КПК

Показати повну версію : Як вибираємо авто?

Сторінки : [1] 2 3 4 5

Імель
07.08.2009, 18:55
Прошу не кидати тапками, яйцями та помідорами за те, що піднімаю таку тему в кризу, але цікавить Ваша думка по вибір авто http://yoursmileys.ru/tsmile/family/t1006.gif (http://yoursmileys.ru/t-family.php).

Хочеться розвіяти стереотип, що для жінки в даному питанні важливі 2 речі-колір авто та колір салону. :girl_crazy:

Що для Вас важливо?
Від чого відштовхуєтеся?
На що звертаєте увагу?
Які фактори є найвагомішими?
А чим можете пожертвувати?
Скільки готові викласти грошенят?

Давайте будемо абстрагуватися від ситуації в країні :girl_crazy: і можливо трохи помріємо. В кого є досвід-ділимося.

Зорянівонька
07.08.2009, 19:02
1 - колір (чорний)
2 - надійність (я хочу джипа...)
3 - комфортність
Довго не буду писати - хочу чорного джипика, АКП. Не вибаглива я:)

Імель
07.08.2009, 19:05
А марка авто важлива?
А німець? чи і китаєць піде?
А джипик маленький жіночий (кроссовер, паркетник) чи звичний позшляховик?

Зорянівонька
07.08.2009, 19:21
То вже від ціни залежить... Може бути і паркетник, але бажано не китаєць...
Таке мене би влаштувало (http://hyundai.com.ua/cars/santafe/gallery.html)

Mariya
07.08.2009, 19:26
Буду брати японця. Швидше за все - Хонду. Колір - лиш би не темний.

Liliyah Romanova
07.08.2009, 19:32
Мені видається, що надійними є не джипи, а японські та німецькі машини. Джип - то жерун ще той, все одно що дога в хату купувати. Моя мрія ауді, а маємо хонду, саме через надійність. Правда, вона у нас біла, але нам колір не був важливий.
Зараз мені дуже подобається гарячий помаранчевий, поки дійдемо до часу, коли доведеться таки міняти нашу бабушенцію, може смаки поміняю. :xaxa:
Ну і купувати в кредит на вигідних умовах, мабуть, до того ж відкритий кредит.

odree
07.08.2009, 19:43
як на мене в першу чергу всі відштовхуються від ширини гаманця :) ну і далі пішло поїхало.
особисто я люблю німецькі машини, бо вони хоч і дорогі, зате надійні і міцні. зараз ще багато хто відштовхується від витрати бензину машиною на 100 км пробігу. але як я кажу, якщо є мождивість купити лексуса, відповідно повинна бути можливість, щоб його заправляти і обслуговувати.

Птася
07.08.2009, 19:43
Як по мені машина має відповідати вашим можливостям, а не забаганкам. По-перше що б не їла багато бензину, а то прийдеться тільки на нього працювати, по-друге важлива і вартість ремонту. Почитай на спеціалізованих сайтах, практично всі марки мають свої автоклуби де викладають скількі і що обходиться.
Я хочу машинку маленьку, юрку і яскраву. Поки маємо Шкоду Октавію, задоволені дуже, в батьків Ауді, то казали наступну брати будуть лише ауді, їздила на новій Ниві, не повірите але в кермуванні машина просто супер, російській джип.

odree
07.08.2009, 19:47
в батьків Ауді, то казали наступну брати будуть лише аудіото в нас так. чоловік як в 1995 купив свою першу ауді, так до тепер не зраджує цій марці авто :)

Liliyah Romanova
07.08.2009, 19:49
Ех, а коли я нарешті вмовлю свого мужа не дивитися на наступну хонду, а на ауді? :girl_in_dreams:

Птася
07.08.2009, 19:52
ну скажу вам обслуговувати її недишеве задоволення, особливо після їзди по наших дорогах

Blondo4ka
07.08.2009, 19:53
Мрію про Volkswagen Touareg. Шкода, що поки можу тільки мріяти:(

kristina
07.08.2009, 19:58
Я би хотіла мати Suzuki Swift або Colt , слов шось маленьке , але динамічне. Але це також поки що :girl_cray::girl_cray:тільки мрії

Рибка
07.08.2009, 20:46
Мені теж колись подобались маленькі "пузаті" машинки, от як Жук Фольксваген.
А зара смаки помінялись, подобаються спортивні довгі низькі...Хотіла б мати хоча би Лансер Ікс, і червоний :girl_in_dreams:.....

Імель
07.08.2009, 20:54
Мені теж колись подобались маленькі "пузаті" машинки, от як Жук Фольксваген.

То звірюка мала (кермувала такою), особливо 1,9 TDI, хоча салон там зовсім не маленький, трохи тіснувато на задніх сидіннях буде, але якщо водій худенький-проблема відпадає.

І маневрувати легко :girl_in_love:

Ото трохи привідкрию завісу-маю автомобільну сім"ю, моє покоління працює в сфері продажу і обслуговування авто. І я автомобільна маньячка :girl_crazy:

Для мене машина-тільки німець.
Японці впали в моїх очах, дуже вже економлять на матеріалах і обладнанні (що на ціну не впливає), Хонда трохи відрізняється в кращу сторону.

Рибка
07.08.2009, 20:58
Хонда трохи відрізняється в кращу сторону.

О, тоді Хонду Цивік хочу :), теж подобається..

katarzynka
07.08.2009, 21:02
Мені теж жучок пасує.. Але дорогий , собачка.:girl_sad: В нас Opel Astra Н ? Загалом прікольна, але я хочу мінівен Зафіру.. , але поки не можу...
Щодо вибору. Звичайно відштовхуємося від гаманця. На наші дороги однозначно німця., вони надійніші. Якщо їздити більшість часу по Львові, то економічну модельку, оскільки в корках ми проводимо багато часу, а це паливо і відповідно додаткові немалі витрати. Крім того, бажано щоб була відносно невелика - це наша маневреність, а отже інколи і зекономлений час.:girl_spruce_up:Колір - краще світлий колір , ніж темний - на ньому не так замітні подряпини, сколи від каміння та розводи від мийки. І всередині вам повинно подобатись.:girl_smile:

Kasia
07.08.2009, 21:29
1. економічність
2. зовнішній вигляд, 4 дверний обовязково!
3. колір значення немає ( швидше темна).
4. марка ( не китаєць, не росіянин, не кореянин і т.д.)

якщо реально - хочу Форд КА старий
якщо не реально - Форд КА нова модель
якщо мрія - Вольво позашльховик.

MUCHACHA
07.08.2009, 21:38
А я маленьких машин не люблю, взагалі не розглядаю їх для себе...навіть не знаю чому:girl_smile: Моя мрія Порш Каєн:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:, але то так - памечтать....:girl_in_dreams:
а з приземлінішого брала б Мазду 6 або щось з БМВ. Колір чорний.:girl_cool:
Як писав Левандівка - мріяти треба правильно.......:girl_in_dreams:

katarzynka
07.08.2009, 21:54
А! Забула, треба пам"ятати, що купівля авто, це тільки перший внесок врахуйте регулярні т/о, які в залежності від авто можуть дуже коливатись; та врахуйте будь-ласка запчастини (доступність та ціна). Я колись марила КуКу - ціна підходила, так от казали, що на запчастини треба чекати від місяця до трьох:girl_cray:, вот засада.:girl_sad:

Usmishka
07.08.2009, 22:08
Спочатку я хотіла Сітроен Пікасо, коли їздила на Дивоматізі, а потім ми щось вагались, думали Мазду 3, але нам Гелікон і так вже поперек горла стояв, дивилмсь на гольфи, а купили несподівано пежо, прийшли, побачили і закохались. Я думала, буду розчарована, але чесно кажучи машина хороша. З плюсів: дуже безпечна, тільки європейська машина має стільки продуманих детальок і задумок на випадок чого, тести доказують, великий просторий салон, класна і головне зручна панель, дуже мяка, маневрена і одночасно добре тримається дороги, а гальма там крутіші ніж в мазді, з мінусів-незручна ручка коробки передач, в мене механіка, і долбаний ланцюговий привід, який зранку при холодній погоді хвилин пять так тарахтить, що мене люди питають чи то дизель, ну і мінус для мене колір, вибирав чоловік, і йому впало в око салатове, а я люблю машини сірі або коричневі. А так, я дуже задоволена.

Грета
08.08.2009, 16:18
Все залежить від вмісту гаманця, мети для якої потрібен автомобіль та вподобань самого водія. Зважаючи на свою родину - я та 2 донечки ( одна зовсіи маленька, а тому возимо каляску), тато, мама - брала велику машинку. Хотілось мати місткий автомобіль з великом об емом багажника, щоб можна було всіх посадити і вирушити в мандрівку, а також поїздити по місту по роботі, ну і головне - надійний. Коробка механічна - в місті це більш маневренно ніж автомат, колір - не дуже важливо ( головне не білий), двигун - дизельний ( довше прослужить). Ну і купила собі Шкоду Октавію A5 1,9 TDi. Розумію що в місті маленьке авто було б маневреніше але щось я себе не почуваю комфортно в маленьких машинках))))

zetta
08.08.2009, 17:51
Мерседес GL )) дуже хороше авто) мрія є залишилось найти на нього гроші)))

Oddly
08.08.2009, 23:03
Я колись марила КуКу -

викиньте то з голови!!!!!!
сорі, нічого особистого - просто емоції не втримала.

і в продовження теми:

1. для мене перший і найважливіший критерій - безпека і надійність. а як інакше - в мене в машині дитина.
2. далі - щоб особисто для мене була зручна в користуванні - ну, прям, як про кухонний комбайн пишу :girl_crazy:
але десь так воно і є - це один з побутових приладів для мене - для полегшення побуту
до цього пункту належить коробка-автомат і т.д.

практично, все :girl_in_dreams:

колір? - другорядне
ціна? - думаю, на кожну кишеню є вибір, так чи інакше
популярність марки? - в принципі надійні машини і є відомих марок

висновок - німець, ну, або вже японець. все.
хоча погоджуюся, що

Для мене машина-тільки німець.
Японці впали в моїх очах, дуже вже економлять на матеріалах і обладнанні (що на ціну не впливає),

Olma
08.08.2009, 23:13
В нас якось на кожному етапі бажання змінюються, але основний пріоритет - місткість і надійність. І ще - ми домовились попробувати спортивну машину поки нема дітей, а потім сімейну купим...
На разі хочемо таку (тільки білу і саме з такими фарами)
http://img513.imageshack.us/img513/8871/audia4.jpg (http://img513.imageshack.us/i/audia4.jpg/)

Або на крайняк таку:
http://img36.imageshack.us/img36/10/toyotaprius.jpg (http://img36.imageshack.us/i/toyotaprius.jpg/)

(Дуже надіюсь шо це наша наступна покупка після ремонту)

MARTINI
09.08.2009, 00:31
Не зовсім спортивні машини :) Вам треба поки дітей нема , шукати купе.

А з запропонованих... Тойота спортом навіть не пахне, а от Ауді красуня.

Якщо цікавить все-таки спортивний 4-дверний седан, то в тому ж класі є ще Пасат СС

http://www.cars.com/features/autoshows/2008/detroit/coverage/images/2009_volkswagen_passat_cc/2009_volkswagen_passat_cc_0_430.jpg

Olma
09.08.2009, 00:42
Якщо цікавить все-таки спортивний 4-дверний седан, то в тому ж класі є ще Пасат СС
Ой, мій чоловік вже про нього намікав також...
А Тойоту я люблю просто.. Така вона вся космічна на вигляд :girl_curtsey:
Але ауді все одно перший номер у списку:girl_in_dreams: (поки шо..)

Oddly
09.08.2009, 22:19
Коробка механічна - в місті це більш маневренно ніж автомат

вперше чую. і досі думаю, що причулося

Грета
09.08.2009, 22:22
вперше чую. і досі думаю, що причулося
Ні, не причулось)))) В мене колись був автомат - звичайно що це набагато простіше в керуванні, але швидкість набирає помаліше ніж механіка,- автомат не перескочить з 1 на 3, а в механіці газу додав і вперед))) Правда це моя особиста думка.

Oddly
09.08.2009, 23:26
Ні, не причулось)))) В мене колись був автомат - звичайно що це набагато простіше в керуванні, але швидкість набирає помаліше ніж механіка,- автомат не перескочить з 1 на 3, а в механіці газу додав і вперед))) Правда це моя особиста думка.

ну, якщо машина потрібна для спортивних гонок - то це зовсім інша справа. ))))))

Holly
10.08.2009, 00:14
А я люблю нашу машину alfa romeo 33, хоч вона й не нова. Виглядає супер, без всяких наворотів. З плюсів - запчастини не дорогі, чоловік сам ремонтує, сам фарбував. З мінусів - запчастини треба замовляли і чекати тиждень - два. І трохи занизька, як для наших доріг

мамочка
10.08.2009, 09:57
ото Ви дівки мрійниці...
а я зараз мрію про Фіат Уно 1987 р....))))))))

Megan
10.08.2009, 10:17
ото Ви дівки мрійниці...
а я зараз мрію про Фіат Уно 1987 р....))))))))

Оооо, я би зараз і старій Таврії тішилась як дитина:girl_crazy:
Коли вибирали машину, то перше на що дивились була ціна.
Потім йшла комплектація, і обов"язково 4-ох або 5-ти даерна, ну і багажник щоб нормальний. Чоловік китайця не хотів, хотів німця, але кишеня не позволяла. Купили Рено, машина супер, на ті гроші комплектація була шикарна, але, на жаль поїхала моя машинка до другої тьті:girl_bye2:, бо нас криза вдарила.
Якби нову купляла, не знаю, дуже німця чоловік хоче, я теж не проти Гольфа нового, я не проти джипа навіть, але якогось такого надійного, не китайського, але то так, мєчти:girl_haha:

MARTINI
10.08.2009, 11:09
ну, якщо машина потрібна для спортивних гонок - то це зовсім інша справа. ))))))Динаміка машини - це перш за все безпека. В екстремальній ситуації та на обгонах - швидко розігнатися так само важливо, як швидко зупинитися. Я скажімо не люблю швидкої їзди, але комфортно себе почуваю лише коли знаю, що під капотом достатньо коників аби мене витягти з будь-якої халепи :)

Oddly
10.08.2009, 11:18
Динаміка машини - це перш за все безпека. В екстремальній ситуації та на обгонах - швидко розігнатися так само важливо, як швидко зупинитися. Я скажімо не люблю швидкої їзди, але комфортно себе почуваю лише коли знаю, що під капотом достатньо коників аби мене витягти з будь-якої халепи

та, хто би з вами сперечався з цього приводу! я тільки хотіла сказати, що питання коробки автомату і механіки тут не стоїть як першорговий фактор.
тільки не треба далі про "баба за рульом", я вас просЮЮЮЮЮЮ!
до речі, в мене двигун 2.0. - мені вистачає по самі вуха

Грета
10.08.2009, 11:48
ну, якщо машина потрібна для спортивних гонок - то це зовсім інша справа. ))))))
Справа абсолютно не в спорті))), а їзда в нашому місті дещо нагадує гонки тільки з перешкодами. Так от, якщо ви впевненно і майстерно володієте механічною коробкою і хочете швиденько пересуватись містом в заторах - то автомат вам не потрібний. ІМХО.

Зорянівонька
10.08.2009, 12:27
А це моя мрія (http://www.chrysler-jeep.com.ua/dir/chrysler/cruiser.html)
http://chrysler.infocar.com.ua/img/catalog/18/0683/1.jpg
А це чоловікова
http://chrysler.infocar.com.ua/img/catalog/18/5313/1.jpg

І як казав Генрі Форд, машина може бути будь-якого кольору, але обов"язково чорна:)

Chortenia
10.08.2009, 12:42
У нас зараз сітроен берлінго, в народі будка або бегемотик :girl_crazy:
Отака: http://lh4.ggpht.com/_7RFC8aqRM2s/Sheoe02h7OI/AAAAAAAAAEQ/GVBN5DB-MNk/s576/DSC_0307.JPG
Машинка супер, дуууууже містка, економна і зручна. Чесно кажучи, про інше зараз не мрію, хіба про новий сітроен берлінго :girl_in_dreams:

А чоловік останнім часом заглядається "в мріях і на дорогах" на дефендер :girl_spruce_up:

http://images.motortrend.com/features/auto_news/2006/112_news060605_03z+2007_land_rover_defender_90+fro nt_drivers_side_view.jpg

Дуже ще мені подобаються форд ф'южн і сітроен с4 :girl_in_dreams:

Mokka
10.08.2009, 13:25
А це моя мрія
http://i051.radikal.ru/0908/e6/97a084aa44b8.jpg

ох, і моя теж:girl_cray:

Імель
10.08.2009, 13:35
Коробка механічна - в місті це більш маневренно ніж автомат
хм, перевагою автомату- є його зручність саме в місті, особливо, коли на одній вулиці кілька світлофорів, а про корки мовчу, а прихильники механіки навпаки апелюють до того, що за містом, атомат значно програє механіці, не вистачає тяги, довго розганяється, набирає швидкість. Хоча сучасні нові семиступінчасті автомати взувають і механіку.
колір - не дуже важливо ( головне не білий)
підтримую, не терплю білі авто, ауді-виключення(не знаю чому, підсвідомо чи шо?)
Шкоду Октавію A5 1,9 TDi
гарний вибір, і мотор супер.

Olma, здаю Вам свою теперішнє мєчту, знайомтеся VW Scirocco, але кузов-купе (на задньому сидінні двоє худеньких поміститься)
http://www.vw.lviv.ua/content/articles/scirocco/oglyad/11266.jpg

MARTINI
10.08.2009, 14:06
Скіроко - вибір гурмана. Це авто зі значним бекграундом, попередні два покоління у 80-90-х роках стали легендарними авто. Правда попри те, що його позиціонують як купе, він по суті є 3-дверним хетчбеком, ніби трохи приплюснутий гольф. Нак що з місцем там не все так страшно.
На Алексі новий Скіроко вже є. Можна вибрати синій або червоний. Правда його ціна, як на мене, невиправдано висока. Але все-таки плекаю надію, що вдасться хоча б на тестдрайв записатися :)

odree
10.08.2009, 14:08
перевагою автомату- є його зручність саме в містієс, саме їзда по заторах

за містом, атомат значно програє механіцієс....і щоразу це відчуваю. особливо коли автомат на машинці з маленьким об"ємом двигуна. а на механіці, бац, дав понижену і маєш підрав при обгоні

не терплю білі автоі я донедавна не любила. але тепер просто обожнюю (після того як побачила один гарненький біленький лексус) І виявляється, що зараз білі авто в моді :) а колись вони були дешевші, саме через колір

MARTINI, а у вас вольксваген?

Анута
10.08.2009, 14:12
купили несподівано пежо, прийшли, побачили і закохались
ой, пежо... моя мрія. так мені подобається їня французька елегантність! Чоловікові подобались Гольфи, поки не завела його на Чайковського в салон Пежо. Там посидів за кермом в 207, 308 і далі в нас симпатії почали збігатись :)
В нас Рено Кангу - хороша робоча конячка.
Для себе би хотіла якусь малолітражку. Думала коробку автомат, чоловік переконує на механіку.
Наразі мене возять, а ось коли будем думати про друге авто - то напишу на чому зупинились. Вартість і надійність не на останньому місці.

Bogdanka
10.08.2009, 14:30
у чоловіка робоча авео, перед тим була шкода суперб, але ж криза...
восени планували брати фольцик поло автомат, вже дали завдаток, замовили і Алєкс підвів... машина дуже довго їхала і фактично нам повезло, бо приїхала аж на початку грудня, в мене вже був початок восьмого місяця і я би всеодно не їздила, чоловікові нашо 2 машини? ми поло брали мені і при тому кредиті, що в нас вже і так є, то ще плюс один з тим скачком долара нам би певно було тяжкувати тягнути...
словом вийду з декрету і буду ще раз пробувати.
чому поло? тому, що бренд доволі надійний і власне модель поло мало падає в ціні, як і власне кажучи гольфи, тобто б/у потім продати досить легко, якщо стан добрий і по нормальній ціні
мені подобається крім поло, хіба хонда джаз, а вона таки добряче дорожча, а от зараз поло виходить близько 12500 - 13000 у.о. автомат і машинка, як для мене для мамочок з дітками супер - бензину бере мало, маленька і зручна в паркуванні, а що ще тре в тому вічно пробкованому Львові?

взагалі - то мені подобаються інфініті і роллс-ройси...:girl_cool: але свій перший мільйон я ше не заробила, подождьомс значить:girl_haha::girl_haha::girl_crazy:

odree
10.08.2009, 14:34
взагалі - то мені подобаються інфініті і роллс-ройсиой, то ми можемо одна одній на губу наступити випадково :girl_haha:

Usmishka
10.08.2009, 14:42
Тю, дівки, я вам не конкурент, я задивляюсь на Акури та Вольао, або хочаби Рейндж-Ровери )

Імель
10.08.2009, 14:44
Бентлі Контінетнтал ДжіТі :ninja:

Usmishka
10.08.2009, 15:01
Бентлі Контінетнтал ДжіТі
Нє, ну я задивляюсь на більш-менш реальне, а то зараз всіх як понесе.
На землю, панянки :)

Niferttiti
10.08.2009, 15:08
А в нас взагалі з чоловіком була війна на рахунок купівлі авто. Ми працюємо обоє в автосалонах, і кожен наполягав на тому що продає. Зате ми виграли на цьому конкретно. Наші шефи один по перед одного знижки давали лиш би їх працівник їздив на тій марці, яку продає. Як не як, серйозна реклама для покупців, ставлячи у приклад, що працівники самі їздять на тому що продають. :girl_smile: Тепер гоцаємо на Nissan Note, чоловік і його шеф переміг. Єдине, я ще випросила автомат, то тепер муж мені частенько дякує, яка я в нього молодець. Дуже зручно на автоматі по Львову.:girl_crazy:

Kasia
10.08.2009, 15:19
Тю, дівки, я вам не конкурент, я задивляюсь на Акури та Вольао, або хочаби Рейндж-Ровери )мені конкурент - я за Вольво:girl_devil:

Імель
10.08.2009, 15:21
чому поло? тому, що бренд доволі надійний і власне модель поло мало падає в ціні, як і власне кажучи гольфи

нє сочтітє за рєкламу,
але німець-то є німець. Сестриня моє гоцає на червоному (:ninja: :girl_devil:) поло, а наша бухгалтер має Хюндай Гетс-машини одного класу. То якшо порівнювати дві ці крихітки, то Поло-то машина, а Гетс-паперова машинко-тарахтушка. В Поло ти завкриваєш двері і відчуваєш, шо то ДВЕРІ, а не пластмаска якась :girl_sad:.

Ми називаємо машину сестри поломашиною :girl_crazy:, але то по-доброму

І ше в мене питання на рахунок корейських авто: чому люди ніколи не задумуються над причиною того, що корейський представницький седан коштує як німецька малолітражка?

Kasia
10.08.2009, 15:24
дуже просто. в малолітражку дядька 100 кіля не сяде. а крім того корейський седан це не китайський седан. це нормальна комфортна машина.

згадала. а чого всі так за ті німці пишуть - а ОПЕЛІ І Форди - всі обзивають - це теж німці, до речі.
тому , скажу вам чесно - не важно японець чи німець, француз чи швед - якщо ЦЕ ПРЕДСТАВНИЦЬКА МАШИНА - найдорожча в лінійці - вона не можу бути погана - просто при виборі спрацьовує вже принцип де чого більше і яка знижка, і який сервіс.

Імель
10.08.2009, 15:27
Скіроко - вибір гурмана.

http://yoursmileys.ru/msmile/girls/m0576.gif (http://yoursmileys.ru/m-girls.php)

Правда попри те, що його позиціонують як купе, він по суті є 3-дверним хетчбеком, ніби трохи приплюснутий гольф. Нак що з місцем там не все так страшно.

Ото і я, коли побачила на Алексі оте червоне чудо запитала "яке ж то купе?" хетчбек-хетчбеком.

Oddly
10.08.2009, 15:29
ок, я супер-мега-задоволена своєю машиною (нехай і нежіноча на вигляд).
так сталося, що стали ділитися з чоловіком (криза, панімаєш)))), то тепер не віддам йому назад нізащо
а мрію про INFINITI EX... :girl_cray:

http://s39.radikal.ru/i083/0908/71/921fb1e7550a.jpg (http://www.radikal.ru)

Kasia
10.08.2009, 15:29
щодо корейського КІА - почитайте про ОПІРУС. абсолютно нормальна представницька машина.

Megan
10.08.2009, 15:30
в малолітражку дядька 100 кіля не сяде.

:lol::lol::lol: Колись казала свому чоловіку давай купимо Матіц, а він мені каже "не хочу, бо я не влізуся в неї". Навіть в Рено йому треба було сідушку до кінця відсувати, так що ззаду вже ніхто не міг сісти. А наприклад Хюндай Соната я вважаю досить нормальний седан. Теж корейські поважаю більше ніж китайські.

Kasia
10.08.2009, 15:31
Соната хороший автомобіль - для тих кому не впирається в німцях - тому що німця візьме або старого або манюнього. а соната - седан не малого розміру.

Oddly
10.08.2009, 15:35
Соната хороший автомобіль - для тих кому не впирається в німцях - тому що німця візьме або старого або манюнього. а соната - седан не малого розміру

і знов виходить при виборі авто такий критерій, як практичність і зручність в обслуговуванні - а з Сонатиними запчастями (а вони їй незабаром стають потрібні) у Львові трохи теє, того - трудновато... (у колєги така - точно знаю, що кажу)

Анута
10.08.2009, 15:36
щодо корейського КІА
чоловік будучи у відрядженні в Німеччині брав там на прокат на 2 тижні Кіа Ріо (чи ріа). був нею дуже навіть задоволений. і гарнюня вона.

знаєте, згадалось читала один машинний ресурс де людина запитувала яку машину обрати, бо по фінансах вони зупинились на Матіз і ось відповідь (як на мене шедевр): "Візьміть краще Поло або Гольфа." Ясен перець, що поло краще за матіза, ну але люди обирають з цінової категорії, яка їм по кищені, а поло як мінімум в 2 рази дорожча...

Kasia
10.08.2009, 15:39
і знов виходить при виборі авто такий критерій, як практичність і зручність в обслуговуванні - а з Сонатиними запчастями (а вони їй незабаром стають потрібні) у Львові трохи теє, того - трудновато..
ну не буду стверджувати, авто куплене у офіційного дилера не може мати проблем із запчастинами. хіба дилер у Львові такий. гарантійне обслуговування повинне бути, а те що є затримки поставки запчастин - то вони є у всіх дилерів. ніхто не тримає на складі усі запчастини.

а що на німці - немає проблем із запчастинами? чи ви маєте на увазі придбання не оригіналу? думаю у офіційних дилерів завжди затримка 2-3 дні не залежно від марки авто.

Імель
10.08.2009, 15:40
в малолітражку дядька 100 кіля не сяде

тато сідає...
і машина при цьому навіть їде :confused:

Анута
10.08.2009, 15:42
і машина при цьому навіть їде
я під столом! +100!!!

Oddly
10.08.2009, 15:44
ну але люди обирають з цінової категорії, яка їм по кищені, а поло як мінімум в 2 рази дорожча...
так, треба враховувати не тільки вартість авто на момент покупки - а головне що буде далі, і скільки будуть виходити всі подальші потреби і проблеми того авто

якщо чесно, можу багато критикувати багато які машини, але при тому всьому повністю погоджуюся, що все в порівнянні.
і ще - все дуже залежить від водія - хто як буде їздити, і хто для чого авто купує - якщо хоче, щоб авто було "і швець, і жнець, і на дуду грець"- то одна справа.
а якщо панянка хоче посадовти дитину на сидіння, легенько так собі переїхатися на закупи до найближчого супермаркету, знов легенько зранку-ввечері завезти-привезти дітей в шолу-зі школи і т.п., ну, може, ще десь там на кавку з коліжанкою - тоді правильно - "для чого платити більше?" повністю згідна

Kasia
10.08.2009, 15:44
тато сідає...
і машина при цьому навіть їде
а комфорт??? чи це не важливо? а от як би він сів у седан представницького класу була б різниця, навіть у Сонату?

в мне знайомий поза 100 кілограм - вибирав між Форд Фюжині і Альмерою. повірте Фюжин заховався . а ФОРД - німець...

bora
10.08.2009, 15:47
Якщо тема все ж про ОБИРАТИ, а не про правильно мріяти, то я розповім як шукала сама.
Перше - бюджет. Мала суму, мусила будь-що почати їздити, бо сили на маршрутки вже не було, а чоловік їхав так рано, що заледве очі продирала в тій годині. Сума звісно мала:)
Наступний критерій - нова. Ну от не хочу з чужою енергетикою авто, вважаю якщо попадеться недобра (швидше зіпсута) істота, вже нічо не зробиш з нею. Освячуй-не освячуй.
Далі - розпитувала таксистів, яка ходова для наших доріг витриваліша в тому ціновому діапазоні, мучила тим самим водіїв, що мають різні службові авти, дивилась в тій вартості краш-тести та рейтинги безпеки-якісності всіляких там "ТОП-гірів".
Не хотіла Жигулі, з-за їхнього торохкотіння на наших дорогах..але і рейтинги би не дозволили їх) Так само рейтинги плюються і на китайський автопром по безпеці.
Так і купила свого ЛАНОСьонка. Колір - який був, лиш би не "брудний". Вийшло - під колір очей:)

Думала про, яке варто мріяти..Навіть не знаю. По якій в рейтингах побачу найвищу відмітку безпеки і певно трохи вищу посадку для Львова - таку б і хотіла:) О, і треба не жорстку підвіску - по бруківці скакати.
Щодо сімейної то чоловік мусить обирати, щоб йому сподобалось. З однією умовою - ТІЛЬКИ НЕ БМВ. Бо мала нагоду оцінити вартість її в обслуговуванні.
Особисто собі боялась би купувати дорогу автівку, бо боялась би з гаражу з ключами потім сама повертатись. Для мене ця безпека також важлива:)

Gala
10.08.2009, 15:49
У нас зараз Рено Кенго-нас повністю влаштовує як сімейне авто.,високе,вмістке,наразі не хочеться іншого.

Імель
10.08.2009, 15:50
а комфорт??? чи це не важливо? а от як би він сів у седан представницького класу була б різниця, навіть у Сонату?

з комфортом-погоджуюся
але на скільки його вистачить? на 2 роки?

але питання було в іншому:
чому люди ніколи не задумуються над причиною того, що корейський представницький седан коштує як німецька малолітражка?

чесно, хочеть почути думку Вашу!
чи то на ціну так бренд впливає? :girl_in_dreams:

Kasia
10.08.2009, 15:58
ні. чому? бренд впливає для людей які мають достатньо коштів, що б тими брендами перебирати.

про причини - я теж задумуюся над причиною чому китаєць дешевий, ясно що висновок відомий - до одного місця така машина , томі ніколи його не куплю.
але щодо корейців і нших французів - то не маю упередженого ставлення, бо то не є погані машини. голоовне не заціклюватися, на тому що всі кажуть - німці то файне.
маю живий приклад чоловіка - 100 % перевага для нього японець, окрім того 3л. не менше. але! - вважає що ПЕЖО, РЕНО, ВОЛЬВО - дуже хороші машини, і тому що знає саме технічну сторону. і він спокійно пересяде на кожну з них.

Імель
10.08.2009, 16:06
ПЕЖО, РЕНО, ВОЛЬВО

Вольво-дуууууже класні машини, але через те, що досить дорогі в обсуговуванні-не дуже в нас поширені :girl_sad:

bora
10.08.2009, 16:06
маю живий приклад чоловіка - 100 % перевага для нього японець
Можу підтвердити про японця!:) І ми чоловіковою абсолютно задоволені. Порівняти теж було з чим.

До слова про автомат - не моє. Поки я інтенсивно не таксую :) - мені точно автомат і при тому надлишкова витрата бензину (Ви бачили його ціну СЬОГОДНІ?) - ні до чого.

Kasia
10.08.2009, 16:10
Можу підтвердити про японця! І ми чоловіковою абсолютно задоволені. Порівняти теж було з чим.
але поступово нівелюється різниця між брендами і т.д. тільки тому що дороге пальне, система штрафів - таки роблять своє діло. усі масово сядуть на малолітражики, як у Європі. бо як каже мій чоловік - кайф від їзди втрачається, і дорого 3 л. двигуни обслуговувати і не розженешся по трасі, бо тепер і там фотофіксація. то для чого тоді ті великі машини середньому класу.?? то залишиться прерогативою багатих людей.

bora
10.08.2009, 16:25
усі масово сядуть на малолітражики
Тут мушу вказати, що наша машина має 2 куби.. Не дуже малолітражка, скажемо так:) Я думаю чоловіки ще вибирають авто по характеру - і хто має його агресивніший, швидше купить старішу, ніж пожертвує своїм "образом" мачо:)
О, і по зросту... метр-90 у деяких авто може люк головою на наших дорогах вибити:)))

Kasia
10.08.2009, 16:26
власне, думаю скоро прийде час, що пожертвують. і 2 літра то буде стеля. ну то така моя думка. то не
я власне мала на увазі, що ясно що 1,90 не сяде в Матіз чи машину з оюємом двигуна 0,8 л, але якщо стане вибір між 3 л і 1,8 л. седан то думаю, тенденції будуть в сторону зменшення.

Oddly
10.08.2009, 16:58
непогано було б, якби у Львові тенденції були в бік велосипедів - без жартів

Імель
10.08.2009, 17:04
власне, думаю скоро прийде час, що пожертвують. і 2 літра то буде стеля.

Не знаю, шо там в японців, але європейські автовиробники, вже зараз свідомо зменшують об"ми двигунів на автомобілі бізнес класу (авто люкс-класу це не стосується, понти страшна сила, двигуни 5-тилітрові :girl_crazy: )-екологія і економія!!! Вони в переважній більшості мають двигуни до 2.0

Kasia
10.08.2009, 17:07
Не знаю, шо там в японців, але європейські автовиробники, вже зараз свідомо зменшують об"ми двигунів на автомобілі бізнес класу (авто люкс-класу це не стосується, понти страшна сила, двигуни 5-тилітрові )-екологія і економія!!! Вони в переважній більшості мають двигуни до 2.0
це ми з Борою говорили про мачо. власне, теж вважаю, що є категорія людей які краще на старій машині - але з конями поза 200 і двигуном поза 3, ніж на новому 1,8 мацьопстві. але то окремі випадки.

Імель
10.08.2009, 17:21
є категорія людей які краще на старій машині - але з конями поза 200 і двигуном поза 3

читала на Таблоїді питаня до Мочанова:

Яке б авто Ви купили маючи на це 10 тыс. американьских долларів (вважаю що саме таку суму може заробити пересечний українець на купівлю автомобілю)

Алексей Мочанов - 14.07.2009 13:53
Я несколько раз покупал авто до 10 000 долларов, и каждый раз это были не совместные продукты корейского и украинского автопрома, не китайские недоразумения, а сильно подержанные, но все равно полноценные европейские автомобили. На премию после сезона 2004 года в команде «Клиринговый дом Rally Masters» я через Интернет нашел 18-летний Peugeot 205 GTI, заплатил за него 2500 долларов и в реконструкцию вложил еще 4000. Но у меня был шикарный секонд-хенд, до уровня которого по управляемости и комфорту до сих пор не может дотянуться ни одно новое авто в этом ценовом диапазоне. Правда, кузов был подуставший, но на 2 года мне хватило этого безо всяких кавычек Суперкара, и я комфортно пролетев на нем сквозь все невзгоды и вызовы 2005го-2006-го годов заработал себе на автомобиль побольше. И потеплее  После Peugeot у меня был Volvo 740 того же года выпуска, что и Пыжик. Один из самых любимых моих автомобилей. И по форме, и по содержанию. Мне до сих пор очень жалко, что этот автомобиль я уничтожил в аварии 16-го ноября 2006-го года. Поэтому мой совет – машина б/у , за которую Вы заплатите 5-7 тысяч, а оставшуюся разницу до 10 тысяч потратите на реконструкцию машины и оформление ее в ГАИ. По крайней мере я бы поступил именно так.

http://yoursmileys.ru/msmile/girls/m0537.gif (http://yoursmileys.ru/m-girls.php)
новому 1,8 мацьопстві.

1,8 - то не мацьопство

1,4-ше не дуже мацьопство

Kasia
10.08.2009, 17:37
1,8 - то не мацьопство

1,4-ше не дуже мацьопство

мда... сказали ви б таке моїм друзям:girl_haha:.. повірте при 3,5 і 3 л. і вище - 1,8 це мацьопство. бо немає стільки коників.

якщо не говорити загально, то я з Мочановим у моєму ОСОБИСТОМУ випадку згідна, бо бачу це на власні очі. машина чоловіка - старушка - але з комфортом, економічністю і "наваротами" не порівняти з новим автом - мацьопством.
АЛЕ - щоб таким займатися - треба:
1. бути фанатом, жити своїм хоббі
2. мати гроші гроші і час - на модернізацію.

думаю, це не всі можуть собі дозволити. таки простіше людині без особливх технічних навиків і бажання порпатися в машині -купити нову машину середнього класу.

Niferttiti
10.08.2009, 17:44
чоловік будучи у відрядженні в Німеччині брав там на прокат на 2 тижні Кіа Ріо (чи ріа).
Дуже практичний і милий автомобіль. Тим більше зараз пройшов легеньке оновлення. І ціни не кусаються.

Niferttiti
10.08.2009, 17:46
щодо корейського КІА - почитайте про ОПІРУС.

А це взагалі флагмай у марки КІА. Авто бомбове, але його зняли вже з виробництва.

Що продаю, те і хвалю. :)))))
Не сприймайте за рекламу, але КІА зараз заслуговує на увагу. Змінився імпортер в Україні цієї марки, і ввели купу новинок, і оновлень, і щоб закріпитися ціни поставив лояльні.

Niferttiti
10.08.2009, 17:54
Хочу сказати, чим дорожча машина тим більше буде витрат.
1. Реєстрація - прямо залежить від вартості і обєму;
2. Страхівка - безпосередньо залежить від вартості;
3. Дороге авто, дороге ТО. Дорогі авто продають у Львові монополісти і встановлюють відповідно на своїх СТО ціни. І нікуди ти не дінешся, а мусиш платити страшні гроші, щоб тобі масло поміняли.
4. Більші витрати на паливо.
5. Більші витрати на мийки. Ну хіба це пасує щоб дорожезне авто їхало обсвинене з надписом "Помий мене".
Одним словом, хто має гроші і готовий їх витрачати не роздумуючи на свого желізного друга, то йому тільки зелене світло у купівлі дорого авта.

ola-lyola
10.08.2009, 17:57
1.Машина має бути нова, щоб я запчастини по львівських ямах не збирала:girl_smile:
2. Автоматична к/п і кондиціонер обовязково.
3.Маленька бо маю великі проблеми з габаритами а працюю в центрі:girl_smile:
4. Їла мало, бо криза надворі.
5. Жертвую кольором і всіма модними прибамбасами типу двірніків на фарах та шторкою на верхньому люці:girl_smile:

Імель
10.08.2009, 17:59
Хочу сказати, чим дорожча машина тим більше буде витрат.

4. Більші витрати на паливо.

:girl_in_dreams:

Взаємозв"язок можна? Бо я шось звязку не бачу, хіба такий
"більший двигун->дорожче авто->більші витрати на паливо"

Ніколь
10.08.2009, 20:41
розкажу як ми вибирали наше авто....
Шукали машину нову, з салону, не дорогу ( перехідний варіант) бо в нас був старенький форд, його продавали і хотіли щось взамін, не понтове, але нове, зручне, комфортне, з кондюком.... на пару років а потім купити вже щось ще краще. Форд був з двигуном 2,0.. і чоловік знаючи що може втопити газу, на трасі частенько зловживав цим. Тому я хотіла щоб не дуже мощна була машинка.
Коли вибирали.... пішли від найпростішого - сіли в салон ланоса.... і чоловіку там було мало місця :girl_haha:, він в мене 1,95 и 105 кн... таким чином ланос вже відпав одразу не зважаючи що дуже дуже демократична ціна. Посиділи в КІА... так все прікольно, але вирішили глянути щось дешевше ( в плані обслуговування).
Сіли в Шевролет Авео II - місця в салоні багато...чоловік аж здивувався як йому там просторо, комфортно, ціна нас влаштувала..... двигун 1,5 влаштував мене :girl_cool:. Колір чорний нам дуже сподобався. В обслуговуванні як виявилось зовсім недорога. За 1,5 роки користування ліши проходили планові ТО - нічого не ламалось, ттт, а їздить чоловік щодні а досить багато. Єдиний недолік як на мене то в седані замаленький багажник - як нам десь їхати то демодан разом з каляскою не вміщається.
Чоловік каже що це оптимальний варіант ( ціна-якість) для львівських доріг.
Звичайно це не німець чи японець...але т.к. маю пряме відношення до автомобільного бізнесу то можу сказати що зараз ходові в автомобілях усіх марок значно слабші ніж було років 10 тому.... всі з/ч мають тендешнію полегшення ваги, зменшення ціни... і як наслідок недовговічність. Зоовнішні металеві деталі авто з кожним роком все тонші і легші, вмятини виникають навіть від найменшого натиску.
Тому як на мене зараз немає принципової різниці якої марки купляти машину... хіба в когось є особисті прєдпочтєнія... але в середньому машини середнього класу всі практично однакові, різняться лише незначними нюансами.

Анута
10.08.2009, 21:03
тема навіяла на пошуки в інеті
ролик (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=490317&postcount=61) у відповідній для нього темі ;)

Sahara
10.08.2009, 22:44
хочу-хочу-хочу Тойоту FG Cruiser:girl_cray:. І не тому-що...., а всупереч :):). Так, дорогуща. Так, величезна. Так, 4 л двигун і все витікаюче звідси...Але в неї такі гарні "оченята" :):). А ще насичений глибокий синій колір ( я такий хочу ).Без перламутру, який я терпіти не можу.Або на крайній випадок жовтий :):). РАніше мріяла про VW жук, теж жовтого кольору. Але тепер хочеться чогось великого, прохідного, з високим кліренсом ( для наших ямок і для бездоріжжя) і ...кумедненького :). Їжджу зараз на Гольфі, старенька надійна машинка, але так хочеться отого "крикливого" чуда ... Смущає одне: АКП. Ну дуже мені подобається механіка...точніше ,процес переключання..враження, що "зливаєшся" з машинкою, що вона "відчуває" тебе :):). Коротше , мрію, а коли вона буде моя і нею натішусь - отоді вже можна буде подумати про щось розумніше з огляду на сукупність показників " ціна - вартість в обслуговуванні- надійність- розхід палива - компактність ". Ось:girl_smile:

Siania
11.08.2009, 10:03
А я обожнюю французькі машини. Renault (особливо Laguna), peugeot (моя мрія 207), citroen. Вони дуже комфортабельні, мякі. Не машина, а мрія:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

Niferttiti
11.08.2009, 10:31
Взаємозв"язок можна? Бо я шось звязку не бачу, хіба такий
"більший двигун->дорожче авто->більші витрати на паливо"
Саме такий, а ще те, що чим дорожча машинка, тим більші вимоги до пального. Може підійти і 95 бензин, але рекомендують 98, а він як не як дорожчий. Ну хіба дизельний двигун, то тоді дизпаливо єдине є.
Ми наприклад в свою лиємо 92 на ОККО. Товариш який там працює, казав що на їхніх заправках 92=95, а ціна то нижча. А в круту тачку залити таке собі не дозволиш.

Імель
11.08.2009, 10:36
А в круту тачку залити таке собі не дозволиш.

Хм, то не завжди
а американці (наприклад той самий Хаммер) їздять на низкооктановому паливі, не знаю чи заведете, якщо 98-ий заллєте, а от 80-самий раз :girl_crazy:

галичанка
11.08.2009, 10:40
1. Фінанси
2. Потужність, щоб і по горах гарно їздила :tanksmile:
3. Безпечність водія, пасажирів, пішохода
4. Вартість обслуговування
В нас поки що старенька машинка, тратимо багато на ремонт, тому мріємо про нову, щоб пожити пару років без ремонтів і не боятись, що підведе у відповіальний момент... :girl_in_dreams:

natusik
11.08.2009, 12:32
коли свою шукали, то вимоги були такі: кондиціонер, подушки хоча б 2, АБС-ка, вік до 5 років, але враховуючи діток і батьків шукали 6-7 місну.Ну і щоб жерла не більше 8 літрів

enigma
11.08.2009, 12:34
Зараз маю Пежо 206, допомагав вибирати дідо та дядько мій - все таки мужчини, плюс дядько мав багато машин і займається логістикою. Дуже на початках не хотіла АКП, але тепер дюже задоволена. Що мене привалює в машині - мала, що виключає проблеми з габаритами, багато не їсть бензину, я завжди таємно мріяла про Пежо (бо ті фааари)))), машина не прітязатєльна в плані ремонту, якщо шось і треба то досить доступна ціна. Мінуси - мало місця ззаду, швидко по трасі не поїдеш (однак для міста ідеальний варіант), занадто жорстка підвіска для львівських доріг.
Якби мені довелося вибирати нову машину, я б врахувала:
1. надійність. тобто щоб рідше ламалася, а якшо і зламалася, то щоб не було проблем знайти сервіс і щоб то не витягло багато грошей
2. наявність АКП та кондюка
3. розхід бензину
4. де зібране авто (щоб не в Україні чи Китаї)

До всіх автовиробників ставлюся нормально. окрім китайців (знайомий інженер по гарантії по китайцям, то вже начулась ))))) та укр. автівок. Корейське авто би мене теж влаштувало (мама їздить на хюндай гетц - ні разу за 3 роки не ремонтувалася, дідо - на кіа опірусі, задоволений на 100%)

Пи.СИ. зараз таємно мрію привезти собі з Німеччини міні купер :girl_in_love: але тссс, тіко нікому не кажіть :girl_smile:

Імель
11.08.2009, 12:47
допомагав вибирати дідо

можето у Вас дідо такий "продвінутий", але своєму я би ще сама могла порадити :girl_crazy:
міні купер
файний БМВ як не як :girl_in_love:

enigma
11.08.2009, 12:55
можето у Вас дідо такий "продвінутий", але своєму я би ще сама могла порадити

ага, він в мене ше ого-го, і бізнес і те і се.

файний БМВ як не як

а то ))))

мамочка
11.08.2009, 13:50
коли свою шукали, то вимоги були такі: кондиціонер, подушки хоча б 2, АБС-ка, вік до 5 років, але враховуючи діток і батьків шукали 6-7 місну.Ну і щоб жерла не більше 8 літрів

і яку ж купили?

Ніколь
11.08.2009, 19:26
зараз таємно мрію привезти собі з Німеччини міні купер
Їздила ним по Львову.... також як для нашого міста дуже жорстка підвіска.
Але то біда всіх невеликих машинок.

Zoryanazirka
15.08.2009, 19:34
О і я мрію міні привезти, але то хіба для власного задоволення мати резервну. Бо 2х дітей туди запхати, та й багажника там можна сказати що нема. Чоловік мені на ДН купив велие авто - бо воно безпечніше для мене і дітей. Пересідати з ашки було трошки тяжко, але скоро звикла і тепер тяжче пересісти назад

Koza-Dereza
18.08.2009, 06:13
Ми коли мiняли машину, думали шарпнутись на щось суперове. Може мерседес ML50, чи якийс Ягуар, ну вживанi само собою. Подивились, поприцiнялись, все класно. Проте чоловiк вирiшив попитатись у механiкiв кiко коштують тормоза, олiя (масло), iтд. Виявляєтья, у нас помiняти тормоза чи Ягуаровi, чи мерсовi вiд $1200 до $1500. А що вже казати про iншi проблеми? А машини ломаються час вiд часу, хоч не хоч. Плюс запчастини треба замовляти i всякi iншi труднощi. Подумали ми, подумали та й знов взяли Honda Accord, та й їздимо без проблем.

bora
18.08.2009, 11:31
Подумали ми, подумали та й знов взяли Honda Accord, та й їздимо без проблем.
О, здоровенькі були, в мого чоловіка - така ж;) хороша машинка. тільки педалі для мене надто пружинять, коли пересідаю зі своєї, вічно мушу перестроюючись заглохнути:confused:

Koza-Dereza
19.08.2009, 05:24
А яка у вас машина? Наша хонда автоматична, то щоб заглохнути треба добряче постаратись , хоча все можливо :D

bora
19.08.2009, 10:03
А яка у вас машина?
Я писала вже - деу-ланос, прототип - закордонна Chevrolet Kalos.
http://automir.ws/uploads/posts/2009-03/1238432527_daewoo-lanos_2.jpg

Але ми обоє прихильники механічних коробок. А з новою ціною на бензин (7,70грн) :) - ще й глибоко переконані прихильники.

До речі, з територіальних особливостей - зовсім небагато виробників, що сюди продають авто, ставлять на них людські АКП (приміром ZF).

Кольорова
26.08.2009, 23:56
А я маю мрію - золоту мрію - Subaru Impreza (WRX), така у 2008 році прикольна з'явилася. Вже їздить кілька по Львову - у-у-ух, лялі... То найближчі плани ;) , а на потім - BMW, звичайно, (Х6). Чоловік - затятий беемвіст, мене на то присадив, хоча зараз має пижика (універсал). Я цю машинку називаю "ковбасою" - через подовгастість :)) Але муж каже, що до БМВ обов'язково повернеться - раз і назавжди :)

Christi
27.08.2009, 10:21
Мені чоловік на ДН минулого року подарував нову Тойту Яріс. Я звичайно про неї мріяла))))). АКП, правда я хотіла механіку щоб менше бензину пила, але вже яка є. З заду місця дуже багато, але зарахунок того малий багажник, поміщається середня валіза, дитяча коляска також поміщається.
За рік не ремонтували жодного разу, правда трохи жосткувата підвіска, по бруківці трохи трясе, а так все ОК. Я задоволена.

Імель
27.08.2009, 10:52
АКП, правда я хотіла механіку щоб менше бензину пила

Хм... То дуже умовно, що від коробки залежить, більше залежить від стилю водіння.
Приклад з життя, я-свідок.
Маю знайомих-пара.
В нього- БМВ 3л (!!!) дизель. Коли кермує хлопець-розхід 13л, коли кермує його дівчина-розхід 8л.

Машина одна і та ж!

Christi
27.08.2009, 11:11
Ну це зрозуміло що залежить, але на цій машині їжджу лише я, тому відповідно якби була на механіці була б економніша, стиль водіння в мене незмінюється, незалежно від коробки передач.
Але з вами я погоджуюся, в нас такаж ситуація з машиною чоловіка, коли він їде один розхід, коли сідаю я то менший.

галичанка
31.08.2009, 21:24
Я писала вже - деу-ланос,
Дівчата, в кого є деу-ланос, поділіться, будь ласка, своїми враженнями.

Virginia
31.08.2009, 21:32
В моїх батьків ланос, то вони машиною не задоволені! Їдеш як в каструлі, все тарабанить! Кароче, вони б ще раз її не купили!

І ще про себе! В мого вже майже чоловіка зараз Тойота Кемрі, машинка класна, якась така жіноча, я про це йому кожен день говорю!!!!)))))

Angel
31.08.2009, 22:31
якась така жіноча, я про це йому кожен день говорю!!!!)))))
*маленький намьок......:girl_haha::girl_haha::girl_haha:*

Нікуся
31.08.2009, 22:57
Перше їздила на хонді цивік,зараз на мерседесі А класу- тепер мрію про якусь довшу машину. Мають маленьки машини недостаток-коротка підвіска,на поворотах несе.

Bogdanka
31.08.2009, 23:51
зустрілам товаришку, вона їздить на hondі CR-V, шось і самій захотілось, а чоловік всьо от у нас є Quinny Speedy, ну чим не hondа CR-V?:girl_devil::girl_haha:

VIKI
02.09.2009, 16:04
Перше їздила на хонді цивік,зараз на мерседесі А класу- тепер мрію про якусь довшу машину. Мають маленьки машини недостаток-коротка підвіска,на поворотах несе.

Ого, на якій же швидкості ви в ті повороти входите? :girl_haha:

Коли вибирала машину, то зважала на такі показники: витрата пального, кліренс, підігрів сидінь, дуже хотіла, щоб сидіння регулювалось по висоті (хоч як виявилось, користі від того не багато) ну і ще на деякі дрібниці. Також хотіла механічну коробку. Головне, що засвоїла, це те, що після відвідин салону ваш вибір може кординально змінитись. :girl_curtsey:.

Oddly
03.09.2009, 01:15
Головне, що засвоїла, це те, що після відвідин салону ваш вибір може кординально змінитись.
і після тест-драйву особливо
ну, і після того, як менеджери з продажу вдало промиють мізки (сама за один день тричі (!) думку змінила)

до речі, про Хонду Аккорд - мені підвіска якась така вже жорстка була, що мене вже теліпало, коли я до неї тільки підходила. а потім ще й лобове тріснуло!!! коротше, враження назавжди від тієї машини в мене жахливі (не моя була, чоловікова)

тут є фахівці з продажу - порадьте, яка для львівської бруківки найменш жорстка підвіска?

Імель
03.09.2009, 09:31
ут є фахівці з продажу - порадьте, яка для львівської бруківки найменш жорстка підвіска

:D:D:D

Оддлі, Ви ж самі написали, що менеджер з продажу може дуже вплинути на думку клієнта,
а на це птання, кожен зараз буде рекомендувати ті авто, які сам і продає :girl_crazy:.

То, певно, тре в ходовиків питати :girl_in_dreams:

VIKI
03.09.2009, 15:12
порадьте, яка для львівської бруківки найменш жорстка підвіска?

Ну, певної марки не пораджу, бо для мене будь-яка іномарка після моєї дев'ятки супер комфортно їде :girl_haha:, але знаю, що чим жорсткіша підвіска, тим авто є більш керованим. Може ще сидіння у вас було якесь не зручне, і взагалі машина дратувала...?

Lianna
04.09.2009, 10:33
жорстка підвіска дуже погано для львова. машина безпосередньо залежить від грошей, які в тебе є

Імель
04.09.2009, 10:36
жорстка підвіска дуже погано для львова

А питали-то

порадьте, яка для львівської бруківки найменш жорстка підвіска?

tania
18.09.2009, 15:40
Дівчата це питання не дуже в тему, але незнаю де ще писати. Хто може знає де можна зі своєї тканини недорого пошити чехли? А то я хочу такі як я хочу, а не такі як в гамазині.

Яруська
18.09.2009, 16:23
яка для львівської бруківки найменш жорстка підвіска?
Ланос- мякий як какашка:y:

мамочка
18.09.2009, 16:49
в нас був Ланос
2 роки на ньому відїздили щодня по 50 км львівською бруківкою і сільськими ямами
машина просто супер

Ольга
19.09.2009, 21:23
А у нас за три роки щоденного користування Logan Dacia 1.6 ще нічого не ламалося! Прекрасно їздить і не шкода по наших ямах (живемо за Львовом то ями ще прекрасніші ніж у Львові).
Вибирали власне наше перше авто по ціні - тоді в межах 11000 уо. Ланоси і Калини відразу відпали. А по ціні залишилося мало що до вибору.
Ще великою перевагою Логанів є висота салону - мій високий муж і наші високі мами комфортно себе почувають.

Мені вже теж хочеться машину, аби мати змогу хоч кудись з дітьми вибратися. Подобається багато-чого. От наприклад Jimny Suzuki. Сподіваюся, що отримаю такий презент ;)

мамочка
21.09.2009, 09:10
Jimny Suzuki

в мого родича така
переваги: маленька, легка в керуванні (правда в нього АКП)
недоліки: дуже жорстка підвіска, мало місця на задніх сидіннях (там двоє ледве влазять) і надзвичайно малий багажник

галичанка
21.09.2009, 16:15
А у нас за три роки щоденного користування Logan Dacia 1.6 ще нічого не ламалося! Прекрасно їздить і не шкода по наших ямах (живемо за Львовом то ями ще прекрасніші ніж у Львові).
Вибирали власне наше перше авто по ціні - тоді в межах 11000 уо. Ланоси і Калини відразу відпали. А по ціні залишилося мало що до вибору.

Ольго, а яка приблизна вартість ТО?

Vesnyanka
21.09.2009, 17:14

В моїх батьків ланос, то вони машиною не задоволені! Їдеш як в каструлі, все тарабанить! Кароче, вони б ще раз її не ку

А ми задоволені. Катаємося 2 роки. І по Україні, і закордоном. Нічого не ламалося - лише планові ТО (типу заміна масла і т.д.). Нічого не тарабанить, не скрипить. Обезшумлення, зичайно не таке, як мерседесі, але нормально.
З мінусів - для задніх пасажирів доволі мало місця, якщо їхати десь далеко. Для двох (навіть для трьох - один раз з свекрухою далеко їхали) вистачає. А чотирьох дорослим в Крим трохи тіснувато.

Ольга
21.09.2009, 20:25
Ольго, а яка приблизна вартість ТО?
біля 100 уо

Маруся-мама
22.09.2009, 06:06
Той Jimmy як для мене то надто маленький. Мені треба 4-ри дверну машину. Я найбільше схиляюсь до Honda CRV EX 4x4. Отаке мені треба. Правда ціна його починається з 21000 американських тугриків.

Ольга
22.09.2009, 12:05
Дівчата, а якщо справді порадити реальну машину, а не мрію - хочу купити бу, не велику, аби не було проблем ззаді два крісла з дітьми ставити і забирати і бажано кліренс придатний до Львова.
Маєте ідеї?

Megan
22.09.2009, 12:22
Маєте ідеї?
А на яку ціну розраховуєте?

мамочка
22.09.2009, 12:29
Я собі хочу знайти Фіат Уно 88-95рр
Деталі дешеві, кліренс як і в будь-якої малолітражки-маленький, але досить маневрена, тому ями можна обїхати
Є трьох і пяти дверні варіанти...
А ціна всього 1-3 тис дол. Навіть сама на таке заробити зможу...
З недоліків: будь-яка стара машина буде ламатися, тому перші 2-3 місяці буде "метр їду а два метри пхаю"

Імель
22.09.2009, 12:29
Дівчата, а якщо справді порадити реальну машину, а не мрію - хочу купити бу, не велику, аби не було проблем ззаді два крісла з дітьми ставити і забирати і бажано кліренс придатний до Львова.

не велику, то жіночу якусь?

Якщо маєте дєнюжку не дуже "впритик", то зараз дуже сприятливі умови для покупки бу авто (можна викупити кредитне 2-3 річне авто за ціною 5-6 річного).

Я би радила VW Golf 5, Golf+ (той же Гольф, тільки вищий-грубо кажучи)-будете мати предостатньо місця на задніх сидіннях
Якщо жіноче авто-Шкода Фабіа, VW Поло, Ауді А4.
Хоча всі ці машинки мают досить жорстку підвіску (Ви вже вирішуйте плюс це чи мінус)

Ольга
22.09.2009, 12:40
А на яку ціну розраховуєте?
до 10000 уо

odree
22.09.2009, 13:04
Якщо жіноче авто-Шкода Фабіа, VW Поло, Ауді А4. Хоча всі ці машинки мают досить жорстку підвіскуа чому опель (корса, астра хечбек) пропустили? в нього якраз дуже м"яка підвіска. і відповідає вимогам Ольги:)

Імель
22.09.2009, 13:18
а чому опель (корса, астра хечбек) пропустили?

тому що толком ніц сказти не можу, тому і промовчала
так само як і промовчала про Сеат (Ібіца, наприклад), такий собі іспанський німець :girl_haha:. Машинка хороша (собі взяла б), а іншим радити не буду, бо якшо хороше обслуговування (грамотні установщики, електрики, деталі) я собі "порішаю"-робота така :girl_crazy:, а у Львові-не знаю як з іспанцями... дружать чи не дуже :girl_in_dreams:

Zoryanazirka
22.09.2009, 13:19
Я довший час їздила на мерседесі А класу, за неповних 4 роки максимальна поломка - пробите колесо. Машина 1999 року, і запаркувати у Львові всюди можна, і містка, і бензини 8 літрів їсть.

Імель
22.09.2009, 13:27
мерседесі А класу

Я мерси і бехи навіть не писала, не тому що погані (навпаки), а тому, що за наявні кошти доведеться пожертвувати молодістю машини+ослуговування авто цього класу-це зовсім інші гроші. Чим старше авто-тим частіше в нього щось летить.

мамочка
22.09.2009, 13:58
бензини 8 літрів їсть.

:cesored:а Фіат Уно 87 р "їсть" 4-6 л:shutup::shutup::shutup:
все, більше не пхаюся зі своїми розвалюшками:beee:

GONE BABY GONE
22.09.2009, 14:01
Маєте ідеї?
а як вам SUZUKI Swift ?

чи Nissan Micra....?

Zoryanazirka
22.09.2009, 14:04
Фіат Уно 87 р "їсть" 4-6 л
Моя зараз їсть 21-23, так що 8 для мене то дуже мало.

Імель
22.09.2009, 14:26
а як вам SUZUKI Swift ?
чи Nissan Micra....?

чесно?
ніяк (тарахтушки) :girl_crazy:, але то тільки МОЯ думка

Моя зараз їсть 21-23, так що 8 для мене то дуже мало.

ого, то позашляховичок має бути серйозний??? признавайтеся!!!

Хочете економити на бензині-купуйте дизель :girl_haha:

kati
22.09.2009, 14:28
Фіат Уно 88-95рр

в сестрички фіат 97 р.- жахливо ламається, вона вже мріє йго здихатись.....щомісяця як не одне так інше щось летить.

Oddly
22.09.2009, 14:30
Хочете економити на бензині-купуйте дизель
хочете економити на бензині - ставте газ

Олька
22.09.2009, 14:32
хочете економити на бензині - ставте газ

100% згідна!!!!Сама на газу їжджу!

Зануда
22.09.2009, 14:37
Сеат (Ібіца, наприклад), такий собі іспанський німець . Машинка хороша (собі взяла б), а іншим радити не буду
У нас Сеати тільки починають набирати популярності. Незнаю з чим пов"язаний такий низький рівень зацікавлення тим виробником. Але на мою (з досвіду взяту) думку, то є добрі машини. Комфортні, надійні. Про красу говорити не буду, бо то є справа смаку. Мені особисто подобаються автівки такого плану. Звичайні седани не справляють на мене враження. І їхній новий силует абсолютно відповідає рекламному слогану "autoemotion".

Oddly
22.09.2009, 14:39
до речі, зранку по радіо почула, що сьогодні день, присвячений відмові від автомобіля. мешканців Львова закликають сьогодні перейти на велосипеди, або на громадський транспорт, щоб долучитися до охорони довкілля.
я б не сказала, що машин на вулицях сьогодні менше.
але оскільки я - на екологічно безпечному пальному - то мабуть можу сміло сказати, що я до відзначання цього дня теж долучилася.

Імель
22.09.2009, 14:58
Незнаю з чим пов"язаний такий низький рівень зацікавлення тим виробником.

На жаль тут якесь міні-зачароване-коло: через те, що машини є не дуже популярними-слабке обслуговування (деталі, елетроніка, допи). Не кожен майстер захоче братися :girl_mad:

А машинки дійсно хороші-таки фольцвагенівський концерн як-не-як.
Міні-довідка: концерн VW об"єднує Ауді, власне Фольцваген, Сеат та Шкоду.

на газу
крім економії є ще інша сторона:
1.якшо машина нова-пропаде гарантія
2.що робити з відсутністю багажника (бо там балон з газом?)
3.заправки? їздити на виселки? :girl_in_dreams:

мій вибір-таки турбо-дизель

галичанка
22.09.2009, 21:03
а чому опель (корса, астра хечбек) пропустили? в нього якраз дуже м"яка підвіска. і відповідає вимогам Ольги
Але ще одна важлива вимога Ольги до 10000 уо

kati
22.09.2009, 21:30
бу до 10 000 купиш.

GONE BABY GONE
22.09.2009, 21:44
то тільки МОЯ думка
а ви на якому авто їздите?

Bonka
22.09.2009, 22:00
Маєте ідеї?
В мене Тойота яріс(2001р.). їжжю на ній більше року і все супер.
Машина дуже економна, маленька-легко паркуватися.
Ну і все таки японія....:girl_curtsey:

Usmishka
22.09.2009, 22:38
А мені нові Яріси не подобаються, автомат якись дубрвиц, і взагалі вона жорстка, попередня версія була краща, прада трьохдверна, а це мінус з дітьми.

Bonka
22.09.2009, 22:46
2001р-це і є попередня версія
ще вони і п"ятидверні бувають....

Олька
22.09.2009, 22:50
3.заправки? їздити на виселки?
мій вибір-таки турбо-дизель

1.Я не знаю про яку гарантію Ви пишите (в мене машина не нова)
2. Я би не сказала "відсутність багажника", їздили всюди (в нас сім"я 3 чол., ніколи дискомфорту не відчувала)
3. Заправок зараз є купа!!! І "Окко" в тому числі. А взагалі мені найдлище "Газовик" на Зеленій. І при чому постійно приємно дивують акціями!!!! Було в них на вихідні знижка на 15-20 коп., а тепер зробили кожний день, але після 20 год.
Я вже на газу їжджу десь 3 роки і ще ттт ніяких проблем не мала. Навіть якщо поміняю машину (дай Бог це колись станеться), то все рівно перероблю на газ!!!!! Ми і в Крим їздили неодноразово, то дорога нам обходилась дешевше, ніж поїздом!!!!

Тетянка
22.09.2009, 23:29
Підтримую Ольку на 100%! У маминій машині - газ/бензин, ну звісно на газі частіше їздим :). Щодо багажника - місця багато (У мами рено 19, хетчбек)! Заправок газових теж! І по Львові, і деінде - заправитись не проблема. За гарантію - щось теж не зрозуміла, що малось на увазі. Коли ми надумаєм купляти власну, то хотілось б теж газ/бензин, ну або турбодизель.

Oddly
22.09.2009, 23:32
3.заправки? їздити на виселки?

1. якщо машина нова - треба вибирати - що доступніше - велике споживання бензину і його вартість чи інші переваги гарантії (ясно, що з малолітражкою - навряд чи на цю тему взагалі задумаєтеся)
2. балони бувають різних розмірів і форм, в т.ч. круглі - на місце запаски, яку компактніше можна в багажнику розмістити
3. заправок - достатньо, і їх кількість росте. до того ж - бензиновий бак ви ж не викидаєте зовсім
це якісь такі стереотипи застарілі у вас.
хоча, газ - це не тільки економія. це ще екологія і продовжене життя двигуна
я не проти турбо-дизеля, він теж екологічно безпечніший за бензин.
але -
1. турбо-дизелі (нові) дорожчі
2. в Україні проблема - це якість дизпалива, плакав, коротше біля такого дизпалива турбо-дизель
П.С. це просто моя думка, хоча я намагюся бути об"єктивною

Імель
23.09.2009, 10:22
Я не знаю про яку гарантію Ви пишите (в мене машина не нова)
За гарантію - щось теж не зрозуміла, що малось на увазі.
Мова йшла про нові автівки, куплені у офіційних дилерів офіційних імпортерів, якщо Ви самостійно переобладнуєте системи авто (паливну чи будь-яку іншу), електроніку, Ваш автомобіль втрачає право на гарантійне обслуговування в дилера, у якого він був придбаний.

треба вибирати - що доступніше - велике споживання бензину і його вартість чи інші переваги гарантії (ясно, що з малолітражкою - навряд чи на цю тему взагалі задумаєтеся)

з тотальною боротьбою за екологічність виробники авто свідомо зменшують об"єми двигунів автівок гольф-класу та представницьких седанів (які не є малолітражками) в переважній більшості до 2 куб.

При цьому, наприклад, VW Scirocco 1.4 (модель 2009р) ховає в собі 160 к.с (ніпадєцкі), розганяється ліпше ніж Golf GTI 2,0, і є набагато економічнішим (і дешевшим).

Якщо мова йде про великі автівки, такі як позашляховики нормальні (не паркетнико-табуретки) і представницькі лімузини (VW Faeton, BMW E65/66, Mercedes-Benz 221), то про яку економію може йти мова? Раз є дєнюжка на такі тачили,значить має бути і на дензин :girl_crazy:

це якість дизпалива

євро-дизель можна лити

Імель
23.09.2009, 10:37
Попрошу не об"єднувати з попереднім дописом :girl_flirt:

а ви на якому авто їздите?

Не знаю чи читали Ви цю тему повністю ( та й формум взагалі :girl_haha:, вже цим питанням мене затикав дехто :girl_crazy:)

Але зважаючи на свою юнність :girl_crazy:, я наразі юзаю сестричкиу Поло 1,4 2008 року та рідше BMW в 39 кузові 3,0 TDI (рік не пам"ятаю :girl_flirt:).

І вже писала, що наразі мрію про VW Scirocco, яка буде куплена за кровно зароблені мною (а не татком :girl_crazy:)
Я не хочу нікого образити і виказую лише свою скромну думку,
що авто для мене-це ТІЛЬКИ німець (вийняток Сеат, Вольво).

І якби переді мною лежала купка грошиків тисяч 15 гамериканських і стояли б на вибір дві машини: нова мікра чи 5-7 річна ауді А3, я би взяла ауді. Чесно.

Знову моя скромна думка-китайці, корейці ще не скоро почнуть випускати на дороги МАШИНИ, а японці (напевно історично) ну дуже економлять (на безпеці ж перш за все)-тонкий метал, дешевий пластик, стара електроніка (їм до німців ще ого-го), при чому на ціні це чомусь не відображається :girl_in_dreams:. Мазда-авто, де якість абсолютно не відповідає ціні, Тойота-туди ж :girl_devil:

Kasia
23.09.2009, 11:27
а японці (напевно історично) ну дуже економлять (на безпеці ж перш за все)-тонкий метал, дешевий пластик, стара електроніка (їм до німців ще ого-го)
Імел, ви маєте дуже упереджене ставлення. ще такого посту про японські машини не читала. ВИ ДЕ БАЧИЛИ, щоб японці економили на ЕЛЕКТРОНІЦІ???
в нас Нісан представницького класу 93 року. має усе, що мають сучасні автівки такого класу. УСІ мої коліжанки, що сідають з нами до авто - в тихому ШОЦІ від комфорту цієї автівки. а їй порахуйте кіко років?
на 3 л. двигуні розхід палива 9л. місто 12-13л. ви бачили такі показники?
( повірте, що водій Шумахер ще той , не їздить економно, бо кайфу не отримує).
СУБАРУ, наприклад, ви бачили їхню лінійку? жодної дешевої автівки. повний привід усіх моделей - де ж тут економія японська???

kvVItKA
23.09.2009, 11:35
завжди подобались ауді і бехи:) терпіти не можу старих мерсів ( для мене то неповоротка волга ггг, соррі, я то про зовнішність:))немовлям проїздила я в москвичі:) дитинство провела в пижику 305-ото був зелений дракон гррррр! зараз обожнюю пижики і субарики:) сама 3-ій рік на 307 їжджу 2.0 двигун , червона( спочатку задумка кольору-щоб на мене швидко реагували:)) ну і звичайно автомат, для міста зручно , на трасі достатньо потужна щоб когось "взути". Ті,що кажуть автомат феее не пробували нормального автомата:)(МОЯ ДУМКА:)) хоч і мій слабенький порівняно з татовим в 607-ому:) (тато був глибоко переконаний, що автомат, то для слабаків, що не має в тому драйву і що ніколи на автомат не пересяде:) але тепер я не знаю від чого більше він драйвує :)в чоловіка імпреза нова, теж 2.0 теж автомат, ото для мене тазік (тільки ви йому не кажіть, бо він злиться і у відповідь каже, що в мене автобус), хоч їздить кльово. А в селі кльово на ниві гоцати-ото машина!!! але ще раз скажу, що свого пижика люююблююю, поміняю тільки на ферарі каліфорнія:)ггг
одним словом кожному своє:)

Kasia
23.09.2009, 11:37
ух...я розписалася.

Японські виробники витискають з меншого об"єму, тоншого металу і досконалішої структури дешевої пластмаси - більшу потужність, платичність і шумостійкість, досягаючи меншої ваги, що є вагомим аргументом для такого показника як Економічність (розходу палива).

Розхід палива, - це величина, котру ми майже непомічаємо... А якщо порахувати, що однакові по об"єму двигуни, споживають на кілька літрів більше/менше палива і помножити це на кілометраж, що набігає за місяць - можна порахувати суму, котру Європейські моделі "КРАДУТЬ" у водіїв.

так що, хоч і кожному своє, але ! є вагомі переваги у японців.
а ціни ви порівняли?
нова Мікра 1,4 - 15 дол. з хвостом.автомат
А3 Ауді 1,4 - 23 ЄВРО з хвостом. механіка

відповідно: ТО- дорожче, Обслуга - дорожча, ЗП - дорожчі.

Oddly
23.09.2009, 11:59
нічого не маю проти німців - дуже навіть поважаю, і якби питання не стояло в вартості, то німця би нового розглядала реально
а так - поки їжджу на японці 0))))))
я думаю, що незалежно від фінансових можливостей, треба зважати на доцільність вартості авто -оте співвідношення ціна-якість на сьогоднішній день дуже різне у різних марок.
тому висока ціна - це ще нічого не означає.
я думаю, що моє авто для мене і на сьогоднішній день - оптимально поєднує ці характеристики
хоча я б хотіла Міні - незалежно від критеріїв - просто хочеться і все тут.
мій чоловік, наприклад, мліє від Мустанга якогось там 1957 року - так тут взагалі можна сперечатися.
автомобілі - це не тільки засіб пересування, чи, як я вже писала, вид побутової техніки, а ще й хвороба (деколи і для декого). багато для кого кайф у тому, щоб перепробувати різні марки, моделі і модифікації-комплектації - і від кожної вміти отримувати задоволення.
от і виходить, що для різних потреб одній сім"ї потрібно кілька різнотипних авто.
в наших же ж пересічних умовах - треба шукати оптимальне поєднання. от тут всі проблеми і суперечки і починаються

Імель
23.09.2009, 12:11
Імел, ви маєте дуже упереджене ставлення.

можливо :girl_flirt:
але то напевно, наслідок роботи моєї :girl_in_dreams:
і неймовірного захоплення німцями :girl_in_love: (з тієї ж причини)

Японські виробники витискають з меншого об"єму, тоншого металу і досконалішої структури дешевої пластмаси - більшу потужність, платичність і шумостійкість, досягаючи меншої ваги, що є вагомим аргументом для такого показника як Економічність (розходу палива).
Розхід палива, - це величина, котру ми майже непомічаємо...

так, але є ще такий показник як надійність.
Бо життя моє мені дорожче, ніж економія на бензині

Я не претендую на роль останньої інстанції, просто пишу свою думку і свій вибір, і поважаю Ваше право на Вашу думку.

а ціни ви порівняли?
нова Мікра 1,4 - 15 з хвостом.автомат
А3 Ауді 1,4 - 23 ЄВРО з хвостом. механіка

тому і написала, що надала б перевагу 5-7 річній А3
Може знову дуже різке порівняння, але для мене це як порівняювати велосипед (мікру) і мотоцикл (А3), чи рахівницю і калькулятор. Ліпше старенький калькулятор ніж нова рахівниця.

ВИ ДЕ БАЧИЛИ, щоб японці економили на ЕЛЕКТРОНІЦІ???

Ооооо! Кожного дня-на роботі.
Надіюся модеатори не сприймуть за рекламу (особливо на жіночому форумі :girl_crazy:), але фірма, в якій я працюю займається допобладнанням на автомобілі-все пов"язано з електронікою!!!
І це не та електроніка, яку ми бачимо в салоні-електросклопідйомники, підігрів сидінь....а це все зсередини, від мультимедіа до охоронних систем!
Ми працюєм з товаром для автомобілів нового покоління від середнього класу до преміум класу (Бентлі наприклад :girl_crazy:)
Досягнення японців і німців навіть не порівнюються!!! Це навіть не самокат і велосипед по прогресу, а колесо і автомобіль.
Ті нововвдення (оптимізація, надійність) в електроніці, що німці використовують приблизно з 2004 року, Хонда спромоглася в 2009 (і тільки на Акорді!!!), про Тойоту взагалі мовчу.
А мультимедіа?
Ви би знали який попит на блоки для Лєксусів і Тойот, бо там не працює коректно наві!!! Для того, що довести"до путя" тре розкошелитися ще на 500-тисячу гамериканьских. Це мова йде про нові авто!!!!

Такий в мене категоризм :girl_haha:

Kasia
23.09.2009, 12:24
так, але є ще такий показник як надійність.
Бо життя моє мені дорожче, ніж економія на бензин
не бачила жодного краш тесту , що свідчив би про меншу безпеку японця ніж німця.

усе решта навіть не буду копіювати, не бачу змісту.
ви просто не бачите 2-х сторін завдяки вашій роботі. ви є не обєктивною оскільки, чітко прауцюєте з німцями. і найголовніше про що забуваєте, ЩО НІМЦІ як і ЯПОНЦІ є різні. прошу навезти досягнення ФОРДУ - Фієста 2008 року - не мала навіть МОЖЛИВОСТІ самостійного встановлення центральних замка.!!!! про які досягнення може бути мова.? а якщо приципити їй навігатор - ви думаєте запрацює коректно? маю великі сумніви. а анекдоди про машину Опель - нагадати??
ви розглядаєте якось трошка однобоко ринок автівок.
ну і просто на мою думку - ЯПОНІЯ це країна-лідер сучасних технологій. як можуть бути їхні технології не досконалими??
тому , як висновок , хоч кожен з нас має упереджене ставлення до певних автівок. але має бути ОБЄКТИВНА думка , насамперед.

п.с. ну і щоб не мали сумнівів - я маю стосунок і до німці і до японців. при чому дуже прямий і щоденний, і до всіх вузлів, а не тільки електроніки.:girl_smile:

п.п.с без образ.

VIKI
23.09.2009, 12:33
Той Jimmy як для мене то надто маленький. Мені треба 4-ри дверну машину. Я найбільше схиляюсь до Honda CRV EX 4x4. Отаке мені треба. Правда ціна його починається з 21000 американських тугриків.

А як щодо Suzuki Sx4, вона чотирьох (навіть п'яти)дверна, на задньому сидінні достатньо місця, коштує наче дешевше, багажник правда не надто великий.

kati
23.09.2009, 12:36
а я мрію про мазду або пежо.....будь яке, бо мені подобаються абсолютно всі моделі:), мрію вибрати авто нове з салону, замовити "свій" колір, і то так приємно отой процес вибору:).
...але наразі шукаю авто бу, 2005-06 рік, але поки що ніц путнього не пригледіла....вічна проблема- невистарчає 3- 4 тисячі:) до бажаної машинки

Імель
23.09.2009, 12:37
ви є не обєктивною оскільки, чітко прауцюєте з німцями.
Ну, Касю, з японцями теж працюємо-доставляємо те, що не працює з заводу :girl_haha:

ЩО НІМЦІ як і ЯПОНЦІ є різні
а анекдоди про машину Опель - нагадати??
от власне, про Опель я завжди скромно мовчу :girl_haha:

прошу навезти досягнення ФОРДУ
америкос (прошу вибачення-сленг) то

ну і просто на мою думку - ЯПОНІЯ це країна-лідер сучасних технологій. як можуть бути їхні технології не досконалими??
Касюню, автомобільні :girl_haha:

Не бачу потреби навадити ще аргументи, оскільки мирка розмова трохи змінила русло :girl_crazy:

Kasia
23.09.2009, 12:46
америкос (прошу вибачення-сленг) то
хто АМЕРИКОС.? ФОРДИ збираються у Європі, зокрема у Німеччині , Бельгії, Іспанії.
мова йде виключно про НІМЕЦЬОГО виробника Фордів.

ні ні , я ж написала без образ.
просто на мою думку, ви однобоко розглядаєте авто.
але то таке. так що куримо трубку миру і конєц дискусії.

Імель
23.09.2009, 13:03
Таки важко про ОБ"ЄКТИВНІСТЬ говорити, бо Форд чи то Фієста чи Фокус був визнаний кращим авто 2007 року за версією якогось європейського журналу (ще би Бог дав трохи пам"яті то все в голові тримати :girl_haha:), виходячи з кількості покупок нових авто, надійності, економічності....
І німці не всі в Німеччині збираються, а по всій Європі заводи розкидані.
І Туарег, Q7 і Порш Каєн-практично той самий автомобіль.

Трубку вже перекурила :girl_crazy:

Kasia
23.09.2009, 13:39
бо Форд чи то Фієста чи Фокус був визнаний кращим авто 2007 року

ага. тіко то було МОНДЕО. машинка преміум класу. тому її перше місце є заслуженим.

же би Фієсту визнали автом року хоча б у своєму класі, то певно не знаю яка революція на заводі Форд мала б статися.:girl_haha:

марта
23.09.2009, 13:57
В нас Hyundai Accent (основним критерієм у виборі була ціна) і донедавна була ще вісімка (типу моя). Але після того як я попробувала їздити на Акценті, то на вісімці зовсім пропало бажання їздити. Приглядаюсь до Hyundai і10, але це тільки через її ціну. А мєчта це – mini (саме такий (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42298&highlight=%EC%F0%B3%BF+%EA%E0%F0%F2%E8%ED%EA%E0%F5 )).

Usmishka
23.09.2009, 13:59
а я мрію про мазду або пежо.....будь яке, бо мені подобаються абсолютно всі моделі, мрію вибрати авто нове з салону, замовити "свій" колір, і то так приємно отой процес вибору.
...але наразі шукаю авто бу, 2005-06 рік, але поки що ніц путнього не пригледіла....вічна проблема- невистарчає 3- 4 тисячі до бажаної машинки
Катю, буду продавати наступної весни певно пижик, можемо домовитись, він в мене симпатичний салатовий :)
Щодо шумоізоляції, в Мазді вона в стократ гірша аніж в пежо, я порівнюю бо маємо і ту іту, по надійності Пежо теж краще, велика перевага в Маздах-це велика кількість електроніки і всяких прибамбасів. Знову ж таки дві машини ми купували практично одночасно, то з Маздою мали проблему з рульовою тягою, вийшла з ладу, міняли по гарантії, правда 1,5 місяців. Тому ми і не брали другу Мазду, одної вистачає.
Великий її плюс - це шикарний вигляд та внутрішній комфорт.

Oddly
23.09.2009, 14:07
же би Фієсту визнали автом року хоча б у своєму класі,

а нова фієста - така симпатична на вигляд! :girl_spruce_up::girl_in_love:

http://i082.radikal.ru/0909/32/35cb47196de5.jpg (http://www.radikal.ru)

правда, крім вигляду, більше нічого оцінити не мала можливості.:girl_in_dreams:

Kasia
23.09.2009, 14:08
я мала можливість. так симпатична. але ціна!!!! космос.

Зануда
23.09.2009, 14:35
я мала можливість. так симпатична. але ціна!!!! космос.
Ціна доволі невідповідна. Авто туге в керуванні. Є ще декілька помітних мінусів, але зовнішній вигляд дуже милий, особливо мені чомусь зелені подобаються. Але після сеату, де кермо можна одним пальцем крутити, фієста вимагає фізичної сили. :)
Хоча, звісно, якщо порівнювати з 9-ою, тоді мабуть навпаки. Все пізнається у порівнянні.

Kasia
23.09.2009, 14:39
Авто туге в керуванні.
то ви про нову чи стару фієсту?

Зануда
23.09.2009, 14:40
то ви про нову чи стару фієсту?
Модель 2008-го року.

Kasia
23.09.2009, 14:42
ясно. вже нова є. 2009 року. є дуже гарний баклажаново-ліловий колір. симпатична.

Зануда
23.09.2009, 14:48
Така?
http://img197.imageshack.us/img197/1724/12362077311220529105for.jpg

Usmishka
23.09.2009, 14:52
А вони мені якісь ну дууже маленькі, і салон біднуватий, як у всіх фордах(в порівнянні)

GONE BABY GONE
23.09.2009, 18:03
Не знаю чи читали Ви цю тему повністю
спеціально прочитала,та нічого подібного не знайшла...
Поло 1,4 2008 рокузвісно,що своє хвалитимите:)хоча теж мені подобається,рівно так само,як і ауді...

Я не хочу нікого образити і виказую лише свою скромну думку,
я і не ображаюся по таким дурницям...просто,як на мене,то ви прагните,щоб всі змінили свою думку про машину,бо так думаєте ви...(це лише моя думка!!!!)а мікру,та сузукі сфіфт запропунувала,як варіант машини,яку б,У Можна купити до 10 тис.а не прагнула обговорювати з вами чи це хороша чи погана машина...бо наразі я ще машини не купую....

також не ображайтесь!!!

Імель
23.09.2009, 18:34
звісно,що своє хвалитимите
хіба я хвалила Поло? :girl_in_dreams: та і не моє воно :girl_crazy:
прошу не перекручувати :girl_crazy:

як на мене,то ви прагните,щоб всі змінили свою думку про машину,бо так думаєте ви
відповідь цитатою приймаєте?:girl_wink:
Я не претендую на роль останньої інстанції, просто пишу свою думку і свій вибір, і поважаю Ваше право на Вашу думку.
я просто висловлюю свою думку і аргументую її, виходячи з свого досвіду і бачення

а не прагнула обговорювати з вами чи це хороша чи погана машина
ще раз цитата, тепер Ваша
а як вам SUZUKI Swift ?
чи Nissan Micra....?
і моє уточнення
але то тільки МОЯ думка
виносите свої думки в люди, будьте готові, що на них відповідатимуть :girl_crazy:

також не ображайтесь!!
на що? ми ж мирно дискутуємо :girl_crazy:

Маруся-мама
24.09.2009, 06:01
Мій тато вважає що найкраща машина це Volvo. Він вже багато років їздить на такому і дуже задоволений.
Як на мене воно трошки жорстке але для Львівської бруківки буде в сам раз.

Форд повинен бути дуже маневренний як і будь-яке американське авто, вони мають добру гидравліку. Салон у них має бути просторий. Можливо і дещо бідненький але вам треба машину як розкіш чи засіб пересування? Якщо ви шукаєте за розкішшю тоді дивіться на якісь німецькі, але їх треба дуже доглядати і все робити як книжка пише - пуцувати, дмухати, гладити...

Грета
26.09.2009, 10:59
Придивлялась на днях авто для батьків. Поки що зупинила свій вибір на Рено Кенго. Батькові теж подобається, а от мамі зовнішній вигляд не дуже(((( а так машинка супер!

anka
26.09.2009, 14:29
Якось тут так складно машини обирають- я обирала простіше- сказала знайомим, щоб пошукали на певну суму грошей. Оскільки за такі гроші добрих іномарок нема, то вибрала дев"ятку- дешева в обслуговуванні, гарний стан, можна залишати під хатою.
якби не було такого обмеження в грошах- вибір був би зроблений на користь тойоти. Можливо Авенсіс.
Колись мріяла про Рав 4. Поїздила трохи і охолола до нього.
і ще-прикра закономірність- варто мені сподобати якесь авто, як за деякий час на ньому починають їздити знайомі курки, які мало, що водити не вміють, двигун від паяльника не відрізняють, так ще й не цінують такі чудові авта.
Хотіла б і я в подарунок колись отримати нову пахучу машінку з бантиком...

Яруська
26.09.2009, 14:33
А я мрію про Сітроен Рікассо, чорного кольору, семимісний і комфортний до одурі:girl_in_love:

Зануда
26.09.2009, 15:05
А я мрію про Сітроен Пікассо, чорного кольору
Я би і 5місний взяла. Така прикольна машинка. Я такі люблю.

Usmishka
26.09.2009, 15:23
А я мрію про Сітроен Рікассо, чорного кольору,
Хороша мряі, він мені також до душі, правда семимісним в нас важко по центрах буде, суджу, бо бачу часто як грандіси "мордуються".

anka
29.09.2009, 18:17
я передумала стосовно тойоти- тобто не могла згадати свою нову мрію- хочу субару. Можличво імпреза. ех... потужна штука і повнопривідна... Особливо елегантно виглядає в чорному кольорі. Тільки не хеч бек!!! ммммм! Яка ж вона солодка!!!

Зануда
29.09.2009, 19:03
хочу субару.
Мені Tribeca подобається.

галичанка
08.10.2009, 00:41
Мені вже теж хочеться машину, аби мати змогу хоч кудись з дітьми вибратися.
Huinday i10 непоганий варіант: подушка безпеки, кондиціонер, фільтрація повітря і невисока ціна, близько 86 000.

bora
04.11.2009, 17:49
А ось, що страховики кажуть про китайські машини, які потрапляють у ДТП.
І про наші заодно.
Рейтинг неблагополучных с этой точки зрения "железных коней" (http://www.domik.net/mod/main/news/cat12167/id192049983/)
возглавляют машины китайского производства. "От легкого касания они практически разбиваются вдребезги. Это т.н. одноразовые автомобили, которые практически не ремонтируются", - утверждает Татьяна Копаева.

"Daewoo Matiz, а также модели Cherry получают серьезные повреждения. Их корпус изготовлен из очень тонкого материала, и мельчайшая царапина с вмятиной превращается в большую проблему, т.к. отрихтовать деталь очень сложно, проще заменить. В результате даже небольшое столкновение с таким транспортным средством приводит к его тотальной гибели", - дополнила коллегу начальник отдела андеррайтинга добровольных видов автотранспортного страхования АСК "ИНГО Украина" Ольга Погорелая. К числу менее прочных страховые компании относят японские и корейские авто, а также некоторые машины отечественной сборки. "Серьезные повреждения получают Chevrolet (Aveo, Laccetti) и Daewoo. Это также связано со сравнительно низкой толщиной их кузова, сделанного из тонкого металла", - пояснил заместитель председателя правления СК "Брокбизнес" Алексей Полищук.

Імель
04.11.2009, 17:59
Это т.н. одноразовые автомобили,

вєчний автомобіль (в нас так називають)-купив, а перепродати-вже проблєма :girl_haha:

К числу менее прочных страховые компании относят японские и корейские авто...Это также связано со сравнительно низкой толщиной их кузова, сделанного из тонкого металла:girl_in_dreams:

я вже то казав, за шо добряче наївся яйок, помідорків, жуйок і різнокольорової хварби

Котя
05.11.2009, 17:30
А я люблю малогабаритки,мало їдять бензину ,що дуже актуально при сьогоднішній кризі і з парковкую нема проблем. Поїздивши на механіці і на автоматі, то для мене це стало пунктом номер один в машині- має бути автомат. На сьогоднішній день маю Пежо 206-дуже задоволена:girl_claping:, єдиний мінус,це те що вона трохи занизька для наших доріг, але це швидше мінус не машини,а нашої держави:girl_devil:.
Ну і якби були лишні гроші,то шукала б якись міні джип:girl_bye2:.

Фіяна
05.11.2009, 17:49
На сьогоднішній день маю Пежо 206-дуже задоволена, єдиний мінус,це те що вона трохи занизька для наших доріг

то ви ще на Мазда 3 не іздили :) по Городоцькій вже давно не їжджу, усі рельси - мої :girl_haha:, - скрегіт неймовірний; а взимку на снігових брилах на дорогах на яких є 2 колії дуже весело зависати! ну а про бордюри я взагалі мовчу!

Мала 206 Пежо 2 роки, дуже подобалась машина в обслуговуванні (невибаглива, не потребувала ніяких ремонтів, тільки ТО). Мінусом для мене була "загальмованість" - машина повільна у розгоні та маневруванні (може двигун був заслабким - 1.4 л бензин).

Котя
05.11.2009, 17:58
Мінусом для мене була "загальмованість" - машина повільна у розгоні та маневруванні (може двигун був заслабким - 1.4 л бензин).
Загальмованість зауважила при старті, а так ніби все супер.
Доречі,дуже мені подобається Мазда 3, і я була впевнена що вона вище.:girl_in_dreams:

anka
09.11.2009, 08:41
ух, в мене зимова гума вища, ніж літня. тепер в мене не 9-тка- а супер джип!!! вже пузом рейки не чіпаю. І що мені подобається- те, що до кумової Mitsubishi коштує 950 грн, до моєї коштує 30 грн (то узагальнено стосується всіх запчастинок).
Трошки, правда, машінка моя шумна. Панелька гримить. На літо треба буде зробити звукоізоляцію, а ще гарно затемню вікна і буду як рекетир з буремних 90-х:). Ще чого мені бракує- я б все-таки хотіла чорну машину... Вони якісь більш строгі. Зараз вона в мене срібляста.
Колись казала, що не куплю авто без підсилення керма, бо до того жигуль 7-ка і 1-ка- встрілитися можна, поки на вузькому місці викрутити, але, на диво- тут кермо дуже легеньке, якби не знала, що 9-ка, сказала б, що підсилене.
Одним словом поки нема грошей на щось дорожче, буду казати, що не купую дорогу машину, бо шкода бити на наших дорогах:)

Zoryanazirka
09.11.2009, 13:31
А я люблю щоб в мене машина була одна така в місті. З попередньою так було і тепер так. Єдиний мінус - не сховаєшся, тільки десь їду відразу чую - а я тебе там-то і там-то бачила, або взагалі смс від коліжанки приходить - а куди ти по Зеленій їдеш :)

Virginia
09.11.2009, 13:34
я люблю щоб в мене машина була одна така в місті.

А то часом не ви та монахиня, що їздить на машині з банкою RedBull зверху?:girl_crazy:

Zoryanazirka
09.11.2009, 13:37
А то часом не ви та монахиня, що їздить на машині з банкою RedBull зверху
Бачила міні з редбулом :) Міні класна машина, тільки трошки замаленька щоб 2х дітей возити. Маю позашляховик.

Liona
09.11.2009, 15:10
ой, дівчата... на одному подиху все перечитала.. В машинах- я повний чайник 0) АЛЕ. Дуже би хотіла будь-яку Тойоту, будь-яке Пежо, від Вольксваґена не відмовилась би )) Реальон - мені світить б/у Пежо, скорше за все 307. Таку має моя мама, також брала б/у (2005 року), їздить на ній 2 роки - все ґуд.
Точно знаю, що не купила би собі Мітсубіші - надто жорстка підвіска, мене нудить в такій машині :((
Зара їжджу на інструкторскому Жуку Вольксваґен. Маневренна, легка у керуванні, але ну дуже маленька для сім'ї. Якби брала особисто для себе - то в принципі достатньо )) Мрія - Осьо:
http://infiniti-fx.infocar.ua/fx_id611.html

viltis
09.11.2009, 15:24
ого, то в Києві вчать на Жуках їздити??? не зле.....

Імель
09.11.2009, 15:31
ого, то в Києві вчать на Жуках їздити???
угу, я теж на Жуччччі вчилася-досить не зле, я не є прихильником думки, що їздити треба вчитися на кориті.

Зара їжджу на інструкторскому Жуку Вольксваґен

Ліоночко, а школа яка? Можна у відповідну гілку

Liona
09.11.2009, 15:40
ого, то в Києві вчать на Жуках їздити??? не зле.....
нам у автошколі дають на вибір, на яких машинах ми хочемо навчатися. Від моделі машини, до інструктора )0 Ось перелік машин, які нам дають на вибір:
Hyundai Tucson
Chevrolet Aveo
Honda Civic
Toyota Yaris
Volkswagen New Beetle
Daewoo Lanos
ВАЗ 21150
VW New Beetle (АКПП)
Chery QQ (АКПП)
Як бачите, вибір достатньо широкий 0)

Ліоночко, а школа яка? Можна у відповідну гілку

О, а яка то гілка?.. Дайте лінка плз, я там відпишуся ))

poputochka
09.11.2009, 15:45
А в мене теж зараз будуть яйцями кидати. Маю китайця. Знаю, що всі на них "женуть". А я задоволена. Машинка економна, недорога. Висока - по тій же Городоцькій всю зиму по рейкам їздила, жодного разу ні за що не зачепила- навіть коли намерзало льодові гори. Має в базі кондиціонер і купу всього іншого, чого немає в Део і ВАЗах, а по ціні - дешевша.Зовні симпатична, майже кругленька - легко паркуватись, і великий багажник - влазить Тако джампер з люлькою.
Правда, трохи шумна, жорстка підвіска. Але порівняно з тим, що 2 роки без ремонту,і машина нова - вважаю це нормально.

odree
09.11.2009, 15:47
Машинка економна, недорога.Висока - по тій же Городоцькій всю зиму по рейкам їздила, жодного разу ні за що не зачепила- навіть коли намерзало льодові гори. Має в базі кондиціонер і купу всього іншого, чого немає в Део і Вазах, а по ціні - дешевша.Зовні симпатична, майже кругленька - легко паркуватись, і великий багажник - влазить Тако джампер з люлькою. Правда, трохи шумна, жорстка підвіска. Але порівняно з тим, що 2 роки без ремонту,і машина нова - вважаю це нормальноа зі сторони безпеки? просто я мала нагоду дивитися краш-тести з такою машинкою

Імель
09.11.2009, 16:09
О, а яка то гілка?.. Дайте лінка плз, я там відпишуся ))
Жінка за кермом (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=557206#post557206)

Маю китайця.
послє боя кулакамі нє машут, яйками кидати теж не буду
хоча я є ярим противником китайців-корейців (і японців)
в сфері продажу автомобілів китайців називають "вєчними автомобілями"-купити купив, а продати-проблєма, приходиться вєчно їздити :girl_haha:
Комплектація і ціна-то одне, але я вже колись задавала таке питання-чи задумувалися ви про те, що китайський позашляховик коштує як німецька/японська малолітражка. А причина в чому? Чим доводиться жертвувати на противагу ціні?
І моя думка, що китайцьо-корейців треба продавати максимум через 2 роки від часу купівлі авто (НОВОГО), бо ці машини ДУЖЕ втрачають у вартості і за роки 2-3 починають валитися (особливо інтер"єр-ручки дверей, склопідйомники, панельки тарабанять...........).

Ще Мочанов Олексій колись казав: те що робляти китайці та кореці-ще не скоро буде автомобілем :(

poputochka
09.11.2009, 16:20
Бачила я краш-тести. Лякають. Але краш тести майже однакові на всі нові машини в ціновій категорії до 10тис. у.о. Крім того, у всьому є елемент долі - можна і на супер-джипі потрапити під КРАЗ в якому засне водій - і жоден метал не врятує. Тому їду акуратно- як мама двох дітей і водій - початківець і, як всі сподіваюсь, що мене омине "чаша сія".
А знаєте, що цікаво: до категорії машин, щодо яких страховики піднімають відсоток на КАСКО, щоб менше ризикувати віднесені всі китайці, ланоси,але перші місця займають жіночі машинки- Мікра, Жук,Гетс і якась з нових наворочених тойот - дуже швидкісна.Виявляється вони найчастіше потрапляють в аварії,бо на них ганяють(маю на увазі тойоту), або неуважно водять. Прочитала цю інфу на якомусь автомобільному сайті.

kati
09.11.2009, 16:24
як по мені то все таки є різниця між китайцями і корейцям.Порівнювати хюндай та кіа з чері нема чого

Імель
09.11.2009, 16:28
Жук
помилково Жук вважать виключно жіночою машиною, але лише 50% покупців цього авто-жінки, що не скажеш про МІкру та Гетс. Причому Жук відноситься до іншого класу, так як не є малолітражкою, бо це машина гольф-класу.

Було б цікаво, аби ви лінк на ту інформацію дали

Імель
09.11.2009, 16:29
Порівнювати хюндай та кіа з чері нема чого
трохи довше часу на ринку і трохи більше прошуміли нам ними вуха, а так різниця несуттєва

Котя
09.11.2009, 16:54
А я люблю щоб в мене машина була одна така в місті.
Ну не знаю , в моєї коліжанки колись був мерс з лицем дівчини на весь капот, то ми коли з нею їздили,я відчувала якийсь дискомфорт ,що всі на цю машину озераються , а діти тикають пальцями:8:. Зараз в моєї сестри морда тигра на капоті, то теж всі звонять і роблять мені мініотчот,що бачили сестру там то і там то,нащо це?:confused: Незнаю, я б напевно не хотіла ,щоб мене на кожній вулиці по машині впізнавали.:girl_cool:

kati
09.11.2009, 17:09
Незнаю, я б напевно не хотіла ,щоб мене на кожній вулиці по машині впізнавали.

і я б не хотіла)))) Колись коліжанка також малу машинку незвичного кольору, то казала приблизно таке:" блін, навтіь на каву з поклонніками не зходиш втіхаря, заразу хтось десь чоловікові дзвонить)))))))))))))))))))))))"

katrinka
09.11.2009, 17:09
але тут страсті у вас
мені теж подобаються Ауді, Інфініті, фольксвагени, брат мій вже кільканадцять років не зраджує бмвешкам. але це лише уподобання і коли матиму можливість буду порівнювати і вибирати з цих марок. коли купувала своє авто відштовхувалась від певної суми і деяких інших обставин. спочатку шукала б/у vw, пежо, нічого путнього не знайшла, а час був обмежений, тому почала розглядати нові авто. сподобалась кіа ріо, задорого, ланос не хотіла зовсім. місяцем раніше коліжанка купила хьюндай Q10(маленькоє такоє прівідєніє) і зайшла в салон глянути як воно виглядає, побачила гетса. подивилась ,посиділа, розпитала, купила. що мені сподобалось: ціна мене влаштовувала, розміри теж ( до речі місця в салоні достатньо, багажник теж вмісткий, як на малолітражку), бензину бере мало, основний набір авто є (подушки безпеки, гідропідсилювач руля, кондиціонер, електросклопідйомники, центральний замок) і ще деякі корисні примочки. за рік їзди, маю до неї деякі претензії (не ламалась) свої, але враховуючи в яких умовах вона вже встигла побувати, молодець, я нею дуже задоволена, завжди рятує мене у львівських пробках і виграє на окружних дорогах, бо 120-140 для неї нормальна швидкість, і на диво гарно порається з болотами, в які я її часом заганяю. ще зауважу, що в мене механіка, я не проти автомату (на той час мені розходилось в ціні і про автомат чомусь ніколи навіть не думала) і ще мені подобається контролювати процес. одним словом я поважаю всі смаки і абсолютно неупереджено ставлюсь до вибору авто. бо прихильник БУДЬ-ЯКОГО авто наведе тисячу аргументів "за" авто яке йому подобається або яким користується і тисячу аргументів "проти" авта яке йому не миле. про себе, звичайно хочеться надійніше краще авто, але наразі не маю можливості, тому зараз люблю свій хьюндай гетц (критикований) навіть кольру не того який хотілось, бо в цей проміжок часу був єдиним на усі салони, та це не має ніякого значення, бо не для задоволення її купувала, а по крайній необхідності. на сьогоднішній день моя "зозулька" себе виправдала.

katrinka
09.11.2009, 17:31
класна в тебе машинка, а місця і вправду багато,особливо ззаду.
дякую Каті, ти мене розумієш

Zoryanazirka
09.11.2009, 17:46
Ну не знаю , в моєї коліжанки колись був мерс з лицем дівчини на весь капот
Я не фанат малюнків, в мене просто єдиний такий колір такої моделі та й все.

GONE BABY GONE
10.11.2009, 11:04
в моєї мами ось така Toyota Matrix ми нею дуже задоволені!палива бере мало,швидкісна,в обгоні прекрасно себе веде,багато місця в салоні і в багажнику, на будь-який бардюр виїде....:)в нас механіка і для жінки з досвідом їзди це цілком нормально ,!!!!і для мене,як для початківця супер-я задоволена(хоч і механіка)-напевно це більш психологічний настрій механіка чи автомат,мені здається,що спочатку потрібно вчитися їздити на механіці,томущо з механіки на автомат легко сісти,а от навпаки........!!!!!

http://s06.radikal.ru/i179/0911/fe/4279e726940f.jpg (http://www.radikal.ru)

GONE BABY GONE
10.11.2009, 11:21
а я знаю :)))))
так-так!:)

Megan
10.11.2009, 12:19
мені здається,що спочатку потрібно вчитися їздити на механіці,томущо з механіки на автомат легко сісти,а от навпаки........!!!!!

Це вам лише здається. Я зробила навпаки.
Ще до заміжжя чоловік вчив мене їздити на своїй машині. Що вам сказати? Чоловік виніс вердикт, що водій з мене не виросте. Після того я зрозуміла, що лише автомат дасть мені змогу отримати задоволення від їзди. Довго я до того йшла. І купила таки машину з АКПП. Навчилася їздити, мається на увазі не лише тримати руки на кермі і тиснути на газ, але й все решта починаючи від прогнозу будь-якої ситуації, до "вискакування" і закінчуючи паркуванням в особливо запутаних місцях. Я на ній навіть в Київ їздила і це стало для чоловіка аргументом, що я таки навчилася їздити. Ну але криза взяла своє і довелося мені продати свою ласточку. Ішо тепер, їздити то хочеться. Прийшлося пересісти на механіку, що я спокійно і зробила. І чоловік сказав, що якби я в той час коли він мене вчив так їздила, то він би не хотів автомат. А так автомат лише поміг мені освоїти "ті високі матерії". Тому кому що. Я не критикую тих, хто їздить лише на автоматі, і не "возвишаю до небес" тих, хто на механіці. Кожному своє.
Але якби в мене зараз був вибір, то однозначно це би був автомат. Але на Жигулях ще не придумали АКПП, а жаль..

Liona
10.11.2009, 12:31
Це вам лише здається.
абсолютно згідна! Мій інструктор каже що це загальновідома помилка - вважати, що спочатку треба вчитися на механіці, а не на автоматі. Автомат дає змогу вчитися вчасно реагувати, зосередити увагу на дорозі та дорожній обстановці, а не на перемиканні передач. І коли ти вже навчився вправно керувати машиною - знадобиться 2-3 заняття для освоєння механічної коробки передач.
Схильна погодитися з думкою інструктора, бо зі всієї групи в автошколі лише я одна їжджу на автоматі. І лише я одна поки що маю найкращі успіхи у керуванні )) - доки решта дівчат глохнуть на світлофорах та перехрестях і з цього приводу сильно хвилюються та нервують, я спокійно вишиваю змійкою передом та задом, бо ті самі світлофори та перехрестя для мене взагалі не є проблемою )) Більше часу для вивчення знаків і т.д. ))

GONE BABY GONE
10.11.2009, 12:31
Я зробила навпаки.
це ваш вибір!просто,як на мене,то в житті трапляються різні ситуації,коли потрібно поїхати,як на механіці так і на автоматі!звичайно,якщо в вас вибору не було і ви були змушені навчитися їздти на механіці...
Прийшлося пересісти на механіку
я ж не кажу,що не можливо навчитися їздити на механіці після автомату...якщо є бажання,то все можливо!!!!

GONE BABY GONE
10.11.2009, 12:33
а не на перемиканні передач
а що зосередитись на дорозі та перемикати передачі то так важко???

Liona
10.11.2009, 12:40
а що зосередитись на дорозі та перемикати передачі то так важко???
сама не пробувала, але досвід одногрупниць показує, що таки важко. Принаймні новачкам, які ДО ТОГО ніколи за кермом не сиділи :girl_cool:

Зануда
10.11.2009, 12:48
Принаймні новачкам, які ДО ТОГО ніколи за кермом не сиділи
От я не сиділа. А через три дні вже відчувала, коли машина просить переключити передачу. Мені було дивно, коли чоловік казав, що то на слух треба відчути, а тепер я це розумію. Всього можна навчитись, але напевно, якби могла вибирати, то хотіла би автоматичну коробку. :)

Liona
10.11.2009, 12:50
Коментарі
GONE BABY GONE:
то як ви можете стверджувати,якщо навіть не пробували їздти на механіці?

Мій інструктор каже.........

Схильна погодитися з думкою інструктора, бо зі всієї групи в автошколі лише я одна їжджу на автоматі. І лише я одна поки що маю найкращі успіхи у керуванні

скопіювала свої відповіді, аби було зрозуміліше )) ;)

GONE BABY GONE
10.11.2009, 12:51
то хотіла би автоматичну коробку
аналогічно!!!!:)

Імель
10.11.2009, 13:19
Я вже написала довжелезний допис і не змогла його запостити, тому тще раз.

Коли ти вже вмієш їздити-то пересісти з механіки на автомат простіше, але весь процес навчання займає НАБАГАТО більше часу.
Варіант спочатку автомат-потім механіка-простіший і емоційно, і в плані майстерності, і в економії часу.

Перевагою навчання на автоматі є те, що ти концентруєшся вилючно на дорожній обстановці (говорила вчора з дівчиною, яка намагалася здати водіння, яка розказувала, що завалила іспит тому,що коли проїжджала кільце, думала про машини поряд і поворотники, а не про передачу, а екзаментор їй казав, що вже давно мала бути включена друга передача, як наслідок-нездача), на автоматі ти просто вчишся триматися в полосі, заглядати в поворот, бачити знаки і пішоходів, а не все на купу і не боїшся заглохнути на переході чи світлофорі, чи, не дай Боже, на кільці. На механці на це йде НАБАГАТО більше часу і нервів. А пересідаючи з автомату на механіку ти вчишся відчувати машину, дорожна обстановка тебе вже не лякає, і це тільки справа кількох занять.

Я особисто вчилася на автоматі і за 10 занять вже на всю мене інструктор пускав в пробки і ми обїжджали з ним пів-Києва, а мої одногрупники-ЧОЛОВІКИ, які вчилися на механіці, на 10 занятті ще їздили на навчальних майданчиках, а дівчата брали ще о 10 дод.занять.

Я знаю, що моя машинка буде на автоматі і н бачила доцільності вчитися на механіці, щоб потім їздити на автоматі (в сестри і її хлопця автомати), мало того, що нормально навчитися не встигну за відведених 10 занять, ще й за відсутності практики-забуду, те чому навчили.
Хоча зараз в планах маю школу ектремального водіння, а опосля- інструктора на механіку :), тільки для того щоб після якоїсь дєфєляди раз в 2 роки відвести татка додому, в якого МКПП.

odree
10.11.2009, 13:24
от мені простіше :) коли я вчилася, то автоматична коробка була великою рідкістю і розкішшю :) так само і вибір машини на якій вчитися, а попав мені 412 москвич :) і там треба було думати не тільки про дорогу і перемикання передач, а ще про те, щоб в правильну передачу попасти, бо коробка буле дуже розбита. ну і весь час було враження що зараз щось відвалиться в машини :girl_crazy:

Імель
10.11.2009, 13:31
от мені простіше
то певно вибору і не було? :(
я так і написала
Коли ти вже вмієш їздити-то ПЕРЕСІСТИ з механіки на автомат простіше, але весь процес навчання займає НАБАГАТО більше часу.

Просто хочеться змінити застарілі стереотипи чи то показати інший бік медалі.

Marianka
10.11.2009, 13:42
Довго ми з чоловіком вибирали мені машину. Вимоги були такі, автомат, купешка (оскільки по-перше я дуже люблю купешки, по-друге дітей в мене нема, возити теж нема кого, тому тих дві дверці для мене є лишніми ніби, плюс розмір вікон теж виглядає краще), потужність мала бути від 1.6 починаючи оскільки їжджу я мало з роботи додому, з дому на роботу десь до 5 км вдень, тому хотілося шось потужне більш, спочатку теж притримувалися думки, що перше авто не має бути дорогим, щоб вразі чого, на ремонт не влітали, потім ця думка змінилася коли ми купили остаточно Golf 4 GTI. Перше авто (ну з рештою як і друге, третє..) має бути безпечним, комфортним, надійним, також бажано сісти перед купівлею у нього і відчути на скільки вам справді комфортно в ньому, а не лише на словах о гарна машина хочу мазду 3 наприклад чи лендкрузер. Авто має бути таким так, щоб вам хотілося сідати в нього і їхати вчитися кожний день, щоб нічого крім дороги, вас, і машини та сусіднього транспорту в думках ваших не було...
Колись думали купляти Авео, типу дешевше буде..але краще взяти на два три роки старшу нормальну іномарку, ніж переживати за його креш тест..я також не довіряю ні китайцям, ні корейцям, якщо немає достатньої суми краще ще 6місяців-1рік помучатися, але назбирати і купити дійсно нормальне авто, принаймі це моя особиста думка..

odree
10.11.2009, 13:43
то певно вибору і не було?при чому ніякого. на яку посадили, на такій і вчишся :) а ще в мене був дуже кумедний інструктор, зараз навіть посміхнулася, коли його пригадала

Юстина
10.11.2009, 13:54
попав мені 412 москвич
Тисну руку, бо це теж моя перша машина. Глохла при кожному переключанні передачі не з моєї вини. На права здавала, навчаючись в лісотесі, а там крім неї і вантажної нічого і не було. Ото школа...

kati
10.11.2009, 14:44
Тисну руку, бо це теж моя перша машина.

і я теж в вашу компанію. Це була перша машина мого тата, на якій він вчив мене їздити)))))

на рахунок автомату/ механіки...Коли я буду купувати нове авто з салону, то звичайно це буде автомат. на який я не пошкодую + пару тисяч.
А мені от що цікаво, ті хто їздять на механіці- ви справді ото їдете і відволікаєтесь на перемикання передач???Оно вам мішає? Бо по правді в мене то все на "автоматі" і я навіть не замислююсь над цим , не кажучи вже що мені то заваджає чи відволікає.

anka
11.01.2010, 09:43
пропоную продовжити тему про вибір авто і писати які дрібнички Вам особливо подобаються в Вашому авто і чого бракує.
Про 9-тку- з дрібничок мені дуже подобається підігрів заднього скла і двірник на задньому склі-в погану погоду- дуже помічні речі (можливо, власницям іномарок смішно, бо в багатьох є такі опції, але не у всіх:) )
Бракує клімат-контролю і оглядовість мене теж не влаштовує- в погану погоду при поворотах передні стійки можуть завадити побачити пішоходів, і їхати назад не дуже комфортно, через ту таки оглядовість.
Недавно їхала в Ланосі- там так по-дурному влаштований обдув вітрового скла- воно постійно пітніло і треба було витирати ганчіркою- кам'яний вік, чесне слово.
Ще нещодавно пробувала Рено Лагуна- після чого зрозуміла, що клімат в мороз- просто диво- ввімкнув на 23 градуси і за лічені хвилини сніг на вікнах розтопився, можна не танцювати зі щіткою навколо авто, поки воно прогрівається.
Колись, на початках думала, що поставлю собі датчики паркування, але зараз вже не бачу потреби. До того ж подивилася на брата- в нього кожна машина була з датчиками і 2 з 3-х він зачепив. Останній- Лексус. Так, позаду були датчики, але стовпець попав якраз між ними. І такий гарний бамперок пішов спати...
А, ще одне про мою- в неї такий класний бампер:) чоловік легенько туцьнув мерсика- дорога була як скло, удару по-суті не було- був легкий поштовх-я колись так паркувалась під гору Фольксвагеном і так само туцьнула 9-тку- нікому нічого не заподіялося. А тут... моїй машінці нічого,а в мерса бампер весь потріскав і пообсипався. Потім нам казали, що 9-ки і 8-ки можуть одна одну з болота бампер в бампер виштовхувати і нічого не буде, бо там під бампером метал, а в мерса бампер-пустотілий дутий пластик.
Чоловік обурювався як такий крутий мерседес таке допустив?

tslezinska
12.01.2010, 23:56
У нас наразі 8-ка, то мене вона останнім часом просто дико дратує!
1-це те, шо вона 3-дверна, а на задньому сидінні 2 автокрісла, і я шоб залізти-вилізти, шпортаюся об паски безпеки та ті крісла...катастрофа!
2-жахлива обезшумка салону, всередині все чути з вулиці.
3-замки на дверках поламалися, одна відкривається тільки зсередини після складних маніпуляцій, друга ззовні, але з трудом...
4-звичайно, відсутність клімат-контролю (ага, в 92-му про таке не чули...)
5-двірники якісь фігові, погано очищають скло
Ну і ще багато всього, чого мені бракує для повного щастя, тому незабаром ми купляємо Рено Логан Універсал з 7-ма кріслами (ну бо плануємо ще діток в найближчому майбутньому...). Це практично єдина модель, яка має 7 крісел і при цьому нормальні ходові якості...Ну і хоч трошки вона "сокирою роблена", але Рено з неї вже майже людську машину зробив...

Darcy
13.01.2010, 00:11
що 9-ки і 8-ки можуть одна одну з болота бампер в бампер виштовхувати і нічого не буде, бо там під бампером метал, а в мерса бампер-пустотілий дутий пластик
Наскільки я знаю, бампер служить для захисту, тобто для амортизації, пом'якшення під час удару, тому він і повинен бути не надто міцним...

Імель
13.01.2010, 00:17
5-двірники якісь фігові, погано очищають скло
гумки давно міняли, може то трохи допоможе?

tslezinska
13.01.2010, 00:23
Міняємо регулярно...Різні пробували, але напевно то самі тримачі погані((( Ну нічо, я з 25 січня йду на права здавати, то буде та 8-ка мені "убойна" машина своя))) А Логан чоловікові)

Ніколь
13.01.2010, 00:36
Я тоже про нашу розкажу AVEO II седан.
Мінусів для мене особисто не багато ...

1. При двіжку 1,5 коли включений кондюк - то вона не рве з місця а потрохи суне))) особливо то мого чоловіка дратує, ніяк не звикне
2. порівняно високий кліренс - на швидкості в поворот обережно треба входити...
3. при наших потребах не дуже місткий багажник, якщо входить візочок -то вже дорожня сумка не влізає.
4. Подушка безпеки лише у водія
5. В нашій комплектації немає ABS
6. Є кондюк а немає кліматконтролю...жаль....
7. механічна КПП - в наших львівських пробках автомат простіше, навіть чоловік признав.

тепер з плюсів....
1. сам факт що машина нова
2. Просторий зручний салон
3. кондюк, туманки, підігрів та ел.упр. дзеркал, гідропідсилювач, регульована висота керма, електропідйомники шкла, , ізофікс, прихований бортовий компьютер який чоловік знайшов... тепер у нас і розхід палива показує, і температуру , і середню швидкість, і відстань і т.д. ( в общєм те що має бути в нормальній машині)...
4. Не зважаючи що я писала вверху що незадоволена слабким двіжком, в цьому однозначно є плюс, бо чоловік завжди їздив на машинах з двіжком не меньше 2,0... і коли знав що може з машини вижати швидкість... він її вижимав... а тут би і хотів, да немає як, заявлено виробником не більше 176 км/ч.... тому він іздить 120-140...слава богу.... бо якось їхали на море... на автобані як втопив 160.. я думала посивію, правда тоді був в нас форд.. і був потужніший.
5. Ще подобаєтья що чудово їздить на 92 а не на 95...економія як не як.
6. Колір..... тащусь від чорних машин. ))).....хоча на ній люба пилинка видна, але тим не меньше....

kati
13.01.2010, 00:39
Ось коли шукала в неті інфо про свою машинку,натрапила на віршик:), зберігла, ..все що виділила жирним шрифтом правда:)

Вот сентябрь наступил -
И товарищ из ГАИ
Третью галочку поставил
И решил, что мне пора
Получать уже права!
В здание ГАИ зашла,
Тетка сфоткала меня
И вручила мне
ПРАВА!

Поразмыслила немного,
И пришла к решенью я:
Что уже и смысл есть,
Про свое мечтать ТС.

Денег мало, мужа нет,
Залезаю в Интернет,
Сразу мысль – можт б/у,
Но не хочется… угу…

Рассмотрела варианты
И решила выбрать так:
Либо Гетц, а может Микра,
Форд Фиеста тоже гуд.

Гетц, ну, так себе машинка,
Микра женская совсем!
Форд фиеста – вот удача!
Спецпрограмма тоже есть,
И страховка там смешная,
Ах, удача-то какая)))

И механику взяла,
Все же первая моя,
Надо в жизни испытать,
А потом уж автомат!

Ездим мы везде и много,
Шумновато хоть немного,
Но дорогу держит четко!
Ну, о чем еще мечтать?

А еще замена масла,
На пяти тысчах, наверное,
Надо б все же поменять,
А вчера еще засада:
Лампа все ж перегорела,
Поменять там нереально -
Полмашины разбирать,
чтобы к лампе подобраться
и исправить сей косяк!

Ну а так машина – класс!
Нам, девчонкам, мало надо:
Симпатична и стройна,
Малогабаритна, да!

А еще вот недостаток,
Вроде низкая она,
Но на дачу ездим смело.
Значит незначительно!

Штатный дворник –
Там фигня,
Заменила сразу я,
Коврики родные тоже,
Сразу же приобрела!

А еще тут накануне,
Тетка странная одна,
В попу выехала…ага…
Ведь несильно долбанула,
И не видно ведь почти,
Но сказали мне врачи:
Дверку заднюю – меняем,
Бампер тоже исправляем!
Удивилась я тогда-
Ведь малышка не прочна(((

В целом, если по бюджеты,
Красоте и простоте,
Лучше маленькой фиесты,
В целом мире нет нигде!)))

Від себе ще ділюсь враженнями

Екстер"єр дивиться симпатично, маленька, компакта,з тої цінової категорїї на яку я розраховувала, саме фієста "тішила око":)

Інтер"єр все просто і практично. "+" панель гарно читається, регульване по висоті кермо і сидіння, якісна магнітола, достатньо місця на задньому сидінні

"-"- не зручний перемикач ближ. і дальнього світла, відсутність підігріву і електрорегулювання дзеркал.
Керування однозначно 5 балів, кермо зручне, коробка перемикається одним пальцем, хороший гідропідсилювач, в загальному машина добре тримається на дорозі
Підвіска жорсткувата:girl_sad:
Середні та високі бордюри також не для неї:girl_sad:( низька передня "губа" під бампером)
Бракує задніх стеклопідйомників( в мене тільки передні), клімата, підлокотника для водія, ручки-тримачки щоб закривати багажник.

Але в загальному машиною задоволена, фієста хороший бюджетний варіант першої машини, а вже потім можна персідати на щось ліпше:)

Імель
13.01.2010, 01:31
Підвіска жорсткувата
ну чому це "мінусом" вважають? :girl_in_dreams:
машина краще тримається дороги, краже заходить в поворт, менше заносить/зносить, має довший термін експлуатації, ходова краще зберігається

kati
13.01.2010, 01:45
ну чому це "мінусом" вважають?
в принципі ви праві:)

Oddly
13.01.2010, 04:43
може, не дуже по темі - але такий момент, як підігрів сидінь - тепер для мене також з розряду обов"язкових в машині. особливо для жінок.
просто поки ще ніхто не згадував тут такого "важливого фактору":girl_crazy:

anka
13.01.2010, 13:52
Наскільки я знаю, бампер служить для захисту, тобто для амортизації, пом'якшення під час удару, тому він і повинен бути не надто міцним...
Власне, для захисту!!! Для цього в Ленд крузерські бампери власники ставлять титанові балки! Для цього в старих машинах під бампером є метал- він погнеться, але захистить як авто від глибшого руйнування при ударі, так і пасажирів.
А дутий пластик... Виробники здешевлюють свої авта. Не секрет, що теперішні кузови носяться значно менше часу- просто гниють. Все заради того, аби власник не ремонтував авто, а викидав і придбав нове.

підігрів сидінь - тепер для мене також з розряду обов"язкових в машині
Тільки ним, як і кліматом і кондиціонером потрібно користуватися з розумом. Підігрів можна вмикати тільки коли сів в зимну машину, а якщо його потім не вимкнути- розігріти гарно свою спинку і вийти на холод і вітер... Плакали м'язи, нирки, інші вн.органи.

Нікуся
13.01.2010, 14:34
О,як згадаю першу свою машину... хонда цивік(95р)... оце ,дівчата ,дуже низька машина. Я напевно кожного кварталу їздила зварювати "баняки вихлопної"(як любив казати майстер). Але,як на мене ,це був один мінус ,все інше мене влаштовувало. Теперешній мерс А140,не порівняти з хондою,але все одно дуже за нею сумую... Значить про А140: чомусь постійно перегорає як не одна ,то інша лампочка-то в салоні , то у фарі. Сидіння обтянуті тканиною,з якої пляму від води нереально вивести-вона просто робиться більшою...Ну і обслуговування : редко ,но метко одна оригінальна запчастина коштувала майже пів моєї зарплати...
Може настануть кращі часи і мені вдасться здійснити мою мрію --новеньку хонду цивік ...

kati
13.01.2010, 14:42
в мене якось перегоріла одна лампочка ближ. світла....то просто сміх був....купив чоловік лампочку каже поміняю тобі зараз, ага вже:))))))))) зняв бампер, ще купа чогось, саму фару але так і не зміг поставити , прийшлось до майстрів їхати. отак щоб поміняти лампочку треба пів машини розібрати

Нікуся
13.01.2010, 14:57
В нас теж було таке на чоловіковій машині- він і бампер відкрутив, і ще щось кулупався там -так і не поставив. Потім в неті гуглив,шукав схеми і аж тоді поміняв...

KAPUCHINKA
13.01.2010, 15:00
Власне, для захисту!!! Для цього в Ленд крузерські бампери власники ставлять титанові балки! Для цього в старих машинах під бампером є метал- він погнеться, але захистить як авто від глибшого руйнування при ударі, так і пасажирів.
А дутий пластик... Виробники здешевлюють свої авта. Не секрет, що теперішні кузови носяться значно менше часу- просто гниють. Все заради того, аби власник не ремонтував авто, а викидав і придбав нове.
Мені здається що не в здешевлення справа, дутий пластик це для "безпеки" (якщо так мажна сказати) пішохода. Десь чула, що у європі вже ті титанові балки заборонили. Стверджувати не буду, бо не можу пригадити де то чула.

Zoryanazirka
13.01.2010, 15:39
Теперешній мерс А140,...але все одно дуже за нею сумую...
Моя перша машинка. Я за нею сумую трошки... І ше на такій їздить одна форумлянка, може признається :)

Зараз пересіла на позашляховик. Перший тиждень було тяжко, таке враження було ніби керую кораблем (ашка мерседесик маленький), але за тиждень так звикла що назад пересісти було б тяжко. Зараз дуже люблю свою велику помаранчеву машинку і все мене в ній влаштовує. Великий багажник, сиджу високо і все бачу ( в ашці теж, доречі, високо сидиш, як сідаю в чоловіка авто здається мені що треба щось під дупцю собі поставити).

bora
13.01.2010, 15:51
Десь чула, що у європі вже ті титанові балки заборонили.
Ви молодець. Це не чутка. Так і є. Європейці у нас жахаються нашим джипам з кенгуру (ну цими бамперами) якраз тому, що вони є нелюдськими по відношенню до пішохода.
Там машини моделюють з тим, щоб бампер поглинав енергію при ударі. Відповідно він не має бути жорстким, але рятує як водія так і пасажира, чи іншу автівку в яку врізалися.
А наші варвари, мало того, що мають й без того небезпечно важкі машини так ще й доварюють собі ті труби, так ніби по лісах в них їздять на полювання, а не по місту з людьми.

Нікуся
13.01.2010, 15:56
мені А теж тим подобається що висотою він майже не поступається позашляховику, і ще подобається своєю "пекінеською мордою", але оте що пасажир збоку сидить на акумуляторі викликає посмішку....

---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

Це не чутка а я чула що в деяких країнах в"зд позашляховиків в центр міста заборонений... але незнаю чи це достовірна інформація

Zoryanazirka
13.01.2010, 15:56
але оте що пасажир збоку сидить на акумуляторі викликає посмішку....
Ех, сів в мене раз акумулятор то ми з коліжанкою довго той акумултор шукали щоб прикурити :) На щастя знайшли :))

Ольга
13.01.2010, 16:00
так, зізнаюся А-140 і в мене :)
з акумулятором трохи проблеми, але навіть в інструкції до машини написано, що він може сідати, якщо не щодня їздити...
не дуже подобається, що задні сидіння під кутом 90 градусів і не дуже зручно сидіти пасажирам, але переважно там дитячі крісла сидять :)