КПК

Показати повну версію : вивести пляму

Сторінки : 1 [2]

Музик
20.11.2012, 09:09
мої майстри додумались вишити залишки червоної фуги в унітаз, а я тепер не можу її звідти відчистити - пробувала засобом для миття унітазів, оцет на добу заливала (читала, що мав би роз'їсти) - ніяк. є ще якісь засоби?
отже відповім сама, може комусь знадобиться - пробувала доместос, харпік, оцет, потім мені в кармі радили ще білизну... нічого не взяло. зрештою я купила спецзасіб в Епіцентрі (там, де фуги продаються є кілька різних) налила його і злегка розколупала викруткою (так, щоб не подряпати емаль) - таким чином за третім разом я позбулась ненависної плями :)

Ravlyk
05.12.2012, 13:03
Дівчата, чим можна вивести брудні чорні полоски з дублянки штучної золотистого кольору?

marife
09.01.2013, 16:12
Рятуйте дівчата. Прала кольорові речі, а чоловік з курточки забув рукавиці витягнути чорні, шкіряні. Весь одяг в чорних плямах. Найільше шкода джинсів. Чи можна ще їх врятувати?

CaddyV
17.02.2013, 08:47
Можливо хтось, чистив вдома шкіру вівці (такі що продаються в Карпатах), білу, з довгим ворсом. Порадьте як? Пліз..

Freitag
17.02.2013, 10:52
чистив вдома шкіру вівці
Признатися чесно? Я її витріпала гарно і попрала у пралці на програмі для шерсті:girl_blush2:. Потім сушила у затінку і вичісувала щіткою з грубими зубцями. А ще снігом чистила.

olya_d
19.02.2013, 12:27
Старший син залишив відкриту банку чорнила на парті, не пройшло і хвилини, як молодший порозливав, в основному по бежевому коврі..Менші плями відчистились молоком, а от з великими не можу дати ради..Чим ще можна їх почистити?

Alicia
25.03.2013, 18:49
На білому простирадлі були кілька плям невеликих від чаю, налила на них плямовивідник ашанівський, потім в пралку, потім сушитися на балкон - а ті місця, де потрапив злощасний плямовивідник, стали яскраво-жовтими...і такі величезні... Я знову поклала в пралку на 15 хв, плями ніби зникли, а потім, коли висохло, знову з'явилися( може хтось знає, як він них позбутися:girl_mad:

Brenda
11.04.2013, 22:34
Дівчата!!!!! РЯТУЙТЕ!!! Може, хтось знає, як вивести пляму від зеленки - вилила на паркетну дошку і килим, все новісіньке, тільки після ремонту!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(

Bulavka
13.04.2013, 19:10
Всю тему не читала, може, десь і було, але - як відіпрати сильно пописані кульковою ручкою джинси? ((
Лишила в кишені куртки ручку, а там натиснулася кнопка, проштрикнула кишеню і пописалися джинси досить довгими полосами і багато.((

Gorbywka
13.04.2013, 22:27
пляму від зеленки
бачила на власні очі ,як засобом з Амвею виводили зеленку.Ні плямки не лишилось.Але як саме засіб називався я не пам"ятаю.Пошукайте в каталозі чи може спитайте хто має справу з тою компанією.Тим засобом багато плям виводили...

Seppy
21.04.2013, 11:29
Підкажіть як відмити вікна від фольги? Минулого року вирішила заклеїти вікна спеціальною плівкою, що відбиває сонячні промені. А вона "припеклась" в деяких місцях до скла і чим я тільки не пробувала, а воно не відтирається, навіть засоби для духовки не допомагають ні рідина для зняття лаку. Чим ще пробувати, бо в кухні дерла драпачкою і тепер все скло в подряпинах?

Seshat
21.04.2013, 11:43
як відмити вікна від фольги
В Амвеї є засіб, котрий навіть старий скотч з вікон відмиває. Може, його спробуйте?

marianast
26.04.2013, 09:59
сильно пописані кульковою ручкою джинси?
В нас, дякуючи Сашкові, кульковою ручкою був пописаний білий диван. Відіпрала милом Dr.Beckmann Мыло от пятен. Био пятновыводитель. Купили в Таврії В, випадково. Ще малий залив той же білий диван червоним лаком для нігтів. Я вже подзвонила чоловіку, сказала, що прийдеться диван міняти. А потім довго промокала ту пляму ватними тампонами змоченими в рідині для зняття лаку, після цього (пляма залишалася величезною і яскравою) добре випрала весь диван тим же милом. Нічого не видно, разом і вивелись усі інші плями. Не знаю.що то за штука така, виглядає як господарське мило. Правда з кольоровими тканинами я би була обережною, десь з боку треба випробувати спочатку, мені здається, що трошки відбілює. Але для мого дивану - якраз те, що треба.

Furore
26.04.2013, 10:47
Підкажіть чим вивести плями від кави з світлих джинсів?

Marcipanka
26.04.2013, 12:06
підкажіть чим вивести плями від кави з світлих джинсів?
попробуйте намилити госп.милом Сарма (от пятен) і залишити на деякий час, а тоді випрати. мені воно завжди допомагає, навіть старі плями виводило. плями від чаю точно вивидить.

kati
26.04.2013, 16:27
Чим відмити фарбу з джинсів, шкіряного ременя і яскравої майки( посиділа на лавочці називаєтца((

Nastynya
26.04.2013, 18:54
а я маю бiлi льянi штани i жовту(жирну?) пляму на однiй нозi. Хiмчистка розвела руками, бiлизна не взяла, порошок також...це вже робити шорти чи ще якось можна вивести пляму?

Seppy
27.04.2013, 19:24
Чим відмити фарбу з джинсів, шкіряного ременя і яскравої майки
Джинси і ремінь мали б відчиститись уайтспірітом, а майку... теж спробуй, якщо не вийде, то пусти на шматки

sofka08
16.06.2013, 10:45
Дівчата, чим вивести плями від чорниці?

soilik
16.06.2013, 11:05
посиділа на лавочці називаєтца((
Я теж так посиділа (при цьому два рази - хто ж знав, що нащі добросовісні жеківці фарбують дитячі площадки по два рази). Уайтспіріт не допоміг. Може ще щось може допомогти?

Женічка
16.06.2013, 13:04

Мій Сашка чорницею обідаеться, але й обпльовуеться теж :-) беру річ, кладу у ванну, кипячу чайник і маленькою дзюрочкою поливаю пляму з висоти кипятком. Пляма зникае на очах. Працюе з усіма ягідними плямами :-)

Freitag
16.06.2013, 19:19
Щойно відіпрала ванішем :girl_yes:.

poetka
16.06.2013, 21:05
Можна (якщо тільки тип тканини дозволяє) насипати на плямку соду і залити її окропом ( я так виводила чорнило від кулькової ручки, а це ще та плямка... )

Meriroma
16.06.2013, 21:09
Як вивести пляму з трави на білій сорочці?

Coshitce
18.06.2013, 19:56
Як вивести пляму з трави на білій сорочці
Найкраще нашатирним спиртом, (а якщо сорочка бавовняня, то на змочене спиртом місце ще посипати солі, тільки не йодованої!). Прополоскати холодною водою, а тоді випрати в літеплій воді.

Gorbywka
02.07.2013, 19:32
Як вивисти плями від поту на білій майці,так не відпираються? Може якусь пасту зробити,чи то ваніш купити?

irushka
02.07.2013, 19:38
Попрала вдома одяг після моря і виявилось, що все, що контактувало з кремом від сонця має тепер жовті плями :(. Попрала ще раз із замочуванням - не допомогло. Що робити?

kraplynka
02.07.2013, 22:49
Як вивисти плями від поту на білій майці,так не відпираються? Може якусь пасту зробити,чи то ваніш купити?
Якщо задавнена - то "трудно" називається. А так спробуйте купити маленьку ємність Ваніш - але Оксі екшн для білого, і спробуйте замочити згідно інструкцій.

---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:43 ----------

Попрала вдома одяг після моря і виявилось, що все, що контактувало з кремом від сонця має тепер жовті плями . Попрала ще раз із замочуванням - не допомогло. Що робити?
Теж раджу ваніш оксі до кольорового, користуюся хасобом для видалення плям від Sano - теж класний, і плями від соняшникової олії відпирав. А засіб для миття посуду пробували наносити (може спочатку на якійсь невеликій ділянці) - може то власне жирна основа крему не відпирається.

Yeremiya
03.07.2013, 12:28
Дівчата підкажіть як вивести плями від шоколаду на жовтих джинсах, а то замочувала в ваніші і прала руками але все рівно залишились невеличкі плямки

Shatenka
03.07.2013, 15:01
Дівчата, а як вивести пляму від банана на білій футболці? То взагалі реально?

Т@нюшк@
28.08.2013, 11:47
малий на Спаса замастив сорочку і штани пилком з чорнобривців. навіть не думала, що будуть складнощі з відпиранням. почистила засобом від плям, випрала - плями залишились. потім ще однією хімією попшикала, випрала - далі є плямки. ці засоби мені відчищали навіть задавнені плами, а тут не помогли. ще щось можна зробити?

Virna
28.08.2013, 12:08
ще щось можна зробити?
не знаю чи поможе, але я для виведення плям купую порошок "Сарма", він класно виводить і пшикаю італійським "Грасаторе".

Marcipanka
28.08.2013, 13:03
порошок "Сарма"
я теж замочую в цьому порошку, а проблемні місця затираю милом "Сарма" від плям. 2 в 1 допомагає. а ще мені дуже дієвий порошок для відбілювання Домол, такий в маленьких пакетиках. він не лише для білих речей, я ним багато кольорових врятувала від плям, навіть старі вивелись.

Т@нюшк@
28.08.2013, 13:32
пшикаю італійським "Грасаторе"
ото і я тою хімією пшикала. не помогла(((

милом "Сарма" від плям
це в звичайних магазинах з хімією є таке мило? чи то якесь закордонне?

kvVItKA
28.08.2013, 13:37
і мене цікавить де той порошок і мило купити
я недавно мала шок, кинула прати жовті шортики малого, а виняла і вони повністю в сірих плямах, подумала що то або сік виноградний або якийсь інший сік фруктовий, в мене в наявності тільки ваніш, замочила майже відійшло, але в тому пранні ще була футболка, яку я теж кидала прати ніби без плям а вона теж в темно-сірі але дрібні плямки і їх ваніш не врятував:(
і взагалі я дуже люблю футболки F&F вони дешеві як борщ, не розтягуються як дорожчі 100% котонові речі, приємні до тіла, але з них не виводиться жодна пляма, я б подумала що то я така господиня, але і в мами моєї теж так, може ми таки не маємо якогось чудо засобу?

Sofijusia
28.08.2013, 13:42
Я теж недавно прала доні футболку, білу, майже нову,..
Коли витягнула, мало не впала, вся була в дрібних сірих плямках. Щось я ніяк не допетраю звідки воно взялося...((

Virna
28.08.2013, 14:34
і мене цікавить де той порошок і мило купити
порошок купувала в "Ватсонсі", а мило бачила в "Ашані".

---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

Щось я ніяк не допетраю звідки воно взялося...((
в моєї сестри на дитячих речах теж після прання з"явилися сірі плями, так ми собі думали, що то, певно, від води

Marcipanka
28.08.2013, 14:41
завжди беру в ашані, там сарми вся продукція є.
я б подумала що то я така господиня, але і в мами моєї теж так, може ми таки не маємо якогось чудо засобу?
швидше за все то таки причина в натуральному на 200% коттоні, з якого плями важче вивести.

Sofijusia
28.08.2013, 14:58
так ми собі думали, що то, певно, від води
Але ж на інших речах нема, якщо від води....

Т@нюшк@
28.08.2013, 16:04
вони повністю в сірих плямах
може щось полиняло?
я вчора випрала білі джинси чоловікові, то теж на одній штанці є сірі плями (але то точно не плями від їжі, бо мають іншу форму:))
я думаю що то щось полиняло, хоча всі речі були світлі і прані не один раз і на 30гр.(((
ще не пробувала, але вроді Грасаторе помогає від тої біди (раніше теж таке було)

kvVItKA
28.08.2013, 23:22
може щось полиняло?
та ні, прання було світле, темних речей не було, плями тільки на футболці і шортах, малий їх разом носив, думаю що то свіжий сік
таки схиляюсь до
причина в натуральному на 200% коттоні, з якого плями важче вивести.

Seshat
28.08.2013, 23:24
Виявила жирну пляму на святковій сукні - вділа раз, випрала і сховала в шафу. А зараз помітила ту пляму.. Їй вже десь рік.. Сукня шифонова. Ваніш для кольорового не допоміг. Є ідеї?

Virna
29.08.2013, 09:56
Є ідеї?
спробуйте нанести на пляму плин, нехай постоїть, а потім знову випрати

marycherry
02.09.2013, 08:58
Нарешті знайшла свій чудо-засіб. Подарували універсальний олівець від плям Фаберлік. Перевірила на застарілих плямах: трава на білих колготах і ще якісь жовті плями. Вивело супер, правда наносила разів 4 і після того ще гель-порошок на пляму і в прання.

Ma Cherie
26.10.2013, 18:07
Підкажіть, будь ласка: випадково розлила парфуми на світло-сірий шерстяний светр, залишилася велика жовта пляма. Чи можна її чимось вивести, чи вже все, гаплик светру?

Bulavka
26.10.2013, 19:26
Підкажіть, будь ласка: випадково розлила парфуми на світло-сірий шерстяний светр, залишилася велика жовта пляма. Чи можна її чимось вивести, чи вже все, гаплик светру?

Може, в хімчистку?

Oriana
07.11.2013, 11:45
Дівчата, підкажіть чим ви відпираєте плями від яблук/груш на одязі?

bobryha
07.11.2013, 11:59
Дівчата, підкажіть чим можна вивести дуже застарілу плямку від крові, яку перед тим неправильно виводили і вона дуже в"їлася. пробувала всі народні засоби, всі плямовивідники і нічо не помогло. навіть хлорку викорисовувала. плямка на сіточці у красовку

Soleil
07.11.2013, 16:19
плямку від крові
Десь читала, що плями від крові виводять нашаирним спиртом. Спробуйте, можливо допоможе.

ovel
07.11.2013, 20:29
Oriana
Відповідь: вивести пляму
Дівчата, підкажіть чим ви відпираєте плями від яблук/груш на одязі?

Спочатку обробити кислотою (лимонною, оцтовою), хай побуде так трошки. Натягнути річ на склянку/баняк , щоб пляма була над ємністю. Берете найгарячішу воду, яку дозволяє тканина (в ідеалі-кипяток) і лиєт з чайника на пляму. Згадайте, коли сік зварити, то він світлішає.

Ну, і як варіант-всякі Tri-Zym і відбілювач від Емвею, але не по інструкціі, а термоядерно з передозуванням.

bobryha
07.11.2013, 22:06
нашаирним спиртом
пробувала... не відчистилось:girl_cray:... дуже шкода бо нормальні красовки якби не та плямка

ovel
07.11.2013, 22:20
З власного досвіду: якщо кров не промити добре холодною водою, навіть задавнену, а не дай Боже запхати в гарячу воду чи випрати в пральці-хана. Не тратьте , куме, сили! Якийсь слід чи то буруватий, чи то жовтуватий все одно залишиться.

bobryha
08.11.2013, 09:35
Якийсь слід чи то буруватий,
отакий якраз і залишився(((((( так шкода, а шо зробиш...

Gerbera
12.11.2013, 23:20
В мене довге плаття коралове,вгорі чорна сіточка. Гуляла на весіллі,низ добре запуцувала,потовчилася і я, і мені. Плаття замочила у Ваніші,щоб повідпирати плями.Плям ніби нема, зате верхня сітка полиняла на плаття! І тепер не знаю,як врятувати плаття.Підкажіть пліз.Так шкода, тільки раз вдягнула.

Furore
13.11.2013, 11:19
Дівчата, хто знає, як прибрати липку пляму від наклейки на нових чорних штанах? Пляма досить широка і довга від довгої наліпки.

ovel
13.11.2013, 13:19
Попробуйте Емвеівським спреєм від плям. Принаймні жуйку ним видаляють

Soleil
13.11.2013, 13:48
як прибрати липку пляму від наклейки на нових чорних штанах? Пляма досить широка і довга від довгої наліпки.
В мене така пляма була на футболці, то я просто її випрала і плями не було. Попробуйте запрати з милом зкраєчку і подивитесь, чи зникне.

Arika
18.11.2013, 21:43
В мене довге плаття коралове,вгорі чорна сіточка. Гуляла на весіллі,низ добре запуцувала,потовчилася і я, і мені. Плаття замочила у Ваніші,щоб повідпирати плями.Плям ніби нема, зате верхня сітка полиняла на плаття! І тепер не знаю,як врятувати плаття.Підкажіть пліз.Так шкода, тільки раз вдягнула.
На скільки я знаю, то плями від полиняння вже не відпираються, ну хіба може трошечки відперуться, а вже зовсім не зникнуть :(

Soleil
18.11.2013, 23:15
Чим можна вивести плями від олії з шкіряного взуття? Максим вилив пів пляшки олії на себе

phobika
19.11.2013, 12:37
Підкажіть, будь ласка, як вивести плямку від іржі з світлого, майже білого, трикотажного светрика?

sianako
20.11.2013, 14:10
Мені віддали для малої одяг до рочку, який був у користуванні кілька років тому. Все вкрилось злежаними жовтими плямами (очевидно, від їжі). Прала по-різному: замочила на кілька годин в розведеному амвеївському відбілюючому - мені він завжди помагав -біленьке, але плямам нііічого, потім замочила в розчині плину для посуду тої ж фірми - плями хоч би що -на місці! Чи то вже викинути ті лашки? шкода, бо речі гарні,фірмові, на нове то цілу місячну виплату треба потратити.
Чи хтось давав собі з тим раду?

Soleil
20.11.2013, 14:19
Жовті плями від того, що дитина зригувала. Я їх легко відпирала, спочатку запирала дитячим милом "Максіма", а пізніше в пральну машинку і плям не було.

sianako
24.11.2013, 22:45
Soleil, Чи то йдеться про свіжі плями? Бо у нас вони задавнені (кілька років речі лежали в шафі). та й мабуть у півроку-рік вже так дітки не зригують. Але мило "максіма" спробую, хоч ніколи ним не користувалась.
Може, ще щось порадите, дівчатка?

Gerbera
29.11.2013, 00:22
В мене довге плаття коралове,вгорі чорна сіточка. Гуляла на весіллі,низ добре запуцувала,потовчилася і я, і мені. Плаття замочила у Ваніші,щоб повідпирати плями.Плям ніби нема, зате верхня сітка полиняла на плаття! І тепер не знаю,як врятувати плаття.Підкажіть пліз.Так шкода, тільки раз вдягнула
Вирішила написати, може,кому згодиться. Свою сукню я врятувала! Плями відіпрала - звичайним господарським милом від плям. Ні Амвей, ні аріелівський засіб не допомогли,думала,пропало. Врешті спробувала мило - і плям нема. Тішуся, як мала дитина

Грильяжка
07.12.2013, 11:15
порадьте чим вивести плямо-жир на кухонних шкафчиках. На них такі неприємні плями які липнуть-кухня з ДСП. Засоби для миття посуду ці плямиська брати не хочуть-оцтом содою не хочу терти щоб не пошкодити поверхню

Fleur
08.12.2013, 12:11
плямо-жир на кухонних шкафчиках
Господарське мило і гаряча вода творять чудеса.

oksumoron
08.12.2013, 12:22
плямо-жир на кухонних шкафчиках
залежить, які це плями, але я на своїй кухні мила кремом-рідиною для нержавійки! виводить вже дуже гарно, але і милом відмивається також!

Arika
08.12.2013, 12:32
Може не дуже в тему, але......... чим почистити штучне хутро на чобітках, чоботи замшеві, а зверху біле штучне хутро, і от таке брудне вже?

Gorda
11.12.2013, 16:39
Підкажіть будь ласка чим можна вивести пляму від зеленки?

Margarett
11.12.2013, 16:47
чим можна вивести пляму від зеленки?
Зеленку добре забирає спиртовий р-н (чи мурашиний альдегід (для уколів той, що продають), септол, чи сам етанол - спирт, чи самогонка). Правда залежить від ступені існування на речі тої зеленки/плями по-часу і фактури тканини.

Gorda
11.12.2013, 17:04
Зеленку добре заберає спиртовий р-н (чи мурашиний альдегід (для уколів той, що продають), септол, чи сам етанол - спирт, чи самогонка). Правда залежить від ступені існування на речі тої зеленки/плями по-часу і фактури тканини.
Перед вашою відповідю я ще нанесла перекись водню, то коли прийшла відчищати спиртом, побачила що пляма від зеленки просто зійшла і кольору не залишилось.

Gorbywka
11.12.2013, 19:51
пляму від зеленки?
знаю що в амвеї є такий засіб який виводить такі плями,але назви не памятаю, можете спробувати , якщо вже ніц не поможе...Хтось з представників компанії вам підкаже.

zorkas
17.12.2013, 23:20
Дівчата, може знаєте як можна вивести пляму на светрику з риби холодного копчення? може хто стикався з такою проблемою? Бо дуже шкода нового светрика:girl_flag_of_truce::girl_cray:

marusinka
30.12.2013, 18:39
В мене джинси прались з червоною кофтою, і вона на джинси полиняла. Там де вибілено порожевіло.порадьте як вивести цей колір.

marusinka
31.12.2013, 13:58
В мене джинси прались з червоною кофтою, і вона полиняла на штани. Порадьте щось.

Arika
27.04.2014, 22:09
Дівчата, а як ви чистите/перете чешки Shoeszoo (ті що тут на форумі купляються), бо такі брудні вже, не знаю як то краще їх почистити?

Ekoya
27.04.2014, 23:09
як ви чистите/перете чешки Shoeszoo (ті що тут на форумі купляються), бо такі брудні вже, не знаю як то краще їх почистити?
Я так зрозуміла, що ті чешки шкіряні? У мене є тапочки з м'ягенької шкіри, я їх просто мию (перу)теплою водичкою з милом вручну, але сушити бажано натягнувши на щось, щоб шкіра не ссохлася, а тримала форму. Доречі так само прала шкіряні штани (для сушки розкладала на столі)

silvia
29.04.2014, 14:34
теплою водичкою з милом вручну у мене після такого миття, чешки стали дуже жорсткі, дубові прямо....
постою послухаю ще якісь поради...

Arika
30.04.2014, 21:07
Дівчата, а як ви чистите/перете чешки Shoeszoo (ті що тут на форумі купляються)
Дівчата, дайте якісь поради! Що ніхто їх не миє??????????????????

Olka Sherolka
30.04.2014, 21:21
Дівчата, дайте якісь поради! Що ніхто їх не миє??????????????????

миють)) теплою водою з милом, вони добряче пускають фарбу, але на вигляд це не впливає. Не викручувати, не сушити на батареї. Якщо забруднення незначне - протерти вологою шматкою.
у мене після такого миття, чешки стали дуже жорсткі, дубові прямо....
постою послухаю ще якісь поради...

в мене таке було після того як сушила на батареї, тому й кажу що так сушити не варто. Хоча якщо таке сталось - не біда, з часом розносяться і знову стануть м'якенкі, або помити ще раз і висушити при кімнатній температурі

Nimfa
30.04.2014, 22:41
А хто знає чи взагалі чимось можна вивести плями від кульбабки? Мала нарвала букетик квіточок, в результаті куртка вся в цятках, пробувала засобом від плям "Ушастий нянь", не допомогло.

Тетянка
06.05.2014, 14:58
Чим можна позбутись сильного запаху розчинника?...Малий сів в нових штанах на пофарбовану поверхню, свекруха відчистила то якимось розчинником, а може й бензином, бо дуже вже сильний специфічний запах. Я вже кілька раз прала, й оцтом поливала...Результат нульовий...Що ще можна спробувати?..

Nitriotka
06.05.2014, 17:10
.Що ще можна спробувати?
Можливо спробуйте їх на трохи замочити у воді з содою. Сода добре забирає запахи.

dasha
08.05.2014, 16:18
Може вже не актуально, але спробуйте сильно намилити дитячим милом і те лишити наніч. Я так позбулась запаху від рибячого жиру. Малий розлив на сорочку, кілька разів прала в пральці при 60 град., але всеодно сильно смерділо тухлою рибою. Тоді намочила, намилила дуже сильно і лишила наніч, зранку випкала то запах пропав.

Yulia Lashkevich
05.06.2014, 14:58
Дівчата маю проблему: Купила білу блузку, де має сині вставки на комірі, рукавах. Випрала, а блузка посинілі і має сині плями. Як можна ті плями вивести???? Сиджу тут, над тією блузкою і мало не плачу:girl_cray:

byzja
05.06.2014, 15:51
моя казявка пообливала багато одягу бульками, як попрала то чуть не впала, плями стали сині..... ніц не бере... може хто з таким стикався????????????????????7777

innamorata
05.06.2014, 16:10
В мого малого купа одягу попсутого ЯБЛУКОМ!!! і що лиш не робила - нічого. Весь той одяг малий вже, але викидати шкода- реально нові фірмові речі. може хтось знає що ту заразу візьме?

Raven
05.06.2014, 16:19
ЯБЛУКОМ!!!
відбілювач ушастий нянь, російський

mashka
05.06.2014, 16:24
Мали теж пригоди з бульбашками, то я намилала господарським милом і замочила речі в кип"ятку на годинку, потім в пральку і все відійшло.

byzja
05.06.2014, 16:35
Мали теж пригоди з бульбашками, то я намилала господарським милом і замочила речі в кип"ятку на годинку, потім в пральку і все відійшло
дякую, попробую ще так, бо на білі шкарпетки навіть доместос лила і пуцувала, ані грама не взяло(((((((((((((((((((

Talya
05.06.2014, 16:39
моя казявка пообливала багато одягу бульками
а нам нічого не допомогло, нажаль. то така невивідна хімія, бо замочила речі в кип"ятку на годинку для кольорових речей - не вихід.

Yulia Lashkevich
05.06.2014, 17:09
доместос лила і пуцувала, ані грама не взяло(((((((((((((((((((

я сьогодні теж і доместосом терла, і перекисем заливала, нічого не допомагає. Жалко тааак((((

Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk

Kazkivnycja
22.06.2014, 13:10
На полірований столик столик поставила гарячу мокру кружку (так, знаю, вистачило розуму:girl_cray:) не можу тепер вивести білу пляму. Пробувала терти сіллю з олією, спиртом з олією - не допомогло. Більше інтернет мені нічим не допоміг. Хтось знає ще якісь, бажано особисто перевірені, способи вивести білу пляму?:girl_flag_of_truce:

Bulavka
22.06.2014, 15:17
На полірований столик столик поставила гарячу мокру кружку (так, знаю, вистачило розуму:girl_cray:) не можу тепер вивести білу пляму. Пробувала терти сіллю з олією, спиртом з олією - не допомогло. Більше інтернет мені нічим не допоміг. Хтось знає ще якісь, бажано особисто перевірені, способи вивести білу пляму?:girl_flag_of_truce:

Не перевіряла, але давно читала таке: посипати цигарковим попелом і терти обпаленим корком ( ну типу з вина чи чогось такого).
Сіллю більше не тріть, подряпаєте поліроль.
Хоча, може, краще пошукати в меблевих магазинах якусь хімку?

Ekoya
22.06.2014, 15:35
На полірований столик столик поставила гарячу мокру кружку
Колись давно моя бабуся готувала сервант на продаж, вона робила міцний розчин з марганцовки і затирала білі місця, я вже не пам'ятаю наскільки сервант був відновлений, але його продали. Ну це як варіант.

Almariel
22.06.2014, 17:03
як вивести багато масних плям? то не одна пляма, щоб над нею чаклувати, а багато - по всій сукенці. в чому то попрати?

sofka08
22.06.2014, 19:21
В мене сестра виводила такі плями за допомогою засобу для миття посуду, замочувала на ніч, а пізніше прала як звичайний одяг.

veroni4ka
22.06.2014, 22:25
від баагтьох навіть незрозумілих старих плям врятував Парус.. (не знаю чи російський(((( я його в баночку пересипаю відразу.. і уваги тоді ще не звертала зробити кащку, нанести на пляму, а потім досипати у порошок при пранні
він є для білого і для кольорового одягу

Morena
23.06.2014, 12:39
вчора малий поставив плями від шоколаду на синій футболці. Я одразу ж попрала, а ні, не випралось? Що тепер робити?

Raven
23.06.2014, 13:41
що робити з плямами від моркви?

Panadolka
23.06.2014, 23:30
Поклав малий пластилін в кишеню і носився вчора з ним цілий вечір. Він там розм'як. Замастилась футболка, кофта та джинси. Як тепер це щастя вивести? Шкода, все нове було.

HelenM
25.06.2014, 02:59
Поклав малий пластилін в кишеню і носився вчора з ним цілий вечір. Він там розм'як. Замастилась футболка, кофта та джинси. Як тепер це щастя вивести? Шкода, все нове було.Вишкрябати пластилін, а потім запрати + плямовивідником обробюити вся плями. В якості плямовивідника мені спрей від Amway досить подобається.

makoss
25.06.2014, 08:26
Дуже добре виводить плями відбілювач або ЛОК від Амвей,(шоколад,губна помада,кров,зеленка)правда не знаю,як справиться з плямами ,які вже прались,але спробувати можна

flame
26.06.2014, 01:16
Він там розм'як. Якщо є залишки пластиліну покладіть речі в морозилку. Так його легко буде відділити від тканини. Колись бачила передачу в якій показували саме такий метод для пластиліну і жуйок. Масні плями від нього пробуйте плямовивідниками (можна спробувати звичайним плином для миття посуду. Мені 2 рази допоміг саме він).

Khaleesi
30.06.2014, 09:43
Чи можливо все-таки вивести фарбу з джинсів?

Тетянка
30.06.2014, 11:00
можливо все-таки вивести фарбу з джинсів
Можливо, але довго. Я купляла спец. розчинник у госп. магазині, але він виявився заслабким. То свекруха вивела мені звичайним бензином. Але запах був!! Ми ті джинси певно разів з 5 прали, потім ще я 2 тижні на балконі вивітрювала - вже все ок, нема ні плям ні запаху. п.с. Фарби було багато, коричневої, малий сів на пофарбовану лавку.

raspberry
15.07.2014, 18:18
Чи якось можна вивести плями від чорниць з килима? Я вже перепробувала Ваніш, соду, порошок пральний, автомийку, навіть Керхером з якоюсь хімією чистили і ніяк. Так викидати шкода, відносно новий, а вигляд жахливий :(
І ще чи можливо вивести застарілі плями на одязі? Теж вже пробула білизну, Аріель, кисневий органічний відбілювач, півник італійський, нічого не допомогло :(

Prosto Eva
19.07.2014, 22:19
Дівчата допоможіть, попрала я чоловічі білі сорочки і футболки з жовтим рушником і тепер білі речі з жовтим відтінком,після цього ще два рази їх прала, але нічого не відіпралось, речі як були жовті так і залишились, може щось порадите, чи можна відбілювач спробувати, бо я щось боюсь..?

WEDLADY
19.07.2014, 23:20
Мамусі, а нам не відпираються плями від персика/нектарини, чим таке перете?

Naama
20.07.2014, 00:43
Дівчата, підкажіть будь ласка, чим вивести плями на плитці, від ремонту( клей ,цемент) плитка , матова, з рифленням. Це караул 2 місяці драю, а всеодно розводи є

Музик
20.07.2014, 07:42
свої плями від цементу вдалось вимити тільки якимось засобом, назву не пригадую, купували в Епіцентрі, там, де розчинники всякі - вони є різні, залежить від чого і які плями відмивати. всі інші способи виявились марними