КПК

Показати повну версію : Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Сторінки : 1 [2] 3 4

Joker
30.04.2010, 21:24
хто здавав на Короленка аналізи всі платили цей "благодійний внесок"???

anka
01.05.2010, 10:25
всі ми різні і декому треба ЗНАТИ, що в них все добре, а не думати безсонними ночами - а вдруг
якщо так- тоді всі обстеження потрібно пройти перед вагітністю. ЯКщо виявляють ТОРЧ при вагітності- антибіоитків ітд. не уникнути і ще й до всього нема гарантії, що доктор правильно аналіз відчитав.
я вчора була недобра на себе. Пішла на те КТГ. Просиділа 20 хв в кріслі з пультом в непровітреній кімнаті. Потім з графіком до докторки- висновок "тут би добре було, якби графік підстрибував, але Ваш варіант-варіант норми. Ви мабуть голодна (таки голодна)- наступної вагітності будете знати- на КТГ треба йти ситою (сито поїсти за 2 години перед процедурою).
і це я заради такого робила купу дії, аби з малечею посиділи, їхала в поліклініку...
висновок- купили в поліклініку апарат і треба швиденько відбити гроші. Лікарів примушують, а лікарі вагітних.

Lvivna
01.05.2010, 22:30
На Короленка коліжанка з направленням ЖК не платила ні копійки, а от я, після антенаталної на великому строці, за кожен аналіз бігала в банк з їхніми "благодійними" рахунками. Правда, це все рівно дешевше, ніж здавати в приватній лабораторії.

Tequilochka
03.05.2010, 10:06
А як ви ставитесь, до аналізу на Торчі під час вагітності? Я їх до вагітності не здавала, і тепер лікарка нічого не каже. Для мене це ніби і дорбе, але.....

DarkNess
03.05.2010, 10:42
як ви ставитесь, до аналізу на Торчі під час вагітності?
Я здавала, хоч він необов'язковий. З направленням від жк не платила ні копійки. Переживала, щоб не було токсоплазмозу, бо живемо з котиком. Там ще, здається, перевіряють на червоничку, герпес, хламідію і ЦМВ. Якщо ви сумніваєтесь, то мо варто й зробити, а якшо впевнені, шо тої зарази нема - то краще погуляйте в парку. Вирішувати вам.

Kosmichna
03.05.2010, 16:02
Я здавала, хоч він необов'язковий. З направленням від жк не платила ні копійки. Переживала, щоб не було токсоплазмозу, бо живемо з котиком. Там ще, здається, перевіряють на червоничку, герпес, хламідію і ЦМВ. Якщо ви сумніваєтесь, то мо варто й зробити, а якшо впевнені, шо тої зарази нема - то краще погуляйте в парку. Вирішувати вам.

Я також здавала на Короленка під час вагітності абсолютно безкоштовно (хіба що принесла свій спирт, ватку і шприц для забору крові із вени). І вважаю, що це потрібно. В мене все було гаразд, а в подруги виявили перевищення якоїсь із інфекцій, то вона проходила певне лікування

Lvivna
03.05.2010, 21:57
Аналіз на ТОРЧ-інфекції вважаю ОБОВ"ЯЗКОВИМ! Адже любу інфекцію, яка себе не проявляє, а протікає скрито, можна пролікувати, адже жінка, хворіючи тим же герпесом, і народжуючи дитину, яка буде проходити по родовим шляхам, можна заразити, і потім довго і нудно лікувати. То для чого такі жертви? Ті аналізи вже не такі дорогі, лікування і безсонні ночі потім ой, як дорожче винесуть!.. Та й якби трійний скринінг був точнішим аналізом, якби в ньому не було стільки помилок, теж би казала здавати, думаю, що навіть дитині, яка розвивається ще в утробі не так, як треба, можна полегшити стан якимись препаратами... Просто цікаво, чи за кордоном, як його роблять, теж стільки помилок?.. Я не знаю, як у Новому Роздолі, але у нас на Симоненка у Львові відмовитись можна тільки від трійного скринінгу, і то з болями. А от від торчків - такого не чула!..

Tequilochka
03.05.2010, 22:06
Я не знаю, як у Новому Роздолі, але у нас на Симоненка у Львові відмовитись можна тільки від трійного скринінгу, і то з болями. А от від торчків - такого не чула!..
на обліку до 30 тижня я стою на Мазепи, а потім буду в Новому. Я і не відмоляюсь, просто до цього часу мені лікарка нічого за них не говорила, ні до вагітності, ні зара. Тому і цікавлюсь.

Orman
03.05.2010, 22:08
Аналіз на ТОРЧ-інфекції вважаю ОБОВ"ЯЗКОВИМ!

тільки робити їх треба ДО вагітності. Хоча не вважаю, що треба робити весь комплекс. Герпес теж різний буває не обов"язково генітальний. Більшість з ТОРЧ комплексу це віруси, а як віруси лікуюють - ніяк, імунітет підвищують.

П.С. Сама здавала лише краснуху і токсоплазмоз.

п.п.с. і відмовитись можна від всього - це ж не концтабір :confused:

Lvivna
03.05.2010, 22:15
Це і від лікаря багато залежить, деякі так нерви стріпають, що потім на обліку стояти в нього ціла мука, коліжанка так від скринінгу відмовилась, то всю вагітність інформацію з нету потім вичитувала, бо від тої ніякої консультації не можна було добитись. Звичайно, що торчки бажано до вагітності здавати, але ми, українці, такий народ!.. Поки півник в одне місце не клюне!..

Orman
03.05.2010, 23:23
Звичайно, що торчки бажано до вагітності здавати

я б питання інакше ставила - здавати їх ДО вагітності або не здавати взагалі. Бо не бачу сенсу здавати під час вагітності. Ефективно лікувати вагітних практично неможливо, аборт - не варіант.

Lvivna
03.05.2010, 23:50
Я теж так думаю, але наш МОЗ мусить своє заробити... Наскільки я знаю, токсоплазмоз небезпечний для дитини, якщо жінка заразиться в перші три місяці вагітності, а коли здаєм на нього аналіз? Коли на облік стаємо після 10 тижнів, і коли не можна вже нічого змінити? Багато залежить від жінки, звичайно ж, але ж, що ми хочемо від неї, якщо система ОЗу така недосконала?..

AHGEL
04.05.2010, 00:20
Внас Ульвові є нормальні ліікарі щоб правду сказали і без взяттки.

Tequilochka
04.05.2010, 09:49
Звичайно, що торчки бажано до вагітності здавати, але ми, українці, такий народ!.. Поки півник в одне місце не клюне!..
Не знаю чи це особисто до мене, але так як я задавала це питання, то і відповім.
Моя вагітність була планова, тому ДО вагітності я здавала ті аналізи на які лікарка давала направлення. Серед них на ТОРЧі не було, тому зара і питаю

basya
21.05.2010, 11:54
Всім привіт! Підскажіть,де у Львові можна купити одноразову тару для сдачі аналізу сечі! Дуже треба! Терміново! Всім дякую!

Lvivna
21.05.2010, 12:03
У мене вагітність теж планова. Але до того, як завагітніти, я здавала їх півроку перед тим, тому от сиджу тепер і думаю, відмовлятись від них, якщо лікарка буде наполягати, чи перестраховуватись? Здоровий глузд мені каже, що відмовлятись...

Tequilochka
22.05.2010, 11:12
Всім привіт! Підскажіть,де у Львові можна купити одноразову тару для сдачі аналізу сечі! Дуже треба! Терміново! Всім дякую!
Я і не знала, що таке можна купити.

У мене вагітність теж планова. Але до того, як завагітніти, я здавала їх півроку перед тим, тому от сиджу тепер і думаю, відмовлятись від них, якщо лікарка буде наполягати, чи перестраховуватись? Здоровий глузд мені каже, що відмовлятись...
Не знаю на якому терміні вони здаються, але мені ще ніхто про них нічого не казав.

Rosynka
09.09.2010, 21:46
Дівчатка,а не знаєте,чи можна відмову від потрійного(та і будь-якого іншого)аналізу написати не відразу,коли направляють,а пізніше...
бо мене скерували,я якось зразу не звернула уваги,а тепер вирішила не здавати... лікарка виходить з відпустки,коли його вже запізно буде робити...
я так собі думаю,що навряд чи дата тої відмови має аж таке значення...

irushka
10.09.2010, 09:57
Я не здавала нічого і не писала жодних відмов, просто сказала, що здавати не буду і аргументувала свою думку, бо лікарка була тим страшенно вражена, але ніхто не змушував і не переконував це робити.

Morena
10.09.2010, 10:53
Я потрійний здавала (для самозаспокоєння), але коли я запитувала чи потрібно його здавати обов'язково в Прокопчук Наталі Миколаївни, вона лікар-генетик, то вона відповіла, що ніхто не змусить його здавати, якщо не хочете. Відмови, думаю, не потрібно. От я подвійний не робила, бо вже було пізно по терміну і нічого.

bilo4ka
10.09.2010, 12:56
Я здавала тільки аналіз крові з пальця, з вени, сечу денну і ранішню івсе. Ніякі аналізи на торч інфекції і тому подібне мене лікар не заставляв здавати. Просто повідомив, що це бажано, але не обовязково. Ці аналізи здають жінки які попадають в групу ризику, а саме після 5р., мали викидні до того і тому подібне. Якщо все нормально, і жінка не страдаю на манію "здам все і побільше тільки щоб заспокоїти себе", то ці аналізи не є обов"язкові.

Tynchuk
05.10.2010, 11:55
Дівчатка підкажіть будь-ласка, чи варто вірити результатам скринінгу (АФП, ХГЧ, Естріол). Здавала його на 16-17 тижні вагітності, АФП і Естріол в нормі, а ХГЧ завищений. На 19-20 тижні перездала ХГЧ вже в іншій лабораторії, знову завищений. На 20-21 тижні робила УЗД, сказали все добре, не видно причин завищення ХГЧ. Але була у генетка, вона налякала, сказала можливо треба буде брати забір навколоплідних вод, і якщо є якісь хромосомні аномалії чи я погоджусь на аборт. Я була просто в шоці, весь вечір проплакала, вночі погано спала. Прочитала. що цей забір вод має підвищений риск.Це у мене перша вагітність, мені 25 років, в роду не було ніяких патологій. Сьогодні знову іду до генетика, дуже переживаю. Порадьте щось, бо так можна з розуму зійти.

Orman
05.10.2010, 16:08
сказала можливо треба буде брати забір навколоплідних вод

ну ви ж знаєте який ризик самовільного аборту при такій процедурі? Цікаво чи сама лікарка вам про це казала..

Сьогодні знову іду до генетика, дуже переживаю. Порадьте щось, бо так можна з розуму зійти.

не ходіть до генетика, нащо ви взагалі до нього йшли. Хотіли щось знайти? От він вам і знайшов.

Тут на форумі є купа інформації про те як пройти вагітність і пологи природно і радісно.

П.С. і купа розповідей як аналізи показували що дитинка буде з вадами, а народилась здорова :)

на амніо не погоджуйтесь - наробите собі біди, а лікарка скаже, що то був відомий ризик

вишиванка
05.10.2010, 17:18
ну ви ж знаєте який ризик самовільного аборту при такій процедурі? Цікаво чи сама лікарка вам про це казала..
а ще ризик того, що дитина може народитись з вадами...

Лідочка
05.10.2010, 20:20
ще ризик того, що дитина може народитись з вадами...
А якщо "діагноз" би підтвердився, то ви би дозволили вбити свою дитину?

Дівчатка підкажіть будь-ласка, чи варто вірити результатам скринінгу (АФП, ХГЧ, Естріол). Здавала його на 16-17 тижні вагітності, АФП і Естріол в нормі, а ХГЧ завищений. На 19-20 тижні перездала ХГЧ вже в іншій лабораторії, знову завищений. На 20-21 тижні робила УЗД, сказали все добре, не видно причин завищення ХГЧ. Але була у генетка, вона налякала, сказала можливо треба буде брати забір навколоплідних вод, і якщо є якісь хромосомні аномалії чи я погоджусь на аборт. Я була просто в шоці, весь вечір проплакала, вночі погано спала. Прочитала. що цей забір вод має підвищений риск.Це у мене перша вагітність, мені 25 років, в роду не було ніяких патологій. Сьогодні знову іду до генетика, дуже переживаю. Порадьте щось, бо так можна з розуму зійти.
Мені здається, ви мусите вирішити для себе, якщо справді щось не так, то ви підете на аборт чи все ж залишите дитину, якщо погодитеся на аборт, то можете далі мучити себе тим ходінням по лікарях, а як ні, тоді взагалі не варто того робити. Не напружуйтеся, носіть щасливо свою дитинку і не переживайте. Бажаю вам здоревької дитинки, в чому ні краплі не сумніваюся.

Fleshka
05.10.2010, 20:41
Дівчатка підкажіть будь-ласка, чи варто вірити результатам скринінгу (АФП, ХГЧ, Естріол). Здавала його на 16-17 тижні вагітності, АФП і Естріол в нормі, а ХГЧ завищений. На 19-20 тижні перездала ХГЧ вже в іншій лабораторії, знову завищений.
О, аналогічно. І в мене так було. Відправили до генетика по тій же причині. Але я собі то в голову не взяла, до генетика не пішла, і на наступний ж день благополучно про це забула, і чесно - до кінця вагітності ні одного разу не згадала...не придала важливості тим словам. Переживаннями і плаксами ви завдасте дитинці шкоди можливо більшої ніж оте "можливо завищене ХГЧ".

Уляночка
05.10.2010, 22:34
Але я собі то в голову не взяла, до генетика не пішла, і на наступний ж день благополучно про це забула, і чесно - до кінця вагітності ні одного разу не згадала...не придала важливості тим словам. Переживаннями і плаксами ви завдасте дитинці шкоди можливо більшої ніж оте "можливо завищене ХГЧ".
а я в останню вагітність відмовилась від усіх...торчів,афп,хг,естріол..і ін.бізнес- проектів..мені ще того бракувало..і так нєрвна вся ходила

Tynchuk
06.10.2010, 08:23
Дякую за відповіді і за підтримку! Ми з чоловіком порадилися і теж вирішили не робити ніяких аналізів, просто віримо і знаємо, що з нашим чадом все впорядку:smile: А генетик вчора сама сказала, що тої процедури не потрібно робити і що все добре. Але напереживалась я достатньо.

MUCHACHA
06.10.2010, 09:33
Але була у генетка, вона налякала, сказала можливо треба буде брати забір навколоплідних вод, і якщо є якісь хромосомні аномалії чи я погоджусь на аборт.

А генетик вчора сама сказала, що тої процедури не потрібно робити і що все добре

Порадьте щось, бо так можна з розуму зійти.

Чесно кажучи, з таким генетиком, реально, можна з розуму зійти.....:8:

Lvivna
06.10.2010, 09:37
На 19-20 тижні перездала ХГЧ вже в іншій лабораторії, знову завищений. На 20-21 тижні робила УЗД, сказали все добре, не видно причин завищення ХГЧ.
У мене на трійному скринінгу був, наприклад, трохи занижений ХГЧ, а два інші показники - норма, то лікарка казала, що то нічого страшного, трохи занижений або підвищений на тиждень-два, - значить, запліднення раніше, або пізніше... Чи у вас набагато?

вишиванка
07.10.2010, 11:57
А якщо "діагноз" би підтвердився, то ви би дозволили вбити свою дитину?
ви мене щось невірно зрозуміли, я б на таку процедуру не йшла, тому що, якщо навіть і діагноз не підвердиться, то може народитись дитина з вадами власне через те взяття вод.

Лідочка
07.10.2010, 13:42
ви мене щось невірно зрозуміли, я б на таку процедуру не йшла, тому що, якщо навіть і діагноз не підвердиться, то може народитись дитина з вадами власне через те взяття вод.
О, дійсно не вірно зрозуміла, сорі:)

meri5
11.10.2010, 12:23
Незнаю чи по темі, одним словом прошу пояснити. В мене подружка вагітна ще малий термін 6-7 тижнів. Була на УЗД в Бісяріна на Ужгородській. І він їй сказав, що серцебиття не чути але щоб вона непереживала і прийти на наступний тиждень. Подружка в шоці незнає чи йти до іншого спеціаліста чи чекати тиждень. Я щось непригадує своє перше УЗД, а вона тим більше старшій дитині 14 років а цю 2 вагітність вони дуже чекали з чоловіком. Порадьте щось.

Hanny
11.10.2010, 12:40
малий термін 6-7 тижнів. Була на УЗД в Бісяріна на Ужгородській. І він їй сказав, що серцебиття не чути але щоб вона непереживала і прийти на наступний тиждень. Подружка в шоці незнає чи йти до іншого спеціаліста чи чекати тиждень.
По -перше: для чого зайвий раз робити УЗД? Як варіант піти здати аналіз на ХГЛ ( навіть кілька разів з проміжком в тиждень) і подивитись чи відповідає нормі. (Звичайно це має робити лікар гінеколог).
По -друге: дійсно малий термін і лікар міг не вловити серцебиття! Якщо УЗД підтверджує вагітність, краще заспокоїтися, почати приймати фолієву кислоту і знайти хорошого гінеколога, який би консультував протягом вагітності.

Kucjynchuk
11.10.2010, 14:27
Незнаю чи по темі, одним словом прошу пояснити. В мене подружка вагітна ще малий термін 6-7 тижнів. Була на УЗД в Бісяріна на Ужгородській. І він їй сказав, що серцебиття не чути але щоб вона непереживала і прийти на наступний тиждень. Подружка в шоці незнає чи йти до іншого спеціаліста чи чекати тиждень. Я щось непригадує своє перше УЗД, а вона тим більше старшій дитині 14 років а цю 2 вагітність вони дуже чекали з чоловіком. Порадьте щось.
Звичайно, нехай почекає тиждень або й два....Я серцебиття почула у 8 тижнів...

марі177
30.10.2010, 21:11
може хтось здавав аналізи в СІНЕВО,які враження??? ?і чи суттєва різниця в ціні? а то лікар настоює саме там здавати а я дурна зразу не відмовилася,тепер незнаю що робити...

Rosynka
30.10.2010, 22:35
я там робила на торчі. перший раз зробили швидко,вдруге-мусіла їм нагадувати 3 рази,результати отримала на тиждень пізніше. аргумент - "то не від нас залежить,то Київ"
різниця в ціні - порівняно з чим?

Рибка
30.10.2010, 22:48
може хтось здавав аналізи в СІНЕВО,які враження???
Я здавала там АФП. Різниці в цінах не знаю, вони є в моєму районі, на Сихові, тому інше й не шукала (в Медінститут для мене задалеко їхати рано натще).
Результати прийшли вчасно, як і казали, на третій день на електронну скриньку.

марі177
31.10.2010, 19:19
в порівнянні з поліклінікою,адже вони також роблять тільки чомусь лікарі в Синево відправляють .

Каміла
01.11.2010, 05:44
В мене подружка вагітна ще малий термін 6-7 тижнів. Була на УЗД в Бісяріна на Ужгородській. І він їй сказав, що серцебиття не чути але щоб вона непереживала і прийти на наступний тиждень а я Вам раджу не чекати (зрозуміло що на все воля Божа!) але якщо щось погане то краще відразу це вияснити..можливо дійсно зробіть ХГЛ..в мене з 7 тижня вже було чути серцебиття..або лікар....:girl_nea:

сніжна
01.11.2010, 12:16
в мене з 7 тижня вже було чути серцебиття
починаючи з 7 тижня вагітності на УЗД справді вже видно серцебиття. Але оскільки , якщо йти саме на цьому терміні на УЗД, є можливість у деяких коливаннях розрахунків терміну вагітності ( +- 4 дні), то і серцебиття можуть побачити, а можуть і ні ( якщо реальний термі трішки менший 7 тижнів) . У такому випадку і кажуть прийти через тиждень. Тому бажано на такому ранньому терміні без реальної потреби, просто для діагностики факту вагітності на УЗД не йти, а зробити аналіз ХГЧ у динаміці ( з перервою у два дні)

Rosynka
01.11.2010, 16:48
Цитата:
Допис від Rosynka
в порівнянні з поліклінікою,адже вони також роблять тільки чомусь лікарі в Синево відправляють .
наскільки я знаю,лікарі не мають права Вас зобов"язувати робити платні аналізи,тим більше,якщо їх можна зробити в поліклініці...

orki
03.02.2011, 03:31
чи варто вірити результатам скринінгу (АФП, ХГЧ, Естріол). Здавала його на 16-17 тижні вагітності, АФП і Естріол в нормі, а ХГЧ завищений. На 19-20 тижні перездала ХГЧ вже в іншій лабораторії, знову завищений. На 20-21 тижні робила УЗД, сказали все добре, не видно причин завищення ХГЧ.
Взагалі не розумію, навіщо здавати ті аналізи. В мене з першою дитиною були занижені АФП (здавала в клініці Тітовця), пережила я ті результати дуже важко, однак я вирішила, що не зважаючи на те, що говорять лікарі ( а мене теж готували до думки про аборт в разі, якщо дитинка може народитися з вадами)родити її і любити. Відтоді мені стало легше, я перездала аналіз в діагностичному центрі (виявилося, що в АФП майже в межах норми) і спокійно готувалася до появи дитинки. Мала народилася здорова!
З другою дитиною до 26 тижня я не ставала на облік і не здавала ніяких аналізів (хіба загальний крові для власного заспокоєння).

Valeria
10.02.2011, 16:16
Я вважаю,що треба здавати всі аналізи,які радить лікар.Особисто я здавала всі заг.аналізи крові,на РВ,ВІЛ,резус-конфлікт,резус-фактор,сечу та ін.Також за порадою лікаря здала на вади розвитку та торч-інфекції.Хоча все було ок,ні разу про це не шкодую.

Roxie
11.02.2011, 10:03
я здавала всі обовязкові аналізи (загальний аналіз крові, сеча, кров на цукор, RW, ВІЛ, австралійський, антитіла, стафілокок (мазок з носа), і мазок з піхви (на якийсь там слиз) - здається все), за порадою лікаря і власним бажанням! здавала в Сінево на вади розвитку у 12, а потім у 18 тижнів.. загальний аналіз крові і сечу здавала кожні 2-3 тижні, антитіла - раз в місяць (в мене резус "-", тому так довелось), а в 30 тижнів повторно всі що написала спочатку..

не шкодую про жоден аналіз, про жодну кралину крові, яку їм віддала, і про час, витрачений в чергах (в нас в поліклініці по суті черг великих ніколи немає).. аналізи дають можливість контролювати стан мого здоровя і мені то дуже важливо!! навіть коли лікарка забувала виписати направлення - я сама нагадувала, бо мені цікаво було чи в мене все в нормі.. ми ж не для лікарки то все здаєм, а для себе )))

ТОРЧі не здавала, бо як мені пояснили, будь-яку з тих інфекцій лікують антибіотиками і під час вагітності це досить складно, бо антибіотики колять в дитячих дозах, щоб не нашкодити дитинці.. та й в мене не було показань щоб здавати на ТОРЧі, а зробити і лишній раз нервуватись якби щось не так - не хотіла.. шкодувала що не знала про той аналіз коли ми тільки планували дитинку - тоді б обовязково зробила.

---------- Додано в 10:03 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

і хочу всім сказати, якщо вас лікар заставляє робити будь-який платний аналіз, а у вас немає фінансової можливості - категорично відмовтесь, бо він НЕ МАЄ ПРАВА цього вимагати!!! Обовязковоми є безкоштовні аналізи, а усі платні в Сінево чи Меді-Лайні чи ін. - виключно за вашим бажанням і при вашій фінансовій можливості!!! Мені казали, що лікарі від тих приватних лабораторій отримують немалу грошову винагороду за направлення клієнтів, тому не звертайте увагу на різні вигадки лікарів, типу це обовязково і їх потім відчитують за те що ви не зробили на ТОРЧі чи на вади розвитку плоду.

lovefreedom
25.02.2011, 17:57
Привіт, дівчата. Можливо, хтось знає скільки коштує потрійний тест в Меділайні чи в Синево?

марі177
25.02.2011, 18:29
Можливо, хтось знає скільки коштує потрійний тест в Меділайні чи в Синево?
150 грн було 3 місяці назад.

nalia
25.02.2011, 18:36
в Синево?
"Пренатальний скринінг 2 триместру" 160грн

Farfalla
25.02.2011, 19:42
Я під час вагітності не здавала анлізів на вади розвитку. Принципово. Якщо б дізналася шо щось не так, аборту не зробила б. Бо це моя кровинка, а мучилася би до кінця терміну... Переживала б.

Natalya
25.02.2011, 21:24
В Меділайні 150 грн.

---------- Додано в 21:24 ---------- Попередній допис був написаний в 21:20 ----------

В Меділайні 150 грн.

Orman
26.02.2011, 13:45
ТОРЧі не здавала, бо як мені пояснили, будь-яку з тих інфекцій лікують антибіотиками
ТОРЧІ - це віруси, якими такими антибіотиками їх лікують?

lovefreedom
26.02.2011, 19:04
Metelykmetelyk
Я під час вагітності не здавала анлізів на вади розвитку. Принципово. Якщо б дізналася шо щось не так, аборту не зробила б. Бо це моя кровинка, а мучилася би до кінця терміну... Переживала б.

Я теж відмовлялася, але лікар сказала треба і все. від першого якось відговорилась, а другий уже вимагає... я просто настроююсь на те, що якщо, не дай бог, буде в тих результатах шось не так, то знаю, що багато з них є неправдивими.

Дівчата! Всім дуже дякую за інформацію.
Але, блін, якщо дійсно такі важливі ці результати, то зробили б тест безкоштовним! одразу видно, що їм важливо (тест на групу крові, РВ, ВІЧ) - те безкоштовно, а подвійні і потрійні всякі там - їм на вигоду!!!

nattsol
26.02.2011, 19:30
Я теж відмовлялася, але лікар сказала треба і все. від першого якось відговорилась, а другий уже вимагає...
я написала заяву на відмову від аналізів на підставі законів про добровільність медичного втручання Цивільний кодекс України:
Ст.281
3. Медичні, наукові та інші досліди можуть провадитися лише щодо повнолітньої дієздатної фізичної особи за її вільною згодою.
Ст.284.
4. Повнолітня дієздатна фізична особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.43
Згода інформованого пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування. Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників. і вручила лікарці (разом з чоловіковою відмовою від флюорографії). та скривилася, але мусила взяти, хоч і залякувала, що як щось не так, то я в першу чергу до неї прибіжу (ага, розбіглась :girl_crazy:). ще казала, що як я не здам всіх аналізів, то мені не дадуть довідку для отримання допомоги - нічо, рівно в 30 тижнів її мені видали без зайвих питань :)
отака я вредна пацієнтка :girl_blush2: мабуть, ще подіяло те, що я пару разів приходила зі своїм чоловіком :)

Голубоока
26.02.2011, 21:35
як я не здам всіх аналізів, то мені не дадуть довідку для отримання допомоги
Таке справді буває, чи це просто залякування?

oreol
26.02.2011, 21:57
Перед тим, як завагітніти я спеціально ходила здавати на ТОРЧ інфекції. Жінка може і не знати, що в неї є якась торч інфекція. А лікуватись вагітною дуже небезпечно.

nattsol
26.02.2011, 22:24
Таке справді буває, чи це просто залякування?
залякування (на яке, на жаль, багато хто піддається).
зрештою, та довідка - це лише засвідчення того, що жінка вагітна і в ній вказується період, за який їй держава має виплатити допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами. а здані якісь аналізи, чи не здані - це взагалі мала б бути лікарська таємниця (як і відмови від аналізів).
а якщо раптом завідувач відмовляється видати ту довідку - це порушення прав вагітної.

Lithium
27.02.2011, 19:14
не здавала анлізів на вади
А я все думала, думала і вирішила та ну його ті аналізи, хіба більше нервів, та щей знайома здавала, то її так таке написала, що просто не має слів, перездала і все нормально просто помилка лікарів. То я б таких лікарів ...., бідна жінка ледь витримала такий шок.

masaryk
02.03.2011, 13:22
Мене так вже та моя жіноча консультація замучила, що я тут подумала. Якщо дасть мені Бог третю вагітність, оформлюсь в якійсь приватній установі у хорошого лікаря, якому довірятиму. А на облік буду ставати якнайпізніше, може за місяць перед тим як декретний лікарняний треба буде. Щоб поменше туди лазити. Бо користі 0, а негативних емоцій багато.

Maryasik
02.03.2011, 14:16
Я здавала лише на вади розвитку подвійний та потрійний, а від ТОРч писала відмову.

---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

Привіт, дівчата. Можливо, хтось знає скільки коштує потрійний тест в Меділайні чи в Синево?

На Короленка в другій половині лютого потрійний обійшовся 40грн, а раніше подвійний 80грн.

masaryk
04.03.2011, 08:39
Ну а що буде якщо не здати повторних аналізів на снід, сифіліс, гепатит, фібриноген, стафілокок? Я тут в неті страшилки читала, що у нормальну палату можуть не пустити,а в якійсь спеціальній інфекційній тримати будуть, де власне і будуть особи з позитивними результатами аналізів на снід, сифіліс, гепатит і т.д.

марі177
04.03.2011, 08:49
Ну а що буде якщо не здати повторних аналізів на снід, сифіліс, гепатит, фібриноген, стафілокок
на стафілокок і снід бажано щоб потім нерви не тріпали в пологовому.хоча смішно, вагітній декілька раз на снід здавати,так як ніби її під час вагітності немає до чого взятися а тільки шукати випадкових зв"язків:girl_crazy:
А якщо не здасьте то будете тішитися в окремій палаті і безкоштовно(от чим вони страшуть):girl_crazy:

morkvao
19.04.2011, 09:53
Привіт дівчатка. Підкажіть будь-ласка норми МоМ для ПАППА та бета ХГЧ в 11 тижнів. Не можу розібратись з аналізом. І які показники завищені чи занижені вказують на вади.

Niferttiti
19.04.2011, 10:10
Підкажіть будь-ласка норми МоМ для ПАППА та бета ХГЧ в 11 тижнів
Їх норма має бути в межах від 1,5 (чи від 1,00) до 2,5.
ХГЧ відповідає за генетичні вади розвитку, а ПАПП свідчить про загрозу вагітності.
Якщо показники не вкладуться в норму, пошлють до генетиків.
Занижені показники свідчать про вади.

morkvao
19.04.2011, 15:01
Занижені показники свідчать про вади.
А хіба не завищений ХГЛ свідчить про вади. Я таке знайшла в інтернеті

olangel
26.04.2011, 10:44
Чи треба робити тест на альфа-фетопротеін і бета-ХГЧ?На скільк це потрібний тест?Чи не з"їсть він мені більше нервів ніж треба?

Jupiter
30.05.2011, 18:17
Чи треба робити тест на альфа-фетопротеін і бета-ХГЧ?На скільк це потрібний тест?Чи не з"їсть він мені більше нервів ніж треба?
Мене теж цікавить це питання. Я його задала лікарці, мотивуючи тим, що воно тільки нерви і страх плодить. То вона відповіла, що якщо я не здам, то матиму проблеми з оформленням декрету.:girl_devil:І що мені робити? Йти і добровільно викидати кровно зароблені гроші на якусь дурницю, на яку не хочеться їх тратити?

In4a
30.05.2011, 23:25
то матиму проблеми з оформленням декрету
Бздури. Ці аналізи не обов"язкові.

cjomcjomka
31.05.2011, 09:05
То вона відповіла, що якщо я не здам, то матиму проблеми з оформленням декрету
лякає. Гроші з вас витрусити хоче за ті аналізи.
А на СНІД коли здаєш, то підписуєш, що то твоє добровільне рішення :)

Bride
16.06.2011, 10:01
Порадьте які аналізи краще здати до вагітності ( і мені і чоловіку, щоби пересвідчитися що все ок). А то ми збираємося мати лялю, а я про аналізи ніц не знаю.
В якій поліклініці краще здавати?
наперед вдячна

silvia
11.10.2011, 14:55
результати ПАПП - МоМ 3,2891 ( 13,4 тижні) сказала лікар, що трошки завищений .......і що може бути..............:girl_sad:

Лідочка
11.10.2011, 15:05
результати ПАПП - МоМ 3,2891 ( 13,4 тижні) сказала лікар, що трошки завищений .......і що може бути..............
Нічого. Все добре, не партеся і дайте собі спокій.

silvia
11.10.2011, 15:11
а не виходить..отака от натура .....прочитала про занижені норми..а про завищені нічого.........

KOCHAM
11.10.2011, 15:14
Чи треба робити тест на альфа-фетопротеін і бета-ХГЧ?На скільк це потрібний тест?Чи не з"їсть він мені більше нервів ніж треба
То вона відповіла, що якщо я не здам, то матиму проблеми з оформленням декрету
я писала заяву, що відмовилась, і жодних проблем )

Лідочка
11.10.2011, 15:16
а не виходить..отака от натура .....прочитала про занижені норми..а про завищені нічого.........
Вийде. Подумайте про те, якої шкоди завдаєте своїми хвилюваннями дитинці. В темі для ММ дівчата писали вже про ці аналізи, і всі в кого були результати не в межах норми і перездали, потім були нормальними.
А нащо ви їх взагалі здавали? Аби нерви собі попсути?

KOCHAM
11.10.2011, 15:17
а не виходить..отака от натура .....прочитала про занижені норми..а про завищені нічого.....
раніше читала, що ті аналізи лише для 5-10% можу бути інформативними, тобто дітки можуть мати проблеми
для решти "пальцем в небо"
а враховуючи, що вірогідність 50 на 50 є неінформативною, бо не відомо в який бік ...
а до 10 % то зовсім мізер
краще з толковим генетиком поконсультуватись, якщо в родині були подібні ситуації

silvia
11.10.2011, 15:22
якщо в родині були подібні ситуації -в родині немає проблем з генетичними відхиленнями, треба чекати 16 тижні...........здати потрійний тест......блін капець то все

DesperateHousewife
11.10.2011, 15:29
треба чекати 16 тижні...........здати потрійний тест..
Нічого не треба, то тільки Ваше бажання, а ніякий не обов"язок. Бо більше аналізів, більше залякувань і тривожного очікування, а вагітність має бути спокійною, а не тривожною.

KOCHAM
11.10.2011, 15:31
16 тижні...........здати потрійний тест......блін капець то все
капець то точно
хороша мамуська silvia, нащо воно вам треба?
є немало розповідей, коли аналізи ну дуже недобрі, і батьки ночами спати не можуть, і лікарі радать перервати....
а народжуються Здорові, усміхнені, щасливі дітки
і уявіть собі якби батьки прислухались до тих бздурних висновків

подумайте для себе чи ви менше будете любити свою дитину?

аналізи є приблизними - це все "викачування" грошей

тому любіть свою дитину і не порушуйте її гармонії своїми безпідставними переживаннями
краще накупіть фруктів і з користю утрьох проведіть час :connie::connie:

cjomcjomka
11.10.2011, 16:34
найгірше це обслуговування в поліклініці. Ці безкінечні черги
ооо, таааак... це наша гаплична реальність....
Крові за всю вагітність випють (себто витягнуть шприцом) більше, ніж за всі роки життя (до вагітності)
100%, те саме і я думала, коли ставала на облік в першу вагітність.
Цього разу аналізи на вади і всі ті що платні здавати не буду - бо стану на облік у 27-28 тижнів :) хіба що якийсь аналіз в поліклініці буде нефайний, то перездам в приватній лабораторії. А так - своя кров дорожче :)

isachka
21.10.2011, 23:42
... здати потрійний тест ...
я написала відмову і лікар лише звів плечима

а щодо обовязково тесту - все що є обовязковим до здаванням можна зробити у державних мед установах за направленням лікаря
olangel, нехай ваша лікарка направить вас на такий аналіз безкоштовно(воно ж то обовязкове) - можете спокійно здавати :girl_devil:
тест на альфа-фетопротеін і бета-ХГЧ - тест на гормони і наскільки мені відомо у Львові його роблять лише в приватних лабораторіях. Це так званий потрійний тест - тест на 3 гормони * 80 грн за аналіз на 1 гормон - от і виходить 240грн.

---------- Додано в 22:27 ---------- Попередній допис був написаний в 22:22 ----------

Мій лікар коли просив здати той аналіз казав, що то у всьому світі роблять - моє заперечення було, що і жид за компанію повісився

Хоча найкраща тактика у такому випадку - беріть у лікарки направлення на той тест, типу плануєте зробити його, і просто затягніть з часом, бо він має обмеження, його не роблять після 20 тижня. Збережете собі нерви, бо як кажуть: після бою руками не махають.

---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

Щодо решти аналізів, порівнюйте по можливості з вашими аналізами до вагітності

У мене виникла проблема з гемоглобіном - впав на 30 одиниць у порівнянні з моїм рівнем до вагітності, а от лікар і оком не моргнув, бо при нормі для вагітної у 110 - у мене зараз 113, та після запалення нирок я мала гемоглобін 118.
І що тут скажеш, як сам лікар сказав, з цього приводу він буде думати, що робити, коли мій гемоглобін буде 90 одиниць.
Я уже зараз маю слабість і падаю на рівному місці:cry:, то власне була причина що пішла на облік на 19 тижні, а то щеб затягнула так тижнів до 26-28.
От і виходить робимо те записане як необхідне, а те що справді необхідне - не робимо бо в межах норми
А з тим всім я скоро на яблука і гранати не зможу дивитися:girl_sad:

Nevermind
21.10.2011, 23:45
результати ПАПП - МоМ 3,2891 ( 13,4 тижні) сказала лікар, що трошки завищений .......і що може бути.............

Я теж здавала подвійний тест приблизно на терміні 13,5 тижнів, і в мене теж ПАПП був 3,3. Консультувалася з дуже хорошим лікарем. Він мені сказав, що нічого страшного немає, просто після 13 тижня цей ПАПП вже стає малоінформативним, тому що починається швидке зростання дитини, і через це збільшується також й ПАПП.

madey
22.10.2011, 13:23
Уважаемые девушки беременные! Поберегите себя ,у беременных и так не все порядке с нервами, постоянная бессоница, а такого начитаешься и вообще вся издергаешься. Конечно нельзя пренебрегать обследовниями,но всех под одну гребенку нельзя ровнять.Двойные,тройные тесты настоятельно рекомендуют сдавать беременным после 35 лет и у кого в роду есть паталогии,а не всем подряд. Я сдавала все тесты,т.к. я отношусь в категорию после 35 лет.Сколько крови онм мне выпили ! Чуть вся не поседела ,рыдала не переставая!Всю беременность как на иголках проходила. Изначально была угроза выкидыша или замершей беременности , потом угроза прездевременных родов. 2 раза лежала в патологии на сохранении,а в результате я переносила доцю 3 дня.Ехала рожать из дому, в 7 утра начались схватки,а в 10,50 уже доця была возле груди. Вот такие результаты тестов.Сейчас медицина - это бизнес,чем больше беременяшки сдадут,пересдадут анализов,тем больше денег перекачуют с Ваших кошельков в чужие карманы. Девочки не переживайте, волнений и так хватает.Всё будет хорошо!!!

fotynasop
25.10.2011, 09:31
Я особисто від подвійного і потрійного тесту на вади розвитку дитини відмовилась. Написала заяву, що з релігійних міркувань не хочу здавати ці аналізи. Лікарка не могла мене змусити. А ще була неприємно вражена, коли після того як я здала аналіз на СНІД, треба було заповнити заяву, що я добровільно хочу його здавати і попереджена про всі наслідки, якщо він виявиться позитивним. Я не проти була його здати, але чому мене не попередили, що я можу його не здавати? Ось це для мене загадка. А ще не розумію для чого за всю вагітність аналіз на РВ потрібно здавати аж 3! рази і на СНІД 2! рази. Що мої результати можуть змінитися, якщо я живу з одним чоловіком і контактів з іншими не маю? Чи то може я чогось не розумію?

Almariel
25.10.2011, 10:25
Чи то може я чогось не розумію?
цього ніхто не розуміє))))) а на СНІД треба здати, бо в пологовому поселять вас в ізолятор - а раптом у вас позитивний результат.

fotynasop
25.10.2011, 10:37
а на СНІД треба здати, бо в пологовому поселять вас в ізолятор
але для чого його сдавати декілька раз? ось у чому питання. я б зрозуміла здавати цей аналіз на 36-38 тижні. тоді й видно: якщо хвора - в окрему палату. а так для майбутньої мами постійно стреси: піди здай той аналіз, піди здай інший. і чекай на результати і думай чи все там добре. з рештою я так і думала, коли відмовлялась здавати аналіз на вади розвитку дитини: якщо здорова - добре, а якщо раптом хвора - я все одно народжуватиму, але поки вагітна не буду перейматися ймовірною можливістю хвороби моєї мабутньої дитини

silvia
28.10.2011, 16:08
сьогодні зранку все-таки здала АФП (лише його) скоріше це для себе, для внутрішнього заспокоєння.. трошки попереживала до обіду....в обід прийшли результати - все добре. УРА!!!!

Orman
28.10.2011, 16:26

це зразу в перли чи як?

нема там ізолятора, просто в обсервації будете народжувати (і то ще від лікаря залежить). А в обсервації все таке саме тільки дезинфікують краще.
але чому мене не попередили, що я можу його не здавати?

мене попередили, і згоду я підписувала ДО того як здавала.
а так для майбутньої мами постійно стреси: піди здай той аналіз, піди здай інший. і

ну я тільки тому його і здавала, бо одним махом брали на все - групу, РВ, гепатит, ВІЛ, антитіла, цукор, ще якусь байду а якби ото кожен раз окремо ходити, то дуля би була замість аналізу.

Я особисто від подвійного і потрійного тесту на вади розвитку дитини відмовилась.

я просто всі терміни пропустила коли їх здають, то навіть ніхто не впоминався за ці аналізи :)

Almariel
28.10.2011, 20:43
Цитата:
Допис від Almariel
це зразу в перли чи як?
то ж не я придумала)) на форумі прочитала - хтось ділився досвідом. а ізолятор чи обсервація я не шарю.

Натуля
29.10.2011, 15:51
А ще була неприємно вражена, коли після того як я здала аналіз на СНІД, треба було заповнити заяву, що я добровільно хочу його здавати і попереджена про всі наслідки, якщо він виявиться позитивним. Я не проти була його здати, але чому мене не попередили, що я можу його не здавати?
А мене попередили про можливість відмови. А потім я ще заповнювала анкету вагітної на 2 сторінки (новшество ввели), то там підписувала згоду на аналіз.

Женічка
29.10.2011, 16:03
то навіть ніхто не впоминався за ці аналізи
аналогічно :) мене називають недобросовісною вагітною :) цього раз ніяких потрійних, подвійних і тому подібних аналізів мені й не пропонвали здавати. можливо тому, що на облік стала 18 тижнів.

sychivchanka
10.12.2011, 15:55
Не раджу здавати аналіз КТГ (кардіотокограма) у Клініці Тітовця. Ми робили його на 36 тижні вагітності. Робила нам його медсестра, а не лікар і тривало вимірювання 8 хвилин замість 20-40. Прилад, який був біля серця дитини тримала в руках і він час від часу посувався. Після цього нам принесли розшифровку, де чітко було написано - хронічна гіпоксія плода. Ми побігли до лікаря, зробили ще раз це вимірювання - все нормально. Але стрес пережили і я, і дитина. Слава Богу, що все обійшлося, але якою ціною. Коли прийшли повторно робити КТГ нам сказали, що в тій клініці всім ставлять гіпоксію плода. Будьте обережні, бо ні приватна клініка, ні гроші(150грн.) ще не гарантують достовірності результатів.

Maksli
02.02.2012, 11:21
ніколи самі не тлумачте результати
В мене схожа ситуація, здавала аналіз на ПАПП і вільний бета ХГЛ, як прийшли результати, то в мене був шок..... , бо до норми яка там була написана на мій термін 11 т.в. результат ХГЛ не дотягував, а в ПАПП перевищував в кілька разів. Але чоловік порадив не панікувати і пошукати які ж мають бути норми МОМ. і тоді я знайшла, що норма від 0.5 до 2.5, так що трохи заспокоїлась, а на наступний день пішла до лікарки, вона мене ще більше потішила, аналізи - :girl_smile:чудові!!!!

lydmilarubak
03.02.2012, 22:51
дівчата а хто знає чи обовязково здавати гепатит.

rusyava
04.02.2012, 12:10
наскільки я знаю то від будь якого аналізу можна відмовитись, але по моєму його здають в жк і нічого страшного в ньому нема:girl_smile:

Witlof
04.02.2012, 14:17
А чи хтось здавав аналіз на гематокрит, а то мене з ЖК відсилають здавати цей аналіз в лабораторію при Медінституті. Чи це обов"язково? Минулої вагітності я стільки аналізів не здавала.

rusyava
04.02.2012, 15:12
неа такого аналізу нездавала це мабудь якась новинка

Samilla
13.03.2012, 19:30
А обовязково здавати посі сечі на Симоненка?

Meriroma
14.03.2012, 16:18
Мені теж сьогодні видали купу маколатури ля здачі аналізів. Від ПАПП і Вета шось там я хоч з невеличким спором але відмовилася. Одне смішно, спочатку лікарка явно була за те, що їх треба здавати, а коли я проявила свою скромну обізнаність в цих аналізах сказала: Ну так, вони платні то можна і відмовитися тим більше УЗД хороше)...і довіряй їм потім!

---------- Додано в 16:18 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

На СНІД здам бо то одним разом з іншими беруть, то вже не хтіла ніц доказувати, але казала шо від нього відмовитися не можна і здавати потрібно два рази.

Пупсик
14.03.2012, 16:38
Хочу уточнити. При першій вагітності здавала подвійний і потрійний тести. Зараз не хочу здавати. Де то написано, що вони не є обов"язковими? Щоб коли лікарка почала напрягати, мати аргументи, мол там то і там пише, що від цих аналізів можна відмовитись. Буду вдячна за інформацію

Ніколь
14.03.2012, 16:46
Щоб коли лікарка почала напрягати, мати аргументи, мол там то і там пише, що від цих аналізів можна відмовитись.
Марьясь, достатньо вже того що ніде не написано що ті аналізи є обовьязковими. А раз вони такими не є, значить і здавати їх не обовьязково, а по бажанню.
А те що аналіз рекомендований ще не означає що він є обовьязковим.

Meriroma
14.03.2012, 16:48
Де то написано
Я не знаю де то написано, але я сказала, що нема гарантії, що аналіз буде проведено точно, а я не хочу зайвий раз хвилюватися оскільки аборту робити в будь якому разі не буду. Не знаю чи в тій темі, але дівчата писали, що відмовитися можна чуть не від усіх аналізів. от мене сьогодні хотіли на кріслі дивитися, бо їм то конче для протоколу потрібно, але в результаті було все одно по-моєму...певні не так конче:girl_crazy:

nattsol
14.03.2012, 17:16
Де то написано, що вони не є обов"язковими? в законодавстві)
- надання медичної допомоги особі, яка досягла чотирнадцяти років, провадиться за її згодою.
- повнолітня дієздатна особа, яка усвідомлює значення своїх дій і може керувати ними, має право відмовитися від лікування.
Виняток! У невідкладних випадках, за наявності реальної загрози життю особи, медична допомога надається без згоди особи або її батьків (усиновлювачів), опікуна, піклувальника.
- Ст.ст. 39 та 43 Законодавства про охорону здоров'я регламентує питання згоди пацієнта на медичне втручання, а саме передбачає, що для застосування методів діагностики, профілактики та лікування необхідна згода пацієнта. При чому, якщо відсутність згоди може призвести до тяжких для пацієнта наслідків, лікар зобов'язаний йому це пояснити. Якщо і після цього пацієнт відмовляється від лікування, лікар має право взяти від нього письмове підтвердження, а при неможливості його одержання - засвідчити відмову відповідним актом у присутності свідків.

zykerochka
29.03.2012, 17:34
Дівчата хочу розказати вам про те як мені робили аналіз на вади дитини Скринінг 2 триместру в Ескулабі, який знаходиться на Ч. Калини,103.
Спочатку хочу висловити своє незадоволення щодо результатів аналізів, коли здавала аналізи вони запитують к-ть тижнів та вагу,хочу наголосити що ці данні дуже важливі. Коли я забирала аналізи то не звернула увагу, що мені дописали 9 кг. Коли прийшла додому мене цікавили результати,хоча мій лікар приймав аж через 3 дні, я не могла стільки чекати, та прочитала в інтернеті, що на результати впливає вага, дзвонила в лабораторію Ескулаб аж 3 рази то вони не можуть знайти мої аналізи,то мають передзвонити в лабораторію бо сидять і нічого не знають,хоча потім підтвердили, що вага впливає на розрахунок який рахує компютер.
Вони підтвердили,що перші результати не вірні . Яка не професійність я б не здивувалась якщо це був би не платний аналіз. Могли б навіть зважувати якщо це так важливо. Моя порада не здавайте той аналіз взагалі, якщо вас нічого не турбує.

PanteraLviv
01.04.2012, 10:17
Розповім і я вам свою історію з тими аналізами. В 12 тижнів я здавала скринінг першого триместру. Результати були погані ХГл зашкалював в 2 рази, Рарр був теж в 2 рази завишений. В лабораторїї навіть мою вагу не запитали, здавала в Медісі. Коли я з тими результатами прийшла в ЖК мені сказали що будуть якісь вади плоду. Я із сльозами пішла до Слободи на УЗД, він уважно подивися ті аналізи, потім дуже уважно все повимірював на УЗД і сказав що все гаразд, дитинка дуже добре сформована, здорова. А такі високі показники в мене були ізза того що було 2 хоріона, а потім 2 плаценти, це підтвердилось вже при пологах. Тобто мали бути двійнятка, але дякую Богу за те що маю здорову дитинку.

Vukhastyk
02.04.2012, 12:33
Давчатка, підкажіть будь ласка, чи є обов"язковим аналіз толерантності до глюкози? Хтось здавав? Де вказано, що він є обов"язковим?

silvia
02.04.2012, 13:05
це недавнє нововведення наскільки мені відомо, приходите - на голодний шлунок здаєте кров- випиваєте глюкозки - через 2 год знову здаєте кров.
Особисто я не здавала, лікар ще к-ка раз перепитував у когось чи це треба чи ні.....в результаті не здавала.....в родині немає хворих на діабет, цукор у нормі....а витримати цю процедуру на гол. шлунок :bad: тим більше я відвідувала ЖК на іншому кінці Львова..лікар не наполягав...

Vukhastyk
02.04.2012, 13:19
от я власне чому і питаю, бо для мене теж цю всю процедуру витримати - завдання не з простих. І в родині діабетиків немає, і цукор в нормі. А в мене таке враження, що моя лікарка робить видимість роботи, відправляючи мене на всі можливі аналізи. Постійно щось хоче знайти, і не може. От хочу їй якось обґрунтувати відмову від здачі такого аналізу.

Пупсик
02.04.2012, 14:25
Та ні, ваша лікарка чітко дотримується вказівок. Я поки не на обліку, але вже теж думаю як би то відмовитись від того аналізу на толерантність. Його важко витримати будь-кому, а вагітній анріал. Принаймі мені, бо як не поїм зранку, то відчуття ніби вмираю).

Vukhastyk
02.04.2012, 14:35
І мені важко, бо я з тих, хто вранці снідає:))) А хіба є десь чітка вказівка, що цей аналіз є обов"язковм?

silvia
02.04.2012, 14:42
я думаю що пару гривень творить чудеса....спробуйте)))

Vukhastyk
02.04.2012, 14:50
А може дійсно допоможе. Дякую за пораду:girl_yes2:

stargirl
07.04.2012, 14:49
Давчатка, підкажіть будь ласка, чи є обов"язковим аналіз толерантності до глюкози? Хтось здавав? Де вказано, що він є обов"язковим?
цей аналіз ввели здавати тільки цього року. Тому така нерозбериха з тим, хтось назначає, а хтось ні... Це через те, що дуже зараз поширений діабед, от і перевіряють

Tempernice
12.04.2012, 17:15
Не підкажете скльки коштує аналіз на гемоглобін у приватній лаболаторії? І куди варто піти? Бо в поліклініці вже замучилася перездавати, а результати космічні, перший раз 140 (лікар сказала перездати, бо щось виглядає нереально) перездала другий раз -86 Щось слабо віриться при нормальному самопочутті:)

algo
12.04.2012, 17:21
Я в Ескулабі доці здавала, то 35 грн - Загальний аналіз крові (розгорнутий)

amaretto
13.04.2012, 13:18
Здавала толерантність на глюкозу:2 години сиділа біля туалету думала що не втримаю в собі. Обідно що не всім призначають а я так відмучилась. Нікому б не радила таке щастя. Другий раз би відмовилась

Vesnyanka
13.04.2012, 15:23
На глюкозу написала відмову, але тоді лікар попросила ще раз здати просто кров на цукор.

annf14
17.04.2012, 12:22
Скажіть будь ласка, а як правильно писати відмову?
Треба йти до головного, завіряти...?

Ніколь
17.04.2012, 12:28
В обмінній карті є сторінка де жінка підписує що ознайомлена з веденням її вагітності, що ознайомлена з заходами безпеки під час вагітності, з тим як її можливо лікуватимуть в разі чого, що не заперечує медичного втручання, що зобовьязується здавати всі потрібні аналізи і т.д. щось такого плану. І от там я наприклад написала що від аналізу на глюкозу відмовляюсь. І ніяких проблем.

murawka
17.04.2012, 18:09
А хто знає, де розміщений перелік обов'язкових аналізів, які потрібно здавати. Здається, тось з дівчат на форумі згадував, що з 1 січня мазок з горла і носа не є обов'язковим. Хочу знайти відповідь і тикнути її своїй участковій.

Ніколь
17.04.2012, 18:15
що з 1 січня мазок з горла і носа не є обов'язковим
так, мазок на стафілокок вже не потрібен, про це мені в ЖК сказали, але де че чітко написано не знаю.

valisneryja
19.04.2012, 12:49
Не знаю чи в цю тему , але все ж таки. Дівчата, хто знає чи обов"язково здавати чоловіку донорську кров. Бо для оформлення декретного сказали пройти чоловіку флюрографію і здати кров. Чи можна відмовитись?

Vukhastyk
23.04.2012, 15:08
Дівчатка! На рахунок тесту толерантності до глюкози - все виявилося значно простіше: написала відмову і все. Лікарка мене проінформувала, а я сама вирішила. Так що знайте на майбутнє: цей аналіз не обов"язковий.

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

Тільки от ще одного моменту я так і не зрозуміла: хтось з вас писав, що на даний момент ви не працюєте? Моя мені сама надиктувала подібного змісту. А я хоч убий не розумію, що це має до діла:girl_sad:

Analgina
23.04.2012, 15:17
Тільки от ще одного моменту я так і не зрозуміла: хтось з вас писав, що на даний момент ви не працюєте? Моя мені сама надиктувала подібного змісту. А я хоч убий не розумію, що це має до діла
це я писала, що не працюю. а ви теж не працюєте? то може вона надиктувала на те, щоб отримати дородові лікарняні? бо ті хто працює, отримують на роботі.

---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

Дівчатка! На рахунок тесту толерантності до глюкози - все виявилося значно простіше: написала відмову і все. Лікарка мене проінформувала, а я сама вирішила. Так що знайте на майбутнє: цей аналіз не обов"язковий.
чудова новина! а в якій ЖК ви на обліку?

Vukhastyk
23.04.2012, 15:26
Я дійсно не працюю. Але справа в тому, що писала я це в індивідуальному плані введення вагітної, який потім залишився в неї.
А на обліку я стою в 5 МКП у Терлецької М.Я. - завідуючої відділенням.

KitiKet
23.04.2012, 16:57
Мне недавно врач в ЖК сказала что им увеличили список обязательных анализов в этом году. Я сдавала и глюкозу и какой-то гематокрит. Я так поняла что они и сами не особо рады. Потому что вроде как все изменения направлены на то чтобы беременная меньше шастала в ЖК, а в итоге тоже самое получается...

---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:52 ----------

для оформлення декретного сказали пройти чоловіку флюрографію і здати кров
Первый раз слышу чтоб на донорскую кровь мужу надо было сдавать. Флюрографию он делал еще когда на учет вставала в 9-10 недель. Ну и еще кровь на ВИЧ сдавал. Ушла в декрет на прошлой неделе. А вы где на учете стоите?

valisneryja
23.04.2012, 21:56
Первый раз слышу чтоб на донорскую кровь мужу надо было сдавать. Флюрографию он делал еще когда на учет вставала в 9-10 недель. Ну и еще кровь на ВИЧ сдавал. Ушла в декрет на прошлой неделе. А вы где на учете стоите?
Я стою на обліку в м.Новояворівську. І без донорської крові в нас не хочуть підписувати декретного. Мені здається, що донорство це добровільна справа і заставити когось піти здати кров не можу. Та не знаю як я їм маю це правильно пояснити.

Analgina
23.04.2012, 22:50
Та не знаю як я їм маю це правильно пояснити.
а відмову з релігійних переконань не пробували написати? Знаю що Свідки Єгови проти переливання крові, от і мотивуючи цим можна відмовитись.

maty
24.04.2012, 01:09
А сказати,що чоловік у відрядженні ,у від"їзді-типу "пізніше здасть".А що,у Львові не вимагають донорської довідки? Бо в нас,як не в ЖК,то потім в пологовому-довідка про склад сім"ї,флюорографія всіх дорослих членів,для дітей-довідка про Манту,ну і донорська .Мені чомусь здається,що ця вимога не зовсім законна ,хоч , до певного моменту, мій чоловік здавав.

valisneryja
24.04.2012, 09:19
а відмову з релігійних переконань не пробували написати? Знаю що Свідки Єгови проти переливання крові, от і мотивуючи цим можна відмовитись.
Варіант, сьогодні іду подивимось що з того буде... хоча мій спокій мені дорожчий, на мене там і так як на скандалістку дивляться, вже мала з ними гострі теми...

pony
24.04.2012, 14:43
Чи можна відмовитися від огляду на кріслі, собливо при постановці на облік? Чи можна не здавати мазок на флору?

Liliyah Romanova
24.04.2012, 16:48
Чи можна відмовитися від огляду на кріслі, собливо при постановці на облік?
Часом навіть треба.
Моя близька родичка так дитину втратила на 6-ому місяці. Я тому проти тих всіх оглядів на кріслі під час вагітності.

terezka
24.04.2012, 17:02
. І без донорської крові в нас не хочуть підписувати декретного
є закон про донорство (справа суто добровільна)
+ є ціла купа протипоказань, далеко не всі можуть бути донорами крові, тому пункт "обов'язково" можна викреслити. Навіть татуювання чи просто голковколювання робить неможливим донорство протягом одного року

KitiKet
24.04.2012, 18:31
Чи можна відмовитися від огляду на кріслі, собливо при постановці на облік? Чи можна не здавати мазок на флору?
Отказаться точно можно, и у меня смотрели только два раза но это при угрозе и то жалею (((. Когда пошла кровь на пятой неделе, то на Топольной только матку прощупывал врач, чтоб определить растет ли она и соответствует ли сроку. Но осмотра не делал. И в ЖК меня боялись трогать.
А когда попала в больницу на 20 неделе - было очень больно ходить, то со страху согласилась на осмотр. Мне там теми зеркалами все так поцарапали что еще пару дней чувствовала... И сказали что капец угроза, короткая шейка... Потом врач ушла в опуск и передала меня другой, которая была "не в курсе", что у меня с шейкой страшные проблемы и пришлось смотреть еще раз ((((. Оказалось что все хорошо.
Теперь я уже до родов никому не дам туда лазить "посмотреть".
На днях сдавала мазок на флору - так это не страшно совсем. Они ничего не засовывают внутрь и не заставляют лезть на кресло. Я легла на кушетку и гинеколог аккуратно двумя зеркалами взяла немного выделений у самого входа. Я даже ничего не почувствовала. Поинтересуйтесь как они будут его брать, если тоже так - то смело соглашайтесь.

valisneryja
24.04.2012, 18:49
Огляд на кріслі,наскільки мені відомо не є обов"язковим. А мазок на флору можуть у вас взяти на кушетці, або ви самі навіть можете взяти. При огляді на кріслі береться мазок з каналу шийки матки але дуже обережно. А на флору беруть два рази при постановці на облік та перед декретним. Якщо не захочете на крісло Вас заставити не можуть, відмова та й все.

Marka
27.04.2012, 13:33
Дівчатка, скажіть будь-ласка, хтось здавав аналізи у лабораторному центрі "Меділайн" на PAPP-A і вільний b-ХГЛ?

Tempernice
27.04.2012, 14:47
хтось здавав аналізи у лабораторному центрі "Меділайн" на PAPP-A і вільний b-ХГЛ?
Я здавала на12 тижні

Marka
27.04.2012, 14:56
І яка норма має бути цих аналізів?

Ніколь
27.04.2012, 16:01
І яка норма має бути цих аналізів?
залежно від терміну вагітності, від ваги вагітної, результати мають чуть різні межі.
На готовому бланку з аналізом до речі написано межі норм аналізу і сам результат. Якщо він вписується в той діапазон - то все добре.

nonstop
04.05.2012, 15:50
Привіт! Здала вчора аналіз на ХГЛ в Синево, результат 7732. Від дня останніх М получається п"ятий тиждень, а по цьому показнику 6=7 тиждень. То нормально? Результат аналізу на ХГЛ взагалі рахується як акушерський тиждень?

Burberry
04.05.2012, 16:14
Допис від pony Переглянути допис
Коли я прийшла ставати на облік, мене лікарка спитала, чи маю я рукавички. Сказала їй, що ні і запитала, чи цей огляд на кріслі є обов'язковий? Вона відповіла - пишіть відмову. Так само я вирішила писати відмову від аналізу на вади. Правда, нервів вона моїх трохи з'їла. Написала скерування на загальний аналіз крові і глюкозу у приватну лабораторію. Коли я її спитала: а що у нас в поліклініці вже загальний аналіз крові не беруть? То у відповідь вона почала щось крутити, сказала, що це розгорнутий аналіз, що щось там в них немає і тд. Про ТОРЧІ вона не згадувала, я й сама забула. Дала заповнювати цю інформаційну згоду. Як я зрозуміла, там від усього можна відмовитися. Мене розсмішили фрази у цьому папері, що я добровільно і свідомо погоджуюся на всі медичні втручання, хоча й розумію їх ризик. І що я поінформована про альтернативні медзаклади :connie_pull-pigtail.Але, як вона пояснила, якщо вам щось не підходить, ви підкреслюйте і подискутуємо От зараз думаю, від чого це ще варто відмовитися?Може від тесту на толерантність до глюкози?Але до нього ще ніби далеко...На якому тижні його пропонують здавати? А ще цікавить, до окуліста, ЛОРа відправляють усіх вагітних перед декретом?Чи лише тих, у кого є на це покази?

---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:13 ----------

Допис від pony Переглянути допис
Коли я прийшла ставати на облік, мене лікарка спитала, чи маю я рукавички. Сказала їй, що ні і запитала, чи цей огляд на кріслі є обов'язковий? Вона відповіла - пишіть відмову. Так само я вирішила писати відмову від аналізу на вади. Правда, нервів вона моїх трохи з'їла. Написала скерування на загальний аналіз крові і глюкозу у приватну лабораторію. Коли я її спитала: а що у нас в поліклініці вже загальний аналіз крові не беруть? То у відповідь вона почала щось крутити, сказала, що це розгорнутий аналіз, що щось там в них немає і тд. Про ТОРЧІ вона не згадувала, я й сама забула.
Дала заповнювати цю інформаційну згоду. Як я зрозуміла, там від усього можна відмовитися. Мене розсмішили фрази у цьому папері, що я добровільно і свідомо погоджуюся на всі медичні втручання, хоча й розумію їх ризик. І що я поінформована про альтернативні медзаклади :connie_pull-pigtail.Але, як вона пояснила, якщо вам щось не підходить, ви підкреслюйте і подискутуємо От зараз думаю, від чого це ще варто відмовитися?Може від тесту на толерантність до глюкози?Але до нього ще ніби далеко...На якому тижні його пропонують здавати? А ще цікавить, до окуліста, ЛОРа відправляють усіх вагітних перед декретом?Чи лише тих, у кого є на це покази?

Karrizo
04.05.2012, 16:21
А ще цікавить, до окуліста, ЛОРа відправляють усіх вагітних перед декретом?Чи лише тих, у кого є на це покази?
Я по тих всіх лікарях ходила тільки раз, коли ставала на облік, перед декретом тільки аналізи здавала, але знаю що дехто обходить лікарів двічі.

Vukhastyk
21.05.2012, 12:49
Дівчатка, хто здавав кров в інституті патології крові по вул. Чупринки 45? Як там? До котрої години роблять аналіз?

Osya
21.05.2012, 14:29
Дівчатка, хто здавав кров в інституті патології крові по вул. Чупринки 45? Як там? До котрої години роблять аналіз?
Зранку на гемоглобін здавала(9 година), а в 11-12 вже мала результат

Pobigaychyk
22.05.2012, 09:53
Сьогодні йду забирати результати аналізу на вади розвитку. А до лікаря піду аж в четвер. Може хтось підкаже які норми цього аналізу в 2-му триместрі, бо до четверга важко чекати

silvia
22.05.2012, 10:45
поруч з вашим результатом повинні бути норми на цей термін - можна порівняти

zlatovlaska
27.05.2012, 23:52
Не впевнена, що сюди. Якщо щось- перенесіть, будьте такі ласкаві :)
Направили мене на здачу аналізу "Хорионический гонадотропин (бета-ХГЧ, для небер. и беременных до 4 недель )" .
Як розібратись з їх результатами? Здавала аналіз в "Синево".
Є норми 3-4 тижні один показник, 5-6 і т.д інший. Але ці показники пересікаються ну наприклад (умовно, числа не точні) 3-4 тижні норма скажімо 250-2000, 5-6 тижнів 1800 - 20000, 7-8 тижнів 3000- 45000 і т .д. І погодьтесь, великий таки діапазон від 3тисяч до 45 тисяч... Роз"ясніть , якщо хтось в курсі
І ще , направили на аналіз, оскільки по ультразвуку термін 3-4 тижні, а по місячних ставлять 5-6 тижнів. Мовляв, аналіз дасть змогу вияснити, чи все ок і лікар помилився, або таки викидень. Вже голова пухне. По результатах аналізу - плід 4-5 тижнів, але знову ж не співпадає з ультразвуком...

Milady
15.06.2012, 19:54
Хотіла я сьогодні стати на облік але не вийшло...прийшла в 5 поліклініку о 17.00, потрапила до лікарки Корпан в 17.30, то вона вже сказала, шо все до 19.00 вона мене не встигне оформити. Дала мені направлення на УЗД, яке за її словами, я маю здавати лише у Лотоцької, бо то так написано в наказі міністерства.
Далі ще веселіше: почала я з нею говорити стосовно аналізів, то знову ж таки сказала мені, що за наказом міністерства всі аналізи є обов'язковоми і я мушу лізти на крісло. Дівчата, я мені акуратно пояснити їй, що я знаю, що нічого обов'язкового немає, на що можна посилатись?

Пупсик
15.06.2012, 20:08
Дала мені направлення на УЗД, яке за її словами, я маю здавати лише у Лотоцької, бо то так написано в наказі міністерства.
Клас! Лотоцька відкати платить міністерству? Можете йти до кого хочете, а як нє, то нехай вам лікарка покаже той наказ міністерства.

Milady
15.06.2012, 20:21
Можете йти до кого хочете
Так і буду робити, але коли я сказала їй про це, почала мене страшити різними історіями, шо в нас всі узисти крім до "йного місця".
А коли сказала, шо не буду оглядатись на кріслі, то почула фразу: " Нє, то мусите, а раптом в вас там молочниця є, а її без мазка лікувати не можна! Як не вірите мені, то подивіться скільки я веду вагітних....жоден з 17 лікарів стількох не веде!"

Made in USSR
15.06.2012, 21:48
Дівчата, я мені акуратно пояснити їй, що я знаю, що нічого обов'язкового немає, на що можна посилатись?
я би задумалась над іншим лікарем.

Vероніка
15.06.2012, 22:24
я би задумалась над іншим лікарем.
Можливо, так не варто поспішати, але дуже дивні несинітниці про накази міністерства. Тепер всі вагітні жінки Львова і області тільки до неї будуть ходити?
Ви маєте право самостійно обирати лікаря УЗД і місце здачі аналізів.

Лотоцька відкати платить міністерству?
Швидше окремим лікарям-гінекологам, які скеровують до неї своїх пацієнтів.

Ніколь
15.06.2012, 22:26
а раптом в вас там молочниця є, а її без мазка лікувати не можна
берете самі у себе вдома той мазок і не скельце і приносите наступного разу їй, матиме мазочок, може відчепиться...

Made in USSR
16.06.2012, 10:31
дуже дивні несинітниці про накази міністерства.
Ви самі відповіли на свої питання. розповіді про накази міністерства то тільки один зі способів маніпуляції

ranetka
17.06.2012, 16:55
На рахунок узд, його можна робити будь-де за власним вибором, лікар може лише порадити когось, якщо ви не знаєте, куди піти. Моя лікарка порадила Скляр, але я ходила весь час до Лотоцької в приватний кабінет і залишилася дуже задоволена.
А щодо аналізів, я ЗА те, щоб здавати-і на патології, і на торчі, і весь набір, бо це не зашкодить в даному випадку, все ж таки, дитина-не іграшка, ітреба відповідально підходити до таких питань. Скільки бічу навколо хворих діток,шкоді і їх, і батьків, а це ж можна було попередити!

Лідочка
17.06.2012, 17:17
Скільки бічу навколо хворих діток,шкоді і їх,і батьків,а це ж можна було попередити!
А що саме, можна було попередити, не підкажете?

ranetka
17.06.2012, 17:55
Попередити генетичні вади і захворювання,що вони їх спричиняють!

Liliyah Romanova
18.06.2012, 08:27
А щодо аналізів, я ЗА те, щоб здавати-і на патології, і на торчі, і весь набір, бо це не зашкодить в даному випадку, все ж таки, дитина-не іграшка, ітреба відповідально підходити до таких питань. Скільки бічу навколо хворих діток,шкоді і їх, і батьків, а це ж можна було попередити!
Тобто вбивати дітей?
Якраз нещодавно читала статтю про те, що останні дослідження показали, що аналіз на вади/патології навіть на 50% не відображає правди, а це значить, що "за показами" абортували масу здорових дітей. Який сенс іти на такий аналіз? З нього така поміч, як мертвому кадило. :nea:

Щодо хворих дітей і їх батьків. Не треба їх шкодувати, якщо вас про це не просять. Більшість людей самі зробили саме такий вибір і зовсім про нього не шкодують. Окрім того, багато дітей мають вади внаслідок невдалого проведення пологів, а це вже геть інша тема. І про те, що можна й не можна попередити, теж не вам судити.

Mammy
18.06.2012, 10:35
аналіз на вади/патології навіть на 50% не відображає правди, а це значить, що "за показами" абортували масу здорових дітей. Який сенс іти на такий аналіз? З нього така поміч, як мертвому кадило.
Абсолютно згідна з Вами!:girl_yes2: Саме тому й не ходила на ці аналізи, тому що аборт робити в будь-якому випадку не стала б... :no:Все одно тут нічого не можливо попередити, а лише дізнатись, та й то не 100%. І народилось у мене, дякувати Богу, здорове малятко і без цих необхідних аналізів:yes:

roziava
18.06.2012, 15:57
Я здавала аналіз толерантності до глюкози і в мене результат до випитої глюкози 3,5, через дві години 6,7. Лікарка каже перездавати...я в неті знайшла,що 6,7 це цілковита норма. Може хтось знає як має бути, чи має певне посилання на нормативні акти??? Я перший раз мало не втратила свідомість від тієї глюкози, ще одного разу не витримаю.

Liliyah Romanova
18.06.2012, 16:37
Я здавала аналіз толерантності до глюкози і в мене результат до випитої глюкози 3,5, через дві години 6,7. Лікарка каже перездавати...я в неті знайшла,що 6,7 це цілковита норма. Може хтось знає як має бути, чи має певне посилання на нормативні акти??? Я перший раз мало не втратила свідомість від тієї глюкози, ще одного разу не витримаю.
Напишіть відмову і все.

Зорянка
18.06.2012, 18:02
через дві години 6,7.
У мене після глюкози було 6,5, то лікарка також наробила кіпішу зо зависокий показник і відправила до терапевта в консультації то подивилась і сказала що все нормально і допускається до 7-7,5.
Після того моя гінеколог заспокоїлась і навіть не згадувала.
Моя як сказала що то високий показник то я її відразу попередила що перездавати навіть навіть не подумаю.
Настоюйте на своєму, тому що це справді важко витримати.

Krosha
27.06.2012, 10:53
Дівчатка, а толерантність до глюкози здавати дійсно так страшно?
Я так розумію, що спочатку береться кров з вени, потім дають випити того солодкого сиропу, через деякий час знову з вени кров беруть?
Чи забити на ту глюкозу і написати відмову від аналізу?

zlatovlaska
27.06.2012, 12:29
здавати дійсно так страшно?
Це відколи такий аналіз здають? Мене ніхто не направляв при першій вагітності ...

Krosha
27.06.2012, 12:45
Це відколи такий аналіз здають? Мене ніхто не направляв при першій вагітності ...
Та от я так розумію, що віднедавна.

До речі, на якому терміні потрібно здавати аналіз на ТОРЧ? (бо мене ще не відправляли на нього)

Almariel
27.06.2012, 13:03
на якому терміні потрібно здавати аналіз на ТОРЧ?
до вагітності. під час - то викачування грошей, бо нічого не зміниш.

mazurik
17.07.2012, 15:47
У меня 20 недель и сегодня дали направление на ТОРЧ, но врач сказала, что это по желанию, что можно и не сдавать. Стоимость его в Синево 210грн, так что лучше купите себе фруктов и чего-то вкусненьнького ))) Девченки на форуме пишут, что если и найдут что-то, то лечить во время беременности всеравно нельзя ))) так что решайте сами )))

lulu
19.07.2012, 19:36
сегодня дали направление на ТОРЧ
мені моя розпрекрасна лікарка сказала, що відмовлятись не можна (правда відправила на короленка, де безкоштовно) і від глюкози теж сказала не можна відмовлятись. здрастє! і ще одне здрастє-від учора ще й чоловік має на снід здавати-ґєґнутися!!!!

mazurik
20.07.2012, 11:11
У меня дилема с этим направлением на ТОРЧ ))) С одной стороны, вроде даже если что-то и найдут , лечить нельзя. Но с другой стороны если есть инфекция, не является ли это показанием для КС, чтоб проходя через родовые пути ребенок не заразился. Вот и сижу думаю, наверное надо всетаки сделать и спать спокойно )))))))

lulu
21.07.2012, 13:09
Вот и сижу думаю, наверное надо всетаки сделать
а мені радили сестрі гроші платити, щоб не виписувала. то я думаю-певно легше здати ніж ті домовляння, які я не вмію...

Oddly
22.07.2012, 12:37
ще й чоловік має на снід здавати-ґєґнутися!!!!
я от давно хотіла запитати - якщо вагітна здала на снід, і аналіз негативний, - то хіба не логічно, що у чоловіка також негативний? (ну, ясно, якщо він єдиний постійний партнер)

Holly
22.07.2012, 15:25
ну, ясно, якщо він єдиний постійний партнерА чим докажете? От моя лікарка (певне мала гіркий досвід), коли я ще Яринкою була вагітна, казала, що часто чоловіки ходять наліво, коли жінки вагітні. Все через те, що знайшли якусь заразу в мене. Вона була свято переконана, що то саме від чоловіка. Коли я їй сказала, що ні в мене , ні в нього нікого не було, до одруження, то не повірила :) Аналіз перездала, вже нічо не було.

lulu
14.08.2012, 11:02
дівчата, скажіть будь ласка,аналіз на торч здається натще?

я, правда, хочу знову спробувати відмовитись (бо вже який сенс на 25-му здавати), але якщо вдруге відмовить відмовитися:) - то доведеться....

glasses
14.08.2012, 11:08
Так, його потрібно здавати лише натще

Pobigaychyk
15.08.2012, 11:07
аналіз на торч здається натще?
На торч треба здавати якось два рази. Коли я приходила перший, то я прийшла зранку і здавала натще. На другий раз мені назначили прийти на 14.00, то я уточнила в лікаря чи обовязково нічого не їсти, то вона сказала, що можна. Так що другий раз я здавала і поснідавши і пообідавши :)

mazurik
15.08.2012, 11:42
Первый раз слышу что анализ на ТОРЧ здается два раза, мне моя Г сказала, что он не обязательный и что я могу его не сдавать, я так и сделала. Вот только свекровь говорит, что без него могут не принять в роддом )))) не знаю насколько это правда )))))

Пупсик
15.08.2012, 11:47
Вот только свекровь говорит, что без него могут не принять в роддом )))) не знаю насколько это правда )))))
Не правда.

Первый раз слышу что анализ на ТОРЧ здается два раза
Його дивляться в динаміці, тому по правилах цей аналіз здають двічі.

mazurik
15.08.2012, 12:00
НУ так его надо здавать или не надо ????? Я уже запуталась )))

Пупсик
15.08.2012, 12:15
НУ так его надо здавать или не надо ?????
То вирішувати вам. Лікар не наполягає. Якщо виявлять в вас зараз якусь ТОРЧ інфекцію ви будете її лікувати? Як на мене, то ці аналізи варто здавати ДО вагітності, а не під час. Ну але в нас все роблять не так як то має бути. Я не здавала торчів, бо навіть якщо б щось знайшли, то який вихід? Лікування може дитині зашкодити.

Olka Sherolka
15.08.2012, 12:45
Його дивляться в динаміці, тому по правилах цей аналіз здають двічі.
Тобто його здають двічі через якийсь період часу? це має бути кілька тижнів чи кілька місяців?

Я здавала один раз, на початку вагітності, що він не обовязковий не знала, але навіть якби знала - здала б, бо до вагітності про цей аналіз і не знала і мені було цікаво просто для себе знати результат. Думала що в мене імунітет буде хіба що на токсоплазму (з дитинства коти в домі, як домашні, так і приблуди) а на все решту - ні, а виявилось навпаки - на все є імунітет, крім токсоплазми, тому для мене було корисно про це дізнатись і зі своїми котиками я поводжусь обережно, чоловік прибирає котячий туалет, бавитись з пазурами не дозволяю.

mazurik
15.08.2012, 12:46
Ясненько )))) в принцыпе мне так и говорили, что уже сейчас его нет смысла делать ))) до беременности сдавала все было ок ))))

invisible
15.08.2012, 13:09
Вот только свекровь говорит, что без него могут не принять в роддом )))) не знаю насколько это правда )))))
То вона може сплутала з аналізом на СНІД чи сифіліс?

Дівчата, а аналіз на ТОРЧі під час вагітності платний чи безкоштовний?

Ще дуже цікавить одна річ. Моя братова наполягає, що якщо стати на облік після 12 тижнів, то можуть бути якісь проблеми з виплатою допологових декретних (я правда приватний підприємець, так що взагалі не знаю, що мені платитимуть і чи платитимуть взагалі). Але народжувала вона понад 4 роки тому. Я більш ніде такого не чула і не читала. То ж якась помилка, правда?

Olka Sherolka
15.08.2012, 13:19
аналіз на ТОРЧі під час вагітності платний чи безкоштовний?
Я здавала в ЖК, безкоштовно, але можна здати і в будь-якій платній лабораторії - кому що смакує :)

glasses
15.08.2012, 14:07
а аналіз на ТОРЧі під час вагітності платний чи безкоштовний?
На скільки я знаю, він безкоштовний лише для вагітних

glasses
15.08.2012, 15:22
Дівчата, прокоментуйте будь ласка. Мені до Г ййти аж в суботу і я тут нічого не розумію. Раніше якось розбиралась, а зараз просто дурдом. Здавала сьогодні аналіз на вади і ХГ
Свободный бета-ХГЧ free HCG - 27.9
Небеременные женщины‎: ‎до ‎0‎.‎013‎
МЕДИАНА ‎(‎независимая от веса‎): ‎
11 ‎н‎.‎б‎.: ‎49‎.‎9
12 ‎н‎.‎б‎.: ‎40‎.‎6
13 ‎н‎.‎б‎.: ‎33‎.‎6
14 ‎н‎.‎б‎.: ‎28‎.‎8‎
Медиана 40.6мМЕ/мл
МоМ 0.6872 МоМ

Протеин‎-‎А плазмы ‎ ассоциированный с ‎ беременностью ‎(‎РАРР‎-‎А‎,‎ПАПП‎)
ПАПП - 2766 мМЕ/л

МЕДИАНА ‎(‎независимая от веса‎): ‎
11 ‎н‎.‎б‎.: ‎1337‎.‎0‎
12‎н‎.‎б‎.: ‎1919‎.‎0 ‎
13 ‎н‎.‎б‎.: ‎2926‎.‎0 ‎
14 ‎н‎.‎б‎.: ‎4358‎.‎0‎
Медиана 1919мМЕ/л
МоМ 1.4414 МоМ

Примечание‎:‎ваг. 12 т вага 63,5 кг
Мене цікавить, в мене щось недобре з тим ХГЧ?Бо він не підпадає під ті норми правильно?Що з тим робити?
Те що ПАПП підпадає під норми це добре чи ні?
І ось ті Медіана і МоМ що це таке.
Дякую.

mazurik
15.08.2012, 16:46
Ой меня тот ХГЧ тоже мучал ))) постоянно был ниже нормы ))). Как говорила мне моя Г, то это либо есть угроза либо по ее непонятному мнению ни для меня ни для всех знакомых это показатель когда ждете мальчика )))) Но другой более адекватный врач сказал, что у всех эти показатели индивидуальны, и в принципе если самочувствие хорошее, то волноваться нечего просто больше отдыхать и меньше нервничать ))))

P.s. кстати мы ждем мальчика ))) так что может моя Г и была права ))))))

glasses
15.08.2012, 16:55
Ой меня тот ХГЧ тоже мучал ))) постоянно был ниже нормы ))).
В тому то і суть, що він в мене на початках був гарний, а зараз?І я трохи переживаю, але з іншого боку у вівторок була на УЗД і ми дивилися на маля, вроді би все добре, серденько слухали, дивились ножки, ручки, голівку.
І не знаю,що мені робити йти знову його здати, я ще і захворіла, блін і соплі, горло і температура.
Мама мене додому кличе каже їдь, трохи тебе будемо лікувати і не знаю, 1.5 год в маршрутці, але почуваюсь добре і не нервувалась і відпочиваю, бо тільки з моря і зараз ще до 20 у відпуску. Завал і розстроїлась, я з тим ХГЧ.Дівчатка, радьте ще щось, хто що знає.

silvia
15.08.2012, 17:07
заспокійтесь, головне щоб значення МоМ були в рамках від 0,5 до 2 од. ( іноді зустрічається до 2,5) - у вас з цим все гаразд. І взагалі тут окрема тема є про ці аналізи, які є малоінформативними, часто взагалі недостовірними, але заставляють хвилюватись, похибка у визначенні терміну і значення уже буде вищим чи нижчим, тому не переймайтесь.

mazurik
15.08.2012, 17:15
Можете почитать ветку начиная с 52 страницы, там у меня была такая же проблема )))) девченки там насоветовали ))) так что почитайте )))

Zoryanazirka
15.08.2012, 18:11
Я вже раз писала, в мене ХГ при нормі 0,5-2,5 коливався від 0,1 до 0,3, та ще й вільний естріол був нижче норми. Перездавала в різних лабораторіях. При тому що при двох попередніх вагітностях все було в нормі.

truskaffka
16.08.2012, 09:34
Так, його потрібно здавати лише натще

Чому натще? То ж на антитіла аналіз, а не на хімічний склад крові. Це не твердження, а просто питання :)

mazurik
16.08.2012, 12:34
А мне моя Г, посмотрев мои предыдущие анализы крови, что сахар в норме и в семье никто диабетом не болел, сказала , что не хочет меня мучить и чтоб я написала отказную, мол она не видит предпосылов для сдачи этого анализа. ТОРЧ также сказала как хотите, брала мазки в начале все было в норме. А от мужа требует тольку флюрку, и анализ на СПИД нет. Если он у вас в норме зачем тогда мужу сдавать???????

glasses
16.08.2012, 15:52
ому натще? То ж на антитіла аналіз, а не на хімічний склад крові. Це не твердження, а просто питання
Ну, цього я вже не знаю, так мені казала і лікарка і коли прийшла здавати аналіз теж перепитували. Я написала те, що знала:-) Може з дівчат хтось знає?

Ljus6ka
16.08.2012, 16:44
Два дні назад здавала торч інфекції , тому точно скажу, що потрібно здавати натще, і звечора не їсти жирної їжі

KSUSHECHKA
18.08.2012, 12:49
Дівчата, хочу здати аналіз на термін вагітності,щоб не ходити по УЗД, але не знаю,де краще. Меділайн чомусь закрили до вересня!!!!!

lulu
18.08.2012, 13:50
Дівчата, хочу здати аналіз на термін вагітності,щоб не ходити по УЗД, але не знаю,де краще. Меділайн чомусь закрили до вересня!!!!!
я здавала в медісі. його багато є по всьому львову. і вже ввечері можна довідатись результат по телефону, а зранку наступного дня забрати роздрукований. або ж вам на мило вишлють.

invisible
18.08.2012, 14:00
Це ви ХГЛ маєте на увазі? Я здавала в "Синево", вони теж дуже швидко роблять. Переважно вже в 16-17 год. на мейл приходить результат або його можна переглянути на сайті.

glasses
20.08.2012, 22:37
Дівчтата, ви коли здаєте кров, ви даєте їм рукавичкі чи ні?

HAPPY NATA
20.08.2012, 22:42
давала тільки там, де про це нагадували. А треба було б, напевно, кожен раз... (мова про державні лабораторії, бо в приватних самі завжди нову пару одягають)

glasses
20.08.2012, 22:45
(мова про державні лабораторії, бо в приватних самі завжди нову пару одягають)
ПРо державні, затра йду, але боюсь щобна мене не зробили великі очі, що я до них пристала, бо встала на облік. Визнаєте скільки там аналізів.:girl_sad:
Але що поробиш:-)

HAPPY NATA
20.08.2012, 23:10
боюсь щобна мене не зробили великі очі, думаю, треба спробувати. Напевно простіше добитися зміни рукавичок, якщо самій купити і дати, ніж вимагати, щоб одягнули нову пару зі своїх запасів (не думаю, що держава належно тим забезпечує...).

glasses
21.08.2012, 07:22
думаю, треба спробувати. Напевно простіше добитися зміни рукавичок, якщо самій купити і дати, ніж вимагати, щоб одягнули нову пару зі своїх запасів (не думаю, що держава належно тим забезпечує...).
Я всьо чемно купила собі

invisible
22.08.2012, 19:23
Дівчата, порадьте, будь ласка!
Сьогодні здала подвійний тест (скрінінг першого триместру).
Результати ПАПП і ХГЛ такі: МоМ для ХГЛ - 2,12, МоМ для ПАПП - 3,5 (норма МоМ від 0,5 до 2 або в деяких джерелах до 2,5). Я так розумію, підвищення ХГЛ в принципі не дуже суттєве, щоб на нього звертати увагу, а от чи хтось стикався зі значно підвищеним ПАПП? Скрізь написано, що при генетичних відхиленнях ПАПП навпаки значно понижений, а про підвищений ПАПП інформації мало (зашвидкий ріст плоду, тонус, акушерські проблеми). Я знаю, що часто ці тести малоінформативні і багато хто їх взагалі не здає, але можливо хтось із таким стикався? На УЗД-скрінінг першого триместру маю йти завтра.

Oddly
22.08.2012, 19:27
порадьте, будь ласка
на результат цього аналізу може вплинути, наприклад, стан печінки - так що нема чого поспішні висновки робити.
Крім того, цей аналіз грамотно інтерпретувати можна тільки в поєднанні з УЗД, яке і буде показовішим.

cjomcjomka
23.08.2012, 10:29
можливо, тут вже є таке посилання. Якщо так - змодеруйте мене в правильному напрямку :) А взагалі, корисно читати і дивитись
http://soznatelno.ru/rodi/mishel-oden/1442-odent-o-vedenii-beremennosti.html

glasses
03.09.2012, 08:16
Дівчата, скажіть мені,я всі аналізи здала, коли стала на облік, самі знаєте скільки вони там їх виписують, алеп роблема в тому, що я не можу ніяк здати кал, то лєнь нести, то немаю як, то неможу сходити. І сьогодні йду на прийом, моя лікарка у відпуску, я йду до іншої. Чи буде вона щось казати, бо фактично повина мені розтолкувати аналізи крові і сечі?З ким можна там домовитися, щоб не здавати його, блін бо цей аналіз не дає мені спокою.

HAPPY NATA
03.09.2012, 08:36
З ким можна там домовитися, щоб не здавати в лабораторії, там де треба той кал здавати (з лаборанткою спробуйте). Я так робила, коли з дитиною медогляд проходили. За невелику "подяку" з великою радістю видають той папірчик (приємніше ж отримати на чоколяду, ніж в какашках вишукувати всяке-різне :) ).

---------- Додано в 08:36 ---------- Попередній допис був написаний в 08:34 ----------

тільки не забудьте те скерування з собою взяти, бо то прямо на ньому пишуть результат аналізу, здається...

invisible
03.09.2012, 11:19
Підкажіть будь ласка, бо я щось заплуталася, чи є мазок на флору і цитологія обов"язковими, коли стаєш на облік? Не хочу, що мені в ЖК зараз брали мазки, бо та лікарка завжди бере їх так, що в мене потім шийка матки кровить. І якщо вони все таки обов"язкові, то чи можуть їм підійти аналізи 2-місячної давності? Я здавала мазок і цитологію на 6 тижні в лікарні, куди ходила консультуватися до іншої лікарки. Зараз у мене 14 тиждень. Або чи можу я відмовитися і сказати що принесу аналізи з приватної лабораторії?

Gabi
03.09.2012, 12:57
І якщо вони все таки обов"язкові, то чи можуть їм підійти аналізи 2-місячної давності? Я здавала мазок і цитологію на 6 тижні в лікарні, куди ходила консультуватися до іншої лікарки. Зараз у мене 14 тиждень. Або чи можу я відмовитися і сказати що принесу аналізи з приватної лабораторії?
Я на 8 тижні лежала в стаціонарі на підтримці і там мені мій лікар акуратно взяв ті всі мазки і казав, що як буду ставати на облік то дати їм виписку і хай собі перепишуть результати. Я ставала на облік у 16 тижні, то так і зробила. Більше від мене тих мазків не вимагали.

glasses
03.09.2012, 14:30
то чи можуть їм підійти аналізи 2-місячної давності?
Я коли здавала, Г сказала, що вони беруться якщо не помиляюсь один раз за вагітність, а якщо помиляюсь то другий раз перед родами. Але я тепер така забувайко, що можу щось наплутати. Тому якщо ти маєш думаю не проблема, покажеш і все. Їм ж тільки результати тре.

Annette
03.09.2012, 15:05
Я здавала мазок і цитологію на 6 тижні в лікарні, куди ходила консультуватися до іншої лікарки
В мене мазок був взятий взагалі ще на тижні 4-му, коли ще і не думала, що вагітна. Вставала на облік десь на тижні 16-му і без проблем підійшли ці мої результати. Так що несіть і, якщо що, настоюйте на своєму, нема чого лишній раз мазки брати.

Acura
03.09.2012, 15:33
я сдавала аналізи мазку і цитології в Інтерсоно і принесла в поліклініку результати. там підписала відмову від огляду на кріслі і все. потім треба буде ще раз мазки сдавати але їх вже можна самій взяти.

Burberry
03.09.2012, 16:31
то чи можуть їм підійти аналізи 2-місячної давності?
Я відмовилася від мазків, занесла їм мазки десь річної давності і нічого- пофиркали, вклеїли в обмінку і заспокоїлись

glasses
03.09.2012, 22:30
А в кого були погані аналізи на бакпосів?А також в мене оцей мазок на цитологію недобрий?Медсестра запропонувала написати, що з сечею все нормально, бо то велика волокіта, я погодилась, але щось переживаю чим це може загрожувати мені?Ще свічки виписали

Lelijka
04.09.2012, 17:26
Дівчата, може хтось порадить мені, ми плануємо дитинку, і тому попередньо пішла до гінеколога(Склярової) провіритись чи все в порядку, а вона мені написала такий список(від ЕКГ,флюрографію........до УЗД всіх органів малого тазу) пройти :eek: що треба б було брати ще один відпуск на це все, чи варто його проходити???

Brenda
04.09.2012, 17:51
від ЕКГ,флюрографію........до УЗД всіх органів малого тазу) пройти
Ну я, чесно кажучи, дуже багато здавала аналізів і дуже багато оглядів робила... В якійсь темці я вже писала... на рахунок флюрографії, то нашо її робити, якщо вас нічого не турбує, думаю лишнє випромінювання Вам буде зайвим, а от ті органи чи аналізи, які можуть вплинути на вагітність я б рекомендувала здати, але це все звісно гроші...

truskaffka
04.09.2012, 18:45
Дівчата, може хтось порадить мені, ми плануємо дитинку, і тому попередньо пішла до гінеколога(Склярової) провіритись чи все в порядку, а вона мені написала такий список(від ЕКГ,флюрографію........до УЗД всіх органів малого тазу) пройти що треба б було брати ще один відпуск на це все, чи варто його проходити???

А Ви, скоріше за все, попали під такий її (Склярова) настрій. Бо я особисто з таким же питанням колись приходила, то відповідь була - не заморочуватись ну і фольку попити з йодомарином. Аналогічне питання від сестри - та ж відповідь. Більше того, коли їй все-таки принесли результати аналізів (зроблених просто за власним бажанням), то вона все коментавала однаково: є антитіла до ТОРЧів - "супер, бо вже перехворіли", нема антитіл - "супер, значить, не хворіли"

:)

А взагалі є купу інформації в мережі, але списку як такого 100% нема. Кожен знає свої "слабкі місця" (якщо такі є) і слідкує за цим. Ну а здоровий спосіб життя, утримання від всяких шкідливостей, вітаміни....- це ясно.

invisible
04.09.2012, 19:14
Дівчата, може хтось порадить мені, ми плануємо дитинку, і тому попередньо пішла до гінеколога(Склярової) провіритись чи все в порядку, а вона мені написала такий список(від ЕКГ,флюрографію........до УЗД всіх органів малого тазу) пройти що треба б було брати ще один відпуск на це все, чи варто його проходити???
А я взагалі нічого спеціально перед вагітністю не здавала... Ну, правда перед тим постійно слідкувала за собою - раз на рік на УЗД органів малого тазу, щитовидки і грудей, мазки на флору і цитологію, раз на рік огляд у гінеколога, бо мала перед тим певні проблеми.
Найраціональніше з того всього мабуть було б здати мазки і аналіз на ТОРЧі, щоб до вагітності пролікуватися в разі чого, а також зробити УЗД, ну і попити фолієву. Якщо нічого вас не турбує і ви лише починаєте планувати, навіщо заморочуватися аж такими ретельними оглядами?
А взагалі, мені Склярова не дуже до душі. Колись раз до неї попала молодою-зеленою з ерозією і молочницею, то вона мені такого понавиписувала - цілий список ліків, антибіотиків вартістю мало не до 100 дол. на той час

---------- Додано в 19:14 ---------- Попередній допис був написаний в 19:05 ----------

А в кого були погані аналізи на бакпосів?А також в мене оцей мазок на цитологію недобрий?
А що саме означає - недобрий? Молочниця і ерозія чим що? Вони доволі часто в вагітних загостюються. В мене в першому триместрі була по мазку молочниця і підвищені лейкоцити, то ВВ сказала в першому не рухати, а в другому триместрі можна пролікувати.

glasses
04.09.2012, 21:55
А що саме означає - недобрий?
На бакпосів не знаю точно, що там. А в обмінці пише, що мазок з піхви - лейкоцити - 46 - 48, кандиди, щось пише не можу розібрати, ключові клітини - 1 тип. у всіх решта клітинках, там пусто. То що молочниця?Мене не турбує взагалі нічого, читала що виділення при вагітності це нормально, а тут виходить, що то щось таке серйозне.То що дівчата молочниця чи щось інше, бо геть я на цьому не розуміюсь?

invisible
04.09.2012, 23:30
На бакпосів не знаю точно, що там. А в обмінці пише, що мазок з піхви - лейкоцити - 46 - 48, кандиди, щось пише не можу розібрати, ключові клітини - 1 тип. у всіх решта клітинках, там пусто. То що молочниця?Мене не турбує взагалі нічого, читала що виділення при вагітності це нормально, а тут виходить, що то щось таке серйозне.То що дівчата молочниця чи щось інше, бо геть я на цьому не розуміюсь?
Лейкоцити завищені, значить є запальний процес (до слова, у мене він взагалі хронічний там і ніякі свічки не допомагають). Кандиди - так, то молочниця в народі, а ключові клітини свідчать про дисбактеріоз піхви. Загалом не бачу нічого аж такого страшного, просто порушена флора, і взагалі молочниця часто в вагітних загострюється. Можливо, дійсно є сенс якийсь курс безпечних свічок проставити. Ну але то вже лікар має вирішувати.

Oddly
12.09.2012, 00:28
Може, дурне питання, але все ж -
яздавала загальний аналіз сечі і там з показниками по бактеріях щось не альо.
Але - зібрала я сечу десь в 7-00, а на аналіз занесла десь аж 11-30. Може так бути, що ті бактерії там тупо за той час розмножилися. Ну, тепло, середовище сприятливе, чи щось таке.
Взагалі-то мене нічого-нічого не турбує, а таблетки так з ходу пити якось сумніви беруть (лікарка подзвонила і телефоном сказала, що пити). (Показання - профілактика рецидивуючих інфекцій сечовивідних шляхів)
Я ще, звичайно, перездам аналіз, і перепитаю все детально в лікарки. Але йду на наступний тиждень.
А мучить мене - пити чи не пити.
Там ще й в інструкції чорним по білому написано - Протипоказання: період вагітності та годування груддю.

HAPPY NATA
12.09.2012, 06:25
яздавала загальний аналіз сечі і там з показниками по бактеріях щось не альо. а ви по правилах ту сечу збирали? Потрібна тільки середня порція. Обов'язково підмитись, закрити піхву чистою ваткою, першу порцію сечі в окрему посудку, середню - в чисту (в ідеалі - стерильну), залмшок сечі - в окрему посудку. Першу і останню порцію виливаєте, середню здаєте. (таак мене вчили збирати сечу в жк, бо інакше бактерії з піхви попадають в сечу і аналіз не альо виходить) для початку спробуйте перездати той аналіз, підійдіть до лаборантки і попросіть бути дуже уважною (простимулюйте її роботу :) ) або здайте в прив.лабораторію, а тоді вже приймайтет рішення про лікування.

---------- Додано в 06:25 ---------- Попередній допис був написаний в 06:22 ----------

Там ще й в інструкції чорним по білому написано - Протипоказання: період
вагітності та годування груддю. так завжди пишуть, але гінекологи знають, які ліки справді заборонені, а які можна приймати.

Oddly
12.09.2012, 09:54
а ви по правилах ту сечу збирали?
ніби так, мене також прокунсультували грунтовно, як з тим бавитися

так завжди пишуть, але гінекологи знають, які ліки справді заборонені, а які можна приймати.
ну, сподіваюся на це

Vinnikomachka
12.09.2012, 11:08
а ви по правилах ту сечу збирали? Потрібна тільки середня порція. оце я "валянок". а я і першу поршу порцію і другу - все віддала, мама мія... які ж там аналізи будуть, завтра піду і довідаюся, дякую за таке детальне пояснення.

HAPPY NATA
12.09.2012, 19:04
мене також прокунсультували грунтовно, як з тим бавитися як згадаю собі оте збиранняя СЕРЕДНЬОЇ порції сечі для аналазу... То для мене була каторга. Я б ліпше 5 разів кров з пальця чи з вени здала, ніж оту всю процедуру проходити...

Kotenya
13.09.2012, 15:06
Дівчатка, хочу спитати про таке. З першою дитинкою я ставала на облік в березні 2011 року, десь наприкінці вересня - на початку жовтня планую ставати на облік вдруге. То мені знов треба буде здавати всі аналізи? Група крові ж не змінилася ) Ще цікаво, чи треба буде знов проходити огляд всіх визначених лікарів? Минулорічні записи їм не підійдуть?

Пупсик
13.09.2012, 15:10
Не підійдуть, швидше всього. Треба буде все по новій. І групу крові також. Хібаа би в вашій жк були якісь особливі правила

Vinnikomachka
13.09.2012, 15:42
оце я "валянок". а я і першу поршу порцію і другу - все віддала, мама мія... які ж там аналізи будуть, завтра піду і довідаюся, дякую за таке детальне пояснення., а що я казала, понаходили в мочі і солі і білок, добре що я вже готова була до такого результату, завтра вранці піду перездавати, дякую за детальний розпис, як то тра робити.

glasses
13.09.2012, 17:09
І групу крові також. Хібаа би в вашій жк були якісь особливі правила
Групу крові мабуть не треба, я коли здавала мене питали знаєш?-не знаю, тоді здавати. Хоча вдома мала записано:-)
А все решта звмчайно, що тре буде здавати

---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

а що я казала, понаходили в мочі і солі і білок, добре що я вже готова була до такого результату, завтра вранці піду перездавати, дякую за детальний розпис, як то тра робити.
В мене на бакпосів теж так, я теж здавала це без знань, вот в мене понаходили всяку всячину, бо ще з тою молочницею. Ай...

понаходили в мочі і солі
А солі і білок це мабуть не в тому, а простому аналізі на сечу, бо бакпосів - це ж хіба на бактерії, хіба ні?Ви ж здавали 2 баночки?Вот в звичайному мабуть і виявили солі, в мене теж то сам добро

Пупсик
13.09.2012, 17:49
Групу крові мабуть не треба, я коли здавала мене питали знаєш?-не знаю, тоді здавати.
А мене не питали, хоча я і знаю точно. І два роки тому в тій ж жк здавала той аналіз. Брали 20 кубіків крові, то з тої порції відразу робили купу аналізів, в тому числі і на групу крові.

zlatovlaska
13.09.2012, 20:03
огляд всіх визначених лікарів?
Не підійдуть. Але там всього 4 лікаря пройти, то не багато :)
Групу крові спитали чи знаю, сказала знаю, а направлення всеодно на аналіз дали :) Це так щоб "вєрняк", а раптом за 3 роки змінилась :) Дістали з флюркою мужа, а я його ніяк не можу туди випхати :(

invisible
13.09.2012, 20:42
Не підійдуть. Але там всього 4 лікаря пройти, то не багато
А мені 7-х лікарів пройти треба :girl_impossible::girl_cray:

zlatovlaska
13.09.2012, 21:17
7-х лікарів
це ж кого?

invisible
13.09.2012, 21:46
це ж кого?
2 терапевти (саме так, в нашій ЖК треба пройти огляд у дільничого терапевта і спеціального терапевта для вагітних), хірург, стоматолог, ЛОР, окуліст і ендокринолог... :girl_crazy:

glasses
13.09.2012, 21:56
стоматолог, ЛОР, окуліст і ендокринолог...
Я тільки тих, а в кінці, що я ніяк не можу зробити вже три тижні ось цього, бо пише заключення

терапевт

Тетянка
13.09.2012, 22:02
Але там всього 4 лікаря пройти,
а в мене аж 7 + кардіограма, завтра залишився ще стоматолог, терапевт, ендокринолог і стоматолог. п.с. А що то за нововведення таке дивне - я мала підписати якусь хитромудру заяву що типу я ознайомлена/попереджена/не заперечиватиму проти додаткових аналізів та обстежень і бла-бла-бла?...На всякий випадок не підписала її :girl_cool:, бо моя дільнича на питання , що це за папірець такий щось буркнула незрозуміле.

zlatovlaska
13.09.2012, 22:07
я мала підписати
щось новеньке, дійсно.
Тиждень тому я підписувала хіба згоду на взяття крові на СНІД, заповнила там анкетку якусь, бла-бла.

invisible
13.09.2012, 22:08
а в мене аж 7 + кардіограма, завтра залишився ще стоматолог, терапевт, ендокринолог і стоматолог. п.с. А що то за нововведення таке дивне - я мала підписати якусь хитромудру заяву що типу я ознайомлена/попереджена/не заперечиватиму проти додаткових аналізів та обстежень і бла-бла-бла?...На всякий випадок не підписала її , бо моя дільнича на питання , що це за папірець такий щось буркнула незрозуміле.
Мені теж ЕКГ треба... Папірець також давали підписувати, опція "не підписати" не розглядалася, бо там ще на звороті треба, що терапевт позаповнював. Я думаю то нічого важливого, просто чергова бюрократична процедура, яка ні до чого в реальності нас не зобов'язує... Не будуть же вони мені насильно щось робити, окрім того там є пункт, в якому можна дописати відмову від певних втручань/аналізів.

glasses
13.09.2012, 22:14
Мені теж ЕКГ треба...
А я зробила ще перед обліком, тоді як мені влітку погано було, що серце тиснуло і голова сильно боліло. Тож другий раз оминуло:girl_claping:

Тетянка
13.09.2012, 22:26
Мені теж ЕКГ треба.
ще б той доктор на місці був :girl_emo: - зранку приходила кілька раз - пише, що з 9 до 14:00, не було весь час на місці. Я приємно вражена змінами в Сихівській ЖК - замість темного обдертого коридору з кріслами-розвалюшками - новий світло-бежевий, на стіні лсд-телевізор, нові кріселка, столик...Металопластикові вікна й двері, замість допотопної ваги з гирьками механічна..Вже прогрес. А на тій з нирьками мені все Грицик +/- пару кг накидала. та й на 3 поверсі , де забір крові - приємний ніжно-салатовий колір, правда на цьому ремонти й закінчились.

Acura
13.09.2012, 22:59
а ще щоб пройти огляд в ендокринолога потрібно мати аналіз крові на цукор...

Тетянка
13.09.2012, 23:51
потрібно мати аналіз крові на цукор...
та от власне тому й не пройшла - бо тільки сьогодні т ой аналіз здала. Мене цікавить, чому до терапевта тре йти останнього? На картці ще є приписка від медсестри "дит. манту" - це що б могло значити?...

Пупсик
14.09.2012, 00:02
ще є приписка від медсестри "дит. манту" - це що б могло значити?...

Що треба, щоб сімейна написала коли в вашої старшої дитини було востаннє зроблено манту. Оскільки ми відмовники, то в тій графі написали що манту нема через відмову.

glasses
14.09.2012, 08:56
а ще щоб пройти огляд в ендокринолога потрібно мати аналіз крові на цукор...
Ендокринолога проходила першого, нічого подібного мені не сказала, пощупила і відпустила

---------- Додано в 08:56 ---------- Попередній допис був написаний в 08:55 ----------

Мене цікавить, чому до терапевта тре йти останнього?
Бо терапевт - зараз це називається модно - сімейний лікар, робить заключення що Ви здорові і спереду на цьому листочку все заповнює.

Zoryanazirka
14.09.2012, 09:31
Я на цукор відразу відмовилася здавати - ніяких заперечень небуло.

Vinnikomachka
14.09.2012, 12:10
Я так розумію, що в кожного по різному, мені сказали до окуліста, зубного, терапевта в ЖК і терапевта дільничого. То я до того дільничого ще так і не ходила, але моя Г. нічого більше не каже, то може і так "прокатіт". За ендокринолога - поки мовчок. А з приводу якогось папірця, то я мала заповнити і принести, довгий такий, хто чим в сім*ї хворів і що я зі всім погоджуюсь.. я його вдома положила в тумбочку і також не несу, а ніхто більше не питає. Тепер тільки ще просять флюрограму чоловіка, то вже мабуть треба буде зробити.

Kotenya
14.09.2012, 18:14
в мене аж 7 + кардіограма
В нас тут в 5-й поліклініці на Виговського так само.
А з флюорографією минулого року взагалі якийсь цирк був. Сказали зробити чоловікові і моїй мамі, яка з нами живе. Спочатку пішла мама, зробила, то зав. рентгенологічного відділення відправила маму робити повторно, бо щось там не сподобалося. В результаті все було добре. З чоловіком та сама історія - зробити повторно. Чоловік відмовився, але перед декретом все-таки пішов, бо не хотіли підписувати документи. І теж все було ОК.
Багато хто жаліється, що в них там довоєнна апаратура і вони людей по 2 рази на флюорографію ганяють.

kljysochka
15.09.2012, 14:04
дівчата, а в синево на 1 скринінг треба в лабороторію попередньо записатись, чи просто прийти і зразу туди?

silvia
15.09.2012, 14:09
просто прийти і в порядку живої черги

kljysochka
15.09.2012, 14:24
просто прийти і в порядку живої черги
ато десь на 9 можна, чи пізно, чи які там правила? мені їх сторінка не відкриваєтся:girl_blush2:

zlatovlaska
15.09.2012, 15:01
на 9 можна, чи пізно
Вони працюють з 7:30. Пізніше можна, але пізніше починають з дітками приходити. (принаймі на Ч. Калини мені так разочок пощастило) Ті плачуть, їх вмовляють...- утворюється черга.