КПК

Показати повну версію : Що тобі снилось, крейсер Аврора?:)

Сторінки : 1 2 [3] 4

Barnaulka
18.11.2011, 16:31
Мені сьогодні цілу ніч якісь чортики снилися... Якби то були просто якісь з хвостиками і копитами, але ж ні, то було більше навіть жахливе відчуття, що у темряві є хтось жахливий і кого я дуже боюся. :ninja::scare:

chichika
18.11.2011, 16:49
А мені приснилось, що моя компанія йде в гори, а я не пішла... (дуже я то діло люблю!!!) А як приїхали, привезли мені сувенір - акваріум з рибками. Так в сні сумно стало...

Marigold А мені сьогодні снились коралові рифи Червоного моря. І то так виразно я бачила їх кольори, але в воді не плавала, а лиш дивилась на ту красу з берега Чи добрий той сон і шо б він міг означати?

Точно щось добре!

Marigold
21.11.2011, 11:53
Наснились мені сьогодні два позитивні тести на вагітність з такою жирнющою другою полосочкою. Я вже з таким азартом погнала в ванну з самого рання - а там ніц :( Такий гарний сон і така жорстока реальність.

agalinka
22.11.2011, 03:05
А у мене тепер такий період, майже щотижня сниться, що я вагітна, або з малою дитиною і вічно в бігах, то недоношену дитинку народжу, то з малою втікаю кудись, що то таке?

Barnaulka
22.11.2011, 17:58
Нині знову цілу ніч якась фігня снилась. Спочатку у сні з подругою ходили дивитись квартири, потім хазяйка довідалась, що я від неї переїжджаю і викинула майже всі мої речі. Далі снилася якась дитина у вигляді ляльки, яка потім чомусь стала кошеням. Потім ше якийсь стадіон, що був одночасно цвинтарем.. Нічого не розумію!

lawyer
23.11.2011, 11:07
цієї ночі мені снилося багато дуже поганих снів. хочу якнайшвидше про них забути, тому навіть нема бажання їх зміст розписувати тут. цікавить лише те, чому вони мені усі снилися саме сьогодні? мож, тому, шо перед сном читала газету, включно з кримінальною хронікою?:)

Cifalius
29.11.2011, 16:58
ой, дівчата, я вже другий день просипаюсь від кошмарів. Днем раніше, мені приснилась моя мама (вже сну не пам'ятаю), але проснулась, і кажу чоловіку: обніми мене, бо мені страшно. Мама мені рідко сниться, хоч прошло вже 5 років. А сьогодні, сниться мені, що ми з чоловіком в Сафарі, природа чудова, краєвиди суперські...і купа крокодилів, такі вони всі величезні - яких світ не бачив, я сама була шокована. Так от іду я по стежці, і впала, і мене вкусив крокодил...я ніби з ним і боролась, і він сам відступив, але вкусив, по крайній мірі боляче було (але ні крові нічого такого не було), а ті крокодили в мутній воді плавали, бррррр. Проснулась я, аж моторошно стало

jalla
14.12.2011, 23:20
Ой, дівчата, а мені сьогодні в ночі снилась моя мрія- поїздка в Єгипет.:smile:
Правда Єгипту я не бачила, а тільки планувала туди поїхати, мовляв нам звідкись на халяву дали путівки і я так тішилась. І в літак сідала, а далі... ну, на самому цікавішому мене розбудив чоловік, який прийшов з нічної зміни.:sad:
Я йому в такому захваті розповіла той сон , що він на початку подумав, що нам дійсно з неба впали ті путівки і він навіть нагадав, що у нас загранпаспортів нема (певно тоже сонний не відомо що бормотів) А потім після обіду коли вже виспався питає :"Ну-ну, і що ти там за Єгипет говорила?":biggrin:

Oriana
15.12.2011, 12:05
А мені снилось, що я була десь на морі в човні. Було якесь дуже темне грозове небо. Підпливаю до іншого човна з рибалкою. Тут дивлюсь вниз, у воду, а там така чистенька водичка, і такі гарненькі зелено-голубі рибки:) Одна рибка вискочила з відра рибалки і скочила мені на долоні. Я випустила рибку у воду, а вона знов вискочила з води і знов мені на руки.. Я далі її у воду, тоді вона скочила мені на голову і потім сховалась за комір:girl_crazy: і я її вже немогла дістати... Отакий чудернацький сон:girl_yes:

Heureuse
15.12.2011, 12:12
спала я сьогодні погано, весь час крутилась і ото вже під ранок сниться мені, що встаю я, як завжди підходжу до вікна, дивлюсь, а вся моя вулиця вкрита величезним шаром криги, метрів 5 в висоту. люди стоять, в токому шоці на то дивляться, бо пройти нереально..
тут підходить моя мама і каже: "ну все, то вже точно буде кінець світу..."

щойно прокинулась і першим ділом пішла дивитись за вікно. всьо чисто- кінця світу не буде :biggrin:

Музик
25.12.2011, 21:15
а мені нині снилося, що я вбила свою собаку - вона спить завжди в мене на ногах - то снилось мені, що я на неї ковдру кинула, вона не змогла вибратись і задихнулась там...
а головне встаю така перелякана, тормошу собаку, а вона не реагує, правда хвилини за дві вкусила мене за палець , перевернулась і дрихла далі, але в мене чуть серце не зупинилося...

zaderyshka
25.12.2011, 21:50
А мені нині наснилось, що у мене така така температура була, що аж вени понабрякали і опіки на шкірі утворились, отак задираю рукав, а там суцільні рани і все шалено пече. А я мушу на стіл накривати і салати різати до гостини. Бррррр...

Barnaulka
02.02.2012, 04:03
Снилися кошенята. Не вірю забобонам, але у сни вірю... Чекаю чергових неприємностей

Женічка
02.02.2012, 09:47
а мені сьогодні наснилось, ніби, святкую своє 30-ти річчя, ранок, відкриваю очі, а у мене вся кімната в орхідеях, одні квітнуть, одні ще ні, різні-різні, різних форм, кольорів, і всі - від тата :) у моїх орхідей якраз період цвітіння, тому не думаю, що то якийсь "віщий" сон, просто ходжу і заглядаю коло них постійно.

jalla
02.02.2012, 10:41
А мені снилась якась гучна забава і навпроти мене сиділа наша форумлянка Vittoriya. От і всім подали смажену рибу, а нам живу. Ми так злякались.
Якийсь такий сон.;)

Virchuk
02.02.2012, 10:52
Риба, кажуть, до вагітності та ще й жива.

jalla
02.02.2012, 11:00
Риба, кажуть, до вагітності та ще й жива.
Я знаю, але вона мені не вперше сниться просто так.:)

Vittoriya
02.02.2012, 12:17
А мені снилась якась гучна забава і навпроти мене сиділа наша форумлянка Vittoriya. От і всім подали смажену рибу, а нам живу. Ми так злякались.
Якийсь такий сон
:girl_haha:, головне , що ми її не їли живою :)

Heureuse
04.02.2012, 11:36
я нині мало не ридала уві сні
значить сниться, що я страшееенно поправилась! і ото беру я такі величезні джинси якогось там шістдесятого розміру, якось з горем пополам в них влажусь, а гудзик застібнути так і не можу. підхожу до дзеркала і тупо не можу повірити, що це я..:ninja:

треба срочно худати, бо то явно поганий знак :girl_crazy:

VsjaVolodina
04.02.2012, 11:58
В мене дуже реалістичні сни. Деколи аж просинаюсь від тих снів, от на днях снилось, що я намагаюсь потрапити в заборонене приміщення(наче таємний агент) і мене зловили. Я так переживала в тому сні - жах.
А щодо трактувань снів то можу порадити вам цікаву книжку - З.Фрейд "Толкование сновидений" Я купила російською, бо українською не знайшла. Всі сни пояснюються з точки зору психіки!

Музик
04.02.2012, 12:49
а мені нині снилась якась співбесіда в дуже круту компанію, на посаду моєї мрії, яку я не пройшла,бо інші кандидати були: донька директора якогось там і подруга дівчини, яка проводила співбесіду.
мене на роботу навіть уві сні не беруть :(

рижик
04.02.2012, 12:56
А мені нині снилося море і настільки реалістично, що я відчувала той запах...і ще снився якийсь високий і красівий блондин.:girl_in_dreams: Пора у відпустку

simona
04.02.2012, 13:15
мені останнім часом часто сняться щурики, і то так реалістично, що я віддчуваю той страх, панічний страх - жах, і навіть в сні сама говорю до коліжанок треба ввставати, бо ті щурі надоїли і заново заснути, щоб щось інше приснилось. Читала що щурики то зради і неприємності і т.д. - але скільки можна, надоїло

siriuska
04.02.2012, 16:31
а мені снилася дитина-дівчинка однокласниці,наскільки я знаю(по фотках),то хлопчик.

Divchyna vesna
06.02.2012, 17:19
А мені сьогодні наснилось, що який незнайомий хлопець подарував мені перстень, але вже дуже він схожий був на обручку. Співробітниці кажуть - до заміжжя...

Virchuk
06.02.2012, 22:19
мені снилось, що я вагітна, уже скоро народжувати треба, а я в шоці, чоловік в шоці, я ще й думаю, як то так - я ніде ж не зареєструвалась, про пологи не домовилась. Приклала руку до живота і чую як б'ється серце малюка...

Marigold
09.02.2012, 22:59
А мені наснилось гірське озеро і навкруги все в снігу. А місцями поруч зі снігом полянки зеленої- зеленої трави. І я бігаю і бігаю по тій траві. Прийшла після роботи і відчуваю, що поболює сечовий. І тепер згадала той сон - певно добігалась по травичці сніговій.

Barnaulka
13.02.2012, 05:25
Знову якась фігня снилася. Суміш "Привида опери", "Міс конгеніальність" (то нічого, що вже пройшло купу років після останнього перегляду цих фільмів), реклами, спогадів з першої експедиції і новини (сестра заявила, що її дістала Москва і що хоче вертатися додому; а ні фіга - хотіла до мами, нехай сидить там, до сесії нема чого сюди потикатись! Дарма я з її документами університетськими бігаю досі, чи що?). Пам"ятаю уривками. То втікала ще з кимось від когось, то вже ми когось переслідували. Момент, що чогось запам"ятався, - коли якась дівчина, схожа на модель із реклами шоколаду "Корона", втікала від когось по приміщеннях як у "Привіді опери", а цей хтось за допомогою всяких фокусів (то людина була) вкрав її корону з голови (але в неї чогось було дві корони), другу не встиг, ще хтось і я нагодилися вчасно... Той, кого ми переслідували, обнаглів до краю і хотів вбити ту дівчину. І от, коли залишилося зовсім трохи, щоб його зловити, дядько, який зі мною його переслідував, увімкнув телевізор, розлягся на дивані і заявив, що він втомився. Сказати, що я була розлючена - нічого не сказати... :feminist:(оцей момент дуже нагадує спогад із експедиції, коли починався дощ і треба було накрити знахідки на розкопі. Я була заступником керівника одного із розкопів. Сказала тому керівникові, щоб ішов зі мною на розкоп, бо буде капець і нам влетить від начальника експедиції, а він сказав, що втомився і спати хоче).
Сон тільки проілюстрував черговий раз, що більшість із мого оточення - безвідповідальні люди.:beee:

Heureuse
13.02.2012, 10:23
мені сьогодні снились шпіонські страсті зі мною в головній ролі :girl_cool:
підозрюю, що то я передивилась серіал "Милые обманщицы"- там є таємний персонаж, який робить всякі капості, надсилає анонімні повідомлення і т.д.
і ото я власне за ним ганялась в сні. пам"ятаю, що він мав чорний плащ, капюшон і темні окуляри і я вся така підступна його переслідую...
як не дивно, я все таки спіймала його і ним виявилась одна з моїх близьких подруг! я була просто в шоці, а потім задзвенів будильник :biggrin:

Virchuk
13.02.2012, 11:46
ох ті сни... Треба терміново десь знайти пояснювання снів від Фрейда:) Бо та брудна вода вже мені вдруге сниться. Вперше, я дивилась на страшну бурю і потоп із вікон своєї львівської квартири. А вдруге вже переходила якусь річку, таку закручену, і таки запхала у ту воду пальці. Нігті почали пекти і таке враження, що вода була з кислотою якоюсь...бррр

Marigold
25.02.2012, 15:45
мені снилось, що я вагітна, уже скоро народжувати треба

і мені сьогодні наснилось що я вагітна, вже в пологовому маю народжувати, а мені нічо не болить. І я думаю, чого ж то не болить, і як же то народжувати. Так тепло після такого сну, тепло і приємно. Поки що це мої мріїі, хоч в снах мене тішать :girl_in_dreams:

Barnaulka
26.02.2012, 09:32
Сьогодні снилось, що я чогось була на роботі. Вже збиралася йти, аж тут керівник проекту покликала мене і спитала, чого не приходжу до неї по зарплату. Будильник задзвенів, коли я гроші перераховувала :girl_crazy:

algo
26.02.2012, 09:43
Мені снилось, що я на 48 тижні вагітності))) але головне переживаю, що я не встигла ще здати документи на дородові, а не про те, що скоро термін на слонячий перейде)

Barnaulka
08.03.2012, 18:51
Снилось, що ніготь зламала. Не повірите, але сон був пророчим :d23: :girl_crazy:

ckorpionsha
08.03.2012, 19:33
а мені снилась наша форумчанка lesja.f - що вона вагітна

romaschka
07.04.2012, 10:08
Мені сьогодні приснився дуже дивний сон, і мені щось навіть трохи страшно стало.
Сниться, що я в подружки дома, збираю її кудась в поїздку з її дитиною(хоча насправді вона незаміжня і дитини не має).Зауважую що в одній кімнаті висять дві ікони Божої Матері і одна Тайної Вечері, і в другій кімнаті одна ікона Божої Матері, а друга яка я не помітила. І тут раптом ніби находить хмара і в кімнаті стає трохи темно, загримів сильний грім і ікони Божої Матері починають кровотичи, а інші - ні. Тоді я падаю на коліна перед одної із ікон, починаю молитись, і мені зразу якесь полегшеннч на душі стає, і все припиняється.
Потім я приходжу додому, і розказую це все сестрі і кажу що боюсь і переживаю, а вона мене заспокоює і каже не переживай то до чогось доброго.
І на тому сон закінчився.

Barnaulka
11.04.2012, 00:18
Сьогодні вночі снилося, що моя Аlma Мater лежить у руїнах.
Оце так любов до університету рік після його закінчення. :girl_crazy:

Barnaulka
22.04.2012, 15:51
Вчора снився сон, у якому співробітниця сказала, що я своє пузо відгодувала. :girl_cray: Аби він не збувся, вчора нарешті почала вживати необхідних заходів - вправи і знову дієта :)

jalla
24.04.2012, 10:53
О, а мені нині снився кошмар з кошмарів.
Снилось що я заходжу на посиденьки, а мене запхали в баню до 9-го травня!!!:shout:
То такі мерзотні відчуття... Не хочу в баню.:girl_nea:

Oriana
24.04.2012, 11:44
А в мене от таке нині було: снилось мені, що хотіла йти в душ, але не встигла, бо прийшла до мене в гості коліжанка. От стоїмо собі говоримо про все на світі, і тут я замічаю, що в неї є ледь замітний кругленький животик, типу вагітна.. Проснулась від телефонного дзвінка, дзвонила та сама коліжанка, і сказала, що можливо вагітна.. Отаке от:)

Divchyna vesna
24.04.2012, 12:29
Минулої ночі мені приснилось, що я вагітна, на шостому місяці. Такі дивні відчуття... А цієї ночі я виходила заміж :-) Причому обирала між чорним коктейльним платтям і червоним атласним костюмом. РОзказала коханому, то так сміявся. Каже, ти навіть у вві сні не така, як всі.

Barnaulka
26.04.2012, 22:50
Снилося торнадо. Дивом якось від нього заховалося, але дах із хатів позносило. Так дивно якось моя підсвідомість то показала

Barnaulka
10.05.2012, 07:29
Снилося, що я на роботі. Стала на перерву - замість того, щоб вилогінитись - і пішла додому. Десь посеред дороги зрозуміла, що зробила не те і вернулася. А там перерва вже годину триває, більше того, переліміт був 15 хв. Робота не дає спокою навіть уві сні...

Patty
10.05.2012, 08:37
Снилося, що 6 липня народила хлопчика, і ще сказала "ну нарешті Іван". Потім якось відразу зібралася на ДН (!) (добре, що хоч недалеко від дому), подарувала букет червоних квітів імениннику, а що було дуже спекотно, і думка про дітей не полишала (не зовсім погана мама)), то вибачилася і пішла пішки додому. І весь сон мене супроводжували дуже реалістичні відчуття спеки і стану жінки, яка щойно народила.. Ніби і приємний, і в той же час важкий сон..

Barnaulka
20.05.2012, 10:16
З того всього, що мені снилося цієї ночі, найбільше запамʼятався індус, що говорив чистою українською мовою :girl_haha:

altari
20.05.2012, 14:29
застукала я свого мужа на гарячому у нашому лiжку..(((ще й виясняти хотiла в партнершi чого вона тут лежить i на що сподiваеться..Юля якась...пробудилася уся мокра зi злостi!!!

Barnaulka
22.05.2012, 07:36
Снилося, що мені кров з вени брали. Бррр, терпіти не можу цієї процедури

siriuska
25.05.2012, 00:57
А мені снилося, що я народила синочка, так явно його бачила, таке файне дитя. Але мене найбільше мучило то питання, як то я не розказала про вагітність на ДП?

Virna
06.06.2012, 01:34
а мені з вчора на сьогодні снилося, що я рибу руками ловила. залізла в якийсь ставок, спершу дві маленькі попалися, а потім дивлюся пливе велика рибина, поплпвець великий з-під води видно:girl_in_dreams:

NataliaFed
06.06.2012, 01:47
а мені з вчора на сьогодні снилося, що я рибу руками ловила. залізла в якийсь ставок, спершу дві маленькі попалися, а потім дивлюся пливе велика рибина, поплпвець великий з-під води видно
Купіть тест на вагітність:d25:

Virna
06.06.2012, 02:00
куплю, але не думаю, що буде позитивний. хоча різне буває

Virna
12.06.2012, 23:41
з вчора на сьогодні снилося мені, що я погладшала. стою перед дзеркалом і дивлюсь, а в мене такі щоки-пампулі і шия в складках. жах, може, це натяк, що пляцок в 10 вечора це не до добра:girl_spruce_up:

Музик
13.06.2012, 09:22
пів ночі снилось, що я сильно обгоріла і в мене по всьому тілі шкіра злазила, я капєц як не виспалась - чухалась постійно

Barnaulka
13.06.2012, 11:38
Мені якась фігня знову снилася, повʼязана з футболом. І то так буде до кінця ЄВРО :girl_emo:

Barnaulka
14.06.2012, 21:48
Цієї ночі снився мій зламаний ніс. Такий скривлений, і я його сама вправляю! Отой звук... Бррр! :(

Barnaulka
18.06.2012, 22:49
Снився футбол, скайп і ще у сні когось вбили.

Patty
19.06.2012, 08:27
А мені три ночі поспіль сниться все, пов"язане зі школою, і майбутнім Павлуськовим навчанням.. І чомусь завжди сниться, що він отримав 6 балів.:girl_impossible:Мама каже: множ на 2 :girl_wink:

Virna
19.06.2012, 13:28
а мені на сьогодні снилося, що я зустріла знайомого, якого вже давно не бачила і він мені каже: "а ти чого так змінилася?". якісь останнім часом сни про зміну моєї зовнішності сняться

Barnaulka
28.06.2012, 16:22
Снилося, шо я приїхала до Марусі-мами покататись на машині :girl_crazy:

Маруся-мама
28.06.2012, 18:46
Снилося, шо я приїхала до Марусі-мами покататись на машині

Супер! Поєхалі красівая катаца! :girl_tender:

Лідочка
30.06.2012, 21:40
А шо мені сьогодні снилося, кіно можна знімати...
Значить сниться мені, що я десь на дворі, гарна сонячна погода, як сьогодні, і ніби правиться Служба Божа, дуже багато священників, монахині (чомусь в зелених платтях, а не чорних чи синіх), багато людей, і всі кажуть мені "дивись-дивись митрополит", я заглядаю-заглядаю, дивлюся справді в синій гарній рясі, і лице дуже виразно мені "показують", всі починають танцювати підкидати до неба якісь білі тканини, я теж танцюю (а сама думаю, чого вони танцюють), аж тут якось повертаюся, а переді мною захлопуються двері і все, нікого немає, а я думаю, якось негарно туди йти, вже служба правиться, всі на мене будуть дивитися, пішла. Заходжу до церкви, дуже гарна, деревяна, тільки якась дуже футуристична. Золоті ворота відчинені, хочу йти, але посередині якась чорна яма, а по боках вузенькі стежечки, я якось ледь перейшла, але перейшла. Знову ворота, зачинені, стоїть чи то священник, чи монах, ну молодий такий мужчина/хлопець. Каже: "натисни на кнопку вони відкриються", натисла, зайшла. Говорила щось з ним, дивилася, дуже гарно було, він мені дуже сподобався, але думаю, та він же ж монах, то не можна. Аж тут побачила драбину вниз, хотіла спуститися, тільки почала спускатися, аж дивлюся а їй кінця і краю не видно, така яма (правда там вітло було вкінці), голова крутиться, пальці розтискаються, все впаду. Прошу його, дай мені руку, витягни звідси, а він, ні, ти сама вилазь, сама залізла ж. Прошу, кажу все, я вже не можу, я падаю, і тут він мене таки витяг. Потім я таки вийшла з тої церкви, не хотіла, бо дуже він мені сподобався. А він каже я йду з тобою. От пішов, потім щось таке плелося, когось вбили , ми тягнемо тіло....Йдем по лісі, дерева висоооокі-високі, аж тут дерева починають валитися, там якесь чудовисько. Виходить величезний, аж до неба ведмідь. І я кажу: "от тепер він мене вже зїсть", дивлюся а той священник тримає таку гілочку маленьку суху, я кажу, ти що хочеш тим його вбити, та воно ж навіть шкіру не пробє. А він каже мені: "Моя віра в Бога мені допоможе, вона така сильна, що навіть тим патичком я його вбю." Кидає прямо в серце і той ведмідь, який наставив вже до мене свої лапи падає мертвим. І я просинаюся:) Капєц, якийсь трилер.

Тепер прикол, шукаю в гуглі "митрополит" фото, і знаєте кого я бачила? Настоятеля УПЦ московського патріархату, я навіть не знала в реалі як він виглядає, але дуже мені запамяталося його обличчя. А за два дні до того, приходила до мене коліжанка і переконувала щоб я йшла співати в хор в МПЦ, я відмовилася звичайно. Ось чому переді мною захлопнулися двері, коли він правив, бо мені направду не треба туди йти. (Я ходжу до УГКЦ і співаю також там в хорі, і дуже щаслива з того, бо це мені приносить надзвичайну духовну насолоду).

Barnaulka
06.07.2012, 23:02
Нині снилося, шо я заміж виходити зібралася.
Відбувалися події таким чином: Хлопець - обличчя у сні бачила, хто то, теж знала, але зовнішність у сні та реальна не співпадали :), і взагалі, то швидше збірний образ, якщо можна так сказати - запропонував одружитися. Я перше фиркнула, типу нафіг ти мені потрібен, я тя не люблю. Потім подумала, що "а хто мене, крім нього, буде любити". І погодилася. Вісілє мало бути за тиждень, він кудись поїхав на кілька днів, і підготовкою займалась родина. В сні весь час сумніви мучили, чи він хороша людина, чи не буде пити і мене ображати. А потім, коли приїхав, обняв, ті страхи кудись зникли і я подумала, що всьо може бути файно :). Отак.

Almariel
06.07.2012, 23:15
Мені якось кілька днів назад снилося, що наша Alexx вагітна хлопчиком. може віщий сон, ніхто не в курсі?)))

preciosa
12.07.2012, 13:34
А мені сьогодні снилось, що я вагітна... І це вже не вперше у мене такі сни. І все так правдоподібно, навіть у дзеркалі свій животик бачила, такий гарний, не дуже великий. І от сниться, що привезли мене народжувати, якийсь укол мені в руку давали, навіть трошки біль відчувала. От присниться ж таке...

Barnaulka
19.07.2012, 02:08
Цілу минулу ніч уві сні грала в мафію :)
Цієї ночі ходила в гості до Уки :).
Теж трохи бавилася в мафію, снилося всяке навколофутбольне, а ще вода - багато води, якої дуже боюся... Але раніше в снах вона була всюди, і прокидалася за мить до того, як вона мене досягала. А тут я була у вже ній, її контролювали всякі пристосування - не то дамби, не то ще щось. Я щось випадково не те зробила, і вода хлинула і мало не втопила, але потім вдалося полагодити неполадки.

Hermi
19.07.2012, 02:18
а мені сьогодні якийсь дивний сон снився вденьвраховуючи що більшість снів моїх здійснились дивне відчуття...
Виходжу заміж. Прасую своє плаття, а в ньому шлейф довжелезний! Я всю свою хату ним обмотала щоб попросувати. Тут приїжджає лімузин і якоїсь радості до нього впрягають коней! А коні одіті один у фрак, а інший у платтяніби молодий з молодою і мені одна жіночка пояснює, що то так треба, бо молоді мають іти до церкви, а я буду їхати, то нехай коні ідуть. Приходжу будити свого молодого. Він блондин і бігає по хаті в одних трусілях і шукає свій рожевий костюм! Знайшли рожевий костюм - а він рожевого кислотного кольору, люди через вікна зглядаються і милуються тим костюмомтипу він дуже крутий, а я костюм шукала уже в платті і мій шлейф обмотав кімнати і ніяк я розплутатись не моглав мене вдома з одної кімнати в іншу можна перейти, не хата а кругосвітня подорож, і така щаслива пішла вінчатись до церкви Юра, а далі я проснулась...І щось постійно мені в голові той кислотний костюм...

Consuelo
20.07.2012, 21:59
а я вже замучалась.... останній період сняться то жахи, то просто люди з минулого життя і я майже щоночі в сні плачу, гірко, просто реву...

Barnaulka
20.07.2012, 23:49
Цієї ночі мені снилось, шо нарешті хочу навчитися плавати, залізла у Дністер - водичка гарна прозора, неглибока. Але ніхто не знав, шо хочу, аби мене навчили, а попросити соромилася. Отак вода стала каламутною, і сон закінчився. Почався інший. Там якісь чаклуни були, курчатко, вогнище на природі, а також прийшла на пошту, аби собі зробити абонентську скриньку. І то всьо перемішано, не пам"ятаю порядку.

Nitriotka
21.07.2012, 00:04
Мені сьогодні снилось що Ліля Романова вчить мене робити скрапову листівку. Взяла листок в клітинку і відіслала мене до однокласника-фотографа за знимками гарними. А потім я з чоловіком в Шекспірі святкували четверту річницю хоча насправді ми одружені 5 років нашого спільного життя. І тут звідкись з*являється Ліля і ніби від мого імені дає чоловікові ту листівку. На тому і прокинулась.

Zuzulka
22.07.2012, 10:54
а мені снився не триллер але вбивст багато було...
одним словом почалось все з того що я стою в прерії якійсь (щей несимпатична така індіаночка) і раптом я розумію що потрібно тікати й ховатися... я була зовсім одна ... довго втікала, але все одно мене зловили і кинули в камеру якоїсь землянко-в'язниці. Кожного вечора комендантивони не були індіанцями, мексика швидше..чи просто маніяки вбивали когось одного... і ніхто не знав чому... А потім зявився чоловік, і мені здавалось що я його знаю, я чомусь думала що він нас звідти забере і заспокоїлась... аж доки одного вечора не вибрали його... він не пручався зовсім, а тільки голову на камені поклавне так як всі, а боком. Подивився на мене спокійно і самовіддано, і його вбили...
Після його смерті прийшло усвідомлення що більше ніхто не має права мене там тримати і я вільна... І ще подумалось про якийсь скарб... тільки не знаю чи то золото було чи просто щось блистіло... Прокинулась..
Отаке-то... написала і в голову прийшли дивні асоціації якісь...

Miss Sixty
22.07.2012, 18:56
А мені снилася дитяча коляска:) Ми гуляємо з коханим, він пішов купляти свіжого молочка, а я чекаю на нього з коляскою. Правда, дитинки там не було:) Лише якийсь одяг дитячий. Але всі люди думали, що там малеча..і то так файно було:girl_in_love: Ехх....:)
А в іншій частині сну мій тато сказав нам, що чекає від нас вже внуків. Від мене двох, а від мого брата одного:girl_haha:
От такі в мене сьогодні сни:)

Virna
22.07.2012, 19:14
.і то так файно було
десь читала, що якщо сняться дитячі речі, то може бути до вагітності

Miss Sixty
22.07.2012, 19:40
то може бути до вагітності
ммм...надіюсь, так і буде)) але так через рік десь:)

Музик
22.07.2012, 19:47
ой, а мені нині снилось, що я міряла температуру і в мене в руках термометр розламався на 2 частини, одна залишилась в руці, а інша - щезла. і я весь сон її шукала, якусь службу викликала, щоби знайшли, а вони не могли нічого з тим зробити

Blondo4ka
22.07.2012, 20:27
А мені снилось, що чоловік наловив риби, і сидів, чистив її (без голови риба вже була).
П.С.: то мені вже, певно, так його рибалка допекла, що навіть сниться. :)

mermaid
27.07.2012, 20:28
Я сьогодні прокинулась з тривожного сну бо була здивована чому саме цей сон......Снилось мені, що я присутня на авіа шоу, літаки літають над головою, а я якнашвидше хочу втекти з того місця, подалі від літаків сховатись, бо згадувалось те що сталось колись у Львові ( все у сні) ..... Так той сон мені з голови не виходить, тут глянула львівські новини, сьогодна 10 річниця скнилівської трагедії....:( Мені аж мороз по шкірі, в мене навіть запрошення були на це шоу, але я не пішла бо боялась тоді теж....
Як пояснити таке співпадання ......

New look
04.08.2012, 20:17
А літала сьогодні у сні) Так класно було. Колись в дитинстві часто снились такі сни.

Barnaulka
14.08.2012, 21:28
Крім всякої фігні, що сниться завжди, снилася одногрупниця, яка не дається чути після закінчення універу. Не відповідає на дзвінки, в соцмережах не реєструється, мейлу її ніхто не має У сні вона запросила мене до себе в гості.

Яська Березнева
15.08.2012, 12:04
Снилося мені, що наша Tanyunya матиме дівчинку.:d25:
Так і снилося: заходжу на ДП, а там написано: ДП дозволив їй мати дівчинку.:girl_crazy:
Ну-ну, можливо...:girl_wink:

Divchyna vesna
16.08.2012, 10:45
А я вибирала пів-ночі купальники. І не встигала на літак. Причому так чітко бачила в своїх руках квитки на переліт Львів-Київ, Київ-Гаваї. Напевне, пора у відпустку.

Музик
16.08.2012, 20:08
ой, а мені щось таке дивне снилось (не нині, кілька днів тому, але досі якесь дивне відчуття за мною ходить, тож вирішила поділитись). сплю я, розумію в сні, що сплю і тут в сні сниться мені, що до мене Бог говорить. розповідає про щось, чого я не пам'ятаю, а потім каже: "В тебе будуть діти, якщо ти зараз почнеш молитися" і я прокинулась, того ж дня сходила до церкви і кожну вільну хвилинку віддаю молитві тепер, але все одно якось воно дивно трошки. що ви про то думаєте?

Virchuk
16.08.2012, 20:38
що ви про то думаєте?
Політься:) тільки не тому, що сон вам наснився, а щиро:)

Alicia
17.08.2012, 12:34
Останнім часом якісь чудеса мені сняться після курсів водіння. Сьогодні наснилася чарівна країна, де живуть величезні квіти. Їду я на машині, а інструктор мені каже: "Зараз дорогу буде переходити ромашка, вижимайте щеплення і ніжно натисніть на гальма. А фіолетовий дзвіночок буде для вас перешкодою справа".:girl_crazy::wacko1:

Zuzulka
17.08.2012, 16:51
Як пояснити таке співпадання ......
думаю, навіть якщо щось не пам'ятаєш чи не згадуєш це є в нашій підсвідомості і нікуди звідти не дінеться... то була велика трагедія... можливо ви тоді так сильно переживали катастрофу що і тепер ще вона вам пригадується (на несвідомому рівні, у снах)... тим паче що ви могли там бути в той час... це цілком нормально)

а мені снилось що я була в Гамериці на екскурсії, але в мене почались серйозні проблеми з хитрою Жінкою Кішкою... (ну бо я була бетменом...) вона мене весь сон водила за носа, а потім нарешті я зрозуміла що відбувається, але було занадто пізно щось змінити бо заграв будильник((((
останній фільм про бетмена повпливав... а дивилась вже давно.. чого б то?)

Divchyna vesna
18.08.2012, 00:40
Як пояснити таке співпадання
А в мене сьогодні сон тижневої давності збувся. Снилось мені, що отримую телефонний дзвінок від Рудого. І перше слово: "Поможи мені". На питання, що сталось, відповідь, що потрібно перекинути гроші на телефон, бо він далеко, зайнятий і немає такої можливості. А потрібно здійснити терміновий дзвінок.
І сьогодні вже наяву все це повторилось, один в один.
І що б це означало?

Virchuk
18.08.2012, 08:02
І що б це означало?
що ви забагато думаєте/занадто часто згадуєте про свого колишнього. Може пора порвати ту нитку, яка вас з'єднує? а то до кінця життя будете в нього на походеньках і у всьому будете шукати "знак"...

Маруся-мама
27.08.2012, 17:43
Ой, шо мені нині снилось. Я вам казю.

Сниться мені, що мій муж работає в сибіру. А там усьо так круто, а він сидить льото бльочки роздає. І тут приходить до нього мужик і дає йому бльочок, він тутой бльочок вставляє в машину і раптом сипиться купа квотерів. Цілих два мішки. І якось мій муж обдурив того клієнта і собі забрав ті два мішки. І їдемо ми вже разом кудась вуличками великого міста... а тута водій таксі, що нас везла бере нас додому і від нас вимагає якісь дані персональні, а я собі думаю - нє, мені не тре, щоб мене переслідували даю всі дані мужа, ней його мучать. :girl_haha:
Ну тоді беремо ми ті міхи з грошима і йдемо міняти в пункт, такий цікавий, у вигляді телефона - ти туди копійку, а тобі назад доллар. :girl_wink: І тут мого мужа кличуть в сторону і пропонують все обміняти зразу. Муж потім розуміє, що все в нього відберуть і відмовляється. Одним словом він відмовився, і ніби йде геть...
Далі сцена - мені повертають побитого, ледь живого мужа і пусті міхи.Ані грошей, та щей побитий і хорий муж.:girl_impossible:

Мораль?!!! Житіє моє! Нема чого вірити в льотерею!!!:girl_spruce_up:

VsjaVolodina
28.08.2012, 19:07
В мене сьогодні був кошмар а не сон. Я, наче їхала у ліфті і раптом у ньому починає роз'їжджатись підлога і я мало не впала в шахту ліфта, але затрималась за щось!! Аж проснулась з того сну!

Barnaulka
02.09.2012, 00:53
Снилося (то навіть не сон, а марення було, бо перед тим справді прокинулась і на годинник дивилася, то вже під ранок було), що я прокинулася, потягнулася, і щось вхопило мене за руки. Мене охопив дикий жах, бо я знала, що то нечисте мене тримає і не відпустить. Я не могла нічого говорити, навіть пікнути, і аж коли змогла видавити із себе перші слова молитви "Отче наш", аж тоді воно відпустило і я була у безпеці. Прокинулася, помолилася і далі заснула. Але досі моторошно, як згадую той сон-марення.

Fechka
02.09.2012, 02:04
Йой, а мені снилось як в рот заглядаю, а там такі в зубах дірки, шо капец....

Мабуть таки треба до зубного сходити:girl_sad:.

Sertce
06.09.2012, 07:30
Приснилось мені, що нашого сусіда з 3- го поверxу обікрали. Прийшов мій тато, я йому жаліюсь, що боюся жити сама, а йому чогось байдуже. Коротше, ніxто з моїx в серйоз тиx злодюг не сприймає... А тут, чую, до мене в квартирy xтось добирається, а я сама... Людоньки, який мене страx оxопив, аж закам'яніли руки- ноги. Прокинулась, думала, що спаралізувало, поруxала руками- нічого. Ще й зараз відчуваю той закам'янілий стан...

Divchyna vesna
11.09.2012, 11:48
А я пів ночі працювала, як шалена. Все ніяк прихідні накладні не могла провести. А другу половину ночі ганяла якихось сектантів...

Halina
12.10.2012, 16:25
Мені сьогодні форумлянка Зануда снилась. Прийшла я до неї в гості, а вона закрутки на зиму робить. Дивлюсь, а тих закруток ну так багато-так вже багато і всі такі що я навіть про такі не чула. А Зануда все хвалить і детально розповідає про склад тих закруток. А я так хоч одну хочу а вона ну зовсім не настроєна мені хоч одненьку дати. Так і проснулась не скоштувавши закрутки.

AilataN
17.10.2012, 02:27
Снився мені вчора сон. Чесно, ні слова вимислу).
буцімто зібралися форумлянки ,ті що хоч одну книжку прочитали , на посиденьки. В гарних платтях всі такі. І кожна мусить стати і розповісти щось про себе. Але не як про себе, а якби віносно до дитини ( дякую г-ці Натореллі про напихання мене переживаннями про діток)))), свідченням особи є наявність дитини. і має форумлянка себе називати по імені своєї дитини і поводити себе відповідно до віку своєї дитини. Шо тут почалось!)))) Хто повзав, хто несміло ходив і зі столу тєгнув усе підряд.
Я- була в пишній спідниці, кривлялася як принцеса, танцювала, як прунцеса, і звалася "Маруся, чотири "
А потім, аж встидно казати, нам принесли варені свинячі хвости. Ага. Оце плід фантазій.
мало того, одна форумлянка їх відмовлялася їсти, бо казала , що їй батьки забороняють гризти свинячі хвостики, бо вони голосно хрумтять.
Мені страшно лягати спати.:girl_haha:

Hermi
17.10.2012, 02:36
а мені сьогодні приснилось що я не встигаю на поїзд, приїхала на головний вокзал, а уже поїзд відправився, от і думаю що требе їхати на Підзамче. Ну і почалась "скажена поїздка", всім чим тільки можна було їхала, а потім через якісь дебрі добираюсь, по колії до зупинки бігла, і все оглядалась де той поїзд, і ніби то його бачила і знала ще скільки йому їхати до "Підзамче", і тут вилажу з якогось болота і я на підзамче, і чомусь те підзамче біля моєї їхати в Радехові і це мене не дивує, бо воно там завжди було, і дивлюсь де той поїзд і бачу що він ще на головному стоїть.Отаке вот мені наснилось.Розказувала своїй однокімнатниці, то вона зараз розшифрувала мій сон, як марну трату нервів, що все буде добре, а я лише надумую то все, що просто я панікерка, треба заспокоїтись, взяти себе в руки і "залишитись на головному вокзалі", не стоврювати не потрібних для себе проблем, все всеодно буде добре.

Музик
21.10.2012, 21:01
а мені сьогодні вночі вперше приснився лапатий сніжок... як я вже хочу зими (а до Нового Року залишилось всього 70 днів!)

zaderyshka
21.10.2012, 21:02
сьогодні вночі вперше приснився лапатий сніжок
А мені позавчора снилось, що я прокидаюсь, дивлюсь через вікно, а там вже все сніжком притрушено. Так мило.

22.10.2012, 00:43
Начиталася я усяких новин в газетах та інтернеті, і позавчора мені снився дуркуватий сон. Ніби я біля верховної ради там повно людей і бачу знайому сусідку . яка вже давно померла, після того якась товпа мені занесла в метро, а там в кінці тунелю горить щось так яскраво і рухається ніби до нас у вигляді поїзда метро, но чомусь коли підїзджає ближче то він якийсь багатоповерховий , і на вагоні ніби було написано у виді реклами Покращання --поїзд у світле майбутне. На тому товпа мене штовхнула і я проснулася, і відчула як сердце колотится, може тому снилося що спала на лівій стороні, або дійсно скоро після виборів наступить глобальне покращання. Поживем побачим.

romaschka
24.10.2012, 09:36
А мені снилось що я виходжу заміж, а саме що проходить вінчання і я бачу сам момент обміну обручками,а потім зразу забава,купа людей,всі радісні і веселі. Незнаю, ніби заміж не збираюсь, до чого цей сон був :))

Seshat
28.10.2012, 22:22
А мені сьогодні снилась наша з чоловіком доця. І я то ТАК точно знала, і очі мала чоловікові. Новонароджена - день від сили. І я її годую. Вона така мила, розумничка, гарно їсть, мені моя мама якісь поради "толкає", а я їй одне і те саме говорю "Чого ти нам з сестрою такі страшилки про вагітність-пологи-годування розказувала? І я так довго того боялась, тягнула..а це ж зовсім не страшно" і в тому дусі. Снилось пів ночі. І то при тому, що ми з чоловіком ну зовсім не плануєм поки що дітей...інколи говоримо, але дуже гіпотетично..коротше, в теми про діток я більше стараюсь не заходити:girl_haha:

Gorda
14.11.2012, 22:01
А що означає, коли Святі сняться?

olena
15.11.2012, 18:52
А до мене сьогодні уві сні приходила в гості Наторелла, чомусь тільки з Юрчиком, хотіла запитати в неї а де ж Сашка, але задзвонив мобільний і мій сон скінчився.
До чого б це?
Може б пора зустрітись, а Наталь?

hrystusja
15.11.2012, 20:05
А мені якось на тижні снилась вагітна Оля algo)). Таке пузьо файне, місяць п"ятий-шостий ;).

algo
15.11.2012, 20:51
снилась вагітна Оля algo)
Нічого собі!!! Будем старатись))))

Barnaulka
11.12.2012, 13:28
Позавчора снилось, що я народила близнят - хлопчика і дівчинку )), а все через те, що перед сном прочитала один анекдот :girl_haha:Гуцул в горах приймає пологи в своєї дружини. Вже не перший раз. Світла немає, запалив свічку. Витягає одну дитину: «О, хлопчик! Івасиком буде». Перерізав пуповину. Дитину загорнув і поклав. І знову щось там витягає. Каже: «О, дівчинка. Марічкою буде». А старший син каже: «Тату, гасіть свічку, бо вони на світло лізуть!».
Вчора - бавилася в мафію із фотошопом :girl_crazy: :girl_crazy: :girl_crazy:
Нині - цілий бойовик: якийсь дядько хтів мене чогось вбити. Ото я втікала від ньогг і планувала його вбивство. В кінці він мене не спіймав, але чомусь не вбив, а кудись під наглядом вів. Але я хитріша виявилась, і втекла )). Аби його позбутися, мені нащось було треба дві тарілки - навіть не тарілки, а цукернички ))), і якісь люди помагали ті тарілки знайти. І після втечі прийшла до одного дядька, він віддав мені другу тарілку, коли поганий дядько мене знайшов, я тріснула тими тарілками, вони вибухнули, і поганець та його помічники були знищені ))). Наші виграли :girl_cool::girl_crazy:

altari
14.12.2012, 21:52
Наснилася мені моя будова..вже з ремонтами,омебльована...Відкрила очі---аж розстроїлася...все ті ж самі стіни:girl_cray:

tegusigalpa
27.12.2012, 19:44
Часто мені сниться схожий сон. Що я знаходжуся далеко від дому,а моя дитина залишилася в хаті сама. І,або от-от має проснутися,або вже давно проснувся,а мене нема. І я зриваюся біжу-лечу додому,переживаю таакий страх,реву(просинаюся в сльозах). І ніколи мені не досниться,що я добралася додому і там все добре.:girl_cray:
Жахливий сон і завжди дуже реалістичний.:girl_sad:

Lady_Opium
01.01.2013, 21:24
мені наснилось як Задеришка показувала своєму чоловікові на якомусь типу пейджері повідомлення, що вона вже два тижні як вагітна:)

Багіра
01.01.2013, 21:33
мені наснилось як Задеришка показувала своєму чоловікові на якомусь типу пейджері повідомлення, що вона вже два тижні як вагітна
може то був тест на вагітність з майбутнього:)

Lady_Opium
01.01.2013, 23:33
може то був тест на вагітність з майбутнього
не знаю, можливо
мене більше цікавить що там у Задеришки в реальності:)

zaderyshka
02.01.2013, 14:52
що там у Задеришки в реальності
треба хоч глянути як тести на вагітність тепер виглядають. Авось вже і "пейджери" появились.
Повеселила :)

IRUSKA*8
02.01.2013, 15:09
Я сьогодні прокинулася в 9 год. і ще потім заснула, то в той проміжок ранкового пост-сну мені приснилися GONE BABY GONE і Chortenia , котрі дуже такі всі фігурові і по-спортивному (в гарних кольорах) одіті , їхали на крутих велосипедах мимо мене:girl_crazy:.
п.с якщо я не помиляюся, то дівчата- дві Юлі, то що-я можу бажання загадувати?:girl_smile:

Fiyalka
18.01.2013, 14:22
Приснилось мені сьогодні, що народила дитину(точно памятаю вагу 1950) дівчинку, потім встала побігла додому(бо нічого немала з собою взагалі) почала все складати, і назад до родому прибігла...:girl_crazy:

Marigold
29.03.2013, 23:20
Цілу ніч снились павуки. Різні-різні, і малі і великі, різних форм. І я зовсім їх не боялась і комфортно почувалась. І думала до чого б то - а от сьогодні вже в кінці дня повідомили, що удостоєна підняттям з\п. Отакі то павуки :)

tsiuma
02.04.2013, 16:56
Напевно з півночі мені снились змії, їх було дуже багато і вони вночі спали біля моїх ніг на ліжку, дуже кусали мене в ноги, але я нічого не могла зробити і старалась якось заснути. Як же мені було гидко!
А зранку (то ще сон) мій тато привів якихось чоловіків, які спеціалізуються на виявленні у будинку змій, вони такими приладами як металошукачі, оглядали будинок і не знайшли змій.

А я знала, що наступної ночі вони знову повилазять і будуть кругом мене звиватися.

Бє-е-е-е. Як я боюся і бриджуся змій у житті (в прямому і переносному значенні слова), хоча ніколи не стикалася з цими земноводними.

Сон трактую дуже недобре...

Tikaba
12.04.2013, 16:04
Цілу ніч снився Славко Вакарчук з своїм татом. Ходила я з ними лісом, гриби збирала:-). І до чого б це? Правду кажуть: "Дурний спит, дурному ся снит".

aknytsU
12.04.2013, 18:56
Ой, сни, мої сни... :girl_impossible:
Дуже часто сниться чиєсь весілля, або ж, що я вагітна.
А останнім часом сняться романтичні зустрічі з викладачем (я не спорю, він молодий, симпатичний, але мене зовсім не цікавить). І що тут скажеш? :unknown:

Kiruskin
09.05.2013, 23:23
А мені сьогодні снилося, що я годувала немовля груддю. Ото в мене фантазії.

Музик
10.05.2013, 09:46
а мені вчора снились Ліля Романова і Маруся-мама. вони чомусь запросили мене до себе вгості, розказати, що обоє вагітні :)

ckorpionsha
13.05.2013, 15:05
Мені снилось на Великодну пятницю лелека, така гарна, біла. Пролітала наді мною, а потім я її годувала з рук і на землю кидала. Вона була вища за мене. (Я не вагітна -це стопроцентно). Потом снилось, що у куми ксанки хлопчик буде. І взагалі мені тварини різні-різні ( і наші і ненашенські).дуже часто сняться. А чого - не знаю...Недавно така велика жирна свиня приснилась, десь місяць тому... Але кожного тижня точно тварини або худоба сниться

oksitigra
15.05.2013, 14:27
Привіт, дівчатка. Мені сьогодні снилось, що я літала.Але не на літаку, а сама руками махала, як крилами.До речі, не вперше мені таке сниться.Отже, йду я з двома дівчатами в якусь вуличку, а там тупик.Повертаємось назад, але бачимо, що за нами йдуть 3 хлопців зі шприцами.Ми починаємо втікати.Я вмовляю дівчат спробувати літати, бо я ж вмію і це не важко))Але у них нічого не виходить і їх беруть в полон у якусь кімнату на вулиці, типу гараж. Хлопці на вулиці їх охороняють. Я залітаю на дерево і чекаю, поки хлопці заснуть, щоб звільнити дівчат.Хлопці засинають, я звільняю дівчат і ми тікаємо. Тут хлопці прокидаються, переслідують нас. І туту найцікавіше: одна з дівчат( повненька) закохується в одного з хлопців( теж повненького), а він в неї і кудись ідуть цілуватись. Потім друга теж йде з тими двома. А я, як дурочка, знову лечу на дерево. Потім вони всі на мене полюють, щоб дізнатись, звідки в мене чарівна сила, що допомогає літати.Я залітаю на холодильник тих хлопців і бачу на ньому захований айфон.Розумію, що в них теж є свої секрети і прокидаюсь((

Nitriotka
23.05.2013, 19:42
Значиться так, свіжачок. Щойно з обіднього сну прокинулась і снилось мені от що. Приїхала я і Багірка, в гості до Сешат. Ми мали подавати оголошення в Ваш Магазин. Яке оголошення, я не пам*ятаю, але щось стосувалось котів. Багіра пішла гуляти з своїм котом, а я з Олесею почали пекти торт з рожевою мастикою. То якось ми ніби почали мішати інгредієнти поки написала то слово, три помилки зробила:girl_crazy: і відразу торт на столі з*явився готовий. Шматок Сешат мені врізала, шматок ніби собі, а решту ми заховали, щоб Багіра не бачила. Але вона нас дивним чином розкусила, бо з холодильника забрала весь торт і нам більше жодного шматка не дала, а все їла руками сама. З*їла і пішла додому. А я сиділа і переживала, як мені потрапити додому. Ну то вже як присниться, шо нє?

shparynka
24.05.2013, 14:08
Сниться мені, що вчусь я в моєму віці в школі. І от закрили мене батьки вдома, щоб вчила укр. мову. Але я, розумна дитина, мала ключ і втекла на забаву до сусідів. А там зустріла- кого б ви думали? Нашу Вітторію!! пам:ятаю, що вона була нафарбована блідими рум,янами, ще й з блискітками. і жаліється вона мені- уявляєш, каже, їду я в ліфті, заходить мужик, ну ти його знаєш, в рекламі діджус знімався, п!янючий, як чіп, питається, куди я їду, лізе обниматись, я йому чемненько розказала, вийшла з ліфта, він там лишився. Ну а на тому я проснулась, так що продовження не бачила.

aknytsU
06.06.2013, 11:50
Ех, ДП, ДП...
Снились Ви мені сьогодні :girl_yes2:
А конкретніше: у форумчанки kvVItKA з'явилась друга лінієчка - крихітці 5 тижнів. І такий ажіотаж був у "Привітаннях з вагітністю", капець! :girl_haha:
Після того, сниться мені, що я на концерті ОЕ, знаєте де? У театрі "Воскресіння", всі сидять на жахливих стільчиках, ніхто не танцює,а Вакарчук аж надривається, бо хоче розворушити народ.
Як вже щось присниться, то присниться :girl_blush2:

ckorpionsha
13.06.2013, 14:37
лелека, така гарна, біла. Пролітала наді мною, а потім я її годувала з рук і на землю кидала. Вона була вища за мене
Потім я зрозуміла, що то значило: то моя Зорянівонька завагітніла. Гарна, гарна, висока? так, вища за мене, і світліша за мене (це про білу)....)))

zetta
23.07.2013, 11:16
як я люблю літати на літаках.. вони мені вже сняться. Сьогодні пів ночі летіла з коліжанкою кудись в Європу.

Alicia
23.07.2013, 17:47
Ніколи мені ніхто з ДП не сниться, а сьогодні снилося, що йду я біля моря, і до мене підпливає корабель, за кермом якого стоїть Fleshka. Запросила мене до себе на корабель, і довезла в порт, де було багато інших кораблів. Риби не було :girl_crazy:

AilataN
01.08.2013, 02:08
Снився мені вчора сон. Чесно, ні слова вимислу).
буцімто зібралися форумлянки ,ті що хоч одну книжку прочитали , на посиденьки. В гарних платтях всі такі. І кожна мусить стати і розповісти щось про себе. Але не як про себе, а якби віносно до дитини ( дякую г-ці Натореллі про напихання мене переживаннями про діток)))), свідченням особи є наявність дитини. і має форумлянка себе називати по імені своєї дитини і поводити себе відповідно до віку своєї дитини. Шо тут почалось!)))) Хто повзав, хто несміло ходив і зі столу тєгнув усе підряд.
Я- була в пишній спідниці, кривлялася як принцеса, танцювала, як прунцеса, і звалася "Маруся, чотири "
А потім, аж встидно казати, нам принесли варені свинячі хвости. Ага. Оце плід фантазій.
мало того, одна форумлянка їх відмовлялася їсти, бо казала , що їй батьки забороняють гризти свинячі хвостики, бо вони голосно хрумтять.
майже рік пройшов, а цей сон пам"ятаю як зараз))
нареготалася знову :) хоча прийшла про інший сон писати.

Іспанка
01.08.2013, 02:49
А мені минулої ночі снилося взуття. Дуже багато всякого різного взуття, яке я приміряла Знайшла одну пару, а вони мені такі добрі-добрі, якраз по нозі. І так тому взуттю тішилася (в реальному житті мені насправді важко підібрати гідне взуття). І що той сон означає, якби ж то знати..:girl_in_dreams:

shparynka
01.08.2013, 03:51
Іспанко, по сонниках, якщо дівчина купляє нове взуття- означає новий кавалєр)) так що удачі!

Ziben
01.08.2013, 11:57
нове взуття- означає новий кавалєр
Чиста правда, мені колись як взуття снилось- одразу якийсь кавалєр з"являвся.

А я прийшла розказати про свій страшний сон. Снилось мені, що я змерзла і покликала свого ангела щоб той мене зігрів. І уві сні я відчуваю як ангел обіймає мене, мені стає так тепло і так спокійно, бачу його білі, величезні крила. Але обіймає він все сильніше і сильніше, я відчуваю що мені важко дихати, чую як ламаютья мої ребра і намагаюсь кричати, але мене ніхто не чує. А ангел каже: ну ти ж хотіла зігрітись, тепер тобі тепло?
Це, мабуть, вперше я прокинулась вночі від крику.
От випитувала вчора який би то фільм жахів подивитись- підвідомість мені показала:girl_crazy:.

simona
08.08.2013, 01:43
мені останні два тиждні сняться якісь жахи, не знаю чи є цьому тлумачення чи ні, то повішена якась тітка на мому будинку, то небіжчики в тому числі яких не знаю в парі із живими, то моя родичка з візочком і маленькою дівчинкою, скоро взагалі не буду спати лягати. Цікаво що це все означає чи просто собі підсвідомість розгулялась?

kukuska
08.08.2013, 14:21
а мені часто сниться шо я вагітна...причому мене заставляють родити а я не хочу, бо ще заскоро, термін не прийшов...не знаю до чого то...:girl_nea:

Hermi
08.08.2013, 14:33
а я щось від тої жари погано спала і снився кийсь маразм. Це ніби був один і той же сон, але відбувалось все по-різному. Було якесь велике святкування і там я закохалась в когось і ми були разом, але потім виявляється що то якийсь мужик якому 50 років...через трішки іду до того мужика додому - а то жінка і то мене не дивує...а потім я знову повертаюсь на святкування і їм налисники, і то трішки дивно їм беру сам налисник в жменю накладаю варення, скручую як мячик і ото засовую в рот...
а потім снились ДП, і то типу якийсь великий будинок де всі ми разом живемо і всі з дітьми, а я все бігала і щось шукала...так і не згадаю що.

Ziben
08.08.2013, 15:37
мені часто сниться шо я вагітна...причому мене заставляють родити а я не хочу, бо ще заскоро, термін не прийшов...не знаю до чого то...
Мені вагітність сниться перед початком якогось нового проекту на роботі, до якоїсь нової справи.

Alicia
08.08.2013, 20:00
Ніколи мені ніхто з ДП не сниться, а сьогодні снилося, що йду я біля моря, і до мене підпливає корабель, за кермом якого стоїть Fleshka. Запросила мене до себе на корабель, і довезла в порт, де було багато інших кораблів. Риби не було :girl_crazy:
це мій допис від 23.07 - може і мій сон про Флешку був віщунським?:girl_wink::girl_haha:
таки десь там рибка плавала :)

UnLikE
08.08.2013, 20:37
Позавчора снилось, що мій хлопець помер.. непамятаю як, ну тобто мені сказали що він помер, довго не було звісток від нього, я плакала, депресувала дуже довго.. потім виявилось, що він живий все-таки, як же я тішилась, коли проснулась, що це лише сон! А на другу ніч снилось, що мені вкрали фотоапарат і вимагали за нього викуп )))

Вчора хлопець жартував, що коли він помре, щоби я за фотіком краще слідкувала))

romaschka
09.08.2013, 10:00
як взуття снилось- одразу якийсь кавалєр з"являвся.
і в мене також таке є, і ще чим закритіше взуття мені сниться тим старший кавалєр.Позавчора приснились макасіни. А сьогодні мені приснолось що в мене весілля, і що я познайомилась з своїм чоловіком в одній із соцмереж, таке було файне відчуття що це все насправді, що він це саме той, я з ним аж проснулась, і досі то ще відчуваю.може це знак:girl_haha:

А ще приснилось що я замовляла плаття весільне через Інтернет, але була в іншому бо то не встигло прийти, а я така думаю та воно нове, може кину темку на ДП, комусь та й підійде.

Hermi
16.08.2013, 11:54
сьогодні всю ніч лелеки снились, і їх так багато було...ходили по полю, а потім я з ним літала, і в гнізді з ними жила...дивне щось:)

Hermi
21.08.2013, 11:15
щось до мене сни зачастили.

сьогодні приснився сон і щось він мені в голові засів.
Дурачимось з подружкою на ліжку і вирішили зробити ефектні фотографії з папіросою. і я тут папіросу так беру аля "фу яка гадость" і тут появляється якийсь чорнявий хлопчина в окулярах виганяє подружку з ліжка, обнімає мене і каже "я тебе так сильно люблю. але так не можна, що ж ти зі мною робиш! але давай хоч зараз будем щасливі" і я проснулась від неймовірного відчуття щастя. І знаю що я впізнала хто то був, що це людина з мого життя, а зараз вбийте не пригадаю. памятаю лише чорні окуляри і що він ніби маскується і не хоче щоб він був на фотографії:(

Seshat
21.08.2013, 11:20
А мені сьогодні снилась моя істерика... Бррррр...

Іспанка
21.08.2013, 11:37
А мені снилася сьогодні (не повірите хто) - zaderushka! Та ще й з дредами, обнімалася з якимось хлопакою:)

Barnaulka
22.08.2013, 00:55
Снилося мені минулої ночі, що Іра-Жасмін вагітна, але шифрувалася )). І в тому ж сні, що народила другого сина :)

ckorpionsha
23.08.2013, 02:15
Цигани снились, ринок і вони ніби продавці. І знайома циганка(вона напів циганка) тримала чорнявого хлопчика на руках і говорила мені..нашо то ти зробила...насправді у неї великі вже діти...

Seshat
23.08.2013, 10:11
А мені снилось, що я вибирала весільну сукню для Задерушки:girl_haha: Не переживай, мала, сукня гарна:girl_haha:

AdFeja
23.08.2013, 10:20
Дівчатка, останніх 2-3 ночі маю дуже "важкі сни". Власне не страшні, а важкі: то ніби поїхали на відпочинок, а там холодно і море розлилося майже до будинків, то якість копчені риби вздовж дороги .. бррр. Чи може то повний місяць так впливає?

Іспанка
23.08.2013, 20:22
А мені снилось, що я вибирала весільну сукню для Задерушки Не переживай, мала, сукня гарна
Нє, щоб мені вибирати:girl_haha:

Seshat
23.08.2013, 20:23
Нє, щоб мені вибирати
Я тобі вживу буду вибирати:kiss:

Njuta
23.08.2013, 23:04
Оооой....снилось мені , що моя знайома собі груди силіконові повставляла і показує мені , які в неї шрами акуратні після цього залишились....:girl_in_dreams:...до чого б це

ГаЛоЧкА
23.08.2013, 23:38
Мені на днях снилось що я дитинку груддю годую .. і відчуття такі реалістичні.. як дитинка ссе молочко..

пс. кажуть що це до здійснення планів) бум надіятись

zaderyshka
24.08.2013, 00:11
мала, сукня гарна
Ти хоч розкаж, яка саме?

Маруся Іванова
24.08.2013, 00:18
мені снилось, що я машину продаю і мікроавтобус мерседес-віто на 8 місць купую, ще й тушусь, що на права не тре перездавати...

---------- Додано в 23:18 ---------- Попередній допис був написаний в 23:17 ----------

то якість копчені риби
риби до вагітності, нє?

ГаЛоЧкА
24.08.2013, 00:20
риби до вагітності
я чула- до хвороби...

Sankasan
24.08.2013, 12:23
На рахунок риби...
Ну не вірили я ніколи, що риба може наснитися до вагітності, бо читала, що сниться вони просто до "новини" якоїсь. І от приклад. Я ще і приблизно не здогадувалась, що вагітна, потім вже вирахувала що був термін 2 тижні, нам з чоловіком, в одну ніч сниться риба. Я ще прийшла на роботу і розказую, сміюся:))))
НУ і друге, це десь вже коли було 6-7 тижнів, ми тільки дізнались, сниться мені що в мене дівчинка.
А ще чомусь снилося що я ніяк не можу нагодувати дитинку,:girl_sad: і звати її Зоя....:girl_crazy:

Seshat
24.08.2013, 19:58
Ти хоч розкаж, яка саме?
Щось типу такої, але без поясу. Ти в ній була звєзда:girl_yes2:
http://www.eurochic.com.ua/blog/wp-content/uploads/2012/03/beautiful-wedding-dress.jpg

Olka Sherolka
24.08.2013, 22:14
Щось типу такої, але без поясу. Ти в ній була звєзда
гиии, а Ляна подібну міряла, і дійсно була як звєзда на червоній доріжці. Так що вибір вдалий :)

ГаЛоЧкА
24.08.2013, 23:18
а я сьогодні цілй ніч каталась на конячці) така гарна коняка..

ckorpionsha
25.08.2013, 01:56
Мені риба снилась раз, коли завагітніла малим, за пару днів взнала то

AdFeja
26.08.2013, 11:51
риби до вагітності, нє
якщо їсти - так (перевірено :girl_wink: ), якщо ловити - скільки зловиш рибок, стільки і буде дітей. Тут риби власне були копчені, лежали вздовж дороги (((
Вагітність виключена :)

Fleshka
26.08.2013, 12:25
А мені останні тижні сняться оливки, сало, ікра червона і квашені огірочки.
А вчора снився мед і абрикосове варення.
Голодні часи настали.:girl_nea:

boshik
26.08.2013, 12:28
оливки, сало, ікра червона і квашені огірочки.

Прямо якась дуже креативна кухня))) Може у Вас якась забава намічається?

Fleshka
26.08.2013, 12:30
Може у Вас якась забава намічається?

Ага, намічається.
Місяців через 7, десь так.

AdFeja
26.08.2013, 12:31
оливки, сало, ікра червона і квашені огірочки.
а Ви, часом, не на дієті, яка це все виключає? ;)

jalla
12.09.2013, 15:51
Снився мені нині такий ніби то кошмарний сон.
Снилось що я на своїй роботі, заходжу у кабінет, а у мене на компі відкриті посиденьки і шеф грізно щось там вичитує. В тому місці я готова була провалитись. Каюсь що сама себе так легко "спалила" і чого не вийшла з форуму:girl_impossible:, аж тут моє дитятко мене збудило. І добре, що збудило. Не хотіла я вислуховувати нотації шефа, навіть уві сні. Відвикла...:girl_nea:)))

Іспанка
12.09.2013, 20:36
А мені сьогодні снилася Маринка-Наттсоль:girl_claping:Наче вона читала дівчатам з Посиденьок якусь лекцію (і серед тих слухачок я була) про поділ клітин:girl_crazy: А найголовніше, що Маринка була вагітна! з таким красивим животиком:girl_in_love:

Olka Sherolka
12.09.2013, 20:48
снилось мені що до мене в гості приїхав Пол Маккартні, з группою Бітлз, але крім нього зі старого складу нікого не було, всі якісь молоді-патлаті :) і не сам, а з дружиною (схожою на нашу Нітріотку ;) ) і двома синами - 3 і 1 рочку. Погуляли ми по центру, хоча Полу прийшлось начепити перуку і бороду, щоб до нього не чіплялись фанати, допомогли їм заселитись в готель десь на горі, при чому готель був схожий на якесь заплутане альпійське село. Словом файно провели час :)

Plenilunio
22.09.2013, 10:41
Снилось мені сьогрдні що моя братова виявилась зареєстрованою тут :)
А потім приснився мій колишній. Що через якусь хворобу він втратив праву руку... І так сумно через то було, так шкода. Він музикант і було відчуття що разом з рукою втратив своє життя. Досі відчуваю той сум...

aknytsU
22.09.2013, 12:39
В мене що не ніч, то нова історія.
У четвер снилось, що моя коліжанка, в якої весілля у жовтні, при надії, інша має народити (але вона дійсно вагітна). А я переживаю, як то вони будуть у мене на весіллі гуляти, якщо матимуть мацьоп. Прошу, щоб вагітність була чим довше, рік-півтора :)
Сьогодні снилось, що маю їхати на конференцію в Мюнхен а при чім тут Мюнхен взагалі не розумію, ніколи не думала про це місто
Тут виясняється, що мама попрала білет на літак, а я аж киплю від злості на неї.
Встала зранку, а на душі противно так, ніби та злість залишилась десь в глибоких закутках.

tsvetochek
28.09.2013, 15:54
а я сьогодні як зачарована :girl_in_dreams: снився мені такий файний хлопець, чорнявий, взяв мене ніжно за руку і.... все, далі будильник і до роботи:girl_devil:
чого то так завжди, мені ж так цікаво було, чим то закінчиться)

Plenilunio
01.10.2013, 10:41
Цієї ночі було цікаво )))
Спочатку я їхала з сином в одному купе з частиною гурту "Ot Vinta"))))
А після того наснилось що познайомилась з дідусем-художником, і після того як близкавка вдарила в нашу телевезійну башту нас перенесло у часи Другої Світової.

oksanusyk
01.10.2013, 10:53
А мені смішинка наснилася. Сиджу я за столом напроти своєї знайомої. щось ми розмовляємо, сміємося і тут вона кидає в мене салфеткою :girl_wink:. Вона легенька, тому до мене не долітає. Я у відповідь кидаю свою і вона долітає аж до неї і б'є її в плече. І тут ми бачимо, що до салфетки приліпився хліб (маслом донизу) і тому вона так далеко полетіла. Ми сміємося і я пробуджуюся від того :girl_blum:
Якась байда :girl_bye:

Маруся Іванова
13.10.2013, 12:59
Сни мені майже не сняться, але сьогодня у ві сні бачила Олю-Algo яка мені привітно махала рукою, і щось так звернула увагу на лінієчку )Вітаю!

Margot
19.10.2013, 23:01
Мені нині таке снилось....Як я не верещала в сні???
Ніби заходжу в кімнату, а там три ліжка, модні такі, червоне, сине і чорне, намальовані на ньому якісь чоловіки. Я лягла на перше, зібралась спати, а тут заходить хлопчина з оберемком квітів (розкішні білі троянди) і ставить у підніжжя ліжка. Я питаю в чім річ. А він каже: "В цій труні мій друг, помер в 20 років. На його труні всім добре спиться...А там ще два молоді хлопці, померли несподівано..."
І що за бісовщина, га?

Seshat
19.10.2013, 23:03
А мені снилось, що я каталась на дев'ятці:girl_crazy: І то так вишивала, як справжній гопнік:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

hannatal
21.10.2013, 18:54
снилося мені, що я знайшла дитину, яку хтось залишив між літніх столиків кафе і маю твердий намір позбавити ту мамашу батьківських прав, а лялю собі забрати. І бачу, що дитя на моє дуже схоже, ну, думаю будуть як двійнята рости, молоко є, ще й вік однаковий. Як чоловіку розказала сон, то жартував, що обмежить інтим (то він вважає, що я його таким сном до четвертої дитини готую морально) проснулася, а підімною мокро - прийшов час цицю їсти

ГаЛоЧкА
21.10.2013, 20:17
а мені як не дітки сняться, то я вагітна- мабуть результат читання ДП пузатої гілки.

Маруся Іванова
22.10.2013, 08:59
А мені жахіття снилося. Що вмене випали дво зуба, я на них дивлюсь - а вони дооовгі, як і білки передні, і відчуваю що в роті кров. А потім ще пішла в якоїсь дитини витягати зуби молочні. в куми вдома...жах:girl_sad::hang1: поганий сон короч

iriwa
25.10.2013, 09:10
А мені снилось що мене кохає молодий чоловік (не мій муж) і ми з ним десь йшли,а куди - не встигла додивитися :)

Kazkivnycja
25.10.2013, 10:40
А мені знову снилося, що я тікаю і ховаюся від когось. І то в постійному страху та напрузі. Так мене замучили ці сни-біганини. :girl_cray: Я після них зранку прокидаюся така стомлена, наче й справді бігала всю ніч. А деколи прокидаюся з плачем вночі від цього страху, що мене таки знайдуть. :girl_sad: Напевно не почуваю себе в безпеці в реальності.

hannatal
25.10.2013, 22:58
Я після них зранку прокидаюся така стомлена, наче й справді бігала всю ніч
ох, то мені так часто наука сниться ,ліцей - уроки не зробила, десь прогуляла, і взагалі - в мене ж ДИТИНА маленька, а вчителі знахабніли, нормально спати не дають

снилось сьогодні, що шершуни за мною гоняться і кусають, а то два осінні комарики на зимівку прилетіли і всю ніч дошкуляли )))

Hermi
27.10.2013, 15:36
Сьогодні снився якийсь дивний сон. Іду ніби писати диплом ні то в інститут, ні то в кафе. Добре памятаю що там на кожному столі стояли компютери і офіціанти розносили каву. Моєю одногрупницею була Seshat. Я добряче запізнилась і Олеся на мене сварилась, бо принесла мені затестити якісь парфуми - в 1,5 літрові бутилці з-під води, і той весь час що мене вона чекала, вона ними чи то пшикалась, чи винюхала і залишилось лише трішки на дні. А ті духи мені дуже сподобались і я була дуже сильно на себе зла, чого так пізно прийшла;)
До чого б це...Напевно треба заглянути на парфумівку:)

ГаЛоЧкА
07.11.2013, 10:06
снилась покійна бабулька і мама, а ще кури- великі і білі, красиві я б сказала.. і вони на мене нападали, кусали боляче, що я аж прокинулась.

hannatal
17.11.2013, 14:05
нещодавно писала в темі про мрії, що хотіла коника, от і наснилося мені, що вдома в залі живе два коня - чорні як смола, а шерсть гладка і блискуча, і грива м"якенька, та й самі вони добрі-добрі, мирні. Досить таки реалістичний сон

aknytsU
23.11.2013, 17:37
Виснажив мене сьогодні сон, хоч і позитивний був.
Спершу пам'ятаю високу гірку, встелену снігом, і я, немов у дитинстві, спускаюсь з тієї гірки, усмішка від вуха до вуха.
Головне, що на тій гірці я сама і мені ну так кайфово! :girl_dance:
Наступна сцена: відбувається форумівка у якомусь кафе/ресторані. Але чомусь всі дівчата з ноутами і кожна сидить на ДП. Раптом ми всі помічаємо, що у Олесі-Seshat з'являється анімована надзвичайно красива вагітна лінієчка. Потім, пам'ятаю, офіціант приносить рахунок у кришталевій коробочці і я відразу прокидаюсь.

Щось зачастили до мене вагітні сни. Пригадую ще цей сон (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1571601&postcount=624)
А ще близько тижня тому приснилось, що моя коліжанка при надії. А потім вона подзвонила в середу, поділилась щастям :)

Patty
24.11.2013, 15:23
А мені нинька наснилося, що я купаю у ванні двох маленьких дівчаток одного віку, швидше за все сестричок (біля року, напевно), вже витягаю їх з ванни, і тут одна мені просто у воду налюляла :)
А потім одвічний жах із здачею екзаменів (вони мені певно до пенсії снитися будуть). Цього разу снився екзамен з фізики у школі, якого насправді ніколи не було. (Реально здавала фізику вже у ВНЗ і в зовсім іншого викладача, правда, також не дуже вдало)

Patty
26.11.2013, 12:44
А мені нинька наснилося, що я купаю у ванні двох маленьких дівчаток одного віку,
Снилося неспроста - в понеділок взнала, що моя співробітниця вагітна :girl_tender: От би справді їй до вже трьох наявних та двійню !! :)
Правда, до чого я в тому сні, не до кінця зрозуміло.. може, покумаємося? ))

UnLikE
26.11.2013, 14:03
Сьогодні був такий гарний сон, що аж проспала на роботу))
Початок не дуже.. я якийсь солдат в армії, але та армія поїхала в подорож, нас висадили на березі якогось моря, вода така голубенька.. як в басейні)) і на задньому плані скелі... мм.. краса неймовірна, я то все фотографувала в сні (жаль, що фото таким чином не зберігаються)..

Plenilunio
09.12.2013, 14:15
Снились мені зграї ворон що закрили небо і нападали на все що бачили...
Не знаю до чого то. І чи то наснилсь в світі останніх подій... Та стало моторошно (((

Patty
09.12.2013, 15:44
Снилося мені сьогодні, що я краду (так-так, не просто беру подивитися, а свідомо скоюю злочин :( ) в магазині туфлі (гарні такі, на маленькій шпильці, в яскраві квіти на чорному фоні), а ще якісь люди (мої спільники, очевидно, теж щось беруть з полиць. Але потім підходить охорона, я кладу ті туфлі і тихенько тікаю..
Зважаючи на те, що взуття - то ніби до кавалерів, виглядає так, що я вчасно зупинюся, щоб не вкрасти якого чужого. А оскільки туфлі нові, то може ще й некористованого :)

Patty
17.12.2013, 13:37
А сьогодні наснилося мені, що ми з братом, ще підлітки, їдемо з татом вночі в машині, і з нами ще маленький хлопчик, десь 3 роки. Він якось виходить з машини на дорозі посеред лісу, а ми чомусь їдемо далі. Я кажу татові "Давай зупинимося, пошукаємо його", а тато каже "Де ми його знайдемо - серед ночі, в такий дощ. Зранку пошукаємо". І так мені зле і тривожно від того. А зранку ми йдемо туди, а хлопчик стоїть напівпрозорий - як тінь. Мені так страшно від того сну. Згадалося, що могла мати ще одного братчика, якби.. Треба піти до церкви, за упокій дати, не знаю навіть, як за таких ненароджених діток молитися..

Kazkivnycja
17.12.2013, 16:45
А я на вихідних зустрічалася з форумлянкою з пузіком :girl_wink: і напевно в тому світлі мені сьогодні приснилося, що я вагітна була, правда плакала чогось аж прокинулася від того.
Казала мені майстер з йоги. що зараз над світом аура неприємна та липка. А чого не знаю, не спитала. Але останнім часом надзвичайно мало позитивних та радісних снів. Шкода, деколи у сни втікаю.

Divchyna vesna
20.12.2013, 00:06
Вже двічі мені снились постріли в мене. Детективів і т.п. не двилась остатньо. Причому крізь сон відчуваю реальний біль в тому місці, куди втрапила куля. Але рани несмертельні. Або в плече, або в ногу.
Причому у сні я жива, як термінатор, і дивуюсь, що воно не так болить, як у кіно.
Не дуже у все це вірю, але помічаю, що сни в мене бувають рідко толкові. А якщо з толком, то якісь такі пророчі.
Колись в дитинстві приснився мені магнітофон, якого дуже хотіла. Через деякий час сон один в один здійснився. І з того часу, раз через раз, але трапляється. Інколи боюсь своїх снів, хоча не вірю.
Але ота стрілянина і рани, які болять - насторожує.

martinkadp
21.12.2013, 19:03
рани, які болять
якщо підходити раціонально, то мабуть щось там заболіло і мозок так це намалював уві сні.
у мене недавно була ситуація: снилося що я мушу перейти якусь багнюку по коліно і вгрузаю одною ногою, гублю взуття... прокинулась, а в мене та нога в ковдрі заплуталась :)

останнім часом у снах маю якісь дуже нервові сюжети, і досі регулярно сниться пологовий, брр...

Patty
23.12.2013, 17:47
А сьогодні наснилося мені, що ми з братом, ще підлітки, їдемо з татом вночі в машині, і з нами ще маленький хлопчик, десь 3 роки. Він якось виходить з машини на дорозі посеред лісу, а ми чомусь їдемо далі. Я кажу татові "Давай зупинимося, пошукаємо його", а тато каже "Де ми його знайдемо - серед ночі, в такий дощ. Зранку пошукаємо". І так мені зле і тривожно від того. А зранку ми йдемо туди, а хлопчик стоїть напівпрозорий - як тінь. Мені так страшно від того сну.
Так.. знову не просто так, але (ттт) не пов"язано з моєю сім"єю. В співробітниці, про яку писала вище, стався викидень (не в останню чергу завдяки чоловікові). Був хлопчик. Мені аж мурашки по шкірі пішли, як про це взнала. Чому мені сняться такі дивні сни? Містика якась..

iriwa
23.12.2013, 20:14
Цьої ночі снилося мені що я ходила до церкви. Така гарно вбрана, як ніколи, при фризурі і тд. А в церкві була величезна статуя Божої Матері. І я так молилася до неї, аж плакала. То я ніби була на Службі Божій. А вкінці я бачила що в церкві купа бабок продає квіти. Одна з них до мене прийшла і сказала що я маю купити квіти і покласти до статуї. Я побачила якусь нєвзрачну жінку і дала їй гроші, больше ніж вартували квіти. І, вроді, хотіла купити 2 вазонки, але в результаті отримала горшок з туєю невеличкою. І я той горщик поставила в ноги статуї, до "компанії" таких самих горщиків...
А церква була якась дивна, не окремо стояча, а ніби в будинку... І ще в ній була бібліотека величезна зі старовинними книжками. Я уві сні ходила туда перед Службою щось читати...
Пам"ятаю що я ховалася ніби від когось, але якийсь хлопець мене впізнав...
Отакий якийсь сон мені плівся, до чого б це? :connie_pull-pigtail:connie_pull-pigtail

aknytsU
25.12.2013, 10:10
Після вчорашніх подій і сон наполовину тривожний.
Дія перша: мою бабусю, яка б ще могла жити (66 років, здорова жіночка), ми родиною вирішуємо похоронити. І ось вона залазить в труну, йде процесія похорону, я несамовито плачу, аж заходжусь. Потім ніби вже пройшов певний час і вона приходить додому, кажучи, що як вона не старалась, але не могла померти в труні, тому відкрила кришку, прорила землю і вилізла. :shok:
Дія друга: я у весільній сукні підіймаюсь сходами (у тій будівлі, що над ПанТао на Зеленій), де мене чекають близькі, щоб ми з коханим заповнили заяву про одруження. Я лиш піднялась, одразу всі вітають, цілують.
Дія третя: я на весіллі. В кого, поняття не маю. Знаю, що там і родина вся моя, і друзі, і родини всіх друзів. Весілля відбувається у замку, десь навіть не на Україні. Ми спершу за столом всі, а потім я вирішила прогулятись коридорами і кімнатами того замку і заблукала.
Дзвонить будильник. Нарешті!

Gorgona
25.12.2013, 10:46
А мені сьогодні снилось, що ми з чоловіком їхали автобусом зі Львова до моїх родичів. Вийшли такі щасливі, несемо пакунки, розмовляємо і тут доходить, що ми не оплатили за проїзд.
Прийшли додому, я заходжу в інтернет - а там в усіх новинах показують відео з камери спостереження автостанції - типу ми з чоловіком в розшуку і нам грозить величезний штраф :eek:.
Я в паніці думаю: "Боже, у нас немає таких грошей??? Треба сидіти вдома, нікуди не показуватись і може вони про нас забудуть". А потім в голову стукає: я ж на ДП викладала свої фото!!! Хтось побачить відео з новин, впізнає мене і подзвонить в міліцію!!! Що робити?! :shout:
Думаю, треба бігти - здаватись. Бо ж все-одно посадять, а так може строк буде менший. Скажу, що я сама винна, бо я мала гроші. А чоловік - нічого не знав!!!
Біжу швидко, як тільки можу! Але разом з тим відчуваю просто страшний холод!!! Дивлюсь - а я лише в шортах, майці і боса. На вулиці мороз, навколо сніг. Страшенно холодно... Мене починає трусити :girl_cray:...
Прокидаюсь, канєшно - муж стягнув на себе всю ковдру, замотався, як в кокон, а я скрутилась в клубок збоку і домерзаю!!!
Я, блін, через нього готова була в тюрму сідати, а він - падлюка (то я так з любові :girl_cool:) в мене ковдру вкрав!!! Отак! І май собі чоловіка :)!!!

Divchyna vesna
10.01.2014, 01:37
А мені в різдвяну ніч снився Папа Франциск, ніби благословив мене рукою. А я так тулилася до тієї руки...
А вчора приснилась Зорянівонька, яка вже народила. І я на форумі шукаю привітань.
Сьогодні першим ділом сюди, але бачу, що привітань ще не має.

aknytsU
10.01.2014, 08:58
А вчора приснилась Зорянівонька, яка вже народила
Мені сьогодні це наснилось :girl_yes2: Що ж, чекаємо :girl_smile:

Tequila
19.01.2014, 13:16
Посеред пустої кімнати на підлозі в позі лотоса сидить мій близький друг і грає на скрипці. Я сиджу біля стіни навпроти нього теж на підлозі, і гладжу білого кролика, який сидить на колінах. Потім ми з другом почали розмовляти, а кролик зістрибнув з рук, пострибав до дверей і намагався їх відкрити (в цей момент нажаль мене розбудили :( )

Divchyna vesna
25.01.2014, 22:52
Рудий... Казав, аби м чекала. Він подумає, вспокоїться і буде зі мнов. Прокинулась, бо здрижєлам...

Nitriotka
25.01.2014, 23:17
Снився Роман Скрипін. Я його яра фанатка ще з того часу, коли він на "5каналі" був.
І от він мені нарешті приснився. Аж муж прокинувся, розбудив мене і сказав, що мусить щось робити, бо я йому не даю спати :shy:
Тільки ціхо, не кажіть нікому, бо я соромлюсь :girl_flirt:

bobryha
03.02.2014, 18:34
Роман Скрипін. Я його яра фанатка ще з того часу, коли він на "5каналі" був
і я його давня фанатка)))) :man_in_love: жаль що мені ще не сниться))) а то я б не відмовилась :connie_pull-pigtail

Divchyna vesna
05.02.2014, 23:22
В мене мильна опера продовжується у снах. Как сігда! Снився Рудий... Спочатку він був Рудий, як Рудий... Який дивний будинок, ніби його і не його. Велике ліжко (ну, то неграні неділі даються взнаки (С).). Спимо,спимо. А потім я у своєму великому зеленому халаті ходжу по вулиці, і раптом лювлю Рудого. Але вже як маленького хлопчика, такого симпатичного-симпатичного. Відводжу його додому, а там мама з татом (Рудого). Я його їм віддаю і звалюю домів. Всьо!

Seshat
05.02.2014, 23:24
А мені сьогодні такі жахи снились, що "Американська історія жахів" то дитяче розважальне шоу у порівнянні:girl_devil:

Hermi
05.02.2014, 23:37
Вчора мені снилалась AlitaN, то навіть не снилась, важко скзати що то було. Передісторія, ранком подзвонила Наталі і уточнила чи точно зустрінемось. Я вже на той час майже проснулась, але ще ніжилась в ліжку.. Поклала трубку і вирішила ще 5 хв полежати. Потім встала з ліжка (скільки часу лежала не знаю) і була на 100% впевнена що після Наталі мені дзвонила AlitaN і ми домовлялись щоб я забрала якусь "мазюку" і вона іде на 35 маршрутку і ми маємо зустрітись на парфумівці. А в AlitaN вдома плакала маленька дитинка, то я дуже добре пам'ятаю.
Я ще певно годину мучила себе коли то я з AlitaN про якусь мазюку домовлялась і чого то я видалила її номер телефону, хоч прекрасно пам'ятала що на телефоні писало AlitaN(ДП)...Перерила всю переписку на ДП зрозуміла що то просто сон...

iriwa
05.02.2014, 23:55
Приснилась мені хата в селі (моєї бабусі покійної), і що моя родина там (мама, тато,я, синочок, а за чоловіка не пам"ятаю) і снилося мені що в мене вселився дідько.... і що моя мама наді мною читала молитви і його виганяла. А сон такий реалістичний був, ужас. Я пам"ятаю як під час того виганяння мною крутило, і як закладало вуха, і того нечистого пам"ятаю. Я як проснулася, то як в фільмі, вся мокра.
І весь час мені як сняться жахи то в бабценій хаті там у нас сусідка за плотом відьмачка, мама все каже що вона нам шось поробила бо дуже з бабою моєю конфліктувала
Ой дівки, так мені моторошно було, та й є, але ніби чуть попустило...

---------- Додано в 20:55 ---------- Попередній допис був написаний в 20:48 ----------

О, і ще з останнього... Снилося мені що я вампірюка, і сиджу в хаті моєї бабці (як завжди) і мене в тій хаті заколочують. Забивають вікна дошками, а я звідти тікаю...

ПС: Може хто в снах розбирається, чому воно мені так сниться? Якщо жахи то 99% в одному й тому ж місці все відбувається. І завжди в літній періуд.

Plenilunio
15.02.2014, 18:42
Сьогодні наснилось що я ще раз народила.. При чому як не знаю... Почались перейми, я втратила свідомість а коли прокинулась, то виявилось що народила трійню :girl_crazy:
І от наступний кадр: стою на вулиці і намагаюсь роздуплитись як то мені справитись з Владом-ходунком, візочком для двійні і дитиною в слінгу. І ще примудритись їх всіх цицею нагодувати :eek::eek::eek:

Plenilunio
19.02.2014, 12:06
Ще один сон. І знову про дітей :)
Цього разу наснилось, що форумлянка Nastylove вагітна, але вже втретє :) і планує назвати третього синочка Теодор.
Дивно то все ))))

Hermi
25.02.2014, 12:58
А мені снилось літо...Минуле літо, уривки з того всього що відбулось. Проснулась з думкою що я у Відні, що все так класно, тепло і зараз буду їхати в інститут. Відкрила очі і аж плакала, коли побачила реальність. Я з таким щастям "переглядала" сон, що реальність мене розчарувала.

Яська Березнева
04.03.2014, 11:51
А мені вже третю ніч сниться, перепрошую, дуже багато г...на. І чого б це?..

Маруся Іванова
04.03.2014, 12:17
дуже багато г...на. І чого б це?..
це до грошей.
А мені сьогодня наснилось, що в малих терористів вітрянка, і я так тішилась, що не грип...

robik
04.03.2014, 13:37
а мені снилося, що з молодшим сином чомусь спимо в трамваї, і зграя кажанів залітає. Один чіпляє за руку малого і ... я прокинулась. Жах, якийсь. Ліпше б не дивилася що то означає.

Женічка
17.03.2014, 09:49
Менi сьогоднi присниись два сни, пiсля кожного я прокидалась в страшному шоцi, настiльки реалiстичними вони виглядали.
Перший - почалалась вiйна. Другий - випав снiг.
Другий, як виявилось, справдився. Про перший шепчу собi:куди нiч, туди й сон.

Ma Cherie
27.03.2014, 11:59
Мені сьогодні снилося, що я Януковича рятувала. :girl_crazy: Ніби я йшла по дорозі, і бідкалася, де ж воно ховається, що його досі не можуть кинути за грати. Тут глядь - іде мені назустріч! Але зрозумів, що я його впізнала, і кинувся тікати, а потім вскочив у якесь болото, і став там тонути, булькнув уже з головою. А я стою на березі болота, і думаю: якщо потоне, то крім мене про цю радісну подію ніхто не дізнається... Треба рятувати. Витягнула його, посадила в сумку і понесла в міліцію. А він із сумки переконував мене, що насправді хороший, а потім взяв і перетворився на трьох білих пухнастих кошенят...

KrystynaM
27.03.2014, 12:22
Треба рятувати. Витягнула його, посадила в сумку і понесла в міліцію. А він із сумки переконував мене, що насправді хороший, а потім взяв і перетворився на трьох білих пухнастих кошенят.

ну нічого собі:)) сни в вас)) надіюся пухнасті коти - то не трійка оппо))
мені теж раз снився, що до нас має приїхати путін і яник, і зустрічати їх мають в старому занедбаному приміщенні, колишній бані. От в сні мене туди не впускали)))

---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

А мені вже третю ніч сниться, перепрошую, дуже багато г...на
колись читала, шо то до прибутку і грошей)))

Pulupjak
27.03.2014, 12:24
Ой, мені приснилось що йду пізно ввечері по пустій вулиці і відчуваю що хтось за мною крадеться. Думаю треба швидше бігти до під'їзду, озираючись нікого не бачу, починаю бігти, а тут звідки не візьмись з'являється чоловік і встромляє мені ніж в груди(
Я відразу проснулася в холодному поті, все було тааак реалістично, чітко пам'ята його обличчя.

Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk

Fleshka
27.03.2014, 13:12
Полуниці. Великі, як яблука, соковиті і смачні. І я їх поїдаю...ммм....

Маруся Іванова
29.03.2014, 09:07
Наснилось, що я підстриглась, дуже коротко і стильно
десь такhttp://roklady.ru/wp-content/uploads/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D 0%B5-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.jpgчітко ощутила "їжачок" на потилиці:girl_cray:

cjomcjomka
04.04.2014, 09:45
Наснилось, що радник Путіна передав Вірусі святкову сукенку :)

KUSJ
04.04.2014, 10:39
А мені сало снилося, що я ходжу по базарі і ножем кожне сало штрихаю , провіряю чи мягке:xaxa:
п.с. сало люблю, але ж не настільки:girl_haha:

Женічка
07.04.2014, 08:20
Вiдкрила очi, а менi й далi сон перед очима - величезна гора вiдбiрного людського калу, який Сашко звiдкись вигрiб. Певно, грошi дитячi сьогоднi дадуть :)

Barnaulka
10.04.2014, 15:20
Мені снилось, що моя ляля народилась і гамає цицю :). Я себе так класно в тім сні почувала!
Це мене надихнуло, йду читати про ГВ :)

LadyLand Shop
10.04.2014, 15:31
Мені сьогодні якийсь сон страшний снився. Сиджу зі своїм хлопцем і його друзями на галявині, недалеко є річка. Наші знайомі пішли собі купатися, ну а я і хлопець собі сидимо і спостерігаємо за ними. І тут я помічаю що когось бракує в тій компанії що купається. Кажу до хлопця: Рома йди перевір, бо одного нашого знайомого не бачу. Щоб часом з ним нічого не сталося. Він пішов подивитися все таки і виявилося що один хлопець зник. Дальше, мені сниться, що я сиджу в якому кабінеті на співбесіді на роботу, мені розказують про всю перспективу, яка там заробітна плата. А я кажу: Знаєте, я зараз не можу думати про роботу, мені треба хлопця шукати, який втопився, бо його так і не знайшли. І дальше така картина: я йду, по березі тієї річки і шукаю того хлопця.
Короче дурня якась непонятна...

zaderyshka
13.04.2014, 01:01
Сьогодні не давав мені розслабитись і нормально спатки Том Хіддлстон https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS4R_4AQPXLerw9KtCKWi3BIYXjyyBI5 ofsUkDjl7_6I2GHiQ6G. Всю нічку лазили з ним по балконах. Не думала, що залізти на п'ятий поверх по балкону так просто :girl_crazy: "Ну, нафігаааа, Локі???" То певно після трейляку "Виживут только любовники". Так хочу на то кінко, що стрАшне. Взагалі-то часто мені якісь глупості сняться, але актори майже ніколи...тим більше Локі!!! піду передивлюсь трейлячок ще, а то ми не закінчили...балкони ще лишились і муж у відрядженні :girl_spruce_up:

Britney
18.05.2014, 22:13
Дівчата, а що означає, коли родичі померлі сняться? І то досить часто. Я вже і на службу заупокійну давала. Щось так хвилює мене то. Може про щось приходять сказати?

Fleshka
21.05.2014, 11:02
Фу.
Мені снилось як я рибу потрошила. Цілу ніч витягувала з неї внутрєності.
Йду шось чи погуглю, що то за сни такі.

Krasynja
28.05.2014, 02:05
Дівчата, а що означає, коли родичі померлі сняться?
Мені бабця наснилась, яка у 1995р померла, то дала на Літургію і більше не сниться, але також перша думка, -може вона хоче мене про щось попередити, що так раптово наснилась.

Gorda
28.05.2014, 08:30
Мені якась магія сьогодні снилась. Від когось втікала. Дурня якась.

Barnaulka
02.06.2014, 14:56
Сьогодні уві сні бачила свою песю Джерьку (вона вже років 5 як померла). Прокинулася із думкою, що рада була її бачити :), хоча спокою не дає думка, що коли мені сняться мої померлі тваринки, невдовзі котрийсь із моїх ще живих улюбленців помирає ((

Plenilunio
06.06.2014, 10:55
А мені снилась одна наша форумлянка ))) і дивні дитячі штанці для висаджування.
А потім я фотографувала. Багато. Нашу львівську красу... Але добре було, бо людей майже не було навколо.
І ще, під завершення, наснилось що розійшлась з чоловіком і помирилась з колишнім хлопцем.. Нащо таке..?

Музик
15.06.2014, 13:06
ой, і я розкажу.
значить так - змінились правила переходу кордону між Україною і Польщею. Вочевидь в нас тут якась епідемія була чи що, так толком і не зрозуміла, оскільки перейти кордон можна було лише за наявності паспорта та флюорографії. про тому всі продуктові магазини перенесли на територію Польщі і в нас нічого купити взагалі не можна було. От, ми з чоловіком тиждень тому їздили на закупи і я мала флюрку, а тепер знов треба їхати, а я її загубила. тому вирішила зробити нову. відстояла довжелезну чергу. перед самими фотографуванням пройшла обстеження в дуже дивного лікаря з дуже дивними інструментами, за результатами якого він сказав, що я божевільна і мені треба втирати в п'ятки лаванду (чим то допомагає від божевілля так і не знаю), але флюрку таки зробив.
і от я вже збираюсь виїжджати і розумію, що забула саме фото в поліклініці. повертаюсь туди, а біля входу якась бабуся просить милостиню. я її не даю, але пропоную бабусі поїхати до мене додому, я її нагодую. Бабуся погоджується і я везу її на нашу стару квартиру, при вході до якої стоїть незнайомий мені чоловік, курить і просить назвати пароль для входу, хоча чомусь той пароль знає лише бабуся. ми зайшли, я її нагодувала варениками, і в той час виявилось, що мій чоловік з мамою вже самі поїхали без мене. і тут я прокинулась.
отак якось. я рідко пам'ятаю сни. а тут у всіх подробицях

Trumbumbulja
15.06.2014, 13:13
То вже всьо! Капці просто :girl_impossible:
Снився мені Царьов. :girl_crazy: Він мені шось розказував, а я на все відповідала йому "Што?" і реготала, а він, бідося, ображався.
То певно, вже мені до лікаря пора, нє?

Plenilunio
15.06.2014, 15:42
Наснилось мені стадо корів і всі "рекламні" (ну там типу Мілка, Весела корівка і тд). І йшли вони на пасовище набиратись корисності))))
то я певно так на ніч начиталась теми перлів про гв де якраз обговорювались корисність людського і коров'ячого молока після року

Gorda
15.06.2014, 17:17
То вже всьо! Капці просто :girl_impossible:
Снився мені Царьов. :girl_crazy: Він мені шось розказував, а я на все відповідала йому "Што?" і реготала, а він, бідося, ображався.
То певно, вже мені до лікаря пора, нє?
За Царьова 500штук дають, дивилась по ТБ. То може вам пощастить його знайти :-)

Gentle
16.06.2014, 14:39
Мені сьогодні снилося, що я знайшла в себе в шафі заникані гроші - гривні були, долари дрібні і ще якась валюта, яка вже не "ходить" (ну типу італійської ліри чи шо). Варто радіти і сприймати сон буквально? :)

Krasynja
23.06.2014, 23:00
Сьогодні була в гостях у одної монахині, вона розповіла, що снився їй сон, ще раніше і був він, як реальність, що вона їде у поїзді, а там, багато ранених хлопців, воєних....весь поїзд і всі потребують допомоги. Каже - я раніше думала, що то просять допомоги, молитви, душі загиблих, колись на війні, а тепер розумію, що це ще може бути попереду.....
Аж моторошно мені якось стало від почутого....

aknytsU
08.07.2014, 11:34
Я вже просто змучилась від тих снів :8: Кожної ночі в мене ніби інше життя, прокидаюсь і ще довго потрібно приходити до тями.
Сьогодні снились змії, багато змій. І усі такі слизькі та противні, і ті менші і великі. Але наприкінці, брат усіх знищив. Такий неприємний сон, фу. :scare:
А ще бувають сни, які повторюються, правда не деталі, а сама суть сну. Ось вже вчетверте снилось мені, що я запізнююсь на весільну зачіску та макіяж. Приходжу в салон, кажу, що в мене часу обмаль, а майстрині рухаються при цьому як черепахи. Результат - я зла і зарюмсана лечу додому мити голову :cry:
Головне, щоб це так і залишилось у сні, а не перейшло в реальність.

Virchuk
08.07.2014, 12:48
Йой, а мені часто сняться коти. Я їх люблю в реалі, але не аж так щоб вони мені снились щоразу.

Lemontina
11.07.2014, 22:47
Мабуть, вже втретє сниться знайомий чоловік, котрого ще десь у квітні мобілізували у Луганську область... Сподіваюся, що він здоровий, що все в них тихо. До чого тільки ці сни? Швидше б вже все це скінчилося...

aknytsU
12.07.2014, 15:16
Знову сни, щоночі сни.
Але сьогодні такий той сон жахливий, аж згадувати страшно. Снилась смерть близьких людей і моя цілковита безпорадність.
Ну а що може ще приснитись після таких подій, як вчора на Сході.

shparynka
13.07.2014, 10:05
Снилась мені Марта-Музик. і виглядала точно так, як на своїй аватарці)) десь ми з нею тусувались на якомусь модному заході в підвалі (??). А потім погубила я свої тіні для очей, але знайшла- спочатку жовті, а згодом сині, такі насичені-насичені сині . І ще пам,ятаю, як я казала разів зо два- Марта, ти така гарна, така гарна)) Марто, Вам вчора вночі не гикалось?

Музик
15.07.2014, 08:43
вчорашні переживання видно сильніше мене заділи, ніж я дозволяла собі показувати. в результаті всю ніч снився сон про те, як маленька дівчинка вирішила прийти до нас жити, ми з нею грались, а потім вона помагала ручкою і пішла, бо з іншою мамою їй буде ліпше.
якось мені так кепсько зараз з того

Марто, Вам вчора вночі не гикалось?
на жаль ні

Ziben
17.07.2014, 12:21
Страшний, дуже страшний сон... я лежу на траві і дивлюсь в нічне небо, бачу сотні літаків, які вмить перетворились на чорних кажанів і почали падати

Fleshka
17.07.2014, 14:07
Страшний, дуже страшний сон... я лежу на траві і дивлюсь в нічне небо, бачу сотні літаків, які вмить перетворились на чорних кажанів і почали падати
І мені жесть снилась.
Я кота задушила своїми руками а потім щей голову йому відірвала. Як іграшці. Оттака я садомазо.
Брррр.

Divchyna vesna
17.07.2014, 16:11
І мені жесть снилась
Снився мені клоун ну такий, якого зазвичай янкі у своїх фільмах жахів показую. Він реготав, а я кидалась в нього металевим таборком. Зла я була, бо розламала ту табуретку на дві частини...

Krasynja
28.07.2014, 18:09
снились мені дві пташки. що на мене сідали, а я чомусь від них закривалась одіялом і проганяла їх, а вони не хотіли тікати тільки на мене намагались сісти, це день перд тим, а вчора снилось, що я народжую дома, кличу на допомогу, що потрібно їхати в лікарню, але мене ніхто не чує, я народила дома, ще здивувалась що зовсім не боляче, хтось обрізав пуповину і все було добре.
хм...такі дивні сни. :girl_yes2:

Plenilunio
28.07.2014, 21:33
снилось, що я народжую дома, кличу на допомогу, що потрібно їхати в лікарню, але мене ніхто не чує, я народила дома, ще здивувалась що зовсім не боляче, хтось обрізав пуповину і все було добре.
. :girl_yes2:
І мені недавно снилось, що вагітна і почались дууууже передчасні і стрімкі пологи, через що я зовсім не встигала до поогового. Була не вдома. Добре що нагодилась одна наша форумлянка :) і завдяки їй чомусь усе пройшло добре і дитинка народилась здоровою. Дивний сон.

А вчора снився цілий фільм жахів! Нашесть хомбі і ми по хатах, закинутих будинках ховались по ночах... Брррр одним словом

Маруся Іванова
31.07.2014, 10:47
Мусила зайти, бо снилась мені форумівка:girl_wink: така, що вже діти дорослі. На якомусь літньому майданчику, дерев"яному. І що саме цікаве - я була з сумочкою, хоча я ношу або рюкзак, або барсєточку для документів маленьку.
Отаке

aknytsU
31.07.2014, 11:08
Снилось, що я фліртую з другом. І це при живому нареченому! Ми на спільній вилазці в горах, велика компанія за столом, а я кидаю гарячо-пристрасні погляди на нашого спільного друга. І найголовніше, він відповідає взаємністю! А збоку сидить хлопець і навіть не звертає уваги на те, що відбувається :)
Найпозитивніший сон з останніх, що мені снились :)