КПК

Показати повну версію : Фільми, які я раджу переглянути

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13

poetka
24.12.2010, 18:49
Раджу всім переглянути фільм "Вогнетривкий".Супер!!!!!Залишає по собі дуже сильні враження.А гра акторів,то взагалі,щось.
http://my-hit.ru/film/4040

Nadinka
25.12.2010, 22:08
Недавно переглянула фільм "13" (2010р. триллер, драма).... такий сильний фільм, актори класні,а фінал розчулив ужасно... якщо подивитесь, зрозумієте чим саме (я дуже сентиментальна :( )
З комедій приємно вразили: :girl_haha:
- Больше, чем друг (з Аністон)
- Рыцарь дня (Круз і Діаз)
- Шрек назавжди
- Как выйти замуж за 3 дня
Дуже сподобалась 3-тя частина фільму Крок вперед, абажаю танці :girl_in_love::girl_dance:
Цікавий такий і трохи важки для розуміння (я ледве вїхала)) фільм з Софі Марсо і Монікою Белуччі "Не оглядывайся"... акторки просто неймовірні!

domino
26.12.2010, 19:46
Раджу всім переглянути фільм "Вогнетривкий".Супер!!!!!Залишає по собі дуже сильні враження.А гра акторів,то взагалі,щось.
http://my-hit.ru/film/4040
Дякую за пораду такого чудового фільму, не можу зупинитися від сліз:(:(:(:(:(:(:(

Artemida
26.12.2010, 21:17
Сьогодні ходила на "Елки". Фільм дуже сподобався! Хоч признаюсь чесно, спочатку якось не дуже...., а потім стало дуже цікаво. Закінчення - супер. Люблю хеппі-енди)))))):girl_in_love: Для підняття настрою -рекомендую.:girl_flirt:

Ірушка
26.12.2010, 22:19
Тільки що переглянула "Хлопчик в смугастій піжамі", сильний, але психологічно важкий фільм.

mamulja
27.12.2010, 00:22
Тільки що переглянула "Хлопчик в смугастій піжамі", сильний, але психологічно важкий фільм.
Як на мене , теж дуже важкий фільм, і важко було дивитись, переживання аж зашкалювали
А з недавно переглянутих сподобався "Хачіко", ну дуже позитивний фільм

Gerbera
27.12.2010, 01:21
Щойно подивилася "P.S. Я люблю тебе". Фільм дуже гарний, про справжню любов. Давно я так не плакала!
"Вибач, хочу з тобою одружитися" - суперський фільм!
Підтримую, я теж бачила.

mysha
27.12.2010, 11:08
"Солт" з А.Джолі....
Мені також він сподобався. Весь фільм тримає у напруженні. Хочу продовженння...

Пуся
27.12.2010, 21:04
Цитата:
Допис від Mazerati Переглянути допис
А ще рекомендую "Дружина мандрівника в часі", вчора переглянула, дуже сподобався.
І я цей фільм вчора переглянула, наплакалась, але фільм дуже хороший і також дуже сподобався.
А я сьогодні... Спасибі за чудовий рекомендовний Вами фільм, дуже сподобався.

Крім цього сьогодні натрапила на фільм з Джолі який я не бачила :girl_mad: "Забирая жизни" (Taking Lives) (2004 року :girl_impossible:) Дуже сподобався особливо кінцівка... (Так настрашилась, що аж голку в палець запхала :( )

Fechka
28.12.2010, 18:34
...любителям психологічних трилерів хочу порадити фільм "Ідеальний незнайомець"...гарний цікавий фільм, до кінця тримає в напруженні ...а головне розв язка взагалі непередбачувана
теж раджу...."кльовий" :girl_tender:не те слово...,ще сьогодні переглянула "Часи"-ой не знаю,двояке ставлення до нього.. дійсно треба помислити...:girl_yes:,...Невже,хтось має загинути,аби хтось інший оцінив і переглянув свій зміст життя (або просто продовжував жити???)??

---------- Додано в 18:34 ---------- Попередній допис був написаний в 18:29 ----------

фільм "13" (2010р. триллер, драма).... такий сильний фільм, актори класні,а фінал розчулив ужасно... якщо подивитесь,
і цей фільм ЧУДОВИЙ!переглядайте...

svoboda
28.12.2010, 19:35
Я зараз "підсіла" на серіал "Тюдори", любителям історії рекомендую. Навіть чоловік зі мною дивиться і не спить до 2-ї ночі...:girl_yes:

---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:33 ----------

сьогодні переглянула "Часи"-ой не знаю,двояке ставлення до нього.. дійсно треба помислити...
Я його додивитись незмогла, не зрозуміла.

talja
29.12.2010, 13:52
Раджу всім переглянути фільм "Вогнетривкий".Супер!!!!!Залишає по собі дуже сильні враження.
Хороший фільм, також рекомендую... ще б чоловіки такі фільми переглядали!
Сьогодні чисто випадково переглянула фільм: Мать и дитя / Mother and Child (2009), хороший сильний та серйозний фільм, є про що подумати!

MAXAMAK
29.12.2010, 18:08
Переглянула фільм "Чорний лебідь" 2010року із Н.Портман та В. Касселем. Дуже важке та напружене кіно - але не зважаючи на те що не є прихильником психодилічних триллерів раджу його переглянути. Оригінально і тримає в напрузі до самого кінця. Від гри Портман та Касселя - відірватись не можливо.

LoveIzabella
30.12.2010, 13:13
Якщо мільтики теж рахуються, то я би радила любителям сімейних мультиків подивитися "Нікчемний я". Ну такий хороший мультик!! Вже тиждень цитую;)
Дійсно добрий, зі щасливим кінцем і впевненою перемогою добра:girl_claping:

Bogdanka
30.12.2010, 13:57
дивились на минулих вихідних "Уолл Стріт 2. Гроші не сплять" з Дугласом. Гарний фільм, треба дивитись уважно і розуміти як все в світі в прицнипі відбувалось під час початку економічної кризи, бо з того фільму багато можна зрозуміти.
http://www.youtube.com/watch?v=WRKw1y1lfP0&feature=related

---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

а ще я накінець-то подивилась Коко Шанель. Ще й у блю-рей якості. Фільм, який можна декілька раз переглянути і він не набридне.

Cikavunka
31.12.2010, 17:30
...не давно дивилася фільм - "Ціна зради" ("Цена измены")...доволі сильний фільм, раджу переглянути...

"Ціна зради" - Психологічний трилер, США
У ролях: Венсан Кассель, Клайв Оуен, Еддісон Тімлін, Мелісса Джордж, Дженніфер Еністон, X-ZIBIT та ін
Екранізація роману Джеймса Сігела "зійшов з рейок ".

JuniorSkeptic
01.01.2011, 11:23
Ми в новорічну ніч скачали "Чародеи". Хоч це й класика рад. кіно, але раніше ми його бачили лише уривками, а тепер нарешті з превеликим задоволенням подивилися першу серію. Фільм душевний, смішний і добрий, актори прекрасні, особливо прикольний Фарада.

Fechka
01.01.2011, 12:58
.не давно дивилася фільм - "Ціна зради" ("Цена измены")...доволі сильний фільм, раджу переглянути..
це один з моїх улюблених фільмів! Фільм про родину;про сімейні цінності... і чи вартує ризикувати ними заради...????;Подивіться! не пожалкуєте....:girl_dance::girl_in_love:.

---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:56 ----------

"Уолл Стріт 2. Гроші не сплять" з Дугласом.
і цей ми переглядали... проте він мене не надто вразив..:girl_in_dreams: Тим,паче-Хороший!...

Princess
02.01.2011, 11:54
"Запретная любовь" ("Ahava asura") дуже вразив.

Еще до рождения Ханан и Леа были помолвлены — их очень религиозные отцы дали клятву перед Богом в том, что когда их дети вырастут, то поженятся. Но родители Ханана погибают в автокатастрофе, а он сам вырастает в интернате абсолютным атеистом.
Спусте 20 лет Ханан приезжает в город, где родился, чтоб навестить могилу родителей, и случайно встречается с Леей. Между ними вспыхивает любовь с первого взгляда, о своей помолвке они, разумеется, не знают. Отец Леи против этой любви, так как Ханан не религиозный еврей…

а від себе - фільм про дві речі:
1) любов є найсильнішою силою, яка не помиляється
2) є правила, які порушувати не можна. навіть через любов

Тетянка
03.01.2011, 00:27
"Трон. Спадок", для любителів фантастики :).

Ассоль
03.01.2011, 17:38
Не знаю, як я раніше не бачила цього фільму - Immortal Beloved (1994). Щойно подивилася і під такими враженнями знаходжуся, що не можу навіть написати/описати їх. Тому обмежусь описом з вікіпедії (російською мовою) і словом: "раджу" :)
После смерти музыканта и композитора Людвига Ван Бетховена в 1827 году в его бумагах найдено письмо неизвестному адресату, согласно которому он завещал всё своё состояние «бессмертной возлюбленной», имя которой указано не было. Ближайший друг и секретарь Бетховена — Антон Шиндлер (Жерон Краббе) начинает поиски этой женщины. «Бессмертная возлюбленная» - это своего рода «Розовый бутон», артефакт из фильма «Гражданин Кейн», который станет отправной точкой путешествия по биографии великого композитора. Шиндлер, попадая из одного дома в другой, встречаясь с очередной кандидатшей на звание «Бессмертной возлюбленной» и переходя к другой, разгадывает раз за разом одну маленькую тайну «великого глухого» за другой, словно выкладывая паззл, но при этом ни на шаг не приближаясь к разгадке главного - кто она эта таинственная наследница.
Из Карласбада, где он встречается с Джульеттой Гвиччарди (Валерия Голино) он отправляется в Венгрию, к графине Анни-Мари Эрдоди ( Изабелла Росселлини). И здесь, под звон хмельных бокалов, испитых вместе графиней, признавшейся в пылких чувствах покойного к ней, и её к Бетховену, новоявленный детектив, похоже, находит ниточки в клубке загадок завещания композитора.
Но… по утру, станет ясно: мало ли что скажет пьяная женщина, да тем более аристократка! Поиски продолжатся, и о них красиво сказал продюсер картины Брюс Дэйви:

В общем-то это не хроника жизни, — это мистерия, это любовная история, и мы хотели показать его музыку, его семью и женщин в его жизни.

Lady_Opium
04.01.2011, 01:16
раджу На игле (Trainspotting)
Выбирай жизнь. Выбирай работу. Выбирай карьеру. Выбирай семью. Выбирай большие телевизоры, стиральные машины, автомобили, компакт-диск плэйеры, электрические консервные ножи. Выбирай хорошее здоровье, низкий уровень холестерина и стоматологическую страховку.

Выбирай недвижимость и аккуратно выплачивай взносы. Выбери свой первый дом. Выбирай своих друзей. Выбери себе курорт и шикарные чемоданы. Выбери костюм-тройку лучшей фирмы из самого дорогого материала. Выбери набор «Сделай сам», чтобы было чем заняться воскресным утром.

Выбери удобный диван, чтобы развалиться на нем и смотреть отупляющее шоу. Набивай свое брюхо всякой всячиной. Выбери загнивание в конце всего и вспомни со стыдом напоследок своих дружков-подонков, которых ты заложил чтобы выкарабкаться. Выбирай будущее. Выбирай жизнь.

Но зачем мне все это? Я не стал выбирать жизнь… Я выбрал кое-что другое… Почему? Да потому… Какие могут быть почему, когда ты под кайфом? Когда есть героин…

Грильяжка
04.01.2011, 09:22
"Життя Девіда Гейла"-сильний фільм, який в мене викликав купу протиріч, "Дорогий Джон"-ніби теж непоганий, але певно я втомилась від мелодрам, треба відпочити, бо іншу половину фільму дивилась аби як, хоч він вартий уваги. Ще згадала, дуже мені сподобався російський фільм-"Рівнняння з усіма відомими"-про жіночу любов та відданість.

Хомуся
04.01.2011, 11:03
Дуже раджу (особливо прихильникам джазу і просто хорошої музики)
" Легенда про піаніста"-історія людини, якої не існувало
в прокаті фільм провалився АЛЕ получил 15 кинематографических наград, включая "Золотой глобус", - в основном за работу оператора и музыку. ну і звичайно
Фортепьянные эпизоды - просто великолепны. Особенно сцена дуэли, перед началом которой я очень боялся, что режиссер и ее утопит в пучине розоватых сливок. Нет, к счастью, нет. Дуэль получилась отличная. А уж исполняемые пьесы... За них можно было простить все розовые и лиловые сливки.
"Рей"-Трагическая история легендарного блюзового певца Рэя Чарльза.
Тейлор Хэкфорд четко отделяет рябь биографической канвы от вечности, показуя, что цель фильма – не только (и, может быть, не столько) жизнеописательная, но прежде всего художественная. Именно для этого сыгравший главную роль Джейми Фокс, светившийся раньше в никому не интересных дешевых афроамериканских безделках, а затем справедливо сорвавший банк в «Соучастнике» Майкла Манна, идеально перевоплощается в своего персонажа: умного, ироничного, слепого, волевого, обладающего классической моторикой кривоходящей обезьяны, усугубленной многолетним героиновым зудом…

Nadinka
04.01.2011, 15:20
такий милий і позитивний фільм- "Хороший год / A Good Year / 2006 " ... для гарного настрою :girl_in_dreams:

Нікуся
04.01.2011, 16:36
я досі не можу прийти до тями після перегляду "живий товар"
фільм однозначно вартий уваги!!

Lady_Opium
05.01.2011, 02:39
завдяки п. nezabudka, яка між іншим дУже подібна до головної героїні Хезер Грем (хоч вона це й заперечує), подивилась Убей меня нежно (Killing Me Softly)

Я часто думаю, а что было бы, если бы тогда утром, я не подняла на него глаза…©

Bogdanka
05.01.2011, 09:39
принесли нам друзі вчора, дуже рекомендували
фільм з Кевіном Костнером Ідеальний світ
http://www.youtube.com/watch?v=_Qm-UhA3b4g

Snigurochka
05.01.2011, 14:55
Раджу переглянути Різдвяний мультик, який усім підніме настрій - "Учень Санти". Дуже позитивний :)))

Drongo
06.01.2011, 17:43
Мій улюблений фільм "Шоколад" (2000) з Жюльєт Бінош та Джонні Депом. Вже багато разів передивлялась його і знову повертаюсь.

Mazerati
06.01.2011, 20:40
подивилась Убей меня нежно (Killing Me Softly)
мені там сподобались хіба еротичні сцени :girl_blush2:

zaderyshka
06.01.2011, 20:53
А я вчора подивилась "Ёлки", цілком раджу цей фільм, якщо є настрій не напружувати мозок і подивитись щось кумедне і легке.

Kayla
06.01.2011, 20:53
нещодавно переглянула фільм Люка Бессонна "Ангел-А". Фільм суперовий, правда знятий ще в 2005 році, на чорно-білу плівку. раджу подивитися:girl_in_love:

Shatenka
06.01.2011, 22:44
А ми тільки що з чоловіком подивилися фільм "Піджак" з Едріаном Броуді і Кірою Найтлі. Це триллер. Дуже хороший фільм, раджу переглянути.

Lady_Opium
07.01.2011, 03:08
Хатико: Самый верный друг (Hachiko: A Dog's Story)
Очень тяжело смотреть вторую половину фильма. Когда ты видишь дряхлеющего Хати, этого пса, который заменил хозяину потерянного сына Люка, пса который в один злосчастный день впервые принёс мяч, чтобы не дать Паркеру поехать на работу, в душе происходит что-то невообразимое. Сложно было видеть, как страдает эта никому не сделавшая зла собака. Невыносимо сложно.

pravovuk
07.01.2011, 11:20
Мені сподобався, а чоловік і син сказали,що фільм занудний......

DivineVanGate
07.01.2011, 12:06
раджу подивитися «Дневник памяти» (англ. The Notebook), жанр - романтична драма. Фільм про перше кохання: велике, наївне, чудове......
Події розвиваються в 40-ві роки в США

bora
07.01.2011, 12:28
З новіших фільмів подивилась нещодавно Сімейку Джонсів. Підкупив високий рейтинг. Цікавий сюжет, актуальні питання - чого людям потрібно для щастя. Подобається.

Тетянка
08.01.2011, 00:26
"Любов та інші обставини", "Таймер" - класні фільми, рекомендую.

носик
08.01.2011, 00:34
Цитата:
Очень тяжело смотреть вторую половину фильма. Когда ты видишь дряхлеющего Хати, этого пса, который заменил хозяину потерянного сына Люка, пса который в один злосчастный день впервые принёс мяч, чтобы не дать Паркеру поехать на работу, в душе происходит что-то невообразимое. Сложно было видеть, как страдает эта никому не сделавшая зла собака. Невыносимо сложно.

ola-lyola
10.01.2011, 09:58
Турист!!!! Фільм суперовий, дуже люблю Джолі, тому фільм мені вже наперед сподобався. Особливо її стильне вбрання на фоні пейзажу Венеції...

levandivka
10.01.2011, 11:30
Давно здер в мережі фільм "Частные хроники. Монолог".
У формі 8мм приватної хроніки декількох людей змонтовано чудовий фільм про життя у совдепії.
Поки краю на серії по рокам (1961, 1962...), згодом цілий покладу для онлайну рве зв'язок, зволоч...
http://www.youtube.com/watch?v=VvN5AsK5Olc
http://www.youtube.com/watch?v=0m-ofwMuaZ4
http://www.youtube.com/watch?v=Wjl8Zc9Fqs0
http://www.youtube.com/watch?v=aPCv_q5A_mM

RUSlana
10.01.2011, 13:35
подивилась "Ёлки", цілком раджу цей фільм, якщо є настрій не напружувати мозок і подивитись щось кумедне і легке
+1
Позитивний фільм з сигналом для всіх, що рано чи пізно все буде хо-ро-шо.

algo
10.01.2011, 13:51
Вчора вкотре передивились Містер і місіс Сміт.суперовий фільм,не набридає!

Heureuse
10.01.2011, 15:35
Вчора вкотре передивились Містер і місіс Сміт
По новому дивились?)) і мені теж кожного разу цікаво його дивитись, хоч і не дуже люблю Джолі…
А ми недавно вирішили подивитись «Знайомство з Факерами-2». Ну сіли, почали дивитись і обоє з коханим розумієм, що зовсім не пам’ятаєм що було в першому фільмі :girl_haha: тому подивились його, а друга частина ще так і чекає свого часу)

ola-lyola
10.01.2011, 16:10
А ми недавно вирішили подивитись «Знайомство з Факерами-2».
Ми з сімєю Мучачі ходили 2 січня на цей фільм. Кіно так собі, очікувала чогось більшого від комедії з таким зірковим складом.

Heureuse
10.01.2011, 16:33
Кіно так собі
Може тому, що це друга частина…мені переважно продовження хороших фільмів не подобаються- втрачається якась ізюминка чи іскра…тому часто дивлюсь лише першу частину, щоб не псувати враження)

bora
10.01.2011, 17:10
одивитись «Знайомство з Факерами-2».
Не знаю навіть чи треба. Я так і не додивилась..Нууудно

Heureuse
10.01.2011, 17:52
Не знаю навіть чи треба
Та будем бачити, все одно поки часу нема)

Ассоль
10.01.2011, 19:06
Не знаю, чи вже була рекомендація на цей фільм, але не можу не розказати про постановку 2008 року - "Хлопчик у смугастій піжамі" (драма).
Це історія ІІ Світової війни очима маленького німецького хлопчика Бруно. Його батько - військовий, отримує підвищення і вся сім*я переїжджає жити у нову місцевість. Там нема дітей і Бруно самотньо. Але одного дня Бруно знайомиться з дивним хлопчиком-однолітком у смугастій піжамі. Той стає його найкращим другом...
Фільм поставлений за відомою книгою Джона Бойна. Постановка хороша, хоча багато думок книжки "залишилися поза кадром".
"Хлопчик у смугастій піжамі" неодмінно залишить слід у вашій душі та пам*яті.

TASJA
10.01.2011, 19:26
Не знаю, чи вже була рекомендація на цей фільм, але не можу не розказати про постановку 2008 року - "Хлопчик у смугастій піжамі" (драма).
Це історія ІІ Світової війни очима маленького німецького хлопчика Бруно. Його батько - військовий, отримує підвищення і вся сім*я переїжджає жити у нову місцевість. Там нема дітей і Бруно самотньо. Але одного дня Бруно знайомиться з дивним хлопчиком-однолітком у смугастій піжамі. Той стає його найкращим другом...
Фільм поставлений за відомою книгою Джона Бойна. Постановка хороша, хоча багато думок книжки "залишилися поза кадром".
"Хлопчик у смугастій піжамі" неодмінно залишить слід у вашій душі та пам*яті.

Так, цей фільм вартий уваги. Але я б його ще раз нізащо б не подивилася (((. Не тому, що фільм поганий, а тому, що після його перегляду я цілу ніч не спала. Стільки думок та емоцій переповнювало, так на душі скребло...

Strizonka
10.01.2011, 20:00
Доброго вечора.А мені сподобався фільм "Адмирал"-фільм як для жіночої половини людства так і для чоловіків, там є все:любов, відносини, дружба, війна...Нещодавно сподобала собі актора(чи просто гарного мужчину) О.Епіфанцева-він грав в фільмах "Банды", "Побег", "Новогодний детектив".Також хороший фільм "Соблазн" з А.Джолі та А.Бандеросом.Хороші фільми "Любовь в большом городе-1,2", фільм "Качели"-раджу всім.І ще є один старенький фільм "необротимось"-фільм знятий не професійною камерою, на реальних подіях і початок фільма починається з кінця.Фільм досить реальний-про стосунки між дівчиною і її нареченим, але й і страшнувато знятий.Один раз хватає глянути і зробити свої висновки.Ну і не забуваймо про мультики...

Mokka
10.01.2011, 20:57
Турист!!!! Фільм суперовий, дуже люблю Джолі,

а мене кіно трохи розчарувало... хоча від Джолі я балдю.
Вчора подивилась з нею "Прерванная жизнь" - фільм супер, раджу всім, особливо прихильникам Енджі.

І ще дуууже раджу "Опасные связи" 1988 р. з Джоном Малковичем. Знятий за одноіменною книгою Шодело де Ланкло. Фільм - щедевр, по якому потім зняли слабенькі "Жорстокі ігри".

---------- Додано в 20:57 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ----------

хороший фільм "Соблазн" з А.Джолі та А.Бандеросом
підтримую, один з моїх найулюбленіших, хоча Бандераса я не дуже...

zaderyshka
10.01.2011, 21:32
Раджу подивитись фільм "Запределье" (вибачайте, бо не знаю як перекласти, щоб знайти його на сайтах, зустрічала тільки російський варіант). Доволі специфічна історія про дружбу голівудського каскадера та маленької дівчинки, які разом лежать в лікарні. Досить жорсткий фільмець, однак справив враження на мене неабияке.

Ljus6ka
10.01.2011, 22:31
Святкові дні порадували гарними фільмами. Раджу подивитися
"Помни меня" надзвичайна драма, плакала ще після фільму певно годину, ну і звичайно прихильника Роберта Паттісона потішаться і насолодяться ним, гарна гра акторів.
"Отпуск по обмену" приємна комедія, легка, проста, романтична гарнющі актори з безподобною грою, а ще я закохалася в Джуд Лоу :girl_in_love::kiss:
"Привет семье!" дуже добра і душевна комедія, драма , чудові актори
Вчора подивилася "Кто я?" очікувала чогось більшого, але сюжет захопив, люблю такі фільми.

Пуся
11.01.2011, 00:07
"Прерванная жизнь" - фільм супер, раджу всім, особливо прихильникам Енджі.
ой Ви мені настрій наніч підняли, я знову знайшла фільм з Джолі який ще не бачила.
Вже більше місяця про "Турист" мрію, а тут ще "новий" фільм. ДЯКУЮ :)

Katrine
11.01.2011, 20:32
дивилися вчора з чоловіком французький фільм "Бобро поржаловать", дуже класна сімейна комедія, рекомендую:y:. а любителям гірськолижного відпочинку раджу подивитись "Суровая зима".

Fechka
12.01.2011, 00:30
Сьогодні дивилась "Мене звати КХАН"(ви радили...!!!)
Чоловік прийшов з роботи і мене не впізнав:(:no:йой!сплакалась не те слово.. хоча 2га половина фільму дещо розтягнута.. проте ідея,гра акторів_супер!До того ж я люблю індійські фільми!:girl_claping::girl_in_love: Хто не бачив- Раджу!Хто порадив..ДЯКУЮ!!!:girl_yes:

agalinka
12.01.2011, 01:11
Ще раз переглянула один зі своїх
http://s007.radikal.ru/i302/1101/8a/6b73457f3e01.jpg
Дуже подобаються одоє акторів :)

Mazerati
12.01.2011, 09:45
Подивіться "Ночі в Роданте" - :y:

галичанка
12.01.2011, 12:02
На цих сторінках можна знайти стільки гарних рекомендацій про фільми! Хочу з вами поділитися фільмом, про який ще не згадували:
No reservations (Вкус жизни) (2007) В ролях: Кетрін Зета-Джонс, Аарон Экхарт. Тепле, сімейне кіно.

http://i016.radikal.ru/1101/90/fedfe30b2091.jpg

METAMORFOZA
12.01.2011, 12:13
Недавно подивилася фільм в кінопалаці "Турист" з Анжеліною Джойлі і Джонні Деппом. Дуже позитивні враження від фільм!Увесь тримається інтрига!

Raven
12.01.2011, 15:20
Ридала над "P.S. Я люблю тебя"

Taska
12.01.2011, 16:48
по рекомендація дівчат дивилась "mother and child" і "black swan", дуже і дуже поперло, маса задоволення від перегляду, раджу!

Nadinka
12.01.2011, 22:19
Mr. Nobody/Мистер Никто (2009) з Джаредом Лето і Даяною Крюгер.

misss
12.01.2011, 23:47
Раджу подивитися чотирьох серійний фільм "Я нікому тебе не віддам".

cherrygrain
13.01.2011, 11:12
Вчора подивилася Соціальна мережа / The Social Network (2010), дуже цікавий фільм. Правда мій чоловік після перегляду сказав, що цей фільм в нього викликає комплекс несамореалізованості, але я вважаю - він навпаки спонукає до дії. Всім приємного перегляду!!

Також на днях переглянула фільм Різдвяна історія / Joulutarina (2007). Це історія про появу Миколая, дуже сподобалось, всім рекомендую.

Megan
13.01.2011, 15:17
Рекомендую подивитися "Двойная жизнь Чарли", фільм просто бомба, я аж заплакала в кінці. Справді хороший фільм.

Anelija
13.01.2011, 15:44
Щойно переглянула фільм "Хлопчик у смугастій піжамі", певно ще довго буду перебувати під враженням.

Війна очима катів. Війна очима жертв.
Війна як викриття фальшивого героїзму і становлення героїзму справжнього.
Війна у баченні інтелігенції і війна - відлуння з передової – ось що дає нам кінематограф.
А якщо поглянути на війну очима дитини?
У драмі Майкла Хермана «Хлопчик в смугастій піжамі» війна – це особиста трагедія. Трагедія родини, на прикладі якої чітко вимальовується страхітлива істина – абсурд того, що відбувається. А що може бути страшніше за безглузде кровопролиття?
Бруно вісім. Він - син німецького офіцера. Його батько чітко знає, що таке «добро» і «зло», і хоче привити власній дитині «правильне» їх розуміння. Але Бруно наївний і боязкий. Він бачить світ цілісним, а людей - однаковими. Розмежувати хороше і погане для нього заважко. І зрозуміти провину євреїв перед іншими людьми видається проблемою, не дивлячись на щоденну анти єврейську пропаганду.

Шмуль – син в’язня концтабору. Він бачив забагато жорстокості, як для восьмирічної дитини, але ще не втратив своєї уяви. Його життя оповите колючим дротом, але він не знає іншої долі. Хлопчик тяжко працює і недоїдає. І, що цікаво, Шмуль чітко знає, у чому його вина. Він – єврей, а це означає – загроза фашистській утопії.

Два різних світи перетинаються, щоб зіштовхнути двох різних людей. Вони обидва самотні і шукають дружби там, де її бути не повинно. І знаходять її там, де її ніхто не здогадався б шукати.
Важливий момент у фільмі – стосунки батьків Бруно. Родина не має згоди і страждає від власної системи. Батько – нещадний тиран, для якого вбивство – щоденна розвага. Мати – нещасна жінка, змушена підкорятися волі чоловіка. Здається, ніби подумки вона проклинає фашизм, але не має права голосу у домі, в якому опиняється після переїзду. Є ще старша сестра Бруно – дівчина, чиєю думкою легко маніпулювати. З кожним днем вона все більше ненавидить євреїв і вклоняється плакатам Гітлера як священним іконам.

У родині немає злагоди, але вони тримаються разом. Їх пов’язує безвихідь тієї війни, у яку вони самі себе й затягнули.

Фільм про смерть і жорстокість знятий фактично без жорстокості. Тут немає сцен насилля і огидних розправ. Режисеру вдалось майстерно показати біль без кровопролиття ще більше яскраво, ніж інші режисери показують його на фронті. Абсурд війни всередині однієї країни, однієї родини, однієї людини – ось зразкова війна. Все так правдоподібно, що кулаки стискаються від гніву.

domino
15.01.2011, 19:10
Вже десь 5 разів дивилась фільм Заложница (TAKEN) (2007), і кожного разу тримає в напрузі, а коли вперше подивилась, то не могла відійти. Хто не бачив - рекомендую.

METAMORFOZA
16.01.2011, 16:31
Вже десь 5 разів дивилась фільм Заложница (TAKEN) (2007), і кожного разу тримає в напрузі, а коли вперше подивилась, то не могла відійти. Хто не бачив - рекомендую
Дійсно дуже класний і напружений фільм! Раджу також усім його переглянути! А ще якщо ви любите напружені фільми, то раджу фільм "Туристи". Це фільм про компанію молодих людей, які вирішили зїздити в Бразилію, відпочити. Але їхній автобус поламався і вони зупинились в якомусь селищі. А там живе лікар, який ловить туристів для органів на продаж. Там нічого бридкого нема, але дуже цікавий фільм!

---------- Додано в 16:31 ---------- Попередній допис був написаний в 16:30 ----------

ггг))) Тільки зараз помітила, що перед тим я писала про фільм "Турист", а згодом про фільм "Туристи")))) Це два різні фільми, кожен по-своєму цікаві))))

Princess
16.01.2011, 17:02
гарний фільм "Чорний лебідь", Портман у ньому дуже гарно зіграла (на відміну від теж нещодавнього "Любов та інші обставини", де вона абсолютно дерев'яна). Музика теж ульотна у фільмі. І хоча я взагалі не дивлюсь трилерів, не жалію, що зробила виняток (у страшні моменти можна просто закрити очі, враження не страждають :) )

і ще один фільм з фантастичним музичним супроводом - Інтермецо. Правда дивилась американську версію 1939, а не шведську 1936. Дебют Інгрід Бергман у Голівуді. Головна чоловіча роль - Леслі Говард ("Ешлі, о Ешлі!" :) ). Хоч історія може не на 100% гарна сама по собі, зате гарно розказана і показана.

volkovaj
16.01.2011, 18:02
Недавно подивилася фільм в кінопалаці "Турист"
мені теж сподобався фільм, дійсно досить цікаво!

Bursukanja
17.01.2011, 11:45
Вчора нарешті потрапили до кіна у "Кінг-Кросі". Дивились фільм "Ранковий підйом" з Гаррісоном Фордом і Даян Кітон. Народу було мало, бо то був сеанс на 13 год., але я такої радості від кіна давно не отримувала! Фільм цікавий, динамічний і дуже-дуже веселий! Я так насміялась, що довелось витирати очі від сліз і туші:girl_yes2: І старина Гаррі маладєц, чудово зіграв!
Загалом, всі, хто має намір завітати ближчим часом до кінотеатру, перегляньте цей фільм - не пошкодуєте!

JuniorSkeptic
17.01.2011, 12:44
Вчора подивилися "Соціальну мережу", дуже цікавий фільм, хоча я так і не зрозуміла, що такого класного у Facebook

І ще хочу порадити State of Play - дивилася з розкритим ротом весь фільм :), дуже динамічний і захоплюючий сюжет... знову ж таки, Рассел Кроу мій улюблений, але кінцівка трохи не в'яжеться. Навіть перечитала синопсис фільму, але не знайшла пояснення деяких логічних неузгодженостей.

http://www.youtube.com/watch?v=2ME87tEX9Qw

Bluemchen
17.01.2011, 13:04
Нещодавно за рекомендацією дівчвт переглянула "Mother and child" та "Black Swan".
Фільм "Mother and child" (драма) дуже сподобався. Рекомендую:good:
А "Чорний лебідь"(психологічний трилер) взагалі не сподобався ((((

Хомуся
17.01.2011, 14:00
Вперше я подивилася цей фільм в 1996 році. Потім довго шукала . Знайшла. І вам раджу . Фільм Клінт Іствуда за участю К. Костнера "Ідеальний світ".

Котя
17.01.2011, 14:53
А мене зараз тягне на прості романтичні комедії. Вчора подивились "План Б" з Дженіфер Лопез, мені сподобався:girl_yes2:

draga
17.01.2011, 15:46
Також за рекомендацією подивилася "Чорний лебідь"(психологічний трилер), ну зовсім не сподобався, домучила фільм до кінця, небуло там як для трилера чогось загадкового і страшного.

napoleona
17.01.2011, 15:53
HumanTrafficking( "Живий товар")
Название: Живой товар
Год выхода: 2005
Жанр: Криминальный Детектив
Режиссер: Кристиан Дюгэй
В ролях: Мира Сорвино, Дональд Сазерленд, Роберт Карлайл, Линн Адамс, Сара Аллен, Мануэль Арангюз и другие

О фильме: 16-летняя украинка Надя бежит из дома, соблазнившись работой в модельном агентстве на Западе, и ее следы теряются. В Юго-Восточной Азии похищают 12-летнюю американку Энни, приехавшую с семьей на отдых. В Праге исчезает мать-одиночка Хелена, соблазненная богатым бизнесменом. В Румынии после встречи с женихом, с которым познакомилась по Интернету, пропадает 17-летняя Катерина. Эти девушки разделяют судьбу тысяч подруг по несчастью. Их увозят в Европу или Америку, но все они становятся секс-рабынями. Детектив Кейт Морозов и сотрудник иммиграционной службы Билл Михэна пытаются спасти беззащитных жертв и покарать их бездушных поработителей…
мені дуже сподобався

METAMORFOZA
17.01.2011, 18:29
Вчора подивились "План Б" з Дженіфер Лопез
я колись так чекала виходу цього фільму, а коли подивилась, то дуже розчарувалась. Затянутий фільм... Можна було цю всю ситуацію трошки по-іншому обіграти, більш смішніше. А то половина фільму вона ходить і ниє, що він її напевно покине.
А якщо з романтичних комедій, то раджу усім переглянути фільм "Пропозиція". Коли вперше в кінопалаці його переглянула, то отримала море задоволень!))))

apelsyn
17.01.2011, 19:20
З останніх подивилась "Дівчина з татуїровкою дракона"- сподобався, давно не дивилась людського детектива. "Убойні канікули"- комедія, як комедія, нічого геніального.

Lidusha
17.01.2011, 21:47
гарний фільм "Чорний лебідь"
А що хіба вже вийшов "Чорний лебідь"? Де ви його подивились?

---------- Додано в 19:47 ---------- Попередній допис був написаний в 19:43 ----------

Вчора подивилась RED, ,бо обожнюю Брюса Вілліса. Фільм такий собі, але Брюсік як завжди the best:kiss:

Ука
18.01.2011, 13:15
Любителів арт-хаусного кіно запрошуємо переглянути цикл короткометражок (http://savemercury.org.ua/tag/%D0%9C%D1%83%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D0%B8.%D0%90%D1%80% D0%B0%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8)"Мудаки.Арабески" 23-го січня, у неділю, о 19:00 в Товаристві охорони пам'яток історії та культури (вул. Коперніка, 40а).
Вартість квитка - 20 грн. Всі виручені від показу кошти підуть на порятунок Меркурія (http://savemercury.org.ua/mercury)

Ука
18.01.2011, 15:41
http://savemercury.org.ua/uploads/mudaky.jpg

Princess
18.01.2011, 16:17
А що хіба вже вийшов "Чорний лебідь"? Де ви його подивились?
стидно, але скачала з нету. стараюсь такого не робити, але подивилась в анонси наших кінотеатрів і не побачила цього фільму в їх планах. а подивитись хотіла вже давно

Nadinka
18.01.2011, 18:09
натрапила, випадково, на російський фільм "Невеста" (2006) такий новорічно-романтично- сльозливий... :girl_tender::girl_in_love: :girl_in_dreams: єх...
"...Как-то на Святки романтичная провинциальная студентка Оля решила погадать. Зажгла свечу перед зеркалом и увидела в нем суженого-ряженого – реального молодого человека по имени Саша, в которого, еще будучи школьницей, влюбилась прямо на улице с первого взгляда..."

А ще такого ж плану фільм є хороший- "Тариф новогодний" :girl_in_dreams:

Heureuse
18.01.2011, 18:12
А я на вихідних всю «Матрицю» по Новому передивилась, згадала молодість))
Все таки захоплива казочка і один із небагатьох фантастичних фільмів, який мені страшенно подобається..але закінчується сумно, на жаль(

ГаЛоЧкА
19.01.2011, 11:03
вчора дивилась Красавчик-2 в онлайні. класний фільм про стосунки між чоловіком та жінкою, з позитивним завершенням) раджу)))
дивилась на май-хіт ру

Mavra
19.01.2011, 20:34
Хоч не люблю фантастики, але фільм "Планета Ка-Пэкс" це щось! Рекомендую.

Планета Ка-Пэ́кс (англ. K-PAX) — американская психологическая драма 2001 года режиссёра Иэна Софтли.
Экранизация одноименного романа Джина Брюера.
Прот — человек-загадка. В один солнечный день он просто появился на вокзале — как будто сгустился из воздуха. У него не было документов, а на вопрос откуда он, спокойно ответил, что прилетел с планеты Ка-Пэкс.
Марк Пауэлл — психиатр Манхэттенского психиатричского института. Именно к нему попадает Прот после того, как в течение месяца специалисты не смогли поставить ему диагноз. Марк успешно лечит своих пациентов. Для него работа в институте, скорее, рутина, поэтому на своего нового пациента он смотрит с профессиональной мягкостью психиатра: мало ли пришельцев среди больных.
Но скоро его новый пациент дает повод изменить свое мнение. Прот доброжелателен и спокоен, всегда уверен в себе, так, как будто бы точно знает, что и почему делает. Он сознает, что его считают сумасшедшим, понимает, что Пауэлл — его лечащий врач. Он позволяет ему себя лечить. Более того, он обнаруживает профессиональные знания в астрономии и помогает выздороветь другим пациентам.
Вместе с тем, Прот продолжает утверждать, что он — капэксианин. Почему же он тогда так похож на человека? «А на кого же ещё мне быть похожим? Вы ведь тоже надеваете одежду, когда на улице идет дождь. А я не могу жить на Земле в теле, которое дышит не кислородом». На любой вопрос Прот готов дать разумный ответ. Дело доходит до того, что Марк начинает сомневаться в своей компетентности. У психических болезней есть свои симптомы, но у Прота симптомов нет. Неужели он говорит правду?!
Марк впечатлён и обескуражен, ему нравится беседовать с Протом. Сам не замечая как, он привязался к своему, ни на кого не похожему, пациенту. Теперь даже в свободное время он стремится раскрыть эту загадку.
Тогда Марк решает собраться и методично изучить все, что известно о его пациенте. Применив метод глубокого гипноза он находит некую зацепку: подавленные воспоминания, которые явно принадлежат человеку. В этих путанных обрывках удается найти лишь несколько указаний на прошлую жизнь Прота. Этого оказывается достаточно, чтобы разыскать земного друга Прота — Роберта Портера. Его судьба оказалась трагичной: освободившийся из тюрьмы бродяга Уолкер изнасиловал его жену и убил вместе с маленькой дочерью. Портер застал преступника в своем доме, свернул шею негодяю, после чего бросился в воды близлежащей реки, таким образом покончив с собой. Но тело Портера так и не было обнаружено, что позволило Марку считать Прота тем самым Портером.

Пуся
19.01.2011, 22:02
гарний фільм "Чорний лебідь"
подивилася "Чорний лебідь"(психологічний трилер), ну зовсім не сподобався
от в мене змішане почуття після перегляду. Гра Портман вражає. Але як на мене це більше драма, аніж триллер... Сказати, що фільм дуже сподобався не можу, але не шкодую за потрачену годину на його перегляд.

Була на "Туристі", Анджеліна просто красуня, її образ, платтячка і біжутерія :girl_blush2: просто слів нема. Фільм сподобався, але я ще на початку здогадалась про фінал фільму (і коханий мені проспорив величезну шоколадку :girl_haha:) Так що, люблю фільми, які дійсно в кінці мене дивують і вибачте на слові "обламують" :)

Любителям трилерів, драм рекомендую фільми Фальшивка /Possession/ (2009) з Сарою Геллар: "После страшной автомобильной аварии муж Джессики и его брат оказываются в коме. Но когда через какое-то время брат выходит из комы, он считает, что он и есть муж Джессики", та фільм Экзамен /Exam/ (2009) - "Восемь претендентов пытаются получить работу своей мечты. Но вакансия всего одна. На пути к заветной должности они уже преодолели массу испытаний. Остался последний экзамен. Он проходит в изолированной комнате под присмотром вооруженной охраны. За 80 минут 8 человек должны ответить на 1 вопрос. Условие: нельзя портить бумагу, на которой он написан. Время пошло! Первый шок: на листках ничего нет. На какой же вопрос надо ответить? "

Annabela
19.01.2011, 22:48
стидно, але скачала з нету. стараюсь такого не робити, але подивилась в анонси наших кінотеатрів і не побачила цього фільму в їх планах. а подивитись хотіла вже давно
Теж дуже хочу його подивитись! А де саме качали, бо всюди ще поганп якість, я очікую на хорошу.

Mazerati
20.01.2011, 09:34
Ох, вчора дивились з коханим "Красавчик 2" (2009) ("Zweiohrkuken") - і насміялись і наплакались (але більше насміялись). Дуже рекомендую. Фільм про стосунки.

METAMORFOZA
20.01.2011, 11:47
стидно, але скачала з нету.
а що тут стидного? Я більшість фільмів качаю з нету, але звичайно з хорошою якістю і з хорошим перекладом.

Solomi
20.01.2011, 12:53
вчора дивились з коханим "Красавчик 2"
я вже по 2 рази подивлась Красавчек 1 і 2 - дуже суперский фільм

Princess
20.01.2011, 15:33
качала з рутрекераhttp://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3371499, довго вибирала яке качати, бо не люблю екранок. і ще хотіла в оригінальній озвучці дивитись. то в результаті скачала нормальну (але не ідеальну) якість картинки, англ.доріжка+російські титри (не відключались)

а стидно, бо сама працюю в сфері, зав'язаній на інтелектуальній власності...

METAMORFOZA
21.01.2011, 00:54
та фільм Экзамен /Exam/ (2009)
тільки що подивилась цей фільм. Дійсно класний і має цікаве закінчення! Раджу усім!

Lidusha
21.01.2011, 09:34
то в результаті скачала нормальну (але не ідеальну) якість картинки, англ.доріжка+російські титри (не відключались)
я краще почекаю на повноцінний DVD Rip, щоб собі враження не зіпсувати...

RUSlana
21.01.2011, 13:50
Трохи підняла собі настрій переглядаючи рос. фільм "На измене". Фільм 2010 року, комедійного жанру про зраду чоловіка-політика.

Аделя
21.01.2011, 14:29
А я вчора підняла собі настрій французькою комедією «Бобро поржаловать» (Bienvenue chez les Ch'tis). Сподобався переклад і озвучення (герої фільму розмовляють своєрідним діалектом). Дуже позитивний і веселий фільм!

METAMORFOZA
22.01.2011, 12:45
Трохи підняла собі настрій переглядаючи рос. фільм "На измене"
Я цю картину бачила ще раніше, до виходу фільму, у театрі. Мені дуже сподобалося, що я навіть фільм вирішила не дивитись))))

Ірушка
22.01.2011, 23:44
Тільки що переглянула фільм "Облава", дивитися страшно і гірко, хочеться щоб таке було лише на екрані.
стория трех еврейских семей, основанная на реальных фактах. Главные герои оказываются в самом эпицентре событий, произошедших 16 и 17 июля 1942 года, когда французские полицейские задержали более 12 тысяч евреев и держали их на стадионе Вель-д`Ив. Условия содержания были ужасные, около сотни узников покончили самоубийством, а каждого, кто пытался бежать, расстреливали на месте. После шести дней в Вель-д`Иве евреев депортировали во французские лагеря Дранси, Бон-ла-Роланд и Питивьер, откуда потом этапировали в немецкие лагеря смерти.

sensual
22.01.2011, 23:57
А ми з милим зараз тащимось від Відчайдушних господарок 6-го і 7-го сезону, можливо трохи не в тему, бо ж це серіал а не фільм, а ще раджу подивитись Щоденник нашої пам'яті і Ворошиловський стрілок, як дідулька відстрілював я.....ця хлопам, які згвалтували його внучку.

zaderyshka
23.01.2011, 14:40
Якщо матимете час і бажання, то рджу переглянути "Дневник убийци", російський 12-ти серійний серіал. Це не про маньяка чи щось таке. Дія відбувається паралельно у 1919 році та фактично сьогодення. Випускники універу знаходять щоденник чоловіка, який під примусом розстірляв засуджених до страти аби врятувати собі життя. Сюжет тримає в напрузі до останньої серії.

Iskra
23.01.2011, 14:52
"Соціальна мережа". сподобалось усе, окрім кінцівки. якийсь фільм обірваний. словом, трохи недопрацювали його, але загалом може бути.
"Турист". на супер-пупер фільм не претендує. Анджеліна, як завжди, - прекрасна. і Венеція, звісно, чудова. якби не Анджеліна, то подивилась би його вдома, а не на великому екрані.

Oddly
23.01.2011, 14:53
Не знаю, чи тут вже писали, бо фільм не дуже новий
але сподобався Dogwille (2003)
режисер - Ларс фон Трієр, в гол. ролях - Ніколь Кідман, Бен Газзара, ін.

Беглянка Грейс прячется от гангстеров в маленьком городке Догвилль. Ей помогает местный философ Том, но от него зависит не всё. Если жители Догвилля не захотят принять Грейс, ей придётся уйти. На собрание горожане решают спрятать девушку от банды гангстеров, но взамен Грейс должна выполнять мелкие поручения, дабы отработать оказанное ей гостеприимство. Её рабочий день расписан буквально по часам. Она учит местных детей грамоте и математике, ухаживает за ослепшим, но скрывающим это, стариком, помогает хозяйке единственного на весь город магазина. Постепенно горожане принимают Грейс, обеспечивая её деньгами и жилищем. Но постепенно требования становятся трудновыполнимыми, и на место доброты и заботы приходит эгоизм, граничащий с жестокостью. У Грейс есть секрет, всего лишь один, но очень опасный. Жители Догвилля могут сильно пожалеть о содеянном…

мені сподобалося, що
Режиссёр постарался создать микросоциум в миниатюре.

і що

в чём режиссёру не откажешь, так это в неистребимом желании бичевать современное лицемерие, пафос и мнимую свободу.

повніша рецензія тут http://www.kinomania.ru/movies/d/Dogville/index.shtml

Мацьопа
25.01.2011, 11:41
А я на вихідних переглянула фільм "Початок" (Inception) з ДіКапріо! Просто в захопленні від цього фільму. Цікава сама ідея, і події фільму тримають в напруженні. Всім рекомендую, фільм просто надзвичайно - цікавий:girl_claping: Досі під враженням від нього!

Bobas
25.01.2011, 13:04
Прошлой ночью в Нью-Йорке / Last Night
сьогодні подивилась. мені сподобався....

Liliyah Romanova
26.01.2011, 07:21
Увесь тримається інтрига!
Ех, шкода, що я ту голівудщину розкусила й інтриги для мене не було. Недопрацювали сюжет, вочевидь компенсуючи це головними акторами та Венецією.

Уже вдруге дивилися "Ґран Торіно". І вдруге на одному подиху. Хоча мова там :cesored:

Tanita
27.01.2011, 10:07
Вчора дивилась ПРОМОВА КОРОЛЯ (King's Speech). Дуже сподобалось. Колін Фірт справді видатний актор. Всім раджу переглянути цей фільм про боротьбу людини зі своїми комплексами :)

ola-lyola
27.01.2011, 12:17
"Город воров" оригінальна назва "The Town"

http://s55.radikal.ru/i149/1101/20/9f7812a2c994.jpg

Детективна мелодрама режисера, сценариста и актора Бена Афлека
В ролях: Бен Афлек, Джереми Реннер, Кріс Купер, Ребека Холл.

Маруся-мама
27.01.2011, 22:05
Щойно чоловік подивився фільм Брати (Brothers (http://www.brothersfilm.com/)) про те як війна калічить молоді душі. Фільм про двох братів - один ніби герой, а інший злочинець. Показує неоднозначні почуття в родині, як тато ділить синів на доброго і поганого і як війна може зламати будь кого.

Liliyah Romanova
27.01.2011, 22:47
Щойно чоловік подивився фільм Брати (Brothers) про те як війна калічить молоді душі. Фільм про двох братів - один ніби герой, а інший злочинець. Показує неоднозначні почуття в родині, як тато ділить синів на доброго і поганого і як війна може зламати будь кого.
Важкий фільм. Я кілька разів мусіла очі закривати, але мені дуже сподобався.

Ольга
27.01.2011, 22:54
ніжний фільм для перегляду з донечками Місс Поттер (http://www.ex.ua/view/4438324?r=82470,80934)
Заснований на реальних подіях фільм розповідає про життя англійської дитячої письменниці кінця 19-го століття Беатрікс Поттер

Liliyah Romanova
27.01.2011, 22:57
Не знаю, чи тут вже писали, бо фільм не дуже новий
На 115 сторінці говорили. ;)

Нещодавно дивилася легенький, але дуже симпатичний фільм "Місс Петіґрю живе одним днем". Тут про нього (http://www.imdb.com/title/tt0970468/).
Про жіночі інтрижки та правдиву цінність любові.

Лідочка
27.01.2011, 23:36
Вчора дивилась ПРОМОВА КОРОЛЯ (King's Speech). Дуже сподобалось. Колін Фірт справді видатний актор. Всім раджу переглянути цей фільм про боротьбу людини зі своїми комплексами
А де ви його дивилися, він ж здається ще не йшов в кінотеатрах? Теж дуже хочу його подивитися.

---------- Додано в 23:36 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

Знайшла, буду дивитися!!!!!

LGalT
28.01.2011, 09:04
Вчора дивилась фільм "Три ідіоти"(Індія, 2009), комедія.
І сміялась, і плакала.
Враження хороші, рекомендую:girl_yes2:

Bluemchen
28.01.2011, 11:40
Tanita Переглянути допис
Вчора дивилась ПРОМОВА КОРОЛЯ (King's Speech). Дуже сподобалось. Колін Фірт справді видатний актор. Всім раджу переглянути цей фільм про боротьбу людини зі своїми комплексами
Дуже дякую за фільм. Всім рекомендую!!!

Solomi
28.01.2011, 12:39
"Город воров" оригінальна назва "The Town"
гарний фільм, але я чогось чекала хеппі-енду

Mokka
28.01.2011, 16:25
Подивилась недавно "Клик: С пультом по жизни".
Непоганий фільм, така собі казка про втрачений час на голлівудський манер. Хоча я б обійшлась без хеппі-енду.

носик
28.01.2011, 16:32
я дуже люблю ось ці фільми : "P.S: Я кохаю тебе" і " Наречений напрокат"
Легенькі комедії ще й романтичні.
Хоча з 2-ї половини фільму "P.S: Я кохаю тебе" я ревіла на всю квартиру. І Максим мій зі мною тоже:girl_yes2:

hrystusja
28.01.2011, 16:43
Вчора з чоловіком дивились "Міцний горішок 4". Дуже сподобався сюжет. Неочікувано цікавий фільм. Раджу)

Lidusha
28.01.2011, 17:54
Вчора почала дивитись фільм Темпл Грэндин.
В биографической драме описывается детство и юность Темпл Грэндин, женщины-аутиста, посвятившей себя изучению душевных состояний и поведенческих особенностей как животных, так и людей с проблемами социальной адаптации.
Там грає акторка, що Джульєтту грала у парі з Ді Капріо-Ромео. Акторка суперово грає аутистку. Дуже цікавим мені здався цей фільм, сподіваюся сьогодні додивитися.

Oddly
29.01.2011, 00:39
На 115 сторінці говорили
не знаю, тут всього 82 сторінки ...

може, не дуже до фільмів, але зараз слухаю аудіокнигу у начитці авторки "Їсти, молитися, кохати" ("Eat, pray, love" - Elisabeth Gilbert).
багато часу зараз в дорозі - тому можу сповна вслухатися і насолодитися. що я вам скажу - я в захопленні.
відразу скажу - фільм я бачила.
красиві картинки, навіть дуже, і дуже правдиво показано всі країни. І Джулія, як завжди. все супер.
але по суті - фільм книзі дуже і дуже програє, на мою думку.
хоча, фільм би ще не раз дивилася, під настрій, з подругами, наприклад.

podolyanochka
29.01.2011, 01:06
Щойно перглянула "Любовь и другие лекарства" і просто в захоплені. Давно вже не змушувала мене переживати так глибоко проста картина життя молодої пари.
Цікава Ваша думка.?.

Liliyah Romanova
29.01.2011, 08:38
не знаю, тут всього 82 сторінки ...
Я не врахувала, що ви можете мати перегляд по 20 дописів. :blush:
ось (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=755844&postcount=1143)

Переглянула фільм "Халява (http://www.imdb.com/title/tt1474889/)" про молоду подружню пару, яка вирішує дати один одному одну ніч на "ліво"...
Сильний фільм. Як на мене.

І ще один фільм: Земля достатку (http://www.imdb.com/title/tt0382357/). Про 9/11. Теж дуже сильний фільм. Про уявних та реальних ворогів. І про реальні проблеми.

Для перегляду з дітьми, особливо дівчатками, раджу фільм "Острів Нім (http://www.imdb.com/title/tt0410377/)". Дуже позитивна історія.
І грає дуже файне дівчатко.
http://i066.radikal.ru/1101/21/70b5f03167d3.jpg

zhabusya
30.01.2011, 21:15
Вчора захотілось подивитися екшину сподобався Механік, а от Турист розчарував примітив )

JuniorSkeptic
30.01.2011, 21:45
І грає дуже файне дівчатко.

ой, а я згадала, де ми цю дівчинку бачили - Little Miss Sunshine (http://www.imdb.com/title/tt0449059/), теж дуже гарний фільм.

Тетянка
30.01.2011, 23:59
" В компании мужчин". Про кризу 2008 року.

Багіра
31.01.2011, 00:13
а мені Турист сподобався, гарні місця зйомки, гарна Джолі, дуже її стиль в цьому фільмі імпонував мені.. правда нагадує дуже фільм Особливо небезпечний та й інші її фільми в дечому.. напевно Джолі вибирає сценарії за одним принципом (різкий поворот сюжету вкінці або навпаки відсутність такого повороту, коли всі на то надіються)

Road
31.01.2011, 00:39
не знаю, може, хтось писав, але гарний фільм з Анджеліною Джолі -- Джіа -- про модеоь. Ніби нічого особливого, а кілька днів під враженням ходиш...

Dominika
31.01.2011, 09:43
Ходила вчора в кінотеатр на "Бурлеск". Задоволена старшенно. По-перше, люблю мюзикли. По-друге, у фільмі: гарна музика, неймовірні танці, відсутність "пошлятини", голівудських штампів і тупих американських жартів. Можу з впененістю сказати, що за останніх кілька років це чи не єдиний фільм, який залишив по собі гарний "осад" на душі. Обовязково куплю собі ще й диск, щоб мати у домашній фільмотеці.

Mariya
31.01.2011, 22:17
Black Swan з Наталі Портман. Дуже хороше кіно, психологічний триллер. А як Наталі і Міла танцюють :girl_in_love: (вони ж не професійні балерини).

Mokka
01.02.2011, 11:10
Black Swan з Наталі Портман. Дуже хороше кіно, психологічний триллер. А як Наталі і Міла танцюють (вони ж не професійні балерини).
згідна, дуже цікавий, неординарний фільм.

cherrygrain
01.02.2011, 13:33
Щойно подивилася фільм Пам’ятай мене / Remember Me (2010). Відноситься до тих фільмів, котрі заставляють задуматись...

Тетянка
02.02.2011, 23:51
«Взрослая неожиданность» - гонська комедія, весела і легка
Представители компании, торгующей энергетическими напитками, переворачивают хозяйский грузовик и отправляются под суд. Чтобы не оказаться за решеткой, бедокуры решают схитрить и поучаствовать в многочасовой воспитательной программе для детей. Через день они понимают, что лучше бы выбрали тюрьму. Нашим героям достается воспитывать сопливого шестнадцатилетнего паренька, одержимого средневековыми постановками, и пятиклассника.

Ljus6ka
03.02.2011, 01:37
Ми з чоловіком ходили в кінотеатр на "Турист" ми любимо такі фільми тому нам він дуже сподобався, безподобні актори, гарна гра.
За рекомендаціями подивилася Мать і дитя вразив , зачепив , запамятався , ще й чоловікові порадила то він теж подивився і йому він теж дуже сподобався.
Якось на днях захотілося чогось веселенького то переглянула дві комедії одна це "Лицензия на брак" , а друга "Снова ты", то перший значно веселіший

Heureuse
03.02.2011, 12:40
фільм Пам’ятай мене / Remember Me (2010).
Дивилась його 4 рази і кожного разу не могла стримати сліз наприкінці…а як перший раз побачила його в кінотеатрі, то весь зал хнюпав носами і навіть хлопець, що сидів поряд зі мною…такого я ще ні разу не спостерігала…
Фільм однозначно вартий уваги! І Роберт там неперевершений!!!:girl_smile:

natorella
03.02.2011, 14:10
дівчата
в неділю о 19*55 на каналі ОРТ (так, москалі, але шо робити?) буде фільм
Похороните меня за плинтусом
дуже раджу подивитись
я книжку читала разів 10 - плакала, сміялась, розтягнула на цитати
http://www.youtube.com/watch?v=jGOlQTGd_7s

Надя К.
03.02.2011, 16:54
дуже раджу подивитись
Підтримую, дивилася 2 рази, дуже класний.

Маруся-мама
03.02.2011, 22:56
ОРТ

а шо єто за канал? Бо мені цікаво подивитись цей фільм.

ola-lyola
03.02.2011, 23:01
а шо єто за канал?
Общественноє российское телевидиние, напевно він у вас не тєгне.

Tanyunya
03.02.2011, 23:36
Якщо не помиляюсь, фільм знятий за книжкою Павла Санаєва, сина акторки Санаєвої, дружини Ролана Бикова. І присвячена книжка саме Ролану Бикову, котрий був вітчимом Павла, але котрого він надзвичайно любив. І постійна боротьба матері і бабусі малого за дитину. Хочу подивитись...

Маруся-мама
04.02.2011, 03:45
Общественноє российское телевидиние, напевно він у вас не тєгне.

Певно ні. Маємо Первий, РТР, СТС, НТВ, Культура, Ностальгія, Теленяня, Тв Центр, і ще повно трахамудії. Також маємо повно українських і польських.

Левицька
04.02.2011, 10:14
Первий
оце воно і є))) ОРТ - то по-старому)))

natorella
04.02.2011, 10:20
Маємо Первий
так так - воно
подивіться марусю, дуже файне кіно

фільм знятий за книжкою Павла Санаєва, сина акторки Санаєвої, дружини Ролана Бикова. І присвячена книжка саме Ролану Бикову, котрий був вітчимом Павла, але котрого він надзвичайно любив. І постійна боротьба матері і бабусі малого за дитину. Хочу подивитись..
так - вірно. я ту книжку як перший раз читала - навіть відірватись не могла. мамі вголос зачитувала. сильна книга
мені тут в карму написали
фільм не до порівняння з книжкою ( випадок не дуже вдалої екранізації, на мою думку..
а я хочу і подивлюсь, бо з того шо бачила (тих пару трейлерів) - дуже сильно
я хоч і вчилась на критиці (театральній) але фільми дивлюсь як мала дитина - відкрито
хіба би вже геть зовсім мура якась була

draga
04.02.2011, 10:49
Нашо вам той ОРТ здався подивіться онлайн наприклад тут: http://filmin.ru/570-poxoronite-menya-za-plintusom.html

RUSlana
04.02.2011, 13:05
Дуже хороший для сімейного перегляду рос. фільм 2010 року "Мама напрокат", хоч жанр написано комедійний, але я б казала :girl_nea:що то ближче до мелодрами.

Пуся
04.02.2011, 16:25
сподобався - Возмездие / Edge of Darkness (2010)
"Томас Крейвен — полицейский детектив, чья дочь однажды была убита. Едва начав расследование, герой обнаруживает, что смерть ее не была случайной, и следы приводят к коррумпированным системам власти."

трохи багато крові для мене, але фантастична гра Мела Гібсона (постарів вже :( ) вражає :)

draga
05.02.2011, 10:22
Подивилася два фільми з тут рекомендованих: Пам’ятай мене та Похороните меня за плинтусом. Обидва рекомендую переглянути. Правда перший дещо передбачуваний (як багато голівудських стрічок), зате другий мене дуже вразив: дуже сильна психологічка драма.

Пуся
05.02.2011, 17:45
зате другий мене дуже вразив: дуже сильна психологічка драма.
повністю згідна
важкий але дуже сильний фільм :(:clapping:

Vероніка
06.02.2011, 16:43
Подивилась "Турист" з Джолі і вирішила переглянути фільми з її участю, які я не встигла подивитись. Дуже всім рекомендую фільм "Підміна" і "Сильне серце", жанр - психологічна драма, цікаві напружені сюжети, змушують задуматись над цінностями нашого життя. :cry:
"Підміна" - Действие картины развивается в Лос-Анджелесе 20-х годов прошлого столетия. Обратившись в полицию с заявлением об исчезновении ребенка, главная героиня вскоре получает своего сына, но сообщает полицейским, что, несмотря на внешнее сходство, это не ее сын. Вместо помощи несчастная мать получает прописку в палате клиники для сумасшедших. Когда женщина решает, что ее настоящий сын оказался жертвой серийного убийцы, она начинает поиск правды собственными силами, вступает в борьбу с коррумпированными полицейскими и даже изменяет существовавшие в то время законы о душевнобольных.
"Сильне серце" - В январе-феврале 2002 года история похищения и гибели руководителя южно-азиатского бюро Wall Street Journal Дэниела Перла обошла весь мир. 23 января 2002 года Перл был похищен террористами и впоследствии обезглавлен. На момент смерти мужа Мэриан была на шестом месяце беременности. В основе драмы английского режиссера Майкла Уинтерботтома лежит книга Мэриан Перл «Большое сердце: Храбрая жизнь и смерть моего мужа Дэнни Перла».

RUSlana
07.02.2011, 16:46
повністю згідна
важкий але дуже сильний фільм
Супер, итоді я вже знаю що буду качати в найближчі кілька днів :girl_wink: (хоча назва "Похороните меня за плинтусом" насторожує і ...зацікавлює водночас).
А хто любить всякі драки і взриви то "Зелений шершень" саме то, навіть трішки гумору було:girl_tender:.

yabluchko
07.02.2011, 17:21
Варто подивитись, на мою думку, "Игры разума". Цікавий психологічний фільм

Lidusha
08.02.2011, 09:33
Вчора подивилися фільм "Сатисфікція" з Гришковцем. Дууууже цікавий фільм і Гришковець-геніальний актор.Всім раджу.

Karrizo
08.02.2011, 19:22
Вчора дивилась "Чорний лебідь" з Наталі Портман. Фільм просто затягує, навіть мій коханий, який не любить драм, цей фільм зацінив. Тому всім рекомендую!

MAXAMAK
08.02.2011, 19:32
Игры разума".
для мене не просто кіно, а бомба-усім раджу теж.

successful
09.02.2011, 19:20
А мені сподобався фільмець "Зелений шершень" в 3Д, такий легкий фільм і приємний у перегляді (це як на мене). Нещодавно ще переглянула фільми "Вище неба" (2009 р) і "Безцінний" (кажись 2008 р). Раджу подивитися, якщо Ви полюбляєте романтичні, пригодницькі, комедійні фільми.

Egevika
10.02.2011, 14:55
мені дуже подобаються -
місто ангелів
між небом і землею
7 життів

Хомуся
11.02.2011, 18:19
І знову я рекомендую вам ірландський фільм "Звідник". Мені просто останнім часом подобаються фільми без ефектів.
Іще один.Хоч це і мультфільм, але рекомендую всім (особливо мамам хлопчиків)"Легенди нічної варти". Він того направду вартує.(дивилась укр.переклад)

sensual
11.02.2011, 18:39
А ми вчора переглянули Мисливець за головами з Дженніфер Еністон та Джерардом Батлером, фільм супер, ну і актори само собою

Princess
12.02.2011, 19:23
"Все говорят, что я люблю тебя / Everyone Says I Love You", комедія, мелодрама, мюзикл (реж. Вуді Ален, 1996 рік)
Гарне кіно для спокійного перегляду, з легким ненав'язливим гумором і не-рожевою романтикою

Ljus6ka
12.02.2011, 19:51
Я вчора дивилася "Приходит женщина к врачу" дуже гарний фільм хоч і важкий

koroljok
12.02.2011, 20:51
Вчора подивились фільм "Путешествия Гулливера" - дуже класний фільм, всім раджу подивитись, трохи нагадує казку. Скачала "Бурлеск"-хочу подивитись завтра.

Маруся-мама
13.02.2011, 01:20
А я нині подивилась Hors de prix/Безцінний (чи безцінне?). Французька романтична комедія. Досить оригінальна. Суть фільму що часто гроші засліплюють очі але в результаті правдиві почуття беруть верх.

lesja.f
13.02.2011, 16:40
дівчатка хтось ходив на фільм "Санктум"? поділіться будь ласка враженнями ...

solomka
14.02.2011, 12:25
Я вчора подивилась "Поцілунок на удачу" з Ліндсей Лохан. Дуже хороша, романтична комедія.

Liona
14.02.2011, 15:25
В мене зараз дні перегляду танцювальних фільмів )
"Авансцена" - неймовірно красивий фільм. Хореографія шикарна, хоча сценарій досить простенький. Але варто подивитися навіть лише заради номерів, які показано у фільмі. Друга частина "Авансцена-2" - не до порівняння :(
"Танець-спалах" - вау! Старенький фільм з дуже красивою акторкою та сильною хореографією, хоча осносний акцент у фільми все ж таки на любовній лінії. Але рекомендую :)

Mazerati
14.02.2011, 15:42
Дивилась вчора "Як все заплутано / Простые сложности / It’s Complicated (2009)"
Рекомендую

Neitiri
14.02.2011, 17:49
Дивилася вчора "Впритык / Due Date" (Тодд Филлипс) [2010, комедія з Робертом Дауні мол.. Досить смішний, легкий, і в той самий час про ненависть, співчуття, милосердя (підтекст). Раджу подивитись!

sunset
14.02.2011, 18:08
дивилась Life as We Know It( Життя таке як ми знаєм) в оригіналі ))) дуже сподобалось, такий милий і легкий фільм, що навіює романтику))) закачую на українській і сьогодні включу коханому)))

Liliyah Romanova
14.02.2011, 20:06
Подивилися вчора "Королівську промову" (король говорит). Зрозуміла, чому аж на 14 оскарів іде. Я в захопленні.

А ще надзвичайно сподобався фільм "The Apostle (http://www.imdb.com/title/tt0118632/)". Хто любить хороші релігійні фільми, без солодкавості та пафосу, то дуже раджу подивитися.
Для мене цей фільм найкращий після "Місії (http://www.imdb.com/title/tt0091530/)".

Mazerati
14.02.2011, 20:14
Подивилися вчора "Королівську промову" (король говорит). Зрозуміла, чому аж на 14 оскарів іде. Я в захопленні.
всьо , пішла дивитись. так чекала відгука про той фільм!

Liliyah Romanova
14.02.2011, 20:57
всьо , пішла дивитись. так чекала відгука про той фільм!
Я давно Романові казала, що хочу подивитися, а він був переконаний, що нудося. Ну нарешті один наш друг порадив фільм, то завдяки ньому подивилися. Роман визнав, що фільм дійсно вартісний. Гра акторів - то є щось. А ще ми в захопленні від того, як показані в фільмі дружини. Коротше, лише позитивні враження.

JuniorSkeptic
14.02.2011, 22:11
Теж якраз збиралася написати про King's Speech :) Колін Фірт блискучий.

І ще вчора подивилися інший британський фільм - дуже симпатичну комедію Tamara Drewe
http://www.youtube.com/watch?v=lwHxdsO3o6Q

Русява
14.02.2011, 22:36
І я приєднуюся щодо позитивних вражень від фільму "Промова короля"! Єдине, дивилися з рос. перекладом і тепер цікаво було б українську версію побачити!

Liliyah Romanova
14.02.2011, 22:57
А я хочу англомовну версію подивитися. Люблю в оригіналі фільми дивитися.
Он нині планую вкотре подивитися французькою "La vie en rose".

Маруся-мама
15.02.2011, 01:06
Зрозуміла, чому аж на 14 оскарів іде.

В Лондоні виграв як найкращий фільм, так як я і думала.

А я за сьогодні і вчора подивилась серіал (4 серії) Жінка і доньки (http://www.imdb.com/title/tt0215364/usercomments). Екранізація одноіменної повісті Елізабет Ґаскел. Як я люблю такі фільми, там так багато повчального. Дуже люблю я такого стилю фільми, бо він актуальний і сьогодні.

BIEDRONKA
15.02.2011, 01:14
дівчатка хтось ходив на фільм "Санктум"? поділіться будь ласка враженнями ...
Гарний фільм!!
Ходили на 3Д-вражає, раджу переглянути)))На деякі моменти я аж очі закрила, бо не могла дивитися.

Fechka
15.02.2011, 11:57
Переглядала анонси і натрапила на кращі фільми про любов за версією ПЛІТКАР!
З них не бачила лише три та обовязково перегляну..... І вам раджу...!!!:girl_dance:
Открывает наш список романтическая комедия «День Святого Валентина». http://s49.radikal.ru/i124/1102/d8/c41606db6361.jpgСмешной, трогательный, романтичный и очень лёгкий фильм о том, что в День всех влюблённых тоже случаются чудеса. Кино достойно внимание хотя бы потому, что в нём сыграло настоящее созвездие звёзд первой величины: Эштон Катчер, Джулия Робертс, Джессика Альба, Брэдли Купер, Джейми Фокс и многие другие.

«Дневник памяти» :girl_claping:http://i041.radikal.ru/1102/99/10a1f84572ae.jpgс Райаном Гослингом и Рэйчел МакАдамс признан одним из лучших фильмов о любви всех времён и народов. Красивая история о любви богатой девушки и простого парня, которых разлучили обстоятельства, но они всё же смогли сохранить чувства к другу другу.

«Унесённые ветром» :girl_in_love:http://i052.radikal.ru/1102/e1/0ca619c111b9.jpg– классика мирового кино, которую хотя бы раз в жизни должен посмотреть каждый. Это, пожалуй, самый выдающийся фильм о любви, который вот уже 70 лет заставляет плакать и смеяться людей самых разных поколений, социальных статусов и жизненных убеждений.

Любите поплакать? Тогда картина «P.S. Я люблю тебя» http://s59.radikal.ru/i165/1102/8e/4122e8099312.jpgс Джерардом Батлером и Хилари Суонк – то, что вам нужно! Фильм расскажет о молодой вдове, которая даже после смерти мужа чувствует его любовь и поддержку. Невзирая на столь печальный сюжет, в целом фильм невероятно позитивный и местами даже очень смешной.

Вряд ли найдётся человек, который хотя бы раз в жизни не смотрел «Красотку» с Джулией Робертс и Ричардом Гиром. Тем не менее, это один из тех фильмов, которые можно смотреть бесконечно, и всё лишь потому, что сказка о Золушке всегда была, есть и будет актуальной.
http://s003.radikal.ru/i204/1102/93/3f84d9236e5e.jpg

Мелодрама «Амели» с Одри Тоту в главной роли – кино для настоящих эстетов. Этот фильм не только о любви мужчины и женщины, он о глобальной любви ко всему, что есть в этом мире. Сказочная история с потрясающе красивым саундтреоком.
http://s48.radikal.ru/i122/1102/4e/f53ce1042ff0.jpg

«Питер FM»http://i073.radikal.ru/1102/a1/e8e9ad5c9ae0.jpg – один из немногих современных отечественных фильмов, которые можно и нужно смотреть больше одного раза. Невзирая на то, что главная идея картины очень заезженная, её подача приятно радует. Отдельного внимания достоин саундтрек.[

Из новинок предлагаем вам посмотреть романтическую комедию «Любовь и другие лекарства» http://i079.radikal.ru/1102/7d/edd27926465c.jpgс Энн Хэтэуйэ и Джейком Джилленхолом. Невзирая на не самую лестную оценку критиков, картина придётся по душе всем любителям жанра.

Sonne
15.02.2011, 12:13
Сподобалося "Любов і інші ліки". Ще йде в планеті кіно і на кінозалі вже з"явилося. Гарне кіно про те, що потрібно цінувати кожен момент життя...

Маруся-мама
15.02.2011, 14:01
Мелодрама «Амели» с Одри Тоту

Я собі вже давно відмітила подивитись цей фільм, а все ніяк не виходить. Може нині подивлюсь і скажу своє враження.

marianast
16.02.2011, 08:58
Жінка і доньки. Екранізація одноіменної повісті Елізабет Ґаскел
Дякую. Вчора прибрала всі 4 серії. Люблю такі фільми. Раджу переглянути "Місс Поттер" з Рене Зеллвегер.

JuniorSkeptic
16.02.2011, 10:48
Подивилися комедію Due Date - нічого так, може бути, за винятком пари гидких жартів. Але сама концепція добра і зворушлива, і посміятися можна.
http://www.youtube.com/watch?v=cBJgyIQLT9g

RUSlana
16.02.2011, 14:13
Подивилася два фільми з тут рекомендованих: Пам’ятай мене та Похороните меня за плинтусом. Обидва рекомендую переглянути. Правда перший дещо передбачуваний (як багато голівудських стрічок), зате другий мене дуже вразив: дуже сильна психологічка драма.
Ну от і подивилась, як подумала за життя таких дітей тільки розстроїлась... Автору максимально точно вдалось передати почуття усіх героїв фільму. Всякі там "Трони" і близько не стояли біля такого фільму.
П.С. Такі емоційно важкі фільми точно не можна показувати людям з важкими психічними хворобами, а людям які сприймають фільми надто близько до серця також не рекомендувала би.

Fechka
17.02.2011, 19:46
я дуже люблю ось ці фільми : "P.S: Я кохаю тебе"
Сьогодні переглянула...і вражена, і ні!!! Задумка супер.. але якось все амереканізовано.. вони і плачуть і сміються...Незнаю, Чогось до мене ці емоції -не достукались... Незнаю....
а ще переглянула "ПРО ЛЮБОВЬ".. тут вражена... ми направду не знаємо хто поруч нас... і що він (чи вона) думає....

Tygryk
18.02.2011, 23:24
А я дуже люблю фільм "Сибірський цирюльник". Може всі його бачили, а хто ні - то раджу переглянути. Гарне кіно.

Alicia
21.02.2011, 10:17
Вчора ходила в Планета кіно на фільм "Невідомий" (Ліам Нісон, драма, триллер) - фільм дууже сподобався! Тримає глядачів у напруженні з початку і до кінця фільму. І, звичайно, акторська гра Ліама Нісона просто неперевершена, він мені ще зі "Списку Шиндлера" дуже запам'ятався і сподобався.:y: раджу подивитися!

Oddly
21.02.2011, 10:42
важкий але дуже сильний фільм

подивилася, сподобалося.
думаю, фільм дійсно важкий психологічно, але тільки піднятими темами.
щодо того, що фільм сильний - не дуже погоджуюся.
найбільше сподобалася акторська гра - бабуся, хлопчик.
Марія Шукшина - так собі, навіть ніяк, на мою думку.

я не критик, я не знаю, як правильно сказати, але мені чогось бракує в тому фільмі - чи в кінці, чи в лінії мама-донька, донька-мама, мама-син якась не дуже розвинена.
хоча, з іншого боку - якби так було, то би вже швидше серіал нагадувало якийсь.

коротше, сплакалася.

zaderyshka
21.02.2011, 10:45
Всім кому сподобався фільм "Похороните меня за плинтусом" раджу подивитись ще "Все умрут, а я останусь". Я була дійсно шокована, що від одного, що від іншого фільму. Перегляду вартує.

Пуся
22.02.2011, 22:23
фільм "Невідомий" (Ліам Нісон, драма, триллер) - фільм дууже сподобався! Тримає глядачів у напруженні з початку і до кінця фільму
накрутили таки добряче :) Правда майже до самого кінця я знала наперед, що як і коли буде, то я не дуже була "напружена" :)
Але сподобався, раджу переглянути :wink:

Farfalla
22.02.2011, 23:54
Фільм за твором Ремарка "Тріумфальна арка", 1943 р.
Вражає гра акторів... Сподобався і мені, і мужу.

hrystusja
23.02.2011, 11:38
Дивились нещодавно фільм "Мехінік" 2011 року. про найманого вбивцю. Дуже сподобався. Всім раджу!

Кольорова
23.02.2011, 13:58
Подивилася "Минулої ночі у Нью-Йорку". Актори: Кіра Найтлі, Сем Уортінгтон, Єва Мендес, Гійом Кане.
Фільм суперовий. Про кохання, подружжя і зраду, зраду, яка сталася і зраду, яка могла бути, фізичну і моральну. Думаю, ситуації змальовані у фільмі, траплялися у житті кожного. Повчальний психологічний фільм. ДИВИТИСЯ! :)

Lady_Opium
23.02.2011, 15:16
Ігри розуму - цікавий фільм, я правда, наслухавшись відгуків, шо тре готуватись до його перегляду, розібратись в теорії ігор, повторити весь курс криптології, чекала більшого, і тим не менше - раджу
при чому, якщо почитати біографію Неша хоча б на вікіпедії - то одразу бачиш наскільки не співпадає образ реальної людини і відтвореної у фільмі
до речі, з задоволенням прочитала б автобіографію Неша

п.с. один наш викладач так вподобав собі той фільм, шо навіть соорудив таку зачіску, як була у героя Рассела Кроу:girl_haha:

Liliyah Romanova
23.02.2011, 15:50
Сподобався "Наступні три дні (http://www.imdb.com/title/tt1458175/)" з Расселом Кроу. Дуже сподобався. Хоча й лишив певне відчуття пригніченості... Але це тільки доказує, що добрий фільм. І добре зроблений, за винятком кількох сцен.

Holly
23.02.2011, 18:20
День святого Валентина /Valentine's Day/ (2010)
Цікавий такий, багато різних подій в один день

Neitiri
23.02.2011, 18:53
В мене мабуть один із найулюбленіших фільмів "Знакомьтесь, Джо Блэк" («Meet Joe Black: Sooner or Later Everyone Does»). В ролях: Брэд Питт, Энтони Хопкинс, Клер Форлани.
О фильме: В жизнь богатого и властного газетного магната врывается Смерть, которая принимает обличий обворожительного парня, звать которого Джо Блэк. Смерть, решает провести некоторое время в обличие человека, чтобы познать жизнь людей. Смерть хочет чтобы Пэрриш был её проводником, но а смерти нельзя отказать. За то что Уильям будет показывать смерти человеческую жизнь, он сможет пробыть на земле, до отбытия смерти.
Дивилась декілька разів - вражає, незвичайний фільм і гра акторів неймовірна! Раджу

marianast
23.02.2011, 20:45
Північ і Південь / North & South. Класичний англійський роман. Я отримала задоволення від перегляду. Опис:Выросшая в зажиточной семье Маргарет вела комфортную жизнь привилегированного класса. Но когда ее отец перевез семью на север, ей пришлось приспосабливаться к жизни в Милтоне — городе, переживающем промышленную революцию.

Маргарет ненавидит новых «хозяев жизни», а владелец хлопковой фабрики Джон Торнтон становится для нее настоящим олицетворением зла. Маргарет дает понять этому «вульгарному выскочке», что ему лучше держаться от нее на расстоянии. Джона же неудержимо влечет к Маргарет, да и она со временем чувствует все возрастающую симпатию к нему…

allja
24.02.2011, 15:38
Взагалі я не дуже полюбляю фільми про війну, але коханий хотів дуже подивитися фільм "Туман", я дивилася разом з ним,дужее цікавий фільм і мені дуже сподобався!

Tequila
24.02.2011, 19:44
Крапки над І / Dot the I, 2003.
Фільм із закрученим сюжетом, водночас і простий, і загадково-зваблюючий. Історія відчайдушного кохання пристрасної іспанки та бразилійця, яка розпочалась з поцілунку в день святкування її дівочої вечірки.
Ще наштовхує на думку, що нікому не можна довіряти..

"Тоді, коли закінчаться справи - зима розтане І всі свої крапки над літерою "і" розставлять. (с)

Strizonka
24.02.2011, 20:55
Фільм "Бурлеск"-суто жіночий і легенький фільм, і хороший триллер"3 дня на побег"-просто супер.Коротко про фільм:чоловік допомагає дружині втікнути з тюрми.

Лія
24.02.2011, 22:02
Фільм "Брати Крейзі "- фільм про життеві перипетії однієї багатодітної сім ї , дуже приємне враження лишилось.

ola-lyola
24.02.2011, 22:09
"Грозовий перевал" з Жюльєт Бінош та Ралф Файнсом - суперовий фільм. А ще "Опасные связи" з Джоном Малковичем - хворію вдома, тож переглядаю улюблені фільми- ці не набридають.

Amrita
25.02.2011, 18:51
Рекомендую фільм "Переконання" (Conviction). Про сестру, що значну свого життя присвятила для визволення несправедливо засудженого брата. Заснований на реальних подіях.

Тетянка
27.02.2011, 00:55
"Турист", сподобався, люблю А.Джолі.

Mazerati
27.02.2011, 09:03
"Невідомий", дивилась за порадою Алісії - не прогадала, дуже хороший фільм!

Лідочка
27.02.2011, 14:22
Невідомий", дивилась за порадою Алісії - не прогадала, дуже хороший фільм!
Вчора теж його дивилася, але вже колись його бачила 0 класний фільм.

Раджу подивитися "Одной ночью в Нью Йорке" - фільм про спокусу зради, подружню зраду....мені дуже сподобався.
Ще дуже сподобався фільм "К-19" - я була в захваті!!!!!!

allja
27.02.2011, 15:36
"Турист", сподобався
І ми нарешті вчора подивилися його, Джолі не дуже люблю, але фільм дуже сподобався:) А ще дивились фільм "Механік" мені сподобався, але то фільм типу таких як "Перевозчик" чи "Адреналін", мені такі подобаються:girl_cool:

JuniorSkeptic
28.02.2011, 12:43
Днями дивилися True Grit Коенів і Every Day, сподобалися.

METAMORFOZA
28.02.2011, 13:00
минулого тижня дивилася фільм "Більше, ніж секс". Це романтична комедія, тому я ледве затягнула коханого на нього піти)) Але нам навіть дуже сподобався, хоча фільм на один раз))

Gossip
28.02.2011, 13:18
дуже УВАЖНО переглянули з чоловіко фільм "Якщо тільки/If Only" (2004) - про100 ШИК... які перли... як вдало підібрані репліки... скільки почуття, а головне ЯКИЙ ГИБОКИЙ ЗМІСТ!!! :girl_tender::good:

Каждый день мы принимаем решения, которые влияют не только на собственную судьбу, но и судьбы людей, окружающих нас. Так звено за звеном появляется прочная цепочка событий, разрушить которую нам не под силу. Но, а вдруг получится?
Саманта — американка, учится музыке в Лондоне. Она красива, порывиста, импульсивна и эмоциональна — она влюблена. Ее друг Ян весь в делах, он все время занят и практически женат на своей работе. Это разрушает их отношения с Самантой. Но все переворачивает трагическая случайность — нелепая автокатастрофа уносит жизнь Саманты, и Ян, наконец, понимает, что он потерял в своей жизни…
Если бы только Ян мог повернуть время вспять, если бы только он мог прожить этот роковой день заново, если бы только… И судьба предоставляет ему этот шанс.

boyechkoVA
01.03.2011, 09:53
вчора переглянули Турист. хоч і не любителька А.Джолі, але сюжет цікавий :girl_wink:

загалом раджу від себе(люблю ті фільми,після яких є над чим задуматись):
12, 7 душ, 21 грам, Зелена миля, Втеча з Шоушенку, Достукатись до небес, Гордiсть та упередження, Маленькі жінки, Джейн Ейр....

полюбляю й ті,що торкаються історії:
Список Шиндлера, Піаніст, Анна і король, Клеопатра, Гладіатор

з фантастичних сподобались:
Куб, Куб2, Острів(Island, The)

ще раджу Хатіко: Вірний друг, сама не бачила, але від багатьох чула,що фільм гарний

Zlju4ka
01.03.2011, 09:56
Гордiсть та упередження, Маленькі жінки, Джейн Ейр....
мої улюблені і книжки і фільми:)
Ну і раджу "Чорний лебідь"-супер!!!

ola-lyola
01.03.2011, 17:53
Достукатись до небес
Список Шиндлера,

Це мої улюблені, треба було б передивитись ще.

mysha
01.03.2011, 22:04
Наталі Портман - неперевершена, а от фільм я щось до кінця не зрозуміла...

Ми з чоловіком щовечора сміємося над серіалом "Недоторкані"
Серіал відзнято на замовлення ТРК Україна, але в ефір так і не вийшов... Пародія на політику в Україні...
Раджу всім для підняття настрою!

Tropikanka
01.03.2011, 22:07
Фільм "Подмена" з Анджеліною Джолі. - Женщина обращается в полицию с заявлением о том, что ее сын пропал. Вскоре полицейские находят ребенка и возвращают его женщине, но она заявляет, что это не ее сын....

Farfalla
02.03.2011, 20:21
Сьогодні переглянула "Ешь, молись, люби" з Дж. Робертс в головній ролі. Заставляє задуматись над собою, над життям. Задоволена!

Згодна на 100 %
Фільм з інтригуючим сюжетом про нелегке життя людей мистецтва...

pravovuk
02.03.2011, 20:45
Дивилась сьогодні "Три ідіота". Це перше індійське кіно ,яке мені як не дивно сподобалось.(Бо прочитавши назву -не вірилось,що то щось добре). Цікавий драматично-комедійний сюжет. Сину теж дуже цей фільм сподобався. Рекомендую.

RUSlana
03.03.2011, 08:44
сміємося над серіалом "Недоторкані"
Так, дуже класно продумано сюжети, гумор доступний, актори подібні.

Фільм "Подмена" з Анджеліною Джолі
Хоча не є великою шанувальницею Джолі, але в даному фільмі емоції передані дуже реально, як і сам процес боротьби з "суспільною машиною".

boyechkoVA
03.03.2011, 09:32
на днях переглянула Любовь и другие лекарства/Love and Other Drugs гарне кіно. легке,але водночас дає тему для роздумів.

а ще згадала про Соблазн/Original Sin з Джолі і Бандерасом. дивилась давно,але знаю,що сподобався (пристрасне з цікавим сюжетом,що ще треба:girl_wink:)

Marmulyadka
03.03.2011, 13:49
Фільми, які мене свого часу дійсно вразили: "Реквієм за мрією", "Бійцівський клуб", "Ігри розуму", "Список Шиндлера", "Хатіко", "Острів проклятих"... Ну, це те, що перше на думку спало...

DILEMMA
03.03.2011, 14:00
Недавно подивилась "Пірати Карибського моря" (3 частини), дуже цікавий сюжет!З нетерпінням чекаю премєри 4 частини!

sunset
03.03.2011, 14:38
подивилась Hereafter з Метом Деймоном, сподобалось, навіть дуже))) глибокий фільм, а ще з улюблених- if Only та Love me if U dare- дуже кльові і водночас заставляють задуматись про силу почуттів)))

Тетянка
05.03.2011, 23:17
"Список клієнтів" - дуже рекомендую, і "Подмена" із А.Джоллі.

носик
05.03.2011, 23:24
Дивилася сьогодні " Гномео і Джульєта" в 3D. Мульт справді хороший. Єдине, що музичний супровід- Елтон Джон:girl_haha:.

Fechka
05.03.2011, 23:29
"Титанік" (скільки б раз не дивилась, завжди за душу чіпляє!!)
це мій улюблений:girl_dance:.... і моєї доні....:girl_claping:

Тетянка
06.03.2011, 18:26
"Легенди осені" - сподобався :).

kvVItKA
06.03.2011, 18:35
"Легенди осені"
один з моїх улюблених фільмів:girl_tender:

sunday
06.03.2011, 18:41
подивилась Hereafter з Метом Деймоном, сподобалось, навіть дуже))) глибокий фільм,

жду его с нетерпением!!!! обожаю Мета,так что вся в предвкушении))))
только вчера посмотрела "Семь жизней" до сих пор под впечатлением!!! рекомендую!даже не так ."обязателен к просмотру" во!

pravovuk
06.03.2011, 19:07
Дивилась сьогодні гарний російський фільм "Когда зацветет богульник"........плакала......Фільм заставляє задуматись...

Тетянка
06.03.2011, 21:23
"Впритик" -типова американська комедія, але навіть з дкрного можна сміятись, хто бачив "Вечірку в Лас-Вегасі" - це в схожому стилі :)

METAMORFOZA
06.03.2011, 22:43
ще згадала про Соблазн/Original Sin з Джолі і Бандерасом. дивилась давно,але знаю,що сподобався (пристрасне з цікавим сюжетом,що ще треба)
Дійсно дуже-дуже класний фільм!!! Рідко такі бувають останнім часом...

Lady_Opium
07.03.2011, 16:39
Ширлі-Мирлі, російська комедія-фарс у стилі Даун-хаус, мені дУже сподобалась

JuniorSkeptic
07.03.2011, 20:27
Last Three Days - захопливий "екшн" зі зворушливим сюжетом.

Цитрина
08.03.2011, 12:12
"Король каже".
Тішуся, що кіноакадеміки зробили правильний вибір щодо найкращого фільму. Порівнювати, скажімо, "Чорний лебідь" і "КК" - неможливо - сильні обидва, але, як не дивно, "КК" - набагато глибший, ніж повен психоаналізу "ЧЛ". Водночас, він легкий для сприйняття, хоча кожна сцена може змусити ставити на паузу і думати, а кожен кадр - добротна фотографія.
Дивитися приємно, деколи й затамувавши подих, отримуєш колосальну насолоду від гри акторів. Знала, що у Ферта серйозні ролі добре виходять, але щоб настільки! Чудова Хелена, справжня королева! Не дивно, адже прадід актриси був прем'єр-міністром Англії.
Врешті-решт, сама Англія - тепла, незважаючи на постійний смог, людяна, незважаючи на війну, закохана, незважаючи на зради.
Тільки англійський режисер і англійські актори змогли зняти такий фільм! А їх гумор!
Чудовий фільм, 10 з 10.

JuniorSkeptic
08.03.2011, 12:47
Red - непогана комедія, особливо Малкович сподобався :)

http://www.youtube.com/watch?v=e_ZjBJv-rA0

zaderyshka
08.03.2011, 22:26
Сьогодні подивилась фільм "Привіт, Джулі", раджу дивитись, якщо маєте намір розслабитись і відійти від надто драматичних і розважливих сюжетів. Гарна історія, дуже потішило виконання, одночасно розказується та сама ситуація від його і її імені.
В тому ж дусі раджу "Взмах крыльев мотылька", теж приємна річ з Одрі Тоту.

Farfalla
08.03.2011, 22:59
Сьогодні подивилась фільм "Привіт, Джулі"

В тому ж дусі раджу "Взмах крыльев мотылька"

Уже завантажуююю!!! :)

hrystusja
08.03.2011, 23:01
Дивились сьогодні "Я легенда". Давно не дивилась жахів, але мені сподобалось. Раджу.

zaderyshka
08.03.2011, 23:05
"Я легенда
після фільму місяць шугалась виходити ввечері сама кудись. Однак, фільм супер.
Продовжуючи тему про Віла Сміта скажу про "Я, робот" дуууже сподобався, мала упередження проти фільму, дуже довго не хотіла дивитись. Але подивилась таки і не пошкодувала. А от "Сім душ" трошки розчарували...певно занадто багато драматизму

hrystusja
08.03.2011, 23:09
після фільму місяць шугалась виходити ввечері сама кудись
Теж певно буду бояттись. А взагалі весь фільм чоловіка за руку тримала, бо таки було иотошно. Але загалом цікавий сюжет. Вартує перегляду.

Тетянка
08.03.2011, 23:34
"Вавілон" - гарний фільм, але сумний, деколи й на драми тягне.

boyechkoVA
09.03.2011, 09:07
"Вавілон" - гарний фільм

погоджуюсь! дивилась давно, в кінотеатрі якраз йшов,то вийшла під враженням.

opko
09.03.2011, 09:52
"Король каже".
Чудовий фільм, 10 з 10.
Повністю підтримую Вашу думку щодо цього фільму. Його вартує подивитись.

status quo
09.03.2011, 10:42
Повністю підтримую Вашу думку щодо цього фільму. Його вартує подивитись.
Отличный фильм, причём очень правдоподобная трактовка отречения от трона Эдуарда VIII - не обычно сахарное (большая любовь и т.д...).И главное - Колин Ферт -один из самых моих любимых актёров.Сдержанность, сила -настоящий король!!!!

Shatenka
09.03.2011, 10:43
Я на днях дивилась фільм "Джулі і Джулія:Готуємо щастя по рецепту" з Меріл Стріп. Дуже мені сподобався! Надихає:girl_smile:

Муська
09.03.2011, 11:23
Дивились сьогодні "Я легенда". Давно не дивилась жахів, але мені сподобалось. Раджу.
О, дуже мені подобається цей фільм. Вже разів з десять дивилась. Хоч і жахи,але...також раджу хто його знає ,що нас в майбутньому чекає

opko
10.03.2011, 09:30
Раджу подивитись художній фільм «Остров», відзнятий в 2006 году в Росії з Петром Мамонтовим у головній ролі. Фільм заставляє задуматись над змістом життя...

Vittoriya
10.03.2011, 15:05
Раджу подивитися фільм Подмена / Changeling, в основі якого лежать реальні події, я плакала!

а мені не сподобався. Не найкраща роль Джолі, хоч і оскароносн
мені сам фільм сподобався,хоч як на мене трохи розтягнутий. Але сюжет сильний. А от гра Джолі взагалі не вражає, ну не подобається вона мені взагалі. Жінка вона звичайно класна, певно тим і виграє у Голівуді. А от її гра не вражає, мене більше вразив там актор, який грав убивцю. Момент ,коли його вели вішати-у мене мурашки по шкірі бігали. Я ніби відчувала сама, як то страшно знати і розуміти, що зараз настане кінець... Сильна сцена...