КПК

Показати повну версію : "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

inNusjalapusja
09.05.2010, 14:30
майже другий тиждень не проходить нежить

В мене була подібна ситуація. Перед сном пила 1ч.л.сиропу "Трайфед" і ніс дихав цілу ніч, а вдень капала фізрозчином. Зняло за 3 дні.

Натуся
09.05.2010, 14:32
.Хто що може порадити?Мені б до завтра дотягнути...А ще зараз на дачу їхати,в землі колупатись,а душа не лежить,бо зуби болять...А до підборіддя або взагалі не торкнутись,або хочеться його просто вибити,або вирвати.......
До завтра я так і не дотягнула...Прийшлось в обід чоловіка з дачі виривати,самій кидати сапку-лопату,і в чому була одягнена в тому і їхати до лікаря,бо так боліло,що аж плакала..:girl_cray:Приїхала на Шевченка до чергового лікаря,вона зі мною майже 2 години просиділа і ще й сказала,щоб я їй грошей не давала...Була приємно здивована,але пару гривень таки втиснула їй(кидайте тапками скільки хоште,але то була не взятка,а вдячність за добре приділену увагу і потрачений час вихідного дня:)ІМХО)Відкрила вона мені два передніх нижніх зуба(з вигляду-цілком здорові...)а там купу гною...Досі його виполікую і після вихідних вже піду до свого лікаря...
Як мене дістали ті болячки...Мені ще навіть немає 25,а здоров'я зовсім нікудишнє...Капець...тре щось з тим всім робити...

natorella
09.05.2010, 15:08
випила кави зранку аж 2 горнятка
приїхала до мами на села
пішла з малим по молоко - вертаюсь і мало на подвірї не впала - голова закрутилась
тиск впав - якого милого? кави такої моцної випила - шо огого

старість, дівоньки, она родімая(((

Orman
09.05.2010, 15:17
старість, дівоньки, она родімая(((
повзучи в сторону цвинтаря

випила кави зранку аж 2 горнятка

попри поширену думку велика кількість кави понижає тиск. Тим більше "моцна". А може то від кисню?

natorella
09.05.2010, 15:19
велика кількість кави понижає тиск
оооооооооо - паняна. а я то думав ...
ех, сємьон сємьонич

odree
09.05.2010, 15:29
старість, дівоньки, она родімая(капєц, шо ж я тоді маю казати.

і мало на подвірї не впала - голова закрутиласьваріанта 2 :
1- мо бути і з голоду, а 2 - мо і з вагітності

natorella
09.05.2010, 15:35
варіанта 2 :
1- мо бути і з голоду, а 2 - мо і з вагітності
навалилась червоної риби перед тим - хіба з обжираловки))))

а варіант 2 - мама моя с ходу така - ти беремєнна??? так спакойно ................
нинаю навіть - жду кд

Siania
09.05.2010, 15:36
В мене болить горло, і голос майже повністю сів:girl_devil:, що робити???

odree
09.05.2010, 15:38
нинаю навіть - жду кда тут робиться дуже цікаво. ну і ми чекатимемо...другої полоски на вашому тесті

Пупсик
09.05.2010, 15:40
а 2 - мо і з вагітності
То можна вітати чи як ;)
Упс вже відповіли, запізно написала.

natorella
09.05.2010, 15:49
То можна вітати чи як
нікого не вітати
я просто кави перепила))))

тепер ше й корч ногу ловить - другий день періодично

шо не кажіть - а женсчіна послє 16 - старая разваліна

Orman
09.05.2010, 15:51
тепер ше й корч ногу ловить - другий день періодично

а ось це якраз більше 2-ий варіант Одрі підтверджує :)

Іспанка
09.05.2010, 15:54
а тут робиться дуже цікаво. ну і ми чекатимемо...другої полоски на вашому тесті
Во-во..і я так кажу;)то всьо неспроста.а ти тут всьо - старая разваліна,старая разваліна))як каже моя маман :та тобою город орати можна:girl_haha:

natorella
09.05.2010, 15:59
це якраз більше 2-ий варіант Одрі підтверджує
ну всьо - йду купувати чоловікові валідол))))))

тобою город орати можна
на город мінє ніззя - я гарадская паня)))))))))))

Пупсик
09.05.2010, 16:02
ну всьо - йду купувати чоловікові валідол))))
Який валідол? тест!

шо не кажіть - а женсчіна послє 16 - старая разваліна
До 16 дітьо, після 16 разваліна, а жіть когда?

natorella
09.05.2010, 16:13
Який валідол? тест!
тест - то хіба аж коли затримка буде ( якшо буде)
а чоловіка треба загодя підготувати - он у міня нєрвний

но лучше не писать всякого, бо наше ДПбабське радіо завтра вже буде паздравлять мну в гілці Вітаємо з вагітністю

Mira_SH
09.05.2010, 16:44
пішла з малим по молоко - вертаюсь і мало на подвірї не впала - голова закрутилась
Як наме такий вплив на організм може дати низький атмосферний тиск, який спостерігається останніми днями.
А щоб кава допомагала, тобто піднімала Ваш тиск, її має бути мало, але міцної, а інакше нічого не дає, провірено на собі;)

Ніколь
09.05.2010, 18:24
По закону подлості... прям перед самим вихїідними, в пьятницю в мене заболів зуб...вчора без таблетки заснути не могла, сьогодні вже вдень випила таблетку.... зуб пройшов голова розболілась.... як я маю ніч перетерпіти і завтра ще я не знаю. Лікар скорше всього працюватиме в вівторок зранку або аж в середу після обіду... і то чи зможе він мене прийняти поміж людей які до нього записані за пару тижнів - теж під питанням....
Сиджу і боляче, і жалію себе і спати хочу і голова болить.... капець.

Грильяжка
09.05.2010, 18:35
а в мене з"явились такі червоні манюні плямки на руках і над повікою, сидю і думаю чи то комарячий укус чи що то за біда. ні в кого таке не спостерігалось?

Mazerati
10.05.2010, 12:17
ні в кого таке не спостерігалось
в нашої бабці така штука з"явилась...на чолі...ми думаємо, що або комарі вночі покусали, або алергія на нові цукерки (щось вони нікому не сподобалитсь одразу)...
А мене болить вухо вже другий день...у ванні вода в вухо потрапила...капець...вже пів пляшечки борного спирту туди викапала..нічого не помагає..до лікаря не хочу!!!:girl_cray:

Kasia
10.05.2010, 12:34
пробуйте капати софрадекс

Gajka
10.05.2010, 14:10
зловила мене шия так, що нині всю ніч не спала, голову з подушки посеред ночі підняти не могла, мусіла чоловіка будити, ревіла як дурна
щось в спині чи то шиї так тяне, що руки мене не слухають, ходти не можу, сидіти теж, а лежати то взагалі жах.
на роботу не пішла, бо не годна сі порухати
свекор порадив диклофенаком мастити, чоловік зранку купив, намастив та й пішов на роботу, а мені ніц не проходить, що маю робити, скільки ще так сидіти
чи то я заспала, чи десь протянуло мене

Ольга
13.05.2010, 22:23
Ще 30-тки нема, а починаю розвалюватися :( та ще й нудить, і голова болить... і це все ніби через поліпи у носі - дуже сильно закладає, запахів не відчуваю, і частіше очі з головою боліти починають... що робити крім капання?

romawka
14.05.2010, 11:22
А я знов прихворіла, горло болить і гейморит:girl_cray:

veronka
14.05.2010, 18:41
в мене 5 день глибокий мокрий кашель((((((( що при ГВ можна приймати для відхаркування?

lerucha
14.05.2010, 18:58
зловила мене шия так, що нині всю ніч не спала
спробуйте на масаж сходити ( з власного досвіду 1-2 сеанса), як надумаєте, дам в ПП номер масажиста

MAXAMAK
14.05.2010, 19:02
зловила мене шия так
в мене то саме -вже пару днів, ходжу правда, але можу тільки в один бік дивитись - як дурочка одним словом. І мазі і масажі- але шось не дуже легше(((((((((((((
А сьогодні ще й голова розламується надвоє:girl_sad:

---------- Додано в 18:02 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

що при ГВ можна приймати для відхаркування?
чай із чебрецю, чорну редьку із медом -сік. Все народне не зашкодить.

Gajka
14.05.2010, 20:00
спробуйте на масаж сходити

голову з подушки посеред ночі підняти не могла
як сходити?

І мазі і масажі
Мені вже краще. Гель і пластир трохи помогли. Та й чоловік пробував масажувати.

Orman
14.05.2010, 20:10
я застудилась, не уявляю де і як ... хорію ...

Fleshka
15.05.2010, 20:34
А мені вже другий день тошно. Та й так нудить що вчора аж запаморочилось, добре мама поруч була, то Роміка взяла на руки, бо гепнулись би вдвох. З якого то дива? Нє панімаю...:girl_in_dreams:Напевно щось не те зтоптала...

Уляночка
15.05.2010, 21:25
якого то дива? Нє панімаю...Напевно щось не те зтоптала...
нєєєєє..ми щодевять місяців будемо мінятися:girl_cool:

Virginia
15.05.2010, 21:37
Та й так нудить що вчора аж запаморочилось, добре мама поруч була

Може то тиск низький... в мене токе буває коли тиск менше ніж 80/50...(нормальний в мене 90/60)

Fleshka
15.05.2010, 21:42
нєєєєє..ми щодевять місяців будемо мінятися
та ні... я ще не готова, я ще з рочок-другий підожду:girl_emo:

---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:37 ----------

Може то тиск низький... в мене токе буває коли тиск менше ніж 80/40
Цілком можливо, бо маю схильність, але щось не додумалась цього разу до того. Ех...З тими нашими бурями.:girl_curtsey:

veronka
16.05.2010, 13:28
капець як мене той кашель замордував, усі люди як люди, а я таааак кашляю.... і шо з тим робити?

Натуся
16.05.2010, 13:43
мене з самого ранку болить з правого боку під ребрами на спині...підозрюю,що то моя печінка...з острахом чекаю завтрашнього дня і результатів аналізів...І ще,як на зло,всі поїхали на село,будуть празникувати,а я вдома з хворою дитиною,яка постійно ниє і висить на руках...:( :( :((чоловік свиня...тільки сказав-не ображайся і поїхав...а я не можу заборонити,а прохання йому до одного місця...ми щось почали говорити зовсім різними мовами.....:( :( :()

Prutylyatko
16.05.2010, 13:46
А ви скажіть самі собі, що все буде добре та не переймайтесь. Малеча виздоровіє та ваші аналізи будуть в нормі. А ваша біль - може на таку сьогоднішню погоду?

Натуся
16.05.2010, 13:58
знаю,що голова може боліти на погоду і суглоби,а от щоб внутрішні органи-вперше чую.....але всеодно дякую:)

cherepashka
16.05.2010, 14:18
Натуся,а може ви щось засмажене або жирне з'їли? (в мене рідко,але буває,що печінка так реагує на нездорову їжу)

Натуся
16.05.2010, 14:20
а може ви щось засмажене або жирне з'їли?
та ні,в мене просто проблеми з печінкою і ще багато з чим...але до того так не нило,а сьогодні як сказилося...

Kasia
16.05.2010, 14:49
ДІВЧАТА, печінка -тупий орган. не болить. лише болить у найгірщому випадку, про який не писатиму. попитайте лікарів.
болить або жовчний , або інші органи поруч.

Натуся
16.05.2010, 15:04
печінка -тупий орган. не болить. лише болить у найгірщому випадку, про який не писатиму. попитайте лікарів.
Та я не стверджую,що то саме печінка...я так підозрюю,бо вже на попередніх аналізах виявили,що з печінкою не альо...нирки боліти не мають,бо ніби все нормально,а жовчний...при сечокислому діатезі хіба має боліти?І де взагалі той жовчний?а біль ниючий і постійний...

Vittoriya
16.05.2010, 15:25
де взагалі той жовчний?а біль ниючий і постійний
під печінкою, тому то може бути жовчний.печінка не може боліти. Болить вона, коли вже пізно її рятувати....

Halina
16.05.2010, 18:47
Не можу вибратись із того стану хворобливості. Тільки-тільки завершилось лікування і подумала що піду зроблю комплексне узд для спокійності. От зробила, результат - пролапс мітрального клапана, двічі перегнутий жовчний. Щодо першого одні рекомендують брати уколи, а інші пити вітаміни групи В, навіть незнаю що робити. Може хтось з таким стикався? А що означають ті перегини, то взагалі не в курсі.

Orman
17.05.2010, 13:25
пролапс мітрального клапана, двічі перегнутий жовчний. Щодо першого одні рекомендують брати уколи, а інші пити вітаміни групи В, навіть незнаю що робити. Може хтось з таким стикався? А що означають ті перегини, то взагалі не в курсі.

я в шоці з наших лікарів. Чи пояснили вам, що таке пролапс? Клапан вгинається не в ту сторону (звичайно, ні уколи, ні вітаміни це не змінять), і трохи кров змішується венозна і артеріальна, але пролапс буває різних ступенів. Насправді це звсім не страшно. Просто швидше можете стомлюватись. Головне багато гуляти на свіжому повітрі щоб кров гарно киснем наповнювалась. Вітаміни не пошкодять, але краще з натур. продуктів.

Перегини - нічого не означають - це варіант норми. Просто варто не переборщувати з продуктами які підсилюють віділення жовчі, бо може трохи боліи як буде велика кількість жовчі по тих перегинах йти.

algo
17.05.2010, 13:37
мене нині шалено болить голова!! тисне на очі, ледве бачу.працювати не можу вообще!

Prutylyatko
17.05.2010, 14:04
А я взагалі сьогодні чогось розклеїлась. Ще поки малі бавились, то якось було по-іншому. А зараз лягли спати, то чую, що голова болить, та й взагалі таке враження, ніби відключусь в будь-який час.

Halina
17.05.2010, 14:26
я в шоці з наших лікарів. Чи пояснили вам, що таке пролапс?

Я ще в кардіолога не була. Та лікар-терапевт сказав, що якщо нічого не робити, то з часом може так статися щоб без операції ніяк. Одним словом трохи мені після розмови стало лячно.

Orman
17.05.2010, 15:05
Я ще в кардіолога не була. Та лікар-терапевт сказав, що якщо нічого не робити, то з часом може так статися щоб без операції ніяк. Одним словом трохи мені після розмови стало лячно.

який ступінь пролапсу? Ну і що вона збирається робити, неможливо клапан ліками поставити на місце ... чи я щось не розумію в законах фізики?

Якщо вас це втішить, то в мене теж пролапс "маленький". Живу і радуюсь.

Ascorbinka
17.05.2010, 15:05
пролапс мітрального клапана,
та йой.. ніц в тому не є страшного, чесно-чесно))))
та і до кардіолога треба знати до якого йти, і серце треба знати в кого рповіряти. Мене спочатку направили до одної пані, вона діагностувала мітральну недостатність (я тоді ще неодружена була, зревілася під кабінетом - капець), а потім ревматолог (дуже файна пані, з обл. поліклініки при медінституті) порадила до кого йти, я в той самий день пішла, зробила ЕХО серця - пролапс, могло бути і вроджене, і наслідок моєї фізичної дохлості (вірніше батьківської гіперопіки і гіперстаранноголікування), і наслідок ревматизму.

Мені більше сподобався варіант "наслідок фізичної малоактивності", я трохи побігала (надовго не хватило), відмовилась від кави (меніі так було після неї не дуже), вийшла заміж, народила 2 синочків (про серце чемно промовчала, а то би зараз на консультації сюди-туди слали, або і кесарили, з холєри). можливо через той пролапс були вагітні набряки, але то не факт. Загалом болячка не так страшна, як деякі дохтіри намагаються описати (тільки переконайтеся, що нема ревматизму).

Найкращий лік - спорт, треба серцевий м"яз трохи підкачати)))

З моменту встановлення діагнозу - 8 років. Дякувати Богу самопочуття змінилося тільки в кращу сторону.

Orman
17.05.2010, 15:09
Найкращий лік - спорт, треба серцевий м"яз трохи підкачати

тільки акуратно :)

Halina
17.05.2010, 15:32
Загалом болячка не так страшна, як деякі дохтіри намагаються описати (тільки переконайтеся, що нема ревматизму).

От цей ревматизм і підписують мені. Кажуть що то є наслідком ревматизму.

Ну і що вона збирається робити,
Вона нічого незбирається робити бо то не її профіль. Я просто спитала її думку от вона і розказала.

Пундик
25.05.2010, 18:26
Дівчата то якийсь капець,боліло мене з лівого боку шось, думала може то яєшник,думала може ерозія...сходила до гінеколога на огляд,все норма,аналізи теж,пішла з нею на узі а там розширення цервікального каналу показало...Вона казала що таке спостерігається після вагітності чи аборту(ні першого ні другого в мене не було),приписала мені гінекохель(гомеопатичний препарат),сказала поспрінцуватись ромашкою...але біль не проходить:(.
Може були в когось такі проблеми ,що з тим робити?

natka75
26.05.2010, 09:41
знов я тут...вчора з обіду почала боліти голова, але не просто боліти(тиснути в потилиці внизу), а аж до запаморочення. тиск поміряла не відразу...то був 120х80 як у космонавта, далі піднялась температура до37,5, біль в основному в спині,в попереку така, що сидіти не могла, мусила прийняти лежаче положення...випила німесил, іншого нічого не знайшла в хаті...а ввечері попарила ноги і випила 50гр коньяку.Зранку встала ніби здоровою, але темп. чомусь далі 37, йду на роботу, може пройде.....

SOSKA
26.05.2010, 12:34
Добрий день.Можливо не в цю гілку,то вибачайте, допоможіть:girl_cray:В мене виявився гострий реніт,повні носові пазухи гною,біль невиносима,голова,вуха все болить.Лор приписав осінікс каплі та процедури "кукушка".Сказав якщо після4 разів не допоможе треба пробивати.В мене таке в перше,можливо є народні методи,все таки може не обовязково пробивати(вагітна 28 тижнів)Допоможіть порадою.

Seppy
26.05.2010, 12:47
Допоможіть порадою
Почитайте про цілющі властивості каланхое, мого чоловіка так врятували від пробивання при сильному гаймориті. Тільки порадьтеся з лікарем бо від нього сьольно чхати починають і в носі пече, але це все ж краще ніж пробивати

Usmishka
26.05.2010, 13:13
там розширення цервікального каналу показало..
Це взагалі то признак запального процесу сечовидільної системи та нирок, а не гінекології, здайте аналіз сечі і сходіть до уролога, плюс, УЗД нирок. Нирки коли болять-то болить і живіт і боки і поперек зі спиною.

Prutylyatko
28.05.2010, 00:06
І я до вас у цю тему. Згадала про защемлення нерва, то вчора зранку так прихопило, що думала - не витримаю. На но-шпу мій організм вже не реагує, а більше нічого сильнішого не можна. Відмучилась цілий день, сьогодні знову, до обіду трошки відпустило, то з малими вийшла за покупками (краще б не йшла), а додому ледве в три погибелі зашкандибала. От сиджу та думаю, чи встану з крісла, чи знову з диким болем.
Може хтось порадить обезболюючі, які можна при ГВ?

Грильяжка
28.05.2010, 00:20
защемлення нерва,
о і в мене праве плече просто болить до неможливості.Подзвонила дохтуру за його порадою наліпила перцевий пластир, пече страшно. Як не пройде піду до невропатолога бо нині ледь шию повертала

Prutylyatko
28.05.2010, 00:24
бо нині ледь шию повертала
В тому й проблема, що в мене защемлення сіделишного (здається, так правильно) нерва, то взагалі рухатись стає неможливо, а як ляжу, то не те що встати, а перевернутись на іншу сторону катастрофа. То, певно, буду на ДП, поки хтось з малих не заплаче та вже конче треба буде ставати та йти.

Abraira
28.07.2010, 05:44
Перешукала, у котрій з ...-надцяти тем запитатися і нічого не знайшла, то питаюся тут.
У мене почай гноїтися пупчик. Він дуже сильно втягнутий всередину, почали з"являтися грудочки засохшої рідини, досить часто. Потім, просто сидячи, відчула неприємний запах.... аж зрозуміла, що то мій власний пупчик так сильно загноївся. Аж руки тремтіти почали. Вимила все господарським милом, помазала зеленкою (але пекло...), а на ніч дивлюся, знову все у грудках засохлої рідини (певно щей сукровиця витекла), проте запаху немає. В моєї коліжанки колись таке було, здається до хірурга ходила. Може хтось порадить наразі якимись травами промивати, а то до лікаря завжди хочеться в останню чергу:girl_nea:
Ото завжди подобались мені втягнуті пупчики, а тепер жалію, що у мене таке щастя, де і якась зараза легше розмножиться і не обробиш нормально :(

Fleshka
28.07.2010, 20:18
Дівчата порадьте шо можна на той зуб мудрості накласти:girl_sad: Так вся щелепа болить, що аж в горло віддає, ковтати неможливо. Може чимось помазюкати, щоб полегшало.
В мене з Романом зуби в один час лізуть...Во хохма.

Orman
28.07.2010, 20:23
В мене з Романом зуби в один час лізуть...Во хохма.

мені допомагало те що й діткам - чухати морквою :)

Fleshka
28.07.2010, 20:26
О, нє...мні не поможе, так розпухла десна, що не те що чухати, доторкнутись тяжко. Їм черех сльози.

Orman
28.07.2010, 21:03
О, нє...мні не поможе, так розпухла десна, що не те що чухати, доторкнутись тяжко. Їм черех сльози.

:( мені шкода

Abraira
28.07.2010, 21:23
О, нє...мні не поможе, так розпухла десна, що не те що чухати, доторкнутись тяжко.
Як мала проблеми з зубом, щоб до ранку дотерпіти, мазала Дентолом малого, помагає не надовго, але хоч тимчасове полегшення. Хочаб поїсти зможете.

Fleshka
28.07.2010, 21:41
Спробувала бебідентом - ноль. Язик затерп, а усьо решта далі болит...

Веснулька
28.07.2010, 23:48
Так вся щелепа болить
Я вам щиро співчуваю,бо сама натерпілась через ті зуби(вирвала їх уже 3,залишився ще 1).Як лізли,то жах,поки дочекалася,поки виростуть настільки,щоб вирвати,а потім ще поки заживе ранка.Я б вам теж порадила Дентол,бо коли в доці лізли зубки,я його спочатку на собі випробовувала.

Natalysa
28.07.2010, 23:51
Дівчатка, що порадите. В мене вже десь з 5 днів тиск 90*50 - голова крутиться, тошнить. Ніяка кава вже не допомагає:(

martinkadp
29.07.2010, 02:10
Дівчата порадьте шо можна на той зуб мудрості накласти Так вся щелепа болить, що аж в горло віддає, ковтати неможливо. Може чимось помазюкати, щоб полегшало.
можна камістад - він здорово знеболює зокрема.

Seppy
29.07.2010, 10:20
далі болит...
Візьміть таблетку кетанова, він дуже добре втамовує зубні болі.

Fleshka
29.07.2010, 11:26
Кетанов і камістад навряд чи можна... Я ж карм"яща мать:girl_sad:
Нинька зовсім дупа.Челюсть не відкривається. Таке ніби заіржавіла. Вже мені то все більше схоже на застужений нерв якийсь... Певне тре грілку прикладати.:girl_cray:

kati
29.07.2010, 11:42
а може все ж таки до лікаря? якщо то так важко прорізується зуб мудрості, то можуть троха підрізати ясна, допомогти так сказать....

NikaLovely
29.07.2010, 11:42
Fleshka, співчуваю, я намучалася колись з тими зубами мудрості(
Мені допомогало полокання Гівалексом, содою, відваром ромашки, календули. Ще Траумель Хеелівський - такі таблеточки для розсмоктування. А гріти лікарі не радять, бо невідомо, що там є. Краще сходити до хірурга, він подивиться і може зробить маленький надрізик, що допоможе зубчику вилізти, на наступний день забудете про проблеми.

Abraira
29.07.2010, 13:49
Дівчатка, що порадите. В мене вже десь з 5 днів тиск 90*50 - голова крутиться, тошнить. Ніяка кава вже не допомагає
Мені допомагає тільки морозиво з коньяком. Ніяка кава ніколи не діяла :( Так рятувала моя сусідка-фармацевт, казала, що жодні ліки не допомагають, тільки оця бурда, бо коньяк пришвидшує рух крові а морозиво звужує судини (у неї так падав тиск, що блювота починалася, і вона ледь притомна робила цю суміш і пакувала в себе.... тиск падав до 60/30 здається)

Дівчата, а по моєму питанню ніхто не допоможе?

Natalysa
30.07.2010, 00:06
Напевно, в мене такий передменструальний синдром (сьогодні цей щасливий період ніби розпочався). Жах якийсь:( Але дякую Abraira (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=2815) за пораду. Буду мати на увазі.

рижик
30.07.2010, 00:38
і вона ледь притомна робила цю суміш і пакувала в себе..
То треба розчинити коньяк в морозиві? Питаю,бо теж часто падає тиск, а я п"ю эллеутерокок, та не завжди допомагає

veronka
30.07.2010, 01:28
а мене коліко праве почало боліти(( не хочу пов*язувати з ношенням дітиська у ...((( але так противно у суглобі((

МарянаК
05.08.2010, 09:14
а в мене так-якби стоматит :girl_cray: - така ранка на щоці, пече страшенно, ще й горло - тяжко ковтати. Чи мо хто знає щось помічне від стоматиту???

natka75
05.08.2010, 09:32
від стоматиту???
якщо тільки починається, то часто треба полоскати ту ранку водою з содою, або соком буряка, можете на палець намотати стер.бинт і протерти ранку (може навіть кровити)тим, чим полоскати будете, в аптеці купіть стоматидин(теж помагає).

Пупсик
10.08.2010, 14:19
Болить коліно і то не одне, а обидва. І то вже не вперше, але від часу коли народила болей не було. Коліна хрустять і болять так, що ходити тяжко, а особливо сідати. Що б то могло бути і до кого звертатись. Бо останній мій похід до лікаря рахувати не будемо. З ходу виписала мені колоти біцилін. Я їй кажу, може аналізи спочатку поздавати, ревмопроби якісь... А вона мені, що ті аналізи малоінформативні. Вколи біцилін, не поможе то будем розбиратись.
Хтось стикався з болями в колінах і як давали тому раду, бо я позамотувала бандажним бінтом і так ходжу :((((((

Orman
10.08.2010, 14:46
Хтось стикався з болями в колінах

ой стикались ... найпершіще що можна робити - пити багато води (реально багато). Не їсти поки загострення помідорів, щавлю, бобових. З лікарями в нас не те що туго, а прям труба.

Я ще пила Артрон три-актив нагло без призначення лікаря, в мене показання були і є - навантаження великі. Ну а ви вже на свій розсуд.

ViTanya
10.08.2010, 15:32
Я ще пила Артрон три-актив нагло без призначення лікаря, в мене показання були і є - навантаження великі. Ну а ви вже на свій розсуд.

Артрон-триактив дійсно можна пити і без призначення лікаря, тільки бажано після місяця лікуваня переходити на Артрон - комплекс, і пити за схемою: 3 міс прийому, 3 міс перерви, або 6 міс прийом, 6 міс перерва. Так можна продовжувати хоч до кінця життя. Це колись порадив один знайомий лікар. Ці ліки з натуральних компонентів, тому і діють дуже повільно, менше як 3 міс приймати недоцільно, вони поступово сприяють припиненню руйнування і відновленню хряща. А після припинення прийому ще продовжують діяти ( тому і роблять перерву). приймати по 3 міс чи по 6 - залежить від ефекту. Стало значно краще через 3 міс - робимо перерву, стало краще, але не набагато - приймаємо далі. До речі, той лікар попереджав, що треба набратись терпіння, бо в перший чи навіть другий місяць лікування результат може бути дуже мало помітний (все залежить від запущеності болячки)
До речі, певна дієта дійсно дуже важлива, В деяких продуктах є багато кислот, солі яких в організмі можуть кристалізуватись і відкладатись в суглобах. Тому дійсно, варто перестати вживати щавель, шпинат, ревень, бобові, значно обмежити помідори.
пити багато води (реально багато).
Дуже вірно. Без води не може повноцінно вироблятись змазка в суглобах, а якщо замало змазки - суглоби починають скрипіти, хрустіти, а хрящі стираються. Пити треба 2 літри води на день, тільки не по літрі 2 рази, а по 150-200гр десь кожні годинку - півтори.
Брат чоловіка дотримується цієї схеми, дуже задоволений, а то коліна раніше боліли так, що працювати не міг, сидів вдома з дитиною, а заробляла жінка. Тепер працює.

algo
25.08.2010, 09:56
Продула десь плече і шию трохи.так тягне!!чим тепер натирати?оцтом?

dieSonne
25.08.2010, 14:02
щойно відписала в іншій темці про невропатолога, мені завжди допомагає меновазин, в аптеці копійки коштує, а класно, і біль знімає, і зігріє, і запах приємний має.

---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

ому дійсно, варто перестати вживати щавель, шпинат, ревень, бобові, значно обмежити помідори
сюди в перелік ще додають рибу, де багато пуринів, а також телятину.

ksjy
25.08.2010, 22:58
їла сьогодні рибу і відчуваю, що в горлі застрягла кісточка. як вважаєте, можна її якось самій витягнути, чи все таки йти до лора?

Грильяжка
25.08.2010, 23:06
, і біль знімає, і зігріє, і запах приємний має.
мені невропатолог його виписував щоб біль зменшити-бо він холодить, і здається що менше болить, насправді не лікує, перевірено не раз на власній шкурі та шкурі рідних.
Фармакологическое действие:
Местноанестезируюшее (местнообезболивающее) средство,
крім того з ним треба бути обережним тих хто не сприймає новокаїн, бо та речовина там присутня.
Добре гарно натерти горілкою і лягти спати обмотавшись чимось теплим, мені одного разу допоміг пластир перцевий. Ще раз було душ гарячий і в люлю, але то безглузді поради, Яруська в нас в тому спец, навпиши їй

algo
25.08.2010, 23:37
ла сьогодні рибу і відчуваю, що в горлі застрягла кісточка
Їжте хліб не дуже пережовуючи.

LoveIzabella
04.09.2010, 02:21
Можливо ця темка довго і не проіснує, а можливо я зможу за той час знайти для себе корисні поради - ЯК БОРОТИСЯ З МІГРЕНЯМИ??:girl_impossible:
Ці шалені болі не дають жити вже декілька років, боролася різнимим методами, навіть до лікаря ходила - нічого надзвичайного...:girl_mad:
Дівчата, може у когось є чи були схожі проблеми - порадьте, що робити?

levandivka
04.09.2010, 09:33
Можливо ця темка довго і не проіснує
"Накаркали..."

можливо я зможу за той час знайти для себе корисні поради
1. Читати форум.
2. Гімнастичні вправи з сапкою позитивно впливають на кровообіг. А любовні страждання - негативно.
3. Надумаєте стартувати ще теми (краще не треба) - продумуйте попередньо, ЩО напишете, детально описуйте свою проблему/питання.

mermaid
04.09.2010, 10:18
їла сьогодні рибу і відчуваю, що в горлі застрягла кісточка. як вважаєте, можна її якось самій витягнути, чи все таки йти до лора?
якщо ту кісточку можна розгледіти у горлі то можна вийняти самому, якщо не дістати пінцетом , то можна взяти довгу тонку свічку розігріти один кінець щоб парафін підтопився і тією стороною пробувати захопити ту кісточку, парафін застигає швиденько і тоді вийняти ту кісточку приклеяну до свічки.
Я впевнена, що проблему свою ви вже вирішили, але це так на майбутнє, якщо у когось таке станеться...метод перевірений..:girl_yes:

levandivka
04.09.2010, 10:58
взяти довгу тонку свічку розігріти один кінець щоб парафін підтопився і тією стороною пробувати захопити ту кісточку
Прикольно. І світити ліхтариком не треба...

apelsyn
04.09.2010, 14:41
Позавчора почав мене боліти поперек. Ні зігнутись, ні підняти щось, ні сидіти нормально не можу- боляче:girl_sad:. Поставлили діагноз- радикуліт. Раніше думала що це "бабусина" хвороба, виявилось- помолодшало. Виписали фізпроцедури, таблетки. Від болей деякі асани йоги допомагають.. поплакалась..

ViTanya
07.09.2010, 23:17
не переживайте, як не спаралізує, то відпустить:girl_crazy:
А якщо серйозно - вилікуєтесь, куди ви дінетесь

LoveIzabella
09.09.2010, 02:26
В кого таке було, щоб гологва половинками боліла? Часом одна, часом інша...
А часом обидві!
Кілька років борюся - щось марно...Думала, після народження доні стане легше7 Де там7 - ще гірші спазми! Жити не дає! Триває день-два, потім проходить, але не знаю, від уколів- таблеток чи так, само...
Може хтось може щось підказати? Поможіть. бо направду вже не знаю, кого і питати?

Siania
09.09.2010, 11:52
бо направду вже не знаю, кого і питати?
може до лікаря зверніться?

Яська Березнева
09.09.2010, 11:55
В кого таке було, щоб гологва половинками боліла? Часом одна, часом інша...
А часом обидві!
Кілька років борюся - щось марно...Думала, після народження доні стане легше7 Де там7 - ще гірші спазми! Жити не дає! Триває день-два, потім проходить, але не знаю, від уколів- таблеток чи так, само...
Може хтось може щось підказати? Поможіть. бо направду вже не знаю, кого і питати?
В мене те саме. І почалося якраз після народження доні.
А після чого воно виникає?
В мене то головний біль напруження - після стресу, з нервів, після переживань...
А таблетки-уколи які приймаєте?
Треба би до невропатолога звернутися.

zetta
09.09.2010, 13:11
в мене з-заду вся голова болить....вже другий тиждень. Але тиск нормальний, таблетки помагають на пiв години. Але то перший раз таке шоб так довго. Дiвчата може у вас мiгрень? Бо то така штука шо мае перiодичнiсть, i пояснення iй лiкарi ше не знайшли.

irchukmip
10.09.2010, 16:21
в мене з-заду вся голова болить....вже другий тиждень. Але тиск нормальний, таблетки помагають на пiв години. Але то перший раз таке шоб так довго. Дiвчата може у вас мiгрень? Бо то така штука шо мае перiодичнiсть, i пояснення iй лiкарi ше не знайшли
може це протяг? Якщо так, то це місце чутливе, і відчуває навіть легкий вітерець

ViTanya
10.09.2010, 19:27
кого таке було, щоб гологва половинками боліла
Це дуже типово при мігрені - біль в половині голови, рідко в обох. Часто (але не завжди) біль є пульсуючого характеру.Слово"мігрень"(hemikrania) означає "половина голови". Провокуючі фактори - стреси, фізичні перевантаження, гормональний дисбаланс, прийом гормональних контрацептивів, погодні умови, в декого -певна їжа і алкоголь. Мігрень відрізняється від головного болю напруження, при якому болить вся голова, хоч одна половина може боліти сильніше; і біль при цьому інший - ніби голову стискає обруч ( це тому, що напружуються лобні, вилицеві і потиличні м'язи, чого не буває при мігрені). Головний біль напруження не посилюється, на відміну від мігрені, при звичайній повсякденній фізичній праці. Лікування різне.Можна погуглити, але пам'ятати, що візиту до лікаря це не замінить. Найкраще до невропатолога.

SOSKA
12.09.2010, 01:09
Дівчатка можливо хтось стикався з болями в суглобах,моя мама дуже вже мучиться від того болю,нічого не допомагає,може щось народне порадите.Дякую

zetta
12.09.2010, 11:54
може це протяг? Якщо так, то це місце чутливе, і відчуває навіть легкий вітерець
:girl_nea:це масаж, тепер вже зрозумiла це .мала нещадний курс масажу..... то так вона менi над шиею познущалась ...
можливо хтось стикався з болями в суглобахколись моя бабуся так мордувалась, то календулу настоювала i втирала. Але не знаю пропорцiй. Та й бiль рiзна бувае, до лiкаря треба б.

algo
12.09.2010, 13:29
тось стикався з болями в суглобах
Я постійно стикаюсь..а вона перевірялась? може то ревматичні болі.після курсу лікування вони не будуть такими сильними.а взагалі допомагає натирання оцтом, живокостом настояним на спирті.але то все тимчасово тільки знімає біль.

LoveIzabella
12.09.2010, 14:29
може до лікаря зверніться?
якщо я кажу, що вже не знаю, що робити, то я перепрорбувала дуже і дуже багато методів (лікар теж).
В мене те саме. І почалося якраз після народження доні.
А після чого воно виникає?
В мене то головний біль напруження - після стресу, з нервів, після переживань...
А таблетки-уколи які приймаєте?
Треба би до невропатолога звернутися.
Знаєте, я навіть не знаю після чого...Буває після стресу, буває на погоду, а буває просто після походу по магазинах. А ще знаєте, на мене впливають люди з їхніми енергетичними полями...
Невропатолог приписувала Олфен в уколах. То було легше коли приймала, а потім курс лікування пройшов - почалося знов. То точно мігрень, коли половинками (ліва більше болить), а буває і вегето-судинна дистонія - коли голову давить з двох сторін, ніби зажимами!
У мене постійні ліки - Кетанов, нейронорм, ага - ще оті Кафетин леді, то мені трохи прояснюють голову!а оті всі комбіспазми, спазмалгони і того типу - то взагалі до одного місця!
А Ви як собі раду даєте

Яська Березнева
12.09.2010, 16:27
А Ви як собі раду даєте
Дужжжжжжжжжже стараюся не нервуватися і не напружуватися, особливо не напружувати лоба, бо мігрень буде на два дні гарантовано. Ну і кетанов, а ще панадол дитячий у сиропі допомагає.
Перед Першим вересня зловила мене мігрень, а я кетанов вчасно не випила, то думала, що дуба вріжу. В голові аж стріляло, а ще й до того шлунок і поперек розболілися...:girl_impossible: А на лінійці такий приступ дістала, думала, все. Дітиська потім пішли на перший урок, а я - в аптеку по фосфалюгель:girl_impossible:

Уляночка
12.09.2010, 17:59
ну знову конюктивіт і знову ламає усе тіло..нема вже на то ради..порекомендуйте,як то мені імунітет підняти, бо хапаю усю заразу підряд...

martinkadp
15.09.2010, 05:13
щось я мабуть застудилася... з такими змінами погоди не дивно. другий тиждень ніс забитий, у неділю ще й температура піднялась... і далі ніс. але більше мене хвилює, що болять суглоби мізинця. і наче ж ніде не вдаряла. у мене в школі були ревматичні штуки якісь, саме на мізинці й безіменному, дуже сподіваюсь що то не воно (такі речі зазвичай з віком не повертаються).

ViTanya
15.09.2010, 11:59
У мене постійні ліки - Кетанов, нейронорм, ага - ще оті Кафетин леді, то мені трохи прояснюють голову!а оті всі комбіспазми, спазмалгони і того типу - то взагалі до одного місця!
А Ви як собі раду даєте
Я свій діагноз знаю точно: мігрень. Приступ знімається спеціальними ліками саме від нападів мігрені, наз. золмігрен. Як і всі ліки від мігрені, потрібно випити на початку нападу, бо потім може вже не допомогти. Коли напади стають частими, приймаю курсами пірацетам 1-2 місяці по 3,2 грами на добу.

veronka
15.09.2010, 15:37
порекомендуйте,як то мені імунітет підняти, бо хапаю усю заразу підряд...
я б порадила мед і маточне молочко, але не ті, що в магазині чи на базарі! мені допомогло, я і Маргошці з 3 місяців по трохи даю))

від чого падає температура тіла, бо щось останнім часом у мене раз на кілька місяців до 34, 8 або 35 (термометр перевіряла на родині, працює нормально)

tasha
15.09.2010, 16:24
я б порадила мед і маточне молочко, але не ті, що в магазині чи на базарі! мені допомогло, я і Маргошці з 3 місяців по трохи даю))

а хіба діткам до року мед не є категорично заборонений? Якщо не помиляюсь він може викликати ботулізм у такої малечі.
Будьте обережними!

Curly Xena
15.09.2010, 16:25
раз на кілька місяців до 34, 8 або 35

ви наче на системі -60? може обмін речовин сповільнився?

veronka
19.09.2010, 01:35
е ні(( зате зараз 38,7(( ноги крутить, очі видавлює... рухатись сил нема... вже двічі приймала Нурофен дитячий, бо сама з донею вдома і годі вслідкувати за нею в такому стані...

тетяна7777
19.09.2010, 13:28
Вероночко,тримайся,в мене теж якесь ГРВ,вуха закладені,ніс забитий,кожна кісточка болить,тошнить і т.д.,правда я без температури,хижо мені.Своїх відправила в церкву,потім малий буде спати,а потім не знаю,що буду робити,чи захоче муж ще гуляти з малим чи ні? Надіюсь на його розуміння! До речі малюк має ларингіт і кашляє.

LadyEva
19.09.2010, 16:31
Вероночко,тримайся,в мене теж якесь ГРВ,вуха закладені,ніс забитий,кожна кісточка болить,тошнить і т.д.,правда я без температури,хижо мені

До речі малюк має ларингіт і кашляє.
Тиждень тому хворіла з Захарчиком аналогічно, в малого ларингіт, в мене насмарк, горло і т.п. Синуля вже здоровий Слава Богу, а мене щей досі тошнить, голова болить, а коліна крутить так, що годі заснути, ходжу як сновида, настрою- нуль...

Orman
19.09.2010, 17:11
я до вас в лазарет - правда вже зразу до виздоровлюючих. Що це було невідомо - застуда якась безтемпературна.

LoveIzabella
19.09.2010, 22:21
І в мене застуда безтемературна...З носа струмочки...В горлі як би хто наждачкою натер...Так в районі вухо-горло-ніс крутить і ломить!!!Ухххх!:aggressive::8:
Вже би т-ра!Організм би боровся!А так...бє...

Prutylyatko
19.09.2010, 22:26
Що це було невідомо - застуда якась безтемпературна
То, кажуть, вірус зараз такий "ходить".
А в мене інша проблема: вже тиждень займаюсь своїми зубами, то таке враження, що вся щелепа тепер болить. Їсти боляче, але то мені на користь, але ще й голова від того всього чавунна, пробувала пити Панадол в таблетках, але поки що мало помагає.

popelushka
19.09.2010, 22:48
Мої аналізи дуже не втішні: довела я себе вже до крайності, є підозра на гастрит, плюс ВСД, анемія, гіпотонія і ще повно всього... Пройшла вже тижневий "вітамінний" курс, прокапалась, трішки стало краще, але слабість сташна є. Найгіше все те, що нервові зриви, практично щогодини.

Orman
19.09.2010, 22:52
попелюшка, напишу вам ПП :)

ckorpionsha
22.09.2010, 07:23
А що ви приймаєте при перших ознаках того "вірусу"? трохи соплі,трохи горло відчуваю, а крім дитячого набору нічого не маю. Та й малий ще хворий,не хочу його по кругу вертати

Orman
22.09.2010, 13:29
А що ви приймаєте при перших ознаках того "вірусу"?

а що тут приймеш, якщо це вірус? Нічого - по вулиці хіба не лазити. Пити багато щоб токсини виводити.
Ну або вже дивитися що там підключається, в чоловіка був кашель "мокрий" - то пив корінь солодки.

Уляночка
26.09.2010, 19:01
що ви приймаєте при перших ознаках того "вірусу"? трохи соплі,трохи горло відчуваю, а крім дитячого набору нічого не маю. Та й малий ще хворий,не хочу його по кругу вертати
в мене таке 2 місяці-ламає,першить у горлі,біль в суглобах і мязах,страшенна слабість..пю якесь інсті,ехінацею...коли є Т,то мефеламінову, поприскаю/пополощу горло..пройде..а за 2-4 дні те саме...сил вже нема..до кого звертатися..імунолога чи кого...

Маруся-мама
27.09.2010, 07:55
А чи є які природні засоби щоб лікувати стрептокок і стафілокок. Проблема в тім що у мене він є в мазку і лікар сказав що це нормальне явище і що ця бактерія завжди присутня в мазку. Це так би мовити сожітєль в матці. Все би було нічого, тільки мій чоловік хворий хронічним простатитом і в результаті інтиму щоразу підхоплює від мене стафілокок і його мусять лікувати антибіотиками. Скільки він їх наївся це просто жах. Отже проблема - мені лікар каже що мені ніякого лікування не потрібно, а муж каже що ніц зі мною не буде мати до діла бо я його заражаю постійно.
Як реаультат він потім корчиться в болях. Вихід - нуль контакту з слизовими оболонками а я так не хочу.

---------- Додано в 04:55 ---------- Попередній допис був написаний в 04:52 ----------

в мене таке 2 місяці-ламає

а ви не зауважували чи це сезонне чи лишень тепер таке сталось? Бо може бути що у вас просто затягнулась простуда і щоразу повертається а може бути що алергія.

Уляночка
27.09.2010, 10:36
ви не зауважували чи це сезонне
кожного вересня я хворію...так 3 роки

ksjuha
27.09.2010, 11:07
Сиджу на роботі, а голова просто "квадратна", в горлі першить, ніс ніби заложений, але нежитю не наблюдаю. Одним словом, роботозданість на "0".
Від горла маю Фарингосепт, а що би ще таке випити. Це, мабуть, вірус. А чим на даний момент рятуєтесь Ви при таких симптомах?

Orman
27.09.2010, 13:58
проблема - мені лікар каже що мені ніякого лікування не потрібно,

Марусю, лікар правду каже. В чоловіка через хронічну хворобу понижений імунітет і при першому ж контакті із збудником в нього загострення :(. Мусите його перше вилікувати. А до того - презерватив ваше все, а шо дєлать?

Грильяжка
27.09.2010, 14:46
е, мабуть, вірус. А чим на даний момент рятуєтесь Ви при таких симптомах?
Це точно вірус. В нас на роботі всі перехворіли. Я тиждень відлежла та й дось носом форкаю і кахикаю + постійно температура 37. Іду в середу здавати аналізи. При вірусі єдина порада-багато пити і відлежатись. Я правда пила "Амізон", але то я так для психологічного комфорту, ефекту він не дав.

Маруся-мама
27.09.2010, 16:13
А до того - презерватив ваше все, а шо дєлать?

:(:(:(:( а я так не люблю онтої штуки. Найгірше що чоловік ніяк не може вилікуватись, ніби заліковує на якийсь час а потім по-новій. Будемо піднімати його імунітет. :girl_wink:

---------- Додано в 13:13 ---------- Попередній допис був написаний в 13:12 ----------

кожного вересня я хворію...так 3 роки

тоді воно більше схоже на сезонну алергію.

Korona
28.09.2010, 16:19
Дівчатка, підкажіть що робити. В моєї мами два дні температура доходила до 39,5, так назбивали, що на третій день 35,8 . Як її підняти? кажуть гарячим чаєм. А що ще? Може хтось знає. Бо я з таким ніколи не зустрічалась.

ViTanya
29.09.2010, 00:03
Гарячий чай на температуру не вплине. Не потрібно нічого робити, нормалізується сама.

Korona
29.09.2010, 11:22
VITanya. дякую.

inNusjalapusja
29.09.2010, 16:12
З самого ранку сьогодні болить голова - вже не знаю, на яку стінку лізти. Таблетки не допомагають. Але це не вірус, бо ні температури, ні насморку немає. Хто що робить в таких випадках?

ckorpionsha
29.09.2010, 17:55
а мене шлунок...чим біль зупинити? пила шлункові каплі,ношпу,ентеросгель,ромашку пила....не помагає

Vittoriya
29.09.2010, 18:01
мезим форте добре помагає,якщо в шлунку важкість.Але то все дуже індивідуально.Може у вас отруєння? все-таки магазинні пельмені,ще й акційні...в нас на акцію переважно вже йде то,в чого термін придатності вийшов позавчора..

ckorpionsha
29.09.2010, 18:03
мезим форте добре помагає,якщо в шлунку важкість.
ніколи акційного не беру(типу пельмень)..а тут...шо на мене найшло. після ромашки почали токсини виводитись(не понос,але було)....то на краще?

Vittoriya
29.09.2010, 18:08
після ромашки почали токсини виводитись(не понос,але було)....то на краще
ну ромашка точно не зашкодить! На шлунок вона дуже добра.

Vittoriya
30.09.2010, 14:20
Дівчата,якщо витягли нерв з зуба,то він одразу стає не чутливий до холодного і гарячого?Я сьогодні була в стоматолога,болить мене,а точно сказати де, не можу...Лікарі вирішили ,що то трійка,хоча я казала,що мені здається,що то таки 2-ка..Вирішили почати з трійки,бо більш нагально і може то воно,а там буде видно...Витягли нерв,я вже вдома, анастезія ще не зовсім відійшла,а мене далі болить,ломить.Взяла теплого чаю, так зжало,що капець.....І що,то я таки права була?чи то просто в мене два зуба хворі?:( Я тепер знов маю терпіти аж до вівторка...

Марточка
30.09.2010, 18:56
Ще може боліти якийсь час.Вам би німесил випити треба було ще до того як відійде анестезія і ще один на ніч.

olevitska
30.09.2010, 19:47
ой дівчатонька а у мене голос пропааааав .......вчора така захрипша була а сьогодні...лиш шепочу. це жах. горло болить, голова...стан жахливий.

Fleshka
30.09.2010, 22:27
А мому пальцю вродь капєц.:girl_cray: Такий як шайба вже. Нарвав.:girl_sad: Вже і в ванночках соляно-содних парю, і компреси з алоє роблю постійно, а воно ніц не прориває. Тільки в одному місці все зібралось гульою і болить шалено.:girl_cray: Каже чоловік, жиб ішла до дохтора і той різав...а я все плекаю надію, що само вийде...

terezka
30.09.2010, 22:55
Каже чоловік, жиб ішла до дохтора
і я б казала йти до лікаря, і то швидко

ckorpionsha
01.10.2010, 00:15
А мому пальцю вродь капєц.
то від манікюра?

LoveIzabella
01.10.2010, 00:24
а мене шлунок...чим біль зупинити?
Пити настойку полину!!!!(капельки на воду моя сестра так п"є, не запиваючи)
Жуть, звичайно, але воно того вартує, повірте!!!!
Fleshka, то ідіть туди, куди посилає чоловік - до дохтора!!!!
Ібо лем один він дасть раду тій болячці;) І може не займайтесь самодіяльністю, може ще гірше бути?

Kasia
01.10.2010, 10:14
Флешка - мазь Вишевського пробували? витягне.

Orman
01.10.2010, 13:50
я голосую за лікаря. Я так раз догралась, хоча маззю Вишневського і мазюкала.

olevitska
01.10.2010, 14:18
Допис від Fleshka
А мому пальцю вродь капєц.

ідіть до лікаря!!!

....і я іду..., але до лора, голос так і не повертається...

olevitska
03.10.2010, 20:09
Була я у ЛОРа аж у Винниках...якесь світило знайомі порадили, і уявіть собі сказав, що голос пропав на нервовій основі... Так що вкотре переконалась - всі болячки від нервів!!! Тож мусимо самі себе берегти!!!
Голос мій помало повертається... але якесь ОРЗ підкрадається....
Усім доброго здоров"я!!!

olja_zaj
04.10.2010, 10:54
Дівчата може в когось був гідраденіт,і лікували його без розрізів? 2 дні тому відчула біль і дискомфорт під пахвою,сьогодні вже руку не можу підняти,там гулька невеличка і болить,муж хоче везти до хірурга,а я знаю шо ті зрузу то ріжуть (свекруха не так давно то робила),можливо хтось інші методи знає?

Kasia
04.10.2010, 11:11
в коліжанки було. закупорка залоз антипреспірантом.
різали.

olja_zaj
04.10.2010, 11:15
пірантом.
різали.
Так не хочеться одразу шоб різали,то завжди встигнеться,але яе інше не поможе то доведеться таки.

kozochka
05.10.2010, 10:41
Болять мене яїчники, прокололася антибіотиками, нічого недало, порадьте якісь ефективні Бади.

levandivka
05.10.2010, 19:33
прокололася антибіотиками, нічого недало, порадьте якісь ефективні Бади.
Хидук. Маєте зайві гроші - віддайте вмираючим від нестатку дітям.

ЗІ: ампутацією не пробували біль яєчників лікувати?

Пити настойку полину!!!!(капельки на воду
моя сестра так п"є, не запиваючи
)
Тю.
А моя сусідка його від глухоти п'є (80 років бабці). То теж не закусює.

закупорка залоз антипреспірантом
Avon? http://www.kolobok.us/smiles/standart/dirol.gif

Дівчата.
Скоро ця гілка в "Золотому Яйку" "майбутніх мам" обскаче...

arushka
06.10.2010, 10:33
Була я у ЛОРа аж у Винниках...якесь світило знайомі порадили,
Скиньте, будь ласка, в ПП телефон світила !!!

Mazerati
06.10.2010, 12:33
Вже три майже три тижні пройшло від аварії, а частина крові на оці ще лишилась. Завтра напевно піду до лікаряю Може в когось був крововилив на оці? за скільки часу то проходить? чи може назавжди залишитись? я шось дуже хвилююсь..до лікаря боюсь іти...:sad:

olja_zaj
06.10.2010, 13:17
. Завтра напевно піду до лікаряю Може в когось був крововилив на оці? за скільки часу то проходить? чи може назавжди залишитись? я шось дуже хвилююсь..до лікаря боюсь іти.
Не перживайте,то мине,в мене було на 2ох очах,такі крововиливи шо очі були червоні,дуже довго сходило,але я ходила до окуліста,ви також сходіть на огляд.

LoveIzabella
06.10.2010, 13:32
Тю.
А моя сусідка його від глухоти п'є (80 років бабці). То теж не закусює.
Від глухоти, кажете? Треба буде своїй бабці сказати - вна любителька попити всяких настоянок;)

olevitska
06.10.2010, 23:52
ой, а мені до "повного щастя" ще й кашель докучає...і лікуватись дуже нема чим, бо більшість препаратів не сумісні з ГВ..., а калина-малина, вже не лізе, чай літрами, молоко з медом...ой та сирість...до добра не доводить. У меншого теж якісь сопельки незрозумілі-чи то простив чи то на зуби..., старший теж підкашлює..., лазарет...

Іспанка
06.10.2010, 23:58
А в мене якогось милого коліно напухло:( не болить,але таке відчуття ніби нога не моя..Така важкість в коліні..От натерлася Апізартроном,ждю.Якщо до ранку не пройде,піду здаватися хірургові...

agalinka
07.10.2010, 00:35
Дівчата а у мене проблема з нігтями на руках, на безімянному і середньому на обох руках нігті ніби хтось голочкою поколов, такі дрібненькі вмятини, хто знає до якого лікаря можна з таким підійти, чи від чого вони такі.

kozochka
13.10.2010, 12:52
ампутацією не пробували біль яєчників лікувати?
А хіба допомагає?

martinkadp
16.10.2010, 05:25
у мене талант якийсь битись об різні речі... а наче ж зір нормальний.
вранці налетіла у дворі на якусь дровеняку, зламала ніготь на нозі і під нього скабка залізла... скабку витягла, промила, йодом залила, але ж болить!.. і те поламане не зріжеш, бо нігті і так короткі, нема куди різати.

antique
17.10.2010, 17:58
Вже місяць, як мої одногрупники хворіють на ГРВЗ(один одному пердаємо) Аж сьогодні до мене черга дійшла.:umbrage:
Як то погано... Температура невисока, лиш горло болить,але так тяжко ноги пересувати. Як на зло, пари звірські того тижня, і хляпа за вікном. Коротше,"підфартило".

Іспанка
17.10.2010, 20:00
І я хвора..Голова як баняк,горло болить і таке червоне - жах просто!Хустинки так і йдуть..І температура невисока,але сил нема зовсім,ледь на ногах тримаюся..А завтра на роботу..Ще й здуру взяла роботу додому,як тепер доробити - не знаю,бо сил нема взагалі...

irchukmip
18.10.2010, 17:25
Голова як баняк,горло болить і таке червоне - жах просто!Хустинки так і йдуть..І температура невисока,але сил нема зовсім,ледь на ногах тримаюся.
в мене те саме, а ще 2 дні живіт сильно болів пів суботи в туалеті сиділа (вибачають за подробиці) спочатку думала, що дисбактеріод, а потім згадала, що співробітниця казала, що грип такий в неділю ввечері знов розболівся, і сьогодні зранку теж саме. Казала співробітниця, що це такий грип, щей на роботі дубаріна

La esposa
27.10.2010, 19:56
Нарешті вичухуємось. Чогось так зломило нас обидвох зразу, вчора півдня провалялась в ліжку, півночі вертілась - не спала, аж коли муж чаю приніс, заснула. А на суботу обидвом тре бути здоровими, як вогурчики... Жую лимон і горло полочу... добре, що хоч до компа долізла, бо вчора ніц не хотілось...

true
27.10.2010, 20:01
А в нас усіх "підвішений" стан, ми не здорові і не хворі. Трошки всі з насмарком, підкашлюємо, іноді слабість. І ніяк з того стану не можемо вилізти. Вже надоїло

Натуся
31.10.2010, 18:39
А мені вчора резекцію робили...Таки наважилася на ту стоматологічну операцію...Тепер маю спухшу нижню щелепу і 17 швів...Але рада,що як перестане боліти рана-більше не буде боліти та киста...(Все,нема її, зарази,Вона мене останній рік так мордувала,що ніц не хотілося,а виявляється ми з нею вже дуже-дуже давно співіснували,більше 10-и років,бо встигла через неї вигнити передня кістка в щелепі,якраз в розмірі тих трьох зубів,які займала киста...Я попросила і мені хірург дав дзеркальце,все те показав,що в мене було і що тепер є в роті, заповнив ту порожнину штучною кісткою,зашив і тепер я їм йогурти і пюре з блендера,бо жувати ще можна буде не скоро поки все заживе і заввердне...зуби поки тримаються на чесному слові:) відчуваю себе місцями малою дитиною,місцями старою бабою...Отака я весела дівчина,вчора до 3 ночі сиділа з льодом на нижній щелепі і ревіла,бо не могла навіть води попити,а сьогодні вже герой- п'ю йогурти :))

IndigoChild
02.11.2010, 21:00
а мене страшно живіт болить(через місячні)
лежу в ліжку з ноутбуком...тяжко і встати і повернутись((:girl_sad:

Trumbumbulja
06.11.2010, 13:17
Мучить мене спина вже тиждень. Ледве рухаюсь, а сьогодні вже повний :khomyak::khomyak::khomyak:.Можку тільки лежати, тобто перебувати в рівному положенні. Що робити - не знаю...:girl_cray:

agalinka
06.11.2010, 21:45
Підкажіть, чи хтось чув щось про "симптом наперстка" у мене на нігтях, і лікар сказала, чекайте на якусь серйозну хворобу:girl_cray::(

Fleshka
07.11.2010, 23:51
Так паскудно як сьогодні мені давненько не було. По-перше другий тиждень борюсь з стоматитом. Будь-яке слово чи посмішка - то мука. Хто мав, той зрозуміє, постійна біль, 24 години на добу мучишся і нічого не допомагає. Перепробувала як завжди - все і опустила руки...вчора... А на ДН в свекрухи так хижо стала, що всю другу частину святкування не могла відірвати себе від ліжка, все плило...відчула себе знову вагітною...:girl_mad: так само тягнуло до долу і половину всього що відбувалось не доганяла, сиділа, як тормоз. Не наю, чи то погода, чи та постійна біль, чи задуха в хаті в парі з келихом винця...бррррр...Ситуацію поправило свіже повітря. Правда писок і далі болить. І постійно заспокоюю себе, що гірше вже не буде, скоро пройде, а воно ще більше розростається.
За останній рік можу на пальцях перерахувати тижні коли тої гидоти не мала. Що з тим імунітетом?

Ярочка
11.11.2010, 14:11
борюсь з стоматитом
А Ви дієти дотримуєтесь?? мала ту заразу літом, лікувала-полоскала, нічого не допомагало, ставало все гірше, а потім виключила з раціону солодке, хліб, то пройшло десь за 3 дні. Полоскала якимось засобом, нажаль, не пам'ятаю назви, але це був збір з багатьох трав, туди точно входила кора дуба, бо зуби ставали коричневі. І ще обов'язково вітаміни.

---------- Додано в 13:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:05 ----------

А мене так болить живіт, що аж в очах деколи темніє, тошнить((((((((( давно таких місячних не було(((( ні лежати, ні сидіти, ні стояти(((( випила пенталгін+спазмалгон - не допомогло(((((((

kozochka
13.11.2010, 03:11
А мене так болить живіт, що аж в очах деколи темніє, тошнить((((((((( давно таких місячних не було(((( ні лежати, ні сидіти, ні стояти
В мене колись тоже були сильні болі при місячних,нічого недопомагало. Аж одна знайома порадила , коли сильні болі випити трохи горілки, я так робила і дійсно трохи обезболювало.

---------- Додано в 00:11 ---------- Попередній допис був написаний в 00:08 ----------

А мене зараз болить в низу живота по боках, ніби яїчники і крижі ниють. Пролічила місяць запалення, а щось дальше болить. Лікар каже, що вже небачить запального процесу і що робити?

Daisy
13.11.2010, 05:32
По-перше другий тиждень борюсь з стоматитом.
Протирати натуральним медом, протерли -викинути бінтик, взяти чистий, обмокнути в мед і тд. Допомагає:girl_yes2:

Seppy
13.11.2010, 07:25
ніби яїчники і крижі ниють
Я ці болі весь минулий тиждень теж все списувала на яйники, а як виявилося, пісочок з нирок потроху виходить. Порадьтеся з лікарем, може Вам треба не до гінеколога, а до уролога.

FAIRYTALE
26.11.2010, 16:31
І я себе зле почуваю, болить мене голова, незрозуміло, що робиться в ній, температура невисока - 37,5С, горло трохи дре, кашляю, ніби легені авось повипльовую... Пішла в поліклініку, а там дохторка порадувала - то вірусна інфекція, горло червоне і виписала лікарство, ось сиджу і п"ю їх на протязі цілого дня...:girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Fleshka
26.11.2010, 16:36
Протирати натуральним медом, протерли -викинути бінтик, взяти чистий, обмокнути в мед і тд
Угу, мед я пробувала...Очі з орбіт вилазють від тої процедури. Відчуваю себе як на тортурах.

FAIRYTALE
26.11.2010, 16:43
борюсь з стоматитом
А попробуйте запарити каледулу і якомога частіше полоскати ротову порожнину. Я малій так робила і це напевно єдине, що допомогло:girl_tender:

masjaka
29.11.2010, 17:36
А у мене вітрянка!!!:girl_cray:А я то думаю, чого мені так погано, очі болять, мязи ниють, а ні насмарку, ні горло не болить? Коли через два дні знайшла характерні прищики зрозуміла. :girl_impossible:Тепер сиджу зелена, все свербить. Зате знайшовся час на форум:girl_crazy:

MorsImmortalis
29.11.2010, 23:52
приповзла додому якась розбита. так ніби нічого конкретно не болить,але слабість жахлива і спина ниє + настрій постапокаліптичний (під враженням від книжки))

Надька
30.11.2010, 20:57
а мене вже третій раз за 2 місяці болить горло, антибіотики не пю бо годую грудьми дитину, а полоскання недопомагають.

altari
01.12.2010, 01:21
а мене вже третій раз за 2 місяці болить горло, антибіотики не пю бо годую грудьми дитину, а полоскання недопомагають
Будете з мене сміятися,але моя мама десь вичитала,що від болю в горлі допомагає левоміцитин(смоктати).Таблетка дууууже противна!Но!Мама таким методом вилікувала запущене горло мого чоловіка.:girl_crazy:

Ярочка
01.12.2010, 09:34
антибіотики не пю бо годую грудьми дитину, а полоскання недопомагають
Будете з мене сміятися,але моя мама десь вичитала,що від болю в горлі допомагає левоміцитин(смоктати).
Але ж левоміцетин це антибіотик.

Туфелька
01.12.2010, 18:04
Які ліки ви приймаєте від головного болю???
цитрамон, копацил, аскофен, фармадол,анальгін, спазмалгін, ібупрофен, імет,солпадеїн- не завжди допомагають. А буває так болить, що навіть номігрен і налгезин не допомагають.
А що допомагає вам?

iriwa
01.12.2010, 18:28
а мене вже третій раз за 2 місяці болить горло, антибіотики не пю бо годую грудьми дитину, а полоскання недопомагають.
Коли мала таке то колись радила мені лікар жувати таблетки від горла Трахісан, добре мені помагало бо з лідокаїном вроді, він знеболює, а сама таблетка на рослинній основі, і полоскати горло водою з йодом але не тим що на спиртовій основі а тим що на водній, не пам"ятаю як називається, купляла давно.

---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:19 ----------

другий тиждень борюсь з стоматитом.
Кажуть що помагає варення з рожі, але що з ним робити незнаю. Якщо взнаєте що з тою рожою робити то можу поділитися своїм запасом(пришлете гінця).

Ярочка
01.12.2010, 18:31
а в мене якийсь такий дивний стан: тиск високий, а температура понижена, тошнить, морозить, голова болить фє:girl_sad: і не маю на що списати
ліки ви приймаєте від головного болю???
Мене якщо болить так, що нічого не допомагає, то п'ю пенталгін, але, в мому випадку, найкраще допомагає мануальний терапевт, чи як то називається, бо я їх називаю просто масажистами.

Мар'яся
01.12.2010, 18:51
Кажуть що помагає варення з рожі

його потрібно взяти ложечку і розсмоктувати, наскільки цей спосіб ефективний не знаю. Так само можна робити і коли турбує біль у горлі.

Wonder
01.12.2010, 18:55
а в мене якийсь такий дивний стан: тиск високий, а температура понижена, тошнить, морозить, голова болить фє
може отравились ?

Ярочка
01.12.2010, 20:40
може отравились ?
Та ні, тошнить не так як від отравлення, а так як від високого тиску

Яська Березнева
01.12.2010, 21:00
Які ліки ви приймаєте від головного болю???
цитрамон, копацил, аскофен, фармадол,анальгін, спазмалгін, ібупрофен, імет,солпадеїн- не завжди допомагають. А буває так болить, що навіть номігрен і налгезин не допомагають.
А що допомагає вам?
Мені допомагає панадол бебі в сиропі (дитячий) - правда-правда! В мене вже 5-й рік мігрені - перепробувала все, що можна, і в невропатолога лікувалася. Позаминулої неділі думала, що дуба дам.:girl_cray: Випила 2 чайні ложки того сиропу - і не дала!:girl_dance:

А чим ви рятуєте шкіру від обмороження?
Я відморозила ноги. Не всі, слава Богу, тільки ділянки над колінами. І мала ж колготи 100 den, і джинси, і плащ до коліна теплий - ділянки завбільшки в долоню червоні, сухі, болять і печуть. Намазала дитячим кремом і накрила ноги втроє складеною ковдрою, щоб відігрілися. А що ще можна зробити?

Nana11
01.12.2010, 21:12
Мені колись допомагало стрептоцид розсмоктати, приємним на смак його не назвеш, але допомагало. І Трахісан про який говорять тільки той який з анестетиком. І полоскати кожну годину, бо то тільки здається що воно нічого не допомагає, а насправді ті всі мікроби вимиває.:girl_yes2:

Туфелька
01.12.2010, 21:13
А чим ви рятуєте шкіру від обмороження?
думаю крем для покращення кровообігу на обморожені ділянки буде сам раз ))
ЗІ: дякую за ідею з панадолом, ще м такого не пробувала, а інше не допомагає напевно тому, що організм вже звик...

WildWind
05.12.2010, 05:44
А я захворіла, 37.1, спати не можу, прокинулась від того, що відчувала як піднімається температура, в кімнаті жарко, а мені поступово ставало холодно... Ну що за напасть? Тиждень їздила в лікарню до свекра, потім до сестри свекрухи, мала час, тай поїхала, потім 2 тижні хворів чоловік, і ні, я не заразилась від нього ангіною, я захворіла тепер, коли він вже не п'є ліки, а тільки вітаміни, і ми нарешті думали кудись в неділю сходити...Вчора ввечері ми поїхали в Метро, закупились на пів року, і я там підхопила якийсь вірус, сильний вірус "єдрід Мадрід", бо інакше я не хворію! АТАС.
Температура, поступово починає боліти голова, закладає горло і ніс... Спати не можу...

Маруся-мама
06.12.2010, 20:56
Вже котрий день ниє мені ліва рука. Просто замучило мене вже. Так ніби кості ломить що аж вивертає на ззовні. Цікаве це на дощ чи чого інше? І чому тільки ліва?

Пундик
06.12.2010, 21:05
А я щоно від стоматолога,щелепа болить так шо капці,все ниє :(

Незабудка
07.12.2010, 03:49
Вже котрий день ниє мені ліва рука.
Марусю, а з серцем часом проблем не мали?
Може, варто перевіритися? Всяке буває...

Маруся-мама
07.12.2010, 06:55
Марусю, а з серцем часом проблем не мали?

а я знаю що я там з чим мала? Он нині на вечір знову ниє рука і в грудях тисне. Піду до лікара знову скажуть що сачкую. Ото лікарі. Мені тут все обіцяли гомеопата... але ніяк не дадуть адресу.

Kerzenlicht
07.12.2010, 15:10
Вже котрий день ниє мені ліва рука
найімовірніше, це остеохондроз - защемлює якийсь нерв так, що віддає у ліву руку... наскільки пригадую, якщо остеохондроз віддає у руки - то проблема або на рівні нижніх шийних, або верхніх грудних хребців... добрий масажист або просто уважна людина (краще, звісно, все ж лікар) з елементарними навичками масажу може виявити, якщо це дійсно остеохондроз...
робота сидяча? після якої саме діяльності (чи пози) найбільш виражений біль?
ІМХО не думаю, що гомеопат встановить діагноз при такій проблемі...я сама прихильниця гомеопатії...
варто зробити кардіограму і дати "обмацати" хребет.

Mazerati
07.12.2010, 15:13
я там підхопила якийсь вірус
я так само. вчора була температура 37 і в грудях тиснуло. Сьогодні вже 38 :(. Голова розколюється.

iriwa
07.12.2010, 16:39
А в мене депресняк.... Ну нічого робити не можу, руки не піднімаються...

WildWind
07.12.2010, 16:53
я так само. вчора була температура 37 і в грудях тиснуло. Сьогодні вже 38 . Голова розколюється.
Я себе тої ж ночі вилікувала, вдень вже морозиво їла. З 4 ночі до 6 майже ранку випила 2 літри чаю з калини, чашку за чашкою, температура спершу піднялась до 37,5, а потім поступово почала спадати, правда постійно в туалет бігала, але то добре, десь по 6 стало легше і захотілось спати, на ранок трішки боліли голова, то я майже нічого не їла, тільки цитрусові, до вечора вже була здорова.

---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:51 ----------

А в мене депресняк.... Ну нічого робити не можу, руки не піднімаються..
Від такого помагає позитивний фільм новорічний, та хоч би "Сам удома", або книжечка. А якщо робити треба вже, і на фільм немає часу, то потрібна гучна музика, колядки!

crissola
07.12.2010, 18:25
Дівчатонька допоможіть! Підкажіть чи хто з вас вживав блемарин....у мене камінчики в нирках..лікар приписав....а інформації малувато про такий препарат.....

irchukmip
09.12.2010, 14:35
вже деякий час мене спина болить, буває переривами, а біль якийсь такий якби колючий, не знаю, що то таке і до якого лікаря з цим іти

Dana K
11.12.2010, 13:16
Ой, я вже не маю сили... :girl_cray::girl_cray::girl_cray:з вівторка хворію. Починалось з горла і температури, ломало мене 2 дні, ковтати не могла. А тоді пройшло і плавно почався кашель..а тепер ще й насмарк... Але з тим півбіди, а от як кашлю позбутись (те, чим лікуюсь не допомагає) і чхаю трохи до всього.. вже в середині від того все болить:8: КАПЕЦЬ

napoleona
13.12.2010, 22:41
Мене щось болить десь у середині, таке враження, що зразу під пупком, тягучий біль, щось не переймалася тим, але помітила, що сьогодні, то вже 3 день, але болить переважно вечером:(
В когось було таке? Навіть не знаю до кого звертатися..

Heureuse
13.12.2010, 23:59
зразу під пупком, тягучий біль
Може у вас місячні скоро? В мене часто такий тягучий біль саме перед цими днями…

dieSonne
15.12.2010, 00:24
о, і я сюди :( В мене також якийсь незрозумілий ріжучо-тянучий впоперек живота, між пупком і "низом" біль з'явився, особливо відчуваю коли лежачи сміюся, кашляю або пчихаю, а так коли ходжу то майже зовсім не відчуваю. От тепер вирішую чи то мені до гінеколога з підозрою на запальний процес чи до проктолога з підозрою навіть не знаю на що, в кишечнику. Блін, так не люблю ходити по лікарях з невідомими болячками, а ще перед святами.

Януся
16.12.2010, 12:25
Дівчата, у чоловіка після нічної температури 39 на животі вискочили червоні прищики. Що це може бути???? Температуру нічим не збивали, лише багато пив слабкий чай з малиною.

WildWind
16.12.2010, 15:05
Дівчата, у чоловіка після нічної температури 39 на животі вискочили червоні прищики
Може вітрянка? Кажуть зараз епідемія..

Незабудка
16.12.2010, 15:14
Може вітрянка?
Або краснуха, кір... Правда, краснуха в мене з лиця починалася.

Consuelo
18.12.2010, 22:29
в мене дивне щось... тому пишу сюди, як в загальну тему)

нині вязала, доволі довго, і затерпла верхня частина правого безіменного пальця... воно то нічо, але він ще ДОСІ не розтерп і холодний.... Що робити??? і ому так??? хтось може підказати?

Маруся-мама
19.12.2010, 21:53
животі вискочили червоні прищики.

В нас лікарі кажуть таким не перейматись, і почекати день два бо воно може зійти. В нас це називають пост-температурна висипка, тобто це наслідки того як організм боровся з температурою.

А он мені цікаво чому у мене після того як вип’ю зранку каву з молоком завжди потім страшенна спрага і відчуття ніби та кава засіла в шлунку.

Heureuse
20.12.2010, 11:43
А я нині вночі мучилась з температурою..піднялась до 39…спочатку морозило так, що зуб на зуб не попадав, а потім в жар кидало, то прокинулась мокра як плющ…
А все тому, що в суботу мене носило по базарах, потім в Ашан поїхали, от я і змерзла як цуцик..а вчора взагалі, їздили до похресниці, возили Миколая, то 40 хв чекали маршрутку на морозі..приїхала додому, то мене ноги аж ламали від болю…
А найгірше те, що не можу дома лишитись, а мушу пертись на навчання…сил нема взагалі, морозить, голова розколюється і ше й нудить до повного щастя…:cry:

Ярочка
20.12.2010, 12:05
а мене вчора продуло в машині((((( болить голова, вухо і око червоне(( мажусь бальзамом "зірочка" і гріюся, мушу до 16 години вилікуватись

сніжна
20.12.2010, 13:54
вітрянка? Кажуть зараз епідемія..
ага. Наша дільнича попередила, що зараз у Львові епідемія герпевірусно-інфекції ( вітрянки) як серед дітей, так і дорослих. У мого брата он 30-річні колеги хворі.

altari
21.12.2010, 00:48
Від чого можуть рости бородавки?В мене почали рости такі маленькі,по всьому тілу,коли почухаю їх-пече.Чула,що в сауну не можна ходити хто бородавки має.Це правда?

WildWind
21.12.2010, 10:55
Від чого можуть рости бородавки?В мене почали рости такі маленькі,по всьому тілу,коли почухаю їх-пече.Чула,що в сауну не можна ходити хто бородавки має.Це правда?
Вам потрібно до лікаря. Я читала, що бувають бородавки "заразні" ну тобто ви могли в тій же сауні і "підхопити" їх.

Fleshka
25.12.2010, 17:06
Болить мене голова, і ноги теж...
Вже другий день мучусь з ототою панською хворобою - мігренню...і ноги "крутить"...на погоду, чи шо?
Старію....:girl_in_dreams:

Vittoriya
25.12.2010, 17:08
Болить мене голова
І мене голова болить,вже третій день :girl_impossible: Ніц не помагає...Що ж це з погодою робиться?

terezka
25.12.2010, 17:23
а я починаю сипнути, і так, наче температура піднімається
от тобі й Різдво:(

Fechka
25.12.2010, 17:34
.... і мене голова болить вже другий день... Важко! Коли ті дощі минуться...Дивлюсь за вікно і не віриться,скоро,скоро Новий рік переступить наш поріг....
Наша дільнича попередила, що зараз у Львові епідемія герпевірусно-інфекції ( вітрянки) як серед дітей, так і дорослих. У мого брата он 30-річні колеги хворі. у Донечки(9років) в класі перехворіло п"ять дітей..правда ,ще 2 тижні тому...та мабуть таки епідемія є.. Минулого року десь приблизно в такий час теж була- хворіли шестеро дітей з класу,мала не хворіла,.. цього року теж поки ,що минуло...та не знаю чи це на добре??!!А дорослі важко переносять ,це факт....

Vittoriya
08.01.2011, 19:42
Повела мене сьогодні сестра до свого невропатолога. Його тут дууже хвалять.Моя сестра півроку тому зірвала собі руки від важкої роботи. Він ще навіть мене не перевіряв,лиш глянув на мене і сказав,що я дуже втомлена,виснажена і мені важко у всьому.І що то не моя вина,просто організм дуже ослаблений.Навиписував мені купу всього. Один препарат такий,що я ще дося маю сумніви щодо його приймання.Хоча моя сестра його вже приймає півроку і питала в інших лікарів про те,чи дійсно то добрий метод лікування,всі казали,що неврологічно до дуже добрий метод.А саме-ліки Трілептал,які взагалі вживають хворі на епілепсію :confused: Але ті ліки дуже покращують кровообіг,сприяють ліпшому кровобігу в голову. А в мене завдяки моїй спеціальності з тим давно взагалі проблеми.Навіть то,що я мерзну страшно в ноги. І от не знаю..Ще сестра сказала,що приймаючи ті ліки є небезпека ,якщо завагітніти.Дитина може народитися з генетичними відхиленнями... А він це лікування виписує не на місяць,чи навіть два.Моя сестра вже п'є їх півроку і не знати,коли кінець. І вона відчуває велике покращення,але я щось так сумніваюся....Не звикла та й боюся пити такі сильні небезпечні ліки.

Kerzenlicht
08.01.2011, 22:16
а Ви поділіться цими роздумами з тим лікарем.

---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 21:49 ----------

у мене була трагічна ситуація в житті, напевно я тоді й не хотіла жити, так щоб хотіти...приходила з роботи, де навколо мене ходили навшпиньки, не ївши, лягала обличчям до стіни...дитина, чоловік, сім"я, кухня, хата - ніц не хвилювало...мене випхали до психіатра, який мені серед іншого немедикаментозного лікування, в т.ч. психотерапевтичного діалогу, приписав фінлепсин - теж протиепілептичний препарат, правда, у мікродозах порівняно з лікуванням апілепсії. так от, наступного дня я спіймала себе на тому, що на роботі прострибала 5 сходинок по дорозі з туалету - отак підстрибом пройшла. при тому ні в голові, ні в душі ніц не помінялося...але це був перший крок з мого стану. через місяць я уже свою маму переконувала, що нам усім є для чого жити далі.Тому ефект є безсумнівно.
Якщо наважитеся розпочати лікування (а воно ефективне в комплексі,ясна річ), поставте собі термін, за який Ви очікуватимете ефекту - скажімо 3 місяці - а потім прийматимете рішення, чи продовжувати...а до того тіштеся життям і... суворо застерігайтеся :girl_blush2: Проблеми варто вирішувати по мірі їх надходження.
Або ж відмовтеся від лікування зовсім.Або ж лікуйтеся половинчасто - не всіма приписаними препаратами... Напевно,можливі ще рішення.
У будь якому разі, варто прийняти СВОЄ ВЛАСНЕ рішення, і дотримуватися його. залишаючи собі право змінити це рішення. після певного терміну чи певних консультацій-роздумів. Але, знову-ж таки, дотримуватися певного ПРИЙНЯТОГО САМОТУЖКИ рішення...
ну от, нагородила...мені так допомагає...тому поділилася своїм рецептом досягнення успіху в складних ситуаціях
Бажаю успіху й Вам!:girl_in_love:

Vittoriya
08.01.2011, 23:28
ну от, нагородила...мені так допомагає...тому поділилася своїм рецептом досягнення успіху в складних ситуаціях
Зовсім не нагородили! Ви поділился своїм досвідом і мені то дуже допомогло.Може дійсно спробувати? А потім побачити,який буде ефект.Бо я направду останній рік-два відчуваю якусь обезсиленість.А в особливо критичні моменти,такі як держ.іспити,чи як поступала на магістра,це був жах.Мені здавалося,що я не зможу видушити з себе емоції,я не зможу підняти скрипку і заграти добре.Потім воно проходило,я знаходила якісь хороші емоції,хоч може то було через силу ,або просто не йшло з середини... І нагромаджувалося...

Kerzenlicht
10.01.2011, 12:48
Бо я направду останній рік-два відчуваю якусь обезсиленість
от, і куди при тій обезсиленості ще дитинку? спершу варто себе до ладу привести...
вчора почула по тб - здоровий сон тоді, коли прокидаєшся тому, що виспався, і встаєш з ліжка радісно, бо відпочив і хочеться діяти. Небачена розкіш - не пам"ятаю, коли в мене так було:download:

olevitska
10.01.2011, 23:55
ебачена розкіш - не пам"ятаю, коли в мене так було
і я не пам"ятаю ...зранку лиш проснусь і мрію про вечір...щоб виспатись...це ненормально, але не знаю чому так
ще й "до повного щастя" вже третій тиждень температура 37,2-37,4...і ренген впорядку і аналізи теж...завтра їду здавати аналізи ще раз.

true
11.01.2011, 00:47
...зранку лиш проснусь і мрію про вечір...щоб виспатись...це ненормально, але не знаю чому так
О, та сама проблема і в мене. Я вже сама на себе зла, бо роблю все через силу, на "останньому диханні" і мрію, де би то прилягти. Але я все життя маю проблеми з підвищеним давленням і воно мені зараз на зміну погоди дуже "стрибає". Можливо в тому і причина. Ще мені радили пропити крапельки береш плюс для зміцнення загального стану організму, щоб зняти почуття постійної втоми. Ото думаю, чи варта.

WildWind
11.01.2011, 10:47
вчора почула по тб - здоровий сон тоді, коли прокидаєшся тому, що виспався, і встаєш з ліжка радісно, бо відпочив і хочеться діяти. Небачена розкіш - не пам"ятаю, коли в мене так було
Дівчата, а ви як визначаєте, коли спати лягати, коли прокидатись? Спробували визначити,коли для вас оптимальний час "прокидання"? "Засинання"? Може бути, що для вас лишні 2 години сну, і вже цілий день сонні, а може ще годинку, і буду цілий день "як огірочок"?
До прикладу в мене. Якщо я засну в 22:00, а прикинусь в 6:00. То я цілий день літаю просто. Можу навіть в 5:00 прокинусь без проблем. Менше годин сну для мене згубно, як і більше. А у вас? Для декого достатньо і 4 години поспати, а коли людина переспить той час, коли пора прокидатись, у результаті, - цілий день сонна.
Прислухайтесь до свого організму. Я вірю, що важко підстроїти розпорядок дня під себе, але та лишня година сну, дасть вам силу та енергію на цілий день, і встигнеться набагато більше.

true
11.01.2011, 11:17
Прислухайтесь до свого організму
Мій організм цілодобово би спав. :girl_blush2:Але недосипання для мене ще гірше, бо я тоді як сновида і не можу нічого з цим подіяти. Оптимально для мене поспати протягом 8-ми годин, тоді я висипаюсь. Але то розкіш... Мені здається, що це ще та противна погода додає небажання прокидатися. Дуже мені важко прокидатися , коли ще темно, а якщо за вікном ще така гидота, як останні кілька днів, то просто жах:girl_cray:.

WildWind
11.01.2011, 11:41
Оптимально для мене поспати протягом 8-ми годин, тоді я висипаюсь. Але то розкіш...
Проспати то 8.. але коли заснути і коли прокинутись?
Дуже мені важко прокидатися , коли ще темно, а якщо за вікном ще така гидота, як останні кілька днів, то просто жах.
Мені теж важко коли ще темно прокидатись, тому одразу всюди-всюди вмикаю світло і радіо, або якусь музику веселу. Обманюю свій організм. Інколи прокидаюсь, накидаю халат, і одразу відчиняю вікна в спальні, свіже повітря бодрить. Або поки в ванній, відчинене вікно на кухні. Багато дрібниць таких..

Leila
11.01.2011, 13:35
Обманювати організм можна, але скільки часу? я ніби звикла до такого режиму як в мене зараз, але почуваюся втомленою, виснаженою, бо одне діло коли заснути і прокинутися, а друге скільки разів за той період проснутися і заснути знову.

WildWind
11.01.2011, 14:39
Обманювати організм можна, але скільки часу?
Якщо ви впевнені, що для того, щоб виспатись, вам потрібно 7 годин, а прокидатись не хочеться і на 8, то чисто психологічно, можливо лінь, можливо морально стомлені, тоді і обманюєте самі себе.
я ніби звикла до такого режиму як в мене зараз, але почуваюся втомленою, виснаженою, бо одне діло коли заснути і прокинутися, а друге скільки разів за той період проснутися і заснути знову.
Якщо у вас мала дитина, то не зараджу, не проходила ще того, але думаю і тут є свої методи. Але якщо у загальному у житті у вас режим, який ніби вас влаштовує, але ви не висипаетесь, разом з тим немає хронічних хвороб і т.д. то означає, що потрібно слухати себе, і перебирати різні варіанти сну, щоб знайти оптимальний. Інколи достатньо спати в холодній кімнаті, щоб ваш організм швидше відчув себе оновленим. І не забувайте, що інколи те, що ви думаєте вам не підходить, може бути просто гра підсвідомості. Як наприклад прокидатись, коли надворі ще темно.

Heureuse
11.01.2011, 22:45
З обіду мучусь від болю внизу живота і в попереку:girl_sad:
Спочатку думала, що то ще від критичних днів, хоча сьогодні другий день і зазвичай мене вже нічого не болить..та потім помітила, що біль не такий як при місячних- якось так тяжко внизу живота, ніби щось тяне і періодично поколює. І ще то все віддається в попереку так, що ні сидіти, ні лежати:cry:
Не підкажете, що то може бути? Бо вже кілька разів відчувала такий біль в животі і не при місячних…

Уляночка
12.01.2011, 00:34
а я від 7 числа мучусь зі страшенним болем зліва в ділянці серця,пахви і назад до лопатки..думала - серце..але де ж - застудила нерв...бігала в селі,не накинувши куртки надвір...інколи так перехопить,що дихнути не можу..мастила живокостам..не допомагало...муж купив діп-реліф..трохи полегшало

ckorpionsha
12.01.2011, 00:53
я ніби звикла до такого режиму як в мене зараз
а мій ранок починається в 6 год зі словами Хочу їсти,мама. А спати хочеться ще й як. Поки малий засне, кухня, ванна,муж, тре для себе ще щось то година 1-2. То хожу як зомбі. Моя норма це лягти в 8 вечора і до 10 ранку десь спати..алее то з області фантастики((
От голова розколюється з неділі вечора...просто вона мене ніколи не болить.

Уляночка
12.01.2011, 13:59
я від 7 числа мучусь зі страшенним болем зліва в ділянці серця,пахви і назад до лопатки..думала - серце..але де ж - застудила нерв...бігала в селі,не накинувши куртки надвір...інколи так перехопить,що дихнути не можу..мастила живокостам..не допомагало...муж купив діп-реліф..трохи полегшало
дівчата, не можу вже терпіти...якщо це нерв застудила, то скільки можу відчувати біль...особливо сильний при вдих-видиху глибокому...найбільше всередині груді...де серце....вже не знаю, що думати....

Kerzenlicht
12.01.2011, 14:37
відчувала такий біль в животі і не при місячних
варто пройти мінімальний огляд у гінеколога з мазком.

не можу вже терпіти...якщо це нерв застудила, то скільки можу відчувати біль..
підіть до невропатолога - або тут у темі відповідній знайдіть, або у поліклініку, або до того ж Хабаля Стефана Йосифовича (Поліклініка на Патона), якого щойно радила десь інде - він знається на всьому, що пов"язано зі спиною й обмеженням руху, як сам не поможе, то скерує. Не терпіть, однозначно.

kristas
12.01.2011, 14:37
Можливо то у вас защемлення нерва, від хребта! у мене теж таке бувало, а так переживала, думала. що все, капут мені(СЕРЦЮ)....
Ой, а в мене знову лімфовузол запалився . Буквально місяць тому ходила тиждень з гульою збоку на шиї, повернути не могла. А тепер більше до переду на шиї, правда не спух, просто болить...не пойму від чого. можливо через хворобливе горло...

natorella
12.01.2011, 14:45
якщо це нерв застудила, то скільки можу відчувати біль...особливо сильний при вдих-видиху глибокому...найбільше всередині груді...де серце....вже не знаю, що думати..
я думаю - то невралгія
так “відходжені” на ногах застуди з часом вилізають

Уляночка
12.01.2011, 15:06
відходжені” на ногах застуди з часом вилізають
ні, не хворіла..а от гола бігала в мами в селі..до клюзету....ну як на селі...

inNusjalapusja
12.01.2011, 15:27
І я захворіла, перший раз за останній рік.
голова болить дико з вчорашнього вечора, дихати немає чим, дуже боляче ковтати. Була сьогодні у ЛОРа - діагноз "втішив": одночасно гострий фарингіт і ГРВІ. ото і мучаюся тепер.

Vittoriya
12.01.2011, 15:31
.а от гола бігала в мами в селі..до клюзету....ну як на селі.
цілком може бути від цього. Простудили нерв.

olena
12.01.2011, 15:32
я думаю - то невралгія
Я теж так думаю,сама неодноразово з тим мала справу.
Уляночка мусиш сходити до лікаря хай порадить тобі щось для обезболення і для лікування,правда якщо ти ще годуєш,то звичний набір ліків не дуже підійде.

Уляночка
12.01.2011, 15:41
Уляночка мусиш сходити до лікаря хай порадить тобі щось для обезболення і для лікування,правда якщо ти ще годуєш,то звичний набір ліків не дуже підійде
так, звичайно,годую...поки діп-реліфом мащу

natorella
12.01.2011, 15:51
поки діп-реліфом мащу
ха, знаєш як складники з реліфів в кров швидко поступають???
я маю чутливість на них. зразу смак в роті -бєєєєє

Уляночка
12.01.2011, 15:52
знаєш як складники з реліфів в кров швидко поступають???
то що не мастити..не годна терпіти..живокост не помагав

natorella
12.01.2011, 16:07
живокост не помагав
д-ра тайса? чи чистий??
моїй бабулі блокаду робили - якраз другий рік тримає

Уляночка
12.01.2011, 16:10
тайса.....

natorella
12.01.2011, 16:11
тайса...
моя бабуля ним всьо лікує (вона в мене іпоходрик-професіонал)
а до лікаря з невралгією треба йти
але якогось дууууууууууууже мудрого, бо то нерви
пильнуйся

Kerzenlicht
12.01.2011, 16:12
Уляночко, в жодному випадку дип-реліфом, якщо годуєте! тим паче - місце натирання поряд з грудьми! Все йде в молоко! вже до лікаря! до Хабаля!
можна спробувати розтерти-промасувати...але то ризиковано, щоб не защемило десь-щось...варто, щоб спеціаліст глянув.
Дип Релиф (Deep Relief)
Противопоказания:
- Повышенная индивидуальная чувствительность к компонентам препарата и другим нестероидным противовоспалительным лекарственным средствам;
- препарат не наносят на открытые раны и участки с нарушенным кожным покровом;
- период беременности и лактации;
інструкції там нема??????????

Уляночка
12.01.2011, 16:13
але якогось дууууууууууууже мудрого, бо то нерви
де го найти
в жодному випадку дип-реліфом, якщо годуєте! тим паче - місце натирання поряд з грудьми! Все йде в молоко! вже до лікаря!
чого так страшно??77 я вже боюся...