паро місяців, що не можна давати дитині хліб, бо на нього зразу прищі на обличчі вони мене не розуміли, поки не побачили всю дитину обсипану, тепер вроді нічого не дають..... для зволоження використовую Фізіогель крем нам підходить

Sonne
17.03.2011, 12:16
хочу здати аналіз на алергени
Скільки вашій дитині? До 3 років малоінформативний, крім того, там обмежений перелік алергенів, в реальному житті ви контактуєте з набагато більшою кількістю потенційних реагентів. Хотіла малій здати, але передумала. Ітак видно, що шоколад і цитрусові їй на користь не йдуть.
А тварини у вас є?

---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

А де це можна зробити без направлення??
Наскільки знаю, можна зробити в Медіс, чи Євролабі на Некрасова

denic
17.03.2011, 12:17
Скільки вашій дитині?
Нам 10,5 місяців, тварин в дома немає... був папугай на кухні, але ми його хотіли віддати... через день після того він здох, відчув мабуть((

ola-lyola
17.03.2011, 12:36
Аналіз крові дійсно малоінформативний, і роблять його на певну панель-харчову/побутову, а не на щось конкретне. Кращі в такому випадку шкірні проби, але таким маленьким дітям їх не роблять.
Зараз можете хіба спостерігати за харчуванням, намагатись самостійно визначити які продукти провокують висип. Максимально обмежити контакт з будь-чим, що може бути алергенним - килими, м'які іграшки, подушки з пуху, шерсть тварин, вологе прибирання.
Медикаментозне лікування лише знімає симтоми. Лікування алергії симптоматичне - максимальне уникнення того, що провокує алергію.
Чомусь отаннім часом багатьом діткам ставлять діагноз алергія, не визначивши яка і на що, можливо тому що так легше. Колись це називали діатез.
І цитуючи Комаровського
Любая аллергическая сыпь — это следствие. Причина — контакт организма с определенными веществами, которые именно для этого организма являются источниками аллергии — аллергенами.

Врач может уменьшить проявления аллергии и облегчить неприятные симптомы — т. е. может оказать влияние на следствие! Но не допустить проникновения в организм аллергена, т. е. воздействовать именно на причину болезни, могут только родственники ребенка.

Більше тут (http://www.komarovskiy.net/diatez.html)

denic
17.03.2011, 12:42
Медикаментозне лікування лише знімає симтоми. Лікування алергії симптоматичне - максимальне уникнення того, що провокує алергію.
згідна з вами)))) Я веду хврчовий щоденник записую, що їмо і яка реакція!
Зараз їмо картоплю, вівсяні пластівці, яблука печені, кампот з сушення, суміш Фріссо пеп..... на вихідних хочу купити кролика буду пробувати вводити, колись їли було все ок!! а, що ще можна починати вводити???? Які продукти є наймен алергені:::??? гречку страшно давати в нього після неї були прищики на личку

ola-lyola
17.03.2011, 12:42
Ось ще знайшла, на підтвердження того, що не варто зловживати медикаментами.
Использование любых лекарственных препаратов у ребенка со склонностью к аллергии требует особой осторожности. Но если вы по собственной инициативе используете, к примеру, парацетамол при повышении температуры тела, помните: фармакологические средства в форме сиропов содержат разнообразные добавки (красители, ароматизаторы), способные вызвать или усилить аллергию.
Все, что вы будете делать, — это не на всю жизнь. Аллергический дерматит, как правило, явление временное. По мере роста ребенка совершенствуются функции печени и кишечника, иммунная система. Главное — естественный образ жизни, стимуляция иммунитета, «не залечить». Детский организм при умеренной помощи почти всегда способен восстановить саморегуляцию

ola-lyola
17.03.2011, 12:53
вівсяні пластівці та суміш Фріссо якщо пластівці, то напевно термічно оброблені, або з добавками, ну і суміш - це перше, що викликає сумніви, бо наскільки бачу ви її постійно згадуєте.
Гречка дійсно алергенна, краще кукурудзяна каша і рис.
Я добре не памятаю по віку, але своїй сама варила зупки, каші, сама робила сир та кефір, максимальне обмеження того, що може мати якісь консерванти, до року не давала ніякого печива, вафельок та ін. хіба хліб та булочки.
Здоров'я Вашому малятку!!!

denic
17.03.2011, 13:10
Здоров'я Вашому малятку!!!
дякую і Вам)
Суміш Фріссо пеп гідролізат коровячих білків, коли ми зараз почали нею харчуватись сип проходить, можливо в нього алергія на коровячий білок.... вівсяні плістівці німецького виробництва, без ніяких добавок. рис пробували вроді все ок. я теж сама варю зупки(картошка +рис або вівсяні пластівці)))) і більше нічого

---------- Додано в 12:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:10 ----------

ola-lyola
а в вса алергія пройшла? переросли?

Дана
17.03.2011, 13:19
В мене Соня алергічна дитина, причім почалася алергія десь через пів року як закінчили ГВ, ще один доказ що треба було довше годувати.
Нам дуже добре допомагають ванночки, через день з чередою, з ромашкою, з корою дуба, збір трав, вівсяної соломи, з вівса(зерно) варю компотик вона його п'є, добре виводить токсини з організму, також чаї з ромашки, з тої самої череди, відвар кореня солодки До антигістамінних ліків є схильність привикати, тобто потребується щораз більша доза.
Ми стараємося зараз лікуватися виключно травами, але моїй Соні зараз три з половиною рочки, малим діткам настої трав варто дуже акуратно вживати, порадьтеся з лікарем і обовязково робіть пробу на алергію.
Ще я довгий час сама робила для Соні кисломолочні продукти, і кефірчики і йогурти і сирок, вона пили і їла їх в великих кількостях.

denic
17.03.2011, 13:33
кисломолочні продукти, і кефірчики і йогурти і сирок, вона пили і їла їх в великих кількостях
а як саме ви їх робили??? ракції ніякої не було? мені щось страшно кисло молочку давати. пробували наріне на 2 день обсипало, пізніше ще раз попробую

ola-lyola
17.03.2011, 13:43
а в вса алергія пройшла? переросли?
В дитини - переросла, в мене - ні, я алергик з 30 річним стежем:girl_impossible:
Суміш Фріссо пеп гідролізат коровячих білків - самі відповіли на своє запитання. Я в сумішах неорієнтуюсь взагалі, оскільки моя дитина була на ГВ. Але білок коров'ячого молока важче переноситься дитиною, ніж грудне молоко, тому цілком можлива реакція на цей білок.

Orman
17.03.2011, 13:44
мені щось страшно кисло молочку давати

взагалі кисло-молочні продукти є меншими алергенами ніж цільне молоко.

denic
17.03.2011, 14:12
В дитини - переросла, в мене - ні, я алергик з 30 річним стежем
в якому віці дитина переросла???

---------- Додано в 13:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:01 ----------

взагалі кисло-молочні продукти є меншими алергенами ніж цільне молоко.
так, але ми пробували Наріне і нас висипало

---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

в мене ще таке питання!
а хтось пробував лікувати алергію у гомеопата? які Ваші думки на рахунок цього?

Дана
17.03.2011, 14:31
а як саме ви їх робили??? ракції ніякої не було? мені щось страшно кисло молочку давати. пробували наріне на 2 день обсипало, пізніше ще раз попробуюРобила з сухих заквасок в термосі, кожного дня свіжий, висипки на домашний йогурт чи кефір у Соні не було, пізніше до домашнього кефірчику додавала по пару ягідок(2-3 штучки) малини, полуниці тих що могли би викликати алергію,тьфу-тьфу все проходило на ура.
Ще до речі цікавий факт,в селі Соня може їсти любі ягоди в великих кількостях і ніякої алергії, вдома у Львові ті самі ягоди буквально тільки пару штук, як чуть-чуть більше зїсть, зразу висипка.

denic
17.03.2011, 14:34
у Львові ті самі ягоди буквально тільки пару штук, як чуть-чуть більше зїсть, зразу висипка.
наша екологія((((((

Orman
17.03.2011, 14:54

але факт залишається фактом. Кисло-молочні є меншим алергеном.
І Оля-Льоля вам написала

Але білок коров'ячого молока важче переноситься дитиною,

коров"яче молоко (в вашому випадку суміш з білком такого молока) це взагалі перше, що виключати варто.

---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

Ще до речі цікавий факт,в селі Соня може їсти любі ягоди в великих кількостях і ніякої алергії, вдома у Львові ті самі ягоди буквально тільки пару штук, як чуть-чуть більше зїсть, зразу висипка.

значить у вас нема алергії на ягоди, а є отруєння хімікатами.

Алергія - це ненормальна реакція на НОРМАЛЬНИЙ подразник. Хімія нормальним подразником не є - це отруєння, а не алергія.

Дана
17.03.2011, 19:05
начить у вас нема алергії на ягоди, а є отруєння хімікатами.Якими хімікатами? Мова йде про ягоди зібрані в мене на городі, і в селі якщо дитина їх їсть все нормально, ті самі ягоди з села привезені сюди, і тут Соня їх їсть - буквально пару штук і висипка.
У Львові дуже несприятлива атмосфера для алергіків, і достатньо малої дози алергену щоб організм збунтувався.

Orman
17.03.2011, 19:10
Якими хімікатами? Мова йде про ягоди зібрані в мене на городі, і в селі якщо дитина їх їсть все нормально, ті самі ягоди з села привезені сюди, і тут Соня їх їсть - буквально пару штук і висипка.

я подумала, що то від купованих таке. А якщо від тих самих, то вже і не знаю, що тим ягодам по дорозі робиться.

У Львові дуже несприятлива атмосфера для алергіків, і достатньо малої дози алергену щоб організм збунтувався.

ну хіба що знаєте як лікарі кажуть, що настає накопичувальний ефект - алергія на щось інше (вихлопи, щось що вдома, тощо), а ягідка запускає процес. Бо якщо в селі алергії на них нема, а в місті є, то справа не в ягоді а в місті.

mysha
17.03.2011, 23:16
Якими хімікатами? Мова йде про ягоди зібрані в мене на городі, і в селі якщо дитина їх їсть все нормально, ті самі ягоди з села привезені сюди, і тут Соня їх їсть - буквально пару штук і висипка.

У Львові дуже несприятлива атмосфера для алергіків, і достатньо малої дози алергену щоб організм збунтувався

Погоджуюся. Малий за кордоном спокійно їсть солодощі - ніякої висипки. Але коли я даю йому ті солодощі (привезені з собою) вдома - обов"язково висипка.

vernata
21.03.2011, 02:17
А нам "Наріне" допомогло, висипка пройшла, тому ми його тепер обов'язково по 200 мл в день з'їдаємо.

Neytasa
21.03.2011, 13:26
Я майже рік давали дітям Наріне, але потім розчарувалась, він то густий, то рідкий, то тягучий як клей, я так розумію не дотримують умов приготування! Тепер даю кефір Молокія в пляшках, частіше 3,2% , він густий, завжди однаковий, діти п,ють кожен вечір вже роки 2! І виготовлений по ДСТУ!

vernata
21.03.2011, 23:02
Я майже рік давали дітям Наріне, але потім розчарувалась, він то густий, то рідкий, то тягучий як клей, я так розумію не дотримують умов приготування!
Ми самі робимо в йогуртниці.

Neytasa
21.03.2011, 23:19
це друге діло!:girl_claping:

---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:06 ----------

Хоча між наріне і кефіром є різниця! в перший входять лактобактерії, а в справжньому кефірі- кефірна палочка! тому варто і кефірчик пити!

squirrel
22.03.2011, 16:08
У моєї донечки алергія (передалась чез гени). Виражається алергія спершу почервонінням, а потім починає лущитися і деколи з'являються мокнучі ранки. Лікар порадила мастити ту висипку кремом "Елідел". Хотіла б запитати чи хтось щось чув про цей крем? Чи може порадите щось інше? Не хочу мацькати всякими кремами дитину бо розумію що то хімія, але у неї вже все личко у висипці і бачу що її це дуже турбує бо дитина стала неспокійна.

Neytasa
22.03.2011, 16:21
А на що алергiя?ви пробували аналiзи робити? Може з продуктiв щось не пiдходить? В мене всi алергiчнi, але я чiтко знаю на що реакцiя-шоколад,цитрусовi,мед, карамель кольорова, деяка хiмiя побутова, навiть одяг не весь пiдходить, може подразнення бути! На котiв зразу ми всi в плямах червоних i пчихаем! Крем Элiдел не поганий,але треба ще внутрiшньо щось приймати,якщо загострення! Але обовязково знайти Ваш алерген!

squirrel
22.03.2011, 16:52
А на що алергiя?ви пробували аналiзи робити? Може з продуктiв щось не пiдходить?
На що алергія не знаю. Вона знаходиться на грудному вигодовуванні, а я сіла на строгу дієту коли висипка тільки з'явилася. Перу виключно хазяйськи милом, а в квартірі щодня роблю вологе прибирання. Аналізи не робили бо в нас їх не роблять потрібно їхати в область.

Natalysa
22.03.2011, 17:01
Не знаю чи аналізи дають взагалі якусь користь. Різне чула і знаю, що інколи (навіть часто) безрезультатно.

Neytasa
22.03.2011, 17:27
Тодi хоча би кров з пальчика дитинцi здайте,щоб подивитись на скiльки еозинофiли пiдвищенi! Тодi буде ясно чи це алергiя, щи щось iнше...

Natalysa
22.03.2011, 18:16
По опису це атопічний дерматит - діатез. В мого малого теж таке.
squirrel (http://posydenky.com/member.php?u=31147), як треба, то звертайтесь. Перечитайте повністю темку - тут багато порад.

squirrel
22.03.2011, 19:30
Перечитайте повністю темку - тут багато порад.
Зараз немає часу, бо моя донька неспокійна і практично не спить дньом. Переживаю через діатез в дитини щоб не перейшло в щось гірше.

Fleshka
22.03.2011, 19:45
Переживаю через діатез в дитини щоб не перейшло в щось гірше.
Головне не панікувати, не кидатись в всі "тяжкіє" типу антигістамінів і т.п., спокій мами, і розсудливі рішення - найголовніше. Роміка сипало з місяця. В свій час я робила багато непотрібного, щоб позбутись алергії, навіть не уявляєте, в що нам то вилилось зараз, мучимося всі вже третій місяць, а найбільше, звичайно мучиться дитина. І не вилізло б то зараз, вилізло б пізніше можливо б в ше гіршій формі (хоча деколи здається, гірше не буває). Але, ттт, вродь розуму прибавилось зараз, бачу що ми на шляху до позбавлення від тої гидоти. Повільно, але впевнено все проходить. Звичайно, найпростіше дати таблеточку, чи помазати мазюкою, шкіра стане чистенька і мама заспокоється...Але тепер то я знаю, наскільки то хибний шлях. Головне то - всередині.

Neytasa
22.03.2011, 20:13
Зараз немає часу, бо моя донька неспокійна і практично не спить дньом. Переживаю через діатез в дитини щоб не перейшло в щось гірше.
Дайте мінімальні дози антигістамінних засобів, хоча би 3-5 днів, в любому випадку якщо дитину турбуе цей висип! Елідел, дорогий! Як маете можливість, можете ним так само користуватись! Але причина в середині організму! Зробіть посів калу, чи не мае там дріждьових грибків (кандид) Але найдіть пару хвилин хоч в інтернеті на любому сайті почитайте про атопічний дерматит, і подивіться чи у дитини ці признаки чи інші!

---------- Додано в 18:59 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ----------

Найпростіші рекомендації: Соблюдение гипоаллергенной диеты. Исключение сенситезаторов.
Поддержание в помещении температуры воздуха не выше +23 °C, относительной влажности не менее 60 %.
Отсутствие источников пыли в комнате больного (ковры, книги). Влажная уборка в помещении не реже 1 раза в неделю.
Замена перьевых, пуховых подушек и шерстяных одеял на синтетические.
Удаление очагов возможного образования плесени (швы в ванной, линолеум, обои).
Удаление любых домашних животных, и растений. Уничтожение насекомых (моль, тараканы). Лечение апи-, фитопрепаратами исключено.
Ограничение или исключение использования различных раздражающих средств (стиральных порошков, синтетических моющих средств, растворителей, клея, лаков, красок и т. п.).
Носка одежды из шерсти и синтетических материалов только поверх хлопчатобумажной.
Ограничение интенсивных, чрезмерных физических нагрузок.
Исключение, нивелирование стрессовых ситуаций.
Расчесывание и растирание кожи исключено.
Применение для купания слабощелочных или индифферентных мылов (ланолиновое, детское) или высококачественных шампуней, не содержащих искусственных красителей, отдушек и консервантов.
Использование при купании мягких мочалок из ткани.
Использование смягчающего, увлажняющего нейтрального крема на кожу после ванны или душа. Желательно с керамидами

---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 18:59 ----------

не кидатись в всі "тяжкіє" типу антигістамінів
А що страшного в цих препаратах???? в адекватних дозах,ніщо не загрожуе!!! а як поступити коли в дитини "горить" висипка на шкірі? терпіти? препарати блокують рецептори які викликають ці всі процеси! Тим більше зараз е нові препарати з мінімальними побічними ефектами! Гострий стан потрібно знімати, а далі шукати причину! От з гормональними мазями, які призначають частенько наші лікарі я би не поспішала....

Fleshka
22.03.2011, 20:17
...Ограничение интенсивных, чрезмерных физических нагрузок.
Исключение, нивелирование стрессовых ситуаций.
Расчесывание и растирание кожи исключено.
Як думаєте, реально цього дотриматись з дитиною, якій рочок-півтора?
Роман гіперактивна дитина, відповідно навантаження нікуди не дінуться, діти ганяють, піднімають, лазять. Стрес? Для маленької дитини - раз плюнути. Десь почув трошки підвищений тон - стрес, нові знайомства - стрес, поїздка кудись - стрес...ну а про розчухування я взагалі мовчу, тут хіба скотчом обмотати, як мумію. Я ночами Романа сама годинами чухаю, томущо сам він травмує шкіру, а я роблю це легенько, інакше ніяк, істерики і плачі.

Neytasa
22.03.2011, 20:20
Як думаєте, реально цього дотриматись з дитиною, якій рочок-півтора?
Це загальні рекомендації. А чим Ви лікуєтесь???? Чухати це не вихід!!!!:girl_nea:

Fleshka
22.03.2011, 20:31
А що страшного в цих препаратах???? в адекватних дозах,ніщо не загрожуе!!!
ви впевнені??? і я так думала, точніше мене в цьому переконали в свій час. а як поступити коли в дитини "горить" висипка на шкірі? терпіти?
ванни з череди, ромашки і пошук причини...

---------- Додано в 20:31 ---------- Попередній допис був написаний в 20:29 ----------

А чим Ви лікуєтесь???? Чухати це не вихід!!!!
чухання - не ліки...
лікуємось гомеопатично.

Neytasa
22.03.2011, 23:04
ви впевнені??? і я так думала, точніше мене в цьому переконали в свій час.
ВПЕВНЕНА НА ВСІ 100% Я майже все життя періодично на цих препаратах, бо стаеться в мене і набряк квінке і в дітей я вже писала бувають реакції . Гострий стан ОБОВЯЗКОВО потрібно знімати, а далі гомеопатія, трави ітд... А е люди які ціле літо п,ють анитгістаміни коли все цвіте, бо все зудить, пече!Алергія-це схильність організму в певні періоди реагувати на певні подразники. А чим Вам зашкодили ці препарати конкретно???

---------- Додано в 19:47 ---------- Попередній допис був написаний в 19:39 ----------

Коли дитина роздирае шкіру до крові, не спить, не їсть, мучаеться постійно!і не полегшити їй стан із за переконань цо ліки це яд, одно добро гомеопатія! (я не про Вас, просто зустрічала таких) Ой цікаво мені подивитись як ці гомеопати терпіли би такі симптоми, і їли би свої горошки!і ходили би цілі в язвах!!! Я не противник гомеопатії, фітотерапії, але все мае бути в межах розумного!

---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

А ще серйозний алерген Пилевой клещ, Як е можливість запросіть пофесійну чистку до дому, з найсильнішими пилососами,щоб всі дивани і килими вичистили, бо наші домашні навпаки тільки розпиляють всю пилюку!

---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

А ще алергеном являються глисти і кандидоз в організмі,так як імунна система реагуе на чужорідний білок, а їх гомеопатіею не дуже вилікуеш... ( http://www.rusmedserv.com/mycology/html/allergy5.htm , http://www.asdoctor.ru/artikle/psevdoallergia.htm )

Жменька
23.03.2011, 01:02
От і я прочитала зараз всю тему - нам якраз актуальна. В доньки вже більше місяця практично не сходить висипка на щічках. сухість шкіри на ніжках і ручках.

А ще алергеном являються глисти і кандидоз в організмі,так як імунна система реагуе на чужорідний білок
У нашому випадку так і є. Здавали аналізи - виявили аскариди, причому в дитини часто проблеми з кишківником - дисбіоз з 3-ьох місяців. А аскариди провокують власне кандидозний дисбіоз(так мені пояснила лікар в баклабораторії). Але таблетки від глистів мала вже попила +ентеросгель+кларитин. А висипка не проходить.

---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:52 ----------

Я вже починаю потрохи виключати деякі продукти - ківі, грейпфрукти(за ними мала просто труситься), хоч раніше на них не було реакції. Час від часу обсипає від печива "Марія", але тільки від виробництва Світоча. В рік була висипка від полуниці і суниці - зараз нормально.

---------- Додано в 00:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:01 ----------

Я вже починаю потрохи виключати деякі продукти - ківі, грейпфрукти(за ними мала просто труситься), хоч раніше на них не було реакції. Час від часу обсипає від печива "Марія", але тільки від виробництва Світоча. В рік була висипка від полуниці і суниці - зараз нормально.

Neytasa
23.03.2011, 09:19
ківі, грейпфрукти
В моеї малої від ківі навіть маленького шматочку відразу набряк квінке! а висип само собою! Від грейпфрукта від більшої кількості починаеться реакція, переважно щоки горять і висипка! НЕ даю взагалі, але бувае сама десь в гостях з,їсть, і починаеться! А в малого немае такої реакції! Але ці два фрукти дуже алергенні!

---------- Додано в 08:19 ---------- Попередній допис був написаний в 08:06 ----------

практично не сходить висипка на щічках. сухість шкіри на ніжках і ручках.
У нас така історія коли пару днів підряд мала їсть більше цукерок, цитрусових ітд, (свята наприклад), шкіра як наждачка, щоки червоні! Тоді виключаемо ВСЕ шкідливе,бо коли алергія почалась, то навіть одна маленька шоколадка розпалюе її далі , даю хоч раз щось антигістамінне, мажу шкіру горіховою або оливковою оліею і проходить!

olenkastar
23.03.2011, 10:24
Дайте мінімальні дози антигістамінних засобів, хоча би 3-5 днів, в любому випадку якщо дитину турбуе цей висип!
не давайте ,будь-ласка, таких порад! антигістамін призначае лікар, і дози так само і то в крайньому випадку,коли користь від нього перевищує шкоду. там такий спектр побічних ефектів,що навіть дорослому варто було б задуматися.
...а взагалі,коли хворіє немовля-треба лікувати маму! вибачаюся,що я так різко,але так воно і є. моє чудо в 1,5 місяці отримало дерматит і тому була винна я,визнаю-моя любов до кави і шоколаду( і звичайно БЦЖ).зараз в дитини зявляеться періодично висипка- наслідок вживання нею того самого шоколаду чи інших алергенів (мед,горіхи, вишні, хімічні сочки чи фрукти,морозиво).
в грудному віці лікувала свою дитину дієтою (власною,бо були на ГВ) та курс симбітера (але то призначав теж хороший лікар).

Neytasa
23.03.2011, 10:35
конкретно напишіть і обгрунтуйте яку шкоду Вам нанесли антигістамінні засоби при гострих проявах алергії. Я можу більше написати плачевних випадків коли вчасно не дали цих засобів. Коли діти роками ходять в язвах бо мама рахуе що всі ліки зло! або коли дитина задихаеться від набряку квінке а мама в селі інгаляції робить травами, замість того щоб краплю ліків дати!

Fleshka
23.03.2011, 14:21
ВПЕВНЕНА НА ВСІ 100% Я майже все життя періодично на цих препаратах,
Антигістамін - дорога в нікуди. Не задумувались, чому ви все життя на цих препаратах?
Алергія-це схильність організму в певні періоди реагувати на певні подразники
...і подавлюючи симптом ми не позбавляємся від проблеми і не вирішуємо її, а швидше навпаки. Так ми заспокоюємось на деякий час а потім ті симптоми вилазать з новою силою і проявляються щораз гірше, і так по колу і до старості...Виникає залежність від ліків, в нашій сумочці завжди повинна бути пігулка, на всяк випадок...знаю випадок коли мама носила в сумці шприц з дозою антигістаміну, бо інакше нізя...а почалось все з плямки.
Гострий стан ОБОВЯЗКОВО потрібно знімати, а далі гомеопатія,
гомеопатія виключає зняття симпомів, антигістамін в цій науці недоречний, гомеопатія позбавляє від проблеми поступово, з часом, виводячи все з середини на зовні, шкіра очищується останньою, після одужання внутрішніх, більш важливих для життя органів, відповідно, проблема зникає...
Коли дитина роздирае шкіру до крові, не спить, не їсть, мучаеться постійно!і не полегшити їй стан із за переконань цо ліки це яд
Якщо подумати і постаратись, то можна знайти купу шляхів полегшення, не травмуючи дитячу нервову систему антигістаміном. Я вже писала про трави, свіже повітря по максимуму. Нас ще дуже рятує ГВ.
так як імунна система реагуе на чужорідний білок, а їх гомеопатіею не дуже вилікуеш...
хто сказав? бачу ви не дуже цікавились гомеопатичним лікуванням...Тоді для чого так впевнено стверджуєте?

---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------

Дайте мінімальні дози антигістамінних засобів, хоча би 3-5 днів, в любому випадку якщо дитину турбуе цей висип!
Це місячній дитині??? Це без консультації фахівця? Ви хоч уявляєте як ті препарати діють на нервову систему? А в немовляти вона ж ще тільки формується!
Інформація для роздумів... (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:M9JTAjpghaAJ:laboratoria.zahray.com/2010/11/29/%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8-%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D1%97-8-%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%B2%D 0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D1%96/+%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B3%D1%96%D1%81%D1%82% D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%96+%D0%BF%D1%80%D 0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D0%BF%D0 %BE%D0%B1%D1%96%D1%87%D0%BD%D1%96+%D0%B4%D1%96%D1% 97&cd=1&hl=uk&ct=clnk&gl=ua&source=www.google.com.ua)

Neytasa
23.03.2011, 16:12
В нормальних дозах нiчого з вашою нервовою системою не буде! А якщо дитина не спить ночами бо дре шкiру?це краще для нервовоi системи? А я все життя приймаю в тих випадках,коли маю контакт з алергеном! Сумнiваюсь що гомеопатiя вилiкуе мою алергiю на котiв! Дайте менi хоч 1 реальний факт кому сучаснi антигiстамiни при гострих проявах алергii пошкодили нервову систему? Я вже в 3 дописах прошу-КОНКРЕТНО наведiть такий приклад! Я говорю про гострий стан! А ще наведiть приклад кому гомеопатiя зняла приступ набряку квiнке? Я тодi свiй диплом викину в унiтаз! Гомеопатiя це допомiжний засiб при гострих станах, а хронiчнi стани можна як монотерапiю.

olenkastar
23.03.2011, 16:19
конкретно напишіть і обгрунтуйте яку шкоду Вам нанесли антигістамінні засоби при гострих проявах алергії.
я не доводила свою дитину до гострого прояву алергії!
але свого часу давши разово(!!!) феністил в дитини пішла кров носом вночі. випадковість?

Я вже писала про трави, свіже повітря по максимуму. Нас ще дуже рятує ГВ
+ведіння щоденника з записами реакціі дитини на різні продукти, трави. в моєї,наприклад, висипка від полину(хоча він лікує алергію).
+перевірити досвідом чи є алергія на пух,пил, квіти,коври і т.д. і прийняти відповідні міри.
бо знаю випадки,коли дитина спала під пуховою ковдрою,маючи алергію на пух,а мама її лікувала і думала "чому ж це ліки не діють?".потім поїхали до бабці,спали під звичним покривалом і стало легше.добре,що зрозуміли і забрали ковдру)

А якщо дитина не спить ночами бо дре шкiру?
ванночки з крохмалю або вівса. я так знімала зуд,дуже допомагало.

Сумнiваюсь що гомеопатiя вилiкуе мою алергiю на котiв!
не вилікує)) виліковується лише той,хто вірить шо вилікується))

Neytasa
23.03.2011, 16:29
Фенiстил не самий сучасний засiб. Але пояснiть звязок мiж ним i кровотечею?яким чином вiн ii викликав?

olenkastar
23.03.2011, 16:35
Фенiстил не самий сучасний засiб. Але пояснiть звязок мiж ним i кровотечею?яким чином вiн ii викликав?
цікаво..я у феністила не питала яким чином він її викликав. просто ввечері дала,а вночі за годинки 3-4 пішла носом кров. до того такого не було ніколи.

Neytasa
23.03.2011, 16:41
Якщо не знаете що це вiд нього не стверджуйте!могли бути iншi причини.

olenkastar
23.03.2011, 16:50
Якщо не знаете що це вiд нього не стверджуйте!могли бути iншi причини.
не могло! все було як завжди.просто вже дуже чухала ручки,часу робити ванну не було,бо прийшли з гостів,де вона їла всяке різне(не вперше) і рішила дати краплі,подивитися чи допоможуть.і вночі -результат.
потім вже прочитала ще раз інструкцію-У період використання препарату на ринку після його реєстраціїповідомлялось про окремі випадки набряків, шкірних висипів, м’язового спазму тапорушення дихання, які, можливо, пов’язані з прийомом Феністилу крапель.. тобто після випуску їх,у людей відзначалися побічні ефекти не відмічені в інструкці..значить препарат можна сміло виикинути і нікому не радити,бо хто зна,в кого що ще вилізе)

Neytasa
23.03.2011, 17:10
В когось,десь... Одна баба сказала... Може дитина випадково носик вдарила,або видула сильно,або в носi поколупалась! Так нi це все клятi лiки! Iдем палити аптеки!нащо нам лiки? У нас тепер е шамани! Накрутили горошки i тепер не буде хвороб! :-)

Bobas
23.03.2011, 17:37
.Виникає залежність від ліків, в нашій сумочці завжди повинна бути пігулка, на всяк випадок...знаю випадок коли мама носила в сумці шприц з дозою антигістаміну, бо інакше нізя...
Така залежність виникає з 2 причин- 1 причина- мама так і не знайшла причину алергії, 2 причина- багато продуктів, що ми купуємо, мають в собі певний"сюрприз"- хімію, кольорові домішки.. і всяке різне( ми раз мали кропивницю- тепер при поїздках- маю ліки при собі).
Фенiстил не самий сучасний засiб
Ми колись знімали зодаком тяжкі прояви. Я не схильна до алергії, але при купівлі однієї капустини- підхопила сюрприз і мала кропивницю місяцями- так тяжко було ту хімію вивести з організму- тому знаю, що той зуд собою представляє- роздирала себе до крові(не могла стиматись). Малій колись не дала в тяжку хвилину антигістамінних препаратів - опинились також з кропивницею в лікарні-то тепер думаю- краще дам раз, аніж потім 3 дня під капельницями і тижні антигістамінними..
Маленьку дитину потрібно завести до лікаря- він назначить дієту і навчить вести той самий харчовий щоденник- там так багато нюансів.
тобто після випуску їх,у людей відзначалися побічні ефекти не відмічені в інструкці..значить препарат можна сміло виикинути і нікому не радити,бо хто зна,в кого що ще вилізе)
Так, погоджуюсь, мають багато побічних ефектів, але потім від набряку квінке і вмерти можна, а язви загноїтись можуть- тут також страшно- якщо є проблеми то їх потрібно вирішувати - шукати причину алергії.

я не доводила свою дитину до гострого прояву алергії!
Я також- але ті наші продукти харчування- :girl_cray:можна отруїтись, не то що обсипатись..І дістати кропивницю на пустому місці.

olenkastar
23.03.2011, 17:51
В когось,десь... Одна баба сказала... Може дитина випадково носик вдарила,або видула сильно,або в носi поколупалась! Так нi це все клятi лiки! Iдем палити аптеки!нащо нам лiки? У нас тепер е шамани!
я краще знаю свою дитину, і знаю коли вона носик вдаряє чи колупається.
а на рахунок ліків і аптек:connie_pull-pigtail...-так,то чиста комерція. медицині не вигідні здорові люди,бо що ж медики тоді робити будуть? а мені вигідна здорова дитина,тому я і намагаюся не заліковувати,замазувати висипку,а досліджувати і знаходити способи бути здоровим.

Orman
23.03.2011, 17:59
Сумнiваюсь що гомеопатiя вилiкуе мою алергiю на котiв!

ха, гомеопатія ДУЖЕ добре лікує алергію на котів :)!

-------------

цікавий випадок. Був в мого чоловіка начальник який "мав" алергію на котів. Але мав він її тільки коли кота бачив, а коли кіт був під столом на колінах в чоловіка, то алергії не було.

Neytasa
23.03.2011, 18:12
Нiхто не вiдмiняв пошук причин! Я вже 100 раз пишу про гострий стан! Де гомеопатiя не панацея! А що вам тi горошки даром дають?i за прийом не беруть? Да... Гомеопатiя не комерцiя!там всi святi! Чому ви цим неоспецiалiстам так свято вiрите? БО ВОНИ ВАМ ГОВОРЯТЬ САМЕ ТЕ ЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЧУТИ!

---------- Додано в 17:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

Про котiв:-) в нього щось психологiчне спрацьовувало! А я маю реакцiю навiть на людину в якоi кiт живе, всмислi на одяг чи на що? Бувае в компанii починаю пчихати,сльози-соплi, i питаю в кого дома кiт!звичайно ця людина поруч сидить i дуже дивуеться звiдки я знаю!:-)

Дана
23.03.2011, 18:14
У моєї донечки алергія (передалась чез гени). Виражається алергія спершу почервонінням, а потім починає лущитися і деколи з'являються мокнучі ранки.Зробіть малій ванночки з вівсом і крохмалем- через день одне потім інше, добре знімає свербіння, і шукайте причину алергії, мусить бути щось що провокує висипку. Може які вазонки є біля ліжечка, можливо якась хімія(порошки, гелі, шапмуні, вібілювачі), може на одяг(склад почитайте), може у вас новий парфум, або новий шампунь чи гель для душу, може бути мило яким ви користуєтеся, памперси(спробуйте прості старі марлеві підгузники), мазати кремами то не вихід, висипка то сигнал для дій, а замазати то пройде звичайно, але проявиться в іншому місці.

Fleshka
23.03.2011, 20:01
Гомеопатiя не комерцiя!там всi святi! Чому ви цим неоспецiалiстам так свято вiрите? БО ВОНИ ВАМ ГОВОРЯТЬ САМЕ ТЕ ЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЧУТИ!

особисто я не вірю до кінця нікому, АЛЕ... ви не повірите, гомеопатичне лікування допомогло мені з тими проблемами, яким ні один дохтор не зміг зарадити, і оббивала я пороги "спеціалістів" не 2-3 роки.
І ще, чому ви гомеопатів називаєте "неспеціалістами"??? Якраз хороші гомеопати - Спеціалісти з великої букви, і щоб лікувати ототими горошками треба мати неабиякий багаж знань, на відміну від самолікування, яким займаємось переважно ми - прийшов в аптеку, сказав чарівне слово "алергія", і на тобі - шалений вибір чудодійних таблеток...а про наслідки ніхто і не задумується...так вже ми всі звикли

гомеопатiя не панацея! А що вам тi горошки даром дають?i за прийом не беруть?
не даром...і прийом платний, але різниця між аптечними ліками, на які ми підсідали і перевели хворобу в хронічний стан (а відповідно приходили за ними ще раз і ще раз) - надцять разів + шкоди немає + купуються одноразово + не хімія

Про котiв:-) в нього щось психологiчне спрацьовувало!
але ж що б ви там не казали - спрацювало! Знаєте, краще вже психологічне спрацює на мою дитину, ніж хімічне...

Neytasa
23.03.2011, 20:09
неоспецiалiстам
а не неспеціалістам. Хороші гомеопати Є, але не всі ті що на кожному кроці, Вам лапшу на вуха вішають! І НІ ОДИН поважаючий себе і медецину справжній гомеопат не буде намовляти Вас при ГОСТОМУ стані приймати Тільки гомеопатію!!!!

---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------

спрацювало
Читайте уважніше, психологічно спацювала реакція- Як бачить кота є алергія, не бачить не мае!

---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 19:05 ----------

В хронічний стан хвороба переходить не тільки від лікування аптечними ліками, але і від того що не правильно встановили діагноз і не правильно лікували! причому тут ліки! шукайте грамотних спеціалістів!які правильно назначать лікування!

Fleshka
23.03.2011, 20:12
Вам лапшу на вуха вішають!
вам не здається, що некоректно так стверджувати, навіть не знаючи в кого і що ми лікуємо???
при ГОСТОМУ стані
як ви визначаєте, що стан гострий??? наша висипка не загрожує життю, дитина їсть, бавиться, розвивається? це щодо нас...і як ви визначили, що в тої місячної дитини гострий стан, що радите давати антигістамін???
І НІ ОДИН поважаючий себе і медецину справжній гомеопат не буде відмовляти Вас при ГОСТОМУ стані приймати Тільки гомеопатію!!!!

Я б не казала так голосно, не знаючи, чи те що я говорю є вірним твердженням.

Neytasa
23.03.2011, 20:38
Я б не казала так голосно, не знаючи, чи те що я говорю є вірним твердженням
Я знаю що це вірне твердження.
Вам лапшу на вуха вішають!
Я не кажу що Ви особисто лікуетесь в шарлатанів, але такі випадки найчастіші.
при ГОСТОМУ стані
Гострий стан це перші дні і години хвороби, коли є набряк,задишка, обширний висип. до речі цей висип не тільки на шкірі, внутрішні органи мають приблизно ту ж картину що шкіра.

---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:20 ----------

І ще раз попрошу якщо Ви на стільки добре орієнтуєтесь в антигістамінних кошмарних діях, опишіть Конкретні випадки. Я можу описати конкретні випадки, коли дитина загинула від набряку Квінке, коли язик набряк на стільки що дихання було НЕ можливе! А мамочка дуууже боялась ліків, і робила інгаляцію травами! Коли в дівчинки був сепсис бо чухала до крові висип і занесла заразу, струдом вилікували!тепер в шрамах на все життя! ще можу писати...

---------- Додано в 19:30 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

Коли почалась алергія потрібно зняти симптоми! Потім іти здавати аналізи, і призначати ПРОФІЛАКТИЧНЕ лікування! А це- гомеопатія, фітотерапія, хоть урінотерапія!

---------- Додано в 19:36 ---------- Попередній допис був написаний в 19:30 ----------

тої місячної дитини гострий стан, що радите давати антигістамін
Якщо ви читали та мама живе в районі чи селі! до ваших супер світил вона не доїде зараз!Вона каже що не мае можливості навіть поїхати здати кров! Дитина не спить не їсть! Піде гуляти там бабки нарадять всяких чудес! А якщо дитина мае схильність до алергії то може дати ще сильнішу реакцію! а тоді наслідки можуть бути плачевнішими, ніж одноразовий прийом лоратадіну хочаби.

---------- Додано в 19:38 ---------- Попередній допис був написаний в 19:36 ----------

А ще прийде фельдшерка тьотя Вася і випише дитину мазати мазью гормональною! от тоді і почитаете про справжні наслідки лікування!

Galya
23.03.2011, 20:40
А мамочка дуууже боялась ліків, і робила інгаляцію травами!
А чому ви гомеопатію прирівнюєте до інгаляції травами? Всім відомо, що трави діють досить повільно і в гострих випадках не будуть помічні.
Гомеопатія - не профілактичне лікування! Якраз для профілактики чого-небудь не вийде застосувати гомеопатичні ліки (ну хіба дійсно псевдогомеопат так би додумався), бо гомеопатичні ЛЗ призначаються з огляду на стан людини в момент їх прийому, тобто які симптоми є саме зараз, а не "можливо будуть колись"

Neytasa
23.03.2011, 20:58
Ну я ж не кажу що гомеопатія не діе! ну йолки-палки! Ну якби в тої мами при тому набряку були ліки гомеопатичні, ну не зняли би вони той набряк! Сама мала набряки в дитинстві, треба терміново давати швидкодіючий препарат!інакше фінал! але при тому можна давати і гомеопатію, вона зробить свою дію, але тільки нею НЕ спасете! В тяжких випадках і дексаметазон не зразу знімае! А при шоці анафілактичному теж горошок під язик?тут і гормоном не побрезгуете щоб спастись!чи будете фанатами до кінця?
---------- Додано в 19:58 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

[/COLOR]Я не доказую не ефективність гомеопатії, я хочу доказати те що не потрібно так категорично відмовлятись від стандартних ліків. Є такі секти які не дозволяють медичного втручання, якщо захворів значить така Воля Божа, вижевеш-повезло, ні, ну значить так треба. Підхід деяких не традиційних лікарів мені це нагадуе! Є тільки їх думка і не правильна!

olenkastar
23.03.2011, 21:26
Я можу описати конкретні випадки, коли дитина загинула від набряку Квінке, коли язик набряк на стільки що дихання було НЕ можливе! А мамочка дуууже боялась ліків, і робила інгаляцію травами! Коли в дівчинки був сепсис бо чухала до крові висип і занесла заразу, струдом вилікували!тепер в шрамах на все життя! ще можу писати...
так..але то все є наслідки. причина в чомусь іншому.в людині,в її голові і психіці.насамперед діти страждають через батьків, їхні відносини і їхні таракани.працювати над собою потрібно ше до зачаття дитини,щоб дитинка була здорова і крепка.
будете мати час- почитайте Сінельнікова-мудрий дядько,медик,гомеопат.

Neytasa
23.03.2011, 21:32
так..але то все є наслідки. причина в чомусь іншому.в людині,в її голові і психіці.насамперед діти страждають через батьків, їхні відносини і їхні таракани.працювати над собою потрібно ше до зачаття дитини,щоб дитинка була здорова і крепка
Я звами повністю згідна!!! Вагітніють переважно спонтанно, не плануючи, а те що в мами організм кишить глистами, грибками, стафілококами,токсинами і вона свое дитя зразу нагороджуе всім букетом, ясно що дитячий організм видае на це різні реакції,а шукае винного когось! А про себе не задумуеться! А яка може бути гармонія в душі в такій ситуації?

Fleshka
23.03.2011, 21:35
Ну якби в тої мами при тому набряку були ліки гомеопатичні, ну не зняли би вони той набряк!
Ну не з набряку ж все починалось, а можливо лікування гомеопатично не довело б до того набряку і не довелось би і рятувати...але ви ж таке не припускаєте, чи я помиляюсь?...
Підхід деяких не традиційних лікарів мені це нагадуе! Є тільки їх думка і не правильна!
оооо, це мені нагадує швидше думку традиційних лікарів...причому різні спеціалісти ставлять різне лікування одного діагнозу, і всі праві, сперечатись нізя, їх метод єдиний правильний...
Якщо ви читали та мама живе в районі чи селі! до ваших супер світил вона не доїде зараз!Вона каже що не мае можливості навіть поїхати здати кров!
Агов, до чого тут суперсвітила. Мама пише, користується інтернетом, а отже в неї є доступ до інформації, значить не таке то село забите.

Neytasa
23.03.2011, 22:30
Напишу трохи не по темі. Маю старшу сестру, вона фанат різних духовних практик в тому числі Сінельнікова, Живого слова, Шрі чін Моя, медетуе і тд і тп. І обнаружили в неї поліп матки, самий звичайний, видалити його було 5 хв! так ні, як вона почала лікувати, гомеопатіею в тому числі,Їздила вже до таких світил,як не фамілія, то написані книги і супер всі популярні спеціалісти!називати не буду! Притримувалась всіх рекомендацій бо вона дуже фанатична у всьому!а ще йогою займаеться! От так років 7!!! Грошей ввалили, на машину би хватило! Але де ж її переконаеш!Тільки Вони мудрі, а всі лікарі звичайні дурні, а ліки то взагалі без слов! і так зі звичайного поліпа виросло Таке!Фіброміома розміром десь 7 місяць і вже підвищені онкомаркери! Ми її всіею сім,ею притянули до хірурга, оперували 9 ГОДИН!!!!!! СПАСАЛИ! про дітей мови нема...як почалось було під 30, 7 років чудо ліків,і все....от вам і вся енергетика...

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

Ну не з набряку ж все починалось, а можливо лікування гомеопатично не довело б до того набряку і не довелось би і рятувати...але ви ж таке не припускаєте, чи я помиляюсь?...

Вам ТИСЯЧУ раз підряд написати, що я не противник гомеопатії? (в межах розумного!)
Може і не довелось би рятувати. Але краще було дати такий Вами ненавистний антигістамін, ніж померти. не завжди перед набряком е ще симптоми, а як на перед взнати що в дитини буде реакція?

---------- Додано в 21:30 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

А що гомеопатія повністю виключае необхіднісь прийому традиційних засобів при всіх хворобах? Ви своїм дітям при всіх хворобах даете тільки гомеопатію? ААА діти гомеопатів не хворіють,забула. А світила гомеопатії безсмертні!:girl_angel:

Fleshka
24.03.2011, 14:53
А що гомеопатія повністю виключае необхіднісь прийому традиційних засобів при всіх хворобах?
Чого ви вчепились до тої гомеопатії? Я написала, що ми так лікуємся, але це наша особиста справа, нам допомагає, от і добре. Суть в тому, що не можна радити отак з бухти барахти дитині, котрій місяць від роду антигістамін тільки тому, що в неї висипка. Зняти свербіж можна по нормальному:
ванночки з крохмалю або вівса. я так знімала зуд,дуже допомагало.

Зробіть малій ванночки з вівсом і крохмалем- через день одне потім інше, добре знімає свербіння,
але не в всіх буде терпіння, легше ж таблеточку...
В нормальних дозах нiчого з вашою нервовою системою не буде!
неправда, буде...та й антигістамін не знімає проблеми, а замасковує її...
Вона каже що не мае можливості навіть поїхати здати кров! Дитина не спить не їсть!
скажіть мені, будь ласка, як оті ліки знімуть проблему? ну прийме їх дитина, мама заспокоїться, а за місяць полізе знову висипка в кращому випадку, і що далі? кров ж немає можливості здати...знову таблетки? так і до астми можна довести...і до того самого набряку Квінке.
Піде гуляти там бабки нарадять всяких чудес!
вже краще бабки хай радять...принаймі там щось народне буде...

---------- Додано в 14:53 ---------- Попередній допис був написаний в 14:50 ----------

Ви своїм дітям при всіх хворобах даете тільки гомеопатію?
якщо вас справді цікавить саме наша ситуація, то наразі обходимось тільки гомеопатією, але до даного питання то не дуже має відношення

Neytasa
24.03.2011, 15:05
неправда, буде...та й антигістамін не знімає проблеми, а замасковує її...
Звідки такі відомості? Вже 5 раз прошу конкретно обгрунтувати.
Чого ви вчепились до тої гомеопатії?
Та то Ви вчепились- розказуете що тільки вона може допомогти.
скажіть мені, будь ласка, як оті ліки знімуть проблему?
101 раз пишу- зняти гострі прояви і йти шукати прблему, причину алергічних реакцій!
У Ваших дописах одні лозунги і жодного факту. ЛІКИ-ЗЛО:girl_feminist:

---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

вже краще бабки хай радять...принаймі там щось народне буде...
ооо... добре давайте дитині зі схильністю до алергії народне-трави, навари, ще медом помазати, ну-ну.....

Ljolik
24.03.2011, 15:12
Цитата: Допис від Fleshka Переглянути допис неправда, буде...та й антигістамін не знімає проблеми, а замасковує її... Звідки такі відомості? Вже 5 раз прошу конкретно обгрунтувати.
Тобто ви вважаєте, що поприймавши антигістамінні препарати можна позбутись проблеми/алергії :girl_in_dreams: ? ну або принаймні який саме кінцевий результат ви очікуєте від "лікування" антигістамінами.

In4a
24.03.2011, 15:17
зняти гострі прояви і йти шукати прблему, причину алергічних реакцій
А якщо це реакція не на їжу чи побутову хімію, а на зроблене ще в пологовому щеплення? Причини не усунеш... Антигістамін знімає прояви, але коли припиняєш його приймати - все починається знову...
от вам і вся енергетика
Я такою енергетикою вилікувала себе, хоча казали теж під ніж лягати.
І Оленкустар Ви не так зрозуміли:
діти страждають через батьків, їхні відносини і їхні таракани.працювати над собою потрібно ше до зачаття дитини
під цим не мались на увазі
глистами, грибками, стафілококами,токсинами
тут знову ж таки та сама "енергетика" як Ви кажете, всі хвороби дітей - у відносинах батьків між собою, у відносинах батьків до цього світу, у їх гармонії в душі...

Neytasa
24.03.2011, 15:27
Тобто ви вважаєте, що поприймавши антигістамінні препарати можна позбутись проблеми/алергії ? ну або принаймні який саме кінцевий результат ви очікуєте від "лікування" антигістамінами.
102 раз пишу- зняти гострі прояви антигістамінами і йти шукати прблему, причину алергічних реакцій!
при цьому вживаючи гомеопатію, фітотерапію ітд...

---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

якщо це реакція не на їжу чи побутову хімію, а на зроблене ще в пологовому щеплення? Причини не усунеш... Антигістамін знімає прояви, але коли припиняєш його приймати - все починається знову...
я хоч в одному дописі написала, що алергію потрібно лікувати виключно антигістамінними засобами?

---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

Я такою енергетикою вилікувала себе, хоча казали теж під ніж лягати.
Вам повезло, моїй сестрі ні.

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

І Оленкустар Ви не так зрозуміли:
Я все зрозуміла, але ще доповнила причини фізичні до духовних.

---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

Дорогі дівчата, не робіть з мене ворога! Я приводжу конкретні факти, коли одна доза ліків врятувала би життя. Я не виключаю жодні методи лікування і не фанатію тільки від одного.

Ljolik
24.03.2011, 15:29
102 раз пишу- зняти гострі прояви антигістамінами і йти шукати прблему, причину алергічних реакцій!
Ну власне, тоді навіщо так обурюватись коли хтось інший пише іншими словами, що це не лікування, а тільки змазування симпотмів.

Neytasa
24.03.2011, 15:41
Ну власне, тоді навіщо так обурюватись коли хтось інший пише іншими словами, що це не лікування, а тільки змазування симпотмів.
Є такі симптоми які не змазувати а знімати потрібно! Ви бачили як дитина задихаеться від набряку? Ви бачили коли в дитини все тіло в гнійних ранах бо чухали активно і занесли інфекцію в кров?

Fleshka
24.03.2011, 15:42
Звідки такі відомості? Вже 5 раз прошу конкретно обгрунтувати.
ви ж не звертаєте увагу на обгрунтування, що дівчата пишуть, або просто шукаєте причину того що в них було в іншому? для чого вам ще моє? всеодно скажете щось типу такого
!могли бути iншi причини.
Може дитина випадково носик вдарила,або видула сильно,або в носi поколупалась! Так нi це все клятi лiки! Iдем палити аптеки!нащо нам лiки? У нас тепер е шамани! Накрутили горошки i тепер не буде хвороб!
розказуете що тільки вона може допомогти.
агов! ви спитали чим ми лікуємось, я відповіла, ні в дному дописі я не писала що тільки вона може допомогти, я писала про те, чим ми врятувались! Що я розказую, та то те, що не варто при перших проявах алергії, а саме - висипці, давати антигістамін, а тим більше радити його комусь в форумі, не бачивши дитини.
Висип - не гострий стан, він не загрожує життю в даному випадку, є сила-силенна інших способів зняти зуд, і буду це писати в кожному дописі, поки ви мене не почуєте!

Girljanda
24.03.2011, 15:44
Дівчата, а може вже досить прискіпувань до слів одна одної? Кожен висловив свою думку та й по всьому. Одним допомагає щось одне, інші цього категорично не переносять і лікуються по-іншому. Кожен має право вибирати і висловлювати свою думку.

Fleshka
24.03.2011, 15:45
Є такі симптоми які не змазувати а знімати потрібно! Ви бачили як дитина задихаеться від набряку? Ви бачили коли в дитини все тіло в гнійних ранах бо чухали активно і занесли інфекцію в кров?
дана дитина не задихається, гнійних ран немає, для чого антигістамін? чому не зняти симптом безпечним способом, а потім шукати проблему і позбавлятись того спільно з лікарем, маючи результат аналізів наприклад?

Ljolik
24.03.2011, 15:46
Навіщо нагтітати страсті-мордасті. Висип - це не гострий стан. Але власне відразу при висипі за стандартною схемою дітей напихають антигістамінами. Тільки от як відслідковувати після цього на що саме в дитини реакція - не зрозуміло.

Neytasa
24.03.2011, 15:52
гнійних ран немає
Якщо довгий час розчухувати рани, не виключено що попаде інфекція.

Fleshka
24.03.2011, 16:00
Якщо довгий час розчухувати рани, не виключено що попаде інфекція.
По-перше, якщо не опускати руки, зуд можна зняти, вже сто разів писали як, ну і по-друге, в місячної дитини то виключено, вона фізично не може розчухати рани...не вміє ще...

Neytasa
24.03.2011, 16:13
фізично не може розчухати рани...не вміє ще...
Зато е купа родичів поряд які не завжди стерильними руками контактують з подразненою шкірою дитини.

---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

ви ж не звертаєте увагу на обгрунтування, що дівчата пишуть, або просто шукаєте причину того що в них було в іншому? для чого вам ще моє? всеодно скажете щось типу такого
Цитата:
Допис від Gestija
!могли бути iншi причини.
А що тільки ліки могли викликати кровотечу з носа? Звичайно, всі ліки яд!:girl_nea: У Вас таке переконання.... і тепер що би не сталося, чим би дитина не захворіла, будуть винні ТІЛЬКИ ліки вжиті колись! більше причин і бути не може....

Fleshka
24.03.2011, 16:25
Звичайно, всі ліки яд!
Ясно...думаю продовжувати немає сенсу, адже хто які висновки хотів, такі і зробив з даної дискусії...Ліки не як, якщо їх доречно застосовувати, а не пхати бездумно при найменших проявах! Не ображайтесь, але сподіваюсь у вас не меддиплом, адже головне правило лікаря - не нашкодь, що трішки суперечить з вашою порадою на початку суперечки. У мене крапка.