КПК

Показати повну версію : Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

irushka
08.07.2009, 11:51
а де брали його в капсулах???????????бо на мене вже декілька раз ДУЖЕ здивованими поглядами дивились аптекарі....:girl_crazy:і вперто доказували мені що його в капсулах взагалі на всім білім світі не існує:girl_cray:

Мандаринко, це у Винниках в аптеці, виробник ТОВ "Біовіт". Якщо буваєте у Винниках, напишіть в приват, я вам розкажу де та аптека.

Зануда
09.07.2009, 14:39
Не маю на чому важитись, бо власну вагу ще не придбала, а люб"язно надану у користування Карапузом вже віддала. Вчора нічого не їла, бо чимось отруїлась і сам вигляд їдження викликав у мене спазми, а сьогодні...ех...сухарики і вода...
От цікаво, скільки я важу після такої "шокотерапії"?
Після 18.00 не їм і так звикла, що навіть не хочеться, навіть на солодке мене не тягне, організм відвик, я так думаю.
О! Ще спробувала собі сама зробити медовий масаж на животі та ногах - адський труд, скажу я вам, думала руки відваляться.:girl_crazy:

Lebidka
09.07.2009, 15:28
Сьогодні я вже нарешті дочитаю книжку "С-ма мінус 60".
Дуже сподобался одна репліка про силу самонавіювання:
"Наступний раз, коли вам дуже захочеться їсти після 6-тої год. вечора, згадайте цю історію і скажіть собі: "Так, я зараз відчуваю сильний голод, але це свідчить про те, що я худну ;)" :girl_spruce_up:

Ну просто супер-пупер фраза!!! :girl_claping:
Буду використовувати (сподіваюся зможу себе перконати)

Olenkaaa
09.07.2009, 23:57
угу, я колись читала інтерв"ю з відомою гімнасткою, то там звучала подібна фраза - "если ты не голодна - значит ты толстеешь" :) то їм так тренер казав

Лянка
10.07.2009, 00:15
Нарешті моя лінієчка хоч трошки посунулась!!! УРАААААААААААААААА!!!
"Я себя не люблю я себе просто нравлюсь:girl_in_love:"

Mandarynka
10.07.2009, 10:22
а я взяла і вчора ввечері з горя наїлася малини - чекаю приходу КД:girl_devil::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
от і вага з місця ані руш:girl_cray:
така сама на себе зла шо капець:mad::mad::mad:

Christi
10.07.2009, 11:18
А мені також вдалося скинути 1.5 кг. Чесно кажучи системи дотримуватися мені важко, але я стараюся, і вже є результати мого старання))))))))

карапуз
10.07.2009, 16:49
Ну,коли в мене вже буде хоча б 59,9 ?!:girl_cray:

Ольга
10.07.2009, 16:56
На жаль після цих пологів я не скинула всю зайву вагу на відміну від попередніх :(
Тому плавно прийдеться скидати зайве...
Наразі пробую обмежити харчування ввечері. Аби було менше спокус то маю метод - ретельно чищу зуби щіткою, потім ниткою, потім полоскання, і після того вже ніц не хочу брати до рота, бо ліньки ще раз йти чистити зуби так ідеально :)

Ірена
10.07.2009, 17:02
На жаль після цих пологів я не скинула всю зайву вагу на відміну від попередніх :(
Тому плавно прийдеться скидати зайве...
Наразі пробую обмежити харчування ввечері. Аби було менше спокус то маю метод - ретельно чищу зуби щіткою, потім ниткою, потім полоскання, і після того вже ніц не хочу брати до рота, бо ліньки ще раз йти чистити зуби так ідеально :)

А не рано вам ще худнути? ви ж дитинку годуєте?:girl_in_dreams:

Зануда
10.07.2009, 17:25

А вам наразі і не треба. Ось побачите, що через місяць ви вже будете виглядати значно краще, а через три фігура наблизиться до попередньої, якщо не стане ще кращою. Регулярне і часте годування грудьми, то є найкращий спосіб на гарну фігуру. Головне, щоб після завершення годування не втратити результат!( як я, наприклад. :girl_cray:)

Скоро. Дуже скоро. Потім 58, 9, потім 57,9 і ти.ди. А восени підемо у спортзал і будеш мене дратувати грюканням кісток, у той час, коли я буду зганяти свій смалець на тренажерах. :girl_devil:

Ольга
10.07.2009, 17:30
Годую, відчуттям голоду себе не мучу, але тепер думаю, що саме їм. І дитині корисно і мені теж :)

сь побачите, що через місяць ви вже будете виглядати значно краще, а через три фігура наблизиться до попередньої, якщо не стане ще кращою. Регулярне і часте годування грудьми, то є найкращий спосіб на гарну фігуру. Головне, щоб після завершення годування не втратити результат!( як я, наприклад. )
ой, з першим годуванням (2р7міс) я з 54 кг набрала 60 ;) думаю, що варто і про здоровя подумати...

Зануда
10.07.2009, 17:44
А в мене навпаки. Я так пострункішала, коли годувала. А потім ...мдя...Тепер сиджу на системі. :) :) :)

Liliyah Romanova
10.07.2009, 18:08
а я взяла і вчора ввечері з горя наїлася малини - чекаю приходу КД:girl_devil::girl_cray::girl_cray::girl_cray:
от і вага з місця ані руш:girl_cray:
така сама на себе зла шо капець:mad::mad::mad:

Спокійно! То не є випічка, ані чистий цукор! Усім би такі спади, як ваші. :girl_wink: Природній цукор не аж такий шкідливий, легко повернете все в своє русло...

А я нарешті позбулася нечемнючих цифр після 59... Ой, ті забави. Катя точно ніколи не ходила на забави до ліванців та мелхітів. Там спробуй не покуштуй хоч половини страв - у спокої не лишать. :girl_crazy: Забава раніше 7-ої не починається... І вина в них нема, вопше алкоголю нема. Там навіть води не було на одній забаві. Добре, що була кава. І не дивно мені, що всі гості та родичі в них такі пухкенькі, як пампушки... Ще би! З такою їдою! Якби моя мама так щодня готувала, я би все життя вважала, що такий винахід як вага, взагалі нікому не потрібен! :girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Дуже правильно! Я так Іспанку раз зуби чистити змусила, бо їй дуже їсти хотілося. І помогло. Сама теж так роблю, бо дуже дієвий спосіб! http://forum.lvivport.com/images/smilies/kolobok/good.gifА не рано вам ще худнути? ви ж дитинку годуєте?:girl_in_dreams:
Якщо перестати їсти вечорами, то тільки корисніше для вагітної чи для тих, хто на ГВ. От інші обмеження я би не рекомендувала, окрім - солодке лише до 12!
Фізичні вправи теж не пошкодять, якщо робити їх мудро й обережно.

Буде! Все буде! Головне не здаватися й поблажок собі ввечері не робити!
У мене так доооовго вага стояла, а потім впала аж на 600 грам. Так що все буде!:girl_cool:

Грильяжка
10.07.2009, 23:05
А я кілька днів ходжу ніяка прийшли КД. Апетит на нулю, що тішить, вага теж ані руш що засмучує

Xomka
11.07.2009, 02:26
Про "тішить і засмучує": маю я власну електронну вагу:girl_curtsey: яка в перший день зважування показала результат що на лінієчці, а на другий і третій:girl_devil::girl_devil::girl_devil: Найголовніше, що я чемно дотримуюсь системи, за виключенням їдження точніших продуктів - я такий лінюх щоб розібратись що можна з чим, та ще й то в життя втілити:girl_crazy: От певно тому й маю на вазі те що маю:girl_in_dreams: Зате об'єми зменшуються))) хоча в дзеркалі це чомусь не дуже відображається:girl_mad:

Питання про мумійо: купила очищене - воно майже не має запаху, то так сильно воняє неочищене? хтось користується неочищеним мумійо? а то тут хіба про очищене дівчата писали, поки-що дійшла до висновку що неочищене - воняє, очищене - спокійно можна мазатись.

irushka
11.07.2009, 15:41
Мені здається, що у всіх очищене. За моїми спостереженнями запах залежить з яким кремом для тіла поєднувати, бо я вже пробувала з трьома різними і нарешті знайшла такий, з яким запах від мумійо ледь відчутний (Нівея з лимонним запахом). А мумійо в капсулах - то супер, насипала в кремчик, розмішала і мазюкаю, ніякого замочування наперед.
А в мене якось дивно: під час ПМС і КД вага таки знижувалася, а як тільки місячні закінчилися, зупинилася. При тому, що вже кілька днів не вечеряю.

Ірена
11.07.2009, 15:49
дівчата, а мумійо можна при вагітності користуватися (я би ноги мазала вгорі)

natka75
11.07.2009, 15:55
щось я за останній тиждень не дуже притримуюся системи, то дозволю собі повечеряти після 19-00, то вчора булочки ну так захотіла ввечері, що не стрималася і зїла, от з обідом все гут, салатик+мясне щось...але в загальному вага не піднімається, що тішить:), але і не падає, що засмучує:(

Xomka
11.07.2009, 17:42
дівчата, а мумійо можна при вагітності користуватися (я би ноги мазала вгорі)

Ірена, в рекомендаційному листку моєї упаковочки вказано протипоказання "підвищена чутливість до компонентів продукту, не рекомендовано вагітним та годувальницям". Правда так як це дієтична добавка, тобто її треба їсти, то й рекомендації дали по споживанню всередину, а от як на рахунок мазання... взагалі-то не рекомендують же вагітним мазатись всякими підозрілими мазями-кремами, бо щось таки й потрапить через шкіру в кров... Особисто я мажусь (правда не все тіло, а більше проблемні ділянки), хоч і годую грудьми, ну але по-моєму тут ризик мінімальний, якщо взагалі є.

Дівчата, а ви груди скрабуєте-мумійожите чи ні? Щось я не спішу за них дуже братись, поки ГВ:girl_in_dreams:

О, ще про запах мумійо. Я його взагалі майже не відчуваю, могла б і ним самим мазатись:girl_crazy: Видно, зовсім нюху не маю:girl_haha: Головне що синулька не капризує через намазюкану маму:girl_claping:

irrka13
12.07.2009, 00:52
я нарешті почала читати "-60 проблем". з такою швидкістю до нового року, може, дочитаю:girl_crazy:

Масік
12.07.2009, 00:53
Ой давненько я тут не була, а совість не те що мучить ю Ви знаєте от не заходила паро днів сюди і геть від режиму відбилася. :( Думаю якщо б вас не покидала результат був би кращим . Мала дуже сильне потрясіння , от і почала стрес заїдати :( Тепер розумію що зробила гірше лише собі. Обіцяю виправитися.

Грильяжка
12.07.2009, 12:25
Дівчатка мені Жасмінка ще раніше написла я просто забула вам передати-вона з синочком в селі. Але вона читає як ми пильнуємо систему і вболіває за наше схуднення

Зорянівонька
12.07.2009, 12:58
Я вчора ввечері спекла сирник. І що ви думаєте? А неправильно! Я стрималась і не їла!!! Так собою горджусь! Правда, допомагає мені те, що нарешті на масаж до Яруськи записалась:)

Юська
12.07.2009, 13:15
а я ніяк неможу скачати -60 систему:girl_cray: в мене невиходить!!!

Xomka
13.07.2009, 01:57
Бувають такі дні, коли після 18 00 спокійно собі живеш і про їжу не згадуєш, а бувають такі - що ну просто маніакально всілякі смаколики як спраглому в пустелі вода - ввижаються:girl_cray: От сьогодні був такий день:girl_devil:, точніше вечір. Допомогла справитись з ним думка "якщо хочу їсти - значить худну":girl_claping: На вагу не побігла :girl_haha: (до такого ще не дійшло), але відразу крила виросли (я худну!!!!) і смачні галюцинації припинились:girl_in_love: Так що на мене ця фраза діє - перевірено:girl_haha:

П.С. А ще це хороший спосіб для лінюхів:girl_haha: не треба качати прес, робити вправи, чистити зуби... лежиш собі і навіюєш, навіюєш:girl_haha: Правда є конкретний недолік в "схудненні для лінюхів" - напевно це дуууууже доооовго:girl_crazy:

Єва
13.07.2009, 14:45
Дівчата, може порадите, як мені змінити систему харчування, щоб не поправлятись. Два місяці інтенсивної терапії гормонами дали своє - я вже важу не 48 кг., а 53 кг., при тому що весь цей час щодня пробігаю на стадіоні по 5-7 кругів, не вечеряю, не їм солодкого і мучного, а сніданки і обіди - як і раніше - невеликі порції. Я дуууже боюсь поправлятися далі!!!! А ці препарати приймати доведеться ще десь місяць.

Oddly
13.07.2009, 16:23
ой, люди, прийїхала з відпустки - а на лінієчку аж соромно глянути - бо тепер вона аж ніяк дійсності не відповідає...
але міняти не буду - буду наполегливо повертатися до того результату - і далі вперед

Грильяжка
13.07.2009, 19:48
Дівчата, може порадите, як мені змінити систему харчування, щоб не поправлятись. Два місяці інтенсивної терапії гормонами дали своє - я вже важу не 48 кг., а 53 кг., при тому що весь цей час щодня пробігаю на стадіоні по 5-7 кругів, не вечеряю, не їм солодкого і мучного, а сніданки і обіди - як і раніше - невеликі порції. Я дуууже боюсь поправлятися далі!!!! А ці препарати приймати доведеться ще десь місяць.

Спробуйте один з прий2омів їжі сніданок а бо вечерю замінити стравою з буряка-він малокалорійний, насичує і завдяки цьому методу багато людей стабілізували вагу

Svetik
14.07.2009, 23:42
ой, люди, прийїхала з відпустки - а на лінієчку аж соромно глянути - бо тепер вона аж ніяк дійсності не відповідає...
але міняти не буду - буду наполегливо повертатися до того результату - і далі вперед
Oddly, тримайтесь, я вас дуже добре розумію:girl_cool: В мене теж з тими поїздками в гості і днем народження дочки ніяк вагу скинути не можу, немов ті цифри зачаровані :girl_cray:

Xomka
15.07.2009, 01:38
В мене якась цікава електронна вага, різниця кожного дня в 1-2кг то в плюс то в мінус, наприклад як тільки я її купила і зважилась, видало 69,3 - я так втішилась:girl_claping:, відразу лінієчку змінила:girl_in_love:, і тут вранці зважуюсь - 71,8кг:eek: і що ви думаєте днів 4 вага дійсно трималась висока, правда з кожним днем все більше наближаючись до 69.3:girl_in_dreams: І от сьогодні вже показала 69:girl_curtsey: Але все одно щось я в тих електронних вагах розчарувалась, там якось так цікаво важить - станеш по одному - одна вага тіла, чуть інакше - і вже конкретно інша - чому то так? ніби з механічними не помічала таких речей:girl_in_dreams:

---------------------------------------------------------------

Alias, які успіхи у вашої мами? Ви нам частіше про неї пишіть, і їй кажіть що ми памятаємо - вона теж худне з нами:girl_claping: нехай не розслабяється:girl_cool:
І взагалі що це тут ніхто не звітується - а ну швиденько, які в кого успіхи? А то так бачу по багатьом лінієчкам - скинули пару-трійку кільо і щось стоїть бігунок:girl_devil:

irrka13
15.07.2009, 10:01
а я ніяк неможу скачати -60 систему:girl_cray: в мене невиходить!!!
може, написати в гілку "допомога чайникам"?
а я вчора купила "Вся система -60"!!!!:girl_claping::girl_claping::girl_claping: випадково в магазині попалась в очі! все! біжу читати!:girl_in_dreams:

Xomka
15.07.2009, 10:07
Ну от знову:girl_cray: зважуюсь сьогодні зранку - 69,5. Через 1хв знову важусь 68,9! Стараюсь ставати весь час одинаково, ну але певно пів-сантиметра туди сюди є зсув, але щоб результат через це аж на 600грам відрізнявся:girl_cray:

Mariana
15.07.2009, 11:35
може, написати в гілку "допомога чайникам"?
а я вчора купила "Вся система -60"!!!!:girl_claping::girl_claping::girl_claping: випадково в магазині попалась в очі! все! біжу читати!:girl_in_dreams:

А де саме Ви купили?

Lady_Opium
15.07.2009, 11:39
Але все одно щось я в тих електронних вагах розчарувалась, там якось так цікаво важить - станеш по одному - одна вага тіла, чуть інакше - і вже конкретно інша - чому то так? ніби з механічними не помічала таких речей:girl_in_dreams:
і в мене таке саме, правда з механічною
важуся - "-1", вже відкриваю ДП, давай хвалитись
переважуюсь - "+3,5"

Думала то проблема в механічній вазі. Бо вага коливається залежно від того на чому стоїть, і до якого полюсу повернута:girl_crazy:
Хотіла купляти електронну, але Хомка каже, що й її вага скаче. Дівчата, ще в когось подібні проблеми виникали?

natka75
15.07.2009, 11:44
Ну от знову:girl_cray: зважуюсь сьогодні зранку - 69,5. Через 1хв знову важусь 68,9! Стараюсь ставати весь час одинаково, ну але певно пів-сантиметра туди сюди є зсув, але щоб результат через це аж на 600грам відрізнявся:girl_cray:

в мене те саме буває, але похибка в 200-300гр, то я завжди міряю на одному і тому самому місці і стаю на вагу на певні точки:girl_smile:але схудну швидше від нервів, а не від системи:girl_cray:це вже в жилєтку тре йти....

Багіра
15.07.2009, 12:00
не знаю, дівчата, в мене вага дуже розумна.. от встаю зранку важитись у своїй теплій піжамці.. потім думаю, мо хоч на 100 грамів менше чистої ваги...:) переодягнулась.. стільки ж... навіть якщо голою зважусь - вага покаже таку ж цифру, хоч сто раз на неї ставай з різних сторін... хіба як надіну джинси, шубу чи подібне то покаже більше...

теж стоїть вага... вже десь днів 5.. правда я не яро дотримуюсь дієти... роблю більше натиск на фізнавантаження...

irrka13
15.07.2009, 12:55
Mariana книжку купляла на сихові в арсені, там книжковий магазинє. але то був єдиний екземпляр. мені важко читати з монітора, а так можу і на прогулянці, і за сніданком...

Mariana
15.07.2009, 14:09
Дякую
Я теж віддаю перевагу книжкам, а не монітору. Можливо і є десь у книгарнях - пошукаю.

kristina
15.07.2009, 14:34
Я зауважали що якщо стоїш на електронній вазі і зразу дивишся на результат, тобто вагу , то вона буде більше, ніж просто стати ,почекати щоб вага зафіксувала вагу , а тоді зійти з неї і плдивитись на результат
то якісь мязи напружуються певно , і від того і вага різна

мамочка
15.07.2009, 15:14
і чому я так вперто ігнорувала цю тему впродовж місяця?!!! вже б важила на 2 кг менше...Передивилась декілька сторінок: дівчата Ви МОЛОДЦІ!!!!
Отже: вихідна вага 58,5, бажана - 55 кг
Тобто необхідно скинути всього 3,5 кг до вересня
Книжку скачала, лінійку не вставляю, бо вже їх в мене буде забагато...

Ivanna
15.07.2009, 16:26
Давно не писала в цю тему, бо чомусь мої успіхи стоять на місці, то скину 500 гр, то знову вони доплюсуються.
Недавно купила собі мумійо в порошку очищене (5гр - 13 грн).
Підкажіть як ним користуватися, чи то треба цілу пачку на один раз, чи якось ділити.
Вибачте, може не коректне питання, але вже давно не читала теми, тут стільки сторінок набігло!

Xomka
15.07.2009, 16:55
Іванна, в мене таблетки по 0,2г, то на 1 раз треба 2 таблетки. А як ви будете той порошок відміряти?

Ivanna
15.07.2009, 17:14
Іванна, в мене таблетки по 0,2г, то на 1 раз треба 2 таблетки. А як ви будете той порошок відміряти?

Упс! Електронна вага, точно з таким не справиться!
В аптеці були таблетки і порошок. Я взяла порошок, думаю і не треба буде перетирати. Хотіла, щоб було краще, а вийшло як завжди! Так завжди виходить, коли маєш купу справ на раз.

Xomka
15.07.2009, 17:35
Не розстроюйтесь, якщо на раз іде 0,4г, то ваші 5г підуть на 12,5раз. Значить треба 5г поділити на 12 купок приблизно. Тобто це на 12 днів буде. Зате порошок дійсно класно розчиниться, бо ту таблетку дістати з упаковки неможливо:girl_cray: Цікаво як пацієнти мають її пити, теж кидають в воду разом з упаковкою і чекають поки розчиниться?:girl_crazy: Бо я роблю саме так, і це навіть після холодильника:girl_cray:

Liliyah Romanova
15.07.2009, 20:24
В мене якась цікава електронна вага, різниця кожного дня в 1-2кг то в плюс то в мінус, наприклад як тільки я її купила і зважилась, видало 69,3 - я так втішилась:girl_claping:, відразу лінієчку змінила:girl_in_love:, і тут вранці зважуюсь - 71,8кг:eek: і що ви думаєте днів 4 вага дійсно трималась висока, правда з кожним днем все більше наближаючись до 69.3:girl_in_dreams: І от сьогодні вже показала 69:girl_curtsey: Але все одно щось я в тих електронних вагах розчарувалась, там якось так цікаво важить - станеш по одному - одна вага тіла, чуть інакше - і вже конкретно інша - чому то так? ніби з механічними не помічала таких речей:girl_in_dreams:
У мене таких проблем нема, бо вагу ставлю на одне й те саме місце. Просто вона дуже чутлива. Якщо показує неправильну вагу, значить, ви не поставили її на рівну поверхню, а трохи під кутом, а там навіть найменший може зіграти роль. Он я якось важилася й показало 58,9, а тоді Роман на мене сперся легко однієї рукою й вага зразу 61,9 показала. :girl_haha: Так що помилки нема, бо вони точні дуже, просто неправильне розташування ваги на підлозі. Я би ні за що на механічну не перейшла!

Svetik
16.07.2009, 04:50
Я замітила, що вага може змінитись навіть від того з якої ноги наступати, тепер стаю з лівої - менші цифри показує :girl_crazy:

А нарахунок мумійо, то точно, ніяк не можу віддерти таблетку від упаковки і теж тримаю в холодильнику :girl_sad: Правда, розчиняється досить швидко:girl_smile:

Lady_Opium
16.07.2009, 10:20
мінус один, мінус один, траляля:girl_spruce_up::girl_claping:

Xomka
16.07.2009, 10:46
мінус один, мінус один, траляля:girl_spruce_up::girl_claping:

Ух тиииии :girl_claping: :girl_in_dreams:

Зорянка
16.07.2009, 11:32
і в мене таке саме, правда з механічною
важуся - "-1", вже відкриваю ДП, давай хвалитись
переважуюсь - "+3,5"

Думала то проблема в механічній вазі. Бо вага коливається залежно від того на чому стоїть, і до якого полюсу повернута:girl_crazy:
Хотіла купляти електронну, але Хомка каже, що й її вага скаче. Дівчата, ще в когось подібні проблеми виникали?

В мене також електронна вага скаче:crazy:

І у мене мінус один, нарешті посунулась лінієчка))

Імель
16.07.2009, 12:11

Я не дописую в цю тему, бо поки хворіла літом ангіною і працювала 2 тижні за 2-ох, то стала важити, як на першому курсі :girl_crazy:, але дозволю собі відповісти:

Ліля правильно сказала, що електронні ваги дуже точні і дуже чутливі.
Мої Вам кілька порад:
1. ваги мають стояти в одному і тому ж місці, бажано їх не рухати.
2. важитися треба вранці, після всіх туалетних процедур
3. на голодний шлунок
4. з мінімальною кількістю одягу (або без)

Лянка
16.07.2009, 14:37
І В МЕНЕ МІНУС ОДИН!!!:girl_claping:

Натася
16.07.2009, 14:59
дівчата, я з вами! другий день:) книжку нарешті асіліла
і зразу маю питання (вибачте, якщо вже було, не можу асіліть 106 сторінок теми) - в яких аптеках ви купуєте мумійо? бо я заходила в 4 чи 5 апптек і ніде нема:confused:
і ще: в самій книжці "-60" написано, що одну таблетку мумійо треба на раз, а в файлику, який дівчата викладали, написано, що 2. де правда?

Лянка
16.07.2009, 16:07
Я купувала мумійо на проспекті Шевченка (аптека на розі Дудаєва).

Масік
16.07.2009, 16:13
А у мене вага зупинилася :( напевно через КД :( Єдине важко мені так це щодня фіз вправи виконувати , томму робимо марш бросок з центру на топольну і назад :)

вчора спробувалап мумійо розвести з мерікеївським лосьйоном для тіла запаху майже не було .

Маруся-мама
16.07.2009, 23:06
А я з поїздкою поправилась на кільо... так що лінієчку міняти не треба, бо перед поїздкою було на кільо менше а тепер на кільо більше. Тепер треба назад в русло аби стрілка повзла на долину :)

Xomka
17.07.2009, 00:33
Сьогодні вдень не вдалось толком пообідати-повечеряти, а в 19 00 чоловік "притягнув мамонта":girl_haha: - приніс кавун. І я собі так файно пару кусників засмакувала:girl_in_dreams:, і навіть совість не гризе:girl_crazy: Цікаво що вранці покаже моя вага:girl_sad: Саме смішне що їсти я не хотіла, але так погурманити захотілось:girl_in_dreams:

Я свою вагу мушу постійно діставати/ховати, бо мій малюк інакше її так дослідить, що залишаться від неї ріжки та ніжки))) Так що будемо важитись з похибкою((

Макарена
17.07.2009, 01:04
А я навіть не знаю, що робиться з моєю вагою (хоч через те, що болів зуб три дні майже нічого не їла, тому надіюсь, що ще схудла), бо приїхала до Львова на два дні (тому вагу не везла), а затрималась на тиждень... Але по одягу бачу, що зміни є. Чоловік - бідака переживає, що потрібно гардероб міняти, бо вже висить те, що до вагітності носила, а я тішуся, а я ЩЕ в процесі...

Багіра
17.07.2009, 01:23
а я так подумала, подумала і лишилася того ровера... троха нереально ставити собі на лінієчку ціллю вагу моїх 14 років... з того часу вже фігура надцять раз мінялась... напевно прямуватиму до своєї сталої за останні 5 років ваги.... але фізичне навантаження і здорове харчування має бути постійно:)

Xomka
17.07.2009, 01:40
Багіро, то поміняйте цифри в лінієчці, чи може ви вже досягнули бажаного результату? Якщо так - Вітаю!!!!:girl_in_love: (А вага в 14 років, то дійсно перебір:girl_crazy:)

Марусю-мамо, а чим це вас так Ліля спокушала, що аж кільо набрали:girl_wink: Чи може в дорозі не стримались:girl_wink:

Багіра
17.07.2009, 01:58
Багіро, то поміняйте цифри в лінієчці, чи може ви вже досягнули бажаного результату? Якщо так - Вітаю!!!!:girl_in_love: (А вага в 14 років, то дійсно перебір:girl_crazy:)

Лінієчку вже поміняла:girl_smile: а 14 було 6 років тому...:girl_in_dreams: ех де ті 14 років...:girl_in_love:

Liliyah Romanova
17.07.2009, 05:38
Марусю-мамо, а чим це вас так Ліля спокушала, що аж кільо набрали:girl_wink: Чи може в дорозі не стримались:girl_wink:
А мені стало цікаво, де то вона мене так об'їдала, бо я лише 400 г набрала за ті дні. :girl_crazy: Маруська, ану признавайся!!! :girl_haha::girl_haha::girl_haha: :girl_in_love:

Aelita
17.07.2009, 15:53
Ну,що ж дівчатонька,розповідаю! На системі 3 тижні,інколи грішу відносно обіду та вечері:girl_sad:,але дотримуюсь не їсти після 6,та робити фіз.вправи. Результат-3 кг!!!:girl_in_love::girl_claping:об"єми теж люксично пішли.Кавовий скраб-то чудо! Крім приємних відчуттів ще й маса користі!. Найприємніше те,що зранку наїсишся всього до пуза,а зранку стаєш на вагу,а там мінус!:girl_crazy: І справді,звикаєш до такого розпорядку,вже менше їсти хочеться,нормалізується обмін речовин.На мою думку,ця система корисна для організму,ще й дає результат!:girl_cool: Надалі буду звітувати про наступні успіхи:girl_spruce_up:

Holly
17.07.2009, 16:32
А в мене просто :cesored: Весь час хочу їсти, постійно голодна. А щоь з"їм починає нудити:girl_cray::girl_cray::girl_cray: І вага не зникає, соїть на місці

Liliyah Romanova
17.07.2009, 17:10
Я вже позбулася 200 г, що набрала нещодавно (бо Маруся таких смаколиків понавозила, що годі було стримуватися:shy:). Ідемо далі, бо ця цифра 59 мені вже набридла!
Вправи останніми днями не робила, але більше ходжу пішки, прибираю, коротше, більше рухаюся... Ніби діє. :girl_smile:

irrka13
18.07.2009, 02:53
дивлюсь на ваші лінієчки і тішусь! я вас колись - таки дожену! :girl_in_dreams: а сама сиджу і сама себе нюхаю! :girl_haha: французькі духи не так пахнуть, як скраб з кави! :girl_haha: як тепер спати? :girl_cool:

Xomka
19.07.2009, 02:39
А в мене просто :cesored: Весь час хочу їсти, постійно голодна. А щоь з"їм починає нудити:girl_cray::girl_cray::girl_cray: І вага не зникає, соїть на місці

Думаю, це тимчасове. Може через нерви. Я, коли нервуюсь, то дууже хочу їсти. Ой, а може це вагітність? Якісь такі симптоми....:girl_smile:

Маруся-мама
19.07.2009, 04:58
А мені стало цікаво, де то вона мене так об'їдала, бо я лише 400 г набрала за ті дні. :girl_crazy: Маруська, ану признавайся!!!

Дорога на мене так вплинула, бо я майже два дні просиділа в кріслі без руху ну і в дорозі гризли всяке.

Я як приїхала то маю неймовірне почуття голоду. Готова з*їсти коня ні зразу два коні.:girl_crazy: Так що мусите мені якийсь стимул придумати, бо щось настрій нехудатєльний :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

Нині ходили на прийом то я лишень салатку погризла і випила вина. А ввечір зробила собі чаю.:girl_curtsey:

Liliyah Romanova
19.07.2009, 05:22
Марусю, попий трав'яних чайків і свіжовичавленого соку з грейпфрута (як я робила для нас) - дуже дієво!! Можеш навіть увечері випити, після 6ої (дозволяю ;)). Правда, може після соку легко пронести, але тільки трошки, так що то не так страшно, а от апетит суттєво поменшає.

Holly
19.07.2009, 13:52
Думаю, це тимчасове. Може через нерви. Я, коли нервуюсь, то дууже хочу їсти. Ой, а може це вагітність? Якісь такі симптоми....:girl_smile:
Ні, точно не вагітність.
Вчора вага вже показувала 66, 700. Але лінієчку не спішу міняти. Поміняю коли така вага протримається декілька днів

Маруся-мама
20.07.2009, 05:44
Нині вже було трохи легше. Виявляється то у мене були КД і вони так на мене впливали. В мене в ті дні навіть додатковий живіт вилазить, ніби мені свого мало.:girl_crazy:
Зранку після Служби поснідала маленькою канапочкою і двома американськими пампухами. Потім на обід схрумала три плястерки кавуна, а на вечерю, яка для мене була десь пів четвертої вдень, їла один плястерок мяска з кусочком огірочка і помідора. Все запила гарною кількістю води. На десерт у мене в гостях був трускавковий чай. Протрималась.

А на спорт була гра з майбутнім племінчатим зятем:girl_haha: в бадмінтон.

irrka13
21.07.2009, 15:28
:girl_in_dreams: 60 "муміїв" за 29,05 гр! :girl_spruce_up: сьогодні "помумійожусь" :girl_crazy:

мамочка
21.07.2009, 16:20
я теж вчора вперше стала "муміїзованою"
розчинила 2 таблетки в кремі пахнючому, але всерівно запах мумійо мене всю ніч переслідував
що поробиш, краса потребує жертв...

дівчата а які саме ви фізичні вправи робите? бо я просто стараюсь 10 хв безперестанку робити якісь завчені ще зі школи рухи ногами, руками, згини, під музику скачу... Може то мають бути якісь спеціальні вправи?

Kasia
21.07.2009, 16:20
щось ця гілочка заглохла...

Ірена
21.07.2009, 16:25
я мумійожилась... воно мені курячим послідом пахне:girl_crazy:... але шкіра на нозях і впрям ліпша:girl_in_dreams:

карапуз
21.07.2009, 16:28
Мені соромно сюди писати,бо я останні дні, тільки те й роблю,що їм,їм,їм...:8:

Натуся
21.07.2009, 16:33
Їдемо ми завтра зраненька з мамою і малою в Шацьк...Не знаю,як буде з системою,буду старатись сама триматись і маму підсадити :)...Та ще і "гості " приїхали...Я то думаю чого мені останні дні так дико хотілось чогось смачненького...А то всьо ПМС...:)Буду за всіма скучати,тримайтеся а я буду про вас думати і старатися теж триматися :) :) :)

Масік
21.07.2009, 16:59
а я щось далі лінуюся вправи робити :girl_sad: єдине чого дотримуюся так перестала їсти після 6 , вагу правда втрачаю , але от думаю якби ще й вправи і точ в точ за книжкою то була б вже тонка дзвонка і прозрачна . Нема на нас кнута :girl_devil:

мамочка
21.07.2009, 17:27
мені навпаки легше себе заставити 10 хв пострибати ніж не їсти після 18 год...
я додому приходжу в 18,20, поки зготую вечерю і сядемо за стіл то вже 19,30....

Liliyah Romanova
21.07.2009, 20:22

Без Жасмін вона не йде... :girl_cray:

Liliyah Romanova
21.07.2009, 20:28
дівчата а які саме ви фізичні вправи робите? бо я просто стараюсь 10 хв безперестанку робити якісь завчені ще зі школи рухи ногами, руками, згини, під музику скачу... Може то мають бути якісь спеціальні вправи?
Катя описує вправи у своїй книжці в принципі. Треба би спробувати скопіювати.
Загалом вправи на покращення форм. Більшість вправ виконувати треба дуже поволі, затримувати ноги в певній позиції тощо...я мумійожилась... воно мені курячим послідом пахне:girl_crazy:... але шкіра на нозях і впрям ліпша:girl_in_dreams:

У мене після кавового скрабу й крему з козячого молока й оливкової олії теж супер!
До речі, так і не вичитала в Каті нічого про те, що тим, у кого нема розтяжок треба мумійо.Мені соромно сюди писати,бо я останні дні, тільки те й роблю,що їм,їм,їм...:8:

Я думаю, що не ви одна, того й затишшя. Я нарешті повернулася на 58,9. Зрозуміла, що моє обмеження - це не 12 дня, а 13. Відтоді легше жити за системою стало й вага поповзла вниз нарешті. :)
А в тому, аби їсти страшного нема, в кожного є кризи, головне вернутися вчасно на свою стежку й не дуже перебільшувати зі спадами. Не знаю, як ви, а я навіть салатку після 6-ої їсти не можу. Зразу камінь у шлунку. Тому я тепер якщо маю голод ввечері, витискаю сік грейпфрута й випиваю. Мені дуже допомагає. Голод зникає і на ранок -100.

kitka
21.07.2009, 20:30
Я сьогодні собі нарешті накалатала мумійо з кремом, ще б не забути намазатися:girl_mad:.
Щодня зважуюся. Я так прикинула, що за цей весь період, як Жасмін то організувала, я схудла приблизно на 2 кг (записувала покази на папірці:girl_haha:).

Liliyah Romanova
21.07.2009, 20:32
мені навпаки легше себе заставити 10 хв пострибати ніж не їсти після 18 год...
я додому приходжу в 18,20, поки зготую вечерю і сядемо за стіл то вже 19,30....
Із таким режимом 10 хв стрибання не дадуть ніякого результату. Та й коли ви стрибаєте? О 10ій вечора? Бо ж після закінчення вечері треба 2 години відчекати...

Я сьогодні собі нарешті накалатала мумійо з кремом, ще б не забути намазатися:girl_mad:.
Щодня зважуюся. Я так прикинула, що за цей весь період, як Жасмін то організувала, я схудла приблизно на 2 кг (записувала покази на папірці:girl_haha:).

Молодець! А чого лінієчку не ставите?
Я мумійо теж знайшла. 30 таблеток за $10. Але ще не знаю чи буду я то купувати.

kitka
21.07.2009, 20:36
Молодець! А чого лінієчку не ставите?

Не знаю, чого... Може, поставлю на днях:girl_smile:.

Маруся-мама
22.07.2009, 03:22
А я нині поснідала яблучним пляцком з кавою. Ще мені хотілось якоїсь канапки але не знайшла ніц, то так обійшлось. Потім нафарширувала кабачки, то схрумала одного собі. Думала що не наїмся але під кінець поїдання виявилось що воно дуже ситне. Отже я після 2-ї вже нічого не їла. Моя вечеря була - квадратик чорного шоколаду. Десь через годину-дві зроблю собі чаю.

мамочка
22.07.2009, 09:25
Із таким режимом 10 хв стрибання не дадуть ніякого результату. Та й коли ви стрибаєте? О 10ій вечора? Бо ж після закінчення вечері треба 2 години відчекати...

їм в 19,30
стрибаю в 21 год
потім відразу душ з мумійо
а в 22 год вже спатки...
але як то інакше організувати якщо робочий день з 8 до 18 год???

П.С: будь-ласка, скиньте хтось мені вправи по почті, бо мені чомусь ніц не скачується

natka75
22.07.2009, 12:17
Без Жасмін вона не йде... :girl_cray:

це точно:) треба сюди Jasmin:girl_cray:
і по темі - в мене теж від КД живіт набрякає, маю надію що спласне потім, але ще треба 2-3 кг скинути.Не важуся кожен день, але все одно у мене зараз +/-55кг тепер:girl_claping:Дотримуюся системи не строго, але після 19ї намагаюся крім яблучка або іншого фрукта нічого зайвого не їсти:girl_smile:Але від такої жари хочеься тільки пити багато, може це і добре (моя сестра коли працювала у пральні-сушці, то схудла на 7-8кг від тої жари, бо постійно потіла).

Lady_Opium
22.07.2009, 14:45
це точно:)
і по темі - в мене теж від КД живіт набрякає
що серйозно?!
а я-то думаю якого милого при мому сталому режимі харчування та посилених фіз навантаженнях з животиком така чіпуха твориться,
мо дійсно в тому весь корінь зла

natka75
22.07.2009, 15:28
що серйозно?!
а я-то думаю якого милого при мому сталому режимі харчування та посилених фіз навантаженнях з животиком така чіпуха твориться,
мо дійсно в тому весь корінь зла

серйозно!!!!!!!!!!!!я вже так тішилася, що живіт меншим став, а тут КД :girl_cray:і мені знов уступити місце в маршрутці хотіли:girl_sad:

Orman
22.07.2009, 17:14
В мене виникло питання, а як за 10 хв. ви, дівчата, встигаєте проробити м'язи. Це спеціальні вправи чи що? Бо я на заняттях лише прес даю десь 7-10 хв. А коли ж решту? Чи то в понеділок одна група м'язів, у вівторок друга, тощо?

Liliyah Romanova
22.07.2009, 17:18
їм в 19,30
стрибаю в 21 год
потім відразу душ з мумійо
а в 22 год вже спатки...
Тоді від їди до вправ лише година. То щось замало. Хоча, залежить чим вечеряєте. Я би чулася дуже важко, якби так робила, але може, у вас організм уже пристосувався.

Liliyah Romanova
22.07.2009, 18:49
Витяги з книжки "минус 60 проблем" про час і сили, коли бракує одного чи іншого.

http://i026.radikal.ru/0907/36/edc61db85b7ct.jpg (http://radikal.ru/F/i026.radikal.ru/0907/36/edc61db85b7c.jpg)

http://i053.radikal.ru/0907/43/a24e25e19c85t.jpg (http://radikal.ru/F/i053.radikal.ru/0907/43/a24e25e19c85.jpg)

http://i007.radikal.ru/0907/56/ead928b81259t.jpg (http://radikal.ru/F/i007.radikal.ru/0907/56/ead928b81259.jpg)

http://i062.radikal.ru/0907/4a/3e2cbb30a36ct.jpg (http://radikal.ru/F/i062.radikal.ru/0907/4a/3e2cbb30a36c.jpg)

Arinka
23.07.2009, 01:16
Як рада вас знову читати!!!!
поки не було інету,(не було і системи)найбільше сумувала за групою підтримки...
хоча... результати є, - 2 кг, так хотілося змінити в підписі цифри:girl_crazy:
Від цієї секунди сідаю на -60!!!
Сьогодні буду вас читати, ато мотивація закінчилася!:girl_spruce_up:

Xomka
23.07.2009, 01:29
В мене виникло питання, а як за 10 хв. ви, дівчата, встигаєте проробити м'язи. Це спеціальні вправи чи що? Бо я на заняттях лише прес даю десь 7-10 хв. А коли ж решту? Чи то в понеділок одна група м'язів, у вівторок друга, тощо?

На коких(с) заняттях:o Он Ліля зробила спец.тему (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42955), то може й розпочнуться мої заняття:girl_in_dreams: А так то хіба тішу себе, що з малим туди-сюди цілий день - от і зарядка (не знаю правда, чи хоч якісь мязи проробляються, але дуже на це надіюсь:girl_crazy:)

А я согодні на форумівці схрупала смачнючі печенька:girl_blum:, а отой сир з вином - то хіба з собою носити на забави:girl_haha: Ні, чесно, крім двох печеньок більше нічого не їла на вечерю, а їсти хочеться:girl_cray: Значить худну:girl_curtsey:

В неділю ходили на піцу з давніми друзями, яких сто років не бачили. Піцу я їла:girl_crazy:, а пила зелений чай (дуже смачний доречі, і було його багацько). І от після такої недільної пригоди мій організм вирішив повимагати смакотків ще й в понеділок:girl_mad: Я майже здалась: дістала з холодильника кукурудзу і поставила варитись, постійно вагаючись їсти чи ні. Поки зварилась, то вмовила себе потерпіти до ранку і чемно виконала:girl_curtsey: І цифри на вазі потроху донизу повзуть і лашки стають просторніші - приємно:girl_in_love: Молодчинка Jasmin:girl_claping:

Частенько хочеться наїстись ввечері, але коли подумаєш що вже такий шмат шляху пройдено:girl_in_dreams::girl_spruce_up:, і перекреслити всі старання якимось зривом на смаколики - у-у, нізащо! Як досягну цілі, то роздрукую свою лінієчку і пригвинчу на холодильник, щоб не забувалось:girl_crazy:

Arinka
23.07.2009, 01:33
дівчата, де купити мумійо?

Xomka
23.07.2009, 02:11
питайте в найближчих аптеках:girl_smile:

Масік
23.07.2009, 02:20
а я сьогодні протопала знову з топольної до центру, думаю раз заставити вправи себе робити не можу, вперед за ординами . 2 години походила, мозулі понатирала , зате з чувством виполненого долга повернулася додому і що...забула розтопити мумійо от сижу і думаю ну нікуди без гілочки. От читай читай і на лобі пиши :)

Маруся-мама
23.07.2009, 07:10
Я нині ввечір мусіла поїхати в маґазин аби заплатити за їхній кредит, що я колись речі брала, а потім віддала, потім знову брала... ну одним словом, хтіли гроші. Користуючись нагодою вирішила прогулятись поверхами і приміряти собі щось... і яка я була рада коли той розмір що я сподівалась буде на мене малий був мені якраз. Тобто вийшло що я вже тепер носитиму на 3 розміри менші речі. Це така мотивація!!!
УУУУУУУРРРРРРРРРРРРРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!:girl_claping: :girl_claping::girl_claping:

Jasmin, велике дякую :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: що мене підсадила на системку.http://kolobok.us/smiles/artists/connie/connie_49.gif

Вдома зважилась на поломаній вазі і вона мені показала рівно 95кг.http://kolobok.us/smiles/artists/connie/connie_1.gif

Натася
23.07.2009, 11:08
а в мене минув перший тиждень на системі.
і вже є перші результати -1,5 кг, -3см в талії і -1 см в бедрах:girl_crazy::girl_claping:

Лянка
23.07.2009, 13:18
Частенько хочеться наїстись ввечері, але коли подумаєш що вже такий шмат шляху пройдено:girl_in_dreams::girl_spruce_up:, і перекреслити всі старання якимось зривом на смаколики - у-у, нізащо! Як досягну цілі, то роздрукую свою лінієчку і пригвинчу на холодильник, щоб не забувалось:girl_crazy:
РОЗДРУКУВАТИ ЛІНІЄЧКУ!!!
Гарна ідея. Бо моя мотивація теж кудись поділась. ПОки читаю посиденьки все нормально, а якщо день два не загляну на сайт...рятуйте!!! Знов жеру то, шо не можна і коли не можна.:girl_cray:

Грильяжка
23.07.2009, 15:20
Ух нарешті. Звітую за час відпустки кажу правду не дотримувалась системи, але годували нас поганенько, а ще ми багато ходили і їли здебільшого фрукти тому я схудла на два кіло і тішусь як дурний цвяшком. Тепер знов вертаюсь в систему

guculyanka
23.07.2009, 19:22
І я відзвітуюсь.
За 4 тижні -3,5 кг, тобто зараз 56 гк.:girl_smile: Перші 3 тижні втікало по кілограму, а останній тиждень - 0,5 кг - але думаю, тому, що була в гостях і не робила зарядки, принципів харчування дотримувалась.

Цей тиждень льотаю, то вже й не маю часу нормально поїсти, відповідно їм ввечері.:girl_mad:

Тепер їдемо на море - на морі завжди поправляюсь.:girl_in_dreams:Постараюсь, принаймі, втимати цю вагу.:girl_spruce_up:

А ще напишу як я харчувалась ці 4 тижні.
Зранку кава обов*язково з величезним куском торта, чи шоколадом, чи шок. цукерками - так, щоб вже цілий день того не хотілося.:girl_haha:
Десь год 1 - обід, біля 3 год чай, в 6 год вечеря, біля 8-9 чай.
Завжди їла багато, щоб не відчувати голоду. Перші дні було дууже тяжко не їсти після 6, тому (за порадою Лілі) їла грейфрут чи апельсинку, потім пройшло.
Все.:girl_spruce_up:

А ще зробила висновок, що мені, можливо, не так вагу треба скинути, як поробити вправи, і трошки підмоделювати фігуру. Тобто, хай я ще 2 кг скину, але якщо не робити вправ, то я не буду виглядати так, як хочеться. Тому треба таки виділяти час для такого діла.:girl_smile:

Маруся-мама
23.07.2009, 19:44
Зранку кава обов*язково з величезним куском торта, чи шоколадом, чи шок. цукерками - так, щоб вже цілий день того не хотілося.:girl_haha:

І я свій день починаю з солодкого і кави. І це власне те що мене приваблює і тримає на системі :girl_claping::girl_claping::girl_claping:

Liliyah Romanova
23.07.2009, 19:56
А я нарешті перейшла свою "застиглу" 58,9!!!!!!!!!!!!!!!!!
Карапузику, здається, у вас схоже було. То ділюся, чим я її взяла.
Катя пише в книжці, що іноді ми ніби боїмося через якусь цифру переступити й тоді застрягаємо на ній. Отак я застрягла на тих 58,9. То вже 2 дні собі повторювала, завтра буде 58,5... І нині вже маю 58,6! Отака сила думки!
Ну, не лише думки, але думка - то таки сила!!!

А на сніданок у мене вже 3 дні підряд - ХАЛВА!!! Справжня, соняшникова... мммммм...

РОЗДРУКУВАТИ ЛІНІЄЧКУ!!!
Гарна ідея. Бо моя мотивація теж кудись поділась. ПОки читаю посиденьки все нормально, а якщо день два не загляну на сайт...рятуйте!!! Знов жеру то, шо не можна і коли не можна.:girl_cray:
А хіба цифри на вазі - то не стимул? Он я нині побачила меншу цифру й вже маю стимул на цілий день... :girl_in_dreams:Ух нарешті. Звітую за час відпустки кажу правду не дотримувалась системи, але годували нас поганенько, а ще ми багато ходили і їли здебільшого фрукти тому я схудла на два кіло і тішусь як дурний цвяшком. Тепер знов вертаюсь в систему

Грильяжко, з поверненням! :girl_in_love: Без вас було дуже сумно!!! Файно, що так відпочинок позитивно на вас повпливав! :girl_claping:

карапуз
23.07.2009, 20:00
Отака сила думки!
Тішуся за Вас Лілю.Все ,починаю і я думати :girl_in_dreams: :girl_smile:.
Пи.Си.Люди добрі,підкажіть де у Львові можна купити грейпфрута ?На Сихові нема.:girl_cray:

Liliyah Romanova
23.07.2009, 20:04
Пи.Си.Люди добрі,підкажіть де у Львові можна купити грейпфрута ?На Сихові нема.:girl_cray:

Шкода, що грейпфрутів нема, то таке помічне. Я щовечора сік з одного грейпфрута п*ю тепер...

А щодо думання - починайте, точно поможе! Бо в мене майже місяць не рухалося нижче 58,9.

Макарена
23.07.2009, 20:17
Я знов на день до вас повернулась...Дуже сумую за своєю улюбленою темою:girl_cool: Тішуся з ваших досягнень. Сама системи дотримуюсь як і раніше, але зниження ваги дещо знизилось, певно, свіже повітря "тримає" (за три тижні лише :girl_mad: 1 кг і то кілька грамів постійно гуляють туди-сюди). Але я у відчай не впадаю, а ще як "заправилась" новими дописами, то можу знову спокійно їхати.:girl_cool:

Oddly
23.07.2009, 21:57

напевно, формулянки всі поїли.

П.С. Сьогодні купувала в Фуршеті на Сахарова

kryvulia
23.07.2009, 22:35

Ой, так і в мене. Правда, я рік, а може й більше приймала гормони, то поправилась на 10!!! кг, а коли припинила, то за 5 місяців схудла на 10 кг, при цьому не змінюючи нічого. Але надоіїло щоразу бачити великі очі знайомих! Думали, шо то я так просто розжерлася. аж незручно самій було. Зато тепер всі мене хвалять і питають, що то за метод схуднення. Так шо не переживайте, буде і в вас так.:girl_crazy:

ckorpionsha
24.07.2009, 02:28
А щодо думання - починайте, точно поможе! Бо в мене майже місяць не рухалося нижче 58,9.

На дієту сісти ніяк не вдається..соблазн гаманя не дає...але силу думки спробую....а мо зі своїх 52 знов зійду на 49 без дієти..файно би було і ну і жерти менше:girl_smile:

Liliyah Romanova
24.07.2009, 02:35
На дієту сісти ніяк не вдається..соблазн гаманя не дає...але силу думки спробую....а мо зі своїх 52 знов зійду на 49 без дієти..файно би було і ну і жерти менше:girl_smile:

:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: Мені би ваші клопоти... І таку хвігуру, як на ваших фото... :girl_in_dreams:
Нащо вам дієта? Качайте прес трошки (нижній особливо) й не партеся занадто. Хоча пізно не їсти корисно всім. А решта правил для вас зайві... :girl_bye2:

Oddly
24.07.2009, 02:40
а в мене вага чогось вгору поповзла. повільно, але стабільно
от халепа

Liliyah Romanova
24.07.2009, 02:44
а в мене вага чогось вгору поповзла. повільно, але стабільно
от халепа

А які можуть бути причини?

Oddly
24.07.2009, 02:55
напевно мало руху було останні дні - весь день і майже ніч за компом безвилазно сидячи. сили ні на які вправи вже нема.
сподіваюся, за вихідні розігнати все

Liliyah Romanova
24.07.2009, 03:00
напевно мало руху було останні дні - весь день і майже ніч за компом безвилазно сидячи. сили ні на які вправи вже нема.
сподіваюся, за вихідні розігнати все

Мало руху то не так страшно. Суть у спожитому внутрішньо, думаю.

Oddly
24.07.2009, 03:02
і забагато цукерків - але то тимчасова нападка була, я ніяк від неї відбитися не могла

ckorpionsha
24.07.2009, 23:15
Нащо вам дієта? Качайте прес трошки (нижній особливо) й не партеся занадто. Хоча пізно не їсти корисно всім. А решта правил для вас зайві... :girl_bye2:

У мене ріст малий 160 з кепкою і зайві кг зразу видно. Прийдеться дійсно не їсти після 12 ночі..коли за компом сидиш...а яблука і інші фрукти чомусь в мене не лізуть. Ладно спробую з простішого:girl_spruce_up:

і забагато цукерків - але то тимчасова нападка була, я ніяк від неї відбитися не могла

Як я Вас розумію...шоколад і ще раз шоколад вороги мої і любі друзі)

Liliyah Romanova
25.07.2009, 00:35
Та в мене зріст 161 в принципі, але 52 кг - то мрія...

Oddly, якщо то цукерки, то й переживати нема чого. Причину знаєте. Тепер над нею працюйте. ;) Кажіть собі, що ви то рано з*їсте, до 12ої. І все буде добре.

Зануда
25.07.2009, 00:37
Незнаю скільки важу. Ніяк не доберусь до ваги, а свою ще не купила. Але сьогодні мені сказали на роботі, що я схудла. Може і дурили трошка, але всеодно приємно :) :) :)

Грильяжка
25.07.2009, 00:53
Дівчата прочитала що кабачковий сік супер для тих хто сидить на дієті-по перше пришвидшує обмін речовин а по друге виводить холостерин. завтра питиму бо приїхали нині кабацюри з села. Карапузику мо спробуйте кабачковий сік як нема грейпфрута

карапуз
25.07.2009, 00:56
Карапузику мо спробуйте кабачковий сік як нема грейпфрута
Дякуючи, одній чарівній форумчаночці,вже є :girl_tender: .

Oddly
25.07.2009, 02:56
Дівчата прочитала що кабачковий сік супер для тих хто сидить на дієті-по перше пришвидшує обмін речовин а по друге виводить холостерин. завтра питиму бо приїхали нині кабацюри з села. Карапузику мо спробуйте кабачковий сік як нема грейпфрута

а як його робити - видавлювати сирий просто? щось додавати? бо щось я підозрюю, що його якраз точно багато не вип"єш. якраз для дієти.

Грильяжка
25.07.2009, 12:33
[QUOTE=Oddly;479907]а як його робити - видавлювати сирий просто? щось додавати? бо щось я підозрюю, що його якраз точно багато не вип"єш. якраз для дієти.[/QUOTE

Видавлювати сирим і пити по склянці його дійсно багато не вип"єш бо смак в нього чесно кажучи такий ніякий зате корисно:girl_curtsey:

Натася
25.07.2009, 14:07
хех, я така молодець!:girl_cool:
вчора святкували дн малого, то я за весь вечір випила пів бокала сухого червоного вина, з'їла дві 2 ложки грецького салату і 2 маленькі клаптики сиру - і сьогодні вага така ж, як була вчора!:clapping::clapping:

тепер тільки треба на морі не сильно відступати від системи, щоб хоч не повернулось вже скинуте:girl_crazy:

Svetik
25.07.2009, 18:32
А я нарешті перейшла свою "застиглу" 58,9!!!!!!!!!!!!!!!!!
Карапузику, здається, у вас схоже було. То ділюся, чим я її взяла.
Катя пише в книжці, що іноді ми ніби боїмося через якусь цифру переступити й тоді застрягаємо на ній. Отак я застрягла на тих 58,9. То вже 2 дні собі повторювала, завтра буде 58,5... І нині вже маю 58,6! Отака сила думки!
Ну, не лише думки, але думка - то таки сила!!!

Ой, а мені цей метод щось не допомагає:girl_cray: Думаю-думаю вже два тижні, а цифра ніяк не змінюється.:girl_sad: Зачарована вона якась, чи що:girl_cray:

Liliyah Romanova
26.07.2009, 05:16
А моя вже нині стала 58,2... це такий чудовий стимул, аби не їсти після 18. Навіть голоду нема... :girl_in_dreams:

Mandarynka
26.07.2009, 10:40
Лілю, таки сильна ваша сила думки))):girl_smile:
жартую, ви ж ретельно притримуєтесь системи - от і результати!!!!:girl_claping::girl_claping:
так скоро вже і до омріяних 52 дойдете:girl_spruce_up:

а от в мене вже десь зо 4 дні вага - ані руш:girl_cray:
і КД пройшли, і вправки роблю - і чого б то???
правда цими днями їм багато кавуна - може то вода затримується????

Масік
26.07.2009, 11:02
Від кавуна вода не затримується , а навпаки виходить . А я набрала 600 гр :( Вчора мала гості і не втрималася від кусочка курочки :( Тре було перед гостиною на гілочку залізти .

irrka13
26.07.2009, 12:12
Ой, а мені цей метод щось не допомагає:girl_cray: Думаю-думаю вже два тижні, а цифра ніяк не змінюється.:girl_sad: Зачарована вона якась, чи що:girl_cray:
ми всі не так давно на системі. спочатку кг класно йдуть, потім - повільніше. подивіться на катіні фотки! спочатку по 20 кг, чим далі, то 10, 5, 1,5 кг... ми набирали свої кіля не за місяць. от і тіло мусить звикнути до себе худішого:girl_spruce_up: а потім це саме тіло захоче ще менше важити.:girl_spruce_up: потім знов пауза...

Грильяжка
26.07.2009, 12:35
А в мене нова "фішка" я не хочу солодкого до 12 а після 12 за ним гину:girl_cray::girl_cray:

Svetik
27.07.2009, 00:27
Дівчата, рятуйте! Спеціально залізла на гілку набратись сили-волі. Зараз в мене на столі стоїть запашний печений лосось :girl_cray:, м'ясо жарене, картопелька, сирничок... жах якийсь :girl_cray: А ми з мамою (вона теж на систему підсіла) намагаємось втриматись і тільки вино попиваєм (і навіть без сиру)

Масік
27.07.2009, 00:28
Щось мені тепер вмжче дотримуватися системи ніж на початку, після 6 нападає жор на мене :(

Масік
27.07.2009, 00:30
Svetik ви собі подумайте як з"їсте те все, то стане на шлунку дуже важко , от і важче буде заснути , а ще додадуться зайві складочки :) а як уявити що зранку тим всім можна поласувати , і при тому не набрати масу калорій !!! Ух я б сховала це до ранку!

irrka13
27.07.2009, 00:38
Дівчата, рятуйте! Спеціально залізла на гілку набратись сили-волі. Зараз в мене на столі стоїть запашний печений лосось , м'ясо жарене, картопелька, сирничок... жах якийсь А ми з мамою (вона теж на систему підсіла) намагаємось втриматись і тільки вино попиваєм (і навіть без сиру)

співчуваю. в мене це якось пройшло вже. ще місяць тому я "не вечеряла", просто "пробувала, чи добре спечене - солене". малееесенький шматочок. і таких "шматочків" набиралось

irrka13
27.07.2009, 00:40
а сьогодні даю коханому курочку і ніяких емоцій!:girl_spruce_up: вже звикла зранку "доганятись".
так що тримайся, svitlanka

Abraira
27.07.2009, 01:05
Дівчата, поясніть мені, темній, як годуюча мама може дотримуватися системи -60? Може то я така, але якщо ввечері не поїм, то вночі моє чудо цицю на шмату зісмокче і не відірветься до ранку. Я саме тому і схуднути не можу нормально, бо без нормальної вечері (салатка не підійде) я малого не нагодую вночі. Може я щось не знаю? :) У мене нормальна втрата ваги йде, якщо я після 19-00 не їм, а воно ніяк не виходить.

Масік
27.07.2009, 01:13
Я годую малого , а на системі вже більше місяця, і нічого, просто обов"язково ввечері теплий душ і чайочок, і молока виробляється достатньо. Правда це залежить ще і від дитини , мій малий вночі прокидається , але як тільки знайде цицю , трошки посмокче і засинає далі.

Abraira
27.07.2009, 01:44
А мій 3 рази ЇСТИ може, і якщо мало молочка, буде ссати аж до ранку (на боці вже мов дерев"яна лежу), а як доста, то "відвалюється як п"явочка" і засинає. Ну і виглядає він наразі старшеньким, дехто дає йому 2 рочка.
НУ ЩО МЕНІ РОБИТИ???????? Всі кажуть "Відгодуєш і схуднеш", а я не хочу чекати ще рік... в мене повна шафа файнюніх речей на вагу максимум 58кг. Хто книжку прочитав? Ану порадьте щось! Чи у цій системі один з головних пунктів - заборона їсти ввечір?

Масік
27.07.2009, 01:48
Спробуй спершу нкавовий скраб і мумійо , повір якщо буш прикладати зусилля , щоб кожен вечір натиратися , то поступово , і їсти перехочеться після 18.00 . А щодо кількості молока то попитай у дівчаток консультантів з ГВ , може вони підкажуть щось не дуже калорійне, але лактаційне, що можна після 18.00

Abraira
27.07.2009, 02:03
Киньте ссилкою на то мумійо і скраб, а-то пошук на 114 сторінках купу усього видає :(
Ото ви накатали :)

Масік
27.07.2009, 02:16
в книжці Каті це 168 сторінка, якщо ти її скачала.

Маруся-мама
27.07.2009, 02:16
Киньте ссилкою на то мумійо і скраб, а-то пошук на 114 сторінках купу усього видає

Та що там дуже кидати.
Кава - берете гель для душу і смаруєтесь ним а зверха втираєте каву. Масуєте тіло хвилин з 10 і змиваєте. Можете розвести собі змелену каву в невеликій кількості гелю для душу, але пам*ятаю що авторка книги казала що чим свіжіша кава тим кращий ефект.

А мумійо також просто. Берете дві таблетки мумія ;) і розводите в невеликій кількості крему для тіла. Через хвилин 15 мумійо розпуститься і смаруєте все тіло. Провели процедуру з кавою, далі смаруєте кремом з мумійо. Крем не може стояти на другий день, тому робите достатньо на один-два (ранок і вечір) користування.

Усьо!!!

А те що малий їсть більше в ночі, ну бо ви його так навчили. Якщо ви їсьте пізно а тоді лягаєте спати то воно звичайно ж відбивається на відкладенні жиру. Ви ж можете на вечерю з*їсти таріль каші і запити квасним молоком. А потім ще можна буде попити чаю після 18-ї.

А коли ви лягаєте?

Масік
27.07.2009, 02:18
о дівки нагадали що мумійо стигне , біжу я обмазуватися :)

Abraira
27.07.2009, 02:25
Я лягаю о 12, часом сижу до 2 ночі (але рідко). Малий їсть і вдень і вночі (ну не можу я йому цицю не дати). А от про тарель каші з квасним молоком - це перебір, такого не дозволю собі, та без салати з ХЛІБОМ все-одно молочка мало (чи то психологічне?). Гарячий чай і печиво (до 5 шт) теж вистарчає, але ж печиво це БЕеее для похудання. Взагалі я втрачаю вагу, просто хочу це систематизувати і раціоналізувати.
Мумійо не можна годуючим матерям, вважаєте, що через шкіру не буде всмоктуватися небезпечна кількість (чи уникати облась декольте)? І (я так розумію) той крем не змивати?

ckorpionsha
27.07.2009, 02:27
А мій 3 рази ЇСТИ може, і якщо мало молочка, буде ссати аж до ранку

А мій і 5-6 разів. Пробувала після 18-00 не їсти сьогодні,біля 23 зірваась...стояла стовбом біля холодильника. Шлунок звик напихатися до і після полуночі..але нічо,завтра я йому поясню що -60 то все можна, але потроху. А якщо серйозно то треба ці поїденьки нічні припиняти.

Abraira
27.07.2009, 03:30
Таня, а нафіга тобі худнути???? Ти ж речі у дитячих відділах купляти можеш!!!! Оо

ckorpionsha
27.07.2009, 14:33
Таня, а нафіга тобі худнути???? Ти ж речі у дитячих відділах купляти можеш!!!! Оо
бо всі мої набрані кілограми пішли в пузо...а то вже не діло..треба з цим боротись..

Mandarynka
27.07.2009, 18:11
Так дівчатонька, прошу тримати за мене кулаки:girl_in_love:
я на тиждень до Солотвино:girl_blum: - схуднути там я не надіюсь, але принаймні надіюсь що втримаю ту вагу яка є зараз:girl_wink:

інтернету там мабуть не буде, тому на форум заходити навряд чи вдасться - так шо буду тренувати свою силу думки і волі!!!!:girl_smile:

всім вам бажаю успіхів - тримайтеся, копайте під зад ті зайві кілограми і не спокушайтеся на смаколики!!!!всьо ясно????:girl_crazy:
до скорого))))сумуватиму)))):girl_in_love:

Ольга
27.07.2009, 18:40
Я не дуже строго дотримуюся системи, точніше лише обмежую їжу після обіду і ввечері = > після пологів вже 3 кг зайві пропали (за 3 тижні)... ;)

Svetik
27.07.2009, 21:18
Так дівчатонька, прошу тримати за мене кулаки
я на тиждень до Солотвино - схуднути там я не надіюсь, але принаймні надіюсь що втримаю ту вагу яка є зараз

Mandarynka втримати кг на тому ж рівні в відпустці - це вже досягнення! Тому тримайтеся! Я буду за вас вболівати, гарного вам відпочинку:girl_smile:

Грильяжка
27.07.2009, 23:27
А я вже другий вечір тамую голод соком кабачка+яблучко по перше смачно по друге таки діє

Liliyah Romanova
27.07.2009, 23:39
А мій Ромусь що третій день грейпфрути купує.
Учора я лише снідала - спершу солодким коржиком із капучіно, потім маленькою канапкою і кавальчиком пляцка зі сливками, на обід випила кави з льодом, а на вечерю - сік із 2ох грейпфрутів. Тільки пила, тільки й їла... А решту часу спала... :xaxa: Мрію про цифру 57. :girl_in_dreams:

Зорянівонька
27.07.2009, 23:41
Лілю, а чи не замало? Треба ж з чогось жити...
(Це я так тихо заздрю такій силі волі:))

Грильяжка
27.07.2009, 23:54
Лілю ви себе так не обмежуйте бо шлунку шкода. А 57 буде і буде менше головне їжче хоч трохи аби я за вас не переживала!!!!!!!!!!

Liliyah Romanova
27.07.2009, 23:54
(Це я так тихо заздрю такій силі волі)
Та я звикла наїдатися вранці. Так що калорій на такий "активний день", як мій учора, мала достатньо.
А вчора спала від 15 до 19, бо мене ніхто раніше не розбудив, то так і вийшло, що поки додому заїхали я лише кави в дорозі попила, а вже вдома не мала сили ніц робити, навіть їсти не хотілося, просто відключилася, а як встала, то вже було запізно щось їсти, то випила соку з грейпфрутів. А далі чекала до нинішнього ранку, аби поїсти. :xaxa:

Svetik
27.07.2009, 23:56
(Це я так тихо заздрю такій силі волі)

Я теж вважаю, що це замало. В Каті, здається, щось написано про "замедление" обміну речовин. Це вже не система "мінус 60", а якась сувара дієта :girl_cool:.
(Хоча, я теж заздрю, і не тільки силі волі, а щей цифрам на вазі :girl_crazy: Мені ще "работать и работать" :girl_devil:)

Liliyah Romanova
27.07.2009, 23:58
Лілю ви себе так не обмежуйте бо шлунку шкода. А 57 буде і буде менше головне їжче хоч трохи аби я за вас не переживала!!!!!!!!!!
Та то ж тільки вчора так, ви не переживайте, я себе не ображаю... :shy:
Ви би знали, який у мене був сніданок та обід у суботу. :xaxa:

irrka13
28.07.2009, 01:59
не прийміть за офтоп, згадала анекдот.
одна жінка сиділа на багатьох дієтах, обмежувала себе, сердилась, що нерви здавали мучити себе, а схуднути так і не змогла. та й каже до чоловіка: навіщо тобі худа, але вічно голодна і зла жінка? краще май милу пампушечку! чоловік: люба, то скільки тобі ще треба поправитись?
модератори,якщо все - таки не туди вписала, не сердіться! просто витріть запис, але не посилайте... в баню.

Маруся-мама
28.07.2009, 21:36
А я нині поштою отримала всі книжки про систему -60!:girl_cool:
Я собі замовила, бо мені легше сховатись в куточку з книжкою а ніж читати електронну версію, бо ж мене так ревнують до компютера.:girl_sad:

А ще я гарно поснідала фрітатою з овочами, креветками, свіжими овочами, динею і пляцком зі сливками. А ще мама принесла корзиночки з італійської пекарні.:girl_crazy: НАЇЛАСЬ!!!

Я останніми днями щось дуже пропускаю фізичні нагрузки і бачу що роблюсь лінива. Беру себе в руки!!!:girl_curtsey:

Грильяжка
29.07.2009, 09:12
Марусю а в мене навпаки легше зробити вправи ніж від чогось відмовитись

мамочка
29.07.2009, 10:40
в мене вага за тиждень системи зовсім не рухалась, а тут за 3 дні почала вага повзти в низ і вже маю 57,7 (було 58,5). Тішуся як слон....

popelushka
29.07.2009, 12:00
Подивилась я на себе в дзеркало.... так треба мені декілька кілограмчиків скинути.

irushka
29.07.2009, 14:31
Зорянка, то тобі так здається, бо ти була дуже вже худа, а зараз ти суперово виглядаєш, гарна і свіжа, так що ні за що не переживай, тих кілька грамів тобі тільки на користь!

Я останнім часом систему стала ображати, вже забула коли скраб і мумійо використовувала, не кажучи про вправи, але солодке до 12 і після 18 не їсти, то залізно! І от сьогодні моя вага показала 56,5, щоправда я ще не дуже тішуся, бо тут справа швидше в нервах через хворобу малої, тому той кілограм може вернутися, та і виглядаю я страшненько і на лиці аж постаріла...
З понеділка беруся заново, бо за тиждень йдемо на весілля до кума, треба "блєстать"!

popelushka
29.07.2009, 14:38
на лиці аж постаріла...
Нічого собі постаріла!:girl_mad: Схудла добряче!:girl_smile:

Lebidka
29.07.2009, 16:25
ДО мене знову повернулися моїх 500 грам :(.
Я зрозуміла, що у мене теж психологічний бар"єр, я вже давно так не важила, ще до пологів, тому важко повірити, що можу стати ще стрункішою, як раніше. Тому вага зупинилася...

Насправді я вже достатньо схудла, у мене швидкий обмін речовин і я багато рухаюся, тому системи не дотримуюся ідеально, лише корегую своє харчування трішки і не їм ввечері.

Liliyah Romanova
29.07.2009, 16:32
А мені вчора дико захотілося кавальчика булки до зупи... Ну, а якщо мені аж так хочеться, то я собі тоді "ні" рідко кажу. Просто знаю, що як не послухаюся організму, то буде гірше. І ще з*їла вчора кілька ложок мороженого йогурта в кіні. Нині плюс 300 грам, але я тим сильно не переймаюся й прямую далі до мети! :girl_curtsey::girl_spruce_up:

Грильяжка
29.07.2009, 17:00
а в мене на роботі нині всі їли чеколядові цукерки а Я СТРИМАЛАСЬ. Хоч чеколяда для мене то святе. Мрію про сніданок і шоколадного цукерочка

irrka13
31.07.2009, 00:15
irushka на твою лінієчку любо глянути! вітаю!:girl_claping:
а я вчора влізла в штани, в яких ходила рік тому! навіть замок застібнувся! :girl_claping: але виходити в них ще рано - можуть по швах розійтись :girl_haha:

Масік
31.07.2009, 03:13
хелп!!!! Двчатонька щось я зовсім розлінилася , треба доброго кнута, вага вже показувала 68, я на тих радостях геть чисто розслабилася , і от за 3 дні 72 :(

Liliyah Romanova
31.07.2009, 03:37
Просто треба зрозуміти, що система то не муштра, не маска - то нова ви. І тоді все буде набагато легше! А ще один важливий нюанс: зрозуміти, що це потрібно саме вам. Якщо ви це робите не для себе, а з якихось інших мотивацій, то жити по-новому буде важко, бо це не буде ваше природнє рішення...

Масік
31.07.2009, 03:39
та от власне роблю для себе, просто останні дні були дуже напружені і за день не встигала нічого з"їсти , а на вечір апетит шалений :( Хоча це не виправдовує мене . :(

Liliyah Romanova
31.07.2009, 03:59
Розумію таке, але краще вирвати хоч хвильку на нездоровий перекус протягом дня, якщо здоровий не виходить, бо тоді вага не набиратиметься так стрімко. Тому що такі перепади - 4 кг - це дуже нездорово для організму. Тобто краще на такі дні змінити трохи графік і режим, ніж цілковито іх закинути. Тоді додасться максимум 1 кг або й лише пів, які ви скинете протягом дня-двох. Говорю зі свого досвіду. :)

Багіра
31.07.2009, 16:18
а я за час морів трохи підтягнула хвігурочку, бо багато ходила і плавала, правда злізло тіко півкіло, а коханий десь загубив цілих 5 кіло без будь-яких зусиль:(як я йому заздрю:D

irushka
31.07.2009, 16:25
///irushka на твою лінієчку любо глянути! вітаю!////

Дякую-дякую! Я, чесно кажучи, сама не сподівалася, що мені все так легко піде, я ж все життя намагаюся схуднути, втрачаю кілька кг, а потім знов їх набираю і так без кінця. Але тепер все по-іншому, в систему втягнулась і тепер жодних зусиль не докладаю, не відчуваю голоду, не думаю що і коли їсти, бо вже все автоматично.:girl_curtsey:
Але є маленька проблемка:girl_spruce_up:, грудей значно поменшало... Я 2 тижні назад купила собі плаття для весілля, але тепер в грудях воно завелике, та і вигляд не той, бо бедра в мене широкі, тож виглядає непропорційно:girl_cray: Тре ще новий бюстгалтер прикупити, "утеплений" :girl_haha:

Натуся
31.07.2009, 16:33
Я останнім часом систему стала ображати, вже забула коли скраб і мумійо використовувала, не кажучи про вправи, але солодке до 12 і після 18 не їсти, то залізно! І от сьогодні моя вага показала 56,5, щоправда я ще не дуже тішуся, бо тут справа швидше в нервах через хворобу малої, тому той кілограм може вернутися, та і виглядаю я страшненько і на лиці аж постаріла... З понеділка беруся заново, бо за тиждень йдемо на весілля до кума, треба "блєстать"!
В мене дуже подібна ситуація,тільки я худну через Ту кишкову інфекцію,що по Львову гуляє...Боюся щось не те з'їсти,от і їм все дуже дієтичне...Особливо булочку з маслом і сиром...:girl_crazy::girl_haha::girl_haha: Але думаю,що раз в день то не пошкодить,бо ще зранку ніц не їла :girl_haha:

Багіра
31.07.2009, 20:13
а що за кишкова інфекція?? а то в мене вже другу добу болить шлунок.. правда почало боліти після доби перебування в поїзді(( ще до прибуття до Львіва...

Натуся
31.07.2009, 20:23
а що за кишкова інфекція?? а то в мене вже другу добу болить шлунок.. правда почало боліти після доби перебування в поїзді(( ще до прибуття до Львіва...
То певно в якусь іншу тему...Хай модератори направлять в яку,бо точно не знаю куди писати...

Liliyah Romanova
31.07.2009, 20:33
Є розділ "ой слаба я", шукайте там.

Маруся-мама
01.08.2009, 06:44
А я нині стала на вагу а там ще -2.75 кг. Може та вага і бреше трохи але мені всеодно. Стрілка рухається надолину і це само основне, навіть якщо воно може і надто точно.

Саме основне що я повірила в себе і мені тепер всеодно чи мене мій чоловік буде підтримувати і сприймати серйозно чи ні. Я вірю що я можу і я роблю все аби добитись своєї цілі.

Liliyah Romanova
01.08.2009, 07:42
Уря!!! Маруська, я тебе люблю!!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love: За один місяць СТІЛЬКИ добилася!! :girl_in_dreams: Молодець!! :girl_claping::girl_claping::girl_claping:

Svetik
01.08.2009, 09:58
А я нині стала на вагу а там ще -2.75 кг. Може та вага і бреше трохи але мені всеодно. Стрілка рухається надолину і це само основне
І в мене сьогодні свято:radist::radist::radist: Моя вага починається з 7:girl_claping: (правда важу прицьому 79,5 але всеодно, рух же йде:girl_in_love:)
Вчора ввечері шалено хтілося часнику, причому не торта, не конфет, не ковбаси, а часнику. "К чему бы это?":girl_flirt:

Маруся-мама
01.08.2009, 18:55
а часнику. "К чему бы это?"
десь коло вас блукають вампіри?:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

а якщо серйозно, то може бути що імунна система просить.:girl_in_dreams:

Svetik
01.08.2009, 21:56
десь коло вас блукають вампіри?

Ага, зайві кг. Це я їх часником намагаюсь відігнати:girl_crazy:, а вони щось ніяк тікати не хочуть:girl_cray:

Багіра
01.08.2009, 22:31
якщо хочеться часнику - то треба їсти... я би навіть ввечері зїла, в крайньому випадку зраненька... а потім три рази чистила зуби:)

Маруся-мама
02.08.2009, 10:05
а потім три рази чистила зуби

А мені он засмакувала цибуля в п*ятницю як ми пішли в ресторан. Я там цілу тарілку свіжо-накраяної з*їла з соусом азіатським. Просто люкс як смакувало. Чоловіка попереджала що він буде нецільований але вийшло навпаки і зуби три рази чистити не треба було. Видно як організм просить значить йому того треба.

levandivka
02.08.2009, 11:14
Вчора ввечері шалено хтілося часнику, причому не торта, не конфет, не ковбаси, а часнику. "К чему бы это?"
Це тому, що не пішли на форумівку в ПХ (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=483838&postcount=94).
Там учасниці марафону "-60" залюбки їли торт:
http://levandivka.users.photofile.ru/photo/levandivka/115437271/large/129500567.jpg
Свіжооонький... :)

Маруся-мама
02.08.2009, 11:18

Я також буду скоро їсти. Ще пару годин і буду.
Маю пляцок зо сливками, пірожок з капустою і торт. Нас таким нє вазьмьош!!!:girl_cool::girl_cool:

Svetik
02.08.2009, 11:33
Ні, зі мною точно щось не те робиться! Сьогодні мені і кабачкова ікра була гірка, і хліб з чорносливом (мій улюблений) був недобрий, а про кекес я взагалі мовчу :girl_sad:

Це тому, що не пішли на форумівку в ПХ.

Ну, тортом мене так легко не заманеш, а от що збори доброго товариства пропустила шкода.

levandivka
02.08.2009, 11:43
зі мною точно щось не те робиться!
Глянув http://s48.radikal.ru/i121/0908/94/c22923f2e3e2.jpg - ржав... :)

Svetik
02.08.2009, 12:07
Вам не сподобалась ця чарівна дитина? А я, так просто взахваті!

levandivka
02.08.2009, 21:28
чарівна дитина?
Не сперечаюся. А в купі з фразою "зі мною точно щось не те робиться!" виглядає кумедно.

Яська Березнева
03.08.2009, 14:11
А я сьогодні перший день по системі:girl_flirt:. Вось:girl_flirt:.

Натуся
03.08.2009, 14:56
Ой дівчата...А в мене щось різко назад вага вернулась,треба лінійку знов міняти...Тішуся що тільки кільо а не всі 4...Причому вже не дозволяю собі халявити...але відчуваю,що вода не виходить,бо руки-ноги понабрякали...Хтось стикався з тою проблемою?

Грильяжка
03.08.2009, 19:04
Може в вас з нирками проблеми? Або з тиском?

Маруся-мама
03.08.2009, 19:13
Хтось стикався з тою проблемою?

Катя в своїй книжці пише що на це може бути кілька причин - психологічна в першу чергу, тобто що десь підсвідомо ви боїтесь нової цифри на вазі і тому воно підсвідомо тіло поправляється.
А друге, що ви забагато рідини п*єте.

А ще я ж колись казала, старайтесь побільше вживати зеленої петрушки - вона дуже добре виводить воду з огранізму. І якщо й справді справа така погана попийте звіробій кілька днів, він сечогінний.

Грильяжка
03.08.2009, 21:21
А ще добре "кукурудзяні рильця" так травники називають оті патла з кукурудзи що ми викидаємо. Їх висушити, заварити кинувши на окрім і хай покипить і пити зранку в обід і ввечері. Нирки точно забудете де не болітимуть і пісочок гарно виведеться якщо є, зніме всі запальні процеси. Крім того той чайок просто корисний для профілактики.

левиця
03.08.2009, 21:32
.але відчуваю,що вода не виходить,бо руки-ноги понабрякали...Хтось стикався з тою проблемою?
В мене теж. І вага як зменшилась, так і стоїть. Але я все "списую" та ту погоду. Кажуть менше пити, а як в таку спеку вижити. Але може то все якийсь етап в системі?

Маруся-мама
04.08.2009, 00:02
Але може то все якийсь етап в системі?

Автор в книжці пише що у неї також був етап коли вага просто стояла, але вона продовжувала робити все як і колись але й психологічно не давала собі розпускатись. Головне позитивний настрій.

vanilia
04.08.2009, 14:51
А в мене було -4 кг, а потім різко назад вернулося 2.5 кг :((((( Хоча я нічого не міняла. правда, в мене на одній нозі якісь незрозумілі набряки і сильно нирки болять зранку, коли тільки проснуся. То я на то і списую. І до лікаря варто б сходити щоб перевірити ті нирки... Та все часу нема.

Liliyah Romanova
04.08.2009, 17:22
А я сьогодні перший день по системі. Вось.
Ух ти! Вітаємо в товаристві!!! Бажаю витримки на перші 2-3 тижні! Далі звикнеться й буде легше. :)

А я після відпочинку 500 г набрала. Це від п*ятниці... Та-а-а, мабуть, Міріманова ніколи не мандрувала так, щоби машиною, а не літаком до готелю, а що на наших празниках церковних не бувала, то вже 100%. Най би хоч раз пішла, я би подивилася, як би вона саму водичку чи каву пила. :xaxa:
Ну, але я не дуже розстроєна, я боялася гіршого результату. +500 г за 4 дні, то не так страшно. Будемо позбуватися живенько. :girl_cool:

Дівчата, а ви молодці, що тримаєтеся!! До речі, не знаю, як кому, а мені легше було худнути восени та взимку, аніж влітку. От чекаю осені... :girl_in_dreams:

Натуся
04.08.2009, 18:17
я тіки що згамала маленький десерт сирковий 0% жирності,попила чайочку без цукру і на тому буде все.А на шлунку так тяжко ніби слона з'їла...І набряки не проходять...

Liliyah Romanova
04.08.2009, 18:24
А на шлунку так тяжко ніби слона з'їла...І набряки не проходять...
У мене таке від жари й духоти. Зміниться погода трохи, то й вам полегшає... У мене минулого тижня від такої погоди так набрякли ноги та руки, особливо пальці на руках, що аж шкіра боліла... А коли почалися дощі, то це перейшло. :)

Грильяжка
04.08.2009, 19:02
а що на наших празниках церковних не бувала, то вже 100%. Най би хоч раз пішла, я би подивилася, як би вона саму водичку чи каву пила
+ 100%. І після тої забави чи так регулярно натирала би себе скрабиком і мумійо.
Але ми сильні ми всьо витерпимо бо в нас є ціль.

І набряки не проходять...
Підіть здайте сечу на аналіз воно вам не пошкодить і будете знати як нирки працюють

Liliyah Romanova
04.08.2009, 19:18
І після тої забави чи так регулярно натирала би себе скрабиком і мумійо.
Ну, скрабик у мене вже норма! Без нього не можу. :) У готелі теж їм там кавою наслідила трохи. :xaxa:

irrka13
04.08.2009, 20:54
дівчатонька! допоможіть! де у львові можна купити чорний шоколад. пише, що чорний, а на смак - мило з какао і цукром :(

Liliyah Romanova
04.08.2009, 21:07
де у львові можна купити чорний шоколад. пише, що чорний, а на смак - мило з какао і цукром
А якої фірми купуєте? Я тут купую український від Рошену - Екстрачорний. Навіть зараз маю в шухляді. Ще алпен голд непоганий, якщо є в продажу. :)

Маруся-мама
04.08.2009, 22:49
тяжко ніби слона з'їла...І набряки не проходять...

ноги на дві подушки, щоб були вище серця і так відпочити трохи. Якщо є можливість знайдіть холодний куточок в хаті.
А я вже колись казала, якщо дуже велика тяжкість в шлунку попробуйте травяний чай або плястерок свіжого ананасу.

А я тримаюсь. Нині зранку навіть гімнастику робила. Не багато, всього кілька хвилин але зразу відчуваєш ефект. Книжка пише що через місяць ефект буде видимий :) Побачимо. Дуже хочу як поїдемо на море щоб була легша ще на кілька кг, ну хоча б на два.

Liliyah Romanova
04.08.2009, 22:51
або плястерок свіжого ананасу.
О, до речі! Я цю пораду Марусі застосовую іноді й завжди помагає. Навіть як півплястерка з*їсти. Аби лиш не з консерви...

левиця
04.08.2009, 23:12
Марусю, Вашими темпами у похуданні можна лише заздрити. А потім Вас вже на море не повезуть, а понесуть. Ви взагалі молодець. Та й дівчатка бачу стараються, а в мене щось не дуже змінюється.

Liliyah Romanova
04.08.2009, 23:13
А я нині не можу їсти... тільки чай п*ю... так горло прихопило, що апетит пропав. І от морозити почало. Мабуть, віруса якогось підхопила. Йду ще чаю зроблю...

галичанка
05.08.2009, 02:24
так тяжко ніби слона з'їла...І набряки не проходять...
Мені помагає активоване вугілля або зїсти яблучко, або кусочок чорного хліба без нічого.
А від набряків - можна канефрон - рослинний препарат.
А я нині не можу їсти... тільки чай п*ю... так горло прихопило, що апетит пропав. І от морозити почало. Мабуть, віруса якогось підхопила. Йду ще чаю зроблю...
Лілю, не хворійте! Як мене починає боліти горло - я зразу беру інфлюцид - гомеопатичний засіб. Попробуйте, може і вам поможе.

Liliyah Romanova
05.08.2009, 04:05
Я би взяла, а де його тут найти... Хотіла випити гарячий лимон, а нема. Із безвиході гахнула фервекс... З'їла кілька пельменів. Знаю, що за системою не можна, але з тим, як я чуюся цього вечора, мені байдуже, що можна, якщо мені щось хочеться... нині так за мною ходив запах кавуна і м'яса... Кавуна нема в хаті, а пельменів пару штук попри хлопців з'їла...
А взагалі дуже не люблю хворіти, бо мій організм зразу розвалюється на кавальчики... повний колапс... :(:(:(

Маруся-мама
05.08.2009, 05:34
Знаю, що за системою не можна
А я повечеряла двома плястерками кавуна. Знаю що також не бажано того на вечір але мені так кортіло, що жах. А ще ледве втрималась не вхопити смаженої бульби, яку готувала дітискам на вечерю.:girl_crazy:

А доречі вона в книжці пише, що якщо організм просить то його треба слухати. Звичайно ж що все в міру але Катя там зауважує що від одного плястерка пляцка в гостях буде менше проблем а ніж від того що людина собі буде у всьому відмовляти а потім накупить тортів одного вечора і перепробує всі нараз.:girl_haha: Так що, Лілю, слухай свій організм. Він тобі добре скаже, але як почне капризувати то ти його насвари.:girl_haha::girl_in_love:

irrka13
05.08.2009, 13:40
щодо шоколаду. купляла і "світоч" і "рошен". "рошен" ще куди не йшло, а "світоч":girl_mad: або в мене завищені вимоги, або на імпорт вони роблять інший, або в мене щось зі смаком... :girl_sad:

natka75
05.08.2009, 14:03
а я довго сюди не дописувала, бо справді нічого особливого не робила по системі, на обід правда без гарніру і далі обходжуся, ввечері дозволяла собі щось перекусити чуть, не нажертися як колись на ніч, а так, щоб "цигани не снилися"))))але був період що вже і 3 кг не було,а вчора зважилася і бачу, що таки мінус тільки 2кг і пару грам стабільно тримаються.....

La esposa
05.08.2009, 14:47
І я підсіла. Правда, мені майже нічого міняти не довелося, хіба заставити себе не їсти чого-небудь наніч :) І взагалі почала їсти "на піввідра менше", помагає :)

Єва
05.08.2009, 15:14
За чотири тижні на системі мінус 60 я не худну, але принаймні перестала поправлятись далі. Через кілька днів закінчаться мої таблетки, через які я постійно відчуваю звірячий голод і важкість в кожній клітинці організму. Думаю, тоді ця система запрацює правильно.

Liliyah Romanova
05.08.2009, 19:31
А доречі вона в книжці пише, що якщо організм просить то його треба слухати. Звичайно ж що все в міру але Катя там зауважує що від одного плястерка пляцка в гостях буде менше проблем а ніж від того що людина собі буде у всьому відмовляти а потім накупить тортів одного вечора і перепробує всі нараз. Так що, Лілю, слухай свій організм. Він тобі добре скаже, але як почне капризувати то ти його насвари
Так і роблю. Я тому кілька дописів раніше писала, що краще вхопити протягом дня щось недозволене, ніж увечері напхатися, бо вдень ніц не їв...
А на мою вагу вчорашня вечеря ніяк не вплинула. Кіко*м важила вчора, стіко й нині рано показалося. Ех, нинька вже буду чемна... хоча горло мене ще гірше болить, як учора й взагалі не знаю, чи зможу хоч щось їсти...

"рошен" ще куди не йшло, а "світоч"
Так Нестле саме тому й купила Світоч, що він був конкурентом потенційним, а так - закопали його легенько й усе, він поза конкуренцією. Так що шоколад купувати не варто, бо зіпсували наніц...
А от рошенівські - смакота! Я вчора ще купила в магазині російському "русский шоколад", то скажу, як смакує, коли скуштую. Але найкраще купувати бельгійські та італійські, ці мені найбільше смакують. :)

Зануда
05.08.2009, 20:40
Але найкраще купувати бельгійські та італійські, ці мені найбільше смакують.
Навіть страшно на цінники дивитись - він у нас стіииильки коштує!

Я не поправляюсь, виглядати стала трошки краще, менше складок всяких, але вага рухається вниз дуже повільно. Це дратує. Крім того мене як в понеділок на роботі дістали, а ще + перед КД, то я взяла і з"їла біля компа чеколяду, яку мені чоловік приніс на покращення настрою. Годину поїдання вказувати не буду, хоча мені навіть не соромно. Організм требував!

Liliyah Romanova
05.08.2009, 20:50
Навіть страшно на цінники дивитись - він у нас стіииильки коштує!
Він не тільки у вас цінниками людей лякає. Я їх тут купую дуже рідко, але мені надовго вистачає. :)

vanilia
05.08.2009, 22:33
дівчатонька! допоможіть! де у львові можна купити чорний шоколад. пише, що чорний, а на смак - мило з какао і цукро

Як написала вже Ліля, від Рошен добрий 72 %, вроді. Або Корона, але то залежно яка. А Світоч..... Минулого літа я спробувала була, то мене стошнило (вибачайте за такі подробиці). Після цього на їх шоколад взагалі не дивлюся. І взагалі молочний шоколад не їм. Не розумію як люди його їдять ))) А раніше (рроків з 10 тому) їла. Жити без шоколаду не могла, а зараз ну дууууже рідко їм, і якщо вже їм, то лише чорний.

Лілю, не хворійте!!! Поправляйтеся!

А мені ногу рознесло так (( Набряк страшенний. П.ю петрушку, канефрон, - нічого не допомагає. Значить, то не від нирок, а щось з ногою. Бо мене ж на тій нозі п.ята сильно болить. З наступного тижня піду до терапевта, хай направляє до хірурга. А то я вже кілька тижнів так мучуся.

Зануда
05.08.2009, 23:30
молочний шоколад не їм. Не розумію як люди його їдять
Так, як одні чорний, так інші молочний - смакує, та й їдять. :)

Нікуся
06.08.2009, 00:11
Помітила ,що перші лишні кг сходять швидше,а коли до фініша якихось 2-3 кг лишилося ,то стрілка на вагах як скам"яніла.. Капець...

Oddly
06.08.2009, 02:20
а коли до фініша якихось 2-3 кг лишилося ,то стрілка на вагах як скам"яніла..
а, може, то вже не лишні?

irrka13
06.08.2009, 11:47
А от рошенівські - смакота! Я вчора ще купила в магазині російському "русский шоколад", то скажу, як смакує, коли скуштую. Але найкраще купувати бельгійські та італійські, ці мені найбільше смакують.
можливо, треба в спеціалізованих цукернях купляти, а не в супермаркетах... :confused: я колись дуууже давно частенько німецький їла. смакота :girl_in_dreams:

Єва
06.08.2009, 14:46
Ну, дівчата, ви і даєте! В темі про схуднення обговорюєте, який шоколад смачніший!:girl_haha:
Свого часу, ще студенткою, я важила 66 кг., могла весь день нічого не їсти, а десь годинка пята йти з пар і купити шоколадку. Зїдалася вона вся за одним махом.
На мою думку, може шоколад і корисний (для мозгів), але не більше двох малесеньких часточок від плитки на день. Від нього бувають запори, а це, хто знає - і головний біль, і здуття в кишківнику, і сповільнений обмін речовин.
Я вже в одній з тем писала, що повільне схуднення багато в чому залежить від зашлакованості організму. Вибачте, що від шоколаду переходжу на таку неприємну розмову, але вважаю, треба харчуватися так, щоб їжа не бродила і не гнила по кишківнику, а нормально виводилась з організму, при цьому не забуваючи віддати йому вітаміни і мінерали.

irrka13
06.08.2009, 15:50
На мою думку, може шоколад і корисний (для мозгів), але не більше двох малесеньких часточок від плитки на день. Від нього бувають запори, а це, хто знає - і головний біль, і здуття в кишківнику, і сповільнений обмін речовин.
Я вже в одній з тем писала, що повільне схуднення багато в чому залежить від зашлакованості організму. Вибачте, що від шоколаду переходжу на таку неприємну розмову, але вважаю, треба харчуватися так, щоб їжа не бродила і не гнила по кишківнику, а нормально виводилась з організму, при цьому не забуваючи віддати йому вітаміни і мінерали.
справа в тому, що ніхто не пропонує їсти виключно шоколад. деколи хочеться чогось солодкого. а чорний шоколад задовільняє цю потребу. і багато його не з'їш. все має бути в міру, і шоколад також :girl_bye2:

Єва
06.08.2009, 17:42
Я також солодкоїжка, шоколад люблю, особливо молочний. Але тепер особливо ним не захоплююсь. Коли хочеться солодкого, замість цукерок купляю курагу, фініки або чорнослив. І також не великими дозами. А потребу в шоколаді задовільняю таким чином, щоб мені не було забагато. Зазвичай на роботі до кави плитка шоколаду ділиться на всіх (на пятьох). То виходить не так вже й багато. Та й не кожен день.

Blondo4ka
06.08.2009, 19:36
Я дуже люблю шоколад. І вважаю, що наявність або відсутність проблем з травленням у більшості залежать від спадковості (хоча їжа, звичайно, впливає). Я, наприклад, під час вагітності їла по плитці шоколаду кожен день, а деколи і по дві. І за всю вагітність ні дня не було ніяких проблем. Хоча у багатьох вагітних такі проблеми (запори) виникають самі по собі і без шоколаду. Зараз, звичайно, обмежую себе, бо боюся щоб в дитини не було алергії. Не впевнена в якості жодного шоколаду.

Liliyah Romanova
07.08.2009, 17:25
Моя вага нині собі зі мною пожартувала. Вперто показувала 57,9. Я аж 5 разів на неї ставала - і без змін. :girl_crazy:

Mariana
07.08.2009, 18:00
А моя вага підскочила майже на 2 кг...Почались місячні - списую на це...

Грильяжка
07.08.2009, 21:41
Люди а вас таке буває. Ви розумієте що схудли і це точно, по одязі відчувається, знайомі кажуть а вага ані руш?

Імель
07.08.2009, 22:06
Люди а вас таке буває. Ви розумієте що схудли і це точно, по одязі відчувається, знайомі кажуть а вага ані руш?

Таке може бути, можливо рідина затримується
Спробуйте менше солити страви

Liliyah Romanova
07.08.2009, 22:20
У мене так було, коли сильно на вправи налягла. З 55 на 56 навіть пішло, а потім бух - і 53. Я навіть не сподівалася. :)

Грильяжка
08.08.2009, 13:47
Я їжу їм практично несоленою Десь колись і то дуже рідко.

vanilia
08.08.2009, 16:20
Це тому, що коли почати займатис фітнесом (чи любі фізичні вправи), то вага спершу йде вверх, а потім вже падає :)
Мені колись тренер це пояснювала.

Liliyah Romanova
08.08.2009, 20:16
А в мене нині 57,8, але лінієчку міняти не спішу наразі...
Секрет у тому, що менше їла солодкого останні дні й дуже багато пила, і попри пмс та кд вага пішла вниз. :)

Маруся-мама
08.08.2009, 22:25
А я навіть не важусь, бо в четвер собі поїла копченої рибки а вчора пішли в ресторан з чоловіком і дітисками і явно перебрали трошки. Правда ресторан був в 3 годині по-обіді, але всеодно трошки було забагато, хоч ніби і все за системою. Просто вчора цілий день лежала, то під сонечком заснула і стала червона як рак, а то в хаті від того що під сонечком лежала. Одним словом - сонний день. Так що треба надолужувати вправами сьогодні. Підлоги вже помила. Треба йти на прохід.

Маруся-мама
09.08.2009, 02:37
А я нині почала читати книжку Катерини Міріманової «Мінус 60 проблем». Цікава, хоч і говорить прописні істини.

Liliyah Romanova
09.08.2009, 04:59
А я нині почала читати книжку Катерини Міріманової «Мінус 60 проблем». Цікава, хоч і говорить прописні істини.
Поняв, викреслюю зі списку покупок... :girl_cool:

НЯНЯ
09.08.2009, 15:21
привіт всім , я хочу похудати на 14-15 кг. вирішила приєднатися до вас . Жасмін та Грильяжка - SOS

Грильяжка
09.08.2009, 19:05
Привіт раджу перш за все прочитати всі дописи цього розділу. Кинути лінку не можу бо випадково стерла, думаю як приїде Жасмінка зробить це з задоволенням. Може дівчатка скинуть в приват вам. Вітаємо вас у нашій дружній компанії головне хотіти і все вийде.

Liliyah Romanova
09.08.2009, 19:25
Лінки всі в першому дописі. А ще й наша ціла гілка є дуже корисною. Крім того поруч є тема із вправами та з переписами страв. Було б бажання... а наша підтримка вже є! :girl_claping:

А я вже переживати поволі починаю. Ніби й їм, п'ю взагалі дивовижні кількості рідини... Нині рано вже 57,2. Ще так пару днів похворію й зісохнуся наніц. :( В принципі я стараюся трохи потягатися, напружувати м'язи ніг і живота, аби зовсім не розслаблятися, але ж то не так багато... Коротше таке от...

kitka
09.08.2009, 21:18
Нині рано вже 57,2. Ще так пару днів похворію й зісохнуся наніц.
:umbrage: Бідоласько,.... Ромко має конкретно взятися за тебе і відгодувати:girl_smile:. То, напевно, температура так вимотує.

Liliyah Romanova
09.08.2009, 21:30
Та він взагалі молодець. Он варить зупу зараз. Кожен крок по 2-3 рази перепитує, але ж варить! А ще картоплю зараз робитиме, і салатик... Ще би мене так горло не боліло і я могла то все їсти...

Грильяжка
10.08.2009, 18:43
Вже третій день не роблю вправ бо КД і погано себе почуваю. Страшенно хочеться солодкого але терплю

Kasia
10.08.2009, 18:52
йой. до мене щойно доперло.

ЦЬОЦЯ ГРИЛЯЖКА, А ЦЕ В КОКОМ МІСЦІ ВИ ХУДНЕТЕ???

П.С. пішля я шолі писати опис Гриляжки в тему бачилися...

Грильяжка
10.08.2009, 18:56
Худну во всех местах. Бо для мого зросту я якась грубаска чи шо

Kasia
10.08.2009, 19:00
то точно ЧИ ЩО?? пиши швиденько ріст і вагу! грубася наша:girl_in_love:

Грильяжка
10.08.2009, 19:03
Точно, якась грубаска зріст 164см вага 55 кг. для мене то дуже багато треба ще 5 скинути щоб була тонкая і дзвонкая.:girl_crazy:
П.С А ще глянула яка ти струнка:girl_in_love: взагалі подвійний стимул:girl_spruce_up: