КПК

Показати повну версію : Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Сторінки : [1] 2 3 4

NightBitch
20.11.2009, 17:07
Поділіться досвідом, хто які аналізи здавав??? бо мені гінеколог стільки наговорив,що я в шоці...я вже здала на резус і на ВИЧ а ще загальний з пальця...(це у тій поліклініці де я стою на обліку в Сихівській поліклініці) а у гінеколога до якого я ходжу на консультацію в залізничну лікарню каже що ше треба здати з вени на аномалії розвитку плоду і на інфекції....це так?які там аномалії можуть бути???їх з УЗД не видно??? :(

levandivka
20.11.2009, 17:09
мені гінеколог стільки наговорив,що я в шоці...
Перший раз, чи шо? (с) :)

А сусідні теми Вам видно?
Там і про страшних гінекологів, і про аналізи.
А ще є гілка "як знайти..."

NightBitch
20.11.2009, 17:18
ну та вони вміють....але я 1 раз вагітна...спереживалась вже так шо капець!

SovaBa
20.11.2009, 17:24
Обов'язкові- лише ті, які в обмінку записуються. І то, якщо в пологовому збираєтесь народжувати)). Решта залежить від того скільки грошей ви хочете витратити. І все

Kusichka
20.11.2009, 17:42
Очевидно, що перший:)
Коли стаєте на облік, здаєте усі загальні аналізи + цукор (з пальця), ВІЧ, RW (реакція Вассермана на сифіліс), групу крові, якщо Ви не знаєте точно, HBsAg (кров на австралійський антиген) (з вени). Крім того, Вас скерують на сдачу крові на торч-інфекції, це аналіз доведеться перездати через 2 тижні, а також на вади розвитку плоду і плаценти в 10-12 тижнів і в 18-20 тижнів (PAPP, вільний чи загальний ХГЛ і вільний естріол). За допомогою перших двох показників розраховується ризик виявлення в плоду синдрому Дауна, його на УЗД побачити неможливо, оскільки це хромосомна аномалія. Ці аналізи не є примусовими, є випадки помилкових результатів. Мабуть, це вже залежить від специфіки кожного організму.
Загальні аналізи будете здавати кожні 3 тижні приблизно, а потім дадасться ще аналіз на гемолізини. В останньому триместрі перездаватимете ще раз ВІЧ, RW та HBsAg і мазок на стафілокок.
Одне слово, здавати будете багато і часто, надоїсть до неможу.

пандочка
20.11.2009, 18:05
Можливо трохи не туди напишу але я би не радила вам здавати аналізи у клініці Титовця мене відразу туди направили я чула багато негативної інформації за цю клініку але раз лікар направив то треба,коли здала аналізи результат був такий що лікар який направляв не розумів що там написано :8:сказав що таких результатів і бути не може і направив другий раз на Личаківську в діагностичний центр (ви собі і не уявляєте що я пережила я тільки молилася щоб все було добре:girl_sad:)там аналізи були такі як треба і у них я показувала попередні результати вони сказали що там напевно щось напутали а в Титовця за консультацію на рахунок тих аналізів сказали заплатити.

галичанка
21.11.2009, 00:51
Коли стаєте на облік, здаєте усі загальні аналізи + цукор (з пальця), ВІЧ, RW (реакція Вассермана на сифіліс),
То якось так принизливо здавати вимушено всім поголовно аналіз на сифіліс... Може б ще аналіз на гонорею додали до списку обов'язкових, а чому ж ні, також венеричне захворювання... Коли я перевіряла труби, накололи чимось перед тим, я лежу, голова крутиться, переживаю, тут заходить медсестра і кров мені з вени бере - на сифіліс... Так неприємно... Як би вони так бігали і робили безкоштовно справді потрібні аналізи, наприклад, рівень ХГ і прогестерону вагітній перевіряли...

Kleo
21.11.2009, 18:49
Одне слово, здавати будете багато і часто, надоїсть до неможу
Крові за всю вагітність випють:girl_devil: (себто витягнуть шприцом) більше, ніж за всі роки життя (до вагітності)
а найгірше з того всього ІМХО - це черги в поліклініках та інших медустановах, які потрібно висидіти, а то й вистояти

Gaichka
21.11.2009, 19:21
Я як згадаю, ті аналізи на антитіла, які в кінці вагітності потрібно було кожні 2 тижні з вени здавати бррр..........:8:

Але то не самне страшне, найгірше це обслуговування в поліклініці. Ці безкінечні черги. Ото мене добивало. І ще вставати ні світ ні зоря, щоб до відкриття поліклініки тихенько пройти через чорний хід , щоб стояти числі перших у тій черзі.

Kleo
23.11.2009, 11:22
Але аналізи на антитіла не всім потрібно здавати, а лише тим в кого резус негативний.
Ще дам пораду ніколи самі не тлумачте результати, а то я колись недодивилася, коли здавала на вади розвитку плоду, в голові почали дурні думки крутитися, що ледь в маршрутці не зомліла з переживання (хоча все було ОК).

Мар"яночка
23.11.2009, 11:43
кров то фігня, гииии порівняно з чергою на огляд до окуліста :girl_haha: там ше й ніхто тебе просто підписати не пропустить, дівчата з такими животами стояли, то як бабульки налетіли, думала їх з"їдять:girl_mad: а взагалі то в обміннику і на вади треба записувати, а я б їх вже нікому не радила робити :girl_crazy:

Veselivka
23.11.2009, 12:11
Дівчата, мені призначили трійний тест. Порадьте, чи обов’язково його робити , бо в неті вичитала, що він визначає лише можливі ризики, а не саму проблему. В мене вагітність проходить без ускладнень, тому і не дуже хочу зайвий раз показуватись в лікарнях, викидати гроші на вітер. Але, можливо я помиляюся, і тест справді дуже важливий...

сніжна
23.11.2009, 13:23
Моя лікар з пологового казала: "якщо хочеш,можеш зробити собі для заспокоєння.А так-він не настільки інформативний".
До речі,відмовитися можна-але про це зазначається під підпис у твоїх документах в ЖК.

Єва
23.11.2009, 13:34
Дівчата, мені призначили трійний тест. Порадьте, чи обов’язково його робити , бо в неті вичитала, що він визначає лише можливі ризики, а не саму проблему. В мене вагітність проходить без ускладнень, тому і не дуже хочу зайвий раз показуватись в лікарнях, викидати гроші на вітер. Але, можливо я помиляюся, і тест справді дуже важливий...
Потрійний тест призначають повторно тоді, коли негаразди з подвійним (на папп і вільний хгч). Якщо у вас з вагітністю все гаразд - навіщо собі нерви псувати в тижневому очікуванні результату.

Мар"яночка
23.11.2009, 14:21

так то і є той на вади. В мене один аналіз взагалі з них жахливий був, тільки понервувалась генетик сказала шо нічого аномального на узі не бачить, самі думайте чи воно вам треба, я б не наступний раз вже не робила

Veselivka
25.11.2009, 10:17
Дякую за інформацію. Вирішила не здавати. Скоріше всього буду більше нервуватися і переживати, ніж насправді потрібно.

Уляночка
25.11.2009, 10:20
а я від торчів і паппу взагалі відмовилась..лікарка сама сказала написати відмову...

Ailenka
25.11.2009, 13:42
Взагалі подвійний чи потрійний тести -це примусовий аналіз. але ми його можемо не здавати, тільки припис в обмінній карті напишуть-відмовилася добровільно.оот потрійний тест мене взагалі смущає-він умовно позитивний і умовно негативний зі 100 аналізів-33% припадає на позитивний-тобто вада є, але з тих трицяти лише троє жіночок народжують з реальними вадами дитинки. потрібно -беріть-моя думка, але навіщо здавати достатньо неправдивий? не розумію

Ailenka
25.11.2009, 13:43
а я від торчів і паппу взагалі відмовилась..лікарка сама сказала написати відмову...
ну торч я рахую варто здавати-все ж таки підступна хламідія не показує себе, а отт проблем малюку думаю не потрібно через нашу халатність

Єва
25.11.2009, 13:50
ну торч я рахую варто здавати-все ж таки підступна хламідія не показує себе, а отт проблем малюку думаю не потрібно через нашу халатність
А звідки беруться хламідії? В мене той аналіз виявив ніби я є носієм, хоча ніколи нічим таким не хворіла і зараз все добре.

Юкола
25.11.2009, 14:16
виявлення в плоду синдрому Дауна, його на УЗД побачити неможливо, оскільки це хромосомна аномалія.

можливо побачити. У 12 тиж. треба, щоб лікар вимярв розмір носової кістки. Якщо вона зменшена чи відсутня, то це свідчить про можливу хворобу.

Єва
25.11.2009, 14:32
Допис від Kusichka
виявлення в плоду синдрому Дауна, його на УЗД побачити неможливо, оскільки це хромосомна аномалія.
можливо побачити. У 12 тиж. треба, щоб лікар вимярв розмір носової кістки. Якщо вона зменшена чи відсутня, то це свідчить про можливу хворобу.
А ще по розміру комірцевого простору дивляться.

Ная
25.11.2009, 16:03
Нині мені лікарка дала заповнити цілу петицію про те,що з чоловіком згідні здавати аналіз на СНІД.Два роки тому ніц такого не заповняла,цікаво,для чого таке нововведення?..:girl_in_dreams:

kitty
25.11.2009, 16:45
Заараз у них там якась програма - типу кожна вагітна жінка а попри неї і чоловік мають здати такий аналіз. А от для чого їм він не знаю. Скорше всього як завжди ведуть якусь свою статистику :girl_cool:

Єва
25.11.2009, 16:51
Мій чоловік зі всього тіки флюрографію здавав, і то я його два тижні вмовляла піти в поліклініку...

Зорянівонька
25.11.2009, 17:01
цілу петицію про те,що з чоловіком згідні здавати аналіз на СНІД
Я теж таке заповнювала, але про чоловіка там не було. Зрештою, не бачу потреби здавати той аналіз обом партнерам...

Ailenka
26.11.2009, 12:23
хламідія наскільки пам'ятаю не проявляє ніяких ознаків-тобто виділень, запаху, чи підвищення темпепратури тіла немає, а отт звідки берутьтся то тільки як отт статевого контакту з зараженим партнером. лікування хламідіозу вимагає "частування" організму антибіотиками а також як і партнера.
Як вказано вище, захворювання викликається хламідіями Chlamydia trachomatis та Chlamydia psittaci, які паразитують усередині кліток епітелію, що вистилає сечостатевий тракт. Інфекція передається практично тільки статевим шляхом. Окрім цього можливо зараження новонароджених при проходженні ними інфікованих статевих шляхів. Джерелом є хвора людина. Інкубаційний період складає від 7 до 30 днів.
Лікування

При підозрі на хламідійну інфекцію або розвитку запальних захворюванні сечостатевих органів і безпліддя необхідно звернутися до фахівця для обстеження і лікування. При виявленні хламідійной інфекції необхідне обов'язкове обстеження і лікування всіх осіб, що мали з хворим статеві контакти, незалежно від наявності у них клінічних проявів. Для лікування використовують антибіотики з групи тетрацикліну, макролідів, фторхинолонів. Іноді потрібно декілька курсів антибіотикотерапії. При необхідності, особливо при тривало протікаючій інфекції, проводять імунотерапію. Окрім цього, при розвитку ускладнень проводять симптоматичне їх лікування.
ось так страшно написано, але ..

Єва
26.11.2009, 12:38
На рахунок ТОРЧ інфекцій пошукала трохи інформації і заспокоїлась. Виявляється, відсутність хвороби - це не обовязково нульові результати. Можуть бути і якісь там одиниці, які не дотягують до рівня хвороби (наприклад для хламідій антитіла IgG при хворобі становлять від 11 до 30 11 IU/ml). Якщо цифра в результаті менша, це вже означає, що хвороби нема і не було. Тому просто цікаво звідки в крові могла появитись та 1 чи 2 IU/ml, адже статевим шляхом передається або вся хвороба, або нічого?

Ailenka
26.11.2009, 12:41
Може то я не вмію інтерпретувати тих аналізів і сама себе тоді накручувала?
так для інтерпретації незрозумілого є ж лікар. не накручуйте перед аналізами себе-все буде добре. Дитинка бажана, тому для неї тільки найкраще. Вдалої вагітності!:girl_spruce_up:

Ailenka
26.11.2009, 12:42
Мій чоловік зі всього тіки флюрографію здавав, і то я його два тижні вмовляла піти в поліклініку...
схоже в цьому всі чоловіки однакові:girl_spruce_up: Вони навідь гадки не мають що здавати флюрку це хі-хі в порівнянні через що ми -майбутні мамочки проходимо

Єва
26.11.2009, 13:01
так для інтерпретації незрозумілого є ж лікар. не накручуйте перед аналізами себе-все буде добре. Дитинка бажана, тому для неї тільки найкраще. Вдалої вагітності!
Та я не накручую. Результати аналізів на ТОРЧ я забирала в лікаря, який відразу сказав, що в мене все в нормі, тому все вже добре, просто цікаво, що ті цифри означали, я думала, що якщо хвророби нема, то і в крові нічого не повинно бути (от наприклад на рахунок токсоплазмозу - в крові усе по нулях).

Уляночка
26.11.2009, 14:16
для чого мені їх здавати...я минулої осені здавала на короленка вже маючи завмерлу вагітність....але ще не знала про це....мені видали результат, що я носій цмв і що не є носієм хламідій....коли я завагітніла втретє, то пішла знову здавати...кров показувала,що мій цмв в нормі...через 3 тижні у мене завмирає наступна вагітність...далі лікування і здавача на герпес і цмв постійно...аж до 3 чистих мазків...тому сенсу нема...
G
п.с. а з малим, як була вагітна в 2005-06, то на цей аналіз ще не скеровували...відповідно я не здавала...

loreniya
26.11.2009, 14:26
схоже в цьому всі чоловіки однакові Вони навідь гадки не мають що здавати флюрку це хі-хі в порівнянні через що ми -майбутні мамочки проходимо
то мій виявляється герой - вашим що не брали крові з вени на групу і на резус?

не потрібними думаю є ті аналізи на вади розвитку - там велика похибка і треба дуже точно знати термін вагітності - на тиждень термін не так нарахували і випишуть ТАКИХ результатів що мама!!! Можливо їх треба робити але думаю не всім, а тим хто в групі ризику. Нерви то не користь для вагітної жінки...

кров на резус і сеча - думаю потрібні - принаймі вони інформують про важливі речі - фактично то і є "вічні аналізи" - в мене вже баночок вдома не лишилось...

Уляночка
26.11.2009, 14:31
вашим що не брали крові з вени на групу і на резус?
здавав..і флюрку робив...герої:girl_haha:

Анута
26.11.2009, 14:33
вашим що не брали крові з вени на групу і на резус?
ось цього я не зовсім розумію. Якщо я (та чоловік також) вже здавала на групу при отриманні водійських прав, при першій вагітності, то навіщо здавати при другій? Що група в мене змінилась? Чи в чоловіка?

kitty
26.11.2009, 14:34
Аналіз на групу крові обовязково здавати? Бо мій як здавав з вени кров на СНІД, то так бідоська боявся, щоб у нього часом не взяли кров так як мені - з синяком опісля - що казав, що піде здавати кудись платно, лиш би гарно взяли - то у нього було вперше :girl_cool:

Мар"яночка
26.11.2009, 14:36
я як здавала в меділайні мужик здавав кров з вени, всі хто був в черзі, плюс, медсестра і та шо сидить, з нього вмирали, бо він просив шоб йому легенько брали.... :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: бо він боїться :girl_haha:

Ная
26.11.2009, 14:56
Мій чоловік вчора чемно кров здав разом зі мною,навіть не сперечався. А флюрографії моя лікарка не вимагає,попередній раз теж нічого не казала.

loreniya
26.11.2009, 14:58
Якщо я (та чоловік також) вже здавала на групу при отриманні водійських прав, при першій вагітності, то навіщо здавати при другій? Що група в мене змінилась? Чи в чоловіка?
ми просто не мали ніде зафіксовано яка група - тепер поставили печатки в паспорт то вже більше кров на групу здавати не треба. А в права чи в військовий білет ніхто не підказав глянути а ми самі не дошурупали... при другій дитині ми тоже такого здавати не будем... а так то мій чоловік ГЕРОЇЧНО здав кров, я просто здала а він ГЕРОЇЧНО - принаймі такий в нього був вираз обличчя!

Єва
26.11.2009, 15:01
то мій виявляється герой - вашим що не брали крові з вени на групу і на резус?
В моїй картці є ксерокопія паспорта чоловіка зі штампом даних про групу крові і резус, тому повторно робити не було потреби.

Мар"яночка
26.11.2009, 15:03
а мені з моїх слів записали

Юкола
26.11.2009, 15:07
Пам"ятаю, як після роз"яснення моїх аналізів на ТОРЧ я ледве додому з ЖК дійшла: в очах темніло, в голові паморочилося.
Лікарка такого наговорила, що мама рідна, що все погано, що дитині всі хвороби передалисчся, що будуть психічні вади. В мене був 32 тиж.
Лікарка з пологового подивилася на рез-ти аналізу і сказала, що нічого старшного тема, що все у сплячому стані.

Тому з тими аналізами ще тре лікара мати, шоб грамотно разшифрував.

Анута
26.11.2009, 15:12
дівчата, спокійно! вагітність - дуже емоційно-вразливий період!
згадала себе, коли отримала обмінку і читала в коридорі. Зверху червоний надпис Група ризику (бо бачте старше 25 років), та ще один надпис червоним Рекомендовано КР по зору.
Добре, що мене батько з машиною чекав - сама я була з прочитаного в такому стані... можете собі лишень уявити :)

Ная
26.11.2009, 15:13
з тими аналізами ще тре лікара мати, шоб грамотно разшифрував
Трьох треба-шоб добре взяв,добре зробив і добре розшифрував,і від кожного залежить результат.
Зверху червоний надпис Група ризику (бо бачте старше 25 років)
А мені такого не писали,було тільки про немолоду первістку,то лікарка просила не ображатися:girl_smile:

Мар"яночка
26.11.2009, 15:18
мені більше подобається у всіх направленнях пише, діагноз ______ або хвороба, а потім вагітність :girl_haha:

In4a
26.11.2009, 15:29
немолоду первістку
То ще гарно звучить, бо моя казала "старая первородка" (мені 27):girl_crazy:

Lizza
26.11.2009, 15:54
а як вам сечу кожні два тижні в баночках носити? :girl_haha::girl_haha::girl_haha:у мене під кінець і баночок пристойних не залишилося. в півлітрових носила. а відносно крові на сифіліс і ВІЧ. то ужас.. я як родила, ще з крісла не зняли ,прибігає тітонька на ВІЧ кров брати. Я кажу я ж здавала, подівіться обмінну карту. А вона мені- той аналіз старий , треба щоб не пізніше як через 6 міс. Ну і не йолопи! Як ви не знаєте напевне про результати аналізів, така жінка має в окремому боксі родити і лежати з дитинкою, а не після пологів тільки кров в неї збирати. А так дійсно хтось з ВІЧ попаде в загальний родзал..

Lizza
26.11.2009, 16:02
після роз"яснення моїх аналізів на ТОРЧ я ледве додому з ЖК дійшла

ага ,у мене теж чуть криша не поїхала. всюди "+". а потім виявилося, що це навіть добре, коли IgG позитивний,це означає що сліди інфекції в організмі є,але незначні,аби могла розвинутися хвороба, -і дитина також вже в утробі отримає антитіла і імунітет до цих інфекцій. Головне щоб IgM був у нормі ,саме цей білок відповідає за первинне інфікування ,що є дуже небезпечно для плода

Lizza
26.11.2009, 16:05
Ная, In4a, а шо про мене писали - я в 32 родила перший раз!! уявляю: "мумія первородяща"?

сніжна
26.11.2009, 16:51
коли отримала обмінку і читала в коридорі
От і я виявила стільки про себе цікавих фактів у обмінці...Так що,"хай собі пишуть, а ми собі знаємо..."

Єва
26.11.2009, 17:03
а як вам сечу кожні два тижні в баночках носити? у мене під кінець і баночок пристойних не залишилося. в півлітрових носила
А я стала на обліку в іншому районі, мушу ті баночки через весь Львів везти. Спеціально накупляла таких пласмасових 200 грамових з кришечкою на закрутку, щоб було зручно.
ага ,у мене теж чуть криша не поїхала. всюди "+". а потім виявилося, що це навіть добре, коли IgG позитивний,це означає що сліди інфекції в організмі є,але незначні,аби могла розвинутися хвороба, -і дитина також вже в утробі отримає антитіла і імунітет до цих інфекцій

О, нарешті я отримала відповідь на те, що мене цікавило.

kitty
26.11.2009, 17:29
А можна мені точку, де ті баночки пластмасові купити можна. а то скоро сечу в трьохлітрових носити буду :xaxa::shy:

Єва
26.11.2009, 17:41
А можна мені точку, де ті баночки пластмасові купити можна. а то скоро сечу в трьохлітрових носити буду
Я купляла на грінченка на базарі, там є будка з всякими дрібничками пласмасовими.

Мар"яночка
27.11.2009, 09:24
гиии мені одна вагітна розказувала шо а поліклініку навіть кал хтось приніс в банці, напевно як йшло так всьо і попало :bad: не заздрю я тим лаборантам

Ailenka
27.11.2009, 10:43
Схоже мій лікар з жк бовдур. прихожу до нього і ВИМАГАЮ скерування на аналізи. ніяких кров з вени на резус не прорсив тільки флюроргррафію згадав...хм...

Ailenka
27.11.2009, 10:45
А можна мені точку, де ті баночки пластмасові купити можна. а то скоро сечу в трьохлітрових носити буду
такі баночки продаються в кожній аптеці. в едельвейсі вони коштують 5 грн. я знаходжу вихід з того що купую в скляній баночці ГІРЧИЦЮ за 3,5 чи близько цього і...мамю і гірчицю і баночку. наші аптекарі чогось не додумали:girl_smile:

Єва
27.11.2009, 10:49
такі баночки продаються в кожній аптеці. в едельвейсі вони коштують 5 грн.
Я по 2 купляла, а потім по 2,50. А ше в магазинах з медом продаються :)

bora
27.11.2009, 10:55
Не знаю чи в тему вагітності не оффтоп. Думаю це і чоловіків стосується. Але я до одруження поздавала і на хламідії. і на уреплазму. і на купу всього. І чоловіка змусила. Ще бракувало сюрпризів. Сума однозначно кругла була! Але я собі не уявляю як можна махнути рукою на своє здоров"я і не знати, що є якась інфекція. До слова, є інфекції, які можуть вчепитися від того, що попісяєш в морі. Цього достатньо. І питання чи здавати аналізи для мене не стоїть в принципі - це не всі хвороби відразу проявляються, а до хронічного дотягувати нема чого.

Medusa
27.11.2009, 11:00
є інфекції, які можуть вчепитися від того, що попісяєш в морі
Що це за інфекції?

Kleo
27.11.2009, 11:18
а як вам сечу кожні два тижні в баночках носити? у мене під кінець і баночок пристойних не залишилося. в півлітрових носила.

я всі півлітрові банки виносила з хати :girl_crazy:, та ще , який такий архітектор (чи хто там за те відповідальний?) додумався кабінет для здачі аналізів на 7 поверсі зробити - у ліфт, щоб впхатися то треба чергу вистояти з купою бабусь, так що я з пузіком ходила пішки (така собі розминка, щоб не розслаблялися:girl_curtsey:).
О боже, чого тільки потрібно витерпіти вагітній, а лікарі відсилають на все нові і нові аналізи,:girl_devil: хоча що воно реально допоможе (як от ТОРЧ чи скрінінги), тільки знервує та й усе

Мар"яночка
27.11.2009, 11:22
мені от цікаво чи можна якось вади виправити, от якшо наприклад потрійний показує амбу кришку, чи можна якимимсь методами то виправити, ггммммммммм?

Kleo
27.11.2009, 11:25
ще раз зачеплю тему баночок :girl_crazy:
то може у Львові тільки так, бо останні тижні вагітності я стояла на обліку в рійонній поліклініці в Тернопільській обл., то там в кабінеті для здачі аналізів завжди була купа намитих баночок, міг собі взяти і не виносити всю тару з хати :)
цікаво, що вони з тими банками роблять :girl_cool:, може перепродують?

loreniya
27.11.2009, 11:36
цікаво, що вони з тими банками роблять , може перепродують?
і мені цікаво... надіюсь їх хоть стерилізують! мама мені передає часом домашню сметану в 0,5 л банках /купує в нас в провіції і передає в львів бо тут домашню боюсь купляти/ так от, каже - віддай баночки бо я вже не маю з чим на базар ходити, а я кажу - нема - всі запісяла...
я в пластикових чомусь думала не можна здавати - ідея була така що з пласмаси якась хімія перейде в сечу, а мені потім дадуть "результат" типу там ацетон в сечі чи ще шось.

Мар"яночка
27.11.2009, 11:38
казали мені шо бачили як вони їх викидують, здається на бій йдуть :girl_smile: я теж над тим задумувалась

Єва
27.11.2009, 11:50
О, і на рахунок аналізів. Ввважаю великим щастям, шо кал треба здавати лише один раз. Порівняні з цим аналізом попісяти в баночку - одне задоволення.

Ailenka
27.11.2009, 11:55
питання чи здавати аналізи для мене не стоїть в принципі - це не всі хвороби відразу проявляються, а до хронічного дотягувати нема чого.
Абсолютно підтримую. по-перше ти в курсі за своє і чоловіка здоров"я і гроші тут ні до чого, а по-друге-велика відповідальність перед дитиною. Навіщо приймати екстраметоди для лікування під час вагітності якщо можна було запобігти ще до неї?:girl_devil:

Ailenka
27.11.2009, 11:56
О, і на рахунок аналізів. Ввважаю великим щастям, шо кал треба здавати лише один раз. Порівняні з цим аналізом попісяти в баночку - одне задоволення.
а в мене проблема була така що зранку ніяк не могла той аналіз здати-мусила чоловіка зробити мені послугу))))))зрештою глистів не маю, а от мій чоловік мені поміг)))))))))))))))))

Уляночка
27.11.2009, 11:57
інфікуватимя торч-інфекціями можна і під час вагітності.......

Nastynya
27.11.2009, 12:00
а в мене проблема була така що зранку ніяк не могла той аналіз здати
я ще досі не здала))) не получається в мене зранку)))

Natalia
27.11.2009, 12:02
А мене на таке навіть не направляли. :ninja:

Єва
27.11.2009, 12:07
а в мене проблема була така що зранку ніяк не могла той аналіз здати-мусила чоловіка зробити мені послугу))))))зрештою глистів не маю, а от мій чоловік мені поміг)))))))))))))))))
Я також розглядала такий варіант, але чоловік категорично відмовився, пррийшлось мучитись самій. Головне - все вже позаду :)

Мар"яночка
27.11.2009, 12:09
хіба кал обов"язково зранку здавати мені здається шо можна і звечора, там ж тільки одні глисти помоєму і перевіряють. Я пам"ятаю малою все звечора готувала мама :girl_haha: та й навіть якшо й неможна то хто буде знати, головне його здати, мені взагалі здається шо його ніхто і не перевіряє

loreniya
27.11.2009, 12:17
на рахунок калу /звиняюсь.../
в лабораторію його треба приносити в пластиковому посуді - я принесла в коробочці сірниковій, то мене так вичитали... в них там збоку оголошення висить... я сказала хай повішають то оголошення в ЖК , а не не вході в лабораторію - люди ж приходять вже з "заготовкою", а не пакують то все під дверима... це принаймі на Пирогова так в лабораторії, в інших я не була. /біля церкви Юра/

kvVItKA
27.11.2009, 12:17
я тижні два на ранок настроювалась,причому на ранок то до 10 год,враховуючи, що везти треба в інший кінець міста... і о щастя-сталося:) так що покищо до 17-го грудня я вільна, все поздавала, все в нормі:)

Ailenka
27.11.2009, 12:20
в лабораторію його треба приносити в пластиковому посуді - я принесла в коробочці сірниковій, то мене так вичитали...
а от цікаво в радянські часи звідки люди брали пластик* здається, всі пакувалися в сірникову коробочку

Мар"яночка
27.11.2009, 12:23
йой мені казали принести в сірниковій коробці і інші я бачила там так приносили

Уляночка
27.11.2009, 12:25
а я була 2не годна"..дала 5 грн і все гут...навіщо ще раз в центр їхати..

Єва
27.11.2009, 12:26
В поліклініку всі несуть в коробочці. Напевно то якась крута лабораторія пластик вимагала.

loreniya
27.11.2009, 12:33
Напевно то якась крута лабораторія пластик вимагала.
та ні - поліклініка там задрипана і державна, і в коробочках несуть всі і всі відповідно получають ... Я написала - може комусь пригодиться. Туди направляють на аналіз з ЖК що на Олени Степанівни.

Lizza
28.11.2009, 00:05
тільки флюроргррафію згадав ахтунг!!!!!!!!!!!!! вагітним неможна флюрографію проходити!!!!!!!!!!!!!!!!!! флюрографію мають здати ті,хто проживає з вами в одній квартирі. І від мами дитинка не зможе заразитися на туберкульоз априорі!! Той лікар дебіл, тікайте від нього!!

Lizza
28.11.2009, 00:30
мені от цікаво чи можна якось вади виправити, от якшо наприклад потрійний показує амбу кришку, чи можна якимимсь методами то виправити,
"Тройной тест проводят на сроке беременности от 15 до 20 недель. В это время показатели маркеров генетической патологии наиболее стандартизируемы, то есть одинаковы у всех женщин, беременность которых протекает нормально.При обнаружении отклонений анализ целесообразно повторить; если при этом показатели сохраняют тенденцию к снижению или увеличению, проводятся дополнительные исследования. Лучше пройти тест в начале указанного срока, т.е. в 15-16 недель, чтобы иметь возможность при необходимости повторить обследование и подтвердить или опровергнуть те или иные предположения.
Особую настороженность вызывает снижение АФП в сочетании со стойким повышением уровня ХГ. Такое сочетание позволяет подозревать наличие у ребенка синдрома Дауна. Но только в 60% случаев женщины, вынашивающие плод с синдромом Дауна, имеют патологические показатели тройного теста; в 40% случаев отклонения лабораторных показателей отсутствуют."

Мар"яночка
30.11.2009, 12:28
ясно вообшем, нічого виправити не можна, лишень робити аборт :girl_sad:

Єва
30.11.2009, 12:35
ясно вообшем, нічого виправити не можна, лишень робити аборт
Як на мене, краще взагалі того теста не робити, щоб собі нерви не мотати. Якщо з бейбіком не все добре, Бозя і так його забере до себе. А аборт - не вихід, лікарі також помиляються. Про це є тема "Вирок: перервати вагітність"

tslezinska
30.11.2009, 17:38
Я в ЖК після того, як вони мене спочатку задовбали проханням здати той аналіз, а потім слізно просили, бо їх санстанція оштрафує, дала їм купюру для санстанції, і всі проблеми миттю вирішились. Це був єдиний випадок мого хабарництва у ЖК:) Просто зранку я ніяк не можу...ну особливість організму така...Звечора "запасати" не збиралася, та й головною причиною була моя гидливість...

Nastynya
30.11.2009, 19:59
а скільки давали щоби не здавати? бо моя особливість також не позволяє того зробити...)))

tslezinska
01.12.2009, 00:00
50грн і вже при наступному візиті мені сказали, що я всі аналізи здала:)

Ailenka
01.12.2009, 17:26
за такі гроші Ви дійсно все здали. 50 грн. вартість каки, яку перевіряють на наявність чи відсутність глистів)))))))))):girl_spruce_up:

Єва
02.12.2009, 16:20
за такі гроші Ви дійсно все здали. 50 грн. вартість каки, яку перевіряють на наявність чи відсутність глистів))))))))))
А я підозрюю, що мій аналіз ніхто навіть не робив. Я ж навіть не знала, що то треба здавати саму коробочку, бо їм ліньки розмотувати кульочки. А намотала я там кокретно - 4 аркуші газети, два кульочки:girl_haha: Уявляю, як вони там нервувались. А потім, напевно, написали в карточці що все ок і на тому я аналіз здала.

kvVItKA
02.12.2009, 16:46
А намотала я там кокретно - 4 аркуші газети, два кульочки запакували як подарунок :)

Анута
02.12.2009, 17:20
згадала анекдот в тему ))))))))))
мужик ніс аналіз в сірниковій коробочці здавати, а його прикурити попросили. Він випадково ті коробочки переплутав... В результаті заробив бланш

kvVItKA
02.12.2009, 22:57
анекдот-анектодом, а в нас так справді трапилось, давно вже, мама розказувала, що не встигла коробочку в поліклініку занести, в хаті був мій дядько, шукав сірники перед виходом на вулицю і взяв саме ТУ коробочку

Neverland
04.12.2009, 15:30
Дівчата, скажіть, якщо стати на облік в поліклініку (мені дужже довідку про вагітність треба), і не здавати ніяких аналізів, вони потім видзвонювати-вишукувати не будуть? Бо якщо чесно то зі всієї кіпи аналізів, я б лише ХГ здала (вже здала впринципі). Я просто глибоко переконана що ті аналізи лише для збору бабла і налякувань вагітних. Просто знаю, що вже як зловлять в ЖК і пошлють кудись, то відбою від них не буде :).

Анута
04.12.2009, 15:36
вони потім видзвонювати-вишукувати не будуть?
і в гості прийти можуть ;)

Мар"яночка
04.12.2009, 15:42
через свята може бігати не будуть, Неверленд а ти взагалі туди не збираєшся?:girl_haha:

Neverland
04.12.2009, 15:49
через свята може бігати не будуть, Неверленд а ти взагалі туди не збираєшся?
Ну... принаймні до місяця 4 якщо нічо не урбуватиме то сподіваюсь туди не попасти:girl_crazy: Тим більше пузожитель явно протестує проти лікарень - тільки зберусь в сторону гінеколога - зразу поперек ломить, і таке внутрішнє відчуття що ліпше не треба. Була вчора в знайомого лікаря, казав без зайвої потреби не лізти туди, а на узд прийти десь тиждень на 12-15, якщо нічо не турбуватиме.
Маю просто досвід як мені 5 років хламідії неіснучі лікували:girl_mad: І вс щось шукали блін:girl_mad: А я ще дуже емоційна... якщо щось скажуть, то як рознервуюсь. Менше знаєш - ліпше спиш:girl_cool: Головне аби нічо не турбувало...

Мар"яночка
04.12.2009, 15:52
ну а той лікар не може дати справку шо ти вагітна, або піди до когось хай тебе на обілк не ставлять а просто довідку напишуть, ясно шо не за дякую.......

Ailenka
04.12.2009, 16:04
Маю просто досвід як мені 5 років хламідії неіснучі лікували І
а чого так довго? наскыльки знаю мысяць антибіотиків і здати кров на наявність або відсутність задля перевірки...щось накрутили лікарі

Neverland
04.12.2009, 16:21
а чого так довго? наскыльки знаю мысяць антибіотиків і здати кров на наявність або відсутність задля перевірки...щось накрутили лікарі
Та от того і лікували так довго, бо вони НЕІСНУЮЧІ були :)

сніжна
04.12.2009, 16:31
видзвонювати-вишукувати не будуть?
по правилам, в першому триместрі вагітна повинна являтися у ЖК раз на місяць. В другому- раз на 3 тижні. так що до цього турбувати не будуть. А так- видзвонюють ( по крайній мірі, з ЖК на Виговського, Топольної та Пушкіна так було)

loreniya
04.12.2009, 16:51
вишукувати будуть однозначно, а прийдете ще п...в дістанете і купу негативу, так що шукайте такого лікаря який "здаватиме" вам аналізи /за плату конєшно/ але по разку здайте... особливо сечу щоб нирки не посадились... А кров вони і так не точно роблять - вони мені 95 гемоглобін написали а я перездала на станції переливання крові то було 110, зараз станція 102 а ЖК 92 - відчуваєте "точність"?

Neverland
04.12.2009, 16:54
по правилам, в першому триместрі вагітна повинна являтися у ЖК раз на місяць. В другому- раз на 3 тижні. так що до цього турбувати не будуть. А так- видзвонюють ( по крайній мірі, з ЖК на Виговського, Топольної та Пушкіна так було)
А на що впилає "явка" в ЖК і аналізи? В пологовий не пустять чи як? :)

---------- Додано в 16:54 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

вишукувати будуть однозначно, а прийдете ще п...в дістанете і купу негативу, так що шукайте такого лікаря який "здаватиме" вам аналізи /за плату конєшно/ але по разку здайте... особливо сечу щоб нирки не посадились... А кров вони і так не точно роблять - вони мені 95 гемоглобін написали а я перездала на станції переливання крові то було 110, зараз станція 102 а ЖК 92 - відчуваєте "точність"?
Ну те, зо щось здаватиму це так, просто я хочу по своїй потребі, а не напишуть список на А4, потім зашугають і пішло-поїхло... Вони люблять настрашити а потім "лікувати". В мене з гемоглобіном не саме було!

Ailenka
04.12.2009, 16:59
А на що впилає "явка" в ЖК і аналізи? В пологовий не пустять чи як?
на те, що ви хочете чи не бажаєте отримати допомогу по народженню дити. ось і все
а в пологовий вас впустять. лікарю приймамючи пологи краще зорієнтуватися на ваші проблеми чи їх відсутність коли в руках ви триматимете обмінну карту, де чітко записано-аналіз, кров, ультразвук і т.п.

---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

А так- видзвонюють ( по крайній мірі, з ЖК на Виговського
хто як. мій наприклад Бех з 5-ї поліклініки на Виговського ще ніразу не поздзвонив і не поцікавився

---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

Я просто глибоко переконана що ті аналізи лише для збору бабла і налякувань вагітних
а ви повністю впевнені у власному здоров'ї?

Neverland
04.12.2009, 17:07
а ви повністю впевнені у власному здоров'ї?
Я потім уточнила, що здавати буду, але по потребам, а не купу всього що скажуть. Впевнена - ні, але в одному впевнена - поки ходила по лікарях в дитинстві - мала медичну книжку таку, що мабуть при таких хворобах не живуть, ходити перестала, і ніяких проблем. За своє здоров"я впринципі впевнена в усьому окрім нирок, і за ними слідкуватиму. А аналізи на вади і торчі я здавати не хочу, ну бо в мене нерви слабі. Іноді краще не шукати чогось, бо хто шукає, завжди знайде. Особливо лікарі...

Veselivka
25.12.2009, 14:58
А аналізи на вади і торчі я здавати не хочу, ну бо в мене нерви слабі.
Підтримую на 100. На вади сама не здавала, і покишо нічого страшного. Тьфу-тьфу

Lebidka
28.12.2009, 20:03
РАРР та ХГЧ - що то таке і з чим його їдять? Я так розумію , що це типу визначення вад розвитку плоду? Це лікується?

І чи, взагалі, ці аналізи потрібно здавати?

Ная
28.12.2009, 20:26
РАРР та ХГЧ - що то таке і з чим його їдять? Я так розумію , що це типу визначення вад розвитку плоду? Це лікується?
РАРР-на вади,ХГЧ-визначає рівень гормону,котрий свідчить про розвиток вагітності. Я не здавала ні того,ні другого, ставала на облік на 21 тижні:girl_smile: Вади внутрішньоутробно не лікуються,про гормони не знаю,не стикалася,хоча,думаю,теж ні,поганий результат просто говорить про те,що вагітність не розвивається.
Лебідко,судячи з питань про УЗД і аналізи,вас можна привітати?:girl_claping: Чи,так,на майбутнє цікавитесь?:girl_smile:

Lebidka
28.12.2009, 20:38
Дякую, я скоріше за все теж не буду здавати ці аналізи. Попередній раз я про ті аналізи навіть і не знала, бо ставала на облік на 8-му місяці.

Лебідко,судячи з питань про УЗД і аналізи,вас можна привітати? Чи,так,на майбутнє цікавитесь?

Можна привітати ;)

DarkNess
14.01.2010, 16:55
Мене цікавить, в який термін треба здавати аналіз на снід, і як він називається? А ще ніяк не можу доперти, нашо чоловікова флюрографія?
(вибачте, якшо щось подібне я пропустила)

airy_cat
14.01.2010, 17:38
Мене цікавить, в який термін треба здавати аналіз на снід, і як він називається?
Так і називається, на рахунок терміну - до пологів по ідеї, оскільки у випадку позитивної реакції мають бути певні особливі умови підчас пологів - це наскільки я розумію цю систему. Я його так само до останнього відкладала, але лікарка так само вперто била на жалість, що їх за це дуже ганяють і взагалі, так що здала - тепер всі спокійні - і я, і лікарка :).
Флюорографія - перевірка на туберкульоз.

Януся
14.01.2010, 18:58
Мене цікавить, в який термін треба здавати аналіз на снід, і як він називається? А ще ніяк не можу доперти, нашо чоловікова флюрографія?

Першого разу я здавала на початку вагітності 12 тиждень, другий раз на 22 тижні.

Victi
14.01.2010, 19:58
Аналіз на снід наші лікарі вважають дійсним лише три місяці. Тож можуть вимагати щоб здавати на 12, 22 та десь 30 тижні. Мені повезло що пропустила візит в консультацію в околі 22 тижня (якраз паніка грипу уляла), тож другий раз здаватиму на 30 тижні.

Tequilochka
15.01.2010, 22:53
Аналіз на снід наші лікарі вважають дійсним лише три місяці. Тож можуть вимагати щоб здавати на 12, 22 та десь 30 тижні.
А від них не можна відмовитись, все-таки СНІД то не грип, не всюди підчепиш?

Victi
16.01.2010, 01:22
Не знаю наскільки то правда, чула що але якщо не здати перед родами аналіз на снід, то братимуть аналіз в мацьопи. То вже краще самому здати, аніж щоб малявочку завий раз тривожили.

DarkNess
19.01.2010, 20:41
Здавала на минулому тижні на хгч. Була впевнена, що всьо буде добре, навіть не хвилювалась. Але лікарка в жк сказала, що якщо коефіцієнт буде на нижньому рівні, то це дуже погано, і можливо прийдеться переривати вагітність. Ліпше шоб вона того не говорила!!! Нікому й ніколи. Бо коли я повернулась додому, то мені на мейл якраз прийшли результати по тому аналізу з лабораторії. Коєфіцієнт виявився на нижньому рівні!. :no: Що я в цей момент пережила!!! :( Думала, шо здурію. Такий сильний стрес, шо ніхто не міг мене заспокоїти. Здавалось, шо це кінець світу. Потім інша лікарка мене вже трохи підбадьорила, і я надіюсь на все краще. Дуже вже хочеться вберегти мацьопу! Дуже переживаю по цій причині, то може краще було б нічого не знати!?
І ще маю до вас одне питання, аналізи на торч-інфекції треба здавати натще чи можна поснідати? Я дзвонила в лабораторію, але конкретної відповіді мені не дали. Бо якшо не поснідаю, то до обіду ми з мацьопою болісно "згадуєм 33-і", і в голові паморочиться. Тому питання принципове.

Nastynya
19.01.2010, 20:57
треба натще

Niferttiti
20.01.2010, 10:06
Усі аналізи без винятку потрібно здавати натще.
Дівчата, а оті всі аналізи, на ХГЛ, торчі, снід і ще купу здаються в поліклініці безкоштовно, чи їх усіх потрібно здавати в приватних лабораторіях?

Ailenka
20.01.2010, 10:11
все можна здати в поліклініці. на снід, торчі точно в моїй поліклініці здають. жк 5 на Виговського

kvVItKA
20.01.2010, 10:20
на Віл точно в жк, а торчі не здавала
ПАПП і ХГЧ в 11 тижнів теж не здавала
альфафетопротеїн, ХГЧ і естріол в лабораторіях приватних в основному, (я в Сінево здавала)

Єва
20.01.2010, 10:32
Здавала на минулому тижні на хгч. Була впевнена, що всьо буде добре, навіть не хвилювалась. Але лікарка в жк сказала, що якщо коефіцієнт буде на нижньому рівні, то це дуже погано, і можливо прийдеться переривати вагітність
Хто такий брєд сказав????? А може вам зле терміни порахували, насправді вони менші на пару днів, тому і нижня межа вийшла. В мене альфафетопротеїн був нижче норми вдвічі, казали, шо дитина можливо з синдромом Дауна, пішла перездала в іншу лабораторію - все в нормі, а до того чуть з розуму не зійшла. Навіть найкрутіші лабораторії помиляються. Краще уточніть на УЗД термін вагітності, він може не збігатися з підрахунком по місячних і перездайте наново в іншій лабораторії (бажано робити це без відома свого лікаря, бо в них на рахунок своєї лабораторії і УЗДиста пунктик), а вже з готовими добрими результатами прийдіть до лікаря. Удачі і не переживайте даремно!
Дуже важливо: лікарі не попереджають, що на результати аналізів впливає багато чого. За два дні до здачі відмовтесь від жирної і смаженої їжі, майонезів, солодкого, а також інтимних стосунків. Постарайтесь заспокоїтись, бо коли матка в тонусі, результати також можуть бути занижені.

MILITARIYA
20.01.2010, 11:03
І ще маю до вас одне питання, аналізи на торч-інфекції треба здавати натще чи можна поснідати? Я дзвонила в лабораторію, але конкретної відповіді мені не дали. Бо якшо не поснідаю, то до обіду ми з мацьопою болісно "згадуєм 33-і", і в голові паморочиться. Тому питання принципове
Мені лікар казав, що не можна їсти перед тими аналізами 5 годин.

bora
20.01.2010, 11:37
Усі аналізи без винятку потрібно здавати натще
На СНІД - немає значення. Єдине, що там важливе чи не ослаблений імунітет якоюсь хворобою на момент здачі.
І що важкого здати ті аналізи? От дивуюсь нашим людям. Я сама пішла і здала на снід. хоч ніхто не змушував. Бо краще таке взнати ДО вагітності, логічно принаймні. А чоловікам ніколи на 100 відсотків не довірятиму. Хіба щохвилини разом будемо.

Victi
20.01.2010, 17:41
Niferttiti, Аналізи на торч здаються на Короленка 9 бесплатно по направленні від ЖК. Якщо знаходять щось, то через два тижні контрольний тільки по тому вірусу (теж бесплатно). А коли не найдуть нічого, то можуть як мене позалякувати, що то дуже зле, бо нема антитіл, тому треба чи не щомісяця перездавати ті торчі. А тоді вже платно. Та головне не вестися на то. Я собі думаю, що як не хворіла ціле життя на краснуху чи токсоплазмоз, то чого б це маю захворіти саме під час вагітності. І як так за все переживати, то можна кожен день всі органи перевіряти, а вдруг щось буде, а тоді вже справді нервовий зрив буде. Тож направлення на торчі ігнорую, як і зайві узд.
Аналіз на Снід здавала в своїй Жк. Одним махом взяли на групу крові, Сифіліс, снід, згортання грові.
А от хгч, пап та інше здається лише приватно і платно.

DarkNess
20.01.2010, 22:41
Хто такий брєд сказав?????
Уявіть собі, мій лікар з жк, в якої я стою на обліку.:girl_mad:. Свої враження я вже писала в темі: Жіночі консультації Львова: куди податися??? Дякую вам за поради. Хоча я й намагаюсь не переживати по будь-якій причині, але, знаєте, після такого попередження, попробуй не нервувати...

Єва
21.01.2010, 09:49
Хоча я й намагаюсь не переживати по будь-якій причині, але, знаєте, після такого попередження, попробуй не нервувати...
Мені особисто вже двічі за вагітність давали неправильні результати аналізів. Вперше кров на цукор здавала, був показник 8,0 при нормі 3,5-5,5. Я відразу подумала, що це помилка, хоча лікарка з ЖК сказала, що навряд чи їхня лабораторія в поліклініці може так помилитись. Перездала - все в нормі.
Тепер розумію, що таких страшилок за вагітність буде, можливо, ще не одна, тому не дуже довіряю ні результатам, ні словам лікарів (вони страхуються і попереджають про найгірше з можливого).
Щодо Вашої ситуації, то низький ХГЧ не є підставою для переривання вагітності, він може свідчити про загрозу (а це можна побачити на УЗД), або про менший термін, ніж вважає лікар, але аж ніяк про відхилення в розвитку плоду (якщо інші показники - Папп, АФП, вільний естріол в нормі). Тому грамотний лікар таких діагнозів і вироків ставити просто не має права, не маючи перед собою заключення УЗД, генетика і результатів додаткових досліджень, які можуть бути проведені тільки за згодою жінки. Тому просто не звертайте увагу і побережіть нерви.

Мар"яночка
21.01.2010, 10:45
Уявіть собі, мій лікар з жк, в якої я стою на обліку.. Свої враження я вже писала в темі: Жіночі консультації Львова: куди податися??? Дякую вам за поради. Хоча я й намагаюсь не переживати по будь-якій причині, але, знаєте, після такого попередження, попробуй не нервувати...

глупий ваш лікар! в мене на 16 тижні рівень тої зарази був на рівні 4-5 тижня вагітності, теж самі розумієте не казковий, на узі сказали шо все нормально, після чого сама моя лікарка казала і нафіга то було здавати :girl_wink: так шо не беріть собі дурного до голови. маю знайому то в неї теж той показник занижений теж ніхто їй нічого фатального не гворив

DarkNess
21.01.2010, 15:52
в мене на 16 тижні рівень тої зарази був на рівні 4-5 тижня вагітності
Мені в моїй ситуації в тій жк порадили приймати прогестерон! Не знаю, чи варто послухатись, а інша лікарка зараз у відпустці. Поки шо нічого не буду вживати. А ви приймали гормони через низький хг ?

Niferttiti
21.01.2010, 16:00
Не знаю, чи варто послухатись
Може попросити в лікарів поради через онлайн-консультацію для заспокоєння, якщо не маєте до кого звернутися.
Ось тут наприклад, я вже їх купою запитань закидала, завжди дають відповідь і пораду. http://www.likar.info/

DarkNess
21.01.2010, 16:11
завжди дають відповідь і пораду
Так, зажди відповідають, але часто з затримкою в 10-14 днів.

Niferttiti
21.01.2010, 16:15
часто з затримкою в 10-14 днів
Мені відповідали у той самий день.
Хіба важко написати питання, яке вас турбує. Потрібно почути пару думок лікарів. Але то вам рішати.

sanne
26.01.2010, 20:08
Я 8 лютого іду здавати аналіз альфафетопротиїни.так боюсь що аж сльози на очах

Nata
26.01.2010, 20:32
так боюсь що аж сльози на очах
А є на то причини? Можете не здавати щоб не було страшно :)

sanne
27.01.2010, 06:34
Причин боятись немає,але не знаю що робити,ще маю час подумати

Єва
27.01.2010, 10:01
Причин боятись немає,але не знаю що робити,ще маю час подумати
9 з 10 позитивних результатів - фальшивопозитивні. Думайте, чи варто....

DarkNess
27.01.2010, 10:11
аналіз альфафетопротиїни
На шо цей аналіз? І на якому терміні його здаєте?

hrystusja
27.01.2010, 10:14
Мені теж цікаво на рахунок того аналізу. Знаю його здають на наявність в організмі пухлин. Невже і вагітним потрібно таке здавати?

Єва
27.01.2010, 10:37
Ось вам зсилочка http://www.aborti.ru/articles/afp про правдоподібність цього аналізу, а в розділі "для майбутніх мам" за 21-25 грудня я написала свою історію, як круто помилилась лабораторія і як я мало з розуму не зійшла. Вирішуйте, чи потрібно вам так мотати нерви, а чи легше від того відмовитись.

Sera
27.01.2010, 10:44
Підкажіть,будь-ласка,чи можна відмовитися від огляду на кріслі?

Лідочка
27.01.2010, 10:56
Підкажіть,будь-ласка,чи можна відмовитися від огляду на кріслі?
Можна, ніхто силоміць туди вас не затягне, але то ще залежить від лікаря. Бо він має взяти мазок на флору, якщо нормальний, то і без крісла "візьме":)

Sera
27.01.2010, 11:19
Лідочка
Можна, ніхто силоміць туди вас не затягне, але то ще залежить від лікаря. Бо він має взяти мазок на флору, якщо нормальний, то і без крісла "візьме"
Дякую!
Надіюся,на ступінь нормальності у мому випадку можна буде повпливати фінансово.Бо то дурдом з тими аналізами. :8:

MILITARIYA
29.01.2010, 12:43
Можна, ніхто силоміць туди вас не затягне, але то ще залежить від лікаря. Бо він має взяти мазок на флору, якщо нормальний, то і без крісла "візьме"
Я коли в 30 тижнів відмовилася від огляду на краслі, то зі скандалами я вийшла з кабінету, а коли мала на руках обмінну карту, то аж жахнулася, в мене було написано що під час огляду на кріслі(шось в тому роді)в мене дуже страшна молочниця!!!!

Зануда
29.01.2010, 12:48
Здалася сьогодні в "полуклініку" на облік. Вийшла з пачкою пареру - направлення на аналізи. Перший на черзі АФП. А потім літри крові. Напротязі 10 днів маю все поздавати. Певно з понеділка доведеться лазити туди щодня.
Мазок на флору ще не брали, але я так зрозуміла, що мене це аж ніяк не мине. Жаль. Терпіти того не можу.

Nata
29.01.2010, 12:52
коли в 30 тижнів відмовилася від огляду на краслі, то зі скандалами я вийшла з кабінету
А що там на такому терміні оглядати вже? Я теж лікарці з першим казала, що на крісло не полізу, а з другим стала на облік в 24 тижні, ніхто мене ж пузом не міг заставити на крісло вилізти :):):) Мазки брали, але без вертольотів.

kvVItKA
29.01.2010, 13:00
я щомісяця з 11-го тижня здаю кров з вени на антитіла і гемолізини +аналіз сечі, а заг з пальця взяли тільки коли на облік ставала, от і зараз дивлюсь, що наступного разу на 9-те число(25 тиждень) маю скерування на антитіла,Віл (який мала здати на 22 тижні) і заг сечі, ні гемолізинів і заг крові не написали, думаю собі чому? то ж по заг крові гемоглобін визначають...дивно якось...чи то подзвонити спитати? хм

Єва
29.01.2010, 16:22
аж жахнулася, в мене було написано що під час огляду на кріслі(шось в тому роді)в мене дуже страшна молочниця!!!!
Напевно нашим лікарям всі відмови треба писати письмово, візувати у заввідділення і собі залишати другий примірник з підписом, щоб вони вже не мали наглості такого витворяти. А так - нічого нікому не докажеш.

sanne
31.01.2010, 22:00
фальшивопозитивні. Думайте, чи варто...
я уже вирішила,що не буду здавати.
цей аналіз? І на якому терміні його здаєте?
це аналіз на виявлення вад у дитини.я зараз на 14-15 тижні,на минулому тижні лікар запропонував.якщо виявлені вади вони пропонують робити чистку.я на таке не згідна

DarkNess
01.02.2010, 16:39
Дівчата, в мене є інтимне запитання. Як правильно сечу в баночці нести на аналіз? Бо мені сьодні шось там казалала лікарка, шо якось ватою треба закривати кришечку чи щось таке, то шось пролетіло повз мої вуха, і незручно було перепитувати. Може хто так робив, бо я завжди просто закривала і все. Мені завтра зранку нести, щоб не завернули.:confused:

Nastynya
01.02.2010, 21:34
я кульочком і резиночкою закривала, а потім можна кришкою:) завернути, не завернуть, а вата може потрапити в сечу і ще шось лишнє найдуть...

DarkNess
04.02.2010, 10:49
За 2,5 тижні обліку вже 5 разів здавала кров з вени :girl_cray: , 2 рази кров з пальця. Це є просто жах! Надіюсь так далі тривати не буде, а то до кінця вагітності вони всю кров з мене вип"ють. :girl_mad:

Лідочка
04.02.2010, 10:58
За 2,5 тижні обліку вже 5 разів здавала кров з вени
А то що так багато? Я 1 раз як ставала на облік і ще раз перед декретом і все. У вас що резус негативний?

Зануда
04.02.2010, 12:09
Аналіз на АФП я проігнорувала. Ну його.
Здала вже всю необхідну кров. Тепер лікарів обійти залишилося, а я розхворілась. Відкладу до наступного тижня.

Nastynya
04.02.2010, 12:22
я, як тільки встала на облік, також думала, що всю кров випють, бо стільки направлень було, і з вени, і на торчі, а ще я для чогось пап аналіз здавала і купу всього, а потім тільки сеча і кров з пальчика:)потім не все так страшно

kitty
04.02.2010, 14:42
Я от аналізи здавала на самих початках пачками, і на початку 30 тижня теж отримала пачечку, а всі ініші аналізи сечі майже щодватижні і кров з пальця за весь час здавала раз 3-5. Найгіршим для мене були ТОРЧІ, чомусь не лежала душа мені до них, чи то може тільки мені так з ними не пощастило. Але все минулось і слава Богу:girl_spruce_up::girl_cool:

kvVItKA
04.02.2010, 16:00
здала сьогодні сечу,антитіла,гемолізини і на Віл (той що на 22 тижні треба було здати), сказали,що на 26 тижні все по новій + заг крові і всі ті,що як на облік ставала, бо то вже перед декретом...а не зарано хіба?

Nata
04.02.2010, 16:45
і на Віл
Я на ВІЛ тільки двічі здавала: коли ставала на облік і перед декретом, у нього ж термін щось 3 місяці, нащо ще раз здавати?
На гемолізини здавала щодватижні, хоч потреби і не було :), це з першим, а з другим лікар мене сміявся: аж три записи в обмінній карті про аналізи :):):)
Що таке аналіз на ТОРЧ і з чим його їдять не знаю донині

kvVItKA
04.02.2010, 18:21
я такого теж не здавала
а ВІЛ здавала як на облік ставала, потім треба на 22 тижні, ну так мені сказали,що вимоги такі

Nata
04.02.2010, 18:28
потім треба на 22 тижні
Ну так, але сподіваюся перед декретом знову не вимагатимуть?

Зануда
04.02.2010, 18:53
А я попередні рази здавала виключно при ставанні на облік і перед декретом. А на 22 тижні навіщо?
На ТОРЧ також направлення не було.

kvVItKA
04.02.2010, 18:59
а я знаю?
братова 2 рази здавала, коли на облік іперед декретом, але то рік тому було, а то мабуть знов якісь нововведення, все для людей:)
хоч я тим сильно не напрягаюсь, бо всеодно кров з вени здаю, просто шприц більший беру і всі аналізи за раз...

Romanivna
04.02.2010, 19:35
це аналіз крові на хламідії, токсоплазмоз, червоничку і ше шось. його бажано здавати на етапі планування вагітності.

DarkNess
04.02.2010, 20:52
А то що так багато?
Резус в мене +. Але так мене вже заганяли з тими аналізами, шо слів нема. Кров з вени здавала:1 раз на вимогу лікарки, в якої консультувалась раніше, 2 - як ставала на облік, бо в 1 "було не всьо", 3 - на папп і хг, 4- на торч, 5 - шоб дали лікарняне, бо попередні аналізи вважали "застарілими". І це всьо напротязі 2,5 тижнів. І в понеділок маю здавати 6 раз - на альфапротеїни (вроді). Я сама в шоці.:eek: Та ше й здавати треба натще, і в чергах чекати ( на торчі, наприклад, близько 2 годин чекала в черзі):girl_cray:, з голоду можна вмерти.
На ТОРЧ також направлення не було
І чого то так по-різному? Мені в перший же день обліку виписали.

Лідочка
04.02.2010, 22:52
братова 2 рази здавала, коли на облік іперед декретом, але то рік тому було, а то мабуть знов якісь нововведення,
Та нема ніяких нововведень, я здавала як і всі раз як на облік ставала і перед декретом, навіть в обмінці написона, що здається то 2 рази, хіба якщо з того часу як ви здавали, пройшло більше 3 місяців. Ви на якому терміні на облік стали?

kvVItKA
04.02.2010, 22:54
Ви на якому терміні на облік стали?
10-11 тижнів

Лідочка
04.02.2010, 22:58
І чого то так по-різному? Мені в перший же день обліку виписали.
Та тому, що торч, афп і решта того всього , то НЕОБОВЯЗКОВІ аналізи а тільки по-бажанню, тому лікар може виписати, але ви не зобовязані їх робити, це в обмінці теж є, просто лікарі як завжди перестраховуються і тому як ненормальні виписують купу папірців, правда не всі:)

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:54 ----------

10-11 тижнів
То в вас вже пройшло 90 днів, а лікар виписує, бо потім мусить "відчитатися", бо все має бути по-інструкції, їх теж можна зрозуміти. Я сама була свідком, як лікарка разом з акушеркою получали (на всю жк) від головної, що якась вагітна ще не пройшла обхід з тих лікарів (лор, окуліст і т.д.), а 10 днів то вже пройшло. Негарно так було то слухати, і лікарку ту шкода...

Tequilochka
05.02.2010, 10:02
Та нема ніяких нововведень, я здавала як і всі раз як на облік ставала і перед декретом, навіть в обмінці написона, що здається то 2 рази, хіба якщо з того часу як ви здавали, пройшло більше 3 місяців. Ви на якому терміні на облік стали?
А в мене нема декрету (я вчуся в інституті), то шо я раз тільки буду здавати?

Лідочка
05.02.2010, 10:22
А в мене нема декрету (я вчуся в інституті), то шо я раз тільки буду здавати?
Та ні, обовязково ще раз будете здавати десь біля 30 тижнів.

Nata
05.02.2010, 14:43
в мене нема декрету (я вчуся в інституті),
Всеодно Вам даватимуть допологову допомогу, просто випишуть не декрет а довідку і аналізи всі муситимете здавати.

Tequilochka
05.02.2010, 15:34
Всеодно Вам даватимуть допологову допомогу, просто випишуть не декрет а довідку і аналізи всі муситимете здавати.
А то шей гроші якійсь платать???

Моя мама каже що я занадто сильно хочу цю дитину, бо тільки якась дрібничка я починаю панікувати, і вишукувати то, чого нема. От наприклад - я собі не уявляю як я не піду і не здам якогось аналізу, а вдруг щось не так. Може це пройде в 2-ому триместрі???

Nata
05.02.2010, 15:42
Може це пройде в 2-ому триместрі???
Ні, це пройде з третьою вагітністю :):):)
Гроші Вам виплатять, допологовий лікарняний.

Ailenka
05.02.2010, 17:30
Всеодно Вам даватимуть допологову допомогу
а що це за допологова допомога?

Nata
05.02.2010, 17:49
що це за допологова допомога?
Ото написала :) Це оплата лікарняного (декрету). Навіть у випадку якщо мама вчиться і у декрет не іде гроші їй всеодно виплачують (виходячи із мінімальної з\п)

puma
05.02.2010, 18:09
Навіть у випадку якщо мама вчиться і у декрет не іде гроші їй всеодно виплачують (виходячи із мінімальної з\п)

Але,якщо мама вчиться і отримує степендію,то щоб оплатили декретний (лікарняний),треба відмовитись від степендії.Алу це не вигідно.

Nata
05.02.2010, 20:12
Ні, я вчилася і отримувала стипендію (як аспірант) і мені не платили тільки допомогу по догляду до 3 років, декретні і першу допомогу отримала в повному обсязі.

puma
05.02.2010, 22:16
А мені сказали ,що оскілки я отримую степендію, то декретних мені не виплатять або пишіть заяву відмову від степендії.А одноразову допомогу отримала .

Олюська
06.02.2010, 00:15
Ні, це пройде з третьою вагітністю
А у мене з другою:p Вирішила, що не здаватиму аналіз на PAPP. Як здавала перший раз, у мене той показник перевищив норму, принесла лікарці, вона підкріпила до обмінки і нічого не каже. А я, перешугана мамочка, думаю, як так, в мене щось недобре, а вона мовчить. Сказала їй, а пані лікар відповідає, що той показник не є таким інформативним, будемо далі дивитись по УЗД:cesored: Але треба було вивалити за нього 45 грн. Я розумію,що то не є великі гроші, але впевнена, що лікарка отримала свої відсотки
Ще мене відсилали здавати аналіз на міко-, уреоплазму (хтось таке робив?). Це я, вагітна, вже з пузом, мусила лізти на крісло і мені щось там зішрябували (коштувало то задоволення, наскільки пригадую, 75грн.). Лікарка, в якої я збиралась народжувати, взагалі здивувалась, що мене на таке відсилали, казала, що то під час вагітності, як правило, не робиться. Тому цього разу писатиму відмову.
Хгл, певно, буду робити, щоб бути певною і спокійною, що все ОК:)
От ще вагаюсь на рахунок "токсоплазми". Моя тітка - завідувач гінеколог. відділенням, сестрі кзаала, що того робити не конче. А вже як в неї вискочив герпес на губі (під час вагітності), то тоді відіслала. Перший раз у мене був цей показник в нормі. Як ви думаєте, чи вартує робити той аналіз, якщо мене ніколи не турбують такі беки, як герпеси і якщо минулу вагітність все було в нормі?

Лідочка
06.02.2010, 01:51
Перший раз у мене був цей показник в нормі. Як ви думаєте, чи вартує робити той аналіз, якщо мене ніколи не турбують такі беки, як герпеси і якщо минулу вагітність все було в нормі?
думаю що не треба:)

Lizza
06.02.2010, 04:13
Допис від Олюська Переглянути допис
Перший раз у мене був цей показник в нормі. Як ви думаєте, чи вартує робити той аналіз, якщо мене ніколи не турбують такі беки, як герпеси і якщо минулу вагітність все було в нормі?
Герпес може бути і безсимптомним...є ,зрештою ,і інші "приховані" інфекції (які не дають симптомів). Лікарі завжди діють по принципу "від найгіршого", тому коли вагітні здають аналізи, то обовязковим є СНІД,сифіліс,цукор..що гарантовано може зашкодити дитині. Так чому не зробити ще аналіз на приховані інфекції(здається туди входитьтоксоплазмоз) . Я наприклад просила щоб додатково дослідили на герпес (в мене ніби і нема, а в чоловіка буває, а це означає що і в мене може бути) і краснуху .Краще перестрахуватися раз, ніж потім мати наслідки (або мучитись страхами всю вагітність))..

DarkNess
06.02.2010, 16:04
Як ви думаєте, чи вартує робити той аналіз, якщо мене ніколи не турбують такі беки, як герпеси і якщо минулу вагітність все було в нормі?
Я робила аналіз на торчі ( туди ж входить і на токсоплазму), бо з нами живе котик, і тому ймовірність цього захворювання більша. А якби його не було, то, мабуть, не здавала б.

Ная
06.02.2010, 16:29
Краще перестрахуватися раз, ніж потім мати наслідки (або мучитись страхами всю вагітність))..
Так,але той раз краще шоб був до вагітності,на етапі планування.Бо від того,шо при вагітності знайдуть якусь приховану інфекцію вже нічого не зміниться,а страхи будуть немалі.

Nata
06.02.2010, 17:42
Бо від того,шо при вагітності знайдуть якусь приховану інфекцію вже нічого не зміниться,а страхи будуть немалі.
Хотіла саме запитати: хіба інфекції лікують при вагітності (крім тих звичайно що становлять загрозу дитині)?

Ная
06.02.2010, 17:52
хіба інфекції лікують при вагітності (крім тих звичайно що становлять загрозу дитині)?
торч-інфекції якраз і становлять загрозу дитині але їх лікування я собі не уявляю,їх хіба можуть спостерігати і з того робити висновки,котрими страшити майбутню маму.

kvVItKA
09.02.2010, 11:16
тут говорили про те скільки разів на ВІЛ здають, всетаки два:) коли на облік і перед декретною відпусткою
я всі аналізи повторно здаю на 28 тижні щоб були до 30-го вже готові (так лікар порадила) тому через 3 тижні попють троха з мене крові...бррр

Уляночка
09.02.2010, 11:19
аналізи повторно здаю на 28 тижні щоб були до 30-го вже готові (так лікар порадила) тому через 3 тижні попють троха з мене крові...бррр
а я вже повторно здала..ще 26 січня...

kvVItKA
09.02.2010, 11:26
а я вже повторно здала..ще 26 січня...
файно тобі:) а не зарано?хоча... чекай...в тебе лінієчка здається не зовсім терміну відповідає...чи я щось плутаю?
ти вже й на УЗД сходила ;) а я от тільки сьогодні піду

Уляночка
09.02.2010, 11:32
хоча... чекай...в тебе лінієчка здається не зовсім терміну відповідає...чи я щось плутаю?
ти вже й на УЗД сходила а я от тільки сьогодні піду
та то нема чіткого графіку...до 28 здати..та й усьо...ти думаєш, що за 2 тижні щось в тих аналізах зміниться..лінієчка в мене чітко по графіку за місячним циклом (останні 20 серпня)...просто в мене швидка овуляція...я знаю,коли завагітніла, та й на узд показувало на тиждень раніше...але поживемо побачимо...я все про 14 травня думаю...

kvVItKA
09.02.2010, 11:38
(останні 20 серпня).
:) а в мене 19 серпня

я знаю,коли завагітніла,
і я собі підозрюю коли, то виходить, що в червні маю народжувати,хочу в червні!!!

и думаєш, що за 2 тижні щось в тих аналізах зміниться.
та нічого не зміниться суттєво, от тільки мене хвилює те,що заг аналіз крові я тільки раз здавала і поняття не маю який в мене рівень гемоглобіну...

Уляночка
09.02.2010, 11:41
нічого не зміниться суттєво, от тільки мене хвилює те,що заг аналіз кров я тільки раз здавала і поняття не маю який в мене рівень гемоглобіну...
я 4 рази...129,111, 118, а останній ще не знаю...
а тільки в травні хочу і бажано до 21...не хочу я близнюка..вони такі вредні

kvVItKA
09.02.2010, 11:44
я 4 рази з вени здавала, а з пальця тільки раз на цукор ві загальний
не хочу я близнюка..вони такі вредні
а я хочу близнюка, бо вони мені дуже позитивні:)
а з тільцями навпаки асоціації не дуже, дивні вони якісь...
але насправді знаки зодіаку давно змістились...тому то будуть і не тільці і не близнюки...зрештою то інша тема:)

Уляночка
09.02.2010, 11:46
4 рази з вени здавала, а з пальця тільки раз на цукор ві загальний
а з вени я вже 6 разів здавала...антитіла,гемолізини, снід і т.д.

airy_cat
09.02.2010, 12:26
я всі аналізи повторно здаю на 28 тижні щоб були до 30-го вже готові
Я як раз в процесі - дали направлення: ВІЧ, РВ, Австралійський антиген, коагулограмму, гемолізини (3 раз і ніби то останній), мазок на стафілокок, загальний аналіз крові (здаю другий раз, перший раз здавала, коли на облік ставала).
Сьогодні перший раз (і маю надію останній) викачали повні 20 кубіків - брррр.

Nata
09.02.2010, 13:21
Дівчата, то всі так рідко здають загальний аналіз крові? Мене моя дохторка за ті вагітності так заганяла, що капець, я щодватижні кров з пальця здавала (і через раз результати акушерка забувала забрати :))

kitty
09.02.2010, 13:25
Я загальний аналіз крові здаю раз в місяць а коли був низький гемоглобін то здавала теж щодватижня для контролю. Думаю то все залежить від того :girl_curtsey:

Nata
09.02.2010, 13:31
а коли був низький гемоглобін то здавала теж щодватижня для контролю. Думаю то все залежить від того
Хіба ще від чогось :) гемоглобін у мене завжди високий. Та й аналізи ніби нормальні були, певно від лікарки залежить.

kvVItKA
09.02.2010, 22:58
певно від лікарки залежить.
можливо
моя сказала, що коли на облік стаєте і перед декретом то обовязково, а решта по показах, якщо погано почуваєшся-здаєш, а ні то ні

Liliyah Romanova
10.02.2010, 03:00
Я як раз в процесі - дали направлення: ВІЧ, РВ, Австралійський антиген, коагулограмму, гемолізини (3 раз і ніби то останній), мазок на стафілокок, загальний аналіз крові (здаю другий раз, перший раз здавала, коли на облік ставала).
Сьогодні перший раз (і маю надію останній) викачали повні 20 кубіків - брррр.
Я також зараз у процесі здавання аналізів. Правда, свої аналізи я сама собі вибираю, що хочу, а що не хочу. )))
Он довго думала чи здавати на СНІД, сифіліс і т.д., але цікаво стало, то здам. Правда, мені казали, що якщо я в Україні вже робила, то можна тут не повторювати, а в мене склероз і я не знаю, що я здавала з першою вагітністю.
Перевірятимуть на Гепатит, чи є імунітет від нього. Крім того, перевірятимуть на імунітет від ще кількох хвороб та вірусів, які найчастіше в школах кружляють, оскільки є старша дитина шкільного віку.
Цікаво так це все. Скільки разів на аналізи ганятимуть, не сказали, але не захочу, то не піду - вибір мій. :girl_smile:
Ще пропонували робити аналіз на синдром Дауна (хромосоми тощо), але ми відмовилися, оскільки для нас то нічого не міняє. Ну, але спитати вони мусять.

Юкола
10.02.2010, 09:18
Подружка як була вагітна на СНІД прішла здавати. Їй прйишло, що аналіз позитивний.
Сказати, що вона була глибоко шокована - це не сказати нічого.
Перездала, виявилось, що помилка, що вона здорова.

Я здавала загалні ан.крові що два тижні, сечі раз на місяць. А СНІД і комп. два рази: у 12 та 30 тижнів.

In4a
10.02.2010, 12:54
Їй прйишло, що аналіз позитивний.
Вагітній подрузі на наст. день після аналізу подзвонили на роботу і сказали, що в неї "предраковий стан 4-го ступеня" :eek: Здавала ще аналізи в трьох різних лабораторіях - все гуд :8: Стоїть на обліку в поліклініці на Стецька.

Ная
10.02.2010, 14:02
Подружка як була вагітна на СНІД прішла здавати. Їй прйишло, що аналіз позитивний.
Мені знайома,котра в лабораторії працювала,розказувала,шо для аналізу на СНіД всі зразки крові перевіряють вкупі за раз,як буде позитивний результат,то всі чиї зразки були в тій купі перездають ше раз і тоді вже окремо роблять аналіз кожного зразку крові.Тому не треба відразу лякатися...:girl_devil: Якби ж то так просто було,не лякатися,коли в тебе смертельну хворобу знаходять,та й ше під час вагітності.Думаю так само оптом можуть робити будь-які аналізи,тому треба перевіряти обов"язково в випадку чого.

Nata
10.02.2010, 14:26
якщо погано почуваєшся-здаєш, а ні то ні
Ну так, у мене лікарка вважала, що в неї всі вагітні хворі і погано почуваються :):):)

Liliyah Romanova
10.02.2010, 14:50
Якби ж то так просто було,не лякатися,коли в тебе смертельну хворобу знаходять,та й ше під час вагітності.Думаю так само оптом можуть робити будь-які аналізи,тому треба перевіряти обов"язково в випадку чого.
Дивовижно. А чому дзвонять пацієнтам? Тут результати передають лікарям виключно. Пацієнт довідується про них виключно в тому випадку, якщо лікар побачив щось тривожне.

Ная
10.02.2010, 15:00
Пацієнт довідується про них виключно в тому випадку, якщо лікар побачив щось тривожне.
Та ніхто пацієнтам не дзвонить,хіба як аналізи здають приватно,тоді і за результатами особисто звертаються. Я в своєї лікарки часом перепитую,шо там з результатами моїх аналізів,каже як не дзвоню,значить все добре.

Liliyah Romanova
10.02.2010, 15:26
Ясно, я теж подумала, що то якісь ковбойські історії в попередніх дописах.

In4a
10.02.2010, 23:49
Та ніхто пацієнтам не дзвонить
Як раз лікар, в якої стоїть на обліку моя подруга, сама і подзвонила.
що то якісь ковбойські історії в попередніх дописах
Лілю, ну невже Ви подумали, що я це вигадала?:girl_sad:

DarkNess
17.02.2010, 20:13
Сьогодні дізналась остаточно: аналіз крові на торч-і не обов'язково здавати натще!, а достатньо 3 год перед тим не їсти. Якщо кому треба буде, шоб не мліли від голоду. :girl_wink:

Liliyah Romanova
17.02.2010, 21:04
Лілю, ну невже Ви подумали, що я це вигадала?
Ні, ні в якому разі. Дівчата ж пояснили яким чином то відбувається. Ковбойські в значенні що не стаються щоденно й з кожним.
Сподіваюся, що то таки дійсно рідкість.

In4a
17.02.2010, 23:18
Ковбойські в значенні що не стаються щоденно й з кожним
Буду тепер знати :girl_wink:

pelagiya
18.02.2010, 16:19
Не знаю наскільки то правда, чула що але якщо не здати перед родами аналіз на снід, то братимуть аналіз в мацьопи. То вже краще самому здати, аніж щоб малявочку завий раз тривожили

ніхто не може примусити Вас здавати аналіз на ВІЛ.
http://stopsnid.org.ua/ua/without_test/

Єва
20.02.2010, 13:29
ніхто не може примусити Вас здавати аналіз на ВІЛ
Звичайно, цей аналіз робиться тільки за згодою вагітної. Але якщо в обмінці запис про цей аналіз, як і про сифіліс та деякі інші, буде відсутній, в роддомі потім будуть проблеми. Роблять його, здебільшого, щоб потім собі нервів не псувати з формальних причин.

pelagiya
23.02.2010, 12:16
в роддомі потім будуть проблеми
а які проблеми? лікарі відмовляться приймати пологи?

Лідочка
23.02.2010, 13:12
а які проблеми? лікарі відмовляться приймати пологи?
Та не відмовляться звичайно, але коментарів з цього приводу вислухаєте чимало. А я взагалі не розумію в чому проблема, шо то так важко піти і здати той аналіз? Шо шкода крові?:)

pelagiya
24.02.2010, 20:47
А я взагалі не розумію в чому проблема, шо то так важко піти і здати той аналіз? Шо шкода крові?

для когось проблеми нема, а для когось є... наприклад, жінка може боятися уколів абощо... і кожен похід в поліклініку - це стрес. а тут кожен тиждень доводиться як не на аналізи, то на узі, а ще й лікарі люблять полякати... це ж які нерви треба мати, щоб цей дурдом пережити. чи може вагітні дами перебільшують масштаб катастрофи?

Nata
24.02.2010, 20:53
лікарі відмовляться приймати пологи?
Відправлять в найгірший пологовий, в обсервацію, будете лежати із тими, що аналізи не здавали, бо знали свої болячки (і венеричні і всі інші). Приємно? Не дуже.

Neverland
24.02.2010, 21:09
Відправлять в найгірший пологовий, в обсервацію, будете лежати із тими, що аналізи не здавали, бо знали свої болячки (і венеричні і всі інші). Приємно? Не дуже.
Та нуууу.... Маю 3 подруги які навіть на обліку не були, одразу ішли домовлятися в пологовий. Без жодних аналізів, лише УЗД перед пологами робили. І всі родили там де хотіли і в кого хотіли. І жодної дискримінації:girl_cool:

pelagiya
24.02.2010, 22:36
я так розумію, що в пологовому будинку мають забезпечити стерильність. чи лікар приймає пологи у кількох жінок одночасно, не вдягає рукавичок і навіть рук не миє, коли переходить від однієї породіллі до іншої?

Romanivna
26.02.2010, 11:45
дівчатка, в мене хронічний тонзиліт. і на протязі майже всієї вагітності хворе горло. аналіз на стафілокок ще не брали, але будуть. то я так підозрюю, що його там можуть виявити :girl_sad:. то що, мене в обсервацію будуть класти???? :girl_cray: я не хочу :girl_cray:.

Nata
26.02.2010, 11:59
Маю 3 подруги які навіть на обліку не були
Ню-ню і лікар з того був радий і щасливий? Дуууже сумніваюся :) Мене лікар при знайомстві попросив дати облікову :) Хочеться їм свою голову підставляти сильно :)

Не дуже якось віриться, я навіть коли з малим на Орлика лежала, у всіх брали мазок і обов"язкові аналізи у дітей, у однієї дитини виявили стафілокок і терміново перевезли в інфекційну. Ніякі гроші і плачі не допомогли.
чи лікар приймає пологи у кількох жінок одночасно, не вдягає рукавичок і навіть рук не миє, коли переходить від однієї породіллі до іншої?
Та причому тут стерильність на пологах? Я би не хотіла лежати в палаті знаючи що у сусідки є хвороба, котрою можу заразитися я чи дитина.

Irusya
26.02.2010, 12:18
дівчатка, в мене хронічний тонзиліт

В мене також. Постарайтесь пройти якесь профілактичне лікування ( я в 1 триместрі ходила на промивання горла), потім ходила здавати той мазок і стафілококу не виявили. Зараз я періодично полощу хлорофіліптом. Думаю, все буде добре

kvVItKA
26.02.2010, 12:34
хм...і в мене хронічний тонзиліт, але я не думала про його зв"язок з стафілококовою інфекцією...в вівторок здаю мазок...

pelagiya
26.02.2010, 18:11
сусідки є хвороба, котрою можу заразитися я чи дитина

а коли Ви лежите в звичайній лікарні, то не боїтеся чимось заразитися? зрештою, є палати, де породілля може лежати одна, без сусідок...

зрозумійте мене правильно, я не заперечую проти аналізів. просто дивує оцей підхід лікарів - якщо вагітна, то повинна здати вагон різних аналізів. от мені цікаво - комусь лікарі пояснювали, які і для чого аналізи вони рекомендують здавати, що буде, якщо результат аналізу буде позитивним (наприклад, якась з торч-інфекцій) і т.д.? чи просто - повинен здати і всьо?

Лідочка
26.02.2010, 21:51
от мені цікаво - комусь лікарі пояснювали, які і для чого аналізи вони рекомендують здавати, що буде, якщо результат аналізу буде позитивним (наприклад, якась з торч-інфекцій) і т.д.? чи просто - повинен здати і всьо?
А що тут не ясно. Коагулограма - як швидко згортається кров. Якщо кровотеча, напр., а у породіллі погано згортається кров, то хіба лікарю про це не треба знати??? Як жінка стече кровю то буде винен лікар, а не жінка, бо вона не хотіла здати кров.
СНІД - без коментарів (хіба ви не знаєте для чого?).
Група крові і резус-фактор - шо тут не зрозуміло?Що треба пояснити?
Торч-інфекції - тут теж не ясно????? Якщо жінка має якусь інфекцію (цмв напр.) - то її треба лікувати, а як, то вже залежить від інфекції і від лікаря. То ж вам не молочниця звичайна. А взагалі якщо вагітність планують, то впершу чергу здають ТОРЧі, в першу чергу для блага своєї ж дитинки.
По моєму ніяких "незрозумілих" аналізів ми не здаємо. На вади розвитку - не обовязково і я сама їх не здавала, то вже хто як для себе вирішить.
Я здаю заг. ан. крові кожних два-три тижні і не плачу, бо знаю що то потрібно, бо маю низький гемоглобін і сама постійно хочу знати про рівень і мати то на контролі.
Я проти залякувань з боку лікарів, проти тих совєцких крісел на які деякі лікарі змушують лізти вагітних на 30 тижні, проти непотрібних медикаментів чи полівітамінів. Але мені здається що здати пару тих елементарних аналізів не є такою проблемою і кожна жінка знає для чого вони потрібні. Просто вагітні інколи люблять робити з мухи слона...гормони.....

rafaelka
26.02.2010, 23:01
Дівчата не судіть, знаю що трошки не в ту тему залізла, але мене цікавить які можна здати аналізи ще до планування вагітності. На що конктретно треба перевіритись, які аналізи, до кого звернутися. А то - проявила ініціативу, сходила до хорошого гінеколога (причому черга не на одну годину).Взяли мазок, результат сухо: - "Все добре, До побачення". Я вважаю краще щось перевірити ще до планування, а нє коли вже не можна буде лікуватися. Може хтось так робив порадьте, чи більшість при потребі вже робить обстеження.
http://www.mama-tato.com.ua/metric/m5088.gif (http://www.mama-tato.com.ua/metric/)

Лідочка
27.02.2010, 00:37
а нє коли вже не можна буде лікуватися. Може хтось так робив порадьте, чи більшість при потребі вже робить обстеження.
Єдине, що варто зробити, то здати аналіз на ТОРЧ-інфекції, полікувати зуби і запастися позитивом. А лишній раз до лікарів краще не ходіть, бо вони як почнуть шукати, то таки щось "знайдуть".

Romanivna
27.02.2010, 14:10
але мене цікавить які можна здати аналізи ще до планування вагітності.
я здавала ТОРЧі в центрі планування сімї, ну ще фотку шийки матки робили(колькоскопія здається), полікувала зубки, а ще обійшла лікарів, до яких в мене були питання (шлунок, серце обстежила).

DarkNess
28.02.2010, 11:49
А лишній раз до лікарів краще не ходіть, бо вони як почнуть шукати, то таки щось "знайдуть".
Як казала одна моя знайома лікарка: "Здорових людей не буває, бувають НЕдообстежені!" :girl_crazy::girl_crazy:

Tequilochka
06.03.2010, 14:01
Тепер і я знаю шо таке облік і з чим його їдять)))))

MILITARIYA
12.03.2010, 10:12
Мені лікарка дала направлення на таке: імуноферментний аналіз вмісту альфа-фетопротеїну, хто знає, що то за аналіз, і його треба здавати на голодний жилудок чи можна перед тим їсти? І чи то беруть кров з вени, чи з пальця, а то дала, навіть нічого не пояснила.

Ailenka
12.03.2010, 10:32
в народі називають подвійний тест. кров з вени і відповідно на голодний шлунок, за день ще варто не вживати всяких різних ізлішеств-цукор, копчене і т.п. хоча вагітні й так майже свою дієту мають

sanne
17.03.2010, 19:13
хто знає, що то за аналіз,
це аналіз на виявлення розвитку вад у дитини.якщо результат нище певного рівня,тоді направляють на більш точніше обстеження,якщо і там підтвердиться результат,то рекомендують перервати вагітність.

Liliyah Romanova
17.03.2010, 20:40
Мені лікарка дала направлення на таке: імуноферментний аналіз вмісту альфа-фетопротеїну, хто знає, що то за аналіз, і його треба здавати на голодний жилудок чи можна перед тим їсти? І чи то беруть кров з вени, чи з пальця, а то дала, навіть нічого не пояснила.
Ми відмовилися, бо для нас то нічого не міняє. Та й аналіз той дуже неточний. Він показує лише ймовірність, чи може дитина мати синдром Дауна або сповільнення в розвитку чи ні. Моя лікарка сказала, що то лише зайвий стрес. Та й аналіз цей взагалі не обов*язковий, виключно на бажання вагітних.

Tagonga
18.03.2010, 11:31
Дівчата, хіба тест на альфа-фетопротеїн - це подвійний тест? Він ніби здається вже на 17-18 тижні і входить до складу потрійного тесту...

Ailenka
18.03.2010, 11:46
Дівчата, хіба тест на альфа-фетопротеїн - це подвійний тест? Він ніби здається вже на 17-18 тижні і входить до складу потрійного тесту...
так подвійний

Sera
18.03.2010, 12:00
Тест на альфа-фетопротеїн входить до потрійного тесту(АФП,бета-ХЧ і вільний естріол) і здається на 14-18 тижні.А до подвійного відноситься ПАПП і бета-ХЧ і здається він на 11-14 тижні.:girl_smile:

Tequilochka
18.03.2010, 16:18
Тест на альфа-фетопротеїн входить до потрійного тесту(АФП,бета-ХЧ і вільний естріол) і здається на 14-18 тижні.
Странно, я стала на облык на 14 тижні за той аналіз ніц не казали.:confused: А тепер я прийду в кінці 18 тижня ( причому 31 березня). То можна казати шо мені повезло?

Nata
18.03.2010, 16:36
Та й аналіз цей взагалі не обов*язковий, виключно на бажання вагітних.
Та у н7ас теж необов"язковий, у нас просто лікарі грузять всіх підряд. Я цю гілку як інопланетянин читаю: половини назв не розумію навіть :) Сказала відразу. що платні аналізи не здавати (і не жмот я, просто вони не є обов"язковими. значить нема чого мені голову морочити).
Я взагалі з другим прийшла в пологовий з обмінкою в котрій було три відмітки про здачу крові, аналіз на ВІЛ і два результати УЗО. І нічого мені лікар не казав.

Liliyah Romanova
18.03.2010, 16:58
у нас просто лікарі грузять всіх підряд
Я це й мала на увазі. Якісь вагітні у нас такі перестрашені, лікарям ні слова не кажуть. :xaxa: Ото лікарі й відриваються по повній. :girl_crazy:

Tequilochka
18.03.2010, 17:25
з обмінкою
А що це за обмінка)))

Sera
18.03.2010, 17:27
Teqila-мені моя лікарка казала не здавати подвійного тесту.А потрійний-по бажанню.Тобі повезло-і гаманець повніший,і нерви спокійніші.
P.S.:обмінка-це така міні медична карточка вагітної,куди записуються всі аналізи,УЗД і перебіг вагітності(дубляж тої карточки,що заведена на тебе в жк).І її тобі в принципі мали б зразу на руки видати з першими результатами аналізів,бо з нею в пологовий треба йти(і якщо на підтримку кладуть,то теж вимагають).

Tequilochka
18.03.2010, 19:35
Не наю мені ніц не давали. Я там один раз була може тому?
Вона позаповнювала і собі поставила в папку.

Sera
19.03.2010, 12:47
Може.Бо мені перший раз теж не дали.От як другий раз була,то вже записали туди всі аналізи і видали.

hrystusja
22.04.2010, 17:30
Дівчата а можна вас попросити розшифрувати аналізи, бо моя лікарка не бере трубки.
АФП - 39,68, розрахунок МОМ -0,80
ХГЛ - 12,34, розрахунок МОМ -0,38
Вільний естріол -5,10, розрахунок МОМ 1,42
Що таке МОМ??? Вони в мене в нормі, це напевно добре. А самі аналізи? я щось розпереживалась((((поможіть хто може!!

---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

Додзвонилась я .....все впорядку)))

Nata
22.04.2010, 17:43
А що це за обмінка
Така салтова книжечка з кольоровими малюночками і купою різних табличок для налізів і обстежень :girl_cool: видається тепер на руки при ставанні на облік, так що вимагайте.

Wariatka
28.04.2010, 11:40
ишукувати будуть однозначно, а прийдете ще п...в дістанете і купу негативу, так що шукайте такого лікаря який "здаватиме" вам аналізи /за плату конєшно/ але по разку здайте... особливо сечу щоб нирки не посадились... А кров вони і так не точно роблять - вони мені 95 гемоглобін написали а я перездала на станції переливання крові то було 110, зараз станція 102 а ЖК 92 - відчуваєте "точність"?

Це ще що... Ось в мене різниця в аналізі 4 дні і різні лікарні (так тре було) перший 150, другий 100 :girl_crazy:
цікаво, де на 3 місяці вагітності можна було за 4 дні втратити 50 одиниці, а???:girl_haha:

---------- Додано в 11:00 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

Я 8 лютого іду здавати аналіз альфафетопротиїни.так боюсь що аж сльози на очах

А я от не доганяю навіщо той аналіз. Якщо жінка вже хоче лялю, то вона не буде аборт робити на 18 тижні, логічно???
Правильно хтось вже казав, що якщо ляля і хвора, то Бог забере її. Але гріх робити нормлаьна мама не буде.... Тому то тільки нерви мотають. А в мене ще і 64 грн. взяли.....:girl_cray:

---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

А от ще питання: хто знає як розшифрувати той тест Альфа-бета протеін, бо я сьогодні результат заберу....

Kosmichna
28.04.2010, 11:59
Самостійно раджу нічого не розшифровувати, бо тільки нагоните на себе страх. А взагаліто там фігурують одиниці вимірювання МОМ (якщо ще зі школи точно пам"ятаю,- мольна одиниця маси) і якесь її значення, також у табличці має бути вказано діапазон МОМ і якщо ваше значення потрапляє в цей діапазон, то все супер:girl_tender:, а якщо не попадає, то також собі із того робити нічого непотрібно, бо ті тести, то все повна туфта, ніякого реального показника вони не визначають , бо створені для того, щоб попереджувати РИЗИК захворювання а не саме захворювання.
Раніше була свято переконана, що потрійний тест на вади плоду , то ледь не самий важливий із всіх тестів, що ми здаємо, але коли результати виявились не в нормі, то дуже нервувалась. І кому воно потрібно, ті нерви? Треба молитись і просити в Бога здоровенької дитинки а також вірити, що все буде добре, той так воно і буде!!!!!

Sera
28.04.2010, 12:35
Раніше була свято переконана, що потрійний тест на вади плоду , то ледь не самий важливий із всіх тестів, що ми здаємо, але коли результати виявились не в нормі, то дуже нервувалась. І кому воно потрібно, ті нерви? Треба молитись і просити в Бога здоровенької дитинки а також вірити, що все буде добре, той так воно і буде!!!!!
Якщо покази завищені,то це вказує на якийсь запальний процес,а не на вади.І це реально виявити і усунути за кілька днів(у мене так було принаймі).

anka
28.04.2010, 14:56
В мене обмінка зараз як в Нати- ВІЛ, RW, кілька заг. аналізів кров/сеча, жодного УЗД і фсьо:). я для себе на початку вагітності визначила, що все в Божих руках і жоден АФП, папп ітд не змусить мене перервати вагітність. З УЗД я для себе визначилась, що це шкідливо і зайва інформація мені не потрібна. Доктор в ЖК вже не дивується.
Мене, чесно, дивує- для чого здавати ті аналізи (я про АФП ітд)? 9 з 10-ти хибно позитивні. Знаю людей, які всю вагітність нервували через те, що аналізи кричали про вади в дитятка, а дітки народилися здоровенькими, тільки мами носили їх зі стресом.
Коли домовлялася з доктором в ПБ-вона зовсім не проти того, що я не робила УЗД.
Тепер в ЖК мене просять хоч КТГ зробити:) Показів нема. Але і я не визначилася стосовно шкідливості для дитинки цієї процедури.
якщо хтось має якісь дані про вплив КТГ (про принцип дії)- буду вдячна- перечитала вже багато сміття і маю мало інформації.

Romna
28.04.2010, 15:35
я майже все здаю чемно, і заспокоююсь при цьомую .тільки от ТОРЧ не здавала. якось не зібралась, не пішла, а тепер хвилююся з того приводу. щоправда, якщо узд все покаже в нормі, то й хвилюватись нема чого. а аналізи все-таки треба здавати, думаю, щоб виключити навіть імовірність того, що щось піде не так,і якщо вада визначена і підтверджена хоча би у 2 лікарів дасть змогу перервати вагітність і не мучити хвору дитинку і себе потім. і не розумію жінок, які так себе вже оберігають від медичного втручання типу аналізів, узд і тд. нічого шкідливого в заборі крові з вени немає, хіба гроші спливають...але чи не коштують наші спокійні ночі тих 100 грн. за заналіз? а вплив узд на плід ще не вивчений до кінця, тому це вже матусям вирішувати робити чи ні.

Wariatka
28.04.2010, 17:17
Дівчатка, не ходіть ви на Альфа-бета протеїню Тільки витратите дарма гроші (а мені шкода було 64 грн.) і нерви попсуєте, що набагато гірше.
Я от пішла.... і шо..... все в нормі.... в родині ні в кого не було ніяких вад, вагітність протікає нормально, навіть якщо дитина і хвора - Бог так хотів і вбивати її я не збираюся.... ДУМАЙТЕ ГОЛОВОЮ, НЕ ХОДІТЬ,,,,ВОНО НІКОМУ НЕ ПОТРІБНО,,,:girl_cray:

Tagonga
28.04.2010, 17:28
Не погоджуюся з попереднім дописом: всі ми різні і декому треба ЗНАТИ, що в них все добре, а не думати безсонними ночами - а вдруг... Тому тут вже кожен повинен для себе вирішувати чи варто. Комусь дійсно не варто, а для когось... :)

Smokky
28.04.2010, 21:10
Якщо покази завищені,то це вказує на якийсь запальний процес,а не на вади.І це реально виявити і усунути за кілька днів(у мене так було принаймі).
А якщо покази занижені? От в мене, власне, занижені, і моя лікарка сказала що в мене загроза і виписала Дуфастон. В когось були понижені показники в потрійному тесті?

Kosmichna
29.04.2010, 21:28
якщо вада визначена і підтверджена хоча би у 2 лікарів дасть змогу перервати вагітність і не мучити хвору дитинку і себе потім

І ви б позбавили дитинку шансу на життя лише через якісь аналізи? А якщо аналізи виявилися хибними? Вас би сумління не мучило все життя, а що якщо ви зробили помилку?

JuniorSkeptic
30.04.2010, 09:29
Лише 1-2 жінки з 50-ти, в яких виявлено відхилення показників потрійного скринінгу від норми, справді мають дитину з якоюсь вродженою вадою (Murkoff, H., Eisenberg, A., Hathaway, S. What to expect when you are expecting). Тобто решта 48, маючи здорових діток, мали б піти і зробити аборт? :eek:

Читайте більше, отримуйте інформацію з різних джерел і налаштовуйтеся на хороше :)