КПК

Показати повну версію : Квартирне питання, чи де ми живемо?

Сторінки : [1] 2 3 4 5

Kira Nessis
21.03.2009, 01:45
Хочу поделиться и найти единомышленников:)

Мы живем в 2-х. комнатной квартире на 8м. этаже. Отличная квартира, хороший ремонт, и когда мы с мужем жили сами - проблем не было. Но теперь у меня есть маленькая дочь, и она уже бегает, и конечно эти вечные проблемы с лифтом и вечные проблемы, что с ребенком ну просто негде погулять довели меня до решительных действий. ВСЁ! Ищу дом за городом!
Я открыла "Ваш магазин" и пропала без вести, потерялась во времени...
И вот я уже 3 недели занимаюсь квартирным вопросом. Недвижимость - это страшный мир, в который уходят время, силы, мысли, деньги, страхи, ты теряешь семью, и понимаешь что это НАДОЛГО... но у меня есть цель!
В обход всех этих риелторов, которые отнимают время и деньги, найти домик для моей девочки!
Из-за кризиса опять в моду входит обмен. У людей нет наличных денег, все боятся потерять то, что имееют, и остаться вообще без жилья, а жизнь то берет свое и нужно вертеться:)

Форумчане, кто уже это прошел, расскажите свои удачные истории квартирных вопросов!!!
Поделитесь успехами, чтоб я вдохновилась и вновь ринулась в бой:)

p.s. Заранее спасибо от меня и от Дуськи!

odree
21.03.2009, 02:07
можу поділитися інформацією про ціну на земельні ділянки 40 км від міста в сторону старого самбора. просто земля. без будь-яких комунікацій. 10 соток 5 тис. дол. і то без необхідних взяток. думаю що це не мало

Kira Nessis
21.03.2009, 02:37
40 км. от львова - для нас это круто. Папе нашему будет далековато на работу ездить, а ведь кто-то должен денежку зарабатывать. На наши декретные не поживешь:)

А вы занимались сами квартирным вопросом?

Может мы тоже тут сделаем белый и черный список риелторов из львова?
А вдруг людям поможет?

odree
21.03.2009, 02:58
я б їх всіх в чорний вносила. періодично з ними стикаюся. я займалася по мірі можливості, більше швидше чоловік, а я допомагала

Panadolka
21.03.2009, 05:01
Можу сказати, що там де нам наділяють землю 1 сотка - 10 000 доларів. І треба врахцвати що там ще абсолютно нічого немає......сплошні поля, а з часом мікрорайон. То можу уявити собі скільки буде коштувати земля з комунікаціями.
А згадала. Продавалася недалеко від нас хата (стара!) і 10 сотих, продавали срочно, тому просили 52 тис. доларів

Abraira
21.03.2009, 08:58
Не всі реєлтори сволочі, знаю декілька порядних людей, зокрема, знаю одну з перших, яка просувала легалізацію і правомірність дій реєлторів, бо у нас вони були якісь підпільно-безкарні і водночас безправні Просто зараз нерухомістю займаються всі, кому не ліньки, не маючи елементарних знань і плутаючи види землі.
Доречі, Kira Nessis, якщо таки знайдете ділянку, або будиночок, який вирішите купити, зайдіть до правовиків і подивіться документи, чи той будиночок раптом не стоїть на с/г землі і чи немає там іншої халепи ;)

Usmishka
21.03.2009, 12:45
На сьогодні вартість земельних ділянок суттєво впала в ціні-в районі ТВД, Наварія, раніше була сотка за 12 тис., а тепер по 4 віддають, в Вороцеві, знаю по півтори тисячі під забудову, але ще без комунікацій, багато людей зараз продає терміново і за смішні гроші, але то треба через знайомих щоб без посередників.
Правда я думаю Кіра шукає не земельну ділянку а готовий будиночк, то тут здається проблемніше, є недорогих купа "шкіл" недобудованих трьохповерхових чи добудованих, але довести то до пуття треба купу грошей, а то опалити-то зовсім(((, а ті що нові та симпатичні-то в основному побудовані з метою продажу, тому ціу на них ніхто не скидатиме, а краще перечекають, бо їх вже не так і багато, і покупець рано чи пізно віднайдеться.

Virochka
21.03.2009, 13:08
Ми минулого року купували землю у Львові... землю знайшли самі, але от за ту землю власники не хотіли грошей, а хотіли 2 квартири... і ті квартири ми шукали, нагонилися з тими маклерами... я для себе зробила висновок - всі безробітні Львова - маклери...:8: Процентів 5 з тих маклерів дійсно професіонали... решта - так понти...:n:
Так от, послуги маклера сплачує покупець. Причому (мене це обюрює найбільше!!!:suicide:) вартість послуг становить, як правило, 5% від вартості об"єкту. Це ідіотизм, як на мене: невже показуючи 3-кімнатну квартиру в новобудові маклер затрачає більше часу, сил і енергії ніж показуючи комуналку чи кімнату в гуртожитку??? Звичайно ні, от і логічно було б щоб сума послуг маклера була сталою, а не залежала від суми. Тоді б було у Львові кілька справді ріелтерських бюро, які конкурували б між собою, а не оцей бєзпрєдєл:8:.
Так от, ті квартири що ми обмінювали на землю коштували по 50тис, це виходить маклерам по 2,5тис дати за послуги... мій чоловік сказав "даю 300 дол., більше ваше показування не коштує, якщо не підходить - взагалі без вас обійдуся..." :xaxa: і що думаєте, обоє погодилися!!!:no::xaxa:
А зараз ми продаємо будинок в якому живемо, бо плануємо будувати інший на придбаній землі, то продаємо самі, подаємо оголошення у ВАШ МАГАЗИН... правда, халепа, звонять самі маклери:xaxa::xaxa::xaxa:

Holly
21.03.2009, 13:16
А зараз ми продаємо будинок в якому живемо, бо плануємо будувати інший на придбаній землі, то продаємо самі, подаємо оголошення у ВАШ МАГАЗИН... правда, халепа, звонять самі маклери:xaxa::xaxa::xaxa:

А де знаходиться ваш будиночок? Можна в ПП(короткий опис, ціну)

Suzi
21.03.2009, 13:27
правда, халепа, звонять самі маклери:xaxa::xaxa::xaxa:

Кажіть куда - подзвоню, я не маклер :)

Kira Nessis
21.03.2009, 16:57
Сегодня с мужем смотрели домики в Давыдив, Солонка и Сокольники. Кошмар! Все в ужасном запущенном состоянии - жить невозможно, а что мне люди "пели" по телефону! Это просто небо и земля!
Вот вернулись домой и я поняла какая у меня замечательная квартирка:)

Я их спрашиваю, откуда же вы такие цены взяли на свое жилье???!!! Нужно же как-то соответствовать цене и реальному состоянию дома при сегоднешнем кризисе! А они все говорят - мы цен сейчас не знаем, просто прикинули, сколько может стоить - вот и назвали...

Короче, я в кусках! Буду отдыхать и набираться сил, потому что я боец!
Еще во мне теплится надежда...

P.s. Дуська все это время орала и видеть не хотела ни этих домов, ни хозяев, может она что-то чувствует?

Abraira
22.03.2009, 17:04
А у чому проблема? Хай собі ті маклери вашу хату також продають, але за умови, що гроші беруть з покупця. Ми так нашу хату колись продали, навіть не очікували. :xaxa:

odree
22.03.2009, 21:00
є в нас квартира, яку ми здавали, при чому в основному по знайомству, послугами маклерів не користувалися, але...... вони якось пронюхали, дзвонять мол на вашу квартиру є клієнт. ми були в шоці, але думаємо, не будемо відразу відмовляти, за подивитися нічого не втрачаємо. прийшли, зустрілися. жіночка, що хотіла винаймати каже, що мол нема того що обіцяли.
маленький відступ на опис квартири : трикімнатна, 100 м.кв, ремонт, чиста, частково умебльована, новобудова.
от жіночка сказала як їй описали: велика (правда) з дорогими меблями і дорогою технікою від плазмового телевізора до мікрохвильовки :xaxa: :xaxa: :xaxa: ми з чоловіком ледво втрималися від сміху, бо такого нема, та й не могли навіть таке подумати...
от як працюють наші маклери

Kira Nessis
25.03.2009, 01:40
Сегодня опять ездили смотреть недвижимость...
Увидела большое количество львовских риелторов. Интересно, что все они похожи друг на друга. Все с "серыми" лицами (с первого раза трудно запомнить). Все в мехах, кто в жилетке, кто в накидке, кто в шубейке. Все в крупных украшениях, и конечно не с дневным макияжем.
Они очень громко говорят по теме и не по теме, сильно близко к тебе прижимаются и ОЧЕНЬ заглядывают в глаза.
Но главное, что они никак не могут пробиться через мой "человеческий фильтр". Как сказал бы Станиславский: "НЕ ВЕРЮ"! У меня сильное предубеждение и внутренний голос мне кричит - БРЕХНЯ!, обводят вокруг пальца, дурачат, забивают баки и т.д. и постоянное ощущение себя Буратино, которого ведут на Поле Чудес:) и в итоге...улыбаемся и прощально машем:)

Потом позже я говорю себе, что все профессии важны, все профессии нужны. Что они тоже должны зарабатывать деньги и кормить семью, и что наверно таки они помогают людям. Но почему же так хочется, после нашего ухода незаметно вернуться к хозяину квартиры и поговорить с ним уже лично в обход всей этой братии!!!! НО меня терзают вопросы моральности... Эх, мама вот воспитала ты меня хорошим человеком, который не может переступить через себя, а это так помогает выжить в наше время:)

Короче, где же вы хозяева квартир? Почему вы сами не хотите заниматься своими вопросами и отдаете это на откуп не всегда профессиональных и грамотных специалистов? ...Наверно вам так проще...

Вопрос для форумлян: Скажите в каком районе Львова вы бы ХОТЕЛИ жить и почему? Помогите определиться с желаниями!

p.s. С домами мы завязали - денег нема, теперь ищем квартиру:)

odree
25.03.2009, 01:59
и в итоге...улыбаемся и прощально машем:)

прям як в Мадагаскарі " Улыбаемся машем, парни, улыбаемся и машем" :xaxa:

Почему вы сами не хотите заниматься своими вопросами и отдаете это на откуп не всегда профессиональных и грамотных специалистов? ...Наверно вам так проще...

ну чому? от ми самі займаємося. звісно що важко, але от нема в мене ні довіри, ні бажання користуватися послугами маклерів. але вони прям як коршуни, коли здобич бачуть

Скажите в каком районе Львова вы бы ХОТЕЛИ жить и почему? Помогите определиться с желаниями!

в мене є кілька улюблених місць:
- район кінцевої трамваю 2 (коновальця, гіпсова, рудницького)
- вул олександра олеся (нагорі від кінцевої 7 трамваю, погулянка)
- район парку знесіння (мучна, ніжинська, крупярська)
- вул. івана франка біля стрийського парку (де тепер загс)

є кілька конкретних місць в цих районах, шкода показати не в силі

Virochka
25.03.2009, 02:16
p.s. С домами мы завязали - денег нема, теперь ищем квартиру:)

А розгляньте як варіант котедж, наприклад в Брюховичах чи Солонка-Сокільники. Також непогані спарки (будиночок котеджного типу на дві сім"і) є в Зимній Воді та в Рудно... Щодо цін - то це реальна альтернатива квартирі, але особняк, і кусочок подвір"ячка свого є!

Virochka
25.03.2009, 02:21
в мене є кілька улюблених місць:
- район кінцевої трамваю 2 (коновальця, гіпсова, рудницького)
- вул олександра олеся (нагорі від кінцевої 7 трамваю, погулянка)
- вул. івана франка біля стрийського парку (де тепер загс)

О, квартирка в любому з цих районів потяне на порядний особняк за містом:xaxa::xaxa::xaxa:, хоча не спорю, місця справді гарні. :)

Хомуся
25.03.2009, 11:38
А зараз ми продаємо будинок в якому живемо, бо плануємо будувати інший на придбаній землі, то продаємо самі
Мені також цікаво. Якщо питання ще актуальне, то скиньте в ПП детальнішу інформацію(що саме, де і скільки).Наперед вдячна.

MUCHACHA
25.03.2009, 12:34
А особняк в с. Пасікі-Зубрецькі вас не цікавить? Якраз добудовується, 2 поверхи, орієнтовно 250 метр. кв. Не маклер.:)

Kasia
25.03.2009, 12:47
Вопрос для форумлян: Скажите в каком районе Львова вы бы ХОТЕЛИ жить и почему? Помогите определиться с желаниями!

звичайно, паркові зони - це супер. мені на Новому Львові подобається , район біля парку Залізні води.

але якщо дивитися на реалі ( мої:)) то таких грошей не заробиш, тому для мене прийнятною є квартира в районі - В.Великого, Кульпарківська, Кн. Ольги, і район за Океаном.
Вважаю осовними критеріями - наявність магазинів + ринків, транспортну розвязку, +15 хв. до центру.ось.:)

ще Сихів розглядатиму.

найнеприйнятнішими для мене є Пасічна, Левандівка, Рясне, Б.Хмельницького, Топольна і весь той район. Хоча комунікації вищенаведенні є майже у всіх районах.

і вазагалі, я чомусь волію величезн квартиру в гарному районі на останньому поверсі, ніж за містом. можливо за містом краще, з точки зори природи, ділянки, квітникарства ( :xaxa:) і т.д. але як подумаю, як я сама десь в полі в новобудові сижу з дитинкою, не маючи машини :confused: .... все таки і до тебе ніхто не приїде , бо далеко, і до міста - далеко.
ну але то кожному своє. краще одне і друге мати:xaxa::xaxa:

мамочка
25.03.2009, 12:55
2,5 роки тому назад ми купували будинок. Звонили по всіх телефонах у Вашому магазині, але їхали дивитися тільки на ті, які продавалися без посередників. Півроку шукали і знайшли. Дуже важко їздити по тим будинкам і розчаровуватись...
Я як побачила свій теперішній будинок (10 років в цій хатині ніхто не жив, ластівки літали по хаті, павутина закривала весь дверний пройом), то цілий день проревіла (я тоді була на 5 місяці вагітності). Тому від щирого серця я Всім шукаючим житло співчуваю, бо завжди їдеш дивитися на палац, а приїджаєш на "избушкуна куриной ножке"

Koza-Dereza
25.03.2009, 18:09

Я народилась i прожила до виїзду на Круп'ярскiй! Коли була там у жовтнi, була дуже приємно здивована як гарно переробили район, такi гарнi будинки, хоча й чула що вони дуже дорогi.

I ще, в нас колись були двi дачi, обидвi якi продались десь 8 рокiв тому. I в обидвох люди постiйно живуть. Добудувались i живуть постiйно, їздять на роботу, дiти їздять на навчання. Я не знаю як той район називається, але це за туберкульозною лiкарнею (кiнець 16го тролейбуса), або за Iзоляторним заводом, за лiсами та полями :) Я побачила що багато дач перетворились на жилi будинки, вже мало хто туди тiльки на лiто приїздить, колишнi дачники все спродали.
Кiра, може пошукайте саме в таких районах. Може щось добудуєте?

bora
25.03.2009, 18:33
Улюблені:
Район вулиці Олени Теліги (трохи вище Пікасо). Приємні невеличкі особнячки плюс новобудови зі своєю інфраструктурою - магазини, охорона біля будинків, дитячі майданчики, стадіон. Знімали там квартиру недовго - з вікна такий вид на Львів відкривався - неймовірний.

Район Вишенського-Харківської. Близько все - і базарчик, і парк, і центр. Плюс таких районів також в тому, що не шастають чужі, райони фактично з викупленими повністю будинками, з басейнами в них і таке різне, а відтак мають достатню охорону збоку різних структур.

Район Тарнавського-Кутузова. Так само гарненькі близькі до центру особнячки зі своїми садочками і т.п.

Район Грабовського (Бічна Коперника) спокійний, недалечко від парку - там вже просто австрійські будинки.

Район Коновальця - особняки з покін віків, сусіди відповідно всіх знають в лице:).
Що в них загалом ще добре - зазвичай ті вулиці освітлені (не те що деякі спальні райони), зазвичай дороги там роблять швидше ніж решті (хоча це не про Коновальця:) ), а вулиці загалом чистіше прибираються.
Ех, але навіть уявити скільки це сьогодні буде коштувати - важко.

klen
25.03.2009, 23:00

Я люблю район парків Стрийського і Культури(Зарицьких, Сахарова, Кубийовича, Франка) Напевне тому що я в цьому районі народилася і виросла, хоча район дійсно хороший:) Ще подобається Котляревського і прилеглі вулиці. І в іншу сторону подобається район Толстого, Тарнавького(вид з вікон чудовий)
Також дуже подобається район кінцевої трамваю 2. Район погулянки також файний але вже трохи не то.
Взагалі для мене район то основне. Я можу пережити що будинок не такий як я хотіла б і квартира меньша ніж у іншому районі можна знайти, але жити на Сихові чи скажімо на Левандівці я би не змогла.
У ідеалі я би хтіла жити у власному будинку(старому гарному австрійському:shy:) і саме у цих районах, називається "хотеть не вредно":xaxa::lol:

klen
26.03.2009, 00:49
До речі я під впливом Юлі(Kira Nessis) також зайнялася квартирним питанням. Велику 5-ти кімнатну квартиру у гарному районі нікому не треба?:)

мамочка
26.03.2009, 09:44
До речі я під впливом Юлі(Kira Nessis) також зайнялася квартирним питанням. Велику 5-ти кімнатну квартиру у гарному районі нікому не треба?:)

треба, треба:clapping::clapping::clapping:

міняю на однокімнатну глиняну хатку 15 км від Львова+2 поверхова коробка:lol::lol::lol:

Kira Nessis
26.03.2009, 22:48
Народ, кто что знает, был или видел улицу Дністерська?
Предлагают нам как зеленый район. Насколько это так?

Поедем смотреть на следующей неделе...

mileelen1
26.03.2009, 23:22

Была, видела. Действительно зеленый, есть парк, базар, маркеты, хорошая трансп. развязка... но лично мне эта улица не нравится.

Kira Nessis
26.03.2009, 23:41
А какая нравится?

mileelen1
26.03.2009, 23:57
Люблю Лычаковский и Франковский р-н. Если ближе к Зеленой то Кутузова, Офицерскую... но и цены там соответствующие. А вообще поработав почти год риэлтором поняла что во Львове мало хороших квартир.:( За все время видела 3-4 которые мне понравились, но цены у них сильно кусались(
З.Ы. Если б искала себе покупала б только в новостройке.

klen
27.03.2009, 03:03
Люблю Лычаковский и Франковский р-н. Если ближе к Зеленой то Кутузова, Офицерскую... но и цены там соответствующие. А вообще поработав почти год риэлтором поняла что во Львове мало хороших квартир.:( За все время видела 3-4 которые мне понравились, но цены у них сильно кусались(
З.Ы. Если б искала себе покупала б только в новостройке.

Тільки новобуд це бог зна де :( Ті пару новобудів що є у ближньому центрі коштують добряче і то за пусту коробку ще й нездану іноді:8:
І будуються ті "елітні" новобуди також не завжди з дотриманням всіх правил.
А те що більшість квартир які продаються жахливі то точно. Особливо старий фонд, поділиний у свій час як прийдеться. Таке інколи зустрічаеться "туалет по балкону, ванна в кухні прямо коло пічки":ninja:, а хочуть за таке добро ... :8:
От і виходить що невелику нормальну квартиру у ближньому центрі за відповідно невеликі кошти знайти практично не реально.
Я в свій час шукала-шукала і купила щось типу хрущовки, тут хоч туалет в квартирі а не по балкону:xaxa: Хоча я люблю старі будинки і спочатку шукала саме у старих польских, австрійских.

bora
27.03.2009, 12:08

Добре її знаю. Район звісно досить зелений..От тільки, вибачте, наркоманський... Ну от може це ще стара відома мені слава, але його багато хто сьогодні так по звичці й ідентифікує... Не виключаю, що могло щось змінитись, але здалось би побільше про нього попитати у сусідів і т.д.

Natalya
27.03.2009, 12:23
...і то за пусту коробку...
Зате там можна все зробити по-своєму :)

klen
27.03.2009, 13:56
Зате там можна все зробити по-своєму :)

У старому також можна зробити. Були б грощі :)
Я не сперечаюся що новобуди то добре, велика площа вільне планування і найближчим часом каналізація і проводка працюватимуть і будинок не завалиться (принаймі більшість:ninja:)
Але у старих будинках є своя атмосфера. Власне Львів для мене впершу чергу асоціюється з тихими вузенькими вуличками з старовинними будинкам. Інша справа що в середині тих гарних будинків іноді таке робиться :8:, що жити там неможливо. Але всеодно, якщо я колинебуть буду мати багато грошей(помріяти ж можна:xaxa:) і мінятиму свою квартиру на кращу то шукатиму знову тільки у старих будинках у тихих зелених районах.
Але то все справа смаку і звички. Я знаю людей яким подобається жити на сихові і не уявляють як можна жити у центрі у старих будинках.

Tasia
27.03.2009, 15:22
"Я знаю людей яким подобається жити на сихові і не уявляють як можна жити у центрі у старих будинках."

Я з таких людей!! Хочу на Сихів, до Стрийського автовокзалу, в хрущовку, "в глушь, в Саратов", тільки подалі від того центру, шуму, пилюки, трамвайної лінії (при проходженні трамвая шафи відкриваються самі собою від вібрації), будинку 120 років, стелі висотою 4 м, кімнату неможливо нагріти, а влітку неможливо провітрити, супермаркетів продуктів немає, в магазинчиках все дорожче набагато. Піти погуляти серед цього гаму неможливо, поки доходиш до парку, то переходиш купу широченних доріг з двостороннім рухом....Одним словом, хочу подалі звідси. Але вірю, що є люди, які дуже хочуть у центр і стелі 4 м.:)

амелі
27.03.2009, 16:37
А люблю район Професорська колонія-Шевченківський гай-Рєпіна-Круп ярська-це мій рідний р-н, де я прожила 20 років
Я не люблю центру та стель у 4 м-там я прожила 4 роки і рада, що втекла
Я люблю свій теперішній Франківський р-н-:Стрийський парк-Котляревського-.

klen
27.03.2009, 18:49
А люблю район Професорська колонія-Шевченківський гай-Рєпіна-Круп ярська-це мій рідний р-н, де я прожила 20 років
Я не люблю центру та стель у 4 м-там я прожила 4 роки і рада, що втекла
Я люблю свій теперішній Франківський р-н-:Стрийський парк-Котляревського-.

Ви так говорите ніби Котляревського то вже якийсь спальний район :xaxa: Для мене Котляревського то якраз та тиха вуличка з гарними старими будиками не в самому центрі але ближній центр.
Я самий центр також не люблю. Я люблю ближній центр район парків Стрийського -Культури. Вітовського, Зарицьких, Сахарова, Котляревського, Гвардійська, Коцюбинського, Франка(від польского консульства і наверх), Кубийовича, Тарнавського, Толстого.
А у самому центрі також не подобається, особливо район Краківського базару мені неподобається. Хоча сихів подобається ще менше, на мене однакові коробки багатоповерхівок депресію наганяють:confused:
Але скільки людей стільки думок:)

Svizi
27.03.2009, 22:17
Толстого-Тарнавського - чудовий райончик. Маю там офіс))) І свекруха майбутня живе ))) Що зимою, що осінню -- краса неймовірна. І до центру пішки 15 хвилин.

Katrin
28.03.2009, 00:03
23 роки я прожила на Науковій, потім майже 2 на Грінченка-не прижилась і тепер живу на Володимира Великого. Все справа звички, в кожному районі є щось своє. Якби мені обєднати всі + зі всіх місць мого проживання, ото була б хатинка....ммммм.

SOLODKA
28.03.2009, 14:29
А я живу біля Львова:подвір"я своє,сусідів не чути,в будинку хочу дуже тепло,хочу прохолодно,вода без хлорки,продукти без нітратів...:xaxa::xaxa::xaxa:Але Львів вже підійшов близько-близько:xaxa:
До речі ,продаються будинки,зовсім дешево-і будете самі собі пани.:clapping:

Strekoza
28.03.2009, 15:12
А я живу біля Львова:подвір"я своє,сусідів не чути,в будинку хочу дуже тепло,хочу прохолодно,вода без хлорки,продукти без нітратів...:xaxa::xaxa::xaxa:Але Львів вже підійшов близько-близько:xaxa:

Solodka, а можна конкретніше? Судячи з дописів, така інформація багатьох цікавить. Я теж належу до людей,які віддають перевагу будинкам. Згідна, це залежить від звички, від того, хто де ріс. Оскільки будинок у Львові, а ще й в хорошому районі (напр. вже згадуваний Коновальця - Лісотехнічного -кінцева двійки), це з області фантастики для нашої сімї, то залишається передмістя. Хоча на сьогоднішній день власний будинок і там -лише мрія. Але все так не буде, правда? :)

ckorpionsha
28.03.2009, 16:35
Solodka, а можна конкретніше? Судячи з дописів, така інформація багатьох цікавить. Я теж належу до людей,які віддають перевагу будинкам.

І мене цікавить. Шукаємо будинок у Львові або передмісті давно вже. Багато передивились. Вже подавали оголошення про обмін 2-х км. кв.+ дача з доплатою на будинок...поки глухо.

Katrin
28.03.2009, 17:13
Оскільки будинок у Львові, а ще й в хорошому районі (напр. вже згадуваний Коновальця

В мене бабця колись жила на Гіпсовій, там в будинку десь квартир 15 було, з них реально нормальні може половина, а може і того менше. В них були такі приколи: вхід з сусідом один (сусід то взагалі мав проходити по загальному коридору, щоб в свою кухню попасти), косі стіни, малесенька кухня, єдиний плюс-район.

галичанка
29.03.2009, 15:49

І я мрію про власний будиночок з садочком. Оскільки ціни у Львові кусаються - шукаємо в передмісті. Зовсім дешево - це скільки?

Alias
29.03.2009, 19:43
А ми думаємо. де б стільки грошей знайти, щоб нормальний ремонт зробити? Квартира на зеленій, старий, австрійський будинок.Кімнати великі і стеля висока.ремонту вже 100 років там не було:)

Suzi
30.03.2009, 13:40
І мене цікавить де таке щастя. Вчора хотіла мацьопу на балконі, на свіжому повітрі приспати. Ага :xaxa::xaxa::xaxa: Вийшла, а хтось з сусідів рибу смажив і ті всі запахи в дворі :bad::bad:

Panadolka
30.03.2009, 14:27
Я загалом нашим місцем проживання задоволена (хоча й живемо в квартирі). Одразу біля будинку дитячий майданчи, трошки далі парк. Усе під боком. Але на майбутнє плануємо свій особняк. Земля ще толком і не наша, але план на будинок пилом вже припадає років зо 2.

olya_d
30.03.2009, 15:42
А я от з власного будинку перебираюся на квартиру...Але в будинку живемо з батьками, а квартира власна :) Та все життя у квартирі жити не хочемо, надіємося, що колись таки побудуємо і будинок. А так то літом будемо приходити з малим до батьків, у них достатньо великий сад, в закутку, а не біля дороги, ставимо там малому басейн, купається, босий бігає, малину сам збирає.

Kira Nessis
01.04.2009, 01:39
А мы сейчас объезжаем всевозможные 3-х комнатные квартиры...
Так как мы явно сейчас домик не потянем, то ищу просто в хорошем зеленом районе, чтоб с Дуськой было где гулять.
За этот месяц таких трущоб насмотрелась! Мама дорогая!!!

Сейчас у людей каша в голове, частенько не понимают что и как вообще происходит с недвижимостью, на каждый мой вопрос смотрят на риелтора, ответить ничего не могут, а самое главное, что и не хотят разбираться!

Люди свосем не знают цен, считают как кому выгодно. Те, у кого квартира "жуть" убитая - цену насчитывают по метражу. Те у кого можно хоть зайти и не спачкаться и не возле свалки - сразу накидка в 10-15 тыс. НУ а те кто с ЕВРОремонтом (все блестить, арки везде, волнистые еркеры где надо и не надо, лампочки в потолке по 6 шт на кв. метр, все яркое, аж рябит) - то ваще "жесть" + 20-30 тысч:)
Прикольно, что во всех объявлениях написано про ремонт и всякую начинку, ну а на самом деле может быть все что угодно! Информация может быть искажена даже в метраже!!! (ну немного приврали:)
И еще поделюсь:
- если в объявлении написано "житловий стан" - значит на самом деле он ниже среднего, и заехать туда точно не нельзя.
- если написано "середній стан" - то как сказал мой муж: туда нужно приходить с кувалдой и все ровнять, а уж потом строить. т.е. сразу можно к цене за квартиру прибавлять такую же цену на ремонт, не меньше.

p.s. Короче, поиск квартиры - дело долгое! Как сказал мой свекр, года через два найдете:)

bora
01.04.2009, 10:57
Сейчас у людей каша в голове, частенько не понимают что и как вообще происходит с недвижимостью, на каждый мой вопрос смотрят на риелтора, ответить ничего не могут, а самое главное, что и не хотят разбираться!

Все вірно, тільки то не "сейчас", а завжди так принаймні на львівському ринку, вже повірте:) Ми - звикли.

lapocka
01.04.2009, 11:38
Kira Nessis Ви шукаєте немаленьку квартиру, а чому не хочете придивитись до квартир в новобудовах. Зараз ціна на великометражні квартири в районі 500-600у.о Бачила рекламку в будинку навпроти готелю Сихів в новобудові за 100м кв хочуть по 600 дол. І з терерішньою економочною ситуацією на ринку появиться багато великих квартир від власників по таких цінах. Дзвоніть напряму до забудовників

bora
01.04.2009, 11:55
Думаю є гарні варіанти вже у банків, які на аукціон виставляють заставні квартири...

klen
01.04.2009, 12:24
Думаю є гарні варіанти вже у банків, які на аукціон виставляють заставні квартири...

а можна детальніше? що то за аукціони і де ті варіанти можна дивитися?

Natalya
01.04.2009, 12:30
...немаленьку квартиру, а чому не хочете придивитись до квартир в новобудовах. Зараз ціна на великометражні квартири в районі 500-600у.о Бачила рекламку в будинку навпроти готелю Сихів в новобудові за 100м кв хочуть по 600 дол. І з терерішньою економочною ситуацією на ринку появиться багато великих квартир від власників по таких цінах. Дзвоніть напряму до забудовників
А будинок, де ціна 500-600 уо вже збудований і зданий? Зараз трохи страшно купувати недобудову, бо економічна ситуація може не дозволити забудовнику її в скорому часі добудувати. А власники зданих новобудов щось ще не поспішають знижувати ціни.

Megan
01.04.2009, 12:35
а можна детальніше? що то за аукціони і де ті варіанти можна дивитися?

В деяких банках навіть на сайті є рубрика "заставне майно". Бачила, що є і квартири і машини. На сайті ПриватБанку, здається, бачила таке. Попробуйте в гуглі пошукати.

lapocka
01.04.2009, 13:04
А будинок, де ціна 500-600 уо вже збудований і зданий? Зараз трохи страшно купувати недобудову, бо економічна ситуація може не дозволити забудовнику її в скорому часі добудувати. А власники зданих новобудов щось ще не поспішають знижувати ціни.
В тому будинку навпроти якого я бачила рекламу люди вже давно живуть(кольоровий будинок відразу біля мосту). А в недобудах я б також не ризикувала щось купляти навіть в таких в яких готовність 80%

Kasia
01.04.2009, 13:15
а хто там забудовник? може десь сайт пошукати....

klen
01.04.2009, 13:17
Kira Nessis Ви шукаєте немаленьку квартиру, а чому не хочете придивитись до квартир в новобудовах. Зараз ціна на великометражні квартири в районі 500-600у.о Бачила рекламку в будинку навпроти готелю Сихів в новобудові за 100м кв хочуть по 600 дол. І з терерішньою економочною ситуацією на ринку появиться багато великих квартир від власників по таких цінах. Дзвоніть напряму до забудовників

Щось я сумніваюся що то здана новобуда. Мене правда сихів не дуже цікавить але 600 то і для сихова дуже мало. Щось там певно не то.
А у районі паркового центру здана новобуда 0-го циклу коштує 1200 а то и більше за м.

lapocka
01.04.2009, 15:59
Написала вам, що бачила на рекламі, може щось там і не то:confused: сама не взнавала. А подзвонити попитати, кого цікавить можна. За це ніхто не поб'є. Буду в тому районі гляну на тел.
А у Винники не цікавлять? там великий новий житловий комплекс будується, дещо вже збудоване і здане і ціна НАБАГАТО менша ніж 1200

Kira Nessis
02.04.2009, 19:16
У меня муж работает возле Аэропорта и приезжает на обед, поэтому Винники - нам далековато. (хотя по ценам - это реально наш вариант:)
Что касается Сихова, то он категорически против, не любит Сихов, ну и я не в особом восторге.
Если смотреть по районам, то мы ездили смотрели квартиру на Днестровской, там реально зеленый район, только 5-ти этажки, много детских площадок, жаль только нам квартира не подошла(
Так что сейчас ищем в нашем родном Франковском районе...

Спасибо вам девчонки, за тему с новостроем. Как то до форума об этом не думала, уверена была, что нам не потянуть новую квартиру+полный ремонт. Но теперь буду смотреть и искать варианты с недорогим новостроем тоже.

Вот вопрос по теме: Кто знает что про улицу Роксоляни?
И вобще видел ли кто сейчас новострои не совсем на окраинах?

Ніколь
03.04.2009, 01:52
Вот вопрос по теме: Кто знает что про улицу Роксоляни?
И вобще видел ли кто сейчас новострои не совсем на окраинах?
Вот ул.Роксоляни это практически окраина Левандовки.

SOLODKA
03.04.2009, 13:35
Варіант,який я пропоную-це Солонка,будинки 90%готовності на 180 кв м -від 150000 у о ,5-8 сотих земельна ділянка,комунікації,телефон,дорога,охорона.

Kira Nessis
04.04.2009, 13:01
Расскажу пару забавных ситуаций про рынок недвижимости, с которыми столкнулась сама...
Ну, во-первых, народ в оъявлениях привирает не только метраж, но и саму улицу для приятного впечатления:)
Пишут Куликівська - оказывается Околічна,
пишут Котляревського - оказывается Нечуй-Левицького,
пишут Рубчака - оказывается Научная
и это только за неделю...

И еще напоследок. Я тут на форуме жаловалась, что хозяева сами не занимаются своими квартирами, а все списывают на риелторов.
Так вот мне подарок! В объявлении про квартииру на Білоцерківській было указано, что без посредников, и я звоню с замираением серца!
И ДА! Оказывается сам хозяин, который рассказывает, что у него отличная квартира на 5-м этаже, кирпичный дом, зеленый район, общая площадь 60 кв.м, кухня 6 кв.м (это НЕ МНОГО скажу я по секрету), но все равно я уже на взлете ехать смотреть, и в последнюю очередь вспоминаю, что на сайте в ВМ не было цены, и я спрашиваю (почти обуваясь в коридоре) и тут он называет сумму 120 тыс. y.o.!!!!!!!!!!
У меня "аж в зобу дыхание сперло", я спрашиваю ОТКУДА такая бешенная сумма???!! мне за такие деньги котедж в Винниках предлагали, у вас там что СУПЕРэлитный район????
А он мне отвечает - я сам хозяин и какую сумму считаю нужным - ту и выставляю...вот мне и хозяин, прям как я хотела:)

p.s. Не мечтай в слух, мечты могут исполниться не жданно не гадано:)

Kira Nessis
14.04.2009, 00:55
Сегодня приходили к нам клиенты на нашу квартиру, для начала посмотреть, а потом как получится:)

Это квартира мужа, но он не очень активно принимает в этом участие, т.к прожил в ней почти 30 лет и сроднился со стенами. Он понимает, что улучшать свое жилье надо, он хочет жить в зеленом районе, он хочет гулять с дочкой в парке, НО голова думает, а все равно душа болит...

Так вот я вожу эту процессию по квартире, напонимаю себе гида:) и понимаю, что это только начало. Вожу и думаю, что через пару месяцев, когда я в 115-й раз попрошу снять обувь в коридоре, потому что у меня маленький ребенок, когда я по первой фразе буду, как профессиональный психолог, понимать кто это к нам пришел, и что за этим последует, тоже задам себе вопрос: родная моя, А ТЕБЕ ЭТО НАДО??!! И должна буду убедить себя, что ДА! И я сделаю это! больше некому:)

Когда я сегодня пела соловьем, женщина осуждающе меня спросила, вы случайно не рекламный работник, вы так красиво тут нам все рассказываете. А я ей ответила, что Я просто ЛЮБЛЮ нашу квартиру!!!

p.s. ой, чем же это закончится...

Halina
20.05.2009, 13:54
Може кому знадобиться і така інформація:
- чим дальше від Львова, тим дешевше житло (ви собі навіть не уявляєте, які ціни там мацьопкі - від 1000 доларів). Звичайно відстань це багато важить, та у кого є машинка...то як дача може бути.
Якщо когось цікавить то розкажу.

Kasia
20.05.2009, 13:54
суперова новина:xaxa:

Halina
20.05.2009, 13:58
суперова новина:xaxa:

Не те що суперова...:shy:

Kasia
20.05.2009, 14:00
так дійсно. просто смішна:xaxa:

odree
20.05.2009, 14:03
Може кому знадобиться і така інформація:
- чим дальше від Львова, тим дешевше житло (ви собі навіть не уявляєте, які ціни там мацьопкі - від 1000 доларів). Звичайно відстань це багато важить, та у кого є машинка...то як дача може бути.
Якщо когось цікавить то розкажу.

так і у львові є такі ціни

Halina
20.05.2009, 14:11
так і у львові є такі ціни

Та то ціна за дім і за землю.....а не за м. квадратний.
Цілий участок за таку ціну....

Kasia
20.05.2009, 14:20
то певно ви в цьому зацікавлені?

odree
20.05.2009, 14:25
Та то ціна за дім і за землю.....а не за м. квадратний.
Цілий участок за таку ціну....

і скільки там га?

Nanaya
20.05.2009, 14:34
А наскільки це далеко від Львова?

Halina
20.05.2009, 14:45
то певно ви в цьому зацікавлені?

З чого ви взяли?
Я НЕ МАКЛЕР.

Halina
20.05.2009, 14:46
А наскільки це далеко від Львова?

Це приблизно 100 км може 110 км. Колись на білеті писало 110 км.

Halina
20.05.2009, 14:47
і скільки там га?

Як і в кожному селі там такий поділ хата і біля хати десь приблизно 25-30 сот. Залежно хто як використав...хтось сад посадив, значить уже менше.
Можна сказати так з хатою разом 30 сот.

odree
20.05.2009, 14:50
Як і в кожному селі там такий поділ хата і біля хати десь приблизно 25-30 сот. Залежно хто як використав...хтось сад посадив, значить уже менше.
Можна сказати так з хатою разом 30 сот.

все одно я вважаю, що дорого. можна набагато ближче купити

Halina
20.05.2009, 14:52
все одно я вважаю, що дорого. можна набагато ближче купити

Поділіться інформацією :clapping:

odree
20.05.2009, 14:55
Поділіться інформацією :clapping:
я вже писала

Halina
20.05.2009, 14:57
я вже писала

Зараз попробую пошукати.

Adriasia
20.05.2009, 14:57
Нещадавно (тиждень тому) мені в силу певних обставин довелося продати свою гарну велику трьохкімнатну квартиру :( (досі плачу і шкодую, але обставини є обставини). КУпили невеличку конурку (інакше придбану тридцятиметрову халупку не назвеш). Маю ще місяць часу щоб виселитися і якось так погано на душі.

Конурку ми шукали довго і нарешті знайшли таку шо підійшла нам по ціні і залишились гроші розрахуватися з певними людьми і боргами. Про маклерів можу сказати шо я не в захваті. Наглі, корисливі, хитрі і здебільшого підступні люди. Говорять одне, а реальна картина зовсім інакша. Маклерські доводиться сплачувати за їхні послуги 3-5% вартості придабаного житла, + оцінкову вартість житла державі 2% вартості придбаного житла, + послуги нотаріуса за всі документи, + довідки з БТІ.
Тому перші ніж тим всім займатися слід бути готовим до чималих витрат. Ми з мамою про оціночну вартість нічого не знали і на рівному місці влетіли в купу грошей, а ше нотаріус заспіває не менше ніж 700 грн (500грн - послуги і 300грн - довідки).

А мрію я про свій будиночок... ромашки під вікном, гойдалку і столик під виноградом...

odree
20.05.2009, 15:01
Зараз попробую пошукати.

ви це можете робити без коментування, і не оффтопити!!

Kasia
20.05.2009, 15:06
З чого ви взяли?
Я НЕ МАКЛЕР.
а дякую за що мені поставили?.
дивно то все якось.

Іруня
20.05.2009, 15:08
Можу собі лише уявити, що це за "будинки" за 1000 $. В нас в селі ( 50 км від Львова ) навіть дерев"яна стайня стільки не коштує... Стара, але ще добротна хата + всякі господарські приміщення + 10-15 соток землі (може і більше) = 15 тис $.

odree
20.05.2009, 15:11
Можу собі лише уявити, що це за "будинки". В нас в селі ( 50 км від Львова ) навіть дерев"яна стайня стільки не коштує... Стара, але ще добротна хата + всякі господарські приміщення + 10-15 соток землі (може і більше) = 15 тис $.

так я зрозуміла, що 1000 за метр

Іруня
20.05.2009, 15:16
Ні, Halina потім дописала, що це ціна за весь будинок:xaxa:.

Halina
20.05.2009, 15:19
Можу собі лише уявити, що це за "будинки" за 1000 $. В нас в селі ( 50 км від Львова ) навіть дерев"яна стайня стільки не коштує... Стара, але ще добротна хата + всякі господарські приміщення + 10-15 соток землі (може і більше) = 15 тис $.

Щось важко мені так пояснити, щоб всім було зрозуміло.
Просто діти виїхали, а бабці з дідусями жили-жили. Тепер внуки чи діти продають дуже дешево. І це для того, щоб не пропала праця рідних.
От наші сусіди купили за 600 євро, будинок (три кімнати) + літня кухня.
Село газифіковане.

Одні купили за 5 тис. гарний будинок 4 кімнати. Вклали гроші, зробили все євро, меблі, огорожа, вода, опадення сучасне і т.д. Тепер їм випала нагода виїхати за кордон. Що будуть робити, навіть незнаю.

odree
20.05.2009, 15:19
Ні, Halina потім дописала, що це ціна за весь будинок:xaxa:.

ааааааааааааааа, ну то мож який хутір. та ще й 30 соток. круто

Panadolka
20.05.2009, 15:52
Щось важко мені так пояснити, щоб всім було зрозуміло.
Просто діти виїхали, а бабці з дідусями жили-жили. Тепер внуки чи діти продають дуже дешево. І це для того, щоб не пропала праця рідних.
От наші сусіди купили за 600 євро, будинок (три кімнати) + літня кухня.
Село газифіковане.

Одні купили за 5 тис. гарний будинок 4 кімнати. Вклали гроші, зробили все євро, меблі, огорожа, вода, опадення сучасне і т.д. Тепер їм випала нагода виїхати за кордон. Що будуть робити, навіть незнаю.

То де ж таке добро продається?

Іруня
20.05.2009, 17:02

А може, якщо то 110 км від Львова якісь " гори, ріки, полонини":xaxa:

Мар"яночка
20.05.2009, 17:48

ну там хата може бути в непридатному стані, інженерні комінікації - відстутні, або є частково, до маршруток ген-ген полями, а на землю відсутня необхідна документація. Як люблять говорити, ТОСЯ зробить.:xaxa:

Мар"яночка
20.05.2009, 17:53
купляючи земельні ділянкии уважно дивіться Державні акти, якщо планується будівництво будинку то там має писати - для будівництва та обслуговування житлового будинку. Якшо пише ведення селянського господарства, або ведення підсобного госопдарства - то це є лишень город і будівництво там буде недозволене поки земля не переведься в відповідний статус. Якшо вам будуть вішати лапшу про те шо воно потім легко пероформиться то домовтесь ліпше шоб вам преоформили, а ви за оформлення заплатите. Незабудьте так само вимагати такий маленький папірчик який називається Висновок про обмеження та обтяжень. Ви можете купити ділянку а потім виявиться шо на неї встановлене обмеження (обтяження) тобто через ваше подвір"я умовно кажучи кожен день будуть гнати стадо корів :xaxa:

Яруська
20.05.2009, 20:11

Хай мені продадуть...В мене мрія будиночок..

Halina
20.05.2009, 23:22
[QUOTE=Panadolka;446136]То де ж таке добро продається?[/QUOTE

с.Миколаїв (Радехівський район).

Halina
20.05.2009, 23:24
ну там хата може бути в непридатному стані, інженерні комінікації - відстутні, або є частково, до маршруток ген-ген полями, а на землю відсутня необхідна документація. Як люблять говорити, ТОСЯ зробить.:xaxa:

Хати в житловому стані... І за документацією всі слідкують.
А те що інженерні комуніції відсутні - то це факт (так в більшості сіл).

Мар"яночка
21.05.2009, 11:18
[QUOTE=Panadolka;446136]То де ж таке добро продається?[/QUOTE

с.Миколаїв (Радехівський район).

далеко :confused: якесь озеро або ліс поруч є. Тому що для житла, то як на мене в чорта на кулічках, як для городництва, занадто дороге задоволення, а для відпочинку, то хіба є якесь озеро або ліс і то краще я думаю вже рухатись в південному напрямку від Львова

мамочка
21.05.2009, 11:59
купляючи земельні ділянкии уважно дивіться Державні акти, якщо планується будівництво будинку то там має писати - для будівництва та обслуговування житлового будинку. Якшо пише ведення селянського господарства, або ведення підсобного госопдарства - то це є лишень город і будівництво там буде недозволене поки земля не переведься в відповідний статус. Якшо вам будуть вішати лапшу про те шо воно потім легко пероформиться то домовтесь ліпше шоб вам преоформили, а ви за оформлення заплатите. Незабудьте так само вимагати такий маленький папірчик який називається Висновок про обмеження та обтяжень. Ви можете купити ділянку а потім виявиться шо на неї встановлене обмеження (обтяження) тобто через ваше подвір"я умовно кажучи кожен день будуть гнати стадо корів :xaxa:

не завжди так зле як Ви це все описали. Звичайно всі документи треба ретельно переглядати і перепровіряти.
Але ділянка з старим будинком, без комунікацій і неприватизована коштує значно менше.
Наприклад 3 роки тому ситуація була така (села 10-20 км від Львова, але непопулярні, тобто не Сокільники, Зубра):
старі будинки, з комунікацій тільки електрика, неприватизовані, 10-20 сот землі коштували 5-12 тис. дол.
те саме, але на приватизованій землі коштувало більше 20 тис. дол.
Часто люди які продають ділянки без посередників не мають змоги їздити по БТІ і інших інстанціях і оформляти всі документи на приватизацію. Але ці документи коштують копійки в порівнянні з вартістю всього житла (3 роки тому приватизація нам обійшлася до 1000 грн + бензин, бо треба всюди власника привезти-завезти). Тому, коли купляєш ділянку з будиночком не варто зважати на приватизована-неприватизована, з газом чи без. Це все легко оформляється. Шукайте оголошення в "Вашому магазині" і звоніть на всі номери які бачите, особливо ті де немає ціни.

Мар"яночка
21.05.2009, 12:51
не завжди так зле як Ви це все описали. Звичайно всі документи треба ретельно переглядати і перепровіряти.
Але ділянка з старим будинком, без комунікацій і неприватизована коштує значно менше.
Наприклад 3 роки тому ситуація була така (села 10-20 км від Львова, але непопулярні, тобто не Сокільники, Зубра):
старі будинки, з комунікацій тільки електрика, неприватизовані, 10-20 сот землі коштували 5-12 тис. дол.
те саме, але на приватизованій землі коштувало більше 20 тис. дол.
Часто люди які продають ділянки без посередників не мають змоги їздити по БТІ і інших інстанціях і оформляти всі документи на приватизацію. Але ці документи коштують копійки в порівнянні з вартістю всього житла (3 роки тому приватизація нам обійшлася до 1000 грн + бензин, бо треба всюди власника привезти-завезти). Тому, коли купляєш ділянку з будиночком не варто зважати на приватизована-неприватизована, з газом чи без. Це все легко оформляється. Шукайте оголошення в "Вашому магазині" і звоніть на всі номери які бачите, особливо ті де немає ціни.

я просто застерігаю. часом з приватизацію можуть бути ого-го які проблеми. Розуміють державний акт є паспортом ділянки. Проста ситуація ділянка може належати Петі і він дав її Колі шоб той побудував собі будиночок. Тут Петя з Колею посварились і Коля вирішує продати Вам будиночок ви будиночок купляєте, а тут приходить Петя і каже моя земля, забирайся :xaxa:
Ну а нарахунок з газом чи без тут ви помиляєтесь, вартість землі надзвичайно залежить від інженерних комунікацій. тому шо ви купляєте кусок землі і чим більше ви в неї потім змушені будете вкласти тим більше воно в загальній сумі вплине на ваш бюджет. це раз, а по друге, є місця де це а бо неможна буде зробити, внаслідок геологічних умов, або вартість буде космічна.

мамочка
21.05.2009, 13:12
я просто застерігаю. часом з приватизацію можуть бути ого-го які проблеми. Розуміють державний акт є паспортом ділянки. Проста ситуація ділянка може належати Петі і він дав її Колі шоб той побудував собі будиночок. Тут Петя з Колею посварились і Коля вирішує продати Вам будиночок ви будиночок купляєте, а тут приходить Петя і каже моя земля, забирайся :xaxa:
Ну а нарахунок з газом чи без тут ви помиляєтесь, вартість землі надзвичайно залежить від інженерних комунікацій. тому шо ви купляєте кусок землі і чим більше ви в неї потім змушені будете вкласти тим більше воно в загальній сумі вплине на ваш бюджет. це раз, а по друге, є місця де це а бо неможна буде зробити, внаслідок геологічних умов, або вартість буде космічна.

особисто нам питання газифікації будинку обійшлось в суму 5 000 грн + 2 міс. періодичних поїздок в районний центр, до якого належить село.
але я вважаю це достатньо малою сумою в порівнянні з вартістю самого житла.
треба зважати на те, що коли є всі комунікації - то за будиночок беруть не на 2-3 тис.дол більше, а на 10-15 тис. дол., а прокладка тих комунікацій аж ніяк не коштує таких грошей

Lady_Opium
22.05.2009, 03:31
В Чернігівській області землі в хуторах за так роздають, ніхто не хоче?:xaxa:

Kira Nessis
23.05.2009, 00:14
Ну вот и пришло время мне рассказать о моих успехах и достижениях в мире недвижимости.
Можете меня поздравить - мы переезжаем!!!УРА!
Если у тебя есть мечта и ты направляешь все свои мысли, действия, энергию и дикое желание в одну цель, то она просто не может не исполниться.
В первом моем посте в этой ветке я говорила, что приоритетом для меня является моя маленькая дочь, и мое стремление найти ей свежий воздух, простор для гуляния и создать ей яркие впечатления детства.
И я начала искать...
2 месяца невылезая из газеты "Ваш магазин", постоянно звоня и отвечая, объязжая огромное количество квартир, и проводя регулярные демонстрации в своей, я выучила этот город, его улицы и парки, научилась на глаз определять метраж, смотреть КУДА НАДО смотреть, и НЕ СЛУШАТЬ то что не нужно слушать. Короче 2 месяца убитых нервов, потеряных волос и безсонных ночей. НО!
Вот он результат моей победы: мы переезжаем с Научной в район Стрийського парка. От нашей квартиры до кинотеатра "Львів" 5 минут ходьбы. Там обалденный воздух, сумасшедший, чистый и ТИШИНА!!!
Нет транспорта, супермаркетов, остановок, людей НЕТ!
Короче, раз нам Бог дал эту квартиру, значит даст и на квартиру, а сейчас нам нужно здоровье беречь и восстанавливать:)
Будет здоровье - и все будет.
Вот такие дела:)

p.s. Чуть позже в этой ветке дам короткие инструции по рубрике, может мои советы кому-то помогут...

галичанка
23.05.2009, 22:32
Можете меня поздравить - мы переезжаем!!!УРА!......
Там обалденный воздух, сумасшедший, чистый и ТИШИНА!!!
Нет транспорта, супермаркетов, остановок, людей НЕТ!

p.s. Чуть позже в этой ветке дам короткие инструции по рубрике, может мои советы кому-то помогут...

ВІТАЮ із здійсненням мрії!!! :clapping: Це будиночок чи квартира?
Пишіть, будемо чекати ваші поради.

Зорянівонька
23.05.2009, 22:50
Kira Nessis, мушу сказати, ви вибрали один з найкращих районів. Вітаю! Якщо не секрет - напишіть детальніше, особливо про ціни.

Zlju4ka
23.05.2009, 23:08
мы переезжаем с Научной в район Стрийського парка. От нашей квартиры до кинотеатра "Львів" 5 минут ходьбы.

Кіра,ми теж близько до стр.парку живем!Будем сусідами!:clapping:

Kira Nessis
24.05.2009, 01:40
Напишу поэтапно мой путь.

Сначала мы планировали обмен, поэтому я дала объявление в "Ваш магазин" об обмене нашей 2 ком. на 3 ком. квартиру. Результат был через неделю - и к себе пустили, и сами ходили смотреть...
Итог: Обмен абсолютно неудачная идея, для того кто меняет меньшую на большую, т.к. хозяева большей квартиры хотят минимум 13-15 тис. y.o. не смотря на всю убитость квартиры, дома и района и т.д. Тут получается что не ты выбираешь квартиру, а как получится...

Совет №1.
Для начала выучить город и улицы и районы чтоб точно понять где надо искать, по этой карте http://mapia.ua/?lang=ua
Если хотите перехать из 2 ком. в 3 ком. квартиру, то - только ПРОДАЖА. Причем свою приличную квартиру продавать как можно дороже, а искать убитую 3-ку как можно дешевле, но в только в том районе и на том этаже и в том доме, который ты хочешь.
Дать хорошее и точное объявление в ВМ о продаже своей квартиры, написать "без посередників", чтоб через время все риелторы знали о твоей квартире и облизывались(они все равно позвонят), но права продавать её никому пока не давать. И конечно не подписывать никаких договоров, обязательств и авансов с одним риелтором. Конкуренция на рынке - это всегда двигатель торговли. В объявлениях в ВМ должны быть только твои телефоны, а не телефоны риелторов. Они все равно потом приведут клиентов и не одних, но ТЫ будешь диктовать условия.
Это совет для тех, у кого нет СВОЕГО проверенного риелтора, друга, брата, сестры и т.д., тех, кто точно будет преследовать ТВОИ интересы.

Совет №2. Каждый впервую очередь задает себе вопрос. За сколько же свою продать, чтоб и не мало, но чтоб и звонили:)
Как мне сказал один риелтор, и мне понравилось, потому что мы с мужем так и рассуждали.
Формула: Берешь метраж своей квартиры в y.o. + 10 тыс. за ремонт + завышаешь на 2 тыс. на первый торг (для круглой суммы) = цена твоей квартиры для Первого обяъвления в "Ваш магазин" (потом будешь спускать).

Если кому-то это интересно и поможет - то продолжение следует:)

p.s. Мы купили 3 ком. квартиру возле ЗАГСа у Стрийського парка.

Фіяна
24.05.2009, 02:11
Если кому-то это интересно и поможет - то продолжение следует:)

p.s. Мы купили 3 ком. квартиру возле ЗАГСа у Стрийського парка.

Kira Nessis, дякую за цікаву розповідь! Будь ласка, продовжуйте!

Вітаю вас з покупкою у нашому зеленому тихому районі! Будемо сусідами :)!

Kira Nessis
24.05.2009, 09:46
Пост-просьба...
Мы купили квартиру без ремонта, другую мы бы не потянули. И четко осознали, что в "этом" мы будем жить год это точно, т.к. на ремонт теперь нужно собирать - не дешевое это удовольствие.
Все бы ничего, но хозяева забрали свою старенькую кухню, а наша кухня встроенная и остается другим хозяевам.
Так что у нас теперь проблема - некуда ставить посуду, да вообще ничего некуда ставить. Выглядит всё это очарование так:
http://img505.imageshack.us/img505/3137/89907610.jpg

Новую мебель мы сейчас не осилим, да и не нужна она в том антураже:)

Теперь сама просьба. Может у кого есть шкафчики или тумбы под посуду - старенькие, но еще приличные, которые требует самовывеза?
Мы поможем:)

Заранее спасибо!

Зорянівонька
24.05.2009, 11:04
Kira Nessis, а в якому будинку ви купили, тобто старому чи новому, і яка ціна вийшла за м.кв?

Kira Nessis
24.05.2009, 11:36
Дому 33 года, цена за вторичное жилье без ремонта - 1 тыс. y.o. за квадратный метр.

Bogdanka
24.05.2009, 18:38
Теперь сама просьба. Может у кого есть шкафчики или тумбы под посуду - старенькие, но еще приличные, которые требует самовывеза?
Мы поможем:)

Заранее спасибо!

попитаю, може й знайдеться шось, а якщо не секрет де саме коло Загсу на Франка чи на Панаса Мирного?, бо в центрі ціни всеодно ще вищі поки - десь 1200 - 1500 у.о., хоча я, проживши 27 років на вул. Лисенка, навпроти Охматдиту, більше в центрі жити не хочу!!!!!!!!!!!! - це не на мої нерви (постійні каналізаційні запашки, машину поставити ніде, в п'ятницю і в понеділок просто суцільна пробка, вічні забиті труби, або хош незабиті - міняй на весь будинок, і т.д.)

Масік
25.05.2009, 02:21
Ой нарешті я прочитала усе. Kira Nessis ВІТАЮ !!!! Вас з неймовірним щастям за 2 міс знайти квартиру це рекорд !!! Бажаю вам перш за все тепла, злагоди і добробуту у новій оселі!
Розкажу тепер я свою історію питанням нерухомості ми цікавимося більше року, розгядали ринок я первинного так і вторинного житла. І те і інше вводило в легкий шок. Який створювали самі ріелтори. Мене ситуація з ними вбиває наповал ПО -перше ти сама купуєш газету, сидиш сліпаєш вичитуєш , нарешті знаходиш те , що потрбіно дзвониш , і на тикаєшся на ряд відповідей :
1) Я зараз зайнята передзвоніть пізніше.
2) Я не знаю про яку квартиру ви говорите бо це агенство , але ми можемо вам запропонувати зовсім іншу в іншому районі , але не з менш "вигідними "умовами.
3) Ну ця відповідь вбила мне з чоловіком наповал коли ми запитали за вартість квартири : А ви скажіть скільки грошей ви маєте ? (Це із опери ціну підкоректуємо під ваш гаманець). Після відмови сказати ск грошей є і де вони заховані рієлтер просто напросто нахамив.
4) Ще одна уловка : Ой ви знаєте та квартира за яку ви телефонуєте, якраз щойно була продана, або нею дуже зацікавилися, але є неменш вигідний варіант. Або поспішайте давати завдаток , бо нею стільки людей цікавиться і завтра до 12 щоб гроші були у нас і т.д.
Можна писати і писати , ніченьки не вистачить . Так от після усього цього , що годинами видзвонює , домовляєшся про зустрічі, тратиш масу часу на те щоб відсіяти усілякі житлові стани і т.д. , па лиш купу бензину, є ще й такі ріелтори , які мають наглість казати заїдьте за мною , а плтім відвезіть мене туди то і туди то. Так після усього цього вони ще й 5 % друть , в середьному це виходить від 2,5 тис у.о. і більше , та за такі грроші вони самі повинні не то що в ротик заглядати а, самі за мною заїзджати і відвозити . Як на мене їх потрібно одразу ж ставити на місце, значна частина тоді відсіюється , бо їм лєнь побігати , чекають вибачте за слово "лося " якогось розвів і знову 2-3 міс балдієш . Так от за цей період я мабуть перезнайомилася з усіма львівськими ріелторами, і ні один з них не заслуговує не те що 5 % я б їм і 1% не вділила хамство , брехня і зверхність . Даруйте , якщо я когось образила , але саме такі люди мені попадалися.

Adriasia
25.05.2009, 04:50
НЕ в цілях реклями, але коли хочете то можу порадити добру, чуйну, розумну і не хамовиту маклєршу (якбим її не зустріла то залищилася б на вулиці жити). Надзвичайно позитивна особа (за такою коли є чим то і заїхати не шкода, то вона знижку зробить). Просто людина Людяна, хоч і життя її заставило мати таку псєчу роботу.

Bogdanka
25.05.2009, 08:22
Я працювала з нерухомістю (правда в більшості комерційною) досить дооооооовгий період часу. Крім того, півтора року тому ми продали свою квартиру в Личаківському районі і купували пару для розїзду. Тому довго описувати нне буду той ЖАХХХХХ - о то є не просто стрес, а дійсно жах (особливо переоформлення в нотаріуса - де кожен зі своїм маклером - а в нас така ситуація була, що продавали ми доволі довго...) - то я прекрасно розумію кожного, хто займається продажем/купівлею квартири і можу тільки поспівчувати. Дуже рада за Кіру Нессіс!!!!!!!!!!! Коли вже все позаду - це неймовірне задоволення:)

До порад, які написала Кіра, а вона написала все дуже і дуже правильно можу лише додати одне, коли працюєте з маклером то навіть, не підписуючи будь-яких паперів, ви всеодно домовтесь з ним наперед про всі деталі - скільки ви маєте отримати на руки, як і хто платитиме за переоформлення при продажу, скільки ви можете скинути і хто має право вести переговори - а то ми наприклад працювали з маклером, але про все домовлялись з покупцями самі. В принципі старайтесь так робити, щоб не було можливаості спілкуватись від вашого імені, бо потім не зведете кінці з кінцями. Маклер = троха фантазьор:8: і часом не троха...

Якщо комусь треба контакт чи консультацію, двох хороших (нормальних) ріелторів можу порадити, або якщо є якісь питання по оренді чи продажу то ви питайтесь, чим зможу допоможу.

Масік
25.05.2009, 14:07
Рощзкажу ще один кумедний випадок з власного досвіду, дивимося по оголошенню квартира 30 кв.м. ціна 18 тим, ну думаю безплатний сир тільки в мишеловці, а забула район в. Коновальця. Так от але все ж таки цікавість бере верх , дзвоню, відповідає власник, тут моя цікавість одразу зросла в геометричній прогресії, описує, однокімнатна квартира, євроремонт і таке сяке. Ми тоді швиденько шукаємо хто б з малим лишився , Маркіясику на той час було 5 міс , і кожні оглядини були маленькою проблемкою в плані куди діти дитя. Так от приїзджаємо зустрічає нас молоди, проводить у підїзд у якому в кожній сходинці дира, мабуть окрема для всіх щурів підвалу. В квартирі зроблена санітарна побілка, невеличка прихожа і одразу ж кімнатка, без кухні і вигод. В коридорі біля вхідних дверей одразу умивальник, кімнатка невеличка десь 9 кв.м. Вікгна в двір, світла майже нема, газ в квартирі обрізаний (та й для чого якщо кухні немає :)) Питаю а де ж вигоди і тут подорож по підїзду знову таки ж через ті диряві сходи у якийсь жахливий внутрішній дворик, де сморід неймовірний. А власник ще й розхвалює, що мовляв всі собі в квартирі туалети поробили, так от цей може бути ваш особистий, та він мені і даром не потрібний. Тут згадую що все таки писало 30 кв.м. питаю а де ж решта , Чи то з коридором в підїзді включно ? Каже та ні у нас ще й підвал є , правда 15 кв.м. підвалу то з сусідніми включно , але з ними можна домовитися , бо вони туди не ходять . Ця фраза заставила мене сумніватися в адекватності цього молодого чоловіка. Ця ситуація мене ще й досі смішить :)

klen
25.05.2009, 14:07
Юля (Кіра) молодець!! Вітаю! То дійсно неймовірно швидко все вийшло і вдало. Бажаю щоб на новому місті все складалося саме так як ви запланували:)
Я он хоч і почала займатися "квартирним питанням" не набагато пізніше за Кіру, але з мертвої точки поки що не зрушила. То дійсно сидиш думаєш чи не забагато просиш, хоча якщо ходять дивляться то певно нормально.
А маклери то ті ще "товаріщі" я до них відношусь як до додаткових витрат. Нінаяку поміч від них не чекаю, бо нема що чекати. Просто до ціни квартири додаю ще 2 тис. Бо знайти квартиру без посередника то диво, а я в такі дива не дуже вірю.
Хоча свою от продаю без посередників, може комусь диво буде:))

klen
25.05.2009, 14:17
Масік, таких "див" то повно повнісінько буває:)) Я колись бачила квартиру де унітаз стояв чітко по центру кухні, ніяк не відгорожений:)
Про ванну посеред кухні і вхід по балкону, то я вже мовчу. То взагалі половина квартир така.

Zlju4ka
25.05.2009, 14:43
чекають вибачте за слово "лося " якогось розвів і знову 2-3 міс балдієш

:(:(шо є то є..:confused: ми такими "лосями"два рази були.:(:(правда не з куплею -продажем а з орендою:(

Halina
25.05.2009, 15:02
Kira Nessis! Вітаю! Вітаю! Вітаю!

Ми колись шукали маленьку квартирку (кавалерку), та таку щоб хоч душ і унітаз був. Чого тільки не бачили, де тільки не були. То жах, що продають. :8:
Залишили ми то все...так і живем на зйомній квартирі.:(:(:(

Kira Nessis
25.05.2009, 23:49
Завтра мы переезжаем, а потом в Одессу на все лето, так что долгое время меня на форуме не будет, поэтому еще хочу немного рассказать по теме, может кому поможет...

Покупка и продажа своей квартиры - это тяжелая и каждодневная работа.
Kira Nessis.

Я зарегилась на сайте ВМ http://vashmagazin.ua/ и начала методично искать квартиры в интересующем меня районе. Обновление сайта по понедельникам и четвергам, что дает возможность выбрать, обзвонить и объездить все интересные варианты за этот период.
Выбирала квартиры, которые нормального метража и которые завышены на 4-5 тыс. от той суммы, которую мы можем оплатить - знала что буду торговаться как черт:)
Совет №1: чтоб не терять время, нужно смотреть по 3-5 квартир в одном районе (рядом улицы), а договариваться на осмотр с разницей в пол часа. Я составляла список со временем и проставляла адреса - это и был план.
Будет план - будет и результат.
Заходя в квартиру сразу просишь её план (копию забираешь с собой), если его нет -уточняешь возраст дома, метраж квартиры везде (желательно записывать), смотришь на окна, двери, батареи, сан.узлы, кухню и балконы, внимательно - какой пол.
Это все нужно, чтоб дома вечером все эти планы или записи можно было обсудить с мужем и решить - что мы делаем дальше...

Совет №2: Следить (цепко) за объявлениями в интересующем тебя районе в ВМ постоянно, знать что происходит с ценой и искать заветное слово ТЕРМІНОВО.
У людей разные ситуации - и ты должна воспользоваться этим моментом.

Мы одновременно выставили на продажу нашу и искали себе новую свою. Нужно найти клиента на свою квартиру и взять аванс, чтоб сразу этот аванс дать хозяевам квартиры, которую ты хочешь купить.
Договор про обоюдный аванс - это 60% сделки.
Совет №3: Если вы любите свою квартиру, то должны знать все её плюсы - но этого мало! Нужно чтобы и приходящие покупатели узнали все о твоей самой лучшей квартире. НЕ СТЕСНЯЙТЕСЬ говорить! Улыбайтесь и рассказывайте и показывайте! Ваша задача выделиться и остаться в памяти клиента. При этом держите в голове и озвучьте вашу конечную цену.
Если вы все правильно сделали, то тогда если не второй то пятый покупатель обязательно предложит вам аванс на утро следующего дня.

И вот аванс уже у вас, и вы следите в объявлениях кто же скинет цену и ждете слово "терміново" - значит хозяева готовы скинуть - ПОРА ДЕЙСТВОВАТЬ!

Результат удачной вашей работы - это волнительная встреча у нотариуса. И вот вас уже можно поздравить:)

p.s. Конечно без риелторов никак не обойтись...
Мы продавали сами, но покупали естественно через них (в ВМ телефоны хозяев - большая редкость). НО!
Сторговаться с 5% до 3% МОЖНО!

Всем удачи!
Спасибо за поддержку!!!

Яруська
26.05.2009, 10:21
Якщо комусь треба контакт чи консультацію, двох хороших (нормальних) ріелторів можу порадити, або якщо є якісь питання по оренді чи продажу то ви питайтесь, чим зможу допоможу.
Мені дуже треба і пораду і консультацію по оренді.
Не знаю чи в нас на форумі є дівчата з Києва, але мені потрібно знайти там квартиру в оренду...А мою тут здати. І як то все практично провернути я не знаю:no:

Victi
29.05.2009, 12:01
Буду дуже-дуже вдячна за пораду.Переглядаючи та перечитуючи форум, зрозуміла що багато наших форумчанок проживає в орендованих квартирах.

Скільки приблизно часу вам пішло на те щоб знайти пристойне житло???
За скільки часу до бажаного терміну переїзду бажано починати пошуки???
Розумію що це все індивідуально, але хоч приблизно.

Zlju4ka
29.05.2009, 12:32
Ми почали шукати в листопаді,двічі попали в "лохотрон",але в кінці січня вже переїхали ,бо родич нам здав.Взагалі все залежить і від суми на яку ви розраховуєте,якщо ціна немає значення то знайти можна дуже швидко.А якщо має-то прийдеться трохи пошукати.В любому випадку не спішіть.переглянте всі можливі варіанти.В "оголошеннях " в темі "шукаєм квартиру" тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=448347#post448347) №36 ,декілька дівчат писали про те що здають.гляньте туди.Все таки там вже перевірені варіанти.Може якраз щось підберете.

Halina
29.05.2009, 15:35
Ми почали шукати в листопаді,двічі попали в "лохотрон",але в кінці січня вже переїхали ...

Розкажіть про ті ситуації, щоб і інші знали як не попасти...

Zlju4ka
29.05.2009, 16:50
Розкажіть про ті ситуації, щоб і інші знали як не попасти...

Першого разу попали в так зване інформаційне агенство:даєш гроші ,вони тобі підбирають просто ідеальний варіант,при тому їхні послуги вартують дуже мало(на що всі і купуються)якщо маклер бере місячну оплату(н-д:180дол.)то вони беруть 200грн.або 250грн.-тобто різниця суттєва.Ви приходите,вам обрали шикарний варіант,тоді набирають номер "власника" ви з ним говорите,домовляетесь про час,місце,зустрічі.Тоді складаєте угоду,і вам дають приблизну адресу будинку і номер тел.власника.ВСЕ!Ви спокійно чекаєте,свого часу..але ніхто не приходить,не бере трубку на дзвінки.Звоните в агенство,а там кажуть,що та людина звонила вона затримається перегноситься зустріч на ..тоді то.Але це вже просто тягнуть час.Згідно договору-вони як інформаційне агенствомали надати вам інфу-вони надали.Потім (згідно договору)ще три місяці вони вам присилають смс-кою різні варіанти квартир,звісно там теж ніхто не бере.І з них "як з гуся вода".В них тепер новий прикол:з вами виїзжає на квартиру маклер,показує,але потім ..схема таж.
Другий раз:Звернулись до маклера,найшли квартиру,подивились,все (само собою)підійшло.Далі схема така:"Власниця" каже:там зараз живуть люди,вони мають виїхати тодіто(приблизно тижд-два),і ви зразу заселетись.Але гроші за 2 місяця наперед + міс.суму маклеру(180$+180$+180$)-треба принести на наст.день,а угоду вже коли вселитесь.Нас вчасно зупинив тато словами:"А за що ви платите???ви ж ще ніц не маєте на руках.максимум- завдаток і все".Ми дали 50 $.завдатку...На щастя то і все що ми втратили (а не майже 500$.які мали дати) ,бо через два тижня там ,під дверима ,стояло ще декілька пар таких "зйомщиків".
Потім чоловік десь "нарив",що то два самі розповсюджені лохотрони з нерухомістю.от!:xaxa:
Мораль:ні в якому разі не ведіться на низьку вартість квартири(вони спец.пишуть маленькі ціни щоб більше людей прийшло),не йдіть в Інформативні агенства(бо інф.вони нададуть але не більше:xaxa:)-лише в агенства нерухомості.І ні в якому разі не давайте гроші наперед.Нікому і ніколи не маючи документів на руках.:):)А взагалі найкраще шукати "без посередників"!!!

kristina
29.05.2009, 17:15
Маю знайому ріелтор.
Я свого часу також дивилась в ВМ на оренду житла. І от я там нартапила на квартири по 700-800 грн 1-кім зі всіма поб приладами з ремонтом і т.п.Думаю може дійсно подешевіло, люди грошей не мають, криза і т п. Позвонила туди , там прямо і заявили гроші наперед. І то вся газета в таких оголошеннях. В мене знайомі ще минулого року попались на розвод №1 ,який розказувала Злючка.
Тож позвонила до знайомої ріелторки, сказала те саме , НІ ОДНА УВАЖАЮЧА СЕБЕ ФІРМА НЕ БЕРЕ ГРОШІ ЗА ПОСЛУГИ НАПЕРЕД .Береже своє ім"Я і довіру до людей. Аті розводчики сьогодні є, завтра нема, після завтра вже переєструвались на іншу назву фірми.

dollichka
01.06.2009, 16:18
який жах! до чого тільки можна додуматись щоб заробити гроші... Квартира потрібна, дуже потрібна, а як її знайти? по оголошеннях, як бачу не дуже получається, через агенства небезпечно.... А що робити? Може піти по ЖЕКах в тому районі де хочеться жити? Як думаєте, ЖЕКи можуть знати які квартири здаються?

Яруська
01.06.2009, 23:20
який жах! до чого тільки можна додуматись щоб заробити гроші... Квартира потрібна, дуже потрібна, а як її знайти? по оголошеннях, як бачу не дуже получається, через агенства небезпечно.... А що робити? Може піти по ЖЕКах в тому районі де хочеться жити? Як думаєте, ЖЕКи можуть знати які квартири здаються?

Думаю, що не будуть.Це останнє місце куди б я повідомила про здачу квартири...:girl_in_dreams:

klen
10.06.2009, 23:07
У мене дуже термінове питання. Може хтось зможе мені відповісти. Чи хтось мав справу з переобладнанням горищ у мансардне приміщення? Цікавить оформлення дозволів у міськ раді. Чи то реально? І за які грощі? Дуже прошу якщо хтось мав з тим справу відгукнутися.

Oddly
10.06.2009, 23:21
У мене дуже термінове питання. Може хтось зможе мені відповісти. Чи хтось мав справу з переобладнанням горищ у мансардне приміщення? Цікавить оформлення дозволів у міськ раді. Чи то реально? І за які грощі? Дуже прошу якщо хтось мав з тим справу відгукнутися.

моя добра порада - поки у вас нема підписів про згоду решта мешканців будинку - нема що куди-небудь далі взагалі потикатися. тобто, підписи про незаперечення окремо від усіх власників і співвласників решта квартир будинку (навіть якщо в однієї квартири - кілька співвласників - тоді з кожного окрема згода).
от таке-то :girl_sad:

коротше, щоб довго не писати - щиро співчуваю вам - ви почали складну справу тяганини по кабінетах з усіма "витєкающімі" :girl_cray:

Успіху!

klen
11.06.2009, 00:41
моя добра порада - поки у вас нема підписів про згоду решта мешканців будинку - нема що куди-небудь далі взагалі потикатися. тобто, підписи про незаперечення окремо від усіх власників і співвласників решта квартир будинку (навіть якщо в однієї квартири - кілька співвласників - тоді з кожного окрема згода).
от таке-то :girl_sad:

коротше, щоб довго не писати - щиро співчуваю вам - ви почали складну справу тяганини по кабінетах з усіма "витєкающімі" :girl_cray:

Успіху!

Дякую за співчуття. Згоду будемо збирати. Половина мешканців вже дала згоду решту ще треба відловити(благо будинок тільки на 6 квартир). У мене основне питання в ціні.

odree
11.06.2009, 00:43
Дякую за співчуття. Згоду будемо збирати. Половина мешканців вже дала згоду решту ще треба відловити(благо будинок тільки на 6 квартир). У мене основне питання в ціні.

бажаю успіху. мої куми теж таке хотіли, але як кажуть в сім"ї не без урода, то знайшлася та одна квартира, що не погодилися і поки нема на то ради :(

Юстина
11.06.2009, 10:09
Ми зараз в процесі переобладнання горища під мансардний поверх. Так що пишу по свіжих слідах. Найголовніше, це не впадати у відчай. Процес і справді довготривалий і коштовний, але не ми з вами перші і не ми останні. В нас якась вже його частина за плечима, так, що ділюся досвідом.
Перше, найголовніше, найважливіше - зібрати підписи сусідів. Якщо ви затіяли таку аферу, мусите заручитися їх підтримкою (у вигляді заяви з підписами, які згодом завіряються головним інженером ЖЕКу). Як би це не прозвучало, але сусідів необхідно впросити, вламати, купити. Без заяви - нікуди...
Знаходите архітектора, який малює вам проект переобладнаного горища, оформляє документи на його погодження у санстанцію (районну), до пожежнинків (районних) і міську раду ("центральну"). Цей процес (процес погодження, креслення вже залежить від архітектора) триває місяць часу. Знайомств не треба. Згодом усі погодження + заяву несете на погодження у міжвідомчу комісію в районну раду. Для пришвидшення процесу бажано "залучитися" підтримкою когось з членів комісіїЮ, тоді процес погодження триватиме приблизно місяць. Все, погодження наруках, будуєтеся.
Вже готове мансардне приміщення згодом перевіряється усіма вищепереліченими структурами і дається нове погодження на те, що ви зробили все правильно. Увага! Для того, щоб пожежники погодили ваше будівництво, дерев"яні констрункції, які використовувалися при будові, мають бути оброблені і задокументовані в проек "їх" приватною фірмою (телефончики дадуть). Інакше друга міжвідомча будівництво не погодить.
Ну а тепер про лазєйки... На щастя (чи на горе) в нашій державі готувати документи, їх погоджувати і будуватися можна... одночасно. Є варінант самовільної забудови (так забудована більша частина міста). Тоді готуйтеся до візиту архбуднагляду, який накладе штраф у розмірі 10 % від суми, потраченої на добудовану частину і зобов"яже виробитии усі документи. У даному випадку дозволу сусідів... не треба... Але треба бути готовими до нападів з їх боку, при чому законних. Вибирайте варіанти і успіху вам!!!

А в нас сусідів тільки двоє (старий австрійський одноповерховий особнячок на 3 входи), але таких вар"ятів ще треба пошукати... Самі по собі сусіди ще нічого, а от пані, котрій з часом буде належати дві квартири (одну має за заповітом від батька, друга належатиме їй від старшої пані - її хресної) це щось... Вже більше року вона не може пережити того, що не встигла перед нами викупити третю (тепер нашу) частку. Уявляєте, власний особнячище на Тургєнєва з нормальним кавалком землі... Описувати детективні історії, які ми мали з нею і її чоловіком - шкода часу і ваших вух (себто очей). Будьте обережні і уважні! Скажете сусідам, що про них усіх думаєте, коли матимете на руках їх підписи...

Zoryanazirka
11.06.2009, 14:43
Взагалі з сусіди в нас то окрема історія... Ми закінчили переобладнання мансарди, але навіть після закінчення вони можуть передумати. так бо жаба буде дусити, і як почнуться судові позови... якщо ваша мансарда не одна, то вам необхідно буде зробити офіційне обстеження прилеглих горищ, бо потім ще якого милого сусіди подадуть в суд що через вашу будову в них там мало-що все не валиться і зажадають реконструкції їх частини, а те що так воно і було і ви тут ні при чому спробуйте доказати.. Одним словом мансарда це класно, але одночасно і головна біль.

Lady_Opium
23.06.2009, 15:43
тема дуже актуальна, а що найгірше - проблематична

шукаючи житло ми стикнулись з дибілізмом шо маклерів, шо власників квартир:(

перший будиночок,який ми бачили - то була натуральна стайня з дірками в стелі, без фундаменту і з проламаною підлогою, і коштувало це диво не мало, ні багато 23к. Та коли один з "розумних" маклерів сказав, шо ту стайню з руками відірвуть - дідок-власник підвищив ціну до 28..:girl_devil:

Власник, у якого ми ще вчора планували купляти житло відмовлявся винести з квартири поламані меблі, аргументуючи це тим, що він вже натягався. :girl_crazy:Цей жирний боров не хотів скинути нам жодної копійки, хоч в квартирі одразу при вїзді тре міняти двері, вікна, проводку, ставити електричну плиту і бойлер..

Ми вирішили, шо то вже занадто і відмовились.

А до маклерів я маю стійку відразу: то є такі слизькі люди, яких не відпустиш ні на крок. Логічно, що коли я плачу відсоток від суми - я мала б покладатись на маклера як на саму себе, і навіть більше..Але "досвідчені" люди підказують, що краще самому привести свого нотаріуса, самому перевірити документи, право власності, вистоятись в бті і жеку..
А що мене здивувало: жоден маклер не буде торгуватись з власником квартири про збиття ціни - ну то от нафіг мені такий маклер?
То вся їх робота є чистої води спекуляція, телефонів квартировласників понабирають і в кінцевому рахунку беруть за них по 1-4к баксів..садити за таке треба:girl_mad:

фасолька
26.06.2009, 17:10
Людоньки, підкажіть, будь-ласка, які саме документи треба перевірити перед тим, як купувати квартиру (крім техпаспорта і свідоцтва про власність). Треба ж знати, який стан будівлі, чи робився кап ремонт (для старих польських будинків). Сумніваюсь, що БТІ чи ЖЕК дадуть щось не власнику... Якщо є клаптик землі біля особняка, то на нього теж документ якийсь має бути.
Ми зараз з моєї і чоловікової квартир пробуємо "зробити" одну більшу.

Зорянівонька
03.08.2009, 10:31
В мене питання до тих, хто переробляв горище. Що ви робили з коминами, там ж є отвори до чужих коминів і до них треба залишити доступ...
Дякую

фасолька
28.08.2009, 16:22
Ураааа !!! Ми власники нової квартири !!! :girl_claping:
Завдяки цій гілці знову прийшло натхнення до пошуку нового більшого житла, трохи праці, нервів, часу, трохи везіння - і от замість двох не дуже добрих квартир маємо новесеньку 99-ти метрову. :dance:

Всім дописувачам велике дякую (особливо авторці гілки). Бажаю всім успіхів і нехай ваші мрії також матеріалізовуються!!!

Тепер буду читати про ремонти :girl_bye2:

lydmila
28.08.2009, 18:08
то знайшлася та одна квартира, що не погодилися і поки нема на то ради
...є варіатн який не передбачає згоди сусідів -це якщо горище визнано аварійним і ви за свій кошт беретись його ремонтувати ... детальніше , знайтіть на сайті ЛМР

але навіть після закінчення вони можуть передумати. так бо жаба буде дусити, і як почнуться судові позови... якщо ваша мансарда не одна, то вам необхідно буде зробити офіційне обстеження прилеглих горищ, бо потім ще якого милого сусіди подадуть в суд що через вашу будову в них там мало-що все не валиться і зажадають реконструкції їх частини, а те що так воно і було і ви тут ні при чому спробуйте доказати.. Одним словом мансарда це класно, але одночасно і головна біль.
...не погоджуюсь , як це передумати ??!! Якщо ви маєте усі дозвільні документи , об"єкт введено в експлуатацію, то те що станеться потім-це вже не ваші проблеми , а органів які надали вам дозвола . Тому не лякайте людей, мансарда це класно...мала б можливість , обов"зково б влаштувала її.

Анута
13.10.2009, 17:39
дорогі форумлянки, форумляни!
маю до вас запитання про те, який вибір ви б зробили якби у вас не було обмежень у фінансовому питанні.
Що б ви обрали: квартиру чи будиночок?
Квартиру в місті чи всетаки окремий свій будиночок із садом, але за містом. Розумію, що найкращий варіант це будиночок в місті, але його краще не розглядати, оскільки тут дійсно вже треба необмежені фінанси ;)

natka75
13.10.2009, 17:51
якби у вас не було обмежень у фінансовому питанні

Якби .....то звичайно ж будиночок, з власним садом, ну і хай за містом, якщо є авто - ніяких проблем, зате сам собі господар!!!!

Зорянівонька
13.10.2009, 17:53
Якщо мати машини, то можна і будиночок. Тим більше,з дітками - їм там рай! Звичайно, добиратися на роботу важкувато, але не сильно важче, ніж з одного кінця Львова в інший.

kati
13.10.2009, 17:54
Як би сказав мій чоловік:)- будинок потрібен тоді коли ти вже на пенсіі, бо біля будинку є щодня робота.А як перестати за ним доглядати. то буде вже не будинок а хата.
Я з ним в принципі погоджуюсь.Я б вибрала хорошу квартиру у місті

Анута
13.10.2009, 17:55
в моєї мами аргументи проти це відсутність магазину, поліклініки, садка, школи тощо. І аргумент, що всюди можна доїхати машиною не сприймається.
Як ви до того ставитесь?

Nata
13.10.2009, 17:58
Будинок за містом (а краще в місті), бажано недалеко. Якщо більше 15 км, то ще бажано й квартиру місті :)

natka75
13.10.2009, 18:01
як мені сказала моя знайома маклер, що в такому випадку, коли є діти шкільного віку - краще мати квартиру в місті, щоб все було близько, а вже коли діти виростуть, можна подумати про будиночок.А от мій директор добирається щодня на авто з Рудно, розвозить дітей до школи, потім їх забирає(коли були менші, бо зараз і самі їздять), поруч ліс, чисте повітря.Переваги будиночка як на мене є більші, а доглядати треба як за квартирою, так і за будинком, може тільки коло будинку більше роботи, зате все своє домашнє!

Kasia
13.10.2009, 18:02
і взагалі, я чомусь волію величезну квартиру в гарному районі на останньому поверсі, ніж за містом. можливо за містом краще, з точки зори природи, ділянки, квітникарства ( ) і т.д. АЛЕ все таки і до тебе ніхто не приїде , бо далеко, і до міста - далеко.
ну але то кожному своє. краще одне і друге мати

:girl_smile:я думку не змінила

Анута
13.10.2009, 18:03
вже коли діти виростуть
кожне захоче власне авто ;) а ще краще до нього ще й окремий будиночок :)

Ніколь
13.10.2009, 18:11
Ми наразі обрали квартиру..... хоча обмеження в фінансах в певній мірі є, і машина є, і скажімо дача аку можна під будиночок переобладнити і добудувати теж є. Це все свекруха долбить мого чоловіка мол продавайте квартиру і добудовуйте дачу і живіть там...... так там є цегляний 2,5 поверховий будинок, з гаражом, з 6 сотками, з водопроводом але без каналізації наразі, з газом який можна прям в будинок провести при бажанні, і це практично межа львова - при кільцевій дорозі дачний кооператив в р-ні Гранд резорту. Але ми наразі обрали 1-кімнатну квартиру в місті. Бо я не можу собі уявити проживання в туй глуші. Ні магазина, на аптеки, ні цивілізації. Хоча там і до МЕТРО недалеко да і всюди здавалось би недалко.... але я на практиці бачу що під боком маючи супермаркети, ринок, аптеки, ту ж поліклініку, дит.садок, школу, вдале транспортне сполучення для дрзів, родичів дуже зручною. І поки дитина маленька ми про той особняк навіть не думаєм.

І аргумент, що всюди можна доїхати машиною не сприймається.
так, як на мене це аргумент коли в сімьї 2 машини - в чоловіка і жінки. А в нас одна , мій чоловік на роботу їде в 8 ранку і вертається в 8 вечора і робота в нього така що практично не дозволяє відлучень... а ще багато різних нюансів..... тому для мене теж наразі такі доводи свекрухи важкі до сприйняття.
А от як я буд як вона на пенсії - тоді цілком можливо

natka75
13.10.2009, 18:15
Ануто, може і так!!!
Я виросла в квартирі, а чоловік - у будинку, тільки зараз можу порівняти, що це таке, коли моя дитина у свекрухи бавиться на подвір"ї, а поруч ліс, а там річечка, а в саді всі фрукти,починаючи від весни якась малина, трускавка, смородина, суничка лісова, виноград))))
п.с.але мені зараз навіть 1-кімнатна квартира в віддаленому районі би підійшла, якби не фінансове питання)))

isachka
13.10.2009, 18:35
а я мрію пор будиночок квададратів на 120, квартира є батьківська, а будинок, садочок, квітничок і мохнатий собака - мрія

Зорянівонька
13.10.2009, 19:00
В нас недавно стояло питання такого вибору, але ми одноголосно вибраликвартиру, ще й в центрі. Ну звикли ми тут! Ну добре нам тут! Хоч багато хто нас відмовляв і не розумів. Але це наш вибір! Ануто, не слухай нікого, вирішуй з чоловіком.

Анута
13.10.2009, 19:30
Ануто, не слухай нікого, вирішуй з чоловіком
ну це зрозуміло ;) Просто цікаво які в кого аргументи, мотиви :) Можливо ми чогось не бачимо.

odree
13.10.2009, 20:10
маю до вас запитанняя б вибрала квартиру в місті, в зеленому районі, велику.
зараз маємо і одне і друге. маю з чим порівняти. але квартира мені ближче до душі

Suzi
13.10.2009, 20:14
Я мрію про будинок, про своє подвір*я. І на додаток про роботу з можливістю працювати вдома або за вільним графіком. Бо наразі основним, що стримує є добирання на роботу. Стояти годину в пробках замість 15 хв. прогулянки містом чоловік чомусь не хоче :) А щодо друзів, гостей і т.д. - може то в нас так, але навіть в місті бачимось не кожен день, бо кожен має свої справи, а коли вже їдуть, то всеодно машиною. Тому я думаю, 10 км раз в місяць суттєвої різниці не зіграють.

Златка
13.10.2009, 22:03

Ми уже зробили вибір на користь будинку за містом :girl_smile: Звичайно, спочатку було важко привикати, особливо мені і особливо зважаючи на те, що останні роки у Львові я прожила як на мене в суперрайоні Наукова, де і Арсен за пару метрів, і Південний, і ЦУМ, і аквапарк за 5 хв. Але мрія таки була жити за містом, мати свою зелену територію і більше свіжого повітря :girl_smile: Для дитини це взагалі рай, бо влітку ми без будь-яких обмежень цілими днями були на вулиці (раніше я собі цього не могла дозволити). Шашлички на вихідних без виїзду кудись - це тепер правило, а так як я люблю гостей :girl_in_love:- то для мене кожні вихідні були святом от так і постродова депресія швидко пройшла Відсутність сусідів зверху-знизу-побоках - то взагалі позитив, який словами не описати; мене дуже добре зрозуміють ті, кому є що написати у гілочці про сусідів :girl_devil:

Плюсів багато одним словом :girl_in_love:

Для тих, хто задумується над таким переїздом, порада одна: переїжджати влітку, коли більш відчутні переваги :girl_smile: О, ні, ще одна порада: певно краще перед тим купити машину... а краще дві :girl_haha: Ось це тепер моя нова мрія - хочу свою машину, аби не напрягати чоловіка приїдь-привези-забери :girl_mad: Але попри те вибір свого дому - це для мене поза будь-якими сумнівами :girl_curtsey:!

в моєї мами аргументи проти це відсутність магазину, поліклініки, садка, школи тощо. І аргумент, що всюди можна доїхати машиною не сприймається.
Як ви до того ставитесь?

Ну, це, Ануто, ще як сказати. В нас, наприклад, аптеки на кожному метрі так само, як у Львові; садок під боком, але я і так планую малу возити в садок до Львова; дитяча амбулаторія є, от до профільних дитячих лікарів треба їздити до Львова, але як якась, не дай Бог, біда, то і по Львову намотаєшся по лікарях від одного-другого :girl_mad:

То я, звичайно, не переконую. Вибір має бути усвідомлений, тоді він є правильний :girl_curtsey: Бо плюси і мінуси є у всьому :girl_smile:

Анута
13.10.2009, 22:12
Ми уже зробили вибір на користь будинку за містом
Златко, ви описали всі наші мрії :)
у нас жодної перспективи збільшити жилплощу в місті і єдина перспектива збільшення простору це будиночок за містом. Мама моя стверджує, що ми подуріли...
Але разом з деякими незручностями і мінусами, ми бачимо і плюси. Самий великий плюс це подвір"я для діточок.

Oliusia
13.10.2009, 22:32
Як тільки в мене випала б можливість,я без вагань і роздумів вибрала б будинок за містом,з усіма плюсами і мінусами.
Шашлички на вихідних без виїзду кудись

Відсутність сусідів зверху-знизу-побоках

великий плюс це подвір"я для діточок.
Ще можна далі продовжувати......Я за!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Златка
13.10.2009, 22:51
Мама моя стверджує, що ми подуріли...

Нам це і досі іноді навіть дуже близькі люди кажуть :girl_haha:

Але разом з деякими незручностями і мінусами, ми бачимо і плюси. Самий великий плюс це подвір"я для діточок.

Особисто для мене це дійсно найбільший плюс :girl_curtsey:

GONE BABY GONE
13.10.2009, 22:52
живу в двох поверховому особнячку приблизно в районі трамваю 2 з самого дитинства мені тут надзвичайно подобається(своє подвіря,собачка :girl_crazy:тихенько, машин немає,шашлички коли забажаєш і все це поруч - на подвірї:girl_claping:проте мені здається,що якби обирала то обрала б квартиру,можливо мені тільки зараз так здається,бо ніколи не жила в квартирі і тільки по розповідях чую про те (що хтось стукає в стіну,якщо в сусіда ремонт,то і в тебе також ,когось можна затопити і взагалі....адже в особняку таких проблем немає,Хоча є багато інщих)та й роботи біля будинку є набагато більше ніж в квартирі....:girl_spruce_up::8: але це так....правда переді мною ще зараз немає вибору обирання житла:girl_smile:,але подивлюсь чи з часом моя думка зміниться!:girl_flirt:

Анута
13.10.2009, 23:07
бачу, що форумлянки обирають варіант "будиночок в місті". Звісно, якби були варіанти, то я теж не проти, але для цього треба фінанси значно більші аніж на квартиру чи будиночок за містом. А от по вартості Будиночок за містом і Велика квартира в місті - десь одинакові. Просто можливості можуть бути різні, наприклад наявність участка, а це не так мало...

Halina
13.10.2009, 23:09
маю до вас запитання про те, який вибір ви б зробили якби у вас не було обмежень у фінансовому питанні.

Навіть не думаючи КВАРТИРУ! Навіть якби стояло питання чи 2 кім к-ру чи 2-х поверховий дім за містом (не далеко) то однозначно квартиру!
Скажу про себе, жили на квартирі (з хазяйкою), жили в гуртожитку (там знімали), жили в особняку (в місті). Саме найкраще то був гуртожиток. Я там відчувала життя. Там я була спокійна і багато часу для себе. Оті стуки сусідів, ота біганина зранку по сходах, якісь там сварки сусідів і т.д. Це все життя і ти знаєш що ти не один, що кругом життя!
Особняк! Роботи не початий край, причому постійно. Покосити, доглянути, посадити. Утримувати його досить важко. А треба, бо перетвориться на халупку. А ще та тишина, ця тишина мене лякає. Самому залишатися страшно! Навіть елементарна якась допомога, ніхто тебе не чує! Ти один в тій тишині....Жах!
А добиратись? Випадки є всякі, машина не їде і т.д. У місті ти на 4-ох можеш доповзти в ту поліклініку...
Прикладів маса!

І ще один! знайома живе в Рудно. Діти виросли швидко і тепер дорікають її, що їм хочеться десь піти погуляти, а з тим добиранням. От вона тепер жаліє, каже що діти розійдуться, а кому вона там потрібна????

Анута
13.10.2009, 23:18
Навіть не думаючи КВАРТИРУ!
дякую вам за вашу точку зору :)

Оті стуки сусідів, ота біганина зранку по сходах, якісь там сварки сусідів і т.д. Це все життя і ти знаєш що ти не один, що кругом життя!
зайвий раз переконуюсь скільки різних людей є. Мене оцей весь шум стомлює. Тут чути як сусід в туалеті робить "страву"...

Я вже трошки порівняти маю з чим, оскільки часто гостюємо в свекрухи в будинку за містом. Найбільше мені там подобається, що дитина щаслива і я не намотую круги по загазованому мікрорайону

Halina
13.10.2009, 23:29
Я вже трошки порівняти маю з чим, оскільки часто гостюємо в свекрухи в будинку за містом. Найбільше мені там подобається, що дитина щаслива і я не намотую круги по загазованому мікрорайону

Забула саме головне! Оця ваша відповідь нагадала! В особняку добре жити родиною (бабця, мама, тато, дідо, ви , діти, чоловік)! А ви попробуйте тільки з чоловіком і дитиною. Особливо зимою, коли швидко темніє, коли чоловік затримується, коли відрядження і т.д.
А догляд за дитиною ще більший потрібний! Тому що там багато всякого і тільки дивись щоб до рота чогось не потягнула. Звичайно коли є дідусь, бабуся і приглянуть то супер.

От сусідки дитина якусь там кислоту до акумулятора попила, я їх в Охмадиті 2 місяці провідувала. А син гриб тільки в руках потримав і потім руки в рот - реанімація. Це я до того що треба в 100 раз більше уваги!

Анута
13.10.2009, 23:37
Особливо зимою, коли швидко темніє, коли чоловік затримується, коли відрядження і т.д.
а в квартирі інакше? я це все пройшла в квартирі. Шум хіба що від п"яних дебошів за стіною. Але мені особисто таке "вируюче довкола" життя не підходить.

Звичайно коли є дідусь, бабуся і приглянуть то супер
в свекрухи я теж була з дитиною сама весь день, тільки площа охвату більша; бо там всі працюючі. А догляд і увага за дитиною потрібні будь де. І в квартирі може щось не те випити, чи в пральний порошок залізти, чи ТТТ на балкон. Скільки таких випадків було, що дитина з балкону випала і мама вдома...

SOLODKA
14.10.2009, 00:38
Минулої суботи зібрались друзі чоловіка,попили пива, посмажили шашлик,повболівали за збірну(голосно та емоційно),покурили,поговорили,пограли у більярд.
Я з колєжанками пішли в сауну(до сусідки),попарились,поспілкувались.
Діти всі на свіжому повітрі.Продукти купую в сусідів екологічно чисті,гриби збираємо самі.На подвір"ї дві собаки,дві кішки-зв"язок з природою.Для старшого сина - їзда на велосипеді,для донечки-гойдалка,пісочниця,маленький велосипед,збирання горіхів і каштанів,листочків і квітів........Сусіди при потребі завжди приходять на допомогу(весілля,хрестини,похорон,забрати дитину зі садочка,залишити на ніч,доглянути за будинком..).Машиною до роботи чоловікові-30 хв,до садочка-20хв,мені до роботи-15 хв,до центру міста -півгодини.Аптека,поліклініка,перукарня,сауна,масаж ист,готель,кафе,бар,ремонт одягу і взуття,магазини,бібліотека,нотаріус,стоматологічни й кабінет,три церкви.....І головне-ІНТЕРНЕТ.І Ви все ще хочете жити у Вашому задимленому місті з кілометровими заторами,несвіжими продуктами ,тонкими стінами і хамами-сусідами.:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_ dreams:

Зануда
14.10.2009, 00:48
І Ви все ще хочете жити у Вашому задимленому місті з кілометровими заторами,несвіжими продуктами ,тонкими стінами і хамами-сусідами.:girl_in_ dreams:
Не спокушайте нас! Бо переїдемо до вас жити!:xaxa:
Ви описали мою мрію. Я так хочу особняк. Подвір"я, квітничок, травник, гойдалки діткам....Яка квартира? Ну її ту квартиру!!!:girl_cray:

Златка
14.10.2009, 00:59
І ще один! знайома живе в Рудно. Діти виросли швидко і тепер дорікають її, що їм хочеться десь піти погуляти, а з тим добиранням. От вона тепер жаліє, каже що діти розійдуться, а кому вона там потрібна????

Halina, та від того не застрахований ніхто. Зрештою рано чи пізно, але домашнє гніздо покидають усі діти, таке життя-буття :girl_smile: Тут чи то власний будинок чи то квартира - взагалі ролі не відіграє ІМХО

Dobra
14.10.2009, 00:59
Подвір"я, квітничок, травник, гойдалки діткам....
Плюс пісочниця, газон і бесєдка у вигляді млина. Рай.
Таке подвіря у моїх батьків за кільцевою. Коли вивезла малу на село, було таке враження, що її випустили на волю. Класно, але сумісне проживання навіть з улюбленими батьками знівельовує всі радощі.
Тому втікаємо в свою маленьку, страшненьку конуру і радіємо, що і така є.

мамочка
14.10.2009, 10:01
моєї мами аргументи проти це відсутність магазину, поліклініки, садка, школи тощо
так і є.
Ваша мама в тому плані права на 100%
Магазин в селі то тіко хліб і порошок "Лотос". Яйця, сметана, молоко, всі овочі, мясо взагалі там в продажі не буває, бо то має мати кожна хата...
Рідко в якому селі є поліклініка, а фельдшер в селі - то взагалі окрема розмова. Моїй тьохмісячній дитині коли вона посиніла (судоми) після прививки казала що то в дитини апендицит...
Садка нема. Знаю село де є садок, але там в групах по 40 дітей і жахлива антисанітарія, бо СЕС туди всерівно не приїжджають.

Зимою як замете дорогу, то жодний тракторист поки не даш на півлітру тобі дорогу не розгребе...
При поганій погоді (як от вчора-сьогодні) супутник канали не тягне. Я живу 5 км від окружної - мобілка вдома тягне тільки коло дверей. Про інтернет взагалі мови нема (є мова, але за 3-5 тис.грн, не до порівняння з підключенням у місті). Будь-який сильніший вітер - і напруга в мережі 120 В...Як наслыдок - насос не працює - води нема...

Погоджуюсь, що якщо вже і жити за містом то великою родиною. Як я сама вдома 2 дні, то в мене дах їде......

Рибка
14.10.2009, 10:02
Подвір"я, квітничок, травник, гойдалки діткам....
Я за все це, але в місті. Може того, що звикла жити в місті..але мені подобається. Все поряд, все під рукою. Щось купити - є вибір, десь піти - теж є вибір. А за містом - для того потрібна машина, а за кермо не завжди сядеш..
Свекруха живе у приміській зоні в будинку - я би там не жила. Одна аптека, а як нема ліків, то що робити? Магазин може бути закритий, бо продавець пішла курей годувати... А зле стало, швидку не дочекаєшся... В при тому, що це територія міста, просто за кільцевою. А що говорити про села???
А от будиночок в самому місті - це варіант, гарне подвір"я, гойдалки, басейн, мангал, альтанка... Красота!
І люблю тишину, а не шум під вікнами.

Зорянівонька
14.10.2009, 10:12
Ваша мама в тому плані права на 100%
Магазин в селі то тіко хліб і порошок "Лотос". Яйця, сметана, молоко, всі овочі, мясо взагалі там в продажі не буває, бо то має мати кожна хата...
Рідко в якому селі є поліклініка, а фельдшер в селі - то взагалі окрема розмова. Моїй тьохмісячній дитині коли вона посиніла (судоми) після прививки казала що то в дитини апендицит...
Садка нема. Знаю село де є садок, але там в групах по 40 дітей і жахлива антисанітарія, бо СЕС туди всерівно не приїжджають.
Зимою як замете дорогу, то жодний тракторист поки не даш на півлітру тобі дорогу не розгребе...
От до цього требаприслухатися. Мамочка пише як воно реально є, а не як ми це уявляємо...

Ніколь
14.10.2009, 10:55
А ще напевно треба врахувати що то за село. бо є села в приміській зоні як Винники, Сокільники, Липники, те ж Рудно....трошки далі - Жовква, Рава - де, наскільки я знаю, є і аптеки і магазини і багато інших закладів необхідних для нормального комфортного існування..... а є ж такі села які лише табличкою на дорозі позначаються...... теж ніби село... але на 10 хат..... оце глуш конкретна.
Я в селах розбираюсь слабо, не знаю наскільки ситцуація в селах з водопроводом, каналізацією, газопостачанням...... але маю приклад...поїхали ми якось до бабусі чоловіка, зі старшим малим. І він захворів. Ми до аптеки а там буквально - зеленка, бинт, мукалтін, вугілля активоване і ще якась біда.... ліків нормальних вообше немає..... а в наступну аптеку то треба аж в інше село їхати.... а то ж не через вулицю перейтись, то треба їхати. Добре що машиною, добре що скоренько, але я собі отак на секундочку уявила... а якби ми там жили і якби захворіла моя дитина.... а чоловік на роботі, а чим я доберусь до того другого села.... туда ж пішки валити пів дня певно... а дитину з ким лишити.
Якщо жити в селі - то треба вибирати таке село, яке від міста відрізняється лише кількістю населення, відсутністю багатоповерхових будінків.... загазованістю......але щоб там була повністю вся інфраструктура необхідна для комфортного життя.

мамочка
14.10.2009, 11:20
кщо жити в селі - то треба вибирати таке село, яке від міста відрізняється лише кількістю населення, відсутністю багатоповерхових будінків.... загазованістю......але щоб там була повністю вся інфраструктура необхідна для комфортного життя.
Як на мене є два варіанти львівського села:
1. Типу Солонки, Сокільник і т.п. Тисячі 2-3 поверхових хаток з двометровими бетонними парканами. Сусід сусіда не знає. Городів ні в кого нема. Корів, щоб купити молочну продукцію теж. Моя знайома живе в такому селі вже 2 роки і до сьогодні не знає як сусідів звати.
2. Село, типу хутора. Я як поселилася в селі то поки 5 хв йшла до магазину то кожна бабця мене зупиняла і питала хто я така, куди йду і чи на довго приїхала. Купити городину і мясо-молочну продукцію можна практично без проблем. Але і "запах" в селі стоїть відповідний. Проживши в селі тільки 3 роки я вже знаю півсела.

Імель
14.10.2009, 11:23
села в приміській зоні як Винники, Сокільники, Липники, те ж Рудно....трошки далі - Жовква
ото Ви загнули Винники-це місто, Жовква теж (навіть райцентр), то ж не села по 50 хат

Lavazza
14.10.2009, 11:28
хе, я як колись сказала свекрові, що Рудно - то село, то мені таке читано було :)

для мене Рудно наразі - найбільша мрія, і наразі нездійсненна

Анута
14.10.2009, 11:34
дівчата, яка б у вас думка не була, дуже дякую всім хто долучився до дискусії!
я вчора перед сном роздумувала над дискусією, яка тут сформувалась.
Факторів дуже багато і залежить все від того наскільки людина інтраверт, екстраверт, конформіст і т.п.
Думаю, що можна жити будь-де, лише це все треба дуже детально продумати і не мати ілюзій. Якщо реально оцінювати ситуацію, свої можливості тощо, то можна і більш реально поставитись до життя за межами мегаполісу, відкинувши мінуси великого міста і взявши з того плюси.

Мамочко, а чого так туго з інтернетом? а з бездротовим (МТС, ПиплНет) нема варіантів?

мамочка
14.10.2009, 11:39
Мамочко, а чого так туго з інтернетом? а з бездротовим (МТС, ПиплНет) нема варіантів?

Нема варіантів. Ніц там не тяне. Київстар - одна позначка на телефоні тільки біля дверей. МтС конект і інше теж не тяне. Кажуть якось через супутник підключатися, але то дорого коштує, тому поки я не вагітна то обхожуся інтернетом тільки на роботі. А як піду в деерет то вже доведеться останню копійку на інтернет викинути по без ДП загину

odree
14.10.2009, 11:42
Факторів дуже багато і залежить все від того наскільки людина інтраверт, екстраверт, конформіст і т.п.отож бо :) з моїм складом характеру мені за містом нудно. а в місті життя кипить завжди :)

Багіра
14.10.2009, 11:53
ото Ви загнули Винники-це місто, Жовква теж (навіть райцентр), то ж не села по 50 хат
по цих параметрах і я родом зі села, і ніколи про це не знала:D
але мова не про те... коли я ще жила в маленькому місті, то дійсно.. було те, про що ви розказуєте... і дійсно Львів чи інший "мегаполіс" були привабливішими і зручнішими... але таке було десь років 6-8 тому.. а зараз... практично в кожному місті принаймі районному центрі є ДЦ, Рукавичка і купа магазинів одягу(навіть деколи люблю спеціально поїхати щось купити - одяг той самий що в наших магазинах!!! (навіть раз на адідас натрапила, як помагала скуповуватись брату - ну реально асортимент нашого Нового Цуму, якби мене коханий туди так часто не тягнув, то може би думала що проста підробка) тільки на 20-30% дешевший як і ціни на все інше.. (є речі які і на 40-50% дешевші)... вода з крана майже джерельна, опалення включають вчасно (бо на мому досвіді проживання у Львові було що і в кінці жовтня і навіть вкінці листопада включили ( і то по просьбі моєї подруги, моєї сусідки, яка тоді працювала в державній установі)
і Жек нормальний (може тому що там всі знайомі), а аптек стількооо... то зараз найпопулярніший бізнес... їх густота не менша ніж у Львові, буває на одній вуличці по три...
вже якось писала на ЛФі, що життя у маленькому місті набагато простіше...)

Імель
14.10.2009, 11:53
ПиплНет

по ПіплНету залежить від того, чи є покриття, потрібно, щоб до Вас додомцю прїхала людина з тестовим модемом і це перевірила, але якщо глушина трохи/далеко від Львова-то не факт, що покриття є

Імель
14.10.2009, 11:56
аптек стількооо

тіко в тих аптеках можна купити хіба анальгін-аспірин...
Я коли до бабусі в таке містечко приїжджаю, і буває захворію, то ні Ереспал не купиш, ні Роксин-всі ТАААКІ очі роблять

А ціни-захмарні...

Дана
14.10.2009, 12:00
Раніше у мене навіть варіантів не було - тільки квартира, а з часом, як я стаю старшою - тягне до землі:girl_crazy:. Хочу власний будинок, десь неподалік, у мене в районі є і приватні будинки і багатоповерхівки, є 2 супермаркети, базар і купа малих магазинів, 3 садки і 3школи,є дві поліклініки і з добиранням проблем нема. От тут я і хочу особняк:girl_crazy:

Анута
14.10.2009, 12:01
Нема варіантів. Ніц там не тяне. Київстар - одна позначка на телефоні тільки біля дверей. МтС конект і інше теж не тяне. Кажуть якось через супутник підключатися, але то дорого коштує, тому поки я не вагітна то обхожуся інтернетом тільки на роботі. А як піду в деерет то вже доведеться останню копійку на інтернет викинути по без ДП загину
зверніться до уарнету. Знаю, що поставили від них тарілку на радіо-інтернет (не супутник, а така невеличка сітка розмірами не більше метру) і тепер мають персональний безлім з високою швидкістю по дуже хороших тарифах. Нажаль ціни не можу назвати, хіба згодом спитаюсь в чоловіка. Ну але явно не кільки тис дол.

Ніколь
14.10.2009, 12:12
Дівчата, не ображайтесь що я назвала Винники селом.... я ж писала, в селах погано розбираюсь)))) Я не мала на увазі те що називають "деревня" я мала на увазі "приміські населенні пункти" чи як їх назвати щоб не було образливо.

Багіра
14.10.2009, 12:42
то ні Ереспал не купиш, ні Роксин-всі ТАААКІ очі роблять
А ціни-захмарні...
то, що ви назвали може й так, бо вперше чую за такі обезболюючі...та й не рівняйте містечко до містечка по параметрах поліклінік, лікарень і аптек... троха про то знаю - є містечка в два-три рази менші одне від одного, а в меншому більше аптек і кращі лікарні і тп... то від багатьох факторів залежить... так само містечко і районний центр теж велика різниця...
а щодо цін - однозначно не згідна... це просто ви потрапили на тих, хто несправедливо завищує ціни, бо по якихось причинах їх не перевіряють толком, бо провінція і тп.. суджу по своїх вітамінах, у Львові коштують - 110-120 грн, в містечку, де живуть батьки - 95-100 грн... хоч не вважаю, що то дешевше, бо якщо полазити по Львові по всяких соціальних аптеках, то можливо теж за такою ціною знайду... та й на все інше що купляла ціни по суті такі як в наших недорогих аптеках...
Дівчата, не ображайтесь що я назвала Винники селом.... я ж писала, в селах погано розбираюсь)))) Я не мала на увазі те що називають "деревня" я мала на увазі "приміські населенні пункти" чи як їх назвати щоб не було образливо.
я думаю, ніхто не образився:)

п.с. єдине, що не змогла знайти в такій провінційні аптеці мазь, яку мені лікар приписав, зігріваючу... не памятаю назви.. на Ф починається))) от чого нема, того нема... правда казали, що її зняли з виробництва...

Імель
14.10.2009, 12:45
вперше чую за такі обезболюючі
то протипростудні та выдкашлюючі (відповідно)-ми нее лікуємося порошками

а на рахунок цін, то кол дідусь був хворий, ми шукали йому Сомазіну, то вмістечковій аптеці цей препарат коштував 380 грн, а ми його по 200 грн купили

Я не кажу, що то правило, але і таке буває

Багіра
14.10.2009, 12:54
то протипростудні та выдкашлюючі (відповідно)-ми нее лікуємося порошками
і в своїй аптечці знайшла)) так що не вперше чую))) видно запамятовуєься більше коробка, а не назва...
так, спекулянти на кожному кроці є... а особливо в час коли долар скакав - то найбільше...

по іншій темі покупок - гостювала в мене мама, а в мене якраз прибирання було.. витягла я своє нове відерко щоб мити підлогу)))) і хвалюся мамі, що на південному ттой комплект зі шваброю був за 80 грн, а я в Новій Лінії купила за 60... а мама глянула на мене великими очима і сказала, що вона оте все за 35 грн купила...

мамочка
14.10.2009, 13:56
згадала ще одну перевагу села: плата за комунальні послуги (електрика + газ) всього 120 грн / зимовий місяць + 20-30 грн в рік податок за землю

моя мама в райцентрі Львівщини платить 600 грн за трикімнатну квартиру

Яруська
14.10.2009, 14:03
зігріваючу... не памятаю назви.. на Ф починається))) от чого нема, того нема... правда казали, що її зняли з виробництва...

Фіналгон...:shutup:

Котя
19.10.2009, 16:18
Моя мрія звичайно що будиночок в місті,нехай невеликий,але щоб в улюбленому районі:girl_in_love:.Оскільки цей варіант ми не обговорюєм,то я звичайно надаю перевагу квартирі в місті,ніж будинок за містом,а якщо квартира ще і з терассою, і з гарним виглядом з вікон,ну то взагалі ляпота.Напевно я просто дитя асвальту:girl_crazy:.
І ще один такий момент, я у себе в двохкімнатній кімнаті кожний день прибираю,то деколи навіть нехватає часу тримати це все в ідеальній чистоті, і я собі завжди уявляла ,що якщо б я жила в особняку під 200 метрів,то я б напевно забула що таке вільна хвилинка.:crazy:

Lady_Opium
20.10.2009, 02:22
от власне зараз цікавить: де ми-ви живемо?:)

якшо брати райони - мені до вподоби Рясне-2 - з вікон ліс, людей мало, кінцева зупинка багатьох маршруток, маркет є. Великий мінус - це гопота; в межах новобудови зробили гарний дитячий майданчик - цікаві качелі, каруселі - а оте бидло на них п.є, лузгає насіння і, напевне, дуже скоро поломить:(
район личаківської - супер: затишно, відокремлено, маєш автівку - живеш у власне задоволення:) але дозволити там собі житло, я в найближчий час не розраховую

от і питання: де жити, аби тобі ніхто не докучав, маючи не дуже великий бюджет на купівлю житла:)

Knopka
24.10.2009, 01:10
Я дуже хочу власний будиночок. Маленький, але свій, щоб було подвірячко-гойдалка-пісочниця-альтанка... І щоб НЕ було хамовитих неадекватних сусідів. Але якщо вибирати будинок за містом чи квартира у Львові (бо будинок у Львові коштує ого-го), то краще друге, особливо з дітьми. Ми деякий час жили в Сокільниках. Щоб комфортно мешкати за містом, кожен мусить мати авто. А нас щоранку чекала переповнена маршрутка, я везла малого в садок, потім знову маршрутка - на роботу і ввечері те саме. а ще потім треба кілометр пішки йти до будинку, по дорозі на тебе гавкає кожна собака і ти думаєш щоб тільки якийсь сусід придуркуватий не випустив пса на вулицю (бо в понтових Сокільниках кожен другий тримає бійцівські породи). Хоча і у Львові район району не рівня. Бо часом те, що ходить вечорами купками деякими вулицями спальних районів ще страшніше за собак.:ninja:

Ніколь
14.01.2010, 01:31
Постало в нас питання про збільшення житлової площі, хочем продати нашу однокімнатну і купити двохкімнатну квартиру.... у звьязку з тим виникло питання: чи може хтось порадити рієлтора, який би чесно відробив заплачені йому гроші, не просив шалений відсоток за свою роботу, не підвів під монастир і не кинув.
Нам це в принципі не горить.....але якби все склалось вдало, було б добре. Може хтось має кого порадити або контакти порядної людини яка нам допоможе з цим питанням?

tslezinska
14.01.2010, 12:19
А ви обов"язково через ріелтора хочете? Бо ми коли квартиру купляли, то шукали через ріелтора, а потім з власниками самі домовилися без посередника. Чи ви нову квартиру хочете?

Юстина
14.01.2010, 12:34
Може хтось має кого порадити або контакти порядної людини яка нам допоможе з цим питанням?
Я двічі стикалася з представниками цієї професії. Вперше, коли хотіла таким самим чином, як ви, продати свою однокімнатну і одночасно придбати більшу. Маклер Марина (порадила подруга) дуже відповідально поставилася до справи. Я обдивилася купу квартир, майже знайшла клієнтів на мою, аж тут нам трапився варінт теперішнього мого житла (люди терміново і дешево продавали старий автрійський особнячок, вдалося і його придбати, і мою однокімнатну зберегти) і я мусіла Марину перепросити... До сих пір трохи незручно чуюся. Пропонувала невисокі відсотки (ніби 3-4%). Маю її мобільний.
Зараз квартирантів нам підшуковує інша маклер, Лєна, дружина хорошого знайомого. Сьогодні має оцінити наше житло і більше наразі ніц не можу про неї сказати.

Ніколь
14.01.2010, 13:35
а потім з власниками самі домовилися без посередника. Чи ви нову квартиру хочете?
Да я також не виключаю можливості домовитись з власником особисто, потім....
Ми шукаєм на вторинному ринку, не нову.

cleonata
14.01.2010, 14:18
ми свого часу теж шукали квартиру б/у, знайшли 1 кімнатну на Сихові за 55000, такі тоді ціни були..., майже купили, вже несли завдаток і шось було все не так, не складались ніяк зірки, то ріертор сама нас відговорювала, то тато шось захворів шо ми не дійшли до тої квартири, смішно тепер, але ми купили 2 кімнатну в новому будинку з АГВ, коло лісу тихо і спокійно за 47000, зробили ремонт і маєм тепер і ліс і сихів і теплу підлогу, і чисте подвіря, і все новеньке.) я щаслива шо нам так Бог поміг!!!!

lerucha
14.01.2010, 14:34
Може хтось має кого порадити
Я працюю з агенствами нерухомості, і по відгукам людей можу порадити фірму Стандарт-Плюс, здається на пр. Крива Липа (бо їх є дві), ще є досить серйозна фірма Комфорт-Сервіс. От тільки на мою квартиру клієнтів ніяк не знайдеться ((( я в Рясне-1 живу, а хочу поміняти десь на р-н Єфремова, Чупринки або вже в крайньому випадку на Вол. Великого, бо так тяжко добиратися з Рясне, і район похмурий, таке враження що десь на засланні живеш. І ще квартири в Рясне дуже дешеві, за свою 2-х кімнатну можу тільки якийсь підвал в нормальному р-ні купити:(

Yoda
14.01.2010, 14:53
Ніколь, знаю що продають 2 квартири 2-х кімнатні у Зимній Воді у вже зданому будинку, одна наче з ремонтом, площа десь 59 -62 кв. м. То навпроти Епіцентру (в Гуглі можна знайти по фразі Сонячний Край). Але Вам мабуть далеко...Якщо б цікавило, то я б могла взнати ціну у власників.

Halina
14.01.2010, 16:34
Скажіть будь-ласка чи реально купити якусь більш-менш нормальну кавалерку???
І дуже хотіла б почути відгуки про комуналки? Може хтось в такій живе?

lydmila
14.01.2010, 18:36
ху...прочитала темку і склалось цікаве враження : головним аргументом на користь квартири в порівнянні з будинком є те, що біля будинку необхідно ЗНАЧНО більше працювати, доглядати за ним... Люди - добрі (ті що ЗА квартири по цій причині) , а ваші квартирки де знаходяться , не в будинках????? Саме в них, в будинках які мають від 3 до 15 поверхів , де затоплені підвали , де течуть дахи , де такіж самі як ви довбуть ніші в капітальних стінах, де поломані ліфти, обгаджені сходові клітки....Якщо з того даху капатеме у вашу квартиру , то лагодити його буде значно дорожче ніж дах у особняку....оскільки організувати мешканців чи отримати допомогу ЖЕКу майже не реально....
Я за будиночок ;)

Neverland
14.01.2010, 19:04
Я теж поки була неодружена і дітей не планувалось була всіма ногами і руками ЗА будиночок. При чому я його маю, але він не доведений до пуття, і недалеко - на окружній Метро-Сокільники. Але зараз певно будем продавати :( Бо квартирне питання піджимає, а вічно жити в ремонті я не хочу. Не знаю як людям вдається робити ремонти/купувати меблі в особняки, то певно треба дуже багато грошей мати, але я порахувала що мені дешевше продати той особняк і купити у Львові хату, і зробити там ремонт, бо для ремонту заміського будинку я до пенсії буду гроші збирати. Отакі то невеселі справи :(
До речі, ніхто не може порадити когось, хто здає квартиру в районі Чупринки-Політех? Ми зараз з чоловіком живем на сихові, але коли буде дитина то я просто з тими маршрутками не справлюсь, а в цьому районі батьки - вже легше. Просто ми ве півроку шукаєм - результату 0. Однокімнатні квартири які показують маклери по 1300-1600 в стані реально смітника, де вхід або в кухню яку впринципі і кухнею не назвеш, а так міні-комора, або в спальню! Я за сантехніку і ремонт взагалі мовчу. Мені б за таке рука не піднялась стільки грошей брати :( Можливо хто знає або нормального мклера який нормальну квартиру знайде де ціна-якість співпадають, або знає когось хто здає. Буду дуже вдячна

mileelen1
14.01.2010, 19:28
2 Halina
На все надо иметь счастье) Я за год работы риэлтором, показала очень много квартир, в том числе и кавалерок, нормальную видела только 1...

Ніколь
14.01.2010, 19:45
От тільки на мою квартиру клієнтів ніяк не знайдеться ((( я в Рясне-1 живу, а хочу поміняти десь на р-н Єфремова, Чупринки або вже в крайньому випадку на Вол. Великого, бо так тяжко добиратися з Рясне, і район похмурий, таке враження що десь на засланні живеш. І ще квартири в Рясне дуже дешеві
ото ж бо і воно... в рясне все дешево....але в моєму розумінні це край географії. Ми якраз хочем квартиру в районі Симоненка-В.Великого-Аквапарк-Наукова... ось в цьому квадраті. Бо нам тут зручно, звично, і просто подобається.
Ніколь, знаю що продають 2 квартири 2-х кімнатні у Зимній Воді у вже зданому будинку....... Але Вам мабуть далеко...
Да, це далеко

kati
14.01.2010, 19:57
Ніколь,нещодавно також мали справу з ріелторами, зі всіх хто нам траплявся, найбільше сподобалась Галя з агенціі Ваш комфорт( відкрий ваш маг., там в кожному третьому повідомл. її номер). сама нормальна ріелторша, яка чітко зрозуміла що ми хочем і не витрачала наш час на непотрібні об"єкти( як це робить більшість)

будинках які мають від 3 до 15 поверхів , де затоплені підвали , де течуть дахи , де такіж самі як ви довбуть ніші в капітальних стінах, де поломані ліфти, обгаджені сходові клітки...

ну по перше не всі такі будинки:) взяти наприклад еліт. будинок з конс"єржем, де панує чистота і порядок, то які тут можуть бути претензіїї.
А біля будинку( особняку) такибільше потрібно гарувати.... щоб будинок був доглянутий і охайний.

Vittoriya
14.01.2010, 20:01
Галя з агенціі Ваш комфорт( відкрий ваш маг., там в кожному третьому повідомл. її номер). сама нормальна ріелторша, яка чітко зрозуміла що ми хочем і не витрачала наш час на непотрібні об"єкти( як це робить більшість)
Ми маємо знайому рієлтора Галю, вона нам два рази при купівлі продажу допомагала, якщо це та сама Галя, то вона дуже класна жінка! І добре знає свою роботу, вміє з людьми говорити і вдало припіднести квартиру.

Ірка-Шкірка
14.01.2010, 20:26
взяти наприклад еліт. будинок з конс"єржем, де панує чистота і порядок, то які тут можуть бути претензіїї.
А біля будинку( особняку) такибільше потрібно гарувати.... щоб будинок був доглянутий і охайний.

Каті, Ви цілком праві! проте, хто може дозволити собі еліт.будинок з конс'єржем, той вже може дозволити собі прибиральників і садівників коло будинку... Є такі люди в нас, мій сусід, наприклад. Не можу намилуватись на його дворик, а все роблять люди спеціально навчені. Причому, він не депутат, і не злодій - а толковий бізнесмен, має видно голову на плечах!.. (білою заздрістю заздрю, чесно)

Natalya
15.01.2010, 16:22
а ваші квартирки де знаходяться , не в будинках????? Саме в них, в будинках які мають від 3 до 15 поверхів , де затоплені підвали , де течуть дахи , де такіж самі як ви довбуть ніші в капітальних стінах, де поломані ліфти, обгаджені сходові клітки...
Ні, моя квартира в новому гарному будинку. І нічого ми в капітальних стінах не довбали, бо досить ніш було передбачено проектом. На майбутнє мріємо про будинок, але після весілля назбирали грошей тільки на квартиру, а вона хоч і нова, все-таки дешевша за 10-15 сотих з будинком коло Львова.

SniganaN
26.01.2010, 14:42
Найкраще мати і те, і те. Але то мало кому так щастить. Маю знайомих, які живуть 60 км від Львова і щодня доїзджають, правда на власному авто, а на всякий випадок поряд є колія і на електричці 1 год. і у Львові. З віддаленого району Львова до центру на маршрутці також не дуже швидко доїдеш. Зате вони живуть біля соснового лісу, біля будинку басейн, всякі горки, качелі і ін. розваги для дітей. Вони б ні за яку квартиру в новобудові не погодились переїхати у Львів і вважать, що багатоповерхівки, навіть новозбудовані, то сучасні гуртожитки, а той міський смог... А от те, що біля будинку багато роботи, то факт, за все треба платити і за гарне життя теж, головне щоб було бажання і здоров'я то все робити, або гроші.

Leila
26.01.2010, 15:26
Добре коли є здоров"я будувати і розбудовувати, а вже на старості років нічого не хочеться робити та і сили немає, і діти не дуже приїдуть, бо робота, справи, свої діти і т.д. до лікарів далеко. Мої бабця з дідом колись переїхали в райцентр жиит, бо дідо хотів свою хату, але бабця зараз жаліє,хоча продавати хату і зараз не хочуть,бо вже не той вік щоб щось змінювати.

Редвумен
26.01.2010, 20:16
ну по перше не всі такі будинки взяти наприклад еліт. будинок з конс"єржем, де панує чистота і порядок, то які тут можуть бути претензіїї.
ну по друге не всі особняки такі. :) Особняк також може бути елітний - з найманим персоналом по догляду за ним :)

Lady_Opium
11.02.2010, 16:23
переглядала нині оголошення на сайті Вашого Гамазину - то сегмент однокімнатного відремонтованого житла значно подорожчав:girl_sad:

мене вбило оголошення "1 кімн. кв-ра на Рясне-1, 22 кв.м. без вигод, без ремонту, 29 тис. дол."!!!

ще задовго до виборів маклери пророкували подорожчання, але я б ніколи не подумала що аж настільки.
сумно, бо тепер прийнятного нам житла знайти за наявну суму буде в рази важче:girl_cray:

katrinka
11.02.2010, 16:41
22 кв.м. без вигод, без ремонту, 29 тис. дол.
іноді ставлять нереальну ціну на авось. зараз дуже різні ціни на житло. абсолютно реально купити 40м.кв за 45 тис в житловому стані

Hruska
11.02.2010, 16:48
мене вбило оголошення "1 кімн. кв-ра на Рясне-1, 22 кв.м. без вигод, без ремонту, 29 тис. дол."!!!
Не розумію, чим вони то аргументують...то ж по всіх сайтах аналітичних, економічних сповіщаються про різкий спад нерухомості в ціні, курс долара також має трохи впасти.
Самовільне завищення цін чи що?

У кожному разі, на 2010 рік можна досить упевнено спрогнозувати знижувальний тренд на ринку нерухомості. Якщо приватний бізнес уже оптимізував витрати, то державі тільки належить це зробити. Борги величезні. Інвестицій у прийнятному розмірі немає. Виробництва конкурентоспроможної продукції немає. Понад 10 мільярдів “баксів” від міжнародних спонсорів уже благополучно і бездарно проїли. Всю економіку заносить на поворотах. Перспектив у ринку нерухомості також немає. І цінам на квадрати в такій ситуації тільки один шлях – униз, а буде це плавне зниження чи обвал, стане зрозуміло вже найближчими місяцями.

meros
08.03.2010, 22:45
біля будинку необхідно ЗНАЧНО більше працювати, доглядати за ним...
це дійсно так!!!
Ми живемо в особняку,правда за містом 23км, тому так впевнено говорю!!!
Кілька років тому зробили фасад, після весілля добудували, потім поміняли дах, тепер закінчуємо ремонти всередині будинку, на черзі бруківка і знову фасад, бо добудували...
і попри це все я б ніколи не проміняла його на квартиру!
Собі сміливо виходиш на своє подвір"я з дітками, город біля будинку: все своє натуральне і свіже...(хоча на цілу зиму не вистарчає)!
думаю ,що ще дуже багато переваг є!

kukusya
19.04.2010, 12:28
Напевно нйбільша мрія,мати будинок за містом.Маємо стареньку хатку за 70 км від Львова,але довести все до ладу ой як буде важко!!!

Chortenia
19.04.2010, 12:41
Дівчата, підкажіть, будь ласка, де в районах Львова можна шукати пристойний особнячок з двома окремими входами і хоча б з мінімальною земелькою навколо.

мамочка
19.04.2010, 12:50
Який податок сплачується при продажі квартири? І чи є ще податок при купівлі квартири?
На сайті ДПА знайшла
якщо громадянин один раз протягом календарного року продає квартиру або її частину, кімнату, житловий або садовий будинок (включаючи землю під ними), загальна площа яких не перевищує 100 м2, то податок з такого продажу не сплачуватиметься. .

Хто недавно продавав і купляв житло - підкажіть, будь-ласка.

Редвумен
19.04.2010, 12:52
Те, що Ви знайшли - то правильно. При купівлі немає Податок сплачує тільки Продавець (Якщо більше 100 кв.м)

мамочка
19.04.2010, 13:26
Те, що Ви знайшли - то правильно. При купівлі немає Податок сплачує тільки Продавець (Якщо більше 100 кв.м)

А якщо я купляю квартиру (до 100 кв.м.)? Є комісія державі?

mirishka
22.04.2010, 17:44
Допис від lydmila
біля будинку необхідно ЗНАЧНО більше працювати, доглядати за ним...
Ще й як треба працювати, щоб будиночок і ділянка біля нього мала гарний вигляд, я наприклад маю будинок 70 км. від Львова, щоб щодня не добиратись до Львова, зімаю ще у Львові квартиру. Тиждень тут, а на вихідні їзджу за місто. На вихідні постійно працюю біля будинку, бо хочеться щоб в будинку було гарно, і біля будинку, постійно треба робити ремонт, то одне то інше, звичайно це час, гроші, але це такі приємні клопоти і я це все роблю із задоволеням. Постійно жити у квартиру ніколи б не переїхала. Найбільше, з чим не можу змиритись з життям в квартирі це сусіди, які грюкають і стукають то з однієї сторони, то з другої, то зверху, то знизу і виходить круглодобово.

cream
11.05.2010, 20:09
Ми переїхали в будинок (обміняли на квартиру) зовсім недавно, і роботи справді багато зробили, щоб можна було жити ("хіжина" 1932 року народження), а залишилось зробити ще більше. Важливо, щоб були гроші і машина, бо як нема, то, мабуть, дуууже важко, хіба що сили багато і моторчик в одному місці, тоді можна вижити і, навіть, "приторчати". Працювати, справді, треба як коневі.
Р.С. необхідно утеплити фасад і зробити гідроізоляцію фундаменту, може хтось знає розцінки, буду вдячна

Mazerati
14.07.2010, 10:52
Цікаво взнати думки форумлян щодо того, де ви хотіли б жити: в особняку недалеко за містом чи в львівській квартирі?
Які плюси і мінуси ви бачите у цих двох варіянтів?

Пупсик
14.07.2010, 10:57
Я хочу і те і інше і губозакаточну машинку впридачу. Виросла я в особняку, тому міська квартира мені не дуже до душі.

Donner
12.09.2010, 13:06
Щоби не створювати окремої теми, поставлю питання форумчанам: хто живе в дачному будинку? Цікавлять правові й побутові аспекти. Дачні ділянки й будинки на них досить недорогі, і багато з них збудовані з метою проживання (є комунікації, утеплення). Більшість із них від звичайних будинків відрізняються тільки статусом. Знаю, що за законом такий будинок не реєструють, отже офіційно там прописатися не можна, він без номера, і т.п. Але я собі так міркую, що більшість молодих сімей й так знімає квартиру й прав у нас, як орендарів, не набагато більше:) Отже, "дачники", як вам живеться?

Halina
30.09.2010, 23:41
Вирішила зайнятись квартирним питанням. Голова від того всього болить постійно, постійно стоїш перед вибором. Прошу допомогти порадами :girl_in_dreams:. На даний момент маю два варіанти. Перший - це р-н Привокзальної, старий фонд (польський будинок), маленька площа. Другий - це р-н Наукова, малосімейка, маленька площа (але трішки більша, ніж перший варіант). Про р-н першого варіанту взагалі нічого незнаю (школа, садік, поліклініка), то просвітіть трохи :girl_blush2:.

Seppy
01.10.2010, 00:44
просвітіть трохи
Після приватного будинку і величезного подвір\я для мене малосімейка була шуфлядкою. Перший рік вовком вила бо вийти не було куди. Ні своєї цибульки, ні курочок. Для повноцінної квартири площа малувата. Головне курочок не заводити і правильно організований простір дозволяє звикнути до 30 метрового житла. На Науковій все ж таки будинки новіші і район ЗНАЧНО кращий за Привокзальну вибачте. Якщо правильно спроектувати кухню і санвузол то місця вистачить. У мене в такій малесенькій ванні помістилася пральна машина, унітаз, умивальник, душова кабіна та ще й кошик для брудної білизни. В кімнаті однозначно треба шафу-купе на всю стіну. І кімната стане квадратнішої форми і всі речі матимуть своє місце. Це було перше власне житло і гарний початок.

---------- Додано в 23:44 ---------- Попередній допис був написаний в 23:09 ----------

школа, садік, поліклініка
З цим на Науковій проблем точно немає. Тільки в районі Нового ЦУМу 6 шкіл і 5 садочків, а поліклініка поруч, на Симоненка.

Ніколь
01.10.2010, 01:14
На Науковій все ж таки будинки новіші
і до речі, я не те щоб хвалила малосімейки, але вони всі з цегли, на відміну від панельних будинків яких в тому районі валом.
Перший - це р-н Привокзальної, старий фонд (польський будинок), маленька площа. Другий - це р-н Наукова, малосімейка, маленька площа (але трішки більша, ніж перший варіант). Про р-н першого варіанту взагалі нічого незнаю (школа, садік, поліклініка)
І взагалі мені дивно що тут можна обирати, в першому випадку маленька квартирка, старий будинок, нехай мене вибачать мешканці того району, але сусідство з привокзальним ринком та вокзалами, йому краси та чистоти не додає, садіків небагато, школ наскільки я знаю також.
В другому варіанті нехай трішки, але більша площа, новіший будинок, в районі валом садіків, школи якщо я не помиляюсь лише в районі симоненка-наукової - 85, 83, 45. Поліклініка під боком, поруч сільпо, арсен, Н.цум, прод. та пром. базарчик, той самий південний та аквапарк. Скільки переваг !
Я за себе може сказати що все життя до 23 років прожила на Новому Львові, в чудовому цегляному будинку, біля парку і тоді мені район Наукова-В.Великого здавався чимось жахливим. І от я вже 7-й рік живу в цьому районі - довольна як слон, все під рукою, все зручно, і нову більшу квартиру ми збираємось підшуковувати також в цьому районі.

Seppy
01.10.2010, 01:40
симоненка-наукової - 85, 83, 45.
а ще 46, 66, 2, 31, 36

Ніколь
01.10.2010, 02:08
точно, під будинком 66 і 46 а я про них забула )))

Halina
01.10.2010, 11:11
Головне курочок не заводити і правильно організований простір дозволяє звикнути до 30 метрового житла.

До 30 м житла трохи невистачає метрів що в першому, що другому варіанті.

В другому варіанті нехай трішки, але більша площа, новіший будинок, в районі валом садіків, школи якщо я не помиляюсь лише в районі симоненка-наукової - 85, 83, 45. Поліклініка під боком, поруч сільпо, арсен, Н.цум, прод. та пром. базарчик, той самий південний та аквапарк. Скільки переваг !

Я з вами згідна про район на 100%.

І взагалі мені дивно що тут можна обирати,

З одної сторони може і дивно, а з другої стан квартир заставляє задумуватись.
Перший варіант - тільки одні сусіди, стан такий що можна заїхати, лічильники, своє опалення (пічне), поверх середній.
Другий варіант - коридор на 8 сусідів (які заставили той коридор своїми шафами так, що то треба добре то все обминати, а як щось заносити то я незнаю), стан теж такий що можна заїхати, лічильників немає (тільки на електоенегрію), поверх середній.

Яська Березнева
01.10.2010, 11:30
Цитата:
Допис від Halina Переглянути допис
Перший - це р-н Привокзальної, старий фонд (польський будинок), маленька площа. Другий - це р-н Наукова, малосімейка, маленька площа (але трішки більша, ніж перший варіант). Про р-н першого варіанту взагалі нічого незнаю (школа, садік, поліклініка)
І взагалі мені дивно що тут можна обирати, в першому випадку маленька квартирка, старий будинок, нехай мене вибачать мешканці того району, але сусідство з привокзальним ринком та вокзалами, йому краси та чистоти не додає, садіків небагато, школ наскільки я знаю також.
Хто до чого звик)))
Коли мені випадає їхати в нові райони, в мене починається агорафобія - широоооооооооооокі простори, височезні будинки, широчезні вулиці, море транспорту, шум, гам... По 20-30 хвилин намотую кола, перш ніж знайду потрібний будинок і під"їзд, а так як усі будинки до болю подібні, то і всі 40 хвилин. Вибачте, мешканці тих районів (знаю, на ДП таких більшість), але ніц не можу з собою зробити - топографічний кретинізм нападає)))
А в районі Привокзальної я, можна сказати, виросла - ближній центр, близько вокзал, базари, 2 садки, 3 школи, 2 церкви, цирк, театр, Політех і універ Франка недалеко, секонди))), поліклініки доросла і дитяча, і головне - нікуди не треба їхати, до всього можна добратися пішки максимум за півгодини. Якщо справді житло біля самого базару або вокзалів - тут згідна, не надто приємно. А якщо трохи далі по Городоцькій в бік цирку - то цілком нормально. І будинки польські добротні - на вєка будували)))
Про р-н першого варіанту взагалі нічого не знаю (школа, садік, поліклініка), то просвітіть трохи.
Пиши мені в ПП, як є конкретна адреса - може, чим допоможу)))

Bonka
01.10.2010, 16:26
р-н Наукова, малосімейка, маленька площа
я один раз була в малосімейці. не хочу нікого образити але це просто жах,як в гуртожитку.
Halina, може ви розгляньте варіант однокімнотної хрущівки, вони по площі десь приблизно 30 метрів, і ціна така ж сама як на малосімейку. Але мені здається це в 100 разів краще.

dieSonne
01.10.2010, 16:40
ух...перечитала всю тему, бо дуже цікаво. Насправді, я колись належала до прихильників життя в центральній частині міста, романтик я. Але скажу чесно, з часом почала полюбляти нашу "Богом забуту" Левандівку. В студентські роки, багато ходила до друзів та одногрупників, які жили у центрі (Дорошенка, братів Рогатинців, Ужгородська, Чупринки) і вже тоді мені попри романтику не подобалися, вибачте за слова, запісяні під'їзди, собачі купки на бруківці, облуплені стелі і запах старого прогнилого дерева. Я розумію, що з сучасними матеріалами і з цивілізованим підходом все це змінюється, і вже навіть зараз гуляючи по площі Ринок приємно дивитися на оновлені фасади, відремонтовані коридори, і знову починаю мріяти про маленьку квартиру в самому серці міста. Але, обзавівшись сім'єю, розумієш наскільки спокійно і затишно жити у спальному районі, далеко від транспортних роз'язок, базарів, барів і інших речей, до яких спокійно за 5-10 хв. повільної ходи можна догуляти. І незважаючи на це, ми хотіли ще повного штілю, тому купили собі У Солонці дачу, яка за нашим задумом має перетворитися на заміський будинок для проведення вихідних і відпусток, а з часом, коли діти підростуть і не захочуть жити з батьками і для нашого життя.

Юстина
01.10.2010, 16:46
нехай мене вибачать мешканці того району
Звичайно, що вибачаємо. Але в нас також є школи (№5 і №51), тільки на одній вул. Антоновича - 2 дитячих садочки, на ген. Чупринки - поліклініка окрема дитяча (!), привокзальний (найдешевший) ринок, Скриня (таке як Новий ЦУМ помножити на 2), а на рахунок якості польських-австійських будинків і наших радянських-новобудов готова сперечатися (в мене ширина стіни має 1 м, влітку - прохолодно, взимку - тримає літнє тепло). Вокзали життя не псують, бо живучи в 5 хв. ходьби від привокзального, не відчуваю їх присутності.

Haidee
01.10.2010, 17:32
я один раз була в малосімейці. не хочу нікого образити але це просто жах,як в гуртожитку

Ви в якійсь дивній малосімейці були:girl_wink:
Вже 5 років живу в такій квартирі, ніяких аналогій з гуртожитком не виникає ні в мене, ні в моїх гостей. Багато залежить від сусідів: в нас на поверсі завжди чистенько, загальний коридор кожен прибирає біля своєї квартири, меблів теж не виносять. Словом, набагато приємніше виглядає, ніж в багатьох "хрущовках", які я бачила.

Ну і якщо вже тут пишуть про переваги того чи іншого житла, то вставлю свої 5 копійок. Для сім'ї без дітей (як для нашої), то далеко не найгірший варіант. Площа невелика, зате прибирання менше:) Кухня за площею на квадратний метр менша, ніж в стандартній однокімнатній квартирі, чогось великого і гарного не поставиш, але необхідне поміщається. Пральну машинку пристроїли в комірці(вона примикає до ванної). Площа кімнати (18м.кв.) така ж, як в хрущовці. Нам того достатньо для комфортного життя, в хрущовку я би не переїхала (жила трохи в тітки в такій квартирі). Через рік-два будемо переїжджати в особняк, і мені тяжко змиритися з думкою, що до кухні треба буде топати більше як 3 метри :xaxa:
Щодо району, то ні Привокзальна, ні Наукова не подобається (то тільки моє власне вподобання), але швидше вибрала би Наукову. І ще згадували про пічне опалення. Для мене то був би останній аргумент на користь малосімейки.

Пупсик
01.10.2010, 17:59
Ну і я сюди. Щодо опалення - пічне то звичайно добре, але... Пічки нові? Бо з старими купа мороки, може виникнути потреба переставляти. Опалити квартиру з високою стелею (думаю на привокзальній саме така) не дешево. Правда, можуть бути як варіант дрова. Тут ви звичайно ж менше залежите від комунальників.
Ну і щодо району. Я десь пів року працювала напроти Прикво, а потім перейшла працювати на Наукову. Після Городоцької було враження, що переїхала в село - значно тихіше, спакійніше, дерева ростуть))) Живу біля Аквапарку. Районом дуже задоволена.

Bonka
01.10.2010, 18:00
Ви в якійсь дивній малосімейці були
можливо. :)
я була в такій де довгий коридор і підряд ідуть двері, ну як в гуртожитку.

Haidee
01.10.2010, 18:24
Ну, той коридор - то єдине нагадування про те, що ті будинки колись були гуртожитками. Але нічого жахливого в ньому нема, навіть досить зручно: двері на поверху на замок - тепло і непрохані гості не ходять:)

dieSonne
01.10.2010, 18:42
в мене ширина стіни має 1 м, влітку - прохолодно, взимку - тримає літнє тепло)
в нас будинок збудований вже за роки незалежності, то також влітку прохолода, а взимку тепленько, особливо зараз це відчутно, вже на дворі холод собачий, а в нас хоч і перший поверх ще тепленько. І планування краще ніж у хрущовках, маємо велику кухню і не менш просторі 4-ри кімнати і довжелезнийййййййййй коридор:) А ще у нас дуже класний ЖЕК, який обслуговує лише наші 3 будинки але то вже певно у вихвалялки :)

Юстина
01.10.2010, 18:53
дуже класний ЖЕК
ЖЕК чи ОСББ?

dieSonne
01.10.2010, 19:05
ОСББ
воно саме, просто по старій звичці називаю це ЖЕКом :)

Юстина
01.10.2010, 19:13
воно саме
Добре вам. А у нас ЖЕК, окрім вивозу сміття і щомісячним збором квартплати, більше нічим не займається. Зате коли ми своїми силами і коштами міняли дах, все керівництво було тут як тут.

dieSonne
01.10.2010, 19:46
так, знаю, що добре, вони самі і дахи смолять, і бойлерна у нас своя, коли тепліє скручують газ, коли холодніше, додають, щоб не було перевитрат. І прибудинкова територія чистенька. Недавно виграли якісь кошти на переоснащення бойлерної, то в нас того року супер-пупер економно має бути і тепло. Під'їзди білять не просто якимись фарбами, у нас все з декором, чистенько. Одним словом приємно :) Хоча ньюанси також бувають :(, особливо з сантехнікою та електрикою.

Halina
01.10.2010, 23:33
Ну, той коридор - то єдине нагадування про те, що ті будинки колись були гуртожитками. Але нічого жахливого в ньому нема, навіть досить зручно: двері на поверху на замок - тепло і непрохані гості не ходять

То є дуже добре коли двері закриваються і ще краще коли чистий той коридорчик. Коли я зайшла в коридок в якому стоять шафи і по ту сторону і по іншу, і якісь деревяні прибудовки для картоплі то була вражена.

Halina, може ви розгляньте варіант однокімнотної хрущівки, вони по площі десь приблизно 30 метрів, і ціна така ж сама як на малосімейку. Але мені здається це в 100 разів краще.

Дякую за пораду, я обовязково подивлюсь і такий варіант, щоб хоч мати уявлення про такі квартири.

Дякую всім, хто відгукнувся, хто дав поради і зробив дописи! Ви навіть собі не уявляєте, як допомагаєте зрозуміти і оцінювати реально ситуацію.
Зробила я висновок, що треба подивитись ще і шукати далі...Продовження буде...

Леді_І
01.10.2010, 23:45
Класна тема: де ми живемо? Думаю, багато хто живе в жахливих панельних будинках, в яких літом спекотно до неможливості, і так само до неможливості холодно восени та весною без опалення...а який жахливий вигляд мають такі будинки? ну, хто придумав обкладати їх плиткою...

Редвумен
02.10.2010, 00:15
ну, хто придумав обкладати їх плиткою...
плитка - то не найважливіша проблема таких будинків...

Анута
02.10.2010, 00:19
Ага, а чого варті щілини між плитами куди дощ затікає прямо в квартиру...

Леді_І
02.10.2010, 00:43
А як все чути .... сусідів... ніби це десь все в твоїй шафі відбувається...

Mazerati
02.10.2010, 09:40
плитка - то не найважливіша проблема таких будинків...
найважливішою стає тоді, коли ненароком падає комусь на голову...