КПК

Показати повну версію : Іменини - у вас вони є? а коли?

Сторінки : [1] 2

Jupiter
30.07.2009, 22:05
Уявіть собі! Вчора було Юлії. Єдине, звідки я дочекалася привітання, - це ДП. І то не персонально мене вітали. А всіх нас, Юлій. На душі ... мяко скажу, погано...

Liliyah Romanova
30.07.2009, 22:19
Уявіть собі! Вчора було Юлії. Єдине, звідки я дочекалася привітання, - це ДП. І то не персонально мене вітали. А всіх нас, Юлій. На душі ... мяко скажу, погано...Треба було мужові похвалитися привітанням на ДП! ;)
Якби знала, що будеш, то би особисто привітала ще вчора, тому вітаю тебе, Юлечко, із запізненям нині! http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/give_rose.gif http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/give_rose.gif http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/give_rose.gif http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/give_rose.gif http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/give_rose.gif

Chortenia
30.07.2009, 22:29
Уявіть собі! Вчора було Юлії. Єдине, звідки я дочекалася привітання, - це ДП. І то не персонально мене вітали. А всіх нас, Юлій. На душі ... мяко скажу, погано...

А мене ще й в однокласниках :-))))) :girl_cray:

Ех, не переживайте :girl_cool::girl_curtsey::girl_curtsey:

Нам ли быть в печали

Jupiter
30.07.2009, 22:53
Дякую, Лілюсю! Я вже якось так і сама розгубилася, не знаю, що і думати... Я то вітала своїх Оль, і так намагаюся не забувати про близьких людей. А вони щось підкачали...

Liliyah Romanova
30.07.2009, 22:57
Я то вітала своїх Оль, і так намагаюся не забувати про близьких людей. А вони щось підкачали...
Та то буває... Я завжди пам*ятаю про чиїсь дні день перед і день після, а в сам день маю дурнувату здатність забувати і потім голову сушу, як виправдатися. :xaxa: А календарні взагалі пропускаю, бо я за новим календарем живу і в мене вчора було Калиніка. :)

Зая
30.07.2009, 23:16
Уявіть собі! Вчора було Юлії. Єдине, звідки я дочекалася привітання, - це ДП.
Оп-па:eek:, а я навіть і не знала:girl_cray:, а вже пізно чоловіка на щось "крутити"

Jupiter
30.07.2009, 23:18
ЗАЯ! Нічо не пізно! Краще пізно, ніж ніколи! От в тому то і біда! Хотілося, щоб він сам привітав, а не після розкрутки!

Зая
30.07.2009, 23:32
Protskiv Ви дійсно праві, чоловік не привітає це точно:girl_sad:, тому завтра сама собі зроблю якійсь невеличкий подарунок:girl_in_dreams:

Liliyah Romanova
30.07.2009, 23:37
А я певно скаргу батькам писатиму... От назвали! Навіть іменин ніколи не маю! :beee: ;)

Грильяжка
30.07.2009, 23:55
Думаю маєте тре пошукати, а нє придумаєм ми такі:girl_curtsey:.
П.С Як Дарко і школа бойових мистецтв?

Солнушко
30.07.2009, 23:57
дівчата,не розстроюйтесь-я взагалі не знала,що вчора були "мої" іменини...щойно сказала чоловікові про це,так він виявляється теж не знав-каже,що з нього подарунок...та я не переймаюсь-подарує-добре,не подарує-тоді значить пізніше щось купить або я сама собі зроблю подаруночок...:shy::girl_crazy: от якби він мене (чи я його) забув привітати з днем народженням,от тоді б я (він) образилась,а так......:girl_in_love: головне,щоб стосунки гарні були між людьми,і вони один одного розуміли!!!:girl_smile:
а от у мене в синулі вже другу добу тримається висока температура-38,5-39,2...:girl_sad::confused::( збиваю,коли перевищує 38,5,а так на протязі дня постійно піднімається....:girl_sad: не знаю,що це може бути-є підозри,що це два нижніх ікла лізуть-малий не дає добре роздивитись...але десна навкруги зубчика червоні...окрім температури,більше його нічого не турбує!:confused: бігає,бавиться в хаті як завжди,ість нормально-тільки висока температура...не знаю,якщо знову вночі підніметься,то завтра раненько поїдемо до нашої лікарки-нехай гляне на нього!!!!! я так переживаю,хвилююсь за своє дитятко-хоч би це були тільки зубки...тьфу-тьфу-тьфу!!!:girl_tender:

Liliyah Romanova
31.07.2009, 00:00
Думаю маєте тре пошукати, а нє придумаєм ми такі.
Та нічо, якось живу вже 27 років. :xaxa: Таки Лілії не було святої. Характери такі, шо поробиш... :girl_haha:
Про Дарка у гілку напишу відповідну. ;)

Зорянівонька
31.07.2009, 09:37
А я певно скаргу батькам писатиму... От назвали! Навіть іменин ніколи не маю!
І я не маю....
Але як була в школі, то ми з коліжанками придумали, що будемо всяткувати в кінці вересня:)

Lavazza
31.07.2009, 09:57
І я не маю....
приєднуюсь :)
(але мені якось то не заважає)

La esposa
31.07.2009, 10:35
Таки Лілії не було святої

Ну не знаю, була чи ні, але всі мої знайомі Лілі святкують і менини в останню неділю року...

nattsol
31.07.2009, 10:45
я взагалі забуваю, коли в мене іменини, хоч в мене їх штук 4 на рік (одні були вчора) хоч бери ділися з кимось, чи що

Vesnyanka
31.07.2009, 10:57
Святкують зазвичай ті іменини, що найближче до дня народження.

Leila
31.07.2009, 15:27
Моя Ліля теж колись може скаргу захоче писати. а може й ні не всі люблять виставляти за свої іменини, бо в нас то просто так не відмажешся

Siania
31.07.2009, 15:32
а може й ні не всі люблять виставляти за свої іменини, бо в нас то просто так не відмажешся
Оооо, особливо на роботі!

Panadolka
31.07.2009, 15:36
А я наскільки знаю, що Зоряни 14 листопада :) У нас кума Зоряна, ми постійно святкуємо :)

Liliyah Romanova
31.07.2009, 18:22
Ну не знаю, була чи ні, але всі мої знайомі Лілі святкують і менини в останню неділю року...
Та нема такої святої. А в останню неділю року точно нема іменин Лілії.

А я наскільки знаю, що Зоряни 14 листопада У нас кума Зоряна, ми постійно святкуємо
Це вже народні вигадки, бо по ідеї Зоряна - ім*я язичницьке...
Моя Ліля теж колись може скаргу захоче писати. а може й ні не всі люблять виставляти за свої іменини, бо в нас то просто так не відмажешся
Навряд. Лілії є на стількох образах, що й іменин не треба. ;)

nattsol
31.07.2009, 19:29
щось запізно подумала: іменини же ж святкують не за паспортним іменем, а за іменем, що дане при хрещенні, так що, любі Лілії, не все ж втрачено! :) правда, народні забобони радять не розголошувати ці імена: здається, вважається, що ім'я дане при хрещенні не повинен ніхто знати, бо смерті легше буде знайти ту людину... але я в таке не вірю

Liliyah Romanova
31.07.2009, 19:35
правда, народні забобони радять не розголошувати ці імена: здається, вважається, що ім'я дане при хрещенні не повинен ніхто знати, бо смерті легше буде знайти ту людину...
Отако познущатися над хрещенням. Блін, ті погани усе в гріб зводять. Ото вже смерті бояться, більше ніж вогню. :girl_crazy: Маразми такі, що в голові не вкладається!!!

На жаль, у мене другого імені нема. Мій Дарко теж не має, тому в нього покровительниця свята Дарія. :)

Яська Березнева
31.07.2009, 19:43
Я купила собі образочок з святим Ярославом. А Ярослави нема:girl_cray:. Коли іменини - забула:girl_crazy:. Гляну в календар.

La esposa
31.07.2009, 19:47
А мені файно. В мене іменини 18 травня і 27 квітня :)

nattsol
31.07.2009, 20:17
Маразми такі, що в голові не вкладається!!!
мене саму такі маразми дістають :girl_devil:

в мене іменини (Марини) 13 березня (не святкую, бо у цей день народився мій меншенький братик, що зара зростом 1,93 :D), ще - 30 липня (періодично забуваю); колись надибала ще якісь дві дати, але геть-чисто забула коли ж то воно...
ще, виявляється, бувають іменинни в Марина (чоловіча версія імені) - 30 березня, 19 липня, 20 серпня, 31 жовтня, 29 грудня

popelushka
31.07.2009, 20:29
В мене немає іменин... Взагалі мене не хотів священник хрестити таким іменем, бо воно колись не було таким поширеним, як тепер. Тому в мене інше ім'я, але якесь церковне, навіть ніколи не запитувала в батьків, яке.

Ольга
31.07.2009, 21:21
з моїм іменем все просто, але як вибирали імена донечок то шукали чи є така свята. Юстини іменини в жовтні є, а Корнелії іменини є лише в римо-католицькому календарі - то як нам святкувати?

Грильяжка
31.07.2009, 21:38
Свої святкую 7-го липня, а за календарем в мене іменин багацько

katarzynka
31.07.2009, 21:47
А в мене 25 листопада:girl_in_love:, а всі вітають 7 грудня:girl_cray:, якщо згадають..

katarzynka
31.07.2009, 21:49
А в найменшого синочка - Павлика цілий рік були іменини, бо то рік св. Павла, от пощастило:girl_claping:

Пундик
31.07.2009, 22:04
А в мене Галини 23 березня,тоді й св'яткую(ще є десь в літі але я навіть незгадаю вже коли саме),але всерівно ніхто крім мами не пам'ятає:girl_sad:,тож якщо хочу подарунка від хлопця то мушу вдавати заклопотаний вигляд і "невзначай" ніби промовитись що то я маю на роботі виставляти,і як воно все має бути....тоді зазвичай очухуються:girl_devil::girl_devil::girl_devil:

Liliyah Romanova
31.07.2009, 22:06
А як ви святкуєте свої іменини?

katarzynka
31.07.2009, 22:20
Ми замовляємо на цей день Службу Божу, усією родиною (із бабусями та дідусями та хресними батьками) беремо в ній участь , а потім їдемо додому на спільний обід. Зазвичай усе скромно, алкоголю більше ніж 0,5 л. вина не беремо. Вечірня та ранішня спільна молитва присвячується імениннику.

Liliyah Romanova
31.07.2009, 22:25
Ми замовляємо на цей день Службу Божу, усією родиною (із бабусями та дідусями та хресними батьками) беремо в ній участь , а потім їдемо додому на спільний обід. Зазвичай усе скромно, алкоголю більше ніж 0,5 л. вина не беремо. Вечірня та ранішня спільна молитва присвячується імениннику.Ух ти!! Ми ще іменини Даркові не святкуємо, бо маленький і не дуже розуміє, але вашу модель візьму за приклад!!! http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/good.gifhttp://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/give_rose.gif

katarzynka
31.07.2009, 22:39
Ми ще іменини Даркові не святкуємо, бо маленький і не дуже розуміє, але вашу модель візьму за приклад!!!

В мене дітки 8р5 , 7р, 4р2 ,1р7 і меншеньким святкуємо так само. Можливо вони не до кінця розуміють, але старші приділяють їм в цей день більше уваги та любові. Вони навіть концерт спільний завжди готують - кожен по віршику та кілька спільних пісеньок. Павлик , правда віршики ще не говорить, але от пісеньки з показуванням з радістю показує. Це смішно, але дуууууже щиро. після такого свята на душі спокійно і відчувається родинна єдність та любов.

Koza-Dereza
31.07.2009, 22:51
Я про свої iменини дiзналась в останнiй рiк школи, i з тих пiр єдинi люди котрi мене вiтають це колiжанка одна з України по СМС i то не завжди. Але я навiть деколи сама забуваю за тi iменини. Дзвоню завжди бабi на Катерини, i шлю СМС подружцi, ну i Котю цьомкаю. А ще брата вiтаю з Романом, бо той сi дуже гнiває як його не привiтати. Решта у мене в прольотi, особливо тi, у кого iменини кожного мiсяця :D

cherepashka
31.07.2009, 22:59
Я про свої іменини взнала тільки коли почала зустрічатись з майбутнім чоловіком.Він свої святкував 11 вересня,а 8-го вересня знайшлось Наталії.Раніше іменини були просто приводом зустрітись з друзями,накрити стіл.Зараз якось вже і не святкуємо.скромно вітаємо один одного і виходимо кудись повечеряти.
Зате тепер не знаю,коли іменини в доцьки.Будучи вагітною,в інтернет-календарі знайшла Анастасії 23 березня (вона в мене з 29 березня) так і впевнилась в виборі імені.Але всі родичі мені доказують,що цього числа тільки Галини.Ось і не знаю,коли ж то Анастасії...:confused:

katarzynka
01.08.2009, 00:04
Знайшла в Календарі Української Православної Церкви. Анастасiя-мц.: квiт.15, лип. 4, жовт. 30, груд. 22; прмц.: жовт. 29; прп.: бер. 10 - воскресiння (грец.) (мц- мученеці, прмц-першомученеці, прп-?)

Римо-катол. 27 лютого, 15 квітня, 17 серпня, 11 листопада, 25 грудня.
Греко-католицького нажаль не знайшла..
Отож, вибирайте і .. святкуйте!!!.:girl_wink:

Яська Березнева
01.08.2009, 00:06
Я купила собі образочок з святим Ярославом. А Ярослави нема. Коли іменини - забула. Гляну в календар.

8 травня і 10 червня.:girl_smile:

Іспанка
10.08.2009, 22:33
Люблю я 8 вересня - іменини Наталії:)зазвичай це є привід зібратися з друзями,поспілкуватися,нажартуватися,випити трішки вина:)Дуже приємно,коли в цей день приходить купа смсок та вітань:)

odree
10.08.2009, 22:53
Люблю я 8 вересня - іменини Наталіїа в моєї сестрички ще й день народження і за збігом обставин її назвали Наталею :)

olenkastar
10.08.2009, 23:00
а в моєї сестрички ще й день народження і за збігом обставин її назвали Наталею
і в мого чоловіка також:) добре,що його не назвали Натальою.,а то сміху було би:)

Zlju4ka
10.08.2009, 23:17
У мене вони 3 червня))))я-Олена!(За збігом обставин в моєї мамусі в цей день -день народження,тому практично завжди обєднуємо то святкування)

olenkastar
10.08.2009, 23:45
У мене вони 3 червня))))я-Олена
і я,і я ,і я ....я теж з червня іменинуюся...давайте об₴єднуватися:)

Urtica
11.08.2009, 00:03
По римо-католицькому календарю 1 липня.
Але друзі вітають по східному - 23 березня :)

Bogdanka
11.08.2009, 00:05
а хтось мо в курсі коли Богдани?:girl_mad:

Knopka
11.08.2009, 00:17
а хтось мо в курсі коли Богдани?

20 червня Богдана, отут http://dovidka.if.ua/htm/svjata/imenyny.php знайшла. А Богдани там не видать...

Кольорова
11.08.2009, 00:45
А, може, хтось чув, коли іменини у Северина? І чи є взагалі день ангела у Соломії та Роксоляни? Бо про таких святих я щось не чула :))))))))))))))

odree
11.08.2009, 00:46
чи є взагалі день ангела у Соломіїдруга неділя після паски - жінок мироносиць. і ще є десь в серпні, але точного числа не знаю

Liliyah Romanova
11.08.2009, 02:59
Найпростіше зайти на православіє.ру й там у календарі кинути ім'я в пошук.
Ну, бо якщо іменини придумані в календарях світських, то це вже не день Ангела. :)

Маруся-мама
11.08.2009, 05:32
Вчора було Юлії.

А хіба Юлії в липні? Я завжди думала і знала що Юлії є другого січня, за старим календарем. В мене в календарі на 2 Січня пише Юліанії. Чи то може два різних імена?

В мене чоловік народився 11 Грудня, то його назвали Андрієм. А син народився 12-го, то я його назвала Даниїл Андрій. Там в кінці місяця, 31-го числа є Пророка Даниїла.

Я народилась 13-го Жовтня і моя мама дуже хотіла мене назвати чи то Квітослава, чи то ще якось, але мій тато і дідусь настояли аби мене назвали Марією, бо 14-го свято Покрови. А моя мама дуже нелюбила ім*я Марія. Ну але зато мене тато завжди любив і захищав і виховував собі Марусю.

Kasia
11.08.2009, 10:04
7 грудня. Катерини

Імель
11.08.2009, 11:10
А мені файно. В мене іменини 18 травня і 27 квітня

І 1 жовтя (бо то мої :girl_blum:)

Я святкую тільки ті іменини,які найближче до ДН, шкода, що про них тільки близькі коліжанки і рідні знають :girl_cray:, а то всі решта вітають 27 квітня і 18 травня :girl_devil:

Holly
13.08.2009, 17:47
А я не знаю коли в мене іменини. Ніколи не святкувала, і не хочу. Мені вистачає Дня народження.

пандочка
24.08.2009, 23:15
2 березня Мар"яни :girl_curtsey:

марі177
29.08.2009, 23:18
2 березня Маріянни,а Маряни здається пізніше.

пандочка
29.08.2009, 23:24
Дякую ви мене втішили,а я думала що я теж можу святкувати свої іменини:girl_cray:

марі177
29.08.2009, 23:27
в принципі імена дуже подібні хіба різне походження.тіштеся ,зможете двічі святкувати+день народження.РАДІТИ ТРЕБА:girl_haha::girl_haha:

то як привітаєм одне одного?????:girl_in_love:

пандочка
29.08.2009, 23:31
привітаємо:girl_claping:,ви знаєте я тільки що шукала в церковному календарі Мар"яни немає взагалі обідно:girl_cray:

марі177
29.08.2009, 23:34
а я знайшла ура.Іменини: 27 квітня, 10 липня, 25 жовтня. з вас 100гр і пончик:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::gir l_flag_of_truce:

Mavpysuk
30.08.2009, 11:15
8 вересня...День ангела у Наталочок

Consuelo
30.08.2009, 13:01
8 вересня насправді Наталі і Адріани

Blondo4ka
30.08.2009, 13:06
А в мене сьогодні іменини:o Цікаво, чи хтось з домашніх згадає:girl_sad:

Іспанка
30.08.2009, 13:06
Насправді 8 вересня Андріана і Наталії(є таке чоловіче ім"я Андріан)

Consuelo
30.08.2009, 13:28
Може бути, хоча мене (а я Адріана), все життя вітали саме в цей день... Правда не раз чула випадки, що священники казала, що ім"я АДріана - не християнське... Та й в повсякденному житті всі сприймають зазвичай АНдріану і АДріану як одне імя... хоче це не так... Менше з тим, може хтось знає, коли іменини власне АДріани?

марі177
30.08.2009, 14:17
Іменини Андріяни: 16 лютого, 18 березня, 30 квітня, 18 травня, 5 червня, 8 вересня.:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::g irl_flag_of_truce:

Іспанка
30.08.2009, 14:53
8 вересня(ще раз для непонімающіх) - Андріана і Наталії.Щойно ше раз глянула в церковному календарі :8 Вт Мчч.Адріана і Наталії. Володимирської ік.Б.М.А взагалі Адріана(чи Андріана) - похідне від чоловічого Андріан.І ось що ще в неті знайшла : Адриана именины не празднует, это имя в святцах не значится.
Гуугля завжди допоможе:)

марі177
30.08.2009, 16:42
А ДЛЯ НЕ "ПОНІМАЮЩИХ"ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК
Августина - 10 вересня
Авраама - 11 листопада
Агафії - 18 лютого
Агнії - 10 березня
Адама - 27 січня
Алевтини - 29 липня
Алли - 8 квітня
Анастасії - 4 січня
Анатолія - 16 липня
Андрія - 13 грудня
Андріяни - 8 вересня
Анжеліки - 14 липня
Антона - 30 січня
Антоніни - 23 червня
Аркадія - 13 лютого
Арсена - 21 травня
Артема - 2 листопада
Архипа - 19 вересня

--------------------------------------------------------------------------------
Б
Богдана - 20 червня
Бориса - 6 серпня

--------------------------------------------------------------------------------
В
Вадима - 22 квітня
Валентина - 14 лютого
Валентини - 23 лютого
Валерія - 22 березня
Валерії - 20 червня
Варвари - 17 грудня
Василини - 21 січня
Василя - 14 січня
Вікентія - 24 листопада
Віктора - 24 листопада
Віри - 30 вересня
Віталія - 5 травня
Владислава - 6 жовтня
Володимира - 28 липня

Г
Гаврила - 8 квітня
Галини - 23 березня
Ганни - 22 грудня
Георгія - 21 січня
Гліба - 6 серпня
Григорія - З0 листопада

Д
Данила - 20 квітня
Дарії - 1 квітня
Дениса - 18 жовтня
Дмитра - 8 листопада

Е
Емілії - 1 серпня

Є
Єви - 12 квітня
Євгена - 26 грудня
Євгенії - 6 січня
Євстахія - 3 жовтня
Єлизавети - 18 вересня

З
Зиновія - 12 листопада
Зиновії - 12 листопада
Зінаїди - 24 жовтня
Зої - 26 лютого

І
Івана - 7 липня
Ігора - 18 червня
Іллі - 2 серпня
Інни - 2 лютого
Ірини - 18 травня

К
Катерини - 7 грудня
Кирила - 24 травня
Кіндрата - 4 жовтня
Клавдії - 31 травня
Корнилія - 26 вересня
Костянтина - 3 червня
Ксенії - 6 лютого

Л
Лариси - 8 квітня
Лева - 3 березня
Левка - 27 грудня
Леоніда - 29 квітня
Леонтія - 23 березня
Лідії - 5 квітня
Любові - З0 вересня
Людмили - 29 вересня

М
Макара - 1 лютого
Максима - 3 лютого
Маргарити - 14 вересня
Марини - З0 липня
Марії - 28 серпня
Марка - 8 травня
Микити - 10 червня
Миколи - 19 грудня
Мирона - З0 серпня
Михайла - 21 листопада

Н
Надії - З0 вересня
Назарія - 27 жовтня
Наталії - 8 вересня
Нестора - 9 листопада
Ніки - 23 березня
Ніни - 27 січня

О
Оксани - 6 лютого
Олега - 3 жовтня
Олександра - 26 березня
Олександри - 6 травня
Олексія - З0 березня
Олени - 3 червня
Ольги - 24 липня
Омеляна - 31 липня
Ореста - 23 листопада
Орисі - 26 грудня
Остапа - 3 жовтня

П
Павла - 12 липня
Петра - 12 липня
Пилипа - 27 листопада

Р
Раїси - 18 вересня
Родіоа - 23 листопада
Романа - 1 грудня

С
Світлани - 2 квітня
Сергія - 20 жовтня
Семена - 14 вересня
Софії - З0 вересня
Степана - 9 січня
Стефанії - 9 січня

Т
Таїсії - 21 жовтня
Тамари - 14 травня
Тетяни - 25 січня
Тимофія - 4 лютого

Ф
Федора - 24 листопада

Х
Харитона - 11 жовтня
Христини - 6 серпня

Ю
Юліана - 4 липня
Юлії - 31 травня
Юрія - 6 травня

Я
Якова - 22 жовтня СІЧЕНЬ
4 січня - Анастасії
6 січня - Євгенії
9 січня - Степана
9 січня - Стефанії
14 січня - Василя
21 січня - Василини
21 січня - Георгія
25 січня - Тетяни
27 січня - Адама
27 січня - Ніни
30 січня - Антона
ЛЮТИЙ
1 лютого - Макара
2 лютого - Інни
3 лютого - Максима
4 лютого - Тимофія
6 лютого - Ксенії
6 лютого - Оксани
13 лютого - Аркадія
14 лютого - Валентина
18 лютого - Агафії
23 лютого - Валентини
26 лютого - Зої
БЕРЕЗЕНЬ
3 березня - Лева
10 березня - Агнії
22 березня - Валерія
23 березня - Галини
23 березня - Леонтія
23 березня - Ніки
26 березня - Олександра
З0 березня - Олексія
КВІТЕНЬ
1 квітня - Дарії
2 квітня - Світлани
5 квітня - Лідії
8 квітня - Алли
8 квітня - Гаврила
8 квітня - Лариси
12 квітня - Єви
20 квітня - Данила
22 квітня - Вадима
29 квітня - Леоніда
ТРАВЕНЬ
5 травня - Віталія
6 травня - Олександри
6 травня - Юрія
8 травня - Марка
14 травня - Тамари
18 травня - Ірини
21 травня - Арсена
24 травня - Кирила
31 травня - Клавдії
31 травня - Юлії
ЧЕРВЕНЬ
3 червня - Костянтина
3 червня - Олени
10 червня - Микити
18 червня - Ігора
20 червня - Богдана
20 червня - Валерії
23 червня - Антоніни
ЛИПЕНЬ
4 липня - Юліана
7 липня - Івана
12 липня - Павла
12 липня - Петра
14 липня - Анжеліки
16 липня - Анатолія
24 липня - Ольги
28 липня - Володимира
29 липня - Алевтини
З0 липня - Марини
31 липня - Омеляна
СЕРПЕНЬ
1 серпня - Емілії
2 серпня - Іллі
6 серпня - Бориса
6 серпня - Гліба
6 серпня - Христини
28 серпня - Марії
З0 серпня - Мирона

ВЕРЕСЕНЬ
8 вересня - Андріяни
8 вересня - Наталії
10 вересня - Августина
14 вересня - Маргарити
14 вересня - Семена
18 вересня - Єлизавети
18 вересня - Раїси
19 вересня - Архипа
26 вересня - Корнилія
29 вересня - Людмили
30 вересня - Віри
З0 вересня - Любові
З0 вересня - Надії
З0 вересня - Софії

ЖОВТЕНЬ
3 жовтня - Євстахія
3 жовтня - Олега
3 жовтня - Остапа
4 жовтня - Кіндрата
6 жовтня - Владислава
11 жовтня - Харитона
18 жовтня - Дениса
20 жовтня - Сергія
21 жовтня - Таїсії
22 жовтня - Якова
24 жовтня - Зінаїди
27 жовтня - Назарія

ЛИСТОПАД
2 листопада - Артема
8 листопада - Дмитра
9 листопада - Нестора
11 листопада - Авраама
12 листопада - Зиновія
12 листопада - Зиновії
21 листопада - Михайла
23 листопада - Ореста
23 листопада - Родіона
24 листопада - Вікентія
24 листопада - Віктора
24 листопада - Федора
27 листопада - Пилипа
З0 листопада - Григорія
ГРУДЕНЬ
1 грудня - Романа
7 грудня - Катерини
13 грудня - Андрія
17 грудня - Варвари
19 грудня - Миколи
22 грудня - Ганни
26 грудня - Євгена
26 грудня - Орисі
27 грудня -Левка ХТО ШУКАЄ,ТОЙ ЗАВЖДИ ЗНАХОДИТЬ!!!

Масік
30.08.2009, 16:48
А ще 2 березня Мар"яни і 7 листопада Маркіяна :)

Oliusia
30.08.2009, 16:49
марі177 дякую за таку докладну інформацію,але чому вірити тепер:girl_cray:,навіть там є одне ім"я в різні дні.:girl_crazy:
А ще,коли Геннадія,Мирослави,Олесі?:girl_in_dreams:

марі177
30.08.2009, 16:57
1)звичайно святкувати,:girl_crazy:Генадій
В перекладі з древньогрецької означає «благородний», «даровитий».
Іменини: 5 лютого, 22 лютого, 5 червня, 13 вересня.

Олеся1. Скорочений варіант імені Олександра. Фіксується як документальне.ІМирослава
Жіноча форма до імені Мирослав.
Інші форми імені: МИРА, МІЛА, МІЛЯ, МІРА; СЛАВА, СЛАВКО, СЛАВКА, СЛАВЦЯ.
менини: 2 квітня, 6 травня, 31 травня, 19 листопада.

Масік
30.08.2009, 17:04
Мирослави знаю що ще є 8 серпня

Олюнька
30.08.2009, 17:10
Для всіх, у кого "немає" іменин, знайшла інформацію:
Кожний день церковного року присвячений якомусь святому чи групі святих. Але є багато святих, про яких ніхто не знає і не здогадується. У Божому Провидінні їх імена записані у Книзі Життя. Тому, щоб віддати їм належну шану, Церква присвятила день для почитання усіх Святих, які не входять у річний цикл церковного календаря. Християни різних країн мають визначений день для почитання своїх національних Святих. Для нас, українців, таким особливим днем є четверта неділя після Зіслання Святого Духа - Неділя Всіх Святих Українського народу.

P.S. на запитання, чому в когось немає іменин, бабця завжди відповідала: є спіціальне свято, Всіх святих!
P.P.S. свої іменини люблю більше за уродини :)

Карінчик
30.08.2009, 21:06
А в мене немає іменин :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: Так як святих Карін небуло :girl_cray: а про моє друге ім"я всі забули :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray: несправедливо......

algo
30.08.2009, 22:37
а про моє друге ім"я всі забули
А яке друге?

Маруся-мама
30.08.2009, 22:45
8 вересня(ще раз для непонімающіх) - Андріана і Наталії.

Дякую!!! Це мені якраз треба було аби заставити своїх домашній лишній раз дитину поздоровити. 14-го маю Уродини Юліани а 6-го в тата, а тут щей мою манюню додали з іменинами. Просто КЛАССССССС!!!

Карінчик
31.08.2009, 22:53
А яке друге?
Христили мене Христиною

kati
31.08.2009, 22:56
хм..цікаво...от моя коліжанка має двійнят, одну Каріна звати...точно казала що є колись такі іменини

Annjutka
31.08.2009, 23:09
Ось що знайшла про Карину
Карина встречается довольно часто, причем у разных народов - оно, можно сказать, международное.
«Вперед смотрящая»
Именины: не празднует.Именинами будет дата которая приходится на день рождения.
в Европе 2 августа

Карінчик
01.09.2009, 11:42
Карина встречается довольно часто, причем у разных народов - оно, можно сказать, международное.
«Вперед смотрящая»
Именины: не празднует.Именинами будет дата которая приходится на день рождения.
в Европе 2 августа
Це виходить що іменини Каріни 2 серпня чи в день народження?

Мамусічка
01.09.2009, 20:23
Іменини Рози - тобто моє. Ось - ось 4 вересня і потім ще 4 жовтня. А народилась я 4 травня. Ось таке 444 - мого імені число.

Олька
21.10.2009, 15:14
В нас тут багато мамусь, в яких донечки Яни! Коли в них іменини?

Валентина Соболь
22.10.2009, 06:37
Іменини є--14 лютого Валентина і 23 дютого Валентини.День Валентина святкує більшість,а день Валентини --відмазка від святкування дня Валентина.:girl_cool::girl_crazy::girl_bye2:

Маруся-мама
22.10.2009, 06:58
В нас тут багато мамусь, в яких донечки Яни! Коли в них іменини?
Ну Яна то ніби Іоанна чи Іванка, то мало б бути на Івана?

Олька
22.10.2009, 13:58
Ну Яна то ніби Іоанна чи Іванка, то мало б бути на Івана?

Мене цікавить саме Яна або Йоанна, бо моя подружка має в грудні родити і хоче так назвати, вона казала, що чула, що є іменини в польському календарі 15.12, от я і спитала чи дійсно є і коли саме.

Lyudik
22.10.2009, 14:22
іменини в польському календарі 15.12, от я і спитала чи дійсно є і коли саме
тут (http://www.towazne.pl/imieniny/J/Joanna/Joanny/) знайшла іменини Йоанни, написано, що 12 грудня іменини Йоанни. Ще тут (http://calendar.zoznam.sk/nameday-plplhor.php) є календар з польськими іменами, то там в грудні два рази є іменини Яна (чоловіче ім"я).

Люша
22.10.2009, 17:04
А я не знаю коли Юлії. :girl_flirt: Тому іменин у мене ще не було... Коли Сергія знаю (чоловік), Дениса (син), Наталія (мама і свекруха, і кума). Всіх вітаю, а мене ніхто. :girl_flirt:

Natalia H
22.10.2009, 17:08
А я певно скаргу батькам писатиму... От назвали! Навіть іменин ніколи не маю!

А знаєте, моєї коліжанки (Лілі) мама придумала давно таку цікаву річ - вони святкують її іменини, коли в них на дачі зацвітають лілії. Погодьтесь, щось в тому є :)

Margaryta
22.10.2009, 18:17
В нашої донечки Марії ми рахували - 37 разів в рік іменини, а які святкувати так і до тепер не знаємо, а в мене Маргарити - 30 липня, а 29 липня я народилась і тільки в 18 років дізналась, що я маю іменини але ще не разу не святкувала

algo
22.10.2009, 18:25
а які святкувати так і до тепер не знаємо
Святкуйте ті, що найближче до Дня народження!!В мене цьоця Іра, то в неї теж багато, і теж так робить!

Oriana
23.10.2009, 23:05
Є. 25 січня - Тетяни. А народилася в вересні. Ото місяць багатий:) - новий рік, ДН чоловіка, Різдво, іменини чоловіка (14-го), Йордан і нарешті мої іменини:)

Dobra
24.10.2009, 13:59
А знаєте, моєї коліжанки (Лілі) мама придумала давно таку цікаву річ - вони святкують її іменини, коли в них на дачі зацвітають лілії. Погодьтесь, щось в тому є
В мене дочка також Лілія, і родилась майже на саме християнське свято Марії, і мені одна людина порадила, якщо не хочеш називати Марією (а моя бабуся Марія категорично заборонила так називати, бо, на її думку, у всіх Марій дуже важка доля), то назви її Лілією - бо це квітка чистоти і невинності, квітка Божої Матері.
Тому я частково розглядаю іменини Лілії як такі, що мають відношення до Марій.

adyl
25.10.2009, 22:59
А я печу іменниний пиріг 29 вересня!!!! в цей день Людмили!!! А на наступний день Віри, Надії, Любові і їх матері Софії:) Тому знайомих з такими іменами завжди вітаю, а вже далі по календарю ніколи не памятаю в кого коли день Ангела:(

ТАНЮСЯ
25.10.2009, 23:26
Мій день-25 січня.Цю дату також знають всі студенти. А в моєї донечки Мартусі іменини 17 липня іменини,а через кілька днів день народження,тому ми це все об"єднуємо.

Ameli
25.10.2009, 23:32
У мене іменини 3 червня- Олени.

ТАНЮСЯ
25.10.2009, 23:36
А мені файно. В мене іменини 18 травня і 27 квітня
А також іменини Ірини -1 жовтня.Мого чоловіка сестра народилась в цей день,то назвали її Іриною,правда тепер відмічають ці іменини чомусь частіше 18 травня.

Юська
26.10.2009, 11:49
А я не знаю коли Юлії.
Юлії зимові святкують 3,01,знаю ,бо сама святкую хоть я з травня,!!! ,а ще вродіби в липні 27 ,
А хто знає є іменини Вікторії???
Віктора знаю є в листопаді!!

Грильяжка
26.10.2009, 23:55
Віктора знаю є в листопаді!!
Угу якраз на мій ДН 24. А Юлії я знаю 2 або 4 липня мо помиляюсь

La esposa
27.10.2009, 00:35
А також іменини Ірини -1 жовтня.Мого чоловіка сестра народилась в цей день,то назвали її Іриною,правда тепер відмічають ці іменини чомусь частіше 18 травня

Ми теж 18 відмічаємо, тим більше, що 17 - річниця нашого весілля :) Так приємно було, коли на весіллі після 12 години всі почали мене вітати... :girl_in_love: Чоловік пісню замовив - "Іра, Іринка, Іруся"... :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:

SPRING
27.10.2009, 01:06
А у мого синочка завтра іменини-Назарія! 27.10.

mazyr
03.12.2009, 01:26
А я дуже багата на іменини - вони у мене аж 2 рази в році.:girl_claping::girl_claping::girl_claping: 20 січня зимового Івана, а 7 липня літнього. Але я святкую тільки літом, через те що зимовий Іван співпадає з моїм днем народження.

pusicat
10.12.2009, 14:47
Але я святкую тільки літом, через те що зимовий Іван співпадає з моїм днем народження.

В мене також така історія!:xaxa::xaxa::xaxa::girl_claping:

Tree
10.12.2009, 15:33
В мене іменини 2 березня (Мар"яна або Маріанна)

Curly Xena
12.12.2009, 22:23
Оксани 6 лютого - це відома дата. Але є ще Оксани 31 січня - сама про це довго не знала, однак мене, як кажуть, ткнули носом в календар (правда ще і привітали гарно)

Лянка
13.12.2009, 10:35
Мої іменини 25 січня:girl_bye:

FAIRYTALE
13.12.2009, 13:13
А у мене іменини 5 квітня, у 2010 році співпадають з другим днем Великодніх свят(Лідії)

olena
13.12.2009, 13:20
А я свої іменини святкую 3 червня.

носик
13.12.2009, 17:47
Мої іменини святкую у вересні.8 вересня- Наталія:girl_flirt:

pravovuk
13.12.2009, 18:06
В мене 6 лютого -Оксани.А от мою донечку звати Лілія.Дівчата може хто знає коли іменини Лілії????????

Maksutka
15.12.2009, 19:04
Марії ми рахували - 37 разів в рік іменини, а які святкувати так і до тепер не знаємо

В мене та сама історія, народилась в серпні тож мала б святкувати влітку:girl_smile:,
але відмічаю всі іменини, ну не всім ж так повезло :girl_crazy:

Bеllisimо
04.01.2010, 13:16
а в мене сьогодні іменини!!(Анастасії)...=))

Arctica
09.01.2010, 00:43
Я імениниця 6-го лютого на Ксенії.:girl_curtsey:

FeRmatta
10.01.2010, 15:58
а я не знаю, коли у мене іменини і ніколи не святкую їх.. якось не склалось з цим святом

kvVItKA
10.01.2010, 16:05
а в мене іменини перед Днем Св Валентина, 13 лютого, бо я так святкую:)
насправді зустрічала кілька дат, але та , що перед Днем закоханих найбільше прижилась:)

FeRmatta
10.01.2010, 16:14
а де можна подивитись свої іменини?

inchik
10.01.2010, 18:35
2 лютого вітає мене чоловік з іменинами...хоча чоловіка мама знайшла в календарі ще одну дату: 3 липня (9 липня в мене ДН, можливо тому мене назвали Інна)...
доню з іменинами вітаєм 11 листопада, а 12 святкуєм її ДН. до народження доні не знала, що 11-го Анастасії, але ще до її народження знала, що народиться Настуня от і народилася після своїх іменин.

ТАНЮСЯ
11.01.2010, 11:15
Мої іменини 25 січня
І мої також!!!

amurka
11.01.2010, 12:32
в мене іменини 24 липня на Ольги....

Vittoriya
11.01.2010, 12:59
А я щойно в неті вичитала, що в мене таки є іменини-23 грудня!:radist::radist: І не тільки в Україні, міжнародні:
В інших країнах у цей день ІМЕНИНИ святкують: на Україні - Ангелiна, Вiкторiя, Eвграф, Eрмоген, Iван, Мина, Радислав, Славомир; у Латвії - Viktorija, Balva; у Литві - Viktorija, Mina, Vilbutas, Veliuona; в Естонії - Eugenia, Senna, Senni; в Австрії - Victoria; у Болгарії - Євграф, Ермоген, Мина; в Угорщині - Viktoria; у Німеччині - Dagobert, Gregor, Ivo, Viktoria (+Johannes, Margot, Dagmar); у Голландії - Petrus; у Данії - Thomas; в Ірландії - Eirnin, Colman, Ronan, Fedhlimid (Fidelma); в Іспанії - Juan; у Норвегії - Sigurd, Sjur; у Польщі - Dagobert, Mina, Slawomir, Slawomira, Wiktoria; у Словаччині - Nadezda; у США й Канаді - Addison, Jared, Jarred, Jarrod, Jerred, Jerrod, Tory; у Фінляндії - Senni; у Франції - Armand; у Хорватії - Ivan, Viktorija, Vika; у Чехії - Vlasta; у Швейцарії - Gregor, Ivo, Johannes, Viktoria; у Швеції - Adam.

---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:56 ----------

Ой той нет, полазила ще по сайтах і ще якісь дати. І кому вірити...

silvia
12.01.2010, 17:03
Не так давно дізналась, що 2 квітня Світлани.:girl_curtsey: мене))))))

Ann
12.01.2010, 17:31
ЄЄЄЄ. Анни 22 грудня))) Вже відсвяткували))))

Holly
12.01.2010, 18:08
Я Оля, відповідно іменини є, але я ніколи не святкую. Мені дня народжння вистачає.:girl_smile:

meros
13.01.2010, 12:49
І в мене є День Ангела (св.Мирослави) 8 серпня, за день до дня народження, і, ніби, 16 або 17 травня.
рідко свткуємо....

LGalT
04.02.2010, 19:00
А в мене іменини 23 березня, Галини. Дізналась декілька років тому, коли хтось зі знайомих привітав.Відтоді якось всі почали вітати і я почала святкувати :girl_smile:

Валентина Соболь
04.02.2010, 22:22
Раніше думала,що іменин не маю.Коли одного разу 14 лютого прийшли гості і почали мене вітати,не могла зрозуміти з чим вітають.А тепер добре знаю: іменини у мене Є!День св. Валентини---23 ЛЮТОГО!!!От так!Але з задоволенням приймаю вітання і 14 лютого.Маслом кашу не зіпсуєш!!!:girl_crazy::girl_spruce_up::girl_clapin g:

Іриска
05.02.2010, 09:39
а у мене нема іменин...не було ніяких святих Олесь... а так шкода, так люблю свята!!!

Esma
05.02.2010, 13:04
18 травня - день усіх Іринок :) Саме в цей день і святкую!

Імель
06.02.2010, 02:20
18 травня - день усіх Іринок
1 жовтня, я святкую в цей день

AnnaSui
06.02.2010, 02:25
В мене 22 грудня - Анни.
Дуже люблю цей день, з дитинства мене мама та близькі вітають, та дарують щось приємне :)

тетяна7777
06.02.2010, 18:17
25 січня-мій улюблений день-іменини!!!!!!

cuxivchanka
06.02.2010, 18:19
А мої іменини,скоро ... 2 березня-іменини Маряни!

Нюта
09.02.2010, 11:22
Вже писали про іменини Анни - 22 грудня. Але в мене на горняткові є ще і інші дати моїх іменин про які я і не здогадувалася, це - 16 лютого, 18 липня, 22 вересня, 4 листопада. :)

Olliana
09.02.2010, 15:08
24 липня мої іменини, і цього року 24 липня влаштовуємо весілля :)

Okunjo
09.02.2010, 15:43
іменини у мене 6 лютого

ckorpionsha
09.02.2010, 17:42
А коли іменини Тараса?

makarichka
10.02.2010, 01:03
Я прожила вже добру половину життя і ніколи не святкувала іменин, але пару років назад почала .Моє імя Галина, і я приймаю вітання з днем ангела 23 березня.

Dolche
16.02.2010, 22:25
6 серпня - Христини, про які я також дізналася років з 8 тому не більше

SPRING
17.02.2010, 01:18
А коли іменини Тараса?
У Тарасиків іменини 10 березня! А у мене 23 березня!

molcha
17.02.2010, 01:25
Мої іменини - 6 лютого, на Ксенії, і я весь час про них забуваю! Добре, що друзі нагадують.

Текіла
19.03.2010, 19:24
23 березня) хоча практично ніхто не знає-не памятає, а я все одно відчуваю себе в цей день іменинницею))

Turandot
23.03.2010, 19:31
і в мене є іменини, але як вийшла заміж - їх ніхто не пам'ятає :girl_cool:
мій день Ангела - 25 січня, в день Тетяни, але як на то, в мого чоловіка брат в цей день народився, то завжди всі йдем туди до нього святкувати, а за мене забувають, :girl_in_dreams:

Seredinka
23.03.2010, 19:50
Вітаю присутніх Галинок з Днем ангела! Хай вам щастить у всьому!

Savchenko
23.03.2010, 21:05
в мене 26 липня, завжди вітають близькі люди, і подруга, бо теж Оля:girl_flirt:

Prutylyatko
23.03.2010, 21:18
В мене 06 лютого, на Оксани.

---------- Додано в 20:18 ---------- Попередній допис був написаний в 20:16 ----------

А коли іменини Тараса?
Тараса - 10 березня.

MAXAMAK
23.03.2010, 21:25
Мої іменини 02 березня.(Маряни) Але я ніколи про це не памятаю. Єдина хто мене із ними вітає - це моя мама. І то я завжди дивуюсь, з чим вона мене вітає????

Edifiel
23.03.2010, 22:52
І мої іменини 2 березня я також Маряна, зовсім недавно в мене було багацько привітань і подарунків!!!:)

Sleeping_Sun
23.03.2010, 23:55
А в мене іменини 7 грудня:girl_in_dreams:

Pyshunka
24.03.2010, 00:48
А у мене іменини дуже часто, всі навіть не перечислиш. Мене звати Марія :)

Milady
24.03.2010, 01:20
І я приєднуюсь до тих, хто святкує іменини 2 березня:girl_cool:
Сама я таке забуваю,але нагадує мені моя подруга,яку також звати Мар'яна:girl_haha:

DoroshLida
24.03.2010, 19:43
А у мене іменини вже скоро!!!! 5 КВІТНЯ!!!!( ЛІДІЇ),хоча мій чоловік каже що це не такі вже й іменини так як от Марії...Ольги...Віри,Надії,Любові...

mysika82
26.03.2010, 00:29
а у мене так часто іменини!!! я ж Марія:girl_haha:. А святкую 21 вересня (бо день народження 16, в честь того свята і назвали так), а ще на різдвяні свята 8 січня!....або ще коли на якоїсь "Марії" хтось напроситься в гості:girl_haha:

Shine
26.03.2010, 00:47
Знає про ці іменини мало хто але коліжанки мене вітають - 2 квітня СВІТЛАНИ :girl_claping:

Nadinka
30.03.2010, 15:56
У мене 30 вересня- Віри, Надії, Любові і Софії :)

KrOlenka
01.07.2010, 12:59
Привіт всім! 3 червня - день усіх Оленок.:girl_curtsey: Саме в цей день і святкую!

inka
01.07.2010, 20:16
А я завтра буду святкувати:girl_dance:

Natalysa
01.07.2010, 20:26
А вмене іменини на мій день народження - 8 вересня!!!! Сама собі ім"я вибрала:)

Anaid
01.07.2010, 22:34
А вмене іменини на мій день народження
В мене майже на мій день народження,1 червня маю день народження,3 червня іменини :girl_spruce_up:

ТАНЮСЯ
02.07.2010, 01:34
Може хто знає, чи є іменини в Роксоляни???

---------- Додано в 00:34 ---------- Попередній допис був написаний в 00:33 ----------

А Мартусі святкують свої іменини 17 липня.

slobodianka
02.07.2010, 16:50
А Вікторії ніхто не знає коли-ми собі з подругою придумали на 9 травня,:girl_haha:.Такий собі символічний день іменин, та хотілося б знати коли справді День мого ангела:kiss:

Esma
02.07.2010, 17:39
А Вікторії ніхто не знає коли

Моя подруга Вікторія - святкує 13 лютого. Я вже звикла до цієї дати...в цей день її і решту Вікусь вітаю :)

щодо 9-го травня...то наша з Вікою спільна подруга завжди казала. "Яке 13 лютого? хто таке придумав? Вікторія - перемога, іменини - 9 травня" :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

slobodianka
02.07.2010, 19:10
Вікторія - перемога, іменини - 9 травня
і я так кажу!!!:xaxa::xaxa::xaxa:

Natalysa
02.07.2010, 23:15
Може хто знає, чи є іменини в Роксоляни???
Іменин у Роксоляни немає, бо нема такої святої.

slobodianka (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=29706), Іменини у Вікторії є 7 червня, 21 грудня, 6 листопада, 14 червня. Святкується та дата, яка найближча до дня народження.

Smokky
12.07.2010, 11:52
А у мене 6 січня, Євгенії. Але часто забуваємо, бо святвечір :)

napoleona
12.07.2010, 11:55
у мене 24 липня - Ольги

ТАНЮСЯ
28.07.2010, 16:09
Іменин у Роксоляни немає, бо нема такої святої.
Але ж святкують багато іменин,а святих таких нема?????!!!!

madchen
28.07.2010, 16:39
у мене 24 липня - Ольги
В мене також:girl_tender:

Zhaba
28.07.2010, 17:05
У мене чуть не щодень іменини :girl_crazy:, але насправді їх немає. Ім'я походить від чоловічого Василь, хоч багато кажуть, що від Василіск. Як би там не було, по церковному дня Василини не існує. Але в деяких календарях бачила декілька дат: 4 квітня і 16 вересня. Вибрала і святкую вже декілька років 16 вересня. І добре, що так вибрала, бо в чоловіка саме 4 квітня день народження :girl_yes:

Tanju
28.07.2010, 17:09
В мене іменини 25 січня-День Тетяни. Завжди намагаюсь хоч скромненько,але відсвяткувати . Крім того , в цей день одружилися мої батьки, так що цей день для нас суцільне сімейне свято.

Імель
28.07.2010, 17:10
Вікторія - перемога, іменини - 9 травня"
можете сміятися, але саме так моя сестра отримала свої ім"я, вона родилася 7 травня і названа Вікторією в честь Дня Перемоги :tanksmile:
ото тато придумав :rofl:

Руда Лисиця
28.07.2010, 18:10
Я Христина і мій день - 6 серпня))
До речі, сьогодні Володимира, так що побігли всі вітати Влодків.

Веснулька
28.07.2010, 21:10
Я святкую свої іменини 6 лютого-Оксани

Муська
28.07.2010, 21:17
6 лютого-Оксани
Я також святкую :girl_curtsey:

MOROCCO
28.07.2010, 22:32
А мені 2-го березня завжди невесело.. Ніхто не знає що це демь Мар"янок.

Nataljchuk
28.07.2010, 22:41
А я всяткую свої іменини 8-го Вересня НАТАЛІЇ.

Svet
06.08.2010, 15:18
В мене іменини 2 квітня а народилась 1 такшо завжди є привітання

hrystusja
06.08.2010, 15:23
А я от сьогодні святкую, хоча Христини 4 рази в році, та я серпнева, тому й святкую те, що найблище до мого свята)

irchukmip
09.08.2010, 13:51
Я святкую 18 травня Ірини, але є ще й 29 квітня, і якогось жовтня

kukusya
09.08.2010, 14:10
Я мала би відмічати Аліни: 23.03, 29.04, 29.05, 14.06, 16.06, 02.07,14.07, 04.08, 29.09,20.10Алина именины не празднует, это имя в святцах не значится.Я його ніколи і не відмічала бо не знала коли!!!

squirrel
03.09.2010, 15:57
6 лютого - Оксани мої іменини. Тепер мрію що моє дитятко народиться мені на іменини.

amurka
03.09.2010, 16:17
а в мене питання)
в моєї доні ім"я Роксолана,але ніде не можу знайти коли іменини,хоча знайома казала що 27 квітня,але ніде не можу найти.можливо ви знаєте?

Nevalyawka
05.10.2010, 09:19
в мене 4 січня іменини хоча взагалі є їх багацько)

Korona
05.10.2010, 11:43
А у мене 3 січня іменини.

zaderyshka
12.10.2010, 18:18
Доооообре вааам, у вас є іменини, а в мене нема((((:girl_cray: ну нема іменин для Роксолан і усьо тут.

puma
12.10.2010, 18:40
моєї доні ім"я Роксолана,але ніде не можу знайти коли іменини,хоча знайома казала що 27 квітня,але ніде не можу найти.можливо ви знаєте?

ну нема іменин для Роксолан і усьо тут.
І Ваша доня і моя будуть без іменин:girl_smile:

zaderyshka
12.10.2010, 19:23
Та ні))) це я Роксолана))) доні поки нема))) Але мабуть доведеться вигадувати якісь іменини для нас з вашою доцею)))

Nevalyawka
14.10.2010, 13:08
найшла в неті іменини Роксолани (католицькі)
http://uk.wikipedia.org/wiki/27_квітня#.D0.86.D0.BC.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D0.BD.D0. B8

---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:07 ----------

http://uk.wikipedia.org/wiki/6_жовтня#.D0.86.D0.BC.D0.B5.D0.BD.D0.B8.D0.BD.D0.B 8

а тут вже в жовтні)))

Anelija
14.10.2010, 17:31
Але мабуть доведеться вигадувати якісь іменини для нас з вашою доцею)))
Моя кума хрещена Іриною, бо священник сказав, що церковного імені Роксолана немає. А вас охрестили яким іменем?

arison
17.10.2010, 22:26
Є 6 лютого:girl_yes:

amurka
17.10.2010, 22:52
що церковного імені Роксолана немає. А вас охрестили яким іменем?
Nevalyawka дала лінки ітам написано що по католицькому календарі Роксолани 27 квітня і 6 жовтня))
в церкві хрестили ми Анна-Роксолана.))

mamulja
18.10.2010, 01:20
А у мене 3 січня іменини.
Я теж свої іменини святкую третього січня
Можливо хтось знає коли іменини Валерії?

Anelija
18.10.2010, 01:21
тоді ваше свято 22 грудня, на Анни :girl_wink:

amurka
18.10.2010, 01:52
тоді ваше свято 22 грудня, на Анни
27 квітня - Роксолани
6 серпня - Анни
6 жовтня - Роксолани
22 грудня - Анни
в нас багато іменин))

Molecule
26.10.2010, 21:44
Оксани 6 лютого - це відома дата. Але є ще Оксани 31 січня
За 6 лютого знала, а от про 31 січня перший раз почула.

ksjuha
26.10.2010, 21:59
За 6 лютого знала, а от про 31 січня перший раз почула.

І я також. Завжди святкувала 6лютого.

Nevalyawka
28.10.2010, 13:53
а от про 31 січня перший раз почула

і я перший раз)))) чому ж мене не назвали Оксаною))

Raslanka
28.10.2010, 14:55
А в мене іменин нема. Шкода!

Molecule
28.10.2010, 20:09
А в мене іменин нема. Шкода!

а як Вас звуть?

Zvizda
28.10.2010, 22:47
І я обділена іменинами!

true
28.10.2010, 23:07
Мене звати Юлія і про мої іменини мені постійно нагадує моя коліжанка, яка теж Юля. Знаю точно, що десь в перших числах січня.

---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

я обділена іменинами
Ви знаєте, якщо добре поритися, то і свої знайдете. Зараз особливо по радіо кожен день чиїсь іменини. Мені колись подзвонила коліжанка і заявила, що в неї сьогодні іменини, а 25 років вона про них не знала. То зараз модно. Я ось про іменини Роксолани вперше чую, а вони виявляється є . В мене донька Роксолана і священник казав, що це не християнське ім"я. А іменини-це ж День Ангела, тоді питається якого?

Zvizda
29.10.2010, 02:32
якщо добре поритися, то і свої знайдете
Мені подруга говорила, що можна пошукати в неті. А в мене лінтяйки, щось руки не доходять. Але так би хотілося справжніх іменин. Але нічо, як тільки знайду свої, то мені привітання і подарунки за всі роки віддадуть.
:girl_blum:

Emma
02.11.2010, 00:16
А скажіть будь-ласка, може хтось знає коли св.Вероніки?

mirohim
02.11.2010, 16:38
Скажіть будьласка чи існують іменини Лілії.

Sitara
02.11.2010, 17:15
А я Зоряна. І моїх іменин нема. І хрестили мене Зоряною.:umbrage::sad:

Nevalyawka
02.11.2010, 20:27
Zori

http://uk.wikipedia.org/wiki/Зоряна_(ім'я)
все що найшла))

---------- Додано в 19:26 ---------- Попередній допис був написаний в 19:23 ----------

mirohim

ну от щось таке..
http://knigaimen.narod.ru/imeniny/by_name/liliia.html

---------- Додано в 19:27 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

А скажіть будь-ласка, може хтось знає коли св.Вероніки?
я знаю що 17 жовтня

kristas
02.11.2010, 20:45
В мене теж, як таких "відомих" іменин немає (Христина) :), як от Надії, Ірини, Тетяни, Марії..... а не відомих є багацько, ті шо я знаю, це - 6 серпня, 19 лютого, 26 березня, 18 жовтня...Вітають рідко, я й не дивуюсь, хтось часом десь почує по радіо, чи від когось, то привітають - тоді так приємно:girl_tender: Спочаску було обідно шо не святкую. я тепер думаю, то і вигідно, як забуду когось привітати - маю на шо спихнути, шо мене ніхто не вітаю:girl_haha: З рідними, вирішили, виділити одну дату. і добре її ЗАПАМ"ЯТАТИ, бо всі іменини святкувати то забагацько, так от вибрала 6 серпня, хоч сама груднева, але в грудні - січні і так свят вдосталь, а от влітку бракує:)

inNusjalapusja
02.11.2010, 23:00
Я все життя думала, що іменин Інни немає. А моя співробітниця якось в перекидному календарі знайшла - 3 липня. Тепер і я маю своє додаткове маленьке свято:girl_tender::girl_yes2:

Panadolka
02.11.2010, 23:12
Я все життя думала, що іменин Інни немає. А моя співробітниця якось в перекидному календарі знайшла - 3 липня. Тепер і я маю своє додаткове маленьке свято. Вперше чую, що Інни 3 липня.......В мене сестра Інна, завжди святкували 2 лютого. Та й по всіх календарах написано, що Інни 2 лютого...

Farfalla
03.11.2010, 12:39
Стосовно іменин Лілії, то знаю, що 24 серпня :) в мене доця Ліля, тому це свято знаємо )))

А от Інни і справді 2 лютого. Моя одногрупниця завжди святкувала саме цього дня свої іменини.

І інформація для тих, кого звуть як мене :), Мар"яна - наші іменини 2 березня!

Annabela
12.11.2010, 19:52
А у мене іменини були вчора!!!!! (Анастасія) Правда я про них забула-чоловік нагадав))))))

inNusjalapusja
12.11.2010, 22:02
Інни 2 лютого

Значить буде ще одне свято:girl_claping:

maryshunka
12.11.2010, 22:26
Вперше чую, що Інни 3 липня.......
То чиста правда! В православному церковному календарі є! 2 лютого і 3 липня - Мч. Інни, Пінни і Римми http://days.pravoslavie.ru/Days/20100620.htm
...Інша річ-чи пам"ятають про це свято ваші близькі, бо своїм я нагло нагадую... :girl_crazy:

Natalisb
13.11.2010, 01:42
А скажіть будь-ласка, може хтось знає коли св.Вероніки? 5 липня - http://www.365days.ru/489/?id=21765

Violation
15.11.2010, 14:36
27 квітня - Роксолани
Ура-тепер ми теж знаємо коли в нас іменини!!!!!!!!!!!!

Lana Lypneva
18.11.2010, 18:02
А в мене іменини (Світлани) двадцять якогось лютого і після дня дурнів :girl_crazy: 2 квітня (саме в цей день мене вітають близькі подруги, бо мало хто знає, що цього дня Світлани)

talja
19.11.2010, 00:32
Досить популярне ім'я в той час, судячи з того що у класі було нас 6 чи навіть 7... Наталі! Іменини 8 вересня, та й я навіть народилась недалечко від іменин...

Kofein
20.11.2010, 01:38
Празднуем именины Елены:
19 марта. 3 июня (6 марта, 21 мая) - Елена равноапостольная. Константинопольская, царица. 8 июня (26 мая) - Елена мученица, дочь апостола Алфея. 12 ноября (30 октября) - Елена Сербская, королева.
Мене всі вітають (хто пам*ятає) 3 червня.

Veselkova
21.11.2010, 22:18
В мене іменини 8 вересня,люблю цей день...

Heureuse
23.11.2010, 20:59
хм..тут дівчатка пишуть, що "Юліні" іменини святкують 29 липня, а я й не знала...тепер буде ще один привід для привітань:girl_dance:
мене завжди вітали 3 січня, ну ті хто знають, бо самі Юлі:girl_smile:
а я взагалі святкую 4 липня, бо то іменини св.Юліана і мій день народження заодно, а мама навіть того не знала, просто хотіла Юлю..от так співпало:girl_claping:

gnoma
06.12.2010, 13:11
В календарі мої іменини кілька разів, але я завжди святкую 25 січня(Тетяни):girl_smile:

DivineVanGate
06.12.2010, 16:09
А хто знає, чи є іменини у Соломій? Маю доцю Соломійку, дивилася у православному і греко-католицькому календарях, але не знайшла (шукала як Саломею). Правда, хтось мені казав, що ніби в квітні...
Дякую :)

gnoma
06.12.2010, 16:35
А хто знає, чи є іменини у Соломій?
Моя подруга святкує 16 серпня за православним календарем.

DivineVanGate
06.12.2010, 19:20
Цікаво, бо ми народилися 11 серпня, а що так близько іменини навіть не знали...

Melinda
09.12.2010, 18:01
В мене іменини 29 вересня, але ніхто і ніколи про це не згадує:girl_cray::girl_mad::girl_nea:

Fechka
25.12.2010, 23:58
а моя доня Златуня!:girl_dance: І такого в календарі нема...
Коли святкувати іменини????Може хтось підкаже???:girl_in_dreams:
..Певно треба в "Гугла "спитати????!!!:girl_flirt:

Vialka
03.01.2011, 19:28
Коли святкують іменини Вікторії?

jalla
24.01.2011, 22:28
Читаю і тихо заздрю (по доброму, не подумайте). У вісх майже є іменини, а у мене їх нема.:girl_sad: Правда моя свекруха завжди вітає мене в червні і стверджує що це і є мої іменини, але я ніде такого не бачу. Їй мов подружка сказала. Може хто чув чи є іменини Жанни?

Shatenka
24.01.2011, 22:48
А в мене завтра іменини 25 січня:girl_dance::girl_dance::girl_dance:

alesya
24.01.2011, 22:55
Читаю і тихо заздрю (по доброму, не подумайте). У вісх майже є іменини, а у мене їх нема

У мене такаж історія. Ніхто не знає коли іменнини Алєсі?

Bobas
25.01.2011, 01:09
:girl_tender::girl_tender: і в мене завтра іменини!!!!вірніше вже сьогодні!!!! вже ж за північ!!!:girl_yes2:

vernata
25.01.2011, 01:35
А в мене іменини 8 вересня - Наталії, а народилась - 6 вересня. Батьки спеціально не називали, так вийшло випадково.

рижик
25.01.2011, 01:38
і в мене завтра іменини!!!!вірніше вже сьогодні!!!! вже ж за північ
І в мене, і в мене! :girl_tender:Зауважила, що на ДП багато Танюшок!:girl_wink:

Tanita
25.01.2011, 11:58
А у мене сьогодні іменини :girl_in_love:
ВІТАЮ УСІХ ТЕТЯН З ІМЕНИНАМИ!

Michela
25.01.2011, 13:14
І я вітаю ВСІХ ТАНЮШ...

Хай добрий Ваш Ангел береже повік
Вогонь зорі, що долею зоветься.
Життя, неначе вишитий рушник,
Багрянцем калиновим усміхнеться.
Нехай волошками цвітуть Ваші літа прекрасні,
Нехай здійсняться тисячі бажань,
Щоб доля Вам дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні капельки страждань.
Будьте завжди гарними і молодими,
Бажаними, добрими і простими.
Завжди усміхненими і милими,
Завжди коханими і єдиними.:girl_bye::girl_claping::girl_wink:

Ravlyk
25.01.2011, 15:40
УРА!!!!!:girl_dance:і в мене сьогодні свято! Вітаю себе і всіх Тетянок!:girl_claping:

tanchyk
25.01.2011, 17:40
І у мене сьогодні іменини! Дівчаточка-тезки вітаю вас усіх.Нехай наш Ангел охоронець зажди нам допомагає і охороняє!!!

gnoma
25.01.2011, 17:50
Всіх Тетянок з іменинками!!! Нехай наш Ангел охоронець завжди буде поруч і оберігає від всього паскудного!!! :)

Galicija
25.01.2011, 18:47
Будучи вагітною,в інтернет-календарі знайшла Анастасії 23 березня (вона в мене з 29 березня) так і впевнилась в виборі імені.Але всі родичі мені доказують,що цього числа тільки Галини

І я святкую свої іменини в цей день.... Те, що 23 березня Галини, знаю ще зі школи, і от вже 10 років приймаю вітання. Стараюсь в цей день теж сходити до церкви, хоч на пів годинки, щоб подякувати ангелу-охоронцю:girl_angel:....

---------- Додано в 17:47 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

Всіх Тетянок з тетянчиним днем ангела!!!!!!!! Нехай ангелятко-охоронятко чемно Вас охороняє !!!!

wchasluva
26.01.2011, 02:09
Коли святкують іменини Вікторії?

25 листопада

agalinka
26.01.2011, 06:33
А у мене 23 березня :)

geregala
26.01.2011, 10:11
А у мене 23 березня Так Галя, саме в цей день святкуємо іменини!:yes: Доречі, це вже скоро!:girl_dance:

MorsImmortalis
26.01.2011, 21:43
нема в мене іменин.та й добре)

pushok
27.01.2011, 10:48
Дівчата підкажіть будь ласка чи існують іменини ЛІЛІЇ,дуже хочеться зробити собі свято.

Markkomp
28.01.2011, 15:28
http://knigaimen.narod.ru/imeniny/by_name/liliia.html тут почитайте і святкуйте

Moonlight
28.01.2011, 15:35
А в мене іменини кілька разів у рік, але чомусь до-вподоби саме 6 серпня (я Христина). Так і святкую. Але ще дуже далеко... :girl_sad:

Lusuzka
28.01.2011, 16:20
А в мене іменини дуже скоро - 6 лютого - Оксани ))

Michela
02.02.2011, 17:44
А хто знає, чи є іменини у Соломій?
Моя доця теж Соломія...ми святкуєм 3 травня...в деяких календарях є- Теодора та Соломії...!!!

famous
02.02.2011, 18:19
А в мене 25січня,ТАНЯ

Зіра
02.02.2011, 18:34
А хто зустрічав іменини Зорян? ума знайшла що 22 січня то так мене і вітає? А насправді?

kristas
02.02.2011, 19:57
А в мене іменини кілька разів у рік, але чомусь до-вподоби саме 6 серпня (я Христина). Так і святкую.
і я так :) хоч сама зимова, але взимку і так свят багато :) Але от купила я цьогорічний церковний календпр, і тричі весь перечитала, а там ЖОДНИХ їменин Христини :( як то так?