КПК

Показати повну версію : Танцюють усі

Сторінки : [1] 2

UnLikE
01.12.2009, 21:27
Хтось дивиться це шоу? :girl_cool:
За кого вболіваєте? Чому? :girl_in_dreams:
Який стиль танцю найбільше подобається..:girl_in_love:
Короче обговорення на рахунок цього шоу:girl_spruce_up:

Якщо, таких, що дивляться це шоу буде дуже мало, то видалите цю тему...

---------- Додано в 21:27 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

Я дивлюсь, вже другий сезон))
Дуже подобається як танцюють: http://dance.stb.ua/files/d_video/imagecache/dancer_block/judge/byxtiyarova.jpg і http://dance.stb.ua/files/d_video/imagecache/dancer_block/judge/karyakin.jpg, а от хто з них двох кращий навіть незнаю...)
Стиль танцю найбільше подобається звичайно це контемп!! і вальс
А ще мені дуже подобається ведучий-КВНщик)) Він такий веселий)) завжди розряджає обстановку, цікаво скільки йому заплатили, шоби він був у них ведучим...

Ольга
01.12.2009, 22:27
дивимося всією родиною!! дуже толерантний проект і дуже потрібний!

Важко сказати хто кращий... подобається Сергій - здається мені технічний танцюрист.
З постановок ця запамяталася
http://www.youtube.com/watch?v=stWp-gERrvw&feature=PlayList&p=3B41EFC988A79816&index=14

katkas
02.12.2009, 14:33
Шоу дивлюся з задоволенням, уже другий сезон. Тому що майже всі учасники довгий час займаються танцями, через це шоу є професійним, і для мене, як для недосвіченої у танцях, усі постановки здаються бездоганними, чудовими. Вболіваю за Євгена і його сестру Катю, шкода, що її вже немає на проекті. Склолося враження, що Євгену будь-який танець до снаги, цікаво, що ж буде цієї п*ятниці, йому і Катерині попався фольк і свінг, вони були не в захваті. Мені завжди подобалися бальні танці, але люблю дивитися і контемп, цей танець душі, як я його називаю.

olya_d
02.12.2009, 14:57
Я вболіваю за Романа і Наталю - чомусь одразу сподобалися, ще симпатизую Вікторії. Із танців найбільше подобається контемп - люблю романтику
Ольга, мені теж ця постановка дуже запам"яталася :girl_in_dreams: І ще ось цей вальс:
http://www.youtube.com/watch?v=KPeKpgiSVxs

мамочка
02.12.2009, 14:57
Дивимося також всією сімєю
Кожен має свого фаворита
Особисто я вболіваю за Ілону та Романа
Якщо бути обєктивним - то Катя найсильніша з них всіх, але як людина- вона мені не подобається, тому я б за неї не гоосувала.

Щодо ведучих: у Ребрик - посмішка досить негарна, а ведучий на шоу "танцюють всі" мав би мати хоча б підтянуту форму... а то стоїть собі такий ведмедик з бабочкою на шиї... не подобаються обидвоє.

А в загальному - шоу дуже класне!

Lastivka_Rivne
02.12.2009, 15:34
Щодо ведучих - до Ребрик я вже звикла, але це чудо в пір’ях - ну не такого чоловіка я собі уявляла в ролі ведучого (краще вже б одна ведуча, як у 1 сезоні). Якщо хотіли комедіанта - то є маса хлопців з укр. камеді клабу, думаю вони справилися набагато краще.
Проект хороший (світові рейтинги це довели) і потрібний для розвитку наших танцюристів. Дивитися майже завжди цікаво. Конкурсанти підібрані різнопланові - це плюс.

anka
02.12.2009, 15:34
мені дуже сподобалося, що Валя показала принципи і відмовилася виступати! Пам"ятаєте? Вона відмовилася залазити в труну, так вимагав постановник.
Умнічка!!!
З танцюристок мені подобається Наталя.
З ведучих- Ребрик вже най собі буде, вона ненатуральна, награна. фальшива. А той тип мене нервує- просто ніякий, як на мене. І ще двомовність- просто бісить. Звернули увагу- в нас що не шоу- то двомовне?

Котя
02.12.2009, 15:46
Дивлюсь шоу з великим задоволенням. До ведучих притензій не маю, ведучий мене навіть веселить.
Вболіваю за Катю, але рахую всіх досить сильними танцівниками.
Рахую ,що такі шоу це дуже великий плюс,реально у багатьох людей з"явилось бажання танцювати:girl_claping:, а значить здоровіша нація.

NikaLovely
02.12.2009, 15:48
Я фанат "Танцюють всі". І це єдине, що я дивлюсь по телевізору.
Друга частина нічим не гірша за першу і все дуже подобається, окрім ведучих, якісь вони нецікаві и неживі, особливо а КВК-шник, з жартів якого сміється переважно він сам.
Ніколи не можу сказати, за кого саме вболіваю, але завжди знаю, хто не подобається, переважно вони і вибувають з проекту. Подобаються Роман, Сергій і Євген, з дівчат - Наталя і Ілона. Ще мені здається, що переможе Наталя, бо вона найбільш універсальнаі пристосовується до будь-якого танцю.
А ще я багато разів після чергової п'ятниці потім на сайті проекту переглядаю деякі постановки і муррррркочу)))

Niferttiti
02.12.2009, 15:52
Я попередні сезони не дививлася, але на цей присіла конкретно, в придачу з "Фабрикою зірок - 3".
А я вболіваю на даному етапі за всіх хто залишився. Ну хіба трішки більше за Романа, бо він з Тернополя. всі такі молодці. :girl_in_love:

Skrynya
02.12.2009, 16:07
Ми з чоловіком завжди дивимось цю програму (минулі сизони час від часу)! Йому подобалась Катя (та, що вилетіла). А я вболіваю за Віку і Артема.
http://i077.radikal.ru/0912/cd/f220907dbe49.jpg (http://www.radikal.ru)Об'єктивно це пояснити не можу, просто вони КЛАСНІ!
А ще мені імпонує Сиско, ін такий харизматичний симпатюля :).
http://i030.radikal.ru/0912/d0/c53f064e6b2e.jpg (http://www.radikal.ru)

Олюська
02.12.2009, 16:48
І ми дивимось:) З хлопців подобається Артем - такий жвавий, артистичний, веселий, класний. хоча всі файно танцюють. А з дівчат подобається пластичність Катерини, артистизм Віки, технічність Наталі. Теж всі файні. Цікаво, хто вилетить цього разу. Думаю, що Віка (або Ілона) і Сергій

Капризуля
02.12.2009, 18:23
ще мені імпонує Сиско, ін такий харизматичний симпатюля

мда...такий він прикольний і милий :girl_in_dreams: все, шурую в темку про красунчиків:girl_haha:

Дивилася минулий сезон, не пропускала жодного ефіру. Дуже розчарувалася, коли пішла Даша. Думала, вона переможе(((
http://s44.radikal.ru/i104/0912/22/e800ceeea0d8.jpg
з хлопців подобалися Макс і Сашка Лещенко
http://s54.radikal.ru/i146/0912/49/991b96d5dc4e.jpghttp://s45.radikal.ru/i110/0912/50/566af081d5ad.jpg

А до другого сезону поставилась байдуже чомусь:confused:Бачила якісь уривки, і того, що побачила, сподобалися Артем і Віка (такі смішні обоє, а контемп їхній був ПРОСТО НЕЙМОВІРНИЙ!!!!!)А ще Євген і та дівчина, що прийшла в проект заради сина

Lady_Opium
02.12.2009, 19:07
проект дивлюся постільки-поскільки, оскільки телевізора в мене нема і нет поганенький:)
але був виступ, який мені ну дууже сподобався, правда не пам.ятаю хто його здійснював, але постановка відбувалась навколо ліжка:) під Машину времени

плутано, знаю, але якби мені хтось дав лінка:girl_in_dreams:

тигрица
02.12.2009, 19:22
А мене чоловік присадив, я минулий сезон не дивилась, а от тепер дивлюся з чоловіком, вболіваємо за Євгена. Сиско і Литвинов мені теж дуже подобаються.

UnLikE
02.12.2009, 19:49
і чому всі так наїхали на того ведучого... вроідби він веселий, але дійсно, то думка кожного)

з хлопців подобалися Макс і Сашка Лещенко
мені вони теж дуже подобались!!! я хотіла щоб Макс виграв, він такий симпатичний....:girl_in_love:, ну і гарно танцює теж:girl_in_dreams: :)

Мене починає нервувати Артем, ота його артистичність дуже дістала..((

ШАНОВНІ МОДЕРАТОРИ! ОРГАНІЗУЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА голосування на рахунок того хто вилетить в п'ятницю...:girl_spruce_up:
(УЧАСНИКІВ СКАЖУ В пп)

katkas
02.12.2009, 20:06
під Машину времени
плутано, знаю, але якби мені хтось дав лінка
це був контемп Ілони і Романа, ось тут ( http://dance.stb.ua/video/5436) є. Мені танець дуже сподобався, хоча я не вболіваю за них.

Капризуля
02.12.2009, 20:27
ну і гарно танцює теж
улюблені танці з ним
http://www.youtube.com/watch?v=fADEBKmepw8

---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

щось не вдається поставити два відео в один допис
http://www.youtube.com/watch?v=fpLRahFt0Bk

UnLikE
02.12.2009, 21:08
о, згадала, мені з першого сезону ще дуууже сильно подобалась Маріам!! ( а моїй мамі вона дуже сильно НЕподобалась)))))

UnLikE
04.12.2009, 21:46
Вау.. сьодні такі клані номери! Дуже сподобались сьогодні Катя і Сергій!! (браво), а ще непогано справились Ілона і Євген, ну і вибірково мені ще сподобались декілька танців..)
А новий суддя такий дивний.. але ставить класні контемпи))

думаю сьогодні вилетить Ілона і Роман...

bora
04.12.2009, 22:15
Я фанат цього шоу. Познаходила в неті з першого сезону музичні теми і навіть на мобільному тепер дзвінки звідти.
Першого сезону вболівала за Макса. Тепер - за Наталю.
А Вам не здається, до слова, що цьогоріч учасники не такі яскраві як минулого шоу? тільки не кидайте капцями)))

UnLikE
04.12.2009, 22:20
А Вам не здається, до слова, що цьогоріч учасники не такі яскраві як минулого шоу?
ну... точно не можу сказати, бо минулий сезон я почла дивитись з половини.. і з того, що я бачила, я не згідна:girl_mad::girl_smile:

bora
04.12.2009, 22:23
з того, що я бачила, я не згідна
Сенькаю, що не яйцем по аватару)))

А взагалі вибір суддів і відсіювання іноді насправді сильних танцьористів мені здається пояснюється тим, що останні в кулуарах певно відмовляються від якихось умов. До прикладу - колесити потім з проектом за копійки з концертами. Бо от у Ялті мені обрані кандидатури здались не найсильнішими.

UnLikE
04.12.2009, 23:22
я відбір у Ялті, якраз не бачила, нажаль..(((
хм... кого ж зараз виженуть? Катю чи Віку, Романа чи
Артема?

Gala
04.12.2009, 23:25
Дуже сподобався танець,який усі 8 танцювали разом...

bora
04.12.2009, 23:26
Катю чи Віку, Романа чи
Артема?
Всі сильні. Шкода... Але найбільше я була вражена коли Сергій вибув((
За що ВІкторію?(((((

Skrynya
05.12.2009, 00:34
Я в ШОЦІ!!! Тільки написала, що вболіваю за Артема та Вікторію -- так вони вилетіли!:girl_devil: І що тепер мені дивитись....:girl_cray:

Lerusja
05.12.2009, 00:55
цьогоріч учасники не такі яскраві як минулого шоу?
Мені теж здалося,що минулорічне шоу було класнішим,більш захоплюючим.А в цьому році я вже не дивлюся без відриву,як колись.Чого бракує в цьому шоу?:(

bora
05.12.2009, 01:03
Чого бракує в цьому шоу
Мені бракує в ньому такої кількості фаворитів як тоді. Втрачалась на сс-ки навіть)) Що не голосування - то трагедія була. І стилів схоже було більше!

Lerusja
05.12.2009, 01:21
Втрачалась на сс-ки навіть))
А мені здається,що смс-ки -це вибачте лохотрон,тому не голосую.Попробуй їх перевір!Організатори,можливо,вже давно вибрали переможців,а за смс-ки тільки касу збирають...

UnLikE
09.12.2009, 21:19
взагалі вонит упо щамутили на рахунок того шо жюрі тепер нічо не вирішує.. получається шо виграє той у кого просто напросто більше друзів або більше фаворитів... далеко не всі ті, хто відправляють смски думають про техніку виконання...:girl_sad:

Kira Nessis
11.12.2009, 21:17
Всем привет! Я смотрю, болею и живу проектом.
Они большие трудяги и каждый достоин уважения!
Делаю прогноз, что сегодня вылетит Наташа и Сергей Змеёк.
Не потому что они слабые - нет! Тут слабых уже давно нет...

Макарена
11.12.2009, 21:26
Делаю прогноз, что сегодня вылетит Наташа и Сергей Змеёк.
Не потому что они слабые - нет! Тут слабых уже давно нет...
А мені здається, що саме Наташа і Євген увійдуть в фінал...
А щодо ставок, то сьогодні, думаю, це будуть - Катерина та Рома.

Kira Nessis
11.12.2009, 21:28
А я думаю что за финал будут драться Илона и Женя. И Женя победит.

Но мои любимчики Рома и Катя.

Макарена
11.12.2009, 21:34
А мій "любимчик" Франциско. Балдю від нього:girl_in_dreams: Захоплююсь такими людьми.
Звіримо ставки після голосування?

Kira Nessis
11.12.2009, 21:39
Франциско - просто чудо! Я очень его уважаю, как профессионала, но он мне еще и импонирует как человек. Всегда честный, открытый, эмоциональный. Он просто изюминка этого жюри.
Хотя я полностью жюри довольна - профессионалы своего дела.

Макарена
11.12.2009, 21:54
Хотя я полностью жюри довольна - профессионалы своего дела.
Цілком з вами згідна.
Навіть не знаю чи добре, що тепер журі не має права голосу... Хоча, кожен з них вболіває за когось конкретного, що може перешкодити їх об"єктивності.

Kira Nessis
11.12.2009, 23:13
Я два года занималась балетом, а 8 лет пела в хоре. И скажу вам, петь - не танцевать. Танцевать - это адский труд. Эти ребята просто молодцы. И радоваться я буду за любого победителя.
Просто на мой взгляд, особенные Катя и Рома.
Катя - природно дико талантлива, она даже сама не понимает какая она танцовщица. Она в танце сама женственность, глаз не оторвать.
Рома в танце - стильный, романтичный и свободный как ветер.
Наташа - мой респект! Сильная, профессиональная, уверенная, настоящая. Какая в жизни - такая и на сцене.
Змеёк - само обаяние и ловкость.
Илона - это танк, она победитель по жизни. Сразу видно, что многое уже испытала и привыкла бороться. У неё уже своя школа. И я считаю, что когда она танцует - она перевоплощается. Она в танце прекрасна. Яркая, импульсивная, огонь и характер. Она готова идти до конца.
Женя - уже готовый профессионал, универсальный танцор и партнер, который уже может достойно представлять нашу страну на любом конкурсе. Он действительно хорош! Он давно уже привык бороться и побеждать. Умеет держать эмоции в себе. Он готов идти до конца.

---------- Додано в 21:13 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

Украина, спасибо за Наташу!
Она профессионал, и я так рада что это народ заметил и оценил.
Прямо слезы навернулись.
На мой взгляд сильнейшие были с самого начала Наташа и Катя, это действительно честный проект.

olya_d
12.12.2009, 03:29
Мені шкода Ілону і особливо Рому...
А ось цей танець хочеться дивитися і дивитися (це з минулого тижня):
http://www.youtube.com/watch?v=d8IfXOJ6b4c

Despina
12.12.2009, 10:33
О, і у нас цей проект - сімейна традиція. В попередньому сезоні в нас була ще від початку одностайна підтримка Саші Останіна, дуже раділи, коли він переміг.
Цього разу наші смаки розійшлись - чоловік вболівав спочатку за Вікторію, потім за Катю, я за Наташу з самого початку (ще на відборі її танець дуже запам'ятався).

Щодо суддів - Франциско - моя любоффф:girl_tender:

тигрица
12.12.2009, 10:46
Женя буде переможець. І я в це вірю.

Gala
12.12.2009, 11:22
А я думаю що виграє дівчина,бо перший сезон виграв він,то тепер,мабуть,вона.Думаю Катя.

Kira Nessis
12.12.2009, 23:51
Катя моя любимица, но очевидно, что в большинстве своем голосуют девушки, а это значит, что у мальчишек больше шансов.
Если выбирать из мальчишек, то Женя - очевидный победитель.
Змеек, имхо, самый слабый танцор из четверки.

Gala
18.12.2009, 22:02
Хто зараз дивиться,які прогнози?Сьогодні дуже подобається Наталя.Може вона переможе?

bora
18.12.2009, 23:31
Може вона переможе?

Думаю голосують в принципі більше дівчата. Тому виграє хлопець...

Kira Nessis
19.12.2009, 11:37
Вчера было несколько номеров, которые заставили апплодировать даже дома на кухне.
Танец Наташи и Кати - танго.
Танец Жени и Сережи - блестяще.
Сама Наташа в пасадобле - там Наташа была королева, просто божественна! Шедевральна!

Болею за девчонок. Они достойны победы и признания.

anka
19.12.2009, 14:59
я- за Наталю. вона ще й акторка відмінна! Мабуть справді важко чесно зіграти життєві ситуації в зовсім молодому віці. Наталя тут- молодець. Уявляю, як нею гордиться її син, заради якого вона ішла на проект ( щоб довести йому, що вона чогось вартує:))

UnLikE
19.12.2009, 21:22
я думаю, що найслабша Наталя (так Наталя!), мені з її танців сподобались одиниці... я за Сергія і Катю тепер:girl_blum:

katkas
21.12.2009, 13:35
А я цього разу не змогла переглянути усі танці :(, оце зараз передивляюсь, що є на офіційному сайті. Мені з самого початку подобався Евгеній, він сильний. Ну і Катя, але важко вибирати одного, таки простіше було б голосувати за пару. Ну але так як треба голосувати за одного, то для мене переможець Евгненій Карякін.

Kira Nessis
25.12.2009, 23:16
АААА! Девочки в финале!
Наташа и Катя - сильнейшие!!! Ура!

katkas
25.12.2009, 23:25
ААААААА!!! Женя вибув, ууууу, але то не біда. Дівки теж молодці, особливо,коли я побачила їхнє спільне танго. Класне.
Правда я була переконана, як і bora, що голосуюють в більшості дівчата, тому таки боротьба буде між хлопцями.
Ну що ж цікаво хто переможе, бо Катя і Наталя, обидві сильні, жіночні, гарні. Ну що ж може виграє Катя, вона танцює все, за що візьметься так, професійно, ну якось так :)

UnLikE
26.12.2009, 16:43
Виграла Наталя...:girl_mad::girl_cray:

я вважаю, що Катя була набагато сильніша в танці!

Таке каже Катя про Наталю:
Еще с объявления 20-ки, я была уверенна, что Наталья дойдет до финала. Просто мне хорошо известно как она танцует, я знаю ее характер, тонкий подход к танцу - чистый и профессиональный. Она колоссально много работает над собой! Если честно, я действительно восхищаюсь этим человеком, и всегда стараюсь брать с нее пример. У меня часто случаются перепады настроения – вот в хорошем духе – могу, что угодно станцевать, когда же подавлена – стоит многих усилий, чтобы себя заставить. Наташа очень профессионально всегда подходит к делу: хорошо ей или плохо – всегда сделает на 10 баллов.

Gala
26.12.2009, 16:51
Хто зараз дивиться,які прогнози?Сьогодні дуже подобається Наталя.Може вона переможе?
А я вгадала!!!:girl_claping:

Mavpysuk
26.12.2009, 19:57
А я за Наталю не вболівала..хотілося щоб переміг Женя ..і сестра його-Катя дуже мені сподобалася...Ілона і Рома теж викликали захоплення...і Вікторія-танці які вона танцювала були фантастичними...

Солнушко
26.12.2009, 20:11
дивилась сьогодні фінал....Катя,звісно краще виступала ніж Наталя на протязі всього часу-і пластика краща і техніка,як на мою думку,але Наталя також старалась і гарно танцювала!!!:girl_claping: мене не засмутив той факт,що Наталя виграла-по-перше-це шоу-змагання,по-друге-вони з Катєю коліжанки і думаю,що і Наталі і Каті в любому випадку світить світле майбутнє!!!!:girl_in_love: і хочу додати,що Наталя молодець-дуже гарний приклад показала своєму синові-якщо щось захотіти і поставити собі за мету,то можна цього досягти-при цьому плідно попрацювавши!:girl_claping:
а взагалі мені подобається Вікторія...:y:
та що тут говорити-всі дівчата та хлопці,що увійшли у двадцятку найкращих просто казкові та фантастичні,танцюють безподобно!!!:girl_crazy::girl_in_love:

Peri
26.12.2009, 20:38
та що тут говорити-всі дівчата та хлопці,що увійшли у двадцятку найкращих просто казкові та фантастичні,танцюють безподобно!!!

Теж подобалась Вікторія.Сподівалася,що Сергій вийде переможцем...Оце була в хлопця пластика і артистизм!

Ольга
26.12.2009, 21:21
Якось дуже прогнозовано перемогла Наталя. І, здається, за неї голосувало старше покоління. Навіть у її форумі були згадки про те, що всі мами і бабці за Наталю. Бо її шкода, бо в неї син і певне це останній її шанс, бо вже їй не 18 років і тд....

Напевне перша 10-ка абсолютно вся могла стати переможцем, лише треба було якось глядача приворожити, на чомусь зіграти...

Miramama
26.12.2009, 22:35
Ах, всі за кого я вболівала повилітали на самому початку, тому вболівати перестала, від гріха подалі :girl_bye:. А найбільше мені не подобалася Катя ( та шо вже другий раз приїжджає)та Артем (такий довгий і дивний)

tslezinska
26.12.2009, 23:04
Якось дуже прогнозовано перемогла Наталя.
Я в цьому підсвідомо була впевнена ще давно...Десь зустріла інформацію, що вона дружина якогось хореографа...Ну і були такі натяки, що вона переможе...Я вже 2-й сезон дивлюся кожний ефір, і ще минулого року було видно, що учасники завчасно знали, хто переможе. Тоді стався випадок, що коли вибула одна з учасниць (Тоня), в неї сталася істерика...відмовлялася виходити на сцену...і після того всіх стали завчасно попереджати, хто вилітає, щоб більше не було таких казусів.
Цього разу так само, вже в останніх ефірах було видно, що учасники знають, що вони вибувають...На гала-концерті, принаймні, вони 100% вже все знали завчасно, бо при оголошенні результатів жодних емоцій не проявляли.
Наталя мені абсолютно не подобається, я хотіла, аби вона вибула ще десь посередині змагання, бо в деяких танцях вона була абсолютно "дерев"яна"...Я голосувала за Ілону з Романом...ну дуже вже вони харизматичні, трудяги. І на гала-концерті, коли оголошували про виліт чергового учасника з 4-ки, у Наталі спостерігалася така надмінна посмішка на обличчі...Мене це дуже неприємно вразило!

Miramama
26.12.2009, 23:43
Даа, Тонечка мені подобалась дуже, особливо їх танець роботів... А то що казали, що вигнали бо не схотіла лізти у труну, повна чухня! Хіба б за таке виганяли?

tslezinska
27.12.2009, 00:04
Тонечка мені подобалась дуже, особливо їх танець роботів...
То була Валя:)
А Тоня була у 1-му сезоні...І саме та Тоня танцювала потім той танець вампірів замість Валі.

Miramama
28.12.2009, 19:59
Точно-точно!!!! то я затуркана ))))))

UnLikE
28.12.2009, 20:00
А то що казали, що вигнали бо не схотіла лізти у труну, повна чухня! Хіба б за таке виганяли?
по-перше її не виганяли, вона сама пішла, внеї напевно ПМС було :))
танець роботів був найкращим :))

Miramama
28.12.2009, 20:41
внеї напевно ПМС було
:girl_crazy:
і я її розумію, я стаю просто скажена :girl_crazy:

Але ж вона вимушена була підти, бо не виконала того що їй наказали. Вона не хотіла, та її змусили... тому вона так і плакала...

olya_d
28.12.2009, 22:33
Десь зустріла інформацію, що вона дружина якогось хореографа...
не просто якогось хореографа, а того, що задіяний у шоу - Горбача :) А спочатку складалося враження, що вона мама-одиначка, виховує самостійно сина, дуже їм потрібні гроші...Я теж спочатку повелася, так її жаліла..
А вболівала найбільше за Ілону і Рому

tslezinska
28.12.2009, 23:13
А, ну все ясно...танцюють ВСІ...дзуськи! У нас танцюють лише ті, кого відібрали "свої"...
Я теж за Ілону та Рому вболівала, дуже шкода їх було...вони молодці обоє. Хоча той же Літвінов Ілону теж задовго до шоу знав:) Так шо не все так прозоро в тому шоу!

MADLENKA
29.12.2009, 08:55
Теж дивилась цей проект. І сама дивувалась, що так може вражати танець. Були постановки, які аж пробивали на сльози. Особливо запам*ятались Ілона та Роман і їхні контемпи, від яких аж мурашки по шкірі! Ще подобалась Вікторія - така сексуальна і впевнена в собі симпатична дівчина. Але все-таки найбільше розстроїлась, коли вибули Рома та Ілонка.:(

UnLikE
30.12.2009, 16:37
ой.. почитала я тут шо всьо це куплено і нема в світі справедливості.. аж страшно стало...

UnLikE
08.01.2010, 16:32
Дивилась я вчора повтор "Танцюють усі 2" в Ялті..., якого я не бачила... а жаль, бо якось зовсім по-іншому після цього почала ставитись до учасників...

Як же вони там намучались... шкода їх стало))
А Наталю взагалі толком не показували і якось дуже просто вона пройшла, і просто виграла... там все якось точно не чисто...
от сьогодні гляну Невідому версію, може щось цікаве розкажуть про неї)

Forgetmenot
08.01.2010, 20:15
Неварта НАталя перемоги...ще й факт заміжжя за хореографом виплив пост фактум...це вже просто ганьба....навіть в лотерею не дозволяють грати родичам задіяних осіб...А Катя у всіх ефірах від Наталії "на голову вища"!!!!!!!!!!!

bora
10.09.2010, 20:27
Розпочався новий сезон! Це вже не перша програма, але хочеться прокоментувати останню кандидатку - Марту. Це ж треба як гарно танець передає внутрішній світ! От неможливо навіть в танці приховати вульгарність та несмак..

Kalina
10.09.2010, 21:11
А "мачо" Володимир? Штани в нього файні....:girl_crazy::cesored:

Prutylyatko
10.09.2010, 21:14
А бабця??? Всім би в такій фізичній формі у 80 років...

bora
10.09.2010, 21:22
Правда на двадцятку цікавіше дивитись. Щось мало сьогодні хороших танцюристів. Чи краще на десерт залишили..

terezka
10.09.2010, 21:24
бабця таки супер, в її роки і таку мати форму! я в захваті

bora
10.09.2010, 21:46
Зварювальник. але ж добре. засудили?...
Може тому, що обличчя не надто інтелігентне? Шкода хлопця.

terezka
12.09.2010, 15:46
але ж добре. засудили?
у них там свої правила - вони шукають хорошу історію, плюс підбирають так, щоби було цікаво дивитись, і дуже часто ті, хто справді добре танцює, не проходить кастинг, а ті, що не дуже - йдуть далі

тигрица
12.09.2010, 18:35
Я вважаю, що суді там самі справедливі з усіх проектів і вибирають тільки самих сильних. Дуже красивий проект.

terezka
13.09.2010, 23:45
Дуже красивий проект.

так, дуже цікаво подивитись, і на постановки потім теж, кожної програми якісь сюрпризи зі стилями учасників

Lady_Opium
07.11.2010, 18:51
або то мене засліпило, або в нас ше й справді нема тої теми:girl_yes:
моє улюблене шоу..
кожна п.ятниця - для мене свято, бо я знаю, що побачу своїх найталановитіших та найтанцювитіших:girl_smile: улюбленців:girl_curtsey:

Отже, за кого вболіваємо? Як Вам результати голосувань? А як постановки? Говоримо про все, що стосується цієї передачі:girl_tender:

natorella
07.11.2010, 19:18
кого вчора вигнали????
я не видів
мені не дають дивитись в селі

мої найнайнай марта і саша - абажаюююююююююююю

Lady_Opium
07.11.2010, 19:24
кого вчора вигнали????
Максімку і Дашу, пра я б вигнала самозакохану Євгенію і Макара, для мене він найслабший танцівник

Annabela
07.11.2010, 19:36
ОООООООООООО, це теж найулюбленіше моє шоу!!!!!:girl_tender: Із захопленням дивилась минулі два сезони, а зараз насолоджуюсь третім! Я колись танцювала (бальні танці), тому для мене це особливе шоу! :girl_tender:
Хороший підбір журі, особливо мені подобається впевнений в собі і безпринципний Циско! Не подобається ведучий (з білоруської команди КВК)-жарти тупі і не смішні і взвгалі він тормозить. Постановки теж не завжди вдалі, до прикладу в позаминулому ефірі про Маріо (танцювали Євгенія і Федір)-щось абсурдне і безглузде. Ой, я про це шоу можу багато говорити і обговорювати кожен танець :girl_crazy:

---------- Додано в 19:36 ---------- Попередній допис був написаний в 19:32 ----------

я б вигнала самозакохану Євгенію і Макара, для мене він найслабший танцівник
Євгенію я би не вигнала. Те що вона самозакохана, це факт, але танцює добре і фігура її мені дуже подобається! А Марка взагалі там примазани, мені видається, давно пора його вигнати.
А те що вигнали Максима, я просто в ауті! Він був одним з моїх улюбленців! Потужний танцюрист!

Lady_Opium
07.11.2010, 19:42
особливо мені подобається впевнений в собі і безпринципний Циско!
а я люблю Таню - вона таке талановите стерво, хоч часом і не об.єктивна, але за її танці я їй усе прощаю:)

дуже мені подобається Нікіта:girl_blush2: - ну такий вже симпатяга, шо далі нема куди
я хотіла, шоб у них з Токато шось завязалось:)

Капризуля
07.11.2010, 20:31
взагалі-то є така тема, треба попросити модераторів, щоби об'єднали
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=47525

Сиско то моє куханнє, вболіваю за Микиту і Тісато, подобається Марта (вона таке щире безпосереднє дитя, таке дике і добре, пам'ятаєте, як на відбірковому турі Яма її так жорстко обламав, вона вийшла і почала плакати, бо дуже любить Яму і Сиско, а вони на неї накинулись) і її партнера.
Мене сильно кумарить партнерка Федора, вічно кидається йому на шию, і якась така неспражня, а ще той Тоні, хоча він сильний танцівник. Шкода, що пішла Даша, я думала, виженуть Анжелу.
Минулого разу дуже класні постановки були Раду Поклітару. А танець Макара і Юлі я в ютубі разів 20 дивилась- така краса!

Mazerati
07.11.2010, 20:36
І я обожнюю Танцюють всі. З тих талант-шоу, що зараз показують на ТБ воно най-найкраще!
Я вболіваю за Тісато і Микиту. Марта, хоч спочатку мені здавалось, що дивна кубіта, але танцює суперськи! А ще мені дуже подобається, як танцює та дівчинка, що ногу пошкодила і вибула з конкурсу. Шкода її.

МарянаК
07.11.2010, 21:25
Я теж вболіваю за Марту і Сашу, а ще мені подобається пара Катя і ... ну дуже сильний бальний (забула ім"я)

terezka
07.11.2010, 21:54
темка є тутка:
http://posydenky.com/showthread.php?t=47525

Furore
07.11.2010, 22:03
Дівчата, згідна з вами усіма!!! :girl_tender:
Танці - моє улюблене шоу! Дивлюся третій сезон, не відриваючись.
Сьогодні на Новому Коляденко сказав, мовляв, дивіться сьогодні найкрасивіше шоу "Україна сльозам не вірить" на українському телебаченні, - я обурилась. Танці - о це найкрасивіше шоу!!! Там все красиве - і учасники, і журі, і постановки, і костюми, і сцена. Все, все, все!! За це я обожнюю це шоу! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

---------- Додано в 20:03 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

Дуже шкода ту танцівницю-блондиночку, яка травмувалася. Така вже красуня!!!
А поки що якихось явних кумирів немає (окрім Сиско, звісно :girl_tender:), просто хтось більше подобається, хтось менше.
Ще здивована чому в останньому ефірі вигнали Дашу (??? здається так її звали), вона супер-танцівниця! :girl_impossible:

bora
08.11.2010, 00:42
Танцівницю, яка травмувалася звати Юля) Вболівала за неї.
Була вражена тим, що пішов Макс. А свого часу і тим, що попросили Юджина. Та й Даша така трудяжка була. Зараз подобається як танцює Анжела.

olja_zaj
08.11.2010, 10:18
ула вражена тим, що пішов Макс. А свого часу і тим, що попросили Юджина. Та й Даша така трудяжка була. Зараз подобається як танцює Анжела.
І я була дуже здивована тим.Як на мене Макар би мав вже вилетіти. Мої фаворити, пара Нікіти і Тісато, Саша і Марта. Анжела мені спочатку теж подобалася, але вона якась занадто правильна чи шо, як Сиско сказав відмінниця, мені за нею трохи нудно дивитися. Шкода Дашку, Юлю також.
Маю питання як вам був той Коля шо пішов? Якшо чесно я взагалі не розуміла для чого його в 20 взяли, були набагато достойніші за нього , які не потрапили в 20ку.

Despina
08.11.2010, 10:41
О, моє улюблене шоу. ТОчніше - єдине зі всіх телешоу, яке я дивлюсь, починаючи з першого ефіру.
Цього сезону багато є цікавих. Вболіваю за Федька - видно, що танцювати класику йому тяжкувато, але такий він якийсь виглядає старанний, добродушний, скромний, очка так світяться, ех...:girl_tender::girl_tender:
Про Марту - на процентів 90 впевнена, що її поведінка та імідж, а також те, як з нею поводились на відбірковому кастингу - не більше, як частина шоу.

Робим ставки на фінал?
Мої:
Аня, Тіса, МАрта
Нікіта, Женя... може Фєдя)))

---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

Маю питання як вам був той Коля шо пішов?
Нє, ну шось в ньому таки було. Ну і достойніших, звісно, що було багато в плані танцю. Але судді не тільки за танець вибирають, а і за те, щоб можна було обговорити - "от чого його взяли, за що???":girl_crazy:

olja_zaj
08.11.2010, 10:54
обим ставки на фінал?
Марта, Тісато,і та шо з Россії (не пам"ятаю як звати).
Саша, Федя, Женя.

slobodianka
08.11.2010, 11:16
як вам був той Коля шо пішов?
за те, щоб можна було обговорити - "от чого його взяли, за що???
До цього Колі я вірила в те, що хоч на цьому проекті все по чесному, а з ним-розчарувалась в тих суддях, бо справді було багато достойніших танцюристів за нього, які на мою думку не зменшили би кількість глядачів.
А взагалі мені подобається Нікіта і Тісато-прикольні мені вони і щирі, а ще Федя такий нічо-старається і такі вибрики робить:), і Марта цікава-про неї теж думала :"На холєру її взяли?", але танцює вона гарно, хоч і з пулькою:crazy:

terezka
08.11.2010, 11:54
справді було багато достойніших танцюристів за нього
але ж це шоу, якщо взяти однаково вправних танцюристів-універсалів, то змагання буде лише серед постановщиків (хто краще придумає танець)
а так, ми бачимо, що шанси дають всім, от минулого року був Сергій, який не вмів багато чого танцювати, але в проекті навчився, і навіть дуже далеко зайшов. Тобто вміння вміннями, але вміння вчитись теж оцінюють

Котя
08.11.2010, 12:20
І я велика фанатка цього шоу))).
Дуже мене засмутило, що вигнали Макса, такий він класний був:girl_emo:, в нього такий вираз обличя був, коли йому про це сказали, що я думала він зараз там щось собі зробить:shok:. Ще дуже подобається Федя, Саша і Женя (той, що бальник). З дівчат подобалась дуже Юля, але нажаль "не судьба".
Анжела мене чомусь дратує, краще б її вигнали. Марта танцює не погано, але занадто емоційно (її ніби струмом 220 Вт стукнуло), і поведінка мені її не подобається, єдине що в ній подобається, що вона багато над собою працює.
Тісато для мене дуже мила і чиста дівчина, вона молодець, а Нікіта далеко не універсальний і не найсильніший танцівник, але так як він дивиться на Тісато (сором"язливо і закохано):girl_tender:, то мені аж романтики хочеться :girl_tender:

Mazerati
08.11.2010, 12:47
але так як він дивиться на Тісато (сором"язливо і закохано), то мені аж романтики хочеться
хм...цікаво чи між ними щось є...той поцілунок цієї п"ятниці...

olja_zaj
08.11.2010, 14:05
е занадто емоційно (її ніби струмом 220 Вт стукнуло), і поведінка мені її не подобається, єдине що в ній подобається, що вона багато над собою працює.
Олюся, маленька ше та Марта, тому має "птаха", говорить те ш думає, але танцює від душі, з емоціями, жива вона така, тому мені й подобається, та деколи як шось " заліпить ", але юність..

Molecule
08.11.2010, 15:42
Почала дивитися тільки цей сезон. Дуже подобаються Аня і Женя, вони такі милі,щирі. І як каже Франциско: I love love love love:girl_yes:

Lady_Opium
19.11.2010, 18:28
тільки що у вікна-стб сказали, що Тісато пошкодила ногу і невідомо чи взагалі нині вийде танцювати:girl_impossible:

ну а поки я дивлюсь Службовий роман:girl_claping: і чекаю:connie_pull-pigtail

Mazerati
19.11.2010, 18:36
Тісато пошкодила ногу і невідомо чи взагалі нині вийде танцювати
:girl_cray: не може бути...я в шоці, найкращі артисти покидають шоу через травми..

TASJA
19.11.2010, 18:56
так як він дивиться на Тісато (сором"язливо і закохано

Все-таки здається, що між ними є якісь почуття. Погляди про все говорять :girl_in_dreams:

тільки що у вікна-стб сказали, що Тісато пошкодила ногу і невідомо чи взагалі нині вийде танцювати

Думаю, що це рекламний трюк. Тісато ногу травмувала, але танцювати буде.

allja
19.11.2010, 19:31
що це рекламний трюк.
Але вчора показували, що їй наклали гіпс і думають,що вона зможе сьогодні виступити:)
Все-таки здається, що між ними є якісь почуття
І мені так здається...Вони так мило дивляться один на одного:girl_in_love:

TASJA
19.11.2010, 20:01
Нема все-таки Тісато :girl_cray:. Ну що за халепа!!!

Lady_Opium
19.11.2010, 20:02
почалось:girl_dance:
ребрик нині файно виглядає
а Тісато не вийшла на представлення:(

terezka
19.11.2010, 20:02
а Тісато в представленні не було...

Lady_Opium
19.11.2010, 20:09
які Антон і Олена:girl_cray:
ця пані Хетченсон неймовірні танці ставить, і минулого разу Анжелі з Тоні таку красоту зробили, ммм

TASJA
19.11.2010, 20:11
ця пані Хетченсон неймовірні танці ставить

Я щойно плакала від танцю Антона і Олени.

Lady_Opium
19.11.2010, 20:19
а от і Анжела з Тоні.. і сумашедший Гретен:girl_mad:

супер, молодці!!!
а як їм аплодують:)
думаю і сподіваюсь, що сьогодні в номінацію вони не потраплять

TASJA
19.11.2010, 20:21
Та якщо Тісато травмована, то з дівчат сьогодні нікого не виженуть. Під загрозою тільки хлопці...

Lady_Opium
19.11.2010, 21:04
дуже нравиться мені пан Поклітару, чи як він пишеться:girl_blush2:

мдо, модерн - це явно не стиль Ані і Жені, неприродньо і вичурно вони в ньому виглядают:girl_mad:
...і камера чогось бігає:girl_mad:

---------- Додано в 20:39 ---------- Попередній допис був написаний в 20:28 ----------

фє, Женя і Фєдя - бєка, не люблю я їх:girl_mad:

клас, знову Хетченсон. контемп:girl_dance:

Женя така кривляка, ну її. вже давно пора комусь чімадан. вакзал. санкт-пітірбург
танець такий собі, якусь рекламу кави нагадує, типу пристрасть, їхні тіла кєгнуться один до одного..
коротше, я би гнала Федора в шию

---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

марта.. чьо вона не зменшується в розмірах, така булочка?:girl_blush2:
ого, Сашко сказав,що їхня дружба переростає у щось більше..

я так і думала, що буде ВВ, хєхє
нє-а, не сподобалось, якийсь був "нечистоплотний" танець

TASJA
19.11.2010, 21:08
нє-а, не сподобалось, якийсь був "нечистоплотний" танець

А суддям вроді сподобалося...

Lady_Opium
19.11.2010, 21:16
бу, де танцора тісато - нема:(
нікіта - такий милий, перший публічний чоловік, в якого я закохалась:girl_blush2:

так міняються правила на рахунок того хто танцює з партнером самотнім, роблят шо хочут, мавпи
ніякий танець, нецікавий, зато ми з Тигриком добре під нього поспали - а шо дєлать?..

terezka
19.11.2010, 22:39
найцікавіше про правила - раз вони кажуть, що якщо вибуває учасник, то за нього танцює хореограф-постановник танцю, а нині - що останній вибувший
ніц проти евгенії не маю, але ті правила, як дишло, крутять, як хочуть

Mazerati
20.11.2010, 09:16
Блін, я так вчора плакала...всі за кого я вболівала щось собі зламали і вибули з шоу...тепер навіть не знаю чи дивитись його далі чи нє..

Wonder
20.11.2010, 10:07
Женя і Фєдя - бєка, не люблю я їх
а от мені Федя подобався, такий волосатий :girl_in_love:
шкода, що вибув :(

olja_zaj
20.11.2010, 10:21
ц проти евгенії не маю, але ті правила, як дишло, крутять, як хочуть
То точно, я думала шо бути хореограф як завжди танцювати, не гарно вони зробили, чому Євгенію вернули, тай не подобається вона мені.
Женя і Фєдя - бєка, не люблю я їх
Як на мене справедливо було, вони були найслабші.
Ше сподобалось як Тоні станцювався з Анжелою, от шо значить партнерство.
Тісато нема, а я вже почала вболівати за їхню пару.
З дівчат тепер буду вболівати за Аню і Анжелу, а от з хлопців навіть незнаю, нема такого сильного , як в інших сезонах, дівчата зараз сильніші.

---------- Додано в 10:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:21 ----------

ебрик нині файно виглядає
Мені її платтячко сподобалось.

Wonder
20.11.2010, 10:48
а ось глядачам Анжела не подобається, за їх пару не голосують
навіщо їх тримати в проекті, не розумію
правда Тоні нехай залишається, він симпатичний :)

olja_zaj
20.11.2010, 11:01
глядачам Анжела не подобається,
Вона мені теж спочатку не подобалась, нудна вона якась була, нічим не притягувала, а тут як стала в пару з Тоні, ніби розтормозили її, і танцює вона славненько.

Annabela
20.11.2010, 18:45
найцікавіше про правила - раз вони кажуть, що якщо вибуває учасник, то за нього танцює хореограф-постановник танцю, а нині - що останній вибувший
ніц проти евгенії не маю, але ті правила, як дишло, крутять, як хочуть
Згідна з вами. Теж на це увагу звернула. Чого ж вони, коли Юля вибула з проекту через травму, не повернули дівчику, забула як звати, яка першою вибула. Несправедливо!

Женя, як танцівниця, мені подобалась, але цілком згідна, що вчора її попросили... І Федір тільки і вміє стрибати і брейк танцювати, не даються йому інші стилі.

В захваті від романтичного "Титаніка" Олени і Антона-неймовірна краса.
Фанатію від ніжного модерну у виконанні Ані і Жені!!!! Ще сподобався джайв Анжели і Тоні.

---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:38 ----------

Мені її платтячко сподобалось.

Мені завжди її платтячка подобаються!

а от мені Федя подобався, такий волосатий
шкода, що вибув

Отак люди і голосують-за зовнішністю, не дивлячись і не оцінюючи танець.

terezka
21.11.2010, 02:47
а тепер сиджу ото я і думаю, було б гарним ходом щоби Євгенія дійшла до суперфіналу, а як виграє, то взагалі буде купа говорено-переговорено.
розгубилась у своїх симпатіях, вболівала за Тісато, а тепер і не знаю за кого вболівати

Annabela
26.11.2010, 22:02
Олена і Саша блискучо станцювали під композицію О.Е. і сольники!!! Вболіваю за Олену!!!! А серед хлопців навіть і не знаю хто мені більше сподобався, щось вони мені всі сьогодні однакові були, чи я не зосередилась.

Олька
27.11.2010, 00:25
Раніше я чомусь Лілію Ребрик терпіти не могла, а тепр порівняно з Оксаною марченко - вона нормальна!

TASJA
27.11.2010, 00:32
Раніше я чомусь Лілію Ребрик терпіти не могла, а тепр порівняно з Оксаною марченко - вона нормальна!

Мені вона тепер також краща за Марченко.

А мені сьогодні найбільше сподобався Саша. Вболіваю за нього. А от з дівчат не можу вибрати.

bora
27.11.2010, 00:36
Які всі сьогодні файнюні..і сильні...всіх було шкода...
Сьогодні сподобалась Олена.

А чого певних людей тримають..Різні причини. І кумовство певно також. Але певна є і моменти за лаштунками. Наприклад - вредний характер. А їм же треба гастролювати потім всім разом, по контракту працювати.. ТОму ІМХО враховують більше чинників, ніж ми бачимо.

Mazerati
27.11.2010, 07:54
Дівчата, кого вчора вигнали?

olja_zaj
27.11.2010, 09:39
івчата, кого вчора вигнали
І я як завжди пропустила, засипаю все.
Сподобалась вчора пара Анжели і Жені, Саши і Олени.
А Нікіта шось без Тісато не тойво, не сподобалось вчора.

TASJA
27.11.2010, 10:05
Дівчата, кого вчора вигнали?

Вигнали Євгенію і Антона (того, що з Мартою танцював вчора). Але то вже не судді вирішували, а глядачі.
А тепер я не розумію, чому четверо танцюють за життя, якщо результати вже відомі (голосування на той момент вже закрите).

Lady_Opium
27.11.2010, 10:58
дивно, що нікому не сподобався танець 5 дівчат під "Прокати меня по городу..":girl_blush2: - дУже чуттєвий танець, я коли такі бачу - шкодую, що в мене ноги ростуть з дупи, і я ТАК не вмію:girl_haha:

не подобаються взагалі самостійно поставлені учасниками сольники (виняток - Євгенія), виглядає в більшості випадків убого і непрофесійно

Despina
27.11.2010, 12:37
(виняток - Євгенія)

І мені її сольник виглядав найкращим. Тоні ще досить непогано станцював.
Шось того сезону хіп-хопу дуже мало, цікаво чого...

olja_zaj
27.11.2010, 13:16
ого сезону хіп-хопу дуже мало, цікаво чого.
Бо минулого було багато:) може вони так чергують.
А мені сольник Олени сподобався.
Ше забула написати сподобався і мені танець 5ох дівчат, і хлопців також, сьогодні спеціально повтор ше подивлюсь, професійно вони станцювали і постановка сильна була.

Annabela
27.11.2010, 14:37
А тепер я не розумію, чому четверо танцюють за життя, якщо результати вже відомі (голосування на той момент вже закрите).
І я це зрозуміти не можу...
(виняток - Євгенія)
Мені її сольник не сподобався. В Олени хороший був.

Molecule
27.11.2010, 14:54
Вчора пропустила. Поки що, вболіваю за Аню,дуже подобалася Тісато.

Ljus6ka
28.11.2010, 16:54
Це найкраще , що було в цьому сезоні , неперевершено :girl_tender::girl_in_love:
http://www.youtube.com/watch?v=-c8PhNUZ_mk

Забула додати я велика прихильниця цього грандіозного шоу. Давно шукала тут цю тему, певно мене засліпило.
Серед дівчат найбільше подобаються Женя котра вже пішла вдруге і Олена. Не можу пояснити, але чомусь тіпає мене від Анджели.
Великим шоком для мене було коли попросили Юджина, вважаю багато втратили. А тепер про хлопців, мої фаворити це Сашко і Нікіта , ну і щось є у Тоні сподобався його сольник "божевілля" .

Mazerati
03.12.2010, 20:08
Бачили рекламу перед шоу? невже цього разу Марта собі щось зламала?!! ну не капець?!!! той сезон якийсь нещасливий. всі найкращі вилітають через травми :(

---------- Додано в 20:08 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

та ні, вроді все нормально :yes:

olja_zaj
03.12.2010, 21:27
Всьо дівчата, визначилась я з своїм улюбленцем, Сашко.
Хочу шоб в фіналі були: Нікіта, Сашко, Олена і Анжела.
Мені Аня і Олена чомусь дуже схожі, вам нє?

Капризуля
03.12.2010, 22:09
Я відправила смски за Аню і Сашка:girl_in_love: сьогоднішній їх рок-н-ролл був бомбезний.
Нікіта без Тісато не дуже...Взагалі він набагато слабший як танцівник від того ж Тоні, зате який харизматичний симпатюля:girl_in_dreams:

Олька
04.12.2010, 00:32
Дівчатка, скажіть хто вилетів? В мене тєлік не працює...

Velana
04.12.2010, 00:46
Всьо дівчата, визначилась я з своїм улюбленцем, Сашко.
і мені він такий файний :girl_in_love:
Аня і Олена чомусь дуже схожі
справді є щось подібне :)
скажіть хто вилетів?
вилетіли Тоні і Олена.
сьогодні після ефіру було нагородження "кращих" танцівників яких обирали глядачі, я плакаль :xaxa: такі вже танцюристи виступали, то було щось...

Furore
04.12.2010, 10:47
Ну що, з цієї трійці хлопців, що залишись, безсумнівним лідером є Сашко.
З дівчат, мабуть, Аня, хоч Анжела теж є дуже сильною, можливо навіть сильнішою, ніж Аня. :confused:
Марта неприємно здивувала. Якоїсь видатної майстерності я від неї і не очікувала, але такої незграбності у вальсі... де танцівниця має "парить" в повітрі....:khomyak:
Вона виглядала як мішок з бульбою... Реально. :hang1:

Великим шоком для мене було коли попросили Юджина, вважаю багато втратили.
Згідна на всі 100%. Теж трохи не розумію, чому Нікіта так далеко дійшов? Хоч, звісно, він - симпатяшка.

terezka
04.12.2010, 11:54
Марта неприємно здивувала.
мене теж, вона завжди вражала своєю поведінкою, але танцювала гарно, а цього разу - так нече відразу ж розівчилась

безсумнівним лідером є Сашко.
я теж так думаю, він дуже сильно підняв свою майстерність, дивлюсь з захопленням, оскільки пам"ятаю його ще з минулого року

olja_zaj
04.12.2010, 13:29
він дуже сильно підняв свою майстерність, дивлюсь з захопленням, оскільки пам"ятаю його ще з минулого року
Дуже підняв, він трудяга, і ше він простий, щирий, і так бідненький переживає коли говорять хто пройшов, хочу щоб він виграв.
І мене Марта розчарувала.Шкода Олену, як танцівниця була сильна.

Lady_Opium
04.12.2010, 14:23
мдо
чоловік казав, що бачив мого Миколая, і той питав чи не хочу я в фан-зону Танців.. ні, не хочу:(
шо за танцівники залишились??

хай переможе Сашко, він справді народний танцівник: десь самоучка, десь нє, але наскільки людина багато працює, як викладається!!
від Нікіти з Женьою я в шоці - ні розтяжки, ні нічого.. абсолютно. люди погрузли у своїх стилях і все - не мають сили далі рости(

про дівчат взагалі неприємно говорити..
Марта - бичка, цим все сказано
Анжелу тягнуть-тягнуть, витягнути не можуть - важка вона і "грузна", вона в танцях не літає, а перевалюється мішком з картоплею
Аня -нічого особливого, а її передостаннє соло під якусь російську попсню:(

Annabela
04.12.2010, 16:21
Дуже шкода Олени..... Марта мала піти, однозначно, і так далеко вже зайшла, вчора взагалі жах був суцільний-незграбно танцювала, фє. Олена просто супер!
Нікіта теж би мав піти. В нього є свої пріколи в танцях, але не більше.
Думаю шанси на перемогу мають Аня або Саша.

terezka
04.12.2010, 16:32
казала моя мама, що як виграє Марта, то вона той канал взагалі перестане дивитись (це після вчорашніх незграбних виступів)

Velana
04.12.2010, 17:15
Думаю шанси на перемогу мають Аня або Саша.
і я так вважаю :)
танцівник повинен бути різнобічним, і виконувати поставлені перед ним завдання на 100% і викладатись так само.

Ljus6ka
04.12.2010, 17:33
Допис від Lady_Opium
хай переможе Сашко, він справді народний танцівник: десь самоучка, десь нє, але наскільки людина багато працює, як викладається!!
О, нехай вас почує Україна , бо Сашко це бомба і мегапозитивний хлопець , а який танцівник:girl_in_love:
Допис від Lady_Opium
Анжелу тягнуть-тягнуть, витягнути не можуть - важка вона і "грузна", вона в танцях не літає, а перевалюється мішком з картоплею
і тут я з вами згідна , таке враження , що Циско на ній схиблений, і переконана, що за усі рази котрі вона залишалася має дякувати лише йому , а скільки класних дівчат через неї поперли, ну скажіть ну хіба в ній щось є? Я навіть думаю, що може Олена пішла, щоб у Анджели було менше достойних суперників.
Допис від Annabela
Дуже шкода Олени..... Марта мала піти, однозначно, і так далеко вже зайшла, вчора взагалі жах був суцільний-незграбно танцювала, фє. Олена просто супер!
100 % з вами згідна

Lady_Opium
04.12.2010, 21:02
передивилас передачу..
цегляний колір Лілі не личить, Тетяні не личить бути пуделем, а операторська група - група сумасшедших, камерою так крутять, що танцю не видно, фу на них

з огляду на те, шо нам показуют:
- вальс Марти бички і Тоні - буе, а це ж 8-ка найкращих танцівників України!!
- твіст мішка Анжели і мілашкі Микити - не зле так, симпатично, але думаю, що більшу половину їх поставновки ми з мужою запросто відтворимо на прийдешньому корпоративі
- контемп Олени і Жені також не сподобався, ні мені казки, ні їм парності. таке враження, що та гойдалка тільки їм заважала
- рок-н-рол Сашка та Ані дуже мені сподобався; і по-моєму це перший танець, де герої відтворюють не людські стосунки, а котячі:)

- сподобалась постановка контемпу Марти бички і Тоні. проте склалось враження, що часу, який їм виділили на підготовку, було катастрофічно мало.. "Тоні впав у біду, мов курка до сьорбанки":girl_crazy:
- дуже сподобалась постановка Оксани Задорожньої, сподобався і мішок Анжела, а Нікіта..:( - по-моєму почуття відчаю, внутрішньої боротьби, запалу йому не знайомі. і хоч ти Микитко - милий хлопчик, в якого я колись закохалась, мудра Тетяна Михайлівна всередині мене прощається з тобою
решту парних танців канал СТБ не виклав:girl_impossible:

соло спообалось лише Анжели, все решта:girl_nea:

olja_zaj
05.12.2010, 09:43
віст мішка Анжели і мілашкі Микити - не зле так, симпатично, але думаю, що більшу половину їх поставновки ми з мужою запросто відтворимо на прийдешньому корпоративі
А може шей краще!!! Дійсно добре станцювали, але не більше того.

Капризуля
05.12.2010, 15:01
Дійсно добре станцювали, але не більше того.

ну то вже хореографів вина, що постановка була не цікава.

olja_zaj
05.12.2010, 17:19
у то вже хореографів вина, що постановка була не цікава
Так то воно так, але шей до того твіст, там нічого такого і ненамудруєш..

Annabela
10.12.2010, 23:29
Думаю, що найкраще було би лишити в суперфіналі Аню, Анжелу, Сашу та Женю. З дівчатами так і вийде, упевнена, що журі Марту не лишать, а от з хлопцями.....шкода і Женю і Сашу. На мою думку Нікіта не дотягує на суперфінал.
Класнючий був останній спільний танець і пара з Канади дуже вразила танцем!

Ljus6ka
10.12.2010, 23:33
Я сподіваюся , що Сашка відправили у номінацію чи як то сказати "посідєть" так для інтриги і все-таки він залишиться і навіть переможе. А от з дівчатами, то я згідна навіть аби Марта увійшла в фінал(звісно вона не виграє), але тільки щоб не Анджела була у фіналі

Annabela
10.12.2010, 23:36
Ой, а я думала, що з двох номінантів журі вирішуе, але добре, що Марта пішла. (якось підозріло залишаються у шоу фаворити членів журі, хм...)

volkovaj
10.12.2010, 23:47
я в шоці, чого Нікіту залишили???????????????
не можу сказати, що він "фе", але як на мене Саша і Женя набагатоооооо сильніші! То капець!!!!!!!!!
З дівчат справедливо!!!! хоча, щодо Анжели не дуже впевнена...

Ljus6ka
11.12.2010, 03:10
Допис від Annabela
якось підозріло залишаються у шоу фаворити членів журі, хм...
О , а я вже думала , що то я одна такий параноїк, ото на всі 100% впевнена , що Анджелу тягнули до фіналу, і як то так в України швидко смаки змінюються , 5-ть разів вони її не дооцінювали, а тут на тобі і вона у фіналі. Ну таке я ще переживу, але її виграш ніколи

Допис від volkovaj
я в шоці, чого Нікіту залишили???????????????
бо він неординарний, такого не було за два попередні сезони, а ще фішка у тому як і він сам сказав, він не має хореографічної освіти ,але куди дійшов

Дівчата як гадаєте хто стане переможцем?
Я сподіваюся і дуже хочу аби переміг Сашко:kiss:

TASJA
11.12.2010, 09:56
Я сподіваюся і дуже хочу аби переміг Сашко

І я так хочу його перемоги. Тепер вже іншої кандидатури не бачу.

А на рахунок Нікіти, то що там не говоріть, а на фінал він не тягне. Так харизма є, старання, ріст, але для фіналу він все-таки заслабкий.

olja_zaj
11.12.2010, 10:13
я так хочу його перемоги. Тепер вже іншої кандидатури не бачу.
І я, але якшо ше Аня б перемогла то переживу, але хочу шоб Сашко однозначно.

volkovaj
11.12.2010, 10:50
та нікіта неординарний,але ж самі судді говорили тре бути універсальним до всіх стилів, чого не можу сказати про нікіту. Зверніть увагу всі його сольніки, крім поставлних хореографами,в одному стилі. Якось дійсно підозріло,навіть дуже... Я не чула практично,щоб його критикували,як це так???і він завжди дуже спокійний,коли вибирають хто бореться за життя. Були НАБАГАТО сильніші за нього,на мою думку він давно мав вилетіти, Женю шкода! Він не мав вилетіти!( де справедливість! Еххх, чому у нас все купляється? А за Анжелу теж погоджуюсь!

bora
11.12.2010, 13:25
Ну таке я ще переживу, але її виграш ніколи
Ой. Це як?))))
Пережили ж всі минулого року виграш Наталі. Вона схоже взагалі нічиєю фавориткою (з глядачів) не була.
А що за негатив до Анжели? Чому? Я не бачу чим вона гірша за решту. Той самий рівень. Хоча ні - Марти рівень нижче - вона гарно робить трюки, але не стабільно танцює - то добре, то збивається. Три роки стукати в одні двері, Анжела мені щонайменше з-за того імпонує. Трудяжка, цілеспрямована. ТОму і судді оцінили - тут якраз все зрозуміло навідміну від минулого року де переможиця була просто подругою режисера.
Але цього року я нікого особливо не виділяю. Щось не бачу такої харизми там. Можливо якби Юля залишилась - то за неї б голосувала.

Ljus6ka
11.12.2010, 13:49
Допис від volkovaj
Зверніть увагу всі його сольніки, крім поставлних хореографами,в одному стилі.
Ну а та сама Анджела , у неї що були різноманітні сольники ? ні тільки хіп-хоп та контемп. Та навіть мій улюбленець Саша теж завжди танцює практично однаково маю на увазі у сольнику.
Допис від volkovaj
Я не чула практично,щоб його критикували,як це так???
Тому , що коли він танцював з Тісою їхні танці були надзвичайні як у постановці так і у виконанні, тому їх не критикували, а коли він танцював з іншими дівчатами то чому ж, зауваженння до нього були.
Допис від volkovaj
і він завжди дуже спокійний,коли вибирають хто бореться за життя.
Ну та ж бувають люди спокійні як "удав", він такий у житті.

Але знаєте я помітила таку річ , може помиляюся,але так вже було , що усі учасники на оголошення результатів виходили щоразу однаково одягнені, але деякі , а особливо ті хто боровся за життя був одітий не так як зазвичай, то я собі подумала може їм десь там за кадром говорять результат швидше, чи ні? Але з другої сторони дехто так правоподібно сцену на радощах цілує чи то вони такі актори класні?
Допис від volkovaj
Женю шкода! Він не мав вилетіти!
Мені багатьох шкода, але на жаль таке шоу

olja_zaj
11.12.2010, 14:14
там за кадром говорять результат швидше, чи ні? Але з другої сторони дехто так правоподібно сцену на радощах цілує чи то вони такі актори класні?
Думаю що ні, важко таке зіграти, я бачила як Саша той переживав,тай інші, як на мене то це щиро..

---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

що коли він танцював з Тісою їхні танці були надзвичайні як у постановці так і у виконанні, тому їх не критикували, а коли він танцював з іншими дівчатами то чому ж, зауваженння до нього були.
Згідна з вами на рахунок Нікіти, в них усі сольники якісь одноманітні, а от постановки хореографів чудові, і як на мене вони справляються з ними.

Furore
11.12.2010, 14:47
Ну а та сама Анджела , у неї що були різноманітні сольники ? ні тільки хіп-хоп та контемп.
Але у всіх інших постановках - вона викладається на всі 100%, чи то класика, чи то хіп-хоп, чи контемп - вона скрізь ідеальна.
А Нікіта крім свого поппінгу (чи як воно там), більш нічого не вміє, і танці спеціально для нього ставлять, аби він не облажався.
Я вчора була в такому шоці, що Женя вилетів, а Нікіта залишився... Дурдом, а не шоу. Люди, ну ми ж танцівників оцінюємо, а не особистостей!
Стільки набагато сильніших людей пішло, а Нікіта в фіналі - капець! :hang1:

olja_zaj
11.12.2010, 14:50
І ше я зауважила, всі хто танцює з дівчат з Сашком проходили далі, чомусь як на мене то його заслуга, він класний партнер.

ulcha
11.12.2010, 16:52
мені дуже шкода Марти, я за неї більше вболівала, ніж за Анжелу..

kristas
11.12.2010, 17:45
а я вважаю справедливим що Марта вилетіла, вона яскрава неординарна особистість-тим і брала...але якщо критично придивитись до її хореографії, то трошки вправності їй ше бракує...
а те що на сольниках дехто танцює однакові стилі, воно і не дивно, намагаюься показати найкраще що вміють.
А щодо одягу при оголошенні результатів, вони ж танцюють на сольниках постійно нові танці, так от той хто вже минулий раз боровся за життя, на наступну передачу повиннен мати новий сольник - нові рухи, пісня, образ, а відповідно і інший одяг...а той хто минулий раз не мав нагоди показати свій сольник тримає його на наступний раз, от і виходить в тому ж одязі. Я напевно вболіватиму таки за Сашу, хоч мені завжди більш приємно дивитись як дівчата нанцюють, але цей раз зроблю виняток :)

volkovaj
11.12.2010, 19:48
Але у всіх інших постановках - вона викладається на всі 100%, чи то класика, чи то хіп-хоп, чи контемп - вона скрізь ідеальна.
А Нікіта крім свого поппінгу (чи як воно там), більш нічого не вміє, і танці спеціально для нього ставлять, аби він не облажався.
Я вчора була в такому шоці, що Женя вилетів, а Нікіта залишився... Дурдом, а не шоу. Люди, ну ми ж танцівників оцінюємо, а не особистостей!
Стільки набагато сильніших людей пішло, а Нікіта в фіналі - капець!
повністю підтримую!!!!!!!!!!!!!!!!! Нікіта у більшості танців ходить, а не танцює, неодноразово продивлялась шоу в неті і то дійсно так!!!!!!!!!!! його чомусь тягнуть!?

---------- Додано в 19:45 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

Ну а та сама Анджела , у неї що були різноманітні сольники ? ні тільки хіп-хоп та контемп. Та навіть мій улюбленець Саша теж завжди танцює практично однаково маю на увазі у сольнику.
гляньте на його партнерські танці, в більшості ходить, а не танцює!!!!

---------- Додано в 19:48 ---------- Попередній допис був написаний в 19:45 ----------

Тому , що коли він танцював з Тісою їхні танці були надзвичайні як у постановці так і у виконанні, тому їх не критикували, а коли він танцював з іншими дівчатами то чому ж, зауваженння до нього були.
зауважень ПРАКТИЧНО не було, а коли танцював із Тісою, то взвгалі інша справа, вона дуже сильна танцівниця, на її фоні він розчинявся. всі танці їхні мали багато підтримок, він ходив, вона танцювала..... не подумайте, що я недолюблюю Нікіту, він класний у свому стилі, а решта стилів ніяк, а його тягнуть далі, коли набагато сильніші від нього випадають....

Ljus6ka
12.12.2010, 00:40
Допис від Furore
і танці спеціально для нього ставлять, аби він не облажався.
О, так можна кожному дорікнути, тому що класний хореограф візьме до уваги сильні сторони і покаже їх максимально, але при тому приховає те в чому танцівник ще не досконалий.

Дівчата у дечому я з вами згідна щодо Нікіти, але його присутність у суперфіналі мене настільки не гнітить як присутність там Анджели, я вважаю, що були кращі й універсальніші дівчата, які мали б бути у фіналі.

terezka
12.12.2010, 01:10
більш нічого не вміє, і танці спеціально для нього ставлять
минулорічну переможницю пам"ятаєте? так це нічого, як ви думаєте, що вона була жінкою одного з хореографів на проекті? явно їй допомагали, а виставляли для глядачів як матір-одиначку

Ljus6ka
12.12.2010, 01:24
Допис від terezka
минулорічну переможницю пам"ятаєте? так це нічого, як ви думаєте, що вона була жінкою одного з хореографів на проекті? явно їй допомагали, а виставляли для глядачів як матір-одиначку
Я другий сезон дивилася через раз ,але пам"ятаю обурення людей, всі були в шоці через те, що вона перемогла,бо таки ця риженька дівчинка набагато краще танцювала і приємніша значно за Наталю

olja_zaj
12.12.2010, 08:53
абагато краще танцювала і приємніша значно за Наталю
А я там вболівала за Женю, він там був найкращий, а ше завжди згадую, як та Наталя зовсім не втішилась коли сказали шо вона перемогла, ніби дійсно знала, хоть би для прілічія чи що тішилася, я то дуже запам"ятала, та Катя Бухтіярова більше тішилась за неї..

Furore
12.12.2010, 09:49
його присутність у суперфіналі мене настільки не гнітить як присутність там Анджели
Обгрунтуйте.
Однозначно, Анжела від Нікіти універсальніша і майстерніша в багато разів.

я вважаю, що були кращі й універсальніші дівчата, які мали б бути у фіналі
Ну, власне, як і хлопці також, навіть в стилях Нікіти (хіп-хоп, брейк і т.п.), які вже давним-давно повилітали, і можливо, навіть в 20-ку не потрапили, а він дійшов до фіналу.
...в голові не вкладається.

---------- Додано в 07:49 ---------- Попередній допис був написаний в 07:44 ----------

О, так можна кожному дорікнути, тому що класний хореограф візьме до уваги сильні сторони і покаже їх максимально, але при тому приховає те в чому танцівник ще не досконалий.

Я більше не пригадую ні з ким таких постановок, щоб так старались для когось іншого. Мабуть, тому що вони всі майстерні (або хоча б намагаються ними бути) у різних (!) стилях. При чому, кожного разу в випадках з Нікітою навіть в коментарях це обговорюється, який він недолугий в класиці, джазі, контемпі і т.д.

kristas
12.12.2010, 11:05
Просто люди голосуюють не так за танцф, як за емоції, от танцював він з Тісатою, його запамятали, от і голосують. А Анжела, я колись її не любила, думала вона вилетить ше на початку...але як придивилась. то вана таки майстерна танцівниця, і не тільки в хіп-хопі, у всіх стилях досить сильно себе показує...Якщо на то пішло, ну то хто там мав залишитись????Олена Пулька сильна, класна, але ж вона є бальник, в хіп-хопі вона мені не дуже сподобалась...Кожен маєсвоїх любимчиків.
А за минулу переможницю я не знала, вона грала роль страдальниці, от люди і купились, як танцівниця вона не дуже, звичайно молодим в гнучкості і спритності уступає...

volkovaj
17.12.2010, 23:33
На рахунок Нікіти думаю просто тут щось нечисто:girl_in_dreams:
А мій чоловік взагалі вже сміється, каже ото прікол, коли Нікіта виграє,а потім виявиться родичем когось із членів журі чи ведучих:girl_haha:

Fechka
17.12.2010, 23:47
А Анжела, я колись її не любила, думала вона вилетить ше на початку...але як придивилась. то вона таки майстерна танцівниця, і не тільки в хіп-хопі, у всіх стилях досить сильно себе показує...
Цілком погоджуюсь.....
І вболіваю за Сашка,він справді майстерний,і його щирість і безпосередність"подкупает"! Погоджуюсь ,що партнерок він вміє підтримати,і з ним вони завжди неперевершені,ніжні,майстерні..
....успіхів Сашко тобі!!!.. Я за тебе!! Саша достойний аби вчитись в США!!!!!(він покаже які в Україні є танцюристи... Я в нього вірю!!!!!):girl_claping:

kristas
18.12.2010, 01:04
я сьогодні початок дивилась, але до кінця не мала змоги, то коли скажуть результати???чи їх уже сказали???

Zvizda
18.12.2010, 01:08
Результати скажуть через тиждень на гала-концерті!

Котя
18.12.2010, 10:37
І я дуже хочу,щоб виграв Саша, він там самий класний, і дуже щирий:girl_claping:.
Минулого разу дуже вболівала за Катю,надіюсь,що хоч цього разу виграє мій фаворит.:girl_in_dreams:

terezka
18.12.2010, 13:07
сиджу дивлюсь повтор вчорашньго ефіру
мені здається, що якщо виграє Саша - це буде просто суперово, але якщо Аня чи Анджела - трагедії не буде
Трагедія буде - якщо виграє Нікіта (я про рівень його танців кажу)

olja_zaj
18.12.2010, 16:00
ені здається, що якщо виграє Саша - це буде просто суперово, але якщо Аня чи Анджела - трагедії не буде
Трагедія буде - якщо виграє Нікіта (я про рівень його танців кажу)
Згідна з вами, я вже писала шо переживу як виграє Аня, чи Анжела, Нікіта мені подобається, але він не переможець, хочу шоб трудяга Сашко виграв.

terezka
18.12.2010, 17:19
Нікіта мені подобається, але він не переможець
аналогічно, сподіваюсь, незважаючи на всі симпатії до нього глядачів, симпатія не сильно вплине на результати голосування, адже тут змагаються, в першу чергу, танцюристи

Aster
20.12.2010, 01:41
Я вболіваю за Анжелу. Вона така трудівниця, так працює для перемоги! Показує клас у всіх стилях. І, на відміну від Ані, вона дуже харизматична, не "сіренька миша".

А Нікіта мені подобається набагато більше за Сашка. В Сашка гарна фігура, так. Але ж фігура - це ще не все? У всіх інтерв'ю він вже краще б не відкривав рота, ніж відповідає так, як відповідає :) А Нікіта має власний стиль, виражає складні емоції. В тому він вищий за Сашка. Але свій голос я віддала б за Анжелу! :) :)

Furore
20.12.2010, 16:57
В Сашка гарна фігура, так. Але ж фігура - це ще не все?
А до чого тут фігура?? Тут взагалі йдеться про майстерність і універсальність в танцях.

Aster
23.12.2010, 14:34
А до чого тут фігура?

А тому, що на який форум не зайди - дівчата в захваті від Сашкової фігури. :) :) :) І багато з них за нього тому голосують. А саме універсальність в танцях я бачу тільки у Анжели. Майстерність у всіх однаково висока.

bora
23.12.2010, 14:43
А тому, що на який форум не зайди - дівчата в захваті від Сашкової фігури.
Ще він виглядає дуже щирим... Не знаю чи так і є, чи це роль... Знаю, що характери їм прописують, тому не здивуюсь майстерності акторській. Але все ж мені здається, що він таким світлим і є.

Lady_Opium
24.12.2010, 02:01
завтра не побачу гала-концерту, йду на гулянку
і, відверто кажучи, ані трохи не жалкую: минулий ефір - це було:girl_nea:, це взагалі кєжко назвати фіналом.. було нудно, непрофесійно.. взагалі не побачила достойної роботи хореографів, операторів знову носило сценою як не кажу чим:(

terezka
24.12.2010, 02:30
е побачу гала-концерту
та побачиш - чи в суботу, чи з нету глянеш
не вірю, що суперфінал пропустиш

Lady_Opium
24.12.2010, 02:34
terezka, ну хіба що заради виступів несправедливо витурених конкурсантів

terezka
24.12.2010, 02:40
ну хіба що заради виступів несправедливо витурених конкурсантів
ну, видиш, я теж буду дивитись, щоб побачити їх

Ljus6ka
24.12.2010, 22:56
Ну як вам 4 -те місце, я задоволена
Для мене Сашко найкращий, і він гідний цієї перемоги бо він працював як віл, ні я погоджуся , що тут усі працювали до поту , крові і переломів, але Саша такий щирий і добрий, а ще простий без усіляких отих випендрювань,. Він найуніверсальніший і дуже швидко вчиться.
Класний подарунок зробили 4-ці.

kristas
24.12.2010, 23:09
я впринципі передбачала, шо так і буде...бо Анжела шось глядачам невзлюбилась з самого початку...хоч танцює класно!

terezka
24.12.2010, 23:33
Анжела шось глядачам невзлюбилась з самого початку
я тепер переживаю стосовно Нікіти, бо він аж дуже полюбився глядачам
я так думаю - най би Сашко чи Аня виграли

hrystusja
24.12.2010, 23:48
Хотілося б щоб Аня виграла. Сильна танцюристка. І бачу найбільше подобаються номери з її участю!

Molecule
25.12.2010, 00:22
Йой, дівчатка,Аня 3 місце зайняла,я так за неї вболівала,шкода,що вона не виграла. Вона така мила,а скільки танців сьогодні вона танцювала,просто молодець!!!!

hrystusja
25.12.2010, 00:25
За Аню дійсно прикро((

Ljus6ka
25.12.2010, 00:29
Чим далі тим більше переживаю за Сашу, вже хочу аби не тягнули і сказали хто 1 і 2 бо сил нема чекати і спати хочу. І я до останнього вірю що переможе Саша:girl_in_love:

volkovaj
25.12.2010, 00:30
За Аню дійсно прикро((
ще й як!((((((
думала вона виграє!!!
тепер хоть би виграв Саша, бо якщо Нікіта, то капець!

Aelita
25.12.2010, 01:01
ура!!!!! Саша! Такий приємний і позитивний хлопець...Йой, яка там радість!,аж сама сиджу і посміхаюсь)))

Ljus6ka
25.12.2010, 01:05
ЮЮЮ-Ху, я така рада, щеб закричала , але мої вже сплять:radist::radist::radist::dance2::yahoo::yaho o::clapping::clapping:, тому свої емоції виражу тут смайликами

kristas
25.12.2010, 01:46
а я шось в останню хвилину так захвидювалась за Сашу (хоч моя мама ше з перших ефірів сказала шо він виграє ), а яка там радість, які емоції, я шось від переповнення емоцій аж сльозу впустила :)Так приємно, шо і я була причетна до його перемоги :)

volkovaj
25.12.2010, 01:56
Урааа!!! Як класно,що Саша виграв! Бо як залишились вони з Нікітою дуже хвилювалась!
Клас,такий простак!
Настільки класний і суперово танцює у всіх стилях!
А танець з Мартою під Емінема-це просто щось!

olja_zaj
25.12.2010, 10:26
Класно шо Сашко виграв! Оце емоції, радість!
А на рахунок фіналу, згідна шо був нудний, як згадаю який фінал був у 1 сезоні, то не до порівняння, я чекала такого ж, і ще кращого, а тут трохи розчарували...але Саша чемпіон!

Despina
25.12.2010, 11:36
Ну я, в принципі, теж вболівала за Сашка, серед 4-ох він дійсно найдостойніший. Але щось дуже слабо віриться, що він такий аж самоучка, як його змалювали в шоу.

А як вам танець Ями і Задорожної? Мені Яма - так собі, чекала від нього більшого, а от Оксана сподобалась і танці мені її в проекті теж подобались. Улюблений - Анжела+Нікіта - Свеча горела:girl_in_love:

Капризуля
25.12.2010, 15:46
А як вам танець Ями і Задорожної?

Мені дуже сподобались обоє, не могла очей відвести від екрану. Оксана дійсно дуже талановита, її постановки найцікавіші.

olja_zaj
25.12.2010, 16:05
Оксана дійсно дуже талановита, її постановки найцікавіші
Та, в Задорожної сильні постановки.

Lady_Opium
25.12.2010, 16:36
урря! Сашко - величезний молодець:girl_dance:
найбільше напевне сподобався модерн Ані та Жені, все-таки вони красива пара
Задорожня-Яма виглядали слабенько

volkovaj
25.12.2010, 16:46
Всіх підтримую, Задорожня - супер і всі її постановки дуже класні!

---------- Додано в 16:46 ---------- Попередній допис був написаний в 16:43 ----------

всіх підтримую постановки Задорожньої дуже класні! І зтанцювала вона суперсько!

Annabela
25.12.2010, 18:03
І я задоволена, що Саша виграв, а не ні Нікіта. Хоча вболівала за Аню-дуже вона жіночна і граціозна!!!
Теж згідна, що фінал був доволі нудним, затянули вони з тими танцями. Незнаю, скіль ще цей проект буде популярним, як і кожен, він рано чи пізно вичерпає себе!
І ще, на місці ТК СТБ, я б не тільки цю четвірку відправила в Америку, а ще деяких, не менш (а навіть більш) вправних танцівників!!!

volkovaj
25.12.2010, 18:21
1ого танцють всі повністю не бачила, але 2ий сезон мені сподобався більше чим цей, всі були більш дружніші і як на мене було цікавіше!

Furore
25.12.2010, 20:13
Йой! Я вже вчора не могла дочекатись коли ж до переможця доберуться. Спала і дивилась. :girl_flirt:
Уррряяя!!! Сашко - чемпіон! :girl_claping:

Капризуля
28.12.2010, 02:15
Цікаво дізнатися, які танці з цього сезону вам найбільше запам'яталися. Ось мої улюблені:
Джаз в іспанському стилі і котячий рок-н-ролл Ані і Сашка
Джаз в ліфті Нікіти і Тісато
Контемп Юлі і Макара під "Джізис ту е чайлд"
Три постановки Раду Поклітару (для Ані і Жені, Нікіти і Тісато, де вони поцьомались:girl_tender:, і для Даші і Тоні):girl_curtsey:

kristas
28.12.2010, 11:25
Може я якась не правильна,але мені не подобалось як танцює Тісато, відмовідно і їхня пара (Тісата і Нікіта), мені не дуже (не кидайте тапками) . Найкращий..ммм...навіть не знаю...чомусь в серцк запав танець Жені і Ані, під Земфіру...він якийсь такий космічний))) і також джас-котів, Нікіта і Анжела під Свеча горела...А, і ше Аня і Саша, танго страсне...:))) А так в памяті ще багато красивих танців...

Furore
28.12.2010, 12:48
чомусь в серцк запав танець Жені і Ані, під Земфіру...він якийсь такий космічний))) і також джас-котів, Нікіта і Анжела під Свеча горела...А, і ше Аня і Саша, танго страсне...)) А так в памяті ще багато красивих танців...
Ой, 100% !!! Теж саме ці танці найбільше запам’ятались...
І як пару, найромантичнішими вважаю Аню і Женю... Ай лав-лав-лав!!!:girl_tender:

Fechka
12.01.2011, 00:40
І як пару, найромантичнішими вважаю Аню і Женю... Ай лав-лав-лав!!!
так і вони мені ЛАВ пара!:girl_in_love:
Нікіта і Анжела під Свеча горела.

Аня і Саша, танго страсне

запав танець Жені і Ані, під Земфірудуже ці танці мені подобаються ,А ще Саша і Лена Пуль танець"Майстер і Маргарита" під Океан Ельзи!!:girl_dance:
Чудовий був Третій сезон!Всі дуже артистичні,захоплюючі і дуже молоді...З нетерпінням вже чекаю 4й сезон!!!:d7:

METAMORFOZA
12.01.2011, 12:24
Танцюють всі- це єдине шоу, яке дивлюсь по ТВ! Я дивилася усі сезони, але 3 сезон найсильніший, найцікавіший і найдружніший! Я вболівала за Сашка і дуже рада, що він виграв! Він молодчинка! Дійсно старався на 100%! Найулюбленіший танець - танго Анжели і Саші (постановка О. Задорожної), і танго Анжели і Жені (в казино, на столі). А також дуже люблю танець дівчат під Земфіру! Шикарний танець!

Furore
15.10.2011, 20:58
Ну що?
Хто дивиться 4-ий сезон?? :girl_curtsey: Там уже 20-ку відібрали (в розстройстві :girl_nea:).

IRUSKA*8
15.10.2011, 21:04
Я-я дивлюся)))) і підтанцьовую з малим біля екрану))))-ну 20-тка досить таки непогана:були,звісно, і сильніші,але і ті що є-достойні!!!ІМХО....
...а от що дійсно "лав-лав-лав",то Хіп-Хоп дует від Сиско:girl_tender:

Furore
15.10.2011, 21:22
ну 20-тка досить таки непогана:були,звісно, і сильніші,але і ті що є-достойні!!!
Я б не сказала... Там стільки якихсь незрозумілих "танцівників" (:girl_crazy:)...
Дуже образливо за нашу Ірену, яка була на голову вища від інших танцівниць, а також за грузинів, яким сказали їхати додому і повчитись, можливо наступного року вони покажуть більший клас. Якось взагалі незрозуміло, і виглядало, як плювок в їх бік, тому що вони реально навіть не на голову, а на декілька голів мають вищий клас від багатьох з тієї 20-ки. Чого вартують тільки та "космічна" дівчинка, яка крім свого стилю (не сперечаюсь - в ньому вона супер) більше нічого не пробувала, чи той крампер, чи самоучка... :girl_emo:
Реально чим далі, тим більше розчарування в тих 20-ках. :girl_sad:

Velana
15.10.2011, 21:27
Я-я дивлюся
і я )))) вболіваю за "Вовка" (Толік) ,за Машу - на жаль не знаю її прізвища, ну така вже вона мені ефектна :girl_tender: і ще Галинка подобається :girl_smile:
ну а на рахунок 20 ки - точно шоу буде цікавим, побачимо хто чого вартий :girl_yes2:

IRUSKA*8
15.10.2011, 21:45
Ну грузини,то окрема тема)-класнючі обоє.....я теж вболіваю за Машу,котру Франсиско Гомес так високо оцінив і за Васю "беземоційного"),хоча і Толік-теж достойний у своїй оригінальності...

Fechka
15.10.2011, 21:48
Там уже 20-ку відібрали
http://mediananny.com/content/images/original/52722.jpg
Відібрали чимало танцюристів іноземців. Проте Танцюють всі-4 це-Національне талант-шоу !Я за наші таланти!!!

Lady_Opium
19.10.2011, 19:17
як на мене, цьогорічна 20-ка цікавіша і достойніша за минулорічну, хоч і не ідеальна, це зрозуміло
а вболіватиму я за Василя (http://dance.stb.ua/participants/4-season/1269/)

Fechka
21.10.2011, 20:22
Щойно почався 4й прямий ефір. Хтось дивиться?
Журі чудово виглядає. Особливо Т. Денисова.
В. Яма змінив ситиль, -виглядає незвично.
Ведучі чарівні. В Л.Ребрик -гарна укладка та чудовий макіяж.

Velana
21.10.2011, 20:33
Хтось дивиться?
я дивлюсь :)
Журі чудово виглядає. Особливо Т. Денисова.
В. Яма змінив ситиль, -виглядає незвично.
Денисова як завжди -красуня!
Влада я спочатку не впізнала, думала йому то все домалювали :girl_crazy:
Ведучі чарівні
ага, у Лілі чудове плаття і зачіска дійсно файна.
а ще не сподівалась що "космічна дівчина" з найменшим учасником так чудово і легко станцюють. молодці!

Virner
21.10.2011, 20:39
Я дивлюсь... :girl_tender:
Єдине шоу за яким мені цікаво спостерігати. Як на мене, то завжди обєктивно оцінюють. І переможець завжди достойний.
Не знаю ще за кого вболіватиму, але з кастингів і в Ялті мені найбільше сподобався Толік!

terezka
21.10.2011, 21:10
дивлюся, супер номер з Дімасіком і танець божевільних

Fechka
21.10.2011, 22:06
Дівчата виступали- просто бомбово!:girl_wink:
Пара Галя та Анатолій мені сподобалась!! Гарно невимушено.

Lira
21.10.2011, 22:49
А я обурена танцем дівчат. Ненавиджу коли українок намагаються постійно виставити проститутками. Це сприймається вже як норма..ліжко, панчохи, корсети, агресивна сексуальність. ЗОМБОЯЩИК!!
це НЕ нормально, не талановито, не гарно і взагалі!!!
(щось я занадто емоційно реагую- але ДІСТАЛО!

Танець хлопців класний. Сподобалися крім нього танці :Іван з Лідою, Вася з Марією і Тіса з Іллею.

Carpe diem
21.10.2011, 23:01
Відібрали чимало танцюристів іноземців

ну так! 3 білоруси, 4 росіяни ( то включно з Юлею (та, шо космічна така), бо вона ж сама говорила "я із Пітєра") і одна японка. і того 8!:girl_impossible:

Я за наші таланти!!!
цілком підтримую! тому я за Васю! тим більше, танець його сподобався дуже.

з дівчат підтримую Тісато. хоч і не українка, але талантище ще той!!! та й з наших шось ніхто так ніхто не запам"ятався. хіба що Галя Пеха...
як дивилася шоу минулого сезону, то розстроїлась, коли Тісато не змогла далі брати участь в шоу. вона явна фаворитка! і Литвинов за неї "масу тягне":girl_cool:
думаю, цього сезону у неї всі шанси перемогти!

Savchenko
21.10.2011, 23:28
Я почала дивитись після всіх кастингів, коли був відбір у 20-ку і звісно сам фінал, деяких танцюристів, які потрапили у 20-ку я взагалі не розуміла за що їх вибрали(( мені дууже сподобалась дівчинка, яка вибула сама остання, забула ім"я. З хлопців вболівала за Толіка:girl_yes2:

Furore
22.10.2011, 21:26
деяких танцюристів, які потрапили у 20-ку я взагалі не розуміла за що їх вибрали(( мені дууже сподобалась дівчинка, яка вибула сама остання, забула ім"я
Ага, вона, а ще львів’янку дуже шкода. Дівчат, взагалі, майже половину якихсь лєвих понабирали. :girl_devil:

В. Яма змінив ситиль, -виглядає незвично
Так, недаремно він останні ефір шапки носив, мабуть приховував свою пересадку волосся. :girl_crazy:

Alonka
23.10.2011, 01:13
Нехай це до самого конкурсу не має прямого відношення, але так як не знала де то кинути...заголовок теми підходить.
Так от перемикаючи канал випадково на 1 національному це побачила...
http://www.youtube.com/watch?v=2nHhKAFVaew
Ледве сльози стримувала, наскільки сильні люди!

Lady_Opium
23.10.2011, 01:33
добре, що пішли Анастасія та Максим - мені здається вони справді одні з найслабших у 20-ці

Furore
23.10.2011, 12:44
Ні, з дівчат найслабша та космічна Аня.
...І спецом же будуть її тягнути подовше, як і Нікіту минулого року.
Блін!! Ну чому вони це роблять???

Lady_Opium
23.10.2011, 22:35
Ні, з дівчат найслабша та космічна Аня.
у 20-ці немає Ані, Ви говорите про Юлю? - так вона дуже легко протанцювала свінг, і у своєму стилі вона чудесна

Furore
23.10.2011, 22:50
Так, так , про Юлю. Ой, ну якщо не звертати уваги на постыйно розкорячены ноги, то мабуть таки легко.

jalla
29.10.2011, 00:45
Ааааяй, я закохалась в Родіона!!!:kiss:))
А якщо чесно, то дуже вже він мені подобається :clapping: Коли сьогодні його поставили в номінацію хвилювалась не на жарт.
Ще подобається Вася, такий класний...:smile:
Короче, я за хлопців в цьому проекті.:girl_claping:

Furore
29.10.2011, 12:11
Таки будуть пхати далі до кінця ту Юлю... :girl_devil:
Мабуть, щоб потім легше було випхати порівнюючи з Тісато.

jalla
29.10.2011, 12:45
Мабуть, щоб потім легше було випхати порівнюючи з Тісато
А я впевнена на 99 % що Тісато переможе. І це не тому що вона найкраща, а тому що улюблениця журі. І навіть якщо глядачі з якихось причин не проголосують зо неї, журі всерівно її залишить в проекті. Бо виходячи з того випадку, який стався в Ялті, коли вона "завалила" свій виступ і її після того залишили (думаю ні одному з учасників таке б не проконало) у мене вже сумнівів про її перемогу майже не лишилось.

Lady_Opium
29.10.2011, 12:50
я щось не зрозуміла загальної постановки Раду:confused:
а ці хореографи з-за кордону.. ну нащо їх взагалі запрошувати? - мене, наприклад, дУже мало їхніх танців пробирає

Furore
29.10.2011, 12:56
я щось не зрозуміла загальної постановки Раду
:crazy: Аналогічно )))))

Капризуля
29.10.2011, 13:28
Цей танець дуже сподобався ще з Ялти. Справжній фольк. І взагалі Ліда класна

http://www.youtube.com/watch?v=mhyzqYQO-pI&feature=related

Fechka
31.10.2011, 20:34
Пропустила п"ятничний ефір. Ось переглядала і танець в постановці
РадуПоклітару -дуже сподобався.
Галя і Толік -молодці!
http://www.youtube.com/watch?v=Jarq61a-DcY

Furore
31.10.2011, 21:39
Fechka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=33121), ми про інший танець писали, той загальний в будьоновках..:girl_cool:

---------- Додано в 19:39 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

Я в п’ятницю змушена буду пропустити танці, і в суботу не зможу повтор подивитися. Коли на сайт викладають он-лайн версію?

Lady_Opium
01.11.2011, 20:00
Коли на сайт викладають он-лайн версію?
як коли:)
минулого сезону закидували кавалки відео ще під час ефіру, а тепер - як доведеться
минулої п.ятниці з.явилось десь коло пів першої

Materynka
02.11.2011, 08:58
А мене завжди дратує, коли судді починають говорити, що танець який танцювали не в тому стилі, що не було там тих рухів які повинні бути. То що хореографи зі світовим ім"ям, які ставлять танці не знають яким він повинен бути? Я теж за хлопців, особливо за Василя:girl_dance::girl_in_love: Тісато розчарувала в Ялті, і справді, якби на її місці був хтось інший, то його зразу б вигнали

Lady_Opium
07.11.2011, 21:04
а я була! на танцюють всі:girl_blum:

Fechka
07.11.2011, 21:33
а я була! на танцюють всі
і як враження ВЖИВУ вцілому?!
Fechka, ми про інший танець писали, той загальний в будьоновках.
Я зрозуміла, попередньо писалось загальна постановка Раду- від коментарів щодо цієї постановки -утрималась.
А написала про танець який мені припав до душі, виклала відео і похвалила за це Поклітару.

jalla
07.11.2011, 22:03
а я була! на танцюють всі
Ну, то зізнавайся що там доброго, які враження? Цікаааааво!!!:connie_pull-pigtail

Lady_Opium
08.11.2011, 19:46
враження поки важко оформити
одним словом, вживу це в сто раз краще і цікавіше, і повніше, і мальовничіше, ніж здогадуватись, шо там нам не показав оператор
соло Василя - бомба, впринципі, так само як і Маші

загальну постановку знімають не на прямому ефірі!

в той час як готують сцену, крутять ролик про пару, підмітають, щось виносять-заносять, танцюрист стоїть-лежить на сцені і налаштовується - за цим цікаво спостерігати

з суддів литвинов найбільш товариський: він і вітався, і махав ручкою, дуже гарно і багато усміхався
яма тихиий, скромний, мовчазний
у денисової був асистент, що її з її платтям всаджував на стілець:girl_haha:
діма - справжній веселун
на сьогодні в мене всьо:girl_wink: