КПК

Показати повну версію : Молитви на всякі потреби

марі177
27.07.2009, 22:45
маю декілька дуже помічних молитов,їх також бажано носити при собі.друкую по можливості.приєднуйтесь.

марі177
27.07.2009, 23:02
ДЕВЯТЬ ВІВТОРКІВ ДО СВЯТОЇ МАРТИ.
Марта з Бетанії-сестра Лазаря і Марії-турбувалися про тілесне благо свого гостя Ісуса.На її гарячі прохання воскресив Ісус померлого Лазаря.Свято святої Марти є 29 липня.ПІД ЧАС МОЛИТВИ ДЕВЯТЬ ВІВТОРКІВ МАЄ ГОРІТИ СВІЧКА.ЦЯ МОЛИТВА ТАКА СИЛЬНА,ЩО ПЕРЕД ЗАКІНЧЕННЯМ ТИХ 9 ВІВТОРКІВ ОДЕРЖИШ ТЕ,ЩО СОБІ ВИПРОШУЄШ,ХОЧ БИ ТО ЯКЕ БУЛО СКЛАДНЕ.
"О свята Марто,Ти чудотворна,прибігаю до Тебе за допомогою і цілком полягаюся на Тебе,що допоможеш мені в моїх потребах і будеш мені помічницеюв моїх випробуваннях.З подякою обіцяю Тобі,що буду всюди цю молитву розповсюджувати.
Покірно,слізно прошу,потішай мене в моїх турботах і тяготах.
Покірно,заради великої радості,яка наповнила Твоє серце,коли Ти у своєму домі в Бетанії дала пристанище Спасителеві світу,слізно Тебе прошу,клопочися за мене і за мою родину,щоб ми зберегли нашого Бога у своїх серцях і тим собі заслужили спасенного всевишнього посередництва у нашій потребі,передусім при тій турботі,яка мене тепер тяготить...(сказати потребу).
Слізно Тебе прошу,в кожній нужді,переможи ті тяготи так,як Ти перемагала змія,доки не лежав біля Твоїх ніг".
ОТЧЕ НАШ...БОГОРОДИЦЕ ДІВО...СЛАВА ОТЦЮ...9 РАЗ:"СВЯТА МАРТО,ПРОСИ ЗА НАС ІСУСА".

марі177
27.07.2009, 23:24
ОБІТНИЦЯ МОЛИТВИ
Хто цю молитву відмовляє,читає чи слухає або носить при собі-не помре несподівано,не потоне,не згорить і ніяка отрута не зашкодить йому:запевняю,що скоро зцілю його,
Коли дану молитву буде відмовляти нестка,що має стати матірю-щасливо приведе дитину на світ.
Якщо людина має хворобу:нервову,параліч,падачку чи рак-нехай цю молитву прикладе з вірою до болючого місця.
Ті що цю молитву для себе чи інших переписують благословити буду-каже Спаситель,а тим хто висміює-зішлю покуту.
Молитва охоронить ваш дім від урагану,землетрусу,вогню,війни,від усякої нечесті.Від злогоповітря,голоду і поганих людей.
Хто щоденно відмовляє цю молитву-за три дні перед смертю матиме від Бога о годині його смерті благодать.
Ця молитва на честь і славу дорогоцінної крові Ісуса Христа,воплочення Його,через котре Господь допровадить нас до життя вічного-правдива,як те що Ісус Христос народився в Вифлеємі,був розпятий у Велику Пятницю і на третій день Воскрес із Гробу.
Господи Боже,вислухай мольби мої і від усякого зла заховай мене.
АМІНЬ.

vitalinka
19.08.2009, 10:41
Дівчата, а Слава Отцю це яка молитва, можете підказати?

Незнайомка
19.08.2009, 12:30
Дівчата, а Слава Отцю це яка молитва, можете підказати
наскільки я зрозуміла, йдеться про наступне: "Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу нині, і повсякчас, і на віки віків"

можливо, в когось є потреба в наступних молитвах

Молитва на всяке прошення
Поглянь, Владико Чоловіколюбче, милостивим Твоїм оком на мене і вислухай мої молитви, що їх з вірою приношу, бо Ти сам сказав: "Усе, що молчись просите, віруйте, що одержите, і буде вам" і ще: "Просіть і буде вам дано".Тому і я, хоч і недостойна (-ий), надіюсь на милість Твою і прошу:дай благодать Твою мені, прости мені мої гріхи, крий мене від усяких ворогів, видимих і невидимих, охорони від всякої напасті, біди і смутку, охорони від хвороби івсяких болів та дай мені здоров"я і мирне життя, щоб славила я ім"я Твоє святе Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків. Амінь. Мій Боже, дякую Тобі за те, що даєш і за те, що віднімаєш. Нехай буде воля Твоя.

Молитва подяки
Господи святий, Отче всемогутній, предвічний Боже, від якого походить всякий дар і всяке добро! Дякую Тобі за Твої добродійства, що їх багато вили єси на мене грішну (-ного) і недостойну (-ного), та сердечно прошу, так як тепер милостиво вислухав Ти мої молитви і вияви на мені свою доброту, так і назавжди виповняй добрі прохання мої і виявляй на мені безмежну милість Твою. Бо Ти щедрий і чоловіколюбивий Бог і Тобі славу возсилаємо Отцю і Сину і Святому Духові нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Ольга
19.08.2009, 12:44
"Слава Отцю, що нас сотворив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь."
"Слава Сину, що нас відкупив, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь."
"Слава Святому Духові, що нас просвітив і у святій католицькій вірі утвердив, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь"

vitalinka
14.10.2009, 15:15
МОЛИТВА НА ДЕВЯТЬ ВІВТОРКІВ ДО СВЯТОЇ МАРТИ.
я молилася 10 вівторків... випадково.. як думаєте, це нічо?

Liliyah Romanova
14.10.2009, 18:36
я молилася 10 вівторків... випадково.. як думаєте, це нічо?
Нічого. Забагато благодаті не буває.

odree
16.10.2009, 17:15
я вже колись тут писала молитву до святої марти http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=419897&postcount=52

Diana
17.10.2009, 18:14
А я купила книжечку Дев"ятницю до Матері Божої Неустанної помічі, якщо цікавить напишу, але простіше також купити книжечку.

Olunja
17.10.2009, 19:06
моліть девятницю до Святого Тадея, апостол і чудотворець, опікун у безнадійних і розпачливих обставинах життя

vitalinka
20.10.2009, 09:49
Olunja, а можете текст дати молитви?

Diana
23.10.2009, 19:14
Молитва за дітей до Матері Неустанної Помочі

О Мати Неустанної Помочі, Найщасливіша Мати Божого Дитятка, приходимо до тебе з важкими турботами на серці, але з довірою у Твою Неустанну Поміч.
Благаємо Тебе, через любов Твого Божого Сина, муки і страждання, які для Нього перенесла: будь і для наших дітей (нашої дитини) доброю і чуйною Матір`ю.
Візьми їх під Свою охорону і опіку, а найбільше в небезпечних для їхнього життя хвилинах.
Отець Небесний довірив нам цих дітей як найбільше добро, бо вони є відкуплені найдорожчою Кров`ю божого Сина.
Перед нами – обов`язок доброго виховання дітей так, аби вони унаслідували Царство Небесне.
Буде біда, якщо хтось з них, з нашої вини загине навіки, тоді відповімо за це на Страшному Суді.
Ми дуже немічні, і без Твоєї допомоги і посередництва нічого не зробимо.
Допомагай нам надалі і благай Свого Сина, щоб уділив нам потрібної сили і ласки.
Навчи нас, як повинні чинити.
Постараємося все виконати, щоб тільки дітей своїх виховати, аби запровадити їх до Бога і до Тебе, бо небезпеки світу – дуже великі, а ми не скрізь можемо бути присутніми.
Якщо Ти, Мати Божа, їх не охорониш, то всі наші старання будуть марними.
Захисти наших дітей, о Мати Найкраща, Маріє, бо вони належать Тобі.
Нехай надалі залишаться Твоїми, аби жодне з них не загинуло, жодне з них нещасливим не стало!
Вчини це, Мати Неустанної Помочі.
Амінь.

Diana
23.10.2009, 19:21
МОЛИТВА ДО СТРАЖДАЮЧОЇ МАТЕРІ БОЖОЇ

Згадай, о Всемилостива Діво Маріє, що від віків не чувано, щоб той, хто прибігає під Твій покров чи просить у Тебе помочі, а чи молить про заступництво, був невислуханий.
З цим упованням і я вдаюся до тебе, Діво понад усі діви і мати моя, приходжу, стаю перед Тобоя й , каюся у своїх гріхах, прошу: Мати Слова, не погорди словами моїми, але ласкаво вислухай їх.
Змилосердися, Страждаюча Матінко Божа, відверни біду і горе від тих, хто взиває до Тебе про поміч.

Олександрочка
24.10.2009, 19:43
Я також молилася до Святого Тадея -а саме дев ятницю дуже гарна молитва.Коли мені потрібна була допомога цей Святий допомагав і допомагає мені завжди своїм заступництвом.

vitalinka
27.10.2009, 12:02
дівчата, дайте хтось молитву до Святого Тадея

рижик
01.11.2009, 21:10
МОЛИТВА ДО ІСУСА ХРИСТА
Всемогучий Боже, котрий терпів на хресті за наші гріхи, будь завжди при мені, Христе Святий.
Ісусе Христе, зішли на мене святе добро, Христе святий.
Ісусе Христе, відійми від мене всяке нещастя і зло, Христе Святий.
Ісусе Христе, зроби, щоб я отримав від Тебе спасіння, Христе Святий.
Ісусе Христе, врятуй від всякого нещастя, душевних і тілесних мук.
Ісусе Назаретський, розп"ятий за нас, май милосердя наді мною, а також, щоб злий дух втік від мене назавжди.
АМІНЬ.
ОБІТНИЦІ ЦІЄЇ МОЛИТВИ ТАКІ
Хто цю молитву відмовляє, читає чи слухає, або носить при собі, не вмре несподівано, не втоне, не згорить. Жодна трутизна не зашкодить йому і не вийде з клопоту скоротіло. Коли цю молитву буде відмовляти невістка, котра має стати матір"ю - щасливо приведе дитину на світ. Людина, яка мала чорну хворобу, параліч чи рака, чи нервову або іншу, нехай прикладе цю молитву до болючого місця. Тим котрі цю молитву перепишуть для себе або іншим - Благословенні. Молитва ця охороняє дім, в якому живете від ураганів, землетрусів, вогню, голоду і злих людей. Хто молитву щодня вимовляє, той за дні перед смертю отримає знак від Бога про годину смерті.

СОН БОЖОЇ МАТЕРІ
Прийшов до неї Господь Ісус і запитав: "Мати, чи спиш?". "Заснула",- відповіла Марія. Але Ти мене розбудив. Я бачила Тебе на Оливній горі і бачила від Каяфи до Пилата, до Ірода Кованого там на бичуванні обмальованого, терном увінчаного. Потім Тебе судді судили, прив"язали до каміннного стовпа і ланцюгами били Тебе, аж Твоє Святе Тіло відпадало. А потім на Хресті прибили і бік списом пробили, з нього вийшла Кров і Вода. З хреста Твоє мертве тіло зняли, на моїх руках зложили".
Ісус на це ніжно сказав: "Мати Милосердя! Хто той сон при собі носить, відмовляє і слухає, той без гріха смертельного залишається. В тому домі ніхто не помре наглою смертю, без прийняття Тіла і Крові Моєї. А хто про що-небудь буде просити Мене або Тебе, Люба Мати, то отримає. А хто той сон буде другим давати та при собі носити, той і 100 днів відпусту дістане. А хто його буде відмовляти або слухати, той не загине ніде: ні на війні, ні на дорозі, ні в якому домі. Хто цей сон буде оберігати, тому ні вогонь, ні вода шкодити не буде."
Захоплені сяйвом Твоєї небесної краси, затривожені журбою за долю світа, кидаймося в Твої Обійми, Пренепорочна Мати Ісуса Христа і Матінко наша Маріє.
Повним довір"ям, що в Твоїм серці, повним любові, знайдемо сповнення всіх наших гарячих змагань. Хоч, які ми прибиті нашими провинами і пригноблені безмежною нуждою, та не перестаємо подивлятися, величати незмірне багатство світлих дарів, якими Господь Бог наповнив Тебе понад всі створіння від першої хвилини Твого зачаття аж до дня, коли взяв Тебе на небо враз з тілом і увінчав вінцем як Царицю Вселенну. Ти хрустальне джерело віри, зрости наші уми вічними правдами, Ти, лілійко пахуча, повна пахощів найвищої святості, освяти наші серця своїми небесними пахощами. Ти, побідителько зла і смерті, натхни нас глибокою відразою до гріха, бо він робить душу огидною перед Богом, як невільницю пекла. Ти, Божа улюбленеце, вислухай цю нашу гарячу молитву, що відноситься з грудей кожного вірного християнина посвяченому Тобі році. Схились над нашими болючими ранами, зніми думки лихих людей, осуши сльозу засмучених і поневолених людей. Потіш бідних і покірних, згаси гнів між людьми, злагідни їх цю прикру поведінку, зберігай цвіт невинності нашої молоді. Захорони під покрову святу церкву. Дай, щоб люди відчули жар християнської доброти. Твоє ім"я звучить на небесах як наймиліша гармонія, дай, щоб у Твоїм імені люди пізнали себе як браття і народи, що вони є членами одної родини, що над нею сіяє сонце загальному і щирому миру.
Прийми, найсолодша Мати наші покірні благання, вигідні для нас, перед усім, цю ласку, щоб могли з Тобою повторяти пісню слави, що зноситься навкруги Твоїх Престолів. Прекрасна Ти, Маріє, Ти [цензура][цензура][цензура][цензура][цензура][цензура]- слава, Ти - радість, Ти - честь нашого народу.
АМІНЬ.
ВСЕМОГУТНІЙ БОЖЕ
Захисти мою душу, моє тіло, мою кров і мій труд.
Захисти від ворогів видимих і невидимих, від тих кого я знаю і імена чужі перечисляю.
І від тих, яких не знаю, івід яких безневинно страдаю.
Захисти, оберижи, ГОСПОДИ.
АМІНЬ.
ДУХОВНИЙ ОТЧЕ
Вірний заступнику тих, хто до Тебе звертається і тих, які благають у Тебе твоєї допомоги.
Я молюсь до Тебе, заопікуйся мною, хорони мене від біди, від хвороби, душевного безсильного гріха.
Духовний Отче.
Ти змилосердився над багатьма хворими християнами, оздоровив їх, захистив від передчасної смерті.
Благаю Тебе через молитву до Тебе Владико, випроси у Господа Бога ласки, оздорови мою душу і тіло, і сотвори чудо, поблагослови нас на здоров"я, мир, злагоду і всяку благодать у сім"ї.
На славу у Трійці Єдиній Бога, Отця і Сина і Святого Духа.
АМІНЬ.
НА ЄРУСАЛИМСЬКІЙ ГОРІ
При Йорданській воді, там, де спала Божа Матір і спочивала, прийшов до неї Ісус Христос: "Чи спиш, Божа Мати, чи чуєш?" Сплю, улюблений і чую, приснився мені сон дивненький. Десь я Тебе бачила на хресті розп"ятого, рученьки прибиті і ноженьки. Найсвятіша Твоя кровиця по землі порозливана. Там на горі сонце сходитть, там Божа Мати по небі ходить, Ісуса Христа за рученьки водить, привела його над морем, там камінь лежить, пастир стоїть, три свічки горять" Сам Господь Бог лежить, головку склонив, рученьки зложив. Боже, Боже, за що Ти за нас грішних такі мученьки терпиш. Святий Петре, Свяий Павле, зважай на мої мученьки, візьми Ісуса за рученьки, поводи його по цілому світі, научи старого, хромого, сліпого, хто цю молитву буде вміти, не буде в пеклі горіти, в водах потопати, наглою смертю вмирати. Бороню від вітру, хороню від каменю громового, від біса проклятого. Рай відчиняй, пекло замикай. Навіки.
АМІНЬ

Яська Березнева
06.12.2009, 22:00
Молитва проти інфекційної (заразної) хвороби.

Слава Ісусу Христу! Боже великий та милосердний, єдиний і всемогутній! Ісус Христос, Спаситель наш! Пресвята Богородиця, цариця небесна! І ти, Ангел-хранитель мій! Змилуйтеся наді мною, простіть мені гріхи мої і не залиште без милосердя свого.
До Вас звертаюсь, сили небесні, в надії своїй, і прошу уклінно: хай з волі Вашої не торкнеться мене хвороба, яка зараз людей губить, і не постраждаю я здоров"ям і життя своє не скінчу. Хай не зачепить пошесть ні сім"ю, ні родину мою і горе та біда у дім мій не прийдуть. Хай здоров"я і ласка Божа у час тяжкий зі мною будуть, і подякую я Господу за це.
Слава Богу Отцю! Слава Божому сину! Слава Духу святому! Слава тепер і назавжди і на віки вічні. Амінь.

Peri
06.12.2009, 23:05
МОЛИТВА ПРО ПРИМНОЖЕННЯ ЛЮБОВІ ТА ВИКОРІНЕННЯ НЕНАВИСТІ

Ти,Ісусе Христе,зв*язав Апостолів Твоїх Союзом любові,тому і нас вірних слуг Твоїх до Себе цим Союзом прив*яжи,щоб ми виконували Заповіти Твої,щоб ми один одного нелицемірно любили,через наші молитви до Богородиці і Всіх Святих.Амінь

галичанка
08.12.2009, 00:16
дівчата, дайте хтось молитву до Святого Тадея
Молитва до апостола Юди Тадея у важких обставинах життя

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім'ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір'ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:

Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!

Моє життя - життя хрестів, а дні мого життя - море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його — свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір'я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. Такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!

Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди моїм проханням. Хай довір'я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христом Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім'я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили моєї ширити буду славу імені твоєму. Амінь.

Уляночка
08.12.2009, 06:21
оє життя - життя хрестів, а дні мого життя - море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його — свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір'я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. Такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені
прочитала і розплакалась, бо саме це зараз в моєму серці...щоночі продикаюсь і стаю слабкою у вірі, що все у нас дитиною добре.....саме ця молитва зараз мені потрібна ...і саме їїї я відкрила першою сьогодні зранку....Боже, заступи і охорони.......

ratiana
03.01.2010, 21:04
А хтось може порадити якісь молитви для віднайдення сили до праці та наполегливості. Буду дуже вдячна!

Okunjo
01.02.2010, 09:31
я читала молитву девять вівторків до святої марти і мені помогло

Hanny
01.02.2010, 17:08
Хочу викласти молитви до святого Йосифа, я неодноразово переконувалась в їх дієвості. Коротко опишу. Коли лежала в лікарні, привезли одну дівчинку якій прогнозували викидень через велику гематому, але після спільних молитов до святого Йосифа , їй все ж таки вдалося вберегти своє малятко. А ще , коли була епідемія, захворіла моя маюсінька племінниця (тоді їй було всього 6 міс) Ми цілий день не могли знайти педіатра, бо всі лікарі були дуже зайняті великою кількістю викликів. Після спільної молитви і лікар знайшовся і дуже скоро наша дівчинка виздоровіла. І я особисто багато чим завдячую святому Йосифу.
Як сказано святою Христовою Церквою у молитвах: « Ще від віків не чувано, щоб святий Йосиф когось опустив без помочі.»
Колись прочитала , що до святого Йосифа моляться за сім’ю. А ще в одному молитвеничку описано багато розповідей про оздоровлення і взагалі багато чуд за посередництвом цього святого.

Отож:
Господи Боже, Ти від віків вибрав і вдостоїв святого Йосифа, щоб служив він Єдинородному Сину Твоєму і Матері Його, та щоб міг зватися Обручником Пречистої Діви й Опікуном Слова Божого, просимо Тебе на заслуги Ісуса і Марії, подай нам ласку, щоб ми стали опіки його гідними;в небі ж тішилися заступництвом Його навіки. Амінь.

Молитви до святого Йосифа у кожній потребі.
Згадай, непорочний Обручнику Діви Марії, а мій наймиліший Опікуне, святий Йосифе, що ніколи не чувано, щоби хто, взиваючи Твоєї опіки і Твоєї помочі благаючи, залишився без потіхи. Оживлена цією надією, приходжу до Тебе та з цілим жаром духа Тобі віддаюся. Не погорди моєю молитвою, о вибраний Отче Спасителя, а зволь ласкаво прийняти її та вислухати. Амінь.
Молитва до святого Йосифа у тяжних хвилинах.
О добрий святий Йосифе! До Тебе ще ніхто не звернувся надаремно. Твої руки є завжди відкриті, аби прийняти всіх тих, хто Тебе просить у своїх потребах. Глянь оком співчуття на мою велику нужду. Ти це добре знаєш. Ти знаєш також про тяжкі випробування , які мене гнітять, та про мою гіркоту, якою сповнене моє серце. Я знаю, що своїми гріхами заслужила собі оці терпіння та випробування, оцей тяжкий хрест. Я жалую за гріхи з цілого серця. Але Тебе , о святий Йосифе, що так є близько Бога, прошу покірно заступництва у Твого Божественого Сина, яким ти завжли опікувався. Тобі Він не зможе відмовити у проханні, якщо ти проситимеш за мене. Тому-то ямаю повне довір’я, що ти прийдеш мені на поміч у цій моїй тяжкій потребі. В покорі і з набожністю прошу Тебе, добрий святий Йосифе,поглянь на мене та вислухай стогін мого серця. Вчини, щоб моє бажання було вислухане. Я не піду від Тебе, доки Ти не вислухаєш мене та не обіцяєш мені Твоєї опіки й допомоги у Бога. Добрий Отче Йосифе, поможи мені та благослови мене!. Пресвята Богородице , спаси нас!

Hanny
01.02.2010, 23:19
Хочу викласти ще одну молитву, але спочатку про намірення і історію молитви.
25-го березня 1945р. Пречиста Діва Марія появилася 1-й раз в Амстердамі і переказала ясновидячій Іді Пеедерман 60 післань до світу. М. Божа сказала Іді, що Вона прийшла захистити всіх людей з цілого світу від упадку в вірі, від загибелі, нещастя, біди та війни.: «Я наполягаю, щоб Рим і всі народи допомогли мені в боротьбі за діло Мого Сина, щоб врятувати світ і Христову церкву, а також і все людство, всі народи».М. Божа Іді подиктувала молитву і просила намалювати такий образ який вона бачить. І щоб цей образ і молитва були розповсюджені у всіх народах світу, і дала обітницю, що світ зміниться. «Завжди коли Ісус хоче відновити Свою Церкву, Він вибирає Собі Сам вибрані жертовні душі». М. Божа просить: «Станьте ви всі тими вибраними душами, відмовляючи цю молитву яку я вам поручила відмовляти перед моїм образом і називати її: Матір’ю Усіх Народів. Я хочу відновити світ, якому грозить покарання, катастрофа цього світу, без вас Я не врятую вас». Мати Божа через вибрані душі дає способи для рятування світу. Але людство через свої гріхи є засліплене, а розуми їхні затьмарені, і не чують голосу М.Божої. М.Божа по цілому світу плаче кровавими слізьми, бо хоче щоб кожне серце людське Ії почуло, як Вона просить допомогти Їй рятувати світ. М.Божа сказала: «Всім, хто буду молитися оцю молитву, яку Я вам дала, Я обіцяю прощення і спасення їм і їх дітям. Повторяю: обіцяю хоронити кожного в їх духовній і тілесній потребі. Я Мати Усіх Народів, прошу вас найбільше, як до тепер ще ніколи так не просила. Не чекайте, не зволікайте, бо буде пізно!».
Молитва
Господи Ісусе Христе! Сину Отця Предвічного! Зішли тепер Св. Духа на Землю. Вчини, щоб Св. Дух замешкав у серцях всіх народів і охоронив їх від упадку, загибелі, нещастя, біди та війни. Вчини, щоб Матір Усіх Народів, яка колись була Марією, була нашою Заступницею. Амінь. ( 27-ме послання М.Божої ) в Амстердамі з 1945р. по1959р.(Голландія)
НАМІРЕННЯ: За відродження і врятуванняСв. Церкви Христової і цілого світу і зіслання Св. Духа через Непорочне Серце Марії

natalka-matias
03.02.2010, 11:25
долучайтесь
http://pray.org.ua/index.php

Milka
19.02.2010, 22:37
Купила собі молитовник в якому є безліч молитов. Хоч і він називається для матері, але тут є молитви і для тих хто планує дитину, і для тих хто виношує дитину, і за щасливі пологи, і за діток в різних життевих ситуаціях, і за померлих, всі не перелічити..... Купляла біля церкви Андрія.
http://s006.radikal.ru/i215/1002/b7/cabcc6bdc828.jpg

Hanny
01.03.2010, 19:27
Я вже на сторінках форуму викладала молитви до Св.Йосифа, дуже люблю я цього Святого і вирішила викласти розважання і молитви до Нього на місяць березень В цей місяць особливо треба молитися і прославляти Св. Йосифа.
Добрі поради
1.Слухати Службу Божу на честь Св. Йосифа у березні щодня, а в інші місяці один день у тижні, по можливості в середу.
2.У кімнаті, де найчастіше перебуваємо, повісити образ Св. Йосифа, і коли молимось до Нього, світити перед образом свічку, або лампочку, чи прикрасити образ квітами.
3. Відвідувати церкви та престоли, посвячені на честь Св. Йосифа.
4. Прищепити своїм знайомим набожність до Св. Йосива, поширювати молитовники, образи, медалики, вервиці на його честь.

Молитва перед розважанням
Св. Йосифе, найчистіший Обручнику Марії, достойний Опікуне Ісуса, наймиліший мій покровителю! Сьогодні знову поновлюю докази своєї глибокої побожності й довір’я до Тебе. Благослови мої щирі наміри, щоб я міг Тобі служити. Надіюся, що ти мене й усіх тих, що Тебе прославляють, будеш і сьогодні охороняти від усякого гріха та проти небезпек, особливо допоможеш нам в годині смерті. Випроси для мене і всіх плануючих форумлянок від Ісуса особливу ласку , подай завагітніти, щасливо виносити і народити здорову дитинку.
Господи Боже! Ти дарував мені Св. Йосифа заступником і покровителем. Глибоко дякую Тобі за це , і хоч я негідний того, надіюсь, що Ти для слави Його імені вислухаєш мою молитву. Амінь.
День перший
Походження
«У Якова – Йосиф, чоловік Марії, з якої народився Ісус, що зветься Христос» (Мт. 1, 16).

Святий Йосиф – нащадок царів Юдейських, Обручник Матері Божої, заступник вічного Отця, Опікун Ісуса – після Богородиці займає найвище місце в Небі, що його тільки створіння може досягнути. І цей надзвичайний чоловік жив зовсім незнаний. Не згадується жодна подія, ані слово, яким б Він увійшов в історію світу. Лише стосовно Марії та Ісуса згадується про Нього, і лише тоді, коли це потрібне для подання подій про Ісуса.
О, якою пустотою є людська слава! Багато говорять про тих, що заслужили на забуття; а про правдиві заслуги дуже часто зовсім не згадують.
Коли світ погорджує нами, не турбуймося, не звертаймо уваги на погорду світу. Не дивуймося тому, що світ про нас забуває, скоріше будьмо свідомі цього, бо світ уже багатьох забув!
Любім долю бідних і погорджуваних, не забуваючи, що веде нас Провидіння Боже. Його намірів жодна людська мудрість не може звести нанівець.
Господь понижає нас, але Він нас і підносить.
Молитва.
Твоя велич, святий Йосифе,наповнює мене пошаною й довір’ям до Тебе. О, коли б моє довір’я було б гідним Величі й слави Твоєї! О, коли б я міг бути подібним до Тебе! Ти такий великий перед Богом і людьми; випроси мені, щоб я, настільки малий перед Богом, не бажав бути великим перед людьми . Амінь.
«Позаяк Бог вибрав Св. Йосифа, щоб при воплоченому Слові заступав Отця, можемо бути певні, що обдарував Його всіма ласками мудрості й святості, яких вимагало це велике призвання. Тому не сміємо сумніватись у тому, що Господь уділив йому всі ласки й гідності, даровані іншим Святим» (СВ. Альфонс Лігуорі)
Місце Св. Йосифа у Небі
Папа Пій IХ попросив намалювати образ Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії з нагоди проголошення догми Непорочного Зачаття.
Митець виготовив ескіз образа й показав Святішому Отцеві.
-А де Св. Йосиф? – запитує Святіший Отець.
Митець вказує на групу намальованих постатей й каже:
-Тут між ними хочу Його намалювати.
-О, ні, - вівповів Святіший Отець і своїм пальцем вказав на місце біля Ісуса, додавши:
-Лише тут Він має бути, бо Св. Йосиф і в Небі біля Нього.

Hanny
02.03.2010, 09:45
Розважання й молитви на місяць березень
День другий
Благовіщення

"...Послав Бог ангела Гавриїла...до Діви, зарученої чоловікові, на ім'я Йосиф, з Давидового дому; ім'я ж Діви було Марія" (Лк 1, 27).
Син Давидів, нащадок царського роду, в очах світу був звичайною людиною, ремісником, який жив так бідно, що в поті чола мусів заробляти хліб насущний для Себе. Коли Бог має великі наміри стосовно когось, коли бажає , аби заясніла чиясь велич, то часто упокорює. Найбільше діло мудрості, доброти і всемогутності Божої - діло воплочення Сина Божого - довго залишалося в Таємниці. Так і тут. Дім Давида в оточенні інших родин Юдеї був незначним. Зоровавел був останнім нащадком великих царів, знаних з історії. Рід , що з нього походив Йосиф, став бідним. Чи не не найбільше принижує людину в очах світу вбогість. Саме тому Йосиф міг співпрацювати в найбільшому ділі Божому. Тож коли Бог упокорює, понижує,тебе, коли веде тебе до того, що нічого надзвичайного не можеш робити, не можеш сподіватися на жодний успіх, коли здавалося б, вже знищив тебе, - не піддавайся страхові. Бог хоче з тебе і через тебе зробити велике діло. Люди погорджуватимуть тобою або й забудуть тебе. Саме на те й чекає Бог, бо тепер може прийти до тебе сила Божа. Як колись Марію і Йосифа, так і тебе кличе Господь до співпраці в продовженні великого діла Божого, в поширенні благословень воплочення, в побудові Містичного Тіла Христового, тобто в поширенні панування св. Церкви, через неї ж - Христа Господа над душами й серцями людськими. Будь приготовлений до подібного Божого послугування тобою.
Які небесні заручини Марії з Йосифом! Заручаються дві ангельські чисті душі! О, яке величаве явище перед ангелами Божими! О, коли б усі людські заручини були такими чистими!
Йосиф мав стати обороною Пречистої Діви. Яке це визнання для Його чеснот! Кому можемо віддати з більшим довір'ям в оборону свою чистоту, як не тому, кого Бог визнав гідним і здатним обороняти невинність Марії. Ніщо не може нас так внутрішньо об'єднати з Богом, чистим духом, як чистота; ніщо інше не зробить нас більш подібним до Бога, більш милим перед Ним. Тому вибрав Собі Син Божий, прагнучи воплотитися, Діву за Матір і чисту людину за Опікуна.
Молитва
Радо вітаю Тебе, Св. Йосифе, на висоті Твоєї гідності, на яку Тебе Бог поставив: в гідності Обручника Пречистої Діви! Випроси мені в Бога ласку, щоб я Марію, Твою вибрану Обручницю, славив побожно та з любов'ю, щоб з дитячим довір'ям призивав на поміч, особливо, щоб я міг Її в чистоті ревно наслідувати. Амінь.
У церкві з найдавніших часів панує переконання, що Св. Йосиф, ще з дитинства жив доброчесно та посвятив Себе служінню навіки Богові в чистоті.
Набожність до СВ. Йосифа поручає Пречиста Діва Марія. "Донько, - говорила Марія до однієї зі своїх вірних слуг, - ти не можеш тепер зрозуміти святості Св. Йосифа. Люди тоді щойно пізнають, коли радуватимуться , бачачи Бога; тоді щойно зрозуміють і подивлятимуть цій тайні. В день суду засудженні гірко плакатимуть за те, що не пізнали цієї могутньої оброни спасіння, що погорджували нею. Світ не знає тих великих гідностей, якими Господь обдарував Мого Обручника. Звертайся в усіх своїх потребах до Його заступництва і намагайся збільшити кількість Його почитателів. Бог усе подасть на землі, чого Мій Обручник попросить у Небі".
Коли преп. о. Болдіжар Альварез лежав хворий, один його товариш монах дав йому образ Св. Йосифа й порадив віддатися заступництву цього великого й могутнього Святого. На це отець відповів: "Маєте рацію, бо одного дня те саме сказала мені Марія". Прицих словах той монах , що супроводжував о. Альвареза в подорожі до Рима, пригадав що Альварез, коли вийшов з Лотеранської каплиці (з Назаретського св. дому) , сказав йому те саме, що тепер повторив. Правдоподібно, що Марія в Лотеранській каплиці прикликала цього вірного Свого слугу, вибрати собі Йосифа за особливого заступника.

TASJA
08.03.2010, 10:27
Молитва за охорону дітей від небезпек

Вселаскавий Ісусе! Вручаю своїх дітей Твоїй могутній опіці й охороні! Храни їх, Господи, від усього, що може нанести шкоду їх здоров"ю або наразити їх на небезпеку смерті.
Але, передовсім, молю Тебе, найліпший Отче, хорони їх від небезпек, що загрожують їх душі. Відвертай, Боже, своєю всемогутньою рукою від моїх діте й усе те, що може мати лихий вплив на їх невинне серце або стати для них нагодою до злого. Храни, Боже, моїх діточок від гріха! Пішли, молю Тебе, своїх святих Ангелів, щоб стерегли їх на дорозі життя. Всемогутній Боже й Отче, переведи щасливо моїх дітей через усі туземні небезпеки та бурі й дай, щоб вони дійшли щасливо до пристані спасіння.
Амінь.

okeja
11.03.2010, 11:08
Молитва до Матері Божої Милостивого Захисту
О Пречиста Діво Маріє, я схиляюся перед Твоїм Найсвятішим Серцем, що було втіхою та відпочинком для Бога, Сер¬цем, сповненим покори, чис¬тоти та Божественної Любові. Я, нещасний(на) грішник(ця), прибігаю до Тебе серцем гріш¬ним та зраненим. О Милосерд¬на Мати, не відвернися від ме¬не в моїй потребі: поглянь на мене з ласкою та допоможи ме¬ні. Я не прошу багатства, по¬честей чи благ земних. Я шу¬каю лише милості Божої, з любов'ю до Твого Сина, спов¬нення Його Волі і приходу Цар¬ства Небесного в любові до Нього. Мати, не відштовхни мене. Неустанно молися за мене, поки не побачиш мене в безпеці у Небі біля Твоїх ніг, де я благословлятиму Тебе і дяку¬ватиму Тобі вічно. Амінь.

---------- Додано в 11:07 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

О, Боже мій! Хочу любити Тебе не тому, щоб осягнути вічне небо, і не тому, щоб оминути пекло; люблю Тебе саме тому, що Ти - мій Господь, Ти - моє все. Дозволь мені воздавати Тобі, і не чекати нагороди; боротися за Тебе, і не дивитися на рани; працювати для Тебе, і не чекати заплати, в тім переконанні, що служу Тобі, мій Боже.

Господи, я (ім’я) віддаю Тобі себе, чоловіка (ім’я), дружину (ім’я), дітей (імена), батьків (імена), хату, роботу, клопоти (назвати) і все те, що є в моєму серці. Все і всі повністю Твої. Ми Твої діти. Наповни моє серце Любов’ю і Люби через мене тих, хто поруч. Провадь, рятуй, лікуй мою сім’ю. Я назавжди твоя (твій).

---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:07 ----------

Новенна до св. Тадея
(в повністю безнадійних обставинах)
Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухано не пізніше, ніж на 9 день.

Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. Амінь.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
Хай буде благословенний cв. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке). Амінь.

"Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава і нині..."

okeja
12.03.2010, 12:01
Молитва дівчини про заміжжя

О, Всемилостивий Господи! Я знаю, що велике моє щастя залежить від того, як любитиму я Тебе всією душею і всім серцем моїм і виконуватиму у всьому Святу Волю Твою. Керуй же Сам, Боже мій, душею моєю і наповнюй любов’ю серце моє. Я хочу догоджувати Тобі Єдиному, бо Ти Творець і Бог Мій. Охорони мене від гордости й самолюбства. Розум, скромність і доброчесність нехай прикрашують мене. Лінощі є противними Тобі і породжують пороки, то падай же мені бажання до праці і благослови труди мої.

Поскільки ж закон Твій Святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не для догоджуванню бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти сам сказав: не добре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю.

Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі принесену, дай мені чоловіка чесного й побожного, щоб ми з ним в любові і злагоді прославляли Тебе, Милосердного Бога. Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь

---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

Молитва зітхання жінки-християнки, котра сподівається дитини

О, Преславна Мати Божа! Змилуйся наді мною, бідною слугою Твоєю, і прийди до мене на допомогу в час моїх потуг і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о Благословенна з поміж жінок, з якою радістю й любов’ю Ти поспішала в Нагірну місцевість відвідати родичку Твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося благодатне відвідування Твоє на матері й дитині. З невимовного благосердя Твого дай і мені, негідній слузі Твоїй, щасливо дочекатися дитини. Подаруй мені цю милість, щоб дитина, яка зараз перебуває під моїм серцем, прийшовши до пам’яті, з радістю, подібно до святого немовляти Івана, поклонялася Господу Спасителю, який з любови до нас грішних не погордив і Сам бути земною Дитиною. Невимовна радість, якою переповнювалося непорочне серце Твоє при погляді на новонародженого Твого Сина і Господа, нехай полегшить скорботу, яка чекає мене серед потуги народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай врятує мене від смерти в час народження і нехай приєднає плід утроби моєї до числа вибранців Божих.

Вислухай, Преславна Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься на мене бідну грішницю, оком Ласки Твоєї, не відкинь моєї надії на Твоє велике Милосердя і благослови мене. Помічнице християн, Цілителько немічних, покрий мене Твоїм материнським Покровом під час моїх терпінь, щоб і я сподобилася відчути на собі, що Ти є Мати Милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою Ласку, яка ніколи не відкидає молитви бідних і немічних, а допомагає всім, хто звертається до Тебе під час скорботи й терпіння. Амінь.

---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

Молитва до Богородиці для допомоги жінкам у часі пологів

Пресвята Діво, Мати Господа нашого Ісуса Христа, Ти знаєш про важкий стан матерів під час народження їхніх дітей, помилуй слугу Твою (ім’я) і допоможи їй народити дитину без труднощів. О Всемилостива Владичице Богородице, Ти не потребувала допомоги при народженні Сина Божого, але подай допомогу слузі Твоїй яка потребує її від Тебе.

Подаруй їй благодатну силу в цей час, а немовляті, яке повинне прийти на цей світ, дозволь вчасно отримати світло розуму у Святому Хрещенні. До Тебе припадаємо, Матері Бога Всевишнього, і молимося: будь милостивою до цієї матері, коли прийде їй час народжувати, і випроси у народженого від Тебе, Христа Бога нашого, щоб укріпив її Силою Своєю з Неба. Амінь.

---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

Молитва подружжя, що не має дітей

Вислухай нас, Милосердний і Всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать Твоя. Будь милостивим, Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про примноження роду людського і будь Милостивим Покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все створив і поклав початки всього, що існує в світі, – створив і чоловіка за образом Своїм і високою тайною освятив союз подружжя як образ тайни єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім сполучених, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай буде на них милість Твоя, нехай будуть плодовитими і побачать сини синів своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старості доживуть‚ і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, Якому належить всяка честь, слава і поклоніння із Святим Духом на віки віків. Амінь.

okeja
15.03.2010, 12:37
Молитва про дарування молитви

Навчи мене, Господи, усердно молитися до тебе з увагою і любов’ю, без яких молитва не буває почутою. Нехай не буде в мене недбалої молитви, яка приводить до гріха. Амінь.

Молитва про дарування розуміння

Даруй, Господи, мені недостойному благодать розуміння, щоб розпізнати все те, що є Тобі приємним, і не тільки розпізнавати, але й виконувати його та не приставати до порожнього або гріховного, щоб співстраждати зі страждаючими і бути милосердним до всіх грішників. Амінь.

Молитва про примноження любови та викорінення ненависти

Ти, Ісусе Христе, зв’язав Апостолів Твоїх Союзом любови, тому і нас, вірних слуг Твоїх, до Себе цим Союзом прив’яжи, щоб ми виконували Заповіти Твої, щоб ми один одного нелицемірно любили, через наші молитви до Богородиці і всіх Святих. Амінь.

---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

Молитва до Архистратига Михаїла, щоб позбутися смутку й напасти

О Архистратиже Михаїле, помилуй нас, грішних, які потребують твого заступництва, захисти нас, слуг Божих (імена), від всіх ворогів видимих і невидимих. Найперше укріпи нас від жаху смерті і від впливу диявольського і сподоби нас сміливо стати перед Творцем нашим під час страшного і правдивого Суду Його. О великий Архистратиже Михаїле! Не залиши нас, грішних, які звертаємося до тебе про допомогу і заступництво твоє в цьому житті й у майбутньому, але сподоби нас разом з тобою прославляти Отця, і Сина, і Святого Духа, на віки віків. Амінь.

---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

Літанія до святого Юди-Тадея
(взята із стародавньої книжки 1794 р.)

Господи помилуй, (Зр.).
Отче наш Небесний, змилуйся над нами.
Сину Божий, Спасителю, змилуйся над нами.
Святий Духу Божий, змилуйся над нами.
Пресвята Трійце, Боже Єдиний, змилуйся над нами.
Пресвята Маріє, Мати Божа - молися за нас.
Святий Йосафате - молися за нас.
Святий Йосифе - молися за нас.
Святий Тадею, радосте Твоїх батьків - молися за нас.
Святий Тадею, прекрасо Святої Родини - молися за нас.
Святий Тадею, близький родичу Ісуса, Марії і Йосифа - молися.
Святий Тадею, який виховувався в Назареті разом з Ісусом Христом, нашим Спасителем - молися.
Святий Тадею, якого Ісус Христос вибрав на Апостола - молися за нас.
Святий Тадею, який став вірним наслідником Христовим - молися за нас.
Святий Тадею, який на Тайній Вечері одержав з глибокою шаною Найсвятіші Тайни - молися за нас.
Святий Тадею, який в день Зелених свят разом з іншими Апостолами прийняв Духа Святого - молися за нас.
Святий Тадею, який своїми проповідями багатьох поган навернув до правдивої Христової віри - молися за нас.
Святий Тадею, який за ласкою Духа Святого творив великі чудеса - молися за нас.
Святий Тадею, який погордив погрозами безбожних й безстрашно ширив правдиву Христову віру - молися за нас.
Святий Тадею, який з апостольською ревністю направлявся до Персії голосити слово Боже - молися за нас.
Святий Тадею, який своїм посланням освітив Церкву святу - молися за нас.
Святий Тадею, який з вінцем мученика був прийнятий до вічної слави - молися за нас.
Святий Тадею, який за святу Христову віру поніс мученичу смерть - молися за нас.
Святий Тадею, який в день страшного суду будеш разом з Ісусом Христом нас судити, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, ми, Твої діти, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби Ти стеріг всіх вірних у витриванні в правдивій Христовій вірі, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби зволив всім правителям християнським, дати мир і злагоду, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби випросив у Бога навернення всіх заблуджених і невірних, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби скріпив нашу віру, надію і любов, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби віддалив від нас всякі грішні думки і підступні спокуси сатани, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби всіх, хто Тебе вшановує, зволив Ти взяти під Свою опіку і захистити, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби зберіг нас від тяжких гріхів і небезпечних нагод до них, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби боронив нас від злих наклепницьких язиків, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби перед нашою смертю зволив нам прийняти Найсвятіші Тайни, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби в останній годині зміцнив нас і зберіг від напастей злого духа, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби випросив Ти для нас у Божого Судді, Ісуса Христа, ласкавий вирок, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби запровадив нас в країну вічної радості, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, щоби Ти надав допомогу всім душам християнським, а особливо Твоїм шанувальникам, просимо Тебе, вислухай нас!
Святий Тадею, наш Опікуне і Заступнику, просимо Тебе, вислухай нас!
Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаєм, вислухай нас, Господи!
Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаєм, прости нам, Господи!
Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаєм, змилосердися над нами, Господи!
Господи помилуй, 3 р.

okeja
15.03.2010, 16:12
МОЛИТВА НАМІРЕННЯ
на Великий тиждень

Квітна неділя: Як Ісус постив 40 днів. Отче наш…(40 р.)
Понеділок: Як Ісус жив 33 роки на землі. Отче наш…(33 р.)
Вівторок: Як Ісус був проданий за 30 срібняків. Отче наш…(30 р.)
Середа: Як Ісус отримав на святій Голові 15 кілець тернової корони. Отче наш…(15 р.)
Четвер: Як Ісус мав 12 учнів, котрі зі страху повтікали. Отче наш…(12 р.)
П’ятниця: Як Ісус отримав 5 Найсвятіших Ран. Отче наш…(5 р.)
Субота: Як Ісус лежав 40 годин у гробі. Отче наш…(40 р.)
Воскресіння: Як Ісус по Воскресінні 40 днів перебував ще на землі. Отче наш…(40 р.)

okeja
30.03.2010, 10:40
Благаю Тебе, вислухай мене ласкаво, коли стану перед Тобою, Боже мій.
Всі мої гріхи мені надто остогиділи. Вже не хочу їх ніколи більше допускатися, каюся в них і буду каятися, доки буду жити; я готовий покутувати за них і надолужити, скільки буде в мене сили.
Прости мені, Боже, прости мені гріхи мої ради імені Твого святого. Спаси мою душу, що її відкупив дорогою Своєю Кров`ю. Ось я здаюся на Твоє милосердя, вручаюся Тобі в руки. Чини зі мною по Своїй доброті, а не по моєму лукавству і по моїй неправоті.
Жертвую Тобі також усі мої добрі вчинки, хоч їх так мало і вони такі недовершені. Ти виправ і освяти їх, щоб вони стали добрими і сподобалися Тобі; приводь їх завжди до кращого стану й мене, лінивого і бездарного слугу, доведи до блаженного і славного кінця.
Жертвую Тобі також усі побожні бажання богомільних душ усі потреби батьків, приятелів, братів, сестер, усіх дорогих мені осіб і тих, що мені чи іншим людям з любові до Тебе вчинили щось добре.
І тих, що бажали собі і просили мене, щоб я за них і за всіх їхніх осіб молився і жертвував Служби Божі, чи вони ще живуть на світі, чи вже цей світ покинули.
Щоб усі вони почули в собі підмогу благодаті Твоєї, допомоги Твоєї втіхи, охорону від небезпек і звільнення від кар; хай вони, вийшовши з усіх бід, з веселим серцем складають Тобі величну подяку.
Жертвую Тобі також молитви і жертви примирення особливо за тих, що мене чим покривдили, засмутили або зневажили, або зробили мені якусь шкоду чи прикрість.
А ще й за тих усіх, що я їх коли-небудь засмутив, образив, утискав і згіршив словами чи вчинками, свідомо чи несвідомо. Щоб Ти всім нам простив наші гріхи і взаємні образи.
Віддали геть із наших сердець усіляку підозріливість і все те, що може образити любов і зменшити братню милість.
Змилуйся, змилуйся, Господи, над усіма тими, що благають Твого милосердя, подай благодать тим, що її потребують, і дай нам так жити, щоб ми гідні були тішитися Твоєю благодаттю і йшли вперед дорогою до вічного життя. Амінь.

( З книжки " Наслідування Христа" Фоми Кемпійського )

Smorodynka
22.04.2010, 21:40
Молитва про любов
Господи, що є Любов"ю, прийми мою молитву прохання про здатність любити. Прагну з Твоєю допомогою розвивати свою мужність (жіночність) згідно з моральним законом, який Ти вписав у серце кожної людини. Я прагну вдосконалювати свою душу, розвивати таланти, які допоможуть зробити моє навчання і роботу пліднішими, а людей обдаровувати лише добром. Дай мені здатність розпізнати дружбу і любов, щоб я вмів(ла) добре вибирати. Приготуй мене, Боже, до любові, щоб вчинити людину, яка мені призначена Щасливою. Дай мені, Господи, чистий погляд, який сягає глибини, так, щоб я бачив(ла) цінність людини, а не зовнішній образ. Дай думки, гідної прекрасної, відповідальної любові; мову єдності і розуміння, щоб я не ранив(ла) словом. І прагнення будувати такі стосунки, які завжди будуть джерелом нашої радості і школою любові для наших дітей. Любов"ю вчини моє життя. Амінь.

Нікуся
18.05.2010, 16:46
Чи є якісь молитви від перестраху в дитини? Чи краще до священника звернутися?

Juliasia
28.07.2010, 14:06
Маю молитву до Св.Йосифа за майбутнього чоловіка і за гарну родину:

Святий Йосифе, дякую Тобі за те, що я ще не вийшла заміж.
Святий Йосифе, ти знаєш у Бозі того, хто буде моїм чоловіком, дай і мені його зустріти.
Святий Йосифе, нехай це буде добрий і побожний чоловік, який буде мене любити і поважати так, як Ти любив і поважав Пречисту Діву Марію.
Святий Йосифе, приведи до розірвання будь-якого знайомства, яке не миле Господу Богу.
Святий Йосифе, обіцяю Тобі витримати в чистоті аж до шлюбу.
Святий Йосифе, обіцяю Тобі дати своїй першій дитині, принаймні як друге, ім"я Йосиф.
Святий Йосифе, обіцяю говорити і поширювати, що такого доброго чоловіка я маю завдяки Тобі.

Ця молитва справді дієва - перевірено на собі і не тільки. Важливо виконувати обітниці, дані у ній. Я цю молитву молилась ще коли не була знайома зі своїм чоловіком, потім за неї забула, а згадала за кілька тижнів до народження сина, саме в той час, коли ми з чоловіком не могли визначитись з іменем для дитини. Священник після сповіді порекомендував молитись до Св.Йосифа за успішні пологи і подарував образок Св.Йосифа. Тепер я розумію, що це було "нагадування" згори. Я згадала за цю молитву. Прийшовши додому відразу знайшла її і перечитала, згадала за обітницю і питання з іменем вирішилось. А ще я була вражена наскільки мій чоловік відповідає тим проханням, які є в молитві!!

Маю ще одну молитву до Господа за віднайдення своєї половинки:

Господи, дай мені таку людину, яка б мене розуміла і перед якою я могла б відкрити своє серце.
Дозволь мені зустріти таку особу, для якої справжня любов не є жарт.
Боже мій, дозволь знайти таку людину, яка зробить моє життя щасливим і яка ніколи не залишить мене в біді і приниженні.
Однак, допоможи і мені, Господи, щоб я вносила в життя більше радості і блиску.
Господи, допоможи мені знайти любов сильну, вірну. Подібну до тієї любові, якою Ти нас огортаєш.
Амінь.

Найважливіше розуміти, що сама молитва (як вірш зачитані слова) чуда не зробить, до неї потрібна ваша віра!! Потрібно молитись не вустами, а серцем, душею - тоді отримаємо те, про що просимо :)

марі177
19.08.2010, 12:18
МОЛИТВА ВІД ПЕРЕЛЯКУ

(Коли розгніваєшся, злякаєшся, поганий сон побачиш, засваришся тощо).

Хрест Христовий на весь світ освячений благодаттю і кров'ю Господа нашого Ісуса Христа даний нам зброєю на всіх ворогів наших видимих і невидимих в ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. (І хрестом хрестять на схід, захід, південь і північ вранці і ввечері).

А також кроплять святою водою на всі чотири сторони і промовляють:

Во ім'я Отця і Сина, і Святого Духа окропленням цієї води святої нехай відганяється все лукаве бісівське діяння. Амінь.

Korona
01.09.2010, 08:25
МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ
Пресвята Діво! Кому, по Бозі, маю поручити своїх дітей,як не Тобі, могутній Заступниці Християн!прийми, Владичице неба, моїх діточок, усіх разом і кожне зокрема,- прийми їх і будь їм найліпшою Матір'ю. Опікуйся моїми дітьми, Маріє, охорони їх від усього, що може заподіяти шкоду їхньому здоров'ю, особливо, молю тебе, Ласкава, охорони їх від падіння у гріх. Вчини, Мати Господа Ісуса, Своїми молитвами, щоб мої діти зберегли Божу ласку упродовж цілого життя, а колись славили Тебе, свою ласкаву Покровительку, в царстві Твого Божого Сина на віки вічні. Амінь.

---------- Додано в 08:25 ---------- Попередній допис був написаний в 07:54 ----------

МОЛИТВА ПЕРЕД НАВЧАННЯМ.
Преблагий Господи, зішли на нас благодать Духа Твого Святого, даруючого і скріпляючого наші душевні сили, щоби сприймаючи науку,якої нас навчають, зростали ми Тобі, нашому Творцеві, на славу, батькам же нашим - на потіху, Церкві й вітчизні - на користь. Амінь.

Korona
01.09.2010, 08:51
МОЛИТВА ПРО ПОКРОВИТЕЛЬСТВО.

Пресвята Богородице, введи мене в образ Твого небесного материнства. Вилікуй душевні й тілесні рани дітей моїх (ім'я) , моїми гріхами нанесені. Вручаю дитину мою всеціло Господу мому Ісусу Христу і Твому, Пречиста, небесному покровительству. Амінь.

Korona
02.09.2010, 09:25
ПОЖЕРТВУВАННЯ СЕБЕ ПРЕСВЯТІЙ БОГОРОДИЦІ.

Мати Божа, Непорочна Маріє! Поручаю Тобі тіло і душу, всі молитви і вчинки, радості і терпіння-все, чим я є і що маю. Радо віддаю себе Тобі в неволю любові.
Залишаю Тобі повну свободу послуговуватися мною для спасіння людей і для допомоги святій Церкві, Матір'ю якої Ти є.
Відтепер хочу все робити разом із Тобою, через тебе і для Тебе. Знаю, що власними силами я нічого не вдію. Ти, однак, можеш все, що є волею твого Сина, бо завжди премагаєш.
Отже, вчини так, Пресвята Богородице і опікунко вірних, щоб моя родина, парафія і вся Батьківщина - Україна була правдивим Царством Твого Сина і Твоїм. Амінь

Korona
08.09.2010, 09:44
АКТ ЖАЛЮ

Отче, найліпший і наймилосердніший, перепрошую Тебе за всі мої провини , невірності та занедбання доброго.Будь милостивий до мене, грішного, допоможи, щоб і я простила тим, хто зробив мені кривду. Дозволь заснути в спокої та охороняй мені під час сну. А ти, Матінко Милосердя, будь мені допомого у боротьбі зі слабкістю душі чи тіла мого. Амінь.

Orman
08.10.2010, 21:08
молитву знайшла в темі про алкоголізм на іному форумі. Виклала її дівчина алкоголік/наркоманка в зав"язці (колишніх не буває).
Господи, я предаю себя Тебе, чтобы Ты создавал и творил при моем участии как Тебе угодно.
Освободи меня от пут себялюбия, чтобы я лучше могла исполнять Твою волю.
Удали все, что тяготит меня, чтобы эта победа была свидетельством для тех, кому я хочу помочь, полагаясь на Твою любовь, Твою силу и понимание предначертанного Тобой пути.
Да исполится Воля Твоя!

Hanny
27.12.2010, 15:26
Молитва за лікарів, медсестер і медичний персонал
Люблячий Отче, джерело усього життя, Твій Син приносив зцілення хворим і немічним. Допоможи усім лікарям, медсестрам і медичному персоналу розглядати своє життя як продовження зцілювальної місії Твого Сина. Допоможи їм захистити життя від зачаття до природної смерті. Подай їм розуміння, що добре здоров'я є даром від Тебе і що усе природнє зцілення базується на законах природи, які Ти створив. Дай їм мудрість і мужність дотримуватися Твого закону, ніколи не дозволяй їм зловживати своєю працею.
Благослови їх і допоможи їм бути добрими і лагідними. Нехай вони допомагають хворим у їхньому поєднанні з хрестом Твого Сина, Який приніс вічне життя всьому людству. Ми молимося за це в ім'я Ісуса, у єдності зі Святим Духом, єдиний Боже , на віки вічні. Амінь.

медведик
29.12.2010, 00:26
Ранішня молитва, яку 14 років тому дала мені вагітна жінка, правда ім"я її не пам"ятаю (я перебувала в лікарні із запаленнями яйників, а вона на збереженні)

Встала я зі сну, удаюся до Тебе мій Боже,
і дякую Тобі, що Ти,
хоронив тієї ночі тіло та душу мою.
Поклін Тобі Божа Мати,
що дала на небі сонечка діждатись,
я хочу всю днину лиш добро чинити,
і словом і ділом, все не оскорбити,
Благаю вас щиро сповніть мої мрії,
і заміри добрі і ясні надії.
Благаю за себе,
за (майбутнього) чоловіка (ім"я)
за (майбутню) дитину (ім"я)
за близьких (мама, тато, бабуся, дідусь і т.д),
за друзів,
за всю мою родину,
БЛАГОСЛОВИ НАМ БОЖЕ ВСІМ ДОБРУ ДОЛЮ!Амінь.

kira lv
08.01.2011, 15:52
Дівчатка, маю проблеми зі здоров"ям дитинки. Зранку на Різдво було трохи зле. То ввечері, коли всі лягли спати підсіла в ДП і попала в цю гілку і так мені було важко, що просто плакала і молилася (особливо до св.Йосифа) так десь до 12-ої ночі і вже сьогодні зранку стало все зрозуміло. Звичайно синочок ще не повністю здоровий, але я вже знаю що до чого і від того набагато легше. Дякую всім за чудові молитви і Богові за поміч. Пишу, щоб зайвий раз підтвердити, яка то велика сила Божа.

Margot
14.02.2011, 19:33
Дівчатка, молімось до св.Юди -Тадея, знаю, він точно нас не покине,усе випрошувала в Бога через його заступництво,і він завжди допомагав!Зараз прошу дитинку,і вірю, що найблимжчим часом отримаю.Він мені ,неначе, хресний тато!Познайомились ми з ним невипадково, сам Бог мені Його послав:забігла я помолитись в церкву, а там побачила листочок на лавці, перегорнула, а там молитва до Юди-Тадея в особливо важких обставинах, як про мене сказано, в той же час в мене були певні проблеми.Це був знак.З того часу я і Тадей нерозлучні, скільки уже випросила - щасливе заміжжя за кохану людину, успішне навчання, одужання мами з страшної хвороби, і даліпрошу, що аж уже соромно перед святим!
Моліться, дівчатка до нього, Бог вислуховує його прохання з особливою милістю, за довголітнє забуття, через те, що його імя досить часто переплутували з імям Юди зрадника, він радо вислухає нас!
Вступні молитви

"І приступили до Нього учні його і розбудили Його кажучи: "Господи, рятуй нас, бо загибаємо". І сказав їм Ісус: "Чого боїтеся, маловіри ? " Тоді встав, погрозив вітрам і морю, і настала велика тиша. (Матея 8, 5-26).
В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
Боже, зглянься на мене!
Господи, подай мені порятунок!
Слава і нині. Амінь.
Прийди, Святий Духу, наповни серце твоїх вірних, запали в них вогонь любові Твоєї. Ти, котрий зібрав різномовні народи в одній вірі і мирі своїм натхненням. Зішли Святого Духа і обнови лице землі. Господу помолімся. Боже який освітив серця вірних Святим Духом, дозволь нам в тому ж дусі, завжди правильно розпізнавати правду і вселитися Його радістю через Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Антифон

"Взивати буде до мене, а я вислухаю його, з ним я, пригнічений, Його вирву".
Господь близько до тих, хто Його взиває. До тих всіх, хто його взиває в правді, Господи, вислухай мою молитву. Хай моя молитва дійде до Тебе. Господу помолімся!
Всемогучий і милосердний Боже ! Покірно благаю Тебе, щоби ми, які вшановуємо святого Юду-Тадея, вибраного Твого Апостола, одержали через його великі заслуги Твою святу ласку через нашого Господа Ісуса Христа. Амінь.

Молитва до святого Юди-Тадея, яку можна відмовляти у всякій потребі

Святий Юдо-Тадею, близький родичу з Найсвятішою Матір'ю Божою, великий Апостоле і Мученику, славний Чудотворче, який помагаєш своїм шанувальникам, віруючим у Твоє успішне заступництво. Перед Богом у важких особливих обставинах порятуй мене, благаю, прийди до мене з допомогою; Ти, який одержав від Бога привілей помагати в розпачливих і безнадійних обставинах, змилуйся наді мною. Моє життя - це безустанна хресна дорога. Кожний день приносить мені смуток і горе, а серце моє наповняється болем, бо у всьому находжу лише страждання. В цій постійній боротьбі бракує мені вже сил, падаю на дусі, тривога і розпука огортають мою душу і здається мені, що Провидіння Боже про мене забуло. Чи ж твоя доброта не змилосердиться над моїми злиднями? Благаю, вислухай мене. Випроси у Бога те, що прошу … а я до кінця життя з вдячністю буду вшановувати Тебе як мого особливого Опікуна і буду Богу дякувати за отриману через Тебе ласку й поширюватиму по світі пошану Твого імені.ї
Молитва до апостола Юди Тадея
у важких обставинах життя

Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім'ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір'ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:
Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!
Моє життя - життя хрестів, а дні мого життя - море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його - свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір'я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!
Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди моїм проханням. Хай довір'я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христовим Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім'я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили моєї ширити буду славу імені твоєму. Амінь.
А ще добре молити девятницю до святого! посиланняwww.ugcc-in-russia.narod.ru/.../molutvu10.htm

tasha
24.02.2011, 15:23
Сьогодня довідалась про самогубство дуже хорошого дитячого лікаря Олександра Миндюка, хотіла б за нього помолитись, але не знаю яку саме потрібно молитву, підкажіть будь-ласка.

Liliyah Romanova
24.02.2011, 17:31
Сьогодня довідалась про самогубство дуже хорошого дитячого лікаря Олександра Миндюка, хотіла б за нього помолитись, але не знаю яку саме потрібно молитву, підкажіть будь-ласка.
У Католицькій Церкві немає особливої молитви за самогубців. Католицька Церква не вважає самогубство (за винятком ритуальних самогубств) за смертний гріх, а тому поминає їх так само, як і інших померлих.

MarichkaR
09.03.2011, 23:56
Молитва за чоловіка (дружину)
Поглянь, Господи, на мою дружину (мого чоловіка). Благослови її (його).
Нехай не зустріне її (його) жодне зло, погані обставини, недобрі люди. Помножуй її (його) сили, веди Твоїм Святим Духом. Вчини, щоб сьогоднішній день був для неї (нього) добрим і радісним, щоб у різних подіях вона зустрічала (він зустрічав) Твою любов і Твій промисел.
Прошу Тебе за нас. Допоможи нам ще більше кохати і краще розуміти один одного. Оберігай нас від гріха й допоможи Тобі вірно сужити. Прошу також за наших дітей і всіх близьких нашому серцю.
Маріє, Мати наша і Ненько Небесна! Прийми нас і нашу родину під свій покров і випроси у Свого Сина для нас на землі життя, гідне християн, і всім нам щасливе перебування на небі. Амінь.

Надя К.
14.04.2011, 10:06
Дівчата, хто знає молитву на вервичці? Напишіть, будь-ласка.

Hanny
14.04.2011, 10:49
Дівчата, хто знає молитву на вервичці? Напишіть, будь-ласка.
Є різні вервички, коротко напишу стандартну:
На хрестику: В імя Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь (3 рази) Слава Тобі, Боже Наш, слава Тобі!
молитва "Царю Небесний..."
На першому великому зернятку "Вірую"
На першому маленькому : Слава Отцю , що нас сотворив , нині і повсяк час, і навіки вічні. Амінь .Богородице Діво...
На другому маленькому: Слава і Сину , що нас відкупив , нині і повсяк час , і на віки вічні . Амінь. Богородице Діво...
На третьому Слава і Святому Духу, що нас просвітив і в святій вірі утвердив, нині і повсяк час і навіки вічні .Амінь. Богородице Діво...
Після того.
Слава ОТцю і Сину і СВятому Духу, і нині , і повсяк час і на віки вічні .Амінь.
На великих :Отче Наш і проказуємо перше Таїнство,
на десятьох :Богородице Діво..
Після десятки :Слава ОТцю і Сину і СВятому Духу, і нині , і повсяк час і на віки вічні .Амінь. О, мій Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, проведи всі душі до неба, особливо ті , що найбільше потребують Твого милосердя!
і знов Отче Наш таїнство і 10 Богородице Діво
На кінець вервиці: Достойно є воїстину величати Тебе , БОгородицю, присноблаженну і пренепорочну , і Матір Бога Нашого, Чеснішу від херувимів і незрівняно славнішу від серафимів , щот безотління Бога Слово породила, Сущу Богородицю, Тебе вечичаємо

Таїнства напишу трошки пізніше!!!

Margaryta
16.05.2011, 21:44
Акафіст до Зимненської Матері Божої
Я щось не можу знайти цю молитву, якщо вам не тяжко напишiть, або скажiть де знайти.

галичанка
16.05.2011, 22:13
Я щось не можу знайти цю молитву, якщо вам не тяжко напишiть, або скажiть де знайти.
Акафіст досить великий, займає 12 сторінок. Я маю книжечку "Зимненська ікона Пресвятої Богородиці. Історія та акафіст".
Ось, щойно знайшла, що є і в Інтернеті тут: http://akafist.narod.ru/B/Zimnenskaya.htm і тут http://zvonnitsa.ru/didactic/akafist/170/akafist_presvyatoy_bogoroditse_v_chest_eya_chudotv ornoy_ikony_zimnenskoy/
Уривки з акафісту (правда, в моєму перекладі, бо він в мене російською) я публікувала під час великого посту в темі молитов за вагітних і плануючих

Gerbera
01.12.2011, 10:38
МОЛИТВА ЗА ВИБІР ПОДРУГА

Боже Отче, Творче всіх, усякого життя; Ісусе, Переможцю над усяким злом; Святий Духу, Світло моєї душі! Зішли Своїх ангелів, щоб вони знайшли особливу людину, яку Ти призначив для мене.
Ісусе і Маріє, заступайтесь за людину, яка разом зі мною одного дня буде будувати сім'ю, подібну до родини в Назареті, і вже, починаючи відтепер, благословляй наші плани. Забери від мене всяке недовір'я, страх, небезпеку, хвилювання і сумнів. Отче, заспокой моє серце, щоб я міг/могла надіятись на Твої добрі часи, а не на свої.
Святий Рафаїле, ти, який є списом і бальзамом божественної любові, подай цю славну зустріч і віднови мій запал до християнського життя.
Господи, у цю хвилину я посвячую всі наші розмови і вчинки Твоєму Пресвятому Серцю і Непорочному Серцю Марії, щоб моє залицяння було згідне із заповідями Бога і святої Церкви. Нехай Святий Дух дарує нам дар дошлюбної чистоти аж до дня, коли перед Твоїм вівтарем ми з'єднаємось узами священного подружжя. В ім'я Ісуса і через могутнє заступництво Діви Марії.
Амінь.

Gerbera
07.12.2011, 12:17
Дівчата, а хто знає молитву до святої Катерини?

Karrizo
07.12.2011, 16:48
Дівчатка, молімось до св.Юди -Тадея, знаю, він точно нас не покине,усе випрошувала в Бога через його заступництво,і він завжди допомагав!
І я молюсь до Св.Юди Тадея, молитва дійсно дуже допомагає. Молилася девятницю до цього Святого і просила про лялю, Св.Тадей вислухав і я того ж місяця завагітніла. Тепер прошу в нього про добру вагітність і здоров'я для дитинки і вірю, що Св.Юда Тадей допоможе.

Русалочка
09.02.2012, 14:15
Дуже чудова тема! І на жаль, чомусь незаслужено забута! :girl_sad:
Ось тут - дев'ятниця до святого Партенія, який є покровителем міста Жовкви, і до якого можна молитися за будь-якої потреби!

molytva.at.ua/index/dev_39_jatnicja_do_svjatogo_partenija/0-195

ljalechka
09.02.2012, 15:05
І я молюсь до Св.Юди Тадея, молитва дійсно дуже допомагає.
1 я молюсь до Св.Юди Тадея, ношу також 1з собою його образочок.

elpis
22.02.2012, 14:00
Я пропоную молитися Таємницю щастя. Сама молюсь на протязі року, і раджу всім кому бракує душевного спокою і хто прагне Божої благодаті. Це є хресна дорога, яка складається з 15 станцій. При відмовлені молитов одержуєте за кожним разом дочасний відпуст.Книжечку з молитвами можна купити біля церкви. Насправді молитва дуже сильна і помічна.

vikad
22.03.2012, 16:21
Насправді молитва дуже сильна і помічна

А чому б не молитися своїми словами. Адже те, що ти хочеш сказати Богові знаєш лише ти. А ті всі чиїсь молитви ніколи не передадуть ТВОЇХ думок, почуттів, бажань, вдячності... Адже кожна молитва має свою історію, і так би мовити свого "власника", ситуацію, в які вона була використана. Для чогог Богові слухати сто разів одне і те саме?

Liliyah Romanova
22.03.2012, 17:08
А чому б не молитися своїми словами.
Молитися можна, як своїми словами, так і готовими молитвами.

І не треба робити поспішні висновки. Я безліч разів натрапляла на молитви, котрі передавали саме те, що я хотіла сказати. Так, ніби то я їх написала.
Для чогог Богові слухати сто разів одне і те саме?
О, то вже і псалмів не молитися? Бо Він уже то чує тисячІ років?

Такий підхід називається "виливати з купіллю і дитину".

Ланочка
25.03.2012, 13:16
Дівчата. Розкажіть хто знає про ВИНАГОРОДЖУВАЛЬНу ДЕВ'ЯТНИЦю НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ. Це перші 9 субот місяця.Тут посилання на неї. Трохи нижче на сторінці після ДЕВ’ЯТНИЦІ ДО НЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ МАРІЇ на 9 днів. http://www.traducionalist.info/news/dukhovnist_neporochnogo_sercja_mariji/2011-08-01-447

Я вже давно про неї думаю. І ось уже наважилась почати. Тим більше що наступна перша субота місяця випадає на 7 квітня- Благовіщення. Таке гарне свято.
Скажіть як правильно молитися цю девятницю треба. Перше молитви, а потім сповідь і Причастя? Чи перше сповідь , а потім молитви?
Чи треба у ці суботи постити? У книжці пише: Вступна молитва на кожен день дев'ятниці. Це значить, що її треба молити девять місяців день у день? Чи суто в перші суботи місяця? Що буде якщо з якихось причин не получиться висповідатись у цю суботу?
Дуже багато запитань, але хочу з усією відповідальністю приступити.

Svitt
07.05.2012, 22:04
підкажіть будь ласка молитву до Анни Марії Таїджі

vikad
08.05.2012, 11:16
О, то вже і псалмів не молитися? Бо Він уже то чує тисячІ років?
Такий підхід називається "виливати з купіллю і дитину".

Це слова і емоції. Чи є аргументована відповідь? (Аргументи зі святого письма, якщо можна".

Liliyah Romanova
08.05.2012, 11:20
Це слова і емоції. Чи є аргументована відповідь? (Аргументи зі святого письма, якщо можна".
Аргументи до чого? Як можна молитися, а як не можна? Я вважаю, що кожен сам для себе визначає, що йому більше в конкретну мить пасує.

vikad
08.05.2012, 13:35
Молитва=медитація?
Молитва=розмова з Богом?

Liliyah Romanova
08.05.2012, 15:46
Молитва=медитація?
Молитва=розмова з Богом?
Так, до того ж, молитва = контемпляція.

HrabowaH
26.02.2013, 14:14
Молитва до Святої Марти на 9 вівторків

Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним.

О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
З подякою обіцяю Тобі, що буду цю молитву всюди поширювати.
Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і прикрощах.
Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)

Свята великомученице Марто моя покровителько!
Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
Амінь

Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти - перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, проси за нас Ісуса ( 9 разів)

Gajka
26.02.2013, 20:52
Молитва до Святої Марти на 9 вівторків
Підкажіть, будь ласка, це треба по разу кожну молитву 9 вівторків, чи по 9 разів кожну молитву 9 вівторків?

Слава Отцю...
Може хтось має цю молитву, не можу знайти ніяк.

Mazerati
11.04.2013, 22:11
Молитва п’яти пальців Папи Франциска

Цю молитву Папа Франциск написав, ще будучи Архиєпископом Буенос-Айреса. Пропонуємо до Вашої уваги п’ять кроків молитви.

Крок 1 Великий палець є тим пальцем, що розташований найближче до тебе. Почни свою молитву, молячись за тих, хто тобі найближчий. Це ті люди, яких тобі найлегше пригадати. Молитись за тих, кого любимо є нашим «солодким обов’язком».

Крок 2 Сусідній палець – вказівний. Помолись за тих, хто займається навчанням, вихованням і лікує. Ці люди потребують підтримки і мудрості, щоб вести інших у відповідному напрямку. Нехай вони будуть завжди присутні у твоїх молитвах.

Крок 3 Середній палець є найвищим серед пальців. Він нагадує нам про наших керівників, лідерів, управителів, тих, хто є при владі. Ці особи потребують Божого проводу.

Крок 4 Наступний палець – безіменний. Цікаво, що він є нашим найслабшим пальцем. Він нагадує нам, що слід молитись за слабких, хворих, засмучених, а також тих, хто обтяжений проблемами. Ці особи потребують твоєї молитви.

Крок 5 На завершення – мізинець, найменший зі всіх пальців. Він повинен нагадувати про молитву за себе самого. Коли завершиш молитись за чотири згадані вище групи людей, то зможеш подивитись на власні потреби з іншої точки зору і будеш готовий помолитись за себе самого в більш правдивий і ефективний спосіб.

Амінь.

Vittoriya
11.04.2013, 22:30
Може хтось має цю молитву,
я так думаю це Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові і нині і повсякчас і на віки віків Амінь

erivef
29.07.2013, 16:37
доброго дня! підкажіть будь ласка якусь молитву, щоб повернути любов чоловіка або про благополуччя в сім'ї. дякую

marife
29.07.2013, 21:14
Чоловіка брат сильно п'є. Може хто знає молитву. Не сила вже на то дивитись.

марі177
30.07.2013, 22:13
Чоловіка брат сильно п'є. Може хто знає молитву. Не сила вже на то дивитись.
Треба молитися до св.Кипріяна.Іще нехай хтось з рідних піде в 10 церков і дасть на службу Божу "За відвернення від алкоголю і прощення гріхів".Реально допомагає.Бажано на один і той самий час,але може бути і на 30 або 15 днів так як наприклад в церкві Андрія.

marife
31.07.2013, 07:38
Іще нехай хтось з рідних піде в 10 церков і дасть на службу Божу
З цим складно. Навіть нема тут 10 церков.

Oleolechka
17.08.2013, 12:28
Молитва у терпінні
Всемогутній Боже! Ти не тільки сотворив небо, землю і все, що в світі є, але Твоє провидіння опікується всім сотворінням, і ніщо в світі не діється без Твоєї волі чи твого допусту. Ти, Господи, знаєш мій біль і моє терпіння, бо в твоїй мудрості й любові хочеш через нього зробити мене подібним до твого Сина Ісуса.

Отче небесний! Благаю Тебе в покорі мого серця, задля заслуг твого єдинородного Сина Ісуса Христа і за його прикладом: Не як я хочу, а як Ти бажаєш, так нехай станеться. Нехай буде воля твоя! Я з повним підчиненням твоїй святій волі приймаю всі ті терпіння та допусти, що їх мені зсилаєш, лучу їх з усіма терпіннями і страстями Спасителя нашого Ісуса і жертвую їх Тобі на більшу твою славу та повторюю за твоїм праведним слугою Йовом: «Нехай буде благословенне ім’я Господа мого!» Пошли мені, Господи, твою ласку видержати в надії й терпеливості так довго, доки це Тобі подобається. Прийми це моє терпіння як покуту за мої гріхи, нехай воно очистить мою душу і влегшить мені дорогу до неба.

Найсолодший Ісусе, допоможи мені нести мій хрест. Навчи мене, як маю наслідувати Тебе і з тобою разом терпіти. Ти сказав: «Прийдіть до мене, всі струджені й обтяжені, і я впокою вас». Ісусе, потіш мене. Навчи мене, Ісусе, в кожній хвилині мого життя бачити божу волю і вірно виконувати її.

Ісусе, кріпи мене в моєму терпінні. Мати Божа, виєднай мені у твого Сина ласку терпеливости. Амінь.

марі177
19.08.2013, 13:11
З цим складно. Навіть нема тут 10 церков.
Є також християнські сайти де можна попросити про молитву священника.хіба тоді так спробуйте.Нехай Бог вам допомагає!

marife
19.08.2013, 13:20
Є також християнські сайти де можна попросити про молитву священника.хіба тоді так спробуйте.Нехай Бог вам допомагає!Я спробувала і таке, але ж яким було моє здивування коли мені на електронну скриньку прийшов номер карточк на котру треба скинути гроші щоб молитва була сильнішою:girl_feminist:

Oleolechka
12.09.2013, 19:23
Акафіст до святого Миколая Чудотворця (треба молитися 40 днів, дуже помічний)
АКАФІСТ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Кондак 1
Чудотворче дивний i преславний угоднику Божий, святителю Миколаю, тебе, що всьому свiтовi виливаєш дорогоцiнне й невичерпне море чудес, з любов’ю вихваляємо. А ти, що маєш дерзновення до Господа, вiд усяких напастей визволяй нас, щоб ми виголошували тобi: радуйся, Миколаю, великий чудотворче.
Iкос 1
Бувши за природою людиною земною, ти, святителю Миколаю, явив себе подiбним до ангела доброплiдною природою твоєї душi. Тому й звикли всi спiвати тобi так:
Радуйся, вiд утроби материнської очищений; радуйся, до кончини життя Боговi призначений.
Радуйся, бо народженням своїм батькiв здивував ти; радуйся, бо пiсля народження вiдразу силу душевну показав ти.
Радуйся, саде землi обiцяної; радуйся, квiте, Богом посаджений.
Радуйся, доброплiдна лозo винограду Христового; радуйся, дерево чудоточиве в раю Iсусовому.
Радуйся, лiлеє пагiнця райського; радуйся, миро Христових пахощiв.
Радуйся, бо ти ридання припиняєш; радуйся, бо ти радiсть подаєш.
Радуйся, Миколаю, великий чудотворче.

Кондак 2
Бачачи, як розливається миро твого милосердя, богомудрий Миколаю, ми просвiчуємось душами й тiлами i дивним мироточцем живоносним визнаємо тебе, бо чудесами, що з ласки Божої розливаються тобою, як вода, ти вiрних напуваєш, щоб спiвали Боговi: Алилуя.
Iкос 2
З’ясовуючи таємницю Святої Тройцi, ти був у Никеї з отцями святими оборонцем вiри право славної, бо визнав Сина Божого рiвним Отцевi, Єдиносущним i Спiвпрестольним, а безумного Арiя викрив. Тим-то й звикли вiрнi так шанувати тебе:
Радуйся, великий стовпе благочестя; радуйся, мiсце пристановища вiрних.
Радуйся, твердине вiри православної; радуйся, почесна осeле й хвалo Пресвятої Тройцi.
Радуйся, бо рiвночесним Отцю ти Сина проповiдував; радуйся, бо Арiя осатанiлого ти вiд собору святих вiдiгнав.
Радуйся, отче, отцiв славна красo; радуйся, всiх богомудрих премудра добротo.
Радуйся, бо слова твої були вогнeннi; радуйся, бо стадо своє ти добре навчав.
Радуйся, бо тобою вiра стверджується; радуйся, бо тобою єресь перемагається.

Кондак 3
Силою, що Бог тобi дав, утер ти всяку сльозу з обличчя тяжко скорботних, богоносний отче Миколаю, бо ти голодних годував, з морської глибини людей визволяв, хворим лiки подавав i всiм усiляко допомагав, щоб спiвали Боговi: Алилуя.
Iкос 3
Воiстину, отче Миколаю, треба було б пiсню подячну з неба тобi спiвати, а не вiд землi, бо хто iз людей здатний висловити величнiсть святости твоєї? Проте ми, переможенi любов’ю твоєю, спiваємо тобi так:
Радуйся, взiрцю ягнятам i пaстирям; радуйся, святе очищення звичаїв.
Радуйся, вмiстилище великих чеснот; радуйся, чиста й почесна свiтлице святинi.
Радуйся, свiтильнику всесвiтлий i всiм любий; радуйся, свiтло золотосяйне i непорочне.
Радуйся, достойний спiвбeсiднику ангелiв; радуйся, добрий наставнику людей.
Радуйся, правило вiри благочестивої; радуйся, образе лагiдности духовної.
Радуйся, бо тобою ми пристрастей тiлесних позбавляємось; радуйся, бо вiд тебе насолодою духовною наповнюємось.

Кондак 4
Буря нерозумiння непокоїть мiй розум: як би достойно прославити чудеса твої, святий Миколаю? Нiхто бо не може їх перелiчити, хоча б i багато мов знав i схотiв говорити; але ми Боговi, що у тобi дивно прославився, насмiлюємося спiвати: Алилуя.
Iкос 4
Близько й далеко чутка розiйшлася про твої великi чудеса, богомудрий Миколаю, що ти звик, наче по повiтрю, на легких благодатних крилах, упереджати застигнутих бiдою i скоро спасати всiх, що тебе вихваляють:
Радуйся, утiхо в журбi; радуйся, подателю благодати.
Радуйся, несподiваних напaстей прогонителю; радуйся, добра бажаного садiвнику.
Радуйся, утiхо всiм тим, хто в бiдi; радуйся, страшний карателю напaсникiв.
Радуйся, море чудес, Богом вилитих; радуйся, скрижaлi закону Христового, Богом написанi.
Радуйся, тих, хто падає, сильне пiдведення; радуйся, тих, хто стоїть за правду, утвердження.
Радуйся, бо тобою всяка омана виявляється; радуйся, бо через тебе всяка iстина справджується.

Кондак 5
Як зоря провiдна з’явився ти колись захопленим великою небезпекою на морi, бо вже скоро й смерть неминуча загрожувала їм, якби ти не поспiшив на їхнiй поклик з допомогою, чудотворче святий Миколаю; тодi ти заборонив бiсам, що вже лiтали та корабель потопити хотiли, i прогнав їх, а вiрних навчив Боговi, що спасав через тебе, спiвати: Алилуя.
Iкос 5
Маючи велике милосердя до вбогих, святий отче Миколаю, i дiзнавшись, що три дiви-сестри через убогiсть свою на життя блудне вже зважилися, ти, отче милостивий, таємно вночi вкинув у вiкно батьковi їх три вузлики золота, отак i самого батька i їх вiд загибельного грiха врятував. Тому й чуєш вiд усiх таке величання:
Радуйся, скарбнице великого милосердя; радуйся, притулку й захисте нещасних.
Радуйся, поживо й вiдрадо тим, хто звертається до тебе; радуйся, голодним хлiбе достатнiй.
Радуйся, багатство тим, хто бiдно живе на землi, Богом дане; радуйся, скоре пiднесення вбогих.
Радуйся, швидка вiдповiдь тим, хто потребує; радуйся, скорботним добре пiклування.
Радуйся, трьох дiв-сестeр непорочний опiкyне; радуйся, невинности щирий охоронителю.
Радуйся, надiє безнадiйних; радуйся, всьому свiтовi утiхо.

Кондак 6
Прославляє весь свiт тебе, преблаженний Миколаю, як скорого в бiдах заступника, бо багато разiв в один час i подорожнiм на землi, i тим, хто плаває на водi, допомагав ти, упереджуючи бiди, а разом охороняючи вiд лиха всiх, що Боговi спiвають: Алилуя.
Iкос 6
Засяяв ти свiтлом життя, несучи визволення трьом воєводам, на смерть несправедливо засудженим, коли тебе, добрий пастирю Миколаю, призивали, бо ти скоро у снi царевi з’явився та настрашив його, а їх випустити звелiв без ушкодження. Тим-то з ними разом i ми вдячно величаємо тебе:
Радуйся, святителю добрий, бо всiм, хто тебе щиро призиває, ти помагаєш; радуйся, бо вiд несправедливої смерти ти визволяєш.
Радуйся, бо вiд пiдступних наклепiв ти охороняєш; радуйся, бо беззаконнi ради руйнуєш.
Радуйся, бо, як павутиння, всяку неправду розриваєш; радуйся, бо високо iстину ти пiдносиш.
Радуйся, бо невинних iз кайданiв визволяєш; радуйся, бо навiть мерцiв ти оживляєш.
Радуйся, виявителю правди; радуйся, потьмарення неправди.
Радуйся, бо тобою невиннi вiд меча врятованi; радуйся, бо через тебе вони втiшилися свiтлом життя.

Кондак 7
Бажаючи розвiяти богохульний смoрiд єретичний, ти, святителю, справдi з’явився як миро запашнe. Бо, як був ти пастирем у Мирах, увесь свiт наповняв своїм благодатним миром. Вiджени ж i вiд нас богомерзeнне грiховне злосмраддя, щоб ми Боговi пiсню приємну спiвали: Алилуя.
Iкос 7
Вважаємо тебе, отче Миколаю, за Ноя нового, що розганяє бурю всiх лютих бiд своїм керуванням та Божественну тишу приносить тим, що величають тебе так:
Радуйся, пристановище затишне захопленим бурею; радуйся, вiдома охороно тим, хто потопає.
Радуйся, тим, хто плаває по бурхливому морю, надiйний кермaничу; радуйся, ти бо морську пучину заспокоюєш.
Радуйся, провiдникy захоплених буревiями; радуйся, теплотo для тих, хто замерзає.
Радуйся, сяйво, що скорботний морок розганяє; радуйся, свiтило, що всi краї освiтлює.
Радуйся, бо з глибини грiховної ти людей визволяєш; радуйся, бо в пекельну безодню сатану вкидаєш.
Радуйся, бо через тебе ми безодню Божого милосердя смiливо закликаємо; радуйся, бо врятованi тобою вiд потопу гнiву Божого, мир з Богом здобуваємо.

Кондак 8
Предивне чудо виявляє твоя священна церква тим, хто вдається до тебе, святителю Миколаю, бо, коли i мале молiння приносимо в нiй, вiд недуг великих сподобляємося зцiлення, як тiльки пiсля Бога на тебе надiю покладемо, з вiрою взиваючи: Алилуя.
Iкос 8
Воiстину ти всiм увесь є допомогою, богоносний Миколаю, i зiбрав укупi всiх, хто до тебе вдається, як визволитель, як годувальник i лiкар скорий усiм на землi, всiх заохочуючи так тебе величати:
Радуйся, джерело всяких зцiлень; радуйся, в лютих стражданнях допомoго.
Радуйся, зiрнице, що сяє заблудлим у пiтьмi грiховнiй; радуйся, росo неботочна трудящим у спеку.
Радуйся, бо тих, хто потребує, ти добре впорядковуєш; радуйся, бо тим, хто прохає, ти подаєш достаток.
Радуйся, бо часто прохання ти випереджаєш; радуйся, бо старечою сивиною вкритим ти силу вiдновлюєш.
Радуйся, багатьох схиблень з путi iстинної викривачy; радуйся, таїн Божих вiрний служителю.
Радуйся, бо тобою заздрощi знищуємо; радуйся, бо тобою доброчесне життя набуваємо.

Кондак 9
Всякi болiстi нашi вгамуй, великий заступнику Миколаю, подаючи благодатне лiкування, що усолоджує душi нашi, а серця звеселяє усiм, хто щиро по допомогу до тебе звертається, а Боговi спiває: Алилуя.
Iкос 9
Знаємо, богомудрий отче Миколаю, що порожнi мудрувaння безбожних посоромленi тобою, бо Арiя богозневажника, який роздiляв Божество, i Савелiя, котрий змiшував Святу Тройцю, ти перемiг, а нас у вiрi православнiй утвердив; тим-то ми й шануємо тебе так:
Радуйся, щитe, що охороняєш благочестя; радуйся, мечy, що посiкаєш злочестя.
Радуйся, навчителю Божих повелiнь; радуйся, нищителю богопротивних учень.
Радуйся, лiствице, поставлена Богом, котрою сходимо на небо; радуйся, покрoве, Богом створений, що багатьох укриває.
Радуйся, бо ти немудрих умудрив твоїми словами; радуйся, бо ти лiнивих спонукaв твоїми звичаями.
Радуйся, свiтлосте незгасима заповiдей Божих; радуйся, пресвiтлий променю закону Господнього.
Радуйся, бо повчаннями твоїми знищуються єретичнi голови; радуйся, бо тобою вiрнi сподобляються слави.

Кондак 10
Бажаючи спасти душу свою, ти, отче Миколаю, плоть свою пiдкорив воiстину духовi, спочатку мовчанням та боротьбою з помислами, а потiм богомислення до дiянь приєднав, а через богомислення розум звершений набув, котрим дерзновенно з Богом i ангелами бесiдував, завжди спiваючи: Алилуя.
Iкос 10
Ти стiна для тих, святителю Миколаю, хто славить чуда твої, i для всiх, хто до твого заступництва вдається; тому й нас, на чесноти вбогих, вiд злиднiв, напaсти, недуг i всяких бiд спасай, щоб ми з любов’ю величали тебе:
Радуйся, бо ти вiд убогости вiчної рятуєш; радуйся, бо ти багатство нетлiнне подаєш.
Радуйся, поживо нетлiнна спраглим до правди; радуйся, пиття невичерпне тим, що прагнуть життя.
Радуйся, бо ти вiд зaколотiв i воєн охороняєш; радуйся, бо ти з кайданiв i полону визволяєш.
Радуйся, в бiдах преславний заступнику; радуйся, в напастях великий захиснику.
Радуйся, бо багатьох вiд погибелi ти врятував; радуйся, бо ти безлiч вiд ушкодження зберiг.
Радуйся, бо тобою вiд смерти лютої грiшники спасаються; радуйся, бо тобою тi, що каються, життя вiчного сподобляються.

Кондак 11
Хвалу Пресвятiй Тройцi бiльшу вiд iнших принiс ти, преблаженний Миколаю, думкою, словом i дiлом, бо великим досвiдом правовiрнi повелiння з’ясував ти, вiрою, надiєю й любов’ю навчаючи нас Єдиному в Тройцi Боговi спiвати: Алилуя.
Iкос 11
Бачимо тебе, прославлений Богом отче Миколаю, як промiнь ясноблискучий, що не гасне для тих, хто у пiтьмi життя перебуває, бо з ангельськими свiтилами духовними ти бесiдуєш про нестворене Троїчне Свiтло i душi вiрних просвiчуєш, якi спiвають тобi:
Радуйся, сяйво Трисонячного свiтла; радуйся, зоре ранiшня незаходимого Сонця.
Радуйся, свiчко, вогнем Божественним запалена; радуйся, бо ти згасив полум’я диявольської безбожности.
Радуйся, ясна прoповiде вiри православної; радуйся, яскраве сяйво свiтла євангельського.
Радуйся, блискавко, що єресi спалює; радуйся, грoме, що спокусникiв страхає.
Радуйся, iстинного розумiння учителю; радуйся, таємничої мудрости виявителю.
Радуйся, бо тобою знищено поклонiння творiнню; радуйся, бо тобою навченi ми поклонятися Творцевi у Тройцi.

Кондак 12
Знаючи, що маєш ти вiд Бога благодать, радiсно святкуємо пам’ять твою, як належить, преславний отче Миколаю, i до дивного заступництва твого всiєю душею вдаємося, та, не маючи змоги перелiчити преславних дiл твоїх, як i пiску морського та бeзлiчi зiрок небесних, зчудувaнням охопленi, спiваємо Боговi: Алилуя.
Iкос 12
Прославляючи чудеса твої, всехвальний отче Миколаю, величаємо тебе, бо в тобi дивно прославився Бог, у Святiй Тройцi хвальний. Та хоча б надто багато складених вiд щирого серця псалмiв i пiсень принесли ми тобi, чудотворче святий, нiчого не зробили б рiвного даровi чудес твоїх, дивуючись яким, взиваємо до тебе:
Радуйся, Царя царiв i Господа владик вiрний служителю; радуйся, служителiв Його небесних спiвжителю.
Радуйся, вiрним допомого; радуйся, славо роду християнського.
Радуйся, перемоги рiвноiменний; радуйся, вiнценосцю преславний.
Радуйся, образе всiх чеснот; радуйся, надiйний захисте всiм, хто до тебе по допомогу вдається.
Радуйся, пiсля Бога i Богородицi вся наша надiє; радуйся, тiл наших здоров’я i душ спасiння.
Радуйся, бо тобою вiд смерти вiчної ми визволяємось; радуйся, бо тобою життя вiчного сподобляємось.

Кондак 13
О пресвятий i предивний отче Миколаю, утiхо всiм скорботним. Прийми нашу нинiшню хвалу тобi i боговгодним твоїм заступництвом ублагай Господа, щоб спаслися ми вiд вiчних мук i з тобою Йому спiвали: Алилуя.
(Цей кондак читається тричi. I пiсля цього знову читаються перший iкос i перший кондак.)

Молитва
О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю i вчителю всiх, хто з вiрою вдається пiд захист твiй i теплою молитвою благає тебе: поспiши й захисти отару Христову вiд вовкiв, що гублять її. Україну нашу i всяку країну християнську захисти i збережи святими твоїми молитвами вiд мирських зaколотiв, землетрусу, наступу чужинцiв, i мiжусoбицi; вiд голоду, пoшести, потопу, вогню, меча i наглої смерти всяку людину охорони. I як помилував ти трьох мужiв, що у в’язницi сидiли, та спас їх вiд гнiву царського й кари смертної, так помилуй i нас, що розумом, словом i дiлом у темрявi грiхiв перебуваємо. Спаси нас вiд гнiву Божого й вiчної кари: щоб твоїм заступництвом i помiччю та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо i без грiха прожити на цiм свiтi i не засудив нас стояти лiворуч, а сподобив стати праворуч з усiма святими.
Амiнь

Nitriotka
12.09.2013, 19:46
(треба молитися 40 днів, дуже помічний)
Поясніть мені будь ласка як то правильно треба молитись.

(Цей кондак читається тричi. I пiсля цього знову читаються перший iкос i перший кондак
А потім? Другий, третій і далі?

Oleolechka
12.09.2013, 22:15
Поясніть мені будь ласка як то правильно треба молитись.
Молитися 40 днів підряд
А потім? Другий, третій і далі?
Ні, просто перший ікос і перший кондак на завершення. Додала ще молитву на завершення акафісту. вона є на всіх сайтах після акафісту, напевно теж входить до нього

Ligymunka
09.10.2013, 17:51
Що робити, коли маєш фінансову скруту?

Читати св.Письмо ЩОДНЯ :girl_in_love:

Улюблений,— я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
3 Івана 2

Я був молодим і постарівся, але я не бачив, щоб Господь праведника покинув, і щоб нащадки його просили хліба.
Псалом 37:25

Левчуки бідні й голодні, а ті, що шукають Господа, не будуть зазнавати недостатку ні в якому добрі.
Псалом 34:10

Господь — Пастир мій, я в недостатку не буду.
Псалом 23:1

І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого. Благословенний ти в місті, і благословенний ти на полі.

Благословенний плід утроби твоєї, і плід твоєї землі, і плід худоби твоєї, порід биків твоїх і котіння отари твоєї. Благословенний твій кіш та діжа твоя. Благословенний ти у вході своїм, і благословенний ти в виході своїм. Господь учинить, що вороги твої, які повстають на. тебе, будуть побиті перед тобою,— вони однією дорогою вийдуть навперейми тебе, а сімома дорогами втікатимуть перед тобою.

Господь накаже Своєму благословенню бути з тобою в коморах твоїх, та в усьому, чого доторкнеться рука твоя, і благословлятиме тебе в Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі.
Повторення закону 28:2—8

І Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби твоєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі.

Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю, небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого. І вчинить Господь тебе головою, а не хвостом, і ти будеш тільки верхом, а не будеш долом, коли будеш слухатися заповідей Господа, Бога свого, що я сьогодні наказую тобі, щоб додержувати й виконувати.
Повторення закону 28: 11—13

Давайте — і дадуть вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою, й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють вам.
Луки 6:38

А першого дня в тижні нехай кожен із вас відкладає собі та збирає, згідно з тим, як ведеться йому, щоб складок не робити тоді, аж коли я прийду.
1Коринтянам 16:2

Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
Матвія 10:8

Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте,— промовляє Господь Саваот; чи небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір? І ради вас насварю Я все те, що жере, і воно не понищить вам земного плоду, і не заб'є винограду вам на полі, говорить Господь Саваот.

І будуть всі люди вважати вас блаженними, бо будете ви любим Краєм, говорить Господь Саваот.
Малахії 3:10—12

А до цього кажу: Хто скупо сіє,— той скупо й жатиме, а хто сіє щедро,— той щедро й жатиме. Нехай кожен дає, як серце йому призволяє,— не в смутку і не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає.

А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком.
2Коринтянам 9:6—8

І кожен, хто за Ймення тие кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі,— той багатокротно одержить і успадкує вічне життя.
Матвія 19:29

Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
Ісуса Навина 1:8

Бо людині, що перед лицем Його добра, дає Він премудрість і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити,— щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем. Марнота і це все та ловлення вітру.
Еклезіяст 2:26

Добрив залишає спадщину і внукам; а достаток грішника зберігається для чесного.
Притчі 13:22

Бо Господь, Бог твій, уводить тебе до Краю хорошого, до краю водних потоків, джерел та безодень, що виходять у долині й на горі, до Краю пшениці, й ячменю, і винограду, і фіги, і гранату, до Краю оливкового дерева та меду, до Краю, де достатком будеш їсти хліб, де не забракне нічого, до Краю, що каміння його — залізо, а з його гір добуватимеш мідь.

І будеш ти їсти й наситишся, і поблагословиш Господа, Бога свого, у тім добрім Краї, що дав Він тобі.

Стережися, щоб не забув ти Господа, Бога свого, не пильнуючи Його заповідей, і законів Його, і постанов Його, що я сьогодні наказую тобі, щоб, коли ти будеш їсти й наситишся і добрі доми будуватимеш, і осядеш у них, а худоба твоя велика та худоба твоя мала розмножиться, і срібло та золото розмножаться тобі, і все, що твоє, розмножиться, то щоб не загордилося серце твоє, і щоб не забув ти Господа, Бога свого, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства.

І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Він Той, що дає тобі силу набути потугу, щоб виконати Свого заповіта, якого присягнув Він батькам твоїм, як дня цього.
Повторення закону 8:7—14, 18

Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо істи, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось? Бож усього того погани шукають: але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його,— а все це вам додасться.
Матвія 6:31—33

А мій Бог нехай надолужить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі.
Филип'янам 4:19

Ligymunka
15.10.2013, 17:24
http://s5.uploads.ru/jelun.jpg

Lingerie
18.10.2013, 14:16
підкажіть будь ласка якусь молитву, щоб повернути любов чоловіка або про благополуччя в сім'ї.
Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай будуть усі члени нашої сім’ї до вподоби Тобі, нехай царює і ній мир і християнська любов.
Амінь.
Боже, Творцю людей та їхній милосердний Цілителю, Ти благоволив, щоб сім'я, створена подружнім союзом, стала образом союзу Христа і Церкви.
Молимо Тебе: подаруй Своє благословення цій сім'ї, яка зібралася в Твоє ім'я. Нехай у ній перебувають любов, єдність, палання духу, ревність у молитві, турбота одне про одного та про всіх нужденних братів.
Господь Ісус Христос, який жив у Назареті разом зі своєю Родиною, нехай завжди перебуває у цій сім'ї, береже її від усякого зла та допомагає нам бути єдиним серцем і єдиною душею на віки вічні.
Амінь
Господи Боже наш! Піклуючись про спасіння людей, Ти завітав до Кани Галилейської і цим показав чистоту шлюбу. Сам і сьогодні слуг Твоїх (імена), яким Ти дозволив з’єднатися одне з одним, збережи в злагоді та однодумстві, їхній шлюб чесним покажи, ложе їхнє неоскверненим збережи, допоможи їм провадити життя в непорочності і сподоби їх дожити до глибокої старости та з чистим серцем виконувати Заповіти Твої. Бо Ти є Бог наш, Бог Милості і Спасіння, і Тобі ми славу возсилаємо з Предвічним Твоїм Отцем, і Всесвятим, і Благим, і Животворним Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків.
Амінь
Ще знайшла молитву, яка певно читається ще до охрещення новонародженої дитинки:
Молитва за неохрещену дитину

Боже, Отче Всемогутній, Джерело всілякого благословення! Ти увінчав подружній союз даром і радістю народження потомства. Поглянь милостиво на цю дитину, і сподобися відродження її Водою і Святим Духом, щоб вона була співпричетною до Твого народу. Сподоби її прийняти дар Хрещення, щоб вона стала співучасницею
Твого Царства і разом з нами в Церкві славила Тебе, через Ісуса Христа, Господа нашого.
Амінь

Gerbera
30.11.2013, 13:03
Чудотворна молитва
Господи Ісусе, я приходжу до Тебе такою (таким), як я є. Я жалую за мої гріхи, прошу - прости мені.
В Твоє Ім’я, я прощаю всім тим, що мені щось зле зробили. Я відрікаюся сатани і всіх злих духів, і всіх їх діл.
Я віддаю себе цілковито для Тебе, Господи Ісусе, тепер і на все життя. Я запрошую Тебе до мого життя, Ісусе, я приймаю Тебе, як мого Пана, Бога і Спасителя. Оздорови мене, зміни мене на душі, тілі, дусі.
Прийди, Господи Ісусе, закрий мене Твоєю Пресвятою дорогоцінною Кров’ю і наповни мене Твоїм Святим Духом.
Я люблю Тебе, Господи Ісусе, я прославляю Тебе, Господи Ісусе, і хочу наслідувати Тебе кожного дня мого життя.
Маріє, Мати Моя, Царице миру, всі ангели і всі святі, поможіть мені, моліться за мене.
Амінь.
(цю молитву відмовляти щоденно від щирого серця)
Відчуєте зміну у своєму житті

L e v k o
30.11.2013, 21:56
Господи Ісусе, я приходжу до Тебе такою (таким), як я є. Я жалую за мої гріхи, прошу - прости мені.
В Твоє Ім’я, я прощаю всім тим, що мені щось зле зробили. Я відрікаюся сатани і всіх злих духів, і всіх їх діл.
Я віддаю себе цілковито для Тебе, Господи Ісусе, тепер і на все життя. Я запрошую Тебе до мого життя, Ісусе, я приймаю Тебе, як мого Пана, Бога і Спасителя. Оздорови мене, зміни мене на душі, тілі, дусі.
Прийди, Господи Ісусе, закрий мене Твоєю Пресвятою дорогоцінною Кров’ю і наповни мене Твоїм Святим Духом.
Я люблю Тебе, Господи Ісусе, я прославляю Тебе, Господи Ісусе, і хочу наслідувати Тебе кожного дня мого життя.
Класно!!
Це ж молитва покаяння, чи молитва грішника!

(цю молитву відмовляти щоденно від щирого серця)
Відчуєте зміну у своєму житті
Так, якщо від щирого серця, то зміни точно прийдуть. Я особисто пережив це на собі.
На рахунок, "відмовляти щоденно", то не зовсім згідний з цим... Але то моя думка...

Irysochka
17.12.2013, 18:04
ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО СВЯТОЇ МАРТИ (на 9 вівторків) - Св. Марта є покровителькою домогосподинь і усіх тих, хто переживає у своєму житті важкі труднощі.
(Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).
О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)
Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
Амінь
Амінь.

---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

Ділюся цією молитвою, бо вона мені помогла і в молитві є обітниця поширювати цю Дев’ятницю. Особисто я її молилася з молитовника, купленого у "Добрій книжці" на вул. Куліша.

Kazkivnycja
20.12.2013, 16:59
Теж у скруті молилася до св. Марти. А ще ходила до костелу св.Антонія м. Львів, вул. Личаківська - 9 вівторків треба (я відходила 3 дев"ятниці). Попередньо написала прохання до св. Антонія за яке також моляться священники. Став моїм заступником, я відчуваю його підтримку вже майже рік. Прохання моє було вислуханим.

Oleolechka
10.01.2014, 22:43
Дуже помічною у питаннях уздоровлення є дев*ятниця до св. отця Шарбеля
Вступна молитва на кожен день дев'ятниці
Нескінченно Святий і люблячий Господи, Ти надихнув Святого монаха самітника на те, щоб жити і померти як Твій Син - Господь наш Ісус Христос, і дав Йому силу для позбавлення людей від хвороб.
Ми благаємо Тебе, Господи пошли нам милість любити і служити Тобі як Шарбель.
Всемогутній Господи, Ти, що дозволив Своєму Святому творити багаточисельні дива і надавати милості, змилуйся над нами (імена), щоб ми теж відчули прояв його особливої милості.
Допоможи нам через святого Шарбеля віднайти здоров'я, і спасти свою душу. Господи слава Тобі.

Молитва до святого Шарбеля на кожен день дев'ятниці

Святий Шарбелю-угодниче Божий, Ти, що присвятив своє земне життя служінню Господу Слави, за що Господь сподобив тебе дару чудотворіння, знаючи неміч нашої людської природи, допоможи мені в моєму проханні (назви своє прохання), щоб Милостивий Господь через твої молитви допоміг мені в моїй потребі, і дарував мені те, чого я прошу, щоб воно послужило мені для здоров'я тіла і спасіння душі.

День перший

Святий... Розважмо дорогі, що кожна людина, яка приходить на цей світ не народжується святою, святою вона стає через свої земні подвиги, свій хрест, свою Голгофу. Великий вплив на становлення характеру, поведінки людини в земному житті мають в найпершу чергу батьки, котрі дають дитині приклад як вести себе в суспільстві. З вдячністю згадував Святий Шарбель своїх батьків, особливо маму, яка була глибоко віруючою жінкою, і яка прищепила цю віру в Господа Бога, Його Пре¬чисту Матір, своєму синові Юсефові - майбутньому Шарбелю. Це були зернятка віри, які принесли великий плід - святість у Бога, славу і здивування в людей. Стараймося і ми прищеплювати нашим дітям віру в Господа, і своїм прикладом спонукати їх до молитви і добрих справ.
Святий Шарбелю, моли Бога за нас грішних, і допоможи в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

День другий

Розважмо дорогі про ту любов Божу, яка зародилася в дитячій душі Юсефа і яка керувала ним в повсякденному житті, яка стала причиною залишення батьківського дому, де все було йому дороге і миле, і йти у світ, щоб служити Господу Богу. Ця любов до Господа не покине святого Шарбеля ціле його земне життя, і буде запалювати по його молитвах вогонь у душах людських, що звертаються до нього і просять допомоги.
Любов до Господа Бога. Розпалюймо дорогі її у своїх серцях роздумами про муки Христові заради нас, і ради нашого спасіння, як розпалив її святий Шарбель у своїй душі, і вже ніколи не думав про інше служіння, крім служіння Богові.
Молися за мене святий Шарбелю, щоб Господь допоміг мені у моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

День третій

Монаше життя. Розважмо дорогі як Юсеф - майбутній святий залишає батьківський дім і приходить в монастир, щоб жити і працювати для Божої слави. Строге і важке повсякденне житгя. Молитва, праця, Богослужіння, наука, розважання, нічні стояння. І так з дня на день. Молитися і працювати, щоб догодити Богові, щоб стати світлом для інших, щоб показати дорогу до Бога. А вона важка і терниста. Та все переміг святий Шарбель, і знайшов свій шлях до Бога, Який за його труди і подвиги благословив і нагородив силою чудотворіння - допомоги людям.
Тож благаю тебе святий Шарбелю, допоможи мені в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче каш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

День четвертий

Розважмо дорогі, що дорога до Бога, дорога до неба, не є легкою і скорою. Різні біди і нещастя випадають на долю людини, коли вона піднімається нею. Але людина повинна йти до Бога, чи підніматися до неба, як той альпініст, який піднімається на високу гору, здається, що вже недалеко, що вже вершина, але тут зривається і падає вниз. Потрібно знову вставати і знову підніматися, якщо він звичайно бажає покорити висоту. Так само і в духовному житті. Кожен гріх це падіння, а сповідь це підйом. Якщо не встанемо, то вже хто знає чи піднімемося, чи наблизимося, і що головне, чи зустрінемося з Господом, і чи будемо з Ним. Так поступав святий Шарбель, і зумів наблизитися до Бога, закінчив свій біг, як говорить апостол Павло, і отримав нагороду.
Святий Шарбелю допомагай і мені в повсякденному житті наближатися до Бога, пізнавати Його, любити Його, служити Йому, і проси Його, щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава ... і нині...

День п'ятий

Дерзновення перед Богом. Роздумаймо собі як потрібно угодити Богові в повсякденному житті, щоб Господь по твоїй молитві допомагав людям, тим що просять допомоги в найрізноманітніших обставинах свого життя. Подавати здоров'я в безнадійних хворобах, виручати з небезпечних ситуацій, спасати від неминучої смерті. Таке дерзновення мав і має святий Шарбель, адже все своє земне життя він присвятив Богові, за що Господь такий скорий до вислуховування його молитв, і надає допомогу всім, хто звертається до святого Шарбеля, і за кого молиться святий.
Тож прошу тебе святий Шарбелю, моли Господа Бога, щоб простив мене за моє грішне життя і допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

День шостий

Служити Господу Богу. Все для Бога. Весь час для Бога. Такий життєвий девіз був у святого Шарбеля. І ці слова не голослівні. Про це свідчить простий приклад. Коли прийшла його матір в монастир, щоб побачитися з любим сином, він сказав до неї: більше не приходь. Якщо Господь сподобить, побачимося в Царстві Небесному. Він вважав, що навіть час проведений з рідною матір'ю - це час який він забирає від свого спілкування з Богом.
Розважмо дорогі і подумаймо скільки часу ми з вами витрачаємо надаремно, і навіть на грішні справи, замість того, щоб присвятити його Богові. Святий Шарбелю, ти, що зумів мудро використати час свого земного життя для Господа Бога, допоможи і мені більше часу присвячувати Богові і служити Йому, також в даний час проси Господа Бога, щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

День сьомий

Молитва і піст. Скільки разів чули ми про них, а як мало користаємо ми з них, хоч це два крила, які допомагають людині підніматися чи наближатися до Бога. Піст як говорять, старий як світ. Адже ще в раю Господь наказав Адамові дотримуватися посту - невкушати з дерева Пізнання Добра і Зла, чим не скористалися наші прародичі, і були вигнані з Божественного саду через нестримання. Сам Господь наш Ісус Христос показав для нас приклад як необхідно постити і молитися, чим скористався в свою чергу святий Шарбель і бачимо нагороду за ці благі справи.
Будемо і ми користати з цих благих справ, і брати приклад з святих, які дотри¬мувалися поста і молитви. Святий Шарбелю, допомагай нам у цьому і проси Господа Бога, щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...

Слава... і нині...

День восьмий

Пречиста Діва Марія. Особливий культ почитання Пречистої Діви Марії був в сім'ї Маклуфів. Цей культ і синівську любов до Богородиці зберіг святий Шарбель все своє земне життя. Це його охорона в юності, це його допомога в старості. Ця любов була більшою, ніж до рідної матері. Це вдячність Пречистій Діві за те що породила Сина-Спасителя світу - Ісуса Христа. Пресвята Діва - це дорога до її Сина і нашого Бога. Через Богородицю до Христа. Такий шлях святого Шарбеля. Розважмо як ми відносимося до Пречистої Діви Марії, чи свої¬ми гріхами не засмучуємо її?
Святий Шарбелю молися за мене, щоб Господь по молитвах Пресвятої Своєї Матері допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

День дев'ятий

Час. Розважмо дорогі як біжить час. Це наче сон, який пройшов, і ми його більше не побачимо. Час, який дає нам Господь - це шанс заслужити собі вічне життя у Царстві Божому. Цей час і шанс у своєму житті використав святий Шарбель. Тепер він неначе світило сіяє у Царстві Небесному. Такий самий шанс дає Господь і кожному з нас поки ми перебуваємо на землі. Не марнуймо його на пусті розмови, не¬добрі справи, лихі вчинки. Довготерпіння Боже вважаймо за спасіння. Поки Господь довго терпить маємо час примиритися з Ним в тайні святої сповіді і стати на дорогу що веде до вічного життя.

Святий Шарбелю допомагай мені використати час мого земного життя, який надав мені Господь, мудро, з розсудливістю, допоможи скористатися ним, щоб заслужити собі вічність, там де всі святі і праведні перебувають. А сьогодні Святий Шарбелю моли Господа Бога щоб допоміг мені в моєму проханні (скажи своє прохання).

Отче наш...
Богородице Діво...
Слава... і нині...

Молитва - звернення
до Бога про зцілення
за молитвами святого Шарбеля

Боже нескінчено прославлений у Твоїх святих. Ти надихнув вірного Твого слугу-монаха Шарбеля на світлий але важкий шлях суцільних випробовувань, і він сміливо рушив у нове життя.
Мене кличе Бог! Так, так, мене кличе Бог! Він світло моє і моя душа!
Я йду до Тебе Отче! Я обов'язково прийду! І він прийшов раз і назавжди до Бога.
В пустинній тиші, весь Богу посвячений, Йому служив, і Бог завжди був з ним.
О святий угодниче Божий Шарбелю, ще за життя на землі Господь прославив тебе славою святих, вислуховуючи твої натхненні молитви, чудесний дар зцілення людей від різних хвороб і недуг, дарував тобі Господь.
О безцінний лікарю, силою Божою як і раніше так і нині, ти скоро лікуєш всяку хворобу, ти надія і втіха тих, кого вже покинули лікарі.
О святий Шарбелю, прийми від люблячих і вдячних сердець наші молитви на всякі потреби (назви прохання), перепусти їх через своє серце, і занеси Господу Богу за нас грішних, і недостойних: Хворих зціли, потребуючим допоможи, і все нам потрібне для здоров'я тілесного, і спасіння душевного у Бога Щиродавця випроси.
А ми вдячні за твоє дивне заступництво будемо славити Бога, Який дарував нам такого молитвенника, цілителя і чудотворця, співаючи пісню: алилуя.
Отче наш... (5 р.)
Богородице Діво... (5р.)
Слава... і нині...
Цю молитву можна читати на кожен день дев 'ятниці.

misis-cosmo
11.01.2014, 01:13
Дівчатка,дякую Вам за молитви з якими Ви тут поділились....дуже треба...покладаюсь лише на Бога

CaddyV
09.02.2014, 00:12
ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО СВЯТОЇ МАРТИ
(на 9 вівторків)

(Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).

Амінь

Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти - перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.
Отче наш...
Богородице Діво...
Слава Отцю...
Свята Марто, проси за нас Ісуса ( 9 разів)

Consuelo
26.02.2014, 11:46
Який саме абзац молитви до св. Марти треба молтися 9 разів?

Irysochka
26.02.2014, 11:56
Свята Марто, проси за нас Ісуса
ось це 9 раз

misis-cosmo
28.02.2014, 23:55
Дівчата,може хтось знає молитву від лінощів? Якщо є така :girl_tender:

Patty
01.03.2014, 10:39
молитву від лінощів? Якщо є такаВсе чудесатей и чудесатей, все страньше и страньше.. Від лінощів добре помагає "чарівний копняк", взагалі-то.. А якщо вже справді дуже треба за це помолитися, то ще є
Молитва 5-та, св. Василія Великого
Господи Вседержителю, Боже Небесних Сил і всякої плоті, що на небі живеш і нас, смиренних, доглядаєш, серця й думки випробовуєш і те, що є таємне в людині, добре бачиш; Безпочаткове і Вічне Світло, в Якому немає ані тіні зміни або перетворення, Сам, Безсмертний Царю, прийми молитви наші, які ми в цей час грішними нашими устами творимо, на безліч щедрот Твоїх сподіваючись, і прости нам гріхи наші, чи словом, чи ділом, чи думкою, свідомо чи несвідомо заподіяні, і очисти нас від усякої скверни тіла й духу; і дай, щоб ми в бадьорості серця і тверезості розуму прожили всю ніч цього життя, очікуючи світлого і явленого дня Єдинородного Сина Твого, Господа Бога і Спаса нашого, Ісуса Христа, коли Він зі славою прийде, Суддя всіх, відплатити кожному по його ділах. Нехай не в розслабленні і лінощах, а в бадьорості і щирій праці ми з'явимось готовими і ввійдемо з Ним у Божественне Царство Його слави, де голос невмовкний тих, що святкують, і невимовна утіха всіх, що бачать неосяжну доброту лиця Твого. Бо Ти є істинне Світло, що освітлює і освячує все, і Тебе славить всяке створіння на віки віків. Амінь.

П.с. Гугля знає все, навіть про молитви в найдивніших потребах, якщо вам треба ;)

misis-cosmo
01.03.2014, 19:43
Від лінощів добре помагає "чарівний копняк", взагалі-то.
ГгГ:girl_impossible: Дякую

Masja
02.03.2014, 15:18
Можете також молитися "Отче наш", чи молитву до улюбленого святого з проханням позбутися лінощів.

Masja
02.03.2014, 15:21
Скажіть, будь ласка, як молитися дев"ятницю? Чи дев"ять днів поспіль, чи (як, наприклад, в костелі Св.Антонія) раз в тиждень в якийсь конкретний день?

Masja
16.03.2014, 22:07
Тим, хто у пошуках роботи, раджу молитися новену до Святого Хосемарії Ескріви
http://www.credo-ua.org/2013/03/79958

Irysochka
12.05.2014, 11:35
Дізнавшись про вагітність, я придбала собі молитовник для вагітних
http://christlib.at.ua/Title/mother.jpg
І носила його разом з обмінною карткою (завдяки маленькому формату)
Там є молитви і для майбутніх матерів, і для тих хто вже народив дитинку.
Молитва матері, яка виношує дитинуЯ прославляю Тебе, Небесний Отче, Боже – Творче, бо Ти вчинив великі речі в мені і народиться з мене дитина, плід любові, яку Ти благословив. Ісусе, Сину Божий, Ти, який дозволив мені поклонятися маленькому крихітному Тобі на сіні, жертвую Тобі свою дитину, Твого брата/сестру. Збагати його/її чудесними природними дарами і ласкою. Нехай він/вона буде нашою радістю на землі, а у вічності Твоєю славою. Святий Духу, покрий мене Своєю тінню протягом усіх цих місяців чекання, щоб нічого злого не могло статися з моєю маленькою дитиною і щоб його чи її душа були готові стати твоєю святинею у Хрещенні. А Ти, Маріє, Царице матерів, допомагай мені, молю Тебе, у час народження моєї дитини. Я приймаю, починаючи вже зараз, усяке терпіння, що може прийти, і прошу Тебе пожертвувати його Богові заради моєї дитини. Мій святий ангеле – хоронителю і святий ангеле – хоронителю моєї дитини, стережи нас обох. Амінь.
Молитва за майбутніх матерівВсевидючий Отче! Ти дав людське життя через співпрацю чоловіка і жінки, що зійшлися разом у єднанні любов’ю. Впродовж дев’яти місяців, дитина забезпечена їжею і оселею в утробі матері. Дай усім майбутнім матерям терпеливість зносити будь-які фізичні незручності чи душевні страждання, які вони досвідчують протягом вагітності. Дай усім матерям радість очікування нового життя, яке готується в їхніх утробах. Дай матерям мудрість, щоб пізнавати як розвивається життя в їх утробах, щоб не зробили нічого, протягом своєї вагітності, що може бути небезпечним для їх дітей. Дай їм дітей здорових на тілі і дусі. Дай усім майбутнім матерям необхідну духовну, матеріальну, психологічну і соціальну підтримку, яку вони потребують, щоб привести своїх дітей у світ. Допоможи усім самотнім матерям щоб вони мали мужність доносити своїх дітей до кінця вагітності і після народження зробити щонайкраще для своїх дітей. Маріє, мати Господа Ісуса, допоможи усім матерям протягом вагітності, пологів і виховання своїх дітей. Будь прикладом віри, надії і любові для них і їх нащадків. Нехай Твій Син принесе радість тим матерям, як Він це зробив для Тебе. Ми просимо цього в ім’я Ісуса, у єдності зі Святим Духом, єдиний Бог на віки вічні. Амінь
Молитва вагітної жінки за щасливі пологиВсемогутній Боже, Творче всього видимого і невидимого! До Тебе, Отця улюбленого, прибігаю. Ти обдарував людину розумом пізнання і волею творчою. Ти волею Своєю сотворив рід наш, з мудрістю невимовною сотворив тіло людини із землі та вдихнув у нього душу Свого Духа, щоб вона була подобою Твоєю. Премудрості Твоїй, Отче наш, угодно було, щоб рід людський збільшувався через мужа і жону в Таїнстві Шлюбу. Ти зволив благословити людей, щоби множилися і наповняли не лише землю, а й ангельські сонми. О Боже й Отче, нехай буде ім'я Твоє на віки вічні прославлене за те, що Ти учинив для нас, грішних. Дякую Тобі за милосердя Твоє, що з волі Твоєї через чудесне сотворення не лише я виникла і поповнюю число вибраних, але й що Ти благословив мене в шлюбі і послав мені плід лона. Це дар Твій, Твоя, Боже, сотворена милість, о Господи й Отче духа й тіла! Тому до Тебе прибігаю і зі смиренням серця молю про милосердя і поміч, щоби дитятко моє, яке твориш в мені Своєю силою, було збережене і приведене до щасливого народження. Бо знаю я, Боже мій, що людина ні сили, ні влади не має на те, щоб вибирати шлях свій. Ми надто слабкі й схильні до падіння, щоб обминути всі тенета, які, за допустом Твоїм, приготував дух злий, і уникнути тих нещасть, в які вкидає нас легковажність наша. Твоя ж мудрість безмежна.Тому і я, Отче милосердний, передаю себе в журбі моїй до рук Твоїх і молю: споглянь на мене милостивим оком Своїм і збережи неушкоджено через Ангела Свого святого мене й дитинку мою, що в лоні від усякого страждання. Пошли мені й мужеві моєму відраду, о Боже, Владико всякої радості! Щоби ми, бачачи благословення Твоє, від усього серця в дусі радости Тобі служили і поклонялися. Не бажаю бути вилученою з слова Твого, за яким матері в болях дітей народжувати будуть. Смиренно прошу Тебе: поможи мені перенести страждання і пошли успішне завершення. Почуй молитви наші й дай нам дитину здорову й розумну — і ми приведемо її до Тебе, і Тобі посвятимо, бо Ти милосердний Бог наш, а ми разом з нашою дитиною будемо Твоїми рабами вірними. Вислухай, Всеблагий, молитву раби Твоєї, сповни прохання серця мого, заради Ісуса Христа, нашого Спасителя, Він бо за нас воплотився із Діви Марії і став Чоловіком, нині ж царює з Тобою і Духом Святим у Вічності. Амінь
Молитва до Матері Божої на чудотворній іконі "Годувальниця" за ласку грудьми вигодувати немовляПрийми, Владичице Богородице, слізні моління раби Твоєї, що до Тебе прибігає. Бачу зображену Тебе на святій іконі, де на руках тримаєш і годуєш Сина Свого і Бога нашого Ісуса Христа. Хоча й безболісно народила Ти Його, але всі скорботи і немочі синів і дочок людських Ти бачиш. Тому, щиро припадаючи до Твого цілющого образу та зі смиренням його цілуючи, молю Тебе, всемилостивая Владичице, нас, грішних, що засуджені в болях і муках народжувати і в скорботі годувати дітей наших, милостиво помилуй і заступи, немовлят і матерів від тяжкої недуги й гіркої скорботи визволи. Даруй нам здоров'я і силу. Нехай наші діти, що живляться силою цією, зростають у силі, а ті, що живлять їх, нехай переповнюються радістю і втіхою. Нехай за заступництвом Твоїм, вустами немовлят і дітей, Господь звершить хвалу Свою. О Мати Сина Божого! Змилосердься над матерями дітей людських і над немічними людьми Твоїми. Хвороби наші скоро зціли, сум та скорботу нашу полегши, не зневаж сліз та ридань рабів Твоїх. Почуй мене, що перед іконою Твоєю в день скорботи припадаю, і в день радости та визволення прийми вдячну похвалу серця мого. Вознеси моління мої до Престолу Сина Твого і Бога нашого, щоб він змилосердився над гріхами і немочами нашими і збільшив милість Свою на тих, що знають ім'я Його. Щоб ми і діти наші славили Тебе, милосердну Заступницю і вірну Надію роду нашого.Амінь.

METAMORFOZA
13.05.2014, 23:01
Я хотіла у вас розпитати чи хтось ходить по вівторках до церкви Св. Антонія? Мені коліжанка казала, що цей Святий теж дуже допомагає у потребах. Розкажіть, кому допоміг Св. Антоній?

misis-cosmo
15.05.2014, 08:17
Я хотіла у вас розпитати чи хтось ходить по вівторках до церкви Св. Антонія? Мені коліжанка казала, що цей Святий теж дуже допомагає у потребах.
Чому саме по вівторках? Ця церква багато чим відрізняється,там іньший обряд...там можна писати прохання,з права сидить жінка,яка допомагає правильно написати прохання перед чи після службою. Більшість моїх знайомих,саме через те,ходять. Ще є фігурка Антонія,яку всі труть....хто ногу,хто руку
Розказують,що допомагає....але не в моєму випадку,мала велику надію,але....може то так мало статись...після цього 1 раз була і то так проходила...раніше все їздила туди,на різні служби і на різні мови,адже знаю польську,хоча живу на іньшому краю міста і не сама,якось тепер навіює спогади...ну це стосується мого випадку.
Помолитись можна в любій церкві,головне,щоб було щиро. Придбала дуже гарні книжки і тут пишуть молитви,надіюсь на Бога.

METAMORFOZA
17.05.2014, 20:07
Чому саме по вівторках?
Питаюся саме за вівторки, тому що у цей день Служби Божі саме до Антонія.

Masja
19.05.2014, 10:18
Я хотіла у вас розпитати чи хтось ходить по вівторках до церкви Св. Антонія? Мені коліжанка казала, що цей Святий теж дуже допомагає у потребах. Розкажіть, кому допоміг Св. Антоній?
Ходила, але то було кілька років тому.
По вівторках в костелі дев'ятниця до Св.Антонія, а по четвергах - до Божого Милосердя.
Згідна, що помолитись можна у будь-якій церкві, але дев'ятниці, молебні, і взагалі, часте відвідування Богослужінь - скріплює людей у вірі, заспокоює, в кінці-кінців - допомагає прийняти ту складну ситуацію, яка тривожить.
Але аж ніяк не треба думати, що як відбудемо дев'ятницю чи потремо фігурку Святого - все в мить вирішиться...
Ну і тут вже писали раніше, маємо пам'ятати, що молимося до Бога, святі - наші "посередники" в цій розмові, наші помічники.
Особисто в мене вже так склалось, що молюсь до Св.Йосифа і Св.Тадея постійно. Коли шукала роботу, то промовляла дев'ятницю до Св.Хосемарії Ескріви.
Якщо маєте духовну потребу - раджу Вам піти в костел Св.Антонія. Сповідь, Причастя і віра точно допоможуть Вам розібратись і вирішити те, що тривожить.

Марія Лютенко
11.06.2014, 12:05
Привіт всім! Хочу подякувати за чудесні молитви, які ви нам написали! Я сьогодні теж декілька собі переписала в щоденну колекцію)

Nivea
24.06.2014, 13:25
Доброго дня всім! Прочитала свідчення однієї мами з Мостиськ. Її дочка була хвора. Лікарі поставили діагноз – онкозахворювання. Дитина лежала в реанімації. До її рук потрапляє книга: "Життя Ісуса Христа". Там вона знайшла молитву за недужу дитину.
Ось ця молитва:

Божественний Спасителю, ти воскресив мертву доньку Яіра і сина вдови. Оце я приходжу до тебе і зі сльозами тебе благаю. Найсолодший Ісусе, зціли мою хвору дитину задля твоєї любові до дітей, задля безмежних заслуг твоєї хресної смерті. Мій Спасителю, змилосердися над моєю хворою дитиною і поверни їй здоров’я. Не дай, щоб я дивилася на хворобу своєї дитини, але дай, щоб я виховала її Тобі, мій пане, на славу, а святій твоїй Церкві на користь. Але Ісусе, нехай буде не моя, але твоя свята воля. Ти обдарував мене тою дитиною і якщо Ти забажаєш, я Тобі її віддам як Авраам. Не дай мені впасти під тягарем смутку, а допоможи мені терпеливо виконувати волю щодо моєї дитини. Амінь.
Бог почув молитву. ЇЇ дочка вилікувалася. Мамині слова: "Мені Бог послав лікаря – Молитву. Тією молитвою я поставила свою дитину на ноги."

Oleolechka
18.07.2014, 18:08
Молитви до Матері Божої Неустанної помочі
О Мати Неустанної Помочі, з найбільшим довір’ям приходжу сьогодні до Твого Святого образу і прошу Твоєї допомоги.
Не надіюся на свої заслуги, а ні на свої добрі вчинки, тільки на нескінченні заслуги Ісуса Христа і Твою незрівняну материнську любов.
Ти споглядала на святі Рани Відкупителя та Його Кров, пролиту на Хресті для нашого спасіння.
Твій Син, вмираючи, дав нам Тебе за Матір. Чи не перестанеш бути для нас Неустанною Поміччю?
Тебе, о Мати Неустанної Помочі, через болісні Муки і смерть Твого божого Сина, через невимовні терпіння Твого Серця, всіма силами душі благаю, щоб випросила мені у твого Сина ту ласку (назвати її), яку так прагну і так дуже потребую…
Ти знаєш, о Благословенна Мати, як наш Спаситель прагне уділяти нам благодатні ласки зі Свого відкуплення, і всі ці скарби є віддані у Твої руки, щоб нас ними обдаровувала.
Випроси, мені, о Найласкавіша мати, в Ісусового Серця ту ласку, про яку покірно Тебе прошу, а я з радістю завжди вихвалятиму Твоє милосердя.
Амінь

Молитва до Матері Божої Неустанної Помочі
О Мати Неустанної Помочі! Ти розподіляєш всілякі ласки, що Бог нам, потребуючим, дає; і зробив Тебе Господь такою могутньою, такою багатою, такою доброю для того, щоб Ти нам у нашій нужді допомагала. Ти Заступниця найнужденніших і найзанедбаніших, що шукають у Тебе захисту. Тож прийди мені на допомогу, коли Тебе про це благатиму. У Твої руки віддаю своє вічне спасіння, Тобі доручаю свою душу. Зарахуй мене до своїх найвірніших слуг, прийми мене під свою опіку, і цього мені достатньо. Якщо Ти мені допомагатимеш, нічого не боятимусь, ані своїх гріхів, бо Ти випросиш мені їхнє прощення, ані злих духів, бо Ти могутніша від пекла, ані навіть самого Судді Ісуса Христа, бо однієї Твоєї молитви достатньо, щоб Його ублагати. Боюся тільки, щоб я через своє недбальство не забував(ла) звертатися до Тебе, і через це не загинув(ла). О володарко моя, виблагай мені відпущення моїх гріхів, любові до Ісуса, допоможи мені витривати в доброму до кінця і завжди звертатися до Тебе, о Мати Неустанної Помочі!

О Маріє, Царице неба, а наша милостива Мати, Ти з трону вічної Слави дивишся на Своїх дітей, бачиш їхні потреби. Сумніви та небезпеки, чуєш молитви і спішиш їм на допомогу.
Сподобалося Богові і Тобі в особливий спосіб виявляти благодатні ласки тим, хто в різних потребах, духовних і матеріальних, з довір’ям та вірою прибігає під Твою Материнську опіку перед Твоїм чудотворним образом Матері Божої Неустанної Помочі.
Улюблена Мати, стоїмо перед Тобою. Зверни до нас Своє ласкаве обличчя, прояви Свою любов, допоможи нам, Твоїм дітям, подаруй Своє Серце, бо можеш творити добро маленьким і слабим, нужденним і грішним.
Нехай через Тебе, о Маріє, буде у нас прославлене Боже милосердя і Його ласка.
Захорони нас перед Його справедливим гнівом, випроси у Сина Свого пробачення всіляких провин, подай нам ласку, про яку Тебе просимо…
Дай нам побожне життя, а колись у годині смерті зійшли Свого ангела, щоб нас запровадив до неба, де разом з Тобою, о Мати Неустанної Помочі, прагнемо славити вічно Бога в Трійці єдиній.
Амінь

Masja
24.07.2014, 10:37
Дев'ятниця до Найсвятішого Серця Ісуса
І. О, мій Ісусе, Ти сказав: "Істинно кажу вам, просіть - і дасться вам, шукайте - і знайдете, стукайте - і відчинять вам". Тож вислухай мене, Ісусе коли шукаю, стукаю і прошу про ласку...(сказати своє прохання).
Отче наш...Богородице Діво...Слава Отцю...
Найсвятіше Серце Ісуса - у Тобі моя надія!

ІІ.О, мій Ісусе, Ти сказав: "Істинно кажу вам: коли будете просити в Отця будь-що в Моє ім'я - дасться вам". Тож вислухай мене, Ісусе, бо прошу в Отця задля імени Твого про ласку...(сказати своє прохання).
Найсвятіше Серце Ісуса - у Тобі моя надія!

ІІІ. О, мій Ісусе, Ти сказав: "Істинно кажу вам:небо і земля проминуть, але Мої слова - не минуться". Тож вислухай мене, Ісусе, бо заохочений Твоїм запевненням, прошу про ласку...(сказати своє прохання).
Найсвятіше серце Ісуса - у Тобі моя надія!

О, Милостиве Серце Ісуса, для Тебе неможливим є тільки одне: не мати співчуття до знедолених. Тож прояви своє милосердя до нас, бідних грішників, і зішли нам ласки, про які Тебе просимо за посередництвом страждаючого і пречистого Серця Марії - Твоєї і нашої ніжної Матері.

Радуйся, Царице, Мати милосердя, життя наше, радосте і надіє наша, радуйся! Ми, вигнані діти Єви, осуджені на дочасні терпіння, взиваємо до Тебе з цієї долини сліз. Заступнице наша, ласкава і найлюбіша Діво Маріє, споглянь на наші терпіння й примири нас з Ісусом - блаженним плодом лона Твого!

Святий Обручнику Йосифе, молися за нас грішних. Амінь.
Ці молитви о.Піо відмовляв щоденно за тих, хто просив його молитись за нього.

Молитва попала мені до рук в той час, коли до Львова привезли мощі Св.о.Піо. Написана на маленькому образочку о.Піо. Молитва дуже помічна.

Ligymunka
24.07.2014, 22:41
Дівчата пропоную долучитися і 5 разів підряд приймати св.Причастя за спасіння душі ненародженої дитинки. мій близький родич Василь вже 5 місяць під Слов"янськом. Його мама померла через тиждень, як він пішов до армії. Я не знаю, чи робила вона аборти, але щодня прошу Бога, щоб простив їй гріхи і оберігав Василя

Вже давніше прочитала інтерв"ю з о.Яном Білецьким - екзорцистом

і не йде мені з голови один уривок :
Повне інтерв"ю ТУТ (http://www.credo-ua.org/2011/08/49771)

Потім якось мене попросили допомогти іншій жінці: вона кілька місяців поспіль не могла впоратися з риданнями після того, як отримала звістку про те, що її єдиний улюблений син загинув на війні в Чечні.

«Аборт – це вбивство дитини. Страшний гріх, за який треба відповідати»
Я нахилився до неї і зрозумів: цей син був її другою дитиною. А першу дитину, яку їй послав Бог, вона вирішила вбити ще до появи на світ. Тоді страшний біль через її вчинок відчув сам Господь, тепер настала її черга зрозуміти, що відчуває Бог, коли людина вбиває Його створіння …

Ми часто думаємо: чому з нами відбуваються ці пригоди, за що ми отримуємо удари долі? Причини завжди є. І відповіді обов'язково даються через якийсь час.

Аборт – це вбивство дитини. Страшний гріх, за який треба відповідати.

Як відмолити гріх аборту?

- Що, згідно з вченням Церкви, треба робити жінкам, які через незнання або в силу якихось інших причин робили аборти?

- По-перше, треба читати молитви «Отче наш», до Пресвятої Богородиці і «Вірую».

По-друге, розповісти про свій гріх на Сповіді і попросити у Бога прощення.

По-третє, треба мінімум один раз і максимум п'ять разів прийняти Причастя за спасіння душі своєї ненародженої дитини, вимовляючи про себе такі молитовні слова: «Через заступництво Пресвятої Богородиці Діви Марії прошу тебе, Отець і Дух Святий, прости мені гріхи. Діти мої, вибачте мене. І як винагороду, Господи, прийми від мене жертву,- Причастя за спасіння душі абортованої дитини.»

Треба розуміти, що душі убитих в утробі матері малюків продовжують відчувати муки, оскільки переходять в інший світ з первородним гріхом. А коли ми приймаємо за них Причастя, то звільняємо їх від цього гріха.

Я до сих пір пам'ятаю, з яким розчуленням одна жінка мені розповідала, як після прийняття причастя за свою ненароджену дитину їй вночі наснився дивний сон. Крихітна дівчинка танцювала у неї на долоні, сміялася і говорила: «Дякую».

- Ви згодні з тим, що аборти стали гострою проблемою саме нашого сучасного світу, адже, ще сто років тому люди елементарно не вміли їх толком робити, боялися …

- Ця проблема існує з дня убивства невинних немовлят в Ізраїлі та Єгипті.

Дівчата, ніхто з нас не знає, чи робили матері тих солдатів, які зараз воюють на Сході, аборти, але ми можемо молитися, щоб Бог простив їхні гріхи, жертвувати св.Причастя за ненароджених дітей, давати відвагу матерям народжувати дітей і розповідати правду про аборт, якщо хтось потребує поради

Прохання до модераторів не переносити допис, бо речі, які написав священник можуть помогти рідним, які моляться зараз за солдатів. Дякую !!!