КПК

Показати повну версію : Питання, на які давно хочеться знайти відповідь

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

zaderyshka
29.06.2012, 21:46
носять червоні ниточки на зап'ястках
Згадала, що в школі був такий прикол, що треба було день проносити чи два таку ниточку і здійсниться бажання, яке загадав. Мо всі так мріяти почали?
Або вважають, що сильно файні і їх так врікають.

Музик
29.06.2012, 21:48
Згадала, що в школі був такий прикол, що треба було день проносити чи два таку ниточку і здійсниться бажання, яке загадав. Мо всі так мріяти почали?
о, точно, і ми так робили. мабуть так і є :)

Tsypulka
30.06.2012, 16:10
носять червоні ниточки на зап'ястках
Хто як, В мене знайома постійно таскає малу на руках, то в неї якісь гульки повискакували і руки болять. так от, їй якась бабулька казала наплести собі на зап"ястки червоних шерстяних ниток. На обох носить, каже допомагає.
А чоловіки серйозні, ну то в них тре запитати.

Маруся-мама
30.06.2012, 16:53
останнім часом помітила, що дуже (ну просто дуже-дуже) багато людей носять червоні ниточки на зап'ястках (знаю, що то в забобони). колись бачила лише в маленьких діток, а тепер і молодь носить, і маленькі, і серйозні чоловіки (нині в одного з-під рукава сорочки просвічувалась) от питання - вони справді діють? чому люди масово їх носять? чи то просто самонавіювання?

ЛЮДОНЬКИ!!! Шо сі діє в тім світі!!! Во в наше время...

Червона нитка, при чому шовкова, це талісман який відганяє від людини злих духів. Це забобон, але наш нарід зараз дуже кинувся в забобони і різного роду нашіптування, ворожіння і різних цілителів. Все це приписують, що то Бог так хоче, тільки забувають, що то все є гріх проти Першої Заповіді Божої - Я Бог Ізраїля, що вивів тебе з Єгипту. Не май інших богів крім Мене.

Діти можуть бавитись в школі таким, бо й справді в нас таке було, що зав’язувалась ниточка, а на ній робилось кілька вузликів в залежності від бажання. Здається три вузлики в’язалось і тоді то носилось чи то тиждень чи то три дні. Було якесь там магічне число. Їдним словом. Діти ся бавлять бо для них то забава, а батьки не пояснили що така забава то також гріх. Ну хіба батьки не вірять, і діти відповідно, тоді інша справа.

Але не здивуюсь, якщо почую, що то батьки сказали дітям, ну і дорослим відповідно, носити таку ниточку аби де бува вроки не вчепились.

---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

А чоловіки серйозні, ну то в них тре запитати.
Мо також дитину носять?

Katrine
01.07.2012, 17:16
в коробці зі взуттям завжди є маленький білий пакетик з дрібненькими прозорими кульками. сьогодні зловила себе на думці, що реально не знаю для чого вони:girl_blush2:?

Зорянівонька
01.07.2012, 17:18
То для вбирання вологи, ті кульки всмоктують воду

Katrine
01.07.2012, 17:26
То для вбирання вологи, ті кульки всмоктують воду
питання дуже інтелектуальне:o, але їх в взуття тре кидати, чи як? я справді не знаю...

Hermi
01.07.2012, 17:50
але їх в взуття тре кидати, чи як?
ми завжди ті кульки в коробочці тримає де взуття.

Замітила що декілька моїх знайомих ідучи по вулиці дулю показують. вже десь тиждень спостерігаю, іде сідка, сумочка через плече і рукою ніби підтримує, а пальці зігнуті у дулю, таке ж саме сьогодні біля церкви бачила від іншої пані. це також такий забобон чи що за мода?

Barnaulka
01.07.2012, 18:27
забобон чи що за мода?
Забобон. Чогось люди думають, що як вони скрутять дулю, то це захистить їх від нечисті.

Музик
01.07.2012, 18:30
то це захистить їх від нечисті
а що треба скрутити, щоб захиститись від дурості?

Barnaulka
01.07.2012, 18:34
що треба скрутити, щоб захиститись від дурості?
Якшо в людини замість мозку - маргарин, то це інвалід з дитинства. Так шо тут вже ніц не поможе :girl_crazy:

KAPUCHINKA
01.07.2012, 21:48
станнім часом помітила, що дуже (ну просто дуже-дуже) багато людей носять червоні ниточки на зап'ястках (знаю, що то в забобони). колись бачила лише в маленьких діток, а тепер і молодь носить, і маленькі, і серйозні чоловіки (нині в одного з-під рукава сорочки просвічувалась) от питання - вони справді діють? чому люди масово їх носять? чи то просто самонавіювання?

може вони себе до кабалістів відносять. це зараз типу модно чи що.
" Кабалісти носять її на лівій руці, яка начебто є провідницею між душею та тілом. Саме через ліву руку ми отримуємо потоки енергії з вищого світу, який і захищає нас від злого ока."

Alicia
02.07.2012, 10:03
може вони себе до кабалістів відносять
мій колишній директор-кабаліст носив також. ох, там філософія, по його словах...ось, наприклад, що всі люди, крім кабалістів, це рослини... бр...як згадаю :girl_mad:

Nastylove
02.07.2012, 10:23
Цитата:
Допис від Музик Переглянути допис
станнім часом помітила, що дуже (ну просто дуже-дуже) багато людей носять червоні ниточки на зап'ястках (знаю, що то в забобони). колись бачила лише в маленьких діток, а тепер і молодь носить, і маленькі, і серйозні чоловіки (нині в одного з-під рукава сорочки просвічувалась) от питання - вони справді діють? чому люди масово їх носять? чи то просто самонавіювання?
Я якось раніше того не помічала, а ось нещодавно одна тітонька сказала мені що треба дитинці на ручку ниточку червону прив"язати, щоб не врікли, я їй відповіла, що ми хрещені, а ниточка зовсім з іншої опери. Вона сумно покачала головою, але більше не чіплялась і то було в Раковці)

Virginia
02.07.2012, 10:27
ниточку червону прив"язати, щоб не врікли
Дівчата, та я зараз вам все розкажу! Моя свекруха скзала, що червона нитка привертає до себе злі очі, а на саму людину вже ті очі не дивляться, ну і відповідно не врікають. Во! А ви думали!

Virchuk
02.07.2012, 12:30
що червона нитка привертає до себе злі очі, а на саму людину вже ті очі не дивляться
то виходить на посиденьках багато злих очей, бо тільки на ті ниточки і дивляться ;)

Barnaulka
02.07.2012, 12:37
Моя свекруха скзала, що червона нитка привертає до себе злі очі, а на саму людину вже ті очі не дивляться, ну і відповідно не врікають.
Теж подібне чула від однокласниці. Вона коли гуляла із донечкою і причепила червону стрічку до візочка. Казала, шо то навіть краще, ніж нитка на руці :girl_haha:

arushka
02.07.2012, 13:36
причепила червону стрічку до візочка. Казала, шо то навіть краще, ніж нитка на руці
Іду куплю пару метрів стрічки і вчеплю собі до машини. Шоб навєрняка:girl_crazy:

Barnaulka
02.07.2012, 13:46
Іду куплю пару метрів стрічки і вчеплю собі до машини. Шоб навєрняка Свиснете мені, я зроблю фото на пам"ять і буду внукам показувати :girl_crazy: :girl_haha::lol:

arushka
02.07.2012, 13:54
Свиснете мені, я зроблю фото на пам"ять і буду внукам показувати
То і свистіти не треба було б. Мо би в новинах показали:girl_in_dreams:
А якщо серйозно, то мене дивує така каша в голові - люди моляться про допомогу до Бога, але надію мають на якийсь шнурок

Barnaulka
02.07.2012, 13:57
люди моляться про допомогу до Бога, але надію мають на якийсь шнурок
Мене теж... Але ці обговорення - в іншій темі ;)

solomka
04.07.2012, 14:31
Незнаю чи в потрібній темі пишу, запитаю тут. Хто купляв в Сільпо за бонусні наклейки ковдри чи подушки? Я вже декілька тижнів вагаюсь - варто їх купляти чи ні. На бірочці написано, що вони виготовлені в Китаї і це мене насторожує, але коли не зайду в Сільпо, то люди їх беруть. Чи є тут такі, хто купляв щось за ці наклейки?

Made in USSR
04.07.2012, 14:47
ми вже назбирали тих наклейок на 2 лампи настільні, але доплата в 100 грн мене стримує)))

Svjatkova
04.07.2012, 22:12
чому мутніє вода в криниці в сьогоднішню погоду?
чи можливо очистити таку воду-криницю?
це робить якась спец. служба чи просто звичайні люди, що це вміють....

taniarz
04.07.2012, 23:36
наклейок на 2 лампи настільні, але доплата в 100 грн мене стримує))
теж хотіла спочатку ту лампу, як побачила на картинці. Але як помацала в магазині, то ні, якась вона така собі на якість.
це мене насторожує, але коли не зайду в Сільпо, то люди їх беруть. Чи є тут такі, хто купляв щось за ці наклейки?
в мене під хатою сільпо, люди їз гребуть по 5 штук. Ми не брали, бо в нас є все і для нас, і гостьове. Брали мої коліжанки, особливо ті подушки такі незвичайної форми для дітей, бо вона як кажуть "обтікає форму голови, не потіє людина, бо вона з якогось спецматеріалу" і т.д. Я можливо б взяла шось, якби була потреба. Те, що в китаї...думаю не завжди стримує, бо в китаї теж різне вир-во. Одяг дорогих магазинів і дитячих товарів теж в китаї виготовляється.

Rosynka
04.07.2012, 23:47
Води стає менше, бо сухо, відповідно, каламутніша стає. В нас виливали всю воду і чистили дно, коли таке було.

Gentle
05.07.2012, 13:50
Згідно яких законів фізики закручується шнурок на домашньому телефоні? Я ж коли говорю, слухавкою не кручу, а по факту раз в кілька днів треба ту спіральку розкручувати...

Svjatkova
05.07.2012, 16:00
Води стає менше, бо сухо, відповідно, каламутніша стає. В нас виливали всю воду і чистили дно, коли таке було.

та в тому то і проблема, що води не поменшало, ніхто активно її не брав, щоб зкаламутніти, а за один день вода стала зовсім не така(((
викачували насосом?
чим чистили? і як туди залізти якщо дуже глибоко ж....
хто таким займається?

algo
05.07.2012, 16:06
хто таким займається?
киньте в гугл, є багато пп які то роблять. в них такий насос з довгою трубою. в нас в селі як кицька втопилась і там пару днів пролежала, то ми витягували воду. єдине ціни не знаю.

Rosynka
05.07.2012, 16:17
викачували насосом?
чим чистили? і як туди залізти якщо
дуже глибоко ж....
хто таким займається?
Чесно - не пам'ятаю :) давно це діялось, більше десятка років буде...
В селі був чоловік, що тим займався, знав, як робити, ну, і "підсобників" йому треба було, але то не проблема, на таке завжди багато чоловіків сходиться, порадити-підказати :)

MyDream
05.07.2012, 20:40
Писали тут про червоні ниточки на зап"ястках. Але то ще квіточки. В мене однокласниця носила червону ниточку навколо ТАЛІЇ!!!:girl_crazy:
Наскільки пам"ятаю, то було якось пов"язано з вагітністю її мами. Ото чудасія :girl_impossible:
Нащо таке робити?

Margot
05.07.2012, 21:08
MyDream, можливо то не ниточка, а пояс святої Філомени (я такий ношу), це практикують члени Живої Вервиці (саме вони його прислали), людина, яка носить його , а переважно на талії, віддається заступництву св.Філомени. В той місяць, коли я вдягла пояс, я завагітніла, до того не виходило десь 1,5 року.

MyDream
05.07.2012, 21:29
можливо то не ниточка
ні, то була звичайнісінька червона ниточка, зав"язана вузликом.
діти в школі разом переодягаються на фізкультуру двічі на тиждень, за той час ту ниточку всі встигли зацінити. і питали нащо то, а вона не хотіла казати

Hermi
05.07.2012, 22:42
звичайнісінька червона ниточка,
сьогодні замітила що моя подружка носить червону ниточку на обох руках. Запитала для чого, відповідь мене вразила :"на правій руці, щоб мати легкі гроші і щоб вони завжди були, а на лівій щоб коханого ніхто не відбив, щоб були щирі друзі" що за маразм?!я їй порадила повністю ниткою обмотатись, щоб все було і нічого не відбили, вона обідилась...
Може і Ваша подружка обмоталась щоб щось там в неї було чи не було:)

Fistawka
05.07.2012, 23:48
В мене однокласниця носила червону ниточку навколо ТАЛІЇ!!!
Мені стало так цікаво, шо я почала шарити в неті)))) І знаєте, що знайшла? Є такий ритуал зняття вінця безшлюбності:connie_pull-pigtail
Все копіювати не буду. Там описаний магічний ритуал зі свічками, стрічками, нитками і в завершення таке:
На восьмий день роботи, коли свічки догорять, червону стрічку пов'яжіть навколо своєї талії. Носіть її, поки не вийдете заміж (не одружитеся).
Після весілля стрічку зніміть, сховайте і зберігайте як талісман. Вона стане символом вашого сімейного щастя. Подругам, родичам і тим більше чоловікові (дружині) про цю стрічці ніколи не говоріть ».
Може то оно?:girl_crazy:
Шось мені так весело з того:girl_crazy: Але то люди немудрі бувають:8:

Незабудка
06.07.2012, 01:43
Все копіювати не буду. Там описаний магічний ритуал зі свічками, стрічками, нитками
Де? Де початок цього маразму? Чого ви позбавляєте нас задоволення? ))) А може хтось скористатись схоче?
Свічки вісім днів горіти мають? Я собі уявила мужика зі стрічкою на пузі (то ж рецепт і для чоловіків). Ага, і як ту стрічку дівчина років так зо 5-10 не знімаючи і нікому не показуючи носить. Капєєєєц..
не ниточка, а пояс святої Філомени
А яка різниця? Походження ж цих речей однакове :girl_wink:

Fistawka
06.07.2012, 01:48
Де? Де початок цього маразму? Чого ви позбавляєте нас задоволення? )))
Незабудочко, спешл фор ю! :)
Насолоджуйся)))
http://megasite.in.ua/22328-znimaehmo-vinec-bezshlyubnosti-na-suchasnijj-lad-bila-magiya-vinec-bezshlyubnosti-ekstrasens.html

Незабудка
06.07.2012, 02:47
:girl_cray::girl_impossible::girl_crazy:
Для залучення чоловіка треба купити чоловічі тапочки бажаного розміру, в залежності від того, які чоловіки вам більше подобаються - з великою ногою або маленькою
В мене тепер дилема.
Дівчатка, вам які чоловіки більше подобаються: з великою ногою, чи з маленькою?
Чи може купити один тапок великий, один маленький, сісти біля порогу (то в інструкції так), і примовляти: "ловися рибка велика і маленька"? А що в наш час харчами перебирати?
Далі, сівши в дверях своєї квартири, слід 27 разів стукнути по порогу тапочками (шкарпетками в будинок), примовляючи: «Суджений-ряджений, багато вбраний, без шкідливих звичок, з'явися!». Здійснювати ритуал треба протягом 27 днів.
:connie_pull-pigtail Я зараз сплачуся. Що то таке добре курили автори цих інструкцій?

Hermi
06.07.2012, 16:29
а є люди що в таке вірять:)
розкажу може трішки не в тему, але згадалось. На першому курсі також таким маразмом займалась з подружкою. Хотіли майбутнього чоловіка побачити. туманно то памятаю, бо після того налякалась до смерті. Знаю що там треба було якусь приговорену воду матибуло написано як її приговорити дзеркало, свічки і ще щось вроді. Опівночі то все треба було в певному порядку розставити і щось читати, і була одна умова - щоб ніхто не налякав. Шаманим і тут в дзеркалі почали зявлятись якийсь обрис і в той момент до нас в квартиру заліз сусідський кітшаманили на 5 поверсі, але кіт любив по пдвіконнику перелазитими тоді дуже сильно злякались. Не знаю чи то переполох був, що щось інше. Я відразу молитись почала і мене можна сказати пронесло. А подружка чуть в кому не впала. Довелось викликати швидку. Я не можу передати тих відчуттів. Руки підкошуються, вся тремтиш, бліда, страшенно нудить, мло...З жахом згадують. Тоді лікар який приїхав з нас ржав що привида побачили от і з дівками таке робиться.
з таким треба буде дуже обрежним, маразм маразмом, але щось в ньому є. Після цього випадку до всякого шаманства з острахом відношусь

Poludneva
10.07.2012, 19:51
Дівчата, може хто знає, як наноо приліпити гачки у ванні на стіну на силіконовій липучці, якщо вони відвалилися? Може, хтось знає таку хитрість :)

Yaryna Yarko
10.07.2012, 20:19
думаю, що,якщо вже відвалилось, то то вже відвалилось(((( силікон став менш еластичним і все тут(((

Chortenia
10.07.2012, 20:44
Як побороти в собі ненависть до людини, яка ціленаправлено руйнувала тобі життя і хоче вийти з ситуації невинною овечкою?
Розумію, що від ненависті гірше буде лише мені, але щось ніяк не можу її побороти.
Маєте якісь рецепти?

Tamilla
10.07.2012, 20:48
Маєте якісь рецепти?

Пожалійте її. Такі люди душевно убогі, бо мусять жити самі з собою... А від себе ж не втечеш.

Holly
10.07.2012, 21:25
Пожалійте їїі помоліться за ту людину. Маю таку саму ситуацію, спершу дуже сильно хвилювалась, а потім збилась. В односторонньому порядку ніц не зробиш. А з ненавистю тре боротись, я змінила її на байдужість

Seredinka
10.07.2012, 21:33
Дівчата, може хто знає, як наноо приліпити гачки у ванні на стіну на силіконовій липучці, якщо вони відвалилися? Може, хтось знає таку хитрість

Спробуйте знежирити (спиртом чи ацетоном) обидві поверхні (плитку і присоску) і приклеїти гачки суперклеєм. Якщо не вдасться, дешевше, напевне, буде нові гачки придбати :connie_pull-pigtail

Незабудка
10.07.2012, 23:35
Дівчата, може хто знає, як наноо приліпити гачки у ванні на стіну на силіконовій липучці, якщо вони відвалилися? Може, хтось знає таку хитрість
Я знаю.
"Чтобы мыльница на силиконовых присосках лучше держалась, надо присоски намазать клеем и прибить гвоздями"
Верняк :D

danusyk
11.07.2012, 01:10
Можна здерти стару липучку, а нову зробити з двостороннього скотчу (в канцтоварах продається)

Dominika
11.07.2012, 10:33
Не знаю чи моє питання в цю тему... Скільки зараз коштує приватно пошити в кравчині довгу(або нижче коліна) сукню з трикотажу-стрейч? Сукня без особливих капризів, на короткий рукав.

Yaryna Yarko
11.07.2012, 12:03
Все залежить від рівня і "касти" майстра. Те, що я взнавала дял себе, то від 200 до 800 грн.

Gentle
11.07.2012, 12:25
Те, що я взнавала дял себе, то від 200 до 800 грн.
Можна і дешевше знайти. Я недавно штани шила - 120 грн. Але та моя кравчиня, як на мене, без претензій. Ну але і пошиття, точніше шви і різні деталі, відповідні.
А 800 грн - це Ви загнули :girl_mad: Витуданєходітє.

Dominika
11.07.2012, 12:36
Власне цікавить пошиття сукні такого плану
http://i052.radikal.ru/1207/55/2589f858d9b6.jpg
Як бачите - нічого складного. Думаєте 200 грн кравчині буде норм?

zetta
13.07.2012, 21:56
чи доводилось Вам купувати коштовне каміння і де саме у Львові можна придбати? та порадьте хорошого ювеліра. можна в карму і пп.

oksanusyk
16.07.2012, 16:54
Як коректно і культурно дати знати колишній подрузі, що ти з нею не хочеш більше спілкуватися. Не відповідати на дзвінки і не ходити в гості при тому, що живемо поряд не допомагає. Дружили з дитинства (правда більше вона зі мною ніж я з нею), тому ніяких радикальних методів не хочеться. Що придумати я не знаю, але її частіше ніж раз на рік-півтора бачити ох як не хочеться :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

NataliaFed
16.07.2012, 17:05
Може , так і сказати, як є...?

dyzain
16.07.2012, 17:16
Сказати як є це і буде радикальний метод. Мала також таку ситуацію, попробуйте досить холодно їй відповідати при розмові і нічого не розказуйте про своє життя. Можливо вона сама побачить що Ви не йдете з нею на контакт.

oksanusyk
16.07.2012, 18:54
Може , так і сказати, як є...?
НЕ можу... Не така я людина, як з себе не видавлювала, не получається...
попробуйте досить холодно їй відповідати при розмові і нічого не розказуйте про своє життя
в нас взагалі завжди получається не діалог, а монолог. Вона завжди ниє як у всіх все добре, а в неї погано, хоча це далеко не так. Було, що доводила мене до того, що я переривала розмову і клала трубку, тиждень-два не дзвонила і далі все як було

Музик
16.07.2012, 19:09
Вона завжди ниє як у всіх все добре, а в неї погано, хоча це далеко не так
я в таких випадках відповідаю: ну так, от мені добре, всім би було так добре, як мені. а нащо людям, які цього не зрозуміють знати про мої проблеми?

NataliaFed
16.07.2012, 20:46
Тоді просто обманюйте, як діти роблять:" Почекай, я зарас прийду! " І не прийшла. А коліжанка образилась.
За деякий час, таких "маніпуляцій", може і буде результат.

Я не прихильник радикальних методів але є ситуації, коли інакше не можна.

Corena
16.07.2012, 20:50
Як коректно і культурно дати знати колишній подрузі, що ти з нею не хочеш більше спілкуватися.
я би впала на мороз. казала б що зайнята, нема часу, треба бігти, лягаю спати і т.д. може за де-який час людині набридне стукати в закриті двері. а взагалі - неприємна ситуація.

Barnaulka
16.07.2012, 21:21
я би впала на мороз
Нащо? Краще просто сказати як є, пояснити і все. Нащо зайвий раз ображати людину, яка справді може не розуміти причин?

Музик
16.07.2012, 21:36
Краще просто сказати як є
згодна, краще сказати як є. може людина зрозуміє і змінить свою поведінку? може Ви їй дорога, як подруга і вона всіма силами намагається зблизитись з Вами? а Ви її отак ігноруватимете. поговоріть на чистоту, нехай вона образиться навіть, але вже точно все проясните

Siania
16.07.2012, 21:48
може Ви їй дорога, як подруга і вона всіма силами намагається зблизитись з Вами?
Не думаю що варто казати всю правду, краще акуратно відсторонюватись. Я так розумію, ці люди ніколи не були близькими подругами.
Сама мала знайому, де було спілкування - монолог. Це втомлює і не має змісту. А люди не міняються зазавичай. Там теж були постійні бідкання, які дуже сильно втомлюють, розумію авторку питання.
Мені допомогло поступове зменшення спілкування, а потім ігнорування, зайнятість.

Музик
16.07.2012, 21:52
Мені допомогло поступове зменшення спілкування, а потім ігнорування, зайнятість.
тут ключовим словом буде ПОСТУПОВЕ, бо якщо отак просто припинити спілкуватись, не пояснивши причини - то якось щонайменше дивно виходить

romaschka
16.07.2012, 22:18
ПОбачила я в одному банку акцію,депозит строком на 3 місяці під16% річних.А тепер поясніть мені необізнаній :)це 16% виплатять за всі три місяці відпевної суми чи за кожен місяць???

---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

дякую за пояснення в карму:girl_blush2:

Laja
16.07.2012, 23:38
під16% річних
це і є ваша відповідь.
Річних! це така приманка клієнтів. Мій чоловік найшов ще крутішу акцію 23% річних на три місяці. А коли все оформив виявилось що ті 23 тре поділити на 12 міс.
ну може вас і інша історія. але я думаю що все так само.

Corena
17.07.2012, 00:01
Нащо? Краще просто сказати як є, пояснити і вс
та? так і сказати "знаєш, дорога, я не хочу більше з тобою спілкуватись, бо ти нудна і навіюєш сум. бла-бла-бла..."
Нащо зайвий раз ображати людину
і типу так вона буде дуже рада, що їй все чесно розказали і зовсім не образиться. ну-ну...
особисто я, попри свою прямолінійність, не змогла б так в лоб сказати, бо то треба бути дуже відвертою і вміти гідно зустріти не зовсім адекватну реакцію людини, яка почує таку щиру правду.

oksanusyk
17.07.2012, 00:14
спілкування - монолог. Це втомлює і не має змісту. А люди не міняються зазавичай
Так приємно почути, що є люди, які мене розуміють.
допомогло поступове зменшення спілкування, а потім ігнорування, зайнятість.
Так і буду робити, за кільканадцять років, можливо, щось зміниться

---------- Додано в 00:14 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

попри свою прямолінійність, не змогла б так в лоб сказати
І Я НУ НІЯК НЕ МОЖУ

Barnaulka
17.07.2012, 00:16
та? так і сказати "знаєш, дорога, я не хочу більше з тобою спілкуватись, бо ти нудна і навіюєш сум. бла-бла-бла..."
Марта писала, що краще все обговорити.
може людина зрозуміє і змінить свою поведінку? може Ви їй дорога, як подруга і вона всіма силами намагається зблизитись з Вами?
Треба підібрати правильні слова і поговорити. Уникання нічого не дасть, тільки затягне процес. А поговорити потім все одно доведеться, від того не втечеш. Але то вже буде сварка, а не розмова. Якщо хтось хоче припинити спілкуватися - про це варто сказати. І пояснити причини. А не "морозитись". Так буде чесно стосовно іншої сторони.

NataliaFed
17.07.2012, 00:16
поступове зменшення спілкування, а потім ігнорування, зайнятість.

Підло, дволико, безвідповідально

Patty
17.07.2012, 07:31
депозит строком на 3 місяці під16% річних.
Ключове слово - річних. 16% за 3 місяці Вам ніхто не виплатить, і 16% за кожен місяць - тим більше. Ділимо 16 на 4 (щоб взнати суму відсотків за 3 місяці) і виходить, що Вам за цей період набіжить 4% від того, що вкладете..

Яруська
17.07.2012, 07:52
Це втомлює і не має змісту. А люди не міняються зазавичай. Там теж були постійні бідкання, які дуже сильно втомлюють, розумію авторку питання.
Мені допомогло поступове зменшення спілкування, а потім ігнорування, зайнятість
Однозначно.
нас взагалі завжди получається не діалог, а монолог. Вона завжди ниє як у всіх все добре, а в неї погано
В мене колись така сусідка була, заходила майже щодня і нила-нила...На щастя ми якраз переїхали і спілкування перервалось автоматично, до мене заїхати не могла, бо або маршрутка ломалась по дорозі або каблук на нових мештах відлітав:girl_haha:
І взагалі, на мою думку, такі люди заразні своєю невезучістю, тому краще спілкуватись з оптимістами, успішними і позитивними людьми.

Чьй та??
а сказати людині в чоло- " ти мене нервуєш своїм ниттям, наганяєш поганий настрій, не несеш нічого цінного для нашого спілкування, а тільки смокчеш з мене енергію, тому давай не дзвони і не приходь"- то це типу класно, благородно і відповідально:girl_in_dreams:

Orman
17.07.2012, 10:00

відколи це зменшення спілкування є підлим і далі по тексту? Підло в очі казати одне поза очі інше, чи там секрети видавати чи ще щось, а скорочення спілкування з не надто приємними людьми - це життя.

Barnaulka
17.07.2012, 10:32
а сказати людині в чоло- " ти мене нервуєш своїм ниттям, наганяєш поганий настрій, не несеш нічого цінного для нашого спілкування, а тільки смокчеш з мене енергію, тому давай не дзвони і не приходь"- то це типу класно, благородно і відповідально
Не так, просто підібрати слова та й сказати, що саме у їх спілкуванні не влаштовує. Із сусідами - одне, а з друзями - зовсім інше. Краще все ж поговорити

Just me
17.07.2012, 11:47
Впевнена, поговорити варто, але не в стилі "Ти нудна, мені вже набридло!", а в сенсі "Бачу, що ти хочеш інтенсивного спілкування, я не можу відповідати твоїм очікуванням, бо в мене діти, родина. На розваги та розмови часу не залишається. Дитячим потребам не скажеш "Почекай". Я загалом зараз майже ні з ким не спілкуюся, вся в турботах та обов"язках". Допомагає, пробувала :)

такі люди заразні своєю невезучістю, тому краще спілкуватись з оптимістами, успішними і позитивними людьми
+ 1000. Не скажу, що я - улюблениця долі, але шукаю конструктивного спілкування. Тобі важко? Я допоможу. А, тобі просто хочеться понити - шуруй. Порозмовляти про життя-буття можу тільки із оптимістами, щирими, відкритими, щасливими. Тими, хто не заздрить.

oksanusyk
17.07.2012, 14:04
Не так, просто підібрати слова
Я ж писала, що дружили з дитинства, тому тепер дуже важко "правильно розійтися".
Просто я вже не така наївна, як було колись і більше бачу кому що від мене потрібно при спілкуванні зі мною. Є багато людей, з якими бачуся і чуюся досить рідко, але мені приємно з ними поговорити і мати щось до діла. З тими, хто мені не підходить все обмежується привіт-па-па і про погоду. Вона не баче, що ми стали різні, бо того, що я їй говорю, вона не в упор не чує, тільки про своє городить і все.
Можливо, я маю слабкий характер, але поки вона нічого поганого мені не робить просто забирає час на вислуховування її бідкань і нарікань, сказати їй прямо я ніяк не можу

Rosynka
17.07.2012, 15:06
Можливо, я маю слабкий характер,
але поки вона нічого поганого мені
не робить просто забирає час на
вислуховування її бідкань і нарікань,
сказати їй прямо я ніяк не можу

Також мала таку ситуацію. Була потрібна, щоб вислухати, порадити (точніше, сказати: роби так і так, і буде добре! А як добре не було, вгадайте, хто був винен? :) "А ти ж казала...! "), ну, і ще іноді скласти компанію, щоб піти кудись посидіти /погуляти (коліжанка в активному пошуку кандидата на супутника життя була тоді).
З появою вже так досить помітного животика, який, мабуть, відштовхував потенційних кавалерів, спілкування обмежилося дзвінками по 1-2 год. Чоловік нервувався, мені було некомфортно, але припиняти такі розмови було незручно. А закінчилося все з народженням синочка, коли часу на вислуховування просто не стало, і говорити, що зараз не можу розмовляти, стало просто, бо це супроводжувалося Яриковим хниканням. Потім ще була її фраза: "Ти просто так дзвониш, чи щось цікаве хотіла розказати? " :), потім через півроку тиші: "Привіт. Поясни мені, а як вставляти смайлики.... "
І все. Останній раз розмовляли навіть не пам'ятаю коли, припускаю, що вона навіть не знає імені нашого сина, і так мені добре. Зараз так склалося, що бракує мені друзів, навіть елементарно на каву піти, але такого мені не треба.
Хоча, не виключаю, що коли вона завагітніє чи народить, зв'язок відновиться:)

Barnaulka
17.07.2012, 18:05
сказати їй прямо я ніяк не можу
Правильні слова можна підібрати, просто треба цього захотіти.
А взагалі, якщо Ви вирішили, що збираєтесь чи робити, то нащо було тут питати?

oksanusyk
17.07.2012, 21:58
до мене заїхати не могла, бо або маршрутка ломалась по дорозі або каблук на нових мештах відлітав
Щаслива ви людина, напевно:girl_in_dreams:
Ви вирішили, що збираєтесь чи робити, то нащо було тут питати?
Якби вирішила, то не питала би... Хотілося почути думки інших людей, які, можливо, були в подібних ситуаціях, і які би поділилися досвідом
Тепер знаю точно, що буду діяти по старому, не відповідати на дзвінки і тому подібне. Хоча раз за стільки років не дойшло, значить ще деякий час мені треба буде помучитись.

Rona
17.07.2012, 22:01
кажуть, при вступі до університету Франка, як бракує балів, то мож купити довідку про те, що ще ходив на курси підготовчі і буде +20 балів, а та довідка коштує 2 тис. грн., хтось таке чув діло?:girl_in_dreams:

Raven
18.07.2012, 10:54
що ще ходив на курси підготовчі і буде +20 балів
Така довідка дійсно додає бали, але за купівлю нічого не чула.

Just me
18.07.2012, 15:45
Зараз подумаєте, що я звар"ювала, таке питання мене цікавить (зазвичай до такого байдужа, просто на думку спало). Пам"ятаєте весілля принца Монако Альберта? Одразу після нього він мав здати кров на аналіз ДНК для визначення батьківства гіпотетично третьої позашлюбної дитини. Щось з тим глухо як в танку, чи то я нічого не знаю?

siriuska
27.07.2012, 12:19
підкажіть якщо не носити лічильники води на перевірку, то скільки то б мало коштувати, не офіційно

Almariel
27.07.2012, 14:23
хто знає польську мову? ви її навмисне вчили, як, наприклад, англійську? чи вона "прийшла" сама собою? (ну, так як я знаю російську: радянські російськомовні мультики, книжки, потім фільми, хоча українського я читала значно більше, середовище україномовне, буквально кілька людей, які розмовляли російською) наскільки мені відомо, то у Львові значно більше людей знають польську, ніж у Рівненській-Волинській області, хоча радянська влада прийшла одночасно. у мене тільки одна бабуся знала польську, бо вона вчилась ще у польській школі.

Barnaulka
27.07.2012, 14:31
ви її навмисне вчили, як, наприклад, англійську? чи вона "прийшла" сама собою?
Я її не знаю, але коли дивлюся щось на польській, то переважно розумію, і коли треба було писати курсові та магістерську, то читала наукові статті. То само якось виходить....

Just me
27.07.2012, 14:37
хто знає польську мову? ви її навмисне вчили, як, наприклад, англійську? чи вона "прийшла" сама собою?
О, з тим у мене ціла історія :)
З 2 курсу я була зобов"язана вивчати 3 іноземну мову (слов"янську). Прийшов час - я побачила себе у списках на польській. І подумала: "Яка попса! :girl_haha: Давай я краще щось екзотичніше вивчу, а польську потім осилю за 2 тижні сама." І перевелася на хорватську. Охочих її вчити було небагато (тобто група була повна, ніхто не хотів працювати як слід), викладачка в мене була просто із Хорватії. Українською не розмовляла. Попри складність я все ж справно ходила на пари, старалася і була дужже здивована, коли в червні після року вивчення мови мені подзвонили з кафедри слов"янської філології ЛНУ і сказали, що саме мене рекомендовано на отримання єдиної для України стипендії на вивчення мови в Хорватії. І я поїхала. Шпрехати навчилася перфектно :)
Але ще не кінець. Я ж обіцяла собі польську вивчити. Поїхала я до тої Польщі. По приїзді пішла у неділю до костелу - думала, що з незвички чути таку смішну мову вибухну сміхом просто на Месі. 2 тижні була в Польщі - нуль на масу. Ледве розуміла, що навколо говорять. Зрозуміла, що я переборщила - за 2 тижні до мови можна лише звикнути, але не вивчити. Проте, отак кілька разів поїздила, своїм друзям казала розмовляти зі мною польською (в той час, як я їм відповідала хорватською), кожного вечора включала собі замість ТСН Wiadomosci, переглядала фільми польською. Вуа-ля :) не пройшло і півроку, як я заговорила. Тепер спокійно переписуюся польською, щоправда іноді не знаю, як сказати якесь слово або роблю дрібні помилки (і ненавиджу відмінювання у множині у двох родах - чоловічому і жіночому), але то не біда, радше справа вдосконалення. Скажу, що граматики ніколи не вчила.
Ага. І брат мене виправляв постійно, коли я погано вимовляла або помилки робила.

Raven
27.07.2012, 14:42
хто знає польську мову? ви її навмисне вчили, як, наприклад, англійську? чи вона "прийшла" сама собою?
Якось довелося поїхати до Польщі на практику. Розуміти то я розуміла все, а відповісти - ні бум-бум. От мій шеф каже: вивчити мову хош? Я не відмовилася. Тоді мене відділили від нашої групи. 8 годин німою сидіти не будеш, потроху заговорила, за тиждень спокійно могла спілкуватися, хоч страх сказати щось не те був. На граматику вже з цікавості на курси пішла, але все-одно проблеми маю з нею.

Miss Sixty
27.07.2012, 14:47
ви її навмисне вчили, як, наприклад, англійську? чи вона "прийшла" сама собою?
Я її дуже добре розумію і вмію читати, а от з спілкуванням гірше...потрібна практика...в принципі як і зі всіма мовами. Навмисне не вчила, а дивилися з дитинства польське супутникове тв. Потім почала читати книжки на польській...як є можливість завжди спілкуюся з поляками.

Ука
27.07.2012, 15:01
В мене в останній автомандрівці виникло дурне питання, в стилі "чомусика".
Дуже часто мости, що пролягають над залізничними коліями, мають такі собі "ворота", як тут, наприклад: http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/50222975.jpg

Для чого вони?

Holly
27.07.2012, 15:14
мають такі собі "ворота",не знаю чи правда, але казали мені в дитинстві, що то для того аби струмом не вдарило. Там під мостом є дроти для електричок/електоровозів

Svjatkova
27.07.2012, 15:18
Для чого вони?

К-ть таких "воріт" рівноцінна к-ті колій, що пролягає під мостом...

Зорянівонька
27.07.2012, 15:23
мости, що пролягають над залізничними коліями, мають такі собі "ворота"Просто були випадки як зверху на ті дроти пісяли пяні хлопи, і то сі погано закінчувало :)

Corena
27.07.2012, 15:24
К-ть таких "воріт" рівноцінна к-ті колій, що пролягає під мостом...
тобто? який в цьому зміст?
я думаю, що то є захист при аварійних ситуаціях, щоб машини не злітали з мосту.

Ука
27.07.2012, 15:29
були випадки як зверху на ті дроти пісяли пяні хлопи, і то сі погано закінчувало
а що, правдоподібно :)

ola-lyola
27.07.2012, 15:31
Прийшла з польським телебаченням - в дитинстві смерфи, бджілку маю та інші дивились лише по поляках", коли нерозуміла якихось слів - тато пояснюава. А ще в бабусі половину слів польських.
До речі звернула увагу на те - що в Польщі достатньо трохи часу поспілкуватись з поляками і вільно переходиш на польську. А от англійська без практичного використання дуже швидко забувається, цікаво чого так? Бо польську вчила з дитинства?

danusyk
27.07.2012, 15:36
Декілька років назад пішла на дискотеку з двома подружками, там познайомились з трьома поляками. З нас по-польськи розмовляла лиш одна, а ми "ні бе ні ме". Ото вона, та шо знає, пояснює, жартома, що треба говорити по українськи тільки з акцентом. То інша коли її спитали звідки вона, відповіла: "Се́ло Ря́сне. Зна́єш та́ке?":girl_haha:. Ми сміялись, а поляки дивувались чому, вони її не зрозуміли.,

Holly
27.07.2012, 16:14
я думаю, що то є захист при аварійних ситуаціях, щоб машини не злітали з мостуНу не завжди, в нас був пішохідний міст. Тому змалечку мені казали, що ті ворота для того, аби не вдарило ел.дугою. Бо люди різні є, можуть перехилятись через перила. Там на тих воротях ще знаки намальовані - жовтий трикутник, а в ньому блискавка

Яська Березнева
27.07.2012, 16:32
От таке питання назріло...
Йду по вулиці і часто бачу: йдуть чоловіки - руки, плечі, ноги накачані, а черевце - велике повненьке відвисле. Деколи як вагітні жінки на останніх тижнях виглядають. Чому так "нерівномірно" качаються - забувають про животи? :girl_cool:

Vittoriya
27.07.2012, 16:37
Йду по вулиці і часто бачу: йдуть чоловіки - руки, плечі, ноги накачані, а черевце - велике повненьке відвисле.
може то помилкове враження? Ну я про накачані руки? Мож просто виглядають так руки-ноги мощно? Я бачила натренованих чоловіків, там животи не відвисають точно.

Яська Березнева
27.07.2012, 16:50
Мож просто виглядають так руки-ноги мощно? Я бачила натренованих чоловіків, там животи не відвисають точно
Чесне слово, сама би не повірила, якби не побачила - руки-ноги накачані і "пивний" животик)

Ука
27.07.2012, 18:22
руки-ноги накачані і "пивний" животик
це наслідок або того, що перестали качатися, або взагалі не "качання". Натреновані м'язи - ті, що працюють.
Знаю, бо в мене чоловік такий. В молодості займався бойовими видами спорту плюс багато ходив в гори. Відповідно, руки і ноги шалено закачані. А от коли зі спорту залишився лише волейбол двічі на тиждень, черевце почало рости. Ну а руки-ноги і далі мають навантаження.

Seppy
27.07.2012, 20:43
чого так? Бо польську вчила з дитинства?
Ну і може тому, що польська все ж слов*янська мова

Музик
27.07.2012, 21:53
чи є нецензурні ієрогліфи?

zaderyshka
27.07.2012, 22:48
нецензурні ієрогліфи
Такі, щоб самі значили, то позначають німааа, але є сполучення, які можна трактувати нецензурно або форми грубого звертання.

Divchyna vesna
27.07.2012, 23:25
Прийшла з польським телебаченням О-О-О, в нас вдома цікаві фільми і мультики тільки на Польщі і можна було подивитися. А ще в мене дідусь поляк, то для мене польська, при чому я нею не спілкуюсь, якась настільки близька, що мені від інших навіть дивно чути: "Ти що, знаєш польську?" Знаю, читаю, розумію та пишу, можливо звичайно не на найвищому рівні, але ... А ще - це приємний спогад з дитинства. Адже всі мульти
смерфи, бджілку маю
а ще Дісней, молодіжні серіали типу Беверлі Хілс, та що, а Династія... Еее-х, ностальгія...

natiok
27.07.2012, 23:38
хто знає польську мову?
Я ніби трошки знаю, принаймі розумію практично все, в універі польська була на вибір, як третя іноземна мова, я її вибрала, сподіваючись на те, шо це найпростіший варіант з пропонованих...Ліньтюх я =)))

Finya
27.07.2012, 23:53
, то у Львові значно більше людей знають польську, ніж у Рівненській-Волинській області
Мої знання польської початок мають саме на Волині) У Луцьку жила родина по татові, в ній всі вільно говорили (читали, писали) по-польськи. Бабуся вчилася у польській школі, тому по-українськи завжди писав, коли їй треба було багато, дідусь - він закінчив першу у Луцьку українську гімназію. І саме з Луцька їхали його сестри вчитися в Ягелонський ун-т. Тобто, асоціації зі знанням польської в мене пов"язані саме з Волинню:girl_in_dreams:
Щодо Львова - це тільки видається, що тут багато людей знають польську) Копнути глибше - так дуже мало, якщо брати до уваги, наскільки ми териториально (і не тільки:d23:) близькі. В мене є коліжанки, які взагалі не розуміють польської, це для мене шок просто був. Мені тато ще в 6 років польські букви показав і по Букварику читати навчив.

Olena-m
28.07.2012, 01:43
Чому кажуть, що не можна вбивати павуків? Чи це черговий забобон?

Hermi
28.07.2012, 01:49
що не можна вбивати павуків?
скоріше всього що забобон.
Колись чула таку легенду, що Діва-Марія з Ісусиком переховуючись від військових Ірода, побігла в якісь дебрі, і військо вже натрапило на слід і мало схопити. А тут повуки почали плести павутина біля тої стежини, якою бігла Марія. І підійшовши туди військо сказало, що там багато павутиння, а отже ніхто тою стежкою не йшов і пішли далі шукати.
Також ще багато залишилось із словянських традицій - на свят-вечір з соломи павука плели...

Dog
29.07.2012, 23:40
Ага, а ще бо павук приносить новину)))
А ще того що в павука хрест на спині, тому не можна)))

vchitelka
30.07.2012, 07:50
А я малому пояснила, що в павучка також є дітки, тому не можна його вбивати.
Та щиро вірю, що, якщо павук повзе нагору - чекає гарна новина, а додолу - погана, хоч, ніби взагалі не забобонна :)

Музик
30.07.2012, 08:44
Чому кажуть, що не можна вбивати павуків?
а мені баба казала, що павуки гроші приносять, і якщо їх вбити - грошей в хаті не буде

Olena-m
30.07.2012, 18:16
Я чого питала: я павуків страшенно боюсь, просто панічно, ще з дитинства. І мене вчили, що їх не можна вбивати. Але ми живем в особняку, і вони частенько залазять з двору, то мушу когось просити, щоб виніс геть. Та й на подвір'ї хрестовики можуть тенета наплести в найнеочікуванішому місці. Мої рідні довго реготали, коли я зачепила головою павутину і з диким вереском бігала і струшувала її з себе. Тому мені набагато спокійніше жилося б, якби їх могла чимось пристукнути:), але ж муж і мама кажуть не вбивати павучків.

Ука
30.07.2012, 18:28
В мене Лідка боїться павуків, то я зі спокійною совістю акуратно витягую їх порохотягом з усіх закутків.

Almariel
30.07.2012, 18:31
оооо, у нас цих павуків мільйон. 0 поверх, до нас ніхто не жив років 5. їх тут купа. павутину знімай хоч щодня - те ж саме. таких великих і страшних ми переловили баночкою і повиносили на двір далеко від дому (ще один залишився - ніяк не можем виманити з сховку). а оті з тоненькими довгими лапами такі шустрі. але не вбиваєм. я взагалі не дуже люблю і комах вбивати, не тільки павуків. від мене страждають тільки мухи, комарі, міль, таргани і колорадські жуки.

jalla
31.07.2012, 00:16
Тому мені набагато спокійніше жилося б, якби їх могла чимось пристукнути,
Ну то як то Ви їх боїтесь панічно, а вбивати вже не боїтесь?))
Мені просто дивно, бо я панічно боюсь змій і всіх "слизьких" тваринок, але вбивати їх... брррр, реально подумати страшно.:scare: Це ще страшніше і огидніше аніж боятись їх живих.
І щодо питання, мені колись бабця казала, що павук -божа комашка і тому вбивати не можна. Але то швидше якийсь забобон, або засміють мене тут зара за таке висловлювання.:girl_blush2:

карапуз
31.07.2012, 00:31
Чому кажуть, що не можна вбивати павуків? Чи це черговий забобон?
В Україні, коли господині прибирають у домі, то ніколи не вбивають павуків. Чому? Існує така леґенда.
Коли народився у Віфлеємі Ісус Христос, цар Ірод хотів його вбити. Але Божа Матір дізналася про це й втекла від Ірода. Щоб врятуватися від вояків Іродових, Діва Марія втекла до Єгипетської пустелі. Вона йшла з маленьким Христом на руках багато днів і ночей. Вона дуже втомилася. Вояки Ірода вже наздоганяли її. І тоді Діва Марія побачила серед пустелі печеру. Вона сховалася туди з малим Ісусом. А павук, який жив у тій печері, швидко заснував вхід до печери павутинням.
Вояки царя Ірода підійшли до печери й хотіли увійти до неї. Та раптом помітили, що вхід до печери засновано павутинням.
— Сюди давно вже ніхто не заходив! Бачите, скільки павутиння, — сказали вояки й пішли далі шукати Божу Матір і Христа.
Так маленький павук врятував Діву Марію та Ісуса Христа від смерти.
Відтоді люди дуже шанують павуків.

Olena-m
31.07.2012, 00:49
а вбивати вже не боїтесь
Живий павук може на мене вилізти, а мертвий вже ніде не полізе. Логічно?:) Наприклад: просинаюсь вночі, а на стіні великий чорний павук, порохотяг не включиш, бо діти збудяться, на віник не візьму, бо може заповзти мені на руку, в папірчик загорнути - тим більше, і на стіні не лишеш, бо не засну, мус мужа будити, щоб зняв, а муж деколи на селі ночує. А так, тапком трісь, на шуфельку і в смітник:). Але як не можна, то не можна.
А змій і т.п. я б і сама не вбивала.

Незабудка
31.07.2012, 01:27
Але як не можна, то не можна
Та то все забобони!
Вбити павука - нічим не гірше, ніж вбити міль, таргана чи комара. А легенди.. Ну на те вони і легенди (читай - казки). Я вбиваю :) бо вони мені не подобаються в хаті.

mrochkizm
31.07.2012, 01:35
В мене ситуація аналогічна з Olena-m :) Павуків боюся до втрати свідомості, сама не знаю, звідки такий чи то страх, чи то бридота, чи ще щось :) В Львові то ще так-сяк, а от вдома в селі павуків повно в найрізноманітніших закутках подвір'я та всіляких господарських будівель :) Забобон, що павука не можна вбивати, чула, в нього абсолютно не вірю, але як бачу сіє сотворіння ... люди, яке вбивати, я верещу як дурна і втікаю, куди очі бачать або сповзаю по стінці на ватяних ногах :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Liliyah Romanova
31.07.2012, 02:34
Арахнофобії в мене нема, але все одно павуків перебила купу вже, неприємні вони саме тим, що павутиння плетуть. Легенду знаю, але ніколи сильно не переймалася нею.

tanchyk
31.07.2012, 12:36
Забобон, що павука не можна вбивати, чула, в нього абсолютно не вірю
Я також в це не вірю, вбиваю відразу, навіть самого маленького. А виносити через цілу хату на вінику, коли руки трясуться і серце в п"ятах, точно не буду.

---------- Додано в 10:36 ---------- Попередній допис був написаний в 10:33 ----------

я взагалі не дуже люблю і комах вбивати,

від мене страждають тільки мухи, комарі, міль, таргани і колорадські жуки.
:girl_haha::girl_haha::girl_haha: Насмішили!

Galysik
31.07.2012, 13:06
Ставте москітні сітки на вікна, на витяжки - решітки із сіткою від комах - і павуків майже не буде. А в кого їх багато, зразу відчуєте різницю.

Olka Sherolka
31.07.2012, 17:08
Маю таке питання - хто має стіни пофарбовані латексною матовою фарбою, як ви доглядаєте за тими стінами? Наприкад в нас фарба Dufa, написано що стійка до миття, але яким має бути це миття? Чим користуєтесь?

Tamilla
31.07.2012, 20:13
в нас фарба Dufa, написано що стійка до миття, але яким має бути це миття? Чим користуєтесь?

У нас Тікурілла, теж латексна, матова, мию губкою з плином - дуже задоволена. У вас, думаю, так само.

Corena
31.07.2012, 20:52
хто має стіни пофарбовані латексною матовою фарбою, як ви доглядаєте за тими стінами?
в нас колоріт, то коли необхідно стерти якісь забруднення, то просто вогкою губкою стираю. а додатково не доглядаю ніяк. а нащо?

La asiano
31.07.2012, 22:59
Також витираю губкою (тою що для миття посуду), коли треба - додаю плин і тру тою шершавою поверхнею. Але губка має бути нова і чистенька. Фарба - віва колор.

Almariel
31.07.2012, 23:46
розкажіть, як у вас організовані різні посилання корисні? ну знаходите ви щось корисне в неті і хочеться зберегти. робити закладки - брузер чи система злетить - "всьо пропало". писати вордівсикий документ - не зручно шукати. я зберігаю у себе на пошті в чернетках. створюю чернетку з відповідною темою і кидаю туди посилання, деколи пишу коментарі. але цих чернеток вже "мульйон"!
чи є якийсь зручніший метод? діліться своїми хитрощами.

Just me
31.07.2012, 23:49
Посилання у мене посортовані: кулінарія, одяг, наука і т.д., по папках прикріплені, або в окремих файлах, але теж не ідеальний порядок...:girl_cray:

Ука
01.08.2012, 00:48
робити закладки - брузер чи система злетить
Я закладки синхронізую через xmarks - зручно, коли доводиться працювати на різних машинах. Ну і злітання системи не лякає.

Правда от недавно виявила, що гугл-хром теж зберігає закладки на сервер, якщо йому дозволити. От лише ще не знаю, чи можна їх подивитися на сервері, без синхронізації на машину.

Паралельно використовую SpringPad, але повноцінно він мені прижився лише для кулінарних рецептів

Незабудка
01.08.2012, 00:57
робити закладки - брузер чи система злетить - "всьо пропало"
В інтернет ходжу через Google Chrome. Маю вже купу закладок збережених, теж пофасованих по темах. В Хромі є така функція "синхронізація профілю", тож після якогось форс-мажору можна буде всі закладки відновити (теоретично, бо практично я ще в такі ситуації не потрапляла).

Liliyah Romanova
01.08.2012, 01:42
розкажіть, як у вас організовані різні посилання корисні?
Ще є iGoogle. Там теж можна сортувати. І якщо компутер полетить, то це ніяк не вплине на закладки в iGoogle.

Nemi
01.08.2012, 08:18
розкажіть, як у вас організовані різні посилання корисні?
я користуюся Evernote. зберігаю одразу цілі статті та все сортую по тегах.

Vittoriya
01.08.2012, 08:39
Ще є iGoogle. Там теж можна сортувати. І якщо компутер полетить, то це ніяк не вплине на закладки в iGoogle.
ось що причитала
Что происходит с iGoogle?
Служба iGoogle прекратит работу через 16 месяцев, 1 ноября 2013 г., а ее мобильная версии – 31 июля 2012 г.

Почему было принято такое решение?
Служба iGoogle была запущена в 2005 году, когда мы даже не могли вообразить все возможности получения информации, которые доступны сегодня благодаря Интернету и мобильным приложениям. Современные приложения, работающие на таких платформах, как Chrome и Android, исключают потребность в службах, подобных iGoogle. В связи с этим iGoogle будет отключен 1 ноября 2013 г. У пользователей будет 16 месяцев, чтобы сохранить свои данные из iGoogle

Just me
03.08.2012, 19:59
В мене питання назріло: якщо в закордонному інтернет-магазині купувати речі по передоплаті, котру слід здійснити на рахунок закордонного банку, а віконечка для онлайн-переказів на сайті самого магазину немає, то чим ви користуєтеся? Просвітіть мене темну :) Перекази коштів з українського банку в закордонний дорогуваті, та й щоразу треба в касу йти... Буду вдячна, якщо поділитеся досвідом.

Just me
04.08.2012, 00:13
Ще одне запитання виникло: де у Львові можна почати займатися стрільбою з лука? Якщо ні, то гвинтівка чи пістолет підійдуть. Маю на увазі не просто порозважатися в тирі, а регулярні заняття з тренером. Мій рівень нульовий, але, думаю, ще не пізно навчитися :)

DesperateHousewife
04.08.2012, 00:29
В мене питання назріло: якщо в закордонному інтернет-магазині купувати речі по передоплаті
Не знаю як то можна через банківську касу оплачувати, але точно можна користуватись платіжною карткою. Ну або електронною системою оплати, якщо магазин приймає цю систему, paypal наприклад.

Ука
04.08.2012, 00:31
де у Львові можна почати займатися стрільбою з лука?
на Цитаделі. Школа лучного спорту, поруч із "Цитадель-інн". Там велике стрільбище, і є такий-сякий зал для холодної пори року. І дуже непогані тренери (школа олімпійського резерву, як не як).

Just me
04.08.2012, 04:53
Школа лучного спорту, поруч із "Цитадель-інн". Там велике стрільбище, і є такий-сякий зал для холодної пори року. І дуже непогані тренери (школа олімпійського резерву, як не як).
Класно. А там беруть людей на науку "з вулиці" - як на спортивний гурток (заняття 2-3 рази на тиждень)? Бо зразу в "олімпійський резерв" я не потраплю :) Вибачте, я просто ніколи ближче із таким не стикалася, тому мої питання наївні... Я так розумію, Ви мабуть знаєте цю систему.

poputochka
04.08.2012, 09:00
Дівчата, певне, дурнувате запитання))) Останнім часом купую багато речей - кофточок, футболок, які по горловині або плечиках з"єднані тоненькою тасьмою, напевне, щоб не втрачали форму( не знаю, як пояснити) точніше))). Чи потрібно її розрізати при носінні, якщо вона, в принципі, не заважає? Чи не втратить виріб форму?

olerusya
04.08.2012, 09:26
тболок, які по горловині або плечиках з"єднані тоненькою тасьмою, напевне, щоб не втрачали форму( не знаю, як пояснити) точніше)))
я місяць з тим ходила:girl_haha:(футболка була замовлена з НМу, і я не бачила який вона має вигляд на вішаку), поки не побачила в якомусь магазині схожі футболки на вішаках - і зрозуміла що та тасьма пришивається до моделей, в яких досить глибоке декольте, щоб вони не спадали постійно з вішака, коли люди їх переглядають, ну і коли я глянула в дзеркало з підібраним волоссям , то помітила що та тасьма виступає так добряче і аж 2 дні тому її відрізала:girl_in_dreams:

Ука
04.08.2012, 11:04
А там беруть людей на науку "з вулиці"
взагалі то, це дитячо-юнацька спортивна школа, тобто з вулиці беруть дітей і молодь (в мене середульша займається там).
Щодо дорослих, то я думаю, домовитися можна

HAPPY NATA
04.08.2012, 19:21
хто знає, чому зараз плавці на змаганнях плавають у двох шапочках?

Liliyah Romanova
04.08.2012, 19:59
хто знає, чому зараз плавці на змаганнях плавають у двох шапочках?
Оскільки там усе грає на те, аби було якнайменше тертя, то і з шапочками та сама причина. Якщо шапка вбрана поверх іншої, вона не морщиться. Крім того краще підтримує окуляри.

zetta
04.08.2012, 22:32
хто зробив перший допис на посиденьках? і який точно день вважається днем народження посиденьок?

IRUSKA*8
04.08.2012, 22:41
кий точно день вважається днем народження посиденьок?
Якщо мені пам"ять не зраджує,то це 8 або 9 вересня:girl_blush2: (день відокремлення ДП від ЛФ). Думаю MARTINI або Liliyah Romanova дадуть більш вичерпну відповідь:girl_in_dreams:

silvia
05.08.2012, 15:26
тільки недавно помітила під час реклами підгузників стрічну з написом, що самолікування може шкодити вашому здоровю....підгузники прирівнялись до медикаментів?

Seshat
05.08.2012, 20:30
Якщо не помиляюсь, то прирівняли, як і всі інші засоби гігієни тоді, коли був скандал щодо підняття цін. Визнали медичними засобами, щоб уникнути врахування у ціну податку. А так вони мають знижений податок. Якщо помиляюсь - поправте)

Olena-m
06.08.2012, 00:15
Не "мають знижений податок", а не нараховується ПДВ на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

Музик
12.08.2012, 18:32
дівчата маю до вас таке питання: в нас (Наукова) вже третій день нема теплої води, а з теплого крану тече холодна. питання таке: то якесь планове відключення? чому не було тоді ніяких попереджень? знайшла в неті, що частина міста відключена через борги, але не знайшла нічого конкретного. і чи ніхто не знає, коли нарешті знову буде тепла водиця?

Barnaulka
12.08.2012, 18:37
в нас (Наукова) вже третій день нема теплої води
То багато де нема теплої води :(
В оголошенні на нашому будинку пише, шо про відновлення постачання теплої води буде повідомлено. І на тому всьо (((

panikvarts
12.08.2012, 19:46
і чи ніхто не знає, коли нарешті знову буде тепла водиця?
А в нас на Науковій пише, що воду відключили на невідомий термін, через борги установи, яка подає воду, за газ. Отаке от. БЄзпрідЄл. Хочу теплої водички:girl_devil:

Ніколь
12.08.2012, 20:21
Дівчата, ставте бойлер, і забийте на централізоване постачання гарячої води.

Музик
12.08.2012, 20:35
Дівчата, ставте бойлер
не маю зараз такої можливості, тай потреби нема, бо маю таку надію, що вже взимку будем на новій квартирі.
але бойлер - то не відповідь, чому в мене нема теплої води, якщо я за неї справно оплачую, от в чім суть.

Ука
12.08.2012, 21:26
відключили газ львівтеплоенерго за вказівкою з Києва. Типу за борги по оплаті. При тому що проплата по Львову вище середньої по Україні.
Так що, коли буде - невідомо

kristina
12.08.2012, 21:33
а ще мене цікавить відколи то на Сихові запах очисних, прям як на Кривчицях, і то вже другий день

dasha
16.08.2012, 17:53
Вже вдруге до мене телефонують з Приватбанку і питають чи знаю таку-то, таку-то, чи то не моя родичка, співробітниця і.т.п. Причому, тих людей я в упор не знаю. Також з Приватом не маю ніяких справ. Може хтось в курсі звідки в них можуть бути мої дані і по якій причині дзвонять? Бо кожен раз так швидко кладуть трубку, що не встигаю спитати.

Barnaulka
16.08.2012, 18:19
. Може хтось в курсі звідки в них можуть бути мої дані і по якій причині дзвонять?
Може, хтось там брав кредит, і дав Ваш номер в якості контактного. У мене таке було, навіть посеред ночі їх паскудний робот дзвонив. Довелося йти у Приватбанк, аби припинили. Виявилося, що номер дав тато в якості додаткового, коли брав кредит. А видзвонювали і шукали його чомусь за додатковим, а не основним. В банку так не змогли ніц зробити і дзвонили далі ще деякий час

---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

відколи то на Сихові запах очисних, прям як на Кривчицях, і то вже другий день
На Сихові смердить ціле літо, чому - не знати... Так що не дивуйтесь :)

---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

коли буде - невідомо
На Сихові нині включили :)

Музик
16.08.2012, 19:00
На Сихові нині включили
і в нас вже є, зранку ніби всім кого я нині запитувала дали теплу воду

Sertce
16.08.2012, 19:05
Дівчата, xто знає, чи сняться маленьким діткам сни, зокрема, немовлятам? І що може їм снитися? Не раз діти сміються в сні і щось "белькочуть"...

Ука
17.08.2012, 10:42
На Сихові нині включили
ага. а сьогодні знову виключили. Чи то лиш у нас?

Olka Sherolka
17.08.2012, 10:58
А я все про своє, про комарів ;)
Яка користь комарам від того що місця їх укусів чухаються? Є цьому якесь наукове пояснення? Якби кусали і не чухалось, може я б їх менше ненавиділа, а так самі напрошуються на неприємності...Їм воно треба?

terezka
17.08.2012, 11:52
Є цьому якесь наукове пояснення?
наскільки я пам'ятаю, комари коли кусають, то знеболюють місце укусу, щоб "жертва" не почула
а чухається це мабуть вже як дія закінчується, чи імхо, починає затягуватись ранка

arina
17.08.2012, 12:09
а мене от інше цікавить:
Чому у лисих чоловіків лисина ТАК блищить? вони її навмисне полірують чи як?:)

Kerzenlicht
17.08.2012, 12:49
лисина ТАК блищить? вони її навмисне полірують чи як?
впевнена що ні)) скоріше, виділення сальних залоз не мають куди вбиратися, бо волосся катма, то змащують шкіру???

Музик
17.08.2012, 15:56
дівчата маю таку дилему, може хто поможе: якщо мені рекомендували майстра, який дуже добре виконує свою роботу, але особисто мені він не приємний (більше того, мене тіпає від одного його вигляду), то чи повинна особиста неприязнь впливати на те чи візьму я його робити мені ремонт? мама каже, що я придираюсь, бо ж мені з ним не жити - а кілька тижнів, поки він все зробить можна і потерпіти, а з іншої сторони - він мене бісииииить

zaderyshka
17.08.2012, 16:02
особиста неприязнь впливати на те чи візьму я його робити мені ремонт
Особисто в мене таке впливає. Не піду щось робити до людини, яка мені неприємна.

Freitag
17.08.2012, 22:21
чи повинна особиста неприязнь впливати на те чи візьму я його робити мені ремонт?
Дивіться по собі, звичайно, але, як на мене - однозначно не наймала би людину, до якої відчуваю неприязнь ані на тиждень, ані на день, ані на годину. Певно то моя особливість, хоча таке і рідко трапляється, але як мені хтось конкретно не подобається - то і все, що та людина робить я сприймаю через відповідну призму невдоволення. Ось така я вредіна :connie_pull-pigtail

ola-lyola
17.08.2012, 22:56
Ну чому часто в оточенні зустрічається певна особа, без етично-моральних принципів, яка благополучно похоронивши власне сімейне життя і за наявністю вільного часу лізе в чуже? І не одне... Навіть якщо і нічого не світить, дістає задоволення від недвозначних і незручних ситуацій, які сама провокує?Та ще й за волею непорозуміння перебуває в статусі типу добрезнайомоїмайжеродички, що недозволяє висказати в писок все що знаєш і думаєш про неї? І лише своєю присутністю псує нерви.
Навіщо це?

zaderyshka
17.08.2012, 23:04
дістає задоволення від недвозначних і незручних ситуацій
Тому що
особа, без етично-моральних принципів
Харять мене такі страшно. Таке враження, що пуп світу явив свою волю. Бррр...

Olena-m
18.08.2012, 00:50
Яка користь комарам від того що місця їх укусів чухаються? Є цьому якесь наукове пояснення?

А поґуґлити?:)

З Вікіпедії:
Перед тем, как самка комара
начинает пить кровь, она
вводит в кожу своей жертвы
слюну, содержащую
антикоагулянты,
препятствующие
свёртыванию крови. Именно
слюна комара вызывает зуд,
отёк, покраснение в месте
укуса, а в некоторых случаях
и тяжёлую аллергическую
реакцию.

наскільки я пам'ятаю, комари коли кусають, то знеболюють місце укусу

Це кліщі знечулюють місце укусу, а комарі розріджують кров, жеби легше пилось:).

jalla
18.08.2012, 00:57
Чому у лисих чоловіків лисина ТАК блищить? вони її навмисне полірують чи як?
Гм, ото питаннячко:scratch_one-s_head:))))
Може й полірують, хто їх зна, це для того щоб лисина ефектніше виглядала.:rofl:
А ще деякі навмисне відпускають собі одне довге пасмо волосся і начісують на лисину. Ефект того вартує. Ну, просто сказочно красіво...))) особливо, коли ото пасмо не витримує і падає на плечі.:khomyak:

Virna
18.08.2012, 10:28
падає на плечі
або розвивається від вітру:girl_crazy:

solomka
21.08.2012, 12:45
Мене цікавить, чим керуються люди, які приходять до церкви лише посвячувати вербу , фрукти чи зілля? Вже не один раз помічала, що багато хто приходить лише під кінець Служби, коли вже священники кроплять принесене. Для чого тоді взагалі йти до Церкви?

Hermi
21.08.2012, 13:05
Для чого тоді взагалі йти до Церкви?
відповідь банальна, щоб довго не стояти і мати посвячене. Не для всіх дано зрозуміти, що не суть в тому що там Отеці то водичкою покропить:)
Як я була маленькадо років 6, ми також з мамою приходили під кінець служби, бо я церкву за цілу службу перевернула б.

Arctica
21.08.2012, 15:08
Мене цікавить, чим керуються люди, які приходять до церкви лише посвячувати вербу , фрукти чи зілля? Вже не один раз помічала, що багато хто приходить лише під кінець Служби, коли вже священники кроплять принесене
До прикладу моя бабуся має проблеми із здоров"я (хворі ноги, болить спина), довго стояти та навіть довго сидіти на одному місці для неї є проблемно, але вона має потребу прийти до церкви, посв"ятити Великодній або Спасівський кошик, і те що хтось не стоїть цілої Служби Божої не показник поганого християнина.
Коли я іду до церкви, то перш за все іду по духовну потребу яка в мене є, іду помолитися і почерпнути щось нове для себе, і духовно збагатитися, а все що коїться біля мене не є на той момент для мене важливим:girl_yes2: (окрім того як себе в церкві поводить моя дитина).

solomka
21.08.2012, 15:38
має проблеми із здоров"я
Я мала на увазі зовсім не таких людей, а молодих, цілком здорових (на перший погляд) людей. Якраз бабусі намагаються прийти ще задовго до початку Служби. Але коли я стою в церкві (ми з дітьми як правило стоїмо на вулиці) і під час Причастя люди масово пропихаються вперед з кошиками, щоб зайняти місце, то це неможливо не помітити і зробити вигляд що
все що коїться біля мене не є на той момент для мене важливим

Rosynka
21.08.2012, 15:44
це
неможливо не помітити
То помітьте та й пропустіть:)
Перші стануть останніми, а останні - першими.

solomka
21.08.2012, 16:55
То помітьте та й пропустіть
Дякую, так і роблю :girl_yes:

jalla
25.08.2012, 13:14
Трохи дурне питання, але цікавить.))
Чому руки вважаються чистими тільки після того як їх добре вишурувати милом, а фрукти, овочі зелень, якщо просто помити протічною водою?
Для прикладу помитий водою фрукт можна сміло брати до рота і їсти, а руки помиті водою і без мила фууу...)

Corena
25.08.2012, 13:25
Для прикладу помитий водою фрукт можна сміло брати до рота і їсти, а руки помиті водою і без мила фууу...)
ну ніби логічно, що руки контактують набагато більше зі всякими збудниками і мікробами, ніж овочі/фрукти.
руками торкаємось грошей, поручнів в громадських місцях, туалети, сміття і тд.
але ще поняття стерильності і чистих рук в кожного своє. я можу з"їсти і немите яблуко зі саду, але руки після туалету помию без роздумів.

jalla
25.08.2012, 13:28
ну ніби логічно, що руки контактують набагато більше зі всякими збудниками і мікробами, ніж овочі/фрукти.
То так, якщо йдеться про овочі/фрукти з власного городу/саду, а якщо з базару, чи супермаркету?
Чому власне питаю, бо принісши фрукти, чи овочі куплені десь на ринку, чи в магазині в мене неодноразово чешеться рука помити їх з милом. Я якась дивна напевно.))

Corena
25.08.2012, 13:40
фрукти, чи овочі куплені десь на ринку, чи в магазині в мене неодноразово чешеться рука помити їх з милом. Я якась дивна напевно.))
ну навряд ,чи мило корисніше їсти ;)
я теж бридлива дуже до куплених продуктів, довго мию під гарячою протічною водою.
а, наприклад, молоко, сметану чи сир на ринку я взагалі не можу купити, просто не пересилю себе, щоб потім це вживати :girl_nea:

dasha
26.08.2012, 10:11
Я взагалі не купую на ринку ні молочне ні овочі, фрукти, особливо коли то все на землі. Замовляємо з Шувару. Одного разу бачила як бабуся риється в смітнику, виймає звідти коробки з піци і кульки, а на неї якась тьотка свариться. Я вже думала тій бабці дати пару гривень, бо стало шкода, а вона швидко з тими коробками в ряд базарний і почала розкладати там сир, овочі...Прошла я рядом, а там в кожної ті коробки з - під піци і кульочки сумнівної якості такі ж як в тої бабулі. То чесно кажучи перше боялась купити сметану з содою і крохмалем, а тепер сир в кульку з смітника.: Girl_haha:

jalla
26.08.2012, 10:38
Замовляємо з Шувару.
А з Шувару стерильно?
Я чомусь думала що навпаки.

dasha
26.08.2012, 14:08
Не в тому справа, що стерильне, просто там завозять від фермерів, які більш менш рівномірно кроплять, а не сиплять по жмені селітри під корч, як місцеві бабульки, привозять то в чистих кульках, і ті фрукти полюбому не продають при самій дорозі, де на них все летить. А молочне беремо просто в добрих знайомих з села, я б його і там не брала. Ну і маю надію (може то і наївно але..), що там хоч трохи перевіряється на всміст пестицидів і нітратів, що мене особисто хвилює більше ніж якими руками то мацали, бо зверху можна помити, в гіршому випадку кип"ятком обдати, почистити, а всередині нажаль нічим не вимиєш. Хоча наприклад капусту я ріжу і вимочую кілька годин перед вживанням.

Ука
26.08.2012, 14:12
завозять від фермерів, які більш менш рівномірно кроплять, а не сиплять по жмені селітри під корч, як місцеві бабульки
от і я надивилася на то сипання і перестала брати в бабульок. При чому, що цікаво, вони і для себе так само часто вирощують, просто не усвідомлюючи шкоди :(
А фермери принаймні дотримуються якихось норм.

KAPUCHINKA
26.08.2012, 14:22
Дівчата, а де ви тих фермерів шукаєте? а то я все супермаркет, та супермаркет.

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:20 ----------

молочне чомусь бриджуся у бабок купувати, бо як ви пишете пляшки, кульочки ех...

dasha
26.08.2012, 14:30
Так супермаркети закупляють теж в великих господарствах, або той самий гурт. Шувар, бо привозять в великих об"ємах, на фурах. Є звичайно ризик нарватись на перекупщиків, але ближнім селам вигідніше продати то самим, ніж за безцінь здавати. і думаю там швидше пхають товар на дрібні точки, де скоріше розберуть і менший контроль.

Ука
26.08.2012, 14:45
Так супермаркети закупляють теж в великих господарствах, або той самий гурт. Шувар
В супермаркетах дуже багато Провесіні. Провесінь - тепличне господарство, а для них норми нітратів вищі, ніж для відкритого грунту. Тому стараюся Провесінь (в тому числі на Шуварі - там чесно кажуть) не брати. Хоча це теж ні від чого гарантовано не страхує.

oksanusyk
27.08.2012, 14:02
для себе так само часто вирощують, просто не усвідомлюючи шкоди
Мої знайомі те що для себе і те що на продаж дуже чітко розділяють. Для себе йде все чисте, а решта - для більшого заробітку і підсипають і догодовують. Але люди добросовісні, тому у всьому знають міру і не перегинають палки.

Just me
27.08.2012, 15:24
люди добросовісні, тому у всьому знають міру і не перегинають палки.
Не тільки добросовісні, але й у випадку, якщо "для себе" і "на продаж" вирощують на одній ділянці, ще й не дуже обізнані, бо добрива всотуються із грунту. Падає дощ, добрива розчиняються і по всій ділянці розподіляються. Так що їдять вони те саме, що продають :)

oksanusyk
27.08.2012, 21:59
Я ж написала дуже чітко розділяють значить не
вирощують на одній ділянці
А на рахунок
не дуже обізнані я б таке не писала про людей, яких взагалі не знаю

Barnaulka
29.08.2012, 16:56
В середині вересня до Львова приїжджають друзі із Харкова, і хочуть піти на кілька вистав, в тому числі і в Оперний. Тільки от халепа: я не знайшла, як можна забронювати квитки на виставу. Я тільки в касі купувала, але не через тирнет. Якщо хтось знає як це можна зробити, підкажіть, будь ласка :)

Kalista
01.09.2012, 13:23
можна замовити квитки через цей сайт http://www.guid.lviv.ua/content/view/22/121/

Женічка
01.09.2012, 17:10
дівчатка, хто з компютером на ти ;) наскільки легко зламати пароль у наших соціальних мережах? І чи обовязково знати для цього логін? І чи користувач "відчує", що пароль відомий ще комусь?

Іспанка
01.09.2012, 19:02
дівчатка, хто з компютером на ти наскільки легко зламати пароль у наших соціальних мережах? І чи обовязково знати для цього логін? І чи користувач "відчує", що пароль відомий ще комусь?
Без логіна ніяк, його знати треба обов"язково. Я не профі у сфері злому профілів, але доволі часто ламають сторінки, тому напевно не так вже і складно. Якщо просто заходити на сторінку і лишень читати - то користувач не відчує. а от якщо будуть якісь зміни в даних, розсилання повідомлень, то ясен пень (якщо не клінічний випадок), то здогадається поміняти пароль.
Якщо підозрюєте, що Вас хтось "зламав", то варто перестрахуватися і поміняти пароль на складніший.

Ука
01.09.2012, 19:09
варто перестрахуватися і поміняти пароль на складніший.
і одночасно на пошті, на яку зареєстровано обліковий, теж

Hermi
01.09.2012, 19:20
наскільки легко зламати пароль у наших соціальних мережах?
Для злому логін знати обовязково(або пошту, через яку зареєстровані). Один знайомий займався цим ділом, то він мав спеціальну програмку, яка способом підбору "вгадувала" пароль.
В мене була зламана сторінка, то я це виявила, коли побачила що в "онлайні", хоч на свою сторінку на заходила.

Hermi
01.09.2012, 22:48
А укрпошта це те саме що і нова пошта, яка різниця між ними?

ola-lyola
01.09.2012, 23:05
А укрпошта це те саме що і нова пошта, яка різниця між ними?
Дві великі різниці - укрпошта державне підприємство, яке розносить пошту по поштових скриньках, приймає і пересилає посилки, грошові перекази, комунальні послуги, пенсію і т.д.Ви там точно були хоча б раз у житті:girl_curtsey:
Нова пошта - приватна фірма-перевізник, яка здійснює доставку товарів по Україні - на склад якої треба прийти, здати або отримати вантаж, складів набагато менше, ніж поштових відділень.

Virna
01.09.2012, 23:36
а я таке недавно почула і не знаю, чи то правда чи видумка, що священик не може давати причастя розведеним людям. то правда?

Hermi
01.09.2012, 23:52
священик не може давати причастя розведеним людям. то правда?
не знаю як там по церковних канонах, але в мене знайомі які мають церковний розвід причащаються без ніяких проблем. Так само багато людей, які вдруге розписались (немають церковного розводу) ходять до сповіді і причащаються. В мене містечко маленьке, і отець знає кожного.

Rosynka
02.09.2012, 00:26
багато людей, які вдруге розписались (немають церковного розводу) ходять до сповіді і причащаються
Це вже дивно, бо ж правдива сповідь вимагає щирого розкаяння і постанови не грішити. А такі люди живуть в гріху, сповідаються з того (в ідеалі), причащаються і далі живуть так само. Який сенс?

Sertce
02.09.2012, 09:54
Я розлучена вже 9 років не по своїй вині( чоловік "нагуляв" собі дитину на стороні, будучи зі мною в шлюбі), завшди xоджу до сповіді і причастя до священика, який давав нам шлюб. Проблем не було і нема ніякиx. Він знає мою історію.
Колись чула по тв інтерв'ю чи то з єпископом(?), одна жінка телефонувала в студію і запитувала, чи правильно робить священик, що не причащає її розлучену дочку і одержала відповідь, що такого робити священик не має і сказав звертатись до нього якщо ще таке повториться.

Nana11
02.09.2012, 10:13
одна жінка телефонувала в студію і запитувала, чи правильно робить священик, що не причащає її розлучену дочку і одержала відповідь, що такого робити священик не має і сказав звертатись до нього якщо ще таке повториться.
Якшо її дочка не має церковного розводу, а тільки світський і живе з іншим мужчиною то він і справді не має права її причащати, бо вона живе в гріху.

Kerzenlicht
02.09.2012, 11:43
мій брат (уже дорослі діти в другому шлюбі, перший ніяк йому не вдається уневажнити) йшов до нас за кума, то священник (зі студитів - вони дуже демократичні) виключно заради такої нагоди - хрестин - сказав прийти зраненька перед самими хрестинами до сповіді і лиш з цієї нагоди запричащав. "бо інакше нагрішить до хрестин". при іншій сповіді раніше цей же священик його не запричащав.

Sertce
02.09.2012, 19:27
Не розумію ( це я стосовно себе) : мене в шлюбі зрадили, муж гуляв, на стороні дитина з'явилась, я все це пережила, перестраждала. Моєї вини там не було, а тепер ще й мене запричастити- гріx??! Добре, що не всі священики одинакові.

Rosynka
02.09.2012, 19:38
Це якщо Ви живете з іншим чоловіком, то не можна причащати.

Nana11
02.09.2012, 22:46
мене в шлюбі зрадили, муж гуляв, на стороні дитина з'явилась, я все це пережила, перестраждала.
Ви багато пережили, але гріхи вашого колишнього чоловіка - це його гріхи, і йому за них розплачуватися. Перед Господом без церковного розлучення ви чоловік і жінка, тому коли живете з іншим чоловіком- це гріх, тому причащатися не можна.

Kalista
02.09.2012, 23:42
якщо священик все знає й приймає сповідь та причастя, у чому проблема? йому краще знати, я думаю...

Barnaulka
03.09.2012, 04:42
тому коли живете з іншим чоловіком- це гріх, тому причащатися не можна.
Але оскільки у Тані в хаті з чоловіків хіба син, а нового мужа нема, то їй можна і сповідатись, і причащатись без будь-яких проблем.

Nana11
03.09.2012, 11:12
то їй можна і сповідатись, і причащатись без будь-яких проблем.
Не сперечаюся, вибачте всіх нюансів не знаю.Говорю в загальному.

oksanusyk
03.09.2012, 19:40
Підкажіть, будь ласка, чи є ще у Львові якась фабрика по вишивці крім "Скиби" (всі кажуть Весна). Хтось десь чув, що, ніби на вул. Польова, а точно сказати ніхто не може

Insolence
03.09.2012, 20:18
чи є ще у Львові якась фабрика по вишивці крім "Скиби" (всі кажуть Весна). Хтось десь чув, що, ніби на вул. Польова, а точно сказати ніхто не може
ВАТ "Юність" Пошиття столової та постільної білизни. м. Львів, вул. Польова, 55, 79056 Тел.: (0322) 521149 Факс: (0322) 524471 E-mail: junist@lv.ukrtel.net.- То майже навпроти Орлану
З асортименту у них були вишивані сорочки, скатертини, серветки і таке інше. З прохідної наліво - там склад. Колись в чт. у них була виїзна торгівля, тому на складі товару було мало. Як зараз - не знаю.

Dominika
09.09.2012, 16:07
У відомій мережі магазинів косметики та побутової техніки зараз є акція: береш дві одиниці продукції декоративної косметики однієї марки, третю одержуєш безкоштовно.Так от поясніть мені - в чому сенс? Хіба мережі це вигідно? Ціни на цю продукцію вони не підняли...Думала, може за рахунок цього вони не втрачають. Може вони таким чином скидають залишки чи брак? хто знає?

RamirZ
10.09.2012, 11:22
Можливо, що позбуваються таким чином залишків на складі, хочуть прискорити обертання коштів (потребують коштів для, скажімо, розвитку нової товарної групи). Брак - мало ймовірно. Це ж рекламація, це поганий імідж врешті, на відновлення якого потрібні будуть знову таки гроші.

Kerzenlicht
10.09.2012, 11:43
а на кінець терміну зберігання тої косметики хтось дивився?

zaderyshka
10.09.2012, 11:51
на кінець терміну зберігання тої косметики хтось дивився
А не факт, що підвох саме в терміні чи неправильному зберіганні. Зауважте, що зберігання продукції теж щось вартує, для чого займати площу товаром, особливо якщо реалізовується новинка і до неї йде в подарунок аналог із трошки ранішої колекції. Зазвичай магазини на цьому не втрачають, бо кінцева ціна переважно має біля достатньо велику націнку для того аби зробити споживачеві такий презент і ще й заробити.

Левицька
10.09.2012, 15:50
йде в подарунок аналог із трошки ранішої колекції
десь декілька місяців тому ми з подругами брали туш для вій 3 шт. за ціною 2-х (маю підозру, що про ту саму мережу говоримо), то дати і колекції були ідентичні, з однієї полички брали. Думаю, є спец. умови між виробником і конкретно тією мережею...

Chugajster
11.09.2012, 23:26
Мене дуже цікавить таке питання: "Хто визначає, що корм для котів став смачнішим?" :gamer:

kvVItKA
11.09.2012, 23:45
"Хто визначає, що корм для котів став смачнішим?"
тож КБМ читаєте?

Chugajster
12.09.2012, 00:18
тож КБМ читаєте?
пропагую ... ;)

Ука
12.09.2012, 10:57
тож КБМ
а що таке КБМ?

Vероніка
12.09.2012, 11:12
КБМ - Клуб Брутальних Мужчин :cowboy:

taniarz
12.09.2012, 16:30
У відомій мережі магазинів косметики та побутової техніки зараз є акція: береш дві одиниці продукції декоративної косметики однієї марки, третю одержуєш безкоштовно.Так от поясніть мені - в чому сенс? Хіба мережі це вигідно? Ціни на цю продукцію вони не підняли...Думала, може за рахунок цього вони не втрачають. Може вони таким чином скидають залишки чи брак? хто знає?
по -перше, є пристойна націнка на всій продукції, тому даруючи 3-ю , вони не розоряються, це приблизно теж саме, коли буває 20% чи 30% знижки на кожну одиницю.
по-друге, там напевно, дуже все ретельно розраховано маркетологами і т.д. ТОму ,що часто з акційними товарами ,ми купуємо ще кілька продуктів.
по -третє, конкуренція з аналогічною мережою (всі зрозуміли про що я), в них дуже часто акції перекликаються , повторюються.
Але те, що з тим акційним товаром щось не те, не відхиляю. Мала таку практику. В тому ж магазині рік тому давали в подарунок до туші лак для нігтів. Я купилась, хоча не сильно розчарувалась, бо туш мені і так потрібна була саме та. Але лак той...ні до чого, хоча на пляшечці написано "стійкість до 7 днів", колір гарний був подарункового лаку, але здерся він мені на другий день, в буквальному розумінні, я цей лак нігтем могла без зусиль зцарапати. Такщо десь ми виграємо, а десь програємо, ну а мережа ж в плюсі:girl_curtsey:

---------- Додано в 13:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:27 ----------

додам ,що термін придатності був абсолютно нормальним. Можливо, справді, зберігали лак на спеці-на морозі, і він став не тої якості, або ще шось.

Barnaulka
12.09.2012, 22:11
Приїхали друзі із Харкова, питають, як зі Львова доїхати до Свіржа громадським транспортом, а я уявлення не маю.. Якщо хтось знає - підкажіть, будь ласка.

Borsychok
12.09.2012, 22:14
зі Львова доїхати до Свіржа громадським транспортом
На Зеленій ( ДСК) є АС №5. Звідти їдуть маршрутки Львів-Свірж або Львів-Перемишляни (їде через Свірж).

NataliaFed
12.09.2012, 22:15
Маршруткою Лвів-Бібрка-Перемишляни. Але не знаю точно звідки відпр. Може подзв. на Автовокзал, спитайте чи не звідти

Olka Sherolka
12.09.2012, 22:20
не знаю точно звідки відпр.
Швидше за все з автостанції №5 (на Зеленій) принаймні на Бібрку звідти точно їдуть автобуси.

NataliaFed
12.09.2012, 22:24
Так, швидше за все звідти

Virna
13.09.2012, 16:31
Дівчата, таке мене цікавить: чи мають право лікарі не прийняти, не проконсультувати людину, якщо вона не прописана, не проживає у конкретному районі? Знаю, що є в кожному районі своя поліклініка. Мій чоловік кашляв і ми хотіли, щоб його послухав лікар в Медінституті, то він нам так нахамив. Але ж то обласна лікарня, і до того ми не прописані у Львові. От, мене цікавить чи існує в Міністерстві охорони здоров"я такий закон, який забороняє приходити не до "свого" лікаря?

Donata
13.09.2012, 17:16
який забороняє приходити не до "свого" лікаря?
є закон, який дозволяє пацієнту вибирати лікаря і не зобов"язує користуватись послугами по територ. належності, "належність" до поліклініки, то для викликів додому.
На практиці не все так радужно. Я не мала прописки у Львові, мої діти теж, щодо дітей, то тут без питань, обслуговують, заводять картки.
А мене змусили оформити мед. обслуговування: оплатити добров. внесок, пройти всіх спец., флюрогр., аналізи всеможливі і тоді зав. поліклініки мені підписала картку і я змогла ходити по дохторах і отримувати лікарняний. Свого права отримувати мед. обслуговування де мені зручно я не відстояла, бо не мала часу на тяганину та псування нервів і виконала заданий квест.

Virna
13.09.2012, 18:16
щодо дітей, то тут без питань
а, от і ні. моя братова з дочкою ходили в якусь поліклініку, бо племінниця теж дуже кашляла, то їй відмовили навіть послухати дитину. Братова каже: "Ви розумієте, я на маршрутці, дитина кашляє, на вулиці спека". Але нікого це не цікавить. І мене моя ситуація з мужом теж взлила. Питаю, бо не знаю чи є такий закон, але, здається, всі лікаря клятву Гіпократу давали. Мене взагалі ота система "медобслуговування" до білої гарячки доводить. Одне, коли тобі по-людськи пояснять, а інше, коли нахамлять. Ох, зла:girl_devil:

Donata
13.09.2012, 18:39
а, от і ні. моя братова з дочкою ходили в якусь поліклініку,
я мала на увазі, що без питань візьмуть дитину на обслуговування, якщо вона фактично живе у відповідному районі, хоч прописана не там. А піти в "чужу" поліклініку, то нарветесь на відмову, бо без талону чи картки не приймають, хоч не мають права відмовити в наданні медичної послуги. В консульт. поліклініках при лікарнях (Орлика, Чорноб.) мені не відмовляли, були без направлення. Запитаю маму, що то за постанова чи закон, то вже багато років тому прийняли.

Fistawka
17.09.2012, 02:02
В силу перегляду дуже дурнуватого фільму, в мене виникло питання...
Хто і яким чином обирає фільми, які крутять, чи будуть крутити в кінопалацах?

Kerzenlicht
17.09.2012, 09:53
Хто і яким чином обирає фільми, які крутять, чи будуть крутити в кінопалацах?
... і по телебаченню? гарних фільмів, а ще у гарний час практично немає...

Gentle
17.09.2012, 16:01
є закон, який дозволяє пацієнту вибирати лікаря і не зобов"язує користуватись послугами по територ. належності
Може, то тільки я одна так роблю... Ніколи не ходила до лікарів по місцю прописки.. Просто йду і кажу, що я не відношуся до їх "території", але я б хотіла, щоб мене "перевірили/послухали". Звичайно, не за так... Але ж в кожному випадку треба щось дати... Чи то я одна така, справді...

Kryhla
17.09.2012, 16:11
Вчора в церкві чоловік задав мені питання і я задумалась: чи беруть монахів до армії? В церкві був ще дуже молоденький хлопчина- монах чи то може ще не монах, а тільки послушник...

Маруся-мама
17.09.2012, 16:13
чи беруть монахів до армії?

наскільки знаю, то не беруть. Священо-служителі і релігійні особи звільнені від обов’язку служити в армії.

La esposa
17.09.2012, 20:25
Щось мене блуд вчепився, не можу знайти на форумі одну темку - ні через гугл, ні через форумний пошук, бо не можу правильно формити пошуковий запит. Шукаю тему, де дівчата ділилися секретами вимірювання базальної температури, і взагаі розділ (чи просто кілька тем) про природню контрацепцію. Тема "Графіки БТ" у "Пузатій хаті" є, а решта де?
Може, в когось в підписці є, або просто пам"ятає, де лежить, копніть Еспосу, га?
дякую.

Пупсик
17.09.2012, 20:32
Дуууже рідко дивлюсь телевізор. От включила 1+1. Там йде шоу "Багаті теж плачуть". Питання, про що це ШОУ?
Нащо дивитись країні на заскоки Камалії і решти. То цікаво? Яка мета тої передачі? Просвітіть, бо певно я щось туплю.

Suzi
17.09.2012, 20:35
Може, в когось в підписці є, або просто пам"ятає, де лежить, копніть Еспосу, га?
Питайте пошук про "без контрацептивів"
Тема (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=22307).

Маруся-мама
17.09.2012, 20:37
Яка мета тої передачі? Просвітіть, бо певно я щось туплю.
А щоб було про кого на лавочці поговорити...

Oddly
18.09.2012, 09:49
ам йде шоу "Багаті теж плачуть". Питання, про що це ШОУ?
Нащо дивитись країні на заскоки Камалії і решти. То цікаво? Яка мета тої передачі? Просвітіть, бо певно я щось туплю.
така ж, як і всіх мильних опер. Може, для когось тупо (і це нормально), але своя, причому досить широка аудиторія, є. Люди обожнюють
на лавочці поговорити... про чуже життя, хіба ні?
А для телеканалів - рейтинг, як-не-як.

Kerzenlicht
18.09.2012, 09:59
...щоразу важче знайти "новий подразник"... от і стараються як можуть...

Zuzulka
18.09.2012, 21:54
А мене змусили оформити мед. обслуговування: оплатити добров. внесок, пройти всіх спец., флюрогр., аналізи всеможливі і тоді зав. поліклініки мені підписала картку і я змогла ходити по дохторах і отримувати лікарняний
то дуже залежить від "політики" конкретної поліклініки. Я постійно кочую так що маю досвід... переважно яка завідувачка такі і вимоги. Останній раз в мене все обмежилось 20-ма гривнями яко доброчинний внесок і заявкою "тут прописана тут проживаю/бажаю обслуговуватись" ... і все пляше, вже і лікувалась і аналізи всякі здавала і лікарняний.. ноу проблем (без ніяких додаткових внесків в чиюсь кишеню). А були по інших обл. центрах різні взяточні-хамовиті-нарвані...

Gentle
19.09.2012, 14:41
Цікавить, чи власні торгові марки супермаркетів по якості кращі за спеціалізовані? Наприклад, Фоззі (Сільпо) має свою ТП "Премія". Як думаєте, їхні закрутки ( і все інше) кращі, ніж інших? Я чула версію, що навпаки - гірші. Яке пояснення?

Donata
19.09.2012, 14:47
Наприклад, Фоззі (Сільпо) має свою ТП "Премія". Як думаєте, їхні закрутки ( і все інше) кращі, ніж інших? Я чула версію, що навпаки - гірші. Яке пояснення?
вони мені гірші: Премія, повна чаша. Роблять їх дешевшими ("соціальними") за рах. якості, це стосовно круп, закрутки не купую.

Zuzulka
19.09.2012, 15:46
ТП "Премія".
нікудишні закрутки(
але купувала в Ашані чіпси їхні, то нічим не різнились від Лейсів:)

Туфелька
19.09.2012, 16:28
але купувала в Ашані чіпси їхні, то нічим не різнились від Лейсів
мені чіпси Премія пару раз попадалися якимись прогорклими. Лейс мені кращі, навіть кращі від Люкс. Ну а про Прінглс я навіть не загикуюся- найсмачніші мені.