КПК

Показати повну версію : Наші досягнення першого року

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

МарянаК
04.10.2010, 14:17
А то вагу приблизну знаю , а ріст - без поняття
:girl_smile:
так само (а ми з вами майже "одноденки")

Іруня
04.10.2010, 16:19
а ми з вами майже "одноденки"

Ага. Я завжди слідкую за Вашими досягненнями :).

Zvizda
05.10.2010, 10:36
Нам 30 жовтня 1 рочок. І ми вже6
- мамаємо і говоримо тата( включно і до тумбочок)
- маємо 10 зубів
- зробили 3 перші кроки, добре топаємо, коли є за що триматися
- пульти, мобільні самі кращі забавки
- п"мо вдома з горнятка, з ложечки їмо вже давніше...
Далі буде...

indipes
07.10.2010, 16:36
Нам завтра буде 4 місяці: важимо 6500, маєм 66 см, самі на коники перевертаємось, часом і з коників перевертаємось (вона це опанувала ще в 1,5, але часом забуває). Почала голову і плечі відривати від дивану і оглядатись. Активно смокчемо все під ряд, особливо іграшки і маму з татом. І регочем. Цього місяця якось особливо багато регочем.

Анута
08.10.2010, 22:20
сьогодні прорізався п"ятий зубчик. Майже спокійно (якщо порівнювати з 3 та 4-им)
щось ті зуби як гриби полізли :)

Galya
09.10.2010, 08:14
щось ті зуби як гриби полізли
В нас за 6 днів - 3 зуба прорізалось:) Шо не гляну - новий зуб! Але Слава Богу без сильних проблем.

Naturals
09.10.2010, 08:53
А такі в нас досягнення: говоримо мама,тата, баба, ляля ,маємо 7 зубів, навчилася вилазити на диван, крісла але навчитися з них злазити ну ніяк не хоче, і саме основне ми ХОДИМО!:girl_tender:

Анута
09.10.2010, 18:27
сьогодні прорізався п"ятий зубчик
шостий :)

цікаво, розетки Павлуся не цікавили тому що він не повзав??
швидкість повзання з кожним днем усе вища. От тільки колінок шкода, вони потім такі червонющі :(

Natalia
09.10.2010, 19:05
Моя квітуся теж повзає - вже вазони в рух пішли...

Іруня
09.10.2010, 19:32
От тільки колінок шкода, вони потім такі червонющі
Скоро колінка привикнуть :).

Galya
09.10.2010, 19:45
От тільки колінок шкода, вони потім такі червонющі
Не шкодуй їх - вони для того призначені:) Моя Юля так повзала - шо ого-го, і ніц колінам не є.

Fast
10.10.2010, 11:19
Прозвітую про наші досягнення і в нову темку :)
Має Міюся 7 зубів (вчора сьомий прорізався). За декілька днів до рочку сама почала їсти ложкою:girl_tender: Сама залазить і злазить з дивану, дуже добре ходить і уже не має значення чи взута чи босяком. Показує де очка, вушка, носик (але не завжди) :) Коли хтось іде від нас - сама дає па-па:girl_bye:

МарянаК
10.10.2010, 17:09
а нам 6 зубчик вилазив з 5-ти денною сорокаградусною температурою.
Дівчата, а як ви рахуєте, вартує зістригати перші "волосікі"? (вони в нас такі тонесенько-пухнасті)
ну і трошки ще про досягнення:
- говорим мало - мама, тата, м-ма (нема) і да (дай)
- показуєм Очко (на мамі або ляльці), носик, ротик, чесю-чесю, тосі, скільки рочків, но-но, танцюєм дуже смішно (коли грає люба музика - зразу крутить ручками і присідає в такт - і може так витанцьовувати довго)
- вже починаєм менше-більше нормально ходити (правда той етап, коли дітки ходять за руку ми успішно пропустили, і тому тепер за руку ми йти не вмієм, бо зразу шпортаємся :girl_wink:)
- спимо в основному 1 раз в день (вночі стаєм їсти 3-5 разів (як-коли))
- у возику возитися вже не хочем - тільки ходити і САМА.(в слінгу ще можна поноситись, якщо часто міняються "декорації")

Iwka
11.10.2010, 11:19
Я нарешті потроху вертаюсь в сім"ю (до найкращих посиденьок) і одразу забігла в улюблену тему)

Гриць вже дуеж дорослий і надзвичайно хитрий.
Улюблена розвага кожного дня, перевіряти чи зможе він сьогодні поманіпулювати мамою... :connie_pull-pigtail
Любить показувати де в мами оці, і де в Грицька ніс.
Знає шо таке "не можна" але не любить до тоо прислухатись.
Має вже 8 зубів. От тільки почали вони рости в шахматному порядку...
Сам вже стоїть секунд 10-15.
Любить танцювати, особливо під рок-н-рол
Вміє складати свої іграшки в корзину.

А ше... Говорить "мама" і "циця". Останнє в нього виходить так кумендо, шо всі отримують свою дозу позитиву на довгий час! :girl_tender:

МарянаК
11.10.2010, 14:15
А коли Андріаночка почала спати 1 раз? По скільки годин між снами витримує? Бо ми більше трьох годин не витримуємо, тому спимо 2 рази
Нуу, вже певно з місяць (+-) так, до 5-ти годин спокійно може не спати, а спить в обід 2-3год як-коли.

МарянаК
13.10.2010, 13:12
А в нас нова "фішка": Андріанця натягує на голову любу лаху (добре, коли то шось велике - пеленка, моя футболка...) і так ходить по хаті - зашпортується, падає, плаче, встає, натягує знов на голову і т.д. Така в неї розвага останніми днями

FosIana
15.10.2010, 09:51
Нам сьогодні 6 місяців
МИ вже вмієм повзати, пробуєм стояти, впевнено сидіти ще не виходить, але ми стараємось.Любим "читати" журнали та гризти пальці мамині :)
Маємо вже 7 зубчиків. На черзі зараз лізуть ікла :)

Gemmy
15.10.2010, 14:54
Дівчата, а як ви рахуєте, вартує зістригати перші "волосікі"? (вони в нас такі тонесенько-пухнасті)
Почитайте цю темку (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=53443)

Лідочка
19.10.2010, 15:19
Нам сьогодні 6 місяців!!!!!!
Отже, маємо 2 зубчики і ще два на підході. Самі сидимо (інколи ще падаємо), але ще сам не сідає. Вміємо робити "ку-ку де ти?"(схиляє голівку в одну, потім в іншу сторону, заглядає і сміється:)). Робиим тосі-тосі (дуже подобається). Коли мама вкладає спатки і співає (мугикає:)), Дмитрик собі співає "а-а-а", або як хоче спатки, то сам починає собі співати і крутити голівкою, щоб його поколисати:).
Скільки важимо і ріст не знаєм, підем в поліклініку - напишемо.

Rodionochka
20.10.2010, 12:49
А в нас ще нема щодного зубчика!!! Ми їх так чекаємо, так там всім шкробаємо, а їх нема...
Але ми вже чудово сидимо, з положення рачки пробуємо встати, але ніц в нас не виходить. І ми ще не повзаємо, може вже і не будемо, бо щось зовсім не розуміємо як то робиться. Наша масажистка нас називала "бульдозер" )))). А ще ми не відкриваємо рот на кашу, поки мама не дасть якусь забавку в руку, а дась - хоп і ротик відкрився )))). Ми любимо ходити за дві ручки, і стояти за одну. А ще ми любимо плюватись і дути в кашу бульки. І ми не п"ємо ні з чого крім ложки та циці.

Zvizda
20.10.2010, 14:06
Ми вже топаємо по всій хаті, самостійно. і в нас прорізується 11 зубчик!

Анута
20.10.2010, 14:59
а ми так швидко повзаєм. І навіть по сходах догори (капут...)
а взагалі повзе метеором до якоїсь опори, підтягується і стає. Згрібає на підлогу все, до чого зможе дотягнутись, потім присідає і намагається то попіднімати, врешті падає на дупцю, лягає, погаласує трохи, перевертається на живіт і далі повзе до якоїсь опори :)

Пупсик
20.10.2010, 15:07
взагалі повзе метеором до якоїсь опори, підтягується і стає. Згрібає на підлогу все, до чого зможе дотягнутись, потім присідає і намагається то попіднімати, врешті падає на дупцю, лягає, погаласує трохи, перевертається на живіт і далі повзе до якоїсь опори
О, то чисто як про нас. А ще робимо тосі-тосі, показуєм як Софійка велика. І маємо 6 зубів. Во!

Анута
20.10.2010, 16:58
А ще робимо тосі-тосі, показуєм як Софійка велика
нас такі штуки зовсім не цікавлять :( пробую і тосі, і куй-куй чобіток, і а-ку-ку... тіки повзти, стояти і чалапати.

Galya
20.10.2010, 17:05
нас такі штуки зовсім не цікавлять пробую і тосі, і куй-куй чобіток, і а-ку-ку... тіки повзти, стояти і чалапати
Чекай, ше навчиться:) я теж довго вчила і ніяк, а тижні 2 тому як навчилась тосі-тосі, через пару днів ше і па-па, то тепер тільки тим і займається:) Коли хоче цицю, то мені каже па-па (тобто "давай, мама, вже всім па-па і пішли нарешті")
А так теж тільки повзти, ходити (за ліжко чи за руки, але за руки то аж біжить). сама стоїть вже з 20с, може присісти, шось підняти, встати, так і не сідаючи і не тримаючись ні за що.
А вчора так мене повеселила Леся: сидить в стільчику, в 1 руці сумка, іншою бере картоплю, кусок відкусує, жує і помаленьку так несе решту картоплі в сумку...Я ледь встигла забрати:) Хотіла на чорний день запасти, чи як. Все в сумки складає (як Юля - хто ж ше міг такого навчити:)).

Nastynya
21.10.2010, 12:17
а ми навчились тосяти, вставати рачки і розгойдуватися. трошки схудла(на 400 грам) має 8920 і 68 см, встає біля усього за шо можна схопитися, тьопає за ручки аж бігом, вміємо відкривати шафи, комоди ну і все з від там витягувати, а ще побіліли два верхніх зубчика, скоро вилізуть)))

mamvasulka
21.10.2010, 12:41
Василько має 8 зубчиків, ходить ( ганяє) , стає на носочки щоб щось досягнути зі стола ( і стащити). Говорить мама, кака, ааяяяй, на все остальне баба( це і тато і сестрички і дідо:girl_haha:)і щось на "своїй мові" Вилазить вверх по сходах, а вниз не вміє, кличе мене дає руку і ми так зходим. Вміє танцювати, показує язик, носик, вушка,тосі-тосі, па-па, воздушний цьом, і так цілує всіх. Витягує все з шуфлядів і показує но-но.(особливо посудомойка:connie_pull-pigtail загрузити, вигрузити, і включити поки мама не бачит:girl_cool:) ось такі ми розумні:girl_in_love: Ми тепер великі і переходим в іншу гілку

Лідочка
21.10.2010, 17:36
Так от, ріст в нас - 71 см., а вага - 8,600кг:)

Zoryanazirka
23.10.2010, 22:54
А ми сьогодні пішли!!!! І нам це сподобалося, тепер тільки то і робимо що встаємо, робимо пару кроків і падаємо і далі в бій !!! Але ж я щаслива мама

Galya
24.10.2010, 17:39
Моя Леся ше 3 дні тому зробила перший самостійний крок! Від ліжка до тумбочки. Вчора знову зробила крок від тата до мене. Але як трохи далі відстань, то воліє переповзти:)

Natalysa
24.10.2010, 18:51
Це останній мій допис у цю темку - досягли ми року. Перші кроки - 12 вересня, тепер вже ходимо на більші відстані, але ще частіше переповзаємо. Пхаємо ззаду велосипед і візочок, робимо па-па, тосі. Кажемо Ма-ма, ба - ба, ай, інколи нєа. Стаскуємо все зі столу і витягуємо все із шухляд. Зріст 78 см. а от ваги не знаємо. Близько 10,500кг.

Dobra
25.10.2010, 18:49
Не маю можливості навіть писати в цю темку - Тая в свої неповних 9 місяців дуже активна - ходить біля опори та вже пробує пускатись до близько розташованих предметів. Але саме чим більше дивує - чітко в альбомі на фото показує пальчиком маму, і каже на питання де мама - ото, так. Пробували навіть на групових фото, вичисляє. Говорить давно, мама - в 4 місяці, тато в 5 і т.д. І 2 жуби є як у кролика:kiss:

Nastynya
26.10.2010, 15:31
а в нас виліз третій зубчик)))))верхній правий, другий, там такі ранки в роті, що я думаю може чим промити?

Nastynya
27.10.2010, 11:02
а сьогодні і четвертий посередині)))

Zoryanazirka
30.10.2010, 13:03
Михасик вже сам вилазить на пластсасову гiрку Smoby (маэмо таку в дитячiй) i з'iжджаэ головою вниз!!! гiрка висотою в мiй зрiст.. Марко навчився це робити тiльки в 1,4 роки

Taska
02.11.2010, 19:17
а наша Терезка вже другий день нам махає у відповідь па-па:)

geregala
04.11.2010, 08:19
Нам сьогодні рівно пів рочку і вчора ввечері наша дитина сіла вперше самостійно, не підпираючись руцями, сів, вирівняв спинку і так налякано кілька хвилин сидить, а потім падає, і цей процес йому так сподобався, що повторяв його кілька раз!

Natalia
04.11.2010, 10:15
А моя Юстинка вже може зробити кілька кроків біля опори. Ну і стоїть, тримаючись однією ручкою. Дуже добре вже знає, що вона Юстинка. Каже мама, баба, тятя, на-на (дай). І ще, почала посміхатися частіше! :girl_tender:

Іруня
04.11.2010, 10:26
Ось і наш останній запис в цю гілочку ( принаймі, цього року. А там, хто його знає:girl_wink: ).
Важимо 9800, а виросли до 75 см. Має Євуся лише 6 зубчиків. Така розумна стала! Багато вже чого розуміє. По дворі не ходить, а бігає. Ні секунди не всидить на місці.
З новенького:
-Питаю її : "А де Настя/м"ячик/лялька?". То шукає і повторює "А де, а де?"
-Розводить ручками і каже "Ма" ( нема ).
-Давно вже люляє і цілує ляльку.
-Як хоче спати, тягне мене за руку і співає "А-а-а".
-Сама вилазить по сходах на верх, а вниз ще не вміє.
-Ну і ще говорить багато-багато всяких словечок...

loreniya
04.11.2010, 10:53
Дениску сьогодні 10 міс, аж не віриться...
ми дуже швидко повзаєм - мама бігом доганяє, граємся в лову - то він за мною повзе, то я його доганяю, вмієм відкрити будь-які двері, дверцята, шафки, шухлядки і т д... знаєм які на смак колеса візка і татові мешти... як нема вільної руки щоб триматись то стоїмо без підтримки. любим гратись кульками, баняками, шнурками, лиш не іграшками маєм 6 зубів, але не тих що "положено". важим десь 11 кг, росту маєм десь 75 см. взуття не приймаєм категорично.
їмо лівою ручкою самі, правою тримаєм ложку як мама. п"єм з горнятка але рідко, бо не хочем. кажем "тато", да-да-да - то дати, мам-мам-мам - люляти і спати, тітя - циця.
книжки дивимся але слухати казку не хочем, їздимо на машині такій що ногами відпихатись, стриглись вже 4 рази, в тому числі 1 раз в перукарні.
улюблена іграшка - крутилка в пральній машині - крутить і дивиться як там лампочки мигають на різні цикли і циферки на табло...

МарянаК
04.11.2010, 11:41
Ось і прийшов час нашого останнього запису в цій гілці.
Важимо ми 13 кг, ріст - 82 см
новенького:
-Питаю її : "А де Настя/м"ячик/лялька?". То шукає і повторює "А де, а де?"
-Розводить ручками і каже "Ма" ( нема ).
-Давно вже люляє і цілує ляльку.
-Як хоче спати, тягне мене за руку і співає "А-а-а".

... аналогічно. :)
Маєм 7 зубчиків. Улюблені забавки - возик (тільки подарований на ДН), лялі. Ну і МУЗИКА - куди ж без неї (танцюєм навіть і у сні :) )

Іруня
04.11.2010, 12:36
Улюблені забавки - возик
А в нас за возик йде війна :). Певно треба ще один купляти.

Nastynya
07.11.2010, 18:25
а в нас вчора виліз пятий зубчик, вміє махати па-па і казати також, а ще сьогодні наша Софійочка поповзла!!!!

Natalia
08.11.2010, 12:06
А наша Юстяшка вже така ділова стала - вчора в бабусі встала біля дзеркала і каже: "Де ти?" :girl_tender:

---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:03 ----------

І ще тосі-тосі сама робить!

mamulja
08.11.2010, 12:42
А ми дуже любими спілкуватися, починаю сміятися у всі свої 32)))))
Дуже подобається коли мені читають книжечки і бавляться зі мною в іграшки. Ось так
А ще, а ще..... я вже навчилась перевертатися з животика на спинку. Ось така я вже велика і доросла

evasmile
08.11.2010, 13:43
Нам 9,5 місяців. Топаєм, коли тримаємся за опору. Маємо 7 зубчиків. І дуже любимо гризки замочки на всьому ( одяг, сумки та ін)

Rodionochka
08.11.2010, 15:30
А ми нарешті навчились повзати, в п"ятницю! І тепер долаємо легко кімнату! А ще ми навчились вставати, тримаючись за диван, шафу, стіл. І вміємо самостійно сідати. А от зубів все нема...

Ная
10.11.2010, 19:06
Тая сьогодні самостійно сіла!,а ще нині вперше сиділа на горщику і зразу ж з результатом))) Тішуся)

puma
10.11.2010, 23:24
ми нарешті навчились повзати, в п"ятницю

І ми в п'ятнницю навчились повзати на четвереньках,:girl_yes2: до того пробували по пластунськи:connie_pull-pigtail

evyska
10.11.2010, 23:53
Марчик сів в 5 місяців.навчився висовувати язик коли радіе!

Zoryanazirka
11.11.2010, 10:11
Михасик по драбині вилазить на пластикову гірку в мій зріст, нагорі сам сідає, відштовхується нозями i іде вниз!

geregala
11.11.2010, 10:15
Вчора помітила, що Матвійко встає на ножки, якщо має опору, чіпляється за поручні ліжечка, спочатку встає на колінка, а потім на ноги, я так собі думаю, а чи не зарано?

kvVItKA
11.11.2010, 10:36
я так собі думаю, а чи не зарано?
то ж не ви його ставите,якщо він сам стає то думаю йому не зарано:)
знаю випадок в Кривому Розі дитина в 6 місяців почала ходити,завели до лікаря, а лікар тільки руками розвів,не привязувати ж дитину...але коли таке маля йде по вулиці здивованих поглядів не минути
Наша малявка сьогодні, сидячи в кріслі-гойдалці, почав однією ногою впиратись в опору і відштовхуватись,таким чином сам себе гойдав і при тому сміявся-так кумедно:girl_in_love:

Nimfeya
13.11.2010, 22:23
Привіт, всім!
Дівчатка, ви не повірете, моїй донечці всього п`ять з половиною місяців, а вона вже каже слово "мама".
Я коли вперше почула, то не звернула увагу на це, думала просто так вийшло. Але на другий день, коли я була на кухні, доця лежала в ліжечку, і тут чую : "ма........ма.........мама..........мама". Людоньки,я підбігаю до неї, а вона сміється і "мамає". Мені на очах сльози виступили. Дзвоню до чоловіка, розказую, а він не вірить, каже: "То в неї так просто вийшло". Мені обідно стало, що не повірив. А я взяла і телефоном відео зняла, як доня каже "мама". Прийшов чоловік з роботи, я йому включила запис.......очі квадратні зробив, тай каже доня-маленький вундеркіндик.:connie: Думаю,вона почала мама говорити дивлячись на старшого братика, який якраз в той час два тижні в садок не ходив, і проводив з нею багато часу. Одним словом, моя ляля вже каже "мама".

kvVItKA
14.11.2010, 01:16
Дівчатка, ви не повірете, моїй донечці всього п`ять з половиною місяців, а вона вже каже слово "мама".
чого ж не повіримо?;)
ми вже давно кажемо "мам" "маААм" "ма-мама"( в залежності від того,що хочемо-просимо-сваримось-бавимось), "бе-ба", "бууу"(при тому можем плюватись),"аммм" :) (звуки типу "агув","гув" і т.п. не рахую, вже про них писала), взагалі Нікуся останнім часом дуже розговорився:girl_tender:
сьогодні сфоткали дитьо за компом, сидів в тата на руках, потягнувся до клавіатури,почав спочатку однією рукою, потім обома тицяти по клавіатурі, повернувся,попозував на камеру і далі тайпав, дивлячись в монітор,ми офігіли і забрали малявку від ноута.:girl_yes2:

Nimfeya
14.11.2010, 11:53
сьогодні сфоткали дитьо за компом, сидів в тата на руках, потягнувся до клавіатури,почав спочатку однією рукою, потім обома тицяти по клавіатурі, повернувся,попозував на камеру і далі тайпав, дивлячись в монітор,ми офігіли і забрали малявку від ноута.

В нас також старший синочок в п`ять місяців проявляв таку увагу до комп`ютера. Посадили таткові на коліна, а він давай по клавіатурі стукати-друкувати..... і сміється....:yes:

"бе-ба", "бууу"(при тому можем плюватись),"аммм" (звуки типу "агув","гув" і т.п. не рахую, вже про них писала)

Такі звуки і склади ми теж десь з трьох місяців говоримо.:good:

kvVItKA
16.11.2010, 21:49
такссс...ми сіли...лежали,голівка була на невисокій подушці (см 5), в ногах був улюблений гелікоптер, дитьо підняло голову і плечі (см 15), одночасно піднімав ніжки і так кілька разів розхитуючись,напружуючись і розслабляючись тягнув ручки до іграшки, тільки я дала пальчики Ромчик сильно вхопився і сів , взяв гелікоптер і як ні в чому не бувало бавився СИДЯЧИ. Довелось його розігнути і покласти назад. Потім нове вміння продемонстрували таткові, ввечері дідусю, а от бабці не показали, бо вже мабуть змучились.
фішка плювання і "бджжж" продовжується. ще полюбив знімати собі шкарпетку і пхати до ротика:girl_haha: казав дідусь,що запхав до ротика великий палець ніжки,але я, на жаль, цього не засікла.

Лідочка
16.11.2010, 23:42
казав дідусь,що запхав до ротика великий палець ніжки,але я, на жаль, цього не засікла.
Ага і в нас таке ж, тільки ми запихаєм не тільки великого пальця, а бажано чим побільше ноги впхнути.
Ще вмієм покривлятися - як бабуся почне кашляти то він собі кх-кх, бабуся собі, а він собі кх-кх і сміється. А ще голосно кричить "а-а-а-а-а", не просто звуки, а саме ААААА і то дуже голосно.

Holly
17.11.2010, 09:25
А Оленка лінива. На живіт/спину не перевертається. Тільки смокче великі пальчики на руках, або кулачки, пускає бульки із слини і часом "свариться". Коли показую якусь іграшку, намагається хопити, але втримати ще не може

Януся
17.11.2010, 11:05
хе, а ми показуєм па-па, але виключно татові, коли він кудись йде, повзаєм як миша швидко по всій хаті, і як знаходимо опору, то стаємо на колінця. На днях зробила Януся порядок з маминою білизною, збирала я по всій спальні.

Nastynya
19.11.2010, 11:36
а нам сьогодні девять місяців, важимо 9900, маємо 70 см. повзаємо і встаємо біля всього, маємо шість зубів, показуємо папа, тосі, яка велика, багато говоримо на своїй мові)))

Galicija
19.11.2010, 23:30
А нам майже 4 і пів... Агукаємо, прекрасно сидимо на колінах і пробуємо самі трошки сидіти. Але, що найбільше непокоїть маму,так це те, що донечка "спинається" зі всієї сили на ноги і аж пищить від задоволення! Вже тиждень весь "вільний" від сну, годувань і прогулянок час проходить в нас стоячи, ледь спираючись підпашками на мамині руки... Ті мами, в кого є досвід, відгукніться!!!! Це є нормально для такої манюні??? Чи не варто ще їй дозволяти напружувати хребет і ніжки?

http://lines.lvivport.com/children2/m2113.gif (http://lines.lvivport.com/children2/)

---------- Додано в 23:30 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

маємо шість зубів

Коли ж вони ті зубки почали лізти, що вже аж шість:girl_claping:????????????

kvVItKA
19.11.2010, 23:41
Вже тиждень весь "вільний" від сну, годувань і прогулянок час проходить в нас стоячи, ледь спираючись підпашками на мамині руки...
тобто Ви її спираєте-ставите ? чи вона сама стає на ніжки?
в нас з"явились зуби,:girl_dance: 2 явно прорізались,третього видно:girl_claping:
такий крутий цей тиждень на нові фішки: і сіли, і зубки показались, і склад "не" з"явився, так дітки швидко дорослішають:girl_tender:

Provizor
20.11.2010, 00:00
прекрасно сидимо на колінах
пробуємо самі трошки сидіти
Не зрозуміла. Це як?

Galicija
20.11.2010, 00:12
Не зрозуміла. Це як?
На колінах в мами, в тата .....:d25:
Пробуємо самі - це не на колінах у когось... самі!!!

---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

тобто Ви її спираєте-ставите ? чи вона сама стає на ніжки?
Я її підтримую підпашками руками, а вона так може і 10 хв. стояти, напруживши свої ніжки.... Свекруха свариться, шо "то ше зарано".... А мені здається, якшо дитинка хоче, значить їй так добре, чи я не права???

kvVItKA
20.11.2010, 00:25
ви її ставите на ніжки і підтримуєте своїми руками,так? якщо так- то є зміст в словах свекрухи......Ви ж ставите 4-х місячну дитинку на ніжки,нащо??? і наскільки я зрозуміла ви самі її садите...нащо?

Provizor
20.11.2010, 00:34
Колись читала, що дитина має сісти сама з положення лежачи, тоді можна садити, всі необхідні м"язи готові до такого навантаження.

loreniya
20.11.2010, 09:56
Колись читала, що дитина має сісти сама з положення лежачи, тоді можна садити, всі необхідні м"язи готові до такого навантаження.

з положення лежачи мій тільки тепер навчився десь в 9-10міс, а спочатку поповз і сідав собі так - руки вже перестали повзти, а ноги ще повзуть, в результаті попа опинялась біля рук і він сідав. таким чином сідати він почав в кінці 5 міс, з того часу я рахую що він сідає і відповідно садила його в візочок сидячи

думаю дитина має просто сісти сама - ви її кладете а вона сама - брик і сидить... а на то вже як кажуть " в кожного Влодика - своя методика"

Лідочка
20.11.2010, 10:53
а вона так може і 10 хв. стояти, напруживши свої ніжки....
Ну, 10 хв для 4 міс. дитини - дуже багато. Я свого ставила - але макс. до хвилини часу. То дійсно ще забагато для такої цьопки.

---------- Додано в 10:53 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

Нам 7 місяців! Сьогодні Дмитрик сам сів! Лежав на ліжку, на невисокій подушці і просто взяв підтягнувся і сів. А так то за один пальчик десь два тижні сідає - просто даю йому пальця свого і він сяде. Ще встає тримаючися за "прутики" свого ліжка - сидить, хапається і встає на рівні ноги. Може так декілька хвилин стояти, може відпустити ручку одну, оглянутися чи повернутися до когось а потім назад зловитися:girl_cool:, моя цьопа:girl_in_love: Зубчиків поки два, але ще два вже дуже на підході - гризем і кусаєм все що можна:connie_pull-pigtail. Ріст 74 см, вага десь 9.800. Отакий от козачок вже:)
А ще сьогодні стояв рачки, підняв одну ручку, хотів собачку потягнути за вушко і навіть не впав - поставив назад. Ще не повзем, тільки по-пластунськи:)

Galicija
20.11.2010, 11:42
і наскільки я зрозуміла ви самі її садите
Саджу, бо їй це подобається! Вона так сміється!!! Вона вже лежати не хоче і на руках навіть вередує... А сяде, чи спреться (з моєю допомогою) на ніжки, то аж захлинається від радості та сміху, та й так агукаєєєєєєє:girl_in_love:
Ну і як тут бути...? Я і сама розумію, що ще рано... Доречі, з положення лежачи вона вже от-от сяде - така впертюшка!!
Дякую всім за поради... Старатимусь обмежувати такі дії...

---------- Додано в 11:42 ---------- Попередній допис був написаний в 11:35 ----------

Я взагалі не знаю, куди вона так спішить!! Вона сама голівку почала тримати в неповних 2 місяці... Всі родичі в шоці, вважають мене тираном:connie_pull-pigtail А я і справді не стимулюю цього! Навпаки - привчаю її довше лежати, забавляю, як можу. Та коли бачу, що вона вже напівсидячи рюмсає і пнеться догори... Ну, яка мама тут встоїть?!

Nimfeya
20.11.2010, 13:41
А нам майже 4 і пів... Агукаємо, прекрасно сидимо на колінах і пробуємо самі трошки сидіти

Моїй донечці вже майже 6 міс (точніше 5 міс і 26 днів). Десь приблизно в такий самий час як і Ваша ляля моя доня хотіла стояти з підтримкою під пашками.
Я її ставила буквально на пів хвилинки (а може і менше), а потім старалася чимось іншим відволікти.
А садити почала буквально з минулого тижня також на невеликий період часу (починала приблизно з 1 хв.). Вчора вперше на прогулянці посадила (положення на пів сидяче) у візочку десь на 20 хв. (спеціально час не засікаю, говорю приблизно...). І то я ще маю сумніви, чи не зарано. Хоча у візочку сиділа досить впевнено.
Мені мамочки, які мають донечок трохи старшого віку від моєї, радили не спішити з садінням дівчинки, щоб не виникло в майбутньому проблем "по жіночому". Не знаю на скільки це правдиве застереження, але на мою думку, що орієнтовно до пів рочку дитинку не бажано садити, щоб не навантажувати хребет і спинку.

---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ----------

в нас з"явились зуби, 2 явно прорізались,третього видно

Класно! :girl_claping:
А в моєї доні зубчиків ще не видно. З нетерпінням чекаю появи "першенького":girl_in_dreams:
Хоча в мого синочка в 5 міс. вже був зубчик.

Іруня
20.11.2010, 15:18
з положення лежачи мій тільки тепер навчився десь в 9-10міс

А моя десь в 10-11 місяців, а зато з положення на четвереньках - в 7 місяців.

Galya
20.11.2010, 17:03
Ну, яка мама тут встоїть?!
Якщо розуміти можливі наслікди, то встояти можна. Пройде ше пару місяців і дитина абволютно сама все це зможе робити, тоді й буде готова. А до того можна поспішити на пару тижнів, а потім проблеми мати зі спиною. нашо воно вам? Моя менша також дуже рано все освоїла - і сиділа в 4,5 і повзала в 5 і ходить зараз вже по 4-5 метрів. І все освоїла сама. Я ні разу не садила, дитина бачила, що я не піддаюсь на "провокації", то і не капризувала, а сама пробувала і врешті-решт сіла. Так само я не ставила на ноги в загалі, сама в 6 міс. біля опори стала, і водити я не хочу, але та даному етапі вже мушу, бо дитина тягне мене за руки і веде гуляти по квартирі туди-сюди. Саме вона веде, мій палець в її руці тільки для опори. Але оскільки вона і сама вже може пару метрів пройти, то зараз не бачу в тому водіння нічого погного, а коли дехто водить попід пахви і то в 6-7 міс., то це думаю крім шкоди дитині нічого не принесе. На все свій час і не треба спішити зараз, щоб потім не жалкувати.

Victi
20.11.2010, 19:17
Нам 7,5 місяців і сьогодні побачила перший малесенький зубчик :)

Анута
21.11.2010, 22:56
а в наші 9-ть ми тосяємо (якось сам почав одного дня), озиваємось на їм"я, мамаємо, татаємо, бабакаємо і "де ти"-каємо :)
але найбільша моя пиха - це п"ємо з горня! так мені це подобається, що аж мене розпирає )))
ну зуби та повзання - без змін (6 зубів і метеошвидкість). Пробує стояти (відпускає опору).
:)

Пупсик
21.11.2010, 23:33
"де ти"-каємо
І кажемо "де ти" і ще "така-така":girl_curtsey: А ще коли бачить циця, або горнятко каже Мням-мням

Galya
22.11.2010, 08:57
коли бачить циця, або горнятко каже Мням-мням
В нас "нам-нам" на любу їжу:) Як тільки бачить, шо мама шось накладає в тарілку, то вже ням-ням (при умові, шо зарз хоче шось їсти)

Natalia
23.11.2010, 13:23
Саджу, бо їй це подобається! Вона так сміється!!! Вона вже лежати не хоче і на руках навіть вередує... А сяде, чи спреться (з моєю допомогою) на ніжки, то аж захлинається від радості та сміху, та й так агукаєєєєєєє
А я теж садила до себе на коліна з 4 місяців, бо інакше мені було дуже тяжко з нею. Тільки в сидячому положенні вона могла трошки спокійно посидіти. А так береш на руки ( тільки стоячи тримати, бо інакше крик) і якщо ноги впираються мені в коліна, то знову крик, випинається - мусіла вставати. А про те щоб вона сама собі спокійно полежала, то це може зранку 15 хв і все. Це при тому, що з 2 тижнів Юстя спала 3 години всього за день. Тепер спить 1- 1.5. Тому коли я її трошки садила собі на коліна стало легше. І в прогулянці вона їздила з 4 місяців в напівлежачому положенні.

Ще про досягнення Юстинки. Важить 9800. Дуже швидко повзає, встає (навіть просто спираючись біля стіни однією ручкою), ходить попри диван, може сама постояти кілька секунд, якщо переходить від одного крісла до іншого. Ну і дуже багато говорить.

airy_cat
24.11.2010, 00:34
А нам уже 6 месяцев и одна неделька :) Имеем 3 зуба - 2 ровно в 5 месяцев, еще один сейчас втихаря вылез и чувствую, что еще один на днях проклюнется. Вчера мы наконец начали ползать - очень смешнюче, упорно и с большой эмоциональной озвучкой. Иногда правда ползем в обратную сторону, но то такое. Садиться из полулежа мы начали еще около 3 месяцев, но самостоятельно еще сами не садимся. Зато в коляске садимся сами, с удовольствием сидим и глазеем на машинки, людей, голубей - на все вобщем :) В коляске ездим только если есть обзор или мы крепко спим. Иначе мы голосим и требуем взять на ручки ) Еще мы несколько недель э-ма-ма-мали, а теперь уже просто мема-ем, когда зовем маму :) Ну и любим кокетничать с красивыми тетями ;) Вот такие вот дела :)

Уляночка
26.11.2010, 18:28
охоховвв..в нас прорізається зубчик..сьоні побачила,що тріснула зліва нижня десна....видно вже верхівку....ось такі ми будемо жжубаті

Полуничка
28.11.2010, 00:09
Нам 9,5 місяці. Сьогодні нарешті прощупали наш перший зубчик!
Ми пємо тільки з горняток-непроливайок або з маленького стаканчика. Повзаємо-льотаємо по хаті, ходимо біля опори і можемо опустити руки і самостійно стояти до 15 секунд. Бігаємо за котом в ходунцях. Баба, мама-, папакаємо і говоримо дай-дай (просто так, без прохання), а ще дуже любимо кричати-пищати, коли хтось сміється до неї. Постійно мукаємо щось собі під ніс, коли самостійно граємося. Любимо гратися в "А де ти?". А ще відкривати всі шуфляди-тумбочки і вивертати все звідти, а потім під кінець залізти в ту шуфляду, сісти і гратися.:girl_haha:

MILITARIYA
30.11.2010, 23:39
Моя Софійка сьогодні сама перевернулася зі спинки на животик, і така довольна, що сама)))))

Nastynya
01.12.2010, 11:27
а в нас виліз сьомий і восьмий зубчики,вони напевно вирішили всі до року показатися:girl_crazy:навчилась казати тата і дай і танцює коли чує музику:girl_dance:

Rodionochka
04.12.2010, 14:50
А в нас сьогодні НАРЕШТІ виліз ПЕРШИЙ зубчик! УРА!!! Ми його так довго чекали, правда, нічка безсонною була, але то того варто. І пальчик наш сьогодні з роту не вилазить!!!

puma
04.12.2010, 19:00
А моя Лянуся вже показує де тато, мама, Софійка.

А коли грає музика, а вона стоїть біля якоїсь опори ,то пританцьовує ,так кумедно:girl_tender:

Лідочка
04.12.2010, 19:21
Ото я мамаша, думаю, вилізло в дитини два зубчики ше в 5 місяців, а решти десь немає:) А сьогодні глядь - а в мене вже маленький вампірчик,і то один зубчик десь тижні 1,5-2 як виліз, бо навіть трошки підріс, а драгий десь тиждень як виліз. Отак то, так що в нас вже є 4 зюююююююбчика.

Soleil
05.12.2010, 14:58
А нашій донечці сьогодні 6 місяців і в нас прорізався перший зубчик)))))) І ще сьогодні ми ввели наш перший прикорм - кабачок!!!
http://lines.lvivport.com/children/m2448.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

puma
06.12.2010, 13:04
От і у нас прорізався перший зубчик:girl_curtsey::girl_curtsey:
довгенько ми його чекали:d64: але нічого там ше 5 на підході:girl_yes:

Зануда
11.12.2010, 16:34
А наш Маркусь вміє обніматись і давати цьом. Рачкує так завзято, що довелось перейти на "половую жизнь", щоб з дивана не впав. Ввечері перед сном любить собі поговорити і нам вже кілька разів вдалось випросити в нього мама і один раз тато :girl_in_love: Щоправда, якщо попросити сказати "мама" - каже тато і навпаки, але улюблене слово у нього "бабу". :girl_haha:
Вдалося на днях самостійно сісти - тягнувя за іграшкою. Але сидіти ще не виходить - падає, а тоді повертається на животик і повзе. Якщо змучився тоді лягає і котиться до мети, але не здається.
З їдження у нас в меню поки лише мама. Але активно так цікавиться горнятком, якщо я п"ю і навіть пробував попити, як результат один раз вмочиd язика і залив соком цілу кухню, бо вирішив, що мусить тримати горнятко сам і почав відбирати.

LuBimaya
14.12.2010, 01:49
О! Тут вже всі такі дорослі - з зубами!!! :girl_wink:
А ми вже почали сміятися. До того так трошки посміхалися і гукали. А зараз вже хохочемо во всю, при чому з будь-якої причини! А ще вже відчуває лоскотки і сміється аж до того, що гикавка нападає! Така у нас хохотулька-веселунька!

---------- Додано в 01:49 ---------- Попередній допис був написаний в 01:47 ----------

А, забула, іще спимо цілісеньку ніч і перевертаємось на живіт, не кожен раз виходить, але перевертаємось!!!! :girl_claping:

Holly
14.12.2010, 17:35
а в нас є перший зуб знизу :girl_in_love:

Nata
14.12.2010, 17:39
в нас є перший зуб знизу
А в нас вже два знизу :) І ми нині файно так ними маму вкусили :)

kvVItKA
14.12.2010, 18:04
а в нас є перший зуб знизу

А в нас вже два знизу
ото у вас дівчатка "моторні" :girl_claping:

Holly
14.12.2010, 19:00
ото у вас дівчатка "моторні то ще не "моторні". В Яринки два нижніх одночасно вилізли у 3,5міс.

kvVItKA
15.12.2010, 22:06
продовжуючи зубну тему-в нас прорізався третій зуб:yahoo:
а ще мені дуууже подабається як синочок виявляє свої бажання і небажання, особливо , коли не хоче до когось іти на ручки і на питання: "йдеш до мене?" відвертається і каже "нєм"

Януся
16.12.2010, 11:32
Януся йде вбік тримаючись за опору!!!! Дуже незадоволена, коли доходить до кінця дивана чи нашого ліжка:girl_in_love:

Уляночка
16.12.2010, 23:01
виліз наш 2-й зубчик..температура наразі спала...надіюсь,що то таки зубна..верхня десна теж малинова і сильно підпухла...

Nastynya
20.12.2010, 11:14
а нас вчора було потрiйне свято:Миколая, десять мысяцiв i саме основне, вчора наша Софiюся пiшла сама:girl_claping: , нехай це пару крокiв не тримаючись, але як я тiшилась, то вже сьогоднi удосконалюэмо навики,а попри опору, або за один палець так взагалi бiгаэ:girl_claping:

In4a
20.12.2010, 11:20
Софiюся пiшла сама
Тимофій теж перші самостійні кроки зробив рівно в 10 місяців. За тиджень вже йшов через 2 кімнати і коридор на кухню, не зупиняючись :)

geregala
20.12.2010, 13:16
А в нас нарешті лізуть два нижні зубки, вже третій тиждень прорізаються, реагує малий нормально, тільки вночі може збудитись і капризувати, плакати, а вдень суне все в рот, щоб допомогти тим зубам швидше прорізатись!
А ще нам вже нецікаво в манежі, коли випускаю його на підлогу то проповзе по кімнаті кілька кругів, а потім знаходить опору і встає, вже набив собі кілька синяків, бо неможливо вслідкувати за ним-такий шустрий! І зовсім не має страху-коли стоїть на ногах, може відпуститись і стояти без опори кілька секунд, потім падає на памперс...
Ще ми любимо побавитись в тосі -тосі, дуже любить коробки від іграшок, читати мамині журнали і мити ручки під краном- плюскає водою по всій ванні.
Поки що нічого не говоримо, тільки аму, аму, коли сідаємо їсти і співає а-а-а, сам собі, коли вкладаю спати...

Katrine
23.12.2010, 17:46
нам сьогодні місяць, за цей час ми активно гамали цицю і врезультаті набрали 1200 г і підросли на 2 см. Сьогодні маємо 4800 г і 55 см:girl_claping:. Отакі в нас досягнення першого місяця:girl_dance:

madchen
23.12.2010, 21:18
А нам сьогодні 5 тижнів. Малюк активно махає руцями і ніжками, дивиться на обличчя рідних і сміється(інколи вголос, з чого ми дивуємося). А ще ми сьогодні зважились- 5200( за 5 тижнів 1700 :))

Sapiha
24.12.2010, 19:48
А ми сьогодні самостійно і так наполегливо перевернулися з спинки на животик, з чого були вельми раді і задоволені :d25:
http://lines.lvivport.com/children/m2748.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

kvVItKA
24.12.2010, 20:36
співає а-а-а, сам собі, коли вкладаю спати...
я обожнюю коли Ромчик сам себе заколисує,солодко співаючи:girl_tender: при тому гладить себе по голівці:girl_in_love:
люблю, коли він тримає ручками свої ніжки, жартую,щоб не втекли:girl_haha:
кумедно зажмурює очки перед тим як гримнути іграшкою об землю і хитро чекає коли її знов дадуть ,щоб знов кинути:8:
прикольно "їде" роблячи "бзииии",показуючи язичка
смішно "біжить" в повітрі,коли його береш на ручки
а з свіженького,сьогоднішнього(татко ще не бачив) синочок намагався встати,сидів в ліжечку,підсунувся до бильця,вчепився двома руками, підтягнувся,підборіддя спер на бильце і кілька разів пробував спати, вийшло наполовину,бо посковзнувся і так кілька разів:)

Іруня
24.12.2010, 21:24
я обожнюю коли Ромчик сам себе заколисує,солодко співаючи при тому гладить себе по голівці
А моя крутить на голові волосся і співає : "А-а-а, пи-пи":girl_haha:, копіюючи мене, бо я їй люблю співати : "А-а-а, спи, доню, спи".

geregala
24.12.2010, 22:32
Я щаслива! Моя дитина сказала МА-МА-перше слово, повторяє вже третій день і дуже часто, так гарно йому то виходить, а ще плескає в долоні і голосно сміється...

Galicija
25.12.2010, 00:44
А нашій донечці скоро пів рочку. Улюблений звук агігу, улюблене положення стоячи, тримаючись за чиїсь ручки.... Сидіти і лежати нєєєєєєєє:girl_cray:
А ще ми так співаємо, як оперна діва - на всю квартиру, та що там - на весь поверх!

Nivea
25.12.2010, 16:03
Синулька навчився робити ТОСІ-ТОСІ. Нам 6-місяців, а в 5-міс. два зубчики вилізли без проблем, чекаєм наступних з нетерпінням:good:

Лідочка
25.12.2010, 17:16
я обожнюю коли Ромчик сам себе заколисує,солодко співаючи при тому гладить себе по голівці
люблю, коли він тримає ручками свої ніжки, жартую,щоб не втекли
кумедно зажмурює очки перед тим як гримнути іграшкою об землю і хитро чекає коли її знов дадуть ,щоб знов кинути
прикольно "їде" роблячи "бзииии",показуючи язичка
смішно "біжить" в повітрі,коли його береш на ручки
Все як про мого:) Тільки по голівці себе не гладить.
А ми навчилися показувати, що хочем їсит - починає голосно і без перестанку цьмакати, і кажем АМ!

Nastynya
30.12.2010, 19:31
а ми вже по кімнаті цілій ходимо самі, я тільки ззаду страхую, а Софка валить)))))як впаде чи вдариться одразу кричить мааамааа)))а так то тата...баба....

Dobra
04.01.2011, 02:46
а ми вже по кімнаті цілій ходимо самі, я тільки ззаду страхую, а Софка валить)))))як впаде чи вдариться одразу кричить мааамааа)))а так то тата...баба....
Моя Тая також в 10 місяців пішла, і ось вже цілий місяць я страхую - дорвалась дівчина до сободи. За стилем ходьби схожа на пінгвіна - руки вперед, скоро напевно весь жирок зганяє - вона наразі така пухкенька, як хмаринка.

Пупсик
04.01.2011, 15:17
Будемо прощатись з цією гілочкою). Нам вже рочок. Не віриться, що так швидко пройшов час. Найщасливіший рік з усіх.
Ми вже вміємо багато. Правда ще не ходимо без опори, але на все свій час і наш ще не настав.
Файна в мене дитина:girl_dance::girl_in_love:
Така вона була в день виписки з пологового
http://s012.radikal.ru/i319/1101/87/5126f2bb613b.jpg
Така тепер
http://s011.radikal.ru/i318/1101/f0/0939803fa127.jpg

MILITARIYA
06.01.2011, 13:55
Нам минуло 5 місяців, і ось за ці 5 місяців Софійка навчилася перекидатися на живіт і назад на спинку, любить взяти своїми ручками ноженятка і зразу їх до ротика)))))Кудась активно їде, говорячи бу...а ще я так люблю, коли донечка перевертається на животик і починає махати руками і ногами, як ніби кудась пливе, і так з того тішиться))))) дотягується за іграшками, перевертається на 180 градусів, пробує повзти назад......і дуже-дуже сильно любить братика, як його бачить, зразу посмішка і шось йому зразу розказує:girl_in_love:

arina
08.01.2011, 19:46
а наше сонечко сьогодні ввечері вирішив усіх порадувати: пробує сам тьопати: рекорд - 7 самостійних крочків!! УРА!:girl_in_love::girl_claping::girl_claping:

Natalia
11.01.2011, 23:11
Моя Юстя вчора зробила перші 2 самостійні кроки! :girl_dance:
А ще вона така у нас говорунка - дуже багато слів повторює. Ну і 8 зубиків вже маємо! :girl_in_love:

mamulja
12.01.2011, 02:21
А ми з допомогою спеціальної шапочки самостійно плаваємо на спинці, і на днях двіччі пірнули з головою під воду. Це так класно. В мене донечка просто молодець:girl_claping:

Уляночка
13.01.2011, 00:10
а що вміємо ми?
отже, дуже гарно і впевнено говоримо МАМА,вміємо кликати маму...баба,да,тятя- це те,що я розумію..а далі-тє,бє,нє....то невідомі мені значення "слів":girl_in_dreams:...гарно сидимо, намагаємось повзати (наразі по 20-30 хв на дивані вправляємось..дуже ця процедура нас вимучує:d25:)..тьопаємо за ручки..любимо стрибати на одному місці(це є,я так собі думаю, імітація Любікового скакання на фітболі)...ще ми знаємо, що так пляшечкаі вміємо її самостійно тримати і пити з неї (хоч цицю ми набагато більше любимо)..намагаємось самі себе ложечкою годувати (краще не треба ще:suicide:)..і коронний номер останнього періоду - це пасти коні,знайти мамину цицю і сюмати її, лежачи на животі чи в напівстоячому положенні:8::8::8:

irushka
13.01.2011, 11:26
А в мене такий балакун :girl_in_love:, якщо з ним говорити, то буде так агукати, що перекрикає мене, а ще розпливається в посмішці як тільки зустрітись з ним поглядом, так люблю ту беззубу радість :)
Але от перевертатись чи ін. то не дуже полюбляє, Катя в його віці вже сейозніші трюки показувала. Але то дурниці, хай балакає :)

Анута
17.01.2011, 17:26
а ми на Різдво зробили перші кроки :) до "виписки" з цієї гілочки вже будемо гасати (я так думаю)

kvVItKA
17.01.2011, 19:26
і коронний номер останнього періоду - це пасти коні,знайти мамину цицю і сюмати її, лежачи на животі чи в напівстоячому положенн
о! є така "тема", а ще може пальцями сосок крутити:wacko1:
лікарня нас трохи підкосила, але тепер впевнено кличемо саме МАМУ
стукаємо по столі,коли хочемо пити
повзаємо, обмотуємося кабелями:connie_pull-pigtail, підтягуємося за все що можемо і стоїми на колінках:girl_tender:
ну і маємо 4 зуби:)

Фіяна
17.01.2011, 21:59
ну і маємо 4 зуби

в нас 9 січня виліз третій зуб, і поки я чекала-виглядала четвертий верхній, навіть не помітила як прорізались ще два нижні - так тепер і є - чотири внизу і один вгорі :)

а Златка почала впевнено стояти на стопах, тримаючись за опору, і навіть пробує собі топати потрохи :)

зовсім інша дитина ніж моя старша Юстина - вона у 8.5 місяців тільки сидіти почала, ще не повзала і не стояла, і мала щойно 2 перші зубчики)))

airy_cat
17.01.2011, 23:01
А мы научились вставать в манеже придерживаясь за стенку (раньше только подтягивались, а теперь уже в основном за счет ножек) и по 10-15 секунд стоять без опоры и очень-очень смешно балансировать ручками. Теперь учимся ходить вдоль стенки манежа. И еще ужасно скрипим своими 7-ю зубками.

puma
19.01.2011, 10:55
А моя Ляночка вчора зробила три перші самостійні кроки:girl_claping:
Але потім опустилася і вже пересувалася на четвереньках:connie_pull-pigtail

Лідочка
19.01.2011, 19:53
А нам сьогодні 9 місяців!!!!!:girl_claping: І ми вже багато чого вміємо - "тосі-тосі:girl_claping:", "ку-ку:girl_cool:", "па-па:girl_bye2:", вміємо і дуже любимо танцювати з татком:dance:, махати голівкою "нє" якщо щось не хоче:nea:, ще навчився виключати світло, я включаю а він приїде і виключить, і вміє відкривати двері - тягне донизу за ручку. Спокійно вже встає біля опори, ходить потрошку, любить тримаючись за ходунки ходити (деколи за ними не встигає:girl_haha:), зробив вже свій перший самостійний крочок і поки що єдиний:connie_pull-pigtail. Повзати ми так і не вміє, але нє, вмієм, як червячок:girl_haha:. Важимо 11 кг і ріст в нас 78 см.:kiss:

Katrine
19.01.2011, 23:22
а ми навчились ображатися:girl_haha:. годую я синочка, приходить чоловік і мене цілує. малий відривається від циці, дивиться на мене, на чоловіка, і тут кутики губ опускаються, нижня губка випинається, а в великих оченятках набираються сльозки, що його не поцьомкали:(. проявляється характер:girl_yes2:

Natalochka
20.01.2011, 14:01
Синочку тільки 4.5 місяців, але вже маємо першого зубчика! Вчора чолоік перший побачив - не можемо натішитись)) І ще малий пробує стати на колінка і поповзти коли лежить на животику. Після того як йому виповнилось 4 місяці кожний день щось новеньке))

Лідочка
20.01.2011, 16:37
А ми вже маємо 5-го зубчика!!!!! Десь тиждень тому виліз (а я така мама, що тільки сьогодні побачила, при тому, що кожного дня намагаюся туди заглянути, але тільки намагаюся:), бо з моїм шилом то тяжко:))

Neverland
24.01.2011, 21:13
В нас сьогодні з"явився перший зюбчик... Вчора ще не було, а сьогодні чисто випадково, коли годувала, почула дзенькання ложки, мацнула рукою, а там зюб:girl_tender: А ще ми повзаємо, постійно намагаємось клацати по ноуту. Юний технік)

kvVItKA
25.01.2011, 16:21
юххххуууу:clapping::radist::radist::radist: Домчик сьогодні встав на ніжки:radist::radist::radist: але то було радості , що в нього, що в мене, що в діда (от діду щастить, перший побачив як внук сів, як встав) нафоткав собі на мобільний:girl_haha: але ж чемного внука мають,тільки вчора моя мама казала :" а твоя мама в 8-ім місяців вже стояла" і во послухався:).

Лідочка
30.01.2011, 14:15
УРРРААААА!!!!! Наш Дмитрик вчора сказав "мама" - з просоння, збудився, почав хникати і каже "мама", правда я не чула:(, чоловік чув, вчора цілий день вимагала щоб він повторив:), а він ніяк....

nasturcia
30.01.2011, 15:46
А наш малий Дениско навчився повзати!:girl_claping: Катруся в його віці ще не вміла цього. Проте обидва першим словом сказали "баба".

Provizor
31.01.2011, 16:08
Мій Маркусик вже три дні, як рачкує! Ура! Такий класний маленький жучок!

Ная
31.01.2011, 16:20
А Таюся сьогодні виявила,шо може стояти без підтримки,так втішилася з того))) І кликала мене нині замість мама-Надя:girl_smile:

Romanivna
31.01.2011, 19:58
Мій Маркусик вже три дні, як рачкує! Ура! Такий класний маленький жучок!
і ми в такий час почали повзати :girl_curtsey:
тепер шишки набиваєм, все досліджуєм :girl_impossible:

Уляночка
31.01.2011, 20:16
а ми повзаємо виключно хробачком... і виключно назад..і виключно на дивані..на підлозі ніяк.....хіба, коли сидимо, то пересуваємо дупцю і так на метр просуваємось вперід

Romanivna
31.01.2011, 20:30
і виключно назад
і ми так починали, але потім знайшли передню передачу :girl_crazy:

Provizor
01.02.2011, 14:11
і виключно назад..
і ми так починали
І ми:). Я казала, що Марко справжній рак! Ще й щипається!

Romanivna
02.02.2011, 11:23
Наш хомячок вже всає на ніжки тримаючись за перила ліжечка:girl_claping:

Уляночка
02.02.2011, 11:25
вже всає на ніжки тримаючись за перила ліжечка
а в нас ліжка нема, то перилом є мамине тіло:girl_flag_of_truce:

mamulja
02.02.2011, 12:33
а ми вже перевертаємось як дзига, з животика на спинку і зі спинки на животик, вже небезпечно і на хвилинку залишити. І дуже вже випинається на ноги......ну просто моторна дівка і все, така непосидюча

Лідочка
05.02.2011, 16:03
Ой, а в нас за останні пару днів - купа досягнень. 2 лютого - сказав мама, але так ясно сказав - і цілий вечір "мамав":girl_tender:. На другий день, ні з того, ні з сього - "ба-ба-ба-ба" - тепер бабаєм і мамаєм:). Вчора - моя дитина, яка навіть не думала лазити - полізла за іграшкою - прорачкував цілу кімнату і коридор:girl_curtsey:. Вчора ввечері навчився на слово "незнаю" знизувати плечима - як би ви бачили як то смішно виглядає:xaxa:. А сьогодні - почав топати тримаючися за одну руку - він стояв біля обори вже давно, але тільки так або тримаючися за дві руки, так міг потопати, за одну руку боявся навіть стояти, не то що ходити, та й не міг, рівноваги зовсім не тримав. А сьогодні стояв, а потім відпустився і хтів йти, тато (мій) побачив, що зараз впаде, вхопив його за руку, і він собі потопав гарненько, то вже з годинку ходим по хаті за ручку.:girl_tender::girl_spruce_up: Отакий в нас прорив:girl_blum:

MILITARIYA
07.02.2011, 23:14
В нас вже є 2 зубчики)))) :radist::radist::radist: Тиждень тому виліз перший, а сьогодні намацала вже другого!

Natalia
08.02.2011, 21:26
Ось і ми виросли з цієї гілочки - так швидко час пройшов, аж не віриться.
І що ж ми вміємо - повзаємо вже давноо ( з 7.5), ходимо біля опори ( з 8.5), стоїмо без опори, присідаємо і встаємо самі, але ходити не бажаємо ще ( зробили перші 2 самостійні кроки і усе). Балакучі страшенно - повторюємо і говоримо багато слів.
Наїли 10,7 кг і виросли до 80 см. От такі ми молодці. :girl_claping:

Ная
08.02.2011, 22:43
Таюся нині сама залізла на диван!,а він в нас височенький...

Rodionochka
09.02.2011, 17:52
Як давно ми тут не були!!!! В нас вже всі наші чотири зуба так класно видно. Ми так любимо всіх кусати за носи. А ще за декілька днів до 10 місяців ми почали самі ходити. І тепер льотаємо по хаті та копаємо м"ячик. А ще ми почали ходити на вулиці. Говоримо мама, баба, тятя. Робимо па-па, даємо "здоров", робимо "тосі-тосі". А ще знаємо де лампа і ніс.

hrystusja
09.02.2011, 18:25
Тут ми ще не були жодного разу, та все ж чогось таки навчились)))
Отже, ми дуже добре знаємо маму і кричимо, коли її немає в кімнаті ( навіть в туалет нема як вийти:girl_haha:). Звичайно лежимо на животикуі тримаємо голову, правда якось так цікаво, наче літак розвівши в боки руки і ноги, опираючись на живіт, ніби взлітаєм:connie_pull-pigtail. Дуже зрідка перевертаємось з живота на спину (лінивий жах:beee:). Ми самі знаходимо цицю і починаємо гамати її. Ми вміємо стидатись і бавитись з мамою в хованки. А ще дуже любимо сміятись до того хлопчика в дзеркалі і до тьоті, яка його тримає:girl_haha: Ще ми щіпаємось:girl_in_dreams:, вискубуємо мамині коски і гриземо її за що попало) А ще в нас нарешті почало рости волосячко:yahoo::yahoo:. І останній наш хіт, це те, що ми сідаємо самі і сидимо кілька хвилин зовсім самі (правда з маминою підтримкою:ninja:). Правда ми ще беззубі і не хапаємо себе за ноги і не пробуємо їх на смак:girl_in_dreams: Думаю все в процесі:girl_claping:

Златка
10.02.2011, 20:32
у нас перший зубик є :radist: !!!

тільки-но нині вранці казала чоловікові, що треба ще ту беззубу посмішку зловити фотоапаратом :girl_in_love:

mamba
10.02.2011, 22:51
але ходити не бажаємо ще
теж саме не хоче ходити і все)) повзає з крейсерською швидкістю, стоїть довго коло опори, а ось сам без опори і крокувати не хоче((( лінується і певно ще не прийшла його зіркова година)))))))
ма-ма, та-то, ба-ба, ля-ля, па-па (і ручкою так смішно махає :)) то вже з місяць з"явилось в репертуарі))
потроху привчаю до "це не можна но-но-но!!!"))) все розуміє, але бешкетник перевіряє мене чи помічу маневри в сторону стійки з технікою і улюблених дротів))

airy_cat
10.02.2011, 23:42
у нас наконец вылез 8-й зуб, и мы на радостях учимся стоять без опоры - подползаем к маме, опираемся, встаем, отталкиваемся и стоим размахивая ручками ))) а если что-то интересное в руках держит - забывается и просто стоит и расматривает свою добычу)))
потроху привчаю до "це не можна но-но-но!!!")))
а мы знаем, что такое "нельзя" - правда периодически отчаянно ругаемся)) хотя это больше для всяких слабонервных бабушек и дедушек, со мной уже в курсе, что номер не пройдет))

Sapiha
11.02.2011, 21:25
Ураааа а нам сьогодні пів року :connie: Ми вже вміємо файно перевертатися пасти коні і назад :dance2: Пробуємо сидіти (за допомогою мамці), можемо порахувати мамі зубки в роті і розчесати пальчиками волосся:girl_crazy: і ще нам дуже подобається той хлопчик що в дзеркалі :blum1: А як ми гарно танцюємо лежачи під музику, ну справжній танцюрист :girl_dance::dance2::girl_dance:

Melisa
11.02.2011, 21:53
А нам через два дні рочок. УРААААА!! Можна підбити підсумки нашого першого року. Отже, синочок має 10 зубів,( дуже любить кусати ними маму за ноги і руки), сказав спочатку ба-ба, потім ма-ма, тя-тя і найулюбленіше ті-тя (циця). Вміє робити па-па, якщо захоче зробить тосі. І взагалі він хлопець з характером. Ходити теж вперто не хоче. Дуже швидко повзає, ходить біля опори і навіть зробив кілька перших самостійних кроків, але потім сідає і далі на чотирьох.

Holly
12.02.2011, 20:30
А в нас нова фішка. Візьме брязкальце в руки і лупить щосили по столу. Довольнаааааааааа

kvVItKA
13.02.2011, 13:52
Вчора Домік піднявся з підлоги ,тримаючись за диван протьопав до столика:girl_claping: (я не бачила:girl_cray:) при мені сам кільканадцять разів піднімається з підлоги,стоїть і регоче:girl_in_love: вже кілька днів робить свої справи в горщик:girl_blush2:Дуже швидко повзає:radist: ось так:)

airy_cat
15.02.2011, 22:18
:yahoo: Тимон сегодня сделал свои первые самостоятельные 3 шага.... а потом через пол часика еще три шага ))) Вот такие мы молодцы в наши 9 месяцев ))

ManyuManyu
15.02.2011, 22:47
а нашому Славчику майже 9 місяців . він дуже швидко повзає ,правда в основному на пузі, по-пластунськи, бо так швидше, встає до всього підряд ,тосяє, має 2 зубики, барабанить в барабан, і взагалі великий шустряк!!!

MILITARIYA
15.02.2011, 23:18
Моя Софійка сьогодні саменька сіла і така довольна була))))))

Анута
15.02.2011, 23:46
Виписуємось ми з цієї теми (як швидко час біжить), тому звітую:
Бігаємо, 6 зубів, трохи щось балакаємо (мама-няня-Аня, тобто я; тата, баба, діда, ам, на...), танцюємо, тосяємо ну і т.п.
Все, цьомки і папулі ;)

kvVItKA
16.02.2011, 13:30
моя дитини дивує мене щодня:girl_tender:
реактивне повзання, вставання біля опори і махання "па-па" вже звичні справи. Сьогодні: прокинувся,сів і давай бавитись "буць", падає головою і тілом на мене,сміється,знов сідає,знов падає. Я була шокована, настільки свідомо то в нього виходить, а головне ніхто такої "гри" не показував. Та й взагалі я його ні тосі-тосі, ні "який я великий" не вчу. Вчора заснув, через 15 хв чую стук в кімнаті,заходжу, а дитина стоїть ніжки на дивані, ручки на столі і стукає по столу, то так мене кликав, з посмішкою ...випала в осад...не можу ні на секунду залишити самого:connie_pull-pigtail далі впевнено обмотується кабелями,читає, тобто рве таткові журнали і лізе всюди де треба і не треба:8: кидає пульт перед собою і "їде" до нього зі звуком бжжжжж, то так потішно:girl_in_love:
а в нас 6 зубів:radist: і ніби сьомий проситься, спати точно не дає...

Holly
17.02.2011, 22:29
В 6 міс. маєм 3 зуба. І ті зуби так дивно ростуть. Спершу два нижніх (передніх), потім верхній (той, що одразу за передніми), і бачу сьогодні-завтра два передніх вилізуть.
Вже впевнено перевертається і намагається повзати

hrystusja
18.02.2011, 11:24
в нас нова фішка
І в нас нова фішка. Ми як тільки сьогодні очі пролупили почали так дико пищати без перестанку, що аж голова гуде. Замовк тільки коли їв і от заснув, то на голову стало легше:wacko1:.
А ще ми все пацаємо ручками, а особливо коли сидимо. А ще час від часу перевертаємось з животика на спину. Далі беззубі:ninja:

irushka
18.02.2011, 11:48
Матвійко за своїх три місяці теж трохи вже освоїв: перевертання в різні сторони, впевнено бере ручками предмети і запихає їх в рот, часом аж до горла; завжди веде діалог якщо з ним говорити :). Особливо люблю т.з. "комплекс пожвавлення", якщо Катя біля нього скаче чи якісь чуда показує, то він завжди інтенсивно "бігає". І взгалі найбільше радості в дитини адресовано сестричці. Ще ввечері читаю Каті книжки так, щоб і Матвійко бачив книжку, то він все агукає разом з моїм читанням і допомагає перегорнути сторінку. Ось таке... Але в нас ще багато попереду!

hrystusja
21.02.2011, 13:42
В Ромчика нові вміння)))
Вчора вперше почав сильно хлюпати ножками в ванночці. Хлюпав з такою синою, що кухня ніби після потопу:connie_pull-pigtail. Такого в нас ще не було)) А ще навчився голосно реготати. Причому таким заразним сміхом, що всі мимоволі регочуть разом з нашим бешкетником:girl_haha:

SoloGalka
24.02.2011, 10:51
Вчора ми збирались на прогулянку. Я його вкладаю до візочка (думала буде спати) а він сідає :radist:
І так впевнено, ми потім таткові показували, він теж тішився.
Регочемо і пищимо так, що сусідам чути :girl_blum::D
А ще дуууже любимо зустрічати татка з роботи - вмить мама стає нецікавою з її молоком - нам тата подавай.
Любить зміну навколишнього середовища - весь час хоче щось мацяти, до рота пхати, роздивлятися, на місці не всидить :connie_pull-pigtail

Nastynya
24.02.2011, 13:59
ми, от, забули виписатися з теми))) вмієм бігати, вчимося стрибати, присідає на місці і пробує підстрибнути, але поки не виходить))) навчилась вставати з місця на ноги, вміє залазити на машинку і в ляльковий візок:girl_haha: нові слова у нас, це - дай, на, дякую, но-но-но, де(і показує ручками). показує де носик, очка, вушка(на мамі особливо добре виходить:connie_pull-pigtail), як пташки літають... ну ніби все...до зустрічі знову в цій темі:girl_wink:

Уляночка
26.02.2011, 19:51
ну а ми танцюємо...дупця..плечі..ручки..все в такт з музикою....а ще говоримо мама..баба..ка(візок...бо каляска)..на(дай і на..)..па-па...робимо па-па, показуємо,які ми сильні..даємо цьоми мамі...сваримося....повзаємо назад...і маємо 6 зубчиків..

Ная
26.02.2011, 23:32
В Таюсі нині нарешті прорізався перший зуб!,абсолютно безпроблемно,я випадково відчула на дотик...і тішуся,і трошки сумно одночасно,бо така мила була та беззуба посмішка)))...

geregala
28.02.2011, 12:21
Моя дитина зробила вчора перші свої кроки!!! Нарешті я дочекалась, але саме головне мене в цей час не було вдома...залишила дитину з татком на кілька годин і тут на тобі, прийшла, а тут така новина!!! Якось в нього то виходить так невимушено-тримається за опору, бачить щось цікаве-відпускається і йде дрібненькими крочками, пройде трохи, а потім падає на руки і далі вже на чотирьох...

Мамусічка
04.03.2011, 18:51
Матвійко за своїх три місяці теж трохи вже освоїв: перевертання в різні сторони, впевнено бере ручками предмети і запихає їх в рот, часом аж до горла; завжди веде діалог якщо з ним говорити . Особливо люблю т.з. "комплекс пожвавлення", якщо Катя біля нього скаче чи якісь чуда показує, то він завжди інтенсивно "бігає". І взгалі найбільше радості в дитини адресовано сестричці. Ще ввечері читаю Каті книжки так, щоб і Матвійко бачив книжку, то він все агукає разом з моїм читанням і допомагає перегорнути сторінку. Ось таке... Але в нас ще багато попереду!

А наш Матвійчик уже голосно сміється до тата. Братику егекає Кірюша, а той сміється у відповідь і теж егекає. Схоплює іграшки, але недовго цікавиться ними. Йому цікавіше, як шурхотить газета або пакет. Піднімає високо голову і тримає досить довго. Роздивляється в усі сторони.Намагається навіть повзти. Старається з усіх сил, аж кряхтить. Що значить росте :):girl_claping:

MILITARIYA
09.03.2011, 19:47
Ура!!!!!!:girl_dance::girl_dance:Моя Софійка щойно сама встала у ліжечку....а я якраз була на кухні, чую кличе мене мій Володя і говорить, що Софійка стоїть, я прибігаю, думала, вже шо витворив з нею, а вона така гонорова, стоїть сама в ліжку, і гризе поруччя.....
Я так з того тішуся :girl_in_love::girl_in_love::clapping:

Holly
10.03.2011, 09:38
Є 4 зуби. Повзає задом, пробує сідати. Якщо сидить, то хапається рукою за ліжко і хоче встати. Днями казала баба, як чує музику, піднімає одну ручку і "танцює"

dianisia
10.03.2011, 09:51
Анна-Марія вже сідає, пробує повзати (правда дуже смішно - ручки переставляє, а ногами пригає). Встає у ліжечку, робить "тосі-тосі", перевертається у різні боки, пробує говорити:girl_tender:

irushka
10.03.2011, 10:04
Матвій вже трохи плазує, вчора так вовтузився на килимку, що зліз з нього повністю. А ще в нас було перше падіння, на щастя легке і невисоке, але ми вже переселили малого на підлогу.

Sapiha
10.03.2011, 20:04
Наш карапуз сьогодні вперше сам сів:girl_blum:, повзав, повзав по кімнаті, дивлюся вже сидить іграшку трощить об підлогу :girl_yes: Тішусяяяяяя

hrystusja
15.03.2011, 14:44
Ми поповзли!!!!!!!:girl_crazy: Повземо назад (як мама:girl_blush2:), але так смішно, особливо як піднімає попу)))). Вміємо стидатися:girl_blush2: :girl_blush2:і показувати захват від чогось. А також сидимо, прада не довго і сідаємо)))

Neverland
16.03.2011, 11:40
А ми вже тиждень стоїмо і чопаємо навколо ліжка потроху:girl_crazy: Але не сидимо ну ніяк:girl_crazy:

Lingerie
16.03.2011, 12:22
Моя малеча теж вже 2 тижні робить "тосі-тосі" і показує яка вона велика (піднімаючи дві або одну руку догори).А ще вміє танцювати сидячи :girl_dance: (гопцає попкою і сміється). А от повзати ну ніяк ще не виходить: перевернеться на животик, ручками впреться, а попку не піднімає!
Ще забула написати: дуже гарно в доці виходить слово "тато" і "баба"

SoloGalka
16.03.2011, 12:43
Ми вчора купили крісло для годування: ЦАР на престолі - так виглядає наш синуля. І такий дорослий одразу зробився :girl_claping: Задоволення, в першу чергу для мене. Хоч їсти зможу підігріти без волання :girl_cray: А то тільки мама в двері - ми одразу в істерику :girl_impossible: А тепер будемо всі разом гамцяти :girl_cool:
І ще. Дідусь вчора забавляв внука м"яким левчиком - я ще не чула, щоб Тімка так реготався, ми аж до сліз з нього насміялись. Незнаю, чого той левчик так його веселив, але я це зберегла на відео - тепер для підняття настрою передивляюсь :girl_in_love:

Holly
18.03.2011, 08:23
Фух, вилізли 2 передні зуби, що нас усіх так мордували. Тепер Оленка має 6 зубів - 4 зверху і 2 знизу. Вже майже сама сідає, ну і намагається повзати

irushka
18.03.2011, 09:29
Матвій повзає :shok: Ще не так повноцінно, але як йому щось треба, то доповзе. http://s06.radikal.ru/i179/1103/1f/a58a7d737fd0.jpg http://s39.radikal.ru/i085/1103/a4/4016a129cfc2.jpg

Holly
18.03.2011, 10:11
Матвій повзає :shok::shok::shok: йому точно 4 міс? Ще м такого не виділа і не чула. Оленці вже 7, а вона і не думає :girl_in_dreams:

Златка
18.03.2011, 15:52
Ну то ті чужі діти акселерати :girl_crazy:
Юстя моя добре сидить, впевнено стоїть перших пару хвилин, а як змучиться то одразу сідає :smile:, переповзає диван заднім ходом і ні сантиметра вперед, гарно говорить "мама" :girl_in_love: і "ба", маємо тіко 2 зубики і усьо :girl_smile:

Fleshka
18.03.2011, 16:04
йому точно 4 міс? Ще м такого не виділа і не чула. Оленці вже 7, а вона і не думає
Точно-точно. Наш Роман теж в 4 поповз. Але то не є повноцінне повзання, швидше добирання до цілі. Того я так швидко його на підлогу і виселила, бо гепався з ліжка. Так він недовго думаючи в 6 з копійками там підвівся на ніжки і встав...майже в тойже день що і сів.
І Оленка поповзе...:girl_yes2:

geregala
18.03.2011, 16:39
Наш Роман теж в 4 поповз
В нас теж в 3,5 місяці почав активно перевертатись і десь в 4 повзав вже, рівно в шість сів, а почав робити свої самостійні кроки без опори-ще навіть 10 місяців не було...так що діти тепер шустрі!

hrystusja
21.03.2011, 13:26
В нас що не день, то нові вміння. З суботи моє сонце почало балакати. Причому коли не спить постійно говорить. В основному це "абвебе", "бва", "мам", "деде". Але так він то говорить класно!! Ми тепер маємо з ним повністю повноцінний діалог. Так то є мило:girl_in_love:. А так вже хочеться почути довгоочіакуване "мама":girl_in_love:А ще ми даємо мамі смачний цьом:girl_in_love:

LuBimaya
23.03.2011, 20:00
ми вже активно повзаємо і кажемо папа... а мама не хочемо.. прошу, а вона починає шикати як їжак і сміється...

SoloGalka
24.03.2011, 20:36
Ураааа, ми вродили першого зуба!!! :radist:
З великими потугами і муками але вже зубаті :xaxa:
Так всіх нас вимучив той зуб - не передати словами :girl_cray:
Вже сьогодні гризяли яблучко - такий прікольний звук виходить :girl_haha:
А тепер на фоні прорізування ще й лікуємо якусь вірусяку :girl_in_dreams:

hrystusja
28.03.2011, 22:25
Моє чудо сказало "Тата":greeting::greeting::greeting: І цілий вечір повторює))) Наше перше слово:radist:

jalla
28.03.2011, 22:49
Моє чудо сказало "Тата

Наше перше слово
У мого малого, як не дивно, теж перше слово було "тата". Та й зараз він набагато більше татає, ніж мамає. І "тата ляля" і "тата цім (цьом)". Я от собі вже так думаю, що це означає. А мама де?:girl_blush2:

Holly
29.03.2011, 17:00
Виліз 7 зуб. Тепер 4 зверху і 3 знизу.

Лідочка
29.03.2011, 17:16
А ми страшне розговорилися! Кажем мама, баба, тятя, дідя, дє(де), дяй (дай). нєм (ні), нема, мій (то коли робить "мій-мій"), і ше багато всякого своєю мовою, бавиться і постійно шось розказує - рот не закривається. Ну і повторяє все, я кажу якесь слово і він старається повторити.

Natalochka
31.03.2011, 11:27
Сашко вже дуже гарно повзає з 6.5 місяців, переповзає велику кімнату, повзе за мною в коридор, перелазить перешкоди. Пробує вставати на ножки і сідати, але ще не виходить. Маємо 2 зуба, вилізли ще в 4.5, а верхні щось ніяк. Пробує щось говорити по-своєму, але тільки з пальчиком в роті і ще пускає бульки, так кажемо брррр )))))

Holly
02.04.2011, 19:28
Як виявляється Оленка вміє багато, але їй простіше повередувати і отримати бажане. Сьогодні з чоловіком спостерігали за нею з іншої кімнати. Отже, вміє повзати, вміє сама сідати, коли сидить на підлозі біля опори, пробує ставати на ноги. Дає цьом і звуком чмок

---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 18:58 ----------

Ще забула написати, Оленка говорить ляля, баба, ма, тата :)

Sapiha
02.04.2011, 19:35
А ми не повзаємо ми гонимо по всій квартирі на четвереньках, спираємося на вазонок пхаємо в нього руки і викидаємо землю :girl_mad: а ще дуже добре сидимо :girl_tender:. Полюбляємо підповзати до дзеркала і цілувати своє відображення :girl_spruce_up: та наводити порядки у тумбочках які можна відкрити. Ось це матусин помічник :girl_in_love:

SoloGalka
03.04.2011, 15:19
Вчора вже виліз другий зуб - і такий став синуля кусючий аж боляче :girl_crazy:
Чекаю того "мама" з нетерпінням, каже тільки тоді, коли справді щось болить :girl_nea:
Вже добре розуміє татовий тон, замовкає і перестає вередувати. :umbrage:

Holly
04.04.2011, 09:38
Виліз 8 зуб, 9 на підході:girl_in_love:

Lingerie
04.04.2011, 10:21
Виліз 8 зуб
огооо!
А в нас тільки 2-й нижній показується!
чомусь тааак довго і зі сльозами лізуться у нас ті зубчики.Верхні ясна вже 3 міс.як підпухші!

kvVItKA
09.04.2011, 00:35
синочок сьогодні стояв сам без опори!:radist: (нарешті вирішили купити йому взуття, взули, а він стоїть! і такими очиськами на симпатичну руду консультанта дивиться, ще б трохи і вони б домовились іти на танці:girl_haha:)
мегареактивно повзає, дає таткові "п"ять", коли хтось йде, або просто йому набридає то показує "па-па". Говорить: баба, тя-тя, ка-ка, кхе. Мама вже не говорить:girl_sad: Коли вперше спробував "ресторанний узвар" голосно прокоментував "ням-ням-ням"(записали на відео:girl_tender:),тепер коли,щось смакує теж "нямає", коли не смакує відвертається і "їде"-бжжж.
Всього не перелічу, кожного дня щось нове видає:girl_in_love:
(щойно оновила лінієчку, Домчику 10 місяців і 10 днів, в такому віці я почала ходити:) він почав стояти, теж добре )

Victi
09.04.2011, 01:35
Поки маю змогу, розкажу з якими досягненнями синочок зустрів свій перший день народження.
Говорить мама, баба, ляля, ам і ням (ням - тільки на банан). Коли говорити йому, що щось не можна - каже "бе" або гарчить як тигрик (то він сам навчився від кідділендівської забавки). А коли гості йдуть додому і його просять дати па-па - наш хлопчик радісно робить тосі-тосі :). Читає книжечки, водячи пальчиком. Повзає з реактивною швидкістю, особливо до вазонків з яких можна землю виймати. А ходимо ми за ручки, або попри стіночку. Маємо чотири зубчика.
Всього і не згадаєш. Тай кожен день тішимо маму і тата чимось новим.

Януся
09.04.2011, 17:55
Прийшов і наш час виписуватись із гілочки:) Вчора Янусі виповнився рочок:girl_dance:
Говоримо мама, тато, ляля, баба, на, дай, так, па-па. Даємо цьом,показує яка Януся велика. Аж не віриться, що так швидко минув час... Всім па-па, переходимо в бешкетники :) До нових зустрічей:girl_crazy:

hrystusja
12.04.2011, 11:22
А в нас нове вміння. Ромчик сам собі навчився знімати шматяний підгузник:girl_crazy:. Знімає (вони на ліпучках) і відповзає).
А ще ми дуже любим обніматися і почали говорити дядя)))

Natalochka
12.04.2011, 11:26
Сашко дуже полюбив обнімати ідавати цьом))) Я після того поцілунку вся обслинена :) А ще ми почали вставати біля опори. Щось то ранувато, йому тільки 7 місяців і 7 днів. В суботу встав на дивані і стояв, трошки ще хитається (я до 5 дорахувала), вчора ввечері вже впевненіше. Постійно дереться повзти вверх і ставати, дуже любить тупати ножками. Не знаю чи то добре так рано.

Holly
14.04.2011, 15:25
Сьогодні Оленка намагалась стати на ноги біля дивану і же впевнено повзає

Мамусічка
15.04.2011, 10:28
Матвійчик намагається сідати. Рано так, здається:)

hrystusja
17.04.2011, 18:15
Моя кохана дитина вказала "мама":girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:. Як довго я цього чекала і нарешті ці слова:girl_claping:. Неймовірні відчуття)

Holly
18.04.2011, 15:25
А ми вже всіємо ось так, вже тиждень, але тільки сьогодні вдалось зловити
http://s009.radikal.ru/i309/1104/8e/8909e18e3f11.jpg
Ну і пробує ставати біля опори.
На бардак не звертайте уваги:girl_blush2:

Lingerie
18.04.2011, 23:19
У нас нарешті 3-й зубчик показався вчора :girl_crazy:
А ще моя мацьопа починає рачкувати,але...заднім ходом...
І вміє сама вставати до опори...ну правда тяжкувато підняти ту попку:girl_impossible:

airy_cat
18.04.2011, 23:48
А мы встретили 11 месяцев уже с 12 зубами, причем у нас последние 4 зуба как-то один за другим пошли после где-то месяца затишья)) Мы уже неплохо ходим, умеем переходить уже все пороги, любим знакомиться с людьми, которым обязательно показываем как мы моем ручки, делаем ладушки, привет-па-па, показываем где у мамы или у папы нос, уши и глазки, помогаем маме расчесывать волосы щеткой (мама уже при этом почти не страдает), умеем включать ночник и переключать на нем цвета, кормим маму с папой с ложечки ну и еще много)) А еще Тимофей наконец научился говорить "мама" ласково, а не только по поводу какого-нибудь локального армагедона, ну и заодно "папа", "баба" и еще пару пока не идентифицированных слов)) где то так)

jalla
19.04.2011, 00:49
А ми свій перший рік сьогодні завершили продемонструвавши всім гарну ходьбу без ніяких опор, без падань, з поворотами і підніманням всього з підлоги.

geregala
19.04.2011, 09:51
В нас улюблене заняття це танці, будь-яка мелодія, дзвінок мобільного чи реклама в телевізорі, то синуля відразу іде танцювати, топає ногами, крутить руцями, виглядає це дуже кумедно!
Коли спеціально включаємо музику, то дитина нічого не помічає, починає інтенсивно рухатись, буває навіть голова від тих танців в нього йде обертом і може впасти!:girl_dance:

Лідочка
21.04.2011, 14:47
Ось і нам рочок минув! Важимо 12 кг., ріст 81 см, маємо 8 зубчиків.
Говоримо - мама, баба, тата, нє, дай, де, "тата де ти", йди, дядя, діді, німа (нема), ам (їсти) ей!(то когось кличе:)). Пробуємо самі ходити - відпускається трохи йде а потім сідає і решту "доповзає":), відсуває штори, вилазть на крісла-диваниі злізає з них сам. Любить читати книжечки, показує, качечку, котика, коника. свинку, сонечко. хлопчика. Переключає собі мелодії на телефоні, перемикає канали на ТВ (якщо він включений, ані, то ше і включить:)). Може ще щось і забула, ну, одним словом ми вже великі.
Покидаємо цю гілочку з Дмитриком, і кажемо до нових зустрічей з сестричкою чи братиком (в далекому майбутньому:)) Па-па.

hrystusja
29.04.2011, 19:49
Моя дитина навчилась проситись на руки. При чому так, що ніхто повз не пройде. Ну так гарно простягає, що переважується і падає:girl_crazy:. А ще навчився обніматися, робити "буц". Переповзає назад усю кімнату впирається попою в двері і кричить:girl_crazy:.

Natalochka
05.05.2011, 13:15
Нашому Сашку сьогодні рівно 8 місяців. За останні 2 тижні вилізли нам 4 верхні зубки, в сумі вже маємо 6 зубів :) Вміємо самі повзати, стояти біля опори, сідати. Ще й навчилися пищати і щось белькотати, часами може сказати мама, що мені дуже і дуже подобається :)

Мамусічка
13.05.2011, 21:15
Маленькому сьогодні 6 місяців . Не дуже впевнено, але сидить. Повзає по всій кімнаті куди йому треба. А ще якось так стає на колінця і на витягнутих руках розхитується і сміється мені:) Кіря так не робив - на те він і Матвійчик щоб бути відмінним від брата - думаю. Любить порвати газетки ,провідки всякі цікавлять... Все пробує на смак.
І взагалі так швидко росте моє малятко.:d25:

Holly
20.05.2011, 14:47
Оленка впевнено стає на ніжки. Говорить: тата, дядя, дай, ти де. П"є з трубочки

Златка
22.05.2011, 20:28
Юстинка вчора навчилась переповзати через поріг!

Vika
22.05.2011, 22:25
а моя мацьопа починає голову відривати від мене, напевне скоро сам буде тримати. такий смішний

kvVItKA
23.05.2011, 14:07
Ромчик вчора зробив свій перший крок:girl_in_love: бавився на траві мячиком,піднімав його двома ручками вставав і кидав,а потім щоб не повзти за ним зробив отой крок :girl_tender:
(але наскільки я зрозуміла наступний буде не скоро...) він дуже швидко повзає,переповзає все що йому заважає, лазить по сходах:wacko1: а йти лінується...

hrystusja
23.05.2011, 14:33
Наші нові вміння:Ромчик пробує вставати на ніжки, але тяжко нам то вдається, бо попа не легенька:girl_crazy:))) Робимо гарно тосі-тосі, привіт і папа та цьомаємся:girl_in_love:, правда тільки з мамою:girl_cool:.

Мамусічка
23.05.2011, 15:17
Маленький Матвійчик уже повзає по кімнатах, а не по кімнаті за мамою. :d25: Сидить впевнено. Такий самостійний, що аж не віриться.:girl_nea:

kvVItKA
26.05.2011, 22:25
Ромашкін стоїть без опори і при тому робить тосі-тосі,або крок вперід і знов стоїть, потім ще крок :girl_tender:і такий від того довольний, піднімає руки,пищить і падає то на дупу то на руки:girl_crazy:

Galicija
26.05.2011, 23:19
А ми за одну ручку льотаємо по хатах так, що ледве вписуємося в одвірки (ми з тих дітей, що не вміють повзати....) Сьогодні вперше ходили кілька кроків самі від бабці до мами і тішились неймовірно!!!
Маємо три зубчики (2 внизу, нагорі 1 прорізався)
Впізнаємо в книжечках собачку та кицю, а в супермаркетських рекламах, наставивши вказівний пальчик догори під час пошуку на сторінці - бананчики та пиво:girl_haha:......
Кажемо "баба" на бабцю і на маму (звук "м" ще не вдається) і "де тата???", "ба"(нема) та " а єєєєєє"...........
Вміємо показувати "дерева високі-високі", па-па, привіт, очко, носик, ротик, вушко.... Починаємо рюмсати, коли мама каже "Ні, не можна..." і пронизливо пищати, коли десь поблизу плаче дитинка (в знак солідарності:girl_mad:)....

Попробували вже практично все із загального столу (маю на увазі здорову їжу)...Любимо, як і раніше, найбільше зупки та обидва борщики....

А ще - почали на днях так мило встидатись:girl_tender:, коли з нею "воркують"....

Так приємно спостерігати всі ці зміни! Інколи здається, що в перші місяці просто випадаєш з життя... Але поступово розумієш, що перебуваєш в самому центрі життя нового, цікавого і захоплюючого! Неймовірні відчуття!....

bilo4ka
28.05.2011, 19:54
А ми вже вміємо самі перевертатися зі спинки на животик і самостійно "пасти баранчиків". Не встигну тепер його десь покласти як ми вже перевертаємося)

Agrafka
31.05.2011, 23:28
Нашій маленькій 5 місяців. Вона вже дуже жваво перевертається зі спинки на животик і назад, повзає, але поки на своєму пузику а не на колінцях і все що потрапляє в руки пробує на смак. А ще сама сіла, але лежачи під кутом 30 градусів. Гуляти ходимо без калясочки, бо нашо нам та каляска, коли вимагає брати її на руки аби світ пізнавати, лежати нізащо не хоче. Ось такі ми :girl_wink:

kakady
02.06.2011, 08:40
Нашій донечці 2 місяці минуло. Коли лежить на животику впевнено тримає голівку, та й у вертикальному положенні вже добре тримає, правда ми ще підтримуємо, бо коли крутиться, голівка може не втриматися. Почала впізнавати маму і тата серед інших людей по голосу, і сміється так, що аж на душі приємно....))))))

irushka
02.06.2011, 09:44
Наше спілкування з Матвійком перейшло на новий рівень :), на запитання "де тато, курочки,гойдалка і т.д." повертає голову в сторону того предмета чи людини і шукає очима. Ось вже кілька Матвій із стоячого положення чітко падає на задницю, нарешті перестав товкти головою об підлогу! Але ми все ще активно продовжуємо набивати синці, притискати пальці, застрягати поміж стіною і диваном і інші нюанси пізнання світу :).

Holly
03.06.2011, 11:54
повертає голову в сторону того предмета чи людини і шукає очима
набивати синці, притискати пальці, застрягати поміж стіною і диваном і інші нюанси пізнання світуте саме :) Вже всі тумбочки, що відкриваються, зав"язані шнурками.
А ще в нас виліз кутній зуб знизу зправа

Holly
05.06.2011, 23:14
Оленка від вчора "ходить" біля опори, ходьбою то назвати важко - 2 кроки за годину, але всьому свій час. І як хоче їсти, здирає з мене одяг :) Хоче багато сказати, але поки каже тата, мама, дай

hrystusja
05.06.2011, 23:55
А мій Ромчик встав сьогодні:girl_in_love:. Раніше пробував вставати з горшка, але то було з моєю допомогою. А тут сам в ліжучку свою грубеньку попку підняв:girl_haha:. А ще ми знаємо хто є хто, знаємо, що ми Ромчик і знаємо де кіт, пес:girl_in_love:. Також ми катуляємся по ліжку вперед-назад з неймовірною швидкістю, лише щоб я стояла і підтримувала від падіння:girl_haha:. А ще робимо великий-великий, папа, привіт і широкий-широкий:girl_haha:.

Holly
06.06.2011, 15:03
"ходить" біля опорисьогодні почала відпускати руки, і дооооооооовго стояти,але коли робить крок падає на дупцю. Ну і вже маєм першу шкоду - скинула вазонок з тумбочки

Мамусічка
07.06.2011, 20:45
Матвійчик став "пухнастиком":) Волосся так підросло і ніжне, пухнате таке. Крім того, що сидить, повзає, має зубик то ще сам уже стає на ніжки і стоїть біля опори. Сердиться на маму, коли закриває двері на двір, бо хоче туди поповзти. Відкриває шухлядки, тягне проводи, що йдуть до компютера. Словом, проявля характер)))

hrystusja
11.06.2011, 01:19
Мє чудо сьогодні само встало з горшка:girl_in_love:!!!! Підтягнувся за ковдру на ліжку і встав. Я розвертаюсь, а він стоїть, дивиться на мене і смяється. А ще зачіпає всіх дівчат навколо, а особливо в транспорті:girl_haha:. Зразу лізе обніматись:girl_in_love:. Правда сьогодні якомусь арабу, що дав мені місце в трамваї кричав дядя і тягнув за куртку:girl_blush2::girl_blush2:.
А ще навчився сваритись:girl_haha:. Як я прошу щось, а він не хоче то зразу свариться якось так цікаво. Найбільше чомусь сварився на свекруху, коли ми були в неї в гостях:girl_in_dreams:
Ну і катуляється по всьому ліжку/підлозі. Я його кличу, він дивитися, лягає і катуляється до мене. От такий в нас тепер метод пересування. Не такий як у всіх:girl_haha:

Sapiha
11.06.2011, 13:25
А нам сьогодні вже 10 місяців. Вміємо добре без підтримки вставати і стояти. Стоячи робимо тосі-тосі. Гарненько ходимо тримаючись за ручку. Постійно щось балакаємо по "німецьки" до іграшок. Показуємо носик, ротик і які ми великі-великі. Ось такі ми вже дорослі і розумні ))))

kvVItKA
11.06.2011, 13:40
ааа:yahoo:забули відзвітуватись... 2 тижні тому стали випускниками цієї гілочки:radist:
за тиждень до рочку зробили перший самостійний крок. Зараз хоч не довго,але саменькі ходимо:girl_tender: коли кудись добратись треба швидко,то як завжди вмикаємо 5-ту передачу:girl_haha: залазимо без проблем на 5 сходинок:crazy: робимо "обнімашки-дусі-дусі-ромашки", "тосі-тосі",гарно махаємо па-па коли хтось йде, або коли сам хоче вже йти, дає здоров і "п"ять".В машинці їде "бжжжж", коли хоче їсти, або смакує узваром голосно робить "ням-ням-ням". "Мама" не говоримо взагалі:( зате тятяєм:girl_tender: ще багато чого гарного вміємо,але цим вже ділитимемось в іншій гілочці.
Всім малятам здорового зростання і гармонійного розвитку.
До зустрічі в цій темці:girl_blush2:

Borsychok
11.06.2011, 19:23
А ми вже також саменькі ходимо,робимо "тосі-тосі",показуємо ротик,носик,па-па,які ми великі-великі. мама говорити і не думаємо,зате тятя,баба і циця говоримо вже давно.Також недавно почали самі ходити на горшок і засинати:girl_tender:

squirrel
11.06.2011, 19:36
А ми вже вміємо перевертатись на животик, гарно "пасти коників" вигинатись дугою, крутитись по цілому ліжку, намагаємось повзати на животику але ще не дуже добре вдається. Бавиться іграшками, перекладає з руки в руку і тягне до рота. Впізнає маму, бабу, діда і починає усміхатися і агукати. Багато "розмовляє" (по свому) в основному каже "ам", "мам", "мама"

Vika
11.06.2011, 23:23
а моя мацьопа вже добре тримає голову. я так цього чекала. хоч на руки нормально можна взяти.

Borodinka
13.06.2011, 12:27
Я, певно, всіх сильно здивую! Любуня нині навчилася СВИСТІТИ!!!!

Златка
13.06.2011, 13:16
Я, певно, всіх сильно здивую! Любуня нині навчилася СВИСТІТИ!!!!
Молодець! Маємо для Вас компанію - Юстинку :girl_wink: Вона спочатку навчилась свистіти з свистачком, а тепер вправляється без нього :connie_pull-pigtail

Borodinka
13.06.2011, 17:30
Вона спочатку навчилась свистіти з свистачком
Любця губами свистить і кожного разу дивується сама собі.

irushka
17.06.2011, 14:13
1. Маємо нарешті зуба :)
2. Зрозумів які двері в яку сторону відкриваються, бо раніше спирався руками на двері, а вони закривались, нервів було... Тепер герой - встане, рукою собі відкриє і далі на чотирьох гасати.

squirrel
18.06.2011, 14:21
Моя донечка сьогодні перший раз так файно повзає на животику. Ставлю перед нею іграшки і вона сама підповзає щоб взяти їх в ручки.:girl_claping:

Holly
20.06.2011, 11:22
Оленка навчилась злазити з ліжка. Ми її вчили зсовуватись на животі ногами до низу, але вона вирішила, що їй так не підходить. І постійно підповзала до краю, сідала на дупу, а ноги спускала і так зіскакувала. Але то все було під моїм наглядом і трохи допомагала. А сьогодні поки спала, я на кухні їсти готувала. І тут чую - повзе :) Така вже велика:girl_in_love:

Maksutka
20.06.2011, 14:45
Синочок вже частіше посміхається і починає впізнавати людей яких часто бачить......але найбільше реагує на маму:girl_dance::girl_in_love:

Holly
22.06.2011, 09:07
Оленка навчилась злазити з ліжкаа сьогодні зранку залізла на ліжко:girl_dance: залишилось навчитись ходити і говорити :girl_crazy:

Златка
22.06.2011, 13:14
Вчора ввечері моя Юстя зробила на дивані свої три перші кроки самостійно без підтримки :girl_in_love:!

arkka
23.06.2011, 14:52
а ми так гарно всім посміхаємось і знайомим і незнайомим:girl_smile:а ще агукаєм, гукаєм і смокчемо кулачки.
http://lines.lvivport.com/children/m1461.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

arkka
23.06.2011, 17:44
і коні пасемо з гордо піднятою головою :girl_curtsey:
http://lines.lvivport.com/children/m1466.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

Provizor
25.06.2011, 00:00
Сьогодні Маркусику рочок! Зранку прокинувшись, він діловито зліз з ліжка і пішов шукати "ам!", а далі розбудив сестричку буцанням. З досягнень - злазить/залазить з дивану, ходить, дає па-па, цьом. Намагається взутись, знімає шапку. Має два улюблених слова: "ам" і "на"! Показує де є очка, носик. Любить валятись на ліжку, намагається стати на голову і витворити різні чудасії, які закінчуються часто-густо синяками. І ще багато всяких класних вмінь! От дивилась на цього хитрого карапуза і згадувала, як всього рік назад, він був безпомічним маленьким клубочком. Так час швидко минув...

Agrafka
26.06.2011, 11:43
Спішу поділитися новиною: нашій донечці сьогодні пів року і 5 днів. Зранку бавилась на килимі, повзала, як завжди останній місяць. Підповзла до дитячого кольорового низенького столика, встала перед ним на коліна (вперше сама) і о чудо випнулася на ножки, стоїть і тішиться. Я мало не впала з переляку :girl_impossible:, чоловік побіг за фото і відео камерою. Встигли все зазнимкувати. Отака Вона в нас: ще сама не сіла, а вже на ножки встала:girl_smile:

hrystusja
27.06.2011, 23:50
А я сьогодні чисто випадково намацала в мого синочка перший зубчик:yahoo::yahoo::yahoo:. І тепер ми зубаті))) На підході ще один зубчик:greeting:)
А я так звикла до нашої беззубої посмішки:girl_in_dreams:)