КПК

Показати повну версію : Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6

Галинка
29.09.2008, 22:07
Україночка, поділіться секретом де купуєте нитки для в"язання. Може хтось знаєте місця, де дешево і великий вибір?

Ykr@inochk@
30.09.2008, 07:50
Україночка, поділіться секретом де купуєте нитки для в"язання. Може хтось знаєте місця, де дешево і великий вибір?

Я купую у нас на базарі (вже правда давненько останній раз був) , там досить великий вибір, а що до ціни, то порівняти ні з чим - більш ніде не дивилась, а так від 6 грн. і вище.

Lika
16.10.2008, 20:54

Я завжди купую нитки у магазині на вул.Пекарській (на початку, у Призмі, на 2-му поверсі). Там реально дешевше і вибір гарний.

Kasia
20.10.2008, 13:09
Тутука,а скільки рамка коштує в багетці наприклад ваших картинок? І чи ви знаєте де купити олівець для розкреслення полотна?

Tutuka
21.10.2008, 11:37
Тутука,а скільки рамка коштує в багетці наприклад ваших картинок? І чи ви знаєте де купити олівець для розкреслення полотна?

Та єдина рамка, яку я замовляла в багетній майстерні біля церкви Юра, потягнула щось 150 гривень, але то було три роки тому, зараз вони подорожчали.
Для картинки з бебіком на початку року заспівали взагалі 200-250, на вернісажі просили набагато менше, але паспарту треба було замовляти в іншої людини, а мене час підпирав, тому я у "світі паперу" купила рулон паперу для паспарту і ножик для картону, а в найближчому сувенірному - якусь картинку з рамкою потрібного розміру (обійшлася у 25 чи 30 гривень, звідти ж рамка для пташок :) ). Як я вирізала той овал, і скільки перевела паперу - краще промовчу... :suicide:
Потім всі "грішки" прикрила мереживом, вийшло досить терпимо. Так що паспарту все-таки краще замовляти окремо, але не в останню хвилину.
А олівчики я беру в магазинчику біля пам"ятника Грушевському, можна брати традиційний, а можна і типу гелевої ручки, як у мене. Він дорожчий - я брала за 16 гривень, але малює краще. Єдине, що відразу лінія виходить дуже бліда, потім трошки більше проявляється. До мене поки дійшло, то я мало стержень не роздавила, так тиснула! :xaxa:

Kasia
21.10.2008, 12:15
добре дякую я гляну, але як там була останній раз біля Грушевського в мене склаолося враження, що магазин закривається, полички були майже пусті.

Tutuka
21.10.2008, 12:22
Шкода... Я недавно проходила біля нього, ще здивувалася, що над входом величезна вивіска сусіднього банку. :(
Тоді ще можете глянути на Зеленій, також непоганий магазин.

вишиванка
09.11.2008, 23:52
Де такі дешеві?
Взагалі я практикую вишивки за склом і без. Краще мені подобається без, але коли повністю зашиті. От зберусь скоро і покажу, якщо хочете?
я по 3.20 останній раз бачила недалеко від Галицького базару (точно не знаю яка вулиця), але казали що буде по 3.50.
А ще там де палац щастя у Львові, там є магазин і тм нитки по 3.40, бо так кругом вже по 4 грн.
Звичайно, що хочимо.:clapping:

Ykr@inochk@
09.12.2008, 09:27
Оце любі львівяночки поцупила :ninja:з форуму Domivka для небайдужих до вишивання.

Попереджую - це заготовка. тобто там треба буде не тільки вишити але й підігнати та позашивати/попришивати манжети, комір і бамбончики (чи як їх правильно назвати. Ті штуки що пришиваються спереду біля коміру..)
Точної адреси не знаю але потрапити туди можна так:
На кінцевій зупинці трамваю №3, 9а ( та що в центрі на пл.Соборній) стаємо обличчям до бару "Таверна". Воно знаходиться на куті перехрестя вул. Ів.Франка і вул.Пекарська (якщо не помиляюсь). Переходимо дорогу і чимчикуємо по тій Пекарській до бару "Призма". Він буде знаходитись з лівої сторони. Це приблизно 100-200м від вул. Ів.Франка. (для орієнтування - з правого боку маємо пройти аптеку "Едельвейс"). Ось на другому поверсі цього бару-кафе і причаїлась маленька крамничка з необхідним для Вас крамом. Там є заготовки і для чоловічих і для жіночих сорочок, різних кольорів, різні схеми, нитки і т.п. і т.д. Продавець там - надзвичайно мила та приємна жіночка.
Успіхів!

Olenka
21.01.2009, 18:14
Заходила в магазинчик на Пекарській.
Нитки не купила, бо не знала які мені номери треба, була там проїздом, але вони ще 4,8
Але, що там прикольне є, так це заготовки для вишитих сорочок (чоловічі, жіночі і для дітей, і навіть для новонароджених) і для слюнавчиків. Ціни також помірні. Чоловіча і жіноча сорочки по 137грн., дитяча 74.
Вставляю їхній каталог, але ціни трохи вищі.
http://img223.imageshack.us/img223/451/vyshyvkaresizefi7.th.jpg (http://img223.imageshack.us/my.php?image=vyshyvkaresizefi7.jpg)

левиця
22.01.2009, 00:40
Заходила в магазинчик на Пекарській.
Нитки не купила, бо не знала які мені номери треба, була там проїздом, але вони ще 4,8
Але, що там прикольне є, так це заготовки для вишитих сорочок (чоловічі, жіночі і для дітей, і навіть для новонароджених) і для слюнавчиків. Ціни також помірні. Чоловіча і жіноча сорочки по 137грн., дитяча 74.
Вставляю їхній каталог, але ціни трохи вищі.
http://img223.imageshack.us/img223/451/vyshyvkaresizefi7.th.jpg (http://img223.imageshack.us/my.php?image=vyshyvkaresizefi7.jpg)
А ці схеми йдуть відразу з викройками? Дівчатка, може хтось вміє вишивати жіночі сорочки. То можливо показали б мені? Будь ласка.:clapping:

Olenka
22.01.2009, 01:04
А ці схеми йдуть відразу з викройками? Дівчатка, може хтось вміє вишивати жіночі сорочки. То можливо показали б мені? Будь ласка.:clapping:
Там готова сорочка з вставкою аїди для вишивання. Є навіть кілька моделей. Мені сподобалася така з вирізом (глибоким трикутним) на грудях. На місці жіночка допоможе підібрати взір. Дуже приємна продавець.
Kasia дякую за точку!!!

Анута
22.01.2009, 01:26
Оленко, дякую за інфу!
доречі, хотіла спитатись якими інет магазинам и ти користуєшся? (може є якийсь де я ще не була :) ) і які відгуки про їхню роботу?

Olenka
22.01.2009, 02:03
Оленко, дякую за інфу!
доречі, хотіла спитатись якими інет магазинам и ти користуєшся? (може є якийсь де я ще не була :) ) і які відгуки про їхню роботу?
Мир Рукоделия (http://www.rukodelie.com.ua) - досить великий вибір, нижчі ціни, доставка після 150 грн. (вже після 200 грн :( ) безкоштовна, накопичувальна знижка. Завжди передзвонять уточнять, повідомлять про відправку. Доставку я робила поштою. Оплачую банківським переказом. Можна на пошті післяоплатою. Знаходяться в Києві. Що мені сподобалося: що я замовила товар і забула оплатити і поїхала віпочивати, ціни на сайті піднялися, вони мені предзвонили, запитали чи замовлення актуальне, потім через 2 тижні відправили мені товар по старих цінах.
Крестомания (http://www.krestomania.net) - вибір нормальний, ціни дорожчі, особливо на нитки. Знижки не мають. Гроші пересилала на карточку. Доставка тільки поштую, але фоткають тобі посилку на пошті і електронкою скидають. Спілкування поштою і аською. На сайті можна продати свої роботи.
Але тут зручний інтерфейс, можна побачити свої замовлення, які ти робив і є кошик бажань (скидаєш, що подобається).

Анута
22.01.2009, 02:11
ясно, а в мене з крестоманією був казус, тому зараз ставлюсь дещо з пересторогою. хоча вибір у них гарний. доречі в них є накопичувальна система, яка згодом і дає знижки.
найкраще в мене співпраця склалась з http://za-rukodeliem.com.ua (http://za-rukodeliem.com.ua/)
швидко і оперативно. я завжди замовляла з доставкою автолюксом, а останній раз мені не спішно було і замовила з доставкою поштою (це якраз перед НР було). я сподівалась отримати своє замовлення десь так після 10-го числа, але вже 5-го вранці воно мене чекало на пошті (3-4 субота-неділя були).
ще знаю з п"ять інет-магазинів, але в них не замовляла, тому нічого сказати не зможу :)

Юстуся
25.01.2009, 19:55
Дівчатка привіт.Ниточки по 5гр.на базарі Південному Пасаж 51 (1 поверх).Гарний магазинчик для рукоділля.І ще я замовляла через інтернет магазини http://www.hobbyshop.com.ua/ i za-rukodeliem.com.ua дуже сподобалось.Замовлення получила через 8днів.Замовляла через почту.

Lika
27.01.2009, 12:14
Дівчаточка! Була сьогодні на Пекарській - у "Призмі", ДМС по 4,80 грн, а ще продають по пів-моточка (по 2,50 грн)! При мені дівчинці зо 20 мотків розмотували.

Kasia
27.01.2009, 13:31
опа. нічого собі. мені теж треба по пів моточка. по картиник маю вишити малесенькі. а кольорів 59 шт!!! цікаво чи то реально так купити???

левиця
27.01.2009, 18:19
Все. Завтра вже їду на Пекарську. Ниток дуже треба, ще й по такій ціні.

Натуся
28.01.2009, 13:59
Дівчаточка! Була сьогодні на Пекарській - у "Призмі", ДМС по 4,80 грн, а ще продають по пів-моточка (по 2,50 грн)! При мені дівчинці зо 20 мотків розмотували.
Кому ближче до Південного,то там теж в торговому Пасажі (номер потім точно ше скажу)на першому поверсі DMCпо 4,80 і польські по 3,00 грн.Та івибір великий і продавець приємний :)

Kasia
28.01.2009, 14:02
мені цікаво. напишіть де конкретно.

Holly
31.01.2009, 11:05
Продаю нитки для вишивання нові ДСМ - №890-3шт., №320 - 1шт., №504 - 4шт. та Ariadna - №665 - 1шт., №670 - 1шт., №564 - 1шт., №579 - 1 шт., №551 - 1 шт. Разом 13 моточків за 35 грн.

Olenka
31.01.2009, 13:56
Я також маю деякі номери по кілька штук, бо якось просила маму щоб мені купила, потім чоловіка, а потім купила сама і виявилося, що вони теж :)
Можу обміняти, або продати
маю такі DMC
210, 309, 310, 500, 501, 738, 740 (971), 741, 746, 772, 818, 842, 899, 945, 3747, 3817, 3827

Kasia
31.01.2009, 20:05
за скільки продаєте. мені 4 номери підходять.

Olenka
01.02.2009, 01:52
за скільки продаєте. мені 4 номери підходять.
За що купила, за то і хочу продати: 4 грн. Але спускаю на маршрутку, інакше вам не цікаво буде? :)

Юстуся
01.02.2009, 19:51
Дівчатка,була на Південному(Пасаж" №51)там теж продають ниточки DMC по 2 метри є великий вибір.Ціна 1.85.Цілий моток 5.30.

Kasia
02.02.2009, 10:55
ой ой а де то ПАСАЖ? то з виговського заходити?

Оленка а де живете? бо не впевнена що вам підходить продати мене4 номери. може хтось на всю партію зголоситься.

Olenka
02.02.2009, 12:43
Оленка а де живете? бо не впевнена що вам підходить продати мене4 номери. може хтось на всю партію зголоситься.
Мені все одно як продавати, бо в мене і так лежить. Дивіться щоб вам було зручно. Я живу біля пологового медінституту.
Але з цього тижня починаємо ходити на заняття з малим, то будемо і в центрі і біля церкви Юра, і напевно біля в р-н Володимира Великого.

Анута
08.02.2009, 20:41
звітуюсь: була в тому магазинчику в Призмі. Дуже приємна жіночка там. Також вражають картини на стінах. Поцікавилась в неї за багетку, бо ті картини дуже гарно оформлені. Даю наводку: в Магнусі на першому поверсі багетна майстерня. З того, що я побачила на стінах магазинчика - дуже гарно оформляють!

Kasia
08.02.2009, 21:38
була На Південому - нитки найшла тільки по 5,5. Опишіть детальніше де на Південому поливинки моточків продають??

Olenka
08.02.2009, 21:52
була На Південому - нитки найшла тільки по 5,5. Опишіть детальніше де на Південому поливинки моточків продають??

Ви хочете половинки моточків купити? Я вам можу купити на Пекарській по 2,50 і в четвер віддати зі своїми.

Kasia
09.02.2009, 10:27
дякую Оленка. але мені крім ваших 4 - зе треба 55 !!! то ж не будете мені там стояти і кілька годин їх мотати.
але дуже вам вдячна за поміч.
направду.

думаю вже скоро то Пекарської і сама дойду. Бо власне ті нитки 55 +4 ваших - то треті в черзі картинки.

най ті 2 початі дошию.:xaxa::xaxa:

Olenka
09.02.2009, 11:42
дякую Оленка. але мені крім ваших 4 - зе треба 55 !!! то ж не будете мені там стояти і кілька годин їх мотати.
але дуже вам вдячна за поміч.
направду.

думаю вже скоро то Пекарської і сама дойду. Бо власне ті нитки 55 +4 ваших - то треті в черзі картинки.

най ті 2 початі дошию.:xaxa::xaxa:
Ну стояти точно не буду там, бо там дуже накурено (на першому поверсі кафе), але якщо продавець погодиться, щоб я їй залишила номери і вона сама відмотає - то без питань. Мені не важко: я в декреті і близько живу.

Kasia
09.02.2009, 12:09
ні Оленко дякую, бо то власне не терміново абсолютно.

Юстуся
10.02.2009, 12:37
Дівчатка нА ПІвденному" Пасаж" знаходиться біля магазину з іграшками у виді піраміди,що зразу біля садочку.(біля "Новинки")Перший поверх №51.Але там не по половині,а по 2 метри 1.85.І ще там роблять з Вашоі фотографії(з диску) схему і можна вишивати.
Дуже гарно ще оформляють картини на вул.Коперніка 51 (у подвірі).http://s43.radikal.ru/i102/0902/8c/c56444abef58t.jpg (http://s43.radikal.ru/i102/0902/8c/c56444abef58.jpg)http://s56.radikal.ru/i151/0902/aa/2958eedcaeadt.jpg (http://s56.radikal.ru/i151/0902/aa/2958eedcaead.jpg)
Може хтось знає де можна купити готові набори фірми DIMENSIONS(крім інтернет-магазинів)?

Kasia
10.02.2009, 13:25
А СКІЛЬКИ КОШТУЄ ОФОРМЛЕННЯ? такої картинки як у вас з ведмедиком?

скажіть дівчата хто вищивав ведмедтків Тедді? як ви ті ворсинки вишиваєте? як будь чи чітко по схемі. бо їх на схемі капець скільки:8:

мамочка
10.02.2009, 13:38
І ще там роблять з Вашоі фотографії(з диску) схему і можна вишивати.

А скільки таке задоволення коштує? А нитки теж там підбирають?

Анута
10.02.2009, 15:22
дівчата! хочу звернути вашу увагу на "зробимо схему з вашого фото".
одразу поцікавтесь скільки часу займає це "виготовлення", плюс попросіть подивитись на вже якусь готову. Вони можуть робити звичайнісінький прогон в програмі (я теж вам таке можу зробити і цілком безкоштовно :) ). На ЯКІСНУ (наголошую на цьому) схему витрачається дуже багато часу! Якісна схема від прогону відрізняється як мінімум тим, що ви побачите коли її вишиєте.
Як розрізнити прогон: досить багато кольорів, ДУЖЕ багато одиночних хрестиків. Коли будете вишивати прогон - будете сварити все на світі, потратите багато часу і грошей на нитки, а результат вас зовсім не потішить.
тому з такими пропозиціями будьте дуже обережні!
З.І. якщо цікавить більше - десь в неті бачила вишивання "прогонів" і там вже реально бачиш що до чого. можу пошукати знову при потребі.

Анютка
10.02.2009, 15:45
Ну стояти точно не буду там, бо там дуже накурено (на першому поверсі кафе), але якщо продавець погодиться, щоб я їй залишила номери і вона сама відмотає - то без питань. Мені не важко: я в декреті і близько живу.

Оленко, то у цей славнозвісний магазин потрібно заходити з кафе? Бо я сьогодні туди намилилась, хочу щось приглянути на сорочечку для похреснички

Анута
10.02.2009, 15:59
Оленко, то у цей славнозвісний магазин потрібно заходити з кафе? Бо я сьогодні туди намилилась, хочу щось приглянути на сорочечку для похреснички
хоч я і не Оленка, але відповім за неї :ninja:
заходите в Призму (кафе - вхід такий півкруглий) і одразу зліва гвинтоподібні сходи наверх. як чуть підняти очі - вивіска "Товари для рукоділля - 2 поверх". Обережно підіймаєтесь, бо сходи високі і дещо круті, там на кшталт балкончика. Проходите мимо столиків (їх здається 3) і бачите "вікно" обвішане прегарними картинами, привітну паню і довкола неї всілякі моточки і ниточки :)

Анютка
10.02.2009, 16:12
дякую, Ануточка :):):):):) за таке детальне пояснення, тепер точно не заблукаю :clapping::clapping::clapping::clapping:

Olenka
10.02.2009, 23:47
дівчата! хочу звернути вашу увагу на "зробимо схему з вашого фото".
одразу поцікавтесь скільки часу займає це "виготовлення", плюс попросіть подивитись на вже якусь готову. Вони можуть робити звичайнісінький прогон в програмі (я теж вам таке можу зробити і цілком безкоштовно :) ). На ЯКІСНУ (наголошую на цьому) схему витрачається дуже багато часу! Якісна схема від прогону відрізняється як мінімум тим, що ви побачите коли її вишиєте.
Як розрізнити прогон: досить багато кольорів, ДУЖЕ багато одиночних хрестиків. Коли будете вишивати прогон - будете сварити все на світі, потратите багато часу і грошей на нитки, а результат вас зовсім не потішить.
тому з такими пропозиціями будьте дуже обережні!
З.І. якщо цікавить більше - десь в неті бачила вишивання "прогонів" і там вже реально бачиш що до чого. можу пошукати знову при потребі.

Анута права на всі 100%.
У мене є також програмка, яка може зробити схеми з фото. Але справжню схему зробити не так легко, і щоб воно вийшло найбільше схоже до фото треба більше 50 кольорів...

Набори Dimension бачила біля себе на Личаківський в магазині, завтра зайду гляну, що там є і скільки коштує.

Кася, а що за ворсинки? щось я не розумію. хочу вишити малому на альбом ведмедика, але не бачу там ворсинок. Чи ви маєте на увазі поодинокі хрестики?

Анута
10.02.2009, 23:55
Кася, а що за ворсинки? щось я не розумію. хочу вишити малому на альбом ведмедика, але не бачу там ворсинок. Чи ви маєте на увазі поодинокі хрестики?
я так підозрюю, що мова йде про бек, який дає зображенню ведмедика "мохнатості" Є люди, які кажуть що це трохи мороки. Сама не вишивала, тому мені особисто сказати нічого

Kasia
11.02.2009, 11:01
так як написала Анюта. то так званий бек. в мене ведмедики мають 2 схеми -одна з хрестиками, інша -хрестики з контурами.
контури легко вишити в 1 ниточку , допустимо носика щоб видно було, а от оту мохнатість по схемі.:confused:

Юстуся
11.02.2009, 12:22
Особисто я таке фото не робила,але бачила,що замовляли.Вони для реклами зробили фото дівчинки в одній рамочці,а в другій те саме вишите.Схожість є.Щоб зробите таке фото початкова ціна від 45гр.
Рамочка з ведмедиками коштує 70гр.Вона простенька без паспарту.Але це було перед Новим роком.Цю "махнатість" я вишиваю довгенько,стараюсь чітко по схемі.Результат того вартий.

Kasia
11.02.2009, 12:41
дякую. бачу оформлення дуже дороге. доведеться самостійно таки.
а мохнатість за 2 дні, напевено почну вишивати. то розкажу.

Olenka
12.02.2009, 13:14
Хто питав про набори Dimension?
Була в магазинчику на Личаківський, є 3 штуки: вовки, квіти і півень (той півень робиться обємним), малюнки нанесені на полотно.

Юстуся
12.02.2009, 19:32
Дякую питала я,але вовків не вишиваю,півника теж,а що за квітки?

Юстуся
13.02.2009, 14:29
Підскажіть будь ласка якщо замовляти через інтернет-магазин http://www.krestomania.net/shop/184.html,то вони хочуть спочатку гроші чере банк,а я ніколи так не замовляла.Хтось знає той процес?Дякую.

Анута
13.02.2009, 15:20
Підскажіть будь ласка якщо замовляти через інтернет-магазин http://www.krestomania.net/shop/184.html, то вони хочуть спочатку гроші чере банк,а я ніколи так не замовляла.Хтось знає той процес?Дякую.
так, вони працюють лише по передоплаті.
в принципі я завжди купую по передоплаті і проблем не було. і так виходить ще й дешевше.
метод оплати обираєте зручний для вас - в них їх багато (від вебмані до поповнення карткового рахунку через банкомат).
в них є ще форум і там можна для себе уточнити все, що цікавить ;)

Olenka
13.02.2009, 15:35
Підскажіть будь ласка якщо замовляти через інтернет-магазин http://www.krestomania.net/shop/184.html,то вони хочуть спочатку гроші чере банк,а я ніколи так не замовляла.Хтось знає той процес?Дякую.
Анута мене випередила.
Але я крестоманії не люблю.
Пару сторінок назад, ми з Анутою ділилися враження про інет-магазини з рукоділлям.

Анута
13.02.2009, 15:38
а в господині За рукоделієм сьогодні уродини :)
доречі, мені цей магазин найбільше подобається ;)

Ljolik
13.02.2009, 16:00
Підскажіть будь ласка якщо замовляти через інтернет-магазин http://www.krestomania.net/shop/184.html,то (http://www.krestomania.net/shop/184.html,%D1%82%D0%BE) вони хочуть спочатку гроші чере банк,а я ніколи так не замовляла.Хтось знає той процес?Дякую.
Замовляла один раз в них, більше без крайньої потреби не буду :n:. Дуже довго не надсилали замовлення, на листи взагалі не реагували. Зарухались тільки коли на форумі їхньому написала.

Olenka
13.02.2009, 16:11
Дівчата, хочу похвалитися.
Вирішила я вишити весільну метрику. Але там крім DMC, потрібно було ще нитки іншого виробника і камінчик у формі подвійного сердечка. Знайшла я сайт, в Америці, де то продають, думаю замовлю, бо як раз товариш в Америці, щоб привіз. А коли порахувало суму то пише: доставка до України 3$. Я думаю цікаво, скільки в них нитки DMC. Подивилася 0,44 $. Я замовила. На наступний день прийшов лист, що посилка вже в дорозі. Отримаю посилку - напишу.
Юстуся,
То може вам і набір Dimension там замовити?

Kasia
13.02.2009, 16:16
супер! а дайте ссилку. може я найду який набір...
а ціна на нитки супер!!!

Анута
13.02.2009, 16:23
я вже також дивилась де б то нитки за кордоном замовляти. Оленко, як прийде похвастайся нам всім!

Olenka
13.02.2009, 17:51
Сайт (http://www.123stitch.com) на якому я замовляла. Коли отримаю відзвітуюся :)

Anastasia
13.02.2009, 18:03
Сайт (http://www.123stitch.com) на якому я замовляла. Коли отримаю відзвітуюся :)

А ви робили передоплату? Чи при отриманні на пошті треба платити? і адресу доставки ви як писали свою? латинкою?

Olenka
14.02.2009, 15:35
А ви робили передоплату? Чи при отриманні на пошті треба платити? і адресу доставки ви як писали свою? латинкою?
Платила відразу карточкою (предоплата тільки в межах України). Адреса латинкою.

Юстуся
14.02.2009, 18:42
Olenka, будь ласка можна докладніше,в мене з англійською не дуже.Я завжди оплачувала на почті при доставці.Але там стільки всього і получається дешевше,що хочеться попробувати.www.sewandso.co.uk теж дуже гарний американський сайт.(хоч подивитися:umbrage:)

Юстуся
14.02.2009, 18:55
Ще є такий сайт www.alisena.com Алисена. Хтось там замовляв?Бо теж спочатку хочуть гроші.

Olenka
14.02.2009, 22:57
Olenka, будь ласка можна докладніше,в мене з англійською не дуже.Я завжди оплачувала на почті при доставці.Але там стільки всього і получається дешевше,що хочеться попробувати.www.sewandso.co.uk теж дуже гарний американський сайт.(хоч подивитися:umbrage:)
Це не американський, це англійський сайт (адреса закінчується на co.uk + ціни у фунтах).
Доставка в Україну 3,25 фунти (1 фунт=1,45 америк. долар (курс з їхнього сайту))
Розрахуватися можна: віза, віза електрон, дельта, мастер кард, маестро, соло, амерікан експрес (вибір досить великий - це тішить)

Забудьте про післяоплату для посилок з-за кордону, післяоплата - це послуга Укрпошти, вона виступає посередником між покупцем і продавцем, які є резидентами за що бере свій %. Навіть наших більшість магазинів не хоче співпрацювати з поштою, це не вигідно ні покупцю, ні продавцю.
Ще є такий сайт www.alisena.com Алисена. Хтось там замовляв?Бо теж спочатку хочуть гроші.
Правильно роблять, що хочуть. Якби у вас був свій магазин ви б відправляли товар невідомо кому + за доставку заплатити?
Для мене це простіше простого: вибрала товар, заплатила (мені найпростіше карточкою розраховуватися, не можна карточкою, то йду в найближчий банк (банк бере десь 1-3%, залежить від банку)), сканую квитанцію і відправляю їм (деякі магазини чекають підтвердження від свого банку про проплату, там де я замовляю, то я вже давно з ними співпрацюю, і я їм просто пишу, що проплатила), чекаю посилку (переважно 3 дні). І все :)
Якщо ви боїтеся за свої гроші, то не переживайте у вас же є квитанція.
А от продавець не має жодної гарантії, що ви заплатете, коли отримаєте товар, тому і вимагає проплату (якщо відправляти курєрської службою). Звичайно це не стосується післяоплати.

Птася
15.02.2009, 00:20
якщо цікавить інструкція як замовляти на Sewandso подивіться тут http://krestomania.net/forum/viewtopic.php?f=5&t=4948

Юстуся
15.02.2009, 01:02
Оленка дякую за таке розширене пояснення.

Анута
16.02.2009, 01:47
Ще є такий сайт www.alisena.com (http://www.alisena.com) Алисена. Хтось там замовляв?Бо теж спочатку хочуть гроші.
я з ними спілкувалась. Хотіла замовити, але в них не виявилось в наявності мені необхідного товару. Для спілкування в них тех існує форум, де можна все взнати і спитатись.
саме спілкування з магазином мені сподобалось.

щодо передоплати: я дуже рідко купую "наложеним" платежем. По-перше, значно дорожче, по-друге, оплата за зберігання (якщо не забрав за 3-4 дні коли прийшло), по-третє, в пошти завжди свої заморочки.
а банківська квитанція - це вам той самий чек і доказ ваших стосунків в продавцем. Тому, якщо це не зовсім одиночна купівля в приватної особи, не варто сильно перейматись.

Птася, Пампушка, роботи просто чудові!!!

Анута
17.02.2009, 16:31
ростоміри без Пуха :)
http://s42.radikal.ru/i097/0902/57/9964cdd36533t.jpg (http://radikal.ru/F/s42.radikal.ru/i097/0902/57/9964cdd36533.jpg.html) http://s60.radikal.ru/i169/0902/e0/6394201ddff2t.jpg (http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i169/0902/e0/6394201ddff2.jpg.html)http://s56.radikal.ru/i151/0902/f5/5c77fb0a6138t.jpg (http://radikal.ru/F/s56.radikal.ru/i151/0902/f5/5c77fb0a6138.jpg.html)http://s40.radikal.ru/i087/0902/8b/e510258f12det.jpg (http://radikal.ru/F/s40.radikal.ru/i087/0902/8b/e510258f12de.jpg.html)http://s50.radikal.ru/i127/0902/3f/e61e57c072d9t.jpg (http://radikal.ru/F/s50.radikal.ru/i127/0902/3f/e61e57c072d9.jpg.html)

ростомір з Теддіками (але з мою мохнастістю я себе на такий героїзм не відчуваю)
http://i078.radikal.ru/0902/92/c2235b34d6f6t.jpg (http://radikal.ru/F/i078.radikal.ru/0902/92/c2235b34d6f6.jpg.html)

А де можна купити кольорову Аіду у Львові?
на водогінній брала чорну і кремову. на інші кольори не звернула уваги

Птася
17.02.2009, 16:35
А де можна купити кольорову Аіду у Львові?
червону і кремову бачила в центрі в магазині за пам"ятником Грушевському, а краще всього в інетмагазині замовляти, в нихвибір великий. А в нас в Києві є дуже гарні тканини з люрексом :)

Olenka
17.02.2009, 16:43
червону і кремову бачила в центрі в магазині за пам"ятником Грушевському, а краще всього в інетмагазині замовляти, в нихвибір великий. А в нас в Києві є дуже гарні тканини з люрексом :)

Я хочу біскорню вишити на кольових тканинах, щоб всім мамам різні були. Думала, що без інет-магазинів обійдуся, бо зараз перекази грошей банки затримають, а я хочу до 8 березня вишити.

Я коли була в Києві на сесії, то пів-Києва обшукала за ДМС, найшла аж на Лісовій на ринку. Ніхто з моїх не знав, де то купити можна. А одногрупники у мене круті - не вишивал :) Та то давно було. Потім вже і поближче магазинчик знайшла. Там дуже дуже багато класних схем було. ТЦ Метрополітен, той що підземлею від с.м. Л.Толстого до Басарбського ринку.

Птася
17.02.2009, 16:48
ну можна і Наложенный платеж (для заказов по Украине)

При данном способе оплата производится на почте при получении заказа. В этом случае Вам, как правило, придется доплатить 4,8% от стоимости за услуги почты (при сумме заказа до 500 грн.). Размеры тарифов устанавливаются почтовой службой Украины.

я б могла подивитися в Києві, але я до Львова приїду аж 7 березня напевно

А в ТЦ Метроград (той що під землею :)) дійсно найкращий вибір для вишивання, ще багато на Петрівці, тільки треба мати час і можливість туди вибиратися

Olenka
17.02.2009, 17:00
ну можна і Наложенный платеж (для заказов по Украине)

При данном способе оплата производится на почте при получении заказа. В этом случае Вам, как правило, придется доплатить 4,8% от стоимости за услуги почты (при сумме заказа до 500 грн.). Размеры тарифов устанавливаются почтовой службой Украины.

А в ТЦ Метроград (той що під землею :)) дійсно найкращий вибір для вишивання, ще багато на Петрівці, тільки треба мати час і можливість туди вибиратися
Я памятала, що там щось з "Метро" було (тому і описала) :lol: А на Петрівці, то я як в книжкові ряди заходжу, то там і цілий день проводжу. Ех, давно в Києві не була :)

Я післяоплатую не дуже люблю: бо дорожче, треба на пошті чергу вистояти, особливо зараз всі будуть платити послуги, то то можна вішатися :8:, і мені ще поштарка повідомлення скидає в скриньку при вході в будинок і "чомусь її там дуже часто не стає", а потім на пошті треба за зберігання платити.
Перше порискаю по Львову, побачу, що з того вийде, а тоді вже в інет-магазин.

А в мене є ще такі ростоміри
http://img145.imageshack.us/img145/4684/ad187hl9.th.jpg (http://img145.imageshack.us/my.php?image=ad187hl9.jpg)http://img527.imageshack.us/img527/2687/ad308dt5.th.jpg (http://img527.imageshack.us/my.php?image=ad308dt5.jpg)http://img87.imageshack.us/img87/1916/countrycompanionssz5.th.jpg (http://img87.imageshack.us/my.php?image=countrycompanionssz5.jpg)
і ще багато і багато (тепер бачете чим я всю вагітність займалася :) ), але решта мені не дуже подобаються

Птася
17.02.2009, 17:24
мені зручніше в цьому плані, замість того що б їздити по місту шукати, я замовляю в неті і мені привозять, плачу вартість+10 грн за доставку

pampyshka
18.02.2009, 00:51

Птася, а мені можете за салатовою чи зеленою Аїдою 14 глянути?якщо така буває... а то я щось у Львові ніде такої не бачила :(((
маю дуже гарну схемку прогон на салатовому тлі з майбутньою мамусею, а не знаю чи варто схемку доробляти поки канву не знайду, бо зашивати все тло салатовим бісером не хочецця :)

А в пасаж на південному теж піду, дякі за пораду :)

Aster
18.02.2009, 14:23
Птася, а мені можете за салатовою чи зеленою Аїдою 14 глянути?якщо така буває... а то я щось у Львові ніде такої не бачила :(((

Аіда була різнокольорова на Водогінній. Тільки зелену не памятаю. А от точно є зелена панама (не Аїда) на Шуварі на 3 поверсі (вчора бачила).

Lika
18.02.2009, 14:48
Зелену Аіду бачила на Пекарській. А ще (дякую сайту за наводку) я купила там суперські схеми пасхальних рушничків від "Настуні"! Тепер ось не знаю, з якого почати, хочу рідним у подарунки понашити.

Анута
18.02.2009, 15:39
я купила там суперські схеми пасхальних рушничків від "Настуні"
і не від Настуні там теж багато є ;)

Holly
18.02.2009, 15:57
я купила там суперські схеми пасхальних рушничків від "Настуні"! Тепер ось не знаю, з якого почати, хочу рідним у подарунки понашити.
а схемками не поділитесь?:)

Птася
18.02.2009, 19:16
Птася Ви "знахідка"!Підскажіть де можна купити цілий набір тих баляринок я таких не зустрічала?Дуже великий вибір Аіди на Південному (Пасаж 51)там теж є з люриксом.

Привіт, я вже давно не зустрічала живі набори, можна подивитися на англійському інет-магазині, я десь недавно викладала схему як звідти замовляти, а у нас не знаю де є

маю дуже гарну схемку прогон на салатовому тлі з майбутньою мамусею, а не знаю чи варто схемку доробляти поки канву не знайду, бо зашивати все тло салатовим бісером не хочецця :)

Привіт, обов"зково подивлюсь, але скинь мені в ПП свій номер тел, що б якщо буде я могла передзвонити. І скажи мені необхідний розмір картини (з запасом)

Olenka
18.02.2009, 20:52

Я сьогодні лазила за кольоровою Аїдою. Купила за Грушевським червону, блакитну і зелену по 48 грн. за метр. Але зеленої вже більше не має, я забрала останній кусок, там було тільки 35 см. Але по дорозі зайшла на Пекарську і там ще є кусочок (залишок) зеленої розмір 80х50см 24 грн. Якщо вам того кусочка достатньо, то задзвоніть до продавця щоб вам притримала тел. 80965195464

Aster
18.02.2009, 22:51
Але по дорозі зайшла на Пекарську

По скільки там зара ниточки ДМС?

Olenka
19.02.2009, 00:27
По скільки там зара ниточки ДМС?
здається, що не змінилася 4,80.
подзвоніть за тим телефончиком, то до продавця

bioland7
19.02.2009, 13:22
здається, що не змінилася 4,80.
подзвоніть за тим телефончиком, то до продавця

Вчора там була, дуже малий вибір ниток залишився, казала продавець,що буде замовляти повну гаму.

Olenka
19.02.2009, 14:11
Вчора там була, дуже малий вибір ниток залишився, казала продавець,що буде замовляти повну гаму.
Думаю нова гама вже буде по новій ціні :(

Ассоль
20.02.2009, 11:35
Ykr@inochk@, а можна ще питання? Які нитки кращі для вишивання власне сорочки? (маю на увазі склад: бо знаю, що є акрил, муліне і т.д.). Бо я вишивала ще в школі.. Добре в'яжу та гачкую, а от вишивкою зацікавилася відносно недавно..тому вибачте за такі питання..

Olenka
20.02.2009, 11:55
Ykr@inochk@, а можна ще питання? Які нитки кращі для вишивання власне сорочки? (маю на увазі склад: бо знаю, що є акрил, муліне і т.д.). Бо я вишивала ще в школі.. Добре в'яжу та гачкую, а от вишивкою зацікавилася відносно недавно..тому вибачте за такі питання..
Я вишиваю тільки DMC - це професійні нитки. Не линяють, не вицвітають.

Анута
20.02.2009, 12:04
на днях була шокована, коли дивилась їхню етикетку. написано, що можна прати при 95 градусах! хоча я так не ризикую :)

Птася
20.02.2009, 13:44
на днях була шокована, коли дивилась їхню етикетку. написано, що можна прати при 95 градусах! хоча я так не ризикую :)

це говорить про те, що нитки мають дуже стійку окраску. Це добре. Але вишивку взагалі прати неможна. ЇЇ можна лише покласти в воду з м"яким миючим засобом (наприклад засіб для прання дитячих речей, а інколи навіть в шампуні звичайному рекомендують), вона має полежати 10-15 хв, потім легенько пополоскати, ні жмакати ні тянути края. Потім прополоскати в чистій воді. Далі вишивка сохне на рушнику (бажано білому, що б нічого не поліняло на вишивку) і прасується теж на рушнику (що б малюнок об"ємним залишився) ізнанки. Інколи радять попрати тканину спочатку перед вишиванням, так як вона все одно дає усадку.

Вибачайте за маленький ліричний відступ :o

Ykr@inochk@
20.02.2009, 14:09

:pА я теж почала рік тому. Бажання і практика. Сама не знела як підступитися. Так попала на ЛФ і ще на велику купу сайтів, а от саме про сорочки мало інфи. Питалася по знайомих (таке захоплення в нас не дуже часто зустрінеш) і від знайомої знайомої дізналася, що вона вишиває Кіровскими (С.-Пітербург), побігла зразу купила і на рушник і на сорочки. Пізніше сподобалася панелька з метеликами загорілася вишити, а там DMC. Вишила. Висновок: DMC - кращі. Класично - х/б, а решта то вибрики.
Дівчата, які тільки-но починають (або згадують) вишивати -- не так страшен чорт, як його малюють!
Успіхів вам всім!

Птася
20.02.2009, 15:03
з Кіровськими нитками треба обережно, є випадки коли вони ліняють при пранні
я їх взагалі не використовую, користуюсь лише DMC чи Anchor на крайняк польськими Аріадна

Aster
20.02.2009, 20:59

На жаль, зара повно підробок. Купила на днях чорну ДМС в крамниці на Сихові, а вона линяє. :(

Olenka
21.02.2009, 13:51
Дівчата, отримала сьогодні конверт з www.sewandso.co.uk. 16 лютого робила замовлення. Отже, 6 днів в дорозі.
А зі штатів ще не має :(

левиця
22.02.2009, 18:02
Хочу написати дещо прикру свою історію. Купила на Пекарській схему вишивки новонародженої дівчинки із вже готовими нитками. В пояснені стоїть № DMC і порядкови номер. Ці нитки кусочками викладені на А-4. На ньому зверху пише Клуб "Бабусина скринька". Почала вишивати і не вистачило однієї нитки на лице. Думаю-не проблема. Номер DMC ж то є. Знайшла нитку вдома і............... жах. Колір просто протилежний. Моєму розпачі не було межі. Поїхала швиденько в "Скриню" і почала підбирати колір. Продавець сказала, що потрібно приходити і знати номер потрібної нитки. Я не стала розказувати своєї історії. Купила нитку, а вона трішки затемна. Вибрала світлішу і теж не те. Тоді в мене постало питання, а чи це взагалі DMC? Отак я купилась на схему із вже готовими нитками із самопальної фірми. Це все звичайно моя думка. Але хрестини вже цієї неділі, а робота ще не готова та й рамку ще потрібно.

Юстуся
22.02.2009, 18:29
Дуже прикро,але мені здається,що вони не дають в такі набори справжні ниточки DMC.Вчора була на Водогінній там жіночка також підбирала нитки під DMC , а відтінки не ті.Ще є підробки які линяють.Треба брати в провірених місцях.:umbrage:

Анута
22.02.2009, 18:43
Треба брати в провірених місцяхабо перевірені набори хороших фірм. Тут мінус їхня ціна, але великий плюс - якість!
перший мій набір був фірми РТО і я була задоволена. а як спробувала фірми Панна (теж російська) враження виявились приємнішими. В першому випадку вже зараз шкодую, що одразу ж не поміняла канву, правда тоді я про такий хід навіть не знала.
Зараз чекаю наборчик від Дім. Вся в очікуванні, бо відгуки про них дуже хороші.

Liliyah Romanova
22.02.2009, 18:46
Левице, а ви пробували шукати той самий номер в інших фірм? Може, якраз там використали Anchor чи Madeira?
Навмисне для вас відшукала схеми, що подають де який номер відповідає.
Може, якраз вам це допоможе.

http://forum.sibmama.ru/viewtopic.php?t=57802
http://www.xstitch.ru/index.php?showtopic=881&pid=38618&st=0&#
http://yarntree.com/018anchc.htm
http://www.mingiustitch.com/floss_conversion_chart.htm
https://www.orbitfiles.com/download/id2595856235.html?force=1

Юстуся
22.02.2009, 21:01
Оленка до Вас питання.Чи будете ще замовляти з www.sewandso.co.uk?Може я з Вами?Доречі Птася там гарні біскорні ще й з ножничками.

Aster
22.02.2009, 22:11
Купила на Пекарській схему вишивки новонародженої дівчинки із вже готовими нитками. В пояснені стоїть № DMC і порядкови номер. Ці нитки кусочками викладені на А-4. На ньому зверху пише Клуб "Бабусина скринька".

Клуб цей, наскільки я знаю, вкладає в набори ниточки "Пітерське муліне". Воно якраз і продається на Пекарській - можна підібрати.

Птася
22.02.2009, 22:43
Оленка до Вас питання.Чи будете ще замовляти з www.sewandso.co.uk?Може я з Вами?Доречі Птася там гарні біскорні ще й з ножничками.

Я так зрозуміла там продаються схеми/набори для біскорню?

Похвастаюся, в Києві 11-14 березня буде виставка присвячена рукоділлю. Я постараюся піти, а потім в подробицях розкажу що я там бачила :)

Olenka
23.02.2009, 01:29
Хочу написати дещо прикру свою історію. Купила на Пекарській схему вишивки новонародженої дівчинки із вже готовими нитками. В пояснені стоїть № DMC і порядкови номер. Ці нитки кусочками викладені на А-4.
Я через те і не купую набори, бо бояся, що мені ниток не вистарчить. Усі ж по різному вишивають і той самий малюнок різні люди вишиють з різним використанням ниток.
У мене була інша історія. На картину, яку я зараз вишиваю, я спочатку купила половину кількості ниток, а потім докупляла другу половину. І у мене вийшло, що два різні номери мають один і той ж відтінок. ДМС обновило палітру (щось в тому роді).
Оленка до Вас питання.Чи будете ще замовляти з www.sewandso.co.uk?Може я з Вами?
Буду, я вже маю списочок. Напишіть в ПП, що ви хочете і домовимося :)
Анута, ти з нами?
Доречі Птася там гарні біскорні ще й з ножничками. Ножнички в набір не входять :confused:
Я так зрозуміла там продаються схеми/набори для біскорню?
Саме так. Є і схеми, і набори.
Похвастаюся, в Києві 11-14 березня буде виставка присвячена рукоділлю. Я постараюся піти, а потім в подробицях розкажу що я там бачила :)
клас!:clapping::clapping::clapping:
Я вам заздрю ;)

Птася
23.02.2009, 11:21
Саме так. Є і схеми, і набори.
як по мені їх і так в неті вистачає, що б ще з Англіїї замовляти, так ще й грощі платити.

клас!
Я вам заздрю
якщо можна буде пофоткати, обов"язково пофоткаю і викладу сюди фотки і все-все розкажу :)

algo
23.02.2009, 12:41
На жаль, зара повно підробок. Купила на днях чорну ДМС в крамниці на Сихові, а вона линяє. :(
Я купляла червоні 324 здається, щоправда в інших місцях, і абсолютно різні відтінки!!рушник тепер з одного боку має світліший червоний, а з іншого темніший!!

Анута
23.02.2009, 15:52
Анута, ти з нами?
я теж планую, але наразі ще чекаю прибутку, але замовлення вже більш/менш сформоване

Natalka
24.02.2009, 12:42

Якщо ще не пізно, то порада: візьміть ті нитки і прокип*ятіть 10 хв. в оцті (звичайному столовому) потім прополощіть і висушіть. Перевірено на болгарському муліне мною на початку 90-х рр. коли не могла докупити DMC.

Пупсик
24.02.2009, 20:09
Дівчата порадьте, де в районі Нового Цуму або Привокзальної можна купити нитки DMC

Юстуся
24.02.2009, 20:34
Ниточок DMC в Новому цумі вже нема давно.Саме ближче я купляю на Південному.В рукоділлі головне натхнення і бажання.Нераз вишиваєш до 2 ночі.Доці тоже даю ниточки вона собі щось мотає і так вишиваєм.:)
Ниточки зараз самі "дешеві" по 5.50.Може знаєте в магазин Призма привезли нитки і чи вони по4.80.?

Aster
24.02.2009, 21:35
Ниточки зараз самі "дешеві" по 5.50.Може знаєте в магазин Призма привезли нитки і чи вони по4.80.?

В Призмі в суботу були ще по 4.80. Але чи нові будуть по тій же ціні?

Вишиті сорочки

Дівчата, чи може хтось має схемки узорів для вишиванки на хлопчика? Поділіться, будь-ласка! Буду ду-у-у-уже вдячна!
Я маю одну схемку з тих, що продаються по 5 грн в магазинах - мені зовсім не подобається. І маю вишиту срорчку, що дали як взірець - теж не подобається. :(

Пупсик
24.02.2009, 21:43
Бачила нитки DMC на шуварі по 9 грн і задумалась чи варто і надалі тратити на них стільки грошей. А якої ви думки про нитки інших виробників? Може що порадите :-)

карапуз
24.02.2009, 22:41
Дівчата, чи може хтось має схемки узорів для вишиванки на хлопчика? Поділіться, будь-ласка! Буду ду-у-у-уже вдячна!
Я маю одну схемку з тих, що продаються по 5 грн в магазинах - мені зовсім не подобається. І маю вишиту срорчку, що дали як взірець - теж не подобається. :(
Може Вам щось отут http://rushnychok.org.ua/catalogue/cat_p1.html сподобається :).

pampyshka
24.02.2009, 23:09
Купила зелену канву в призмі :)
але там і накурено :((( ми з Олюням геть промерділись і канва теж цигарками тхне :(((
але то нічо, думаю, вивітриться :))

Aster
24.02.2009, 23:31
Бачила нитки DMC на шуварі по 9 грн і задумалась чи варто і надалі тратити на них стільки грошей. А якої ви думки про нитки інших виробників? Може що порадите :-)

Так на Шуварі вони такі дорогезні вже більше місяця. Потратьте 2*1,50 грн на маршрутку і купіть ниточки ДМС по 4,80 грн в центрі!

Юстуся
25.02.2009, 00:20
На Шуварі ниточки самі дорожчі і саме більше на них жаліються.Видно продають підробки.:umbrage:

mileelen1
25.02.2009, 03:46
Може знаєте в магазин Призма привезли нитки і чи вони по4.80.?

вчера была, сказали что наверное в среду завоз будет.

algo
25.02.2009, 11:56
А підкажіть де Призма!!

mileelen1
25.02.2009, 15:40
А підкажіть де Призма!!

Начало Пекарской, по левой стороне будет кафе, его сразу заметно

Юстуся
25.02.2009, 21:42
Я таких поварят бачила на Водогінній.Якщо не помиляюсь то навіть набором.

Бурулька
27.02.2009, 15:58
Дівчата, підкажіть, де можна купити гарні схеми вишивки розміром так 0,8х1,2м. Найбільше цікавлять пейзажі...

Юстуся
27.02.2009, 16:11
Я багато маю схем тих ведмедиків(купляла на Водогінній).І є 2 наборчика.Але їхні набори дорогі тому купляю рідко.Вишитих ма
ю кілька.Насправді їх вишивати важко.Багато сірого,і ті шерстинки...Але вони того вартують!:)

Kasia
27.02.2009, 16:22
Дівчата, підкажіть, де можна купити гарні схеми вишивки розміром так 0,8х1,2м. Найбільше цікавлять пейзажі...

в інтернет магазинах

левиця
27.02.2009, 22:19

Казали, що на Південному та в Інтерсіті є дуже багато схем для вишивання і всього вишивального причандалля. Але сама ще не була.

Птася
28.02.2009, 00:50
дівчатка раджу звернути увагу на вишивки Наталії Млодецької, це наша українська дизайнер. В неї такі красиві роботи. Ось планую собі пару придбати, як дістану, зразу похвастаюся :) єдине їх неможливо купити в магазині, зато можна замовити напряму у автора. В неї така серія зайчиків, я давно на них облизуюсь :)

Irus'ka
28.02.2009, 01:17
А покажіть їх нам будь ласка!

Анута
28.02.2009, 10:50
дуже багато схем (точніше їхніх копії) є на Водогінній. Там цілі теки...

Пупсик
01.03.2009, 11:58
дуже багато схем (точніше їхніх копії) є на Водогінній. Там цілі теки...

Підкажіть де саме на Водогінній

Юстуся
01.03.2009, 12:17
Дівчатка мене цікавить чи хтось продавав з Вас свої вишиті роботи?
Водогінна 2 знаходиться біля Водоканалу.Від Водоканалу піднятися зовсім трошки на верх,на куті гуртожиток,потім перукарня і вивіска все для рукоділля.

Niferttiti
04.03.2009, 17:06
Дівчата, хочу похвалитися.
Вирішила я вишити весільну метрику. Але там крім DMC, потрібно було ще нитки іншого виробника і камінчик у формі подвійного сердечка. Знайшла я сайт, в Америці, де то продають, думаю замовлю, бо як раз товариш в Америці, щоб привіз. А коли порахувало суму то пише: доставка до України 3$. Я думаю цікаво, скільки в них нитки DMC. Подивилася 0,44 $. Я замовила. На наступний день прийшов лист, що посилка вже в дорозі. Отримаю посилку - напишу.
Юстуся,
То може вам і набір Dimension там замовити?

А де можна найти ці схеми для метрик. Дуже хочу й собі вишити, але щось ніяк не можу найти. Буду вдячна за інформацію.

Здаю вам найдену сторіночку http://foto.rambler.ru/users/i.dubova/. Нижче є купа папочок Вишивка. Схем ціла купа, просто очі розбігаються. Любуйтеся.

Olenka
10.03.2009, 02:03
Я трошки була в розїздах, тому сюди не заходила, а так хочеться почути розповідь про виставку...
Птася, Ви до неї добралися?
А ще мені з дня на день має прийти замовлення з англ.сайту.
Я там прикупила собі пару цікавинок для полегшення вишивання.
Так, що як прийде, то вже буду хвалитися :)

Kasia
10.03.2009, 09:52
дівчата , а хто бачив в магазинах органайзери для ниток?

Olenka
10.03.2009, 12:29
дівчата , а хто бачив в магазинах органайзери для ниток?
Які органайзери маєте на увазі: коробки з бобінами (або DMC кісточки з файлами) чи органайзери поточної роботи?
Я нитки зберігаю в органайзерах DMC з кісточками, бобіни мені не підходять, бо не люблю, коли нитка "кучерява".
А органайзер поточної роботи від Пако я собі як раз замовила.... чекаю... недочекаюся.... :ninja:

Kasia
10.03.2009, 12:32
так з кісточками. бо мене нервують ті моточки розпочаті.

Catherine85
10.03.2009, 15:29
Если не ошибаюсь, то органайзеры с косточками были на Волошина :)

Kasia
10.03.2009, 16:08
а де така вулиця

Olenka
10.03.2009, 17:03
так з кісточками. бо мене нервують ті моточки розпочаті.
Біля мене продають кісточки по старій ціні 9 грн. за 10 шт. (я ще собі накупила по 5 грн. за 10 штук), бо зараз вони вже здається по 14 грн.
Потім взяла звичайну папку-сегрегатор і туди файлики DMC (у мене папка і файлики формату А5 (http://www.krestomania.net/detail/54.html), 1 файлик по 5 кишеньок для кісточок з кожної сторони, тобто 1 файлик на 10 кісточок). Є файлики формату А4 (http://www.krestomania.net/detail/1825.html), то там більше кишеньок.
Мені колись ще подарували таку папку-коробку (http://www.krestomania.net/detail/2291.html) спеціальну від DMC для кісточок, але вона мені не подобається, бо кісточки в тій коробці не тримаються, а розлітаються.

а де така вулиця
ззаду памятника Грушевському

Дівчата приїхала посилочка, точніше прилетіла королівською авіапоштою :)
А там органайзер для поточної роботи ось такий
http://img17.imageshack.us/img17/9343/28795.jpg (http://img17.imageshack.us/my.php?image=28795.jpg)
А також Анута мене "заразила" Q-Snaps і двосторонніми голками.
І ще я купила такий спеціальний клей, щоб тканина не поролася, бо у мене машинки швейної не має і обробити тканину для мене то велика морока.

mileelen1
11.03.2009, 23:43
Біля мене продають кісточки по старій ціні 9 грн. за 10 шт. (я ще собі накупила по 5 грн. за 10 штук), бо зараз вони вже здається по 14 грн.

там уже по 16(

Птася
11.03.2009, 23:52
Птася, Ви до неї добралися?

я сама була в мандрівках, тому і тут не появлялася, в п"ятницю збираюся на виставку, зразу поділюся враженнями

Анута
12.03.2009, 00:56
І ще я купила такий спеціальний клей, щоб тканина не поролася, бо у мене машинки швейної не має і обробити тканину для мене то велика морока.
я звичайнісіньким ПВА обробляю

Olenka
12.03.2009, 02:07
я звичайнісіньким ПВА обробляю

Я про це також знаю, але цей клей підкупив мене тим, що тканина після нього такаж мяка як і була і при тому не змивається і без проблем прасується, а з ПВА у мене раз вийшли тверді контури, мені то не сподобалося і я більше не робила :)
А до того я всі сторони хрестиком з нитки від полотна обшивала :8: :ninja:

Анута
19.03.2009, 19:55
ось такі новини про Дім :(
Рукодельная фирма закрывается в Ридинге

Владелец Dimensions, всемирно известного производителя и дистрибьютора товаров для хобби и рукоделия класса премиум, сообщил 10 марта о закрытии головного офиса Dimensions по адресу 1801 N. 12th St. к концу этого года.

Сейчас на производстве занято 180 человек.

Wilton Products Inc. — владелец Dimensions — заявил, что 15 из этих сотрудников могут быть переведены на производства Wilton городах Woodridge штата Иллинойс и Clifton штата Нью Джерси, остальные же потеряют свои рабочие места.

Wilton сообщил, что складские и вспомогательные функции, такие, как информационные технологии, бухгалтерский учет, отдел кадров и обслуживание клиентов будет переведен в Woodridge, а разработка продукции [product development] и работы по дизайну [design work] будут перенесены в Clifton.

Производство будет передано на аутсорсинг на другие заводы в США и, возможно, в другие страны. Сейчас некоторая продукция Dimensions производится в Китае.

В официальном заявлении директора [Chief Executive] компании Wilton Ричарда Т. Конти сообщается, что закрытие спровоцировано экономической обстановкой и конкуренцией. «Нынешние экономические условия и борьба с конкуренцией требуют от нас повышения эффективности и результативности в целях сохранения здоровья компании в целом», — заявил Конти.

Вместе с тем, специалист по связям с общественностью [spokeswoman] компании Wilton Нэнси Сайлер сказала, что решение закрыть Dimensions, возможно, было принято независимо от экономического спада. «Все труднее управлять малым бизнесом, когда у вас есть дублирующие функции в других местах», — сказала Сайлер.

Мэр Ридинга Том МакМэхон назвал свертывание производства прискорбным.

«Действительно, это надо добавить к новостям, которые мы видели в газете этим утром», — сказал МакМэхон, комментируя доклад Reading Eagle о росте безработицы в Ридинге. «Мне очень жаль видеть, что произошло. Я понимаю… они должны делать то, что им нужно для выживания».

Юстуся
25.03.2009, 18:43
Дівчатка привіт.
Є на Добробуті магазинчик №31 з ниточками, а DMC по 5.70.(наразі не всі номера,але будуть довозити).
Дуже мені подобається пластикова канва.Я собі вишила ліїчку, прикрипіла до палички і запхала у вазоночок.Дуже мило.Тільки шкода,що схем не так багато.Ще є дуже гарні Різдвяні Ангелики.

mileelen1
25.03.2009, 22:29
Є на Добробуті магазинчик №31 з ниточками, а DMC по 5.70.(наразі не всі номера,але будуть довозити).

На Пекарской дешевле, в послед. раз было 4,5. надеюсь цены не подняли...)
Может кто-то знает где можно купить Ariadna по 3 грн.?

Натуля
25.03.2009, 23:03
Я была в магазине с тканями на углу ул.Маяковского и И.Франка - и там вроде бы по 3.60 Ариадна была. Но на 100 % не уверенна.:ninja:

mileelen1
25.03.2009, 23:35
Я была в магазине с тканями на углу ул.Маяковского и И.Франка - и там вроде бы по 3.60 Ариадна была. Но на 100 % не уверенна.:ninja:

Тама по 3,5. но я хочу найти еще по 3 грн. мне цветов много очень надо(

Kasia
26.03.2009, 10:08
Дівчатка, просвітіть мене, по тканинах. я все вишиваю на тканині з базару.
корроче поясніть мені що таке АЇДА 14, і де її купити. я якщо мені треба невеличкий кусок, то мені відріжуть?

Анута
26.03.2009, 10:20
Кася,тут (http://bt-lady.com.ua/forum/viewtopic.php?t=4512)гарно все розписано.
а в двох словах Аїда, це назва канви, так само як Лінда тощо. а 14 це кількість хрестиків на дюйм (найбільш популярний розмір). 16 - дрібніша, а 18 ще дрібніша
канва є Німмецька, Чеська тощо. в них велика гама кольоріві вишивати приємно

а щодо відрізати кусок - то я купувала вже готовими відрізами, а вже вдома відрізала скільки мені треба

знайшла ще одне посиланнятут (http://stitchse.my1.ru/publ/13-1-0-31)

Kasia
26.03.2009, 10:56
18 - 72 клетки на 10 см.
16 - 60 кл. на 10 см.
14 - 55 кл. на 10 см.
11 - 44 кл. на 10 см - о то якщо я порахую на своїй хрестики то взнаю номер канви ? Дякую вам за посилання.

а дорога вона?

Анута
26.03.2009, 11:53
а дорога вона?
дані з інтернет магазину

Аида 14 белая (32х45) (http://za-rukodeliem.com.ua/show_good.php?idtov=15006)
Производитель: Венгрия
Размер: 32 х 45 см
Плотность: 55 кл. на 10 см
Цвет: белый
Описание: cостав 100% хлопок.
11 грн
.о то якщо я порахую на своїй хрестики то взнаю номер канви ?
я не рахую хрестики. купила собі ось таку типу лінієчку
http://za-rukodeliem.com.ua/admin/pictures/14008b.jpg

Aster
26.03.2009, 11:56
.
я не рахую хрестики. купила собі ось таку типу лінієчку

А де Ви таку лінієчку купили? у Львові?

Kasia
26.03.2009, 12:08
класна лінієчка. дякую вам пошукаю.

Olenka
26.03.2009, 12:19
А де Ви таку лінієчку купили? у Львові?
Бачила точно на Волошина, а я собі замовляла через інет магазин.

Анута
26.03.2009, 12:20
я брала в інет магазині тут (http://za-rukodeliem.com.ua/show_good.php?idtov=14008) ціна копійчана, вона картонна і служить органайзером для муліне. безпосерньо саме його замовляти невигідно, хіба з чимось ще. можете подивитись просто в магазинах

Olenka
26.03.2009, 12:42
А є такі самі, тільки ще мають магнітну ленту там біля дирочок, то можна голочки залишати. Подивитись можна тут (http://www.krestomania.net/detail/5526.html)
Але мені вони як органайзери як раз через те і не подобаються, що картонні. Після довгого користування набувають пожмяканого вигляду. Тому як купуєте, то купуйте кілька штук

Юстуся
26.03.2009, 18:02
Така лінієчка-органайзер на Добробуті 2.50 за штучку.В мене теж кілька є,дуже зручно.:)

Галинка
26.03.2009, 21:17
На Пекарской дешевле, в послед. раз было 4,5. надеюсь цены не подняли...)

Ви з неба впали? Коли останній раз купували? 4.5грн. на DMC? Такої ціни не існує!!! 5.7 - найдешевше! Всюди в центрі по 6-6.5.На Водогінній і на Добробуті по 5.7

mileelen1
26.03.2009, 22:39
Ви з неба впали? Коли останній раз купували? 4.5грн. на DMC? Такої ціни не існує!!! 5.7 - найдешевше! Всюди в центрі по 6-6.5.На Водогінній і на Добробуті по 5.7

недели 2 назад там покупала по 4,8.

Птася
27.03.2009, 14:43

а я купляла по 5.20, в інтернет-магазинах по 5,50 і то вони ставлять ціну середню. Так що 6-6,50 це занадто просто хтось націнку влупив велику

terymi
27.03.2009, 19:41
Можливо хтось знає, де можна придбати скатертини для вишивання? Підкажіть, будь ласка

Юстуся
27.03.2009, 20:11
Привіт.
Птася,а де по 5.20?І чи вони ше є?Дякую.

Aster
27.03.2009, 21:50
Така лінієчка-органайзер на Добробуті 2.50 за штучку.В мене теж кілька є,дуже зручно.:)

А де саме на Добробуті? Я так ніколи не була, як мені знайти той магазин?

Птася
27.03.2009, 23:45
Привіт.
Птася,а де по 5.20?І чи вони ше є?Дякую.

я купляла в магазині біля пам"ятника Грушевському, а потім в магазині біля палацу Потоцьких, але це ще було в кінці лютого

Можливо хтось знає, де можна придбати скатертини для вишивання? Підкажіть, будь ласка

якщо ви про скатертини зі вставками для вишивання, то я такі в неті бачила і на виставці такі ще серветки були

Анута
28.03.2009, 15:47
я купляла в магазині біля пам"ятника Грушевському, а потім в магазині біля палацу Потоцьких, але це ще було в кінці лютого

сьогодні там була. ДМС по 6 грн

Птася
28.03.2009, 21:36
сьогодні там була. ДМС по 6 грн
ну значить ціни вже виросли :umbrage:

mileelen1
28.03.2009, 21:43

Сегодня была на Пекарской, цена за DMC 5 грн. Правда цветов мало было, но сказали будет завоз в понедельник.

Птася
28.03.2009, 22:00
ну значить робимо висновок, якщо купляти один моточок то можна ціною не перебирати, а якщо багато то прийдеться по місту побігати

Галинка
29.03.2009, 11:11
а я купляла по 5.20, в інтернет-магазинах по 5,50 і то вони ставлять ціну середню. Так що 6-6,50 це занадто просто хтось націнку влупив велику

Дівчата, я останнім часом інтенсивно тим цікавилася і не може бути ціни на сьогоднішній день 4.5. DMC на опт - 4.35 + доставка і націнка!!! І то якщо брати пачками по 12 шт.! Ну ніяк не вийде 4.5!!!!! На Пекарській залишки!!! Минулорічні ціни! Там пряжа по 10грн. і продавець відкрито говорить, що це їй дають залишки продавати (1-2) моточки. Бо така ж пряжа на опт - 10-12грн. без доставки! На рахунок Водогінної, то підозрюю, що вони взяли велику кількість перед скачком долара, тому і тримають ціну 5.5.

Галинка
29.03.2009, 11:15

А що, є у Львові інтернет-магазин? Порахуйте доставку до Львова, послуги банку(бо гроші Вам прийдеться перераховувати) і побачите яку отримаєте ціну!

Галинка
29.03.2009, 11:22
Сегодня была на Пекарской, цена за DMC 5 грн. Правда цветов мало было, но сказали будет завоз в понедельник.

Ще 2 тижні тому там було по 4.8, вже по 5, а в понеділок буде по 6:), побачите!

Птася
29.03.2009, 13:25
А що, є у Львові інтернет-магазин? Порахуйте доставку до Львова, послуги банку(бо гроші Вам прийдеться перераховувати) і побачите яку отримаєте ціну!

я ж вам не пропоную купляти в інет-магазинах, просто написала що там зазвичай середні ціни дають

Aster
30.03.2009, 00:16
Дівчата, може хто знає, чи десь є у продажу нитки ДМС меланж?

Olenka
30.03.2009, 11:50
Бачила полотно з вставками Аіди на Волошина і на Пекарський (2-3 вида)

Olenka
30.03.2009, 12:09
Я коли купую нитки в інет-магазині, то вже збираю замовлення по всіх знайомих, тоді плачу тільки за перерахунок грошей (2-3% у залежності від банку, а це десь 3-4 грн., тобто на мотку це відбивається у 10 коп.). Від суми замовлення залежить і вартість доставки. Тому збираю на 150 грн - і доставка - безкоштовна. Крім того у мене в одному інет магазині ще була знижка, то мені виходило, що з тою знижкою я собі і гроші за переказ повертала...
Правду каже Птася, що якщо купуєш 1 моток - то ціна не важлива, а вже коли більше, то приходиться шукати....

Галинка
30.03.2009, 21:46
Я коли купую нитки в інет-магазині, то вже збираю замовлення по всіх знайомих, тоді плачу тільки за перерахунок грошей (2-3% у залежності від банку, а це десь 3-4 грн., тобто на мотку це відбивається у 10 коп.). Від суми замовлення залежить і вартість доставки. Тому збираю на 150 грн - і доставка - безкоштовна. Крім того у мене в одному інет магазині ще була знижка, то мені виходило, що з тою знижкою я собі і гроші за переказ повертала...
Правду каже Птася, що якщо купуєш 1 моток - то ціна не важлива, а вже коли більше, то приходиться шукати....

Я замовляла в оптовиків - там зовсім інші розклади. За доставку приходиться платити 80-150грн., в залежності від ваги і об"єму багажу. Суми на які замовляю товар - кілька тисяч, відповідно, послуги банку значно дорожчі.

Lika
31.03.2009, 10:23
Дівчатка! Галинка даремно всіх лякала. Вчора я була на Пекарській, ДМС по 5 грн. Був новий завіз. Правда, продавець сказала, що вже багато знов розкупили.
А я собі набрала літньої пряжі - бавовна з віскозою. Кольори - супер! Тепер сижу і мучуся, які топіки нав"язати. Можливо, в когось є ссилки на моделі з описами? Бажано гачком!

Olenka
31.03.2009, 12:47
Я замовляла в оптовиків - там зовсім інші розклади. За доставку приходиться платити 80-150грн., в залежності від ваги і об"єму багажу. Суми на які замовляю товар - кілька тисяч, відповідно, послуги банку значно дорожчі.
Оптовики - то не інет-магазин. А в інет-магазині виходить дешевше тому, що вони не платять оренду за магазин, а ще більшість інет-магазинів - київських і оптовики київські, тому та грошова ланка "переказ грошей і доставка" має меншу вартість.

Ассоль
31.03.2009, 14:52
А в тому магазинчику на Пекарській тільки нитки для вишивання? А для в*язання на спицях є?

Галинка
31.03.2009, 16:08
Оптовики - то не інет-магазин. А в інет-магазині виходить дешевше тому, що вони не платять оренду за магазин, а ще більшість інет-магазинів - київських і оптовики київські, тому та грошова ланка "переказ грошей і доставка" має меншу вартість.

Я з Тобою цілком згідна!

Lika
31.03.2009, 17:40
А в тому магазинчику на Пекарській тільки нитки для вишивання? А для в*язання на спицях є?

А чим відрізняються нитки для гачкування і в"язання спицями? Якщо товщиною, то коли я купувала для гачка, то мені пропонували багато літньої грубшої пряжі.

Ассоль
31.03.2009, 17:46
Просто є нитки для гачка такі гм..."подерев*яніші*..маю на увазі твердіші..не знаю, як назвати. Такими тільки гачкувати можна, тому і питала які там є.. Бо я хочу купити не тільки літню пряжу, а і грубшу.

Olenka
31.03.2009, 18:24
Просто є нитки для гачка такі гм..."подерев*яніші*..маю на увазі твердіші..не знаю, як назвати. Такими тільки гачкувати можна, тому і питала які там є.. Бо я хочу купити не тільки літню пряжу, а і грубшу.

Десь на попередных сторінках я давала телефончик на Пекарську, подзвоніть запитайтеся щоб даремно не ходити...

Анута
31.03.2009, 19:58
ви напевно маєте на увазі нитки Ірис? ;)

Ассоль
31.03.2009, 21:08
ви напевно маєте на увазі нитки Ірис? ;)
Так, мала на увазі саме ірис.. з пам*яті вилетіла та назва.:confused:Вже як йшла з роботи, то згадала її:) Тільки вже пізно було допис правити :)

Aster
31.03.2009, 23:18
Дівчата, чи бачив хтось десь в продажу нитки ДМС-мелаж? Шукаю, шукаю...

Отакі, наприклад:

http://www.krestomania.net/files/200/184.jpg

http://www.krestomania.net/files/200/195.jpg

http://www.krestomania.net/files/200/199.jpg

Анютка
01.04.2009, 11:48
дуже красива буде сорочечка :y:

дівчатонька, хто купував ДМЦ ?? у Призмі нічого немає, з того, що мені треба (чукати нема часу, бо вишиваю рушничок до Пасхи), біля Грушевського по 6 грн. - дорого мені 15 відтінків. Може хто знає де дешевше???? або по півмоточка продають?:confused::confused:

Kasia
01.04.2009, 12:02
казали продають на Південному по 2м.

Анютка
01.04.2009, 12:06
оооо, дуже дякую:) це магазин у Європі???

Kasia
01.04.2009, 12:21
чесно . я не знаю. я точно знаю, що у цій темі хтось пояснював де це і номер писали. може вам пошук видасть. як ні то в ручну - шукайте.
і мені заодно скажете як купите:)

Анютка
01.04.2009, 12:54
чесно . я не знаю. я точно знаю, що у цій темі хтось пояснював де це і номер писали. може вам пошук видасть. як ні то в ручну - шукайте.
і мені заодно скажете як купите:)

неодмінно :) дякую

Анютка
01.04.2009, 14:24
дівчатка, найсвіжіша інформація про ДМС на Південному:) (вмовила подругу подивитись:clapping:) в магазинчику з товарами для рукоділля ТЦ "Європа" нитки по 5,5, четвер-п`ятниця поповнення палітри. Продають лише цілими моточками :(
На цій гілці я вичитала, що є ще в "Пассажі", але подруга каже - нема там ниток:confused:

Хто має інформацію про "Пассаж" - поділіться
Писала про Пассаж ЮСТУСЯ:confused: відгукніться

Юстуся
01.04.2009, 20:38
Привіт.
"Пасаж" на Південному на 1 поверсі №51,там дійсно продають по 2метра,але порахуйте чи Вам вигідно.Якщо не помиляюся коштує 1.80.

Liliyah Romanova
01.04.2009, 22:54
Я бачила ДМС в магазині тканини на розі князя Романа й Франка. Здається, теж по 5.50. Може, хтось там поблизу ходить, то перевірте. :)

mileelen1
02.04.2009, 00:13
Я бачила ДМС в магазині тканини на розі князя Романа й Франка. Здається, теж по 5.50. Може, хтось там поблизу ходить, то перевірте. :)

Сегодня там была, уже по 7( Выгодней всего в Призме, но там мало цветов( на Лычаковской и возле Грушевского есть по 6 грн.

Галинка
02.04.2009, 09:46
А чим відрізняються нитки для гачкування і в"язання спицями? Якщо товщиною, то коли я купувала для гачка, то мені пропонували багато літньої грубшої пряжі.

Нічим не відрізняються! Так як і спиці, гачки йдуть по номераціїї від меншої по більшу. Обов"язково потрібно підбирати гачок/спиці до товщини нитки. Гачок має бути на номер більший від товщини нитки. Любою ниткою для в"язання спицями можна зв"язати гачком і навпаки. Але є один ньюанс - в залежності від узору, нитка по-різному дивиться гачком і спицями. Треба, щоб Вам порекомендували, яка нитка на що краще підходить. З YARN ART я в"язала майже всіма нитками, тому без проблем можу підказати яка нитка як в"яжеться. Якщо Вас щось цікавить, то звертайтеся:)

Анютка
02.04.2009, 11:28
Вчора була на Південному, в Пасажі, півмоточка - 1,85. Кому треба небагато ниточки, як мені, вигідно купувати ))))

olenkastar
02.04.2009, 12:41
а хто знає може є де гуртовня ниток?

Kasia
02.04.2009, 12:43
Анютка, де той Пасаж.? і чи великій вибір кольорів? якщо мені треба 15 шт. вони відмотають?

Анютка
02.04.2009, 16:18
Анютка, де той Пасаж.? і чи великій вибір кольорів? якщо мені треба 15 шт. вони відмотають?

Важко мені поснити, де той Пасаж:8:
Я заходила зі сторони Щирецької, прохидите дитячий магазин, по праву руку - дитячий садок, потім заглядаєте по сторонах і там розвішані показники де який торговий центр знаходиться, там легко розшукати Пасаж, а далі №51 на першому поверсі :8:

Наговорила купу всього, не знаю чи зрозуміли, але моя порада - в першому кращому магазинчику питаєте де Пасаж, вам підкажуть (я так і зробила) :xaxa::xaxa::xaxa:

а продадуть скільки хочите, бо вони там вже поділені, тільки б кольори були, продавець казала, що в п`ятницю -поповнення :)

Ідіть і купуйте !!! :)

taramay
02.04.2009, 18:03
а до чого нитки цікавлять, до вишивки чи до вязання, бо я знаю за нитки до вязання.

olja_zaj
02.04.2009, 18:28
а до чого нитки цікавлять, до вишивки чи до вязання, бо я знаю за нитки до вязання.
Цікавлять до в"язання,будь-ласка:)

taramay
02.04.2009, 20:08

вул.Зелена, 147. Там де гуртівні є база від київської фірми ТК-Фурнітура, http://www.tk-furnitura.com.ua/products/?s=1&sclass_name=threads. Я цікавилася російською пряжею комбінату ім. Кірова, в них дуже хороша 100% бавовна, велика палітра кольорів. Але потрібно брати упаковками (0,9-1,2кг в уп.). Можна скооперуватися ;) і взяти упаковку в складчину.

Анута
02.04.2009, 20:47
вул.Зелена, 147.
а я поруч живу і не знала, дякую

Яруська
02.04.2009, 21:14
вул.Зелена, 147. Там де гуртівні є база від київської фірми ТК-Фурнітура, http://www.tk-furnitura.com.ua/products/?s=1&sclass_name=threads. Я цікавилася російською пряжею комбінату ім. Кірова, в них дуже хороша 100% бавовна, велика палітра кольорів. Але потрібно брати упаковками (0,9-1,2кг в уп.). Можна скооперуватися ;) і взяти упаковку в складчину.

Дякую за ссилочку...
Я брала їхні нитки "Жасмін", вязала гачком літню туніку....супер.
Як будете їхати, маячте..я з вами:clapping:

taramay
02.04.2009, 21:20
Дівчата, я там ніколи не була, розпитувала тільки по телефону. Якщо раптом підете за ниточками розкажете, що там і як. А може зберемо компанію на колективну покупку? 200-300гр різних кольорів цікавіше за 1,2кг одного кольору. В них справді дуже хороші яскраві кольори, і якщо брати упаковку то і ціна буде приємна.

Olenka
02.04.2009, 22:21
Яких? Для вишивання чи вязання?

Дівчата, якщо є багато охочиш, може скоординуєтеся і замовите нитки по інету?

Яруська
02.04.2009, 22:23
Дівчата, якщо є багато охочих, може скоординуєтеся і замовите нитки по інету?
Я так не можу...мені треба помацяти :confused:

Olenka
02.04.2009, 22:24
М-н Все для вязання на Городоцькій, не знаю точнішої адреси між Скринею і мостом левандівським.

Я так не можу...мені треба помацяти :confused:
Я про нитки для вишивання...

Я брала колись тут (http://www.rukodelie.com.ua/show_floss.php?catid=1&prodclassid=6&firmid=10&prodtypeid=35). При купівлі на 200 грн. (а це 37 мотків) доставка безкоштовна.

Галинка
02.04.2009, 22:47
М-н Все для вязання на Городоцькій, не знаю точнішої адреси між Скринею і мостом левандівським.

Магазин називається "Трикотаж"

Галинка
02.04.2009, 22:57

Я знаю гуртовні в Києві:)

Яруська
05.04.2009, 14:32
[QUOTE=Olenka;431530]М-н Все для вязання на Городоцькій, не знаю точнішої адреси між Скринею і мостом левандівським.

А мені той магазин зовсім не подобається:confused:...якась совдепія натуральна. Я купую на Мартовича( на розі там є магазин) і на південному в ТЦ "Галичина", от там вибір:y:

taramay
09.04.2009, 14:27
Дівчата, ніхто не ходив за пряжею на Зелену 147? А то мені цікаво, як там, що там. Я зараз далеко від Львова і піти туди не маю можливості. Знову агітую на колективну закупку. Скажімо ниточка „нарцис” 100% бавовна 100гр/400м, гарна палітра кольорів, на базі - 12,72грн за моток, в магазинах - близько 20грн. Хто має бажання закупитися літнею пряжею відкликайтеся.

Liliyah Romanova
09.04.2009, 22:49
Фух!
Перерила половину гілки й винесла дискусії про тканини, ціни ниток та інет магазини сюди. Ще треба першу половину перерити, але то вже не нині.

Зате є плюс, ви мене надихнули знову до вишивання вернутися. Учора пішла купити кошика на Паску й ниток, то була приємна здивована. DMC по $0.49. А мене так настрашили львівські ціни. І це канадські півдолара, тобто на українські гроші це 3.20. Поясніть мені, чому вони такі у Львові дорогі???

Яруська
09.04.2009, 23:14
[QUOTE=Liliyah Romanova; Учора пішла купити кошика на Паску й ниток, то була приємна здивована. DMC по $0.49. А мене так настрашили львівські ціни. І це канадські півдолара, тобто на українські гроші це 3.20. Поясніть мені, чому вони такі у Львові дорогі???[/QUOTE]

Значить нічого не змінилося в світі:xaxa::xaxa:
Бо мої запаси DMC ще з тих пір, як вуйко з Канади висилав...:ninja:

Kasia
10.04.2009, 10:47
Лілю ви б нам пачкою вислали:xaxa:
але напевно з пересилкою, на те саме вийде:)

Holly
08.05.2009, 15:08
Не знаю чи тут пишу. Я сама зробила систему зберігання ниток (ідея теж моя:shy:).
Потрібна звичайна пластикова папка. З неї вирізати прямокутники. В мене з одної частини папки вийшло 3шт.
http://s39.radikal.ru/i083/0905/4c/5cb7c8bb4bfct.jpg (http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i083/0905/4c/5cb7c8bb4bfc.jpg.html)
Потім фломастером поставити крапочки на відстані 1,5 см одна від одної.
http://s54.radikal.ru/i144/0905/ac/30bf1ff6ca03t.jpg (http://radikal.ru/F/s54.radikal.ru/i144/0905/ac/30bf1ff6ca03.jpg.html)
Дироколом по тих крапочках зробити дірки (Я роблю це так: знімаю нижню кришки дироколу, знаходжу крапку, поставлену фломастеро, щоб вона була по центру і проколюю)
http://s46.radikal.ru/i112/0905/b1/ed01d12ac18ft.jpg (http://radikal.ru/F/s46.radikal.ru/i112/0905/b1/ed01d12ac18f.jpg.html)
Вийшли отакі дирочки.
http://s58.radikal.ru/i161/0905/48/fb0cfdc673e2t.jpg (http://radikal.ru/F/s58.radikal.ru/i161/0905/48/fb0cfdc673e2.jpg.html)
Закріплюєм ниточки
http://s39.radikal.ru/i086/0905/00/2836a5c2d242t.jpg (http://radikal.ru/F/s39.radikal.ru/i086/0905/00/2836a5c2d242.jpg.html)
Такі прямокутники можна зберігати у таких самих папках, можна купити кольорові папки і вирізати прямокутники під колір ниток, купити цінники, клеїти навпроти ниток і на цих цінниках писати номер нитки. Сподіваюсь комуль пригодиться:)

simona
13.05.2009, 00:43
Щераз будь-ласка точніше скажіть, де можна купити і де є великий вибір тканини для пошиття і потім вишиття сорочки?Бо з нитками я зрозуміла. І ще де можуть пошити сорочку за власним взірцем і не дуже дорого, щоб по ній потім вишивати

Галинка
13.05.2009, 01:06
Дівчата, ніхто не ходив за пряжею на Зелену 147? А то мені цікаво, як там, що там. Я зараз далеко від Львова і піти туди не маю можливості. Знову агітую на колективну закупку. Скажімо ниточка „нарцис” 100% бавовна 100гр/400м, гарна палітра кольорів, на базі - 12,72грн за моток, в магазинах - близько 20грн. Хто має бажання закупитися літнею пряжею відкликайтеся.

Була я на тій гуртовні. Мені страшенно не сподобалося! По-перше, дуже дорого як на гуртовню. В Києві Кіровська пряжа, як і з рештою, вся фурнітура дешевша. По-друге, мені особисто пряжа не сподобалася по якості. Так як я гачкувальниця з 8-річним стажем:), я би тими нитками не гачкувала. До нитки "Бегонія" (YARN ART, Турція) там далеко. По- третє, вибір дуже маленький - про що не спитала, в наявності не було.

Галинка
13.05.2009, 01:10
Фух!
Перерила половину гілки й винесла дискусії про тканини, ціни ниток та інет магазини сюди. Ще треба першу половину перерити, але то вже не нині.

Зате є плюс, ви мене надихнули знову до вишивання вернутися. Учора пішла купити кошика на Паску й ниток, то була приємна здивована. DMC по $0.49. А мене так настрашили львівські ціни. І це канадські півдолара, тобто на українські гроші це 3.20. Поясніть мені, чому вони такі у Львові дорогі???

Та Ви шо? То може би ви нам постачали DMC? У Львові DMC напевно найдешевше в Україні. Мені люди розказують, що в Одесі в магазинах вони по 7-8грн., а в нас є по 5.5грн.

Дівчата, якщо комусь щось треба по рукоділлю - звертайтеся! Я нещодавно відкрила свій павільйончик з різними прибамбасами. Для форумлянок - знижки!

Щераз будь-ласка точніше скажіть, де можна купити і де є великий вибір тканини для пошиття і потім вишиття сорочки?Бо з нитками я зрозуміла. І ще де можуть пошити сорочку за власним взірцем і не дуже дорого, щоб по ній потім вишивати

Продаються вже готові сорочки зі вставками для вишивки, є різні розміри. Може Вам буде простіше вишивати на такій сорочці? В мене є багато знайомих, які шиють, за сорочку вони хочуть 50-60грн.

Liliyah Romanova
13.05.2009, 16:58
Та Ви шо? То може би ви нам постачали DMC? У Львові DMC напевно найдешевше в Україні. Мені люди розказують, що в Одесі в магазинах вони по 7-8грн., а в нас є по 5.5грн.

Я не бачила по 5,5. У Львові значно дорожче.
Та і навряд чи то би було вигідно, якщо врахувати кошт пересилки через океан. :no:

Lika
13.05.2009, 17:11

Так у магазині на Пекарській великий вибір сорочок під вишивку!

Liliyah Romanova
13.05.2009, 17:51
А я хочу собі якийсь рушник вишити до хати, на покуття. От лиш не знаю, де тут таке полотно знайти. :confused:

Kasia
13.05.2009, 17:58
Лілію, на Привокзальному:xaxa: ( не ображайтесь, знаю що вам мяко кажучи задалеко)

Анута
13.05.2009, 17:58
А я хочу собі якийсь із тих вишити до хати, на покуття. От лиш не знаю, де тут таке полотно знайти. :confused:
а через інтернет-магазин не пробували? наприклад тут (http://www.sewandso.co.uk/) тканин до вибору, до кольору... і не тільки тканин

Liliyah Romanova
13.05.2009, 18:38
а через інтернет-магазин не пробували? наприклад тут (http://www.sewandso.co.uk/) тканин до вибору, до кольору... і не тільки тканин
Ой, то вже тоді краще на Привокзальному, ніж із Британії. :xaxa::xaxa::xaxa:
Там усе вдвічі дорожче, ніж у нас. :8: А ще плюс пересилка. :no:
Треба пошукати місцеві онлайн-магазини, може, яких українців надибаю, що на рушниках розуміються. :)

Анута
13.05.2009, 18:53
Треба пошукати місцеві онлайн-магазини, може, яких українців надибаю, що на рушниках розуміються. :)
даремно ви так ;) я звідти замовляла і дешевше ніж в нас, і асортимент - очі розбігаються. лише курс скаче...
але воля ваша ;)

Liliyah Romanova
13.05.2009, 18:58
даремно ви так ;) я звідти замовляла і дешевше ніж в нас, і асортимент - очі розбігаються. лише курс скаче...
але воля ваша ;)
Ну, власне, що я мушу все на 2 множити і це мене лякає. :no:
Я власне вашої поради послухаюся, але пошукаю перше щось поближче. ;)

Анута
13.05.2009, 19:03
Ну, власне, що я мушу все на 2 множити і це мене лякає. :no:
Я власне вашої поради послухаюся, але пошукаю перше щось поближче. ;)
з інет-магазинів він мені найбільше сподобався. Доставка на У винесла 5 фунтів, вибрала спокійно вдома, розрахувалась карткою і до тижня часу воно було в мене ;)
а У інет-магазини здебільшого працюють під замовлення до 45 днів (напр.Крестоманія). видно самі звідти замовляють, і відповідно дорожче у них.
просто дивлячись на широту асортименту даного магазину, я закрила очі на ці фунти ;) на У мені таке і не снилось

Ума
13.05.2009, 20:52

Лілю, я теж там замовляю. По-перше, дуже швидко - одного разу за три дні прийшло!!!! По-друге, сервіс на висоті і асортимент вражаючий!!! По-третє, віднімайте від ціни 20% їхнього податку (це для всіх, хто за межами ЄС, добре, що нас ще не взяли в ЄС ;)) - на розрахунку вказуєте країну доставки і вони автоматично мінусують той ВАТ. А інколи в них бувають акції - на якусь суму, як правило 20фунтів, замовити і доставка безкоштовна - так було на новорічні свята.

Liliyah Romanova
13.05.2009, 20:57
Ну, якщо вони мінусують податок, то Канада мені доплюсує і доведеться доплатити.
Не знаю, щось я насторожено до того підходжу. От знайшла кілька магазинів у своїй провінції, то буду там пробувати.

А який треба розмір полотна на рушники?

Ума
13.05.2009, 21:03
Ну, якщо вони мінусують податок, то Канада мені доплюсує і доведеться доплатити.

а ти дізнайся на яку суму можна в Канаду без податку ввозити - в Україну - це 200 євро (я вже вкурсі, бо за часи декрету стала інтернето-шопоголік, що я вже тільки не замовляла!!!!). В кожній країні є сума, на яку можна купити і не оподатковувати товар - як особистого користування, призначення

Галинка
13.05.2009, 21:29
Так у магазині на Пекарській великий вибір сорочок під вишивку!

І в мене теж:xaxa:

Я не бачила по 5,5. У Львові значно дорожче.
Та і навряд чи то би було вигідно, якщо врахувати кошт пересилки через океан. :no:

На Південному, на Водогінній і в мене - по 5.5. Ще колись були по 5.5 в Інтерсіті, тепер Інтерсіті закрився. На Пекарській - по 5грн., але, як мені розказують, не завжди всі кольори. Ніби-то розбирають. Слабо віриться в такий шалений попит. А от весь центр продає по 6-7грн. Можливо це пов"язане з високою орендою приміщень.

Liliyah Romanova
13.05.2009, 21:39
а ти дізнайся на яку суму можна в Канаду без податку ввозити - в Україну - це 200 євро (я вже вкурсі, бо за часи декрету стала інтернето-шопоголік, що я вже тільки не замовляла!!!!). В кожній країні є сума, на яку можна купити і не оподатковувати товар - як особистого користування, призначення
Подивилася я той сайт. Усе виходить вдвічі дорожче.
Знайшла канадський онлайн магазин, там теж дорожче ніж у звичайному магазині. (на прикладі ниток, на 25 центів моток дмс дорожчий)
Коротше, піду в магазин тканин і буду шукати linen cotton тканину, бо з онлайну дорожче. Українські ж магазини лише готові вироби продають. :confused:
А який розмір треба на рушник?
Я он знайшла, що продають 18"Х55" і 36"Х55"

Ума
13.05.2009, 21:44
колись зі школи пам"ятаю що 30-40см на 200см-240см, здається

Liliyah Romanova
13.05.2009, 21:48
колись зі школи пам"ятаю що 30-40см на 200см-240см, здається
Тут (http://www.crosscanadastitching.com/store/shopexd.asp?id=2792)лише 45см на 139см.
Буду шукати далі.
Або попрошу маму, аби в Галинки купила й мені влітку передала. :xaxa:

Liliyah Romanova
13.05.2009, 22:00
Галинко, а скільки коштує матерія на рушник? І які вона має розміри?

Галинка
13.05.2009, 22:04
Ліля, зараз є готові рушники з обробленими краями і торочками(бахромою) і зі вставками Аіди у вигляді зігзігу. Виглядає класно, виробництво Українське(Луцьк). Стандартний розмір такого рушника - 2.25*0.33см. Є бавовна і льон. Бавовна - 55грн, льон - 65грн.

Liliyah Romanova
13.05.2009, 22:10
Ліля, зараз є готові рушники з обробленими краями і торочками(бахромою) і зі вставками Аіди у вигляді зігзігу. Виглядає класно, виробництво Українське(Луцьк). Стандартний розмір такого рушника - 2.25*0.33см. Є бавовна і льон. Бавовна - 55грн, льон - 65грн.
І чому мене на вишивання раніше не потягнуло? :umbrage:
Могла у Львові закупитися на кілька штук принаймні. Думаю, точно відправлю до вас маму влітку, як буде ким передати сюди. ;)

Галинка
13.05.2009, 22:11
Щось схоже є тут:http://www.charivna-mit.com.ua/index.php?page=goods&part=zrushniki

Рушникоава тканина трохи дешевша - 30грн.за 1м./1.5м.

Lika
14.05.2009, 10:46
Прошу вибачення в модераторів за офф, але я не розумію, ми тут обговорюємо, що де вигідніше купити чи безкоштовно отримуємо рекламу Галинкиного кіоска?
Мені вже не приємно спілкуватися на сайті, де про ті магазини, куди я хожу не один рік, негативно відгукуються. Принижувати конкурента - це ознака слабкості.
І не треба розсилати рекламу мені в "лічку".
Я хочу отримувати тут поради у таких же незацікавлених вишивальниць!
Ще раз прошу вибачення, що не по темі...

Ума
14.05.2009, 16:47
Прошу вибачення в модераторів за офф, але я не розумію, ми тут обговорюємо, що де вигідніше купити чи безкоштовно отримуємо рекламу Галинкиного кіоска?
Мені вже не приємно спілкуватися на сайті, де про ті магазини, куди я хожу не один рік, негативно відгукуються. Принижувати конкурента - це ознака слабкості.
І не треба розсилати рекламу мені в "лічку".
Я хочу отримувати тут поради у таких же незацікавлених вишивальниць!
Ще раз прошу вибачення, що не по темі...

Напевно доречно буде створити гілки: Рукодільні магазини у Львові (адреси і відгуки по цінам), Багетні майстерні (адреси, ціни і можна фото робіт) і інтернет-магазини, в яких робили замовлення, тобто перевірені.
А на інших гілках просто спілкування і обмін досвідом

Lyudik
14.05.2009, 17:12
Підкажіть, будь-ласка, де у Львові подешевше (оптом) можна купити бісер?

Solya
15.05.2009, 18:45
Бісер є на гуртівні на Зеленій, правда чеського там немає, є лише Тайвань (дешевий) і Японський (дорогий).

Галинка
17.05.2009, 19:54
Якщо хтось тут щось і рекламує, то точно не я! Я на форумі давно! Неодноразово брала участь в форумівках і багато виставляла тут своїх виробів! Мене багато людей тут знає, бо тут я ще до відкриття свого магазину! А от коли переглянути Ваші дописи, то ви тільки про Призму і пишите!ННас тут стільки багато, але чомусь тільки Вас одну заділи мої дописи! Писала Вам в ПП, бо Ви запитували про пряжу і про в"язання. Якби хотіла реклами, то писала би на форумі.Май Я рекламуюся в журналах по рукоділлю, а на форумі я спілкуюся зі знайомими мені вже людьми!!! І не вам вирішувати про що мені тут писати! Ліля запитала про ціни - я їй і відповіла. Якщо модератори будуть вважати це лишнім, то постирають!

Майже всім дівчатам написала в ПП про те що в мене можна придбати пряжу і тільки Вам одній це не сподобалося! Підозріло як на мене.

Liliyah Romanova
18.05.2009, 07:57
Все гаразд, Галинко. Модератори вже вирішили створити окрему гілку для таких майтринь, як ви, котрі не лише для себе, а й для інших майструють. Тільки я мушу час на то знайти, і все буде. ;)

Kasia
25.05.2009, 10:31
чи хтось був у магазинчику на Пекрській? скільки ДМС коштує? чи відмотують по пів моточка?

mileelen1
25.05.2009, 14:57
я была. моток по 5 грн., пол мотка - 3 грн. У нее недавно был завоз ниток.

Kasia
27.05.2009, 12:25
чи можете сказати там відмотано по пів моточка? бо маю часу мало , а ниток 18.
і до 19,00 ппрацює? чи довше?

Ума
27.05.2009, 13:13
Дівчата, буду робити замовлення на sewandso. Може хтось щось хоче замовити, то звертайтесь. Доставку повністю оплачую (все рівно ж замовляю), хіба що щось по вазі не впишеться в стандартну доставку. Замовлення,думаю, буду робити на цьому тижні (максимум в понеділок)- як тільки закінчу своє поле вишивати. То в мене такий ультиматум самій собі - я добровільно віддала свою платіжну картку чоловіку і сказала, щоб віддав меня, як я поле закінчу :) Ну, а мені до закінчення днів 1-2 :)

Kasia
27.05.2009, 13:26
ой напишіть ще раз адресу сайтй.

Ума
27.05.2009, 14:14
ой напишіть ще раз адресу сайтй.

www.sewandso.co.uk

при розрахунку кінцевої вартості- відмінусуйте 20%податку

Kasia
27.05.2009, 15:15
http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/find/db.cgi?db=zoom&uid=&Prod_Code=48619&ww=on&do=search_results

http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/find/db.cgi?db=zoom&uid=&Prod_Code=45584&ww=on&do=search_results

я замовляю ось таке.:)

дякую Умо.

Анута
27.05.2009, 15:22
Умо, зачекайте на мене ще ;)

Ума
27.05.2009, 16:42
чекаю :)

п.с. мені залишилось накрутити білівузлики і все!!!!!!!!!! але їх там стільки... мама дарагая :(

Касю, я замовлю і собі таке :)

Юстуся
27.05.2009, 17:43
Привіт.Ума я теж хочу.Вам написати в ПП?
Дякую.

Liliyah Romanova
27.05.2009, 18:03
http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/find/db.cgi?db=zoom&uid=&Prod_Code=48619&ww=on&do=search_results

http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/find/db.cgi?db=zoom&uid=&Prod_Code=45584&ww=on&do=search_results

я замовляю ось таке.:)

дякую Умо.
Хороша штука, в мене таке саме є. Але слухайте, там ціни :ninja::ninja::ninja: - я шокована!
Я в неділю таку саму пластикову коробку купила за 2,5 канадських. А 3,29 фунтів - це 6,58 канадських доларів. :eek: :eek: :eek:

До речі, Касю й Умо, вам би до тої коробки та бобінок ще отаке придалося
http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/find/db.cgi?db=zoom&uid=&Prod_Code=45586&ww=on&do=search_results