КПК

Показати повну версію : Ліки та грудне вигодовування

Сторінки : 1 2 [3] 4

Vika
13.09.2013, 15:56
виписала лікарка Фамотидин. в інструкції пише що не можна. хотіла перевірити на тому сайті, але не вмію.
перевірте хтось, хто вміє, будь ласка.

algo
13.09.2013, 15:58
перевірте хтось, хто вміє, будь ласка
0- Safe, compatible, not risky for BF or child

можна.

Pesyk
18.09.2013, 15:03
Помітила зміну кольору нігтя на нозі, маю підозру що це грибок. Знаю, що при ГВ, коли імунітет трохи послаблений, може зявитись така зараза. Дівчата, може хтось знає чим можна лікуватись, майже на всіх засобах вказано, що не можна при ГВ. Що робити? Дякую (шукала в пошуку по темі, та нажаль, нічого не знайшла, якщо тут десь писалось про це, то перенаправте мене, направду, всю тему не перечитувала, дякую)

jalla
24.09.2013, 09:01
Пчихаю, в носі крутить, трохи з носа починає вже текти.
Промиваю Хьюмером.
Чим ще можна? Може краплі якісь можна? Сумніваюсь що самого промивання достатньо.

tiramiska
24.09.2013, 11:21
Може протарголом капати? Нам призначали малій у віці до року, то певне не шкідливо. Але він у рецептурних аптеках продається.
Я інколи народною медициною підліковуюся. Може зараз і "затапкають" мене, але напишу :)
На початках застуди підпалюю стручок отой від часника і вдихаю дим від нього, якщо то такі перші симптими, то нежить може і пройти від того.
А коли вже конкретно затягнуло, то видушую часник, розводжу з водою і капаю в носа, пропчихує конкретно, трохи легше дихати стає, а ну і на ніч в теплі шерстяні шкарпетки насипаю суху гірчицю. Інколи за ніч ото все може пройти. А ще можу нашаманити в хаті часником. Типу видушую і розвішую в маленьких марлечках біля місця спання. Кімнату конкретно засмерджує :) але то і плюс і мінус, бо після отого частого вдихання ніс пробиває.
На горло чай з імбирем, але то тре дивитись, бо кажуть він алергенний може бути для дитини.

Redvisitor
26.09.2013, 14:00
Чим ще можна? Може краплі якісь можна?
мені дуже помагає промивання носа соляним розчином - чайна ложка солі на склянку води, краще за будь-які каплі

ZaKohana
26.09.2013, 15:28
Защемило нерв зранку. Перечитала форум, вибрала безпечні складники у кремах, відправила чоловіка в аптеку. Порадившись з провізором, купив крем з живокостом. Оскільки поспішав на роботу, то намазав мене тонким слоєм і побіг. Мала заснула на грудях, я в нет - прочитала добре інструкцію... Ну де була моя голова до того?! Тепер сиджу і щохвилини придивляюся до малечі...

Margarett
26.09.2013, 15:41
Ну де була моя голова до того?
Провізор порадила, бо мазь живокосту має в собі складник алантоїн. Є такий препарат (алантан) який використовують для лікування ран на сосках (і ін. місцях), що утворюються під час ГВ. І як завжди є фраза, що використання можливе тоді коли позитив від препарату переважає негатив який (гіпотетично) може вчинити сам препарат. Це стосується майже всіх ліків. Тому не хвилюйтесь аж дуже. Варто поспостерігати за реакцією.

ZaKohana
26.09.2013, 15:48
не можу знайти на цьому сайті http://www.e-lactancia.org інформацію про живокост. Хто підкаже, як писати?

tiramiska
26.09.2013, 16:38
прочитала добре інструкцію
а що лякаючого ви знайшли? часто виробники пишуть, що не бажано використовувати при ГВ, але т о вони страхуються.Натомість по е-лактанції там ці ліки з нульовим ризиком виходять.Щодо живокосту пробувала латинську назву вводити,але даремно бо то не для народної медицини певне той сайт. Знайдіть діючу речовинутого препарату в інтрукції і спробуйте ввести на сайт.

ZaKohana
26.09.2013, 16:45
а що лякаючого ви знайшли?
Противопоказания
Поскольку растение ядовитое, то принимать его нужно с осторожностью и под наблюдением врача. Поскольку препараты окопника снижают артериальное давление, то гипотония является противопоказанием. Также применение препаратов живокоста противопоказано при беременности, детям и в случае индивидуальной непереносимости.

tiramiska
26.09.2013, 16:52
препаратов живокоста противопоказано
а яка там діюча речовина? не хочу лізти в нет, бо то певно у кожного виробника по-різному.

Milongera
26.09.2013, 17:05
Маю потребу полікуватися ефірною олією ромашки, зовнішньо. Знає хтось чи це не протипоказано при ГВ, бо ніц не можу знайти.

Margarett
26.09.2013, 17:24
ефірною олією ромашки, зовнішньо
Сама ромашка лікарська міститься у (для прикладу) преператі від кольок - бебінос. Це означає, що її призначають грудним дітям. Ще й такого віку малюкам можна вживати відвар суцвіть квітки (є певні дози). І ванночки для дитини роблять з румянку. Щодо олії з цієї рослини, то це та сама ромашка, лише олію видобувають з самої квітки рослини. Дуже корисна штука.

Matvijko
27.09.2013, 00:54
а мені моя Гінеколог приписала пити йодомарин або антиструмін і ще свічки тиржинан. Підкажіть чи можна при ГВ, бо в інструкціях пише ніби можна, але може хтось приймав. Буду вдячна за відповідь!

Margarett
27.09.2013, 12:54
а мені моя Гінеколог приписала пити йодомарин або антиструмін і ще свічки тиржинан. Підкажіть чи можна при ГВ, бо в інструкціях пише ніби можна, але може хтось приймав.
Щодо свічок, то (там є ністатин - це антибіотик), проте у них низька адсорбція. Тобто якщо і щось всмоктається із слизової в кровообіг і ... далі, то це буде мікроскопічна доза. Думаю тут не варто перейматись. Йодомарин, як знаєте, призначають вагітним і маленьким діткам. Тут лише має значення його доза, бо у молоко йод передається у збільшених дозах. Але то медики копенгаген і думаю проблем теж 0.

rununkulos
30.09.2013, 12:48
Дівчата(Brenda,Algo.читала ваші дописи..),відгукніться хто лікував зуби! Бо мені вже не сила терпіти! цілі вихідні промучилась,не спала 2 ночі. Як у вас дитинка реагувала чи не реагувала на анестезію?!Питала стоматолога,має убістезин,але він не знає як зі мною бути,мені анестетики не зовсім діють, та й з годуванням - боюсь. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Багіра
30.09.2013, 13:42
я лікувала зуб, то навіть була швидка стоматологічна допомога, бо то вже був голий нерв, без уколу нікак - мною теліпало
мені ще й впаяли лікарство після якого треба зціджуватись і 24 години не годувати
ну але я про то дізналась запізно
трохи зціджувала, а потім всерівно годувала (прочитала на ДП що небезпечне молоко=безпечна суміш, тож діватись нікуди)
казав стоматолог. що в молоко може попасти в дуже малій кількості і що малий може бути неспокійний
на практиці - реакція була майже непомітна, може трохи чутливіше спав

але так як наразі ще можете на щось вплинути, може спробуйте самі знайти і купити найбезпечніш для гв обезболююче, якщо в лікаря такого нема
я читала що хтось з дівчат тим займався

Margarett
30.09.2013, 13:47
мені анестетики не зовсім діють
Як зрозуміти не зовсім діють ?
Одні діють, одні не діють ? То й убістезин є і у формі - форте (збільшена доза). Та й аналогів досить (цитокартин, артифрин ...), тобто можна щось підібрати. Навіть якщо лікар не має в наявності (а то швидше так і є), то є спеціальні "стоматологічні аптеки", де можна самому придбати ампулу потрібних ліків. Стикалась з таким і в приватному кабінеті. Робили ретенцію зубів мудрості і вшивали імплант у порожнину кістки, от саме той імплант я купувала сама. Така "аптека" була на Пирогова і є у медінституті (стоматологічній поліклініці). Спитайте докладно, думаю рішення знайдеться.

rununkulos
30.09.2013, 14:42
трохи зціджувала, а потім всерівно годувала
через годину буду йти здаватись. ніби є та анестезія в наявності у лікаря, але боюсь я того страшно, бо 99% знаю,що прийдеться вбивати нерв.
ПРовсяк сцідила ...вийшло аж 2столові ложки, дуже надіюсь,що моя маленька не зреагує і вже на вечерю їй прийдеться спробувати "небезпечне молочко"
щей лікар не дуже обізнаний в ГВ,а вибирати вже нема коли і з кого :(( хіба казав,що в дитини може піднятись температура :(((

---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

можна самому придбати ампулу потрібних ліків
можна, якби я знала, що мені дієве? зараз не час для експериментів!
Як зрозуміти не зовсім діють ?
тобто,все що до сьогоднішнього дня мені коли-небудь кололи - "як мертвому кадило"
стерпало все,крім болючого нерва.

PanteraLviv
30.09.2013, 15:58
Дівчата(Brenda,Algo.читала ваші дописи..),відгукніться хто лікував зуби! Бо мені вже не сила терпіти! цілі вихідні промучилась,не спала 2 ночі
Питайте стоматолога про анестетик БЕЗ АДРЕНАЛІНУ, хай щось підбере, бо назв не знаю.

Sera
30.09.2013, 16:36
Маю потребу полікуватися ефірною олією ромашки, зовнішньо. Знає хтось чи це не протипоказано при ГВ, бо ніц не можу знайти.
Я її в аромалампу капаю. Малий ще досі на ГВ. Все нормально. Я протипоказань не знайшла.

Brenda
30.09.2013, 18:09
Я робила зуби без анестезіі... Будо важко, але якось витерпіла, правда там були тільки пломби

rununkulos
30.09.2013, 18:31
Я робила зуби без анестезіі..
От халепа! я теж терпіла.....правда вкололи трохи мені тої зарази і без толку,в 100раз легше було родити 1/3 роботи витерпіла, далі буду так ходити по-трохи робити і терпіти.
Поставили мені "вирок"-"анестезія на мої нерви не діє". бо це вже не перший раз
Капець! А що мені робити в майбутньому??? :(

Brenda
30.09.2013, 20:25
А я тоді зробила шість пломб і то дуже глибоки діри були:(( а після того моі зуби стали таааакі чутливі шо капец, скоро знов маю йти, бооооюся, капец

Ніколь
01.10.2013, 04:50
хто в курсі чи ереспал сумісний з ГВ? бо я щось не можу знайти однозначної відповіді...
ГВ у нас пару разів в день і рази 3-4 вночі, ніби не багато... а кашель такий бронхітний що мушу чимось лікувати серйозним...

Зорянка
02.10.2013, 21:26
Доброго вечора, поставили мені діагноз остеохондроз шийного відділу, виписали нейрорубін, Катадолон, ДИП РИЛІФ або фіналгон, цікавить чи це все дійсно не сумісні з годуванням препарати?

goldgirl
04.10.2013, 19:17
Дівчата, хто чим лікується при ГРЗ? в мене нежить така, що на очі не бачу, з носа тече, і з очей сльози, і в горлі дре...
температури немає,але я вже взагалі забула чим то можна рятуватися, так давно не хворіла і ось тобі...
наперед дякую :girl_wink:

Milongera
04.10.2013, 20:00
попарте ноги в гарячій воді з сіллю, тоді шерстяні шкарпетки і спати. Принаймні, мені на такий нежить завжди стає значно легше. Сама так лікувалася, коли малій був місяць.

buhgaltersha
04.10.2013, 20:57
хто чим лікується при ГРЗ?
Коли лежала в патології вагітних, сусідка лікувалась чайком ІНСТІ, мабуть його можна і годуючим. Сама не пробувала

Ligymunka
04.10.2013, 21:37
в мене нежить така, що на очі не бачу, з носа тече, і з очей сльози, і в горлі дре...
Горло добре прополоскати розчином прополісу 1 чайна ложка на стакан води, а як нежить починається, то я стараюся змастити під носом аромаолійкою ялівцю, або піхти,чи ялинки, щось хвойного + запалюю аромалампу також з олійкою хвої ( ялівець дуже добре допомагає при простудних захворюваннях ) .

Ноги погріти також дуже добре допомагає.

Corena
07.10.2013, 15:01
вернувся до мене за 6 років нестерпний і ненависний цистит. що робити?
гаряча ванна і журавлиновий чай лише на один день знімають симптоми - далі повтор сценарію.
що можна випити з аптечних препаратів? має хтось досвід лікування на фоні ГВ?

algo
07.10.2013, 15:14
має хтось досвід лікування на фоні ГВ?
маю. фурамаг. але раджу однозначно проконсультуватись з лікарем.

Corena
07.10.2013, 15:21
фурамаг.
та от читаю, що при гв протипоказано. чи перевірити його ?..

uliana
07.10.2013, 16:04
можна випити з аптечних препаратів? має хтось досвід лікування на фоні ГВ
канефрон в каплях пила,а потім в таблетках...правда несильний цистіт був

Corena
07.10.2013, 16:10
правда несильний цистіт був
в мене теж не сильний, відносно того, як я колись мала. але цей дискомфорт для мене найгірший зі всього, що можна собі уявити... брр

uliana
07.10.2013, 16:14
але цей дискомфорт для мене найгірший зі всього
от і в мене таке було...10 днів пройшла курс і все минуло!

allja
20.10.2013, 00:20
Начиталась в темці про коси, що при ламкості волосся та нігтів дівчата п"ють "Медобіотин". Почитала інструкцію - ніби не завадило б і мені його попити, але чи можна його при ГВ? Можливо хтось підкаже?
На е-лактанція прописувала biotin, то пише, що 0-Safe, compatible, not risky foe BF or child. Виходить, що його можна приймати, так?

Panadolka
23.10.2013, 14:48
Мала я проблему з зубом ще під час вагітності, думала підлікувала його, але треба було зробити рентген, але оскільки була вагітна то неможна. І ось тут мій зуб знову дав про себе чути. Спухла щока, болить несамовити. Зробили рентген, а там кіста, потрібно видаляти зуб, зуб під коронкою. Пішла я до лікаря, зробила вона мені анастезію, а мене не бере, біль дика, видалити не вийшло, зробили розріз, щоб випустити гній. Виписала мені пити антибіотик, щоб зняти набряк. А як же ГВ? Чи можна пити антибіотик і годувати дитину? Коли ходила вагітна пила Цефіксим. Цей раз прописали те саме, а в анотації написано, що не можна його вживати під час годування маляти. Подзвонила до неї, казала, що можна сцідити перше молоко і годувати далі нормально. Але доця не дуже хоче тепер брати груди :( випльовує і плаче. Казали можна при ГВ пити Цефуроксим. Правда це чи ні? Може хтось з таким стикався. Я вже й незнаю, що робити, бо видалити його потрібно однозначно, а болить шалено.

---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:27 ----------

Щойно подивилася на сайті сумісність з ГВ - ризику ), що з одним антибіотиком, що з другим. То чому ж моя доня вчора так себе поводила біля грудей? Щось я нічого неможу зрозуміти. І незнаю, чи продовжувати мені пити його чи ні?

Margarett
23.10.2013, 15:21
І незнаю, чи продовжувати мені пити його чи ні?
І той препарат і ін. з одної групи цефалоспоринів, різниця у покаліннях. Покази до використання майже однакові. Я б обрала той другий, бо він орієнтований ще на усунення запальних процесів кістки і м"яких тканин (то ваш випадок з описаного). Щодо ГВ і цього препарату, то його призначають тоді коли користь від нього вища ніж не користь. Але його призначають (при потребі) під час ГВ, то допустимо. Я так зрозуміла, що ви мали в роті кісту з гранулятом (гноєм), антибіотики у даному випадку потрібні, бо треба загасити запальний процес, якщо він відновиться то нарив і т.і. буде продовжуватися з ін. силою.

Ari
24.10.2013, 00:46
я з питаннячком - сьогодні була у стоматолога, і він сказав робити ренге, ми ще гамаєм цицю, переважно в ночі, і я незнаю скільки разів зціджувати молоко після ренгену, і чи є в цьому аж така велика потреба, бо молока не так багато, щоб я могла його руками зцідити?

PanteraLviv
24.10.2013, 01:24
я з питаннячком - сьогодні була у стоматолога, і він сказав робити ренге, ми ще гамаєм цицю, переважно в ночі, і я незнаю скільки разів зціджувати молоко після ренгену, і чи є в цьому аж така велика потреба, бо молока не так багато, щоб я могла його руками зцідити?
Рентген не впливає на склад молока і зціджувати нічого не треба, годуйте спокійно.

newlife
03.11.2013, 19:12
Закликаю колективний розум до допомоги у вирішенні питання. Вихідні данні: коліжанка годує дитину більше року, зараз їй призначено дуфастон, бо є загроза викидня на малому терміні. Питання: чи не зашкодить той прогестерон дитинці яка годується і чи не спровокує відмова від вживання препарату втрати іншої дитинки?

mamaNata
03.11.2013, 19:29
Питання: чи не зашкодить той прогестерон
http://www.e-lactancia.org/ingles/inicio.asp - ризик 0

newlife
03.11.2013, 19:32
ризик 0

справа в тому що то не чистий прогестерон, а якийсь дідрогестерон. В тій системі не знайшла :-( Тому й запитую.

mamaNata
03.11.2013, 19:41
дідрогестерон
те що є прогестагеном, в таблиці виводить він на прогестерон, відповідно ризик 0

Hanny
03.11.2013, 19:43
Знаю, що гінекологи категоричні на рахунок естрогенів, а от прогестерон призначають і тут (http://a-yak.com/dyufaston-dopomagaye-zhinochomu-organizmu/) читаю що не виявлено побічних ефектів , але на курсах по методу природнього планування памятаю розказували , про дослідження які довели , що були проблеми в дівчаток мами яких приймали прогестерон .

fiesta
04.11.2013, 13:00
В мне малявка на ГВ 7місяців. Що можна випити, як болить голова, щоб їй не зашкодити? Колись пила анальгін - помагав супер. .. А тепер що можна?

algo
04.11.2013, 14:17
к болить голова, щоб їй не зашкодити
ібупром......

allja
05.11.2013, 01:09
Не знала куди написати, думаю, що ця тема підходить.
Потрібно мені ближчим часом пройти флюрографію. Питання стоїть в тому чи не пошкодить це ГВ? Шукала в гуглі, але видає різну інформацію - одні пишуть, що шкодить, інші - потрібно витримати інтервал 2 год....Яка інформація вірна? Дякую!

PanteraLviv
05.11.2013, 02:07
Потрібно мені ближчим часом пройти флюрографію. Питання стоїть в тому чи не пошкодить це ГВ?
Не зашкодить. Флюрографія не впливає на склад молока.

Vika
20.11.2013, 16:28
маю запалення легень. треба антибіотики пити.
лікарка наполягала щоб я не гоувала поки лікуюся, але я сказала що буду.
виписала 2 антибіотики на вибір.
перевірте будь ласка на тому мудрому сайті який краще.
Фромілід, бактоклав.
і ще виписала лоратидин і кетотіфен.

algo
20.11.2013, 16:41
СLARITHROMYCIN (Biaxin, Klacid, Zeclar)
Group Antibacterial Macrolid
Lactation Risk 0- Safe, compatible, not risky for BF or child

БАКТОКЛАВ
Міжнародна непатентована назва: Amoxicillin and enzyme inhibitor

AMOXICILLIN (Amoxil, Clamoxyl, Novamoxin)
Group Antibacterial Penicillin

Виглядає що то і то можна.

LORATADINE (Claratyne, Claritin, Clarityn, Loratyn)
Group Antihistamine, Systemic Use
KETOTIFEN (Asmafen, Zaditen, Zaditor)
Group Antihistamine, Systemic Use
Lactation Risk 1- Moderately safe, mild risk possible, follow-up

а ось тут ліпше перший

Vika
20.11.2013, 16:59
ще будь ласка ереспал чи бронхомакс?

algo
20.11.2013, 17:03
удь ласка ереспал чи бронхомакс?
не можу їх там знайти. до речі міжнародна назва в них одна, тобто фактично вони ідентичні

Irusya
20.11.2013, 20:26
Чи можна АЕвіт, бо в інструкції пише, що припинити годування...

Нікуся
20.11.2013, 20:34
нам 9,5 міс , гв, і в мене намічається міні операція , під загальним знечуленням. але ще має бути сібазон, потім аб. що робити з гв?

Mazerati
21.11.2013, 00:21
Хто знає чи можна відбілювати зуби при ГВ?

PanteraLviv
21.11.2013, 02:35
Чи можна АЕвіт
Можна, тільки не перевищувати доз.
нам 9,5 міс , гв, і в мене намічається міні операція , під загальним знечуленням. але ще має бути сібазон, потім аб. що робити з гв?
Існують АБ які є сумісні з ГВ. Сибазон має легкий ризик (ризик 1), при його вживанні у дитини, яка на ГВ може бути сонливість, млявість.

Хто знає чи можна відбілювати зуби при ГВ?
Можна, на молоко це ніяк не вплине.

Vika
21.11.2013, 18:18
дуже мені зле сьогодні: світ крутиться, в очах темніє, відчуття таке ніби з перепою. так зле мені давно не було.
може таке бути від антибіотика? вчора в 6 вечора першу таблетку випила.
малому ніби нічого, веде себе як завжди.

blakytnooka
23.11.2013, 14:40
мене цікавить, які можна вітаміни приймати годуючій мамі. Може порадите?
дуже почуваюсь виснаженою, харчуюсь збалансовано, проте часто хворію - вже це безсилля нервує.:girl_cray:
чи то вже краще до лікаря? але до якого?

Mazerati
23.11.2013, 22:03
Мені рекомендували приймати вітаміни для вагітних

Chukuliadka
23.11.2013, 23:09
приймати вітаміни для вагітних
Мені таке рекомендував педіатр (я вже навіть купила, і почала приймати, хоч під час вагітності не приймала...)
Та лікар, який приймав у мене пологи, порадив з вітамінами не бавитись, а просто збалансовано харчуватись! (лежить тепер та почата пачка, викинути шолінада чи шо:umbrage: ...)

Kucheriava
01.12.2013, 20:19
Через скільки часу, після прийому антибіотиків, можна повертатись до ГВ (антибіотик несумісний при ГВ). Лікар сказав, що повністю виводиться з організму через 24 год.

konsyltant
02.12.2013, 14:27
мене цікавить, які можна вітаміни приймати годуючій мамі. Може порадите?
Вітаміни можна і дуже бажано приймати годуючій мамі. Під час вагітності і ГВ організм мами віддає малюкові все необхідне для його розвитку, а нам залишається те що залишається. На жаль з харчування ми не отримуємо усіх необхідних поживних речовин для повноцінної роботи нашого організму. Здайте аналіз крові, щоб перевірити гемоглубін, а також прослідкуйте за артеріальним тиском - понижений тиск може давати таку симптоматику. Якщо вибирати вітаміни то однозначно не синтетичні. Зараз можна знайти такі - це натуральні вітамінно -мінеральні комплекси.

---------- Додано в 13:27 ---------- Попередній допис був написаний в 13:25 ----------

Через скільки часу, після прийому антибіотиків, можна повертатись до ГВ (антибіотик несумісний при ГВ).
Який саме антибіотик?

Corena
02.12.2013, 16:33
На жаль з харчування ми не отримуємо усіх необхідних поживних речовин для повноцінної роботи нашого організму.
чого так приречено? якщо харчування збалансоване і в нормальній кількості, то абсолютно реально прожити без чарівних таблеточок :)

Kucheriava
02.12.2013, 16:59
Який саме антибіотик?
"Лефлок"(500 мг) в таблетках, на 7 днів.

Megan
02.12.2013, 17:01
Чим лікувати кашель? Молоко і редька не допомагають.

Ніколь
02.12.2013, 18:13
Чим лікувати кашель? Молоко і редька не допомагають.
можете приймати сиропи, такі як Подорожника др.Тайса ( хоча як на мене він слабенький), Проспан або Пектолван Плющ ( це два однакових препарати, з різною ціною і різних виробників) вони до речі дуже добрі на кашлі, сухий перетворюють в мокрий, допомагають відкашлюванню і водночас впринципі кашель зменшують ( але не блокують)

konsyltant
03.12.2013, 15:36
"Лефлок"(500 мг) в таблетках, на 7 днів.
"Лефлок"(500 мг) в таблетках, на 7 днів. В інструкції вказано, що через 24 години виводиться 70% діючої речовини, через 48 годин- 86%, через 72 години - залишається 4%. Тобто цілком нормально відновлювати лактацію через 24 години після останнього прийому препарату, але якщо дуже хвилюєтеся про вплив на дитинку то можете чекати 3 доби.

---------- Додано в 14:36 ---------- Попередній допис був написаний в 14:35 ----------

чого так приречено? якщо харчування збалансоване і в нормальній кількості, то абсолютно реально прожити без чарівних таблеточок
звичайно що можна обійтись і багато хто обходиться. В деяких випадках саме вітамінно-мінеральні комплекси дійсно допомагають. На свому досвіді переконалась:girl_tender:

blakytnooka
05.12.2013, 21:51
дівчата хелп! підкажіть, що можна приймати від головного болю? вже не витримую терпіти

Ніколь
05.12.2013, 21:58
що можна приймати від головного болю? вже не витримую терпіти
нурофен, ібупром і інші аналоги ібупрофену, бажано щоб дозування було не більше 200 мг, бо 400 напевно забагато на 1 раз

Lingerie
09.12.2013, 15:24
Купила я настоянку ехінацеї (на спирту-пише 40%). В ін. настоянках, типу "Афлубіну" теє є спирт і рекомендовано вагітним, годуючим, дітям. А от в "Ехінацеї" пише, що не можна... Але, думаю, що це скоріше пересторога, бо немає досліджень..?

Irysochka
11.12.2013, 19:24
Чи можна лікувати зуб з уколом при ГВ? Чи краще потерпіти біль і відбути процедуру без укола?
Кажуть, що є уколи, які не шкодять молоку. Тільки про це тре попередити стоматолога.

Mazerati
11.12.2013, 19:26
Зараз є спеціальні знеболення, що можна і вагітним, і при гв. Головне, щоб ви лікаря попередили, що годуєте.

Irysochka
11.12.2013, 19:30
Зараз є спеціальні знеболення, що можна і вагітним, і при гв.
А чи потрібно перед походом до стоматолога зціджуватися?

Almariel
11.12.2013, 19:55
не треба. а навіщо???

PanteraLviv
13.12.2013, 10:23
Зараз є спеціальні знеболення, що можна і вагітним, і при гв
Це анестетики без адреналіну.
не потрібно.

Людок
29.12.2013, 12:56
Прошу, глянути чи сумісні з ГВ
Капсули екобіолу?

Avanturistka
01.01.2014, 19:38
Дівчата, у моєї подруги Т 38,5, нежить. Ломить все тіло. У неї повне ГВ (дитині 3 міс). Каже, груди її не турбують, то певно вірус. Чи можна годувати, якщо висока Т, і чим їй полегшити стан? Дякую

HAPPY NATA
01.01.2014, 20:03
При високій температурі годувати можна (і треба).

invisible
01.01.2014, 20:05
Дівчата, у моєї подруги Т 38,5, нежить. Ломить все тіло. У неї повне ГВ (дитині 3 міс). Каже, груди її не турбують, то певно вірус. Чи можна годувати, якщо висока Т, і чим їй полегшити стан? Дякую

Годувати можна! Полегшити стан - ну це залежить, як людина переносить температуру. Можна пробувати народні методи. Я коли мала один раз лактостаз або коли вже дуже нестерпно боліла голова, приймала дитячий парацетамол.

HAPPY NATA
01.01.2014, 20:07
Чим полегшити стан має визначити лікар, про дозволені медикаменти читайте у відповідній темі "ліки і гв".

Lingerie
02.01.2014, 18:54
Дівчата-консультанти,скажіть,а той сайт "e-lactancia" працює? (після перших пологів часто до нього "зверталась" ), а зараз не відкривається...Чи може є ще якісь сайти?

algo
02.01.2014, 19:30
а той сайт "e-lactancia" працює? (після перших пологів часто до нього "зверталась" ), а зараз не відкривається..
мені щойно відкрився. вони змінили дизайн, може якраз Ви втой момент пробували?

HOPIC
03.01.2014, 18:44
і в мене не відкривається. так може хтось приймав диклоберл - маю лактостаз+температура 39-40

rununkulos
03.01.2014, 20:04
може хтось приймав диклоберл
І на сайті, і в інструкц.- не можна. Може щось інше порадять лактологи.
Щодо мене, вперше я приймала зразу після пологів у вигляді свічок( тоді я ще не була така обізнана,а можна було обійтись без). Вдруге, мала t*39,5, страшно ломало тіло,тому я не думала в той час про вплив, бо і так не була в стані взагалі годувати(біль в момент як рукою зняло). На ГВ не вплинуло ніяк, по дитині-ніяких змін.

HOPIC
03.01.2014, 20:25
Може щось інше порадять лактологи.
власне лактолог призначила, наголосивши що вплив мінімальний. і десь в пошуку на форумі знайшла, що перевіряли на якомусь іспанському сайті, то ніби мож.

е-лактанція запустилася! пише що диклофенак - ризик 0

algo
03.01.2014, 20:41
на сайті, і в інструкц.- не можна.
чого ж. на сайті ризик
Level 0

Very low risk. Compatible and not risky for breastfeeding or infant.

rununkulos
03.01.2014, 20:50
Level 0
пардон, можливо на сайті і так є , з чимось поплутала. Але в інструкц. все ж таки "Диклоберл противопоказан для беременных и женщин, вскармливающих грудью"
Нічого проти не маю, бо він мене реально спас.

PanteraLviv
03.01.2014, 21:06
е-лактанція запустилася! пише що диклофенак - ризик 0

Але в інструкц. все ж таки "Диклоберл противопоказан для беременных и женщин, вскармливающих грудью"
у більшості інструкцій фармацевтичні виробники вказують що певні ліки що є протипоказаними при вагітності і лактації, бо вони не проводили досліджень впливу цих ліків на вагітність і лактацію, тому знімають з себе відповідальність. Тому багато ліків насправді можна вживати при лактації, навіть якшо протипокази вказані в інструкції, для того і є цей сайт Е-Лактанція, який займається дослідженнями впливу медикаментів при ГВ. Лікарі про це не знають, тому призначають ліки і кажуть що треба відлучати.

HOPIC
03.01.2014, 21:10
вони не проводили досліджень впливу цих ліків на вагітність і лактацію, тому знімають з себе відповідальність.
якраз до диклоберлу так розписано - прям по триместрах вагітність і на годування грудьми. мій чоловік не дає використати

HAPPY NATA
04.01.2014, 01:25
розболілось мене вухо :( лікарка по телефону призначила борну кислоту. Але всюди пише, що при гв не можна. То насправді можна чи не можна?

hrystusja
13.01.2014, 15:59
Маю цистіт. Може хтось порадить щось безпечне і результативне, босюсь що до нирок дійде. П"ю канефрон, не допомагає, все решта читаю при ГВ не можна.

Женічка
13.01.2014, 16:10
Маю цистіт. Може хтось порадить щось безпечне і результативне

Порошечки е такi в аптецi, з голови менi вилетiло, практично за день пiвтора з цистiту мене витягло, вони на основi соди. Зараз спробую згадати.
КАТАРІЯ - мене за день врятувало, там сполука соди якась.

Milongera
13.01.2014, 19:08
Дівчата, підкажіть таке. Під нігтями почала відшаровуватися шкіра. Повязую це з ГВ, мабуть бракує якогось вітаміну. Якого і що робити?
До дерматолога можу піти, але налаштована скептично, бо ж зараз скаже - відлучай, давно пора і пропише щось заборонене.

Женічка
13.01.2014, 20:15
Під нігтями почала відшаровуватися шкіра
тобто відстають нігті?

бо ж зараз скаже - відлучай, давно пора
тепер лікарі, принаймі у моїй практиці, не закидають такими реченнями.

це й якийсь грибок може бути, й перенесена інфекція, проконсультуйтесь зі спеціалістом. ще не чула, щоб від ГВ нігті відшаровувались.

Milongera
14.01.2014, 15:27
та ні, не нігті, а шкіра на подушечках пальців, на грибок не схоже

Ніколь
14.01.2014, 16:28
До дерматолога можу піти, але налаштована скептично, бо ж зараз скаже - відлучай, давно пора і пропише щось заборонене.
ой, скажіть що дитині 4 місяці і відлучити ніяк, і випишуть вам лікування сумісне з ГВ

Irysochka
21.01.2014, 00:25
Підкажіть чи можна антибіотик Аугментин при ГВ? В інструкції в неті я прочитала, що можна, а коли чоловік пішов купляти, то аптекар сказала, що не можна.
Дякую!

odree
21.01.2014, 00:28
Підкажіть чи можна антибіотик Аугментин при ГВ? В інструкції в неті я прочитала, що можна, а коли чоловік пішов купляти, то аптекар сказала, що не можна.

Дякую!

Якщо використання антибіотика є обґрунтованим і на стільки необхідним, що без нього ніяк, то можна.

jalla
22.01.2014, 11:52
Дівчата, хелп!
Що можна випити протів головного болю? Не сила вже терпіти, четвертий день біль ацька. Я терпляча, але то вже занадто.

Женічка
22.01.2014, 11:55
Дівчата, хелп!
нурофен, ібупром, пийте :)

чому лактація змнилась? я тепер там, як баран, раніше можна було за списком шукати, за назвою речовини, за групою, а тепер шось я туплю :)

Megan
22.01.2014, 12:40
від зубного болю що можна? зуб полікований, але казав лікар, що тижня 2 ще може боліти. Вдень терплю, а ввечері не можу терпіти...

algo
22.01.2014, 12:42
Ібупром.....

katysik
25.01.2014, 15:50
я захворіла :( невідомо чим і як... зі вчорашнього дня температура, більше жодних ознак, температура 38. На разі лікуюсь чаєм з малиною, лимоном, на ніч пила Нурофен. Жодного припущення шо то може бути і як лікуватись. На разі маю припущення на те, що на балконі продуло, поки одяг розвішувала, хоч вікна і закриті були, мною трісло страшенно. Або отравилась, хоча тошнило тільки зранку, або чоловік приніс якусь вірусяку, а може спина? Мене вона від вчорашнього дня страшенно болить... :( І шо то лікувати? Малого годую, сподіваюсь він не захворіє, оділа маску, потім прокварцую кімнату, ех, то ж треба....

katysik
26.01.2014, 20:35
У мене теж височезна температура вже 2ий день (вчора на ніч 39 була), прийшлось збивати. Все ніби в нормі, груди м'які, жодних ознак хвороби, а температура не спадає, малого годую далі, п'ю чаї з лимоном і малиною відрами, але шось нічого не дає. Родичі гарбузові лякають, що від температури молоко горить, прикладаю часто, але за два дні ніяких зрушень.... зараз температура піднімається знову... :(

algo
26.01.2014, 21:00
katysik (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=33608), а не хочете здати завтра аналызи? Може не застуда, а наприклад нирки. ? І нічого не згорить. В мене 40,5 була і нічого

Fistawka
26.01.2014, 21:05
У мене теж височезна температура вже 2ий день (вчора на ніч 39 була), прийшлось збивати. Все ніби в нормі, груди м'які, жодних ознак хвороби, а температура не спадає, малого годую далі, п'ю чаї з лимоном і малиною відрами, але шось нічого не дає. Родичі гарбузові лякають, що від температури молоко горить, прикладаю часто, але за два дні ніяких зрушень.... зараз температура піднімається знову...
В мене так було. Два дні температура висока без жодних ознак, а на третій вже додались ознаки застуди.
Ну і справді, нічого не перегоріло))) Намагалась лише частіше прикладати, щоб малюк отримував антитіла, і не захворів.
Аналізи здати буде не лишнім.

Ніколь
28.01.2014, 18:52
Завтра мені робитимуть КТ з введенням контрасту в/в. Знаю що після цього не можна годувати грудьми, в неті різна інформація..
Може хтось робив подібне і в курсі, через який час той контраст виводиться, як довго і як багато я повинна зцідитись і чи повинна взагалі, якщо контраст сам по собі виводиться сечею.
І загалом через який час я можу знов годувати?

newlife
29.01.2014, 01:54
Дівчата, для сестри треба щось місцеве, щоб знімало зуд і регенерувало нормальні клітини, бо дуже шкіра сушиться, особливо взимку і особливо на руках. В руках ж все і дитина, і іграшки... Порадьте щось безпечне при ГВ.

Almariel
29.01.2014, 20:27
бо дуже шкіра сушиться, особливо взимку і особливо на руках
моя тітка просто пропила вітамін А найпростіший - пройшло. правда, кожен сезон п’є.

silvia
02.02.2014, 19:44
потребую поради, бо не знаю як діяти. Буду мати загальний наркоз зранку на півгодини десь і по ідеї в обід вже буду вдома. Як бути з ГВ на обід? Засинаємо лише з цицею в роті.
.. так собі думаю, після КР годують же...

Fistawka
08.02.2014, 00:22
Напевно доведеться мені вирвати зуб мудрості((( він вже був підпсутий, стоматолог казав рвати, а я все відкладала, боялась, та і вагітна була. Може є якась анастезія, яку можна робити при ГВ? Але мене так зле бере анастезія звичайна... завжди кололи кінські дози щоб полікувати, а тут рвати треба(((
Сиджу і реву... Так страшно((

PanteraLviv
08.02.2014, 01:35
Може є якась анастезія, яку можна робити при ГВ?
анестетики без адреналіну.

Gavil
08.02.2014, 20:06
Напевно доведеться мені вирвати зуб мудрості((( він вже був підпсутий, стоматолог казав рвати, а я все відкладала, боялась, та і вагітна була. Може є якась анастезія, яку можна робити при ГВ? Але мене так зле бере анастезія звичайна... завжди кололи кінські дози щоб полікувати, а тут рвати треба(((

Зараз лікую зуби (ми на ГВ). А стоматологів боюся дуже-дуже. Рот без анастезії не відкриваю!!! То мені колять спеціальну для вагітних та годуючих. Заморожуємо так само, як і звичайна. Радили сцідитися хоча б раз після неї. Але у мене з тим важко. То чекала 2 годинки, годувала і все ок! Головне попередьте лікаря, бо не всі мають туанастезію.

Женічка
09.02.2014, 10:35
я в шоці і в трансі.
для початку мене все ж таки хвилює те, що на даний момент я приймаю море ліків - ібупром, неофілін, ереспал, два антибіотики - і від жодних відмовитись не можу. роблю інгаляції вентоліном. я розумію, що ризик у цих всіх препаратів вказаний нульовий на лактації, але кров моя аж кишить тим всім, й молочко ж відповідно.
пульмонолог призначила мені інгаляції фликсотидом. це гормон :( на лактації вказаний рівень ризику одиничка. я ще препаратів з рівнем ризику одинички не приймала. сижу реву, поки всі сплять. як я ше й того гормону додам в молочко, то шо та бідна дитина їстиме, а їсть він дуже багато, молочка маю наувазі. вночі без перестанку, вдень також дуже часто, обідній сон безперервно і гуляючи постійно просить, бо ми впринципі завжди самі, нема на кого дитині увагу переключити.
:girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_ cray:

Markkomp
09.02.2014, 10:40
як я ше й того гормону додам в молочко,
Жень, не усе що потрапляє у кров передається у молоко, як що є лактація пише 0 або 1 то тут страшного нічого нема не накручуйте себе це гірше для малечі. Тримайтесь

invisible
12.02.2014, 12:38
Маю травму ока - дитина заїхала з усієї сили пальцями і поцарапала рогівку. Призначили капати антибіотик щогодини, а в інструкції пише, що не можна при ГВ :( Відмовитися від лікування не можу, око все спухло, сльозиться, ріже, ніс заклало. Сціджуватися не вмію, та й циця в нас не лише їжа, без циці не спить. Наскільки то взагалі реальна небезпека, чи дійсно антибіотик з ока може проникнути в молоко чи то виробники просто перестраховуються?

Женічка
12.02.2014, 12:42
чи дійсно антибіотик з ока може проникнути в молоко чи то виробники просто перестраховуються?
діюча речовина і швидко на лактацію. до мікрохфильовок виробники теж просять котів не пхати :girl_cool:

jalla
14.02.2014, 10:55
Що можна з заспокійливого?
Бажано щось сильнодіюче. Маємо похорон в родині. Треба пережити.

Ligymunka
14.02.2014, 13:06
Бажано щось сильнодіюче. Маємо похорон в родині. Треба пережити.

Похорон то непросто, а для вас годуючої мами в 3 рази складніше...

Сильнодіюче вам навряд чи можна, попробуйте може щось на травах, але більшу дозу.

Наприклад Флорісед в капсулах, випити одну, а потім за годину ще одну чи дві. Або валер"янку = 7-8 таблеток

jalla
14.02.2014, 13:29
Або валер"янку = 7-8 таблеток
Не забагато?

Мені б чимось серце підтримати, бо тисне страшенно, не знаю чи можна корвалмент, чи валідол, барбовал? Мені колись таке допомагало...
В аптеці на мене витаращили очі і сказали "вам нічого не можна". Все!(

Людок
14.02.2014, 13:42
Не забагато?

Мені б чимось серце підтримати, бо тисне страшенно, не знаю чи можна корвалмент, чи валідол, барбовал? Мені колись таке допомагало...
В аптеці на мене витаращили очі і сказали "вам нічого не можна". Все!(

Жанна, щоб несталось, памятайте, що від вас залежить маленьке життя.
І самим кращим варіантом, буде коли ви максимально зможете заспокоїтись самі.
Тримайтесь, ви дуже сильна жінка, яка є прикладом для багатьох тут!
співчуваю вашій втраті!

Markkomp
14.02.2014, 14:54
Не забагато?
випий 4 потім ще 4 і добре було би з лаванди чай попити він для серця добрий і заспокоює і ще НОТА вона на гомеопатіїї можна і дітям від народження

jalla
14.02.2014, 15:12
випий 4 потім ще 4
За скільки часу можна ще?

Markkomp
14.02.2014, 15:22
За скільки часу можна ще?
це дивись по собі

Ligymunka
14.02.2014, 15:48
часу можна ще?

Через дві години. А валідол можна під язик - від одного валідолу нічого не буде, а стрес набагато серйозніше відіб"ється на ГВ, але це ІМХО

---------- Додано в 14:44 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

Але мене так зле бере анастезія звичайна... завжди кололи кінські дози щоб полікувати, а тут рвати треба(((

Розумію, бо теж рвала зуб мудрості, то ревіла, переживала, але малий ніяк не відреагував, лиш я пропустила одне годування, то спав в ерго на татові, бо без циці в ліжечку не засинав. Все в Божих руках, просто помолися, щоб наркоз, який Тобі вводитимуть не пошкодив дитинці + обов"язково попередити лікаря, що Ти годуюча мама я завжди в таких випадках стараюся довіряти Богові і пригадую собі історію, як вибухнули бомби в Японії, то лише в одному кварталі не було радіації, там в василіянському монастирі молилися вервицю- всіх деталей не пам"ятаю, але суть врізалася в пам"ять і часто допомагає мені в складних ситуаціях

---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

Призначили капати антибіотик щогодини, а в інструкції пише, що не можна при ГВ Відмовитися від лікування не можу, око все спухло, сльозиться, ріже, ніс заклало. Сціджуватися не вмію, та й циця в нас не лише їжа, без циці не спить. Наскільки то взагалі реальна небезпека, чи дійсно антибіотик з ока може проникнути в молоко чи то виробники просто перестраховуються?

Мирося, все буде добре, антибіотик не пошкодить донечці. Бог знає твою ситуацію і допоможе Тобі, щоб антибіотик не поступив в молоко. Я теж недавно приймала антибіотик, але віддала все в Божі руки, бо не мала варіантів, якогось впливу на донечку не побачила...

Vika
14.02.2014, 17:08
Наскільки то взагалі реальна небезпека, ч
я приймала антибіотики коли малому було десь 3-4 міс. мала запалення легень.
мене тошнило-мутила, малому зовсім нічого не було.

karioka
14.02.2014, 22:40
Мамочки-порадниці! і я до Вас...мала проблемний зуб, який (як виявилось коли його видаляли) мав загноєння...і лікар щось таке казав,що "ото потрапляло в молоко...",о,жах!!! і не знаю навіть скільки часу-як довго..чи місяць так було..?:( сьогодні видалили,але я вже після того не могла говорити,і не перепиталась доктора-наскільки то серйозно?яким чином могло вплинути через грудне молоко на дитинку? а вона зараз багато,часто смокче...Підкажіть,бо дуже хвилююсь;( Дитиночка,ттт,Богу дякувати нормально все...Чи вже не хвилюватись?:)

algo
14.02.2014, 23:26
ала проблемний зуб, який (як виявилось коли його видаляли) мав загноєння...і лікар щось таке казав,що "ото потрапляло в молоко...",
в мене три тижні було таке. вирвали зуб, під ним сформувався гнійний мішок, про що ми не знали. аж за деякий час розігнало, що мусіли різати. Златі було три місяці. після того ще капалась антибіотиками. ніби нічого їй не було.

popelushka
16.02.2014, 09:46
Дівчата, підхопила я простуду: болить горло аж пече, закладений ніс, ломота в тілі страшна, голова розколюється, але високої т-ри не має, чим можна собі покращити стан?

Vika
16.02.2014, 11:14
я в таких випадках користуюся тантум-верде.

Ligymunka
17.02.2014, 10:38
болить горло аж пече, закладений ніс, ломота в тілі страшна, голова розколюється, але високої т-ри не має, чим можна собі покращити стан?

Горло добре прополоскати настойкою прополісу 1 чайна ложка на стакан води = 4-5 разів на день. На горло мені також добре допомагає Ангілекс або Гівалекс = 4-5 разів на день.
Якщо ломота є , то може бути якийсь вірус. Мені призначали гропринозин або імустат 100 мг = 2 рази на день протягом 3 днів

littlebird
17.02.2014, 21:48
Дівчата, хтось лікував молочницю під час ГВ? Які є безпечні ліки?

Pulupjak
19.02.2014, 19:09
Страшенно болить голова, швидше всього маю тиск. Не можу перечитати тему, боюсь зайвий раз головою поворохнути. Парацетамол не допомагає, пам'ятаю дівчата писали про нурофен, можливо дурне запитання, то має бути дитячий нурофен сироп?

Женічка
19.02.2014, 19:11
будь який нурофен, чи інший препарат ібупрофену (той самий ібупром) можете пити сміливо

Machaon
19.02.2014, 20:48
Сміло капайте очні краплі. Кількість антибіотика там настільки мізерна, що в грудному молоці його не буде.

Людок
21.02.2014, 22:09
Що можна пити від зубного болю?
ношпу?

Iablinska
21.02.2014, 22:10
Що можна пити від зубного болю?
ношпу?

Ібупром. Та інші ліки на основі ібупрофену

Supernatural
21.02.2014, 22:33
Дівчата, хтось лікував молочницю під час ГВ? Які є безпечні ліки?
Можна свічки Пімафуцин, вони дозволені при вагітносі і лактації.

jalla
22.02.2014, 10:51
Порадьте щось віід горла крім Ефізолу.
Його чогось ніде немає.

Ніколь
22.02.2014, 11:12
септифріл, фарінгсепт, септолете, стрепсілс... да там багато чого можна

Borsychok
22.02.2014, 11:45
а що можна від кашлю?

Натуля
22.02.2014, 12:52
.мала проблемний зуб, який (як виявилось коли його видаляли) мав загноєння...і лікар щось таке казав,що "ото потрапляло в молоко...",о,жах!!!
Мені то перлами попахує. Молоко виробляється з крові. Це ж мало би бути якесь загальне зараження крові, щоб гній в молоко потрапив....
Багато хто радить тут ібупрофен/нурофен як безпечний засіб. Але зовсім недавно тут на дп десь давали лінк на статтю де педіатр розповідала, що від нурофену формула крові стає як після хіміотерапії. І моя кума коли з дитиною в охматдиті лежала, то там лікарі дуже не радять нурофен дітям. А краще парацетамол.
Заспокійливе я приймала нотту, а зараз почала пити гліцисед. Але від нотти був більш відчутний швидкий ефект.
А зараз з меншим захворіли вірусним то почала приймати гропринозин. Він є досить ефективним якщо зразу почати приймати і дітям від року (від ваги 10кг) він теж дозволений. І якщо мені дуже хижо то я п"ю колдрекс розчинний 1-2 дні. І для горла можна різні смокталки приймати бо всі вони місцевої дії.
Тільки чайочки-компотики, без ліків, можна пити коли є кому дітьми займатись, щоб мама могла відлежатись-відіспатись нормально. НМСД.

Supernova
22.02.2014, 14:27
Від кашлю сімейна лікарка призначила Бронхіальний бальзам Белл"с.В інструкції зазначено, що приймати можна годуючим мамам і у період вагітності після оцінки лікарем співвідношення користь/ризик.Коли була вагітна прийшлось приймати, але дитячу дозу пила.

Людок
24.02.2014, 12:03
Треба вирвати зуб.
Лікар сказав, що анестезію для годуючих мають, але одне годування треба всерівно пропустити.
Це нормально?
чи то щось нете з анестезією?
ви якось перевіряли, що коле лікар?
чи тут доводиться вірити на слово?

нталька
24.02.2014, 12:29
Від п"ятниці мала т. 39-40, збила разок парацетамолом, а так, пила чайки і надіялась, що інтерферону побільше виробиться, і встану здорова за пару днів. Сьогодні температура знизилась, але горло - ковтати майже неможливо. Полокала по можливості ромашкою та прополісом, але мало що дало. Тантум верде - як мертвому припарки. Лор призначає флемоксин, каже без нього ніяк. Я горлом рідко хворію, тому , навіть не знаю чи можна якось інше справитись. Але почуваюсь погано далі, хоч т. і впала, але поперек поломлює далі, голова і вуха поболюють. Слизу в горлі купа, при тому, ніс чистий взагалі. Можливо без антибіотика?
(( бачу, що малявка теж ослаблюється.

---------- Додано в 11:29 ---------- Попередній допис був написаний в 11:17 ----------

Не знаю як інші дітки реагують на мамину високу температуру, а моя доця стала какати окремо - спочатку випускає водичку з дупці, а тоді густі какаші. І циця їй не дуже подобалась в ті дні. Правда, молочка трохи менше було, але..дуже надіюсь, що дитина отримала захист і легенько відбудемось.
А лор мене намагалась налякати (вже постскриптумом), що молоко перегорить. )

Margarett
24.02.2014, 12:36
чи то щось нете з анестезією?
Та чого не те ?! Спитайте стоматолога, що це за препарат (назву), період виведення і спосіб виведення з організму. Не думаю, що не пояснить, часом вони дуже коротко висловлюються, але то не треба зважати. Як щось цікавить, то треба запитувати. Зрештою за це платимо гроші. Ну і коли лікар відбиратиме дозу з ампули, то можна подивитись на назву препарату (чи не підміна). Та й самій можна в неті погуглити, як відома назва.
Так розумію, що мусите видалити, на живо ж цього не робитимуть ?

jalla
24.02.2014, 13:41
Але почуваюсь погано далі, хоч т. і впала, але поперек поломлює далі, голова і вуха поболюють. Слизу в горлі купа, при тому, ніс чистий взагалі. Можливо без антибіотика?
А для чого там АБ? Температура спала, горло полійкуєте...
Мені настойливо радили мазати люголем. Реально дуже допомогло, але дитина мала якусь не зрозумілу висипку. Може то не від того, а може і від того, там в складі є йод, мабуть дітки можуть реагувати. Вище Ніколь перерахувала таблетки, які можна годуючим. За них не знаю, але Ефізол, Лісобакт Вам у поміч...)) По собі кажу.
З вухами, якщо там тіпає я даю раду наступним чином. На ватку трошки камфорного спирту і туди ж. Мене так за одну ніч вигріло, що оті посіпування як рукою зняло.

Виздоровлюйте...:girl_wink:

нталька
24.02.2014, 13:52
А для чого там АБ? Температура спала, горло полійкуєте...
Та от саме для горла. Я то поки температурила, то горло не запускала, і полоскала, і ефізол смоктала. Вчора на ніч вже й люголем помазала. Але полегшення хіба на 5 хв наступало, а потім знову купа слизу в горлі, і біль. В даному випадку лор сказала, що ніяких полоскань спиртовими настоянками, і люголь не бажано. Тільки трави.
А скільки часу взагалі лікування горла займає (без а/б), щоб відчути полегшення?

Margarett
24.02.2014, 14:00
А скільки часу взагалі лікування горла займає (без а/б), щоб відчути полегшення?
До 3 днів є позитивні відчуття. Та залежить в якому стані горло. (Трахеїти, ангіни, просто першіння ...).
Трави справді гарно допомагають: часом користаюсь 1 ст.л. шавлії + 1 ст.л. ромашки = залити окропом і до комфортної тепм. вистудити. Полоскати. Шавлія, якщо її пити/всередину, то протипоказана для ГВ, але для полоскання не шкодить, а на ЛОР-органи дуже помічна. Можна й окремо трави ці запарювати.

Людок
24.02.2014, 17:26
хелп!!!
чи анестезія СЕПТАНЕСТ сумісна з гв?
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
чи можна щось краще підібрати?
ще лікар рекомендує сцідити після його прийому молоко, що воно "погане".
це перл? чи всетаки ні?

Iablinska
24.02.2014, 17:35
хелп!!!
чи анестезія СЕПТАНЕСТ сумісна з гв?
Міжнародна непатентована назва: Comb drug
чи можна щось краще підібрати?
ще лікар рекомендує сцідити після його прийому молоко, що воно "погане".
це перл? чи всетаки ні?

Рвала зуб влітку. Стоматолог казала так само - зцідити, дати прикорм замість гм. Я лише перепитала чи то дійсно анестезія без адреналіну і дозволена при гв. Сказала, що так, то я годувала зразу в почекальні.

Sent from my iPad using Tapatalk

Margarett
24.02.2014, 17:36
СЕПТАНЕСТ З АДРЕНАЛІНОМ
Ось, що пише МОЗ.
Годування груддю.
Як і будь-який інший місцевий анестетик, артикаїн потрапляє в материнське молоко
в дуже малих кількостях, отже, годування можна продовжувати після того, як дія препарату мине.
Анестезія настає через 1 - 2 хв. Анестезія пульпи діє протягом 60 - 75хвилин. Анестезія м’яких тканин діє потягом 3-6 годин. Артикаїн при введенні в слизову оболонку рота досягає піку концентрації в крові приблизно через 30 хв після ін’єкції. Період напіврозпаду - приблизно 1,8 год.

Vika
25.02.2014, 18:59
кум їде в Німеччину.
може хтось знає якісь хороші вітаміни для годуючих? може заграничні кращі.

Matvijko
04.03.2014, 23:29
Дівчата, підкажіть будь ласка чи можна ще щось при молочниці, окрім пімафуцину, Ливарол, наприклад? А може є ще якісь ліки, які не шкодять ГВ. Буду вдячна за коментарі

jMoondance
05.03.2014, 01:39
Лізобакт можна при кашлі? Коли ні, то що можна?

Brenda
20.03.2014, 19:04
Дівчата, голова болить не виносимо:( що можна при головних болях? Порадьте асап, бо розколюється:((((

Iablinska
20.03.2014, 19:26
Ібупром, чи щось інше на основі ібупрофену

Brenda
20.03.2014, 19:33
Є Нурофен, панадол...

jalla
20.03.2014, 19:41
панадол...
Панадол точно можна.

Iablinska
20.03.2014, 19:44
Є Нурофен, панадол...

Нурофен. Він на основі ібупрофену. Яка діюча речовина в панадолі я не знаю.

Fistawka
20.03.2014, 20:14
Панадол то парацетамол. Теж можна при гв, але ібупрофен від головної болі краще.

Kassandra
20.03.2014, 23:31
Дівчата, голова болить не виносимо що можна при головних болях? Порадьте асап, бо розколюється(((
в мене на днях такі головні болі були, що до тошноти доходило((. Спас нурофен в таблетках, під час ГВ точно можна.

algo
22.03.2014, 11:29
Дівчата, маю стоматит. вдруге в житті. все піднебіння обсипало. чим лікувати?

Sia
26.03.2014, 12:23
Дiвчата, порадьте, що робити при пiдвищеному тиску (в нас грубое годування, лялi 5 мiсяцiв). Маю 130 на 100, при моiх нормальних 90/60. Дуже болить голова. Вчора ввечерi прийняла 2 таб. Панадолу, гол. бiль зняло а тиск далi такий, I знову починаэ болiти голова.

Pulupjak
26.03.2014, 16:05
Я калиною рятуюся, дві-три ягідки мені допомагають, але не більше

uliana
26.03.2014, 16:47
робити при пiдвищеному тиску
я пила папазол або раунатин+ношпа...

Sia
26.03.2014, 18:51
Щодо калини (пробачте, не знаю як робити цитати)

згодиться сушена, чи обов'язково повинна бути свiжа?

Redvisitor
27.03.2014, 19:03
В мене кровлять ясна, стоматолог порадив полоскати шавлією, але на e-lactancia в неї ризик 2. Питання чи стосується то тільки прийому внутрішньо, чи полоскання також ризиковане?

Ніколь
27.03.2014, 20:08
чи стосується то тільки прийому внутрішньо
так
можете ще собі взяти пасту лакалут актив - вона якраз добра при запаленнях ясен.

Redvisitor
28.03.2014, 21:20
можете ще собі взяти пасту лакалут актив - вона якраз добра при запаленнях ясен
щось мені останнім часом не помагає, може звикла до неї...

Almariel
28.03.2014, 21:41
В мене кровлять ясна
чистити Парадонтаксом. мені і моїй мамі допомагає. але шукайте з Європи, бо та, що з Росії інша.
я конкретно користуюсь з ехінацеєю намальованою.

Багіра
01.04.2014, 16:27
що найсильніше з обезболюючого можна? ібупрофен вже не дуже помагає

Iablinska
01.04.2014, 17:11
що найсильніше з обезболюючого можна? ібупрофен вже не дуже помагає

Мені виписували той самий ібупрофен, лише втричі сильніший (600mg). Або казали брати дві-три звичайні таблетки зразу. У нас стандартна таблетка ібупрофену має 200 mg

Женічка
01.04.2014, 17:16
Кетанов теж можна.

Savchenko
01.04.2014, 22:03
Таки дотягла я з зубом до останнього:( Звонила лікарю то казав що має лише убістезин форте зі знеболюючого. На е-лактації взагалі його не знаходить((( Хто застосовував яка дія і як годувати після такої анастезії? Якщо є інші подібні препарати які можливо краще напишіть в карму чи в пп, буду вдячна)

rununkulos
01.04.2014, 22:41
Хто застосовував яка дія і як годувати після такої анастезії?
я лікувала, дитині було 3 тижні, потім ще раз в 4 міс. Годувала зразу, впливу на дитину не спостерігала ніякого зовсім. Щоправда, що кололи той Убістезин, що ні...робили все наживо (але це можливо тільки на мене такий вплив).

Plenilunio
02.04.2014, 02:00
Якщо є інші подібні препарати які можливо краще напишіть в карму чи в пп, буду вдячна)

На днях будутб видаляти мені зуб мудрості, то знечулення будуть робити ультракоїном форте. Можна використовувати під час гв. Е-лактація підтвердила і в інструкції лікар вичитала що "можна не припиняти гв".

---------- Додано в 01:00 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

На е-лактації взагалі його не знаходить(((
Якщо на е-лактації не знаходить препарат, то перевіряю діючі речовини. Їх можна в інструкції знайти, а ті в свою чергу в неті спокійно знаходжу

Mazerati
03.04.2014, 05:37
Дівчата, польський Амол можна при гв? Хто знає?

HOPIC
03.04.2014, 11:16
а що можна попити при нервішках? мята, валеряна, меліса?

Ніколь
03.04.2014, 11:54
а що можна попити при нервішках?
персен наприклад, валеріанку...

La esposa
09.04.2014, 19:05
А коли горло болить, декатилен можна? ото виспалися при відкритому вікні...

algo
09.04.2014, 19:21
Точно можна фарингосепт

Suzi
09.04.2014, 20:12
Можна декатиленDecatylen™. Level 0 Contains: Dequalinium Chloride.

Megan
09.04.2014, 23:17
Заспокійливі типу Нотта або Персен можна? Валерянка мене чомусь не бере, а часом дуже треба.

Pampulichka
10.04.2014, 16:33
А що можна від алергії, маю L-cet, але не знаю чи можна.

uliana
11.04.2014, 16:20
Декілька днів тримається високий тиск, папазол з ношпою не діє. Почуваюсь жахливо((( невропатолог порадив спробувати Верошпірон і магне ,але пише що протипоказано пр гв...може хтось приймав сечогінне при гв? І чи поможе при високому тиску?

Pampulichka
14.04.2014, 15:41
А ЛІЗАК? БУДЬ ласка перевірте хто вміє. Дуже болить горло

Likysja
02.05.2014, 15:55
Підкажіть будь ласка що можна випити від сильного кашлю, чайочки вже не допомагають(((

Ligymunka
02.05.2014, 17:24
можна випити від сильного кашлю, чайочки вже не допомагають(((
Я пила бронхомах або інспірон по 1 таблетці рано і ввечері, то сильний кашель проходить за 2-3 дні, але якщо бронхіт, то вартує порадитися з лікарем, щоб послухав, бо деколи може бути пневмонія. На бронхіт, ще гарно помагає погріти картоплею звареною в мундирі + під час варіння додати трошки соди і кілька капель камфорної олії. Але гріти обережно. Також гарно помагає чай БРОНХОФІТ, чоловік при сухому кашлі пив СТОПТУСИН ( але не знаю чи можна годуючим мамам).

Plenilunio
03.05.2014, 13:50
Заспокійливі типу Нотта або Персен можна? Валерянка мене чомусь не бере, а часом дуже треба.
Маю подібне питання. Що можна з заспокійливого? але такого ух! щоб взяло? Бо ново-пассит не бере (( Тільки на сон клонить страшне..

Megan
03.05.2014, 16:03
Питала в аптеці, порадили Персен, він на травах. Поки 1 раз пила, то трохи заспокоїлась. Нєрвішкі пошалівают не на жарт.

Plenilunio
03.05.2014, 16:22
Питала в аптеці, порадили Персен, він на травах.
Та от теж хотіла персен брати. Але не було в рідині, тільки таблетками. Взяла ново-пасит (теж ніби на травах) але "нє то пальто"..
Значить тре таки за персеном йти.
Нєрвішкі пошалівают не на жарт.
не то слово :(

Vesnyanka
03.05.2014, 19:10
А гліцисед можна?

jalla
17.05.2014, 14:05
Дівчата, хелп-хелп-хелп! Терміново треба знати.
Щойно рвала зуба, відповідно з анастезією. Лікар сказала прийти додому, сцідити молоко, тобто тим молоком не годувати дитину, бо то дуже шкідливо.
Скажіть шо робити. Цідитися майже не вмію, зараз малого чоловік привезе з прогулянки і той першим ділом звісно до циці.
Як бути? Знаючи що наші лікарі полюбляють перлами сипати, хотілося б кваліфікованої поради.

Plenilunio
17.05.2014, 14:19
відповідно з анастезією
а якою саме? Мені робили таку анестезію, що все ок.

jalla
17.05.2014, 14:21
а якою саме?
Ой, я в них не розуміюсь.
Мабуть звичайною,якщо казала цідити молоко.
То шо, сціджувати, дівчата?

Plenilunio
17.05.2014, 14:24
Ой, я в них не розуміюсь.
Мабуть звичайною,якщо казала цідити молоко.
а позвонити перепитати чим саме знеболили?

jalla
17.05.2014, 15:17
а позвонити перепитати чим саме знеболили?
Я не маю телефона.
Але думаю певно щось звичайне.
Хоча я лікувала зуби з наркозом і ніколи ніц не цідила, а тут мене лікар так строго наказала сцідити, що я от сама не знаю.

---------- Додано в 13:17 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

Так, ну, все, малий вже приклався і мене не питався...)
Не знаю чим то буде грозити, але в будь-якому випадку вже як є.

Ylyona
17.05.2014, 15:45
Мамочки. Порадьте.
Які ви вітаміни ( таблетки) приймали під час годування. Я дуже схудла, виснажена дуже. Мені приписали Prenatal forte. Містить фолієву кислоту та йод. Почала приймати. Малий почав не так себе вести, незнаю чи це з таблетками звязано чи це він капризнічає на зуби, ще ніодного зубчика невилізло а нам скоро 9 місяці!

buhgaltersha
18.05.2014, 07:01
В мене подруга весь період вагітності і ГВ приймала
Prenatal forte
її малому нічого не було.

Ylyona
18.05.2014, 08:16
Значить це у нас зубки. Буду приймати дальше.

sofka08
30.05.2014, 10:55
Дівчата підкажіть, дуже болить плече. Колись вже таке було, руки підняти не можу,і вбік повернути теж, лягти на бік, то страшні болі в плечі, запальний процес, колись кололи уколи і пройшло, зараз ГВ, зрозуміло, що тепер так не можна. Лікар порадив перцовий пластирь на плече і між лопатки, + натирання спиртом. Спиртом точно натирати не можна, а от пластирь безпечний? Можливо ще щось можна зробити?

Надіслано від мого Transformer Prime TF201, використовуючи Tapatalk

algo
30.05.2014, 11:11
sofka08 (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=27351), знаю можна диклофенаком натирати. якщо допомагає. бо в мене так зі суглобами

sofka08
30.05.2014, 11:16
В інструкції пише, що проникає в грудне молоко. Я так розумію, щоб не втирала, все проникає, тре вибрати із того всього менш шкідливе.

algo
30.05.2014, 11:22
Diclofenac

Breastfeeding risk
Level 0
Very low risk. Compatible and not risky for breastfeeding or infant.

Comment
High plasma protein binding makes excretion into breast milk to be very low.
Because the latter and a rapid elimination rate it is considered to be compatible with breastfeeding.

те що в нас пише в інструкції я майже не читаю)

Savchenko
05.06.2014, 23:19
за порадою тіраміски пишу тут, дівчинці сироті будуть робити чистку чи як воно називається,щоб вийшли залишки плаценти...дівчинка годує грудьми, їй колотимуть окситоцин,але дитинка хвора ішемічне ураження цнс, загноєння правого ока та пошкодження очного дна, жовтуха (надлишок білірубіну) та під підозрою ураження спинного мозку( майже не рухає ручкою), все це наслідкиважких пологів а якщо його колоти годувати грудю не можна(( молоко ускладнить жовтушку(( так сказали в лікарні...прошу допомоги,що робити щоб молоко не пропало?

yacht girl
06.06.2014, 00:01
Мені кололи окситоцин після кровотечі, (окрім того після окситоцину почалась задишка і мене ще накололи купою різних ліків, які не сумісні з грудним вигодовуванням), але я не здалася і зціджувала молоко молоковідсмоктувачем що три години, тобто кожного разу після того як погодувала малу сумішшю. Одним словом три тижні моя доня їла суміш, а я день і ніч цідила молоко. Зараз нам 5 місяців, і ми їмо цицю. Думаю і у дівчини, про яку ви пишите, молоко не пропаде, головне правильно його зціджувати, щоб потім не мати ще проблем з грудьми.

Fleshka
06.06.2014, 00:10
А чому окситоцин не сумісний з ГВ? Його ж застосовують в доброї половини породіль в першому періоді пологів, і поголовно, майже без виключень в всіх в третьому періоді. І годують ж при цьому. Чи то якийсь не такий окситоцин?

Savchenko
06.06.2014, 00:13
А чому окситоцин не сумісний з ГВ?
не знаю, дитинці 2 тижні і дівчинці так сказали в лікарні, бо малий має жовтушку і ряд хвороб...може тому...але мабуть буде зціджувати, бо на сумші вона не витягне без грошей(((

Pulupjak
06.06.2014, 02:11
Ну не знаю, що там лікарі кажуть, я після пологів мала проблеми з тиском взагалі були кепські справи, відповідно кололи дуже багато різних ліків і антибіотики. То ніч коли була під крапельницею і було мені погано, доцю від мене забрали і підгодовували сумішшю, а вранці коли вже прийшла до тями і мені стало краще, принесли дитину я відразу дала груди. І вже від тоді годувала постійно, не зважаючи що ще сутки були крапельниці і уколи. Доречі педіатр з пологового мене в цьому підтримала, сказала що грудне молоко найкраще. Трошки частіше заглядали до нас і дивились чи в дитини не має реакції і все, а давали пробіотики і мені, і доці.
Але це все відносно, адже в кожного інша ситуація.

Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk

Pulupjak
18.06.2014, 14:22
Знаю, що дівчатка писали, які знеболюючі їм кололи стоматологи при лікуванні зубей. Зараз не можу знайти. Другий день болить зуб,сьогодні просто невиносимо. Хочу подзвонити до лікаря і перепитати чи \ в нього цей препарат. Аня витримц\ без циці максимум годину.

Plenilunio
18.06.2014, 14:28
Знаю, що дівчатка писали, які знеболюючі їм кололи стоматологи при лікуванні зубей. Зараз не можу знайти. Другий день болить зуб,сьогодні просто невиносимо. Хочу подзвонити до лікаря і перепитати чи \ в нього цей препарат. Аня витримц\ без циці максимум годину.

Мені видаляли зуб мудрості (різали десну, різали і видаляли зуб) під дією "ультракоїн форте". В аннотації і на сайті є-лактація пише що цей препарат можна під час гв. Відчувала хіба як зашивають, хоч мене знеболюючі слабо беруть (бо ж більшість гв-сумісних, тобто легших препаратів мають легшу дію)

Fleshka
26.06.2014, 07:44
Дівчата, які антибіотики сумісні з ГВ? Я більше не витримаю. Третій день до 40, гнійна ангіга...Дільничу навіть боюсь викликати, пише все підрят.

Mazerati
26.06.2014, 08:05
Я при запаленні легень пила такий антибіотик: azithromycin 250mg Tab

algo
26.06.2014, 09:12
Fleshka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=6808), з цефтріаксонів здається все можна. Але чи вони помічні при ангіні не знаю

Женічка
26.06.2014, 09:17
Флешко, а чо дiльничоi не хотiти. Головне, що вiд неi вимагаеться - призначити антибiотик вiдповiдний, а далi на лактацiю перевiрити, й вперед. Я мала й гайморит, й ангiну, й кожного разу менi призначали антибiотик сумiсний з ГВ. Не бачу тут проблеми. Сама я б собi антибiотик не призначала б однозно.

Fleshka
26.06.2014, 09:39
Вона в нас ліки призначає як і я, дивиться по книжечці.

Якщо в мене протягом двох годин зранку температура різко впала з 38,5 до 37, то чи є шанс що ангіна відступить без антибіотиків? Як думаєте?

Raven
26.06.2014, 11:40
Як думаєте?
мало, без них та зараза може ще про себе нагадати за тиждень, навть, якщо симптомів майже нема

Натуля
26.06.2014, 12:21
Дівчата, які антибіотики сумісні з ГВ? Я більше не витримаю. Третій день до 40, гнійна ангіга...Дільничу навіть боюсь викликати, пише все підрят.
Біопарокс. Це пшикалка в горло. АБ місцевої дії. Тут остання інструкція. В попередній було вказано, що ліки не проникають в кров, в новішій вказано, що в незначній кількості. Я вагітною ним користувалась.
http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=21250
Ну і я не лікар, але наскільки мені відомо, що ангіна без АБ ніяк не обходиться. І вона дає ускладнення на серце.

olerusya
26.06.2014, 12:25
а як мені зуб вирвати без знеболення?
можливо хто підкаже чи можна щось колоти?

Plenilunio
26.06.2014, 12:30
можливо хто підкаже чи можна щось колоти?

ОМГ.. Нащо ж без знеболення??? Тож тааак боляче.
Ятрохи вище писала що мені кололи як зуб мудрості видаляли.
О, знайшла. Кололи ультракоїн форте, гв-сумістний

Talya
26.06.2014, 13:37
коли ми були на ГВ, то стоматолог казав попередити при записі і він підбирав тоді нешкідливе знечулення. там, здається, не має бути адреналіну (але я точно непам"ятаю).
думаю, що виривання зуба без знеболення шкідливіше, ніж з (морально)

olerusya
26.06.2014, 13:53
Кололи ультракоїн форте,
то мало б в лікаря таке бути, чи треба десь окремо купляти?

Talya
26.06.2014, 13:55
думаю, що його треба завчасно попередити. в них таке є) тільки всяке може бути, може закінчитися чи ще щось.

Barnaulka
26.06.2014, 13:58
виривання зуба без знеболення шкідливіше, ніж з (морально) То вже як кому ))). Мені легше пережити той момент без знеболення і далі мати спокій. А від всяких знеболюючих штук біля дихальних шляхів - задишка.

Talya
26.06.2014, 14:06
А від всяких знеболюючих штук біля дихальних шляхів - задишка.
шкода( я також колсь вибирала лікування без знеболюючих, бо чи то стоматолог був криворуким і погано колов, чи ліки були не такі. але я довше відходила від анестезії, чим від лікування. теперішній стоматолог добре робить укол, але вводить неповну дозу, потім, при потребі, доколює. виходжу з кабінету вже маже без знечулення. а попередні рази боліло і розтерпало ще кілька годин. і місце уколу боліло і кусала себе.

нталька
26.06.2014, 14:10
Дівчата, які антибіотики сумісні з ГВ? Я більше не витримаю. Третій день до 40
Можна флемоксин.

Plenilunio
26.06.2014, 14:32

треба попередити завчасно що ви на ГВ і ваи потрібне таке знечулення.
Там де мені виривали, то і так використовують саме такий укол, а на моє прохання ще перевірили чи він гв-сумісний (ну і я по є-лактація також перевірила).

---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

То вже як кому ))). Мені легше пережити той момент без знеболення і далі мати спокій. А від всяких знеболюючих штук біля дихальних шляхів - задишка.

Вам направду виривали зуб без знечулення???

Barnaulka
26.06.2014, 15:56
Вам направду виривали зуб без знечулення??? І не один )). Коли рвали останній раз, треба було розрізати ясна, щоб витягнути корінь. Мужа випхали за двері, а за хвилину вже покликали назад, коли все закінчилось :). Він каже, що дохторка була бліда, а медсестра, таке враження, мало не знепритомніла. Тільки я задоволена (що все закінчилось) в тому кріслі з повним ротом вати сиділа :girl_crazy:

glasses
28.06.2014, 00:28
Дівчата, хелп.
Значить так, розкажу про ситуацію.
Була вчора у гінеколога, бо не була більше року, дивились під мікроскопом
Отже,
1)псевдоерозія (тре знайти причину чому вона є, мабуть вже знайшли, але результат буде аж у вівторок (неприємний))
2)є неправильний розподіл клітин - який також чомусь пішов, пдозрюю, що по тій самій причині.
Тре здавати куча аналізів на різні інфекції і тоді лікуватись.
Казала, що лікування буде неоегким і тому треба відлучати від ГВ, я кажу, що планую довго годувати, на що мені сказали, що останні дослідження янків показує, що більше року годувати не варто, бо це є фактор до раку грудної залози. Що є дуже болючою для мене темою.Але питання у тому не стоїть.
Питання - як мені то серйозне лікування перенести?
Зараз в моєї колеги не таке, але подібне і там реально тяжке лікування, від 6 ранку до 12 ночі, таблетки, антибіотики, капельниці, свічки і уколи.
Каже, що зараз час треба на себе витратити, бо з тим ніби то не жартують.
Як бути?

Mazerati
28.06.2014, 00:51
Glasses, дитині потрібна здорова мама, тому, на мою думку, варто відлучати.

glasses
28.06.2014, 00:56
Мене цікавить момент такий
я не хочу відлучати, чи є шанси?
чи тільки відлучення?
бо 1)у нас дуже тісний контакт
2)я 3 рази на тиждень зараз на роботі і це в ночі цицяння, дуже ніжне і нас зближує
3)у нас немає усіх зубів (а для мене вони зараз так легко з цицею даються, ттттттттт)
4)з цицею ми практично не хворіли, навіть соплі, тобто так серйозно, був 1 раз, і може 2 дрібниці.
Дівчата, я як вчора вийшла, мені сльози на очах були.
Я не готова і синок теж.
Якщо звичайно ніяк,то прийдеться, але для мене зараз це дуже великий удар по мозгах.

Mazerati
28.06.2014, 01:17
Мене цікавить момент такий
я не хочу відлучати, чи є шанси?
чи тільки відлучення?

Зрозумійте, що це питання не для форуму. Звісно, шкода відлучати. Але в такій ситуації вам треба задавати ці питання лікареві, який буде вас лікувати і якому ви довіряєте.

invisible
28.06.2014, 01:37
Оля, я ніц не зрозуміла. Ну про фактор ризику для грудей то дурня, одразу то викинь з голови. А що за лікування ерозії таке страшне? Чому? Навіщо? Хіба її не можна азотом чи лазером припалити чи я чогось не розумію?

glasses
28.06.2014, 10:29
вам треба задавати ці питання лікареві, який буде вас лікувати і якому ви довіряєте.
От власне, що вона не є прихильником ГВ
Бо ще до огляду почала кидати перли про ГВ
І я не довіряю їй, тому буду консультуватись ще з іншими лікарями і вже буду бачити.

А що за лікування ерозії таке страшне? Чому? Навіщо? Хіба її не можна азотом чи лазером припалити чи я чогось не розумію?
Мирось, я не спец, і взагалі медицина для мене то просто щось захмарне, я ніц в тому не розумію.
Але може ерозія і псевдоерозія лікується по іншому?
Ну, суть не втому, бо в колеги власне ерозія вже в дуже запущеному стані, хоча вона кожні півроку ходила до гінеколога, в Інтерсоно її нібито вилікували, а та сказала, що ще трохи і воно переросте у ракові клітини. Якось так.
Мені сказала, що лікуватись по-любому треба, і якщо я назначаю таблетки, то у вас щось не дуже серйозне. Якщо щось гірше, тоді комплексне серйозне лікування.
Тому я холодна.
Зараз маю одну проблему яку мушу позбавитись, вирішу з тим, а тоді піду до інших і буду консультуватись.
Що мене ще смутило в ній. Та псевдоерозія може виникати на гормональному фоні, вона мені так сказала, я кажу, що годую і чи може це вплинути, каже цілком, може завишений пролактин, але не зважаючи на це далі говорить про лікування. Чому тоді не здати аналіз на цей гормон?

Vittoriya
28.06.2014, 10:33
Glasses, при лактаціі пролактин по любе буде вище норми

glasses
28.06.2014, 10:34
при лактаціі пролактин по любн буде вище норми
І то зрозуміло.
Короч, в мене ступор, бо такого повороту подій я не очікувала.
Буду консультуватись.

Megan
28.06.2014, 12:04
Що мене ще смутило в ній. Та псевдоерозія може виникати на гормональному фоні, вона мені так сказала, я кажу, що годую і чи може це вплинути, каже цілком, може завишений пролактин, але не зважаючи на це далі говорить про лікування. Чому тоді не здати аналіз на цей гормон?

В мене така ж ситуація. Лікар каже, що наразі ми нічого не робимо, це на фоні ГВ, просто спостерігаємо. Коли закінчимо з годуванням, гормони стануть на місце, тоді будемо дивитись що далі, може бути таке, що проблема зникне.
Так що вам однозначно ще треба консультуватись з кимось.
До речі, моя Г похвалила, що ми ще досі годуємось.

Matvijko
28.06.2014, 12:36
Вклинюсь і ще я! Щодо ерозії, перед вагітністю мені теж поставили діагноз, що така складна ерозія чуть не початок раку і тільки оперувати, при тому, що я ще не народжувала. Я обійшла тоді дуже багато лікарів, порядка 10, і лише одна взялася за лікування і то не антибіотиками, а простим екстрактом чистотілу. Незнаю, як то при ГВ би виглядало, чи він не є шкідливим, але то внутрішня обробка і за 3 таких процедури мене вилікували, а через 3 місяці я завагітніла. До чого я то все, до того, щоб шукати толкового лікаря, який би підійшов, і якому можна було б довіритись, а потім зважувати відлучення і т. д. Тримайся...

glasses
28.06.2014, 13:14
Тобто у вас теж псевдоерозія?
А можна дати контакти лікаря?

Plenilunio
28.06.2014, 13:37
Олю, а ла в тебе вже закінчилась чи зе триває?
Бо моя г поки ще ла то каже нема чого шукати ерозії

---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

Ох... Щось я увесь час плутаю твою псевдоерозію з ерозіею ..

Ніколь
28.06.2014, 14:58
А що за лікування ерозії таке страшне? Чому? Навіщо? Хіба її не можна азотом чи лазером припалити чи я чогось не розумію?
ну там не все так просто, легко, швидко, і дешево.
тому буду консультуватись ще з іншими лікарями і вже буду бачити
правильно робите, я консультувалась з 4-ма лікарями : з к-ки Альтернатива, в ЖК в поліклініці, в Томича з Батальної і у Вереснюк з центру планування і здоровья жінки, і жоден з них не заікнувсі про те щоб вже і негайно кидати ГВ. Лише Вереснюк, яка займалась моєю ерозією, власне лікувала і врешті вилікувала сказала що ГВ трішки ускладніє процес лікуванні бо треба підбирати ліки і методи лікування так щоб медпрепарати або по мінімуму або не попадали в грудне молоко або не шкодили дитині.
псевдоерозію ви можете кагбе не лікувати, але вона в любий момент може стати не псевдо, а може набути атипових клітин і взагалі, це все не жарти. Звичайно і з тим живуть, але я наприклад вважаю що якщо мжна вилікувати то це варто зробити і не запускати.

Я вам зараз ПП напишу з повною історією мого лікування, але зауважу щоб вас заспокоїти що вилікувати реально, і на ГВ, і ліки підбираються нормально, моєму малому на час лікування було 1,3 і звичайно про припинення ГВ не було мови бо він би цього не витримав, але вилікували, так що не нервуйтесь, просто проконсультуйтесь ще в лікарів.
п.с. щоб вкратце - у мене була ерозія на всю видиму поверхню ШМ, прижигала радіохвилями, лікувала взагальному з середини вересня до кінця року. В травні була на контрольному огляді, все зажило.

invisible
28.06.2014, 23:56
ну там не все так просто, легко, швидко,

Ну звичайно залежить від типу, стадії. В мене 7 років тому була значна ерозія, була підозра на дисплазію, робили біопсію для уточнення діагнозу. То припалили азотом (лікувалася у Верніковського, подякувала скільки вважала за потрібне), зажило нормально, тьфу-тьфу, на пологи не вплинуло. Зараз правда налякалася Оліною історією, треба піти до лікаря, бо вже більше року не була...

glasses
29.06.2014, 00:01
Зараз правда налякалася Оліною історією, треба піти до лікаря, бо вже більше року не була...
Але йди до позитивних до ГВ:-)
В мене оцей розподіл, що я там писала, то також казала, що є підозра на дисплазію.
ДівчаточкА, усім дуже дякую, особливо Ніколь, мене дужеееееееее підтримала своєю історією і я ожила:-)
Мене інколи треба чимось гримнути і я на землі:-))))

Megan
29.06.2014, 00:14
Тобто у вас теж псевдоерозія?
А можна дати контакти лікаря?

Якщо це ви мене питали, то можу в пп написати. Якщо ще актуально.
Ви головне не панікуйте. Тримайтесь.

Ніколь
29.06.2014, 00:54
То припалили азотом
вам зробили кріо.
воно то заживе чим би не припікали, але кріо може залишати рубці, не у всх і не завжди але може. Радіохвилі на сьогодні вважається найбільш щадяшім методом лікування. Хочаб той факт що виділень після тої процедури меньше і проходять вони швидше нж після кріо. Але не всі лікарі знають де роблять радіохвильову деструкцію, не всі туди направляють, да у Львові по факту на пальцях можна перелічити заклади де використовують цей метод.

Niferttiti
02.07.2014, 00:47
Маю перелом, поклали гіпс. Біль посилюється, боюсь не витримаю так всю ніч. Що можна з сильніших обезболюючих, вже випила два ібупрофени результату нема?