КПК

Показати повну версію : Українські псевдокатолицькі секти

Liliyah Romanova
15.07.2009, 20:55
Якийсь час тому на львівському форумі "тусувалася" пані - шанувальниця Лішнянських явлінь Богородиці. Було дуже багато розмов про те, що там діялося, який нонсенс там писали й узагалі...

Учора натрапила нарешті на позицію УГКЦ щодо цієї секти й вирішила поділитися інформацією, бо може, якраз комусь згодиться. Тим більше, що вони були доволі активні й навіть створили власну сторінку в неті, яка зараз, як там пишуть, тимчасово недоступна.

В християнській традиції терміном «секта» окреслюється «рух, відданий єретичному віруванню, а нерідко також ритуалам і практикам, які відхилялися від узвичаєних релігійних процедур. На практиці християнська секта часто відкидала літургійний церемоніал і потребу в послугах священиків»2. Аналіз матеріалу, опублікованого на сайті http://faithful-remnant.org.ua переконливо засвідчив, справу маємо із релігійним феноменом - сектою.

а) Спотворення Літургії

В розділі «Тайна вечеря - свята служба Божа» читаємо опис своєрідного квазілітурґійного обряду, що відбувається «на невеликому столику у кімнаті», не в храмі. Найважливішим елементом «столику» є три посудини:

1. посудина у вигляді невеличкої тарілочки для частичок (хлібні проскурки;

2. посудина у вигляді невисокої широкої чаші для вина;

3. посудина у вигляді чаші для Свяченої Води.

«Всі учасники Тайної Вечері розміщуються по старшинству від найстаршого до наймолодшого (дідусь, бабуся, тато, мама, діти, внуки) колом біля столика-Святого Престолу». Священика у цьому «дійстві» немає. Натомість «з учасників Тайної Вечері вибирається провідник», він же ж «вголос промовляє намір Святої Літургії і жертвує Святий Жертівник, Святе Причастя Богові в Полум'ї Любові Непорочного Серця Марії, через душі терплячі в Чистилищі».

«Свята сповідь» в цьому театрі виглядає так: «Кожний учасник Тайної Вечері перед образом Божого Милосердя зі склоненою головою щиросердечно розкаюється з усіх гріхів свого життя безпосередньо перед Богом (sic!) через Полум'я Любові Непорочного Серця Марії». Під час «обряду», невідомо яким чином, хліб і вино мали би «перетворюватись» у Тіло і Кров Ісуса Христа, а свячена вода на «Святі Сльози Пречистої Діви Марії Матері Божої».

б) Догматичні єресі

Однією з характерних особливостей сект, що вийшли з християнського середовища, є радикальне наголошення окремої догматичної істини. У випадку «нашої» секти, маємо справу із повним спотворенням догми про Пресвяту Богородицю. В розділі «Святі молитви» натрапляємо на Символ увірування, датований 16 вересня 2007, що є карикатурою прийнятого у Церкві Символа віри. Замість «Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя», читаємо «Вірую, в Єдину Марію, Матір Божу, Обручницю Духа Святого....» Замість «Вірую, в Ісуса Христа .... що вознісся на небо і сів праворуч Отця», читаємо «І вознеслася разом з тілом і душею на небеса, і у славі рівна Пресвятій Трійці і Трон її коло Сина її, Сама ж була вічною». Найцікавіше закінчення «увірування»: «Дожидаю Нової Ери і життя будучого віку. Амінь».

Традиційна ж молитва Під твою милість прибігаєм закінчується словами: «молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбавляй нас, Єдиносуща, Несотворена, і Благословенна». Ідучи за класифікацією сект, «Вірний останок» можемо віднести до категорії «псевдохристиянських», куди зачисляють Свідків Єгови, Мормони та російських Богородичників, тобто тих, котрі спотворюють або цілковито відкидають вчення про Пресвяту Трійцю. Рівно ж, за лаштунками «Вірного останку» чітко простежується ідейна матриця New Age: наголошення божественності жіночого начала та застосуванні терміну Нова Ера у «символі увірування».

[...]

г)Маніпуляція свідомістю

«Хочеш заробити гроші, вигадай свою релігію», ці слова належать Рону Хабарту – засновнику секти Саєнтології (Наукології). Щедрі пожертви прочан у Джублику та Меджугор'ї, заохотили до створення «центру об'явлень» в Тернополі. «Отець Небесний у великому гніві на людей, якщо у скорому часі не навернуться, загине половина світу, буде хвороба, плач, горе, пропадуть всі зароблені гроші» («об'явлення» з Тернополя від 13.06.2003). Далі йде заклик «Покиньте все матеріальне!» та прохання молитися залюдей України, бо вони «дуже скупі», що вказує на типові сектантські методики маніпуляції свідомістю.

Очевидною є фінансова підтримка у проект-секті «Вірний останок» з боку бізнесових кіл, в гіршому випадку від політичних сил. І не тому, що хтось із бізнесменів чи політиків переймається «гнівом Отця Небесного», натомість, сподівання покладаються, що «об'явлення вкажуть» на «богообраного кандидата в президенти»...

д) Сектантський ексклюзивізм

«Секти схильні стверджувати, що вони володіють монополією на повну релігійну істину, яка недоступна іншим»4. І це не просто «релігійна істина», це істина «об'явлена безпосередньо від Бога». Очевидячки, Нової Ери дочекаються лише ті, хто сліпо підчиняється цій «істині» - «вірний останок». «Всі вірні нашої Святої Церкви постановили у своєму серці проводити Тайну Вечерю на колінах», написано в «інструкціях» до Тайної Вечері.

«Greek Catholic Holy Church» (укр. греко-католицька свята церква) – це напис на інформаційних листівках секти із бажанням всіляко підкреслити винятковість, «ексклюзивне право на святість» перед лицем інших християнських Церков, зокрема й Греко-католицької церкви в Україні та за її межами.

Цілий текст (http://www.tze.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=98%3Aanaliz-sekty-lvirny-ostanokr&catid=26%3Astatti&Itemid=33&lang=uk)

Liliyah Romanova
15.07.2009, 21:06
І ще про одну тоталітарну секту УГКЦ, що відома як "підгорецька".

Щораз цікавіше стає читати про маразми, що народжуються з тих нездорових голів. :8:

Про духовні практики „підгорецьких” (http://www.tze.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=70%3Apro-duhovni-praktyky-pidgoreckyh&catid=28%3Aaktualno&Itemid=33&lang=uk)

І. Особливості моделі молитви «підгорецьких»

У чому ж суть цієї внутрішньої молитви? Попри загальновідомі, сухо подані християнські істини про необхідність прощати своїм ворогам, у викладі «підгорецьких» натрапляємо на доволі нетрадиційний спосіб молитви: «Потиху кличу «аааа» і усвідомлюю звернення Авва (Отче), а також і те, що тепер Святий Дух заступається за нас воланням «аааа» – Авва (Отче)...» (стор. З, пор.: стор. 7, 8). Відтак пропоновано «звернутися до Ісуса з вірою, взиванням Його Імені – Єгошуа (Бог є спасіння)» (стор. 3; пор.: стор. 8). Всюди, де тільки згадується ім’я Ісуса, у викладі «підгорецьких» обов’язково в дужках подано його гебрейську форму Єгошуа (стор. 4). Відразу хочемо зазначити, що не маємо нічого проти гебрейської форми імені Ісуса. Насторожує інше: акцентовано на протяжному вимовлянні імені Єгошуа, затягуючи букву «а». Окрім імені Єгошуа, подібним чином рекомендовано вимовляти Елої (Мк. 15, 34): «Тоді допомагає напівголосне вимовляння слова «Елої-Еееее...», або повторювання «лої, лої..», або повторювання «ло, ло, ло...». Це є неначе несуча хвиля, яка допомагає залишатися в суті (???), а нею є з’єднання з Ісусовим духом у цьому взиванні»..

Згідно з «Інструкцією до молитви», запропонована «підгорецькими» модель має складатися з трьох частин. У третій частині вони рекомендують завше використовувати лише гебрейський варіант божественних імен: замість Ісус – Єгошуа, замість Отець – Авва, замість Святого Духа – Руаг. Це, на їхню думку, сприятиме інтенсивному єднанню з Ісусом. «Тоді душа відкривається дії Святого Духа у взиванні подихом (пор. Рим 8, 26). Цьому допомагає голосна «аааа», яка природньо допомагає внутрішньому звільненню і відданні себе Богу». Власне кажучи, у запропонованій «підгорецькими» моделі молитви не потрібно ні імені Єгошуа, ні Авва, достатньо вимовляти лише протяжне «а»: «В частині в) в кожній годині взиваємо лише «аааа-аааа», що виражає або звернення Авва – Отче, або Єгошуа, або Руаг. Виняток є при проживанні Божого слова «Елої, Елої, лема савахтані», де у воланні використовуємо голосні «ееее» або «іііі» ».

II. Аналіз моделі молитви «підгорецьких»

1. У своїх прокламаціях «підгорецькі» завше себе репрезентують яко ревних оборонців католицької традиції, консерваторів-інтегристів, «останніх із могікан» автентичного греко-католицтва, які ведуть боротьбу проти «модерністів», а радше сказати «постмодерністів», оскільки New Age, який, на їхню думку, «сповідує» єрархія УГКЦ, – це тип пост-модерної духовності. Вони критикують все, починаючи від історично-критичної методи тлумачення Святого Письма і закінчуючи практикою вживання слова «православний» в УГКЦ, що, на їхню думку, є знаком апостазії.

2. Водночас, попри сповидний консерватизм, «підгорецькі» й самі не проти бути «постмодерними». Вони налаштовані кардинально реформувати століттями затверджену практику молитви «Молитвослова», замінивши її кількагодинним «ааа-канням, еее-канням», називаючи це «внутрішньою молитвою». Звертання «підгорецьких» до Римського архиєрея по благословення молитовника «Голгота» є лише ширма для віруючих УГКЦ, яким вони хочуть продемонструвати свою вдавану відданість і послух папі. Останні події вказують, що це не так.

3. Очевидячки, не католицька традиція слугувала «підгорецьким» натхненням до вироблення «моделі внутрішньої молитви». Справжнім джерелом їхньої інспірації була гебрейська середньовічна езотерична традиція, відома під назвою Каббала. У каббалістичній традиції існує практика молитви-прикликання імен Бога з особливою акцентацією-затягуванням голосних звуків. Цим займається практична каббала, в «основі якої лежать маніпуляції із священними іменами Бога». Найвищого рівня концентрації гебрейські містики-каббалісти досягали шляхом зосередження на іменах Бога. Не випадково «підгорецькі» вважають, що «інтенсивне з’єднання з Ісусом» настає після того, як вимовляємо його ім’я саме на гебрейський кшталт – Єгошуа-аааа. Згідно з вченням каббали, голосні звуки в івриті відіграють колосальне значення. Скажімо, звук «а» відповідає вищій, тобто першій ефірі – кетер (корона). Звідси і постала практика тривалого звучання голосних звуків, а передовсім звуку «а».

Слід сказати, що сучасна постмодерна духовність New Age та неогностицизму сформувалась не лише на основі орієнтальних практик дзен-буддизму й індуїзму, а й значною мірою й під впливом вчення каббали. Вже в добу Ренесансу каббалою почали захоплюватись християнські філософи Джордано Бруно та Марсіліо Фічіно. Велике значення каббалі надавали відома російська окультистка Є. Блаватська та видатний російський філософ В. Соловйов. Натепер знову спостерігаємо пожвавлене зацікавлення гебрейським езотеричним вченням з боку осіб, що декларують себе християнами. Робляться спроби достосувати медитативні практики каббали до сучасних умов. Зацікавлення каббалою спостерігаємо з боку голівудських акторів та поп-зірок (актор Річард Гір, співачка Мадонна і т.д.). Таким чином, духовна діяльність «підгорецьких» справді виглядає дуже постмодерново і є ніщо інше, як форма християнського неогностицизму. Саме тому вони так гостро критикують єрархію УГКЦ за прихильність до New Age, щоб максимально відвернути увагу від власного нехристиянського джерела інспірації.

Голосні звуки з метою маніпуляції свідомістю людини активно використовує сучаний напрямоку психології, відомий під назвою нейро-лінгвістичне програмування (НЛП). Більшість сучасних реклам на телебаченні й радіо послуговуються саме методами НЛП. Постійне повторення звуку «аааа» присипляє свідомість людини, робить її некритичною. Всім відома практика заколисування дитини співанням «ааааа-аааа». Це ніщо інше, як традиційна народна практика НЛП. Заколисати, приспати свідомість своїх адептів, духовно закабалити – це і є справжня мета моделі внутрішньої молитви «підгорецьких».

Молитовні вправи «підгорецьких» строго розбиті на третини по 15 хвилин (стор. 10-14). Відповідно третина поділена на «п’ятихвилинки», кожній з яких відповідає певна постава тіла й молитовна активність. Причому «підгорецькі» наголошують, що у випадку спільної молитви більшої кількості осіб, керівник групи має строго пильнувати за проміжками часу, сповіщаючи про закінчення «п’ятихвилинки» словом «Амінь!»(стор. 9). Кожна така «третина» закінчується п’ятихвилинним «аааааа». Це дає підстави говорити і про використання «підгорецькими» сектантських методик зомбування. Адже автентичний християнський спосіб наближення до Бога не ґрунтується на тій чи іншій техніці (моделі). Це суперечить євангельському духу дитячої віри, яким пройнята містика св. Терези від Дитяти Ісуса. Справжня християнська містика (внутрішня молитва) немає нічого спільного з техніками і моделями. Внутрішня молитва – це Божий дар; Божа благодать, а не «аааа» «допомагає внутрішньому звільненню і відданні себе Богу». Отримуючи дар внутрішньої молитви, християнин завше почуває себе недостойним.

6. Слід наголосити, що стиль діяльності «підгорецьких» перегукується з російською тоталітарною сектою «Богородичний центр». Якщо «богородичники» демонізують єрархію РПЦ, то «підгорецькі» – єрархію УГКЦ. Як і «богородичники», «підгорецькі» звинувачують єрархію УГКЦ у апостазії, з тією лиш різницею, що перші проклинали РПЦ за співпрацю з комуністами, другі вбачають в єрархах УГКЦ таємних адептів New Age. «Богородичники» маскувалися, проповідуючи Соловецьких мучеників, «підгорецькі» ж ховають своє справжнє лице за мучениками УГКЦ. Перші й другі інспіровані харизматичним рухом, повсюдно наголошують про добрі стосунки з папою. «Богородичники» називали себе «істинно православною катакомбною церквою», рівно ж і «підгорецькі» претендують на титул «правдивих греко-католиків», котрі зберегли традиції катакомбної УГКЦ. Проповіді «богородичників» та «підгорецьких» за своїм змістом гамартіяцентричні (від грецького слова hamartia – гріх), наскрізь пройняті апокаліптичною тональністю, що знову вказує на проблематику зомбування та маніпуляції свідомістю. Не випадково поведінка «підгорецьких» та їхніх адептів часто виходить за рамки християнської етики і переростає у відверту агресію з бажанням фізичної розправи. За лаштунками діяльності «підгорецьких» стоїть спільний з «богородичниками» політтехнологічний сценарій.

L e v k o
15.07.2009, 21:14
Якийсь час тому на львівському форумі "тусувалася" пані - шанувальниця Лішнянських явлінь Богородиці. Було дуже багато розмов про те, що там діялося, який нонсенс там писали й узагалі...

Учора натрапила нарешті на позицію УГКЦ щодо цієї секти й вирішила поділитися інформацією, бо може, якраз комусь згодиться. Тим більше, що вони були доволі активні й навіть створили власну сторінку в неті, яка зараз, як там пишуть, тимчасово недоступна.

Цілий текст (http://www.tze.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=98%3Aanaliz-sekty-lvirny-ostanokr&catid=26%3Astatti&Itemid=33&lang=uk)
:8: ... шкода тих обманутих людей...

Liliyah Romanova
15.07.2009, 21:19
Та люди самі хочуть себе дурити, то про що говорити? То ж треба бути сліпим зовсім, аби не помітити, що відбуваються дивні речі... аби не сказати хворі.

Ольга
15.07.2009, 21:45
ну підгорецькі листи вже давно можна собі прочитати для підняття настрою, але ось цей сайт як ми з мужем надибали то очі просто на лоба лізли від здивування, який чергувався зі сміхом..сайт http://faithful-remnant.org.ua

Прикро, що такі секти процвітають і їх не так просто зупинити... У Підгірцях до нормальної церкви майже ніхто не ходить, вся місцева влада є фанати підгорецьких...

Liliyah Romanova
15.07.2009, 21:52
А я вже стільки про це наслухалася... А тоді ще спілкувалася з тією панею на ЛФ, то це просто абзац, інакше не скажеш. І вони були свято переконані, що їх папа визнає, й вони стануть другим Люрдом. Я тоді постійно шукала інформацію про позицію Церкви, на сайті УГКЦ, власне й на сайті єпархії, але нічого ніде не було, тому дуже радію, що нарешті чітко розставили крапки над "ї".

До речі, підтримку діяспори вони знайшли. У Нью Йорку є група жінок, котрим дуже подобаються ті всі явління. Вони й самі мають одну "сестрицю", котра теж має явління. От тільки плоди її життя зовсім не вказують на те, що на неї Святий Дух сходить... І ніхто тих жіночок не рухає, хоча мали би, бо якщо вони собі дозволяють дивні ритуали проводити по ночах у нашому храмі, храмі УГКЦ, то це вже нахабство.

Ольга
15.07.2009, 22:00
Ну і ще хтось має це все серйозно фінансувати... особливо підгірці - там вже починають будову НОВОЇ церкви! за які кошти??? невже з одного села від парафіян зібрали? А якщо хтось фінансує значить комусь вигідно мати цей розкол?

Oddly
15.07.2009, 22:24
може, я не дуже на тому всьому розуміюся, але
мені дуже цікаво все це ось з якого боку - наскільки узаконена діяльність таких груп? наскільки міцне юридичне підґрунтя?
позиція УГКЦ мені зрозуміла.
мене цікавить позиція світських інститутів чи як там.
на яких підставах можна позиватися з такими групами з приводу шкоди їх діяльності?
чи є люди чи можливо громадські організації, які займаються захистом постраждалих від діяльності сект, надають юридичну підтримку? принаймні, я не можу знайти такої інформації

Liliyah Romanova
15.07.2009, 22:31
А якщо хтось фінансує значить комусь вигідно мати цей розкол?
Так і є, і саме так написали на сайті єпархії.

Oddly, дуже цікаве запитання. Пошукаю інформацію, бо самій стало цікаво. А взагалі думаю, що про це можна прямо на сайті УГКЦ запитати.

Liliyah Romanova
21.07.2009, 18:48
До цієї теми, й не лише цієї, дуже пасують слова із НЗ:
21 Тож нехай ніхто не хвалиться людьми... (1Кор.3:21)

Чи не так виглядає в тих спільнотах??

SovaBa
24.08.2009, 10:56
Левандівко, та знаю я що таке цигун, і що таке психологічні "зальоти" Проблема в тому, що я переходила майже на всі різні напрями різних секто-релгій у Львові для ознайомчих цілей і надивилась як зомбують. І на семнарах того майста неодноразово звучала фраза, що його скемінари "поза релігією і політикою". Ми були в Печерській Лаврі, у всх церквах Львова з ним, він дуе шанобливо ставиться до зристиянства, і ніде не пхає світобачення свого. І про це знав той хлопець і про це казав священнику. Я розумію що зальоти можуть бути і на рівному місці, але ж людину не можна закрити в 4 стіни щоб ті зальоти часом не стались, то дико. А тут виходить що інші культури не варто ні пізнавати ні тим паче пробувати.
О:) отут не праві. 2роки тому "затягнула" мене знайома на реколекцію в Підгірці(УГКЦ). Я взагалі православної віри, і на таке не ходжу, ну,але з цікавості пішла, то не до теми. Там на сповіді священник мене спитав: чи ніколи не займалась або не лікувалась гомеопатією чи голковколюванням. Він всі мої гріхи "пропустив",а в настанові говорив про то,як про найбільші мої гріхи!!!бо використовується космічна енергія, то все від нечистого і т.д.:8:

Левандівко,на рахунок роботи над помилками- це теж інша тема;) ,якої я не зачіпала. Йшлося про те, ХТО винен(читайте- убиває)

levandivka
24.08.2009, 11:24
Йшлося про те, ХТО винен(читайте- убиває)
І роздуми на цим - "робота над помилками".
Нє?

на сповіді священник мене спитав: чи ніколи не займалась або не лікувалась гомеопатією чи голковколюванням.
Ви ж потім уточнили у священника, в якій аптеці і що саме купувати..?
Чому нє?

SovaBa
24.08.2009, 11:54
Там пріколи не проходять:xaxa:. Зразу книжечок понадавали, а там одна хохма. Це щодо читання церковної літератури- теж різні трафунки бувають:)

Liliyah Romanova
24.08.2009, 16:27
отут не праві. 2роки тому "затягнула" мене знайома на реколекцію в Підгірці(УГКЦ). Я взагалі православної віри, і на таке не ходжу, ну,але з цікавості пішла, то не до теми. Там на сповіді священник мене спитав: чи ніколи не займалась або не лікувалась гомеопатією чи голковколюванням. Він всі мої гріхи "пропустив",а в настанові говорив про то,як про найбільші мої гріхи!!!бо використовується космічна енергія, то все від нечистого і т.д.
Ой, це зовсім інша тема. Ці "отці" вже давно не є УГКЦ, більше того, вони тепер УПГКЦ чи якось так, і на своєму сайті зреклися не лише Патріярха УГКЦ, але й папи. :girl_crazy: Їхні хворі погляди здорова голова не вмістить, але треба знати, що все їхнє "навчання" розбігається із загальною наукою Церкви. Ваша сповідь лише підтвердила, що ці люди впали у власні маразми настільки, що відійшли від Бога й проповідування Його науки.
Там пріколи не проходять. Зразу книжечок понадавали, а там одна хохма. Це щодо читання церковної літератури- теж різні трафунки бувають
І ті всі їхні книжечки взагалі не є церковною літературою. Проти читання її УГКЦ власне й застерігає своїх вірян.

SovaBa
24.08.2009, 16:47
Шо значить УПГКЦ? Щодо папи- його лише греко- і римокатолики визнають

Liliyah Romanova
24.08.2009, 17:05
Шо значить УПГКЦ? Щодо папи- його лише греко- і римокатолики визнають
Ну, католицьких церков, які визнають папу - 23, а не лише дві. ;)
А от УПГКЦ, то там розшифровується як Українська правовірна греко-католицька церква. Тільки вони самопроголосилися, зареєструватися наразі не змогли (http://zik.com.ua/ua/news/2009/08/14/192497).

SovaBa
24.08.2009, 17:23
Знаю, що галужень там багато. Нічого ж в тому доброго нема- "хочеш стати найбагатшою людиною-створи свою віру"- видно по тому принципу там діють

Liliyah Romanova
24.08.2009, 17:30
Знаю, що галужень там багато.
Галуження? Що саме ви маєте на увазі під цим словом?
У Католицькій Церкві 22 східні церкви - це ті, хто були православними й з*єдналися з Римом. Наука в них усіх одна, і Канони теж фактично однакові. Ніхто з них "своєї віри" не створював.

Adriasia
24.08.2009, 17:52
Щодо церков і їх незліченної кількості. Чого ту сперчатися Бог - ОДИН, а ось його бачень і трактувань...

Liliyah Romanova
24.08.2009, 18:01
Щодо церков і їх незліченної кількості. Чого ту сперчатися Бог - ОДИН, а ось його бачень і трактувань...
Та суть власне в тому, що ті церкви є всі в єдності, й наука в них єдина.
Найбільше поділу є в протестантів, бо там просто принципи інші, традиції нема. Традиційні Церкви мають одну науку, за винятком сект, які й у них теж виникають на ґрунті поверхневої, навіть пошлої духовості.

Ото надибала відео процесії новоствореної "церкви". :8:
http://en.gloria.tv/?media=31296

Отак ніби все гарно звучить, а почитати їхню літературу... :bad: Що ж то за церква, що бореться не з гріхом, а з гомеопатією? А ще воює з іншими християнами. Стільки бруду вилили на різних священиків... А скількох написали, що "вони з нами", а ті ніколи ні слухом, ні духом не чули про них. Одного взагалі покійного вже собі за єпископа призначили. :8:

Romko
24.08.2009, 22:53
Нарешті....:cowboy:
Я вже на ЛФ втомився це пояснювати...:download:

Liliyah Romanova
24.08.2009, 23:18
Я вже на ЛФ втомився це пояснювати...
А на ЛФ є кому пояснювати? :xaxa:

Romko
24.08.2009, 23:31
О...там купа тотих..творців своєї долі,вінців творіння..хм пупців Всесвіту...:no:
Во..доказую,доказую..:bazar:а вони далі бються в груди ...

kitka
24.08.2009, 23:35
Во..доказую,доказую..а вони далі бються в груди ...
Ромку, дайте собі спокій з тими доказуванями, моя Вам щира порада. Будьте понад тим.

Romko
24.08.2009, 23:39
Ромку, дайте собі спокій з тими доказуванями, моя Вам щира порада. Будьте понад тим.
А шо робити?
така доля. (http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=31034)..

Liliyah Romanova
25.08.2009, 00:01
От ще цікавий лінк про підгорецьку секту - http://stryi.ugcc.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=679&Itemid=30

Вони вже з тими своїми анатемами скоро дійдуть до того, що й папу анатемі піддадуть. :xaxa:

Liliyah Romanova
25.08.2009, 21:50
"Підгорецькі отці" в своєму підході й ідеології виступають проти історико-критичного методу - академічного підходу до богословських питань, який підключає розум до осмислення Святого Письма та інших текстів Церковної традиції. За тим криється бажання, щоб люди не думали. Духовний провідник, який схиляє до того, починає посягати на свобідну волю людини, яка є одним з найбільших Божих дарів. Коли хтось старається нами маніпулювати, страхом заганяти в послух, в підчинення собі, можна бути певним, що тут не діє Божа благодать. Тут є дуже небезпечний момент не лише духовного, але й психічного порядку. Можна сумніватися, чи це суто моральна проблема "підгорецьких отців", чи вони самі мають глибоко травмовану психіку.

Решта тут - Коментар о. Ґудзяка до статті "Греко-католицька боротьба" (http://www.christusimperat.org/uk/node/15416)

Liliyah Romanova
26.08.2009, 20:29
Подивилася відео про тих "єпископів"... сумно за людей, яким вони голови дурять...
А те, скільки підгорецькі єпископи продукують анатем, - це взагалі жах. То, певно, з великої християнської любови...

Liliyah Romanova
28.08.2009, 18:47
Лист Владики Володимира (Ющака) до «підгорецьких отців»

Слава Ісусу Христу!

Отці,

Вже від довшого часу засипаєте мене електронною та звичайною поштою. Повідомляю, що ваша електронна пошта, висилана з різних адрес, потрапляє автоматично у електронний смітник. Подібно є з Вашими звичайними листами, про що я вже скоріше повідомляв. Вони звичайно відсилаються вам, або потрапляють без читання у смітник, незалежно від цього, чи вислані вони в Україні чи у Чехії, чи вони з поданою зворотною адресою, чи анонімні.

Останнім часом дійшла до мене чутка, що погрожуєте мені наложенням екскомуніки, подібно як це було у випадку інших Владик з України та інших країн. Поставили ви мені здається також ультиматум - якщо до кінця липня не виповню ваших умовин, буду покараний.

Отці, шановні панове!

1. Пригадую, що у Східній Церкві ніхто не впадає автоматично у церковні кари, як у латинській Церкві, навіть якщо вчинив би якийсь злочин чи провину. У кожному випадку кара мусить бути накладеною на судовій дорозі та офіційно проголошена компетентною церковною владою.

2. Кара мусить бути накладена компетентною церковною владою. Для єпископа УГКЦ такою компетентною владою є Синод Єпископів УГКЦ, члени якого є потверджені Апостольським Престолом, та Апостольська Столиця. Про ці принципи ви дуже добре знаєте, бо використовували їх у своїй обороні, коли велись судові процеси компетентної монашої чи єпархіяльної влади супроти вас. Ви відкликувались не один раз від некорисних для вас присудів, пояснюючи, що або влада не була компетентною, або не були належно збережені процедури. Знаючи це погрожуєте владикам, бувши свідомими, що у ваших словах немає правди, надіючись, що таким способом свідомо замішаєте у головах простим людям. У світлі церковних законів ваші погрози та накладання кар не мають жодної сили. У Католицькій Церкві ви не є для нікого компетентною владою і не маєте жодних прав зв'язаних з веденням судових процесів та накладанням кар.

3. Погрожуєте людям Божими карами, приписуючи Богові свої прикмети, тобто жорстокість, ненависть та пімсту. А Бог є любов'ю і милосердям, який очікує навернення кожного грішника. Якщо Бог карав би так, як Ви страшите, мабуть досі ніхто з людей, в цьому і я і ви, не залишилися б у живих. Тому не виручайте Бога і не заступайте Його у справедливому і милосердному суді супроти світу, бо ніхто вам такого права не дав!

4. Ви є покарані компетентною церковною владою великою екскомунікою, яка була потверджена Апостольським Престолом. Тим самим ви втратили всі церковні права і гідності. Можете очевидно не підпорядкуватись рішенням Церкви, але мусите мати свідомість, що тим самим прямуєте у схизму, єресь та у пекло, закладаючи очевидно, що залишилась у вас ще бодай крихітка віри!? Жоден член Католицької Церкви не повинен мати з Вами жодних контактів. Пишучи до вас цього листа в якійсь мірі переступаю церковні закони, але думаю, що хтось повинен перестерегти вас, маючи на увазі спасіння ваших душ.

5. Кожний єпископ поставлений законно складав в часі єпископської хіротонії прилюдне католицьке визнання віри. Десять років тому робив це також і я. Не буду перед ніким, тим більше перед вами, покараними карою великої екскомуніки, на ваше бажання, поновно складати ісповідь віри. Я своєї віри не поміняв, ні не зрадив. Щоб когось засуджувати у зраді віри, треба йому це доказати. Дивлячись на ваші поступки вважаю, що це ви маєте серйозні проблеми з католицькою вірою і треба було б вам її серйозно передумати.

Отці, шановні панове!

Дивлячись з перспективи майже двадцяти років нашого знайомства, щораз виразніше зарисовується мені ваш образ та ваші задуми, з якими ви прийшли до Варшави. Сьогодні, з повною відповідальністю можу поділитись деякими своїми спостереженнями та досвідами:

1. Від самого початку вашого прибуття до Варшави (маю на думці тодішніх новиків: Догнала, обож Спіжіків та Юхельку) ви не були щиро і повною душею у василіанській спільноті, ані у Греко-католицькій Церкві. Ви потайки організували свої зустрічі з конференціями о. Догнала, як свого партикулярного, незалежного від монаших настоятелів, духовного провідника - гуру. Ви потребували лише, щоб якась визнана церковна спільнота дала вам офіційний юридичний статус, щоб таким способом ви могли залишитись у своїй неофіційній спільноті. У Варшаві було вам поставлено ультиматум - або пристосуєтесь до василіанських Правил і василіанського способу життя, або будете видалені з Чину та повертаєте у Чехію. Сьогодні видно, що тодішнє ваше зовнішнє підпорядкування було фальшивим. Помилкою нас, як тодішніх настоятелів було те, що ми вам повірили, замість тоді вже викинути з Чину.

2. Коли у 1997 р., з огляду на недугу тодішнього о. магістра новиків Петра Кушки ЧСВВ, призначено одного з вас - о. Франциска Юхельку, помічником магістра у Венгожеві, дуже скоро показалось, що час вашого «підпілля» у Василіанському Чині закінчився. У новіціяті почались наводити різні чужі духові св. Василія Великого практики. Була це проба ввести у життя Василіанського Чину ваші таємні практики, якими ви жили перед приїздом до Польщі, та таємно в часі варшавських студій. Наслідком цього було дисциплінарне звільнення о. Юхальки з обов'язків соція магістра новиків та відіслання його до Василіанської Містопровінції у Словаччині. Провінційна Управа рішила тоді також, щоб відпустити з Чину майже всіх тодішніх новиків, яких було біля десять чоловік, поміж ними також тодішнього новика Обергаузера.

3. У час ваших богословських студій у варшавській Семінарії пригадую розмови з о. Методієм, який явно закидав професорам, що у Семінарії не вчать правдивої католицької науки, лише єретичну науку. Сьогодні можна поставити питання та без проблем на нього відповісти: чия наука була єретична - чи варшавських професорів, чи ваша?

4. У 2000 році, в Римі, один з вас - тодішній о. Методій Спіжік, чого думаю він не заперечить, перед Базилікою св. Петра, звернувся безпосередньо до мене з проханням, щоб я допоміг, щоб його брат Їжі Спіжік став єпископом у Чехії! Для мене був це великий шок. Це була одинока така ситуація в моєму житті, коли хтось домагався єпископської гідності для свого брата. Ви показались тоді зовсім іншими людьми, як пам'ятав я вас з часів варшавських студій. Про свої негативні та несмачні відчуття я сказав тоді не лише самому о. Методію але також тодішньому Протоархимадритові Василіанського Чину о. Діонісію Ляховичу. Поведінка о. Методія стала для мене більш зрозумілою щойно тоді, коли я дізнався, що ви вже від довшого часу робили всякі старання у Ватиканських Конгрегаціях, щоб одного з вас призначено греко-католицьким єпископом у Празі. Одним словом вам мало було вже «василіанської шаки», бажали єпископської мітри та церковної незалежності. Відчитую це сьогодні як наступний продуманий ваш крок у напрямі творення окремої групи, яка була б юридично незалежною та яка мала б жити не за церковними католицькими, але за вашими принципами.

5. Наступним вашим кроком були відвідини у моїй резиденції у Вроцлаві о. Маркіяна Гітюка. Отець Маркіян приїхав до мене, без скорішого домовлення, пізнім вечором 28 травня 2003 р. Були це одинокі відвідини когось із вас у Вроцлаві. Показалось тоді, що ви є збунтовані проти папського призначення о. Владислава Гучка єпископом у Празі. Отець Маркіян переконував мене про негідність о. Гучка на єпископський уряд та намовляв мене, щоб я перебрав, під свою юрисдикції греко-католиків у Чехії!!! Я спитав його, що сталось з вашим обітом послуху Святішому Отцеві? Я пробував також переконати о. Маркіяна, щоб ви пішли поклонитись новому єпископу, та щоб відкрили закритий вами перед ним собор. Показалось пізніше, що зустріч з єпископом нічого не дала, бо скоріше ви зорганізували маніфестацію перед Апостольською Нунціатурою у Празі проти його папського призначення, а ваші люди пробували не допустити до єпископської хіротонії о. Владислава Гучка. Як одинокий український греко-католицький єпископ я був тоді на хіротонії у Празі та усе це бачив на власні очі.

Отці, шановні панове,

Повторюю своє твердження записане на початку цього листа - ви ніколи не були серцем і душею у Греко-католицькій Церкві ні у Василіанському Чині. Ви, як партикулярна спільнота, потребували лише визнання офіційною церковною структурою. Ви хотіли і хочете влади, щоб по-своєму заволодіти Церквою для своїх цілей. Не вдалось вам офіційно дійти до єпископської гідності у католицькій Церкві. Для мене це наявне свідоцтво діяння Святого Духа у Церкві. Чи і хто незаконно святив вас на єпископів, не знаю і не буду цього доходити. Застановляюсь лише, яким буде Ваш наступний крок? Коли пробуєте вмовляти людям, що єпископи є покарані, що Блаженніший є покараний, що Префект Конгрегації Східних Церков є у карах, що єпископські свячення є недійсними, коли сьогодні повчаєте і напоминаєте Папу, то що буде дальше? Невже проголосите, що один з вас є «правовірним» папою?

Панове, не буду вас страшити та накладати на вас церковних кар, так як ви це робите супроти моєї особи та інших єпископів. Хоча я вже десять років єпископом, ще ніколи на нікого не накладав церковних кар і маю надію, що не буду мусів цього ніколи робити.

Помолюсь за вас та відслужу Божественну Літургію, щоб Господь дав вам правдиву мудрість і навернення, щоб увільнив вас від ненависті та щоб був для вас милосердним і щоб не попали ви у пекло та не потягнули за собою невинних, збаламучених людей.

З молитвою

+ Володимир Р. Ющак, ЧСВВ
Владика Вроцлавсько-Гданський

джерело (http://www.ugcc.org.ua/824.0.html)

Liliyah Romanova
14.09.2009, 14:50
УГКЦ дала гідну відсіч звинуваченням «підгорецьких монахів» (http://zik.com.ua/ua/news/2009/09/11/195878)

Парох парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ протосинкел Орест Фредина порівнює діяльність «підгорецьких отців» зі «загально відомою практикою безбожницького режиму, коли «без суду і слідства» почали засуджувати судом так званої «трійки» та вивозити на заслання» духовенство УГКЦ. Про це він пише у відкритому листі до так званих «підгорецьких монахів», в якому дає відповідь на звинувачення останніх у листівці від 23 серпня, яку вони масово поширюють в середовищі УГКЦ.

У своєму листі, який розміщений на офіційному сайті Львівської архиєпархії, отець Орест порівнює діяльність «підгорецьких отців» зі «загально відомою практикою безбожницького режиму, коли «без суду і слідства» почали засуджувати судом так званої «трійки» та вивозити на заслання» духовенство УГКЦ. Відповідаючи на звинувачення, висловлені «підгорецькими отцями» щодо його діяльності зокрема та дискредитації Глави УГКЦ й інших єпископів, протосинкел Львівської архиєпархії УГКЦ наголосив: «майже усі єпископи УГКЦ в Україні, навіть нововисвячені, це колишні підпільні священики, які, як добрі Христові Пастирі, ревно боронили свою Церкву під час більшовицького терору, і, як мені відомо, Вас між ними не було. Натомість, Ваш самопроголошений голова, це колишній священик Російської Православної Церкви Московського Патріархату». На сьогодні ж він, будучи отцем-мітратом, самопроголосив себе єпископом УГКЦ.

«Коли наші священики терпіли гоніння за віру та вірність Католицькій Церкві, Ваш, так званий «голова», а саме Михайло Осідач, – віддано служив у церкві, яка була повністю підконтрольною комуністичній, безбожницькій державі. За таке вірне служіння, за благословенням Московського Патріарха Пімена, отримав митру з рук єпископа Никодима РПЦ. Це було саме в рік 1989, в час, коли наша Церква з тріумфом вийшла з підпілля», – йдеться далі у листі.

У зверненні о. Орест Фредина також наголошує, що християнському духу чужі такі дії, які чинять «підгоретські отці», що, прагнучи влади, намагаються творити свою, «істинну» Церкву. «У 1945 р. гоніння більшовиками Української Греко-католицької Церкви розпочалось брехливою публікацією Ярослава Галана «Хрестом і мечем» проти діяльності Голови нашої Церкви, а саме світлої пам’яті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького. З того часу наших єпископів, священиків, монахів, монахинь та вірних, за загально відомою практикою безбожницького режиму, «без суду і слідства» почали засуджувати судом так званої «трійки» та вивозити на заслання. Характерні риси такої практики зустрічаю сьогодні у Вашій діяльності та публікаціях, де Ви засуджуєте всіх і все судом своєї «трійки», і пишете про анатему на єпископів та священиків», – сказано у листі.

З найновіших публікацій «підгорецьких отців», яких Католицька Церква піддала карі великої екскомуніки, випливає, як йдеться у зверненні о. Ореста, що вони «наклали анатему» не лише на весь єпископат УГКЦ, а також на 44 працівників папських декастерій, 228 католицьких єпископів Індії, інших 395 католицьких єпископів, 14 Генеральних Настоятелів, 7 керівників руху Фоколяре та 5 священиків.

Вимагаючи засвідчення вірності Католицькій Церкві від священнослужителів та єпископів УГКЦ, як зазначає о. Орест Фредина, самі «підгорецькі монахи» не вирізняються такою чеснотою. «У Вашому зверненні до Президента України, Ви зазначаєте, що копію звернення відсилаєте Президентові Росії п. Медвєдєву і православним єрархам. Признаюсь, мене це зовсім не дивує, але наглядно показує «якого поля ви ягоди», – наголосив священик. Про це інформує прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ.

Водночас протосинкел Львівської архиєпархії УГКЦ зазначив, що молиться за вірних, введених в оману «підгорецькими отцями», а також – «за просвітлення сердець та ласку зцілення для спасіння душ» самих «підгорецьких отців».

Копії відкритого листа протосинкела Львівської архиєпархії отримали також Предстоятель УГКЦ Патріарх Любомир, єпископи УГКЦ, голова Львівської ОДА Микола Кміть, голова Львівської міської ради Андрій Садовий.

Liliyah Romanova
13.11.2009, 16:47
Ото читаю тих підгорецьких "монахів" (точніше самозванців, бо вони в усьому самопроголошені) і сміху стримати не можу. То ж які хворі голови в тих людей!Єресі екс-кард. Л.Гузара та апостатичного Синоду УГКЦ – це не дрібниця, тому що йдеться про вічне спасіння чи вічну погибель сотень тисяч душ і це стосується цілої території України.
В 2007 році в Ожидові (Львівська область) з рейсів зійшов поїзд, який перевозив фосфор. У 2008 році була повінь на Західній Україні (Івано-Франківськ, Коломия, Стрий...). В листопаді 2009 особлива епідемія грипу також охопила передусім Західну Україну.
Божий заклик до покаяння є надзвичайно актуальним і сьогодні. Зупинімся і запитаймо себе: Боже, що цим хочеш сказати Церкві, народу і мені?
Жалюгідно, дуже жалюгідно...
Таки часом правда, що Бог за кару відбирає розум.

Oddly
13.11.2009, 17:50
Жалюгідно, дуже жалюгідно...
Таки часом правда, що Бог за кару відбирає розум.
і повернуся до свого питання -
але ж і такі "позбавлені розуму" проповідники знаходять свою аудиторію, не один же ж для одного вони проповідують. і фінансувати їх хтось має.
то чи існують законні підстави припинити таку чи схожу діяльність?
може, не в Україні, то хоч десь прецеденти бували?
чи це тільки буває, коли йдеться вже пост-фактум про масові самогубства і т.п.?
може, в Церкві є якісь закони, які забороняють таке? чи далі, ніж застереження у формі листів, чи застереженн на своїх проповідях, Церква просто не може піти? і чому?

Liliyah Romanova
13.11.2009, 17:54
але ж і такі "позбавлені розуму" проповідники знаходять свою аудиторію, не один же ж для одного вони проповідують. і фінансувати їх хтось має.
Цих Москва фінансує.
Останній лист до папи вони чомусь продублювали президентові Росії. Але ж православних навернутися не закликають...

то чи існують законні підстави припинити таку чи схожу діяльність?
Нащо? Люди мають право вибирати собі біду самі. Хочуть, аби їм мізки парили - то їхня справа. Церква чітко висловилася щодо цих самозванців. Далі вже не в її компетенції щось робити. Переслідувати чи як?
То вибір людей. Церква сказала, що вони відлучені від Церкви. Якщо люди хочуть бути там, ніц не зробиш. Насильно водити їх до іншої церкви?
Звичайно, коли ті божевільні приходять до офіційних будівель Церкви й заявляють, що то тепер їхнє, то ніхто їм не уступить і їх виставлять за двері, при потребі застосувавши силу. А так, що ще робити більше? Та й нащо?
чи це тільки буває, коли йдеться вже пост-фактум про масові самогубства і т.п.?
Ну, там вже кримінальна відповідальність. Церква до того взагалі не пхається.

Oddly
13.11.2009, 18:01
Хочуть, аби їм мізки парили - то їхня справа.
але ж часто їм парять мізки проти їх волі, застосовуючи різні методи впливу і контролю, контролю свідомості в тому числі.

виходить, що нікому до того нема діла. і ніхто не застраховани від такого впливу. Церква такі псевдо-секти відлучає від свого лона, ок.
держава формально не має підстав звинувачувати їх ні в адміністративній, ні в кримінальній відповідальності (до пори до часу).
всі "умили руки"
коротше кажучи - на цьому вони і виїжджають.
нема на то ради?

Kasia
13.11.2009, 18:37
Цих Москва фінансує.
де читали?

Liliyah Romanova
13.11.2009, 18:46
але ж часто їм парять мізки проти їх волі, застосовуючи різні методи впливу і контролю, контролю свідомості в тому числі.
Туди їздили наші єпископи. Знаю точно, що коли був мітинг їхній у Львові, то теж наші отці підходили до людей поговорити. Повірте, що багато людей хочуть бути глухими й сліпими, їм не потрібна Правда, їм вистачить їх маленька особиста правдочка.
держава формально не має підстав звинувачувати їх ні в адміністративній, ні в кримінальній відповідальності (до пори до часу).
Був нещодавно скандал. Батьки пожалілися, що дитину насильно забрали в монастир туди, до підгорецьких. Дівчину допомогли вирятувати, але по якомусь часі вона знову туди вернулася. При тому, її власна мама туди відвезла.
Що ви хочете, аби Церква робила зі свого боку? Репресії, переслідування? Яка ж то буде Церква тоді?

До речі. Вони мали маніфестацію щодо "утиснення інших релігійних переконань в Україні" і той день, коли Медведєв виступив зі своєю першою образливою заявою. І він власне теж говорив про утиски. Чомусь саме підгорецькі були покликані підтвердити це. Особливо на руку те, що це на ЗУ відбувається. Коротше, шкода говорити...де читали?
Не московський патріярхат. А політична Москва. Це непряме фінансування. Є всі підстави так вважати.

Kasia
13.11.2009, 20:01
Є всі підстави так вважати.
хотілося б почитати.

Liliyah Romanova
13.11.2009, 20:19
хотілося б почитати.
Касю, вас так зачіпає Москва? ;)
А скажіть, чи можна почитати про всі підкилимні справи? Такі речі виходять на світло (якщо виходять) на папері набагато пізніше, коли справа уже зроблена. Усім відомо, що сталося в Лондоні, чиїх рук то була справа. А яка реакція на це Москви?

Якщо таку інформацію говорить представник православної церкви в Римі, вочевидь, на неї не варто уваги звертати. А всі збіги, про які вже раніше написала - це просто збіги. :girl_wink:

Kasia
13.11.2009, 20:51
Касю, вас так зачіпає Москва?
Лілю, а звідки ви взяли , що зачіпає??:girl_haha:

мені цікаво, підстави висновків, які ви робите, ось і все.
а щодо зачіпання - я не зачіпаюся. я чемна.:girl_cool:

Liliyah Romanova
13.11.2009, 21:25
мені цікаво, підстави висновків, які ви робите, ось і все.
Це не висновки. Це чітка інформація. На жаль, така ж підкилимна, як і "продєлкі".
Лілю, а звідки ви взяли , що зачіпає??
Я про те, що вже не вперше про Москву перепитуєте. От я й подумала грішним ділом... :shy:
Я наприклад від очевидців чула про події, коли проводили псевдособор і хотіли УГКЦ знищити. Там дуже багато цікавого можна було почути. А почитати про ці всі факти нема де. Те саме й тут. Людина сказала прямо, при тому така, що не вірити нема підстав, а почитати - хто би наважився про це прямо офіційно говорити? Ніхто не любить міжнародних скандалів. :)

Picasso
03.12.2009, 02:21
Одна "шанувальниця Лішнянських явлінь Богородиці"(бабця дружини),уже просто дістала з проханнями охреститись! Для неї хрещення,яке я отримав при народженні, шлюб-недійсні! Аргумент:"Бог є тільки в Лішні!"

Sera
03.12.2009, 11:42
Може хтось чув про секту "Школа єдиного принципу"?У мене родичка в ній по вуха загрузла і всіх тягне туди,каже,що то не секта,а просто рух.А я щось ніяких вагомих аргументів не маю.От тільки в інтернеті про них погане знаходжу-що їх вже і від церкви відлучили і т.д.Може хтось щось скаже? Буду дуже вдячна.

Liliyah Romanova
03.12.2009, 15:38
От тільки в інтернеті про них погане знаходжу-що їх вже і від церкви відлучили і т.д.
Навряд чи хтось скаже щось більше за це. Думаю, варто розпитати на сайті УГКЦ. Може, там більше знають.
Взагалі треба дивитися на дії та наслідки. Просто проаналізуйте, що там відбувається і як змінилася родичка.
А можете подати більше інформації? Може, якісь лінки тощо?

Sera
03.12.2009, 16:11
Щось не подумала про сайт УГКЦ.Подивлюся.І мабуть ще в священника спитаюся при нагоді.
Ось лінки,які є більш-менш інформативні(як на мене)

http://www.pravostok.ru/ru/education/questions/printable.php?id=79&print=1 це про відлучення(тут можна почитати книжку про це)

http://dl.biblion.realin.ru/text/34_Sektovedenie/Novye_religioznye_obrazovaniya._Entsiklopediya/ANC/doc/occult/asaul/001.htm це лист до людей

http://www.askme.ru/list.ghtml?ID=251776&Is_answer=1 а це просто розповідь однієї людини(не гарантую,що це правда-наткнулася на це,коли лазила в неті)

Хоча в неті по тому є багато інформації.

P.S.:а родичка дуже змінилася,причому в гіршу сторону.Ми з нею взагалі не можемо нормально спілкуватися через її зміни.Тому я й почала шукати інформацію про цю секту.

Liliyah Romanova
03.12.2009, 19:13
P.S.:а родичка дуже змінилася,причому в гіршу сторону.Ми з нею взагалі не можемо нормально спілкуватися через її зміни.Тому я й почала шукати інформацію про цю секту.
Якщо змінилася негативно, стала фанатичною, то це вже є ознака того, що то не від Бога. Як то кажуть, диявола пізнати по хвості, що за ним тягнеться. Хвіст - це діла й наслідки.

Picasso
12.12.2009, 05:08
Усі релігії основані на страсі багатьох та кмітливості інших! /шумерське прислів"я/

Liliyah Romanova
15.12.2009, 03:06
Хе... таки підгорецькі отці зі своїм дахом попрощалися. :xaxa:
Вони вислали до теперішнього папи вимогу про оголошення посмертної екскомуніки Івану Павлові ІІ. :girl_crazy:
Лист назвали тако: Пропозиція посмертної екскомуніки Івана Павла ІІ за масовий геноцид віри католиків.
Витяг:
Є питанням, хто так старанно намагається пришвидшено беатифікувати або й канонізувати Івана Павла ІІ. Це ті, які хочуть з його єретичної позиції зробити норму і легалізувати фальшиві течії, які пропустив до Церкви і прямо втілив на офіційні місця.
[...]
Святіший Отче, те, що пропонує Вам наш правовірний Синод єпископів, є у цілковитій згоді не тільки з Божою волею і зі справжнім добром Церкви, але водночас це є зобов’язуючим Божим словом для Вас, з якого невдовзі будете складати звіт перед своїм Спасителем.
На черзі сам Венедикт. А тоді, певно, замість 4-ох єпископів, у Підгірцях уже правуватимуть 4-ри папи. :girl_haha:

Ірка-Шкірка
25.12.2009, 18:24
Перечитала гілку, а також в інеті пошукала про підгорецьких отців. Жах, як на мене, що таке діється. Люди сходять з розуму, і найгірше те - що це не поодинокі явища, типу кілька божевільних, а вони за собою тягнуть масу, і навіть на начебто дружній згуртованій західній україні починається розбрат...
Те саме можна сказати про якогось отця з Рясного. Я не надто в темі, але мені здається, що якщо в церкві настроюють ПРОТИ інших людей, то такий священник не має права проводити богослужіння.

Скажіть, хто в темі. А де вони правлять? Звідки ті отці підгорецькі? Я в Підгірцях була на відправі в монастирі (він за селом, окремо), і була в церкві, тій, що в комплексі з замком підгорецьким.

Liliyah Romanova
25.12.2009, 20:14
і навіть на начебто дружній згуртованій західній україні починається розбрат...
Якраз на західній Україні ґрунт найбільш сприятливий. Як то не сумно... Я часто бачу ситуації, з яких лище один висновок напрошується: українець українцеві вовк.Скажіть, хто в темі. А де вони правлять? Звідки ті отці підгорецькі? Я в Підгірцях була на відправі в монастирі (він за селом, окремо), і була в церкві, тій, що в комплексі з замком підгорецьким.
Отці з Чехії здається. Там забагато деталей до розповідей. Але вони вже раніше хотіли самопроголоситися. От серед наших селян їм і вдалося, бо люди не в Бога вірять, а в священиків.

Ольга
25.12.2009, 20:36
Але вони вже раніше хотіли самопроголоситися
тепер вони самі собі висвячують священиків... самодостатні! Але певне скоро мало території залишиться, в одному селі стільки єпископів і священиків...

Liliyah Romanova
25.12.2009, 21:07
тепер вони самі собі висвячують священиків... самодостатні! Але певне скоро мало території залишиться, в одному селі стільки єпископів і священиків...
Ну, папу Івана Павла ІІ вже єретиком проголосили. Оскільки Ватикан таки беатифікує (http://newsru.com/religy/02apr2007/beatificatia.html) його, то до анатеми Венедиктові один крок. Так що скоро будемо мати 4 папи.

Ука
28.01.2010, 13:59
Читаю РІСУ, виявляється Підгорецькі активізувалися (http://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/34109/).

Liliyah Romanova
20.04.2010, 21:06
У Львові в неділю, 11.04.2010, з 17:00 до 19:00 відбулася маніфестація за охорону дітей і сім’ї від гомосексуальної пропаганди і намаганнями впроваджувати дискримінуючи закони, які нищать сім’ю і загрожують беззахисним дітям. Похід розпочався від Ратуші виступом представника Комітету зі збереження християнської спадщини. Наголошувалося на цінності сім’ї для майбутнього України. Далі вказувалось на необхідність публічного виступу на захист від гомосексуальної інвазії, яку некритично пропагує керівництво Євросоюзу на шкоду народам цілої Європи. Один з доповідачів нагадав свіжу інформацію з щоденної преси. На титульній сторінці газети „Високий Замок” є велика фотографія 2-річного хлопчика з великим написом: „Українська дитина на замовлення бельгійських геїв”. Це повідомлення вказало на актуальність боротьби за охорону дітей.

Процесія вийшла зі співом релігійних та народних пісень і продовжувала похід з двома зупинками на проспекті Свободи. Перед спорудою Обласної Ради були виголошені наступні промови. В поході взяло участь близько 1000 людей. Багато з них несли різні гасла. Суть маніфестації була виражена на 4-рьох великих транспарантах, які вимагали від президента і влади України прийняття 4-рьох законів:

1) Закон про охорону дітей, молоді і сім’ї від пропаганди гомосексуалізму. Вважаємо необхідним ввести цей закон, насамперед, у сферу політики, освіти, культури, охорони здоров’я, мас-медіа.

2) Закон про заборону реєстрованого партнерства. Йдеться про закон, який забороняє ставити стосунки двох людей однієї статі на один рівень з нормальною сім’єю.

3) Закон про заборону переслідування за т.зв. гомофобію. За терміном „гомофобія” ховається обман. На його основі захищаються гомосексуалісти, а караються їхні жертви, які намагаються себе боронити.

4) Закон про заборону усиновлення дітей гомосексуалістами. Гомосексуалісти неспроможні здорово і морально виховати майбутнє покоління.
Найбільше здивувало, що виступають за відміну закону про гомофобію. Вочевидь, дуже християнська вимога.
До речі, ознаки секти проявляються все яскравіше.
Я все чекаю, коли нарешті папами самопроголосяться. :xaxa:

Ольга
08.12.2010, 12:56
відриваємо очі і читаємо про ЩО ТАКЕ ГРУПА ДОГНАЛА І ХТО ЗА НЕЮ СТОЇТЬ (http://risu.org.ua/page.php?id=21&name=conferencedetails&_lang=ua&&questions_p=0)

Donner
17.03.2011, 14:01
І сміх, і гріх:
Скоро Папський Престол буде в Україні
Цілком реально, що дуже скоро - найдалі в травні - Ватикан залишиться без Папи. Таке рішення прийняли найправовірніші з правовірних "єпископи" з богохранимого града Підгірці: http://www.community.org.ua/ukrletters.html
Підгорецькі громадяни Кульпаркова звинувачують Папу Бенедикта ХVI в єресях і пропонують йому покаятися, інакше погрожують виключити його з Церкви. В такім випадку Апостольський Престол переїде в Підгірці, а Папою Підгорецким стане хтось із місцевих "владик". Вже зараз місцеві селяни активно перекваліфіковуються, адже присутність в їхньому селі Татка Підгорецкого значно вплине на туристичний та промисловий потенціал села. Наприклад, Бодьо, який мешкає в другій хаті від магазину, вчиться шити папські пантофлі, Ганя зі сфиноферми каже, жи буде вишивати хрестиком папську туніку, а зварщик Микола варить з китайського позолоченого дроту папську тіару. Столяр Місько вже вирізьбив патерицю, а хлопи з місцевої футбольної команди вчать прийоми самооборони й готуються стати папською гвардією. Фірман Гаврило каже, жи вже робить броньовану фіру - папомобіль, а секретар сільради Марина готується писати для майбутнього папи послання "Pidgirci et orbi".
Як бачимо, дуже скоро Підгірці стануть "вічним містом", а разом з ними й літня резиденція Татка Підгорецкого - богохранимий Кульпарків.
Джерело: http://ab-zac.blogspot.com/

Liliyah Romanova
03.05.2011, 20:37
Будемо мати українського папу? :xaxa:

Питання несерйозне, вочевидь. :mocking: Просто насмішила мене новина про останні події в підгорецькій божевільні. :wacko1::wacko1::wacko1:

Ті самопроголошені єпископи на чолі з нещодавно самопроголошеним патріярхом оголосили екскомуніку покійному блаженному Іванові Павлові ІІ та теперішньому папі Бенекдитові VI. :rofl: З усіма наслідками для всіх вірних і послідовників Католицької Церкви. :xaxa::xaxa::xaxa:

Проголошення екскомуніки на
Папу Бенедикта XVI та Івана Павла ІІ

Візантійський Католицький Патріархат в авторитеті апостольського і пророцького уряду в ім’я Господа нашого Ісуса Христа перед Богом зобов’язує в сумлінні всіх католиків та оприлюднює:

1. Беатифікація покійного Папи Івана Павла ІІ є недійсна.

2. Покійний Папа Іван Павло ІІ згідно Галатів 1,8-9 сам себе виключив з Христової Церкви. Причина – його апостатичний жест в Ассижі, яким він відкрив Церкву духу антихриста.

3. Папа Бенедикт XVI беатифікацією духа Ассижу – духа антихриста – сам себе також виключив з Христової Церкви.

Наслідки (результати) апостазії Папи:

1.5.2011р. настав стан sedes vacantis.

Кожен священик тепер зобов’язаний перед вірними дистанціюватися від духа Ассижу. В Літургії він вже не сміє згадувати ім’я апостата Бенедикта XVI, ані єпископа-апостата. Якщо він залишиться в єдності з духом апостазії, тоді Літургії він, вже як апостат, служить недійсно.

Візантійський Католицький Патріархат призначений Богом, щоб оберігати правовірне вчення Католицької Церкви, а тепер і Латинської Церкви. Аж коли буде вибрана правовірна католицька ієрархія і правовірний наступник на Папський Престол, тоді з цього Богом даного обов’язку Патріархат буде звільнений.

Ніяк не можу зрозуміти, як можуть люди в такі маразми вірити й за цими божевільними слідувати?
Вони ж ніц не роблять, тільки проклинають то одних, то інших.

MarichkaR
04.05.2011, 00:31
Скоро Папський Престол буде в Україні
Цілком реально, що дуже скоро - найдалі в травні - Ватикан залишиться без Папи. Таке рішення прийняли найправовірніші з правовірних "єпископи" з богохранимого града Підгірці:
Також, читала цю статтю, дуже вона мене розсмішила. :girl_crazy:
Бідні ці підгорецькі "єпископи", таке мелять, що дісно здається, що вони божевільні.:girl_impossible:
Спілкувалася я з жіночкою, яка випадково попала на їхні реколекції, то вона була від тих наук в шоці. В перший день реколекцій в неї "монахині" забрали мобільний і не випускали на вулицю. В трапезній давали усім пити дивний чай і слідкували за тим, щоб люди випивали його до кінця. Цій жіночці вдалося подзвонити до чоловіка, який її забрав з реколекцій.
Як люди, які є вірними "Правовірної Церкви", не бачать, що це секта. Хоча, є іформація, що догналівці діють за допомогою гіпнозу.:girl_in_dreams:

Будемо мати українського папу?
Цікаво, де вони папу візьмуть, якщо вони ще не кардинали?:girl_crazy:
Напевно, самовисвятяться.

Liliyah Romanova
04.05.2011, 04:18
Напевно, самовисвятяться.
Нащо висвячуватися? Їх же ніхто на єпископів не висвячував, самопроголосилися. Так і тут зроблять. Яка проблема? Папу можуть обрати навіть серед несвящеників, є правила й процедура. Сподіваюся, щоправда, що підгорецькі аж так добре не обізнані в тих справах. Хоча, їхнім умам того й не треба, там досить ідей і без інформації. :girl_crazy:

kawwa
04.05.2011, 15:57
Моя знайома деякий час захоплюється новим "віянням" - книгами і вченням, чи як його назвати, Гарафіни Маковій. Недавно бачу, що вже "вдарилась в нього конкретно". Для розмови з нею хотілося б бути обізнаною доконечно. В інтернеті знайшла різні відгуки, дещо вони сумбурні. Не знайшла чіткої позиції нашої церкви (УГКЦ), або не знаю де шукати. Може хтось допоможе інформацією.

Ука
06.05.2011, 17:01
документи щодо секти догналітів (http://www.scribd.com/full/54777066?access_key=key-6h0rgve1nzf2g86jcar)

Fechka
06.05.2011, 18:19
"єпископи" з богохранимого града Підгірці
Тому 5 років і я була там на реколекціях.
Спочатку там був мій тато (якого затягнула тітка), котрий повернувся звідти іншим (був впевнений ,що на нього зійшов "Святий дух"! Спалив майже всі книжки(детективи;пригодницькі(на його думку там купа розпости) та ін.;іграшки з зірками-довго розповідати); перестав дивитись телевізор;проводив багато часу в молитві(молячись в основному з тої літератури яку дають там!)Ревно постив сидів на хлібі і воді!Чоловік який важив під 130кг-схуд за великодній піст до 80кг(постарів на років 20!!)! Для всіх це було шоком(а він жалів нас!)!
Почав переконувати мене(мама непіддавалась! )Відмовити татові від реколекцій немогла .Поїхала прихопивши коліжанок...
Якщо змінилася негативно, стала фанатичною, то це вже є ознака того, що то не від Бога.
Власне фанатизм там на кожному кроці; таки добре, що реколекції 3 чи 4дні, а не більше; Я також повернулась іншою.Чоловік не любить згадувати той час!Та в перший день він мовчав, а на наступний плакав; казав що у мене є вони(доня і він),а я відчула там як ми житимемо в раю(не відчувала потреби в чоловікові в донечці,-мене не хвилювало як вони!.
З молитвою мені йшло гірше(тато живе в селі; відповідно тратив на молитву майже весь день-там не просто молитва, а постійний крик до неба,все дуже енергійно-в стані трансу...),а я мусіла гуляти з малою,+вечеря; сусіди, коліжанки. Я не хотіла ніяких забав; друзів-а чоловік не здавався,тягнув мене всюди аби тільки не закривалась в кімнаті; туди більше не пускав-казав неможе завести; малу немає на кого залишити і т.д.)-(молилась поночам!Виходило на так фанатично як в тата!!Благо,що не жили разом з батьками.. бо не знаю як би зараз було!!!)
Татові ставало гірше-злий почав на нього наступати!Чим частіши він туди їздив тим гірше йому ставало.(Не можу чітко розповісти; та одного дня (десь через 1 рік чи півтора)тато сказав ,що мене в це втягнув тому хоче аби я перестала молитись по тих книжечках! Бо то від злого! Він це відчуває..Почав їздити до Вороновського! і потроху одужав!Він затягнув з села чималу громаду.. та перестав ходити до підгорецьких лише він; інших не переконав, вони не ходять до нашої церкви(іздять лише до Підгорецьких!).
Минулого року став в сільській церкві -паламарем. Відмолює свій гріх! Йому важко, злий так просто не відпускає...Він багато думає,проте зараз це тато який порадить, поговорить; який настановить, який бачить не тільки церкву але й внуків, проблеми сьогодення і т.д.(Основне, мама- щаслива!)...
Тітка татова виробляла невідомо,що ;Дзвонила; погрожувала, казала ,що дідько оселився в нас.. і т.д.; Тато просто за неї молився...Богу дякувати минулого року вона попала на сповідь до священника в костел (Не знаю як трапилось; вона постійно їздила до них;) З костелу подзвонила татові і вибачилась...Тепер також туди не ходить...
Важкий досвід..описала в пару рядків; та ви й уявити собі не можете що ми пережили...
Це наш досвід ...Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться............

HOPIC
06.05.2011, 23:40
не знаю де шукати. Може хтось допоможе інформацією.
колись бачила оголошення в церкві андрія проти (не знаю, чи правильно?) тих книжечок..то, напевно, мож в тамтешніх священників запитатися.

MarichkaR
07.05.2011, 01:04
Це наш досвід ...Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться....

Дуже шкода, що ваша сім*я мала такий прикрий досвід. Молодці, що вчасно відійшли від тої секти. Бог охороняє вашу родину, а з Богом нічого не страшно!

fotynasop
10.05.2011, 14:35
А коли Ілля патріархом став? Щось я відстала від "підгорецької божевільні". Він мабіть і папою стане? Це ж буде наступна його сходинка?
Так, і священикам нашим він часу на роздуми дав до 16.6.2011.
Ну що ж, будемо чекати. Нехай простить Господь їм їх гріхи.

Liliyah Romanova
11.05.2011, 06:35
Важкий досвід..описала в пару рядків; та ви й уявити собі не можете що ми пережили...
Дійсно важко уявити. Богові дякувати, що то вже позаду й вас Господь беріг і вашого тата також! Нехай далі береже й посилає вам і вашій родині здоров'я! Дуже шкода, що ви таке перейшли, але дуже вам дякую, що поділилися цією історією!!

Bogdanka
11.05.2011, 11:10
Це наш досвід ...Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться.......
Fechka, молодець, що написали. Дякуйте Господові, що дав Вам такого чоловіка. Аж мені недобре стало. Але що то казати... я внучка священника, відповідно як і мої двоюрідні брати, а мали ми з моїм старшим двоюрідним історію цілу, досить давно то було з Білим Братством. Слава Богу, що все скінчилось без наслідків, а могло також бути по-різному. Диявол затягує в різний час, в різних іпостасях і чигає на кожнім кроці.

медведик
12.05.2011, 10:26
Давню історію має джерело у с. Грушів Дрогобицького району,яке знаходиться у самій церковці. За давніми переказами на місці теперішньої церкви у ХVІІІ-ХІX ст. росла велична стара верба. Посеред її гілля високо вгорі була прикріплена ікона. В дуплі верби з часом з’явилася вода, як у криниці. Люди зауважили, що вона має цілющу силу. У 1855 р. мешканці села потерпали від страшної епідемії холери. Тоді побожні люди здогадалися відновити джерело, що перед тим понищив і закидав сміттям якийсь негідник. Епідемія припинилася, люди були врятовані. А той, хто насмілився осквернити святе місце, та його родина загинули."

З'ява Божої Матері у Грушеві (1987)

З'ява Матері Божої у цьому селі припадає на 1987 р. Тоді, навесні, у старенькій каплиці Пресвятої Трійці 1878 з'явилась Пречиста Діва Марія. Ця звістка дуже швидко поширилась по околиці. На святе місце цілодобово почали прибувати паломники, які чітко бачили видіння Матері Божої то в голубому, то в чорному одязі. Таку переміну кольорів пояснювали пересторогою Богородиці: якщо навернетесь до Бога, будете на небі, якщо ж ні, попадете у пекло. А це, як відомо, були атеїстичні часи.
Спочатку місцева влада робила всілякі перепони для відвідувачів. Тоді вірні християни звернулись до останнього керівника Радянського Союзу Михайла Горбачова, і він дав розпорядження не перешкоджати прочанам їхати до святого місця.
У день Вознесіння Господнього люди бачили Пречисту Діву востаннє. Розповідали, що над капличкою з'явилося сяйво, в якому виднілись чіткі обриси Божої Матері. Поклонившись на всі сторони, Богородиця вознеслася на небо. Часи віри заторжествували. Церковна комісія, яка теж досліджувала явище у Грушеві, на жаль, нічого конкретного не сказала, незважаючи на те, що сюди їхали люди майже з цілого Радянського Союзу. Наявність чуда, звісно, не заперечувалась, але конкретних доказів для його підтвердження було замало.
Зараз про Грушів, як місце появи Богородиці у новітні часи, згадується дуже рідко. Але відомо, що з Америки для іконописця Василя Стефурака надійшло замовлення на створення образу Об'явлення Богородиці в Грушеві. Значить, комусь іще небайдужа доля цієї місцини і тої події, яка мала місце.

Послання Діви Марії в Грушеві

В Грушеві Пречиста Діва сказала декілька послань, в яких зверталася до України, до першого народу у світі, який посвятився їй уже в 1058 р.: “Україно, моя доню, приходжу до тебе в найтяжчих хвилях твого життя. Ти мене перша вибрала собі за свою Царицю.”
А іншого разу: “Моліться і наверніться, то третя світова війна не почнеться. Скоро будете вільні”.
Ще інше послання:
“Вчіть дітей молитися, вчіть дітей жити в правді. Чорнобиль є знаком для цілого світу. Без-устанно моліться вервицю; вервиця це зброя проти сатани. Він боїться вервиці. Щодня моліться вервицю. Я прийшла до Вас, щоб подякувати українському народові, бо за останні 70 років ви найбільше терпіли за Христову Церкву. Я прийшла, щоб вас потішити і сказати, що ваші терпіння скоро закінчаться. Україна стане незалежною державою, чиніть покаяння і любіться. Приходить доба, яка була предсказана, як кінець часів. Погляньте на безпорядок, який панує у світі, на гріхи, байдужість, кровопролиття. Приходжу до вас зі сльозами в очах і прошу вас моліться і працюйте для добра і Божої слави. Україна була першою, яка признала мене Царицею, а я прийняла її під свій покров. Працюйте для Бога, бо без цього нема щастя і ніхто не осягне Боже Царство. Українці мусять стати апостолами для російського народу, бо якщо Росія не навернеться, то буде ІІІ світова війна”.
Джерело http://uk.wikipedia.org/wiki

При в"їзді у село Грушів стоїть Фігура Діви Марії.Учора задзвонила сестра, сказала , що статуя Діви Марії почала виділяти сльози, у присутності великого зібрання людей біля фігури Діви Марії вже розпочалися богослужіння.Доїхати до цього села можна маршрутом №722 з Головного залізничного вокзалу м.Львів платформа №3, інтервал відправляння щопівгодини або щогодини, час добирання близько півтори години.

Liliyah Romanova
12.05.2011, 16:03
Українці мусять стати апостолами для російського народу, бо якщо Росія не навернеться, то буде ІІІ світова війна.
Але бздури! Це, до речі, одна з ознак неправдивості явління. Богородиця ніколи не буде пхатися в політику! Якщо ж пхається, то це явно диявол під її ликом до людей підкрадався. Того й забули про те місце.
Господь сказав однозначно, що нема перед Богом грека, єврея, бо всі перед ним рівні! Якщо явління Марії суперечать писанню - це ознака, що то нечистий людей спокушає.
Люди, не їздіть туди! Уже маємо Лішню, вистачить!

Liliyah Romanova
12.05.2011, 16:09
То ж треба! Спитала в ґуґл, хто ще про це говорить, а то ноги ростуть із дуже нецікавого місця. То підгорецька божевільня хоче побільше люду собі заманити. Тоді мене не дивують такі послання.

Маруся-мама
16.05.2011, 18:17
Благо,що не жили разом з батьками.. бо не знаю як би зараз було!!!)

Ой, був б розвід. Так сталось в мого двойорідного брата, бо був ВЕЛИЧЕЗНИЙ вплив зі сторони його тещі на його жінку.

manka
15.06.2011, 15:17
Це наш досвід ...Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться.
Дуже вдячна вам за вашу розповідь, бо тепер це наша проблема: мешканців вул. Плугової, Миколайчука, Грінченка. Ось тут детальніше
http://lviv24.com/news/newsVideo.do?grekokatoliki_molyatsya_shhob_z_kapli tsi_pishli_sektanti&objectId=73669
Вже не знаємо як з тими сектантами боротися
В неділю, понеділок, середу і п"ятницю о 20.00 біля каплиці правиться служба, щоб звідси пішли сектанти.

Fechka
15.06.2011, 15:31
Ой. аж недобре стало...
Справді! Дуже важко! Залишається справді єдине-МОЛИТВА!

manka
15.06.2011, 16:33
аж недобре стало...
А нам як недобре, сектанти коли побачили, що греко-католицькі священники правлять службу, то почали за годину-півтора приходити швидше і собі правити. В понеділок ці дві служби під наглядом міліції затягнулися до 22.00. А скільки їх сюди сходиться-з"їжджається, аж моторошно стає. Коротше, всі люди перелякані. Як їх вигнати? Невже прийдеться вдаватися до радикальних способів?:tanksmile:

Coshitce
17.06.2011, 23:37
тепер це наша проблема: мешканців вул. Плугової, Миколайчука, Грінченка.
А також Загірної, Нагірної, Розточчя (колись Педагогічна), тобто району Старих Збоїщ. Бо ті хто тут живе від діда-прадіда знають з розповідей бабусь-дідусів, що було в тій будівлі, як вони (бабусі-дідусі) дітьми ходили сюди на науку.

Почитайте ще тут http://www.galinfo.com.ua/news/89278.html

fotynasop
20.06.2011, 10:12
Хотіла поділитись з вами: в п"ятницю після роботи сиджу собі в маршрутці в Яворівському напрямку і чекаю коли вже поїду. Аж ось заходить жіночка так років за 50 і просить пожуртвувати гроші на розбудову церкви у Тернополі. Показує фото, розповідає про те, як хрест в них кровоточив і як вони вірять що це Юожий знак, хоч і не знаю про що саме. Люди почали кидати свої 1-2 грн. І все було б добре, якби вона на проходила повз мене, а я не візьми та й не запитай чи має вона дозвіл від правлячого єпископа на збір коштів. А вона мені каже: "Звичайно маю, зараз покажу. Ми без благословення нашого святого отця Петра нікуди не їдемо. А ми ж збираємо гроші по всій Україні." і т. д. А я їй кажу: "Який святий о. Петро? Немає такого." - "У вас, - каже, - може й немає, а в нас є".
І так словом по слову почала агітувати всіх приїжджати до Тернополя, що вони в якому з парків (не пам"ятаю) церкву - Новий Єрусалим - збираються будувати і побудують обов"язково.

І ось, хотіла у вас всіх запитати: хто що про цю секту знає? А і ще одне: вони називають Марію рівною Пресвятій Тройці. І мені здається трохи змінили Символ Віри (але він не такий як з Лішни) і перехрестилась вона не з права на ліво, а з ліва на право.

Імель
20.06.2011, 10:24
І ось, хотіла у вас всіх запитати: хто що про цю секту знає?
дуже схоже на те, що недавно про них говорили всі новини
ось знайшла (http://te.20minut.ua/news/10198756)

fotynasop
20.06.2011, 10:40
дуже схоже
Так, схоже це вони. Я просто видно відстала від життя та й не вслідкуєш за ціми всіми сектами. А є ще інформація?

Ука
26.06.2011, 23:44
догналіти активізуються не на жарт... (http://catholicnews.org.ua/dognalivska-sekta-zavazhala-bogosluzhinnyu-gromadi-ugkts#point)

Chortenia
27.06.2011, 00:00
Дуже вдячна вам за вашу розповідь, бо тепер це наша проблема: мешканців вул. Плугової, Миколайчука, Грінченка. Ось тут детальніше
http://lviv24.com/news/newsVideo.do?...objectId=73669
В неділю, понеділок, середу і п"ятницю о 20.00 біля каплиці правиться служба, щоб звідси пішли сектанти.
Перепрошую,що вклинююсь, бо абсолютний профан в темі даної гілки, але та споруда (капличка) дооовгі роки стояла занедбаною і розваленою. Чомусь вона тоді нікому не була потрібна. А тепер раптом за неї ледве не війни.

Ука
27.06.2011, 00:25
Перепрошую,що вклинююсь, бо абсолютний профан в темі даної гілки, але та споруда (капличка) дооовгі роки стояла занедбаною і розваленою.
була потрібна. отці редемптористи давно намагалися її отримати. але, оскільки вона була на балансі як господарська споруда, а не сакральна, то і купити її можна було тільки комерційно. вони намагалися добитися зміни її статусу, бо то таки немалі гроші. натомість гроші сектантам не стали перешкодою...

Oddly
27.06.2011, 00:42
Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться............
ви молодець, що написали, бо про це не треба мовчати - такі історії можуть допомогти багатьом людям не зруйнувати своє життя.

мене особисто дуже злить одне - чому з"являється і існує сприятливий грунт для процвітання сект?
правове поле дозволяє їм чимало варіантів законного функціонування, я вже навіть не хочу ятрити тему про проколи у внутрішній структурі наявних церков і т.п.
схожа історія отруювала життя половини моєї родини протягом останніх 50 років. все закінчилося, поки не повмирали останні "правовірні представники" (або просто заблудлі і остаточно заплутані у всьому люди), але наслідки незворотні, травми залишаться ще на кілька поколінь...

зрозуміло, що у всі часи, у різних суспільних умовах будуть з"являтися такі чи інші розкольники, завжди зможуть знайти собі вдячних послідовників, але чи є можливість зміцнити людську свідомість настільки, щоб запобігати всьому цьому неподобству?
чи може секти потрібні для контрасту? як лакмусовий папірець? щоб типу показати, хто насправді хороший, а хто поганий? кому тоді вони потрібні і від кого вони насправді йдуть тут, серед нас (не вплітайте в пояснення загальні фрази, будь ласка)?

manka
27.06.2011, 11:20
та споруда (капличка) дооовгі роки стояла занедбаною і розваленою
Думаю, справа не тільки в споруді. Хіба нам у Львові потрібні сектанти? На вул. Плуговій чи будь-якій іншій. Їх сюди сходиться сотні з різних кінців і щоразу буде більше. Це проблема не лише мешканців, які тут проживають, а й усіх лвів"ян. Було б добре, якби на Богослужіння (яке правиться у неділю, понеділок, середу і п"ятницю о 20.00) католицькими священниками приходило побільше людей.

---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 09:59 ----------

Чомусь вона тоді нікому не була потрібна
Відповідь на ваше запитання
http://www.cssr.lviv.ua/news/?article=317

jylanda
29.06.2011, 01:48
http://uk.gloria.tv/?media=170398
випадково натрапила на таке видео, аж якось страшно стало, як то можуть все представити, а е таки що вiрять в то, в мене колiжанка недавно до них потрапила, i все( жоднi розмови чи поради не допомагають:girl_sad:

Fechka
29.06.2011, 10:43
аж якось страшно стало, як то можуть все представити
Власне!!! важко....Хочеться спокійного вирішення ситуації та це мабуть не можливо!
Суперечки такі важкі ...
Слів бракує...

jylanda
29.06.2011, 11:13
мене просто шокувало оте плаксиве представлення i вiдео знервованих людей, як на мене, то просте очорнення як отцiв редемптористiв, так i вiруючих, якi не змогли стриматись вiд емоцiй. Страшно, бо дiйсно е люди, якi дивлячись це видео стануть на бiк секти. А щодо тоi купiвлi каплицi, при словах, що вони продали квартиру сестри, менi чомусь згадалось вiдео постригу молодоi дiвчини, де мама кричить з розпачу(

manka
29.06.2011, 11:38
якi не змогли стриматись вiд емоцiй
Людям, які тут живуть, справді важко стримуватись. Хто б хотів, прогулюючись біля свого будинку, частенько слухати з каплиці щось на кшталт "бу-бу-бу" "гу-гу-гу". Якісь дивні в них молитви.

---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

Коментар до львівських новин
львівський | 13:49, 24.06.2011
Шановні мешканці вул. Плугової і прилеглих до неї будинків інших вулиць! Не пускайте увечері після 18 години своїх дітей гуляти самих без дорослих! Цього тижня проходячи увечері по вул. Плуговій, назустріч мені йшли дві "монахині" власне у напрямку до тієї їхньої "каплички", а на одному із прилеглих дитячих майданчиків бавились діти років 6-8 (на око). Ті монахині зупинились біля дітей і одна з них почала кликати їх до себе, говорячи з акцентом (явно не українка): "діточки, за декілька хвилин у нас розпочнеться служба, ходіть на молитву". На щастя, ніхто з дітей за тими сектантами не пішов, але який же ж цинізм - кликати малих дітей до себе в секту тоді, коли поруч з ними нема дорослих. Шановні дорослі, не пускайте дітей віком, мабуть, до 14 років, гуляти самим без дорослих, особливо якщо Ви живете безпосередньо поруч з тим колишнім складом, який окупували жахливі сектанти.

Цитрина
29.06.2011, 12:01
сиджу собі в маршрутці в Яворівському напрямку і чекаю коли вже поїду. Аж ось заходить жіночка так років за 50 і просить пожуртвувати гроші на розбудову церкви у Тернополі. Показує фото, розповідає про те, як хрест в них кровоточив і як вони вірять що це Юожий знак, хоч і не знаю про що саме.
В понеділок зустріла їх на АС-2, в сокальській маршрутці. Зайшли, почали просити. Але їм страшно не повезло, що найближче до дверей сиділа я :pardon: і, звичайно, не стрималася: "Ви ж секта" - "Яка ми секта!" - "Ви не визнані офіційною церквою". Усьо, розвернулися і вийшли :wink:

manka
29.06.2011, 12:12
випадково натрапила на таке видео,
Переглянула відео. Як там все перекручено. Так звані "монахині" все показали так, як вигідно їм. Чому ж не показали той випадок, коли закінчилось богослужіння католицьким священником, а десяток "сестер" покинули "свою молитву" і пішли до греко-католицької громади "на розборки"? Я по можливості приходжу на богослужіння (не сектантське) і роблю висновок, що саме вони розпалюють ворожнечу своєю появою тут. Священники-редемптористи навпаки після служби закликали людей добиватися правди лише молитвою, а не силою. Але люди є ЛЮДИ: нічого дивного, що їм здають нерви. Бачила, як монахині цілеспрямовано провокували людей, тицявши їм свої камери в обличчя і починаючи суперечки.

jylanda
29.06.2011, 12:23
от i мени це все схоже бiльше на провокацiю, бо кадри вирванi з контексту, щоб показати свою благороднiсть, якоi нема насправдi(, а людям що живуть поряд, можна хiба що побажати побiльше сили i терпiння.

fotynasop
29.06.2011, 13:45
розвернулися і вийшли
бачите, мені пощастило менше. окрім того, що я сиділа майже вкінці марштрутки і вони зібрали кошти, та ще та яка збирала, почала активну пропаганду. напевне наступного разу жорткіше пропонуватиму їм вийти з маршрутки.

Liliyah Romanova
29.06.2011, 16:33
бо кадри вирванi з контексту
У них всі відео таким чином роблені. Як інакше мізки промивати?

Ука
29.06.2011, 20:47
випадково натрапила на таке видео,
це суто ктолицький ресурс, але відкритий, то ж вони цим користають. Я понаписувала скарги адміністрації, пропоную іншим зробити те саме (кніпочка з прапорцем під відео)

jylanda
30.06.2011, 00:11
це суто ктолицький ресурс, але відкритий, то ж вони цим користають. Я понаписувала скарги адміністрації, пропоную іншим зробити те саме (кніпочка з прапорцем під відео
а вiдео вже пропало)) Ну хоть якась добра новина за сьогоднi, бо так мене то злостило i страшило, що пiв дня за то думала

Ука
30.06.2011, 10:44
вiдео вже пропало
інші залишилися, користувачі uogcc і Пілігрим. Я ще трохи "постукаю" до адміністрації

Ука
30.06.2011, 20:46
В УГКЦ виключили з Чину св. Василія Великого 29 монахинь, що підтримували т.зв. «підгорецьких отців» (http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/43124/)
А тут нема юристів? За нашим законодавством мають право особи, що не належать до зареєстрованої релігійної громади, здійснювати богослужіння? УПГКЦ - не зареєстрована. Якщо не мають, то щоразу потрібно викликати міліцію, написати заяву на власників приміщення, що вони проводять незаконні культові дійства, добитися судової заборони - бороттися формальними методами.

Saszko
01.07.2011, 19:53
А тут нема юристів? За нашим законодавством мають право особи, що не належать до зареєстрованої релігійної громади, здійснювати богослужіння? УПГКЦ - не зареєстрована. Якщо не мають, то щоразу потрібно викликати міліцію, написати заяву на власників приміщення, що вони проводять незаконні культові дійства, добитися судової заборони - бороттися формальними методами.
:)
Богослужіння в юриспруденції не існує. Нема визначення.
Взагалі поведінка греко-католиків, як на мене, дивна. На сектантському відео жіночий голос повів, що право власності на ту каплицю має хтось із сектантів. Припустімо, шо це так, я ж не знаю ситуації. То що греко-католики мають до тої каплиці? Літургіями за десять метрів від входу до каплиці сектантів в той час, коли і в них своя анімація, чого хочуть добитись? Воно виглядає як провокація. І самі ж Ви бачили до чого це все призвело — до сварки, сплеску недоброзичливих, навіть ненависницьких емоцій. Сатана, мабуть, потішився.
І дивує зацікавленість тим об'єктом. Він лише на знесення.

Ука
01.07.2011, 20:01
дивує зацікавленість тим об'єктом
для редимптористів він має історичну цінність. Але справа не в тому. Мешканці того району категорично проти, щоби там відбувалися богослужіння сектантів, і їх можна зрозуміти. тобто конфлікт відбувається не за споруду, а за сам факт їхньої присутності там

Saszko
01.07.2011, 22:50
для редимптористів він має історичну цінність. Але справа не в тому. Мешканці того району категорично проти, щоби там відбувалися богослужіння сектантів, і їх можна зрозуміти. тобто конфлікт відбувається не за споруду, а за сам факт їхньої присутності там
Зрозумів. Руйновище не потрібне. Але сектанти не порушують закон. Неможливо їх змусити піти звідти, не для того вони купували ту каплицю.
Мені зрештою все одно, почав писати тут, бо зацікавило те відео. Віряни і клірики самі себе дискредитують, бо літургія не має бути такою, і не можна так використовувати літургію — аби вигнати небажаних сусідів, коли юридичних підстав їх потурити звідти нема.

Олюнька
02.07.2011, 20:49
Справа в тому, що ті сектанти обманюють людей, називають себе Греко-католицькою церквою.
Ця каплиця історично належала монастирю редемптористів, і багато старших людей, що живуть в районі вул.Плугової (де розташована каплиця), памятають ще ті часи. І коли вони бачитимуть, що каплиця починає діяти, там зявляються люди в монашому і священичому вбранні - чи спаде комусь на думку, що то можуть бути не Греко-католицькі священики, не редемптористи? Чи закрадеться в когось про це сумнів, адже каплицю будували, там відправляли завжди редемптористи.
Я розумію, що відправи на подвірї біля каплиці проводились редемптористами, аби дати місцевим людям зрозуміти: ось це є Креко-католицька церква, а це - щось інше.
Аби не дати людей ошукати.
Поява сектантів у цій каплиці на вул.Плуговій виглядає на пастку, в яку могло несвідомо, із необізнаності, втрапити багато людей.
А коли людина вже втягнулася в секту, її зазомбували - чи легко потім її порятувати?
Легше не дати їй впасти в оману.
І саме тому були настільки розлючені сектанти - втратили свій "улов".
Якщо вони вважають настільки великим гріхом те, що священик відправляв на подвірї біля каплиці (це аж ніяк не перешкоджало їх відправі всередині каплиці, лише, повторюсь, змушувало перехожих людей, людей з навколишніх будинків застановитись, що всередині каплиці відправляє хтось інший), аж накладали на нього через це прокльони, тоді чому тоді вони у першу ж неділю пішли на подвіря до церкви св.Йосафата, де парохом є той священик, і тепер вже вони відправляли там свої молитви (при цьому, як завжди, озброївшись фотокамерами) ?

Згідна з Укою щодо юриста - невже немає доброго фахівця в цій справі, який би не побоявся і зміг представити цю ситуацію з сектантами в правовому полі?

Saszko
02.07.2011, 22:18
І коли вони бачитимуть, що каплиця починає діяти, там зявляються люди в монашому і священичому вбранні - чи спаде комусь на думку, що то можуть бути не Греко-католицькі священики, не редемптористи? Чи закрадеться в когось про це сумнів, адже каплицю будували, там відправляли завжди редемптористи.
Там моляться за "Святішого Вселенського Архієрея нашого, майбутнього Папу Римського":)), сам чув на відео:))); не думаю, що там моляться також за клір УГКЦ, тому люди можуть зрозуміти, що це розкольники. Також вони себе називають УПГКЦ, тіпа правовірні, чи шо. До речі, "православні християни" замінили на "правовірні", по цьому можна зрозуміти, що це секта. Один почує і розкаже всім, а далі людина сама мусить рішати — вживати свій розум чи бути зазомбованою. Зрештою, нескладно повідомити парафії всього Львова про всі точки тих "правовірних", тим більше жителі мікрорайону напевно вже всі знають (кого це цікавить) що там у них, у жителів, на районі відбувається. І взагалі, якщо редемптористи мають свою парафію, то чого ті "старші люди, котрі до них колись ходили," будуть іти до невідомих дивних "сестер"?
Згідна з Укою щодо юриста - невже немає доброго фахівця в цій справі, який би не побоявся і зміг представити цю ситуацію з сектантами в правовому полі?.
Вони нічого незаконного не роблять. Так, їхня справа — це справа сатани. Але нічого незаконного.

---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:03 ----------

А коли людина вже втягнулася в секту, її зазомбували - чи легко потім її порятувати?
Звичайно прикро за людей, котрі дозволяють себе зомбувати всяким сектантам, прикро, що таке явище досить поширене і люди живуть заради ідеї фікс, тратячи своє життя на сектантів-ділків і на дивола. Але, НМСД, чадам УГКЦ та секта не загрожує, якщо вони ними справді є.
Взяв участь у цій темі, бо вразило використання літургії як засобу протесту на рівні з мітингом. Чи то була не літургія, а просто моління?

Ука
02.07.2011, 23:14
ті "старші люди, котрі до них колись ходили," будуть іти до невідомих дивних "сестер"?
бо дуже далеко...

IvanivnaNata
07.07.2011, 18:24
Це наш досвід ...Довго думала чи писати, та можливо кумусь знадобиться............
Дякую що поділились досвідом, для нашої сім"ї це зрараз актуальна тема - мій чоловік потрапив під вплив "підгорецьких" , просто незнаю як дати собі раду, в нас двоє маленьких діточок, але ми його вже мало цікавимо, вся увага туди... не знаю як достукатись до нього, де шукати допомоги...

manka
20.07.2011, 14:05
Ось ще одне відео
http://www.youtube.com/watch?v=MqjlzIy_Icw

---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 14:02 ----------

А вчора вночі сектанти хотіли встановити хрест на каплиці. При чому ніяких дозволів на будівництво нема й досі, а робота йде повним ходом... ночами.
Мешканці району не дозволили. Сектанти розпочали бійку. Знову міліція... беркут... швидка... до 01.30 год.

jylanda
20.07.2011, 19:22
Я тут знайшла новини щодо каплицi, як виявилось - лiдер секти Антонiн Догнал затриманий мiлiцiею за побиття жiнки.
http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/43416/

manka
20.07.2011, 19:56
Я тут знайшла новини щодо каплицi, як виявилось - лiдер секти Антонiн Догнал затриманий мiлiцiею за побиття жiнки
Саме тим вчора завершилась спроба
встановити хрест на каплиці

fotynasop
22.07.2011, 10:34
ну ви уявляєте, цього проходимця Догнала відпустили, а йому все обійшлось в 51 грн.
http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/43440/
Я просто в шоці. І не вірю, що його депортують чи він бідній жінці щось заплатити. ось такі в нас злочин і покарання виходять!:girl_feminist:

manka
22.07.2011, 11:08
ну ви уявляєте, цього проходимця Догнала відпустили
висновок: гроші - велика сила

Олюнька
28.07.2011, 08:26
Цікава стаття про групу Догнала : http://catholicnews.org.ua/lakmusovii-papirets-im-dognala#point

Маруся-мама
28.07.2011, 19:21
Доречі також вважаю що дали тому задалеко зайти. І дуже мудрі слова автора:

Справжнє питання полягає в тому, чи український суспільно-релігійний організм вироблятиме антитіла проти таких речей, а чи залишатиметься вірним іще одній ментальній установці: «Якось воно буде».

Insolence
26.08.2011, 23:58
і ще про секту тут (http://poglyad.te.ua/hvalt/ya-bula-mertvoyu-pislya-spovidi-u-dohnalivtsiv/)

ola-lyola
07.09.2011, 18:10
Вчора зустріла старого знайомого - приємний молодий чоловік. Був. Розговорились і мені стало страшно - зазомбований на повну катушку. В кожному!!! реченні - з Божою поміччю працюю, то Бог так дав і ми всі здорові, Бог моїми руками зробив, на все воля Божа і т.д. Дальше гірше - запитав до якої я церкви ходжу - там усі погані, пють-гуляють, тільки їхня церка правовірна.
Питаю - а яка саме ваша (думала зараз почую баптисти-адвентисти) так ні - греко-католицька правовірна. Наш священник може все - лікує онкологію, навертає наркоманів - прийди, послухай і т.д.
Коли воно тебе не зачіпає - якось про то не задумуєшся, а як побачити на власні очі реально страшно - відсутній погляд і завчені речення. Страшно за дітей, якщо дорослі попадають під вплив, то що говорити про молодь.

Liliyah Romanova
08.09.2011, 18:43
Коли воно тебе не зачіпає - якось про то не задумуєшся, а як побачити на власні очі реально страшно - відсутній погляд і завчені речення. Страшно за дітей, якщо дорослі попадають під вплив, то що говорити про молодь.
Інсоленс дала чудовий лінк, який багато пояснює. Я після тієї статті довго не могла відійти, все прокручувала в голові прочитане... Жахає таке, направду.
Ось ця стаття (http://risu.org.ua/ua/index/blog/44037/) ще також варта уваги.

Ука
03.10.2011, 14:57
Догналівці намагаються легалізуватися (http://catholicnews.org.ua/dognalivtsi-rozpochali-aktsiyu-v-italiyi#point) в католицькій церкві поза Україною. Цього разу їм це не вдалося.

KAPUCHINKA
03.10.2011, 15:53
Справа в тому, що ті сектанти обманюють людей, називають себе Греко-католицькою церквою.
Ця каплиця історично належала монастирю редемптористів, і багато старших людей, що живуть в районі вул.Плугової (де розташована каплиця), памятають ще ті часи. І коли вони бачитимуть, що каплиця починає діяти, там зявляються люди в монашому і священичому вбранні - чи спаде комусь на думку, що то можуть бути не Греко-католицькі священики, не редемптористи? Чи закрадеться в когось про це сумнів, адже каплицю будували, там відправляли завжди редемптористи.
Я розумію, що відправи на подвірї біля каплиці проводились редемптористами, аби дати місцевим людям зрозуміти: ось це є Креко-католицька церква, а це - щось інше.
Аби не дати людей ошукати.
Поява сектантів у цій каплиці на вул.Плуговій виглядає на пастку, в яку могло несвідомо, із необізнаності, втрапити багато людей.

упс ... а я ще тішилася що капличку відбудовують... думаю, як добре, що близенько буде капличка, а сьогодні зайшла в цю темку :eek:

Ritamadonna
16.10.2011, 06:52
Так, ті сектанти давненько шукають місце, куди пристроїтися.

2009 рік. Моя кума після хрещення похресника була нормальною дівчиною, а за пів року понеслося. Зазбомбували, забрали її в "монастир" десь в Брюховичах. Ізолювали від всього світу, вона там постійно молиться, а батьки регулярно допомагають монастирю - то хімічні засоби везуть, то щось там ремонтують... Зустрічатися може рідко з близькими, при кожній зустрічі сидить старша монахиня, яка фільтрує кожне слово - якщо щось про погане життя або не в тему, зустріч закінчилася. Як в тюрмі.

Єдина дочка в сімї. Виглядає, що і на її квартиру в центрі придивляються, батьки пенсіонери... знали сектанти, кого зомбували.

Недавно дізналися, що бібліотека передає приміщення церкви Петра і Павла на Театральній - так вони шукали можливості дістати ключі. Поки не отримали. Але якби дістали - то хто їх би з церкви витурив?

Фантазія тих аферистів не знає меж!

Ольга
16.10.2011, 20:30
свіжа стаття про догналітів секту (http://risu.org.ua/ua/index/blog/~%D0%A2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%96%D0%B9/44886/)

Ука
18.11.2011, 14:11
З відповідної групи на ФБ:
21.11.2011 року на телеканалі ЗІК о 21 год. 45 хв. вийде програма ПРАВОкація про догналівців

jylanda
08.12.2011, 17:15
Випадково натрапила на таку новину:
Журналістське розслідування програми «Люстрація» львівського телеканалу ЗІК ТВ встановило причетність Оксани Білозір, народного депутата України, члена партії Християнсько-Демократичний Союз до секти догналівців.
http://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/45831/
От i видно звiдки пiдтримка йде догналiвцям. Трошли з одноi партii, трошки з iншоi...

Sara
09.12.2011, 09:15
а де саме ця каплиця? Знаю, що відновлюють костел римо-католицький а ось де каплиця, щось неможу зорієнтуватися де є... А підкажіть мені будь-ласка?

manka
09.12.2011, 10:13
а де саме ця каплиця?
на вул. Плуговій, де колись була база "Беркуту" (Якщо не помиляюсь), тепер новобудови. Ще тут є корпус МАУПу, дитячий навчально-оздоровчий центр "Еколенд", 30-та школа

Galysik
09.12.2011, 14:42
Прикро дуже, що туди попадають не наркомани, не злочинці що навернулися - вони таких не хочуть і відкрито про це заявляють. Вони беруть цвіт нації і внушають їм, що сімї не треба, що у них таке покликання, дітей у цей жорстокий грішний світ приводити не треба, словом, промивають мозок на свій лад по повній. І християнським такий лад назвати дуже важко. За розповідями людей, що попадали у Підгірці, без гіпнотичних технік та НЛП там не обходиться, у що я дуже вірю, бо маю приклади знайомих, що мінялися після 1-2 разів, як потрапляли туди. Ех, так хочеться, аби за це взялися журналісти, аби потрясли їх добряче, аби надати розголосу, застерегти. Знайома журналістка поривалася зробити сюжет, та ті, в кого інформація, на камеру говорити бояться. Хто туди попав, спілкувалася з такими людьми, моя думка - нічого їх уже не змінить. Це фанатизм, який не лікується. Як там у Ліни Костенко - Нічого, все це вилікує смерть..
Бережіть своїх близьких!

Ritamadonna
11.02.2012, 01:03
Кожен раз звертаю увагу, як під облрадою на Винниченка стоїть групка бабусь і моляться. ПлакАти - з вимогою зареєструвати релігійну громаду.
Раніше було з вказівником - 100 днів, більше...
А вчора проїжджала - то народу зібралося більше, особливо звернула увагу - що багато молодих чоловіків. Цього разу довкола була міліція - напевно, то був якийсь організований мітинг.

Вони дуже наполегливо щось хочуть реєструвати, але дуже тихо. Без шуму і розголосу.

Ука
29.03.2012, 13:14
Декларація Конгрегації Віровчення про канонічний статус «самозваних греко-католицьких єпископів з Підгірців» (http://www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp?c=575633)

Fechka
01.07.2012, 22:33
Прочитала, аж мову віднімає....
http://www.expres.ua/main/2012/06/21/68559
Страшно....
http://www.expres.ua/main/2012/06/01/68430
Їхня так звана молитва здiйснюється за принципом захiдних сект. Тi, що моляться, зводять руки вгору i так протягом кiлька хвилин волають: "Iсусе, Iсусе, Iсусе!"
Така молитва затягує.. Як згадаю як молилась .... аж мурашки по шкірі...

Urtica
04.07.2012, 20:48
Бачила сьогодні догналітський шабаш біля Матері Божої в центрі.
Розмахували абсурдними гаслами проти газети "Експрес", потім щось співали.
Йду крізь той натовп і так мені якось паскудно на душі стало... :(

Ука
14.07.2012, 17:28
Догналівці вже зовсім обнагліли - навіть не намагаються про людське око тримати марку:
Секта Догнала б'є ланцюгами (http://www.expres.ua/main/2012/07/13/69832)

ola-lyola
16.07.2012, 18:22
Сьогодні мені в центрі знову потрапили "вірні" правовірних - дві дівчинки з відсутнім потупленим поглядом роздають брошурки - цікаво звідки кошти на обєм тої макулатури. Взяла з цікавості - а в них навіть сайт (http://uogcc.org.ua/ua/actual/article/?article=7607) свій є, уявляєте скільки то треба часу, коштів щоб то все організувати - і брошурки кожного тижня, і розробка сайту?
Але нарешті є позитивні зрушення - на черговому засіданні сесії Львівської обласної ради 3 липня 74 депутати звернулися до Прокуратури та Президента України щодо забезпечення об'єктивної перевірки діяльності на території Львівської області релігійного угруповання, очолюваного іноземним громадянином А.Догналом, яке іменує себе «Українська Правовірна Греко-Католицька Церква» більше тут (http://www.oblrada.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1966:deputati-zvernulisja-do-prezidenta-ukrayini-schodo-dijalnosti-na-lvivschini-religijnogo-ugrupuvann)

Liliyah Romanova
16.07.2012, 18:28
Сайт у них вже дуже давно є. І на ютубі в них відеороликів багато. І не лише на ютубі. У них більшість їхніх анатем записано на відео у двох мовах.
І відео різних подій вони роблять своє, а потому кромсають і роблять так, аби виглядало, що то вони бідні жертви. Їхні "монашки" часто з відеокамерами ходять. Не з телефонами, а саме відеокамерами.
А ролики проти УГКЦ чого варті. Суцільне промивання мізків, тиск.

Urtica
16.07.2012, 20:13
Чула про те, що відкривають центр допомоги постраждалим від впливу сект.
Можливо, хтось задіяний в організації цього центру. Їм волонтери не потрібні? Психологічної освіти не маю, лише педагогічну. але могла б виконувати якусь технічну роботу...

KAPUCHINKA
18.07.2012, 10:57
Дівчата, а хтось знає що там з капличкою на Плуговій?

tanchyk
18.07.2012, 12:11
Бачила сьогодні догналітський шабаш біля Матері Божої в центрі.
І я їх бачила, просто не знала шо це догналівці. Була дуже здивована, що "монашки" стоять з плакатами і викрикують різну бздуру.

manka
18.07.2012, 23:31
а хтось знає що там з капличкою на Плуговій?
Та щось тихенько себе ведуть. Думала, що вступились, але сьогодні йшла повз капличку, то двері там були відкриті і дві жінки заходили в них. Правда, в неділю, так масово, як минулого року вже не йдуть.
більше тут
після невдалої їхньої спроби захопити каплицю на вул. Плуговій,
тільки не розумію чому невдалої? Думаю, якби в каплиці були католики, то б зняли хрест, який почепили догналівці.

Догналівці вже зовсім обнагліли
О, ці, що на фото, були у нас на Плуговій минулого року, та, що на першому - знімала "страшне кіно" про мешканців вул. Плугової і католицьких священників.

Ritamadonna
19.07.2012, 00:02
Про них репортажі на національних каналах: http://vikna.stb.ua/ua/news/2012/7/17/109822/

http://vikna.stb.ua/ua/news/2012/7/18/110014/

Insolence
25.07.2012, 21:23
У відповідь (http://voareporter.posterous.com/148704164) на репортажі СТБ УПГКЦ зняли фільми про "про вигадки" телеканалу СТБ
Секретаріат УП ГКЦ поширив відео, які називає "реакцією на брутально-очорнюючу кампанію телеканалу СТБ, який в своїх новинах подає брехливу і вигадану інформацію щодо нас".

Nitriotka
25.07.2012, 22:52
Що таке лефевристський рух? Це також секта? Їхня церква є в Рясному, настоятелем є Василь Ковпак. Чоловікова двоюрідна сестра ходить туди. Не знаю якою вона була раніше, але зараз вона дуже дивна, ну просто помішана на цій церкві. Може її також зомбували, чи діяльність цього руху законна?

Rosynka
25.07.2012, 23:29
Наскільки знаю, їх ще традиціоналістами називають, вони є вилучені з Католицької церкви.
Ось тут, наприклад, доступне пояснення :
risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/44802/
Та й просто пошукайте: Василь Ковпак, є багато інформації на цю тему.

Koza-Dereza
31.10.2012, 23:02
До мене сьогодні підійшла якась дівчина питаючи мене перше чи я думаю що Бог - він чи вона... потім щось говорила про друге прийшестя і що воно вже було, і що у неї є докази, просила про 20 хв часу щоб розповісти мені про них. Я їй сказала що зараз немаю часу. Але всетаки поспілкувалась з нею добрих 10 хв. Вона мені втирала про віру і то як Фарисеї не повірили що Христос був Божим Сином ітд. Я їй, в свою чергу сказала, що все що сталось - було сказано у біблії і що та мало бути. Трошки її збила з пантелику. ПРОТЕ - якщо у мене буде час, то я з нею зустрінусь. Мені цікаво що це за докази вона має :))))) І як довго їй займе заїкнутись про гроші :))))))
Але ще мене вражає рівень підвішеності язика цих людей. Вони ж такі балакучі, мають багато однакових відповідей на різні запитання, і наполегливість - всім би так :)