КПК

Показати повну версію : Відкриття візи у Польщу і не тільки

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

Hermi
09.09.2013, 22:37
і знову візова волоканина.

Хтось подавав документи на візу до Польщі без реєстрації? Мені знайома сказала що це реально, а яка процедура?
Або яким дивом зареєструватись, сьогодні цілий день дзвоню відповідь одна - вільних дат немає:(

Megan
10.09.2013, 10:25
Хтось подавав документи на візу до Польщі без реєстрації?
Знаю, що якщо якась термінова справа - напр. виклик на роботу, похорон, то йдете до консула. На Франка завжди є черга до консула. Але причина має бути справді важлива, ну і документальне підтвердження, напр. лист від роботодавця, що вам завтра ре бути там. Десь так приблизно.

olesyakorol
10.09.2013, 13:32
Рекомендую реєструватись на сайті польського візового центру, протягом дня хоч і траплятимуться ссилки, що нема вільних дат для подачі документів, але місце всеодно зявляється, принаймі я так вже кілька разів реєструвалась. А з колл центром - коли не телефонувала - вільних дат ніколи не було.

zjomka
10.09.2013, 13:57
Рекомендую реєструватись на сайті польського візового центру, протягом дня хоч і траплятимуться ссилки, що нема вільних дат для подачі документів, але місце всеодно зявляється, принаймі я так вже кілька разів реєструвалась. А з колл центром - коли не телефонувала - вільних дат ніколи не було.

В мене навпаки було, на сайті постійно "вільних дат немає", пару днів дзвонила і таки зареєструвалась по телефону :)

Hermi
10.09.2013, 15:10
В мене навпаки було,
і в мене. вчора ходила у візовий центр, то сказали навіть не пробувати на сайті реєструватись, відразу дзвоніть.
А от з тим теледодзвоном взагалі маразм. Від 10 год що 5-10 хв телефоную і до сих пір - кажуть одне - вільних дат немає:(
Уточнила на яку дату записували останій раз, то взагалі такі межі абсурдні від 30 вересня до 27 жовтня. Сказали орієнтуйтесь на середину жовтня...А на форумі казали що реєструвались на середину листопада, і будь мудра що робити.
Дізналась що є люди які продають реєстровані дати, питання - чи варто з тим звязуватись?! Чи самому до консула іти.п.с. польську потрібно знати? бо я не розмовляю польською:(

Уляночка
10.09.2013, 15:19
а на скільки часу подорож? першу шопінг візу видають терміном на 21 день з можливістю перебування у Польщі 7 днів, треба встигнути перетнути кордон, залежно від туру і фактури привезти. А потім знову - реєстрація, по 35 євро і тд, щоб другу шопінг візу виробити (вже на 6 місяців).
до тижня часу 100%, бо без діток плануємо..надовше їх не можемо залишити...
то відкривати польський шенген-раз перетнути кордон до Польщі-аж тоді мож в Чехію..так?

invisible
10.09.2013, 19:04
то відкривати польський шенген-раз перетнути кордон до Польщі-аж тоді мож в Чехію..так?
По першій візі не зможете, бо вона разова (хіба одразу з Польщі в Чехію їхати). От коли другу річну відкриєте, тоді так. Але я все одно задля спокою завжди їду/лечу через Польщу.

Уляночка
10.09.2013, 23:24
По першій візі не зможете, бо вона разова (хіба одразу з Польщі в Чехію їхати). От коли другу річну відкриєте, тоді так. Але я все одно задля спокою завжди їду/лечу через Польщу.
тобто по першій (вона на скільки?) можемо прямо через Польщу в Прагу, так?...до того не треба з"їздити в Польщу "на закупи"?:girl_crazy:

Alicia
11.09.2013, 00:26
тобто по першій (вона на скільки?) можемо прямо через Польщу в Прагу, так?...до того не треба з"їздити в Польщу "на закупи"?
можна, перша на 7 днів перебування. Головне встигнути повернутися до закінчення терміну візи назад.

Уляночка
11.09.2013, 00:28
можна, перша на 7 днів перебування. Головне встигнути повернутися до закінчення терміну візи назад.
а першу на більш тривалий термін не даютьвзагалі чи як пощастить?

Alicia
11.09.2013, 00:34
а першу на більш тривалий термін не даютьвзагалі чи як пощастить?
це я шопінг-візу мала на увазі, то її вперше тільки на такий термін видають - 21 день з правом перебування 7 днів. І ще забула додати, щоб наступну потім зробити, то все одно доведеться хоч одну фактуру на кожного зробити. Я останній раз ледь не забула на себе оформити, згадала вчасно, що нам у візовому центрі сказали - з кожної поїздки має бути фактура. Зайшла в кауфленд, купила порошок пральний і ще кілька дрібниць, потім на стійку адміністрації з паспортом - от і готова фактура.

lawyer
11.09.2013, 00:36
Зайшла в кауфленд, купила порошок пральний і ще кілька дрібниць, от і готова фактура.
Я коли останній раз була в Теско, мені фактуру не виписали, сказали, що тепер нові правила, потрібно, щоб чек був не менш, ніж на 200 злотих

invisible
11.09.2013, 01:20
мені фактуру не виписали, сказали, що тепер нові правила, потрібно, щоб чек був не менш, ніж на 200 злотих
Може мався на увазі чек такс-фрі, а не звичайна фактура? Бо фактури нам досі виписували і на 50 злотих.

lawyer
11.09.2013, 11:16
Може мався на увазі чек такс-фрі, а не звичайна фактура? Бо фактури нам досі виписували і на 50 злотих
ні, власне звичайна фактура
а коли вам востаннє виписували? і це було саме в Теско?

invisible
12.09.2013, 01:02
а коли вам востаннє виписували? і це було саме в Теско?
Власне востаннє брали фактури в Польщі в листопаді 2012, тому сама переживаю, чи щось не помінялося тепер. В Теско теж брали, але трохи раніше, вже не пригадаю коли.

Natalichka992
12.09.2013, 04:18
Привіт, дівчатка! Вирішила поділитись своїм досвідом. Відкривала минулого року перший шенген (С-04), відкрили 45/90. 23 жовтня знову подаю на таку ж візу (абсолютно не бачу змісту бавитись з шопінгами :unknown: ), планую отримати вже річну візу. В знайомого відкрита фірма в польщі, він з її допомогою відкриває візу Д 365/365, теж над цим задумалась, витрачає 200грн за послуги візового центру і 60грн за річну страхівку..Чим вам не благодать? :girl_tender:

---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:13 ----------

Або яким дивом зареєструватись
в інтернеті є багато "посередників", які роблять так звану термінову реєстрацію. сама колись користувалася їх послугами - тьфу тьфу все було гаразд, гроші наперед не платила - отримала реєстраційний код, перевірила його в візовому - заплатила гроші. Мало приємного - 300грн ні за шо, але візу треба було терміново, дати візового мені аж ніяк не підходили. Досі ламаю собі голову, як вони то роблять??)):unknown:

Vittoriya
12.09.2013, 09:31
в інтернеті є багато "посередників", які роблять так звану термінову реєстрацію. сама колись користувалася їх послугами - тьфу тьфу все було гаразд, гроші наперед не платила - отримала реєстраційний код, перевірила його в візовому - заплатила гроші. Мало приємного - 300грн ні за шо, але візу треба було терміново, дати візового мені аж ніяк не підходили. Досі ламаю собі голову, як вони то роблять??)
от власне тому і нема вільних дат, а роблять то легко, думаю там цілий бізнес між тими посередниками і консульством, бо то не може бути просто так. Корупція там процвітає, а кажуть в Луцьку таке... Думаю зі Львовом не зрівняється...

Delfy
12.09.2013, 10:08
чи варто з тим звязуватись
можна. вони вам запропонують, якщо потрібно, не лише саму реєстрацію, а й весь спектр послуг щодо отримання візи будь-якого типу, не лише шопінг..
нещодавно колега робив - в нього, правда, була вже дата призначена, то йому робили запрошення + заповнили всі анкети, то платив 300 грн. за все. Відкрили бізнес візу на 6 чи 8 місяців.

oksumoron
12.09.2013, 18:58
от власне тому і нема вільних дат
з недавнього, розказували, як саме саме робляться такі от реєстрації! для реєстрації, потрібно заповнити анкету, посередники ж просто проставляють всюди крапки (...), але вказують і прізвища! як результат, коли людина приходить в посольство, вони автоматично бачуть, що анкету заповнили посередники! і йде автоматична відмова!
може хтось ще чув подібні історії?

Яруська
12.09.2013, 19:06
В мене навпаки було, на сайті постійно "вільних дат немає", пару днів дзвонила і таки зареєструвалась по телефону
В мене так само було, зареєструвала по телефону на початок жовтня.

Gentle
12.09.2013, 20:31
йде автоматична відмова!
Якщо говорити про польське консульство, то дуже сумніваюся. Там, як каже Vittotiya, швидше за все, все поставлено на комерційну основу. Нікому такі відмови не вигідні.

Gajka
12.09.2013, 21:14
Дайте хтось ссилку де треба реєструватися, будь ласка.

kolybeljka
13.09.2013, 00:11
Олюшка ,http://www.polandvisa-ukraine.com/scheduleappointment.html,найкращий варіант це реестрація по телефону, на сайті весь час видає що немає вільних дат.

Natalichka992
13.09.2013, 03:02
надибала таке от посилання.. може кому корисним буде:girl_wink:
http://lwow.msz.gov.pl/uk/informacje_konsularne/wizy/terminy_rejestracji_ua/

SweetMira
13.09.2013, 11:24
Вчора зареєструвалась по телефону на подачу документів, але в Тернополі на 18 жовтня, у Львові вільних дат не було...

Gajka
13.09.2013, 11:41
у Львові вільних дат не було...
Щойно з третього разу зареєструвала нас обох на 31 жовтня, вільно було з 8.30 до 15.00.

Hanny
13.09.2013, 20:30
Щойно з третього разу зареєструвала нас обох на 31 жовтня
а чоловік на перші числа листопада:girl_tender:

Hermi
13.09.2013, 20:45
в Тернополі
мені Тернопіль або Ужгород завжди пропонують, там вільні дати є практично завжди. а на рахунок Луцька реально навіть через сайт зареєструватись, але туди подавати не мають права, хто приписаний у львівській області:(
коли людина приходить в посольство, вони автоматично бачуть, що анкету заповнили посередники! і йде автоматична відмова!
хм, цікаво. Розмовляла я з посередником, то мені сказали лише принести закордонний паспорт ну і запрошення (якщо немає то вони і самі виробляють), все інше мене не обходить. Залпатила гроші - за тиждень віддають (сам посередник) паспорт з візою. Якщо потрібно швидше, то за відповідну плату можна домовитись.
Якщо іти до консула, тоді мене запишуть, але розмовляти буду з ним лише я.

третього разу зареєструвала нас обох на 31 жовтня
в четвер після обіду додзвонилась то пропонували 18 - 20 вересня і практично цілий жовтень, буквально крім якогось тижня.

Gajka
13.09.2013, 21:01
в четвер після обіду додзвонилась то пропонували 18 - 20 вересня і практично цілий жовтень, буквально крім якогось тижня.
Пощастило вам, у нас візи ще до 9 жовтня, отже дуже швидше і не треба, а так буде якраз файно.

neolviv
13.09.2013, 23:25
В понеділок йду здаватись на першу шопінг-візу.
Начитався купу форумів і ніби все просто, але виліз один нюанс. При подачі документів, тре подати і старий закордонний паспорт, а у разі його відсутності - довідку з ввір про його анулювання.
Хто з цим стикався?
А то минулого року коли отримував новий паспорт, старий забрали.
Та й за довідкою вже не встигаю - подача на понеділок зранку, а вже майже субота.
Чи може вже тоі довідки не вимагають? Хто недавно здавав - розкажіть.

oliv
13.09.2013, 23:51
Розмовляла я з посередником, то мені сказали лише принести закордонний паспорт ну і запрошення (якщо немає то вони і самі виробляють), все інше мене не обходить. Залпатила гроші - за тиждень віддають (сам посередник) паспорт з візою
Скільки такі послуги коштують і яку тривалість візи пропонують?

Hermi
13.09.2013, 23:58
тривалість візи пропонують?
тривалість дії візи вказується у запрошенні, в мене запрошення на рік. Яка ціна на запрошення не знаюінші деталі відповіла в кармі.п.с. послугами посередника не скористалась, вдалось самій записатись

Alicia
14.09.2013, 00:34
Чи може вже тоі довідки не вимагають? Хто недавно здавав - розкажіть
Ми з чоловіком робили нові паспорти в жовтні минулого року, старі відповідно забрали, і ніяких довідок ми не брали для візи. Подавали документи на шопінг візу в лютому, про старі паспорти чи копії сторінок нас ніхто не питав.

neolviv
14.09.2013, 01:32
щойно вичитав, що виявляеться в українському паспорті на останній сторінці ставлять відмітку про закордонний паспорт, і в разі отримання нового закордонного паспотра при здачі старого в українському паспорті біля тої відмітки ставлять - анульовано. тільки що глянув в український паспорт і дійсно на останній сторінці вказаний серія і номер мого старого закордонного паспорта, але відмітки "анульовано" нема :(

invisible
14.09.2013, 03:06
тільки що глянув в український паспорт і дійсно на останній сторінці вказаний серія і номер мого старого закордонного паспорта, але відмітки "анульовано" нема
Коли я здавала вперше на шопінг-візу, то теж тої відмітки не мала, але старий паспорт ще діяв (в ньому просто сторінки скінчилися). То працівниця візового центру звернула увагу, що потрібно буде потім поставити відмітку про анулювання. Зараз подавала знову, то вже поставила ту відмітку в ОВІРі, але мені здається, що того навіть не перевіряли. Ну принаймні в візовому центрі, може в посольстві дивилися хіба що. Але що вам вже втрачати, до понеділка і так не встигнете. Можете поїхати у візовий центр і спробувати подати документи, але краще уточнити на місці, чи це не буде проблемою (бо ж шкода як гроші заплатите, а потім документи завернуть у консульстві).

SoLana
14.09.2013, 10:58
але відмітки "анульовано" нема
У візовому центрі, можуть перенести на один день подачу документів, мої знайомі з цим вже стикалися, минулої середи, в одних не було нотаріального посвідчення від батьків для дитини, то вони встигли це зробити в межах одного і того ж дня (це не страшно, головне встигнути до 15.30 подати документи), а в інших на фактурі не було печатки, то перенесли подачу на наступний день (а за цей час з'їздили до Польщі і поставили печатку), тому можете спробувати вирішити питання таким чином, але спершу прийдіть у візовий центр, а потім вирішуйте.

Natalichka992
14.09.2013, 21:24
а за цей час з'їздили до Польщі і поставили печатку
це як вони зїздили, якшо подавали на візу?? у них попередня не закінчилась??

zjomka
14.09.2013, 22:19
В понеділок йду здаватись на першу шопінг-візу.
Начитався купу форумів і ніби все просто, але виліз один нюанс. При подачі документів, тре подати і старий закордонний паспорт, а у разі його відсутності - довідку з ввір про його анулювання.
Хто з цим стикався?
А то минулого року коли отримував новий паспорт, старий забрали.
Та й за довідкою вже не встигаю - подача на понеділок зранку, а вже майже субота.
Чи може вже тоі довідки не вимагають? Хто недавно здавав - розкажіть.

Мала таку ж ситуацію, старий паспорт забрали, відмітки в укр. паспорті не зробили, довідки ніякої не дали. Подивіться в свій український паспорт, якщо на останній сторінці немає печатки, що у вас є закордонний паспорт (його серія і номер), то не потрібно вам печатки про ануляцію чи чкоїсь довідки, якщо ж є печатка з інформацією про старий паспорт, то підіть в Овір, нехай поряд з нею поставлять АНУЛЬОВАНО.
Я також парилась стосовно довідки, послали мене її робити в обласний Овір (знаходиться за готелем Жорж), шо вам сказати, купа мінінгіту, посилають з одного кабінету в інший, за ранок понеділка ви точно не втигнете її зробити, то як мініму тягнеться 3 дні, ну або якщо когось там "попросите".
В кінцеврму результаті я так як і ви не встигла зробити тої довідки до назначеної дати і пішла в візовий центр без неї, документи прийняли, про довідку ніхто не згадував, правда в укр. паспорті штампу в мене про старий паспорт не було (але помоєму вона туди і не дивилась). з старого паспорта я вирвала сторінки з останніми візами, то їх долучили до документів, щоб візу довшу дали...

SoLana
15.09.2013, 11:11
це як вони зїздили, якшо подавали на візу??
Дуже просто - є добрі люди які поїхали замість них з фактурою :)

neolviv
16.09.2013, 18:57
Нарешті здався. Все прийшло успішно. Ніякої довідки не вимагали.
На все про все пішло 30 хв. з врахуванням оформлення страхівки на місці.

AdFeja
18.09.2013, 16:31
Подавати потрібно дуже багато документів, додатково вони можуть забажати будь-який
Дякую, на жаль вже пізно побачила Ваш допис. Візи ми вже отримали, в візовому центрі мене відправили за довідкою з банку про рух кооштів (довідка про зп була), хоча приймаюча сторона (фарм.фірма) брала витрати на себе, хоча сказали, що того може бути замало; сказали також зробити ще одне доручення на дитину від мене, хоча вона вписана в мій паспорт і зрозуміло, що без мене їй візу не дадуть. Також хотіли документи на нерухомість, але вистачило документів на машину. Фух, вже думала, що відмовлять

Alicia
19.09.2013, 15:06
Цікавить інформація про словацькі візи (ті, що на 5 років видавали минулої зими), чи можна зараз їх ще зробити?
І ще цікавить, чи дійсно потрібно
в кожному новому півріччі ви повинні будете заново пред'являти документ, що підтверджує мету поїздки - тур, ваучер і под.
?

pravovuk
19.09.2013, 21:38
Дівчата, вже тиждень дзвоню у візовий центр Польщі і постійно не має вільних дат для реєстрації... Як реально швидко зареєстуватись?

Marigold
19.09.2013, 23:23
Як реально швидко зареєстуватись?
раніше тут писали що вдалось зареєструватись через київський номер телефону. Але коліжанці 2 тижні тому і там відмовили, а вона вирішила спробувати через сайт і вийшло. Спробуйте може ті варіанти (правда вона на шопінг реєструвалась). Вільні дати були від 22 жовтня.

oliv
20.09.2013, 00:59
Дівчата, вже тиждень дзвоню у візовий центр Польщі і постійно не має вільних дат для реєстрації...
Мені сьогодні вдалося зареєструватися на 7 листопада. Були навіть години на вибір... Але це вже третій день до них дзвоню. Я набирала на той номер, що 050...

KryhiktaTin
20.09.2013, 03:08
Привіт усім, підкажіть, будь ласка, можливо хтось закуповувався матеріалами для хатніх ремонтів в Польщі? В якому місті робили закупи і який магазин має низькі ціни? Можливо навіть хтось такс фрі робив?

Usmishka
20.09.2013, 08:36
І я зареєструвалась в понеділок, до того дзвонила періодично майже місяць, а в понеділок мені навіть дати на 28 вересня пропонували, я обрала 5 листопада, бо моя віза десь так і закінчується. Тут як пощастить.

allusya
20.09.2013, 09:26
вже тиждень дзвоню у візовий центр Польщі і постійно не має вільних дат для реєстрації... Як реально швидко зареєстуватись?
Вчора за кілька спроб зареєструвалась знайома на 7 листопада.

Mavpysuk
20.09.2013, 10:18
Привіт усім, підкажіть, будь ласка, можливо хтось закуповувався матеріалами для хатніх ремонтів в Польщі? В якому місті робили закупи і який магазин має низькі ціни? Можливо навіть хтось такс фрі робив?
Ми закуплялися в місті Томашув-Любельский, це як тільки заїзджати в місто, в одній споруді з супермаркетом Інтермарше. Вулиці не памятаю. Подивіться в інтернеті. Там хороші ціни і фактуру на такс фрі виписують.

tasha
20.09.2013, 12:40
Цитата:
Допис від pravovuk Переглянути допис
вже тиждень дзвоню у візовий центр Польщі і постійно не має вільних дат для реєстрації... Як реально швидко зареєстуватись?
Вчора за кілька спроб зареєструвалась знайома на 7 листопад

Зареєструвалась на 5 листопада (мені так і потрібно було), подзвонила лише двічі раз в обід, не було дат, другий раз на прикінці дня і записали.

KryhiktaTin
20.09.2013, 15:09
Mavpysuk
Ми закуплялися в місті Томашув-Любельский, це як тільки заїзджати в місто, в одній споруді з супермаркетом Інтермарше. Вулиці не памятаю. Подивіться в інтернеті. Там хороші ціни і фактуру на такс фрі виписують.
Дуже дякую за інформацію. А ви перетинали кордон через Рава-Руська? поділіться досвідом, наскільки там сильно мучать на кордоні, якщо іхати машиною, а то я чула, що це найгірший пункт серед всіх до Польщі.

lawyer
20.09.2013, 16:28
А ви перетинали кордон через Рава-Руська? поділіться досвідом, наскільки там сильно мучать на кордоні, якщо іхати машиною, а то я чула, що це найгірший пункт серед всіх до Польщі
я перетинала. то по часу переходу найшвидше пройшли кордон, порівнюючи з Краківцем та Шегинями. щодо самої процедури проходження, то також жодних зауважень не маю

swdream
20.09.2013, 16:38
Може хтось здавав документи в Генеральне консульство Чеської республіки у Львові на отримання короткострокової туристичної Французької візи.
Чи є якісь нюанси? Згідно вимог якої країни приймають документи?

Hermi
20.09.2013, 16:44
Генеральне консульство Чеської республіки у Львові на отримання короткострокової туристичної Французької візи
а мені щось здавалось що треба документи подавати у те посольство, візу якого виробляєте.

swdream
20.09.2013, 17:02
Цитата
Допис від swdream
Генеральне консульство Чеської республіки у Львові на отримання короткострокової туристичної Французької візи
а мені щось здавалось що треба документи подавати у те посольство, візу якого виробляєте.

Бувають і інші випадки.

Згідно з постановою Європейського парламенту і Ради ЄС № 810/2009 кодексу Співтовариства, про візи (т.зв. Візовий кодекс) Генеральне консульство Чеської республіки у м. Львов з 01.05.2013 буде представляти Францію при подачі заяв на отримання шенгенської візи (візи до 90 днів). Представництво буде реалізовано на підставі статті 8, параграф 4, пункт д) Візового кодексу. В рамках представництва можливість подавати свої заяви на отримання шенгенської візи (з головною метою – поїздка на територію Франції) у Генеральному консульстві ЧР будуть мати тільки громадяни України з постійною пропискою у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

---------- Додано в 16:02 ---------- Попередній допис був написаний в 15:59 ----------

Бувають і інші випадки.

Згідно з постановою Європейського парламенту і Ради ЄС № 810/2009 кодексу Співтовариства, про візи (т.зв. Візовий кодекс) Генеральне консульство Чеської республіки у м. Львов з 01.05.2013 буде представляти Францію при подачі заяв на отримання шенгенської візи (візи до 90 днів). Представництво буде реалізовано на підставі статті 8, параграф 4, пункт д) Візового кодексу. В рамках представництва можливість подавати свої заяви на отримання шенгенської візи (з головною метою – поїздка на територію Франції) у Генеральному консульстві ЧР будуть мати тільки громадяни України з постійною пропискою у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

tanchyk
20.09.2013, 18:08
моя сусідка мала службову візу(по запрошенні), тричі їздила по ній в Польщу, потім по горящій путівці полетіла по ній в Грецію на відпочинок. Зараз знову подавалася на таку ж візу і двічі дали відмову по причині "нецільове використаня візи". Хіба могла вона відкрити грецьку візу, якщо є діючий шенген (польський)?

---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

Згідно вимог якої країни приймають документи?
згідно французької візи.

allusya
20.09.2013, 18:09
Хіба могла вона відкрити грецьку візу, якщо є діючий шенген (польський)?
Нещодавно чула, що якщо треба їхати в Німеччину, а є віза польська - шенген, то треба робити німецьку-шенген, а польську, я так розумію скасовувати.

SoLana
20.09.2013, 18:16
Хіба могла вона відкрити грецьку візу, якщо є діючий шенген (польський)?
Могла, але мала скасувати попередню візу, тобто польський шенген. Згідно правил шенгену, з 2008 року має бути лише 1 шенгенська віза, до 2008 року, можна було мати кілька шенгенських віз.

---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:13 ----------

двічі дали відмову по причині "нецільове використаня візи"
Ого! Переважно їдуть без проблем і відкривають наступні візи теж без проблем. Можливо були якісь нюанси?

Golgy
20.09.2013, 18:20
Зараз знову подавалася на таку ж візу

А запрошення справжнє було? Може причина в ньому? Мається на увазі чи ваша сусідка мала не куповане запрошення від фірми, яка робить такі запрошення десятками... Знаю про відмову відкриття візи власне через таке запрошення.

tanchyk
20.09.2013, 18:26
але мала скасувати попередню візу
але для чого, якщо це дві країни шенген зони
Можливо були якісь нюанси?
в тому то й справа що була на відпочинку 7 ночей. Нюансів жодних.

swdream
20.09.2013, 18:28
згідно французької візи.

А ви подавали чи може хтось зі знайомих? Є якісь особливості? наприклад, додаткові документи, про які на оф сайтах не написано.

tanchyk
20.09.2013, 19:19
але мала скасувати попередню візу
Можливо були якісь нюанси?
в тому то й справа що була на відпочинку 7 ночей. Нюансів жодних.

---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

А ви подавали чи може хтось зі знайомих?
моя знайома відкривала туристичну візу два місяці тому, дали піврічну на 30 днів перебування. Документи здавала, які є на сайті
Заявнику потрібно надати докази того, що він \ вона належить до цієї категорії.

1 анкета на короткострокову візу, заповнена французькою або англійською мовами, з датою та 2 підписами.
2 фотокартки.
Запрошення від тур оператора або резервація готелю.
Бронювання квитків в обидві сторони (радимо не викупляти квитки до отримання візи); страховка на автомобіль, техпаспорт та посвідчення водія, з копією – у випадку поїздки на автомобілі.
Довідка з місця роботи для працівників: довідка із зазначенням посади та заробітної плати особи, назви та адреси підприємства, дозволу на виїзд, строками перебування та гарантією повернення в Україну (з перекладом на французьку або англійську мови: неофіційний переклад, завіряти переклад нотаріально не потрібно); для приватних підприємців : свідоцтво про реєстрацію та податкова декларація (з перекладом на французьку або англійську мови); для школярів/студентів: довідка з місця навчання (з перекладом на французьку або англійську мови); для пенсіонерів : пенсійне посвідчення з копією (з перекладом на французьку або англійську мови). Нотаріально завірений лист підтримки і підтвердження доходів спонсора (для осіб, що знаходяться на утриманні), з перекладом на французьку або англійську мови.
Довідка про особисті прибутки в Україні (баланс банківського рахунк у за останні 3-6 місяців, наявність нерухомого майна, цінні папери і т.п.), для неповнолітніх та студентів - довідки батьків.
Закордонний паспорт з копіями всіх сторінок, окрім пустиx. Громадяни, що мають два або декілька паспортів повинні надати їх під час подачі документів.
Національний паспорт з копіями всіх сторінок, окрім пустих.
Свідоцтво про одруження, розлучення чи про смерть разом із копією.
Свідоцтво про народження з копією (для неповнолітніх).
Батьківський дозвіл длянеповнолітніх, що подорожують без батьків, або у супроводі одного із батьків (нотаріально завірений, з перекладом на французьку або англійську мови) + копії перших сторінок національних паспортів батьків.
Поліс медичного страхування, з поіменним списком туристів.
основне перекласти на французьку або англійську мови і подати документи, які підтверджують вашу фінансову спроможніть в Україні, довідку з роботи, рух коштів на рахунку, бронь квитків та готелю. Це не так страшно, як здається.

SoLana
20.09.2013, 19:26
Шенгенські візи ж бувають різних видів і мають різні цілі видання, тому можливо, консул звернув на це увагу, переглядаючи паспорт, по штампах. Це так, думки вголос.

tanchyk
20.09.2013, 19:54
Шенгенські візи ж бувають різних видів і мають різні цілі видання, тому можливо, консул звернув на це увагу, переглядаючи паспорт, по штампах.
воно то так логічно, але ж не можна мати дві діючі шенген візи. Я розумію якби по польській службовій відразу полетіла в Грецію зі Львова, а то ж була тричі в Польщі перед тим і після Греції ще була в Польщі, то чому ж зараз дають дві відмови по причіні поїздки в Грецію. Це ж країни шенген зони. Знаю що по шопінг візах навіть літали в інші країнм і не було проблем. Раз віза шенген значить усі країни повинні приймати.[COLOR="Silver"]

SoLana
20.09.2013, 21:57
ле ж не можна мати дві діючі шенген візи
Я писала вище, що з 2008 так, вже не можна, лише одну.
Раз віза шенген значить усі країни повинні приймати.
Так, то воно, так, але завжди є якесь"але". 6. Які критерії застосовуються до розгляду заяв та прийняття рішення консульством?
Консульство розглядає й перевіряє подану заявником підтверджуючу документацію. Якщо необхідно, можуть бути затребувані додаткові документи. Якщо виникають якісь сумніви, то вони мають бути усунуті під час співбесіди віч-на-віч. Суть процесу розгляду заяви на оформлення візи полягає в одержанні задовільних доказів того, що заявник має намір повернутись до своєї країни походження. Консульство також перевіряє, чи не занесено заявника до Шенгенської інформаційної системи (SIS) як особу, якій заборонено в’їзд, і чи не становить він загрозу для громадського порядку. 13. Якщо вам відмовлено у видачі візи:
Чи можу я дізнатись про причини відмови?
Спільні консульські інструкції не зобов’язують шенгенські країни інформувати заявників на оформлення візи про причини відмови. Зазначення чи незазначення причин відмови регулюється законодавством кожної країни-члена. У країнах, які не належать до Шенгенської зони, питання щодо зазначення причин відмови у видачі візи теж регулюється національним законодавством.
Чи можу я подати апеляцію?
Спільні консульські інструкції не зобов’язують шенгенські країни надавати можливість подання апеляції у разі відмови у видачі візи. Це питання регулюється законодавством кожної шенгенської країни.
Що стосується країн, які не належать до Шенгенської зони, можливість подання апеляції у разі прийняття рішення про відмову у видачі візи теж регулюється національним законодавством.
Чи можу я подавати заяву знову, після того, як мені було відмовлено?
У принципі, рішення щодо відмови у видачі візи для майбутнього не має жодних наслідків. Запит на оформлення візи розглядається на підставі заяви, підтверджуючої документації та інформації, наданої заявником, зокрема, під час співбесіди віч-на-віч.
Проте, причини, з огляду на які консульство прийняло рішення відмовити у видачі візи, можуть, передусім, визначатись обставинами, які не змінюватимуться протягом певного періоду часу (такі як специфічні обставини, в яких знаходиться заявник, у тому числі його соціальне, професійне, економічне, сімейне чи особисте становище), і враховуючи які особа може розглядатись як така, що становить ризик імміграції. Отже можливо, що консульство наступної шенгенської країни, яка отримає заяву від цього заявника, зробить такі самі висновки, що й попереднє консульство, тобто, що у видачі візи має бути відмовлено. Інформація з сайту представництва ЄС в Україні. Як вихід, можна записатись на прийом до консула і вияснити всі питання, якщо така можливість є.

Natalichka992
21.09.2013, 03:18
Така біда з тими візами :girl_cray: мусимо доказувати все на світі, лиш би нас випускали "у люди". як третій світ, чесне слово:girl_cray:

Mavpysuk
21.09.2013, 14:58
У мене була польська віза, залишалося по ній не використаних 3 дні, то при подачі документів на німецьку візу, сказали анулювати польську (бо коридор був ще місяць).
З мене німецьке консульство вже всі сили витріпало, стільки довідок (можливих і не можливих) я ще ніколи в житті не збирала. Одна жінка коли подавала документи на німецьку візу і побачила з якою купую документів я прийшла, чомусь вирішила, що краще їй на польську візу подаватися. Я вже тисячу разів пожаліла, що не подала документи знову на польський шенген, а звязалася з німцями.
Я недавно у візовому центрі сспостерігала таку картину, що в мужчини років 50 ВИМАГАЛИ свідоцтво про народження, щоб довести, що він дійсно син батька, до якого він їде в Німеччину. В мужчини це 13 віза до батька, а тут на 14 раз підтвердження захотіли!

shoptrip
21.09.2013, 18:37
моя сусідка мала службову візу(по запрошенні), тричі їздила по ній в Польщу, потім по горящій путівці полетіла по ній в Грецію на відпочинок. Зараз знову подавалася на таку ж візу і двічі дали відмову по причині "нецільове використаня візи". Хіба могла вона відкрити грецьку візу, якщо є діючий шенген (польський)?
Як зауважив SWDREAM бувають різні випадки і ситуації щодо відмови. Вашій сусідці саме через не цільове використання візи відмовляють. Віза то в неї була по запрошенню службова, а вона поїхала собі відпочивати на 7 днів. Просто в аеропорту не зауважили при перевірці, а ще якщо це було у складі туристичної групи то й поготів. Випадок з життя: перевіряють автобус (туристичний) на території німеччини на відповідність віз у пасажирів, і такого пасажира висаджують з автобуса, роблячи відповідну відмітку у списку групи (-1).
Правильна звучала порада, записатись на прийом до консула, і все пояснити - ніякого криміналу в тому немає :)

Marigold
21.09.2013, 20:19
З мене німецьке консульство вже всі сили витріпало, стільки довідок (можливих і не можливих) я ще ніколи в житті не збирала.
в мене від німецького навпаки склались позитивні враження. Відкривали мамі туристичну візу. Я просто зайшла на сайт (а там все класно і чітко розписано) і підготувала всі документи по пунктах. Все. Ніяких посередників, допомог знаючих.... У посольство вона їздила сама, пенсіонерка, чистий закордонний паспорт. Питання по суті, ніяких каверзних чи екстраординарних. Всі питання були по документах, по місцю проживання, сімейному стану. Але можливо з туристичною легше, бо там нема дуже до чого придратись якщо все зроблено згідно вимог?

Smorodynka
22.09.2013, 00:22
Дівчата, хто відкривав гостьову візу в Канаду, дайте якісь корисні поради! Бо в Інтернеті інформації повно і трохи різної. Друзі запрошення вишлють. Читала, що у Львові відкрили візовий центр. хтось чув про нього? Дякую!

pravovuk
22.09.2013, 15:54
хто відкривав гостьову візу в Канаду, дайте якісь корисні поради
1. Запрошення має бути нотаріально завірено(в них там це робить адвокат).
2. Необхідні довідки про доходи Ваших друзів, теж завірені, довідки про майно.
3. Окрім запрошення хай Ваша подруга напише гарний лист до консула про те які ви близькі подруги і як сильно вона хоче Вас побачити-це дуже діє:)
4. Можна додати Ваші спільні фото(вони їх потім повертаю) в підтвердження Вашої дружби.
5. Від Вас необхідно надати максимум документів, які підтверджують Ваш зв"язок з Україною( довідка з банку, якщо маєте власний будинок-свідоцтво про право власності, якщо вчитесь- довідку з навчання, якщо працюєте - довідку з роботи).
6. Якщо Ви заміжня- свідоцтво про шлюб, та про народження дітей(якщо є).
7. При заповненні анкети у графі "скільки коштів Ви берете із собою" -пишіть не менше 1000 дол.

Уляночка
26.09.2013, 01:02
підкажіть,а дітей в електронній заяві,де вписувати-в розділі опікун?івзагалі-зареєструватись не можу,формуляр вимагає адреси,індексів і т.д.,сайт глючить......хочеться кинути і не морочити собі голову,а комусьзаплатити..втурфірмах рогблять шенген візи?чи тільки посередники"на місці" (просто задорого просять..)

Тетянка
26.09.2013, 01:35
дітей в електронній заяві
на кожну дитину тре окрему анкету заповнювати. п.с. а не хочеш спробувати зареєструватись по телефону? А бланк в пдф-форматі анкети я тобі можу на пошту скинути. п.с. за допомогою своєї братової я сама заповнила всі анкети - там нема нічого страшного й важкого, так що не тре переплачувати за послуги посередників :).

Уляночка
26.09.2013, 01:37
а не хочеш спробувати зареєструватись по телефону? А бланк в пдф-форматі анкети я тобі можу на пошту скинути.
так і зроблю...скинь,хоч і бачила на сайті,проте дитчої тпам нема...тому скинь

Тетянка
26.09.2013, 02:07
проте дитчої тпам нема
то один й той самий бланк

Уляночка
26.09.2013, 02:10
я то розумію,але вишли

allusya
26.09.2013, 14:25
Дівчата, хто реєструвався на сайті, як ви проходили реєстрацію? В кінці коли треба ввести код, мені видає помилку "Введений Вами текст не відповідає символам на зображенні". Що робити в такому випадку?

NeAliona
26.09.2013, 16:08
Дівчата, хочемо з хлопцем подати документи на шопінг-візу у Польщу.
Потрібно, щоб нам двом призначили той же час, відповідно, щоб одночасно отримати візу. Як потрібно говорити при реєстрації?
Нам порадили сказати, що ми одружені, але якщо перевірять?

octavia
26.09.2013, 16:42
Потрібно, щоб нам двом призначили той же час, відповідно, щоб одночасно отримати візу. Як потрібно говорити при реєстрації?
Нам порадили сказати, що ми одружені, але якщо перевірять?
Коли будете реєструватись по телефону Вас запитають кількість заявників .Відповісте що 2 ,якщо не спитають то скажете що хочете зареєструвати свого чоловіка. Коли дзвоните майте при собі свій і хлопця паспорт щоб дати всі дані. В візовому центрі будете обидвоє і кожен матиме свій код ,про те чи ви родичі ніхто не питатиме.

Уляночка
27.09.2013, 00:44
ще таке-в заяві є пункт про адресу , телефон, прізвище/імя того,хто запрошує...а якщо запрошення нема?

і ще -підказують дівчата,що якщо вкажу мету поїздки "туризм",то дадуть короткострокову одноразову візу...це правда?
як правильно зробити,аби на 6 місяців хоч була?[COLOR="Silver"]

Уляночка
27.09.2013, 12:15
щойно додзвонилась-місць нема,але пояснили мені в кол-центрі,що чи при відкритті шопінг-візи чи туристичної візи, треба більше днів мати на перебуванні в Польщі..тобто якщо дали терміном на 7 днів, то 4 -в Польщі,а 3 - в Чехії...
тепер думаю,мо то відкривати через чеську консульство візу?
і чи обов"язково діють перший раз тільки на 7 днів???

tasha
27.09.2013, 15:09
і чи обов"язково діють перший раз тільки на 7 днів??

На перший раз шопінг дають на 7 днів, а коридор на 21 день. Тобто більше семи днів не можете перебувати в шенген зоні.

Дівчата, хто робив вже другий раз річну польську шопінг візу, чи з кожної поїздки в имали фактури, бо я з одної не маю.

але ж не можна мати дві діючі шенген візи. Я розумію якби по польській службовій відразу полетіла в Грецію зі Львова,

Дві шенген візи не можна мати, але то не означає, що раз ви маєте службову, то можна їхати на відпочинок. По їх правилам, ви би мали скасувати службову візу і відкрити туристичну. Розумію, що це напряжно і дорого, тай часу займає, але такі в них правила. Деколи везе і на це не звертають увагу, а деколи ні. Тому варто трохи підстраховуватись і летіти з Польщі, тоді штампів про приліт вам не будуть ставити.

Уляночка
27.09.2013, 15:23
перший раз шопінг дають на 7 днів, а коридор на 21 день. Тобто більше семи днів не можете перебувати в шенген зоні.
а ще підкажіть-я прошу з котрого числа, щоб мені відкрил візу..наприклад, документи здаю в листопаді,а їхати маю,наприклад, 14 лютого..

Megan
27.09.2013, 15:46
я прошу з котрого числа, щоб мені відкрил візу..наприклад, документи здаю в листопаді,а їхати маю,наприклад, 14 лютого..
Значить пишете візу видати з листопада. Напр. подаєте 10 листопада, значить візу видати з 12.11. Їм все рівно коли ви поїдете.

Alicia
27.09.2013, 15:51
чи з кожної поїздки в имали фактури, бо я з одної не маю
перший раз мала фактуру з ікеа, яку виписали на нас двох з чоловіком, то нас просто попередили, що такого робити не можна. Сказали, що можуть на це закрити очі, але наступний раз треба мати з кожної поїздки окремо на людину фактуру.
То я думаю, що сміливо можна подавати на третю шопінг візу, а там вже просто попередженням обійтися.

Yavoryna
27.09.2013, 23:41
чи з кожної поїздки в имали фактури, бо я з одної не маю.
У мене така ж ситуація, дзвонила в колл-центр візового центру, мені сказали, що якщо однієї фактури немає, але є з інших поїздок - то не проблема.

наприклад, документи здаю в листопаді,а їхати маю,наприклад, 14 лютого..
Пишете видати візу з 14 лютого. Тобто в анкеті вказуєте дату, коли плануєте перетинати кордон. Дата подачі анкети в візовий центр не має значення.

Megan
28.09.2013, 10:50
обто в анкеті вказуєте дату, коли плануєте перетинати кордон. Дата подачі анкети в візовий центр не має значення.
Я теж так думала, в візовому центрі мене заставили вручну виправити дату.

swdream
30.09.2013, 17:03
Відписуюсь про отримання французької візи у Генеральному консульстві Республіки Чехія у м.Львові.

Ще раз дякую tanchyk за інформацію, в неті нажаль нічого немає з цього приводу.

З особливостей.
Французьку візу видають чехи, приймаючи до уваги список документів французів.
При підготовці документів в мене були питання щодо необхідності подачі зеленої карти на машину і трудової книжки.
Зелену карту таки зробила, з трудової навіть копій не робила і не подавала.
Всі решта документи - по списку як на сайті.
Також всі документи на українській мові я перекладала на англійську, а на французькій мові - на українську.
Просила короткотермінову туристичну на 17 днів, так і видали, але сказали, що ми могли подавати на річну мульті візу з документами про фінансове забезпечення на 4 тис. євро.
Сподобалось те, що записуватись на подачу можна хоч на наступний день. Людей не так багато, черга досить швидко рухається.

Яруська
30.09.2013, 19:45
Дівчата, я тут далі з страхівками своїми. Має в п"ятницю подавати документи на шопінг-візу, це мені до того треба купити страхівку, де краще, чи можна он-лайн в ПЗУ купити? А, ну і там треба вказувати дату поїздки, а я ж ще не знаю коли то буде, як дадуть візу..гм. Ну і ще одне, купувати на 7 днів треба, правда?
Ще цікавить яка зараз ціна на Садовій..

Руда Лисиця
01.10.2013, 11:46
, ну і там треба вказувати дату поїздки, а я ж ще не знаю коли то буде, як дадуть візу..гм
вкажіть коридор і к-ть днів самої поздки.
у мене наприклад на річний період, але діє 90 днів на саму поїздку

Natalya_ilove
03.10.2013, 15:28
[/COLOR]Дівчата, я тут далі з страхівками своїми. Має в п"ятницю подавати документи на шопінг-візу, це мені до того треба купити страхівку, де краще, чи можна он-лайн в ПЗУ купити? А, ну і там треба вказувати дату поїздки, а я ж ще не знаю коли то буде, як дадуть візу..гм. Ну і ще одне, купувати на 7 днів треба, правда?
Ще цікавить яка зараз ціна на Садовій..

Я б Вам радила купити страхівку в СК НАСТА, в них вона на рік (!!!!) вартує лише 60грн!!!! Потім можете з нею ж подавати і на всі наступні візи протягом року. Дуже вигідно і зручно - офіс в них в центрі на Дорошенка 67.
Щодо цін в візовому на страхівки, то вони досить кусючі:girl_sad: свого часу заплатила 180грн за піврічну:girl_impossible:

tasha
03.10.2013, 16:30
вартує лише 60грн!!!

А що саме покриває така страхівка і чи має вона покриття у 30 000 євро. Дешево не завжди економно.

Just me
03.10.2013, 20:10
А що саме покриває така страхівка і чи має вона покриття у 30 000 євро. Дешево не завжди економно.
Тільки благаю, не ждіть, що вам дадуть відповідь. Людина забігла, прорекламувала що і де купити та й побігла собі.

свого часу заплатила 180грн за піврічну
Ой, лишенько.... Так вона ж так і коштує - НОРМАЛЬНА страхівка

Marigold
03.10.2013, 23:25
Гм, брат купляв для річного закупівельного шенгену теж в Насті, правда 98 грн з коридором 80 днів. Так, 30000, акредитована для польського посольства. А як визначити чи та страхівка НОРМАЛЬНА?

truskaffka
04.10.2013, 00:21
А як визначити чи та страхівка НОРМАЛЬНА?

Ніяк. Акредитована - то й добре. А щось станеться не дай Боже за кордоном - то я щось сильно сумніваюсь у тих страхівках...Тим паче, що найдешевші, як правило, покривають не лікарню, а щось типу амбулаторії....Так намагаюсь згадати, як в ПЗУ пояснювали. Коротше якщо для одержання візи - то просто треба перевірити акредитацію ("галочку" чи наявність у списку для посольства чи консульства, що означає в першу чергу якраз обов"язкове покриття, звісно.).

KryhiktaTin
04.10.2013, 02:33
усім привіт, підкажіть, будь ласкА, ті, хто мають вже певний "стаж" оформлень такс фрі, цікавить кордон Краковець- там є перні відведені години на такс фрі чи завжди працює?

Megan
04.10.2013, 09:38
там є перні відведені години на такс фрі чи завжди працює?
Цілодобово. На такс фрі окрема черга, але вона величееееезна і рухається дуже повільно.

Yavoryna
04.10.2013, 11:56
На такс фрі окрема черга, але вона величееееезна і рухається дуже повільно.
Це швидше як пощастить. Про Краківець - одного разу ми їхали з друзями двома машинами, то ми через такс фрі чергу проїхали швидше, ніж вони через звичайну чергу. Іноді на такс фрі буває дуже мало машин (5-6 штук), іноді буває багато, іноді - мало машин, але можуть стояти годинами. Ми стараємось завжди мати фактуру такс фрі на невелику суму, щоб швидше проїхати кордон. А потім дивимось по ситуації, де черга іде швидше.

Marigold
04.10.2013, 12:03
Гм, брат купляв для річного закупівельного шенгену теж в Насті, правда 98 грн з коридором 80 днів. Так, 30000
перевірила ту страхівку: покриття - медичні витрати, але франшиза - 100 єврів. Оце певно і є головна причина такої ціни.
В моїй за 200+ (інша страхова) - нульова франшиза.

sani
05.10.2013, 20:25
для себе зробив висновок, байдуже яка страховка, лиш би дешевше 'для галочки' бо всерівно не платять... був постійним клієнтом PZU , дорога страховка з нульвою франшизою... але коли стався страховий випадок дзвонив, по тих тел. сказали якщо самі оплатимо то гроші вернуть лиш би рецепт від лікаря був і чек на ліки...

коли приїхали зібрали усі док. що дала лікарня, рецепти, чеки... і прийшла відмова бо ще якогось там папірця не було... і що саме смішне у відмові ще написали що ми самовільно пішли до стоматолога і їх не повідомили, при тому що ні до якого стоматолога ми не ходили, а до іншого лікаря і їх повідомили... тобто просто стандарна відписка і документи навіть не вивчали....

PZU в чорний список. а страховка най дешевша з найбільшою франшизою, просто для галочки, бо падлєци на платять!!!!

tamarka
14.10.2013, 15:53
Доброго дня!Чи можуть бути у майбутньому проблеми з відкриттям візи, якщо я не підтверджу свого повернення в Україну. Мова йде про італійську візу, якою ми скористались і повернулись в Україну в терміни. А для підтвердження про повернення потрібно їхати у Київ особисто...

Руда Лисиця
14.10.2013, 16:14
еее, а штампів з митного кордону мало?

tamarka
14.10.2013, 16:26
мабуть мало, бо вимагають

---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

Просто не маю змоги їхати аж до Києва, документи оформляла через Львівський візовий центр. Не знаю в що це обернеться у наступний раз...

truskaffka
14.10.2013, 16:39
А для підтвердження про повернення потрібно їхати у Київ особисто...
Мені потрібно було підтвердження перетину кордону для інших потреб то ми кдуись посилали запит поштою в прикордонну службу - і прийшло. Так двічі було. Бо зараз не ставлять штампів, а я не прослідкувала...Може Вам би теж підійшло.

---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

еее, а штампів з митного кордону мало?

Ага...а штампи є. Гм. Тоді не знаю.....А точно є штампи??:)

tamarka
14.10.2013, 16:42
звичайно, ми повернулись на 2 дні швидше

jylanda
14.10.2013, 19:20
Чи можуть бути у майбутньому проблеми з відкриттям візи, якщо я не підтверджу свого повернення в Україну.
в мене теж колись було, таки поîхала в Киîв, посольство не iталiйське було, але система така ж. Я знала, що в майбутньому буде знову потреба вiдкривати в них вiзу, тому не хотiла ризикувати. Потiм як вiдкривала наступну вiзу то вони якимось чином бачили, що я чемно приîжджала пiдтверджувати повернeння.

sani
14.10.2013, 22:35
як зараз РЕАЛЬНО записатись у консульство або у візовий центр?

kolobok
15.10.2013, 00:26
Сьогодні зранку без проблем записалась через телефонну лінію на 21 листопада. Чи Ви щось інше маєте наувазі під отим РЕАЛЬНО?

sani
15.10.2013, 09:51
Сьогодні зранку без проблем записалась через телефонну лінію на 21 листопада. Чи Ви щось інше маєте наувазі під отим РЕАЛЬНО?
що на сайті, що по телефону відсутні вільні дати у Львові

tamarka
15.10.2013, 17:17
в мене теж колись було, таки поîхала в Киîв, посольство не iталiйське було, але система така ж. Я знала, що в майбутньому буде знову потреба вiдкривати в них вiзу, тому не хотiла ризикувати. Потiм як вiдкривала наступну вiзу то вони якимось чином бачили, що я чемно приîжджала пiдтверджувати повернeння.
таки завтра їду... відпросилась з роботи.

Krysya
15.10.2013, 22:38
Я б Вам радила купити страхівку в СК НАСТА, в них вона на рік (!!!!) вартує лише 60грн!!!! Потім можете з нею ж подавати і на всі наступні візи протягом року. Дуже вигідно і зручно - офіс в них в центрі на Дорошенка 67.
У багатьох страхових можна купити візи за таку ціну. Але це лише папірець. Тут потрібно керуватисятим, що Вам потрібно:
1. бланк, який подається, у візовий центр і більше він ніще зі своїми форс-мажорними обставинами, величезними франшизами, що невідшкодовуються, і важкими механізмами поверненням коштів
2. чи папірець, який справді виручить під час страхового випадку або як мінімум надасть впевненості і захищеності під час подорожі.
Персонально я, відкриваючи першу шопінг-візу на тиждень, мала досить просту банальну страхівку за 30-40грн на тиждень. Але вдруге зробила на рік хорошу страхівку за 360грн/рік у страховій, що належить до Вієна Іншуранс Груп, і впевнено мандрувала по Європі. В договорі в мене були адреси їхніх представництв по всіх країнах, де ми були + у випадку страхового випадку ми б зверталися зразу у їхні офіси на місці і ті б оплачували рахунки зразу, а не ми.
Звичайно, краще щоб нічого не траплялося під час подорожі, але береженого Бог береже:girl_cool:

Gajka
16.10.2013, 16:44
Маю реєстрацію для себе і чоловіка на 31 жовтня, але візи ми вже зробили раніше і мені вона фактично непотрібна. Як можна відмовитися від тих дат, дзвонити їм у кол центр знову?
Чи можна замість себе когось іншого записати?

tamarka
17.10.2013, 16:23
Вчора приїхали з Києва (підтверджували своє повернення). В черзі були 28-29 з чоловіком, все проходило дуже швидко, вписали номер паспорта в коп'ютер, дякую і допобачення! Шкода, що потрібно саме у Київ їздити.

Marigold
17.10.2013, 18:15
Вчора приїхали з Києва (підтверджували своє повернення). В черзі були 28-29 з чоловіком, все проходило дуже швидко, вписали номер паспорта в коп'ютер, дякую і допобачення!
а що це за підтвердження таке? Яка країна? Який тип візи? Вперше чую таке поняття як підтвердження маючи штампи виїзду/вильоту з зони шенгену.

Ascorbinka
17.10.2013, 18:23
мені вона фактично непотрібна. Як можна відмовитися від тих дат,
телефоном або (можливо) через інтернет, записати когось іншого - сумнівно.

Уляночка
19.10.2013, 18:14
а ви яку візу робите,бо маю енну кількість уже невдалих спроб на шопінг-візу..що телефоном,що онлайн

kolobok
20.10.2013, 22:52
Теж шопінг. Чесно кажучи, навіть не знала, що є такі проблеми з датами. Якось позвонила, коли випала вільна хвилина і з першого разу мені запропонували цю дату, ще казали, що на той день години всі вільні з 8 до 14 можна було вибрати час

Уляночка
21.10.2013, 11:53
ХАХА..щойно зареэструвалась на 27 листопада..УРА!!!

Redhotchilly
21.10.2013, 12:10
З італійською візою будуть проблеми: якщо Вам всеодно, то не їдьте. Можете спробувати подзвонити напряму в консульство і надіслати їм скан або факс з відміткою перетину кордону. Я би особисто на 1 день поїхала в Київ.

Штампи потрібно просити поставити на українському кордоні: хто їздить в відрядження, той добре знає. :)

Gentle
21.10.2013, 17:22
Знайшла цікаву статтю про зміни в правилах користування шенгенкою тут (http://korrespondent.net/lifestyle/travel/1617010-evrosoyuz-izmenil-pravila-polzovaniya-shengenskoj-vizoj) Власне йдеться про той шенгенський коридор, який рахується від дня в'їзду, і не тільки.

Gajka
21.10.2013, 17:34
телефоном або (можливо) через інтернет, записати когось іншого - сумнівно.
Таки сьогодні відмовилася від своєї дати 31.10 через колцентр. Дзвоніть дівчатка, може хтось попаде туди записатися, місця ж звільнилися.

albiona
21.10.2013, 21:07
а чи пустять з шопінг візою в болгарію?

Marigold
23.10.2013, 12:00
Знайшла цікаву статтю про зміни в правилах користування шенгенкою
Почула вчора теж десь таку новину і вирішила пошукати надійне і обширне джерело. Знайшла (http://ec.europa.eu/dgs/home-affairs/what-we-do/policies/borders-and-visas/border-crossing/index_en.htm) - першоджерело.

Smorodynka
27.10.2013, 13:58
Дівчата, чи знаєте хтось турфірми, які відкривають візи на певні дати, якщо ти в них не береш тур? І ЯКА ЦІНА ТАКОЇ ВІЗИ?ДЯКУЮ!

NNB
30.10.2013, 01:15
Підкажіть, коли у Польщі починаються розпродажі????

tanchyk
30.10.2013, 13:02
При перевірці стану заяви отримала: Опрацьовану Посольством Польщі / Генеральним Консульством візову заяву передано до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Lviv AC 23/10/2013

це значить, що можна забирати документи ?

Xpustuna
30.10.2013, 16:27
Добрий день! у мене до вас питання. Мені відкрили мульти візу шенгенку...і я маю запрошення від польського туристичного товариства PTTK..а я хочу їхати з батьком до Німеччини...чи мене впустять до Німеччини? (перший раз взагалі їду)

SweetMira
30.10.2013, 19:07
це значить, що можна забирати документи ?
Так, можете забирати:)

mamasha
30.10.2013, 19:45
Дівчата, підкажіть, будь ласка, якщо в укр паспорті не поставили відмітки про вилучення старого закордонного паспорту, то чи відкриють мені шопінг візу? Бо на сайті візового центру пише що
Якщо попередні паспорти були здані, в українському паспорті має бути відповідна відмітка або довідка з ОВІРу про його вилучення.
Хто з таким стикався?

Уляночка
30.10.2013, 23:14
вперше заповнюю анкету на шенгенку,тому маю кілька питань..
1.пункт- 25. Запланований час перебування або транзиту
Просимо вказати кількість днів...стандартно яку кількість днів вказують вказують???(плануємо бути не більше тижня,але..)
2.
29. Запланована дата в'їзду на територію Шенгенської зони
30. Запланована дата виїзду з території Шенгенської зони
ще точно не знаємо,коли поїдемо,то що пишетьсяв такому випадку?

Insolence
30.10.2013, 23:54
25. Запланований час перебування або транзиту
Просимо вказати кількість днів...стандартно яку кількість днів вказують вказують???(плануємо бути не більше тижня,але..)
Вказуйте максимум. 90 днів.
29. Запланована дата в'їзду на територію Шенгенської зони
30. Запланована дата виїзду з території Шенгенської зони
ще точно не знаємо,коли поїдемо,то що пишеться в такому випадку?
На око прикиньте, коли у Вас планується перший в*їзд. Термін виїзду рік\два, залежно на скільки проситимете візу.

Уляночка
30.10.2013, 23:56
Дівчата, чи знаєте хтось турфірми, які відкривають візи на певні дати, якщо ти в них не береш тур? І ЯКА ЦІНА ТАКОЇ ВІЗИ?ДЯКУЮ!
я питала в кількох фірмах-кажуть,щотаким не займаються

Insolence
30.10.2013, 23:57
Мені відкрили мульти візу шенгенку...і я маю запрошення від польського туристичного товариства PTTK..а я хочу їхати з батьком до Німеччини...чи мене впустять до Німеччини? (перший раз взагалі їду)
Якщо їдете машиною, то перший раз на кордоні вказуйте Вашу мету поїздки до Польщі, те - що написано у запрошенні. А далі їдьте спокійно в НІмеччину, там кордонів немає.

Уляночка
30.10.2013, 23:57
90 днів.
кажуть,щопри 1 шопінг-візі ставимо 7 днів (так як максимально по першій шопінг-візі дозволено перебувати в країнах Шенген-зони лише до 7 днів). При наступних відкриттях шопінг-віз, можна ставити і 90 днів.

Insolence
30.10.2013, 23:59
кажуть,щопри 1 шопінг-візі ставимо 7 днів (так як максимально по першій шопінг-візі дозволено перебувати в країнах Шенген-зони лише до 7 днів). При наступних відкриттях шопінг-віз, можна ставити і 90 днів.
Ой, а про шопінг-візу я не знаю.
Я мала на увазі, якщо є запрошення, то там пишуть на який термін запрошують (у мене в останньому було 2 роки), такий і писали в анкеті.

tanchyk
31.10.2013, 11:45
Юхууууу, забрали документи сьогодні. Дали річний мультик мені, чоловікові і Максимкові. На польську подавалися вперше, тому мріяли хоча б про піврічну. Робили службову по запрошені.

Gajka
31.10.2013, 11:57
Дали річний мультик мені, чоловікові і Максимкові. На польську подавалися вперше, тому мріяли хоча б про піврічну. Робили службову по запрошені.
Тепер так видають. Ми мунулого року робили вперше з чоловіком наукову теж по запрошеннях, то на рік дали, зараз вже на 2 роки видали.

Nuson
31.10.2013, 15:38
роблять в фірмі Райз Ап на 14 днів 160Є

anyutik
01.11.2013, 13:21
Дівчата підскажіть будь-ласка як в формулярі е-kosulat правильно прописувати адресу, бо постійно вибиває помилку некоректне введення

---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

Дівчата , будь-лаааска, Підкажіть будь-ласка як в формулярі е-kosulat правильно прописувати адресу, бо постійно вибиває помилку некоректне введення?

Gentle
01.11.2013, 13:32
як в формулярі е-kosulat правильно прописувати адресу
Пробуйте пропускати розділові знаки - там з якимсь одним (на пам'ятаю з яким) були такі "моменти".

Уляночка
07.11.2013, 15:47
Дівчата,підкажіть...робимо польську шопінг-візу, але їдемо в Чехію, тому виникло питання-є така писулька,що ми маємо представити при наступному оформленні візи фактури/рахунки про закупи в Польщі..то має бути якась мінімалка,бо ми хіба на території Польщі щось на кордоні/заправках зможемо купити..

Soleil
07.11.2013, 16:33
Зла, як пес. Пішли сьогодні з чоловіком здавати документи на французьку візу в чеське консульство. Запрошення мали на 3 роки і, відповідно, хотіли візу теж на 3 роки. Нам сказали, що на 3 роки відкрити не можуть, бо ми 2 місяці тому були в Франції, а 18.10.2013 набув чинності закон, згідно якого довгострокові візи відкривають лише тоді, коли між виїздом з шенген зони і поданням на наступну візу пройшло 180 днів. Візу нам відкриють на пів року, трміном перебування 73 дні, бо 17 днів ми були в шенген зоні, протягом останніх пів року. І в результаті в моєму паспорті ще + 3 візи, бо діти вклеєні в мій.

octavia
08.11.2013, 10:11
ми хіба на території Польщі щось на кордоні/заправках зможемо купити.. Ні на кордоні ні на заправках ви нічого не купите. На кордоні в Бедронці не дають іменних чеків ,чеки на бензин до уваги не беруть. Так що мусите зайти в магазин типу Теско і закупитись ,дати номер паспорта і виписати на інформації іменні фактури на своє імя (якщо з чоловіком то розбити чеки на 2) і кожному виписати фактуру. На скільки купувати товару то Ваша справа та як продукти в Польщі дешеві і кращі то ми завжди закуповуємось на великі суми. Не офіційно в центрі сказали за рік візи треба мати чеків не менше ніж на 300 злотих.

Уляночка
08.11.2013, 10:34
Так що мусите зайти в магазин типу Теско і закупитись ,дати номер паспорта і виписати на інформації іменні фактури на своє імя (якщо з чоловіком то розбити чеки на 2) і кожному виписати фактуру. На скільки купувати товару то Ваша справа та як продукти в Польщі дешеві і кращі то ми завжди закуповуємось на великі суми. Не офіційно в центрі сказали за рік візи треба мати чеків не менше ніж на 300 злотих.
справа в тому,що ми їдемо автобусом Львів-Прага/Прага-Львів...і це 7-денна шопінг-віза..одноразова:girl_emo:

---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

ще як варіант бачу - з"їздити машиною до найближчого польського міста, де б могли нам виписати фактури....
з великих міст - то Вроцлав,так?

arushka
08.11.2013, 10:47
ще як варіант бачу - з"їздити машиною до найближчого польського міста, де б могли нам виписати фактури....
з великих міст - то Вроцлав,так
до Вроцлава певно більше 500 км від Львова

octavia
08.11.2013, 10:48
права в тому,що ми їдемо автобусом Львів-Прага/Прага-Львів...і це 7-денна шопінг-віза. А на який кордон цей автобус заїжджає на польський чи словацький? Бо в'їзд має бути з сторони Польщі. Фактуру можна взяти в любому місті ,лиш магазин би був великий,або якась Галерія що виписує фактури. Просто коли не привезете фактури не дадуть річної візи.

Тетянка
08.11.2013, 13:03
.і це 7-денна шопінг-віза..одноразова ---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ---------- ще як варіант бачу - з"їздити машиною до найближчого польського міста, де б могли нам виписати фактури...
якщо це перша шопвнг-віза - поїдете машиною до Перемишля, наприклад, то матимете фактури з Теско, але автобусом тоді не скористаєтесь - бо ж віза однорпзового в"їзду. хіба б до того часу встигли 2 візу виробити...

Уляночка
08.11.2013, 14:45
Вроцлава певно більше 500 км від Львова
та не зі Львова, з Праги чи з Дрездена (туди плануємо бібікою на екскурсію),тому можемо поїхати назад через польське містечко Богатиня і там в Теско зайти

---------- Додано в 14:45 ---------- Попередній допис був написаний в 14:41 ----------

Бо в'їзд має бути з сторони Польщі
та то зрозуміло..і в2їзд і виїзд буде через Польщу
поїдете машиною до Перемишля, наприклад, то матимете фактури з Теско, але автобусом тоді не скористаєтесь - бо ж віза однорпзового в"їзду.
ми плануємо через Польщу рейсовим автобусом до Праги,а там хіба не зможемо пересуватись машиною по Європі????..плануємо машиною з друзямиі в Німеччину заїхати, ну і по фактуру до Польщі, якщо автобус ніде не зупинятиметься по дорозі типу Ашан/Теско

NNB
08.11.2013, 15:09
Цікава стаття про довготермінові шенгенські візи http://porteuropa.eu/ua/poland/kordon/2141-polszcza-bude-wydawaty-ukrajincam-piatyriczni-wizy

SoLana
08.11.2013, 15:15
по дорозі типу Ашан/Теско
Якраз добре, але дивіться щоб фактура була підписаною і були печатки магазину, бо бувають випадки, що відсутня печатка чи підпис, тоді така фактура не дійсна.

Уляночка
09.11.2013, 09:59
дівчата,хтосьз таким стикався?
«Тому, якщо із шопінг-візою до Польщі їдете до чехів, то мусите мати якийсь документ, який підтверджує мету в’їзду, наприклад, резервацію готелю в Чехії. Великою помилкою громадян України є те, що вони їдуть до інших держав без підтвердження мети», – коментує Мартінек.

Прикордонні служби можуть не впустити «шопінг-туристів» до себе і, окрім того, внести їхні імена до інформаційної системи Шенген, що унеможливить отримання візи протягом наступних п’яти років. Особливо прискіпливими у цьому є німецькі стражі закону.

Vittoriya
09.11.2013, 10:23
Особливо прискіпливими у цьому є німецькі стражі закону
стопроцентна правда. Вони би точно затялися. А взагалі шопінг візу вам видає Польща для того, щоби ви могли купувати власне в Польщі. Логічно, що далі вам ніби нема чого їхати. Як ніхто не зупинить і не перевірить, то все буде добре, але от як десь таки зупинять і перевірять , то тут вже невідомо як піде.

Уляночка
09.11.2013, 10:38
Як ніхто не зупинить і не перевірить, то все буде добре, але от як десь таки зупинять і перевірять , то тут вже невідомо як піде.
от власне вже кілька "туристичних" форумів начиталась-всюди без проблем,окрім німців...ті затяті...

---------- Додано в 10:38 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

і ще питання...ми автобусом Львів-Прага..на кордоні з Польщою проблем не повинно бути,бо яка їм різниця яким ми автобусом,вони ж білети не перевіряють:girl_cool:а от чехи можуть питати,чому ми польською шопінг візою одразу ж до них,не будучи ще в Польщі ...чи їм фіолетово

Vittoriya
09.11.2013, 10:42
без проблем,окрім німців...ті затяті...
то краще не їдьте туди :), дуже затяті, знаю сама, бо раз і мене зоставили на кордоні, при чому ми їхали до Голандії, типу яка їм різниця, я мала німецьку візу. Так от вперлися , що прошу-до Німеччини куди завгодно, а от в Голандію нініні. І хоч на мене навіть дивилися співчутливим поглядом, коли автобус зі всіма мусів їхати (від був транзитний через Німеччину до Голандії), але не поступилися. Сказали-є закон. Мене то потім ітак на заправці підібрав інший автобус і я поїхала до Голандії, але страх на кордоні лишився на довго. Це неприємно. Але то ще було нічого. Гірше коли забирають і тримають добу, перевіряють з ніг до голови на голо і відправляють літаком додому. Такий випадок теж знаю добре. Власне тоді була в жінки польска культурна віза і вона мала бути в Польщі, а не в Німеччині. Тому завжди треба з таки вважати, то не жарти направду. Комусь повезе і все мине класно, але треба в таких справах перестраховуватися.

---------- Додано в 08:42 ---------- Попередній допис був написаний в 08:41 ----------

.ми автобусом Львів-Прага..на кордоні з Польщою проблем не повинно бути,бо яка їм різниця яким ми автобусом,вони ж білети не перевіряють
то залежить , чи автобус затримується десь в Польщі, ну типу є там якісь міста, де він заїжджає на автостанції? Щоби можна було сказати, що ви ним їдете до Польщі. Бо як транзитом до Чехії, то ну не знаю, про німців я вже написала. І в документах транспортного засобу є написано, чи транзитом, чи ні, тому тут білети ні до чого

І взагалі якщо віза нова і ви одразу їдете в іншу країну, це досить ризиковано. От німці так ту жінку, що я писала затримали, бо віза нова , а вона одразу з Польщі до Німеччини Пробила би її раз в Польщі, то може вже би і не було проблем.

Soleil
09.11.2013, 10:47
Уляна, а Вам не простіше зробити чеську візу, якщо Ви їдете автобусом, то маєте квитки. І для посольства зробити бронювання в готелі.

Vittoriya
09.11.2013, 10:49
Я би порадила перед поїздкою раз з'їздити в Польщу на закупи просто, щоби віза вже була пробита. Якщо вона не на один в'їзд звичайно.

Уляночка
09.11.2013, 11:03
Якщо вона не на один в'їзд звичайно.
на 1 ,звичайно

---------- Додано в 11:03 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

Уляна, а Вам не простіше зробити чеську візу, якщо Ви їдете автобусом, то маєте квитки. І для посольства зробити бронювання в готелі.
так клопоту більше+запрошення треба(я вже разне використала,тому не хочу знову їх просити)..жити маємо в друзів/(просто мама в них важкохвора,тому думали,якщо якесь в неї загострення,то просто в Польщу до Кракова поїдемо, тому і через чеське не робимо

kati
09.11.2013, 11:41
бо раз і мене зоставили на кордоні, при чому ми їхали до Голандії, типу яка їм різниця, я мала німецьку візу. Так от вперлися , що прошу-до Німеччини куди завгодно, а от в Голандію нініні.
А що між німеч. і голандіє.є митний пропуск?
. Гірше коли забирають і тримають добу, перевіряють з ніг до голови на голо і відправляють літаком додому. Такий випадок теж знаю добре. Власне тоді була в жінки польска культурна віза і вона мала бути в Польщі, а не в Німеччині

ВУляни троїа інша ситуація, в німечинну вона планує на 1 день з друзями на їхньому авто. Якщо б і зупинили поліцаіі то перевіряли б водія, а не пасажирів. А навіть якби і перевірили, то є друзі,які підтвердять що вони до них у гості приїхали, а в дрезден на екскурсію заїхали.

Я би порадила перед поїздкою раз з'їздити в Польщу на закупи просто, щоби віза вже була пробита.
це найвдаліший план)
Може і правдв,Улян, відкривай зараз першу візу, катнись в польшу, потім другу.Ти ж аж на лютий планувала Чехію часу ще купа

Уляночка
09.11.2013, 11:47
лютий
неа..ми вже на грудень:girl_cool:

---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

ВУляни троїа інша ситуація, в німечинну вона планує на 1 день з друзями на їхньому авто. Якщо б і зупинили поліцаіі то перевіряли б водія, а не пасажирів. А навіть якби і перевірили, то є друзі,які підтвердять що вони до них у гості приїхали, а в дрезден на екскурсію заїхали.
а на кордоні хіба не перевірятимуть?бо я вже щось боюсь-думала,що без проблем на шопінг-візі зможемо до Німеччини на екскурсію((((((

kati
09.11.2013, 11:50
а на кордоні хіба не перевірятимуть?
на якому?
між чехією і німечинною? там нееа кордонів. Перевірити документи можуть тільки поліцаї

Alicia
09.11.2013, 12:00
Уляночко, якщо в тому звернені був потрібен документ, що ви в Празі забукали готель, то може ви і зробіть таку попередню резервацію, щоб потім можна було відмовитися від неї і жити в друзів. Здається, вже так на форумі хтось робив, коли в Угорщину їхали, а там також дуже затяті на кордоні щодо польської шопінг-візи.

Пупсик
09.11.2013, 12:05
Дівчата, а скільки коштує шопінг віза яку дають на один в"їзд?

Тетянка
09.11.2013, 12:10
коштує шопінг віза яку дають на один в"їзд?
ті самі 35 євро+ 200 грн - збір

oliv
09.11.2013, 13:29
Ми нещодавно перший раз пробивали польську візу, мали правда всі бізнес-багаторазову, але то був перший в"їзд по ній, то поляки і питали куди-чого їдеш, і оригінал запрошення дивилися... Другий раз як їхали, то просто спитали, куди їдемо, що там будем робити, запрошення вже не питали, але от маму поляк попросив показати гроші, що має з собою... Тому, як на мене, трохи ризиковано, по шопінг-візі першій їхати рейсовим автобусом до Праги. То вже як повезе...

Уляночка
09.11.2013, 14:02
Тому, як на мене, трохи ризиковано, по шопінг-візі першій їхати рейсовим автобусом до Праги.
маєш на увазі краще машиною?чи взагалі ризиковано?
а якщо їхати до Польщі бібікою,там погуляти/затаритись, аби мати фактури і бібіку відправити зі свекром (в нього карта поляка) назад додому,а самим сісти на польський автобус до Праги,бо думаю,що автобуси з єврономерами не мали б пиняти?
чи як варіант-приїхати,наприклад,до Вроцлава-там погуляти скупитись задля фактури, а звідти б друзі нас забрали..то 300км...
чи просто надіятись,що за тих 300 км чехи не зупинять автобус ((((((

---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

рейсовим автобусом до Праги
просто там передбачені зупинки в польськихмістах,навіть той же автобус 7063 Львів-Прага має зупинку у тому ж Вроцлаві,тому
просто надіятись,що за тих 300 км чехи не зупинять автобус ((((((

octavia
09.11.2013, 14:27
маєш на увазі краще машиною? Звичайно машиною було б найкраще. Полякам на кордоні що їдете на закупи в Краків. Бо погодьтесь що буде дивно на автобусі який їде в Прагу їхати на закупи в Польщу.(Була б то мульті віза проблем ніяких ,а так як то одноразова ...) В прикордоних містах в Чехії стоять прикордонні служби як наші даї ,і можуть перевірити . Ми вночі дякуючи навігатору заперлись з Словачинни в Чехію ,побачили як прикордоники зупинили росіян то чухали по- скорому в Польщу ( не мали чеської венети). Бо на самому кордоні між чехами і словаками ніхто нічого не перевіряє. Правда в листопаді в Польщі саміт то перевірка йде по всіх кордонах з Чехами в тому числі. Найкращий варіант як на мене то на авто в Польщу, а там як захочете машиною чи автобусом. Головне забронюйте готель в Празі на букінгу,прийде вам ваучер на пршту роздрукуйте його,і зніміть бронь. Ми так робили для поїздки в Мюнхен.

Уляночка
09.11.2013, 14:46
Найкращий варіант як на мене то на авто в Польщу, а там як захочете машиною чи автобусом.
а такий варіант не краще?
чи як варіант-приїхати,наприклад,до Вроцлава-там погуляти скупитись задля фактури, а звідти б друзі нас забрали.
якби питали-їду до Вроцлава і усьо...їду тим автобусом,бо зручний для мене час доїзду і т.д.

---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

Головне забронюйте готель в Празі на букінгу,прийде вам ваучер на пршту роздрукуйте його,і зніміть бронь.
тоді чи це треба,якби ми вже були з друзями на їх машині,які постійно проживають в Празі 10років,мають офіц.документи,роботу і т.д.

Vittoriya
09.11.2013, 15:48
Уляночкк , якщо той автобус має зупинку у Вроцлаві це гуд. Якщо спитають на кордоні, то скажете до Вроцлава, а поідете собі далі. Аби лиш далі ніхто не зупинив. Тут треба знати всі нюанси

Уляночка
09.11.2013, 16:04
Уляночкк , якщо той автобус має зупинку у Вроцлаві це гуд. Якщо спитають на кордоні, то скажете до Вроцлава, а поідете собі далі. Аби лиш далі ніхто не зупинив. Тут треба знати всі нюанси
має,тому що робила запит автобус Львів-Вроцлав і вибиває той самий 7063,що їде до Праги....
тому власне хвилюють ті останні 300 кмвід Вроцлава до Праги..чи дійсно купувати квиток тільки до Вроцлава..погуляти/скупитись(заодно фактури матимемо),а звідти просити друзів,щоб нас забрали чи ризикувати, купуючи білет до Праги(чи перевіряють ті білети митники)....

Vittoriya
09.11.2013, 16:20
що між німеч. і голандіє.є митний пропуск?
та тут митники ні при чому, а прикордонна служба там може зупинити будь-де, кордонів нема ясно, але вони там буває чатують. Раз поверталася поїздом з Голандії до Гановера, то в прикордонному місті Німеччини, де була станція-зупинка зайшли в поїзд прикордонники і перевіряли у всіх документи, мій паспорт навіть забирали.
там нееа кордонів. Перевірити документи можуть тільки поліцаї
прикордонна служба і провірятимусть вони документи всіх, якщо їм схочеться. То все залежить, як повезе. Можуть взагалі не пиняти. Але то не зовсім правда, що європейські номери не перевіряють. То як їм стрілить, верталася колись з Італії до Польщі автобусом польським через Німеччину. Зупиняли і перевіряли. Вони просто на дорозі переганяють і дають зрозуміти, щоби їхати за ними до першого з'їзду на паркінг.

oksumoron
09.11.2013, 22:48
верталася колись з Італії до Польщі
ми їхали з Італії до Праги, то біля Мюнхена був цілий рейд німецького цолю, і це в 2 годині ночі! було ніби у фільмах про терористів! зупиняли всіх, світили в лиця, правда швидко відпускали всіх з євро номерами! певно мали якусь наводку!

Gentle
09.11.2013, 23:06
Уляночко, відносно Вашої ситуації..
Як на мене, при переїзді українсько-польського кордону (та і по цілій Польщі якби зупинили) ні в якому разі не говорити, що мета поїздки - Прага.. Чи автобусом, чи власним авто - то вже таке, але кажіть, що їдете на закупи. Цільове призначення візи - передусім, не дивлячись на те, що вона Шенген.
прикордонна служба там може зупинити будь-де
Власне колись їхала в Вроцлава автобусом, то не доїжджаючи до Кракова нас зупинили і разом з собаками автобус перевірили.

Уляночка
09.11.2013, 23:15
Чи автобусом, чи власним авто - то вже таке, але кажіть, що їдете на закупи.
так,тоя розумію..дякую...
тепер треба вирішити-ризикувати і їхати прямим рейсом до Праги..чи до Вроцлава і просити кумів по нас приїхати???

neolviv
10.11.2013, 11:54
тепер треба вирішити-ризикувати і їхати прямим рейсом до Праги..чи до Вроцлава і просити кумів по нас приїхати???
звичайно можна сказати на польському кордоні що їдете тільки до Вроцлава, але...
...якщо перевірять квитки і побачать що вони до Праги...
В мене схожа проблема. Планую літом по шопінг візі летіти з Польщі (Краків чи Вроцлав) в Іспанію. Так от ніби й не проблема - сказати що їду в Краків на закупи. Але навіщо, спитають, мені 2 великі валізи з пляжнимим речами (їду з дружиною і малими на море). А почнуть ретельніше перевіряти і знайдуть авіаквитки Вроцлав - Барселона. То може відразу правду сказати на кордоні - Їду в Іспанію на море. Ось бронь готелю. Побачать, що в їду не відразу в Іспанію, а попередньо вже їздив в Польщу на закупи, і пропустіть. Тим більше не можна мати 2 шенген візи одразу. І не закривати ж мені польську і відкривати іспаньсу візу заради однієї поїздки на море.

gaby
10.11.2013, 12:02
Дівчата, чи може хтось порадити.
Маю запрошення на зимові канікули в Канаду, і хочу спробувати подати на візу. Як краще через візовий центр, консульство у Львові чи безпосередньо поїхати в Київ? Щодо Києва, то є міркування, що там, якщо щось не ясно зразу викличуть на співбесіду в той же день, а так то можуть дати відмову і не заморочуватися додатковими викликами на співбесіду. Чи насправді все не так?
хто з таким стикався і знає, можливо, є якісь поради щодо додаткових документів, не зазначених на сайті, але які можуть збільшити шанси отримання візи. Можливо, в когось вже є досвід.
Буду дуже вдячна.

SoLana
10.11.2013, 12:04
А почнуть ретельніше перевіряти і знайдуть квитки Вроцлав - Барселона
З одного боку, віза з цільовим призначенням - закупівельний туризм, з іншого все ж шенген, який дає можливість перебувати в країнах шенгенської зони, тобто, бувають ж випадки, коли ви їдучи в Польщу щоб закупитись, можете після цього побувати в Німеччині для прикладу, чим це заборонено?

Gentle
10.11.2013, 19:33
В мене схожа проблема. Планую літом по шопінг візі летіти з Польщі (Краків чи Вроцлав) в Іспанію
Я аналогічно летіла цього року - в Жирону з Жешова. Але не по Шенгенській візі, а по польській робочій (довгострокова віза типу Д прирівнюється до побиту, відповідно і Шенген). Про перетин кордону не переживала. Йшли через піший у Медиці. Спитали б куди - відповіла б:"На роботу". А чому з купальником - бо може поїду в Гданськ, на всяк випадок. Але там переважно на пішому не дуже допитуються. А переживала за перевірку в аеропорту - чи там не виникне питань. Але дівчата на чек-ині просто клацнули штамп, що віза перевірена і навіть її не розглядали.
не закривати ж мені польську і відкривати іспаньсу візу заради однієї поїздки на море
Ну я для підстраховки написала офіційний лист в Іспанське посольство в Києві: так і так, маю таку і таку візу, хочу летіти з нею в Іспанію. Чи можете ви мені відкрити візу ( а сама ж знаю, що це неможливо), чи і ця нормальна. І мені відповіли, що я можу летіти з цією. Відповідь, правда, була на імейл, без печаток, не на фірмовому бланку, але боятися я стала менше :)

Hermi
10.11.2013, 19:55
Запрошують знайомі в америку на 2 тижні на одну конференцію, а потім планую з друзями поїхати відпочиватиоплачує все американська сторона і запрошення виробляють вони також. На скільки реально до 14 грудня виробити візу?Чи потрібно анульовувати Шенгенські візу?тут трішки обідно, бо вона ще не набула навіть дії (з 28 листопада)І ще один нюанс, мені 1 грудня треба зїздити закордон і домовились, що звідти мене американські друзі забирають в Америку...Але знову стикаюсь з проблемою Шенгенської візи...

oksumoron
10.11.2013, 21:07
Чи потрібно анульовувати Шенгенські візу?
Шенгенську візу анульовувати не треба, вона не має нічого спільного з американською! (якщо тільки паспорт зараз не в посольстві, і прийдеться його екстренно забирати, щоб виготовити американську)

до 14 грудня
на американську вимагають також дуже об"ємний пакет документів, ще і переклади всіх довідок! документи може і можна зібрати, інше питання записатись на потрібну дату! перевірте на сайті посольства які документи потрібно для конференції,і ще подзвоніть їм, щоб взнати вільні дати!

shoptrip
11.11.2013, 10:21
Але навіщо, спитають, мені 2 великі валізи з пляжнимим речами (їду з дружиною і малими на море). А почнуть ретельніше перевіряти і знайдуть авіаквитки Вроцлав - Барселона. То може відразу правду сказати на кордоні - Їду в Іспанію на море. Ось бронь готелю. Побачать, що в їду не відразу в Іспанію, а попередньо вже їздив в Польщу на закупи, і пропустіть. Тим більше не можна мати 2 шенген візи одразу. І не закривати ж мені польську і відкривати іспаньсу візу заради однієї поїздки на море.
Літом я відвозив у Нюрнберг подружжя з 11-ти річним хлопчиком, так нас зупинила польсько-німецька служба прикордонна. Зїхали з автобаму і предявили документи. На запитання польського службовця "гдзе паньство єдзе" отримав відповідь "а цо пана обходзі доконд єдземи, пан єст сьледакем, чи якісь проблем з пашпортамі?"
Я був шокований такою відповіддю. Поляк взяв паспорти і пішов до свого авто перевіряти, а клієнт питає у німця на чистій німецькій, що сталось, той посьміхнувся і каже та от сиділи собі музику слухали, і тут поляк каже дивись бус, напевно нелегалів повіз, давай перевіримо.
У клієнтів була бронь в Кракові (гот. на одну ніч) , квитки на літак Мюнхен - Барселона а по дорозі вони ще провідували друзів у Нюрнбергу. В нього бізнес віза, а в неї шопінг. Коли вона запитала чи потрібно було анулювати польський шенген для того щоб відвідати Іспанію їй відповіли що НІ. Повернувся поляк віддав документи, побажали нам щасливої дороги і ми поїхали. Іншим разом перевіряли в Дрездені і теж все нормально.
Один нюанс, не пробуйте спілкуватись з німцями польською, російською. Краще усього німецька, англійська також вітається. В крайньому випадку наша рідна.

tasha
11.11.2013, 16:56
на американську вимагають також дуже об"ємний пакет документів, ще і переклади всіх довідок!

На американську візу перекладів не потрібно, а от в Канаду так, ще й просять, щоб бюро перекладів печатку свою ставили.

ення на зимові канікули в Канаду

Маю справу з канадськими візами, правда бізнес. Подавали в Києві раніше, тепер у Львові, не бачу сенсу тратити гроші на квиток до Києва. Дівчата у візовому центрі перевіряють прискіпливіше ніж в самому консульстві, і якщо не буде вистачати документів, то можна донести в той же день.

На скільки реально до 14 грудня виробити візу
Потрібно піти в банк (Аваль, вроді) і оплатити консульський збір. Вам дадуть пін код, він стане активним через 24 години, заповнюєте анкету на сайті і з тим кодом сабмітаєте її, в той час вибираєте дату подачі. Їдете в Київ на обрану дату, проходите співбесіду, результат кажуть відразу, якщо дають візу, то паспорт прийде кур"єром десь за тиждень.

gaby
11.11.2013, 19:34
а от в Канаду так, ще й просять, щоб бюро перекладів печатку свою ставили.

Ви впевнені? ми дзвонили в посольство, то нам сказали, що можна довідки не перекладати, але за бажанням краще це зробити - проте перекласти просто від себе, ніде не завіряти.

Ще скажіть будь ласка чи є черги в візовому центрі і скільки часу розглядають питання візи?[COLOR="Silver"]

Loyal
14.11.2013, 00:53
Маю глобальне питання! Підходить Миколая і поїхати б в Польщу пошукати там помочі з подарунками від нього ))) але візу я маю туристичну, чоловік зі старшим - бізнес. А ше маю малявку, який ніде не вписаний ( ну то не проблема) і як йому візу зробити тепер?

Kazkarka
14.11.2013, 01:41
Малявці робиться віза як супровід. Документи на дитину у візовому центрі приймаються без запису

Galyna555
14.11.2013, 14:41
Маємо відкривати другу річну шопінг-візу і ось яка халепа....... Подзвонила щоб записатись, а мені сказали що потрібно мати чеки-фактури з усіх поїздок, а ми маємо тільки з однієї.

:girl_feminist:
Цікаво, може хтось відкривав другу річну шопінг-візу? Підскажіть що робити, бо мені спершу говорили, що другий раз не потрібно збирати ніяких чеків, а коли хочем подавати на другу візу то тепер кажуть, що треба. Може комусь відкрили без чеків? Чи це всетаки безнадійно...

tanchyk
14.11.2013, 15:51
Малявці робиться віза як супровід. Документи на дитину у візовому центрі приймаються без запису
треба уточнити чи потрібно робити запрошення окремо чи ні якщо службову.

Грильяжка
14.11.2013, 16:35
Маю питання -віза службова-робоча. Чи потрібно мати з собою при перетині кордону оригінал запрошення, чи все ж достатньо копії? В запрошенні група з кільканадцяти людей і їхати кожен може різним транспортом

landscape
14.11.2013, 16:56
Ми в вересні відпочивали в Каннах, транзит був через Італію, летіли літаком Львів-Бергамо, я і малий мали шопінг візи, то особливих проблем не було, правда питань митник стільки задав, що нас чуть українсько-італійські сіньйори не спалили живцем, за те що затримали чергу. З нами відпочивали друзі але летіти з Катовіце в Бергамо, то в Польщі взагалі не мали питань, і також по шопінг візі.

tanchyk
14.11.2013, 20:01
Чи потрібно мати з собою при перетині кордону оригінал запрошення, чи все ж достатньо копії?
нам в візовому сказали мати з собою оригінали завжди. Хіба якщо в запрошенні кілька людей записані то може пропустять так.

Gajka
14.11.2013, 20:19
Маю питання -віза службова-робоча. Чи потрібно мати з собою при перетині кордону оригінал запрошення, чи все ж достатньо копії? В запрошенні група з кільканадцяти людей і їхати кожен може різним транспортом
Достатньо копії, ориганіл при перетині кордону непотрібний. Ми постійно так їздимо.

Damla
14.11.2013, 23:22
Цікаво, може хтось відкривав другу річну шопінг-візу? Підскажіть що робити, бо мені спершу говорили, що другий раз не потрібно збирати ніяких чеків, а коли хочем подавати на другу візу то тепер кажуть, що треба. Може комусь відкрили без чеків? Чи це всетаки безнадійно...

Сьогодні подавала документи на другу річну візу, фактури мала з більшості поїздок,майже 20 штук, так от дівчинка сказала нащо я всі даю, достатньо подати одну :) Взяла напевно 4-5, а решту віддала. Подавала документи в Ужгороді, бо у Львові халепа з чергою :)

Rodionochka
15.11.2013, 11:57
І рада, і зла. Вчора забрала свій паспорт з візового центру. Дали Шенген на пів року. А я хотіла на три))). І найобразливіше, що закінчується віза 14 травня, перед самим літом. От невезуха!!! І знову попадай у 35 Євро, 200 грн, а ще запрошення та черга. Як воно мене вже за... Їздили в березні в Словаччину, коли всім масово відкривали візи на 2, 3 та 5 років. То мені, брату та чоловіку відкрили на 5...днів. Я такою злою давно не була, бо залишила заради тої візи дома малого з температурою 40.

tanchyk
15.11.2013, 12:48
Їздили в березні в Словаччину, коли всім масово відкривали візи на 2, 3 та 5 років.
а у вас були перед тим шенген візи? зазвичай словаки ставлять довгі якщо були попередні шенгенки.

Masterpiece
15.11.2013, 12:51
От невезуха!!! І знову попадай у 35 Євро, 200 грн, а ще запрошення та черга
як я Вас розумію.. Мені теж після кількох піврічних дали аж на 1 місяць і 10 днів....( +чоловіку так само) Прикро, що ті 70 євриків і 400 гр не окупилися за цей час.. Зате вже опісля дали річні обом і тепер ми вже їх по повній програмі юзаємо))

Soleil
15.11.2013, 12:54
Вчора забрала свій паспорт з візового центру. Дали Шенген на пів року. А я хотіла на три))).
І в мене аналогічно. Вчора чоловік забрав наші паспорти і в мому віза на пів року, а в нього на два, хоча просили на три роки і запрошення в нас було одне.:girl_cray: Ну де справедливість на світі. І в мому паспорті ще плюс три візи.

Esma
15.11.2013, 13:16
Мали групове запрошення терміном на рік, то на перетин польського кордону нам дали копію. Кордон перетинали з цією копією разів 10, зауважень не було.

А Польща на який найдовший термін шенген дає?
Бо одні кажуть, що з вересня 2013 можна просити на 2-3 роки, а інші - навпаки стверджують, що терміни скоротили.
Якщо новий паспорт то додавати копії попередніх віз зі старого паспорта?

Soleil
15.11.2013, 13:26
Якщо новий паспорт то додавати копії попередніх віз зі старого паспорта?
Коли я робила новий паспорт, то попросила щоб із старого мені вирвали мої візи.

allusya
15.11.2013, 14:02
Поляки відкривають візи, як їм заманеться, тобто логіки шукати не варто взагалі. У чоловіка також було після річної дали на пару місяців, хоча віза використовувалась за призначенням. Я просила дати візу на 1 рік, дали чомусь на 3 (не подумайте, що я розчарована :) просто не могла повірити), документи до речі, подавались на 1 рік і страховка і дозвіл чоловіка на вивіз дитини без нього. Потім чоловік вже просив на 3 роки то і дали на 3. То швидше, як пощастить.

tanchyk
15.11.2013, 14:47
Поляки відкривають візи, як їм заманеться, тобто логіки шукати не варто взагалі.
це точно, передбачити неможливо, я мала багато віз, а чоловік одну коротку шенген і одну болгарську, єгипетські та терецькі не рахуємо. То нам двом і Максимкові дали річні візи, при тому що польський шенген відкривали вперше.

tasha
18.11.2013, 18:22
Я просила дати візу на 1 рік, дали чомусь на 3

А який тип візи у вас, це бізнес чи шопінг?

Ми з чоловіком отримали по другій річній шопінговій. Правда на довше я не просила, бо коли дзвонила в кол центр і питала, чи можна просити на 2 роки, то сказали тільки на рік.

Доречі, фактур було багато і забрали всі.

Gentle
18.11.2013, 18:31
А Польща на який найдовший термін шенген дає?
Бо одні кажуть, що з вересня 2013 можна просити на 2-3 роки, а інші - навпаки стверджують, що терміни скоротили.
Власне мене теж цікавить це питання на практиці. З того що я читала, мені на робочу візу, яка закінчується в травні, наступну на 3 роки не дадуть, бо то національна. От я і думаю: а далась мені так робоча на рік, якщо справді можна зробити шопінг на 3 роки?

kolybeljka
20.11.2013, 00:02
Сьогодні подавала документи на другу річну візу, фактури мала з більшості поїздок,майже 20 штук, так от дівчинка сказала нащо я всі даю, достатньо подати одну Взяла напевно 4-5, а решту віддала. Подавала документи в Ужгороді, бо у Львові халепа з чергою
Ми 21 жовтня подавали вже на третю шопінг візу то звіряли чи співпадають фактури з датами поїздок і дали річний шенген по 90 днів \6 міс, тобто 180\12 міс.

fiesta
20.11.2013, 13:42
Підкажіть, будь-ласка. Хочу відкрити шопінг-візу в Польщу. На сайті консульства,
ось тут: https://secure.e-konsulat.gov.pl/Informacyjne/Placowka.aspx?IDPlacowki=92
буду заповнювати анкету. Але там, де мета поїздки немає "шопінгу"... Що вибирати?- "службова" чи "інше" і писати "закупи" ???
А, може, для шопінг-віз є окрема анкета ?

DIUJMYK
20.11.2013, 13:50
Що вибирати?- "службова" чи "інше" і писати "закупи" ???
Вказуєте інше і дописуєте закупи. Щодо фактур, то у мене була всього одна з двох поїздок, які відбулись, наступну візу знову дали річну (шопінг), хоча попереджали що консул може ще фактури попросити.

SoLana
20.11.2013, 14:58
Вказуєте інше і дописуєте закупи.
А по мудрому - закупівельний туризм. Во!:girl_cool:

Hermi
21.11.2013, 19:16
Поляки відкривають візи, як їм заманеться
і я дійшла до такого висновку. Як вперше робила польську візу (до того була вже одна шенгенська) просила на рік і в запрошені було вказано щоб дали на рік, а відкрили лише на півроку. Цього разу як подавала в мене в запрошені стояло що проект по якому я їду до 14 травня і логічно мені було просити на півроку. У візовому центрі сказали перекреслити дату і просити на рік. І дали на рік, була приємно здивована;)

fiesta
26.11.2013, 17:50
заповнюю я анкету на шопінг-візу на сайті е-консулят (https://secure.e-konsulat.gov.pl/Uslugi/RejestracjaTerminu.aspx?IDUSLUGI=8&IDPlacowki=92)
В чоловіка паспорт дійсний до 25.02.2014
і мені видало таке: Termin wydania paszportu nie spełnia wymogów uzyskania wizy. Przed rejestracją wniosku należy skontaktować się z Konsulem.
Що робити? Дійсно дзвонити в консульство чи міняти паспорт?
Які шанси, що візу відкриють?

---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

заповнюю я анкету на шопінг-візу на сайті е-консулят (https://secure.e-konsulat.gov.pl/Uslugi/RejestracjaTerminu.aspx?IDUSLUGI=8&IDPlacowki=92)
і мені видало таке: Termin wydania paszportu nie spełnia wymogów uzyskania wizy. Przed rejestracją wniosku należy skontaktować się z Konsulem.
Що робити? Дійсно дзвонити в консульство чи міняти паспорт?
Які шанси, що візу відкриють?

---------- Додано в 14:50 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

А для дитини (8 місяців) теж треба анкету заповнювати?
Вона вписана в мій паспорт, що їй писати в поле "проїзний документ"?
і "номер внутрішнього паспорту" - писати № свідоцтва про народження?

tanchyk
26.11.2013, 18:18
для виїзду за кордон паспорт має бути ще дійсний не менше як 6 місяців.

kolybeljka
28.11.2013, 23:38
А для дитини (8 місяців) теж треба анкету заповнювати?
Вона вписана в мій паспорт, що їй писати в поле "проїзний документ"?
і "номер внутрішнього паспорту" - писати № свідоцтва про народження?
На дитину заповнюється окрема анкета і вказується Ваш закордонний паспорт, № свідоцтва ніде не вказуєте а додаєте копію + написати від руки прохання (при подачі документів дадуть зразок).[COLOR="Silver"]

Megan
29.11.2013, 11:59
для виїзду за кордон паспорт має бути ще дійсний не менше як 6 місяців.
так, але якщо просять довготривалу візу, то після її закінчення паспорт має бути дійсний ще 3 міс.

tanchyk
29.11.2013, 12:28
так, але якщо просять довготривалу візу, то після її закінчення паспорт має бути дійсний ще 3 міс.
так, але якщо зараз подавати на візу, а паспорт закінчується в лютому, то аж ніяк не підходить)

Уляночка
29.11.2013, 19:42
дівчата,якщо віза одноразова з терміном перебування 7 днів..виїзд 20.12 ввечері,то повернення має бути не пізніше 27.12 ввечері перетнути польсько-український кордон?а то я гальмую...

Руда Лисиця
29.11.2013, 19:50
виїзд 20.12 ввечері,то повернення має бути не пізніше 27.12 ввечері
на візовій наліпці вказується в датах можливий термін перебування

Megan
30.11.2013, 11:05
иїзд 20.12 ввечері,то повернення має бути не пізніше 27.12 ввечері перетнути польсько-український кордон?
якщо 7 днів, і печатка з в"їздом 20.12, то виїзд має бути 26.12.

але подивіться
на візовій наліпці

zjomka
03.12.2013, 16:38
Людоньки, хтось наднях самостійно реєструвався на е-конзуляті?
Бо мені вже 3 дні видає:
Отсутствие свободные даты до 2013-12-30
і далі система не пускає.... Я б вже і на січень-лютий згідна зареєструватись, але ж не пропускає система...

То взагалі реально?

---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 15:28 ----------

Чи треба таки звертатись в Візовий Центр... Так мене злить той посередник, ну чому я маю платити 200 грн.?:girl_devil:

Уляночка
03.12.2013, 22:48
на візовій наліпці вказується в датах можливий термін перебування
але ж є коридор..термінна 7 днів+коридор..тобто в анкеті ми просили з 19.12по 9.01...а заковирка у квитках,бо виїзд зіЛьвова20.12о 22.00,а повернення орієнтовно 3.00 27.12..тобто виходить фактично 6діб і 1-2 год....тому чи дійсно так,як пише МЕГАН...
7 днів, і печатка з в"їздом 20.12, то виїзд має бути 26.12.

BlackSheep
03.12.2013, 23:36
То взагалі реально?
спробуйте звонити телефоном на реестрацію,треба посидіти може до 2-х годин на телефоні але реально зарееструватись.в мене вийшло

Yavoryna
03.12.2013, 23:59
тому чи дійсно так,як пише МЕГАН...

Я думаю, що Меган правильно пише. Починають рахувати від печатки прикордонника про в'їзд, час в'їзду там не зазначається. Тому при в'їзді в Шенген зону 20-го, сьомий день це 26 число.
Маю візу, де "коридор" і "тривалість перебування" співпадають, так от, цю візу з 10-го по 15 число видано на 6 днів.
Треба ще врахувати коли автобус фактично перетне кордон, тобто виїзд в 22 зі львова, поки доїде до кордону, плюс часова різниця з поляками. Імхо, ризикуєте :)

Уляночка
04.12.2013, 00:08
от тільки де і в кого 100% запитати???

SoLana
04.12.2013, 00:18
Уляночка, у вас як я зрозуміла паспортів ще немає, вони в консульстві?
зранку в суботу,але 21.12.
Все залежить коли Ви перетнете кордон, в цей час в вашому паспорті буде печатка з датою, наприклад, якщо ви виїзджаючи зі Львова 20.12.2013 о 22.00, то можливо ви ще встигаєте до 24.00 ( за польським часом тобто - 1 год.) перетнути польський кордон, тоді відлік часу буде з 20.12 до 26.12 включно, якщо ж перетнете після 24.00 год і то вже буде 21 грудня, тоді ви можете перебувати на території Польщі до 27 грудня включно. А взагалі в паспортах має бути чітко вказано від якого числа і до якого числа дійсна віза

Уляночка
04.12.2013, 00:23
Все залежить коли Ви перетнете кордон, в цей час в вашому паспорті буде печатка з датою, наприклад, якщо ви виїзджаючи зі Львова 20.12.2013 о 22.00, то можливо ви ще встигаєте до 24.00 перетнути польський кордон, тоді відлік часу буде з 20.12 до 26.12 включно, якщо ж перетнете після 24.00 год і то вже буде 21 грудня, тоді ви можете перебувати на території Польщі до 27 грудня включно
угу..ризиковано...шкода,бо цілий день фактично втрачаємо..ще й квитки доведеться міняти

Yavoryna
04.12.2013, 00:26
а ось тут консультант інше пише

питання..Який крайній термін повернення в Україну, якщо, скажімо, 7 числа, в суботу, я зранку вже буду в Польщі? (шопінг-віза - 7 днів)в нас аналогічно зранку в суботу,але 21.12.

відповідь...7 днів включно, тобто до 13 числа Ви маєте повернутись в Україну (13 ще можна перебувати)тобто ми б відповідно мали приїхати до27(27 ще можна перебувати)

Вище правильно написано. Якщо вам поставлять штамп 21-им числом, тоді сьомий день це 27-ме число. Але ви писали що виїзд зі Львова 20-го в 22.00. Якщо проїзд до кордону плюс перехід української частини кордону займе більше трьох годин (додаю ще годину на часову різницю з Польщею), тоді ви вкладаєтесь. І матимете польський штамп 21-им числом. Якщо ні, тоді вам треба повертатись 26-го. Тобто польський штамп- це перший день, від якого відраховуємо 7 днів (20-26, 21-27).

Уляночка
04.12.2013, 00:33
проїзд до кордону плюс перехід української частини кордону займе більше трьох годин (додаю ще годину на часову різницю з Польщею), тоді ви вкладаєтесь
ой...то сумнівно..що там до того Краківця..хоча зазначено час прибуття 00.00 на оф.сайті...http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=460100&r=7026

Hermi
04.12.2013, 00:41
угу..ризиковано...шкода,бо цілий день фактично втрачаємо
одного разу їхала автобусом і перетинали кордон після 00 00, ну і в одної жіночки віза вже на той час була не дійсна. Вона платила штраф і дуже довго ще з тим всім розбирались. А ми цілий автобус її чекали (точно не памятаю, але десь до години часу).
Міг бути ще інший розвиток подій - її могли залишити на кордоні саму, а вже далі добиратись як вийде (водій вирішив не залишати ту жіночку серед ночі саму). Так що однозначно міняйте квитки.

Yavoryna
04.12.2013, 00:46
ой...то сумнівно..що там до того Краківця..хоча зазначено час прибуття 00.00 на оф.сайті...http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-order?b=460100&r=7026

Десь 80 км, то біля півтори години для автобуса, а ще невідомо чи буде черга на полосі для автобусів, ну і перевірити документи у всього автобуса... багато факторів, всі не прорахуєш. Тому й кажу що ризикуєте. Якщо вам на тому дуже залежить, то найкраще спитати водіїв (але українських!) того автобуса.

Надіслано від мого GT-S7562, використовуючи Tapatalk

Уляночка
04.12.2013, 00:53
Якщо вам на тому дуже залежить, то найкраще спитати водіїв (але українських!) того автобуса.
+1 це першим ділом...якщо ні,то поміняємо квитки

Megan
04.12.2013, 09:31
от тільки де і в кого 100% запитати??
Уляночко, тут вам даю гарантію, що я правильно вам написала коли яка печатка має бути.
Запитайте водіїв чи є шанс отримати печатку 21 числом. Хоч зазвичай автобуси мало стоять на кордоні, ну але вони мали би знати коли зазвичай перетинають кордон. Якщо ж 21,12, то повернетесь назад 27,12.

а щодо того, що
шкода,бо цілий день фактично втрачаємо.
то ж не остання ваша віза. Прокатаєте ту без порушень, хай менше днів будете, ніж хочеться, але отримаєте потім шопінг на цілий рік - наїздитесь.

А взагалі в паспортах має бути чітко вказано від якого числа і до якого числа дійсна віза
Тут напевне не вказано, бо першу шопінг дають з плаваючим коридором 7 днів, а сама віза довша.

Іриска
05.12.2013, 14:58
Стаття 26 Мета отримання Шенгенської візи або національної Польської (переклад гугла)
Шенгенська віза або віза національному, за винятком транзиту віза аеропорту, зазначених у пункті 5 з населеного пункту кодексу статті 2 на візи можуть бути видані для того, щоб:
1) туризму;
2) доступ;
3) участь у спортивних заходах;
4) бізнес ,
5) для роботи в строк, що не перевищує шести місяців протягом наступних 12 місяців, на основі заяви про наміри до роботи, зареєстрованого в бюро праці району;
6) працювати драйверів, що виконують міжнародні автомобільні перевезення;
7) працювати на основі відмінних документів зазначених у пункті 5 або робіт, крім зазначених у пункті 6,
8) культурна діяльність або участь у конференціях;
9) при виконанні службових обов'язків представників влади іноземної держави або міжнародної організації;
10) для вивчення першого ступеня, другого ступеня або жодного дослідження, Майстер або третій цикл;
11) підготовка;
12) освіту або навчання у формі, відмінній від вказаної в пунктах 10 і 11;
13) вчення;
14) наукових досліджень;
15) транзит;
16) лікування;
17) здійснення повноважень для дозволу на тимчасове проживання для врегулювання або вид на проживання для довгострокового ЄС
18), щоб приєднатися громадянином держави-члена Європейського Союзу, держав-членів Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) - сторони Угоди про Європейський економічний простір або Швейцарської Конфедерації, або місця проживання з ним;
19) брати участь у програмі культурного обміну або освітньої програми гуманітарної допомоги або річної програми робочих місць;
20) брати участь у наданні притулку;
21) скасовано
22) переселення в якості члена найближчих родичів репатріанта;
23) здійснення повноважень права власності на Карти поляка;
24) репатріації;
25) використання тимчасового захисту;
26) прибуття на гуманітарних підставах, на підставі національних інтересів або через міжнародних зобов'язань;
27), крім зазначених у пунктах 1 - 26
2 Віза для транзиту можуть бути видані тільки в якості оформлення Шенгенської візи.
3 Віза з метою, згаданої в пункті. 1 бал 20 - 25, може бути виданий тільки в якості національної візи.
4 Шенгенська віза або віза національна, з тим, згаданих в пункті. 1 бал 9 може бути виданий зокрема як дипломатичного або службового візи.

allusya
05.12.2013, 15:50
Згадалось, розказувала мені коліжанка, що до неї телефонували з Польського консульства і просили уточнити, чому вона використала візу не за призначенням (мала бізнес візу), перетнувши кордон Італії. І запитали, куди вона поїде, якщо їй знову відкриють візу :connie_pull-pigtail (відповідь очевидна)

Уляночка
05.12.2013, 17:14
візи отримали....квитки поміняли на пізніше на 8 годин...ура!

Insolence
05.12.2013, 18:13
до неї телефонували з Польського консульства і просили уточнити, чому вона використала візу не за призначенням (мала бізнес візу), перетнувши кордон Італії.
Перший раз перетнула Італію? Чи то вже наступні рази ?

ola-lyola
05.12.2013, 18:46
Маємо польський бізнес шенген, дуже лякали нас Німеччиною, що зупиняють-перевіряють-питають, переживала дуже, понабирала паперів, як дурний фантіків - підтвердження броні готелю. Проїхали на авто майже всю Німеччину аж до Голландії, були там більше тижня, жодного разу ніхто не зупиняв, нічого не питав і не перевіряв.

allusya
05.12.2013, 19:09
Перший раз перетнула Італію? Чи то вже наступні рази ?
Один раз після польського перетину.

Insolence
05.12.2013, 19:23
Один раз після польського перетину.
То якась самодіяльність поляків. Шенген ж ставиться один в паспорті. Якщо я мотаюсь по всіх країнах, то що анульовувати/відкривати кожен раз?
Хаба причина в тому, що віза службова, а їхала групою на відпочинок. Тоді це нецільове використання візи, але тільки перший перетин кордону.

allusya
05.12.2013, 19:24
то що анульовувати/відкривати кожен раз?
Та коліжанка так і пояснила поляку :) Він змовчав і спитав куди поїде іншим разом як відкриють візу :)

Insolence
05.12.2013, 21:26
Він змовчав і спитав куди поїде іншим разом як відкриють візу
Єдине, до чого можуть дочіпитися у консуляті, так це до того, що Ви в Польщі були 1-2 дні, під час першого перетину кордону, а всі інші рази\більшість часу в*їздили в інші країни шенгену, або літаком літали на довготривалий відпоичнок. Тоді треба відкривати візу тієї країни, у якій плануєте перебувати найбільше.

NNB
06.12.2013, 03:12
спробуйте звонити телефоном на реестрацію,треба посидіти може до 2-х годин на телефоні але реально зарееструватись
А на який саме телефон ви дзвонили? Львівський, київський чи мобільний? Я вже два дні дзвоню на київський...дозвонююсь з першого разу, але вільних дат немає! Чи то треба їм на кожні 15 хв дзвонити напротязі 2 год. чи як?

Hermi
06.12.2013, 03:22
Чи то треба їм на кожні 15 хв дзвонити напротязі 2 год. чи як?
я якось 4 дні що години дзвонила і казали що немає дат. Теледодзвін - це лотерея. Комусь щастить що відкриваються дати, коли подзвонять лише 1 раз, а комусь треба цілий тиждень сидіти на телефоні. Якоїсь закономірності я не вловила.

Usmishka
06.12.2013, 07:54
В мене вчора був марафон довжиною в 6 годин з подачею документів на бізнес візи для себе і дітей. А головна проблема - відсутність у нас реєстрації за місцем проживання, було весело -але я не здавалась, і попривозила купу документів додатково, то в результаті взяли. Було шкода хіба моїх діток, які вже зелені сиділи, але охоронець їх трохи розважав і , звичайно, респект яблукофону, в кризових ситуаціях -це незамінимий помічник :)
Тепер аби візу відкрили хоч би на пів року, бо я ще так раз в найближчій перспективі не витримаю.

Delfy
06.12.2013, 13:21
закономірності я не вловила
я дзвоню часто, бо шукаю дати раніше, на початок січня.
Щодня протягом тижня робочого дзвоню, то в обідній час (11-30 - 13-00) завжди були дати.
Сьогодні о 12-00 - записували на 16 січня у м.Львів.
Пробувала дзвонити також зранку/по обіді, то вільних дат, казали, немає.
Тому, припускаю, що апоявляються вони якраз бл.11 год.
Дзвонила на львівський стаціонарний.

NNB
06.12.2013, 15:48
Справді є вільні години на 16 січня....вже навіть зареєструвалась :girl_dance:, але дзвонила на київський номер!!!

Gentle
08.12.2013, 14:08
Щодня протягом тижня робочого дзвоню, то в обідній час (11-30 - 13-00) завжди були дати.
Пробувала дзвонити також зранку/по обіді, то вільних дат, казали, немає.
Тому, припускаю, що апоявляються вони якраз бл.11 год.
Дзвонила на львівський стаціонарний.
Я без проблем з першого разу зареєструвала маму на першу шопінг-візу в середу на 2 січня, було ще 12те, але я, ясне діло, вибрала швидшу дату.
Але загорілася ідеєю перереєструватися в консульстві (все ж таки економія 200 грн, а для мами взагалі б вийшло безкоштовно, бо вона пенсіонер). Треба стежити за е-консулатом. Комусь вдавалося таке останнім часом? І чи справді в консульстві можна податися на шопінг-візу? Чи тільки інші види? Я бачила, що кілька сторінок тому писали, що можна, але уточняю.

Ascorbinka
09.12.2013, 18:05
ідеєю перереєструватися в консульстві (все ж таки економія 200 грн, а для мами взагалі б вийшло безкоштовно, бо вона пенсіонер)
чи можна деталі? або може є десь почитати? 200 гривень то консульський збір і є варіанти коли його реально не платити? цікаво... ніде такої інфи не зустрічала

Gentle
10.12.2013, 23:14
або може є десь почитати
Тут є про звільнення від візової оплати (http://www.kijow.msz.gov.pl/uk/konsulski_ta_wizowi/wizowa_info/zvilnennia/zvilnennia)
Мама-пенсіонер, так що попадає в цю категорію, але це написано про Консульство.
Тих 200 грн, які зараз беруть в Візовому центрі, в консульстві ніколи не платилися, Шенгенська віза завжди коштувала 35Є, національна- 20, а потім вже й безкоштовна була. То те, що було на моїй пам'яті.

Galicija
12.12.2013, 11:37
Дівчатонька, планую в січні відкривати вперше робочу візу в Польщу. Запрошення готується і сказали, що до кінця грудня має бути в мене. В Польщі обов'язково треба бути 27 січня. Ось зараз планую сідати на телефон і випробовувати щастя зарєєструватись. В кого подібний досвід, заспокойте/розчаруйте, чи я встигаю... Скільки часу на опрацювання візи іде?
Мозок вже закипає, бо переживаю. Намагалась зареєструватись через е-консулят, але, як і вже одній форумлянці, вибиває, що швидше ніж 16.січня вільних дат немає і далі система не пускає... Мене не зареєстровано, так?

simona
12.12.2013, 13:51
шопінг візу відкривають лише у візовому центрі?

invisible
12.12.2013, 16:47
Simona, так.

Hermi
12.12.2013, 17:08
перереєструватися в консульств
а як записатись на подачу документів у консульстві? В мене також безплатний тип візи і доводиться платити лише за послуги візового центру.я десь таке читала що після відкриття візового центру, консульство не приймає документів. І була сама свідком, як люди з направленнями з консульства(за інтернет реєстрацією не було вільних дат, а треба було їхати терміново) подавали документи у візовому цетрі(вони були в окремому списку і з відповідним папірчиком з консульства)

Gentle
12.12.2013, 18:00
В Польщі обов'язково треба бути 27 січня
Опрацьовують документи в Візовому центрі ніби-то 6 робочих днів, я в четвер здавала, в п'ятницю забирала. Якщо Вам дійсно треба "кров з носа", то не раджу надіятися на консульство - реєструйтеся в Візовому центрі (все одно тільки 200 грн заплатите, робоча віза буде безкоштовно) якнайшвидше.
Мене не зареєстровано, так?
Не зареєстровано - Ви ж даних не внесли навіть.
шопінг візу відкривають лише у візовому центрі
Писали кількома сторінками раніше, що не тільки - в Консульстві теж, пишеться ціль: інше - закупівельний туризм. Одні пишуть так, другі пишуть протилежне...То можна чи не можна в Консульстві подавати на шопінг-візу?
консульство не приймає документів
Приймало, бо навіть тут комусь вдалося було зареєструвтися. А я вже тиждень спостерігаю, то тільки дата "недоступності" відсувається все далі, а реєстрація заблокована.

simona
12.12.2013, 18:45
То можна чи не можна в Консульстві подавати на шопінг-візу?
спочатку на 100% була впевнена, бо особисто ніколи немала справи з Візовим центром, все працювала з Консульством, самостійно реєструвалась і т.д., проблем не було крім того року, що треба було просто виловлювати дату, але списала на літній період))).Коли почала цікавитись шопінг візою, то вся інфа яку читала в неті чомусь пише, що через Візовий центр, не хочеться тратити 200 грн.Особисто я не бачу проблеми, де заповнювати анкету, на скільки розумію, що до анкети треба долучити заяву-прохання на видачу шопінг візи(невідомо чи вона є в Консульстві може лише у Візовому центрі?), а може, щоб розванатажити Консульство зробили через Візовий центр хз)

читало щераз на сайті консульства, то ніби ніяких заборон немає, подавай як хоч, правда дати вільні будуть післґя 17,01,2014, том унапевно більшість через центр, бо там є вільні дати)