КПК

Показати повну версію : Вітрянка

Сторінки : [1] 2

Уляна
27.04.2009, 21:45
В нашому садочку умовний карантин Вітрянка. Стоїть питання вести малу(3р) в садочок чи ні. З одного боку я б повела, перехворіли зараз і спокій голові. А з другого боку боюся, через усю зиму вона хворіла Ларенгітом раз за разом. Не дуже хочеться ще й до усього добра нагородити її вітрянкою.

Хто стикався із вітрянкою, що від неї можна чекати.

mamatu
27.04.2009, 22:49
У мене старша підхопила вітрянку у 10 років. Це було страхіття! Бідося дуже намучилась, бо пухирці були всюди, дуже великі та болючі. Я мастила їх ватяною паличкою зеленкою, але їх так багато було, що хотілось будівельним валіком. Особливо прорблемними були пухирці на інтимному місці. Нові з"являлись днів 5, а потім ще довго гоїлися, деякі поздирались.
Малому тоді було 4 місяці. Він звісно заразився і за два тижні у нього з"явилось пару "бубочок", які більше манюсі прищики нагадували, за пару днів усе зійшло.

Ви самі подумайте, але факт є той, що чим менша дитина, тим легше переносить ту каку. Головне в цей період підтримати дитинку дієтою: неалергенні овочі та фрукти, каши, багато пиття, але ніякого жирного та "важкого" на шлунок та печінку.

Женічка
27.04.2009, 23:33
особисто я перехворіла вітрянкою десь в 7-8,чи 9 років, просто жах......
пухирці повсюди,і в інтимних місцях,і в роті. як зараз пам"ятаю, я напів сплю,а мама всю ніченьку тримає мені руки, бо чешеться все несамовито.

Oddly
28.04.2009, 00:14
дитина 3,5 роки цієї зими перехворіла - карантин в садку не оголшували - мовляв - нехай всі перехворіють, і педіатр та радила.
перенесли - не знаю, чи важко, принаймні температура вище37 не піднімалася - висипка була страшенно густа. але за визначений час все минулося.
шкода, що так і не вберегла - на чолі самому залишився слід

не забувайте, що інкубаційний період тут 21 день, і якщо карантин оголосили - то, можливо, ваша дитина вже і заражена.

Panadolka
28.04.2009, 01:02
Мій малий хворів вітрянкою коли йому було 1 рік та 9 місяців. Перенесли нормально, була температура, але не сильна, сипало його протягом 4 днів, а потім перестало. Я його пару разів на день мастила зеленкою. Саме тяжче було тоді коли він почав ті ранки здирати, адже маленька дитина не розуміє, що потім шрамики залишуться на все життя. От у нас один шрамик і лишився біля вушка.
Я вітрянкою не хворіла взагалі, то дімала що підчеплю, але ні, обійшлося.
За пару тижнів моя похресниця захворіла вітрянкою (заразилася від мого малого). Вона ще легше перенесла її, від сили мала 20 прищиків і все, і в перший день температура була.
Це все ще залежить від дитини, її організму.
Я б на вашому місці відвела дитину в садочок. Але це вже ваші справи і вам вирішувати.
Просто якщо ваша дитина захворієу більш старшому віці то думаю буде набагато важче для неї самої...

Panadolka
28.04.2009, 01:07
Ось це ми були такі після двотижневої хвороби. Вивезли дитину в ліс погуляти.
http://s44.radikal.ru/i106/0904/6e/133173e37314.jpg

Ykr@inochk@
28.04.2009, 06:59
В мене донька перехворіла 2 роки тому. Перебувала в лікарні у боксовому відділені поки висипка не перестала з'являтися. Температура була до 38. А що саме неприємне, так це те , що слідком захворів і татусь. Ото були жахи :8:.
Мало того , що хворіє чоловік та ще й дитячою хворобою - такий вередливий та симпотний був, весь такий зелененький, тепленький, бо температура підскакувала до 39.
Так, що вирішувати мамі, коли перехворіти. Важко давати поради не бачачи дитинки.
А взагалі-то, бажаю не хворіти (принаймі хочаб не дуже хворіти)

Gala
28.04.2009, 09:52
А моі ще не хворіли...Я з братом хворіла ,колинам було по 4 роки,а сесрі 10.То я і брат перенесли нормально,а сесра важко,полишались навіть шрами.Я б теж хотіла щоб перехворіли дітки зараз.Чого я старшу не водила в садок коли була вітрянка?!

сніжна
28.04.2009, 12:00
Залежить від імунітету. У моїх колег донька в садку була з 2 років,але навіть під час епідемії не підхопила. Зате у школі у віці 13 років-підхопила. На щастя,все протікало досить легко , за 2 тижні все минулося і дитина з батьками під час шкільних канікул ще полетіла у Єгипет.

Irusya
28.04.2009, 12:43
в мене була вітрянка десь в 3 роки, я той жах пам"ятаю: обличчя+голова все зелене, а сліди залишились дотепер....

katrinka
28.04.2009, 14:07
ми теж перехворіли вітрянкою два місяці назад (3,10р) . висипало 3 дні трохи температурив, прищики були повсюду, вдень розумів, що не можна дерти, а от вночі роздер усі. на личку були мало, найбільше між волосячком на спинці. шрамик є на підборідді і спинці, будемо мазати контратубексом.

kitka
28.04.2009, 14:35
Із нас чотирьох вітрянка була тільки у мене в 5 класі. І от цього року в лютому Ромчик приніс із школи, від нього набралася Дануся, потім чоловік (він не хворів у дитинстві). Причому у кожного наступного прищики з'являлися у останній день інкубаційного періоду того попереднього "хворого". Ото я малася:8:. Я думала, що тому кінця не буде. Найлегше перенесла Дануся: температура 37,5, прищиків максимум 30 штук (в основному у волоссі). А от чоловік - то був капєц. П'ять діб температура 39-40. Збивати мусіли, бо дуже йому було погано. Я буквально цілу ніч ходила і дивилася, чи дихає. Реально було страшно, бо в той період помер мужик 37річний від вітрянки у нас в місті. Виявляється таким дорослим навіть крапельницю ставлять 5 днів і якісь особливі уколи виписують. А чоловік мій - мужчина ого-го, прищів - море, що я вже не тицяла кожен, а плавною лінією мазала, як валиком. І ще, виявляється, що аспірін і вітрянка - речі не сумісні, бо дуже б'є по печінці. А я поки то нагуглила, то він майже всю закладку з'їв:no:.
Так що поки малі, хай перехворіють, бо потім....нікому не бажаю. Чоловік до тепер розказує про то, як про якийсь жах.

Уляна
29.04.2009, 07:08
Сьогодні веду в садочок. Дякую Вам усім.

Chortenia
29.04.2009, 10:33
ДІтей у мене немса, але, думаю, хай перехворіє краще зараз. МІй чоловік захворів у 20 років - це був жах. абсолютно весь в пухирцях. Намагався не здирати, але все одно полишалося трохи шрамів.

Макарена
29.04.2009, 11:34
Ми теж мали вітрянку! Спочатку старший приніс зі школи (прищиків було багато і температура 39), а рівно через 21 день (я вже й не сподівалась, думала оминула, хоча хотіла, щоб менший перехворів) заразився Макар, тоді було 9 місяців. І це було гірше, ніж у старшого, температура більше 40 і нічим не збивалась, викликали швидку, прищів стільки, що нормальної шкіри не було видно, хоч і не здирав, а сліди залишились, особливо на личку. Кажуть, що менші легше переносять, але в нас чомусь було не так. До вітрянки дитина не хворіла, а після - постійно слабуєм. Мали вже 9 зубів, які виросли без проблем, а тепер на кожен (ще 3) - нежить, пронос, температура. Педіатр каже, що дитячі інфекційні хвороби дуже послаблюють імунітет...
Але, дійсно, як розказують про вітрянку у старшому віці, то краще помучитись з дитиною, от якби не заразився в дитинстві, то й не заразишся...

Макарена
29.04.2009, 11:53
От такі ми були красіві...
http://s40.radikal.ru/i087/0904/58/eb1033ba6ee8.jpg

сніжна
29.04.2009, 14:15
Розмовляла із занайомою-у неї двоє діток принесли з садочку вітрянку. Дворічна дитина перенесла захворювання тяжче ніж її 5-річний брат.

Lyudik
29.04.2009, 16:13
В нас був сюрприз на саме Різдво... В грудні почалась епідемія в садочку, а перед Новим роком ми з малими поїхали до бабусі на канікули, я собі прикинула, що в випадку зараження треба чекати на Різдво подарунок. Так і вийшло, 6 січня в Саші з"явились 3 підозрілі прищики, а вже 7 нас почало конкретно сипати:(:(:(, почали мастити зеленкою... Женька ходить завиває по хаті, що теж хоче бути такою "зеленою жабою" як Саша:xaxa:. Я переживала, що заразилась лише Саша, а Женька може після неї набратись і що треба буде два рази на лікарняному сидіти, але вже 7 січня ввечері почало сипати Женю, яка з того ДУЖЕ тішилась...
І хоча малі двойняшки та перебіг хвороби був зовсім різний... якщо в Жені прищики були невеличкі і було їх мало, то Сашу можна було кісточкою широкою змащувати... а на голові були взагалі величезні і один на одному, найгірша ситуація була в роті, на пісі:no:, а ще на повіці ззовні і зі середини, очне яблоко було кров"ю залите майже тиждень...температури високою не було, але в ночі був жах, в Саші так зуділо тіло, що вона не могла заснути, ніби спить, а потім починає ногу об ногу чухати, потім руки, а потім зривається з ліжка і просить мамочка стаємо і вдягаємось, я не можу спати...
Але потім не від одної людини чула, що при легкому перебізі хвороби можливо ще раз підхопити цю хворобу:8:.

Анута
29.04.2009, 17:22
Сьогодні веду в садочок. Дякую Вам усім.
а в якому районі ваш садок? де в нас вітрянка локалізується?

olya_d
29.04.2009, 23:17
Малий приніс вітрянку зі садочку в 2,5 роки. Весь був в прищиках, ночами плакав, не спав, але температури не було. Коли вже минуло 2 тижні, в малого майже все зійшло, захворіла я...Причому спочатку не зрозуміла, що зі мною, бо сильно скакав тиск - то високий, то низький, температура 39, аж моя мама побачила в мене знайомі вже прищики. Чоловікові чомусь було дуже смішно на мене, всю в зеленці дивитися, називав мене марсіанчиком, але його за то скарало - захворів другий раз. Правда, в нього було мало прищів, але всі дуже грубі. Та найгірше, що захворів і мій брат, який перед тим переніс операцію. В нього тиждень була температура39-40, а лице все аж запухло.
Лікар нам казав, що вітрянка сильно "садить" імунітет, тому добре після неї поїсти вітамінів

Oddly
29.04.2009, 23:45
будемо мазати контратубексом.

а це допомагає? а то в нас шрамик досить глибокий на самому чолі

карапуз
30.04.2009, 00:25
Про нашу історію з вітрянкою ,я вже не раз на форумі згадувала.
Ми вирішили не бути оригінальними, і вітрянку ,теж, принесли із садочку.Юсті тоді було 4 роки.Перенесла вона її не дуже важко,температура була лише один день,правда перші три дні дуже погано спала.Потім,коли я сама захворіла,я її зрозуміла,дискомфорт такий,що хочеться зі шкіри вилізти :8:.
А рівнесенько через два тижні, захворіла я (в дитинстві не хворіла,хоча старша сестра хворіла).Нічого такого не було б надзвичайного,якщо я б не була вагітна , і сипати мене почало відразу, після пологів.Батальна "стояла на вухах" :).Мене перевезли в інфекційну лікарню,а Мартин залишився в пологовому.Всі лікарі були впевнені ,що і він захворіє.Чоловік ,який їздив до синочка кожен день,оглядав його прискіпливо усього ,тільки,що не через лупу.Моя подужка лікар-інфекціоніст,перечитала купу літератури, і сказала,що захворіє однозначно.
А ми зіпсули всю статистику і не захворіли.
А я хворіла легко,без температури,але ж красуня була...
А на рахунок знаків після прищів скажу,що Юстя пообдирала все,що змогла дістати,а знак залишився лише на животику.
Так,що це все дуже індивідуальне.Не хворійте !

Макарена
30.04.2009, 16:46
А хіба в діток до 3 місяців не є імунітет до вітрянки? Чи якщо вагітна хвора, то дитина теж мусить захворіти?

Anastasia
30.04.2009, 19:48
А нащо мастити зеленкою? Тільки для того щоб виявити чи є нові прищики? Чи є ще якась потреба?

Natalka
30.04.2009, 20:07
Макарено, Імунітет у дитини до інфекційних хворіб є тоді, коли він є у мами. Я вітрянкою в дитинстві не хворіла, тому коли Мартуся принесла її з танців, то разом з дітьми 8р., 11р. і 7міс. перехворіла і я в 34 р. Температура була висока -39,8 доки сипали нові прищики (днів 4-5), але молоко не згоріло і годуватися ми не переставали.
Anastasia, наскільки мені відомо зеленкою мажуть Щоб прищики швидше підсушувалися, зрештою можна і не зеленкою, а календулою спиртовою чи вітаміном В(таким малиново-рожевим з ампул), якщо вам зелений колір не до вподоби.

Макарена
30.04.2009, 20:12
Десь читала, що, власне, вітрянкою діти можуть хворіти, починаючи з 3 місяців, бо до цього часу в них імунітет, і лікарі це підтверджують.

olya_d
01.05.2009, 11:48
А хіба буде в дитини імунітет, якщо мама вітрянкою не хворіла?

Я пробувала маститися всім, та зеленка найкраще підсушувала прищики. Коли вже загоювалися, то на лиці змивала "зелень" спиртовою настойкою календули.

Уляна
02.05.2009, 08:58
Думали ми думали і вирішили піти в садочок. В групі малої вітрянки ніхто немав. Хоча в садочку вона гуляє. Подивимося, як поведе себе наш організм.

katrinka
05.05.2009, 10:23
а це допомагає? а то в нас шрамик досить глибокий на самому чолі

допомагає, досить ефективна мазюка, але зараз дуже дорога:8:, в нас зі старих запасів залишилась:xaxa:

Anastasia:А нащо мастити зеленкою? Тільки для того щоб виявити чи є нові прищики? Чи є ще якась потреба?

якщо встигати мастити прищики, які ще не набрали рідини, тобто червоні плямки, які тільки-но з"явились, вони так і залишаться малесенькими практично без рідини, потім зійдуть без сліду

Ука
05.05.2009, 11:06
охохо, от і я з вами :) старша зробила подарунок мені на ДН :)

сніжна
05.05.2009, 15:07
А нащо мастити зеленкою? Тільки для того щоб виявити чи є нові прищики? Чи є ще якась потреба?

вважається,що так легше виявити появу прищиків і орієнтуватися про кінець заразності . ( через 5 днів після появи останніх висипань дитина перестає бути заразною). Док. Комаровський вважає,що немає різниці чим мазати-зеленкою,календулою,розчином марганцовки....Але саме зеленка допомагає бути "орієнтиром"

Tutuka
05.05.2009, 23:20
Моя Настя підхопила вітрянку від двоюрідної сестрички - з"їздила до неї в гості, а на другий день сестричку обсипало. Я чесно перечекала 21 день (у малої якраз був день народження, ще переживала, щоби когось із гостей не заразила, але виявилось, що всі поголовно давним-давно перехворіли), розслабилась - а тут через тиждень "щастя" привалило! Я змащувала прищики олією чайного дерева і герпевіром, дуже гарно підсушувало, прищів було мало, шрамів не залишилось взагалі, ми з чоловіком пили щось профілактичне від герпесу, бо ні я, ні він не мали вітрянки. Чи то чайне дерево допомогло, чи та профілактика, але ми відбулися легким переляком. :)

olya_d
06.05.2009, 00:54
Ще згадала - під час вітрянки митися не можна, але ми підмивалися водою з марганцовкою - так не зашкодить

Anastasia
06.05.2009, 15:10
А чому не можна митись?
Я в Мендельсона прочитала що ванна з кукурудзяним крохмалем полегшує свербіння (або цинкова мазь). Хтось таке пробував?

olya_d
07.05.2009, 02:07
не можна митися, бо прищики ви ж змащуєте для того, щоб вони підсушувалися і нові не набирали рідини. а як помиєтеся, то зволожите шкіру і одночасно всі свої даремно підсушені прищики.

Zolotse
29.05.2009, 23:48
А моя подруга підхопила вітрянку у віці 24 р. Але найстрашніше те, що вона вагітна, от-от народить, тобто вже мала би народити, але чомусь переношує...І тут така халепа. Лежить, бідолашна, в інфекційній лікарні. Чи матиме це якісь наслідки для дитинки, може хтось знає? Чи дитинка вже матиме імунітет?

Nadijka
29.06.2009, 17:43
Дівчата, я повичитувала шо ті перші прищики мають вилізти за вушками і під волоссям, а в нас виліз такий негарний водянистий на щічці, як думаєте то вітрянка?
п.с. в садочку в групі дівчинка хворіє...

kitka
29.06.2009, 19:02
Дівчата, я повичитувала шо ті перші прищики мають вилізти за вушками і під волоссям, а в нас виліз такий негарний водянистий на щічці, як думаєте то вітрянка?

У моїх перші вискочили на грудях і між лопатками. Хіба що я у волоссі не помітила:confused:.

kryvulia
30.06.2009, 09:09
У моїх перші вискочили на грудях і між лопатками. Хіба що я у волоссі не помітила:confused:.

В мого малого перші вискочили на грудях і спині, але чи то вітрянка ви взнаєте скоро, бо потім як почне сипати 4-5 днів. В нас так було, що ми з чоловіком роздягали малого до трусів і мастили разом все, як згадаю то...
Але найважчий період проходить швидко...

Nadijka
30.06.2009, 09:15
але чи то вітрянка ви взнаєте скоро, бо потім як почне сипати 4-5 днів.
ніби не вітрянка, бо більше нема прищиків...певно комар вкусив:girl_in_dreams:

Олька
30.06.2009, 23:25
ніби не вітрянка, бо більше нема прищиків...певно комар вкусив:girl_in_dreams:

Я спочатку тоже думала - комарі! На перші навіть не звернула увагу!!!!! І перші в нас були на ручці, на животику і біля грудки, а в голові взагалі не було!!!! То в кожної дитин індивідуально!!! На ногах було 3 прищика і все, на дупі і т.д. не було! Напевно ще залежить від форми тої вітрянки, бо я прочитала, то в нас виявилась найлегша. Єдине, що не радує, то я чула, що якщо була легка форма, то можна ще раз її підхопити.

Nadijka
30.06.2009, 23:33
Я спочатку тоже думала - комарі! На перші навіть не звернула увагу!!!!! І перші в нас були на ручці, на животику і біля грудки, а в голові взагалі не було!!!! То в кожної дитин індивідуально!!! На ногах було 3 прищика і все, на дупі і т.д. не було! Напевно ще залежить від форми тої вітрянки, бо я прочитала, то в нас виявилась найлегша. Єдине, що не радує, то я чула, що якщо була легка форма, то можна ще раз її підхопити.
помастила псило-бальзамом....майже пройшло....може таки пронесло:girl_cool:

Kapitulinka
08.07.2009, 19:16
оооо
перші прищі вискочили в таку "інтимному місці"
я аж спереживалась...
а якось в ночі мене дико свербів під груддю прищик,і я його здерла як спала...думала що то чиряк..
а зранку як встала,і побачила свої плечі....
:girl_cray:
то там було всьо в великикх водяниках....
і вони вискакували і вискакували
а коли ми викликали швидку,то мені лікар сказав,помитись!!!!!!!!!!!!!!!!
я була шококвана)))
далі я ходила вся зелена...
3 тижні!!...
і прищі були всюди від горла,до ....))))
в горлі боліло найбліше)....

але я пила таблетки заспокійливі....чи що
і вони зовсім не свербіли))))
ходила...вся хата зелена була))))
а лице було такЕ,що як бачила,плакати хотілось)))
але зараз я не боюсь,що ще колись заражусь))):girl_in_dreams:

kitka
08.07.2009, 22:46
ходила...вся хата зелена була))))

:girl_in_dreams: А то чого? Об стіни билася, чи чухалася, як Бровко:)?

kati
10.07.2009, 23:16
:girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:cray:: girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_c ray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::g irl_cray:

в нас хздається вітрянка....:cesored::cesored::cesored::cesored::c esored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesore d::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::ce sored:

Сьогодні зхранку побачила на спинці 2 прищичка, не придала значення, подумала комарик чи ще щось....А ввечір думала покупати, а в нього на спинці купа маленьких прищічків, вище лопаток і до шиї. Як такого пузирька з рідиною нема,троха схоже на пітничку....поміряла Т- 37.
Замазюкала все зеленкою, чекаєм ранкуhttp://yoursmileys.ru/tsmile/religion/t0805.gif (http://yoursmileys.ru/t-religion.php)

Олька
10.07.2009, 23:20
Катюха, я тебе не страшу, але по опису то воно!!!! Не лякайся!!!!! В моєї тоже було схоже на пітничку, водяних прищиків було мало, то як в кого! Не панікуй, то нічого страшного нема! Зеленкою не маж, я мазала мурашиним спиртом! Слідкуй за температурою! В нас, сама знаєш коли почалось і нічого, поїхала на море, купалась з першого дня і зараз, мама каже нема навіть сліда, головне, щоб не здирав, давай супрастін по пів таблетки зранку і ввечері, щоб не чесалось!!!! Все буде добре!!!! А, і обовязково подивись в голову, там має бути, якщо це вітрянка! Хоча в Катьки в голові був лише один!!!!

Уляночка
10.07.2009, 23:23
:girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray:cray:: girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_c ray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::girl_cray::g irl_cray:

в нас хздається вітрянка....:cesored::cesored::cesored::cesored::c esored::cesored::cesored::cesored::cesored::cesore d::cesored::cesored::cesored::cesored::cesored::ce sored:

Сьогодні зхранку побачила на спинці 2 прищичка, не придала значення, подумала комарик чи ще щось....А ввечір думала покупати, а в нього на спинці купа маленьких прищічків, вище лопаток і до шиї. Як такого пузирька з рідиною нема,троха схоже на пітничку....поміряла Т- 37.
Замазюкала все зеленкою, чекаєм ранкуhttp://yoursmileys.ru/tsmile/religion/t0805.gif (http://yoursmileys.ru/t-religion.php)

блін, та вони так 2 дні виціловувались з Любком...а ми ж на море.....аххххх!!!!!!!

kati
10.07.2009, 23:24
в голові не найшла, але думаю завтра зранку картіна проясниться......дала кларитин, помазала зеленкою пои що...

kati
10.07.2009, 23:25
блін, та вони так 2 дні виціловувались з Любком...а ми ж на море.....аххххх!!!!!!!

:(:(:( капець блін...

Олька
10.07.2009, 23:26

О! Ще одна!!!! Дівки, не переживайте!!!! Я сама чуть з розуму не зійшла, але не такий чорт, як його малюють! Головне, що спеціального лікування не треба, головне збивати температуру і мазати!!!! Все!!!! В нас в групі багато раз була вітрянка, і моя Катюха не хворіла, а в самий не підходящий момент захворіла і нічого! Згадайте мої дописи, як я панікувала, місця не знаходила, але вже все позаду і у вас все буде добре!!!!!

Уляночка
10.07.2009, 23:31
О! Ще одна!!!! Дівки, не переживайте!!!! Я сама чуть з розуму не зійшла, але не такий чорт, як його малюють! Головне, що спеціального лікування не треба, головне збивати температуру і мазати!!!! Все!!!! В нас в групі багато раз була вітрянка, і моя Катюха не хворіла, а в самий не підходящий момент захворіла і нічого! Згадайте мої дописи, як я панікувала, місця не знаходила, але вже все позаду і у вас все буде добре!!!!!

ага..2 серпня їду на море і воно мені там вилазить і що я буду там сама робити...температура, купатися не можна, на сонці не можна....то ..:girl_devil:

Уляночка
10.07.2009, 23:34
А взагалі, якщо воно вилазить мені до 2 серпня, то про море можна забути чи як???????

kati
10.07.2009, 23:34
чекай...може пронесе....
А може то і в нас не ВОНО?:)

Олька
10.07.2009, 23:37
Залежно яка форма тої вітрянки! Улясь, я писала, моя Катя захворіла в четвер, а в понеділок поїзд!!!! Уяви собі, я посивіла!!!! Температура була 39!!! Але висипка не дуже...., я перший раз намазала зельонкою, потім мені подзвонила Зая (Юля) і сказала, що вони консультувались з лікарями (бо наші малі на танці разом ходять) і їй порадили мазати мурашиним спиртом, я так і зробила і повір мені моя Катька поїхала вже з тими "струпмками"... Я мамі казала, щоб подивилась як воно буде і в воду не пускала... і я ще до одної своєї лікарки дзвонила, вона сказала, що як вже відпадає, то можна в воду, але в обід і в вечері мити господарським милом і сполоскувати легесеньким (ледь рожевим) розчином марганцовки! Мама так і робила, то зараз і сліда нема (так вона каже, а я вже в неділю сама побачу і фотки покажу!), а в тебе ще до 02.08 є купа часу!!!!!

Уляночка
10.07.2009, 23:40
Залежно яка форма тої вітрянки! Улясь, я писала, моя Катя захворіла в четвер, а в понеділок поїзд!!!! Уяви собі, я посивіла!!!! Температура була 39!!! Але висипка не дуже...., я перший раз намазала зельонкою, потім мені подзвонила Зая (Юля) і сказала, що вони консультувались з лікарями (бо наші малі на танці разом ходять) і їй порадили мазати мурашиним спиртом, я так і зробила і повір мені моя Катька поїхала вже з тими "струпмками"... Я мамі казала, щоб подивилась як воно буде і в воду не пускала... і я ще до одної своєї лікарки дзвонила, вона сказала, що як вже відпадає, то можна в воду, але в обід і в вечері мити господарським милом і сполоскувати легесеньким (ледь рожевим) розчином марганцовки! Мама так і робила, то зараз і сліда нема (так вона каже, а я вже в неділю сама побачу і фотки покажу!), а в тебе ще до 02.08 є купа часу!!!!!

як я його не буду в воду впускати...таке нереально...то ліпше вже не їхати і не нервуватися...:girl_cray:

Олька
10.07.2009, 23:44
Та не панікуй!!!! Може ще дійсно пронесе!!!! Моя бавилася з нашим Ростіком (якраз в сам ПІК), а вони поїхали в Туреччину, я сама переживала і т.Олі нічого не казала, аж коли вони приїхали я їй розказала і малому нічого!!!!! Моя поїхала я тоже думала, що купатись не буде, я їй пояснювала, що треба слухати бабу, бо інакше приїду і заберу її, але слава Богу все обійшлось! Улясь в тебе є купа часу, не бійтесь дівчатка тої хвороби, краще в дитинстві то все пройти!

kati
10.07.2009, 23:47
Дівчата, прошу у всіх вибачення з ким ми спілкуввались в ці дні.....:(

Уляночка
10.07.2009, 23:47
Та не панікуй!!!! Може ще дійсно пронесе!!!! Моя бавилася з нашим Ростіком (якраз в сам ПІК), а вони поїхали в Туреччину, я сама переживала і т.Олі нічого не казала, аж коли вони приїхали я їй розказала і малому нічого!!!!! Моя поїхала я тоже думала, що купатись не буде, я їй пояснювала, що треба слухати бабу, бо інакше приїду і заберу її, але слава Богу все обійшлось! Улясь в тебе є купа часу, не бійтесь дівчатка тої хвороби, краще в дитинстві то все пройти!

я не боюсь,але хочу зимою....:girl_haha::girl_cool:

Олька
10.07.2009, 23:49
І я так хотіла!!! Але не ми це вирішуєм! В нас в садіку зимою була, але ж моя дитина всю зиму не хворіла взагалі нічим ттт, а тут перед дорогою на маєш!!!!Як я за нею скучила!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Олька
10.07.2009, 23:51

Катюнь, це все одно у всіх буде, так що я думаю, що ніхто на тебе не обідиться! Коли я написала про нашу вітрянку і паралельно про форумівку, потім дівчатам сказала, що добре що ми не прийшли, то здається Наторелла написала, а треба було прийти, перехворіли би всі мали би спокій!:girl_crazy:

Уляночка
10.07.2009, 23:52

а ти тут причому...шо в хаті маєш сидіти 21 день....передати привіт Дзвінці, Кусі і Саші??:girl_haha:

kati
10.07.2009, 23:52
та все таки ліпше аби ніхто від нас не підхопив.....

а ти тут причому...шо в хаті маєш сидіти 21 день....передати привіт Дзвінці, Кусі і Саші??:girl_haha:
:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Олька
10.07.2009, 23:59
Повірте, коли ми захворіли, і лишилось пару днів до від'їзду, я думала сидіти в хаті, але була жара і тим більше я знала, що вона їде на море я не трималав хаті!!! Перший день я звичайно її в машину і до мами і потім з машини і до хати, але потім я подумала поїзд, пляж, море (там в хаті не закриєш, та і нашо їхати?) і зі стоянки вже йшла пішки! Якби я бачила нову висипку, то би посиділа в хаті поки би не пройшла, а в нас не було, то чого? То зимою сидять в хаті, щоб не застудити! А я просто не відкривала вікна і все!

карапуз
11.07.2009, 14:37
а скільки це часу треба відлежати вдома, не виходити маю на увазі на вулицю - 10днів, чи у кого як протікає хвороба?
Тут вже не раз писалось,що хворий на вітрянку перестає бути "заразним" через 5 днів після останнього висипання.А сипе десь 4-5 днів.

UnLikE
11.07.2009, 14:41
я колись хворіла вітрянкою, але коли була дуже малою...тому я нічого не пам'ятаю, а мама розказувала шо в тому нічо поганого нема, тільки чухається всьо...:ninja:

kati
11.07.2009, 15:36
Дівчатка, а в ваших діток як було....коли почалась хвороба, вона так і протікала як почалась, чи ставало гірше дитині....В нас вітрянка,сумніву нема.... маленькі дрібні прищики з маленьким прозорим пухирцем на кінчику, але вони лише на спині , основна частина на лопатках і вище. На лиці- один маленький на чолі, 2 прищика на ногах і 1 на грудях.Температури немає, малий бігає як нічого нема....не чухається йому. Я от чекаю, буде гірше чи як?
Лікарка сказала крім зеленки нічим не мазати, нічого не давати, крім кларитину.Купати- обов"язково щодень(душ) ,гуляти також можна....звичайно не з дітьма

Уляночка
11.07.2009, 17:21
роблю підрахунки..ЯКЩО Любчик підхопив вітрянку при зустрічі з Санькою, то найпізніше це може бути 29 липня, бо бачились ми 3 липня і 8 липня...3+21=24...8+21=29....отже, 29,30,31, 1,2....мине найменше 5 днів...все одно поїдемо....сподіваюсь, найгірше мине у Львові...

карапуз
11.07.2009, 17:34
Дівчатка, а в ваших діток як було....коли почалась хвороба, вона так і протікала як почалась, чи ставало гірше дитині...
Незнаю,як у кого,але і у мене і у Юсті,вітрянка була без температури,правда висипка була "порядна".Найбільше на спинці і животику.Гірше не ставало,але Юстя перші дні погано спала.Я,коли сама захворіла,то зрозуміла її,чухається так,що хочеться зі шкіри вилізти.
А,в Занудкиної Терені, висипка була дуже слабенька,але була температура.
Так,що це все індивідуально.Думаю,що гірше Сашкові вже не буде.

Ірена
11.07.2009, 17:35
в мого Остапа вітрянка минулася майже непомітно, десь у 3 роки (тільки висипка). якщо в садку є в когось - то вже пересипле всіх... та то і краще перехворіти в такому віці, та ще й влітку (не боятися ускладнень від холоду).
гірше вашому малому вже бути не має.

Kapitulinka
12.07.2009, 22:56
Дехто пише що у морі купався з вітрянкою чи ще щось..
а я знаю що коли вітрянка то навпаки митись не бажано,томущо можна водою ще в інші пісця занести..дуже болить на очах,в горлі,і ....)))
а ще і на двір не можна виходити,щоб не простудити
бо потім буде біда..бачила в атсласі шкір захворювань:girl_in_dreams:

kati
12.07.2009, 22:58
ми купаємся(душ) нам лікар сказала що можна. І на двір виходим( на машині не в людні місця)

Олька
13.07.2009, 01:10
Дехто пише що у морі купався з вітрянкою чи ще щось..
а я знаю що коли вітрянка то навпаки митись не бажано,томущо можна водою ще в інші пісця занести..дуже болить на очах,в горлі,і ....)))
а ще і на двір не можна виходити,щоб не простудити
бо потім буде біда..бачила в атсласі шкір захворювань:girl_in_dreams:

Почитайте мою розповідь про вітрянку і подивіться фотозвіт про те як моя дитина була на морі і купалась з першого дня!!!!!!

natusik
14.07.2009, 16:22
дівчатка, напишіть, будьласка, в яких районах і в яких садочках зараз вітрянка-в сезон відпусток не хочеться влетіти.Дякую.:girl_smile:

kati
14.07.2009, 16:24
як сказала мені лікарка моя....ВІТРЯНКА ЗАРАЗ В КОЖНОМУ БУДИНКУ:)

Квіточка
14.07.2009, 17:00
я цілий обід читала ваші розповіді.... а моя хвора дитина тихо спала і тут в мене зявилися підозри:girl_cool:.... шось давно я його не оглядала... встав він і я детально почала оглядати тіло... точно на ліктях водяні пухирці:girl_cray::girl_cray::girl_cray:.... я думаю нам до вашої компанії:girl_cray::girl_cray::girl_cray:... тепер що давати... кларитин, супрастін чи діазолін????? що порадите?
чим мазати???? тут писали про мурашиний спирт?
до Катрінки... коли мазати тим контратубексом? але в нас температура 37,2 соплі і кашель.... і в хаті ніхто ще не хворів:girl_cray::girl_cray::girl_cray:....
і ше пішла я щойно мазати ті пухирці а їх вже нема.... так буває?????

kati
14.07.2009, 20:47
КВІТОЧКА, то значитца не втірянка....нікуда ті пухирці не зникають, а навпаки тільки поширюються.

Квіточка
14.07.2009, 21:07
вони в нас поширилися на ногах а на ліктях зникли, хоча вже зявилися на внутрішній стороні ручки.... висипка схожа на опіки від кропиви... в вас так було????? бо наша лікарка буде тільки завтра...

kati
14.07.2009, 22:18
хм...незнаю що то....в принципі вітрянка як вискочив прищ то він вже не зникає, поки не утвориться міхурець, а потім він лопається і засихає. Короче чекай лікарку, мо та така алергія?

Квіточка
15.07.2009, 13:53
вчора я малого намазала зеленкою.... гуляли біля лісу, перестаршили всю родину, всі збираються на моря, то вже думали їхати чи ні... сьогодні малий встав ніяких прищиків.... тільки зеланка... пішла до лікарки, каже шо то певно була алергія.... класно... от тільки тепер гуляємо на довгий рукав і в штанішках.... не всім ж пояснювати шо то мамаша така перестрашена в нього...

Уляночка
21.07.2009, 20:03
маємо прищики на ніжках, трохи нижче дупці...дивимось до завтра...сподіваюсь Куся не буде сама святкувати своє день народження..

kati
21.07.2009, 21:21
УЛЯНКА, ТИ ШО?????????????????????????
ттт ттт ттт, тільки б не вітрянка......,

Іруня
23.07.2009, 17:14
Прийшла сьогодні з малою в поліклініку, щоб взяти довідку про те, що мала не стоїть на обліку в тубдиспансері. То для жін.консультуції ( щоб їм з тими довідками!!!). В коридорі сидить знайома з малим. Каже, що прийшла, бо в малого якісь прищики. Зайшла до лікаря, а в них вітрянка:girl_sad:. Я така зла! Хіба не мала вона викликати лікаря додому?
Дальше ще краще... Їдемо в маршрутці з малою, коло нас єдине вільне місце і сідає мама з дівчинкою, яка вся в зеленці. Я певно такими перестрашеними очима на них, що та мама мене "заспокоїла", що в них вітрянка, але вже дев"ятий день ( не розумію, що це означає? ), тому вони не заразні...
То, певно, тільки мені може так 2 рази пощастити!!! Тепер хочу в вас спитатися : коли нам чекати " сюрпризу"? І чи є моя дитина зараз заразна для інших дітей? Та й за себе дуже переживаю, я ж вагітна, а в дитинстві не хворіла...

kati
23.07.2009, 19:16
ну по перше Іруня,заспокойся.
Не факт, що поспілкувавшись в поліклініці 10 хв. з заразною дитиною, ваша мала обов"язково заразилась.
Але якщо все ж таки заразилась, то інкуб. період вітрянки 21 день, проявляється зазвичай від 14-21 дня.
Звичайно вам зараз не потрібно ізолювати дитину від сспільстіва, живіть яж жили і не переживайте завчасно.
Ми от перехворіли вітрянкою, вже пройшло 2 тижні з моменту початку хвороби, дуже з багагатьма спілкувались, ттт ще ніхто не заразився від нас, звичайно ще є тиждень і можливо десь вилізе,ттт

На рахунок маршрутки, 9 день, то скоріш за все та дитинка вже не заразна, дитина перестає бути заразною, коли всі оспини полопаються і покриються кіркою, це десь 6-7 день хвороби. В нас на 9 день вже й всі корки облитіли.

Іруня
23.07.2009, 21:39
Дякую. Трохи заспокоїли. Просто я вже начиталася, що ця вітрянка така заразна, що "літає" по коридорах, між поверхами. Що дуже вже легко підчіпити. Ну, будемо бачити.

Галченя
23.07.2009, 22:12
Прийшла сьогодні з малою в поліклініку, щоб взяти довідку про те, що мала не стоїть на обліку в тубдиспансері. То для жін.консультуції ( щоб їм з тими довідками!!!). В коридорі сидить знайома з малим. Каже, що прийшла, бо в малого якісь прищики. Зайшла до лікаря, а в них вітрянка:girl_sad:. Я така зла! Хіба не мала вона викликати лікаря додому?
Дальше ще краще... Їдемо в маршрутці з малою, коло нас єдине вільне місце і сідає мама з дівчинкою, яка вся в зеленці. Я певно такими перестрашеними очима на них, що та мама мене "заспокоїла", що в них вітрянка, але вже дев"ятий день ( не розумію, що це означає? ), тому вони не заразні...
То, певно, тільки мені може так 2 рази пощастити!!! Тепер хочу в вас спитатися : коли нам чекати " сюрпризу"? І чи є моя дитина зараз заразна для інших дітей? Та й за себе дуже переживаю, я ж вагітна, а в дитинстві не хворіла...
Ірунічка, основне не переживайте дуже. Ситуації звичайно страшнувато неприємні, але можу вас заспокоїти. В нас в 2ох сім"ях (сусіди по будинку) в обох по двоє діток (хлопчик і дівчинка), і в обох сім"ях одне з діток недавно перехворіло вітрянкою, а інше - ні. Хоч разом їли, спали і т.п. Так що все в вас мусить бути добре!

tslezinska
24.07.2009, 12:42
вони в нас поширилися на ногах а на ліктях зникли, хоча вже зявилися на внутрішній стороні ручки.... висипка схожа на опіки від кропиви... в вас так було????? бо наша лікарка буде тільки завтра...
То була кропив"янка - алергічний прояв інтоксикації організму внаслідок хвороби. Ті пухирці мігрують по всьому тілі, в одному місці зникають, в іншому з"являються. Мазати чи якісь ліки давати не треба, воно саме за кілька днів пройде.
вчора я малого намазала зеленкою.... гуляли біля лісу, перестаршили всю родину, всі збираються на моря, то вже думали їхати чи ні... сьогодні малий встав ніяких прищиків.... тільки зеланка... пішла до лікарки, каже шо то певно була алергія.... класно... от тільки тепер гуляємо на довгий рукав і в штанішках.... не всім ж пояснювати шо то мамаша така перестрашена в нього...
Тю, мій малий теж весь зеленкою обмазаний ходить:) Комарі покусали страшно, а зеленка діє як "психологічний фактор": намазав і кажеш не чухати ото зелене, то він і не чухає. А що люди думають...хфіолетово:)

Рост
24.07.2009, 20:47
Діти перехворіли,а тепер хворіїм ми батьки Хвороба дуже важко переноситься в старшому віці. p.s. Молодша донька пренесла з садку, старша дитина цілком здорова.

irushka
10.12.2009, 15:39
Дякую, карапуз, що скерувала мене в цю тему, а то я забула що така є.

В нас від вчора вітрянка, думала, що то буде легше, ніж виявилося насправді. До вечора піднялася температура до 38, мала постійно плаче. Мажу зеленкою на лиці, а сльози відразу ж то змивають, так і має зелені розмиті візерунки на личку. Я не розумію, чому вона так кричить як я її мажу, каже що її болить, але як воно може боліти - не знаю. Спати не може, цілу ніч будилася, я взагалі не спала. Скажіть мені, будь ласка, скільки часу максимум триває той гострий період?
І ще, що робити з прищиками на статевих губах, чим там помазати?

kati
10.12.2009, 15:44
ірушка каті скоріш не балить, а свербить.... дай антигестамінне щоб трошки зянти зуд.

В нас перші дні взагалі були безпроблемні( доки сипало нові приші) а от як вони почали присихатис і чухатись то теж вночі погано спав...я всю ніч гладила йому спинку.

olya_d
10.12.2009, 17:03
чим там помазати
не знаю, чи мазати, але от підмивати варто слабесеньким розчином марганцовки - заодно і трішечки підсушаться прищики(принаймні собі так робила). Але розчин має бути дуже-дуже слабеньким
Гострий період 3-5 днів

kitka
10.12.2009, 17:03
Я в Данусі там не мазала, пошкодувала. Думала, а вдруг буде щипати:8:.

Ука
11.12.2009, 12:18
візьміть в аптеці (де є рецептурний відділ) синьку. Це водний, а не спиртовий розчин, ним можна і в ротику, і там мазати.
А щоб менше плачу, перетворіть мазання в розмальовування (http://picasaweb.google.com/uliana.didych/200905#http://picasaweb.google.com/uliana.didych/200905#)- трохи синього, трохи зеленого :)

stira
11.12.2009, 12:38
А в нас цікава історія. Принесла моя старша доня 4 прищики зі школи, я не придала їм великої уваги, за пару днів вони зникли. Далі почався карантин у школі, тобто ми з дому не виходили 2 тижні, і тут обсипає мою малявку, я думала, що це в неї реакція на мандарини, дала антигістамінні, а воно сипати не перестає. Ось так виявилось, що старша принесла зі школи вітрянку, в неї була легка скрита форма, а меншенька по повній програмі. Історія не закінчується, бо через 2 тижні посипало мене. Дівчата, яка я була красуня!!! Але найгірше те, що переносила я її дуже важко, тому нехай дитячими хворобами діти хворіють в дитинстві,- перебіг хвороби набагато легший.

Tutuka
11.12.2009, 12:58
що робити з прищиками на статевих губах, чим там помазати?
Я свою не мазала зеленкою взагалі, замість неї - олію чайного дерева (дезинфікує і сушить, а на шкірі як ментол - охолоджує, хоча це краще на слизові не наносити, що подразнення не було) і мазь герпевір.

Nata
11.12.2009, 14:15
Я Дмитра теж зеленкою не мастила, але у нього прищиків тільки 5 було (зате температура 39 тиждень)
А Петра розмальовували, йому чомусь дуже подобалася зелена спинка і животик.

ola-lyola
08.02.2010, 11:11
І ми пережили вітрянку - температура була тільки перший день і то 37.5. Обсипало не дуже, але прищики були трохи великі. Мені порадили мазати фукорцином, від нього прищики не сверблять - Ярка то називала рожевою зеленкою для дівчаток. Не чухалася зовсім, я того дуже боялася, бо памятала себе в період вітрянки - я чухалася безбожно, здерла два прищика і маю там плями досі.
Не давала ніяких препаратів, тільки тепло вдягала, бо педіатр казала не простудити прищики,я так і не зрозуміла чому.
На личку не висипало зовсім, зате було на голівці їх важко було знайти і на "дівчачому місці", що було найважче мазати. :girl_smile:

Ука
08.02.2010, 12:28
педіатр казала не простудити прищики,я так і не зрозуміла чому
фурункульоз можливий, а він холоду не любить. Але то більш властиво власне "дорослому" перебігу

Myroslava82
08.02.2010, 13:11
Шкода, шо я цієї теми не побачила три тижні тому:мала хворіла вітрянкою. Я вже десь про це говорила: ми пішли до педіатра, який виписав нам антибіотики, тому наступного дня ми відвідали гомеопата і гомепатією лікували вітрянку. Лікар казала не мазати нічим, але я мазала, шоб знати коли ті прищики перестануть вискакувати. Хворіли ми досить тяжко: прищі лізли і лізли. Але думаю, що можливо перехолодили ті прищики, бо два рази виходили на холод і йшли до лікарів. Але дуже добре допомогло мило куплене в аптеці, яке сушило моментально. Дві ночі ми не спали, бо мала плакала страшно і не могла заснути, але гранулки допомагали.
Куди б ми не пішли, нас всюди вітали: бо тим треба хворіти в дитинстві.

Molecule
07.04.2010, 18:50
Зараз переважно зустрічається легка форма вітряної віспи. Карантин у садочках- 21 день.
Лікують діток: змащують пухирці зеленкою, можна промивати зів фурациліном.
Обовязково приміщення де перебуває дитина,щодня провітрювати і проводити вологе прибирання.

Яруська
07.04.2010, 19:43
:girl_in_dreams:йому чомусь дуже подобалася зелена спинка і животик.

І в мого малого була вітрянка рік тому. Дуже легкий перебіг і теж подобалось, як його розмальвували зеленкою.
а от антибіотики при вітрянці- це щось нове:girl_in_dreams:

Ука
07.04.2010, 19:54
антибіотики при вітрянці- це щось нове
та ні, це вирок профнепридатності педіатра...

Nata
07.04.2010, 20:19
антибіотики при вітрянці- це щось нове
Навіть наша педіатр котра пічкає антибіотиками при соплях не казала того давати при вітрянці :)

arsena
25.06.2010, 21:11
Моя донька заразилася вітрянкою в школі, в 4 класі.Перенесла легко.Але заразила мене - я була на 5 тижні вагітності.Температура під 40,все тіло(навіть в куточках очей) в прищах,а свербіло - просто жах!!!То ж лежала в інфекції.А потім - по лікарях, 2 рази в місяць - УЗІ, різні аналізи - чи нема паталогій.Ніхто не давав гарантії, що дитина буде нормальна,розводили руками і казали:"Це як в лотереї - або так, або так".Так моя довгоочікувана вагітність стала проблемною.Аналізи крові були погані - багато паличок,аж поки я не народила.А скільки всяких вітамінів,імуностимуляторів я перепила - нема рахунку.Мене нічого не радувало,боялася уявити,що дитина може бути"не такою",плакала.Мені порадили молитися до св.Юди - Тадея,просити про здорову дитину.І аж тоді я заспокоїлася, стало спокійно на душі,я стала впевнена. що все має бути добре.З Божою допомогою малий народився здоровий,без всяких проблем, справжній богатир - 4кг 57 см.Я невелика,але ніяких розривів не було,що дуже здивувало лікаря.Зараз синочкові 1,5 року,ще годую його грудьми.Про вагітність спогади неприємні,а я стільки чекала цього...Та головне - результат.А якби я перехворіла цим в дитинстві - все було б по іншому.Так що всьому свій час.Краще дитячу хворобу перенести в садочку, чи в школі - і тоді на все життя встановлюється стійкий імунітет.

Viktorina
25.06.2010, 21:51
Краще дитячу хворобу перенести в садочку, чи в школі - і тоді на все життя встановлюється стійкий імунітет.
Мій малий також із садочку приніс вітрянку ,то після того ,як я його лікувала і гладила спинку ,сама заразилася у 25 років.То звичайно ніяких антибіотиків ніхто не призначав крім зеленки,свіжого повітря і вологого прибирання ,та багато пити треба.Не давати роздерти пухирці,бо потім залишуться рубці (якщо дуже вже зудить легенько поглажувати).Правда малий легко переніс, а ось я ,дуже важко, сильна висипка, зуд до такої степені ,що аж втрачала свідомість,але лікар попередив, що на п"ятий день буде ще гірше ,бо висипка буде на внутрішніх органах. То цей день я думала що вже не переживу... тому звичайно краще зовсім не хворіти діткам, але вже так боятися не треба ,бо такі хвороби , як вітрянка, краснуха ,свинка, кір,скарлатина... переносять дітками легко і хворіти вдруге не прийдеться.:girl_nea:

Myroslava82
27.06.2010, 00:46
це вирок профнепридатності педіатра...
Якраз тоді ми остаточні висновки зробили і більше до нього не ходимо.

Уляночка
23.07.2010, 23:13
такс ..а в нас стандартно..Любікове День народження, а за кілька днві нам кажуть "у нас вітрянка"....завтра останній день 3+21=24..але сьогодні ввечері побачила кілька прищиків на руці..не знаю, чи то ВОНО чи шо інше....але м дуже ся з того тішу:girl_devil:

dieSonne
24.07.2010, 11:16
ми минулого тижня перехворіли. Я до кінця не впевнена, бо сказала нам бабуся, що атипова вітрянка. В Олежика температура була один раз. В Стратосі також раз до 37,5 бо погано міряв. В Олежика висипання почалися з горла, на небі були прищики з рідиною, потім з"явився стоматит. На тілі висипка була лише на ногах, один з прищиків був типовим, тобто свербів, болів, була рідина, всі інші я або вчасно замастила, або то було не воно. На руках і лиці буквально по кілька, без рідини. А От Статося мав і на ногах, і на спинці, і на личку, але прищики були невеличкі, різної форми, і рідини в них було дуже мало,такий собі малий прищики, я все змастила зеленкою. Єдине типове місце і типові прищі були в горлі в обох. От я і не знаю зараз до кінця, що то було. Ми чемно сиділи вдома, щоб нікого не заражати, зараз вже гуляємо, але чи мали мої діти вітрянку я не можу сказати, якась вона була атипова.

SOLODKA
13.10.2010, 16:30
Днів десять тому на дверях групи, де відвідує садок Вікторія , з"явилось оголошенння"Карантин.Вітряна віспа".Але всі дітки продовжували відвідувати садок.Ніхто не хворів. Вчора забираю дитину додому- якась вона не така-ниє, каже, що болить вушко і очка...Вирішила поміряти температуру, піднімаю кофтинку, а там....прищики.....маленькі....декілька.Через годину їх було вже більше, а зранку цілий рій.Лікар порадила мазати зеленкою, високу температуру збивати, пити діазолін, не купати....
26 жовтня у садку Свято Осені. Вікторія повинна була бути Білочкою, костюм вже вдома....

ola-lyola
13.10.2010, 16:51
26 жовтня у садку Свято Осені. Вікторія повинна була бути Білочкою, костюм вже вдома...
Приємного мало, але головне що то все проходить. До того ж краще зараз ніж у старшому віці. Я вже десь писала що мені педіатр радила мазати не зеленкою а фукорцином, щоб менше свербіло і дитинка так не чухалась. Я як Ярку мазала, вона казала що я малюю її рожевкою, за аналогією з зеленкою.

true
15.10.2010, 23:17
В нашій школі теж вітрянка прогресує. Вже 2 однокласника малої захворіли. В нас це вже третій випадок контакту з вітрянкою. Я дуже переживаю, бо не мала ні я ні моя мала. Погоджуюсь з тими ,хто каже ,що краще перенести цю хворобу в молодшому віці, ніж так , як я живу і переживаю, щоб не підхопити, бо дорослі важко переносять. Саме гірше те, що період очікування довгий, щоб переконатися, що ми не заразилися. Ми вже минулого року так чекали, бо мали тісний контакт з сусідкою, яка була вже інфікована.

Яська Березнева
15.10.2010, 23:29
А ми вже перехворіли у вересні. Перенесли майже нормально, тільки перші два дні температура була до 38. Мазюкали зеленкою, прищів було мало. Знаю, що в садку нашому теж був карантин, і вчителька наша з карате захворіла вітрянкою теж - високу дуже температуру мала...
А ми з мужом були спокійні, як удави - я перехворіла в 5 років, а він у 7)))
Справді краще в дитинстві перенести - набагато легше переноситься, а потім на все життя спокій мати, на те вона й дитяча інфекційна хвороба.

SOLODKA
16.10.2010, 12:56
Більшість дітей форумлянок вже перехворіли, то прошу мені пояснити- якщо хлопчик у групі в садку захворів 2 тижні тому-4 жовтня(відтоді його не було , і ніхто більше не захворів), а мою донечку обсипало у вівторок 12 жовтня- перші два дні з"являлись прищики, наступні два дні нових не було-Коли я можу піти з дитиною погуляти ?Чи вона зараз заразна?Через скільки часу можна іти в садок?

kati
16.10.2010, 13:04
Доки прищики не підсохнуть і не відпадуть дитина вважається заразною.
Вас тільки 3 дні тому почало сипати...в садок не скоріше ніж за 10 днів.
Гуляти напевне доки прищики не зійдуть теж не варто, щоб не застудити їх, бо ж не так страшна та вітрянка як ускладнення.
В нас в липні була вітрянка, то ми гуляли , але вивозили малого в ліс, щоб не контактував з дітьма.

Яська Березнева
16.10.2010, 14:02
Нам сказала лікарка лікуватися вдома 10-14 днів і не відвідувати дитячий колектив, поки прищики зовсім не зійдуть. Колись треба було витримати 21 день. Гуляти довго не варто (ми щодня виходили на балкон на 5-10 хвилин, але тоді було тепліше).

solomka
16.10.2010, 14:10
Мій малий перехворів вітрянкою весною, то прищиків було не багато - декілька на спині, на животику, на ножках, на личку тільки 3 прищика. Він не виходив на вулицю десь тиждень, а потім почали виводити, але так щоб не контактував з дітьми. Але що мені дивно, так це те, що моя старшенька не захворіла....

Blondo4ka
16.10.2010, 14:30
А в нас цього року "доросла" втрянка. Почалося з мене - я заразилася від малих сусідів. Пройшло все досить легко. Сипало лише три дні, з них два - була температура вище 37. Потім заразилася моя сестра (21 рік). В неї все пройшло трошки складніше і довше, але, на щастя, без ускладнень. А от мій синочок здоровенький:) Цікаво, чи в нього тепер імунітет, чи ні:d25:

карапуз
16.10.2010, 14:40
Цікаво, чи в нього тепер імунітет, чи ні
Чи ні:girl_smile:.
Бувають випадки,що людина хворіє вітрянкою не один раз.

true
19.10.2010, 15:17
Поясніть будь ласка хтось мені, хто вже перехворів. В нашій школі останній випадок вітрянки був минулого тижня. Ми зараз школу не відвідуємо вже другий тиждень, бо хворі бронхітом. З наступного понеділка розпочинаються тижневі канікули, отже, в школу ми попадемо через півтора тижні. Мене цікавить, чи та інфекція ще буде загрозою, чи вже можна не переживати?

Юкола
19.10.2010, 16:50
Вітрянка стає заразна за один-два дні до появи першого прищика і перестає бути заразною через 5 днів після того, як вискочив останній.
Інкубаційний період - 14-21 день(тобто після контакту з хворим, обсипає через 2-3 тижні).
Зеленкою, власне, для того й мастять, щоб бачити з"явились нові прищавки чи ні.
Але вітрянка є дуууже заразна, якщо у будинку хворіє дитина через поверх-два від вас, то все одно є шанс заразитися без прямого контакту.

пальмочка
19.10.2010, 16:55
Якщо ваша дитинка має захворіти вітрянкою,то зовсім не факт що це відбудеться в школі,а не транспорті чи в іншому людному місці,і не факт що захворіє взагалі.Я наприклад свідомо їздила з дітьми до своїх друзів(іхній син хворів на той час вітрянкою і був заразний),хоча мої дітки без щеплень, ні один ні другий не захворів.

---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:51 ----------

Справді краще в дитинстві перенести - набагато легше переноситься, а потім на все життя спокій мати, на те вона й дитяча інфекційна хвороба
І я дотримуюсь цієї думки,нехай краще зарас ніж в дорослому віці.

true
19.10.2010, 17:54
краще зарас ніж в дорослому віц
Я теж згідна, бо знаходжусь зараз в такій ситуації, бо не хворіла нею . Зараз начиталась, як важко її переносять дорослі, то звичайно краще перехворіти вітрянкою в дитинстві.

пальмочка
19.10.2010, 21:30
Я теж згідна, бо знаходжусь зараз в такій ситуації, бо не хворіла нею . Зараз начиталась, як важко її переносять дорослі, то звичайно краще перехворіти вітрянкою в дитинстві.
Мої дві подруги перехворіли в 18 років(одна підхопила від іншої),без ускладнень і наслідків.

true
19.10.2010, 23:49
без ускладнень і наслідків
Наскільки я зрозуміла, то таких випадків небагато, але ви мене трохи втішили. Багато чула, що старші переносять з високою температурою, яка триває декілька днів, з дуже поганим самопочуттям. Я дуже переживаю, бо багато часу проводжу сама з дитиною, чоловік по відрядженнях, допомогти нема кому. А жодна коліжанка не хворіла теж. Тобто в разі хвороби я залишаюсь сама з дитиною, якій мені буде при поганому самопочутті зарадити важко, не говорячи про зварити щось, чи вийти в аптеку. А в нас як на зло в школі епідемія, при чому діти хворіють одне за одним, а школу на карантин не зачинили. Словом жах якийсь.....

пальмочка
20.10.2010, 09:26
Наскільки я зрозуміла, то таких випадків небагато, але ви мене трохи втішили. Багато чула, що старші переносять з високою температурою, яка триває декілька днів, з дуже поганим самопочуттям. Я дуже переживаю, бо багато часу проводжу сама з дитиною
Ви просто менше думайте про хворобу,думки матеріалізуються....Можливо ви ніколи не захворієте,бо маєте імунітет до тої зарази.
школу на карантин не зачинили
А нащо їм проблеми з санепідемстанцією..?

loreniya
20.10.2010, 11:08
я хворіла вітрянкою в 17 р, більше ніхто абсолютно не був нею хворий - просто так взяло і обсипало, особливо на волосистій частині голови... температури не було, але свербіло так що вити хотілось... свербіло зо 5 днів жорстоко... як я мріяла потім помити голову... так що підтримую - як людина має перехворіти вітрянкою то вона не вбережеться - мало хто ходить в магазині чи в маршрутці їде... поганого самопочуття не було - хіба страх що лищаться сліди як здеру прищики, прищики були більші ніж в діток, до 5 мм

Юкола
23.11.2010, 09:12
Мій малий (2роки) нещодавно мав вітрянку.
Підхопив від 4річної сестрички. Вона переносила дуже тяжко, багато пухирців було всюди, темп. під 40.
В малого в загальному прищиків було десь з 20, на лиці 2-3, парочка на голові, решта по тільцю розкидана. Темп. не мав взагалі (за день до висипки раптово піднялася майже до 39 і все).
Але я з першого ж дня давала анаферон.

А зеленкою не мастила. Прочитала в Комаровскього, що в принципі не так вже та зеленка й сушить, а мастять для того, аби бачити, чи сипе дитину ще чи вже припинилося.

mamaNata
23.11.2010, 10:05
Моя старша доця три тижні тому захворіла, перенесла досить легко, прищиків було помірно, і то не всі пухірцями, температура була на третій день після висипки 37,4.
Тепер хворий Денис, захворів кілька днів тому, має значно більше прищиків, майже все пухирями, жаліється на зуд на відміну від старшої, температуру теж мав один день під вечір 37, 3.
Решта двоє ще не хворіли. Саме неприємне в цьому те, що я сама не знаю, чи хворіла на вітрянку (моя мама не пам"ятає).
А потім той інкубаційний період такий довгий, то воно може розтягнутися на невідомо скільки часу, краще б вони якось одночасно більш менш похворіли.

Може хтось знає, з якого моменту рахується інкубаційний період - 21 день від моменту першого висипання чи від моменту коли проходить 5-6 днів від останніх?

Tutuka
23.11.2010, 10:11
Моя дитина примудрилася підгопити вітрянку вдруге!
Казала наша лікарка, що у 4 випадках зі 100 так буває. Два тижні тому мала перенесла застуду, а за тиждень до того розповідала, що якась там дівчинка у школі прийшла вся в зеленці. Я собі до голови не брала, бо вітрянка у Насті вже була, але видно, її ослаблений імунітет дав збій, і зараз сидить моя дитина вся у зелену крапочку (у нас зеленка в якості маркера, щоби знати, коли перестане випати, а так змащую бороплюсом, герпевіром і олійкою чайного дерева) і страждає, що ще тиждень школи не побачить.
Ми з чоловіком також не мали вітрянки, минулого разу якось пронесло, може і на цей раз пощастить. Маємо від попередньої вітрянки "герпевір", мабуть будемо під"їдати у якості профілактики (там якраз ще термін придатності не встиг закінчитись :girl_crazy: ).

Може хтось знає, з якого моменту рахується інкубаційний період - 21 день від моменту першого висипання чи від моменту коли проходить 5-6 днів від останніх?
Дитина є найбільш заразною за день до того, як її має обсипати і аж до 6-го дня після останнього нового прищика. З дня контакту з хворою дитиною у цей проміжок і відраховують 21 день. У вашому випадку, оскільки діти живуть разом, краще відраховувати три тижні від 5-го дня останньої висипки.
Хоча моя Настя перший раз захворіла аж через 25 днів після спілкування з "вітряночною" двоюрідною сестричкою, яку обсипало наступного дня. Вже тішились, що пронесло, а тут такий "облом"...

mamaNata
23.11.2010, 11:43
У вашому випадку, оскільки діти живуть разом, краще відраховувати три тижні від 5-го дня останньої висипки
Ну от я так логічно і розмірковувала. Тепер точно невідомо наскільки то затягнеться:girl_sad:

successful
23.11.2010, 12:54
я хворіла вітрянкою в 17 р, більше ніхто абсолютно не був нею хворий - просто так взяло і обсипало

і я взимку хворіла на вітрянку, заразилася стоячи на балконі (над нами жила сім-я , де було 2 малявки і вони якраз були хворі вітрянкою, але ми про це тоді не знали..) вискочив перший прищик біля підборідка, я думала, що то "просто прищик", взяла його і здерла (на тому місці й маю зара міні-шрамик), і протягом години мене вже всю обсипало, саме більше їх було на руках, ногах спині і шиї. температури не було, загальне самопочуття не погіршилося, тільки було досить некомфортно якось цілих 2 тижні.

сніжна
18.12.2010, 19:25
дівчатка, підкажіть будь-ласка: скільки в реальності днів у ваших діток трималася підвищена температура та тривав період "свіжої" висипки під час вітрянки?

kati
18.12.2010, 19:37
скільки в реальності днів у ваших діток трималася підвищена температура та тривав період "свіжої" висипки
Температура то все таки індивідуально напевне( в нас 2 дні і не вище 37.8) а чипе у всіх 5 днів.,просто самих пухирців може бути більше/менще

Ука
18.12.2010, 19:44
ще б воно пам'яталося...
спробувала відновити по жж.
В Дарці минуло дуже легко і дуже швидко, хоча сипало сильно і недовго. За 2 тижні була в школі, і то я її вдома "дотримувала" інкубаційний період.

В молодших, які пішли "потягом", принаймні 4й день ще сипало. Далі записів в жж на цю тему немає :)

mamaNata
18.12.2010, 20:23
дівчатка, підкажіть будь-ласка: скільки в реальності днів у ваших діток трималася підвищена температура та тривав період "свіжої" висипки під час вітрянки?
Ми як раз закінчили ніби (бо ще старший не перехворів, хоча ще третій тиждень попереду - може ще захворіти). Одним словом старша доця мала на другий день темп.37,4 один день, висипки - 5 днів (за два тижні пішли до школи), через два тижні середній син - темп.37,3 один день, висипало теж 5 днів, аде більше ніж старшу, через два тижні найменша без температури, висипало 3 дні і всього десь коло 20 прищиків, навіть не всі перетворилися на пухірі. Два тижні вже пройшло, ось чекаю, чи старший захворіє, хоча вже більше місяця в постійному контакті з вітрянкою. Ось так в нас.

МарянаК
20.12.2010, 22:30
Ромчик мав вітрянку без температури, але першу добу сильно свербіло його, на 5 день перестало сипати, вдома протримала чесно три тижні, Андріанця захворіла на 10 день після Ромчика, в два рази більше висипало, і три дні мала температуру (зато не свербіло її нічого) ну і паралельно з вітрянкою нам вилізло два кутніх зубчика - так наклалось :)

svoboda
21.12.2010, 16:34
Старший заразився в садочку, і, коли симптомів ще не було, але він вже був заразний, ми святкували його ДН в Ашані, зранку він ще пішов в басейн, після якого ми побачили перші прищі -так що заразили дітей немало... Вітрянка пройшла з доволі великою висипкою, але не свербіло, т-ра була перші 2 дні невисока.
Молодшій було два місяці, думали "авось пронєсьот", але ж ні - через два тижні також почалась вітрянка. Дуже переживали, але мала перенесла напрочуд легко - пару прищиків на голові і т-ра перший день.

Monny
26.12.2010, 16:36
Краще вже хай би дитина перехворіла поки мала, бо я чула, якщо воно вже в дорослому віці починаеється, то може бути дуже небезпечним.
В мене батько перехворів свинкою вже коли дорослий був (я вже народилася), то після того, вони так не змогли дитину ще одну народити.

Tutuka
27.12.2010, 09:08
якщо воно вже в дорослому віці починається, то може бути дуже небезпечним.
Я тільки тиждень тому вийшла на роботу після вітрянки, ми з чоловіком на пару заразились від малої. Враження - незабутні: два дні приступи мігрені, на третій почало морозити, піднялася температура, позапухали лімфовузли, боліло горло, шия і вся щелепа. На поясниці з"явилося щось таке, як кропивниця, викручувало руки-ноги, а спину - найбільше. На ранок температура впала і повилазили перші прищі, небагато, але великі, навіть на яснах були. Вони не те, що чесалися, пекли, враження було, що на сонці обгоріла.
Потім ще чотири дні сипало, прищів було більше, але вже не такі великі і не болючі, температура скакала, але ми її не відчували, хіба що очі "світилися".
Лікарка виписала гропринозин у кінських дозах, протиалергійні і німесил (більше нічого біль у суглобах не знімало, а ламало так, що ночами вити хотілося). Днів п"ять ми з чоловіком лежали штабелями, потім поступово попустило, хоча у мене ще кості час від часу крутить, але вже терпимо.
Таких жахів, як пишуть в інтернеті, щоб прищі без просвітку, або ускладнення, щоб аж до реанімації забрали, у нас з чоловіком не було. Можливо, через противірусні, які ми чемно пили днів п"ять, далі - як згадали, бо стало легше. :)

mirishka
27.12.2010, 13:28
Краще вже хай би дитина перехворіла поки мала, бо я чула, якщо воно вже в дорослому віці починаеється, то може бути дуже небезпечним.
Моя сестра мала вітрянку два рази, в дитинстві і другий раз вже доросла під час вагітності, лікар сказав що тепер так буває. Добре що на дитинку вітрянка не впливає.

сніжна
27.12.2010, 13:57
лікар сказав що тепер так буває
у 4 людей зі 100 імунітет на вітрянку не виробляється узагалі. Найчастіше це трапляється, коли захворювання протікає у надзвичайно легкій формі

Tutuka
27.12.2010, 15:28
У нашої малої була повторна вітрянка. Першого разу гірше себе почувала, зате прищів було менше, а цього разу - навпаки: хандрила тільки один день, високої температури не було, зате все тіло пообсипало.

Chamomile
20.01.2011, 13:40
як би то не було страшно, але це дитяча хвороба, і перехворіти треба нею в дитинстві. У мене була вітрянка в 23 роки. Червень місяць, остання сесія, я за дружку на весіллі... А тут на тобі - уся в зеленці.
Дзвоню в поліклініку, щоб викликати лікаря, питають що з мною, кажу - вітрянка, то у відповідь чую: "це доросла поліклініка" :girl_haha:

Леді_І
20.01.2011, 14:59
Зараз хворію вітрянкою.... спочатку мала.. а від неї я... це відчуття не передати... я ледь витримувала перші дні... навіть обезболюючі не допомагали... все тіло в ранках... зараз підсихають... та боюсь, щоб слідів не лишилось... :(

Raven
21.01.2011, 10:34
Я хворіла вітрянкою майже одночасно з кором, коли мені було 17 років. Одного ранку я прокинулася в прищиках з водичкою, а моя сестра без неї. Лікарака сказала, що в сестри кір і вона прийде через тиждень, коли ми поміняємося. Вітрянку я перенесла тяжко, в мене спухло горло всю обкидало. По стінах драпалася. А від кору була потім температура 40 і я бачила літаючих слоників.:girl_wink:

Tutuka
21.01.2011, 11:28
боюсь, щоб слідів не лишилось...
Ні на мені, ні на моєму чоловікові ніяких слідів нема, хіба що червоні плямки довго трималися, навіть зараз ще декілька видно (минуло більше місяця). Ми змащували їх бороплюсом і олійкою чайного дерева, а знайома - тільки герпевіром (але відразу, ще коли прищі були свіжими), також все гарно зажило.

successful
21.01.2011, 12:13
зараз підсихають... та боюсь, щоб слідів не лишилось...
Нехай собі спокійненько підсихають, Ви їх не чіпайте. Я коли хворіла, то одну "свіжу бульку" здерла і маю шрамик. Від пару здертих "підсушених прищиків" залишилися ледве-ледве помітні сліди. Я мазюкала лише зеленкою і трохи марганцівкою.
Бажаю швидше одужати!

Raven
21.01.2011, 13:42
В мене на лиці пару ямок лишилося. Їх не видно, проблеми виникають при нанесенні тональника і пудри, як недодивлюся в крапочку ходжу.

SORRI
22.01.2011, 10:54
В мене дитина перехворіла в 5 років,принесла з садочку.В нас не було високої температури,але це чухання,то щось!!!!Вона біднесенька так чухалася-то просто жах!!!Наші жахіття закінчилися як тільки моя кума(вона медик),сказала що під час вітрянки добре приймати щось протиалергічне:діазолін,супрастин...і т.д.Нам дуже допомогло.

Леді_І
22.01.2011, 12:08
Перші кілька днів я не знала де себе подіти... думала не витримаю... здавалось, ще б раз пережила пологи, аніж такі муки... ані німесил, ані лоратидин і супрастин,здавалось, не допомагали... хоча невідомо, якби без них...
зазвичай я терпляча... але тут жити не хотілось, в повному розумінні... а дивитись на себе взагалі не могла... хотілось під душ і змити тисячі цих жахливих бульбашок...
не дарма кажуть, що вітрянка для дорослого - страшна і небезпечна хвороба... і я відчула це на собі... вдруге я б не витримала такого... і ворогу не побажаю...

карапуз
22.01.2011, 20:23
думала не витримаю... здавалось, ще б раз пережила пологи, аніж такі муки.
А я захворіла вітрянкою, у день пологів :girl_crazy:. Ото, вже "кайфанула", по повній :connie_pull-pigtail .

Oliusia
23.01.2011, 20:02
Мій чоловік теж захворів віртянкою,вдруге.Хворів в 5 років і тепер в 35.
обсипало добряче,тішусь,що нема температури,і переживаю,щоб не почалась "чесотка".

zetta
24.01.2011, 11:21
от i до нас добралась вiтрянка. почувае себе доця наразi не погано ii бiльше турбуе зовнiшнiй вигляд ))то маемо зеленого мухоморчика бо обсипало порядно i те все в зеленцi .

hrystusja
24.01.2011, 11:47
В нас весь район горить вітрянкою і садочки і школи. Всі сусідські діти хворі. Боюсь за свого малого)

irushka
24.01.2011, 11:52
Боюсь за свого малого
Моєї коліжанки старший син зі садку приніс вітрянку, то менший теж захворів, йому було 4 місяці. Менший переніс легше, ніж старший. А моя Катя в 4 міс. після контакту з вітрянкою не захворіла, бо була на ГВ. Сподіваюсь, що вас омине, будьте здорові!

hrystusja
24.01.2011, 11:56
А моя Катя в 4 міс. після контакту з вітрянкою не захворіла, бо була на ГВ
Та мій малий теж на грудному, але в сусідки мала також 4 місяці і також на грудному і захворіла. Тому і розпереживалась.

Raven
24.01.2011, 15:21
Моя менша племінниця теж була на грудному, коли заразилася від старшої і перенесла тяжче ту вітрянку.

mashynka
08.03.2011, 12:59
А ми захворіли вітрянкою власне тоді коли в мене молочко в грудях закінчилося. Може і співпадіння. Перенесла легко, невисока температура 2 дні, не лежала взагалі. Багато пила. Любила коли їй розмальовувала зеленкою цяточки :). Гірше переніс тато (він не хворів в дитинстві). Ну і мені було важко тим, що в мене були перші безсонні ночі (за 2,2 роки), бо без ГВ з хворою дитиною вночі ваааажко ... як виявляється :)

Lavazza
08.03.2011, 13:25
Ми теж хворієм вітрянкою. Почалося з доньки - температура, головний біль і не дуже сильний висип. Через 2 тижні захворів син і чоловік. В малого температури навіть не було, висипало десь так само, як і старшу. Як ускладнення має лімфаденіт - дуже збільшилися лімфовузли на голові, можливо через те, що кілька найбільших прищів він роздер якраз на голові. А може ще якась супутня інфекція, важко сказати, бо з однієї сторони нема ніяких симптомів другої хвороби, а з іншої - ми не так давно повернулися з інфекційної лікарні, мало там що.
В чоловіка вітрянка складно протікає, дуже сильно болить голова, температурить і обсипало з ніг до голови.

Tanjywka
09.03.2011, 16:55
Мій синок хворів вітрянкою десь в 2 рочки, в садочку був карантин. Я дуже рада, що перехворів в такому віці (легше протікає). Хвороба пройшла без ускладнень, правда, від нас захворів чоловіка брат (йому 14 років), то попав в лікарню (з високою температурою і висипом).
А в нас залишилась на згадку, невелика ямочка на носі:girl_smile:

SoLana
05.04.2011, 17:52
Ох! І до нас добралася ця "місіс" вітрянка. Хворіє старшенький. Тепмература була не високою -37,5 десь днів зо 2. Тепер тільки зеленіє.... Мала на ГВ, і я в дитинстві хворіла, тобто імунітет є. Але не дуже переживаю, ну як захворіє то "жопадєлать??" Що цікаво, так це те, що минулого року дітки моїх коліжанок похворіли на вітрянку і я свого Сашка до них пхала, а він не захворів. Відать цього року імунітет дав слабинку...бо перед вітрянкою соплив тиждень.

aknelitta
05.04.2011, 18:13
ось що я вичитала
новонароджені перших двох місяців життя мають пасивний материнський імунітет, пізніше вони стають сприйнятливими. Тому максимальне число захворілих припадає на вікову групу 2-4 років.

Neytasa
05.04.2011, 18:19
Мій малий під час першої епідемії в садку не хворів, а на другий рік зразу захворів, через пару днів і доця якій тоді рік був, захворіла, хоч ще на ГВ були.... Але крім висипки і не високої температури нічого страшного не було.... з переляку давала малому гропринозин, малій імунофлазід, зеленкою зовсім не мазала, тільки герпевіром...

Женічка
14.11.2011, 11:14
дівчатка, при вітрняці батькам на скільки часу дають лікарняний?

SoLana
14.11.2011, 11:21
дівчатка, при вітрняці батькам на скільки часу дають лікарняний? На 14 днів а там по ситуації можуть продовжити

Katrin
16.01.2012, 22:59
От і до нас завітала вітрянка. Спочатку мене це тішило, бо дитяча хвороба і ми нею захворіли в 4роки 4 міс, але зараз я вже просто вимучена від неї, а про малу і говорити нема що-на ній живого місця немає. В перший день- пару прищиків, проте з другого дня і до сьогодні... мені легше сказати, де їх немає, хоча тут я помиляюсь, не легше-вони всюди.. Сьогодні 4 день хвороби, тем-ра 38,4-38,9. Капризує постійно :girl_cray::8: Сподіваюсь що пік хвороби ми вже перейшли...

SoLana
17.01.2012, 10:13
каже вітрянка,що другий раз,я питаю таке може бути?каже що може
А може перший раз не вітрянка була?

SOSKA
17.01.2012, 11:03
А може перший раз не вітрянка була?
та прищики були такі самі як перший раз,і в малого теж такі,ну і лікар дивилася(лікар перевірений,хороший спеціаліст).Кажуть що просто перший раз була легка форма.

zlatovlaska
17.01.2012, 15:10
таке може бути?
Може бути. Знайомий хворів у дитинстві а потім в 36 чи 37 років разом з дитьом захворів.

Katrin
21.01.2012, 23:43
Потрохи вітрянка наша відступає (непросто то все проходить в нас, температура трималась 38,8 протягом 6 діб).
Цікавить питання, хто як приводив шкіру до порядку після вітрянки?
В малої тільки на лиці було 96 прищиків (як порахувала- самій дурно стало, що доводиться терпіти моїй красуні), відповідно зараз вони потрохи проходять, але проблеми я бачу, що вже будуть зі шкірою і зі слідами від прищиків, бо як я не намагалась їй пояснити, що здирати не можна, все одно поздирала в деяких місцях. Розумію, що здерті прищі-то клеймо на все життя, але можливо комусь щось допомогло.:girl_blush2:

SoLana
21.01.2012, 23:51
що вже будуть зі шкірою і зі слідами від прищиків
В малої після вітрянки залишилися такі темні плямки, були досить довго (6 місяців приблизно), хоча мала і не здирала прищиків. Потім зникли самі по собі.

HOPIC
21.01.2012, 23:59
моя знайома використовувала спеціальні гель від рубців, але не знаю, чи дітям таке можна(((

Katrin
22.01.2012, 00:00
В малої після вітрянки залишилися такі темні плямки, були досить довго
Тобто Ви нічого взагалі не робили? Не знаю, щось наразі воно все так не гарно виглядає, може це тому що зовсім свіже....
Прочитала, що контрактубексом мажуть ще, правда тут як пощастить- комусь допомагає, комусь не дуже

SoLana
22.01.2012, 00:03
Тобто Ви нічого взагалі не робили?
Ні, абсолютно, але я знала, що то вона не роздерла прищиків, плямки залишилися переважно на попі, думаю контакт з водою. Але зараз і сліду немає. Коли є такі рубці, тоді вони можуть залишитися.

shkodnica
23.01.2012, 13:26
в мене шраміки полишалися(((малою ще було, розчісувала. Діткам треба нігтики коротко постригти, і не купатися, бо рознесеться по всьому тілу геть

Ука
23.01.2012, 14:50
Розумію, що здерті прищі-то клеймо на все життя, але можливо комусь щось допомогло.
Дарця моя один сильно роздерла на чолі, то слід залишився - така прикольна ямка. а від тих, що тільки роздерла, а потім не рухала - сліди посходили самі

Капризуля
23.01.2012, 21:46
Минулого року сама хворіла, багато начиталася форумів, переважно люди пишуть, що якщо перехворіти в такому ранньому віці, то плямки з часом зникають. На рахунок кремів - я мазалась якоюсь мазюкою типу аналог Контрактубекса. В мене на тілі такі білі плямки полишалися, і на лиці кілька дірочок. Мене хватило десь на 2-3 місяці (рекомендовано 6), бо в кожну ту плямку треба було мінімум 4р в день втирати гель, на то йшло купа часу. Помітного ефекту не було. Ще мазала олійкою чайного дерева, ще поки були прищі, і потім сліди від них, говорять, прискорює загоєння
Так шо якщо тільки плямки, великих дірочок немає - то все буде ОК!

kati
23.01.2012, 22:19
але проблеми я бачу, що вже будуть зі шкірою і зі слідами від прищиків

у вас тільки проходить висипка...не переживайте так, от побачите пройде троха часу і шкіра вирівняється..залишитись ямочка може хіба від роздертого дуже виликого прища...
В мого сашки як була вітрянка, то найбільше на спині- реально місця живого не було..як тільки посходили прищи ми одразу на море поїхали- він як роздягався вся спина була синьо-фіолетова, а ще як виходив з солоної води-взагалі капець...Я не встигла і поміти як під час віддиху спинка стала вся рівного чоколядового кольору!

В мене в дитинстві була вітрянка-мама казала що я поздирала все що можна- але маю одну єдину міточку на пузіку

HOPIC
23.01.2012, 22:28
але маю одну єдину міточку на пузіку
моя міточка на пузіку - шрам розміром 1,5 на 0,5. я тиждень ходила, не знаючи що в мене вітрянка і періодично здирала прищі (добре, що решта на голові були, то волосся прикрило).

Ljolik
01.02.2012, 16:44
І в нас вітрянка. Лишила сьогодні старшу вдома, бо вчора щось вона мені виглядала так, ніби збирається захворіти. Сьогодні зранку її вже обсипало. Подзвонили до вчительки щоб попередити, виявляється це вже не перший випадок в класі.
Ну посидимо місяць вдома, і так в такі морози не дуже погуляєш. Але в старшої завтра ДН, в середньої в неділю... і все накрилось мідним тазіком.
Ну і чоловік в дитинстві не хворів вітрянкою, цікаво, які шанси заразатись вітрянкою у віці за 30.

shkodnica
01.02.2012, 17:07
Ну і чоловік в дитинстві не хворів вітрянкою, цікаво, які шанси заразатись вітрянкою у віці за 30.
мій тато захворів від мене коли йому було за 40. Дуже важко переносив, височенна температура, і довше виздоровлював.

Андріана
01.02.2012, 17:10
які шанси заразатись вітрянкою у віці за 30 великі! Чоловіка кум тепер в 31 від дитини заразився, правда легко переніс, але не факт що ваш точно захворіє)

Dobra
01.02.2012, 20:12
Ну посидимо місяць вдома, і так в такі морози не дуже погуляєш. Але в старшої завтра ДН, в середньої в неділю... і все накрилось мідним тазіком.
Все як про нас. Старша захворіла на саме ДН меншої.
Добре хоч сидження вдома співпало з морозами. Правда ми 2 тижні до цього приймали гомеопатичний препарат, куплений в аптеці, і перебіг вітрянки був дуже легкий, за виключенням однієї ночі і зуду. ЇЇ лише раз висипало.

Tutuka
01.02.2012, 22:46
А чому місяць? В моєї малої від початку хвороби до закінчення висипки минуло десь 5-6 днів, потім ще контрольний тиждень - і все. До речі, також на сам день народження, ми в неділю попакували цукерки для однокласників, а в понеділок її обсипало, нічого, прекрасно все відсвяткували пізніше.
Вона взагалі мала ту вітрянку два рази, , після другої ми з чоловіком і захворіли. . Одночасно, важко, з температурою, викручуванням костей і головним болем, свербіння - це вже так, байки було порівняно з тим всім, лежали двоє штабелями, а мала по нас скакала. Можете дати чоловікові гропринозин (нам виписала лікарка, можна приймати і для профілактики) або герпевір, якщо і не мине його та болячка, то хоч є шанс, що мине без ускладнень.

Ljolik
01.02.2012, 23:01
А чому місяць?
Бо наразі тільки старша захворіла, вона то за 2 тижні піде до школи, а я вдома ще з двома лишаюсь :).

Smille
02.02.2012, 00:06
ооо, вітрянка у дорослого - це ще та штука))) особливо проблематичним для мене було те, що зеленкою треба мазюкатися. діти розфарбовані, це навіть весело, ми навіть фоткались! Зараз як передивляються знімки, то так ім смішно))
а в мене температура була дуже висока.
Всім хочу порадити перевірений засіб при вітрянці - порошок Делаксин. Розводите у воді і обробляєте висипання. Першим ділом швидко свербіж зніме! І гарно підсушує, так що і без зеленки можна обійтися.

Олюська
26.06.2012, 15:46
Хтось давав якісь антигістамінні препарати при вітрянці? В нас старша то свербіння перенесла нормально - вона розуміла, що не можна чіхатись, а Юстинку, бідну, так обсипало, а воно ж маленьке ще, чіхається. переживаю, щоб на личку не поздирала.
Що можна дати з протиалергічних і взагалі воно знімає свербіж?

kozhuk
26.06.2012, 15:52
Ми торік (малий) перехворіли. Дуже ефективно допомагала олія чайного дерева. Тільки треба не розмазувати скрізь, а тільки на сам пухирець. І ще треба олією звичайною розвести.

Надя К.
26.06.2012, 16:31
Що можна дати з протиалергічних і взагалі воно знімає свербіж?
Я обом своїм давала лоратидин зранку і ввечері. Через півгодини після прийому таблетки, діти переставали шкрябати прищики і взагалі забували за них.

Олюська
26.06.2012, 16:58
Я обом своїм давала лоратидин зранку і ввечері.
Старшій доні лікарка приписувала Супрастин. Як думаєте, можна його дати?

Stanislava
26.06.2012, 18:16
І ми приймали лоратидин, мала навіть не відчувала свербіжу, все пройшло добре, а ще мазали маззю меновазан поверх зеленки. Мали всі троє вітрянку на паску:girl_devil: В мене то була внутрішня, зверху мало прищиків, а тепер маю проблеми з горлом, ті прищики осіли на трахеі, горлі.

Mriynytsya
27.06.2012, 11:15
Я відхворіла відтрянкою в 25 років. Думаю, навіть би і не знала, що це була власне вітрянка, бо тих пару пухирців за весь період і фактично відсутність підвищеної температури можна було взагалі проігнорувати. Але знала, що в знайомого вітрянка, то чемно звернулася до лікаря і відсиділа карантин вдома. Дуже боялася підхопити, бо в дитинстві не хворіла і начиталася про всякі ускладнення в дорослому віці, а обійшлося все так просто)

Надя К.
27.06.2012, 12:40
Старшій доні лікарка приписувала Супрастин. Як думаєте, можна його дати
Ми теж спочатку давали супрастин, але щось він нам не допомагав. А от лоратидин для нас виявився дієвішим.

Олюська
27.06.2012, 15:15
Ми теж спочатку давали супрастин, але щось він нам не допомагав.
Справді недієвий. Дала наніч 1/4 таблетки супрастину - дитина цілу ніч крутилась і чіхалась. А лоратадин... в неті в інструкції пише, що з 2-ох років...
І щось би хотіла на ніч дати, бо обсипало з ніг до голови жахливо, ще й як на зло, всі такі великі водянисті:(

nalia
27.06.2012, 17:25
В мене доця сьогодні також вітрянкою захворіла, то лікар порадила давати феністил

Laja
27.06.2012, 17:46
Я перехворіла в 12 років. І то був жах. На тілі тих пухирців було так багато. Дуже переживала чи воно все зійде. Але на щастя все впорядку.

Женічка
24.10.2012, 20:32
у Насті вітрянка. ждьом, що Сашко скаже, мій улюблений педіатр сказав, що цілком можливо, що не зачепить малого на фоні нашого ГВ. мені вже самій цікаво.
Настю тільки сьогодні почало сипати, поки не багато і не температурно, ттт, далі побачимо.

Lamara
24.10.2012, 21:07
Мій середній підхопив вітрянку в садочку. Якось спокійно він її пережив, не дуже чесався, правда висипало конкретно, живого місця не було, хоч пензликом повністю замальовуй.
В старшого сина вітрянка вилізла аж на 20 день (вже думала же пронесло, ага, щас).
В доні на 21. Їй на той час було майже 11 міс, практично на ГВ, педприкорму лиш трішки, і я думала що вже іі не буде. Перенесла досить спокійно, капризувала, але враховуючи липневу жару (в нашій кімнаті біля +30 вночі:8: )- то мої діти перенесли ту заразу на ура.
п.с. ніяких ліків не давала, оскільки помочі від них практично нема, а печінку грузити не хотіла

Іруня
24.10.2012, 21:20
А що мається на увазі "захворів на 20-тий день"? Тобто, захворіла перша дитина, і аж на 20-тий день друга?
А скільки триває ця хвороба? І скільки часу треба бути ізольованими від колективу?

Ука
24.10.2012, 21:57
І скільки часу треба бути ізольованими від колективу?
2 тижні після появи останніх пухирців - так нам казали
захворіла перша дитина, і аж на 20-тий день друга?
десь так - інкубаційний період

сніжна
24.10.2012, 23:10
скільки триває ця хвороба? І скільки часу треба бути ізольованими від колективу?
інкубаційний період- 21 день ( до 21 дня) з дня контакту із заразним хворим. Заразний період- за день до появи першого висипання і ще 5 днів після появи останнього прищика. Оскільки зазвичай дитинку сипе біля 5 днів, то в загальному заразний період становить біля 2 тижнів ( 1-2 дні до появи висипу+ 5-6 днів висипу+ ще 5 днів після появи останнього прищику). 21 день відраховується від контакту у заразний період ( тобто якщо цей контакт щоденний, то 21 день відраховується від одного дня до появи висипань і аж до 5 дня після появи останнього прищика - фактично в загальному це може становити біля 35 днів ( в цей період ): 1+21 або 1+5+5+21- +-)
Від колективу дитинку відокремлють аж до 6-7 дня після появи останнього пухирця ( одних діток сипе 3 дні. інших- 7). Тому в загальному карантин від інших- два тижні. Два тижні - це середній час і тривалості хвороби ( може бути меншим, а може і більшим, особливо, якщо накладається на фоні зниженого імунітету ще бактеріальна інфекція)

HOPIC
24.10.2012, 23:25
в моєму місті прийти до школи мені дозволили аж через 1,5 міс після появи першого прищика, такі перелякані були дільнича і вчителька в школі. братові взагалі в садочок мусили робити іншу довідку, ніж записано в карточці, бо за словами дитсадкової медсестри "мамочки не поймуть що дитина вже більше не заразна і піднімуть бучу"

Іруня
25.10.2012, 12:12
Дівчата, а чи означає це, що якщо мої діти були в контакті з хворими на вітрянку і не захворіли, то вони отримали якийсь пасивний імунітет і вже ніколи не захворіють на цю хворобу?

WildWind
25.10.2012, 13:57
Дівчата, а чи означає це, що якщо мої діти були в контакті з хворими на вітрянку і не захворіли, то вони отримали якийсь пасивний імунітет і вже ніколи не захворіють на цю хворобу?
В мене брат в дитинстві перехворів на усі "дитячі" хвороби, я на жодну. Хоча спали в одній кімнаті. Тепер, коли я вагітна, лікарка заборонила мені спілкуватись з дітьми взагалі, особливо ті що в садочок/школу ходять, тобто з вересня. Сказала що в дитинстві може в мене імунітет і був сильний, але ніякого пасивного імунітету я на ті хвороби не набула.
П.С. От читаю цю тему, і навіть на базар боюсь зараз вийти..

Ljolik
25.10.2012, 14:14
Минулого року в нас троє дітей перехворіли на вітрянку (найважче хворіла найменша), а чоловік, який в дитинстві не хворів, так і не заразився. Я так розумію, він все таки якимось чином той імунітет набув раніше, але без зовнішніх проявів хвороби.

сніжна
25.10.2012, 16:17
якщо мої діти були в контакті з хворими на вітрянку і не захворіли, то вони отримали якийсь пасивний імунітет і вже ніколи не захворіють на цю хворобу
ні. пасивний імунітет вони не отримали.Пасивний імунітет можуть мати малюки до 6 міс. і то лише при умові, що їх мама хворіла вітрянкою- тоді вони отримують внутрішньоутробно частину її антитіл, які після 6 міс. поступово зникають.
той імунітет набув раніше, але без зовнішніх проявів хвороби
можливо, людина вже колись перехворіла вітрянкою, але у легкій формі ( можливо, були якісь одиничні висипання без підйомів Т , яким ніхто не надав значення. а це була вітрянка і т.п.). У мене батько стверджує, що у дитинстві він не хворів вітрянкою ( як і в дорослому віці). Ми з братом у дитинстві хворіли- він від нас не заразився. Коли хворів вже його онук, я все-рівно не ризикнула діда до нього підпускати (хоча я думаю, що в дитинстві мій батько певно мав вітрянку, просто вона протікала у нього легко і непомітно).

якщо мої діти були в контакті з хворими на вітрянку і не захворіли
а коли у вас був контакт? Вітрянка фактично починає бути заразна лише за день до появи висипу . Якщо контакт був за два дні- велика ймовірність не заразитися .

карапуз
25.10.2012, 16:36
Не хочу Вас засмучувати, але ймовірності, що вони вже ніколи не захворіють на вітрянку, немає.
Моя сестра у дитинстві перехворіла вітрянкою, а я ні. Зате заразилася вітрянкою від доньки, коли мені було тридцять :connie_pull-pigtail .

Пасивний імунітет можуть мати малюки до 6 міс. і то лише при умові, що їх мама хворіла вітрянкою- тоді вони отримують внутрішньоутробно частину її антитіл, які після 6 міс. поступово зникають.
У мене взагалі була така історія, яку навіть лікарі не знають як коментувати :girl_in_dreams:. Перші прояви вітрянки з"явилися у мене у день , коли я народила Мартинка і декілька разів його погодувала. А, він на вітрянку, так і не захворів.

Іруня
26.10.2012, 09:23
а коли у вас був контакт? Вітрянка фактично починає бути заразна лише за день до появи висипу . Якщо контакт був за два дні- велика ймовірність не заразитися .
І за день до висипу, і в день висипу ).
В нас просто в садочку зараз бушує вітрянка. В молодшої в групі за тиждень ще троє захворіло. В старшої - 1-2 дітей ( в тому числі Настя Женічки ). Тому, контакт з хворими у нас дуже тісний.

solomka
26.10.2012, 11:09
Розкажу яка ситуація з вітрянкою була у нас. Ще коли доня ходила в садок в їхній групі майже всі діти перехворіли на вітрянку. Я свою водила, думала нехай краще в дитячому віці перехворіє. Але не так сталось, як гадалось - вона і ще 2 діток не захворіли, хоча контакт був кожен день. Натомість захворів молодший, хоча він міг тільки інколи зайти в роздягалку до малої. Вдома діти весь час були разом: бавились, обнімались, цілувались. Я кожен день ввечері оглядала її тіло, сподіваючись знайти прояви вітрянки. Але їх не було, можливо 2-3 прищика, яким я не надала значення і не змащувала зеленкою. Тепер навіть незнаю чи то вона так зовсім легко перехворіла, чи то в неї не було вітрянки.

сніжна
26.10.2012, 12:46
за день до висипу, і в день висипу ).
В нас просто в садочку зараз бушує вітрянка.
значить, ще не прийшов "ваш час". Деякі дітки успішно переживають вітряночні буми у садку,а підхоплюють її лише у школі чи у зрілому віці. У мене 2-річний племінник свого часу був у контакті з моїм малим у день висипу , але вітрянку не підхопив тоді. Зараз ходить у садок- будемо бачити, як справиться із садочковою. До речі, ми ще коли відвідували підготовку до школи, у нас у групі теж була вітрянка ( ми навіть сиділи з одним із таких хлопчиків за спільною партою). Але тоді вітрянка багатьох діток минула. А от в першому класі ( коли у їх початковій школі не було хворих на вітрянку і в контакті з такими людьми ми не були), вітрянку звідкись підхопили ( підозра лише не один шлях- жили у багатоквартирному будинку і в нашому під їзді в той час троє діток були з вітрянкою, хоч ми з ними і не контактували).
з"явилися у мене у день , коли я народила Мартинка і декілька разів його погодувала. А, він на вітрянку, так і не захворів.
мабуть, Мартинко всиг отримати антитіла, які вже формувалися у вашому організмі у інкубаційний період ще до появи зовнішніх проявів хвороби+ грудне молоко одразу з народження теж з антитілами.

Іруня
06.11.2012, 09:47
І все таки, вітрянка нас не оминула :). В неділю замітила у Єви перший прищик за вушком ( з характерною водичкою всередині ). В понеділок цей прищик тріснув і з"явилась така впадина. І появилося ще 2-3 малюсінькі прищика ( теж на шиї ). Ну а сьогодні, на 3-тій день хвороби, я нарахувала 52 прищика:girl_sad:. Температури нема і не було.
Єдина проблема: це все діло у нас свербить... Дівчатка, чим помогти дитині від зуду? Чи потрібно мастити якимось антисептиком? І чи можна нам купатися?
Старша поки що здорова :).

Фіяна
06.11.2012, 11:21
мої всі троє перехворіли вітрянкою у березні-квітні цього року, старша (7 років) зі школи принесла, спочатку висип з'явивися в неї, через 2 тижні в середульшої (2 роки) і в найменшої (3 місяці) - повне ГВ, до того ж я вітрянку в дитинстві мала. Наш педіатр каже, що "мамин імунітет" у випадку з грудними малюками працює лише до 2 місяців.

найважче перенесла 2-річна дитина - температура, шалений зуд і ціла купа великих прищів, - реально "живого місця" не було.
Свербіж знімали "Псилобальзамом", дієво і "безколірно", в результаті не розчухали жодного прищика.
якщо комусь треба, можу половину тюбика віддати

Олюська
06.11.2012, 11:37
на рахунок купання: ми один раз купалися під час вітрянки - вже коли водянистих пухирців не було, але ось-ось тільки зійшли. Просто було літо, спека, діти сильно пріли і, мені здається, що свербіж від того ще підсилювався. Якихось ускладнень після купання не зауважила. А взагалі лікар казав, що купати доки все не зійде не можна. Хоча в книжках читала, що навіть треба, щоб послабити свербіння.

Magnit
06.11.2012, 12:00
Наша лікар якраз дозволяла купати дитину під час вітрянки. Ще до води додають трохи соди, щоб свербіж зняти.

Vероніка
06.11.2012, 12:25
чим помогти дитині від зуду? Чи потрібно мастити якимось антисептиком?
Читала, що є дієвий засіб проти зуду Каламін-лосьон (http://www.calamine.ru/), ніби добре знімає подразнення. Єдиний недолік - висока ціна.
Дівчата, а ви мастите прищики зеленкою? Недавно прочитала все можливе про вітрянку, в т.ч і Комаровського, а то підозрювала у малого, але обійшлось. Пишуть, що зеленка - це просто для підрахунку нових прищів, лікувальної діїї вона не має.:unknown:

Анута
06.11.2012, 13:27
лікувальної діїї вона не має
а яку лікувальну дію при вітрянці ви очікуєте? Повилазять всі прищі, підсохнуть і повідпадають. Лікувати то їх не треба.
Зеленка підсушує і фарбує для "моніторингу". Можна підсушувати і мурашиним спиртом (він не фарбує)

сніжна
06.11.2012, 17:39
найважче перенесла 2-річна дитина
от що цікаве запримітила: у книжках пишуть, що чим менша дитина, тим легше перенесе вітрянку. Але на практиці так далеко не завжди: у моєї коліжанки минулоріч двоє діток були хворі на вітрянку- старша 7-річна донька перенесла легко, а на 3-річному сину "живого місця " від висипу не було. У іншої теж двоє дітей- старший син переніс досить легко, а 2-річна донька- складно. У третьої коліжанки вітрянку підхопила 13-річна донька ( до речі, до того успішно минула усі вітряночні періоди у садку та початковій школі- там її вона не зачепила). Але у 13 років дитина теж перенесла її досить легко.

SoLana
06.11.2012, 17:58
старша 7-річна донька перенесла легко, а на 3-річному сину "живого місця " від висипу не було.
Тоді в нас виключення з практики :). Минулого року син (8 років) перехворів вітрянкою, мав день температуру - 37,5, кон'юктивіт, і не багато прищиків, які його не турбували, після нього акурат "як книжка пише" захворіла донечка, на той момент їй було 1 рік і 10 місяців, без підвищеної температури, без зуду також, але прищиків було дуууже багато. і цяточки після тих прищів були довго, десь до 6 місяців.

AdFeja
13.11.2012, 14:02
Наша лікар якраз дозволяла купати дитину під час вітрянки.

Нам лікарка теж казала, що під час вітрянки можна купатися, але не зловживати цим.

Анута
13.11.2012, 15:47
певно не розтиратись рушником, а лише злегка промокати. Бо пороздираються всі пухирці.

Lyaska
22.12.2012, 22:44
Будь- ласка підкажіть, в дитинки вітрянка нам 2,5 місяці. Хто з таким стикався??? Прищиків багато, темп. висока, жарознижуючі не на довго знижують темп. їх можна лише кожних 6 год. давати і тільки 1 раз через 4тири год. Наш педіатр виписав Вібуркол і жарознижуючі, коли вище 38,5. Але то така маленька дитина,ми в паніці!! Хто що підкаже?

Женічка
22.12.2012, 23:00
дві, три нічки і дні - і піде на спад. Тут нічим не зарадиш. Не панікуйте. Все буде добре, за тиждень згадуватимите, як страшний сон.

Lyaska
22.12.2012, 23:09
Але шо з тою теип. робити? коли в ночі була 39,4 то прикладала холодне до голови і під пашки,педіатр сказав що як не спаде то в лікарню,але тоді спала. Але в інфекційну лікарню ви самі знаєте шо то таке. Якби жто вже старша була дитинка, ато таке маленьке!!! Це мій рідний племінник, але він мкні як моя дитина. Я вже аж спухла від сліз.
Перша на вітрянку захворіла я, мені 32 роки.В мене пройло дуже легко без темп. в мене може було 50 прищів. потім моя сестра в тої що маленька дитинка, сестрі 33 роки, в неї було може від сили 10 прищів. А тепер маленький, але в нього купа прищів і темп.

---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:08 ----------

Вибачте що з помилками, ледве бачу клавіатуру...

Galin Max
23.12.2012, 10:38
нам "швидка" колись радила свічки "анальдім" - це той самий анальгін з дімедролом, що колять в лікарні чи та сама "швидка". Маленькій дитині півсвічки в дупку і температура спаде максимум за півгодини - то для крайнього випадку, коли ніщо не допомагає. Ну і мусите перетерпіти і перечекати.
А в інфекційному буде таке ж саме, тільки з вдвічі більшим стресом і ще якусь біду хапнете

Пупсик
23.12.2012, 11:59
Вибачте що з помилками, ледве бачу клавіатуру...
І вище носа. Дитинці потрібні позитивні емоції. Трошки часу і догляд і все буде ок. В інфекційну я б не спішила, краще лікаря додому

Lyaska
23.12.2012, 14:17
Дякую всім за підтримку!!!дуже допомагає морально.Та лікар постійно на звязку, то наш хресний. То вже сьогодні 5 тий день висипає, а темп. 2гу ніч і 2гий день. Ті прищі що вискочили в середу вже підсохли, а деякі стали більшими, більше набрали. Не знаю чи то норм. В мене деякі ставали більшими, але так як іх було мало то так не замітно було. Та і шо дорослий, то дорослий. Хоча мало б напевно бути навпаки з тою хворобою. Сьогодні вже виписав нам Ацикловір, 1 табл. На 4тири розрізіти, потовкти і давати. То противірусний припарат.

Galin Max
23.12.2012, 17:23
а деякі стали більшими, більше набрали
в нас теж було кілька здоровенних, а тепер і не видно, де були :) (малий півроку тому хворів)

Lyaska
23.12.2012, 17:51
А скільки вашому? Скільки днів сипало? Взагальному банато було?

ясюня
23.12.2012, 19:23
Моя доня перехворіла вітрянкою якраз на ень народення у 3 роки. Висипки було багато і температура високою трималась десь днів 4. Пили противірусні. Мастили прищики герпевіром (сказала лікарка що вітрянка і герпес - родичі), феністил-гелем - щоб не свербіло так, і легенько зеленкою відмічали перші три дні прищики, щоб бачити чи інтенсивно ще висипає. Теж деякі прищики набирали більше. Головне - не здирати струпики. Як перестало висипати нові - десь на 5-ий день, дитина вже бавилась - як здорова. Був такий маленький життєрадісний плямисто-зелений леопардик. Все пройшло, не залишивши сліду. Бажаю і вашій малечі швиденько одужати і знову стати гарнюнею!

Lyaska
23.12.2012, 19:26
Дякую за такі позитивні історіі!!!

Sonne
05.01.2013, 15:17
Моє старше чудо принесло заразу з садку. Перенесла відносно легко, 3 ночі погано спали, руки цілу ніч тримала. А тепер, рівно через 2 тижні, захворіла менша. Вже 4 день сипе, особливо шия і лице, на ній реально живого місця немає. Останні два дні температура 39,5, погано збивається. Сьогодні лікарка пропонувала в інфекційну під крапельницю лягати. Я відмовилася, бо мала достатньо п"є. Призначили таблетки Герпавір, Супрастин. Прищі обробляти зеленкою, мазати Тирозуром. Я просто холодна, і це називаєтьмя малі діти легше переносять вітрянку??!!! Якщо б я знала, що так буде, то точно зробила б щеплення проти вітрянки. Це при тому, що в Мартусі 1 прививка за все її маленьке життя. Дівчата, хоч щось можна зробити, щоб зменшити рубці після вітрянки?????!!!!!

сніжна
05.01.2013, 19:16
щоб зменшити рубці після вітрянки?????!!!!!
якщо дитина не здирає прищики, рубців не залишається.
малі діти легше переносять вітрянку??!!!
не завжди. Це дуже індивідуально. У двої моїх сусідів молодші дітки переносили важче за старших . А в коліжанки донька в 13 дуже легко перенесла.
то точно зробила б щеплення проти вітрянки.
щеплення від вітрянки , яке не так давно у нас можна зробити як рекомендоване у платних клініках, ще не зовсім вивчене. Тобто ще пройшло не так багато часу від часу впрвадження вакцини (не лише у нас), щоб визначити можливі наслідки у майбутньому ( для цього потрібен не один рік). Так само не визначена достатня ефективність щеплення.
Ось на цю тему цікава стаття: Примерно в 1995 г. появилась вакцина от ветрянки, содержащая живой вирус. Обычно живые вакцины делают из "диких" вирусов, которые выращивают таким образом, чтобы они не могли вызвать заболевание. Как и природные вирусы, они способны размножаться в теле человека, хотя предполагается, что они не могут по-настоящему вызвать болезнь. Однако смягчение симптомов не означает, что организму не наносится никакого вреда. Существует множество примеров, когда инфекции незаметно вызывали повреждения внутренних органов, обнаруживаемые спустя многие годы.

Обычно вирус ветрянки проникает в организм ребенка через рот или нос с капельками слизи при кашле находящегося рядом носителя. Это означает, что вирус контактирует со слизистой оболочкой и запускает иммунный ответ. Включив этот первичный "сигнал тревоги" иммунной системы, вирус попадает в лимфатическую систему, где находятся дополнительные защитные линии организма. Наконец, после того, как у организма было достаточно времени подготовиться, вирус получает допуск в кровоток и важные органы. Но к этому моменту иммунная система, благодаря ранним сигналам со слизистых оболочек и лимфатической системе, работает на полную мощность, и обычно способна защитить важные органы от поражения вирусом.

Теперь сравним этот сценарий с тем, что происходит, когда организм встречается с вакцинным вирусом. Слизистые оболочки обойдены. Лимфатическая система обойдена. Вирус получил немедленный доступ в кровоток и к важным органам. Эволюционная мудрость трудилась в течение миллионов лет, чтобы избежать подобной ситуации!

Никто толком не знает о долгосрочных последствиях такого нестандартного воздействия вируса. Поскольку прививка нова, нет долгосрочных данных. Фактически, нет и данных даже предположить, что через десять лет иммунитет от прививки будет достаточным для защиты от болезни. В противном случае люди остануются подверженными ветрянке во взрослом возрасте, когда риск осложнений болезни во много раз выше!

Нет доказательств, что маленькая девочка, получившая прививку от ветрянки, позже, став матерью, сможет передать своему ребенку защитные антитела, предотвратив его болезнь в младенческом возрасте, когда та опасна. И, как это было со всеми существующим на рынке вакцинами, к производителям данной вакцины не предьявляется требований по выявлению долгосрочных болезнетворных эффектов этих биологических агентов. Насколько мне известно, ни один производитель вакцин никогда не регистрировал данные о здоровье привитых позднее 90 дней после прививки.

Sonne
06.01.2013, 12:43
Як можна не здерти прищики, якщо вони скрізь і їх сотні??? Дитина ж ходить в туалет, хоч зранку і ввечері потрібно переодягнути. Дитина їсть, плаче, соплі течуть, а просто під носом 7 прищів. От одягалися, на шиї біля вуха був величезний струп, я дуже обережно зашпилила волосся заколкою, щоб не засохло разом з ним, за 5 хв. Дивлюся, а на тому місці вже ямка. Дитина вдень не чухається( даю супрастин), вночі вдягаю рукавиці і руки притримую. Але все чую не вбережу:( Хтось користувався лосьйоном сікальфат? Як враження?

kati
06.01.2013, 12:50
В дітей рідко коли лишаються рубці після оспинок, диттяча шкіра дуже швидко оновлюється ,,на відміну від дорослих,тому не переживайте.Можна контрактубексом мастити одразу по свіжих шрамиках,мало б також пришвидчити загоювання

Bogdanka
06.01.2013, 13:56
Хтось користувався лосьйоном сікальфат? Як враження?
ми користувались
вартий уваги
то Авене
були задоволені
але Катя добре написала, для загоєння рубців я б взяла контрактубекс

сніжна
07.01.2013, 20:00
можна не здерти прищики, якщо вони скрізь і їх сотні???
то ризик рубців є лише при здиранні найбільших прищиків ( як правило, це ті прищики, які вискакують першими і їх не є так багато). Якщо випадково зачепите звичайні- слідів не залишиться.

Sonne
08.01.2013, 16:12
В нас ті найбільші, вже по 2 разу затягуються. Навіть не хочеться вже думати, що буде в результаті:(. Я собі до кінця життя не пробачу, що одразу не дала Герпавір, а лише на 3 день, а до того лише Гропринозин, який нам нічого не допоміг. Взагалі вражена, що такі малоефективні методи, як зеленка в нас досі настільки широко використовуються і рекомендуються лікарями. Справа, мабуть, в ціні. Шановні мами, якщо вашим дітям трапиться захворіти на вітрянку, одразу використовуйте Сікальфат або Каламін лосьйони. Це реально дієвий спосіб допомогти своїм рідним! Зеленка при лікуванні вітрянки -це кам"яний вік просто. Вона не допоможе, якщо буде важкий перебіг. І одразу Герпавір! Шкодую, що так довго зволікала. То тепер настроююся на довге і нудне лікування шрамів. Чи може хтось має досвід в лікуванні ямок після вітрянки гелем Дерматикс?

vchitelka
08.01.2013, 16:58
Знайома лікар своїй дитині мастила висипку Фенистилом, а не зеленкою. Казала, що зеленка взагалі ні до чого. Минуло без жодного сліду (дівчинці 10 років). Перебіг, щоправда, був легкий.
Та й рубці не залишаються в малят, шкіра регенерує :)

сніжна
08.01.2013, 17:14
Фенистилом, а не зеленкою. Казала, що зеленка взагалі ні до чого
феністил- це гель, дія якого в основному спрямована, щоб зняти зуд ( полегшує його). зеленка вітрянку не лікує і особливо на підсушування прищиків не впливає .Просто зеленка є "маркером", який дозволяє прослідкувати появу нового висипу. І встановити той день, коли висипання припиняються. Від цього строку відраховується ще 5 днів , на протязі яких дитина є заразною для оточуючих.

Sonne
08.01.2013, 18:00
рубці не залишаються в малят, шкіра регенерує
лишаються, тут на форумі повно дорослих, які хворіли немовлятами і мають кратери на обличчі

Ljolik
08.01.2013, 18:31
Мої малі мали вітрянку рік тому, наймолодша (на той час 6 міс) перенесла найважче. В неї декілька сусідніх прищиків зливались в один величезний, коли ті прищі здирались, то лишались дирочки, які потім знову покривались кіркою і відпадали. Виглядали ті ранки страшнувато, але зараз ніяких кратерів на місці тих величезних прищів немає. Просто є такі маленькі плямки світлішої шкіри, за рельєфом вони взагалі не вирізняються. Тих плямок лишилось кілька. Спеціально тільки що оглянула середню, в неї на шиї один прищик натерся до комірця і утворився величезний нарив, зараз навіть сліду немає. Нічим ті сліди не мазала.

Nata
08.01.2013, 19:41
У мене на щоці є дві дірки від прищів, я хворіла у 6 років і казала мама що здерла на щоці прищики.

Sonne
08.01.2013, 23:36
зараз навіть сліду немає
Ох, дякую! Аж настрій покращився!

Seshat
08.01.2013, 23:46
мій знайомий (20 років) недавно перехворів вітрянкою - слідів майже немає:girl_yes2:

SoLana
09.01.2013, 00:01
Просто є такі маленькі плямки світлішої шкіри, за рельєфом вони взагалі не вирізняються
В малої були досить довго плямки такі темно коричневі ( пів року точно), особливо на попі, а потім зникли. Теж нічим особливо не "бавилась", та й хвороба протікала не важко, її не турбували прищики, температури не було (мала перехворіла в 11 місяців), але прищів було дуже багато, хоча лишень ззовні, на слизовій не було. Я перехворіла вітрянкою у віці 6 місяців, за словами мами перенесла важко (мала понижений імунітет ще від народження), мама окрім зеленки і рукавичок на руки нічим мене не лікувала, маю цяточку таку мацюпусіньку мєджу глаз :)

Orysynka
09.01.2013, 12:26
я хворіла вітрянкою десь в5 місяців . мене заразив мій старший брат .(((та він завжди якоюсь заразою в дитинстві ділився) але цікаво що разом зі мною тою какою хворіла моя мама в 24 роки) їй то було найважче

cjomcjomka
10.01.2013, 18:10
А скажіть, будь ласка, при вітряній віспі на скільки часу дають лікарняний листок?

Януся
10.01.2013, 18:20
братовій давали на 21 день.

Лідочка
10.01.2013, 18:23
які хворіли немовлятами і мають кратери на обличчі
О Боже, ви так все розписуєте, так драматизуєте, що хтось подумає, що вітрянка, то якась смертельнонебезпечна хвороба, після якої залишаються якісь кратери:scare:

Я перехворіла вітрянкою в 9-му класі - маю дві ямки - одна на виску і одна на чолі. Уродом через те не почуваюся:d23: Не все так страшно:)
В вас дитинка маленька в неї взагалі ніяких слідів з часом не буде. (п.с. в мене був дууууже важкий перебіг)

сніжна
10.01.2013, 20:14
при вітряній віспі на скільки часу дають лікарняний листок?
на дорослого- до 10 днів, а потім можуть продовжити ще. Взагалі немає встановленого законодавством строку листка непрацездатності саме при вітрянці. Застосовується загальне правило - від 5 до 10 днів. А взагалі,термін перебування визначає лікар. Оскілька вітрянка є небезпечною для оточуючих, то вираховують по середньому- 5 днів+5 днів ( тобто 5 днів на висип і 5 днів- небезпечний період після закінчення висипу). Тобто лікар може видати на 5 днів, а потім - ще продовжити на 5 , а потім ( при необхідності)- до 30 днів ( але тут рішення приймається вже завідуючим). В той же час, лікар має право одразу відкрити лікарняний на 10 днів.

---------- Додано в 18:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:03 ----------

братовій давали на 21 день.
коли вона сама хворіла ( тобто лікарняний на дорослого) чи лікарняний на дитину ( і сама братова на вітрянку раніше не хворіла)? Листок тимчасової непрацездатності видається згідно Інструкції , чинної в редакції 2012 року.

---------- Додано в 18:14 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

маю дві ямки - одна на виску і одна на чолі
я хворіла у 3 рочки- маю одну непомітну ямку на лобі. Мій малий ( вітрянка була у 6) має одну малопомітну ямку на вусі та два білих малопомітних сліди ( плямки) на тому місці, де були перші найбільші прищі ( він їх називав "королівськими"). Ніяких страшних кратерів не залишається. Вітрянка- це не натуральна віспа, яка сто років назад псувала наших предків.

cjomcjomka
12.01.2013, 21:21
Ну що ж, *трєтья часть марлєзонского балєта* - почало обсипати Сергійчика. Отже, в хаті двоє плямистиків... В понеділок маю сходити до лікарки по довідку для Дми, а потім ту ж лікарку додому викликати. Дай Бог, щоб малявка переніс так же легко, як Дмитро. Бо як мучиться бідолаха чоловік - дивитись тяжко.