КПК

Показати повну версію : Дурник, пляшка - давати чи ні?

Сторінки : 1 [2] 3 4 5

Yaremko
23.02.2010, 16:25
,всі педіатри і психологи радять ,що так є педагогічніше і гігієнічніше і краще для дитини, привчити змалку спати в ліжечку самостійно
Ви в цьому впевнені? маєте якісь нормативні документи? По нормативним документам виходить зоооовсім протилежне!
Це може бути думка як просто особи но (!) не як спеціаліста. Бо спеціалісти керуються чимось (нормативними документами, дослідженнями)

natorella
23.02.2010, 16:28
капризування дитини щогодини вдень і вночі..
дитина маленька не може сказати ШО їй треба. тому і показує як може. а навколо всі кажу - капризує.і шоб не капризувала, замість виявити причину неспокою - пихають гуму.

я маю себе як великий приклад того шо дурник є небезпечним. він відстронює маму від дитини. зараз я не маю з мамою такої довіри як хотілось би, бо можу точно сказати, шо саме черех оте кричання моє, годування по режиму. спання окремо і дурника, моя мама каже - Я маю двох дітей і жодне не живе зі мною. мама вимагає від мене уваги такої як я колись вимагала від неї. і оте все виникло не звідкись а має коріння з отого цицькового віку

зараз почнуть писати - то ти дурна і немудра, а я така хороаш і всьо в мене ок і в моїх дітей

але я НЕ ВІРЮ, майже усі кого виховували не всупереч тії совецькій системі мають такі проблеми

і мене важко в тому переконати

ІМНО
педіатри і психологи радять ,що так є педагогічніше і гігієнічніше і краще для дитини, привчити змалку спати в ліжечку самостійно
лінк на самоскачування (http://www.igrokopilka.ru/uploads/bonus/obespechte-rebenku-bezmjatezhnyj-son.pdf) - там дуже багато
Оказывается, что дети, спящие в окружении любящих родителей, способны лучше приспособиться к жизни в старшем возрасте. Вот некоторые открытия из этой области:
Дети, никогда не спавшие в одной постели с родителями, хуже поддавались контролю, были менее счастливы, у них чаще случались приступы гнева и они хуже справлялись со стрессом.
Дети, спящие в одной кровати с родителями, были больше удовлетворены своей жизнью.
Ребята, спавшие отдельно, больше нуждались в профессиональной помощи в связи с эмоциональными и поведенческими проблемами, чем те, кто спал в общей постели.
У мальчиков, спавших в семейной кровати, было лучше развито чувство собственного достоинства и меньше - чувство вины и тревожность. Для девочек в этом случае большую роль играли тактильный контакт и любовь родителей.
Ребята, спавшие в кровати родителей, отмечали, что были меньше подвержены их давлению. Малыши, у которых есть отзывчивые, участливые, внимательные родители, и во взрослой жизни чувствуют себя счастливее — это общепризнанный психологический факт. Поэтому неудивительно, что дети, чьи родители были с ними днем и ночью, оказываются такими удачливыми по жизни.
Уривок з книги "Обеспечьте вашему ребенку безмятежный сон
Одно из важнейших современных открытий, вероятно, поможет наконец решить вопрос о самостоятельности и независимости детей, спящих в одной кровати с родителями. Беспокойство вполне понятно. Большинству из нас с детства внушали, что независимость нам совершенно необходима, и чем скорее мы научимся быть самостоятельными, тем лучше. Первоначально эталоном считался ребенок, спящий в своей кроватке или вообще в отдельной комнате.

Семейная кровать и независимость считаются понятиями настолько несовместимыми, что они даже не употребляются в одном предложении, разве что в таком смысле: «Как же ваш ребенок научится быть самостоятельным, если он даже спит в одной кровати с вами?» (Большинству родителей, дети которых спят рядом с ними, этот вопрос прекрасно знаком.) Но с таким же успехом можно говорить, что если заворачивать ребенка в пеленки, то он так и не вылезет из них всю жизнь, либо если будете возить его в коляске или носить на руках, то он никогда не научится ходить. Дети, которым дали время научиться доверять окружающим и понять, что их чувства и потребности оправданы и приемлемы, со временем обретут истинное чувство независимости.

Томас Льюис, доктор медицины, красноречиво написал об этом в своей книге «Общая теория любви» («A General Theory of Love»), получившей единодушное одобрение читателей: «Люди почему-то думают, что самостоятельность можно навязать человеку так же, как багаж коридорному: заставьте ребенка сделать что-то самостоятельно — и он научится это делать; делайте это вместе с ним — и породите в нем чудовище с тысячей щупалец, умеющее лишь цепко хвататься за вас...

Независимость порождается зависимостью, но не удручающей и разочаровывающей, а надоевшей. Никто не станет спорить с тем, что дети сильно нуждаются в родительской помощи. Когда им надоедает зависеть от родителей, они переходят в свою кровать, затем в свой дом и начинают жить собственной жизнью».

Поскольку фактов, подтверждающих преимущества семейной постели, становится все больше, то и взгляды на самостоятельность детей, спавших в детстве с родителями, меняются к лучшему. А это уже большой шаг вперед.
Уривок з книги "Обеспечьте вашему ребенку безмятежный сон"
Научные данные, подтверждающие то, что младенцы должны спать в своей кроватке, особенно для развития самостоятельности, практически отсутствуют. А вот в защиту противоположной точки зрения данных появляется все больше и больше.
Установлено, что дети, спящие отдельно, больше зависят от родителей, чем те, кто спит с ними в одной постели.
Мальчики в возрасте старше трех лет, спавшие в одной кровати с родителями, проще расставались с ними, чем те, кто спал отдельно (поведение девочек в данном эксперименте не исследовалось).
Большинство детей, спящих в семейной кровати, впоследствии становятся более самостоятельными, чем их сверстники.

Никто точно не знает, почему на Западе люди постепенно перестали спать в одной кровати со своими детьми. Вероятно, по нескольким причинам:
Вплоть до XIX века матери-одиночки очень часто душили своих детей в постели и заявляли, что это был несчастный случай. Поэтому в некоторых странах стало противозаконным спать в одной кровати с маленьким ребенком.
В XVIII-XIX веках доктора стали придерживаться мнения, что спать каждому в своей постели гигиеничнее. В рекламных объявлениях кроватей даже говорилось о том, что вредно вдыхать воздух, выдыхаемый другим человеком.
В XIX веке английские няни стали сильно влиять на взгляды семей, навязывали им строгий режим питания и сна детей.
Промышленная революция внесла серьезные изменения в уклад семейной жизни. Семьи стали меньше, а матери, не получавшие помощи от других членов семьи, считали необходимым как можно раньше воспитывать в детях самостоятельность.
Полагали, что физическая дистанция между детьми и родителями, особенно во время сна, повысит авторитет отца и уменьшит влияние религиозного учения.
Доктора XIX века убеждали родителей в том, что детям полезно плакать, поэтому родители стали спокойнее укладывать детей спать одних и спокойнее относиться к их плачу.

Начало XX века ознаменовало начало периода, когда дети перестали спать в одной кровати с родителями. В это время стали издаваться журналы и справочники, в которых очень широко велась пропаганда сна ребенка отдельно от родителей.

На первый взгляд кажется, что дети уже давно спят одни, однако весь этот период, в течение которого стало популярным укладывать детей спать отдельно, — это лишь исключение, возможно, даже небольшой перерыв в огромной истории человеческого сна. Итак, пришло время возобновить добрую традицию.
Уривок з книги "Обеспечьте вашему ребенку безмятежный сон"

Ірена
23.02.2010, 16:41
я маю себе як великий приклад того шо дурник є небезпечним. він відстронює маму від дитини. зараз я не маю з мамою такої довіри як хотілось би, бо можу точно сказати, шо саме черех оте кричання моє, годування по режиму. спання окремо і дурника, моя мама каже - Я маю двох дітей і жодне не живе зі мною. мама вимагає від мене уваги такої як я колись вимагала від неї. і оте все виникло не звідкись а має коріння з отого цицькового віку
не факт... мала за приклад свого свекра, який сам розповідав, що ходив за своєю мамою зі стільчиком, щоб та його погодувала і сам же потім ту маму ненавидів. навіть коли воан помирала вони не помирилися...
хоча я за ГВ.

natorella
23.02.2010, 16:47
мала за приклад свого свекра
ми з вами про різне говоримо. я кажу про годування за системою

Ірена
23.02.2010, 16:52
ми з вами про різне говоримо. я кажу про годування за системою
може й так. я чомусь зрозуміла, що чим довше годуєш - тим міцніший звязок, а маю приклад навпаки...

inchik
23.02.2010, 16:52
"Горпина" Марка Вовчка
так вона ж спеціально то зробила...хіба нє?
питала я свою бабусю колись давно чим пустушки заміняли, так сказала - цицькою....хліб давали вже як більші були, або навіть сало смоктати

Viktorina
23.02.2010, 17:24
Ви в цьому впевнені?
Я на цьому не настоюю:girl_sad:лише сказала "ЩО РАДЯТЬ ЗА КРАЩЕ" ,і маю практику із своїми двома дітьми і по-різному , а ще мої діти не колисані зовсім... :girl_haha:то я вже писала, якщо мама розумно буде прислухатися до свого дитяти ,вона за краще знає ,що підходить саме її дитині - дурник-пустишка,колисання ,спання разом чи окремо.:girl_in_dreams:
А ГВ, безумовно потрібно стільки ,скільки вистачає молока і можливості годування.Та я тільки про те ,що цицька в деяких мам замінила пустишку,при частому смоктанні.:girl_cray:Приблизно годують до року,але кому, як виходить бо молочні мами,ніякі суміші не замінять.І не сперечаюсь ,що кожний спеціаліст буде відстоювати свою правоту:girl_crazy:, ніхто краще за маму не відчує, що потрібно дитині.:girl_bye2:

Leila
23.02.2010, 19:17
мені здається що якраз все навпаки це "пустушка" замінила цицьку. тому й мало годують, бо дитина смоке дурника, а груди не потребує. тому знижується лактація.

Nata
23.02.2010, 19:49
лише сказала "ЩО РАДЯТЬ ЗА КРАЩЕ"
Хто радить? Я лежала в двох різних пологових і неонатологи чітко давали вказівки: жодних дурників і пляшечок. Просто так?
Спільний сон вони теж радили, навіть наполягали на ньому.

Натуля
23.02.2010, 19:58
якщо мама розумно буде прислухатися до свого дитяти ,вона за краще знає ,що підходить саме її дитині - дурник-пустишка,колисання ,спання разом чи окремо
Я все думала куди написати. Сюди напишу. Мами різні бувають. І далеко не всі виявляються морально готові бути мамами. Знаю два таких випадки. Одна знайома дає дурник бо " мала ну весь час плаче, ну не можу ж я бути постійно біля неї". Дитині ще 3-х місяців немає, а мамі вже з перших тижнів "рве кришу" і вона постійно намагається кудись вийти з дому сама без дитини. Зцідженим молоком годують бабці з пляшечки, дурником маму заміняють. І мені її мама каже як то її доньці важко весь день з дитиною (а я ніби не сама вдома з дитиною).І в знайомої тої є власне авто і фінансова можливість відпочивати разом з дитиною в комфортних умовах де вона забажає. І СЗК я ій свій дала спробувати, щоб зручніше було... І спати вкладає дитину в ліжечко бо "чоловік руками махає вночі", а в них таакеее спальне ліжко на пів кімнати...І ще мені при тому каже, що ми вже в такому віці(ій 30р) коли материнсвто в нас вже свідоме...
ніхто краще за маму не відчує, що потрібно дитині
Далеко не кожна мама ХОЧЕ відчувати свою дитину.
А ще мене дивують мами які дають соску дитині на вулиці "щоб не наковтався холодного повітря". Мій малий і без соски рот не відкриє. Як партизан завжди мовчить. Тільки споглядає кругом.

olerusya
23.02.2010, 21:18
Мій малий і без соски рот не відкриє. Як партизан завжди мовчить. Тільки споглядає кругом.
ну то ви не судіть лише по своїй дитині! в нас сьогодні зранку на Сихові був сильний вітер, то ми з малям виїхали надвір під час неспання, дурника я не збиралась давати, але взяла з собою... то вона рота так відкривала, постійно язиком мелькала(може через то що якраз зуби прорізуються), то я мусила таки його запхати, і кажіть що хочете - але мені здоровя дитини важливіше!

---------- Додано в 18:18 ---------- Попередній допис був написаний в 18:13 ----------

якщо мама розумно буде прислухатися до свого дитяти ,вона за краще знає ,що підходить саме її дитині - дурник-пустишка,колисання ,спання разом чи окремо.
дуже правильні слова! прислухатися власне до СВОЄЇ ДИТИНИ, а не до наказів МОЗ, ВООЗ, мудрих консультантів і т.д.
більше не маю що в цій темі додати! :girl_bye2:

Galya
23.02.2010, 22:27
вона рота так відкривала, постійно язиком мелькала
Моя теж рота могла відкрити коли хотіла, зуби теж лізли, і вітер в нас ще той, і зимою до -10 гуляли, але я і подумати не могла, що від того можна захворіти...А ви теж надворі рота не відкриваєте, щоб не застудитись? Звідки взагалі ці ідеї про "нахапатись холодного повітря"? Невже старші діти (які вже так чи так без дурника) не хапають того повітря?

amurka
23.02.2010, 22:44
вже як так боятись вітру,то шарфіком можна прикрити...

Tanju
24.02.2010, 00:36
Мамочки(ті, хто все таки давали дурника дітям) поділіться досвідом як і коли вивідівчили дитину від нього, ну я пляшки відповідно також?

amurka
24.02.2010, 01:08
Мамочки(ті, хто все таки давали дурника дітям) поділіться досвідом як і коли вивідівчили дитину від нього, ну я пляшки відповідно також?
ми ним дуже мало користувались,але я просто поміняла дурачок на зовсім інший по формі і якості і іншої фірми і мала незахотіла його,так і відівчила...

skystar
24.02.2010, 01:21
В нас питання про відмову від того чуда постало, як малій було десь рік і вісім. Я сказала, що дурника мишка вкрала, перед тим його заховала, у відповідь почула: "то йдем купимо нову":eek:. Поки чекали на нову, трохи поплакали, але заснули. А на другий день я знайшла старого дурника, в якому мала "прогризла" дирку, поклала зранку їй під подушку. На запитання, що то з дурником сталось, відповіла, що то "мишка віддала, ти ж так вчора плакала, але трохи відгризла й для своїх діток, бо вони ще маленьки й також хочуть". Тут Соломія задумалась... і ми вирішили, що діткам мишки дурник треба вже більше, ніж нам і віддали, майже без бою:girl_crazy:. Потім ще декілька раз згадувала, але ж мишку з дітками шкода:(... не відбирати ж тепер у них, те що подарували... Так і забула:xaxa:

Akita
24.02.2010, 01:41
Я сказала, що дурника мишка вкрала,
А ми свого демонстративно в смітник викидали:), бо варіант з мишкою не проходив.
А сприводу - давати чи ні, то я теж вважаю, що найкраще - це прислухатись до своєї дитини.

Zoryanazirka
27.02.2010, 16:48
А мене мама вже просто штурмом бере.. вже просто виходжу з себе і починаю кричати. Як можна кожні 20 хвилин повторювати щоб я дала дитині соску і не мучила його, що то я дитину до лікарні довела бо не даю йому пити воду і чайочки, перегодовую дитину, що мушу годувати раз в 4 години а в перерві має пити воду і смоктати дурника.. Вже дійшло до того що мама пакує валізи і забирається від нас і ноги її тут не буде (чоловік перехрестився). От як прийшли з лікарні так і воюємо... ( в нас був спазм кишківника, казали в хлопчиків то буває частіше, може просто від плачу статися). Ніякі доводи і статті не допомагають - то все дурне навидумували, вона 2х дітей виростила і все знає... Я вже не витримую просто

natorella
27.02.2010, 18:18
мама вже просто штурмом бере.
а старший ріс без дурника?

Zoryanazirka
27.02.2010, 22:32
а старший ріс без дурника?
Cтарший був з дурником від 4х місяців майже до року. Я працювала і з Марком сиділа мама, то вона дала..Але Марко з пляшки ніколи в житті не пив, тільки цицьку хотів, то я ганяла годувати або з дому працювала як була можливість.

сяняНЯНЯ
27.02.2010, 22:50
Я свою кілька тижнів тому відівчила від дурника... Одного вечора просто вирішила перед сном його не давати (до того мала з ним тільки спала). Я не думала остаточно її відівчити,просто хотіла подивитись на реакцію.Вона довго крутилась, лежала з закритими очима але ще щось белькотіла.Одним словом в той вечір вона довго засипала, приблизно 45хв.Але не плакала!
От і все! А я думала що то так тяжко буде! На другий день засипала як звичайно з цицьою в зубах.

inchik
27.02.2010, 23:13
Ніякі доводи і статті не допомагають - то все дурне навидумували, вона 2х дітей виростила і все знає... Я вже не витримую просто
співчуваю вам, бо моя теж щось таке вибрикувала....довела мене до того, що я їй мало чи не по-хамськи сказала: правильно, їдь, покинь мене, бо то найлегше, а от прислухатися до мене і поважати мою точку зору, то звісно важко....більше ніц мама не казала....звісно перепрошувала я за ті слова, але вияснили раз і на завжди: мені потрібна допомога, а не медвежа послуга....грубо! знаю, що з мамою не можна так, але,як мені здавалося, тоді єдине, що могло якось врівноважити напругу

mashynka
28.02.2010, 00:22
прислухатися власне до СВОЄЇ ДИТИНИ, а не до наказів МОЗ, ВООЗ, мудрих консультантів і т.д.

так то воно так, але в наш час багато інформації приходить до нас з реклами, замовних статей в журналах (відкрила недавно якийсь мамський журнал і аж здивувалася скільки всяких предметів є страх як необхідними мамі), від інших "досвідчених мам" і т.д - і нам здається, що дурник, візочок, ліжечко, одноразові підгузники є невідємними атрибутами мами. Але ж до ПРИСЛУХАННЯ ДО СВОЄЇ ДИТИНИ ті предмети насправді не мають ніякого відношення!

Zoryanazirka
28.02.2010, 13:27
аж здивувалася скільки всяких предметів
А нам в пологовому як рекламку видавали список предметів що обов"язково повинна мати мама, і серед списку були пляшечка і 2 дурника..

---------- Додано в 12:27 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

Я капітально отруїлася. Обезводнення організму, лежу зірки в очах.. Молока з грудей ні краплі не можу витиснути, михасик вчора в одному памперсі цілий день був, хоч цицьку ссав нон-стоп. На вечір почав вже плакати і мені довелося розморозити молочко ( в мене є завжди запас, бо суміш я ні з що не дам дитині), я розморозила, налила в пляшку.... І зрозуміла що я невмію дитину годувати з пляшки.... Намордувалися що я що він, поки мама не допомогла. Михасик задоволений відразу заснув.

olja_zaj
28.02.2010, 13:43
відки взагалі ці ідеї про "нахапатись холодного повітря"?
І я такого ніяк не можу зрозуміти,для чого дитині затуляють на вулиці рот дурником чи шаликом:girl_sad:
Дурник в нас був до року.але на вулицю ми його не брали,якшо чесно мені було соромно йти з дитиною, коли дурник в неї в роті,а про те як дитині затуляють рот шаликом,то ніяк до мене не дойде:no: мені чомусь відразу шкода дитинки тої.

Bogdanka
28.02.2010, 20:33
а мамі вже з перших тижнів "рве кришу" і вона постійно намагається кудись вийти з дому сама без дитини
о і я таких знаю і не одну. то про яке ГВ при цьому мова і про який спільний сон?
Побутує така думка, що жодна жінка не готова бути матір'ю, щоб вона не казала, і саме для того їй дається 9 місяців, щоб вона звикла до думки, що її життя зміниться, бо її "я" помножиться. І точно не кожна проводить тих 9 місяців усвідомлено з думкою про своє майбутнє материнство.

---------- Додано в 19:33 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

а ще звичайно чому дурник? - бо з ним простіше, це яка ходунки, оце за останній місяць раз 10 від знайомих почула, яка я дурна, що починаючи працювати ще годую, що дитина без дурника, що дитина не в ходунках... тільки й чую, що тому вона так хоче бути з мамою, що спить з нами, що я їй ту цицьку пхаю, і т.д. і т.п. тощо. А ще маю товаришку, разом вчились і відповідно разом медики за першою освітою. Вона годувала місяць і вже мені в Софіїних сім місяців казала, що ГВ-то тільки харч і нуль користі, а з народження дитини я чула, що дурак дуже помагає при кольках... такщо такого брєду ще багато...
кожен дійсно вибирає сам свою тактику виховання дитини, проте, не зашкодило б часом свої переконання переглядати.

Пупсик
28.02.2010, 20:45
я чула, що від дурак дуже помагає при кольках... такщо такого брєду ще багато...
кожен дійсно вибирає сам свою тактику виховання дитини, проте, не зашкодило б часом свої переконання переглядати.

А я до народження дитини читала в основному про вагітність. Про догляд за дитиною прочитала Спока і "Ви і ваш малюк" Н. Стенкова. Звідти мала переконання, що дурак корисний, бо завдяки ньому дитина задовільняє рефлекс смоктання. При тому теж була готова комусь щось доводити.
Але після народження Софійки почала більш грунтовно ціквитись тим питанням. Задумалась, а як колись обходились без того чуда цивілізації. І раз обходились, значить не є він таким необхідним ;) Малій майже два місяці. Дурника ми не використовуємо і не збираємось. так що свої переконання я переглянула і дуже з того тішусь :)

Bogdanka
01.03.2010, 09:38
для чого дитині затуляють на вулиці рот .... шаликом
о, щось забула дописати ще вчора, а це взагалі!!!!! шалик - це дуже гарне середовище для розвитку мікроорганізмів. Мікроби люблять тепло, а закривши дитині рот шаликом в місці прилягання того шалика до рота, шалик точно стає дещо вологим, дитина ж дихає і підслинюється, особливо маля першого року життя, і зубки лізуть і інші нюанси. То от питання, що доброго дитині від того? Я так також раніше думала, але ж в процесі розвитку мама-дитина розвивається не тільки дитина напевне, тому я свою думку давно поміняла відносно отого "нахлепчеться холодного повітря" - це все легенда.
Ми, до речі (офффттттттопище), такі сумашедші батьки, що у мами через нас серце не на місці вічне, оце Софія мала температуру 38,3 в суботу, але проспалась, багато пила, їла груди часто-часто і все гут - в неділю адекватна, безтемепратурна і ми з нею зїздили в центр до церкви, а потім зайшли ще в офіс фотошколи в центрі, ииииииииииии - то нам таки шось бракує, сказали оті "тверезодумаючі"))

Натуля
01.03.2010, 12:13
Я кілька разів переглядала радянські книжки по догляду за дитиною то навіть там НЕ РАДяТЬ використвовувати дурник бо він приносить більше шкоди ніж користі.

Natalia
12.03.2010, 10:04
Прошу вашої поради з приводу дурника. Можливо про це вже писали, але не маю часу читати всю гілку.
Ми на ГВ. Годуємось за вимогою кожних 1-3 години (найчастіше щодві). Інтенсивно їмо хвилин 10-15 потім частенько просто смокчемо груди. Ввечері засинаємо 2 години біля грудей. І при цьому всьому їй не вистачає смоктання. Часто намагається зловити пеленочку, розпашоночку, рукавичку, пальчика щоб посмоктати. Не завжди виходить і нервується з цього приводу.
Всі вже мене переконують купити дурник і я не знаю що робити.
Ще причиною такої великої потреби смоктання може бути зубик, який вже прорізується, але тримати зубогризки в руках ми теж не вміємо...

natorella
12.03.2010, 10:14
Годуємось за вимогою кожних 1-3 години (найчастіше щодві)
ото мене вбиває - на вимогу і дописують години. якшо що 2 години - то вже не на вимогу
най смокче собі рукав - шо в тому поганого? то краще ніж соска

Natalia
12.03.2010, 10:36
Чого вас це вбиває? На вимогу. Але якщо подивитись на годинник то виходить кожних 1-3 годин. Краще б порадили щось мудре.

---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:28 ----------

най смокче собі рукав - шо в тому поганого?
Не смокче вона його. а тільки намагається, але воно їй все втікає.

natorella
12.03.2010, 10:49
Краще б порадили щось мудре
МУДРЕ - не думайте про соску. частіше пропонуйте груди

Yaremko
12.03.2010, 10:52
виходить кожних 1-3 годин Ви в курсі що у вашої дитини не можуть бути перерви більше 2 год в день? бо це вже ГВ не по вимозі!
По вимозі це означає: по вимозі дитини-коли дитина вовтузиться (коли плаче то вже пізно, мама прогавила момент коли дитина намагалася сказати що їй потрібні груди) і ПО ВИМОЗІ МАМИ а це не менше 12 разів у добу (а це не може бути перерви в день більше 2 год. ) і коли мамі ще додатково потрібно (ну наприклад при лактостазах) а тепер скажіть чи у вас є годування на вимогу? як що є, то на яку/чию?
а відповідь на запитання про дурник читаєте на перших сторінках цієї теми

Suzi
12.03.2010, 10:55
Natalia, хай тоді намагається зловити .
Для смоктання (незалежно від того чи активно їсть, чи посмоктує і дрімає) природа придумала ГРУДИ. ДУЖЕ ДАВНО. Дурник люди придумали недавно.
Пальці в роті це нормально (доти, доки дитина не відмовляється від грудей на користь пальця, а при добре організованному годуванні на вимогу і догляді такого не буде) - дитинка знайшла свої ручки, вивчає таким чином себе. В моєї дитини з 2-3-х міс. пальці постійно в роті - зуби лізуть.

Natalia
12.03.2010, 10:58
Вона мало спить, а буває, що засне вдень надовго і тоді виходить 3 години. Не будити ж мені її спеціально для годування?! А зазвичай - не більше 2 годин. ( Підсмоктування через 30 хв чи щоб запити гикавку я не рахую)

natorella
12.03.2010, 11:03
Підсмоктування через 30 хв чи щоб запити гикавку я не рахую
читайте матчасть - ви не сильні в теорії ГВ
все рахуємо і смоктання активне і неактивне на сон і запиваннягикавки
нема дітей які смокчуть 15 хв і спокійно чекають 2 години шоб потім поїсти

Suzi
12.03.2010, 11:10
( Підсмоктування через 30 хв чи щоб запити гикавку я не рахую)
Чому???
Почитайте статті, посилання є в Yaremko в підписі.

Natalia
12.03.2010, 11:36
Так, мабуть, я не правильно пояснила ситуацію. Іду читати про ГВ.

inchik
12.03.2010, 11:44
Вона мало спить, а буває, що засне вдень надовго і тоді виходить 3 години. Не будити ж мені її спеціально для годування?! А зазвичай - не більше 2 годин. ( Підсмоктування через 30 хв чи щоб запити гикавку я не рахую)
а я і у сні годувала..просто підсовувала цицю і дитинка "на сні", як векруха каже, їсть...так корисне з приємним суміщали (і дитинка довше поспить, бо не голодна і мені було легше, якщо вже молочка понабирало, я ж не холодильник для його зберігання)

---------- Додано в 10:44 ---------- Попередній допис був написаний в 10:37 ----------

Дівчата знавці все про вигодовування, в мене є таке питання. Моїй Настуні 3 з хвостиком рочки, але в неї є ще той цицьохапальний рефлекс (помітила, коли пересохлі гибки, щоб не полопали, мастила вазеліновою олією)...чи то так може бути? припинили грудне вигодовування в 1 рік і 9 місяців, але(!) п'ємо з пляшки з трубкою в більшості, рідко з чашки...чи то через ту пляшку?

mamaNata
12.03.2010, 12:20
припинили грудне вигодовування в 1 рік і 9 місяців, але(!) п'ємо з пляшки з трубкою в більшості, рідко з чашки...чи то через ту пляшку?
Скоріше за все через оту пляшку з трубкою, раджу вам викинути її і навчитися пити з горнятка.

Natalia
12.03.2010, 14:06
а я і у сні годувала..просто підсовувала цицю і дитинка "на сні", як векруха каже, їсть...так корисне з приємним суміщали (і дитинка довше поспить, бо не голодна і мені було легше, якщо вже молочка понабирало, я ж не холодильник для його зберігання)
А ми так не хочемо - я вже пробувала. Навіть вночі треба щоб очі відкрила, трошки прокинулась, аж тоді бере цицю.

inchik
12.03.2010, 14:20
mamaNata, дякую за пораду
нажаль зараз того зробити не можу (нам треба пити дуже багато! з чашки випиває в 3 рази менше, по стану здоров'я то наразі не підходить...планую поступово заміняти і, як випиватиме стільки ж, то, звісно, викинем), але з часом все стане на свої місця
А ми так не хочемо - я вже пробувала. Навіть вночі треба щоб очі відкрила, трошки прокинулась, аж тоді бере цицю.
шкода дуже...

Fast
19.03.2010, 12:47
А може хто бачив в продажу оті такі страшні "зубаті" дурники :)?

Natalia
19.03.2010, 15:13
Дякую всім за поради. Вже ми дурника не купуємо, бо він нам не потрібний :girl_smile:.
Я дійсно не завжди розуміла, що моя ляля цицю хоче. Частіше прикладаємось - і ввсе ОК.

Nastynya
19.03.2010, 19:14
от і я незнаю, не хочеться давати дурника, але малеча на вулиці як розплачеться, і годі заколисати аж заходиться, то мого пальчика зігнутого цмакне і заспокоюється, але не завжди, а дурника випльовує і ще більше нервується, що в тому випадку робити? бо ніби й не час їсти(як таке вдома, то даю цицю, але вона не їсть, а бавиться)

Natalia
19.03.2010, 19:31
Моя Юстя теж не любить гуляти, тобто її нервує лишній одяг і те, що вона нічого не бачить. Тому я підбираю час, коли вона хоче спати, заколисую і так гуляю. А як тільки розплачеться - зразу додому.

natorella
19.03.2010, 23:43
як таке вдома, то даю цицю, але вона не їсть, а бавиться
а як бавиться? накручує на паличку, чи закидає в корзину? шо значить бавиться цицею? їй 1 місяць!!!

як розплачеться, і годі заколисати аж заходиться
на руки взяти не пробували?

Nastynya
20.03.2010, 11:46
так не їсть, а просто в ротику тримає і не хоче відпускати.
на руки завжди беру і на вулиці також, але то не помагає, кричить і все...(((

Fleshka
20.03.2010, 11:54
бо ніби й не час їсти
В такому віці в дитинки немає режиму, і не ми визначаєм час їй їсти чи не час...Якщо просить - значить є потреба.

Муська
20.03.2010, 11:55
кричить і все
Ну мамочка, треба вивчати свою дитину(я вот кожного дня щось нове взнаю), кричить ,значить щось її турбує,значить щось їй потрібно(крик в такому віці,це спосіб привернути увагу мами).Може їй зажарко(або навкпаки захолодно),може їй незручно лежати.Може в неї підгузник мокрий.І ще багато причин може бути.Принаймі дитина вам сама допомагає зрозуміти,що дурник їй не потрібен(бо випльовує).

Іруня
20.03.2010, 22:23
на руки завжди беру і на вулиці також, але то не помагає, кричить і все...(((
І в нас таке ж. Не хотіла бути навіть на руках. Буквально лише пару днів, як може з "пєснямі-пляскамі" посидіти тихо півгодини НА РУКАХ на дворі. Можливо, з "дураком", би сиділа тихо, але ж моя дитина не дурак, плює його:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
Далі Вам буде легше. Потепліє і не буде стільки одягу, може малеча і буде лежати. Моя, особисто, не любить шапки і куртки, бо ручки мають бути завжди в роті, а так не може запхати:girl_in_dreams:.

Suzi
22.03.2010, 10:30
А цицю пробували дати?

Nastynya
22.03.2010, 19:32
та на вулиці важко цицю дати)))і моя малеча також не любить шапки...я ще думаю можливо їй дійсно незручно лежати головою вверх(ми ж кесарські і голова в нас іншої форми, вдома тільки набік тримає голову) чи може це бути причиною?

natorella
22.03.2010, 22:36
на вулиці важко цицю дати)
хто сказав? (с)

Ная
26.04.2010, 22:21
Мені дитині цицю надворі дати не важко,навіть коли холодно було. Але вже кілька днів мені докучає думка навчити дитину смоктати того дурника,бо бувають моменти,коли вона кричить,аж заходиться,а я мушу той час приділити Софійці,котра під той крик починає ше собі вередувати. Тая ні хвилини не хоче бути не на руках,як кладу,зразу кричить і то дуже сильно. Я знаю,шо все так не буде,ношуся з нею цілими днями,мені не важко,цицю дитина має коли хоче але деколи трошки мушу її залишати полежати на ліжку і від того крику всім зле,маленька заходиться,я нервуюся,кричу на Софійку,поки зберемся на вулицю потім довго відходжу від того стресу. От і думка про дурника прийшла до голови,може б з ним дитя так не кричало ті хвилини,котрі мені як вічність здаються,бо не можу фізично її заспокоїти...
Але вагаюсь чи воно нам треба?.,шо гірше,той стрес і мені,і дітям,чи той дурник на тих пару хвилин?.. Слінг не спасає в такій ситуації,пробувала не раз:girl_in_dreams:

mamaNata
27.04.2010, 00:05
бувають моменти,коли вона кричить,аж заходиться,а я мушу той час приділити Софійці,котра під той крик починає ше собі вередувати
Ная, хочу вас підтримати, підбадьорити у вашому прагненні годувати мадечу грудьми. Повірте, я вас дуже добре розумію, і думаю, що не тільки я, але інші мамусі, які мають більше одної дитинки. Знаю, що бувають такі моменти, що здається, що не витримаєш, але ще раз закликаю вас намагатися заспокоюватись, чимось, звичайно не кимось, трохи жертвувати, поки малеча ще зовсім маленька (можливо десь на вулицю не вийти, можливо щось недоприбирати, недопрасувати).
Тепер, уявіть собі, що ну не маєте ви нічого більше (і навіть не знаєте ні про що таке) крім грудей, ніколи не чули і таке інше. Ви ще більше все для себе ускладнюєте, думаючи, дати чи не дати. Забудьте про нього зовсім, вам стане легше шукати інші шляхи пристосування до ситуації.
От і думка про дурника прийшла до голови,може б з ним дитя так не кричало ті хвилини
Спочатку на пару хвилин, а потім троха більше, бо дитинка ж плаче не тільки коли ви збираєтесь на вулицю, просто як почнете буде кожен раз більше спокуси заспокоїти дитину саме дурником.
Тема ця велика, ви навпено читали різні відгуки різних жінок, також мабуть знайомі з правилами ГВ, але вирішуєте тільки ви для себе і для своєї дитини.

Ная
27.04.2010, 00:37
Спочатку на пару хвилин, а потім троха більше, бо дитинка ж плаче не тільки коли ви збираєтесь на вулицю, просто як почнете буде кожен раз більше спокуси заспокоїти дитину саме дурником.
Думаю,шо я перед тою спокусою би встояла,а от мої домашні впевнена,що ні,тому і думаю,треба воно нам,чи зможем обійтися.
трохи жертвувати, поки малеча ще зовсім маленька (можливо десь на вулицю не вийти, можливо щось недоприбирати, недопрасувати).
Я не залишаю дитину заради домашніх справ ніколи,все робимо в слінгу разом,а шо не можем,того не робимо. Мені просто важко слухати як моє дитя надривається плачем,а я не можу в той момент їй зарадити. Наразі думку про дурник відганяю подалі,може і дитина звикне з часом,шо в мами є ше її сестричка,котрій мама також потрібна і навчиться трошки часом зачекати...:girl_smile:

Natalia
05.05.2010, 12:43
Я не залишаю дитину заради домашніх справ ніколи,все робимо в слінгу разом,а шо не можем,того не робимо. Мені просто важко слухати як моє дитя надривається плачем,а я не можу в той момент їй зарадити. Наразі думку про дурник відганяю подалі,може і дитина звикне з часом,шо в мами є ше її сестричка,котрій мама також потрібна і навчиться трошки часом зачекати...
А ви не маєте масажного крісла від Фішер Прайс? Я взагалі не знаю як би без нього прожила ці місяці, хоча в мене 1 дитинка. До 2 місяців Юстя взагалі не хотіла лежати сама на ліжку чи де б це не було окрім рук чи з активною грою з нею, а от в кріселку - залюбки.

Nata
05.05.2010, 13:01
Нає, хочу підтримати і розрадити: я свого часу таки піддалася на спокусу (бо мала ж таку саму ситуацію), так от: нічого мені дурник не допоміг :( Дмитро його плював далі ніж бачив і далі заходився :). То все треба пережити, перетерпіти, все так не буде. Ще трошки і стане легше.

MAXAMAK
05.05.2010, 14:13
Мені просто важко слухати як моє дитя надривається плачем,а я не можу в той момент їй зарадити
Ви знаєте як ви не можете зарадити - до з чого б дурник зарадить? Як плаче - щось не так - а дурником лиш рота прикриєте, але проблеми не усунете.
Мала таке саме - коли йшли гуляти - то було просто як катівня якась - кричали як одне так і друге, а то ще зима - поки то все повдягаєш то або я мокра або одне із дітей - вже запрівали від того вереску. Мале покласти було не можливо - тільки горизонтально стелю бачила - аж заходилась від крику. Сіла - проаналізувала всю ситуацію. Чим більше нервувалась я тим більше нервувались малі - обоє. Почала перед тим як шось робити голосно росказувати - що ми зараз йдемо гуляти, митись чи все що треба було, будемо вдягатись, будемо вдягати Соломійку, Меласю і все все озвучувала наперед. Менше клала не на ліжко, а на підлогу у корито від каляски - вона нас бачила як ми вдягаємось і заспокоювалась. Це все важко - але це все можливо пережити і пережити без дурника. можете попросити когось про допомогу із виходами на прогулянку. (до мене приходила свекруха час від часу і сусідка хороша є - стояла на сходах із старшою, поки я із меншою виходила, сусідські мужики із каляскою допомагали). Все треба пробувати - ну і звичайно на миттєвий результат не розраховувати - запасайтесь терпінням.

Ная
05.05.2010, 19:30
Дякую всім за поради,в нас трохи позитивного прогресу- Тая вже може трошки полежати тихенько сама,а Софія не так вередує в тишині,коли збираємся надвір.Дурник лишився нерозпакованим:girl_smile:

natorella
13.05.2010, 02:00
супер-ідея і супер-втілення
http://s44.radikal.ru/i104/1005/d6/ebfed0309470.jpg
Отличный дизайн от культового дизайнера плюс экологически чистая технология - это и есть секрет успеха нового продукта на рынке. Особенно, когда целевая аудитория такая капризная, как молодые мамы и их любимые малыши.

а тут - вся стаття (http://www.fashiondetails.ru/posts.php?id=2870#cut)

насолоджуйтесь

Пупсик
13.05.2010, 09:45
Но кто откажется иметь такую красивую бутылочку, которая к тому же дает возможность правильно покормить малыша в любом месте и в любое время?
А видите як то правильно?

Bogdanka
13.05.2010, 11:09
Слінг не спасає в такій ситуації,пробувала не раз
Надя, я в свій час здалась, потім шкодувала - не повторю такого. По-перше тому, що в півроку забрати = було неможливо, короче як мама, якої дитина мала дурник 8 місяців... і другій дитині не дала б взагалі, скажу, що він ситуацію не врятує. Є якийсь час, який таке на вулиці буває.

Vitaminka
13.05.2010, 14:42
дурник не давала малій (навіть не пробувала) і дам
пляшкою користуюсь (зараз вже мало, з ложки годую), бо ми на ШВ:girl_sad:

Анута
13.05.2010, 16:27
а тут - вся стаття (http://www.fashiondetails.ru/posts.php?id=2870#cut)
коментарі почитайте ;)

natorella
13.05.2010, 16:52
коментарі почитайте
я була в шоці - як побачила
для деяких модних мамусі, дитина сама як аксесуар
просто жахх

Liliyah Romanova
13.05.2010, 17:15
Учора вночі довелося проводити мінісемінар про те, чому дурник це погано. :girl_in_dreams:
У мене такий шок, якщо чесно! Коли почула від мужа: "треба буде дурника купити" і на моє обурення додав - "та чого ти, то ж нормально", мені весь сон пройшов. :girl_crazy: Головне ніяк не можу зрозуміти, звідки в нього такі думки? Може, то вплив того, що тут більшість дітей ходять "заткані" тими штуками??
Із Дарком ніколи дурника не мали, взагалі! І навіть думка про його купівлю не виникала. Один раз котрась із бабусь принесла, то пробувала дитині дати, але Дарко його тоді затиснув яснами на самому кінчику й геть виплюнув. Це був єдиний раз, коли йому пробували це дати, але спроба закінчилася фіяско. )))

І тут вчора таке. :confused:
Мусіла пояснювати, що тут вони з перших днів привчають до дурника, потому цідять молоко і дають з пляшечок (я раніше ніяк не могла зрозуміти чому й нащо, якщо мама рік із дитиною), бо дитина перестає правильно смоктати груди й утворюються тріщини. Ото думаю, чи доведеться знову повторювати, чи одного семінару вистачить. :girl_in_dreams: Певно, ще потому чекатиме лекція про те, чому я не хочу купувати пляшечок також... То називається поганий приклад.

Ная
13.05.2010, 17:52
Учора вночі довелося проводити мінісемінар про те, чому дурник це погано
А мені на вихідних-свекрусі:girl_sad:. Вона,певне,хотіла мені якось допомогти і казала :"дай їй дурака,не буде їсти так часто" Я стараюсь промовчати,але тут не змогла,сама недавно боролася зі спокусою,шо мені б так легше було в певні моменти,а такого формулювання я просто не витримала,пояснила їй чому не даю,але трохи на підвищених тонах.Отак,вона хотіла допомогти,а я мало не накричала,ліпше би вона мене з тим не зачіпала...
Софії я дурника давала дуже трошки часу і переважно на вулиці,тоді була зима,ми часом гуляли далеко від дому,а вона прокидалась і дуже плакала,а годувати її на вулиці в мороз я не могла,десь зайти не додумувалася,от дурник і рятував. Проблеми з відівченням не було,з ГВ теж.
Цього разу обійдемся.Правда,мені з дитиною ніхто ні побути і погуляти не хоче,бо без "дурака" не знають як заспокоїти якби плакала:girl_in_dreams:.

Liliyah Romanova
13.05.2010, 19:05
А мені на вихідних-свекрусі
Я цього разу матиму досвід, про який мріяла із Дарком, коли ми жили в моїх, а Романові були сусідами. Тепер ми будемо лише удвох і я сама буду вирішувати, що добре для моєї дитини, а що ні. Для мене це рай! Хай і важче, зато помилки буду власні виправляти, а не чужі.

Правда,мені з дитиною ніхто ні побути і погуляти не хоче,бо без "дурака" не знають як заспокоїти якби плакала
Я цідила молока трохи і йому давали з ложечки. Навіть не знаю, як мені тоді вдалося переконати, аби пляшечок не було. :confused:
Правда, одного разу моя бабуся таки використала давній метод, яким ще її бабуся дітей заспокоювала, коли мами з поля не було: вмочила кавальчик хліба в моє молоко, поклала в чисту лляну шматинку, закрутила добре і дитина це трохи смоктала. На 15 хвилин спокою вистачило, а там і я вже прийшла.
Але отак намагаюся згадати наші перші роки й хто із Дарком сидів, то щось так виглядає, що він до мене був "пришитий", всюди зі собою брала. Правда, він у березні роджений, то нам із годуванням на вулиці ніщо проблем не створювало.

Ная
13.05.2010, 20:40
Я цідила молока трохи і йому давали з ложечки.
Скільки не пробувала,не можу зцідити більше 30-50 грам,навіть якшо грудь розпирає від молока.Тому такий варіант нам не дуже підходить:girl_in_dreams:.Тому дитина всюди і завжди зі мною.

Liliyah Romanova
13.05.2010, 20:48
Скільки не пробувала,не можу зцідити більше 30-50 грам,навіть якшо грудь розпирає від молока.Тому такий варіант нам не дуже підходить.Тому дитина всюди і завжди зі мною.
А 50 г цілком вистачало, якщо я йшла кудись тільки погодувавши. До наступного годування завжди встигала вернутися. Зрештою, то бувало дуже рідко. :)

Bogdanka
13.05.2010, 20:59
Скільки не пробувала,не можу зцідити більше 30-50 грам
хм - і в мене не виходило цідитись - і навіть 30 г не виходило

Fleshka
13.05.2010, 22:16
Правда,мені з дитиною ніхто ні побути і погуляти не хоче,бо без "дурака" не знають як заспокоїти якби плакала
От і в мене теж саме. З Романом ніхто крім мене не справляється, свекруха не знає що робити, як кричить, мама бавить, але я відлучаюсь лише на годинку максимум. А якщо треба на трошки довше, то ідемо втрьох, я роблю свої справи, а Ромка підносять на докорми. Але то в разі крайньої необхідності. Не подумайте що жаліюсь, навпаки, приємно відчувати себе незамінимою, і тішусь тим, бо той час так швидко минає...:girl_crazy:

Galya
13.05.2010, 22:37
Мені раз свекруха запропонувала побавити дитину, шоб ми пішли в центр (якесь свято було) на 2 годинки. А Лесі тоді було 1,5 місяці і я собі навіть уявити не можу, що би вона без мене робила - зцідженого молока не маю ніколи, а дитина може не їсти 2-3 год., а може і пів години. Коротче, то би був не відпочинок, а суцільний стрес для мене, все би уявляла, як моя дитина плаче. Але дійсно то так приємно бути незамінимою, цілим світом для дитини:)

Suzi
14.05.2010, 10:52
Скільки не пробувала,не можу зцідити більше 30-50 грам,навіть якшо грудь розпирає від молока.А якщо цідити , коли дитина їсть іншу грудь?

mamvasulka
18.05.2010, 16:37
старша доня мала дурник ( місяць в лікарні окремо там її навчили і на бутилку і на дурник:girl_cray:) відлучила в 2 роки. Синулі не купляла боялась що відмовиться ві ГВ приїхала мама пробувала дати полетів той дурник і там залишився:girl_crazy:
подружка давала з народження дурник а зараз полізли зуби і кусає соску і груди. Плачі страшні , хоче відлучати:girl_cray:

Веснулька
18.05.2010, 16:49
Моя від народження гамає сосю,має бути їй на сон сося і м"який рушничок,інакше не засне.Треба скоро буде відлучати,треба ще й це пережити.

дашулька
18.05.2010, 17:05
Моя мася до року засинала іноді з дурником. На вулиці,коли гуляли ніколи навіть його не брали. Потім вона сама різко його викінула й дала мамі зрозуміти,що він їй більше не потрібен. А раз я спала,то вона мені його до рота засунула - ніби,на,мама,спробуй як то!))) дуже шкодую,що взагалі колись його дала,бо мали через то проблеми з ГВ...( з другою дитиною дурника точно не дам.
Мамочки не ображайтесь,але мене на вулиці підкідає,коли бачу дитину,якій більше року,бігає з дурником. не розумію того.

Пупсик
18.05.2010, 17:13
Спочатку мене переконували, що без дурака ми не обійдемось. Зараз нам 4,5 місяці і успішно його не потребуємо. Тепер кажуть, що дитина як почне повзати, то буде тягнути брудні ручки до рота, а мала б дурак, то смоктала б його і ручки не облизувала. Отаке.
А я тепер відповідаю - не даю, бо дураків на її вік і так вистарчить.

Анута
18.05.2010, 17:22
Тепер кажуть, що дитина як почне повзати, то буде тягнути брудні ручки до рота, а мала б дурак, то смоктала б його і ручки не облизувала.
ага, счас. а як той дурак на шнурку буде за собою по підлозі волочити , а потім в рот? я як бачу де тій дурник "витирається" коли дитина на вулиці його на шнуречку-цепочці волочить... і всі качелі, і пісок/пасочки, і т.д.
Навіть з питання гігієни я б його не радила. А ще самий суперовий метод стирилізації: мама/тато/баба облизали і дитині в рот :cesored:

Пупсик
18.05.2010, 17:29
Навіть з питання гігієни я б його не радила.
Отак нам казала лікар неонатолог в пологовому. Правда її донька, моя однокласниця, казала, що малого обов"язково навчить до дурака, бо так легше для мами...
А оте облизування, то взагалі:bad:[COLOR="Silver"]

дашулька
18.05.2010, 17:31
Сьогодні спостерігала картину,як одна мама жаліється іншій,що хлопчик,якому 2,3 зовсім не розмовляє...прибігає до неї той хлопчик,а в нього дурник у роті(!). Цікаво,чому він досі не розмовляє?))

Liliyah Romanova
18.05.2010, 17:40
Моя від народження гамає сосю
Цікаве формулювання. А та "сося" їстівна? Як можна її "гамати"? :confused:

Ото думаю, чи доведеться знову повторювати, чи одного семінару вистачить.
Таки не вистачило. Два дні тому знову мій коханий зачепив цю тему (сам, перший), бажаючи мене переконати, що це таки нормально й добре. Знову пояснила всі мінуси й нагадала, чому Дарко не мав дурника ніколи.
Сказала, що дитинка має сама знайти собі щось для заспокоєння. Наш Дарко мав кутик від ковдри, як тільки схопив кутика ковдри чи коцика, швидко заспокоювався й зачинав.
Пипкові дітки безперестанку жують ґуму, а тоді на пальці переходять, тільки смокчуть їх дуже довго. Учора мала нагоду переконатися, що з пипкою контраст смоктання дуже великий. Ми були на ультразвуку, і там була пара з дівчатком десь 10-11-місячним. Так от ця дівчинка, коли почала плакати, теж пальця смоктала, але максимум кілька секунд і все, їй цього вистачило, аби заспокоїтися. Ті, котрі жують дурника, потому смокчуть пальці, довго не витягаючи з рота, паралельно ще щось роблячи.
Звернула Романові на це увагу. Дурників у нас не буде знову, як і з Дарком.

Цікаво,чому він досі не розмовляє?))
О, мене тут дуже дратує, як малі розмовляють із дурниками в роті. І мами на то відповідають, не витягаючи дітям того дурника. Маразм.
малого обов"язково навчить до дурака, бо так легше для мами
Дійсно. Нераз спостерігала, як дитину "затикали", аби дала спокій і не заважала. Коротше, лінь дитину вислухати - заткав дурником і спокій. :girl_sad:

Пупсик
18.05.2010, 17:49
Лілю то не зовсім так, бо моя Софійка дурника ніколи не мала і пляшечки так само, а пальця смокче довго і часто. Без нього не засне. Груди пропоную як тільки тягнеться до пальчика, але таке враження, що пальчик їй смачніший. Через то на мене часто тиснуть, що дитина хоче смоктати дурника, а за його відсутності смокче палець. А я така-сяка не даю. Я спочатку з того приводу переживала, а тепер змирилась. Най ліпше смокче палець ніж гуму.

Бурулька
18.05.2010, 18:00
Я після народження Христинки знала, що будуть мене мучити щодо дурника, тому якийсь час не піднімала тої теми. Потім мала війну із чоловіковою мамою (наслідки відчувають досі). Казали мені, що легше від дурника відівчити, ніж від пальця (з тим ми справилися в свій час); казали, що завжди жінки давали дитині щось крім грудей (кусок хліба, цукор в шматці).
Чомусь замість того, щоб підтримати молоду маму в її намаганнях забезпечити дитині все найкраще, старше покоління часто критикує і вставляє палки в колеса. А аргумент "ми своїх дітей виростили і маємо досвід, а ти читаєш невідомо що..." просто вбиває.

Анута
18.05.2010, 18:03
Чомусь замість того, щоб підтримати молоду маму в її намаганнях забезпечити дитині все найкраще, старше покоління часто критикує і вставляє палки в колеса
тому що тоді вони будуть змушені визнати, що робили не все так правильно/добре ;)

Бурулька
18.05.2010, 18:08
тому що тоді вони будуть змушені визнати, що робили не все так правильно/добре
Та вони так переконують, що дурник є корисним, що самі в то починають вірити. А якщо починати дискусію, то ображаються... Ох, батькі і діти, і внуки...
Згадала ще один "аргумент", після якого навіть чоловік образився на свою маму. Як вам фраза "Дитина, яка не бере дурника, не задовільняє смоктальний рефлекс, тому потім погано розумово розвивається". То вона десь в журналі з педагогіки прочитала

Анута
18.05.2010, 18:10
Дитина, яка не бере дурника, не задовільняє смоктальний рефлекс, тому потім погано розумово розвивається
цікаво, а груди тоді нащо? лишень аби їла? а смоктати їх ніззя? ;)

Бурулька
18.05.2010, 18:12
а смоктати їх ніззя?
Та я недавно розповідала про нові хфантазії щодо ГВ - від тривалого ГВ зуби псуються :girl_devil: :girl_cray: Мабуть, дурник і пляшки мають якусь лікувальну функцію :girl_crazy:
А ще дитина може переїстися :girl_crazy:

Liliyah Romanova
18.05.2010, 18:28
Читаю вас, дівчата, й за живіт хапаюся від сміху. Мені пощастило, бо нас такими речами не переслідували й узагалі таким голову ні мені, ні собі не забивали.
Мої знали, що то дурного робота вперту Лільку в чомусь переконувати, бо вона мусить власні ґулі набивати й по них вчитися, а Романові - інстинктивно відчули, мабуть. :xaxa:
Водичкою трохи переслідували, але на мої логічні питання (нащо, якщо грудне молоко саме як вода?) не було відповідей, тому і з тим не рухали.

Мар'яся
18.05.2010, 18:30
кщо грудне молоко саме як вода?

йой, а що ж тоді дитина їла, як то сама вода? :girl_haha:

Пупсик
18.05.2010, 18:35
Читаю вас, дівчата, й за живіт хапаюся від сміху. Мені пощастило, бо нас такими речами не переслідували й узагалі таким голову ні мені, ні собі не забивали.
О, з останніх перлів (трохи не по темі): не можна дитину купати в неділю і в то число кожного місяця, коли дитина народилась. А чому не можна невідомо.

Бурулька
18.05.2010, 18:37
нащо, якщо грудне молоко саме як вода?
ага... якщо вода, то чначить треба підгодовувати з 4-ого місяця, бо дитина не наїдається... Але й водичку треба, бо молоко - то їжа... Говорили і то і то, залежно від ситуації :)
Читаю вас, дівчата, й за живіт хапаюся від сміху
Тепер мені теж смішно з того, але спочатку було важко спокійно розмовляти. Мені і так іноді змовчати, а тоді ще й гормони... Тому я іноді просто угукала, але наступного разу знову вислуховувала те саме. Почала відстоювати свою позицію, почалися образи.
Одним словом, я щасливо, бо я вистояла і моя дитина досі на ГВ (і ще не збирається тої справи кидати) і не мала тої гуми в роті.

Liliyah Romanova
18.05.2010, 18:44
Лілю то не зовсім так, бо моя Софійка дурника ніколи не мала і пляшечки так само, а пальця смокче довго і часто.
Та винятки завжди є. Я того свідома. Зрештою, мої висновки не універсальні. Просто спостерігаю за тим, що бачу, й роблю висновки на основі того.ага... якщо вода, то чначить треба підгодовувати з 4-ого місяця, бо дитина не наїдається... Але й водичку треба, бо молоко - то їжа... Говорили і то і то, залежно від ситуації
Ги... а я думала, що до мене пхалися. Та в мене, порівняно з усім цим, узагалі був рай. :girl_crazy:
Канадійські українці взагалі не пхаються до виховання внуків, поважають кожну думку своїх дітей. Хоча... може, то я таких знаю просто. Але наша знайома не могла зрозуміти, чого хоче від неї тітка з України і яким правом вона вказує, що з дитиною робити, якщо приїхала тільки на 2 тижні й узагалі далека родичка, та й бачить, що дідо й баба дитинки мовчать і не пхаються. У неї був шок, коротше, а тітонька була переконана, що виконувала свій святий обов*язок і рятувала дитинку від поганої мами. :girl_crazy:
Одним словом, я щасливо, бо я вистояла і моя дитина досі на ГВ (і ще не збирається тої справи кидати) і не мала тої гуми в роті.
Ну, сварка з метою захисту дитини оправдана. Така моя думка. Особливо, якщо мама керується інтуїцією та любов*ю до дитини.

mamvasulka
18.05.2010, 23:53
Лілю то не зовсім так, бо моя Софійка дурника ніколи не мала і пляшечки так само, а пальця смокче довго і часто. Без нього не засне. Груди пропоную як тільки тягнеться до пальчика, але таке враження, що пальчик їй смачніший. Через то на мене часто тиснуть, що дитина хоче смоктати дурника, а за його відсутності смокче палець. А я така-сяка не даю. Я спочатку з того приводу переживала, а тепер змирилась. Най ліпше смокче палець ніж гуму.
синуля в 3 -4 міс смоктав не тільки пальчик ай всю руку я пропонувала груди, посмокче груди знову пальчик....він так вивчав свої руки. пройшов час перестав смоктати , а тепер чухрає ясна -зуби ростуть.

natorella
18.05.2010, 23:59
синуля в 3 -4 міс смоктав не тільки пальчик ай всю руку я пропонувала груди, посмокче груди знову пальчик....він так вивчав свої руки. пройшов час перестав смоктати , а тепер чухрає ясна -зуби ростуть
то в основному так завжди і є - дитина вивчає себе, але чомусь є батьки або бабусі (дідусі не так часто), які свято впевнені шо то *дитина хоче дурачка*. і давай його пхати. а дитина НЕ ХОЧЕ, випльовує. а її заставляють - і так далі

а потім за 2 роки - відучають. і знову - ріжуть, проколюють, викидають, віддають мишкам

замкнене коло

Fleshka
19.05.2010, 00:11
синуля в 3 -4 міс смоктав не тільки пальчик ай всю руку я пропонувала груди, посмокче груди знову пальчик....
От власне, в 4 місяці - це ще незвичка, це - цікавість, це швидко переростається. І мій Роман в 4 місяці смоктав пальчик, навіть не зауважила, коли то минулось. А от я може б і немала такого прикусу, якби не соски-пустушки, не могли мене до трьох років від бутилочки з соскою відівчити.:girl_devil:
Питається, кому то треба? Спочатку пхають, воно не хоче, а вони пхають,ходять по квартирі, і притримують рукою того дурака цілий день...а потім жаліються, що дитина без нього не може:girl_in_dreams:

---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

Ги...natorella вже теж саме написала тіко іншими словами:girl_crazy:

Муська
19.05.2010, 00:17
Моя мама-бабуся коли її питають знайомі: а що малий немає дурника?
то гордо каже: а він йому не потрібен:girl_crazy:
А сама ж колись нам його і приволочила.Напевно побачила,зрозуміла,що і без нього дитина прекрасно себе почуває.

Ная
19.05.2010, 00:25
побачила,зрозуміла,що і без нього дитина прекрасно себе почуває
І моя мама Софію до дурника пробувала привчити і таки привчила на деякий час,а тепер теж каже,шо дитині він не потрібен. І взагалі зіі сторони мами з другою дитиною маю спокій і розуміння,і підтримку.

Blondo4ka
19.05.2010, 08:34
У дворі дівчата спочатку часто питали, чи не маю дурачка: "Як, зовсім?!!!". А потім дивувалися як я з дитиною справляюся без нього, як роблю свої справи? А тепер кажуть, що вже досить годувати грудним молоком, бо там нічого корисного:girl_emo:

Анута
19.05.2010, 12:24
У дворі дівчата
ось сижу і думаю - видно в нас ментальність така всюди пхатися і всіх повчати... і це не тільки цієї теми стосується, а усіх. завжди хтось знає краще за тебе!
доречі, як не дивно, той хто дійсно знає, не лізе до тебе зі своїм уставом - хіба би спитався, а ось "банк безкоштовних порад" - це капець :girl_in_dreams:

МаленькаКотя
19.05.2010, 12:57
Ми дурника купили, пробували запхати, бо синуля дуже вже неспокійний був перший місяць, але дитина випльовувала його на метр... В нас мама замість дурника...:p

Galya
19.05.2010, 18:08
В нас мама замість дурника..
ну от чому завжди таке формулювання?? Не може мама бути замість дурника, бо мама була завжди, а дурника не так вже і давно придумали. Від того, як сформулювати речення дуже міняється його сприйняття. стаття (http://www.omama.ru/docs/tpl/doc.asp?id=125&tid=637)

Клубнічка
22.05.2010, 16:32
Мій синуля смокче дурника тільки коли засинає, а потім сам виплюовує. А коли граєця то він йому непотрібний. Тому думаю нічого поганого для нього в цьому нема. з пляшички ми пємо тільки на дворі чайочок або компотик, бо дуже він у мене обливатись любить, а от дома то п"ємо тільки з чашки.

Zlju4ka
22.05.2010, 16:46
а потім за 2 роки - відучають. і знову - ріжуть, проколюють, викидають, віддають мишкам
мда...за два то в кращому випадку.Ми вон вже майже 3 і все ніяк не викинемо і мишкі брали і тьоті і дяді і ніц з того,як підходить час сну:соска і рушничок мусять біти і хоч ти плач.

Уляночка
21.06.2010, 23:57
вже кілька днів мені докучає думка навчити дитину смоктати того дурника,бо бувають моменти,коли вона кричить,аж заходиться,а я мушу той час приділити Софійці,котра під той крик починає ше собі вередувати. Тая ні хвилини не хоче бути не на руках,як кладу,зразу кричить і то дуже сильно. Я знаю,шо все так не буде,ношуся з нею цілими днями,мені не важко,цицю дитина має коли хоче але деколи трошки мушу її залишати полежати на ліжку і від того крику всім зле,маленька заходиться,я нервуюся,кричу на Софійку,поки зберемся на вулицю потім довго відходжу від того стресу. От і думка про дурника прийшла до голови,може б з ним дитя так не кричало ті хвилини,котрі мені як вічність здаються,бо не можу фізично її заспокоїти...
Але вагаюсь чи воно нам треба?.,шо гірше,той стрес і мені,і дітям,чи той дурник на тих пару хвилин?.. Слінг не спасає в такій ситуації,пробувала не раз
ха-ха...ніби про мене написано....

ви не маєте масажного крісла від Фішер Прайс? Я взагалі не знаю як би без нього прожила ці місяці, хоча в мене 1 дитинка. До 2 місяців Юстя взагалі не хотіла лежати сама на ліжку чи де б це не було окрім рук чи з активною грою з нею, а от в кріселку - залюбки.
маємо..але не надовго рятує..інколи зовсім не рятує..рятує лишень циця....і кіко то "висіння", дівчата, триває???...бо в нас між "цицею" проміжки дуже малі....а так ми вдома увесь час цицькуємось...надворі можемо спати, а можемо і проситися 2-3 рази...

Анута
22.06.2010, 00:02
і кіко то "висіння", дівчата, триває???
Уляночко, ліпше висіння ніж таке вимахування як у мого хлопця з характером. Хоче цицю, кричить за нею, даю, а він в іншій стороні шукає і верещить :( ніби нюху зовсім не має...

Уляночка
22.06.2010, 00:19
Уляночко, ліпше висіння ніж таке вимахування як у мого хлопця з характером. Хоче цицю, кричить за нею, даю, а він в іншій стороні шукає і верещить ніби нюху зовсім не має...
я то панімаю..але Юрко і Любко їсти хочуть:girl_crazy:

Анута
22.06.2010, 00:22
але Юрко і Любко їсти хочуть
голодний хлоп це трудно :girl_crazy: але стільки ви чекали цього дорогоцінного поповнення, що можуть трішки самі погосподарювати, тебе, мамцю, попестити ;)

Fleshka
22.06.2010, 00:33
я то панімаю..але Юрко і Любко їсти хочуть
Вродь тіки шо в "прозі" читала тебе, шо усьо реально, і наготувати і файно виглядати:girl_crazy::girl_cool:
А якщо серйозно, мали те саме. То тіко на початках так, потім менше висіти буде, графік який-не який виробиться))) Ти залучай допомогу, мамів, муж хай підварить шось. ГВ - передусім)))

Уляночка
22.06.2010, 00:37
Вродь тіки шо в "прозі" читала тебе, шо усьо реально, і наготувати і файно виглядати
реально ..а де ж я дінусь..все встигаю бирінько робити..таксказать поетапно..інколи вночі, бо вночі...ттт. ми добре спимо...і не роблю з того проблеми, не плачусь, отримую задоволення...просто питаю, чи це нормальна ситуація,нє?

Полуничка
22.06.2010, 00:37
А я до дурника не привчала, зате виробилась інша проблема - доця постійно щоб заснути мусить запхати до рота великий палець і виключно на руках - без цього ніяк. От і боремся з тим смоктанням пальця.

Анута
22.06.2010, 00:40
От і боремся з тим смоктанням пальця.
рано ще боротись. Для вашого (і нашого теж) віку це нормально ;)
і це не проблема - це вивчення світу.

Fleshka
22.06.2010, 00:45
реально ..а де ж я дінусь..все встигаю бирінько робити..таксказать поетапно..інколи вночі, бо вночі...ттт. ми добре спимо...і не роблю з того проблеми, не плачусь, отримую задоволення...просто питаю, чи це нормальна ситуація,нє?
Нормальна. Я теж крутилась . Після третього місяця почала загинатись, спала на ходу...Могла заснути на вунітазі. Тоді-то і залучила свою маму, почала допомагати з готуванням, деколи з гулянням.

Уляночка
22.06.2010, 00:46
ще боротись. Для вашого (і нашого теж) віку це нормально
і це не проблема - це вивчення світу.
моя похресниця вже 4-й рік світ так "вивчає"..ну і волосячко паралельно на пальчик мотає...

Полуничка
22.06.2010, 00:47
Наш знайомий стоматолог казав, та й я десь читала, що потім від цього може прикус нерівний бути, тому й вважаю, що проблема.
А ще собі думаю: вона ж кулачок згортає і смокче великий палець, ніби цицю. Пізніше, коли перестане груди брати, то можливо палець ще більше буде?

На мою думку теж не дуже гарно виглядає, коли дівчинка доросліша і пальчик смокче

Уляночка
22.06.2010, 00:48
Нормальна. Я теж крутилась . Після третього місяця почала загинатись, спала на ходу...Могла заснути на вунітазі. Тоді-то і залучила свою маму, почала допомагати з готуванням, деколи з гулянням
ттт...але я висипаюсь чудово...з гулянням в нас не виходить - смішно, але Марко спить так довго лише, коли я гуляю - татко і бабця пробували - за 20-30 хв. везуть мені на перекус

Fleshka
22.06.2010, 00:49
моя похресниця вже 4-й рік світ так "вивчає"..ну і волосячко паралельно на пальчик мотає...
тут купа причин може бути. Незадовільнений смоктальний рефлекс (ШВ, або ГВ, але не на вимогу), мо якісь стресові ситуації...не знаю...
Ромко в 4 місяці взявся за свої пальці, але до 7 - пройшло...

Уляночка
22.06.2010, 00:52
Незадовільнений смоктальний рефлекс (ШВ, або ГВ, але не на вимогу
не підходить..ГВ досі..і завжди тільки на вимогу

мо якісь стресові ситуації
не знаю..хіба при пологах..складні пологи +3-кратно обмотана пуповиною навколо шийки..мо тут шо...

Полуничка
22.06.2010, 00:54
(ШВ, або ГВ, але не на вимогу)
В нашому випадку з ГВ все нормально і пуповиною обмотана не була. Просто десь в 3 міс вона почала його смоктати і все...

Анута
22.06.2010, 10:34
Просто десь в 3 міс вона почала його смоктати і все... в 4 місяці взявся за свої пальці, але до 7 - пройшло...
так і має бути, наразі не варто турбуватись. Якби потім залишалось, тоді варто переживати. Ну а до 4-х років, то вже явно щось упустили ІМНО

Іруня
22.06.2010, 12:15
Просто десь в 3 міс вона почала його смоктати і все...

І в нас таке було. Я теж спершу переживала, а тепер і не замітила, коли пройшло. З пальців моя мала плавно з"їхала на іграшки:girl_haha:. Все що попадає в руку зразу ж йде на дослідження в рот:girl_crazy:.

Єва
23.07.2010, 19:06
Сьогодні в мене дитина вперше їла не з циці, так як мені прийшлось бігти з дому більш, як на 3 години. Заздалегідь наготувала велику піпетку (з ліків від кольок), бо знала, що дитина вміє їсти з неї, але бабця за моєї відсутності хотіла спростити собі завдання і використати соску, що входила в комплект до молоковідсмоктувача (сама б такої фігні окремо не купляла). Але не там то було - почались істерики, махання руками. Все таки прийшлось годувати з піпетки.
Вперше сьогодні і зціджувала для годування (до цього - тільки трошки, коли було набрякання грудей). І зціджування, і годування не з циці - не дуже приємні процедури як для мене, так і для дитини.

fynni
26.07.2010, 17:24
Я свому малому давала лише груди. З 3 тижнів, зціджувала і залишала на маму малого, їздила по справам. Так от він брав і бутилочку і пустушку. Мені було краще, адже в малого були коліки і легко заспокоювався з дурником ніж без нього. І цей дурник він брав лише в час коліків, чи коли бабуся присипала його, а мене не було близько. А коли з 3 міс., почались слюньки текти, все гризти, відмовився як від дурника так і від бутилочки. Лише груди бере, чай мушу давати з ложечки, чи зі шприца. Так от тепер беру його всюди з собою, не можу ні з ким залишити.

dasha
28.07.2010, 11:39
Не знаю ми наприклад спокійно обійшлись без пляшки і соски. І пальці з цицькою малий на заміну не смоктав. Але можливо то тому що ми на ГВ. А як вночі годувати дитину хто на штучному? А нарахунок дурника - то взагалі непотрібна річ.

МарянаК
30.09.2010, 00:28
Дівчата, виникло в мене питання про пляшечку (чесно кажучи не перечитувала всього), ми на грудному, але коли була температура, треба було давати багато пити. З ложечки - довго і дитина "вся мокра", з горнятка те саме. Чи вартує "витягувати" пляшечку, чи все-таки горнятко?

Анута
30.09.2010, 00:33
спробуйте поїльник або з соломки (ви вже великі)

Мар'яся
30.09.2010, 00:34
Чи вартує "витягувати" пляшечку, чи все-таки горнятко

Нашо вам та пляшка? Щоб потім мати від чого відучувати? Ну і думаю температура в вашої дитини не приписалась навічно, щоб постійно було потрібно багато пити. Дайте дитині пару раз горнятко, чим частіше даватимете, тим швидше навчиться з нього пити, не обливаючись. Тим більше, що дитинка вже не є така маленька. Для підстраховки можете одягати такий слинявчик з "кишенькою", хоча ми обходились і без нього.

Ная
30.09.2010, 01:34
Чи вартує "витягувати" пляшечку
В нас з Софією була схожа ситуація,але вона була настільки слаба,шо сісти напитися не могла,температура була дуже висока,шоб напоїти,я в два роки дала їй пляшечку з соскою,ше й зробила в ній більшу дірку.З хвороби ми успішно вийшли але пляшечка дитині сподобалася,мали трохи з тим проблеми поки просто не викинула з хати,обійшлося годиною плачу.

Маю питання:чи варто вчити дитину,то я про меншу,пити з горнятка-непроливайки(чи самопийки,не знаю як воно правильно називається)?

Мар'яся
30.09.2010, 01:43
чи варто вчити дитину,то я про меншу,пити з горнятка-непроливайки

Я пробувала навчити: безрезультатно. Я спершу дала звичайну, таку як була ще у нас в дитинстві, то з неї толку взагалі ніякого, бо дитина вся в компоті все одно, тоді вже хай краще п"є зі звичайного горнятка. Пізніше спробувала дати таку, що не проливається, навіть коли перевернути, з нею ситуація була ще гірша, бо малий взагалі не розумів що з нею робити (там принцип такий як і в звичайній пляшечці - треба фактично смоктати). Я пару раз дала, потім плюнула і давала пити із звичайного горнятка, але зі своїх рук. Зараз малий успішно п"є із звичайного горнятка самостійно (для зручності я для цієї процедури приспособила маленькі кавові горнятка, навіть як облиється, то не сильно, і маленьким ручкам зручно тримати), майже не обливається, хіба як вже нап"ється.

Suzi
30.09.2010, 10:32
ми на грудному, але коли була температура, треба було давати багато пити.
ГВ теж входить в пиття. І пробуйте з чашки пити. В 11 місяців дитина цілком може зробити пару ковтків.

МарянаК
30.09.2010, 11:02
Дякую дуже, дівчата, обійшлись наразі ложечкою, все решта Андріанка вириває з рук і напоїти неможливо.Горнятко в нас хіба як забавка, (інших варіантів нема - зразу плач-крик)

Suzi
30.09.2010, 11:11
Маю питання:чи варто вчити дитину,то я про меншу,пити з горнятка-непроливайки(чи самопийки,не знаю як воно правильно називається)?
Ная, а для чого? Дитина всеодно хоч кілька разів має пролити на себе з горнятка, щоб зрозуміти чому того не треба робити.

Анута
30.09.2010, 11:20
чи варто вчити дитину,то я про меншу,пити з горнятка-непроливайки(чи самопийки,не знаю як воно правильно називається)?
а для чого?
я вчила і поясню чому.
коли малий хотів пити в машині спокійно давала йому водичку в непроливайці. Не зупиняти ж машину кожного разу? і возити із собою додатково горня?
В дорозі я бачу з цього беззаперечну користь ;)

Suzi
30.09.2010, 11:33
Не зупиняти ж машину кожного разу? і возити із собою додатково горня?
В мене в машині було горня, наливала пару ковтків якщо хотів.
Але не в півроку.

Анута
30.09.2010, 11:39
кожному своє ;) я на ходу наливаючи в горня можу розлити.
а якщо мама за кермом? ;)

loreniya
30.09.2010, 11:56
хочу написати страшилку, для тих хто ще думаэ чи давати дурника... вже одну написала, але видать мало...
в наших друзів малий до двох років ходив з дурачком, потім дурачка різко забрали і малого виперли в садок... малий бере великого пальця і користується ним як дураком = не виймає з рота зовсім... в суботу ходим по ашані, малому вже 4 роки а він ходить з пальчиком в роті!!!
взагалі, як бачу дитину з дурачком то якісь такі неприємні відчуття... і чим старша дитина тим більше не по собі...

Suzi
30.09.2010, 12:16
малому вже 4 роки а він ходить з пальчиком в роті!!!
взагалі, як бачу дитину з дурачком то якісь такі неприємні відчуття... і чим старша дитина тим більше не по собі...
Я про це задумуюсь, коли бачу дитину старшу року з дурником в роті. Він ж там нон-стоп. Дитина і сміється, тримаючи дурака в роті. Дитину на нормальному ГВ після року важко застукати з цицьою в роті.В 2-3 роки тим більше.

Мар'яся
30.09.2010, 12:47
Дитину на нормальному ГВ після року важко застукати з цицьою в роті

100% - дитина більше бавиться, товчеться, прибігає поїсти, трошки поїсть і далі бавитись. Тривалі годування на сон і вночі хіба, ну або якщо хоче потулитись до мами. А дурник то ж не витягається. Мені й маленьке смішно бачити з дурником, якось воно так штучно виглядає, личка не видно за тим дурником.

Galya
30.09.2010, 13:09
Цікаво. а як і коли ті діти з дурником нон-стоп вчаться говорити? Ше посміхатись разом з ним певно можна, але ж говорити як?

Мар'яся
30.09.2010, 13:10
але ж говорити як

а так і говорять. Можете уявити як. Особливо, якщо дурник довго.

Irusya
30.09.2010, 14:25
Не знаю, чи то по темі, але запитаю, якщо дитина час від часу смокче нижню губу - то зле?

Velana
30.09.2010, 14:36
чи варто вчити дитину,то я про меншу,пити з горнятка-непроливайки(чи самопийки,не знаю як воно правильно називається)
я вчила
і я вчила :) спочатку ми мали ось такий http://s003.radikal.ru/i203/1009/df/7c0ce3f5f011t.jpg (http://radikal.ru/F/s003.radikal.ru/i203/1009/df/7c0ce3f5f011.jpg.html), при перевертанні не проливалась водичка, потім ось такий http://s003.radikal.ru/i203/1009/8f/db1fc4c5da6at.jpg (http://radikal.ru/F/s003.radikal.ru/i203/1009/8f/db1fc4c5da6a.jpg.html) - там дирочка більша і при перевертанні рідина може пролитись (в цій ще є ковпачок який запобігає виливанню, то зараз в нас незамінна річ в дорозі), а зараз п"ємо з горнятка. Ніяких пляшечок ось такого типу http://s57.radikal.ru/i156/1009/db/6495d2d03559t.jpg (http://radikal.ru/F/s57.radikal.ru/i156/1009/db/6495d2d03559.jpg.html) - не мали , і обходимось без дурника.

Fleshka
30.09.2010, 14:37
Дитину на нормальному ГВ після року важко застукати з цицьою в роті
Ой, дівчата, не кажіть...В нас вродь і нормальне ГВ, але від того часу як почали оті 5 зубів нараз лізти, то Роман з грудей не злазить. Мала забаву в неділю, то довелось з ним за столом сидіти отак, прямо з цицьою в роті (іто не 5-10 хвилин), бо інакше бавились би всі без мене. Але то радше виключення. Так то і направду в нього дЄла:girl_cool:, на цицю з віком часу все менше і менше.

Suzi
30.09.2010, 15:05
В нас вродь і нормальне ГВ, але від того часу як почали оті 5 зубів нараз лізти, то Роман з грудей не злазить. Мала забаву в неділю, то довелось з ним за столом сидіти отак, прямо з цицьою в роті (іто не 5-10 хвилин), бо інакше бавились би всі без мене. Але то радше виключення.
Чомусь мені здається, що в аналогічній ситуації, але без ГВ не бачити б мамі взагалі тої забави. Все в порівнянні ;)

---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

кожному своє я на ходу наливаючи в горня можу розлити.
а якщо мама за кермом?
Я власне ось що хотіла ще написати.
Не можу не погодитись з тим, що кожному своє :)
Але - вже не раз (і від консультантів на ДП, і сама коли на навчанні була спеціально цікавилась) чула, що оті самопийки і т.д. можуть провокувати кусання мами. Тому з тим треба бути обережним.
Хотіла наголосити, що це зовсім не є обов*язковим. Спокійно можна без того обійтись.
А мама за кермом за малою дитиною то взагалі окрема тема, так можна договоритись і до того, що дурник буде рятівним :)

Velana
30.09.2010, 15:12
чула, що оті самопийки і т.д. можуть провокувати кусання мами.
ми не кусались :) хоча ті самопийки використовували ;)
це зовсім не є обов*язковим. Спокійно можна без того обійтись
тут з вами погоджусь, але частково. Обійтись можна - але по використанню в дорозі для мого малого то річ необхідна :)

Suzi
30.09.2010, 15:15
ми не кусались хоча ті самопийки використовували
Не сприйміть як образу, але дуже нагадує, тих мам, які пишуть, що мали дурака і тривале ГВ. Ваш одиничний (навіть не одиничний) досвід не доводить того, що твердження
що самопийки і т.д. можуть провокувати кусання мами. Тому з тим треба бути обережним. є хибним.
Якщо ви просто так поговорити, то звиняйте. Шось я недобра....

Мар'яся
30.09.2010, 15:20
Мій малий і без самопийок кусався. То я теж таке чула, що вони можуть провокувати кусання і це остаточно мене переконало перестати вчити дитину з них пити. Так і в мене стоять вдома дві різні самопийки різного типу. Єдине, що ота перша, яка просто має кришечку поверх горнятка, потім може дійсно знадобитись в дорозі, коли дитина вже буде добре старша (щоб не пообливатись, я й сама можу в машині облитись добряче)

natorella
30.09.2010, 15:23
чула, що оті самопийки і т.д. можуть провокувати кусання мами. Тому з тим треба бути обережним.
можуть навіть провокувати (не у всіх) тріщини на грудях у мами. навіть коли дитині вже майже 2 роки
тому будьте обережні

Velana
30.09.2010, 15:27
Ваш одиничний (навіть не одиничний) досвід не доводить того, що твердження
Цитата:Допис від Suzi
що самопийки і т.д. можуть провокувати кусання мами. Тому з тим треба бути обережним.
є хибним.
та я і не стверджую, просто написала як у нас :)
і ще
Обійтись можна - але по використанню в дорозі для мого малого то річ необхідна
Якщо ви просто так поговорити, то звиняйте. Шось я недобра....
та я не просто переливаю водичку з пустого в порожнє, якщо людина запитує чи їй то треба - я написала про свій випадок і як у нас, а вона най вирішує. я ж не кажу обов"язково купуйте чи використовуйте.

Анута
30.09.2010, 16:29
агов, дівчата :) брек :)
ніхто нікому не доказує і не переконує. кожен собі сам вирішує.
я написала, що у випадку дороги мені непроливайка була дуже зручна. Вдома звісно нема потреби з того пити, а у випадку наших рівних доріг мені простіше використати непроливайку і мати сухого малого, аніж брати одяг на заміну якби захотілось пити, та і ще невідомо скільки раз те пити захочеться.
я доросла людина і не завжди візьмусь при русі машини пити, та ще й з горня ;)

Шось я недобра....
то горноми ;) теж такі були :) чим далі, тим сильніше ті усі відчуття загострюються :)

Ная
30.09.2010, 16:48
Всім дякую за відповіді шодо самопийок! Я сумніваюсь чи варто вчити,бо бачу шо Софія моя тими горнятками надто захопилася і зі звичайного посуду пити відмовляється,хоча добре вміє і не обливається. А ті самопийки досить важко ідеально вимити,помітила,шо,наприклад,компот,дуже швидко в них скисає,а таке пиття може бути небезпечним для здоров"я... Софія на додачу ше й гризе ту самопийку,думаю,зубам то не на користь...
Тая дуже хоче пити те,шо я,даю спробувати,якшо компот,чи водичка,вона вся обливається навіть з моїх рук,тому і виникло питання про самопийку на майбутнє. Але таки бачу,шо шкоди від неї більше ніж користі... Хіба дійсно,в дорогу мати,але для дороги нам з Софійкою добре підходить стаканчик з трубочкою або спортивна пляшка та й п"є вона в дорозі не часто,переважно спить.

natorella
30.09.2010, 17:02
Тая дуже хоче пити те,шо я,даю спробувати,якшо компот,чи водичка,вона вся обливається навіть з моїх рук
надь, бо то ше рано)
ти давай в горнятку зовсім крапаль - буквально 1/4 ч.л. на дні
і то з питвом легше зараз

Galya
30.09.2010, 17:12
ти давай в горнятку зовсім крапаль - буквально 1/4 ч.л. на дні
мені так ше важче - дитина не хоче добре закинути голову, щоб оті каплі з дна потекли, на чолі слід від горня:) вже простіше налити більше, але дати випити скільки їй положено. Трохи розливається звичайно, маємо для того слинявчик чи мамину руку.
Юлю я зразу вчила зі звичайного горнятка пити, а в дорогу (в т.ч. на прогулянку) брала воду в пляшці звичайній, скляній - і не розливається так і зручно.

Ная
30.09.2010, 22:16
надь, бо то ше рано)
та я знаю))),на майбутнє задумалася,чи тре нам того горнятка,чи ліпше обійтися. Зараз ше пити дуже не даю,тільки як сама шось п"ю,то Таюся і собі дуже хоче але багато вона не вип"є.

Anelija
01.10.2010, 02:03
добре підходить стаканчик з трубочкою або спортивна пляшка
А в нас ось така штука
http://s002.radikal.ru/i200/1009/7f/1e74de524eae.jpg
Правда ми вже з неї троха виросли, але з 1,5 року і до недавнього часу доня просто її обожнювала. Всім раджу! Але є один мінус, компот в ній дійсно швидко псується (2-3години)

Іруня
01.10.2010, 11:45
спробуйте поїльник або з соломки (ви вже великі)

Моя, наприклад, дуже добре п"є з соломки ( краде в Насті сочок:girl_haha: ).

Fast
01.10.2010, 23:27
Але є один мінус, компот в ній дійсно швидко псується (2-3години)
А чому?:girl_blush2: І я сьогодні дивилась за подібними пляшечками то писалось, що не можна гарячого туди лити і ті пляшечки в районі 80 грн:girl_impossible: Зажлобилась :)

Anelija
02.10.2010, 01:44
А чому? І я сьогодні дивилась за подібними пляшечками то писалось, що не можна гарячого туди лити
Не знаю чому:girl_blush2: А от на рахунок гарячого скажу, коли налити туди гаряченький чай чи компот, вже при закручуванні він починає під впливом внутрішнього тиску у пляшці витікати через трубочку.
Зажлобилась
Не страшно, бо на зиму то не є така вже необхідність, вдома можна і склянку з трубочкою запропонувати, а на вулицю і так не візьмете, хіба часто подорожуєте автомобілем. А от на літо вам буде в самий раз.

Angel
03.10.2010, 00:00
а на вулицю і так не візьмете
чому? ми беремо цю пляшечку з трубочкую в термос,і йдем.

Anelija
03.10.2010, 17:20
ті пляшечки в районі 80 грн
сьогодні в Арсені бачила по 35 грн

тетяна7777
07.10.2010, 01:42
В мене така пляшка,на 2-3 год.вистачає тепле пиття,ми берем в термос.Мию трубочку так,виймаю її,запихаю туди шматочок паралону і розігнутою скрепкою або гранедлею чищу,нормально миється,а ще нам радили терту бульбу насипати в пляшку і покалатати нею,сама не пробувала.

talja
24.10.2010, 16:36
А ті самопийки досить важко ідеально вимити,помітила,шо,наприклад,компот,дуже швидко в них скисає,а таке пиття може бути небезпечним для здоров"я...
Не буде скисати якщо після пиття не лінуватись а відразу помити та залишити відкритою! (Тоді й найлегше миється) А малим не потрібно просто давати бавитись ними, тому і задоволення пиття розтягують годинами... Особисто для нас непроливайка незамінна річ, особливо якщо їздити у машині!
Стосовно дурника і пляшки, то я просто не уявляю, що б мала робити коли після народження молока не було, а малий цілодобово смоктав груди! За добу самі лікарі не були проти дурника, сказали жувальний рефлекс сильно розвинутий (Груди після доби ледь що дихали) Дурник як принесли то дитина взяла як рідне і спала декілька годин без проблем! Тому це виключно залежить від дітей... та я в принципі не розумію батьків які також насильно пхають дитині дурника, чого вони тим добиваються?

kostuk
27.10.2010, 10:27
В нас так склалось, що обійшлися і без дурника ,і без пляшечки.
Дурачок малий випльовував, та і я й особливо не наполягала. До введення прикорму (до 6 міс.) я годувала тільки грудьми, без допоювань, а потім одразу дали синочку поїльничок.

kolobok
02.11.2010, 20:17
Гуляла сьогодні з малою на майданчику і була свідком такої картини: мама з дівчинкою, дівчинці десь біля рочку, вже так гарно топає, на шиї - "дурник" на люнцюжку. Десь за пару хвилин мала біжить в нашому напрямку - втікає від мами, в руках має одноразову хустинку. Мама за нею і кричить - не бери в рота, бо відберу. Мала далі суне ту хустинку в рота. Мама з силою забирає, мала починає плакати і тоді дурак в рота чуть не насильно. І чого??? Чим та хустинка гірша за дурака, який невідомо скільки теліпався на шиї незакритий?? Аналогічно, знайома часом висилає мені фото своєї доні і в 80% дитина з дурником. Питаю - ти даєш їй так дурника смоктати. - Так, бо інакше вона руку гризе. :confused:
Ще якось можу зрозуміти, коли немовлята смокчуть, але от таких випадків, коли дітям затикають рота, хоч вбий, але "не доганяю".

natorella
02.11.2010, 21:47
За добу самі лікарі не були проти дурника, сказали жувальний рефлекс сильно розвинутий (Груди після доби ледь що дихали)
вас в перли тільки так можна записувати
який жувальний рефлекс? неправильне прикладання - от і вся проблема

Ще якось можу зрозуміти, коли немовлята смокчуть, але от таких випадків, коли дітям затикають рота, хоч вбий, але "не доганяю"
я на базарі мамашу з 2 дітьми (десь 4 і 2,5 роки) і обидва, одне в візку друге - збоку йде, з дурниками

то якийсь андерграунд, їйбо

Velana
02.11.2010, 22:06
вас в перли тільки так можна записувати
вже записали (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=830002&postcount=457)
неправильне прикладання - от і вся проблема
+100

Liliyah Romanova
03.11.2010, 08:43
який жувальний рефлекс? неправильне прикладання - от і вся проблема
Від неправильного прикладання в мене були тріщини. Коли поправила, вони зникли. Але от чутливими були добрих два тижні, якщо не більше. Мені видається, що то вже індивідуальна річ - ота чутливість сосків. Правда, давати дурника через це точно не причина. Мої без дурників росли й ростуть, тому точно не скажу, але мені видається, що як дати дурника, то грудям від того тільки гірше буде.

DivineVanGate
07.11.2010, 00:10
Ми теж без дурників і пляшечок виросли. Доці вже рік і три і хочете вірте, хочете ні у нас не було жодної безсонної ночі(тьфу-тьфу). Циця - наш вірний товариш і брат))))

Donner
07.11.2010, 17:38
Зараз ми зіткнулися з проблемою смоктального рефлексу. Доці 2 міс. і вона постійно щось хоче смоктати. Дурника поки що не даємо, бо опеклися. Раз дали, вона посмоктала з захопленням годину, а потім з 4 години дружина намагалася їй дати цицю, а вона не брала. І що робити? Постійно циці в ротику не може бути, навіть якщо це робити в слінгу. По-перше, важко мамі, по-друге, треба щось робити вдома. Та й не хоче вона циці в слінгу. Спати спить, а циця - тільки в ліжку. І що, палець смоктати?

Suzi
07.11.2010, 17:45
Постійно циці в ротику не може бути,
Чому? Циця як раз для того і створена. А все решта (дурник, палець)- лишнє.
Дуже скоро дитині вже не буде потрібна циця так часто (за умови, що зараз задовільняти її потребу).

Galya
07.11.2010, 18:17
Постійно циці в ротику не може бути, навіть якщо це робити в слінгу. По-перше, важко мамі, по-друге, треба щось робити вдома.
Чому ж не може? І давайте вже говорити правдиво - не смокче дитина 24 год. на добу. Це нереально. А стільки, скільки смокче - це все можна витримати і навіть вдома все встигати робити. Не всі мають маму чи свекруху вдома, і тим не менше пристосовуються. Хто як. Мені наприклад і слінга не так часто вдома треба було, частіше просто в 1 руці тримаал дитину, а іншою щось робила (навіть білизну вішала і знімала), а коли дитина спала, то могла робити те, для чого потрібні 2 руки.
Головне - мотивація і розуміння що все можливо і без дурника можна прекрасно боійтися, були б груди і бажання.

DivineVanGate
07.11.2010, 22:51
Може малюк заспокоїтися хоче, відчути маму, щось турбує, от і хоче посмоктати цицю, притулитися до грудей, чи точніше вмоститися на грудях на тривалий час:girl_tender:. У нас подібна ситуація була, давали смоктати стільки, скільки дитя вимагало.

Vegas
07.11.2010, 23:20
Накупляла я дурників та пляшок до родів до вибору та кольору. А малий від пляшки ще в роддомі відмовився на користь циці. І так до 2-х років циця заміняла пляшки. Сік пили з non drip (що не капають) кружок. Дурником користувались разів 10. Якщо дитина відмовляється від гуми, то й краще для неї.

Donner
07.11.2010, 23:22
В принципі ми теж категорично проти дурників, домовилися не давати. Просто буває так, що поїла, 10 хв спокійна, а тоді починає метушитися й пхає пальця в рота. Тримаєш в слінгу - там де ротик - тканина мокра. Коли дружина одна вдома, не завжди виходить оперативно зреагувати на цю потребу. Хоч, визнаю, пустушка надто погана альтернатива.

Rodionochka
08.11.2010, 16:41
Не впевнена, що пишу в потібну тему, але не знаю куди ще написати :ed4d70def841dc74b57
Як навчити дитину, яка 6 місяців смоктала лише груди, пити з пляшечки або з горнятка-непроливайки. Ми вже догодовуємось, було б дуже зручно кашку з пляшки їсти, та і водичку. Бо з ложки то робити не дуже поки що вдається... Може хтось має досвід в цьому питанні. Поділіться :girl_flag_of_truce:

Natalya
08.11.2010, 16:59
було б дуже зручно кашку з пляшки їсти, та і водичку
Та скільки там тої каші їсть дитина в 8 міс? Вчитися їсти з ложки все рівно колись треба. А от для чого вам водичку пити та ще й з пляшечки?..

Yaremko
08.11.2010, 17:03
Як навчити дитину, яка 6 місяців смоктала лише груди, пити з пляшечки або з горнятка-непроливайки. Ми вже догодовуємось, було б дуже зручно кашку з пляшки їсти, та і водичку. Бо з ложки то робити не дуже поки що вдається... офіційно є так

КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ МЕДИЧНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВОЮ ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО 3 РОКІВ
3.3.2. Правила введення прикорму
...
6) Прикорм необхідно давати з ложки.
7 )Прикорм треба починати давати дитині, поклавши невелику кількість їжі на кінчик чайної ложки. Ложку тримати так, щоб дитина її бачила. Потім торкнутися ложкою до губ дитини, щоб частина продукту залишилася у неї на губах. І лише коли дитина відкриє рот, покласти ложку з їжею на середину язика, тоді дитина легко її проковтне.
...

Каші
...
7) Годувати дитину тільки ложкою.

Соки та інші напої

1) Дитині достатньо рідини, яку вона отримує з грудним молоком. З 6 місяців деякі діти інколи можуть потребувати воду.
...
3) Починаючи з 6 місяців необхідно допомагати дитині вчитися пити з чашки.

Klava
08.11.2010, 17:16
Як навчити дитину, яка 6 місяців смоктала лише груди, пити з пляшечки або з горнятка-непроливайки
Я не вчила, бо потім перевчати доведеться. То для чого? Хоча, каюсь, місяців в сім не втрималась і купила малому модну фірмову непроливайку. Він не знав що з нею робити, і просто гриз гумовий носик як забавку :girl_crazy: Побавався тиждень і закинув. А далі ми купили гарне горнятко з качечками і п"ємо з нього. Просто наливаю водичку чи компот на дно потрохи і він маленькими ковтками випиває. Правда зовсім небагато того пиття - може 30-40 мілілітрів. + в мене чи чоловіка просить часом пару ковтків з нашого горнятка. А щодо каші, то навіть в голову не приходило давати її з пляшечки. Ложками їмо - одну він в руках тримає і облизує, іншою я годую. А потім цицею запиває і в сам раз.

Smokky
08.11.2010, 20:04
А що робити якщо я грудьми годувати не можу, годую сцідженим молочком, з пляшки, бо якби годувала з ложечки, то напевно пів дня на то пішло би, бо малому лише два місяці

Suzi
08.11.2010, 22:50
А що робити якщо я грудьми годувати не можу, годую сцідженим молочком,
Чому? Що у Вас с грудьми?

Yaremko
09.11.2010, 11:32
А що робити якщо я грудьми годувати не можу по якій причині?
бо якби годувала з ложечкиложка це не єдиний спосіб альтернативного годування. Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=46746)
І з вами нічого не станеться якщо ви погодуєте з ложки!

---------- Додано в 10:32 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

а ви викликали консультанта?
В мене вже тиждень жахливі тріщини на сосках, і з кожним днем все боляче прикладати малого, мені іноді здається що роди були не такими болючими. Постійно мажу Пуриланом. В малого з'явилась молочниця, змазую ротик Кандідом. В мене плоскі соски, годую через силіконову накладку, але він очтанні два ддні почав причмокувати. Хто мені скаже коли мине цей жахливий біль? Бо я вже не витримую!!!!!! І що я ще можу зробити щоб воно скоріш загоїлось?
а ви читали допис #1 (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=561936&postcount=1) ? ту не обійтись без виклику консультанта на дім Консультанти з ГВ! (http://posydenky.lvivport.com/blog.php?b=49) а ще прочитайте перші дописи теми Силіконові накладки - друг чи ворог нашому ГВ? проблема втягнених/плоских сосків. (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=48469) а саме дописи #2 (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=600586&postcount=2) , #5 (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=600742&postcount=5) і #12 (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=602231&postcount=12)

Ная
10.12.2010, 18:38
А як вам такі дурники?:khomyak:,вони,як виявляться,зараз дуже модні і коштують поза 150 гривень за штуку...........:confused::cesored:
http://s005.radikal.ru/i210/1012/30/4172e5f22828.jpg

дашулька
10.12.2010, 18:42
як вам такі дурники?
І подабається комусь з власних дітей потвор робити...жах!:girl_devil:

Ніколь
10.12.2010, 19:01
оті з двома зубами уродливі але смішні :connie_pull-pigtail

altari
10.12.2010, 19:12
Моїй племінниці 3.7 р.Вона компот п*є з соски!Як вже я не сварила її маму(невістку)-не помагає.А дитина уже давно вміє пити з горнятка!Брату-пофіг.Ну,а на таке що скажете?:shok:

Suzi
10.12.2010, 19:29
Як вже я не сварила її маму(невістку)-не помагає.А дитина уже давно вміє пити з горнятка!Брату-пофіг.Ну,а на таке що скажете?
А що толку зараз сварити?

Yaremko
10.02.2011, 15:18
Информационное письмо для матерей об использовании сосок (http://akev.ru/content/view/624/31/)

Кормим грудью по требованию, или как обойтись без пустышки (http://www.detskydoctor.ru/view/index.php?grv=txts14650)

zlatovlaska
10.02.2011, 16:20
Ми соску гамали тільки коли лягали спати. В 1рік і 3 місяці відівчили дуже просто,-ми її забули вдома коли на село їхал. Перша ніч була дуже весела, всі бавили Віку...На наступну ніч трохи будилась і плакала, але ве зовсім трошки.
Від грудей відівчились ще скорше, годувала до року. Змушена була припинити, оскільки мала була в лікарні, а я вдома в гіпсі...Пробувала спочатку цідити руками, молоковідсмоктувачем , нічого не виходило, - так і відівчились...Крім того лікарка сказала 2 тижні молочного нічого не давати. Мала досить спокійно це перенесла.

natorella
10.02.2011, 18:03
Крім того лікарка сказала 2 тижні молочного нічого не давати
який брєд
все повний брєд

Yaremko
15.02.2011, 14:22
Соска - чем же она может быть опасна? (http://www.gvinfo.ru/node/289)
Нередко мамы, с которыми мы общаемся, говорят следующее. Если ребенок хочет есть, я даю ему грудь. Если ребенок хочет просто сосать, я даю ему пустышку! Ребенок же умный и понимает, что в ней нет еды. Поэтому пустышка никак http://www.gvinfo.ru/sites/default/files/image/smiles/face2.gif не может помешать мне кормить грудью!

Так ли это на самом деле?

Давайте оставим в стороне обсуждения всех возможных остальных проблем, связанных с использованием соски, таких как

материал, из которого изготовлена соска
ухудшение прикуса ребенка в силу сосания соски
психологическая сторона вопроса (замена живой мамы, на которую ребенок рассчитан природой при дискомфорте, на искусственный предмет)

И поговорим только о роли соски в уменьшении количества молока у мамы.

Многие не верят, что соска вообще представляет собой какую-либо опасность для грудного вскармливания. Дескать, из груди ребенок ест, а соску сосет впустую. Если ему нужно сосать, дадим соску. Если есть, дадим грудь, почему нет?
Дело в том, что, оказывается, грудь не всегда дает ребенку молоко, даже если оно в ней есть. У большинства женщин, после первых недель (или месяцев), когда гормоны на пике и некоторые мамы в буквальном смысле "заливаются" молоком, молоко начинает выделяться из груди не сразу, а по "приливам". То есть ребенок начал сосать грудь, молоко не идет. Нужно пососать впустую некоторое время! После этого молоко начинает идти(1). Ребенок сосет и глотает. Затем прилив заканчивается и - внимание - чтобы получить новый прилив, грудь надо опять пососать "впустую". Может быть, 5, 10, или даже 15 минут. Через некоторое время упорного сосания прилив приходит и молоко начинает опять литься.
Но если ребенок привык, что грудь он сосет с молоком, а соска - это для сосания впустую, он может не захотеть сосать грудь "впустую". И таким образом, "лениться" насосать новый прилив. Отказываться от груди, возмущаясь что молока "нет" (хотя на самом деле молоко-то находится в груди, просто его надо "добыть", подождать некоторое время). У мамы тоже возникает подозрение, что молока недостаточно, и тут она для проверки дает бутылочку с докормом. Ребенок рад, что получает что-то, откуда молоко льется "без перерыва", и довольно сосет бутылочку и засыпает (ведь смесь - продукт более тяжелый для переваривания, чем грудное молоко, поэтому и засыпают многие дети легче после смеси, как после чрезмерно плотного обеда). В следующий раз ребенок еще раньше потребует бутылочку, из которой смесь легко льется, и не будет стараться добыть молоко из груди. Таким образом, при любом (даже кратковременном) снижении молока один малыш будет больше и чаще сосать грудь и увеличит количество молока, и вернется к более редкому режиму кормлений, а другой - перейдет на СВ, а затем и на ИВ.
Другой сценарий - мама не решается дать бутылочку с докормом. Ребенок прикладывается к груди все реже, и отпускает ее, как только молоко перестает литься. Он отказывается сосать грудь часто и впустую, чтобы "заказать" новое необходимое молоко. В результате прибавки ребенка снижаются, и врач предлагает ввести тот же самый докорм из бутылочки, что опять же приводит к СВ, и возможно ИВ.
Какой выход возможен из этой ситуации? Что делать, если вы хотите сохранить грудное вскармливание?
Желательно отказаться
Таким образом, мы видим, что недовольство на груди может действительно может быть связано с соской, поэтому, если вы даете соску, бутылку (из которой что-то льется постоянно, пусть даже вода) - и при этом хотите покормить ребенка грудью хотя бы до года, это большой риск. В такой ситуации нужно быть очень осторожной и следить за любыми признаками отказа от груди. При признаках снижения молока обычно помогает предлагать грудь почаще и не давать бутылочку. Если ребенок грудь не берет, привык к другому, то можно использовать белый шум (http://www.gvinfo.ru/bel_shum), носить на руках, покачать, поделать какие-то дела с ребенком в руках (очень часто после этого он успокоится и может спокойно взять грудь).
Допустим, кто-то прочтет эту небольшую зарисовку и воскликнет - нет, я не могу отказаться от соски! Да еще и от бутылочки! В моей ситуации это совершенно невозможно (врач сказал давать жидкое лекарство из бутылки, я раз в неделю ухожу на работу на четыре часа, на морозе не могу достать грудь, ... ). Что мне делать?
В случае, если вы хотите кормить своего малыша грудью, но не готовы в одночасье полностью отказаться от соски и/или бутылки, вы можете попробовать действовать более постепенно. Можно начать с того, что проанализировать те ситуации, в которых ваша рука тянется к соске. Может быть, для начала можно будет хотя бы часть из них заменить чем-то - взять крошку на ручки, или просто в одну руку, второй рукой продолжая что-то делать. Утешить грудью беспокоящегося малыша, удобно расположившись в кресле и одновременно читая книжку старшему ребенку (некоторые даже умудряются делать это лежа :) ). Кто-то даже решится иногда использовать такое изобретение человечества, как слинг (ведь если вы все равно держите ребенка в руках, в слинге вам просто физически будет проще это сделать). Может быть, малыш может стать частью вашей жизни чуть больше, чем сейчас? Чуть чаще быть рядом с вами, наблюдать за вашими действиями, впитывать новые впечаления и развиваться, познавая и узнавая новое, наблюдая за мамой и ее действиями (вместо того, чтобы коротать время в кроватке, посасывая пустышку). Возможно, некоторые мамины дела можно совместить с кормлением. А может быть, какие-то дела может помочь сделать муж или кто-то из домашних, а вы в это время спокойно отдохнете, обнимая своего ребенка, и наблюдая за тем, как он счастливо сосет вашу грудь. Ведь эти моменты скоротечны и никогда уже не повторятся, давайте получим максимум удовольствия от этого краткого периода беспомощности нашей крошки, когда мы для этого существа - весь мир.
Что касается бутылочки, из которой вам обязательно нужно давать малышу водичку, можем вас уверить, что, по рекомендациям ВОЗ, грудное молоко содержит все необходимое для ребенка первого полугода жизни, и нет никакой нужды давать ему дополнительно воду. Было проведено много научных исследований в странах с очень жарким климатом, и все они показали, что необходимости в дополнительной воде нет. Если же из бутылочки нужно дать лекарство или сцеженное молоко, когда мамы нет дома, то и этой ситуации можно избежать - любую жидкость можно дать ребенку из чайной ложечки, из шприца или из чашки (см. Способы докорма (http://www.gvinfo.ru/sposoby_dokorma)).
(1) Дело в том, что в груди молоко хранится в таких маленьких "молочных мешочках" (альвеолах молочной железы), и само по себе не вытекает. Когда ребенок начинает сосать, показывая, что голоден, взволнован, или, например, хочет спать, рецепторы на соске передают сигнал в мозг, что нужно молоко. Получив сигнал, гипофиз выделяет специальный гормон - окситоцин, который поступает в кровь. Стенки "молочных мешочков" состоят из мышц. В тот момент, когда окситоцин поступает в кровь и доходит до стенок альвеол, он дает им сигнал: "Сжимайтесь!" . Стенки мешочков сжимаются, и молоко выталкивается наружу, в молочные протоки ("ручейки"), по "ручьям" молочная волна идет к крупным протокам ("рекам"), которые заканчиваются на соске. Молоко брызжет из соска и ребенок (иногда даже захлебываясь, а иногда просто довольно глотая) наконец начинает его пить. Это и называется "прилив молока". Для того, чтобы прилив повторился, нужно, чтобы гипофиз еще раз выделил порцию окситоцина в кровь. Это происходит, когда ребенок продолжает требовательно сосать, а также это может случиться, когда мама слышит плач ребенка, или думает о нем с любовью (недаром окситоцин называют "гормон любви").

Єва
15.02.2011, 15:06
Я не вчила, бо потім перевчати доведеться. То для чого? Хоча, каюсь, місяців в сім не втрималась і купила малому модну фірмову непроливайку.
Ми також без пляшечи і дурника. Непроливайку купили, бо вона входила в набір дитячого посуду (користуємось тільки мисочкою і ложечкою), зараз валяється між іграшками, там ручки гумові з шипами, Веронічка любить їх гризти. Та й взагалі дитина, крім циці, пити ще не пробувала. Зїдає ложечку-дві прикорму (його я даю раз на день), запиває молочком і все. Всі решта годування - виключно циця.

allusya
15.02.2011, 15:29
Дуже дякую Yaremko за статтю "Соска - чем же она может быть опасна? "
Дам почитати батькам і чоловіку, а то інколи мимоволі питають, чи не хочу дати дитині дурника, щоб заспокоїлась. Я одразу попередила батьків, щоб не купляли ніякого дурника для доні, провела курс лекцій, що це негативно вплине на ГВ, вони ніби заспокоїлись. Але інколи бачать, що дитина неспокійна і я просто прикладаю її до грудей, маля заспокоється, всі щасливі. От вони і вважать, що мені так важко, бо дуже привязана і немаю зовсім часу ні нащо. Я пояснюю, їм ніби все зрозуміло, а іншим разом знову, що може б я спробувала дати дурника. А от така стаття може їм краще пояснить, чому я проти. І чесно кажучи мене навіть не всі подруги, в яких є дітки, мене розуміють. А я не намагаюсь виправдовутись, кажу мені і моїй лялі так краще :) А чоловік називає мене інтернет-мама, каже, що багато читаю в інтернеті :) сам підтримує мене, але не завжди розуміє.

Єва
15.02.2011, 16:09
Дам почитати батькам і чоловіку, а то інколи мимоволі питають, чи не хочу дати дитині дурника, щоб заспокоїлась. Я одразу попередила батьків, щоб не купляли ніякого дурника для доні, провела курс лекцій, що це негативно вплине на ГВ, вони ніби заспокоїлись. Але інколи бачать, що дитина неспокійна і я просто прикладаю її до грудей, маля заспокоється, всі щасливі. От вони і вважать, що мені так важко, бо дуже привязана і немаю зовсім часу ні нащо. Я пояснюю, їм ніби все зрозуміло, а іншим разом знову, що може б я спробувала дати дурника. А от така стаття може їм краще пояснить, чому я проти. І чесно кажучи мене навіть не всі подруги, в яких є дітки, мене розуміють. А я не намагаюсь виправдовутись, кажу мені і моїй лялі так краще А чоловік називає мене інтернет-мама, каже, що багато читаю в інтернеті сам підтримує мене, але не завжди розуміє
Ну, як про мене написано. Спочатку в хаті всі бубніли, що я поначитувалась "дурниць в інтернеті", майже всі діти користуються сосками і пляшечками, ніби то дитина плаче, дав дурника і маєш спокій, а я без кінця тримаю дитину біля грудей. Зараз ніби змирилися, побачили, що дитина без нього обхідиться. Правда недавно свекруха планувала, що "буде дитині рік, можна буде кашу на коровячому молоці варити і давати з пляшки, бо так легше нагодувати, а ти підеш нирки собі полікуєш". Ну, я відразу її попередила, що після року пляшки НЕ БУДЕ, буде горнятко, миска і ложка. Тепер ще думаю, як то з лікуванням вирішити, бо не хочеться навіть тимчасово відлучати від циці, бо для малої важливе не тільки молочко, а й сам процес смоктання, але то вже інша тема.

Zoryanazirka
15.02.2011, 17:53
А мій Михасик взагалі без дурника і без пляшки. З 11 місяців п'є через соломку, з рочку просто з горнятка. Мама моя давно зрозуміла що мені говори-не говори, я всеодно зроблю так як сама знаю.

ManyuManyu
15.02.2011, 23:34
Дам почитати батькам і чоловіку, а то інколи мимоволі питають, чи не хочу дати дитині дурника, щоб заспокоїлась. Я одразу попередила батьків, щоб не купляли ніякого дурника для доні, провела курс лекцій, що це негативно вплине на ГВ, вони ніби заспокоїлись. Але інколи бачать, що дитина неспокійна і я просто прикладаю її до грудей, маля заспокоється, всі щасливі. От вони і вважать, що мені так важко, бо дуже привязана і немаю зовсім часу ні нащо. Я пояснюю, їм ніби все зрозуміло, а іншим разом знову, що може б я спробувала дати дурника. А от така стаття може їм краще пояснить, чому я проти. І чесно кажучи мене навіть не всі подруги, в яких є дітки, мене розуміють. А я не намагаюсь виправдовутись, кажу мені і моїй лялі так краще А чоловік називає мене інтернет-мама, каже, що багато читаю в інтернеті сам підтримує мене, але не завжди розуміє.
у нас все так само. не даю і не хочу, батьки чоловіка кажуть що треба, бо їхні ж діти виросли з дурникаим. втомилася їм все це пояснювати. добре що вони жалеко від нас)))) малий росте без пустишок і бутилки, якось пробувала, то навіть не знає що з нею робити. прикорм їмо тільки зложечки.(нам майже 9міс)

allusya
04.03.2011, 12:58
навіть не всі подруги, в яких є дітки, мене розуміють

Уже одна розуміє :)
Вчора прийшла до мене коліжанка і якось мимоволі сказала, що я була права стосовно дурника. Моя реакція - великі круглі (а може і квадратні) очі. Бо вона всіляко раніше намагалась переконати мене, що дурник треба давати, він не шкодить, і якщо не візьму його навіть в пологовий, то буду мучитись. Так от, я зменшила очі до звичайниз розмірів, перепитую, чого це вона так вирішила, що дурник не можна давати. І що я почула від неї, мабуть не варто навіть писати, бо вся шкода від дурника описана трошки вище :). Малий почав лінуватись смоктати цицю (давай йому дурника) і в мами застій молока, температура і все таке. Добре, що мій чоловік був поряд, йому це тільки було за підтвердження, що дурник - то зло (може не зовсім правильне слово) :) Тому моя доня смокче тільки цицю і щоб поїсти, і щоб просто заспокоїтись та заснути :) :) :)

Yaremko
01.05.2011, 23:16
про те, що я вже висловлювала на ДП, взято із ЖЖ http://l-stat.livejournal.com/img/userinfo.gif?v=3 (http://umnitsa-loshad.livejournal.com/profile)umnitsa_loshad (http://umnitsa-loshad.livejournal.com/)...просто вал какой-то постов и комментариев про детей, которые хотят именно пустышку и чуть ли не сами ее выпрашивают. В итоге я уже несколько дней размышляю на тему, что стоит за выбором "кормить грудью, а для успокоения давать пустышку (потому что грудь ребенок не берет или ему неудобно успокаиваться грудью с молоком и т.п.)", особенно если этот выбор позиционируется как осознанный.

И вот что мне пришло в голову: многое тут завязано на том, что для женщины кормление грудью. Вот для меня это был способ взаимодействия с ребенком, и было удовольствие от близости, от того, что я нужна и что я помогаю успокоиться/снять дискомфорт/расслабиться и т.д. И если бы мой ребенок хотел меня только есть, а успокаивался и расслаблялся с каким-то посторонним предметом, меня бы это однозначно расстроило и напрягло, я бы решила, что с нашими отношениями что-то не так. Именно потому, что для меня это не голая функция (кормление), а ВЗАИМООТНОШЕНИЯ. Точно как в аналогии с мужем и резиновой женщиной - ведь по умолчанию считается, что секс с мужем - это тоже отношения, а не только ради зачатия. И что эта близость приносит радость и удовольствие обоим. Тогда понятно, что конкуренция с резиновой женщиной понравиться не может.

Но что если эту аналогию с ног на голову перевернуть? Что если секс с мужем для кого-то - не удовольствие, а исключительно долг для зачатия детей? Тогда аналогия моментально перестает работать. =) В этом случае очень даже хорошо, что он в остальное время резиновую женщину предпочитает, ничуть не обидно и нет цели ничего менять. Так и с ГВ. Если в голове у женщины ГВ - не способ взаимодействия с ребенком и тесной связи с ним, а "только еда", и больше ничего - то и пустышка во рту ребенка не напрягает нисколько. И вполне может стать способом решения тех или иных проблем, будь то плач, напор молока, сосание пальца и т.п. Он же хочет "просто сосать", а не это ужасное молоко в рот, от которого еще и живот болит... =(

allusya
02.05.2011, 21:39
Хочу поділитись своїми перемогами стосовно переконань щодо дурника. Кілька дописів вище я писала про те, як мама переконувала, що треба давати дитині дурник. Я навела аргументи, що моїй доні то зайве. Зараз моя мама гордо заявляє вісм, що то так добре, що дитина біля мами і біля циці і не треба давати дурник дитині, бо нема краще ніж біля мами :girl_in_love:

bilo4ka
06.05.2011, 19:34
Моя дитина сама (без циці) спати не хоче. Вночі він спить зі мною і весь час висить на циці. Таке поняття, щоб будити дитину і давати їй їсти в мене не має)) Вдень, коли він засинає на тій же циці, я намагаюся відсунутися від нього і встати , то через 5хв. він починає цмокати губами. а ще через 5 починає кричати ДАЙ ЦИЦЬКУ! Що робити вже незнаю, я ж неможу 24год на добу лежати біля дитини, щоб він мою цицю використовував як дурник)

mamaNata
06.05.2011, 19:53
щоб він мою цицю використовував як дурник
Олен, ну чому відразу використовує, звідки він взагалі знає, що існує дурник, і чому має бути дурник на випадок посмоктати, коли є мама. Для дитини мама(груди) - це ж не тільки щоб попоїсти, ну і все-таки дитина ще є досить маленькою, він вас потребує завжди зараз, і так буде не завжди
щоб будити дитину і давати їй їсти в мене не має
такого поняття і не має бути, коли дитина спить з мамою, вона сама і прокидається, а мама лише дає цицю
коли він засинає на тій же циці
так і має бути ще для вас, ви ще маленькі, то норма, коли дитина засинає біля грудей, заспокоюється біля них...

---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

робити вже незнаю
слінг маєте, користуєтесь?

Vika
07.05.2011, 00:11
БІЛОЧКО в мене точно така сама ситуація. без мене спить максимум 15 хв ( лише на дворі довше). перед сном дооовго смокче, навіті не їсть, не чути як ковтає а легенько втягує, або стискає яснами, а як йду то будиться і кричить.. я вже настільки запустила всі справи що в хаті скоро можна буде забитися.:girl_blush2:. коли маю час то не маю сили. але нічого, головне що ростем добре ( вже 6 кг). сподіваюся далі буде легше. хто зна...

natorella
07.05.2011, 00:21
в мене точно така сама ситуація
дівчата, ну ви смішні. та то всі діти такі - їм потрібні в перші місяці мамине тепло і циця

головне що ростем добре ( вже 6 кг)
дял мене головним було шо дитина спокійна, не кричить без кінця. ви не ту мотивацію вибрали

Vika
07.05.2011, 00:29
не ту (для Вас) бо в мене дитина НЕ спокійна. і ніхто не каже ( я то точно) що їм цього не треба і що це погано, і що тільки в мене така дитина, я просто описала свою ситуацію (чим хотіла сказати білочці що так не тільки в неї)

natorella
07.05.2011, 00:39
в мене дитина НЕ спокійна
в чому виявляється неспокій
питаю, бо цікаво, є різні мами і по-різному уявляють спокійних дітей

SoLana
07.05.2011, 00:44
їм потрібні в перші місяці мамине тепло і циця Читала десь, можливо і тут на форумі, що після народження маля потребує тісного контакту з мамою, особливо перші 9 місяців. О! Знайшла. Кому цікаво просю сюди http://dytyna.info/food/articles/any/3688

natorella
07.05.2011, 01:29
після народження маля потребує тісного контакту з мамою, особливо перші 9 місяців
та я про 9 місяців не кажу навіть - не всі поймуть))
хоча б оті перші 3 місяці, час умовних колік, погріли бідних дітей

---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:51 ----------

я ото переглянула з десяток сторінок теми СОННЕ ЦАРСТВО
мамусі, як ви не боїтесь коли дитина засинає на животі з дурником в роті?? з пляшкою також
то ж елементарні правила безпеки!

bilo4ka
07.05.2011, 10:56
Олен, ну чому відразу використовує, звідки він взагалі знає, що існує дурник, і чому має бути дурник на випадок посмоктати, коли є мама.
Він знає що таке дурник, але його як даю то випльовує) При чому так починає кривитися і гарчати) Тому з дурником в нас точно не склалося) Мамина циця краща)
ак і має бути ще для вас, ви ще маленькі, то норма, коли дитина засинає біля грудей, заспокоюється біля них..
Та все це так, але мама ходить як зомбі, бо майже не спить і в хаті взагалі нічого не роблю. Добре, що мама помагає, а так навіть не знаю щоб робила. Є ж, мабуть, діти що самі хоч трохи сплять, деякі і в ліжечку сплять, хоча то нам навіть і не снилося. Ліжечко використовуємо, щоб бавитися і товкти ногами і руками, коли слухаєм музику)

slobodianka
07.05.2011, 11:34
bilo4ka, попробуйте залишити всі хатні клопоти зараз на рідних-вони повинні зрозуміти вас. Займайтесь лише дитиною. Не висипаєтесь-спіть коли маля спить. Звичайно є діти які сплять без матусь, але ваше малятко інше, воно потребує зараз вашого тепла :d25:. Не бійтесь цього, якщо давати дитині вчасно те що вона потребує, то все буде ок. І не силуйте дитину тою пустушкою, не хоче і добре, воно вам треба? А потім відівчати...

irushka
07.05.2011, 11:47
Є ж, мабуть, діти що самі хоч трохи сплять, деякі і в ліжечку сплять, хоча то нам навіть і не снилося.
За моїми спостереженнями так себе поводять діти, що на штучному годуванні, а повністю грудні такі, як ваша дитина і сприймайте це як норму, все так не буде, дитина росте і все змінюється.

natorella
07.05.2011, 12:09
так себе поводять діти, що на штучному годуванні
спочатку ТАК себе поводять всі діти. потім є 2 шляхи. один - не паритись і носити, спати, гріти, годувати. і другий - відкласти, режим, дурник, *я ж маю їсти зварити*, хай покричить і так далі

squirrel
07.05.2011, 12:18
bilo4ka у мене була така сама ситуація з моєю донечкою. Зависала на циці постійно і я не могла відійти від малої бо вона зразу плакала. Практично 24 години на добу я проводила біля донечки. Дурник вона в мене випльовувала (він викликав в малої істерику). Зараз їй 3 місяці і вона вже не вимагає щоб я була постійно біля неї. Її тепер цікавить все навкруги. Просто ваш синочок ще потребує вашого тепла.

bilo4ka
07.05.2011, 13:39
Просто ваш синочок ще потребує вашого тепла
Та я готова з ним проводити 24 год. на добу, я так і роблю, але можна ж спати біля мами притулившися, а не обо"язково при цьому тримати цицю в роті. От в чому проблема. Він без циці в роті спати не хоче:girl_in_dreams:
Не висипаєтесь-спіть коли маля спить.
Та от не можу так спати, коли циця моя в роті. Бо він мало того що її тримає то любить собі її як засне випустити, а ти маєш весь час бути на чику, коли випустить сосок, то швиденько знову запхати, щоб він не почав хникати)

Уляночка
07.05.2011, 13:47
він мало того що її тримає то любить собі її як засне випустити, а ти маєш весь час бути на чику, коли випустить сосок, то швиденько знову запхати, щоб він не почав хникати)
то минеться..в нас теж так було..десь 3-4 місяці....потім все внормувалось..не переживайте...до року будете просити,щоб посюмав, бо груди розпирає (як я сі намучив в ресторації на забаві, бо від 16 до 24 не давала груди...увесь умивальник зацідила)

---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 12:45 ----------

моїми спостереженнями так себе поводять діти, що на штучному годуванні, а повністю грудні такі, як ваша дитина
Ірусь, не зовсім- Любка носила, колисала на руках, поворохнутись не могла, за попу підхитувала. ми були на ШВ.

irushka
07.05.2011, 13:52
весь час бути на чику, коли випустить сосок, то швиденько знову запхати, щоб він не почав хникати)
Мені здається, що дитина просто відчуває, що ви постійно хочете "втекти" щось робити,тому і тримає, в мене так з малою було, вона мене тримала постійно, бо я тільки і чекала щоб заснула і вислизнути. З малим поводжусь по-іншому, він знає, що я завжди поруч і циця все під боком, тому не переживає. Звичайно, що без слінгу я би цього не змогла досягти,бо мені в домашніх справах взагалі ніхто не помагає... ну крім Матвійка :). Якщо вам мама допомагає вдома,то розслабтесь і дайте дитині зрозуміти, що ви завжди поруч, а як треба щось робити, то знайдіть спосіб робити це з дитиною, повірте, що це не назавжди, потім мале буде сидіти, повзати, ходити - це і будуть ваші вільні руки і спокійна дитина.

---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

не зовсім
та ясно, що не всі, діти різні є, але просто серед штучників більше таких "самостійних", ніж серед грудних, хоча є і грудні, що сплять і бавляться годинами в ліжечку (аж заздрю таким :)).

natorella
07.05.2011, 13:53
Любка носила, колисала на руках, поворохнутись не могла, за попу підхитувала. ми були на ШВ.
бо любко правильна дитина - не гребе мене, мамуню, шо циці нема, носити/гойдати/колисати мусиш

дітям на ШВ ше більше потрібний бондінг (http://baby.ved.bz/bonding.php). адже одна з ланок ланцюжка випала, тому її потрібно замінити так, шоб збільшилась масова частка інших ланок

а в нас часто навпаки - ага, їси суміш, то тебе значить не треба носити/гойдати/ласкати. обійдешся
і дитина, хоч і показує шо їй оте прив*язування потрібне, але не отримавши його - звикає

Уляночка
07.05.2011, 13:58
бондінг.
знаю про таке модне слово...

більше таких "самостійних",
ой..щось моя статистика серед знайомих то зовсім не підтверджує....
любко правильна дитина
ясен красен..ввесь в маму

natorella
07.05.2011, 14:06
серед штучників більше таких "самостійних", ніж серед грудних
то їх зробили такими, дитина не може апріорі бути самостійною з народження - всі інстинкти направлені на залежність від мами

є і грудні, що сплять і бавляться годинами в ліжечку (аж заздрю таким
а таке буває в тих мам (до речі діти не місячного віку, а з 4-5 міс), які з народження не знімали дитину з себе. тоді дитина абсолютно довіряє мамі, і починає по чуть-чуть відпускати
ну але і годинами - то задужо. однаково потрібен якийсь зв*язок, перевірка чи все на місті

моя статистика серед знайомих то зовсім не підтверджує..
улян, і то дуже добре. бо якби було навпаки - то вже стає страшно.

от не можу так спати, коли циця моя в роті. Бо він мало того що її тримає то любить собі її як засне випустити, а ти маєш весь час бути на чику, коли випустить сосок, то швиденько знову запхати, щоб він не почав хникати
то пройде, але зараз мусите абстаргуватись
я читала багато в перші місяці після народження малого. лежала, годувала і читала. час минав, спати лягала коли він спав вдень
і так - дуже дякую свекрусі, шо взяла на себе готування їжі (мінімальне прибирання, прання - я то робила) і покупки. з другою дитиною руки, думаю, будуть розв*язані більше))

bilo4ka
07.05.2011, 14:07
Ну ви мене всі трохи заспокоїли, треба дати почитати форум своїм родичам, бо оті питання А ЧО ВІН ПЛАЧЕ МОЖЕ ВІН ЇСТИ ХОЧЕ і тд.. мене скоро в нервоз якийсь доведуть)

natorella
07.05.2011, 14:09
оті питання А ЧО ВІН ПЛАЧЕ МОЖЕ ВІН ЇСТИ ХОЧЕ
МАМО!!! ану відкривай ротик, так лікар сказав... (с)
десь я то вже чула
я казала так - хоче їсти, хоче маму, хоче шоб маму не нервували

madchen
09.05.2011, 12:47
Ми з малюком теж від народження постійно вилежувались в ліжку. Дурник він плював дальше,ніж бачив:) Хотів тільки цицю. Смоктав годинами.. Звичайно, це нелегко... Я завжди собі задавала питання: " Невже так завжди буде? " Спочатку організувати свій час було нереально!!!! З часом малюк підріс, смоктав активніше, а вже коли наївся досхочу, міцно заснув, виплюнув цицю, то я мала спокою на 2-3 години.
Десь в 4 місяці час від часу , вкладання спати на ніч було для нас проблематичним...коли малюк насмоктася циці починав нею бавитись і натягувати її в різні сторони. Я відповідно нервувалась і забирала цицю..малюк не мав чим себе зайняти.. а от постійно чухав себе по личку(відповідно царапав). Домашні завжди нервували мене постійним: "Як то зле, шо дитина не бере дурника!!Так би собі ним бавився, трохи посмоктав і заснув!"
Але все минулось і це ми пережили.
Тепер, коли ми почали розширювати харчування, малюк взяв дурачок...і не знаю, добре це чи ні, зате з ним він засинає набагато швидше..

natorella
10.05.2011, 00:00
Тепер, коли ми почали розширювати харчування, малюк взяв дурачок...і не знаю, добре це чи ні, зате з ним він засинає набагато швидше
тут взагалі зв*язку ніякого, смислу дурака так само

Fast
10.05.2011, 00:44
малюк взяв дурачок...
От так лежав собі дурачок, ніхто не тикав його дитині по декілька раз на день, і малий собі взяв. Ну вітаю вас - 5 місяців привчали до дурачка, а тепер цікаво, скільки будете відучувати?

dasha
10.05.2011, 00:54
Вважаю, що дурник і пляшка непотрібні речі (навіть шкідливі для зубів, бо змінюють прикус і сприяють карієсу), якщо є ГВ. Мамина циця замінить і одне і інше. :girl_in_love:. Взагалі в мене були знайомі, що годували паралельно з пляшки і грудьми, але то 2 щасливі вийнятки, а ще 20 ввівши пляшечку розпрощались з ГВ. :girl_sad:
А нарахунок засипання, то ми засинаємо біля циці, не завжди гамаючи, часом просто притулиться, але думаю вартує полежати трохи біля ріднятка, тим більше такі хвилинки скоро минуть, он невстигли кліпнути, вже 2 на носі.

kljysochka
10.05.2011, 02:23
Тепер, коли ми почали розширювати харчування, малюк взяв дурачок...і не знаю, добре це чи ні, зате з ним він засинає набагато швидше..
та йой, стільки трималися, відбивалися, шоб таки його запхати...

allusya
16.05.2011, 16:48
в хаті взагалі нічого не роблю
Ви не повірите, але і я в хаті майже нічого не робила перші місяці, чоловік звик, сам помагав. Зараз дитя більшеньке маю час на прибирання. Але головним для мене є доня, а не прибирання, прання і т.д. Я не намагаюсь бути ідеальною у всьому, наразі достатньо бути найкращою МАМОЮ у світі )))

Roxie
21.05.2011, 00:27
Взагалі в мене були знайомі, що годували паралельно з пляшки і грудьми, але то 2 щасливі вийнятки, а ще 20 ввівши пляшечку розпрощались з ГВ
розкажіть детальніше про тих 20 - діти кинули груди одразу після пляшечки? якщо ні то за який час? бо нам зараз 2 міс і ссем і груди і пляшечку і соску..

пляшечку стала давати місяць назад коли маленьку жахливо болів животик, щоб давати чай, бо все інше мало помагало а пхати дитині всякі сиропчики при кожному годуванні, які ще й мало помагали - не хотіла. Та й бачу тепер що вона деколи пити хоче, бо від грудей відвертається, а чай пє, коли голодна - навпаки.. молоко з пляшечки принципово не їсть (декілька раз так кричала, груди не брала, то я настрашилась що вона молоко хоче з пляшки їсти!! стало її шкода - треба ж істерику припинити, зцідила трохи в пляшку - відверталась і навіть бачити пляшку з молоком не хтіла)

от прочитала Ваш пост і стало цікаво яким чином відмовляються від грудей після пляшки? бо боюсь якби чого не вийшло :girl_blush2:

natorella
21.05.2011, 00:34
боюсь якби чого не вийшло
ви пляшку викидайте, а не тільки бійтесь
нашо? почитайте загальні рекомендації
при кольках тепло і мамині ріки головне, а не чимось напоїти
про допоювання прочитайте
скоро вам 3 міс, а то час першої можливої відмови. шоб та пляшечка не помогла

---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 23:33 ----------

тих 20 - діти кинули груди одразу після пляшечки? якщо ні то за який час?
і нашо вам то знати? шоб коли ТОЙ час прийде ви були готові?

ну перли на перлах

HAPPY NATA
21.05.2011, 14:02
нам зараз 2 міс і ссем і груди і пляшечку і соску..
правильна відповідь - а) груди
б) і в) - викидайте ВЖЕ.

діти кинули груди одразу після пляшечки? якщо ні то за який час?
а через який час пішохода може збити машина, якщо він почав регулярно перебігати дорогу на червоне світло????? натяк зрозуміли? будете і далі експериментувати?.. вибір за вами.

Holly
21.05.2011, 14:28
натяк зрозуміли?
Ну, мої діти не кинули груди, хоч була і пляшка і дурник - то в Яринки, в Оленки тільки дурник. Я не закликаю до дурників\пляшечок. Просто розказую як було у нас
Скажу одразу, що начитавшись про всі негативні наслідки впливу дурника, я була переконана, що в нас його не буде. Але не так сталось :(
Ще з пологового Оленка висіла на циці цілодобово, реально цілодобово. Щоб помитись я платила гроші медсестрам, щоб тих 10-15 хв потримали малу і весь час Оленка плакала. Але я знала, що так може бути, тому дурника не давала. Коли приїхали додому - те саме. Я навіть не могла в туалет сходити\поїсти, не говорячи про хатню роботу, Яринку. Так я протрималась 15 днів, а потім здалась. Якби жили самі, я б дурника не давала. А так свекруха почала косо дивитись, що я лежу, нічого не роблю, Яринка вимагала уваги... Оленка ніколи не засинала біля грудей. Я її годувала, а потім колисала на руках. Але Оленка не є постійно з дурником, даю дуже рідко. І до сьогодні думаю, а якби я ще протрималась хоч пару днів....

Муська
21.05.2011, 14:32
Якби жили самі, я б дурника не давала. А так свекруха почала косо дивитись
Ну от, замість того щоб косо дивитись взяла би малу на руки ,щоб ви могли
в туалет сходити\поїсти

Holly
21.05.2011, 14:44
щоб косо дивитись взяла би малу на рукиТа що тут скажеш, в їх час діти росли з дурником/пляшкою, допоюванями, манку на коров"ячому молоці з 3 міс. їли

Lingerie
21.05.2011, 14:48
Я теж,начитавшись дописів про поганий вплив дурника,особливо на гВ-відразу вирішила не привчати донечку. А тепер як згадаю,що ми таки втримались без нього -то відчуваю себе геройкою :girl_curtsey: бо то таки важко,але мені здається,якби ми жили з батьками (особливо моїми)-то легше було б. Але,думаю, якщо дурник нікому не пошкодив ГВ-то це не так вже й страшно,просто не всі мають терпіння...

Мар'яся
21.05.2011, 15:05
якщо дурник нікому не пошкодив ГВ

так вже й нікому? Дитина моєї сусідки по палаті відмовилась від грудей відразу після того як вона йому дала дурника. Не через день, два, три, місяць, а відразу. Не бачила б - не повірила б. Тобто вона дала дурник, а на наступне годування дитина грудей не взяла.

А от те, що тиск і вплив зовнішнього с едовища не все можна витримати, то я згідна. Якби ми жили не окремо, і були б дуже залежні від того спільного проживання, то я не впевнена чи моя дитина була б без дурника і виховувалась саме так як я це роблю, або б виховувалась, але ми б на наступний день жили окремо. А так, я вдома сама собі господиня. На жаль, не у всіх розуміючі мами і свекрухи, які б навпаки заохочували до того, щоб невістка чи донька пару місяців полежала б з дитиною під цицькою, бо їсти не варено, хата не метена, чоловік не нагодований. А шкода.

Lemeshchuk
21.05.2011, 15:50
Я одразу була настроєна на те щоб не давати дурник і пляшку, але все ж на всяк випадок купила(я просто дуже передбачлива і купую про всяк випадок), раз дала у пологовому коли дитина дуже плакала і не хотіла брати груди, на щастя вона виявилася мудріша за мене і виплюнула його майже одразу і відтоді я його їй не давала... Пляшку все ж прийшлось дати коли догодовувала(дуже про це жалію зараз, але то перша дитина, молода, зелена...думала що молока мало ще й пресинг з боку рідних) і коли зрозуміла що дитина почала помалу відмовлятись від грудей(це при тому що в мене була дирка малюсінка в пипці!!!) плюнула на всіх і забрала пляшку, то свекруха ще зо два тижні ходила і 100раз на день казала що дитина голодна і тре догодувати, але я встояла:radist: На те що не даю дурник не так різко реагувала, але то скоріше через те що лікарка сказала не давати, бо це найбільший збірник мікробів у домі(інколи і вони щось путнє кажуть)....
Недавно робила порядки і знайшла дурник, дала малій щоб подивитись що вона з ним буде робити, то вона гризла пластмасовий обідок і навіть не думала його смоктати...

HAPPY NATA
21.05.2011, 16:36
Ну, мої діти не кинули груди, хоч була і пляшка і дурник
звичайно, дитина може і НЕ кинути груди. але більше шансів, що це негативно вплине на успішне тривале гв (включаючи травмування сосків матері через відмінність в техніці смоктання грудей і пипки)...

Holly
21.05.2011, 17:36
але більше шансів, що це негативно вплине на успішне тривале гвта я не заперечую. Просто пишу, як було в мене. Ніякого впливу дурника/пляшки на ГВ не було. Але керуючись моїм досвідом, не варто ставити експеременти на власних дітях :)

natorella
21.05.2011, 22:33
А так свекруха почала косо дивитись, що я лежу, нічого не роблю
оль, мене обі пиляли, до 3 міс.
а нині пиляють бо саша ше їсть цицю
але все одно - вода камінь точить

думаю, якщо дурник нікому не пошкодив ГВ-то це не так вже й страшно
тобто треба перевіряти чи вплине чи ні, якшо не вплине - то давати, а якшо вплине - то шо, не повезло??

Lingerie
21.05.2011, 22:40
якшо вплине - то шо, не повезло??
я звичайно теж проти дурника і пляшечок! і ми без цього обійшлися. Просто є мами,які (не читали ДП) дають по стандарту дурник і, слава Богу, у них хороше ГВ. Я маю на увазі, що не засуджую таких знайомих (хоча розповідаю їм про негативний наслідок).

natorella
21.05.2011, 22:46
дають по стандарту дурник і, слава Богу, у них хороше ГВ. Я маю на увазі, що не засуджую таких знайомих (хоча розповідаю їм про негативний наслідок)
а я засуджую
тут не тільки в ГВ справа, тут купа емоційних і психологічних проблем вилізає
мама таким чином затикає дитині рота, навіть якшо годує до 5 років
а прикус?? а гігієна рота?
дурник - то замінник, нашо дитині замінник мами??

---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

в мене точно хлопчик буде, якась я не м*яка з вагітністю. пряма і гостра (хоч на вигляд кругла дросить і тупа)

Holly
21.05.2011, 23:06
оль, мене обі пиляли, до 3 міс. а нині пиляють бо саша ше їсть цицю але все одно - вода камінь точить я розумію, рано здалась. От тепер думаю як то відівчити :girl_in_dreams: В мене тоді купа причин була, аби дати дурник. Не хочу згадувати, тим більше писати.
От мене інше дивує. Нераз чула від мамочок (діти яких на ГВ), що дитина випльовує дурник, а вони далі сунуть. Питання - для чого??? Дитина нормально засинає, на грудях не висить?

---------- Додано в 22:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------

мама таким чином затикає дитині ротану в нас не виходить затикання рота :) Дурника Оленці даєм виключно тоді, коли засинає. Вона спить на животі. Я її годую, потім заколисую на руках, кладу на ліжко на живіт і даю дурник. За хвилину вона вже спить і я витягую дурник. Виглядає по дурному, правда? Я знаю. Але маю надію, що Оленка скоро то покине. Тим більше зараз навчилась гамати цицю лежачи на животі :)

natorella
21.05.2011, 23:12
в нас не виходить затикання рота
а шо ви ним затикаєте?
знаю шо різко, але реально

Виглядає по дурному, правда?
правда. бо я взагалі шизію від фото тут на дп, де діти сплять на животі і в роті дурник

от на рахунок прививок і висаджування я була не підготовлена з сашкою - робила/одягала
але вже з другою дитиною - ніфіга

оль, тобто яринка була без дурника, а з оленкою ти його дала? чи як?

Neverland
21.05.2011, 23:31
Я сюдам втикнусь троха зі своїм... Дівчата, а як ви ставитесь до непроливайок чи отих дитячих водичок з такою штукою, не знаю як воно називається, що зверху на пляшці (дозатор?)? Бо маєм траблу: малий не вміє пити зовсім - з горнятка захлинається, так що я аж трушусь і боюсь давати. З ложки дістало... Може оту штуку спробувати варто? Чи може зробити аяяяй якесь у стосунку до ГВ?

Holly
21.05.2011, 23:32
шо ви ним затикаєте?Я мала на увазі, що не використовуєм дурник, аби закрити рота дитині, яка плаче
оль, тобто яринка була без дурника, а з оленкою ти його дала? чи як?Нє, Яринка мала і дурник, і чай з пляшечки (((
Я як згадаю, як Яринку годувала, до до сьогодні дивуюсь, як я ГВ не лишила. До трьох місяцв я з жахом чекала кожне годування. В мене були страші рани від неправильного прикладання, лактостази. І не було ні нету, ні консультантів. Я якось інстинктивно шукала різні пози для годування, аби зменшити біль, годувала на вимогу.... Не можу пояснити звідки то я знала, в мене була одна мета - ГВ
Дівчата, а як ви ставитесь до непроливайок чи отих дитячих водичок з такою штукоюЯ купила стаканчик з трубочкою

Neverland
21.05.2011, 23:41
Я купила стаканчик з трубочкою

А це таке продається? Чи просто стаканчик і широка трубочка? Я якась відстала певно...

natorella
21.05.2011, 23:53
Яринка мала і дурник, і чай з пляшечки (((
Я як згадаю, як Яринку годувала, до до сьогодні дивуюсь, як я ГВ не лишила. До трьох місяцв я з жахом чекала кожне годування. В мене були страші рани від неправильного прикладання, лактостази. І не було ні нету, ні консультантів. Я якось інстинктивно шукала різні пози для годування, аби зменшити біль, годувала на вимогу.... Не можу пояснити звідки то я знала, в мене була одна мета - ГВ
і ти маючи неправильне прикладання все одно давала дурник і пляшку?
а потім маючи такий досвід з яринкою, почала давати дурник оленці?
я випитую, бо не можу зрозуміти - НАШО?

Пупсик
22.05.2011, 00:01
Дівчата, а як ви ставитесь до непроливайок чи отих дитячих водичок з такою штукою, не знаю як воно називається, що зверху на пляшці (дозатор?)?
Непроливайку купила, ну бо ж необхідний атребут (так мені здавалось). Дитина з неї пити так і не навчилась. А в пляшечку від води Малятко (оту з дозатором) я часом наливаю компот і беру на прогулянку. Мала гарно з неї п"є.
Але крім того може напитись з чого завгодно - ложечки, горнятка, стаканчика. До того ж сама, бере в ручки і випиває, майже не обливаючись. І каже "сє", тобто дай ще!
На ГВ це жодним чином не відобразилось

Holly
22.05.2011, 00:04
маючи неправильне прикладання все одно давала дурник і пляшку? так, бо не було кому підказати. Мені в пологому принесли дитину і все, нічого не показували
бо не можу зрозуміти - НАШОНаталь, того ніхто не зрозуміє, хто не був на мому місці.

---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

А це таке продається? Чи просто стаканчик і широка трубочкатак, то отаке (http://www.canpol.com.ua/poilniki-canpol-babies-i-lovi/bidonchik-s-risunkom-i-trubochkoy-4/102.html)