КПК

Показати повну версію : Глисти і способи їх позбутися

Сторінки : 1 2 [3] 4

VAV
18.08.2011, 09:59
В моїх малих були виявили аскариди, а в мало\ лямблії і карликовий ціпяк.
Можите описати симптоми дітей,де здавали аналізи,що в дітей виявили таке і що таке карликовий ціпяк?

ogyrechik
18.08.2011, 11:30
Коли я була мала 3 роки , мама розказувала що найшли в мене якогося цепня чи аскариду, коротше зміюка така 1,5 метра довжиною!!!! підхватила від хом'яка напевне чи рукі облизала. Коротше лікар тоді покачав головою, сказав, що вбивати його не можна, бо буде сильна інтоксикація організма коли ця нечість почне всередині дитини розкладатись((((треба травити.... Гарбузове насіння,мегадозами, не їсти солодкого взагалі, і пити полин.... коротше вийшов сам вночі через 3 тиждня....я того не пам'ятаю, мама каже ЖАХ!!.Потім вже пропивали антибіотики щоб яйця вбити.

ShystrukN
29.08.2011, 13:05
Я своїй малій (зараз їй 7,3 р) теж для профілактики час від часу давала різні препарати. А в 5 років виявили в неї лямблії. Симптомів як таких не було, - ні болів в животику ні скреготіння зубами, ні зуду в р-ні анусу, але дитина стала млява не хотіла бавитися і просто чахнула на очах. Лікарів боїться панічно, і тому я з нею звернулася в приватну клініку "Біомед" до лікаря Косарчина Р.О., який проводить діагностику організму біометодом. Лікування він призначив теж біопрепаратами швейцарської компанії "Vivasan". Препарати недешеві, зате результат після кількох курсів лікування був чудовий. Дитина просто ожила на очах.:girl_yes2:

Dobra
02.09.2011, 10:24
Хто пробував рецепт народний горіхи+мед? Звучить смачно, і реально всунути в дитину.

Ука
02.09.2011, 12:08
Лікарів боїться панічно, і тому я з нею звернулася в приватну клініку "Біомед" до лікаря Косарчина Р.О., який проводить діагностику організму біометодом.
а іншим способом підтвердили діагноз? Бо "біометод" (якщо ви про біорезонанс) - це чистої води розвод на гроші, про нього вже і писано і говорено....

Sonne
03.09.2011, 11:17
Порадьте, як позбутися гостриків? Приймали 2 банки Біотроф 11 і курс Артемізину з Зеленої аптеки - безрезультатно. Трусики пропрасовую, нігті коротко підстрижені, чухання дупки присікаю, руки миємо з милом часто. Прийшла вже до думки, що без якоїсь хімії нам того не позбутися. На Ворміл рік тому в Софії була сильна алергія, чим тепер краще скористатися Вермоксом чи Зентелом. Вже не вірю, що народні методи допоможуть. І ще щоб вберегти молодшу певно треба всі іграшки спиртом протерти, чи з того толку буде нуль і не тратити на дезінфекцію сили, як скажете?

Irunaqwerty
09.10.2011, 20:04
Доброго вечора! Дітям (і не тільки) від гостриків дуже помічний свіжовитиснений сік з моркви (по 0,5 скл., а можна і трошки менше - скільки дитина вип'є - зранку перед їдою і ввечері перед сном). Пити сік потрібно хоча б 7-10 днів. Ну і для профілактики час від часу.:girl_yes:

zaba
15.10.2011, 19:56
Дівчата, підкажіть яку дозу трави полину можна дати дитині (2,5роки) для профілактики? Бо перечитала всю тему і зовсім запуталась :girl_sad:

DolceVita
15.10.2011, 20:15
Вермоксом чи Зентелом.
ми алергічні,але травимо Пірантелом(Польським). Реакції на нього нема,і в горшку був результат. А аналізи,як завжди,чисті і прозорі)))))))

ylisovych
17.10.2011, 21:03
рийшла вже до думки, що без якоїсь хімії нам того не позбутися
хороший засіб це дикарис

dydik
04.12.2011, 11:00
Чи можна заразитися глистами від кота? І якими ?

marite
12.01.2012, 16:06
Я також малому прогоняю глисти, спочатку пропили альдазол, тепер прописали трихопол, і місяць антиглист.Хтось чув за ці припарати, так страшно їх давати, але аналізи калу поганенькі(

Komashka
12.01.2012, 20:02
трихопол
це для дорослих! хто таке дитині виписав? краще шукайте інструкції в інеті

Lietti
14.01.2012, 00:34
Нам лікар казала, що препарат від глистів потрібно пити всім членам сімї, навіть домашнім тваринам давати. приймали препарат Зентал (1 табл/3 дні). Вже рік як у дитини немає проблем з глистами, а до того були регулярно. Правда точно не скажу - можливо лікарство допомогло, а можливо...А взагалі рекомендують всім раз на пів року проходити профілактику глистів.

Dobra
14.01.2012, 01:23
А взагалі рекомендують всім раз на пів року проходити профілактику глистів
На їхні рекомендації потрібно фільтри потужні включати. Маємо подружку, яка після такої профілактики злягла в лікарню і вже півроку печінку лікує.

AilataN
14.01.2012, 01:55
немає проблем з глистами, а до того були регулярно.
Як ви то визначали?
В малої як нема апетиту, чи капризує, то чоловік зразу каже- напевно глисти. А через день все в нормі, і де ті глисти?

можливо лікарство допомогло, а можливо..
А можливо що?

пів року проходити профілактику глистів.
Так можна потруїтися взагалі конкретно. Від глистів мусить бути дуже обгрунтоване лікування, як на мене, хоча я не лікар.

ViTanya
14.01.2012, 12:36
Від глистів мусить бути дуже обгрунтоване лікування, як на мене, хоча я не лікар.
Підтримую на 100% . "Профілактика" антиглистними препаратами раз на півроку - це ніяка не профілактика, а лікування наосліп. Бо профілактика - це недопускання зараження, тобто санітарія і гігієна (мити руки, мити овочі-фрукти, не гризти нігті і т.п.). А приймання хімпрепарату - це вже лікування. Це фармацевтичні фірми, які їх випускають, радять приймати їх для "профілактики" кожні півроку, бо це їхній дохід. Але, якщо, для прикладу, профілактично попити ворміл (= альдазол=зентел), то як саме? По таблетці три дні підряд? п'ять днів? більше? При різних глистах схеми різні. А якщо глистів немає? Ці ліки можуть викликати серйозні побічні дії, в тому числі й на печінку. Якщо немає ніяких симптомів (періодичні болі в животі, зміни апетиту, висипання на шкірі і т.п.), то не треба ніякої хімії. А якщо симптоми є, то здати аналіз калу в хорошу лабораторію і лікувати конкретно від того, від чого потрібно.

Lietti
14.01.2012, 17:46
Як ви то визначали?
В малої як нема апетиту, чи капризує, то чоловік зразу каже- напевно глисти. А через день все в нормі, і де ті глисти?
Коли напротязі 3-4 днів не було апетита здавали аналізи.
Так можна потруїтися взагалі конкретно. Від глистів мусить бути дуже обгрунтоване лікування, як на мене, хоча я не лікар.
Повністю з Вами згідна. Але це лікарі говорять, що потрібна профілактика, насправді наша сімя не прооходить таку! профілактику, но коли останній раз (у малого були глисти) пили таблетки всі, і вже рік як про таку проблему забули,
А можливо що? можливо імунітет покращився, не можу сказати напевно чому, але колись це була регулярна проблема.
Я також проти хімії, але нам з народних методів нічого не помагало (давала потертий часник запивати молоком, гарбузове насіння). Добре коли такі методи допомагають, а коли ні?
А якщо симптоми є, то здати аналіз калу в хорошу лабораторію і лікувати конкретно від того, від чого потрібно. Та в лікарів від усіх симптомів тільки одне лікарство.:girl_smile:

marite
16.01.2012, 15:33
[quote=Komashka;1176938]це для дорослих! хто таке дитині виписав? краще шукайте інструкції в інеті[/qu
Трахипол можна з 2 років тільки пів таблетки 2 р на день

рижик
19.01.2012, 13:24
Дівчата, підкажіть, здавала загальний аналіз крові малої - виявили еозинофілів - 9. Педіатр каже дати Зентел. Не хочу малу труїти тою хімією, тим більше інших симптомів немає. Але - 9% то таки багато, алергія (при ній також є еозинофілія) виключається - жодних висипів, кашлю, тощо. Здавати кал- не дуже інформативно.
Шо делать? Вже два дні ламаю голову, думала може дати Пірантел, він трохи слабший?

mamvasulka
19.01.2012, 23:02
Здавати кал- не дуже інформативно
Чому? В малого в калі найшли яйця аскарид.

сяняНЯНЯ
19.01.2012, 23:12
В малого в калі найшли яйця аскарид
і як ви їх виводили? (племінниця такого ж віку як ваш малий теж має аскариди)

Vika
20.01.2012, 09:46
здали аналізи на лямблії та аскариди. кров в лаболаторії Сінево. показав що лямблій 5.87, аскарид 1.52 .після 1.1 позитивний результат.до лікарки їдем через тиждень. подивимся що призначить. пили того року ворміл, здається не поиіг ( принаймні ефекту я не побачила).

ViTanya
20.01.2012, 16:13
пили того року ворміл, здається не поміг ( принаймні ефекту я не побачила).
Тобто повторні аналізи після лікування знову виявили глисти?

Ука
20.01.2012, 20:51
підозрюю, просто дуже скоро вони знову завелися - специфіка таких труток.

natorella
20.01.2012, 20:59
дуже скоро вони знову завелися - специфіка таких труток
а шо ж робити?

Зорянівонька
20.01.2012, 21:06
Власне, як інакше лямбліі вивести?

тетяна7777
20.01.2012, 21:39
Дівчатка,а кал на виявлення тих паразитів потрібно тільки вранішний чи не має значення? І ще підкажіть де найкраще його занести,в яку лабораторію? Дякую.

Vika
20.01.2012, 21:44
після лікування зразу не здавали. більше ніж пів року пройшло. дитина ніц не їсть, важе 18 кг. худючий, хворобливий вигляд має. каже лікарка що виглядає інтоксикованою. але я щось не дуже довіряю тим лікам, що робити не знаю.

mamvasulka
20.01.2012, 23:04
як ви їх виводили? (племінниця такого ж віку як ваш малий теж має аскариди
В малого був курс лікування, через місяць здали аналізи, глистів вже не було. Лікарсва не пишу які, бо це має призначати лікар( на мою думку). Ми звернулись до лікарки, бо в Васька була рвота, погано їв, схуд. То лікарка назначила аналізи, потім лікування. І помогло, Васько почав їсти і поправлятись.
Дівчатка,а кал на виявлення тих паразитів потрібно тільки вранішний чи не має значення
Лікрка сказала що немає значення, тільки зберігати не в холодильнику :girl_haha: а в прохолодному місці. Здавали в Св. параскевії, аналіз копограма( якщо правельно запамятала) розширений аналіз калу.

---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

після лікування зразу не здавали
а чому не здавли? треба ж знати потравились глисти чи ні
Коли Настьоні було4,5 років, вона була худюща, з синяками під очима, щей ночами плакала. Діагноз=лямбрії. Здали аналіз, кров з вени ( бідна дитина) а лямбрій немає. Всі заспокоїлись, пройшов місяць-два, поїхали на море, і дитину не впізнати. І їсти почала, і плакати ночами перестала.

Vika
21.01.2012, 09:51
а чому не здавли? треба ж знати потравились глисти чи ні
в нас в Чорткові таких аналізів не роблять. лише найпростіші . щоб їх здати треба їхати в Тернопіль. трошки накладно тоді це було. малий ще дуже малесенький був, бабусі працюють.

natorella
21.01.2012, 14:25
де найкраще його занести,в яку лабораторію?
кащала знайома шо в ветклініку носила
десь в районі високого замку вони живуть
20 грн - і всі паразіти на ладоні

як інакше лямбліі вивести?
власне. а ше волосоголовці. собаки

shkodnica
24.01.2012, 14:14
треба аналізи носити ледь не що три дня, щоб попасти на момент коли ця самка їхня яйця відложить, пропустите і все спочатку починати. Якщо гострики - їсти щось гірке постійно, і гарбузове насіння в зелених лушпайках

Marjaha
27.01.2012, 20:04
кащала знайома шо в ветклініку носила
десь в районі високого замку вони живуть
20 грн - і всі паразіти на ладоні

а направлення на аналіз потрібно, чи можна так принести?

robik
27.01.2012, 22:04
направлення на аналіз
Не потрібно, бо ветклініка не обслуговує дітей. Точно будете мати позитивний результат - не сумнівайтесь. :girl_in_dreams:

карапуз
27.01.2012, 22:16
У Мартина дуже поганий апетит, цікавості до їжі не проявляє . Якби його не заставляти їсти, то сам не попросить. Їсть продукти дуже вибірково і цей вибір мене не тішить. Чи може бути це сигналом, що є глисти ? Бо моя мама мене вже замучила, каже,щоб я здала аналізи на глисти, бо так не має бути :girl_in_dreams:

robik
27.01.2012, 22:25
здала аналізи на глисти
Принаймі не зашкодить - то точно. Втрата апетиту не завжди "вина" гельмінтів, скоріше порушення з боку секреції ШКТ, та й з інших причин. Загальний аналіз крові, аналіз калу, консультація доктора - це той мінімум, який треба зробити.

карапуз
27.01.2012, 22:51
консультація доктора
А який саме, це має бути спеціаліст ?

Leila
27.01.2012, 22:57
Робік, я теж хотіла запитати, малий погано спить вночі, дуже крутиться. Коли питаю зранку чого так, то каже що гострики заважають спати. В калі не бачу їх, хоч він переважно ввечері хоче какати і могло б бути видно. Апетит поганий, хоче їсти тільки солодке. Які аналізи порадите і до кого б звернутися? Дякую

robik
27.01.2012, 23:19
А який саме, це має бути спеціаліст ?
Педіатр, якщо потрібно вужче - то гастроентеролог. В мене в сина до 7 років постійні фе були до їжі, то не хочу, то не буду і тд. Повірте, що перелопатила його какуль відро :girl_in_dreams:, а причина виявилася в низькій кислотності. Їжа добре не протравлювалася.
Які аналізи порадите
На виявлення гостриків є специфічний аналіз, дуже простий і інформативний. Це зіскоб на ентеробіоз (так називається захворювання, причиною якого є гострики). Головна умова - 3 дні підряд, зранку, не підмиваючи дупцю дитині. Найкращий спосіб піти в лабораторю, попросити 3 пробірки і 3 тампони, якщо дитина боїться страшних тьоток в білих халатах - зробити самому. Потім віднести все разом назад і будете мати результат. А щоб 100 разів не ходити - захватіть каки на яйця гельмінтів.
Вже собі казала, що в ту тему не буду повертатися, але видно паразитологія -то на фсю жізьнь :girl_cool:

сяняНЯНЯ
31.01.2012, 20:44
Сестра зараз лікує малу від аскарид,3 дні давала ворміл,і зараз вже тиждень п"є пижму+олію гарбуза+полин(все в таблетках)...і от питання:коли та вся гадость після того лікування має виходити? чи то має бути видно на калі?

ViTanya
01.02.2012, 10:10
Зразу після лікування і має виходити. В калі нічого видно не буде, вони загинуть, розчиняться і вийдуть з калом.

shkodnica
01.02.2012, 13:47
Сестра зараз лікує малу від аскарид,3 дні давала ворміл,і зараз вже тиждень п"є пижму+олію гарбуза+полин(все в таблетках)...і от питання:коли та вся гадость після того лікування має виходити? чи то має бути видно на калі?
Треба було трошки по інакшому, спочатку травити полином і гарбузом, під час того аскарида перестає яйця відкладати в несприятливих умовах. А потім ворміл або інші препарати. Коли дитинку обсипить прищіками або буде тошнити, значить скоріш за все вбили. Раджу вам під час прийому вормілу пити енерлів, щоб по печінці не вдарило.

Vika
01.02.2012, 13:53
а хіба аскарид в горшку не видно, коли виходять?

shkodnica
01.02.2012, 14:04
а хіба аскарид в горшку не видно, коли виходять?
Може ви плутаєте з гостриками. Малемькі білі. Аскариди досить великі, 10-30см дорослі

---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

вони коли гинуть то розчиняються,
В калі нічого видно не буде, вони загинуть, розчиняться і вийдуть з калом.
Ви впевнені що це аскаридоз?, здавали аналізи?

---------- Додано в 15:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:04 ----------

цілою аскарида виходить тільки живою(((

robik
01.02.2012, 15:11
спочатку травити полином і гарбузом, під час того аскарида перестає яйця відкладати в несприятливих умовах. А потім ворміл або інші препарати. Коли дитинку обсипить прищіками або буде тошнити, значить скоріш за все вбили. Раджу вам під час прийому вормілу пити енерлів, щоб по печінці не вдарило.
Яка різниця, що за чим пити? Ворміл дуже силий і дієвий препарат. Прищики, нудота - це не ознака того, що гельмінта вже нема, а алергічна реакція на сам препарат, або на пижму, полин і тд.
вони коли гинуть то розчиняються,
????
цілою аскарида виходить тільки живою
Аскарида вийде сама і не лікуючись, бо живе один рік. І не вмирає сама по собі в кишківнику, а виходить назовні. Паразит(ка).

Vika
01.02.2012, 15:54
Може ви плутаєте з гостриками.
ні, просто пам"ятаю як я була мала, бабуся травила мені чимись аскарид, то воні були в горшку, схожі на дощових червів. і я думала що як виводити ліками то вони виходять цілі.

shkodnica
01.02.2012, 15:55
Яка різниця, що за чим пити? Ворміл дуже силий і дієвий препарат.
я бачила як аскарида виходить(( а нащо після вормілу пити полин чи піжму? Якщо ворміл такий дієвий препарат?
Лікарка колись сказала, що глистів треба гнати, а не вбивати, бо потім сильна інтоксикація. Якщо вже ніяк, то тоді звісно хімія.

Ука
01.02.2012, 16:02
Прищики, нудота - це не ознака того, що гельмінта вже нема, а алергічна реакція на сам препарат, або на пижму, полин і тд.
або ж, що найбільш імовірно,

сильна інтоксикація

robik
01.02.2012, 16:14
або ж, що найбільш імовірно,
Цитата: Допис від shkodnica
сильна інтоксикація
Хай буде так.
Тоді всі, чи більшість з прищиками і нудотою - інвазовані? мають інтоксикацію коли гельмінт живий, а потім коли вмер, а потім знову коли виходить. І все через них паразитів.
скільки людей - стільки думок.

Natalia
02.03.2012, 09:30
А я вже просто у відчаї. Виявили у Юсті в грудні аскариди і ціп"як. Пропили всією сім"єю Ворміл, і повторно через 2 тижні. Далі виявили. Знову пропили Зентел, двічі. Знову є!:girl_cray: Виносили всі килимки, іграшки на цілий день в 25-градусний мороз, все почистили-помили, білизну спальну міняли часто, прасували ретельно. ( під час курсів лікування). Дитина ходить ще в памперсі. Тепер вже взяла з коралового клубу якісь препарати - буду давати. Прадила людина, якій не маю підстав не довіряти.
Хочу запитати про те як в домі прибрати щоб позбутись тих личинок? Я вже думаю, може килимки попрасувати через шматку? А всі поверхні достатньо обробити гарячою водою з локом емвеєвським? Чи може чимось іншим порадите? (Юстя влітку дуже їла землю! От і заробили) І що ж далі нам робити? Я вже не знаю як тим лікам з аптеки довіряти, як пише Англія, а по штрих-коду Індія.

---------- Додано в 10:30 ---------- Попередній допис був написаний в 10:03 ----------

Аскарида в організмі НЕ розмножується, такого не буває, Тільки найпростіші (лямблії, малярія, і тд) діляться/дробляться в організмі. Не пишіть дурниць. Аскарида - це геогельмінт, тобто, щоб стати збудником захворювання ОБОВ"ЯЗКОВО запліднене яйце повинне визріти в грунті! І ніяк інакше зараження не відбувається.
Тобто в домі можна не переживати про зараження? Маю на увазі заражена дитина, залишаючи яйця гельмінта на килимку ними ж не заразиться? А батьки через поцілунки можуть заразитись?

Solomi
02.03.2012, 09:31
Чи може чимось іншим порадите?
перездати в ішній лабораторії

а ще , коли ми виводили глисти, то 3 дні до прийому зентелу пили абсорбент, щоб вбиті глисти вийшли
потім 3 дні зентел
потім ще 5 днів знов абсорбент, щоб знов вийшли мертві личинки

true
02.03.2012, 09:33
Виявили у Юсті в грудні аскариди і ціп"якСкажіть будьласка, яким чином вам їх виявили? Ви кров з венки здавали , чи кал? І симптоми які були?

Solomi
02.03.2012, 09:33
і в 2 рочки дитині мабуть вже можна пижму заварювати
місяць пропити, може буде покращення

бо труїти хімією так часто не варто, печінку посадите

Natalia
02.03.2012, 11:40
Скажіть будьласка, яким чином вам їх виявили? Ви кров з венки здавали , чи кал? І симптоми які були?
Здавала в інфекційній лікарні (Івано-Франківськ) кал. Там, кажуть, що роблять добре. Симптоми - в 10 міс дитина важила 10 кг, а в 1 рік і 11 міс - 11кг, поганий апетит, на узд сказали що збільшена селезінка і треба здати на глисти.

е , коли ми виводили глисти, то 3 дні до прийому зентелу пили абсорбент, щоб вбиті глисти вийшли
потім 3 дні зентел
потім ще 5 днів знов абсорбент, щоб знов вийшли мертві личинки
ми теж з вормілом так приймали, але я зрозуміла, що сорбент для очищення крові.

бо труїти хімією так часто не варто, печінку посадите
Я теж такі висновки зробила. Але думаю, що то не хімія була, а крейда. Сам лікар застерігав щоб індійські ліки не купляти - я все місто обійшла.Всюди пише Великобританія, а по штрих-коду - Індія.

RamirZ
02.03.2012, 13:25
В мене малий довго кашляв, не знали, що це (підозрювали і кашлюк і астму, шукали алергію, туберкульоз, попадання чогось в дихальні шляхи). Робили навіть рентген легенів. Потім знайома сказала, що в них усе було схоже і виявилось, що таку картину дають пранці. Я порадилась зі педіатром, вона нам склала схему лікування. Виглядає дуже складно, але тільки цей спосіб нам допоміг. Надаю російською мовою, як мені написала лікар, щоб нічого не спотворити:
Початок цитати
"1 шаг: Вермокс по 1 таблетке 2 раза в день. 3 дня.
2 шаг: клизмы, которую надо делать через день, это микроклизма, можно после нее и не ходить в туалет, но лучше ее делать сразу после прихода из сада. В стакане молока сварить большую головку чеснока до мягкости. 70мл молока процедить, остудить и поставить из него клизму. В этот же период готовьте морковные фрэши по 2 столовые ложки 2 раза в день за 20 мин. до еды. Каждый день. Все это делаете 1 неделю.
3 шаг: в течение 2-х недель давать свежие семена (сохранившие внутреннюю зеленоватую поверхность кожуры) тыквы. Очищенные семена смолоть на кофемолке 2 десертные ложки и принимать натощак, сколько сможет съесть, запивая конечно. В этот же период принимать полынь. Чайную ложку сухой травы полыни горькой залить 2 стаканами кипятка, остудить, процедить. Принимать настой по 1 столовой ложки 3 раза в день за 20 минут до еды.
4 шаг: повторить Вермокс, по той же схеме. 1 таблетке 2 раза в день. 3 дня.
5 шаг: энтерос-гель 5 дней по 1 десертной ложке 1раз в день на ночь.
6 шаг: заварить 1 стаканом кипятка 14 г смеси из равного количества золототысячника, тмина и пижмы. Настаивайте 1 час. Пейте по 1 десертной ложке 3 раза в день. 1 месяц. Если найдете кору ясеня, то приготовить из него крепкий отвар и давайте по 1 стол. ложке 3 раза в день.
Согласна, что схема очень сложная, но я учла здесь все моменты и прописала как можно меньше химии, поэтому желаю удачи!" Кінець цитати.
На третьому тижні лікування кашель пройшов – наче пошептали. Можливо, комусь знадобиться.

robik
06.03.2012, 14:32
Виявили у Юсті в грудні аскариди і ціп"як. Пропили всією сім"єю Ворміл

Симптоми - в 10 міс дитина важила 10 кг
Як я зрозуміла, мова йде про річну дитину. Аж цікаво в який спосіб могла заразитися дитина? І який саме ціп"як виявили? І яким способом робився аналіз? серологічний?
Аскаридоз не є контактним гельмінтом, тобто від людини до людини не передається. Пити антигельмінти всім в сім"ї - немає ніякого сенсу.
Про ціп"як. Якщо карликовий - то звідки взявся? якщо свинячий чи бичий - то 1000???

RamirZ
09.03.2012, 12:26
Аскаридами навіть 2-місячна дитина може заразитися, якщо їй до рота потрапить якимось чином земля. Щодо ціп'яка, то в рік уже дають м'ясо, тож через не просмажені котлети, приміром, могла заразитися.
Я теж помітила, що хімічні протиглисні засоби останні два роки не мають суттєвого впливу на збудників. Лікарі до того ж кажуть, що іноді краще дитині чи дорослому жити з якоюсь кількістю паразитів, ніж раз на пів року піддаватися впливу "хімії" (принаймні – для печінки).
Ми проводимо профілактику у вигляді приймання гарбузового насіння курсами. Навесні та восени. Треба купити обов’язково круглий гарбуз. Вийняти серцевину з насінням, просушити. Перекрутити на бленд ері разом з лушпинням і давати по кілька ст.ложок за 20 хв. до їжі 2-3 рази на день. Так 3 тижні. В наших знайомих в дитини через тиждень вийшла аскарида.
І ще. Я вже писала в ін.темі, повторюся, бо для багатьох це важливе питання. Купила недавно гарну дитячу книгу "Про чисті ручки" Б. Жолдака. Позаду казки – розділ для батьків. Гарно підібрані матеріали (питання-відповідь) про різні види глистів. Н-д, для тих, хто все ж таки робить щеплення: перед щепленням поганяти глистів треба обов’язково. Виявляється, собакам теж перед щепленням виводять глистів. Там ще багато корисного. Пошукайте в Гуглі - "Про чисті ручки".

Natalia
14.03.2012, 10:31
Аж цікаво в який спосіб могла заразитися дитина? І який саме ціп"як виявили? І яким способом робився аналіз? серологічний?
Яким способом - не знаю. Дитина влітку ( їй було 1.5 роки) їла землю, камінці!!! Це був просто жах і мені не вдавалось вберегти її від такого заняття. :( Лікар сказав. що і аскариди і карликовий ціп"як з грунту. А хіба не так? Яким чином карликовий ціп"як передається?

Wiktor
16.03.2012, 08:56
Яким способом - не знаю. Дитина влітку ( їй було 1.5 роки) їла землю, камінці!!! Це був просто жах і мені не вдавалось вберегти її від такого заняття. Лікар сказав. що і аскариди і карликовий ціп"як з грунту. А хіба не так? Яким чином карликовий ціп"як передається?

Бажання їсти неїстівні речі, зокрема землю, пісок, то ознака порушення мінерального обміну в дитини. В таких дітей є схильність до глистних заражень. На це звертайте увагу, а не за глистами полюйте.

Kocja
16.03.2012, 14:12
пили абсорбент
А який саме абсорбент ви приймали?

Natalia
18.03.2012, 13:15
Бажання їсти неїстівні речі, зокрема землю, пісок, то ознака порушення мінерального обміну в дитини. В таких дітей є схильність до глистних заражень. На це звертайте увагу, а не за глистами полюйте.
Бажання їсти землю і пісок вже пів року як пройшло, а глисти залишились...

Wiktor
18.03.2012, 19:52
Бажання їсти землю і пісок вже пів року як пройшло, а глисти залишились...

То бажання перейшло в інші клінічні форми. Шкірні прояви, алергічні схильності, впертості та істерики, бажання солодощів, схильність до глистів і так далі, і тому подібне. То все одне і теж, тільки по різному проявляється. То все бачить нормальний лікар, що лікує пацієнта, а не лікар, що лікує "аналізи".

RamirZ
19.03.2012, 10:36
Вибачте, пане Wiktor, я не лікар, але мама, тому прошу допомогти розібратися.
Нехай глистна інвазія – наслідок демінералізації (чи порушення мінерального обміну) в дитини. Але ж вона – глистна інвазія – вже є самостійним захворюванням, що потребує окремого лікування. Тобто я хочу сказати, що відновленням балансу мінералів позбутися глистів неможливо. Ви ж самі пишете, що згодом ця демінералізація починає проявлятися не у вигляді поїдання ґрунту, а у вигляді алергії тощо.
Я вище описувала нашу епопею. Так ми аналізів взагалі не робили, бо наш педіатр вважає їх малоінформативними, радить спиратися на клінічні прояви (тобто ми не «лікували аналізи»). Але якщо людям аналізи показують, що глисти в дитини є, якщо ці аналізи перевірені ще іншими аналізами, що теж підтверджують наявність зараження, то я гадаю, треба лікувати і глистну інвазію, і демінералізацію (якщо й вона присутня), а не саму лише демінералізацію.
І взагалі де мінералізація, на мою думку, - це тільки одна з можливих передумов зараження глистами.
Просто в дітей ріжуться зуби, вони пізнають світ на «зуб» та на «язик», не завжди є можливість прослідкувати, чи гарно вони вимили руки (і чи взагалі не забули це зробити). Тому такі поширені серед дітей глисти, тому й потрібно робити періодичну профілактику. А в разі зараження – спеціальне лікування. Це мої думки на основі логіки. Виправте, будь ласка, якщо я щось не так розумію.

kozhuk
18.04.2012, 12:17
Читаю на цю тему багато літератури, намагаюся виховувати в дитини охайність та просто "фізичну" потребу мити руки перед їжею. Нещодавно знайшла в інтернеті такі народні методи профілактики:

1. "Щоб не пічкати дитину тими таблетками, які і печінку і підшлункову садять, спробуйте подавати дитині цибуляної водички. Від неї виходять всі паразити і підвищується гемоглобін. На ніч ставите розрізану цибулину в склянку холодної води. А зранку натщесерце давати пити дитині 50-100г, це підходить і для дорослих. Пити слід тільки зранку і цілий тиждень"

2. "Беремо шкірку від бананів, підсушуємо на пательні, вона перетворюється на крихку скоринку, розтираємо - отримуємо щось схоже на розчинну каву, даємо ложку цього порошку і даємо запити водою, або розчиняємо у воді (розчиняється майже як і кава)"

Може хтось це прокоментувати? (Особливо цікава думка медиків). Про насіння гарбузове – то всім відомо, а такі рецепти я побачила вперше. Поділіться, якщо є такий досвід. Дякую наперед!

ksjuha
18.04.2012, 12:25
Може хтось це прокоментувати? (Особливо цікава думка медиків). Про насіння гарбузове – то всім відомо, а такі рецепти я побачила вперше. Поділіться, якщо є такий досвід. Дякую наперед!

Щодо цибулі, то такий рецепт уже десь чула. Якщо не допоможе, то не зашкодить точно.
А от щодо бананів, то однозначно б не ризикувала. Чим їх тільки не обробляють для того, щоб вони зберігались довше, і що - дати потім все це дитині з"їсти?

Wiktor
12.05.2012, 21:12
Нехай глистна інвазія – наслідок демінералізації (чи порушення мінерального обміну) в дитини. Але ж вона – глистна інвазія – вже є самостійним захворюванням, що потребує окремого лікування. Тобто я хочу сказати, що відновленням балансу мінералів позбутися глистів неможливо.

Глистів взагалі позбутись неможливо. Хіба ходити в скафандрі і їсти з тюбиків, як космонавт.

Головним моментом в тому питанні є стан імунологічної системи дитини. А от він якраз залежить від мінерального обміну і мінерали, наприклад кальцій, мають ключову роль в формуванні імунутету, тобто опірності до глистів, вірусів чи їм подібних впливів.

glasses
12.05.2012, 21:22
Колись в дитинстві мама давала мені гарбузове насіння

tanchyk
03.11.2012, 21:22
Дівчата я жодного разу не виганяла малому глисти, та й аналіз на них не робила. Знайома раз на рік "проганяє" їх. Чи робите ви таке? Не знайшли тему про глисти в дітей. Якщо є, перекиньте будь-ласка.

natorella
03.11.2012, 21:53
Чи робите ви таке
бачу шо саші треба зробити чистку - почали губи тріскати, і шершаві плями по ногах
тема є http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43738&page=57&highlight=%E3%EB%E8%F1%F2%E8

tanchyk
03.11.2012, 22:03
бачу шо саші треба зробити чистку
Як саме ви робите цю чистку?

Богдан Іванчук
23.11.2012, 20:00
скажіть будь ласка bob як мені попасти до цієї лікарки фізіотерапевта

---------- Додано в 18:00 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

я з міста самбора bob як мені потрапиити до цієї лікарки фізіотерапевта ???

Galin Max
23.11.2012, 23:42
Про насіння гарбузове – то всім відомо
Я десь чула, що для того, щоб гарбузове насіння зашкодило глистам - його треба нараз з"їсти 250 гр - важкувато, особливо дітям.
Хоча в будь-яких кількостях воно все одно корисне для організму :)

Pavonia
25.11.2012, 01:04
Мені від глистів дуже помогла індійська таблетка банді-плас. Коштує 12 гривень. (Купити можна в тих хто торгує Аюрведою).Випиваеш її і протягом тижня вони з тебе лізуть. Все лікування.

Fleshka
25.11.2012, 01:09
Випиваеш її і протягом тижня вони з тебе лізуть. Все лікування.
Кх...Уявила...Прям фільм жахів...:girl_impossible::8::shok:

AilataN
25.11.2012, 02:02
банді-плас
Може по інакшому називається?
ану гляньте на бомажці, що пише?
Що, бомажки нема?
А у вас точно були глисти?
а як вони з вас лізли?

Олюська
25.11.2012, 21:16
1. "Щоб не пічкати дитину тими таблетками, які і печінку і підшлункову садять, спробуйте подавати дитині цибуляної водички. Від неї виходять всі паразити і підвищується гемоглобін. На ніч ставите розрізану цибулину в склянку холодної води. А зранку натщесерце давати пити дитині 50-100г, це підходить і для дорослих. Пити слід тільки зранку і цілий тиждень"
Справді дієвий метод, але, здається тільки від гостриків, і треба повторити курс через 14 днів. Ну дитині випити це нереально, не всі дорослі зможуть випити таку гидоту - знаю, бо пробувала.

2. "Беремо шкірку від бананів, підсушуємо на пательні, вона перетворюється на крихку скоринку, розтираємо - отримуємо щось схоже на розчинну каву, даємо ложку цього порошку і даємо запити водою, або розчиняємо у воді (розчиняється майже як і кава)"
Ризиковно, як на мене, і може, мабуть, завдати більше шкоди, ніж користі, зважаючи на те, чим обсипають/обробляють ті банани

Lingerie
25.11.2012, 21:39
спробуйте подавати дитині цибуляної водички.
я давала малій нещодавно таку водичку (але для найменших діток треба 1-2 ч.л).
Ще щоранку видушувала морквяний сік і теж пару ковтків давала, бо прочитала, що теж дієвий спосіб від аскарид (!) і для імунітету)
А
насіння гарбузове – то всім відомо
але...гарбузове насіння слід промолоти з лускою і діткам до 3-х років не рекомендують (тільки от незнаю чому, можливо для шлунку важкувато).

Меріля
25.11.2012, 22:08
я знаю точно, що допомагає... це полин гіркий...точніше настойка... якщо вам підходить, то я скажу рецепт

Samodumka
26.11.2012, 22:42
Найкраще від аскарид - декаріс (він вбиває глисти і в легенях - це їхній цикл розвитку в організмі людини) на відміну від інших препаратів які діють тільки в кишківнику

AilataN
26.11.2012, 23:10
то я скажу рецепт
Скажіть рецепт.

Меріля
27.11.2012, 13:24
1 чайну ложку полину гіркого залити окропом води в емальований посуд (200 мл)... накрити, нехай настоїться 45 хв... процідити. пити за 20-25 хв до їжі 3 рази в день по 2-3 столові ложки... протягом 3 днів)

jozya
27.11.2012, 13:29
декаріс
Декарісом можна собі так шлунок, та й весь ШКТ попалити, шо "мама дарагайя". Ліпше щось з менш агресивною дією і не "випила 1 таблетку - проблема глистів зникла". З'являться такі проблеми, що будете плакати за глистами.

Жменька
27.11.2012, 16:22
Та й узагалі всі ці хімічні засоби від глистів можуть
весь ШКТ попалити. Та ще мають таку специфіку, що після них знову з'являються глисти. У моєї Каті після Вермокса (Декаріса) швидко, буквально за місяць-півтора, знову з"являлись глисти, а коли лікувала Біотрофом (Зелена Аптека), такої проблеми не було.
Але, зараз знову апетит погіршився, синячки під очима з"явились, зубками скрегоче:girl_sad:... Будемо аналізи здавати...

Supernatural
27.11.2012, 19:11
Декаріс дієвий, але дуже неоднозначний препарат, його навіть мали заборонити, бо має надто сильну імуномодулюючу дію (може простимулювати навіть те, чого не треба) - зі слів компетентного імунолога.

olangel
26.01.2013, 15:35
Хтось знає де можна купити Пірантел польский, бо всюд індійський :(

tanchyk
24.02.2013, 20:37
Порадила мені лікарка подавати синові для профілактики Артемезин -S, дітям по 1 таблетці 2 рази на день- 10 днів, дорослому по 2 таблетки двічі на день- 10 днів.

ViTanya
24.02.2013, 22:05
е можна купити Пірантел польский, бо всюд індійськ
Гельмінтокс (польський пірантел) зараз проходить перереєстрацію, тому його немає. Можливо, в якихось аптеках є залишки, треба їздити шукати. Можна брати український пірантел.

Жменька
25.02.2013, 10:41
Артемезин
Це з Зеленої аптеки?

tanchyk
25.02.2013, 15:21
Це з Зеленої аптеки?
так, я купляла в аптеці на вул. Руській (Підвальна)

ELEGANCE
13.03.2013, 18:40
Дівчата цікавить чи хтось здавав аналіз на глисти у Синево (ціни як на мене трохи кусаються)? чи можна десь у Львові здати такі аналізи дешевше?

DesperateHousewife
13.03.2013, 18:57
Моє дитя почало скреготати зубами, а я відповдно почала переживати.
Може мене хтось ткнути в допис, де є інші ознаки глистів, бо я тільки про скреготання знаю.

ELEGANCE
13.03.2013, 19:09
Моє дитя почало скреготати зубами, а я відповдно почала переживати.
Сьогодні розмовляла з своєю дит.лікаркою (син також скрегоче зубами+ має дуже поганий апетит) так вона сказала що скреготіння зубами зовсім не означає що є глисти. Якщо є підозра на глисти то порадила краще здати кров (правда ціни трох кусючі у приватних клініках)

DesperateHousewife
13.03.2013, 19:15
Бо в нас якраз з апетитом ніби проблем нема, але їсть ніби добре, і перекушує постійно, і плюс гв, але дуже вже делікатна виглядає (то щоб не писати, що худенька).

ViTanya
14.03.2013, 11:51
Якщо є підозра на глисти то порадила краще здати кров
Краще здати і кров, і кал. За допомогою аналізу крові можна знайти тільки 6 видів глистів + лямблії. В калі шукаємо ще дуже багато інших. Гострики - тільки шкребок зі складок ануса. Так що виходить 3 обстеження. Недешево, але що поробиш. Колись і мені довелось так обстежувати сина, щоб виключити гельмінтоз як причину алергії.

ELEGANCE
14.03.2013, 13:09
Так що виходить 3 обстеження. Недешево, але що поробиш. Колись і мені довелось так обстежувати сина, щоб виключити гельмінтоз як причину алергії
А де ви здавали ці аналізи? І приблизні ціни (можна в пп)

Diana
14.03.2013, 13:12
ми здавали на Орлина в євролабі, там дешевше нід сінево, завтра напевно знову будемо здавати

ELEGANCE
14.03.2013, 15:48
Дівчати може хтось порадить як для профілактики від глистів давати настойку полину і насіння гарбуза (дитині майже 7 років). Цікавлять саме дози і коли давати.

Arctica
14.03.2013, 16:10
Краще здати і кров, і кал.
А який спосіб виявлення глистів є найточнішим? До прикладу в мого малого в калі глисти виявили, а коли взяли з вени кров - глистів не має (аналіз здавали в досить популярній лабораторії про яку чула хороші відгуки і від пацієнтів і від лікарів).

Diana
14.03.2013, 17:05
є види які краще діагностуються по крові, як приклад токсокари та лямблії, нам після лікування на алергію стало набагато легше

olangel
14.03.2013, 22:15
А хтось давав Пврантел індійський? Чи набагато він гірший за польский?

tsiuma
14.03.2013, 23:15
Чи може бути, що у одного з членів сім"ї виявлено аскариди, а в інших членів родини - зараження по аналізу крові немає?
І лікуватися потрібно всім, чи немає потреби?

ELEGANCE
20.03.2013, 15:27
Дівчата порадьте хорошого спеціаліста, що міг би назначити які аналізи здати від глистів і в разі чого прокунсультувати лікування (але потрібен дитячий лікар).

Novyzna
21.03.2013, 10:27
я малій для профілактики вермокс давала. бо вона вві сні зубами скреготала - кажуть, це може бути через наявність глистів.

ELEGANCE
21.03.2013, 14:57
я малій для профілактики вермокс давала. бо вона вві сні зубами скреготала - кажуть, це може бути через наявність глистів.
Скрегіт зубами зовсім не свідчить про наявність глистів. Потрібно здати аналізи. А просто так для профілактики не збираюсь давати якісь препарати (вони дуже шкідливі). Для профілактики можна дати якісь народні методи(насіння гарбуза наприклад).

---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:55 ----------

Шокують мене дії тих мам, що дають дітям для профілактики від глистів таблетки. Якщо глисти виявили треба лікувати, а так просто для профілактики.....

Novyzna
21.03.2013, 15:12
Скрегіт зубами зовсім не свідчить про наявність глистів.
так, я знаю, можуть бути й інші причини. але це нам знайома педіатр порадила. хоча аналізів - каюсь - дійсно не здавали.
я не думала, що ці ліки дуже шкідливі...

наталя 2204
21.03.2013, 15:18
хто знає де можна здати аналізи на глисти дитині, так щоб дійсно зробили аналізи, а не просто написали і все.

ELEGANCE
21.03.2013, 15:39
хто знає де можна здати аналізи на глисти дитині, так щоб дійсно зробили аналізи, а не просто написали і все.
І я шукала відповідь на аналогічне запитання. Читала багато відгуків і взнавала через знайомих.Зупинилась на Синево. Завтра іду туди здавати.

Michelin
21.03.2013, 15:50
Зупинилась на Синево
Наскільки я знаю - в Синево можна здати тільки кров, аналіз на аскариди якої, наприклад, покаже наявність антитіл до цих самих аскарид і це не 100% означає присутність аскарид в організмі... Краще всього здавати кал на аналіз, на основі якого можна поставити більш точний діагноз.

ELEGANCE
21.03.2013, 16:21
Наскільки я знаю - в Синево можна здати тільки кров, аналіз на аскариди якої, наприклад, покаже наявність антитіл до цих самих аскарид і це не 100% означає присутність аскарид в організмі... Краще всього здавати кал на аналіз, на основі якого можна поставити більш точний діагноз.
Є види глистів які визначаються тільки в крові, а є такі що тільки в калі.Який з цих аналізів є більш інформативним судити не берусь. Але за порадою лікаря буду здавати і кров, і кал і скребок з ануса.

Michelin
21.03.2013, 16:30
Я писала стосовно аскарид, а лямблії, наприклад, важко виявити в калі, тому здають кров, але, як мені пояснював лікар, аналіз крові - це також не 100% підтвердження наявності гельмінтів.

ELEGANCE
21.03.2013, 16:34
Я писала стосовно аскарид, а лямблії, наприклад, важко виявити в калі, тому здають кров, але, як мені пояснював лікар, аналіз крові - це також не 100% підтвердження наявності гельмінтів.
Я це прекрасно розумію, що жоден аналіз не дасть 100% підтвердження, але обстежити дитину необхідно(апетиту нема, синці під очима....)

ljalechka
21.03.2013, 16:49
Три місяці тому, здавали розгорнутий аналіз крові, на різні види глистів,( а там є їх ого-го:girl_impossible:)в лабораторно - діагностичному центрі «Меділайн», глистів не виявили, і я спокійна:d25:Але для дитини, особисто для моєї, ця процедура пройшла дуже плачевно:girl_cray:, кров брали з вени, і це все її дуже налякало. Плакала вона, і я біля неї:girl_cray:

robik
21.03.2013, 17:21
лямблії, наприклад, важко виявити в калі
Зовсім не важко - звичайна протозооскопія. Тільки лікарю в скеруванні потрібно вказати, що потібно власне це дослідження.

olangel
21.03.2013, 17:25
дівчата, а як кал здавати, в мене малий наприклад какає в обід, дуууже рідко під вечір. То ж зранку треба його занести. А як в обід зібрати, то толку вже ніякого з тих "как" не буде

robik
21.03.2013, 17:41
А як в обід зібрати, то толку вже ніякого з тих "как" не буде

Буде! Яйця гельмінтів не вивітрюються, не розчиняються.

ELEGANCE
21.03.2013, 17:52
А де зберігати вечірній кал? (скляна баночка і у холодильник) Чи як?

Michelin
21.03.2013, 18:34
А де зберігати вечірній кал?
Або баночка, або спеціальний контейнер для калу (продається в аптеці), хоча зручніше купити контейнер для сечі і туди збирати кал (він більший, ніж для калу) і поставити в холодне місце. Лаборант мені казав, що краще на холодну плитку десь у ванній на підлогу чи в коридор...

Svitlanka
21.03.2013, 19:48
Зовсім не важко - звичайна протозооскопія. Тільки лікарю в скеруванні потрібно вказати, що потібно власне це дослідження.
Мені гастроентеролог пояснювала, що потрібен "свіжий" кал ( до 30 хв.), інакше цисти лямлій стають дуже схожі на якісь інші ....не пам'ятаю.... на щось таке, що просто міститься в калі. І до того ще досвічений лаборант має все це шукати :)

Vesnyanka
21.03.2013, 21:18
Здавали вчора в синево. Кал має бути в спецконтейнері, здавати можна до другої.

ELEGANCE
21.03.2013, 21:32
Здавали вчора в синево. Кал має бути в спецконтейнері, здавати можна до другої.
А ви здавали тільки кал чи і кров тоже? Що там шукають в калі?

Vesnyanka
21.03.2013, 22:02
Кров з вени не здавала - шкода дитини. Теж поганий апетит і синяки. Ще просто загальний аналіз крові з пальчика хочу зробити. Як не буде забагато еозонофілів, то просто подаю для профілактики насіння гарбуза. Буде- то ще з вени тоді здам. ( маємо незрозумілі запори ще).
Аналіз називається 'на яйця глистів і цисти найпростіших'.
На сайті синево є безкоштовний номер телефону по Україні, можете про все розпитатися.

robik
22.03.2013, 09:46
потрібен "свіжий" кал ( до 30 хв.),
"Свіжий" кал потрібен лише для визначення дизентерійної амеби (шалені проноси, кал не оформлений, з кров"ю), і для визн. вегетативної (рухливої) форми лямбліозу. Але коли кал густенький - то будить тільки цистна форма лямблій. Лямбліоз - це наявність лямблій, не важливо якої форми (цистної чи вегетативної).

---------- Додано в 09:46 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

:girl_cool:Аналіз називається 'на яйця глистів і цисти найпростіших'.
Аналіз називається "на наявність ГЕЛЬМІНТІВ і найпростіших". Глисти - це "народна" назва

Michelin
22.03.2013, 11:02
Кров з вени не здавала - шкода дитини
Коли ми здавали кров з вени (дитині на той час ще не було 5 р.), то на моє здивування ця процедура була для дитинки не така болюча, як аналіз крові з пальчика. Звичайно, спочатку вона плакала (це ж люди в білих халатах, лабораторія, шприци і т. д.), але потім після введення голочки в вену доця навіть сміялась, що це зовсім не боляче... Ми здавали в Чорнобильській лікарні в лабораторії Медіс, в них результат можна отримати на електронну пошту, тому зручно, що не треба було їхати знову...

---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 10:57 ----------

цистна форма лямблій
Видно, що Ви компетентна людина в цій справі... :)
Напевно освіта відповідна?
Поправте, якщо помиляюсь: лямбліїї викидують свої цисти не кожного дня, тому потрібно трьохкратно здавати кал на виявлення останніх. ???
(десь читала, що тому їх важко виявити з першого разу)

Vesnyanka
22.03.2013, 11:46
Дитині зараз 3р. І дуже погано видно вени. Вже колись мали з тим справу (мала запалення і треба був катетер). Тож волію з пальчика.

Назва аналізу дійсно звучить' аналіз калу на яйця гельмінтів і цисти найпростіших'. В синево теж можна на електронку, плюс приходить смс, коли аналіз готовий і можна відразу он-лайн за штрих кодом з квитанціі подивитися результати. Виходить швидше, ніж в медісі.
колись теж в медісі здавали, а тепер нам синево до хати ближче. Якби треба було з вени- їхала б в медіс, на собі випробувала - їх мед сестричка бере дууууже легко і швидко кров з вени

robik
22.03.2013, 13:39
лямбліїї викидують свої цисти не кожного дня, тому потрібно трьохкратно здавати кал на виявлення останніх. ???
Лямблії - це одноклітинний паразит, розмножується діленням. 3-кратно потрібно здавати зскреб (змив) на гострики (ентеробіоз). Виявити лямблії не складає проблеми, головне, щоб прицільно на це було вказано. Аналіз на яйця гельмінтів не включає протозооскопії - на лямблії і інші кишкові найпростіші.

Vesnyanka
22.03.2013, 14:14
А що тоді означає "... та цисти найпростіших"?

robik
22.03.2013, 14:33
цисти найпростіших
Якщо в скеруванні пише на я\г і цисти найпростіших - то тоді це 2 дослідження, і на найпростіші також, якщо просто "на я\г", то тільки на яйця гельмінтів, які паразитують в кишківнику.

tsiuma
22.03.2013, 22:13
robik, скажіть мені, будь ласка, як на вашу думку: якщо у мене по аналізу крові не виявлено аскарид, а у чоловіка - аналіз позитивний, то нам варто лікуватись всім сімейством, і дитині в т.ч.?
У якому випадку аналіз крові може не показувати антитіл до аскарид, якщо гельмінти все-таки є?
Лікар, до якого звертався чоловік, каже пролікуватись нам всім Вормілом.

robik
25.03.2013, 10:11
якщо у мене по аналізу крові не виявлено аскарид, а у чоловіка - аналіз позитивний, то нам варто лікуватись всім сімейством, і дитині в т.ч.?
Ні, всім лікуватися не потрібно. Аскаридоз - це геогельмінт, щоб заразитися повинні бути умови 1- це "какашки" з заплідненими! яйцями аскарид; 2- визрівання цього матеріалу в грунті при сприятливих умовах 3-4 міс. 3- це безпосереднє попадання визрівшого яйця гельмінта в тракт, з фруктами-овочами і тд. Контактно не передається.
У якому випадку аналіз крові може не показувати антитіл до аскарид, якщо гельмінти все-таки є?
Серологічний метод дослідження має так звану "сіру зону" тобто ні +, ні -. Позитивний резутьмат, тобто підвищений рівень антитіл зберігається довго. А от навпаки - такого незнаю.
Лікар, до якого звертався чоловік, каже пролікуватись нам всім Вормілом.
Повторюся, не потрібно, бо аскаридоз - це НЕ контактний гельмінтоз.

ELEGANCE
25.03.2013, 16:05
У сина сьогодні у калі виявили яйця глистів аскарид (завтра маємо забрати аналіз крові у Синево). Так от цікаво чи потрібно лікуватись усім. Особливо цікавить чи потрібно лікуватись мені(годую грудьми) і молодшому (йому 1 рік). Можливо хтось порадить лікаря, який грамотно підійде до лікування.

robik
25.03.2013, 17:09
Так от цікаво чи потрібно лікуватись усім.
Ні, всім не потрібно, а Вам тим більше.

tanchyk
26.03.2013, 12:24
що міг би назначити які аналізи здати від глистів
Моя сестра здавала малому аналіз крові в Медісі на усі глисти, аналіз коштував быля 420грн. і виявили ті глисти, які ніхто досі не міг побачити. А взагалі для початку можна здати звичайний аналіз крові по формулі в поліклініці і подивитись чи підвищені ЕЗИНОФІЛИ, норма до 4.

---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

Так от цікаво чи потрібно лікуватись усім.
ні, не потрібно.

---------- Додано в 12:24 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

Нам лікарка радила для профілактики раз на рік пити Артемезин (тільки в Зеленій аптеці), так як Ворміл дуже шкідливий для дитячого організму.

ELEGANCE
26.03.2013, 14:41
А взагалі для початку можна здати звичайний аналіз крові по формулі в поліклініці і подивитись чи підвищені ЕЗИНОФІЛИ, норма до 4.
Здали ми аналіз крові і він показав що езинофіли 1, тобто не підвищені. А от у калі зразу знайшли аскариди. Чекаю ще аналізів з Синево і буду думати що робити далі.

---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

Нам лікарка радила для профілактики раз на рік пити Артемезин (тільки в Зеленій аптеці), так як Ворміл дуже шкідливий для дитячого організму.
Прочитала щойно в неті про цей преперат. Все красиво написано, ніяких протипоказів.Тільки цікаво чи хтось пив його з лікувальною метою(коли конкретно виявили аскариди) чи його пють для профілактики.

tanchyk
27.03.2013, 10:26
Тільки цікаво чи хтось пив його з лікувальною метою(коли конкретно виявили аскариди) чи його пють для профілактики.
Для лікування дітям від 2 рочків до 7 приймати по одній таблетці двічі на день - 10 днів, потім 10 днів перерва і знову повторити 10 днів по 1 таблетці двічі на день.

Svitlanka
27.03.2013, 12:36
Скажіть, будь ласка, якщо пити протигельмінтні препарати при аскаридозі, то чи будуть ці гельмінти в калі? зрозуміло, що при умові позитивних аналізів на я/г. Чи то ще залежить від препарату?

robik
27.03.2013, 12:40
якщо пити протигельмінтні препарати при аскаридозі, то чи будуть ці гельмінти в калі?
Маєте на увазі, чи побачите вищо вийшов цілий гельмінт? Бо різні препарати діють по-різному. Є фармпрепарати які розчиняють гельмінт, є які блокують його.

Svitlanka
27.03.2013, 16:55
Маєте на увазі, чи побачите вищо вийшов цілий гельмінт?
Так, саме це. Пірантель. Яйця аскарид виявлені в калі.

Solomi
27.03.2013, 17:09
лікували глисти токсокарів 2 місяці курсами - спочатку таблетки, потім ентеросорбенти з лактобактеріями, і ще сироп для захисту і очищення печінки.

і лікувались в Інфекціоніста (і видно одразу , що в тому дуже розуміється)

---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:05 ----------

а на рахунок травяних ліків , то казали що може бути алергія на якийсь компонент і приймати слід обережно
наприклад в тому артемізині склад Чабрец 50 мг;
Мята перечная 50 мг;
Пижма (цветки) 50 мг;
Полынь обыкновенная (экстракт) 30 мг;
Горец птичий (экстракт) 5 мг;
Зверобой продырявленный (экстракт) 5 мг.

robik
28.03.2013, 09:34
лікували глисти токсокарів
Перепрошую, а в кого виявили токсокари і яким методом? І які результати через 2 міс?

ELEGANCE
28.03.2013, 10:16
А у нас тепер нова проблема. У калі виявили яйця аскарид, а у крові (здавали в Синево) не виявили нічого. І що тепер робити? Кому вірити?

---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 10:15 ----------

і лікувались в Інфекціоніста (і видно одразу , що в тому дуже розуміється)
А можна координати того інфекціоніста.

Жменька
28.03.2013, 10:16
лікували глисти токсокарів 2 місяці курсами - спочатку таблетки, потім ентеросорбенти з лактобактеріями, і ще сироп для захисту і очищення печінки.
У моєї подруги в малого (6р.) токсокари вже 1,5 року не можуть вивести. Скажіть, у кого ви лікувалися (можна в ПП)? І чи дійсно є позитивний результат за два місяці?

Made in USSR
28.03.2013, 10:21
багато хто пише що знайшли у дітей аскариди, або сліди від них. в сина коліжанки теж таке було, але вони здавали аналізи не тільки в звичайних лабораторіях, а ще й у ветеринарній. у них є спеціальні реагенти, котрі точніше визначають наявність глистів. тому я би радила звернутись ще й туди. той же лікар потім пояснив, що аскариди дійсно є лише у 90% тих, хто до нього звернувся. так що можете ще раз перевіритись, не зашкодить...

ELEGANCE
28.03.2013, 10:26
здавали аналізи не тільки в звичайних лабораторіях, а ще й у ветеринарній. у них є спеціальні реагенти, котрі точніше визначають наявність глистів.
А можете підказати до кого звертатись?

Made in USSR
28.03.2013, 10:30
А можете підказати до кого звертатись?
мушу запитати в коліжанки. пізніше напишу.

robik
28.03.2013, 10:45
токсокари вже 1,5 року не можуть вивести
Токсокари- це собача аскарида, в калі людини НІКОЛИ не буде яєць цього паразита. Людський організм тупік для розвитку токсокар, на личинковій стадії закінчується. "Балдію" від лікарів, які лікують те, що не лікувалося років 10 тому, бо діагностика була не на тому рівні, і від лаборантів, які шукають в г,,,ні то, що ніколи там не буде. Тільки серологія може виявити в сироватці крові антитіла до токсокар.
позитивний результат за два місяці?
антитіла токсокар будуть і 1-2 роки, тільки індекс буде поступово знижуватися.
знайшли у дітей аскариди, або сліди від них
Немає такого як сліди гельмінта, або є яйця (запліднені, незапліднені) або їх немає. Сліди тіла, чи як? може хіба гістологія виявити. Не розумію я того вислову.

Я вже писала колись в тій темі, про "доброго" лаборанта, який виявляє я\г, бо дитина скрегоче зубами, не їсть і тд., мамочки чомусь хочуть отого позитивного результату, щоб лікувати-лікувати. Дивує медикаментозна профілактика, чомусь ніхто не запобігає серцевим хворобам кардіопрепаратами, а ведуть здоровий спосіб життя. Профілактика гельмінтозів - це ГІГІЄНА. і ніяк інакше. Чисті руки, миті фрукти-овочі, достатньо термічно оброблена риба-м"ясо.

ELEGANCE
28.03.2013, 10:57
дитина скрегоче зубами, не їсть і тд., мамочки чомусь хочуть отого позитивного результату, щоб лікувати-лікувати.
Так дійсно щось в тому є. Але погодьтесь, коли дитина не їсть, синці під очима, млява, розсіяна, постійно болить живіт....то починаєш шукати причину. І перше що спадає на думку, що у дитини глисти. Кожна мама переживає за своє чадо. Я здавала і кал, і кров з вени, робила загальний аналіз крові (гемоглобін, цукор....все в нормі).

---------- Додано в 10:57 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ----------

Профілактика гельмінтозів - це ГІГІЄНА. і ніяк інакше.
Гігієна це чудово. Але коли вже є такі наслідки, то гігієна гігієною, а причину потрібно шукати і лікувати.

Made in USSR
28.03.2013, 10:59
Немає такого як сліди гельмінта, або є яйця (запліднені, незапліднені) або їх немає. Сліди тіла, чи як? може хіба гістологія виявити. Не розумію я того вислову.
не ручаюсь за точність формулювання. я не медик. можливо, Ви і праві.

robik
28.03.2013, 11:31
причину потрібно шукати і лікувати
Ваші дії правильні.
Я здавала і кал, і кров з вени, робила загальний аналіз крові (гемоглобін, цукор....все в нормі).
Що тут скажеш, молодець.
коли дитина не їсть, синці під очима, млява, розсіяна, постійно болить живіт

перше що спадає на думку, що у дитини глисти
так, погоджуюся. але коли від"ємний результат дослідження, то шукаємо причину далі.
Повірте, з досвіду, чомусь аскариди приносять в лабораторію люди візуально здорові, без отих перечислених ознак. Аскарида жила собі спокійно 1 рік в організмі і вилізла саба по собі щоб померти. Це її нормальний цикл.
Чуть перегиб в інфі, яку подають медіа - тому такий ажіотаж з тими хробаками. А практика показує, що то є бізнес, колись вже подавала тут статистику виявлень гельмінтозів і к-ті проданих антигельміників. Зараз такими даними не володію, тому немаю чим вас здивувати :girl_cool:

ELEGANCE
28.03.2013, 11:35
так, погоджуюся. але коли від"ємний результат дослідження, то шукаємо причину далі.
Так вот якраз у нас кал показує що є,а кров що немає. І кому вірити?

Svitlanka
28.03.2013, 11:38
Так вот якраз у нас кал показує що є,а кров що немає. І кому вірити?
Якщо в калі вже знайдено я/г, то думаю, треба вірити саме цьому аналізу. Бо по крові результати не 100%, якщо не помиляюсь - то 85 %.

robik
28.03.2013, 11:44
кал показує що є,а кров що немає. І кому вірити?
Я б Вам порадила здати ще раз кал, в іншу лабораторію, а тоді вже вирішувати щодо лікування. Кал здати не проблема, то не кров з вени, зовсім не болюча процедура для дитини.

Svitlanka
28.03.2013, 13:27
Щось раныше не задумвалась над тим:
Обнаружение яиц аскарид в кале. Следует помнить:
- яйца не появляются в стуле в течение 2-3 месяцев после инфицирования, т.е. исследование в фазу респираторных симптомов не информативно;
- яйца отсутствуют, если паразитируют только черви мужского пола;
- cтарые самки могут не откладывать яйца.

Жменька
28.03.2013, 16:43
Аскарида жила собі спокійно 1 рік в організмі і вилізла саба по собі щоб померти. Це її нормальний цикл.
Аскарида може й спокійно собі жила, але от тому організму, в якому вона рік паразитувала, не думаю, що так спокійно.
Але погодьтесь, коли дитина не їсть, синці під очима, млява, розсіяна, постійно болить живіт, то

перше що спадає на думку, що у дитини глисти. Кожна мама переживає за своє чадо
Ми здавали аналізи, і у двох різних лабораторіях виявили яйця аскарид. І у такому випадку зовсім не хочеться чекати, поки аскарида наживеться собі досхочу і через рік сама вийде. Я абсолютно не є прихильником лікуванння-заліковування, дикої хімічної профілактики, адже розумію, що та хімія травить не тільки того глиста, а весь організм, але й дивитися на виснажене, знервоване дитя - серце крається. Коли вже виявлено глиста, то надаю перевагу фітопрепаратам та резонансній терапії

наталя 2204
28.03.2013, 19:45
Підкажіть хтось, де можна здати кал на яйцеглисти і найпростіші. Буду дуже вдячна.
Знаю, що десь на вул.Промисловій здають але де саме, куди йти і до кого?

Vesnyanka
28.03.2013, 21:13
Здавали в синево

ELEGANCE
28.03.2013, 21:25
Підкажіть хтось, де можна здати кал на яйцеглисти і найпростіші. Буду дуже вдячна.
Знаю, що десь на вул.Промисловій здають але де саме, куди йти і до кого?
Можна здати і у звичайній дитячій поліклініці,просто "попросити" лаборанта гарненько оглянути кал.

---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

Коли вже виявлено глиста, то надаю перевагу фітопрепаратам та резонансній терапії
А можете сказати які саме це були фітопрепарати.

Жменька
05.04.2013, 15:09
А можете сказати які саме це були фітопрепарати.
Ми пили Біотроф11 (з Зеленої аптеки), також давала екстракт звіробою. АЛЕ! у будь-якому випадку краще спочатку прокунсультуватись з лікарем

Diana
05.04.2013, 16:02
і я до теми, оскільки нині повторно здавали кров на токсокари, які виявили пів року тому. Після лікування хімією автоматично пройшли інші супутні прояви, як наприклад наші хронічно невиліковні вульвіти, рани на шкірі ін.

ELEGANCE
05.04.2013, 17:54
І ми сьогодні почали приймати хімію від тої зарази. Випили 1 таблетку зентелу, по переду ще 2 шт.

K.I.M.
15.04.2013, 13:20
Дівчата, а порадьте хорошого паразитолога у Львові? Знайома з іншої області намагається позбутися цієї біди, але наразі результату нуль.

kozochka
16.04.2013, 12:28
Від глистів добре допомагає настойка на спирту з грибів лисичок. Сестра давала своїй дитині,то допомогло.Лисички не виводять,а розчиняють будь-які глисти.
http://www.rasteniya-lecarstvennie.ru/1166-griby-lisichki-ubivayut-parazitov.html

Solomi
16.04.2013, 15:45
Сестра давала своїй дитині,то допомогло.
а як стало відомо що саме настоянка допомогла?

kozochka
16.04.2013, 23:37
а як стало відомо що саме настоянка допомогла?
Тому що більше нічого не давали від глистів. В дитини не було апетиту, скреготала вночі зубами,під очима синяки. Після місяця прийому зявився апетит і пропали синці під очима.
Зараз я почала своїм дітям давати таку настоянку, бо ніц їсти не хочуть.
Але ми робили трошки по іншому рецепту, лисички свіжі заливали горілкою і на ніч по 1 чайній ложці даємо.

wenecja
17.04.2013, 09:38
раджу перш за все виявити, які глисти в дитини, а тоді лікуватися.Тому що є специфічні ліки на різні види і відповідно тривалість лікування. Порадьтесь з Заставною на Орлика, вона працює там гастроентерологом.Я сама в неї лікувалась. Перше обстеження, яке робила при лікуванні своєї проблеми це-глисти.

Sunnylife
17.04.2013, 11:09
Може комусь знадобиться інформація і буде корисною.
В дитини погіршився апетит, висипка на обличчі, нервозність... пішли до лікаря, який сказав, що скоріш за все в малого глисти... здали аналізи в поліклініці і нічого не знайшли... тоді пан доктор порадив здати аналізи в Синєво, ну там ціни солідні навіть на самі прості і потрібні аналізи... і тут знайома порадила здати аналізи на виявлення глистиків в ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВЕТПРЕПАРАТІВ, звернутись до пана Хом'яка Володимира.
Дядько прикольний, прийшли спершу з круглими очима, що нам тут робити... запитались чи він зробить аналізи... той сказав, що без проблем.
Ціна аналізу - 20 грн. і в малого дійсно знайшли глисти.... (вирішили перевіритись ще в синєво - то це коштувало 70 грн. і паразитів теж знайшли).
коли прийшли в поліклініку і запитали, що це має означати... як це дитина міняється на очах... а в них аналізи показують, що все гуд...то сказали, що буває... треба багато аналізів за день зробити, обладнання трохи вже застаріле.... коротше кажучи схалтурили....

Жменька
17.04.2013, 16:46
Ми вже давно не здаємо жодних аналізів в поліклініці. Кал на глисти - теж у ветерній свекруха якомусь дядькові носить, а кров здаємо або в Медісі, або в Сінево.

smilee
17.04.2013, 20:45
Підкажіть мені - в мого синочка сьогодні болів животик(показував на пупчик), живіт не твердий, нічого такого не їв. Подруга каже, що то явна біль при глистах. Варто здати аналізи?

Svitlanka
17.04.2013, 23:46
по 1 чайній ложці даємо.
:eek:
То не забагато для дитини??? Ще й місяць часу.

Blondo4ka
28.04.2013, 15:38
В мого синочка теж виявили глисти гострики. Аналіз крові виявив збільшення еозинофілів (12). І це після подвійного курсу вормілу. Були приступи болю в животі ( я вже думала, що то апендицит - дала ношпу і все пройшло), тошнота, запори. Треба терміново якогось толкового лікаря (бажано не ветеринара), бо наша сімейна сказала, що глисти - то нічого страшного, нічого більше не давати, нікого не шукати.
Хотілось би до вихідних когось знайти. Буду дуже вдячна всім за допомогу.

Herbera
28.04.2013, 18:35
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВЕТПРЕПАРАТІВ, звернутись до пана Хом'яка Володимира Там роблять аналіз на лямблію, токсокару і аскариду? А взагалі де у Львові можна здати цей аналіз так щоб не дуже дорого, бо в Сінево обійдеться у 300 грн.?

magic
30.04.2013, 20:54
Там роблять аналіз на лямблію, токсокару і аскариду? А взагалі де у Львові можна здати цей аналіз так щоб не дуже дорого, бо в Сінево обійдеться у 300 грн.?
теж цікавить це питання!! і в Сінево аналіз у 300грн. - це аналіз крові на глисти?
і до якого лікаря (для дитини) потрібно звернутися за лікуванням у разі виявлення глистів?

Sunnylife
01.05.2013, 01:08
Можете запитати....впринципі мають робити
Ми робили аналіз калу на паразитів, ми не знали шо там буде....виявились аскариди.
Гастроентеролог до якого ми звернулись сказав, що це Інститут Ветприпаратів як раз і спеціалізується на виявленні будь-яких паразитів.
Так що ви можете з*їздити спитатись. Аскариду находять (вже переконались) і це набагато дешевше, ніж в Синєво чи Медісі.
І кров не беруть, а виявили за аналізом калу.

Оксана Ст
26.05.2013, 01:26
Ми робили аналіз калу на паразитів, ми не знали шо там буде....виявились аскариди.
І що Ви приймали?

Sunnylife
26.05.2013, 15:03
ми приймали зентел сироп, токсфастер, артемізин та пірантел... і їли гарбузове насіння)))
недавно зробили повторний аналіз, то паразитів не було)):girl_tender:

oksanusyk
26.05.2013, 15:23
приймали зентел сироп, токсфастер, артемізин та пірантел
а чому так багато всього??? то мають бути різні препарати? У нас 2 рази нічого не виявили, але симптоми маємо (поганий сон; висипка на тілі; кілька разів казав, що болить животик в області пупка; каки то нормальні, то "звурджені"), тому казали пити Пірантел, хоч я більше схиляюся до "Антипаразиту", бо він на травах. І ще всетаки хочу здати "свіжі" каки в Інституті Ветприпаратів, щоб знати точно

Sunnylife
26.05.2013, 15:40
так прописали... 10 днів все різне...токсфастер - проти токсинів виділених глистами, зентел - проти глистів, артимізин - для виведення яєць глистів, і пірантел для шлунку..Так нам прописав гастроентеролог...
Підіть обов*язково провіртесь перед лікуванням... в нас була дуже сильна як алергічна висипка на обличчі від тих паразитів, можливо, тому такий курс був...

tsyganka
26.05.2013, 21:28
ми приймали зентел сироп, токсфастер, артемізин та пірантел... і їли гарбузове насіння)))
Мамцю рідна! І нащо Ви це все в дитину запхали :girl_impossible::girl_impossible::girl_impossible :Ви читали побічну дію цих препаратів? Цілком могли обійтися одним зентелом, а тут ще й БАДи.
пірантел для шлунку зовсім не для шлунку, а теж протигельмінтний препарат!
була дуже сильна як алергічна висипка тепер буде не тільки висипка... Шкода дитину!

analastanka
26.05.2013, 21:45
Мамцю рідна! І нащо Ви це все в дитину запхали

Цілком нормальна схема комбінованого лікування при аскаридозі, не лякайте людей)

ViTanya
27.05.2013, 00:14
Повністю погоджуюсь з tsyganka.
Пірантел і зентел разом не призначаються. І один, і другий - протигельмінтні і їх не комбінують. Дійсно, повністю вистачило б і одного зентелу, або одного пірантелу. Їх ефективність при аскаридозі однакова і не посилюється при сумісному вживанні (а от побічні дії посилюються). Такого комбінування в паразитології немає, але лікар іншого профілю, який знає спектр дії цих ліків і їх механізм дії, мав би зрозуміти, що їх поєднання недоцільне.
Незрозуміло, для чого призначався артемізин? - Артлайф його позиціонує як антигельмінтик (тобто ще один! для чого? Він не "виводить яйця глистів", вони самі виводяться з калом.
А для чого гарбузове насіння, воно ж входить в склад Артемізину, та й на аскариди не діє. Воно застосовується при стрічкових глистах і ціп"яках (бичачому, свинячому та карликовому).
Сорбенти при лікування гельмінтозів призначаються, тому токсфайтер тут виправданий. Але токсфайтер зовсім не є кращим ніж ентеросгель чи атоксіл (які, до речі, теж не є так званою "хімією", а препатами кремнію). Сорбуюча дія в них дуже виражена, та й по ціні вони в 3 рази дешевші.

analastanka
27.05.2013, 00:41
при сумісному вживанні

Наскільки я зрозуміла з допису Sunnylife, вони це приймали не одночасно. Приймати два курси різних протигельмінтних один після одного - це нормально для лікування аскаридозу. Решта препаратів, наскільки я знаю, побічних дій не мають, тому дитині не зашкодять (хоча цілком можливо, що можна було спокійно обійтись і без тих БАДів), хіба гаманець постраждав.

Бо особисто я, прочитавши допис tsyganka, особливо:

тепер буде не тільки висипка...

вирішила трошки заспокоїти Sunnylife.

Sunnylife
27.05.2013, 11:22
ми все приймали в послідовності в якій написала...
в дитини все пройшло, алергічна висипка по обличчі і тілі де-не-де...більше нема кольків в животі і наче все нормально...дитина ні на що не скаржиться....
можливо забагато нам прописав лікар, но ми до нього вже не перший рік звертаємося... витягнув мене з ерозій шлунку, гастритів....так що я йому довіряю...і не піддавала сумніву його рекомендації.... аж до тепер

Feja Lili
27.05.2013, 15:20
В аптеках дуже багато підробок. Ми пропили курсом 3 Зентела а аскариди в дитини не зникли. Виписали Гельмінтокс.

raspberry
27.05.2013, 19:24
Привіт, порадьте будь-ласка дитячого лікаря-паразитолога, можна в пп чи карму з номером телефона. Здали аналізи - знайшли аскарид. Хочу щоб толковий спеціаліст подивився і назначив лікування. Дякую за допомогу.

нталька
28.05.2013, 12:22
А чи треба якось готувати печінку до прийому антигельмінтних засобів? Може щось типу галстени чи лецитин приймати спочатку?
І чи хтось позбувався тих паразитів з допомогою настоянки з полину, крошини, кори дуба?

Feja Lili
29.05.2013, 14:26
Перед тим як призначати щось на печінку лікар назначає аналіз крові на біохімію і УЗД. В нас нвприклад була збільшена печінка на 1 см. і ми пили на фоні Гельмінтоксу 5 днів Орнітокс.

raspberry
29.05.2013, 17:45
Прописав лікар нам Декарис. Питання: чи треба якось готуватись до нього? Можливо перед прийомом треба щось випити - но-шпа, жовчогінне, антигестамінне? А після, якщо потрібна буде клізма, то просто тепла вода чи ще щось? Дякую.

Feja Lili
30.05.2013, 14:41
Починаючи з того дня, коли будете давати Декаріс треба на ніч хоча б 3 дні подавати якийсь сорбент (Атоксил,або вугілля чорне або біле). Якщо дитина сама не сходить в туалет, то можна дати Дуфалак. Про клізму після антигельмінтних препаратів ніколи не чула. І взагалі мій лікар говорив, що клізма має бути кімнатної температури, бо якщо вода буде тепла вона почне всмоктуватись в кишечнику.

ELEGANCE
31.05.2013, 11:45
А чи треба якось готувати печінку до прийому антигельмінтних засобів? Може щось типу галстени чи лецитин приймати спочатку?
Я давала сину (7р) галстену 2 тижні потім давала зентел 3 дні і продовжувала ще давати галстену тижнів три. Так нам порадила лікар ми лікувались від аскарид. Як нам пояснювала лікар печіну обовязково потрібно готувати до прийому таких сильних лікарств.

Жменька
04.06.2013, 10:43
Виявили у моєї доні аскариди, прописала лікар гельмінтокс, але я прочитала, що на личинки він не діє...
Чи виводив ним хтось аскариди - чи достатньо тої одної таблетки, чи потім ще ще треба буде повторний крс проходити?..

Feja Lili
04.06.2013, 14:11
Ми пили 3 дні зранку Гельмінтокс від аскарид а через 2 тижні лікар призначила Альдазол 3 дні. Потім напевно будемо робити повторний аналіз.

Vероніка
04.06.2013, 17:47
Знайома розповідала, що лікар їй виписав таблетки від гельмінтів Амвей, хтось вже пробував ?

analastanka
07.06.2013, 12:30
чи достатньо тої одної таблетки, чи потім ще ще треба буде повторний крс проходити

Наскільки я знаю, то повторний курс треба проходити завжди, незалежно від того, які саме таблетки призначені (і бажано для другого разу таблетки змінити).

Уляна Поберейко
08.06.2013, 00:09
дівчатка порадьте будь ласка хорошу лаюораторію для виявлення глистів і хорошого паразитолога і можна контакти лікаря

ViTanya
08.06.2013, 10:31
В Сінево роблять аналіз калу на яйця гельмінтів і цисти найпростіших і виявляють анти тіла до гельмінтів в крові. Якість хороша.

---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:26 ----------

...прописала лікар гельмінтокс...
Чи виводив ним хтось аскариди - чи достатньо тої одної таблетки, чи потім ще ще треба буде повторний курс проходити..
Правильно зробити через 3-4 тижні після першого прийому аналіз калу на яйця гельмінтів, якщо від"ємний - повторювати не потрібно. Так як більшість цього робити не хоче, лікарі призначають повторний прийом.

Shprotka
10.06.2013, 14:11
ми робили аналіз калу на гельмінтів в вет.лаб-ії. скзали нам, що є яйця аскаридад, але гельмінтів немає. порадили дати дитині щось проносне (хай лікар випише), щоб вимити ту заразу. антигельмінти радив не давати, бо вони на яйця не діють, тільки печінку вгробимо. комусь вже таке радили? що робили? і чи давав хтось дитині настойку з лисичок (кажуть, що вона розчиняє яйця гельмінтів), але це ж гриби, і чи можна таке дитині давати....

Жменька
10.06.2013, 15:42
що є яйця аскаридад, але гельмінтів немає.
а таке буває? якщо є яйця, то є і гельмінти (які відклали ці яйця)...чи я чогось не розумію?

Vероніка
10.06.2013, 16:08
настойку з лисичок
Я б все-таки радила бути обережною, навіть особисто сама би боялась вживати.

Shprotka
10.06.2013, 16:11
а таке буває?
на скільки я зрозуміла, то яйця можуть попасти через немиті руки, овочі, фрукти і т.п. А для дозрівання яйцю потрібно до місяця часу, тоді в кишечнику вилуплюється личинка, яка починає мігрувати по організму і, зрештою, з ротової порожнини знову заковтується в кишечник, де і починають з личинки дозрівати дорослі аскориди. Якось так...

Жменька
10.06.2013, 16:34
Я, чесно каучи, думала, що ті яйця, які тільки попадають в організм з калом не виходять, а в тонкому кишківнику якось приклеюються і з них вже вилуплюються личинки:

Инвазионные яйца аскарид попадают через рот в желудок, затем в тонкую кишку, где в просвете развиваются личинки, проникающие в венозные сосуды слизистой оболочки, затем стоком крови в воротную вену. Начинается ранняя, миграционная, фаза патогенеза, в основе которой лежит сенсибилизация продуктами метаболизма личиночных стадий аскарид и травматизация тканей во время миграции. По системе воротной вены личинки попадают в печень, активно проникают в печеночные дольки, в печеночную вену, затем в нижнюю полую вену, в правую половину сердца, в капиллярную сеть легких. Личинки активно выходят в просвет альвеол, поднимаются в бронхиолы, бронхи, трахею и глотку. С бронхиальным секретом попадают в ротовую полость, заглатываются со слюной, возвращаются в тонкую кишку, где развиваются до половозрелых особей. Весь цикл развития аскарид от момента заражения человека до появления в фекалиях яиц новой генерации составляет 2,5-3 мес. По ходу миграции личинок образуются воспалительные клеточные инфильтраты с большим содержанием эозинофилов (в печени, легких), которые могут иметь клинические проявления или развиваться бессимптомно. В этот период нередко наблюдают увеличение количества эозинофилов в периферической крови.

Поздняя фаза патогенеза - кишечная (хроническая) - обусловлена паразитированием зрелых особей гельминтов в просвете тонкой кишки и характеризуется механическим повреждением слизистой оболочки, а также токсическим действием продуктов обмена гельминта на различные органы и ткани и, прежде всего, на нервную систему. Паразитирование аскарид вызывает иммуносупрессию, что проявляется неблагоприятным влиянием инвазии на течение инфекционных болезней (дизентерии, вирусных гепатитов, брюшного тифа и др.).

Shprotka
10.06.2013, 16:54
в тонкому кишківнику якось приклеюються і з них вже вилуплюються личинки
я, звичайно, не спец, але підозрюю, що не всі яйця, що потрапляють в організм:
а) є запліднені
б) виживають в кишечнику і перетворюються в личинку
(мені також сказали, що, разом з іншими, в калі знайшли і мертві яйця аскаридад, де зараження відбулося 3-3,5міс. назад, і ці яйця не розвинулися в личинки)

Жменька
10.06.2013, 17:02
я, звичайно, не спец, але підозрюю, що не всі яйця, що потрапляють в організм:
а) є запліднені
б) виживають в кишечнику і перетворюються в личинку
(мені також сказали, що, разом з іншими, в калі знайшли і мертві яйця аскаридад, де зараження відбулося 3-3,5міс. назад, і ці яйця не розвинулися в личинки)
Може бути, я не претендую на останню інстанцію :). Просто висловлюю свою думку, яка сформувалась після прочитаного...

Nimfa
10.06.2013, 22:50
Ми теж робили у Ветер.лабораторії, і він нам сказав що є нежиттєздатні личинки аскаридат, з них розкладених 70%, що не повністю перетравлюється клітковина і не достатньо засвоюються жири і крохмали, порадив дати дитині проносне, бо воно почистить кишківник від тої всієї зарази, а личинки не життєздатні бо в малої була недавно 2 дні висока Т 39.4 (від прививки), то він сам запитав мене чи часом не було Т, бо мала бути причина чому ті личинки мертві. Так от до чого я веду, ми були сьогодні з тим його висновком в 2-ох лікарів, один сказав що взагалі вперше чує що глисти може вбити Т в дитини, а другий лікар всеодно сказав пити антигельмінтні таблетки, а проносне каже пити не треба, бо як сам же ж написав той ветеринар, не достатньо засвоюються жири і крохмали і якщо пити проносне то буде з кишківником ще гірше. Тепер не знаю як то я маю правильно робити? Тепер ще здамо напевне в сінево, цікаво що там виявлять?

Shprotka
11.06.2013, 13:53
проносне каже пити не треба
ми, напевно, в одного й того самого дядька аналізи здавали, бо сценарій однаковий, лише в нас все перетравлюється і засвоюється (але то він і старший за вашого)
нам також лікарка сказала, щоб проносне не пити. і антигельмінти не пити, бо на початок літнього періоду це марна справа. виписала сорбіогель, а антигельмінти пити восени порадила.

Жменька
11.06.2013, 14:12
робили у Ветер.лабораторії, і він нам сказав що є нежиттєздатні личинки аскаридат
Ми здавали у нього аналізи десь 2,5роки тому, то результат був такий же - розкладені личинки аскарид... Цікаво, чи то просто співпадіння, чи він просто всім так каже?...

robik
11.06.2013, 14:21
скзали нам, що є яйця аскаридад, але гельмінтів немає.
Такого просто неможе бути! Хто ті яйця продукує?

---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:17 ----------

є нежиттєздатні личинки аскаридат
личинкова стадія аскаридозу - в легенях, в калі НІКОЛИ не буде личинок аскарид.

Shprotka
11.06.2013, 14:32
Хто ті яйця продукує?
Гугл знає все ;)

robik
11.06.2013, 14:34
Гугл знає все
прочитайте про стадій розвитку тоді.

Shprotka
11.06.2013, 15:19
прочитайте про стадій розвитку тоді.
про стадії розвитку я прочитала і писала про них на попередній сторінці. Цитую:
Заражение человека аскаридой происходит в случае проглатывания зрелых яиц вместе с водой или продуктами (ягодами, овощами), на которых находятся частички почвы.
І ще:
Что характерно, неоплодотворённые яйца паразита не являются инвазивными.
Не думайте, що всі яйця, що потрапили в організм людини, пройдуть всі стадії розвитку )))

robik
11.06.2013, 15:29
Не думайте
Не думаю. я знаю. Звідки може в калі бути личинка? такого бути неможе. Тільки запліднене яйце аскариди несе інвазивну загрозу. Не буду ще раз писати про аскаридоз, але і ви не пишіть припущення. Є чіткий розвиток яйце-личинка-зрілий гельмінт, і кожний етап відбувається в певному органі.

Shprotka
11.06.2013, 15:38
Звідки може в калі бути личинка?
а де я писала, що в калі знайшли личинки? мова була про яйця

Lilimania
15.06.2013, 00:41
Ми теж робили у Ветер.лабораторії, і він нам сказав що є нежиттєздатні личинки аскаридат, з них розкладених 70%, що не повністю перетравлюється клітковина і не достатньо засвоюються жири і крохмали, порадив дати дитині проносне, бо воно почистить кишківник від тої всієї зарази

Ми здавали у нього аналізи десь 2,5роки тому, то результат був такий же - розкладені личинки аскарид...

Ой, все як про нас написано... слово в слово... І на попередніх сторінках тут теж писали вже про такий діагноз... Я щось трози здивована.
Такі хороші відгуки були про того лікаря з вет лабораторії (Олег Іванович), такий точний і глибокий аналіз робить, яка стадія розвитку личинки, коли заразилась дитина і т.д., але ж чому такі абсолютно однакові діагнози?... Здавали кал на аналіз кілька днів тому.
Також радив проносне. Лікарка правда цього не прописувала, дала спочатку сорбенти, щоб вивести токсини (які є в організмі дитини внаслідок розкладення мертвих личинок), а потім Зентел і купа ліків з Зеленої аптеки.

А до речі, тиждень тому здавали в Синево кров на токсокару (це власне ті личинки аскаридат), аскариди та лямлії. І НІЧОГО не виявили. Дитині 3 роки майже. Правда я не заспокоїлась (бо в мене дитина вже 2 місяця ночами страшно кашляє (легені, бронхи чисті) та й інші є проблеми) і слідуя хорошим рекомендація здали кал в ветлікарню. Втішилась, що такий розгорнутий аналіз а тут на тобі, він дублюється з іншими... Може він інших глистів не знає просто? І смішно і плакати хочеться. Дайте хорошого лікаря:girl_cray:

---------- Додано в 00:41 ---------- Попередній допис був написаний в 00:14 ----------

Хм, я тут щойно подумала, він ж працює в ветлабораторії, а це песики, котики. А наскільки я начиталась і неті, то аскаридат - це глисти які живуть і розмножуються в собаках. От він на цих видах глистів в силу своєї професії "вже собаку з'їв", можливо тому тільки про цей вид глистів і пише всім, бо "людських" глистів не знає...

Alexx
15.06.2013, 02:30
Втішилась, що такий розгорнутий аналіз а тут на тобі, він дублюється з іншими... Може він інших глистів не знає просто?
Ми також цьому "мужичку" здавали аналізи, але діагноз трошки відрізнявся.
Виявив личинки аскарид 3 популяції (середня ступінь зараження) 30% розкладання; 2 яйця гострика і ще протеї в цистній формі, ну і також клітковина не перетравлена. Також прописував проносне або клізму зробити, щоб "мертві душі" вичистити, ну і вже тоді травити все решта. Такщо, бачите він не всім одинакове розказує. Як потравимо, планую знову здати аналіз, щоб порівняти результат.
Прочитала попередні дописи і подумую може не казати, що ми вже в нього робили аналізи і травили паразитів.... перевірити чи правду каже чи знову щось подібне опише...
Ага, і ще собі пригадала, що наша педіатр розказувала, що в якоїсь дитини він виявив аж 4 видів глистів (це так просто в розмові вона розказувала, його тел. також вона мені дала, сказала, що дуже толковий)

Diana
15.06.2013, 16:44
ой дівчата і ми внього були пару років тому, то знайов у нас якогось карликового ципяка, який дууже рідко діагностується. а ще начитавшись що то таке то мало з розуму не зійшла. Нащастя його у нас не було і більше до нього не ходили

Made in USSR
15.06.2013, 23:07
Втішилась, що такий розгорнутий аналіз а тут на тобі, він дублюється з іншими...
а Ви не думали що дублюється з іншими тому, що у інших така сама проблема?? Личинки аскаридат, а тим більше нежиттєздатні та розкладені свідчать про те, що організм був ними уражений. А щоб підчепити ту заразу багато розуму не треба.
У нас він теж виявив ті паразити і яйця гостриків. Сказав що гостриків знайшов 2 яйця, але то не значить що їх тільки 2. Якщо є 2, то значить є і більше. Лікування не призначив як такого. Просто порадив дати проносне, а потім через кілька днів антигельмінтні препарати та сорбенти.
Я консультувалась з цього питання у педіатра, то вона сказала що зараз 90% дітей мають таку проблему.

Lilimania
16.06.2013, 23:33
а Ви не думали що дублюється з іншими тому, що у інших така сама проблема??
та думала...., просто дивно було читати, що у багатьох такі однакові результати. Нам до речі також два яйця гостриків виявив. Моя педіатр сказала, що в калі неможливо виявити яйця гостриків, бо вони відкладають яйця виключно на виході з попи, сказала, що в кал ті яйця могли попасти виключно, якщо ті гострики вже відклали своїй яйця ззовні в попі і при каканні попали в горшок з калом (перепрошую за такі подробиці)

Vероніка
17.06.2013, 00:14
вона сказала що зараз 90%
дітей мають таку проблему.
Це 90% її пацiєнтiв чи вона має статистику по мiсту ? Наприклад, в нас i в багатьох друзiв-знайомих аналiзи нiчого не виявили, здавали в рiзних спец. лабораторiях, тому не можу сказати, що це така розповсюджена проблема.
Якщо чесно, для мене виглядає дивно, що всi результати у цього вет. лiкаря позитивнi, в когось було iнакше ?

Made in USSR
17.06.2013, 09:26
в когось було iнакше ?
було. в моєї коліжанки малого не виявив нічого.
я не думаю що той лвкар зацікавлений у знаходженні всякої зарази у наших дітей. який йому з того толк? Лікування він не призначає, в "свої" аптеки не скеровує...

Це 90% її пацiєнтiв чи вона має статистику по мiсту ?
статистика по області.

в нас i в багатьох друзiв-знайомих аналiзи нiчого не виявили, здавали в рiзних спец. лабораторiях, тому не можу сказати, що це така розповсюджена проблема.
ми теж здавали багато де і в поліклініці, і в Сінево кров з вени. Ніде нічого. А він точно сказав коли було зараження і я тепер приблизно згадала де то могло статись...

сказала, що в кал ті яйця могли попасти виключно, якщо ті гострики вже відклали своїй яйця ззовні в попі і при каканні попали в горшок з калом
та ніхто і не сперечається про спосіб відкладання яєць. Але пригадайте сообі шлях виходу калу з людини)) Отак ті яйця і потрапляють в кал, "на виході"

Shprotka
17.06.2013, 10:18
також два яйця гостриків виявив
і в нас два (хоть би казав на якій площі виявлено два :girl_crazy:, чи на весь аналіз чи на 1мм3 чи як там)))

Made in USSR
17.06.2013, 11:24
і в нас два (хоть би казав на якій площі виявлено два , чи на весь аналіз чи на 1мм3 чи як там)))
він мені пояснив що якщо виявив 2то значить вони є. Яка різниця чи багато, чи мало? паразити є і з ними треба боротись. Ви ж коли здаєте аналізи в поліклініці то вони пишуть або виявлено, або не виявлено.. кількість ніхто не пише.

Lilimania
17.06.2013, 13:51
Дівчата, виявити тих паразитів діло третє, а як ви ЕФЕКТИВНО з ними поборолись? На разі в мене мала п'є Сорбіогель з зеленої аптеки, щоб вивести токсини.
Далі педіатр призначила Артемізин та Токсфайтер Люкс теж з Зеленої аптеки пити 15 днів. Чи хтось давав таке дітям, читала неоднозначні відгуки про артемізин (і позитивні і негативні), чи помогло Вашим діткам?

Made in USSR
17.06.2013, 14:07
нам призначили 3 дні алохол (жовчогінне), потім 3 дні пірантел+сорбент+антигістамінне. Всім дорослим що живуть разом з дитиною також 1 таблетку пірантелу. через 2 тижні повторити пірантел+собрент+антигістамінне і контрольна здача аналізів.

Vероніка
17.06.2013, 14:30
Лікування він не призначає, в "свої" аптеки не скеровує
Так, але ви знову повторно до нього прийдете здавати аналізи і час від часу будете перевірятись, а це ж не безкоштовно, так?! І таких людей багато, тільки на ДП вже скільки назбиралось.
Мене трохи дивує така кількість позитивних результатів, ось і все.

Lilimania
17.06.2013, 16:08
ви знову повторно до нього прийдете здавати аналізи і час від часу будете перевірятись, а це ж не безкоштовно, так?!
Ну тут трішки стану на захист того дядька з ветлабораторії. Вартість аналізу у нього вважаю не така й висока, чого не скажеш про Синево, наприклад. В синево за три аналіза по крові (аскариди, тоскокара, лямблії) я заплатила 300грн. Тому дядьку за аналіз калу заплатила 30грн. Різниця колосальна. При чому в Синево не виявили нічого, а той дядько виявив токсокару.
Виходячи з такої логіки, то навпаки б Синево мало давати позитивні результати аналізів, щоб люди після лікування до них знову звертались.
Моя особиста думка - в Синево роблять неякісно. Тільки обслуговування на високому рівні.
А стосовно того дядька, то не знаю... радує умовно радує, бо по своїй суті таке радувати не може, що той дядько, виходячи з вищезалишених тут відгуків, все таки ставив різні діагнози і виявляв інші глисти, а не тільки личинки аскаридат.

До речі ще одне питання, яке мене мучить, дівчата, хто вам радив того дядька з ветлабораторії? мені його порадила ЛОР з Орлика -Демченко Ольга Іванівна, вона ж має свій приватний кабінет в Рясне.
Хочу виключити підступний зговір між ними :girl_nea:

Shprotka
17.06.2013, 16:13
Сказав що гостриків знайшов 2 яйця, але то не значить що їх тільки 2. Якщо є 2, то значить є і більше.
то навіщо так говорити, якщо можна сказати
виявлено, або не виявлено..

---------- Додано в 16:13 ---------- Попередній допис був написаний в 16:10 ----------

ЛОР з Орлика -Демченко Ольга Іванівна
аналогічно ))) при чому сходу мені заявила: "Що ви тут горло прийшли лікувати?! Перше йдіть аналізи на глисти здайте!"

Made in USSR
17.06.2013, 16:15
то навіщо так говорити, якщо можна сказати
"мадам, Вам нужно ехати или шашечки?" (с)
яка різниця як сказав? головне що вони є.

Мені теж Демченко про нього казала, але я і без неї планувала до нього йти.
Ну і офф: та Демченко зі всіма так спілкується ніби ти розумово відсталий чи то тільки нам так пощастило))

Жменька
17.06.2013, 16:28
Демченко
Нам сказала не вона, а подружка моєї свекрухи (сімейний лікар на Симоненка)

Shprotka
17.06.2013, 16:47
яка різниця як сказав? головне що вони є.
якщо він ставить різну степінь зараження, то і к-сть виявлених в калі яєць має відрізнятися, інакше закрадається думка про надійність того аналізу (тим більше, що відгуки про "мужичка" неоднозначні).
ну і взагалі він сказав, цитую: З гостриками боротися - то є марна справа. Це як битися з невидимим ворогом.

DarkNess
17.06.2013, 17:09
Мені тут недавно сказали, що причиною частих бронхітів може бути аскаридоз. ???
Щось мене це непокоїть, хочу здати аналіз.
Порадьте до кого звертатись в тому ДНДКІ ветеринарних препаратів (в пп).
Дякую.

Alexx
17.06.2013, 19:15
До речі ще одне питання, яке мене мучить, дівчата, хто вам радив того дядька з ветлабораторії?
Нам порадила наша педіатр (2-га поліклініка). До речі, той дядько просив дуже його тел не роздавати, хіба хорошим знайомим )))).

Vероніка
17.06.2013, 21:05
"Що ви тут горло прийшли лікувати?! Перше йдіть аналізи на глисти здайте!"
Ноу комментс ...
Лікар без огляду одразу направляє на аналізи гельмінтів ?

Lilimania
17.06.2013, 22:57
Допис від Shprotka
"Що ви тут горло прийшли лікувати?! Перше йдіть аналізи на глисти здайте!"
Нас теж Демченко не стала лікувати, відправила на аналізи на глисти. Сказала, що в неї як в ЛОРа немає претензій до стану моєї дитини. І це при тому, що в дитини було виявлено в горлі і в носі якісь там бактерії (назви вже не памятаю). Сказала, що в здоровому організмі ті бактерії мають самі зникнути, а у нас слабий імунітет, знищений глистами. Тому тут треба лікуватися тільки від глистів і буде нам щастя...
Мені в певній мірі хочеться вже вірити, що то глисти, бо вже втомилась від потійних хвороб, 3 місяці в моєї малої постійно рецидивуючі коньюктивіти, вульвовагініти ( в 3 рочки!:girl_sad:), по ночам страшний кашель... Лікарі розводять руками. А Демченко говорить, що то глисти і крапка.

Жменька
18.06.2013, 13:08
Мені в певній мірі хочеться вже вірити, що то глисти, бо вже втомилась від потійних хвороб, 3 місяці в моєї малої постійно рецидивуючі коньюктивіти, вульвовагініти ( в 3 рочки!), по ночам страшний кашель... Лікарі розводять руками. А Демченко говорить, що то глисти і крапка.
у моєї дитини була молочниця, спричинена глистами - на той момент їй було 2рочки. Прийшли до дит. гінеколога, вона одразу сказала здати аналізи на глисти. Тоді виявили гострики.
Так що ті паразити дійсно є причиною багатьох болячок

tsiuma
18.06.2013, 13:36
Дівчата, на рах.скерування від лікарів на аналізи до ветлабораторії - то якщо і є змова, то тоді з досить багатьма лікарями, тому що і я, і чоловік в свій час мали таке скерування від зовсім різних лікарів з приватної клініки, і з держ.поліклініки.
Мені гастроентеролог з сихівської поліклініки написав тільки ПІБ дядька, сказав, що можна і в поліклініці здавати кал, але шансів, що добре зроблять, як в ветлаб - мало.
А чоловікові дали телефон, але зовсім іншого дядька звідти, і той в нього виявив аскариди. Має йти повторно здавати після лікування.
Я от теж хочу себе і малого там перевірити, тому що ми паралельно з чоловіком лікування не пройшли (а може й треба було), бо я здала кров на антитіла до аскарид у Ескулабі, то не виявили.
Лікар же сказав, що кал все одно треба здати на аналіз, тому що антитіл як реакції імунітету могли не виявити, а глисти можуть бути наявні.

А в малого зараз взагалі жахливий апетит (вірніше, його відсутність, ух, як згадаю... оті скиглення "не хочу їсти"), тому будемо перевірятись.

Lilimania
18.06.2013, 15:50
у моєї дитини була молочниця, спричинена глистами...Тоді виявили гострики.
я також малій здавала зіскоби на гострики в нас в поліклініці. 3 дні, зранку, попа не мита. Нічого не виявили... Це було десь в кінці травня.
А на початку червня здала кал "мужичку" з ветлабораторії, то він виявив яйця гостриків.
Не знаю, хто тут зробив аналізи якісно. Чула, що глисти не щодень (чи щоночі) відкладають яйця, а тільки коли молодий місяць (коли він росте). В цей період дитина також стає особливо збудженою, нервовою (коли ті паразити стають активними і відкладають яйця). За своєю дитиною правда такого не помічала.

Жменька
18.06.2013, 16:33
коли молодий місяць (коли він росте). В цей період дитина також стає особливо збудженою, нервовою (коли ті паразити стають активними і відкладають яйця).
це дійсно так. Помітила, що моя Катя в той час навіть спить дуже погано, може зриватися, плакати вночі.

Nimfa
18.06.2013, 16:43
Ми для перевірки, після того дятька з вет. лабораторії, ще здали аналізи на яйця гельмінтів в Сінево, теж нема, вже спокійніше... А до нього направила теж Демченко, лор, теж прийшли щоб перевірила корки , то вона з пів метра умудрилась побачити що нема, дитина плакала, крутилась, не знаю яким чудом вона то побачила, а чоловік каже, що корки є, їх видно і так, а вона все одно, каже що ми її вчити будемо і т.д. , що в дитини глисти, вон яка вона нервова і т.д., ми тоді здивувались такому прийому в лора, а ще вона навіть не слухає до кінця тебе, сама щось запитає, я починаю говорити, вона вже інше питає, цирк!

jozya
18.06.2013, 23:41
про демченко
Так само кашляла по ночах, і соплі затягнулися, і іноді кров при смарканні. Ор на півповерху на тему яка я мамаша, діагноз глисти (один із) і антибіотики.
Чоловік рвався малій їх дати, бо по гуглю нам була практично "кришка". Через тиждень нелікування (тільки промивали ніс) нам стало "значно краще" і "допивайте антибіотики до кінця курсу і буде вам щастя"
Глисти підозрюю, ще ні разу ні гнали ні хоча б здавали аналізи, до кого тепер йти?

Solomi
19.06.2013, 09:25
Лікар без огляду одразу направляє на аналізи гельмінтів ?
не дивуюся, саме від глистів в малого боліло серце, апетит жихливий, сон неспокійний, 2 тижні кашенль без признаків хвороби

виявили токсокари.робили аналіз в
дятька з вет. лабораторії

а лікувались аж в інфекціоніста

але замість того дядька , ще хочу спробувати ось тут (http://www.ses.lviv.ua/index.php?id=30) здавати

tsiuma
20.06.2013, 16:06
але замість того дядька , ще хочу спробувати ось тут здавати
почала я свою, як відчуваю, епопею зі здачі аналізів. Віднесла сьогодні в лабораторію по посиланню вище (це на Новому Львові). Там дуже приємні жіночки працюють, але багато офіціозу: потрібно написати заяву, тоді підписати угоду і оплатити гроші через банк. А результати я зможу отримати аж у вівторок, бо ще понесу зіскоби на ентеробіоз. Тоді ж підпишу угоду, оплачу.

Результат їхньої роботи також напишу.

До дядька на Промислову ще планую піти паралельно здати, контрольно, так би мовити. Тільки де ж на то все часу взяти, з тою роботою...

Solomi
25.06.2013, 12:55
А результати я зможу отримати аж у вівторок
і як результати?

tsiuma
27.06.2013, 14:39
Цитата:
Допис від tsiuma
А результати я зможу отримати аж у вівторок
і як результати?
Не виявилено нічого навіть подібного до глистів ні у кого з нашої сім"ї. Оплатила за нас трьох + за малого додатково ще аналіз на ентеробіоз - 152 грн.

Але думаю ще навідатись і у ветлабораторію здати.

МаленькаКотя
27.06.2013, 15:40
А до дядька з Промислової треба якесь скерування? Скільки коштує аналіз? Дайте контакти в пп, будь-ласка

Lilimania
29.06.2013, 23:25
Дівчата, мені тут порадили як ефективний спосіб позбутися глистів - це Екстракт грейпфрутових кісточок виробництва однієї швейцарської фірми. Ціна не з дешевих, близько 400грн за 30 мл.
Чи хтось чув, лікувався вже таким?
Мені одна мама казала, що нічим не могла вивести глисти, а от цим вивела. не знаю наскільки дієве, ніби-мало б бути без побічних ефектів, бо ж лікарство з натуральним складником, але ціна...

AilataN
30.06.2013, 00:46
В дев"ятому році препарат "Цитросепт" коштував в аптеці 114 грн за 20 мл. Також його ( тобто екстракт кісточок грепфрута, тобто ЕКГ) можна придбати у інших БАДівських компаніях ( зокрема Вівасан. То напевно, про нього вам говорили, як про швейцарський препарат)) за ціною наабагато дорожчою ніж аптечна.
Стосовно глистів- то я би не дуже надіялась на дію тільки цього препарату.

Жменька
30.06.2013, 20:21
Екстракт грейпфрутових кісточок виробництва однієї швейцарської фірми.
Ага, а ще нам лікар з представництва тої самої швейцарської компанії радив моїй дитині від глистів ефірне масло розмарину пити (на етикетці якого написано - ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ) та масло тих самих грейпфрутових кісточок мені від глистів пити (на етикетці - те саме - для зовнішнього застосування), виробництво - звичайно, та ж швейцарська компанія. Ми не пили того, а вам вирішувати.
Хоча, масло з грепфрутових кісточок я маю - дуже ефективне для полоскання, коли горло болить; або волосся полоскати - потім гарно блистить; також коли якісь прищики на тілі -гарно заживляє.

Nimfa
30.06.2013, 21:04
Ми не пили того, а вам вирішувати.
Моя свекруха собі купує тої фірми багато препаратів і мені часто купує різні масла ефірні,креми,сиропи і т.д. якість значно відрізняється від аптечних, мені то все дуже подобається, але я б сама не купляла бо ціни для мене зависокі. Масло грейпфрута теж обіцяла малій купити.
ефірне масло розмарину пити (на етикетці якого написано - ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ) та масло тих самих грейпфрутових кісточок мені від глистів пити (на етикетці - те саме - для зовнішнього застосування),
на рахунок того що написано на етикетці, то спеціально передивилась, на всіх етикетках, які наклеєні по верх коробочки українською мовою написано для зовнішнього застосування, але маю їхні книжки з описами, то там багато які масла п‘ються внутрішньо, в тому числі і грейпфрут, але треба обережно бо то концентрат сильний. Я того не рекламую, бо сама не купляю, але багато чого маю з їх продукції, тому можу спокійно казати що то класна річ і воно помагає, але зазвичай лікується тим довго, бо то все-таки аромотерапія.

нталька
30.06.2013, 22:44
Екстракт грейпфрутових кісточок
Користуюся вже не один рік таблетками того екстракту. Не вівасанівськими. В основному при отруєннях чи підозрах на щось таке, полоскання горла інколи, для дезинфекції. Хороший засіб. А з концентрацією треба бути обережним, особливо для дітей. Але ніколи не чула і не зустрічала інфи про те, щоб ним від глистів лікуватись.

analastanka
30.06.2013, 22:53
ефірне масло розмарину пити (на етикетці якого написано - ТІЛЬКИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОГО ЗАСТОСУВАННЯ) та масло тих самих грейпфрутових кісточок мені від глистів пити (на етикетці - те саме - для зовнішнього застосування), виробництво - звичайно, та ж швейцарська компанія

Я пила їхні масла (не розмарину і не від глистів) - на них на всіх написано, що "для зовнішнього", але акуратно, строго по інструкції і не перевищуючи дозу пити можна - вони добре очищені, це зовсім не ті масла, що у наших аптеках (які дійсно не можна вживати внутрішньо).

Це не реклама, бо я тим не займаюсь, але вівасанівською продукцію цілком дуже задоволена. Однак ціна в них надто завишена, як на мене.

Lilimania
30.06.2013, 23:07
На сайті вівасан в описі того Екстракта грейп. кісточок пише, що він призначений в т.ч. "для лечения кишечных паразитарных заболеваний".
Наскільки правильно розумію, то від глистів.
Але не буду займатись самолікуванням, тим більше своєї дитини, будем лікуватись тим, що призначила лікарка. Дякую за дописи