КПК

Показати повну версію : "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Дана
02.10.2009, 15:03
біль голови, горло дере, ніс закладає. Це просто жах!!!От таке у мене зараз і ще слабість, з носа пара як з паровозу, і тіло ломить:girl_cray:

Liliyah Romanova
02.10.2009, 15:11
От таке у мене зараз і ще слабість, з носа пара як з паровозу, і тіло ломить
Та то симптоми звичайного грипу. Я би на свої теж не дуже зважала, якби не шалений біль голови, через який я вчора злягла і те, що у співпрацівниці була вся сім*я хвора на свинячий грип, і то лікар це підтвердив ще в минулу п*ятницю!!!
І ми босам сигналили, що така сім*я має ВСЯ бути на карантині, і що вона виглядає жахливо, а вони нас не слухали... :girl_cray: Діти співпрацівника, що біля неї сидить, вже нині також хворі. :(:(:(

Дана
02.10.2009, 15:16
Лілю та я знаю що у мене звичайний грип, але від того мені не легше.
А розкажіть як лікують у вас свинячий грип? Якими ліками?

Orman
02.10.2009, 15:16
а вони нас не слухали

а напустити на них якусь санепідкомісію, чи що там в них є. Мене такі "герої" вбивають просто, ходять на роботу і всіх заражають :girl_mad:

Галченя
02.10.2009, 15:20
Ой Лілю, мене аж саму голова заболіла як я це прочитала. І справді, важко не панікувати. Будем сподіватися, що все легко минеться, і що в вас теж лише простуда. А може варто було вам взяти якесь (навіть фіктивне) лікарняне, відразу як про співробітницю взнали?

Leila
02.10.2009, 15:32
А мене живіт болить, тіло ломить ,температура 38, напевно якесь отруєння, і неможу припустити чим, давненько такого не було в мене, вичатала тут про чай з ромашкою, заварила ,а мала в слінгу замість грілки на живіт. Не будемо сьогодні гуляти, бо мені дуже зле, шкода (хочеться свіжого повітря)

Liliyah Romanova
02.10.2009, 15:49
А розкажіть як лікують у вас свинячий грип? Якими ліками?
Ніц не знаю. Лікаря мого нема до понеділка. Хіба на швидку поїду, бо чую, що мені дуже слабо від раня. Хоч і спала від 7 вечора до 6ої ранку. Я щось собі то так легковажила, а тут...
Ой Лілю, мене аж саму голова заболіла як я це прочитала. І справді, важко не панікувати. Будем сподіватися, що все легко минеться, і що в вас теж лише простуда. А може варто було вам взяти якесь (навіть фіктивне) лікарняне, відразу як про співробітницю взнали?
Такі болі голови у мене лише влітку від жари бувають. Намагаюся не думати, але в очах час від часу жовтіє, в голові паморочиться... Іду я десь дзвонити й питати, що робити, бо здурію...

Mazerati
02.10.2009, 16:00
І я простудилась, але прочитавши тут про ваші проблеми, вирішила, що я майже здорова....

algo
02.10.2009, 16:12
Знов мене серце поболює......

Liliyah Romanova
02.10.2009, 16:18
Лілю та я знаю що у мене звичайний грип, але від того мені не легше.
А я би хотіла, щоби це був звичайний грип!!! Наша дизайнерка бідаця сидить і ліки їсть цілий ранок. СТРАШНО нам!!!Знов мене серце поболює......
Йой, що ж то з вашим серденьком таке? Пильнуйте себе!!!

Натуся
02.10.2009, 16:55
А мене вухо болить...Вже другий тиждень...Але я спершу думала,що то зуб мудрості так болить і віддає на вухо, а то виявляється не зуб,бо нинька болить тіки вухо...І то так,що аж вити хочеться...:( :( :(

algo
02.10.2009, 17:00
Йой, що ж то з вашим серденьком таке
та то вже давно!!наслідок перенесеної і недолікованої ангіни в 11 років! дало ускладнення!

Натуся
02.10.2009, 17:03
та то вже давно!!наслідок перенесеної і недолікованої ангіни в 11 років! дало ускладнення!
важайте з тим,вам ще народжувати,мене цілу вагітнісь кардіолог спостерігав,і перед пологами два тижні приймала серцеві вітаміни,та ж сама перенесена ангіна в дитинстві, тільки хронічна-і як результат-серцевий ревматизм,невилікований і гарненько запущений...:( :( :(

algo
02.10.2009, 17:19
як результат-серцевий ревматизм
Аналогічно!! тільки не запускаю, лікуюсь час від часу.крім того ще мінімальна недостатність мітрального клапана.але ми прорвемось!!!!!не дамось хворобі!!!

Яська Березнева
02.10.2009, 17:30
та ж сама перенесена ангіна в дитинстві, тільки хронічна-і як результат-серцевий ревматизм,невилікований і гарненько запущений...
Аналогічно!! тільки не запускаю, лікуюсь час від часу.крім того ще мінімальна недостатність мітрального клапана
Ого... Оце справді ситуації... Я тихенько сиджу і мовчу зі своїм вухом...:girl_crazy:

Натуся
02.10.2009, 20:06
Я тихенько сиджу і мовчу зі своїм вухом..
Та я ж про вухо теж писала...:)

Holly
02.10.2009, 21:52
Несподівано почало хапати в лівому боці. То сильно заболить, то відпусте. Що це може бути? Апендицит з якої сторони?

GONE BABY GONE
02.10.2009, 22:02
Апендицит з правої!

Usmishka
02.10.2009, 22:04
А з лівої яйник і підшлункова.

Holly
02.10.2009, 22:04
Апендицит з правої!

З лівої ніби.
Зрозуміло, лікарів на форумі нема:xaxa::xaxa::xaxa:
підшлункова.
Ото напевно вона мене турбує. Сьогодні поїсти не дуже вийшло, а на вечір гості прийшли, наїлась всякого різного, тепер мучаюсь.

Liliyah Romanova
02.10.2009, 22:06
ТО я переплутала. ТОго викинула. :shy:

Яська Березнева
02.10.2009, 22:09
Та я ж про вухо теж писала...
В мене не те...:girl_sad: В мене трошки інше і гірше...:girl_sad:

GONE BABY GONE
02.10.2009, 22:11
та мені його просто вже вирізали...:)тому трішечки орієнтуюсь в тому питанні:)

Іспанка
06.10.2009, 19:34
А в нас прорізалось перше ікло, тішуся безмежно, але спати нам ще не судилось нормально, бо друге ну ніяк не хоче пропхатись , але то вже не сюди
а в мене нарешті лізуть зуби мудростіhttp://yoursmileys.ru/tsmile/illness/t2516.gifпричому два одночасно...ууу,ясна боляяяять...але то не сюди))

Натуся
07.10.2009, 16:22
Людоньки...Вибийте мені того зуба мудрості...:( Бо то таки не вухо...:( :( :( І нема кому з малою побути,щоб я нарешті вийшла і вирвала той противнючий зубисько........:( :( :(

nattsol
08.10.2009, 13:41
щось мій організм здає позиції - не знати від чого застудилася (може, дається взнаки вікно, що я завжди відчиняю на ніч). позавчора вже зраділа, що горло перестало боліти і нежитю не було, а сьогодоні почався сухий кашель і в грудях трохи пече :( бронхіт починається, чи що... головне, що температури нема і не було

krab
09.10.2009, 17:08
А мене сьогодні цілий день страшенно болить голова:((то капець:girl_cray:

Грильяжка
11.10.2009, 11:03
Дівчата в мене знову біль горла -нежить ну що ж це таке

popelushka
11.10.2009, 11:26
Мене вже третій день болить голова.... Міряла тиск, понижений. Голова аж терпне:girl_sad:

сяняНЯНЯ
11.10.2009, 11:37
а я вже другий день закатарена,з носа просто лиється.крім малини не знаю чим лікуватися бо ше малу годую.А так таблетку би якусь випила-і за 5хв здорова!

Грильяжка
11.10.2009, 11:44
лиється.крім малини не знаю чим лікуватися бо ше малу годую
Горло полощіть травами і содою з сіллю, інфекцію вбиває і закапуйте ніс слабеньки соляним розчином. Я це ніс сіллю завжди грію легше стає

Випила фармацетрон-бо інакшої ради не бачу завтра МУШУ іти на роботу , як голос сяде то взагалі веселуха буде, хоч би до вівторка витримав

vanilia
14.10.2009, 20:04
а в мене ангіна починається :( І з малою нема кому посидіти, так переживаю тепер (((((

adyl
14.10.2009, 21:24
А в мене жахливо болять ноги, вже з місяць!!!! Не знаю чи то від превтоми, чи то від запаленння, чи верікоз який???? Вже всі мазюки пробувала, від всіх болячок, нічого не помагає:( Зранку на ноги взагалі втати не можу, як не відпочипочивала:((

IRUSKA*8
15.10.2009, 00:32
Може і не в ту гілку.....але....Нарешті наважилась написати і запитати поради.В мене на спині(а, точніше, десь 10см вище копчика по лінії хребта) є родинка(приблизно 5-7мм в діаметрі),вона мене ніколи не турбувала,а коли я була вагітна,то просто наче розтянулась,а потім стала такою як і раніше.Але вже декілька днів вона вене болить(точніше, біль наче зі середини,а не на поверхі,і то такий постійний,пекучо-ниючий)....можливо,хтось зустрічався з такою проблемою,знає до якого лікаря звернутись(буду дуже вдячна за контакти та поради),бо і-нет мені "видає",що то треба йти до хірурга-онколога,а я не знаю куди і до кого......

Женічка
15.10.2009, 00:45
IRUSKA*8, можливо, натерли одягом??? або самі не помітили,як зачепили чимось і травмували її???
ті всякі родинки і бородавки - моя болюча тема.....

IRUSKA*8
15.10.2009, 00:50
IRUSKA*8, можливо, натерли одягом??? або самі не помітили,як зачепили чимось і травмували її???
ті всякі родинки і бородавки - моя болюча тема.....
Дякую Женічка,що відписали....ні,не натерла,я вже її нераз "зачіпала" і бачила,як воно є,а то..щось зі середини болить,а може я себе просто "накручую"...але,всетаки,треба провірити,можливо хтось порадить куди звернутись...

Daisy
15.10.2009, 01:23
можливо хтось порадить куди звернутись
Я зверталась до дерматолога.

Нифка
15.10.2009, 01:31
1 Ви себе накрутили
2 Підіть до лікаря, щоб не переживати. Після одного нещасного випадку у мене в сім'ї, моїй сестра вирізали всі родимки на спині, можливо Вам варто теж. Щодо мене то родимка у мене на одній з грудей, і це така болюча тема, я її боюсь підірвати, по ночах просинаюсь перевіряти чи все на місці. А коханого з першого дня дістала своїм: обережно там родимка.

odree
15.10.2009, 01:39
то треба йти до хірурга-онколога,а я не знаю куди і до кого......зверніться в обласний шкірвендиспансер до городиловського андрія нестеровича (поліклініка, 4 поверх, 8 кабінет, потрібен попередній запис) він саме таким займається

Грильяжка
15.10.2009, 07:25
шкірвендиспансер до городиловського андрія нестеровича (поліклініка, 4 поверх, 8 кабінет, потрібен попередній запис) він саме таким займається
І до речі він дуже прикольна людина-в нього суперове почуття гумору. Хтів колись женити на мені свого сина но.. А щоб не офтопити мій сухий кашель скоро мене дістане. На вихідні буду робити компрес з картоплі. А зараз п"ю пертусин з сухою дитячою мікстурою. Завжди помагало тепер щось не дуже

veroni4ka
15.10.2009, 09:49
Апендикс справа. Точно.
Дівчата, які вітаміни порадите, а то в малої в школі всі діти почали хворіти, а так не хочеться від школи відставати. І собі щось би не зашкодило попити для профілактики.
В минулу суботу в аптеці чоловік казав, що для осінньої проф. купує Доппель Херц - це щось для серця і я собі щось таке намислила, а ле тепер так багато підробок :-(

odree
15.10.2009, 11:21
Хтів колись женити на мені свого синаГрильяжко, а андрій нестерович і є син нестора євгеновича (той, на кого ти подумала :) )

Holly
16.10.2009, 11:35
В мене вора ввечері боліло серце. Хоча я думаю то не серце а між ребрами нерв (в мами колись таке було). А сьогодні зранку встала, почало сильно нудити і голова сильно боліла - біль йшла від потилиці до чола. Шкоріше за все піднявся тиск. Ще й не було чим поміряти. Так я промучилась від 7.30 до 11.00. Мені так зле було, що вже мамі подзвонила, щоб приїхала.

Грильяжка
16.10.2009, 18:49
а андрій нестерович і є син нестора євгеновича
переплутала

Мама Даши
16.10.2009, 21:56
Оооо :(,у мене також застуда,знову! Регулярно що дві неділі-вже так втомилася...:(....:(.:(

Bogdanka
16.10.2009, 22:00
зверніться в обласний шкірвендиспансер до городиловського андрія нестеровича
підтримую, толковий дохтор

Joana
17.10.2009, 15:47
Дівчата, які вітаміни порадите, а то в малої в школі всі діти почали хворіти, а так не хочеться від школи відставати. І собі щось би не зашкодило попити для профілактики.
Ми завжди всією сім*єю купуємо перед епідемією ампулу ехінації і просто п*єм її, тобто можна і вколоти, але це крайні методи. От коли хвороба розбирає вже то краще вколоти, ніч температури і на другий день нічого як і не бувало. Але обережно тим хто важко переносить високу температуру!!!!!!!!!! От сьогодні якраз купила будемо пити, щоб не хворіти)))) Досі завжди рятувало. Але теж попереджають про підробки((((.
Ще один перевірений метод по 50 г. червоного сухого вина кожного вечора від осені і до весни поки та зараза не пройде)))))

Грильяжка
17.10.2009, 20:44
перед епідемією ампулу ехінації і просто п*єм її,
в яких дозах ви її п"єте і скільки разів в день?

Olunja
18.10.2009, 16:26
Останнім часом стала дуже нервова, все дратує.... Підкажіть як з цим боротись?

Diana
18.10.2009, 17:04
Останнім часом стала дуже нервова, все дратує.... Підкажіть як з цим боротись?
Це напевно сезонно - нехватка сонця і вітамінів. Стисніть зуби міцніше, усмішку ширше і вперед.

dieSonne
19.10.2009, 14:23
Ще один перевірений метод по 50 г. червоного сухого вина кожного вечора від осені і до весни
ми також так лікуємося, але вино підігріваємо, додаємо туди кориці, імбиру та шкірку від лимона чи апельсинки - такий собі глювайн :)

katrinka
19.10.2009, 14:29
ми також так лікуємося, але вино підігріваємо
... а з весни починаємо лікуватись від алкоголізму :):):). жартую звичайно, якщо домашнє вино або дійсно хороше натуральне, навіть дітям корисно ложку давати. я теж на днях малиновим лікувалась сподобалось...

dieSonne
19.10.2009, 14:39
а з весни починаємо лікуватись від алкоголізму
так, і знову пишему в темку "Болить мене голова..."
у нас домашнє, а дози смішні, лікувальні, як каже моя мама.

Joana
19.10.2009, 16:35
в яких дозах ви її п"єте і скільки разів в день?
одну ампулу розвести трошки водою і випити. Наступну якщо хвороба все таки підступає, то можна випити аж через 3 дні знов одну ампулу на воду.

Holly
20.10.2009, 15:48
Я на вихідні проколола руку ножем. Ніби не сильно і кров не текла, але тепер затерпає то один, то інший палець. Незнаю чи то пов"язано, але починаю переживати:girl_sad:

Женічка
21.10.2009, 11:55
дівчатка,який мене гри схопив, останній раз,певно,років 8 тому грипувала....
з понеділка хожу сама не своя, температура практично постійно тримається,правда вище за 38.8 не піднімається.
сьогодні вночі вже збила,бо так мене то виснажило...
останні тиждень сесії коту під хвіст, стільки начитки пропустила, захист курсової....ех

Натуся
21.10.2009, 12:14
Писала я раніше ,що зуб болить.....досі болить,але вже не зуб...зуб зробили,а біля нього мішечок з якоюсь кістою,плюс маргінальний періодонтит (во які я слова знаю:))...Вчора вирізали мені ту кісту,капець як то боліло...а сьогодні............хочу щоб челюсті нарешті відкривалися...нічого вкусити не можу,просто рот відкрити ширше одного сантиметру не можу...бо зуб 38-ий(самий останній зліва зуб мудрості)і після нього вирізана рана...,а ще від того нагноєння, яке було від кісти, пішли по всій стороні стоматити зверху і знизу...і рану приходиться полокати кожну годину...хочу нарешті,щоб перестало боліти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(

vanilia
25.10.2009, 15:22
Писала я раніше ,що зуб болить.....досі болить,але вже не зуб...зуб зробили,а біля нього мішечок з якоюсь кістою,плюс маргінальний періодонтит (во які я слова знаю)...Вчора вирізали мені ту кісту,капець як то боліло...а сьогодні............хочу щоб челюсті нарешті відкривалися...нічого вкусити не можу,просто рот відкрити ширше одного сантиметру не можу...бо зуб 38-ий(самий останній зліва зуб мудрості)і після нього вирізана рана...,а ще від того нагноєння, яке було від кісти, пішли по всій стороні стоматити зверху і знизу...і рану приходиться полокати кожну годину...хочу нарешті,щоб перестало боліти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Натуся, то у вас кистогранульома була?
У мене недавно таке знайшли (
Розкажіть де вирізали її, хто робив (який лікар) і як проходила процедура? Чи то потрібно до хірурга-стоматолога?
Тримайтеся і поправляйтеся!
Мені моя стоматолог сказала, що то потрібно робити резекцію (вирізати кусок десни, тоді зробити резекцію того кореня і т.д.), тому боїтьсмя то рухати. І сказала, що це під наркозом робиться... Я вже так спережавалася (

Грильяжка
25.10.2009, 18:09
Мені видаляли кисту над верхнім переднім зубом-процедура, малоприємна, наркоз місцевий але таке враження що я все чула, після того три дні кололи не могла сісти і руки розігнути. Так напухла на лиці що нагадувала собі порося ех важко було....Потім на ренгені виявив мій дантист ще одну але він брав укол і колов якесь лікарство прямо туди-люди я тоді зорі бачила, свідомість раз навіть втратила, але на щастя процедура виявилась ефективною.Тому якщо кажуть вирізати може порадьтеся зі стоматологами на коління в зуб, тепер майже всі це роблять і повірте то краще ніж операція

martinkadp
25.10.2009, 18:33
Мені моя стоматолог сказала, що то потрібно робити резекцію (вирізати кусок десни, тоді зробити резекцію того кореня і т.д.), тому боїтьсмя то рухати. І сказала, що це під наркозом робиться... Я вже так спережавалася (
мені таке робили взимку. розпухло, боліло страшне. перше в поліклініці промучили щось два місяці, не знали шо воно таке, під кінець стали казати що треба два зуба видаляти (в мене воно було між 4 і 5 верхніми - ну уявіть собі то видаляти!). не витримала, поїхала в Донецьк до свого постійного стоматолога. показала знімки. сказав що можна в принципі і не чіпати, але ліпше видалити, і операція елементарна.
робив хірург, під місцевою анестезією, то там і довбати кістку не довелося, бо в тому місці дефект якийсь (через то гній так спокійно і виходив). прикольне відчуття, коли болю не чуєш, а чуєш лише тріск кістки :)
видалили кінці двох коренів, які опинилися всередині тої гранульоми. боліло лише пару днів, але потім треба було щось більше місяця постійно полоскати і помалу витягати турунду, якої дірку заклали... у мене єдина була проблема, що та турунда важко виймалася, дуже заважала і запах нехороший був з рота через неї :(
ну ото зробили в лютому, зараз про це нагадує тільки заглибинка невеличка, рецидивів не було, всьо ок :)

Oliusia
26.10.2009, 12:30
Ось і мене підкосив грип.Зі всіх знайомих протрималась найдовше:girl_haha:
зранку встала голова розколюється,а з очей ріки течуть.:girl_devil:ще й кашель почався.
ой,як не люблю хворіти:girl_cray:

algo
27.10.2009, 11:00
Щось мене починає косити застуда.поки чую підняття температури, першіння горла.п"ю чай і жую таблеточку!

Грильяжка
27.10.2009, 11:33
А мене з правого боку ввечері кололо біля пупка іду нині в обід до хірурга страшно мені...

Siania
27.10.2009, 12:19
А в мене герпес вискакує вже 5 раз підряд, без передишки, просто в різних місцях на губах:girl_sad:
Може хтось звертався до лікаря через це?
мазі, припікання і т.д. не помагають:(

Oliusia
27.10.2009, 12:23
Siania,це послаблений имунітет.варто зайнятись підвищенням опірності організму.

Kasia
27.10.2009, 12:30
мазі, припікання і т.д. не помагають
то певно треба пройти курс таблеток проти цього вірусу. видно, сильно активізувався у Вашому організмі.

odree
27.10.2009, 12:33
Siania попий Фамвір по 1 таб 2 рази на день протягом тижня

Siania
27.10.2009, 12:58
Siania,це послаблений имунітет.варто зайнятись підвищенням опірності організму.
Нє, ну в мене були завжди час від часу, там 2-3 рази на рік, ну щоб так...:(
Ок, попробую попити фамвір, дякую!;)

odree, а до лікаря нема чого йти?

Vittoriya
27.10.2009, 13:19
в мене герпес вискакує вже 5 раз підряд, без передишки, просто в різних місцях на губах
В мене таке буває... Це дійсно ослаблений імунітет, бо зазвичай герпес раз на рік, раз на півроку. Я ходила до імунолога... Якісь здавала аналізи, а потім мені то надоїдо. Нічого мудрого і нового він мені не сказав. Лише таблетки Гевіран, коли висипка на губах. Це дорогі таьлетки, але добрі. А ще колись один дерматолог виписував мені таблетки Ацикловір Стада. Дуже хороші. По 200мг 5 разів на день 5 днів, так п'ється, щоб скоро пройшло.можна купити 400мг, і по половині пити, так дешевше трошки виходить, бо таблетки дорогі, хоча той Гевірн ще дорожчий... Помагає дійсно, проходить швидше набагато, аніж би само, чи з мазями. Я вже перепробувала різні методи, але тепер тільки як чую свербіж на губах, одразу п'ю Ацикловір і тим спасаюся.
попий Фамвір по 1 таб 2 рази на день протягом тижня
А що то таке? Це вітаміни якісь? Цікаво знати, може й мені пригодиться.
а до лікаря нема чого йти?
Задля власного заспокоєння можна піти до лікаря. Але сумнівно, щовін скаже щось таке, чого ви не знали.. Герпес то така противна штука, повністю ж то не виведеш, а як зробити , щоб було рідко?сама не знаю. Треба організм берегти, вітамніни пити.

odree
27.10.2009, 14:27
odree, а до лікаря нема чого йти?чому не варто, можеш піти :)

А що то таке? Це вітаміни якісь? ФАМВІР (http://posydenky.lvivport.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fmozdocs.kiev.ua%2F likiview.php%3Fid%3D8583)
противірусний препарат

Vittoriya
27.10.2009, 14:30
ФАМВІР
противірусний препарат
тоді, думаю , що від герпесу звичайного краще пити Ацикловір. Цей препарат міститься у всіх мазях від герпесу.

odree
27.10.2009, 14:36
тоді, думаючому ви так думаєте? фамвір, який є пероральною формою пенцикловіру, є набагто активніший від ацикловіру. тому при таких загостреннях від нього буде кращий ефект, ніж в ацикловіру

Vittoriya
27.10.2009, 14:39
чому ви так думаєте? фамвір, який є пероральною формою пенцикловіру, є набагто активніший від ацикловіру
але там в показаннях є лише генітальний герпес і поясничний, а це набагато серйозніші форми герпесу, то ж нащо так травити організм, якщо висипка тільки на губах? Та й мені особисто лікарі, в яких я питала про герпес, казали лише про ліки, в яких є ацикловір.Може то краще, що ті ліки хоч трохи легші?

odree
27.10.2009, 14:41
а також в показаннях єПростий герпес у дорослихіз порушеною імунною функцією
По 500 мг, 3 рази на день, протягом7 днів. Почати лікування рекомендується відразу після прояву висипання.
і як лікар, я швидше призначу фамвір у вищеописаному випадку

Vittoriya
27.10.2009, 14:50
і як лікар, я швидше призначу фамвір у вищеописаному випадку
http://yoursmileys.ru/tsmile/emb/t1813.gif (http://yoursmileys.ru/t-emb.php) З лікарями сперечатися не буду..http://yoursmileys.ru/tsmile/yes/t2715.gif (http://yoursmileys.ru/t-yes.php)

Кольорова
27.10.2009, 15:06
А які симптоми низького гемоглобіну? Знаю, що треба йти кров здавати, але якось так тєжко вибратися до тої лабораторії :(

Грильяжка
27.10.2009, 16:27
які симптоми низького гемоглобіну?
В мене свого часу була страшна сонливість і блідість. Виявилось що гемоглобін впав.З того часу полюбила дуже телячий язик їсти і печінку-все окей. А мене нині бадав дохтор на апендицит-новина хороша -не він, погана- певно гастрит так віддає буду з наступного тижня оббстежуватись. І ще в зубі виявили гранульому не знаю що мені завтра дантист скаже...

Daisy
28.10.2009, 04:40
але якось так тєжко вибратися до тої лабораторії
Вибратись тєжко але необхідно, бо можна і свідомість втратити.

Inka Blond
29.10.2009, 11:17
Хворію вже другий тиждень,грип. і ніби вже крaще стaло, зaлишився тільки кaшель, тaк почaлa боліти печінкa:(ні сидіти, ні стояти, ні лежaти не можу:girl_cray:Рaніше ніколи з тим проблем не мaлa:no:

Kusichka
29.10.2009, 15:11
Та, мабуть, фігово не того, що осінь....
А мені ніби сьогодні трохи ліпше... Принаймі температури нема. Кашляю ще як пес, але вже не сухий кашель. Дівчата радили редьку з медом, скажу - помічне:)
А самому хворіти, то таки справді жах. Три дні пластом і навіть нема кому чаю зробити... Один мій котик Мася від мене не відходить, вночі спину гріє, шкода, що говорити не вміє:(

Марічка
29.10.2009, 21:54
Жахи жахами, а оптимістом бути часом важкувато... В мене півтора місяця кашель не проходить, останній тиждень з носа знову почало текти, температури нема... А ще з два місяці б походити (потім можна і помирати).

Adriasia
30.10.2009, 09:43
ну ось...
це певно вже фініта ля комедія чи ше шось у тому роді.
наша славетна медицина уявлення зеленого не має шо у мене таке. Припущення були різними вплоть до раку... але я шось думаю шо то не він... один аналіз такий інший такий і море гіпотез (Хауса би до мене). Мало того і і так з депресу не вилажу, а тут шей мама захворіла. На моє запитання "Лікаря викликати?" отримала відповідь "Я хочу здохнути аніж жити так як я живу, а всьо через тебе..." І самій отого життя перехотілося... подивилася на малу. Вона ж ні в чому не винна...
Так мені зле шо капєц. Людей чути бачити не хочу. Хочу залізти в якусь щілину, там заховатися і сидіти... Не хочу людискам псувати настрої своїми негативами...
Але, ну скільки можна? Прооперували горло, то загноєння просто опустилося нижче... і тепер ніхто не знає що з ним робити. Тягнутимуть шприцом. КАжуть інфекція... Яка? Сили нема вже зовсім... Температура зашкалює по ночах... Фізичної сили також нема.
Чому воно у мене так? За що?

popelushka
30.10.2009, 12:13
Сидимо ми на роботі усі хто "вижив" в масках, біля комп'ютерів - зубчики часнику.... В аптеках не має медикаментів, масок також....На вулиці усі в масках, швидкі їздять.... жахлива картина...

Alias
30.10.2009, 15:12
Адріасю, у Вас жахлива аватарка, я аж здригнулася як побачила з тими отворами.Не можна так.Я знаю, що Вам зараз не легко, але ж заради своєї донечки Ви повинні взяти себе в руки ...все буде добре, ось побачите.Ми всі бажаємо Вам здоров"я, сил, терпіння, правда ж, форумляночки?

Adriasia
30.10.2009, 15:13
знову пропав голос :(
а ше прийшло сім смс шо зараз кропитимуть Львів... вірити не вірити? Паніка загальна. В аптеках нічого нема. Облазила нині весь Сихів не вкупила нічого з того шо тра було вкупити. Почуваю себе німою... даю листочок і дивлюся на продавця великими вочима і мовчу :(...

Яруська
30.10.2009, 15:33
В аптеках нічого нема. Облазила нині весь Сихів не вкупила нічого з того шо тра було вкупити. Почуваю себе німою... даю листочок і дивлюся на продавця великими вочима і мовчу

А чого ти з температурою швендяєш по місту?!
Невже нема коліжанки, яка піде і все купить. Це ж не жарти.

Adriasia
30.10.2009, 16:34
А чого ти з температурою швендяєш по місту?!
У мене гній у горлі. вже давно. то хоч і зле але не смертельно. І мамі хтось купити ліки має... з більш менш здорових тільки я. То я до нині себе жаліла... а зараз, а зараз мушу.

Kusichka
30.10.2009, 18:27
Адрусь, ти ет дєло брось з такими настроями! :agree:Подумай сама - були і гірші часи, а зараз ти вже он і малечу маєш.. Є для кого бути оптимістом. Так що вище носа і не розкисай...

irushka
30.10.2009, 20:58
Жахливий грип, я вже не маю сили, щойно збила трохи температуру і аж не розумію що робиться, якась загальмована стала... І ще,здається закінчилась моя вагітність....

Adriasia
30.10.2009, 21:00
Іруся, тримайся. Все буде добре. а мо з вагітністю всьо ше добре? Ти головне не хвилюйся!

kati
30.10.2009, 21:00
ірушка, як так погано чуєшся може в лікарню???

irushka
30.10.2009, 21:09
Я просто нічим не лікувалася, бо вагітність, пила чай з малини і натиралась оцтом, а воно нічого не помагало, сьогодні груди втратили чутливість і почали виходити кров`янисті згустки. Викликали лікарку, то вона призначила лікування вже як не для вагітної. Про лікарню лікарка нічого не казала, в мене тільки температура висока і болить горло, кашлю нема.

Aster
30.10.2009, 21:25
irushka, ну що Ви! Зазвичай нічого страшного в грипі для вагітних немає. Вам є кому залишити Катрусю на пару днів? Негайно їдьте до якогось пологового на підтримку!!!! Згустки - то ще не кінець, і не з такими виходжували малечу!

dieSonne
30.10.2009, 21:26
Щойно свекруха розказала про випадок в поліклініці. Мала дитина 11 років високу температуру, трохи покашлювала, мама викликала лікаря, жодних хрипів не було, кашель надто не дошкуляв. Лікарка сказала що все ок, так ідалі лікуйтеся. Мама виявилась завбачливою і таки повела дитину на рентген - виявили запалення легень (жодних хрипів не було!!!). Дякуючи мамі, ця дитина не помре від пневмонії, бо її вчасно почнуть лікувати, але в поліклініці всі в шоці, бо вірус дуже важко виявити. І саме головне - їм в дитячій поліклініці ніхто нічого не каже, усі лікарі обмежуються чутками та відомостями від знайомих.
їдьте до якогось пологового на підтримку а чим у пологовому допоможуть вагітній при вірусній інфекції, вона ж інших там може заразити, якщо кудись і їхати то тільки в лікарню швидкої допомоги.

Wanderlust
31.10.2009, 10:38
4-ий день температура 37,2. Вчора в черзі вистояла до лікаря, він послухав - все ок, ще і градусник у нього показав 36,6. я ж то відчуваю щось не так в організмі. сказав вам нема чого преживати ідіть додому лікуйтеся від застуди. чекаю в понеділок на результати флюорографії...

Грильяжка
31.10.2009, 11:02
новина гарна в мене не грип, новина погана в мене цистит

levandivka
31.10.2009, 11:05
в мене не грип
А голова не болить по вчорайшому лікуванню? :cowboy:

Грильяжка
31.10.2009, 11:06
А голова не болить по вчорайшому лікуванню?
Неа, бо болить вже від того як то я маю лікуватися і

Женічка
01.11.2009, 00:06
irushka, тільки тепер прочитала про твою "історію хвороби"...
як ти??? тримайся!!!!

irushka
02.11.2009, 15:26
Женічка, нічого доброго, у мене досі висока температура, страшний кашель, п`ю антибіотик, здається, що вже нема сили, а тут ще й Катя вчора захворіла, цілу ніч - 39,8t, вона хоче моєї уваги, дуже слаба. Мама з чоловіком вже кілька ночей не сплять,не знаю як витримують. Вночі втатила свідомість, то додала їм ще більшого клопоту. Роблюся вже якась неадекватна.
Все це якесь дуже важке випробування для нашої сім`ї, коли вже буде легше?

popelushka
02.11.2009, 15:30
Іруся, сонечко, тримайся. Будемо молитися за тебе, за твою Катрусю. Ти головне не опускай руки, ти не сама.

Vittoriya
02.11.2009, 15:32
коли вже буде легше?
А я все шукала ваші дописи, щоб запитати як ви. Не могла пригадати ніку. Легше мусить бути! Просто потрібно то пережити, перетерпіти і все стане краще! Бажаю вам швидкого одужання!!На жаль такі важкі випробування можуть спіткати кожного з нас...:girl_sad:
Мама з чоловіком вже кілька ночей не сплять,не знаю як витримують
Витримують!! Бо за вас переживають! Добре, що є кому про вас подбати!

Dobra
02.11.2009, 16:32
Люди добрі, поможіть. Ситуація. Зранку відключили світло. Ішла по коридору, дивилась в іншу сторону. Стукнулась ногою в табуретку. Згадала весь словниковий запас нецензурщини. Думала що нічого, якось ходжу. Але мала мені випадково стала на ногу, то потім після мого крику прийшлось дитині істерику збивати. Подивилась - палець синій, болить навіть від легкого дотику. Викликати швидку боюсь, бо я серед категорії, яку любить цей грип, і щоб не вийшло, що швидка - це доставка грипу на дім.
Хто підскаже, як на хлопський розум розрізнити, перелом, тріщина чи забій.
Бо ризикувати здоровям не хочеться.

nattsol
02.11.2009, 17:30
Боюся, то хіба рентген скаже точно... просто якщо це перелом без зміщення або тріщина - симптоми дуже схожі на забій

Oliusia
02.11.2009, 17:35
як на хлопський розум розрізнити, перелом, тріщина чи забій.
на жаль так не розрізниш.варто їхати в травмпункт

Kusichka
02.11.2009, 17:56
Допис від Dobra

Що без рентгену не визначите - це факт. Але в будь-якому разі покладіть лід на палець, може якусь мазь маєте, що знімає набряки, і зробіть шину - використайте хоча б лінійку чи щось подібне, на довжину пальця і стопи і добре перемотайте, аби палець не рухався
Якщо бачитимете, що, недай Бог, колір темніє і набряк не спадає, їдьте до травматолога

Dobra
02.11.2009, 18:16
Всім дякую хто відгукнувся
Якщо бачитимете, що, недай Бог, колір темніє і набряк не спадає
Змін не бачу, він просто фіолетовий. Влипла на пустому місці. Ситуація ускладнюється вагітністю, наявністю малої дитини і по цій причині небажанням потикати носа в лікарню.

Златка
02.11.2009, 23:01
Але мала мені випадково стала на ногу, то потім після мого крику прийшлось дитині істерику збивати. Подивилась - палець синій, болить навіть від легкого дотику. Викликати швидку боюсь, бо я серед категорії, яку любить цей грип, і щоб не вийшло, що швидка - це доставка грипу на дім.

Dobra, без рентгену ніяк тріщину чи перелом не виявиш :girl_sad: хоч швидше за все це просто сильний забій, ІМХО. я часто ось так десь гепнусь аж до сліз :girl_mad: пучки пальців ніг дуже чутливі, тому може бути такий сильний і різкий біль

Грильяжка
03.11.2009, 09:45
Дівчата а може нежить бути ознакою грипу без температури і час від часу сухе покахикування???

Mazerati
03.11.2009, 10:03
може нежить бути ознакою грипу без температури і час від часу сухе покахикування???
Я тільки що прийшла на роботу після грипу. Ось мої симптоми (в мого хлопця були ті ж): 1 страшенно болить голова
2 температура 38,7, збивалась до 37
3 понос
4 на третій день почала кашляти, а температура пропала
5 кашляла дуже довго, хоч почувала себе здоровою.
отаке то...бережіть себе всі

nattsol
03.11.2009, 10:37
Дівчата а може нежить бути ознакою грипу без температури і час від часу сухе покахикування?
в мене було сухе покахикування протягом 2 - 3-х днів, а потім різко підскочила температура і почалася ломота в тілі, а оте покахикування перейшло в "булькання" і "гавкання".

головне не нервуйтеся, не кожен кашель свідчить про щось погане :) попийте травичок (бодай для укріплення імунітету). до речі, при кашлю допомагають заварені гранатові шкірки (намагаюся частіше пити, бо досі кашляю) і калина.

hrystusja
03.11.2009, 11:08
Цікаво ніколи про таке не чула, може і собі спробую.
.....так себе шкода!!!!! Кашель і температура, бліда ужжасс!!Голова болить...ломота в тілі....Грип?? не думаю, а що, застуда??? Порадьте щось!

veroni4ka
03.11.2009, 11:10
заварені гранатові шкірки
це точно? бо я знала, що від розладу шлунку.

nattsol
03.11.2009, 12:23
це точно? бо я знала, що від розладу шлунку
точно: гранат допомагає при розладах травлення, при серцево-судинних захворюваннях, а також при застуді і кашлі.

про всяк випадок, лінк (http://www.aptechka.rhema.ru/fito/granat.shtml)
Свежие плоды с кожурой употребляют при кашле, простудных заболеваниях, при заболеваниях желудочно-кишечного тракта, малярии. Свежие плоды врачи рекомендуют для улучшения аппетита, пищеварения, при кашле и воспалении верхних дыхательных путей, а также для поддержания общего тонуса организма.

треба було мені уточнити, що краще, в першу чергу, свіжі гранати :shy:

Kusichka
03.11.2009, 19:51
....так себе шкода!!!!! Кашель і температура, бліда ужжасс!!Голова болить...ломота в тілі....Грип?? не думаю, а що, застуда??? Порадьте щось!
Почитайте тут, багато корисного
http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html

irushka
04.11.2009, 14:45
Викликали лікарку до мого тата, вона заодно послухала всіх, то в мене, чоловіка, мами і тата - запалення легень, усім виписала уколи. При тому, що в чоловіка температура нормальна і він ще не хворів. Боюсь за малу, вона знов ослабла, постійно хоче спати. А я вже хочу прокинутися від того поганого сну, бо нема сили...

Женічка
04.11.2009, 14:51
irushka, тут дівчатка вже писали,що запалення легень простим слуханням діагностувати не можна.
потрібно ренген робити.
чи ви вже робили?

odree
04.11.2009, 14:51
то в мене, чоловіка, мами і тата - запалення легень,вона поставила цей діагноз лише на основі аускультації???? якщо так, то дуже відважна у вас докторка, хоч ні, швидше перестраховується, бо для підтвердження такого діагнозу потрібен рентген!!! розумію, що вам не можна, але чоловікові і батькам можна. ане призначати ось так відразу уколи. тим більше, що зараз багато дієвих лікарств в таблетках

irushka
04.11.2009, 14:58
У мене і тата сильний кашель, я кашляю не часто, але як почну, то важко спинитись, в грудях починає сильно пекти. Антибіотик п`ю четвертий день і поки не краще. А Мамі і чоловікові то може і перестрахувалась, не знаю, а рентген сказала нам робити в понеділок, після уколів. І, Одрі, мені вже все можна,бо викидень.
Але дякую за пораду, може ми таки спершу зробимо рентген.

галіна
04.11.2009, 14:58
ой дівчата і в мене сьогодні горло болить голова і ще впридачу насмарк:girl_cray:Я так боюсь щоб малого незаразити.Але немаю ні температури ні кашлю думаю це скоро пройде...

hrystusja
04.11.2009, 14:59
відважна у вас докторка, хоч ні, швидше перестраховується
Правильно!! у всіх запалення і ви не виключення!!де ж так можна. а можливо зарано лікувати теж запалення, а особливо тими новими закупленими ліками, які токсичні---ужасс!!! екстрасенси одні! Наскільки я знаю на третій день треба робити ренген, а не в здогадки бавитись(можливо не такий страшний чорт!!!)

guculyanka
04.11.2009, 23:12
Я перехворіла грипом - останні 4 дні. Лікувалась гомеопатією: антигрипін № 1 і 2, белладонна. Це стандартний набір, найпростіший, класична гомеопатія, можна купити тільки в аптеці біля Міцкевича. Можна і вагітним, і немовлятам...
Але найкраще, щоб лікар призначав лікування.

algo
05.11.2009, 09:35
Дівчата, маю таке питання, вчора під пахою правою помітила маленьку гульку і вона мене болить як торкнутись до неї, чи щось взагалі підняти. то простудила лімфовузол? чи можна вигрівати?

нталька
05.11.2009, 09:49
Лікувалась гомеопатією: антигрипін № 1 і 2, белладонна. Це стандартний набір, найпростіший, класична гомеопатія,
В антигрипіні 1, 2 поєднано кілька компонентів, це всеодно вважається класичною гомеопатією?

сяняНЯНЯ
05.11.2009, 10:56
Дівчата, маю таке питання, вчора під пахою правою помітила маленьку гульку і вона мене болить як торкнутись до неї, чи щось взагалі підняти. то простудила лімфовузол? чи можна вигрівати?

краще звернутися до лікаря і не вигрівати.нехай все-таки він подивиться.

guculyanka
05.11.2009, 10:57
В антигрипіні 1, 2 поєднано кілька компонентів, це всеодно вважається класичною гомеопатією?

Так, клас. гомеопатія - це монопрепарат, тобто кожен окремо, і підбирається 1 препарат під організм, хоч може бути багато болячок. Саме тому це повинен робити лікар.
Антигрипін дехто вважає класичним, дехто ні - але в порівнянні з Хеель-продукцією, я б сказала, що він "класичніший". :)

Для мене, і моєї сім*ї ці 3 препарати + антигрипін №3 (дитячий) - швидка допомога, ми їх вже випробували не раз(перші рази лікар призначав), і нам підходить.

Mazerati
05.11.2009, 11:23
В моєї сестри було схоже (хоч може то і не таке, як у вас), виявилось, що її продуло в маршрутці і утворився чиряк. їй його різали в лікарні. А ще лікар казав, що таке буває, коли після бриття під пахвами одразу наносити антиперспірант. Він казав, що тре обов"язково після бриття чимось запекти. отаке то. хоча, я вам скажу, та операція не була складною, зробили за годинку, і одразу додому. просто на перев"язки потім їздила.
Раджу вам піти до лікаря з тим, він вам точно скаже, бо на форумі такі проблеми не вирішуються.

algo
05.11.2009, 11:46
Раджу вам піти до лікаря з тим
Та я би теж не проти піти! просто зараз обходила б лікарні десятою дорогою. То до терапевта?

Грильяжка
05.11.2009, 11:50
То до терапевта?
В мене були збільшені під щелепами ходила до хірурга

Vittoriya
05.11.2009, 11:55
В мене були збільшені під щелепами ходила до хірурга
І що він вам сказав? Це лімфовузл під щелепою?

Грильяжка
05.11.2009, 12:14
Це лімфовузл під щелепою?
Сказав запальний процес, відповідно дав направлення на аналіз крові, аналіз виявився з деякими змінами, пішла до інфекціоніста, потім до стоматолога вияилось що це все від зуба, його видалили і все пройшло

odree
05.11.2009, 12:18
маленьку гульку і вона мене болить як торкнутись до неї у вас , швидше за все, гідраденіт (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%96%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D 1%96%D1%82)

algo
05.11.2009, 14:50
Такс, з того самого боку почало і вухо боліти.таке враження ніби всередині голови!
Завтра рано точно схожу до лікаря.

Inka Blond
06.11.2009, 13:45
Ще порівняно недавно писала, що болить мене печінка. Боліло ніби й не так сильно, а сьогодні вночі мені стало так зле, що не знала, що робити.
На роботу не пішла, та й просто б не доповзла до неї. Пішла по лікарях. Скільки ж часу на них потратила! Виявилося, що це невралгія.Понавиписували купу антибіотиків і уколів.:(:(:(

odree
06.11.2009, 14:08
це невралгія.Понавиписували купу антибіотиківа не знаєте нашо там антибіотики???

Inka Blond
06.11.2009, 14:58
Не знаю.Сказали, що міжребрева невралгія, скоріш за все через підняття чогось важкого (можливо, коли робили ремонт, то трохи носила мішки з сміттям:girl_sad:)мене так сильно болить, що навіть сидіти не можу.

Orman
06.11.2009, 15:03
ееее, антибіотики при невралгії можуть виписувати, якщо вона (невралгія) є результатом запалення,
але як від чогось важкого ... (вся в сомнєніях)

а що саме виписали?

Inka Blond
06.11.2009, 15:06
так то і я можу помилятися. Так мені погано було після огляду, що нічого не чула, що ліка говорить. А була з чоловіком, то він міг і понаплутувати. Але про запалення там теж щось говорилося. Впринципі, я за те не переживаю, бо лікар знайомий моєї мами, то потім із ним ще здзвонимося і уточнимо

Грильяжка
06.11.2009, 15:10
Сказали, що міжребрева невралгія,
В мене таке було ще давно то я погріла озокеритом, походила потім на масаж, полежала в теплі і все. А щоб антибіотики від невралгії пити то перший раз чую навіть якби виписали не пила б бо то не той випадок де без них не обійтись. Може підіть ще до одного доктора то точно не завадить.

Inka Blond
06.11.2009, 15:14
походила потім на масаж
а мені, навпаки, сказали, що ніякого масажу. Не приймати ванну і багато не ходити

odree
06.11.2009, 15:16
а мені, навпакину і походу антибіотики ще й "садять" печінку

Грильяжка
06.11.2009, 15:16
, сказали, що ніякого масажу
Звичайно зараз поки запальний процес то його не можна ні в якому разі, маю на увазі після того як він пройде добре походити на легенький масаж принаймі тоді мені це радило три невропатологи бо я зазвичай як маю сумніви ходжу до кількох для певності, і це таки потрібно бо міозити і невралгії мають негарну здатність повертатися, тому себе потрібно пильнувати і добре лікувати але аж ніяк не антибіотиками, краще вже чай з калини і для профілактики грипу і невралгії не завадить

Vittoriya
06.11.2009, 15:23
ну і походу антибіотики ще й "садять" печінку
На мою скромну думку:o, антибіотики слід пити лише в дууже крайньому випадку,коли вж ену ніяк інакше. В Європі зараз дуже про це багато говорять, бо за якийсь час організм звикає до антибіотиків і вони перестають діяти і в ситуації, коли буває без антибіотиків ніяк, вони можуть просто неподіяти.Тому й радять робити все що можна, лише не пити їх. А ще й в даний час, коли в нас та епідемія, антибіотики дуже послаблять імунну систему і організму буде в 10 раз важче боротися з тими усіма вірусами....

Wanderlust
08.11.2009, 17:36
А ще й в даний час, коли в нас та епідемія, антибіотики дуже послаблять імунну систему і організму буде в 10 раз важче боротися з тими усіма вірусами....

ех, в мене темпераура вже другий тиждень. лікар приписувала антибіотики, але вони не помогли. підозрюю, що все так, як ви напсисали, через те організм досі мучиться (певно з вірусом) :-(

Грильяжка
11.11.2009, 14:32
Дівчата порадьте як поставити в вушко ватку з борним спиртом, його в вухо капати чи капати на ватку і наскільки багато. Бо цьоцю болить вухо

dieSonne
11.11.2009, 14:36
на ватку капати, щоб була добре мокра, принаймні я так завжди роблю, ще не шкодило, а як по інструкції - не знаю.

Vittoriya
11.11.2009, 14:43
Може хтось знає, чи може піднятися т-ра від зуба мудрості? В мене вже 4тий день піднімається т-ра. Зранку нема, зараз вже 37.2, вчора ввечір була 37.4, а через годину вже 37.2. Нічого більше не болить. Та й зуб не болить, просто на тому місці, де б мав бути зуб, трохи підпухла десна. От і не знаю що робити... В брюховицьку полоклініку йти не маю бажання, бо не почуваю себе хворою, боюся, що там тільки можу щось підчепити, та й лікарка тут у нас....не дуже добра. І не знаю, що робити...:(

algo
11.11.2009, 14:46
Дівчата порадьте як поставити в вушко ватку з борним спиртом
О цьоця Іра... в мене минулого тижня то саме було! мені ЛОР казала змочити ватні палочки і помазати в вусі.

чи може піднятися т-ра від зуба мудрості
Може піднятись! в мене в чоловіка пару років тому таке було! тривало десь з тиждень поки він не пішов до зубного і йому не розрізали ясна де мав бути зуб!

Halina
11.11.2009, 14:48
Може хтось знає, чи може піднятися т-ра від зуба мудрості?

Звичайно може. У мене так було. Довго температурила поки той зуб зявився. І на процедури ходила з ним. То після них впала температура.

Vittoriya
11.11.2009, 14:51
В мене той зуб не вилізе. Я то знаю, вже один зуб мені вирізали цього літая, а цей ще більше під попереднім зубом. Але тамтой як хотів лізти, то боліла щелепа. А тут ніц не болить, а т-ра є не знати від чого, тільки сьогодні зауважила , що трошки десна підпухла..

Кольорова
11.11.2009, 14:54
О цьоця Іра
Ту цьоцю звати Іванка :)
Грильяжечко,
я роблю на хлопський розум: капаю у вушко теплий борний спирт піпеткою (2-3 краплі) і закриваю вушко ваткою. Нам допомагає :)

algo
11.11.2009, 15:23
Ту цьоцю звати Іванка
Ой, прошу пробачення,чогось з імел переплутала!!!

Грильяжка
11.11.2009, 15:47
Може піднятись!
в мене від того зуба раз була під 40 і нежить в подарунок

Vittoriya
11.11.2009, 16:15
в мене від того зуба раз була під 40 і нежить в подарунок
http://yoursmileys.ru/msmile/wonder/m1437.gif (http://yoursmileys.ru/m-wonder.php)Ого! Нічого так.. А він у вас болів?

Грильяжка
11.11.2009, 16:19
А він у вас болів?
болів я рота відкрити не могла

Vittoriya
11.11.2009, 16:42
болів я рота відкрити не могла
в мене таке було з іншим зубом, якого вже нема, тільки без т-ри. А тепер т-ра є, а не болить:confused: Не почуваю слабості, хоч т-ру відчуваю, трохи неприємно. Може то і не від зуба...

algo
29.11.2009, 12:18
Підняла вчора відро з водою пару раз і драбину посовала. Поперек болить просто шалено!! не можу ні випрямитись ні зігнутись....таке напів зігнуте положення!! Доьре що хоч чоловік трохи натирає спину!!

Надька
30.11.2009, 17:27
Доьре що хоч чоловік трохи натирає спину!!
от доброго маєш чоловіка!!!! :girl_claping:

---------- Додано в 15:27 ---------- Попередній допис був написаний в 15:23 ----------

а в мене почалось все з ранку суботи. Боліла голова страшенно, був високий тиск. мій чоловік трохи мені помасажував голову і пройшлло на деякий час.. потім знову. А сьогодні відчуваю таку втому постійну і легке головокружіння...... оййййййййй тяжко...

Ірушка
22.12.2009, 21:26
В мене на правій руці вже тиждень не проходить почервоніння.Лякає що це лише на одній руці і ніякі креми не допомагають.рука цілодобово яскраво червоного кольору і шелушиться, може хтось порадить чим лікуватися.

рижик
22.12.2009, 22:17
В мене на правій руці вже тиждень не проходить почервоніння.Лякає що це лише на одній руці і ніякі креми не допомагають.рука цілодобово яскраво червоного кольору і шелушиться, може хтось порадить чим лікуватися
В мене те саме. Минулого року було на двох руках до запястя - ходила до різних лікарів. Діагнози відповідно теж різні - від початкової стадії сухої екземи, дерматиту і, навіть, до глистів:girl_cray:. Мазюкала якимось бовтанками, але найбільше допомогла мазь "Гиоксизон"(правда, вона гормональна)-2 рази на день помазала протягом 5 днів і все пройшло.Ще допомагає мазь календули.До речі, лікарі радили під час лікування дотримуватися дієти і не мочити руки.
Минулого тижня знов руки почали червоніти. Завтра йду купляти мазь.

Ірушка
22.12.2009, 23:01
мазь "Гиоксизон"(правда, вона гормональна)-2 рази на день помазала протягом 5 днів і все пройшло.Ще допомагає мазь календули

Гормональна напевне мені поки що не підійде, а от мазь календули в мене є, сьогодні знайду.Дієти я дотримуюся, а ось не мочити руки це вже ніяк не вийде.
Дякую))))

La esposa
23.12.2009, 14:56
а зі мною щось твориться((((((( застудилась, спочатку горло боліло, потім перейшло, а тепер смаркаю дальше, ніж бачу(((( ледве дихаю((((

olerusya
15.01.2010, 20:56
порадьте що мені робити! чую що мене підкошує застуда - кості ломить, голова болить! чи можна мені буде годувати дитину грудьми, якщо все-таки захворію і буду мати температуру! дуже переживаю.....:(:(:(

Зорянівонька
15.01.2010, 21:00
порадьте що мені робити! чую що мене підкошує застуда - кості ломить, голова болить! чи можна мені буде годувати дитину грудьми, якщо все-таки захворію і буду мати температуру! дуже переживаю.....
хоч то не в цю тему, але ТРЕБА годувати, дитині передасться імунітет до хвороби!!!

Laskava
15.01.2010, 21:07
Особисто мені, коли підкошує застуда, допомагає один простий рецепт : на ніч надіти намочені в підігрітій горілці теплі шкарпетки, обмотати целофаном, а зверху сухі теплі шкарпетки. Дієвий рецепт!

olerusya
15.01.2010, 21:23
хоч то не в цю тему
дякую, а яка то тема(шукаю і не можу знайти)?

Orman
15.01.2010, 22:01
дякую, а яка то тема(шукаю і не можу знайти)?

тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=46617) спробуйте, а там якщо щось, підкажуть

La esposa
17.02.2010, 12:16
нє.

я таки слаба.

щось робиться з КД, а ще кашляю і маю температуру.

і це тоді, коли в нас цілий тиждень самі практичні :girl_devil:

La esposa
17.02.2010, 18:26
маю температуру

а теперка маю температурищщщщщщще :girl_cray:

38.5 :girl_mad:

popelushka
17.02.2010, 18:59
Вже цілий тиждень болить серце, навіть через це безсонниця появилась... А ще КД мають на днях бути, то мене вже так тіло ломить і поясниця болить страшно:girl_cray:

Orman
17.02.2010, 19:08
а в мене гастрит знову проявився. А я собі думала попостити. Ага, мусила з"їсти сирочок :(

Яруська
17.02.2010, 19:48
А в мене таки болить голова:girl_sad: і цитрамон не бере..

La esposa
17.02.2010, 20:41
а я вже маю 39 :girl_cray: п"ю чаї і їсти заставляють :girl_cray:

Orman
17.02.2010, 20:47
їсти заставляють

якщо не маєте апетиту не їжте, організму може бути важко травити їжу, він зайнятий боротьбою з хворобою.

Одужуйте :)

La esposa
17.02.2010, 22:15
якщо не маєте апетиту не їжте, організму може бути важко травити їжу, він зайнятий боротьбою з хворобою.
Одужуйте

дякую :) але їсти щось треба, принаймні щоб температуру збити, таблетку випити. Трохи мені поміг Терафлю, маю зараз коло 37,5 :) але ж то дурдом - лежати в ліжку і нічого не робити :girl_devil:

Curly Xena
17.02.2010, 22:18
пити, багато пити - мене витягає з такого стану компот з яблук - гольгаю його, як кінь після забігу :) Тримайтеся :)

тетяна7777
17.02.2010, 23:16
Дівчата,так болять тазобедренні кості,що ледве ходжу!!! Чи боліли у когось так кості після родів,бо мені говорять,що то ті кості так на місце стають,то що цілий рік? А особливо зараз?

yasna
28.02.2010, 17:27
Згадуються усі хороші і не хороші слова.
Мала за зиму третій рах хворіє. Грип, ротавірус, ОРЗ. Температура зашкалює. Зараз чекаємо чи бронхіт проявиться - непроявиться, уже хрипи з"являються.
Той імунітет взагалі існує? Зневірилася повністю. Рожали вдома, щеплень не робили, грудьми годую, виключили все, що можна шкідливого із побуту та харчування.
Невже дійсно не можливо захистити свою дитину від хвороб?

Virginia
06.03.2010, 13:42
Крутиться голова, підтошнює, кидає в жар... весна, чи щось інше??? Трохи мене насторожує такий стан, не знаю до кого звертатись, що перевіряти???:girl_sad:

Грильяжка
06.03.2010, 13:59
Крутиться голова, підтошнює
Оля, в мене таке щовесни((((. Незаважаючи на вітаміни, харчування, заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі...просто погода змінюється часто і я дуже метеочутлива, може ти теж?
А в мене цього тижня веселуха була-прокидаюсь в понеділок-півлиця не відчуваю-біль дикий, нерв простудила, зразу до невропатолога...масажі, натирання..коротше абзац

Virginia
06.03.2010, 14:04
Оля, в мене таке щовесни((((. Незаважаючи на вітаміни, харчування, заняття спортом і прогулянки на свіжому повітрі...просто погода змінюється часто і я дуже метеочутлива, може ти теж?

Ага, я вже пригадала! Навіть знайшла минулорічне УЗД щитовитки і сонних артерій, бо думали що в тому проблема! От пам"ять дівоча! Блін, ходжу по хаті і в мене таке враження шо я гелікОптер, яким не вмію керувати:girl_sad:

Halina
06.03.2010, 16:27
не знаю до кого звертатись, що перевіряти???

Можна здати кров на аналіз і тоді буде більш-менш ясно з чим повязане.

Зорянівонька
07.03.2010, 20:54
Може знаєте якогось доброго приватного терапевта. Бо чоловік вже 3 тижні не може позбутися кашлю. А наш дільничий просто жах...
І взагалі, в нас десь є нормальна приватна клініка?

Редвумен
07.03.2010, 21:09
Бо чоловік вже 3 тижні не може позбутися кашлю.
то Вам краще до пульмонолога, а не до терапевта. можу порадити

Маруся-мама
10.03.2010, 23:28
А мене он болить дуже вухо, вже котрий день. Може чимось закапати?

La esposa
10.03.2010, 23:31
А мене он болить дуже вухо, вже котрий день. Може чимось закапати?
А ви, відколи болить, чим капали? чи ще нічим? мені в таких випадках Отіпакс помагає, і ватка з горілкою...

Маруся-мама
11.03.2010, 05:38
мені в таких випадках Отіпакс помагає, і ватка з горілкою...

Я капала але ніц не помогло. Не витримала і пішла до лікаря перед сном, то вона мені сказала, що то зовсім не вухо і не зуб а я просто напросто пережувала.:girl_haha: У мене проблема з щелепою, з зв*язками, бо коли відкриваю рота дуже сильно то дає такий звук ніби зіскакує. Он я наприсіла на насіння і перестаралась. Перепрацювала свої «щеки». Тепер маю ставити компреси і перестати жувати і пицю не відкривати. Ото чоловік втішиться.:girl_blum::girl_blum:

poputochka
11.03.2010, 08:57
бо коли відкриваю рота дуже сильно то дає такий звук ніби зіскакує
О,в мене теж таке... Марусю,а від чого то, і що з тим робити, бо переживаю,що на старість або рота не зможу закрити\відкрити,або перекривить як середу на п"ятницю.

popelushka
11.03.2010, 11:49
Я вже третій день відчуваю смак ацетону:( Навіть коли їм, все рівно цей смак мене переслідує....

Олюнчик
11.03.2010, 17:46
бо коли відкриваю рота дуже сильно то дає такий звук ніби зіскакує
І в мене таке часто буває. Дуже неприємне відчуття:girl_sad:

Маруся-мама
11.03.2010, 19:53
Марусю,а від чого то, і що з тим робити

не знаю що з тим робити. Казали дохтір компреси робити і розтирати то місце аби суглоб не застоювався. Мене в тому місці частенько болить :(

antique
11.03.2010, 21:19
Я вже третій день відчуваю смак ацетону Навіть коли їм, все рівно цей смак мене переслідує....
Що ви таке їсте?:girl_smile: Білка багато?

носик
11.03.2010, 23:11
а мене щось розгребло. кашляю як собака і голова болить+ морозить. а антибіотиків не можна бо ляля. дудлю чай з медом але щось не дуже

Женічка
11.03.2010, 23:13
і коло мене щось заходить (як каже мій тато)

тіло ломить, в носі крутить, ну й зима, ну й рік, за цей сезон прохворіла, певно, стільки,скільки за останні 5 років.... завал....

носик
11.03.2010, 23:17
то напевно ми 2 з Вами такі нещастя біля компа сидимо і носом потягаємо

сяняНЯНЯ
11.03.2010, 23:35
напевно ми 2 з Вами такі нещастя біля компа сидимо і носом потягаємо

Ні,дівчата,ще я така сама. От лежу і прямо лиється з носа! То в нас в хаті видно вірус завівся,бо всі похворіли-і діти,і дорослі. Коли то вже потепліє?!

Оляна
11.03.2010, 23:42
Цитата:
Допис від носик
напевно ми 2 з Вами такі нещастя біля компа сидимо і носом потягаємо
Ні,дівчата,ще я така сама. От лежу і прямо лиється з носа! То в нас в хаті видно вірус завівся,бо всі похворіли-і діти,і дорослі. Коли то вже потепліє?!
Приймайте і мене до компанії:(

носик
11.03.2010, 23:48
напилася гарячого чаю і йду завертатися в ліжко. приємних снів. тримайтеся! завтра всі разом будемо підліковуватися

IRUSKA*8
12.03.2010, 09:34
Дівчата і я до вас:прокинулася сьогодні,а горло болить так,що слини неможливо ковтнути,і з носа вже починає текти((((((((((((((

МарянаК
12.03.2010, 09:43
а мене вже третій день голова болить і нудить: ні виспатись нормально, бо постійно буджусь через біль, і вдень як тютя.

stira
12.03.2010, 09:57
А в мене настрій геть упав, встала сьогодні, а в мене око підболює, дивлюся, схоже на ячмінь, і не можу второпати, як сидячи вдома таку красу здобула? А на неділю записана до перукарні...і як я така красуня пошкандибаю?

носик
12.03.2010, 16:06
щось мені зле. ходити не можу. гавкаю і з носа тече

Натуся
12.03.2010, 16:14
Щось я останнім часом зовсім захандрила...Серце моє постійно ниє, ревматизм знову за себе нагадує, спина періодично заклинює,ще й печінку сказали перевірити,бо через погані аналізи не змогла стати донором...І до всього того букету катастрофічно бракує вітамінів-пальці лущаться,шкіра і волосся-теж не в найкращому стані, знову поправилася,замість того,щоб худнути...І все те мене нервує найбільше,бо треба щось з собою робити...Замолода ще розсипатися...Завтра поїду в лабораторію здавати аналізи і в діагност.центр робити діагн. всього організму...Дістало то всьо...Хочу забути де мої внутрішні органи:)

носик
12.03.2010, 16:21
тримайтесь! ми з Вами

---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

прибийте мене. я не витримую тої болі. так погано. морозить. ще й по нервах грають всі кому не лінь

Натуся
12.03.2010, 16:26
прибийте мене. я не витримую тої болі. так погано. морозить.
Може я не права,але в такому стані треба лягти в тепле ліжечко,накритися теплою ковдрочкою і трохи поспати,бо ще з дитинства пригадую,що перегляд телевізора,компутера робить ще гірше,бо замість того,щоб відпочивати-організм втомлюється ще більше(наприклад очі...)Так що в люлю і спатки поки не полегшає!!!Ще можете перед тим випити з калини-малини теплого чаю-теж не зашкодить:)

kvVItKA
12.03.2010, 17:47
я вже не можу від тої головної болі :( постійно тисне і на очі і на потилицю (тиск в нормі) коли погода буде нормальна? бо думаю то через неї...

Редвумен
13.03.2010, 14:28
Щось я останнім часом зовсім захандрила...Серце моє постійно ниє, ревматизм знову за себе нагадує, спина періодично заклинює,ще й печінку сказали перевірити,бо через погані аналізи не змогла стати донором...І до всього того букету катастрофічно бракує вітамінів-пальці лущаться,шкіра і волосся-теж не в найкращому стані, знову поправилася,замість того,щоб худнути... Вам треба перевірити щитовидку, зробіть УЗД і аналізи на гормоно щитовидної залози. А ви від ревматизму біцилін колите?

носик
13.03.2010, 19:27
Ну як? Вам сьогодні краще? Мені просто "бу-бу". Кашляю, вся захрипша, болить горло+ печія( таке враження, що спиртяри напилася і все спалила), сопельки. а саме найгірше-це полоскання горла + всі ці мазі. пузьо моє аж нервується

Натуся
13.03.2010, 19:31
Вам треба перевірити щитовидку, зробіть УЗД і аналізи на гормоно щитовидної залози. А ви від ревматизму біцилін колите?
Сьогодні перевіряла щитовидку...Дифузно-вузловий зоб+киста перешийку...Ще перевіряли весь організм-букет гарний...ехогенність печінки підвищена,з якимись явищами дифузної жирової інфільтрації(шляк його зна шо то таке...),плюс сечокислий діатез,гіпотонія жовчного міхура і ще щось по жіночому,сказала що якась рідина в дугласовому просторі(теж китайські ієрогліфи...)Сказали звернутись до ендокринолога в першу чергу,потім до гастроентеролога а тоді до гінеколога...Тепер треба знайти на то всьо час...Короче нагрузила вас своїми проблемами,а тепер думаю чи оно вам треба:)
А ви від ревматизму біцилін колите
До вагітності один укол прийняла,потім взнала,що вагітна,пила багато фолієвої,всі препарати відмінила і сподівалася,що то не вплине на малу:)Слава Богу мала не постраждала:)

носик
13.03.2010, 19:40
Перевіряти щитовидку йдіть до Гоцко-Ней. це у мед.інституті. вона найкраща. вже на пенсії, але є на 50% ставки. лікую в неї щитовидку з років.
Була у багатьох лікарів. Всі казали ледь не операцію, або "чарівні таблетки" від яких я набрала за тижні 5 кг і 3 місяці потім скидала.

Редвумен
14.03.2010, 15:18
До вагітності один укол прийняла,потім взнала,що вагітна,пила багато фолієвої,всі препарати відмінила
ну це зрозуміло! а зараз чому не колите? особливо навесні, коли є загострення.?

Натуся
15.03.2010, 09:44
а зараз чому не колите? особливо навесні, коли є загострення.?ИИИ...Бо в лікаря ще не була...А сама собі лікування назначати я не ризикую:)

Редвумен
15.03.2010, 09:52
ИИИ...Бо в лікаря ще не була...А сама собі лікування назначати я не ризикую
чому я так пишу. бо маю кілька знайомих і родичів з ревматизмом - так вони завждт приймають ці уколи восени і навесні. І це практично на все життя. Бо ревматизм дуже важко вилікувати.. Це системне захворювання, що пов№язане і з станом щитовидки і з стафілококами.

Натуся
15.03.2010, 20:27
чому я так пишу. бо маю кілька знайомих і родичів з ревматизмом - так вони завждт приймають ці уколи восени і навесні. І це практично на все життя. Бо ревматизм дуже важко вилікувати.. Це системне захворювання, що пов№язане і з станом щитовидки і з стафілококами.
Я в курсі, але вже дуже давно не була в лікаря,все ніяк на себе часу немає,нема з ким малу залишити,а по вихідних працюють лише дорогі приватні клініки,або лікарні(і то з черговими лікарями,які в тому навряд чи тямлять),от і вийшло так запущено...А самолікуванням я не вмію займатись,вважаю,що самій собі приписувати антибіотики, а тим більше біцилінового ряду, дуже небезпечно,тому виходжу з принципу-аби не нашкодити собі ще гірше:)А тут ще й та щитовидка...Я про неї взагалі не підозрівала,списувала то все на весняний авітаміноз,на ревматизм, на мої поліпи і хронічні гланди:)

veronka
16.03.2010, 11:52
постійно тисне і на очі і на потилицю (тиск в нормі)
я мазала скроні і шию ззаду "Зірочкою" - помагало)))

проснулась вранці - праве вухо закладене, чую як крізь вату((( не болить, але дуже переживаю щоб не почало((( бо у сестри запалення було як малому 3 місяці виповнилося, то якимись антибілотиками лікували, вона цідилась, малий на штучному.... жесть... що робити??

дашулька
17.03.2010, 15:21
Ой,я вчора так отруїлась...((( Цілу ніч мучалась-живіт болів страшенно,рвала разів 20,вже з кровью(((. Чоловік не витрамав викликав швидку у 3-ій год. ночі. Прочистили шлунок,поставили крапельниці,вкололи церукал. Були зі мною до ранку. Лягати у лікарню категорично відмовилась-у мене ж дитина. Всі далеко,чоловік мусить йдти на роботу.
Але вже мені краще,трошки з масею поспали,випила міцний чай з сухаріком-більше не лізе. Але їсти трошки хочеться ... може хтось порадить,що можна після такого отруєння?

Pyshunka
24.03.2010, 00:08
Дівчата підскажіть будь ласка. Я була в гінеколога і вона сказала що в мене ерозія (ну це вона в мене вже давно) всі лікарі в яких я була радять заморозити (але я ще не родила), а вчора була на Русих (в Склярової Валентини Олександрівни) і вона порадила обробити ерозію чистотілом. Можливо комусь вже обробляли чи можливо щось чули чи це потрібно і дієво. Буду дуже вдячна за відповідь.

veladonna
24.03.2010, 02:50
Я заморожувала і після того через 2 роки народжувала - ерозія не повернулась...

Olena-m
24.03.2010, 07:18
І я заморожувала, родила і все OK.

Щодо ревматизму, то його викликає не стафілокок, а бетагемолітичний стрептокок. Ви лікуйтеся, бо будете мати ускладнення - порок серця. Моя мама захворіла в дитинстві, дістала порок, проявів ревматизму нема вже давно, цього року зробила операцію по заміні двох клапанів на серці. А все починалось зі намоклих ніг і ангіни...

Редвумен
24.03.2010, 08:29
всі лікарі в яких я була радять заморозити (але я ще не родила)
кріодеструкція не впливає на процес родів! можете робити сміливо. і не затягуйте з тим, бо уражена тканина може перероджуватись в недоброякісну

Lithium
26.03.2010, 11:35
Всім привіт, порадьте що робити - третій день 38,6 температури, нічого не болить, сьодні збільшився лімфовузол. Була у терапевта, здала аналізи сьодні буде результат. Що за зараза, пробувала пити шипучки, рву від них, блін куча роботи дома, що робити.

natka75
22.04.2010, 08:01
проснулася вночі від того, що горло болить при ковтанні, встала зробила розчин вода+сода+сіль+йод прополоскала горло(правда натягувало мене), ковтати легше трохи, але чи це не ангіна починається у мене...:((((піду на роботу з замотаним шаликом горлом...

Грильяжка
22.04.2010, 08:04
горло болить при ковтанні
а в мене страшенне першіння-ніби хтось піску насипав. Хоч би голос не сів -бо тоді я здурію

ckorpionsha
23.04.2010, 17:34
Дівчата,скажіть мені чого в мене постійно защемлює нерв то в спині,то в ключиці то під ребром. Ось сьогодні защемило в правій руці ключицю і біля груді і то добре тримає.
А десь 2 тижні тому лежала з конкретним приступом спини. Думала мені гаплик-інвалідність. Допоміг пластир і Німесил. То я тепер ці препарати постійно з собою ношу,не знаєш де прищемить. Лікарка каже то на неврологічній почві щось. То правда?

Orman
23.04.2010, 17:38
То правда

правда, а масаж не радила вам? Мало би помогти.

ckorpionsha
23.04.2010, 17:39
правда, а масаж не радила вам? Мало би помогти.
радила. А як зрозуміти на неврологічній??? щось з нервами невпорядку чи шо?

Orman
23.04.2010, 17:47
з нервами, але не тими на які ви думаєте :) (хоча можливо і з ними)

з "натуральними" нервами
по-перше можуть бути защемлення,
а по-друге мозок може посилати неправильні сигнали через погане кровопостачання мозку (через спазм судин або знову ж таки від защемлення нервів)

мені на таке завжди масаж допомагає :)

mirishka
23.04.2010, 21:53
А мене через різкі зміни погоди так голова болить,прямо розколюється і підтошнює,напевно через тиск,в мене так завжди коли погода міняється,може хтось щось підскаже.

malunka
24.04.2010, 20:41
ckorpionsha, я би також однозначно радила би походити на масаж- це на всі нерви добре:) і м'язи розслабить, бо можливо це десь м'яз так перетискає нерв і дає такий біль...виздоровлюйте по-швидше!!!

Яська Березнева
01.05.2010, 21:24
Щось я зовсім розклеїлася. Зранку насморк почався - з ніздрі, тої, де оперована сторона, лиє рікою, в горлі першить, шия ниє спереду, кашель, температура 37,5, ходжу цілий день як сонна муха... Мама страшно сварилася, що я простудилася. Ніби я це спеціально зробила. Переживаю, щоб малу не заразити, вона сама недавно від віруски очухалася. Чоловік шмаркає другий тиждень і називає свій ніс дуже негарним словом. Капець повний...

Натуся
01.05.2010, 23:27
Щось мене другий день болить нижня челюсть...радше навіть не челюсть а корені передніх зубів...Вчора ще так зносно було,а сьогодні то взагалі завал...Випила кетанов,тепер чекаю поки пройдуть вихідні і піду до лікаря,бо налякали мене,що то можуть бути початки парадонтозу...

arushka
02.05.2010, 07:13
Мама страшно сварилася, що я простудилася. Ніби я це спеціально зробила.
Я думала, що то тільки я перед мамою виправдовуюсь, що гола на морозі не спала:girl_haha: У мене теж t, з носа тече, а голова болить так, ніби ящик горілки сама видула. Діагноз мами : "Бо ти завжди ходиш гола".:girl_mad: (те, що зима скінчилась 2 місяці тому до уваги не береться )

Грильяжка
02.05.2010, 11:14
з ніздрі, тої, де оперована сторона, лиє рікою, в горлі першить, шия ниє спереду, кашель, температура 37,5, ходжу цілий день як сонна муха
то якась вірусяка, мала таке саме тиждень тому, досі ще покахикую і нежить маю(((( Горло так боліло що спати не могла. Тому голі ми чи вдіті -вірус полюбе чіпляється

olevitska
02.05.2010, 20:31
і я не жива вже третій день...з носа тече, думала алергія почалась на цвітіння..., а потім темп 38,5 горло бо-бо , голова болить, шось злеее ...пю ангінхеель фарингосепт і багато чаю з малиною.

Грильяжка
02.05.2010, 23:21
...пю ангінхеель фарингосепт і багато чаю з малиною.
я мусила пити антибіотик бо з горлом була біда і співробітниця, яка захворіла двома тижнями раніше і після якої почали форкати носами ми всі, теж пила антибіотик-причина-переносили ту біду на ногах, а краще все ж вилежати, і тоді ні антибіотиків не треба буде пити і легше буде видужувати

Vittoriya
02.05.2010, 23:27
Мене позаминулої ночі так схопив мочовий, пекло так,що думала здурію...Випила фурагін,потім знеболююче,до ранку пройшло, але тепер так боюсь,щоб знов не повторилося..І від чого головне таке сталося, не знаю..До лікаря зараз ніяк не маю часу піти,тим більше треба йти здавати аналіз,а аналіз треба здавати в момент загострення,коли пече, а мене починає завжди пекти тоді,коли до лікаря не попасти..:(

Масік
03.05.2010, 08:45
У менеж вже 3-й день зноса тече, горло болить , що вночі зовсім не спиться , перший день температура була 37,5 але тіло сильно"ломало", думаю це дійсно щось вірусне.Я жодного разу змою не захворіла, а тут тепло сонце і на маєш.
Vittoriya щодо вашого сечового міхура, то все таки варто здати аналіз сечі і зробити УЗД нирок, може у вас там камінчики ?

Натуся
03.05.2010, 09:11
Випила кетанов,тепер чекаю поки пройдуть вихідні і піду до лікаря,
Сьогодні вже і кетанов не помагає...Така тупа ниюча біль,що хочеться вилізти на стінку...Ібупром і мефенамінова к-та теж зовсім нічого не змінили...Хто що може порадити?Мені б до завтра дотягнути...А ще зараз на дачу їхати,в землі колупатись,а душа не лежить,бо зуби болять...А до підборіддя або взагалі не торкнутись,або хочеться його просто вибити,або вирвати.......:girl_cray:

Vittoriya
03.05.2010, 09:18
Vittoriya щодо вашого сечового міхура, то все таки варто здати аналіз сечі і зробити УЗД нирок, може у вас там камінчики ?
та от справа в тому,що мене той мочовий вже давно хвилює, я вже раз здавала аналізи,все уло добре,ходила на УЗД,теж добре. А турбує й далі...:confused:

Масік
03.05.2010, 09:21
ну якщо ви в середу здасте аналізи то вони якщо є патологія сечового то щось покажуть за 2 дні вони точно не нормалізуються , якщо ж все в нормі то можливо проблему не в сечовому потрібно шукати.

---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:21 ----------

Хто що може порадити?

спробуйте випити німесил

Натуся
03.05.2010, 09:24
спробуйте випити німесил
то такий в пакетику?Чи є ще в таблетках?

Масік
03.05.2010, 09:37
в пакетику

Orman
03.05.2010, 12:39
А до підборіддя або взагалі не торкнутись,або хочеться його просто вибити,або вирвати......

є ургентні стоматологи, погугліть

natka75
08.05.2010, 22:46
майже другий тиждень не проходить нежить, то ніби пройшло, але все одно щось є, то забиває вночі ніс, то знов тече...чи то алергічне щось у мене, у чоловіка то саме, ніколи не було і появилося....ще й голова на ту погоду мабуть болить з обіду не перестає.

Fleshka
08.05.2010, 22:55
Людоньки...Як мене замучили ті стоматити! Колись в глибокому дитинстві мала з ними біду, але підросла і все минулось...А після пологів, як накрило, в місяць по 5-6 ран, перепробувала вже все, від народних і до аптечний різної цінової категорії. Допомагає тілько на 1 раз, а з наступним проявом вже не діє...коли ж то закінчиться? Їсти тяжко, розмовляти тяжко, добре хоч писатись на ДП не заважає:girl_sad::girl_cray:
А найбільше переживаю, щоб Романа не заразити, бо то біль неможлива...

olenkastar
08.05.2010, 23:15
а з наступним проявом вже не діє...коли ж то закінчиться
хвороба-то признак того,що ми щось робимо не так!проаналізуйте вашу буденність...може занадто переймаєтеся чистотою?витираєте руки серветкою занадто часто?антибактеріальне мило?
одна мудра сибірська дівчина каже,що ми можемо самі без отих нікчемних ліків себе вилікувати..просто треба розслабитися,закрити очі і згадати радісні моменти свого життя,згадати ті відчуття щастя і радості,які ви тоді переживали..і потихеньку хвороби відпустять..а якшо таких спогадів нема,то зробити їх!набиратися позитивних емоцій..по-дитячому щасливим вчитися бути..і всьо минеться:)

Dobra
09.05.2010, 10:38
Людоньки...Як мене замучили ті стоматити! Колись в глибокому дитинстві мала з ними біду, але підросла і все минулось...А після пологів, як накрило, в місяць по 5-6 ран, перепробувала вже все, від народних і до аптечний різної цінової категорії. Допомагає тілько на 1 раз, а з наступним проявом вже не діє...коли ж то закінчиться? Їсти тяжко, розмовляти тяжко, добре хоч писатись на ДП не заважає
А найбільше переживаю, щоб Романа не заразити, бо то біль неможлива...
Мене майже у всіх випадках рятує прополіс, ви не пробували? А ще вчора вичитала, що від багатьох хворіб (в тому числі і від стоматиту) помагає жива і мертва вода, яку в домашніх умовах роблять спеціальним пристроєм, активатором. Цікаво, чи це не черговий розвод.

Fleshka
09.05.2010, 11:04
Мене майже у всіх випадках рятує прополіс, ви не пробували?
Ой пробувала...Один раз допомогло, і усьо.
хвороба-то признак того,що ми щось робимо не так!проаналізуйте вашу буденність...може занадто переймаєтеся чистотою?витираєте руки серветкою занадто часто?антибактеріальне мило?
Та де там? В мене в цьому без фанатизму...Думаю справа в імунітеті, напевно нікчемний він в мене став після пологів.:girl_sad:

Bogdanka
09.05.2010, 11:38
а я так не скучила за місячними:) - ще могли б почекати відновлюватись)) і знов ті обсипання до... дурацький ніби пожований стан... бррр... отака жіноча доля:)

---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:37 ----------

а ще мені вже дістав той період цвітіння - поки не закінчиться, то так першіння з горла і не зникне і так вже пару років:girl_devil:

Fleshka
09.05.2010, 11:47
а ще мені вже дістав той період цвітіння - поки не закінчиться, то так першіння з горла і не зникне і так вже пару років
Як я вам в цьому співчуваю. Жила з однією людиною, як приходила весна, то в неї починалось пекло, сльозилась, розпухало лице. Я насолоджувалась запахами і красою, а вона не могла дочекатись коли то все (весна) закінчиться.