КПК

Показати повну версію : Щоб не було страшно)

Сторінки : [1] 2

cleonata
20.10.2009, 14:26
Якщо когось щось болть, якіси не такі симптоми, признаки і відчуття, пишіть, діліться досвідом, щоб не було страшно іншим...

В мене 5 тиждень і вже 6 днів болить, ниє живіт, в кого таке було? поділіться досвідом... я лежу, приймаю вітрум ношпу і магвіт б6

Ольга
20.10.2009, 14:33
А в мене палець вже пару місяців затерп і не відпускає? Страшно!?:) чи не відпаде бува?

Iwka
20.10.2009, 14:37
щоб не було страшно іншим...

Як на мене - то так тілько і буде страшно.

А шоб не було страшно - тре побільше читати (чим більше знаєш - тим впевненішим ти є)
і йти до дохтора, якшо дійсно шось турбує...

Оленка
20.10.2009, 14:48
6 днів болить
Якщо ви самі собі ці таблетки прописали то краще піти до лікаря, бо ниючі болі - це не дуже добре.

чи не відпаде бува
Поживем побачим :lol:

cleonata
20.10.2009, 15:13
таблетки лікар призначив пити, я все читаю на різноманітних форумах, що таке буває, але доки воно має бути ніхто не пише...

tanchyk
20.10.2009, 15:27
В мене 5 тиждень і вже 6 днів болить, ниє живіт, в кого таке було? поділіться досвідом... я лежу, приймаю вітрум ношпу і магвіт б6
НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ, У МЕНЕ ТАКОЖ ТАКЕ БУЛО, БІЛЬШЕ ЛЕЖІТЬ, ДУМАЙТЕ ПРО СВОЮ ЛЯЛЮ І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ. ЗА ПАРУ ДНІВ УСЕ ПОВИННО ПРОЙТИ, ЦЕ ТАК РЕАГУЄ МАТКА, ЩО В НІЙ ХТОСЬ ПОСЕЛИВСЯ. МЕНШЕ ХОДІТЬ. НУ І ЗВИЧАЙНО ЗВЕРНІТЬСЯ ДО СВОГО ЛІКАРЯ, ЯКЩО ВИ ЩЕ НЕ ЗВЕРТАЛИСЬ.

nim
20.10.2009, 16:31
В мене теж нив живіт 2 чи 3 місяці(робили УЗД в 1 і 3 м.),потім все пройшло.Правда я не лежала,бо ще вчилась.Молилась і надіялась на краще.Ви не переживайте, консультуйтесь в лікаря і все буде добре!

cleonata
20.10.2009, 18:34
Дякую За підтримку, бо чесно кажучи переживаю;)

Полуничка
20.10.2009, 23:45
В мене теж були ниючі і колючі болі. Ще й досить довго. Мабуть десь до кінця третього місяця. Але слава Богу все пройшло. Болі змінилися незначними ворушіннями, а потім "бурной жизнью" малятка. Головне більше лежати і відпочивати. А найголовніше відвертати себе від стресів. Це я перевірила на власному досвіді.

cleonata
21.10.2009, 10:15
Правда я не лежала,бо ще вчилась
як ти бідненька витримала?, я тут ледве лежу, а ти ще й ходила і вчилась))) респект!!!!

Dobra
21.10.2009, 10:54
в кого таке було? поділіться досвідом... я лежу, приймаю вітрум ношпу і магвіт б6
В мене таке до 7 місяця включно, хоча так довго буває рідко. Єдине що помагає - горизонтальне положення і жодних нервів. Були такі моменти, що здавалось вже все, болі дуже на схожі на передродові, навіть тарілку було важко підняти. Це постійний тонус матки, а з ним краще не жартувати. І старатись мати хороший позитивний настрій не зважаючи на львівську погоду.

сніжна
21.10.2009, 13:23
вибачте,але при болях,які справді турбують,треба звертатися за консультацією до лікаря.А то з нашими порадами можна щось упустити важливе....

nim
21.10.2009, 14:45
як ти бідненька витримала?, я тут ледве лежу, а ти ще й ходила і вчилась))) респект!!!!
Дякую!Мусіла довчатись,але сидіти і лежати мені було добре,ходити тяжкова,а от стояти не могла.Коли їхала в транспорті а місця не було шоб сісти,ледве доїжджала,потім годинами відлежувалась.

arina
22.10.2009, 10:58
В мене зараз 18 тиждень і теж час від часу відчуваю болі в животі. На УЗД (останній раз робила на 15-му тижні) сказали що все нормально, що просто матка підтискає інші органи то воно й болить, а дільнична (Іванюта-Мануйлик О.В., 5 поліклініка, про неї я писала в темі "Жіночі консультації - жахлива лікарка) почала лякати шо то тонус матки.. Але від чого?? на роботу не ходжу, практично нічого не роблю (тільки дещо по дому-зварити, поприбирати легенько) і тут тонус..звідки він взявся? До того ж його не було! Почала лякати викиднем... І шо робити?

In4a
22.10.2009, 11:02
І шо робити?
Змінити лікаря!

NightBitch
22.10.2009, 13:49
Мене живіт болів перших 4 тиждні без перестанку...(на що в Інтерсоно сказали шо всіх вагітних болить живіт нічого страшного....) тепер на 7 тиждні час від часу спазмами як на місячні болить почалась постійна тошнота і дууууже болить спина сидіти на роботі важко...весь хребет аж до шиї і де нирки...що це? когось так боліло? ааа і ще суглоби ломить...

In4a
22.10.2009, 22:29
NightBitch, це вагітність, це зміни Вашого організму! :girl_crazy: В мене то там боліло, то там потягнуло, то там ще щось, і я ТАААК переживала, потім зрозуміла, що від того переживання ще ж гірше робиться :girl_cray: Будьте спокійною і не нервуйтеся! :girl_smile: Якщо вже ДУЖЕ болить, то йдіть до лікаря, щоб спокійніше було (гм... хоча враховуючи Вашого лікаря... не факт... :girl_in_dreams:)

kitty
23.10.2009, 10:05
Мене моя спина теж постійно болить, особливо зранку, але я не шукаю в тому ніяких проблем - то кажуть так і має бути. То все пройде, тим більше що багато в організмі міняється:girl_curtsey:

katrinka
23.10.2009, 10:56
постійна тошнота і дууууже болить спина сидіти на роботі важко...весь хребет аж до шиї і де нирки.
в мене постійна тошнота почалась на другому місяці, весь третій місяць я рвала не залежно чи в шлунку щось було чи пусто, ці жахи закінчились з початком 4-го місяця, як і попереджувала лікар. тонус матки був постійно, кілька разів на день живіт в р-ні матки на пару хвилин ставав просто кам"яний. все що радили лікарі: категорично заборонили хвилюватись, більше лежати і попити магне В6. нирка боліла так, що ходила на УЗД, плід просто її змістив трішки і затиснув, тому при ниркових болях ставала на карачки (опершись на лікті і коліна),в такій позі поки болі не припиняться, а потім так робила для профілактики. від 5-го місяця аж до восьмого (поки живіт не почав заважати) почувала себе наче не вагітна.

Ірена
23.10.2009, 11:06
В мене зараз 18 тиждень і теж час від часу відчуваю болі в животі. На УЗД (останній раз робила на 15-му тижні) сказали що все нормально, що просто матка підтискає інші органи то воно й болить, а дільнична (Іванюта-Мануйлик О.В., 5 поліклініка, про неї я писала в темі "Жіночі консультації - жахлива лікарка) почала лякати шо то тонус матки.. Але від чого?? на роботу не ходжу, практично нічого не роблю (тільки дещо по дому-зварити, поприбирати легенько) і тут тонус..звідки він взявся? До того ж його не було! Почала лякати викиднем... І шо робити?

тонус іноді буває і не від роботи чи ходіння - наприклад від гормонального фону, статевих контактів чи нервової системи.
а щодо лікаря, то дійсно варто ще в когось проконсультуватися.

cleonata
23.10.2009, 16:27
Коли їхала в транспорті а місця не було шоб сісти,ледве доїжджала
То просто капець!!! в нашій державі просто страшно в маршрутку заходити вагітним,я колись тіки бачила стоячу вагітну, за шкварки зі скандалом піднімала мужиків!!! ато вони стають "слабим полом" при вході в маршрутку, лиш би яйка свої пригріти СТИД!!! І ПОЗОР НАШИМ МУЖИКАМ!!!!!, один раз я такий позор їм влаштувала, шо всі повставали і поки яя не вийшла не сідали!, так їм козлам і треба!
То треба казати, просити( правда трохи не зручно) але треба, що ж зробиш як воно "даун" або притворяється!!!!

Колись за дівування наших бабусь, то ні один пан не міг сісти в транспорті чи де інди, якшо хоть одна жінка стояла, не важно скільки їй було років і йому!

І вобше то треба якось викорінбвати таку антикультуру, ато позапихають оті затички в вуха і мат через мат. шо то МУЖИК? то ШМАТА!!!!
Добре хоть зара вже 2 тиждень не їзджу.
А ше деколи ВОНО питає, а шо живота не видно, чого я маю вставати, во " презики" позабивала, вони не знаютьнавіть шо то таке місячні і думають шо то ніц не відчуваєш... короче нема про кого говорити....
Треба нам обєднуватись і строїти мужиків в транспорті, ато я одна не справлюсь!!!!

спазмами як на місячні болить почалась постійна тошнота і дууууже болить спина сидіти на роботі важко...весь хребет аж до шиї і де нирки...що це? когось так боліло? ааа і ще суглоби ломить...
біднятко, мені тебе так шкода, ти може на больничний йди, здоровя важливіше, я всім своїм сказала шо мене не буде ше 3 тижні мінімум, і мені всерівно шо вони думають.... Я готуюсь бути мамою і мені потрібен спокій. ти кажи хай чоловік масаж робить, доречі на південному продають такі подушки масажери, кажуть шо помагають, тіки вони собаки дорогущі...
ти тримайся, ми тримаємо кулаки за тебе!!!!
а от з тошнотою в мене теж проблема, але мені кажуть шо тодобре, от терплю. перестає чуть к шось зїм, шо небудь і трошки, наприклад грушку, або пару виноргадинок, бажано свіжий фрукт (поки ше є такі без хімії), біль в спині то тож ніби нормально, то ж все там міняється, матка росте і т.д. треба терпіти! я от сама терплю...

бо є велика місія - ВИНОСИТИ ЗДОРОВОГО МАЛЮКА!

тож терпімо жіночки!!!!

Оленка
23.10.2009, 16:47
СТИД!!! І ПОЗОР НАШИМ МУЖИКАМ!!!!!
Цілком підтримую. Старші ще деколи встануть ну а молодші то то взагалі!!!! Морду до вікна відверне і думає, що того ніхто не замітив і що то так має бути :girl_devil:. Як страуси.
Моє щасття, що вже давно в маршрутках не їжджу.

katrinka
23.10.2009, 16:51
ато вони стають "слабим полом" при вході в маршрутку, лиш би яйка свої пригріти СТИД!
+ 1000, супер допис, приєднуюсь, у свій час теж піднімала в маршрутках тих, котрі "мужчинами" себе називають:girl_haha:

cleonata
23.10.2009, 18:28
ох ви мене заспокоїли, а то думла шо тіко я така істерична, щодо маршруток.
Сама стараюсь не їздити але деколи приходиться...

треб нам обєднуватись і стидати наших "страусів"... якщо так не доходить...

cleonata
24.10.2009, 14:45
шось мене так страшно нудить шо помираю...... а рвати не вмію, 3 рази пробувала в житті, 1 раз втратила свідомість інші 2 виходило тіко носом.... просто капець.
шо маю робити?, хто шо їв під час токсикозу? що помагало? я не можу нюхати навіть зубну пасту, то просто аут їм іно моркву, яблука і манку і ВСЬО!!!(((((
на решта дивитись не можу....

Irusya
24.10.2009, 15:09
Я так трималась від тої нудоти... а вчора ввечері не витримала - вернула, ще й такими спазмами, що вуха закладало... Горло надірвала - так болить, що ковтнути слину не можу:(:(:(

Уляночка
24.10.2009, 15:17
Я так трималась від тої нудоти... а вчора ввечері не витримала - вернула, ще й такими спазмами, що вуха закладало... Горло надірвала - так болить, що ковтнути слину не можу
Ірусь, а груди тебе болять ?

cleonata
24.10.2009, 15:29
Я так трималась від тої нудоти... а вчора ввечері не витримала - вернула, ще й такими спазмами, що вуха закладало... Горло надірвала - так болить, що ковтнути слину не можу

АААА мені тебе так шкода, шо просто капецььь!!!! Ти тримайся! кажуть лікарі шо не треба навмисне рвору викликати..., ой тяжка то робота малюка виношувати!!!
Тримаймося!!!

Irusya
24.10.2009, 15:30
Ірусь, а груди тебе болять ?

Та болять при дотиках, а що?

Уляночка
24.10.2009, 15:52
болять при дотиках, а що?
та то мої хробачки в голові - ходжу і мацаю, чи болять...для мене то ознака, що все гут...якщо щось мені не подобається, то вже собі видумую щось зле...

Ірена
24.10.2009, 19:37
та то мої хробачки в голові - ходжу і мацаю, чи болять...для мене то ознака, що все гут...якщо щось мені не подобається, то вже собі видумую щось зле...
ніяких хробачків!:girl_mad:
в мене, напиклад, боліли нападами - то боліли, то не боліли і вже 38 тижнів:girl_spruce_up:

cleonata
26.10.2009, 10:19
ой і мене болять так шо неможливо доторкнутись, чоловік в шоці, каже ; як то не можна навіть поцілувати!!! , а не можна бо болить, дійсно страшенно болить!!!!, і нудиииииить.
Я тримаюсь!!!!

cleonata
26.10.2009, 10:35
Нудота і вагітність
Автор: Автор 11.12.2008 Рубрика: Омани, які супроводжують різні захворювання.
Теги:вагітність, жінка, нудота, організм, пізній токсикоз, ранній токсикоз, токсикоз,Первый признак беременности курсы для беременных центр культуры курсы для беременных.

чи Так вже погано, коли майбутню маму нудить? Дивне питання. Що ж в цьому хорошого? Проте не все так однозначно.

Як ні парадоксально, але нудота вагітної жінки - на благо її майбутньої дитини. Дослідження, зроблене недавно американським біологом Марджі Профет з Каліфорнійського університету, показало, що нудота, якою страждають більшість жінок вранці в перші три місяці вагітності, можливо, природний захист ембріона від токсичних продуктів.
Марджі Профет затверджує: «У цей період він надзвичайно уразливий, оскільки ще не здатний самостійно боротися з токсинами. Материнський організм реагує на це виробленням гормонів, що загострюють здатність визначати шкідливу для ембріона пищу».

.

Що ж до раннього токсикозу, то вони теж не так шкідливі, як це прийнято вважати. Доктор медичних наук, професор Ілля Аркадійович Аршавській із цього приводу помічає: «Часто вважають, що токсикоз говорить про неблагополучний перебіг вагітності. І ось вже в хід йдуть без відома лікаря різні ліки, що приносять полегшення.
Адже добре відомо, що ліки - це палиця про два кінці. Матері воно дійсно може допомогти, а для дитини виявиться сильним стресовим чинником.

.

Тим часом ранній токсикоз - це справжній порятунок для нормальної вагітності, і тривогу повинно викликати скоріше їх відсутність. Адже з їх допомогою з материнського організму віддаляються згубні для плоду речовини і встановлюється сприятливе середовище. Якщо ж захисні сили жінки ослаблені, наростають несприятливі зміни.
А ось пізній токсикоз, хоча це теж пристосовні реакції, вже ненормальні, особливо важкі форми. Значить, організм матері до цих пір не справився з своїм завданням»

http://infosvit.kiev.ua/nudota-i-vagitnist

cleonata
26.10.2009, 10:37
Дослідження, проведене канадськими ученими, показало, що у дітей, матері яких страждали від нудоти і блювання на ранніх термінах вагітності, результати при проходженні IQ-тесту були вищі від середніх. Крім цього, діти відрізнялися високими показниками пам’яті і мовних навичок. Результати свідчать, що подібне нездужання не тільки не завдає шкоди плоду, навпаки, покращує психічний розвиток дітей. Свої висновки лікарі пояснюють просто. Нудота і блювання при вагітності — дуже часті стани. Оскільки нездужання є наслідком певних гормональних змін, пов’язаних з розвитком плаценти, лікарі стверджують, що нудота свідчить про здорову вагітність. Наприклад, у тих, хто страждє від гестозу, менший ризик мимовільного переривання вагітності, народження мертвого плоду і передчасних пологів.

тигрица
26.10.2009, 11:23
А мене останнім часом дуже болить голова, через кожні 4-5 днів. Свекруха каже що це мігрень, але я ще сподіваюся що це перевтома і недосипання. І приймати нічого не можна, бо годую дитину.:girl_sad:

Уляночка
29.10.2009, 09:09
Зараза..мені вже 5 ніч погано спиться..постійно страхи мене роздирають, що щось не так із лялюською..що прийду на узд і почую звиклі слова....блін, як з тим боротися...ще й нудити перестало і груди не наливаються, як раніше..от причина знову накручувати себе..дівчата, як боролися зі страхами, якщо вони у вас були?

Leila
29.10.2009, 10:12
Груди це зовсім не обов"язковий показник, так як і нудота, в мене в першу вагітність понудило зовсім трошки, ну з тиждень або два, а потім ніби і не вагітна, грип теж ходив, то я старалася бути вдома. Якщо дуже переживаєш, то треба тест зробити на ХГ, там на Науковій є Меділайн чи щось таке, щоб маршрутками не їхати. А голвне спокій і не накручуй себе. Хоча я тебе добре розумію, поки не народиться ляля стільки всіляких страхів

Уляночка
29.10.2009, 10:14
Якщо дуже переживаєш, то треба тест зробити на ХГ, там на Науковій є Меділайн чи щось таке, щоб маршрутками не їхати
двічі ще перед узд робила..от чекаю через днів 10 йду знову на узд, то не знаю, чи втримаюсь, щоб знову ХГ не здати, щоб зі спокійною душею йти до Палиги....перестрашена стала...

kitty
29.10.2009, 10:35
Особисто мене не нудило на початку взагалі - я і не вірила спершу що вагітна. Потім зробила тест на вагітність то була бліда смужка - і знову ті самі відчуття що і звично, а коли зробила тест вдруге, то нудити почало старшенно - ше велику роль мабуть грає самонавіювання. І груди мене не боліли ніколи і не болять і досі, тому груди і тошнота то ше не показник. А ше кажуть, що коли тошнить дуже то вагітна хлопчиком а коли не тошнить взагалі , то у вас в животику дівчинка. Тому не варто себе накручувати - вам від того не краще ні фізично ні морально. Візьміть Уляночка себе в руки і вірте в краще, адже воно того варте :girl_in_love:

irushka
29.10.2009, 10:52
В мене грип. То завал, дівчата, я ніколи не хворію ГРЗ і грип мене бере раз на кілька років, то ж треба таке. Страшна ломота в тілі, особливо поперек тягне, встаю - крутиться голова, ледве до туалету доповзаю, температура не дуже висока - 37,6, але так зле. От як не стараюсь вірити, що все буде добре, та все ж час від часу розклеююсь, страшно мені, як ніколи, дитині ж тільки 4 тижні.
:( :( :(

Leila
29.10.2009, 10:53
По-різному говорять, мене навпаки тошнило до 16 тижнів з малою, не знаю від чого то залежить, а з малим трошки

Уляночка
29.10.2009, 11:04
ізьміть Уляночка себе в руки і вірте в краще, адже воно того варте
в мене особливий склад мозку після 2 завмерлих, тому...важко боротись з тим..

щодо нудить-не нудить..коли я була вагітна Любчиком, то навіть натяку на токсикоз не було..так що все індивідуально...а ось моя подруга жила до 16 тижня на крапельницях, бо рвала по 3-4 рази на день...маю похресницю Дзвінку...

мене грип. То завал, дівчата, я ніколи не хворію ГРЗ і грип мене бере раз на кілька років, то ж треба таке. Страшна ломота в тілі, особливо поперек тягне, встаю - крутиться голова, ледве до туалету доповзаю, температура не дуже висока - 37,6, але так зле. От як не стараюсь вірити, що все буде добре, та все ж час від часу розклеююсь, страшно мені, як ніколи, дитині ж тільки 4 тижні.
Ірусь, тримайся...можливо,це і не грип,а реакція організму на вагітність...

irushka
29.10.2009, 11:15
можливо,це і не грип,а реакція організму на вагітність...
Реакція вже була 2 тижні тому, що я думала, що захворіла - температура 37, закладений ніс, за 3 дні минуло, а тепер така ломота сильна і ще й кашель з`явився.
Дівчата, скажіть, а якщо груди болять, то можна бути спокійною, що вагітність розвивається, чи не обов`язково вони "падають" коли щось не те?

devnull
29.10.2009, 14:24
А ше кажуть, що коли тошнить дуже то вагітна хлопчиком а коли не тошнить взагалі , то у вас в животику дівчинка.
та дурниці :)
у мене от другий хлопчик буде - не нудило ні одного дня ні з першим ні з теперішнім.

olgamk
29.10.2009, 19:59
Крім грипу,треба памятати що імунітет при вагітності послаблюється щоб організм жінки не викінув дитинку як інородне тіло на перших тижнях!!!і через те може вчіпитись всяке тому треба дуже обережно!

Natally
05.11.2009, 12:40
Привіт усім! Сподіваюся, що новеньких приймати у свої ряди. Я вже два місяці перечитую гілочки, а написати щось не вистачає часу.
Нам вже 29 тиждень пішов, а нудило і рвали ми з 3 тижня, причому і в день і вночі і нічого не допомагало. Найгірше було зранку, коли рвати немаєш чим і виходять тільки шлункові соки, дуже неприємне відчуття і страшенно починала мучити печія. До четвертого місяця ця процедура відбувалася з ранку до ночі, потім лише зранку або ввечері, а зараз буває раз в тиждень. І що саме цікаве, я рвала не від чогось, це не була реакція на якусь їжу, а просто так. Зате тепер я можу сказати, що почала насолоджуватися вагітністю.:girl_curtsey:

levandivka
05.11.2009, 12:43
що саме цікаве, я рвала не від чогось, це не була реакція на якусь їжу, а просто так.
+1. Це дійсно "саме цікаве".
Кажуть, "просто ТАК - навіть коти не плодяться".

треба памятати що імунітет при вагітності послаблюється
Даруйте. Він послаблюється страшилками.
Природа ж навпаки... дає вагітним подвійну силу.

Щоб не було страшно - не читайте страшилок. Або навчіться розрізняти. :)

Natally
05.11.2009, 13:04
Можливо я не точно висловилася, тому вибачайте. Але, коли чула про токсикоз у вагітних, то переважно жінок нудить і рвуть вони то від певної їжі, чи від вигляду чогось, чи на запах і в певний період дня, а в мене і всі аналізи були в нормі і я старалася відмовлятися від жирної важкої їжі, від солодкого, не переїдала, пила чайочки, які рекомендувала лікар, а ситуація не змінювалася.
І ще, Ви б могли бути трішки привітнішими з новачками.

levandivka
05.11.2009, 13:11
Ви б могли бути трішки привітнішими з новачками.
ТАК я - "со всєй душой"... :)

arina
05.11.2009, 15:07
В мене теж був сильний токсикоз з 3 по 16 тиждень, тепер легше - раз в тиждень:girl_curtsey: Це все природою продумано - тому не переймайтесь, всьо буде ОК.

Wassabi
09.11.2009, 22:46
Привіт! Я новенька у ваших рядах, випадково потрапила на форум пару місяців назад. З того часу постійно заходжу та дізнаюсь дуже багато цікавого і корисного для себе, а от тепер і зарееструвалась.
Я теж вагітна на 19 тижні.А турбує мене те що мені ще на 10 тижні на УЗД поставили загрозу. Після цього я всі рекомендації і наставляння лікаря виконувала,і була впевнена що все минуло, а на минулому тижні знову була на УЗД і мені знову ж такі поставили загрозу. Дуже переймаюсь з цього приводу, хоч і намагаюсь не хвилюватись і не нервуватись.
Почуваю себе чудово. Токсикозу взагалі не було, на щастя :) тай ніякого болю не відчуваю, всі аналізи в нормі, а чому ж тоді мені сталять загрозу?
Можливо хтось через таке проходив?

Фіяна
09.11.2009, 22:49
а чому ж тоді мені сталять загрозу?

а що кажуть УЗД-исти, котрі ставлять загрозу?
а ваш ведучий лікар?

сяняНЯНЯ
09.11.2009, 23:05
а чому ж тоді мені сталять загрозу?

може ви не дуже звертайте увагу на то що кажуть,раз ви себе добре почуваєте,аналізи в нормі. мене під час вагітності особливо перші 4 місяці дуже болів живіт низом,а на УЗД ніякої загрози не бачили. Так що раджу вам побільше відпочивати і думати лише позитивно!

Wassabi
09.11.2009, 23:05
Кажуть що не має гармонії між дитиною та мною :(, що це може бути через стреси, переживання емоційні. Мені через 2 тижні знову на УЗД, боюсь туди йти, бо лікар сказала, що як знову посталят загрозу, то потрібно буде приймати якісь міри.

Фіяна
09.11.2009, 23:11
Кажуть що не має гармонії між дитиною та мною

істерика :) ! це вони по чому визначили? УЗД визначає гармонію?
не морочте собі голову таким "діагнозом" :)

ну і на наступний раз підіть до інших лікарів.

Wassabi
09.11.2009, 23:16
не морочте собі голову таким "діагнозом"
Дякую, ви мене розрадили та розвеселили :) . Приємно, що є такі люди!

Vittoriya
09.11.2009, 23:17
Кажуть що не має гармонії між дитиною та мною , що це може бути через стреси, переживання емоційні
Капець!!! Самі вас стресують і таке говорять!! Підіть до якогось іншого лікаря. Зайва думка все-одно не зашкодить . Попитайте по знайомих, може хтось щось порадить!!!
І на наступне УЗД обов'язково підіть до іншого лікаря!!!!!!!!!

Імель
09.11.2009, 23:21
лікар сказала, що як знову посталят загрозу, то потрібно буде приймати якісь міри.

тю... мо вона про міри то про грошики говорить, при виписці з пологових теж багато чого кажуть, поки в кишеньку батьки не покладуть трохи капусточки.

Таки сходіть ще до іншого лікаря і не хвилюйтеся

Wassabi
09.11.2009, 23:27
А ще дівчата хотіла у вас запитати, коли приблизно ви вперше відчували рухи дитини,і на що це схоже?? А то я на 18 тижні вже б мала б щось відчувати, а ніби малеча і не ворушиться. Можливо, я просто не знаю на що схожі ці відчуття та й приймаю їх за щось інше,це у мне перша вагітність.

juliasja
09.11.2009, 23:28
а в чому проявляеться загроза? якщо лише у г1пертонус1,який видно лише на УЗД 1 при цьому не супроводжуеться мажучими вид1леннями чи будь-якими неприемними в1дчуттями внизу живота- нычого страшного.Це не потребуе госп1тал1зацы1. просто б1льше в1дпочивайте, приймайте Магне В6

Wassabi
09.11.2009, 23:34
в чому проявляеться загроза? якщо лише у г1пертонус1,який видно лише на УЗД
так мені і написали на висновку тонус +1. Дякую що заспокоїли:)

Vittoriya
09.11.2009, 23:51
так мені і написали на висновку тонус +1.
Моя подруга всю вагітність проходила з гіпертонусом!! І нічогО!Має гарненкого синочка! Її навпаки заспокоїли , що нічого страшного, просто не можна перенапржуватися, стресуватися і все буде добре! І ви думайте про хороше, а не про ті бздури, що вам лікарі наговорили...

cleonata
10.11.2009, 11:10
Вчора в мене знову помазало(((( так зпереживалася, не спала цілу ніч, зранку зїла тільки маленьку канапку яку ледве в себе засунула. Поїхали на УЗД. Що мені сподобалось, що на мечнікова всі ходять в масках і без них просто не запускають.
Подивився мене лікар і заспокоїв!!!! малюк 1,5 см. серденько б*ється 146 ударів в хвилину, я аж розплакалась, зхопила того лікаря за руку дякую йому, а він сміється, каже чоловіку дякуйте)))). Кльовий лікар, швиденько подивився, щоб не нашкодити малюкові я не всигла оговтатись навіть. І Я БАЧИЛА СВОЮ МАЦЬОПУ!!!!!!!:connie:
ДЯКУЮ БОГУ ЩО МЕНІ ДОПОМАГАЄ!!!!!

kamiole
10.11.2009, 11:26

Я теж так робила, якщо груди не боліли, то починала інтенсивно прислуховуватись до живота. Тепер з того сміюся, але тоді все було ду-у-у-уже серйозно. Ви не переживайте. Позитивний настрій і впевненість. Все у вас буде добре. Уявляйте собі свого малюка, це мені допомагало переключитись на позитив

Єва
10.11.2009, 13:05
Я теж так робила, якщо груди не боліли, то починала інтенсивно прислуховуватись до живота.
Мене груди болять тільки в дні очікуваних місячних (4, 8, 12 тижні), в інші періоди - практично не відчуваються. Ознакою того, що все добре є нудота, навіть легенька.

Nastynya
11.11.2009, 14:32
ага, в мене коли токсикоз пройшов, то я думала з розуму зійду доки дочекаюсь що воно ворушитись буде))))))) але нічо, дочекалась)))))

Wassabi
13.11.2009, 12:15
то я думала з розуму зійду доки дочекаюсь що воно ворушитись буде)
Якщо можна розкажіть детальніше, коли саме ві відчули перші рухи маляти і як це приблизно було:) , а то я на 19 тижні і нічого не відчуваю або можливо просто не розумію що це саме поштовхи. Я вже переживаю, коли ж це станеться!!!

Левицька
13.11.2009, 15:08
cleonata, прошу пробачення, що прямо до Вас звертаюся, але як у Вас з болями та ниттям? Пройшли?
У мене 4 тиждень, а вже 7 день ниє... Сьогодні була у лікаря, робили УЗД, сказала, що все нормально. Що робити? Я вже гризуся так... Лежати багато не можу, бо мушу працювати...

cleonata
13.11.2009, 16:27
У мене 4 тиждень, а вже 7 день ниє...Давай на ТИ.
Не бійся, якщо на узд сказали шо все нормально, то заспокійся! я теж постійно переживала, але всі мене сварили, що лишній раз нервувати не бажано для малюка., ниє, бо матка в шоці)))), я теж би була в шоці від таких новин, вона ж привикла шо шомісяця з неї всі кров виходить, а тут ніц не виййшло, та шей малюк появився))), то так мої уявлення.)), кажуть лікарі шо це нормально, що ниє, в мене десь з 3 тижня почало нити, потім перестало десь на 6-7 тижні. на 8 тижні помазалось, лікар сказав шо то теж нормально. Але чітко і виразно в першому і в другому випадку сказав шо при таких розкладах (мажиться) переважно кладуть в лікарню.
Я б тобі радила взяти відпустку і полежати, бо ше й той грип ходить!!! 10 вагітних жінок в Україні померли- це казав мій лікар і строго-настрого заборонив з хати вилазити!!!, в нього невістка на 10 тижні то сидить дома носа не показує!!! От я й лежу теж, вже цілий міцяць, за власний рахунок)))), а шо делать як іншого вибору нема. головне здоровя!!!!! ше буду до 25 січня вилежуватись.))) шось так собі вирішила)

от сижу і обжераюсь мандаринами, чи може на такому терміні зашкодити? 1 кг в день?

Єва
13.11.2009, 16:52
прошу пробачення, що прямо до Вас звертаюся, але як у Вас з болями та ниттям? Пройшли?
У мене 4 тиждень, а вже 7 день ниє... Сьогодні була у лікаря, робили УЗД, сказала, що все нормально. Що робити? Я вже гризуся так... Лежати багато не можу, бо мушу працювати
В мене також на 4-5 тижні були болі внизу живота, ніби ось-ось місячні почнуться. Я лежала на підтримці, але тільки тому, що плідне яйце закріпилося на самому дні матки і була загроза. Якщо у Вас на УЗД все добре - хвилюватися нема чого, біль пройде. Старайтеся на такому малому терміні не робити різких рухів, не піднімати важкого і менше хвилюватися. Все буде добре :)

от сижу і обжераюсь мандаринами, чи може на такому терміні зашкодити? 1 кг в день?
Думаю, не зашкодить. Я також обжиралася. Проїлися. Потім перейшла на маринади.

Nastynya
13.11.2009, 18:11
Якщо можна розкажіть детальніше, коли саме ві відчули перші рухи маляти і як це приблизно було ,
ну я взагалі ще в 14 тижнів чула, як воно там переверталося(коли була дуже голодна), а в 16,5 почало копатися, правда спочатку рідко. то все є чисто індивідуально, моя подруга рівно в 20 тижнів почула. може чуєте якісь ніби бульбашки лопаються, або десь лоскоче, або таке враження, що гази по кишечнику йдуть. я краще чула коли лежачи прикладала руку до живота. а може просто малюк лінивий)))

Irusya
13.11.2009, 21:36
В першу вагітність я рухи почула десь на 19-20 тижнях, а з наступними вагітностями - ніби рухи чують швидше (15-16 тижні). Я ще поки не чую...

Уляночка
14.11.2009, 13:03
ну я взагалі ще в 14 тижнів чула, як воно там переверталося(коли була дуже голодна), а в 16,5 почало копатися, правда спочатку рідко. то все є чисто індивідуально, моя подруга рівно в 20 тижнів почула. може чуєте якісь ніби бульбашки лопаються, або десь лоскоче, або таке враження, що гази по кишечнику йдуть. я краще чула коли лежачи прикладала руку до живота. а може просто малюк лінивий)))
а я от теж щось чую вже..особливо ввечері..то дуже дивно, бо ніби то в мене по узд тільки 14 тиждень почався в четвер....але з Любчиком перші рухи я почула на 16 тижні..мо то моя природа така...

Ірена
14.11.2009, 13:05
а я от теж щось чую вже..особливо ввечері..то дуже дивно, бо ніби то в мене по узд тільки 14 тиждень почався в четвер....але з Любчиком перші рухи я почула на 16 тижні..мо то моя природа така...
Улянко, то друга вагітність. все може бути - може вже й рухатися. в мене з Сашкою так само було:girl_smile:.

Wassabi
20.11.2009, 10:29
може чуєте якісь ніби бульбашки лопаються, або десь лоскоче
Дійсно, я зараз на 20 тижні і виразно відчуваю все що ви описали :) Так приємно!!!!

cleonata
20.11.2009, 11:23
Я вже теж дуже хочу відчувати такі приємності!!!!!, а мені ше 10 тижнів чекати

Nastynya
20.11.2009, 11:58
а мені ше 10 тижнів чекати
а може й менше;)

Ailenka
27.11.2009, 13:00
кожна жінка мріє завагітніти, кожна так чекає ну коли почується сигнал з тої сторони животика і стає космічно щасливою коли народить...наразі я зайняла позицію прислуховування до свого організму. і дуже боюся сприйняти ці бульбашки як роботу кишечника чи не звернути увагу....це напевно приємне відчуття, неземне..

Ailenka
27.11.2009, 13:27
:girl_spruce_up:

http://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_line10.gif_b_26.gif_t_Puzjhku_d_18_m_7_y_2009_c_ 11.gif (http://www.malecha.org.ua)

Ailenka
27.11.2009, 13:28
а хто знає чи допомагає від роозтяжок на ніч вдягати бюстгалтер?

Nastynya
27.11.2009, 13:37
я спочатку не вдягала, може тому на грудях і зявилися, зараз ношу круглодобово, нових ніби нема. напевно трохи помагає, але в ньому так не зручно спати(

cleonata
30.11.2009, 22:00
Дівчаточка в мене на вечір страшна важкість і здуття в животі, і газів ніби і нема, швидше відрижки ), дурдом якийсь - надувається і болить як камінь твердий - ні сісти ні лягти ні стояти. і харчуюсь тільки натуральними продуктами, і стараюсь бобових не їсти, капусти і блук.
В кого щось подібне було? допоможіть порадою!!! випила еспумізан, але він щось зовсім не допомагає., а ще помаленькому шо 5 хв хожу., кожну ніч дурдом, то ще таке довго триватиме?, я просто не висипаюсь!:(

Уляночка
01.12.2009, 09:16
Дівчаточка в мене на вечір страшна важкість і здуття в животі, і газів ніби і нема, швидше відрижки ), дурдом якийсь - надувається і болить як камінь твердий - ні сісти ні лягти ні стояти. і харчуюсь тільки натуральними продуктами, і стараюсь бобових не їсти, капусти і блук.
В кого щось подібне було? допоможіть порадою!!! випила еспумізан, але він щось зовсім не допомагає., а ще помаленькому шо 5 хв хожу., кожну ніч дурдом, то ще таке довго триватиме?, я просто не висипаюсь!
в мене таке було....почала відслдіковувати від чого..з"ясувалось від яблук..тепер їм їх не більше 1 і знімаю шкірку..

Мар"яночка
01.12.2009, 09:40
в мене взагалі іноді таке враження шо всі мої органи живуть окремим життям :girl_haha: а помаленькому кожних п"ять хвилин це буває, я вже казала шоб мені ліжко біля туалету поставили шоб я далеко не ходила

kvVItKA
01.12.2009, 14:02
я вже казала шоб мені ліжко біля туалету поставили шоб я далеко не ходила
і я так казала:) зараз пити менше не стала, але ходжу рідше:) хоч ввечері мені чомусь так важко з ліжка ставати, копчик болить і таке враження, що кістки стали чи то мякі чи то крихкі...

Nastynya
01.12.2009, 14:12
а я наприклад не можу не пити! якщо сходила в туалет мушу напитися води бо сушить як після алкоголю, то декілька раз за ніч встаю...

kitty
01.12.2009, 15:57
Я коло ліжка на тумбочці маю стакан води, бо як вночі не попю то і спати не можу - те саме в мене і вдень - я пю як з перепою. Мені інколи аж страшно робиться, але не противлюсь, бо ніяк того стримати не можу:girl_spruce_up:

Ailenka
01.12.2009, 17:41
підкажіть чи дійсно повністю відмовляися від вживання солі на 20 му тижні вагітності. я спочатку теж так думала, і мій лікар мені так рекомендує, але мені цікава думка інших

---------- Додано в 15:41 ---------- Попередній допис був написаний в 15:39 ----------

а ще помаленькому шо 5 хв хожу., кожну ніч дурдом, то ще таке довго триватиме?, я просто не висипаюсь!
ваша матка рорсте-і тисне на січовий міхур, ви ходите не тому що потребуєте а тому що чуєте тиск-сигнал...не висипатися нажаль будете довго-не пийте на ніч просто чаю...я сама мінімум трийчі встаю за ніч

Nastynya
01.12.2009, 17:49
підкажіть чи дійсно повністю відмовляися від вживання солі на 20 му тижні вагітності
я від солі не відмовлялася, просто ще перед вагітністю почала все недосолювати, бо мені так більше смакувало, кому треба ставила сільничку. а навіщо Вам від солі то відмовлятися?

devnull
01.12.2009, 18:10
підкажіть чи дійсно повністю відмовляися від вживання солі на 20 му тижні вагітності
не можна відмовлятися від солі - це навіть шкідливо!
десь тут вже кидали дівчата лінк: http://www.soznatelno.ru./beremennost/37-beremennost/58-voda-i-oteki.html - почитайте.
все має бути природньо!

Ailenka
02.12.2009, 17:38
а навіщо Вам від солі то відмовлятися?
лікар каже що сіль затримує воду в організмі, і для того щоб був в нормі водний баланс жінки потрібно відмовитись від солі....хоча, я от думаю тож несмачно ((я скорше схильна обмежити вживання-огірки чи капусту квашену не їсти, ніж повністю відмовитись

---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:32 ----------

десь тут вже кидали дівчата лінк: http://www.soznatelno.ru./beremennos...a-i-oteki.html - почитайте.
дякую, переконливо

cleonata
09.12.2009, 19:53
пузик росте шо таке враження шо трісну..., то так має бути? мої знайомі кажуть - шо такий живіт на 5 місяці в жінок, а в менен всього 12 тижнів.

kitty
09.12.2009, 19:58
Мені здається, що у кожного по-різному. МІй живіт почав рости десь на тижні 20-22 і то до того часу я все переживала а де ж живіт. А зараз є і живіт і все. То все від статури залежить скорше всього. :girl_curtsey:

NightBitch
10.12.2009, 12:46
Дівчатка а скажуть може хтось знає чи є в лікарів якась слухавка шоб прослухати серцебиття малюка в животику (щоб я заспокоїлась шо з ним все добре) чи це тільки можна на УЗД побачити???

Irusya
10.12.2009, 12:53
Думаю, це залежить від терміну вагітності. В першому триместрі через слухавку серцебиття не чути

NightBitch
10.12.2009, 12:57
в мене 13 тиждень выд зачаття!!!

Irusya
10.12.2009, 13:10
слухавкою ще не прослухають, а на узд ви ще не були?

Galya
10.12.2009, 15:06
Взагалі крім серцебиття лікар ще спостерігає за змінами розмірів матки (якщо матка збільшується, то дитинка росте. ви ж за це переживаєте?)

Vitaminka
10.12.2009, 15:44
пузик росте шо таке враження шо трісну..., то так має бути? мої знайомі кажуть - шо такий живіт на 5 місяці в жінок
не переживайте
в мене теж живіт великий був (можете подивитись в фотоальбомі мамині животики) і там тільки 7 місяць!
це напевно від статури залежить
я маленька, худенька була, напевно тому такий живіт великий виглядав
з початку я думала, що дитинка велика, але малеча в мене 3250 народилась

olena
10.12.2009, 17:54
пузик росте шо таке враження шо трісну..., то так має бути? мої знайомі кажуть - шо такий живіт на 5 місяці в жінок, а в менен всього 12 тижнів.
У мене теж животик дуже швидко виріс і вже з перших місяців, на роботі казали ,що в мене мабуть буде двійня.В приміщення спочатку заходив живіт,а потім уже я.

Veselivka
15.12.2009, 13:33
Дівчата, В мене 16 тиждень, а рухів ше не відчуваю. Поділіться, хто коли відчув дитинку в животику, а то мені вже не терпиться...

Ailenka
15.12.2009, 13:55
на 19-му тижні, за день. сиділа на роботі подумала одразу-ось вони пеерші рухи. це на підсвідомому рівні відчуєш що це не шлунок, не спазми а малятко, твоє малятко

Єва
15.12.2009, 14:58
Дівчата, В мене 16 тиждень, а рухів ше не відчуваю. Поділіться, хто коли відчув дитинку в животику, а то мені вже не терпиться...
Ще тиждень-два почекайте. Спочатку до рухів треба дуууже прислухатися, щоб почути. В мене вони виглядали як пульс в животі, а зараз таке враження, що зїла живу тюльку і вона час від часу тріпається :) Але щось помітних рухів, таких, щоб знати напевно, що це саме вони я не чую.

Veselivka
15.12.2009, 15:10
що зїла живу тюльку і вона час від часу тріпається
так цікаво... :girl_in_dreams:Чекаю не дочекаюся.:girl_in_love:

Ailenka
15.12.2009, 15:29
читала що малятко рухами нагадує про себе якщо випити склянку молока або схрумати шоколадки кусочок...рухи малявки я відчуваю коли тільки починаю їсти ..будь-що, шоколад їм завжди і щодня. а взагалі, коли ми прокидаємося, коли їмо і коли спати лягаємо-такий в нас графік штовханини))

Veselivka
15.12.2009, 15:41
:girl_haha:
мене, напевно, закопає, бо я постійшо шось жую :crazy:

cleonata
15.12.2009, 18:10
Щось мене знов поколює справа внизу живота, так систематично, шо 5-10секунд, шо то може таке бути? я ото зранку бігла на маршрутку, не добігла, і потім на себе дуже сварила шом така дурна, шоб бігти за нею.!
Що то за поколювання? В кого подібне було?

Vitaminka
15.12.2009, 23:06
Що то за поколювання? В кого подібне було?
що то за поколювання не знаю
і в мене під час вагітності таке було
поколювала так як під часу бігу в школі)

SoloZiLvova
16.12.2009, 15:17
Поділіться, хто коли відчув дитинку в животику, а то мені вже не терпиться...
На 19 тижні. Пам'ятаю, я ще кілька днів вагалася чи це я, чи це - дитя, не відразу вадавалося відрізняти: іноді це було справді на тюльку схоже :girl_haha: Іноді ритмічні легкі постукування, які зникали якщо татко або я починав говорити з животиком.Або не зникали.

Forgetmenot
16.12.2009, 16:36
Дівчата! Я пару раз за ніч зриваюсь від ужасного безпричинного страху, а інколи і взагалі не сплю! Зараз 18 тижнів! Пройшла всі можливі обстеження - все гаразд! Заспокійливі не помагають! У кого було шось схоже? Як боролись? Допоможіть!!!

Єва
16.12.2009, 16:41
Дівчата! Я пару раз за ніч зриваюсь від ужасного безпричинного страху, а інколи і взагалі не сплю! Зараз 18 тижнів! Пройшла всі можливі обстеження - все гаразд! Заспокійливі не помагають! У кого було шось схоже? Як боролись? Допоможіть!!!
Поменше заспокійливого, побільше позитивних емоцій. Уявляйте свою дитинку в майбутньому, як вона бігає і бавиться. Подивіться якийсь хороший фільм. Все залежить тільки від вас.

Forgetmenot
16.12.2009, 16:43
Дякую,Єва! Я головою то розумію, але той страх на разі сильніший за мене!!!

Ірка-Шкірка
16.12.2009, 16:53
пару раз за ніч зриваюсь від ужасного безпричинного страху, а інколи і взагалі не сплю

Скажіть, а Ви в Бога вірите? Молитесь?

Forgetmenot
16.12.2009, 17:42
Вірю! Молюсь!

Ірка-Шкірка
16.12.2009, 18:33
Вірю! Молюсь!

тоді, дуже раджу помолитись, коли прокинетесь і страшно, до свого Ангела-Хоронителя. Багато людей кажуть, що їм така молитва допомагає. Також, помоліться до блаженних Олімпії та Лаврентії, вони часто допомагають молитвам вагітних... до інших святих помоліться, яких знаєте.

А які саме заспокійливі Ви вживаєте? Мені, наприклад, достатньо 1т. болгарської валер'янки, або 2т, в таких випадках, коли критично не можу спати...

А ще, кльово погуляти ввечері по свіжому повітрі. Але не перед самим сном. І ще, часто погано спиться через погану подушку, занадто тепло в кімнаті, може, і не наїдайтесь наніч.

А подушку пораджу з власного досвіду - з гречаної лузги, СУТТЄВО мені допомогла краще спати. Вони недорогі, і то дуже хороша річ. Навіть мій чоловік - скептик - підтвердив, що краще спить на такій. Можна купити у Львові в магазині на Братів Рогатинців, але там менші. А можна купити прямо тут на форумі - Гуцулянка продає. В розділі Барахолка гляньте, як надумаєте.

Отакий комплекс заходів :)

Milongera
16.12.2009, 21:23
Вагітна родичка недавно розповідала як ходила на перший огляд до гінеколога. То та пані її так подивилася, що в неї потім аж кров пішла. І почувалася погано. Я ото хочу спитати - це нормальний такий огляд, таке буває? Бо лікарка запевняла, що то нічого страшного.

сніжна
16.12.2009, 22:19
то абсолютно НЕ нормально. А лікарка виправдовувала свої дії.Гнати б таких дохторів...

LILY
17.12.2009, 02:20
То та пані її так подивилася, що в неї потім аж кров пішла. І почувалася погано. Я ото хочу спитати - це нормальний такий огляд, таке буває? Бо лікарка запевняла, що то нічого страшного.
від таких "помилок"потім може бути ерозія,а КРОВ ЦЕ ТОЧНО НЕНОРМАЛЬНО!!!,подальше бігти від таких "карявих" лікарів!!!!!!!

NightBitch
21.12.2009, 19:07
ААА допоможіть в кого щось схоже було :((( тільки що з УЗД (від Лотоцької) сказала що все ОК все відповідає розвитку 17 тиждня вагітності тільки стегна по розміру на 15 тиждень виглядають :((( я перестрахалась страшенно...сказала прийти на повторне УЗД за 2 тиждні і вона виміряє чи збільшились стегна за розміром..аа і сказала зробити трійний тест, а що він може показати???? розрадьте мене хтось бо спатти не буду до наступного УЗД...:(

Galya
21.12.2009, 20:02
Не здивуюсь, якшо все там добре з розмірами, а лікар хоче трошки заробити - УЗД через 2 тижні (воно ж непланове?), потрійний тест...Я би через 2 тижні якщо і йшла, то до іншого лікаря, однозначно.
А ви не чули ше таких історій, коли лікар на УЗД незнати шо побачив чи ше гірше - чогось не побачив, а народилась здорова дитинка, тільки мама переживала всю вагітність. Перш за все треба відповісти для себе: а що якщо і дійсно не все добре? Що змінить той потрійний тест?

Лідочка
22.12.2009, 10:03
Нащо вам той потрійний тест, почитайте гілочку "Для майбутніх мам", там якраз недавно обговорювали, що дуже велика ймовірність помилки. Для власного заспокоєння краще підіть ще раз на УЗД, але до іншого лікаря, напр. до Прокопчук, Корінця чи до Палиги. На гілці про УЗД є контакти. Не переживайте, все у вас добре:)

Ailenka
22.12.2009, 10:10
ААА допоможіть в кого щось схоже було (( тільки що з УЗД (від Лотоцької) сказала що все ОК все відповідає розвитку 17 тиждня вагітності тільки стегна по розміру на 15 тиждень виглядають (( я перестрахалась страшенно...сказала прийти на повторне УЗД за 2 тиждні і вона виміряє чи збільшились стегна за розміром
а в чому тут проблема? ну не кожна ж має мати широченну попу. і з вузьким тазом народжували дівчата. а по-друге у вас термін такий, що просто смішно ще пепреживати. не ходітьь другий раз на ультразвук-це тупо викачування грошей. тим більше часте відвідування узд шкодить дитині

Лідочка
22.12.2009, 11:11
а в чому тут проблема? ну не кожна ж має мати широченну попу. і з вузьким тазом народжували дівчата
Йдеться не про мамину попу, а про дитинку. На узд вимірюють обхват животика, довжину бедер - то ОБ не відповідає 17 тижням (за словами Лотоцької).

NightBitch
22.12.2009, 12:38
Дівчата і шо якшо всі розміри відповідають терміну крім бедра..., маса 150гр., БПР - 33мм, а Розмір бедра 18 мм про що це може говорити?

Єва
22.12.2009, 12:50
А ви не чули ше таких історій, коли лікар на УЗД незнати шо побачив чи ше гірше - чогось не побачив, а народилась здорова дитинка, тільки мама переживала всю вагітність. Перш за все треба відповісти для себе: а що якщо і дійсно не все добре? Що змінить той потрійний тест?
Якщо вже зробили УЗД і у лікаря виникли сумніви в правильності розвитку дитини, то вам вирішувати чи спокійніше буде все таки зробити потрійний тест, щоб ті сумніви розвіяти. Хоча й поняття спокою відносне. Вас все одно, напевно, буде мучити те УЗД, аж поки нове не підтвердить, що все добре.
В моїй ситуації вийшло навпаки - я пішла робити потрійний тест, щоб зайвий раз не йти на УЗД і після невтішних результатів все одно прийшлось йти на УЗД. Але так як генетики більше беруть до уваги саме потрійний тест, ніж результати УЗД, то я не дуже заспокоїлась. Та й напевно не заспокоюсь, поки не народжу своєї дитинки і сама не побачу, що все гаразд.
Щодо страхів, то крім "пророкувань" лікарів в кожної з нас знайдеться чи то серед коліжанок, чи то на роботі кілька "доброзичливців", які замість тримати язика за зубами, розказують, як то страшно родити, як їх знайомих лікарі мало не погубили на родах і т.д. Тому єдиним виходом є хібащо повний ігнор того всього.

Kalina
22.12.2009, 12:58
потрійний тест
Ой а розкажіть мені що то за потрійний тест, бо я щось в тому.....:o

Єва
22.12.2009, 13:20
Ой а розкажіть мені що то за потрійний тест, бо я щось в тому.....
Та ліпше його не знати і не робити...
На 12 тижні всіх посилають на подвійний тест, який включає в себе ПАПП (білок асоційований з вагітністю) і ХГЧ. Той тест показує ризики відхилень в розвитку дитини, зокрема різних хромосоомних порушень. Потім відправляють на планове УЗД. А в 16-17 тижнів знову відправляють здавати тест на ті самі ризики відхилень в розвитку, але аналізи трошки інші: альфафетопротеїн, ХГЧ і естріол. То називається потрійним тестом. По тих показниках дивляться чи нема хромосомних порушень, або порушень в роботі внутрішніх органів дитини (зокрема печінки), а також стан плаценти чи загрози викидня. В нас чомусь на ті тести в ЖК відправляють всіх вагітних, навіть якщо переше УЗД і подвійний тест мають ідеальні показники. Мені, як і багатьом іншим жінкам, наприклад пішли на компроміс. Умовою, щоб обєднати 2 і 3 планові УЗД (зробити замість двох одне посередині терміну), поставили хороший потрійний тест. Причому дивно, щожодного разу лікарі не заїкнулись про малоінформативність цього аналізу. То я вже нарила в інтернеті після трьох днів плачів і безсонних ночей: http://www.aborti.ru/articles/afp

Kalina
22.12.2009, 13:25
Та ліпше його не знати і не робити...
Дякую, буду знати на майбутнє

галичанка
22.12.2009, 15:05
а Розмір бедра 18 мм про що це може говорити?
NightBitch, а ви якого росту з чоловіком? Можливо, як ви маленькі, дрібненькі, і дитинка така, тому трошки повільніше в неї ніжки ростуть

Galya
22.12.2009, 15:09
"доброзичливців", які замість тримати язика за зубами, розказують, як то страшно родити,
Однозначно вдруге спокійніше:) Правда, дехто розказує, шо вдруге страшніше народжувати, бо вже знаєш, як то болить. А мені навпаки - саме тому, шо ЗНАЮ, як то болить, ніхто мене вже не страшить, то й не боюсь зовсім. Чекаю - то більш влучне слово.

In4a
22.12.2009, 15:36
Мене також посилала лікар з ЖК на подвійний і потрійний тести; я робила тільки АФП і то не знаю навіщо мені то треба було, бо ту добу, що чекала на результат дуже хвилювалась... А сенс? При будь-якому результаті народжувала б...

Єва
22.12.2009, 15:40
А сенс? При будь-якому результаті народжувала б...
Я з цих міркувань і відмовилась від амніоцентезу. Причому шанс втратити здорову дитину від цієї процедури набагато більший, ніж народити хвору.

In4a
22.12.2009, 15:47
амніоцентезу
Шо за звір?:girl_cool:

Єва
22.12.2009, 16:28
Шо за звір?
Та то проколюють матку і беруть навколоплідні води для дослідження.

Мар"яночка
22.12.2009, 16:32
хтось мені казав шо за кордоном ця процедура звична, так само напевно як аналіз крові з пальця. Але в нас можуть зробитии............

Єва
22.12.2009, 16:45
хтось мені казав шо за кордоном ця процедура звична, так само напевно як аналіз крові з пальця. Але в нас можуть зробитии............
Та давайте не будемо страшити одна одну в темі "Щоб не було сташно" :).
Ця процедура для жінок, які готові зробити аборт в разі, якщо дитина нездорова. Інші зазвичай відмовляються (ну хіба хтось більше хвилюється за власні нерви, ніж за дитину).

Лідочка
22.12.2009, 17:39
Дивлюся своє УЗД з заключенням 14-15 тижнів. БПР-27мм(15т), ЛПР-35мм(14-15т), ОЖ-86мм(14-15т), ДС-12мм(13т) - робила Прокопчук, як бачите ДЗ - теж не відповідає 14-15 тижням (хоч по гестації взагалі вже би мало показати 15-16т, що і показало на 23 тижні і навіть ПДР співпав день в день, то вже робив Корінець). Ніхто ніякої трагедії не робив, а навпаки Прокопчук сказала що в нас все чудово і т.д. Кожна мама і дитинка різні - не можуть всі діти розвиватися однаково, як по книжці. Я вже десь писала, що читала до 12 тижня у всіх все однаково, а от після...всі по різному, та і УЗД має також значну похибку. Я думаю, що ви даремно переживаєте, все у вас добре, але на додаткове УЗД я б сходила, тільки до іншого спеціаліста, просто щоб заспокоїтися, бо маляткові ваші нерви більше нашкодять. Удачі вам, все буде гуд!!!!!!!

Уляночка
22.12.2009, 18:08
Дивлюся своє УЗД з заключенням 14-15 тижнів. БПР-27мм(15т), ЛПР-35мм(14-15т), ОЖ-86мм(14-15т), ДС-12мм(13т) - робила Прокопчук, як бачите ДЗ - теж не відповідає 14-15 тижням (хоч по гестації взагалі вже би мало показати 15-16т, що і показало на 23 тижні і навіть ПДР співпав день в день, то вже робив Корінець). Ніхто ніякої трагедії не робив, а навпаки Прокопчук сказала що в нас все чудово і т.д. Кожна мама і дитинка різні - не можуть всі діти розвиватися однаково, як по книжці. Я вже десь писала, що читала до 12 тижня у всіх все однаково, а от після...всі по різному, та і УЗД має також значну похибку. Я думаю, що ви даремно переживаєте, все у вас добре, але на додаткове УЗД я б сходила, тільки до іншого спеціаліста, просто щоб заспокоїтися, бо маляткові ваші нерви більше нашкодять. Удачі вам, все буде гуд!!!!!!!
я взагалі такі дані не звіряю, бо...посивію з моєю нервовою системою...
Лідочко, зайди на гілку з уменами...ви вже визначились?

Пупсик
22.12.2009, 19:16
Ой, і я на ті граблі стала. переглянула результати першого УЗД. Робила на батальній на 11 тижні.Все добре, але... комірцевий простір 4мм, а норма до 3мм. а більше - імовірність хромосомних патологій. Тоді Слічна сказала, що все ок, то я і не заморочувалась. Подвійний, потрійний тест, УЗД на Лисенка в Скляр, доплерометрія, третє і четверте УЗД в медінституті і в 2 поліклініці - все в нормі. але не йде мені з голови то перше УЗД. А потім думаю, 39 тиждень, що я зміню? то ж моя дитинка і вона б жила при будь яких аналізах, бо на аборт я б не пішла.
трохи заспокоїлась. Тепер не переживаю ні за пологи, ні болю не боюсь, тільки хочу щоб дитинка була здорова!

Forgetmenot
24.12.2009, 15:19
Вагітність,звісно, прекрасна довгожданна пора, але є і свої ньюанси... Колись я думала, що страхи вагітних, роздратованість - це пусті слова...але тепер відчула це на собі....і головне, що взяти себе в руки не виходить а якщо і виходить то на короткий час...Вночі зриваюсь кожної години від якоїсь невідомої паніки..Перепробувала від заспокійливих чаїв і до заспокійливого....суттєвого результату нема..:girl_sad:Що робити????? Як не з"їхати з глузду??? Може у когось було шось схоже?!

Forgetmenot
24.12.2009, 15:42
А що робити з дратівливістю і "зриванням" вночі кожної години і ще панічним безпричинним страхом? Дуже вже мене то виснажило! Хееелп!!!!!

Wanderlust
24.12.2009, 15:51
Я взагалі не уявляю як то носити в собі дитину і ще гірше як її народити, дуже страшно.
Цікава тема

In4a
24.12.2009, 16:01
Я взагалі не уявляю як то носити в собі дитину і ще гірше як її народити, дуже страшно:girl_haha:
Я теж так думала, а потім коли вже носила маля, то зрозуміла, що тими страхами роблю йому шкоди - і все пройшло :girl_smile:

Zoryanazirka
24.12.2009, 16:21
У мене ні з першою ні з тим більше з другою вагітністтю ніяких страхів небуло. З Марком я працювала до останнього, постійно літала в відрядження, навіть були 4 трансатлантичні перельоти, а скільки коротких навіть порахувати було тяжко. Ганяла з акермом, ходила на аквааеробіку, і не слухала що там каже мама і інші вагітні десь в ЖК бо на обліку була в Інтерсоно і моя лікарка сказала що все можна і все класно. І пологів не боялася, бо якось часу небуло навіть спакуватися в пологовий. З Михасем я вже не працювала, але ми багато їздили по Європі, не сиділи в хаті, та й Марко вже не давав часу боятися чогось. Ну і другі пологи в мене були просто ідеальні, в 6й ранку встала з ліжка, помилася, в 7-40 ранку з"явився Михасик. Думала ще встигну поснідати, але снідати довелося пологовою кашею (страшна беця). Нема чого боятися, це природний процес.

---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

Наисала і згадала, один раз було страшно, ми з чоловіком каталися в горах на квадроциклі в вересні, мені після того так хижо стало думала вмирати буду, але за годинку перейшло і я все забула.

Пупсик
24.12.2009, 16:30
Що таке носити в собі дитину уявити неможливо і не варто. То треба пережити, відчути. Повірте, то велике щастя! Як народжувати... коли народжу розповім. Мені здається головне в цей момент не забувати про те, що зараз народжується Твоя дитинка і їй точно не легше ніж тобі. Тому вона має знати, що її мама сильна, а не плакса.
А щодо страхів, то напевно вони кожного супроводжують, але задумайтесь на хвилинку, що тими страхами і переживаннями ви зміните і покращите? а погіршити можете!!! Не забивайте свою голову дурницями, а полюбіть свою лялю такою, як вона є. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Ви ж не одна і маєте бути сильною і спокійною. Моліться і Бог розвіє ваші переживання.

Veselivka
25.12.2009, 21:38
панічним безпричинним страхом
В мене таке теж бувало. Але найчастіше після важкого трудового дня, або після переглянутого перед сном страшного фільму. Бувало, прокидаюся вся в холодному поту, буджу чоловіка, бо вдвох вже не так страшно (правда він не дуже був в захваті, але заспокоював). ражду більше часу проводити на свіжому повітрі, займатися якимись заспокійливими для вас справами. Я, для прикладу, коли починала читати цікаву книжку, забувала про все на світі!!!!!

olerusya
26.12.2009, 07:14
Нащо вам той потрійний тест
я теж жодних тестів не робила, тільки на УЗД ходила,і повірте! якраз через це дуже спокійно спала!!!
Причина? Народжувала б в будь-якому випадку!

Tequilochka
02.01.2010, 15:12
Привіт!
Всіх з Новим Роком!!!
Маю одне питання: я проживаю у місті Новий Розділ ( це в приблизно година їзди від Львова), але народжувати тут не збираюсь. Ось я і переживаю чи доберусь я з мого міста до ПБ вчасно, якщо буде потрібно????
Я розумію що вагітна 20 хв ( як мій чоловік каже)))))). Але все-одно переживаю:confused:

галичанка
03.01.2010, 22:59
Якщо почитати розповіді про пологи, то в багатьох випадках можна встигнути. Хоча в декого все таки були дуже стрімкі пологи. А може, при появі перших передвісників пологів влаштуватись в лікарню і там чекати пологів - може можна було б попросити нашу лікарку перечекати в неї в лікарні?, там ж лежать вагітні

kati
03.01.2010, 23:00
А можна при передвісниках пологів влаштуватись в лікарню і там чекати пологів?
можна, але лучче ненадо:))))))))))

галичанка
03.01.2010, 23:06
А що робити з дратівливістю і "зриванням" вночі кожної години і ще панічним безпричинним страхом? Дуже вже мене то виснажило! Хееелп!!!!!
Я чула, що часом під час вагітності щитовидна починає наднормово працювати, її гормон тироксин має такий вплив на нервову систему. Може б варто було здати певні гормони щитовидної залози (ТТГ, вільний тироксин), щоб пересвідчитись, чи все нормально. Бо це може і шкодити дитині

---------- Додано в 23:06 ---------- Попередній допис був написаний в 23:04 ----------

можна, але лучче ненадо
Я це знаю, що це небезпечно, коли є лікарі прихильники стимуляції, тому зразу і запропонувала іншу лікарню, там не родять, але лежать з токсикозами, загрозами тощо

сніжна
04.01.2010, 16:37
можна було б попросити нашу лікарку перечекати в неї в лікарні?, там ж лежать вагітні
якщо вагітність більше 22 тижнів лікарі не мають права ( по правилам) оформляти у гінекологічні відділення. Лише патологія пологових.
п.с. як на мене,якщо б я жила не у Львові,то,мабуть не ризикнула "до останнього" тягнути вдома, а потім їхати до Львова( невідомо ж які дороги,погода буде чи ін. форс-мажори). Декілька наших форумлянок народжували дуже скоренько. У мене у самої братова вчора народила фактично без будь-яких предвісників і то, по її словам, добре що встигла доїхати до пологового(живе у Львові).Звичайно,такі стрімкі пологи бувають рідко,але ж бувають.

Ірена
04.01.2010, 16:53
Звичайно,такі стрімкі пологи бувають рідко,але ж бувають.
з тих, що народили "швиденько" (щоправда, другі пологи), але перемотавши плівку назад, я би і далі стала ухилятися від лікарні (навіть там де це було майже неможливо). встигнете. в будь якому випадку.:girl_smile:

Ailenka
06.01.2010, 10:30
я от тут подумала, чому коли вагітність тільки починала розквітати мої груди як квіточки росли, збільшувалися, набухали, а тепер майже два тижні хожу зіі своїм "старим розміром"-не чутливі, на набухші, як в дівчинки. малявочку свою я відчуваю кожного дня..але чому циці стали, як були раніше??

Amira
06.01.2010, 23:03
У мене в перші тижні тижні вагітності дуже збільшились груди:) Не могла ними натішитись:) Живота ще не видно, струнка, худорлява, а циці як в Памели Андерсон, я по вулиці йшла і ловила на собі захоплюючі погляди чоловіків:)Нічого не боліло...ні живіт, ні поясниця...Практично всю вагітність почувала себе дуже добре:)

Forgetmenot
08.01.2010, 19:54
але чому циці стали, як були раніше??
Це, мабуть, залежить від рівня гормонів.. і зовсім нічого страшного не означає...Ви ж відчуваєте рухи малечі - це головне! Не хвилюйтесь! Все у вас буде СУПЕР!!!

---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:53 ----------

А в кого мінявся емоційний стан при вагітності?! Я наприклад, дуже дратівлива стала..перебірлива...як "голий провід" дуже вразлива..

Єва
09.01.2010, 21:22
А в кого мінявся емоційний стан при вагітності?! Я наприклад, дуже дратівлива стала..перебірлива...як "голий провід" дуже вразлива
В мене те саме, часто починаю плакати через дрібниці. А ще - прокинулось "відчуття справедливості і чесності" - коли мені в комусь щось не подобається, прямо і чесно про це кажу, тому останнім часом всі ображаються за мої компліменти і критику, пробувала мовчати, як колись - не виходить. все одно мушу висказатись.

Уляночка
09.01.2010, 21:25
В мене те саме, часто починаю плакати через дрібниці. А ще - прокинулось "відчуття справедливості і чесності" - коли мені в комусь щось не подобається, прямо і чесно про це кажу, тому останнім часом всі ображаються за мої компліменти і критику, пробувала мовчати, як колись - не виходить. все одно мушу висказатись.
аналогічно

sofcja
09.01.2010, 22:41
любі вагітно-дратівливі, почніть лікуватись музикою)
краще класика, або заспокійливе сучасне Enigma або Keiko Matsui - рекомендую.
воно розслабить вашу нервову систему і вам стане легше.
а ще кожного ранку перед дзеркалом кажіть самі собі як сильно себе любите!
декому навіть вимовити важко. але помагає і життя приємнішає посекундно!
лю пузатеньких:girl_in_love:

DarkNess
10.01.2010, 13:57
Дуже боюся, що той жирок на животі і на стегнах залишиться і після вагітності:girl_sad:. Всього за 3 місяці він звідкись набрався.:(, навіть страшно подумати шо буде далі?... Може хтось знає якісь вправи профілактичні чи ще щось, а то в мене вже паніка, навіть думаю обмежуватися в калорійних продуктах. А можна зараз на антицелюлітний масаж ходити?

Ailenka
10.01.2010, 18:33
масаж антицелюлітний дуже болючишій. і його не кожен масажист може виконати професійно...я б спробувала при можливості басейн-там практично всі групи м'язів працюють коли плаваєш.

---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

на якому терміні треба домовлятился з лікарем про пологи? а то, мені знайомі кажуть чого тягнеш, а я й сама не знаю чи рано ще?

DarkNess
10.01.2010, 18:47
б спробувала при можливості басейн-там практично всі групи м'язів працюють коли плаваєш.
Я б із задоволенням, але :shy: до цих пір не вмію. А зараз, мабуть, не вдалий час, щоб вчитися (3 місяць вагітності :confused:)

на якому терміні треба домовлятился з лікарем про пологи? а то, мені знайомі кажуть чого тягнеш, а я й сама не знаю чи рано ще?
Мене це теж цікавить.

Nastynya
10.01.2010, 20:31
ну я наприклад, ще досі не домовилась... то справа ваша, але думаю ще зарано, бо лікар про вас ще 10 раз забуде)))

sav
10.01.2010, 20:48
Привіт "пузатикам"!
я щойно зареєструвалася, для того, щоб порадитися з Вами, не знаю чи переживати мені, але.....
Я скоро маю народжувати, я вже на 9 місяці:girl_smile:але ось недавно малеча в животику почала ікати, що це??? неможу ніяк розібрати
може в когось вже таке було???
підскажіть

Galya
10.01.2010, 20:56
:) І скільки раз! Це абсолютно нормально - дитина ковтає навколоплідні води, деколи вони "не в то горло" попадають - от і гикає. Дитині то не шкодить.
А я вже на 10 місяці...Дивно то якось звучить:)

skystar
10.01.2010, 21:00
але ось недавно малеча в животику почала ікати, що це??? неможу ніяк розібрати
підскажіть
Я хоч вже і не "пузатик", але прочитала ваш допис і згадала, як прийшла до свого гінеколога, як малу носила, і так гордо заявила, що "я вчора чула, як в дитинки моєї серце б"ється":eek: отакі очі були в неї... Виявилось, що дітки вже в животику ікають:girl_haha: так що не тільки у вас, а напевно у всіх таке було:girl_smile:

sav
10.01.2010, 21:07
Надзвичайно Вам вдячна, мені аж полегшало:girl_smile:а то ніяк не могла зрозуміти що це, і чи не "дурію:girl_crazy:" я

---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

а як це на 10 місяці?????:8:
А я вже на 10 місяці..

Galya
10.01.2010, 21:19
а як це на 10 місяці?????
Ну це коли після 40 тижнів:) Вже майже 41 повний.

skystar
10.01.2010, 21:28
Я малого також на "десятому" місяці народжувала... я, правда, в пологовому була вже, бо так лікар наказали... то надивилась на ті "десяті" місяці :girl_crazy: нас лікарі між собою "слониками" називали:girl_cool: а ми по сходах бігали, як ті лані... :girl_haha:

sav
10.01.2010, 21:31
дуже цікаво:girl_smile:Galya!!!!
а я вже не можу дочекатися коли малеча появиться на світ, уде дуже, дуже хочу
а де ти плануєш народжувати????

---------- Додано в 19:31 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

ми на мєчникова збираємось народжувати, дуже б хотіла сімейні пологи, але у зв’язку з карантином, це постало під великим знаком питання!

Amira
10.01.2010, 23:17
У мене в останні два місяці вагітності почалась безсонниця. Це був просто жах! Я не знала що робити, до 2,00 - 3,00 години ночі не могла заснути...При тому фізично почувала себе дуже добре.Знайшла статтю, де писалось, що так оргінізм жінки тогується до пологів і до недоспаних ночей! Не знаю чи це правда, але після народження малюка ще жодної ночі без прокидань і нічних годувань в мене не було... А нам вже майже два роки:)

---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

Допис від Galya
А я вже на 10 місяці..
Я народжувала на 42-му тижні, перенос був дуже виликий, лікарі вже хотіли готувати до стимуляції пологів.У мене навіть немовлятко все було в луснявій шкірці:) В народі кажуть "Народився в сорочці" - це коли плід дуже пререношений і шкіра починає злазити,але це зовсім не страшно:)

---------- Додано в 23:17 ---------- Попередній допис був написаний в 23:11 ----------

Я домовлялась за місяць, хоча кажуть можна і за два, починаючи з 36-го тижня вагітності, коли можуть виникнути передчасні роди. Але у кожного все це дуже індивідуально, краще порадитись і лікарем, у якого ви стоїте на обліку, адже він краще знає перебіг вашої вагітності і можливі ускладнення.

Уляночка
12.01.2010, 14:27
ой..я щось си зробила чи що...одним словом послизнулась і напружилась, мабуть, то ледве тепер можу ходити - спинка і живіт (нижні м"язи) болять, що просто капці!!!!!!!!! ожеледиця для вагітних - то страшно!!!!!!!!!!

cleonata
12.01.2010, 19:16
ожеледиця для вагітних - то страшно!!!!!!!!!!
Дівчаточка бережіть себе, ходіть як старенькі бабці, куди нам "слоникам" спішити?
Уляночко може полежати пару деньків розслабитись?

Уляночка
12.01.2010, 23:22
Дівчаточка бережіть себе, ходіть як старенькі бабці, куди нам "слоникам" спішити?
Уляночко може полежати пару деньків розслабитись?
та дякую..лежу я від початку вересня, від коли знаю, що вагітна...я ж - мамуся в декретній відпустці....то я так "умудрилась" послизнутися всередині поліклініки....там плитка...так увесь день болить спина, таз і між ногами до колін, що встати не могла...трохи душ розслабив....

mamba
13.01.2010, 17:40
трохи душ розслабив
може гаряча ванна недовго поможе?? я сьоня чуть не навернулась на переході, то більше перестрашилась від того що могла б впасти :8:, для нас велике значення тепер має взуття - врятували чоботи на каучуковій підошві-трактор

Ailenka
13.01.2010, 17:45
може гаряча ванна недовго поможе??
а ви знаєте при якій температурі води можна приймати ванну вагітній? оптимально 37 градусів, максимум 40! і то максимум!! я одразу з початку вагітності купила термометр на воду, тепер жодні відвідини до води без нього не провожу

mamba
13.01.2010, 17:59
оптимально 37 градусів, максимум 40! і то максимум!!
згідна! плюс ще контролювати час перебування в ванні. все потрібно робити з розумом.

Sera
13.01.2010, 18:00
А де ті термометри продають? В аптеці? Мені б теж пригодився. А то я любитель поваритися в кипяточку! :girl_smile: А то геть не корисно.

Niferttiti
13.01.2010, 18:22
можна приймати ванну вагітній
Можна ванну приймати???? А я думал, що це заборонено. Можливо тільки на перших місяцях? Я вже так за ванною заскучилася. :(

mamba
13.01.2010, 18:28
Можна ванну приймати????
то якщо нема загрози - з лікарем порадитись треба

Neverland
13.01.2010, 18:54
Можна ванну приймати???? А я думал, що це заборонено. Можливо тільки на перших місяцях? Я вже так за ванною заскучилася.
Взагалі кажуть що неможна, але якщо почитати про ті всі "неможна", то легше по-моєму просто зразу вдягнути білі капці, замотатися в простерадло і лежати в ліжку невстаючи всю вагітність.
Якщо загрози немає, то думю не так і страшно.
Я особисто з самого початку від ванни не відмовлялась, при чому досить такої я б сказала дуже теплої, бо 37 градусів для мене захолодна. Звісно я там не вилежуюсь 2 години, але хвилин 20 цілком нормально лежу, щодня. Особливої шкоди не бачу, окрім користі - поперек менше болить.

---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:42 ----------

До речіпро "неможна" розкажу одну свою історію.
Як я зробила тест, і в мене почали дико боліти яйники, я зателефонувала гінекологу і спитала що мені робити. Ну він сказав там що попити і ще сказав статевим життям з чоловіком ні-ні 3-4 перші місяці. Я звісно про останнє послухала :) Але починаючи десь з тиждня 6 дуже вже мені кохання з чоловіком хотілось. Але я чемно виконувала припис "неможна". Снилось мені правда через ту хотячку кохання з чоловіком мало не щоночі і то по пару раз при чому з оргазмами дикими:girl_haha: Я якось особливо над тим не задумувалась хоча зла ставала від "недокоху". А одного разу я прокинулась від того що в такому "нічному коханні" в мене дуже сильно почала скорочуватися матка і я прозріла:girl_haha: Що по суті я то не кохалась, гормони і далі бісились, а матка собі скорочувалась уві сні, бо мені нав"язливо снилось кохання... А краще б здорово собі з чоловіком нормально кохалась раз на тиждень і всі б були задоволені. А так виходить організм і припису ліаря не виконав і я лишилась незадоволена і взагалі:girl_haha: Тому взагалі я думаю що все можна, але бажано не зловживати.

Nastynya
13.01.2010, 19:13
щодо скорочення матки))) хоч з чоловіком і кохаємось(може не вистарчає?;)) також часто сниться всіляке і просинаюсь бо матка скорочується:)

Уляночка
13.01.2010, 20:19
може гаряча ванна недовго поможе??
а в мене ванни нема...тіко душ..

cleonata
13.01.2010, 20:55
хоч з чоловіком і кохаємось(може не вистарчає?)
Я взагалі боюсь кохатись! Бідний мій чоловік!, мені його щоро шкода, але мені так страшно!!!, кохались 2 рази за всю вагітність і після того матка прям випиралась з живота і ставала як камінь., я мусіла відлежуватись після тих любощів. не знаю що робити.

Nastynya
13.01.2010, 22:21
та вона й має випирати:), якщо ніц не болить ні до, ні під час, ні після, то чому б ні? тай є інші способи зробити бідного чоловіка щасливим:)

Ailenka
14.01.2010, 12:50
де ті термометри продають? В аптеці? Мені б теж пригодився. А то я любитель поваритися в кипяточку! А то геть не корисно
я купляла в космо. там дитячі навіть є, так що знадобиться і для вашого малюка-цяцька така

Galya
14.01.2010, 13:44
дуже цікавоGalya!!!!
а я вже не можу дочекатися коли малеча появиться на світ, уде дуже, дуже хочу
а де ти плануєш народжувати????
А ми вже народились! 11 січня. Народжувала в обласному (там до речі не забороняють партнерські пологи)

cleonata
14.01.2010, 13:52
Народжувала в обласному
Скільки все обійшлось?

DarkNess
14.01.2010, 15:40
може гаряча ванна недовго поможе?
Щодо ванн, розкажу свою інформацію. Мені тоже дуже-дуже хочеться ванни гарячої з пінкою і сіллю...уууу, просто марю... Не знала чи можна, тому не стала ризикувати. Десь в інтернеті знайшла сайт, на якому можна задати питання спеціалістам по вагітності і всьо таке. Так вони мені сказали, що не варто. То я й терплю:girl_cray:, тільки душ і то й не гарячий. І ще мені одна знайома розказувала... що раз після, того як промерзла, рішила теплу ванну для ніг прийняти. Так у неї майже відразу пішла кровотеча (непланова), і вже в лікарні вона дізналась шо була вагітна! ,і втратила дитину:girl_sad:, через оту ванну. І вже декілька років не може після того завагітніти. Може, зв'язку нема, але бережіть себе і не ризикуйте!

Уляночка
14.01.2010, 15:44
а мені страшно від 2 речей зараз...ну, як всі зрозуміли, від того, що мало і рідко чую рухи...і друге - від того, що кості тазі і спина страшно болять і животик терпне...
а ще мені здалося, що в мене живіт якось нижчий став...вигадую, чи дитина змінила положення

сніжна
14.01.2010, 15:49
тоже дуже-дуже хочеться ванни гарячої з пінкою і сіллю
Гарячу ванну ні в якому разі не можна. таким нехитирим способом старше покоління колись "рятувалися" від небажаної вагітності. Моя старша гінеколог взагалі не рекомендувала будь-яку ванну під час вагітності,лише душ.

Neverland
14.01.2010, 16:15
друге - від того, що кості тазі і спина страшно болять і животик терпне...
Ооо... у мене кістки тазу просто аж в старій хаті "поскрипують". Але мені допомагає розминка і трохи йоги для тазового відділу, кістки якось розрухуються і крще стає. Головне менше лежати при таких симптомах, краще трохи прорухати таз, хоча спочатку може бути боляче. А стосовно матки - в мене зранку буває таке, що ліва половина - твердезна, а права - нормальна, але потім попускає за пару хвилин. Що то таке, навіть не уявляю.

Abaka
18.01.2010, 21:53
про гарячі ванни - я під час першої вагітності не мала інтернету і в лікарки не поцікавилась чи можна їх приймати чи ні - купалася перші 5 місяців в (дуже!) гарячих ваннах і ніяких наслідків. Може справа в тому, які ванни Ви приймали до вагітності? Я, скільки себе пам"ятаю, купаюся в досить гарячій воді, і, можливо мій організм адаптований до таких температурних режимів. А якщо людина приймає гарячу ванну 1-2 рази в рік то і небажані наслідки можуть з того виникнути...

Tequilochka
18.01.2010, 22:02
про гарячі ванни - я під час першої вагітності не мала інтернету і в лікарки не поцікавилась чи можна їх приймати чи ні - купалася перші 5 місяців в (дуже!) гарячих ваннах і ніяких наслідків. Може справа в тому, які ванни Ви приймали до вагітності? Я, скільки себе пам"ятаю, купаюся в досить гарячій воді, і, можливо мій організм адаптований до таких температурних режимів. А якщо людина приймає гарячу ванну 1-2 рази в рік то і небажані наслідки можуть з того виникнути...
Я теж так робилА, але тепер чомусь боюсь, можливо забобони, не наю. А вот на душі вцідриваюсь. Чоловік каже, що я в кіпятку миюсь)))))

viktoria
19.01.2010, 07:25
Гарячу ванну ні в якому разі не можна. таким нехитирим способом старше покоління колись "рятувалися" від небажаної вагітності. Моя старша гінеколог взагалі не рекомендувала будь-яку ванну під час вагітності,лише душ.
Я тут свои пять копеек вставлю из своего опыта. С первой беременностью, ванну принимала, больше только в гигиенических целях, хотя каждый день, умеренно теплую, но очень аккуратно. Даже не знаю откуда у меня была эта информация, что беременным не желательно.
Но со второй беременностью я почитала очень много, спасибо акушерки, которая подкинула переписку практикующих акушерок, на эту тему. И оказалось, что теплая ванна для беременных не противопоказана, а просто необходима. Теплая это 35-37 градусов. Более того находиться в ней нужно как можно дольше, потому что после 2-3х часов нахождения в теплой ванне запускается работа почек. И то что это значительно снимает отечность, всевозможные прблеммы с почками, дает необходимый отдых маминой спине, очень хорошее раслабление матки, малыш отдыхает, профилактика растяжек кожи. В общем море позитивных моментов. И во время второй беременности, отправляла папу с дитем читать, спать, набирала теплую ванну воды, лучше с морской солью (это еще лучше очищает кожу), набирала с собой литературы по подготовки к родам, и мин. 3 часа раслаблялась:girl_spruce_up:. Воду по мере остывания добовляла.
Очень легко носила, всю беременность была активна и спокойна:girl_in_love:
Ходила еще в бассейн на акваподготовку. Роды прошли легко и безболезнено, как и востановление после них. (вот только если послеродовой период можно было поваляться в ванной вообще бы был класс).
Но вы после точно не поваляетесь, во-первых месяц-два лохии отходят, а во-вторых Вам недадут:girl_sad:. Самая большая проблема у многих мам первые полгода после рождения малыша, это то, что некогда в ванной раслабиться. Так что если хочеться во время беременности принять ванну, и нет проблем с сердцем, по полной программе используйте эту возможность.

levandivka
19.01.2010, 08:30
не мала інтернету і в лікарки не поцікавилась чи можна їх приймати чи ні - купалася перші 5 місяців в (дуже!) гарячих ваннах і ніяких наслідків.
Тому й не було наслідків, що не читали бздур. :)
Тепла розслабляюча ванна - суперова щоденна процедура для здорової вагітної мами.
Я вам кажу... :)

Моя старша гінеколог взагалі не рекомендувала будь-яку ванну
Це у неї комплекс снігуроньки...

знайома розказувала... що раз після, того як промерзла, рішила теплу ванну для ніг прийняти. Так у неї майже відразу пішла кровотеча
Перемерзла? Ванну для ніг? А що ще? Бо як в анекдоті: випив 3 л горілки і від канапки вирвало...

Ailenka
19.01.2010, 09:50
може хто підкаже. робила узд на 19 тижні, нижній край плаценти був 48 мм, зараз на 26 тижні показало 23 мм. чи може опуститися плацента вниз? робила останній ультразвук у Палиги, багато тут хвалять його професіоналізм, тому менше сумнівів щодо його помилки, хоча... чи є якісь вправи для того щоб вона (плацента) піднялася? знаю, що з ростом терміну вагітності плацента піднімається, але не хочеться хвилюватися раніше часу

levandivka
19.01.2010, 10:13
чи є якісь вправи для того щоб вона (плацента) піднялася?
А навіщо?
Є вправи, щоб матка не опускалася:
як тільки Вас починають страшити - навушники з доброю музичкою, і йдете гуляти. :)

Ailenka
19.01.2010, 10:29
коли плацента піднімається-малявка зможе перевернутися головою вниз і не займати сідничне положення. в найгірших випадках низьке розташування краю плаценти викликає - кровотечу, передчасні пологи і скерування до кесаревого розтину....про навушники ви праві))ми й так як перепілки переполохані

levandivka
19.01.2010, 10:52
коли плацента піднімається...і
А як Ви собі то уявляєте?

Bogdanka
19.01.2010, 12:17
коли плацента піднімається-малявка зможе перевернутися головою вниз і не займати сідничне положення
а то звідки в вас такі дані?
плід може повернутись незалежно від Ваших втручань, але точно не через підйом плаценти:)
Думайте про позитив, я за час вагітності про негативне і про всякі бздури взагалі не думала, я так чекала своєї Софії, що мені весь час снились чудесні сни і я ходила ніби літала, багато гуляла, шось собі в хаті робила, і взагалі не думала про бздури, постійно розмовляла з своєю дитиною, слухала всяку музику... ЖЕНІТЬ від себе ДУРНІ думки, подивіться в дзеркало і скажіть собі, що Ви найкраща, найгарніша, скоро МАМА і все в вас буде добре!

Ailenka
19.01.2010, 12:20
та то палига мені таке написав: нічого з тим ви не зробите, але ваш лікар мусить про це знати і слідкувати за плацентою. ну от рука до інтернету зі своїми страхами потягнулася))

levandivka
19.01.2010, 12:23
то палига мені таке написав: нічого з тим ви не зробите
В Аську стукав? Чи в карті написав?
Чи для Вашого читання він то писав?
Правильно Богданка каже: не беріть тяжкого до рук, а дурного - до голови.

сніжна
19.01.2010, 13:32
плацента піднімається-малявка зможе перевернутися головою вниз і не займати сідничне положення. .
звідки такі дані? плацента піднімається на протязі усієї вагітності і від цього аж ніяк не залежить положення малюка.
Критичним є,коли плацента знаходиться так низько,що частково чи повністю перекриває дно матки. А все решта- не так страшно. Я усю вагітність проходила з низькою плацентацією,УЗД на 40 тижні показувало,що плацента знаходиться на відстані 34 мм ,ближче до дна матки.

Ailenka
19.01.2010, 15:11
ну от...начиталася і сама себе настрахала

cleonata
20.01.2010, 16:32
Ой дівчаточка. щось мій малюк дуже став жвавим, повітря мені не вистачає. якась задишка така дивна, і живіт як на місячні болить.. щось мені страшно!

Linet
20.01.2010, 16:42
Ой дівчаточка. щось мій малюк дуже став жвавим, повітря мені не вистачає. якась задишка така дивна, і живіт як на місячні болить.. щось мені страшно!
Я вибачаюсь,але мені здається вам срочно треба подзвонити своєму лікареві і спитати,тут кожен може написати,але вагітність-це індивідуальна ситуація в когось так,бо капусти наїлася,а в когось серйозна проблема стим шуткувати нетреба!!!!

Єва
20.01.2010, 16:43
і живіт як на місячні болить.. щось мені страшно
В мене на такому терміні також живіт потягував, на узі було видно, що матка трошки в тонусі.

cleonata
20.01.2010, 16:49
подзвонити своєму лікареві
навіть немаю телефона ї вона вічно нікуди не встигає, аналізи погубила, немаю я лікаря нормального.:girl_cray:

Gloriya
20.01.2010, 17:08
cleonata Вам треба терміново, телефонувати або йти до іншого лікаря приватно.
А як зара самопочуття?

cleonata
20.01.2010, 17:14
Сидю на роботі, акуратно так шоб не рухатись, відкрила трохи вікно, ше й вчора нерв простудила чи що, так в крижах зловив, що вобше не могла лежати - правда мене від такого шалик шерстяний спасає.
Буду шукати зара нового лікаря мені Олюся дала "наводку" ;)
ААААААА і пупок почав боліти..... мамочки млже то на узд їхати?

---------- Додано в 17:14 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

Дуже дякую пташечки за підтримку!!!!! я вас ніколи не забуду)))

Nastynya
20.01.2010, 17:24
пупок, напевне, просто розтягується cпробуйте кремом чи олійкою помастити! а до лікаря обовязково зверніться!

cleonata
20.01.2010, 17:36
подзвонила до Прокопчук, а вона мене ше більше настрашила, каже швидку викликайте, а мені швидка каже куда ми тебе повезем узд ніде не робляять, наніч в лікарню без визначення причини логіки нема ложити, а узд треба робити. Йду на 18.30 до Прокопчук на узд., тримайте кулаки!

Єва
20.01.2010, 17:41
подзвонила до Прокопчук, а вона мене ше більше настрашила
Не знаю, чи в тему, але вона страшити вміє, хоча УЗДист з неї найкращий, вона завжди страшить найгіршим з можливого....

cleonata
20.01.2010, 19:50
Я тіки з УЗД казала Прокопчук шо невеликий тонус і вона не може поняти чого болить., казала випити 4 таблетки магне б6 і лягати спати., казала що буде в нас ДОНЯ!!!! Я дуже щаслива від того, думала коханий теж буде, а він так в шутку каже - а чо ти мені синочка не забадяжила!!!, каже я на лижі зким поїду? я в сльозах!!!, яка різниця!!!! з ким на лижі їхати? а він каже шо ти плакаєш? а як тут не плакати!!!, мав з квітами прийти і скакати до стелі!!!

Vittoriya
20.01.2010, 19:55
а чо ти мені синочка не забадяжила!!!, каже я на лижі зким поїду? я в сльозах!!!, яка різниця!!!! з ким на лижі їхати? а він каже шо ти плакаєш? а як тут не плакати!!!, мав з квітами прийти і скакати до стелі!!!
:girl_devil::girl_devil:Ну дивують мене наші чоловіки... Жінка переживає, її щось болить, мав би підтримати, розрадити і потішитися, а не жарти такі кидати... Але ви тим не переймайтесь, до нього ще дойде, яке його щастячко чекає!:girl_smile: вітаю вас з такою гарною звісткою!!!:girl_claping::girl_in_love:

Nastynya
20.01.2010, 20:25
вітаю!!!
а ви йому скажіть що бадяжив він, а не ви! а ви виконуєте важку роботу, виношуєте його дитинку!!!кажіть хай наступного разу старається, щоб себе порадувати...

cleonata
20.01.2010, 20:48
ав би підтримати, розрадити
Він спочатку дуже переживав як я доїду, і доїхати ми не могли з хресною бо слизько на дорогах, і я йшла пішки по короленка, а він мене підтримував і казав ти помаленько і все буде добре, головне шо воно там рухається!
...... а дома вже як поїв- я тоді ще рюмсала, він накричав на мене і сказав шо я дурочка і шоб його не кумарила, бо йому всерівно хто, головне дитина!!!, я думаю порсто ми не очікували зовсім і така реакція була..., зараз все добре!!! тішиться., вибираєм ім'я!

Уляночка
20.01.2010, 21:03
Він спочатку дуже переживав як я доїду, і доїхати ми не могли з хресною бо слизько на дорогах, і я йшла пішки по короленка, а він мене підтримував і казав ти помаленько і все буде добре, головне шо воно там рухається!
...... а дома вже як поїв- я тоді ще рюмсала, він накричав на мене і сказав шо я дурочка і шоб його не кумарила, бо йому всерівно хто, головне дитина!!!, я думаю порсто ми не очікували зовсім і така реакція була..., зараз все добре!!! тішиться., вибираєм ім'я!
ну що ви...розслабтесь..ну розумію, що, як кажуть, "западло", бо розумію, що хотіли синочка..але то ж ваша цьопа....і чоловік є чоловік...вони ж як діти..потім донечці буде ще тішитись, як ну...заспокойтесь..головне, що все добре з вами і дитинкою...і обирайте ім"я!!!!!!!

Nadijka
20.01.2010, 21:35
я тоді ще рюмсала
йой ви би бачили як я ревіла коли взнала про свою дівку...
Я в той час лежала на підтримці на Батальній...ну і послали мене там на УЗД...черги там скажені...лікарка пропхала мене якось, то вже чоловіка просити взяти з собою було не зручно......виходжу з того кабінету і реву як ненормальна....чоловік певно за ті 5 хвилин на півголови в свої 19 літ посивів....
Він вже думав шо всьо закінчилось.....а я йому кажу - в нас дівчинка буде!!!
а зараз я собі не уявляю якби то в мене був хлопчик і як я могла хотіти хлопчика....Дівчатка, такі прикольні і на лижах також їздять :)

cleonata
20.01.2010, 21:42
Пташечки ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ! насправді глибоко в дущі я мріяла про доню, просто ті всі тести і розрахунки збили мене з пантелику і просто я була настроїна,я навіть дівчачі імена не переглядала)))), а тут така звісточка!
СИДЮ І ШУКАЮ ІМ'Я для нашої ДОНЕЧКИ!!!

Уляночка
20.01.2010, 21:50
ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ! насправді глибоко в дущі я мріяла про доню, просто ті всі тести і розрахунки збили мене з пантелику і просто я була настроїна,я навіть дівчачі імена не переглядала)))), а тут така звісточка!
СИДЮ І ШУКАЮ ІМ'Я для нашої ДОНЕЧКИ!!!
ну і правильно...я теж мріяла про доню, а матиму 2-го синочка...тішуся і радію йому...ще більше, ніж першому....

---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:46 ----------

зараз я собі не уявляю якби то в мене був хлопчик і як я могла хотіти хлопчика....Дівчатка, такі прикольні і на лижах також їздять
ну не треба ...не треба..хлопчики - це мамині дітки, тому я - королева в оточені своїх хлопців....і ніхто в мене косметику "тиряти" не буде...
П.С. тобі ж доця не скаже "Улясінька, рідненька, яка ти ж моя красунька"...а синочок ТАК до мене говорить:girl_blum::girl_blum::girl_blum:

Nadijka
20.01.2010, 21:54
а тут така звісточка!
Головне шоб дитятко було здорове...все інше такий мізер в порівнянні....
тобі ж доця не скаже "Улясінька, рідненька, яка ти ж моя красунька"...а синочок ТАК до мене говорить
каже-каже....:girl_cool:

Уляночка
20.01.2010, 21:58
каже-каже..
ти просто не чула то від МУЖЧИНИ....а жінки -то кокетки...часто лукав"ять:girl_haha::girl_spruce_up:

просто між мамою і сином, як і між донькою і батьком ОСОБЛИВИЙ зв"язок....комплекс Електри і комплекс Едіпа дається взнаки:girl_cool:

cleonata
20.01.2010, 23:10
тАК ДЄВОЧКІ НЕ СПОРИМ! В різних батьків різні діти!, Я от сиджу і мрію як моя малявка втіхаря буде носити мої капці на каблуках, малюватись і зразу витирати то всьо зі страху щобхтось не попалив)))), як згадаю себе в дитинстві - АХ МАМА МОЯ!

Уляночка
20.01.2010, 23:31
В ідеалі мати і сина, і доньку..щоб відчути повноиу материнських відчуттів...я завжди так хотіла..шкода, що не виходить..але маючи доньку, я б 1000000000% хотіла мати ще сина...і мені дивно, що то так не всі хочуть:girl_in_dreams:я думала, що про таке всі жінки мріють:girl_in_love:

Nata
21.01.2010, 11:03
Я от сиджу і мрію як моя малявка втіхаря буде носити мої капці на каблуках, малюватись і зразу витирати то всьо зі страху щобхтось не попалив))))
Ну, маю двох хлопців, Ви думаєте вони таким не займаються? І помади всі тихцем викручують, і лаками малюються (в шафі, щоб я не бачила :)), і взуття тягають...

cleonata
21.01.2010, 12:42
В ідеалі мати і сина, і доньку..щоб відчути повноиу материнських відчуттів...
Я так дуже мрію!!!! Може Бог дасть.

Уляночка
21.01.2010, 13:10
так дуже мрію!!!! Може Бог дасть.
Дасть...обов"язково...

сніжна
21.01.2010, 14:19
маю двох хлопців, Ви думаєте вони таким не займаються? І помади всі тихцем викручують, і лаками малюються (в шафі, щоб я не бачила ), і взуття тягають...
Займаються -займаються. Як мама сина підтверджую на усі 1000%

arina
21.01.2010, 18:02
А мені вже страшно стає... Була в суботу на УЗД в Прокопчук (доречі, дуже нею задоволена), в мене 31 тиждень. Наче все нормально. Єдине - я люблю інформацію про вагітність по нету вичитувати, і там на такому терміні дитинка має важити близько 1400 гр. От я собі й настроїлась приблизно на таку вагу. І тут лікарка каже, що плід в мене дуже великий 2150 гр. По плоду це виходить 33-34 тижні, так вона і написала в заключенні. Але не може бути більший термін, бо дитинка ця запланована, і дату місячних я не забула, і день коли відбулась овуляція знаю....(по ній могло б бути 28-29 тижнів але ніяк не 33!).
Сказала своєму участковому про це - він сказав що це може світити мені кесарським:girl_cray: (ріст в мене 162, вага до вагітності 46кг). І звідки він такий великий взявся? : їм я зовсім небагато 1-2 рази в день + якісь фрукти, а чоловік мені вже мої шоколадки випоминає (2-3шт в тиждень:girl_sad:)... одним словом маю тепер за що хвилюватись...

Ailenka
21.01.2010, 22:08
тут справа не в шоколадках. деякі лікарі схиляються до думки вживання полівітамінів, але якщо хочеться їсти-обмежувати себе якось тупо. головне щоб поживно. я б на вашому місці не хвилювалася раніше часу. лікар що приймає пологи-і приймає рішення на рахунок кесаря

arina
21.01.2010, 22:37
але я абсолютно ніяких вітамінів не приймала... Кажуть що малюк пішов в татка- чоловік народився 4200гр., а я 3100.....

Ная
21.01.2010, 23:10
Єдине - я люблю інформацію про вагітність по нету вичитувати, і там на такому терміні дитинка має важити близько 1400 гр. От я собі й настроїлась приблизно на таку вагу. І тут лікарка каже, що плід в мене дуже великий 2150 гр.
Норми по вазі дитини є дуже приблизними,а вагу по УЗД не завжди правильно вираховують навіть найкращі спеціалісти.
Сказала своєму участковому про це - він сказав що це може світити мені кесарським (ріст в мене 162, вага до вагітності 46кг).
Мда,але мудрий у вас лікар,без причини наперед вагітну страшити. На мою думку дитина в утробі росте такого розміру,котрий спроможна та жінка природньо народити. Моя коліжанка худнька,ростом 152 без жодних проблем народила донечку вагою за 4.5 кг(до того на УЗД їй сказали,шо буде хлопчик з недостатньою вагою,хто УЗДист не знаю,бо то давно вже було)
одним словом маю тепер за що хвилюватись...
А ото шкідливо:girl_smile:

Nata
22.01.2010, 11:06
Сказала своєму участковому про це - він сказав що це може світити мені кесарським (ріст в мене 162, вага до вагітності 46кг)
А з лікарем із пологовоги Ви не спілкувалися? Ну навіщо наперед страшитися? І нащо слухати немудрого лікаря? Зрештою, Ви маєте доступ до інформації - почитайте ЩО є прямим показом для кесарського. Не кесаритимуть Вас просто так. Маю хорошу знайому, котра народила першу донечку вагою 4,5 без жодного розриву, не хвилюйтеся так.

arina
22.01.2010, 11:31
А з лікарем із пологовоги Ви не спілкувалися?
Це ще одна проблема - не можу визначитись з лікарем... Думаю про Федину або Усика з Мечнікова, але ще нізким не домовлялась...

cleonata
22.01.2010, 12:31
абсолютно ніяких вітамінів не приймала...
моя сестра не приймала жодної таблеточки і вітамінчика за всю вагітність і її за це похвалили в роддомі)))
ех а я вже напилась яких тіко можна.

Nata
22.01.2010, 13:12
Це ще одна проблема - не можу визначитись з лікарем..
То підіть на консультацію до обидвох. Поспілкуйтеся, придивіться, там і побачите хто до серця більше припав.

сніжна
22.01.2010, 13:55
народила першу донечку вагою 4,5 без жодного розриву, не хвилюйтеся так
моя перукарка,маленька тендітна дівчинка, народила сама хлопчика без жодної проблеми, вагою у 4700.
А результати УЗД стосовно ваги можуть мати велику похибку. У мене за час вагітності було 6 УЗД і в результаті похибка- у 800 (!) г

---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

Федину або Усика
обидвоє дуже хороші. Я без "усякого" довірилася б кожному.Але ,направду,краще познайомитися і визначити комфортного для себе.( п.с. особисто мені "ближчий" Усик)

Nastynya
22.01.2010, 14:03
ну Усика з 20 лютого на місяць не буде, він йде на курси, і не особливо приймає в цей час, але можна ще його попитатися

mamba
22.01.2010, 14:12
ажуть що малюк пішов в татка- чоловік народився 4200гр.,
аналогічна ситуація - я сиділа жостко на дієті 8-й і 9-й місяці, за останні 1,5 місяця не поправлялась .. а мацьопа на УЗД до 4 кг зараз має....лікар сказала, що то від великого татка ))

In4a
22.01.2010, 14:52
було 6 УЗД і в результаті похибка- у 800 (!) г
Я вже писала: у вівторок мені сказали, що вага дитинки набагато більше за 4 кг (майже 5), а в середу народила синочка 3300! Аріна, не беріть дурного до голови, насолоджуйтесь вагітністю і все буде добре! :girl_wink:

Tequilochka
22.01.2010, 18:01
В мене питання% а як ви їздите в перепеовнених маршрутках?
Я зранку їду в інститут, потім назад - і в більшості випадках вони забиті. А їздити мені ще до кінця травня((((((

cleonata
22.01.2010, 18:06
а як ви їздите в перепеовнених маршрутках?
Тяжко, тяжко! Як дуже вже зле, то прошу уступити місце., а так через шубу не видно мого пуза..., я думаю над тим щоб в маршрутках наклеїти наклейки "Поступись місцем майбутній мамі" - якось так. Хоча глибоко сумніваюсь, що вони допоможуть...

Dobra
22.01.2010, 19:10
Поступись місцем майбутній мамі" - якось так. Хоча глибоко сумніваюсь, що вони допоможуть... У наших пасажирів різко розвивається короткотривала але стійка сліпота та глухота. При чому навіть на девятому місці мені ніхто не уступає. Ще деколи хтось із старших може підвестися - років так 45-50, навіть 60, але молодняк - ніколи в світі.

cleonata
22.01.2010, 19:19
При чому навіть на девятому місці мені ніхто не уступає. :download::eek: ТРЕБА ШОСЬ З ТИМ РОБИТИ!!!! може закон якийсь приймати?
треба писати "Поступись місцем майбутній мамі, ящо ти не ІНВАЛІД" )))))

Tequilochka
22.01.2010, 19:53
ТРЕБА ШОСЬ З ТИМ РОБИТИ!!!! може закон якийсь приймати?
треба писати "Поступись місцем майбутній мамі, ящо ти не ІНВАЛІД" )))))
Треба гарно своїх діток виховувати. От деколи сиджу в маршрутці заходить мама з дитиною років 6 їй уступають місце і ...... вона садить дитину а сама стоїть. От дитина і привикає, що це ЇЙ устапають, а не вона. Я б на місті тої мами посадила б дитину на коліна.

Nata
22.01.2010, 19:59
Я б на місті тої мами посадила б дитину на коліна.
а я чемно дякую і кажу що ми постоїмо :) І нічого, стоїмо. А що тут такого?

Abaka
22.01.2010, 22:45
я зараз на 4му місяці і в мене майже кожного дня ввечері поболює живіт. Лікарям я нічого, на разі не казала, бо причина мені і без того відома - я постійно беру на руки і, часом, забуваючить ношу по хаті свого старшенького синочка (йому вже 2,5 роки і важить він більше 13 кг). Отже, думаю справа в надто активному способі життя (бігаю за малим, тягаю його на саночках і т п) і підніманні важкого "вантажу" :) бо коли пару днів малий жав у бабусі, а я мала змогу спокійно полежати і відпочити, біль мене не турбував :)

Ная
22.01.2010, 23:18
причина мені і без того відома - я постійно беру на руки і, часом, забуваючить ношу по хаті свого старшенького синочка (йому вже 2,5 роки і важить він більше 13 кг).
Я теж ношу,але вечорами живіт мене від того не болить:confused:. Часом невдало можу підняти,то відчуваю дискомфорт,і не можу нести дитину,йдучи вгору по сходах. Але все одно потрошки привчаю її до того шоб ходила сама,не зразу,але получається. А в біганні і возінні на санках взагалі нічого поганого собі не бачу,навпаки розрухуюсь трохи:girl_smile:.