КПК

Показати повну версію : Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

красинйа
20.08.2009, 16:31
Стартове, видалене автором теми з назвою "Ой!!!!":
- я не знаю що мені робити. Я зустрічаюся з хлопцем, ми нещодавно поїхали в гори і ще мали бути наші надзвичайні вихідні, але мені стало страшно йому відаватися. Я не знаю чому, ще й до того всього він мене спитав чи я скимось спала до нього. я промовчала. ЩО РОБИТИ?:girl_devil::girl_devil::girl_devil:

:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
цікаві ви тут люди

La esposa
20.08.2009, 16:32
А ви не знайшли кращої назви для теми?

algo
20.08.2009, 16:44
Щось багато однакових тем почало з"являтись:Я ЗРОБИЛА ПОМИЛКУ?! ой!!!! Що робити?? і то все майже на одну тему!! а не можна то все в одну?

ola-lyola
20.08.2009, 16:45
ага і назвати Ой! Ой і ще раз Ой :girl_smile: :girl_smile: :girl_smile:

La esposa
20.08.2009, 16:46
ага і назвати Ой! Ой і ще раз Ой

Ага :) А потім "Ах", "Ох", "Ще..."

Яруська
20.08.2009, 16:49
А потім "Ах", "Ох", "Ще..."

Назвати то всьо ОЙОЙОЙ!
Або "Мамо але я дурна" цитата Сестрички Віки, нічого особистого:girl_crazy:

красинйа
20.08.2009, 16:51
ДА, дєвачкі. І про що з вами говорити.

nattsol
20.08.2009, 16:52
цікаво те, що такі теми створюють новіі учасники форуму, співпадіння?

красинйа
20.08.2009, 16:53
5555555555555555555556

La esposa
20.08.2009, 16:54
співпадіння?

Нє. Треба влштувати, як в верховній раді - ДРУГЕ ЧИТАННЯ правил форуму

Ольга
20.08.2009, 16:56
всіх в кого проблеми з ойканням в баню!

ola-lyola
20.08.2009, 16:56
Не ображайтесь, просто тут вже пару таких тем і всі про одне і те ж.
Тут не говорити, тут діяти треба! А де, коли і з ким вирішувати особисто Вам!

Грильяжка
20.08.2009, 16:58
нарадимо потім будете створювати тему "Нащо я це зробила" чи щось в тому роді звиняйте но я пас. Такі проблеми вирішують сексопатологи не ображайтесь але це так

La esposa
20.08.2009, 17:02
Маєте свою голову і своє сеце слухайте їх

Так от людина і питала, що більше слухати - серце чи д*пу... А як не може вирішити сама, треба спитати старших :) Тільки не доросла до того, щоб думати головою...

красинйа
20.08.2009, 17:04
Знаєте, нехочу вам щось псати, бо ви не заслуговуєте на увагу, ніодна.

La esposa
20.08.2009, 17:05
Знаєте, нехочу вам щось псати, бо ви не заслуговуєте на увагу, ніодна

Ну то нащо писали нам, недостойним? :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

levandivka
20.08.2009, 17:13
ви не заслуговуєте на увагу, ніодна.
Проблеми? http://www.kolobok.us/content_themes/BrilliantSnow/images/logo_godfather.png

prikolik
06.10.2010, 22:05
у мене ще його не було,але дівчата в моєму віці(16 років) вже були близькі з хлопцем....часто ці відносини тривали лише одну ніч....а вранці він все забував,а дівчина залишалася одною.!!!

давайте поговоримо про це....коли треба і як перший раз займатися коханням....!

тетяна7777
06.10.2010, 22:23
Оппа,а чого ніхто не пише?
Сонце,не спіши,дурне діло не хитре)))) В Вашому віці займатись сексом це великий показник,але ніхто не задумується,що це за секс і чи це секс взагалі.Не буду пи сати про себе,але повір,що захотіти зайнятись коханням до тебе прийде само,а зайнятись сексом для галочки чи щоб виглядати крутою чи не гіршою від усіх може змінити твоє уявлення про ЦЕ взагалі і на довгі роки!

ці відносини тривали лише одну ніч
А після таких взаємин можна довго відмиватись в душі,але душу не відмиєш.
Ти сама з часом зрозумієш з ким і де,як і коли.Але на все свій час!!

allja
06.10.2010, 22:29
коли треба і як
ну коли і як, то це Вам вирішувати, і тільки Вам:girl_wink:

часто ці відносини тривали лише одну ніч.
а це вже залежить від Вашого вибору людини:)
якщо вам хочеться саме таких стосунків, то будь-ласка, а як не хочете, то Вам варто задуматися над тим чи довіряєте ви людині,з якою хочете зайнятися сексом, настільки що дійсно хочете цього...

---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 21:27 ----------

що захотіти зайнятись коханням до тебе прийде само
о, саме те,що я хотіла сказати, але коротко не вийшло:)

Biryza
06.10.2010, 23:19
мені не так давно 16 було ))) тому можу сказти що секс для галочки це як зрада собі. мої подруги також вже це мали, а я ні і мені чомусь було всеодно ))) і не встидно було )) і хлопці були, а воно не хотілося . а коли зустріла свою людину - просто голову зірвало, я так його хотіла, що це мені аж снилося, хоча я ні разу не пробувала до того ))) і можу сказати що це було суперово !!! і ми не могли натішитись довгий час ))) і сама собі вдячна, що я колись по дурості не зіпсувла цю мить ))) хотіти потрібно не сексу, а людину, це не просто як нігті намалювати )) так само і заміж, хотіти потрібно не просто самого факту, а бути з людиною завжди, а заміжжя вже диктує культура суспільства )

airy_cat
06.10.2010, 23:23
у мене ще його не було,але дівчата в моєму віці(16 років) вже були близькі з хлопцем....часто ці відносини тривали лише одну ніч....а вранці він все забував,а дівчина залишалася одною.!!!
Ну это как бы не только для вашего возраста характерно :) Если людей ничего кроме секса не интересует, а секс еще к тому же так себе, еще и осложненный склерозом одного из партнеров - о каких еще ночах может идти речь?
коли треба і як перший раз займатися коханням....!
Когда оно - кохання - придет, тогда и можно, имхо. А к вышеописанному случаю любовь отношения не имеет.

Багіра
06.10.2010, 23:25
десь читала що організм жінки повністю готовий до сексу у 18-19, а найкраще в 20.. йшлося як про психологічний так і фізіологічний стан... також говорилося що в 14-16 років це може бути навіть шкідливо, як психологічно, так і враховуючи, що мікрофлора слизової жіночих статевих органів ще не в тому стані.. щось таке:girl_yes:
звичайно все індивідуально.. від себе можу додати - в 16 років дівчина ще не знає чого хоче, і керується гормонами... може потянути до хлопця, від якого через пару років буде :bad:
я в такому віці взагалі не задумувалась над таким питанням... вважала, що зарано і все... подумаю про це після 18-ти:girl_haha:

Liliyah Romanova
07.10.2010, 00:12
Оппа,а чого ніхто не пише?
З тролями балакати - час марнувати...
Та й тема вже ненова.

тетяна7777
07.10.2010, 00:24
Та й тема вже ненова
Не нова і стара як світ.За моїх 16 це була заборонена тема.
Взагалі Ви праві,зараз такий час,що молодь в 16р.розумніша від нас і порад не питає.Є багато літератури,зрештою нет є,а на чужих помилках і так вчитись не будуть.

Liliyah Romanova
07.10.2010, 00:30
Взагалі Ви праві,зараз такий час,що молодь в 16р.розумніша від нас і порад не питає.Є багато літератури,зрештою нет є,а на чужих помилках і так вчитись не будуть.
От спочатку буде "коли і як", потому ""як добитися оргазму" (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40991), тоді "я зробила помилку" (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43584), і в кінці й так все зведеться до "мамо, але я дурна" (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=43690). :connie_pull-pigtail

sofcja
07.10.2010, 00:40
на ту тему є гарний фільм Шестнадцятилетьняя мать помоєму....
тобто все має бути обмірковано і з впевненістю що з радістю потім все житття згадуватимеш той момент, бо більше дзузьки повториться:girl_haha:
хоча кожному свій час, хтось сексу не хоче взагалі, а комусь вже в 15 аж очка вилазять, бо організм требуєт)))):connie_pull-pigtail
мені чомусь згадується та чарівна реклама сніду - ти з ним, він з нею і ціла колія назбиралась.... то все ж може й варто потерпіти, хоч до справді коханої людини!

true
07.10.2010, 09:17
давайте поговоримо про це....коли треба і як перший раз займатися коханням
Відповідь на це запитання ви маєте дати самостійно. Але це має бути свідоме і обдуманне рішення. Перший раз запам"ятовується на все життя, тому подумайте. Саме головне, пам"ятайте про контрацептиви, але не поспішайте з рішенням. Життя це не змагання, це легко все надолужити, але вже з коханою людиною.:girl_wink:

levandivka
07.10.2010, 09:24
в кінці й так все зведеться до "мамо, але я дурна".
Зніс одразу сюди, щоб не мучилося довго...

jktyf
07.10.2010, 11:25
Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка. доречі там і на похудання є курси там багато різного

jktyf
07.10.2010, 11:33
Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка. там ще є багато цікавих курсів

Maksutka
07.10.2010, 11:36
Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка. доречі там і на похудання є курси там багато різного

ви читали тему????? ЩО Я ЗРОБИЛА КОРИСНОГО СЬОГОДНІ ДЛЯ СЕБЕ!!! причому тут ваші проблеми з чоловіком, вам в іншу гілочку :girl_flag_of_truce:

jktyf
07.10.2010, 11:40
Прадьте щось в мене проблеми з чоловіком ми з ним в шлюбі 2р весь час сварки одні кажуть що це такий вік я почула від подруги що є такі курси на виживання які допомагають сімям. Чи варто мені іти на такі порадьте щось будьласка.

levandivka
07.10.2010, 11:47
А проблеми точно "тільки з чоловіком"? (бо виник сумнів)

Ninanina
15.10.2010, 20:10
Привіт.Зустрічаюся з хлопцем 3 роки,він працює у Варшаві і часто їздимо один до одного. Спілкуємося через скайп. Все було гаразд,но останнім часом у нас виникають сварки із-за дурниць.Останнє,що було-це спілкуючись по скайп ...я розказувала,що була у лікарки,бо напевно маю запалення і простудилась...він питає-що саме? Я кажу-та так , це не важливо. Це було по-жіночому і я не могла голосно говорити,бо біля мене був один майстер,постороння людина ходила по хаті ...він ні з того,ні з сього-каже...не хочеш -не говори і просто виключив скайп.......вже пару днів минуло -ні він до мене,ні я до нього нічого не пишу.....Це ніби одна із дурниць,але так він поступав вже не один раз,але завжди я просила-не виключай ,та перестань,чого сваритись із-за нічого і тоді все було ок.А цього разу-я нічого не сказала....І як ви думаєте-можливо він просто шукав способу,щоб посваритись? Я просто щось не розумію,що відбувається,чому так робити? І не хочеться першій писати і вияснювати....ще до 2 років зустрічань все було супер,а потім почались непорозуміння....

olysuk
18.11.2010, 14:32
Інколи буває таке, що Ти маєш хлопця, довго з ним зустрічаєшся......[пробіл]І от, зовсім випадково, сидячи з подругою в кафе, чи танцюючи на дискотеці, до тебе підходить Він.....[пробіл]ти зовсім не звертаєш на нього уваги,[пробіл]ну, можливо трішечки, бо Він фліртує з тобою.....[пробіл]І от, на другий день ти ніяк не можеш його забути, хоча знаєш, що у тебе є постійний і коханий хлопець.......[пробіл]А той, що вчора був лише випадковістю, не просто випадковість......[пробіл]Ти, маючи спільних друзів дізнаєшся його № телеф....[пробіл]і от, від того часу ти інколи з ним бачишся.........[пробіл]Як бути в такій ситуації???? Як сказати коханому хлопцеві, що він не такий вже і коханий????[пробіл]А може вже і зовсім не потрібен...??????

Morena
18.11.2010, 14:44
Дайте собі трошки часу і він (час) все вирішить за Вас. Може бути що коханий хлопець буде вже і не коханий, а може той новий виявиться "не то". А тоді, як будете впевнені на 100% - то будете приймати рішення. Зараз тільки не наробіть дурниць: не говоріть нічого своєму хлопцеві, і не поспішайте з тим випадковим.

Яруська
18.11.2010, 14:48
то не трикутник-то пошук варіантів...

Prutylyatko
18.11.2010, 14:53
то не трикутник-то пошук варіантів
Або природній вибір, коли серйозного нічого не планується, а душа бажає все нового та нового.

Morena
18.11.2010, 15:14
Поки дівчина не вийшла заміж і поки обітниць не давала, то має повне право думати і вибирати.

Prutylyatko
18.11.2010, 15:17
Поки дівчина не вийшла заміж і поки обітниць не давала, то має повне право думати і вибирати
А хіба я проти, мала на увазі, що ніякого трикутника в цій ситуації немає

Viktorina
11.01.2011, 19:26
Інколи буває таке, що Ти маєш хлопця, довго з ним зустрічаєшся......І от, зовсім випадково, сидячи з подругою в кафе, чи танцюючи на дискотеці, до тебе підходить Він.....ти зовсім не звертаєш на нього уваги,ну, можливо трішечки, бо Він фліртує з тобою.....І от, на другий день ти ніяк не можеш його забути,
Це настільки болюче відчуття,знаю, так проходить невидимий енергетичний контакт і нічого із собою не можеш вдіяти... інколи НАЖАЛЬ...:girl_cray:
Як воно не звучало б,але в житті такі ситуації дуже часто відбуваються. Чи то із жіночої сторони йде чи з чоловічої, і добре коли воно все відбувається, коли ще (хлопець і дівчина), а коли таке "вибухає" коли (жонатий чи заміжня)і нічого вже( чи то не хочуть, чи не можуть?) контролювати ,бо це вище їх сил,то тоді йде усе життя шкереберть.... Треба в Бога просити , щоб такі почуття відбувалися вчасно(пошуки супутників життя) ,щоб потім нікому ,та й собі також, не зламати життя.Бо дуже часто плутаємо захопленя,закоханість,привязаність із спражнім почуттям,і щоб його розпізнати,як вже тут згадувала Morena- (Дайте собі трошки часу і він (час) все вирішить за Вас. Може бути що коханий хлопець буде вже і не коханий, а може той новий виявиться "не то".):girl_cool:

creep
11.01.2011, 23:37
як я це розумію! в мене таке ж саме було...[пробіл]і є![пробіл]але мене досі лякало те,[пробіл]що ця катавасія триває вже 2 з лишнім роки,[пробіл]а тут....словом в плані скромності все було так само[пробіл](ну з моєї сторони) але він аж ніяк не красень![пробіл]познайомились ми в інтернеті вирішили зустрітись....[пробіл]бачила я,[пробіл]що не красень він,[пробіл]але сама не знаю чому мене до нього тягнуло...[пробіл]ну погуляли ми...[пробіл]я була така сором'язлива,[пробіл]не дала себе поцілувати[пробіл]:girl_blush2: думала хлоп вже в мене в кишені...[пробіл]а виявилось навпаки! не давався чути,[пробіл]я страждала....[пробіл]потім здавалось минуло....[пробіл]і так рік....і ось весною я його зустріла![пробіл]ноги трясуть,[пробіл]слово важко знайти....[пробіл]потім ще раз також випадково зустрілись...[пробіл]і нарешті в кінці літа я наважилась йому написати....[пробіл]словом що виявилось! я йому страшенно подобалась ще тоді,[пробіл]але він нічого не робив через комплекс :eek: ...ну трохи він нижчий за мене![пробіл]я була в шоці...[пробіл]але така :girl_in_love:щаслива:girl_in_love: ну словом мали ми йти гуляти,[пробіл]але шось мені тоді не вийшло,потім йому...так затягнулось і я зрозуміла шо нічого вже й не буде :girl_sad: десь через місяць я таки наважилась з ним поговорити і він відповів,що не може зустрічатись не кохаючи![пробіл]:girl_cray: я була така розбита....[пробіл]накручувала себе,[пробіл]намагалась забути з іншими...[пробіл]Але досі коли його бачу коліна підкошуються...[пробіл]боюсь,[пробіл]що воно ніколи не закінчиться [пробіл]:girl_sad:

creep
12.01.2011, 00:06
ситуація з теми дружби,чи то флірту...важко сказати...словом познайомились ми з хлопцем на такому собі скажемо з'їзді..я на нього тоді не надто увагу звернула,ну звісно трохи в моєму стилі,але й трохи ні...але він до мене відразу підійшов,познайомились усяке таке....а ввечері він побачив мене в платті і в нього мову відняло :girl_cool: може в мене і малий досвід (зараз мені 17,а йому от цього тижня 21) але не бачила щоб хлопці себе так поводили...це було так очевидно,що я йому подобаюсь! подруги вже з хіхіканням питали що то за...)) та як я вже писала,він мене тоді не надто як хлопець приваблював,і я щоб не давати багато надій старалась його не так часто бачити....потім ми роз'їхались по своїм містам..але зв'язок тримали...далі були усі ті знаки уваги,і я потрохи почала розуміти,що він для мене особливий спочатку як друг,а згодом і більше...але на наступний день після цього розуміння прилетіла ще й новина що він має кохану!:girl_sad: і вже понад рік вони разом...я не можу своїх почуттів висловити...не хотіла з ним спілкуватись,трохи уникала,але врешті зрозуміла,що без нього вже не можу....та все змінилось,таке враження,що він розуміє,що тепер я все знаю і більшого собі не дозволяє...постійно про неї говорить,які подарунки їй робить...я не можу цього слухати,тому вже спілкуватись нормально не виходить,але й без нього не те...та все нічого було б якби він не приїжджав за тиждень!не знаю як маю йому в очі дивитись...:girl_cray:

Лідочка
12.01.2011, 00:17
ситуація з теми дружби,чи то флірту...важко сказати...словом познайомились ми з хлопцем на такому собі скажемо з'їзді..я на нього тоді не надто увагу звернула,ну звісно трохи в моєму стилі,але й трохи ні...але він до мене відразу підійшов,познайомились усяке таке....а ввечері він побачив мене в платті і в нього мову відняло може в мене і малий досвід (зараз мені 17,а йому от цього тижня 21) але не бачила щоб хлопці себе так поводили...це було так очевидно,що я йому подобаюсь! подруги вже з хіхіканням питали що то за...)) та як я вже писала,він мене тоді не надто як хлопець приваблював,і я щоб не давати багато надій старалась його не так часто бачити....потім ми роз'їхались по своїм містам..але зв'язок тримали...далі були усі ті знаки уваги,і я потрохи почала розуміти,що він для мене особливий спочатку як друг,а згодом і більше...але на наступний день після цього розуміння прилетіла ще й новина що він має кохану! і вже понад рік вони разом...я не можу своїх почуттів висловити...не хотіла з ним спілкуватись,трохи уникала,але врешті зрозуміла,що без нього вже не можу....та все змінилось,таке враження,що він розуміє,що тепер я все знаю і більшого собі не дозволяє...постійно про неї говорить,які подарунки їй робить...я не можу цього слухати,тому вже спілкуватись нормально не виходить,але й без нього не те...та все нічого було б якби він не приїжджав за тиждень!не знаю як маю йому в очі дивитись...
Хлопець просто хотів пофліртувати, але не більше, і робив би до цих пір поки ви б не дізналися що в нього є кохана, а зараз робить вигляд, що ви його не так зрозуміли, і всім своїм видом і діями доводить що то просто "дружба". Одним словом - закрутив вам голову задля інтересу.
Ви не переживайте, просто старайтеся не бачитися з ним і взагалі переключіться на щось інше - він просто не вартий вашої уваги, не марнуйте свого часу дарма.

creep
12.01.2011, 00:31
хм...сама не розумію як,але банально не додумалась до цього:girl_haha:..але мабуть таки на краще) та й бачитись нам часто не вийде...:girl_bye:

olysuk
12.01.2011, 16:29
Треба в Бога просити , щоб такі почуття відбувалися вчасно(пошуки супутників життя) ,щоб потім нікому ,та й собі також, не зламати життя.Бо дуже часто плутаємо захопленя,закоханість,привязаність із спражнім почуттям,і щоб його розпізнати,як вже тут

Це 100% правда, але так довго не витримаєш....
Хлопець збоку вже намікає на весілля, і дитину хоче...а я боюся, щоб це не було "прив"язаністю", і поламаю собі все своє життя....:girl_in_dreams:

Catnip
12.01.2011, 17:07
Все життя треба терпіти і чекати, і це терпіння воно Вам потім добре винагородиться.
Подумайте.. є коханий в якому Ви... в його почуттях можете бути впевнені (надіюсь так?), а є він, якого Ви майже не знаєте... Думаю таких як Він буде ще багато... а таких як Ваш коханий?

Viktorina
13.01.2011, 11:15
Інколи буває таке, що Ти маєш хлопця, довго з ним зустрічаєшся......Це 100% правда, але так довго не витримаєш....
Хлопець збоку вже намікає на весілля, і дитину хоче...а я боюся, щоб це не було "прив"язаністю", і поламаю собі все своє життя....
Я не можу нічого сказати про ваші відносити, бо не знаю вас, і навіть не знаю скільки вам років. Найкраще розібратися із своїми почуттями можете хіба що самі,єдине знаю ,що навіть довгі зустрічання не завжди відкриють вам істину.:girl_cool:
Є у мене душевна подруга,розказати всю її історію життя -то цілий роман, тому тільки напишу максимально коротко.
"вийшла заміж в 19 років за хлопця який упадав за нею і ніби непоганий, та чомусь оте залицяння ,захоплення,ніжності вона стрийняла за кохання, бо справжнього не знала.Отак жили,і ніби все добре і водночас якась напруга ,конфлікти,непорозуміння ,народили двох дітей,виховували кожен по-своєму і тут не було згоди щодо виховання. Вона старалася щоб було в хаті чисто,наварено,діти доглянуті і йому виділяла достатньо уваги,він зі своєї сторони старався заробити гроші ,робив подарунки та ревнував її сильно бо( думав раз вона мене не хоче в ліжку стільки скільки я, то у неї хтось є ),доходило чуть не згвалтування,а вона робила для нього все і поважала його та тільки як чоловіка і батька своїх дітей ,але не любила (то вона потім зрозуміла).:girl_in_dreams:
Справжні почуття пізнала,:girl_in_love: коли вже розчарувалася у всьому і думала ,що в реальності таке кохання шалене буває лише у романах,проживши в шлюбі дуже багато років і не відчути, а невідчула бо їх не було (ховалися за жалістю ,привязаністю, потрібністю,милосердям та коли почалися справжні скандали вона не витримала і вирішила покінчити з тими муками терпіння):girl_cray:
Тільки не подумайте, що вигороджую якусь одну сторону, я до обох відношуся добре бо розумію,що вони не мали бути разом.
Можу продовжити , але не знаю чи треба. Я не лякаю , але дуже прошу уважно відноситися до свого вибору , прислухайтеся до свого сердечка,чи все ваш влаштовує в ньому ,чи не дратуєтесь побачивши якісь ізяни в ньому. Бо заміж вийти , то тільки початок , сімейне життя не свято - то будні, а в них є всього. Думаю той епізод з життя неодинокий, та не всі про це кажуть , чи ненаважуються щось міняти ,закрутяться в життєві кроговерті так і доживають. Думають, що не має таких почуттів , як в романах, бо не злилися з тою другою половинкою, так буває життя пройшло і половинку не зустріли.:girl_bye:

levandivka
13.01.2011, 11:26
зараз мені 17
А читати у школі не навчили?
А писати, щоб то прочитати можна було?
Дайте хлопцям спокій. Рано ще...

ЗІ: тема об'єднана з 2-х, автор(-и ?) яких не читають форум.

TetyanaO
25.03.2011, 01:42
Така ситуація: ми з хлопцем зустрічаємось більше 4-ох років. Декілька днів назад побачила, що на одній із соціальних мереж він прокоментував фото однієї дівчини: "да, тьолка то шо треба". Це при тому, що раніше він таких речей не робив. Я тепер сиджу і думаю: йому стають цікаві інші, отже, я втратила позиції, чи це всі мужики такі? Поділіться досвідом! Дуже чекаю!!!

jalla
25.03.2011, 01:55
Це при тому, що раніше він таких речей не робив
О, а чого ви так впевнені що не робив? Я б напевно так не вірила після прочитаного коментаря.
Я тепер сиджу і думаю: йому стають цікаві інші, отже, я втратила позиції
Я не думаю, що вашому коханому стають цікавіші інші. Все таки він і після побаченого і так "оригінально" прокоментовоаного фото залишається з вами, а не біжить до тої дівчини із соціальної мережі. Постарайтеся напевно віднестися до цієї ситуації з гумором, якщо не замічаєте за ним якихось більших грішків.

TetyanaO
25.03.2011, 02:07
Те що він коментрів не писав таких раніше - це точно. Та дівчина взагалі живе в іншій країні, тому він до неї так скоро не потрапить))) Її фотографії супер-пупер еротичні, а таких він колись казав бл.... Тепер, виходить, вони йому інтересні. Це мене і турбує((((

Zlju4ka
25.03.2011, 06:59
О!в нас назріває нова "любовна епопея"на форумі....це вже стає традицією.:girl_cool:

levandivka
25.03.2011, 07:06
Глянув профіль:
http://posydenky.lvivport.com/customprofilepics/profilepic35545_5.gif
Це чийо? :)

Barsuk
04.04.2011, 16:09
В мене така історія можливо вона банально і тисячі таких стається в світі)) але все ж таки хочу почутити ваші думки і поради

було це 1,5 року тому в соціальних сетях знайшла я своє щастячко з яким спочатку ми просто гуляли а потім через місяць почали зустрічатися. доречі поки далеко я не відійшла від теми хочу сказати шо нашу любов я називала святковою, бо
познайомилися ми з ним на петра і павла - свято
поцілувалися перший раз на спаса -свято
почали зустрічатися на День Незалежності України- свято хоча й державне
а розійшлися офіційно 8 березня -свято
а останній раз бачилися і це мона і рахувати останнім днем коли бачилися 1 січня
може це просто збіг обставим і я перебільшую а може така доля

а розійшлись ми - через його маму спустя нашого небачення протягом 2 місяців я подзвонила йому і спитала в чому справа куда пропали
на шо він мені сказав ми мусим розійтися мені мама не дає жити довбе про тебе все)))

а його мама це взагалі окрема історія : їй ніодна дівчина не підходить і в кожній вона шось тай находить зле
от в мені наприклад зле це
те шо ношу окуляри
зі Львова
я вже мовчу про те шо вона мене посилала далеко і матюкалася в мою адресу але заради любові я стерпіла все

відносини в нас з Андрієм були суперські ми майже ніколи не сварилися))) розуміли одне одного навіть розмови про весілля ьбули
а спустя 5 днів після того як ми офіц розійшлися у нього в контакті тіпа появляється дівчина і моє серце мені підкажує шо це підстава
і от я в знак помсти собі теж хлопчика завела)))
незнаю чи добре може хтось шось підкаже

але і ше одне скажу мені навіщовано того року і заміж вийти правда за кого я ше не знаю
і також на другий рік народження дитинки
правда за кого заміж іти я навіть і гадки немаю
але в правдивість пророцтва вірю)))
і ше є така річ коли я гадала сама собі мені сказало шо ми помиримся завдяки одному другові хоча я друзів маю тік двох і обоє від нього далеко
от кому вірити шо робити боляче дивитися на цю брехню але і є бажання мстися

Raven
04.04.2011, 16:20
але і ше одне скажу мені навіщовано того року і заміж вийти правда за кого я ше не знаю
і ше є така річ коли я гадала сама собі мені сказало шо ми помиримся завдяки
oдному другові хоча я друзів маю тік двох і обоє від нього далеко
от кому вірити шо робити боляче дивитися на цю брехню але і є бажання мстися
Не беріть дурниць до голови, а якщо він Вас спраді любить, то не варив би кашу в контакті про іншу дівчину і не розказував, що його мама йому жити не дає, а оберігав би Вас від цього.

Ніколь
04.04.2011, 16:22
нашу любов я називала святковою
відносини в нас з Андрієм були суперські ми майже ніколи не сварилися
і от я в знак помсти собі теж хлопчика завела
мені навіщовано того року і заміж вийти правда за кого я ше не знаю
коли я гадала сама собі мені сказало шо ми помиримся
є бажання мстися
пардон муа, не втрималась ))))
:girl_crazy::suicide::8::khomyak::hang1:

Donner
04.04.2011, 16:23
Таааа... форум стає все веселішим і веселішим:) Приходьте до мене, я Вам щось ліпше навіщую за акційною ціною, може, навіть скажу, за кого вийдете заміж.
А, і коли пишете, розділові знаки інколи ставте, цього сезону це модно:)

Barsuk
04.04.2011, 16:23
спочатку оберігав від мами))) тепер здався))) і я вірила
а вірніше я вважаю шо його зазомбували

Orman
04.04.2011, 16:24
а спустя 5 днів після того як ми офіц розійшлися у нього в контакті тіпа появляється дівчина і моє серце мені підкажує шо це підстава

Не беріть дурниць до голови

пізно вже, ой пізно. Дурниці поселилися крепко.

Meriroma
04.04.2011, 16:24
а оберігав би Вас від цього.
Це точно, а так, все схоже на відмазки.

Orman
04.04.2011, 16:26
вірніше я вважаю шо його зазомбували

нє - навіщували :lol:

Meriroma
04.04.2011, 16:27
я вважаю шо його зазомбували
Мабуть Мерікеївська секта))))
якщо чесно, то я вважаю, що Вас зазомбували...мабуть той, хто весілля і дитину віщував:)
А взагалі-то, таке враження, що пише школярка.

Dzvinkalviv
04.04.2011, 16:27
він мені сказав ми мусим розійтися мені мама не дає жити
він мущина чи тютя? чи йому 15 рочків??? що означає мама довбе? Може мама йому ще розкаже як, з ким і коли дітей робити? як він Вам таке сказав- то пошліть подальше, бо потім він все життя буде за маминою спідницею ховатися!
а щодо пророцтв- дурня повна!!! то Вам хто то напророкував?

Ніколь
04.04.2011, 16:28
я вважаю шо його зазомбували
Хто? http://smile-smile.org.ua/smiles/kolobok/superstition.gif

Barsuk
04.04.2011, 16:30
сама нагадала

---------- Додано в 13:30 ---------- Попередній допис був написаний в 13:29 ----------

Хто?
його мамка, коли кожного дня говорити про то шо вона тобі не пара то через який час починає ш думати шо насправді так є

Oduvashka
Я вибачаюсь, а скільки вам років? Обом?

Dzvinkalviv
сама нагадала
Ви якась знахарка чи віщунка в 13 коліні? Чи Вам віщі сни сняться?

Orman
04.04.2011, 16:31
сама нагадала

:suicide::suicide::suicide:

---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

Ви якась знахарка чи віщунка в 13 коліні?

боюсь що просто в коліні

Barsuk
04.04.2011, 16:32
мені 24
йому 26

nalia
04.04.2011, 16:33
[quote=Barsuk;960481]сама нагадала
Мені здається вам самій "пороблено",скажіть будь-ласка,а скільки вам років і чи це ваше перше кохання?

Маруся-мама
04.04.2011, 16:35
його мамка, коли кожного дня говорити про то шо вона тобі не пара

Я так розумію що він у мами одинак?

Не маєте права так говорити про іншу людину - мамка. І в вашій ситуації не є все так просто як ви собі уроїли. Там багато проблем і не тільки з його мамою, а й у вас особисто.

Meriroma
04.04.2011, 16:37
скажіть будь-ласка,а скільки вам років

писала вже, хоч, як на мене, в 24 такі фрази - це, як мінімум, не в своєму розумі...
Все розумію, кохання засліплює, віднімає можливість тверезо мислити і оцінити ситуацію, але є не настільки.

Dobra
04.04.2011, 16:38
Там багато проблем і не тільки з його мамою, а й у вас особисто.
Я також би добре подумала, чи спілкуватись з людиною, у якої все гадано-перегадано та пороблено навкруги. Мама то дієве прикриття. Як Бабай для дітей.

Oduvashka
04.04.2011, 16:39

боляче дивитися на цю брехню але і є бажання мстися
Ну заміж вам виходити ще рано, з такими поглядами, та й про дитину, я б не радила думати. А ті всі віщування то така дурість, бо якщо в них вірити, то що, треба терміново жертву шукати?

Волошка
04.04.2011, 16:41
Якби у мого сина була така дівчина, я б її мітлою відганяла. Вибачте, що так грубо, я не думаю, що ви дійсно неврівноважена, але більше не пишіть таких дірниць

Meriroma
04.04.2011, 16:42
Ми розійшлися не з власної волі))))

Зверніть увагу на ці дужки, це що така смішилка? типу самій з себе смішно...

Пупсик
04.04.2011, 16:43
типу самій з себе смішно...
А може не з себе? Дивіться яке пожвавлення на форумі!

Meriroma
04.04.2011, 16:45
ну ну, з усіх дописувачок теж мабуть, а може в першу чергу з дописувачок:)

IRUSKA*8
04.04.2011, 16:46
а мені і далі,після кожного "такого" починання теми, пригадується Чортинятко (так-так,саме через "и",старожили ДП мають пам"ятати теми,котрі "воно" створювало із певною періодичністю:перший поцілунок,перший раз,перше не можу...ітд.)....вибачайте,якщо когось образила,але стиль написання ну дуже вже схожий

Orman
04.04.2011, 16:46
А може не з себе? Дивіться яке пожвавлення на форумі!

ой а нам шо жалко? Я, наприклад, повеселилась :)

MALYSH
04.04.2011, 16:52
їй ніодна дівчина не підходить і в кожній вона шось тай находить зле
от в мені наприклад зле це
те шо ношу окуляри
зі Львова
я вже мовчу про те шо вона мене посилала далеко і матюкалася в мою адресу але заради любові я стерпіла все
але все ж таки хочу почутити ваші думки і поради
Якщо Ви з його мамою також спілкувалися на подібні теми і чекали її думки і поради, то і не дивно що Ви їй не підходите

---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:48 ----------

Зверніть увагу на ці дужки, це що така смішилка? типу самій з себе смішно...

ой а нам шо жалко? Я, наприклад, повеселилась
НАРОД!!! В людини горе, а ми насміхаємся:lol::lol::lol:

Venezianka
04.04.2011, 16:58
Я щось не зрозуміла: а відколи носіння окулярів стало таким жахливим явищем?

MALYSH
04.04.2011, 17:02
Я щось не зрозуміла: а відколи носіння окулярів стало таким жахливим явищем?
Вибачуха! Вам не подобається моя аватарка?

manka
04.04.2011, 17:25
То, мабуть не він "зомбований", а вам пороблено: в 24 роки "таку дурню" писати. Таке треба було 1 квітня написати.

Venezianka
04.04.2011, 17:35
Вам не подобається моя аватарка?
Я мала на увазі розповідь авторки теми.

marianast
04.04.2011, 17:35
А я з тої історії ніц не зрозуміла. Хіба те,що в авторки проблеми з висловлюванням думок і те,що вона аж занадто активно намагається виправдвти бойфренда, всіма підручними засобами.
Мамі не підійшли окуляри... прописка... поміняли статуси вконтакте... а про пророцтво - ваще ужос:khomyak:
А вам ніхто не напророкував,що ви йому не потрібні? Тоді і я повірю, бо схоже на правду:i_am_so_happy:

Venezianka
04.04.2011, 17:38
Це все маячня! Як таке можна писати? Ви ще на Битву екстрасенсів підіть! А за гроші ще не таке можуть "навіщувати". Вам говорять те, що хочете почути.

solomka
04.04.2011, 17:41
Щоб в 24 роки писати такий "брєд сивої кобили", то ще треба постаратись. А ті статуси в контакті - то взагалі дитячий садок.

mrochkizm
04.04.2011, 17:42
Напевне, десь 25. На двох разом :girl_crazy:
Вибачєйте, ну не можу серйозно сприймати дописи авторки теми :)

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:41 ----------

мені 24
йому 26
Як казав Станіславський - не вірю :khomyak:

pravovuk
04.04.2011, 17:49
Barsuk, з Ваших дописів дійсно видно, що Ви ще молоденька і дуже закохана. Це нормально. Лише виправдовувати свого хлопця не треба. І бігати за ним не треба. Якщо з його боку було справжнє кохання, повірте він сам прибіжить. А якщо не було - то я думаю - Він-це не Ваша доля. Час розставить всі крапки над "і". Успіхів Вам у житті і в коханні :).

Wonder
04.04.2011, 18:24
Мама то дієве прикриття. Як Бабай для дітей
згідна, хотів розійтись, от і найшов причину "мамі не подобаєшся"
хлопець точно як дитина- не вміє відповідати за свої вчинки або постояти за своє щастя :girl_sad:

Barsuk
04.04.2011, 18:28
я так зрозуміла що поради тут неотримаєш а лише насмішки
а стиль мого написання може такий бо в мене в душі не тіки коти скребуть а напевно ше й хомячки на колесі крутяться
хто був в подібній ситуації той зрозуміє

а щодо ворожіння то я сама собі гадаю
а от його мама по ворожках бігає.... і це аж ніяк не додає їй плюсів

---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:25 ----------

я знаю шо він мене любив просто це відчувалося
і друзі зі сторони казали шо ми любимо одне одного))))

в нього не перша така ситуація шо мама розганяє, але в більшості випадків дівчата не витримували його мамочки золотої
а я терпіла до останього

Маруся-мама

Яке їхало таке здибало! :girl_crazy:

mrochkizm
Можете спробувати поворожити собі, чого ж тоді на форумі питати поради? :girl_spruce_up:
Ви не ображайтеся, але просто ваші дописи настільки кумедно-дитячі..єдине виправдання - що справді переживаєте великий стрес.

sofcja
04.04.2011, 18:53
шкода мені дівчинки...
бо або величезний стрес... або шалено великі дурощі...

manka
04.04.2011, 19:02
Якщо без насмішок відкинемо ваш стиль написання і граматику для чого вам поради? Подумайте самі чи ви надалі хочете все життя прожити з цим хлопцем після всього, що було? А на рахунок мами: якщо ви любите його, то повинні любити і його батьків або, принаймні, змиритись з тим, що вони такі і .... постаратись їм сподобатись. Але це, мабуть, вже пізно робити. Якщо спільне життя починається з образ, то до нічого доброго воно не приведе.

Постарайтесь забути, заспокоїтись, набратись терпіння і розуму і чекати на того, який дійсно призначений для вас. А він, мабуть, вже не далеко, судячи з того, що ви собі наворожили.

До речі: на чому ворожите? на каві? чи, може, на ромашках.

Tanyunya
04.04.2011, 19:04
Тему ще в "Хіхоньки"не перенесли? :ed4d70def841dc74b57
І ще питання, зовсім не в тему, але навіяло, як згадали ЧортИнятко. Barsuk, а як ваш нік правильно читати?

Galicija
04.04.2011, 19:11
Мені Вас шкода, Barsuk......Щиро Вам зізнаюся - мені Вас шкода!!! Шкода, що Ви потрапили у таку ситуацію, шкода, що Ви зустріли таке велике кохання, а бути з людиною не можете - я знаю, це гірко... Не звертайте увагу на всі насмішки і кольки...Не втрачайте гідності у цій ситуації - Ви обовязково знайдете свою половинку (можливо теж в окулярах (можливо зараз Вам я це і напророчу:girl_mad:)), він любитиме Вас такою, якою Ви є, і мама його обовязково буде питатись пророцтв у Вас а не бігати по інших ворожках....:girl_smile:Вірте в хороше, бо це весна, бо це молодість, бо це життя, повне невідомого!!!!...:girl_yes:
Може багато-хто Вас не розуміє, але хтось з розумних сказав:"На диваках тримається світ"....

zaderyshka
04.04.2011, 19:43
По-перше, будувати свої плани на ворожіннях, то повний абсурд. По "молодості літ" теж андріївськими ворожіннями бавилась, то згідно навороженому, мабуть мала б на сьогодніи бути тричі розведеною з двома дітьми:girl_crazy: вірити в всякі ворожіння і бігання "по бабках" в підлітковому віці ще куди не йшло, але ж не у 24 роки. Ви б ще написали, що вам мама коханого поробила. Дитячий садок, чесне слово. А помолитись не пробували? Посповідатись? Помічніше ніж ворожіння.
По-друге, якщо Ваш коханий вже відмазуються маминою думкою, то уявіть, що буде коли ви одружитесь. Це його мати і її думка завжди буде для нього важливою. І що, будете терпіти поки він гонитиме від мамим до Вас і назад?

Un.Known
04.04.2011, 19:57
Щас начньоцца...

"Бабівщина", "старожили дихати не дають", "певна група форумчанок"...

На город, випотіти бздури!

MALYSH
04.04.2011, 20:03
Щас начньоцца...
Не начньоцца!!!
Воно вже закінчилося!:):):)

Barsuk
04.04.2011, 20:05
До речі: на чому ворожите? на каві? чи, може, на ромашках.
на ромашках люблю чисто по приколу)))
на каві ше не навчилася
а я ворожу на картах своїх приручених і правдивих і на власній інтуїції

і мама його обовязково буде питатись пророцтв у Вас а не бігати по інших ворожках...

я нікому не гадаю і ніколи тим не увлікалася а лише у ну дуже нестабільних і неяних ситуаціях,
я вірю доречі в те шо відчуваю і ось 3 роки тому відчула шо буду в брата за куму
чкептики скажуть збіг обставин а я вірю у передчуття і ось я вже 2 роки як кума свому братові якраз про того шо я думала
і так само зараз просто відчуваю шо ми будем разом))) от є таке і не питайте звідки але як розкрутити шоб так сталось я незнаю тому і питаю у вас а ви смієтеся більшість тут

і для всіх скептиків ше добавлю на андрія є звичай ворожити чоботом хто скоріше допорога дойде то і скорше заміж вийде от я свою сестру кожного року переганяю
а потім той чобіт треба за хату кинути звідки пси будуть гавкати звідти і коханий буде( і мені якраз звідам і гавкали, хоча в той момент я хотіла з іншої сторони звук чути)
і ше кажуть шо якшо вишнева гілочка розцвітає до старого ново року то в тому році дівчина заміж вийде
і повір шо цей рік вона в мене вперше розцвіла а того ніодного року просто бруньки пускала)))
отак то

nalia
04.04.2011, 20:10
шо ми будем разом)))
Це називається інтуїція Знаєте моя вам порада,як людині яка більше прожила від вас(33роки),кинтеся того ровера,я бачу в вас якась манічка на ті гадання,поробки.Всі ми колись гадали на Андрія(але це було ще в школі),так не можна ви просто зациклилися на тому,а це до добра не приведе

zaderyshka
04.04.2011, 20:15
є таке і не питайте звідки але як розкрутити шоб так сталось я незнаю тому і питаю у вас
нашо? у вас там "знаки долі", а вони, як відомо, розкручуються за принципом "якось буде".

Galicija
04.04.2011, 20:21
я вірю доречі в те шо відчуваю і ось 3 роки тому відчула шо буду в брата за куму
чкептики скажуть збіг обставин а я вірю у передчуття і ось я вже 2 роки як кума свому братові якраз про того шо я думала
і так само зараз просто відчуваю шо ми будем разом))) от є таке і не питайте звідки але як розкрутити шоб так сталось я незнаю тому і питаю у вас а ви смієтеся більшість тут
і для всіх скептиків ше добавлю на андрія є звичай ворожити чоботом хто скоріше допорога дойде то і скорше заміж вийде от я свою сестру кожного року переганяю
а потім той чобіт треба за хату кинути звідки пси будуть гавкати звідти і коханий буде( і мені якраз звідам і гавкали, хоча в той момент я хотіла з іншої сторони звук чути)
і ше кажуть шо якшо вишнева гілочка розцвітає до старого ново року то в тому році дівчина заміж вийде
і повір шо цей рік вона в мене вперше розцвіла а того ніодного року просто бруньки пускала)))
отак то

Теплюсінькі промінці весняного сонечка наповнили моє серце таким позитивом, що я полюбила людей трохи більше за вареники:girl_smile: (Це з цитати "Люблю людей, але вареники більше!")....Барсик, чи ( Барсук??) мені Вас шкода.....:(:khomyak:

---------- Додано в 20:21 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ----------

Щас начньоцца...
"Бабівщина", "старожили дихати не дають", ...

не безпідставно, мушу зізнатись..... :girl_crazy:

Музик
04.04.2011, 20:38
отак то

а ви плюнути на нього не пробували? тут вже дівчата пропонували забути про нього, кохає вас - повернеться, буде просити вибачення і думка мами його вже не буде керувати його діями, а ні - значить і побиватися не було чого, не ваше він щастя (хоч сумніваюсь чи взагалі щастя)
і ще, ви пишете, що ворожіння показало, друг допоможе розрулити ситуацію. а до друга придивитись не пробували? мож він і є вашим виходом? може саме за нього заміж підете?

manka
04.04.2011, 20:41
ворожу на картах своїх приручених і правдивих і на власній інтуїці:suicide::suicide::suicide::khomyak::khomya k::khomyak:

Un.Known
04.04.2011, 20:46
не безпідставно
Розказуйте...

Думаєте, я тут з тисячею дописів народилась?

algo
04.04.2011, 20:48
Barsuk,а можу ну його? почитайте тему про мамусиних синків.потім все життя мучитиметесь так само!

Tutuka
04.04.2011, 20:57
так само зараз просто відчуваю шо ми будем разом))) от є таке і не питайте звідки але як розкрутити шоб так сталось я незнаю тому і питаю у вас а ви смієтеся більшість тут
Якщо розібратися, нічого смішного тут нема, швидше навпаки... Не сприймайте того, що я напишу, у штики, просто постарайтеся спокійно вислухати.
Не вірте у гадання. Я колись також любила розкладати карти, читати гороскопи і вишукувати різні прикмети, а коли страждала від нерозділеного кохання - зі мною взагалі щось страшне коїлося, ніби хтось з тими гаданнями поробив. До того моменту, коли на картах карти замість такого бажаного короля випала смерть, а за декілька тижнів помер мій дідусь, який фактично був мені за тата. Це справді страшно, з того часу як відрізало, навіть гороскопів не читаю. Всі ці гадання - не від Бога. До пори-до часу все насправді може збуватися, а потім з вас жорстоко насміються. Подумайте, що з Вами зараз твориться через "наворожене"? Ви себе тільки мучите і тішите марними надіями. Сама у ранній юності через таке проходила, тому знаю, що пишу.
У мене все налагодилося тоді, коли лишилася тих ворожінь і стала молитися. Раджу Вам те саме, якщо це має бути Ваша доля - так і буде, а ні - на ньому світ клином не зійшовся, не вартий він тих нервів, ще зустрінете іншого.

Tanyunya
04.04.2011, 21:08
Навіщо вам "розкручувати"? Наворожили, відчуваєте - сидіть і чекайте... кіко там того року залишилось, гілочки порозцвітали, чоботи гавкали з правильного боку)))

Neytasa
04.04.2011, 21:19
Не краще проігнорувати тему, ніж обсміювати? це ж людина написала, для неї це проблема, може комусь і смішно, а для неї це реальні переживання.:nea:

METAMORFOZA
04.04.2011, 21:25
В моєї подруги подібна ситуація була і в кінцевому результаті вони остаточно розійшлись. А зараз має набагато кращого хлопця, який любить її більше, ніж свою маму!!! Хлопці, які не можуть відстояти свою дівчину перед мамою, є маминими синками і ЗАВЖДИ, навіть, коли ви одружитесь, буде слухати тільки свою маму, а не ВАС! Його мама буде завжди правою, а ви - ні! Тому задумайтесь, чи потрібно вам таке майбутнє...

Bursukanja
04.04.2011, 21:35
Не краще проігнорувати тему, ніж обсміювати?
Випередили мене. Аж шляки трафляють, наскільки деякі можуть бути "мудрими". Так, людина пише емоційно, не дуже грамотно (вірніше, геть неграмотно!), а тут декілька сторінок суцільних кпинів і насміхання! Це негарно як мінімум...людина написала, і ця відвертість все ж вимагала від неї певних зусиль, подолання комплексів, душевних вагань...а ви...! :diablo:
Завжди, коли хочу когось побакланити, згадую фразу Карнегі :"Коли хочеш когось покритикувати, згадай, що не всім випали такі переваги, як тобі..." Народ, ви ж не знаєте людини, навіщо ж висміювати? Хочете показати, що ви кращі/мудріші/більш грамотні?! Та в дописах кожного з вас, якщо як слід покопирсатись, можна знайти і купу помилок, і гору невідповідних висловів!
Дівчинко Барсук, якщо Ти читатимеш ці рядки, запам’ятай таке: все мине. Мине і це. Пройде і твоє бажання щось гадати/ворожити, "притягувати за вуха". За якийсь десяток років згадуватимеш зі сміхом і цю оказію у Твоєму житті, і дописи на цьому форумі. Тому що "кто не был молод, тот не был глуп"...
Як то кажуть, якщо кохаєш когось - відпусти. Якщо повернеться - значить, все буде гаразд, це "твоя" людина. Якщо ж ні - ця людина ніколи Твоєю і не була...даруй за банальність.
А всім решта - терплячості і терпимості..!

Barsuk
04.04.2011, 21:38
я його досить часу знала
і шо таке маминий синок тоже знала
доречі це так для статистики може я не права то виправіть:
-маминий синок не пропаде з хати на 3 дні без попереджень
мамин синок їдучи відпочивати 10 раз перепитає маму шо взяти з ким їхати і чи їхати а не забере з хати чайник, ковдру дорожню сумку, ноутбук, "себе любимого" і поїде туда де захоче його дівчина, а мамочка в догонку двонить по всіх друзях і випитує де сліди синочка простигли бо в нього телефони виключені і з ким він зараз
маминий синок при першій можливісті подвонить мамі і скаже де він є
а не на 52 пропущених дзвінка скаже -ніхера не буде передзвонить
і т.д і т.п таких ситуацій було купа і тут можна списати дуже багато я написала основне....

---------- Додано в 18:38 ---------- Попередній допис був написаний в 18:36 ----------

Тому що "кто не был молод, тот не был глуп"...
Як то кажуть, якщо кохаєш когось - відпусти. Якщо повернеться - значить, все буде гаразд, це "твоя" людина. Якщо ж ні - ця людина ніколи Твоєю і не була...даруй за банальність.
А всім решта - терплячості і терпимості...
дякую за хороші слова))))

Музик
04.04.2011, 21:41
маминий синок не пропаде з хати на 3 дні без попереджень
мамин синок їдучи відпочивати 10 раз перепитає маму шо взяти з ким їхати і чи їхати а не забере з хати чайник, ковдру дорожню сумку, ноутбук, "себе любимого" і поїде туда де захоче його дівчина, а мамочка в догонку двонить по всіх друзях і випитує де сліди синочка простигли бо в нього телефони виключені і з ким він зараз
і т.д і т.п таких ситуацій було купа і тут можна списати дуже багато я написала основне...
вибачте на слові, але враження, що він пофігіст - так поводитись з мамою ще треба мати наглість.
складається враження, що нікого крім себе коханого йому і не треба. почув, що ви заміж почали збиратися - і на тапки

mrochkizm
04.04.2011, 21:43
Судячи по цьому опису, він не зовсім, вірніше, зовсім не мамин синочок.
Тоді узагалі дивним виглядає те, що розійшовся з вами начебто на мамину вимогу.
Забудьте. Ви і так наворожили, що цьогоріч станете заміжньою дамою, то навіщо хвилюватися?:)

Музик
04.04.2011, 21:45
начебто на мамину вимогу
правильно писали дівчата, виправдання шукав

zaderyshka
04.04.2011, 21:46
-маминий синок не пропаде з хати на 3 дні без попереджень
то звісно аргумент, але швидше його безвідповідальності. Бо яка б не була мама сварлива і прикра, все ж таки то мама. Та й сам факт того, що після всього мама зуміла його переконати у тому, що ви йому не підходите, свідчить, що він таки піддається її впливу і то серйозно. Або ,як казали вже дівчата, захотів відмазатись таким чином.
Може дійсно варто сісти і, відкинувши всі ворожіння, подумати чи потрібен він вам? Якщо відчуваєте, що багато недоговорили, то може є сенс спробувати ще раз зустрітись і вияснити в чому причина, але не примовляючи, що "ми любимся, я це знаю", а просто поговорити.

Tanyunya
04.04.2011, 21:47
це ж людина написала, для неї це проблема, може комусь і смішно, а для неї це реальні переживання.
Звісно, що для людини це реальні переживання, але ж коли питаються поради "як розкрутити", щоб було так, як наворожено, невже чекають реальної поради?

Пупсик
04.04.2011, 21:47
кіко там того року залишилось, гілочки порозцвітали, чоботи гавкали з правильного боку)))
Таня,ну так ж не можна. Я своїм реготом малу розбудила)))
А по темі. Barsuk якщо все вище написане вами правда, то дуже щиро раджу вам прислухатись до слів Tutuka

Gentle
04.04.2011, 21:53
Він не "созрел". У всіх сенсах цього слова. От і все.

Dobra
04.04.2011, 21:53
до слів Tutuka
Сама твереза і виважена думка. Просто вам дійсно потрібно відкинуте все зайве (ворожіння, гадання і т.д.), трохи попрацювати над собою, і ситуація буде виглядати зовсім по-інакшому. А такі стосунки з мамою - над ними варто задуматись, вона все ж таки мама, і звідси може випливати модель стосунків з жінками взагалі.

MALYSH
04.04.2011, 22:01
І взагалі, все що не робиться – на краще. Раз уже так вийшло, отже так і повинно було бути.

Tanyunya
04.04.2011, 22:09
Раз уже так вийшло, отже так і повинно було бути.
Хіба би наворожили щось інакше)));)

Лідочка
04.04.2011, 22:13

двонить по всіх друзях і випитує де сліди синочка простигли бо в нього телефони виключені і з ким він зараз

не на 52 пропущених дзвінка скаже -ніхера не буде передзвонить
Справді то не мамин синочок, а невдячна скотина(ви вже вибачайте)
Так зробить нормальний син, який поважає свою матір і думає трохи своєю макітрою. Тим більше неодружений син, який живе в домі своєї матері. Я би свого хлопця за таке до стінки припечатала, то ж яким треба бут, щоб так не поважати свою матір?Він же ж так само і до жінки буде відноситися. От цікаво мені, чи хотіли от так ви побути на місці тої мами яка 3 дні чекає сина і поняття немає де воно волочиться. І ви ще питаєтеся чого його мама вас "недолюблює"????? Вона не може бути про вас хорошої думки, саме через отакі виходки її сина коли він з вами кудись зникає..

zaderyshka
04.04.2011, 22:18
Вона не може бути про вас хорошої думки, саме через отакі виходки її сина коли він з вами кудись зникає
та вся ця ситуація схожа на суперництво двох жінок і жодна не хоче зрозуміти іншу.

Yarmila
04.04.2011, 22:18
з однієї сторони мені здається , що ця темка це так щоб людей розвеселити, або на дурачка зловити...
Але якщо серйозно, то у мене колись був випадок в (14років) я зустрічалась з хлопцем тиждень може.. і він потім сказав, що прочитав якихось гороскопів, що якщо продовжуватиме зі мною зустрічатись то дуже закохається.. і мол цього він боявся...
ну сміх і годі зараз з посмішкою це згадую)))):girl_haha:
мені здається він просто не хоче з вами бути, а мама як відмазка в даному випадку!
а гороскопи і ворожіння це є справді не від Бога!!! киньте цю справу, і побачите на скільки вам буде легше жити!

ZoloteSonechko
04.04.2011, 22:20
Приділяйте більше уваги собі і не зациклюйтесь на Ньому. Робіть, те що вам подобається, тоді й життя стане яскравішим. Будьте самодостатніми, тоді й люди до Вас потягнуться.
п.с. А, на рахунок, гадань - то кидайте ту справу, Ви керуєте своїм життям, а не карти.

Kordanna
04.04.2011, 22:24
Не серйозно це все-на маму вину не валіть, -вона тут найменше винна. Всі проблеми в голові.

mrochkizm
04.04.2011, 22:26
був випадок в (14років)
В 14 років то якраз і час на такі випадки :)
Але в 24 для мене то виглядає якось дивно, як мінімум. Хоча люди є різні.
Все накупу - і ворожіння, і соцмережі, і зла мама, і мамин синочок...

Yarmila
04.04.2011, 22:29
Але в 24 для мене то виглядає якось дивно, як мінімум. Хоча люди є різні.
Все накупу - і ворожіння, і соцмережі, і зла мама, і мамин синочок...
згідна, тому і згадалась моя історія 11 річної давності...)))

Tanyunya
04.04.2011, 22:32
В 14 років то якраз і час на такі випадки
Але в 24 для мене то виглядає якось дивно,
Ну може не встигла людина в 14 років, надолужила в 24:)

Barbie
04.04.2011, 22:34
Але в 24 для мене то виглядає якось дивно, як мінімум
Для мене теж це дивно.Розумію в 16 ще звертати увагу на соцмережі, а в 24 трохи схоже на дитячий садок.

Barsuk
04.04.2011, 22:34
та вся ця ситуація схожа на суперництво двох жінок і жодна не хоче зрозуміти іншу.

це так і було просто я вірила в те що я її завоюю і на всю її болтовню казала і хлопцю і собі шо вона виправиться і зміниться)))не дочекалася виходить
хоча з татом і братом відносини супер були))))

Пупсик
04.04.2011, 22:37
в те що я її завоюю
Ну ви просто Ксена-принцеса-воїн.
Його мама доросла людина і не зобов"язана змінюватись за бажаннями дівчат свого сина. Ви хоч на хвилинку поставте себе на її місце.
Або просто уявіть що ви мама і ваша дитина витирає в вас ноги. Як вам таке?

Neytasa
04.04.2011, 22:40
Чесно, лишіться того ровера. Уявіть сімейне життя з цією родиною?! Тікайте поки не пізно, і насолоджуйтесь молодістю і свободою! Стільки є цікавого, найдіть хоббі, подорожуйте, вдосконалюйте себе! :girl_claping:

Ніколь
04.04.2011, 22:42
Його мама доросла людина і не зобов"язана змінюватись за бажаннями дівчат свого сина.
Марьясь, піші доходчівєй.... його мама не зміниться ніколи, бо їй того не треба, хоч там невістка в пляцок розібьється.
Це правда життя. І змінюватись і підлаштовуватись треба буде невістці, якщо вона ще матиме бажання нею бути.

---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

я вірила в те що я її завоюю
О, а поділіться, як ви це збирались зробити, теоретично. Бо я он вже 6-й рік маю трішки гемору зі свекрухою, і вже плюнула на завоювання, а може якраз щось толкове почую :)

Barbie
04.04.2011, 22:44
О, а поділіться, як ви це збирались
Ворожити не пробували?:girl_crazy:Казали тут жи помічне:girl_crazy:

mrochkizm
04.04.2011, 22:46
а може якраз щось толкове почую
Підозрюю, вам порадять поворожити :girl_crazy:

---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

О, майже одночасно з Барбі дала вам пораду :girl_crazy:

Ніколь
04.04.2011, 22:47
Підозрюю, вам порадять поворожити
да нє, я вже доросла дівчинка, в казки не вірю :girl_crazy:

Пупсик
04.04.2011, 22:48
Марьясь, піші доходчівєй.... його мама не зміниться ніколи, бо їй того не треба, хоч там невістка в пляцок розібьється.
Це правда життя. І змінюватись і підлаштовуватись треба буде невістці, якщо вона ще матиме бажання нею бути
В ідеалі процес притирання свекрухи і невістки мав би бути двохстороннім.

Тут молоді люди зустрічаються, нема визначених планів на майбутнє, але мама вже має змінюватись. І спокійно реагувати на повний ігнор з боку сина.

Barsuk
04.04.2011, 22:49
Бо я он вже 6-й рік маю трішки гемору зі свекрухою, і вже плюнула на завоювання, а може якраз щось толкове почую

спільними інтересами
кухня, вишивання і пекінська капуста (яка в неї не урожаю не дає а вистрілює)

zaderyshka
04.04.2011, 22:52
мама не зміниться ніколи, бо їй того не треба, хоч там невістка в пляцок розібьється
от власне, тут завойовуй чи не завойовуй а толку буде повний нуль. Це ж мама, яка вважає, що скільки вона сина народила і виховала, то має на його життя прав значно більше ніж хтось. А ще синочок себе поводить дуже глупо, зникаючи у невідомому напрямку і ігнорячи дзвінки. А потім мама дізнається, що він був з якоюсь дівчиною. Логічно подумайте, про яку приязнь у такій ситуації може бути мова?

Пупсик
04.04.2011, 22:54
Ніколь, уявила собі картину, ви з свекрухою вишиваєте на кухні, а на підвіконнику пекінська капуста стріляє

Ніколь
04.04.2011, 23:00
ви з свекрухою вишиваєте на кухні
ті іділію треба було б заснять, бо в нас за весь час немає жодної фоточки де ми двоє разом, задоволені і щасливі, і поруч :girl_crazy:
всьо как то нє срастаєцца ))))

mrochkizm
04.04.2011, 23:03
кухня, вишивання і пекінська капуста
А чим саме аргументуєте такий набір для примирення з злосними свекрухами?:)

Музик
04.04.2011, 23:10
А чим саме аргументуєте такий набір для примирення з злосними свекрухами
нє, то певне не універсальний набір. моя до капусти геть нічо не має, а миритись же якось треба!

MarichkaR
05.04.2011, 00:42
Начиталася і не знаю, що вже порадити. Дівчину чи то дівчинку дуже шкода. Повірте, якщо ваш хлопець так поводиться, то він негідний вас. Кохання, коханням, але уявіть собі, як він буде ставитися до вас, якщо ви за нього вийдете заміж (до мами він відноситься жахливо), а до вас він може ставитися ще гірше. Не можна так сліпо любити, очі нам дані, щоб розпізнати людину, побачити її добрі і нехороші риси. Я б радила покладатися на Бога і молитися за щасливу долю, повірте це дієвіше ніж якісь ворожіння. Послухайте цю пораду і вам набагато легше буде жити і я впевнена, що ви зустрінете в майбутньому хорошого хлопця. :girl_smile:

Gentle
05.04.2011, 10:28
Повірте, якщо ваш хлопець так поводиться, то він негідний вас.
+1000. Зараз це вжако усвідомити, а потім ще подякують Богу за те, що так сталося.

Dzvinkalviv
05.04.2011, 11:20
вже ридаю від сміху, хоч ту дитину справді шкода
в 24 роки (якщо то дійсно правда) вірити в таку дурню?!!!
мені в 13-ть зацвіла, а вийшла заміж аж в 25-ть!!! :girl_crazy: ото гілочка підманула!!!
ні карти, ні кава тут нічого не вирішать! капуста з мамою- то також божевілля! Мамі треба показати, що Ви її сприймаєте як матір сина, яку має поважити і він і Ви!!! а не капусту з нею обговорювати! Коли мама дзвонить і хвилюється за сина, я б на Вашому місці сама їй подзвонила і сказала де ви разом є і що з вами все впорядку!!!

manka
05.04.2011, 11:32
це так і було просто я вірила в те що я її завоюю і на всю її болтовню казала і хлопцю і собі шо вона виправиться і зміниться)))не дочекалася виходить
хоча з татом і братом відносини супер були))))
Діко звіняюсь: у вас на клавіатурі з розділових знаків лише ) працює, бо вже змучилась для себе в голові коми розставляти, щоб зрозуміти вашу писанину. А якщо одночасно натиснути Shift і будь-яку літеру, то вона буде великою:girl_yes::girl_yes::girl_yes:
Невже після всіх зауважень про помилки не можна перечитати написане перед тим, як натиснути "опублікувати"? Чи ви не перечитуєте, щоб себе не "утруждати"

Raven
05.04.2011, 11:40
Barsuk судячи з Ваших дописів йому і на Вас і на маму :rus::rus:. Лишіться того ровера, Ви ж вже не маленька, щоб в гадання вірити.

jalla
05.04.2011, 11:57
Невже після всіх зауважень про помилки не можна перечитати написане перед тим, як натиснути "опублікувати"?
Дійсно, майте совість. Все ж таки на форумі публікуєтеся , а не коліжанці в смс!!!

tasha
05.04.2011, 12:00
згадала, як і мені ще в шкільні роки нагадали, що вийду заміж за чоловіка, який буде набагато старший за мене. От вже майже чотири роки заміжня, а мій чоловік молодший від мене (на 1 день :girl_yes:). Правду дівчата кажуть, кидайтесь того ровера і попросіть у Бога мудрості.
Щодо вашого хлопця, то б краще був би маминим синочком ніж таким гамнюком. Не думайте, що до вас було б інше відношення, якщо таке до самої рідної людини, то до вас воно ще гірше могло б бути.

я вірила в те що я її завоюю
Не потрібно її завойовувати, а потрібно поважати і хоча б деколи уявити себе на її місці.

А ще у мене питання: ви десь працюєте?

solomka
05.04.2011, 12:08
Barsuk, я не до кінця зрозуміла, що Ви хочете почути на форумі. Ви сама себе переконали, що вам з ним судилось бути разом (бо так собі нагадали, гілочка зацвіла і т.п.). Хочете порад як зробити, щоб справдилось нагадане??? Тоді Вам не сюди - тут Ви таких порад не отримаєте. Повірте, все що стається - стається не просто так, значить так мало бути. Перестаньте поводитись як дитина і не вірте в усілякі гадання.

marianast
05.04.2011, 12:19
Barsuk, а ви в курсі, що ворожіння - великий гріх?
І коли ваш мужчина ігнорував 52 пропущених від рідної матері ви де були? Чи ви подумали,що поділяючи його пофігістичне ставлення до мами, ви здобудете її прихильність?
Про насмішки на форумі. Опишіть ситуацію по можливості об.єктивно і ніхто сміятись не буде. Бо ви порціями видаєте рафіновану інформацію, у вас лише один поганий герой - його мама, а ви такі кльові закохані. Тому в цілому історія пахне маразмом.
І до мами так ставитись може лише рідкісний гівнюк:girl_mad:

mrochkizm
05.04.2011, 12:20
Про насмішки нафорумі. Опишіть ситуацію по можливості об.єктивно і ніхто сміятись не будете.
Тут кажуть: Який «добрий день!», такий і «будь здоров!» ;)
Як авторка написала - таку реакцію і отримала:)))

sunset
05.04.2011, 13:10
я б від такого кавалера тікала, чесно! бо як твій коханий ставиться до мами- така модель поведінки буде в нього і до дружини! уявіть, 52 пропущних, а він навіть не збирається вам відповідати!!!
мала залицяльника який теж вірив гадалкам, і аргумент щодо того що я йому призначена долею в нього був)))
бо нагадали йому дружину- блондинку , але одруження по зальоту))) доречі, майже все так в нього і сталось( але то вже його таргани в голові винні)))

Яруська
05.04.2011, 14:26
ридаю від сміху, хоч ту дитину справді шкода
в 24 роки (якщо то дійсно правда) вірити в таку дурню?!!!
Цитата:
Допис від Barsuk

Ото ледве осилила я ту кількість сторінок і в мене теж склалось враження, що не більше 17 років....причому обом.

у вас лише один поганий герой - його мама, а ви такі кльові закохані. Тому в цілому історія пахне маразмом.
І до мами так ставитись може лише рідкісний гівнюк
100%!

mrochkizm
05.04.2011, 20:23
що не більше 17 років....причому обом.
То просто підросло покоління, яке дивилося всі 7 чи 8 сезонів "Дому - 2"
(перепрошую, якщо образила любителів цієї передачі)
Чому автор винесла історію на розгляд форуму - незрозуміло. Конструктивного діалогу з нею немає. Всі відповіді авторки так чи інакше пов"язані із ворожінням, передбаченнями та злосною матусею. Може, на форум якийсь оракул.ком варто було писати?:) Там би певне було більше однодумців:)

MALYSH
06.04.2011, 00:32
Може, на форум якийсь оракул.ком варто було писати? Там би певне було більше однодумців
школа юних магів:diablo:

Coshitce
06.04.2011, 21:03
Чому автор винесла історію на розгляд форуму - незрозуміло. Конструктивного діалогу з нею немає.

Погоджуюся на 100%.

Але "вистрілена" пекінка повеселила аж до сліз.

KOCHAM
11.04.2011, 16:26
в авторки проблеми з висловлюванням думок
щодо віку, як мінімум можна "відняти" по 7 років обом (це, напевне повстидались правду написати)
в іншому випадку - шкода, деградація суспільства :wacko1:

Лише виправдовувати свого хлопця не треба. І бігати за ним не треба. Якщо з його боку було справжнє кохання, повірте він сам прибіжить. А якщо не було - то я думаю - Він-це не Ваша доля. Час розставить всі крапки над "і"
а оце підтримую

пропущених дзвінка скаже -ніхера не буде
поважайте себе, не спілкуйтесь з "бідними" людьми
Уявіть сімейне життя з цією родиною?! Тікайте поки не пізно, і насолоджуйтесь молодістю і свободою! Стільки є цікавого, найдіть хоббі, подорожуйте, вдосконалюйте себе

а ще, більше читайте гарних книжок

tanchyk
11.04.2011, 17:08
Виходить, що ви від його мами нічим не краща!