КПК

Показати повну версію : Рукодільні інтернет-магазини

Анута
08.11.2009, 00:52
Таки я підійшла до цієї теми, оскільки таке питання піднімається дедалі частіше і частіше.
Але суть теми не лише в наданні посилання на рукодільний інтернет-магазин, а саме в наших живих відгуках про них (де гарно, а де граблі).
І знову ж таки наголошу, що тема не стосується лишень вишивальних атрибутів, а загалом самого різноманітного рукоділля (вишивка, в"язання, декупаж, скрапбуки, бісер, квілінг, печворк і т.д.).

Отже, я почну
1. За рукоделием (http://za-rukodeliem.com.ua/)
Основний напрямок вишивка (хрестик, гладь, гобелен, бісер, стрічки, коврова техніка) ну і відповідно аксесуари (нитки, тканина та інші корисні штучки).
Ціни в них дещо вищі, ніж в інших магазинах, але кількаразово роблячи замовлення я завжди отримувала швидкий і гарний сервіс. Особисто я ними задоволена.

2. Крестоманія (http://krestomania.net/)
Починали вони з вишивки, зараз розрослись до досить широко спектру асортименту (краще див.безпосередньо на сайті). Нажаль, більшість йде під замовлення до 45 днів. Ціни більш-менш помірні, залежить як на що.
Замовляла в них кілька разів - кожен раз був якийсь свій прикол.
Спершу самовільно (без ставлення мене до відома) замінили частину замовлених ниток (бо їх не виявилось на складі) на чорні (бо "ходові, завжди знадобляться"). Потім теж були дріб"язкові заміни (немає замовленого, поклали аналогічне іншого виробника). Ще один раз я отримала поломану рамочку (грішок пакування та пересилки). Після звернення до них - прислали нову за свій рахунок.
Можливо такі приколи із-за того, що досить великий магазин і великий асортимент.

3. Світ рукоділля (http://rukodelie.com.ua/)
Напрямки: вишивка, бісер, шиття, декор тощо.
Один із магазинчиків із досить помірними цінами, але наскільки знаю з відгуків - сервіс теж повільний та помірний.
Зробити замовлення в них мені так і не довелось, тому чекаємо ваших відгуків!

4. Петелька (http://www.petelka.com.ua/)
Підрозділ попереднього магазинчику (п.3) присвячений в"язанню.
Більше нічого не скажу :)

5. Алісена (http://alisena.com/)
Напрямки: різні види вишивки (хрестик, гладь, гобелен, бісер), декор, ну і звісно аксесуари.
Ціни середні. До замовлення руки так і не дойшли, хоча враження від спілкування приємні. Пишіть свої відгуки!

це щодо українських.
ще мені дуже подобається англійський

6. SewAndSo (http://www.sewandso.co.uk/)
асортимент - дуже і дуже широкий. Бажане знання мови хоча б елементарне інакше можна заплутатись.
Ціни в фунтах стергінгах. Для країн, які не входять в склад Євросоюзу (тобто наша ненька Україна) від ціни треба відмінусовувати їхнє ПДВ 15% (відмінусовується автоматично на стадії формування замовлення після того, як вкажете країну призначення). Пересилка в середньому 5 фунтів. Для оплати достатньо мати картку, якою можна проводити розрахунки через інтернет. Загалом замовлення приходить протягом тижня.

Наразі в мене все. Чекаю ваші списки і відгуки :)

прошу модераторів, якщо вважаєте за потрібне, прикріпити цю тему до топіку, аби вона була "під руками". дякую!

La esposa
08.11.2009, 01:05
Дякую за тему :) Скажу одне: порівнявши всі сайти і ще багато інших, ми зробили замовлення на Крестоманії - там на той набір заявлена ціна 407 грн, після нього - всі інші сайти, там ціна йде від 478 грн. Отаке.

А на SewAndSo - взагалі поза 550 :)

Поки що замовили, чекаємо. Будуть новини - повідомлю :)

Chortenia
08.11.2009, 01:08
Я ще надибала Овцу-рукодельницу (http://www.ovechka.com.ua/).
Замовила собі схемку. Ще не прийшла. Прийде - розкажу. Ціни, мен здається, +- такі, як на рукоделіє.ком.уа, але за пересилку все одно треба платити,незалежно від суми замовлення :-(

Юстуся
08.11.2009, 16:42
http://www.kaleydoskop-vishivki.com.ua/ я замовляла 2 рази.Задоволена дуже:girl_claping:.Особисто дзвонять і все уточняють.

Orman
08.11.2009, 16:46
Я замовляла набір в "За рукоделием" - задоволена :)

Імель
20.11.2009, 10:32
Я ще надибала Овцу-рукодельницу.

Тут замовляла "Утреннюю акварель"
на всіх інших і-нет-магазинах, біля цього набору писало "нет в наличии" або "под заказ", а в них значилося "НА СКЛАДЕ"
оформила замовлення 11.11, у відповідь отримала на пошту
Поставку товара ожидаем на следующей неделе. Мы с вами свяжемся.
це "на складе" називається :girl_devil:
написала в середу їм лист, щоб запитати коли буде-"а в ответ тишина", вчора дзвонила півдня-не беруть трубу :girl_devil:
замовлення відмінила (але маю питання чи вони взагалі пошту ЧИТАЮТЬ)
вишиватиму по підбору :girl_sad:

Chortenia
20.11.2009, 11:02
Ну з моїм набором пощастило. Відправили, фактично, на наступний день. Правда, наша рідна поштонька забила болт на те, щоб давати повідомлення. Тому довелося їм писати і розпитуватись, що до чого. Написали, якого числа вислали, та просили передзвонити на пошту. :-)

тетяна7777
20.11.2009, 11:17
Я теж замовила на "за рукоделием" ще в жовтні,чекала-чекала.написала їм де моя вишивка,відповідь-не має на складі чекаємо з Росії.а вчора подзвонили і спитали чи ще висилати,та я подумала хай буде,чекаю!

Анута
31.12.2009, 13:16
рекомендації однієї вишивальниці ;)

В первую очередь, выбирая инет-магазин обращай внимание на их условия и правила - там обычно расписано все (сроки поставки, условия оплаты, возврата, направления и стоимость пересылки). Обычно все присылают прямо домой и никуда за посылками ходить не нужно (мне все в почтовый ящик складывают или звонят в дверь, если посылка большая и не влезает в ящик).
Все они принимают оплату карточкой, некоторые PayPal (это намного удобнее и безопаснее). В последнем случае ты открываешь на сайте PayPal свой виртуальный счет, на который переводятся (в момент оплаты) деньги с твоей карты, но при расчетах данные карты нигде не "светятся", а подтверждение перевода денег ты получаешь моментально на свой мейл.
Теперь немного отвлекусь от обычных инет-магазинов (с ними я практически перестала связываться, после того, как обнаружила что на ebay все это можно купить еще дешевле). Там в поиске задаешь, что тебе нужно и получаешь список продавцов, имеющих в данный момент в продаже этот товар. Потом уже выбираешь подходящую тебе цену, сроки окончания торгов (часто у них есть кнопка "немедленная продажа", тогда товар можно купить в любой момент по обозначенной цене). Там же на ebay есть не только частные продавцы, но и так называемые "магазины" (по идее, это то же самое, что и обычный инет-магазин, но обычно цены у них тоже немного ниже и чаще бывают распродажи). Например, последнеее что я купила: это 2 метровых куска Аиды 18 (белая и экрю) за 16 евро (оба) и 50 моточков мулине ДМС за 14 евро. Ни в одном "живом" или инет-магазине мне такие цены не встечались http://club.osinka.ru/images/smiles/icon_cock.gif

octavia
07.01.2010, 12:16
Хочу розповісти як я замовляла в"Світ рукоділля". Вирішила замовити тканину там( замовляла там 2 рази без проблем), замовила в четвер перезвонили в понеділок аксесуарів які замовляла небуло(хоча написано є на складі) тканина була, сказали що вишлють. Дзвоню через 4 дні як моя тканина а мені чого ви дзвоните тканину вам ніхто не відсилав коли вишлемо повідомимо. Я говорю що відмовляюсь від замовлення бо маю поїздку в Берлін і мене небуде тиждень сказали що відмінили замовлення.Дзвонять на другий день що неможна відминити замовлення бо тканина вже 5 днів тому відрізана просто коли назбирують за тиждень замовлення тоді і висилають. Я повідомила що мене небуде і не буде кому забрати посилку (по почті ще буде йти 10 днів).Тканину так іне забрала шию на угорській. Більше ніяких справ з ними мати нехочу.
Замовляла в "За Рукоделієм" добре без проблем. Та найкращий магазин то "Алісена":girl_claping: вдень замовленя перезвонили і виставили рахунок я на 2 день оплатила на 3 отримала в "Автолюксі" .

Ума
07.01.2010, 13:20
В мене схоже було в "світ рукоділля". Я замовила напвено з 100 ниток Анкор (до для себе і для родичів, що просили). Половини ниток не було на складі. я відмовилася від замволення. Тоді через місяць я знову роблю замовлення і вже замовила інші нитки, бо той Анкор докупили вже в Епіцентрі. Але вибрала оплату через пошту, бо не хотіла двічі ходити - раз в банк, а потім знову забирати. А вони без мого відома (очевидно, ПІБ однакове і адреса) прислали мені моє нове замовлення + старе відмінене. На пошті забирала мама і заплатила скільки сказали... і що було робити? тепер маю трохи зайвих ниток Анкор, які чомусь мені до інших дизанів не дуже пасують :girl_devil:

Анута
07.01.2010, 18:56
в "світ рукоділля"
а посилання можна щоб його в чорний список занести ;)

Ума
07.01.2010, 21:10
а посилання можна щоб його в чорний список занести
малось на увазі Мир рукоделия (http://www.rukodelie.com.ua/), то я ненароком українською написала і вийшло співзвучно з львівським магазином... :)

Анута
08.01.2010, 16:36
я ненароком українською написала і вийшло співзвучно з львівським магазином
я тому і заплуталась. Цей я знаю, не дозріла до замовляння там і вже не буду ;)

Abraira
08.01.2010, 17:33
То відредагуйте перший допис, що згідно відгуків форумлянок "Мир рукоделия" потрапляє у чорний список :girl_devil:
Для шанувальниць бісеру рекомендую свою улюблену Валексію (http://valexiya.com.ua/index.html), там бісер, нитки, голки і фурнітура :girl_in_love:

Мія
11.01.2010, 22:38
Дівчата, а скільки часу у вас йшло замовлення з інтернет магазину "Мир рукоделия" ?

Chereshka
11.01.2010, 22:45
заказала тільки що в Алісені, не знаю добре чи не, буде видно розкажу, але саме заказування, той принцип не сподобався тре весь час переходити на каталог наток(а їх у мене в заказі багацько так як друзям брала і собі), і окремо кожен колір, і тре їх спочатку найти, тоді вже можна заказати трохи бавлянки багато, і того маркера-чудо заказала, бо в нас він коштує в три рази дорожче ніж там, дуже його хтіла

La esposa
11.01.2010, 22:54
Ось нагадалася написати відгук про своє замовлення :)

Висилали довго, бо набору не було на складі. Я чемно вичекала всі 35 обіцяних днів, як і мало бути, після чого нагадалася про себе. Співпало так, що коли ми їм писали листа, вони нам теж прислали лист, а в ньому фото моєї посилочки :) То було в понеділок, а в п"ятницю я вже сортувала ниточки! :girl_cool:

Анута
12.01.2010, 01:15
Ось нагадалася написати відгук про своє замовлення
Іринко, ти б написала "для наступних поколінь" що замовлення було зроблене на Крестоманії. Все ок. Претензій нема ;)

Kasia
12.01.2010, 09:17
Дівчата, а скільки часу у вас йшло замовлення з інтернет магазину "Мир рукоделия"

йде швидко. три дні. але чи вам його одразу відправлять? от в чому питання. мені 2 тижні не відправляли.

Chereshka
20.01.2010, 18:21
сьогодні забарала свою посиллочку від Алісени, мені сподобалось заказувати в них, першого дня заказла, на другий прийшов номер рахунку, оплатила, через шість днів прийшла посилка, але я тільки нині її забарала. Довго не чекала, проте тре наперед гроші платити, тоді на пошті нічого не оплачую(чим швидше оплатиш, тим швидше прийде).

Анута
21.01.2010, 01:25
Знайшла ще один рукоділіний магазин Світ вишивки (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.mirvishivki.co m%2F) (харківський з доставкою по Україні).
не замовляла там, тому нічого сказати не можу.

і ще один Придане (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpridanoe.com.ua%2F ) виключно з наборами.
Так само відгуків 0.

цікавим є те, що у останнього є аукціон готових робіт ось (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fpridanoe.in.ua%2F) . Там рукодільниці можуть виставляти свої роботи для продажу. Ціни там... Цікаво чи хтось купує? :girl_in_dreams:

Christi
21.01.2010, 10:06
Я замовляла набор для вишивання, в інтернет магазині "Придане" Ціни дешевші ніж в нас на Південному базарі, тут цей набір коштував 450 грн, а на безарі 630 грн.
Економія значна ще й додому принесуть, чи на роботу куди скажете, якщо замовляєте на більше як 300 грн. доставка безкоштовна, і оплачуєте курєру, коли той принесе вам замовлення.
Мені дуже сподобалося, принесли за 3 дні після замовлення.

Xomka
21.01.2010, 10:25
Мдяяя, в "Приданому" замість цін на деякі товари - "позвоните, чтобы уточнить цены"(( Так і збанкрутувати недовго, як по кожному цікавому набору дзвонити будеш((

NikaLovely
27.01.2010, 17:31
Вже маю зуб на "мир рукоделия". Зробила замовлення 20 грудня, сподобались їхні ціни. Виявилось, що не все з мого замовлення є в наявності, хоч на сайті і писало, що товар на складі, але вони очікують поставки і відразу після нового року зможуть відправити ціле замовлення, якщо я зачекаю. Вирішила чекати і чекала до 15 січня, подзвонила - відповіли, що чекають ще на одну поставку 20 січня, і 21 зі мною зв'яжуться і скажуть, що є по замовленню. Вчора написала лист - відповіді немає, двічі скинули на телефоні.
Не подобається мені такий сервіс! :girl_devil:

Анута
27.01.2010, 17:40
Вже маю зуб на "мир рукоделия"
не ви перша. Тут про цей магазин багато відгуків подібного плану

Liliyah Romanova
27.01.2010, 18:04
Нарід, а що мені казати, якщо я свою рівномірку більше місяця чекала? :girl_sad: Ще й здерли всі 38 баксів.

Ума
27.01.2010, 18:26
Лілю, ми той магазин теж в чорний список внесемо :girl_crazy:

Liliyah Romanova
27.01.2010, 18:27
Вносьте: http://www.stitcherscloset.com/
Вони на Європу теж шлють ніби.

Лілю, ми той магазин теж в чорний список внесемо
До речі, кусень тканини менший за той, що ти мені купувала. А ціна - :suicide: Не люблять гамериканці Канаду. :girl_cray:

Ума
27.01.2010, 18:38
Лілю, шукай добре. Я вірю, що в Канаді має бути файний місцевий інет-магазин!!!

Liliyah Romanova
27.01.2010, 18:41
Лілю, шукай добре. Я вірю, що в Канаді має бути файний місцевий інет-магазин!!!
Чесно, я вже ВСЕ перерила. ((( Та й що шукати, якщо в самій Оттаві всі магазинчики збанкрутіли, окрім кількох в*язальних. Одна надія ще є: коліжанка організовує "рукодільний клуб", то може, вона знайде когось, від кого буде замовляти зі знижками.

Ума
27.01.2010, 18:45
Я пошукаю по своїх контактах, бо більшість рукодільних контор - то з Англії і власне Канади :)

Natalya
29.01.2010, 16:15
цікавим є те, що у останнього є аукціон готових робіт ось. Там рукодільниці можуть виставляти свої роботи для продажу. Ціни там... Цікаво чи хтось купує?
Очевидно, не купує, б ставок 0. А як ви думаєте, чому не купують: бо погані роботи чи зависокі ціни?

LudmilaP
29.01.2010, 16:19
бо погані роботи чи зависокі ціни?
На кожний товар є свій покупець, а така жирафа за таку ціну, я вважаю що задорого

Liliyah Romanova
29.01.2010, 16:20
Я пошукаю по своїх контактах, бо більшість рукодільних контор - то з Англії і власне Канади
Тільки перевіряю. Може, щось знайшлося. :shy:

Анута
29.01.2010, 17:31
така жирафа за таку ціну, я вважаю що задорого
тій жирафі взагалі "стеля" 50-70 грн. але 1300 це в когось реально самооцінка завищена!

Liliyah Romanova
01.02.2010, 01:38
У магазині тканини, бо у вишивальних такого не продають. Просто ку-снапи, того й ку, що для quilting.
Правда, Роман планує мені їх купувати на ібеї, чого я боюся майже панічно.

О, поки вам писала, то знайшла інформацію, що не варто в магазинах тканини купувати, бо вони там і дорожчі, і для вишивання не призначені. Натрапила на ось такий магазин (http://www.123stitch.com/QSnapFrames.html), то там і замовлю, мабуть.

До речі, як замовлю й отримаю, дам знати про сервіс. Виглядає, що дуже хороший сайт. І до решти світу теж шле. Спробуйте, дівчата, перевірити, скільки би коштувало до України. :girl_wink:

Щойно спробувала перекалькулювати своє замовлення на Україну.
Замовлення на $41.94 пересилають до України за $14.99. До Канади коштує $8.99.
Порівняла зі Штатами, то всього кілька центів різниці. :radist:

Ума
01.02.2010, 09:26
Лілю, в тому магазині наша Оленка замовляла щось на Україну, то треба в неї питатися. а сервіс там добрий.
а що тобі по ціні виходить тканина, бо якщо все ж таки треба, то без проблем я тут тобі куплю і приїду до мами носа показати :girl_haha:

Liliyah Romanova
01.02.2010, 14:28
а що тобі по ціні виходить тканина, бо якщо все ж таки треба, то без проблем я тут тобі куплю і приїду до мами носа показати
Та тканини мені забагато ніколи не буде. ))) Мама попереджена, тому спокійно кавову й молочну можеш мені передавати. :girl_haha: Правда, вчора від Романа дістала догану, що хом*ячу, а результату - купа хвостів. :girl_cray:

Тканина на сайті коштує 5 долярів за відрізок 18"x13" (33x45cm), і 10-11 за 18"x27" (45x68cm). Але то Jobelan i Lugana, бо цвейґарту в них не знайшла.

Iskra
15.03.2010, 14:11
дівчата, чи ніхто не знає, скільки часу треба чекати на замовлення з "Крестоманії", якщо під товарим написано "под заказ"? запиталась їх то в листі, але шось поки глухо як в танку...:girl_in_dreams:

irinkakosiv
15.03.2010, 14:20
Я замовляла на Крестоманії товар "под заказ". Вичитала в них , що треба чекати 45 днів, а товар мені прийшов через 2 тижні. То я так розумію, що то максимальний термін 45 днів :girl_in_dreams:.

Kasia
15.03.2010, 14:27
на разі зустрічала 2 варіанти - до 45 днів і до 30 днів.

Stanislava
17.04.2010, 20:36
Я все замовляю в "Мир рукоделия". Всім задоволена, приходить днів через 3-4, попередньо телефунують, гроші платиш після того, як прийде на почту. Я поки тримаюся іх.:girl_wink:

Kasia
17.04.2010, 20:43
о а мені тиждень відправляли.і під замовлення набір вже 4 місяці везуть

irinkakosiv
17.04.2010, 22:50
А мені з Севандсо посилка йде вже від 12 березня і ні слуху, ні духу. На мої листи вони не відповідають :girl_cray::girl_cray::girl_cray:. Що далі робити, куди писати, де шукати свою посилку навіть не знаю.

Анута
17.04.2010, 23:06
А мені з Севандсо посилка йде вже від 12 березня і ні слуху, ні духу
і гроші зняли??

Stanislava
17.04.2010, 23:16
Іринко, будемо надіятись на гарний кінець. Бо не думаю, що то шахраі.:girl_cray:

irinkakosiv
18.04.2010, 11:15
гроші зняли??
і гроші зняли:girl_cray::girl_cray:

Ума
18.04.2010, 14:50
гроші зняли
а номер посилки хіба не дали? відслідкуйте де вона!!! або пишіть їм. Мені без проблем прислали безкоштовно канву водорозчинну, бо в попередній посилці були лише упаковки від канви

irinkakosiv
20.04.2010, 09:57
або пишіть їм. Мені без проблем прислали
а може підкажете на яку адресу ви їм писали, бо я написала вже 8 листів , а відповіді немає.

Ума
20.04.2010, 10:00
а може підкажете на яку адресу ви їм писали, бо я написала вже 8 листів , а відповіді немає.
на ту, з якою прийшло підтвердження замовлення або на ту, з якої прислали підтвердження про відправку і код посилки. на жаль, переписки вже не маю, тому адресу точну не скажу
Але мені одразу відповідали в межах одніє доби

Kleo
20.04.2010, 17:48
Двічі замовляла в "Мире рукоделия" (два рази карту кольорів ДМС), перший раз карта була в наявності, зробила замовлення на сайті та отримала на пошті післяплатою в межах тижня, другий раз хотіла взяти мамі на подарунок, але на складі не було, я зателефонувала до них і забронювала, як тільки товар зявився, вони подзвонили і оформили замовлення. Цей раз оплачувала банківським переказом (вийшло дешевше і швидше), карту забрала на пошті через 2 дні.

irinkakosiv
20.04.2010, 18:47
Ох. дівчата, я би з радістю замовила на вітчизняному сайті, але у них немає в наявності такої тканини, як я хочу. А інші товари я замовляла на Крестоманії, то мені прийшло без проблем.Друге замовлення робила на товар з позначкою "под заказ 45 суток" а отримала через 2 тижні, причому листоноша принесла мені додому пакуночок. Була приємно здивована.
А сьогодні у мене зажевріла надія на Севандсо. Мені прийшов від них лист, де вони дуже вибачаються , що не отримали мої попередні листи і просять зачекати до кінця квітня, якщо не прийде посилка, то вишлють ще раз. Так що тепер ще чекаю.:girl_in_dreams:

Ума
20.04.2010, 21:31
Ірино, а що код видає? де зараз посилка є?

irinkakosiv
21.04.2010, 08:57
Ірино, а що код видає? де зараз посилка є?
в тому то й спарва, що не маю коду

Olgina
22.04.2010, 21:53
ой дівчата! почитала я всі відгуки і напевно небуду навіть робити замовлення...якщо так довго чекати...і ще думати чи таки прийде...то вже і вишивати не хочеться....

Анута
22.04.2010, 22:01
ой дівчата! почитала я всі відгуки і напевно небуду навіть робити замовлення...якщо так довго чекати...і ще думати чи таки прийде...то вже і вишивати не хочеться....
цікаво пишете.
якщо ви дійсно з Тернополя (як зазначено в профілі), то вам як то кажуть, сам Бог велів, робити замовлення на Крестоманії ;)

Kasia
23.04.2010, 09:31
прокинувся Мир рукоделия. 4- чи 5 місяців - картинка для співробітниці від Дім.
дочекалися нарешті - мають відіслати.
а окрім того - я там замовляла нитки до Лотоса - то частини не було. кілька листів писала, що не треба тих ниток більше. - і що ви думаєте - запитали чи надсилати.:suicide:

Ума
23.04.2010, 10:46
і що ви думаєте - запитали чи надсилати.
добре, що запитали! В мене не питалися і всі нитки на поля прислали :girl_cray:

roksolanka
29.04.2010, 21:17
Поділюся досвідом: 14 квітня ввечері зробила замовлення в магазині Овца-рукодельница. 15 квітня передзвонили уточнили замовлення, оскільки двостороннього маркера, який я заказувала не було (запитали, чи можна замінити аналогічним одностороннім) і сказали, що товар буде відправлено 16 квітня. Получила посилку на пошті 27 квітня, а дата відправлення стояла - 21 квітня, тобто відправили пізніше, ніж обіцяли. Загалом сервісом задоволена:girl_smile:

mamulja
20.05.2010, 23:29
:8::8: В мене вже в голові запаморочилось, скільки думок і всі різні.
Або мені хтось допоможе, або залишусья без нічого,,,,
Так де ж все таки зручніше купувати, щоб був хороший вибір і швидка доставка?

irinkakosiv
21.05.2010, 00:23
все залежить що ви хочете купити. Можливо щось з того можна купити у звичайному рукодільному магазині :girl_in_dreams:. В таких магазинах дуже часто продавці вміють підказати. я особисто в нет магазинах купляю тільки те, чого немає в таких магазинах ( не можу відмовити собі в задоволенні пощупати те все багатство :girl_haha:)

Iskra
21.05.2010, 12:24
я замовляла лише раз - на "Крестоманії". доставкою задоволена. оскільки товар був не в наявності на складі, а під замовлення, то прийшов десь через три тижні.
Можливо щось з того можна купити у звичайному рукодільному магазині
ото точно, подивіться, може, щось є, аби помацати. а ні - ну тоді дорога в інет-магазин:girl_smile: та й на більшості рукодільних інтернет-магазинах є форуми, на яких можна пожалітися, якщо би часом шось не так було.

Ассоль
25.06.2010, 15:11
Розкажу про свій досвід замовлень в рукодільних інтернет-магазинах.
Один раз робила замовлення на "Крестомании" - товар був в наявності на складі. Єдиний мінус - це те, що досить довго обробляли саме замовлення - десь півторатижні.
Також робила замовлення на "Хоббішоп" - спершу замовила вишивальний набір, а за два дні зробила ще одне замовлення. Сподобалося те, що вони передзвонили - і спитали чи можна моє замовлення об*єднати і вислати разом (в такому разі я лише раз плачу за упакування та пересилку).

Мар'яся
07.08.2010, 23:12
Дівчата, дивіться ще який (http://i2.homyak.dn.ua/) я надибала. Такого ще ніби не було. Хто що чув?

Ассоль
02.10.2010, 11:53
Маю новий досвід замовлень - на цей раз пряжі для в'язання.
Замовляла на двох сайтах:
1. http://nitka.kiev.ua - наступного дня вже відправили моє замовлення (було наявне на складі). На емейл приходили повідомлення про стан мого замовлення (прийняте, в процесі обробки, відправлене). Замовляла Укрпоштою, то прийшло на 6 день. Нитками задоволена, сервісом також.
2. http://pryalka.com.ua - зробила замовлення ще тиждень назад. Замовлення досі в стані "перевірки", хоча пряжа є в наявності. Мабуть, більше не замовлятиму тут. Не люблю такого довгого очікування.

Анута
03.10.2010, 16:58
дівчатка, хто з англійською на ТИ (бо я слабо), подивіться оцей (http://www.overstock.com/) магазинчик. Що воно за звір? (мені гугл його підсунув)

Liliyah Romanova
04.10.2010, 03:35
дівчатка, хто з англійською на ТИ (бо я слабо), подивіться оцей магазинчик. Що воно за звір? (мені гугл його підсунув)
А що конкретно тебе там цікавить?
Я так згрубша глянула. Ціни ніби нормальні. Правда, мені показує в канадських автоматично.
Платити можна візою та мастеркард. Пейпалом чомусь лише в канадських приймають.
В Україну висилають. Є як стандартна, так і пришвидшена (експресс) пересилка. Дають трекінґовий номер (звиняйте за такі слова))).
Можна надсилати з Америки до Європи (тобто оплатити американською карткою та надіслати до Європи), але не можна навпаки.

Дуже дякую за сайт, до речі. Матиму звідки замовити Романові подарунок на іменини. :girl_claping:

Маруся-мама
04.10.2010, 04:18
Що воно за звір?

Звір ніби розраховний на те що як в крутих маґазинах надлишок то йде по знижці з цього сайту. Я сама не замовляла але мені казали що вони не надто якісні і їм довіряати не варто, правда це було кілька років тому. Можливо що все змінилось на краще.

Анута
04.10.2010, 11:37
А що конкретно тебе там цікавить?
я теж глянула що ціни нормальні і ніби все ОК.
просто з пересторогою ставишся до чогось невідомого, от і спиталась. Може хто знає.
Мені ціни одразу в гривнях показує, зручно :)

Orman
04.10.2010, 12:10
прикольний сайт. Прошу звернути увагу на розділ Worldstock Fair Trade. І речі оригінальні (рукодільні), і добре діло зробите, і природі допоможете (продукція Fair Trade виробляється з матеріалів при виробництві яких не застосовуються хімікати - пестициди для вирощування бавовни і т.п.). Більше про принципи Fair Trade тут (http://www.wfto.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=12).

Анута
06.10.2010, 09:56
(якби кого цікавило).
Моє останнє замовлення на Севі (тиждень назад) - фунт порахували по 12,9 грн, доставка накинула в середньому по фунту на набір.

Rostuslavchuk
11.10.2010, 13:48
LudmilaP сайт де кавові салфетки є HobbyShop (http://www.hobbyshop.com.ua/), розділ Декупаж->Салфетки для декупажа там їх багацько

Галюсік
26.10.2010, 16:15
Дівчата, шукала я вишивальний набір, яким зацікавилась, і знайшла його на сайті "Магия вышивки". Може комусь пригодиться.
Чи хтось щось замовляв на цьому сайті? Тає є набори "Краса і творчість"
http://magia-vishivki.com.ua/category_7.html
знайшла "свою" шукану картину, є фотозвіт з виставки робіт "Краса і творчість", ось тут, третя з кінця - великі кремові троянди:
http://kitstitch.com/ua/fotootchet-o-stende-kompanii-krasa-i-tvorchist Чи хтось вишивав таку картину?

Almariel
01.11.2010, 18:58
мене цікавив бісер (конкретно японський ТОНО). то я вирішила, що найкращий вибір у валексії (http://valexiya.com.ua/) та Ізумрудік (https://izymrydik.com.ua/TOHO)

Almariel
05.11.2010, 22:05
Мої відгуки про Ізумрудік. Вони буквально нещодавно зявилися, тому в мене було трохи проблем з реєстрацією. я їм подзвонила, то хлопчина носився зі мною як квочка: передзвонював мені і питав чи в мене вийшло нарешті.
замовлення забирала сама (не люблю платити за доставку) і платила готівкою, то цей же ж хлопчина ще 250 разів вибачався, що так мене промучили)))
До речі, забирала товар з центру Києва і не треба було пертися хто-зна куди)))

марта
19.11.2010, 11:36
Я може не в ту тему. Але подивіться, який в Японії магазин (http://nobody-s-fool.livejournal.com/155110.html). Фантастика!!!

Insolence
19.11.2010, 11:50
Я може не в ту тему. Але подивіться, який в Японії магазин. Фантастика!!!
:d64:хомякам ТАКЕ показувати не можна, а то обморок може случитись:girl_cray: хочу мімозку з 46ї фотки

Xomka
19.11.2010, 15:11
:khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak: :khomyak:

Хом'ячий рай:girl_angel:

Анута
26.11.2010, 15:20
кілька імпортних. Закупи в них не робила, тому без відгуків.

один (http://www.willowfabrics.com/), два (http://www.cross-stitch-corner.de/index.php), три (http://www.bricolart.be/), чотири (http://celticroseneedlecraft.com/index.php), магазин голочок (http://www.crossstitchneedleshop.co.uk/), виключно дизайни Пауела (http://www.michaelpowellart.co.uk/)

Consuelo
26.11.2010, 20:54
а є якісь магазини з осередком у Львові? щоб не довго чекати і не платити за доставку?

La esposa
26.11.2010, 21:09
магазини з осередком у Львові?

handmadeworld — я там в нашої Мамату купувала, ми в центрі зустрілись. Зручно і файно :)

Consuelo
26.11.2010, 21:10
handmadeworld
та я першим ділом туди дивилась - але мені тре всякі штучки для роблення листівок, а тут такого не бачила((

Xomka
27.11.2010, 16:17
Консуело, гляньте тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41733&page=92) перший допис, ну і Світ Паперу на Левицького в цьому питанні рулить;) А так інтернет-магазинчиків близьких по цьому нема - чекатимемо, може Мамату "розшириться";)

Almariel
06.12.2010, 20:00
http://www.hrystalik.com.ua/index.php?cat=124 - це ще один магазин з бісером (ТОНО, Чехія) і бусінами, кабошонами, камінням.

Trumbumbulja
06.12.2010, 20:15
www.scraphouse.com.ua дуже хороший інтернет-магазин. для відкриток можна всякого набрати.

Імель
07.12.2010, 15:12
Вже давно збиралася написати свій відгук
магазин "Муркины рукоделки" (http://rukodelki.dp.ua/)
замовляла там свої Квіти Парижа, ціни дуже тішать

з пані Тамарою домовилися про знижку для наших посиденьок-вишивальниць
ось коротко інфо:Пропоную 3% знижки на Dimensions та 5% знижки на Jin Xing, починаючи з другої покупки для учасниць Вашого форуму.
Відносно інших виробників - при появі їх в магазині можемо додатково обговорити знижки на них.
Також я приймаю замовлення на ті позиції яких немає в магазині. Звісно по досить приємним цінам )
Для відслідковування Ваших колег - при замовленні , в коментарях нехай вказують що вони з Вашого форуму, і я буду призначати на наступну покупку ці знижки.

планую ще обговорити варіант СП, може тоді буде знижка трошки більша :girl_in_dreams:

Kasia
07.12.2010, 15:15
Мир рукоделия. дивний магазин. доставку в 30 днів жодного разу не виконали.

Rostuslavchuk
07.12.2010, 15:35
А я поставлю відгук інтернет-магазину "Прялка" (http://pryalka.com.ua) - там все для в"язання дуже задоволена цінами і швиденькою доставкою.

Фіяна
07.12.2010, 18:12
замовляла там свої Квіти Парижа, ціни дуже тішать

Ірцю, ціни можуть тішити хіба в порівнянні з вітчизняними магазинами, але якщо порівнювати із севою чи 123, вони програють -

приведу приклад -
Паризький Ринок, Європейське Бістро - там 340 грн.
на 1-2-3stitch набір виходить 290 грн. з доставкою

Квіти Парижа - там 190 грн. (з максимальною знижкою 10% - 171 грн.)
на 1-2-3stitch - 152 грн. з доставкою

сукупна економія (якщо замовляти кілька артикулів) суттєва.
в питанні термінів він також програє - ти замовляла свої Квіти на кілька днів раніше, ніж ми з Квіткою своє СП, а прийшли вони пізніше...

kitka
07.12.2010, 18:18
Мир рукоделия. дивний магазин
То точно. Наприкінці вересня замовила снапи. Вже їм двічі телефонувала. Відповідь: "Ждітє, дєвушка".

Анута
07.12.2010, 21:20
якщо порівнювати із севою
такого широкого асортименту як на севі більше не зустрічала.
якби хто знав ще такий магазинчик - свисність ;)

Catherine85
08.12.2010, 01:28
Наприкінці вересня замовила снапи. Вже їм двічі телефонувала. Відповідь: "Ждітє, дєвушка".
Именно поэтому заказывала снапы на 1-2-3 stitch, представила себе насколько МР может затянуть с заказом, тоже уже обжигалась. А так около полутора недель прошло с заказа до доставки, а с e-bay и еще быстрее доходило. Обидно, что с заграничными инет-магазинами и аукционами зачастую иметь дело гораздо удобнее, быстрее и нервотрепки меньше. Но есть и приятные исключения, хоть это радует.

Jersey
09.12.2010, 15:32
приведу приклад -
Квіти Парижа - там 190 грн. (з максимальною знижкою 10% - 171 грн.)
на 1-2-3stitch - 152 грн. з доставкою

дівчатка допоможіть мені будь-ласка розібратись...
на тому сайті 1-2-3stitch я найшла набір "Квіти Парижа" за $17.99 і з доставкою ($6.99) мені разом виходить $24.98. Тобто в гривнях це приблизно 200грн.
А як у Вас вийшло 152грн ? Чи я шось не те роблю?
Дякую.

Фіяна
09.12.2010, 16:40
Чи я шось не те роблю?

ні, ви все так робите :)
усереднена ціна доставки на одину одиницю товару (артикул) виходить 1 долар.
17.99*8 = 144+8 (за доставку)=152
вигідно замовляти кілька одиниць, щоб доставка була дешевшою в розрахунку на одиницю (якщо ж вам більше нічого не потрібно, шукайте компанію для СП, щоб розділити вартість доставки)

Проте, навіть якщо замовляти тільки одну одиницю, - так, вона й справді вийде 200 грн., але ця ціна суттєво не поступається ціні вищеназваного магазину - 190 грн. (знижка максимальна 10%, як зазначено на сайті, або ж 3%, про які писала imel) + 10 грн. за доставку, + оплата банківського, поштового чи кур'єрського переказу (бо на сайті не доступна оплата банківськими картками);
а терміни виконання замовлення можуть бути суттєво коротшими.

Jersey
09.12.2010, 17:13
Дякую!
Дівчатка якщо комусь щось потрібно то приєднуйтесь. Планую на наступному тижні собі замовляти з 1-2-3stitch )))

Імель
09.12.2010, 17:34
(бо на сайті не доступна оплата банківськими картками)
дєвачкі, мені байдуже де ви будете замовляти, але я платила з карточки

Фіяна
09.12.2010, 17:59
дєвачкі, мені байдуже де ви будете замовляти
:)
а я думала ми ділимось інформацією та відгуками, щоб допомогти один одному обрати найкращий варіант...

я платила з карточки
Ірцю, якщо неважко, розкажи детальніше, - через інтернет? - яким способом? PayPal, Liqpay, нет-банкінг?

Імель
09.12.2010, 20:00
нет-банкінг?
так :girl_yes:
через Приват-24

Lavazza
09.12.2010, 21:50
Дівчатка якщо комусь щось потрібно то приєднуйтесь. Планую на наступному тижні собі замовляти з 1-2-3stitch
візьміть мене до компанії
я так зрозуміла, якщо замовляти 3 і більше одиниці, то доставка суттєво дешевшає

Галюсік
10.12.2010, 12:06
Дівчатка якщо комусь щось потрібно то приєднуйтесь. Планую на наступному тижні собі замовляти з 1-2-3stitch

А дайте, будь-ласка, лінк на той сайт, може і собі щось замовлю.
Цікавлять набори для вишивання.

Анута
10.12.2010, 12:48
Дівчатка якщо комусь щось потрібно то приєднуйтесь. Планую на наступному тижні собі замовляти з 1-2-3stitch )))
А дайте, будь-ласка, лінк на той сайт, може і собі щось замовлю.
Цікавлять набори для вишивання.

дівчата, думаю варто вже в цю (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=44687) тему переміститись ;)

terezka
13.12.2010, 19:42
з пані Тамарою домовилися про знижку для наших посиденьок-вишивальниць
знижка таки є, хоч я і робила першу покупку.
дуже втішила оперативність - в четвер заплатила, у понеділок уже було у мене на руках
причому замовляла я після детального прочитання даної теми

Ассоль
13.01.2011, 14:30
Натрапила на ось цей (http://kanva.com.ua)магазин (kanva.com.ua). Муліне DMC там по 5.40 грн. Ціни на вишивальні набори плюс-мінус такі ж, як в інших магазинах (у крестоманії, як завжди, ціни менші).

Oduvashka
05.02.2011, 16:34
Дівчата, ніхто не мав справи з магазином www.abullrun.com? Бо дуже приваблива ціна на цьотку в капелюсі, 27 доларів, ще й знижку знайшла на досавку в Україну

Katrine
08.02.2011, 01:48
замовляла собі набір "Oriental Orchids" на сайті "Муркины рукоделки", залишилась задоволена. Термін доставки - 6 днів (товар був у наявності на складі). Як писала Іра-imel, при вказанні, що ви з ДП на набори Dimensions знижка 3%. Мєлачь но пріятна:girl_crazy:

Ассоль
23.02.2011, 01:13
Натрапила на ще такі інтернет-магазини: http://vechornytsi.at.ua/ (продають нитки Гамма та Мадейра) та http://www.motok.com.ua/ (продають викрійки сорочок (наскільки зрозуміла, розкроєну тканину (батист), яку потім ви самостійно зшиваєте), є нитки для в*язання).

cydulkina
23.02.2011, 02:13
не знаю чи сюди, але поскаржуся(((( така зла на ту "вівцю-рукодільницю", зробила замовлення тиждень тому,- вони цілий тиждень не реагували, а потім написали, що є лише один набір.... !!!через тиждень!!! то ж можна було вже на іншому сайті замовити і на днях отримати... грррр, більше не буду там нічого замовляти(((

Ассоль
23.02.2011, 23:15
Вирішила додати "свій" список магазинів. Старалася вибрати ті, про котрі ще не згадували в темі, але може десь щось пропустила..
Лінки взяла зі своїх закладок, тому вибачайте за наявність російської мови. Перелік під тегом "детальніше".
BeedsCafe (http://beedscafe.com/)
Belle-Mart (http://belle-mart.com/)
Biju (http://biju.kiev.ua/)
http://www.szal-art.pl/language-uk/
Декоративные штучки (http://dekorator.7910.org/)
Sapone (http://sapone.com.ua/)
Стильная (http://stilnaya.com/ua/)
Чарівна скриня (http://skrynya.com.ua/index.html)
Art-cart (http://art-cart.dp.ua/index.php)
Войлочная тапочка (http://tapochka.com.ua/index.php)
Волшебная Канва (http://kanva.com.ua/)
Милые Штучки (http://hobby4you.od.ua/)
Муркины рукоделки (http://rukodelki.dp.ua/index.html)
Магия Блеска (http://magiableska.com.ua/)
Интернет-магазин ШКАТУЛКА (http://www.shkatulka.biz/main.pl)
Зроби Сам(А): товари для саморобок (http://shop.zrobysama.com.ua/)
Киберстежок (http://shop.cyberstezhok.com.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1)
Пластилиновая ворона (http://plastilin.dp.ua/)
JusiBears (http://www.jusibears.com.ua/index.html)
Вышивка Крестиком (http://krestikom.org.ua/)
Конфитюр (http://confitur.com.ua/)
"Украина Вышивана" (http://ukrvishivka.com.ua/)
Бабушкина шкатулка (http://b-shkatulka.com.ua/index.php)
Мир вышивки (http://www.mirvishivki.com/)
Мир хобби (http://mirhobby.com.ua/)
Приданое (http://pridanoe.com.ua/)
Фирма "Руслан". Все для вышивания и рукоделия (http://www.ruslan.com.ua/index.php?mr=main)
Валяние (http://valjanie.at.ua/)
Елена (http://elena-t.com.ua/)
Домовёнок (http://domovenoc.com.ua/)
Вовна (http://vovna.com.ua/)
Ариадна (http://ariadna.in.ua/)
Книтартис (http://www.knitartis.com/)
Пряжа (http://www.pryaja.com.ua/)
Прялка (http://pryalka.com.ua/)
Узелок (http://uzelok.kiev.ua/catalog)
Нитка (http://nitka.kiev.ua/)
Шкатулка (http://www.shkatulka.biz/main.pl)
ArtHobby (http://arthobby.com.ua/)
Клубочек (http://www.klubochek.kiev.ua/index.php?option=com_frontpage&Itemid=12)
Волшебный клубок (http://clubok.in.ua/)
Аmarillis (http://amarillis.com.ua/)
Наперсток (http://naperstok.com.ua/)
Маковка (http://www.makovka.com.ua/)
Zitron (http://www.zitron.ru/cgi-bin/rom/site/aaa/aaa.pl?)
Elean (http://elean.com.ua/)
Камила (http://kamila.com.ua/index.php)

NikaLovely
24.02.2011, 13:44
Мій позитивний відгук про магазин www.hobbyshop.com.ua. В суботу отримали замовлення, весь замовлений товар дійсно був на складі, відразу відписали, відправили у вівторок, забрала сьогодні :)

Ассоль
25.02.2011, 13:25
Для тих, хто любить скрапбукінг. На http://stampsforcrafts.blogspot.com знайшла папір, штампи. Можуть виготовляти іменні штампи.

MILITARIYA
25.02.2011, 14:12
Замовляла в крестоманії шпульки для ниток, навіть не думала, що так скоро, майже через годину виставлять рахунок, а крестоманія ще й виявилася у Тернополі, тому навіть на доставці зекономила, після оплати на карточку зразу поїхала до них на склад забрати свій товар))))

Ассоль
27.02.2011, 01:23
Щось я почала в цю тему частенько дописувати:connie_pull-pigtail
Ще кілька магазинів:
http://stitch.kh.ua/
http://vishivanka.nadvirna.com
http://nabory.com.ua/
http://www.home-art.com.ua
http://shop.jennyart.com.ua/
http://madamscrap.com.ua

Oduvashka
28.02.2011, 23:46
Перевірені мною два нових магазини. До того робила замовлення тільки на 123stitch, але як я нарешті зібралась Цьотку вишивати, її там не стало. Прийшлось шукати
1) Everything Cross Stitch (http://www.everythingcrossstitch.com/) Зробила замовлення 17.02, прийшло 28.02. Ціни виші, чим в 123stitch, але діє однoразова знижка при першому замовленні 20% (треба підписатись на розсилку)
2) Сross Stitch World (https://www.crossstitchworld.com/) Зробила замовлення 19.02 і 28.02 отримала.
І магазин-мрія joann.com (http://www.joann.com/joann/catalog/category.jsp;jsessionid=5A9AB72E539B47735EA7F76915 C7C628.a1p2?_DARGS=/joann/catalog/categoryleftnav.jsp_A&_DAV=fullPath&_dynSessConf=-1616254740633839989&categoryExpand=true&CATID=cat2927&supercatId=cat2704&allProducts=&categoryName=counted+cross+stitch+kits&categoryfullPath=all+products////product+home////cross+stitch////counted+cross+stitch+kits&narrowSelection=false&subCatName=counted+cross+stitch+kits&categoryPage=categoryPage) Ціни чудові, постійні знижки, але немає доставки в наші села. Можно через посередника, але треба замовлення на 80-100 доллярів зробити.
Де б ще магазин з вільним часом знайти? :d7::ed4d70def841dc74b57

Ariel
02.03.2011, 17:01
"Мир Рукоделия"--ужоооооос!Три тижні тому замовила набори,на наступний день передзвонили і сказали,що все є в наявності і будуть відправляти.А отримала аж сьогодні:girl_mad:Минулі рази чекала лише кілька днів.

kerosinka
28.03.2011, 22:19
Цікаво дізнатись відгуки про інтернет-магазин Панночка. Хтось замовляв щось у них?

silvia
29.03.2011, 09:35
у ПАННОЧЦІ чоловік замовляв мені на ДН набір, прийшов через 4 дні, отримував на пошті.

pip
02.04.2011, 15:26
А я замовила в канцелярці станок для бісероплетіння, іде вже 3-тиждень. Добре що з післяплатою, цікаво чи прийде взагалі?!

cydulkina
02.04.2011, 20:23
О то у Вас хоч післяплатою, а я з Крестоманії вже не знати скільки чекаю і з попередньою оплатою(((( гррр...

pip
03.04.2011, 19:23
Я завжди замовляю з післяплатою, може і дорожче ніж з передоплатою, але зате я непереживаю що неприйде посилка. Заказувала в наборах, Діані плюс, завжди посилка йшла 2 тиждні, а ще найкраще робити заказ з кимось, тоді за пересилку платити набагато менше і ще знижки на певні суми є !))

Kasia
03.04.2011, 21:09
а я з Крестоманії вже не знати скільки чекаю
тобто не знаю скільки?? при оформленні в листі завжди є вказано - під замовлення 30 або 45 днів. жодного разу термін не порушили у моїх замовленнях.

cydulkina
03.04.2011, 21:57
тобто не знаю скільки?? при оформленні в листі завжди є вказано - під замовлення 30 або 45 днів. жодного разу термін не порушили у моїх замовленнях.

я чекаю вже від початку лютого ((( отого й не рахую, а термін очікування вже давно минув(

MYR
04.04.2011, 20:01
при оформленні в листі завжди є вказано - під замовлення 30 або 45 днів. жодного разу термін не порушили у моїх замовленнях
Мені теж останній раз в листі не вказали терміни, і посилка йшла (чи то повзла) 71 день. На мої листи і дзвінки ніхто не відповідав. Та й номери телефонів з сайту прибрали.

Ассоль
04.04.2011, 20:43
Та й номери телефонів з сайту прибрали.
Дивно, бо я і досі бачу два телефонних номери на сайті :)

MYR
04.04.2011, 22:58
Дивно, бо я і досі бачу два телефонних номери на сайті
Я теж вже бачу, але їх і справді там не було два тижні тому, тільки електронні адреси були.

octavia
05.04.2011, 10:13
Замовляла ось тут свій органайзер Пако http://www.stanochki.com/ прекрасно обслужили, швидко прислали замовлення шкода що асортимент малий.А з "Овци рукодельниці" ще з 23 березня чекаю відповіді(написали що формують замовлення і все).

Agrafka
09.04.2011, 16:58
А я замовляла фурнітуру для прикрас з бісеру в інтернет-магазині "Маковка"

www.makovka.com.ua

Замовлення обробляли протягом дня, товар поступив через поштове відділення за три дні. Я задоволена.

MILITARIYA
10.04.2011, 13:24
Все, більше в крестоманії нічого замовляти не буду!!!! Як оплатити замовлення, то на протязі трьох днів, а як висилати, то вже другий тиждень чухаються і ніяк не вишлють, а там якраз замовила подарунок для вернісажниці, і скілько то чекати.....на телефонні дзвінки не відповідають, на пошту не пишуть нічого, на складі в них нікого нема....І чую я, що з конкурсною роботою пролітаю, бо вона була під замовлення, і по суті мала би прийти в травні, але з їхніми темпами, щоб взагалі до червня прийшла.....:girl_sad:

Ассоль
10.04.2011, 13:49
Ото читаю стільки незадоволених відгуків, і дивуюся: певно мені з Крестоманією везе:confused:.. Лише один раз трішки довше 45 днів чекала (під замовлення товар був), та й то через роботу нашої пошти, що товар доставляла 12 днів (з Тернополя). А так завжди все приходило вчасно. Останнє замовлення взагалі прийшло за 26 днів (також не було на складі в наявності).

MILITARIYA
10.04.2011, 13:59
Останнє замовлення взагалі прийшло за 26 днів (також не було на складі в наявності).
А мені саме обідно, що товар той весь є в наявності...і вже чекаю другий тиждень..

Ума
10.04.2011, 22:35
А мені саме обідно, що товар той весь є в наявності...і вже чекаю другий тиждень.

я щось не розумію чого ви взагалі там щось замовляєте? та то ж у вас під носом має бути. Прийшли на склад, двері ногою і голосно так: Значіт так!!! :girl_crazy:

MILITARIYA
11.04.2011, 15:48
Прийшли на склад, двері ногою і голосно так: Значіт так!!!
А знаєте який там склад???? Маленька комірчинка, навіть не знаю, де то товар зберігають. І щоб там когось застати з області фантастики, два рази була, поцілувала клямку і пішла:girl_nea: Буду чекати до кінця тижня, а тоді попробую вилазку втретє, може повезе:girl_crazy:

Анута
12.04.2011, 22:48
магазину СкрапШоп (http://scrapshop.com.ua/) 2 роки і з цієї нагоди вони дають 15% знижки ;)
Єдине що шкода - асортимент вже трохи "порозгрібали" :(

hrystusja
12.04.2011, 23:51
вже трохи "порозгрібали
нічого собі трохи!! Та там взагалі мало що є!!!

Анута
13.04.2011, 08:28
Ну так хто постарався ;) чоловік з дому вижене
Жартую :)

Holly
14.04.2011, 10:03
Зробила замовлення на "мир рукоделия". Вони мають написати листа про підтрердження замовлення і скинути реквізити? Чи як?

octavia
14.04.2011, 10:36
Зробила замовлення на "мир рукоделия". Вони мають написати листа про підтрердження замовлення і скинути реквізити
Підтрердження приходить автоматично (в мене так було) ,та вони повинні перезвонити і уточнити наявність товару і форму проплати.

Holly
14.04.2011, 14:10
Підтрердження приходить автоматично (в мене так було) ,та вони повинні перезвонити і уточнити наявність товару і форму проплативсе було так, як ви написали.
Подзвонила мені жіночка через 30-40 хв, після мого замовлення. Уточнила, що є, а чого нема. Продиктувала номер карточки (я із своєї на її через приват 24 скидала). Десь за годину їм прийшли мої гроші, та пані одразу мені подзвонила і сказала, що завтра зранку відправлять моє замовлення. Поки що я задоволена.

silvia
14.04.2011, 14:14
Нікому не зустрічалось у нет-магазинах франц. набори Margot Creations

octavia
15.04.2011, 09:25
Робила замовлення ось в цьому магазиніhttp://pannochka-rukodelie.com/index.php
Перезвонили через 10 хвилин після замовленя, вислали через 1 год Новою поштою.Але замовляла тканину Цвейгарт а прийшла від ф-ми Пермін.На моє запитання чому в тканині немає помаранчевої полосочки відповіді дати незмогли,та канва від Пермін не гірша Цвейгарт(просто шкода що продавці мало в цьому розуміються)

hrystusja
15.04.2011, 15:58
магазину СкрапШоп 2 роки і з цієї нагоди вони дають 15% знижки

нічого собі трохи!! Та там взагалі мало що є!!!
А я таки вмудрилась замовити собі набір для вишивання.

Oduvashka
19.04.2011, 11:45
Дуже сподобався мені магазин Наша бумага (http://www.nashabumaga.com/shop), приємні ціни, минулої середи зробила замовлення, заплатила і сьогодні вже отримала рекомендованим листом замовлення, доставка всього 6 грн.

Angeliatko
11.05.2011, 12:05
А ще на рахунок штампів у Львові можна замовити тут http://stampsblog.zgharda.com/
Є багато українських написів, вінтажних зображень, віньєток... одним словом - багато цікавого. По Львову замовлення можна самій забрати )))) не чекаючи на доставку ))). В скрапі я без штампів вже не можу обійтись ), без них - як без рук ))), настільки універсальний інструмент! І фоновий папірчик можна самій зробити, такого кольору і візерунку як мені треба, і ембоссінг золотою пудрою, і напис, і підпис "Ручна робота".

Імель
17.05.2011, 22:41
Отримала я сьогодні замовлення з кросстічворлду (вибачайте за хранцузький), але то дурниці, пишу про інше-доставку брали не магазинну, а через посередника вийшло майже в 2 рази дешевше :), доставка була морем: 10 доларів за одну пачку (замовлення) + 5 дол/кг. Від часу замовлення в магазині до отримання-рівно три тижні, з них три дні пачка йшла до посередника, тобто фактично доставка морем-2,5 тижні.
Це хороший варіант і для тих магазинів, що немають доставки в наші краї, а ще кращий для тих, що мають і по Штатах безкоштовну доставку, бо даставка по Штатах також оплачується.
через Сіндерелу (то я знову хранцузькою) привозили

Імель
21.06.2011, 19:23
І знову я :)
Додаю до списку перевірених і ось цей магазинчик:
http://krestikom.org.ua/index.php
замовляла звідти свій чайничок, що засвічу скоро в Процесах

kerosinka
01.07.2011, 21:06
Інтернет-магазин bebik комусь знайомий? хочу замовити там самотвердіючу полімерну глину, але вагаюсь. Можливо у Львові десь можна її знайти?

JuniorSkeptic
02.07.2011, 23:25
На численні прохання :) ділюся адресою інтернет-магазину від тієї крамниці, в якій я сьогодні була вражена шаленою кількістю тканин та інших товарів для рукоділля http://www.hobbylobby.com.ua/

і чомусь у них є ще один сайт (але це вже не магазин) http://pachwork.com.ua/

vasno
02.07.2011, 23:36
ділюся адресою інтернет-магазину від тієї крамниці
але ціни там кусючі

Ariel
30.07.2011, 00:04
Додаю до списку перевірених і ось цей магазинчик:
http://krestikom.org.ua/index.php
Дійсно аж приємно замовляти.Замовлення я робила на 2 липня і вчора вже відправили до мене!І ціни як на мене досить нормальні.

pip
20.08.2011, 13:13
Мої знайомі замовляють деякі речі тут http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=229983&page=1 і плюс доставка 35 грн. (якщо на 2-х) всерівно дешевше ніж у Львівських магазинах.

terezka
22.09.2011, 12:20
Для тих, хто буде замовляти щось на Муркиных Рукоделках (http://rukodelki.com.ua), враховуйте що сайт переїхав, і при формуванні замовлення запитує е-мейл (якщо ви були вже там зареєстровані). Але замість е-мейлу треба вводити свій логін, інакше замовлення не формується.

Xomka
24.09.2011, 16:16
Відгук про Крестоманію: в четвер вночі (найшло, як завжди:girl_crazy:) зробила замовлення, навчена вашим досвідом вибирала лише те, що є в наявності (про всяк випадок;))
- в п'ятницю цілий день мовчок, у них на сайті пише "замовлення на стадії обробки", ну, думаю:girl_emo:
- субота та неділя - вихідні
- в понеділок під обід прийшов лист на електронку з сумою оплати, оплатила, відіслала підтвердження
- у вівторок передзвонили уточнити, на який склад Нової Пошти висилати, та потім написали потрібні для отримання дані
- в середу о 12 отримала
на все пішло 4 робочих дні - супер:)

Liliyah Romanova
26.10.2011, 20:26
Хочу поділитися посиланнями на два дуже файні магазини.
Тут пересилка задурно, незалежно від того, на яку суму замовляєте.
http://www.joannasheen.com/craft-supplies/

А тут дуже великий вибір стрічок, мережива й також досить хороші ціни, ну і пересилка дешева.
http://www.theribbonreel.co.uk/

З першого замовляла кілька разів, то дуже задоволена! Другий ще не випробувала, але багато радять, тому й даю сюди.

Olena-m
11.11.2011, 10:46
Після Богданчиних перипетій з інет-магазином нашабумага.ком.юа, трохи боялась там замовляти, але підкупила ціна на папір. Замовила для проби по мінімуму. В четвер оплатила, в п'ятницю оплату отримали і сказали, що вишлють в суботу. Прийшло через тиждень в понеділок. Мінус: на сайті весь той час писало, що замовлення "оплачено", а не "надіслано" чи в процесі надсилання, а на мій лист відписали, що в них багато роботи, новорічних замовлень, тому не мають змоги все пильнувати. І ще, чесно кажучи, папір мені не дуже сподобався "на дотик", виглядає як видрукуваний цифровий скрап, а не як звичайний папір/картон з готових наборів. Хоча за таку ціну пайдьоть :)

Lira
11.11.2011, 11:08
Хочу поділитися посиланнями на два дуже файні магазини.
Тут пересилка задурно, незалежно від того, на яку суму замовляєте.
http://www.joannasheen.com/craft-supplies/
ух ТИ ж!!! а хто може звідтам організувати закупку??? скільки там всього!!!! а ціни!!!!
ууу... тільки що додивилася що ціни в фунтах..... тоді дорогувато...

Olena-m
12.11.2011, 00:01
З карми:
в тому то й різниця, що скрап папір є архівної якості - тобто він збереже колір і якість і через надцять років, а вони простогарні дизайни видруковують, які з часом втратять свій вигляд
У них на сайті пише, що весь їхній папір архівної якості, не містить кислоти і лігніну.

whisper
15.11.2011, 13:01
дівчата підкажіть хто замовляв на 1-2-3 stitch як це робиться а то я через інтернет з за кордону ше ніколи не замовляла

Анута
15.11.2011, 13:10
дівчата підкажіть хто замовляв на 1-2-3 stitch як це робиться
кидаєте все у кошик, потім оформляєте замовлення, вказуєте реквізити платіжної карти і чекаєте спершу на лист підтверджуючий зняття грошей та відправку, потім на свою посилку. Але постарайтесь аби сума замовлення разом із доставкою не перевищувала 200 євро (інакше доведеться розмитнювати).

Velana
15.11.2011, 13:45
сума замовлення разом із доставкою не перевищувала 200 євро
уже 300 еврів;) можна трішки більше замовляти :) але при умові що то будуть поштові перевезення
Стаття 160. Оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

1. Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових або експрес-відправленнях протягом однієї доби на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи), якщо їх фактурна вартість не перевищує еквівалент 300 євро, не є об’єктом оподаткування митними платежами.

2. Товари, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових або експрес-відправленнях протягом однієї доби на адресу одного одержувача, якщо їх фактурна вартість перевищує еквівалент 300 євро, оподатковуються митом відповідно до цього Кодексу та податком на додану вартість відповідно до Податкового кодексу України.

terezka
15.11.2011, 14:22
у міжнародних поштових та експрес-відправленнях
цікаво, якщо з амазону щось замовляти тою службою "двері-двері" - то підпадає під поняття "експрес-відправлення"?
а то знайшла там кілька цікавих наборчиків вишивальних, тепер думаю

Руда Лисиця
15.11.2011, 14:29
уже 300 еврів можна трішки більше замовляти
не вводіть людей в оману. рішення ще не затверджено на всі 100% і не опубліковано.

Velana
15.11.2011, 14:47
рішення ще не затверджено на всі 100%
ну поправки до Кодексу прийняті, нє? :girl_wink: залишилось підписання, попердньо кажуть що вступить в дію з 01.01.2012. і звичайно шо публікації офіційної будемо чекати.

Liliyah Romanova
15.11.2011, 14:58
Дівчатка, ось тут є ще один сайт, де шлють до України й мають багато всілякого гарного! http://www.wildorchidcrafts.com/us/ Замовлення понад $75 відправляють задурно.

Лідочка
28.11.2011, 19:19
Хочу залишити свій відгук про магазин http://scrapbooking.com.ua/ - вчора закинула бажані товари в кошик, відправила замовлення, тут же мені на пошту прийшов рахунок-фактура, сьогодні в обід оплатила, і ось прийшла додому, дивлюсь, а в мене вже на пошті повідомлення, що замовлення відправлено і буде в мене 30 листопада. Тобто, від дня замовлення до доставки - 2 дні. УРА!!! Прийде замовлене - ще відпишуся.

Haidee
29.11.2011, 16:49
Хочу залишити свій відгук про магазин
Добре працюють, я теж там замовляла:) Мені, правда, 4 дні йшло, але відправили в день замовлення (посилку за номером потім можна відслідковувати)

Samanesvoya
29.01.2012, 14:27
І я хочу поділитися класним інтернет магазином. http://www.motok.com.ua/ Вчора зробила замовлення. Сьогодні мені передзвонили і сказали що все є в наявності, і зараз пакують мені замовлення, а завтра відправлять. Щей + там можна як передоплату, так і після. І одне що мені сподобався, що він з Львівської обл. І + великий вибір.

Galysik
29.01.2012, 15:23
Samanesvoya (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=30156), бачу , Дмс тут по 4,75грн? Ви часом його не замовляли? Якщо так, якої якості нитки? (чи не підробка?) Дуже спокуслива ціна.

Samanesvoya
29.01.2012, 15:43
Я замовила. Напишу вам про якість у вівторок. Бо посилку ще не отримала. Коли мені дзвонила дівчина з магазину, я її перепитувала про якість. Вона казала що це не підробка. І за тканину перепитувала. То казала, що люди дуже задоволені їхньою якістю і вибором. порадила почитати відгуки. Я декілька почитала, ніби позитивні. А як отримаю обовязково напишу враження. Доречі мене теж ціна вразила

Rakushka
29.01.2012, 18:49
Дівчата, а ви бачили, що ось тут (http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=246302) приймають замовлення на нитки ДМС. Один моток 4грн. Ціна аж дуже спокуслива, тільки цікаво, може хтось вже замовляв там нитки, які вони по якості? І чи все в порядку, тобто не обманюють?

zlatovlaska
31.01.2012, 13:03
Чи замовляли тут?
http://www.krestomania.net/shop/741/1.html
ціни на дироколи такі самі як в іноземних магазинах, але доставка оплачується лише по Україні.
Єдине, що під замовлення, до 45днів. Чекати довгенько.

cydulkina
31.01.2012, 19:36
Чи замовляли тут?
http://www.krestomania.net/shop/741/1.html

в мене є поганий досвід, пов"язаний з цим магазином. Замовила, чекала більше 45 днів, а вони мені десь на 50-й день пишуть, що половини мого замовлення немає, виберіть щось інше з того, що є в наявності і потім ще десь 2 тижні чекала, поки мені його пришлють.

Анута
07.02.2012, 16:02
кусочок червоної
з червоних найбільше линяє 666. В мене вся тканина червона від неї була :(

Chereshka
07.02.2012, 19:19
бачу , Дмс тут по 4,75грн? Ви часом його не замовляли? Якщо так, якої якості нитки? (чи не підробка?) Дуже спокуслива ціна.

Я купляла на Аукро по 4,5грн, теж думала, що то підробка. Але коли прийшло, то було нормальне, оригінал. І снапи мені 100 грн вийшли. Я ще всіх питала, чи зі мною ніхто не хоче. Знову буду замовляти, якщо хтось хоче то кажіть.

Руда Лисиця
14.02.2012, 13:01
на Зроби Сам(а) сьогодні знижка 14%, в них ціни і так адекватні в порівнянні з нашими львівськими магазинами - то ж можна зекономити.

Lira
14.02.2012, 13:18
на Зроби Сам(а) сьогодні знижка 14%
вже знайшла. Дякую:)

Руда Лисиця
14.02.2012, 13:21
я щось того не знайшла
та як же ж - і на мейл прислали, і в блозі є
http://www.zrobysama.com.ua/?p=24795

Xomka
23.02.2012, 18:25
Не забуваймо, що папір та інші штучки, які є в Зроби Сама - є також і в Аґрафці, яка в них же закуповується;) Ціни такі самі чи на кілька копійок дорожчі. І за доставку не треба платити;)
Єдине, що мене здивувало, отакий папір

http://s017.radikal.ru/i428/1202/79/fe54a4250aca.jpg

в Зроби Сама 8,1 грн, а в Аґрафці 12 чи 12,50 грн:shok: Спитала продавця, може помилка, каже ні - така ціна...

З мого, хоч і невеличкого, досвіду закупівлі в інтернет-магазинах можу сказати таке.
Одного супер-бупер магазину я для себе не знайшла. Зате підписалась на новини від багатьох магазинів, і тепер в числі перших знаю про прихід товарів, і відповідно багато цікавих речей є в наявності.
Таким чином я купила свій дірокол MC (підписалась на конкретно його прихід). Завдяки підписці на прихід товару також прикупила чудовий набір штампів (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1208180&postcount=1932)

Отже, з останніх закупок маю такі магазини:

http://shop-scrapart.com.ua/ - там купувала фен і дірокол, чудове обслуговування, ціни як на який товар, але не захмарні. З моїх спостережень на дорожчі товари ціни адекватні, а на маленькі дрібнички місцями дорожчі відчутно, але не на все, і знову ж таки, частенько є ексклюзив. Фен від Тіма я лише в них побачила серед українських інтернет-магазинів.

http://www.scrapbooking-ukraine.com/ - по підписці натрапила на прихід товару, тут взяла те, що в СкрапАрті було дорожче, чи взагалі не було в наявності - кілька дрібничок;) Мінус у них - переважно ніц цікавого немає, хіба на розпродажі папір та дрібнота. Тож я втішилась що підписалась на новини і змогла купити не тільки залишки, а й щось топове. Обслуговування нормальне - як з писаною торбою не носяться, але акуратні та обов'язкові. Доставка 2 дні Новою Поштою, бо вони в Севастополі.
Трохи в них дурнувата система на сайті та в блозі, але розібратись можна;)

http://scrapbooking.com.ua/ - тут я купила вищевказані штампи, теж по підписці на новинки. Я так розумію, вони привозять, все найцікавіше скоренько розходиться, і всі очікують наступного привозу:girl_crazy: Але там досить цікаві товари трапляються, набори білетиків тайваньських, тичинки цікаві (видно не з тих магазинів, де в нас СП), всілякі такі дрібнички. Обслуговування чудове, доставка НП теж два дні, бо вони також чи в Сімферополі чи в Севастополі. Ще був такий момент, що не вистарчило мені 1м стрічки, то маю тепер в них заначку на 8грн, безстрокову)) Дуже вибачались. Навіть якщо то такий маркетинговий хід, то добре що невелика сума, хоча пропонували повернути ті 8 грн назад.

Отже, висновки такі: не купувати просто бо захотілось, а складати грошики і паралельно відслідковувати по пошті нові завози. Буде максимально файний результат:)

Ще такий магазин мені подобається
http://scrapua.com/
але переважно якісь дрібнички, і я ще ні разу в них так і не купувала, бо не цікаво виходило за доставку платити, коли товару мізер. Думала може якось шебі-стрічки візьму, а тут Оксана СП організувала - не судилось:xaxa:

А цей магазин scrapshop (http://scrapshop.com.ua) заношу в чорний список. Хто наважиться там купувати, повинен одразу запастись валер'янкою і налаштуватись на дооовге очікування замовлення і всілякі невеселі коломийки((:8:

terezka
25.02.2012, 13:41
і я ще ні разу в них так і не купувала,
Стосовно магазинчику http://scrapua.com/ - замовляла нещодавно, задоволена якістю обслуговування (дбають про клієнта, можна прослідкувати на якій стадії обробка замовлення). дійсно багато цікавих дрібничок

і ще, земний уклін, що написали про нюанси із магазин scrapshop заношу в чорний список

іноді краще вчасно прочитати, ніж "кусати лікті"

Gajka
27.02.2012, 12:39
Чи з цього сайту хтось щось купляв, хочу спробувати?!
http://ovechka.com.ua/information.php?info_id=6

Sirunka
27.02.2012, 14:00
Хто, що може сказати щодо цього сайту http://www.kancelarka.com.ua/ , хочу дещо замовити, але незнаю як у них з доставкою.

roksolanka
27.02.2012, 14:19
Чи з цього сайту хтось щось купляв

я замовляла декілька разів, десь навіть в темі писала відгук про цей магазин. все пройшло швидко і для мене зручно, залишилась задоволеною, та й ціни в них досить низькі

Хто, що може сказати щодо цього сайту

на цьому сайті теж замовляла, все пройшло дуже оперативно, доставка було укрпоштою, ще й презент був в посилці - клей - "мелочь, но приятно"

terezka
27.02.2012, 14:38
там є один нюанс, коли замовляєш, то все є в наявності, а потім може виявитись, що замовленого просто немає, і вони очікують прихід (я так чекала аж майже 3 тижні, 19 днів), плюс брала одні нитки (2 штуки), а отримала два різних відтінки
ще й ціни там трохи задорогі, як на мене (на дімівські наборчики, наприклад)

Sirunka
13.03.2012, 13:04
Може хтось щось чув про інтернет-магазин Handmade studio.Хочу там замовити, і ніби умови доставки хороші, але от цікаво як всетаки вони працюють.

хельга
13.03.2012, 15:01
Дівчатка, порадьте хороший інтернет-магазин фурнітури для біжутерії.
Знайшла такий
http://biju.kiev.ua/businy-speisery-bronzovye-3-mm-goods-6318.aspx
Буду дуже вдячна за пораду :girl_yes2:

olerusya
23.03.2012, 19:16
от 3 дні тому замовила в них два вишивальні набори і ще деякі аксесуари для вишивки, то вчора написали що одного з наборів нема в наявності і невідомо коли буде, а так як мені потрібно обовязково ці два набори, то я сказала що почекаю... добре що мені не дуже горить(бо маю ще роботу), але все ж цікаво скільки мені прийдеться чекати:girl_in_dreams:
а от щодо цін, там такі набори дійсно найдешевші, бо я багато де шукала, та ще й доставка від 200 грн безкоштовна!

bilo4ka
31.03.2012, 17:46
Хтось замовляв щось на цих сайтах? http://scrapgallery.com.ua і http://shop.jennyart.com.ua/ Можете щось зказати про них?

Фіяна
15.05.2012, 17:45
Вдруге робила замовлення в нет-магазині Мір рукодєлія (http://rukodelie.com.ua/).
Перший раз була дуже задоволена - все було в наявності, за 2 дні вже було у Львові.
Цього разу замовила 6 артикулів. Через 2 год перетелефонувала адміністратор і повідомила, що з 6 артикулів 5 відсутні на складі.
Я запитала чому не актуалізовують залишки на сайті?
У відповідь обурливе – "Дєвушка, ето нє мая работа!"
З часу мого замовлення вже минуло 3-4 тижні. Час від часу заглядала. Залишки вони оновили щойно вчора(. Неприємно.

Руда Лисиця
15.05.2012, 18:13
відповідь обурливе – "Дєвушка, ето нє мая работа!
далеко їм ще до закордонного сервісу...ой,далеко...

пару відгуків про наші інет-магазини і їх сервіс:
http://www.scrapcraft.com.ua/ - купувала тут фен. в принципі, сервіс нормальний. хамства не було, просто все вислали і листом відписали про номер посилки. задоволена.
http://www.scrapbooking-ukraine.com/ - от люблю їх чогось. перший раз мала мордування з оплатою(не зв"язуйтесь з liqpay), але в переписці все гарно балакалося. завжди покладуть в посилку щось дрібне але приємне - то стрічку, то гачкованих квіток.
http://scrapbookdreams.com.ua/ - тут теж все файно. переписка без проблем, приємний тон листів.

а взагалі якось звикла на ібей купувати, хіба що не завжди вигідно, краще в наших замовляти.
рекомендую
http://myworld.ebay.com/kellys_scrapbook/&_trksid=p3984.m1497.l2754 - всяке різне. без описів. прикупила тут набір з 6ти маркерів для розмальовування за 3 доляри. взагалі копійки.
http://myworld.ebay.com/victorine_originals/&_trksid=p3984.m1497.l2754 - штампи ґумові
http://myworld.ebay.com/flonzcraft/&_trksid=p3984.m1497.l2754 - штампи фотополімерні, але якісні. дуже ними задоволена
http://myworld.ebay.com/yanglittlewa/&_trksid=p3984.m1497.l2754 - теж ґумові штампи (канада)))
http://www.ebay.com/sch/Scrapbooking-Paper-Crafts-/11788/i.html?_ipg=&_stpos=&_fcid=209&gbr=1&_localstpos=&_from=&_nkw=&_clu=2&_armrs=1&_ssn=nikkimerguzhis - тут часто можна вхопити дешеві нові ножі

opko
15.05.2012, 19:15
Залишки вони оновили щойно вчора(. Неприємно.
Ой не знаю, що вони там оновили, далі купа позицій з позначкою "на складі", а в наявності немає.

olerusya
15.05.2012, 21:39
от 3 дні тому замовила в них два вишивальні набори і ще деякі аксесуари для вишивки, то вчора написали що одного з наборів нема в наявності і невідомо коли буде, а так як мені потрібно обовязково ці два набори, то я сказала що почекаю..
такс, один набір так і не зявився ще досі...:girl_in_dreams: а коли я вже була згодна зробити замовлення лише з одним набором, то вони просто не відповідають на мої листи... не знаю в чому справа. зіпсули мені спершу хороше враження про себе:girl_nea:

bilo4ka
16.05.2012, 12:07
Дівчата, на цьому сайті http://www.nashabumaga.com хтось щось замовляв?

Мар'яся
16.05.2012, 12:17
Дівчата, на цьому сайті http://www.nashabumaga.com хтось щось замовляв?

Тут вже, здається, був відгук про цей інтернет-магазин. Але повторюсь: відправили ніби швидко, проте папір не вартує уваги. Ціни доволі високі, як на мене.

Olena-m
16.05.2012, 12:20
Замовляла давніше. У мене прийшло за тиждень. А Богданка мала цілу епопею з ними. І ще Інсоленс писала, що були з ними якісь проблеми з СП у Контактах. Та й папір гірший, ніж оригінальний скраповий.

bilo4ka
16.05.2012, 12:33
в ньому не папір хочу замовляти, тому цікавить саме відношення і чи вчасна і надійна доставка

Olena-m
16.05.2012, 12:37
Ставлення так собі (пошукайте, я вже писала про них). Доставка за тиждень укрпоштою.

bilo4ka
16.05.2012, 13:19
Доставка за тиждень укрпоштою.
Пише що ще крім Укрпошти: 3. Транспортными компаниями отправка только по предоплате. Доставка осуществляется из г.Запорожья транспортными компаниями Ин-Тайм и Новая Почта. Номер декларации будет отослан на e-mail. Доставку вы оплачиваете самостоятельно в момент получения товара. При заказе свыше 300 грн., доставка товара бесплатная.

MILITARIYA
16.05.2012, 16:31
Дівчатка питались мене, де я замовляла папір. Таки замовлення робила з великим ризиком, бо дуже боялася, чи віднесуться нормально і взагалі чи не буде таких проблем, як мала наша Оксана-Велана. Замовляла у скрапшопі (http://scrapshop.com.ua/index.php). Більше ніде не було такого паперу і ще дечого:girl_wink: Правда наперед не платила, зважаючи на гіркий досвід Оксанки. Вибирала спосіб доставки: укрпошта (накладеним платежем),переплатила власне за послуги укрпошти 4 грн. Зате не переживала, що мої гроші пропадуть. Надіслали на другий день (в один день робила замовлення з трьох різних сайтів, вони відправили найскоріше). Отримала посилочку через 4 дні.
Власне тепер всюди при замовленні обираю укрпошта (накладений платіж), так менше мороки з переживання за гроші. Ось так.

Velana
16.05.2012, 17:33
взагалі чи не буде таких проблем,
проблем вже б не мало бути (не думайте що я захищаю той магазин), знаю що змінили працівників :) будемо сподіватись що обслуговування поліпшиться...

terezka
10.09.2012, 15:27
Останній трафунок з Овцою-рукодєльніцою: вибрала в суботу набір, замовила, сьогодні приходять наступні оновлення статусу замовлення:
- Проверяем наличие товара на складе
- К сожалению набора для вышивки нет в наличии, извините за неудобство.
на моє, логічне запитання, як то так, що він є у наявності на сайті, але його немає, і ось те "извините" означає, що і не буде взагалі чи як? Отримала ось таку відписку:
Сайт сделан в виде каталога, к сожалению там не пишется наличие товара.
От для чого виставляти товар, якого не те що немає в наявності, але й вони не здатні доставити.

Яруська
13.09.2012, 08:41
Натрапила на ось такий інтернет магазин http://hmstudio.com.ua/
Так як по Києву до метро в них доставка безкоштовна, то щось замовлю на наступний тиждень, ціни знається досить хороші.

Aster
24.11.2012, 21:18
Читала-читала цю тему, але не знайшла те, що шукала.
Підкажіть, будь-ласка, гарний інтернет-магазин з великим вибором тканин для шиття одягу. Такий, щоб надсилав і невелику кількість тканини, а не лише рулонами.
Бо у Львові я взагалі не знайшла в жодному магазині такої тканини, як мені потрібна...

Bree van deKamp
31.01.2013, 12:22
Чи хтось мав справу з цим магазинчиком чи мо користувався його товарами??? Буду вдячна за відгуки! http://www.rosa.ua/

Руда Лисиця
31.01.2013, 13:52
дорого там. можна знайти й дешевше. і вибыр так собі

Coffe13
01.02.2013, 10:30
Чи хтось мав справу з цим магазинчиком чи мо користувався його товарами??
Ціни і справді стрічаються в неті дешевші (правда - як на який товар, я суджу по художці). Зате сервіс хороший :)

Ірка-Шкірка
01.03.2013, 16:34
Прийшли мені сьогодні тканини з американського сайту http://www.fabricshack.com/ Шлють від 12ти сантиметрів, мають і бавовну, і шовк, і льон, пакунок дійшов за 10 днів!!! Я дуже задоволена. Тільки вони уточняли мою адресу українською також, я вислала і вони надрукували її на конверті, видно завдяки тому швидко дойшло.

Sitara
05.04.2013, 17:14
"Овца-рукодельница" у Львові ще працює? Якщо так, чи знає хто туди телефон, або години роботи? Дяк.

Barsuk
05.04.2013, 22:28
"Овца-рукодельница" у Львові ще працює? Якщо так, чи знає хто туди телефон, або години роботи?
вже ні вони тільки місяць попрацювали і поїхали до києва назад... напевно торг не пішов хоча магазинчик класний був там дмц найдешевше було

Marigold
16.07.2013, 11:23
Чи хтось замовляв нитки з http://merejka.com.ua особливо цікавить турецький шовк Enstitu? Ціна на нього там аж занадто спокуслива - 4.25грн порівняно з львівськими магазинами (7.50грн найдешевше що я знайшла) плюс він там дешевший навіть від ДМС. Цікавить чи то не підробка за таку ціну.

Takamine
28.09.2014, 11:31
Я замовляла у мережці тканину для вишиття сорочок. Якістю і сервісом задоволена. Зазвичай вказую щодо доставки Новою поштою. Якщо зранку оплатити, то відправляють у то й же день, або на наступний.