КПК

Показати повну версію : Де ви купуєте білизну і яким ТМ надаєте перевагу?

Сторінки : [1] 2

Mazerati
29.09.2009, 12:44
Говоримо ми тут про одяг, про аксесуари...аякже білизна? я обожнюю красиве нижнє вбрання:girl_in_love:(мабуть, як і кожна жінка). Останнім часом купую білизну ТМ "Калина" (Червоноград), якісно і недорого. А де ви купляєте білизну? яким фасонам, тканинам і кольорам надаєте перевагу?

La esposa
29.09.2009, 12:50
Люблю чорне, ажурне, або зручне і еластичне. Купую так: якщо треба зручне, то мє бути якісне, добре до тіла - тоді беру щось нашого виробництва.

Якщо таке, щоб вдягнути на пару годин, і має гарно виглядати (всякі там інтимнощі), то беру тільки те, що сподобається, навіть в ящиках по 2 грн на краківському. аби гарно було. От така я :)

Orman
29.09.2009, 12:55
купувала в Бюстьє, а тепер його десь немаааа :( Купувала там в основному російську Дика Орхідея (вона найбільш по ціні підходила), а ще маю один ліфчик Huit - оце клас!

а тота Калина то якийсь жах - ліфчики одного розміру по бирках виявляються різними по розміру на тілі. Купила два - жоден не ношу - повзуть по спині і ніц не тримають. Може в кого маленький розмір то нормально, а на мій 4-5 - ні.

Зараз купую в Плазмі є якийсь магазинчик, Мілавіца, здається, але я не цілком задоволена - мало моделей на мій розмір і мало кольорів.

А взагалі обожнюю гарну білизну!!! Люблю мереживну.

La esposa
29.09.2009, 12:58
Мілавіца

А я люблю... маю ще весільний комплект, зручно так...

Orman
29.09.2009, 13:00
Ви, Іринка, маленькі за комплекцією, то в них там вибір на менші розміри більший. А для мене - чорний і тілесний - навіть білого не було :(

veroni4ka
29.09.2009, 13:01
купую білизну ТМ "Калина" (Червоноград
де у Львові ви її купуєте і які ціни? Як на рахунок трикотажу в поєднанні з мереживом у них?

Olma
29.09.2009, 13:07
Мілавіца

То Білоруська білизна - класна!!
Але важко знайти у Львові..
Мої улюблені: Triumph i Calvin Klein

Orman
29.09.2009, 13:13
Тріумф, як мала менший розмір носила, дуже подобався. А зараз така ж проблема як і з Мілавіцею. В Україну весь асортимент не возять чи що? Бо як була в Білорусі то тої Мілавіци там тааааакий вибір!

kristina
29.09.2009, 13:17
Базару- однозначно ні. враховуючи мій не маленькій розмір, знайти нормальну білизну ,не лекго,в основному все суперське по крою, кольору і моделі, є маленьким на мене.
Віддаю перевагу Alisee,Milavitsa, носиться нормально, можна вибрати щось таке " що не прощай молодость ", але нажаль асортимент вже не оновлювався в них давненько, як заходиш то зразу пропонують модель Романтика, в мене вже їх 3, різних кольорів, щось так випало.
Для мене походи в магазини білизни, завжди розстройство, стілько всього гарного і позволити собі можеш, а розміру нема. Вроді вже не такий аж привеличезний бюст, і все одно проблема
Передали мені Dimanche- італія, гарний набір, але я його відносно не довго маю.

Olma
29.09.2009, 13:18
В Україну весь асортимент не возять чи що? Бо як була в Білорусі то тої Мілавіци там тааааакий вибір!

Та бо вона Білоруська, тому такий і вибір :)
(моя подруга з Білорусії, яка живе в Швеції за тою білизною спеціально додому їздить)

Mazerati
29.09.2009, 13:18
де у Львові ви її купуєте і які ціни? Як на рахунок трикотажу в поєднанні з мереживом у них?

Купую в підземному переході на площі Митній. Бюст приблизно 40-60 грн, набори по 75.

Для мене походи в магазини білизни, завжди розстройство, стілько всього гарного і позволити собі можеш, а розміру нема
і в мене та ж проблема....В Калини хоч розміри мені підходять.

Kasia
29.09.2009, 13:21
а мені мілавіца не подобається. шукаю де у Львові продають білоруську фірму SERGE.

купую виключно , те шо зручне, на будні - переважено польське. маю Тріумф - дуже зручно і гарно, але ціни захмарні. теж маю комплект з Бюстье - яке зачинилося, фірми Вендетта здається. надзвичайно гарний і зручний.

katrinka
29.09.2009, 13:33
теж люблю гарну білизну, на щодень купую sealine (трусики). по моделі вони мені ідеальні, якість подобається, гарне поєднання трикотажу і мережива, кольори:girl_in_love:... дуже люблю kleo, теж гарна якість і вибір не малий. маю ще кілька дорожчих комплектів, які купувала "під щось" , lauma, інші не пам"ятаю фірм. а взагалі білизна для мене, напевно як і для більшості жінок, слабинка,:girl_curtsey: тому зайвий раз в магазини білизни намагаюсь не заходити:girl_crazy:

veroni4ka
29.09.2009, 13:38
в підземному переході на площі Митній
там є магазин? Я щось навіть не знала, що там в переході щось є. Класні ціни - треба піти глянути на якість. Не кусається? Маю на увазі мереживо.

Orman
29.09.2009, 14:30
Та бо вона Білоруська, тому такий і вибір

я знаю, що білоруська - могли й би до нас завозити не так це й далеко

Грильяжка
29.09.2009, 14:39
Обожнюю Мілавіцу,для мене то супер білизна.Також маю кілька комплектів Тріумф-то взагалі бомба!!!!

Siania
29.09.2009, 14:41
Я переважно купую просту білизну на кожен день, без мереживок, одного кольору (переважно чорні і білі). Мама привезла з Італії "Intimissimi", просто кайф носити ту білизну. А в нас люблю "ajour", по-перше дуже все якісне, по-друге НАШЕ ВИРОБНИЦТВО, ну і по-третє там частенько бувають розпродажі, і можна недорого щось прикупити:girl_smile:

natka75
29.09.2009, 14:50
Мама привезла з Італії "Intimissimi", просто кайф носити ту білизну. А в

я собі теж таку привезла цього літа))))

Kasia
29.09.2009, 14:53
в нас люблю "ajour"
я теж купила. мені здається все таки погано воно сідає на тіло. якось кострубато в них з розмірами.

Siania
29.09.2009, 14:59
я теж купила. мені здається все таки погано воно сідає на тіло. якось кострубато в них з розмірами.
мені підійшло, правда перед тим треба півтовару переміряти:) Мені дуже подобається що на них ідеально лягають discreetідентично вирізи зроблені:)

veroni4ka
29.09.2009, 15:00
"ajour",
ну кілька разів зходила, може просто на розпродаж не потрапляла, але ціни, як на наше виробництво могли бути б і менші...

kati
29.09.2009, 15:26
Купую переважно білизну польських фірм. Для менеинормальна ціна це до 300 грн за комплект,дорожче-вже жаба дусить давати....може тому що я в принципі люблю білизну гарну і постійно поповнюю гардеробчик, то певне разорила б чоловіка.
а трусики то тільки атлантік , сілайн....це на щодень, всілякі рющи/стрінги/каменіі то лише для дефіляд.

odree
29.09.2009, 16:07
оооо, болюча тема :)
купую переважно в Бянці, іноді замовляю в неті, але лише перевірених фірм, де я орієнтуюся в розмірах
люблю чорну або білу. правда недавно купила ще сіру, але думаю то буде один такий комплект
з фірм надаю перевагу Jolidon, Comet, Papillon, Lormar, Leilieve, Biagiotti, Si e Lei, Infiore
обожнюю колготи фірми Trasparenze.

katrinka
29.09.2009, 16:37
Leilieve
теж маю два бюстики цієї фірми, суперські

kvVItKA
29.09.2009, 16:59
надаю перевагу натуральним тканинам(люблю небагато мережева,шовк). Нащодень щодо кольорів то: чорний, білий, кремовий, рідше сірий, червоний,темносиній. (влітку голубий, бузковий , ніжні веселі кольори), щодо фірм то key, atlantik,sealine, Milavitsa. Маю мережевний набір hunkemoller і халат цієї фірми(халатом задоволена більше), превезені з Голандії. З останього комплект Corin (то була весільна білизна), дуже задоволена, але не думаю,що наважусь ще раз купити трусики за 200 грн:), хоч в магазині сказали, що попробувавши Corin іншої білизни вже не купують:)

Mazerati
30.09.2009, 10:52
Так...я тут вже начиталась! мабуть скоро піду на закупи:) радьте магазинчики :)

Medusa
30.09.2009, 11:43
http://killena.com/
Тут я купляла ... гарну білизну :) Найбільше мені сподобалися недорогі "сіточки". Що втішило - що при умові, що гроші я заплатила наперед банківським переказом (тоді пошта не бере % за пересилку) - товар все-таки надійшов, не здурили :)
Але це не на щодень :)

Mazerati
30.09.2009, 12:37
купую переважно в Бянці
Де вона знаходиться?

Ассоль
30.09.2009, 12:43
А я в Кіллені і взуття купувала, і сумки, а от до білизни поки не дійшла ))) там є красива, але мало практичної, здебільшого вона більш.. еротична.. Якщо купувати там, то обов*язково зареєструйтесь - матимете знижку :) Взагалі - хороший магазин, ще жодного разу не була нічим розчарована.

odree
30.09.2009, 13:44
Де вона знаходиться?в магнусі на 3 чи 4 пов. (завжди плутаю).

Грильяжка
30.09.2009, 15:00
в магнусі на 3 чи 4 пов.
А ще через дорогу біля кафе "Мартуся" не доходячи до Міленіума

Mazerati
01.10.2009, 11:59
Купила собі нині два набори білизни від Калини. Як постійній клієнтці зробили знижку (за два набори - 100 грн) :girl_curtsey:

MUCHACHA
01.10.2009, 12:41
А в нас люблю "ajour", по-перше дуже все якісне, по-друге НАШЕ ВИРОБНИЦТВО, ну і по-третє там частенько бувають розпродажі, і можна недорого щось прикупити
Ну ,не дуже погоджуюсь на рахунок якості....В мене один "комплєкт красоти" розлізся і втратив колір:girl_sad: Ще маю два - то ніби нормальні, та погоджусь з Касьою, що розміра в них трошки не альо...

В мене немає запарки голови ,на рахунок де саме і якої ТМ білизну купувати. Головне - щоб була якісна і класно підкреслювала те, що треба:girl_spruce_up: Дороге і навороченно відоме - не завжди якісне, в чому переконувалась не раз. Тому в більшості орієнтуюсь на фасон і якість, а вже потім розглядаю ТМ. Купую де попадеться...На щодень вибираю демократичні марки типу Сілан, Атлантік і тд., дещо з польських фірм ,а по празніках - маю два чудних "кумплєкта", такі, шо чуть не со стразами:girl_haha: .... "Главное, чтобы костюмчик сидел.....":girl_smile:

Mazerati
01.10.2009, 14:51
"Главное, чтобы костюмчик сидел....."

Це, мабуть, найправильніший підхід!

WEDLADY
01.10.2009, 15:00
обожнюю колготи фірми Trasparenze А де у Львові можна придбати товари цієї фірми?

Smerfetka
01.10.2009, 17:17
А для мене - чорний і тілесний - навіть білого не було
Як я вас розумію! Самій доводиться щось вишуканіше шукати за кордоном, або просити привезти!
Поблизу Привокзального ринку є магазинчик "Травень", там трішки більший вибір білизни із великими чашками (переважно польські бюстгалтери)

odree
01.10.2009, 18:10
А де у Львові можна придбати товари цієї фірми?чесно, не знаю. я замовляла в неті і купувала в києві

ola-lyola
02.10.2009, 16:44
Купую в Біанці, бо я там "любимий клієнт" маю добру знижку. А ще маю проблемний розмір тому мучаться зі мною до победного конца, поки щось не виберемо, що мені буде підходити на всі 100%.
Якійсь торговій марці переваги не надаю, купую те, що мені підходить, бо маю проблемний розмір 70D, тому найчастіше купую не для красоти а за потребою, з купленого - Comet, Lise Сharmel, Antigel, Jelaby.
На подарунок комусь купую нічну білизну Coemi (саме таку я отримала від своєї подруги на першу шлюбну ніч:girl_smile:) або подарункову картку.
Щодо колготок, саме там можна купити суперові панчішки Philippe Montinon з гарним ажурним мереживом, з колготок купую Filodoro та Pompea.
І найвдаліша мою покупка - це мій улюблений купальник Lise Сharmel колекція 2007р. буде третій сезон як я його купила і зрозуміла що таке добра якість - хоч дорогий але не треба кожне літо купувати новий.
Ще раз купувала польську білизну Szame - гарну але то лише для краси - вбрати і ... зняти :girl_smile: бо для носіння вона мені не зручна (синтетична)
І раз в Мілавіці купила італ. бюстик Primavera - мені сподобався, саму Мілавіцу мала тільки для годування.

Orman
03.10.2009, 16:10
купила сьогодні ліфчик для занять спортом в Адідасі, бо вже несила було в звичайному. Скільки дала не питайте, бо мій чоловік ще досі в шоці (він виступив спонсором).

Latane
06.10.2009, 00:58
Самий перший мій бюстгалтер був Мілавіца - не знаю зручнішої білизни, хоча пробувала багато чого різного:girl_spruce_up:(купляю в ТЦ"Скриня"). Трусики купляю фірм Сілайн, Кей, Атлантік. Ще досить непогані магазини "Травень" з білизною польського виробництва.
Я проти базарного варіанту з купою паралону - купляти білизну сумнівної якості, форми і виробництва - це неповага до власного тіла!!!:girl_devil:

Orman
06.10.2009, 01:05
Я проти базарного варіанту з купою паралону - купляти білизну сумнівної якості, форми і виробництва - це неповага до власного тіла

та ну ... Якщо комусь це підходить - не бачу проблем :confused:

Latane
06.10.2009, 01:45
Orman, якщо комусь це підходить - я так само не бачу проблем:girl_smile: А своє тіло я люблю і піклуюсь про своє здоров"я, вдягаючи фабричну білизну пошиту з якісних тканин і мережив!!!

veroni4ka
06.10.2009, 10:58
Я проти базарного варіанту

Далеко не у всіх є можливість купувати білизну відомих марок. :girl_sad:Головне, щоб вона була чисто випрана, а то інколи іде така собі "краля", а бюсгальтер виглядає з-під топіка чи маєчки такого кольору.... :girl_cool:та й стрінги я деколи такі в маршрутках споглядала (це коли вони стирчать над брюками) :girl_in_dreams:

Insolence
06.10.2009, 11:09
Ще досить непогані магазини "Травень"
а де вони є? скільки вештаюсь містом жодного разу їх не бачила

Kasia
06.10.2009, 11:39
в новому Цумі і на вул. Федьковича біля Привокзального ринку.

veroni4ka
06.10.2009, 11:48
Вчора була в магазині ан Митній. Знайшла магазин з червоноградською білизною "Калина", але вона виявилась ... з Луганська. Вибір досить великий (як на малу площу магазинчику), є кольорові комплекти, але я шукала з шортиками, а всі шиють стрінги :-(
Трохи мало кольорів залишилось. Ціна до 200 грн. за комплект.

Багіра
06.10.2009, 11:59
проблема дорогого і дешевого одягу (в тому числі і білизни) в УКраїні існує в тому сенсі, що в дорогих магазинах можна зустріти те ж що і на базарі тільки в декілька разів дорожче... так як моя знайома купила на базарі в подруги що їздить в Хмельницький чи Чернівці кофту за 100 грн, а в бутіку побачила таку ж за 500...
та ж ситуація з більзною... ясно, що може тьотінька з повнензним кошельком і не побачить різниці, бо в житті не була на базарі... але дуже сумно, коли хтось з не дуже великими фінансовими можливостями вирішив хоч разок купити щось дорожче і намахався((((

ola-lyola
06.10.2009, 12:06
Я по-доброму заздрю тим, хто має стандартний розмір може купити білизну будь-де і таку, яка подобається, бо з моїми проблемними параметрами я вже такого наслухалась. Пропонували ліфики вшивати, бо казали що 70D в природі не існує, купіть 75 і вшийте:girl_smile:
А недавно треба було "на зараз" колготки-бедрівки одиничку. Обійшла всі магазини біля роботи - нема. Ну і питаю, чому нема? А продавець каже - не замовляємо, бо рідко яка мама купить дитині такі дорогі колготи, купують дешевші :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile:

Надька
06.10.2009, 12:06
Я купую на краківському, там в моеї родички магазин, дуже якісна білизна, особливо ліфчики. і ціни нормальні. Так хваю не через те що родичка, а тому що в тій білизна вже довго ходжу і хоть би що.і виглядає як нова.

Latane
06.10.2009, 12:28
Хм..........щоб відповісти в цій темі, потрібно збрехати і написати: "я просто обожнюю бюстгалтери з базару на лотку сумнівного пошиття!!!". Ось тоді всім сподобається - одна половина поспівчуває, друга підтримає, зате ніхто не почне осуджувати власні переконання. Дякую!

Олюська
06.10.2009, 12:41
Я купую на краківському, там в моеї родички магазин, дуже якісна білизна, особливо ліфчики. і ціни нормальні. Так хваю не через те що родичка, а тому що в тій білизна вже довго ходжу і хоть би що.і виглядає як нова.
А конкретніше

Зорянівонька
06.10.2009, 12:43
Хм..........щоб відповісти в цій темі, потрібно збрехати і написати: "я просто обожнюю бюстгалтери з базару на лотку сумнівного пошиття!!!". Ось тоді всім сподобається - одна половина поспівчуває, друга підтримає, зате ніхто не почне осуджувати власні переконання. Дякую!
Знаєте, є люди, які просто не можуть собі дозволитит купити дорогу білизну. Це теж треба розуміти - не в усіх багаті батьки, не в усіх життя складається. Зрештою, можна набагато ефектніше виглядати в станику з базару ніж в супер модному...

veroni4ka
06.10.2009, 12:45
що 70D в природі не існує, купіть 75 і вшийте

Моя коліжанка має також цю проблему. Ми надибали з нею на Краківському невеликий магазинчик з білизною з такими розмірами. Там де весільні сукні - нагорі. Продавець жіночка просто чудо - привітна та терпелива. Хочеться ходити туди весь час.

Latane
06.10.2009, 14:01
Знаєте, є люди, які просто не можуть собі дозволитит купити дорогу білизну. Це теж треба розуміти - не в усіх багаті батьки, не в усіх життя складається. Зрештою, можна набагато ефектніше виглядати в станику з базару ніж в супер модному...
Знаю, тому краще не купити 5 раз по 30 грн., а купити один раз за 150))) Доречі "супер модний станик в якому можна менш ефектніше виглядати" (зате здоровіше буде, тому що я не про вигляд, а про якість писала) мені не батьки купляють!!! - це теж треба розуміти!!!

Зорянівонька
06.10.2009, 14:09
Ой, та я згодна, що якість дуже важлива. Але є і не сильно дорогі якісні речі.

По темі. Якось так склалося, що найбільше відходить польська білизна. Добре лягає. І ціни нориальні. 100-200 грн комплект. А от окремо трусиківщось нормальних не можу підібрати. Все щось не те.

Usmishka
06.10.2009, 15:13
А недавно треба було "на зараз" колготки-бедрівки одиничку. Обійшла всі магазини біля роботи - нема. Ну і питаю, чому нема? А продавець каже - не замовляємо, бо рідко яка мама купить дитині такі дорогі колготи, купують дешевшіЯ колготи купую завжди однієї марки -Джина, вже на протязі років 10, спершу їх купувала на Південному, а тепер знайшла на Шуварі, подобаються тим що класно носяться, є купа варінтів-типу бедровки, стягуючі і т.д. і т.п. , величезний вибір кольорів, фактур і візерунків, і досить приємні ціни. До прикладу, 40 ден 3 розмір я заплатила останній раз 30 грн.

Latane
06.10.2009, 15:17
Usmishka, згіна щодо колготок Джина - дуже якісні. Також купую на Шуварі))))

ola-lyola, моя сестра носить 70F!!!!! Звісно хоче щоб не тільки підтримував, а й привабливо дивився (їй 20 років:girl_flirt:) - все знаходить в магазині "Травень", тим більше там на такі "непопулярні" розміри бувають регулярні розпродажі.

Mazerati
07.10.2009, 16:06
все знаходить в магазині "Травень"
Багато чула про цей магазин! вже не можу дочекатись з/п, щоб пошопінгуватись там по повній!:girl_curtsey:

Ціна до 200 грн. за комплект
ОГО! я там і близько таких цін не бачила...або ми про різні магазини..

Багіра
07.10.2009, 23:28
про ліфчики - купила собі 2 тріумфи по акції два за ціною одного (ще раніше і не у Львові) простенькі, класік... то натягаю на дефеляду чи як треба би мій 4-ий розмір файно дивився в якійсь сукенці-сорочці і не підводив:) абсолютно не відчувається.. не розтягується і враження ніби в корсеті - ідеально сидить...
але по житті ношу простенькі ліфчики, бо дуже вони в мене щось розтягаються)
згідна що білізни дорогої треба мати пару штук, але коли дороге то якісне, бо у нас ці речі дуже часто не сходяться:) часто дешевше якісніше

Красотка
08.10.2009, 15:13
по квартирі ходжу в самому простому за 30-40 грн. А в "світ" вихожу в кращому варіанті. Є 4 пари в мене і їм буде вже 1 рік. Купляла їх за великі гроші. Один за 150 грн, другі за 210..ці два вже незгадаю. Але вони носяться...просто супер! Виправ і як нові. Головне їх не зашейку вішати сушити і не прати в пралці,а ручками мильцем)). Нікому і не признаюсь що вони так коштують. Але коли одягаеш їх,то просто кайф. Дешевий після 3 прання..стає таким....але по дому зійде. Краще мати пару достойного,щоб і роздягнутися було не стидно))),ніж 10...сумнівної якості.

Грильяжка
08.10.2009, 15:52
по квартирі ходжу в самому простому за 30-40 грн.
Я вдома взагалі стараюсь бюстиків не носити-мені масажистка це вже давно радила.
А щодо колготків "Джина" то дійсно супер, купляю на Південному.І ціна приємна.

Красотка
08.10.2009, 17:43
Грильяжка масажистка хай радить..а коли вони потім обвиснуть..товже нічого не поможе

veroni4ka
08.10.2009, 17:45
ОГО! я там і близько таких цін не бачила...або ми про різні магазини..

Це я про луганську білизну, а червоноградської я там не знайшла. Я була в магазинчику той, що наліво, як зайти від поліграфічного технікуму?Може закрито було? Чи я щось наплутала?

Імель
08.10.2009, 18:03
а коли вони потім обвиснуть..

то може і спати в бюстгалтері?

Vika
08.10.2009, 18:12
а я любля трусики атлантік або кей,але це більш спортивний варіант.але дешевші за 20 грн визивають в мене недовіру.

а мені здається що якшо жінка народжувала то в ліфчику требо весь час ходити.хоча якщо груди не великі то можна і обійтися.але я не експерт можу і помилятися.

Красотка
08.10.2009, 19:26
Vika
якшо жінка народжувала то в ліфчику требо весь час ходити
це точно. Бо будуть як у кокер-спаніеля. Не треба тішити себе,що в мене так не буде.
Бо якщо щей кормиш грудьми і там молоко ого....то обвиснуть точно. Спати ні,але ходити кожен день в ньому потрібно

odree
08.10.2009, 19:47
Бо якщо щей кормиш грудьми і там молоко ого....то обвиснуть точноа у вас є діти? досвід?

Мія
08.10.2009, 20:10
Я малу відгодувала рік. Ходила під час вагітності в бюстику і як годувала спала в ньому (мала такий топ спеціальний). Груди після припинення ГВ стали такими як до вагітності. Шкіра на грудях дуже ніжна і звичайно їй треба допомагати витримувати навантаження під час вагітності та ГВ.

карапуз
08.10.2009, 20:11
Бо якщо щей кормиш грудьми і там молоко ого....то обвиснуть точно
В мене двоє дітох і обох годувала грудьми.Молодшого - до двох років . Ви , напевне, не повірите,але нічого у мене не висить :girl_smile:.Можливо,це все залежить від розміру грудей.

Мія
08.10.2009, 23:01
То не важливо скільки часу годуєш, важливо як доглядаєш і як відлучається дитина від грудей. Як правило ті хто не відновив ГВ після так званої "втрати молока" мають проблеми з "вухами спанієля".Або ж коли ходять без білизни, бо так здавалося б зручно. Шкіра розтягується до розміру в момент годування і вже назад не може скоротитися бо надто велике навантаження ..
Важливо щоб бюстик підтримував знизу вагу грудей. Коли годувала, то намагалася вибрати таку позицію аби дитина груди донизу не тягнула, це на форму впливає.

Красотка
09.10.2009, 09:50
а у вас є діти? Є!!! .......

Mazerati
09.10.2009, 10:58
Я вдома взагалі стараюсь бюстиків не носити-мені масажистка це вже давно радила.
Це , мабуть, залежно, якого розміру у вас груди. Мені з моїм 4-им важко ходити без бюста і на спину навпаки навантаження більше.

lanka
09.10.2009, 11:01
А я завжди сміюсь, що їду закордон на закупи. 2 роки тому була у СШа, накупила собі там білизни від Вікторії сікретс, досі вистачає.

odree
09.10.2009, 17:59
Є!!!а по дописах і не скажеш :)

залежно, якого розміру у вас грудизвичайно, розмір має значення. але ж не забувайте, що є ще м"язи. тому при відповідному догляді і невеликих фізичних вправах можна тримати груди в формі :)

Viola
09.10.2009, 18:38
О! Про трусики і бюстики я люблю побалякати :)

Раніше купувала розреклямовані Кей, Антлантіки і Сіалайни, але з часом їхня якість почала все гіршати і гіршати, а ціни підвищуватись. Останньою краплею стали кривущі шви, зі "з'їздами" і торочки на виробах цих фірм. Баста! Тому приглядалась до інших... Якось в Соломії (магазин білизни) на Руській мені показали білоруські Sergio - я просто закохалась! Якість чудова і по ціних чуть-чуть дорожче вищеперелічених марок... Але з часом Соломія все менше почала sergio завозити, аж поки не припинила :( Так от, питання, яке вже тут звучало - де можна купити білоруські Sergio??

Якщо мережана білизна, то люблю Kleo - бюстики там чудові і ціни були адекватні (до 100 грн за бюстик, приміром) Правда, років 3 тому якість була кращою набагато, аніж тепер... чує моє серце, що знову треба бде шукати нову "мережану" фірму...

Багато чую відгуків про Тріумф. Цікаво-цікаво. вартують вони чимало, а чи таки вартують того?.. :)

І ще, у Львові є магазин білизни DIM - хто пробував? Як якість? Бо ціни високі

Красотка
09.10.2009, 23:32
odree
а по дописах і не скажеш
Цікаво!!! не в тему мене два шалуна дома,мала красуня і малий бешкетник.
А трулі))....їх багато в мене не буває.....все більше стає і більше..кохаюся я в них))

odree
09.10.2009, 23:48
DIM - хто пробував? Як якість?якість хороша. і носяться добре. але мені фасони не подобаються. і трусики там високі, а я люблю низенькі бедрівки :)
зате чоловіча білизни їхня мммммммммм

ola-lyola
14.10.2009, 18:05
Уря, а мене мій улюблений магазин білизни запросив на показ колекції білизни на Lviv Fashion Week, тільки треба піти за запрошеннями. Піду відведу душу:girl_smile:

Котя
14.10.2009, 18:23
І ще, у Львові є магазин білизни DIM - хто пробував? Як якість? Бо ціни високі
Їхній магазин, є в центрі ,біля кінотеатру на Коперника.Якість хороша, але сони більш цікаві для чоловіків.
У мене теж дуже багато білизни привезено з-за кордону,в основному фірми Н&М. Також багато є фірми Лама і Корнет, бо моя сестра займалась цією білизною,і я по дуже дешевих цінах понабирала цього добра багато.

Мар'яся
14.10.2009, 20:43
Білизна - то, певно, слабкість кожної жінки... Я частенько купувала в Шармі, що біля Санти-Барбари, іноді на Південному (італійську Leilieve),а тепер годую грудьми і з білизною ціла проблема, бо ті кострубатенькі ліфчики (хоч і недешеві), хоч і гарно тримають і натуральні, але груди в них виглядають так трохи не дуже (для хати підійде,а вийти на люди, то відчуваю себе старою бабою)... То нарешті знайшла для себе те що хотіла - на Південному харківського виробництва, фірми Илифия, цілий комплект, чому безмежно рада (чомусь знайти ліфчик для годування невеликого розміру проблема). А вагітною як була, то носила трусики цієї фірми, просто супер: м"якенькі, трикотажні і без "суперпідтримуючих вставок", від яких свербить пузо аж до самої шиї. Шкода, що вони пропонують лише білизну для годуючих мам і вагітних, а то б перейшла на їхню продукцію без лишніх роздумів.

Капризуля
14.10.2009, 20:46
А де в нас продається білизна Key???

Мія
14.10.2009, 22:46
Мені дуже подобається білизна Szame. Гарні ціни і якість. Є мереживо, аля гламур. Є звичайна білизна.

Мар'яся
14.10.2009, 23:00
А де в нас продається білизна Key???

На Шуварі бачила, на Південному точно є.

veroni4ka
19.10.2009, 12:59
DIM - хто пробував? Як якість?

Я заходила. Ну там ціни трохи не для мене. Трусики 268 грн. Хороші, але...

Mazerati
19.10.2009, 13:07
А я вчора купила собі набір Клео в магазині Атлантіс на Дорошенка. Заплатила 350 грн, але там та якість, що воно тих грошей варте!

veroni4ka
19.10.2009, 13:12
набір Клео в магазині Атлантіс на Дорошенка
Клео - це триотажна білизна, чи є з мереживом?

Mazerati
19.10.2009, 13:13
Клео - це триотажна білизна, чи є з мереживом?
Вона комбінована, але переважно трикотажна, мережива мало.

mark
23.10.2009, 15:31
Полюбляю "ATLANTIC", переважно спотривний стиль. м"якенька. не деформується. зберігає колір після багаторазового прання навіть у пральній машині...Не відчуваєш ніякого дискомфорту і моделі різні...легко підібрати і під облягаючий тонкий стрейч і під спортивну спідничку ( щоб сіднички закритими лишались)...нікуди нічого не втікає і не залазить...супер!!:girl_flag_of_truce:

Virginia
23.10.2009, 15:51
На рахунок Мілавіци! Чи то я якась нестандартна, чи шо... ну я там нічо не можу купити, якісь розміри дивні, кольори дикі, хоч може по якості воно і добре!
Дуже подобається білизна фірм Papillon i Lormar! Носиться гарно, дуже гарні моделі і цілком достіпні ціни від 100 ну і більше ніж 500грн. не бачила
А ще на літо купила собі ліфчик від сілайн повнісню х/б - супер і всього лише за 100грн

Mazerati
23.10.2009, 15:54
ліфчик від сілайн повнісню х/б - супер і всього лише за 100грн
де за такі гроші можна купити, якщо не секрет?

Virginia
23.10.2009, 15:55
Та всюди! Я купила на шуварі!

Kusichka
23.10.2009, 16:53
Мілавіцу ношу вже купу років... асортимент у ниж і справді не дуже, але крій на велику чашку - якраз те, що треба. І тримає добре, і форма нормальна. Магазини є в "Скрині" на Привокзальній, на Шуварі. Ще, якщо зайві гроші заводяться, тішу себе Феліні. Кращої білизни я не бачила. Маю декілька речей, яким вже років два, а вигляд однаковісінький...
Та що там казати, гарна білизна - це слабке місце....:girl_in_dreams:

katrinka
23.10.2009, 17:00
Вона комбінована, але переважно трикотажна, мережива мало.
маю багато комплектів від клео, білизна супер, випробувана мною роками. та я б не сказала, що там мало мережива!? можливо на дорошенка просто вибір не дуже. наприклад в арсені на сихові великий вибір цієї білизни, різні фасони, розміри, кольори

Mazerati
23.10.2009, 17:01
наприклад в арсені на сихові великий вибір цієї білизни, різні фасони, розміри, кольори
Дякую за пораду!!!! обов"язково туди зайду на вихідних.

katrinka
23.10.2009, 17:03
на дорошенка в атлантіку переважно білизна атлантік, вона дійсно більш трикотажна

Kusichka
23.10.2009, 19:49
Чи ви користувались спеціальною білизною після пологів? Хочу заздалегідь про це подбати, але не знаю, чи варто її купувати, де взагалі можна купити і по скільки?

odree
25.10.2009, 01:30
по темі похвалюся :) осьо мої нинішні обновки :) від
http://www.djin.com.ua/image/brands/321.jpg
http://www.djin.com.ua/image/goods/6141-3.jpg
і отаке
http://www.djin.com.ua/image/goods/6139-3.jpg
тільки в такому кольорі
http://www.djin.com.ua/image/colors/2457-big.jpg

Anastasia
26.10.2009, 16:37
І де ви таку красу купили, odree?

odree
26.10.2009, 17:39
де ви таку красу купилизамовляла через нет. але вони ще можуть бути в бянці (там часто є такі самі вироби, підозрюю, що скуповуються в одному місці :) )

Mazerati
05.11.2009, 16:24
Дівчата, а хтось купляв білизну через нет в бонпріксі. Подивилась, ціни там досить доступні, але бось купляти білизну без примірки. як там в них з розмірами, все сходиться?

odree
05.11.2009, 16:28
ам в них з розмірами, все сходиться?не сходиться. і як на мене, я б там не купувала

Ассоль
05.11.2009, 16:41
Mazerati, не казатиму за бонпрікс - бо не знаю. Я купувала в некермані - розміри по їх таблиці зійшлися, дуже хороша якість білизни (особливо задоволена бюстгальтерами). Але я все ж прихильник купувати в магазині - коли можна поміряти, подивитися що за тканина, яка її якість і т.п.

odree
05.11.2009, 16:45
купувала в некерманіна мою думку, бонпрікс і поруч не стоїть з некерманом (тобто некерман краще)

Ніка
05.11.2009, 17:03
Але я все ж прихильник купувати в магазині - коли можна поміряти, подивитися що за тканина, яка її якість і т.п.

я колись теж так думала, поки не підсіла на Вікторіюсікрет. головне, добре розміри свої знати. :) ну і знати, як шиє конкретна фірма - великомірить чи ні ітд...
моя сестра довго думала і надумала собі взяти станика звідти, то казала, що такого класного ніде не бачила! одного разу навіть забула зняти наніч, бо подумала, що вже зняла. (настільки зручний).:girl_cool:
а я от в Бянці щось розчарувалась...можливо занадто вже підняли ціни, а може то вже в мене занадто критичне ставлення до співвідношення якість-ціна...

Pola
18.11.2009, 17:19
А я часто купую білизну на Південному.Багато магазинів,великий вибір і ціни нормальні.

olena
18.11.2009, 18:11
А я полюбляю купувати білизну у"Шармі" біля Санта-Барбари і вибір хороший, і ціни помірні,і продавці люб'язні.На щодень беру Атлантік і Кей.

Bonita
26.11.2009, 16:17
Я є фанаткою красивої і зручної білизни. В переважній більшості купляю в магазинчику який знаходиться в Арсені на Науковій і є такий самий на Південному, хорша якісна польська білизна за помірними цінами. Ще подобається фірма Kleo в травні. Якщо хочеться чогось кращого то колись купляла в Бюстьє, маю звідтам 3 комплекти, дуже задоволена, але нажаль його закрили. Тому зараз хочу спробувати в Б'янці, но ціни доволі високі і не знаю чи співвідношення ціна-якість відповідні.

pravovuk
26.11.2009, 19:47
Я є фанаткою красивої і зручної білизни. В переважній більшості купляю в магазинчику який знаходиться в Арсені на Науковій і є такий самий на Південному, хорша якісна польська білизна за помірними цінами. Ще подобається фірма Kleo в травні. Якщо хочеться чогось кращого то колись купляла в Бюстьє, маю звідтам 3 комплекти, дуже задоволена, але нажаль його закрили. Тому зараз хочу спробувати в Б'янці, но ціни доволі високі і не знаю чи співвідношення ціна-якість відповідні.
Я купую у Б"янці білизну або замовляю з-за кордону . Вважаю що жінка щодня має бути у вишуканій білизні...Принайні у такій я себе відчуваю впевнено у будь-якій момент:girl_flirt:

mamba
30.11.2009, 16:23
Довго я маялась зі своїм 75Д по центровим магазинам, аж поки не порадили мережу магазинів на південному. Я туди приходжу, кажу розмір, колір, форму і за 10-20хв з почуттям глибокої задоволеності іду:girl_flirt: з парою ідеальних для мене стаників)))). Перш за все професійність продавчинь та широкий асортимент в виборі.

важаю що жінка щодня має бути у вишуканій білизні...Принайні у такій я себе відчуваю впевнено у будь-якій момент
підтримую на всі 100!!!! гарна білизна придає впевненості жінкам, навіть якщо в цей день її ніхто не побаче. Я згадала жарт своєї подруги, яка в сумці завжи має при собі ...увага... зубну щітку)), запасні колготи і трусики))) - як каже: " А звідки я знаю де мене сьоня ніченька спіткає" :))))))))). Це звичайно жарт))

Insolence
30.11.2009, 16:46
Довго я маялась зі своїм 75Д по центровим магазинам, аж поки не порадили мережу магазинів на південному.
А адресочок ?? будь-ласочка

vanilia
30.11.2009, 18:03
Останнім часом купляю в Мілавіці. Дуже мені подобається якість, і розміри мої є ))))) І акції там дуже вигідні зараз.

Orman
01.12.2009, 19:45
доведеться мені йти в Мілавіцу, бо вже обносилась, чи то посилочку з Вікторії на Миколая собі подарувати :)

Consuelo
01.12.2009, 19:50
Останнім часом купляю в Мілавіці. Дуже мені подобається якість, і розміри мої є ))))) І акції там дуже вигідні зараз.

а де вона знаходиться?

Orman
01.12.2009, 19:51
в Плазі на п-ті Свободи, біля Корони, там колись кінотеатр був

Капризуля
01.12.2009, 23:55
і в Скрині на Городоцькій

LILY
03.12.2009, 03:16
а я люблю скуплятись в Шармі на санта-барбарі,вибір великий, ціни нормальні, продавці приємні, завжди якусь знижку зроблять, надаю перевагу польським фірмам kinga,alles,caprice,ava, а труліки обожнюю від lama, atlantik, sealine,kinga
http://yoursmileys.ru/tsmile/pups1/t8606.gif (http://yoursmileys.ru/t-pups1.php)

Smerfetka
03.12.2009, 10:13
Ще є магазин Мілавіци в "Арсені" на Патона (2 поверх)

Charovnisa
03.12.2009, 14:15
а я люблю скуплятись в Шармі на санта-барбарА где именно он находится? Я тоже обожаю фирмы sealine и lama.

Orman
03.12.2009, 18:15
була сьогодні в Ажурі на Дорошенка - "аж" три моделі поміряла - нічого не підійшло .. :girl_devil:

Iriska
03.12.2009, 18:27
О... знайомі назви... Я працюю в оптовому центрі Мілавіци...
Троха постудіюю тутка... звиняйте за зауваження... професійне...
kinga,alles,caprice,ava, а труліки обожнюю від lama, atlantik, sealine,kinga
То далеко не польща.
Kinga, caprice, ava, atlantik - китай
Sealine - наші рідні мейд ін Юкрейн
alles - деруть диз з мілавіци, відшивають як в Польщі, так і в підворотнях України.
lama - не хочу помилитись, тому промовчу. Рідко пересікаюсь з цією білизною.

була сьогодні в Ажурі на Дорошенка - "аж" три моделі поміряла - нічого не підійшло ..
Нічого дивного... В них європейська посадка грудей.

Троха теорії:
Чому Мілавіца гарно сідає на груди і підходить всім? Тому що в них диз зі слов*янською посадкою грудей. Тобто... коли присутня бокова деталь, яка підбирає все з-під руки (не хочу писати пахви) і збирає груди до купи, тобто груди гарно розположені спереду (а не стирчать на всі боки) і дивляться вперед. Вам нічого не заважає і т.д. Ажур пролетів власне з тим і всі відкриті магазини по всій Україні не рентабельні. Доречі це Хмельницький. Можете ще спробувати Бюстье, або Тріумф.

---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

Щодо акцій на Мілавіці...
Це просто розпродаж неліквідних моделей колекцій 2007-2008року.
Ми їх також розпродаємо, тільки в нас ціни не космічні як у франчайзингових магазинах..., але і роздрібу не маєм, бо фабрика штрафує... ми їхній філіал оптових продаж...

Orman
03.12.2009, 18:31
Sealine - наші рідні мейд ін Юкрейн

фірма українська а виробництво - Китай

Можете ще спробувати Бюстье, або Тріумф

в тріумфі нема мого розміру, а Бюстьє - це не торгова марка, а магазин такий ... був (чи ячогось не знаю). Я там затоварювалась, а тепер :( бігаю нічого знайти не можу.

Чому Мілавіца гарно сідає на груди і підходить всім?

Мені Мілавіца теж не сильно підходить, купувала там дещо, можна сказати "з відчаю", бо не було в чому ходити.

П.С. Іриска, у вас два дописи однакові - зверніться до модераторів щоб поправили

Iriska
03.12.2009, 18:35
Мені Мілавіца теж не сильно підходить, купувала там дещо, можна сказати "з відчаю", бо не було в чому ходити.
Значить Вам не правильно підбирали... і впевнена не мали самих класних і зручних моделей... Асортиментний ряд в мілавіци широченний, а магазинчики скудні... Як щодо Lauma?

LILY
03.12.2009, 18:37
А где именно он находится?
Санта барбара (біля кафе-бару Дукан)бутык Шарм в будинку, і Магія біля планети секонд-хенд

Orman
03.12.2009, 18:47
Значить Вам не правильно підбирали...

я вас люблю:girl_crazy:

і впевнена не мали самих класних і зручних моделей...

не люблю коли так категорично, ви не можете знати напевно

Як щодо Lauma

десь до 23 років носила, а зараз з того що є мого розміру і без поролону (бо з поролоном ніц не тримає :)) - малий вибір кольорів (наприклад білого не було взагалі)

Олюська
03.12.2009, 19:14
Просвітіть мене, будь ласка, які в середньому ціни на станики на поролоні в Мілавіці?

Капризуля
03.12.2009, 20:57
Просвітіть мене, будь ласка, які в середньому ціни на станики на поролоні в Мілавіці?
В середньому 170 грн. Але там по ходу якісь акції. були бюстики і по 110

WEDLADY
05.12.2009, 17:39
а я сьогодні купила дуже гарний комплектик у "Наталі", що на вул.Братів Рогатинців, і піжамку теж там придбала, правда з тим швидше пощастило, бо чого-чого, а піжамок вибір невеличкий. Зате знижку зробили 45 грн:girl_flag_of_truce:а, забула додати, що білизна там італійського виробництва і за помірними цінами, ось для мене цей магазин сьогодні став відкриттям дня:)

Milka
05.12.2009, 17:48
фірма українська а виробництво - Китай

Справді Китай? Киньте лінком якщо можна.

Bogdanka
05.12.2009, 18:17
а де вона знаходиться?
в Плазі на п-ті Свободи, біля Корони, там колись кінотеатр був
Ще є магазин Мілавіци в "Арсені" на Патона (2 поверх)
і в Скрині на Городоцькій
на другому поверсі в лівому крилі зліва останній магазин
є ще магазин в Трускавці :) в Фуршеті (вибір суперовий, трохи більший ніж в нас) - була минулої осені в санаторії, то випадково знаю...
Мені Мілавіца не сильно підходить, купувала там дещо, можна сказати "з відчаю"
але марка насправді гарна.
Мені підходить, як посадка чашок бюстікв, так і вигляд, ціна...
Дуже мені подобається мережа магазинів GOLDENPOINT
піжамки - http://www.goldenpointonline.com/UGL0000501.asp
білизна - http://www.goldenpointonline.com/UGS0001301.asp
У Львові магазин є в ТЦ Сріблястий (Арсен на Патона)

Окрім того мені дуже подобається білизна Вікторії Сікрет

отут (http://style.rbc.ru/photo/2008/09/01/67632.shtml)є пару моделей, які б не проти мати...

ось звідси (http://alisa.in.ua/?gclid=CKmDuJfLv54CFQ6CzAodFGUhsQ) Саманту замовялал моя товаришка, дуже навіть непогана білизна теж. Планую замовити собі одну;)

LILY
05.12.2009, 23:38
ось звідси Саманту замовялал моя товаришка, дуже навіть непогана білизна теж.
дорогувато, в Шармі набагато дешевше (принаймі KINGA і Ava)

Iriska
06.12.2009, 13:43
я вас люблю
Давайте без сарказму... Я зовсім не тягну за ТМ, якою зараз працюю, тим більше що в середу я звідти планую звільнитись... І в жодному разі не заявляю щось категорично. Просто знаю асортимент франчайзингових магазинів, і він далеко не ідеальний... Там навіть новинки не завше є... При бажанні можу кинути каталоги і Ви самі зробите висновки чи було там все те, що заявлено фабрикою як колекцію 2009року. А вони зобов*язані...
Щодо власне білизни, до того як я попала на цю фірму, я ненавиділа всі бюсти, бо то каркаси вилазили першого ж дня, то тиснуло то ще щось... А тут я справді знайшла для себе зручну білизну.

Доречі, щодо поролончиків і т.д.... Давайте будемо грамотні і не будем позоритись навіть перед базарниками, які грамотніші в цьому від нас:
Пуш-ап - в народі, бюст на поролончику. Зорієнтований на 70-85 АВС, тобто на невелику чашку. Надає ефект більших грудей за рахунок подушечок, які в принципі можна витягяти.
Формована чашка - той самий на поролончику, але нема подушечок, що витягаються.
Балконет - в народі "анжеліка", максимально відшивається для чашки "Е" і об*єму 90, якщо з поролоном і до F, якщо м*яка чашка.
М*яка чашка - без поролону, на каркасах (те що звикли називати кісточками, але кісточки, то зовсім інша деталь).
Безкаркасна модель - без каркасів, м*яка чашка. В народі "бабський варіант" або "Пишна пані."

Orman
06.12.2009, 14:17
Справді Китай? Киньте лінком якщо можна.

та в них на коробках пише, якось там, імпортер Сілайн (адреса українська), країна виробництва - Китай

Пуш-ап - в народі, бюст на поролончику.

не знаю як там в народі, але я мала на увазі не це, а якраз

оце
Формована чашка - той самий на поролончику, але нема подушечок, що витягаються.

в мене чашка Д і на поролоні мені підійшов тільки один ліфчик, при чому без бретельок (мрія мого життя :)) - фірма Huit

Anastasia
06.12.2009, 22:18
А в мене на коробці з білизною сілайн пише, що вироблено в Кореї

Orman
07.12.2009, 13:33
А в мене на коробці з білизною сілайн пише, що вироблено в Кореї

вони перенесли виробництво, напевно :girl_haha:, але то один пес

Orman
16.12.2009, 17:12
ура-ура -ура :girl_claping:
нарешті купила собі ліфчик - Вендетту в Бюстьє (в Івано-Франківську)

і продам новину скоро Бюстьє знову буде у Львові в Опера-пасажі мають відкрити магазин

Mariya
16.12.2009, 18:55
Victoria's Secret.

IceQueen
20.12.2009, 20:16
Хочу такий! http://www.mignews.com.ua/ru/articles/3377.html
А подивилась на нього ще тут http://www.clothingattesco.com/lingerie/The-limitless-bra-by-Diamond-Boutique/invt/cb011592m і ще дужче захотіла!

veroni4ka
22.12.2009, 11:05
І я захотіла:girl_cray:. Ще й ціна така:girl_flag_of_truce: класна. Тільки от цікаво як чашки без з"єднання тримаються? Жінкам з великим юстом не підійде, напевне.

Margaryta
22.12.2009, 15:45
і мені ну дуже дуже сподобався я теж хочу, а де мона придбати???

Viola
27.12.2009, 17:50
Заглядала нині знову на бюстики Тріумф. Дівчаточка, хто має тої фірми білизну - вартують ті бюстики тих 500-600 грн, що вони простять? Зовні вони дуже гарні, а чи практичні?

А ще звернула увагу на марку французьку Etam - вдвічі дешевші за Тріумфівські бюстики, але на дотик дуже файні і вигляд просто мега! Хто має досвід носіння цієї марки?

Грильяжка
27.12.2009, 18:30
ще звернула увагу на марку французьку Etam -
моя коліжанка має і вже мені всі вуха прожужала яка та білизна класна, таки куплю

Viola
27.12.2009, 19:35
моя коліжанка має і вже мені всі вуха прожужала яка та білизна класна, таки куплю
О, а де вона її купує, якщо не сікрет? :)

Грильяжка
27.12.2009, 20:09
в Києві а тут не знаю де її мона придбати

Gentle
27.12.2009, 21:33
Я теж віддаю перевагу простим трусикам на щодень (типу Atlantic, Key,Sealine). Але треба дійсно попасти, щоб не підробка була, бо раз купиш - і з задоволенням носиш, а іншим разом- по швах все лізе
Щодо червоноградської білизни, то один час купувала її постійно, бо по роботі в Червонограді бувала. Хороший у них там магазин, і ціни справді дуже доступні. Якість - цілком пристойна якщо у співвідношення до такої ціни. Правда, не дуже впевнена, чи добре така білизна підійде жінкам з нестандартними параметрами - мається на увазі 70D, 85А і типу того...
Білизну купую в основному на Дорошенка. Там є два магазинчики, в яких час-від-часу є гарні знижки. Один поруч з магазином сувенірів і квітів, а інший - з іншого боку перехрестя (там ще біжутерія, одяг є). Так от. Купую там Ava, Kleo, ін. і дуже задоволена: комплект коштує 200-300 грн. (часом більше, якщо нема ніяких знижок). Колись ще на Південному купувала польську білизну - бо продавщиця була суперова.
Відносно італійської білизни, то купувала часом, поки не мала одного разу прецедент. Гроші заплатила добрі, а річ була до одного місця. То я тепер вирішила, що за такі націнки як в них та Італія коштує - хай самі і носять :)

Mazerati
21.01.2010, 15:02
Я відкрила для себе новий магазин "Зваба", набори білизни по 200 грн в середньому, гарне і якісне мережиао, а головне на розмір Д з об"ємом 75 є великий вибір! :)

Virginia
21.01.2010, 15:04
магазин "Зваба"
А де цей магазин знаходиться? А на 70Д там можна щось знайти?

Mazerati
21.01.2010, 15:09
А де цей магазин знаходиться? А на 70Д там можна щось знайти?
Можна і на 70 Д:) магазин на куті біля ДЦ того, що біля Краківського.

Virginia
21.01.2010, 15:13
магазин на куті біля ДЦ того, що біля Краківського
Дякую! Вже згадала, що бачила! Там ще в них на вітрині написана насзва сторінки в неті... думала зайти на ту сторінку, але завжди забувала

Людок
21.01.2010, 15:20
магазин "Зваба"
Згідна,що там є гарна і якісна білизна,але не весь асормимент:girl_sad:. Досить давно купляю там білизну
А де цей магазин знаходиться Біля Краківського,якщо непомиляюсь це вул. Куліша(маю їхню візитку,щось неможу її знайти,в них ще є інтернетсайт)

Mazerati
21.01.2010, 15:20
Там ще в них на вітрині написана насзва сторінки в неті... думала зайти на ту сторінку, але завжди забувала
угу, саме там:) о, і мені тре на ту сторінку зайти.може в них можна через нет купляти..
ось сайт, кому цікаво http://www.zvaba.com/але там ніц нема :(

Virginia
21.01.2010, 15:22
а я якраз зайшла на сайт! Цікаво, чи все є в магазині, що є на сайті! А на сайті нічого немає((((

Нюта
21.01.2010, 15:34
Трусики люблю Атлантік та Сеалайн, але останнім часом з Сеалайном не щастить дуже поряться. Декілька раз вдягнула і все прощаюся, але ж так люблю свинок на роликх чи ще щось в тому роді. Не рівно дихаю до Мілавітци (в рідних Винниках купую) та Клео! (Лоліта або Соломія магазини), а також магазин Ажур полюбляю. Правда одним бюсгалтером була розчарована, а взагальному гарно лягає білизна.

бетменша
21.01.2010, 15:38
а я якраз зайшла на сайт!
а дайте відсилання, будь ласка. бо гугль шось ніц не видає

Mazerati
21.01.2010, 15:44
але ж так люблю свинок на роликх чи ще щось в тому роді
В мене питання до тих, хто любить свинок на роликах, сунички і всякі прикольні трусики : який бюстгальтер носите з такими трусиками? бо я щось звикла, що в мене низ і верх однакові і некомфортно, коли різні..може є якийсь вихід. підкажіть, бо теж люблю всяке кольорове, але не ношу по тій причині..

Candygirl
21.01.2010, 15:53
Просто треба такої ж кольорової гамми, або яскравості і ліфчик .. тоді виглял буде супер)))))))

Mazerati
21.01.2010, 16:00
Просто треба такої ж кольорової гамми, або яскравості і ліфчик
Але ж тканини різні...:suicide:

Candygirl
21.01.2010, 16:25
а..... о тут вже важче.... тре щоб були однакової якості, принаймі так виглядали:girl_smile: Не пасує вдягнути хб-трусики і атласний ліфчик:eek:

Mazerati
21.01.2010, 16:27
Не пасує вдягнути хб-трусики і атласний ліфчик
во-во..і я про то...але хб-ліфчика ще не бачила...

Candygirl
21.01.2010, 16:31
Бувають, в магазинах типу Атлантік, Травень, але не знаю чи є на великі розміри, точно знаю що є на перший розмір (в мене колись подружка ті-ки такий і купляла). Думаю що є і на 2 і на 3 , але напевно не на паралоні:girl_mad:

redfox
21.01.2010, 16:36
мне нравится инканто!

Candygirl
21.01.2010, 17:19
инканто!
Что за стиль?

katrinka
21.01.2010, 17:21
Думаю що є і на 2 і на 3 , але напевно не на паралоні
атлантік на паралоні є трикотажні, кі здається теж.

з Сеалайном не щастить дуже поряться
теж не щастить, на жаль, мені їх покрій підходить більше ніж атлантік і кі...

де ви купуєте клео, я переважно на сихові в арсені, але зараз там вибір не дуже... де ще ви бачили магазини з білизною клео??? дякую

Mazerati
21.01.2010, 17:25
де ще ви бачили магазини з білизною клео???
Атлантік на Дорошенка, але там теж не дуже вибір..

ірен
21.01.2010, 18:52
Я найчастіше купую білизну ТМ Мілівіца.Дуже задоволена якістю.

katrinka
21.01.2010, 18:54
Атлантік на Дорошенка
за цей знаю, там дійсно вибір мінімальний....

Златка
21.01.2010, 18:56
де ще ви бачили магазини з білизною клео???

Якщо я не помиляюсь, в якомусь магазині білизни в Скрині клео продавались

veroni4ka
15.02.2010, 11:07
В суботу купила комплект червоноградської білизни "Ольга".
Темна, такая як я люблю, вишивка освіжає і в склад матеріалу входить коттон 30 %.
Комплект 200грн.

belik
15.02.2010, 12:54
Я найчастіше купую білизну ТМ Мілівіца

дуже хороша якысть ы хорощий вибыр

наталя 2204
15.02.2010, 13:51
Люблю Атлантік і Лама

Olenya
15.02.2010, 13:59
Дівчата. а якої фірми найкращі бюстгалтери для годування??? щоб форму груди не втратили потім

Юкола
15.02.2010, 14:26
Не пасує вдягнути хб-трусики і атласний ліфчик

дівчата, а що ви вдягаєте під прозорий світлий верх і темні спідниці, брюки чи джинси?

Orman
15.02.2010, 19:36
дівчата, а що ви вдягаєте під прозорий світлий верх і темні спідниці, брюки чи джинси?

залежно якого кольору те "прозоре" - якщо біле - то білий верх і низ, якщо якогось іншого кольору - тілесний, але з прозорим завжди беру маєчку на бретельках і білизни так чи так не видно

я все ношу комплектами, а з тілесним ліфчиком - веселі кольорові трулі :)

чекаю на замовлення з Вікторії - рожевий і білий з написом, ліфи :)

Rajstopy
25.02.2010, 19:55
Хто купував і знає щось про польську білизну Gorsenia?

Orman
06.03.2010, 14:54
прийшло моє замовлення - отака краса і ще такий самий, але рожевий
http://s005.radikal.ru/i210/1003/c2/2197723e4011.jpg

Nadinka
02.04.2010, 14:41
Люблю і купую білизну від Triumph, Sealine, Atlantic...купальники теж від цієї фірми хороші і ціни демократичні :)
А знайома замовляла у bonprix і теж довольна якістю :)

---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

Трусики люблю Атлантік та Сеалайн, але останнім часом з Сеалайном не щастить дуже поряться.

Напевно раз на раз не приходиться...в мене вже довший час носяться і тьфу тьфу тьфу :)

WhateverMS
20.08.2010, 20:22
Обожнюю італійську фірму Lormar ;-D! Мені підходить найбільше.

FosIana
20.08.2010, 21:57
Я до вагітності купляла білизну Мілавітца. І ліфчики для кормління в них класні зараз купую:)
Дуже задоволена :)

malunka
20.08.2010, 22:27
Мені дуже подобається Ajour! от тільки великий мінус, що з кожною новою колекцією
все дорожче і дорожче:(:(:(

Маруся-мама
20.08.2010, 22:41
завжди беру маєчку на бретельках і білизни так чи так не видно

+100

під рожеве пасувала б біла напевне, але то все залежить

---------- Додано в 19:41 ---------- Попередній допис був написаний в 19:39 ----------

А я чомусь залишаюсь шанувальницею Вікторії Сікрет. У неї і трусики добрі, і станики... і носяться довго і перуться чудно.

Chereshka
20.08.2010, 22:45
купила собі кілька пар трусиків сіалайн, так тканина нормальна, до тіла тоже, ну але та обтачка пореться, нехай би там в 1-2, а то всі попоролись, і не стіраю на режимі великого викручування, а так нормально. Раньше купувала, було нормально, а тепер шото напартачили.
маю кілька комплектів мілавітци, ажуру та й таке, носяться нормально, але так щоб кричати всьому світі, що дууууже файне не напишу. Купую більшість в Світі зваби в тернополі, ціни більш-менш.

а ще була позавчора з подругою на базарі, скуплялися до Спаса. Так вона купує завжди бюстгалтер в одної. вид гарний, головне та тканина, що прилягає до тіла натуральна і того жахливого паралону нема. я подумала і сама купила. коштував 85 грн. носила вчора, тож нормально, не парить, не кусається і тд.

sv-ukraine
26.08.2010, 23:41
Верх мені дуже важко підібрати, колись як працювала в офісі, приходила жіночка з білизною ТМ "Калина" - мені все суперово підходило. А в магазинах купую Клео та щось білоруське... Хочу спробувати замовити Вікторію сікрет, але боюсь з розмірами не напартачити...

Нифка
26.08.2010, 23:58
і я за мілавітцу, хооча купила останій раз білизну в магазинчику біля Іскри, нащ український, носиться пречудово)

Lelka
27.08.2010, 22:58
Я теж люблю Мілавіцу, а також ще Лауму :girl_wink:

ЦУКЕРКА
01.09.2010, 19:20
Обожнюю білизну DIM, кусається ціна,але якість супер.А в суботу зайшла в магазин "Інтрига" і придбала собі бюсгалтер луганської фірми "butterfly"-задоволена.Смішна ціна 119 гр. і якість класна.У магазині приємна продавщиця і великій вибір.Мені сподобалось!:smile:

Sisel
10.09.2010, 14:44
Я теж люблю Мілавіцу,купую на гуртівні або в магазині на Шуварі "Все для вишуканих жінок"

Улянка
10.09.2010, 14:52
Я на мілавіцу собі все шкодувала грошей. Сусідочка на ДН подарувала сертифікат на закупку, то я його в Ашані обміняла. Бюстиком задоволенаааааа:) Суперський. Тільки взяла там ще трусики, і тьотка продавець мені втулила такОГО розміру, що на слона б великі були. Шкода, бо за них ще й доплатила чимало.
А в основному беру kleo білизну.Подобається і носиться дуже добре

romawka
10.09.2010, 14:57
Купляю на Доброботі в бутіку італійську білизну здебільшого Pierre Cardin або Lormar. Цінами і якістю задоволена! Зараз там знижки!

Mazerati
10.09.2010, 15:24
Цінами і якістю задоволена
а які там ціни?

romawka
10.09.2010, 15:27
які там ціни?
Ціни різні переважно від 250 і вище бюстіки і трусіки від 100 грн. Але зараз знижки на літнє (кольорове 25 %)!

Golgy
15.09.2010, 14:16
дівчатка, чула що в районі Топольної-Мазепи є якась хороша гуртовня білизни. може хтось знає про неї? які ціни там і ТМ?

marusenechka
30.09.2010, 17:22
І я напишу.
Ношу різноманітну білизну. Часом і на базарі купую, коли щось НУ ДУЖЕ сподобається):girl_flag_of_truce::girl_flag_of_tru ce::girl_flag_of_truce:
Коли марка "Ажур" була недорога ще - мала кілька її комплектів. Нормально, але далеко не "woow"! Потім ціни на неї полізли стрімко вгору - і я почала шукати іншу улюблену білизну.
Трусики і маєчки "Сілайн" теж до поти подобались, кілька років назад, - але тепер якість, мені здається, погіршилась, розлазяться за кілька носок!
Щодо "Мілавіци" - натрапляла певний час навпаки на великі лише розміри!!! Потім знайшла жіночку, яка сама возить, - домовилась, вона привозила нормальні розміри... Але що цікаво: в "Ажурі" бюстики брала я розміру 70_D, а в "Мілавіци" - 75_В :girl_mad: А взагалі, ношу 75С.
Брала і "Калину" - непогані!!! Та у нас її треба пошукати...
Так, перепробувала купу цілу брендів...
Останнім часом знайшла "Вікторію Сікрет"!!! Маркою задоволена! Стильно, якісно, зручно! Хоча, "мейд ін чайна" в основному :girl_mad:
Ну і класика - "Атлантік", "Кей" - трикотажні.
Через інет побоююсь... це надто індивідуально... особливо верх - підібрати за описом складно!
Ось так :girl_curtsey:

Chortenia
13.11.2010, 21:43
До речі, мені також здається, що якість білизни сілайн значно погіршилась. Особливо видно після першого-другого прання. :-(

Незабудка
13.11.2010, 22:13
якість білизни сілайн значно погіршилась
Правда-правда.
Я тут вже своєрідне дослідження провела (багато років користуюсь лише цією маркою) - колись на білизні Сілайн бірочки були якісь такі "атласні", то і якість була чудовою. Тепер бірочки ніби "паперові", ну і якість часто залишає бажати кращого... За моїми спостереженнями, це сталось під час кризи.
А шкода..

Зараз подекуди в магазинах ще можна знати той старий добрий "Сілайн". Я його розпізнаю саме по бірочках.

Нікуся
28.01.2011, 15:42
дівчатка,хтось користується пуш аперами(незнаю чи правильно обізвала) чи дійсно вони так коригують вигляд грудей?
http://s010.radikal.ru/i313/1101/d0/dbf6a095fa46.jpghttp://s39.radikal.ru/i084/1101/5c/5cc2ec291253.jpg

La esposa
28.01.2011, 15:52
дівчатка,хтось користується пуш аперами(незнаю чи правильно обізвала) чи дійсно вони так коригують вигляд грудей?

клас, а де таке можна купити?

Нікуся
28.01.2011, 15:54
я таке надибала на таобао,але цікавить чи воно дійсно так коригує.

Fechka
05.02.2011, 14:57
Мені дуже подобається Ajour! от тільки великий мінус, що з кожною новою колекцією
все дорожче і дорожче
Я теж в захопленні... Дуже мені подобається стараюсь купляти на розпродажах...тоді значно дешевше.. від коли в декреті,то купляю в магазині "75В" ,що розташований а Арсені (Сихів).Там придбала- Кleo,V.O.V.A PAPILLON BY LACYBERG, Elbrina-гарна якість ,нормальні ціни!!
Ось знайшла в неті декілька комплектів як у мене є:
http://s49.radikal.ru/i126/1102/d5/633b591cf870.jpg-мій улюблений бюстик
http://s54.radikal.ru/i144/1102/67/0a3e6f199431.jpg-такі трусики мені приніс МИКОЛАЙ;
http://s004.radikal.ru/i205/1102/d5/39191c4775b3.jpg(тільки замість зеленого червоне кружево;
http://s40.radikal.ru/i088/1102/03/2e5984b18dc6.jpg Просто і зі смаком!Багато білизни маю в голубих тонах... кожного разу гадаю ,що куплю, щось іншого кольору та підходить переважно голубе...:girl_spruce_up:

Zoryanazirka
05.02.2011, 15:21
У мене вся білизна Victoria's Secret. Вже і на ніякі іншу уваги не звертаю. Зараз ношу станики для годуючих - їхні просто супер

Pobigaychyk
05.02.2011, 15:23
А я завжди йду купувати білу білизну (багато маю світлих речей), а підходять тільки чорні і коричневі, останній раз навіть синій купила, а білого все нема :girl_wink:

---------- Додано в 14:23 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

в Ajour купила собі купальник (600грн). Тільки вдома замітила що це made in Ukraine. Аж приємно...

ola-lyola
14.02.2011, 14:52
А я на Валентина буду мати ось такий подарунок, сама вибрала, тільки низ трохи інший, менше мережива, ну і колір шкіри трошки світліший:girl_haha:
http://s015.radikal.ru/i330/1102/f0/a81e8286b5d9.jpg

EtenIren
17.02.2011, 20:30
а я перейшла виключно на Мілавіцу... після народження малого маю алергію на синтетичні волокна, а от на певні моделі Мілавіци жодної алергії, та й сидить гарно)

zjomka
26.02.2011, 13:35
І я поділюсь досвідом щодо білизни :girl_flag_of_truce: Надто вже цікава тема для мене. Раніше купувала в Seeline (на кожен день), або в магазинчику італійському на Добробуті, якщо хотілось чогось дорожчого. Але десь рік тому випадково натрапила на магазинчик з білизною Triumph в ВАМі біля ринку Південний, з того часу купую тільки там (ще й подружок своїх туди затягнула), продавці приємні, хочеться туди заходити навіть просто, щоб подивитись що там новенького. На кожен день купую більш дешеву молодіжну колекцію Miss Triumph, а коли треба щось вишукане Triumph.
Розвідала я і про їхні знижки, віднедавна в них є така система, яка стосується всього товару, окрім найновішої колекції: якщо купуєш 2 одиниці, то отримуєш - 30%, якщо 3, то -40%, а якщо 4, то аже -50%! Тому беру подружку і на закупи :)
Похвалюсь нашими останніми обновками
http://i045.radikal.ru/1102/45/8d29247c6c24.jpg (http://www.radikal.ru)
коштує 260 грн., це зараз, без знижки, а пізніше буде коштувати половину, але я не ризикнула чекати, може не залишитись мого розміру.
А цей подруга купила
http://i026.radikal.ru/1102/8d/a45a6d8e224a.jpg (http://www.radikal.ru)
цей коштував 205 грн., також ще без знижки.
І я, і вона покупкою задоволені, чекаєм новинок, дівчата обіцяли до 8 березня щось новеньке і цікавеньке, тому треба буде туди з коханим завітати :girl_claping:
Доречі, там нічні сорочки і піжами є, також гарні.

Gerbera
27.02.2011, 17:46
Останній раз купувала у магазині "Травень". Але через деякий час трусики попоролися( Тепер думаю знову зробити собі подарунок до весни. Мабуть, схожу у "Звабу". Дівчата, а хтось купував білизну у магазині на Куліша "Жіночі примхи", здається? Він на "Південному" також є. Чула, ніби там непоганий вибір, і співвідношення ціна-якість.

Finya
18.03.2011, 19:55
на щодень в Сілайні.
а тільки зраділа, що відкрився магазинчик з білизною, яка мені хоча б приблизно підходить (вигляд, ціна, склад- не ношу синтетику), як його вже нема! :girl_cray:
Магазин був навпроти Стрийського базару, тепер там "Квіти". Були там дуже гарні кружевні модельки "без того жахливого поролону", як вище вже казали)) І до тіла те мереживо було дуже приємне! хоча і синтетика:girl_dance: Але, може, на якійсь основі натур..

Незабудка
19.03.2011, 02:16
Останнім часом повністю перейшла на Victoria`s Secret. Млію від цієї білизни. Коли отримую новий бюстик чи трусики, з трепетом розглядаю, наскільки якісне там пошиття, навіть бірочки гарненькі :girl_in_love:
Купую переважно досить простенькі моделі (чомусь не люблю мережива і т.п.). Наприклад, маю такі:
http://s015.radikal.ru/i332/1103/29/91a7483a7091.jpg http://s50.radikal.ru/i128/1103/5e/b8e6adc55576.jpg http://s55.radikal.ru/i150/1103/97/389d1dc8625d.jpg http://i025.radikal.ru/1103/65/b67ed652ff7b.jpg http://s13.radikal.ru/i186/1103/11/5e6528f0be6f.jpg http://s010.radikal.ru/i314/1103/50/7ab270ae6842.jpg http://s46.radikal.ru/i112/1103/0c/3ddfa172058f.jpg http://i064.radikal.ru/1103/2b/fadd47c301d2.jpg
Перший та другий - тоненькі, без пуш-апу, літні. В першому бретельки можуть бути стандартно, "halter" (бретеля через шию) та "racerback" (бретельки навхрест на спині). Третій (в мене він тигрового кольору) має невеликий пуш-ап ефект, може носитися "strapless" (без бретельок). По контуру має тонесенькі силіконові стрічки (для більш надійної посадки), в комплекті також звичайні бретелі-спагеті (відщіпаються), та силіконові бретельки. Четвертий - так званий "balconet". Гарно піднімає груди, хоча пуш-ап і невеликий. П'ятий - "miraculous bra", - грандіозний пуш-ап, збільшує груди на 2 розміри :girl_crazy:. Решта - повністю бавовняні бюстгальтери, надзвичайно комфортні та з досить великим пуш-апом, це на щодень.

Трусики теж люблю бавовняні, простенькі, проте яскравих кольорів:
http://s52.radikal.ru/i138/1103/46/579342679213.jpg http://s010.radikal.ru/i314/1103/ed/d8759d8c720e.jpg http://s008.radikal.ru/i304/1103/b1/39809ae2d9e6.jpg http://i040.radikal.ru/1103/65/06cfd179b1bc.jpg http://s012.radikal.ru/i321/1103/00/388a347b5fbf.jpg
Четверті і п'яті не бавовняні, сподобався оригінальний дизайн.

Mazerati
19.03.2011, 09:57
Незабудка, а з розміром завжди вгадуєте? я вже давно заглядаюсь на ВС, але дуже боюсь, що прогадаю розмір :girl_sad:

Незабудка
19.03.2011, 11:29
Незабудка, а з розміром завжди вгадуєте?
Перший раз не вгадала, хоч переглянула купу інформації та рекомендацій в інтернеті. Зате тепер якось завжди везе :girl_claping: Хоч розміри беру різні (купую на розпродажі, тож "мій" 34А нечасто буває. Тому маю і 32АА, і 34АА, і 34А, і 34В ("balconet bra"). Коли трошки замалий в чашечці, то невелика проблема - так навіть декольте гарніше виходить.. :girl_blush2: Одне тільки маю непорозуміння з тим "miraculous bra" (той, що збільшує груди на 2 розміри), - візуально виглядає на мені добре, та мені щось не комфотно. Якось так - він собі окремо, а я собі окремо, - чужий якийсь.

mayscream
19.03.2011, 11:37
Я також давно заглядаюсь на ВС, але все ніяк не замовлю, бо маю сумніви що не промахнусь з розміром. Останні роки 2 закуповуюсь в Тріумфі, чудова якість та красивий дизайн, є лінії і на щодень і "вихідні", люблю їх магазинчики.

Finya
19.03.2011, 18:53
сподобався оригінальний дизайн.
останні - бомба!

Golgy
19.03.2011, 20:23
"мій" 34А нечасто буває. Тому маю і 32АА, і 34АА, і 34А, і 34В

а скажіть, будь ласка, який у вас європейський? бо я теж боюсь дуже з розмірами прогадати. в мене 75А-75В (як яка модель), але в ВС ніяк не можу розібратись який буде краще

Незабудка
19.03.2011, 20:37
75А-75В
Аналогічно. Краще все-таки детально поміряти свої параметри. В мене під грудьми 73, над - 82, груди - 84 см. Рекомендую ще в кількох групах "ВКонтакті" - фанатах VS - переглянути відгуки про бюстики. Там дівчата детально описують свої параметри, і розмір бюстгальтера, який підійшов. Ще раз повторюсь, що якщо брати ліфчик "півчашечки", то те, що сама чашка трохи замала, не буде суттєвим, головне, щоб груди вгорі не перетискала.
Ще б порадила розпочати шопінг на VS з якоїсь недорогої моделі з розпродажу.

MorsImmortalis
20.03.2011, 23:10
дуже люблю голландську марку after eden. не один набір купувала.то дуже гарна якість і помірна ціна.особливо добрі в них були трусики.гарно сиділи і фактично рік не втрачали вигляду (жодна резиночка не вилізла)
ще подобається польська кінга. але у львові проблематично знайти мій 70В. переважно великі чашки.при тому,що ціна не така й мала (орієнтовно 300 грн. за набір)

kapa
29.03.2011, 23:02
Хочу выразить свою благодарность Zjomka:girl_in_love:
На днях зашла в ВАМ на второй этаж в магазин женского белья. Там действительно достаточно большой выбор белья и приятная система скидок. Кстати они недавно получили новую коллекцию купальников и на них тоже распространяются скидки при покупке двух, трех и более единиц товара.
В общем сложно уйти оттуда без покупки:girl_dance:. еще раз спасибо.

Donner
06.04.2011, 18:38
Дівчата, вибачте, що затесався в такий інтимний куток:) Але дуже потребую поради. Так от, може хто знає, де можна купити жіночі білизну з натурального шовку? Можуть бути також й інтернет-магазини, головне, надійні. Дякую!

Popi
06.04.2011, 21:12
а я обожнюю білизну M&S мені дуже якість подобається

zjomka
07.04.2011, 08:31
Kapa, я рада, що Вам допомогла моя порада, магазинчик справді хороший :girl_curtsey:
На вихідних я також йду придивлятись собі купальник, купувала минулого літа, дуже задоволена :girl_dance:

IMiracle
02.05.2011, 01:54
а мені мілавіца не подобається. шукаю де у Львові продають білоруську фірму SERGE.
Kasia, не впевнена чи вам ще актуально, але білоруську білизну SERGE знайшла у новому магазинчику на початку Пекарської (біля магазину з сумками). Мені її подруга колись привозила з Білорусі, то я сама її шукала у Львові. Дуже люблю і бавовняну, і мереживну з SERGE. Там ще і спортивний одяг є - дуууже приємний до тіла! :)

медведик
02.05.2011, 09:42
білоруську білизнуSERGE знайшла у новому магазинчику на початку Пекарської
скажіть, яка в середньому ціна на цю білизну?

IMiracle
02.05.2011, 11:54
скажіть, яка в середньому ціна на цю білизну?
ціна на трусики від 40 до 70 грн, залежно від того чи бавовна чи мереживо - кольорів як у веселки, маєчки і піжамки в межах до 200 грн, а спортивні штанішки брала собі за 185 грн

Людок
02.05.2011, 17:35
я хочу замовити білизну з оцього сайту:
http://www.lasenza.co.uk/
поділіться враженнями про цю ТМ, можливо бачили де можна придбати в нас ?

IMiracle
03.05.2011, 00:41
я хочу замовити білизну з оцього сайту:
http://www.lasenza.co.uk/
поділіться враженнями про цю ТМ, можливо бачили де можна придбати в нас ?

У мене є їх маєчки трикотажні - якість дуже класна, єдине, що ціни досить кусючі. У Львові магазинів не бачила, купляла в Польщі. А яка там вартість доставки?

Людок
03.05.2011, 10:15
А яка там вартість доставки?
18%+3 ф за кг. Хотіла зорінтуватись чи вартує замовляти.

zlatovlaska
04.06.2011, 22:44
чи вартує замовляти.
Вже замовляли? Як якість і доставка?

romaschka
05.06.2011, 11:50
Я теж маю білизну Victoria's Secret
але людина яка мені привозила її вже в США не живе
Може хто через їхній сайт замовляє, і знає як точно ця процедура робиться?

Людок
05.06.2011, 11:54
Вже замовляли?
ой, так, якраз хотіла похвалитись, а бачу Ви теж запитали:)
Як якість і доставка?
якість супер.
Матеріал якісний та пошиття акуратне.
Замовляла по акції ось ці 5 штук трусиків за 12 фунтів (http://www.lasenza.co.uk/special-offers/promo-300073.htm):
та ось цю піжаму (http://www.lasenza.co.uk/special-offers/level3.aspx?d=3&collection=36&style=703173&product=030013602&img=SS511_49&promoid=300312):
але тоді вона була теж по акції, по 12 фунтів. Правда вживу малюнок значно різниться від сайту, але це не страшно для мене.
В піжамі ще не спала, бо вже не сезон для неї:girl_haha: але душу вона мені гріє :girl_cool:
Отримала я це все за тиждень часу, і всього за 415 грн. з доставкою до Львова.
Тому, що знайома дівчина замовляла для себе і ми поділили доставку на двох.
18%+3 ф за кг.
такщо вийшло значно дешевше, ніж цей варіант, який розглядала спочатку.
Тепер придивляюсь до бюстиків, але поки не наважилась, тай знайома поки собі не замовлятиме, тому час подумати ще є:)

zlatovlaska
06.06.2011, 16:44
тому час подумати ще є
Надумаєте, дайте знати,- я приєднаюсь. Піжамка суперова :)

ksuhanova
15.06.2011, 04:46
я в основном покупаю Милавицу она мне подходит на мой 5 размер иногда заказываю Wonderbra

ksuhanova
15.06.2011, 14:02
я еще хотела спросить вы слышали чтото о таких фирмах Mr.Hirsh,Biggi,Caprice, Kinga. я видела красивые модельки на себя в итернете. и незнаю заказывать или нет

ksuhanova
15.06.2011, 20:30
http://s002.radikal.ru/i199/1106/16/5814799f0239.jpg
мой любимый бюстик

карапуз
17.06.2011, 16:28
купляю в магазині "75В" ,що розташований а Арсені (Сихів).Там придбала- Кleo
Вчора купила собі там два бюстики фірми Кleo . Чудова якість, гарний вибір та ціни. А ,ще дуже приємна дівчинка- продавець. Якби вона не була такою ввічливо -терплячою, то можливо я б нічого і не купила.

Lesunya
17.06.2011, 23:46
Вчора купила собі там два бюстики фірми Кleo
Теж купую Kleo (магазин "Травень" у ЦУМі) + Sealine. Дуже подобається! Приємна до тіла і чудово переться

ksuhanova
21.06.2011, 17:18
А взагалі обожнюю гарну білизну

знайти нормальну білизну ,не лекго,в основному все суперське по крою, кольору і моделі, є маленьким на мене

http://i042.radikal.ru/1106/95/ab213badc098.jpg http://i040.radikal.ru/1106/41/c0f428828cb3.jpg
приобрела себе вчера две прекрасные модельки ТМ Kinga сидят прекрасно. просто как на меня сделаны
заказывала сдесь:
http://shop.favorites.com.ua/kat_p.php?proizv=53

romaschka
21.06.2011, 21:04
А я завжди купляла італійську білизну в Інтімо що на Добробуті. Якісь дуже хороша і гарно носяться, а ще в них гарні колготки є
Недавно сестра на Сихові показала магазинчик з білизною. Возять з Польщі, вибір по кольорам не дуже великий, але якість також хороша, і ціни не високі.

ksuhanova
27.06.2011, 19:23
Виды бюстгальтеров
АНЖЕЛИКА - корбей, балконет или брасьер при условии, что бретельки отстегиваются и поэтому начинаются в максимально крайних боковых точках чашек. Анжелика поддерживает грудь снизу.
БАЛКОНЕТ - бюстгальтер с широко открытым декольте, демонстрирующим грудь во всей красе. Вместо верхней части чашки может быть тонкая полоска гипюра.
БЕНДО - повязка без бретелек в виде широкой, прижимающей грудь ленты.
БИКИНИ - В 1946 году, на дебютном показе на Парижском модном салоне, бикини вызвал громкий скандал. На его создание ушло 70 квадратных сантиметров ткани. После шокирующего дефиле купальный костюм запрещали носить еще 10 лет. Но когда в нем снялись Брижит Бардо и Мэрилин Монро, бикини совершило настоящую революцию на пляжах.
БОДИЛАЙНЕР - вид белья, объединивший в себе сорочку и бюстгальтер на косточках.
БРАСЬЕР - открытый бюстгальтер, с формой, приближённой к прямоугольной, едва прикрывает соски. Слегка сдавливая грудь, делает ее выступающую часть более объемной.
БЮСТГАЛТЕР-КОМБИНАЦИЯ - бюстье, с неплотно прилегающим продолжением бюстгальтера.
БЮСТГАЛТЕР-НЕВИДИМКА - это пара накладок-липучек особой формы из специального материала, которые незаметно поддерживают грудь, оставляя спину свободной и открытой.
БЮСТГАЛТЕР-ТРАНСФОРМЕР - бюст с жесткой чашкой, с прозрачными тесемками - поддерживает и формирует открытое декольте, оставаясь невидимым. Можно носить под любой одеждой: с открытой шеей, с открытой спиной.
БЮСТЬЕ - бюстгальтер с длинным кантом, доходящим почти до талии. Придает форму не только груди, но и всей верхней части туловища.
ВОНДЕРБРА - поддерживает грудь не только снизу, но и по бокам, корректирует размеры груди, зрительно увеличивая бюст. Бретелька смещена в сторону центра тяжести. Внизу чашки имеются "карманчики" для того, чтобы можно было засунуть туда поддерживающую (и увеличивающую) грудь вставку.
ДЕЛЬТА БЮСТ - "невидимый" прозрачный бюстгальтер из микропористой вискозы, идеален под декольте, еще незаменим, когда нужно надеть купальник без чашечек или открытое платье без бретелей.
КЛАССИЧЕСКИЙ БЮСТГАЛТЕР - закрытая чашка (верхняя и нижняя половинки почти одинаковы по высоте). Подходит женщинам с пышным бюстом.
КОРБЕЙ - бюстгальтер с открытыми чашками, их верхняя половинка значительно меньше нижней и декольте у него уже, чем у "балконет". Едва придерживает грудь.
ПУШ-АП (push up) - приподнимает и придаёт груди дополнительный объём за счёт тканевых или поролоновых подушечек (меньше, чем у вондербра, но зато толще), поэтому такие бюстгальтеры наиболее подойдут обладательницы небольшой груди, или большой, но несимметричной.
СЕКОНД СКИН или "вторая кожа" - полупрозрачный бюстгальтер "на косточках", изготавливается из ткани с большим содержанием нейлона и лайкры, как правило, телесного цвета, хорошо смотрится под очень тонкими кофточками.
ТРИЭНДЖЕЛ - легкий бюстгальтер с почти плоскими чашечками треугольной формы без косточек и украшений.

Rona
27.06.2011, 21:35
Дівчатка, я до вас з таким інтимним питанням :girl_blush2: може хтось має ті ж розміри і може допомогти... де можна купити бюстики 75А і щоб чашечки були на достатній відстані одна від одної, а не при купці, ну і щоб форму добре тримав станик :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2: змінилась вага тіла - змінились і форми, і от маю таку проблємку...

Raven
27.06.2011, 21:50
де можна купити бюстики 75А і щоб чашечки були на достатній відстані одна від одної
Файний магазин є по вул. Руській, Соломія називається, там на мою нестандартну фігуру все шось є, мож і вам порадять.

Rona
27.06.2011, 21:59
Raven (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=32580), дякую за пораду, зайду неодмінно в "Соломію", часто поруч буваю по роботі, а які там ціни на станики?

Raven
27.06.2011, 22:05
Залежно від модельки, були і по 150, 200 і вище. Правда я там закуплялася ще взимку.

ksuhanova
30.06.2011, 13:48
Виды трусиков
БОКСЕРЫ - мини-шортики, плотно обтягивают (стрейч) или свободные из х/б или шелка.
БРИФЫ - это полностью закрытые трусики. В отличие от шортиков, они могут быть с глубокими вырезами по бокам, чем придают стройности фигуре.
ДЕВАН-ДЕРЬЕР - максимально узкие спереди, такие же по размеру сзади.
КЮЛОТ, КУЛОТ (culotte) - обычные закрытые трусы с широкой боковиной. Нижняя часть выглядит практически горизонтальной линией. Хорошо утягивают фигуру, зрительно увеличивают объем бедер.
ПАНТАЛОНЫ - трусы с боковинами длинней, чем пройма. Более плотная эластичная ткань с корсетным каркасом или вставками помогает корректировать форму бедер и ягодиц. Существует несколько разновидностей П. - кружевные свободные – как эротическое белье, панталоны для похудения, утепляющие панталоны из теплосберегающей ткани и др.
СЛИП - (slip, tami) трусы с неширокой боковиной, сзади похожи на классику, но спереди может быть красивая кружевная вставка или глубокий изящный вырез.
СЛИП-БРАЗИЛЬОН - более открыты спереди, чем слип.
СТРИНГ - (string) спереди эти трусы выглядят как треугольник ткани, ну а сзади только тоненькая полоска, ягодицы полностью открыты.
T-string - соединение лямок сзади выполнено под прямым углом и выглядит в форме букбы "Т".
G-string - треугольничек сзади полностью закрыт материалом. Сочетают в себе двойные достоинства. Их можно надеть под обтягивающие брючки с низкой линией талии. Новая модель "Джей стринг" выглядит как открытые трусики "стринг" с низкой линией талии трусиков "тонг".
V-string или string minimum - в виде маленького треугольника и тесемочек на бедрах.
ТАНГА - трусики mini, без боковин, сзади похожи на стринг, треугольник спереди и веревочка сзади, в последних коллекциях появились еще трусики танга на бедрах. Главное отличие от стрингов состоит в том, что их задняя часть без швов, имеет T-образную форму, а по краям полоски ткани небольшой ширины.
ТОНГ и ВИКИНИ – трусики типа стрингов с V-образной линией верха, когда верхняя резинка по бокам поднимается высоко на талию, а средняя часть опускается к низу живота и спины. Трусики викини отличаются от тонг большим вырезом спереди, высокими боковинками и более тонкой задней частью.
ТРУСЫ-ПОЯСА - утягивающие трусы или трусы с подвязками для чулков.
ШОРТЫ - трусы, у которых передняя и задняя части имеют одинаковую высоту. Шортики немного утянут фигуру, чем придадут более привлекательную форму.

kvVItKA
03.07.2011, 23:49
"75В" ,що розташований а Арсені (Сихів)
спеціально сьогодні туди зайшла, шукала бюстик фасон Анжеліка, але,на жаль, на мене ніц не було, ще й сказали,що в мене тяжкі груди і мені такий фасон знайти важко. Хм, а я думала легкі:girl_haha: Хто знає де є гарний вибір "анжелік" бажано з силіконовою стрічкою, щоб не сповзав і тілесного кольору, буду дуже вдячна за інформацію:)
Але купила кілька симпатичних мережевних трусиків:connie_pull-pigtail

Raven
04.07.2011, 12:17
Вчора зайшла в "Атлантік" на пл. Галицькій. Гарний магазинчик, там навіть мій 65 розмір був і це не підліткова моделька:girl_tender:. Гарний вибір чоловічої білизни, а от жіночої хотілося б, щоб був більший вибір.

Хто знає де є гарний вибір "анжелік" бажано з силіконовою стрічкою, щоб не сповзав і тілесного кольору, буду дуже вдячна за інформацію
Були в ТЦ"Скриня" (не пам"ятаю назву магазину), мого розміру не знайшли, бо зараз їх дуже розкуповують.

Princess
04.07.2011, 12:21
Хто знає де є гарний вибір "анжелік" бажано з силіконовою стрічкою, щоб не сповзав і тілесного кольору, буду дуже вдячна за інформацію
я таке в Мілавіці купувала, мені їх бюстики переважно підходять

kati
04.07.2011, 12:31
я останні два бюстика купувала в Атлантіку, і тц Інтерсіті на сихові. Дуже великий вибір літніх кольорових модельок і форма мені їхня підходить ідеально

LILY
04.07.2011, 16:45
в Атлантіку

а там тільки атлантік чи є інші фірми?я давніше міряла атлантіки то вони трохи приплюскують грудь,а я люблю такі шоб гарно підбирали.а ціни як?

kati
04.07.2011, 16:48
там тільки атлантік чи є інші фірми?
тільки

вони трохи приплюскують грудь

ну незнаю...там ж є купа фасонів, пушап і без, ітд...мені не приплюскують))
ціни в межах 180-250 грн

bioland7
08.07.2011, 11:56
я теж люблю білизну Атлантік,але купую її тільки на Південному.
Зайшла недавно в їхній фірмовий магазин на пл.Галицькій і
була шокована їхніми цінами і це вже зі знижкою 30%.
Для порівняльного прикладу:
труси чол. на Півд. 60-70грн,в магазині - 100 грн
купальник на Півд - 350 грн, в магазині- 500 грн:girl_impossible:
білизна теж на Півд на порядок в ціні нижча, десь на відсотків 30.

olena
08.07.2011, 12:13
Я теж полюбляю Атлантік і не тільки білизну,купую їхні маєчки,футболки,піжамки і собі ,і діткам,а ще якщо врахувати,що власники магазину:
в Атлантіку, і тц Інтерсіті на сихові
мої друзі,то маю все це за дуже хорошими цінами.

kvVItKA
10.07.2011, 01:46
шукала бюстик фасон Анжеліка,
сьогодні купила в Біянці, фірми lejaby. Якість розкішна, "сів" як влитий, надзвичайно приємний, ціна правда космос, подивлясь як буде носитись. Але тішусь шалено. ммм яка там білизна:girl_tender:

Merry
04.08.2011, 19:04
Дівчата, а у Львові можна десь придбати білизну Victoria's Secret? Чи ви через інет замовляєте? Може тут хтось є хто займається спільними закупівлями цієї марки?

Rona
04.08.2011, 20:56
Дівчата, а у Львові можна десь придбати білизну Victoria's Secret?
є таке, в розділі Барахолка - Одяг дивіться... VS то моя мрія... але поняття немаю, як вгадати з розміром... :scare: