КПК

Показати повну версію : УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Дівонька Зіронька
15.07.2009, 10:28
велике дякуююююююююююю!!!Була вчора там -все добре ....маткова вагiтнiсть-УРААААААААААААА але знову сказав прийти через тиждень-хоче подивтись як росте дитинка!Незнаю що думати -все ж таки так рано ,так часто робити ?Порадьте що робити?

Галюня, :girl_cool:
Яке узі через тиждень??????????????????????????
ви що!!!!!!!!

Узі можна проходити до 4 разів за вагітність (принаймі ця цифра вважається бажаною)
На переш узі краще йти в р-ні 10 тижнів.
Не можна бігати щотижня. То з вас нагло деруть гроші.Ну і лікар безсовісний. Ви самі подумайте - яку ви користь принесете дитині бігаючи на узі??

І ща до іншого допису форумчанки про вул.Кониського УЗД - дівчата там зараз ціна 1 УЗД - 250 грн. Думайте самі. А платити такі гроші за плазму, шафу купе в холлі і диванчик я не збираюся. Раз сходила по нужді - більше не хочу., після поганих аналізів які робила на11 тижні на Б.Котика в Євролабі.
На рахунок професійності цих узд-стів на Кониського - кажуть що хороші. Але в них нагадує все як на конвеєрі.

Злата
15.07.2009, 11:27
це офф... але всі аналізи здавала в діагностичному центрі. Ну не довіряю новим лабораторіям і все

Дівонька Зіронька
15.07.2009, 15:06
Доречі про аналізи на вади.
Коли здавала на Короленка кров, на токсоплазмоз і решту., медсестра яка забирала кров - теж вагітною була.
Так от, виявляється на Короленка цей аналіз на вади - яким нам тулять здавати на 11 і 17 тижнях - коштує 60 грн, чекати результату 2 неділі.
В Євролабі я платила 140 грн, чекала 9 днів, і аналіз на ПАПП був зроблений хибно((((

tanchyk
17.07.2009, 09:40
Особисто я аналіз на вади не здавала взагалі(відмовилась), а сестра мого чоловіка здала, і сказали, що в дитини якісь вади, направили на повторні(звичайно знов за гроші),вона два тижні проплакала. Потім я завела її до Прокопчук на УЗІ. Вона сказала, що ніяких вад нема, всі органи в порядку, а аналіз зроблений був не в той термін коли треба було. Уявіть собі стан вагітної коли їй таке говорять... 9 липня братова родила здорову дівчинку. Що тут скажеш.

Оленчик
17.07.2009, 09:55
Особисто я аналіз на вади не здавала взагалі(відмовилась), а сестра мого чоловіка здала, і сказали, що в дитини якісь вади, направили на повторні(звичайно знов за гроші),вона два тижні проплакала. Потім я завела її до Прокопчук на УЗІ. Вона сказала, що ніяких вад нема, всі органи в порядку, а аналіз зроблений був не в той термін коли треба було. Уявіть собі стан вагітної коли їй таке говорять... 9 липня братова родила здорову дівчинку. Що тут скажеш.
в мене та сама ситуація була
:girl_sad:
якщо ще ьраз буду вагітною колись - не здаватиму ті аналізи!!!
нерви вагітним берегти треба!!! а за ті грощі краще купити щось приємне собі чи дитинці!

Оленка
21.07.2009, 16:18
Я ходила до Корінця на Батальну. Мені його порадила лікарка з тої ж Батальної і цьоця яка там працює. Була в ньо 2 рази. Ніби нормальний лікар. Правда нічого не говорить, тихенько собі дивиться малявку. Погано, що там нема двох моніторів і нічого не видно, але в кінці огляду він повернув до мене монітор і показав мені малявку і розказав де що є

Irusjka
22.07.2009, 11:16
Привіт усім!Довго я стежу за багатьма темами але тільки зараз відважилась зареєструватись і поспілкуватись.Про узд знаю багато і маю свою думку майже про всіх спеціалістів.Смішно тут виглядає як самі лікарі себе оправдовують.Шановні колеги вгамуйтеся і дайте народу нас пообговорювати.

kristina
22.07.2009, 11:37
Привіт усім!Довго я стежу за багатьма темами але тільки зараз відважилась зареєструватись і поспілкуватись.Про узд знаю багато і маю свою думку майже про всіх спеціалістів.Смішно тут виглядає як самі лікарі себе оправдовують.Шановні колеги вгамуйтеся і дайте народу нас пообговорювати.

Той хто ут з"являється з одним - двума повідомленнями на весь форум,і розказує "ой який гарний лікар" то явна реклама

Leila
22.07.2009, 13:46
Мені саме Прокопчук сказала правильну дату пологів, і я її не рекламую, просто була у різних лікарів і вона мені сподобалася як лікар, і людина, бо коли я попросилася на узі з болями на 29 тижні приїхала спеціально щоб подивитися, а в неї і без мене одної вистачає людей. А Слічна на Батальній за тиждень до пологів сказала що ляля виглядає на 37 тижнів, а не на 39 і за що я заплатила 80грн.

Irusjka
22.07.2009, 18:50
хочу запитатись - чи є якась різниця між старими і новими апаратами УЗД (маю на увазі рівень шкідливості)? Бо перший раз була в Палиги (окремий екран для вагітної, сучасний апарат, записують на диск, роблять фото), а другий раз прийшлось робити на Руській, бо там зараз лежу. То я була в шоці, старезний апарат, нічого не показали, та ще й навіть фото не зробили. Ну і коштує відповідно - 40 грн. Але в мене не було вибору бо не рекомендують рухатись.
От і хотілось би знати чи це хоч якось виправдовує, може цим я приберегла здоровя дитинки?

Звичайно є різниця,сучасні апарати мають мультичастотні датчики і різні програми для обстежень,наприклад є програма для обстеження ранніх термінів вагітності.Ну і звичайно вартість самих апаратів шалено відрізняється від цього і різні ціни.Рекламою не буду займатись як дехто, тому опису львівських уз-апаратів не буде:girl_crazy:

Пупсик
23.07.2009, 15:15
Доброго дня! Давненько я вже не була на ДП, заскучила за всіми шаленно!

Прошу консультацію. Скерувала мене моя лікарка на УЗД в медико-генетичний центр на Лисенка до Лотоцької. Підкажіть будь-ласка скільки коштує в неї УЗІ, чи може бути присутній чоловік на огляді, чи роблять там фото-відео??? І куди краще звертатись до неї - на Лисенка чи в її приватний кабінет?

Lavazza
23.07.2009, 15:41

Прошу консультацію. Скерувала мене моя лікарка на УЗД в медико-генетичний центр на Лисенка до Лотоцької. Підкажіть будь-ласка скільки коштує в неї УЗІ, чи може бути присутній чоловік на огляді, чи роблять там фото-відео??? І куди краще звертатись до неї - на Лисенка чи в її приватний кабінет?
можу вам сказати тільки, що вона у відпустці від завтра і десь до початку вересня, а на Лисенка записувати до неї не спішать, зразу дають телефон в приватний кабінет (250грн.:girl_mad:)

Angel
24.07.2009, 00:47

я була там і там,ясно в приватному апарат кращий,ну і ціна зразу відповідна.... на лисенка я платила 100 грн,чоловік може бути присутній і бачити на є
екрані мацьопу,відео записують,але бажано попередити на початку огляду і ше краще взяти свій диск! так як вона з відпустки приходить на початку вересня і термін в вас буде приблизно 21-22 тижні,то ше кпаще:girl_spruce_up:

Bogdanka
24.07.2009, 04:32

тепер про Лотоцьку різні відгуки ходять... навіть тут в темці вже писали, що через конвеєр, вона дещо пропускає...

Яська
30.07.2009, 23:37
ожу вам сказати тільки, що вона у відпустці від завтра і десь до початку вересня, а на Лисенка записувати до неї не спішать, зразу дають телефон в приватний кабінет (250грн.)
За що такі гроші????????????? Я б їй і гривні не заплатила. Добре перечитайте цю гілку перед тим як іти до неї.

Irusjka
31.07.2009, 23:11
Яська вірно пише,Лотоцька дуже добрий спеціаліст була,тепер на жаль і апарат в неї невідповідний і ціна.А саме гловне у неї відношення до інших лікарів зухвале і зверхнє.

Дівонька Зіронька
01.08.2009, 11:34
а в кого є кращий апарат і ціна дешевша?

odree
01.08.2009, 12:23
а в кого є кращий апарат і ціна дешевша?я була в палиги, то мені все сподобалося і ціна менша, і апарат хороший

Галюня
02.08.2009, 10:12
дiвчата а хтось ходив на узд в районi варшавськоi (позаду магазину ДОМОТЕХНIКА -проспект Чорновола) э такий медичний центр Крапля роси? як там узд роводять?
Я була там -менi сподобалось.може ще хтось був ?

Ivanna
02.08.2009, 11:13

Лотоцька дуже хороший спеціаліст, не переживайте. Я була в неї з двома своїми хлопчиками, правда вже давніше. Оглядала добре, якщо щось турбує питайте. Вона із старшим мені сказала майже правильну дату, помилилась на 4 дні. Мала родити 10.05, а вона казала готуйся з 24.04 і це сталося 28.
Для себе я зробила висновок, якщо записатися на початку зміни, то набагато краще, нема такої черги, а відповідно і затримки, тоді приділяє більше уваги, бо нікуди ще не спішить.
Останнє УЗД, коли я була вагітна старшеньким, вона не дала точного діагнозу, щось їй не сподобалось сердечко, то вона нас направила до Іваніва в Сімексоно, сама з ним домовилась і грошей з нас не брала (бо не поставила точного діагнозу), та ще й потім передзвонювала і питала як і що в лікара. В Сімексоно дуже нас гарно прийняли оглядало аж три лікара і сказали, що в нас все добре, тут ми вже платили. Після цього з другим я навіть не задумувалась до кого йти на УЗД.

LIJA
05.08.2009, 20:42
Сьогодні я була на УЗД на Мечнікова, апарат - старий, професіоналізм лікаря на нулю я дуже розчарована. А перед тим я була В Герети Наталії на Щорса, така приємна розумна і дуже добре дивиться. До неї раджу піти, а на Мечнікова до Винницького Р.В. - не потрібно.

Злата
06.08.2009, 00:18
О мені теж там не подобалося.. Хоч великий екран є, але нічого толком не видно :girl_mad::girl_sad: і лікар нічого не поясновав, не показував. Ходила туди перед пологами з лікарем

Оленка
09.08.2009, 20:55
Я також колись мала необережність піти на мечнікова на УЗД. Я ще тоді не була вагітною, а просто подивитись чи немає запалення. Мене дивився Роман (нажаль ПІБ я ненаю). Як спеціаліст він паскудний і взагалі якщо ви хочете, щоб вам гарно подивились малявку знайдіть щось краще за мечнікова

filolog
10.08.2009, 15:11
Шановні пані та панянки! Із власного (з дружиною) досвіду можемо порадити у Львові два сучасних і якісних УЗД:
1. У к. м. н. Ігоря Євгеновича Палиги на Тургенєва (тепер Героїв УПА),****************
2. В Інтерсоно (де ми стоїмо на обліку) ************* Ми робили в лікаря Сегедій Лідії Ігорівни. Задоволені. Але, думаю, добре роблять і інші фахівці.
І там, і там сучасні тривимірні апарати з усіма "наворотами", окремий екран для мами, все добре видно, пускають чоловіка, записують відео на диск (в Інтерсоно - одразу ж).
Комфортні умови, індивідуальний підхід, попередній запис, уважне ставлення.
У Палиги коштувало 150 грн., в Інтерсоно окремо УЗД не знаю, бо платимо за все разом в межах медичного нагляду за вагітністю.
УВАГА! Це НЕ реклама! Просто, може, комусь знадобиться.

Irusjka
16.08.2009, 23:24
Шановні пані та панянки! ...
Ух ти!Реклама двох конкурентів!)Цікаво чия це ідея ?

filolog
17.08.2009, 12:34
Шановна Irusjka! Ще раз наголошую: це НЕ РЕКЛАМА! Просто ми були там і там, там і там сподобалось. А те, що вони одне одному конкуренти - це їхні проблеми. Взагалі конкуренція - це добре, коли вона приводить до підвищення якості послуг. Знаємо, що колись Палига працював в Інтерсоно, а тоді пішов звідти. Але це нас не стосується. Головне, як вони роблять свою роботу.

Melisa
17.08.2009, 12:40
наємо, що колись Палига працював в Інтерсоно
А те Що Палига за спеіальністю кардіолог знаєте?

filolog
17.08.2009, 13:07
Не знаю, яка спеціальність у нього в дипломі, але кандидатську захищав точно зі спеціальності 14.01.01 - акушерство та гінекологія:
Палига Ігор Євгенович. Моніторинг матково-плацентарно-плодового кровообігу при хронічній гіпоксії плода : Дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Львівський національний медичний ун-т ім. Данила Галицького. — Л., 2005. — 165арк. — Бібліогр.: арк. 145-165.
Крім того, в Інтерсоно він заробив великий практичний досвід в цій галузі (зокрема, і в пренатальній УЗД). Тому думаю, що йому можна в цій справі довіряти. Та й людина він приємна...

levandivka
17.08.2009, 13:51
кандидатську захищав точно зі спеціальності 14.01.01 - акушерство та гінекологія:
Скільки "дав"? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm2.gif

Natalysa
18.08.2009, 14:09
Вчора була на УЗД у Палиги Ігора Євгеновича. Сподобалось дуже. Я пішла вперше, дуже нервувала бо в мене вже 30 тиждень. Препарат чудовий і лікар конкретний, все пояснює, коментує, якщо виникають якісь проблеми, то заспокоює, і радить як можна це питання вирішити - у мене чомусь швидше розвивається плацента і плід може від цього страждати. Він порадив або піти на крапальниці, або пити ліки.
Так як мій малюк має 1300 і відповідає нормам цього терміну, то я зараз приймаю просто препарати на дому - Лікар, в якої будуть проходити роди порадила.
Диск мені записали одразу, заплатила 150 грн., мала направлення від свого лікаря, але ціна від цього не зменшується.
Дуже гарний персонал, дівчата раджу піти. Залишилась про нього хорошої думки - спеціаліст.

vitalinka
18.08.2009, 16:47
напишу про лікаря "спеціаліста" узд в Івано-Франківську, яка приймає у МЕДСЕРВІСІ.
"спеціаліста" через якого я мало не стекла кров*ю...
вона не побачила позаматкової на 5 тижні, сказала що все нормально, а через тиждень вночі розрив труби - операція, моральний і фізичний шок.. Не дай Боже, пережити таке комусь!
Прізвище уздиста Грига О.І.
Просто не раджу туди звертатися...

Маряшка
19.08.2009, 10:34
В центр на вул. Лисенка з нормальною вагітністю - дільничні лікарі не скеровують, тільки в складних випадках. Та й за гроші - на скільки я чула , ви не праві ......вона ніколи не говорить жодної такси.
всім доброго дня...перечитувала тут тему і вирішила таки написати. Зараз вагітність друга. Перша була чудовою та і тепер не нарікаю. Правда з першою 4 роки тому не робила начких там тестів подвійних чи потрійних Тепер зробила і ведучій лікарці шось не сподобалось - скерувала на Лисенка. Потрапивши туди і почекавши в черзі надивилася на всяке, заходила до неї перестрашена. Подивившись аналізи і УЗД сказала "застрілити" свою лікарку мало((( тільки нерви псує вагітним. Все ок і без всілякої прямої вказівки на таксу. Гроші повернула.

IrunkaS
19.08.2009, 16:00
В понеділок була на УЗД в Прокопчук Н.М. на Котика,4, по рекомендації своєї лікарки.
Були разом з чоловіком!
Задоволені на всі 100% - побачили малятко (були перший раз): ніжки, ручки, голівку, хребетик... все детально розказала.
А сьогодні йдемо до нашої лікарки..)))

Irusjka
20.08.2009, 22:48
А те Що Палига за спеіальністю кардіолог
Перепрошую але ви пліткарка,у вас застаріла інформація.У нього дві пройденних інтернатури,перша терапія+курси УЗД,а потім зразу гінекологія.І як я знаю він дійсно працював на початку в кардіоцентрі,але не кардіологом а лікарем УЗД.Тут вже були подібні випади на рахунок покійної Мороз Т.С.,пишучи повні дурниці на рахунок спеціальностей і місця роботи людини котру не знають зовсім.

напишу про лікаря "спеціаліста" узд в Івано-Франківську, яка приймає у МЕДСЕРВІСІ.
"спеціаліста" через якого я мало не стекла кров*ю...
вона не побачила позаматкової на 5 тижні, сказала що все нормально, а через тиждень вночі розрив труби - операція, моральний і фізичний шок.. Не дай Боже, пережити таке комусь!
Прізвище уздиста Грига О.І.
Просто не раджу туди звертатися..
Жахлива історія,але на жаль це часто трапляється(((Навіть супер спеціалісти на надсучасному обладнанні можуть пропустити позаматкову.Але якщо думати головою то при затримці місячки і відсутності плідного яйця в порожнині матки слід думати саме про позаматкову.

lydmila
21.08.2009, 14:36
Жахлива історія,але на жаль це часто трапляється(((Навіть супер спеціалісти на надсучасному обладнанні можуть пропустити позаматкову.Але якщо думати головою то при затримці місячки і відсутності плідного яйця в порожнині матки слід думати саме про позаматкову.
....ви пропонуєте, що про це має думати пацієнтка?! Звідки пацієнтка може знати про "відсутності плідного яйця в порожнині матки "... ?!

Irusjka
21.08.2009, 14:58
ви пропонуєте, що про це має думати пацієнтка?! Звідки пацієнтка може знати про "відсутності плідного яйця в порожнині матки "
Та нічого я не пропоную.Я пояснила цю ситуацію і чому так сталося,можливо ця інформація комусь буде у пригоді.Звичайно це промах лікаря.

vitalinka
21.08.2009, 15:00
Погоджуюся з Irusjka на 100% !!! як жінка самостійно це може визначити??

Irusjka
21.08.2009, 15:08
Але якщо думати головою то при затримці місячки і відсутності плідного яйця в порожнині матки слід думати саме про позаматкову.
І ці слова я призначала саме нашим лікарям,а не пацієнтам.Я мала на увазі що лікар коли не бачить плідного яйця,може здогадатись про позаматкову,а не відпускати пацієнта до дому.

stasya
21.08.2009, 21:03
Всім привіт.
Я зараз на 8 місяці :-)))
З самого початку вагітності ходили на планові УЗД в кабінет Ігора Палиги
Враження просто супер, людина - професіонал, уважний, привітний, показує і розказує ВСЕ.
Знаходиться на вул.Героїв Упа, 73 (колишня Тургенєва), 3D УЗД, сучасні технології

Yaremko
26.08.2009, 10:42
а скільки коштує зараз УЗД?

Galino4ka
26.08.2009, 10:46
залежно де... від 50 грн до 250 (це те, що я чула). Може, є десь дорожче або дешевше. А середня ціна десь 100грн.

БЕЛЛАДОННА
26.08.2009, 13:28
а скільки коштує зараз УЗД?
до 250 грн, але можна і безкоштовно зробити, якщо ваш лікар вас направить,наприклад, в діагностичний центр в медінститут.

kitty
26.08.2009, 14:31
я Робила УЗД в Діагностичному центрі, то давали 50 грн. Може то все від апарату залежить мабуть

Vesnyanka
26.08.2009, 14:42
В діагностичному взагалі безплатно мало б бути, бо державна установа і т.д. Хіби просто в кишеню чи на "благодійну допомогу" центру.

БЕЛЛАДОННА
26.08.2009, 15:22
Робила УЗД в Діагностичному центрі, то давали 50 грн
Давли лікарю чи платили в касу? Я там робила безкоштовно, але чоловік потім дав в кишеню лікарці 20 грн, бо дуже вже добре подивилась. Але можна було і не давати, ніхто нічого не вимагає (Маслак Валентина Олександрівна, лікар супер, якщо кому мо тре буде).

Оленка
26.08.2009, 16:01
На батальній 50 грн.

kitty
27.08.2009, 10:24
Та ми просто прийшли не по запису, а так по власній ініціативі. Потім ми запитали скільки з нас - ну і почули що 50. Та й на тому наші відвідини закінчились - може якби по направленню, то тоді можна було б робити і так. :girl_spruce_up:

Мар"яночка
27.08.2009, 10:26
незнаю мені ліпше офіційно заплатити і не паритись, скільки я маю дати, замало забагато. мені головне шоб спеціаліст був толковий і з розумінням ставився, а то є такі узисти шо ліпше їх не підпускати до того апарату, поки лежиш на тій кушетці, то можна кільканадцять разів потом зійти, бо вона з таким виглядом його робиш, шо я собі думаю, всьо пора на кладовище

kitty
27.08.2009, 10:30
Та мені б теж так було простіше, але просто часу багато не було і прийшлось якось то все вкорочувати, бо треба було на роботу бігти. я теж волію заплатити в касу і мати потім чистий спокій, але вже виходить як виходить - не завжди є можливість.

Мар"яночка
27.08.2009, 10:32
ше коли кажуть то нормально, але часом починають, скільки дасте, ну звідки я знаю скліьки дати :girl_crazy:

Consuelo
27.08.2009, 10:37
Я на узд ходжу в Астар - це на вул. Зигзаг 5 (бічна Городоцької). Трансвагінальне коштувало 80 грн. Дуже задоволена і ставленням, і професійністю, і чистотою...

masjanj4ka
10.09.2009, 13:12
Скажіть, чи помилялися вам зі статтю на 3-д УЗД? Палига наприклад?

Angel
10.09.2009, 21:55
В ПАЛИГИ БУЛА 2 РАЗИ,І 2 РАЗИ КАЗАВ ПРАВДУ!))

Оленчик
11.09.2009, 10:44
Я теж була 2 рази ( на 24 і 33 тижнях ). Підтердив, що буде дівчинка :)
Та з такою сучасною апаратурою мабуть важко помилитися зі статтю, особливо на великих термінах :)

masjanj4ka
11.09.2009, 16:16
Дякую, дівчатка...Це мене тішить )))

Nadushka
11.09.2009, 16:28
Скажіть будь ласка чи хтось був на УЗД у " Медик" на Куліша? Які там спеціалісти?

Pinacolada
13.09.2009, 23:55
Я вот теж зараз, напевно на тижні 32-33 буду до Палиги збиратись. Він до себе так розполагає, що до інших УЗдстів і йти не хочется, та й умови там просто супер

Iryha
14.09.2009, 14:58
Я була в МЕДИКУ на УЗД 3 рази спеціалісти нормальні все розкажуть. Але там попередній запис по телефону тре робити. Вартість 65 грн.

Януся
16.09.2009, 09:31
Дівчата, а як записатись на УЗД до Палиги? Напишіть номер телефону :girl_in_dreams: Дякую!

Angel
16.09.2009, 09:54
8 063 230 18 72 Палига Ігор Євгенович

butik ledi
22.09.2009, 14:29
Привіт усім, підкажіть будь ласка у Палиги на Тургенева, яке перше узи роблять: через живіт чи трансвагинальне ???

Nastynya
22.09.2009, 17:51
дивлячись що дивитися! там вам все в принципі скажуть!)))

Ная
22.09.2009, 17:54
А за скільки часу наперід треба на УЗД записуватись? Думаю піти до Прокопчук чи Палиги.

Nastynya
22.09.2009, 18:01
ну до Палиги я цього тижня в понеділок записувалась, було місце і в середу і в четвер цього тижня і далі, думаю за тиждень нормально, а до Прокопчук незнаю, знаю що до Лотоцької, приблизно за місяць)))

Оленчик
22.09.2009, 19:37
І до Прокопчук і до Палиги бажано за 2-3 дні хоча б записуватися, особливо, якщо треба в певний час. Але мене Палига приймав 2 рази на наступний день, бо дуже треба було ( погані аналізи були). Так що, якщо дуже треба, то вам завжди підуть на поступки.

butik ledi
22.09.2009, 19:43
настуня , я про перше узд, термін півтора місяця, хочу пітведити що усе гаазд, вот мене цікавить як саме узд відбувається

nadjusja
22.09.2009, 22:04
В Центрі Здоров"я родини на Кониського - Рібун Тетяна МИколаївна, дуже уважна і приємна лікарка.
А за Лотоцьку поки що нічого поганого сказати неможу. НЕзнаю кого вона 4 хвилини дивилась - мене то пів години, все-все видивилась. з Попередньою дитинкою то лише вона поставила передлежання плаценти, більше ніхто не бачив, навіть у роддомі.

Мар"яночка
23.09.2009, 09:29
Ну я до Прокопчук записалась вчора на сьоня , так шо мабуть все залежить від того як повезе, може хто де переносить або відмовляється.
а на рахунок огляду Узі звичайного і трансвагінального, то дійсно мабуть залежить шо турбує, взагалі то вони роблять звичайне хіба шось не бачать, або бояться шось не побачити тоді роблять трансвагінальне.

Nastynya
23.09.2009, 13:09
Niki, через живіт будуть дивитися!

Irusjka
23.09.2009, 23:43
настуня , я про перше узд, термін півтора місяця, хочу пітведити що усе гаазд, вот мене цікавить як саме узд відбуваєтьс
Якщо термін 6-7 тижнів то краще трансвагінальне узд,якщо більше 7ми то будуть дивитись трансабомінально.При малих термінах без вагінального узд не можливо побачити серцебиття,тому і роблять ТВД.

tania
23.09.2009, 23:58
Дівчата хто знає де роблять вагінальне УЗД? Конче треба.

Мар"яночка
24.09.2009, 10:17
ой та мені здається шо кожен з лікарів його робить якшо йому сказати його зробити. Прокопчук я знаю його точно робить, на Тиктора є медичний центр "Медісі" теж там роблять

Iryha
24.09.2009, 10:28
Дівчата хто знає де роблять вагінальне УЗД? Конче треба.

Знаю, що роблять на Куліша в "Медику".

Юкола
24.09.2009, 11:44
Я вже не перший рік хожу на УЗД в "Венеру", що на Сихові.
Там є лікар Тарас. Ось тільки до нього і до вагітності, вагітною і зараз:)

Lilusik
24.09.2009, 14:34
в інтерсоно. Принаймі два роки тому я його там робила

сніжна
24.09.2009, 14:56
його майже усюди роблять. на мечнікова в пологовому у винниківського р. є

Nadushka
24.09.2009, 14:59
я робила недавно в " Медику" на Кулішв, на Русових ( Третя міська лікарня), але мабуть його роблять всюди. В Медику по записі.

Nastynya
24.09.2009, 18:14
а я була сьогодні в Палиги, дуже сподобалось!)))

masjanj4ka
26.09.2009, 18:09
Дівчатка, скажіть - а Прокопчук ще й генетик?

Yaremko
26.09.2009, 19:24
мені здається що так

Drimka
30.09.2009, 15:32
Дівчата, хто в курсі, Прокопчук в суботу на Котика приймає чи ні? І до котрої приймає в будні дні на Котика? Бо дуже хочем разом з чоловіком на УЗД піти.

Ная
30.09.2009, 18:22
Прокопчук в суботу приймає,тільки не питала до котрої. Я теж на суботу записувалась щоб з чоловіком піти.Записувалась днів за десять.

Злата
30.09.2009, 23:11
раз ходила в суботу до Прокопчук, казала, що буде чекати до 15:00.

Drimka
01.10.2009, 16:01
Дякую дівчата, за приємну звісточку.:girl_claping:

tanchyk
01.10.2009, 21:02
Так, вона гінеколог - генетик.

Пупсик
02.10.2009, 19:32
Велике прохання, скиньте хто небуть контакт Прокопчук. Читала про неї хороші відгуки. Маю надію, що вона оглядає детально і компетентно. Була на останньому УЗІ в Скляр, мені зовсім не сподобалось. Напишіть будь-ласка де приймає Прокопчук, чи записують там відео і фото. І скільки то все коштує!:girl_smile:

Natalysa
03.10.2009, 12:35
А за Лотоцьку поки що нічого поганого сказати неможу. НЕзнаю кого вона 4 хвилини дивилась - мене то пів години, все-все видивилась.
мене Палига дивився десь хвилин 15, не більше. Теж все побачив, ще навіть нирки оглянув. Що там півгодини роздивлятись?якщо спеціаліст, то все має бачити. Дитина в мене була рухлива в цей час, так він одну ручку між ножками знайшов:)

Якщо термін 6-7 тижнів то краще трансвагінальне узд,якщо більше 7ми то будуть дивитись трансабомінально.При малих термінах без вагінального узд не можливо побачити серцебиття,тому і роблять ТВД.
Дівчата, для чого на такому ранньому терміні дивитись, це ж для малюка погано. Почекайте хоча б до 13, після 12 кажуть, що вже немає шкоди.
Не дай Боже після такого огляду почнуться проблеми, себе треба берегти. В мене, наприклад теж є знайома, так її на кріслі невдало подивились і мала викидиш.
Я вас не лякаю, просто майте трішки терпіння, а головне моліться і все у вас буде добре:)

Уляночка
03.10.2009, 12:48
Дівчата, для чого на такому ранньому терміні дивитись, це ж для малюка погано. Почекайте хоча б до 13, після 12 кажуть, що вже немає шкоди.
Не дай Боже після такого огляду почнуться проблеми, себе треба берегти. В мене, наприклад теж є знайома, так її на кріслі невдало подивились і мала викидиш.
ну...то палка з двома кінцями...підозри на позаматкову, часті завмерлі, що не закінчуються викиднями, а травлять жіночих організм місяць-півтора....

nadjusja
03.10.2009, 13:39
якщо спеціаліст, то все має бачити. Дитина в мене була рухлива в цей час, так він одну ручку між ножками знайшов
Звичайно, ніхто і не сперечається. ПРосто у всіх різні ситуації. В мене перша дитина померла ізза плаценти, тому вона мені ту плаценту роздивляласьу всіх моєливих ракурсах і виміряла всі параметри, а це - час.

Irusjka
05.10.2009, 11:25
івчата, для чого на такому ранньому терміні дивитись, це ж для малюка погано. Почекайте хоча б до 13, після 12 кажуть, що вже немає шкоди.
Я вас не лякаю, просто майте трішки терпіння, а го
Погоджуюсь на всі сто.Я пояснила це для тих кому необхідно оглянутись до десятого тижня.

Natalysa
05.10.2009, 12:41
ПРосто у всіх різні ситуації. В мене перша дитина померла ізза плаценти, тому вона мені ту плаценту роздивляласьу всіх моєливих ракурсах і виміряла всі параметри, а це - час.
За таких умов звичайно, що варто довше дивитись. Успішної вам вагітності і легких родів:)

Полуничка
09.10.2009, 00:42
Ми в Прокопчук були вже 2 рази. Усі відгуки про неї дійсно правдиві, гарно дивиться, все пояснює. Тоді УЗД разом із записом на диск коштував 80 грн. Ми робили на Котика. А от плановий у 22 тижні я не пішла робити, бо і так заставили мене вже 4 рази, більше не хочу, хіба перед пологами ще зроблю. Хоча ще трохи вагаюся, бо кажуть що там якраз дивляться розвиток всіх органів.

kitty
09.10.2009, 10:20
А нам вчора сказали що через те що в яйнику кіста, на УЗД я буду ходити частіше ніж всі ніші вагітні :girl_cray:, щоб слідкувати за станом тої кісти

Оленка
09.10.2009, 11:16
22 тижні
Це дійсно такі, що дивляться на розвиток всіх органів малечі. І ще планове буде в 31-32 тижні.

Kornetska
09.10.2009, 11:26
А нам вчора сказали що через те що в яйнику кіста, на УЗД я буду ходити частіше ніж всі ніші вагітні
У мене також була киста , ходила на УЗД 6 раз до 16 тижня, зараз все супер , вже на 25:girl_smile:

Natalysa
12.10.2009, 17:27
і так заставили мене вже 4 рази, більше не хочу, хіба перед пологами ще зроблю. Хоча ще трохи вагаюся, бо кажуть що там якраз дивляться розвиток всіх органів.
А чого так часто ходили?Я відбивалась до останнього, пішла аж на 34.:) От якраз вже десь починаючи з 30 тижня можете іти і не переживати за шкоду вашій малечі.:)

masjanj4ka
12.10.2009, 21:12
Скажіть будь-ласка як записатися до Лотоцької на Лисенка (може, хтось телефончик має) і за скільки часу треба записуватися?

Полуничка
14.10.2009, 13:21
Перші 2 рази робила в 7 і 10 тиж, бо мазалося і лежала в лікарні. Потім планове в 12 тиж. Потім Прокопчук сказала прийти в 18, а не в 21 через те, що лежала в лікарні, от я і ходила. А потім мені заявляють, що треба в 21. От і виходить, що якби я знала про таке, то нізащо не пішла б в 18, а краще дочекалась до 21.

demko
14.10.2009, 15:53
masjanj4ka!!!!маю телефон у Сіменсоно 2759207, через них можна записатися на Лисенка, я записувалась десь за день за два, але бували випадки що за чотири і більше днів.

Irusjka
14.10.2009, 17:16
Потім планове в 12 тиж. Потім Прокопчук сказала прийти в 18, а не в 21 через те, що лежала в лікарні, от я і ходила. А потім мені заявляють, що треба в 21. От і виходи
н-дя,чого тільки за відкати лікарі не роблять.Якщо був узд в 18 тижнів то для чого на 21 му тижні ще робити???Де діагностична цінність???Жах

Victi
14.10.2009, 17:48
Найшла в інтернеті ось таке.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо організації надання амбулаторної
акушерсько-гінекологічної допомоги

Перше ультразвукове обстеження проводиться у терміні
вагітності 9-11 тижнів з обов'язковим визначенням розміру шийної
складки, куприкотім'ячкового розміру (КТР), стану внутрішнього
вічка .
Друге ультразвукове обстеження проводиться у терміні
вагітності 16-21 тижнів.
У терміні 32-36 тижнів проводиться третє ультразвукове
обстеження за наступними показаннями: синдром затримки розвитку
плода, хронічна фетоплацентарна недостатність, патологічні зміни
на кардіотокограмі (КТГ), тяжка акушерська та екстрагенітальна
патологія з метою визначення біофізичного профілю плода.

Наскільки зрозуміла я немає чіткого терміну планового узд. тож після узд на 18 тижні, йти на планове в 20 точно не треба. Одне діло дати відкат лікарці здавши зайвий аналіз і потративши хіба що троха свого часу і грошей, а друге завдавати на УЗД безпідставну шкоду своїй малечі.

Оленка
15.10.2009, 11:09
узд на 18 тижні, йти на планове в 20 точно не треба
Краще почекати і піти в 20-22 тижні щоб гарно подивились розвиток дитинки і всі органи. Мені просто сказали, що раніше просто не доцільно іти бо ще не все до кінця сформоване і погано видно.

Victi
15.10.2009, 14:02
Мені наприклад друге планове призначили на мабуть-17 тиждень. Сама б хотіла пізніше, але піду вже так. А розвиток решти органів після 30 подивимося. Мій лікар щось дуже не впевнена з терміном моєї вагітності. По першому узі термін один, по місячних другий, обмацувала мене довго й нудно. Таке враження ніби я ще до місячних завагітніла. Тому тяжко визначитися що ж на аналізах по вадах розвитку(пап я вже зробила). І щоб дурно мене не залякувати скерувала спершу визначити термін вагітності на узд, а тоді аналіз АФП.

Lilusik
16.10.2009, 12:16
Дівчата, а скільки зараз коштує УЗД у Прокопчук?

Мар"яночка
16.10.2009, 12:35
помоєму чи 60 чи 70 з фотографіями, але може в них там залежно від термінів:girl_cool:

Полуничка
16.10.2009, 23:03
Я платила 80грн з відео на диску, а без запису - 60грн

Kornetska
19.10.2009, 09:43
А де приймає ПРокопчук, і як до неї записатися????

masjanj4ka
19.10.2009, 12:31
Прокопчук Наталія Миколаївна
тел. моб. 8 050 17 22 766,
8 067 968 48 06
вул. Котика, 9 (вхід з двору на 2-ий поверх)

Лідочка
19.10.2009, 14:42
Я була в четвер - заплатила 80 грн. з фото і відеозаписом. Дуже сподобалася, буду йти тільки до неї.

masjanj4ka
19.10.2009, 14:56
Я до Прокопчук теж записалася, на наст. понеділок. Втішають схвальні відгуки!!! Прийду і теж поділюся своїми враженнями

Полуничка
20.10.2009, 23:53
Тільки не Котика 9, а Котика 4. Якщо іти по вулиці з зупинки на Личаківській, то в тому будинку, де бар Lucky Strike, а то просто з іншої сторони будинку.

NightBitch
21.10.2009, 12:55
а до скількох разів можна робити УЗД? мені робили 1 раз внутрішнє і 1 раз ровнішнє на 1 місяці....тепер на 7 тиждні ще 1 каже лікарка робити щоб побачити чи заб'ється серце....

masjanj4ka
21.10.2009, 14:25
Полуничка, дякую, що розяснила. То мені скинули такі її контакти, а йду до неї в понеділок.

Оленка
21.10.2009, 14:45
побачити чи заб'ється серце....
Цікаво виразились. А куди воно дінеться, воно і без УЗД забється
Планово УЗД роблять 3 рази вроді в 9-11 (як стаєш на облік), 19-22, 30-32 тижні.
А далі все індивідуально. Якщо виникають якісь проблеми то зразу роблять УЗД і лікарі себе в цьому не обмежують.
Я десь читала, що в Італії як тільки приходиш на прийом до гінеколога обовязковим пунктом є УЗД, то уявляєте скльки їх там раз роблять!!!

hrystusja
21.10.2009, 14:53
До речі щодо УЗД. Знаю місце, де досить добре роблять і якісна надчутлива апаратура, кажуть у Львові такої немає більше). Я там робила також, але ультразвук нирок, дуже задоволена якістю. Якщо потрібно пишіть в пп.

Natalochka
29.10.2009, 10:09
Привіт всім!
Прочитала гілочку - знайшла хороші відгуки про Маслак В.М. на Мечнікова. Хочу піти до неї на обстеження. Ніхто не підкаже як там з оплатою і чи великі черги? Чи обов"язково мати якесь направлення? І ще одне яка в них апаратура? Багато пити перед тим обов"язково?

Анута
29.10.2009, 11:28
Чи обов"язково мати якесь направлення
якщо будете мати правильно оформлене скерування, то по ідеї безкоштовно.

Багато пити перед тим обов"язково?
залежить що ви зібрались обстежувати

Natalochka
29.10.2009, 11:31
Остежувати яйники і все що з тим зв"язано...

Анута
29.10.2009, 11:37
Остежувати яйники і все що з тим зв"язано...
по ідеї не потрібно. П"ють на обстеження сечового міхура, нирок.
Можете зателефонувати в реєстратуру і спитатись. Або там де будете скерування брати

Angel
31.10.2009, 11:08
дівчата срочно треба зробити УЗД внутрішніх органів,де знала всюди передзвонила,то лікар не прийшов то не роблять.....може ви ше підскажете куди можна піти.....

Христка
31.10.2009, 11:38
Куди точно НЕ раджу нікому ходити на УЗД в часі вагітності, то це в клініку Тітовця, що на проспекті Свободи. Перш ніж я лягла на кушетку я вислухала купу запитань стосовно того, чи буду я зберігати дитину, чи це бажана вагітність і так далі в тому дусі. І я не єдина, кому навязливо ставили подібні запитання. Це можна трактувати і як пропаганду абортів.

alenka
31.10.2009, 22:55
Дуже добре роблять УЗД і дуже уважні лікарі в міському гастроцентрі на Чупринки.але там попередній запис.

Барабашка
02.11.2009, 18:32
[quote=Анута;550516]по ідеї не потрібно. П"ють на обстеження сечового міхура, нирок.
Чому не потрібно. Для обстеження органів малого тзу (яйники, матка) також треба пити воду. Та все залежить від того, як вам будуть робити обстеження: через живіт, чи вагінально. Якщо вагінально, то воду пити не треба.

Natalochka
06.11.2009, 13:55
З тими грипами так на УЗД ще не ходила. Заробила десь ангіну, сиджу вже тиждень вдома, лікуюся .... :girl_sad: Вже напевно наступного місяця піду, а то враження від наших поліклінік, лікарень дуже гнітюче.

anka
11.11.2009, 12:10
.тепер на 7 тиждні ще 1 каже лікарка робити щоб побачити чи заб'ється серце....
Мені теж таке формулювання сподобалося. Серцебиття можна і раніше виявити, по-друге з таким успіхом на УЗД можна кожного тижня ходити.
Мені так лікар сказав, що не бачить серцебиття, це не значить, щол його нема, але прийти за тиждень потрібно. Молоде-зелене прийшла я через тиждень. Серцебиття є, але хоч налаштовувалася на позитив- все-одно 7 днів хвилювалась.
по-третє: виникає підозра, що лікар з УЗД відкати дістає.
на УЗД при нормальній вагітності вагітній, яка слухається докторів ходити потрібно 2 рази. А просто при нормальній вагітності на УЗД взагалі ходити не треба

cleonata
11.11.2009, 12:39
Я вчораходила до лікаря Коритко Олександра Олексанровича на мечнікова.
Дивився швидко, десь секунд 20-30 вгадав зразу термін, все зразу написав і прокоментував.
Я дуже рада, бо не хочу щоб довго облучали мого малюка так рано.

сніжна
11.11.2009, 14:20
на мечнікова.
на Мечнікова апаратура не дуже. І обидвоє УЗд-истів правильно і гарно дивляться,якщо поряд з вами знаходиться і ваш лікар з пологового.
А те,що скоренько дивився,на такому терміні УЗД триває найкоротше-констатація маткової вагітності ,що розвивається.

Єва
11.11.2009, 14:49
те,що скоренько дивився,на такому терміні УЗД триває найкоротше-констатація маткової вагітності ,що розвивається
Мені також на 5 і на 8 тижні Корінець скоренько дивився, нічого не коментував, тільки цифри для медсестри диктував. В суботу йду до Прокопчук на Котика. На теперішньому терміні УЗД має бути цікавішим. Хочу і сама побачити бейбіка.

Nastynya
11.11.2009, 14:54
я на 13-му тижні, як ходила, то моя маленька так крутилась, такі сальта там робила)))))))) я чуть не розплакалась!)))) я тепер маю відео ще з 19 тижня, то час від часу переглядаю собі то чудо)))))

Оленка
11.11.2009, 16:16
Корінець скоренько дивився, нічого не коментував
А він ніколи нічого не коментує :(. Правда дивиться добре. Я всю вагітність тільки до нього ходила

сніжна
11.11.2009, 16:45
Ніколи не коментує ні він ні Винниківський. ( я на Мечнікова мала 4 УЗД). А те,що дивляться добре- я особисто претензій немаю,але зі мною і моя лікар весь час була присутня. а от двоє моїх співробітниць,одна родичка та мамина співробітниця,яких дивилися без присутності їх лікарів- мають великі зауваження ( одній навіть невелику патологію дитинки прогледіли)

Sonne
24.11.2009, 22:02
А хто знає, чи можна в Прокопчук зробити запис на диск?

Анута
24.11.2009, 22:03
можна в Прокопчук зробити запис на диск?
можна, на Котика точно. Але попередити треба одназу ж як лягаєте на кушетку ;)

juliasja
24.11.2009, 22:05
Запрсто.Только предупредите ее заранее ( перед началом УЗИ).
Диск+УЗИ+ 2 фото + она еще смотрит на УЗИ почки и желчный- на Котика4 у нее стоит 80 грн

Holly
28.11.2009, 20:01
коли потрібно іти перший раз на УЗД? Минулого разу лікарка казала коли потрібно йти, але тепер не збираюсь так скоро ставати на облік.

cleonata
28.11.2009, 20:06
Скажіть будьласка а Прокопчук тільки вагітних приймає, чи може моя мама просто на огляд піти?

Amira
28.11.2009, 22:17
Наступні 2 рази я ходила до Зіновєвої. Огляд тривав 30-40 хв. Все коментувала, все пояснювала (для мене це було дуже важливо). Сказала мені стать дитинки і показала цю "стать". Дуже приємна лікарка. На наступні узд (з наступною вагітністю), буду ходити тільки до неї!!!
Я в Світлани Зіновєвої стояла на обліку.Дуже була нею задоволена, пізніще я взнала, що її рахують хорошим спеціалістом по УЗД, а не тільки по гінекології.Вона ще працює в залізнодорожній лікарні.Після народження дитини ходила до неї робити сканування кори головного могзу у немовлятки. Вона не тільки як лікар, але як і людина дуже приємна і врівноважена, що дуже немаловажно для вагітних жінок:)

Анута
28.11.2009, 22:30
Скажіть будьласка а Прокопчук тільки вагітних приймає, чи може моя мама просто на огляд піти?
не тільки. Ще робить УЗД внутрішніх органів, щитовидки, грудей тощо.

коли потрібно іти перший раз на УЗД?
Олю, на цю тему є широка дискусія в темі Користь та шкода УЗД.
читай і вирішуй сама ;)

Ailenka
28.11.2009, 23:04
а хто був на узд на Короленка 9 в центрі репродуктивного здоров'я населення?

---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:55 ----------

в нас так заведено, якщо і безкоштовно роблять послугу-ми мусимо віддячити, незважаючи на те що держава з наших податків забезпечує нею))

Єва
30.11.2009, 11:04
а хто був на узд на Короленка 9 в центрі репродуктивного здоров'я населення?
Я ще не чула жодного хорошого відгуку про цю клініку, особисто незадоволена їхніми "спеціалістами", тому тепер нізащо б не пішла до них дивитися на узд свою лялю.

Ailenka
30.11.2009, 15:54
Я ще не чула жодного хорошого відгуку про цю клініку, особисто незадоволена їхніми "спеціалістами", тому тепер нізащо б не пішла до них дивитися на узд свою лялю.
а я навпаки дуже задоволена, але смущає мене саме уздист..В центрі принаймі аналізи для вагітних роблять або безкоштовно або деякі дешевші ніж решта діагнностичних, ну і плюс до того самаа лікар яка веде мою вагітність мене влаштотвує.....але то питання смаку подобається чи не подобається=)

evyska
02.12.2009, 13:44
при першій вагітності також ходила до Коритка і він единий лікар який поставив правильно дату родів!

Sahibi
04.12.2009, 11:35
Робила всі УЗД в Скляр О.В. на Лисенка.Ціна - 100.Я задоволена.

Ailenka
04.12.2009, 11:39
Робила всі УЗД в Скляр О.В. на Лисенка.Ціна - 100.Я задоволена
це звичайне узд чи 3д?

Margaryta
04.12.2009, 12:23
Це 3Д на Лисенка все таке модне, але дивляться за 100 грн дуже мало

evyska
04.12.2009, 22:00
через 3 тижні маю йти на узд і вагаюся до якого лікаря йти.Прокопчук чи Палига?поможіть будь-ласка визначитись!!!!

Angel
04.12.2009, 23:12
Прокопчук чи Палига
важкий вибір........

masjanj4ka
05.12.2009, 09:36
Що Прокопчук професіонал, що Палига. Прокопчук ще й генетик. Ціни у них ще різні. І у Палиги 3-Д УЗД, тому й певно дорожче.
А взагалі, кого б не обрали з них - не помилитесь )))))))))

evyska
05.12.2009, 11:47
от про це я думаю,що вона генетик!але надіюсь,Що він також все докладно розкаже і побачить!!!напевно на друге узд піду до Палиги,а на останне до Прокопчук.як ви думаете я правильно вирішила???

LadyEva
05.12.2009, 12:04
Я ходила до Прокопчук на Котика, 4.
Дуже добре пояснювала, показувала, робила фото. Ми з чоловіком від огляду виходили з хорошим настроєм! Плюс вона ще й генетик! Я показувала усі мої аналізи, а вона трактувала - маю на увазі, що не просто дивилася чи показник у межах норми (як робила гінеколог, в якої я стояла на обліку), а діставала таблиці і обчислювала відповідно до терміну вагітності, на якому ці аналізи були зроблені.
Окрім цього ми попередньо записувалися, то майже не чекали під кабінетом - правда це було уже більше, ніж рік тому. Були недавно без запису, то чекали близько години..

100% Я теж до неї ходила. Задоволена ставленням і професіоналізмом. І не високі ціни.

masjanj4ka
05.12.2009, 17:04
evyska, я так і зробила. На 23 тижні була в Палиги, а на 30-31 в Прокопчук.

Оленчик
05.12.2009, 17:09
а я на 12 і 18 в Прокопчук, а на 24 и 33 в Палиги. задоволена роботою обох лікарів!

Lerusja
05.12.2009, 23:19
Прокопчук чи Палига?поможіть будь-ласка визначитись!!!!
Була в Палиги і дуже задоволена:приємний.привітний,не поспішав.а все докладно пояснював.Позитивний чолов яга!

kgalunka
06.12.2009, 14:37
На Судовій (бічна Городоцької навпроти Прикво) є жіноча консультація від залізничної лікарні. Там дуже класний узіст- Беген Олег. Бере 50 грв. Але там немає відео і фото. А лікар він супер! Професіонал.

Ная
08.12.2009, 16:59
Дівчата,а був хтось на УЗД в Прокопчук але не на Котика,4,а в діагностичному центрі? Мені лікарка казала,шо в діагностичному дещо кращий УЗД апарат.То правда?

Анута
08.12.2009, 17:11
наскільки знаю Прокопчук в діагностичному не приймає. Приймає в 3-х точках: Лисенка, Котика і 6 пол. (Медової Печери). По відгуках найкраще обладнання - Котика, далі Лисенка, ну і Мед.Печери на останньому місці.

cleonata
09.12.2009, 19:42
йду завтра до Прокопчук на 8 ранку., не знаю як маю встати так рано. Дуже хочу диск з відео і фото, але не знаю чи диск з собою брати? хто знає?

сніжна
09.12.2009, 20:07
здається,не обов язково-мають свої. Але перед початком УЗД обов язково попередьте,що хочете запис на диск.

cleonata
10.12.2009, 10:58
Ми бачили свого малюка!!!! Я така щаслива!!!!! маю фото і відео і головне, що малюк ЗДОРОВЕНЬКИЙ!!!!!
цілу ніч не спала... чекала зустрічі, шкода шо він нас не бачить, тіко ми його))) Чоловік дивився величезними очима, вийшов розцілував мене!!!!....

Nastynya
10.12.2009, 11:02
виставляйте фото;)Вітаю!!!

kvVItKA
10.12.2009, 13:13
Ми бачили свого малюка!!!! Я така щаслива!!!!! маю фото і відео і головне, що малюк ЗДОРОВЕНЬКИЙ!!!!!
цілу ніч не спала... чекала зустрічі, шкода шо він нас не бачить, тіко ми його))) Чоловік дивився величезними очима, вийшов розцілував мене!!!!...
гарно так! настрій підняло:)

Kalina
10.12.2009, 13:58
Дівчата будь ласочка дайте номер Рібун Тані з Джамбула, дуже потрібно, дякую

Niferttiti
10.12.2009, 14:09
Дівчатка, скиньте в ПП номер телефону за яким можна записатися до Прокопчук на Котика. І де то саме в неї кабінет, можливо в тому офісному центрі чи то я помиляюся?

Ailenka
10.12.2009, 15:37
і мені будь-ласка дайте Прокопчук телефон

Neverland
10.12.2009, 17:50
І мені якщо хтось має телефон Прокопчук, чи хоча б точні координати де вона приймає, у ПП. Дякую

masjanj4ka
10.12.2009, 18:28
Дівчатка, на 36-й сторінці пост #358 цієї теми є координати Прокопчук.

Patty
20.12.2009, 19:44
А я за час своєї вагітності робила УЗД 4 рази - 2 з них у Сімекс-соно десь у мене був довідник "Самопоміч", то вона їх адреса там точно є. Як знайду - обовязково напишу. Саме там мені найбільше сподобалося. Лікар нікуди не поспішала і ретельно нас оглянула, а другий раз був вже зі знижкою. Чесно кажучи, мене це приємно здивувало. А на Джамбула і в генетичному центрі (забула правильну назву) були величенькі черги (особливо в останньому), хоча теж по запису, та й апаратура, здається, гірша. До речі, з відвідин Сімекс-соно маю 2 симпатичні знімки Павлика в животику. А про можливість відеозйомки УЗД на Джамбула мені ніхто і не казав...

Лідочка
21.12.2009, 12:26
Була останній раз в Корінця на Котика - дуже сподобався!!!!!!! Перед тим була в Прокопчук, то Корінець мені більше сподобався. Так гарно все показував, розказував, навіть пальчики порахували і пісюна показав:) Хоча Прокопчук теж хороший спеціаліст.

Dobra
23.12.2009, 08:55
Була вчора на узд в Скляр на Лисенка. Ніби все добре, вагітність 35 тижнів, але цілу ніч після УЗД мала так копалась, що я не могла спати. Чи то я перехвилювалась, чи то дісно УЗД її потривожило. І дитина дуже велика, обіцяють більше 4 кг. Нагадало статтю в газеті "Обережно - в середині слоненята".
В Скляр я перший раз, але в принципі задоволена. Спокійно, без лишніх емоцій.

kvVItKA
24.12.2009, 21:07
була на УЗД в Слободи на Чорновола, дуже приємний лікар і апаратура в нього нова, хоч відео не записував, лише фото зробив
останнє в Лотоцької, дуже переживала, бо начиталась про неї різного і про черги і про ставлення, але від себе скажу, що нам ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ і зайшли на ту годину на яку були записані і кабінет гарний і апаратура новенька, а головне ставлення, дуже приємна , позитивна лікар,приємно з нею спілкуватись, відчувається величезний досвід , гарно все подивилась-записала, потім ще зробила серію відео. Ми дуже задоволені, але то не на Лисенка,а в її приватній клініці

Лідочка
25.12.2009, 15:10
то не на Лисенка,а в її приватній клініці - тому і зайшли на ту годину на яку були записані і кабінет гарний і апаратура новенька, а головне ставлення,

Уляночка
26.12.2009, 12:48
Дівчатка, хтось був на узд в Дубець Галини Степанівни?...якийсь приватний кабінет на Карпінського..

сніжна
26.12.2009, 17:17
якщо це та Дубець ,що робить УЗД і на Джамбула,то вона приємна жінка,детально розкаже. Але як фахівець програє тій же Лотоцькій, Прокопчук, Пализі...Та й в порівняні з Рібун Танею,яка робить УЗД на тому ж Джамбула,Рібун краща.

ТАНЮСЯ
29.12.2009, 02:09
Дівчатка, хтось був на узд в Дубець Галини Степанівни?...якийсь приват
Я була за дві вагітності разів сім,правда не в приватному кабінеті,а на Джамбула,дуже задоволена,хороший спеціаліст.

бетменша
29.12.2009, 09:28
Дівчатка, хтось був на узд в Дубець Галини Степанівни?...якийсь приватний кабінет на Карпінського..
я була. правда не вагітною. вона приймала у діагностичному центрі на чорновола. зробила все нормально. ніяких проблем не виникало. у спілкуванні досить приємна, ввічлива, стримана

MaryF
29.12.2009, 09:45

Біла в неї. Вона не дуже мені подобається. Погоджуюся з сніжна

Але як фахівець програє тій же Лотоцькій, Прокопчук, Пализі...

Найбільше мені сподобалось УЗД в інтерсоно. Мені здається, шо там апаратура найкраща.

Уляночка
29.12.2009, 11:36
а мені в Палиги найбільше...рівень кращий, ніж в теперішньому Інтресоно...але наступного разу до Прокопчук, мабуть, піду...для колекції...ще в неї не була.....

Vesnyanka
29.12.2009, 11:52
В дубець не була, але була на Карпінського. Апаратура ніби хороша. Але була рік тому з інших питань. Хоча, тоді за мною була вагітна на узд. Вони ще дуже рекламували, що також ведуть облік вагітних. То кабінет сімейного лікаря, а узд там паралельно як окрема послуга.

сніжна
29.12.2009, 12:26
Дубець Галини Степанівни?..
Додам ще із "свіжого": моя близька родичка зараз знаходиться у пологовому. Двічі під час вагітності робила УЗД у Дубець. Оскільки зараз є невеличка плутанина у термінах вагітності, визначених різними УЗД,місячними ( бо завагітніла ще під час ГВ і мала загрозу,яку лікар з ЖК розцінював як місячні...) ,лікар,яка веде її у пологовму сказала,що вони чомусь не дуже довіряють результатам УЗД у Дубець.

медведик
29.12.2009, 12:40
Перший раз робили УЗД на Лисенка у пана Війтовича,нажаль ініціалів не пам"ятаю, чудовий фахівець,дуже гарно нам з чоловіком все показав , роз"яснив і розсмішив :girl_crazy:, він першим нам сказав стать дитини і коли маю народити, за що йому дуже дякую, бо вагітність в мене перша, перші враження дуже приємні і з його слів, так би мовити я морально підготувалася народжувати числа 27(а народжувались ми з 27 на 28 червня).Другий раз - Лисенка - Лотоцька - ...у вас великий плід, їсти і пити нічого не можна, тіко одну сушку смоктати... народжувати будете в 5-7 числах липня... більше нічого такого не сказала,була неуважною. Дала рекламу своєї приватної клініки. Враження негативне.

masjanj4ka
29.12.2009, 13:39
Я от теж за вагітність робила УЗД в різних спеціалістів. То моя лікар з пологового з довірям поставилася тільки до УЗД Палиги і Прокопчук. Ясно, що окрім них, ще довіряє УЗД Лотоцької і Скляр.

Ailenka
29.12.2009, 13:55
Другий раз - Лисенка - Лотоцька - ...у вас великий плід, їсти і пити нічого не можна, тіко одну сушку смоктати... народжувати будете в 5-7 числах липня... більше нічого такого не сказала,була неуважною. Дала рекламу своєї приватної клініки. Враження негативне.
з таким ставленням за такі гроші...хамка

Pazunika
03.01.2010, 15:18
Я робила усі узд тільки у Прокопчук (на Котика) і попри велику завантаженість вона завжди приділить достатньо уваги і розуміння. у наступну вагітність тільки до неї

Nata
03.01.2010, 17:12
Я як мама з досвідом (бувала і в Лотоцької, і в Дубець, і в Шкредова, і ...) одним словом, пішла я цього разу до Прокопчук. Наразі буду ходити до неї. Мені вона підійшла найбільше.

Kalina
07.01.2010, 22:20
Я вже пару раз ходила до Прокопчук на Котика, і кожен раз вона все більше і більше подобається, хороша лікарка, вміє і підтримати і розрадити.:girl_smile:завжди приділяє багато уваги кожному. Тепер тільки до неї.
А не радила я б іти до Гринчук Наталя Ізотівна, коли була в неї на УЗД вона мені такого наговорила:girl_mad: і зразу до своєї знайомої відправила на лікування, вже пізніше я від багатьох людей почула,що то я не одна така хвора була:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Анута
08.01.2010, 16:34
вона мені такого наговорила і зразу до своєї знайомої відправила на лікування
дуже багато так працюють "тандемом" і не тільки вагітних це стосується.

Наприклад жінка діагностує, чоловік лікує. А для шифру всі на різних прізвищах, хоча і бувають вийнятки що на одному. Прям сімейна династія (як Пайонки в обласній).

Mariana
12.01.2010, 12:38
привіт дівчатка! Мене моя лікарка направляє на узд до Лотоцької. Я своїй дікарці дуже довіряю, а от начиталась тут про те,що Лотоцька трохи зіпсувалась і сумніваюсь, що робити.

kvVItKA
12.01.2010, 12:46
я вже писала,що була в Лотоцької і знов до неї піду,бо дуже задоволена!!! але один момент,я в її приватній клініці була,а не на Лисенка, на Лисенка сама Лотоцька каже,що інша ситуації, там і черги довжилезні і дивляться дуже мало,бо купа людей з регіонів приїжджають часто з патологіями, їх довго дивляться і тому запис не зберігається.

Sera
12.01.2010, 13:04
kvVItKA права щодо Лисенка.
На Лисенка ж обласний центр спадкової патології(а не простий кабінет УЗД),тому там дуже багато народу(область ж велика).І якщо людину туди вже направили-то майже у всіх випадках є дуже серйозні проблеми(малих проблем лікарі з сіл і смт майже ніколи й не бачать),тому їх так довго дивляться.А великі черги через те,що там дозволяють приймати всіх,хто хоче(хто гроші в касу заплатить).Там дуже хороші лікарі.Не даром вони так розрекламовані.Просто вони майже кожен день такі страхіття бачать,що коли до них попадає здорова вагітна,то вже сил немає пів години пояснювати їй,що в неї все добре.Просто,на мою думку,якщо вагітність протікає нормально,то вистачить і простого УЗД в ЖК або в хорошому приватному кабінеті.Та навіть в тих же лікарів-в їхніх приватних кабінетах.
І не дай вам Бог отримати покази для звернення туди.

Ailenka
12.01.2010, 13:18
Я вже пару раз ходила до Прокопчук на Котика, і кожен раз вона все більше і більше подобається, хороша лікарка, вміє і підтримати і розрадити.завжди приділяє багато уваги кожному. Тепер тільки до неї.
скажіть, будь-ласка, чи в неї 3д узд і вартість послуг

Niferttiti
12.01.2010, 13:24
неї 3д узд і вартість послуг
Тут писали, що не 3д, а тільки в Палиги здається таке УЗІ. А вартісь 60 грн, 80 грн. з записом на диск.
Я теж до неї буду звертатися через пару тижнів.
То десь на 12 тижні роблять УЗІ для визначення патологій (там щось виміряють в дитинки в мм., забула як називається)? Бо мені моя лікарка сказала на 9 тижні йти на таке УЗІ, мені здається що то трошки зарано.

Nata
12.01.2010, 13:26
І якщо людину туди вже направили-то майже у всіх випадках є дуже серйозні проблеми(малих проблем лікарі з сіл і смт майже ніколи й не бачать),тому їх так довго дивляться.
Мені моя дільнича казала, що їх зобов"язують всіх вагітних скеровувати на певному терміні саме на Лисенка, бізнес видно :)

Sera
12.01.2010, 13:35
Nata-напевно! Бо мені моя казала,що пройдеш у нас,ну хіба як дуже хочеш-то можеш десь інше.

kvVItKA
12.01.2010, 13:36
скеровують на 10-12, а частіше 16-18 тиждень для виявлення патологій, відповідно,як тут вже писали, в центр спадкової патології. А Лотоцька один з кращих спеціалістів УЗД і генетик, от і все. А на рахунок бізнесу, то система відкатів таке враження, що скрізь і всюди...ех..

Єва
12.01.2010, 14:34
(там щось виміряють в дитинки в мм., забула як називається
Комірцевий простір, щоб виключити синдром Дауна.
Мені моя дільнича казала, що їх зобов"язують всіх вагітних скеровувати на певному терміні саме на Лисенка, бізнес видно
Мене не скеровували на Лисенка, але до генетика я все-таки потрапила (до Прокопчук). На рахунок того, чи бізнес - тепер бачу, що кругова порука таки існує (поганий аналіз в "своїй лабораторії" - уздист генетик- скерування на амніоцентез не виключено що до своїх спеціалістів), або інша схемка (добрий аналіз - погане узд і повторне узд через 4 тижні, а в результаті все добре). Нема прямих доказів, що це бізнес, але є всі підстави припускати, що це можливо і так.

Niferttiti
12.01.2010, 15:53
Комірцевий простір, щоб виключити синдром Дауна.
Саме так. На якому терміні найкраще робити це УЗІ?

Уляночка
12.01.2010, 15:57
На якому терміні найкраще робити це УЗІ?
на 12 тижні переважно роблять...

Єва
12.01.2010, 16:55
на 12 тижні переважно роблять...
Улянка права. Щодо розмірів комірцевого простору, то в ідеалі по європейських мірках він має бути до 2,5 мм, по наших - до 3мм.

Kalina
13.01.2010, 00:51
скажіть, будь-ласка, чи в неї 3д узд і вартість послуг
вроді що ні, треба спитати бо мені щось прошлого разу не до того було, а вартість різна перший раз-50 грн, другий-60 грн

Mariana
13.01.2010, 10:00
Дякую за вичерпну інфу. Вже буду готова до всього.Мене моя лікарка направила на Лисенка. Записана на 19 число. Думаю вона себе застерігає, дивлячись на мою попередню вагітність. А на Лисенка, я так розумію, в касу гроші чи безпосередньо Лотоцькій? І якщо не секрет - то скільки.

Ailenka
13.01.2010, 10:05
А на Лисенка, я так розумію, в касу гроші чи безпосередньо Лотоцькій? І якщо не секрет - то скільки.
сестра чоловіка давала Лотоцькій гроші в руки. 150 грн. заплатили. до речі, готуйтеся до страшенних черг. навіть якщо і записані на конкретну годину-будете чекати.

Уляночка
13.01.2010, 11:21
от щойно коліжанка дзвонила і розповіла, що її знайома ходить на Мєчнікова на узд..2 рази у них була "дівчинка"...тепер прийшла втретє і у "дівчинки" виріс пісюн..от вам і спеціалісти....

сніжна
13.01.2010, 12:20
її знайома ходить на Мєчнікова на узд..2 рази у них була "дівчинка"...тепер прийшла втретє і у "дівчинки" виріс пісюн..от вам і спеціалісти....
аналогічно було з моєю знайомою на батальній. Мені на Мечнікова Вінницький робив УЗД 4 рази- не помилявся щодо статі.Зараз, правда, там ще й жіночка якась УЗИстка є- то вона може помилитися і у термінах на 2-3 тижні.

arina
13.01.2010, 13:55
Я вже пару раз ходила до Прокопчук на Котика, і кожен раз вона все більше і більше подобається, хороша лікарка, вміє і підтримати і розрадити.завжди приділяє багато уваги кожному. Тепер тільки до неї.
Підскажіть як до неї записатися? і де то є вул. Котика. (в мене 30 тижнів). Дякую!
І якщо можна, то яка там ціна?

Niferttiti
13.01.2010, 14:00
у "дівчинки" виріс пісюн
Добре, що хоч до пологів він виріс, а не після. Мої сусіди з нетерпінням і впевненістю (на трьох!!!! УЗД казали, що дівчинка) чекали на другу дівчинку (мали вже синочка), купили рожовеньку каляску і т.д. А народився хлопчик. Упс. Каляску потім продавали довго...

puma
13.01.2010, 14:25
Моя братова теж чекала дівчинку,бо їй на УЗД 2 рази обіцяли дівчинку. Гардероб підготували біло-рожевий,а народився хлопчик.

Ailenka
13.01.2010, 14:38
Гардероб підготували біло-рожевий,а народився хлопчик.
тому перед пологами нічого ніхто і не купує))

---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------

цікаво, а наскільки статистично існує помилка при визначенні статі дитини? я розумію, що професіоналізм лікарів не можна порівнювати, але цікаво процентно наскільки помилки лікарів виглядають

Уляночка
13.01.2010, 15:30
тому перед пологами нічого ніхто і не купує))
---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:34 ----------
цікаво, а наскільки статистично існує помилка при визначенні статі дитини? я розумію, що професіоналізм лікарів не можна порівнювати, але цікаво процентно наскільки помилки лікарів виглядають
ви впевнені:ninja:..зараз рідко хто НЕ КУПУЄ:tanksmile:...
ну навіть такі львівські профі як Палига та Прокопчук помиляються...

Nata
13.01.2010, 16:07
УЗО існує для виявлення можливих вад, а не визначення статі дитини. Тому не нарікайте :) Боїтеся що лікарі помиляться - купуйте все салатово-жовте :)
Моїй тітці Шкредов голову на відсіч давав, що у неї хлопчик, чотири рази на УЗО казали хлопчик, має тепер Соломію (Назаринку, бо Назар мав бути :))

Уляночка
13.01.2010, 16:22
Боїтеся що лікарі помиляться - купуйте все салатово-жовте
+1000000000

Ailenka
13.01.2010, 17:08
я з Вами всіма абсолютно згідна-узд це не забавка а медичне обстеження. просто якщо існує така велика похибка-навіщо козиряти статтю -ось тут я бачу пісюна чи лікар-уздист сказав що буде дівчинка...і т.п.?

arina
14.01.2010, 10:58
Прокопчук Наталія Миколаївна
тел. моб. 8 050 17 22 766,
8 067 968 48 06
вул. Котика, 4 (вхід з двору на 2-ий поверх)
УРА!!!! ЗНАЙШЛА:)

Romanivna
19.01.2010, 20:41
Дівчатка, я йду до Прокопчук 22 числа. Хочу відео записати. Підкажіть, будь-ласка який диск брати DVD, чи CD достатньо?

Irusya
19.01.2010, 21:32
Дівчатка, я йду до Прокопчук 22 числа. Хочу відео записати. Підкажіть, будь-ласка який диск брати DVD, чи CD достатньо?
Ніякого не брати - дають свій :)

Romanivna
22.01.2010, 15:59
Були в Прокопчук, записала на диск. Сижу дивлюсь, не можу натішитись нашим маленьким дивом :girl_curtsey:.

Mariana
23.01.2010, 15:34
А я була у вівторок в Лотоцької. На моє прохання записати диск -сказали не можна. Думаю,що просто не встигали. Я потрапила до неї майже на 1.5 години пізніше ніж було назначено. але сама лікар мені сподобалась.
Правда записала мене на наступний раз на УЗД -27-28 тиждень, але вже у свій приватний кабінет. Не знаю чи йти і чи це так має бути планово в цей термін?

Уляночка
23.01.2010, 15:38
А я була у вівторок в Лотоцької. На моє прохання записати диск -сказали не можна. Думаю,що просто не встигали. Я потрапила до неї майже на 1.5 години пізніше ніж було назначено. але сама лікар мені сподобалась.
Правда записала мене на наступний раз на УЗД -27-28 тиждень, але вже у свій приватний кабінет. Не знаю чи йти і чи це так має бути планово в цей термін?
До когось бульш пунктуального не хочеш спробувати...і кіко таке "задоволення" із запізненням і без диску вартує?????

Romanivna
23.01.2010, 17:17
може не варто йти. наступний плановий на останніх тижнях вагітності, щоб подивитись на положення малюка. і для чого лишній раз йти, якщо у вас все добре? але це на ваш розсуд.

Уляночка
23.01.2010, 17:53
може не варто йти. наступний плановий на останніх тижнях вагітності, щоб подивитись на положення малюка. і для чого лишній раз йти, якщо у вас все добре? але це на ваш розс
анамнез....тому і частіше ходимо туди....

kvVItKA
23.01.2010, 18:43
але вже у свій приватний кабінет. Не знаю чи йти і чи це так має бути планово в цей термін?
для планового зарано, якщо Лотоцька сказала що все добре то нащо йти?
в її кабінеті і диск запишуть і все добре подивляться, але ціна вища та й чи є потреба?
в нас я вже писала є кіста судинного сплетіння, то сказали варто зробити контрольне узд, я досі вагаюсь чи йти, бо то ж нічого не міняє...але піду, спокійніше буде. Йду до Лотоцької 9.02

Уляночка
23.01.2010, 19:00
неті і диск запишуть і все добре подивляться, але ціна вища та й чи є потреба?
в нас я вже писала є кіста судинного сплетіння, то сказали варто зробити контрольне узд, я досі вагаюсь чи йти, бо то ж нічого не міняє...але піду, спокійніше буде. Йду до Лотоцької 9.02а
а котрого числа востаннє були

kvVItKA
23.01.2010, 19:15
22.12.09 то був 18 тиждень
вона в заключенні написала КОНТРОЛЬ В 25-26 тижнів, а записали мене на 26.01, але я порахувала, що то 23 тиждень буде і переписалась на 09.02.Разом з лікарем своїм вирішили, що краще дивитись після 24 тижня...тому йду на 25-ому

Mariana
24.01.2010, 15:27
До когось бульш пунктуального не хочеш спробувати...і кіко таке "задоволення" із запізненням і без диску вартує?????
Надіюсь в приватному кабінеті буде більш пунктуально, але якщо в такий термін йти не є зовсім планово,то не дуже рвуся... Навіть не знаю,що робити. Вартість такого "задоволення" - 150 грн.
Можливо пораджусь з лікарем і перепишусь на пізніше.

puma
25.01.2010, 10:03
Надіюсь в приватному кабінеті буде більш пунктуально, але якщо в такий термін йти не є зовсім планово,то не дуже рвуся... Навіть не знаю,що робити. Вартість такого "задоволення" - 150 грн.

Насправді,вартість такого "задоволення" в приватному кабінеті,якщо дивиться Лотоцька 250грн. А коли інші спеціалісти 150грн.

Лідочка
25.01.2010, 11:18
якщо дивиться Лотоцька 250грн. А коли інші спеціалісти 150грн.
жесть....капець.....

Ailenka
25.01.2010, 12:10
у Лотоцької 250 грн в її приватному кабінеті, якщо на лисенка вона приймає тот 150. Палига до прикладу в свому приватному кабінеті просить 180 грн. за ультразвук 2-го та третього триместру

Лідочка
25.01.2010, 12:18
А Корінець і Прокопчук - 80грн. (і то вважаються одними з найкращих) зі всім записом на диск і фото!!! В Палиги хоч 3D - то ясно, а вЛотоцької?

Ailenka
25.01.2010, 13:36
на лисенка дивилися сестру чоловіка в лотоцької-то там трьохвимірний апарат був

Уляночка
25.01.2010, 14:18
у Лотоцької 250 грн в її приватному кабінеті, якщо на лисенка вона приймає тот 150.
відповідний рівень - відповідна ціна...краще на 30 грн. більше заплатити, ніж в Лотоцької, але зайти рівно в тій годині, на котру записані...мати гарне ставлення, гарний настрій від професійності і тактовності медперсоналу ...ну і перші відеопроби своєї дитинки...

kvVItKA
25.01.2010, 15:06
але зайти рівно в тій годині, на котру записані...мати гарне ставлення, гарний настрій від професійності і тактовності медперсоналу
все це є в її приватному кабінеті:) але за 250 грн, хоч наступне (контрольне) УЗД з 50% знижкоюЛотоцька дуже приємна жіночка і справді професіонал своєї справи ( на собі переконалась хоч начитавшись про неї в неті взагалі не мала бажання до неї йти), на Лисенка зовсім інша ситуація, сама Лотоцька про то говорить.
В кабінеті Палиги працює моя знайома, останнє УЗД планую до них:)

belik
28.01.2010, 12:28
усім привіт, я новенька тут, мене звати Юля
Хочу розповісти про мій візит в Інтерсоно і про лікарку Кожему.
Ми з чоловіком планували дитинку і коли нарешті тест показав // я відразу ж пішла на узд, так як тест заполосатився після місячних. Тобто в мене була затримка,а тест нічого не показував, потім пішли місячні і після їх закінчення в мене не проходили кров"яні виділення і я зробила тест на вагітність, котрий був позитивний. Найближче біля мене було Інтерсоно, і я пішла туди.
Я напилась води, але Кожема навіть не спитала мене чи я хочу в туалет і відразу почала готувати вагінальний датчик для огляду (хоча я сказала про можливу вагітність), на моє попередження про те що я хочу в туалет, мені різко відповіла "Ну то шо мені робити:girl_sad:" і дивилась мене при повному мочовому міхурі, що дуже мене боліло. Діагноз був таким: "У вас можливо був викидень, а тест показує //, бо залишився гормон вагітності. Тим більше у вас період овуляції, сьогодні-завтра можете завагітніти.". І направила на повторне узд через 3 дні.
Через 3 дні мені зробили операцію, у мене була позаматкова вагітність з лівої сторони і кіста на правому яйнику, яка от-от мала тріснути. Вона не побачила кісти і не направила на узд труб, хоча на той час такий апарат в них був. І були на руах мої аналізи ХГЧ позитивні.
Коли я лежала в ренімації, Кожема мені подзвонила на мобільний і претензійним тоном заптала мене чого я не прийшла до неї на ззд, на що я їй відповіла, шо вже не треба, а вона просто поклала трубку.

Ная
06.02.2010, 19:16
Дівчата,а як ви відноситесь до того,шо УЗДист в той час,коли дивиться ваше малятко,розмовляє про якісь свої неробочі справи по мобільному телефону? Мені в Прокопчук вже таке було двічі і другий раз мені то вже зовсім не подобалося,неприємне відчуття,коли лікар водить датчиком над дитинкою і в той же час обговорює свої особисті теми:girl_devil:. Я змовчала,чоловік теж,потім вдома про те говорили,то виявилося,шо я чекала від нього зауважень,а він дивився на мою реакцію і не міг зрозуміти,казати шось чи ні,тому так вийшло,а шкода.При тому на дверях кабінету надпис попереджає,шо необхідно перед входом вимкнути мобільний...

kvVItKA
06.02.2010, 19:31
Я змовчала,чоловік теж
то ви дуже спокійні:) я б точно не змовчала,і чоловік би не змовчав... але не тому, що ми кіпішливі, а тому, що то якась елементарна неповага...прочитала то мені аж якось ніяково стало...як так? батьки переживають, так чекають тієї митті, я розумію , що для уздиста то буденна справа, але треба поважати почуття інших і врешті решт вона на роботі, а ще розмовляти по моб тел при комусь для мене то теж брак культури і є не припустимо....брррр

Leila
06.02.2010, 19:36
При мені не говорила по телефону, деякі лікарі говорять. А коли я звонила записуватися до Прокопчук на мобільний, то брала її медсестра і відповідала, бо вона в той момент робила узі. Не все так однозначно. по-різному буває напевно.

Ная
06.02.2010, 22:11
Не все так однозначно. по-різному буває напевно.
Звичайно,шо по-різному. Я коли записувалася,то теж медсестра запис робила,бо лікар була зайнята. Вважаю Прокопчук хорошим спеціалістом,можливо тому і змовчала,хоча розумію шо так не повинно бути. І ше в мене склалося враження,що в приватному кабінеті вона ставиться до роботи добросовісніше,аніж працюючи в медико-генетичному центрі,а,можливо,так співпало.

Leila
06.02.2010, 23:05
До мене вона спеціально приїхала, бо я казала що мене болить щось, а що саме важко сказати. Щоб не чекати до наступного дня вона сказала приїхати на 19 годину, і сама звідкись приїхала, добре що подивилася і я почала пити гініпрал, невідомо що могло ще б вночі бути, або дивився б мене хтось в лікарні, а там по-різному дивляться. На рахунок телефону, то різні спврозмовники бувають і прямо сказати не завжди вдається що не може говорити, бо вона і так майже завжи зайнята

Ная
06.02.2010, 23:36
прямо сказати не завжди вдається що не може говорити, бо вона і так майже завжи зайнята
Я б цілком зрозуміла,коли б вона відклала той датчик і поговорила собі по телефону,всяке буває,треба,то треба,але робити одночасно одне і друге,то занадто,тим більше шо розмова була не на 2 хв.Я не кажу,шо то завжди так є,може просто мені не повезло,але було неприємно.

Leila
06.02.2010, 23:47
Я розумію, що неприємно, мені так в Лотоцької було, бо переживала за лялю, щоб не облучали довго і щоб правильно позаписували все.

Mamusya
08.02.2010, 16:06
А хто може сказати щось про "Астар" ? Завтра йду туди до Війтовича, по направленню лікарки. Є там монітор для вагітної ? А то я колись в Прокопчук на Медової Печери викручувала шию, щоб побачити "багатство" свого сина )))
Правда вони не записують на диск .
P.S. Два рази, коли мене оглядала Прокопчук на тої ж М.П. , то вона спокійнісінько пила каву і поїдала пляцки. І детально все коментувала для нас з чоловіком . Як то кажуть - на всі руки майстер :girl_curtsey:

Yarka
09.02.2010, 13:22
Щодо Прокопчук, я власне теж стикнулася з тим, що вона довший час говорила по телефону і паралельно водила мені датчиком по животі, і сумарно я у неї просиділа десь пів години. Я подумала, що може це просто алярмова ситуація у неї, бо вона обговорювала якісь там проблеми своєї знайомої і шукала їй лікарів, але цей момент - мені не дуже сподобався. Вже б хай поговорила, а тоді водила датчиком по животі, а не "облучала" малечу:(

Provizor
09.02.2010, 14:12
Я теж була в Прокопчук, все сподобалось. І ціна, і якість обслуговування. Я з відкритим ротом дивилась на монітор, бо з першою вагітність була на допотопних УЗД апаратах і нічого не могла там роздивитись. А тут така краса крутиться, дупку чухає:) Потім диск щодня дивилась. На друге планове записалась до Лотоцької, подивлюсь як буде. Чула, що там черги на Лисенка... Напишу зразу про Коритка на Мечнікова. Була в нього за скеруванням своєї лікарки для підтвердження вагітності. Швидко подивився без коментарів. Вже в кабінеті зробив запис про огляд. Так як ціни ніде не фігурують, дала йому 40 гр, бо не мала в купі 50. Так він сказав, щоб докинула 10, бо йому треба ділитись з лікаркою!!! Мені стало дуже неприємно. По тій причині люблю, коли є чіткий прейскурант послуг, а не потрібно вгадувати суму.

сніжна
09.02.2010, 16:26
коли є чіткий прейскурант послуг, а не потрібно вгадувати
ну,наприклад , у Вінницького на Мечнікова усе чітко- 20 грн для тих,хто знаходиться у пологовому , 120- для усіх інших.

Злата
09.02.2010, 17:39
оце інфляція (за два роки), я коли перед пологами приходила до Вінницького ціна була 50, а для тих хто в пологовому 20.

Mamusya
09.02.2010, 20:43
Три роки тому на Мечнікова для породіль УЗД коштувало 20 гривень. Лікаря , на жаль , не згадаю прізвища , бо ми йшли конвеєром - нас палатний лікар водив по кілька штук на раз .
Сьогодні ходила до Війтовича в "Астар" . Приємний старший мужчина , уважно все дивився і показував чоловікові - ручки , ножки , очка ми ховали , але на знимку показали )))) . Зробив три фото , і на одному дуже чітко видно личко :girl_spruce_up: . Потім його насторожила плямка і він ще впродовж десяти хвилин все ретельно оглядав. Виявив гематому , але як варіант називав завмершу вагітність . Схоже , що мало бути два плідних яйця.
Платили офіційно в реєстратурі 120 гривень.
P.S. Я запізнювалась , попередила , і потім доктор сказав, що не треба було так бігти , він на роботі , і нікуда не втече ;)

сніжна
09.02.2010, 22:28
Злата,інфляція у нього дещо призупинилася: два роки тому- 50, рік назад-100, зараз-120. Прогрес- уже не в 2 рази, а всього на 20 %

Злата
11.02.2010, 04:59
ага, ну тоді - ого! інфляція за рік!
мені здається що і в Прокопчук ціна виросла (щось не дуже відслідковувала), два роки тому платила 50 грн.

Blondo4ka
11.02.2010, 07:11
мені здається що і в Прокопчук ціна виросла (щось не дуже відслідковувала), два роки тому платила 50 грн.
Зараз 60 грн.

kitty
11.02.2010, 11:54
З записом на диск то 90 грн

Анута
11.02.2010, 12:05
З записом на диск то 90 грн
вже 90?
я до НР була: без диску 60, з диском 80

Provizor
11.02.2010, 12:29
Я теж до НР платила прокопчук 80...