КПК

Показати повну версію : Глисти і способи їх позбутися

Сторінки : 1 [2] 3 4

Arctica
30.08.2010, 15:24
Якби ж то знати лаборанта чи лабораторію... От хочеш взнати, чи є та зараза в дитини чи дорослого, якщо явних симптомів немає, то звідки починати і куди йти?
У мене знайомі здавали в приватній лабораторії "Синєво", прийшли без зкерування, підозрювали в дитини наявність глистів от і звернулися, ще знайомі схвально відгукувалися про лабораторію "Євромед" (бічна вул. Личаківської).

dieSonne
30.08.2010, 15:59
От хочеш взнати, чи є та зараза в дитини чи дорослого, якщо явних симптомів немає, то звідки починати і куди йти?
якщо явних симптомів нема, то не морочте собі голову і не тягайте дитину по лабораторіях. Краще спрямуйте ту енергію та час на спільну забаву з дитиною - безболісно і корисно :)

katrinka
30.08.2010, 16:17
у нас они постійно. тільки вилікуємо, вони знову поналазять.
раз такі справи, після того як прогнали глисти (хімією) бажано ще 2-3 рази по місяцю з перервами пройти лікування натуральними препарати від глистів, які практично не шкідливі для дитячого організму, але оберігають ослаблений організм від повторного зараження. а можливо залишаються живі личинки, натуральні препарати теж з ними справляться. якщо дитина любить гарбузове насіння, включити в щоденний раціон, зараз свіжі гарбузи можна давити сік з яблуками і морквою (ще й цілий набір вітамінок отримаєте), краплі полину як старий добрий засіб, в зеленій аптеці є хороший натуральний препарат від паразитів, назву забула, в "біонеті" - віданга теж можна для профілактики приймати. позитивні результати потрібно закріпити, організм окрепне і сам зможе притистояти "атакам" паразитів

irideni
20.09.2010, 19:06
а у мого малого виявили аскариди (здавали аналізи ,бо постійний кашель у дитини. З легенями все в порядку).Гастроентеролог призначила курс лікування на цілий місяць ,звичайно ж купу всякої хімії +бади...вкінці очистили печінку ...,але результату ніякого ,це не дало.Так ,як я з цим змиритись не змогла (у дитини дальше був поганий апетит ,біль в животі ,синяки під очима ) ,то я вирішила дати курс декарісу і полину ....аж тоді я була шокована ,бо після клізми побачила ЇХ,цей ЖАХ ...декаріс їх паралізує на 1 добу ,і вони виходять(неживі).Зараз все одно спокою не маю ,вичитала ,що лишаються личинки.А що з ними робити????я не впевнена що личинки вимерли з хробаками...малий дальше покашлює ,синяки під очима знову зявились ,з апетитом так собі...хоч даю курс вітамінів.

olenkastar
24.09.2010, 00:13
ось яку профілактику глистів радять на одному толковому форумі ;)
Профилактику делаем так. Детям в течении шести дней утром натощак за 30 минут до еды даю настой из трав: полынь, кора крушины, кора дуба и пижма. 1 ч.л. смеси на ночь залить поллитра кипятка и как остынет-процедить. Взрослым полстакана, а детям в 3 годика 1 ст.л. настоя. На ночь завариваю слабительную травку сенну. Это если не хочется детям делать клизмы. По утрам тоже в течении 6 дней надо делать полстакановую клизмочку из настоя чеснока(1-2 зубка выдаваить и залить на ночь кипятком). На 7ой день натощак семечки, почищенные накануне. 2 ст.л. детям измельчить на мясрруьке можно чуть меда и воды добавить. Ничего не есть. А через 2 часа 1\4 стакана сульфата магния (это слабительное) и через полчаса клизму. В эту неделю ограничить молочное, сладкое, мясное. Все это подробно описывается у Надежды Семеновой "Очистись от паразитов", у Малахова...
Если не захочет пить горечь, то смесь этих травок можно по грамульке положить в пустую капсулку от таблеток (дешевые купить, а содержимое тщательно вытрусить).

Зорянівонька
05.10.2010, 18:21
ААААААЙЙЙЙЙЙ
Виявили в нас гострики і лямблії. От думаю як боротися. Педіатр радила Зентел 5 днів. Порадьте доброго лікаря, який скаже як правильно все організувати, чи всій сімї пити, чи пити при цьому ще якісь бактерії-вугілля...
Або з свого досвіду порадьте. Малий погано спить, блідий, синяки під очима, шкіра така як гусяча, появилися знов шкірки на голові. під колінами і на руках появлялися подразнення, дерматолог виписала мазь, то проходить, а потім знову. Дуже шкрябається біля попи-пісі. Але на болі не скаржиться, зубами не скрегоче... А, і зміни в щитовидці якісь, то педіатр казала, що теж може вказувати на глисти...
Чи треба йти ще в приватну клініку кров з вени здавати?
Щось розгубилася...
І про лямблії - одні пишуть що дуже небезпечні, інші - що не небезпечні...

Зорянівонька
06.10.2010, 15:00
А ще, чим всякі Ворміли, Зентели небезпечні? Пишуть що хімія, що токсичні, але на що саме впливають?

DolceVita
06.10.2010, 15:28
По-перше,потрібно заспокоїтися!!!!
Коли женуть глистів ніяких вітамінів,бактерій і добавок не дається-це їда для глистів.
Поїдьте до гастроентеролога на Орлика,вона скаже чи є потреба здавати кров з вени ( 200 грн коштує цей аналіз).
Проганяти однозначно всім членам родини і котика і песикам і папужкам включно!!! це не жарт!
Всі глисти є небезпечні!!! Тому,що якщо вони не отримують належного харчування від господаря вони починають їсти самого хазяїна.....

dieSonne
06.10.2010, 15:29
з інструкції до медичного застосування Фармакокінетика. Всмоктування. Після внутрішнього застосування препарат слабо всмоктується (до 5%) із травного тракту. Одночасне вживання жирної їжі приблизно у 5 разів збільшує всмоктування препарату.

Метаболізм. Албендазол швидко метаболізується у печінці під час первинного проходження. Основний метаболіт – албендазолу сульфоксид – зберігає половину фармакологічної активності первинної речовини.

Виведення. Період напіввиведення албендазолу сульфоксиду з плазми крові становить приблизно 8,5 год. албендазолу сульфоксид та інші метаболіти виводяться переважно з жовчю, і тільки невелика їх частина виводиться із сечею. Після тривалого застосування препарату у великих дозах його виведення із цист триває кілька тижнів.
Побічна дія. З боку травного тракту та печінки: стоматит, сухість у роті, печія, нудота, блювання, біль у животі, метеоризм, пронос, запор, жовтяниця. З боку центральної нервової системи та периферичної нервової системи: безсоння або сонливість, головний біль, запаморочення, сплутаність свідомості, дезорієнтація, галюцинації, судоми, зниження гостроти зору.

З боку системи кровотворення: порушення кровотворення.

Алергічні реакції: свербіж, кропив’янка, пухирчатка, дерматит, пропасниця.

а якщо на хлопський розум, то велике навантаження на печінку, жовчний та нирки, а також сильна інтоксикація всього організму самим препаратом і токсинами при розкладі самих глистів.

mysha
06.10.2010, 16:02
Виявили в нас гострики і лямблії
А де виявили лямблії? В калі? В якій лабораторії? Я хотіла малому теж такий аналіз зробити, але в лабораторії казали, що кал має бути ще теплим (до 20 хв. з моменту випорожнення), щоб виявити лямблії (потім вони вкриваються прозорою плівкою і їх неможливо забарвити. Лабораторія на Замарстинівській, я на Чупринки... навіть на машині не встигну. Тоді ми здали кров з вени на лямблії у Медісі (в Чорнобильській л-ні) і результат в нас виявився сумнівним. Т.б. 200грн. заплатила, дитину помучила і далі нічого не знаю. :beee:

robik
06.10.2010, 16:03
І лямлії, і гострики відносяться до контактних, тому лікуватися потрібно всім вдома. Цікавить, як виявили, бо гострики видно на першій порції какашки, і при зіскобі, а лямблії, тоє клас найпростіші, складніше виявити. Не вірю ніяким комп"ютерним діагностикам, серологічним методам, бо дають часто "сіру" зону, тобто ні так ні ні. Щоб вилікувати лямбліоз, уважно прочитайте інструкцію, повинно обов"язково писати "для лікування протозоозів, найростіших" бо інакше толку не буде.

SemanaV
21.10.2010, 12:13
Є ще один народний метод, як позбутися глистів. Потрібно закипятити склянку молока вкинути у нього зубчик часнику і настояти, чоб молоко стало тепленьким, процідити. Цим молочком маленькій дитині, ваткою промивати попку (глисти не виносять цього запаху). Старшій дитині робити клізму цим молочком, а також як маленьку так і велику дитину можна садити на горшок - в горшок це момочко гаряченьким (не гарячим).
Бажано прасувати трусики всередині щоб точно повбивати всі личинки, а також протирати ручки у квартирі розчином оцту з водою.

Rodionochka
21.10.2010, 13:10
Ми зараз теж тих паразитів травимо. Спочатку дала Декарис, а тепер п"ємо препарат "Антипаразит". Це трави в капсулах, курс 30-45 днів. Минулого року малому місяць подавала - відразу хворіти менше став (а може то співпало), краще їсти почав. Купувала той "Антипаразит" в аптеці на Франка, в аптеці Зибицьких. До складу входять пророщені зерна вівса, пшениці, кукурудзи, листя берези, горіх грецький, квітки пижми звичайної, трава та квіти полину, трава парила звичайного, цибулини часнику городнього, насіння гарбуза, кора крушини. Все це подріблене і в прозорій капсулі. Малий ковтати не хоче, то я йому на ложку висипаю та водичкою розводжу, на смак противне, гірке. Але бачила свого часу результат, тому тепер терпимо знову.

Diana
21.10.2010, 14:06
скажіть а де УЛьвові по калу добре діагностують, бо в малої вульвіт, і перше що сказали провірити на глисти, а у нашій поліклініці погано роблять ( точніше просто всім пишуть не виявлено)

Ольга
21.10.2010, 14:15
Дівчата, яка Ваша думка про поради зеленої аптеки, я про прийом відразу двох препаратів Артемізин і біотроф 11. Чи хтось проходив весь курс сам чи дітям давав?

SemanaV
21.10.2010, 20:51
Спочатку дала Декарис, а тепер п"ємо препарат "Антипаразит"
Я теж чула, що Антипаразит помагає.

olja_zaj
21.10.2010, 21:38
а тепер п"ємо препарат "Антипаразит
Тільки цей препарат п"єте і більше нічого?

Diana
22.10.2010, 12:22
Хто здавав алізи в обласній паразитологічній лабораторії на Тернопільській?

robik
22.10.2010, 12:36
Кращий лікар-лаборант з паразитології Юлія Яківна!!!!!! на тернопільській

Diana
22.10.2010, 12:39
Юлія Яківна!!!!!! на тернопільській
дякую, нас якраз і до неї скеровують

shalunka
03.12.2010, 15:49
моя подруга давала малому цибулю настояну на меді( нарізала цибулю, додала меду, пустило сік)- від кашлю, а полізли глисти. А ще можна їсти хліб з маслом і часником, глисти того не люблять...

iriwa
04.01.2011, 19:29
:girl_cray: Переодягала малого і зауважила таке нещастя... Дитині півтора року, дівчата, що порадите?:girl_phone1:

trilka
11.01.2011, 11:52
Чула від лікаря, що дуже хороший засіб "Фітоглистицид" він на травах і абсолютно безпечний. Більше інфо шукайте в інтернеті.

Florena
13.01.2011, 02:22
У нас теж виявили лямблії,то лікар порадила перед тим як почати їх лікувати,потрібно зробити сліпе зондування жовчного міхура.Препарат для лікування "зентел" його приймати 5 днів додатково до цього антигістамінний препарат( від алергії) "едем",потім попити протиглисний чай на травах.Ще є народний спосіб чергуючи через день 1ст.л.молока та 10крапль соку часнику на тщесерце,другий день десерта ложка перемеленого насіння з гарбуза розжовувати так зробити по 5днів.

GORTENZIA
13.01.2011, 11:32
Нам лікар з гастроєнтерологічного санаторію після аналізу крові з вени виписала Тинідазол (від лямблій). Здавав тільки старший 10р., сказали приймати всім, кожному своя доза, плюс оце сліпе зондування і Лактовіт.Ну накупили ми того добра. Дала спочатку тільки старшому на ніч, положила на бік грілку. Дитина вночі мала галюцинації, кричав, плакав на руки просився, мене обіймав, нікуди не відпускав. Так було дві ночі. Температури не було. Я думала дістану інфаркт:girl_crazy:. Збиралась викликати швидку. Потім все пройшло, тільки трохи слабість залишилась. А малий нічого не пам"ятає. Єдине, що тішить, не давала того меншим дітям, бо тоді б :suicide:А це мав бути курс три дні і повторно через місяць.Ток що от...

robik
13.01.2011, 11:59
плюс оце сліпе зондування

Чим більше читаю, тим сильніше земля з під ніг виходить :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:!!!
Яке зондування дітям? Вибачте, але Вам своєї дитини не шкода?
Мене так злостять ті доктори гастроентерологічого профілю, тулять глисти на всі боки :girl_devil: Є чи нема - 100% лікують гельмінтози. Забембали. Ну а мами? та почитайте інструкції до ліків, до процедур нотації і відгуки. Чого ж так сліпо вірити , що от після тої пігулки всьо буде ок?
Дитина какає щодня, невже це так важко рознести ті каки 2 рази в рік в 2-3 різні лабораторії. Це важче ніж забирати кров з вени? Чи ото сліпе зондування? Подумайте.
Я в минулому лаборант-паразитолог, тому знаю ту проблему з іншого боку. На тому зробили великий бізнес. Добре, якщо в дитини дійсно були гельмінти, ви пролікувалися і все добре. А якщо нема нічого, просто лікувати для свого заспокоєння? Не труйте дітей.
Лямблії запросто можна побачити в калі при протозооскопії. Це одноклітинний паразит, і якщо вони, то їх багато і лаборант їх не помітити не зможе. Цікавить більше - в ПП.

Florena
14.01.2011, 20:51
Сліпе зондування робиться зранку на тщесерце за допомогою "сорбіту", а не на ніч.Зробивши його пігулки від лямблій дають на другий день дитині наніч.

bob
22.01.2011, 01:08
Моя доця кашляє рік часу.Лікуємо всім чим знає педіатр, антибіотики, масажі дренажні, електрофорези, і накінець то нас відправили провірити на глисти до чудової лікарки фітотерапевта, і виявили в нас глисти (собачі) токсокари.ці глисти "оселяються" у людей в бронхах або легенях.Виявляли за допомогоя якогось апарату, справа у тому що ці токсокари важко знайти в калі або в кровіі, лікарка зразу виписала лікування, там ціла система,це все не так просто.спочатку приймаємо ентеросгель (напротязі 3 тижднів), потім на третій день немозол (лікарка казала що дуже підробляють ворміл, тому це його заміна ) приймаєм два дні, потім лоратадин і на кінець 3 тиждні гельмінтан(каплі які продаються в аптеці Наталі земної)по 3 кр.3 рази на день за пів год до їди, потім лінекс 1 тиждень і знову гельмінтан 3 тиждні.Моя Настя перестала кашляти на третй тиждень після лікування, (ціле лікування тривало 2 місяці).

robik
22.01.2011, 14:31
токсокари важко знайти в калі або в кровіі
Ваш лікар повинен знати, що токсокари НІКОЛИ не можуть бути в калі. Бо людський організм для них - тупік. І лікар обов"язково повинен назначити заг аналіз крові, в якому еозинофіли мали бути на багато вищі норми (3-5). Це при даному діагнозі єдиний (серологія є додатковим) діагностичний метод для поставлення діагнозу "токсокароз".
А з приводу препарату Немозол мусите знати, що то є дуже сильний протигельмінтозик, і виписується по рецепту (маю підозру, що лікар вам сам дав/продав цей препарат)

bob
22.01.2011, 20:03
еозонофіли в нас 11, а номазол купила без проблем по 5 грн у Вашій аптеці

GORTENZIA
27.01.2011, 12:29
На подумайте,що підірвана мама, яка шукає, чим би помучити дитину. Сліпе зондування, як мені пояснила лікар, це щось жовчогінного, гепатопротекторного, щоб токсини від ліків не накопичувались у печінці, а швиденько виходили геть. І ще питання до robik, розумію, що ви в тому шарите, ПП - це до вас особисто написати?(в компі я бюільший баран ніж в глистах:girl_blush2:)

Vika
27.01.2011, 12:51
дівчата кому не лінь напишіть будь ласка як то зондування робити. в попередніх дописах шось не знайшла.

robik
27.01.2011, 13:17
На подумайте
Та я нічого не думаю про Вас поганого. Повірте. Мене турбує, коли проводять такого роду експеременти на дітях. Не розумію, який толк гнати жовч, промивати жовчовивідні шляхи? Лямблії там не живуть, в жовчі вони просто розчиняться. Лямблії живуть в верхніх відділах тонкого кишківника. І не треба видумувати і пересиляти їх в жовчевий. Нічого поганого в зондуванні нема, але попробуйте на собі.
Я роблю так. Наніч в термос заливаю теплої(гарячої) мінеральної води, випиваю 2 таблетки но-шпи. Зранку п"ю малими ковтками + сорбіт, грілка під правий бік. Лежати треба 1,5-2 год. Хоча я і зондуюся сама вже 6років, без но-шпи обійтися не можу, бо спазми страшні. Не уявляю, як має то терпіти дитина. Воду беру Боржомі в скляній пляшці. Ну і звичайно 2 дні дієта.

---------- Додано в 12:17 ---------- Попередній допис був написаний в 12:14 ----------

пп- це особисто мені

Arctica
04.02.2011, 01:13
Неодноразово здавали кал Данилка на яйцеглисти, перед садочком здавали мазки - нічого не виявили. Тільки от мене почав непокоїти його нічний кашель, не застудний і не алергічний, порадили звернутися до зав. паразитології що по вул. Промисловій Олег Іванович (нажаль прізвище не знаю ), може хтось був у нього або щось чув, буду вдячна за будь яку інформацію (чи толковий, чи допоміг, скільки коштує у нього аналіз на виявлення глистів?)

Ljus6ka
04.02.2011, 01:51
Допис від Arctica
порадили звернутися до зав. паразитології що по вул. Промисловій Олег Іванович (нажаль прізвище не знаю ), може хтось був у нього або щось чув, буду вдячна за будь яку інформацію (чи толковий, чи допоміг, скільки коштує у нього аналіз на виявлення глистів?)
Знаю , що дуже толковий і добре в мікроскопі дивиться кал. Як будете йти може він вас попередить щоб тишком нишком все було , бо після одної особи яка наробила галасу він деякий час не хотів приймати людей , тому після того просить аби дуже тихо до нього пиходили і не розказували за чим і для чого до нього пийшли, а особисто його знайшли. Ну одним словом так було восени може зараз щось змінилося .

Ума
06.02.2011, 19:36
до зав. паразитології що по вул. Промисловій Олег Іванович (нажаль прізвище не знаю ),

мені його радили через десяті руки. Здали пару днів тому кал малого. Ну що я вам скажу... перед тим в лабораторіях (за гроші) ніц не виявлено. А він роздивився слабу стадію ураження стронгілоїдами :girl_cray: і одного гострика. При чому крім яєць, виявив напіврозкладені личинки тих стронгілоїдів. Я його результатам вірю, бо по-перше, коліжанка коли носила кал на аналіз, то була можливість то зробити при ній і вона на власні очі бачила аскариди, гострики, личинки їх і яйця. Він все детально розповів і пояснив, а по друге, коли почитала ознаки ураження тими паразитами, що виявили в нас, то картина на ліцо - бронхіти з асматичним компонентом, біль в животі (об"їздили вже з надцять лікарів і узд і нічого конкретного не виявлено), свербіж шкіри...
тепер парю собі голову чим то лікувати. Буду пробувати народними методами, бо так як ступінь ураження легка, то ще маю час на "експерименти", а як ні, то певно буду хімію брати. Наразі консультуюсь в травника.
А знаєте, що ті стронгілоїди можуть проникати в організм через шкіру??? я була в шокови! отак босеньким побігав... і на маєш! вже другу ніч нормально не сплю, все здається що по мені щось лазить! а ще як дізналася, що ті паразити в організмі людини можуть жити 5-6 років, то геть погано стало...

питання: хтось лікував ті стронгілоїди? що порадите робити?
і що робити з тими наіпврозкладеними личинками? то певно їх токсини викликають в малого алергічний кашель. може то якийсь сорбент попити?

Arctica
06.02.2011, 22:20
Можливо хтось "виводив" глисти таким препаратом як Зентел, напишіть буль ласка чи ефективний, чи допоміг, чи були якісь побічні дії. За будь яку інформацію буду вдячна:girl_yes:. А ще може хтось знає щось насправді ефективне/перевірене від аскаридів?

mysha
06.02.2011, 23:10
Промисловій Олег Іванович (нажаль прізвище не знаю ), може хтось був у нього або щось чув, буду вдячна за будь яку інформацію (чи толковий, чи допоміг, скільки коштує у нього аналіз на виявлення глистів?)
Я теж чула за нього лише хороше. Навіть телефонувала йому, але нас цікавили лише лямблії, він сказав, що для виявлення лямблій, кал має бути ще теплий (15-20хв), бо потім вони вкриваються прозорю плівкою і їх неможливо зафарбувати. А в нас так ніяк не виходило (далеко від нас Промислова). Здавали на лямбії кров з вени в Медісі - результат "сумнівний".
Мені залежало лише на лямбліях, бо малому на той момент вже виставили астму і я шукала причину. Промучились ми зі звичайними лікарями і потрапили до гомеопата, в якого я запиталась "А може в нас астма через глисти? Як їх лікувати?" Виявилось, що гомепатія лікує організм в цілому, а в здоровому організмі немає місця для глистів. А про астму ми вже й забули (про глистів тим більше):blum1:

viktoria
07.02.2011, 00:45
А ще може хтось знає щось насправді ефективне/перевірене від аскаридів?
Мне одна педиатр посоветовала, утром на тощак давать 21 сырую тыквенную семечку за пол часа до еды, хотя бы три дня это детям. А взрослым по полстакана, утром и вечером перед сном и желательно после не пить как можно дольше. А потом слабительные чаи попить.

robik
07.02.2011, 12:03
порадили звернутися до зав. паразитології що по вул. Промисловій
Дівчата, там знаходиться обласна ветеринарна лабораторія. І той пан спец по тваринах. щось ДУЖЕ я сумніваюся, що він перелопатив каки песиків-котиків, і став супер-паразитологом-лаборантом
А він роздивився слабу стадію ураження стронгілоїдами і одного гострика. При чому крім яєць, виявив напіврозкладені личинки тих стронгілоїдів. Я його результатам вірю, бо по-перше, коліжанка коли носила кал на аналіз, то була можливість то зробити при ній і вона на власні очі бачила аскариди, гострики, личинки їх і яйця
1) Стронгілоїдоз, або в народі, кишкова вугриця. Аналіз (по Берману) триває приблизно годину. Такий діагноз можна поставити тільки за умови рухливості личинок стронгілоїд (тому в мене виникає сумнів "напіврозкладені"). Під мікроскопом (мале збільшення) ми можемо побачити рухливі, прозорі, личинки. Загальний аналіз крові - шалена еозинофілія (50-80од). Якщо в дитини виявили стронгілоїди, то вірогідність, що інфіковані усі члени сім"ї - 99%.
він сказав, що для виявлення лямблій, кал має бути ще теплий (15-20хв), бо потім вони вкриваються прозорю плівкою і їх неможливо зафарбувати
Фест паразитолог. Різниця "свіжості" і "давності" калу у виявлені лямблій не має значення. Лямблії можуть бути тільки в 2 формах: вегетативна (під мікроскопом, як грушка, з вусиками, рухлива) і цистна (овальної форми з подвійною оболонкою, не рухлива, так званий "сплячий стан"). Якщо в дитини проноси, кал неоформлений (нема купки), то лямблії будуть тільки у цистній формі. Мазки на виявлення лямблій фарбують розчином Люголя (йод знерухомлює вегетативну лямблію, а гліцерин підсвітлює поле зору).
Гострики поодиноко не бувають. Вони якщо є то їх повно.
Аскариду ви побачите без доктора, вона дуже схожа на дощового хробака, за розмірами. Личинки аскарид НІКОЛИ в калі не будуть, то є повний бред. Личинки можна виявити хіба при мікроскопії мокроти, або промивних водах бронхів. Але запевняю Вас, ніхто у Львові тим не займається.
Дівчата! Якщо ветеринари будуть ставити діагнози дітям, то буде повний капець. Хто має телефон того доктора і може скинути мені в ПП буду вдячна. Багато чула про його роботу, маю бажання поговорити.

mysha
07.02.2011, 12:27
2 robik, а ким Ви працюєте (може "Яку освіту маєте?"). Тепер буду знати, з Вашого дозволу, з ким консультуватися. Бо в моєму оточенні таких людей немає... :give_rose:

robik
07.02.2011, 12:38
ким Ви працюєте

я зараз працюю не за спеціальністю, так склалися життєві обставини. Але в минулому я лаборант-паразитолог. Працювала в ОблСЕС. До нас потрапляли самі цікаві випадки, і я мала чудових вчителів, які люблять свою роботу, і кращих я на даний момент не знаю. Паразитологія, то не тільки какашки, то і малярія, і купа різних екзотичних гельмінтозів, які зараз часто привозять. Тому я не залишаю ту тему і постійно вчуся, бо може колись повернуся назад.
Ветеринар не відповідає.

Анута
07.02.2011, 12:54
Загальний аналіз крові - шалена еозинофілія (50-80од)
скажіть будь-ласка, якщо еозинофілія в нормі, то не варта підозрювати щось погане?

robik
07.02.2011, 13:10
еозинофілія
в нормі еозинофілів 3-5од. Цей елемент крові відповідає за алергени. Тому при астмах, прийомі нових ліків, паразитарних захворюваннях цей показник зростає. Чому кров реагує на гельмінти, навіть не не них, а на продукти їх життєдіятьності. Бо ті речовини є чужі для нашого організму, в нормі їх не повинно бути.
На рахунок того, підозрювати чи ні. Якщо Ви підозрюєте гельміноз у дитини, здайте кров, кал, зіскоб на гострики. Якщо еоз. збільшені а в калі і зіскобі нічого не має -вирішуйте самі чи давати з профілактичною метою антигельмінтики. Якщо еоз. в нормі - я б не давала.

Wiktor
07.02.2011, 14:15
Стерильними (без глистів, бактерій, вірусів і т.п.) дітей не зробимо і прагнути того не треба. Мусимо пам'ятати, що майже всі паразити в організмі людини є умовно-патогенними, а багато з них перебувають з організмом в симбіотичних взаємовідносинах, тобто "ти мені, я тобі". Тому треба розважливо підходити до цього питання. Якщо й навіть вирішимо лікувати такі проблеми, бо для такого лікування є покази, то треба використовувати натуральні способи (рослинні, гомеопатичні препарати), що зміцнюють і очищать організм

Gala
07.02.2011, 14:43
В старшої доні при аналізі крові - еозинофіли 12.Маємо підозру на глисти.Здавали кал,нічого не виявили...Взагалі апетит має поганий,тягне на солодке і гемоглобін низький має.Але теж боюся давати хімію.Що порадите?

Wiktor
07.02.2011, 17:44
Цей чай хороший і діти його охоче п'ють http://doctorseleznev.info/28-helminth-tea.php

robik
07.02.2011, 18:33
Маємо підозру на глисти
Мушу вказати на один момент, який є дуже важливим. Я вже писала, що найчастіше діти хворіють ентеробіозом (збудник- гострик) і аскаридозом. Гострики - це контактний гельмінтоз, заражаємося через "брудні руки". А от виявляють їх не по калу, а зіскобом (пробірка з тампоном, або паличка з гліцерином). Зранку не підмиваючи дитину, з складочок навколо анусу роблять змив, ретельно протирають тим тампоном, і в лабораторію. Справа в тому, що гострики несуть яйця не в кишківнику, де не має кисню, а на "свіжому повітрі". Це потрібно, щоб в яйцях розвинулася личинка. Тому в калі практично ніколи немає яєць гостриків.
Тому обстеження на гельмінти це - триразово здати кал, бажано підряд, триразово - зіскоб на гострики, + загальний аналіз крові.
Може втомила Вас термінами за сьогодні, намагаюся по-простому пояснити, як воно є.

Тому раджу Вам, якщо Ви не здавали зіскобів - здайте. Якщо нічого не буде, шукайте іншу причину. Еозинофіли можуть піднятися від будь-чого незвичного для дитини, чого організм не дуже хоче.

Ума
09.02.2011, 00:28
добре що я ще не почала лікування :)

Робік, я рада що тут є особа яка в тому розуміється і щось толково пояснить. Еозоноф. в нас 8. Але коли мені сказали про стронгілоїдів і я почитала за ті асматичні бронхіти, то повірила на 101%. Навіть не знаю... Можете в ПП ще когось порадити, щоб перевірити добре малого? чи може то ще по крові можна визначити?

ага, ветеринар сказав, що 40% личинок стронгілоїдів напіврозкладені. (то я так зрозуміла що були ще "цілі") Питався чи ми десь місяць тому не приймали медикаменти якісь. Ми приймали антибіотик тоді, але я про це не говорила, бо не могла так швидко зорієнтуватися

фасолька
09.02.2011, 11:21
robik, дуже дякую Вам за цікаву інформацію. Може ще підкажете що можна почитати по даній темі і яке лікування Ви вважаєте більш прийнятним.
А на рахунок Олега Івановича, то його мені порадила (з дуже хорошими рекомендаціями) наш гастроентеролог з Охмадиту (в неї досвіду ого-го). Спілкуюсь з ним три роки, альтернативи не бачу!!! Взагалі-то я сама бачу, коли в дитини гельмінти з"являються - раптово міняється поведінка. Аналіз здаю для підстраховки. В рочок після тижня в селі в родичів ми підхопили стронгілоїдів, ніхто нічого не знайшов (не буду уточнювати в скількох місцях ми проходили обстеження), але я ж бачила, що дитину щось мучить! Олег Іванович знайшов і показав відразу, пролікувались Зентелом (+кілька препаратів для очищення і т.д.). Доня знову стала собою! Мамусі, пробуйте, шукайте, лікуйтесь за рекомендаціями гастроентерологів (чи інших вузькопрофільних спеціалістів), читайте про ліки в інеті і самі вирішуйте що і де для вас найбільш прийнятне. Всі діти різні і лікування мусить бути індивідуальним!

robik
09.02.2011, 12:48
Ми приймали антибіотик
На гельмінти ніякі ліки не діють, окрім специфічних, що винесені в окрему фармгрупу, як антигельмінтні препарати. На то вони паразити. Якщо б ви приймали такі препарати, то безумовно, картина аналізу була б сумнівна. Поясню чому. Препарати, якими лікують гельмінти є різної дії. Одні блокують гельмінт, і він не може рухатися/живитися/дозрівати статево/розмножуватися. Інші - розчиняють паразита.
Тому, якщо ви пролікували/чи дали з профілактичною метою ліки, аналіз покаже лише якість лікування, бо знайти щось практично = 0.
Взагалі-то я сама бачу, коли в дитини гельмінти з"являються - раптово міняється поведінка
Так, повністю з вами погоджуюсь, гельмінтози дають певні відхилення в неврології (неспокій, роздратованість, збудження). Але списувати тільки на них я б не радила. бо неврологічні явища є при будь-якому іншому захворюванні. Для прикладу - дитина до року, харчування ГВ, майже стерильні умови. Не митих, термічно не оброблених продуктів практично не вживає, тобто заразитися гельмінтозом неможливо, практично. Але дитя і капризує, і проблеми бувають з животиком, і плачі без приводу. Бо знайомиться з навколишнім світом і "вчиться реагувати". І такі явища супроводжують дітей до статевого дозрівання.
Тому поведінка змінюється не тільки через гельмінти.

за рекомендаціями гастроентерологів
Я за то двома руками, щоб вузькі спеціалісти зкеровували на аналіз на гельмінти, прицільно вказували, на що має лаборант подивитися. То дуже важливо. Бо гельмінтів багато, а методи проведення діагностики дуже різні. Якщо лікар не скаже мамі "підіть здайте аналіз на стронгілоїдоз", то лаборант не буде ставити того специфічного аналізу. А мама і не знає як треба, вірить доктору. А вони, не хочу нікого образити, такі бздури пишуть в скеруваннях, не пояснять як треба ті каки здати, скільки їх треба.

Значить для аналізу калу на гельмінти, які локалізуються в кишківнику (аскариди, волосоголовці, карликовий ціп"як, стронгілоїди і лямблії (є і інші, але діти ними практично не хворіють)) потрібно приблизно повну столову ложку калу, в ідеалі зібраного з різних місць. Ото добро покласти в скляну баньочку, чи в пластикову, тільки не в паперову/картонну. Якщо дитина ходить по-великому ввечері, нічого страшного нема, яйця гельмінтів не випаровуються. Зранку в лабораторію, просите 3 пробірки не ентеробіоз (гострики). Три дні підряд, зранку, не підмиваючи дитя робите змив з попи. Знов в лабораторію - і маєте чистий спокій, що зробили все правильно.
І ще - в рік діагностується більше 300 000 гельмінтозів в Україні, а ліків аптеки (наголошую на тому, бо є ще БАДИ, і травники) продають більше 4 мільйонів упаковок.Тобто 3700 000 упаковок люди з"їли просто так. Це великий бізнес. Тому навколо маса інформації, що глисти нас "доїдають". Мені не шкода, якщо ту хімію з"їсть пияк, йому нічого гіршого не станеться, а дітей шкода, бо то вони ті протигельмінтики їдять для перестраховки.

MAXAMAK
09.02.2011, 13:03
Хочу запитати - коли б ми не здавали аналізи калу і не здавали мазки на гостриків завжди результат був негативний. В аналізі крові езенофіли теж завжди в межах норми. Не можу також сказати, що мала якісь підозри на глистів у дітей - звичайно розумію, що вони є, але якихось особливих проявів (кашлів, поганого сну, висипів, відсутністю апетиту чи інше не спостерігала). Час від часу проводжу профілактику народними методами - насіння гарбуза, чай з кореня полину, сік із квашеної капусти. Коли лежала із малою в лікарні і після довгого затяжного лікування антибіотиками - моя дитина викакала цілий горошкок гостриків. Вибачайте за подробиці, але мені аж млосно зробилось від того, що я побачила і вони ще були всі живі і повзали. Чому аналізи та мазки їх не показували і чому вони повтікали всі після антибіотиків. Це реакція на ліки чи на стрес, можливо наркоз (малій робили операцію)?
Зараз аналізи знову нічого не показують.

robik
09.02.2011, 13:55
горошкок гостриків
Час від того як дитина заковтнула яйце гострика до дорослого 21день. А щоб було їх багато, місяця 2 -достатньо. Я тоже багато раз бачила таку картину. Гострики (ентеробіоз) - це контактний гельмінт. Дитина почухалася в попі, тими руками за іграшку, хтось інший побавився, руки в рот - і усе. Тому ентеробіоз дуже поширений в організованих дитячих колективах (садочки, школи).

Чому аналізи та мазки їх не показували
Важко мені сказати "чому". В мазку пропустити яйце гострика практично неможливо. Мені шкода, але певно зле дивилися.
Чому повилазили? Бо коли створюється несприятливе середовище (це народні методи типу полин, сік з капусти, гарбузове насіння) вони "втікають".Наркоз, напевне спровокував це.

Ksusha
10.02.2011, 12:05
Моїй дівчинці 7 років. Слідкуючи за її поведінкою помітила, що почала гірше їсти, улюбленими стравами стали картопля, вареники, і (за її висловом) "грубий" макарон. Мясо, риба, зупка їсть з тяжкою бідою.. Далі - страшний скрегіт зубів. Вночі то просто щось неможливе..А віднедавна ще почала і покашлювати. Цілий день не кашляне жодного разу..а ввечері хвилин через 10 після того як засне - починає кашляти. Я (з допомогою інтернету) тут же поставила їй діагноз - глисти, причому вирішила, що аскариди.:girl_crazy: То я жартую звичайно.. Але підозра в мене така виникла.. Знаю, що потрібно здавати кров і кал. Поки що ми здали кров і сечу. Про кал - одні кажуть, що аналіз не ефективний і він нічого не показує, інші кажуть, що кал має бути теплий (з трудом собі уявляю то - дитина какає ввечері, і взагалі я не маю можливості за годину добратися до лабораторії). Аналізи показали, що еозинофіли - 5, шое - 18, і ще лейкоцити в сечі. Дільнича нічого толкового сказати не може (вона вже досить старша і в неї розмова - це набір не зв"язаних між собою слів.. речення не получаються..).. Завтра планую йти до гастроентеролога. Але в мене таке питання до спеціалістів - якщо еозинофіли 5, що є верхньою границею норми - чи можна з впевненістю сказати, що глистів нема, і шукати причину того скреготу і втрати апетиту десь інакше.

Wiktor
10.02.2011, 12:58
Мусимо пам'ятати, що клінічна діагностика будь-якої хвороби грунтується насамперед на скаргах, історії хвороби і життя (анамнез) і даних об'єктивного огляду пацієнта. Лабораторні і інструментальні дослідження то є додаткові методи обстеження і їх від'ємний результат не завжди заперечує діагноз, якщо попередні методи на нього вказують.

Простіше кажучи, якщо лікар бачить, що у дитини є ознаки наявності глистів, то вони в неї можуть бути, навіть якщо аналізи того не визначають.

robik
10.02.2011, 13:04
страшний скрегіт зубів
Так, чомусь вважають, що скрегіт вночі- значить є глисти. Причин скреготу є багато, від стоматологічних (коли ріжуться жувальні зуби) до неврологічних. Не виключаю, що можуть і гельмінти, хоча чесно - прямого звязку не бачу.
аскариди
А Ви молодець. Дійсно при аскаридозі є 2 фази: міграційна (легенева) і кишкова. Зараження відбувається так. Людина з"їдає немиті ягоди (наголошую, бо переважно домашні суниці, клубніка є тими продуктами, які миють не ретельно, а просто на друшляку промивають), фрукти, овочі. Хто дуже любить їсти на городі - той "друг" аскариди. Яйце аскариди заковтується, в тонкому кишківнику через судини потрапляє в кров, далі по малому колу кровообігу в легені і там личинка визріває. Ось тоді може розвинутися кашель. Але в тій фазі еозинофілія в крові. Коли личинка визріє, з мокротою викашлюється і знову заковтується. Далі приблизно 2 міс росте до статевозрілої в кишківнику. Загалом аскарида живе тільки рік і щоб померти вилазить з калом "подивитися на світ". І буває так (знаю точно) що людину нічого не турбувало, а тут раз - такий сюрприз. Виявити в калі яйця аскариди просто - яєць багато, вони ні на що не схожі, мають специфічну оболонку. Але!!! Аскарида може бути самкою і самцем. І якщо паразитує в організмі самець - лаборант ніколи не побачить яєць, бо їх просто нема. а самка несе дуууже багато 25тис в день.

чи можна з впевненістю сказати, що глистів нема
Якщо на момент того коли дитя кашляє еозинофіли =5од - це дуже замало для легеневої форми аскаридозу. І от думаю, щоб таке могла Зїсти ваша дитина (зараз лютий, віднімаємо 2,5міс маємо середину листопада) з городу, немите. Звичайно варіанти є - за всім не вслідкуєш. Але зараз вам аналіз калу нічого не покаже, бо в кишківнику аскариди ще нема.

Ksusha
10.02.2011, 13:39
Дякую за розяснення. Robik ви говорите елементарні речі, просто і зрозуміло, саме головне - доступно для людини без медосвіти. Невже наші "так звані лікарі" не можуть запамятати таку інформацію. Я ж не кажу пояснювати мамі будову глиста на клітинному рівні, але ж елементарні речі можна було б знати.

robik
10.02.2011, 14:32
не можуть запамятати таку інформацію
Я б сказала не хочуть. Бо дорий доктор - той що лікує, добрий лаборант - той що виявляє.Так думає більшість людей. Але треба багато врахувати, звідки то має всятися, коли "сезон" на певний вид.
Так що якщо миєте руки, дитина на вулиці нічого не їсть, вологі серветки є під руками, білизну прасуєте, все буде ок! Якщо вже є підозра - дайте з народного, проженіть сумніви і будьте здорові. :girl_wink:

---------- Додано в 13:32 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

якщо лікар бачить, що у дитини є ознаки наявності глистів, то вони в неї можуть бути, навіть якщо аналізи того не визначають.
Хотілося б знати, які такі ознаки прямо вказують на гельмінтоз? Прокоментуйте будь-ласка.
Як клінічно, враховуючи тільки анамнез можна поставити діагноз "Лямбліоз","Стронгілоїдоз", "Дифілоботріоз", а найбільше мене цікавить Теніози. Чи згорнути всі в кучу і вилікувати одним препаратом?

Wiktor
10.02.2011, 23:49
robik пише:

"Яйце аскариди заковтується, в тонкому кишківнику через судини потрапляє в кров, далі по малому колу кровообігу в легені і там личинка визріває"

То як то то яйце в кров потрапляє? Через стінку судини воно ніяк не пролізе і ніхто його туди не проштовхне. З яйця в тонкому кишківнику (а не в легенях, як ви пишете) викльовується маленька личинка, вона пробуровує-пробиває стінку кишківника і потім з током крові йде до печінки, а потім до легень. В легеневому міхурці вона знову пробиває стінку судини, виходить до бронхіального дерева, рухається доверху (викликає кашель) потім потрапляє до горла (викликає кашель) і знову заковтується до тонкого кишківника, де вже розвиається до дорослої стадіі.

Що стосується вашого питання про клініку окремих гельмінтозів, то на той рахунок є відповідна література, раджу вам її трохи почитати

robik
11.02.2011, 10:46
То як то то яйце в кров потрапляє?
Шановний Вікторе! Ви праві безумовно, личинка потрапляє в кров, і визріває в легенях. Я упустила подробиці етіології, патогенезу, і фізіологічних особливостей розвитку гельмінтів, щоб по-простому, без термінів пояснити мамам як відбувається зараження і коли можна виявити даний гельмінтоз. Термінологією можу "зловживати" спілкуючись з спеціалістом з медичної паразитології. Тому прошу не чіплятися за окремі слова/речення, а роз"яснити і навести аргументи, що лабораторна діагностика - це минуле, а діагностувати гельмінтози можна без аналізів, тільки спираючись на етіологію. Ви так мені і не відповіли на дане питання. Ми зачіпили тут тільки гельмінти і найпростіші, які локалізуюються в кишківнику. А як бути з превмоцистозом, дифіляріатозом (зараз дуже прогресує на наших теренах), зрештою малярією. Дуже сумніваюся, що чай№28 поможе, чи інше неспецифічне лікування.
Можливо Ви Вікторе, ГУРУ в гомеопатії, але я - паразитолог, тому вчила, читала, практично займалася лабораторною діагностикою, і вчуся до сьогоднішнього дня. І спросоння розкажу про методи діагностики. А Ви наскільки обізнані в паразитології?

Kvitneva
11.02.2011, 21:39
потрібно приблизно повну столову ложку калу, в ідеалі зібраного з різних місць.
ось тут я розгубилася... пояснить, будь ласка. а все інше дуже доступно написано - дякую

DolceVita
11.02.2011, 23:01
щоб в калі виявити глисти(яйця) треба два тижні день в день здавати кал і щоб там реально рилися і видивлялися підмікроскопом!!! або коли вже самі попруть то в калі будуть залишки мертвих старих глистів....
страшні речі я пишу,але глисти то така зараза-дивилися передачу-собака своїм подихом розповсюджує яйця глиста на 5 метрів навколо себе...
а ми постійно в парку,а коли зуби росли то все в рот тягнули...

Wiktor
11.02.2011, 23:48
роз"яснити і навести аргументи, що лабораторна діагностика - це минуле, а діагностувати гельмінтози можна без аналізів, тільки спираючись на етіологію.

Це де я таке писав? Не приписуйте мені заключень і висновків, які ви самі собі придумали. Читайте уважно

Я написав, що інструментальні і лабораторні методи то додаткові методи діагностики і їх від'ємні результати зовсім не значать того, що тієї хвороби немає. І це стосується не тільки паразитології

robik
12.02.2011, 10:43
інструментальні і лабораторні методи то додаткові методи діагностики і їх від'ємні результати зовсім не значать того, що тієї хвороби немає

А конкретніше? Я навела Вам приклади паразитологічних захворювань, при яких лаб. дослідження - це №1 для діагнозу і успішного лікування. Ви узагальнюєте, а паразитологія - це особливий розділ, з особливою діагностикою і лікуванням. Неправильно лікуючи можна ще більше нашкодити.
От мене цікавить таке. Стільки ліків продають аптеки + травники+ БАДИ + гомеопатія, а глистів менше не стає, чому? Медіа роликами про гельмінтози лякає людей, що всі хвороби через паразитів, лікують без крапки в діагнозі, а тільки за підозрою.
В 2008році я просила лаборантів-паразитологів всіх районів Львівської області, кому трапиться (люди принесуть) аскарида, сам гельмінт, привезти в лабораторію, щоб виготовити препарати навчальні. Нікому не траплялася. Тоді просила ферми, де вирощують свиней (тоже хворіють аскаридозом) - тишина, бо проводять дегільментизацію двічі на рік. Так звідки беруться гельмінти? Щоб заразитися гельмінтозом треба, щоб були збережені всі умови, шляхи і сприйнятливість людини.

З великим задоволенням поспілкувалася б в живу, може на прийом прийду. Дівчата адресою поділяться :girl_yes2:

Wiktor
13.02.2011, 11:48
Я знаю про той бізнес, який розвинувся на темі глистів. Особливо власниками апаратів типу Оберон чи їм подібних. Досить часто тим займаються випадкові люди і вони намовляють тих переляканих мам на ті всі БАДи та інші речі. Що гірше деякі з них використовують не тільки БАДи, але й різні вермокси, тінідазоли, зентелі, ворміли та інші празіквантелі. То досить токсичні ліки і їх необгрунтоване призначення неспеціалістами дуже шкодить тим пацієнтам, призводячи до ослаблення організмі дитини і потім ще більшого розмноження тих глистів. Тому хотів би застерегти всіх від тих оберонів.

Далі про методику лікування паразитів. Я би застеріг від мети тих всіх паразитів в організмі повбивати токсичними хімічними засобами. Як правило нічого то не дає. Потім ті глисти повертаються після перших же пальців в роті і розмножуються ще більше в ослабленому хімікатами організмі.

Методика і мета лікування гельмінтозв має полягати на гігієні, здоровому способі життя і харчування, раціональному стосування антибіотиків та різних протизапальних засобів і т.п.

ViTanya
13.02.2011, 17:15
В 2008році я просила лаборантів-паразитологів всіх районів Львівської області, кому трапиться (люди принесуть) аскарида, сам гельмінт, привезти в лабораторію, щоб виготовити препарати навчальні. Нікому не траплялася. Тоді просила ферми, де вирощують свиней (тоже хворіють аскаридозом) - тишина, бо проводять дегільментизацію двічі на рік. Так звідки беруться гельмінти?
від собак - бродячих і нелікованих домашніх. Півроку тому я купила щенятко, принесла додому, воно встигло пару разів покакати, в калі нічого видно не було, але знаю, що перед щепленням собакам обов'язково потрібно давати дегельмінтики. В той же день дала таблетки, на наступний же день - в калі аскариди, десь по 10-15-20 см, і так декілька разів ( жаль, не знала що вони потрібні robik, а то б принесла їй пару штук). В господарів, в яких купувала щеня, були його батьки і ще одне щенятко, їм нічого від глистів не давали, я запитувала. А вони ж весь цей час розсівали з калом яйця глистів! Подивитись на наші львівські газони - це ж собачий туалет, лайно на лайні ( за своєю собачкою я прибираю). Це все попадає на взуття, а потім до нас додому, на підошвах висихає і потім вдихається. Мий руки хоч до дірок... Так само на вулиці-висихає. і з пилюкою вдихається. Якщо дорослі харчуються раціонально ( квашена капуста, до їжі - прець, гірчиця, гвоздика та інші прянощі), то діти в основному цього не їдять, а ще й брудні руки пхають до рота, от і заражаються.

robik
14.02.2011, 10:38
від собак - бродячих і нелікованих домашніх

Від собак можна заразитися токсокарозом (собача аскарида). Я в попередніх дописах писала про це захворювання, і методи діагностування. Людина є тупіком. Личинка токсокари током крові розноситься по організму, інкапсулюється, доходить до певного росту і кінець. Метод діагностики - ТІЛЬКИ серологічний. Ніякий аналіз калу вам не покаже токсокар.
На жаль, навіть, якщо ви і заразитися токсокарозом, і серологія показала позитивний результат, якість лікування перевірити дуже складно, бо антитіла зберігаються роками. Тому і через рік і два аналіз буде позитивний, хоча індекси поволі будуть понижатися.
Гельмінтів є дуже багато, але ті що можуть викликати захворювання в людини, мала частина.
Тому не згущайте навколо гельмінтів фарби. Гігієна запобігає зараженю.

mysha
14.02.2011, 11:17
на підошвах висихає і потім вдихається.

Так само на вулиці-висихає. і з пилюкою вдихається.

Robik, невже таким шляхом реально заразитися глистами. Для мене це щось з області фантастики...:khomyak::khomyak::khomyak:

irushka
14.02.2011, 12:10
Люди, я щось теж в шоці! Невже глисти нас чекають на кожному кроці? Якщо ними так легко заразитись, то ми всі їх маємо? Моя дитина все літо бігає по дворі боса, по траві, в піску, бігає від одного куща до іншого і скубає собі смородинку, порічку, суниці, не миті, звичайно. Я завжди думала, що так дитина стає здоровішою, а виходить, ми тільки збагачуємося глистами протягом літа?
Перед садком ми здавали кров на антитіла, то виявили тільки лямблії, але в дуже малій кількості, гастроетеролог навіть казала, що це в межах норми. Ми приймали Біотроф 11 - рослинний препарат з медом, але повторно нічого не здавали, тому не знаю чи варто зараз щось шукати, якщо жодних видимих ознак глистів нема?

robik
14.02.2011, 12:23
таким шляхом реально заразитися глистами
Ні, ні і 100разів ні. Вірусів і бактерій в мільярди разів більше, але ж ми не повально всім хворіємо. Такими ужастіками, хіба лякати. Не ведіться на то. Кожний гельмінт має свій шлях від яйця до зрілого гельмінта.

mysha
14.02.2011, 12:38
Ні, ні і 100разів ні
Це про неможливість зараження глистами повітряним шляхом?

robik
14.02.2011, 13:03
неможливість
Сто% гарантувати ніхто не зможе. Але такого шляху передачі при гельмінтах нема. Через воду, немиті овочі/фрукти, м"ясо, рибу, контакт - є. Яйце токсокари на сонці, тобто на добре освітленій місцині не виживе, потрібна певна вологість. Там така ніжна оболонка, шо при вищій температурі воно гине. Тому, там де є навіть порошиста стежка шанси малі.
Яйця аскариди взагалі повинні "визріти" в грунті. Навіть якщо з"їсьте какашку від хворого на аскаридоз - не заразитесь, бо треба щоб ті каки в грунті 2 місяці при певній температурі, вологості, тіні полежали, і в яйці заплідненому розвинулась личинка. Коротче мало мати чим заразитися, треба ще знати як.
Треба бажаючих зібрати і за келіхом обговорити проблеми паразитології :girl_cool:

DarkNess
14.02.2011, 19:16
Прочитала добрий кавалок теми - і аж мороз по шкірі... Я відношуся до людей брєзглівих, мнітєльних і впечатлітєльних, так от сижу і відчуваю, як мене почав боліти низ живота і там шось ворушиться (ну да, зараз же майже повний місяць - вони активно розмножуються)...
З нами в домі живе кіт, якому ніхто не пам"ятає, коли давали таблетки від глистів. Знаю, що яйця цих паразитів живуть в тварин на шерсті, бо вони постійно лижуться. Періодично, раз в півроку, я з цієї нагоди робила профілактику вормілом. Але під час вагітності і ГВ, зрозуміло, не пила.
Скажіть, будь ласка, якщо в мене й дійсно є той аскаридоз чи ще якась біда, яка ймовірність, що тим заражена і моя дитина?. Ми зараз на ГВ.
Який аналіз здавати мені і дитині для провірки і де?
Чи можна приймати щось із народних методів, але ж вони виводять токсини і мають "отрутну" дію? Чи не зашкодить це дитині? І що давати грудній дитині? Забула додати, що малий іноді безпричинно покашлює
блін, в мене паніка... шо робити? і якшо все підтвердиться - мене в кому, щоб того всього не бачити

robik
15.02.2011, 11:33
і там шось ворушиться
То просувається по кишківнику перетравлена їжа.
в домі живе кіт, якому ніхто не пам"ятає, коли давали таблетки від глистів
От добре, що зачіпили такий бік "шаленства" навколо гельмінтів. Дати двічі на рік домашнім улюбленцям - то ми не пам"ятаємо, а нав"язати собі фобію глитну, і думати , чим напічкати грудничка - прошу дуже. Не ображайтеся, я не персонально Вам, а для загалу. Це важливо.
якщо в мене й дійсно є той аскаридоз чи ще якась біда, яка ймовірність, що тим заражена і моя дитина?. Ми зараз на ГВ
Гарантувати Вам відсутність гельмінтів без діагностування я звичайно не можу, а от в дитини нема 100%. Я в попередніх дописах розписала детально як ми заражаємося аскаридозом.
І що давати грудній дитині
Борони Вас Боже щось давати такій манюні. Забороняю категорично.

Arctica
15.02.2011, 19:18
Підкажіть будь ласка, коли дитині даємо таблетки від глистів то потрібно дотримуватись якоїсь дієти (не давати солодкого це зрозуміло), а от м"ясо, рибу можна, бо чула від коліжанки що коли виводимо глисти то це все необхідно поєднувати із дієтою, якщо так то яку їжу найкраще готовити в цей період дитині 3,5 роки?

TASJA
15.02.2011, 19:50
Тааак, перечитала всю темку від початку і до кінця. Також минулого тижня налякала мене одна дохторка на рахунок глистів в малого. Тепер я спати нормально не можу! Страшно, що мою зозульку якась глистяка в середини "пожирає" (слово з лексикону дохторки).
Малого нічого не турбує, апетит дай Боже кожному, спить спокійно. Захвилювали її "мішки" під очима. Наталя-Робік, від глистів таке може бути?

На форумівку прийду будь-коли і будь-куди. Точно!!!

DarkNess
16.02.2011, 16:57
Маю ще 2 питання
1. Якщо в домі гостював родич місяць часу, в якого був, для прикладу, аскаридоз, то чи обовязково всі члени родини мали ним заразитись за цей час? І як в такому випадку відбувається зараження? так догадуюсь, що через побутові прилади...

2. Як правильно мити суницю-чорницю-малину, щоб вимити ту всю гадость з ягід? Невже кожну ягідку окремо...
дякую.

robik
16.02.2011, 17:44
Якщо в домі гостював родич місяць часу, в якого був, для прикладу, аскаридоз, то чи обовязково всі члени родини мали ним заразитись за цей час
Я вже писала, що аскаридозом ви не заразитесь в побуті.
Зараження відбувається за певним сценарієм.
Хворий покакав під яблуньку, через 1,5-2 міс на ту купку впало яблуко, господар зібрав, пообтирав згрубша в светер і з"їв. Через 2 міс. в господаря є аскаридоз.
АЛЕ!
Умова 1) в калі мали бути запліднені яйця аскариди, бо якшо незаплідненні - то нічого не буде. 2) Для ровитку личинки в яйці мають бути сприятливі кліматичні умови.

Як правильно мити суницю-чорницю-малину, щоб вимити ту всю гадость з ягід
Правильно так. В миску наливаєте воду + кілька мл оцту чи лимонної к-ти. Ягоди туда, помити, наскільки можливо, потім через друшляк і промити водою. І ще мийте ягоди без плодоніжок, там саме "таке" місце.

Ука
18.02.2011, 22:49
1) в калі мали бути запліднені яйця аскариди, бо якшо незаплідненні - то нічого не буде. 2) Для ровитку личинки в яйці мають бути сприятливі кліматичні умови
3)сприятливі умови мають бути в організмі. іншими словами він має бути ослаблений, хвороба, неправильне харчування, спосіб життя. Інакше інвазії не буде.Буде собі жити в організмі кілька аскарид на умовах симбіозу

agalinka
24.02.2011, 16:57
Дівчата, три тижні тому прогнали глисти "Зентелом" а у вівторок зробила узд і здала кров, а у нас еозинофіли 10:girl_impossible::girl_cray: кажуть знову глисти і печінка збільшена. І що тепер робити знову глисти гнати? Я просто в шоці.

robik
24.02.2011, 18:32
кажуть знову глисти і печінка збільшена
в кого виявили гельмінти? у вас чи у дитинки?

Ука
24.02.2011, 18:38
глисти і печінка збільшена чи не лямблії? то вже вимагає прицільної діагостики і лікування

robik
24.02.2011, 18:48
три тижні тому прогнали глисти "Зентелом"

знову глисти гнати?

не може того бути, за три тижні повторне зараження неможливе.
Я просто в шоці.
я також. І отут мене цікавить, а що каже Вам лікар, який призначив лікування?
:suicide::suicide::suicide:

irushka
24.02.2011, 19:49
чи не лямблії
Я не можу зрозуміти, лямблії мають якесь відношення до печінки, чи ні, бо більшість лікарів кажуть, що вони живуть в печінці, але натрапляла на статті, що це абсурд, бо в печінці вони би не вижили, їх убиває жовч. І чи можливо їх вивести рослинними препаратами?
З радістю би прийшла на зустріч, та я без малявки зараз нікуди...

Kiruskin
24.02.2011, 20:55
Я випила 3 таблеткм вормілу і усьо ок...

aknelitta
24.02.2011, 21:40
Ворміл дуже б"є по печінці. Моя свекруха лікар, то малому принесла капсули на травах антипаразитин, але їх треба пити 3 тижні.
Ще даю малому гарбузову олійку

Ука
24.02.2011, 21:50
капсули на травах антипаразитина Ви назву не сплутали? бо антипаразитин - то для тваринок, сама колись котові брала. для людей гугл такого препарату не знає...

agalinka
25.02.2011, 01:30
в кого виявили гельмінти? у вас чи у дитинки?
У малого :d25:

не може того бути, за три тижні повторне зараження неможливе.
І я так думала, а як то так? Невже той Зентел нічого не допоміг?

я також. І отут мене цікавить, а що каже Вам лікар, який призначив лікування?
Я почала протестувати, що не хочу знову гнати глисти, а вона мені : не хочете садити печінку, то взагалі без неї залишитесь. :aggressive: я звісно чуть її не придусила своїми руками, але що їй до чужої дитини, буду ходити, ще по лікарях, хочу ще з кимось проконсультуватись.
А як ще перевіряють печінку на глисти? Які аналізи?

Gala
25.02.2011, 14:19
Ми колись брали кров з вени для виявлення глистів,зокрема лямблій.

Зорянівонька
25.02.2011, 15:01
Нам ще по УЗД сказали, що певно є глисти

robik
25.02.2011, 15:31
Нам ще по УЗД сказали, що певно є глисти

Вбийте мене, пліз.:suicide::suicide::suicide:
На УЗД не видно гельмінтів. При фасціольозі може на УЗД виявити, непрохідність печінкових ходів, при ехінококозі - кисти. Як лікар може побачити лямблії, які видно ТІЛЬКИ при мікроскопії і то при великому збільшенні.
Факторів, при яких печінка збільшена дуже багато. Печінка - це депо крові, фільтр, через який очищається кров від всякого хламу, який ми пхаємо в свій організм - ліки і тому числі.
Дівчата, можете мене вважати навіженою, але не думаю, що якщо вам Лікар запропонує профілактично, чи не знаючи достеменно чи є інфекція, пролікувати дитину антибіотиками, то ви на це погодитесь. О, ні, це ж хімія страшна! Так от протигельмінтні препарати - не далеко від них втікли. Як та печінка має ту вашу "турботу" пережити? Ще й такі малі діти. Не робіть дурниць.

Wiktor
25.02.2011, 17:11
але не думаю, що якщо вам Лікар запропонує профілактично, чи не знаючи достеменно чи є інфекція, пролікувати дитину антибіотиками, то ви на це погодитесь

так теж досить часто відбувається з антибіотиками, нічого особливого :)))

п.с. для мене теж загадка як ті глисти на узд видно?

robik
25.02.2011, 17:22
так теж досить часто відбувається з антибіотиками,

Це Ви серйозно?

Зорянівонька
25.02.2011, 17:34
На УЗД не видно гельмінтів. При фасціольозі може на УЗД виявити, непрохідність печінкових ходів, при ехінококозі - кисти. Як лікар може побачити лямблії, які видно ТІЛЬКИ при мікроскопії і то при великому збільшенні.
Я не лікар, на правоту не претендую. Але 2 педіатри глянули на наше УЗД і сказали, що збільшена печінка може вказувати на глисти. Я не писала, що в печінці побачили як вони плавають:)
(а до результатів комп'ютерної діагностики як ви ставитеся? їм не вірити взагалі?)

robik
25.02.2011, 17:53
Я не лікар, на правоту не претендую.
Вибачте, я не мала наміру Вас образити.
а до результатів комп'ютерної діагностики як ви ставитеся?
Серологія - так, але при тих гельмінтозах, які локалізуюються не в кишківнику. Це токсокароз, ехінококоз (якщо виявили кисти на печінці, легенях), цистециркоз і.тд. Всі "наші" місцеві - лямблії, аскариди, гострики, волосоголовці і д.т. - без проблем знайти в калі, а чомусь не скерує лікар на контроль. В інструкції до використання серологічного діагностикуму чорним по білому написано, що результат аналізу не можна використовувати самостійно, а ЛИШЕ з іншими клінічними аналізами.
По Фолю - не вірю взагалі.

Ука
25.02.2011, 19:29
Це Ви серйозно?
а коли лікар приходить до дитини з температурою, каже "мабуть, горло" або діагностує бронхіт і призначає антибіотик, це хіба не профілактично? ми просто звикли і не задумуємося :)

Ksusha
25.02.2011, 22:48
Дуже дякую Наталі-Robik, за те що стратила свій час та ще й час своєї знайомої і популярно пояснила що й до чого. Тепер лікар мене вже так просто не здурить і в приватну лабораторію на аналіз крові навіть шнуриком не затягне..
Вийшовши з міні-форумівки, зателефонувала кума. Ну я ій і кажу - що була на паразитологічній форумівці, а вона і каже: а в моєї малої аналіз крові показав глисти (питаю які? - не знаю.. глисти і все. Лікар сказала, що є..) і дістала мені натуральний препарат Антипаразитарний бальзам, на травах..пижмо, полинь, грецький горіх і т.д.) і всього за 70 грн. Яка добра лікар...

Abraira
26.02.2011, 00:30
Дуже дякую Наталі-Robik, за те що стратила свій час та ще й час своєї знайомої і популярно пояснила що й до чого.
І я приєднуюсь!!!
Дуже дякую, Наталю. Я щей заодно дізналася, що у мого малого ніяких глистів немає (добре, що не потягнула дитину на аналіз крові, а вже мала скерування.... правда не знала, що ту кров щей з вени беруть).... І я спокійно прибігла додомцю з солодкою вафелькою для малого і словами "Гамцяй, але помий руки" :)
Направду, краще раз на пів року занести кал дитини на аналіз і мати чистий спокій, ніж гадати на кавовій гущі чи здавати кров.... Мене переляк, що малий має ту бякість, оминув, я і злякатися не встигла, вчора взнала про форумівку, піддослідний матеріал в баньку і вперед... але усім мамам раджу - краще здайте кал дитини на аналіз, а не кров. Нам сьогодні читали інструкцію - аналіз крові не можна вважати достеменним(!) а лише в комплексі з іншими аналізами..... то нашо ту дитину мордувати, якщо можна занести одразу кал? Чи "Ми не шукаєм легких шляхів"? Я сьогодні для себе вирішила раз на пів року перевіряти малого і мати чистий спокій. Ось :)
Ще раз дякую Наталі і Юлії Анатоліївні!!!!

Ука
26.02.2011, 10:40
занести кал дитини на аналіз і мати чистий спокій, ніж гадати на кавовій гущі чи здавати кров.
я звісно не знаю, що там було на вашій форумівці, але аналіз калу щодо виявлення глист є неінформативним. Те що нічого не виявлено в калі, не означає, що їх нема. Кал потрібно здавати принаймні три дні поспіль, і то він не дає гарантії. В тому плані аналіз крові на антитіла набагато інформативніший.

З іншого боку, якщо нема симптомів інвазії, я б не заморочувалася пошуком, а тим більше профілактикою. Якщо ж симптоми є, то на аналіз калу покладатися не варто.

natka75
26.02.2011, 11:45
robik, підкажіть , будь-ласка, в якій поліклініці у Львові можуть зробити якісний аналіз на глисти, а не просто напишуть, що їх нема, навіть його не робивши мабуть?

Wiktor
26.02.2011, 17:40
Допис від robik
але не думаю, що якщо вам Лікар запропонує профілактично, чи не знаючи достеменно чи є інфекція, пролікувати дитину антибіотиками, то ви на це погодитесь

Допис від Wiktor
так теж досить часто відбувається з антибіотиками,

Допис від robik Це Ви серйозно?

???

Якщо ви думаєте, що антибіотики призначаються обгрунтовано і за кожним разом з підтвердженням чутливості бактерій до них, то ви помиляєтесь. Антибіотики в 99% випадків призначаються емпірично, тобто навмання, без жодних проб на чутливість до них і власне досить часто ніби профілактично, під час вірусних інфекцій, після хірургічних втручань і т.д.

SuperSweet
09.03.2011, 18:44
Нам порадили гнати глисти ефірною олією Чебрецю (Вівасан), приймати внутрішньо!!! Але вона така противна, не знаю як її можна дитині дати. Може хтось має досвід?

tsyganka
13.04.2011, 16:47
Наш дільничний педіатр порадила від глистів Пірантел в сиропі (малому 2,4 рочки) і три дні перед тим лоратидин і вугілля попити. Підкажіть чи лікувалися таким шляхом?
Р.S. Малий дуже погано їсть, а за солодким пропадає, чухається в попі і постійно нервовий:mad:, все йому не так!

Michelin
13.04.2011, 16:59
Не маю власного досвіду "спілкування з глистами" (ттт), але у дитинки знайомої була така проблема: малеча вночі скрипіла зубами і чухала попку, звернулись до лікаря, здали аналізи - глисти. Почали приймати Ворміл, вроді допомогло, і ще щоранку натощак їли гарбузове насіння (приблизно маленьку жменьку чищеного). Глистів вже немає, але насіння ще їдять, для профілактики. Моя дочя також його полюбляє - 2 в 1, і смачно, і корисно!

Solomi
14.04.2011, 13:03
Порадили одного лаборанта - один чоловік в Ветеринарній лікарні на Промисловій, він робить досить скурпульозно кожний аналіз.

Робили в нього 2 рази, розповів про тих паразитів краще ніж лікарка.

Лікувались вже в педіатра, спочатку 3 дні абсорбентом, потім 3 дні вормілом, потім знов абсорбентом, щоб вивести дохлих глистів.

Аж пізінше взнали , що краще нашого вормілу є зентел, в якому діючого складника дійсно 400 мг.

Рибка
14.04.2011, 13:33
Наш дільничний педіатр порадила від глистів Пірантел в сиропі (малому 2,4 рочки)
Ми приймали Пірантел, але в таблетках. Не знаю на рахунок його токсичності, але допоміг. Одну таблетку треба було випити зразу, через два тижні другу. То після першої в аналізах глистів виявлено вже не було (другу табл. все-одно пили для закріплення результату).

nalia
14.04.2011, 13:40
ірантел, але в таблетках.
Ми також пили так само(нам було тоді3,5),але знаю,що він токсичний,шкідливий для печінки,За гарбузове насіння також чула добрі відгуки,але в малого не запхаю,зато таблетки би їх любі і різні

mysha
14.04.2011, 17:47
Личинки аскарид НІКОЛИ в калі не будуть, то є повний бред.
Коли старший лежав на Орлика (2 тижня тому) у калі знайшли яйця аскарид. Чи таке можливо? Лікар-алерголог від аскарид прописав Зентел. Може краще Декаріс (саме від аскаридів)?

Порадили одного лаборанта - один чоловік в Ветеринарній лікарні на Промисловій
Тут про нього вже згадували пару сторінок тому.

Ми приймали Пірантел, але в таблетках.
Чула, що його котам і собакам дають... і коштує 2,65грн., я побоялася його дітям купувати.

мамочка
14.04.2011, 18:22
в мене дуже понизився імунітет, хворію кожні 2 тижні, чорні круги під очима
лікарка порадила здати кров на глисти
в діагностичному центрі на пекарській такий аналіз коштує 316 грн.
може хто знає де дешевше?

Доні здала аналіз калу в інституті Мікробіології на Зеленій. Через тиждень буде результат. Коштує таке задоволення 148 грн.

---------- Додано в 17:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

п.с. для мене теж загадка як ті глисти на узд видно? Результат узд (клініка на Дніістерській): "Мезеденіт. Виключити глистну інвазію або кишкову інфекцію."

Orman
14.04.2011, 19:27
лікарка порадила здати кров на глисти

а мала порадити здати кал. Тут уже Робік писала, що аналіз крові може бути тільки доповненням до аналізу калу.

kati
14.04.2011, 19:36
Хочу перевірити малого на глисти..бо шось підозріливо вночі зубами скрегоче....
Куди краще занести какашкі, якої свіжості вони повинні бути( бо ми зранку не ходим по великому а ввечір) ?

Neytasa
14.04.2011, 19:42
що аналіз крові може бути тільки доповненням до аналізу калу.
Аналіз крові на антитіла до глистів самий достовірний. Далеко не всі види глистів можуть перебувати в калі.

мамочка
14.04.2011, 20:19
Аналіз крові на антитіла до глистів от саме це я і буду здавати

Куди краще занести какашкі, якої свіжості вони повинні бути( бо ми зранку не ходим по великому а ввечір)

нам сказали принести кал протягом 3 годин від випорожнення. То має бути в кількості 1 чайної ложки з середини какашки. На зеленій приймають кал з 9 до 14 год. Лікар - Брицька Лариса Савеліївна.
я малу ввечері нагодувала макаронами і зранку мала результат))))

Orman
14.04.2011, 20:37
То має бути в кількості 1 чайної ложки з середини какашки.

з різних місць має бути, не з одного
Аналіз крові на антитіла до глистів самий достовірний.

ну та ясно, що знає людина яка тим займається.

Маруся-мама
14.04.2011, 21:07
нам сказали принести кал протягом 3 годин від випорожнення. То має бути в кількості 1 чайної ложки з середини какашки. На зеленій приймають кал з 9 до 14 год. Лікар - Брицька Лариса Савеліївна

ЯКИЙ ЖАХ!!! В нас вже давно ніхто так аналіз калу не здає. Ідіотизм!!! Нікуда ніякі фекалії ніхто не носить.

мамочка
14.04.2011, 21:09
з різних місць має бути, не з одного
як мені сказали - так і я вам:unknown:

мамочка
15.04.2011, 09:59
відповідаю на коментар в кармі:
Аналіз крові в доні (4роки) показав 4% еозинофілів. Звичайний аналіз калу нічого не виявив, і гостриків теж нема.
А я звичайний аналіз крові не здавала. Думаєте варто здати мені кров з пальця перед тим як робити на антитіла до глистів?

Neytasa
15.04.2011, 10:06
кров з пальця перед тим як робити на антитіла до глистів?
Кров з пальця ніколи не завадить здати:girl_yes: але про гельмінти він Вам нічого конкретного не скаже! причин збільшення к-ті еозинофілів дуже багато...

robik
15.04.2011, 10:27
калі знайшли яйця аскарид
При аскаридозі яйця в калі, багато.
здала аналіз калу

Через тиждень буде результат
Мова йде про посів калу. Досідження калу на гельмінти і посів - то є різні речі. При посіві визначають бактеріологію. Гельмінтів такий аналіз не покаже.

---------- Додано в 09:27 ---------- Попередній допис був написаний в 09:22 ----------

Аналіз крові в доні (4роки) показав 4% еозинофілів.

Думаєте варто здати мені кров з пальця перед тим як робити на антитіла до глистів?
Так Ви ж здавали. (4 од - нормально). А для серології (на антитіла) треба кров з вени. Вас лікар скеровує на таке дослідження, воно вам треба? Я про серологію вже писала, верніться на кілька сторінок назад. Вважаю недоречним писати знову.

Зорянівонька
15.04.2011, 10:48
При аскаридозі яйця в калі, багато
А можете перерахувати які саме види глистів можна визначити по аналізу калу? Бо в усіх джерелах різне пишуть.

robik
15.04.2011, 11:03
які саме види глистів можна визначити по аналізу калу?
Аскариди, волосоголовці, карликовий ціп"як, риб"ячий ціп"як, бичачий ціп"як, опісторх - це яйця. Строгілоїд. Гострики неозброїним оком видно, сам гельмінт, і при зіскобі з періанальних складок - яйця. І з найпростіших - кишкова амеба, дизентерійна амеба, і лямблії, криптосторидії.
Може щось пропустила, звиняйте.

Neytasa
15.04.2011, 11:09
а від фази розмноження так само залежить аналіз калу? в одну фазу їх величезна кількість а в наступну в калі не виявляються? чи я помиляюсь?

olja_zaj
15.04.2011, 11:23
скариди, волосоголовці, карликовий ціп"як, риб"ячий ціп"як, бичачий ціп"як, опісторх - це яйця. Строгілоїд. Гострики неозброїним оком видно, сам гельмінт, і при зіскобі з періанальних складок - яйця. І з найпростіших - кишкова амеба, дизентерійна амеба, і лямблії, криптосторидії.
Може щось пропустила, звиняйте.
Ого, це все в калі...та тут навіть якшо шось пропущене, то того шо наведено предостатньо, можна дитину не мучити кров здавати..

robik
15.04.2011, 12:16
фази розмноження так само залежить аналіз калу?
Гельмінти в кишківнику не розмножуються. З заковтнутого яйця утворюється личинка, а потім і сам гельмінт. Отой гельмінт несе яйця, за якими його можна виявити. Цикл і спосіб зараження кожним гельмінтом особливий і не такий простий. Гостриками легко заразитися - бо то котнактний гельмінт, карликовий тоже, а от для решти треба постаратися, щоб підхопити.
можна дитину не мучити кров здавати..
Мені подобаються турботливі мами, які переживають за здоров"я дитини, але чомусь повести дитя зраня натще на здачу крові з вени простіше, чим набрати столову ложку дитячого гемінця і віднести в лабораторію, в 2-3 для заспокоєння. Але то моя думка. Не переконую. Діти ваші і вам вирішувати.

kati
15.04.2011, 12:18
набрати столову ложку дитячого гемінця і віднести в лабораторію
підкажіть будь ласка куди віднести щоб зробили якісно аналіз , бажано не тільки на гостриків але й реншту паразитів
Аскариди, волосоголовці, карликовий ціп"як, риб"ячий ціп"як, бичачий ціп"як, опісторх - це яйця. Строгілоїд. Гострики неозброїним оком видно, сам гельмінт, і при зіскобі з періанальних складок - яйця. І з найпростіших - кишкова амеба, дизентерійна амеба, і лямблії, криптосторидії.

мамочка
15.04.2011, 12:23
Мені подобаються турботливі мами, які переживають за здоров"я дитини, але чомусь повести дитя зраня натще на здачу крові з вени простіше, чим набрати столову ложку дитячого гемінця і віднести в лабораторію, в 2-3 для заспокоєння. Але то моя думка. Не переконую. Діти ваші і вам вирішувати.

А чому за кордоном (зокрема в Америці, як писала Маруся-мама) не здають кал?

talja
15.04.2011, 12:39
Чула що є глисти які відкладають личинки у легенях, іде подразнення від того дитина кашляє, це правда?

---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ----------

Наскільки знаю в Америці не визнають глистів, самій цікаво бо сестра зверталась мала дуже зубами скреготіла то вони квадратними очима на неї дивились! треба питати Марусю-маму:girl_smile:
А ще я як вчилась у нас були викладачі з США, викладач відкривав двері і вікна, робив сквозняк...ми просили закрити бо дуло а він наполягав що це наші забобони і від сквозняку нічого не буде, перекладачу тоді не солодко було в епіцентрі, він в один момент навіть відмовився перекладати Було весело бо викладач відкривав, входив перекладач і закривав:girl_haha:

robik
15.04.2011, 12:46
Тому, що медіа не лякає людей що глисти доїдають, санітарна гігієна громадських місць не рівня нашим, і ті гельмінти, які у нас вважають захворюванням, в Америці класифікують, як умовно-патогенні (лямблії 100%), ринок протигельмінтних препаратів там тільки за рецептом доктора. Може я помиляюся, але в мене інформація з своїх джерел. Для вищого світу паразитологія - це малярія, філяріатози, пневмоцистози, коротче трансмісійні, ті що в крові паразитують. А з того кіпішу навколо гельмінтів, який в нас вони сміються. Це бізнес, дівчата.

olja_zaj
15.04.2011, 12:47
ле чомусь повести дитя зраня натще на здачу крові з вени простіше
Я краще побігаю 2-3, 10 днів, аби дитину не мучити так, ну для нас проблема навіть кров з пальчика здати, останній раз це був стрес для обох нас, а з вени :girl_impossible: дякую robik, завжди цікаво і пізнавально почитати вас.

robik
15.04.2011, 12:49
Чула що є глисти які відкладають личинки у легенях, іде подразнення від того дитина кашляє, це правда?
Мова може бути про міграційну фазу аскаридозу. Але ніхто нічого в легенях не відкладає. Заносяться током крові, визрівають і назад в кишківник. Якщо будете лікувати протигельмінтиками при першому кашлі - печінка вам "дякую" не скаже.

Raven
15.04.2011, 12:53
підкажіть будь ласка куди віднести щоб зробили якісно аналіз , бажано не тільки на гостриків але й реншту паразитів
В Центральній обласній лабораторії в медінституті, той самий корпус, що і роддом. Наскільки я знаю то по направленню таке роблять.

мамочка
15.04.2011, 14:00
Дівчата, я заплуталась(((
Якщо я всеткаи підозрюю що в мене є якісь глисти, травитися ліками не хочу (бо ще маєм ГВ), то чи є якийсь провірений народний метод для профілактики і лікування?

talja
15.04.2011, 14:19
Лікарка казала, що якщо є глисти то вони провокують алергію іде більша токсикація, а у малого з першого аналізу еозинофіли були досить високі від 8 до 14 в різний час! Тому радила зараз зробити профілактику, тим більше що ми ще її не робили малому 3.5 роки, та сказала що вам вирішувати натуральними чи хімією, бо натуральні можуть спровокувати алергію а хімію приймати з проти алергічними пігулками. А я у тому не надто розбираюсь, цікаво що можете порадити? І ще я не хочу не розібравшись щось давати а потім жаліти!

Якщо будете лікувати протигельмінтиками при першому кашлі - печінка вам "дякую" не скаже.

Малий кашляв сухим кашлем майже рік, була перерва десь два місяці і знову починається, тому тоді хтось говорив що глисти можуть провокувати кашель, а не лише алергія!

robik
15.04.2011, 14:40
що якщо є глисти то вони провокують алергію іде більша токсикація

Тому радила зараз зробити профілактику, тим більше що ми ще її не робили малому 3.5 роки,
І що? 3,5роки - то є ще мала дитина.
Особиста гігієна - це ОСНОВНА складова профілактики гельмінтозів. Запам"ятайте то раз і назавжди. Ящо дитина знає, що після туалету, з вулиці, перед їдою треба мити руки, а мама періодично миє/пере іграшки і тд - не заразитесь. Принаймі тими, що в нас живуть.
натуральні можуть спровокувати алергію а хімію приймати з проти алергічними пігулками
Чомусь нікому в голову не прийде займатися профілактикою кардіологічних, гінекологічних і тд захворювань лікарськими препаратами. Давайте, щоб доня немала молочниці з 3,5років будемо профілактично дифлюзолом пічкати. Дурь якась повна. Якщо мене болить голова - то я п"ю пігулку від болі глови, а не навпаки.
Може жостко, зато правда.
Є сік з квашеної капусти, полин, гарбузове насіння, і гігієна.
Дівки, не гнівайтеся.

talja
15.04.2011, 15:14
Чомусь нікому в голову не прийде займатися профілактикою кардіологічних, гінекологічних і тд захворювань лікарськими препаратами. Давайте, щоб доня немала молочниці з 3,5років будемо профілактично дифлюзолом пічкати. Дурь якась повна. Якщо мене болить голова - то я п"ю пігулку від болі глови, а не навпаки.
:o

Дівки, не гнівайтеся.
Не гніваємось,;) просто хочемо розібратись і почути когось хто у тому більше обізнаний, а :girl_yes: вам особиста подяка що просвітили!

dieSonne
15.04.2011, 15:18
І ще я не хочу не розібравшись щось давати а потім жаліти!
то розберіться. Що вам заважає здати аналіз калу і отримати результат?
Правда, таки правда, але тут є одне але. В нас важко знайти хорошого лаборанта і часом навіть неодноразово здавши аналіз калу яйця глист так і не виявляють, а симптоми і ознаки присутності в організмі можуть бути "на ліцо". Тому багато батьків знаючи як легко підчепити цих непроханих гостей роблять профілактичне лікування. Якщо б у вас з'являлися ознаки проблем з серцем, думаю ви б як мінімум спробували щось змінити (навантаження, раціон тощо) а не чекати коли станеться інфаркт. Так само і з гінекологією, коли у вас ерозія ви ж її підлікуєте а не чекатимете на рак? Якщо є кілька ознак, то не варто чекати поки глисти розмножаться в таких кількостях, що організм вже не просто реагуватиме (алергія, еозинофілія, неспокійний сон, поганий апетит, капризність) а почнуться серйозні системні захворювання уражених органів. Для прикладу це лише про аскариди:
Аскаридоз. Симптомы аскаридоза. Диагностика. Профилактика.
15-04-2011

Клиника акскаридоза.

Клинические проявления ранней фазы аскаридоза, обусловленной миграцией личинок аскарид в кровяном русле, бывают разнообразными по тяжести. Часто при неинтенсивном заражении эта фаза проходит субклинически или бессимптомно.

В клинически выраженных случаях превалируют жалобы на общую слабость, недомогание, головные боли, утомляемость, потерю трудоспособности, иногда повышение температуры, появление на коже зудящих высыпаний типа крапивницы. Реже, обычно при интенсивных заражениях, проявляется картина легочной патологии в виде кашля, иногда с мокротой с примесью крови, с астматическим компонентом, одышки, болей в груди. Аускультативно определяются хрипы, шум трения плевры, явления экссудативного плеврита. При рентгенологическом следовании в легких выявляются эозинофильные инфильтраты описанные Леффлером в 1932 г., характеризующиеся изменчивостью их размеров, конфигурации, положения - "летучие нфильтраты". Как правило, очаговая инфильтрация легких провождается эозинофилией крови, иногда количество эозинофилов крови достигает 35 - 60%.

Мигрирующие личинки аскарид могут вызвать тяжелые ле точные явления - острую пневмонию и бронхит, что было до казано в самоэксперименте Коино (Koino, 1922 г.), который проглотил 2 000 зрелых яиц аскарид. При тяжелых пневмониях аскаридозной этиологии, сопровождающейся аллергией, важную роль в развитии болезни играют обширные кровоизлияния вызванные разрывом мигрирующими личинками капилляров легких с последующим развитием воспалительных явлений.

Эти клинические проявления ранней фазы дополняются у некоторых больных симптомами нарушения функции сердечнососудистой системы, печени.

Вторая - кишечная фаза аскаридоза - также характеризуется разнообразием патологии и тяжести течения. Инвазия может протекать со слабо выраженными симптомами или даже бессимптомно. В клинически выраженных случаях превалируют желудочно-кишечная патология и нередко астенический синдром. Частыми жалобами больных являются такие, как расстройство аппетита, его понижение, «капризный аппетит» у детей, тошнота, повышенное слюновыделение, «слюна клубом катится» чаще утром натощак и др.

В некоторых случаях проявляется склонность к поносам или запорам, чаще они чередуются, реже встречается прогрессирующий энтерит. У детей преобладают диспепсические явления, сопровождающие боли в животе, часто схваткообразные и довольно сильные, возникающие самопроизвольно или при пальпации Функциональные и морфологические нарушения в тонком о ле кишечника обнаружены рентгенологически в виде измене рельефа слизистой и др. Иногда появляются неприятные ощущения передвижения чего-то в кишечнике, вздутие живота.

Болезненность пальпации живота при кишечном аскаридоз встречается нередко, причем у детей чаще всего разлитая, у взрослых - локальная - по средней линии выше пупка, и кальной области, справа от средней линии. Желудочная секреция у инвазированых чаще бывает пониженной.

Почти во всех случаях аскаридоза у детей наблюдаются симптомы со стороны нервной системы, астенические проявления, такие как слабость, плохое самочувствие, раздражительность, головные боли, нередко рассеянность, понижение памяти, беспокойный сон, ночные страхи, подергивания, реже истерические и эпилептические припадки, симптомокомплекс Меньера, снижение интеллекта.

Иногда именно эти астенические явления превалируют над остальными.

В фазе кишечного аскаридоза иногда, как и в первой фазе, наблюдается аллергические явления, как-то: сыпь типа крапивной лихорадки, эозинофилия, хотя и менее выраженная. В крови, особенно у детей, частым спутником аскаридоза является умеренная гипрохромная анемия.

Со стороны сердечно-сосудистой системы отмечено понижение артериального и венозного давления.

В кишечной фазе аскаридоза могут возникнуть как кишечные, так и внекишечные осложнения. Большинство из них связано с повышенной двигательной активностью взрослых аскарид: непроходимость кишечника, перфоративный перитонит, аскаридоз печени, аскаридоз поджелудочной железы, дыхательных путей и др.

Кишечная непроходимость может быть обусловлена обтурацией просвета кишечника клубком свернувшихся аскарид или результатом спазма кишки. Основными признаками аскаридозной непроходимости являются схваткообразные резкие боли в животе и тошнота, задержка стула и газов, вздутие живота, видимая перистальтика кишок, прощупывание опухоли в брюшной полости, чаще в подвздошной области. По докладу научной группы ВОЗ, частота кишечной непроходимости и осложнений, вызываемых миграцией аскарид, в США составляет 10 -15% всех случаев острого живота. В юго-восточных районах США регистрируется кишечная непроходимость у детей 1-5 лет в 2 случаях на 1000 инвазированных. «Если принять показатель 6 на 100.000 населения угрожающих жизни осложнений (хирургических) это может составить тысячи случаев смерти при учете многих миллионов инвазированных лиц» (Серия тех. докладов ВОЗ 666, 1983 г.).

Заползание аскарид в желчный пузырь и желчные протоки вызывает механическую желтуху, а в случае присоединения вторичной инфекции - гнойный холангит, множественные абсцессы печени, перитонит, сепсис.

Для аскаридоза печени и желчных протоков характерны такие симптомы, как сверлящие боли в правом подреберье, отсутствие или слабая выраженность желтушности кожи, рвота, увеличение печени, иногда выделение аскарид с рвотными массами. В таких случаях необходима немедленная операция.

Миграция аскарид в протоки поджелудочной железы приводит к развитию острого панкреатита, заползание в червеобразный отросток - аппендицита.

Аскариды способны перфорировать кишечник в облает операционных швов, язвенных поражений кишечной стенк что приводит к развитию перитонита.

При антиперистальтике и рвоте, при выходе из наркоза по операции аскариды могут попасть в пищевод, откуда приникну в глотку, достигая дыхательных путей и вызывая асфиксию.

Аскаридоз отягощает течение различных болезней, в том числе инфекционных, острых детских инфекций - кори, коклюша, дифтерии, скарлатины, дизентерии, брюшного тифа, болезни Боткина, способствуя более тяжелому и длительному их течению, развитию рецидивов, осложнений и более частому носительству. Подобное влияние аскаридоз оказывает на течение хронических болезней, осложняя течение туберкулеза, трахомы, трихофитии, конъюнктивитов, кожных заболеваний и др., что, возможно, связано с иммуносупрессивным действием аскарид. Это необходимо учитывать при проведении профилактических прививок, которые не достигают своей цели при наличии гельминтов в кишечнике. Освобождение от инвазии до проведения вакцинации является законом, не требующим объяснений.

Аскаридозная инвазия в акушерской клинике также не остается без последствий. Доказано отрицательное влияние аскаридоза на течение беременности. У инвазированных беременных чаще регистрируются токсикозы, нарушения развития плода, уложненяется течение родов и послеродового периода.

Диагностика.

Основой диагностики ранней фазы аскарида являются клинико-эпидемиологические данные. Острые клинические симптомы бронхо-легочной патологии (лихорадка, кашель, загрудинные боли, эозинофилия крови, летучие и фильтраты в легких и др.) в сезон года, не характерный для простудных заболеваний, пребывание в очагах аскаридоза, участие (особенно детей) в сборе ягод клубники, ранних овощей - являются основой для предположительного диагноза.

Безусловным подтверждением диагноза является обнаружение личинок в мокроте, однако - это очень редкие находки поэтому имеют малое практическое значение.

Предложены серологические методы диагностики: реакция преципитации на живых личинках аскарид (Е. С. Лейкина), реакция непрямой гемагглютинации, латексагглютинации, реакции ускорения оседания эритроцитов (по Кротову). Обнадежили методики, основанные на обнаружении летучих жирных кислот в слюне и моче по Н. Я. Сопруновой.

Однако, имея очень важное научное значение (изучение иммунитета, эпидемиологии, патогенеза), в широкую практику серологические методы не вошли. Поэтому при наличии предположительного диагноза необходимо через 3 месяца (когда аскариды достигнут половой зрелости и начнут выделять яйца) провести копрологическое исследование, используя методы толстого мазка по Като или метода обогащения (Фюллеборна, Калантарян и др.).

Учитывая возможность паразитирования только самцов, что свидетельствует о неинтенсивной инвазии, когда копроовоскопия отрицательна, рекомендуется диагностическая дегельминтизация.

Эпидемиология.

Аскаридоз - самый распространенный в мире геогельминтоз, приуроченный к ландшафтным географическим зонам, природноэндемическая инвазия. Степень распространения аскаридоза зависит от почвенно-климатических условий местности, определяющих возможность развития яиц аскарид, а также особенностей хозяйствования (выращивание огородных, ягодных культур), санитарного благоустройства, определяющих возможности загрязнения почвы фекалиями, а также санитарной культуры и бытовых привычек проживающих здесь людей.

Особиста гігієна - це ОСНОВНА складова профілактики гельмінтозів.
А тут не завжди гігієна відіграє роль. Ви можете вдихнути яйця глист коли вийдете у вітряну погоду на вулицю з частинками пилу, тому не вважайте стерильність навколишнього світу дитини безумовною складовою її дитинства. Від цього не застрахований ніхто. І якщо зайшла мова про два чи більше симптомів, які турбують дитину і мама бачить це, то є багато безпечних способів провести профілактичне лікування.

robik
15.04.2011, 16:14
ознаки присутності в організмі можуть бути "на ліцо"
нема специфічних ознак, які вказують на інвазію. З практики знаю, що найчастіше гельмінтози безсимптомні і виявляють їх на профоглядах (садки, мол.школа), чухання в попі - і то при діабеті тоже такі симптоми.
то не варто чекати поки глисти розмножаться в таких кількостях
В організмі людини розмножуються тільки найпростіші - амеби, лямблії.
Про аскаридоз я вже писала детально. Захворювання не просте, але і заразитися в нинішній час ой як не просто.

Зорянівонька
15.04.2011, 16:42
Нам один доктор порадив пити наніч по півтаблетки полину і пижми. Ми пили 2 місяці. Почав краще спати і менше чухається.
Приєднуюся до питання - де здати кал, щоб мати нормальні результати?

Solomi
15.04.2011, 17:17
де здати кал, щоб мати нормальні результати?
мене теж просвітіть

robik
15.04.2011, 17:21
я не займаюся рекламою.

Diana
15.04.2011, 17:40
ми здавали в обласній паразитологічній лабораторії що на Новому Львові три дні, а потім ще контрольний через 2 тижні. Спочатку поїхали туди, нам дали скерування і направили все документально оформити в санепідемстанції, оплативши в касі приблизно 40-50 грн, а потім вже все бешкоштовно.

мамочка
18.04.2011, 15:41
я здала кров з пальця. Еозинофілів - 7%. То високий показник?
Для профілактики вже 3 дні натще їм квашену капусту...

dieSonne
19.04.2011, 10:05
Захворювання не просте, але і заразитися в нинішній час ой як не просто.
розкажіть про це моїй дитині яка якось так просто раз і завела собі їх.
нема специфічних ознак, які вказують на інвазію.
власне що є і про це багато пишуть. Лікар починає запідозрювати інвазію зі слів мами про речі які турбують її дитину. Часом достатньо двох симптомів. Загальний аналіз крові виключає підозри на діабет. А аналіз калу підтверджує присутність непроханих гостей. Тому нема потреби мучити дитину забором крові з вени.
Приєднуюся до питання - де здати кал, щоб мати нормальні результати?
Я думаю що в кожній поліклініці є лаборант який здатен виявити цих достатньо поширених "гостей". Треба просто добре домовитися і бажано приватно, без скерування, бо поліклініка не зацікавлена в виявленні того, їх почне трусити санстанція. Просто скажіть лаборанту, що хочете знати для себе є чи нема, бо стан дитини поганий і ви хвилюєтеся.

robik
19.04.2011, 10:14
А аналіз калу підтверджує присутність непроханих гостей.
Як що є позитивний результат - тоді нема ніяких питань.

Свою позицію про гельмінти я в цій темі виклала. Спершу діагностика - потім лікування. І ніяк інакше.

мамочка
21.04.2011, 20:55
У вівторок малу сильно схопив живіт. Температура до 39. (я вже писала що аналіз крові з пальця був нормальний, щодо еозинофілів). Приїхали в Охмадит. Хірург виключив можливсість апендициту. На УЗД вдруге підтвердли глисти і сказав "не бавитися в гарбузиння" а терміново дитину лікувати. Ще до того всього аналіз сечі і УЗД показали запалення нирок. Мікробіологічне дослідження -дисбактеріоз.
Сьогодні нарешті зробили нормальний аналіз калу де виявили аскариди. Лікар окрім антиботиків на нирки ще виписала Зентел. 3 дні по 1 таблетці.
Мені шкода в дитину ту хімію пхати, але як згадаю її часті скарги на той животик, рвоту щотижня...
Залишилося питання: що робити мені і синочкові (6 міс). Він на ГВ. Як його лікувати? В середу спробую відвезти його кал на аналіз, але враховуючи що доні аскариди знайшли аж за третім разом, то шансів на правильний результат нульові. Всім іншим для профілактики вже дала Зентел. Їх мені менше шкода.

Yaremko
21.04.2011, 22:14
алишилося питання: що робити мені і синочкові (6 міс). Він на ГВ. Як його лікувати?щодо вас то Albendazole (Назва: ЗЕНТЕЛ™. Міжнародна непатентована назва: Albendazole) сумісний з ГВ 0 рівень по сайту http://www.e-lactancia.org/
(http://66.230.33.248/cgi-bin/discus/discus.cgi?pg=topics&access=guest)[/URL][URL="http://posydenky.lvivport.com/blog.php?b=43"]Сумісність медпрепаратів із ГВ (http://66.230.33.248/cgi-bin/discus/discus.cgi?pg=topics&access=guest)

Wiktor
22.04.2011, 00:01
Всім іншим для профілактики вже дала Зентел. Їх мені менше шкода.

А всім тим, що з тобою в маршрутці їхали теж дала?

Давати іншим ліки, бо в когось знайшли глисти, то є нелогічна річ. Тоді треба всьому світу дати, що дитину оточує. Всім в дитячому садку, всім сусідам, всім в школі, в тата на роботі і всім всюди

п.с. не треба нікому нічого давати

А від Зентелу тих глистів через 2 місяці буде ще більше. Бо вони ніби зникнуть на пару днів, а потім успішно дістануться до організму знову і розмножаться в ще більшій кількості в ослабленому Зентелом організмі.

Тому бавитись в гарбузове насіння або інші натуральні препарати якраз треба. Ну і солодощів разом з антибіотиками не пхати в дитину кілограмами

robik
22.04.2011, 12:03
виявили аскариди
Лікувати, однозначно.
що робити мені і синочкові (6 міс)
Ви можете (при великому бажанні) себе пролікувати, але грудничку - ні. Не вдається скинути посилання - прочитайте допис 328.
А від Зентелу тих глистів через 2 місяці буде ще більше. Бо вони ніби зникнуть на пару днів, а потім успішно дістануться до організму знову і розмножаться в ще більшій кількості в ослабленому Зентелом організмі.
Хелп! Ні, невірно. Аскарида в організмі НЕ розмножується, такого не буває, Тільки найпростіші (лямблії, малярія, і тд) діляться/дробляться в організмі. Не пишіть дурниць. Аскарида - це геогельмінт, тобто, щоб стати збудником захворювання ОБОВ"ЯЗКОВО запліднене яйце повинне визріти в грунті! І ніяк інакше зараження не відбувається.

Wiktor
22.04.2011, 15:00
Хелп! Ні, невірно. Аскарида в організмі НЕ розмножується, такого не буває, Тільки найпростіші (лямблії, малярія, і тд) діляться/дробляться в організмі. Не пишіть дурниць. Аскарида - це геогельмінт, тобто, щоб стати збудником захворювання ОБОВ"ЯЗКОВО запліднене яйце повинне визріти в грунті! І ніяк інакше зараження не відбувається.

По перше дурниці ви пишете місцями. По друге я не писав тільки про аскарид і слово розмноження вжив в загальному сенсі. А по третє яка різниця де вони розмножуються, якщо йдеться про зараження.

mysha
22.04.2011, 15:08
Аскарида в організмі НЕ розмножується
Але і не живе вічно! З часом виходить сама! Живе до року часу.

Старшому знайшли аскариду - виписали Зентел. Але на аскариду ціленаправленно діє Декаріс (він менш токсичний). В аптеці розкажуть, що через 2 тижня треба повторити. Але, якщо я знаю, що це аскарида, і що вона не розмножується в організмі людини, то для чого давати Декаріс повторно? Старший таблетку переніс добре, тільки більше спав.
Вирішила, ще здати кал меншого - нічого не знайшли. Але він від народження цмокче палець, часто жаліється, що болить животик, раніше гарно їв зупку, а тепер лише за солодким пропадає. Дала і йому Декаріс (він дається на ніч). Малий вночі дуже погано спав, зранку прокинувся з температурою, цілий день поносив, жалівся на животик, нічого не їв, температура піднялась до 39,8 і не спадала майже добу. Вечором (т.б. через добу після того, як я дала Декаріс) знов попросився на горшок і тоді я побачила клубочки глистів (не аскаридів і не остриць). Завдовжки 2-3см, біло-прозорі, тонкі (як олівцем лінію провести). На ранок температура була вже меншою і малий почав їсти. Вимагав борщу по 4-5 разів на день!
Температуру не збивала ні разу.
Питанння до Робік: як Ви думаєте, що за звірі жили в моїй дитині і чи треба повторювати Декаріс? Яка причина такої високої температури: глисти виділяли токсини, бо їх було дуже багато?

robik
22.04.2011, 15:14
По перше дурниці ви пишете місцями
А конкретніше?
яка різниця де вони розмножуються, якщо йдеться про зараження.
Цікаво.
Різниця велика. Неможливо заразитися геогельмінтним паразитом без грунту, біогельмінтом без проміжного господаря, тільки контактні гельмінти передаються через побут. фактор, чи не так доктор? Які узагальнення можуть бути? Мова йшла про аскаридоз - відповідь моя про аскаридоз.
пс. Я чекаю, Вікторе на відповідь :girl_yes:

Wiktor
22.04.2011, 15:36
Цікаво.
Різниця велика. Неможливо заразитися геогельмінтним паразитом без грунту, біогельмінтом без проміжного господаря, тільки контактні гельмінти передаються через побут. фактор, чи не так доктор? Які узагальнення можуть бути?

Ну і що? Ну з'їла дитина яблуко чи моркву з яйцями аскарид, вони попали всередину і почали свій цикл розвитку. Що тут неясного чи про що ви тут питаєте?

robik
22.04.2011, 15:52
Я мала на увазі оцей витвір.
Поясніть, як? 1 запліднене яйце = 1 особині. Чи ні?

---------- Додано в 14:52 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

Питанння до Робік:
Мені важко, отак заочно, сказати Вам що то було. Температури гельмінти, як правило, не дають. І по розмірах виявлених "звірів" на гострики - забагато. Сумніваюся, що то гельмінт, але без лабораторних досліджень стведжувати нічого не можу.

Abraira
22.04.2011, 15:59
Температури гельмінти, як правило, не дають.
А може то була реакція на препарат? Там у побічній дії, здається, це є (як і купа усього іншого)

robik
22.04.2011, 16:15
А може то була реакція на препарат?
І таке можливе.

Неприємний осад від дописів нашого гомеопата. Кожний своє болото хвалить.
Я не претендую на "мєсного" паразитолога. Але усі дописи в темі - це моя практика і навчання, а з вчителями мені повезло, дякую Богу за то. А перемелювати інфу інетівських комерційних сайтів, узагальнення всяких бздурів я не збираюся. Звиняйте.

Wiktor
22.04.2011, 16:25
Я мала на увазі оцей витвір.
Цитата:
Допис від Wiktor
Поясніть, як? 1 запліднене яйце = 1 особині. Чи ні?

Слово розмножаться поміняйте на слово розвинуться. Ще питання?

Samodumka
22.04.2011, 20:50
Просто декаріс на відміну від інших протиглистних діє на легеневу форму аскарид (в легенях аскариди закінчують свій цикл дозрівання в організмі і потім через гортань переповзають знов в шлунково-кишковий тракт). Тому і треба давати другу таблетку через 7-14 днів, щоб добити всі проміжні форми. Колись декаріс ще призначався як імуномодулятор, але був при тривалому лікуванні доволі токсичним. А від 2 табл. шкоди ніякої і можна призначати його профілактично без попередніх аналізів, бо достовірність їх дуже низька

kozochka
29.04.2011, 23:01
З власного досвіду скажу, давати хімічні препарати від глистів не дуже ефективно. Поможе максимум на місяць, але потім знову дитина буде мати глисти,так як в стерильності ітак не будете тримати дитину. Глисти є скрізь. А хімією лише пошкодите печінку та нирки. Я спочатку тоже давала дітям таблетки, так апетит зявлявся на місяць часу, а дальше знову те саме.

---------- Додано в 19:01 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

Неприємний осад від дописів нашого гомеопата. Кожний своє болото хвалить.
Цікаво чому ви так негативно ставитеся до гомеопатії, у вас був досвід лікування нею? Я лікую у Віктора своїх дітей і сказати чесно деякі позитивні результати уже помітила,обходимося при хворобах без хімії і антибіотиків, а до того скільки тільки не годувала своїх малят різними препаратами і пірантелу вони перепили в мене багатенького, а результату хватало на місяць часу.

robik
30.04.2011, 10:46
Цікаво чому ви так негативно ставитеся до гомеопатії,
Я цілком нормально ставлюся до гомеопатії, як до профілактичної медицини. І пропагую лікування після дігностики, лабораторної, якщо це такий спосіб є при певному захворюванні.
Я проти лікування "на око".

Arctica
01.05.2011, 09:57
Возила кал на аналіз на вул. Промислову до Олега Івановича, виявили глисти, полікували, домовилася з ним що після прийому таблетки пройде місяць і знову до нього, але напротязі кількох днів в нього відсутній зв"язок, думаю що змінив номер телефону, можливо хтось має його новий номер скиньте мені будь ласка в пп, дуже мені необхідно ще до нього "попасти" для перевірки калу. Дякую.

Fleshka
01.05.2011, 18:14
Я проти лікування "на око".
гомеопатичне лыіування не означає лікування на око...

robik
04.05.2011, 12:51
гомеопатичне лыіування не означає лікування на око
Тобто, ви лікуючись гомеопатією проходите всі обстеження і лабораторну діагностику в тому числі? Чи якісь гомеопатичні методи дослідження? В який спосіб ставиться діагноз? Зокрема гельмінтоз?

Neytasa
04.05.2011, 12:59
Чи якісь гомеопатичні методи дослідження?
Я неодноразово питала в прибічників гомеопатії про діагностику. Єдине що зрозуміла що е опитувальна анкета, де лікар розпитуе про всі симптоми а потім робить з цього висновок і назначае лікування.... Я не в великому захваті від такого методу....

Abraira
04.05.2011, 13:56
З власного досвіду скажу, давати хімічні препарати від глистів не дуже ефективно. Поможе максимум на місяць, але потім знову дитина буде мати глисти,так як в стерильності ітак не будете тримати дитину. Глисти є скрізь.
А самим препаратом у таких випадках не обходиться. Треба пояснити дітям основи гігієни, щоб мили руки (або самостійно витирати на вулиці вологими серветками, перед печеньками і перекусом), що потрібно мити фрукти-овочі-ягоди, що не можна у взутті з вулиці ходити по хаті, бо напрохані гості поселяться у животику....
Глисти є скрізь
Та тож не бактерії :) Вас чи залякали, чи що? Особисто у мене купа знайомих мамочок з дітьми, які ніколи не мали глистів. Моя дитина, з"їла пів пісочниціу віці 1 - 1,5 року, і все норм. Просто спокійніше до того підходьте. Якщо глисти повертаються, то може десь у безпосередній близькості "джерело", і ваші діти постійно контактують, а ви просто не задумувалися? Навіть поруччя в під"їзді можуть бути....
де лікар розпитуе про всі симптоми а потім робить з цього висновок і назначае лікування....
Прочитала, что симптомы беременности - сонливость, невнимательность, нервозность.Сделала вывод, что я всю жизнь беременна.:girl_crazy:

Wiktor
05.05.2011, 10:21
В клінічній діагностиці лабораторні методи дослідження мають додаткове і не вирішальне значення. На першому місці є завжди симптоми хвороби, методи об'єктивного дослідження лікарем. Банальна каузальність, тобто пошук бактерій, глистів і т.п. і пов'язуванням з цією "причиною" всієї хвороби є показником низького рівня таких "спеціалістів". Ще гірше, якщо вони до такого перебільшеного значення своєї "діагностики" намовляють пацієнтів, втягуючи їх в бескінечні "аналізи" і даремне отруєння переважно дітей токсичними протипаразитарними засобами, антибіотиками, тощо. Тому ще раз звертаю увагу на обережність в цій темі.

Abraira
06.05.2011, 00:52
В клінічній діагностиці лабораторні методи дослідження мають додаткове і не вирішальне значення. На першому місці є завжди симптоми хвороби, методи об'єктивного дослідження лікарем.
Я щось певно не зрозуміла з вашого допису. Тобто, встановити глистів можна "на око"? А як знати, чи це, наприклад, не волосоголовці, яких взагалі дуже специфічно позбуваються? Аналіз калу треба у будь-якому випадку. Чи я вас не вірно зрозуміла?

kozochka
06.05.2011, 01:23
Треба пояснити дітям основи гігієни, щоб мили руки (або самостійно витирати на вулиці вологими серветками, перед печеньками і перекусом), що потрібно мити фрукти-овочі-ягоди, що не можна у взутті з вулиці ходити по хаті, бо напрохані гості поселяться у животику
Я з вами згідна що треба пояснювати дітям, але коли діти ще маленькі, то хоч скільки раз пояснюй, всерівно дитина в певний момент зробить так як їй хочеться.

Вас чи залякали, чи що? Особисто у мене купа знайомих мамочок з дітьми, які ніколи не мали глистів. Моя дитина, з"їла пів пісочниціу віці 1 - 1,5 року, і все норм. Просто спокійніше до того підходьте.
Чому ви вирішили що мене залякали? Я до того спокійно відношуся, аналізи не здаю і від глистів ніяких ліків не даю. Просто не звертаю уваги, навіть якщо вони і є, нехай собі будуть, просто потрібно укріпляти імунітет дитині, щоб глисти немали середовища для розмноження і не шкодили дитині. І чому ви так впевнені, що у ваших знайомих мамочок діти ніколи не мали глистів, аналізи можуть і не показати.

Dobra
06.05.2011, 01:48
Просто не звертаю уваги, навіть якщо вони і є, нехай собі будуть, просто потрібно укріпляти імунітет дитині, щоб глисти немали середовища для розмноження і не шкодили дитині.
Така думка все частіше закрадається до моєї голови (я не про запущені стани інвазії). Сусідка малу раз в квартал чи півріччя штормить Вормілом, деколи двічі підряд, а ситуація абсолютно не міняється - апетит поганий, худенька, хвороблива. Вже раніше хтось висловлювався, що бродячі собаки ідять всяку гидоту, живуть в умовах антисанітарії і абсолютно не переймаються глистами:girl_crazy:

Usmishka
06.05.2011, 07:49
І я поки плюнула на ті глисти, аналізи їх не виявили, скреготіння зуюами у нас явно має нервозний характер,для профілактики хімічні препарати не даю, пробували натще насіння гарбуза-але то не для моєї дитини, яка і так все їсть з великою пересторогою.

Abraira
06.05.2011, 14:31
Просто не звертаю уваги, навіть якщо вони і є, нехай собі будуть
Ну, це ваша дитина, ви поступаєте, як вважаєте за потрібне :ninja:
Особисто я, глистів би гнала.

cream
06.05.2011, 18:25
Я вважаю, що на глистів більш природньо є, справді, не звертати уваги. Але в мене така історія була, що дитина погано набирала вагу, мала неспокійний сон, була дратівливою і швидко втомлювалась. Пішли в садок почали щей дуже часто хворіти, потрапили в лікарню з незрозумілим діагнозом, здали усі аналізи, АСКАРИДИ зашкалювали, я була в шоці, бо і не підозрювала про їхню присутність. Виводила Зентелом, як прописав лікуючий лікар-ПРОФФЄССОР, нічого не змінилось. Почала давати гомеопатію, і дитину як підмінили)) Ми дуже щасливі. Тішить, що та гомеопатія ще й не шкодить.
Якщо є глисти і дитина має чудовий настрій і вигляд - нічого не треба робити, організм має здатнісь боротись з тими паразитами і здобувати до них імунітет.

levandivka
06.05.2011, 18:29
Виводила Зентелом, як прописав лікуючий лікар-ПРОФФЄССОР, нічого не змінилось. Почала давати гомеопатію, і дитину як підмінили)) Ми дуже щасливі.
А може Зентел уповільненої дії попався?

cream
06.05.2011, 19:44
А може Зентел уповільненої дії попався?
маю надію, що замість "Зентулу" була просто крейда

Finya
16.05.2011, 23:52
Порадьте, будь ласка)) Як правильно здавати ті аналізи на глісти і де - є перевірена точка, де правдиво зроблять?)) Мені сказали перевіритись, але "прицільно") Тобто там, де зроблять добре))) а я не знаю, де)

ViTanya
17.05.2011, 11:33
Я возила кал на глисти в 2-гу пол-ку на Симоненка. Там на 1-му поверсі в каб.110 працює лаборант Любов Степанівна. Мені її порадила знайома лікар. Я дуже задоволена, бо вона виявила яйця глистів, ми пролікувались, а після ліків ті глисти побачили в каках. Заплатила я півроку тому 30 грн. Привезла ранковий кал, хоча аж в 12:30 бо так пізно покакали. Маю її мобільний, пишіть в пп.

Finya
29.05.2011, 14:26
Мені теж радили на Симоненка, але це надто далеко від мене, тому і питаю на форумі) Хіба що, дочекатися відпустки) А скільки разів треба здавати аналіз? Дехто каже, місяць щодня..Це так?

ViTanya
29.05.2011, 15:22
Я здавала 1 раз

dieSonne
29.05.2011, 17:46
Дехто каже, місяць щодня..Це так?
це абсурд. навіть самий поганий лаборант зможе за 2-3 рази з інтервалом в 2-3 дні визначити наявність тих чи інших глистів в період їхнього розмноження.

Agrafka
30.05.2011, 14:14
Не знаю як глисти, а от таку гадь як акскариди ажуть можна вигнати з організму, якщо їсти насіння гарбуза.

Стосовно глистів, то лікування то добре, тре лікувати, але мабуть важливо і дієту дитині тримати, тобто не їсти те, що люблять глисти, наприклад солодощі.

dieSonne
30.05.2011, 19:17
Не знаю як глисти, а от таку гадь як акскариди
а аскариди не глисти? ви певно мали на увазі гострики і аскариди, бо глисти - це загальна назва усіх гельмінтів.

taniko
07.06.2011, 12:05
таку гадь як акскариди ажуть можна вигнати з організму, якщо їсти насіння гарбуза.

мені здається що тільки сире насіння гарбуза.[COLOR="Silver"]

taniko
07.06.2011, 14:39
я свої паразити виганяла народним способ, звичайно з дітками ви таке повторити не зможите, а от доросла людина то може спробувати

нижче описану програму рекомендував лікар
1. "сідаємо" на дієту на 8-10 днів без молочних, м’ясних продуктів, без яєць і взагалі що може бути з ними зв’язане
2. протягом цих днів пити відвар вівса (1 стакан залити літром води і варити на маленькому вогні 1 годину, все що залишиться випивати протягом дня)
3. кожен день свіжовижаті соки, як фруктів так і овочів і обов’язково раз на день сік одного димону (десь вичитала що лимонний сік робить смерть лямбліям)
4. їсти можна усі супчики, кашки, салатики, овочі так фрукти, можна було ще чорний хліб

після цього на 10 день (хто пив 8 днів то на 9 день)
в 02:00 ночі випиваємо таку каку - 1 ч.л. зеленого чаю + 4 ч.л. цукру + 5 ст.л. коньяку + заливаємо 100 гр. кип’яточку настоюємо 6 хв і п’ємо. Далі в 02:20 випиваємо 50 гр. касторового масла, обов’язково підігрітого (напевно для того щоб скоріше полилось до шлунка і не залишилось у стравоході) і лягаємо спати.

десь за 2-2,5 год починається швидка настя, для тих у кого хороші нерви можна подивитись чим ви опорожнились.
процедурку з чаєм повторити 3 ночі підряд.

мій висновок: за 8-10 днів такої дієтки глисти стають кволенькими, слабенькими, коли ми даємо їм солодезного чаю з коньяком вони його жруть як не нормальні і п’яніють, і не так сильно присмоктуються до наших кишок, а касторка їх виносить з організму. процедура мене мало не довела до істерики бо коньяк з кип’ятком то ше цвіточки, а от 50 гр касторки теплої, то жесть.... але результатом задоволена. завтра йду до лікаря буду розказувати картіну увідєную і потім напишу що сказав ))))

таку процедуру мені назначили перед лікуванням кисти, аби організм хоч трошки очистився і краще засвоював ліки

Finya
07.06.2011, 19:40
А як Вам встановили наявність паразитів?

taniko
08.06.2011, 15:03
як таких аналізів на глисти я не робила, дані процедури були назначені скоріше з метою очищення організму, а тут хопа і цілий зоопарк )))))))

вчора знову була в лікаря, пізніше викладу подальшу програму)))

Іриска
08.06.2011, 18:58
от начиталась я, вирішила проводити малому і нам профілактику. Але думаю, подзвоню я спочатку до сестри і проконсультуюсь, бо вона все таки лікар. Вона відрізала: усі ці ліки проти глистів, типу Пірантел є високо гепатотоксичні, тобто ті, які дуже шкодять нашій печінці, тим більше дитячій. Пояснила, що вони діють як антибіотик - є бактерія, то вони боряться з нею, нема - шкодять і все.Вони не піднімають чи там підвищуюють опірність організму. Тобто, якщо дитина пропила ліки, то є ймовірність, що за кілька днів вона знов заразиться тими глистами. Варто пити ці ліки лише тоді, коли виявлена потреба в них на 100% по аналізах. Вона дуже за каплі природнього походження, ті - що продає Зелена аптека чи як там її))) і доречні насіння гарбуза, вишні, волоський(грецький) горіх тощо. Так що ми вирішили піти природнішим шляхом!

ksuhanova
16.06.2011, 03:05
от глистов надо есть тыквенные семечки и чеснок. и главное гигиена надо мыть руки и продукты тщательно.

taniko
16.06.2011, 09:14
от глистов надо есть тыквенные семечки и чеснок. и главное гигиена надо мыть руки и продукты тщательно.

як на мене то скорше профілактика, а от коли вони вже є потрібно шось більш дієве

ksuhanova
16.06.2011, 14:08
я свої паразити виганяла народним способ, звичайно з дітками ви таке повторити не зможите, а от доросла людина то може спробувати
нижче описану програму рекомендував лікар
1. "сідаємо" на дієту на 8-10 днів без молочних, м’ясних продуктів, без яєць і взагалі що може бути з ними зв’язане
2. протягом цих днів пити відвар вівса (1 стакан залити літром води і варити на маленькому вогні 1 годину, все що залишиться випивати протягом дня)
3. кожен день свіжовижаті соки, як фруктів так і овочів і обов’язково раз на день сік одного димону (десь вичитала що лимонний сік робить смерть лямбліям)
4. їсти можна усі супчики, кашки, салатики, овочі так фрукти, можна було ще чорний хліб
після цього на 10 день (хто пив 8 днів то на 9 день)
в 02:00 ночі випиваємо таку каку - 1 ч.л. зеленого чаю + 4 ч.л. цукру + 5 ст.л. коньяку + заливаємо 100 гр. кип’яточку настоюємо 6 хв і п’ємо. Далі в 02:20 випиваємо 50 гр. касторового масла, обов’язково підігрітого (напевно для того щоб скоріше полилось до шлунка і не залишилось у стравоході) і лягаємо спати.
десь за 2-2,5 год починається швидка настя, для тих у кого хороші нерви можна подивитись чим ви опорожнились.
процедурку з чаєм повторити 3 ночі підряд.
мій висновок: за 8-10 днів такої дієтки глисти стають кволенькими, слабенькими, коли ми даємо їм солодезного чаю з коньяком вони його жруть як не нормальні і п’яніють, і не так сильно присмоктуються до наших кишок, а касторка їх виносить з організму. процедура мене мало не довела до істерики бо коньяк з кип’ятком то ше цвіточки, а от 50 гр касторки теплої, то жесть.... забавная диетка

ViTanya
17.06.2011, 14:20
Знайомі розповідали, що гнали дитині (3р.) глисти таким методом, тільки давали 1/4 дози і касторку вливали в гарячий чай з коньяком ( а коньяк, як їм сказали, має бути 5-зірковий), а не потім окремо. Ніякої дієти не дотримувались. Казали, що в калі були білі хробаки (може, аскариди?) . Процедуру не повторювали, побоялись.

taniko
17.06.2011, 15:35
Казали, що в калі були білі хробаки (може, аскариди?) . Процедуру не повторювали, побоялись.

а треба було довести діло до кінця, в організмі то напевно залишились ще й зрілі глистики і яйця, шкода ((( та варто було б попити якусь антисептичну травичку, в тих місцях де глисти чіпляються своїми зубами, присосками і т.д. залишаються ранки... ой, шкода шо так залишили....побоялись... а те що воно далі живе в дитинці то їх не страшить???

---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

забавная диетка

все ніяк не зберусь надрукувати те що мені далі приписали.. там васчє увлєкатєльно, мо на вихідних зроблю

Legenda
18.06.2011, 22:00
Є перевірений спосіб, крім миття рук з милом, можна ще заживати антиоксидантний сік XANGO, який не має протипоказів, та не шкодить організму. Його ще називають "елексиром молодості, або формула здоров'я". Цей сік виготовлений з тропічного плоду Мангустин (Garcinia mangostana) в ньому міститься 43 антиоксиданти (ксантони), які знищують грибків, паразитів, бактерій, вірусів, та ракові клітини. Вживаючи цей сік, позбавишся глистів, а ще й станеш здоровіша та красивіша.

Олюська
24.06.2011, 01:18
А хто знає, чи можуть бути в організмі одночасно глисти кількох видів?наприклад, гострики та аскариди?

Oddly
24.06.2011, 02:58
там васчє увлєкатєльно, мо на вихідних зроблю
пишіть пошвидше, а то мені ваша теорія про "п"яні глисти" дуже сподобалася

а якщо серйозно - маю таке питання - за 8-10 днів такої дієти вага втратилася? (ну, хотілося б поєднати корисне з приємним)

taniko
24.06.2011, 11:26
и можуть бути в організмі одночасно глисти кількох видів

Їх одночасно може бути до пару десятків видів, вони там між собою дружно живуть)))

продовження моєї боротьби з паразитами
Схема №2 по уничтожению яиц, личинок и кист, образованных паразитами
Делать схему только c приемом отвара овса, приемом овощных соков. 4 препарата принимать по схеме в один день. Белковая пища запрещена! Молочная в том числе!
1) 14 дней утром натощак принимать ореховую настойку 2 ч.л. на 50 мл воды
2) 14 дней принимать три раза в день за 15 минут до еды по 1 ч.л. тыквенного масла. Препарат «Масло тыквенного семени» покупать только в аптеке!
3) 14 дней принимать молотую гвоздику («Гвоздика запашна»).
Первые три дня по кучкам размером с крупную горошину, затем каждые четыре дня увеличивать дозу в два раза (можно только две дозы).
Возможны осложнения в связи с гибелью плоских червей-сосальщиков в печени.
Печень увеличивается, но останавливать прием препаратов не желательно. Затем идет сброс черной слизи, похожей на кровь, через кишечник либо через рот (так называемая «черная рвота»). Рвота возможна на протяжении всей ночи до утра. После этого в течение года печень восстанавливает свои функции.
4) 14 дней через час после обеда и ужина принимать растение «Полынь горькая».
Первые три дня заваривать по 1 ст. л. полыни на 250 мл воды, варить 15 минут и принимать полынь в виде теплого настоя. Запивать медовой водой.
Далее, при нормальном самочувствии полынь принимать, добавляя каждые четыре дня по 0,5 ч.л.
Эта схема уничтожает 100 видов самых распространенных паразитов. После этого можно начинать лечение опухолей всех размеров и мест локализации, в том числе фибром, миом и мастопатии.
У полыни горькой есть одна особенность. В дозе две столовые ложки в сутки она буквально «взрывает» доброкачественные опухоли, опухоли щитовидной железы, эндометриоз матки.

Oddly
25.06.2011, 00:33
У полыни горькой есть одна особенность. В дозе две столовые ложки в сутки она буквально «взрывает» доброкачественные опухоли, опухоли щитовидной железы, эндометриоз матки.
поясніть - знищує їх чи сприяє посиленому росту?

якщо чесно, мене ваші схеми дуже турбують

Возможны осложнения

Рвота возможна на протяжении всей ночи до утра

в течение года печень восстанавливает

Далее, при нормальном самочувствии
тобто про серйозніші негативи навіть і писати їм страшно
типу, якщо виживете, тоді читайте далі

Эта схема уничтожает 100 видов самых распространенных паразитов.
панацея?

вже вибачайте за іронію, але важко втриматися.

зараз дитині проводжу курс з медпрепаратами, виписаними лікарем + трави (пижма). побачимо.

ksuhanova
25.06.2011, 02:45
Цей сік виготовлений з тропічного плоду Мангустин (Garcinia mangostana)
ты теперь скажи где можна во Львове купить такой фрукт или хотябы сок

---------- Додано в 01:45 ---------- Попередній допис був написаний в 01:40 ----------

Схема №2 по уничтожению яиц, личинок и кист, образованных паразитами
Делать схему только c приемом отвара овса, приемом овощных соков. 4 препарата принимать по схеме в один день. Белковая пища запрещена! Молочная в том числе!
1) 14 дней утром натощак принимать ореховую настойку 2 ч.л. на 50 мл воды
2) 14 дней принимать три раза в день за 15 минут до еды по 1 ч.л. тыквенного масла. Препарат «Масло тыквенного семени» покупать только в аптеке!
3) 14 дней принимать молотую гвоздику («Гвоздика запашна»).
Первые три дня по кучкам размером с крупную горошину, затем каждые четыре дня увеличивать дозу в два раза (можно только две дозы).
Возможны осложнения в связи с гибелью плоских червей-сосальщиков в печени.
Печень увеличивается, но останавливать прием препаратов не желательно. Затем идет сброс черной слизи, похожей на кровь, через кишечник либо через рот (так называемая «черная рвота»). Рвота возможна на протяжении всей ночи до утра. После этого в течение года печень восстанавливает свои функции.
4) 14 дней через час после обеда и ужина принимать растение «Полынь горькая».
Первые три дня заваривать по 1 ст. л. полыни на 250 мл воды, варить 15 минут и принимать полынь в виде теплого настоя. Запивать медовой водой.
Далее, при нормальном самочувствии полынь принимать, добавляя каждые четыре дня по 0,5 ч.л.
Эта схема уничтожает 100 видов самых распространенных паразитов. После этого можно начинать лечение опухолей всех размеров и мест локализации, в том числе фибром, миом и мастопатии.
ты сама пользовалась этой схемой до конца, мне интересно после всего этого лечения выжить реально?

taniko
25.06.2011, 10:17
знищує їх чи сприяє посиленому росту?

я раніше писала, що в мене киста і все це роблю задля неї, любімої ))) киста по своїй структурі дуже плотна, її потрібно размякшити, зрозуміло, що при цьому вона стане більшою по розмірам (ну як принцип желатину)

Дівчаточка, всіх турбують побочні ефекти, в мене тфу-тфу нічого такого нема, я зараз на 19 дні, почуваю себе навіть дуже прикольно, але то не значить, що я всіх закликаю робити це, я просто тішуся що в мене вже є результати.
і ще - все що мені приписали принаймі натуральні продукти і погодьтесь коли приписують ліки на листку-вкладиші теж описані усі побочні дії.

ты сама пользовалась этой схемой до конца, мне интересно после всего этого лечения выжить реально? поки ще жива і дуже часто бачу тих хто пройшов цю схему до кінця, вроді всі живі і адекватні.

ksuhanova
25.06.2011, 13:30
все що мені приписали принаймі натуральні продукти
если появится необходимость обязательно воспользуюсь таким рецептом.

Savchenko
25.06.2011, 14:14
Вже досить давно купляємо для профілактики і коли хворіли таблетки або порошок "Ворміл"

taniko
25.06.2011, 16:17
если появится необходимость
краще нехай незявляэться

Vероніка
25.06.2011, 19:48
Вже досить давно купляємо для профілактики і коли хворіли таблетки або порошок "Ворміл"
А ви в курсі про побічні дії цього препарата ? Він досить токсичний для організма, особливо для печінки. Так що його прийом можливий, як на мене, тільки коли менш шкідливі препарати не допомагають. І для профілактики дуже не радила б його приймати.

olja_zaj
25.06.2011, 20:12
же досить давно купляємо для профілактики і коли хворіли таблетки або порошок "Ворміл"
Чесно, взагалі Вас не розумію, навіщо для профілактики такі сильні таблетки?

Savchenko
26.06.2011, 01:51
На мою думку майже кожен медикамент певною мірою впливає на печінку і не тільки, один швидше, інший-повільніше. Слава Богу я і мій чоловік максимум, що хворіємо це грип чи ОРЗ, тому медикаменти вживаємо вкрай рідко а профілактику глистів проводимо раз чи два на рік і так би мовити "звикли" купувати саме "Ворміл". Дякую за інформацію, мабуть, все-таки треба буде підшукати інші варіанти для профілактики.

olja_zaj
26.06.2011, 16:07
якую за інформацію, мабуть, все-таки треба буде підшукати інші варіанти для профілактики.
Підшукайте будь-ласочка, не травіться тою гидотою, почитайте паро сторіночок назад там писалось про той так званий Ворміл.

kira lv
26.06.2011, 21:36
Дільнича порадила дитині давати від глистів Артемізин з зеленої аптеки. Я так зрозуміла, це суміш трав. Чи хтось щось знає про цей препарат, підкажіть будь-ласка наскільки він ефективний?:girl_curtsey:

Олюська
04.07.2011, 02:22
А щоб позбутись гостриків, достатньо просто вдягати свіжопрасувану білизну? ну і гігієна само собою.

dasha
04.07.2011, 21:40
Дівчата SOS. Малий вже тиждень напливами вищить, що болить попа. Їсть нормально, я думала то через закреп. Але вчора покакав, а сьогодні під вечір знову дикий писк зі сльозами, що болить попа. Питаю може свербить, каже свербить, але він малий тільки 2 роки, ще толком не скаже. То глисти, чи може бути щось інше, чи варто дати щось для профілактики, чи чекати на аналізи, бо я ще два дні того візгу не витримаю: Самогубство:

dieSonne
05.07.2011, 16:53
Питаю може свербить, каже свербить, але він малий тільки 2 роки, ще толком не скаже. То глисти, чи може бути щось інше, чи варто дати щось для профілактики, чи чекати на аналізи, бо я ще два дні того візгу не витримаю: Самогубство:
дупця свербить через гострики. В період розмноження самки вилазять з дупці, щоб відкласти яйця на шкірі. Чухаючись ручками дитина має всі шанси повторно заразитися. Тому мусите забрати дискомфорт, і слідкувати за гігієною. При дотриманні правил особистої гігієни гострики вмирають за три тижні і більше не надокучають. Якщо відбувається повторне зараження, то дискомфорт знову з'явиться через 2-3 тижні. Можна зробити часникову клізмочку з молоком, то з народних рецептів, можете зробити ванночку також з часником, дати попити полину. Тут не для профілактики треба, тут треба дитинці допомогти бо в неї дискомфорт. Можете ванночку з ромашкою зробити, вона заспокоїть свербіж.

dasha
06.07.2011, 09:34
Слава богу то в нас була тріщинка від закрепу, але всеодно дякую за інформацію. Візьму до уваги на майбутнє. )))

Олюська
14.07.2011, 20:57
Як ви думаєте, нижчеописаний спосіб лікування гостриків припустимий для годуючої мами?
Цей засіб Наталя Земна вважає найбільш ефективним проти гостриків та аскарид. Готують і вживають його так. Цибулину середнього розміру подрібнити, залити склянкою окропу і залишити на 8-12 годин, тобто найкраще – на ніч. Пити по півсклянки вранці натщесерце та увечері перед сном. Курс лікування – 4-7 днів. За десять днів повторити.

Arctica
21.07.2011, 19:26
Я вжу тут писали раніше, що відколи Данилко почав ходити до садочку то втратив апетит, часто скаржився на болі у животику, став блідуватим, покашлював вночі і т.п., спробували все від білого насіння до біотроффу 11, нічого не допомогло, аскариди (зарази) міцно вчепилися до дитячого організму :girl_devil:(ми приймали 3 дні сорбенти і протиалергічне, на четвертий день 1 табл. зентелу а тоді ще 3 дні знову сорбенти і протиалергічне). болі у животику і нічний кашель минули, але блідуватість, втрата апетиту, а точніше повна відсутність його (звичайно окрім солодкого) продовжувалося. Сьогодні знову возила кал малого до хорошого лаборанта-паразитолога, і я в шоці :girl_devil: ті зарази і далі є в нашої дитини. Труїти організм пігулками типу зентел, пірантел і т.д. не хочеться, але вони явно Данилкові завдіють шкоди, ну хіба може дуже рухлива дитина, яка за цілий день стільки набігається, так в"яло їсти? наразі в планах сходити до педіатра взяти направлення на аналіз сечі і крові, а що далі робити не знаю? Чомусь той паразитолог-лаборант казав, що його внучці не допомогли ні народні методи, ані гомеопатії, а знищити аскариди в дитини тільки допоміг зентел (він мене не переконував, а просто розказував свою історію). Я розумію наскільки токсичні таблетки і якої шкоди вони завдають органзізму дитини, але навність аскаридів теж нічого доброго дитині не дають, а тільки все корисне і поживне забирають. Що мену робити? Який вірний спосіб обрати? Підкажіть будь ласка, бо я розгублена...:girl_blush2:

Verina
21.07.2011, 23:59
Є дуже єфективний спосіб боротьби з глистами за допомогою ефірних олій чебрецю і апельсина.Але ефірні олії мають бути високої якості і обов"язкова консультація з лікарем.

Oddly
23.07.2011, 01:37
зараз дитині проводжу курс з медпрепаратами, виписаними лікарем + трави (пижма). побачимо.

ми пили ворміл - взагалі не допомогло.
взагалі, лікар радила ворміл або зентел, але останній, казала, краще. ворміл, нібито, підробляють дуже.

не знаю, йти за зентелом, чи шо...
скільки часу варта зробити перерву між прийомом препаратів?

Arctica
23.07.2011, 18:42
не знаю, йти за зентелом, чи шо
Коли ми перепробували багато чого і не допомогло, то ми прийняли 1 таблетку Зентелу - як виявилося теж не допомогло, хоча в інструкції пише що після прийому першої таблетки через 14 днів необхідно дати ще одну, ми не давали, можливо тому і не подіяло...
скільки часу варта зробити перерву між прийомом препаратів
от і мене цікавить:girl_yes:, якщо ми малому давали зентел на початку квітня, то коли можна дати ще таблетку проти глиситів.

Перечитала багато інформації, перепитала багато мам котрі виводили глисти, і от для себе покищо виділила один такий спосіб. Зранку , коли дитинка ще нічого не снідала, дати жменьку почищеного білого насіння і випити 1 капсулу касторки (чи будь-якого іншого проносного) так приймати 1 раз на день протягом 3-х дні а тоді 1 день перерви і знову наступних 3 дня те ж саме. Говорили , що з дитини вилітали клубками аскариди...Яка ваша думка щодо цього методу, я думаю, що в будь-якому випадку це краще ніж зразу давати таку токсичну таблетку.

Wiktor
24.07.2011, 14:35
Дивно спостерігати на ту боротьбу з вітряками.

Ну дасте дитині Зентель чи інший якийсь ворміл і глисти вийдуть. Тільки на другий день яйця глистів знову потраплять в організм дитини. В дитячому садку, з піску, з їжі, з іграшки, та навіть з пилу. І глисти знову розвинуться в ослабленому Зентелом організмі дитини. І що далі?

dieSonne
24.07.2011, 18:44
за допомогою ефірних олій чебрецю і апельсина.
в жодному разі дітям до 5 років не можна давати ні однієї, ні другої. Олія апельстну може викликати алергічні реакції, загострити проблеми з жовчим, нирками. Олія чебрецю - як скальпель хірурга, одна капля зайва і наслідки можуть бути непередбачуваними. Вона значно токсичніша за полин. Ми використовували лише інгаляції і натирання кремом чебрецю. В середину пили фенхель і чайне дерево. Діткам до 5 років гарно допомагають і не є токсичними олія чайного дерева і фенхелю, але також потрібна консультація спеціаліста і схема, бо на кожен тип глистів є своя схема і свій прийом.

Arctica
24.07.2011, 19:42
Дивно спостерігати на ту боротьбу з вітряками.
Ну дасте дитині Зентель чи інший якийсь ворміл і глисти вийдуть. Тільки на другий день яйця глистів знову потраплять в організм дитини. В дитячому садку, з піску, з їжі, з іграшки, та навіть з пилу. І глисти знову розвинуться в ослабленому Зентелом організмі дитини. І що далі?
Я нажаль не зовсім розумію про що ви говорите:shy:.
Якщо в дитини є паразити але притому дитина набирає вагу, жвава і ніякої шкоди вони не завдають то це одне, а коли дитина не має апетиту, під час їжі дискомфортно себе почуває, худа, то що тоді? Я так розумію, що ви проти таблеток проти глистів, і загалом проти їх знищення, я загалом теж, але нічого із народного нам не допомогло, то що тоді, хай вони собі живуть у дитині, висмоктують все корисне з дитячого організму який формується? Я маю надію, що якщо таки ми завдяки таблетці їх позбудемося, надалі будемо для профілактики вживати щось із народного, дотримуватися правил гігієни, то є можливість вберегтися від подальшого зараження паразитами, чи я щось не так розумію. Буду вдячна п. Вікторе за ваш коментар щодо мого допису...

Gala
24.07.2011, 20:22
Я зараз даю каплі малим від глистів на рослинній основі.Були в аптеці Н.Земної і нам порадилиїх.Але лікування довге-3 місяці.Теж хімією травити не хочу...маю надію що допоможуть.

dieSonne
24.07.2011, 20:28
але нічого із народного нам не допомогло
а що саме давали?

Arctica
24.07.2011, 20:34
а що саме давали?
Данилко сидів на горщику із теплим молоком і часником, пропили 2 баночки біотроффу 11 із Зеленої аптеки, квашена капуста і огірки із раціону не виходять, часник цілу зиму, і тепер відколи з"явився молодий, гарбузове насіння теж давали.

Wiktor
24.07.2011, 21:23
надалі будемо для профілактики вживати щось із народного, дотримуватися правил гігієни, то є можливість вберегтися від подальшого зараження паразитами, чи я щось не так розумію. Буду вдячна п. Вікторе за ваш коментар щодо мого допису...

То можна і треба робити і без Зентелу чи Вормілу. Вони вам нічим не допоможуть, а тільки нашкодять.

---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:18 ----------

Я зараз даю каплі малим від глистів на рослинній основі.Були в аптеці Н.Земної і нам порадилиїх.Але лікування довге-3 місяці.

То добре. Терпляче, послідовно давайте краплі 3 місяці. Обмежуйте солодощі, різні штучні харчові хімікати, не пхайте в дитину антибіотики при кожному чиху і насморку, слідкуйте за гігієною. І власне це все разом буде ефективним. Я в тому вже пересвідчився тисячі разів.

А тицьнути одну таблетку Зентелю чи ще якоїсь отрути і думати, що цього вистачить, то не вірно.

dieSonne
24.07.2011, 21:49
Данилко сидів на горщику із теплим молоком і часником
це насправді малоефективний спосіб, краще клізма з цими складниками
квашена капуста і огірки із раціону не виходять
а це взагалі якийсь дідівський спосіб. Квашена капуста і огірки можуть спричинити проблеми з нирками і подразнити шлунок. Вже давно доведено, що квашені продукти здатні спричинити язву шлунку. З усіх тих методів, що ви вживали, найбільш ефективним на гострики є гарбузове насіння свіже!!! На аскариди і лямблії добрим є полин. Але це потрібно вживати згідно рекомендацій лікаря і по певній схемі, не менше тижня підряд. Часник важкий для дитячого шлунку і підшлункової і великі дози його давати не можна, а від малих користі нема. Ми також через це пройшли і я вже добре знаю як ефективно без шкоди здоров'ю позбавити дитину від непроханих гостей.

Arctica
24.07.2011, 22:20
Ми також через це пройшли і я вже добре знаю як ефективно без шкоди здоров'ю позбавити дитину від непроханих гостей.
Буду дуже вдячна якщо ви зі мною поділитися як без шкоди дитячому здоров"ю позбутися від глистів. буду з нетерпінням чекати від вас відповіді, можна і в пп.

---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

Були в аптеці Н.Земної
Підкажіть будь ласка, а де є у Львові аптека Н. Земної?

Arctica
27.07.2011, 19:18
Сьогодні вперше вранці дала Данилкові полин, ще придбала в Зеленій аптеці капельки Гельмінтин, даю гарбузове насіння, що ще вартує дати в поєднанні з усім вищепереліченим? У малого аскариди, і ще підкажіть, чи варто спробувати клізму з молоком і часничком, і як правильно її зробити? Бо одні люди радили дати багато, щоб дитинку зразу пронесло, інші радили "дати" трішки і закрити отвір ваткою змоченою у вазиліні, аби за ніч вони там поздихали.

loreniya
28.07.2011, 17:12
закрити отвір ваткою змоченою у вазиліні
пам"ятаю як мені це мама зробила... то я до 3 ночі не спала і нила що мені та ватка заважає, тоді сама її витягла аж тоді заснула... досі це пам"ятаю...

---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:32 ----------

я так почитала сьогодні і питання з вормілами відпало... думаю мій малий має глисти - йому 1,5 р, може прорачкуватися по землі підняти аличу і з"сти в одну секунду. все в рот, митись не любить... ясно що я його не прив"яжу, витираю час від часу ручки мокрими серветками... і ще зимою здавали аналізи і були підвищені оці емзинофіли, чи якось так схоже /тут теж про них писали/ кал на аналіз не возила - малий какає по вечорах, до ранку там вже мабуть ніякої інформації не буде... гарбузове насіння він не їсть, а полин гіркий теж мабуть не впхаєш... ніби якихось проблем глистових нема - їсть вміру, не худий і не грубий... але переживаю, бо реально все в рот... жаль що нема такої таблетки щоб раз і все і нічого не шкодить... а ці каплі що їх 3 місяці треба пити - вони гіркі? і ще підкажіть де купити і скільки вартують!

ViTanya
28.07.2011, 20:48
У малого аскариди, і ще підкажіть, чи варто спробувати клізму з молоком і часничком, і як правильно її зробити?
Аскариди живуть тільки в тонкому кишківнику, ніяка клізма туди не дістане.

Oddly
29.07.2011, 01:02
І що далі?
можна конкретніше? бо таблетки призначив лікар, я сама не компетентна в дитину сунути казна-що.
я навіть не впевнена, чи турбують нас ті паразити. апетит нормальний, інших скарг не помічали. просто виявили при аналізі.

Аскариди живуть тільки в тонкому кишківнику, ніяка клізма туди не дістане.
а що робити?

Wiktor
29.07.2011, 10:02
Цитата:
Допис від Wiktor
І що далі?
можна конкретніше?

Що конкретніше?

Dobra
05.08.2011, 20:50
Сусідка малу раз в квартал чи півріччя штормить Вормілом, деколи двічі підряд, а ситуація абсолютно не міняється - апетит поганий, худенька, хвороблива.
Писала про них раніше, сьогодні взнала, що дитину всю жовту поклали в лікарню з підозрою на жовтуху, а виявилось що це реакція на щоквартальний сеанс Вормілу. Страшна інтоксикація (чи як там, страшне слово якесь).

dieSonne
05.08.2011, 22:07
чи варто спробувати клізму з молоком і часничком, і як правильно її зробити? Бо одні люди радили дати багато, щоб дитинку зразу пронесло, інші радили "дати" трішки і закрити отвір ваткою змоченою у вазиліні, аби за ніч вони там поздихали.
нічого з того я б не робила. Даєте полин, капельки, насіння гарбуза і все. Цього цілком достатньо. Через три тижні може здати аналізи і я більш ніж впевнена, що у вас нічого не знайдуть. Варто також ще подавати якісь бактерії типу лінекс або біфідумбактерин, я давала для закріплення. І ще, малому часто даю чай з ромашки і фенхелю, вони добре впливають на травлення, а коли добре травлення зараза всяка не чіпляється, навіть якщо попадає в організм.

Wiktor
05.08.2011, 23:58
Писала про них раніше, сьогодні взнала, що дитину всю жовту поклали в лікарню з підозрою на жовтуху, а виявилось що це реакція на щоквартальний сеанс Вормілу. Страшна інтоксикація (чи як там, страшне слово якесь).

Вони навіть не розуміють яку шкоду вони завдали дитині. Краще б та дитина мала ті глисти. Хоча вона і так їх буде мати далі. Тільки ще їй пошкодили печінку. І таких прикладів є багато.

Іруня
06.08.2011, 09:01
В мене паніка... Здала Євин кал на аналіз. Має мо-о-оре аскаридів... Аналіз робила моя бабуся-лаборат, тобто, надії на те, що нам аналіз написали "від фонаря" нема. Казала, що давно вже не бачила, щоб в дитини їх було стільки... Комусь мусить довго дивитися, шукати, щоб хоч одне-два яйця знайти, а тут:shutup:... Я вже як поначитувалася, що самка-аскарид несе в день 200 тис.яєць, то до тепер не можу відійти:eek:.
Може, таки вартує дати РАЗ щось від глистів, а тоді для профілактики використовувати щось народне? Не поможе? А що робити?
До слова, виглядає мала непогано ( 11 кг ), їсть добре. От твердуватий живіт має... Певно, через ті гади...

smugastik
06.08.2011, 10:04
на одному з сайтів найшла такий спосіб, як вигнати глисти, давала такий чай своєму малому два рази в рік восени та весною, нам допоміг, спробуйте.Берете по 25 грам збір наступних трав:ромашки, полину гіркого,суцвіття пижми, кору крушини, чайну ложку цієї суміші залити шклянкою окропу, прокип"ятити 5 хв., настояти 40 хв., давати пити дитині по пів склянки два рази в день, зранку та ввечері, так на протязі трьох днів.(для зовсім маленьких діток можна дати для початку по половині відвару, бо я робила для більш старшої дитини.)

VAV
06.08.2011, 10:07
В кого в дитини були,або є глисти перерахуйте будьласка всі можливі симптоми. В мене в малого 5років кожного дня болить і дує животик,нічого не допомагає,ми вже 3 роки здаємо різні аналізи а результату 0,незнаю що робити.Багато лікарів і гастроентерологів кажуть-глисти,то чому за стільки часу їх не знайшли? І ми проходили профілактику курс Ворміл і пірантел. Порадьте щось будьласка,може хтось знає хорошого лікаря. В нас є вже друга дитина 11 місяців так його тепер теж животик часто болить.

dieSonne
07.08.2011, 17:53
В кого в дитини були,або є глисти перерахуйте будьласка всі можливі симптоми
це дуже індивідуальна річ. В одної дитини одні симптоми, один набір глистів, в іншої зовсім нема симптомів, і якийсь один тип глистів. Перечитайте темку від початку, а тоді вже задавайте загальні питання.

VAV
08.08.2011, 11:14
Перечитайте темку від початку
Я вже змучилась читати одне й те саме

Олюська
10.08.2011, 18:24
Чи завжди при глистах в аналізі крові є комбінація низький гемоглобін+високі еозинофіли? Може бути просто низький гемоглобін без підвищення еозинофілів?

Vероніка
10.08.2011, 18:31
для зовсім маленьких діток можна дати для початку по половині відвару, бо я робила для більш старшої дитини.
Маленьким діткам дають по кілька чайних ложек цього відвара. Тут треба бути обережним з дозуванням, тому що деякі трави у великих дозах шкідливі для дитячого організма (полин, зокрема).

Dobra
10.08.2011, 18:54
У племінниці 6 рочків зуд в "жіночій" частині тіла, і скрегіт зубів. На основі лише цих симптомів лікар виписала Вермокс. Що глисти можу давати зуд в області геніталій?

Arctica
10.08.2011, 18:56
Чи завжди при глистах в аналізі крові є комбінація низький гемоглобін+високі еозинофіли? Може бути просто низький гемоглобін без підвищення еозинофілів?
У нашому випадку гемоглубін був в нормі, а еозинофіли при нормі 0,5-5,0%, у нас були 1.

Wiktor
10.08.2011, 20:13

Не завжди, а навіть досить рідко, переважно показники крові нормальні

mysha
16.08.2011, 01:21
В кого в дитини були,або є глисти перерахуйте будьласка всі можливі симптоми.
Пару місяців тому у малого в калі знайшли аскариди (пролікували), тиждень тому здавали кров з вени на 6 можливих паразитів- нічого немає. Різниці у поведінці-харчуванні-висипці немає.

---------- Додано в 00:17 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:48 ----------

Копіюю свій попередній допис від 22го квітня
Старшому знайшли аскариду - виписали Зентел. Але на аскариду ціленаправленно діє Декаріс (він менш токсичний). В аптеці розкажуть, що через 2 тижня треба повторити. Але, якщо я знаю, що це аскарида, і що вона не розмножується в організмі людини, то для чого давати Декаріс повторно? Старший таблетку переніс добре, тільки більше спав.
Вирішила, ще здати кал меншого - нічого не знайшли. Але він від народження цмокче палець, часто жаліється, що болить животик, раніше гарно їв зупку, а тепер лише за солодким пропадає. Дала і йому Декаріс (він дається на ніч). Малий вночі дуже погано спав, зранку прокинувся з температурою, цілий день поносив, жалівся на животик, нічого не їв, температура піднялась до 39,8 і не спадала майже добу. Вечором (т.б. через добу після того, як я дала Декаріс) знов попросився на горшок і тоді я побачила клубочки глистів (не аскаридів і не остриць). Завдовжки 2-3см, біло-прозорі, тонкі (як олівцем лінію провести). На ранок температура була вже меншою і малий почав їсти. Вимагав борщу по 4-5 разів на день!

---------- Додано в 00:21 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ----------

У нас завджи! був високий гемоглобін (бл. 140) і високі еозонофіли (є алергічні реакціїї)

Zlju4ka
16.08.2011, 08:23
В мого малого нема апетиту,хіба солодке просить весь час, поганий сон,скрегоче зубами,високі еозинофіли,збуджений ,нервозний обсипаний страшенно,і щодня скарги на живіт,в калі ніц не знайшли(як завжди).Таблетки наразі не даю,а купила в аптеці Земної три види крапельок-крапаю,побачим що воно дасть.

VAV
16.08.2011, 21:55
Нам прописали Артемізин з Зеленої аптеки,сьогодні перший раз даю.
Чи хтось пробував його давати? Чи є якийсь результат? Купила кілька таблеток,бо не вистачало грошей,незнаю чи поможе чи ні,бо вони на травах?

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:45 ----------

Допис від mysha Переглянути допис
А скільки меншому було коли Ви йому давали цей препарат? Моєму меншому тільки 11 місяців,сумніваюсь що щось можна давати в такому віці. А старшому майже 5років кожного дня болить і дує живіт,скрегоче зубами,їсти нічого не хоче,дуже капризний і нервовий став,має синяки під очима,на попі прищики не сходять і біля ротика.Думаю що це глисти,но аналізи здавали: кров-нормальна,тільки гемоглобін 90-96,як коли,а в калі нічого не знаходили ні разу.

Vероніка
16.08.2011, 23:25
а в калі нічого не знаходили ні разу
Аналіз здавали в поліклініці чи в лікарні ? Зазвичай, в першому випадку нічого не знаходять, причині на то різні. Краще здати аналіз в хорошій дитячій лікарні.

zabawa
16.08.2011, 23:27
Що глисти можу давати зуд в області геніталій?
Аякжеж! Особливо гострики, лазять собі вночі, гади... (то ж не далеко :shok:)

VAV
17.08.2011, 00:08
Аналіз здавали в поліклініці чи в лікарні ?
Здавали в поліклініці 3-и дня підряд,і в Охматдиті багато раз,результату ніякого

mysha
17.08.2011, 11:44
А скільки меншому було коли Ви йому давали цей препарат?
3р і 6 міс.
Аналіз здавали в поліклініці чи в лікарні ? Зазвичай, в першому випадку нічого не знаходять, причині на то різні. Краще здати аналіз в хорошій дитячій лікарні.
У нас в поліклініці в калі ніколи нічого не знаходили. Знайшли аскариду випадково на Орлика. Лікарка з нашої поліклініки мені пояснила, що на Орлика використовують метод збагачення (подробиць не знаю) і шанси когось знайти у калі виростають у багато разів.
З її слів, статистика була такою: у поліклініці знаходять глисти лише у 15% заражених діток, на Орлика - у 80% .

VAV
18.08.2011, 09:27
Сьогодні пів ночі знов дитина плакала від болю в животику,незнаю можливо болить сильніше животик,бо почала давати Артемізин. Їсти не може,днем теж болить. Сильніші препарати поки не даю,хотя ми пів року назат приймали курс Пірантелу і ще +Ворміл,результату теж не було.

Achat
18.08.2011, 09:57
В моїх малих були виявили аскариди, а в мало\ лямблії і карликовий ціпяк.
То ми лікувалися в травника, пили трави, в малого здавали аналізи все ок.
Мала ще пє 2-ий курс трав, тоді і буду знати чи вивився той ціпяк.
Не хотіла їм давати таблетки вони дууууже токсичні